PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deli siz s18 imkansız

doludizgin
26-11-2009, 03:11
EVET ARKADAŞLAR DELİLER VARKEN KİMSEYE AKILLILIK YAKIŞMAZ VARSA YOKSA BU SERVERDE DELİLER VAR 150 SAAT TEN GELİP YIKANA NE DENİR DELİ DENİR BİZ ASLIMIZI İNKAR ETMİYORUZ DELİYİZBİZ BAKIN BURDADA BELİRTİYORUZ...

DELİLER Osmanlı kara ordusunda görevli bir askeri birliğin ismidir.Cesur ve korkusuzca düşmana atılmaları nedeniyle halk arasında deli olarak anılmışlardır. Üzerlerine ayı veya sırtlan postundan kılları dışarıda şalvarlar giyerlerdi.En tehlikeli görevlere korkusuzca atılmaları yüzünden bu ismi aldılar. Korkutucu bir görünümleri vardı. Silah olarak eğri pala, kalkan, mızrak ve bozdoğan taşıyan DELİLER, başlarına pars ya da benekli sırtlan derisinden yapılmış bir başlık giyerlerdi.Bir rivayete göre de ıslatılmış mermer üzerine çıplak elle tokat atarak talim ederlerdi. İri yarı adamların ellerinde sadece bir kalkanla ve dahi kimi zaman o bile olmaksızın üzerlerine saldırdığını gören düşman askeri ne olduğunu anlayamadan, mermere meydan okuyan meşhur Osmanlı tokadıyla karşı karşıya gelir, ve bunun nasıl bir şey olduğunu anladığında ya ölü ya da artık savaşamayacak denli sakat bir asker olurdu.

İŞTE BİZLERİN SOYU SOPU BÖYLEDİR . NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?
SAVAŞA HAZIR OLUN..ÇÜNKÜ BİZ;

GeLiYoRuZ!!!

antigiyotin
26-11-2009, 07:03
aynen dostum herkes akıllı olsun yeter s18de wow bizimdir

muratyss
26-11-2009, 09:06
:DGözümüzü korkutamayacaksın:D
Orda oynamıyorum bile

ardilla
26-11-2009, 09:20
dostum gzl de delilerin deli lakabını almasınız en büyük sebebi silahsız en ön sahlarda koşmalarıdır ve OSMANLI TOKATI tabiride bunlalrın sayesinde nam kazanmıştır

SaLLa
26-11-2009, 10:08
Bizsiz s18 olmaz tabiki çok pis tokatlarız :p

gogora
26-11-2009, 13:54
ortalığa çıkmanın yine zamanı gelmiş ismimizi yine akıllara kazıyacağız galiba:cool:

SaLLa
26-11-2009, 14:08
ortalığa çıkmanın yine zamanı gelmiş ismimizi yine akıllara kazıyacağız galiba:cool:

seni çok ateşli gördüm deli bedri :D

gogora
26-11-2009, 15:19
seni çok ateşli gördüm deli bedri :D

hehe bedri forma takılmaz ben tamer :) sertif bi tutturamadın yaw

SaLLa
26-11-2009, 15:49
hehe bedri forma takılmaz ben tamer :) sertif bi tutturamadın yaw

bedri olsan şaşardım zaten yaşıyor mu ki o :D

zectos
01-12-2009, 03:50
bedri olsan şaşardım zaten yaşıyor mu ki o :D

Tamer bu bedri var mı yoksa bize kolpa mı yapıyonuz :DDD

gogora
01-12-2009, 22:30
he he açıklıyorum ben şizofrenim aslında bedri die biri yok bu beynimin bana oynadığı bir oyun kötü yaptığım hamleleri üzerine yükleyeceğim biri lazım dı benim beynim bana böyle bi oyun oynayıp bedri karakterini oluşturdu. ( şaka ) :)

zectos
02-12-2009, 00:05
Hahahahahahahhahaah :D

SaLLa
02-12-2009, 02:33

yok bedri okuyup adam olacak mış girmiyo artık oyuna :)

TuVaReQ
05-12-2009, 11:39

zeki sanki bu tamer akıllı bişe mi ki..az paranoyak esasen de şizofren:) koyunlu ya destek diye sıralı saldırı çıktı sonra bunu bedri diye birinin yaptığını söyledi.o gün bugündür bedri diye biri yapıyor yapılan ne yanlış varsa:D

zectos
05-12-2009, 19:36
Ahahahaa Kenan senmisin kankaaaaaammm napıyon yaf valla sensiz olmuyor..
Hahahahahahhahahahahahahah işte tahminlerim tuttu hahahahha.

gogora
06-12-2009, 00:02
Ahahahaa Kenan senmisin kankaaaaaammm napıyon yaf valla sensiz olmuyor..
Hahahahahahhahahahahahahah işte tahminlerim tuttu hahahahha.

asıl sen nerdesin geçtin mi viyana ya

gogora
08-12-2009, 13:16
ne oluyo burda yaa foruma takılmıoz diye bedri yok mu oldu hemen:) artık bedri forumda da var :)))

MaSTeR_TR
08-12-2009, 20:26
abi benide birliğe alırmısınız lütfen :D

SaLLa
09-12-2009, 17:43
abi benide birliğe alırmısınız lütfen :D

tos ol büyücü seni :D

kvadidi
31-12-2009, 11:24
s18 de WOW deyince akla BİNDELİ gelir başkası düşünülemez :)

berkan şeker
31-12-2009, 21:03
EVET ARKADAŞLAR DELİLER VARKEN KİMSEYE AKILLILIK YAKIŞMAZ VARSA YOKSA BU SERVERDE DELİLER VAR 150 SAAT TEN GELİP YIKANA NE DENİR DELİ DENİR BİZ ASLIMIZI İNKAR ETMİYORUZ DELİYİZBİZ BAKIN BURDADA BELİRTİYORUZ...

DELİLER Osmanlı kara ordusunda görevli bir askeri birliğin ismidir.Cesur ve korkusuzca düşmana atılmaları nedeniyle halk arasında deli olarak anılmışlardır. Üzerlerine ayı veya sırtlan postundan kılları dışarıda şalvarlar giyerlerdi.En tehlikeli görevlere korkusuzca atılmaları yüzünden bu ismi aldılar. Korkutucu bir görünümleri vardı. Silah olarak eğri pala, kalkan, mızrak ve bozdoğan taşıyan DELİLER, başlarına pars ya da benekli sırtlan derisinden yapılmış bir başlık giyerlerdi.Bir rivayete göre de ıslatılmış mermer üzerine çıplak elle tokat atarak talim ederlerdi. İri yarı adamların ellerinde sadece bir kalkanla ve dahi kimi zaman o bile olmaksızın üzerlerine saldırdığını gören düşman askeri ne olduğunu anlayamadan, mermere meydan okuyan meşhur Osmanlı tokadıyla karşı karşıya gelir, ve bunun nasıl bir şey olduğunu anladığında ya ölü ya da artık savaşamayacak denli sakat bir asker olurdu.

İŞTE BİZLERİN SOYU SOPU BÖYLEDİR . NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?
SAVAŞA HAZIR OLUN..ÇÜNKÜ BİZ;

GeLiYoRuZ!!!

Neden imkansız:confused:
Deli olmadan da olurdu. Herkes uslu uslu WoW kurardı:p

SaLLa_
06-03-2010, 11:38
Önümüzde ilk açılacak olan server olarak s12 görünüyor. Aslında ben kişisel olarak oyunu bırakma kararı almıştım ama bir şekilde hem vageçirildim hemde vazgeçtim 1 server daha yeni serverda BİNDELİ olarak + + bölgesinde olacağız ve vay o serverin haline diyorum, bu kez en baştan daha tecrübeli ve daha oturmuş bir ekiple olacağımız için şimdiden s12 'in ağır topu olacağımız nettir. Tüm dostlarımızı oraya bekliyoruz :)

Tekeskiya
06-03-2010, 11:42
http://travian-reports.net/tr/report/2675935fc82

:) Adam mancınığı epey yapmış ama asker yok xD

kuzenler
06-03-2010, 14:27
http://travian-reports.net/tr/report/2675935fc82

:) Adam mancınığı epey yapmış ama asker yok xD

onun ordu gelmeden uff olmuş sanırım :)

kuzenler
06-03-2010, 14:28
Önümüzde ilk açılacak olan server olarak s12 görünüyor. Aslında ben kişisel olarak oyunu bırakma kararı almıştım ama bir şekilde hem vageçirildim hemde vazgeçtim 1 server daha yeni serverda BİNDELİ olarak + + bölgesinde olacağız ve vay o serverin haline diyorum, bu kez en baştan daha tecrübeli ve daha oturmuş bir ekiple olacağımız için şimdiden s12 'in ağır topu olacağımız nettir. Tüm dostlarımızı oraya bekliyoruz :)

merakla sizi izleyeceğim :)

SaLLa_
06-03-2010, 23:13
merakla sizi izleyeceğim :)

senide görmek isteriz aramızda en nihayetinde yeni bir sayfa olacak o server :)

kuzenler
07-03-2010, 01:15
senide görmek isteriz aramızda en nihayetinde yeni bir sayfa olacak o server :)

sağol başkan sizinle oyanamak bana zevk verir ama ben bir daha bu oyunu oynamayacağım.çok şey götürüyor adamın hayatından bu oyun.ama dışardan sizi izleyeceğim.

SaLLa_
07-03-2010, 02:01
sağol başkan sizinle oyanamak bana zevk verir ama ben bir daha bu oyunu oynamayacağım.çok şey götürüyor adamın hayatından bu oyun.ama dışardan sizi izleyeceğim.

sende sağolasın bende kesinlikle artık yeter demiştim ki bu yönde cevap vermiştim herkese ama aradaki dostluklar daha ağır bastı :)

omer1989
09-03-2010, 01:25
sende sağolasın bende kesinlikle artık yeter demiştim ki bu yönde cevap vermiştim herkese ama aradaki dostluklar daha ağır bastı :)

bekle s12 gelıyoruz :P

SaLLa_
09-03-2010, 10:00
bekle s12 gelıyoruz :P

he gel gel muhtar lazım bir tane muhtarsız olmazdı zaten :D

fıratkaplan
05-04-2010, 19:09
Herkese Selam arkadaşlar, s7 de olmasaydık orda olabilirdim,

Sertif başkan nice Wow lara şimdiden başarılar dilerim

Birde bizim pokenur var :) bizi çağırdı ama malüm tek server yetiyor

eski arkadaşlar rakip olmadan birlikde olursanız bence server sizin olur

SaLLa_
27-04-2010, 01:27
Herkese Selam arkadaşlar, s7 de olmasaydık orda olabilirdim,

Sertif başkan nice Wow lara şimdiden başarılar dilerim

Birde bizim pokenur var :) bizi çağırdı ama malüm tek server yetiyor

eski arkadaşlar rakip olmadan birlikde olursanız bence server sizin olur

Tşk ederim unutulmamak güzel birşey seninle yada badboyzdaki diğer arkadaşlarla yollarımız tabikide kesişebilirdi güzelde olurdu ancak o ismini dile getirdiğin şahıs ile asla işim olmaz :)

eagle87
27-04-2010, 04:00
Vallahi 300 lerin bir elemanı olarka çokta memnun değildim birliğimden çok entrika döndü iyi yönetilmedik sonunda olan bizim askerler ve emeğe oldu.. delilerin basından beri sevdim ama birliği satmamak pahasına bu serverda yenilmeyi göze aldım sonraki s18de sizle olmak istiyorum eğer kabul ederseniz..

SaLLa_
27-04-2010, 16:45
Vallahi 300 lerin bir elemanı olarka çokta memnun değildim birliğimden çok entrika döndü iyi yönetilmedik sonunda olan bizim askerler ve emeğe oldu.. delilerin basından beri sevdim ama birliği satmamak pahasına bu serverda yenilmeyi göze aldım sonraki s18de sizle olmak istiyorum eğer kabul ederseniz..

tşk ederim güzel düşüncelerin için ancak biz yeni s18 de olmuyacağız topluca s12 kuzey doğu bölgesine başladık

eagle87
03-05-2010, 03:50
tşk ederim güzel düşüncelerin için ancak biz yeni s18 de olmuyacağız topluca s12 kuzey doğu bölgesine başladık
o zaman şansıma küsmekten başka bir şey yok elimden gelen :)

SaLLa_
04-05-2010, 15:20
o zaman şansıma küsmekten başka bir şey yok elimden gelen :)

çokta geç kalmış deilsin s12 için 1 ay oldu henüz :)

deli-x
05-05-2010, 12:56

Evet Osmanlı ordusunda böyle bir ekip vardı ama onlara "deliler" değil, "ayılar" dendiğini okumuştum ben...

eagle87
08-05-2010, 22:55
çokta geç kalmış deilsin s12 için 1 ay oldu henüz :)

:D cazip bir teklif s16 da işler kızışmasaydı kesin gelirdim.. sizin birlik övgüye layık :)

eagle87
08-05-2010, 22:57
Evet Osmanlı ordusunda böyle bir ekip vardı ama onlara "deliler" değil, "ayılar" dendiğini okumuştum ben...

vallahi onlara ben deliler dediklerini duydum akıncılar dediklerini duydum aşıklar dediklerini duydum çünkü Allah aşkıyla yanıp şehit olmak için düşmana saldırırlar düşman onları bastırırsa yendik diye sevinirken osmanlının esas ordusu onları hilale alırmışş bazende bu deliler tokatlarıyla düşmanı dağıttıkları bile olurmuş :D neyse ama hiç ayıları duymadım dostum ayı ne yahu :D

67EMREGS
26-06-2011, 10:16
şiiri sen mi yazdın

savasilmaz
23-07-2011, 15:22
zeki sanki bu tamer akıllı bişe mi ki..az paranoyak esasen de şizofren:) koyunlu ya destek diye sıralı saldırı çıktı sonra bunu bedri diye birinin yaptığını söyledi.o gün bugündür bedri diye biri yapıyor yapılan ne yanlış varsa:D

kişileri tanımıyorumama.. durum çok komik.DD