PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wow Tebrikleri [Server 6]

whocares
30-09-2010, 23:01
Merhaba,

Wow tebriklerini bu başlık altında yapabilirsiniz.

Travian Ekibi adına wow kuran birliği ve tüm s6 oyuncularını tebrik ederiz.

Lütfen Wow köyü şifresi paylaşmayın.

çaşıt
30-09-2010, 23:03
tebrikler ZORBA

ALKARA
30-09-2010, 23:04
Zorba ailesini tebrik ederim..

Çi Çi Han
30-09-2010, 23:05
S.A;

ZORBA Birliğini Tebrik ederim gösterdikleri Üstün Başarıdan Dolayı, ve Kurucu Üstad. Sedat ve Engin Abimide...

pharmacist_
30-09-2010, 23:09
yok mu arttıran

theZORBA
30-09-2010, 23:09
yoldaki askerrler birden kayboldu ama halen tahıl eksi 255.ooo de niye, bilen varsa söylesin

turansevim
30-09-2010, 23:13
bosver askeri tahılı abi ya :)

herkese tebrikler 13 ayın acısını fena cıkardık :)

cnbc-e
30-09-2010, 23:24
yoldaki askerrler birden kayboldu ama halen tahıl eksi 255.ooo de niye, bilen varsa söylesin
benimkilerde kayboldu askeleri geri istiyorum:D

tebrikler demedende olmaz

arkadaşlar sadece zorbalar yazıyor neden?

Çi Çi Han
30-09-2010, 23:26
benimkilerde kayboldu askeleri geri istiyorum:D

tebrikler demedende olmaz

arkadaşlar sadece zorbalar yazıyor neden?

:)HUN-TÜRK Olarak ben yazdım...

çaşıt
30-09-2010, 23:28

askerlerin firar etmiş ahmet
ama tayınları hala senden :D

kara_cocuk
30-09-2010, 23:31
tebrikler dostlar ..en sonun da bitti :D Zoru başardık demek isterdim ama malesef çok kolay oldu Zorba SAvaşçıları için ki bu tablo fazlası ile açıklıyor..Bu kadar da fark atılmaz ki ayıptır looo :D

http://img529.imageshack.us/img529/3893/111qbo.jpg

cnbc-e
30-09-2010, 23:34
:)HUN-TÜRK Olarak ben yazdım...
seni bizden saydım herhalde:D
şaka bir yana kaçırmışım seni olması gerekende bu bence...
Şükürler olsun oynadığım her serverde kazanan oldum

ilk ilk s1 ada birliği jaga wow
ilk s9 ismini hatırlayamadım
ilk s15 cesa ZORBA
İkinci s13 showtime oyuncu ismi bir acayipti vaveyla olması lazım

ve SON olarak s6 ZORBA üstad.

oozy
30-09-2010, 23:45
Diğer konudan teşekkür edemedim,o orduda emeği geçen herkese teşekkürler.

Zorba ailem,sizinle oynamak bir zevkti,her şey için saolun...

son1seruvenci
30-09-2010, 23:48
S.A;

ZORBA Birliğini Tebrik ederim gösterdikleri Üstün Başarıdan Dolayı, ve Kurucu Üstad. Sedat ve Engin Abimide...

Savaşın ortasında ordusunu terkedip giden biri olarak bu hakkının olmadığını düşünüyorum.

mesbi
30-09-2010, 23:48
TEBRİKLER ZORBA ekibi. :D
Hem ZORBA Hemde M.H.K.F. Olmak çok güzeldi :D

S6-Hylinos

Çi Çi Han
30-09-2010, 23:50
seni bizden saydım herhalde:D
şaka bir yana kaçırmışım seni olması gerekende bu bence...
Şükürler olsun oynadığım her serverde kazanan oldum

ilk ilk s1 ada birliği jaga wow
ilk s9 ismini hatırlayamadım
ilk s15 cesa ZORBA
İkinci s13 showtime oyuncu ismi bir acayipti vaveyla olması lazım

ve SON olarak s6 ZORBA üstad.

Darısı diğer serverlere abim, Başarılarının devamını Dilerim...

Ayrıca, Köyümü çok erken Sildiğim içinde HUN-TÜRK Birliklerinden ve Oyuncularından Özür dilerim...

Hayatta ve Oyunda; Bazen herşey insanların istedikleri şekilde olmuyor... bazen kazanır bazen kaybedersin.. Herşeyde vardır bir keramet,

1 yılı aşkın bir zamanda, Herkes güldü,eğlendi.. yeri geldi.. sinirlendi.. tartıştı, ve bir server daha böyle geçti.. Önemli olan güzel dostluklardı...

Herkes'e Hayatında ve Oyunda Başarılar dilerim...
Oyundan dolayı kalbini kırdığım kişiler var ise farkına varmadan Affola,

ALLAH'a Emanet Olun...

gicikx
30-09-2010, 23:52
En yakın rakibe 100 fark atılacak denmişti.
Tebrikler
Gerçekten harika iş çıkardınız.

EFE46
30-09-2010, 23:53
Evet arkadaşlar hepimize hayırlı olsun wowu sonunda bitirdik ve çok büyük rekorlarla bitirdik hepinize çok çok teşekkürler en ufak bir katkısı olana bile teşekkürler hatta eyer varsa içimizdeki casuslara bile teşekkürler hepinizin sayesinde çok güzel bir yıl geçti çok güzel anlar yaşadık hepiniz hakkınızı helal edin kalbini kırdığımız sirçü lisan ettiklerimiz kusurumuzu affedin sağlıkcakla kalın iyi geceler iyi günler

efe46 - mehmet

Embermoon
01-10-2010, 00:03
Server başından beri ilk ve son mesajım :)

ZORBA'nın üyesi olmak bir keyifti. Her bireyine çok teşekkürler... Yok böyle bir birlik :D

Tebrikler & Sevgiler,
Embermoon

fth1453
01-10-2010, 00:09
s.a ZORBA ailesini tebrik ederim,hakeden kazandı...

BasStyle
01-10-2010, 00:24
Selam s6 ahalisi zorba ailesini kutlarım sizin server bitti sıra bizde elinde askeri patlayanlara yazık olmuş emek ver kullanama :D

üSTaD.
01-10-2010, 00:37
http://img704.imageshack.us/img704/6401/19213956.png

üSTaD.
01-10-2010, 00:45
Mrb arkadaşlar;

Yayında ve yapımda emeği geçen bütün zorba üyelerine
Canı gönülden teşekkür ederim.

Benim zorba olmamı sağlayan
XaaH(anıl) ve anyonestopme(cihan) Kardeşlerime
Sonsuz tşk ederim.

Bana serverın tam ortasında ateşin içinde savunması en zor olan kordinatta ayakta kalmamı sağlayan
zORBA olmanın ayrıcalığını yaşatan
Eşi benzeri olmuyan dünya harikası listesinin en başına getiren
Tarifi olmayan bu mutluluğu yaşatan

Siz değerli ZORBA AİLESİ üyelerine ve yönetimine
canı gönülden teşekkür ederim...

http://img707.imageshack.us/img707/1557/42449375.png

http://img178.imageshack.us/img178/5120/70286198.png

son1seruvenci
01-10-2010, 00:46
Merhaba,
Zorba-Hun Türk savaşını başlatan sonrada kaderine terkedilen birliğin son başkanı olarak, ZORBA birliği yönetici ve üyelerini W.O.W. kurmuş olması hasebiyle tebrik ederim...
Saygılar...

erenimo
01-10-2010, 05:07
Arkadaslar aslında söylenecek cok birşey kalmadı.
EVET KAZANDIKK..

oyunun basında daha ilk uye alırken verdiğimiz bahsettiğimiz birkaç söz vardı.. harfi harfine hepsini yerine getirdiğimize inanıyorum. bu bizim için oyunun en mutluluk verici yanı..

hiç bir zaman kandırmadık.. boş laflar söylemedik. kendimizden ve neşemizden bir parça aktardıysak ne mutlu bizlere..

ne başkan ne de yonetici olmaya calıstık.. ilk gunku gibi tek amacımız rehber olmaktı.. bu kardeşlerinizi bu sekilde hatırlayın..
selamlar ve sevgilerle..

bahsetmek istediğim isimler var..
bu isimler hiç bir üyemizden farklı degil.. en az faal olan üyemiz bile bizim için serverdaki tum diger oyunculardan bir adım ileridedir.

ama bu arkadaslarımızdan dönem dönem ekstra fedakarlıklar istedik.

eger bir futbol camiası olsaydık..

kalede
suriel
geri dortlude
homare srinck aybil spartacus
kanatlarda
mnsr ve yeni baştan
orta alanda takımın saha içindeki beyini , kaptanı ve başkanı vurucu61
hemen yanında tabiki leyla
ve tabiki ileri uçta
boranuğurlu ve yine_ben gibi iki forvet..

ve uzatmalarda ortaya cıkan agresif ve de yırtıcı golcümüz
medusa

bunun yanında teknik adam olarak ben erenimo..
büyük başkanı vodka absolut
as başkan feriğim..

altyapı sorumlusu
cnbc-e
kondisyoner
testere.

yılın transferleri
ekoloman ve rap_militanı ve yardıç (daha dişli üç oyuncu görmedim) kelleji, angell..

yılın genc yetenekleri
msth, jadore ve oozy (ilk serverları fakat yaptıkları işler yadırganamaz)

tabiki taraflı köşe yazarımız ve ustamız twice :):)

amigo lideri anyonestopme :D

bunun yanında camianın duayenleri

campagnola, kemrot, tekpas , aftiel, rebelwolf, dieforyou,berayy,ender16, artemis, efe46, qualitix, alpery, doktork6, just4fun, sercan yıldız rise-up, otomasyon,pharmacist36.. mihracle..

ve de pozisyon bulamasamda yaptıkları herkes tarafından bilinen inanılmaz emek harcayan
s6 daki gercekten tek üstad
üstad. ::)

rekor orduların mimarı,, ++ daki her orduda bir parça emeği oluguna inandıgım
açışkule

bu sene aramıza katılan ve bize inanılmaz guç katan valentino, pashutin,fuzpol, tasarım, corvette69, vera, katsumoto,lyquamer, yugo, sulh,
mertgüven, cıngıls, 2.murat, sedat_16, donlastiği, cenco, egemen34,idil2, beyhekim, apollon, delkocero, abstract, yavuz_selim71,hakanlı, roody, bybilg,cannazar, virtuerd,
wampir, santos,scatone, mustafadifb,hamamida, pskojitem34,
asut_1907, calimero, gizem&buse, asi rüzgar, erdihan,meraduer, aytek3453, reyis, kara_cocuk,rfn26,uyuz,karaköy55,nikon, rüzgar gülü, bidakka,
ugur76,deprave, embermoon, heteroi, kellejii ,angell,Truman Burbank,wolfs,aymaz, onkolog,harunkan,propolus,bozan,HGZMÇS,boosee,meti nist, yuk309,FlaWLess,victoria, antikaşk

birlik başkanlarımız kurtatakan, lore58, hakanhakan, molk, anyonestopme, hylinos, twistır, asal, oceanist, tolga61, erkut_1967,milky, biotin..

akıllarda kalan ve jeneriklik hareketlere imza atan poseidon, tr serverlarında uzun bir süre kırılamayacak bir rekora imza atan hem duayen hemde bir usta olan oo_my_god, kimse alınmasın gercek saldırgan şampiyonumuz medusa, homare,manolya, havincik, tuta, sers

kesinlikle su an olmasalarda xaah ve ryukyu ve efkarperdesi

surekli moral veren abilerim deponet ve airwolf

ve gecenin su saatinde varsa yazarken adını unuttuğum dostlarım..

zorbadaki her oyuncu benim gönlümü kazanmıştır. ama yukarıdaki isimlere inanın bir kat daha fazla emek ve zaman harcamış isimlerdir... hepinize teşşekkürü borç bilirim..

videomuzu bekleyin :):)

LiNKe
01-10-2010, 06:40
tebrikler dostlar ..en sonun da bitti :D Zoru başardık demek isterdim ama malesef çok kolay oldu Zorba SAvaşçıları için ki bu tablo fazlası ile açıklıyor..Bu kadar da fark atılmaz ki ayıptır looo :D

http://img529.imageshack.us/img529/3893/111qbo.jpg

insan 1 seviye yükseltmeleri için imkan verir zaten wowların yarısını siz almışınız : )

VasiliTr
01-10-2010, 07:55
Güzel Oyundu Tebrikler ;)

mnsr
01-10-2010, 08:27
Tüm ZORBA Üyeleri ve Verdiği Her Sözü Yerine Getiren ZORBA Yöneticilerini Tebrik Ediyorum.
İlk Duyduğumda "Fazla Abartıyoruz" Diye Düşündüğüm "En Yakın Rakibe 100 Fark Atacaz" Sözü Bile Gerçek Oldu.

Bu Başarıda Katkısı Bulunan Tüm ZORBA Üyelerini Kutluyorum.
Ve SİZİ ÇOK SEVİYORUMM :)

İlk Başta İyi Geçindiğim, Ama SON Zamanlarda, Savunma Yapamayıp, Askerimin Elinde Kalmasına Sebep Olan ve Fena Halde İçerlediğim Rakip Birlik&Oyuncuları;

Herşeye Rağmen Sizi de Seviyorum :)

Polemiklerden, Tartışmalardan Mümkün Olduğu Kadar Uzak Durdum. Ama Herhangi Bir Sebepten Dolayı Kalbini Kırdığım Birileri Var İse Özür Dilerim.

Zil Çaldığında ZORBA Olarak Tekrar Buluşabilmek Ümidiyle...

zernizor
01-10-2010, 08:32
ZORBA alisini tebrik ederim

ancak bu mesajda unutulan çok önemli 2 noktaya parmak hatta ayak basmak istiyorum; 1. olarak aşagıdaki alıntı bence bir başkan için hayal kırıklığı denecek bir yazıdır, sebebide kaliteli oyunculardan oluşan bir serverdaydık ve sadece sizin üyeler yoktu , ayrıca size savaşlarda destek veren diger birlikleri ve yardımlarınıda HİÇ etmiş oluyorsunuz bu lafınızla.

bu isimler hiç bir üyemizden farklı degil.. en az faal olan üyemiz bile bizim için serverdaki tum diger oyunculardan bir adım ileridedir.

2. bir noktada serveri , savaşları , heyecanı yaşatan sadece kendi birlikleriniz değil size karşı oyun icabı olarak rakip olan birliklerdir , serverin sonuna kadar hiç durmadan saldırılarınıza ve savunmalarınıza karşılık veren oyunu oyun yapan diğer birliklere teşekkür etmemenizi de diğer bir hayal kırıklığı olarak görüyorum. tüm server zorba olsa 10 wow u da zorba kursa serverin heyecanı nerde kalacaktı ??? serveri server heyecanı heyecan yapan rakip oyuncular ve birlikleridir , bu noktayı atlamış olmanızı geç saatte yazdığınıza bağlıyorum , yoksa dedikleri kadar tecrübeli bir başkanın yapacağı bir davranış değil bu.

ÜSTAD'ı wow kurduğu için can-ı gönülden kutluyorum , zorba ailesini servere neşe heyecan kattığı için tebrik ediyorum , diğer birlikleri de tüm zor koşullara ragmen serverin son gününe kadar verdikleri çabalardan dolayı tebrik ederim.

zuzu_izmir_35
01-10-2010, 09:02
tebrıkler zorba tebrıkler üstad ve tüm server oyuncularına tebrıkler...
bıraz moladan sonra yenı serverlarda gorusmek uzere..

homare
01-10-2010, 09:07
Merhabalar ZORBA'lar
Bu benim Zorbayla ilk serverımdı ve bundan sonrada onsuz hareket edemeeceğim bir birlik oldu. oyunun başında kendi çevremizde ve kendimiz bir ekip oluşturmaya çalıştık sonra ZORBA gibi bir oluşuma bizi kabul ettikleri için çok sevinip kabul ettik ve bugun kabul ettiğimize, onlarında bizi kabul etmelerine çok seviniyorum Zorba birliğinde veya ailesinde olmak hakikaten büyük bir onur...

Tüm ZORBA üyelerine ve her bir üyenin arkasında destek veren ZORBA yönetimine sonsuz TEŞEKKÜRLER bize böle bir server yaşattıkları için...

TEBRİKLER ZORBA AİLESİ

S6 - homare - onur
Saygılar

swords
01-10-2010, 09:18
Zorba ailesini tebrik ederim. Can ve Hayati 'ye emekleri için ayrıca teşekkür ederim.

Poseidon...

cnbc-e
01-10-2010, 09:44
ZORBA alisini tebrik ederim

ancak bu mesajda unutulan çok önemli 2 noktaya parmak hatta ayak basmak istiyorum; 1. olarak aşagıdaki alıntı bence bir başkan için hayal kırıklığı denecek bir yazıdır, sebebide kaliteli oyunculardan oluşan bir serverdaydık ve sadece sizin üyeler yoktu , ayrıca size savaşlarda destek veren diger birlikleri ve yardımlarınıda HİÇ etmiş oluyorsunuz bu lafınızla.

2. bir noktada serveri , savaşları , heyecanı yaşatan sadece kendi birlikleriniz değil size karşı oyun icabı olarak rakip olan birliklerdir , serverin sonuna kadar hiç durmadan saldırılarınıza ve savunmalarınıza karşılık veren oyunu oyun yapan diğer birliklere teşekkür etmemenizi de diğer bir hayal kırıklığı olarak görüyorum. tüm server zorba olsa 10 wow u da zorba kursa serverin heyecanı nerde kalacaktı ??? serveri server heyecanı heyecan yapan rakip oyuncular ve birlikleridir , bu noktayı atlamış olmanızı geç saatte yazdığınıza bağlıyorum , yoksa dedikleri kadar tecrübeli bir başkanın yapacağı bir davranış değil bu.

ÜSTAD'ı wow kurduğu için can-ı gönülden kutluyorum , zorba ailesini servere neşe heyecan kattığı için tebrik ediyorum , diğer birlikleri de tüm zor koşullara ragmen serverin son gününe kadar verdikleri çabalardan dolayı tebrik ederim.

Bu mesaj bildiğim kadarıyla bizim içimizde dönmesi için yazıldı yani ZORBAlara yönelik bir mesajdı.Tabiki sizlerde vardınız ve heyecana ortak oldunuz her ne kadar oyunun sonunda savunma yapmayarak askerlerimizi elimizde bıraksanızda:D

Tüm server de ilk gün veya son gün online olan tüm oyunculara teşekkürler benim son serverımdı mutluSON oldu:D

mnsr
01-10-2010, 09:59
Tüm server de ilk gün veya son gün online olan tüm oyunculara teşekkürler benim son serverımdı mutluSON oldu:D

Bitirdiğim Her Serverin Sonunda Demişimdir Bu Lafı :)
Ama Her Seferinde Tekrardan Başladım :)
Artıkın Söylemeyecem :)

swords
01-10-2010, 10:15
Bitirdiğim Her Serverin Sonunda Demişimdir Bu Lafı :)
Ama Her Seferinde Tekrardan Başladım :)
Artıkın Söylemeyecem :)

o halde s4 yolu görünüyo sana :)

TEXASSS
01-10-2010, 10:46
herhalde serverın en gevezesini seçsek oda ben olurdum :D herkesi tebrik ederim arkadaşlar çok iyi oyun çıkardınız hepinizi ayrı ayrı tebrik etmek isterim ama açıklamadanda geçmek istemiyorum evet saldırı 1.sinde kahramanda 1. olarak ben gözüküyorum belki bir çoğunuz hak etmediğimide düşünebilir ben o kadar askerin çoğunu tokmak casus keserek geldim ve bunu yaptığım için inanın çok utandım ve utandığım bi işi keyfi yapıcağımıda düşünmüyorsunuzdur umarım bilen arkadaşlar elbet var ama bilmeyenlerde öğrensin istedim kesimin bir çoğu tokmak casus kesimidir bunu yaptığım içinde herkesten özür diliyorum umarım affedersiniz beni tek amacım böyle 1. liğe gelen kişilerin yolunu kesmekti onuda başardığımı umuyorum bu yöndende mutluyum

ayrıca kesmeseydimde saldırıda 1. olurduk :D

saygılar BORANUGURLU

mnsr
01-10-2010, 11:03
Hesapta Kalan Altınlarımızla Birlikte Elde Kalan Askerlerimi de Transfer Etmenin Yolunu Arıyorum.
http://img832.imageshack.us/i/askerm.jpg/

gdogukan
01-10-2010, 12:43
[/QUOTE]

bildiğim bişey varsa oda senin dayanamayıp bu oyunu yeniden oynacağındır:D
bakıcaksınki bi gün bi mesaj gelmiş zorba yeniden toplanıyo gökselle senide orda görmemek hayal kırıklığı olur:)

tyler_
01-10-2010, 12:43
WOWU KURMAYI BAŞARAN VE BU YOLDA BÜYÜK UĞRAŞLAR SONUNDA MUTLULUĞA ULAŞAN ARKADAŞLARI VEDE BİRLİKLERİNİ TEBRİK EDERİM.
DİĞER ARKADAŞLARADA BİR DAHAKİ SERVERDA İYİ ŞANSLAR DİLERİM. :cool:

BU ARADA WOW HESABININ ŞİFRESİ YADA SON HALİNİN BİR RESMİ VARSA YAYINLARSANIZ SEVİNİRİM.

erenimo
01-10-2010, 12:52
editlendi....

turansevim
01-10-2010, 12:53
150 olsa da yapardık ya farkı tebrikler zorbam :)

Can'ın mesajı beni gururlandırdı duygulandırdı :S

arayı cok acmayalım arkadaslar hatta mümkünse avrupa şampiyonasında gösterelim kendimizi, budur en büyük olay bence

yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz ama hep aynı seyleri yapmaktan sıkılmak istemiyorum,

girelim avrupa şampiyonasına ortalama 500 kişi cıkalım avrupa şampiyonasından ortalama 500 kişi, yine şampiyon olarak

arayı cok uzatmayalım Zorba yönetimi duyun sesimi :)

fatih ism
01-10-2010, 13:01
Merhaba,

Wow tebriklerini bu başlık altında yapabilirsiniz.

Travian Ekibi adına wow kuran birliği ve tüm s6 oyuncularını tebrik ederiz.

Lütfen Wow köyü şifresi paylaşmayın.

wowlara tebrik ediyorum

xaykutx
01-10-2010, 13:07
tebrik ederim zorbayı sonunda wow kuruldu herkese hayırlı olsun

Canerous
01-10-2010, 14:32

arayı cok acmayalım arkadaslar hatta mümkünse avrupa şampiyonasında gösterelim kendimizi, budur en büyük olay bence

yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz ama hep aynı seyleri yapmaktan sıkılmak istemiyorum,

girelim avrupa şampiyonasına ortalama 500 kişi cıkalım avrupa şampiyonasından ortalama 500 kişi, yine şampiyon olarak

Katılıyorum, bu arayı çok açmayalım. Deneyimli ve süper bir ekibimiz var. Bunu avrupa'da da gösterek bütün dünya'ya kanıtlayabiliriz :)

qelle qesen
01-10-2010, 14:55
ÇOK ÇEKİŞMELİ OLDU DİMİ (!)

Gelecek server zorbayı server sonu 2 ye bölelim.
birbirimizle savaşalım :D

qelle qesen
01-10-2010, 14:58

+1
Haftaya başlayalım :P

Bncede ara çok uzamasın 1-1.5 yıla bi wow daha kuralım :)

Sakal
01-10-2010, 15:04
Zorba kalitesini s15'te gösterdi zaten s15'te oynayan herkes bunu bilir. s6 da kalitelerini kanıtladıkları 2. server oldu. Tebrikler.

Avrupa'da kendinizi göstermelisiniz kesinlikle x2'de oynuyor musunuz?

leyla
01-10-2010, 15:14
Kendileri de saldırı almalarına rağmen, her zaman benim merkezime destek atan komşularıma ve hun savaşında ilk saldırı aldığımda gözünü kırpmadan merkezime blok defans yaptıran ve oyundan kopmamamı sağlayan cancoş'a ve o defansı atan tüm zorba-L ve zorbasaw ekibine tşklerrrr.

Komşum, ekürim, her derdimi çeken bacım Mansura; hesabını silip 2-3 ay benle hesabıma bakan hatta benden iyi bakan Xaah Anıla da ayrıca tşk ederim. Leyla hesabı az çok iş yapabildiyse, bu iki arkadaşın eseridir.

ve tabiki de hepinizi çok çok seviyorum
hatta minik dingil oo my godu bile seviom:D

rebelw
01-10-2010, 15:14
selamlar herkese ben rebelwolf-hakan.. 5-6 yıllık oyun hayatımda foruma ilk kez yazıyorum :) zorba ekibine en ufak bi katkım olduysa ne mutlu bana..
zorba tek kelime ile mükemmel ekip.. kendinize çok iyi bakın :)

not:sadece bunu demek içinmi üye oldun derseniz evt sadece bu mesaj için üye oldum :)

leyla
01-10-2010, 15:15
ÇOK ÇEKİŞMELİ OLDU DİMİ (!)

Gelecek server zorbayı server sonu 2 ye bölelim.
birbirimizle savaşalım :D

oo my godu alan kafadan kaybeder:D
fasulye olsun:D

homare
01-10-2010, 15:25
Kendileri de saldırı almalarına rağmen, her zaman benim merkezime destek atan komşularıma ve hun savaşında ilk saldırı aldığımda gözünü kırpmadan merkezime blok defans yaptıran ve oyundan kopmamamı sağlayan cancoş'a ve o defansı atan tüm zorba-L ve zorbasaw ekibine tşklerrrr.

ZORBA-L nin başkanı ozaman bendim ehehe :) sonra ordan merkeze transfer olduk :)

THE-END
01-10-2010, 15:43
Tüz zorba ailesini gösterdikleri azim ve başarılarından dolayı hepsini tebrik ediyorum darısı s8 de bizim başımıza inş. :)

başka serverlarda görüşmek dilegiyle saglıcakla kalın..

üSTaD.
01-10-2010, 16:38
Arkadaşlar wow köyü şifresi temsilciye aittir.

Benle hiçbir alakası yoktur lütfen yanlış anlaşılma olmasın:rolleyes:

ToxocaraCanis
01-10-2010, 16:44
Tebrik ederim.. Raporlara bakıyordum da bu kadro keşke x2 serverında olsa da avrupada destan yazsa dedim :)

Canerous
01-10-2010, 16:57
Tebrik ederim.. Raporlara bakıyordum da bu kadro keşke x2 serverında olsa da avrupada destan yazsa dedim :)

İnşallah onlar da olur :)

erenimo
01-10-2010, 17:00
selamlar herkese ben rebelwolf-hakan.. 5-6 yıllık oyun hayatımda foruma ilk kez yazıyorum :) zorba ekibine en ufak bi katkım olduysa ne mutlu bana..
zorba tek kelime ile mükemmel ekip.. kendinize çok iyi bakın :)

not:sadece bunu demek içinmi üye oldun derseniz evt sadece bu mesaj için üye oldum :)
reelden gorustugum arkadaslarım haricinde tek temsilcim ve ilk gunden beri zorba olan abim.. ben tesekkur ediyorum sana..

mesbi
01-10-2010, 18:03

Valla entresan bi şifre.. temsilcinden uzak dur bence :D hahahahaha

şimşek
01-10-2010, 18:54
Sonunda bitti ve herkes artık o be dünya varmış dedi. Buradan Tüm zoba üyelerini bende teker teker tebrik etmek istiyorum. S15 tede beraber kazandık şimdide kazana taraf biz olduk.

İşin sırrının takım oyunu olduğu bu oyunda. Büyük başkanlar erenimo- vurucu61 - feriğim - vodka bu yapının mimarlarındandır. Wowu kuran üstad kardeşimizede verdiği emekten ötürü teşekkürler.

Artık okullar başladı herkese başarılı bir eğitim öğretim dönemi diliyorum bir eğitimci olarak.

Bende birdaha oynamıyacağım diyorum ama aynı ekiple olursa neden olmasın demedende kendimi alamıyorum :)

turansevim
01-10-2010, 19:25

biz s6 oynarken basladı x2 o yüzden oraya katılamadık
ama aradan biraz zaman gecsin avrupa şampiyonasına katılır zorba diyorum çünkü
amacımız artık taşıyor Türk serverlerini :)

Zorba isminin bi de patentini alsanız ya yönetim :D

erenbaba
01-10-2010, 20:06
Tüm zorba ailesini yaptıklarından dolayı tebrik ediyorum. Biz forumdan takip edenlere bile çok zevkli bir ww dönemi geçirdiler ordular rekorlar...
Tuncay knk senide tebrik ederim yağma rekoru o güzel roma ordundan ve 1.linden dolayı...

qelle qesen
01-10-2010, 20:10
Tüm zorba ailesini yaptıklarından dolayı tebrik ediyorum. Biz forumdan takip edenlere bile çok zevkli bir ww dönemi geçirdiler ordular rekorlar...
Tuncay knk senide tebrik ederim yağma rekoru o güzel roma ordundan ve 1.linden dolayı...

Ayıpsın hacı :)

O benim değil tüm Twice nin rekoruydu...
Helal sana ZORBA

slipdon
01-10-2010, 20:29
evett arkadaşlar tebrikleri burdan kabul ediyorum :D

turansevim
01-10-2010, 20:31
evett arkadaşlar tebrikleri burdan kabul ediyorum :D

hehe puhaha muhaha :D adama post kastırma lem =)

AnyOneStopMe
01-10-2010, 21:03

Tebrik ederim Sedat abi İlk yılın Wowla sonuclandi.
Buna canı gönülden çok Sevindim.
Ekibim olan Yarı ZORBA M Yarı MHKF Arkadaşlarima beni her zaman Destekledikleri için Tşkederim
Diger yandan ZORBA N Birliğine ayrica Tşkederim
Bir dahaki Servarda Görüşmek Üzere dostlar

Anyonestopme-----Kleptomania

CİHAN

AnyOneStopMe
01-10-2010, 21:08

Komşum, ekürim, her derdimi çeken bacım Mansura; hesabını silip 2-3 ay benle hesabıma bakan hatta benden iyi bakan Xaah Anıla da ayrıca tşk ederim. Leyla hesabı az çok iş yapabildiyse, bu iki arkadaşın eseridir.

ve tabiki de hepinizi çok çok seviyorum
hatta minik dingil oo my godu bile seviom:D

Beni sakin unutmaaaa Deli Yağmaci Tanidiğim en iyi bayan oyuncusun

medusa01
01-10-2010, 21:44
Arkadaslar aslında söylenecek cok birşey kalmadı.
EVET KAZANDIKK..

oyunun basında daha ilk uye alırken verdiğimiz bahsettiğimiz birkaç söz vardı.. harfi harfine hepsini yerine getirdiğimize inanıyorum. bu bizim için oyunun en mutluluk verici yanı..

hiç bir zaman kandırmadık.. boş laflar söylemedik. kendimizden ve neşemizden bir parça aktardıysak ne mutlu bizlere..

ne başkan ne de yonetici olmaya calıstık.. ilk gunku gibi tek amacımız rehber olmaktı.. bu kardeşlerinizi bu sekilde hatırlayın..
selamlar ve sevgilerle..

ama bu arkadaslarımızdan dönem dönem ekstra fedakarlıklar istedik.

eger bir futbol camiası olsaydık..

kalede
suriel
geri dortlude
homare srinck aybil spartacus
kanatlarda
mnsr ve yeni baştan
orta alanda takımın saha içindeki beyini , kaptanı ve başkanı vurucu61
hemen yanında tabiki leyla
ve tabiki ileri uçta
boranuğurlu ve yine_ben gibi iki forvet..

ve uzatmalarda ortaya cıkan agresif ve de yırtıcı golcümüz
medusa

bunun yanında teknik adam olarak ben erenimo..
büyük başkanı vodka absolut
as başkan feriğim..

altyapı sorumlusu
cnbc-e
kondisyoner
testere.

yılın transferleri
ekoloman ve rap_militanı ve yardıç (daha dişli üç oyuncu görmedim) kelleji, angell..

yılın genc yetenekleri
msth, jadore ve oozy (ilk serverları fakat yaptıkları işler yadırganamaz)

tabiki taraflı köşe yazarımız ve ustamız twice :):)

amigo lideri anyonestopme :D

bunun yanında camianın duayenleri

campagnola, kemrot, tekpas , aftiel, rebelwolf, dieforyou,berayy,ender16, artemis, efe46, qualitix, alpery, doktork6, just4fun, sercan yıldız rise-up, otomasyon,pharmacist36.. mihracle..

ve de pozisyon bulamasamda yaptıkları herkes tarafından bilinen inanılmaz emek harcayan
s6 daki gercekten tek üstad
üstad. ::)

rekor orduların mimarı,, ++ daki her orduda bir parça emeği oluguna inandıgım
açışkule

bu sene aramıza katılan ve bize inanılmaz guç katan valentino, pashutin,fuzpol, tasarım, corvette69, vera, katsumoto,lyquamer, yugo, sulh,
mertgüven, cıngıls, 2.murat, sedat_16, donlastiği, cenco, egemen34,idil2, beyhekim, apollon, delkocero, abstract, yavuz_selim71,hakanlı, roody, bybilg,cannazar, virtuerd,
wampir, santos,scatone, mustafadifb,hamamida, pskojitem34,
asut_1907, calimero, gizem&buse, asi rüzgar, erdihan,meraduer, aytek3453, reyis, kara_cocuk,rfn26,uyuz,karaköy55,nikon, rüzgar gülü, bidakka,
ugur76,deprave, embermoon, heteroi, kellejii ,angell,Truman Burbank,wolfs,aymaz, onkolog,harunkan,propolus,bozan,HGZMÇS,boosee,meti nist, yuk309,FlaWLess,victoria, antikaşk

birlik başkanlarımız kurtatakan, lore58, hakanhakan, molk, anyonestopme, hylinos, twistır, asal, oceanist, tolga61, erkut_1967,milky, biotin..

akıllarda kalan ve jeneriklik hareketlere imza atan poseidon, tr serverlarında uzun bir süre kırılamayacak bir rekora imza atan hem duayen hemde bir usta olan oo_my_god, kimse alınmasın gercek saldırgan şampiyonumuz medusa, homare,manolya, havincik, tuta, sers

kesinlikle su an olmasalarda xaah ve ryukyu ve efkarperdesi

surekli moral veren abilerim deponet ve airwolf

ve gecenin su saatinde varsa yazarken adını unuttuğum dostlarım..

zorbadaki her oyuncu benim gönlümü kazanmıştır. ama yukarıdaki isimlere inanın bir kat daha fazla emek ve zaman harcamış isimlerdir... hepinize teşşekkürü borç bilirim..

videomuzu bekleyin :):)

Öncelikle zorba ekibinin her bireyini tebrik ediyorum.Bu server benim 4. serverım,ama ilk 3 serverda bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum.Yönetim olarak da erenimoya(Can), vurucu61e(Hayati),testereye(Murat) ve ismini sayamadığım bir çok yöneticiyi de ayriyeten kutlarım.ne dedilerse yaptılar harbiden.erenimo seni şu yazından ayrıca kutluyorum.ancak bu kadar güzel özetlenilebilirdi.acayip guru duydum birliğimle.Bir daha Zorba olmadan bu oyunu kesinlikle oynamayı düşünmüyorum.Ayrıca tahrip zamanında bana destek olanlara da ayrıca teşekkür ederim.
Hepinize iyi akşamlar ve mutlu günler dilerim.Tekrar görüşmek dileğiyle......
Not:Videoyu 4 gözle bekliyorum.Burdan olmasa da telefondan mutlaka haber etmeyi unutmayın.

çaşıt
01-10-2010, 21:58
Ayıpsın hacı :)

O benim değil tüm Twice nin rekoruydu...
Helal sana ZORBA

arkadaşlar bu twice ekibi hem yağmada hem saldırganlık listesinde beni geçerek madara etti
burdanda protesto ediyorum

admin ve mh ların yardımıyla beni geçtiniz
ah şu s6 altı bir yıl daha uzayacaktı ki siz görecektiniz gününüzü

bir daha ki serverda
10 kişilik bir ekip kurup tarihten silicem bu twice ekibini :D :D :D

sevgiler tüm ZORBA ya
sizi çok seviyorum

ßaSkıN
01-10-2010, 23:01
Tüm Zorba Ailesi büyük bir alkışı haketti.Tebrıkler Zorba =)
Tebrıkler üstad.

cnbc-e
01-10-2010, 23:21
şifre şifre diyor arkadaşlar ancak ben bu şifre olayına karşıyım sonra şifreyi alan herkese küfür ediyor hiç hoş olmuyor:S

tabiki de emeği geçen herkesin wow köyüne bakma hakkı var ancak bunu bir şekilde de düzenleyebilmemiz lazım

ZORBA
01-10-2010, 23:43
Nolcak bu Galatasarayın hali:rolleyes:

mesbi
02-10-2010, 00:28

hahahahahahahahahaha. :D

turansevim
02-10-2010, 06:47

devam böyle :D

üSTaD.
02-10-2010, 10:28
evet bizlerde hep öle dedik ama zorbanın tarzlarından bire bi oyun bi tatil moduyla çalışmakta;)

şimdi zorba tatil öoduna ğirdi kesşe oyun modunda denk gelseydi

artık ilk turnuva diğer oyuncu arkadaşlara hedefi edilmiş sayalım zorbandan

kısmet belki ikinci turnuva zorbaya denk gelir

ama ben bireysel 2x başladım eğlence olsun vakit geçsin diye ekibim tatilde.

turansevim
02-10-2010, 10:32
evet bizlerde hep öle dedik ama zorbanın tarzlarından bire bi oyun bi tatil moduyla çalışmakta;)

şimdi zorba tatil öoduna ğirdi kesşe oyun modunda denk gelseydi

artık ilk turnuva diğer oyuncu arkadaşlara hedefi edilmiş sayalım zorbandan

kısmet belki ikinci turnuva zorbaya denk gelir

ama ben bireysel 2x başladım eğlence olsun vakit geçsin diye ekibim tatilde.

arada bakalım abi senin hesaba ? =)

üSTaD.
02-10-2010, 10:35
Mrb cihan

S6 senle birlkte geldik damgamızı imzamızı attık.
Gerçekten harika bi ikli olduk sonunda beni bıraktın ama olsun gençliğine veriyorum.

Aynı ekiple daha güzel başarılara imza atmak adına .

Tebrik ederim Sedat abi İlk yılın Wowla sonuclandi.
Buna canı gönülden çok Sevindim.
Ekibim olan Yarı ZORBA M Yarı MHKF Arkadaşlarima beni her zaman Destekledikleri için Tşkederim
Diger yandan ZORBA N Birliğine ayrica Tşkederim
Bir dahaki Servarda Görüşmek Üzere dostlar

Anyonestopme-----Kleptomania

CİHAN

Canerous
02-10-2010, 11:07
Arkadaşlar ben de boşta kaldım. Çok sıkılıyorum. Destek isteyen birileri varsa severek yardımcı olabilirim :)

SwordOfGod
02-10-2010, 11:53
Twice...!!!

oo_my_god
02-10-2010, 14:35
ve geri döndüm :D:D:D herkese selamlar tekrar...

Herkese cok tesekkur ederim böyle zevksiz bir serverda bizle beraber oynadıkları için :D

Olurda yeni server a başlarsak hedefimi simdiden koydum ;) 500k tokmak 150k toyton 24k manco..

Zorba yı avrupa arenasında görmek bizi grurlandırır. Türkiyedede bilen varmış dedirtiriz ;)

cnbc-e
02-10-2010, 15:03
ve geri döndüm :D herkese selamlar tekrar...

Herkese cok tesekkur ederim böyle zevksiz bir serverda bizle beraber oynadıkları için :D

Olurda yeni server a başlarsak hedefimi simdiden koydum ;) 500k tokmak 150k toyton 24k manco..

Zorba yı avrupa arenasında görmek bizi grurlandırır. Türkiyedede bilen varmış dedirtiriz ;)

Hoş geldin.A.s
Rica ederiz ne demek tek serverde cermenler için yaya atlı mancınık rekorunu kırdın az bile tebrikler sana...
Koyduğun hedefi beğendim gerçekten benim hedefimde 200k kılıçlı olacak oynamadan bunu basmanın bir yolunu bulmam lazım:D
Zaten avrupada bizim ülkedeki kadar oynandığını zannetmiyorum ben bir ara baktım onların serverlerdaki oyuncu sayısı bizden çokaz...
Bide bir ara ingiltere serverinde takıldım yağma yapmıştım adamları :D

oo_my_god
02-10-2010, 16:13
Hoş geldin.A.s
Rica ederiz ne demek tek serverde cermenler için yaya atlı mancınık rekorunu kırdın az bile tebrikler sana...
Koyduğun hedefi beğendim gerçekten benim hedefimde 200k kılıçlı olacak oynamadan bunu basmanın bir yolunu bulmam lazım:D
Zaten avrupada bizim ülkedeki kadar oynandığını zannetmiyorum ben bir ara baktım onların serverlerdaki oyuncu sayısı bizden çokaz...
Bide bir ara ingiltere serverinde takıldım yağma yapmıştım adamları :D

rakip olarak sadece almanları görüyorum :D

Canerous
02-10-2010, 16:15
rakip olarak sadece almanları görüyorum :D

Sebep? Yüksek alman teknolojisi mi yoksa oyunun kurucularının alman olması mı? :D:D

oo_my_god
02-10-2010, 16:44
Sebep? Yüksek alman teknolojisi mi yoksa oyunun kurucularının alman olması mı? :D:D
almanlarında yawas yawas türkleşmesi :D

Canerous
02-10-2010, 17:06

Az biraz daha öğrenmeleri gerekiyor :D

çaşıt
02-10-2010, 19:19

türklerin yavaş yavaş almanlaşması demek istedin :D

oo_my_god
02-10-2010, 19:54
yok yok almanlar yavaş yavaş türkleşiyor :D

Kral Cizici
02-10-2010, 19:56

Senin demek istedigin Türkiye dekiler icin gecerli olabilir!
AB ye girmek icin atamdiklari takla kalmadi.
Almayanda yasayanlar Vatanlarinin kiymetini cok iyi bilirler.

Saygilar

çaşıt
02-10-2010, 21:15
Senin demek istedigin Türkiye dekiler icin gecerli olabilir!
AB ye girmek icin atamdiklari takla kalmadi.
Almayanda yasayanlar Vatanlarinin kiymetini cok iyi bilirler.

Saygilar

saygı bizden dostum
ama dediğin gibiyse üzücü :(

çaşıt
02-10-2010, 21:16
yok yok almanlar yavaş yavaş türkleşiyor :D

bu sanırım en güzeli :D

turansevim
02-10-2010, 22:24
2 sene sonra avrupa şampiyonası hocam bu belli Zorba gider avrupa şampiyonasına :D

desprate
03-10-2010, 09:52
Herkezi emeklerinden dolayı tebrik ederim...

Uzun bir aradan sonra tekrar birlikte olmak dileğiyle...

http://img838.imageshack.us/img838/7703/zorba.png

asre
03-10-2010, 10:15

sitenin yapımında emeği geçenlere teşekkürler :)))

Canerous
03-10-2010, 10:19

Bilmiyorum neden ama açamıyorum

desprate
03-10-2010, 10:34
Bilmiyorum neden ama açamıyorum

Site aktif sorunsuz çalışıyor sen eğer bir serverdan bağlanıyorsan serverda sitenin sağlayıcısı yasaklı olabilir o yüzden giremiyo olabilirsin...

Canerous
03-10-2010, 10:37
Site aktif sorunsuz çalışıyor sen eğer bir serverdan bağlanıyorsan serverda sitenin sağlayıcısı yasaklı olabilir o yüzden giremiyo olabilirsin...

Hayır, hiçbir problem yok.Ancak site açılmıyor. Normal kafadan bir site yazdığımda giriyor ancak bu siteyi yazdığımda girmiyor.

desprate
03-10-2010, 10:40
Hayır, hiçbir problem yok.Ancak site açılmıyor. Normal kafadan bir site yazdığımda giriyor ancak bu siteyi yazdığımda girmiyor.

zorba-1-.tr.gg bu şekilde yazıyosun dimi...

Başka girmeme sebebi ne dir bilemiyorum...

Canerous
03-10-2010, 10:53
zorba-1-.tr.gg bu şekilde yazıyosun dimi...

Başka girmeme sebebi ne dir bilemiyorum...

Dostum verdiğin ilk adres farklı, o yüzden giremiyordum. Senin verdiğin ilk adres: "www.zorba-1-tr.gg"
Ama şimdi girebiliyorum, teşekkürler :)

Nikon
03-10-2010, 12:23
s.a beyler wow köyü şifresi verilmesi yasak dendi ama bu eserin yapılmasında emeği geçenler bu wow köyüne bakamazken şifre diğer server larda ally msj olarak geçiliyor ...bu nasıl bir iştir anlayamadık gitti..

aşko
03-10-2010, 17:08
ZORBA ailesi sizinle her zaman oynamak zevkli.
Oyunda bana yardımlarından dolayı

Temsilcim SPARTACUS'E
Savunmasını ZORBA ailesinden esirgemeyen CENCO'ya
Komşum ERDİHAN'a
Birliğimizin elektrikçisi oOzy'ye
Diğer temsilcim Mor Ötesi'ne
Beni camianın duayenleri listesin'e alan ERENİMO'ya
Bana asker kesecek köy bulamayan VURUCU61'e
Asker bakımım'da bana yarımcı olan arkadaşlarım'a

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

cnbc-e
03-10-2010, 18:00
s.a beyler wow köyü şifresi verilmesi yasak dendi ama bu eserin yapılmasında emeği geçenler bu wow köyüne bakamazken şifre diğer server larda ally msj olarak geçiliyor ...bu nasıl bir iştir anlayamadık gitti..

birlikten ally atacağım ben daha zaman var diye acele etmedim bugun akşam atacağım ally oradan girer bakarsın...

nekropol
03-10-2010, 18:16
Tebrikler ZORBA..

Cihan ın ekibi M.H.K.F yi ayrıca tebrik ediyorum.

HPS1KÇK xyl..

leyla
03-10-2010, 18:26
Beni sakin unutmaaaa Deli Yağmaci Tanidiğim en iyi bayan oyuncusun

ahah herkesin unutulma korkusu var, nie unutalımbirbirimizi, bağlantıyı koparcak deiliz ne de olsa aile gibiyiz :)
dedikodulara bakılırsa, aslında ben erkeğim:D
inadına zorba
alayına zorbawow

desprate
03-10-2010, 18:53
cncb-e ozan açıkla bu son serveren mı olacak yoksa gene dayanamayıp başlayaçakmısın?

Sen aslında insanları oyuna alıştırmak için çaba harçayan MULTİHUNTER misin?

Merkezin yıkılmasına rağmen nasıl bu kadar çok ordu yapabildin? AÇIKLA!!!!!

cnbc-e
03-10-2010, 20:47
cncb-e ozan açıkla bu son serveren mı olacak yoksa gene dayanamayıp başlayaçakmısın?

Sen aslında insanları oyuna alıştırmak için çaba harçayan MULTİHUNTER misin?

Merkezin yıkılmasına rağmen nasıl bu kadar çok ordu yapabildin? AÇIKLA!!!!!

bu sondu kardeşim(harbiden kardeşim:D)yakında anlarsın evdeki netide kapatacağım 2 sene sonra açarım tekrar....
Sorma bu oyuna kaç kişiyi musallat ettim bende unuttum sen,muhcu,deprave,daha kimler kimler!!!
Sonlu arkadaşların marifeti 2 defa script cezası aldım biri haksızdı 2 defada merkezm indi ona rağmen 200k yaya 50k atlı çıkardım inmesem ne olurdu siz anlayın:D

turansevim
03-10-2010, 21:05
ahah herkesin unutulma korkusu var, nie unutalımbirbirimizi, bağlantıyı koparcak deiliz ne de olsa aile gibiyiz :)
dedikodulara bakılırsa, aslında ben erkeğim:D
inadına zorba
alayına zorbawow

sen erkeksin ? :D

fenamış :D

homare
04-10-2010, 10:04
selam millet orda benim reporu goremedim :) onuda eklerseniz sevinirim...

http://travian-reports.net/tr/report/237506e86fa

http://img812.imageshack.us/img812/6316/picture2pt.png (http://img812.imageshack.us/i/picture2pt.png/)

cnbc-e
04-10-2010, 10:04
sen erkeksin ? :D

fenamış :D

İmzadaki sıralamayı kötü bozmuşsun sana bir hesap ayarlasaydıkda s15 dede oynasaydın olmaz mıydı?
yok zannetmiyorum erkek olsa bu kadar uzun ve kibar cümleler kuramazdı:D
s12-s13-s14 güzel olmuş sonunda s6 değişik olmuş:D

üSTaD.
04-10-2010, 11:02
Selam arkadaşlar

Nası gidiyor tatil Biz dinlenmiyoruz bi kaç arkadaş 2x başladık

s6 tek üstad artık tr2x de :cool:

2x tedi tek üstad olcak artık imzam...

turansevim
04-10-2010, 12:16
İmzadaki sıralamayı kötü bozmuşsun sana bir hesap ayarlasaydıkda s15 dede oynasaydın olmaz mıydı?
yok zannetmiyorum erkek olsa bu kadar uzun ve kibar cümleler kuramazdı:D
s12-s13-s14 güzel olmuş sonunda s6 değişik olmuş:D

s6 nın yeri ayrı ama :D o 3 serverden daha bomba geçti :d

turansevim
04-10-2010, 12:17
Selam arkadaşlar

Nası gidiyor tatil Biz dinlenmiyoruz bi kaç arkadaş 2x başladık

s6 tek üstad artık tr2x de :cool:

2x tedi tek üstad olcak artık imzam...

nickin ne abi orada :D

ben bi hesaptan ortalıgı dikizliyorum :D

TEXASSS
04-10-2010, 12:54
hahaha paso takılın travian a zaten :D iyi ki ben yokum rahat rahat oynayın :D

cnbc-e
04-10-2010, 12:59
hahaha paso takılın travian a zaten :D iyi ki ben yokum rahat rahat oynayın :D
sen olmadan oynamak daha güzel olsa gerek.Enazından saldırganda 1.olma şansları olacak demek oluyor bu:D

TEXASSS
04-10-2010, 13:26
sen olmadan oynamak daha güzel olsa gerek.Enazından saldırganda 1.olma şansları olacak demek oluyor bu:D

ben olmasam kim takılacak millete :D eğlence olmaz :D

desprate
04-10-2010, 15:15
Yahu hep beraber başka bir server da başlayana kadar herkez dinlense daha iyi olmazmı?

Uzunnnn bir aradan sonra daha hefesli başlardık!!!

desprate
04-10-2010, 15:19
Erenimo video hazırlıyor ama ben gene de bir video yaptım

zorba-1-.tr.gg de yayında çok eksikler var o yüzden

Herkez elindeki raporların linklerini orda msj bölümüne eklerse güzel

olur S15 deki gibi her zaman bakabileçeğimiz bir video muz daha olur...

turansevim
04-10-2010, 18:19
Erenimo video hazırlıyor ama ben gene de bir video yaptım

zorba-1-.tr.gg de yayında çok eksikler var o yüzden

Herkez elindeki raporların linklerini orda msj bölümüne eklerse güzel

olur S15 deki gibi her zaman bakabileçeğimiz bir video muz daha olur...

hocaa sen bi msn adresi bişe ver bana ben sna medusanın bütün faaliyetlerini atayım =)

cnbc-e
04-10-2010, 19:57
hocaa sen bi msn adresi bişe ver bana ben sna medusanın bütün faaliyetlerini atayım =)
zaten onlar başlı başına bir video olacak kadar varlar...
Hep senin yüzünden oyun erken bitti adamların wow a saldırı yapacak ordusu kalmadı senin yüzünden:D

turansevim
04-10-2010, 21:04
zaten onlar başlı başına bir video olacak kadar varlar...
Hep senin yüzünden oyun erken bitti adamların wow a saldırı yapacak ordusu kalmadı senin yüzünden:D

üstad dedi selcuk abi saldırdı :D

hedefleri üstad verdi hep :D

desprate
04-10-2010, 22:20

travianzorba@hotmail.com (travianzorba@hotmail.com) raporlar buraya arkadaşlar...

Ama dediğim gibi erenimo da video hazırlıyor fazla video göz çıkartmaz....

üSTaD.
05-10-2010, 08:15
Yani suçlu benmi oluyorum:cool:

üstad dedi selcuk abi saldırdı :D

hedefleri üstad verdi hep :D

cnbc-e
05-10-2010, 09:03
imza yakışıklı olmış üstad. bende böyle bir imza istiyorum:D
sendende şöyle aldığın büyük koçbaşlı ordulardan oluşan bir savunma videosu istiyoruz:D

pharmacist_
05-10-2010, 18:08
http://img440.imageshack.us/img440/6289/salgirgann.jpg (http://img440.imageshack.us/i/salgirgann.jpg/)

Daha önce böyle bir şeye rastlayan ? :D

cnbc-e
05-10-2010, 18:48
http://img440.imageshack.us/img440/6289/salgirgann.jpg (http://img440.imageshack.us/i/salgirgann.jpg/)

başka söze gerek yok herhalde iyi olduğumuzu biliyordum da bu kadarı orantısız güçün danskası

homare
05-10-2010, 20:42
birdahaki sefere natarlarıda kendi tarafımıza çekelim ve ilk 50 tamamen böle olsun :) bu arada bende 45. sıradayım ilk 50 deyim yani :)

-AyAz
05-10-2010, 20:52

Süper ötesi böyle bi birlik bulunmaz ekibinize katılmak isterim sonuçta bu oyun ekip işi :D

AnyOneStopMe
05-10-2010, 21:30
Süper ötesi böyle bi birlik bulunmaz ekibinize katılmak isterim sonuçta bu oyun ekip işi :D
Abow ben neden ilk 20 de yokum ya o kadar yıkım etmeme kesmeme ragmen anlamadim

cnbc-e
05-10-2010, 21:36
Abow ben neden ilk 20 de yokum ya o kadar yıkım etmeme kesmeme ragmen anlamadim
bende ancak 5.olabilmişim:dwow saldırımızda karşımıza savunma çıksa ilk 3 yapabilirdik kısmet değilmiş...

üSTaD.
05-10-2010, 21:46
Yaw dostum arşivden ilk gece çok raporumu sildiler

bi fırsat bulup alamamıştım tembellik ettim bedelini ödedik elimde kalanlardan yapcam bende güzel bi video
Hazır olunca sizlerle paylaşcam

imza yakışıklı olmış üstad. bende böyle bir imza istiyorum:D
sendende şöyle aldığın büyük koçbaşlı ordulardan oluşan bir savunma videosu istiyoruz:D

üSTaD.
05-10-2010, 21:49
Zorbayı daha şimdiden özlemeye başladım açıkcası:rolleyes:

Canerous
05-10-2010, 23:02
Zorbayı daha şimdiden özlemeye başladım açıkcası:rolleyes:

Ben de, ben de :D

son1seruvenci
05-10-2010, 23:03
Bu kadar ustanın arasında ilk 40'ta yer bulmuşuz avuntumuz bu olsun bari :)

TEXASSS
05-10-2010, 23:52
muhcu kardeşe benden gönderi ben size demiştim dimi kral burdayken ses etmeyin diye :D

turansevim
06-10-2010, 07:12

nihaha :D:D

turansevim
06-10-2010, 07:14
muhcu kardeşe benden gönderi ben size demiştim dimi kral burdayken ses etmeyin diye :D

biz de boranugurlunun göründüğü bi listede oldugumuzdan mutluyuz :D

pharmacist_
06-10-2010, 12:13
Reyizzz :D imzadaki fotoyu yenile :D

beyaban
06-10-2010, 12:17
bizler M.H.K.F olarak oynun belli bir kısmında real sorunlar yüzünden bırakmak zorunda kalmışdık oynamasak bile forma arada girip takip ederdik hiç bir zamanda yorumlara cevap vermedik sadece izledik tabiki bizlerde oyunun sonuna kadar gitmek isterdik ama malesef olmadı s6 oyun dünyasında wow kurduklarından dolayı ZORBA Ailesini M.H.K.F Ailesi olarak tebrik ederiz ve ERENİMO ya bizleri unutmayıp yapmış oldugu yazıda isimlerimizi belitmesinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz votka ve diger zorba da bulunan gerek bizler M.H.K.F yi kapatıkdan sonra hala devam eden oyuncularada teşeküer etmek isteriz

SAYGILARIMIZLA

M.H.F.K

ryukyu

TEXASSS
06-10-2010, 13:16
Reyizzz :D imzadaki fotoyu yenile :D

yenileriz reizz ayıpsın

medusa paşam senin orda olman normal zaten :D ben çok eskiden bişey yazdıydım ben varken 1.liğe sulanmayın diye :D ondan muhcu ile cnbc-e ye dediydim açişkule de desteklediydi ama özellikle yine_ben i bulun bana oyun başında server sonunda görüşçez dediydi ama şimdi yok :D:D ersin abiiiiiiiiiiiii

TEXASSS
06-10-2010, 14:28
s8 forumundan meer arkadaşımız tarafından paylaşılmış bi yazı gördüm epey beğendim paylaşayım dedim

( İnsan ) = ( yemek ) + ( uyumak ) + ( para)
kazanmak için çalışmak ) + ( Eğlenm...ek )

( Eşek ) = ( yemek ) + ( uyumak ) olduğuna
göre ilk denklemde

( yemek + uyumak ) yerine ( Eşek ) koyabiliriz.
..
( İnsan ) = ( Eşek ) + ( para kazanmak için
çalışmak ) + ( Eğlenmek )

bu yeni denklemde her iki taraftan ( Eğlenmek )
çıkartılırsa:

( İnsan ) - ( Eğlenmek ) = ( Eşek ) + ( para
kazanmak için çalışmak )

SONUÇ:

Eğlenmesini bilmeyen insan, sadece para kazanmak için çalışan eşekten başka birşey değildir.

Çinli Filozof Chang Ying Yue'dan;
Her kim gün boyunca arı kadar aktif, bir boğa
kadar güçlü,
bir at kadar çalışkan olduğu halde,
akşam olunca bir köpek kadar bitkin eve dönüyorsa;
bir veterinere görünmelidir.
Çünkü eşek olması, kuvvetle muhtemeldir.

AVCI
06-10-2010, 15:25
Tebrikler...:)

URBAN LEGEND
06-10-2010, 18:04
ZORBA birliklerinin tüm üyelerini tebrik ederim güzel bir ekip... herkeze selam ve sevgiler.....

üSTaD.
06-10-2010, 21:20
Evet gökalp

Çok güzel bi paylaşım olmuş tşkler.

cnbc-e
06-10-2010, 22:58
yenileriz reizz ayıpsın

medusa paşam senin orda olman normal zaten :D ben çok eskiden bişey yazdıydım ben varken 1.liğe sulanmayın diye :D ondan muhcu ile cnbc-e ye dediydim açişkule de desteklediydi ama özellikle yine_ben i bulun bana oyun başında server sonunda görüşçez dediydi ama şimdi yok :D:D ersin abiiiiiiiiiiiii
abi bana tokmak basarmısın?
bu atasözünü nerde duydunuz?
tek tokmak kesmeden liste yapanların şerefine
not:hayvan kesmek sayılmaz ben onu biraz bartmıştım bir ara:D

TEXASSS
07-10-2010, 00:22

vallahi eğer tokmak kesme olmasa wow bizim olmasa yine 1. olurduk :D

turansevim
07-10-2010, 09:04

he ya neydi o tokmak serüveni :D

hala 1. olurduk diyor :P

cnbc-e
07-10-2010, 13:19
he ya neydi o tokmak serüveni :D

hala 1. olurduk diyor :P
halamın bıyıkları olayına benziyor buy anlattığı.Ben ne diyorsam o ....
O zaman bende 2 defa %40 ceza almasan 1 defa tahrip 1 defada merkez 0 lama yaşamasam herhalde natarlarıda geçerdim:D

vallahi eğer tokmak kesme olmasa wow bizim olmasa yine 1. olurduk :D
bak wow konusunu karıştırma ben bu oyunda tek anlam veremdiğim olay wow alma olayı zaten wow için 3-4 köylü brlik hesabı olması olması lazım yoksa ben hayatta almam hesabımı vermem :D

TEXASSS
07-10-2010, 14:00
halamın bıyıkları olayına benziyor buy anlattığı.Ben ne diyorsam o ....
O zaman bende 2 defa %40 ceza almasan 1 defa tahrip 1 defada merkez 0 lama yaşamasam herhalde natarlarıda geçerdim:D

bak wow konusunu karıştırma ben bu oyunda tek anlam veremdiğim olay wow alma olayı zaten wow için 3-4 köylü brlik hesabı olması olması lazım yoksa ben hayatta almam hesabımı vermem :D

malesef ben aldım :D ayrıca burda konuşturmayın beni ben diyorsam 1. olurdum diye olurdum şimdi açtırcanız ağzımı o zaman susucanız :D

turansevim
07-10-2010, 15:25
aman abi susalım biz basladı mı susmuyor hakikaten :D

üSTaD.
07-10-2010, 16:32
Gökalp nolyaw kızdıryolarmı seni :)

malesef ben aldım :D ayrıca burda konuşturmayın beni ben diyorsam 1. olurdum diye olurdum şimdi açtırcanız ağzımı o zaman susucanız :D

TEXASSS
08-10-2010, 00:07
Gökalp nolyaw kızdıryolarmı seni :)

abi bunlar bana yetemez ama işte sevdiklerimiz :D

cnbc-e
08-10-2010, 08:21
Evet tüm tr server takipçileri göklap ne açıklama yapacak diye bekliyor.Yoksa ondan daha fazla tokmakta kesen birileri var mı?
ZORBA nın olduğu bir serverde 1. başkası olamaz bunu her zmaan söyledik.
Ateş olsan çımrık kadar yer yakarsın derlerya işte ele...

TEXASSS
09-10-2010, 00:20
Evet tüm tr server takipçileri göklap ne açıklama yapacak diye bekliyor.Yoksa ondan daha fazla tokmakta kesen birileri var mı?
ZORBA nın olduğu bir serverde 1. başkası olamaz bunu her zmaan söyledik.
Ateş olsan çımrık kadar yer yakarsın derlerya işte ele...

ula konuşun tabi konuşun oyunda yanıma denk gelmezsiniz ki hele bi gelinde neler oluyo görün oyun sonunda konuşun he gelsek ne yazar diyorsanız gelenlere sorun :D:D

turansevim
09-10-2010, 08:52
ula konuşun tabi konuşun oyunda yanıma denk gelmezsiniz ki hele bi gelinde neler oluyo görün oyun sonunda konuşun he gelsek ne yazar diyorsanız gelenlere sorun :D:D

alla alla :D oyunda da yanındaydık :D

cnbc-e
09-10-2010, 09:00
ALLAH düşmanımın başına senin gibi komşu vermesin bir fincan kahve istesek 40 değil 400k tahıl versek bırakmazsın peşimizi...
Bak komşun olanlardan şikayet alamadık...

not:üzücü olan biz oyunda rakip bulamadığımız gibi forumdada bişey bulamıyoruz.Enazından biri çıkıp oyunun sonunda wow larda neden hiç savunma olmadığını bize anlatsa olmazmıydı?

XaaH
09-10-2010, 09:41
bizler M.H.K.F olarak oynun belli bir kısmında real sorunlar yüzünden bırakmak zorunda kalmışdık oynamasak bile forma arada girip takip ederdik hiç bir zamanda yorumlara cevap vermedik sadece izledik tabiki bizlerde oyunun sonuna kadar gitmek isterdik ama malesef olmadı s6 oyun dünyasında wow kurduklarından dolayı ZORBA Ailesini M.H.K.F Ailesi olarak tebrik ederiz ve ERENİMO ya bizleri unutmayıp yapmış oldugu yazıda isimlerimizi belitmesinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz votka ve diger zorba da bulunan gerek bizler M.H.K.F yi kapatıkdan sonra hala devam eden oyuncularada teşeküer etmek isteriz

SAYGILARIMIZLA

M.H.F.K

ryukyu

Ryukyu abim nasılsın :) Geçen gün çok yoğundu pek konuşamadım abim kusuruma kalma.

Evet zorbaları tebrik ederiz.Keyifli sohbetleri ve eğlence anlayışları ile zaten farklı bir diyaloğumuz vardı kendileriyle.Tüm övgüleri hakediyorlar.

Şöyle kabaca tabloya bir baktım da resmen şov yapmışlar :) Helal olsun hepsine.Helal olsun yönetenlere.Helal olsun uygulayanlara.Emek veren herkese helal olsun.

Erenimo ve leyla'ya da isimlerimizi zikrettikleri için ayrıca teşekkürler.

Sevgiyle kalın.Görüşmek üzere :)

EFE46
09-10-2010, 13:40
video nerde kaldı arkadaşlar uyuyonuz mu yoksa!!!

cnbc-e
09-10-2010, 15:48
Ryukyu abim nasılsın :) Geçen gün çok yoğundu pek konuşamadım abim kusuruma kalma.

Evet zorbaları tebrik ederiz.Keyifli sohbetleri ve eğlence anlayışları ile zaten farklı bir diyaloğumuz vardı kendileriyle.Tüm övgüleri hakediyorlar.

Şöyle kabaca tabloya bir baktım da resmen şov yapmışlar :) Helal olsun hepsine.Helal olsun yönetenlere.Helal olsun uygulayanlara.Emek veren herkese helal olsun.

Çok teşekkürler bizlerde sizi hiçbir zaman unutmayacağız ben s15 tede s6 dada sizinle oynamaktan çok keyif aldım.Başka hiçbir serverde 30saat mesafeye savunma yollamamışımdır zaten:DKahramanı her zaman yollayamadığım için hep üzülüyordum:D
Bu ekip bidaha oynarsa bu ekiple oynanır ben olmamaya çalışacağım olursak her zaman elimizden gelen ZORBA lık yapmaya çalışırız:D

gicikx
10-10-2010, 08:27
niye bu kadar sessiz ?

Canerous
10-10-2010, 08:58
niye bu kadar sessiz ?

server bittiğinden olmasın :)

üSTaD.
10-10-2010, 13:00
Merhaba anıl;
hoşgeldin

Uzun bi aradan sonra senin yazdıklarını okumak oldukça keyif verici idi.

Övgülerin için çok tşk ederiz.Gerçekten M.H.K.F olsun ZORBA olsun bu iki ekiple bu oyunu oynamak hem ayrıcalık hemde tarifsiz bir eğlence idi.

Herkese teşekkür ederim.

gicikx
10-10-2010, 21:52
server bittiğinden olmasın :)
wow tebriği felan çok az. Normal savaşlarda felan daha çoktu yazılan edilenler

cnbc-e
10-10-2010, 22:09
oyunun sonunda kimse bakmaz oldu rakipten nedense oyunada bakmamışlar wow köylerinde savunma çıkmadı karşımıza 30dan fazla ordumuz wow lardan geri döndü ve bu wow köyleri bizim 3 katımız oyuncu tarafından destekleniyordu....
kimse olmadığından tebrikte yok:D

Canerous
10-10-2010, 22:13

Normal serverlar, zorba'nın olmadığı serverlardır. Bu zorba, rekor-kural tanımaz ;)

hun
10-10-2010, 22:53
oyunun sonunda kimse bakmaz oldu rakipten nedense oyunada bakmamışlar wow köylerinde savunma çıkmadı karşımıza 30dan fazla ordumuz wow lardan geri döndü ve bu wow köyleri bizim 3 katımız oyuncu tarafından destekleniyordu....
Kimse olmadığından tebrikte yok:d

bir çok server oynadım ama bu kadar şaibeli bir server görmedim.. Bir oyuncudan aynı saniyede onlarca saldırı aldım, şikayet ettim birşey yok dediler, bir oyuncudan birden fazla hakaret aşagılama dolu mesaj bir o kadarda profil şikayet ettim verilen ceza en fazla profil silme oldu... Benim verilen hakarete aynı şekilde cevap vermem sonucu köylerimin nüfusu yarıya indi ( üç zorba hesabının merkezini yıkıyordum ) şimdi neden tebrik az diyor arkadaşlar.. Altı aydır s6 ya bakmıyorum ama neden acaba diye birde multilere sorun

cnbc-e
11-10-2010, 00:35
bir çok server oynadım ama bu kadar şaibeli bir server görmedim.. Bir oyuncudan aynı saniyede onlarca saldırı aldım, şikayet ettim birşey yok dediler, bir oyuncudan birden fazla hakaret aşagılama dolu mesaj bir o kadarda profil şikayet ettim verilen ceza en fazla profil silme oldu... Benim verilen hakarete aynı şekilde cevap vermem sonucu köylerimin nüfusu yarıya indi ( üç zorba hesabının merkezini yıkıyordum ) şimdi neden tebrik az diyor arkadaşlar.. Altı aydır s6 ya bakmıyorum ama neden acaba diye birde multilere sorun
sadece gülüyorum başka ne yapabilirim ilk mesajında bunları yazmasaydın bari:D

TEXASSS
11-10-2010, 12:37

yaw sallama be bu kadar atılmaz oyundan zerre anlamadığınızı bu msjlarla iyice anlatıyorsunuz 6 aydın bakmıyormuş bakma tabi oyun oynamayın bilmeyen bir adamdan daha kurtulmuş travian :D

hun
11-10-2010, 18:57
yaw sallama be bu kadar atılmaz oyundan zerre anlamadığınızı bu msjlarla iyice anlatıyorsunuz 6 aydın bakmıyormuş bakma tabi oyun oynamayın bilmeyen bir adamdan daha kurtulmuş travian :D

öyleyse hayırlı olsun sizin gibi büyük ustalar daha nice wow kurar böyle

oo_my_god
11-10-2010, 21:07
öyleyse hayırlı olsun sizin gibi büyük ustalar daha nice wow kurar böyle
aklını alırız merak etme sen ;)

turansevim
11-10-2010, 23:06

haydeeeee kop gel gunahlarından :D ne kadar da guzel soylemıs ibrahim tatlıses =)

var mı sizin daha türevleriniz :D yani varsa ne zaman gelecke foruma atıp tutacaklar ona göre biz de gelelim,

hayır yani sunu anlayamıyorum ben siz sporla mı ürüyorsunuz arkadas, yani sadece toz polenleri mi geliyor birinizden digerine,

çünkü bir digeriniz ötekine hiç gecmisten bahsetmiyor, yaptıklarımızdan, olursa yapacaklarımızdan hiç biriniz haberdar degil,

beyincik mi beyin mi eksik anlayamadım, kavranması zor bi yapıdasınız,

ender gelişen osasuna ataklarından ötesiniz sizler.

ben aslında sizi Türk hekimlerine emanet ediyorum... en iyi çözüm

desprate
12-10-2010, 09:27

SAYGILARIMIZLA

M.H.F.K

ryukyu

Aramızdan bazılarınız erken ayrılsada bazılarınızla yola devam etmek güzeldi s15 de de sizinle wow görmüştük orda da bize desteklerinizi oyunun sonunda fazlasıyla göstermiştiniz burda da aynı şekilde dayanışma olması güzeldi umarım bundan sonra oynarsak gene beraber oynamk dileğiyle...

Gerçi oyun bittiğinden beri bizim büyük başkanlar arazi oldu :D video da yok gerçi iki tane hazırladık biri medusa ya özel diyeride son wow saldırıları var...

gicikx
12-10-2010, 10:08
bir ekip düşünün ki, aynı anda 1200 kişiye (son) oyunu öğretti.
Helal olsun derim başka da birşey demem.

turansevim
13-10-2010, 00:01
bir ekip düşünün ki, aynı anda 1200 kişiye (son) oyunu öğretti.
Helal olsun derim başka da birşey demem.

asıl sana helal olsun =) tebrik edebilmek bile bi erdemdir, eyvallah.

cnbc-e
13-10-2010, 17:57
asıl sana helal olsun =) tebrik edebilmek bile bi erdemdir, eyvallah.
kedi kendimize kaldık turan bir sen yazıyorsun bide ben biraz daha kalabalık olması lazım...
Ben baktım diğer serverlerde wow tebrikleri 200 sayfa bile sürüyor...

turansevim
13-10-2010, 19:09
kedi kendimize kaldık turan bir sen yazıyorsun bide ben biraz daha kalabalık olması lazım...
Ben baktım diğer serverlerde wow tebrikleri 200 sayfa bile sürüyor...

gerideki sayfalara baksana bi :D sonlardan cok s6 da oynamayan arkadaslarımız, zorbayı tanıyanlarımız tebrik ediyor =)

yani öyle bişe yaptık ki tebrik edemiyorlar bile :D

grbulent
13-10-2010, 19:27
Dışarıdan bir misafir olarak gözlemlediğim serverda wow yarışındaki mutlu sonu göğüslediğiniz için tüm ekibinizi kutlarım.

cnbc-e
14-10-2010, 00:47
Dışarıdan bir misafir olarak gözlemlediğim serverda wow yarışındaki mutlu sonu göğüslediğiniz için tüm ekibinizi kutlarım.
Bizde teşekkür ederiz yaptıklarımızın eğlenmek için yaptık tabiki yinede tebrik ve takdir edilmek bizim için öenmliydi....

desprate
14-10-2010, 13:34
Ben dedim bu kadar hırpalamıyalım diye!!

son larında bize öğrettiği birşey oldu bu server da bu oyun rakip olmadan oynanmıyor saman gibim birşey oluyor teşekkürler SON birlikleri :D

jolly joker
14-10-2010, 13:36
3x teki wow tebrik sayfasından haberiniz var mı peki :)

gicikx
14-10-2010, 20:30
Ee daha daha nasılsınız dostlar? :)
Kimse kalmadı biz birbirimizle muhabbet edelim.
Videonuz ne alemde ?=

cnbc-e
14-10-2010, 22:28
Videonuz ne alemde ?=
çalışmalar devam ediyormuş ancak biraz sıkıntı var herhalde video formatı bizim orduları kabul etmiyormuş:D

gicikx
15-10-2010, 14:06
çalışmalar devam ediyormuş ancak biraz sıkıntı var herhalde video formatı bizim orduları kabul etmiyormuş:D

Abi atın resimleri müzikleri ben final pro cut yada edius ile yapayım :) bir de after ile jenerik çakarız olur biter :P video işleri kolay .

cnbc-e
15-10-2010, 23:56
Abi atın resimleri müzikleri ben final pro cut yada edius ile yapayım :) bir de after ile jenerik çakarız olur biter :P video işleri kolay .
söylediklerincen hiçbişey anlamadım:d
Ben ilgilenmiyorum arkadaşlar bakıyor bu işe yakında çıkması lazım hatta bencede geç kaldı..

turansevim
16-10-2010, 08:56
Videonuz ne alemde ?=

video mu hocam şimdi ayıp ettin :D

video değil dizi yapıcaz onları biz :D yani zaten bütün raporları koyunca zaten 200 dk felan olur süresi,

o yüzden Zorbatime season 1 episode 1 yakında baslıyorrr :)

homare
16-10-2010, 13:31

wayyy meslektaş var sanırım nedir hocam iş meslek :D

desprate
17-10-2010, 09:25
wayyy meslektaş var sanırım nedir hocam iş meslek :D

VAR VAR Ben TV yayınçılık sektörünteyim t.yönetmenim.. Senin meslek nedir?

Bu arada arkadaş yayın sektöründe herkezin kullandığı montaj programlardan bahsetmiş:D

cnbc-e
17-10-2010, 16:52

Bu arada arkadaş yayın sektöründe herkezin kullandığı montaj programlardan bahsetmiş:D
y kardeşime bak(bu mecazen değil harbiden kardeşim:D)nasılda açıklamış olayı...
bekliyoruz hala ne zaman çıkaca video olmadı biz aramızda ne kadar daha burada muhabbete devam edebileceğiz server yakında resetlenecek

desprate
17-10-2010, 17:41
y kardeşime bak(bu mecazen değil harbiden kardeşim:D)nasılda açıklamış olayı...
bekliyoruz hala ne zaman çıkaca video olmadı biz aramızda ne kadar daha burada muhabbete devam edebileceğiz server yakında resetlenecek

Evet yakında resetlenicek s6 ve hala video muz yok biri arasın bizim başkanları:D

pharmacist_
17-10-2010, 21:50
Duyduğuma göre Hayati Miamide tatildeymiş :D Travin ekibi göndermiş :D

cnbc-e
17-10-2010, 23:07
Duyduğuma göre Hayati Miamide tatildeymiş :D Travin ekibi göndermiş :D
hak etti bu kadar rekor kıran ekibi yönetmenin böylede bir karşılığı olsa fena olmaz:D

gicikx
18-10-2010, 08:33

Meslektaş olduğumuz harika.
Ben de teknik yönetmenim ama mesleğe ilk başladığımda kurgucuydum. Gerçi halen kurguculuk yapıyorum :)
:)
Bak ya Allah neler çıkarıyor karşımıza. Biri dese ki travianda senin meslektaşın var teknik yönetmen inanmazdım.

homare
18-10-2010, 10:18

bende kugucuyum aynı zamanda görüntü yönetmenliği yapıyorum :D

baya varmış sanırım sektorden :D
ben sinema dizideyim veya özel işler yapıyorum tanıtım filmleri filan...

gicikx
18-10-2010, 13:10
Sette çalışmak zor. baya da sıkıntılı yani. zaten okuluydu meslek başlangıcıydı şuydu buydu derken 6-7 yıl gidiyor. En garantisi sanırım tv de çalışmak sigortan var, geldiğin gittiğin saat belli, aldığın para belli oh..

desprate
18-10-2010, 19:31
Benimde hiç aklıma gelmezdi burda meslektaş görebileçeğim:D

hangi kanalda yada ajanstasınız? ben istanbulda ulusal bir haber kanalındayım :D

desprate
18-10-2010, 19:47
Sette çalışmak zor. baya da sıkıntılı yani. zaten okuluydu meslek başlangıcıydı şuydu buydu derken 6-7 yıl gidiyor. En garantisi sanırım tv de çalışmak sigortan var, geldiğin gittiğin saat belli, aldığın para belli oh..

Ben o kadar rahat diilim ama dostum :D gece yayını var mesai si var kriz yayını var var oğlu var:D

Gerçi haber kanalı hariçinde çalışanlar rahat bizim işimiz zor herşey canlı yayın ama diyer lerinde koy vtr koy belgesel dönsün dursun..

Kurgucu arkaşın işide zor ....

gicikx
19-10-2010, 22:09
Valla benim de yayın vardı şimdi çıktım lanet şeyden :)
Ben şuanda mobil araçtayım. durmadan kiralıyorlar durmadan gidiyoruz ne yaptığımız bile belli değil.

desprate
20-10-2010, 18:06
Valla benim de yayın vardı şimdi çıktım lanet şeyden :)
Ben şuanda mobil araçtayım. durmadan kiralıyorlar durmadan gidiyoruz ne yaptığımız bile belli değil.

offf offf canlı yayındamısın kışın hiç çekilmiyor zor iş asistan al yanına :D ajanstasın sen dimi bizim de çalıştığımız ajanslar var fps ivid birde az çalıştığımız cha iha var...

gicikx
20-10-2010, 21:55
offf offf canlı yayındamısın kışın hiç çekilmiyor zor iş asistan al yanına :D ajanstasın sen dimi bizim de çalıştığımız ajanslar var fps ivid birde az çalıştığımız cha iha var...

Abi ne asistanı
adamlara diyoruz senin dediğini :P kriz var diyor kestirip atıyor.
Bi muhabir geliyor bi kameraman bir de ben :P ohh
şoforlukte bizde sorma gitsin keyfimize :))) çok kulak çınlatıyoruz anlayacağın

gicikx
20-10-2010, 21:56
bu arada videodan haber yok halen değil mi

cnbc-e
20-10-2010, 22:49
bu arada videodan haber yok halen değil mi
ne yazık ki unutulduğundan kormaya başladım gerçi benim raporda olmayabilir foruma koymamıştılar benim raporu:D

gicikx
21-10-2010, 11:12
ne yazık ki unutulduğundan kormaya başladım gerçi benim raporda olmayabilir foruma koymamıştılar benim raporu:D

yok canım o kadar emek verilsin unutulur mu? muhtelemen iş güç iel uğraşılıyor ve yapımı biraz zaman alıyor.

ultrAslan
22-10-2010, 02:50
zorba ekıbını serverda olmasam bile bu guzel oyunlarını takıp etmekten keyf aldım.. tebrikler zorba tebrikler üstad..

cnbc-e
22-10-2010, 16:26
zorba ekıbını serverda olmasam bile bu guzel oyunlarını takıp etmekten keyf aldım.. tebrikler zorba tebrikler üstad..
<teşekkürler bizde sizin kadar keyif almak isterdik ancak olmadı oyunun sonunda keyfimiz kaçtı...

gicikx
23-10-2010, 13:17
hu hu
kimse var mı

cnbc-e
23-10-2010, 18:46
hu hu
kimse var mı
yok kimse ben arada bakıyorum sadece:D

üSTaD.
23-10-2010, 23:21
Herkes tatile ğitmiş sanki
gittikleri yerde netde yok galiba.

yok kimse ben arada bakıyorum sadece:D

cnbc-e
24-10-2010, 00:05
Herkes tatile ğitmiş sanki
gittikleri yerde netde yok galiba.

Tatilde bile bu kadar sesiz kalmazdı bizimkiler:D
Bakalım heyecanla videoyu bekliyoruz.star wars yeni bölümleri beklediğimiz gibi bekledik iyi bişey çıksa bari:D

turansevim
24-10-2010, 10:52
zaten tek bi videoya sıgmaz bu işler, sıgsa bile her bir saniyede raporları görebilmek için videoyu durdurmamız gerekli :D

4-5 tane video olur bizim faaliyetler :)

cnbc-e
24-10-2010, 21:51
zaten tek bi videoya sıgmaz bu işler, sıgsa bile her bir saniyede raporları görebilmek için videoyu durdurmamız gerekli :D

4-5 tane video olur bizim faaliyetler :)
öyle olsa iyi olacak kim uğraşıyor onuda bilmiyorum.
Artık bizim için onunda bir önemi kalmadı oyunun gerçek anlamıyla sonu gelmiş.3-4 sene sonra ZORBA EKİBİYLE NE OLUR BİLİNMEZ...

erenimo
25-10-2010, 03:37
valla oyundan sonra o kadar çok hobi edindim ki ben de şaşırdım :D aslında boş vaktim varmış dedim. hemen başlamak olmaz. zaten travian yönetimi bizce yanlış bir politika izliyor. oyun artık pek oyunculuk yeteneklerini kıyaslamıyor daha çok maddi olanaklara dayanıyor. eskiden nufusu 75 yapıp altın kazanan kalabalık bir tayfa vardı. server biterken oyuncu sayısı 7000-8000 civarıydı. bu sayı artık 1000 civarında. bu orta sınıf oyuncular olmayınca oyun ortalarında bol yağma çıkmıyor. ve bu altınsız oynayanlar oyunda tutunamıyor. savunma katkısı azalıyor. wow u savun planı savun tılsımı savun büyük ordusu olan köyleri savun oyuncu az dolayısıyla savunma yetmiyor. sonra tırmala dur. kazandığımız halde ben bunlardan şikayetçiyim varın gerisini siz düşünün. ortaya çıkan tılsımlar ise sadece daha çok altın kullanımını tetikliyor. eskiden daha basit kurallar ve kıt zamanla sağlam bir ekip sadece asker X zaman orantısını iyi ayarladığında oyunu kazanabilirdi. fakat şu anda bu mümkün değil. iyi bir strateji yanında iyi bir maddi desteği de olmalı.
bunun bizi ilgilendiren yanı da bizim farklı ve de ekstrem bir ekip olmamız. oyun sonunda çaktığımız ve geri dönen orduları bir çok serverda bir çok birlik oyun boyunca anca çıkarıyor. o kadar ordu bastırdığımız oyuncularımız tam anlamıyla göremedi bile ne kadar kesebileceğini. zaten az kişi kalan serverda bunu tahmin etiiğimiz için 3 wow aldık. yinede yeterince savunma bulamadık. gereksiz yere oyunu 2 ay uzatmak zorunda kaldık. ayarımızda bir rakip görmediğimizden dolayı dönmek bize çok uzak.
ozan ve sedat abi hepinizi çok seviyorum ama biraz özleyelim :):)

desprate
25-10-2010, 06:11
valla oyundan sonra o kadar çok hobi edindim ki ben de şaşırdım :D aslında boş vaktim varmış dedim. hemen başlamak olmaz. zaten travian yönetimi bizce yanlış bir politika izliyor. oyun artık pek oyunculuk yeteneklerini kıyaslamıyor daha çok maddi olanaklara dayanıyor. eskiden nufusu 75 yapıp altın kazanan kalabalık bir tayfa vardı. server biterken oyuncu sayısı 7000-8000 civarıydı. bu sayı artık 1000 civarında. bu orta sınıf oyuncular olmayınca oyun ortalarında bol yağma çıkmıyor. ve bu altınsız oynayanlar oyunda tutunamıyor. savunma katkısı azalıyor. wow u savun planı savun tılsımı savun büyük ordusu olan köyleri savun oyuncu az dolayısıyla savunma yetmiyor. sonra tırmala dur. kazandığımız halde ben bunlardan şikayetçiyim varın gerisini siz düşünün. ortaya çıkan tılsımlar ise sadece daha çok altın kullanımını tetikliyor. eskiden daha basit kurallar ve kıt zamanla sağlam bir ekip sadece asker X zaman orantısını iyi ayarladığında oyunu kazanabilirdi. fakat şu anda bu mümkün değil. iyi bir strateji yanında iyi bir maddi desteği de olmalı.
bunun bizi ilgilendiren yanı da bizim farklı ve de ekstrem bir ekip olmamız. oyun sonunda çaktığımız ve geri dönen orduları bir çok serverda bir çok birlik oyun boyunca anca çıkarıyor. o kadar ordu bastırdığımız oyuncularımız tam anlamıyla göremedi bile ne kadar kesebileceğini. zaten az kişi kalan serverda bunu tahmin etiiğimiz için 3 wow aldık. yinede yeterince savunma bulamadık. gereksiz yere oyunu 2 ay uzatmak zorunda kaldık. ayarımızda bir rakip görmediğimizden dolayı dönmek bize çok uzak.

Bekleriz can sen dönüçeğimiz zamanı söyle yeter!!

AMA VİDEO NERDE HOBİLERE BİRAZ ARA VERSENDE ŞU VİDEO YU HAZIRLASANIZ DİYORUZ:D

cnbc-e
25-10-2010, 20:56
sonuna kadar sana katılıyorum.Bencede aceleye gerek yopk ben evde neti bile kapattım şimdi başlasak ben oynayamam zaten artık sadece işten takılıyorum oda forum muhabbeti...
Bakalım wınn alacağım bide bir net paketine abone oluyorum telde veriyorlar onlarla oyalanacağım bir süre...
ttnete yeterince beleş para verdik

enaz 3 sene olsun bence

çaşıt
26-10-2010, 01:12

iki ekibe ayrılalım
wow dönemine kadar birbirimizle savaşmayalım
sonra atış serbes olsun
twice ekibiyle görülecek bi hesabım var zaten :D

cnbc-e
26-10-2010, 08:19
iki ekibe ayrılalım
wow dönemine kadar birbirimizle savaşmayalım
sonra atış serbes olsun
twice ekibiyle görülecek bi hesabım var zaten :D
bizden başka kimse bize rakip olmaz diyorsun yani:D
Bırak onları onlar ezik oldular s8de yine ordu ellerinde patladı.ekip iyi iyide askeri sadece basmakta olmaz bir şekilde kullanmak lazım...

üSTaD.
26-10-2010, 09:21
Merhaba can;

Dediklerin çok doğru bende katılıyorum.
Oyunun yeni gidişatını göz önünde bulundurursak tatil süresinin uzaması lazım bu şartlarda kısa vadede bu oyunu oynamak çokta mantıklı değil.
20 altın için köy açan büyük bi pazar payı oyuncu vardı.onların tamamı oyunu bıraktı onların bırakması biz plus oyuncularında bi nevi soğumasına neden oldu.
Bireysel ben s6 da saldırı askerine saldırmaya yıkmaya doyamadım;)
Bu nedenden avrupaya gitmek istedim

şimdi kafa dinliyor vizemi alıyorum.

Avrupada zorbanın yokluğunu arıyacağımdan adım gibi eminim bu yüzden gerekli alt yapı ile gidiyorum.Bireysel kusursuz başarı ve avrupada karşılaşcağım yeni ekip arkadaşları ile neye imza atabilirsem.
Sonrasında uzun bi tatil benide bekliyor.Bu yüzden hiç acele etmeyin uzun vadede tekrar dönebilirizz.Hatta ikinci avrupa turnuvası olsa bence daha güzel olur.Türk serverlarında zorbaya oyunda zevk verebilcek bi oluşum daha göremedim.Belki diğer üllke oyuncuları bu zevki bize verebilir.Ben önce bi gidip bakiyim avrupaya size hem birfing toplarım ikinci turnuvaya gidersek lazım olur.Kimler iyi Kimler ne biliyo bakayım ben .

cnbc-e
26-10-2010, 10:56
Merhaba can;

Dediklerin çok doğru bende katılıyorum.
Oyunun yeni gidişatını göz önünde bulundurursak tatil süresinin uzaması lazım bu şartlarda kısa vadede bu oyunu oynamak çokta mantıklı değil.
20 altın için köy açan büyük bi pazar payı oyuncu vardı.onların tamamı oyunu bıraktı onların bırakması biz plus oyuncularında bi nevi soğumasına neden oldu.
Bireysel ben s6 da saldırı askerine saldırmaya yıkmaya doyamadım;)
Bu nedenden avrupaya gitmek istedim

şimdi kafa dinliyor vizemi alıyorum.

Avrupada zorbanın yokluğunu arıyacağımdan adım gibi eminim bu yüzden gerekli alt yapı ile gidiyorum.Bireysel kusursuz başarı ve avrupada karşılaşcağım yeni ekip arkadaşları ile neye imza atabilirsem.
Sonrasında uzun bi tatil benide bekliyor.Bu yüzden hiç acele etmeyin uzun vadede tekrar dönebilirizz.Hatta ikinci avrupa turnuvası olsa bence daha güzel olur.Türk serverlarında zorbaya oyunda zevk verebilcek bi oluşum daha göremedim.Belki diğer üllke oyuncuları bu zevki bize verebilir.Ben önce bi gidip bakiyim avrupaya size hem birfing toplarım ikinci turnuvaya gidersek lazım olur.Kimler iyi Kimler ne biliyo bakayım ben .

bak bakalım üstad bu arada 2x elemelerinde hesap ismin ne?ben bir hesaba baktım orada ara sıra onun durumu ne mesak ediyorum....
Bide bu elemelerde ne yapmak lazım ki avrupa şmp. oynamaya hak kazanalım?

üSTaD.
26-10-2010, 16:35
Dostum ismim aynı üstad yazman yeterli, beni bulabilmek için

nufus bazında her ırktan ilk 1000 girenler gitmeye hak kazanacaklar.
bi kaç haftaya ben cermen klasmanında ilk 1000 giriyorum
2,5 ay geç başladım ama genede dereceye girebiliyorum burdaki amacım bu zaten

üstadın kim olduğu neler yapabildiğini avrupada görcekler.
Burda tatildeyim kafa dinliyor vizemi alıyorum.

bak bakalım üstad bu arada 2x elemelerinde hesap ismin ne?ben bir hesaba baktım orada ara sıra onun durumu ne mesak ediyorum....
Bide bu elemelerde ne yapmak lazım ki avrupa şmp. oynamaya hak kazanalım?

cnbc-e
27-10-2010, 14:42
Dostum ismim aynı üstad yazman yeterli, beni bulabilmek için

nufus bazında her ırktan ilk 1000 girenler gitmeye hak kazanacaklar.
bi kaç haftaya ben cermen klasmanında ilk 1000 giriyorum
2,5 ay geç başladım ama genede dereceye girebiliyorum burdaki amacım bu zaten

üstadın kim olduğu neler yapabildiğini avrupada görcekler.
Burda tatildeyim kafa dinliyor vizemi alıyorum.

aynı durumda bizde var o zaman :D benim öğrencilerde daha yeni kasmaya başladılar ilk 1000 girdiler bile ama sadece populasyon için olması yanlış değil mi?oyunu insanlara yanlış oynatıyorlar...
bende saldırganda defansifte kaçıncı olduğunuz daha önemli olması lazım

üSTaD.
29-10-2010, 10:17
Bendece saldırganlarda ilk 1000 olmalıydı.
nufus yanlış bi tercih olmuş.
bu oyun çifçilik oynu değilki .
öle olsaydı farmel oynardık.:rolleyes:

aynı durumda bizde var o zaman :D benim öğrencilerde daha yeni kasmaya başladılar ilk 1000 girdiler bile ama sadece populasyon için olması yanlış değil mi?oyunu insanlara yanlış oynatıyorlar...
bende saldırganda defansifte kaçıncı olduğunuz daha önemli olması lazım

cnbc-e
29-10-2010, 12:54
Bendece saldırganlarda ilk 1000 olmalıydı.
nufus yanlış bi tercih olmuş.
bu oyun çifçilik oynu değilki .
öle olsaydı farmel oynardık.:rolleyes:

farmval konusunda aynen katılıyorum ancak savunmada olması gerekir bence birirleri saldırı yaparken birileride savunuyor malum:D
Hem ole olmazsa senin kırdığın 10 defa peşpeşe savunmada ilk 3 değersiz olurdu:D bence saldırı daha önemli bende öyle oynuyorum ancak savunmada ekip ve emek işi onuda eklemek lazım

feyhak
29-10-2010, 23:20
zorba birliklerini tebrik ediyorum s6 da oynamadım ama:D

Sezarisss
01-11-2010, 11:41
Tüm ZORBA birliklerini tebrik ederim. Emeğinizin karşılığını temiz bir sayfayla kapadınız (Kirli olanlar bilir kendilerini). Yolunuz açık olsun...

çaşıt
01-11-2010, 14:37
saldırganlıkyanlış ölçü olur

iki cermen hesabı sadece birbirlerinin tokmaklarını keserek ilk bin yapar :D

cnbc-e
01-11-2010, 19:44
saldırganlıkyanlış ölçü olur

iki cermen hesabı sadece birbirlerinin tokmaklarını keserek ilk bin yapar :D
Serverin gidişhatına göre değişir bazen olmayabilir eğer serverde kayıtlı olan oyuncular oyunda iseler yapamayabilirler...

arcmrt21
04-11-2010, 11:36
Serverin gidişhatına göre değişir bazen olmayabilir eğer serverde kayıtlı olan oyuncular oyunda iseler yapamayabilirler...

iki arkadaşını çağırırsın olur biter bu işler:):)

cnbc-e
04-11-2010, 12:55
iki arkadaşını çağırırsın olur biter bu işler:):)
ilk seni çağırıyorum o zaman

arcmrt21
04-11-2010, 19:43
ilk seni çağırıyorum o zaman

ben o işe yaramıyorum asker basamıyorum ki sen kesesin:)

Şaka bir yana vaha felanda kessen olur arkadaşlarında basar kesersin arada sırada ooohooo daha bir dunya keesbilirsin bir merkez yap 16 lık tarlaları yan koyden çift kışla çift ahır bas sonra yan koylerde bas tokmak ne çıktıysa hergun ve elinde saglam kalan askerinle vahalara parçala yolla:) al sana saldırı puanı ama ben bunları tasvip etmiyorum şahsen:)

gicikx
04-11-2010, 20:42
video ne oldu ?

cnbc-e
05-11-2010, 06:57
video ne oldu ?
hani derler ya''yalan oldu'':D

hazırlanaacak bekliyoruz arkadaşlar zaman ayırmış uğraşıyorlar iyi bişey olsun istiyorlar demek. kolay değil tüm serverlerin tüm rekorları kırıldı:D

Timsah1
07-11-2010, 08:48
hani derler ya''yalan oldu'':D

hazırlanaacak bekliyoruz arkadaşlar zaman ayırmış uğraşıyorlar iyi bişey olsun istiyorlar demek. kolay değil tüm serverlerin tüm rekorları kırıldı:D

NE ZAMAN BİTER SİZCE SERVER...:rolleyes:

cnbc-e
07-11-2010, 09:12
[sıze=4]ne zaman biter sizce server...:rolleyes:[/sıze]
bu saatten sonra....
Bitmezzzz

cnbc-e
11-11-2010, 00:24
s11 de birşeyler oluyor....

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=48972
bu ne şimdi ben bişey anlamadım bundan..

THE-END
11-11-2010, 00:33
s11 de baş kaldırış var :D

cnbc-e
11-11-2010, 23:17
s11 de baş kaldırış var :D
ben baktım bişey bulamadım:D

arcmrt21
15-11-2010, 19:41
bakın videoda tembellik goruyorum hazırlayın de şu videoyu hadi looo... O kadar destekledik arkadan sizi:)))

cnbc-e
16-11-2010, 00:08
teşekkürler...
sizinde bayramınız mübarekli olsun

DERYAAA
19-11-2010, 15:42
vay beee !!!!hey gidi günler heyy travian yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi hatırla heeeeyy ne çabuk attın o günlerin papucunu dama DERYAAA:):)

uzun bi aradan sonra foruma geleyim dedim oyuna bulaşmadan ,,,Herkesin bayramını kutlar sağlıklı huzurlu mutlu nice bayramlar dilerim sevdiklerinizle:)

DİPNOT: buraya nasıl cevap yazılır onu bile unutmuşum:D

cnbc-e
20-11-2010, 14:56
vay beee !!!!hey gidi günler heyy travian yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi hatırla heeeeyy ne çabuk attın o günlerin papucunu dama DERYAAA:):)

uzun bi aradan sonra foruma geleyim dedim oyuna bulaşmadan ,,,Herkesin bayramını kutlar sağlıklı huzurlu mutlu nice bayramlar dilerim sevdiklerinizle:)

DİPNOT: buraya nasıl cevap yazılır onu bile unutmuşum:D
aynen olay artık tamamen unutulmaya yüz tuttu.Bakalım ben kendi adıma son oyunu oynadım herhalde evde neti kapattım böyle arada sağdan soldan sadece forum takibindeyim bundan sonra:D
video da beklemiyoruz artık.Bu saatten sonra koysakta fazla bişey olmaz bizden sonra 3 yada 4 wow bitti:D

üSTaD.
21-11-2010, 18:08
Mrb dostum
gerçekten haklısın deselerki zorba tarih oldu valla oldu diycem
hiçmi ses çıkmaz hiçmi selam vermezler
ne günlerdi şimdi yaprak bile kıpırdamıyor .

aynen olay artık tamamen unutulmaya yüz tuttu.Bakalım ben kendi adıma son oyunu oynadım herhalde evde neti kapattım böyle arada sağdan soldan sadece forum takibindeyim bundan sonra:D
video da beklemiyoruz artık.Bu saatten sonra koysakta fazla bişey olmaz bizden sonra 3 yada 4 wow bitti:D

hikmetbaba23
22-11-2010, 17:07
burda wow kuranarkadaşları tebrik ederim tr5 de hesabı olan ve kuzeydogudaki arkadaşları yeni kurulan birliyimize davet ediyorum benim hesap nikim poyrazoglu

desprate
23-11-2010, 06:52
Evet ZORBA unutulmaya yüz tutdu can ve hayati nin bir video bile hazırlamaması bir daha ZORBA nın toplanmayacak olmasını mı işaret ediyor bilemiyorum!! Umarum öyle değildir umarım yorucu bir server dan sonra sadece dinlenmek için geri çekilmişlerdir...

Ve onları geçelim onca zorba birliklerinden neden katılım bu kadar az arkaşlar!

cnbc-e
23-11-2010, 13:22
Mrb dostum
gerçekten haklısın deselerki zorba tarih oldu valla oldu diycem
hiçmi ses çıkmaz hiçmi selam vermezler
ne günlerdi şimdi yaprak bile kıpırdamıyor .

Ben o kadar yadırgamıyorum.Geçen serverden sonrada böyle olmuştu ne forumlarda nede msn kimsecikler kalmamıştı sonra birgün hotmailden bir mesaj aldım s6 da +/+ da toparlanıyoruz diyordu:D
Bence yine aynısı olacaktır tek sorun verilen ara uzun olacak olmasıdır.Bu ara neticesinde geri gelemeycek arkadaşlarımızda olacaktır:S

qelle qesen
23-11-2010, 14:02
konuşçak bişey mi kaldı?
100 farkla wowu aldık
saldırıda ilk 20 de adamları yok :D

Argela
23-11-2010, 14:06
konuşçak bişey mi kaldı?
100 farkla wowu aldık

tebrikler qelleci ;)

cnbc-e
24-11-2010, 12:56
konuşçak bişey mi kaldı?
100 farkla wowu aldık
biz kendi aramızda konuşalım diyoruz zaten:D
Bide aklıma geldi bu sonlar başka serverlerde oynuyorlar mı acaba?
Eğer oynuyorsalar bizden bişeyler öğrenmişler mi acaba?