PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ®&© ile KaoS™ Savaşı

Sayfa : [1] 2 3

Royal Flush
11-10-2010, 17:56
Evet arkadaşlar ®&© ile KaoS™ Savaşı resmen başladı sayılır.Herkese başarılar dileriz iyiler daima kazanır:))

Süperr Cermenler
11-10-2010, 18:14
Evet arkadaşlar ®&© ile KaoS™ Savaşı resmen başladı sayılır.Herkese başarılar dileriz iyiler daima kazanır:))

gerçekte öle bişe yok ''iyiler daima kazanır'' bu hayat cizgi film değil ...:D:D

sado
11-10-2010, 18:35
bu oyunda iyiler degil de askeri cok olan ve stratejisi olan kazanir

Royal Flush
11-10-2010, 18:46
bu oyunda iyiler degil de askeri cok olan ve stratejisi olan kazanir

Güzel kardeşim aynı şey değilmi strajeyi yapan askeri olan iyi değilmi:D:D

Glady00
11-10-2010, 18:47
Her 3 Tarafa'da Hayırlı Ugurlu Olması Dilegiyle

Biz şahi Birlik'leri Olarak Bu Güne kadar Hiç Bir Savaştan Cekinmedik Bu Savaştata yer Alma kararı Almış bulunmaktayız

Sadece tek Üzüntümüz wow Köyleri cıkacakı Zaman wow köylerini Alınacak Askerlerin Olmaması Üzüntü Vericidir :)

Ve İlk Raporuda Ben Paylasıyım Siz degerli Dostlarıma.

Glady00
11-10-2010, 18:57
http://img840.imageshack.us/img840/4508/raporokan.png

Gerisi 1300 mancık

Bu Kadar asker basmak Gerçektende Büyük Bi Tecrübe ister

Ama O Tecrübeyide Güzel Yerlerde Kullanmak Lazım önemli Olan Asker basmak Digil Önemli Olan Askeri nerede Ve Ne Zaman Kullanmaktır.

Buda sizlere İlk Raporumdur:)

Royal Flush
11-10-2010, 19:03
[QUOTE=Glady00;914604]http://img840.imageshack.us/img840/4508/raporokan.png

Öncelikle savunan yusuf başkanı tbrk ederiz birliğimize yakışanı yaptı.Saldırıda bulunan arkadaşı tbrk eder bu güzel asker basımından dolayı kutlarız

S10-KANKALAR
11-10-2010, 20:49

Gerisi 1300 mancık

Ama O Tecrübeyide Güzel Yerlerde Kullanmak Lazım önemli Olan Asker basmak Digil Önemli Olan Askeri nerede Ve Ne Zaman Kullanmaktır.

yusufum tebrik ederım kardeşim ne güzel savunma toplamışsın öyle saldıran arkadaşa da tebrıkler güzel ordu basmış mimarında baya etkisi olmuş çoğu surda kalmış askerlerin yusuf bu konularda tecrübe fışkırıo :) bidaa tebrık ederım

Glady00
11-10-2010, 21:49
yusufum tebrik ederım kardeşim ne güzel savunma toplamışsın öyle saldıran arkadaşa da tebrıkler güzel ordu basmış mimarında baya etkisi olmuş çoğu surda kalmış askerlerin yusuf bu konularda tecrübe fışkırıo :) bidaa tebrık ederım

tSKR yAKUBUM.

arbades
12-10-2010, 13:53
Bizim başkanlar burda fink atıyor ya hayırdır:D kesiki tebrik ederim cok guzel asker basmış helal olsun..Yusuf zaten olması gerekeni yapmış baskada bişey beklenmezdi:D

doğan35
12-10-2010, 14:26

Gerisi 1300 mancık

yusuf eline sağlık kardeşim iyi savunma

arbades
12-10-2010, 14:29
yusuf eline sağlık kardeşim iyi savunma

Yakın zamanda düşücek rapor varmı abi(=

doğan35
12-10-2010, 15:11
Yakın zamanda düşücek rapor varmı abi(=

var var heheheheh

CaVaLieRe
12-10-2010, 15:43
Böyle bi ordu bu kadar basit harcanmamalıydı...

arbades
12-10-2010, 15:57
Peşinden sıralı mancınık saldırıları ile merkez nufusu 208e cekilmiş,tahılı yarıya indirme tılsımı alınmıştır..Operasyonda emeği gecen dogan abiyi canı gönülden kutlarım..Nightowluda tebrik ederim bastığı asker için kutlarım..

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/12/1762.jpg

doğan35
12-10-2010, 16:19
Peşinden sıralı mancınık saldırıları ile merkez nufusu 208e cekilmiş,tahılı yarıya indirme tılsımı alınmıştır..Operasyonda emeği gecen dogan abiyi canı gönülden kutlarım..Nightowluda tebrik ederim bastığı asker için kutlarım..

saolasın korhanım biraz uğraştık ama deydi :D:D:D

Ombudsman
12-10-2010, 16:28
bide utanmadan raporu koyuyosunuz ayıp sizin etiklik anlayısınıza walla ne diyim

CaVaLieRe
12-10-2010, 16:29
Bu adam şahide değil miydi?

Kendi askerinizi mi kestiniz?

arbades
12-10-2010, 16:48
bide utanmadan raporu koyuyosunuz ayıp sizin etiklik anlayısınıza walla ne diyim

Sen ne diosun kardes hayırdır?

Ombudsman
12-10-2010, 16:52
1incisi ben senin kardesin deilim
2inciside ne dediğim ortada
3üncüsü saldırıyla uzaktan yakından alakan yok üstüne neden alınıyosun ?

arbades
12-10-2010, 16:55
1incisi ben senin kardesin deilim
2inciside ne dediğim ortada

Raporu paylasan benim ve benim birliğimdeki arkadasım saldırıyı yapmıs simdi neden ustune alınıosun diosun iimisin sen?

Geveleme lafı sole neymiş ortada olan..

pharmaton
12-10-2010, 17:10

GÖKHANIN tepkısı suna ve benımde arkadasa gıren sızın ordununuza laf yok ama sızden once gıren ve cakılan uc karaktersız bırlık arkadasına

o kadar ay bırlıkte emek verdıgın oyuncuyu satmasına

bu ayıp
bu ıgrenc bır sey

pharmaton
12-10-2010, 17:13
birde cıkıp intikam birligi kurmuslar

aSociaL MaN (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=20996) 181938
savunma puanından nedemek ıstegımı anlarsınız

bu tılsımı almayı basarı olarak saymayın bence

Ombudsman
12-10-2010, 17:14
yok canım tarık abi öle deme şahilerin sucu yok bunda hatta haberi bile yoktur hatta raporun sadece son gıren ordusunuda bu yuzden paylasmıslardır dıger 3 orduyu gostememısler acaba nıye :)

boswer abı herkes rengini karakterını bellı edıyor oyun ıcın nelere tamah edıldıgı ortada

madem söledin abi ben şu raporu paylasıyım tam olarak görsünler

http://travian-reports.net/tr/report/24918011d42,249181af749,2491827a3bf,249183d2ece

önden giren 3 ordu asocial man in birliğinden ayrılıp saldırı cıkartan şahıslar arkasındanda vatandasın bırısı gırmıs merkezı yıkıp tılsımı almıs

üstün zekanız stratejiniz ve beceriniz için şahi leri ve planı duzenleyenlerı ayakta alkıslıyorum..!!!

sizin gibiler yuzunden lanet edıyorum bu oyuna basladıgım gune...

doğan35
12-10-2010, 17:24
yok canım tarık abi öle deme şahilerin sucu yok bunda hatta haberi bile yoktur hatta raporun sadece son gıren ordusunuda bu yuzden paylasmıslardır dıger 3 orduyu gostememısler acaba nıye :)

boswer abı herkes rengini karakterını bellı edıyor oyun ıcın nelere tamah edıldıgı ortada

madem söledin abi ben şu raporu paylasıyım tam olarak görsünler

http://travian-reports.net/tr/report/24918011d42,249181af749,2491827a3bf,249183d2ece

önden giren 3 ordu asocial man in birliğinden ayrılıp saldırı cıkartan şahıslar arkasındanda vatandasın bırısı gırmıs merkezı yıkıp tılsımı almıs

üstün zekanız stratejiniz ve beceriniz için şahi leri ve planı duzenleyenlerı ayakta alkıslıyorum..!!!

sizin gibiler yuzunden lanet edıyorum bu oyuna basladıgım gune...

kardeşim burda abuk sabuk konuşma biz saldırımızı yaptık tılsımı aldık burda bize sallayıp durma diğer önden giren 3 ordu varsa eğer adamların kişisel sorunları var demektir o zaman gidersin onlarla konuşursun bu bir savaş oyunu strateji neyse o uygulanır fazla ileri geri konuşma bence bu olyın karaktersizlikle hiç bir alakası yok gidilmiştir tılsım alınmıştır öyle konuşmalar yapacağına çok seviyosan arkadaşını kendi köyündeki destekleri asosyale atarsın bizden gelen orduyuda kesersin olur biter he yapamıyosan da burda vıdı vıdı yapma

Royal Flush
12-10-2010, 17:25
Beyler kendinize yontmayın satırı hep forumda şahi birliğinde hesaplarımız var zamanı gelince göreceksin içinizdeyim diyenler yazarken destek veriyordunuz.Bu kişilerde daha önce sizler tarafından yıkılan kişiler birlikte saldırı yapılmış göstere göstere gelinmiş.Burdan çamur atacağınıza savunma yığsaydınız.Hepsi çakılsa şimdi alay konusu yapacaktınız.Burda yanlış bişe yok gayet güzel bir yıkım olmuş

CaVaLieRe
12-10-2010, 17:26
Neler oluyor başkanlar biri bi açıklama yapsa???

arbades
12-10-2010, 17:26
birde cıkıp intikam birligi kurmuslar

aSociaL MaN (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=20996) 181938
savunma puanından nedemek ıstegımı anlarsınız

bu tılsımı almayı basarı olarak saymayın bence

Tarık dostum konuyu bilmeden bu şekilde konusman yanlıs..Fatuma sordun mu neden saldırdınız die?Yada sahimi sizi saldırttı die?sormadınız bu bir..
İkincisi kızgın olan arkadasa ne oluyor raporda onunda ismi yok onuda anlamıs deilim bu ikincisi..

Konunun özüde şudur..Fatum bundan 2 ay oncesine kadar zd birliklerindeydi..O zaman 60merdTm birliği zd birliğine saldırı cıkardıgı zaman bizde o donem zd birliğini destekliyorduk savunmalarımızla(tiarside savunmalarımız varıdı) fatumu yıktı assosyalman arkadasımız..Ve araları cok iyi olmasına karsın bunu yaptı..Fatum neden bunu yaptın deyincede kestirmem gereken bir ordum vardı napiim cevabını almış..1 hafta sonrasında da destek istemiş kendisinden saldırı alınca..Bu adamda yemin etmiş saldırıcam die..Bize saldırı cıkartacağı zaman geldi dedi abi bole bole ben giriyorum arkadaslarımla ve sileceğim hesabımı sonrasında eger isterseniz gelin girin peşimizden..Tamam dedik kardesim madem ole bizde hem sana destek olmak adına hemde rakip oyuncuyu yıkmak adına katıldık operasyona..Şimdi etiklik aranıyorsa once fatuma yapılanın hesabını sormak lazım..Bu bir savas oyunu ve --de bizim oyuncumuz olabilir sizinde +-de olabilir bunlarda cok dogal..etiklik arayan arkadaslar once kendiniz etik olacaksınız birliğinizde sahinin allyleri bize gelio demeyeceksiniz o zaman..Demekki etiklik üstü kapalı bir zarf ve saga sola yollanıyor..

Bunlar oyunun içersinde var olan seyler ve bu oyun oldugu surecede olacak seyler..Hepimizin basına gelebilir benimde seninde onunda..O yuzden once ne yaptım dieceksiniz..Elbetteki bizimde yıktıgımız biri gelip bir gece ansızın saldırıabilir..

Kaldıki bizim orda oyuncumuz olabilir ve kendini gizlemeside cok dogaldır aynı bizim bolgemizde de olacagı gibi..Ve operasyonda kamikaze dalıs yapabilir..Ayrıca buna laf soylemek suanki konumda size dusmez..Herkez kendi yaptıgından mesuldur..Kimsede sutten cıkmıs akkasık deil burda edebiyat parcalamasın kimse..Kim ne yaptıysa karsılıgını alır bizde sizde..

Ayrıca burda asz yok orda hesabım var yok burda hesabım var derken canak tutan arkadaslar gelipte burda etiklikten bahsetmesi gülünç oluyor..O zaman aszcim senin kac hesabın var su bu die makara yapardın simdi etikmi oldun osurdaban kardesim hayırdır ne oluyor..O yüzden boş boş konuşmayın oyununuzu oynayın..

pharmaton
12-10-2010, 17:27
Beyler kendinize yontmayın satırı hep forumda şahi birliğinde hesaplarımız var zamanı gelince göreceksin içinizdeyim diyenler yazarken destek veriyordunuz.Bu kişilerde daha önce sizler tarafından yıkılan kişiler birlikte saldırı yapılmış göstere göstere gelinmiş.Burdan çamur atacağınıza savunma yığsaydınız.Hepsi çakılsa şimdi alay konusu yapacaktınız.Burda yanlış bişe yok gayet güzel bir yıkım olmuş

sen bunu yazdıysan

sadece tbr ederim.

CaVaLieRe
12-10-2010, 17:27
Bu asosyal şahide değil miydi? Yanlış mı hatırlıyorum?

Ombudsman
12-10-2010, 17:28

bunu dile getiren asz ydi ve bende bir 60 üyesi olarak kendisini açıklamasını isteyenlerin başındaydım yaptıgının etik olmadıgını bıle soylemıstım arzu edersen 60lar c&r sawası baslıgı altında bakıp gorebılırsın

size cumle kurmaya bile deymez aslında ya neyse gerci seni digerlerinden bıraz farklı gorurdum ama sende bu yıkıma guzel dıyebılıosan senınde bı farkın yokmus bellıki

Ombudsman
12-10-2010, 17:31
Bu asosyal şahide değil miydi? Yanlış mı hatırlıyorum?

yok kaos birliği oyuncusuydu yani eski Merd birliği uyesi

fatum
12-10-2010, 17:32
GÖKHANIN tepkısı suna ve benımde arkadasa gıren sızın ordununuza laf yok ama sızden once gıren ve cakılan uc karaktersız bırlık arkadasına

bu ayıp
bu ıgrenc bır sey
ben fatum ismim ethem sen kimsin nesin nerdensin ne halt etmeye boyundan büyük işlere seni alakadar etmeyen konulara maydonoz oluyorsun ilginç ! gelelim benim merkezime 2 ay önce saldırı yapmış 2 aydır onun hazırlığını yapıyorz indirecez ama arkadaş çok uyanık saldırıdan 2 gün önce benim birliğime girdi aynı gün birlikten çıktım 2 gün sonrada girdim işte boş boş konuşmayın biraz saygı duyun sizin yapamadığınız erkekliği yaptık alayına kafa tutarız bunu böyle bilin kimseden korkmadık emek harcadık çalıştık başardık ;) kapiş !!! doğan abime bana verdiği destek ve güvenden ötürü burdan teşekkür ederim...

Royal Flush
12-10-2010, 17:32
sen bunu yazdıysan

sadece tbr ederim.

Abi şimdi olayın senle yada sizle alakası yok seni yıkan kişiye destek verirmisin gerçeği konuşalım birgün gelir yaparsın yapacağını ama tek ama başkalarıyla.Arbedes açıklamış asosyal tarafından yıkılan kişi neticede .Stadust destek verseydi böyle bizi suçlayacağına

arbades
12-10-2010, 17:33

bu ayıp
bu ıgrenc bır sey

Kimin kimi sattıgını önce öğrenmeniz gerekir tarık buraya yazmadan önce!

CaVaLieRe
yok kaos birliği oyuncusuydu yani eski Merd birliği uyesi

Öyleyse şahilerin bu adama saldırmasındaki anormallik nedir?

Ombudsman
Tarık dostum konuyu bilmeden bu şekilde konusman yanlıs..Fatuma sordun mu neden saldırdınız die?Yada sahimi sizi saldırttı die?sormadınız bu bir..
İkincisi kızgın olan arkadasa ne oluyor raporda onunda ismi yok onuda anlamıs deilim bu ikincisi..

Konunun özüde şudur..Fatum bundan 2 ay oncesine kadar zd birliklerindeydi..O zaman 60merdTm birliği zd birliğine saldırı cıkardıgı zaman bizde o donem zd birliğini destekliyorduk savunmalarımızla(tiarside savunmalarımız varıdı) fatumu yıktı assosyalman arkadasımız..Ve araları cok iyi olmasına karsın bunu yaptı..Fatum neden bunu yaptın deyincede kestirmem gereken bir ordum vardı napiim cevabını almış..1 hafta sonrasında da destek istemiş kendisinden saldırı alınca..Bu adamda yemin etmiş saldırıcam die..Bize saldırı cıkartacağı zaman geldi dedi abi bole bole ben giriyorum arkadaslarımla ve sileceğim hesabımı sonrasında eger isterseniz gelin girin peşimizden..Tamam dedik kardesim madem ole bizde hem sana destek olmak adına hemde rakip oyuncuyu yıkmak adına katıldık operasyona..Şimdi etiklik aranıyorsa once fatuma yapılanın hesabını sormak lazım..Bu bir savas oyunu ve --de bizim oyuncumuz olabilir sizinde +-de olabilir bunlarda cok dogal..etiklik arayan arkadaslar once kendiniz etik olacaksınız birliğinizde sahinin allyleri bize gelio demeyeceksiniz o zaman..Demekki etiklik üstü kapalı bir zarf ve saga sola yollanıyor..

Bunlar oyunun içersinde var olan seyler ve bu oyun oldugu surecede olacak seyler..Hepimizin basına gelebilir benimde seninde onunda..O yuzden once ne yaptım dieceksiniz..Elbetteki bizimde yıktıgımız biri gelip bir gece ansızın saldırıabilir..

Kaldıki bizim orda oyuncumuz olabilir ve kendini gizlemeside cok dogaldır aynı bizim bolgemizde de olacagı gibi..Ve operasyonda kamikaze dalıs yapabilir..Ayrıca buna laf soylemek suanki konumda size dusmez..Herkez kendi yaptıgından mesuldur..Kimsede sutten cıkmıs akkasık deil burda edebiyat parcalamasın kimse..Kim ne yaptıysa karsılıgını alır bizde sizde..

Ayrıca burda asz yok orda hesabım var yok burda hesabım var derken canak tutan arkadaslar gelipte burda etiklikten bahsetmesi gülünç oluyor..O zaman aszcim senin kac hesabın var su bu die makara yapardın simdi etikmi oldun osurdaban kardesim hayırdır ne oluyor..O yüzden boş boş konuşmayın oyununuzu oynayın..

bırakın bu bos acıklamaları ya neyın ustunu mazeretlerle ört bas etmeye calısıyosunuz ya hala yaptıgınızın etık oldugunun pesındesınız hele ki sen arbades peh..

Ombudsman
12-10-2010, 17:36
Öyleyse şahilerin bu adama saldırmasındaki anormallik nedir?

rapora baktın mı bılmıorum 4 ordu gırıyor 3 tanesı asocialın bırlıgınden ayrılıo saldırı cıkıyo 4uncu sahı ana bırlıkten gırıyor yıkıyo tılsımı alıo normal mı ?

arbades
12-10-2010, 17:37
bırakın bu bos acıklamaları ya neyın ustunu mazeretlerle ört bas etmeye calısıyosunuz ya hala yaptıgınızın etık oldugunun pesındesınız hele ki sen arbades peh..

Ya bak git öğren işin aslını sonra gel buraya yaz diyorum sana başka bişey demiyorum oke..Pehe falan gerek yok..Burda etiklik naraları atıp birliğinde allyleri bize gelio demeyede gerek yok..Önce samimi olucaksın..Bak ben Olayı en ince detayına kadar verdim size..Etiklik kavramınıda zaten her isteyen kendince cekiyor kalkan yapıyor cok konusmaya gerek yok..

pharmaton
12-10-2010, 17:39

saldıran ve savunan arkadaşı tbr ederim

Royal Flush
12-10-2010, 17:39
bunu dile getiren asz ydi ve bende bir 60 üyesi olarak kendisini açıklamasını isteyenlerin başındaydım yaptıgının etik olmadıgını bıle soylemıstım arzu edersen 60lar c&r sawası baslıgı altında bakıp gorebılırsın

size cumle kurmaya bile deymez aslında ya neyse gerci seni digerlerinden bıraz farklı gorurdum ama sende bu yıkıma guzel dıyebılıosan senınde bı farkın yokmus bellıki

Benim duruşum hep aynıdır ne ileri ne geri burda bir yıkım yapılmış sen tutuyorsun birlik yönetici arkadaşıma kim oluyorsun seni alakadar etmez diyorsun.O arkadaş şahi birliklerinde yönetici neticede burdan şahi birlikleri adına raporda koymaya başka arkadaşlara şahi birliği hakkında açıklama yapmaya yetkilidir

Ombudsman
12-10-2010, 17:40
Ya bak git öğren işin aslını sonra gel buraya yaz diyorum sana başka bişey demiyorum oke..Pehe falan gerek yok..Burda etiklik naraları atıp birliğinde allyleri bize gelio demeyede gerek yok..Önce samimi olucaksın..Bak ben Olayı en ince detayına kadar verdim size..Etiklik kavramınıda zaten her isteyen kendince cekiyor kalkan yapıyor cok konusmaya gerek yok..

banane olayın aslından astarından olayın aslı astarına ne gerek war şahi olarak bu kadar ucuz bır bırlık mısınız baskalarının ordularına tamah edıyosunuz pesıne takılıyosunuz gucunuz kudretınız yok mu gıdıp sahı olarak merkez yıkmaya gırıp tılsım almaya ???

arbades
12-10-2010, 17:45
banane olayın aslından astarından olayın aslı astarına ne gerek war şahi olarak bu kadar ucuz bır bırlık mısınız baskalarının ordularına tamah edıyosunuz pesıne takılıyosunuz gucunuz kudretınız yok mu gıdıp sahı olarak merkez yıkmaya gırıp tılsım almaya ???

Ya biraz once etikciydin simdi tupgazcı oldun hayırdır..Amac belli oldu amac laf solemek karsıdakini ezmeye asagılamaya calısmak..Nerden giydirirsem hesabı..

Bak ne güzel demişsin banane diye..Evet sanane bu olanlardan..Hem konuyu bilmiyorsun hem etiklikten bahsedip casusluk allylerini yayınlıosun birliğinde hemde simdi kıvırmaya baslıosun yok gücü yetmiomu die..Gücümüzü bugune kadar bu servera cok iyi gosterdik bu istatisliklerde de bellidir,Sizden aldıgımız tılsımlarda da..Dahada gostermeye devam edeceğiz bunuda herkez gorecektir..

O yüzden tekrar soluyorum bos bos konusmaya gerek yok bos konusan arkadasım..Oyununu oyna yolla ordunu yap yıkımını koy raporunu bizde tebrik edelim guzel ordu basmışsın dielim(tabi bastıysan guzel bir ordu)..Bu kadar basit..

fatum
12-10-2010, 17:46
doğan abi ne boş adam varmış burda yav ne gereği var bunlarla muhattap olmaya allah size sabır versin asocialman e de bol bol altın versin belki toparlar köyü :) bozacının şahidi şıracı aslında intikam alınacakların listesi uzun ! onlar kendilerini biliyor ama benden bu kadar bunlarla kaynıyor zaten memleket yeterince birde bunlarla uğraşılmaz.... hadi size kolay gelsin abi yorum yapanlar bizi asocialman e sorun başkasına değil ;)

Glady00
12-10-2010, 17:51

Sen kimsinki Bizi Utanmayla Şikayet Ediyorsun?

Madem Savaşa girdik burda raporlar paylasılacaktır

Ombudsman
12-10-2010, 17:52
Ya biraz once etikciydin simdi tupgazcı oldun hayırdır..Amac belli oldu amac laf solemek karsıdakini ezmeye asagılamaya calısmak..Nerden giydirirsem hesabı..

Bak ne güzel demişsin banane diye..Evet sanane bu olanlardan..Hem konuyu bilmiyorsun hem etiklikten bahsedip casusluk allylerini yayınlıosun birliğinde hemde simdi kıvırmaya baslıosun yok gücü yetmiomu die..Gücümüzü bugune kadar bu servera cok iyi gosterdik bu istatisliklerde de bellidir..Dahada gostermeye devam edeceğiz bunuda herkez gorecektir..

O yüzden tekrar soluyorum bos bos konusmaya gerek yok bos konusan arkadasım..Oyununu oyna yolla ordunu yap yıkımını koy raporunu bizde tebrik edelim guzel ordu basmışsın dielim(tabi bastıysan guzel bir ordu)..Bu kadar basit..

sana denıcek tek lafım bıle yok deymezsın cunku... bu zamana kadar saman altından karıstırdıklarını bıldıgım ıcın polemıge gırmeye korkarım senınle o kadar cırkef bı ınsansın o kadar.... neyse bak oyununa dalgana yıkacaksanda yık gıtsın kurtulayım bende bu lanetten

Ombudsman
12-10-2010, 17:54
Sen kimsinki Bizi Utanmayla Şikayet Ediyorsun?

Madem Savaşa girdik burda raporlar paylasılacaktır

paylasıcaksan dogru duzgun paylas basını saklayıp sonunu gosterıp bunu bız basardık dıye deıl onden gıren 3 ordunun cakılısını soyle o 3 ordunun asocialin bırlıgınden ayrıldıgını hazır onlar ordusunu cakıp sılecekken bızde bundan faydalandık demeyı bıl madem bı katakulle yapıosunuz hakkını wer

Ombudsman
12-10-2010, 17:54
doğan abi ne boş adam varmış burda yav ne gereği var bunlarla muhattap olmaya allah size sabır versin asocialman e de bol bol altın versin belki toparlar köyü :) bozacının şahidi şıracı aslında intikam alınacakların listesi uzun ! onlar kendilerini biliyor ama benden bu kadar bunlarla kaynıyor zaten memleket yeterince birde bunlarla uğraşılmaz.... hadi size kolay gelsin abi yorum yapanlar bizi asocialman e sorun başkasına değil ;)

haaa bak bıde fatum gelmıs uye olmusmus 2ıncı mesajını atmıs bırı mı cagırdı yoksa bırının yedek actıgı hesap mı hangısıne ınansak acaba

arbades
12-10-2010, 17:56
sana denıcek tek lafım bıle yok deymezsın cunku... bu zamana kadar saman altından karıstırdıklarını bıldıgım ıcın polemıge gırmeye korkarım senınle o kadar cırkef bı ınsansın o kadar.... neyse bak oyununa dalgana yıkacaksanda yık gıtsın kurtulayım bende bu lanetten

Bak cevap veremiyorsun yazdıklarıma lafı camur at izi kalsına getiriyorsun..Bir laf soluyorsan arkasında duracaksın..ÜÇ laf soledin arkasından cevabını veremedim şimdi yok bildiğim için sole bole..Ne biliyorsan soyle boyle çirkeflik yapmaya gerek yok..

arbades
12-10-2010, 18:00
paylasıcaksan dogru duzgun paylas basını saklayıp sonunu gosterıp bunu bız basardık dıye deıl onden gıren 3 ordunun cakılısını soyle o 3 ordunun asocialin bırlıgınden ayrıldıgını hazır onlar ordusunu cakıp sılecekken bızde bundan faydalandık demeyı bıl madem bı katakulle yapıosunuz hakkını wer

Senin zihinsel engelin var sanırım..Biz sabahtan beri ne anlatıyoruz burda neyini sakladık gizledik..

Çamur at izi kalsın guzel bi yontem tebrik ederim etik osurdaban..

CaVaLieRe
12-10-2010, 18:03

Böyle yapmalarında stratejik bir etiksizlik görünmüyor. Bilakis iyi de etmişler, az kayıp vermek için stratejik davranmışlar. Saldıran ve savunanı tebrik ederim...

arbades
12-10-2010, 18:05
Böyle yapmalarında stratejik bir etiksizlik görünmüyor. Bilakis iyi de etmişler, az kayıp vermek için stratejik davranmışlar. Saldıran ve savunanı tebrik ederim...

ustad bosver bu Adam sorunlu hala saklıosunuz dio..Ula bana raporlar gelmediki koyayım..Bende kendi gordugum raporu koydum..sonrada acıklamasını yaptım bole bole olmustur die..Neyini saklamışız onu anlamıyorum..İşte çamur at izi kalsın modeli orneklemesi(=

Ombudsman
12-10-2010, 18:06
Bak cevap veremiyorsun yazdıklarıma lafı camur at izi kalsına getiriyorsun..Bir laf soluyorsan arkasında duracaksın..ÜÇ laf soledin arkasından cevabını veremedim şimdi yok bildiğim için sole bole..Ne biliyorsan soyle boyle çirkeflik yapmaya gerek yok..

ne mı bılıyorum ?
sen degıl mıydın c lerle sawasırken atıp tutan sorada yazdıklarım gun yuzune cıkmasın zora gırerım dıye arkasından haber ucuran zaten karakterın bellı daha zorlama benı ...

benım weremıycem cevap yoktur wermek ıstemedıgım cewap wardır oda senın gıbılerle gereksız yere polemıge gırmemek ıcın ...

tekrar soyluyorum asocialman kaos oyuncusudur ancak kaos oyuncusu oldugu ıcın sawunmuyorum bunu doğan abıyede soyledım bızden bırısıde bu sekılde bır saldırı yapmıs olsaydı aynı sekılde onuda kınardım we lanet okurdum ki yapmısımdırda...

bu benım sahsı fıkrımdır şahi bırlıgı kendıne yakısmayan bır saldırı duzenlemıs kaostan ayrılanların cıkarttıgı saldırıdan faydalanıp peslerıne takılmıs merkezı yıkıp tılsımı calmıstır ve bu benım gozumde etık olmayan bır sawas seklıdır madem foruma bır rapor paylasıyosunuz ınsanların yapacagı yorumlarada hazır olmasını bıleceksınız herkese bır ordunun koye gırıp tılsımı caldıgını gostererek gerceklerı carpıtarak bu iş olmaz

Ombudsman
12-10-2010, 18:06

bu senin fikrindir bana görede etik olmayan bır dawranıstır ve bende bunu dile getirdim bu kadar basit

CaVaLieRe
12-10-2010, 18:09
@Ombudsman (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=20404) yani sen diyorsun ki o baştan giren 3 kıytırık ordu olmasaydı şahiler bu işi başaramazlardı. Korkaklık ettiler, karşı birlikten adam ayartıp kalleşçe düşmana saldırdılar ve bunu da meşru gösterdiler.

Öyle mi?

CaVaLieRe
12-10-2010, 18:12
ustad bosver bu Adam sorunlu hala saklıosunuz dio..Ula bana raporlar gelmediki koyayım..Bende kendi gordugum raporu koydum..sonrada acıklamasını yaptım bole bole olmustur die..Neyini saklamışız onu anlamıyorum..İşte çamur at izi kalsın modeli orneklemesi(=

Sen de haklısın da hitab tarzını tasvib etmiyorum ortak ;)

arbades
12-10-2010, 18:12
ne mı bılıyorum ?
sen degıl mıydın c lerle sawasırken atıp tutan sorada yazdıklarım gun yuzune cıkmasın zora gırerım dıye arkasından haber ucuran zaten karakterın bellı daha zorlama benı ...

benım weremıycem cevap yoktur wermek ıstemedıgım cewap wardır oda senın gıbılerle gereksız yere polemıge gırmemek ıcın ...

tekrar soyluyorum asocialman kaos oyuncusudur ancak kaos oyuncusu oldugu ıcın sawunmuyorum bunu doğan abıyede soyledım bızden bırısıde bu sekılde bır saldırı yapmıs olsaydı aynı sekılde onuda kınardım we lanet okurdum ki yapmısımdırda...

bu benım sahsı fıkrımdır şahi bırlıgı kendıne yakısmayan bır saldırı duzenlemıs kaostan ayrılanların cıkarttıgı saldırıdan faydalanıp peslerıne takılmıs merkezı yıkıp tılsımı calmıstır ve bu benım gozumde etık olmayan bır sawas seklıdır madem foruma bır rapor paylasıyosunuz ınsanların yapacagı yorumlarada hazır olmasını bıleceksınız herkese bır ordunun koye gırıp tılsımı caldıgını gostererek gerceklerı carpıtarak bu iş olmaz

Ben değildim o yanlıs hatırlıyorsun.kime neyin haberini ucurcam?hangi c birliğinin arkasından atmışım?benim sıkıntımı onlarda biliyordu bi yoneticileri ile olan munasebetimiz bununda acıklamasını forumda da yaptım kendilerinede ilettim.Böyle kuru iftiralarla bi yere varmaya calısıyorsun ya bide kalkmıs etikcilik ayagı yapıyorsun sonra kıvırıyorsun tupgazcı oluyorsun sonra kıvırıcak yer kalmıo iftiraya baslıosun.Küçük beyninden ürettiğin küçük planları kendine sakla burda oyun kurup milleti doldurmaya calısma.Aszye canak tutup etikcilik yapıosun birliğinde sahi casusluk allylerini yayınlayıp etikcilik yapıosun ne mal oldugun ortada zaten..

arbades
12-10-2010, 18:13
Sen de haklısın da hitab tarzını tasvib etmiyorum ortak ;)

Sinirlendim ya ortak ne yapayım boş boş konusuyor

Ombudsman
12-10-2010, 18:14
@Ombudsman (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=20404) yani sen diyorsun ki o baştan giren 3 kıytırık ordu olmasaydı şahiler bu işi başaramazlardı. Korkaklık ettiler, karşı birlikten adam ayrtıp kalleşçe düşmana saldırdılar ve bunu da meşru gösterdiler.

Öyle mi?

hayır oyle demıyorum we oyle anlasılmıssamda ozur dıleyıp duzeltıyorum daha acık yazayım bu saldırı sonucunda şahilerin dısarıdan gorunen bır durusu wardı ancak bu bozuldu şöyleki sanki şahinin gucu yok.. sankı şahi bu tılsımı isteseydi b u merkezi yıkmak isteseydi beceremezdide o yüzden başkalarının o koye saldırı cıkartmasını fırsat bılıp pesıne ordu taktı bundan faydalandı... bızde bılıyoruz şahinin elinde ordular olduğunu ama sözde ordu hibe etmemek için böle basit bir olaydan faydalanıp değerlendirmek benim gözümde etik olmayan bir davranıştır ve bende bunu dile getirmişimdir bu kadar...

madem 3 kişi o birlikten ayrıldı ve asociale saldıracagını sahılerden bırılerıne soyledı şahilerden beklediğim kendimce... buyrun gidin husumetiniz warsa yıkın bizim buna ihtiyacımız yok biz merkezi yıkmak istersek yıkarız tılsımı almak istersek alırız cevabıydı

ama onlar ne yapmış aaa bak 3 ordu gidiyomuş zaten hadi bizde takılalım peşine bedavadan bi tılsım almış oluruz hahaha ne güzel istanbul

yazık.. karşımda daha farklı bi rakip var zannediyordum yanılmışım

CaVaLieRe
12-10-2010, 18:16
Sinirlendim ya ortak ne yapayım boş boş konusuyor

Küçük bir hadis-i şerif "Gadablanmayınız (öfkelenmeyiniz)"

Öfkeyle kalkan zararla oturur...

Yakıışmaz size bunlar, yaşınızı başınızı almış adamlarsınız ;)

Ombudsman
12-10-2010, 18:16
Ben değildim o yanlıs hatırlıyorsun.kime neyin haberini ucurcam?hangi c birliğinin arkasından atmışım?benim sıkıntımı onlarda biliyordu bi yoneticileri ile olan munasebetimiz bununda acıklamasını forumda da yaptım kendilerinede ilettim.Böyle kuru iftiralarla bi yere varmaya calısıyorsun ya bide kalkmıs etikcilik ayagı yapıyorsun sonra kıvırıyorsun tupgazcı oluyorsun sonra kıvırıcak yer kalmıo iftiraya baslıosun.Küçük beyninden ürettiğin küçük planları kendine sakla burda oyun kurup milleti doldurmaya calısma.Aszye canak tutup etikcilik yapıosun birliğinde sahi casusluk allylerini yayınlayıp etikcilik yapıosun ne mal oldugun ortada zaten..

tamam ben sana logu yollarım haberi ucurdugun kisi ile iyi oyunlar :) daha uzamasın bu polemik germe beni

arbades
12-10-2010, 18:19
tamam ben sana logu yollarım haberi ucurdugun kisi ile iyi oyunlar :) daha uzamasın bu polemik germe beni

Msndeyim birliğinizdeki arkadasınızla bekliyorum seni..

CaVaLieRe
12-10-2010, 18:19
hayır oyle demıyorum we oyle anlasılmıssamda ozur dıleyıp duzeltıyorum daha acık yazayım bu saldırı sonucunda şahilerin dısarıdan gorunen bır durusu wardı ancak bu bozuldu şöyleki sanki şahinin gucu yok.. sankı şahi bu tılsımı isteseydi b u merkezi yıkmak isteseydi beceremezdide o yüzden başkalarının o koye saldırı cıkartmasını fırsat bılıp pesıne ordu taktı bundan faydalandı... bızde bılıyoruz şahinin elinde ordular olduğunu ama sözde ordu hibe etmemek için böle basit bir olaydan faydalanıp değerlendirmek benim gözümde etik olmayan bir davranıştır ve bende bunu dile getirmişimdir bu kadar...

Evet baştan öyle anlaşıldı, özüre gerek yok...

madem 3 kişi o birlikten ayrıldı ve asociale saldıracagını sahılerden bırılerıne soyledı şahilerden beklediğim kendimce... buyrun gidin husumetiniz warsa yıkın bizim buna ihtiyacımız yok biz merkezi yıkmak istersek yıkarız tılsımı almak istersek alırız cevabıydı

ama onlar ne yapmış aaa bak 3 ordu gidiyomuş zaten hadi bizde takılalım peşine bedavadan bi tılsım almış oluruz hahaha ne güzel istanbul

yazık.. karşımda daha farklı bi rakip var zannediyordum yanılmışım

Burada da sonuna kadar haklısın. Katılmamak elde değil. Ama savaş bu işte herşey mubah sayılıyor...

cici_kom
12-10-2010, 18:22

Var tabiki..inan cok konustun diye koyuyorum bu raporları..

EN ÖNDEN serber ADLI ARKADAŞIMIZ girmiştir..

ARDINDAN zagor34 ADLI ARKADŞIMIZ girmiştir..
http://img717.imageshack.us/img717/1246/zagor34.png

5 peşine sıralı saldırı.. tarla büyük depo vs. yıkımlar olmuştur..

ARDINDAN ben girdim..
http://img266.imageshack.us/img266/8346/doruk2.png
6 sıralı saldırı.. bütün tarlaları pert olmuştur.

Savunan arkadaşı tebrik ederim..
Neden saldırdıgımın sebebini gayet cok iyi biliyor kendisi..

Ombudsman
12-10-2010, 18:25

ARDINDAN ben girdim..

eee bende farklı bişey demıyorum bak yıkabılıyosunuz girebiliosunuz madem nedne baskalarının ordusuna tamah edıyosunuz sorada marıfetmıs gibi kendınızı tebrık edıyosunuz onu anlamıyorum ??

cici_kom
12-10-2010, 18:30

Küçük bir hadis-i şerif "Gadablanmayınız (öfkelenmeyiniz)"

Öfkeyle kalkan zararla oturur...

Yakıışmaz size bunlar, yaşınızı başınızı almış adamlarsınız ;)
Hadis-i şeriflerin hiç biri küçük degildir.!
Kınıyorum seni..

Royal Flush
12-10-2010, 18:30
[QUOTE=cici_kom;915775]Var tabiki..inan cok konustun diye koyuyorum bu raporları..

ARDINDAN ben girdim..

Güzel saldırı olmuş saldıran arkadaşı ve savunanı tbrk eder tartışma yerine oyuna zevk ve renk verecek raporlar bekleriz

cici_kom
12-10-2010, 18:32
eee bende farklı bişey demıyorum bak yıkabılıyosunuz girebiliosunuz madem nedne baskalarının ordusuna tamah edıyosunuz sorada marıfetmıs gibi kendınızı tebrık edıyosunuz onu anlamıyorum ??

Eger akıllıysan o 2 saldırı arasındaki farkı anlarsın..
birisnde kaybımız oluyor digerinde olmuyor.
Şahsen bende cok isterdim önden birisi girsin kaybımız olmasın diye.

siz stratejı bilmiyorsanız biz ne diyelim?

arbades
12-10-2010, 18:34

Guzel cevap dostum agzına saglık..

Ombudsman
12-10-2010, 18:38

ben yeterınce akıllıyımdır kendıme cewreme gore senın cewren sanırım ust duzey akıllılardan kurulu ki benı akılsız fln goruyosun sanırm benım soyledıklerımle bu soyledıklerının ne alakası war ? ıkısı arasındaki fark acıkca ortada farkedılıyo zaten de sawunmayısının sebebını bılmıorum belki hatadır belki sawunmaları tukenmıstır hersey olabılır ama benım soyledıklerımle bunun ne alakası war ben yukarıda baska seylerden bahsedıyorum ve kendımce yanlıs olan bı konu hakkında yorum yapıorum arkasından cok konustugum ıcın sen böle bi rapor koyuyosun ewet guzel saldırı olmus gırmısler yıkmıslar bırınde sawunmaya calısmıs basaramamıs dıgerınde hıc sawunulmamıs ama en azından kendı bırlıgındeki arkadaslarıyla saldırı duzenlenmıs asocialman de olduğu gibi baskasının ordusuyla gerdege girmemiş anlatabıldım mı ?

cici_kom
12-10-2010, 18:44

ben yeterınce akıllıyımdır kendıme cewreme gore senın cewren sanırım ust duzey akıllılardan kurulu ki benı akılsız fln goruyosun sanırm benım soyledıklerımle bu soyledıklerının ne alakası war ? ıkısı arasındaki fark acıkca ortada farkedılıyo zaten de sawunmayısının sebebını bılmıorum belki hatadır belki sawunmaları tukenmıstır hersey olabılır ama benım soyledıklerımle bunun ne alakası war ben yukarıda baska seylerden bahsedıyorum ve kendımce yanlıs olan bı konu hakkında yorum yapıorum arkasından cok konustugum ıcın sen böle bi rapor koyuyosun ewet guzel saldırı olmus gırmısler yıkmıslar bırınde sawunmaya calısmıs basaramamıs dıgerınde hıc sawunulmamıs ama en azından kendı bırlıgındeki arkadaslarıyla saldırı duzenlenmıs asocialman de olduğu gibi baskasının ordusuyla gerdege girmemiş anlatabıldım mı ?

Hayır benim haddime degildir sizin Akılsız gibi görmek veya ölçmek..
Fakat şunu çok iyi biliyoruzki stratejı cok yönlüdür. buda bir stratejıdır. Sonucta sizin sürünüzden ayrılan 3-4 kişi saldırmış ve bunu güzel düşünen ŞAHi birlgi cok emek sarf etmeden( cok güzel birşey.. takdir ediyorum) savunmayı delip tılsım almıştır..

sonuc itibari ile :

olmuş ve ölmüşe care yoktur..

Şahi ler bir şekilde tılsım caldı ve asi colman nın merkezini pert etti. tebrik ederim tekrardan..

Oraya buraya bulaşmak yerine sonuca baksak daha keyifli olur diye düşünüyorum..

Saygılarımla..

bloved32
12-10-2010, 18:45
Son güler her zaman iyi güler dostlar bırakın dalaşmayı oyununuza bakın yavv yıkanıda savunanıda tebrik etmek gerekir..

CaVaLieRe
12-10-2010, 18:51
Hadis-i şeriflerin hiç biri küçük degildir.!
Kınıyorum seni..

Haşa! Sümme haşa! Zerre miktar isnad ettiğin gibi düşünmedim ve o niyetle de söylememiştim.

Bu hadis bilinen en kısa hadistir "la teagdab" . Bu küçüklüğünü boyutuna isnad ettim. Amenna hiçbir hadis küçük değildir. Doğru anlayıp anlamadığını tasdik etmek için, kınamadan önce bana sormalıydın. Zira bir mü'minin kalbini kırmak kabeyi yıkmak mesabesindedir...

cici_kom
12-10-2010, 19:01
Önden ilk giren hakan45 adlı arkadşımız.

http://img829.imageshack.us/img829/2792/hakan45.png

devamında sıralı 5 saldırı ve tarlalar pert..

ardından kol-paçino adlı arkadaşımız girmiştir.
http://img87.imageshack.us/img87/9084/kolpaino.png
devamında sıralı 5 saldırı .. serbest.. ve tarlalr vs.. pert.

ardından ayhan45 adlı arkadaşımız girmiştir.
yine sıralı 5 saldırı.. köy pert olmuştur..
rapor elime geçmedigi için koyamadım.

sonuc itibari ile 1 adet tılsım çalınmıştır..

cici_kom
12-10-2010, 19:04
Son güler her zaman iyi güler dostlar bırakın dalaşmayı oyununuza bakın yavv yıkanıda savunanıda tebrik etmek gerekir..

Haşa! Sümme haşa! Zerre miktar isnad ettiğin gibi düşünmedim ve o niyetle de söylememiştim.

Bu hadis bilinen en kısa hadistir "la teagdab" . Bu küçüklüğünü boyutuna isnad ettim. Amenna hiçbir hadis küçük değildir. Doğru anlayıp anlamadığını tasdik etmek için, kınamadan önce bana sormalıydın. Zira bir mü'minin kalbini kırmak kabeyi yıkmak mesabesindedir...

:D
Bu dediklerinin hepsini biliyorum.. :) ve o anlamda söylemeignizide düşündüm zaten..

fakat Size takılyorumm :):D

pharmaton
12-10-2010, 19:05
Önden ilk giren hakan45 adlı arkadşımız.

http://img829.imageshack.us/img829/2792/hakan45.png

devamında sıralı 5 saldırı ve tarlalar pert..

ardından kol-paçino adlı arkadaşımız girmiştir.
http://img87.imageshack.us/img87/9084/kolpaino.png
devamında sıralı 5 saldırı .. serbest.. ve tarlalr vs.. pert.

ardından ayhan45 adlı arkadaşımız girmiştir.
yine sıralı 5 saldırı.. köy pert olmuştur..
rapor elime geçmedigi için koyamadım.

sonuc itibari ile 1 adet tılsım çalınmıştır..

Evet tılsım alınmıstır hemde bos sekılde hıc bır savunmayla karsılasmadan

:) bu gercekten bır kaos ve yanlıs anlama sonucu tılsımı hedıye etmemızdır

remedy temsılcısı benım ama koy pert olmamıs yıkılan coktan yapılmıstır tek fark o ılk ıkı orduyu kesecek savunma saldırıdan 1 saat oncesıne kadar köyde olmasıdır

ıster ınanın ıster ınanmayın bız bu olaya cok gulduk:)

cici_kom
12-10-2010, 19:22
Evet tılsım alınmıstır hemde bos sekılde hıc bır savunmayla karsılasmadan

:) bu gercekten bır kaos ve yanlıs anlama sonucu tılsımı hedıye etmemızdır

remedy temsılcısı benım ama koy pert olmamıs yıkılan coktan yapılmıstır tek fark o ılk ıkı orduyu kesecek savunma saldırıdan 1 saat oncesıne kadar köyde olmasıdır

ıster ınanın ıster ınanmayın bız bu olaya cok gulduk:)

Dogrurudur hocam.. şansımız iyi gitmiş galiba.

pharmaton
12-10-2010, 19:24
Dogrurudur hocam.. şansımız iyi gitmiş galiba.

Denedımde beceremedım saldırıdan oncekı savunmayı buraya koymayı bır arkadasa soyledım yapacak

inan o gece sans bızı hıc ıstemedı:)

olan denız remedy e oldu oda bızı afetti:) gerısı onemlı degıl tılsımda alınır merkzde yapılır

pharmaton
12-10-2010, 19:27
http://travian-reports.net/tr/report/249335f6906

galiba oldu

saldırıdan 3 saat oncekı savunma remedy nın benım savunmalarımız hala koylerımızde ve araya gıren 25-30 savunma daha vardı

kıloğlan
12-10-2010, 20:22
o askerler gelen askerleri kesecekseydi helal olsun derdim :p

akyuzsezgin
12-10-2010, 21:07
ben fatum ismim ethem sen kimsin nesin nerdensin ne halt etmeye boyundan büyük işlere seni alakadar etmeyen konulara maydonoz oluyorsun ilginç ! gelelim benim merkezime 2 ay önce saldırı yapmış 2 aydır onun hazırlığını yapıyorz indirecez ama arkadaş çok uyanık saldırıdan 2 gün önce benim birliğime girdi aynı gün birlikten çıktım 2 gün sonrada girdim işte boş boş konuşmayın biraz saygı duyun sizin yapamadığınız erkekliği yaptık alayına kafa tutarız bunu böyle bilin kimseden korkmadık emek harcadık çalıştık başardık ;) kapiş !!! doğan abime bana verdiği destek ve güvenden ötürü burdan teşekkür ederim...

ukalalık yapma nereden senin birline girdi ? diğer savaslarda yaptıgınız casuslukları bununla süslediniz sizin karakterinizede kişiliğinize de bu yakışır !!!

akyuzsezgin
12-10-2010, 21:09
http://http://img72.imageshack.us/img72/3997/ekranalnts1t.png

bu resimleri incelersenizde -/- deki casuslardan bi kaçının karakter yapısı belli insanların neler yaptıgını görürsünüz...Asıl o casus kişiliksizleri organize eden yöneten kişiliksizlerde var o da ayrı bir sorun 3-5 güne namus bilmem ne lafları ederler !!!

akyuzsezgin
12-10-2010, 21:16

bu resimleri incelersenizde -/- deki casuslardan bi kaçının karakter yapısı belli insanların neler yaptıgını görürsünüz...Asıl o casus kişiliksizleri organize eden yöneten kişiliksizlerde var o da ayrı bir sorun 3-5 güne namus bilmem ne lafları ederler !!!

http://img72.imageshack.us/img72/3997/ekranalnts1t.png (http://img72.imageshack.us/i/ekranalnts1t.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

fatum
12-10-2010, 21:29
http://img72.imageshack.us/img72/3997/ekranalnts1t.png (http://img72.imageshack.us/i/ekranalnts1t.png/)

bak okadar söyliyorlar ethem bu terbiyesizlerle terbiyesiz olma diye ama harbi harbi kazmasınız siz ya ! dünkü çocuk gibi numara yapıyosunuz ! bunları 2 yaşında bebeler bile yutmaz ! akyüzsezgiiiiiiiiinn !!!! saldırı yapmayı iyi bilirsin fake atmayı da çok iyi bilirsin ! ben mi öğretim şimdi sana ORGANİZE SALDIRILARDA STRATEJİ GEREĞİ MERKEZ KÖYLER AYNI İSİMDE YAPILIR ! NİGHTOVEL OFFLİNE OLDUĞU İÇİN O SIRADA BİZ YAPTIK MERKEZİ AYNI BU BENİM FİKRİMDİ ! BIRAKIN BU AYAKLARI ÇOK MU ZORUNUZA GİTTİ !!! UMMADIK TAŞ YARAR BAŞ EFELENMİCEKSİNİZ ÖYLE AKILLI OLACAKSINIZ BURASI SİZİN ÇİFTLİĞİNİZ DEĞİL ! TEHDİTLE YANDAŞ TOPLAMAYA ÇALIŞTINIZ ! YANLIŞ KİŞİLERİ TEHDİT ETTİNİZ BU SİZE AZ BİLE KEŞKE SİLMESEYDİN HESABIDA SANA DA BİR AYAR ÇEKSEYDİM !!!!

Solaris93
12-10-2010, 21:36
Cebrail c birliği olarak bu savaşı kazanacağımızdan eminiz ! Kimseyede laf söylemek düşmez zaten !

milky
12-10-2010, 21:46
bak okadar söyliyorlar ethem bu terbiyesizlerle terbiyesiz olma diye ama harbi harbi kazmasınız siz ya ! dünkü çocuk gibi numara yapıyosunuz ! bunları 2 yaşında bebeler bile yutmaz ! akyüzsezgiiiiiiiiinn !!!! saldırı yapmayı iyi bilirsin fake atmayı da çok iyi bilirsin ! ben mi öğretim şimdi sana ORGANİZE SALDIRILARDA STRATEJİ GEREĞİ MERKEZ KÖYLER AYNI İSİMDE YAPILIR ! NİGHTOVEL OFFLİNE OLDUĞU İÇİN O SIRADA BİZ YAPTIK MERKEZİ AYNI BU BENİM FİKRİMDİ ! BIRAKIN BU AYAKLARI ÇOK MU ZORUNUZA GİTTİ !!! UMMADIK TAŞ YARAR BAŞ EFELENMİCEKSİNİZ ÖYLE AKILLI OLACAKSINIZ BURASI SİZİN ÇİFTLİĞİNİZ DEĞİL ! TEHDİTLE YANDAŞ TOPLAMAYA ÇALIŞTINIZ ! YANLIŞ KİŞİLERİ TEHDİT ETTİNİZ BU SİZE AZ BİLE KEŞKE SİLMESEYDİN HESABIDA SANA DA BİR AYAR ÇEKSEYDİM !!!!

Kimi tehdit ettik janım etmez yıkarız -/- ii bilir akyüz baskanın nerede devam ettiğinide tüm server biliyor hadi gel :) kasma kendini :) istersende bana gel ... artı kimi koruosun bilmiyorum ama bir casusa birlik arkadasına saldırana söyleyecegim çok laf var burası yeri deil !!!! casus yankee go home :)

akyuzsezgin
12-10-2010, 21:50
Kimi tehdit ettik janım etmez yıkarız -/- ii bilir akyüz baskanın nerede devam ettiğinide tüm server biliyor hadi gel :) kasma kendini :) istersende bana gel ... artı kimi koruosun bilmiyorum ama bir casusa birlik arkadasına saldırana söyleyecegim çok laf var burası yeri deil !!!! casus yankee go home :)

sağol kanka baltamızın mancomuzun tadını alan çok :) zaten defans kasıoz 1 sene asker kassın gelsın rapor bile alırsa bırakırım bu oyunu gerci casus dediğinde dandik oluo zaten asker çıkmıor onlardan :D

Shehzade
12-10-2010, 22:05

ARDINDAN ben girdim..

Forumu takip ediyorum ve fazla konuşmuyorum. Hocam sadece bilqilerdeki yanlışları düzeltmek istedim. zagor arkadaşın mancınıkları çift atış açmadıqı için sanırım yanlış biliyorsun. Kısa_winston un büyük hammadde deposu yada tahıl ambarı yıkılmadı. ve 13 tarlası hazinesi ve ormanı yıkıldı. saldırılar sonunda 2 tarlası ve depoları yerinde duruyordu. Tabi saldırıdan dolayı tebrik ediyorum. Savunan kısa_winston arkdaşımı da.. herkese Allah kolaylık versin..

S10-KANKALAR
12-10-2010, 22:09
forumdakiler uçmuş beaa:)

fatum
12-10-2010, 22:25
asosyal i toparlayın sırada kim varsa bir liste halinde bildirin bakalım icabına öyle hepinizi birden indirirsek intihar edersiniz bizde sizin yaşıcağınız hüsranlık ve pişmanlık duygusundan mahrum kalırız :D ulan saldırıyoruz konuşuyosunuz yıkıyoruz konuşuyosunuz savunup gömüyoruz hala konuşuyosunuz ! yav siz niye hiç susmuyorsunuz :D pardon siz server ın boş gezenin boş kalfasısıydınız dimi; kaç hesap daha tur bindireceksiniz bakalım çakılın çakılın sonra hesap değiştirin ulan yıkmaklada bitmiyorsunuz ki tavşan gibi bir o delikten bir bu delikten çıkıyosunuz ! neyse hayatımda ilk kez katıldım foruma sizin gibi boş adamlara daha fazla harcıcak zamanım da yok sizi adam etmek için uğraşacak kadar deli de değilim :) onun için tak sepeti koluna herkes kendi yoluna :D kapiş :D

pharmaton
12-10-2010, 22:57
o askerler gelen askerleri kesecekseydi helal olsun derdim :p

gelen asker dedıgın 35k balta 6 k toyron

messimania
12-10-2010, 23:31

hatice ye değil neticeye bakacaksın... sonunda asocial man yıkıldı mı?? yıkıldı.... daha neyin hesabını yaıonuz.. casusluğun mu??... suan ülkemizde dahi casuslar var oyunda da olması normal...

kıloğlan
12-10-2010, 23:53

Alla alla tek saldırı mı gitmiş pardon, abimin askerleri demişsin de bizimkileri görmemişsin herhalde, tam hırsızım ben çalarım çaktırmadan :) GÖREMEMİŞSİNİZ BİLE :)

cici_kom
13-10-2010, 00:11

galiba oldu

saldırıdan 3 saat oncekı savunma remedy nın benım savunmalarımız hala koylerımızde ve araya gıren 25-30 savunma daha vardı

girecek olan ordular burayı rahat delerdi :)

cici_kom
13-10-2010, 00:14

galiba oldu

Nerede devam ediyr
Server 2 de devam ediyor..

cici_kom
13-10-2010, 00:18
Forumu takip ediyorum ve fazla konuşmuyorum. Hocam sadece bilqilerdeki yanlışları düzeltmek istedim. zagor arkadaşın mancınıkları çift atış açmadıqı için sanırım yanlış biliyorsun. Kısa_winston un büyük hammadde deposu yada tahıl ambarı yıkılmadı. ve 13 tarlası hazinesi ve ormanı yıkıldı. saldırılar sonunda 2 tarlası ve depoları yerinde duruyordu. Tabi saldırıdan dolayı tebrik ediyorum. Savunan kısa_winston arkdaşımı da.. herkese Allah kolaylık versin..

Bunu söylediginiz cok iyi oldu..
Demekki Kısa_winston u tam yıkamamışız..
13 tarla da az sayılmaz.. bana depo yıkıldı diye bilgi verildi. neyse..
cok iyi oldu bu söylediginiz :) Kısa_winston beklesin..

cici_kom
13-10-2010, 00:22

3 adet ordu vardı.. tek ordudaki sayı o.. neyse :)

RonicaN
13-10-2010, 00:41
iki dönem önce wow zamanı benim merkeze 5 tane wow ordusu girdi bütün tarlalarım depolarım indirildi askerlerimi sağa sola destek attım ve depolarımı kurup o yarım yamalak merkezle wowa saldırıyı çıktım ve orduyu wowa yetiştirdim ve rakip wowdan birkaç seviyede aldım..

ilk oyunumdu ve gerçekten merkezim yıkıldığı için şaşkın bir vaziyetteydim ve saldırıyı çıkarıp askerlerimi wowa yetiştirdiğim için kendimi kahraman gibi görüyordum..

oysa saldırıdan sonra birliğimdekiler bana slm bile vermez oldular..her toplantıda bu sorumsuzluğumu yüzüme vurdular ve neden bireysel saldırı yaptığımın hesabını hep sordular. birkaç gün daha bekleyebileceğimi ve birlikteki diğer arkadaşlarla organize bir saldırı ile wowa gitmem gerektiğini söylediler..önden sur yıkılmış olsa değil 3-5 seviye 15-20 seviye alabileceğimi söylediler.

o gün bu gündür hiçbir saldırıyı tek başıma çıkarmam bireysel hareketlerden kaçınırım ve birlik ruhuyla hareket etmeye önem veririm..

''bir oyuncu hiçbirşeydir birlik herşeydir mantığı ile hareket etmeden asla başarı sağlanamaz.''

- / - bölgesinin tek sorunu tecrübeli yönetici olmaması ve bunun sonucunda birlik ruhuyla oynayan oyuncu olmamasıdır.

bunun kavgasını aylardır veriyorum ama bunu arkadaşlarımıza kabul ettiremedim ve hep tehdit olarak görüldüm.

göstere göstere ordu çakanların kahraman olduğu ve bunu ally mesajla birliğe kahramanlık örneği gibi gösteren oyuncularla aynı bölgede oynamak benim için ciddi anlamda bir işkencedir....

bölgeden umudum yok onu açık yüreklilikle söyleyeyim ama birlikte yola çıktığımız arkadaşlarımı yarı yolda bırakmamak adına oyuna devam ediyorum...

bu yazdıklarımıda - / - bölgesindeki sorunların bir sonraki serverde yaşanmaması ve tecrübelerimin dışa yansıması olarak kabul edilmesini rica ediyorum.

sağlıcakla kalın arkadaşlar

Ozdo
13-10-2010, 01:03
iki dönem önce wow zamanı benim merkeze 5 tane wow ordusu girdi bütün tarlalarım depolarım indirildi askerlerimi sağa sola destek attım ve depolarımı kurup o yarım yamalak merkezle wowa saldırıyı çıktım ve orduyu wowa yetiştirdim ve rakip wowdan birkaç seviyede aldım..

ilk oyunumdu ve gerçekten merkezim yıkıldığı için şaşkın bir vaziyetteydim ve saldırıyı çıkarıp askerlerimi wowa yetiştirdiğim için kendimi kahraman gibi görüyordum..

oysa saldırıdan sonra birliğimdekiler bana slm bile vermez oldular..her toplantıda bu sorumsuzluğumu yüzüme vurdular ve neden bireysel saldırı yaptığımın hesabını hep sordular. birkaç gün daha bekleyebileceğimi ve birlikteki diğer arkadaşlarla organize bir saldırı ile wowa gitmem gerektiğini söylediler..önden sur yıkılmış olsa değil 3-5 seviye 15-20 seviye alabileceğimi söylediler.

o gün bu gündür hiçbir saldırıyı tek başıma çıkarmam bireysel hareketlerden kaçınırım ve birlik ruhuyla hareket etmeye önem veririm..

''bir oyuncu hiçbirşeydir birlik herşeydir mantığı ile hareket etmeden asla başarı sağlanamaz.''

- / - bölgesinin tek sorunu tecrübeli yönetici olmaması ve bunun sonucunda birlik ruhuyla oynayan oyuncu olmamasıdır.

bunun kavgasını aylardır veriyorum ama bunu arkadaşlarımıza kabul ettiremedim ve hep tehdit olarak görüldüm.

göstere göstere ordu çakanların kahraman olduğu ve bunu ally mesajla birliğe kahramanlık örneği gibi gösteren oyuncularla aynı bölgede oynamak benim için ciddi anlamda bir işkencedir....

bölgeden umudum yok onu açık yüreklilikle söyleyeyim ama birlikte yola çıktığımız arkadaşlarımı yarı yolda bırakmamak adına oyuna devam ediyorum...

bu yazdıklarımıda - / - bölgesindeki sorunların bir sonraki serverde yaşanmaması ve tecrübelerimin dışa yansıması olarak kabul edilmesini rica ediyorum.

+1 :) Nerede sonsavaşçı :D

illietus
13-10-2010, 01:50

bölgenin özeti budur.. o yüzden sanki savaş varmış gibi göstermeyin çünkü aslında savaş falan yok..
kaptan olsun wow da yokuz belki ama kısmet showa diyelim (: jübileyi de showla yaparız :cool:

denizli/emine
13-10-2010, 04:08

asolcialmanın avukatımısın die sordun ya bana evt avukatıyım itirazın mı var ?
murat benim hem bilirk arkadasım ve hem de sevidiğim birisi onu savunmamda anormal bi durum göremiorum
murat gelsin konussun size ne oluor diorsun ama murat gelip konusmaz merak etme herkes sen değil , ismin belli değil cismin belli değil bir saldırı yaptın servera damga vurdun aklın sıra , olayları da çarpıtıp anlatma murat konusmuor die meydanı bos görme
sen zd iken murat merdlerdeydi , sen merdlerden bazı oyuncuları rahatsız ettiğin için murat seni yıktı bu da çk normal
senn saldırının arkasından zd ve merdler birlesti ozman aklın nerdeydi nie engel olmadın bu birlesime yada ozman nie zd den çıkıp intikam birliğini kurmadın
muratın köyü için de endişelenme en fazla 3 günde toparlar bu oyunda yıkılmak kayıp değil , askr kaybetmek kayııptır
murat hala oyunda devam edior sizse hesap siliosunuz
hertürlü kaybeden sensin
intikammıs gülüorum sadece :D

milky
13-10-2010, 11:56
http://www.resimkoy.net/images/2mc6vq2sv7.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=2mc6vq2sv7.png)

SAYFA SAYFA GİRİŞ RAPORU YERİNE FİNAL RAPORUNU ATIYORUM SALDIRAN VE SAVUNMAYAN OYUNCULARA TEBRİKLER

milky
13-10-2010, 11:58
http://www.resimkoy.net/images/qcj2un1zxr.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=qcj2un1zxr.png)

BUDA AYRI BİR ESPRİ MERKEZE ATILAN FAKE YIKIM YAPMIS :d

Royal Flush
13-10-2010, 12:32
http://www.resimkoy.net/images/2mc6vq2sv7.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=2mc6vq2sv7.png)

SAYFA SAYFA GİRİŞ RAPORU YERİNE FİNAL RAPORUNU ATIYORUM SALDIRAN VE SAVUNMAYAN OYUNCULARA TEBRİKLER

Saldırıları tbrk ederiz.Büyük başarı oranı yakalamışsınız:D

Royal Flush
13-10-2010, 12:38
http://travian-reports.net/tr/report/25010189f83

Buda benden gelsin devamı tüm tarlalar 0 lanmıştır.

qataralp
13-10-2010, 12:49
yerlebir olmadi ama :)

Royal Flush
13-10-2010, 12:54
yerlebir olmadi ama :)

Yerlebir olmasına gerek yok biz üst sıradakileri onlar son sıradakilere yaparlar fark bu

qataralp
13-10-2010, 13:05
neyin ust sirasi siralamada 14. bir birlik girdiginiz birlik 34xxx34 sahi birliginde olsaydi aycak suerle cok farkli bir siradaolmayacakti merkezin nufusu aytac suerinkinden dusuktu yani yiktigin tarlalar aytac suerden dusuktu gerci baskasiymis gibi yaziorumda yani benim merkeze 7 sirali saldri vardi eger tarlalarim benim icin cok degerli olsaydi savunurdum vede girdigin asker dusuk oldugu icin cikamazdin ama suanda tekrar tilsimi cekmeme bile gerek yok seviye 17 den tarla yiktin sorun bence yok tarla haricinde hersey duruyor toparlanmam 15 gun surecek
ama her halukarda yerle bir edecek bir saldiri gelior olsaydi ozaman is farkli olurdu

fatum
13-10-2010, 13:08
murat benim hem bilirk arkadasım ve hem de sevidiğim birisi onu savunmamda anormal bi durum göremiorum
murat gelsin konussun size ne oluor diorsun ama murat gelip konusmaz merak etme herkes sen değil , ismin belli değil cismin belli değil bir saldırı yaptın servera damga vurdun aklın sıra , olayları da çarpıtıp anlatma murat konusmuor die meydanı bos görme
sen zd iken murat merdlerdeydi , sen merdlerden bazı oyuncuları rahatsız ettiğin için murat seni yıktı bu da çk normal
senn saldırının arkasından zd ve merdler birlesti ozman aklın nerdeydi nie engel olmadın bu birlesime yada ozman nie zd den çıkıp intikam birliğini kurmadın
muratın köyü için de endişelenme en fazla 3 günde toparlar bu oyunda yıkılmak kayıp değil , askr kaybetmek kayııptır
hertürlü kaybeden sensin
valla avukat olamadın diye içinde bir gubte kaldı snrm önüne gelenin avukatlığını yaptığına göre :) asosyal hesabını silmeden benim hesap sileceğimi nerden biliyosun buda 2 :) ve 3. olarak yine bol keseden atıyosun z.d yönetimi ben merd lerden saldırı alınca korktu ve merd olalım dedi kim bunları diyen silivri maz azrail !!! git sor bakim merd olalım deyince kim karşı çıkmış ! yazıklar olsun dedim hepinize utanıyorum sizin gibi korkaklarla aynı birlikte olmaktan dedim ! hatta bunu birliğe ally msj olarak geçtim sor öğren öyle konuş ! avukat olmaya bu kadar hevesliysen önce bilgi toplamasını öğren belki bir gün olursun ! o saldırıdan sonrasını takip et bit tane ham deposu tahıl deposu bırakmadım yan köylerinde ben yıkarım o altın harcar kurar önemli değil elbet parası bitecek bi gün :D biraz taktir etmesini öğrenin emeğe saygı duyun sizin gibi yıkarım ederim asarım keserim demiyoruz biz ! girip yıkıyoruz hala boş boş konuşuyosunuz ! ne biçim karakteriniz var anlamış değilim ! bilmeyenler bilsin şahi birliğinin - - deki ilk temsilci birliğinin başkanlığını yaptım ben herşey oldum ama merd olmadım sizin gibi olacağıma size boyun eğeceğime yıkılırım dedim ! doğan abi royal flush git sor 1 tane istihbarat sağlamışmıyım 1 tane ne z.d hakkında nede merd hakkında bilgi vermişmiyim ! oyun birlikler bir tarafa duysun doğan abinin royal flush in tırnağı olamazsınız sizler asz gibi karaktersizlerin uşağısınız avukatlarısınız sizden olsa olsa ancak bu olurdu zaten ! yıkılmak sizler için bir mutluluk kaynağı olmuş alışkanlık yapmış öğrendik :) sen her kimsen bana yeniden oynucağın server ın adını söyle sana karşıda oynuyalım bir gör düşmanın delikanlısı nsl oluyormuş !!!

arbades
13-10-2010, 13:25
Her iki tarafıda tebrik ederim raporlardan oturu..Karsılastırma yapmayı mantıklı bulmuyorum sonucta ikisinde de ayların emeği var iyi kötü..Yıkan kişide emeğinin karsılıgını alıyor tabi..Tekrar tebrikler..

Royal Flush
13-10-2010, 13:31
neyin ust sirasi siralamada 14. bir birlik girdiginiz birlik 34xxx34 sahi birliginde olsaydi aycak suerle cok farkli bir siradaolmayacakti merkezin nufusu aytac suerinkinden dusuktu yani yiktigin tarlalar aytac suerden dusuktu gerci baskasiymis gibi yaziorumda yani benim merkeze 7 sirali saldri vardi eger tarlalarim benim icin cok degerli olsaydi savunurdum vede girdigin asker dusuk oldugu icin cikamazdin ama suanda tekrar tilsimi cekmeme bile gerek yok seviye 17 den tarla yiktin sorun bence yok tarla haricinde hersey duruyor toparlanmam 15 gun surecek
ama her halukarda yerle bir edecek bir saldiri gelior olsaydi ozaman is farkli olurdu

OyuncularNüfusKöylerPuanlar1.Pappi Chilo (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=36533) 14293193731602.KANKALAR (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=5271) 11535182993003.Royal Flush (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=12090) 2015728268097

bir fark daha var yalnız düşük asker diyorsunuz saldırı sırasına bakarsanız şuan elimde olan asker çok çok iyi hala bir çok kişide yoktur

milky
13-10-2010, 13:34
Yerlebir olmasına gerek yok biz üst sıradakileri onlar son sıradakilere yaparlar fark bu

http://www.resimkoy.net/images/n5mfmv0sya.bmp (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=n5mfmv0sya.bmp)

Bu merkezi ucan oyuncunun profili 3. tim komutanınız oldugu yazıyor yani yönetici diyebiliriz :)

qataralp
13-10-2010, 13:34
valla avukat olamadın diye içinde bir gubte kaldı snrm önüne gelenin avukatlığını yaptığına göre :) asosyal hesabını silmeden benim hesap sileceğimi nerden biliyosun buda 2 :) ve 3. olarak yine bol keseden atıyosun z.d yönetimi ben merd lerden saldırı alınca korktu ve merd olalım dedi kim bunları diyen silivri maz azrail !!! git sor bakim merd olalım deyince kim karşı çıkmış ! yazıklar olsun dedim hepinize utanıyorum sizin gibi korkaklarla aynı birlikte olmaktan dedim ! hatta bunu birliğe ally msj olarak geçtim sor öğren öyle konuş ! avukat olmaya bu kadar hevesliysen önce bilgi toplamasını öğren belki bir gün olursun ! o saldırıdan sonrasını takip et bit tane ham deposu tahıl deposu bırakmadım yan köylerinde ben yıkarım o altın harcar kurar önemli değil elbet parası bitecek bi gün :D biraz taktir etmesini öğrenin emeğe saygı duyun sizin gibi yıkarım ederim asarım keserim demiyoruz biz ! girip yıkıyoruz hala boş boş konuşuyosunuz ! ne biçim karakteriniz var anlamış değilim ! bilmeyenler bilsin şahi birliğinin - - deki ilk temsilci birliğinin başkanlığını yaptım ben herşey oldum ama merd olmadım sizin gibi olacağıma size boyun eğeceğime yıkılırım dedim ! doğan abi royal flush git sor 1 tane istihbarat sağlamışmıyım 1 tane ne z.d hakkında nede merd hakkında bilgi vermişmiyim ! oyun birlikler bir tarafa duysun doğan abinin royal flush in tırnağı olamazsınız sizler asz gibi karaktersizlerin uşağısınız avukatlarısınız sizden olsa olsa ancak bu olurdu zaten ! yıkılmak sizler için bir mutluluk kaynağı olmuş alışkanlık yapmış öğrendik :) sen her kimsen bana yeniden oynucağın server ın adını söyle sana karşıda oynuyalım bir gör düşmanın delikanlısı nsl oluyormuş !!!

fatum hocam ben 34xxx34 biliorsun vakti zamaninda A_R_E_S hesabinda temsilciydim ares ozaman bkb deydi vede merd daha dogrusu asocial man yikima giriyordu ben ilk gun reislerini kestim ikinci gunde araya asker sokup 1200 mancosunu perte cikardim sonrada oo donemde sahilerden destek aldik savunma kurduk sende savunma attin hatta o tarihte yanlis hatirlamiyorsam yoneticiydin emin degilim simdi oncelikle sunu soyleyeyim bu oyunda kimse kimseyi kinle saldirip yikmayacak asocial man o tarihte benim devralipta arkadaslarima yaklasma amacim olan A_R_E_S hesabini yikti 4 gun uykusuz birakti ama gel gorki adam o tarihte yaptigi is icin bir sebebi vardi stratejisi serverin ortalariydi bir plani vardi ama artik natarlar cikmak uzereyken herseyin onune gecen bir sey var oda oyuncu isimlerini unutmak gerektigi asocial man hesabi bize lazim olan vede sahibide cok duzgun iki insan eger sen bir intikam alicaktiysan bolgeler sekillenmeden alacaktin intikamini yani gidipte sahilerin masasi olmayacaktiniz bence sadece asocila mane degil bu yaptiginiz ayip butun bkb dostlarina burdan hepsine sevgilerimi yolluyorum bosphorus cenkmen -ayaz papazim point asz duttururu dunya the gemlik kardan adam yani belki hesabini silmis bu serverda birbirine karsi olmus bircok isimin tamaminin kemiklerini sizlattiniz yani asz ve papazim vakti zamaninda birbirine girmis bile olsa suanda onlara ortak uzulecek bir sebeb verdiniz hele hele kariyer hesabi oan hic yakistiramadim

34xxx34

akyuzsezgin
13-10-2010, 13:49
hertürlü kaybeden sensin

Nerede devam ediyr
Server 2 de devam ediyor..

-43/-24 :) defanstan sorumlu devlet bakanı :)

fatum
13-10-2010, 14:00
hertürlü kaybeden sensin
bu arada bak kendi AĞZINLA İTİRAF EDİYORSUN ! BEN KENDİMİ BİLDİM BİLELİ MERD LERLE KAPIŞIYORUM ! SİZİN GİBİ ZIRT PIRT TARAFIMI DEĞİŞTİRMİYORUM ! MERDLERDEN HEM KÖY REİSLEDİM HEM YIKIM YAPTIM HEMDE SAOLSUNLAR YAĞMADA İLK 3 E SOKTULAR BENİ :) ASOCİALMAN DOSTUZ DEDİ MADALYA ALACAĞIM HAFTA BANA SALDIRDI ! ARTIK SUSUN BENCE !

fatum
13-10-2010, 14:10
fatum hocam ben 34xxx34 biliorsun vakti zamaninda A_R_E_S hesabinda temsilciydim ares ozaman bkb deydi vede merd daha dogrusu asocial man yikima giriyordu ben ilk gun reislerini kestim ikinci gunde araya asker sokup 1200 mancosunu perte cikardim sonrada oo donemde sahilerden destek aldik savunma kurduk sende savunma attin hatta o tarihte yanlis hatirlamiyorsam yoneticiydin emin degilim simdi oncelikle sunu soyleyeyim bu oyunda kimse kimseyi kinle saldirip yikmayacak asocial man o tarihte benim devralipta arkadaslarima yaklasma amacim olan A_R_E_S hesabini yikti 4 gun uykusuz birakti ama gel gorki adam o tarihte yaptigi is icin bir sebebi vardi stratejisi serverin ortalariydi bir plani vardi ama artik natarlar cikmak uzereyken herseyin onune gecen bir sey var oda oyuncu isimlerini unutmak gerektigi asocial man hesabi bize lazim olan vede sahibide cok duzgun iki insan eger sen bir intikam alicaktiysan bolgeler sekillenmeden alacaktin intikamini yani gidipte sahilerin masasi olmayacaktiniz bence sadece asocila mane degil bu yaptiginiz ayip butun bkb dostlarina burdan hepsine sevgilerimi yolluyorum bosphorus cenkmen -ayaz papazim point asz duttururu dunya the gemlik kardan adam yani belki hesabini silmis bu serverda birbirine karsi olmus bircok isimin tamaminin kemiklerini sizlattiniz yani asz ve papazim vakti zamaninda birbirine girmis bile olsa suanda onlara ortak uzulecek bir sebeb verdiniz hele hele kariyer hesabi oan hic yakistiramadim

34xxx34
üstat bak nediyosun ! güzel söylüyorsun da gel meseleyi biraz irdeliyelim musa dedin namı diyar -ayaz benim kardeşim dediğim adam asocialman benm merkezime saldırı çıktığında tem sitedi benden verdim girdi baktı tüm köyüme savunmama sonra asocialman girdi ve kafa kafaya kesti benm askerleri yanlış hatırlamıyorsam 3-4 k baltası geri dönebilmişti ! bu ün bakıyorum asocialman köyünün ismini ayaz koyuyor ! nezamandan belli dosttu bunlar can ciğerdi ! gelelim diğer konuya ayaz royal flush e yalvarıyordu bir zamanlar merdleri yıksın diye sonra bakıyorum da royal flush e saldıranlardan biri oluyor ayaz; asocialman benm merkezimi indiriyor benim ozamanki birlik yöneticilerim silivri maz azrail merd olalım diyor ! msj geliyor merdlerden bizim birliğimize geçmezseniz işte böyle sizi yıkarız diyorlar ! şimdi sen bana hangi birlik ruhunu hangi samimiyeti dostluğu kardeşliği anlatıyorsun ! KARDEŞLİK NEDİR BİLİYORMUSUN BANA ASOCİALMAN SALDIRI ÇIKTIĞINDA BİRLİĞİM BENİ BİRLİĞİNDEN KOVDU YA ! İŞTE O GÜN BENLE BİRLİKTE O BİRLİKTEN AYRILIP BANA !!!SALDIRI ASKERLERİNİ DESTEK OLARAK YOLLAYAN !!! ALASSA VE KARİYER DİR ! İŞTE SİZE KARDEŞLİK İŞTE SİZE VEFA ! kim wow kurmuş kim tılsımı almış zerre umrumda değil ! bizleri kullananlar boyunun ölçüsünü alsın başkasına aynısını yapmaya çalışmasın diye bu saldırımızın amacı... hala anlamak istemeyen varsa o onun art niyetidir kardeşim.... bu arada evet ares e destek atan da attıran da bendim; bu karşılığı olmamalı ! GERÇEKTEN ÜZÜCÜ ! DOSTUM DEDİKLERİMİN BUNLARI SÖYLEMESİ !!!

Royal Flush
13-10-2010, 17:50
http://www.resimkoy.net/images/n5mfmv0sya.bmp (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=n5mfmv0sya.bmp)

Bu merkezi ucan oyuncunun profili 3. tim komutanınız oldugu yazıyor yani yönetici diyebiliriz :)

Burdan onun bunun profilinden alıntı yapmanın anlamı yok sen yenisin sanırım herkesin profiline ne yazdığının önemi yok bakıyorm daha sizler tbrk etmeyi öğrenememişsiniz birlikte bulunan 3 sırada ve yönetici bir kişinin tarlalarını 17 seviye diyor 0 lamışım.Başarımı size göre değil.Peki 17 seviye kaç ayda oldu hemenmi oldu 17 aşağı benimsenmeyecek bir yapı seviyesimi.İsterse 0 olsun seviyenin bir önemide yok.Önemli olan ben bir saldırı yapmışım az asker yada çok askerle ve savunma çıkmamış köyde yok savunsaydım yok yapsaydım gibi şeyler geçti borun pazarı misali arkadaşlar neyse boş verin geleceğe bakıyoruz

qataralp
13-10-2010, 18:26
Burdan onun bunun profilinden alıntı yapmanın anlamı yok sen yenisin sanırım herkesin profiline ne yazdığının önemi yok bakıyorm daha sizler tbrk etmeyi öğrenememişsiniz birlikte bulunan 3 sırada ve yönetici bir kişinin tarlalarını 17 seviye diyor 0 lamışım.Başarımı size göre değil.Peki 17 seviye kaç ayda oldu hemenmi oldu 17 aşağı benimsenmeyecek bir yapı seviyesimi.İsterse 0 olsun seviyenin bir önemide yok.Önemli olan ben bir saldırı yapmışım az asker yada çok askerle ve savunma çıkmamış köyde yok savunsaydım yok yapsaydım gibi şeyler geçti borun pazarı misali arkadaşlar neyse boş verin geleceğe bakıyoruz

sakin ol hocam yaw okadar berbaer yagma yaptik sesimizi cikarmadik merkezin tarlalarini yiktin eyvallah ama cok gumbur gumbur bir saldiri degildi yani ne diyelim muthis bir operasyondu agzimiz acik kaldimi diyelim asker sayisida dusuktu geliside feyk gibiydi bir secim yaptim savunma yapmadim ayrica bir cok feykin ustune senin gibi bir oyuncunun ilk saldirisi ile 7, saldirisi arasinda okdar saniye farki koymasi ozensiz atilmis bir feyk izlenimi verdi araya asker sokmaya bile gerek duymadim demekki amacin oymus ama sunu unutma koyde baska hicbir sey yilmadi tarla haric suanda 10 birlikten 100 lerce kisi madde atiyor vede yarin sbaha 15 leri tamalayacagim hicbir depom vede ambarim duruyor gelen maddeylede hizla yuselticem ama askerim olmedi tilsim sirasina girmeme gerek yok yani 16 tane koyu olan bir adama askeri olmemis koyu gelistirmek icin ttek gereken madde ve altinsa bu cok agir bir darbe degil

doğan35
13-10-2010, 18:38
sakin ol hocam yaw okadar berbaer yagma yaptik sesimizi cikarmadik merkezin tarlalarini yiktin eyvallah ama cok gumbur gumbur bir saldiri degildi yani ne diyelim muthis bir operasyondu agzimiz acik kaldimi diyelim asker sayisida dusuktu geliside feyk gibiydi bir secim yaptim savunma yapmadim ayrica bir cok feykin ustune senin gibi bir oyuncunun ilk saldirisi ile 7, saldirisi arasinda okdar saniye farki koymasi ozensiz atilmis bir feyk izlenimi verdi araya asker sokmaya bile gerek duymadim demekki amacin oymus ama sunu unutma koyde baska hicbir sey yilmadi tarla haric suanda 10 birlikten 100 lerce kisi madde atiyor vede yarin sbaha 15 leri tamalayacagim hicbir depom vede ambarim duruyor gelen maddeylede hizla yuselticem ama askerim olmedi tilsim sirasina girmeme gerek yok yani 16 tane koyu olan bir adama askeri olmemis koyu gelistirmek icin ttek gereken madde ve altinsa bu cok agir bir darbe degil

dostum sana şaşıyorum yaw ben böyle bi şey görmedim duymadım royal sana dalmış çıkmış tek savunma yok burda hala diyosun başarılı bi operasyon deil daha ne yapacak royal bi geriye 0 lanma kalmış onuda yapar yakında sende tam rahatlarsın hay allahım yaw ne günlere kaldık adam yıkılıyor hala seviniyor yıkıldığına o zaman toparlandığında mesaj at royele sevindirsin seni

qataralp
13-10-2010, 18:50
dostum sana şaşıyorum yaw ben böyle bi şey görmedim duymadım royal sana dalmış çıkmış tek savunma yok burda hala diyosun başarılı bi operasyon deil daha ne yapacak royal bi geriye 0 lanma kalmış onuda yapar yakında sende tam rahatlarsın hay allahım yaw ne günlere kaldık adam yıkılıyor hala seviniyor yıkıldığına o zaman toparlandığında mesaj at royele sevindirsin seni

niye bu tarz seyler yaziorsunuz hala anlamis degilim royal flush ile benim bir cok baska platformda guzel yazismalarim oldu bu forumda bir sey var heralde hemen agresiflesiyorsunuz yani benim dedigim su feyk olduguna inanmami saglayarak tarlalarimi patlatti bu acidan basarili zaten tarlalarim yikilmadi demiyorum ama toparlanmam cok zor degil askerim koyde duruyor niye hemen sertlesiyorsunuz ben royale zzaten mesaj attim oyundanda hos bir sekilde burda niye yazdigimi baska turlu okuyorsun basarisiz demedim sadece siradan bir saldiri benim hiyarligim nasilsa feyk diye hic savunma koymadim aralara uzun sureden beri saldiri almayan bir hesap oldugum icin paslanmisim ama burda erkeklik yapma bak adam tralalari yikti sizde gelin sifirlayin gorelim madem oyle sow yapmakla olmaz burdan benim koyumu sifirlayacak adam varsa buyursun bekliorum

-AyAz
13-10-2010, 19:05
üstat bak nediyosun ! güzel söylüyorsun da gel meseleyi biraz irdeliyelim musa dedin namı diyar -ayaz benim kardeşim dediğim adam asocialman benm merkezime saldırı çıktığında tem sitedi benden verdim girdi baktı tüm köyüme savunmama sonra asocialman girdi ve kafa kafaya kesti benm askerleri yanlış hatırlamıyorsam 3-4 k baltası geri dönebilmişti ! bu ün bakıyorum asocialman köyünün ismini ayaz koyuyor ! nezamandan belli dosttu bunlar can ciğerdi ! gelelim diğer konuya ayaz royal flush e yalvarıyordu bir zamanlar merdleri yıksın diye sonra bakıyorum da royal flush e saldıranlardan biri oluyor ayaz; asocialman benm merkezimi indiriyor benim ozamanki birlik yöneticilerim silivri maz azrail merd olalım diyor ! msj geliyor merdlerden bizim birliğimize geçmezseniz işte böyle sizi yıkarız diyorlar ! şimdi sen bana hangi birlik ruhunu hangi samimiyeti dostluğu kardeşliği anlatıyorsun ! KARDEŞLİK NEDİR BİLİYORMUSUN BANA ASOCİALMAN SALDIRI ÇIKTIĞINDA BİRLİĞİM BENİ BİRLİĞİNDEN KOVDU YA ! İŞTE O GÜN BENLE BİRLİKTE O BİRLİKTEN AYRILIP BANA !!!SALDIRI ASKERLERİNİ DESTEK OLARAK YOLLAYAN !!! ALASSA VE KARİYER DİR ! İŞTE SİZE KARDEŞLİK İŞTE SİZE VEFA ! kim wow kurmuş kim tılsımı almış zerre umrumda değil ! bizleri kullananlar boyunun ölçüsünü alsın başkasına aynısını yapmaya çalışmasın diye bu saldırımızın amacı... hala anlamak istemeyen varsa o onun art niyetidir kardeşim.... bu arada evet ares e destek atan da attıran da bendim; bu karşılığı olmamalı ! GERÇEKTEN ÜZÜCÜ ! DOSTUM DEDİKLERİMİN BUNLARI SÖYLEMESİ !!!

Ethem sende mi Form muhabetine katıldın Allahım ya bari atıp tutma ben sana ne yazim bilemedim ama yazayım açmışken

1. konu aSociaL MaN (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=20996) sana saldırdığında tem aldım sana yardımcı olmak için araya asker sokmak için saniye farkı bile komamasına rağmen denemek için o zaman a kadar benim aSociaL MaN (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=20996) ile muhabetim çok azdı öle arada konuşuyoduk sen bana sor dedin saldırısı gerçek mi diye daha ben murat la travian ile ilgili 2. konuşmamı senin için yaptım bana abi gerçek dedi fatum a da söle istersen dedi bende sana söledim çabaladık 2 3k daha def olsa çakılacaktı doğru ama ben senin için böle çabalamışken sen bana aSociaL MaN (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=20996) köyünün adını -AyAz koymuş felan fişman dedin sevmiş saymış komuş koymamı diyelim ama bizim asıl muhabet senn saldırından sonra başladı senin köyleri pert e çıkarmaması için ben ricada bulundum yoksa seni barındırmazdı çünkü yakındın arkada yaralı aslan bırakmam dedi ben fatum delikanlı çocuktur dedim kalleşlik yapmaz dedim saldırmaz dedim saldırmadı oda sağolsun kırmadı ama sen beni yalancı çıkardın hemde hiç hoş olmayan bi yöntemle neyse beni ilgilendirmez ama sen bana burda -AyAz benden tem aldı benim defi söyledi demeye getirion sana ben def atamadım ama attırmadım mı bi tarafımı yırtmadım mı gece saldırıyı beklemedim mi ethem sen silme toparlarız demedim mi bunlar yazılmaz tabi

2. konu ben ne zaman Royal Flush (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=12090) (samet) abiye yalvarmışım MERD leri yık diye yüzü burda sor bakalım benim derdim sadece asz idi oda sağolsun yıktı hiçbir zaman inkar etmem ama zaten asz yi yıkacaklardı o tatsız muhabetten dolayı (msn) ama bende altında kalmadım zamanında yusuf abiye arkadaşlarımın hesabından ve kendi hesabımdan ne kadar def atmışım o sölesin gelelim samet abi Royal Flush (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=12090) a saldırmamın sebebi altınbaşkın beni yıkması ve benim ortağımın saldırı çıkması v.s ama ben ne samet abiye nede yusuf abiye bi saygısızlık etymedim etmemde yaşça benden büyükler abilerimdirler

3. ve en önemli konu kendimi çoğu travian oyuncusundan ayırıyorum neden mi ? çünkü ben oyunla muhabetti bi çerçeve altında değerlendirmiyorum oyun yüzünden ne kimseyi kırarım nede kin beslerim bu form a yazacağım son şeydir savaş çıkmış her iki taraf a da başarılar dilerim

Büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim :D

denizli/emine
13-10-2010, 19:06

olayları bilmediğimi nerden biliosun, sen biliosun da noluo herseyi çarptırıosun
http://travian.ws/analyser.pl?s=tr10&uid=47414
burda nerelere grip cıktığın yazıor ztn bide merdlerle olmadım deme hiç
belki birliğinin yöneticleri merd olmak istediğinde karsı çıkmıs olabilirsin bisi diyemem ama karsı çıktıysan sonuna kadar gidecktin , sana tersse taviz vermicektin
çıkacaktın kuracaktın intikam birliğini herks de ayağını ona göre denk alırdı öle oraya buraya zıplamıcaktın

sen değilmisin adonıslerın bırlıgını rahatsız edip hatta bı koy reıslemıstın onlardan
sonra asolcial seni yıktı bu yuzden
sonra hemen adonıslerın tarafına gectınn ben sızın bırlık dayanısmanızdan etkılendım dıyerek
merd bırlıgınde kaldın belli bi sure hadi bunları da inkar et

bana bos konusuosun demissin önce kendi saldırı sıralamana bak sonra benmkine bak , ben yıkarım dersem yıkarım sen hiç dertlenme o konuda asla bos konusmam , atıp tutmam
birinden intikam alcaksam baska birliğin oyuncularını pesime takmam , çakılcaksam da aslanlar gibi çakılırım , yıkcaksam da yıkarım
sizin yaptığınıza strateji denmez, böle haince planlarla yıkılmıs bir köy ya da alınmıs tılsıma basarı demem ben
bide ben kimsenin masası değilim asz dediğin oyuncuyla bir kere bile konusmusluğum bile yk fazla gaza gelip bos konusan sensin bence
yeni bi serverda oynamıcam üzgünüm , burası benim ilk ve son servarım olcak , bi ara intikam için benim köye de beklerim :)

cici_kom
13-10-2010, 21:01
-43/-24 :) defanstan sorumlu devlet bakanı :)

:) süpersin

fatum
14-10-2010, 00:08
olayları bilmediğimi nerden biliosun, sen biliosun da noluo herseyi çarptırıosun
http://travian.ws/analyser.pl?s=tr10&uid=47414
burda nerelere grip cıktığın yazıor ztn bide merdlerle olmadım deme hiç
belki birliğinin yöneticleri merd olmak istediğinde karsı çıkmıs olabilirsin bisi diyemem ama karsı çıktıysan sonuna kadar gidecktin , sana tersse taviz vermicektin
çıkacaktın kuracaktın intikam birliğini herks de ayağını ona göre denk alırdı öle oraya buraya zıplamıcaktın

sen değilmisin adonıslerın bırlıgını rahatsız edip hatta bı koy reıslemıstın onlardan
sonra asolcial seni yıktı bu yuzden
sonra hemen adonıslerın tarafına gectınn ben sızın bırlık dayanısmanızdan etkılendım dıyerek
merd bırlıgınde kaldın belli bi sure hadi bunları da inkar et

bana bos konusuosun demissin önce kendi saldırı sıralamana bak sonra benmkine bak , ben yıkarım dersem yıkarım sen hiç dertlenme o konuda asla bos konusmam , atıp tutmam
birinden intikam alcaksam baska birliğin oyuncularını pesime takmam , çakılcaksam da aslanlar gibi çakılırım , yıkcaksam da yıkarım
sizin yaptığınıza strateji denmez, böle haince planlarla yıkılmıs bir köy ya da alınmıs tılsıma basarı demem ben
bide ben kimsenin masası değilim asz dediğin oyuncuyla bir kere bile konusmusluğum bile yk fazla gaza gelip bos konusan sensin bence
yeni bi serverda oynamıcam üzgünüm , burası benim ilk ve son servarım olcak , bi ara intikam için benim köye de beklerim :)
hepinize geçmiş olsun gözlerinizden öpüyorum :D kalleşiz hııı sizler ve sizin gibiler yüzünden bu oyunu bırakıyorum 5. senem bu oyunda senn ve senn gibi çok adam geldi geçti elimden hepsinde de aynı laflar :) merkez indi tüm köylerini 30 ar mancoyla indiriyorum şuan gelin de alın elimden asos u; burdan ötmeyin asos biter ama sizlerin çeneside lafıda bitmez ! delikanlı adam tebrik eder bizim ettiğimiz gibi adınızı merd koymuşsunuz ama sahip olduğunuz en az erdem bu olmuş neye yarar gerçek hayatta kazanamadığınız erdemi burda birlik ismini yaparakmı kazanabileceğinizi sanıyorsunuz; keşke oynasaydın be gözüm sırf sana bu oyunu öğretmek için devam ederdim oyuna... herneyse bu lafları da kolay kolay etmem çok sinirlendirdiniz beni terbiyesizlik ve saygısızlık yaparak oda önemli değil; uzun lafın kısası herkesin canı saolsun olan olmuştur naapalım siz çamur atacaksınız diye bizim kirlenecek halimiz yok :) SALDIRIDA EMEĞİ GEÇEN BANA GÜVENLERİNİ VE DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN BANA İNANAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM ! BİZİ SEVENİNDE YERDEN YERE VURANIN DA CANI SAOLSUN HAKKIM GEÇTİYSE HELAL OLSUN DAHA FAZLA UZATMANIN ANLAMI YOK BAŞARILARA İMZA ATMAK İÇİN EMEK HARCAYAN TÜM OYUNCU ARKADAŞLARA VE TÜM DOSTLARIMIZA SLM OLSUN... HOŞÇAKALIN :)

MUSA kardeş sana gelince ben oyun için DOSTUM dediğim adama sırtımı dönmem; ama msn den bana yazdıklarını bir düşün derim bu tepkimide burda yazılanlarla birleştir ve anlamaya çalış... doğru yada yanlış kardeşimsin :) sende hakkını helal et...

denizli/emine
14-10-2010, 02:18
hepinize geçmiş olsun gözlerinizden öpüyorum :D kalleşiz hııı sizler ve sizin gibiler yüzünden bu oyunu bırakıyorum 5. senem bu oyunda senn ve senn gibi çok adam geldi geçti elimden hepsinde de aynı laflar :) merkez indi tüm köylerini 30 ar mancoyla indiriyorum şuan gelin de alın elimden asos u; burdan ötmeyin asos biter ama sizlerin çeneside lafıda bitmez ! delikanlı adam tebrik eder bizim ettiğimiz gibi adınızı merd koymuşsunuz ama sahip olduğunuz en az erdem bu olmuş neye yarar gerçek hayatta kazanamadığınız erdemi burda birlik ismini yaparakmı kazanabileceğinizi sanıyorsunuz; keşke oynasaydın be gözüm sırf sana bu oyunu öğretmek için devam ederdim oyuna... herneyse bu lafları da kolay kolay etmem çok sinirlendirdiniz beni terbiyesizlik ve saygısızlık yaparak oda önemli değil; uzun lafın kısası herkesin canı saolsun olan olmuştur naapalım siz çamur atacaksınız diye bizim kirlenecek halimiz yok :) SALDIRIDA EMEĞİ GEÇEN BANA GÜVENLERİNİ VE DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN BANA İNANAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM ! BİZİ SEVENİNDE YERDEN YERE VURANIN DA CANI SAOLSUN HAKKIM GEÇTİYSE HELAL OLSUN DAHA FAZLA UZATMANIN ANLAMI YOK BAŞARILARA İMZA ATMAK İÇİN EMEK HARCAYAN TÜM OYUNCU ARKADAŞLARA VE TÜM DOSTLARIMIZA SLM OLSUN... HOŞÇAKALIN :)

MUSA kardeş sana gelince ben oyun için DOSTUM dediğim adama sırtımı dönmem; ama msn den bana yazdıklarını bir düşün derim bu tepkimide burda yazılanlarla birleştir ve anlamaya çalış... doğru yada yanlış kardeşimsin :) sende hakkını helal et...

ya sen sakamısın
5. senen ama hala oyunu öğrenenmesissin demekki ,ben 7-8 aydır oynuorum bu oyunu sen silme de gel ben sana öğreteyim oyunu
30 mancoyla yan köy yıkıosun bunla mı övünüosun , arkadasım senin merkezine yaptığın bir yıkım var mı yok! çakılmıssın arkandan giren eleman yıkmıs kendine bunu pay bicip intikam aldığını mı zannediosun , bide utanmadan tebrik beklisoun pardon da neyini tebrik edeyim asolde çaktığın orduyumu? 30 mancoyla yıktığın yan köyünü mü ?

bide merdlikten bahsediosun bana merdliği öğretiosun
yazdıklarıma cvbın olmayınca camur atıosun diosun, bukadarcıksın işte , erdemliği de merdliği de bana öğretecek en son kisi sensindir

asolü gelin elimden alın demsissin çk güldüm bizim öle bi derdimiz yk , asıl seni asolünden elinden kim alıcak sen onu düsün , hatta çk düsünmüssünkü hesap silisoun

VeGaToR
14-10-2010, 02:29
karısmıs ortalık:))):D samatha

Glady00
14-10-2010, 03:47
Arkadaslar İlk Öncelikle herkese Hayırlı Aksamlar ;

Bizler Uzun Zamandandır Hiç Kimseyle Forumda Tarısma vs Yapmadık Sizlerden Ricamdir

S10'da Kaç Aktif Oyuncu Kaldı Dönüp Baktınızmı?

S10'da Wow'a Nekadar Kaldı Hiç Düşündünüzmü?

Madem Burda Birlik'lerin Adına Namına Yakısacak Bir Wow Mücadelesi Veriyorsak Bıraklımda bunu Onurlu Şekilde bari Yapalım Bu Forum Sayfasında Bir Birimizle Sataşarak Ancak Bu Forumu kirletiriz Baskada Yapacagımız Hiç Birşey Olmaz

Artık Biraz kendimizi Toparlayıp s10'da Kac Güzel Gün Gecirdik? Artık Gerçektende Bazı Günlerde S10'a Bakmak Bile istemiyorum o kadar bu Oyun çirkefleşmeye Calısıyorki Kişisel problemler Yüzünden Savaşlar Cıkıyor Bilmem Su Oluyor Bilmem Bu Oluyor İnanki Hala cözemedim Kimseyi Cözemedi.

Sunuda Vurgulamak istiyorum 34xx Kardesimiz Yazmiş Fatum İçin şahi Birliginin Maşası Veya Şahi Birligi Seni masa Olarak Kullandı? sayın34 Fatum Arkadasıız Emin Ol Ki Bu Oyunda Senin kadar Tecrübe Sahibi Bi İnsandir Neyin Ne oldugunu Sen Ve benden Daha İyi Biliyor Ve Söyledigin Konusmaları Hiç Tafsif Etmedim Bizi Polemik Noktasına cektigin Apacık Ortada

Ve son Olarak Birlik Baskanlarına Ricada Bulunacam

siz Sayın Baskanlarım Bu Forumu Temiz Tutmak Amacıyla Diger Serverdaki oyuncularda görüyor onlarda Emin olunki onlar'da s10' Konusu Geçtigi Zaman o lanetli Servermi Diye sözlerine Baslıyorlar? Bizler s10'u madem mekanımız Sectik Bunu Her server2da Adını duyurabiliriz Siz Baskanlarımdan Ricamiz Lütfen su Forumda Yer alan üyelerinizin Tartısma Polemik vs Gibi Konularda Yer Aldırmamnızdır Biz şahi Birliki Olarak Üzerimize Düşen Görevi Yapıyoruz Halada Yapmaya Devam Etcez.

Herkes bunun Bir Oyundan İbaret Oldugunu unutmasın Arkadaslar. 1 Sene En Fazla 1 sene kaldı sonradan Oyun Bitmiş Olacaktır Ama Emin Olunki Geride Kalan Dostluklar baki kalacaktır.

Eger bu Oyun İçin üzdügüm Kırdıgım İnsan Varsa Bu Oyuna Fazla Kapıldıgımdan'dır Öyle bi Kırıcı Konusma vs Yapmış olabilirim Özür Dilerim Eger Öyle Birşey varsa Tüm Herkesten Bu Oyuna kendimizi Yeterki Fazla Kaptırmamızdır.

http://img831.imageshack.us/img831/2565/kand.png

Ombudsman
14-10-2010, 05:31
yusuf bey bunlar artık bayatlamadı mı sence sadece bu baslık altında değil diğer başlıklarda da atmış olduğun mesajlara bi bak istersen 2 gun sataşıyorsun koruyorsun kolluyorsun ertesi gun barıscıl toparlamaya yonelık mesajlar gonderıyosun sevgi saygı dostluk v.s v.s :) nabza göre guzel serbet veriyosun ve en önemlisi seviyeni bozmuyosun tebrik ederim :) bu benim fikrimdir sadece yazdıklarının yansıması bu şekildedir amacım polemik yada tartısma yaratmak değil kesinlikle.

diğer konuya gelince demişsin ki serverda az insan kaldı bak bunda çok haklısın o kadar az aktif oyuncu mevcut ki serverın 1 sene bile süreceğini zannetmiyorum şuanda bulunan 3 birlik var ya r ler ya c ler yada kaoslar kuracak ama bu kadar az oyuncuyla o kadar uzun vadede bile olmaz nasıl bundan önceki aylarca sürmüş bir türlü kurulamamış bu senede tam tersi olacak diye düşünüyorum.

barışçıl bir mesaj verirken 34xxx34 e de dokundurmadan geçemiyosun.. fatum ile 34xxx34 karşılıklı fikirlerini paylaşmış madem tartışma olmamasından yanasın bırak körükleme verdiğin dosthane mesajın ekşimesin tadında kalsın yanılıyo muyum ?

tartışmaların olmasıda gayet normaldir o kadar az insan kaldı ki artık kimin ne zaman nereye ordu çaktığı 10 dakika içinde serverın bir ucundan diğerine anında ulaşabiliyor. eh daha sonrada aynı oyuncunun geçen süre zarfında max. ne kadar asker basabilceni bile tahmin edebiliyor insan. kimden wow ordusu çıkabilir kim zayıf halka kim süpriz yapabilir hepsinin isimlerini bile hemen hemen herkes bilir (tabi bunların dışında ummadık taşlarda baş yarar her birlikten muhakkak) o yüzden o kadar sıkılmışki insanlar birbirine sarıyor haliyle geçen günde ben yaptım aynı saçmalığı sora derin nefes alıp geriye baktığımda gerek warmıydı diye düşündüm yokmuş :)

her serverın kendine has özellikleri olurmuş o yüzden oynamadan bilemezsin derdi bi abim hak vermemek elde değil bu serverda böyleymiş demekki... (bundan öncekini bilemem bu sezonkine ait fikrimdir)

S10-KANKALAR
14-10-2010, 08:51
kilittttttttttttttt:)))

qataralp
14-10-2010, 09:36
Arkadaslar İlk Öncelikle herkese Hayırlı Aksamlar ;

Bizler Uzun Zamandandır Hiç Kimseyle Forumda Tarısma vs Yapmadık Sizlerden Ricamdir

S10'da Kaç Aktif Oyuncu Kaldı Dönüp Baktınızmı?

S10'da Wow'a Nekadar Kaldı Hiç Düşündünüzmü?

Madem Burda Birlik'lerin Adına Namına Yakısacak Bir Wow Mücadelesi Veriyorsak Bıraklımda bunu Onurlu Şekilde bari Yapalım Bu Forum Sayfasında Bir Birimizle Sataşarak Ancak Bu Forumu kirletiriz Baskada Yapacagımız Hiç Birşey Olmaz

Artık Biraz kendimizi Toparlayıp s10'da Kac Güzel Gün Gecirdik? Artık Gerçektende Bazı Günlerde S10'a Bakmak Bile istemiyorum o kadar bu Oyun çirkefleşmeye Calısıyorki Kişisel problemler Yüzünden Savaşlar Cıkıyor Bilmem Su Oluyor Bilmem Bu Oluyor İnanki Hala cözemedim Kimseyi Cözemedi.

Sunuda Vurgulamak istiyorum 34xx Kardesimiz Yazmiş Fatum İçin şahi Birliginin Maşası Veya Şahi Birligi Seni masa Olarak Kullandı? sayın34 Fatum Arkadasıız Emin Ol Ki Bu Oyunda Senin kadar Tecrübe Sahibi Bi İnsandir Neyin Ne oldugunu Sen Ve benden Daha İyi Biliyor Ve Söyledigin Konusmaları Hiç Tafsif Etmedim Bizi Polemik Noktasına cektigin Apacık Ortada

Ve son Olarak Birlik Baskanlarına Ricada Bulunacam

siz Sayın Baskanlarım Bu Forumu Temiz Tutmak Amacıyla Diger Serverdaki oyuncularda görüyor onlarda Emin olunki onlar'da s10' Konusu Geçtigi Zaman o lanetli Servermi Diye sözlerine Baslıyorlar? Bizler s10'u madem mekanımız Sectik Bunu Her server2da Adını duyurabiliriz Siz Baskanlarımdan Ricamiz Lütfen su Forumda Yer alan üyelerinizin Tartısma Polemik vs Gibi Konularda Yer Aldırmamnızdır Biz şahi Birliki Olarak Üzerimize Düşen Görevi Yapıyoruz Halada Yapmaya Devam Etcez.

Herkes bunun Bir Oyundan İbaret Oldugunu unutmasın Arkadaslar. 1 Sene En Fazla 1 sene kaldı sonradan Oyun Bitmiş Olacaktır Ama Emin Olunki Geride Kalan Dostluklar baki kalacaktır.

Eger bu Oyun İçin üzdügüm Kırdıgım İnsan Varsa Bu Oyuna Fazla Kapıldıgımdan'dır Öyle bi Kırıcı Konusma vs Yapmış olabilirim Özür Dilerim Eger Öyle Birşey varsa Tüm Herkesten Bu Oyuna kendimizi Yeterki Fazla Kaptırmamızdır.

http://img831.imageshack.us/img831/2565/kand.png

tamda buldun polemik yapacak adami 5 yildir 6. mesajimi atmisim bu forumlarda polemik yapan birisi olmadigimi bilmeyen varsada en azindan mesaj sayimdan vede uye oldugum tarihten cikarabilir duz mantik basit yani

ESERKRMC
14-10-2010, 14:12
ya bu kaos arkadaşlar neyi tartışıyor anlamadım gitti köye girilmiş tılsım alınmış kim almış nasıl almış sizene ya oturup plan yapıp defans çekseydiniz sizi engelleyen mi oldu bazı arkadaşlar bilmiyorsa bu oyun böyle oynanır.. boş laf yapmaya gerek yok bide burası tırıvırı oynayanların uğrak yeri çocuk çocuk atışmalar yapıp milletin zevkini kaçırmayın..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
N şekil için vrenle nede veren için şekildn şekile girenle işim olmaz..

Glady00
14-10-2010, 14:30
yusuf bey bunlar artık bayatlamadı mı sence sadece bu baslık altında değil diğer başlıklarda da atmış olduğun mesajlara bi bak istersen 2 gun sataşıyorsun koruyorsun kolluyorsun ertesi gun barıscıl toparlamaya yonelık mesajlar gonderıyosun sevgi saygı dostluk v.s v.s :) nabza göre guzel serbet veriyosun ve en önemlisi seviyeni bozmuyosun tebrik ederim :) bu benim fikrimdir sadece yazdıklarının yansıması bu şekildedir amacım polemik yada tartısma yaratmak değil kesinlikle.

diğer konuya gelince demişsin ki serverda az insan kaldı bak bunda çok haklısın o kadar az aktif oyuncu mevcut ki serverın 1 sene bile süreceğini zannetmiyorum şuanda bulunan 3 birlik var ya r ler ya c ler yada kaoslar kuracak ama bu kadar az oyuncuyla o kadar uzun vadede bile olmaz nasıl bundan önceki aylarca sürmüş bir türlü kurulamamış bu senede tam tersi olacak diye düşünüyorum.

barışçıl bir mesaj verirken 34xxx34 e de dokundurmadan geçemiyosun.. fatum ile 34xxx34 karşılıklı fikirlerini paylaşmış madem tartışma olmamasından yanasın bırak körükleme verdiğin dosthane mesajın ekşimesin tadında kalsın yanılıyo muyum ?

tartışmaların olmasıda gayet normaldir o kadar az insan kaldı ki artık kimin ne zaman nereye ordu çaktığı 10 dakika içinde serverın bir ucundan diğerine anında ulaşabiliyor. eh daha sonrada aynı oyuncunun geçen süre zarfında max. ne kadar asker basabilceni bile tahmin edebiliyor insan. kimden wow ordusu çıkabilir kim zayıf halka kim süpriz yapabilir hepsinin isimlerini bile hemen hemen herkes bilir (tabi bunların dışında ummadık taşlarda baş yarar her birlikten muhakkak) o yüzden o kadar sıkılmışki insanlar birbirine sarıyor haliyle geçen günde ben yaptım aynı saçmalığı sora derin nefes alıp geriye baktığımda gerek warmıydı diye düşündüm yokmuş :)

her serverın kendine has özellikleri olurmuş o yüzden oynamadan bilemezsin derdi bi abim hak vermemek elde değil bu serverda böyleymiş demekki... (bundan öncekini bilemem bu sezonkine ait fikrimdir)

Ya Kardesim Allah İçin Git İşine Ya Ben ne Diyorum sen Ne diyorsun

Bu Oyun Yıkacaksında Yıkılacaksında

Köseye vs Sıkışmış Ayip Yaw Ne Dediginin Bari Farkında Ol.

Biz Ne Tür Şeylerden Bahsediyoruz Sen Konuyu nereye cekme calısıyorsun

Ombudsman
14-10-2010, 15:02
Ya Kardesim Allah İçin Git İşine Ya Ben ne Diyorum sen Ne diyorsun

Bu Oyun Yıkacaksında Yıkılacaksında

Köseye vs Sıkışmış Ayip Yaw Ne Dediginin Bari Farkında Ol.

Biz Ne Tür Şeylerden Bahsediyoruz Sen Konuyu nereye cekme calısıyorsun

nereye cekmeye calisiyomusum bi soyler misin ? :)
yazdıklarımda garip yada sacma olan kısım nedir ?

denizli/emine
14-10-2010, 19:48
ya bu kaos arkadaşlar neyi tartışıyor anlamadım gitti köye girilmiş tılsım alınmış kim almış nasıl almış sizene ya oturup plan yapıp defans çekseydiniz sizi engelleyen mi oldu bazı arkadaşlar bilmiyorsa bu oyun böyle oynanır.. boş laf yapmaya gerek yok bide burası tırıvırı oynayanların uğrak yeri çocuk çocuk atışmalar yapıp milletin zevkini kaçırmayın..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

beğenmiyorsan girme foruma

VeGaToR
14-10-2010, 23:49

emine kızdı tutmayın:D

denizli/emine
15-10-2010, 01:18

volkan mı emin mi ona göre cvp vercem :D

VeGaToR
15-10-2010, 02:11
volkan mı emin mi ona göre cvp vercem :D

volkan emine.

ESERKRMC
15-10-2010, 02:33

ne diyon üstad sen ya karşındaki kişiye nasıl hitap ediceğini öğren önce sonra burda tavrını koy .. sende galiba eserkrmc yi tanımıyorsun zaten boşver tanıma gibi bir lüksünde yok .. bayan oyuncuymuşşun bide hiç yakışmadı takıl sen burda o zaman biz sözümüzü saldırılarda söylüyoz zaten.. umarım mesaj anlaşılmıştır..

cici_kom
15-10-2010, 20:05

Ona bakarsan emine zamanında çocuktu :D

denizli/emine
15-10-2010, 20:22
volkan emine.

volkan sen de benim hep kızgın yönelirimi görüosun ya :)

denizli/emine
15-10-2010, 20:25
ne diyon üstad sen ya karşındaki kişiye nasıl hitap ediceğini öğren önce sonra burda tavrını koy .. sende galiba eserkrmc yi tanımıyorsun zaten boşver tanıma gibi bir lüksünde yok .. bayan oyuncuymuşşun bide hiç yakışmadı takıl sen burda o zaman biz sözümüzü saldırılarda söylüyoz zaten.. umarım mesaj anlaşılmıştır..

evt seni tanımıorum , bu serverdaki oyuncu varlığından bile hbrim yk valla
bana yakısmayan ne onu anlayamadım , gayet normal bisi söledim ben , beğenmezsen girmezsin olur biter dedim bunun neresinde bi üslupsuzluk var anlmadım

S10-KANKALAR
15-10-2010, 21:14
evt seni tanımıorum , bu serverdaki oyuncu varlığından bile hbrim yk valla
bana yakısmayan ne onu anlayamadım , gayet normal bisi söledim ben , beğenmezsen girmezsin olur biter dedim bunun neresinde bi üslupsuzluk var anlmadım

sen benim birlik başkanımı nasıl tanımıorsun emine ayıp valla:)

denizli/emine
15-10-2010, 21:31
sen benim birlik başkanımı nasıl tanımıorsun emine ayıp valla:)

bi seni bilirim baska kimseyi tanımam ben :D

arbades
15-10-2010, 21:35

hehehehe:D:D

S10-KANKALAR
15-10-2010, 21:41
hehehehe:D:D

ne sırıtıon len :) kanka s15 sovu yapalımmı burda alem sov görsün:)

VeGaToR
15-10-2010, 22:08
volkan sen de benim hep kızgın yönelirimi görüosun ya :)

okuması zevkli oluor burdakiler kızınca:)normal hali napcz onu herzamn görüoruz devam edn tartısmaya:)

ula berkim yaptıgın espriye senin:D

denizli/emine
15-10-2010, 22:22

senin espiri hani vardı ya adamın birnin gözleri dolmus kaırısı taksi olanlar onlar gibi olmus haha
googldaki en iğrenç espirler kısmına ekliyelim bunu :D

arbades
15-10-2010, 22:39
ne sırıtıon len :) kanka s15 sovu yapalımmı burda alem sov görsün:)

Kanka kaos bize sowu yaptı valla raporları koymuyor arkadaslar ama baya merkeze girip cıktılar tebrik ederim onları..ama yani 9 birlik geldi hangi birine kosalım:D

Neyse sıra bize geçti sanırım:)

pharmaton
15-10-2010, 22:49
Kanka kaos bize sowu yaptı valla raporları koymuyor arkadaslar ama baya merkeze girip cıktılar tebrik ederim onları..ama yani 9 birlik geldi hangi birine kosalım:D

daha tüm raporları almadıgımız ıcın koymadık başkan

tşk ederız

ama ılk partıydı o organıze galıba salıdan sonra sızde olacak:)

ondan sonra bbekleriz

denizli/emine
15-10-2010, 22:51

onlar daha fragmanlardı korhan :D

VeGaToR
15-10-2010, 22:59
daha tüm raporları almadıgımız ıcın koymadık başkan

tşk ederız

ama ılk partıydı o organıze galıba salıdan sonra sızde olacak:)

ondan sonra bbekleriz

ana rapor hani.vay artisler:Deheh.bizden herkese saldırıları vardı gecti fake geldiler herkese bi bana gercek gelmiş yan köyüme apranaxtı sanırm tbr ederim:):D

Ombudsman
15-10-2010, 23:08
raporlar toplanmıyorki şahi ana birliğinden yaklasık 15 merkez yıkıldı(suanlık gelen bılgı bu fazlası olması lazımdı) ıcınde sıfırlananda sadece tahrıb edılenlerde war 2 saldırıda sawunmaların arasında destek sıkıştırıp gelen mancınıkları kesmiş onun dısında bizlerede geri dönüşler oldu ufak tefek sawunma raporlarıda ulastı 2-3 tanede saldırı askerleri yakalanıp kesildi baya bi rapor war bu gece yada yarın baslanır sanırım paylasılmaya

denizli/emine
15-10-2010, 23:11

ben sana demistim asıl seni asolün elinden kim alsın sen onu düsün die, ben boş konsumam bu da sana kapak olsun

http://img219.imageshack.us/img219/327/fatummerkezyikim.png

Ombudsman
15-10-2010, 23:21
silseymiş eğer sözde intikamını almışmış olcaktı :) silmemekte ısrar edince sonu kaçınılmaz oldu haliyle :)

ayrıca emine sen neden buraya paylaşıyosun ki bu raporu fatum r veya c üyesi değil ki intikam birliği üyesi :D

yanlış konu :D

denizli/emine
15-10-2010, 23:29
silseymiş eğer sözde intikamını almışmış olcaktı :) silmemekte ısrar edince sonu kaçınılmaz oldu haliyle :)

ayrıca emine sen neden buraya paylaşıyosun ki bu raporu fatum r veya c üyesi değil ki intikam birliği üyesi :D

yanlış konu :D

r üyesi olmadığı için yayınladım ztn :D

Ombudsman
15-10-2010, 23:31
r üyesi olmadığı için yayınladım ztn :D

tamam r üyesi olmadığı için yanlış yere yazdın dıyorum bende :D

pfff şiştim :cool:

S10-KANKALAR
15-10-2010, 23:35
tamam r üyesi olmadığı için yanlış yere yazdın dıyorum bende :D

pfff şiştim :cool:

soğuk soda var gönderem şişe iyi gelir:)

Ombudsman
15-10-2010, 23:56

dilim limonda mevcut mudur acaba :o

cici_kom
16-10-2010, 00:00
Sizler birligin en altındaki oyunculara dalın.. sizede bu yakışır zaten :D

http://img97.imageshack.us/img97/7510/56676906.png

devamında 7 sıralı cift atış saldrı..
14 tarla pert..

cici_kom
16-10-2010, 00:01

senin espiri hani vardı ya adamın birnin gözleri dolmus kaırısı taksi olanlar onlar gibi olmus haha
googldaki en iğrenç espirler kısmına ekliyelim bunu :D

Senin bu espriyi anlamnı beklemiyorum zaten :)

ANLAYAN ANLADI :D:D

arbades
16-10-2010, 00:04

Hehehehe:D:D

arbades
16-10-2010, 00:12
ben sana demistim asıl seni asolün elinden kim alsın sen onu düsün die, ben boş konsumam bu da sana kapak olsun

Adam asonun yan koyleri kullanılmaz hale getirdi..yanlıs hatırlamıosam 4e yakın koy reisledi merkezi hasladı..zaten sileceği hesabın tarlası gitse ne gitmese ne emine:D:D bence fatumun kaybettiği bişi yok zaten merkeze deil yan koylerin saldırı askeri reis ve mancınıklarına asılmıs..Birde çılgın tılsımı kapmıs gecen:D Valla kötü etmiş diyorum ben raporlara bakarak ama kim kötü etmiş orası muamma:)

Ozdo
16-10-2010, 00:13

Kapak olacak kadar iyi bir saldırı değil bence savunan arkadaş araya asker çok rahat sokabilirdi tabi onun savunma becerisi saygı duyarız.05 06 07 08 4saniyeye yayılmış saldırı araya asker soksa saldıran arkadaş kapak olabilirmiş ( tabi 100mızrak 100pla değil ) sonuçta tarlaları 14de aşağı almış altınla 1 günlük işi var :D
iki tarafada tebrikler.

Dip not: pharmaton geçtiğimiz sene Manas birlikleri başkanı mı acaba bilen varsa yazabilir mi ?

Ombudsman
16-10-2010, 00:21

pardonda bız bu taktıgı c lerden ogrendık bılmem bu cumle sana bısıler anlatmama yardımcı oluyormudur ?

ayrıca savasta yonetıme gıdılmesı sarttır dıye bı kural mı war yada sawasa gırerken anlasmamı yapılmıs sadece yonetım oyuncularına saldırılar olsun

sankı yan koye gırmısız gıbı sacma sapan konusma 30 tane merkeze gırdık neyın peşindesın ??

bahoz
16-10-2010, 00:26
pardonda bız bu taktıgı c lerden ogrendık bılmem bu cumle sana bısıler anlatmama yardımcı oluyormudur ?

ayrıca savasta yonetıme gıdılmesı sarttır dıye bı kural mı war yada sawasa gırerken anlasmamı yapılmıs sadece yonetım oyuncularına saldırılar olsun

sankı yan koye gırmısız gıbı sacma sapan konusma 30 tane merkeze gırdık neyın peşindesın ??

Bu kaybetmiş kendini yav,nerde girdiniz 30 merkeze server uzayda mı girdiniz:D Adam dolmus tasmıs tek kelimeye olay cıkarma peşinde osuruğa bak ya:D Yaran mı var kardes senin hayırdır ya:D

Ombudsman
16-10-2010, 00:29
Bu kaybetmiş kendini yav,nerde girdiniz 30 merkeze server uzayda mı girdiniz:D Adam dolmus tasmıs tek kelimeye olay cıkarma peşinde osuruğa bak ya:D Yaran mı var kardes senin hayırdır ya:D

dur raporların 20sını fln toparladım 30a gelsın o zaman tek tek paylasırım sende sayarsın tamam ? gercı bu kadar beyın sulanmasından sora yanlıs saymısda olabılırım yaklasık 30 dıyım o zaman sözümü geri alayım :D

Glady00
16-10-2010, 00:37

Dikkatimi Cekti Cok Bos Konusuyorsun

Ciddiyet Bir Yana

SAvaş Dönemnde Ben Öyle Savaşlar Gördüm 100 tane merkeze cıkılır girilir böyle burda Artist Artist Hareketlerde Bulunulmadı

..

Fragman Demiş Bi Arkadasımızda :)

Dogrudur bu fragman olabilir

Ama merak Etmeyiniz Bizde Sonunda The End Dedirtecez Bu Fragmanları :)

Ombudsman
16-10-2010, 00:45

Ciddiyet Bir Yana

SAvaş Dönemnde Ben Öyle Savaşlar Gördüm 100 tane merkeze cıkılır girilir böyle burda Artist Artist Hareketlerde Bulunulmadı

..

sen cok dolu konusuyosun ya bende ciddiye alcam seni... en kotu bı merkez yıkcan bunun neyınden boburleneyım elın teyyaresı bana hakaret edıcek artısce konusan ben olcam way be :)

ben bugune kadar kimseye kufur etmedım...
ben bugune kadar kimseyi tehtıt etmedim...
ben bugune kadar kimseyle sümen altı iş yapmadım...
ben bugune kadar kimseyi sırtından vurmadım...
ben bugune kadar dostlarıma arkadaşlarıma yalan konusmadım...

YA YIKTIM YA YIKILDIM YA SİLDİM YADA SİLDİRDİM bu kadar basit cunku bu oyun olup biteceği tek sey bu 2 kere merkezım yıkıldı 3 olur 5 olur 10 olur silene kadar yıkılsın dıkerız tekrar nolcak

tek bır lafım wardır benımsedıgım we cewreme benımsetmeye calıstım

"oyun bir araç dostluk ise gerçek amaç" çok şükür fazlasıylada hepsi war...

hisarcık43
16-10-2010, 01:19
sen cok dolu konusuyosun ya bende ciddiye alcam seni... En kotu bı merkez yıkcan bunun neyınden boburleneyım elın teyyaresı bana hakaret edıcek artısce konusan ben olcam way be :)

ben bugune kadar kimseye kufur etmedım...
Ben bugune kadar kimseyi tehtıt etmedim...
Ben bugune kadar kimseyle sümen altı iş yapmadım...
Ben bugune kadar kimseyi sırtından vurmadım...
Ben bugune kadar dostlarıma arkadaşlarıma yalan konusmadım...

ya yıktım ya yıkıldım ya sildim yada sildirdim bu kadar basit cunku bu oyun olup biteceği tek sey bu 2 kere merkezım yıkıldı 3 olur 5 olur 10 olur silene kadar yıkılsın dıkerız tekrar nolcak

tek bır lafım wardır benımsedıgım we cewreme benımsetmeye calıstım

"oyun bir araç dostluk ise gerçek amaç" çok şükür fazlasıylada hepsi war...

selamaleyküm millet :d

denizli/emine
16-10-2010, 01:21
Kapak olacak kadar iyi bir saldırı değil bence savunan arkadaş araya asker çok rahat sokabilirdi tabi onun savunma becerisi saygı duyarız.05 06 07 08 4saniyeye yayılmış saldırı araya asker soksa saldıran arkadaş kapak olabilirmiş ( tabi 100mızrak 100pla değil ) sonuçta tarlaları 14de aşağı almış altınla 1 günlük işi var :D
iki tarafada tebrikler.

Dip not: pharmaton geçtiğimiz sene Manas birlikleri başkanı mı acaba bilen varsa yazabilir mi ?

kapak olan asolün saldırısı değil benim ona daha önce attığım bi msj vardı onla iligili bi msj o
bana asolü alın alabiliorsanız elimden demisti , ben de bizim öle bi derdimiz yk asıl seni asolün elinden kim alcak sen onu düsün demistim, onun msjına karsılık bi kapak bu :D
ve dediğim oldu kapak olan bu yani bilmem anlatabildimmi

cici_kom
16-10-2010, 01:22
dur raporların 20sını fln toparladım 30a gelsın o zaman tek tek paylasırım sende sayarsın tamam ? gercı bu kadar beyın sulanmasından sora yanlıs saymısda olabılırım yaklasık 30 dıyım o zaman sözümü geri alayım :D

selamaleyküm millet :d

ve aleykümselammmm :)

VeGaToR
16-10-2010, 01:22

http://img97.imageshack.us/img97/7510/56676906.png

devamında 7 sıralı cift atış saldrı..
14 tarla pert..

ana berkim naptın öle üsteki elemanımnı yıktın:)):D:Dcanmsın. savunma yoktu sanırm hiç neden.

cici_kom
16-10-2010, 01:24
ana berkim naptın öle üsteki elemanımnı yıktın:)):D:Dcanmsın. savunma yoktu sanırm hiç neden.

en üstteki yöneticilerden birini yıktım.
sen mektep okumuş adamsın. heç yakışıymı sana :D
eleman deme teeesüf ederim :mad:

savunma cekseler de fark yapar mıki :D

arbades
16-10-2010, 01:25
en üstteki yöneticilerden birini yıktım. eleman deme teeesüf ederim :mad:

savunma cekseler de fark yapar mıki :D

Burdaki miki eki fare anlamında miki:D

pharmaton
16-10-2010, 01:26
iki tarafada tebrikler.

pharmaton yanı ben gecen senenın nokta bırlıklerı uyesı ve manas olusumunda sıradan oyuncu:)

başkanlık bıze gore degıl

VeGaToR
16-10-2010, 01:29

ehe.ya ölesine atmıs saldırıyı berk.cakılsın diye:D:D

pharmaton
16-10-2010, 01:30
ana rapor hani.vay artisler:Deheh.bizden herkese saldırıları vardı gecti fake geldiler herkese bi bana gercek gelmiş yan köyüme apranaxtı sanırm tbr ederim:):D

yaw bos ver raporu saldıran ve savunanı tbr et gec:)

Ombudsman
16-10-2010, 01:32
pharmaton yanı ben gecen senenın nokta bırlıklerı uyesı ve manas olusumunda sıradan oyuncu:)

başkanlık bıze gore degıl

baskanlık sana gore degılse kime gore ? :D

bosuna inkar etme baskanımızsın sen kabul etsende etmesende baskanımız degılsende abımsın zaten yeter :)

bu arada nazdrowya demeyelı epey oldu hayırdır dıyete mı basladın :D

denizli/emine
16-10-2010, 01:34
[QUOTE=Glady00;921774]Dikkatimi Cekti Cok Bos Konusuyorsun

Ciddiyet Bir Yana

..

Ama merak Etmeyiniz Bizde Sonunda The End Dedirtecez Bu Fragmanları :)[/QUOTE

bu fragmanlarla bu film izlenir bence , siz izlemeye devam edin biz de oynamaya :)

cici_kom
16-10-2010, 01:35

Savunan mı ? :eek:

Hahhhahhhhhaahahha :D

cici_kom
16-10-2010, 01:39
[QUOTE=Glady00;921774]Dikkatimi Cekti Cok Bos Konusuyorsun

Ciddiyet Bir Yana

..

Ama merak Etmeyiniz Bizde Sonunda The End Dedirtecez Bu Fragmanları :)[/QUOTE

bu fragmanlarla bu film izlenir bence , siz izlemeye devam edin biz de oynamaya :)

:D

denizli/emine
16-10-2010, 01:40

Ciddiyet Bir Yana

..

VeGaToR
16-10-2010, 01:41

savunan nerde pharmotn ustad ben onu göremedim:):Dneyse burda sadece saldıranı tbr etmek gerekir.

arbades
16-10-2010, 01:43

Hehe yonetmenin ismini verde bizde tebrik edelim guzelce:D böbür emine dicem sana kız bundan sonra amma böbürlendin he:D

Her yokusun bir inişi vardır unutmamak lazım(;

cici_kom
16-10-2010, 01:49
Hehe yonetmenin ismini verde bizde tebrik edelim guzelce:D böbür emine dicem sana kız bundan sonra amma böbürlendin he:D

La yokuşu inip cıkan biz degiliz ki onlar :D
zevk almaya bak sen kanka :D
onlar cıkıp insin cıkıp insin :D

arbades
16-10-2010, 01:52
La yokuşu inip cıkan biz degiliz ki onlar :D
zevk almaya bak sen kanka :D
onlar cıkıp insin cıkıp insin :D

Hehehehe
Dogru soze ne hacet:D

Ombudsman
16-10-2010, 01:54
yapamadım :S

Ombudsman
16-10-2010, 01:57
resim koymayı unutmusum nası yapıoduk bunu yaw :D

denizli/emine
16-10-2010, 01:57

böbür emine haha
yönetmen benim tebrik etsene :D
daha çıkan inen belli değil ya dur bismillah

Ombudsman
16-10-2010, 01:59
http://www.resimkoy.net/images/l6i6zeyxke.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=l6i6zeyxke.jpg)

bu sefer olsun artık yaw...

Ombudsman
16-10-2010, 02:00
http://www.resimkoy.net/images/5ifcg6hhv3.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=5ifcg6hhv3.jpg)

arkadası tebrık edıyorum saldırıdan dolayı resım yuklemeyıde hatırladım oh be :D

cici_kom
16-10-2010, 02:00

böbür emine haha
yönetmen benim tebrik etsene :D
daha çıkan inen belli değil ya dur bismillah

Yönetmenler oynamaz..
sen oyuncusun ve oynuyorsun.
üstelik cıkıp iniyorsun cıkıp iniyorsun :D
bizde zevk alıyoruz :D hahahah

arbades
16-10-2010, 02:01
resim koymayı unutmusum nası yapıoduk bunu yaw :D

Kamerayı acıon kardes sonra Başlat<Programlar<Donatılar<Tarayıcı ve kamera sihirbazı diosun..sonra Resim çek diosun..O resmi hızlı resim sitesini upload edip buraya grafik ekleden ekliosun..Bütün s10 forum severleride nur yüzünü görmüş oluyor..Hadi hayırlı traslar:D:D

denizli/emine
16-10-2010, 02:04
Yönetmenler oynamaz..
sen oyuncusun ve oynuyorsun.
üstelik cıkıp iniyorsun cıkıp iniyorsun :D
bizde zevk alıyoruz :D hahahah

hem yönetirim hem oynarım alimallah
ben hiç indiğimi hatırlmaıorum hep çıktım hep çıktım hep çıktım
sana zevk veremeedim üzgünüm

Ombudsman
16-10-2010, 02:05
http://www.resimkoy.net/images/wc4td225ib.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=wc4td225ib.jpg)

yan koyden gelişi guzel çakılmaya gonderılıp saldırı ordusu denk gelen bı rapor buda..

Ombudsman
16-10-2010, 02:07
Kamerayı acıon kardes sonra Başlat<Programlar<Donatılar<Tarayıcı ve kamera sihirbazı diosun..sonra Resim çek diosun..O resmi hızlı resim sitesini upload edip buraya grafik ekleden ekliosun..Bütün s10 forum severleride nur yüzünü görmüş oluyor..Hadi hayırlı traslar:D:D

hahaha şakacı seni ilahi... nur yuzume hasretsen canlısını gosterebılırım resimlerle oyalanmak zorunda kalmazsın...

denizli/emine
16-10-2010, 02:07
http://www.resimkoy.net/images/wc4td225ib.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=wc4td225ib.jpg)

yan koyden gelişi guzel çakılmaya gonderılıp saldırı ordusu denk gelen bı rapor buda..

yawf bu sinerjinin ben daha 2 hafta önce 15k saldırı askrini kestim hiç akılllanmmaıs hala köyünde saldırı askrlerini tutuor :D

Ombudsman
16-10-2010, 02:08
http://www.resimkoy.net/images/5ifcg6hhv3.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=5ifcg6hhv3.jpg)

arkadası tebrık edıyorum saldırıdan dolayı resım yuklemeyıde hatırladım oh be :D

yanlıslıkla saldırıyı yapanın ısmınıde silmişim rafetgulmez arkadasımızı tebrik ediyorum kesimden ötürü...

Ombudsman
16-10-2010, 02:09
http://www.resimkoy.net/images/l6i6zeyxke.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=l6i6zeyxke.jpg)

bu sefer olsun artık yaw...

tabi doğal olarak bunuda silmişi bu kesimide yapan rafetgülmez arkadasımız tekrar tebrikler...

denizli/emine
16-10-2010, 02:10
hahaha şakacı seni ilahi... nur yuzume hasretsen canlısını gosterebılırım resimlerle oyalanmak zorunda kalmazsın...

siz ikiliye bayılıorum ben ya süpersinz :D :D :D :D

arbades
16-10-2010, 02:11
siz ikiliye bayılıorum ben ya süpersinz :D :D :D :D

Ben buna ona cok gıcığım ya bi tahıl tılsımını aldık die yıldızımızı barıstırmadı hiç:D

cici_kom
16-10-2010, 02:11

Ben sana zevk verecegim merak etMe :D
Yakında görüşmek üzere.. çıt çıt... anladın sen onu :)

Ombudsman
16-10-2010, 02:12
Ben buna ona cok gıcığım ya bi tahıl tılsımını aldık die yıldızımızı barıstırmadı hiç:D

alakaya bak pfff böle seylerı kendımde gurur kibir inat hırs vs yapsaydım peh ...

arbades
16-10-2010, 02:16
alakaya bak pfff böle seylerı kendımde gurur kibir inat hırs vs yapsaydım peh ...

Ama ben sana gıcığım ya valla ilk fırsatta ayağını kaydırıcam yani..Zaten 5xi almışın iice gözüme carpıon:D:D:D

cici_kom
16-10-2010, 02:17

aşkınla kahroldum döndüm deliye.
göz yaşların bana senden hediye..

Razıydım seninle Her türlü derde..
Sana yuva oldu musalla taşı..

ömrünn son duragı musalla taşı..

bu arabesk parça 2 mize gelsin :D

Ombudsman
16-10-2010, 02:22
Ama ben sana gıcığım ya valla ilk fırsatta ayağını kaydırıcam yani..Zaten 5xi almışın iice gözüme carpıon:D:D:D

travıan sahıbı olsan bile ayagımı kaydıramazsın...[ ömer abı kusura bakma :) ] anca yıkarsın oda bı ıhtımal yada cakılırsın artık kısmet neyse...

ama hislerimiz karşılıklı ancak bunun sebebi tılsımı calmanmıs yıkman yagmalamanmıs fln degıl kesınlıkle kısılık karakterınle alakalı durumundur o kadar... fazla uzatma fazlada muhattap olmayalım tartısmaya dogru gıdıyoruz gene ...

denizli/emine
16-10-2010, 02:28
Ben sana zevk verecegim merak etMe :D
Yakında görüşmek üzere.. çıt çıt... anladın sen onu :)

benim köyde bulusalım ozman :D

fatum
16-10-2010, 02:28

eminecik ya sen nerenle bakıyon oyun bilgine senin ve senin gibilere cvp vermeyim diyorum ama kaşınıyon :) bak şu aşağıdaki raporlara sonra benm köy sayıma bak tılsımlara bir bak sonrada senin asosuna bir bak :D adamı server sonuncusu yapmak üzereyim hala konuşuyosun boş boş onda biraz yürek olsa merkezime girerdi önce 20 k baltayla yan köyüme saldırıyor burdan duyuruyorum sanada asocialman e de tüm kaos birliklerinede merkezimde 145 tane ıspartalı mızrakçı var :D ondan tırstı asocialman; 1 hafta oldu ben saldıralı; önce yan köyüme saldırıp sonra merkezime gelme cesaretinde bulundu alayınız ödleğin korkağın önde gidenisiniz sizi de sizin gibileride nsl paketlediğimin raporları aşağıda üşenme tıklada öğren :D

http://travian-reports.net/tr/report/251843c4bd7

http://travian-reports.net/tr/report/2527771d95a

http://travian-reports.net/tr/report/252309344c3

http://travian-reports.net/tr/report/251841034bc

BEN SİZİN GİBİ YAPTIĞIM YIKIMLARI YAZACAK OLSAM BU FORUM KALDIRMAZ KUZUM ÖĞREN BUNLARI ATMA BİR TARAFINDAN BOL KESEDEN SALLAMADAN :D

cici_kom
16-10-2010, 02:29
travıan sahıbı olsan bile ayagımı kaydıramazsın...[ ömer abı kusura bakma :) ] anca yıkarsın oda bı ıhtımal yada cakılırsın artık kısmet neyse...

ama hislerimiz karşılıklı ancak bunun sebebi tılsımı calmanmıs yıkman yagmalamanmıs fln degıl kesınlıkle kısılık karakterınle alakalı durumundur o kadar... fazla uzatma fazlada muhattap olmayalım tartısmaya dogru gıdıyoruz gene ...

Valla onun kaydırmasına gerek yok. böyle cok iddialı konusma.
o nu temsilen ben gelirim..
Benim GİRİP TE cıkamayacagım merkez yok!
Ne sanıyorsunuz kendinizi?

:mad::mad::mad::mad:

Ombudsman
16-10-2010, 02:29
ya fatum ya :D

cici_kom
16-10-2010, 02:32

benim köyde bulusalım ozman :D

Buluştugumuz zaman ortalık biraz KAN'a bulaşacak ama :D:D

denizli/emine
16-10-2010, 02:36
Buluştugumuz zaman ortalık biraz KAN'a bulaşacak ama :D

bugece attığın fakelerlemi kana bulasacak :D

Ombudsman
16-10-2010, 02:36
..........

denizli/emine
16-10-2010, 02:39
eminecik ya sen nerenle bakıyon oyun bilgine senin ve senin gibilere cvp vermeyim diyorum ama kaşınıyon :) bak şu aşağıdaki raporlara sonra benm köy sayıma bak tılsımlara bir bak sonrada senin asosuna bir bak :D adamı server sonuncusu yapmak üzereyim hala konuşuyosun boş boş onda biraz yürek olsa merkezime girerdi önce 20 k baltayla yan köyüme saldırıyor burdan duyuruyorum sanada asocialman e de tüm kaos birliklerinede merkezimde 145 tane ıspartalı mızrakçı var :D ondan tırsı asocialman 1 hafta oldu ben saldıralı yan köyüme saldırıp sonra merkezime gelme cesaretinde bulundu alayınız ödleğin korkağın önde gidenisiniz sizi de sizin gibileride nsl paketlediğimin raporları aşağıda üşenme tıklada öğren :D

http://travian-reports.net/tr/report/251843c4bd7

http://travian-reports.net/tr/report/2527771d95a

http://travian-reports.net/tr/report/252309344c3

http://travian-reports.net/tr/report/251841034bc

BEN SİZİN GİBİ YAPTIĞIM YIKIMLARI YAZACAK OLSAM BU FORUM KALDIRMAZ KUZUM ÖĞREN BUNLARI ATMA BİR TARAFINDAN BOL KESEDEN SALLAMADAN :D

yawf ethemcik sen benim ödlek olduğumu da nerden çıkarıosun , ödlek olsam böle bol keseden atarmıyım :D
ama ben sıkıldım artık seninle yazısmaktan daha cvp vermicem sana bundan emin olabilrisn ama bunu yine korkaklık olarak algılama ama
sadece gerçekten sıkıldım sana yazmaktan çekilmiosun artık

fatum
16-10-2010, 02:39
iki tarafada tebrikler.

dostum araya asker soktuk da kaos 10 kaso 6 kaos 4 saldırı yapıyor savunacak 3 kişilik bir birliğim var :D biz 1 tane bile savunma basmadık bu aperasona çıkarken ben sadece merkezimde olan 145 mızrakla girdim bu savaşa :) arkadaştada yalan yok 100 mızrak 100 pala vardı onlarıda soktum araya :D ama uyanık asol nsl korkmuşsa 145 mızraklımdan araya asker sokarım diye sonraki manco saldırısınada asker koymuş :) birazcık elimde savunma olsaydı çok değil 1 k pala olsaydı asosyal e savunmada da çok şey öğretecektim ama kısmet değilmiş 100 mızrak 100 pala girdi araya ama yetmedi :)

cici_kom
16-10-2010, 02:42

Ben bazı insanlara gıcıklgına fake atarım..
inan mazsan

sizin birlikten ismail abiye ( aspava43) sor
unforgetable2 ye sor :)

ama Gerçek geldigimde de böyle demiyeceksin :)
askerler gelsin.. ozaman böyle konusacak mısın merak ediyorum..

en fazla 3 bilemedin taş çatlasa 4 orduluk işin var. artistlik yapma bana !

cici_kom
16-10-2010, 02:45

hayırdır zoruna mı gitti de zıpladın hemen ? :) kendimi bişi sanmıyorum yazdıgım mesajda açık ya yıkarsın yada cakılırsın demısım coklu secenek kendımı bısı sansam daha ıddıalı yada daha sert bı cewap werırdım de senı cıldırtmak ıcın bu kadarıda yetıyomus demekki :)

Ben zıplamadım simdiye kadar. Zıplattım raporlarda oldugu gibi..
ama seni 2 kere zıplatmışlar. artık zıp zıp olmuşsun :)

Beni sen degil kızlar cıldırtır :D

Ombudsman
16-10-2010, 02:48
..........

denizli/emine
16-10-2010, 02:49
Ben bazı insanlara gıcıklgına fake atarım..
inan mazsan

sizin birlikten ismail abiye ( aspava43) sor
unforgetable2 ye sor :)

ama Gerçek geldigimde de böyle demiyeceksin :)
askerler gelsin.. ozaman böyle konusacak mısın merak ediyorum..

en fazla 3 bilemedin taş çatlasa 4 orduluk işin var. artistlik yapma bana !

sana artislik yapan yk üslubunu bozma
geyik muhabbeti yaptığımızı zannediodum ama sen çk ciddiye almıssın anlasılan
ben yıkılmaktan korkmuorum yıkılırım yine yaparım sorun değil, yıkabiliosanız yıkın buyrun gelin
kimseden korkmadım korkmaya da nietim yk , alt tarafı oyun oynuoruz yıkılmakla kimse beni tehdit etmesin
4 orduya bile gerek yk gelsen tek basına bile yıkarsın suan
ismaile de bekire de bisi sormama gerek yk fakelerin hesabını hiç tutmadım ben ister gıcıklığına cık ister baska seye beni ilgilendirmez

cici_kom
16-10-2010, 02:51
pfff baydın tamam hadı sende dewam et yıkmaya saldırı cıkmaya oraya buraya bı ara ortada bı yerde kesişir yolumuz :)

Senin oyundaki nickin ne onu bile bilmiyorum.
Senin ile ne kesişecek benim yoluma cıkanı ezer geçerim..
Dikkat et kendine..

fatum
16-10-2010, 02:54
yawf ethemcik sen benim ödlek olduğumu da nerden çıkarıosun , ödlek olsam böle bol keseden atarmıyım :d
ama ben sıkıldım artık seninle yazısmaktan daha cvp vermicem sana bundan emin olabilrisn ama bunu yine korkaklık olarak algılama ama
sadece gerçekten sıkıldım sana yazmaktan çekilmiosun artık
AFERİM :D akıllandın sonunda :)

cici_kom
16-10-2010, 02:58
pfff baydın tamam hadı sende dewam et yıkmaya saldırı cıkmaya oraya buraya bı ara ortada bı yerde kesişir yolumuz :)

sana artislik yapan yk üslubunu bozma
geyik muhabbeti yaptığımızı zannediodum ama sen çk ciddiye almıssın anlasılan
ben yıkılmaktan korkmuorum yıkılırım yine yaparım sorun değil, yıkabiliosanız yıkın buyrun gelin
kimseden korkmadım korkmaya da nietim yk , alt tarafı oyun oynuoruz yıkılmakla kimse beni tehdit etmesin
4 orduya bile gerek yk gelsen tek basına bile yıkarsın suan
ismaile de bekire de bisi sormama gerek yk fakelerin hesabını hiç tutmadım ben ister gıcıklığına cık ister baska seye beni ilgilendirmez

]Ben ciddiye alsam gülmem..
:eek:
çekirgeyi salıverdim yazıya..
ot koymadı koyun ile kuzuya.. hoplayı ver ceKirge zıplayı ver cegirge.. benim canım cekirge.

bidi bidi bidi bidi ceKirge :D bu ombudsman a...

cekirgenin ayagında narin mi narin mi :)
Bende sandımki kaymakAMın gelini..hoplayı ver ceKirge zıplayı ver cegirge.. benim canım cekirge.

bidi bidi bidi bidi ceKirge :D bu da sana denizli.. :D[/COLOR]

Ombudsman
16-10-2010, 02:58
..........

Ombudsman
16-10-2010, 03:01
..........

cici_kom
16-10-2010, 03:03
ya tamam kes ya 0-6 yas grubu bıle senden kaliteli gider yapar :) kendını bulunmaz hint kumaşı mı sanıosun bu oyunda wowlar bıle sıfırlanıo sen kimsin ki yıkılamayacaksın ezilemeyeceksın bo sbos gıder yapmada elle tutulur bısıler söle :)

oyundaki nıckımı bılmek bu kadar zor deıl resmımde yazıyo kocaman yada profılımdeki hakkında kısmında ılla ımzamızı mı atalım anlayabılmen ıcın :D

Hey Allahım ya..
Benim gider yapmaya calıstıgımı söylüyorsun..
Ben kendimi hint kumaşı olarak görmüyorum.. seN kendini bez parcası sanıyorsan o başka..

Ben BENİ SIFIRLAYAMAZSINIZ dedim mi?

Kendi kendine element uydurma olur mu? yapmadıgım etmedigim söylemedigim şeyleri söyleme birdaha..

illietus
16-10-2010, 03:06
dostum araya asker soktuk da kaos 10 kaso 6 kaos 4 saldırı yapıyor savunacak 3 kişilik bir birliğim var :D biz 1 tane bile savunma basmadık bu aperasona çıkarken ben sadece merkezimde olan 145 mızrakla girdim bu savaşa :) arkadaştada yalan yok 100 mızrak 100 pala vardı onlarıda soktum araya :D ama uyanık asol nsl korkmuşsa 145 mızraklımdan araya asker sokarım diye sonraki manco saldırısınada asker koymuş :) birazcık elimde savunma olsaydı çok değil 1 k pala olsaydı asosyal e savunmada da çok şey öğretecektim ama kısmet değilmiş 100 mızrak 100 pala girdi araya ama yetmedi :)

birşey dikkatimi çekti asocialman dediğimiz arkadaş forum başından beri tek kelime mesaj yazmamışken sen onun hakkında onlarca çirkin mesaj yazıyor ve buna devam ediyorsun.. üstelik ortada bir başarın da yok.. 30 k askerini onden çakmaktan başka.. biliyorum buna da kızacak olmadık laflar soyleyeceksin ancak asocialman denilen arkadaşa oyunu öğretmeden önce ondan biraz edep, adap, insanlık öğrenmen gerektiği düşüncesindeyim.. yaşın bunu öğrenebilecek zamanı çoktan geçmiş olmasına rağmen hala geç değil diye düşünüyorum..

cici_kom
16-10-2010, 03:06
ya tamam kes ya 0-6 yas grubu bıle senden kaliteli gider yapar :) kendını bulunmaz hint kumaşı mı sanıosun bu oyunda wowlar bıle sıfırlanıo sen kimsin ki yıkılamayacaksın ezilemeyeceksın bo sbos gıder yapmada elle tutulur bısıler söle :)

oyundaki nıckımı bılmek bu kadar zor deıl resmımde yazıyo kocaman yada profılımdeki hakkında kısmında ılla ımzamızı mı atalım anlayabılmen ıcın :D

yahu 3 tane kesım raporu koyduk işi polemıge cekıp tartısmaktan kac sayfa gerıye dusurdunuz raporları

bu sayfada rapor dısında hersey war massallah

O koydugun 3 raporcuklara da RAPOR diyorsan.. diyecek sözüm yok..

O tarz raporlar forumun KALİTESİNİ düşürür..
Kaliteyi bozmayalım pls..

Ombudsman
16-10-2010, 03:07
..........

Ombudsman
16-10-2010, 03:10
O koydugun 3 raporcuklara da RAPOR diyorsan.. diyecek sözüm yok..

O tarz raporlar forumun KALİTESİNİ düşürür..
Kaliteyi bozmayalım pls..

yahu bırader sen hakkaten garıp bı numune ornegısın kapatmaya calısıyım dıyorum ama kapattırmıosun ılla

kalkmıs 50k balta 20k toytonla sawunmasız merkezı(yonetıcıdır kendısı) yıkıyosun merkezını

bızım arkadas toytat sımseklerıyle gıdıyo wahada yan koyde saldırı ordusu yakalıyor 15k balta 4k toyton kocbası manco vs yakalamıs kesmıs sen kalkmıs raporlarla kalıteyı dusurme dıyosun

kalıtenın olcusu nedır onu bı belırtelın ona göre raporlar koyalım ıstersen buraya sadece burası bırlıkler arası sawas sayfası tartısma platformu yada kalite kontrol sayfası deil ...

cici_kom
16-10-2010, 03:11
birşey dikkatimi çekti asocialman dediğimiz arkadaş forum başından beri tek kelime mesaj yazmamışken sen onun hakkında onlarca çirkin mesaj yazıyor ve buna devam ediyorsun.. üstelik ortada bir başarın da yok.. 30 k askerini onden çakmaktan başka.. biliyorum buna da kızacak olmadık laflar soyleyeceksin ancak asocialman denilen arkadaşa oyunu öğretmeden önce ondan biraz edep, adap, insanlık öğrenmen gerektiği düşüncesindeyim.. yaşın bunu öğrenebilecek zamanı çoktan geçmiş olmasına rağmen hala geç değil diye düşünüyorum..

Bak ben buna katılmıyoruum arkadaş..
Gözleriniz kör mü?

asi colman arakdaşın sıralamasına bir bak.. ilk 20 den taaaa 3. sayfalara düşmüş..
asi colman arkadaşın merkezine bak acaba eski merkezi mi var?
asi colman arkadaşın tılsımına bak aynı yerdemi duruyor?
asi colman arkdaşın köy sayılarına bak aynı sayıda mı duruyor? 4-5 köyü reislenmiş..

Arkadaşım gözünüz bunları göremeyecek kadar KÖR mü?

bunu nasıl 30k asker le sınırlandırıyorsun?

cici_kom
16-10-2010, 03:13

yahu bırader sen hakkaten garıp bı numune ornegısın kapatmaya calısıyım dıyorum ama kapattırmıosun ılla

kalkmıs 50k balta 20k toytonla sawunmasız merkezı(yonetıcıdır kendısı) yıkıyosun merkezını

bızım arkadas toytat sımseklerıyle gıdıyo wahada yan koyde saldırı ordusu yakalıyor 15k balta 4k toyton kocbası manco vs yakalamıs kesmıs sen kalkmıs raporlarla kalıteyı dusurme dıyosun

kalıtenın olcusu nedır onu bı belırtelın ona göre raporlar koyalım ıstersen buraya sadece burası bırlıkler arası sawas sayfası tartısma platformu yada kalite kontrol sayfası deil ...

KALİTENİN ÖLÇÜNÜ GÖZLERİNİZLE GÖREMEYECEK kadar körmüsünüz ya siz? siz nasıl yöneticisiniz?

Diyecek birşey bulamıyor.. iyi geceler diliyorum

cici_kom
16-10-2010, 03:15
tamam uzatma... kralsın 10 numarasın elı opulesı ınsan bılegı bukulmez ınsansın yeter mı gurunu oksadı mı
oyunumuza donelım bız ordun donsun cık yola ya yıkarsın ya cakılırsın bızde paylasırız raporu bu kadar basit neyı ıspatlamaya calısıosun ki burda bana ?

BEN KRAL DEGİLİM..
eli öpülesi insan sizsiniz.
bilegi bükülmeyecek kimse yOk..

saçmalamaya başladınız iyicemen..

söylemedigim şeyleri söylüyorum imajı veriyorsunuz..
lafları carpıtıyorsunuz..

Ombudsman
16-10-2010, 03:15
..........

denizli/emine
16-10-2010, 03:16
]Ben ciddiye alsam gülmem..
:eek:
çekirgeyi salıverdim yazıya..
ot koymadı koyun ile kuzuya.. hoplayı ver ceKirge zıplayı ver cegirge.. benim canım cekirge.

bidi bidi bidi bidi ceKirge :D bu ombudsman a...

cekirgenin ayagında narin mi narin mi :)
Bende sandımki kaymakAMın gelini..hoplayı ver ceKirge zıplayı ver cegirge.. benim canım cekirge.

bidi bidi bidi bidi ceKirge :D bu da sana denizli.. :D[/COLOR]

senin eline bi saz vermek lazım bence yanlıs yerde oyun oynuosun burda değil git düğünde çal oyna
ayrıca senin su attığın msjdan sonra ne kadar kalitesiz birisi olduğun belli oldu ben de bisi sandım da yazısıorum ne kafa adam diorum
senin yazdığını dikkatli okuyanlar benim ne demek istediğimi anlıcaklardır !!
ben kopyalayıp yapıstırmaya bile utanıorum suan sadece dikkatli bakarsanız anlıcaksınız
bu oyunu kızlarda oynayabilir hatta yorum yapabilir kız erkek die ayrımı olduğunu zannetmiorum
ama szin gibi abazalar, karsındaki bi kız oluunca hemen lafı yine baska yerlere cekebilior

cici_kom
16-10-2010, 03:17
tamam uzatma... kralsın 10 numarasın elı opulesı ınsan bılegı bukulmez ınsansın yeter mı gurunu oksadı mı
oyunumuza donelım bız ordun donsun cık yola ya yıkarsın ya cakılırsın bızde paylasırız raporu bu kadar basit neyı ıspatlamaya calısıosun ki burda bana ?

o kaymakam yazısını yazıs seklını alır senınle bırlıkte gomerım akıllı ol weled sewıyemızı bozdurtma benım bı bayanla ne bıcım konusuyosun sen ne sanıyosun kendını !!!!!!!!!!!!!!!

BANA BAK TERBİYEMDEN ÖDÜN VERMİYORUM..
TERBİYEMDEN ÖDÜN VERMEYE BAŞLARSAM PİŞMAN EDERİM SENİ.

AGIR OL!! AKILLI OL!
Bayan ile geyik muhabbeti yapıyoruz(kendisi de bunu söyledi zaten). SANANE ULAAAN!

Ombudsman
16-10-2010, 03:18
..........

VeGaToR
16-10-2010, 03:21
ehehe oku oku gül:)

cici_kom
16-10-2010, 03:22
senin eline bi saz vermek lazım bence yanlıs yerde oyun oynuosun burda değil git düğünde çal oyna
ayrıca senin su attığın msjdan sonra ne kadar kalitesiz birisi olduğun belli oldu ben de bisi sandım da yazısıorum ne kafa adam diorum
ben kopyalayıp yapıstırmaya bile utanıorum suan sadece dikkatli bakarsanız anlıcaksınız
bu oyunu kızlarda oynayabilir hatta yorum yapabilir kız erkek die ayrımı olduğunu zannetmiorum
ama szin gibi abazalar, karsındaki bi kız oluunca hemen lafı yine baska yerlere cekebilior

ceKirge gelimesinden de anlam cıkartsana..
Sizin içiniz Fesatsa Ben Ne YAPAYIM???

ALİMİN FİKRİ NEYSE,ZİKRİDE O DUR..
sizin fikriniz ve zikriniz besbelli oldu :)

Bana abaza diyorsun.. ( emin ol kimin abaza oldugu cıktı ortaya..)

cici_kom
16-10-2010, 03:24

hadi bakalım....

Bakılcak bir şey yok ..

o bayan kendisi de söyledi zaten.. Geyik muhbaetti yapyoruz.. sizi ilgilendirmez..

denizli/emine
16-10-2010, 03:28
ceKirge gelimesinden de anlam cıkartsana..
Sizin içiniz Fesatsa Ben Ne YAPAYIM???

ALİMİN FİKRİ NEYSE,ZİKRİDE O DUR..
sizin fikriniz ve zikriniz besbelli oldu :)

Bana abaza diyorsun.. ( emin ol kimin abaza oldugu cıktı ortaya..)

ya sen kendini çk akıllı bizi salak mı zannediosun
yazdığın ortada neyi kıvırmaya çalısıosun suan
yasın kç senin ?

denizli/emine
16-10-2010, 03:30
Bakılcak bir şey yok ..

o bayan kendisi de söyledi zaten.. Geyik muhbaetti yapyoruz.. sizi ilgilendirmez..

senin geyik mmuhabbeti anlayısın bu mu, ben gülüoruz eğlenioruz anlamaında söledim
sen beni ne zannediosun da böle konusma hakkını kendinde buluosun
haddini bil

Ombudsman
16-10-2010, 03:31
bu son mesajımdır forumda rapor paylasımı dısında yorumda yapmam bos yere sewıyemızı bozuyoruz coluk cocuk yuzunden

mesajlarıda editledim forumu takip eden saygıdeger dıger uyelerden arkadaslardan ozur dılıyorum

cici_kom
16-10-2010, 03:33
senin geyik mmuhabbeti anlayısın bu mu, ben gülüoruz eğlenioruz anlamaında söledim
sen beni ne zannediosun da böle konusma hakkını kendinde buluosun
haddini bil

işte bu ya :)

Benim geyik muhabbetimi tabiki gırgır şamata vs..(ama bunu 2 dkkda farklı anlama cektiler.. alkışlıyorum sizi..)
Ben seni birşey sandıgım yok. gayet normal. 2 eli ayagı gözü olan bir insansın.. yOksa bilmedigim farklı birşey mi var sende?

Haddimi bilirim.. KARŞIMDAKİNİN MUHABBETİNE GÖRE MUHABBET YAPARIM.. unutma bunu... Hadsizlik bir şey yapmadıgım için prblem yok..

cici_kom
16-10-2010, 03:38
yasın kç senin ?

Ya kendimi akıllı sizi salak olarak görmüyorum.. tabi siz kendi fikirleniriniz ile karıştırdnız galiba..

Birşey kıvırmıyorum. yine kendiniz ile karıştırdınız galiba beni..
Her Şey ortada yazdıKlarımının arkadasındayım..

Akıl yaşta degil BAŞtadır :)

denizli/emine
16-10-2010, 03:40
bu son mesajımdır forumda rapor paylasımı dısında yorumda yapmam bos yere sewıyemızı bozuyoruz coluk cocuk yuzunden

mesajlarıda editledim forumu takip eden saygıdeger dıger uyelerden arkadaslardan ozur dılıyorum

al benden de okadar bu son msjım rapor koymaya bile girmem daha
nerden girdim foruma ya
böle seviyesiz , karaktersiz , kişiliksiz insanların olduğunu bilsem ztn yorum yapmzadım
yemin ederim pişman oldum suraya girdiğime
doruk2 seni siddetle kınıorum , ama bu sanal alemde işte herkes oyun oynayabilio mülakatla alınmıor kimse
senin gibiler yüzünden şurda bi oyun eğlencemiz var içine ediosunuz , insanı oyundan fln soğutuounuz
forumun da oyunun da senin olsun
bi oyun için kendimi seninle muhattap alarak daha fazla küçültemicem

cici_kom
16-10-2010, 03:46
yasın kç senin ?

al benden de okadar bu son msjım rapor koymaya bile girmem daha
nerden girdim foruma ya
böle seviyesiz , karaktersiz , kişiliksiz insanların olduğunu bilsem ztn yorum yapmzadım
yemin ederim pişman oldum suraya girdiğime
doruk2 seni siddetle kınıorum , ama bu sanal alemde işte herkes oyun oynayabilio mülakatla alınmıor kimse
senin gibiler yüzünden şurda bi oyun eğlencemiz var içine ediosunuz , insanı oyundan fln soğutuounuz
forumun da oyunun da senin olsun
bi oyun için kendimi seninle muhattap alarak daha fazla küçültemicem

EVET... YİNE BİR FİLMİN SONUNA GELDİK ARKADAŞLAR.. :)

seviyesiz olduk,karaktersiz olduk, kişiliksiz olduk 2 dkkada :D
sizin laflarınız ile bir şey olsaydım.. gökten kemik yagardı :D

EVET YAZIŞMA TARZLARIMIZ BİLE coK farKlı arkadaşlar.

sen li bile hitap da bulunmAMaya özen gösterirken, arkadaşlarımızın argo cümleleri herşeyi ortaya koyuyor..

Gidene dur demem :) giden benim için bitmiştir zaten.. THE END :D

fatum
16-10-2010, 04:08
senden de öğrenecek değiliz edebindeki erdem değil utancından çıkıpta konuşamıyor ama maşallah onun avukatları var burda onu temsil ediyorlarmış forumu baştan adam gibi okumayı becerebilirsen sorularının cvp larını alırsın !

Glady00
16-10-2010, 04:49

Beyler Bırakın Yaw Su Oyunu Bi Emine Oynasın:)

4-5 ay Oldu Galiba Traviana Baslayalı :)

Emine Sana Bişi Diyimmi Ben Senin Yerinde Olsam Gider Kurlar Sofrasında Oynardım :))

arbades
16-10-2010, 06:04
İki resim arasındaki yedi farkı bulabilirmiyiz arkadaslar acaba?Şuan operasyonumuzu -- bolgesinde sürdürmekteyiz..Birçaok yıkım raporu var fakat bunu koymak yeter sanırım..İki kaos birliği üzerinde yogunlastık ve bir zamanlar birinci sırada olan birliği suan 39 kişi bıraktık..Bu sorti dönsün aynen geri iade yapıcaz burdaki yıkılmaz gençlerin merkezlerine Filmin devamı orda olcak iyi seyirler..

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/16/639.jpg

Ombudsman
16-10-2010, 11:22
http://www.resimkoy.net/images/xo0yr6pmse.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=xo0yr6pmse.jpg)

devamında da 14 sıralı ile mancınık devam edip merkez 285 e düşürülmüştür