PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : © & ® Savası Basladı

Quarionn
19-09-2010, 11:07
Evet Arkadaslar Hayırlı Günler....

© & ® Birlik'leri Savası Baslamıştır ARtemisin Dün Aksam Tüm Devam Birlik'lerine Geçtigi msj'tan Anlasılmıştır Herşey

Bu savaşta İyi Olan kazansın Diyoruz

Lakin Bende Eski Server s10 Oyuncusu olarak Eski Dostları Kişisel Egosu Yüzünden Karsı Karsıya Getiren ARtemisi Şahi Birlik'leri Gibi Kınıyorum

Dönmedigi Dolap Kalmadı Artık malesef. ARtemisin Oldugu Her'yerde Problem'ler Cıktı 60 Birlik'lerine Yönelik Yaklasımı Oldu Bir Dönem Bende o msn ne toplantısındaydım R Birlik'ler Ve 60 Birlikleri bir birinie düşman eden Kimdi? Artemis Gine Neyin ne oldugunu kendilerinide biliyorlar inanıyorumki Artemisin kazdıgı bu cukura kendileride Dahi Olmazlar.. Kişisel Egosunu Sizler Daha cok İyi biliyorsunuz..

nusret60
19-09-2010, 11:09
Evet Arkadaslar Hayırlı Günler....

© & ® Birlik'leri Savası Baslamıştır ARtemisin Dün Aksam Tüm Devam Birlik'lerine Geçtigi msj'tan Anlasılmıştır Herşey

Bu savaşta İyi Olan kazansın Diyoruz

Lakin Bende Eski Server s10 Oyuncusu olarak Eski Dostları Kişisel Egosu Yüzünden Karsı Karsıya Getiren ARtemisi Şahi Birlik'leri Gibi Kınıyorum

Dönmedigi Dolap Kalmadı Artık malesef. ARtemisin Oldugu Her'yerde Problem'ler Cıktı 60 Birlik'lerine Yönelik Yaklasımı Oldu Bir Dönem Bende o msn ne toplantısındaydım R Birlik'ler Ve 60 Birlikleri bir birinie düşman eden Kimdi? Artemis Gine Neyin ne oldugunu kendilerinide biliyorlar inanıyorumki Artemisin kazdıgı bu cukura kendileride Dahi Olmazlar.. Kişisel Egosunu Sizler Daha cok İyi biliyorsunuz..

Dostum s10'da WoW çıktı mı?

Glady00
19-09-2010, 11:17
Hayırlısı Olması Dilegiyle...

Bu Savaş'ta İyi Olan Kazanacaktır

Ama sunuda Vurgulamak İstiyorum Bizler C Birlik'lerinden Kimler Dostumuz Olup Olmadıgını Cok İyi Biliyoruz Onlara Yönelik Bizden Tek Fakede Cıkmıyacaktır Eski Dosttan Asla Düşman Olunmuyacaktır Kendini Bilmiyen Cıkar Pesinde Olan Bi İnsan Yüzünden Buna Asla İzin Vermiyecez..

Söz Vermiştim forumda konusmuyacam Diye. Ama Bi Yere kadar

---

Bu Savaşı Faktörlüyen Etken'ler.. Nelerdir Onları Sizlere İfade Edeyim

ARkadaslar Bu Savaşın İçine Bizleri Sürüklüyen ARtemisin Kişisel EGosu Yüzünden Oynadıgı Oyundur Sadece Kendisi At Gözlükleriyle Oyuna Bakmaktadır Sadece Önünü Görüyordur Sagını Solunu Asla göremiyordur

Bizler Neyin Döndügünü Cok İyi Biliyoruz

Bir kez Daha Diyoruz Şahi Birlik'leri ADam Gibi Bir Temelden olusmaktadır Kimseeye Dedikodu Yaparak Bi Yere Gelmedik Tek Basımıza Burda Olduk Yeri GEldi C Birliginden Dostlarımız Sayesinde Ama Hiç Bir Savası Yarı'da bırakmadık Hep İlerledik İlerlemeyede Devam ETcegiz Bizler ARtık Bu Serverda Gereken Cevap'larımız cok Sert Olacaktır Gelen Fakelerin Gerçek Cıkması Sonucusunda Savaş Nasıl Oluyurmuş Ordu Nasıl Oluyormuş Buraya atılan Raporlardan Göreceksiniz'dir Emin Olabilirsiniz

kişsiel Egosu Yüzünden Olan Bir yönetici Yüzünden Cok Can'lar Yanacaktır Farkındayız Bu Kazdıgı Kuyuda Neyin Ne Oldugunu Tespit Eden Cok Degerli Arkadaslarımız Vardir Herşeyden Haber'dardırlar

Bizler'in 60 Birlik'leriyle Bi Problemimizin Olmadıgını Burdan Bir Kez Daha Vurguluyoruz Bizle Telefonda Konusan Artemiss Bey kalkıp Telefonda 60 yöneticileriyle Bizimle konusmuş c savası bitince r' savasına Dahi Olacaz Bizimle Savası Bitirmek İstiyorlar Dilerseniz Sizde gelin Bizlere bu Savaşta Yardımcı olun 60'ları Daha Rahat Bitiren Diyen Bir insan Şimdi 60 Birlik'leriyle Hangi Yüzle Konusuyor Onada Pek Sasırıyorumdur Bizler 60 Birlligi Savasına Girmedigimiz İçin Yardımcı Olmadıgımız İçin Artemisin Kişisel Oyunu Yüzünden Bizlere Bu Kadar Kin Ve Nefret Duyguları İçerisinde Bulunmuştur Bizler Böyle Oyunlara Gelecek Bi Birlik Digliz Senin Kişisel Savasında Asla Yer Almadık Almıyacaz'da bundan Sonra şimdi Ok Yayını Bize Cevirdin:) ARan kötü Oldu Bizimle Bu Sefer Kalkup Diger birlik2lere Yardımcı olması İçin Ricada buluuyorsun

---

CermenEfe'yide Neden Yıktırdıgını Cok İyi Biliyoruz Kendi Cıkarların İçin Gine Yıktırdın ARtık Bu Oyunlardan vazgeç Gerçek'sahalarda Seni Görmek istiyoruz Dedikodu Yapmadan Kimsenin Arkasından Atıp tutmayarak Seni Sahalarda Görmek İstiyoruz

s10 Adaletli Ya Hala Cezalısın İlk Önce Cezanı Kaldırt sonra Gelip Bizimle Konus

saygılarımla/Şahi Birlik Sözcüsü

Royal Flush
19-09-2010, 11:31
Herkese selamlar arkadaşlar.öncelikle C birliklerindeki arkadaşlarımızı dostlarımızı artemisin bu galeyanına gelmemeliri yönünde tekrar tekrar uyarıyorum.artemisin zaten hesabı kapalı amacı C ve R birliklerini birbirine düşürerek yalan yanlış iftira ve dedikodularla C üyelerini bizlere karşı kışkırtma çabasındadır.Öncelikle kendi hesabı kapalı garantiye almış çünkü uyanık birisi bunu görmeyenlere yuh diyorum.wow yolunda C ve R birliklerine darbe vurmaktır amacı bunu unutmayın.

60 birliklerine gelince bizler kimsenin oyununa gelmedik bakıyorum artemis bazı 60 birliklerinde ally geçtiriyor bizlere karşı saldırı için.Dün sizi bilmem nereye gömerim diye tehdit ve kabul edilmez bir tavırla msj yazan kişi bugün saldırı için destek istiyor ve veriliyor.İşte artemisin oyunun içindeki oyununu anlayacak olanlara açıkça ispattır.Saygılarla

çarşı32
19-09-2010, 12:56
Hayırlısı Olması Dilegiyle...

Bu Savaş'ta İyi Olan Kazanacaktır

Ama sunuda Vurgulamak İstiyorum Bizler C Birlik'lerinden Kimler Dostumuz Olup Olmadıgını Cok İyi Biliyoruz Onlara Yönelik Bizden Tek Fakede Cıkmıyacaktır Eski Dosttan Asla Düşman Olunmuyacaktır Kendini Bilmiyen Cıkar Pesinde Olan Bi İnsan Yüzünden Buna Asla İzin Vermiyecez..

Söz Vermiştim forumda konusmuyacam Diye. Ama Bi Yere kadar

---

Bu Savaşı Faktörlüyen Etken'ler.. Nelerdir Onları Sizlere İfade Edeyim

ARkadaslar Bu Savaşın İçine Bizleri Sürüklüyen ARtemisin Kişisel EGosu Yüzünden Oynadıgı Oyundur Sadece Kendisi At Gözlükleriyle Oyuna Bakmaktadır Sadece Önünü Görüyordur Sagını Solunu Asla göremiyordur

Bizler Neyin Döndügünü Cok İyi Biliyoruz

Bir kez Daha Diyoruz Şahi Birlik'leri ADam Gibi Bir Temelden olusmaktadır Kimseeye Dedikodu Yaparak Bi Yere Gelmedik Tek Basımıza Burda Olduk Yeri GEldi C Birliginden Dostlarımız Sayesinde Ama Hiç Bir Savası Yarı'da bırakmadık Hep İlerledik İlerlemeyede Devam ETcegiz Bizler ARtık Bu Serverda Gereken Cevap'larımız cok Sert Olacaktır Gelen Fakelerin Gerçek Cıkması Sonucusunda Savaş Nasıl Oluyurmuş Ordu Nasıl Oluyormuş Buraya atılan Raporlardan Göreceksiniz'dir Emin Olabilirsiniz

kişsiel Egosu Yüzünden Olan Bir yönetici Yüzünden Cok Can'lar Yanacaktır Farkındayız Bu Kazdıgı Kuyuda Neyin Ne Oldugunu Tespit Eden Cok Degerli Arkadaslarımız Vardir Herşeyden Haber'dardırlar

Bizler'in 60 Birlik'leriyle Bi Problemimizin Olmadıgını Burdan Bir Kez Daha Vurguluyoruz Bizle Telefonda Konusan Artemiss Bey kalkıp Telefonda 60 yöneticileriyle Bizimle konusmuş c savası bitince r' savasına Dahi Olacaz Bizimle Savası Bitirmek İstiyorlar Dilerseniz Sizde gelin Bizlere bu Savaşta Yardımcı olun 60'ları Daha Rahat Bitiren Diyen Bir insan Şimdi 60 Birlik'leriyle Hangi Yüzle Konusuyor Onada Pek Sasırıyorumdur Bizler 60 Birlligi Savasına Girmedigimiz İçin Yardımcı Olmadıgımız İçin Artemisin Kişisel Oyunu Yüzünden Bizlere Bu Kadar Kin Ve Nefret Duyguları İçerisinde Bulunmuştur Bizler Böyle Oyunlara Gelecek Bi Birlik Digliz Senin Kişisel Savasında Asla Yer Almadık Almıyacaz'da bundan Sonra şimdi Ok Yayını Bize Cevirdin:) ARan kötü Oldu Bizimle Bu Sefer Kalkup Diger birlik2lere Yardımcı olması İçin Ricada buluuyorsun

---

CermenEfe'yide Neden Yıktırdıgını Cok İyi Biliyoruz Kendi Cıkarların İçin Gine Yıktırdın ARtık Bu Oyunlardan vazgeç Gerçek'sahalarda Seni Görmek istiyoruz Dedikodu Yapmadan Kimsenin Arkasından Atıp tutmayarak Seni Sahalarda Görmek İstiyoruz

s10 Adaletli Ya Hala Cezalısın İlk Önce Cezanı Kaldırt sonra Gelip Bizimle Konus

saygılarımla/Şahi Birlik Sözcüsü

dostluk içerikli msj atıp aralardada tehditler savurmakta demekki size yakışıyor...
bende c ailesindeyim artemisi de çok iyi tanımam ama hepiniz perofillerden aynı cümleleri kurmuşsunuz benim bildiğim bu oyunda pire için yorganda yakılır bırakın msjlarıda gereken neyse onu yapın....
raskol başkana yapılan bir yamukta ortada...

messimania
19-09-2010, 13:11
dostluk içerikli msj atıp aralardada tehditler savurmakta demekki size yakışıyor...
bende c ailesindeyim artemisi de çok iyi tanımam ama hepiniz perofillerden aynı cümleleri kurmuşsunuz benim bildiğim bu oyunda pire için yorganda yakılır bırakın msjlarıda gereken neyse onu yapın....
raskol başkana yapılan bir yamukta ortada...
hadi Lan ordan..

pharmaton
19-09-2010, 13:32
60 birliklerine gelince bizler kimsenin oyununa gelmedik bakıyorum artemis bazı 60 birliklerinde ally geçtiriyor bizlere karşı saldırı için.Dün sizi bilmem nereye gömerim diye tehdit ve kabul edilmez bir tavırla msj yazan kişi bugün saldırı için destek istiyor ve veriliyor.İşte artemisin oyunun içindeki oyununu anlayacak olanlara açıkça ispattır.Saygılarla

sizler kimsenın oyuna gelmediniz bizlerde kimsenin oyununa gelmıyoruz başkan emın ol artemis bizim birliklerden ally gecemez bunada süphen olmasın tüm 60 birlikleri başkanları kendı birliklerine hakim neyin ne oldugunu gayet iyi bilen kişilerdir ve yapılan herseyde bir neden vardır 60 birlikleri ne kukladır ne maşa

armo
19-09-2010, 14:19
Eski dostlar şimdi düşman he (.

Royal Flush
19-09-2010, 14:28
Eski dostlar şimdi düşman he (.

Bizim kimseye düşmanlığımız yok yine dostlarımız saldırılarımızıda çıkmadık.Gelen saldırılar karşısında kimlere ne şekilde saldıracağımıza karar vereceğiz.

korna
19-09-2010, 15:56
ben savaş çıkacağını sanmıyorum. ya da uzun süreli bir savaş olmaz diye düşünüyorum. wow öncesi çok mantıksız olur.
yanılmıyorsam gerçek saldırı yapan olmadı daha ...

Ombudsman
19-09-2010, 17:50
Bakın yorumlar yapılıyor... Yeni bir sayfa açılmış konusuda c & r savaşı denmiş anket olarakda c başkanından birinin diplomasisi konmuş enteresan geldi bana ama şunu belirtmek istiyorum 60 ailesi olarak sizden ricam adımızı kullanarak yorumlardan kaçının lutfen

arbades
19-09-2010, 21:27
"Kişisel görüşümdür"

Travian bir oyun bu oyunda wowuda tılsımıda yıkmayıda yıkılmayıda arac olarak goruyorum..Asıl amac ise keyif almak eglenceli vakit geçirmektir..Kimse hakkında konusmaya gerek yok..Herkez istediğini yapmakta özgürdür..Dün savasır bugun dost olur bunlar dogaldır..İnsanın dogasında vardır..Herkez kendiden ve birliğinde sorumludur..Gercek hayatta oldugu gibi oyunda da guvenilecek adam vardır guvenilmeyecek adam vardır..Herkez tercihinde özgürdür..

Savasın sebebi olarak Raskolun koyunun yıkılması bahane edilmiş,bu konudaki acıklamayı daha oncede yaptım tekrar etmeye gerek yok..Farklı lanse edenlerde gunahını boynuna alır..Kimseye hiçbirşeyi ispat etme cabam yok

Ne demiş şair bırak karşındaki inanmak istediği kadar inansın..

"Şahi yoneticisi olarak görüşüm"

Atılan yagma fakeleri bile karsılıgını bulacaktır hemde en agır sekilde..Bugune kadar bu serverda sırtımız yere degmedi Allaha sükür bundan sonrada değmeyecek..Herkeze sahi resitalini izleteceğiz..Bunu daha onceden yasayan arkadaslarımız daha ii bilir zaten..:cool:

Herkeze keyifli oyunlar..

Serhat_
19-09-2010, 21:50
Hersey iyi güzel de c birliğinin bir üyesi olarak sahideki dostlarıma pek saldırı çıkaramam gibi geliyor. Aynı şekilde ordaki dostlardan bana. Ya beyler durum böyleyken nasıl savaşacaz :) Ben toytatları süsleyip ellerine çiçekleri verip göndereyim sahideki arkadaşlara :D

Quarionn
19-09-2010, 22:28
http://img197.imageshack.us/img197/6375/titatum.png

http://img810.imageshack.us/img810/3451/kankalar.png

Yaklasık 3 K Mancık Kesilmiştir..

http://img826.imageshack.us/img826/8017/calm89.png

Saldıran Ve Savunanı Tebrik Ederiz...

Glady00
19-09-2010, 22:30

Saldıran Ve Savunanı Bir kez Daha tebrik Etmek istiyorum

ilk Saldırı Bazı C birlik Üyelerinden Cıkmıştır..

Bizler Hala sükünetimizi Koruyoruz..

Saygılarımla/YuSuF

tolga32
19-09-2010, 22:32
ben kimseyi tebrik etmiyorum. r ler dostumdur. r lerr dostum değil diyenler c değildir.!!!

Royal Flush
19-09-2010, 22:32
[QUOTE=Quarionn;881183]http://img197.imageshack.us/img197/6375/titatum.png

Böyle olmamalı idi ama böyle oldu malesef kardeş katliamı buyrun

arbades
19-09-2010, 22:35

Şahi yonetimi tecrübesini yine konusturmuştur ve gercek saldırıyı bulmuştur..Alkışı hak ediyorum sanırım(=

Mimar tılsımının etkisi yüksektir..Kocbasısız giren ilk ordu acı verici gercekten o kadar emege yazık..Yakup ise s15(= ten edindiği tecrübeyi kullanmış;) guzel ordu hazırlamiş tebrik ederim ama dediğim gibi 2500 kocbası bile suru 14e cekebilmiş sadece mimar tılsımının büyük etkisidir bu..

Saldıran savunan iki tarafıda kutlarım..Her ne kadar mantıga oturmasada bu savas sonucta cıkmısıtır..Gelenede gidilecektir(=

Glady00
19-09-2010, 22:41
Evet bu Ortalıgı Bu Kadar Alevlendiren'ler Nerde? Hane Neden Konusmuyorlar

Neden Susmakla Yetiniyorlar Neden Ally Geçtikleri Zaman Büyük Bir Zevkle izliyorlardı Hane nerdeler?

bu Kadar orduyu bir birine saldırmaktaki amacları neydi

Gelsinler Konuşsunlar

Bizler Kimler Oldugunu cok iyi biliyoruz İnanki Suan Susuyoruz Bazen Susmak Sannattır Ve Susmaya Devam Etcez susmamızı Bozduracaklar Biliyoruz Ama Eminimki Bizler Susmamızı Bıraktıgımız Zaman S10 Oldu Olacak Böyle Raporlar Bu Travian'da görmüyecektir...

tolga32
19-09-2010, 22:43
sanırım benim yüzümden konuşmuyolar:)

deli-x
19-09-2010, 22:43
Ben Muhammed, uzun zamandan beri ortağı olduğum demirleblebi hesabına bakmıyorum, İsmail abinin artık bu hesap, zaten birliğin yöneticisi de oydu böyle savaş adı altında bir başlık gördüm ve gerçekten çok üzüldüm diyeceğim net üç kelime: YAZIK ÇOK YAZIK...

Keşke +18c birliğinin kurucusu olan artemis_ hesabının ilk sahibi Volkan oyunu hiç bırakmasaydı ve oyunun başlarında olduğu gibi c lerin başında olsaydı, halbuki ne sevinmiştim vagator_666 volkan oyuna dahil olunca hareket gelir diye... Merak ediyorum ben dahil kaç kişinin oyunu bıraktığını biliyormu volkan ve tolga başkan, niye bıraktığımızı hiç merak ediyormu... Gültekin abi gibi bir insan ki bu sene kurulan c birliklerine en çok emeği geçenlerden biri oyunu niye bırakıyorsun diye soruldu mu?

Yalnızca acizane bir sitemdir bu volkan ile tolga ya bir daha kuzeydoğuda oynamam herhalde :D İki tarafa da başarısızlıklar diliyorum, başarısız olunda birbirinize zarar vermeyin.

Oyunun ilk günleri geliyor aklıma, birbirimizin birlikleri arasında geziniyorduk, beraber organizasyonlar yapıyorduk, ordumuzu çakmak için yağma için hedefler istiyorduk, nerden nereye...

Tüm c ve r birlikleri kaybetmiştir... Hepinize geçmiş olsun...

tolga32
19-09-2010, 22:46
ben dediğimi dedim artık herşey değişecek. r lere saldırı olması demek ben c değilim demek . bunu açıkça demiş artemis bey. artık benim için bitmiştir kendisi.

Royal Flush
19-09-2010, 22:51
Ben Muhammed, uzun zamandan beri ortağı olduğum demirleblebi hesabına bakmıyorum, İsmail abinin artık bu hesap, zaten birliğin yöneticisi de oydu böyle savaş adı altında bir başlık gördüm ve gerçekten çok üzüldüm diyeceğim net üç kelime: YAZIK ÇOK YAZIK...

Keşke +18c birliğinin kurucusu olan artemis_ hesabının ilk sahibi Volkan oyunu hiç bırakmasaydı ve oyunun başlarında olduğu gibi c lerin başında olsaydı, halbuki ne sevinmiştim vagator_666 volkan oyuna dahil olunca hareket gelir diye... Merak ediyorum ben dahil kaç kişinin oyunu bıraktığını biliyormu volkan ve tolga başkan, niye bıraktığımızı hiç merak ediyormu... Gültekin abi gibi bir insan ki bu sene kurulan c birliklerine en çok emeği geçenlerden biri oyunu niye bırakıyorsun diye soruldu mu?

Yalnızca acizane bir sitemdir bu volkan ile tolga ya bir daha kuzeydoğuda oynamam herhalde :D İki tarafa da başarısızlıklar diliyorum, başarısız olunda birbirinize zarar vermeyin.

Oyunun ilk günleri geliyor aklıma, birbirimizin birlikleri arasında geziniyorduk, beraber organizasyonlar yapıyorduk, ordumuzu çakmak için yağma için hedefler istiyorduk, nerden nereye...

Tüm c ve r birlikleri kaybetmiştir... Hepinize geçmiş olsun...

Arkadaş güzel yorumlar yapmış bazı önemli konulara değinmiş.Tabiki bizlerde durumun bu noktaya gelmemesi için R birlikleri olarak gerek tolyla gerek volkanla paylaşımlarda bulunduk.Lakin hesabı kapalı olan artemis yinede ortalığı karıştırarak durumu bu noktaya getirmiştir.Bizler bu savaşı hiç bir zaman istemedik istemiyoruzda açıkçası şuan dünden bu yana aldığım saldırı yasını 11 tane köyümle birlikte 300 civarı olmuştur.Ama bizler bu kadar dostluktan sonra dost dediğimiz dost bildiğimiz arkadaşlara belli bir noktaya kadar saldırıda bulunmayacağız.Ama herşeyin bir sabrı vardır.Umarım gereken dersler bir an önce çıkarılır ve bu hatadan dönülür.

çarşı32
19-09-2010, 22:56
Arkadaş güzel yorumlar yapmış bazı önemli konulara değinmiş.Tabiki bizlerde durumun bu noktaya gelmemesi için R birlikleri olarak gerek tolyla gerek volkanla paylaşımlarda bulunduk.Lakin hesabı kapalı olan artemis yinede ortalığı karıştırarak durumu bu noktaya getirmiştir.Bizler bu savaşı hiç bir zaman istemedik istemiyoruzda açıkçası şuan dünden bu yana aldığım saldırı yasını 11 tane köyümle birlikte 300 civarı olmuştur.Ama bizler bu kadar dostluktan sonra dost dediğimiz dost bildiğimiz arkadaşlara belli bir noktaya kadar saldırıda bulunmayacağız.Ama herşeyin bir sabrı vardır.Umarım gereken dersler bir an önce çıkarılır ve bu hatadan dönülür.

hala dostlu içerikli msjlar yazıpta raporları buraya sıp bıyık altından gülüpte böbürlenmeyin bu düşüncelerinizi açıkça yazın bırakın dostluk msjlarını...

Royal Flush
19-09-2010, 22:57
hala dostlu içerikli msjlar yazıpta raporları buraya sıp bıyık altından gülüpte böbürlenmeyin bu düşüncelerinizi açıkça yazın bırakın dostluk msjlarını...

Arkadaşım gündüzde yorum yaptın tamam dost değilsen değilsin hesap isminide yazarsan biliriz ona göre saldıran saldırıyorsa bizim koymamızda ne sakınca var onu anlamıyorum

S10-KANKALAR
19-09-2010, 23:03
Şahi yonetimi tecrübesini yine konusturmuştur ve gercek saldırıyı bulmuştur..Alkışı hak ediyorum sanırım(=

Mimar tılsımının etkisi yüksektir..Kocbasısız giren ilk ordu acı verici gercekten o kadar emege yazık..Yakup ise s15(= ten edindiği tecrübeyi kullanmış;) guzel ordu hazırlamiş tebrik ederim ama dediğim gibi 2500 kocbası bile suru 14e cekebilmiş sadece mimar tılsımının büyük etkisidir bu..

Saldıran savunan iki tarafıda kutlarım..Her ne kadar mantıga oturmasada bu savas sonucta cıkmısıtır..Gelenede gidilecektir(=

sana s15 macerası yaşatırım :) tamam bekle gelene gidion dımı gel bakalım beklıom dur dur bak şimdi bırazdan çıkarıom saldırı gelıom sana :)

arbades
19-09-2010, 23:07
sana s15 macerası yaşatırım :) tamam bekle gelene gidion dımı gel bakalım beklıom dur dur bak şimdi bırazdan çıkarıom saldırı gelıom sana :)

:D:D s15ten cok sey var hatırda kalan yakubum..

S10-KANKALAR
19-09-2010, 23:08
:D:D s15ten cok sey var hatırda kalan yakubum..

bekle ve gör ozaman adamım :)

çarşı32
19-09-2010, 23:14
Arkadaşım gündüzde yorum yaptın tamam dost değilsen değilsin hesap isminide yazarsan biliriz ona göre saldıran saldırıyorsa bizim koymamızda ne sakınca var onu anlamıyorum

ben polemik yaratmak için konuşmuyorum uzun zamandır forumda yaşanılan tatsızlıklar var hala daha aynı şeyleri konuşmak yersiz kim kimin yanındaysa orada kalsın neden bu kadar herkesin ağzına sakız oluyor onu anlamadım herkes bir yer tutsun kendine server ın akşına bıraksın sonuçta oyun kimse kimsenin kalbini kırmasın

Glady00
19-09-2010, 23:17
ben dediğimi dedim artık herşey değişecek. r lere saldırı olması demek ben c değilim demek . bunu açıkça demiş artemis bey. artık benim için bitmiştir kendisi.

Tolgam Bos Ver

Eski Dostlar Bir Birini Tanır.. Eski Dostlar Asla Ama Asla Bir Oyun İçin Bir Birini satmaz Eger Öyle Birşey Olursa Hesap Siler Ceker Giderler....

ekrem40
19-09-2010, 23:36
başkan onun içinmi iskoo ya saldırı yolladın

Glady00
19-09-2010, 23:50

.

Keske Volkan Sevdigim Saydigim bir insandi.. Gözlerimiz Onu Aramaktan Yoruldu İnanki.

tılsım32
20-09-2010, 00:25
ben kimseyi tebrik etmiyorum. r ler dostumdur. r lerr dostum değil diyenler c değildir.!!!

aynen tolga abime katılıyorumm

CaVaLieRe
20-09-2010, 08:54
Bu ne saçmalıktır yaa? Konuyu görünce şok oldum! Geçen sene oynamayanları anlarım da c & r ortaklığını bilenler ve siz başkanlar ne oluyor size???

Silkelenin ve kendinize gelin!

Tarafımdan hiçbir r ye saldırı çıkmayacaktır. Oyunun suyunu çıkartmayın!!!

c & r düşmanlarına mutluluk yaşatmayın...

Royal Flush
20-09-2010, 10:44
Neden koymuyorlar acaba foruma Royal Flusun merkezini yıktık diye millet merak ediyor koyunda görsünler bari saldıranı tbrk ederim ayrıca.

illietus
20-09-2010, 11:15
Neden koymuyorlar acaba foruma Royal Flusun merkezini yıktık diye millet merak ediyor koyunda görsünler bari saldıranı tbrk ederim ayrıca.

geçmiş olsun hocam.. raporu siz koysanız?

Glady00
20-09-2010, 13:28
Royal Flush(Samet) Abenin Merkezine gelen Mancıkların Hadi Hesapi Yoktu Bu Saaten Sonra

Şahi Birlik'leri. Suskunlugunu Bozmuş Olup Gerçek Saldırılara cıkmaktadır

Saygılarımla/ Şahi Birlik Genel Baskanı: YuSuF

Altınbasak
20-09-2010, 14:45
C&R birlikleri kardeştir.Bunu Red Eden bizden değildir. Artemisin_ in yaptığı hata C birliklerinin genel hatası sayılamaz..1 kişi 1000 kişiyi ateşe atamaz.Eğer suçlu kim ise cezasını fazlası ile çekecektir..

Saygılarımla / AlTınBaSaK/ EmRaH/

ESERKRMC
20-09-2010, 14:50
arkadaşlar ne oluyor size herkes birbirine çamur atmaya çalışıyor. R lerin bu durumda konuşmaya hiç hakkı yok hani bir olay göstere göstere oldu derler ya aynen sadece susup böyle birşey olmaz dediler dediler şimdi saldırılar başlayınca inanamıyorlar. artemis_ le ilgili atıp tutuluyor. adam tam bir professiyonel kurdu öldürmek istiyorsan bir kaç kuzunu feda ediceksin.. elli kere royala mesaj attım. engelleyin bu savaşı diye ama tenezzül edilip geri dönülmedi bile... gerektiğinde 30-40 saate destek yolladık dostluğumuzun göstergesi olarak . ama şimdi bunlar yaşanıyorsa r ler oturup düşünsün bizim tek hedefimiz 60 larken uğraştığımız şylere bakın.. şimdi yıkarız yıkılırız ama bu server na(merdlere) kalırsa en çok koyanda bu olur heralde..

----------------------------------------------------------------

N şekil için vrenle nede veren için şekildn şekile girenle işim olmaz..

asz (Mehmet)
20-09-2010, 14:54
Fazla değil 1ay önce s10 bıraktığımda olacakları söylemiştim sizlere :) C ve R birlikleri 2kişi yüzünden kapışacak diye. okanbjk ve artemis diye de belirtmiştim. dediklerim oldu ve şuanda hala şahi yaptığı hata yüzünden daha çok çekecek özelliklede Royal Flush'a gelen saldırıdanda bunu net bir şekilde görebilmişsinizdir. Son bir not okanbjk533 (Yusuf) hala beni bulamamış olmanda senin acizliğin ve oyundaki herkese kardeşim demenden kaynaklı. Wow çıktığında wow'u en iyi şekilde PHARMATON kardeşimin birliği ve oyuncuları kuracaktır ve gerekli bütün gayret ve çabalarını ortaya koyacaklardır...

....... Şahi birlikleri :) ismimi bulana kadar .... koyacam :D

Glady00
20-09-2010, 15:10
Fazla değil 1ay önce s10 bıraktığımda olacakları söylemiştim sizlere :) C ve R birlikleri 2kişi yüzünden kapışacak diye. okanbjk ve artemis diye de belirtmiştim. dediklerim oldu ve şuanda hala şahi yaptığı hata yüzünden daha çok çekecek özelliklede Royal Flush'a gelen saldırıdanda bunu net bir şekilde görebilmişsinizdir. Son bir not okanbjk533 (Yusuf) hala beni bulamamış olmanda senin acizliğin ve oyundaki herkese kardeşim demenden kaynaklı. Wow çıktığında wow'u en iyi şekilde PHARMATON kardeşimin birliği ve oyuncuları kuracaktır ve gerekli bütün gayret ve çabalarını ortaya koyacaklardır...

Eger biraz Yüregin Varsa

Oyuncu Adını Burda Paylasırsın

Senin ne Kadar kalitesiz bir insan Oldugunu Bütün Server Biliyor Senle Bos Muhabetlerede Gircek Digilim Bu tür konularda ondan dolayı sizleri pek kaale almayıp takmıyoruz desek yeridir..

Royal Flush
20-09-2010, 16:10
arkadaşlar ne oluyor size herkes birbirine çamur atmaya çalışıyor. R lerin bu durumda konuşmaya hiç hakkı yok hani bir olay göstere göstere oldu derler ya aynen sadece susup böyle birşey olmaz dediler dediler şimdi saldırılar başlayınca inanamıyorlar. artemis_ le ilgili atıp tutuluyor. adam tam bir professiyonel kurdu öldürmek istiyorsan bir kaç kuzunu feda ediceksin.. elli kere royala mesaj attım. engelleyin bu savaşı diye ama tenezzül edilip geri dönülmedi bile... gerektiğinde 30-40 saate destek yolladık dostluğumuzun göstergesi olarak . ama şimdi bunlar yaşanıyorsa r ler oturup düşünsün bizim tek hedefimiz 60 larken uğraştığımız şylere bakın.. şimdi yıkarız yıkılırız ama bu server na(merdlere) kalırsa en çok koyanda bu olur heralde..

----------------------------------------------------------------

C birliklerinin kaç başkanı var artemis_,tolga,samatha doğrumu peki tolga ve samathaya bir sorun benim bu süreçte verdiğim uğraşı ama olumlu adım atılmadı bir türlü.Kendileride bir sorun sözde artemisin açmış olduğu savaş başladığında ben samathaya msj çektim daha dönecek bana 3 gün geçti ne yazan var ne eden.Neyse bakıp görcez.Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacağı kesin

http://travian-reports.net/tr/report-img/23213416c1c buda saldırı linki adam birde intikam yazmış ne kadar kinlendikleri dolduruldukları belli işte

Altınbasak
20-09-2010, 17:32
C Ve R Kardeştir..Sizler Sadece Basit Birer İftiracısınız.Asz mehmet yıkılmaya doymadınmı daha geliyon.Tabi

Yenilen Pehlivan Güreşe Doymazmış...

Seninkide O hesaP OLdu...Ama suc sende değil bizdeki baştan seni büyüttük..

Ağacı yaş iken ezeceksin sözüde sana yoksa buyuyunce kendini bişey sannediyor...

Aynı Senin Gibi ciğerr....

kapalı_kutu
20-09-2010, 18:55
R de değilim C değilim ama C birlikleri gördüğüm izlediğim ve edindiğim bilgilere göre R birliklerine karşı düşmanca tavır sergiliyorlar.Zaten gelen ilk saldırılardan belli ediyor neyin ne olduğu.Kimse uyanmıyor wow elden gidecek demiyorlar C ler gaza geldikçe geliyor.C lerin başında 3 kaptan var artemis samatha ve tolga sanırım artemisi istemediklerini söyleselerde artemisin sözünden çıkamıyorlar.Ya bir yol çizeceksin ya bir yol bulacaksın ikili oynamaya gerek yok beyler bakalım iş nereye gidecek gerçek dostum dediğiniz iki birlik birbirini yemeye devam etsin.

baciLLuSs
20-09-2010, 19:07
hocam kime destek attınız yazında bizde öğrenelim madem raskol a attınız saldırıdan önce geri çekildi demirleblebi yusuf dan istedi gönderilmemiş kime gitti bu destekler peki....

Arkadaş ya siz böyle ortalığı karıştırma peşindesiniz yada bizler yalan söylüyoruz.Yav C birliklerinin kaç başkanı var artemis_,tolga,samatha doğrumu peki tolga ve samathaya bir sorun benim bu süreçte verdiğim uğraşı ama olumlu adım atılmadı bir türlü.Kendileride bir sorun sözde artemisin açmış olduğu savaş başladığında ben samathaya msj çektim daha dönecek bana 3 gün geçti ne yazan var ne eden.Neyse bakıp görcez.Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacağı kesin

Bir Not:Her yerde kullanmayın destek attık ettik diye bunların lafını ediyorsanız zaten dostluğun önemide yok.Bizlerde attık ettik destek raskol işini hatırlamayın sadece ama bizler demedik hiç bir zaman şuna destek buna destek attık diye hep lafı oldu sizin atmış olduğunuz desteğin.Lafını edeceksen atmayacaksın

http://travian-reports.net/tr/report-img/23213416c1c buda saldırı linki adam birde intikam yazmış ne kadar kinlendikleri dolduruldukları belli işte

Royal Flush
20-09-2010, 19:17
hocam kime destek attınız yazında bizde öğrenelim madem raskol a attınız saldırıdan önce geri çekildi demirleblebi yusuf dan istedi gönderilmemiş kime gitti bu destekler peki....

Kime attık peki artemis_,özgürköy,cermenefe,raskol-demirleblebiye ise bizden destek gitmedi istenmedi. artemisden daha düne kadar bakın allah şahit diyorum düne kadar destek vardı dün bizim birliklerin birinden tem aldım ve desteği yine ben atmıştım ordanda ve arkadaş hala çekmemişti dün ben çektim.Daha öncede destek attık bazı kişilere ama hiç bir zaman demedik ben şuna destek attım buna diye ama bizlerin hep yüzüne vuruldu lafını edeceksen atmayacaksın doğrumu.Ben yönetici diye ayrım yapmadım ayrıca kim istedi ise göndermeye çalıştım.Artemis ise kendini padişah sandı bizden bir arkadaş destek talebinde bulunmuş.Yok muhattabım değil kim oluyor yazamaz bana felan diye ne olmuş yazmışsa ama amacı farklı işte

arbades
20-09-2010, 19:32
Ben s10 a yeni basladıgım için eski c ve r birliklerini dostluklarını bilmiyorum,tanımıyorumda cogu arkadası..Ama dunden beri gelen mesajlar bu dostlugun cok oncesinin oldugunu gosteriyor..Hem c hem r birliklerinden gelen oyle mesajlar varki..Diyorlarki "ben dune kadar destek attıgım adamamı saldırcam yada onlar banamı saldırcak..Bu olucak işmi siz nasıl olurda bir iki kişinin kişisel egosu yuzunden bu dostlugu bu hale getirirsiniz..."Açıkcası ben bu mesajları okuduktan sonra cok etkilendim sizlerlede paylasmak istedim..

Bugune kadar yapılan hatalar yanlıslar her iki taraf içinde vardır..Ama bu dostluğun temeli oyuncuların birbiri ile olan bağında gizlidir..Ama bu birlikleri savasa surukleyen(kişiyi herkez biliyor zaten) ve bu savası devam ettiren 2 c birliği vardır..Biz bunun cevabını en ağır şekilde o iki birliğe vereceğiz..Diğer c birlikleri ilede yolumuza devam edeceğiz..Herzaman dostumuzlar ve gercekten iyi niyetlerini esirgemediler hiç bir zaman..

ESERKRMC
20-09-2010, 19:47
Arkadaş ya siz böyle ortalığı karıştırma peşindesiniz yada bizler yalan söylüyoruz.Yav C birliklerinin kaç başkanı var artemis_,tolga,samatha doğrumu peki tolga ve samathaya bir sorun benim bu süreçte verdiğim uğraşı ama olumlu adım atılmadı bir türlü.Kendileride bir sorun sözde artemisin açmış olduğu savaş başladığında ben samathaya msj çektim daha dönecek bana 3 gün geçti ne yazan var ne eden.Neyse bakıp görcez.Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacağı kesin

Bir Not:Her yerde kullanmayın destek attık ettik diye bunların lafını ediyorsanız zaten dostluğun önemide yok.Bizlerde attık ettik destek raskol işini hatırlamayın sadece ama bizler demedik hiç bir zaman şuna destek buna destek attık diye hep lafı oldu sizin atmış olduğunuz desteğin.Lafını edeceksen atmayacaksın

ohooo üstadım sen kaptırmışın kendini oyuna ya ben burda desteğin lafını yapmak için yazmadım onu .Ama öyle anlamak istediysen bilemem .bizde giden asker ölmüştür üstad onun kaydını tutmam ben sadece dostluğumuzu vurgulamak istedim herşey karşılıklı oldu bunu söyleyimde sonra benim hakkımdada dedikodu başlatmayın.. her neyse sadede geleyim forumda fazla mesaj atmam ama bu işin tadı kaçtığı için yazıyorum.kısaca royala son mesajımdır bir daha cevap vermicem ... zamanında adım atmazsan bazı şeyler için sonra koşsan bile çok geçtiR. bunu hiçbir zaman unutma .... cevap gelmemesinin sebebi de bu ..

son olarakta bana ortalığı karıştırma peşindesin demişin.ama sen ESER 'i daha tanımamışın üstadım.. dicek söz yok kolay gelsin tüm servera.. umarım hakkımızda hayırlısı oluR..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Royal Flush
20-09-2010, 19:57
ohooo üstadım sen kaptırmışın kendini oyuna ya ben burda desteğin lafını yapmak için yazmadım onu .Ama öyle anlamak istediysen bilemem .bizde giden asker ölmüştür üstad onun kaydını tutmam ben sadece dostluğumuzu vurgulamak istedim herşey karşılıklı oldu bunu söyleyimde sonra benim hakkımdada dedikodu başlatmayın.. her neyse sadede geleyim forumda fazla mesaj atmam ama bu işin tadı kaçtığı için yazıyorum.kısaca royala son mesajımdır bir daha cevap vermicem ... zamanında adım atmazsan bazı şeyler için sonra koşsan bile çok geçtiR. bunu hiçbir zaman unutma .... cevap gelmemesinin sebebi de bu ..

son olarakta bana ortalığı karıştırma peşindesin demişin.ama sen ESER 'i daha tanımamışın üstadım.. dicek söz yok kolay gelsin tüm servera.. umarım hakkımızda hayırlısı oluR..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yanlış anlaşıldığı için silmek zorunda kaldım özür dilerim eser senden yanlış anlaşıldı ise

asz (Mehmet)
20-09-2010, 23:08
Eger biraz Yüregin Varsa

Oyuncu Adını Burda Paylasırsın

Senin ne Kadar kalitesiz bir insan Oldugunu Bütün Server Biliyor Senle Bos Muhabetlerede Gircek Digilim Bu tür konularda ondan dolayı sizleri pek kaale almayıp takmıyoruz desek yeridir..

Senide gördük yusuf ne kadar kaliteli bir insan olduğunu merak etme :) Daha kardeşinle düşmanını ayıramayacak kadar kaliteli bi insansın sen işte. Akta karada ortaya çıktı biraz önce orhanlı çatırdadı yawaş yawaş serverdeki yeni planlarım oturuyor. İsimi açıklamaya gelince sana söz veriyorum wow bitsin zaten kendin öğreneceksin :D

Ombudsman
21-09-2010, 01:57
asz (Mehmet) yazmıyım yazmıyım dedim tanımam etmem dedim ama habire insanları iğneleyip kışkırtıp duruyorsun dayanamadım merakımı gidermem lazım birşey sorucam cevap verip vermemek sana kalmış tabi benim içimde kalmasında....

asz (Mehmet) senin amacın ne ? Hani insanları kışkırtmak çıldırtmak sinirlendirmek istiyosan (belki başarıyorsundur bilemem) burası doğru yer evet çünkü herkes yazdıklarını okuyor görüyor ama burada başka insanlarda var benim gibi mesela ve işi çirkinliğe dönüştürmen artık rahatsızlık vermeye başladı buna bi son verirsen sevinirim...

akyuzsezgin
21-09-2010, 03:04
asz (Mehmet) yazmıyım yazmıyım dedim tanımam etmem dedim ama habire insanları iğneleyip kışkırtıp duruyorsun dayanamadım merakımı gidermem lazım birşey sorucam cevap verip vermemek sana kalmış tabi benim içimde kalmasında....

asz (Mehmet) senin amacın ne ? Hani insanları kışkırtmak çıldırtmak sinirlendirmek istiyosan (belki başarıyorsundur bilemem) burası doğru yer evet çünkü herkes yazdıklarını okuyor görüyor ama burada başka insanlarda var benim gibi mesela ve işi çirkinliğe dönüştürmen artık rahatsızlık vermeye başladı buna bi son verirsen sevinirim...

Bu oyunda bir kaç hatalardan birisi birlik baskanı ve yönetimdeki arkadasların forumdaki atısmaları....Yusuf , Samet , Artemıs Yusuf ve dierleri lütfen sizler yönetisiniz her ne kadar zaman zaman sinirlerimize yenilsekte buradaki dier sayfalardaki gibi yazılarınızı görmek hoş deil dostlarım (benzer hatalarda bende , sizde çok bulunduk ) . Size yakısanı yapın savasacaksanız raporları koyun yok deilse kapatın arkadaslar bu konuyu uzamasın olmaması gerekn savaslar polemiklerden dolayı ortaya çıkmasın hepinize saygılarımlar Arkadaslarım iyi oyunlar dilerim....

Çagrı yasıonmu la sen :D

asz (Mehmet)
21-09-2010, 10:14

Amacım okanbjk533 ve birliğinin yıkılışını izlemek hocam ve bunun içinde elimden geleni yapıyorum zaten merak etmeyin :) Ayrıca sizinde dediğiniz gibi amacım kimseyi kışkırtmak değil öyle olsa oyuncu ismimi veririm. Haa siz eski oyuncu adımı tanımıyorsanız oda 'asz' idi onu belirteyim şimdi farklı isim farklı birlik yani şahi birliğindeyim olup bitenlerle ilgilenmek içinde orada bulunuyorum. Neyse raporlarınızı oyundan değil buradan görmek isteriz :) Daha doğrusu görmeyen arkadaşlar varsa onlar görmüş olur :)

asz (Mehmet)
21-09-2010, 10:15
Bu oyunda bir kaç hatalardan birisi birlik baskanı ve yönetimdeki arkadasların forumdaki atısmaları....Yusuf , Samet , Artemıs Yusuf ve dierleri lütfen sizler yönetisiniz her ne kadar zaman zaman sinirlerimize yenilsekte buradaki dier sayfalardaki gibi yazılarınızı görmek hoş deil dostlarım (benzer hatalarda bende , sizde çok bulunduk ) . Size yakısanı yapın savasacaksanız raporları koyun yok deilse kapatın arkadaslar bu konuyu uzamasın olmaması gerekn savaslar polemiklerden dolayı ortaya çıkmasın hepinize saygılarımlar Arkadaslarım iyi oyunlar dilerim....

Çagrı yasıonmu la sen :D

Ahmet sen yaşıyon mu kanky yaa :P Seninde raporları koy yaa eğlenelim biraz kanky :D

elf_urkaya
21-09-2010, 11:09
İsterdimki FORUMA da saldırı askeri koysunlar şu ASZ İLE AKYÜZÜ burdanda silelim.Pes VALLAHİ bi gidin nerde oynuorsanız orda kalın kaldı ise hesabınız.Ama Merak etmeyin Yerinizi EKSİK etmeyenler var ARTEMİS gibi oda gelicektir sizin gibi buraya yıkıldıktan sonra...

s10 Can TEKCANÖZÜ

akyuzsezgin
21-09-2010, 13:09
İsterdimki FORUMA da saldırı askeri koysunlar şu ASZ İLE AKYÜZÜ burdanda silelim.Pes VALLAHİ bi gidin nerde oynuorsanız orda kalın kaldı ise hesabınız.Ama Merak etmeyin Yerinizi EKSİK etmeyenler var ARTEMİS gibi oda gelicektir sizin gibi buraya yıkıldıktan sonra...

s10 Can TEKCANÖZÜ

1-) Forumlar tüm serverlerin ortak alanıdır.Tüm oyuncular kullanabilir.
2-) Baban sana forumumu satın aldı da mı böyle arada girdiğimizde bile bozuluosun madem söyle atsın bizi :D
3-) Sana yazılmıs bir tek söz yok ne die zıplar durursun !!!

4-) Arkadas oldugum kişilerle istediğim zaman istediğim yerde mesajlasırım mesaj bırakıyorum diye forumdanmı attıracan beni :)

yaffrustopme
21-09-2010, 13:48
asz misin nesin seni gördükçe içinde 'havlayan köpek' geçen atasözümüz aklıma geliyor. lafla bişe yapabilseydiniz şu anda hesabınla devam ediyor olurdun. shut the .... up pls

orhanlı
21-09-2010, 16:59
http://travilog.org.ua/tr/8394910/0472a527a6ae1e05cf74aa569b477875/2/1

haha en sonunda çakıldım meraklılarına duyurulur ama okadar saldırdan kala kala bukadar asker kalmışdı ee normal :D:D

savunan arkadası ve savunmada yardımcı olanları tebrik ederim işde oyun bu yahu;);)

orhanlı
21-09-2010, 17:33
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=883465&posted=1#post883465

buda bana laf yetiştirmeye kalkan özürlü arkdaş formun özürlüsü varya asz:D

iyi tanırsınız..........

Royal Flush
21-09-2010, 17:38

iyi tanırsınız..........

Hey maşallah saldıranı ve savunanı tbrk ederim.Sende vardır daha asker orhanlıda bitmez bence:))

orhanlı
21-09-2010, 17:44
Hey maşallah saldıranı ve savunanı tbrk ederim.Sende vardır daha asker orhanlıda bitmez bence:))
allahtan gizlimiz saklımız yok hee :D herkeze ananos et:D

Ozdo
21-09-2010, 18:44

iyi tanırsınız..........

186 koç ne yaw :( hemde cermene :( puuu orhan abi :D 1000 altı koçla dalınırmı yaw cermene :D

Serhat_
22-09-2010, 01:04
C & R savaşı/savaşmama konusu hakkında birşeye değinecem. Pazar günü münker birliği olarak şahi birliğinden bir kardeşimden gelen mesaj üzerine saldırmama kararı aldık.(yönetici olmamasına rağmen kendisini çok sevdiğim den dolayı o mesaj yazar yazmaz ally geçtik birliğe) Sonra bunu sahi birlik başkanınada belirttim. (gerekirse yazdığım mesajı buraya aynen koyabilirim) Oda bizim söylediklerimizin aynısı düşünmüşki kabul oldu. Şimdi Sonrasında yaşanan olaylara gelelim.

1. Bu yazışmalardan sonra sahi birliği kendi içinde ally geçmemiş ve bilmeyen bir üye bizden bir kaç arkadaşa saldırı çıkarmıştır.(burda suç bizim mi yoksa bilgilendirme yapmayan yöneticilermi)

2.Tamam dedik amenna haberi yok saldıranın, saldırdığın kişiyi söyle gerekirse savunma koymayalım, hem senin askerlerin kesilmesin hem bizim zarar olmasın. yıkımda meydana gelecek zararı karşılayın dedik. Aldığımız cevap söyleyemeyiz ister savunun ister savunmayın. Aynı şekilde bunada yazıyorum (burda suç bizim mi yoksa bilgilendirme yapmayan yöneticilermi)

Sonuca gelmek istiyorum fazla uzatmayayım. Dost isek dostlar birbirlerine bunu yapmaz.. Bir karar verin gerçekten ayıp oluyor..

Ayrıca tüm mesajları okudum ve Şahi birliklerine Bu savaş konusunda hak veriyoruz.Zaten kendi yöneticilerimiz gereken şeyleri söylemişler önceki mesajlarda.

Edodo12 / Münker C

VeGaToR
22-09-2010, 01:30
Sahi c dostlugu daha sıkı baglarla baglanmıstır artık iki taraftanda hata olmayacaktır.bu konuda kapansın böylece.herkse kolay gele. Samatha/volkan

john_shaft
22-09-2010, 01:39
Sahi c dostlugu daha sıkı baglarla baglanmıstır artık iki taraftanda hata olmayacaktır.bu konuda kapansın böylece.herkse kolay gele. Samatha/volkan
Evet bu konuda hemfikirim,Artık daha sıkı bağlarla bağlanmıştır dostluğumuz.
Artık bu gibi durumlara izin vermemeliyiz.Mareşal/Latif

haytik
22-09-2010, 01:52

bu artemis diye bahsi geçen kişi geçen serverde artemiste oynayan volkan değil dimi

pharmaton
22-09-2010, 11:15
Akyüzsezginn altın başak

lütfenn yeterrrrrrrrrrr artıkk

elf_urkaya
22-09-2010, 11:26
1-) Forumlar tüm serverlerin ortak alanıdır.Tüm oyuncular kullanabilir.
2-) Baban sana forumumu satın aldı da mı böyle arada girdiğimizde bile bozuluosun madem söyle atsın bizi :D
3-) Sana yazılmıs bir tek söz yok ne die zıplar durursun !!!

4-) Arkadas oldugum kişilerle istediğim zaman istediğim yerde mesajlasırım mesaj bırakıyorum diye forumdanmı attıracan beni :)

Arkadaşım İyi Güzel Hoşta Gel Sen Bugüne Kadar Küfür Et Milleete Sonra Söz Ver vede verdiğin sözü tutma forumlarda bi dünya kelime yap sonra gelmiş birde iftira at sonra bu yazıyı yaz işte burası bunun yeri değil die arkadaşım bunları yapan sen sonra bunlar olmasın dien sen...Bak İşte Varlığın Bile insanları artık rahatsız edior. hee sana yazmışım yaa oyundan keyf alarak yazdım hemde ben yüzlerce kişi yıktım ama iki kişiye yazdım biri sensin...konuşmadan oyun oynayamıyorsunuz...

Royal Flush
22-09-2010, 11:43
Arkadaşlar gerek R birliklerindeki gerek C birliğindeki tüm arkadaşlar için diyorum.Bu kadar olaydan sonra tekrar bu dostluğu daha sıkı daha gerçekçi yapmak için (üstelikte benim merkezim yıkılmasına karşın köylerim yağmalanmasına karşın beklemedim çünkü gerçek saldırı atacaklarını ama atıldı yanlaş anlaşılmasın) tekrar C dostlarımızla konuşarak birliktelik kararı aldık.Ama gerek R deki gerek C deki arkaşlar lütfen bu dostluğa balta vuracak hareketlerden kaçınalım.Heç bir R ve hiç C birliğine saldırı yapmayalım.Burdan birleşme konusunda hiç bişe yapmadı etmedi diyende olursa artık daha söyleyecek sözüm yok çünkü çok uğraş verdim bu konuda.Sağda solda dedikodular olabilir kulak asmayın gerçekten öğrenmek sormak istediğiniz bir şey var ise birlik yöneticilerine bildirerek durumdan net haberiniz olsun isterim.iyi oyunlar ve forumlar herkese.

ayabakan
22-09-2010, 11:50
http://travilog.org.ua/tr/8394910/0472a527a6ae1e05cf74aa569b477875/2/1

haha en sonunda çakıldım meraklılarına duyurulur ama okadar saldırdan kala kala bukadar asker kalmışdı ee normal :D:D

savunan arkadası ve savunmada yardımcı olanları tebrik ederim işde oyun bu yahu;);)

önüne birini koymadan saldırdığın ilk yerde çakıldın.olan askerinde buydu.bu kadar askere bile önüne edimsi sancarı sokup öyle arkadan giriyordun.çakıldığın yer ilk defa yalnız girdiğin yerdir.insanları yanıltma.gerci herkes biliyor seni ama olsun

nabukkaadnezar
22-09-2010, 13:04
öncelikle forum kirliliğine bir son verilmesi temennisi ile yazıyorum.başlıkla alaksız yazılar.ilkokulda bir birne laf sokmaya çalışıp mani ezberleyen çocuklar gibi.kusura bakmasın kimse yazdıgımdan ötürü ama gördüğümü söylüyorum.neyse benide alet ettiler bak :)c ve r barışına gelince iyi niyetinden hiç bir zaman şüphe etmediğim royal başkan ve samatha başkanı kutluyorum ve eminim bu barış için bu iki kişi çaba göstermiştir.royal başkana da merkezi yıkılmasına rağmen gösterdiği iyi niyetten dolayı ayrıca teşekkürü borç biliyorum.aşagıdaki durumda bence bu savaşın yanlış oldugunu gösteren ve iki birlik oyuncularınında barışı istediğini gösteren önemli bir kanıttır.daha sağlam temellerle daha sıkı bağlarla bağlı tek birlik olmamız dileğiyle(for you)

© & ® (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=492273&c=8b)Bu oyuncuya saldırı: © & ® (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=317756&c=3c)

orhanlı
22-09-2010, 17:38
önüne birini koymadan saldırdığın ilk yerde çakıldın.olan askerinde buydu.bu kadar askere bile önüne edimsi sancarı sokup öyle arkadan giriyordun.çakıldığın yer ilk defa yalnız girdiğin yerdir.insanları yanıltma.gerci herkes biliyor seni ama olsun

aya bakan köyü ismini verde snı uzaya bakan yapayım

akyuzsezgin
22-09-2010, 22:44
Akyüzsezginn altın başak

lütfenn yeterrrrrrrrrrr artıkk

selam üstadım saygılarımla foruma çok sık girmem ama girince artemıs-okabjk-arbedes olsu bu arkadaslar la yakapaça msn de kavga ettik zamanında sonra herkes ben dahil kendi hatasını kabul ettik ve rakip birliklerde olmamıza karsın belli bir arkadaslıgı yakaladık. S10 da napıosun dersen arkadaslarımın isteği üzerine hesabı kapadım ve onlara savunma hazırlıyorum sürekli.Lakin bazı kişiler hiç bir arkadaslıgım olmamasına karsın farklı konulara çekiyorlar konuları gereksiz hoşnut olmadıgım bir konuyu söyledim forumda arkadas oldugum kişilere ama alakasız yerlerden yanıt geldi bende onu anlamadım :) Saglık olsun herkesin canı saolsun yıkarsın yıkılırsın hesabı kapadıgımda 290k ® askeri asılmıstı siperlerime oyun bu gayet dogal yıkmak kadar yıkılmakta var tadını çıkarmak lazım

sarıkanarya23
23-09-2010, 08:05
slm arkadaşlar çok uzun zamandır travian oyununa veda etmiştim . x2 de başladım tekra s10'dan eski ©'li dostlarda var mı die merak ettim x2 'de . herkese kolay gelsin . İyi oyunlar ... (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=885669#post885669)

arbades
23-09-2010, 08:18
slm arkadaşlar çok uzun zamandır travian oyununa veda etmiştim . x2 de başladım tekra s10'dan eski ©'li dostlarda var mı die merak ettim x2 'de . herkese kolay gelsin . İyi oyunlar ... (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=885669#post885669)

s15 ten giyton4 lü hünkarlı arkadaslar var ustad uyarmı(=

sarıkanarya23
23-09-2010, 08:32
s15 ten giyton4 lü hünkarlı arkadaslar var ustad uyarmı(=

OLur hocam varsanız görüşelim oradada (:
Çoğunu biliyorum bilmediklerim kimler ki acaba :)

dentist
23-09-2010, 10:18
© & ® birlikteligin tekrardan hayırlı olsun..:)

tılsım32
23-09-2010, 15:48
aynen © & ® birlikleri için hayırlı olsun!!

BebeK
23-09-2010, 23:56

Umarım bu yıl wow -+ da kuruLur .. Hepimizin temennisi bu yönde ..

arbades
24-09-2010, 00:59
OLur hocam varsanız görüşelim oradada (:
Çoğunu biliyorum bilmediklerim kimler ki acaba :)

Yok hocam devrettim ben orayı ilk haftadan bilmiyorum devam ediyormu alan kişi..

arbades
24-09-2010, 01:01
selam üstadım saygılarımla foruma çok sık girmem ama girince artemıs-okabjk-arbedes olsu bu arkadaslar la yakapaça msn de kavga ettik zamanında sonra herkes ben dahil kendi hatasını kabul ettik ve rakip birliklerde olmamıza karsın belli bir arkadaslıgı yakaladık. S10 da napıosun dersen arkadaslarımın isteği üzerine hesabı kapadım ve onlara savunma hazırlıyorum sürekli.Lakin bazı kişiler hiç bir arkadaslıgım olmamasına karsın farklı konulara çekiyorlar konuları gereksiz hoşnut olmadıgım bir konuyu söyledim forumda arkadas oldugum kişilere ama alakasız yerlerden yanıt geldi bende onu anlamadım :) Saglık olsun herkesin canı saolsun yıkarsın yıkılırsın hesabı kapadıgımda 290k ® askeri asılmıstı siperlerime oyun bu gayet dogal yıkmak kadar yıkılmakta var tadını çıkarmak lazım

Ahmet benle ne zaman kavga ettin kardesim ben hatırlamıyorum valla bi yanlışın var bence(=

illietus
24-09-2010, 16:13
arkadaşlar bu başlığında modası geçti... dolayısıyla artık zevki de kalmadı.. taraflara kavgalı gürültülü dahi olsa teşekkür eder yeni konumuzu 4, evet tam 4 gözle bekleriz.. :D