PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu PunisherCan

mustafa29
02-10-2010, 14:01
mustafa29:Merhaba;
Bizi kırmayıp röportajı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim.
Klasik bir başlangıç yapalım.
Bize kendinizi tanıtır mısınız?
Adınız,yaşınız,memleketiniz,medeni durumunuz,işiniz...
.
.
.
-Forumda ve hayatınızda olmazsa olmaz dediğiniz, her zaman yaptığınız/yapmak istediğiniz şeyler var mı? Varsa nedir?

-Şu anki hislerini alalım.Haftanın Konuğu olmak nasıl bir duygu?

-Kendinizle bağdaşan bir söz veya cümleniz var mı?

İnsan kendini anlatmamalı, karşısındaki onu tanımalı.
Adım Can. Beden 24 ruh 35 yaşında Memleket Ankara. Medeni durum; Bekar. İş; Öğrencilik.
Forumda olmazsa olmaz dediğim bir şey yok. Hayatımda olmazsa olmaz dediklerimin üstünde çaba gösteriyorum. Sigaram en büyük olmazsa olmazım
Haftanın konuğu olma olayını söylemeseydin bana hiç aklıma gelecek bir şey değildi. Hiç planlarım arasında yoktu
Kendimle bağdaşan çok söz var. Ziya Paşa'nın çoğu sözünü severim. Tekini söylemeyim. Güzel çok

ANGEL:1- Adınız - Yaşınız - Burcunuz?
Saç renginiz - Göz renginiz?
Boyunuz - Kilonuz?
Tuttuğunuz takım?
Fobilerin - Hobilerin?

-Can-24-Aslan
-Koyu kahve-Açık kahve
-193-84
-BJK
-Böcekler (:-Bu aralar facebook, arkadaşlarımla vakit geçirmek.

ANGEL Sigara - Alkol kullanıyor musunuz?
-Okul - İş (kısaca anlatım)
-Giyim tarzınız?
-En büyük hayaliniz?
-Beğendiğiniz ve Beğenmediğiniz huyunuz?
-Keşke yapsaydım ve keşke yapmasaydım dediğiniz olaylar?

-Evet-evet...
-Okulda herşey 4 4 lük. Eskiden çalışıyordum, şu anda çalışmıyorum.
-Spor/klasik ağırlıklı diyebiliriz.
- Zamanı durduracağım bir gün (:
-Beğendiğim çok huyum var. Küstah demeyin yazdığımda (: Bu yüzden boş bırakalım.
Beğenmediğim huylarımda var, insanlara fazla değer veriyorum mesela.
- Keşke yapsaydım dediğim hiç bir şey yok sanırım. Keşke yapmasaydım dediğim bazı şeyler var. Mesela tekrar travian oynamasaydım keşke

ANGEL:En sevdiğiniz renk?
-Ne tür müzik dinlersiniz?
-En sevdiğiniz şarkı ve nedeni?
-Bir şarkının müziği mi sözleri mi sizin için daha etkileyicidir?
-Sevdiğiniz var mı - ona buradan ne söylemek istersiniz?

-Kırmızı
-Fantezi arabesk ve Heavy brutal metalica dışında hepsini dinlerim (:
-Vaov. Çok güzel bir soru.
Ziynet Salı-Rüya> Bir arkadaş hediye etmişti bana, günde 4 kere söylerdi gözlerime bakarak
Atiye Deniz-İstemem değişmesin> Bu aralar favori şarkım. Kendi başıma dinliyorum henüz..
- Sözleri çok önemli. Düş sokağı sakınları Adsız özlem mesela... Çok etkili.
-ehehe. Hayır yok. Eskiden severdim kızları. Şimdi sadece kızları sevmekle ilgileniyorum.
Kız milleti böyle daha çok yüceltiyor seni. İlk satır karmaşık ama, anlaşılır sanırım dikkat edilince. Üzgünüm ifade sertliğinden dolayı.

ANGEL:Yaptığınız en büyük çılgınlık?
-Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız?
-Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider?
-Sevdiklerin - Özlediklerin - Korkuların?
-Şu an ruhunun olmak istediği yer?

-"en büyük" hangisi olabilir ki? En büyük aslında belli. Ama yazmak cesaret ister
Okuyabilecek önemli insanlar olabilir.
Bu yüzden büyük çılgınlıklardan bir tanesini yazayım. Gece saat 1. Denize giriyoruz. Neyse yeterli. Anlatmayım gerisini(:
- Sınırı olmazdı eskiden. Düşünerek yapılmamalı derdim hep. Şu anda bilmiyorum
- Bana güven vermesi ve dürüst olması... Ayrıca benimle ilgilenebilmeli. (:
-Arkadaşlarım-Hatalarım-Cesaretim
-Uzayın en uzak gezegeni

ANGEL:İzlemekten keyif aldığın TV programları neler?
-Hayatta en çok kıymet verdiğin insan?
-Hayvan besliyor musunuz?
-Yarın kalktığınızda bir hayvan olarak uyanacaksınız... Hangi hayvan olmak isterdiniz?
- Ailen mi - Sevdiğin mi daha önemli?

- TV izlemiyorum malesef.
- Şu anda, annem.
- Besliyordum...
-İnsan ehehe. İlla 4 ayaklı bir şey olacaksak İnek olmak isterdim
-Hayatımın 1 numarası çıkarsa karşıma, sevdiğim. Yoksa aile.

ANGEL:Karşı cinste hoşlandığın tip?
-Aşk herzeyi affeder mi sizce?
-Benzetildiğiniz biri var mı?

-Kendine güveni olan, sohbet etmeyi, eğlenmeyi bilen herkes potansiyel aday. Katagori yok
-Evet...
-Var ama... Söylemeyim (:

whocares:Soru kalmamış kimseye,konu kilitlidir...
Can bey,
Gelecem diyorsunuz gelmiyorsunuz,neden acaba?
Facebook tan çıkmaz olmuşsun,travian yokmu?

-Saygılar Oğuz bey,
-Sanırım depresyondaydım. Neden çok, saymakla bitmiyor çünkü
-Facebook kolay oluyor. Giriyorum geziyorum cıkıyorum. Aklım kalmıyor orada.
-Travian bir parcami aliyor

mustafa29
02-10-2010, 14:02
themask:Attan düşüp eşeğe binmek nasıl bir duygu sizi sadece hocanın dediği gibi attan düşen mi anlar......

-Attan inip, kartala bindim ben

LoneLiness...:Merhaba;
-İnsanlara nasıl bakarsınız?Herkese eşit mi davranırsınız yoksa hakketiği gibi mi?
-Çevrenizdeki insanlara sormak lazım ama tanımıyoruz.Çevreniz sizi nasıl tanımlar?(alıntı yaparak cevaplayabilirsiniz)
-Pişman olduğunuz şey/ler var mıdır?

-Her zaman hep eşit davranmaya çalışırım. Samimi arkadaşlarımla bu yüzden ara ara tartışırım.
-Bazen dengeyi bozacak istekleri olur, hayır yanıtını alırlar benden Hak ettiği gibi de davranırım ama. Bunun dengesini kurabildiğim için adalet takdirim saygı görüyor sanırım.

-Çevremdeki insanlar en güzel yanıtları verir aslında. Düşünüyorum ama...
Duygusal, tutkulu, sabırlı, güvenilir, vs. derler heralde. Bu 4ü aklıma geldi kurulan cümlelerden.

Jelenei:sizi tanımıyorum fakar bircok kisiden adınızı duymak mumkun.
daha onceleri forumda yoneticiymişsiniz ver birisi tarafından banlanmıs ve bu sebeble forumu yada yoneticiligi bırakmıssınız.
-bu bir rivayet midir? yonetici olugunuz gercek mi? pozisyonunuz neydi? bir yoneticinin banlanma gerekcesi ne olabilir ki; siz hangi sebeble ve kim tarafından banlandırnız?
-iyi forumlar

-hehehehe. Rivayet tabiki. Bırakma kararım çok ani oldu. Bırakmamı isteyen ve onaylayan bir kişi olmamıştı. Sağolsunlar.
-Ama kişisel tercihler. Misyonum tamamlanmıştı benim. Mevki değil, yetki sahibiydim. Bu yüzden fark göremiyorum.
-Forvet oynardım ben. Orta açarlardı kafa atardım gol olurdu
heheuheuehe
-Moderatordum

Diana:En sevdiğin yılbaşı gecesini anlatırmısın =)
Diana...

-Elbette. Gürbulak sınır kapısında çalışıyorum. Ağrı/Doğubayazıt/Gürbülak'ta...
-Yılbaşı eğlencesini Iğdır'da yapalım dedik karakoldaki arkadaşlarla. 1 astsubay, bir uzman kumandan birde ben
-Komikti Ayrıntılar kalsın...

mustafa29:En sevdiğiniz şarkının ismi nedir?Neden bu şarkı bir hatırası var mı?
-Gelecekten bklentilerin nelerdir?Okul bitsin askere gideyim evleneyim vs^^
-Hoşlandığınız/aşık olduğunuz biri var mı?
-Evlenmeyi düşünüyor musunuz?
-Beni nikah şahidi yapar mısın

-Haluk Levent... Beni biraz anlasana... Güzel parça. Demet akalın- Çanta da olabilir.
Şarkı 5-10 tane var sevdiğim. Hepsi bir şeyler hatırlatıyor.
-Okul bitsin, Lisansüstü ve Öğretim Görevlisi olma yolunda ilerlemeye çalışacağım. Tek düşüncem bu şu anda.
-Aşk yok. Hoşlantı tanımı nedir bilmiyorum. Beni kendine bağlayacak bir kız olabilir mi? Olabilir belki. O zaman derim hoşlanıyorum diye.
-Evlilik gibi bir düşüncem hiç yok.
-Nikah şahidim olmayı kabul edersen neden olmasın?

ChuCky:Merhaba Can abi,
-Aşk sence nedir? Aşk denilince akla ilk gelen şeylerin başında cinsellik bulunuyor kimine göre, sence bu yaklaşım doğru mudur? Aşk, sadece cinsellikten ibaret midir?

-Sanmıyorum Cinsellik olduğunu. Ben o zaman aşığım... Ama aşık değilim. Bundan eminim.
-Aşk bence insanların herşeye rağmen her koşulda birbirine sahip çıkması, birbirlerine değer verdiğini hissettirmesi.

ChuCky:Bir soru daha,
-Geçmişte yaşadığın problemleri az çok tahmin ede-biliyorum-; zamanında çok sevdiğin için pişman mısın?
-Karşına yine biri çıksa, yine aynı şekilde güvenip; çok sever misin?

-Hayatımın en büyük hatasıydı bence o. Kız milletine aşık erkek değil, onu hor gorup, sevecek delikanlilar lazim. Kusura bakmayın kızlar. 100 kız üstünde yapilan isvicreli bilim adamlari testi gibi bu.
-Gerçeklik payi degerlendirmenize goredir.

-Sanmıyorum. Ama olabilir de. Beni yalniz kendisine baglamasi lazim. Bunu yapabilir mi?
Bunu başarabilir mi?

-Kafamda cok soru işareti olacak cünkü. Hepsine cevap olabilir mi?
Beni gercekten aydınlatabiliyorsa... Olabilir belkide. Neden olmasın?

Felan_diil_Falan:ani kararla misyonunuzun tamamlandıgınızı düşünmenize sebep olan nedenleri açar mısınız?
mod olmasaydınız...hayatınızda farklı gelişmeler oluşurmuydu?pişmanlıklarınız var mı?

-Kişisel tercihlerdi sadece. Ayrıntılar çok önemli değil.
-modluk hayatımdaki bir gelişme değildi ki? Oynadığım bir oyun'da acemi oyuncular ile bilgimi paylaşmanın yanı sıra ortak konuşma alanımızın belirli kurallar dahilinde işlemesini sağlamaya çalıştım sadece.
-Başarılı/başarısız oldum bilmiyorum. Kendimce doğru yaptım.

ChuCky:Can abi, bu konuda seni daima kendime örnek almışımdır; senin aşk'a bakış açın, benimkinden bi' farkı yok.
-Freud'un bir sözü vardı: ''Garip değil mi? Bir insana vazgeçilmez olduğunu hissettirdiğinizde, İlk vazgeçeceği kişi siz olursunuz!...''
-Sahiden de öyle değil mi Can abi? Sevmek; sahiplenmek kötü bir şey mi ki, ilk tekme basılan kişiler sevenler oluyor?
-Cezmi Ersöz'ün bi' kitabında da, şu mısraları anımsar gibiyim; ''(...)gideceklerdi... Bir daha arkalarına bakmadan, gideceklerdi... Ve giderken, ''Biliyor musun, aslında sen çok iyi birisin ama bilmediğin çok şey var'' diyeceklerdi(...)''
-Ayrıca Cezmi Ersöz'ün, Şizofren Aşk'a Mektup kitabında da, aşk'ın hep kötüden yana olduğunu açık açık anlatıyor, hep seven; sahiplenen kaybediyor. Ne zaman kötü bir insan olacağız, hor göreceğiz o zaman istediğimiz aşk'ı bulabileceğimizden de bahsediyor. Oda bizden sanırım. .)
-Bence başarabilir abi, kendisini sana bağlayabilir her şekilde fakat şu olmaz mı abi; acaba çok seversem; değer verirsem, yine üzülen ben olur muyum diye aklına gelmez mi? Bence evlenene kadar, aşk olarak nitelendirilen sevgi ve saygıyı kimseden göremezsin, göremeyiz; bence. .s

-Hakan senin yorumlarını okuyunca aklıma bu dönemimin 4. ay'ı, 5. ay'ı geldi.
-Kendi içinde yaşadığın bu çatışmalar emin ol duracak.
-Kendine sorular sor derim. O olmasa ne eksilir hayatında? Bu yaşına kadar O'nun sayesindemi hayattaydın. Bütün sevincinin kaynagi O, bütün neşenin kaynagi O gibi düşünme.
-O soruları sormaya başlama kendine o zaman. Bırak bütün noktalar kelimelerle yer değiştirsin.
-Aşk'a küsme. Ama kızlara güvenme. Sadece an'ı yaşa. Bırak yarını o düşünsün. Sen değil.
-Eğlenmeyi bil, güven vermeyi bil, alternatifsiz oldugunu bilmesini saglama...
-Facebookda sohbet edelim arada. Burada insanlar ne oluyor demesin

mustafa29
02-10-2010, 14:04
mustafa29:Herkes modluğunuzu konuşuyor ben de yazayım bari^^
-Modluk teklifini kim yaptı size ve Koray abi ie kim konuşturdu?
-Mod olduktan sonraki 1 haftanız nasıldı?İlginç şeyler yaptınız mı?
-Konu birleştireyim derken içinden çıkılmaz bir şey vs

Mod olma anı hala aklimda tabiki.
Luca ile görüşüyorduk. Naber Can, bıkmadınmı yeşil olmaktan hadi mod yapalim seni dedi. Hö dedim.
Dur dwarfishi alalim dedi dedi. Hö dedim.
slm-slm gecti. Hadi mod yapalim dedi. Hmm diyorum.
Tamamdır dedi, bitti .D
Toplam süre 10 sn idi sanırım .D
ehehehehe komikti epey

Kara Fatma:Sorulan sorulardan ve cevaplarınızdan bir süre önce duygusal sorunlar yaşadığınız anlaşılıyor. Tüm bu yaşanmışlıklara rağmen okuduğum en güzel aşk tanımlarından biri size ait. Aşka küsmemiş olmanız güzel.
-Aşk herşeyi affeder mi diye sorulmuş EVET demişsiniz.
-Madem aşk herşeyi affediyordu, kızları neden affetmediniz?

-Aşk herşeyi affeder. Ben değil.
-Bir kere aşık olduğumu sandım(ki su anda baktigimda belkide hırs'dı sadece)
-Bu beni epey pişman etti. Sonrasında tam tersi bir yolda ilerlemeye başladım. O an'dan bu yana hep kazandım.
-Peki sorarım şimdi. Herşeyi affeden aşk mıdır? İnsanın kendisimidir?
-Başarılı olmanın sırrı nedir? Kazanmanın sırrı nedir?
-Aşk mı? Yoksa karşındakine önemsiz fakat keyifli olduğunu hissettirmek midir?
-Kızların dilini çözmek lazım... Şeytan bile bilmezmiş 100. sırlarını... Bu yüzden imkansız.

-Bu yüzden aşık olma taraftarı değilim. Kızların anladığı dili çözdüm kısmen. Bu şekilde kazanıyorum.
-Aksi ile karşılaşmadım henüz...

-Eğer karşılaşırsam, o zaman aşık olurum büyük ihtimalle...

All Starz:Can abicim seni burda tekrar görmek beni mutlu etti gerçekten.
-Sorulara gelince:
-Hayatınızda en kıymetli annenizmiş. Ana kuzusumuyuz biraz ? :P
-Hiç yamaç dalışı yaptın mı ?
-Ve bu forumda bana ilk repimi siz verdiniz. Ve her zaman eli açık biriydiniz rep konusunda. Burdan yetkili abilerimize/amcalarımıza rep hakkında söylemek istediğin bir şey varmı ?

-Hayatımın en önemli insanı eşim olur. Benimle bir ömür geçirecek insan en önemli olmalı.
Ama 2. sırada annem olur. Onun yeri başkadır.
-Bir yazı aklıma geldi. Paylaşayım istedim

Doğacak çocuk doğumdan bir gün önce Allahı ile görüşür.
Bebek;
-Allah ım dünyaya gideceğim ve orada ne... yapacağımı bilmiyorum.
Ben senin için bir melek yarattım ve senin ile ilgilenecek.
-Allah ım onların dilini bilmiyorum. Onlarla nasıl anlaşacağım. Nasıl iletişim kuracağım.
Senin için yarattığım melek, o sana sabırla onların dilini öğretecektir.
-Allah ım dünyada duyduğum kadarıyla çok kötülükler varmış.
- Onlarla nasıl başa çıkacağımı bilemiyorum.

- Senin için yarattığım melek, seni canı pahasına kötülüklerden koruyacaktır. Merak etme.
-Allah ım sana tekrar nasıl döneceğim?
- Senin için yarattığım melek, bana nasıl döneceğini sana anlatacaktır.
Derken melekler gelir ve dünyaya gitme zamanının geldiğini söylerler ve çocuğu Allah ın huzurundan götürürlerken bebek tekrar sorar.
-Allah ım benim için yarattığın meleğin adı ne?
- Adının önemi yok ama sen ona ANNE diyeceksin.

SEN BENİM HERŞEYİMSİN ANNE

-Hayır yapmadım. Denemek isterdim ama. Çok rep dağıtmışımdır. Ama - de çok dağıttım. -rep yüzünden hayattan soğuyan insanlar ile karşılaşınca cok üzülmüştüm ama malesef bu benim düşüncem.
Karşımdaki insan için önemliymiş.
-rep konusunda efsaneyimdi ayrıca
Whocares amca iyi bilir
Diana kardeş'de iyi bilir
-Ayrıntı isteyen mesaj atsın onlara
-Şimdiki yetkililer zaten iyi yapiyor görevlerini. Pek sorun kalmamış zaten forumda. İşler rayına oturmaya başlamış. Toplam 65000 üye kalmıs zaten Travianda. Umarım rakam düşmez.

Kara Fatma:Bu cümleyi kurduysanız bence hiç aşık olmamışsınız.
Aşk tek başına birşey ifade etmez insanlarla can bulur, aşk insandır aslında.
Aşk bir yarış değildir ki kazananı olsun. Kendinle santranç oynadığını farzet kim kazanır kim kaybeder? Başarıyı başarısızlığı nasıl ölçersin böylesi bir durumda? Herhangi iki insanı 1+1=2 şeklinde bir araya getirebilirsin, bu aşk olmaz 1+1=1 oluyorsa işte o aşktır.

Bu arada neyi ( ne) kazandığını çok merak ettim.

Belkide aşık olduğumu kendime itiraf etmek zoruma gidiyor? Bu yüzden çelişki yaratıyorum kendimce?
Aşk yarış değildir elbet. Fakat eğer ki sen uğraşırsan ve sen kaybedersen, sonuc maglubiyettir.
Sen ugrasirsan siz mutlu olursanız, sonuc kazanmaktir.

Ben bunu biraz ters yapiyorum. Kızı ugrastiriyorum ve mutlu oluyoruz. Kazanıyorum...
Kazanmak-kaybetmek bu olmali.
Aşk satranc oyununa benzemez. Senin dediginde iki oyuncuda sensin. Hamleleri yoneten, kazananı tayin eden sensin.
Aşk birbirinin hamlelerini gormeyen iki kişinin oynadigi satranc bence.
Mat olmussun... Farkında degilsin...

İskenderunlu:Merhaba Can abi;
Nasılsınız? Nasıl gidiyor abi hayat?

İyidir Kadir nasıl olsun. Güzel gidiyor. İskenderun-okul eğlenceli.
Sen nasilsin?

Soruların en kısasi bu idi en sondan başladım. Bütün soruları yanıtlamaya claişacagim. Sadece su anda biraz müsait değilim

ANGEL:Takımının maçlarına gidiyor musun?
-Teknoloji ile aran nasıl?
-Sürekli takip ettigin dizi varmı?
-Film olarak en cok hangi filmlerden etkilendin?
-Begendigin yerli yabancı oyuncular kimler?

-Hayır. Derbi maçları izlemeye çalışırım. Taraftarım, holigan değil ama.
-Çok iyidir. Yakından takip ederim.
-South Park izlemeye çalışırım. Sezonları baştan tekrar tekrar izliyorum genelde :)
-Sürekli takip ediyorum :)
-Güncel olarak yorumlayayım. Herbie: Tam Gaz filmini izlemiştim. Çok duygulandım bazı sahnelerde. Sıradaki büyük pyton gibi...
-Yabanci güzel oyuncu arkadaşlar var. Yerlilerin biraz daha ekmek yemesi lazim ama.
Cem Yılmaz'ı severim. Akıl dolu adamdır, bence.

mustafa29
02-10-2010, 14:05
Gibbon:Abi merhaba öncelikle;

Şahsen tanışmasakta hakkında duyduklarımla bile saygımı kazandın. Ayrıca yine o söyletilerin sahipleri gördükleri en dobra adam olduğunu söylüyorlar.
Nasıl kazanılır bu saygı? Nasıl olunur bu kadar dobra?

-Merhaba.
-Teşekkürler öncelikle.
-Çok zor ve hiç beklemediğim bir soru açıkcası. Bazen sert çıkışlar veya açıksözlülük olabilir. Ama bu patavatsizlikla kariştirilmamali derim.
-Saygı konusu hakkinda hiç bir fikrim yok. Hiç bu düşüncede yaklaşımım olmadı.
-Sadece insanlara eşit ölçüde ve samimiyette yaklaşmaya çalıştım.
-Tarafsız olmaya çalıştım kendimce konularda, yorumlarda...

mustafa29:Geçmişe gidelim biraz.
-İlginç çocukluk anıların var mı abi?Elma alırken ağaçtan düşmeler,kaybolmak isterken bir daha evin sokağına çıkmalar
-Köpek tarafından kovalanmalar vs.
-Edebiyatla(şiirler)aranız nasıldır?Neden Can Yücel?

-Evet olmazmı (: Çocukken agaclara cok tirmandigimi hatirliyorum. İlkokul 1. sınıfta kizlarin eteklerini sopayla kaldirdigimi bakip güldügümü hatirliyorum.
-Kış günleri buz tutan yokusta kayarken bir gün düşüp burnumu kirdigimi hatirliyorum... :/
-Çok şey geldi aklima ama yazmayim hepsini (:

-Can Yücel... Can Yücel... Can Yücel...
-Çok severim kendisini... Çooook
-Ziya Paşa'nın sözlerini de severim.
-Atasözlerinide severim.
-Ama şiir denilirse once Can Yücel.

Pramaduane:Özelden telefon numaranı atar mısın
-Tek istediğim bu, başka soru yok Can Abi.
-Forumda en çok değer verdiğim insanlardan birisisin çok fazla konuşmadık, birbirimizle çok fazla şey paylaşmadık ama gene de bende başka bir yerin var? Böyle olmayı nasıl başarıyorsun? Birde bunu merak ediyorum.
-Benzer bir soru olacak ancak kimseden sözünü sakınmadığın söyleniyor ki ben buna 1-2 defa şahit oldum Bu yüzden insanlar sana aşırı güveniyor ve değer veriyor, tüm bunlara rağmen bizi neden bıraktın
-Gidişine çok üzüldüm hani klişe laf vardır ''seni çok özledik'' ben harbiden özledim be abi

-msn adresimi bile pek az kişi biliyor. Bunu hep bir dengede tutmaya caliştim, kendimce gene tabiki.
-Travian bulusmalarında görüşmüş olsak, beraber 2 cay/vs. icmiş olsak elbette sizde olur zaten numaram.
-Ama bu şekilde adim atmam kurallarima ihanet olur bir nevi.
- Umarım kırılmazsınız, çok üzgünüm.
-Weplada ve msn'de görüşelim ama ,)

-Forumu bırakmadım ki. Buradayim hala. Misyonumu tamamladığımı düşündüm. Kişisel tercihlerim bu yönde karar vermek gerektiğini söyledi.
-Yetkili ile üye olmak arasında pek fark yok. Hatta üye iken biraz daha iyi. Çünkü biraz kızgın mesaj yazabiliyorum. Yetkili iken yazmadım(sanırım) ama üye iken ornek olma cabam'dan cok tepkimi gostermeye caliştim.
-Anlatabildim mi acaba düşüncemi? Okuyunca ben cok anlayamadım ama umarım düşününce anlayanlar olur (:

Aşil:Köyüm yıkılıyor, destek atar mısın bana? :P

-x2'de ise olur. Koordinat gondermeniz yeterli, özel mesaj ile.

Solaris93:Abi en son oynadığın serverlarda yağma köyü olmuşsun doğru mu ?
-Basketbol oynamayı severmisin ?
-Peki seyretmekten zevk alırmısın ?
-Boyun kaç ?
-Birde beni tanıyormusun-severmisin-mesajlarım nasıl

-Hiç yağma köyü olmadım Travian hayatımda
-Hiç sevmem.
-Evet. 12 Dev Adami izlemiştim keyifle.
-193.
-Tanırım elbette. Forumun müdavinlerini şahsen tanişmasak bile taniyorum hep.
-Sevilmeyen biri olsaydın bu kadar cok katilmazdin bence foruma. Bu duygular karşiliklidir hep

ANGEL:İlkokula ilk başladığın günü hatırlıyor musun? Ağlamış mıydın?
Hiç dayak yedin mi? Neden?
Annenin sana terlik fırlattığı oldu mu? Neden?
Yaramaz bir çocuk muydun?
İlk bisikletini ne zaman kim aldı?

-Evet. Anneee dediğimi hatırlıyorum. Ama sonra alişmiştim (:
-Evet yemiştim. Ortaokul da idi sanirim. Çok kavga ile geçti cocuklugum (:
-Terlik bir şeymi? Neler neler firlatti. Bazen cıldırtıyordum sanırım (:
-Kesinlikle evet (:
-Babam aldı.4. sınıfta idim. 18 vites olarak diyorsak tabi. Yoksa daha erken yaşlarda biseklete binmişligim var :(

ANGEL:En son ne zaman neden ağladın?
-İnsanların ağladığını görmesi seni rahatsız eder mi?
-İnsanlarla konuşurken sizli bizli olmak hoşuna gider mi?
-Yalnızlık seni korkutur mu?
-Hiç başını alıp hiç kimsenin olmadığı bir yere çekip gitmek istedin mi? Neden?

1 hafta önce sanırım, transa gecmişimdir kesin. Neden oldugunu hatirlamiyorum su anda.
-Erkek adam ağlamaz Anlaşılmıştır umarım (:
-Genellikle. Taniştigim insanlar ile genelde ciddi mesafede durmaya calişirim.
-Hayır. Yalnız başıma yaşamazdım İskenderun'da, korksa idim eğer
-Neden? eheheh. Evet gitmek istedim. Kafamı dinlemek için sadece...

ANGEL:Sana çok soru sormamdan sıkıldın mı?
-Gençliğinde ders aldığın bir olay yaşadın mı?
-Yeni insanlar tanımak hoşuna gidiyor mu?
-Karşındaki insanın cinsiyeti onunla sohbet etme isteğini değiştirir mi?
-Sana seçme şansı verseler nerede askerlik yapmak isterdin?

- Evet. Çalışan bilgisayar'a harddisk'i bağlamaya calişirsaniz, kısa devre yapar.(6. sınıf ogrencisiydim bu deney'de )
-Hayır. (:
-Duruma göre, evet
-Evet. Ayrıca yaş'ında önemi var.
-Ankara/Genel Kurmay Başkanlığı Bilgi işlem dairesinde

ANGEL:Askere gitme olgusu seni korkutuyor mu?
-Askere giderken annene sarılıp ağlayacak mısın?
-Herhangi bir yabancı ülkede yaşama şansın olsa tercihin neresi olurdu? Neden?
-Sence Türk kızları güzel mi?
-Sevebileceğin biri çıksa, yeni bir ilişkiye kendini ruhen hazır hissediyor musun?

-Hayır.
-Hayır
-İtalya veya fransa. İtalya belki aşık eder beni diye (:
-Tabiki evet.
-Karmaşık bir soru bu. Ve çok özel. Ama madem hepsini cevaplandırdık, bunu es geçmeyelim.
Evet olabilir, sanırım.

ANGEL:Tatil için gittiğin yerlerde başından geçen güzel bir anın varsa kısaca anlatır mısın?
-İnsanları kızdırmak hoşunuza gider mi?
-En son kimi kızdırdınız?

-Var elbette. Ama anlatmam ((:
-Bazen evet (:
-Zorro isimli hayali karakteri sanırım. "Z" mührünü sinirden pek çok kullandı

mustafa29
02-10-2010, 14:06
armo:Merhaba
En son ne zaman bir kişi tarafından takdir edildiniz?
Hiç bugün tembellik yapacağım dediğiniz oldu mu?

Bugün 3 saat oldu sanırım takdir edileli. Hani hiç düşündüğüm bir şey değil ama... Arkama baktığımda hatırlayabilmem garip değil sanırım
Evet. Çok defa demişimdir. Ankara'da bol bol yaptım bu yüzden tembellik.

Solaris93:Travian hayatımda hiç yağma köyü olmadım dediniz
-Ama bundan 3-4 ay önce size bir soru sormuştum,işte o soru ve cevabı.
-PunisherCan
Yağma koyu oldum yav. Sendemi saldiracaksin napacaksin adimi
Bildir
16-05-10 15:56Solaris93

-Hocam S1'deki adınız nedir acaba ?
-Bu yazılarda kesinlikle hiç bir oynama yoktur,isterseniz profilime girip bakabilirsiniz
-Evet bu konu ile ilgili nedeyeceksiniz ?
-Ayrıca boyunuz epey uzun Basket oynarmısınız ?
-Basketbolcu olmak istediniz mi hiç ?
-Ayrıca hangi şehirde oturuyorsunuz ?

-Yahu espiri o Hemen sende yağma ettin bizi. Varmı oyle bir babayigit. :coooool:

-Hayır oynamam.
-Çocuklugumda belki bir ara istemişimdir. Pek hayalperesttim cünkü.
-Ankarada oturuyorum. İskenderun/HATAY'da yaşiyorum.

TogaX:Abi ilk -repimi sen verdin.
Seni seviyorum.
Sen de beni seviyor musun ?

-Seni sevmiyen ölsün (:
-Ölümüne kankayız (:

Solaris93:Neden Emekli olan hesabınızla devam etmiyorsunuz ? Bence onun ayrı bir karizmatikliği var
-Ayrıca Mod'ken size tabiri caizse Yalakalık yapan vs. Şimdi yüzünüze bakmayan varmı ?Madem -forumda gezeceksin neden emekli oldun?
-Emekli oldun neden forumda geziyorsun?

-Soru ikilemi diyebiliriz buna.
-Emekli hesap benim değil artık. Mail bende sadece şifresini hatirlamiyorum bile
-Evet var tabiki

Kara Fatma:Tr forumun saçma bulduğunuz bir yönü var mı?
- Forumda en çok ilgilendiğiniz bölüm nedir?
-İmkanım olsa xxxx yılına geri dönmek isterdim, çünkü xxxxxxxx ...?

mümkünse tek kelimelik cevaplar
* Aile
*yaşam
* hız
*zaman
*kader
*adalet
*din
*edep

-Evet var. Forum yönetimini TBMM hükümeti sanıyorlar malesef.
-Modum nedir? Adminim nedir?

-Klasik memurların müdürüm müdürüm dedigi gibi bir şey.
-Ekleme;
-Malum dersde nete girdigim icin kisaca yazip cikmak zorunda kalmiştim.

Aile=Sevgi
Yaşam=Amaç
Hız=Heyecan
zaman=Kontolsuzluk
Kader=Polyannacilik
Adalet=Politika
Din=İnanç
Edep=Kişilik

ANGEL:Kadın/erkek eşit midir?
Platonik aşık oldun mu?
Hiç bir şeyi kaybettiğine sevindin mi?
İhaneti affeder misin?
Yemek konusunda becerikli misin?

1-Elbette Eşittir. Bazı konular hariç. Kadın dediğin yemek hazırlaması bilecek. Erkek sofrada yardım edebilir ama, mesela (:
2-Evet olmuştum. Sanırım (:
3-Evet sevindim bir kere. Çok kızgındım cünkü. ilk s2-wow kaybetmiştik (:
4-Çok zor. Aşkta ihanet 1 kere olursa, 2. side olur.
5-Biraz, evet. Her yemekte aynı becerim yok ama malesef (:

ANGEL:Evlendiğinde eşin cam silmeni istese siler misin?
-Kesinlikle hazmedemem dediğin bir şey var mı?
-Çok sigara içtiğini düşünüyorum doğru mu?
-Birisiyle telefonda konuşurken kontorünün bitmesine sinir olur musun?
-Yunan adalarına tatile gideceksin ve forumdan birini beraberinde götüreceksin, bu kişi kim olurdu?

-Annem istediğinde yardım ediyorsam, eşim istediğinde de yardım ederim heralde. Mantıksız olurdu farkli olursa (:
-Evet. Ama hazmedemediğim şeyi burada soylersen, herkes ögrenir. Benim gizli yanlarımdan biri olarak kalsin bu. Benim icin önemli ve özel olan herkes bilir bunu.
-Kısmennn :/
-En nefret ettiğim şeylerden biridir. Heleki güzel bir telefon görüşmesi ise...
-Onu söylemezdim sanırım. Öyle olursa kameralar önünde aşk yaşayan ünlüler gibi hissederdim sanırım kendimi. Bana eşlik eden güzel bayan'da böyle düşünür sanırım
-Tatil dönüşü haberi olurdu yakın arkadaşların ama kesin. Sonrasından emin değilim. (:

Deathless:Yukarıdaki hikayenin konusu nedir?
Kilimcinin körü cümlesi aslında neyi ifade etmektedir?
Bu üçü bir çelişki midir?

-Şincik bu süüüleee oluyor (:
-Benim kafa 56.(Güzel tabirdir (: )
-Ve yanliş hatirlamiyorsam dişarida idim. Patirti gürültü. Ses zaten az geliyor.
-O an aslında terbiyesizlik yaptim ama... Sagolsun Fatih editlemiş azcık ahahaha
-Ah Fatih ah. Sağolsun. Anlayış göstermişti

Phoenix:Vayy Can Abimm
-Benle nasıl tanıştın anlatır mısın :P
-İrhean ismi sana ne ifade ediyor =D
-Ben çok geveze miyim :P
-Benle unutamadığın bir anını anlatır mısın =D
-Aklıma geldikçe uğrucam bu başlığa

-Birgün baktım yağmur yağıyor dışarda. İnternet cafe'de oturuyoruz. Sıcak çay'da içiyoruz.
-Bir baktık dışarda bi cocuk. Tek basina duruyor.
-Camdan ellerini dürbün gibi yapmiş bakiyor içeri.
-İçeri çağırdım. Gel yeğen çay iç dedim.
-Sağol dayı dedi.
-Öğrendik adı Erhan mış.
-Sonra dedikki, bizim cafenin sahibinin de adı Erhan. Bundan sonra senin adın İrhean olsun. (:

-Benim kadar olmasada var sendede sanirim biraz irheanım
ehehehehehehe.

-Hiç unutamam. 2. s1'de savaştayız.
-Osman ve İrhean ekibin güleç yüzünden 2 kişi. Mücizevi bir savaşti (:
-İrhean bölgede tek başına (:
-Maşallah yeğen dagitmişti ortaligi. Hep dalga gecerdi Osman'la.
-Seni yikiyorlar vs. diye.
-En sonunda İrheanıma 30 saatten saldirilar yola cikti, irheanımında köyüne girmişlerdi.
-Aykut Osman falan hepsi gülüyordu İrheanıma ((:

-Erhan'la o kadar çok anımız varki... Ah ah. Anlatmakla bitermi? Bence bitmez (: