PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 8]

GÖKKUŞAĞI
21-10-2010, 13:19
Merhaba,

Wow tebriklerini bu başlık altında yapabilirsiniz..

Travian Ekibi adına wow kuran birliği ve tüm s8 oyuncularını tebrik ederiz.

Lütfen Wow köyü şifresi paylaşmayın...

Scourgelord
21-10-2010, 13:20
+SON-R Komutanı olarak burdaki herkeze teşekkür ediyorum bize bu günkü sevinci yaşattıkları için...

Her şey çok güzeldi emeklerimizin karşılığını aldığımıza inanıyorum...

Herkeze sosyal hayatında başarılar diliyorum.

1000EFSANE
21-10-2010, 13:22
tebrikler.. LUCİFER güzel ve zevkl oyundu..

SON oyuncularına gönderi güzel ve bir okadar başarılı azminizden dolayı sizleride ayrıca tebrik ederim..

NOT: fakat az susun SON oyuncuları durunda tebrikler yapılsın. :))

dombili
21-10-2010, 13:23
Kazananı tebrik ederim. Ne olacağı, biteceği bile hiç belli değildi. Bitti mi bitiyomu derken. Bitivermiş.
Kazanamayanlara geçmiş olsun. Başta BEYAZ ve 1000ATLI birlikleri olmak üzere diyorum ki tüm S8 e, artık eldeki askerlerin turşusunu kurup ya da kurutup bu kış kullanırlar. Malum bu kış 100 yılın en soğuk kışı olacakmış. :D

timurhan
21-10-2010, 13:23
yakup ceo ya dua et sen :)

KutlugKagan
21-10-2010, 13:27
Yorgan gitti kavga bitti.. Çok şükür..

Yayında yapımda emeği geçenlerin eline sağlık..

Emektar mukavemet Adil..

forever28
21-10-2010, 13:28
tüm SONVATAN ailesi mensubu arkadaşlarımı tebrik ederim.her oyuncumuzun emekleri ile kazanılmış bir zafer bu...

SON SÖZÜM : HEPİMİZ BİR AMAÇ İÇİN,O WOW HEPİMİZ İÇİN :)

kajmeran 62
SON birlikleri devam sorumlusu

sukut35
21-10-2010, 13:29
Sasırdım resmen... 1000Atlı en kolay serverimiz diodu. Sisman obez vs vs. Ne oldu böle anlamadım.

Tebrikler Son...

katahpa
21-10-2010, 13:29
Burdan bir seneden beri boşa oynuyan beyazları tbr ederim.Son ana kadar bizimle olan vatan birlikleri buda size kapak olsun.oyunu sizden birimi kazandı.

Ve sonlar vatanları yanlarına alarak wow kurmalarını tbr ederim.vatanlar olmasa siz wowun w sizini bile göremezdiniz.ama her şey strateji buda bi gerçek.

1000 arkadaşarımada sonsuz tskler.onlarla oynamak büyük zevkti.bazen kavga etsekte bu bir oyun olur öyle şeyler.

son bir şey 1000EFSANESİ linkin ne sana son bir söz söyliyecem.

HER KEZE TSK.

1000-3 YOKK

Death Note
21-10-2010, 13:30
vay be şu server süresince özel hayatımda neler değişti :)
neler kaybettirdi bu oyun bana ama çok dost kazandırdı :)
hep dedik yine diyoruz FORZA LUCİFER :)
tebrikler ergin'cim :)

NOT: denizi bulun bana bu koçları kapısana dayandırıcam onun :D

Sonsavasci
21-10-2010, 13:30
tebrikler lucifer tebrikler sonvatan ailesi

Forumda yazı boyutu max 3 tür..
GÖKKUŞAĞI

1000EFSANE
21-10-2010, 13:32
Burdan bir seneden beri boşa oynuyan beyazları tbr ederim.Son ana kadar bizimle olan vatan birlikleri buda size kapak olsun.oyunu sizden birimi kazandı.

Ve sonlar vatanları yanlarına alarak wow kurmalarını tbr ederim.vatanlar olmasa siz wowun w sizini bile göremezdiniz.ama her şey strateji buda bi gerçek.

1000 arkadaşarımada sonsuz tskler.onlarla oynamak büyük zevkti.bazen kavga etsekte bu bir oyun olur öyle şeyler.

HER KEZE TSK.

1000-3 YOKK

vahşiadam..

KutlugKagan
21-10-2010, 13:32
Turşu yapımı;

2 lt suya 2 su bardağı sirke (vefa bozacısının olursa daha iyi), 10 diş sarımsak, 2 çorba kaşığı tepeleme kalın tuz (kristalize halde satılanlardan olmasa daha iyi), kereviz sapı (bolca olabilir), varsa koruk halinde yoksa olgun hali ile çekirdeksiz bir avuç üzüm.. ve acılı istiyorsan bir avuç kadar kırmızılaşmış süs biberi...

kavanozun dibine birkaç diş sarımsak, kereviz sapı ve üzümü attıktan sonra salatalıkları koyuyorsun, arada yine sarımsak, kereviz, üzüm atıyorsun.. en son kavanozun ağızına kadar doldurduktan sonra bolca kereviz sapı ve yaprağı ile ağızını örtüp, sirke, tuz karışımlı suyu döküyorsun.. yazın 1 hafta, kışın 10 gün içinde turşun hazır.. sevgiler

St.Jimmy
21-10-2010, 13:34
yakup ceo ya dua et sen :)

:))) O kdar ayağına gittik ceo nun alın şunu yığın işi başına ; başını kaldırmasın diye :) seni tanımak güzeldi dostum kib.

DİNOZOR
21-10-2010, 13:34
SELAM

bir cok entrika ve kargaşayla dolu gecen bu s8 i başarılı ile tamamladıgınız için APACHE birliği ve şahsım adına sizi ve ekibinizi kutluyor başarılarınızn devamını diliyorum
tebrikler

APACHE GENEL BAŞKANI
DİNOZOR-OGUZ

ssoner
21-10-2010, 13:35
+SON-R birliğinin savunma komutanlarından biri olarak , gösterdikleri taktiksel stratejik başarılardan dolayı başta lucifer ve hakans olmak üzere tüm yöneticilerimizi tebrik ederim.

hep beraber savaştık ve kazandık. bu gurur SON ailesinin.

SON sözü yine SON lar söyledi

ayrıca rakiplerimiz 1000 atlı, beyaz ve apeche birliklerini de tebrik ederim

Metin
21-10-2010, 13:35
Tebrikler Lucifer;

Biz eğlendik,

Sizde eğlendiniz,

Beyaz'lar ne yaptı çözemedim :)

1000-4

tttihsan
21-10-2010, 13:36
Tüm sonvatan ekibini tebrik ediyorum oyuna renk katan diğer birlikleride ayrıca tebrik ediyorum

İLKAYDEDE
21-10-2010, 13:38
AİLEMİZİ TEBRİK EDERİM HERNEKADAR BİZLERE GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLAR DESELERDE WOW İÇİN GECESİNİ GÜNDÜZLERİNE KATAN SOSYAL HAYATLARINDAN FEDAKARLIK YAPAN YÖNETİCİ TÜM DOSTLARIN EMEKLERİ PAHABİÇİLEMEZ.. BİZLERE BU GURURU YAŞATTIĞINIZ İÇİN TTÜM WOW CULARA TEŞEKKÜR EDER HALAYIN BAŞINA MENDİLİMLE GEÇERİM :d TEY TEY TEYYYYYYYYYYYYYY

+SON- ilkay

yörük
21-10-2010, 13:38
Arkadaşlar hepinizi üstün gayretlerinizden ötürü tebrik ederiz tek istisna hakanss19 ona tebrik mebrik yok iyce moruklamış biraz performansı düşmüş ihtiyardelikanlı öperim bak sırıtıp durma orda çiğ çiğ karşıma geçipde:)) ayrıca tüm diğer birliklerinde neferlerini üstünmücadele gücünden ötürü tebrik ederim evet bir çok atışmalar sataşmalar oldu server boyunca lakin bu sataşmalar yine de eski serverlere göre çokda aşırıya kaçmadığını ve herkesin kırdığı kalp varsa onarabileceğini düşünüyorum,
Birileri kalkıpda şu şöyleydi bu böyleydi diye sanmıyorum ki burada tekrardançirkefliğe yatsın gerçekten çok savaştı wow kuran birlik ve tecrübesinin de yardımıyla yine SON TAŞI koyup s8 güneydoğu hakimiyetini perçinlemiş oldular,bir sonraki serverde bu birliklerin adlarını kullanarak çakma 1000atlı,çakma +SON-,Çakma Beyaz birliği kurmayı düşünen uyanıklara da selam olsun bu üç birliğin üçünün de yöneticileri bir birini köylerinin gölgesinden tanırlar boşuna öle bir hataya düşmeyin kendi imzanızı taşıan birlikler kurun lütfen kopyacılıkla hiç bir yere varamazsınız...
Bundan böyle S8 de bu oyunu oynamayacağımı ve sadece şuan s4 de ve s12 var olan hesaplarımdayım o serverler resetlenince bir daha başlamamak üzere bu oyunu bırakacağımı artık bundan böyle oyunun heralanında hangi durum söz konusu olursa olsun bizlerle oyun oyanmış tüm arkadaşlarımızın çizgimizi taşıyacaklarını ve hiç bir zmaan kırmızı çizgilerimizi aşmayacaklarını yani efendiliklerini bozmayacaklarını,olaki illaki birilerine bir şey sölemeleri hatta ve hatta küfür etmek zorunda bile kalırlarsa o kişini ardından atıp tutmayacaklarını ve eşkere ne sölemek istiyorlarsa toplum içinde değil bire bir yüzlerine mertçe söleyeceklerini,küfürden ve terbiyesizlikten uzak daha nice eğlenceli oyunların oynanıp eğlenmenizi temenni eder gözlerinizden öperim.
eski s8 +SON+ kobra07
s12:yörük_
s4: DİKEN
ve şuan ki s8 den

KOCAÇINAR

Berkan
21-10-2010, 13:39
Tebrikler

Ayrıca GÖKKUŞAĞI(Ece abla) ilk defa Wow tebrik mesajı yazmışsın hayırlı olsun

keskin_kılıç_tr1
21-10-2010, 13:41
mühtiş bi serverdı

1000 atlıların obezlerini göremedik. admine rica edip daha sonraki serverlaqrda kullanabilirler,
luciferi tebrik ederim, wowun kurulmasında emeği olanlarıda,

1000 atlıyada takdir ediyorum, çok büyük savaşlardan sonra, wowda bu kadar iddialı olmaları takdire şayandı.
beyaz birliklerine ve özellikle sinaya diyeceğim tek şey var.!!! yazık... kardeşim ya vatan birlikleri gibi birleşmeliydiniz yada savaşmalıydınız, herşeyi 1000 atlıya bırakmak korkaklıktır,
sina boşuna dememiş, ben acemiyim diye, harbiden de acemiymişsin sina, belki travian bi kıyak yaparda lucufere wowdan 6dk sonra gönderdiğin orduyuda sayarlar,:)) belki seviye alırsın diyecem ama senin ordu dediklerinide gördük, travian saysa bile işe yaramaz:))))

son, vatan ve 1000 atlı yaşattığınız heyecan diğer serverlarda bile hissedildi, hepinizi saygıyla selamlıyorum,
inşallah yeni serverda (yine 8 de) sizleri görürüz,
bence bu burda kalmamalı, bunun rovanşı olmalı, 1000 atlı ve son arasında,

ne dersin serdar başkan , ne dersin kızılöfke.

Merhaba,

Wow tebriklerini bu başlık altında yapabilirsiniz..

Travian Ekibi adına wow kuran birliği ve tüm s8 oyuncularını tebrik ederiz.

Lütfen Wow köyü şifresi paylaşmayın...

tahsilatçı
21-10-2010, 13:43
off ya ordu elimde kaldı bu 1000 ler neden cıkmadı luficere sonuçta biz kazandık ama yinede serverin yarısından çoğunun ordusu elde kaldı hayırlısı manco az kazma sapı sağolsun

http://img352.yukle.tc/images/1247dsfsdfd.jpg

entalpi
21-10-2010, 13:44
Hardkiller hesabı ile ilk sereverimde ve elimde güme giden asker sayısı

33400 balta sallayan
13237 toyton
8100 koçbaşı
4400 mancınık

Biraz az ama tılsımsız basıldı artı wow inşa planında bu asker sayısının amnço hariç 3 te 2 si gitti vs vs. Kısacası elde kalan bu.Belki sv alamazdı wowdan ama birazda olsa suru yıkardı diye düşünüyorum ve çooook üzülüyorum ilk serverim ve o kadar altın,saatler ve emegim boşa gitti.Lucifer wowun kurulmasını bu yüzden istemiodum : )

Ve Tüm sonvtn ailesini tebrik ediyorum..

1000ATLI birliklerinide tebrik etmeden geçemicem beyoğlu gercekten takdiri hakediyor,büyük iş çıkardı yiğidi öldür hakkını yeme yani : )

Bana bu serverde en güzel tadi veren Apache birliğindeki dostlarada sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.1000 ATLı larla olan savaş onun yanında vız gelir geçer tabi kendi adıma,yani aldıgım zevk olarak.

Beyazlarlada bi husumetimiz olmadı diyebiliriz onlarıda tebrik ederim

Dipnot:İlk sıralar Real lost hesabında çok çatıştım apachelerle sonradan hardkilleri devraldım..

Hardkiller-Bİlal

Eyup-Can
21-10-2010, 13:44
Tüm Son ailesini tebrik ederim. s8 de oynayan diğer birlik arkadaşlarımızı da wowlarda verdikleri mücadeleden ötürü tebrik ediyorum.. Selametle.

miko
21-10-2010, 13:46
tebrikler.. LUCİFER güzel ve zevkl oyundu..

SON oyuncularına gönderi güzel ve bir okadar başarılı azminizden dolayı sizleride ayrıca tebrik ederim..

NOT: fakat az susun SON oyuncuları durunda tebrikler yapılsın. :))

ya dostum daha susun diyorsun,, az bırak konuşsun millet,
en azından şimdi konuşsun,,

o kadar sustuk şimdi konuşalım da :d

berber
21-10-2010, 13:48
Tüm sonvatan ailesini bu başarılarından dolayı kutlarım

ayrıca sonvatan-2 birliğimdeki arkadaşlarımında verdikleri emeklerinden dolayı hepsine teşekkür ederim.

Berber

not:elimde ordu patladı :d
Köydeki askerlerin
harput Kendi askerlerin

Askerler 0 0 94528 11 0 42267 2200 11167 0 0 1

Death Note
21-10-2010, 13:49
elde kalan orduları burada paylaşalım arkadaşlar :D

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=47623

miko
21-10-2010, 13:52
elde kalan orduları burada paylaşalım arkadaşlar :D

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=47623

tebrikler LUCİFER

tebrikler SONVATAN

az bekle bende oraya geleyim :)

warlord
21-10-2010, 13:58
Oyunu kazanan Son-vatan birliklerini tebrik ederim. Kimsenin beklemediği bir final oldu sanırım, ama bitmesi iyi oldu, son günlerde server zivanadan çıkmıştı.

Herkese bundan sonraki gerek gerçek gerek oyun hayatında başarılar dilerim.

aceofempirios
21-10-2010, 13:59
1 seneyi aşkın bir zamandır bıkmadan usanmadan önüne çıkan her engeli sabrederek aşan ve dünya harikasını 100 seviye yapıp oyunu 4.defa resetleyen SON+VATAN ailesini canı gönülden tebrik ediyorum.

1000ATLI ailesini bu servere bu kadar kalite kattıgı için tebrik ediyorum.

APACHE (http://s8.travian.com.tr/allianz.php?aid=92) ailesini herşeye ragmen inatla direnmelerinden dolayı tebrik ediyorum.

BEYAZ ailesini, yani bir dönemde olsa içinde olmaktan onur duydugum BEYAZ ailesini tebrik ediyorum.

ASİ ailesini tebrik ediyorum.

ve kalbimin her zaman en güzel yerinde olacak olan SEÇİLMİŞ İYİ SAVAŞCILAR sizleri vermiş oldugunuz dayanışma ve birbirinden kopmama için tebrik ediyorum.

Bu serverde pek kimsenin kalbini kırmadım.sadece SİNA ile sürtüştük.alışamadık birbirimizin tarzlarına.her 2 mizde alttan alamadık.sonunda +/+ çorak araziye döndü.ama yaşadık ve bitti.kendisine hakkımı helal ediyorum.helallikte istiyorum.

Gelişen olayların içinde mahalle arkadaşım baran0666 ile aramız açıldı.halen konuşmuyoruz.konuşmamızada fazla gerek yok.tarzlarımız farklıymış.onada hakkımı helal ediyorum.ondanda hakkını helal etmesini istiyorum.

Hoşcakal server8.

maniakk
21-10-2010, 14:05
SON Birliklerimizin bu başarısını canı gönülden tebrik ediyorum.
1000ATLI, BEYAZ, APACHE ve ASİ birliklerimizi de göstermiş oldukları mücadele ve dayanışmalarını da takdire şayan buluyorum.
Lütfen herkes hakkını helal etsin...

Hepinizi Allah a emanet ediyorum.

emirozen
SON K
(Selim)

kanunsuz
21-10-2010, 14:06

HER KEZE TSK.

1000-3 YOKK

seni özellikle tebrik etmek istiyordum fakat dusuncelerim deişti saldırı puanından öturu ilgi ile izliyordum seni arkadasım nufusunun dusuklugu ile birlikte saldırı puanlarına bakarsan vatan birliklerinin neler yaptıgını görursun sizler daha savasmaya baslamadan bizler savasmaya basladık basta KASAPLAR birliği ile basladık dedinizya biz köy kapatttırmayız birlik kapattırırız bizde aynen öle yaptık KASAPLAR birliğini kapatıp kendi bunyemize kattık savastıgımız arkadaslarla çok guzel dostluklar kurduk sonrası apache birlikleri burdan onlarada tesekkuru borç bilirim basta oguz abi olmak uzere hepsine emekleri için tesekkurler apache birliği ile yaptıgımız savas baya uzun zaman surdu zaten tam bitiyor derken aramızda çatışmalar iç savas çıktı sonrasında neler oldugu malum arkadasım vatan birlikleri yönetimi ile sorunun olabilir ama oyuncularının emekleri kuçumsenmeyecek derecededir saldırı puanlarını takip edersen eger kişisel olarak çok fazla sıralamada oyuncumuzu görebilirsin arkadasım nasıl bu derece afaki konusabiliyorsun anlamıyorum artık susun ve tebrik edin sadece!!!

kanunsuz
21-10-2010, 14:08
off ya ordu elimde kaldı bu 1000 ler neden cıkmadı luficere sonuçta biz kazandık ama yinede serverin yarısından çoğunun ordusu elde kaldı hayırlısı manco az kazma sapı sağolsun

oguz emegine saglık kardesim:)

kanunsuz
21-10-2010, 14:11
Tüm sonvatan ailesini bu başarılarından dolayı kutlarım

ayrıca sonvatan-2 birliğimdeki arkadaşlarımında verdikleri emeklerinden dolayı hepsine teşekkür ederim.

Berber

not:elimde ordu patladı :d
Köydeki askerlerin
harput Kendi askerlerin

Askerler 0 0 94528 11 0 42267 2200 11167 0 0 1

hayrettin abi youn basından beri birbirimizin temsilciliğini yaptık hakkını helal et en iyi ben bilirim o ordunun nasıl basıldıgını abi emeklerine saglık

berber
21-10-2010, 14:12
hayrettin abi youn basından beri birbirimizin temsilciliğini yaptık hakkını helal et en iyi ben bilirim o ordunun nasıl basıldıgını abi emeklerine saglık

sen de hakkını helal et. senin de çok emeğin oldu bu ordu da ama nasip değilmiş.

alpagutum
21-10-2010, 14:19
LUCİFER kardeşimi tebrik ederim..

SEMİH-alpagutum-1000-4 KOMUTANI

Night Elf
21-10-2010, 14:20
vay be vallaha yeni gördüm oyunu bitirmişiz : P.harbi bi bakayım dedim ne var ne yok diye karşımda uzunca bir yazı.verhasıl tebrikler 1000atlı.

bunu demeden geçemeyecem ben dediydim 1000atlı mı bizi yenecek diye : P.yanılmamışım.

Serdar abi seni çok seviom.

Night Elf-Ali

aqulus
21-10-2010, 14:32
Son ailesini tebrik ederim gerçekten iyi bir server oldu kanatindeyim.

EXTHEKİNG
21-10-2010, 14:47
son ailesini tebrik ederim gerçekten iyi bir server oldu kanatindeyim.

iyi bi server oldu ama berbat bi final oldu :)

SpeedyGonzaLAZ
21-10-2010, 14:51
sonvatan ailesi olarak kurdukları wow için onları tebrik ediyorum..

özellikle wow zamanı cok güzel organizeler ve stratejiler yaptılar..emek verip wowu kurdular artık sadece tebrik etmek düşer bize..

herkese selamlar sevgiler..

MUSTAFA(SpeedyGonzaLAZ (http://s8.travian.com.tr/spieler.php?uid=31468) )
1000ATLI

aceofempirios
21-10-2010, 14:54
elde kalan ordularıda braya yazın:)

Ghasek
21-10-2010, 15:24
SON birliğinin tüm yönetimini ve birlik üyelerini verdikleri azimli ve başarılı mücadele sonucu kazandıkları başarı sebebiyle canı gönülden kutlarım...

St.Jimmy
21-10-2010, 15:30
Gösterdikleri özveri , sadakat adına ; verdikleri emek adına; duydukları güven adına ; gösterdikleri inat ve direnç adına ; isimlerine yakışır mücadelerindne dolayı ; bir aileye yakışır sıcaklıktan dolayı tüm SONVTN ailesini başarı için kutluyorum.

Sizlerle olmak bir gurur ve onurdu.

1000 ATLI ailesine / beyaz ailesine/ apache ailesine ve diğer oluşumlara servıra renk ve kalite kattıkları için tşkler.
Bir sonraki servırda birliğin demirbaşları gibi bizde olmayacağız şimdiden olacaklara başarılar.

Not : Zırt pırt çektiğim allyler ( özellikle wow zamanı ) içinde özür :)
yakubarpa
yanks ( mesut) / bayram

miko
21-10-2010, 15:40
nacizane elde kalan ordumuzdur, beslememde yardımı dokunan arkadaşlara teşekkürler.

GöKBöRü
21-10-2010, 15:40
1.wow u kurmayı başaran lucifer ve ekibini tebrik ederim. birçok şey yazıldı çizildi. birçok kalp kırıldı ama hiçbirine değmedi bence. yanlışlıklada olsa kalbini kırdığım birileri varsa hakkını helal etmesini dilerim.

ayrıca serverdaki tüm arkadaşlara uzun bir süre zevkli bir oyun oynamamıza yardımcı oldukları için teşekkür ederim.

umarım herkes hatasından ders alır ve kendisine güvenenlerin emeğini hırs yada kumar uğruna heba etmez. bu kısım kim üstüne alınıyorsa onun için yazılmıştır..

s8 SiPaHi/opriçina

x2 GöKBöRü

Virgo
21-10-2010, 15:50
Başta LUCIFER olmak üzere tüm SON ailesini tebrik ediyorum.Bir çok olaylar yazıldı,çizildi.İddialar ortaya atıldı.Buna rağmen bu uzun maratonda sona gelindi.

Ayrıca emeği geçen diğer birlikleri ve oyuncuları da kultluyorum.Birçok oyuncu çok emek harcadı.Zamanlarını,maddiyatını burada harcadılar.Bazıları ise;oyunun rehavetine kapılıp,seviyesiz hareketlerde bulundular,çirkinleştiler.

Bize bu zevki taddıran s8'e,insanlığı ve kalitesi ile çok şey öğreten başkan Oğuz Abi'ye (Dinozor),profosyonelliği ve azmi ile Kazmasapına,herşeye rağmen başarılı bir profil çizen eski R.I.P başkanı Tepeköye,ve daha sayamacağım kadar çok oyuncuya teşekkür ederim.Ama en büyük teşekkürü de,bizi artık bu eziyetten kurtardığı için LUCİFER'a ediyorum :)

Herkese hayatlarında başarılar diliyorum.

Virgo

afro
21-10-2010, 16:02
Gönülden tebrikler, ya SON kurmalıydı, ya da 1000 ATLI, BEYAZ birliği de izlemeliydi, nitekim adalet yerini buldu. Şahsi en'lerim

S-8 En İyi Bİrlik
+SON- : Bağlılıkları, orduları, savaşları s-8'in her anına damgasını vurdu. "strateji"nin dibine vurdular, WOw'u kurdular. Takdir ediyorum.

s-8 En İyi Alt Birlik
+SON-D: 1000'ler hiçkimseden çekmedi onlardan çektikleri kadar... Usta komutanın usta oyuncuları tebriği fazlasıyla hakediyorlar.

s-8 En İyi WOW
BEYOĞLU: Koca koca WOW ordularının tılsımsız halinden bile ancak 3-4 seviye alabilmeleri organizasyonun ve bağlılığın ve savunmanın ne derece olduğunu gösteriyor.

s-8 En İyi Başkan
HAKANSS19: Duruşunu bozmadı, birliğine güvendi, çok gözönünde olmadı.. Fakat yine yapacağını yaptı.

s-8 En İyi Komutan
Serdarın: Bütün server boyunca birliğinin girip çıkmadığı bir ben kaldım sanırım.. Çok şükür )

s-8 En İyi Diplomat
biyolog1: Belki iyi bir iş yapmadı, ama işini iyi yaptı.)

s-8 En İyi Oyuncu
Vuruju/Vahşiadam: Her ikisinden de şeker gibi oyunculuk izledik, tadı damağımızda kaldı..

s-8 En İyi Strateji
Hakkında çok şaibeler var ama, BEYOĞLU WOW'dan 3x tılsımın alınması kurgu-uygulama-başarı dğerlndirmesinde benim için zirvede.

s-8 En Unutulmaz An
Kanji'nin bir gün içinde topladığı savunmayla, şimdiki wow ordularıyla rekabet edecek orduları çakıp 400k asker kesmesi halan dün gibi gözümün önünde..

s-8 En Büyük Hayal Kırıklığı
BEYAZ: Server başladı izlediler, WOW saldırıları başladı izledirler, WOW kuruldu izlediler... Şimdi de burayı izliyorlardır sanırım..)

S-8 En Onurlu Duruş
APACHE: Onca hakarete, aymazlığıa karşın tek kötü söz çıkmadı ağızlarından, rezil etmeyi de bildiler adabıyla, tebrik etmeyi de.. Minnettarız..

ceto01
21-10-2010, 16:26
Arkadaşlar cok iddialı konustunuz ama biz kazandık.Çok zevkli bir oyundu.Herkesi tebrik ediyorum

ceto01
21-10-2010, 16:30
Gönülden tebrikler, ya SON kurmalıydı, ya da 1000 ATLI, BEYAZ birliği de izlemeliydi, nitekim adalet yerini buldu. Şahsi en'lerim

S-8 En İyi Bİrlik
+SON- : Bağlılıkları, orduları, savaşları s-8'in her anına damgasını vurdu. "strateji"nin dibine vurdular, WOw'u kurdular. Takdir ediyorum.

s-8 En İyi Alt Birlik
+SON-D: 1000'ler hiçkimseden çekmedi onlardan çektikleri kadar... Usta komutanın usta oyuncuları tebriği fazlasıyla hakediyorlar.

s-8 En İyi WOW
BEYOĞLU: Koca koca WOW ordularının tılsımsız halinden bile ancak 3-4 seviye alabilmeleri organizasyonun ve bağlılığın ve savunmanın ne derece olduğunu gösteriyor.

s-8 En İyi Başkan
HAKANSS19: Duruşunu bozmadı, birliğine güvendi, çok gözönünde olmadı.. Fakat yine yapacağını yaptı.

s-8 En İyi Komutan
Serdarın: Bütün server boyunca birliğinin girip çıkmadığı bir ben kaldım sanırım.. Çok şükür )

s-8 En İyi Diplomat
biyolog1: Belki iyi bir iş yapmadı, ama işini iyi yaptı.)

s-8 En İyi Oyuncu
Vuruju/Vahşiadam: Her ikisinden de şeker gibi oyunculuk izledik, tadı damağımızda kaldı..

s-8 En İyi Strateji
Hakkında çok şaibeler var ama, BEYOĞLU WOW'dan 3x tılsımın alınması kurgu-uygulama-başarı dğerlndirmesinde benim için zirvede.

s-8 En Unutulmaz An
Kanji'nin bir gün içinde topladığı savunmayla, şimdiki wow ordularıyla rekabet edecek orduları çakıp 400k asker kesmesi halan dün gibi gözümün önünde..

s-8 En Büyük Hayal Kırıklığı
BEYAZ: Server başladı izlediler, WOW saldırıları başladı izledirler, WOW kuruldu izlediler... Şimdi de burayı izliyorlardır sanırım..)

S-8 En Onurlu Duruş
APACHE: Onca hakarete, aymazlığıa karşın tek kötü söz çıkmadı ağızlarından, rezil etmeyi de bildiler adabıyla, tebrik etmeyi de.. Minnettarız..

Birkaç ekleme yapmak istedim benim de içinde bulundugum vtnson5 birliği serverın bir haftada en çok askeri kestiler yanlışım varsa düzeltin ama 1milyonun üstünde asker kestik saldırıda.genel saldırganlık sırasında 2. olduk tüm birlik arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

sanırım 5x yerine 3x yazmışsın..

Ombudsman
21-10-2010, 16:39
Tebrikler SON ailesi :)

Ev sahibi ünvanınızı korudunuz 1 senelik kontrat daha imzalamış bulunuyorsunuz sanırım böyle giderse tapuyu sizin üzerinize yapacaklar s8 de ;)

afro
21-10-2010, 16:47
sanırım 5x yerine 3x yazmışsın..
hayır sayın ceto01, 3x tılsımının alınma hikayesi daha hoş geldi bana.. Kasıtlı olarak yazdım

afro
21-10-2010, 16:48
ayrıca diğer konuda haklısın VATAN-SON5 harika bir iş çıkarmıştı gerçekten ..

yilmazcelik2
21-10-2010, 16:59
SONVATAN Ailesine tebrikler...

İlk serverım olmasına rağmen WW kurma başarısına ortak olduğum için kendimi çok sanslı hissediyorum... :)

avergin
21-10-2010, 17:09
Biz sonvatan emekçileri emeklerimizin karşılığını aldığımız ve emeğimizle kazandığımıza inandığımız için mutluyuz. Ayrıca kendi adıma iyi bir rakibimiz olduğunu düşündüğüm 1000Atlı ailesine de teşekkür ediyorum. 7-8 merkeze girip 9-14 arası tarla almamda ve köy sıfırlama operasyonunda verdiği hedefler ve yönlendirmesi ile pay sahibi olan Bordokan'a, temsilcim Sözcü hesabına bakan İsmail, Furkan ve Dayı'ya, organizasyon başarıları nedeni ile tüm yönetici arkadaşlarımıza, duruşlarını hiç bozmayan (Sanalda da olsa tam tanışmış sayılmayız gerçi ama) Serdar ve Hakan başkanlara ve gerçekten birlikleri için oynayarak dayanışma sergileyen tüm SONVATAN üyelerine ve tabi ki de eski başkanım harikayı kuran hesabın sahibi Ergin'e teşekkür ediyorum.
Tebrikler tüm s8'e

iSoT
21-10-2010, 17:10
SONVTN Ailesini tebrik ederim...

Aşksın
21-10-2010, 17:21
Sonvatan aılesını canı gonulden tebrık ederım...beyazlar uzulmeyın bızde elımızden gelenı yaptık uyumadık para harcadık emek verdık..sına abıyede sevgıler saygılar.. O herseyı yaptı beyaz ıcın!sonlar wowu kurdu yada sonradanda kurabılırdı fakat ato dedığımız abı demeye utandığım sahsıyet 3xı saldırılardan once lucıfere vermese lucıfer bu kadar erken bıtıremezdı en azından...ordum elımde kaldı sayesınde tebrık edyorum onu ayrıca..

harranlı
21-10-2010, 17:35
http://img5.imageshack.us/img5/2351/couragep.jpg

http://img838.imageshack.us/img838/7217/yenibitelemresmie.jpg

YUKARDAKI İKİ RESIM COURAGE HESABINA AİTTİR...

TRAVİAN SUPPORT EKIBINDEN OLUP SON BIRLIKLERININ MATEMATIK ZEKASI OLAN LATINONUN KULAGINA BİZDEN BİLGİLERİ FISILDAYAN KİŞİDİR...

HAK YİYEN VARSA BIR OYUN İÇİNDE OLSA HARAM EDILMEZ AMA TEK KİŞİNİN HAKKI YENMEDİ GERÇEKTEN BU OYUN ARTIK ÇEKİLMEZ OLDU...EVET SON BIRLIGI KAZANDI AMA NASIL KAZANDI YUKARDAKI AKSAKALLI DEDEMIZ....

HAK VEREN PARA HARCAYAN EMEK VEREN KARDEŞLERIMIZIN ABILERIMIZIN ABLALARIMIZIN YÜREĞİNE SAGLIK....

BU TIP OLAYLAR HARICI GUZEL BIR SERVER OLDU...YORUCUYDU BITTI KURTULDUK ÇOK ŞÜKÜR....

HA BU OYUNC NASIL SUPPORT DIYENLERE;

KOYE GIRINCE SOL EN ALTDAKI SUPPORTA GIRIN ORDADA YARDIM BÖLÜMÜ VAR ORADAN MESAJ YAZDIGINIZDA COURAGEYE GITMEKTEDIR:)
ELDE KALAN ORDULAR BOLUMUNDE HERSEY AYRINTILI YAZILDI...

HESAP:COURAGE
ŞİFRESİ:25022009

SUAN KENDINI YARDIM EKIBINDEN CIKARDI SANIRSAM GENEDE DENEYEBILIRSINIZ MESAJA TIP MESAJLARINIZIN BU KOYE GELDIGINI...

HOSCAKALIN DOSTLAR...

THE-END
21-10-2010, 17:41
Tüm son-vatan ailesini canı gönülden tebrik ederim emeklerine yüreklerine saglık.

manyas10

DİNOZOR
21-10-2010, 18:06
afro
S-8 En Onurlu Duruş

Düşüncelerin için tesekkür ederiz dostum bizi onurlandırdın.ne mutlu bize bu intibayı bırakabildiysek

Bordokan
21-10-2010, 18:24
DEğerLi SON-VATAN Birliği Üyelerine...

SizinLe bu oyunu 3 senedir bıkmadan , yılmadan aynı birliktelikle ayni azim ve inançla oynamak gerçekden büyük bir şerefdi.

Gönül isterdiki elimizdeki büyük orduları kullanıp bol raporla size veda edelim ama maallesef rakiplerin acemiliği yüzünden buna bile gerek kalmadan server tahminimizden 20 gün önce bitti...

SONUÇ OLARAK EV SAHİBİ OLDUĞUMUZ VE ÇOĞUMUZUN SON OYUNU OLAN BU SERVERDA
3.KEZ PEŞ PEŞE WOWU KURUP TRAVİAN DEFTERİNİ BU ŞEKİLDE KIRILAMAYACAK BİR ZAFERLE KAPAMAKDA AYRI Bİ GÜZELLİK....

TÜM EMEK VEREN BİRLİK ARKADAŞLARIM HEPİNİZİN ELİNE, YÜREĞİNE SAĞLIK, BİZİ KIRMAYIP İSTEDİMİZ HER TÜRLÜ YÖNLENDİRMELERE UYUP BU ZAFERİN BAŞ MİMARI OLDUNUZ...

SERVER 8 SON DEMEKDİR.

SON SÖZÜYSE

HER ZAMAN SON SÖYLER...

latino
21-10-2010, 18:26
afro
S-8 En Onurlu Duruş

Düşüncelerin için tesekkür ederiz dostum bizi onurlandırdın.ne mutlu bize bu intibayı bırakabildiysek

Oğuz abi ben de seni ve Apeche birliğini sayıca az sayıda olmanıza ve bölgenizde zayıf olmanıza rağmen dik duruşunuzdan dolayı takdir ederim.

mukavemet
21-10-2010, 18:57
Yorgan gitti kavga bitti.. Çok şükür..

Yayında yapımda emeği geçenlerin eline sağlık..

Emektar mukavemet Adil..

Bitmiş sonunda gerçekten...
Tebrik ediyorum emek veren herkesi...

Söylemeden geçemeyeceğim...
oyunun başında sürekli savaştığımız, sonra da topluca hesaplarını silen 1000Atlı birliğini de tebrik etmek istiyorum...
belki de gerçekten en mert oynayan birliklerden biriydiler...
Kendi adıma, onlarla yaptığımız savaş keyifliydi...

Tekrar tebrikler Sonvatan...

St.Jimmy
21-10-2010, 19:11
Bir aileye yakışır sıcaklıktan dolayı tüm SONVTN ailesini başarı için kutluyorum.

Sizlerle olmak bir gurur ve onurdu.

mustank (Mesut)

latino
21-10-2010, 19:39
TechSupport ile oyun support'u birbirinden tamamen farklıdır.

TechSupport ile sadece adminler ilgilenir.
Oyun support'u ise standart bir yardım hesabıdır. Forum da bir nevi oyun support'udur.
Aynı şekilde Travian chat server'indeki TR kanalı da bir nevi oyun support'udur. Oyun içi sorulara cevap verirler.

Vaha nasıl alınır, askeri üs nereye kurulur vsvsvs.

Oyun support'u hesaplarla ilgili hiçbirşeyi görme yetkileri yoktur.

ikisini birbiriyle karıştırmayın.
Bu konuyla ilgili hala kafasında soru işareti veya iddiası olanlar mail yoluyla iletişime geçebilirler.

Tebrik başlığından devam edebilirsiniz.

FANTOM
21-10-2010, 19:48
Bitmiş sonunda gerçekten...
Tebrik ediyorum emek veren herkesi...

Söylemeden geçemeyeceğim...
oyunun başında sürekli savaştığımız, sonra da topluca hesaplarını silen 1000Atlı birliğini de tebrik etmek istiyorum...
belki de gerçekten en mert oynayan birliklerden biriydiler...
Kendi adıma, onlarla yaptığımız savaş keyifliydi...

Tekrar tebrikler Sonvatan...

tşk ederim ederim güzel düşüncelerin için sizde kaliteli bir ekiptiniz
tekrar tbr ediyorum

Bosnia-Miso1
21-10-2010, 20:06

Oyun support'u ise standart bir yardım hesabıdır. Forum da bir nevi oyun support'udur.
Aynı şekilde Travian chat server'indeki TR kanalı da bir nevi oyun support'udur. Oyun içi sorulara cevap verirler.

Bu konuyla ilgili hala kafasında soru işareti veya iddiası olanlar mail yoluyla iletişime geçebilirler.

Ortalık durulmuş buralarda,birazda ben karıştırcam:)

Belkide deathless courage in sahibiydi,kendini akladı gelip,herkesi susturmak için:D

Biraz daha gürültü cıkar herhalde:D

Bu arada tekrar tebrik ediyorum kendimizi:D

SONVATAN ı hafife almanın ne oldugunu gösterdigimiz için:)

DARKlar gelsede kendilerini bi görseler,hatıralarını canlandırsalar:)

latino
21-10-2010, 20:15
.............................

kapkara
21-10-2010, 20:28
herkese hayırlı olsun arkadaşlar wow sonvtn bırlıklerı tarafından kurulmuş buradan tum sonvtn ailesine verdikleri emeklerden dolayı tebrık edıyorum.

ayrıca apache , beyaz ve 1000atlı oyuncularınıda verdıklerı emeklerden dolayı tebrık ederım.

(bıyolog sanada selamlar olsun :) )

CALİBRA/ONUR

sukut35
21-10-2010, 20:31
Başta LUCIFER olmak üzere tüm SON ailesini tebrik ediyorum.Bir çok olaylar yazıldı,çizildi.İddialar ortaya atıldı.Buna rağmen bu uzun maratonda sona gelindi.

Ayrıca emeği geçen diğer birlikleri ve oyuncuları da kultluyorum.Birçok oyuncu çok emek harcadı.Zamanlarını,maddiyatını burada harcadılar.Bazıları ise;oyunun rehavetine kapılıp,seviyesiz hareketlerde bulundular,çirkinleştiler.

Bize bu zevki taddıran s8'e,insanlığı ve kalitesi ile çok şey öğreten başkan Oğuz Abi'ye (Dinozor),profosyonelliği ve azmi ile Kazmasapına,herşeye rağmen başarılı bir profil çizen eski R.I.P başkanı Tepeköye,ve daha sayamacağım kadar çok oyuncuya teşekkür ederim.Ama en büyük teşekkürü de,bizi artık bu eziyetten kurtardığı için LUCİFER'a ediyorum :)

Herkese hayatlarında başarılar diliyorum.

Virgo

Bende seni tebrik ediyorum hocam. Neden nicin sorma içimden geldi :)

Ceb

NoRemoRse*
21-10-2010, 20:38
Defans olayı da tartışılmış beyoglu wowdakı ve lucıfer wowdakı defansları buraya koyabılır mısınız arkadaşlar fotoğraf olarak?

latino
21-10-2010, 20:42
Lucifer wow köyündeki defans son 1 ay da tüm wowlardan daha fazla defans vardı....

Gerekli fotoğraflamayı arkadaşlarımız yaparlar...

Deniz

ceto01
21-10-2010, 20:51
hayır sayın ceto01, 3x tılsımının alınma hikayesi daha hoş geldi bana.. Kasıtlı olarak yazdım

öyle diyorsan öyledir :)

ceto01
21-10-2010, 20:56
ayrıca diğer konuda haklısın VATAN-SON5 harika bir iş çıkarmıştı gerçekten ..

teşekkürler

ALAYINA SON
21-10-2010, 21:00
ERGİN WOW KURMUŞUN LEN EFERİM SANA....

EMEĞİ GEÇEN ÇORBADA TUZU BULUNAN HERKESİ TEBRİK EDERİM...

çuro
tufan

latino
21-10-2010, 21:11
Ben de oyunu 3. Defa servarı resetleyen muhteşem birliği bi tebrik edeyim artık...

Servarda uzun süre boyunca 2 defa wow kurmanın rehaveti içinde orta tempoda oynayan ancak son bi kaç ayda rakibin verdiği motivasyondan dolayı yine büyük çaba içine giren,emek gösteren ve emeklerinin karşılığını hakkıyla alan tüm vatan ve son birliği oyuncularını başta insanüstü emek veren hakan ve mihriban başkan olmak üzere tebrik ederim

Adını zikrederek tebrik etmek ve tşk etmek istediğim daha birçok yönetici ve oyuncu dostum var ancak burda olurda birini unuturum darılır diye yazmak istemiyorum ancak bilen bilir hepinizi çok seviyorum.
Yine de bi kaç isim saymadan edemeyeceğim :)

Çoğu zaman 7 8 saatten fazla uyuma halinde asker ölümü başlayan bir hesapta 15 güne bir şehirdışına çıkmalarıma ve uzun tatillerime(3 ay olanda var içinde :d) rağmen beni çeken ve birlik ve wow için insanüstü performans gösteren ortağım hacıya (denize)

İlk s8 den beri 4 yıldır kahrımı çeken dostluğuyla her daim yanımda olan en sıkıştığım anda güvenebileceğim ilk isim olan ve hem kişiliğiyle hem oycunculuğuyla örnek olan fatihe (bordokana)

3. Defa servara başladığımızda kendisi yönetimde bulunmak istemeyıp ancak beni yine komutandı yardımcıydı yönetime sararak başıma işler açan,sonra benim de onu başkan olmaya ikna edip asıl başına çorabı örerek intikamımı aldığım kişi olup hakan abiye
(kendisi travian tarihinin en iyi başkanıdır-bu kadar delinin olduğu bi birliği ondan başkası mumkun değil idare edemez)

Bir de burda açtığım hesaba ortak olarak çağırdığım ve ilk bir ay kaç ortak oynadığımız ancak sonradan beni satışa getirip farklı hesap açan yetmezmiş gibi bir de ustune wow kuran :) ergin e yani lucifer e,ve tabıkı wow a bakan emele alev ve yine hesap ortağım agresif :) denize

Efsane başkan serdarına

Marmados ali ye

Çucuk babası iboya :)

Son dönemde tanıştığım ama birlikte çok iş yaptığımız mihribana

Son dönemde özel derslerden kendini alamayan eyüp e

Yakubarpa da ki süper ikiliye ( o şiirler olmasa nasıl gaz yerdik :)

Mustank e (mesut-gokhan)

Meer e

Çuroya

Mikoya

Meslaktaşım ve komşum köstence ye

Eski komşum güldan a

Çukulotaya

Zurnacık a

Akull a

Wind e

En saldırganımız vurujuya(bazen takışsakta)

Dodi ye

Emirözen e

Çayköy e

Komşum sssoner e

Yahyah a

Denizismine

Aliens e

Scoulord a

Alien e

(say say bitmiyor arkadaş :)

Tüm devam başkanları ve emektarlarına

Ve burda ismini sayamadığım tüm dostlara ve sonvatan emeklarlarına-görünmez kahramanlara teşekkurler ve tebrikler.benim de bu başarıda bi katkım olduysa ne mutlu bana.

Ayrıca sonvatan olsun 1000atlı olsun,beyaz olsun apeche olsun ya da diğer birliklerden olsun oyunu hakkıyla ve kişiliğini bozmadan birlik ve dayanışma içinde emek veren samimi dostluklar kurabilen herkese de kocaman tebriker,onlar da bu oyunu kazanmışlardır benim nazarımda.

Son olarak eminim ki özellikle oyunda veya forumda kırdığım üzdüğüm arkadaşlarım olmuştur, affola.

Birilerinde emeğim hakkım varsa helal olsun,beni de kıran üzenler oldu,onlara da hakkım helal olsun. Oyundu oynadık bitti, tüm küslük dargınlıklar da artık bitmesi lazım derim.

Sonvatan birliği aşığı ve komutanı

Yusuf

latino
21-10-2010, 21:13
editt........

zon
21-10-2010, 21:17
Bu oyunu ne kazanan çok sevinsin ne de kaybeden çok üzülsün. çok garip bi server oldu. çok fazla soru işlareti var oyunla ilgili. Ama sonuç bu şekilde. O yüzden birlik ayırmadan emek harcayan ve hak yemeyen herkesi tebrik ediyorum.

Fantom (ali başkan) ve harranlıyam (ziya başkan) sizlerle oynamak büyük zevkti.

hacı
21-10-2010, 21:41
Forumda özel yazışmaları yayınlamayınız!
GÖKKUŞAĞI

alpagutum
21-10-2010, 21:42
lucufere giden orduyu linklerden görebilirsiniz. cok büyük bir ordu değildi diğerlerine nazaran. bir tur daha tılsım verip,10 gün sonrası için hazırlayacağımız ordulardan birisi idi ürkek, bakma hızlı asker ondan var diye lucufere yetiştirmek için onu kullanmak zorunda kaldık. hızlı askeride yağma için almıstık oraya.[/QUOTE]

ama askerlerinin elinde kalaması kötü olmuş..

harranlı
21-10-2010, 22:19
Bu oyunu ne kazanan çok sevinsin ne de kaybeden çok üzülsün. çok garip bi server oldu. çok fazla soru işlareti var oyunla ilgili. Ama sonuç bu şekilde. O yüzden birlik ayırmadan emek harcayan ve hak yemeyen herkesi tebrik ediyorum.

Fantom (ali başkan) ve harranlıyam (ziya başkan) sizlerle oynamak büyük zevkti.

hocam düşüncelerınız için teşekkurler sizler bu oyuna emek yürek veren hak yemeyerek imkanlarınız nisbetinde muhteşem şeyler yaptınız...

yüreğinize sağlık....Bizim içinde sizlerle oynamak buyuk zevkti

mydanos
21-10-2010, 22:25
DeathLess (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=16)

Super Moderator

http://forum.travian.com.tr/image.php?u=16&dateline=1284450228 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=16)

http://forum.travian.com.tr/images/travian/reputation/reputation_off.gif

http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon1.gif

aphachee
Haydi sonlar bütün eller havaaayaaa kurduk wow u girdik havaaayaaa

Virgo
Bende seni tebrik ediyorum hocam. Neden nicin sorma içimden geldi :)

Ceb

Seni de unuttum sanma ;) sana da ayrıca teşekkür ederim. en büyük emek sahibi oyunculardansın.özellikle birlik ruhu nedir,yarı yolda bırakılmamak nedir bizlere gösterdin.

Virgo

LUCİFERR
21-10-2010, 22:26
Şifremi profilimden paylaştım arkadaşlar bakmak isteyen bakabilir.Bugün bütün gün yoktum, biraz bakındıktan sonra özel olarak herkese teşekkürlerimi ileteceğim.Saygılar.

aphachee
21-10-2010, 22:35
HAYYDİİİ SONLAR BÜTÜNN ELLER HAVAYAAAA
KURDUK WOWU GİRDİK HEPİMİZDE HAVAYAA
YIKILSIN BİNLERRRR YIKILSIN BEYOĞLUUUU
100 OLSUNNN LUCİFERRRR WOWWWUUUU
ÇAKILSIINNN ORDULARRR ÇAKILSINN BİNLEREE
KIZIILLAAA OSGARRR AĞLASINNN ELL ELLLEEE
HAVAYAAAAA KADEHLERRR HAVAYAA ŞİŞELERR
WOOWW KURMAK TADINI BİLMEZKİİİİ BİNLERR

bu parça benden sonvatan ailesine armağandır. TipiTip (hanedan birlikleri personeli)
:):D:)

latino
21-10-2010, 22:45
mesut yanks dan bir destanı daha buraya şairene ruhuyla betimlemesini bekliyoruz :cool:

LUCİFERR
21-10-2010, 22:52
mesut yanks dan bir destanı daha buraya şairene ruhuyla betimlemesini bekliyoruz :cool:

Onun ally mesajlarından elinde olan varsa arşivlesin saklamam lazım..Her server'da iş görür o mesajlar:)

GÖKKUŞAĞI
21-10-2010, 22:52
Konunun amacı dışında yazılan yorumlar silinecektir bilginize!!

LUCİFERR
21-10-2010, 22:54
Konunun amacı dışında yazılan yorumlar silinecektir bilginize!!

Sadece tebrik edin diyor:) Etmeyenleri belirler size yazarım sayın mod'um:P

rüzgarrüzgar
21-10-2010, 22:57
harranlı yaptığın ayıp çamur atıp durma tebrik et git başka serverda oyununu oyna şansını başka yerde ara burası sonların diyarı burda kimseye wow kurdurmazlar...

petoban

undeba
21-10-2010, 22:59
Sadece tebrik edin diyor:) Etmeyenleri belirler size yazarım sayın mod'um:P

supportun admin olduunu iddia edenlere gidiyor bu söz....

TRVN02
21-10-2010, 23:02
http://img264.imageshack.us/f/trvn02.jpg/

Server ortasında Saldırıda ilk 5 e girmeyi hedeflemiştim.

15 nci sırada kaldık

sina (beyaz bsk) serverı yaktın ama bır ıyılık yaptın :)

Milleti sosyal hayata kavuşturdun.

Teşekkürler.

Arkadaşlar server de bir çok kişinin elinde ordu kalmasına sebep olduğum için özür dilerim.

1000 leri BEYOĞLU'nun tutumundan dolayı tebrik ederim. İyi direndiniz ama matamatiksel olarak şansınız pek yoktu acemı oyunculardan toplanmış bir birlik ama üstün gayretleriniz kendinizi server ın KRAL ı olarak gormeniz size cok sey kaybettirdi. YAMA olarak gördükleriniz Serverın kaderini tayın etti.

BEYAZ ları isimleri gibi SAF oldukları için tebrik ederim. Sina operasyon saatlerini doğru hesaplamış olsaydın şimdi birde merkezle uğraşmak zorunda kalacaktım :)

APACHE leri ve ASI lerini ASIL birliklerinden ayrılıp oyunun tadını kaçırıp Serveri ıkı gölge arasında kitledikleri ve bize bol bol asker bastırtıp merkez yıktırttıkları için için tebrik ederim.

SON u tecrübe ve soğukkanlılıklarından dolayı tebrik ederim.

Bu server e damgasını vuran VATAN birliklerinin üyelerini göstermiş oldukları özveriden dolayı tebrik ederim.

1 senede 1 kere hesabımı aynı sanıyede 6 sıralı atınca tetikte bekleyen (şikayetçi .maxwell. ) kıtleyen aramızdakı hakaretlı konusmadan dolayı server ın en buyuk cezasını veren multiyi (namıdiğer=asosyal) arkadaşımızı da tebrik ederim :)

MERHABA SOSYAL HAYAT

entalpi
21-10-2010, 23:03
Tebrik mebrik yok size daha o kadar ordu vardı neden kurdunuz:mad:

Alacagınız olsun:D

şaka maka Güzel bi serverdi aslında daha güzel saldırılar askrler görecektik ama nasip değilmiş artık..

Tüm sonvtn 1000 beyaz apache asi herkesi tebrik ediyorum son kez

dombili
21-10-2010, 23:08
Onca tebrik ettim çoğu silinmiş. millette torba yokki büzesin. saat başı kilitletip
sildiriyorlar mesajları. Zaten kaç başlık ve içinde yüzlerce mesaj uçup gitti bu
serverda forumdan. sanki rekor gibi.
Oyundaki başarınız her daim hayatınızda da süre gider olsun, oyunun kazananları...

Bu arada açtığım başlığa beklerim canı sıkılanları.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=47662

Malum oyun bitti. benim canım sıkılmaya başladı,.

ALAYINA SON
21-10-2010, 23:18
[DM][http://img841.imageshack.us/img841/3230/wowson.png/DM]

insaf yaw bune böle:D

chackall
21-10-2010, 23:23
Tebrikler lucifer ve son ailesi

LUCİFERR
21-10-2010, 23:29
İşim gücüm bitti köyde küfürleşenlerin mesajlarını siliyorum, yazık yahu insanlığınızdan utanın.

afro
21-10-2010, 23:31
ha ha )) hala mı ya !! ))
Boşveriniz sayın lucifer, millet bir oyuncak buldu işte, oynasın dursun garipler )
vallahi çok güldüm...

NUSRET BABA
21-10-2010, 23:31
İşim gücüm bitti köyde küfürleşenlerin mesajlarını siliyorum, yazık yahu insanlığınızdan utanın.

alışmışsındır hocam bu insanlar böyle yediremeyince başlıyorlar :)
üstelik bide kendini iyi gibi gösterip şifre istiyolar sonra küfür ediyolar sevmedikleri oyuncuya wow hesabından :)

şu oyunu oyun olarak oynasa herkes keşke

chackall
21-10-2010, 23:32
Zaten şunu oyun oldunu unutan embesiller var.

birbirlerini aşalamaktan ve küfür ettmekten başka bir işe yaramayan insanlar dolmuş.

dombili
21-10-2010, 23:32

Yarına kadar sönmez bu ateş. ya söndür yada sal gitsin. nasıl olsa hesabın kilitlenmeyecek,.

Seni bilen bilir.

LUCİFERR
21-10-2010, 23:37
ha ha )) hala mı ya !! ))
Boşveriniz sayın lucifer, millet bir oyuncak buldu işte, oynasın dursun garipler )
vallahi çok güldüm...

Demin birtanesi kendine küfür etti buda komik, mesaj yazmış kendi okudu kendi cevapladı sanki..

chackall
21-10-2010, 23:39
lucifer tebrikler

afro
21-10-2010, 23:42
Demin birtanesi kendine küfür etti buda komik, mesaj yazmış kendi okudu kendi cevapladı sanki..

Bu da son noktadır herhalde ))

DİNOZOR
21-10-2010, 23:47
Trvn02

olay bitti arkadsım wow kuruldu herkes birbirini tbrik ediyor sana köyüme gelen mesajalrı okutsam kendinden utanırsın gönderen dostlarım SONVATAN eski dostlarım
sana burda bu tip mesaj yazmak düşmez haddini bilicen sende herkese tesekkür edecen ama edebinle tesekkür edecen araya laf sokmuyacan
çünkü özüm ortada sen kasap oyumncusunun burda senin ismin geçmez
birliğinini hitap sekli ile yazını yazacaksın
daha da uzatma konu kapanmıştır

LUCİFERR
21-10-2010, 23:47
lucifer tebrikler

Teşekkür ederim chackall..

LUCİFERR
21-10-2010, 23:48
Bu da son noktadır herhalde ))

Evet işin sonu:) O kadar hızlı küfür ediyorlarki, kendilerine etmeye başladılar artık=)

lost sezon 6
21-10-2010, 23:56
oyunun sonuna kadar duruşunu bozmayan ve oyunu oyun gibi oynayan SON birliklerini tebrik ederim. ne kadar yalan dolan hile hurda entrika da olsa HAK EDENİN KAZANDIĞI bir server oldu. tebrikler lucifer.

dombili
22-10-2010, 00:09
Yeni Server 4 Açıldı

Server 4 Açıldı!!! Yeni oyun dünyasında da bütün üyelerimize başarılar

Boşuna çene çalmayın bakın yeni server açılmış.
hala sıkılmayanlar,
devam
devam
devam

emboma
22-10-2010, 00:38
tebrikler lucifer
01selçuk :)

LUCİFERR
22-10-2010, 00:45
tebrikler lucifer
01selçuk :)

Teşekkürler bro:)

NoRemoRse*
22-10-2010, 00:46
ALAYINA SONVATAN İNADINA LUCİFER! nerde o biyolog?

dombili
22-10-2010, 01:25
hadi kardeşler hadi, bakın millet çoktan gitti yeni serverlara.
zaman kaybetmeyin.
Burası bittiii,.,.,.

latino
22-10-2010, 01:26
1000atlı wowuna baktım . Ne göriyim? Sonlarda asker yok diyen 1000 atlı üyeleri wow köylerinde köşk 20 yapmış ve ordan 2 köy kurmuş. 3.5 milyon defansın olcak birde ordusu olmadığını söylediğin rakibine karşılık köşk 20.....

Köşk 20 olmasa beyoğlu wow kurabilir miydi....

Sizlerde 100 tane ordu warken biz erginde köşk kurmadık.....

357600/357600 357600/357600 357600/357600 -3996/200100
2669698/928

Strateji uzmanlarımıza tebrikler:)

latino
22-10-2010, 01:27
Özel yazışmaları forumda yayınlamayınız!

GÖKKUŞAĞI

dombili
22-10-2010, 01:35
yaw kazandınız işte yok daha söz bitti bu neyin cırmalaması,.

latino
22-10-2010, 01:37
Rahatsız oluyorsan yöneticilerin gibi sende bakmamaya çalış:)

3 yıl üs üste wow kurduk. Artık s8 sizlere bırakıyoz:D:D

yaw kazandınız işte yok daha söz bitti bu neyin cırmalaması,.

dombili
22-10-2010, 01:41
Allah için yatın ya,. oyun bitti,. ben sadece hesabıma gelen mesajlarıma bakacam yarın
son kez,. sona bidaha açmıcem,.

daha neyin peşindesiniz?

BİTTTTİİİİİİİİİİ

mydanos
22-10-2010, 01:46
TUM S-8 SAKINLERINE ..

BIR S-8 DAHA GERIDE KALDI ACISIYLA ,TATLISIYLA WE SONUC YINE DEISMEDI YINE BIZ YINE BIZ YINE BIZ :) FORUMDA TEBRIK KISMI ACILIYOR BURDA BILE KARALAMA KAMPANYALARI DEWAM EDIYOR MALESEF.ÇOK SAYIN RAKIPLERIMIZ:BIR OYUN OYNADIK MALUP OLDUNUZ OTURUP ALTINDAN BIRSEYLER ARAYACAGINIZA BENCE CIKIP EFENDI GIBI TEBRIK EDEBILMEK BUYUK BIR ERDEMDIR..

IDDALARINIZA YANIT VERME IHTIYACI HISSETMIYORUM CUNKI CIDDEN SACMALAMISSINIZ AMA KENDINIZDEN COK EMINDINIZ MALUP OLDUNUZ SIZLERIDE ANLIYORUM.EGERKI BU CAMURLARLA RAHATLICAKSANIZ AYNEN DEWAM EDIN.BU KONUDA SADECE SUNU SOYLEYIM IFTIRA KUL HAKKINA GIRER WE BEDELI BIRAZ ZOR ODENIR.WE BU TUR BIR ŞEKİLDE EDECEGIMIZ BASARININ CANI CEHENEME DIYOR,SON OLARAK YUKARDA ALLAH VAR AZ INSAFLI OLUN DIYORUM.

TILSIM OPERASYONUNU DEFALARCA ACIKLAMAYA CALISTIK AMA SANIRIM HALA ANLAMADIGINIZ KISIMLAR VAR.BU KADAR IZAHA ANLAMIYORSANIZ NEDEN YENILDIGINIZ BARIZ BELLIDIR.BU OYUNDAKI CAMUR ATMA OLAYINI ONCEDENDE YASAMISTIM AMA NE YALAN SOYLEYIM BU KADARINA ILK KEZ SAHIT OLUYORUM.

GELELIM SIZ SONVATAN DELILERINE:

CANLARIM,
ONCELIKLE TUM UYELERIMI EMEKLERINDEN DOLAYI CANI GONULDEN KUTLUYORUM,BIRKAC MESAJIMDADA SIZLERLE PAYLASMISTIM SU AN GENE DIYIM BU SERVERDAN BEN COK ZEVK ALMADIM AMA KENDINDEN COK EMIN BIR RAKIBE EN GUZEL CEVABI WERDIGINIZ ICIN SIZLERI TEKRAR TEKRAR KUTLUYORUM.HANI GENE ALLY LERDE HEP DERDIM SIZLER NORMAL OYNUNUZU OYNAYIN BU YETERLI OLACAKTIR DİYE AMA ISIN ASLI TUM SERVER YATIP BIR KAC HAFTA EMEK VERMEMIZ,WE TABIKI RAKIPLERIN STRATEJI HATALARI ISIMIZI KOLAYLASTIRDI.SU AN SIZLERE KARSI BASLATILAN KARALAMA GIRISIMLERINEDE ASLA KULAK ASMAYIN BEN SIZIN 3 SENELIK BASKANINIZIM WE YINELIYORUM: SERVERI KAZANMAK ICIN EN UFACIK BIR AYAK OYUNUNA GIRMEDIK,EN UFAK BIR USULSUZLUK YAPMADIK.KI BU TUR BIR OLAY YASANMASINA EN BASINDA BEN KARSI CIKARIM ZATEN.BU ISLERDE IYI OLSAK BEN KITLI OLMAZDIM.IFTIRALARA KULAK ASMAYIN GUN SIZIN GUNUNUZDUR KEYFINIZE BAKIN : )

100OATLI BIRLIGI >> ÇOK FAZLA YORUM YAPMICAM,SIZ BIZI KUTLAMADINIZ AMA BEN MUCADELENIZDEN DOLAYI SIZLERI KUTLUYORUM..

APACHE BIRLIGI >> ÇOK SAYGIDEGER ÇOK DÜZGÜN BİR BAŞKANINIZ VAR.KI OGUZ IYI BILIR COK EMEK VERSEKTE BIR TURLU BIR ARADA OLAMADIK,ESKI DOSTLARIMIZSINIZ SARTLARTIMIZ NE OLURSA OLSUN BIZIM WOWUMUZ SIZIN WOWUNUZDUR.TUM APACHE BIRLIGI UYELERINI KUTLUYORUM..

BEYAZ BIRLIKLERI >> HIC BIR BEYAZ UYESINE LAFIM YOK.AMA O BASINIZDAKI KİŞİDEN DOLAYI COK FAZLA YORUM YAPMICAM.GEREK YOK DEGERSIZ YANI.TUM BEYAZ UYELERINI (BAŞKANLARI HARİÇ) KUTLUYORUM.

WE AZICIK GUNAH CIKARALIM : ARKADASLAR BU S-8 COK OYNAK BIR SERVERDI WE CEBIMIZDE HEP BIR B HATTA C PLANIMIZ OLMALIYDI.SIRANIZ HENUZ GELMEMISTI.HESAPLARI HEP EN KOTU IHTIMALE KARSI YAPTIK AMA ASKERLERINIZI MALESEF KULLANAMADIK.EMEKLERINIZ WE SARTSIZ KOSULSUZ GUVENINIZ ICIN TESEKKUR EDIYORUM.COK GUNCEL OLMAMAKLA BIRLIKTE ELIMDEKI SON SAYILAR BUNLARDIR ..

BOZKİR42: BALTA 122K TOYTON 38K MANÇO 11000
LATİNO: 28K TOKMAK 110K BALTA 37K TOYTON 9700 MANÇO 1100 KOÇBAŞI
LATİNO MERKEZ :61267 BALTA 21732 TOYTON 6362 KOCBAŞI 1965 MAN
VURUJU MERKEZ: 82K BALTA 34K TOYTON 11500 MANÇO 1780 KOÇBAŞI
MİKO: 70K EMPERYAN 25K CESARİS 9K MANÇO
ZURNACIK: 30K TOKMAK 25K BALTA 18K TOYTON 8K KOC 1K MANCINIK
KARAZ: 48K BALTA 25K TOYTON 7000 MANÇO 1200 KOÇBAŞI
İSAO: 60K EMPERYAN 23K CESAR-İMP 7100 MANÇO 2600 KOÇBAŞI
ÇUKUTALA: 73K BALTA 21K TOYTON 7300 MANÇO
DENİZİSMİ: 75K BALTA 20K TOYTON 6200 MANÇO 1100KOÇBAŞI
KURTKÖY: 65K BALTA 35K TOYTON 1K KOC 6.7K MANCINIK
SESSİZTEPE: 48K KILIÇLI 28K TOYTAT 6000 MANÇO 2300 KOÇBAŞI
EMİRÖZEN: 76K BALTA 21K TOYTON 1800 KOÇ 5800 MANCINIK
RAMAZOTTİ: 40K EMP 22K CESAR 7K MANCINIK
HARDCORE:53K BALTA 25K TOYTON 5000 MANÇO 1K KOÇ
DR.COLAK61: 43K BALTA 25K ATLI 5K MANÇO 1,7K KOÇBAŞI
TTSK52: 56000 BALTA 16K TOYTON 2300 MANÇO 1300 KOÇ
ALTIN FERSAH: 43K BALTA 10K TOYTON 1300 MANÇO 4500 KOÇBAŞI
SERSERİ06: 45K BALTA 13K TOYTON 4400 MANÇO 1000 KOÇBAŞI

WE SÖZÜN BİTTİĞİ YER ...

BILIYORSUNUZ BU TRAVIANDA SON SERVERIM IDI.EN UFAK BIR HAKKIM VARSA SIZDE SONUNA KADAR HELAL EDIYORUM.SIZIN GIBI KALITELI INSANLARA BASKANLIK YAPMAK EMIN OLUN COK GURUR VERICI.

HAYATTA HERSEY GONLUNUZCE OLSUN..

HAKKINIZI HELAL EDIN ....

HAKKANSS19:cool:

dombili
22-10-2010, 02:05
Allah için yatın ya,. oyun bitti,. ben sadece hesabıma gelen mesajlarıma bakacam yarın
son kez,. sona bidaha açmıcem,.

daha neyin peşindesiniz?

BİTTTTİİİİİİİİİİ

demişimde wow u kuran ben olsaydım, bana biri bunu deseydi çok kızardım yaw:) , empati
yani,

sabaha kadar kimse yazmasa bile kendimden alıntı yapar kendi kendime yazardım, kendimi
överdim,. 1 yıllık emek,.

EMEKCILERE SAYGILAR,.,.,.

undeba
22-10-2010, 02:11
TUM S-8 SAKINLERINE ..

BIR S-8 DAHA GERIDE KALDI ACISIYLA ,TATLISIYLA WE SONUC YINE DEISMEDI YINE BIZ YINE BIZ YINE BIZ :) FORUMDA TEBRIK KISMI ACILIYOR BURDA BILE KARALAMA KAMPANYALARI DEWAM EDIYOR MALESEF.ÇOK SAYIN RAKIPLERIMIZ:BIR OYUN OYNADIK MALUP OLDUNUZ OTURUP ALTINDAN BIRSEYLER ARAYACAGINIZA BENCE CIKIP EFENDI GIBI TEBRIK EDEBILMEK BUYUK BIR ERDEMDIR..

IDDALARINIZA YANIT VERME IHTIYACI HISSETMIYORUM CUNKI CIDDEN SACMALAMISSINIZ AMA KENDINIZDEN COK EMINDINIZ MALUP OLDUNUZ SIZLERIDE ANLIYORUM.EGERKI BU CAMURLARLA RAHATLICAKSANIZ AYNEN DEWAM EDIN.BU KONUDA SADECE SUNU SOYLEYIM IFTIRA KUL HAKKINA GIRER WE BEDELI BIRAZ ZOR ODENIR.WE BU TUR BIR ŞEKİLDE EDECEGIMIZ BASARININ CANI CEHENEME DIYOR,SON OLARAK YUKARDA ALLAH VAR AZ INSAFLI OLUN DIYORUM.

TILSIM OPERASYONUNU DEFALARCA ACIKLAMAYA CALISTIK AMA SANIRIM HALA ANLAMADIGINIZ KISIMLAR VAR.BU KADAR IZAHA ANLAMIYORSANIZ NEDEN YENILDIGINIZ BARIZ BELLIDIR.BU OYUNDAKI CAMUR ATMA OLAYINI ONCEDENDE YASAMISTIM AMA NE YALAN SOYLEYIM BU KADARINA ILK KEZ SAHIT OLUYORUM.

CANLARIM,
ONCELIKLE TUM UYELERIMI EMEKLERINDEN DOLAYI CANI GONULDEN KUTLUYORUM,BIRKAC MESAJIMDADA SIZLERLE PAYLASMISTIM SU AN GENE DIYIM BU SERVERDAN BEN COK ZEVK ALMADIM AMA KENDINDEN COK EMIN BIR RAKIBE EN GUZEL CEVABI WERDIGINIZ ICIN SIZLERI TEKRAR TEKRAR KUTLUYORUM.HANI GENE ALLY LERDE HEP DERDIM SIZLER NORMAL OYNUNUZU OYNAYIN BU YETERLI OLACAKTIR DİYE AMA ISIN ASLI TUM SERVER YATIP BIR KAC HAFTA EMEK VERMEMIZ,WE TABIKI RAKIPLERIN STRATEJI HATALARI ISIMIZI KOLAYLASTIRDI.SU AN SIZLERE KARSI BASLATILAN KARALAMA GIRISIMLERINEDE ASLA KULAK ASMAYIN BEN SIZIN 3 SENELIK BASKANINIZIM WE YINELIYORUM: SERVERI KAZANMAK ICIN EN UFACIK BIR AYAK OYUNUNA GIRMEDIK,EN UFAK BIR USULSUZLUK YAPMADIK.KI BU TUR BIR OLAY YASANMASINA EN BASINDA BEN KARSI CIKARIM ZATEN.BU ISLERDE IYI OLSAK BEN KITLI OLMAZDIM.IFTIRALARA KULAK ASMAYIN GUN SIZIN GUNUNUZDUR KEYFINIZE BAKIN : )

100OATLI BIRLIGI >> ÇOK FAZLA YORUM YAPMICAM,SIZ BIZI KUTLAMADINIZ AMA BEN MUCADELENIZDEN DOLAYI SIZLERI KUTLUYORUM..

APACHE BIRLIGI >> ÇOK SAYGIDEGER ÇOK DÜZGÜN BİR BAŞKANINIZ VAR.KI OGUZ IYI BILIR COK EMEK VERSEKTE BIR TURLU BIR ARADA OLAMADIK,ESKI DOSTLARIMIZSINIZ SARTLARTIMIZ NE OLURSA OLSUN BIZIM WOWUMUZ SIZIN WOWUNUZDUR.TUM APACHE BIRLIGI UYELERINI KUTLUYORUM..

BEYAZ BIRLIKLERI >> HIC BIR BEYAZ UYESINE LAFIM YOK.AMA O BASINIZDAKI KİŞİDEN DOLAYI COK FAZLA YORUM YAPMICAM.GEREK YOK DEGERSIZ YANI.TUM BEYAZ UYELERINI (BAŞKANLARI HARİÇ) KUTLUYORUM.

WE AZICIK GUNAH CIKARALIM : ARKADASLAR BU S-8 COK OYNAK BIR SERVERDI WE CEBIMIZDE HEP BIR B HATTA C PLANIMIZ OLMALIYDI.SIRANIZ HENUZ GELMEMISTI.HESAPLARI HEP EN KOTU IHTIMALE KARSI YAPTIK AMA ASKERLERINIZI MALESEF KULLANAMADIK.EMEKLERINIZ WE SARTSIZ KOSULSUZ GUVENINIZ ICIN TESEKKUR EDIYORUM.COK GUNCEL OLMAMAKLA BIRLIKTE ELIMDEKI SON SAYILAR BUNLARDIR ..

WE SÖZÜN BİTTİĞİ YER ...

BILIYORSUNUZ BU TRAVIANDA SON SERVERIM IDI.EN UFAK BIR HAKKIM VARSA SIZDE SONUNA KADAR HELAL EDIYORUM.SIZIN GIBI KALITELI INSANLARA BASKANLIK YAPMAK EMIN OLUN COK GURUR VERICI.

çok güzel yazmışşsın,,,hakkımız varsa helal olsun abi, kirli işler döndürmediğimizi çok iyi biliyorlar yada bilmiyorlardı ama buraya moderatörlerde yazdı bunun imkansız olduğunu, ama ellerinide vicdanlarına koysunlar gerçekten buna inanıyorlar mı bu kadar kolay mı bu ?olsun biz emeğimizin karşılığını aldık, inandık kazandık, rakiplerimizde elinden geleni yaptılar zevkli bir traviandı herşeye rağmen

şuanda isterdim ki 1000 atlı merkez birliği , oscar gym ve forumda 1000 atlı sözcülüğü yapan ulaş abi gelsin burada tebrik etsin,,, büyüklük budur.

tiii
22-10-2010, 02:24
TUM S-8 SAKINLERINE ..

CANLARIM,

WE SÖZÜN BİTTİĞİ YER ...

buyuk baskan konustu :) yazık olmus guzelım ordulara :D

Glady00
22-10-2010, 05:00
afro
S-8 En Onurlu Duruş

Oguz Abe Sizleri Can Gönülden Kutlarım Gösterdiginiz onurlu Mücadelenizden Asla Ödün Vermediniz Ve Sonuna Kadarda Apache Olarak Devam Etiniz TEk Basınıza Yürekli 60 Oyuncuyla Gerçektende Eski oyuncular olsaydı Cok şey Degişmiş Olabilirlerdi Ama Tek Bildigim Birşey Var Koskoca Apache Birligi s8'damgasını vurdu Herkesle Mücadele Eden Tek Birlik Unvanina SAhiptir.

S8 Hesap Adı: Aslan tepe
Önceki Hespa s8: Gok_Tengri(Entirikalarla Hesap Sildiren Arkadaslarıda unutmuyorum)

Son Birlik'lerinide Tebrik Ederim Bu Güne Kadar Gösterdikleri Bir Birine Bagımlık'larıyla Hep Bir Adım Öndeydiler.

Saygılarımla/YuSuF

maniakk
22-10-2010, 09:10
.................................

tyler durden.
22-10-2010, 09:45
Wow kuran son bırlığını tebrık ederım ....

zatulcenp
22-10-2010, 10:12
TUM S-8 SAKINLERINE ..

CANLARIM,

WE SÖZÜN BİTTİĞİ YER ...

maşalah maşalah bunlar hakan abinin bildikleri daha bilmediği inanın çok ordu var bu rakamlarda ama komutanlarımız sağolsunlar emeklerinizi hiçe saymadı ve kısıtlı kullanımla ordularımızı yola çıkarmamızı istediler ve giden askerlerimizin hepsi görevelerini ifaa ettiler kalanlar için üzgünüm fakat amacımız wow kurmaktı ve bunu ilgili arkadaşlarımız üstün gayretleri ile kurduk bitirdik hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

başkanım senin hakkın ödenmez ve seni çok seviyoruz:p

DeePBoY
22-10-2010, 10:27
Bu serveride bitirdik :)

Öncelikle;

DİNOZOR Başkanıma Ve APACHE Birliklerine çok Teşekkür ediyorum..

oscar-gym Ve ekibi 1000ATLI Birliklerine,

HAKKANSS19 Ve ekibi SON Birliklerine,

inanç2000 Ve ekibi VATAN Birliklerine,

swing(her ne kadar sevmesemde) Ve kibi BEYAZ Birliklerine,

hanibalgan Ve ekibi ASİ Birliğine,

KIZIL BAGER Ve ekibi ŞÖVALYE Birliğine,

ApAcHe™ (http://s8.travian.com.tr/allianz.php?aid=7) Birliği Olarak TEŞEKKÜR EDERİZ

Yanı Sıra WoW kuran oyuncular:
(LUCİFER - BEYOĞLU - cengizhan25 - Serdarın - asilbey -calibra -baran0666 - W00 - wind - kartalyuvası..) na verdikleri emekler ve üstün başarılardan dolayı TEBRİK EDERİZ

DeePBoY / Anıl

Death Note
22-10-2010, 11:14
TUM S-8 SAKINLERINE ..

CANLARIM,

WE SÖZÜN BİTTİĞİ YER ...

HAKAN abim biliyorsun senin ve köstencenin hatırına kaldım. hesabı silicektim bir lafına kaldım burda abi :)
yine bir lafına devam ederim bu oyuna :)
benim sayılar eski sende ki, kalan ordum az olsada koç ordusu çok değerliydi şu sıralar.

http://www.resimupload.com/ds351554594_adsiz.html

bunun gibi 10 ordu kalsada elimizde sana feda olsun abi. ibrahim abinin dediği gibi bunlar senin bildiklerin daha nice cevherler yatıyodu :)
ULTRA SÜPER BAŞKAN seni çok seviyoruz :)

zurnacık / enver

St.Jimmy
22-10-2010, 12:06
Ufak bir anıyı paylaşmadan edemicem ;Oyunun başlarında dediğim benim o zaman 3 veya 4 köyüm varken ; tavsiye üzerine tek köylü ve nüfusu olmayan birine merkez birliğe gelmesi için teklif atmıştım :) o kişi bugünkü wow köyünün sahibidir :) Lucifer

mydanos
22-10-2010, 12:17
Ufak bir anıyı paylaşmadan edemicem ;Oyunun başlarında dediğim benim o zaman 3 veya 4 köyüm varken ; tavsiye üzerine tek köylü ve nüfusu olmayan birine merkez birliğe gelmesi için teklif atmıştım :) o kişi bugünkü wow köyünün sahibidir :) Lucifer

türk filminin son sahnesi

*serdar*
22-10-2010, 12:26
Sevgili S8 Sakinleri

öncelikle wow u kuran ergin kardeşimi vermiş olduğu emeklerinden dolayı canı gönülden kutlarım,

hakan başkanında dediği gibi,bu iddialara karalama kampanyasına aldırış bile etmeyin,hatta kaale bile almayın,zaten gereken cvp ı oyun moderatörü vermiştir,

işin doğrusunu sölemek gerekirse bu sene wow dan hiç ümitli değildim,hakan başkana hep derdim wow mow umrumda değil yeterki 1000 atlı birliğine wow kurdurtmayalım yeter dedim. 2 sene nin vermiş olduğu rehavet ve başarı bizi biraz rehavete soksada sevgili biyolog ( ulaş ) un sayesinde uyuyan dev uyandı diyebilirim,başarımızda az çok biyolog unda katkısı büyüktür :)

oyunda emeği geçen rakip birlik üyeleri başkanları dahil yöneticisi dahil ve oyuncusu dahil tüm 1000 atlı birliğini vermiş oldukları emeklerinden ve mücadelerinden dolayı kutlarım.forumda kalbini kırdığım kim varsa özür dilerim.

vatan birliği önce süleyman önderliğinde,sonra mihribanın önderliğinde vermiş oldukları mücadele ve gayretten dolayı,bizimle beraber yaşamış oldukları bu zaferi sonuna kadar hak etmişlerdir,onlarıda canı gönülden tebrik ederim,

gönüllerin kazananı apache birliğinide birbirlerine bağlılıkları ve serverda ki duruşlarından dolayı tebrik ederim.

beyaz birliği üyelerinide aynı şekilde vermiş olduğu mücadeleden dolayı tebrik ederim.

ve siz sevgili son birliği üyeleri
sizlere ne kadar tşk etsek azdır,bizlere güvenip,yüzümüzü kara çıkarmadığınız için,emekleriniz için,mücadeleniz için hepinizi canı gönülden tebrik ederim,
sizleri seviyoruz.

Başkan
Serdarın

Death Note
22-10-2010, 12:35

harbi ya "o fakir ama gururlu çocuk vardıya işte o bendim" gibi bide replik koysa buraya ergin tam olcak :D

latino
22-10-2010, 13:29
Ufak bir anıyı paylaşmadan edemicem ;Oyunun başlarında dediğim benim o zaman 3 veya 4 köyüm varken ; tavsiye üzerine tek köylü ve nüfusu olmayan birine merkez birliğe gelmesi için teklif atmıştım o kişi bugünkü wow köyünün sahibidir Lucifer

O bendim bayram :D erginle ortaktık bi kaç ay sonra satışa getirdi beni :D başka hesap açtı, 13 nufusu varken hadi dedim eleman harcanmasın :cool:,sana teklif atarmısın demiştim,sen o zaman son y başkanıydın,tabi sen beni tanırsın ben seni ne kadar komik gözüksede kırmadın beni :),bakma 13 nufusuna süper oyuncudur dediydim,e geldi wow bile kurdu,boş konuşmamışız demek ki
Bizim hesapda çok kuvvetliymiş yav,ortaklardan biri ayrıldı wow kurdu(ergin),biri bişey yaptı (deniz) 100 kişi hala çözemedi çözümü çamurda buldular.bi tane daha vardı onu başka servara kaçırdık şuan 2x de oyuncu sıralamasında ilk 3 de ve en kuvvetli birliklerden biirnde yönetici.Bi denizi tutatbildim hesapta oyun sonuna kadar,dayanıklı çıktı kardeşim deniz,seninle oynamak güzel.Birde hiç bi numarısı olmaya ben varım hesapta ama olsun onların başarıları ile onere oluyorum ;)
Yusuf.

latino
22-10-2010, 13:37
S8 sakinlerine

Öncelikle wowun kurulmasında emeği geçen başta son delilerine sonra da emel, mydanosa ve ergini tebrik ediyorum.

Geçen sene wow döneminde latino hesabına bakmaya başlamıştım.Bu sene bir süre ayrı kaldıktan sonra son" dönemde gelip uyuyan devi uyandırmaya çalştık:)

Lucifer hesabını sildirmeyip wow köyü alarak oyunu bitirmesini isteyen benim.Şahsen bu konuda epey bir laf yemişizdir:P Ama sonunda kazandık yeter:D

Hakan başkan wow dönemine girerken gene dayanamayarak son delilerin için elinden geleni yaptı. Verdiği sözleri daima yerine getirdiği için ona güvenen hiçkimse hayır dememiştir. Kurmaylarından her konuda fikir alıp en son kararı gene çoğunluğun dediği karar olarak kabul eden, bastığı ordusunu her zaman ilk önden gönderen bir reisdir.

Bordokan rakip birliğin vahalarında kestiği askerler yanısıra son delilerini organize ederek rakip birlik üyelerini yıldırdı.

Yakubarpa ally mesajları son delilerini ayağa kaldırdı.

Yusuf kaptan uzun süre kaçak oynar ama organizelere el attığında oyun yönünü değiştiren bir travian dehasıdır.

Gökhan hesabını sildikten sonra bile hakan başkanın yanından ayrılmayan görev adamı.

Kubilay ve Enver her ikisine de tılsımları ters zamanda verdiğim için arkamdan konuşsalarda her zaman onlarla beraber oynamaktan zevk almışımdır.Her ikisi de görev adamıdır..

ALİ VE TUFAN ABİYE ALLY MESAJLARI ANINDA DİĞER BİRLİKLERİMİZE İLETTİKLERİ İÇİN VE BİZLERE YARDIMCI OLAN DEVAM BİRLİK YÖNETİCİLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

COURAGE MUSTAFA HOCAYA BASTIĞI DEFANS VE VERDİĞİ EMEKLERİ İÇİN VE SON DÖNEMDE BİZLERİ KIRMAYIP BİZİMLE BERABER SERVERI BİTRDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

SİYAHGÜL BASTIĞI DEFANS ASKERLERİYLE FORUMDA YAZDIĞI YAZILARIYLA ALKIŞI HAKEDENLERDEN....

ASİLBEY GÖKHANA CALİBRA ONURA DA VERDİKLERİ EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM...

Watan birlikleri genel başkanı ve üyeleri verdiğiniz emekten dolayı sizleri de ayrıca tebrik ederim.Gönül isterdi ki sizlerin bu wowu kurmasıdır. Malesef Lucifer laftan anlamayarak wowu kurdu:P

Ve daha yazamadığım arkadaşlar,abiler ablarlar sizlerin sayesinde bu wow 3 sene üst üste kurmayı başardık. Belkide hiçbir server da bu olmayacak.

Herkese hayattında başarılar dileyerek SON birlikleri kemik kadrosu artık travian bırakmıştır.

SON DÖNEMDE TANIŞMAMIZA RAĞMEN BASTIĞI ORDUSUYLA VE HIRSIYLA KAZANMAMIZDA EMEĞİ OLAN ORHAN ABİYE TEŞEKKÜR EDER VE ARZU ABLAYLA BERABER İKİSİNİ TEBRİK EDERİM...

VAHALARDA ASKER KESEN İLKER ABİYE DE TEŞEKKÜRLER.

LATİNO HESABINDA 2 ORDUNUN DA ELDE PATLAMASINI SAĞLAYAN KİŞİ BENİMDİR. YUSUF ABİNİN KAFASINI YİYEREK HER İKİ ORDUYU SON DÖNEMEÇE KADAR BEKLETTİM. BU KONUDA ELEŞTİRİLSEM DE GENE OLSA GENE AYNI ŞEKİLDE HER İKİ ORDUNUN KALMASI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPARDIM. MERKEZ ORDUYU 10 GÜN SONRA YAN ORDUMUZU DA 15 GÜN SONRA BEYOĞLU DEPOLARI BİTİRİP SEVİYE BASMAYA BAŞLADIĞINDA GÖNDERTECEKTİM....

YUSUF ABİ HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER..... (3 YILI AŞKIN AYNI HESAPTA OYNADIĞIMIZ İÇİN YERİ BAMBAŞKADIR.)

SİZLERLE OYNAMAK GURUR VERİCİYDİ. BAŞTA HAKAN ABİ OLMAK ÜZERE HERKESE TEŞEKKÜR EDER VE HAYATLARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM....

SON BİRLİKLERİNİN BU SENEKİ AGRESİF ELEMANI

DENİZ.......

Night Elf
22-10-2010, 13:49

zaaaaaaa :D:D harika tek köylü lucifer :D

ergin abi seni seviommm :D

emel sanada tebrikler az uğraşmadın.. :)

kısaca herkesi canı gönülden kutluyorum ekibimi seviorummmm :D

VAHİT

St.Jimmy
22-10-2010, 14:00
O bendim bayram :D erginle ortaktık bi kaç ay sonra satışa getirdi beni :D başka hesap açtı, 13 nufusu varken hadi dedim eleman harcanmasın :cool:,sana teklif atarmısın demiştim,sen o zaman son y başkanıydın,tabi sen beni tanırsın ben seni ne kadar komik gözüksede kırmadın beni bakma 13 nufusuna süper oyuncudur dediydim,e geldi wow bile kurdu,boş konuşmamışız demek ki

Bizim hesapda çok kuvvetliymiş yav,ortaklardan biri ayrıldı wow kurdu(ergin),biri bişey yaptı (deniz) 100 kişi hala çözemedi çözümü çamurda buldular.bi tane daha vardı onu başka servara kaçırdık şuan 2x de oyuncu sıralamasında ilk 3 de ve en kuvvetli birliklerden biirnde yönetici.Bi denizi tutatbildim hesapta oyun sonuna kadar,dayanıklı çıktı kardeşim deniz,seninle oynamak güzel.Birde hiç bi numarısı olmaya ben varım hesapta ama olsun onların başarıları ile onere oluyorum >Yusuf.

Oda bendim yusuf :) yankss :) adamı birliğe aldık 13 nüfusta sonra başkan oldu başımıza başkanım çektirdi yetmedi geceleri wowu kilitledi ilk dönemler yetmedi tahıl tahıl diye yedi bitirdi bizi uleynn adam bide wow kurdu naim gibi küçük dev adam :)

St.Jimmy
22-10-2010, 14:09

yine toplandı yoldaşlar
yine bir araya geldi arkadaşlar
eski destanlarda kalanların yerini
aldı yeni kahramanlar !!!

Servır 8 i beyinlere son diye kazıyanlar
ya bismillah dediler hep beraber
sen,ben yoktu biz vardı
varolan koskoca bir çınardı
adı son du ; sonu yoktu !!!

Kökü ; dalı hepsi birdi
hepsi birer kardeşti
mücadeleydi amaçları ;
azim ; inat karakterleri !!!

7 ‘sinden 70 ‘şine aynı davanın adamlarıydı
başladıkları iş ; bitirecekleri işti
kimse kaçmadı ; kimse korkmadı ;kimse satmadı
beraber başladıklarını ; beraber sona erdirdi

savaşmaktan korkmadık
savaşmaktan yılmadık
dosta dost ; düşmana düşman olduk
yola çıktıklarımızı unutmadık !!

Yıktık ; hor görmedik
yıkıldık ; üzülmedik
gevşemedik
asla vazgeçmedik !!!

+/- ve -/+ da yandı bu ateş
varolduğu toprakları ısıtan
komşu olduklarını yakan
ama her daim alew alew yanan !!

Birlikdaşının eksiğini kendi eksiği bilen
kendi köyünü birlikdaşına emanet edenlerdi onlar
sen değil ben gireyim diyenlerdi onlar
yolun sonu uçurumsa geri dön kardeşim
ilk adım benim diyenlerdi onlar

onlar oyunu birlikte olmak için oynayanlardı
onlar oyun için değil dostu için burda olanlardı
onlar birbirlerinden şüphe duymayanlar
onlar hepsi kahramanlar!!!

Sevinçlerini paylaşanlar
üzüntülerinin tesellisini birbirinde bulanlar
onlar birbirleriyle varolanlaronlar
onurlu bir bağ ile birbirlerine bağlandılar

veogüns-8 e puslu hava çöktü
atlar huysuzlandı ,alperen kılıcını çekti
gökyüzünewe mehteran basladı
hucum marsına,
gayrı atlar şahlansın
kılıclar kan dökülmeden kınına sokulmasın
we
biz hucum diyelim
s-8 sallansın denmesini bekledi yoldaşlar

o güne hazırlandık yoldaşlarla
o gün reis ‘ teydi gözümüz
o gün baltasını çıkardığında
toz duman olucaktı ortalık atlıların ayaklanmasından
ışıl ışıl parlayacaktı gece baltaların ışıltısından
gök gürlemesini andıracaktı mancınıkların çekilişleri
o gün düşman için kara bir gün
dost için namlı;gururlu bir gün olucaktı
reis emrini verdiğinde !!
s8 i yakacaklardı !!!

Ve
zafere giden yolda
emeğini esirgemeyenler
diktikleri harikanın adını
kardeşlik harikası koydular

ne mutlu onlara
ne mutlu onlarla olanlara
ne mutlu onlarla oynayanlara
ne mutlu onları anacaklara !!!

Ve son olarak haykıralım arkadaşlar

zafer sizindir !!!

Zafer birliğimizindir !!!

Yaşasın reis !!

Yaşasın birliğimiz !!!

Varolsun dirliğimiz !!!

Yanks ( mesut)

peter pan
22-10-2010, 14:14
ben sadece bir kişiyi tebrik edeceğim..

ilk başlarda birliği için 144 k destek basıp dağıtan , tam 9 kez merkezi sıfırlandığı halde bile tek ses etmeyen , serwer sonuna kadar tek saldırı atmkayım wowa asker bastığı halde asker köyü reislenen VEE HALA TEK KİŞİNİN SAVUNMADIĞI , BİR SÜRÜ KARALAMANIN ALTINDA HİÇ TEBRİK EDİLMEYEN kişiyi tebrik ediyor ve soruyorum ,,, yukarda yazılanlarda yanlış yada yalan varmı

latino
22-10-2010, 14:54
yine toplandı yoldaşlar
yine bir araya geldi arkadaşlar
eski destanlarda kalanların yerini
aldı yeni kahramanlar !!!

Servır 8 i beyinlere son diye kazıyanlar
ya bismillah dediler hep beraber
sen,ben yoktu biz vardı
varolan koskoca bir çınardı
adı son du ; sonu yoktu !!!

Kökü ; dalı hepsi birdi
hepsi birer kardeşti
mücadeleydi amaçları ;
azim ; inat karakterleri !!!

7 ‘sinden 70 ‘şine aynı davanın adamlarıydı
başladıkları iş ; bitirecekleri işti
kimse kaçmadı ; kimse korkmadı ;kimse satmadı
beraber başladıklarını ; beraber sona erdirdi

savaşmaktan korkmadık
savaşmaktan yılmadık
dosta dost ; düşmana düşman olduk
yola çıktıklarımızı unutmadık !!

Yıktık ; hor görmedik
yıkıldık ; üzülmedik
gevşemedik
asla vazgeçmedik !!!

+/- ve -/+ da yandı bu ateş
varolduğu toprakları ısıtan
komşu olduklarını yakan
ama her daim alew alew yanan !!

Birlikdaşının eksiğini kendi eksiği bilen
kendi köyünü birlikdaşına emanet edenlerdi onlar
sen değil ben gireyim diyenlerdi onlar
yolun sonu uçurumsa geri dön kardeşim
ilk adım benim diyenlerdi onlar

onlar oyunu birlikte olmak için oynayanlardı
onlar oyun için değil dostu için burda olanlardı
onlar birbirlerinden şüphe duymayanlar
onlar hepsi kahramanlar!!!

Sevinçlerini paylaşanlar
üzüntülerinin tesellisini birbirinde bulanlar
onlar birbirleriyle varolanlaronlar
onurlu bir bağ ile birbirlerine bağlandılar

veogüns-8 e puslu hava çöktü
atlar huysuzlandı ,alperen kılıcını çekti
gökyüzünewe mehteran basladı
hucum marsına,
gayrı atlar şahlansın
kılıclar kan dökülmeden kınına sokulmasın
we
biz hucum diyelim
s-8 sallansın denmesini bekledi yoldaşlar

o güne hazırlandık yoldaşlarla
o gün reis ‘ teydi gözümüz
o gün baltasını çıkardığında
toz duman olucaktı ortalık atlıların ayaklanmasından
ışıl ışıl parlayacaktı gece baltaların ışıltısından
gök gürlemesini andıracaktı mancınıkların çekilişleri
o gün düşman için kara bir gün
dost için namlı;gururlu bir gün olucaktı
reis emrini verdiğinde !!
s8 i yakacaklardı !!!

Ve
zafere giden yolda
emeğini esirgemeyenler
diktikleri harikanın adını
kardeşlik harikası koydular

ne mutlu onlara
ne mutlu onlarla olanlara
ne mutlu onlarla oynayanlara
ne mutlu onları anacaklara !!!

Ve son olarak haykıralım arkadaşlar

zafer sizindir !!!

Zafer birliğimizindir !!!

Yaşasın reis !!

Yaşasın birliğimiz !!!

Varolsun dirliğimiz !!!

Yanks ( mesut)

Tşk Yanks,son bi destan yazmadan olmazdı tşk :)

inanç2000
22-10-2010, 15:05
Sevgili S8 Sakinleri

öncelikle wow u kuran ergin kardeşimi vermiş olduğu emeklerinden dolayı canı gönülden kutlarım,

hakan başkanında dediği gibi,bu iddialara karalama kampanyasına aldırış bile etmeyin,hatta kaale bile almayın,zaten gereken cvp ı oyun moderatörü vermiştir,

işin doğrusunu sölemek gerekirse bu sene wow dan hiç ümitli değildim,hakan başkana hep derdim wow mow umrumda değil yeterki 1000 atlı birliğine wow kurdurtmayalım yeter dedim. 2 sene nin vermiş olduğu rehavet ve başarı bizi biraz rehavete soksada sevgili biyolog ( ulaş ) un sayesinde uyuyan dev uyandı diyebilirim,başarımızda az çok biyolog unda katkısı büyüktür :)

oyunda emeği geçen rakip birlik üyeleri başkanları dahil yöneticisi dahil ve oyuncusu dahil tüm 1000 atlı birliğini vermiş oldukları emeklerinden ve mücadelerinden dolayı kutlarım.forumda kalbini kırdığım kim varsa özür dilerim.

vatan birliği önce süleyman önderliğinde,sonra mihribanın önderliğinde vermiş oldukları mücadele ve gayretten dolayı,bizimle beraber yaşamış oldukları bu zaferi sonuna kadar hak etmişlerdir,onlarıda canı gönülden tebrik ederim,

gönüllerin kazananı apache birliğinide birbirlerine bağlılıkları ve serverda ki duruşlarından dolayı tebrik ederim.

beyaz birliği üyelerinide aynı şekilde vermiş olduğu mücadeleden dolayı tebrik ederim.

ve siz sevgili son birliği üyeleri
sizlere ne kadar tşk etsek azdır,bizlere güvenip,yüzümüzü kara çıkarmadığınız için,emekleriniz için,mücadeleniz için hepinizi canı gönülden tebrik ederim,
sizleri seviyoruz.

Başkan
Serdarın
teşekürler serdar ufakta olsa hatırlanmak güzel tümsonları hakan ve senin şahsında tebrik ediyorum can siperane bi şekilde yeri gelip kavga ettiğimiz yeri gelip birbirimize sarıldığımız ve enson benim nefesim yetmeyerek yarı yolda bırakmak zorunda kaldığım -+ daki tüm dostlarımında !!! bu olaydaki katkılarından dolayı tüm -+ başkanları şahsında onlarıda kutluyorum

berber
22-10-2010, 15:05
bir zamanlar bir biyoloğ (ULAŞ)vardı. Şu kadar orduları vardı ve obez kadınlar da en son sahne alçaktı. :D
ben de diyorum ki elimizde patlayan orduları burada tek tek yayınlayalım. onlarda sahneye enson çıkan obez erkekler olsun. kimin obezi fazlaymış :D :D :D

St.Jimmy
22-10-2010, 15:08
HIMMM :)
ŞÜKÜRLER OSLUN Kİ BİTTİ .. ( KAZANMAKTAN ZİYADE BİTMESİNİ BEKLEYENLERDENDİM)
YİNE DOLU DOLU BİR SERVIR
YİNE ESKİ DOSTLAR
YİNE TANIŞILAN YENİ DOSTLAR
YİNE PAYLAŞILAN ZAMANLARVERİLEN EMEKLERDUYULAN HEYECANLAR

BAYRAM AGAAAAA
İLK LAFIM SANA
AYSUN ABLA DEDİ BU HESABA BAKARMISIN DİYE BAKARIM DEDİM (LHN HESABI BİR ÖNCEKİ S8 )
NE BİLEM TOPRAĞIMLA GÖBEK GÖBEĞE GELİCEMİ :) DELİDİR DOLUDUR NEŞELİDİR HOŞMUHABBETTİR BENİM GİBİ KİMSEYİ KIRMAZ SAĞOLSUN EN İYİ SAHİP OLDUĞUM ORTAKLARDAN ÜZMEDİ AGASINI :)

MUSTANKKK ( MESUT)

İLK LAFIMI BİTİRMEDİM BUDA SANA SEN BULAŞTIRDIN BENİ S8 İE .HANİ DİYORLAR YA ALLY LERİ COŞTURDU BİZİ AHANDA AÇIKLIYORUM MUSTANK ÖĞRETMENİMDİR BENİM SİZ ONUNKİLERİ GÖRMEDİNİZ >

HAKAN REİSSSS
ÇOK YAŞA REİSSS
BANA GÜVENDİN ; HESABINI BİLE TESLİME ETTİN FULL YETKİ VERDİN TORPİL GÇTİN AMA EN ONORE EDEN BİZİ HANGİ BİRLİĞE GİTSEK YÖNETİMİNDEKİ APOLETİMİZ ''HAKKANSS19'' DU :) GURURLA TAŞIDIK REİSSSSS YAV CANLARIM DEDİMİ HERŞEY BİTERDİ YAVV
LATİNO (DNZ)

ADAMIN MATEMATİK Çİ OLDUNU SÖLEDİK YEMEDİĞİ LAF KALMADI PİREKAREM BENİM ; ADMAIN TEK KUSURU MSN DE HER LAFTAN SONRA HEHE ÇEKMESİ ; KRAL OYUNCUDUR ADAMIN ALIR HERŞEYİNİ

MYDANOS
ALEW HANIM BIKTIM BEN OYNAMICAM DİYİP KÖYÜ KİLİTLEDİNİZ; OLMADI FIRÇALADINIZ; OLMADI NE DİYORSUN SENİ ANLAMIYORUM DİYEREK BENİ GÜLDÜRDÜNÜZ OYUN BİTTİ HALA ANLAŞAMADIK :)AMA SENDE KRALSIN

KAJMERAN62(EYÜP)
LEM SEN NE BEYFENDİ;EFENDİ BİRADAMSIN LEM İYİKİ SENİ TANIDIM BUNDAN SONRA SENİNDE CO-PİLOTUM BEKERLZİ EFENDİM S1 : FİSHKONT

KÖSTENCE ( KUBİ)
SANA DEDİM BİRDAHA BENDEN BİR ŞEY İSTEME DİYE AMA SEN DEĞİLMİŞSİN O ; TÜM PAZARCILARIM SANA MADDE TAŞIRKENDE BEN DEĞİLMİŞİM O KRAL ADAMSIN HOŞMUHABBET DELİKANLI ADAMSIN

LUCİFER(ERGİN)
LEM MİNİMİNACIKTIN ELİMİZE DÜŞTÜĞÜNDE NE ZAMAN BÜYÜDÜNDE BAŞKAN OLDUN NE ZAMAN BÜYÜDÜNDE WOW KURDUN PUHAHAHA GECELERİN ADAMI ERGİN GECELERİ HOŞ MUAHBBETİ İLE BİTİRMEMDE YARDIMI OLDU BAKMAIN GECE GÜNDÜZ WOWA BAKTIM DEMESİNE HEP İDDAAA HEP BRAZİLYA LİGİ

EMEL ( KARAKARTAL1903)

OYUNUN SONU OLSADA TANDIM BU KARDEŞİMİZİ EMEĞİ ÇOK BÜYÜK ABİ ABİ DİYE DİYE BİTİRDİ KENDİNİDE WOWUDA <

FATİH ( BORDOKAN)

AL SANA HAMİ MANDIRACI ADAM TRAVİAN KURDU BU BAŞARIDA EN BÜYÜK PAYLARDAN BİRİ ONUN <

SERDAR ( SERDARIN)KENDİSİ İLE PEK SAMİMİYETİMİZ OLMASADA KENDİSİ DURUŞU VARLIĞI VE MÜCADELESİ İLE BİRLİĞİMİZE GÜÇ KATMIŞTIR ODA REİSTİR REİSİMİZDİR ÇOK YAŞA REİSS ( BU ARADA SANA MSJ YAZDIĞIMIZDA MUSTANKLA KAVESİNE İDDAAYA GİRİYORDUK CVP LICAK CVPLAMICAK :d DİYE

ÇURO VE ÇUKUTALA
SİZLER BİR KARARGAHIN SAHİP OLDUĞU EN Yİİ EN UYUMLI İLETİŞİMCİLERSİNİZ GÜNDE 5 ALLY ÇEKİP DEVAMLARA POSTALADIĞIMDA BİLE HIKK DEMEDİNİZ ÜSTÜNE RAPORDA VERDİNİZ HAYRAN ODUM PROFESYONELLİĞİNİZE .
VE
SİZ SON AİLESİ
BENİM S8 LE İLGİM YOKTU BAŞTA YAZDIĞIM ÜZRE DARK-SON SAVAŞINI MUSTANKIN HESABINDAN ZİLİYORDUM
VE YÖNETİME GIPTA EDİYORDUM VAYY BEE DİYODUM İYİ GİDİYORLAR
ADAM LAZIM OLUNCA ZIPLADIM TABE
PİŞT MİŞTT DİYE DİYE BAZILARI İLE TANIŞTIK
BU SENE YİNE YAKUBARPA-BAYRAMIN HESABA CO-PİLOTLUK YAPTIM
NE REYE BAKILCAK DERSE TEMSİLE ALDIM BAKTIM
NE TELİM NE MSN İM NE HESABIM VARDI
BENİ BURAYA GETİREN ARANIZDAKİ BAĞIN KUVVETTİ
BİRBİRNİZE OLAN GÜVENİNİZ SADAKATNİZ SEVGİNİZ
BU SICAKLIKTI
SİZLERİN ÜSTÜN GAYRETİ YİNE BİZE ZAFER GETİRDİ
SİZLER TRAVİANIN EN NADİDE EMEKÇİLERİSİNİZ
VE
,SİZ ARTIK ALTIN KEMERİ TAKMIŞ BİR REKORTMENSİNİ
ALLYLERİMLE SİZİ BIKTIRDIYSAM TEKRAR SORY
VE
TEKRAR SİZLE OLMAK ONURDU
TŞKLER BENİDE ARANIZZA ALDIĞINIZ İÇİN
S8 DE SON OYUNUMDUFİNAL MUHTEŞEMDİSOSYAL HAYATINIZDA BAŞARILAR.

YANKSS( MESUT)

atliefsanesi
22-10-2010, 15:26
2 birlik arasında ki meseledir doğru mu değil mi bilmiyorum ama tek bildiğim 2 birlik arasında meseledir ne sizi nede diğer birlikleri ilgilendirir,,,, ucu size dokundu mu arkadaşım hayır o zaman kes,,, ha anlıyorumda sizi,, ama nerde ne bulcam diye de ortada dolaşılmaz :D bu saatten sonra yazılan herşey boştur:D

5x i vatan almasaydı sizde kimse wow mow kuramazdı oscar başkanımda beyoğlu başkanımda bu wow u size bırakmazdı siz kuracağınıza keşke calibra kuraydı onlar sizden daha çok haketti helal olsun always57 wow u bile umursamayıp size ders vermiş

EN BÜYÜK 1000ATLI

undeba
22-10-2010, 15:30
5x i vatan almasaydı sizde kimse wow mow kuramazdı oscar başkanımda beyoğlu başkanımda bu wow u size bırakmazdı siz kuracağınıza keşke calibra kuraydı onlar sizden daha çok haketti helal olsun always57 wow u bile umursamayıp size ders vermiş

EN BÜYÜK 1000ATLI

allahımmm yarabbim:D ya anlamıyorsun galiba:D burda çırpınma boşuna:D bu konudan sana ekmek çıkmaz:D diyorum ki 2 birlik arasında birleşme olunca o 2 birlik her zaman tartışma yapmadan vs vs vs vs vs vsvs mi ilerliyecek anlaşmazlıklar olacak tabi , buda 2 birlik arasındaki meseledir anladın _? daha fazla cvp yazmıyacağım ,,, emeklerimize yazık çunku:D 1000 ler hala neyin peşinde garip yahu:D

GÖKKUŞAĞI
23-10-2010, 00:34
Başlık yeniden açılmıştır, lütfen amacından sapmadan saygıyı seviyeyi kaybetmeden devam edelim..

İyi forumlar..

kurbaga_prens
23-10-2010, 01:26
Daha öncede belirttiğim gibi oyunu 1000atlı kazanmıştır. wow seviyesini 100 yapan ise lucifer olmuştur. lucifere binayı diktiği için tebrikler.
1000atlı birliğine ise tüm servera karşı mücadele ettiği için ayrıca tebrikler.

Kimse de sina ya kızmasın.
Sina kardeşim oyunun sonunda bir son birliğini tanıdı.
yine vatan birliği bir son birliğinin anladı.
sonuçta bundan sonraki serverlarda tek başına olacak bir son birliği var. bir çok oyuncusu aralarından şiddetle ayrıldı. kısacası son birliği binayı dikti ama oyunu kaybetti.
1000atlı birliği apache gibi bir dost kazandı. 1000atlı birliği oyun başından buyana savaştı. 1000atlı birliği ++ +- ve -+ olmak üzere üç bölgeden wowlarını başarıyla sakındı savundu ve son ana kadar iddialı oldu. 1000atlı bundan sonraki serverlarda sina ile aynı yere denk gelirse artık sinanın ne tarafta olması gerektiğini ögretti.

KISACASI OYUNU 1000ATLI kazandı. bunun dışında kim nederse desin bugüne kadar wowuna sadece 7 saldırı gelen adam wow binası dikerek oyunu kazanamaz.
Bu arada traviana veda ettim tanıştığım tüm arkadaşlar kırdığım üzdüğüm yorumlarım olduysa affola

biyolog

clubber7650
23-10-2010, 02:12
Cidden reisin son mesajını bu gece ally olarak geçtim,bizde görev server resetlenene kadar devam eder :)

İlk-Tek ve SON sahibi olduk bu serverin, bundan sonra s-8 de oynayacak herkes sadece server kullanım hakkına sahip olacak, server mülkiyeti ise bizde baki kalacak :)

Hepimizin ellerine,emeğine ve yüreğine saglık,birlik ve beraberlik içinde oyunun sonunu getirdik,ne mutlu ki SON geldik ve SON gidiyoruz.....

tek tek isim yazamayacagım ama sizleri ally ler ile bogmadıysak - ki allylere anında tepki verip istenileni yaptık hepimiz- ne mutlu bizlere....

bizleri bu yolda rekabetleri ve dirençleriyle yalnız bırakmayan her birliğe teşekkür ederim

bizler kahramanız,bizler birliğiz,bizler biriz ve bizler SON'uz....

bundan sonraki sosyal ve oyun hayatınızda bepinizin yolu ve bahtı açık olsun,

kalp kırıp küstürdüysek affola

hakkınızı helal edin Kardeşler

benden yana helal-i hoş olsun

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

SEVGİYLE KALIN-HOŞÇAKALIN

ALLY'Cİ ÇUKUTALA(ALİ) :)

St.Jimmy
23-10-2010, 09:05
Daha öncede belirttiğim gibi oyunu 1000atlı kazanmıştır. wow seviyesini 100 yapan ise lucifer olmuştur. lucifere binayı diktiği için tebrikler.

sonuçta bundan sonraki serverlarda tek başına olacak bir son birliği var. bir çok oyuncusu aralarından şiddetle ayrıldı. kısacası son birliği binayı dikti ama oyunu kaybetti.
1000atlı birliği apache gibi bir dost kazandı. 1000atlı birliği oyun başından buyana savaştı. 1000atlı birliği ++ +- ve -+ olmak üzere üç bölgeden wowlarını başarıyla sakındı savundu ve son ana kadar iddialı oldu. 1000atlı bundan sonraki serverlarda sina ile aynı yere denk gelirse artık sinanın ne tarafta olması gerektiğini ögretti.

KISACASI OYUNU 1000ATLI kazandı. bunun dışında kim nederse desin bugüne kadar wowuna sadece 7 saldırı gelen adam wow binası dikerek oyunu kazanamaz.
Bu arada traviana veda ettim tanıştığım tüm arkadaşlar kırdığım üzdüğüm yorumlarım olduysa affola

biyolog

Hıhı kurbiş prens senide güzel bir prenses öpücek ve sen yakışıklı bir kurbağa olucaksın:) bekle

Hey Allahım canı çıkar huy baki kalır derler ya aynı o hesap hala ne peşinde bizim kurgumuzu yayınlayacağına; oyun başladı milleti birbirine düşürmeye çalıştın oyun bitti hala fitne tohumları ekmeye çalışıyorsun ne ezik şahsiyetmişsin vesselam..

Bu sene 1000atlı senin sayende yalnız kaldı ; senin sayende kaybetti onu de delikanlıca....

Aşksın
23-10-2010, 09:48
Arkadasım oyun kurallarında yada oyun sonucunda kımın kımlerle yada tek servera karsı savastığını sormuyolar ! wowu dunya harıkasını kım kurduysa o kazanıyor artık lutfen 1000atlı kazanmıstır demeyı bırakın ! kendınızı bole tatmın etmeye calısmayın bırakın bu ayakları ve sonları tebrık edın

zatulcenp
23-10-2010, 10:41

yine vatan birliği bir son birliğinin anladı

biyolog

ulaş sana dicek çok şey var aslında ama sen nato mermer nato kafa misali gittiğin için anlamıyorsun.insanda biraz erdem olur ve tebrik etmesini bilir SON birlikleri sonuç olarak bu wow binasını dikmeyi başarmıştır ki senin o bahsettiğin şişman-obez orduları görmek bir türlü nasip olmadı he gelenleri bu sınıflara sokarsan ozaman derimki hani bir ara 90 bir arada 110 diye tabir ettiğin ordu sayısı yok yok yok çünkü elinizde hatrı sayılır ordu bile yok denecek kadar az kaldı oda belli kişilerde, sen bu zamana kadar hep insanlara olayları tozpembe gösterdiğin için kimse olayların iç yüzünü bilmeden bu zamana geldiler SON birlikleri wow denen binayı kurunca nasıl oluyo siz kazanıyorsunuz bunu ve sözde bahsettiğiniz gibi 3 bölgeye karşı savaşmışsınız hepsi yalan. oyunun başından beridir savaşta olduğunuz tek birlik varsa oda SON birlikleridir ve ne beyazla nede vatan larla savaşınız olmadı uafak tefek gel gitleri siz savaş diyorsanız kendinizi kandırıyorsunuz ve bu savaşların sonunda galip gelen SON birlikleri olmuştur, umarım bunu kendinde hazmeder ve tebrik edersin.

Death Note
23-10-2010, 10:49

biyolog

Amerikalıların bi sözü var kardeş bildin mi :D

danger 34
23-10-2010, 11:43
öncelikle wowu kuran son birliklerini tebrik ediyorum ,sonuna kadar iyi mücadele edip başardınız
eski bir 1000atlı olarak burdan bu başarıya gölge düşürmek isteyen tüm oyunculara şunu söylemek istiyorum değişik şekillerde çamur atmayın tebrik edin enazından çamur atmayın
courage adlı oyuncu support yada admin olsa idi 2 kere merkezi sıfırlanmazdı,
1000atlı kazanacağı bir serverı başta biyolog ve vahşi adam olmak üzere birtakım oyuncular yüzünden kaybetti,rakibi küçümseyerek ve aşağılayarak uyuyan devi uyandırdılar..belli bir kısım oyuncuların yanlış tavırlarıda kendi taraftarlarını onlardan kopardı,bu arada 1000lerden ayrılan hain, ancak rakiplerden ayrılanlar rakibin kötü tutumu yüzünden ayrılmış nedense:)
yanlışlar saymakla bitmez.....çok oyuncunun emeği heba oldu ona yazık..

alendelon
23-10-2010, 17:13
Birilerinin dürüstlüğü tutmuş arkadaşlar latinonun profilinde yazılan yazı aşağıdaki resimde yüklü adam beyazları tebrik etmiş onlar sayesinde kazandıklarını dile getirmiş

http://www.upload.gen.tr/resim.php/s15/jvg6wnhn/Ads__z.jpg.html

KIZILÖFKE
23-10-2010, 17:17
Bir kaç defa tebrik ettim, yine tebrik ediyorum.

Bana göre serverın kırılma noktası NATARLARA ramak kala VATAN ların 1000ATLI yı satarak SON larla birleşmesidir. Çok konuşuldu ama nedense bu konu es geçiliyor.

Bizler VATAN birlikleriyle birleştiğimizde "Siz VATAN birlikleri olarak sadece ordu basıp kendinizi geliştirin ve ayakta durun" dedik. Ve sürekli savaştık, Server başından sonuna kadar savaştık.

VATAN lar 1000ATLI ile birleşmeseydi bizlerde yönetim olarak tabiki strateji uygulardık. WOW dönemine oyle girerdik. Sürekli savaş halinde olmazdık en azından :)

WOW dönemine 1 ay kala VATAN ların bizleri yarı yolda bırakması bu serverin dönüm noktasıdır.

BEYAZ birliklerinin bölüneceği zaten belliydi. Karma birbirini tanımayan ekipten oluşması onların zaten geleceğinin pek parlak olmadığının göstergesiydi. Bunu bizler yönetim olarak server başlarında aramızda konuşmuştuk.

Açıkçası VATAN birlikleri bizlerle birleştiğinde bizi uyaran eski S8 oyuncularını dikkate almadık. VATAN ların wow dönemine kadar mutlaka birleşmede oldukları birliği her dönem aynı stratejiyi uyguladıklarını belirttiler.

Böyle ETİK olmayan bir duruma biz gülüp geçtik ve hiç kimsenin bu kadar açıktan SATIŞ yapabileceğine inanmadık. Ama gerçekten de oyleymis.

Bu bir oyundu ve 1000ATLI olarak tüm oyuncularımız biz kazanmışız gibi halen mesajlaşmaktadırlar. Görüştüğüm tüm arkadaşlarım eski ekip yeni ekip farketmez en zevk aldığımız server olduğunu beyan ediyorlar. Bu bizim için iyi ama yeterli değil tabiki.

Tüm 1000ATLI ailesine DÜNYA HARİKASI nı kurmamamıza rağmen bizlere mesaj atıp tebrik ettikleri için teşekkür ediyorum.

APACHE birliklerini gösterdikleri azim ve dayanışma için tebrik ediyorum.

SON birliklerini mükemmel oyun stratejileri ve inatları için tebrik ediyorum.

VATAN ve BEYAZ birliklerini kesinlikle tebrik etmiyorum ;)

Herkese reel hayatında başarılar dilerim.

Mehmet (vahşiadam)

göko
23-10-2010, 23:32
bende yazbiliyormuyum buraya bi deneyimmm

göko
23-10-2010, 23:34
herkesi tbrk eder büyük bir sabırla oyunun sonunu görebildik...her wow oyuncusunu tbrk eder asıl mevzuya gelmek istiyorumm...

1-support= multi hesapları ve proğram kullanan hesapları tespit eder.şikayetleri değerlendirir.hesaplara direk olarak yaptırım uygulayamaz.bu durumları mh. bildirir.

2-multihunter=gerekli cezai işlemleri uygular. örneğin köyü kitler, hesaptan seviyeleri düşürür kısaca şeriat sistemini keser bir nevi cellattır.

3-admin= genel müdür oyundaki aldığınız ceza eğer haksız ise admine yazarsınız hakim görevi görür.

4-harranlıyama sorarım temiz oyun sloganı yapıyorya hesabın neden kitlendi s17 de kaç hesapla oynuyosun diye sorarım evangelos(eray) o açıklar herşeyii

iddaalara gelirsek

böyle birşeyi hiç bir kimse göze alıpta yapamazzzzzz...... sadece yapacağı daha doğrusu bu arkadaş support bildiğim kadarı ile hesapları kitletir ve temiz oyun oynayan insan ise bu serverda çok azdır kaçınızın hesabı mh tarafından kitlendi askeri silindi bir sürü ortada casus köy geziyor haberiniz var mı ortaya bişi atıyor(harranlıyım) 40 akıllı çıkaramıyor dijital ortamda daha çok yolsukluklar var ama bu SON birliklerinin başarısına gölge düşüremez düşürmücekte siz hata yapın yok yönetim saldırmıcaksınız diyor saldırmıyorlar bırakın bu işleri harranlıyım neyin ne olduğunu çok ii biliyor konuyu saptırıyor bilginiz olsun

not=her türlü soracağınız yada aklınıza takılan konu olursa buraya yada özelden de yazabilirsiniz

göko son-d komutanı

AVCI
24-10-2010, 01:04
Tebrikler...:)

cnbc-e
24-10-2010, 02:58
tebrikler biraz geç oldu idare edin...

twice ekibi bu 2010 size iyi gelmedi yine ordunuz elinizde kaldı s6 da kendi wowunuza çaktınız asker bu defa neden denemediniz?

gargolyas
24-10-2010, 07:07
tebrikler lucifer ve son birlikleri güzel bir oyundu

ODİN07
24-10-2010, 10:51
maşalah maşalah bunlar hakan abinin bildikleri daha bilmediği inanın çok ordu var bu rakamlarda ama komutanlarımız sağolsunlar emeklerinizi hiçe saymadı ve kısıtlı kullanımla ordularımızı yola çıkarmamızı istediler ve giden askerlerimizin hepsi görevelerini ifaa ettiler kalanlar için üzgünüm fakat amacımız wow kurmaktı ve bunu ilgili arkadaşlarımız üstün gayretleri ile kurduk bitirdik hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

başkanım senin hakkın ödenmez ve seni çok seviyoruz:p
abi hepınıze helal olsun
iddiayı kazandım sonunda :D

TokmakSallayan
24-10-2010, 10:55
TEBRİKLER...q

kanunsuz
24-10-2010, 14:26
Bir kaç defa tebrik ettim, yine tebrik ediyorum.

Bana göre serverın kırılma noktası NATARLARA ramak kala VATAN ların 1000ATLI yı satarak SON larla birleşmesidir. Çok konuşuldu ama nedense bu konu es geçiliyor.

Bizler VATAN birlikleriyle birleştiğimizde "Siz VATAN birlikleri olarak sadece ordu basıp kendinizi geliştirin ve ayakta durun" dedik. Ve sürekli savaştık, Server başından sonuna kadar savaştık.

VATAN lar 1000ATLI ile birleşmeseydi bizlerde yönetim olarak tabiki strateji uygulardık. WOW dönemine oyle girerdik. Sürekli savaş halinde olmazdık en azından :)

WOW dönemine 1 ay kala VATAN ların bizleri yarı yolda bırakması bu serverin dönüm noktasıdır.

BEYAZ birliklerinin bölüneceği zaten belliydi. Karma birbirini tanımayan ekipten oluşması onların zaten geleceğinin pek parlak olmadığının göstergesiydi. Bunu bizler yönetim olarak server başlarında aramızda konuşmuştuk.

Açıkçası VATAN birlikleri bizlerle birleştiğinde bizi uyaran eski S8 oyuncularını dikkate almadık. VATAN ların wow dönemine kadar mutlaka birleşmede oldukları birliği her dönem aynı stratejiyi uyguladıklarını belirttiler.

Böyle ETİK olmayan bir duruma biz gülüp geçtik ve hiç kimsenin bu kadar açıktan SATIŞ yapabileceğine inanmadık. Ama gerçekten de oyleymis.

Bu bir oyundu ve 1000ATLI olarak tüm oyuncularımız biz kazanmışız gibi halen mesajlaşmaktadırlar. Görüştüğüm tüm arkadaşlarım eski ekip yeni ekip farketmez en zevk aldığımız server olduğunu beyan ediyorlar. Bu bizim için iyi ama yeterli değil tabiki.

Tüm 1000ATLI ailesine DÜNYA HARİKASI nı kurmamamıza rağmen bizlere mesaj atıp tebrik ettikleri için teşekkür ediyorum.

APACHE birliklerini gösterdikleri azim ve dayanışma için tebrik ediyorum.

SON birliklerini mükemmel oyun stratejileri ve inatları için tebrik ediyorum.

VATAN ve BEYAZ birliklerini kesinlikle tebrik etmiyorum ;)

Herkese reel hayatında başarılar dilerim.

Mehmet (vahşiadam)

bende seni tebrik etmiyorum arkadasım vatanlar kadar basınıza taş duşşun sana kim dediyse her dönem biz birlikleri satıyomusuz diye gelsin bana sölesin kulaktan dolma afaki sözlerle konusmayın bu serverdada karsılıklı anlasılarak ayrınıldı bunu çok iyi biliyorum arkadasım kimseyi satmadık geçen server wow dönemine kadar vatan idik sts ve gazi birleşerek dark oldular bizimde sukli muhabbet ettiğimiz oyun basından beri son birlikleriyle birleşme zorunlulugumuz oldu ki buna ragmen dark birlikleri oyuncu sayısı ve nufus olarak bizden kat kat ustunduler arkadasım bizler son çatısı altına girdik savasımızı verdik ve kazandık bu senede elimizden geleni yaptık sadece vatan kanadında elimizde sizleri 3 kere daha sıfırlıcak ordu kaldı elimizde SERVER BASINDAN BERİ BİZ SAVASTIK ARKADASIM BUNU BASKA BİYERDE DAHA YAZDIM YİNE YAZIYORUM KASAPLAR BİRLİĞİ İLE SAVASIP HANİ DİYORSUNUZYA HESAP KAPATTIRMAYIZ BİRLİK KAPATTIRIRIZ AYNEN ÖLE YAPTIK BİRLİK KAPATTIRDIK ORDAN GELEN ARKADASLARLA KUVVETLERİMİZİ BİRLEŞTİRDİK SONRASINDA APACHE AYRILIGI VE SAVASI ARKADASIM BU NERDEYSE WOW DÖNEMİNE KADAR SURDURDUK BEN BİZİM YAPTIGIMIZDAN DAHA FAZLASINI GÖREMEDİM SİZLERDEDE AYRICA BİZLERDEN SİZE DESTEK GİTTİGİNİ BİLE BİLİYORUM SİZE OLAN KATKIMIZI KUÇUMSEYEMEZSİNİZ HERKEZ ELİNDEN GELENİ YAPTI SONUÇTA YAPTIKLARIMIZIN HİÇ BİRİ OYUN KURALLARINA AYKIRI DEGİL EVET SADECE OYUN BU AMA KURALLARI ÇERÇEVESİNDE OYNADIK

Ç@rşI
24-10-2010, 21:54
akdaşlar oyunun sonlandığını görünce bir daha oyuna girmedim ve forumada bakamadım son birliklerini tebrik ederim bir çok sever da oynadım hiç bu kadar heyecanlı, polemikli, laf dalaşlı bir serverda oynamadım beyazlar oyunun stratejik konumunda olan birliğiydi hiç wow saldırısı yapamadan(kartalyuvası nı saymıyorum çünkü savunmanın olmadı bir wow du) server bitti
şimdi gelelim beyaz birliğine yazık değilmi o kadar ordu basan insanlara size inananlara seviyelerin 99 a gelmesini neden beklersiniz anlayamadım ben 1000ATLI oyuncusum şimdi bize kimse wow saldırısı yapmadı diyemez ama yanlış anlaşılmasın beyaz birliği saldırsın biz yatalım demek değil benim düşüncem ama ben birliğimle gurur duydum çok saldırdım çok saldırı aldım yani işin özü eğer bu oyunu oynuyorsan ve rakip birliğin wowu senin birliğinin wow unun önünde ve bitime yakınsa saldıracaksın tabi birleşmen yoksa çünkü sonların veya bizim başarımız asla ama asla sizin başarınız olamaz birileride profilinden 20k mancınığı olan kişi vardı sırf ben istemediğim için ordusunu göndermedi deyip yazısının sonuna :)) yapmış eğer bir wow sahibi halen bu gibi durumda bile gülebiliyorsa durumu bayağa vahim
birde latino arkadaşa sadece şunu söylemek isterim strateji yapabilirsin birilerini ayakta uyutmak için ama bunu bu kadar yazan bir insan olmamalısın bence çünkü o birliktekiler sana asla güvenmez bundan sonra
en son olarak hiç bir şekilde gölge düşürmeden son birliklerini tebrik ediyorum

khan_ank
25-10-2010, 11:27

biyolog
ya tamam ya valla sız kazandınız adam server basından berı bız kazandık deyıp duruyo tamam s8 senın olsun lucıfer ne olur ver suna bınayı da kurtulsun bu ne yenme askıymıs ya
adam dedıkı 117 tane ww ordumuz var sen 117 tane ww ordusuyla bu serverı bıtıremedıysen o senın oyun bılgını gosterıyo tebrık ederım sahsım adına oyunu bıyolog kazandı :D:D:D:D:D:D

ODİN07
25-10-2010, 12:00
yorum yapmayın tbrk edin
olay bitti arkadaşlar

Shuter_Whalyzi
27-10-2010, 14:32
SÖZ VERDİK!!!!!!!!

DEDİK Kİ BİZ VATAN BİRLİĞİYLE SAVAŞIYORKEN BİZE HERHANGİ BİR BİRLİK SALDIRIRSA TÜM GÜCÜMÜZLE OYUNUN SONUNA KADAR O BİRLİĞE SALDIRACAĞIZ.

YİNE HER ZAMANKİ GİBİ TEK BAŞINA ASLA 1000ATLI BİRLİĞİNE SALDIRMA CESARETİ OLMAYAN SON BİRLİĞİ YÖNETİCİLERİ 3. OLARAK SAVAŞA GİRDİ.
ALIŞKANLIKLARDAN VAZGEÇMEK ZORDUR.
BUDA ONLARIN ALIŞKANLIĞI.
3. OLMAK.

WOW U BİZ KURARIZ YADA KURAMAYIZ.

ARTIK VATAN YADA BEYAZ YADA APACHELERDE KURABİLİR.
AMA SON BİRLİĞİNİN BU SERVERDA WOW KURMA ŞANSI İMKANSIZDIR.

Üsteki yazıyı 1000-3 birliğinin profilinde gördüm :D
Özelikle yeşile yazılı yeri iyi okuyun. Böylede edilen laf yutulmazki, yazık ya karizmayı fena çizdirdiler :D

latino
27-10-2010, 15:33
1000ATLI MERKEZ BİRLİĞİ 1000-1 1000-3 VE 1000-2 BİRLİK PROFİLLERİ DE AYNIDIR.
:cool:

SÖZ VERDİK!!!!!!!!

DEDİK Kİ BİZ VATAN BİRLİĞİYLE SAVAŞIYORKEN BİZE HERHANGİ BİR BİRLİK SALDIRIRSA TÜM GÜCÜMÜZLE OYUNUN SONUNA KADAR O BİRLİĞE SALDIRACAĞIZ.

YİNE HER ZAMANKİ GİBİ TEK BAŞINA ASLA 1000ATLI BİRLİĞİNE SALDIRMA CESARETİ OLMAYAN SON BİRLİĞİ YÖNETİCİLERİ 3. OLARAK SAVAŞA GİRDİ.
ALIŞKANLIKLARDAN VAZGEÇMEK ZORDUR.
BUDA ONLARIN ALIŞKANLIĞI.
3. OLMAK.

WOW U BİZ KURARIZ YADA KURAMAYIZ.

ARTIK VATAN YADA BEYAZ YADA APACHELERDE KURABİLİR.
AMA SON BİRLİĞİNİN BU SERVERDA WOW KURMA ŞANSI İMKANSIZDIR.

Üsteki yazıyı 1000-3 birliğinin profilinde gördüm :D
Özelikle yeşile yazılı yeri iyi okuyun. Böylede edilen laf yutulmazki, yazık ya karizmayı fena çizdirdiler :D