PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pisko birliği & orhanlı-1

orhanlı
20-09-2010, 21:42
:D pisko tek kişilk birlik :D

düşünceleri alayım efemmmm :D
serverde durumum ne olur :rolleyes:

yıkılmayıda yıkmayıda herşeyıde göze aldık :cool:

:o

nabukkaadnezar
20-09-2010, 21:48

allahına kurban

asz (Mehmet)
21-09-2010, 00:12
pisko tek kişilk birlik

düşünceleri alayım efemmmm
serverde durumum ne olur
yıkılmayıda yıkmayıda herşeyıde göze aldık

:D neyin yıkması la ezik yıkıla yıkıla doymadın mı :D senin yüzünü ve karakterini tüm servere gösterdik ya dahada gam yemeyiz. Gün gelecek hepinize ödetecem dedim ve tek tekte ödüyorsunuz dimi :) okanbjk533 ve sen :) amacım artık siz olmuştunuz her ikinizinde birliğine çok rahat girdim ama ikinizinde ruhu duymadı saf orhanlı.

illietus
21-09-2010, 02:58
:D neyin yıkması la ezik yıkıla yıkıla doymadın mı :D senin yüzünü ve karakterini tüm servere gösterdik ya dahada gam yemeyiz. Gün gelecek hepinize ödetecem dedim ve tek tekte ödüyorsunuz dimi :) okanbjk533 ve sen :) amacım artık siz olmuştunuz her ikinizinde birliğine çok rahat girdim ama ikinizinde ruhu duymadı saf orhanlı.

arkadaş nasıl bir ruh halin var senin anlamış değilim.. gülsem mi ağlasam mı anlayamadım.. çok ciddi bir önerimdir bir an önce oyunu bırak ve bir doktora falan görün.. ciddi, iyi değilsin sen çünkü.. :confused::(

Ombudsman
21-09-2010, 03:02

bence

birliğinde casus olduğunu düşünüp askeri bilgileri v.s. sızdırıyor endişesine kapılıp ayrı bir birliğe bir süreliğine geçmişsen mantıklı olağan bir durum

ha yok sıkıldım daraldım dışarıdan gelen laflar çok canımı sıktı v.s. v.s. kafama göre savaşırım birliğimi riske atmam direnebildiğim kadar direnirim diyosan gereksiz bir haraket

hiç biri değil bir birliğimiz var elbet diyosan eğer o zaman neden bu soruyu sorma ihtiyacı hissettin derim sadece :)

orhanlı
21-09-2010, 03:14
bence

birliğinde casus olduğunu düşünüp askeri bilgileri v.s. sızdırıyor endişesine kapılıp ayrı bir birliğe bir süreliğine geçmişsen mantıklı olağan bir durum

ha yok sıkıldım daraldım dışarıdan gelen laflar çok canımı sıktı v.s. v.s. kafama göre savaşırım birliğimi riske atmam direnebildiğim kadar direnirim diyosan gereksiz bir haraket

hiç biri değil bir birliğimiz var elbet diyosan eğer o zaman neden bu soruyu sorma ihtiyacı hissettin derim sadece :)
işide bak askeri hareketler kısmından dışarsayız :) yapacak bişey yok
yorumun için teşekkürler
asz sanada acil önerim en yakın klınıge git benım ve tek sölemen gereken su doktora ben asz de o anlar:D

orhanlı
21-09-2010, 03:15
allahına kurban
eyvallah sağolasın

orhanlı
21-09-2010, 03:15
arkadaş nasıl bir ruh halin var senin anlamış değilim.. gülsem mi ağlasam mı anlayamadım.. çok ciddi bir önerimdir bir an önce oyunu bırak ve bir doktora falan görün.. ciddi, iyi değilsin sen çünkü.. :confused::(
bu adamı çözmek çok kolay aslında :D
direk asz :D

Ombudsman
21-09-2010, 03:26
işide bak askeri hareketler kısmından dışarsayız :) yapacak bişey yok
yorumun için teşekkürler
asz sanada acil önerim en yakın klınıge git benım ve tek sölemen gereken su doktora ben asz de o anlar:D

ne demek :)

milky
21-09-2010, 03:49
eyvallah sağolasın

Yan köy meraklısı server boyunca yatıpta 28k yaya 8k atlı asker basıp yan köylere bile korkudan önden baskasını daldıran Orhan bey anladıgım kadarı ile -/- adamına göre muamale yapıp yan köylerini hatta bazılarıda merkezini indirdiler , birliğindeki oyunculara güvenmeyip birliğinden çıktın :) Senin gibi bir birlik baskanına ne denir baska !!!
-/- ekiplerini tebrik ediyorum adamına göre muamele "kafaya göre traş yapıyorlar" Ellerine sağlık sizin gibiler çıksın gitsin bari oyundan da işin tadı çıksın :) Hatta size slogan yapmıslar okudum çok güzelmiş

Yancıklı orhanlı-1 in yancıklarını yıkın merkezdeki askerlerini eve götürecek .....

:D

Ombudsman
21-09-2010, 03:54
enteresan bi yaklaşım :)

akyuzsezgin
21-09-2010, 03:57
Yan köy meraklısı server boyunca yatıpta 28k yaya 8k atlı asker basıp yan köylere bile korkudan önden baskasını daldıran Orhan bey anladıgım kadarı ile -/- adamına göre muamale yapıp yan köylerini hatta bazılarıda merkezini indirdiler , birliğindeki oyunculara güvenmeyip birliğinden çıktın ..Senin gibi bir birlik baskanına ne denir baska !!!
-/- ekiplerini tebrik ediyorum adamına göre muamele "kafaya göre traş yapıyorlar" Ellerine sağlık sizin gibiler çıksın gitsin bari oyundan da işin tadı çıksın ...Hatta size slogan yapmıslar okudum çok güzelmiş

Yancı orhanlı-1 in yancıklarını yıkın merkezdeki askerlerini eve götürecek .....

Normaldir orhan bu :) genel baskanından defansını geri çekip yıktıran baskan :) tabii bahanesi çoktur msn nıne baskası girer hesabına yegenı kuzeni girer onlar atar saldırıları yan köylere defansları çeker ...(!) ki onlar demıstır önden baskası girsin die :D hay gidi s10 neyse defans basmaya devam edim arkadaslarımın merkezlerine belki bi gün bi ihtimal orhanlı-1 girer belki :D

orhanlı
21-09-2010, 12:48
Yan köy meraklısı server boyunca yatıpta 28k yaya 8k atlı asker basıp yan köylere bile korkudan önden baskasını daldıran Orhan bey anladıgım kadarı ile -/- adamına göre muamale yapıp yan köylerini hatta bazılarıda merkezini indirdiler , birliğindeki oyunculara güvenmeyip birliğinden çıktın :) Senin gibi bir birlik baskanına ne denir baska !!!
-/- ekiplerini tebrik ediyorum adamına göre muamele "kafaya göre traş yapıyorlar" Ellerine sağlık sizin gibiler çıksın gitsin bari oyundan da işin tadı çıksın :) Hatta size slogan yapmıslar okudum çok güzelmiş

Yancıklı orhanlı-1 in yancıklarını yıkın merkezdeki askerlerini eve götürecek .....

bak ne güzel söylüyorsun adamına göre konusuruz bizde
Her Lafa veriLecek cevabım var ama iLk önce bakarım Laf mı diye , Sonra SöyLeyene bakarım Adammı diye ronican dan alıntıdır....

orhanlı
21-09-2010, 17:56
http://travilog.org.ua/tr/8394910/0472a527a6ae1e05cf74aa569b477875/2/1

en sonunda çakıldım savunan arkadası tebrik ederim ;)

:D:D:D

asz (Mehmet)
21-09-2010, 18:20

zuhahaha adamı böyle gömeriz olm :D nerde 1milyon atlı 2milyon yaya askerin armut :D adamına göre muameleye bak way lale way ulan orhann ulan orhannn sen olmasan allah belamı versin gülecek bişey yok bu oyunda :D :D

asz (Mehmet)
21-09-2010, 18:22

haa ekleyeyim bi insan bu kadar ahraz olamaz çünkü hedef aldığı mancınık hedefine bakın :D Tahıl ambarı :D ulan insan tarla bari hedef alır onuda mı ben öğretecem orhiiiiiiiiiiiiiii

orhanlı
21-09-2010, 18:31
haa ekleyeyim bi insan bu kadar ahraz olamaz çünkü hedef aldığı mancınık hedefine bakın :D Tahıl ambarı :D ulan insan tarla bari hedef alır onuda mı ben öğretecem orhiiiiiiiiiiiiiii

ula sana gömdüğümü unuttun ya normaldır ben zaten sana bişey demıyorum her fabrikeda nasıl özürlü .alıştırmak mecbursa burdada senı görmeden geçmek bize ayıp olur asıl şimdi

senın haline gülüyorum bırde oyundan anlıyormuş saile bak len akraba evliliğinden dunyaya gelen insana benzeyen yüzsüs varlık
senin cümün nedirki len bana laf yetiştimeye kalkıyorsun ilk önce git anandan izin al ondan sonra benımle sidik yarıştırmaya benden desturalıp gel hee olmadı ben gelir izin alırım eger okadarda tırsıyorsan
gerizekalı mahluk seni hala yazıyor özürlü yaa ulen gelde ben ögreteyım sana oyunu embesil şebek a.....s........z........

ayabakan
22-09-2010, 00:39
orhan sen bizi güldürüyosun ya allahta seni güldürsün

akyuzsezgin
22-09-2010, 02:52
ula sana gömdüğümü unuttun ya normaldır ben zaten sana bişey demıyorum her fabrikeda nasıl özürlü .alıştırmak mecbursa burdada senı görmeden geçmek bize ayıp olur asıl şimdi

senın haline gülüyorum bırde oyundan anlıyormuş saile bak len akraba evliliğinden dunyaya gelen insana benzeyen yüzsüs varlık
senin cümün nedirki len bana laf yetiştimeye kalkıyorsun ilk önce git anandan izin al ondan sonra benımle sidik yarıştırmaya benden desturalıp gel hee olmadı ben gelir izin alırım eger okadarda tırsıyorsan
gerizekalı mahluk seni hala yazıyor özürlü yaa ulen gelde ben ögreteyım sana oyunu embesil şebek a.....s........z........

Orhan saldırın için tebrik ederim arkdasım biliosun defans basıyorum arkadaslarıma o nedenle çakılman dogal , güzel saldırı ve savunma olmuş.Sen asz nin yan köylerine girmiştin merkezine girememiştin bunu unutma lütfen artı bir sözüm var sizlere bu tip yaklasımlar yakısmıyor arkadaslar yıkalım yıkılalım ama 1 milyon asker vs vs yada şu bu hedefi verdin benzeri konular olmasın s2 de faal olarak devam ediyorum nickim aynı akyuzsezgin görüşmek üzere diyorum sımdılık hoşçakalın

milky
22-09-2010, 03:02

Orhan bey saldırınız ve savunmamız güzeldi izleyen diğer birlik arkadaslarımıza güzel raporlar sunduk emeğinize ve yüreğinize sağlık...

not:akyuz baskan sen bu işi biliosun :) Sanada çok teşekkürler

sancar06
22-09-2010, 16:15
zuhahaha adamı böyle gömeriz olm :D nerde 1milyon atlı 2milyon yaya askerin armut :D adamına göre muameleye bak way lale way ulan orhann ulan orhannn sen olmasan allah belamı versin gülecek bişey yok bu oyunda :D :D

akyüzsezgin sen bu asz denilen küfarbazı kankin olarakmı kabul ediyorsun, ediyorsan yazıklar olsun sana da.
Bir oyun için her yolu mübah gören bana ve bir çok arkadaşa ana avrat küfür eden sonrada ,din imandan bahseden bu küfürbazla eğer ortak bir yanın varsa sana yazıklar olsun.

milete küfür eden bu asz ile aynı birlikte oynayan ve onu bir adam yerine koyan herkese yazıklar olsun.
Bir oyun sonuçta yıkarsın yıkılırsın,hesap silersin,silmezsin bu herkesin kendi bilecegi bir iştir.
Ama rakipte olsak arkadaş dost olmak her şeye bedeldir.

Umarım sezgin bundan sonra asz ile bu küfürbazla aynı yerde olmazsın.
selam ve saygılarımla

akyuzsezgin
22-09-2010, 23:37
akyüzsezgin sen bu asz denilen küfarbazı kankin olarakmı kabul ediyorsun, ediyorsan yazıklar olsun sana da.
Bir oyun için her yolu mübah gören bana ve bir çok arkadaşa ana avrat küfür eden sonrada ,din imandan bahseden bu küfürbazla eğer ortak bir yanın varsa sana yazıklar olsun.

milete küfür eden bu asz ile aynı birlikte oynayan ve onu bir adam yerine koyan herkese yazıklar olsun.
Bir oyun sonuçta yıkarsın yıkılırsın,hesap silersin,silmezsin bu herkesin kendi bilecegi bir iştir.
Ama rakipte olsak arkadaş dost olmak her şeye bedeldir.

Umarım sezgin bundan sonra asz ile bu küfürbazla aynı yerde olmazsın.
selam ve saygılarımla

Merhaba Ayhan abi ; yerim yurdum seviyem bellidir bu oyuna basladı baslayalı 2 yılda 1 kere agzımdan küfür çıkmıstır oda yusuf ile olan görüşmemde bana küfür ettiği icindir!!1

sancar06
23-09-2010, 00:26
Merhaba Ayhan abi ; yerim yurdum seviyem bellidir bu oyuna basladı baslayalı 2 yılda 1 kere agzımdan küfür çıkmıstır oda yusuf ile olan görüşmemde bana küfür ettiği icindir!!1

O seviyesiz insanla aynı düşünmediğin için teşekkür ederim.
bazı form yazılarında kanki filan deyince senin onunla ne gibi ortak yanınız olur diye düşündüm.
bizler bu oyunda rakipte olsak birbirimizin oyun arkadaşıyız. Küfüre hayır diyorsak her kim olursa olsun prim vermemeliyiz.

bloved32
24-09-2010, 14:15
Saldıranıda savunanında tebrik etmek gerekir.. Bu oyun saldırı savunma oyunudu bence polemiğe girmek yerine sadece tebrik etmek düşer bize...

DİP NOT: Orhanlı kirvem bu arada koçbaşı önemini hala bilmiyor gibisinnn acemi :D

orhanlı
25-09-2010, 22:32
Saldıranıda savunanında tebrik etmek gerekir.. Bu oyun saldırı savunma oyunudu bence polemiğe girmek yerine sadece tebrik etmek düşer bize...

DİP NOT: Orhanlı kirvem bu arada koçbaşı önemini hala bilmiyor gibisinnn acemi :D
kirvem sende çok bılıorsun ama icraat yok :D

Glady00
25-09-2010, 22:54

Dostum Kusura kalmada Bi Yere Kadar Lütfen Bizi O duruma Tevşik Eden sizlerin konusmasıydı unutma bizi tehdit vs gibi eden sendin

Dip Not: Lütfen Ahmet İsmimi Foruma Yansıtma Bir Daha Senden Ricamdir

orhanlı
25-09-2010, 23:08
Dostum Kusura kalmada Bi Yere Kadar Lütfen Bizi O duruma Tevşik Eden sizlerin konusmasıydı unutma bizi tehdit vs gibi eden sendin

yusufum yusufum seker yusufum canın istiyorsa :D gel b be yusufum napıon le kanka forumda gördüm seni :D

Qu GeCeKoNdU
01-10-2010, 02:03
Yav Ben bu server ı anlayamadım gitti kimin ne mal olduğu biliniyo ama hala arka çıkanlar var orhanlı oyuncu mu anasını satim adam olsa yan köylere girmez bide sonunda çakıldım diyo allahım ya

orhanlı
01-10-2010, 11:50
Yav Ben bu server ı anlayamadım gitti kimin ne mal olduğu biliniyo ama hala arka çıkanlar var orhanlı oyuncu mu anasını satim adam olsa yan köylere girmez bide sonunda çakıldım diyo allahım ya
yeni türemişsin hayırlı olsun :)

türeyenleride gurupa alıyoruz yakma kendini :D

Qu GeCeKoNdU
01-10-2010, 16:11
yeni türemişsin hayırlı olsun :)

türeyenleride gurupa alıyoruz yakma kendini :D

seni araya bi alırım gurubugörürsün bu servr ın ibnetörü seni ulan sevdim bu form u güzel taşak geçilio taşaklara gelesin orhannn

akyuzsezgin
02-10-2010, 23:12

:D ilk senden çıktı küfür latife yaptık dedik neyse ayna deilim ben yansıtacak iyi oyunlar :)

S10-KANKALAR
03-10-2010, 00:29
:D ilk senden çıktı küfür latife yaptık dedik neyse ayna deilim ben yansıtacak iyi oyunlar :)

o konuşmada ilk benden çıktı küfür sallama şimdi :)

Glady00
03-10-2010, 00:44

Sen İnsanlar Tahrik Edersen

Emin Ol Yanındada Olsalar Kafana Sıkarlar:)

Ayna'da Bi Yere kadar dayanır xD

-AyAz
03-10-2010, 03:09

Çok uzamadı mı bu konu abiler yav uzatmyn bence sinir anıyla küfretmeyecek insan yok haksızmıyım

-AyAz
03-10-2010, 03:22

Abiler çok uzatmadınız mı arada girim bi kaç güzel rapor görim diyrm ama anca laf var yav küfreden etmiş sinir anıyla olur koca koca adamlarsınız ayıp yahu :D

akyuzsezgin
04-10-2010, 00:33

Ben eminim kendımden hadi sıksana Yusuf :) Hatta Yusuf Yusuf :)

cici_kom
04-10-2010, 03:08
Arkdaşlar KÜFÜR ETMEK İNSANI RAHATLATIYORMUŞ.. Daha yeni cıkan bir araştırma bu :D

Ama tercih size kalmış birşeydir.

Kötü söz sahibinidir.. (Hadis-i Şerif)

Kendinize yakışanı yaparsınız umarım :))

Ben eminim kendımden hadi sıksana Yusuf :) Hatta Yusuf Yusuf :)