PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 3x]

whocares
30-09-2010, 13:55
Merhaba,

Wow tebriklerini bu başlık altında yapabilirsiniz.

Travian Ekibi adına wow kuran birliği ve tüm s3x oyuncularını tebrik ederiz.

Lütfen Wow köyü şifresi paylaşmayın.

Fast
30-09-2010, 13:59
Son Durum Ne ki Bitirdiler mi :D

ErCiYeS
30-09-2010, 13:59
tebrikler,tebrikler herkese
özelllikle semerşah ve makaveli ekibine ...

lıncoln1905
30-09-2010, 14:00
wowu kuran arkadaşı ve kurmaya çalışan arkadaşlarıda emeklerınden dolayı tebrık ederım

SpeedyGonzaLAZ
30-09-2010, 14:04
gece karalını ve ekibini ayrıca tüm nefes ve kışla birliklerini en cok da kendi birliğim kankaları tebrik ederim..sonunda kankalar altında kuruldu wow yeter bize..:)

speed
Diğer tarafta yazdım ama konu kitlenmiş boşa gitti hepsi:D

Öncelikle cemetery ibrahim teşekkür ederim dostum..

Bu kişiye vericek çok cvp varda artık son oyun olduğundan iplemiyorum kendisinii..

Bu gibi durumlarda en güzel şey HARBİ.. yollıyabilirim:D

doutskly
tebrikler tüm wow'da emegi olan oyunculara...

kaankaan1
30-09-2010, 14:08
sonunda bitti ama hakeden jack diye ddşünüyorum tebrikler

CHREYSLER
30-09-2010, 14:09
sonunda bitti ama hakeden jack diye ddşünüyorum tebrikler

artık hak eden değil güçlü olan alıyor kardeş kısmet onaymış bitti.

CHREYSLER
30-09-2010, 14:13
moderöterlerimiz ww köyünün şifresini paylaşmayalım diyor hala paylaşıyorsunuz lütfen yapmayalım böyle.

jolly joker
30-09-2010, 14:14
şahsım adına tüm RÖNESANS birliklerine bu serverda birlikte olduğum arkadaşlarıma teşekkür ederim.GECE KARTALı KANKALAR WW tebrik ederim seviyeli bir wow zamanı geçirdikleri içinçancak travian yönetimine, adminlerine ve mh lere KOCA BİR YAZIKLAR OLSUN.RÖNESANS WW önünü kesmek için ellerindne geleni yaptılar ve başardılar.bu oyun rakip,rekabet olmadan bir hiçtir serverdakı bütün birliklere kafa tutabiliriz ama Yöneticilere maalesef.

not : tırıvırı (travian ) bizim için bitimştir ++ kajmeransız kalacak :D bütün dostlarıma selam ederim herkes Hakkını helal etsin.

Hurin
30-09-2010, 14:16
Sonunda bitmiş. :) 1. Olan MFEM'i tebrik ediyorum. :) Tebrikler Serkan ve Murat abilerim. :)

HQRTLACK
30-09-2010, 14:24
Emek ve bu speede oynanabilir değer katan herkese, başta wow kuran gece kartalı ve ekibiyle birlikte teşekkürler...
Her ne yaşandıysa artık bitti. Bize düşen yaşananlardan ders almak olsun.

cemetery
30-09-2010, 14:31
Diğer tarafta yazdım ama konu kitlenmiş boşa gitti hepsi:D

Öncelikle cemetery ibrahim teşekkür ederim dostum..

Bu kişiye vericek çok cvp varda artık son oyun olduğundan iplemiyorum kendisinii..

Bu gibi durumlarda en güzel şey HARBİ.. yollıyabilirim:D

Boşver serko böyle kişiler her server çıkarlar yapana helal olsun yapamıyan çenesini tutsun :p

Valla metroyu tek geçerim :p

lazçavuş
30-09-2010, 14:33
öncelikle bizimle planlarını paylaşan kankalar ekibine teşekkür ederim.onlar sayesinde serveri resetledik.tüm servere herşeyin oyun olmadığını gösteren nacizane bir davranışta bulundular.

wow yolunda emeği geçen tüm KIŞLAve NEFES birliği oyuncularına bize desteklerini esirgemeyen ASYACAN ve MARJİNAL ekiplrine canı gönülden birliğim adına teşekkür ederim.
wow yolunda uğraşan bunun için mücadele eden herkes bu tebriği fazlasıyla hakediyor heleki wow bakıcıları.

osman-lazçavuş

Olympos
30-09-2010, 14:38
Öncelikle WoW yolunda başarıya ulaşan gece kartalı'nı ve NEFES&KIŞLA birliklerini şahsım ve birliğim adına tebrik ediyorum.
Ayrıca oyun başından beri wow hedefiyle yola çıkan birliğim TR&AY başta olmak üzere bu yolda bizlere gerek saldırı gerek savunma ve stratejik anlamda güç katan ETİKET birliklerine, destekleriyle yanımızda olan Türks birliklerine, aynı wow birliği çatısı altında birlikte ilerlediğimiz Siyah Nokta birliklerine öncelikle kurulan dostluklara vesile olmalarından dolayı, daha sonra da gösterdikleri sabır, azim, ilgi ve alakadan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyor, esenlikler diliyorum.

Olympos
(Mesut)

patriyot
30-09-2010, 14:49
Boşver serko böyle kişiler her server çıkarlar yapana helal olsun yapamıyan çenesini tutsun :p

Valla metroyu tek geçerim :p

ibo ahanda kalan asker
baştan giyotinden başkasınas yollamayız dedik ve yollamadık :)

http://travian-reports.net/tr/report/24043128f25

zagorka
30-09-2010, 14:53
artık hak eden değil güçlü olan alıyor kardeş kısmet onaymış bitti.

Ne zaman resetlenir özelden şifreyi atarmısınız bakıcamda hiç wow görmedim :(

şifreler wow koylerinin profillerinde yazıyor ama keşke yazılmasa mesaj çekiyorum tebrik için küfürler havada uçuşuyor :( bunda wow köyü sahiplerinin ve ortaklarının suçu yok ne yazıkki suç bizlerde yani diğer kullnıcılarda ya bu mesajı kim okur yaşı kaç bayan mı erkek mi diye düşünmüyorlar küfrediyorlar şifre ile giriyor kim mesaj yazdıysa ona küfür ediyorlar sanırım daha önceden de boyle durumlar ile karşılaştım ama küfürsüz travian deriz ya biraz zor sanırım bu iş :)

genede tüm wow köyü sahiplerini kutlarım çok zor bir dönem geçirdiler hayatlarından ödün verdiler hepsini gönülden kutlarım

Tuzla
30-09-2010, 15:21
Tebrikler.. Sonunda bitti server:cool:

delice
30-09-2010, 15:30
DEM-E&D birliği olarak (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=7668)

WOW kuran arkadaşımız gece kartalı ve ekibini .. Birliğe canı gönülden destekleyen TÜM birlikleri .. tebrik ederiz ... WOW yolunda diğer tüm birlikleride ayrıca emeklerinden dolayı kutlarız .. (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=7668)

Birlik arkadaşlarımızı da göstermiş oldukları saygı ve sevgi tutum davranışları ile ayrıca kutlamak istiyoruz.. sağlıcakla kalın arkadaşlar

cemetery
30-09-2010, 15:35
ibo ahanda kalan asker

Osman abi sende elde patlatanlar kervanına katılmış oldun bu server:p 2 server öncede benim elimde patlamıştı çok kötü oluyor valla :p

mguler
30-09-2010, 15:41
WW kuran gece kartalı ve ekibini gönülden kutlarım..

Ayrıca UykusuZ başta olmak üzerine vahşettine de teşekkürü borç biliriz..Her ne kadar WW kuramasak da bizlere bu heyecanları yaşattıkları için tekrar teşekkürler..

Diğer WW sahiplerini de emeklerinden dolayı tebrik ediyorum..

mguler

Vurucu
30-09-2010, 15:42
Bu gunlere gelmemızı saglayan ozellıkle gecelerı askerlerını vahada bırakıp rahat rahat uyuyan arkadaslara cok tesekkurler her şey sizin sayenizde oldu :D

Tabikide oyunu bıtırıp bızı ezıyetten kurtaran gece kartalı ve ekıbıne kocaman bi teşekkür eder başarılarının devamını dilerim:)

mguler
30-09-2010, 15:44
Bu gunlere gelmemızı saglayan ozellıkle gecelerı askerlerını vahada bırakıp rahat rahat uyuyan arkadaslara cok tesekkurler her şey sizin sayenizde oldu :D

Tabikide oyunu bıtırıp bızı ezıyetten kurtaran gece kartalı ve ekıbıne kocaman bi teşekkür eder başarılarının devamını dilerim:)
Seni tebrik etmeyi unutmuşum:)En büyük tebriği hakediyorsun..Raporlarla gözümüzü,gönlümüzü şenlendirdiğin için teşekkürler..

alibeyköy
30-09-2010, 16:03
wowu kuran ekibe tebrikler . eline ordusu kalanlarada büyük geçmişler ola:cool::cool::cool:

nakur
30-09-2010, 16:19
Serveri resetleyen gecekartalı arkadaşımızı tebrik ederim.
Elinize kolunuza sağlık,

bakıcılar; sizlere önerim gidip uyuyun sadece,uykususz gecelerden sonra huzurlu bir uyku gibisi yok ;)

NEFES VE KIŞLA birlikleride tebriğin ve takdirin en büyüğünü hak diyorlar.Destek veren her bir hesap da kazanmıştır bu oyunu bu oyunun hedefi budur ve ilk bitiren kazanandır.

Circassian
30-09-2010, 16:22
NEFES+KIŞLA wowunda emegi gecenlerin ellerine sağlık, gecelerini gündüzlerine kattılar. Bize lan lun ulan mulan cart curt zart zurt demeyen seviyeli bir ekip olarak wow kurma zevkini yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Adam gibi wow kurdunuz, yüreğinize sağlık.

dadaş
30-09-2010, 16:25
tebrik ederim wowcuları ve wowu kuran herkesi bide sitem yazayım bari
kocakurt hesabından olrak
bizim askerleri plana yollayıpta arkasına asker sokacağız diye bizi kandıranları kınıyorum sadece diyeceğim emeklerimizi bizden çaldınız yazıklar olsun
EMRAH

Circassian
30-09-2010, 17:08
Nefes+kışla wow

lüfer
30-09-2010, 17:14
ibo ahanda kalan asker

ben yolladım valla. komşumla anlaştık. o bana ben ona daldık en son. sonuçta ben bi giyotine daldım yani osmanım :)

Konu: 05 MaKaVeLi bu köye saldırıyor: ☼▒036 inşa
Varış zamanı: tarih: bugün saat 12:06:05 Saat
Saldıran lüfer-relax , köyü: 05 MaKaVeLi

Askerler 0 0 85613 0 0 41840 5549 4866 0 0 1
Kayıplar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Haber Toprak Siper tahrip edildi
Haber Tamirhane tahrip edildi
Ganimet 761 | 937 | 570 | 13433611/7627850
Savunan GALATA SARAY , köyü: ☼▒036 inşa

lüfer
30-09-2010, 17:18
Gıcık olanlara, boğazında kalanlara, her yazısında içinde kalanı çıkaramayanlara:p ALAYINA GİYOTİN ULAANNN :p yaptığı bıraktığı izler yeterlidir servere ;) Hiçbir zaman wow kurma garantisi vermedik hala içinde acısı olanlara selam olsun. Lan lun zart zurt diyerek milletin ağzına slogan yapan tüm GİYOTİN li dostlarımı canı gönülden kutluyorum herkesin seviyesi kapasitesi belli ;)

haklısın dostum ben sana can-ı gönülden katılıyorum. Cümlenin sonu ile bitiriyorum
herkezin seviyesi kalitesi belli. heheheheheh :)

neco1
30-09-2010, 17:26
MRB BEN NECO1 ÖNMCELIKLE BU WOWU ALDIGIMIZ ZAMAN ELIMIZDEN ALAN KASIGA BIRLIGİ BAŞKANI FAHT-RETDIN DSOTUMA SESLENIYORUM NEFES ALINCA NEDEN SALDIRIP ALDINIZ ALDINIZ NEDEN BENIMLE KONUŞMAYI SEÇMEDINIZ EGERKI KONUŞSAYDIN FAHRETDIN GERÇEKDEN SAVAŞOLMADAN KURUMA DEVAM EDERDIK AMA SIZLER BENI TOPLU KONUŞMAYA ALDINIZ HERHALDE KONUŞMAK İÇİNDİ AMA ORADAKI ARKADAŞLAR KIŞLAVE NEFESE ÇOK KÖTÜ HAKARET EDİNİZ PUROPLEM ÇÖZULMEZ HALE GELDI BANA SEN NASIL MBILIRSEN ÖYLE YAP DESEYDIN BIDE TOPLUDA ADAMLARINA HAKIM OLA BILSEYDIN ŞUAN BERABERDIK KARDEŞ INAN ÇOK ISTERDIM AMA OLMADI NASIP BU OYUN DUNYASIN DA DAHA KIMSEYI KIRMADIM KIRMAM DA BAKINIZ OYUN BITDI ÖNEMLI OLAN DSOTLUKLARDIR YETERKI DSOTLUK BITMESİN
YENİ OYUNA GENE DE BEKLERIM GÜNEY DOGUYA ARKADAŞLAR BENIM İÇİN DÜŞMAN YOKDUR SADECE RAKIP VARDIR OYUN BITER HEŞEY GERIDE KALIR
VE BIRDI GEÇMIŞLERE TAKINTIM KESINLIKLE OLMAZ YETERKI KUFUROLMASIN

WOW U KURDUK TÜM EMEK VEREN DSOTLARIMA BURADAN TEKRARADAN TEŞEKÜR EDERİM
NECO 1 Ncati

SAP2000 & STA4
30-09-2010, 17:33
Tebrikler....

Öncelikle GİYOTİN için çalışan başta Kralım ibrahim ve Tüm birlik ekibine...Güzel bir server geçirildi...Her zaman öncelikli tebriklerim GİYOTİN'den yanadır....:cool:

İkinci Tebrik ise,Wowu kuran arkadaşım ve ekibine ve ittifaklarına...

Gördüğüm Kadarıyle GÜNEYDOĞU Bölgesi üst Üste 2. Server WOWu aldı:) Bu da GÜNEYDOĞUNUN Artık bu işi kaptığının göstergesi sanırım:) Tabi GİYOTİN Katkıları Su götürmez:)

Gözünüz Aydın Herkes Kurtulmuş:)

Sevgiler & Saygılar & Muhabbetler....

the_face
30-09-2010, 17:35
nefes+kışla wow

sayın doktorum bayragı dikmişsiniz .....:)

kışla ve nefes birligini özelikle wow bakıcılarını tebrik ediyorum.....

CARMEN
30-09-2010, 17:36
evet evet ondan :)

KIŞLA-NEFES Birliklerini tebrik ederim..

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş Akın.. Giyotin kalitesi, oyunu, yaptığı organize saldırılarla isminden fazlasıyla söz ettirmiştir. Bizi bilen biliyor gerisi hikaye ;)

akın92
30-09-2010, 17:39
KIŞLA-NEFES Birliklerini tebrik ederim..

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş Akın.. Giyotin kalitesi, oyunu, yaptığı organize saldırılarla isminden fazlasıyla söz ettirmiştir. Bizi bilen biliyor gerisi hikaye ;)

Ben gülüp geçiyorum ya :D çok zevkli oluyor :D

lüfer
30-09-2010, 17:40
Tebrikler....

Öncelikle GİYOTİN için çalışan başta Kralım ibrahim ve Tüm birlik ekibine...Güzel bir server geçirildi...Her zaman öncelikli tebriklerim GİYOTİN'den yanadır....:cool:

Gördüğüm Kadarıyle GÜNEYDOĞU Bölgesi üst Üste 2. Server WOWu aldı:) Bu da GÜNEYDOĞUNUN Artık bu işi kaptığının göstergesi sanırım:) Tabi GİYOTİN Katkıları Su götürmez:)

Len İbo!...

Bilirim seni az diilsindir. Olmadık işleri çözer olmadık dalavereleri de çevirirsin.

Ama seni seviyorum ben. Renklerimizden bi güzelsin.

Gerçekten gözümüz aydın hepimiz kurtulduk.

İnşallah da bu son oyunumuz oldu.

SAP2000 & STA4
30-09-2010, 17:49
Len İbo!...

Bilirim seni az diilsindir. Olmadık işleri çözer olmadık dalavereleri de çevirirsin.

Ama seni seviyorum ben. Renklerimizden bi güzelsin.

Gerçekten gözümüz aydın hepimiz kurtulduk.

İnşallah da bu son oyunumuz oldu.

Aşk olsun efendim...

Dalavere Yakışmaz, Ama Legal işlerle uğraşırız....

Kışla Birlikleri Kurulduğu 4. speedden beri olmak üzere her zaman en yakın birlik olmuştur...

Bizler GD birliğindeyken hatırlarsın ordan gelen dostlukları Lüfer bey....

Seidokanlar,mavilimler,Canbursalar,SMGC,VONAm... v.s ahh be...

Heleki 5.speedeki Olaylar unutmak ne mümkün...

Lakin Her server oynayan Tabirse GİYOTİN İmparatorluktan olsa gerek bazı rehavetlere girilmedi değil...

Artık bi yemek yeriz Ankara'da...Şöyle Karın Yakıştığı bi zaman...:cool:

Farklı Bölgelerde farklı aktivitelere girmek zamanı sanırım...:cool:

Saygılar Sevgiler vede En güzeli Muhabbetler Efenim...

atilla_2
30-09-2010, 17:51
KIŞLA-NEFES Birliklerini tebrik ederim

GYOTININ WOV KURDUGUNU GOREN VARMII :p:eek:

Road Runner
30-09-2010, 17:54
Bence uzatma yoksa bunlar sabaha kadr dewam ederler bırlıkler duzeyınde sadece çiftçilikde 1 cıler gordugun gıbı sadece sırf çene ondan boşwerrr ;)
zart zurt de geç:D

1. 1RÖNESNS (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=5474) 60 301407 18084412 2. GİYOTİN (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=167) 53 338839 17958456 3. 46LIKLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=16124) 57 276923 15784588
Saldırganlıkta 2.ler gördüğün gibi sizden 7 oyuncu eksikken...:)

6. KIŞLA (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=314) 50 157432 7871624 7. 1RÖNESNS (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=5474) 60 106357 6381410 8. GİYOTİN (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=167) 53 110267 5844148
Savunmada da 3.ler gördüğün gibi sizden 7 oyuncu eksikken...:)

Kişisel yorumlarına yönelik bir cvp değildi.Sadece başarısız olarak gördüğün birliğin 3 kulvarda ki hali...Çeneyi demekki herkes yapıyor...:)

akın92
30-09-2010, 17:57
1. 1RÖNESNS (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=5474) 60 301407 18084412 2. GİYOTİN (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=167) 53 338839 17958456 3. 46LIKLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=16124) 57 276923 15784588

6. KIŞLA (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=314) 50 157432 7871624 7. 1RÖNESNS (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=5474) 60 106357 6381410 8. GİYOTİN (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=167) 53 110267 5844148

Kişisel yorumlarına yönelik bir cvp değildi.Sadece başarısız olarak gördüğün birliğin 3 kulvarda ki hali...Çeneyi demekki herkes yapıyor...:)

Diyoruz ya biz kendimizi biliyoruz herkeze açıklama yapmamıza gerek yok .. bizi bilende biliyor zaten görüldüğü gibi..

Yaptığın yorum için tşkler gerek yoktu ama :)

delikesen
30-09-2010, 18:00
KIŞLA-NEFES Birliklerini tebrik ederim

GYOTININ WOV KURDUGUNU GOREN VARMII :p:eek:

WW ekibini tebrik ederim emeklerinize saglik.
diyer ww koyu sahiplerini ve saldiri cikan arkadaslarida tebrik etmek lazim bu server hepinizle guzeldi.

kardes sende cok zor bir soru sormusun giyotin in ww kurdugunu goren varmi diye valla ben GORMEDIM.usenmedim arastirdim simdiye kadar kurmamis

kalin saglicakla kimse kizmasin kusmesin herkeze iyi uykular gidin yatin,,,,,,,

lazçavuş
30-09-2010, 18:03
Son yazı bekle evden devam ederiz ama şunu öğren wowu herzaman için pek ortalarda görünmeyen geri plandan gelen birlikler kurar eğerki aksini iddia ediyorsan geçmiş dönemlerin tamamına bir bak favori olark gösterilen savunması çok sağlam olan göz önünde bulunan ve çok konuşulan birlikler hiçbir zaman wow kuramaz travianda olay budur. Ama aldığın wowada seviye basmamak sizin gibileriniin stratejisi olabilir sadece ;) hadi kolay gelsin akşam buralarda olurum devam ederiz :p

yani diyosunki KIŞLA ve NEFES akıllı işi biliyor. :)hedef olup adımı duyuracağıma wow resetlerim dünya duyar.

lüfer
30-09-2010, 18:08
Aşk olsun efendim...

Dalavere Yakışmaz, Ama Legal işlerle uğraşırız....

Kışla Birlikleri Kurulduğu 4. speedden beri olmak üzere her zaman en yakın birlik olmuştur...

Bizler GD birliğindeyken hatırlarsın ordan gelen dostlukları Lüfer bey....

Seidokanlar,mavilimler,Canbursalar,SMGC,VONAm... v.s ahh be...

Heleki 5.speedeki Olaylar unutmak ne mümkün...

Lakin Her server oynayan Tabirse GİYOTİN İmparatorluktan olsa gerek bazı rehavetlere girilmedi değil...

Artık bi yemek yeriz Ankara'da...Şöyle Karın Yakıştığı bi zaman...:cool:

Farklı Bölgelerde farklı aktivitelere girmek zamanı sanırım...:cool:

Saygılar Sevgiler vede En güzeli Muhabbetler Efenim...

dalavereden kastımız kötülük değildi ibocum. az biraz kül az biraz duman o sensin işte idi. yanlış anlaşıldı ise özür dilerim kardeşim.

Ve gerçekten senin anlattığın gibi G&d den başlıyan bu birlikler bu servera oldukça renk kattı. yeri geldi kanka olduk yeri geldi baş düşman. Ama her şey dostluklar içerisinde...

Yiyelim içelim dostum bundan sonra... Travian maceramız yetti artık :)

EVEREST
30-09-2010, 18:10
Tebrikler!! sonunda bitti :D

k1ng.
30-09-2010, 18:11
Slmlar forum emekçileri:D

Wow kuran gece kartalı ve ekibi NEFES-KIŞLA daki dostlarımıza tebriklerimi iletirim..

Bir server daha iyisi ve kötüsüyle geride kaldı..

Bu güne kadar kırdığımız üzdüğümüz yalnış anlaşıldığımız olaylar varsa affola..

Oyun bitti şah da piyonda aynı keseye girecek.. Artık dalaşmaları atışmaları bırakalımda hakedenin hakettiği tebriği verelim hepimiz uzun süren bir serverin bitişini kutlayalım..

Tekrardan gece kartalı cengiz abimi tebrik ederim.. Tabki emeklerini o wowdan esirgemeyen NEFES ve KIŞLA daki sayıp sevdiğimiz büyüklerimizin emeklerine büyük saygı duyuyoruz..

K1nG_SES_ ismi birdaha speed ve normal serverlerde olmayacaktır.. Olursada sadece emek hırsızlarının kullandığı bir nick olacaktır..

GİYOTİN ailesi ile birlikte olmak büyük şeref ve mutluluktu..

Herkese sevgiler ve saygılar dilerim..

Artık dinlenmek hepimizin hakkı herkese gerçek yaşantısında sağlık mutluluk ve başarılar dilerim..

Tekrardan SAYGILARIMLA..

K1nG_SES_

ibrahim..

DeNiZzZ
30-09-2010, 18:14
Slmlar forum emekçileri:D

Wow kuran gece kartalı ve ekibi NEFES-KIŞLA daki dostlarımıza tebriklerimi iletirim..

Bir server daha iyisi ve kötüsüyle geride kaldı..

Bu güne kadar kırdığımız üzdüğümüz yalnış anlaşıldığımız olaylar varsa affola..

Oyun bitti şah da piyonda aynı keseye girecek.. Artık dalaşmaları atışmaları bırakalımda hakedenin hakettiği tebriği verelim hepimiz uzun süren bir serverin bitişini kutlayalım..

Tekrardan gece kartalı cengiz abimi tebrik ederim.. Tabki emeklerini o wowdan esirgemeyen NEFES ve KIŞLA daki sayıp sevdiğimiz büyüklerimizin emeklerine büyük saygı duyuyoruz..

K1nG_SES_ ismi birdaha speed ve normal serverlerde olmayacaktır.. Olursada sadece emek hırsızlarının kullandığı bir nick olacaktır..

GİYOTİN ailesi ile birlikte olmak büyük şeref ve mutluluktu..

Herkese sevgiler ve saygılar dilerim..

Artık dinlenmek hepimizin hakkı herkese gerçek yaşantısında sağlık mutluluk ve başarılar dilerim..

Tekrardan SAYGILARIMLA..

K1nG_SES_

ibrahim..

Ben çalarım :rolleyes:

Bögü.ALP
30-09-2010, 18:14
KIŞLA &NEFES Birliklerini en içten dileklerimle kutlarım..

Hiç iddialı olmadık, olursa olur düşüncesi ile hareket ettik, belki de diğer wowların savunmalarını yarısı kadar savunmamız olmasına rağmen sabır ve iyi niyetimizi hiç eksik etmedik..

Bu süreç içerisinde,öfkelerimiz, heyecanlarımız, sevinçlerimiz olmuştur.. Kimseyi bilerek kırmadık, yine yeniden yeni dostluklara ulaşabilmek sloganımızla, en yakın dostlarımız NEFES birliği ile resetlediğimiz speed serverin değerli tüm oyuncularını da tebrik ediyoruz..

KIŞLA BİRLİKLERİ

OĞUZHAN

k1ng.
30-09-2010, 18:15
Ben çalarım :rolleyes:

Hehehehe:rolleyes:

infiniti
30-09-2010, 18:21
son yazı bekle evden devam ederiz ama şunu öğren wowu herzaman için pek ortalarda görünmeyen geri plandan gelen birlikler kurar eğerki aksini iddia ediyorsan geçmiş dönemlerin tamamına bir bak favori olark gösterilen savunması çok sağlam olan göz önünde bulunan ve çok konuşulan birlikler hiçbir zaman wow kuramaz travianda olay budur. Ama aldığın wowada seviye basmamak sizin gibileriniin stratejisi olabilir sadece ;) hadi kolay gelsin akşam buralarda olurum devam ederiz :p

antepli konuşma:d adam balıkdan wow kurdu herkes inat gibi ben gitmem sen git davasına bir saldırı çıkmak aklınıza gelmedi konuş bakalım:d eve gidince evden de konuş bakalım

k1ng.
30-09-2010, 18:21
Tebrikler....

Eyw ibrahimim sağolasın..

Server bitti herkes rahatladı stressler sıkıntılar uykusuz kalmalar artık düzelecek..

Sen erken kurtuldun iyi de ettin..

Zorla sabahlara kadar uyumadan çabalamaların üzerine itediğimiz zaman ve saatte uyumayı özlemiştik hele anlat güzel oluyormu?

Bundan sonra bizde sadece forum izleyicisi olarak buralarda olacağız..

Sevgiler Saygılar bizden:)

apollo11
30-09-2010, 18:37
bir x3 daha bitti yine gunay dogu yine kisla ve nefers guney dogunun gercek krallari kurmus yine tesekurler.
gece kartalina ayrica tesekur ederim x2 de gorusmek uzere

harmanım
30-09-2010, 18:37

Nüfusa oranlarsak saldırı puanını 1RÖNESNS daha üstün oluyor ama :)

delikesen
30-09-2010, 18:47
yani diyosunki KIŞLA ve NEFES akıllı işi biliyor. :)hedef olup adımı duyuracağıma wow resetlerim dünya duyar.

hehehe olala acep kapak olsun dedikleri bumu :p:p:p

kuvvetmira
30-09-2010, 19:01
Wow Kuran Gece Kartalı Ve NEFES-KIŞLA Birliklerini Tebrik Ediyoruz..
Bir Speed'inde Sonuna Gördük.

GIS

Fati..

SHERRİF
30-09-2010, 19:14
WOW kuran
NEFES+KIŞLA birliğini tebrik ederim:)
ayrıca WOW da çaba gösteren diğer birlikleride ayrıca tebrik ediyorum

GALATA SARAY
30-09-2010, 19:16
WOW kuran
NEFES+KIŞLA birliğini tebrik ederim:)
gelecek serverda seni tebrik ederiz artık emrahım

errol
30-09-2010, 19:43
nefes+kışla birliklerine canı gönülden tebrikler en sonunda bitti hayırlısı olsun herkese geçmiş olsun elinde orduları kalanlar içinde fazla üzülmeyin kısmet degilmiş deyin :)

tayyar
30-09-2010, 20:31
wow kuran ekibi tebrik ederiz bi spedd

daha bitti...

alayına giyotin ulen:)

DeathLess
30-09-2010, 20:34
Burası şifre başlığı olmadığı gibi atışma başlığı da değildir.

-Şifre paylaşımı yapmayınız.
-Şifre talebinde bulunmayınız.

akinen61
30-09-2010, 21:00
Bizim birlikten kimse yazmamış!!! (benim gibi:rolleyes:) yazacağım ama uzun olacak. çünkü çok zahmetini çektik o wow köyünün.

Evet, öncelikle wowu kuran birlik arkadaşım GECE KARTALINA teşekkür ediyorum. ne zaman kendisine ulaşmaya çalıştıysam hep oradaydı. Çok zahmet çekti.

İŞTE BİZİM DESTANIMIZ:
Epey uğraştık. KASIRGA yönetiminin beceriksizce sürdürdüğü wow süreci, ve yaşadığımız nice traji komik hadiseler ve bu sırada boşu boşuna kesilen nice ordular ve birlik olarak ayrılmadan hemen önce densizce wow köyündeki savunma askerlerimizi geri yollayarak köyü haritadan sileceğim iddiasıyla(bu oyunda wow köyünü haritadan sileceğini zanneden birlik yöneticileri de varmış:eek:) wow nüfusunu sıfıra düşüren bu kasırganın yamuk yöneticilerine teşekkür ediyorum. Belki de onlar sayesinde, wow kuracağımız hiç beklenmedi. bu yüzden ağır saldırılar almadık.

Ama wow köyünün nüfusu sıfırlandıktan sonra, nefes ve kışla birliği ile anlaşma yaptığımız o gece dönüm noktası imiş demek ki. ve biz o anlaşmayı yapıp köyü tekrar kurmaya çalıştığımızda bırakın wow seviyesini wow köyünün nüfusu sıfırken. diğer wowlar 60-70 lerde idi. Aslında iyi de olmuş. onlarda tükenen saldırı askerleri sayesinde wowu kurabildik. :)

Bu dönemde tamamen ayrıldığımız KASIRGA birliği oyuncuları da "hahahaha siz mi wow kuracaksınız, farka bakın" diye çok kez mesaj çektiler. kurulan wow KAPAK OLSUN. şimdi server sonlanırken ortalıkta yoklar bile. ve sadece beceriksiz, bencil ve küfürbaz kasırga yöneticileri olarak anılacaklardır. yazık ki, bu adam tipleri çocuk değil 40 yaşlarında. ama ağızlarından küfürden başka bir söz çıkmıyordu.
Biz genelde savunma üretmekle uğraşırken etrafı onlardan temizleyen birlik arkadaşlarıma ve nefes ve kışladaki dostlarıma teşekkür ediyorum.

Bir çok kişide olduğunu tahmin ettiğim şeyi biz de yaşadık.
Travian yüzünden hanımı da küstürdük. (ki, son gece wowa 500er k hamd. desteği gönderirken, izin vermişti :D - naapsın baktı ki bu deli. :):) Oyunun belki de en zevkli kısmı 93.seviyeden sonraki anlardı. her seviye ayrı bir heyecandı. Zaten baştan beri sürekli devam eden Hammadde at. tahıl at. asker at. asker üret. köydeki hamd. yi kontrol et. vs.vs. ama sona yaklaştığını bilmenin heyecanıydı.
Bu arada RÖNESANS bir aşağı bir yukarı oynadı. onlara wow kurdurmayan arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Rönesans'ın her an oyunu bitireceğini düşünüyordum. Ama yardımcılarımız çokmuş.

Tekrar tekrar herkese teşekkür ediyorum. bu speed baştan sona oynadığım ilk ve son speed di. herkese iyi günler diliyorum.

cemetery
30-09-2010, 21:12
Ehl-i dili anlamaz rezil olan
Anlasın maksadı ehl-i dil olan

Anlamı: Gönül ehlini reziller anlamaz, bizi ancak gönül ehli olan, yüreği bizim gibi atanlar anlar

Gülü tarife ne hâcet ne çiçektir biliriz
Hârı tarife ne hacet ne eşektir biliriz

Anlamı: Her güzel işe engel olmak isteyen birileri vardır, çıkabilir fakat; biz moralimizi bozmayız, hedefe ulaşmaya çalışırız çünkü; her ikisini de çok iyi tanırız

Son beyitlerle kapatalım konuyu :p

süppergüçç
30-09-2010, 21:46
öncelikle nefes birliğini tebrik ediyorum.

Burada asıl değinmek istediğim konu multi hesap tan wow kilitlenmesi yani sayın multihunter kardeşimiz oyunun sonunda gökçebeyi yakaladı multi köy den tekbirler o hunter kardeşimize büyük iş yaptı.

Bana wow a şifreli giriş yapılmayan tek hesap söylesin, yoktur var diyene inanmam hiç girilmediyse hesap sahibi yokken hazine yıkmak için girilmiştir

yani bu wow köylerini yalandan sudan sebebten kapatmayın wow köyü 1 kişiye ait değil 100 lerce kişinin emeğine yalandan birsebeble kilit vuruyorsun.

ve bu olayın gelişimi ismini vermiyeceğim bir birlik başkanıyla bazı anlaşmalar yapmışken

plan a mimar a söz almışken ceyeran etmesi yazışmalar hesaplardan ve şuan elimizde 5 6 ordumuz var.

bir birliği yada onu bunu tövmet altında bırakma niyetim yok ancak olan olayları dilim döndüğünce açıklama zorunluluğu hissettim.

bu server ve travian benim için bitmiştir oynasamda peşimi bırakmazlar herkeze iyi tatilller.

Circassian
30-09-2010, 21:58
ve elbetteki KANKALAR oyunun kilit birliği oldular:)

mahşerin_4atlısı
30-09-2010, 22:08
Serooo kulakların çınlasın lan plancı seni olum sabaha kadar da çınlatcam o kulaklarını :p çoluğu çocuğu söz sahibi yaptın şu forumda:p

bide kanka şu vavazella ne lan sen iyi bilrsin :p

sero ya sonsuz teşekürler... yardımlarından dolayı

Bu biz olmasaydık sizin istediğiniz birisi olsaydı sanırım kulağını çınlatmazdınız..

SAYGILARIMLA

SEMERSAH/OPERA

cemetery
30-09-2010, 22:10
sero ya sonsuz teşekürler... yardımlarından dolayı

Bu biz olmasaydık sizin istediğiniz birisi olsaydı sanırım kulağını çınlatmazdınız..

SAYGILARIMLA

SEMERSAH/OPERA

Saygılar bizden hocam seviyeli ve ne dediğini bilen insanlara saygım sonsuz

mahşerin_4atlısı
30-09-2010, 22:19
KANKALAR birliği olarak

Burda bizi temsil eden arkadaşlaar sesleniyorum..Duruşumuzu ve seviyemizi koruyalım oyunun sonuna kadar olan atışmalar çatışmalar sürtüşmeler buün 12:15.24 de bitdi.

Bunu bir futbol maçı olarak düşünün herşey sahada olup bitdi. Şimdi herkes tebrik ediyor. Burda emeği geçen herkez bence birinci oyuzden oyunun tadını çıkaralım.

Şimdiden KIŞ SEZONUN DA oynayacak arkadaşlara bol şans..

SAYGILARIMLA

SEMERSAH / OPERA

mahşerin_4atlısı
30-09-2010, 22:39
wowların seviye capslerini biri koysun da bakalım =)

Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. gece kartalı NEFES & KIŞLA KANKLR-W 100 -
2. Jack Aspirin FatmaGül'ün Suçu Ne? •TR&AY• 97 -
3. vahşettin HırTırt*Marjnl*46lık ULVİ 94 -
4. gökcebeyy RÖNESANS RÖNESNWW 92 -
5. SEMERŞAH KANKALAR-KANKAM KANKLR-W 85 -
6. Olympos C¤ TR&AY-ETİKET C¤ •TR&AY• 85 -
7. yakup2001106 RÖNESANS PRN&MNS 0 -
8. trust-me *¿®GİYOTİN AŞKINA®¿* GYTN WOW 0

SAP2000 & STA4
30-09-2010, 22:48
Eyw ibrahimim sağolasın..

Server bitti herkes rahatladı stressler sıkıntılar uykusuz kalmalar artık düzelecek..

Sen erken kurtuldun iyi de ettin..

Zorla sabahlara kadar uyumadan çabalamaların üzerine itediğimiz zaman ve saatte uyumayı özlemiştik hele anlat güzel oluyormu?

Bundan sonra bizde sadece forum izleyicisi olarak buralarda olacağız..

Sevgiler Saygılar bizden:)

Zaten kartalım uçmuş....:)

BEŞİKTAŞ İÇİN ÖLMEYE GELDİK...!!!

Dile Benden Ne Dilersen...İstanbula ilk geldiğinde gece alemin benden:cool:

Yanına Muhabbetlerin en kralı da var...Mühendis adamsın, Teknik konular üzerine yaparız muhabbetimizi:)

Yeterli mi? :cool:

GALATA SARAY
30-09-2010, 22:50
Ne karıştırıyonuz la ekibi toplamışınız gene:D
ibo cxan hayatta başarılar dostum tanışmak vede az çok beraber oynamak güzeldi hakkınızı helal edin buradan ramazan gül akın ibrahim m emin şenay vede daha ismini saymadığım tüm arkadaşlara da aynı şekilde hayatta başarılar dilerim

wow kuran kışla birliğinde lüfer fatih kardeşime nefeste kadir abiye de tüm arkadaşları vede ekipleri ile elde ettikleri bu başarıdan dolayı ayrıca kutlarım

speed
30-09-2010, 22:55
Benden ordu bekleyen arkadaşlar daha önceki speedlerde yaptığım orduları hatırlıyorlarmı? Tabikide hayır.. Ama bir çoğu mfem ismini oynadığı sürece hatırlayacak der konuyu kapatırım..

GİYOTİNE selam yola devam:D

eDü
30-09-2010, 23:38
ÖNCELİKLE TÜM FORUM AHALİSİNE VE 3X OYUNCULARINA GEÇMİŞ OLSUN

46LIKLAR AİLESİ OLARAK KIŞLA VE NEFES WOW EKİBİNİ VE DESTEKCİLERİ TEBRİK

EDİYORUM...

BUGÜNE KADAR BAZI KONULARDA BİŞEYLER SÖYLEYİPDE POLEMİK YARATMAK VEYA

MÜNKAŞA ETMEK İSTEMEDİM KİMSE İLE AMA BAZI ŞEYLERİ SÖYLEMEDEN GİDERSEM

GÖZÜM ACIK GİDERİM :) ESKİ BAYRAMLAR MUHABBETİNE DÖNDÜ SERVER NEREDE ESKİ

SERVERLER DEDİDİK HANİ OYUN OYNUYORUZ AMA YANI BUNUNDA BİR ADABI OLMASINA

İNANIYORUM KİŞİLER KENDİLERİNİ OYUNUN BİRER PARCASI EDİP HERKESDE AYRI OYUNLAR

CEVİRİYOR. UMARIM KIŞ SERVERİNDE HERKES BİRAZ DAHA DİKKAT EDER BU KONUDA

KENDİLERİNE. AYRICA BİRE BİR İSİM OLARAK TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİĞİM KİŞİLER VARKİ

HARBİ BENİM GÖZÜMDE ADAMLAR YANİ KİM NE DERSE DESİN.

KARDEŞİM R00T SERDARA ZEUSUN SELAMETİ ÜZERİNE OLSUN DİYORUM.

TIRT BİRLİĞİ BAŞKANI TANSU ABİME BİR ÇOĞU KİŞİYE İNSANLIK VE OYUNCULUK DERSİ

VERDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

LOST SERKAN A ÇİFTÇİLLİĞİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM :)

UYKUSUZ WOW HESAP SAHİPLERİ TURAN ABİME MİNE ABLAMA VE KANKAM ONURA

TESEKKÜR EDERİM.

AYRICA BY_ATİ VE EKİBİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİ BORÇ BİLİRİM

ÖLMEZ SAĞ KALIRSAK NASİP OLURSA KIŞA BURADAYIZ DOSTA DÜŞMANA HERKESE

DUYURULUR

HAYIRLI AKŞAMLAR ALLAHA EMANET OLUN
SERHAT:cool:

speed
30-09-2010, 23:40

EDİYORUM...

TESEKKÜR EDERİM.

DUYURULUR

eyw kardeşim.. bizde sana teşekkür ederiz.. Hala sıkılmadın mı :D

eDü
30-09-2010, 23:43
eyw kardeşim.. Bizde sana teşekkür ederiz.. Hala sıkılmadın mı :d

kanka yalnız yaşayan biri olduğumdan ve doğduğum yerlerden uzakta olduğumdan bütün arkadaşlarım buradan biri ısrar eder yine :d tabi

iş güç fırsat verirse olur yoksa zaten kasmam yani senin serdarın olmadığı foruma gelmem zaten :)

r 0 0 t
30-09-2010, 23:47
kanka yalnız yaşayan biri olduğumdan ve doğduğum yerlerden uzakta olduğumdan bütün arkadaşlarım buradan biri ısrar eder yine :d tabi

iş güç fırsat verirse olur yoksa zaten kasmam yani senin serdarın olmadığı foruma gelmem zaten :)

Eyvallah gakko güzel düşüncelerin için.. Bende yazardım bol bol ama benim ana düşünce sürekli şamataya kaçınca rtük uyarıyo, sonra ağır sanayi hamlesiyle geliyo ordan dıtlısım :D

İyi geceler herkese..

speed
30-09-2010, 23:48

One minut:D gelmem daha davosa.. O zaman ben senı arkadan desteklerim hacı :D

Forumu bilmem ama travian belki avrupada şimdiden başarılar kardeşim, oyun için ders almak istiosan msn gel zuhauaha

eDü
30-09-2010, 23:55
:) kanka okuldayken tarım ve iş eğitimi dersimiz vardı çiftçiliği oradan biliyom

başka ders varsa geleyim :)

son-romalı
01-10-2010, 00:03
wow kuran gecekartalını tebrik ederiz ama bu forumda konuşulması gereken siyah noktalar hakkında kimse birşey yazmamış siyahnokta bu servere damgasını vurmuştur...

r 0 0 t
01-10-2010, 00:08
wow kuran gecekartalını tebrik ederiz ama bu forumda konuşulması gereken siyah noktalar hakkında kimse birşey yazmamış siyahnokta bu servere damgasını vurmuştur...

Saat 00.00 ı geçti üstad, artık kırmızı nokta :D :D Onu sabaha konuşuruz artık :D

jolly joker
01-10-2010, 00:13
Saat 00.00 ı geçti üstad, artık kırmızı nokta :D :D Onu sabaha konuşuruz artık :D
muhahahahaha tutti furitti zamanı :D

son-romalı
01-10-2010, 00:15

server boyunca çokkk kırmızı noktalı geceler yaşadıkkk:D:D

dr.ugly
01-10-2010, 04:15
TUM ww sahıplerını canı gonulden kutlarım...:cool:

gxl
01-10-2010, 05:40
Sağolsun Gece Kartalı Var olsun kısla nefes ezıyet bıttı tatıldeyız :)

SUSPİRİA
01-10-2010, 08:03
wow kuran ekibi yürekten kutlarım .

ultrAslan
01-10-2010, 08:03
vaaay bıtmıs sonundaa tebrıklerr :D

speed
01-10-2010, 09:58
:) kanka okuldayken tarım ve iş eğitimi dersimiz vardı çiftçiliği oradan biliyom

başka ders varsa geleyim :)

Ben sana çifciyi gösterirdimde niyseee:)))

My Only Sunshine
01-10-2010, 10:57
edit........

My Only Sunshine
01-10-2010, 10:58
Benden ordu bekleyen arkadaşlar daha önceki speedlerde yaptığım orduları hatırlıyorlarmı? Tabikide hayır.. Ama bir çoğu mfem ismini oynadığı sürece hatırlayacak der konuyu kapatırım..

GİYOTİNE selam yola devam:D

:) bende bekliyordum emme pekte şaşırtmadın bu sefer. Neyse olur böyle şeyler travianda. Herkesin başına gelebilir bu oyunda ne oyuncuların orduları gittide seninkimi gitmicek...

Mfem hatırlanır tabi çiftçi olarak.

Gerçi tokmak kesip saldırganlık birincisi olmak mı yoksa dostçul köy reisleyip pop birincisi olmakmı iyi dersen senin taraf daha iyimişş

Başarılar serkan beyy.

trx Ortak

Mehmet

speed
01-10-2010, 11:51
:) bende bekliyordum emme pekte şaşırtmadın bu sefer. Neyse olur böyle şeyler travianda. Herkesin başına gelebilir bu oyunda ne oyuncuların orduları gittide seninkimi gitmicek...

Mfem hatırlanır tabi çiftçi olarak.

Gerçi tokmak kesip saldırganlık birincisi olmak mı yoksa dostçul köy reisleyip pop birincisi olmakmı iyi dersen senin taraf daha iyimişş

Başarılar serkan beyy.

trx Ortak

Mehmet

Teşekkür ederim.. ;)

cemetery
01-10-2010, 13:57
Teşekkür ederim.. ;)

serkan senin tarlalara sonraki speed antepfıstığı ekelim :D bu sene iyi mahsul verdi bak zengin olur çıkarsın :D

firariserseri
01-10-2010, 14:32
NEFES-KIŞLA WOWUN KURULMASINDA BİZLERE BÜYÜK KATKIDA BULUNAN ONCELIKLE KANKALAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=103) BIRLIGI MAKAVELİ VE MAHŞER DOSTLARIMA, ASYACAN (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=3632) BİRLİGİNE,DEM-E&D (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=7668) BİRLİGİNE,KIŞ&NEF (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14965) BİRLİGINE, PSKOPAT1 (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=1150) BİRLİGİNE VE BİZLERLE KAC SPEEDDIR ETLE KEMİK GİBİ OLAN ÖZEL DOSTLARIMIZ KIŞLA (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=314) BİRLİKLERİNE İÇTENLİKLE TEŞEKKÜR EDERİM...

KADİRCE
NEFES (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=1344) BİRLİKLERİ BAŞKANI

ceranci
01-10-2010, 14:34
NEFES-KIŞLA WOWUN KURULMASINDA BİZLERE BÜYÜK KATKIDA BULUNAN ONCELIKLE KANKALAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=103) BIRLIGI MAKAVELİ VE MAHŞER DOSTLARIMA, ASYACAN (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=3632) BİRLİGİNE,DEM-E&D (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=7668) BİRLİGİNE,KIŞ&NEF (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14965) BİRLİGINE, PSKOPAT1 (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=1150) BİRLİGİNE VE BİZLERLE KAC SPEEDDIR ETLE KEMİK GİBİ OLAN ÖZEL DOSTLARIMIZ KIŞLA (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=314) BİRLİKLERİNE İÇTENLİKLE TEŞEKKÜR EDERİM...

KADİRCE

sen ne halt etmeye geldin la buraya

kurmay albay
01-10-2010, 14:35

EDİYORUM...

TESEKKÜR EDERİM.

DUYURULUR

İnş önümüzdeki spedd bende sizlerle olacam bu spedd olmadi ama ınş kışa yanınızdayım:)

Vurucu
01-10-2010, 14:38

saldırganlık bırıncısı olarak uzerıme alındım dırek butun raporlarım saldırı ve savunma bolumunde wardır matematıgın yetıosa tektek toplarsın bak bakalm tokmak kesmıs mıyız kesmemıs mıyız biz durustce oynadık hakettıgımızı aldık bunada kimesenin çamur atmaya hakkı yok.

speed
01-10-2010, 14:49
serkan senin tarlalara sonraki speed antepfıstığı ekelim :D bu sene iyi mahsul verdi bak zengin olur çıkarsın :D

ya anlamıyorumkı kımseye bısey begendıremıyoruz:D 2 tane tılsım aldım ne kadar asker gıttıgını arkadaslar hesaplamada uzmandır:D az bı askerde olsa semersahtan 3 sevıye aldım.. daha sora gıren 200 bınle baslayan ordular bı sevıye aldı :D GIYOTINDE oynamanın ayrıcalıkları sanırım herkes tarafından bu kadar sevilmek:))

bu arada bende antepte yaptım askerlıgı o yuzden bende sızden sayılırım hehe

AVCI
01-10-2010, 15:21
Tebrikler...:)

patriyot
01-10-2010, 15:27
sen ne halt etmeye geldin la buraya

sen ne halt etmeye gelmişssen o da o haltı etmeye gelmiştir.

lazçavuş
01-10-2010, 15:30
sen ne halt etmeye gelmişssen o da o haltı etmeye gelmiştir.

serveri hemen başlatmasalarda biraz kafa dinlesek

hacı.
01-10-2010, 15:54
saldırganlık bırıncısı olarak uzerıme alındım dırek butun raporlarım saldırı ve savunma bolumunde wardır matematıgın yetıosa tektek toplarsın bak bakalm tokmak kesmıs mıyız kesmemıs mıyız biz durustce oynadık hakettıgımızı aldık bunada kimesenin çamur atmaya hakkı yok.

laa masal anlatma vurucu bizde o yollardan geçtik tokmak kesmeden saldırgınlıkda 1. olmak deveye hendek atlatmak gibi bi şeydir.o yüzden burda masal anlatma kesmedim dedikce dibe batarsın.

cemetery
01-10-2010, 16:01
ya anlamıyorumkı kımseye bısey begendıremıyoruz:D 2 tane tılsım aldım ne kadar asker gıttıgını arkadaslar hesaplamada uzmandır:D az bı askerde olsa semersahtan 3 sevıye aldım.. daha sora gıren 200 bınle baslayan ordular bı sevıye aldı :D GIYOTINDE oynamanın ayrıcalıkları sanırım herkes tarafından bu kadar sevilmek:))

bu arada bende antepte yaptım askerlıgı o yuzden bende sızden sayılırım hehe

Vaayyy belli zaten antep topraklarına ayağın değdiği :D senide fahri hemşerim sayıyorum o zaman atatürkün hemşerisiyiz biz :p

_TEKSAS_
01-10-2010, 16:23
tebrıkler :)

dr.ugly
01-10-2010, 16:23

kessende kesmesende tokmakları her sekılde buyuk bır tebrıgı hak edıyorsunuz...gerısı traşşş

r 0 0 t
01-10-2010, 16:28

Üzerine alınma sana denmemiş o laf :)

Ayrıca herkes gördü kesimlerini, gerek H Z Z zamanı gerek Rönesans zamanı, boşuna kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsin ;)

BudA
01-10-2010, 16:34
Üzerine alınma sana denmemiş o laf :)

Ayrıca herkes gördü kesimlerini, gerek H Z Z zamanı gerek Rönesans zamanı, boşuna kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsin ;)

Sağol dostum, işte bazı kişiler bu şekilde tokmakçı dediği için raporların çoğunu foruma koydum ki adımız tokmakçıya çıkmasın diye.:p Ama hala bizi kendileriyle karıştıran arkadaşlar var :eek:

Hacı. sana açıklama yapmaya bile gerek duymuyorum :cool:

si&ma
01-10-2010, 17:39
Sağol dostum, işte bazı kişiler bu şekilde tokmakçı dediği için raporların çoğunu foruma koydum ki adımız tokmakçıya çıkmasın diye.:p Ama hala bizi kendileriyle karıştıran arkadaşlar var :eek:

o yazı size yazılan bi yazı değil yazıyı yazan arkadaşımız Mehmet yani ortak köyüde 6. dönem speedin off birincisiydi ama 1.liğini bu şahsiyetler tokmak keserek yaptığını idda etmişlerdi herkezi kendileri gibi sandıklarından olsa gerek üzerinize almayın oyazıyı

My Only Sunshine
01-10-2010, 17:45

Vurucu ben kendimden bahsediyorum:) 6. speed saldırganlık birincisi olduguzda sanırsam 3.2m asker kestik bunun 4 te biri tokmaktı ama o arkadaşlar tamamını tokmak yaptı o yüzden dedim.

Mfem de sonuçta tüm köyleri dostçul reislemedi ama dostçul reisledi olarak bakıcaz aynı onlar gibi( belkide hepsini dostçul reislemiştir:)

yoksa bu server takip etmedim sana bi lafım yok tebrikler sizin ekibe

mfem ide tebrik edelim ,tekrar laf atmak gibi bir niyetim yoktu vurucu ya açıklamak için yazmak zorunda kaldım

umarım 2. defa sabır gösterir kendileri:)

ortak

patriyot
01-10-2010, 17:46

seni güney doguya bekleriz bakalım birici olacakmısın gene

zaza-xerib
01-10-2010, 17:52
[sıze=4]yokm mu elde patlayan orduları ekleyen...[/sıze]
[sıze=4][/sıze]
[sıze=4]gerçi wow ordusu degil ama az asker var..mancınık eksik...[/sıze]
[sıze=4][/sıze]
[sıze=4]daha yapımda 2ok tokmak 1 k balta 8k toyton 2500 manco var...[/sıze]
[sıze=4][/sıze]

ati_80
01-10-2010, 17:56
İnş önümüzdeki spedd bende sizlerle olacam bu spedd olmadi ama ınş kışa yanınızdayım:)

Sagolasın Albay bana yeterli sanırım daha oynamayı dusunmuyorum ama oynarsam yine aynı ekıbimle oynarım :)sonuna kadar sizlerle

Vurucu
01-10-2010, 18:03
Vurucu ben kendimden bahsediyorum:) 6. speed saldırganlık birincisi olduguzda sanırsam 3.2m asker kestik bunun 4 te biri tokmaktı ama o arkadaşlar tamamını tokmak yaptı o yüzden dedim.

Mfem de sonuçta tüm köyleri dostçul reislemedi ama dostçul reisledi olarak bakıcaz aynı onlar gibi( belkide hepsini dostçul reislemiştir:)

mfem ide tebrik edelim ,tekrar laf atmak gibi bir niyetim yoktu vurucu ya açıklamak için yazmak zorunda kaldım

ortak
emek harcıyoruz ve bu emeği tokmak kestıler diyerek görmezden geliyorlar ben ona gıcık oluyorum
sende kusura bakma 3-4 kişi dedi bişi demedım sende yazınca oyle dayanamadım artık senden sonra çakma hacının biride iftira atmış ona cevap oldu bahaneyle :)

lüfer
01-10-2010, 18:05
[QUOTE=firariserseri;900048]NEFES-KIŞLA WOWUN KURULMASINDA BİZLERE BÜYÜK KATKIDA BULUNAN ONCELIKLE KANKALAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=103) BIRLIGI MAKAVELİ VE MAHŞER DOSTLARIMA, ASYACAN (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=3632) BİRLİGİNE,DEM-E&D (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=7668) BİRLİGİNE,KIŞ&NEF (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14965) BİRLİGINE, PSKOPAT1 (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=1150) BİRLİGİNE VE BİZLERLE KAC SPEEDDIR ETLE KEMİK GİBİ OLAN ÖZEL DOSTLARIMIZ KIŞLA (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=314) BİRLİKLERİNE İÇTENLİKLE TEŞEKKÜR EDERİM...

KADİRCE
NEFES (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=1344) BİRLİKLERİ BAŞKANI[/QUOTE

Sizlerle birlikte oyun oynamak bizlere her zaman keyif verdi. Ha KIŞLA ha NEFES. iki farklı birliğide hiç farklı görmedik bizler şimdiye kadar. Bizden daha fazla emeğinizin olduğu bu wow süresince sizlere biraz olsun destekte bulunabildikse ne mutlu bize. Bu sebeb le verdiğiniz emekler için teşekkür ederiz. Ve sizin nazarınızda yukarıda ismi geçen tüm dost birliklere yapmış olduğunuz teşekküre aynen katıldığımızı ve bu dostlukların KIŞLA birlikleri oyuncularınca asla unutulmayacağını belirtmek isterim.

KIŞLA önce dostluk peşinde koşan bir birlik olma anlayışı ile kurulmuş ve bu çizgide giden bir birlik olarak , karakter sorunu olmayan tüm birliklerle dost olabilmeyi başarmıştır. Bu çizgide ilerleyen tüm birlikler ve oyuncular önce arkadaşımız sonra rakiplerimiz mantığı her zaman ana düsturumuz olmuştur. Bu sebeb le de sizlerle birlikte olmak bizlere her zaman keyif vermiş ve vermeye de devam edecektir.

Her ne kadar ben artık bu oyunu oynamayacak olsam da KIŞLA birlikleri bu serverda her zaman seviyeli duruşunu muhafaza edecek yönetim ve kadroya sahip olmuş ve olacaktır.

Tüm KIŞLA-NEFES birlikleri oyuncu arkadaşlarıma ve ittifak birlik arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.

LÜFER- Fatih

KIŞLA BİRLİKLERİ BAŞKANI

kaankaan1
01-10-2010, 18:05
vurucu tokmak kestiyse (raporları var savunma ve saldırı raporlarında)sizde kesseydiniz tokmak bunun bir emeği var vurucu team da emek vermiş sizin bu yaptıınız emeğe saygısızlık :)

ati_80
01-10-2010, 18:10

EDİYORUM...

TESEKKÜR EDERİM.

DUYURULUR

Oyun sonunda bunları duymak bana ve arkadaşlarıma yeterli serhat elimizden geleni yaptık yaz ayı bide :) Ama wow kuruldukdan 2 dakka gecmeden hesabıma gelen kufurlerı kim olursa olsun asla unutmam adam 100 sevıyeyi bastı bitti bana başladı kufure sonra profiline ben tokmak kesmeden madalya alıyom dedi..tokmagin kralını keserim baltali keserim casus keserim ozellıkle mancınık keserim :)neyse serhat ben yazınca olay olur agalar paşalar adres verir sonra benım koyume msj at der eee bizde karşımızdakini kendimiz sanırız adres veririz gider benı hem burdakı mh hemde oyundaki mh şikayet ederler....5 gun forumdan ceza oyundandaki mh de o zaten tam komediydi ceza verdi kafasına göre koyü sil dedim yüregi yetmedi köyü silmeye oyunda şike varmı die aklıma geldi ama şunu anladımki oyunda taraf tutan cok mh var bizim aile ferdimize kufur eden adam ceza almıyor bana 5 gun foruma gırme cezası verılıyor ben bu foruma gırsem nolur gırmesem nolur bu msjımıda okusun gökkusagı gucu yetiyorsa sınırsız hesabımı forumdan uzaklaştırsın tabi gücü yetiyorsa yeni oyunda olurmuyum olmazmıyım bilemiyorum ama 46lıklar ailesine sana merveye hakan abiye diger can dostlarıma tek tek tesekurler Æ li olarak oyuna başladım ama şuan Æ yine gelse sizi kimseye degişmem bu kadarda buyuk konuşuyom....Herşey gönlünüzce olsun

kurmay albay
01-10-2010, 18:18
Oyun sonunda bunları duymak bana ve arkadaşlarıma yeterli serhat elimizden geleni yaptık yaz ayı bide :) Ama wow kuruldukdan 2 dakka gecmeden hesabıma gelen kufurlerı kim olursa olsun asla unutmam adam 100 sevıyeyi bastı bitti bana başladı kufure sonra profiline ben tokmak kesmeden madalya alıyom dedi..tokmagin kralını keserim baltali keserim casus keserim ozellıkle mancınık keserim :)neyse serhat ben yazınca olay olur agalar paşalar adres verir sonra benım koyume msj at der eee bizde karşımızdakini kendimiz sanırız adres veririz gider benı hem burdakı mh hemde oyundaki mh şikayet ederler....5 gun forumdan ceza oyundandaki mh de o zaten tam komediydi ceza verdi kafasına göre koyü sil dedim yüregi yetmedi köyü silmeye oyunda şike varmı die aklıma geldi ama şunu anladımki oyunda taraf tutan cok mh var bizim aile ferdimize kufur eden adam ceza almıyor bana 5 gun foruma gırme cezası verılıyor ben bu foruma gırsem nolur gırmesem nolur bu msjımıda okusun gökkusagı gucu yetiyorsa sınırsız hesabımı forumdan uzaklaştırsın tabi gücü yetiyorsa yeni oyunda olurmuyum olmazmıyım bilemiyorum ama 46lıklar ailesine sana merveye hakan abiye diger can dostlarıma tek tek tesekurler Æ li olarak oyuna başladım ama şuan Æ yine gelse sizi kimseye degişmem bu kadarda buyuk konuşuyom....Herşey gönlünüzce olsun

Sana edilen kufurler hepimize edilmiştir olsun başkan salla gitsin ne zaman nerde oynucaksan bolge farketmez şunu bilmeni isterimki bizler her zaman seninleyiz sadece bi msjın yeterli

neo
01-10-2010, 18:36
oyun sonunda bunları duymak bana ve arkadaşlarıma yeterli serhat elimizden geleni yaptık yaz ayı bide :) ama wow kuruldukdan 2 dakka gecmeden hesabıma gelen kufurlerı kim olursa olsun asla unutmam adam 100 sevıyeyi bastı bitti bana başladı kufure sonra profiline ben tokmak kesmeden madalya alıyom dedi..tokmagin kralını keserim baltali keserim casus keserim ozellıkle mancınık keserim :)neyse serhat ben yazınca olay olur agalar paşalar adres verir sonra benım koyume msj at der eee bizde karşımızdakini kendimiz sanırız adres veririz gider benı hem burdakı mh hemde oyundaki mh şikayet ederler....5 gun forumdan ceza oyundandaki mh de o zaten tam komediydi ceza verdi kafasına göre koyü sil dedim yüregi yetmedi köyü silmeye oyunda şike varmı die aklıma geldi ama şunu anladımki oyunda taraf tutan cok mh var bizim aile ferdimize kufur eden adam ceza almıyor bana 5 gun foruma gırme cezası verılıyor ben bu foruma gırsem nolur gırmesem nolur bu msjımıda okusun gökkusagı gucu yetiyorsa sınırsız hesabımı forumdan uzaklaştırsın tabi gücü yetiyorsa yeni oyunda olurmuyum olmazmıyım bilemiyorum ama 46lıklar ailesine sana merveye hakan abiye diger can dostlarıma tek tek tesekurler æ li olarak oyuna başladım ama şuan æ yine gelse sizi kimseye degişmem bu kadarda buyuk konuşuyom....herşey gönlünüzce olsun

küfür konusunda kesinlikle sana katılıyorum kendini ifade edemeyen zeka seviyesi 80 altı olarak düşündüğüm buda serverin en az yüzde 10 u eder ki oyun devam ederken ve bittikten sonra küfür edip kendince eğlenen arkadaşlar. Mfem hesabından verdiğimiz cevabı burdanda tüm küfurlu mesaj atan arkadaşlara tekrar ediyoruz........... Bi mukabele

lazçavuş
01-10-2010, 18:38

biliyorsunuz ki o küfürler wow şifresini yayınlamamızdan dolayı başkalarının eline geçen hesaptan yapılan birşey keşke hiç paylaşmasaydık bizi herkes bilirki küfürle işimiz asla olmaz
wow hesabından atılan küfürlr için tüm oyunculardan özür dileriz

çilekk
01-10-2010, 18:39
Teşekkür ederim.. ;)

serkan, pop birincisi olmuşsunn ve ww dan seviye almışsın tebrik ederimm:) dediğini yaptınnn..

çilekk
01-10-2010, 18:41

vurucu team , en büyükk tebrikk sizlere devamını tr2x de beklerizz:)

SUSPİRİA
01-10-2010, 18:47
wow sonrası atışmalar da başlamış. iki server dir . güneydoğudan wow çıkıyor. bir hikmeti vardır artık . vurucuyu tebrik ederim . wow kuran larıda neco ya kadire selam. osman bey sizide unutmadım tabii ki

speed
01-10-2010, 18:56
serkan, pop birincisi olmuşsunn ve ww dan seviye almışsın tebrik ederimm:) dediğini yaptınnn..

Dilek teşekkür ederim.. keşke gitmeseydin de senle yarışmak zevkliydi:p

Sanada 2x te başarılar..

Vurucu
01-10-2010, 18:59

Sanada 2x te başarılar..
çiftçi 1 tebrikler :p

speed
01-10-2010, 19:01
Çok gereksiz bi insan yazmış onu hiç tınlamıyorum benim sağımdan solumdan arkamdan önümden hiç bişeyimden bahsetmezse sevinirim...

Mehmet ben hiç bir zaman senin tokmak kestiğini yazmadım.O speed aynı birlikteydin unuttun sanırım.. Oyun bitene kadarda oldukça iyi arkadaştık zaten ne olduysa oyun bittikten sora oldu anladın sen onu;)

Yapabiliyorsan sen daha iyisini yap, hiç bi arkadaşını reislemeden yap bende seni tebrik ediyim.. Ortada 110 köy var ama sen kalkmışsın 10-15 köyün lafını yapıyorsun.. Onada eyw..Ama ne düşündüğün umrumda bile değil.. İkide bir sağa sola çekme.. Yapabiliosan daha iyisini yap sora çık konuş karşımda..

O speed'e gelince madem konusu açıldı az tokmak yollamadık vahalara dimi:cool:

Herkes işine baksın...

İyi forumlar.

speed
01-10-2010, 19:03

Bende seni tebrik ederim.. Kolay iş değil sürekli online olmak emek isteyen bir iş. Seni savunmada geçmeye çalıştım ama olmadı :D

Tekrardan sanada tebrikler..

speed
01-10-2010, 19:04
Vaayyy belli zaten antep topraklarına ayağın değdiği :D senide fahri hemşerim sayıyorum o zaman atatürkün hemşerisiyiz biz :p

:D atatürkün fahri de olsa hemşerisi olmak gurur verir ;)

Vurucu
01-10-2010, 19:08
Bende seni tebrik ederim.. Kolay iş değil sürekli online olmak emek isteyen bir iş. Seni savunmada geçmeye çalıştım ama olmadı :D

Tekrardan sanada tebrikler..

Biliosun hayranım çok adamlar adıma wow bıle dikmeye çalıştılar ondan zordu beni geçmen:D
Sen bı ara 1100 nufuslu koy yapmanın formulunu yollarsan sewınırım belkı bende emekli olur çiftçiliğe başlarım lazım:D

speed
01-10-2010, 19:10
Biliosun hayranım çok adamlar adıma wow bıle dikmeye çalıştılar ondan zordu beni geçmen:D
Sen bı ara 1100 nufuslu koy yapmanın formulunu yollarsan sewınırım belkı bende emekli olur çiftçiliğe başlarım lazım:D

Kesinlikle tavsiye etmiyorum hayatımın en sıkıcı oyunuydu:D en zevklisi senin yaptığın olay.. Herkes yapamaz;)

Dalga geçmiosan özelden atarım formülü:cool:

Vurucu
01-10-2010, 19:12
Kesinlikle tavsiye etmiyorum hayatımın en sıkıcı oyunuydu:D en zevklisi senin yaptığın olay.. Herkes yapamaz;)

yok nie dalga geççem göçmenle koy kurup hepsını 1200 lere cıkarman ıcın bı formül olması lazım dimi:p

açıkla herkes görsün:D

çilekk
01-10-2010, 19:13

Sanada 2x te başarılar..

gitmeseydikk inadımm tutsaydıı , ta ordan gelirr köylerini alır yada yıkardımm desemde inanma:p

bende sana başarılar dilerimm yeni serwer larda ..

çilekk
01-10-2010, 19:15

karıştırıyorumm,

sizede tebriklerr vurucu team emektarı:p

patriyot
01-10-2010, 19:20
wow sonrası atışmalar da başlamış. iki server dir . güneydoğudan wow çıkıyor. bir hikmeti vardır artık . vurucuyu tebrik ederim . wow kuran larıda neco ya kadire selam. osman bey sizide unutmadım tabii ki

teşekkürler:)

kaankaan1
01-10-2010, 19:26
vurucu tokmak kesmişsin işte kanıtı

http://forum.travian.com.tr/attachment.php?attachmentid=1576&stc=1&d=1285953826

71 tane

hacı.
01-10-2010, 20:31

senle muhattap olan kim

BudA
01-10-2010, 20:35
senle muhattap olan kim

Bak aşağıda Vurucu Team'a laf atmışsın.
Birde İmza'ma bak ne yazıyo :cool:

laa masal anlatma vurucu bizde o yollardan geçtik tokmak kesmeden saldırgınlıkda 1. olmak deveye hendek atlatmak gibi bi şeydir.o yüzden burda masal anlatma kesmedim dedikce dibe batarsın.

sis
01-10-2010, 20:43

formülü paylaşırsanız seviniriz

alicanxxx
01-10-2010, 20:51
48 Saat oyuna Giremedik oyun bitmiş:)

Ww kuran ekibi tebrik ederim.

Oyunun Bu kadar uzamasına rağmen elinde Ordusu patlayan arkadaşlarada Sabırlarından ötürü Hayranım:D

Gelecek server Kullanırlar artık;)

Saygılarım İle...

başkan server 4
01-10-2010, 21:03
bu server bitimi bittiyse ne zaman başlar

MORPHEUS
01-10-2010, 21:31
48 saat oyuna giremedik oyun bitmiş:)

ww kuran ekibi tebrik ederim.

oyunun bu kadar uzamasına rağmen elinde ordusu patlayan arkadaşlarada sabırlarından ötürü hayranım:d

gelecek server kullanırlar artık;)

saygılarım ile...

[sıze=2]aa ali senin haberin yokmu?.aslında yeni versiyonda aktarılıyor.ama sadece ön kayıtla başlayanların.ama onda da ön kayıt yaptırıp server açılana kadar köyde askerlerin tahılsızlıktan öldüğü için köyü aktif hale getirdiğinde doğal olarak asker kalmıyor.ama travian bunu telafi etmek kişilere 1 er adte sıçan gönderiyor.normalde o gelen büyük ordu sıçan değil eski serverdan kalan orduydu.ama işte tahılsızlık.:d[/sıze]

Vurucu
01-10-2010, 22:20
[sıze=2]aa ali senin haberin yokmu?.aslında yeni versiyonda aktarılıyor.ama sadece ön kayıtla başlayanların.ama onda da ön kayıt yaptırıp server açılana kadar köyde askerlerin tahılsızlıktan öldüğü için köyü aktif hale getirdiğinde doğal olarak asker kalmıyor.ama travian bunu telafi etmek kişilere 1 er adte sıçan gönderiyor.normalde o gelen büyük ordu sıçan değil eski serverdan kalan orduydu.ama işte tahılsızlık.:d[/sıze]
sen roman yaz en iyisi sürünüyon walla abi buralarda:D

BudA
01-10-2010, 22:22

haha :D:D Bu iyiydi işte :D

++++1111 :D

jolly joker
01-10-2010, 22:33
vurucu team ne arıyonuz hala buralarda sıkılmadınızmı yav:) birkere bile hesabınızda yeşil yandığını görmedim :D bi dışarı çıkın :D vurucu hadi senin okulun var arada çıkıyosun bu da sen napıon yaa :D

Vurucu
01-10-2010, 22:35
vurucu team ne arıyonuz hala buralarda sıkılmadınızmı yav:) birkere bile hesabınızda yeşil yandığını görmedim :D bi dışarı çıkın :D vurucu hadi senin okulun var arada çıkıyosun bu da sen napıon yaa :D
yaw okula dıe gıttık haftada toplasan 20 saat ders yok nası iş anlamadım :D
ondan bi speed daha burdayız kurtuluş yok bizden:D

jolly joker
01-10-2010, 22:37
yaw okula dıe gıttık haftada toplasan 20 saat ders yok nası iş anlamadım :D
ondan bi speed daha burdayız kurtuluş yok bizden:D
ahahahaha bende 2 haftadır boş boş dolaşıyorum 3 sene ilk 1 ay gitmedim bu sene son diye bi gideyim dedim ilk günden 2 haftadır ders yok :D

manwe
01-10-2010, 22:40

ortak

bilgi sahibi değilsen fikirde beyan etme olmami. senden başkada yazan yok , neymiş hepsi dostçul reisleme imiş. biraz bilgin varsa analiziterden bakarsın kaç köy reislenmiş. o 109 köyün taş çatlasa 25 bilemedin 30 tane si reisle alınmiştir gerisi sıfırdan kurulmuştur. o reislenenlerinde 10-15 tanes dostçuldur ki bu oyunda herkes bunu yapıyor. herşey bi tarafa dostçul veya değil kurda görelin 100 tane köyde ondan sonra konuş. oyle lafla kurulmuyor. herkes basında 24 saat bekliyor çünkü gerek buyuk festıval basmak için geeksede 1 cisin diye herkes saldırıyor. millet 20-30 koy savurnuken orda 109 köy savunuldu zaten savunmada da sırlamada 12. bitirdi bu hesap. laf ebeliğine gerek yok. laf sokmaya çalışarak yaptıgın tebrikde eksik kalsın olurmu. zaten bu oyunun en sevmediğim yeridir forum. çünkü nedense burda herkes her bir haltı yaptıgını sanar her şeyi bildigini sanır. karalama iftira dersen cabası. adam saldırıda 1. olmuş neymiş vy efendim tokmak kesmiş. ya adam en yakın rakıbını 2 katı asker kesmiş. bunun hepsinimi tokmak keserek yapmiş. resmen saldırıdıgı her kişiyi kesi p atmiş ki zaten saldırdıgı kişilerde bunu bilir. ama yok tebrik etmek yerine karalayacaz ya. yoksa olmaz..

her neyse forumda fazla yazan vede okuyan biri olmadıgımdan ancak şimdi tebrikleri yapabiliyorum. wowu kuran arkdaşıda birliğinide kutlarım. ayrıca gerek savunmada gerekse saldırıda oyuncu olarakda birlik olarakda ilk 3 sırayı paylaşanları kutlarım.

speed
01-10-2010, 22:41
48 Saat oyuna Giremedik oyun bitmiş:)

Ww kuran ekibi tebrik ederim.

Oyunun Bu kadar uzamasına rağmen elinde Ordusu patlayan arkadaşlarada Sabırlarından ötürü Hayranım:D

Gelecek server Kullanırlar artık;)

Saygılarım İle...

kanka ben sana demedimmi sen daha seviye basmadan bitirirler diye:D

kaankaan1
01-10-2010, 22:44
bilgi sahibi değilsen fikirde beyan etme olmami. senden başkada yazan yok , neymiş hepsi dostçul reisleme imiş. biraz bilgin varsa analiziterden bakarsın kaç köy reislenmiş. o 109 köyün taş çatlasa 25 bilemedin 30 tane si reisle alınmiştir gerisi sıfırdan kurulmuştur. o reislenenlerinde 10-15 tanes dostçuldur ki bu oyunda herkes bunu yapıyor. herşey bi tarafa dostçul veya değil kurda görelin 100 tane köyde ondan sonra konuş. oyle lafla kurulmuyor. herkes basında 24 saat bekliyor çünkü gerek buyuk festıval basmak için geeksede 1 cisin diye herkes saldırıyor. millet 20-30 koy savurnuken orda 109 köy savunuldu zaten savunmada da sırlamada 12. bitirdi bu hesap. laf ebeliğine gerek yok. laf sokmaya çalışarak yaptıgın tebrikde eksik kalsın olurmu. zaten bu oyunun en sevmediğim yeridir forum. çünkü nedense burda herkes her bir haltı yaptıgını sanar her şeyi bildigini sanır. karalama iftira dersen cabası. adam saldırıda 1. olmuş neymiş vy efendim tokmak kesmiş. ya adam en yakın rakıbını 2 katı asker kesmiş. bunun hepsinimi tokmak keserek yapmiş. resmen saldırıdıgı her kişiyi kesi p atmiş ki zaten saldırdıgı kişilerde bunu bilir. ama yok tebrik etmek yerine karalayacaz ya. yoksa olmaz..

her neyse forumda fazla yazan vede okuyan biri olmadıgımdan ancak şimdi tebrikleri yapabiliyorum. wowu kuran arkdaşıda birliğinide kutlarım. ayrıca gerek savunmada gerekse saldırıda oyuncu olarakda birlik olarakda ilk 3 sırayı paylaşanları kutlarım.

işte bu sadece ayakta alkışlıyorum bu yazaıya tebrikler :)

Road Runner
02-10-2010, 01:00
formülü paylaşırsanız seviniriz

Formül yok :)
Köydeki nüfusu az olan binaları kurmuyorsun.Nüfusu fazla olan binaları kuruyorsun....
Örnek:Tuğla fırını marangozhane gibi nüfusu az olan binaları kurmuyorsun yada kurduysan oyunun ilerleyen zamanlarında onları yıkıyorsun yerlerine büyük ahır büyük kışla gibi nüfusu fazla binalar kuruyorsun bu kadar basit yani :)

MORPHEUS
02-10-2010, 01:11
sen roman yaz en iyisi sürünüyon walla abi buralarda:D

yaw napim.YEni server başlıcak hala oyun bittimi diye soranlar var.Şimdi ne diimki millete bari böle bişiler yazimde avunsunlar.:D

Dur sana herkes bok atıyor bide ben atim sağlamından bari.

Açıklıyorum vurucu bu kadar askeri nasıl kesti.Tüm vahalara daldı.hayvan bırakmadı.YEtmedi milletin vahalarına sulandı.Tabi orada bekleyen bir sürü manço koç asker vs.alayını telef etti.Olmadı biz casusladık o daldı.BAktı asker hala var sarı yakan birlik arkadaşlarınında tüm köy ve vahalarına daldı.hep saldırı askeri kesti.

NAsıl güzel çamur atma oldu dimi.:D

MORPHEUS
02-10-2010, 01:13
Formül yok :)
Köydeki nüfusu az olan binaları kurmuyorsun.Nüfusu fazla olan binaları kuruyorsun....
Örnek:Tuğla fırını marangozhane gibi nüfusu az olan binaları kurmuyorsun yada kurduysan oyunun ilerleyen zamanlarında onları yıkıyorsun yerlerine büyük ahır büyük kışla gibi nüfusu fazla binalar kuruyorsun bu kadar basit yani :)

BEnim formül daha basit.Bu formülü uygulayan arkadaşın köyünü anında reisle hiç birşeyle uğraşma.:D

r 0 0 t
02-10-2010, 02:31
Odalarda ışıksızım.. Sesimi duyan var mı ?

r 0 0 t
02-10-2010, 03:23
ulan WW bitti hepiniz kaçtınız, yazıklar olsun :D İnadına burdayım WW yıkım raporu beklicem bir umut.. Gelmeyecek o rapor ama beklicem..

Monitoruuun başındaaaa
Çaresiz bekliyoruuum
Bekliyoruuuuuuuuum amaaa
Gelmeyeceeek biliyorum :p

speed
02-10-2010, 03:32
gitmeseydikk inadımm tutsaydıı , ta ordan gelirr köylerini alır yada yıkardımm desemde inanma:p

bende sana başarılar dilerimm yeni serwer larda ..

:p ben bilmem kiwii beni yakalıyamazki :D

harmanım
02-10-2010, 05:43
ulan WW bitti hepiniz kaçtınız, yazıklar olsun :D İnadına burdayım WW yıkım raporu beklicem bir umut.. Gelmeyecek o rapor ama beklicem..

Monitoruuun başındaaaa
Çaresiz bekliyoruuum
Bekliyoruuuuuuuuum amaaa
Gelmeyeceeek biliyorum :p

aslında buralardayım :)

BudA
02-10-2010, 09:04
aslında buralardayım :)

:D Burhan Altıntop'un söylediği gibi , ben aslında yoğum lan :D

My Only Sunshine
02-10-2010, 10:27
bilgi sahibi değilsen fikirde beyan etme olmami.

:) burasını aynen iletiyorum sana. bence boşuna patlama bende aynı şeylerden bahsediyorum. Olsun ironi'yi idrak edebilme kapasiten olmaya bilir. doğaldır...

oradaki saldırganlık birinciside , pop birinciside ne demek istediğimi anladı o yüzden sevmediğin forumda atlamaya yer arama.

noyan
02-10-2010, 17:09
WoWda Emeği Geçen Herkese Tebrikler, Yapımı yarımda Kalanlarada Tebrikler :)

manwe
02-10-2010, 20:59
:) burasını aynen iletiyorum sana. bence boşuna patlama bende aynı şeylerden bahsediyorum. Olsun ironi'yi idrak edebilme kapasiten olmaya bilir. doğaldır...

oradaki saldırganlık birinciside , pop birinciside ne demek istediğimi anladı o yüzden sevmediğin forumda atlamaya yer arama.

kapasitesizin mesajına cevap vermek kapasiteyi zorluyor haklısın. idrak konusuna gelince sen benım ne demek istediğim çok iyi anladın anlmasınada o müthiş idrağın sayesınde salağa yatıyorsun. wow durumunu anlatan yerdeki mesajını da okudum. onun için yok atlama yok bilmem ne gibi lag ebeliği yapma bana terbiyeli ol, varsa tabi oda. ayrıca pop 1. cisi değil oyun 1.cisidir ki oda benım zaten. yapabilirsen her ikisinden birini ondan sonra gelip konuşursun fikir beyan edersin. haaa ama yok olurmuu demi forumda karalamak duruken bunlardan birini yapıpda ne olacak demi ama...

awe
02-10-2010, 21:16

ati kardeşim sana kim küfür ettiyse x 46 ona olsun
bizim için düşüncelerine teşekkür ederiz..oynarmıyım oynamazmıyım demişsin tabiki oynuycaz...birlik olarak devam etmeseler bile isim olarak burda olurlar heralde...o kadarda kaçılmaz ...bizde onlarla başlarız işe...46LIKLAR yine burda bölgesinde tam kadro olacaktır..sero nun dediği gibi dosta düşmana duyrulur...
wow kuran ekibi yeniden tebrik ederim...tüm dürüst ve kaliteli arkadaşlara selamlar

awe...hakan

My Only Sunshine
02-10-2010, 21:44
kapasitesizin mesajına cevap vermek kapasiteyi zorluyor haklısın. idrak konusuna gelince sen benım ne demek istediğim çok iyi anladın anlmasınada o müthiş idrağın sayesınde salağa yatıyorsun. wow durumunu anlatan yerdeki mesajını da okudum. onun için yok atlama yok bilmem ne gibi lag ebeliği yapma bana terbiyeli ol, varsa tabi oda. ayrıca pop 1. cisi değil oyun 1.cisidir ki oda benım zaten. yapabilirsen her ikisinden birini ondan sonra gelip konuşursun fikir beyan edersin. haaa ama yok olurmuu demi forumda karalamak duruken bunlardan birini yapıpda ne olacak demi ama...

:) çok enteresan.

sen ortağınla konuş o anladı tmm mı? gerçekten anlamadan etmeden sallıyorsun

hadi iyi geceler

expanium
03-10-2010, 00:05

bak bak bak bak artizze bak :))) walla gelir bidahaki serwer köyünün dibine köy açar yıkarım he seni :) onu bunu bırak speed bitti gel 2x e dur köyün başında wurrum topuklarından seni :))

bu arada wow kuran ekibi kutlarım...

ati_80
03-10-2010, 03:07
bak bak bak bak artizze bak :))) walla gelir bidahaki serwer köyünün dibine köy açar yıkarım he seni :) onu bunu bırak speed bitti gel 2x e dur köyün başında wurrum topuklarından seni :))

bu arada wow kuran ekibi kutlarım...

ahanda benim adamım:)msjım gerekli kişiye iletilmiştir heralde demi f_ati...Saat 04 00 bak hala spedd2 bakıyom ama sizler beni gormuyorsunuz bakıyom biri varsa sessiz sessiz cıkıyom :)

len seni sevmiyen ölsün bu oyunda senden başkasını tanımam eeeee ustamsın:)

tara
03-10-2010, 03:18
wow kuran ekıbı ve bu oyunu onuruyla serefıyle oynayan bır oyun ıcın dostunu degısmeyen tum arkadasları da ayrıca kutlarım kıs serverınde yıne buradayız sanırım ama keske 4. speed den eskı ekıbım de tam kadro olabılse dılerım guzel bır server olur

tara
03-10-2010, 03:30
küfür konusunda kesinlikle sana katılıyorum kendini ifade edemeyen zeka seviyesi 80 altı olarak düşündüğüm buda serverin en az yüzde 10 u eder ki oyun devam ederken ve bittikten sonra küfür edip kendince eğlenen arkadaşlar. Mfem hesabından verdiğimiz cevabı burdanda tüm küfurlu mesaj atan arkadaşlara tekrar ediyoruz........... Bi mukabele

eskı bırlık arkadasım sen oynadın mı bu donem gel kıs serverınde bızımle basla bozkır toresı yanı yarımca ve ılda da dahıl tahsın28 e kadar 4. speed dekı arkadaslar bır araya toplanmaya calısıyoruz

ökkeşsavcı
03-10-2010, 11:10
Eski bir NEFES oyuncusu olarak tüm NEFES&KIŞLA ekibini kutlarım.biz hiç bir zaman favori gösterilmedik ama hep kazanmasını bildik.NEFES&KIŞLA kardeşliği bir kez daha kazandı.Herkese gerçek hayalarındada başarılar dilerim:cool:

harmanım
03-10-2010, 11:13
eskı bırlık arkadasım sen oynadın mı bu donem gel kıs serverınde bızımle basla bozkır toresı yanı yarımca ve ılda da dahıl tahsın28 e kadar 4. speed dekı arkadaslar bır araya toplanmaya calısıyoruz

Bölgeniz nedir Belki bende katılırım :cool:

speed
03-10-2010, 11:26
Bende transfer tekliflerine açığım:p:D:cool:

harmanım
03-10-2010, 11:37
Bende transfer tekliflerine açığım:p:D:cool:

bende açığım ama

O işlerle benim menajerim (eDü) ilgileniyo :) :P

r 0 0 t
03-10-2010, 11:45
300.000 dölaaaaaRRR

BudA
03-10-2010, 11:57
300.000 dölaaaaaRRR

:D:D gel şunu 3 Dölar yapalım :D

cemetery
03-10-2010, 12:13
300.000 dölaaaaaRRR

Daha dolanıyonmu la buralarda afyon kaymağı :D

şemsozz
03-10-2010, 13:06
wow kuran ekıbı ve bu oyunu onuruyla serefıyle oynayan bır oyun ıcın dostunu degısmeyen tum arkadasları da ayrıca kutlarım kıs serverınde yıne buradayız sanırım ama keske 4. Speed den eskı ekıbım de tam kadro olabılse dılerım guzel bır server olur

tabiii 4. Speede ki ekip ten kim kaldıysa toparla hep beraber devam edelim kaldığımız yerden inadına kankalar

r 0 0 t
03-10-2010, 13:06
:D:D gel şunu 3 Dölar yapalım :D

Senin güzel hatrını kıracak değilim :D

@ cemetery

Antepten kaymak lazım olursa arayım mı lan seni :D Meşhur mudur oraların kaymağı

k1ng.
03-10-2010, 14:38
Senin afyondan sipariş vardı ne oldu o:p

Diana
03-10-2010, 14:39
Senin güzel hatrını kıracak değilim :D

@ cemetery

Antepten kaymak lazım olursa arayım mı lan seni :D Meşhur mudur oraların kaymağı
Sonunda WoW'u bitirdiniz he =) Bir ara Bursaya gelinde size gazoz ısmarlayım =))

Diana...

k1ng.
03-10-2010, 14:41
Sonunda WoW'u bitirdiniz he =) Bir ara Bursaya gelinde size gazoz ısmarlayım =))

Diana...

Gazoz zafer..

Memleket de denizli ise ben gelirim:D

Başka gazoz tanımam :eek:

neo
03-10-2010, 17:56
eskı bırlık arkadasım sen oynadın mı bu donem gel kıs serverınde bızımle basla bozkır toresı yanı yarımca ve ılda da dahıl tahsın28 e kadar 4. Speed dekı arkadaslar bır araya toplanmaya calısıyoruz

yok be bacım bu sefer sondu daha da oynamam kolay kolay :)

speed
03-10-2010, 17:58
yok be bacım bu sefer sondu daha da oynamam kolay kolay :)

Orti seni bırakan kimki:D

neo
03-10-2010, 18:00
orti seni bırakan kimki:d

valla zor serkanım bi daha kolay kolay oynamam belki arada sizin hesaplara takılırım :)

Vurucu
03-10-2010, 18:13
çok sakin burası ya nerde millet:D

harmanım
03-10-2010, 18:25
çok sakin burası ya nerde millet:D

Trabzon - Beşiktaş Maçı var :) hehe

BEŞİKTAŞIMA BAŞARILAR DİLERİM :)

lewent
03-10-2010, 20:00
arkadaşlar ben yeni açılacak olan speed server de oynamayı ve galya ırkını seçmeyi düşünüyorum

normal serverde (s16) da cermen ırkıyla oynadım ama yaptığım taktik hatalar sonucu merkezim savaşta olduğumuz birlik tarafından yıkılınca hesabımı sildim. galya ırkına yabancı sayılırım acaba bu ırkta köy gelişimi nasıl olur saldırıda diğer ırklar kadar başarılı olabilirmi?

taktiğim nasıl olmalı

on line sürem uzun :o

Vurucu
03-10-2010, 20:11
arkadaşlar ben yeni açılacak olan speed server de oynamayı ve galya ırkını seçmeyi düşünüyorum

normal serverde (s16) da cermen ırkıyla oynadım ama yaptığım taktik hatalar sonucu merkezim savaşta olduğumuz birlik tarafından yıkılınca hesabımı sildim. galya ırkına yabancı sayılırım acaba bu ırkta köy gelişimi nasıl olur saldırıda diğer ırklar kadar başarılı olabilirmi?

taktiğim nasıl olmalı

on line sürem uzun :o
-/+ da aç sureklı hammadde kaynaklarını gelıstırmek baska hıc bısey yapma!!
uretımler 1000 er olana kadr sonra bana forumdan msj at yardımcı olurum hammaddelerini kullanma konusunda:D:D

r 0 0 t
03-10-2010, 21:19
-/+ da aç sureklı hammadde kaynaklarını gelıstırmek baska hıc bısey yapma!!
uretımler 1000 er olana kadr sonra bana forumdan msj at yardımcı olurum hammaddelerini kullanma konusunda:D:D

Normal serverdan kaydın herhalde sende speed e :)

Vurucu
03-10-2010, 21:21
Normal serverdan kaydın herhalde sende speed e :)
kaydırdılar zorla sımdıde bırakamıyorum:D

r 0 0 t
03-10-2010, 21:22
Üretimleri 1k yap bekle yazmışsın ya :)

Vurucu
03-10-2010, 21:22
Üretimleri 1k yap bekle yazmışsın ya :)
yok yaw server bası o 1 k yapana ben onu yagma yaparım o bakımdan:D:D

r 0 0 t
03-10-2010, 21:23
:))) Helal sana

Vurucu
03-10-2010, 21:25
:))) Helal sana
napalım 3-5 yagma toplamaya sımdıden baslayalım dedım :D
zaten kıs da gelıo nescafe tutku stoklucam full yagma gece gunduz:D

k1ng.
03-10-2010, 21:30
Aha kim var orda:)

Ses ver kokoreç:)

r 0 0 t
03-10-2010, 21:34
Ben miyim la o koko :D

k1ng.
03-10-2010, 21:39
Sen koko 2 sin olm:D

Yok mu sağlam videolar:)

r 0 0 t
03-10-2010, 21:43
Bundan sağlamı varsa beri gelsin :D

http://www.dailymotion.com/video/xeyj1s_ankaraly-turgut-kaymak-lazym_music

k1ng.
03-10-2010, 21:45
Doğru demiş adam:)

Kaymak lazım:p

Nerde la bu bizim antep kaymakcısı arada bi dolanıyor buralarda:D

Melony
03-10-2010, 21:45
Oguz abi bann bann bannn
Oguz abi bannn bannn bannn :D

r 0 0 t
03-10-2010, 21:48
Oğuz abi Ankaralı'nın halinden anlar olm :D

Cimmit to me baby geldi geçen seroooo kaymak lazım dedi gitti gidiş o gidiş, başına bi hal mi geldi acaba..

Haliliiim.. Yiğidiim !

k1ng.
03-10-2010, 21:48
Bu adamın avatarına hastayım:D

k1ng.
03-10-2010, 21:49
Az önce burdaydı cimit bi göründü baktı ses seda yok gitti yakalayamadık:)

Olayların adamı olm o olay yoksa işi olmaz buralar açmıyor onu aksi halde:D

Melony
03-10-2010, 21:51
cimit coktan 10. uykusundudadir la

entepde güneş erken batiyor kaçakcilar yüzünden :D

k1ng.
03-10-2010, 21:53
Kokunuzu alır birazdan demedi demeyin :)

Patlıcan antep kebabım erkenden yatıyor artık olaysızlık sıkıyor adamı:D

r 0 0 t
03-10-2010, 21:56
Hadi enerjimizi yükseltelim, rüyasına girelim ehahahah :D Tr forumdan cimmitimeee ballı muzluu ... :D :D :D

Melony
03-10-2010, 21:57
Yaşlanmış olm kaldıramiyor artik buralari
bundan sonra oyundaki siyaseti 3g ilen yapacakmış
yazmaya hacet yok adamda o kadarr yani :p

Melony
03-10-2010, 21:58
Hadi enerjimizi yükseltelim, rüyasına girelim ehahahah :D Tr forumdan cimmitimeee ballı muzluu ... :D :D :D

bali muzu birak
2 bardak su getir sen daha sansasyonel olur :D

aha flood yaptim

r 0 0 t
03-10-2010, 22:04
Balı muzu bırakıp savaşa devam ettik..

Atlılar ortadan tüm hızıyla gelirken çocuklar ortada kalmış ıngaa ıngaa diye ağlıyordu

:D

k1ng.
03-10-2010, 22:04
Tam okeye, kinge, ihaleye 4lük olmuştuda neyse cimit bitmiş:D

Melony
03-10-2010, 22:05
Çocuklarin ne işi var savaşta
çekin cocuklari çekin cocuklari

ee sonra ne oldu olm

k1ng.
03-10-2010, 22:09
Ben gideyim daha romayı yakacam:D

Savaşa ara vermeyin:D

Aschil ' in cesareti sizinle olsun..:p

r 0 0 t
03-10-2010, 22:10
Çekemiyorum atlılar geliyooo !

Valla ben koymadım yauu :D :D

Melony
03-10-2010, 22:12
Ben Size Demedim mi Çocukları Savaşa Sokmayın Diyee ?...... Bakın Şunlara Mahmut Paşaa, Yaani Paşa Mahmut, Şeyy, Hoca Paşaa... Paşam, Paşam, Buu Balkan Savaşında Çocuklarla Paşalar Birbirine Çok Karıştı Mahmut Paşa, Şeyy Mahmutt... Ayy, Eyvah, Fenalaşıyorumm.. Ne Zaman Bu Sınıfa Gelsem Bana Bişiler Oluyo. Müsadenizlee...

r 0 0 t
03-10-2010, 22:13
Sieeeeeee you later mommy :D

r 0 0 t
03-10-2010, 22:20
Aha cimmit geldi lan hahahahah rüyasında beni görüp de gelmediyse adam değilim :D çocuğuna bi flüt bile alamayan adama adammı denir lan !!

cemetery
03-10-2010, 22:22
Ne lak lak yapıyonuz la lak lak yerimi burası raporunuz konuşsun :p:p

Bu arada rüyama girdin sero sana afyondan kaymak lazım :p

k1ng.
03-10-2010, 22:27
Uyandırdınız la bal muz diyince mersin leblebimi:D

cemetery
03-10-2010, 22:29
Uyandırdınız la bal muz diyince mersin leblebimi:D

İzmir üzmüm buralar çok sessizleşmiş vukuat yok artık nerde eski çekirde kola olayları :p

Sero da kaçtı zaten afyon kaymağına :D

k1ng.
03-10-2010, 22:34
İzmir üzmüm buralar çok sessizleşmiş vukuat yok artık nerde eski çekirde kola olayları :p

Sero da kaçtı zaten afyon kaymağına :D

Afyonun kaymaaa antebin manyaaasın olum sen kaçar tabi:D

Vukuat olmayınca baksana sayfa sayısına:D

Toplumcak çok seviyoruz vukuatı..

Çaktırma şimdi millet çekirdek kola stoğu yapıor diğer server için fırtına öncesi sessizlik bu ama biz yokuz tabi artık olay eskisi kadar çıkmaz herahlde:D

cemetery
03-10-2010, 22:35
Afyonun kaymaaa antebin manyaaasın olum sen kaçar tabi:D

Vukuat olmayınca baksana sayfa sayısına:D

Toplumcak çok seviyoruz vukuatı..

Çaktırma şimdi millet çekirdek kola stoğu yapıor diğer server için fırtına öncesi sessizlik bu ama biz yokuz tabi artık olay eskisi kadar çıkmaz herahlde:D

Yok la ne olayı çıkcak kavga edecek kim kaldı eskilerden :p

MaKaVeLi
04-10-2010, 03:56

KADİRCE

mesajını yenı gordum abı rıca ederım tekrar tekrar tebrıkler

lewent
04-10-2010, 08:50
Yok la ne olayı çıkcak kavga edecek kim kaldı eskilerden :p
ewet gerçekten sizler gibi mahhalle karıları kalmadı artık

yaw bi .....gidinde forumda kirlilik yapmayın be

lewent
04-10-2010, 08:57
yok yaw server bası o 1 k yapana ben onu yagma yaparım o bakımdan:D:D
vurucu ben seni bi yağma yaparsam var ya birliğin gelse elimden alamaz seni:D:D

cemetery
04-10-2010, 10:36
ewet gerçekten sizler gibi mahhalle karıları kalmadı artık

yaw bi .....gidinde forumda kirlilik yapmayın be

Kaşınman tuttu heralde yada hamamda kötü mazilerin var lafa zıplıyorsun senin gibi adamların yüzünden kirleniyor buralar zaten dolanma buralarda ortalık bit pazarına dönmesin:cool:

lewent
04-10-2010, 10:55
Kaşınman tuttu heralde yada hamamda kötü mazilerin var lafa zıplıyorsun senin gibi adamların yüzünden kirleniyor buralar zaten dolanma buralarda ortalık bit pazarına dönmesin:cool:

antebin hamamlarında senin başına bi hal geldi galiba

ökkeşş

r 0 0 t
04-10-2010, 11:05
levent taktik diye geldin yoldan çıktın bak sende.. :D

lewent
04-10-2010, 11:10
levent taktik diye geldin yoldan çıktın bak sende.. :D
terbiyesiz konuşuyorlar ama

r 0 0 t
04-10-2010, 11:11
terbiyesiz konuşuyorlar ama

Sakin ol şampiyon, uyma sen onlara..

lewent
04-10-2010, 11:14
tamam rott arkadaşım

tşk ederim ilgine

cemetery
04-10-2010, 11:38
antebin hamamlarında senin başına bi hal geldi galiba

ökkeşş

Antebin hamamlarında yabancıların başına bir hal geliyor ökkeşim bak burda malatya yakın ökkeşlerin en fazla olduu memleket o sebepden ökkeşlerin antep hamalarında pek iyi bir mazileri yoktur :D

Olum sero sende taşeronlarında dolanmayın antep hamamlarında :D

Mr.Nonstop
04-10-2010, 17:16
WoW Kuran gece_kartalı Tebrik Ederim

Sevgi Ve Saygılarımla,

By Vadi

k1ng.
04-10-2010, 17:39
Antebin hamamlarında yabancıların başına bir hal geliyor ökkeşim bak burda malatya yakın ökkeşlerin en fazla olduu memleket o sebepden ökkeşlerin antep hamalarında pek iyi bir mazileri yoktur :D

Olum demedim mi ne çekiyorsak, bu yeni gelin kılıklılardan çekiyoruz:D

Durmadan atlıyorlar :cool:

cemetery
04-10-2010, 20:18
Olum demedim mi ne çekiyorsak, bu yeni gelin kılıklılardan çekiyoruz:D

Durmadan atlıyorlar :cool:

Yeni gelin kılıklı aynen :p tam üstüne basmışın izmir üzümüm :p

k1ng.
04-10-2010, 20:22
Yeni gelin kılıklı aynen :p tam üstüne basmışın izmir üzümüm :p

Sarhoştum hatırlamıyorum ben basmadım kokorecim:D

TheAspirin_
04-10-2010, 22:03
Emeği Geçen Tüm Arkadaşlara Teşekkür Ederım..

Gece Kartal'ınada Ayrıca Tebrık Ederım..

10 gunden berı Anca gırdım

Server Bitmiş =) hehehe

Soda Açan Arkadaş ve ekıbıne Yazık Olmuş (kapak olmuş) Demekki Boş konuşmak Her Zaman Boş konuşmakmış..

Saygılarımla Jack Aspirin

cemetery
04-10-2010, 22:48
Emeği Geçen Tüm Arkadaşlara Teşekkür Ederım..

Gece Kartal'ınada Ayrıca Tebrık Ederım..

10 gunden berı Anca gırdım

Server Bitmiş =) hehehe

Soda Açan Arkadaş ve ekıbıne Yazık Olmuş (kapak olmuş) Demekki Boş konuşmak Her Zaman Boş konuşmakmış..

Saygılarımla Jack Aspirin

Sodayı çok sevdin galiba hoşuna gitmiş tüm wow dönemi boyunca ağzından hiç düşürmedin sodayı stokta çok sanada geçmiş olsun artık novalgin dene asprin iş yapmıyor :p

TheAspirin_
04-10-2010, 23:04
Sodayı çok sevdin galiba hoşuna gitmiş tüm wow dönemi boyunca ağzından hiç düşürmedin sodayı stokta çok sanada geçmiş olsun artık novalgin dene asprin iş yapmıyor :p

işte Senınde Sevıyen Bu Kadar..

Ben Zevk için Wow Alıyorum..Bılen Bılıyor.. ;)

100 basıcam Diye Hiç Bı beklentım olmadı..

yınede Sizden Iyı Durumda Bıtrdıgımıze Gore.... ;)

cemetery
05-10-2010, 07:22
işte Senınde Sevıyen Bu Kadar..

Ben Zevk için Wow Alıyorum..Bılen Bılıyor.. ;)

100 basıcam Diye Hiç Bı beklentım olmadı..

yınede Sizden Iyı Durumda Bıtrdıgımıze Gore.... ;)

Bizim ne için aldığımızı da senin beyin kapasiten yetmez anlamaya işte aradaki fark burda hiçbir wowun 100 basma gibi bir garanti beklentisi olmazda zaten alan herkes genelde zeevk için alır ve 100 basmayı umud ederek oynar senin gibi bırak bu 100 basma umudum yoktu ayaklarını sen içindekini çıkar önce rahatla biraz:cool:

Diana
05-10-2010, 10:06
Bir sonraki speed'de görüşmek üzere.

Diana...