PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 7]

whocares
06-09-2010, 20:15
Merhaba,

Wow tebriklerini bu başlık altında yapabilirsiniz.

Travian Ekibi adına wow kuran birliği ve tüm s7 oyuncularını tebrik ederiz.

Lütfen Wow köyü şifresi paylaşmayın.

Pençe
06-09-2010, 20:17
Tebrikler....

JaguaR
06-09-2010, 20:18
Hak eden aldı...
Tebrikler,teşekkürler...

ligos
06-09-2010, 20:20
Tebrikler Anka..Tek Kelimeylen Server Başından Bari Mükemmeldiniz :)
O Zaman
KISKANANLAR ÇATLASIN !!!

Saruhan
06-09-2010, 20:25
Herşeye rağmen Tebrikler...

ɐup so ʍɥɐʇ
06-09-2010, 20:26
Tüm AN[KA] oyuncularını canı gönülden tebrik ederim, Hakanım, Murat abim ve isimlerini hatırlayamadığım arkadaşlara tebrikler... İlk oyun başında yazmıştım, bu birlik bu server'a damga vurur diye, bizi ve size güvenenleri haksız çıkarmadığınız için teşekkürler...

TeyTey
06-09-2010, 20:26
Canı Gönülden Tebrikler Dostlarım ..

Detaylar:Kısaltma:[AN]-KA

Isim: Anka-Anadolu WoW

Duck
06-09-2010, 20:28
Tebrikler [AN-KA] Olmak Ayrıcalıktır..

ADA
06-09-2010, 20:31
Biz ANKA yız ,teşekkürler ve tebrikler dostlarım......

EVEREST
06-09-2010, 20:32
Tebrikler!! Ellerinize,Gözlerinize sağlık...

yuki37
06-09-2010, 20:36
tebrik ederim bu Anlar s1dekilerle aynı mı acaba?

asarcik55
06-09-2010, 20:36
tebrikler....

Emre 1903
06-09-2010, 20:38
anka lar anlaşmayı bozmasa biz kuruoduk ama onlar hainlik yaptı

Saruhan
06-09-2010, 20:38
tebrik ederim bu Anlar s1dekilerle aynı mı acaba?
yok bunlar acemi,ilk serverları ama eminim çoook şey öğrendiler 1 dekiler daha pişmiş...

mars 1
06-09-2010, 20:44
herahera,yı ve dostlarını tebrik ediyoruz düzgün oyunundan dolayı

Qwucuk98
06-09-2010, 20:49
tebrik ediyorum herkesi

ADA
06-09-2010, 20:52
anka lar anlaşmayı bozmasa biz kuruoduk ama onlar hainlik yaptı

diger sayfaya git yayınlananları oku sonra gel burda yorum yap.

SendemiPederBey
06-09-2010, 20:56
Tebrikler :) ..

cermen6603
06-09-2010, 20:57
tebrikler . . .

balthazar
06-09-2010, 21:12
murat abi şu başlığada cahargamu ile olan konuşmaları koyarmısın millet hala şöyle olsaydı böyle olsaydı muhabbeti yapıyor:)

enkaz
06-09-2010, 21:16
anlaşmayı bozanlar an lardı biilip bilmeden konuşuyorlar çekemediler anka yı episod helal olsun

ANKA
06-09-2010, 21:20
anlaşmayı bozanlar an lardı biilip bilmeden konuşuyorlar çekemediler anka yı episod helal olsun
ANKA burayaaaa AN-KA burayaaaa:)

korna
06-09-2010, 21:31
wow u kuran episod a da herahera ya da tebrikler.

Dmx
06-09-2010, 21:36
Sevgili Travian Oyuncuları;

http://img.travian.org/temp/ww100.gif Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 18:51 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, ANKA WOW Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici episod, birliği [AN]-KA, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

koj gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden DmX ve alperr34 ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

Tartışmasız en büyük kahraman Mr.Roboto elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran episod korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Travian Ekibi olarak, büyük sona kadar bizimle birlikte olan bütün oyuncularımıza çok teşekkür ediyor, her zaman olmasa da genelde tüm oyuncularımızın eğlenmesine katkıda bulunabildiğimizi umuyoruz.

Yine ümit ediyoruz ki uykusuz kalınan geceler ve içinden çıkılmaz hammadde hesaplarıyla geçen tüm bu zaman, bizlerde olduğu gibi, sizlerin belleklerinde de unutulmaz birer anı olarak kalabilmiştir.

Sonsuz Saygılarımızla...

Travian Ekibiniz

Tebrik ediyorum herkesi emeklerinden dolayi. Fakat 2 saat sonra kurulsaydi wow kral olucaktim :D olmadi. Gerçi şikayetlere ragmen dostcul saldiri ile reisleme yapan koj u yinede tebrik ederim ayrica.

ANKA
06-09-2010, 21:37
ANKA hera herayı yıkmadn önce olay bir olaydır
Bu oyuncu birlikten çıktı:HERAHERA 04.09.10 03:19
HERAHERA birliğe üye oldu 04.09.10 03:19
horkios tarafından birlik teklifi gönderilen oyuncu: HERAHERA 03.09.10 23:44
Bu oyuncu birlikten çıktı:HERAHERA 03.09.10 23:33
HERAHERA birliğe üye oldu 03.09.10 23:33
horkios tarafından birlik teklifi gönderilen oyuncu: HERAHERA 03.09.10 23:30
Bu SON seviyelerin nasıl basıldıgını gösteriyor kim hain

ANKA
06-09-2010, 21:39

http://img.travian.org/temp/ww100.gif Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 18:51 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, ANKA WOW Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici episod, birliği [AN]-KA, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

koj gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden DmX ve alperr34 ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

Tartışmasız en büyük kahraman Mr.Roboto elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran episod korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Travian Ekibi olarak, büyük sona kadar bizimle birlikte olan bütün oyuncularımıza çok teşekkür ediyor, her zaman olmasa da genelde tüm oyuncularımızın eğlenmesine katkıda bulunabildiğimizi umuyoruz.

Yine ümit ediyoruz ki uykusuz kalınan geceler ve içinden çıkılmaz hammadde hesaplarıyla geçen tüm bu zaman, bizlerde olduğu gibi, sizlerin belleklerinde de unutulmaz birer anı olarak kalabilmiştir.

Sonsuz Saygılarımızla...

Travian Ekibiniz

Tebrik ediyorum herkesi emeklerinden dolayi. Fakat 2 saat sonra kurulsaydi wow kral olucaktim :D olmadi. Gerçi şikayetlere ragmen dostcul saldiri ile reisleme yapan koj u yinede tebrik ederim ayrica.
tşkler ben ANKA olarak real dan ise sizin olmanızı cok istedim hatta birliğimde devam birliklerime real için yıkım ve yan köyleri yağmalattım kısmet değilmiş

ADA
06-09-2010, 21:43
murat abi şu başlığada cahargamu ile olan konuşmaları koyarmısın millet hala şöyle olsaydı böyle olsaydı muhabbeti yapıyor:)

murat başkan tekrar koyacak ve başka şeylerde yayınlanacak izlemede kalın lütfen :d

ADA
06-09-2010, 21:46

Sonsuz Saygılarımızla...

Travian Ekibiniz

Senin için çok mücadele ettik dostum ama bu bile yanlış anlaşıldı biliyorsun,seni orda görmeyi çok istiyorduk,izlemede kal lütfen :) senin için süprizlerimiz var gerçi sen biliyorsun ....

strong
06-09-2010, 21:46
tşkler ben ANKA olarak real dan ise sizin olmanızı cok istedim hatta birliğimde devam birliklerime real için yıkım ve yan köyleri yağmalattım kısmet değilmiş

yahu bu real ankaya ne çok koymuş herkesin derdi reali yıktırmak ayıptır yaw oyununuzu oynayın adam gibi pardon karı gibi...:D:D

_DreAm_

ADA
06-09-2010, 21:49
ANKA hera herayı yıkmadn önce olay bir olaydır
Bu oyuncu birlikten çıktı:HERAHERA 04.09.10 03:19
HERAHERA birliğe üye oldu 04.09.10 03:19
horkios tarafından birlik teklifi gönderilen oyuncu: HERAHERA 03.09.10 23:44
Bu oyuncu birlikten çıktı:HERAHERA 03.09.10 23:33
HERAHERA birliğe üye oldu 03.09.10 23:33
horkios tarafından birlik teklifi gönderilen oyuncu: HERAHERA 03.09.10 23:30
Bu SON seviyelerin nasıl basıldıgını gösteriyor kim hain

Kim hayin ;) ANKA değil orası açıkca görülüyor hadi arkadaşlar bekliyoruz yorumlarınızı .
Kim HAYİN ?????

ANKA
06-09-2010, 21:49
yahu bu real ankaya ne çok koymuş herkesin derdi reali yıktırmak ayıptır yaw oyununuzu oynayın adam gibi pardon karı gibi...:D:D

_DreAm_
anlasılan anka da sana koymuş biz boş konuşmuyoruz birazdan görürsün

Manışar
06-09-2010, 21:50
Herkese merhabalar;

Öncelikle tüm ANKA'lı üyelere göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederim... Onlar övgülerin çok daha fazlasını hakediyor; yalnızca wow kurmak değil server başından beri her bir üyenin göstermiş oldukları performans, tüm istatistiklerle birliklerini zirveye taşımıştır... Eski bir ANKA lı manışar olarak; beni gerçek yüzümle tanıyan tüm arkadaşlarımla bu başarılarından dolayı gurur duyuyorum...

Üzüldüğüm bişey varki uzun zamandır forumda herkesin dilinde dolaşan ve birbirlerini satmakla, ihanet etmekle ve hainlikle suçlayan insanlar buna halen devam ediyorlar... Keşkede ANKA wowu kurarken bu polemikle olmamış olsaydı... Keşke tüm rakiplerde ANKA yı başarısından dolayı tebrik etmiş olsaydı da, elde edilmiş başarıya gölge düşmemiş olsaydı... Şu ana kadar iki kez ANKA başkanlığı yaptım (ilkinde ismimiz farklı idi) her ikisindede ikinci bitirmiş olmamıza rağmen wowu kuran birlikleri gönülden tebrik ettim... Yalansa yalan desinler ilkinde ghibli (jugger), ikincisinde siyah wow ismini hatırlamıyorum... İkincisinde siyah wowu kurarken onların wowu yıkabilecek elimde ordu var iken saldırmadım çünkü birleşmemizde olan bir birlikte bize yakışmazdı... Şu ana kadar oynadığım oyunlarda ne kimseye küfür ettim, nede bir tanesi hariç (bir defasında kendi birliğime çektiğim ally ile VİP'lerden bir kaçı için çapulcu demiştim, onlardanda bundan dolayı özür dilerim); birliğimden de kimseye ettirmedim ama bu serverda tanık olduğum bazı yazılarla hayretler içine düşüyorum... Bir birlik başkanının küfür etmesini hiç anlayamam...

İlk serverdan beri beraber bu oyunu oynadığım episod (hakan dostum ve abim), benim her zaman için örnek aldığım bir kişilik olmuştur... Yani episod yalnızca oyunculuğu ile değil adamlığı ile de bu wowu hak etmiştir... İnanın onu bir rakip olarak görmeyin, onunla bir şekilde sohbet edin bana hak vereceksiniz (son dönemde bana yanlış yaptı ama onunda canı saolsun:))... Keşke forumda ceryan eden ve küfürleşmelere felan müdehale edebilseydi diyorum... Sonuçta bir oyun ve bu kadar iddalaşmaya hiç gerek yoktu...

S7 de manışar hesapıyla başlamıştım ama bazı üzücü olaylar neticisinde s7 den ve ANKA dan ayrılmak zorunda kaldım... orada kaldığım süre içinde hem gerçek eski dostlar(episod, nightmare, kerrigan, puma61, some1, manastır, terakki, fatality, agarta, vatansever, toyton, pa?a) hemde s7 de yeni tanıştığım (karambol, nusret baba, mathe, sagnakaf, lüleburgaz_39, teytey yeter, minsreals, zühre ve çalkışla) tüm dostlarımla güzel vakitler geçirdim, bahtiyarım... ANKA içinde belkide birçok oyuncu beni kötü adam olarak biliyor, birliği bölmeye çalıştığıma inanıyor ama yukarıda allah varya o herşeyi biliyor gerisinide ona havale ediyorum... Ben yaşananları çoktan unuttun ve şimdi yalnızca o insanlara karşı acıma duygusu içindeyim....

Son 2 aydır sagnakaf hesabına ahmet ile birlikte baktık ve bu server için orta düzey denebilecek bir ordu hazırladık... ANKA birliğinde olmasakta amacımız WOW seviyesi 97 olduğunda ANKA haricindeki en tepedeki wowa yollamaktı... Buradaki ANKA ya saldırmama düşüncemiz, her ne olursa olsun kim ne ....... yaparsa yapsın orada bir sürü dostumuz vardı ve ANKA ile bir geçmişimiz vardı, bu yüzden bize yakışmayanı yapmadık... Yani isterse insan hırsının kurbanı olmaz, yeterki özünde doğru olsun... Şayet HERAHERA ya yaptığımız saldırı ile seviyesini 99'dan 97 düşürdük... http://travian-reports.net/tr/report/21829254642 bu saldırı gerçek dostlarımıza olsun....

Evet bırakıyorum demiştim ama bırakamamışım, ne varki başladığım bir işi yarım bırakamıyorum buda benim huyum... Ama bu son dostlar bundan sonra herhangi bir serverda olmayacağım, eğer benim nikimi görürseniz o ben değilimdir:D

HAKKINIZI HELAL EDİN... ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN...

ANKA
06-09-2010, 21:52
Kim hayin ;) ANKA değil orası açıkca görülüyor hadi arkadaşlar bekliyoruz yorumlarınızı .
Kim HAYİN ?????
kim olucak canım tabiki ANKA servırda ANKAdan başka camur atıcak birlik yokki hepsi birbirinin acıgını kapatıyor al biriden vur ötekine

ADA
06-09-2010, 21:55
Herkese merhabalar;

Öncelikle tüm ANKA'lı üyelere göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederim... Onlar övgülerin çok daha fazlasını hakediyor; yalnızca wow kurmak değil server başından beri her bir üyenin göstermiş oldukları performans, tüm istatistiklerle birliklerini zirveye taşımıştır... Eski bir ANKA lı manışar olarak; beni gerçek yüzümle tanıyan tüm arkadaşlarımla bu başarılarından dolayı gurur duyuyorum...

Üzüldüğüm bişey varki uzun zamandır forumda herkesin dilinde dolaşan ve birbirlerini satmakla, ihanet etmekle ve hainlikle suçlayan insanlar buna halen devam ediyorlar... Keşkede ANKA wowu kurarken bu polemikle olmamış olsaydı... Keşke tüm rakiplerde ANKA yı başarısından dolayı tebrik etmiş olsaydı da, elde edilmiş başarıya gölge düşmemiş olsaydı... Şu ana kadar iki kez ANKA başkanlığı yaptım (ilkinde ismimiz farklı idi) her ikisindede ikinci bitirmiş olmamıza rağmen wowu kuran birlikleri gönülden tebrik ettim... Yalansa yalan desinler ilkinde ghibli (jugger), ikincisinde siyah wow ismini hatırlamıyorum... İkincisinde siyah wowu kurarken onların wowu yıkabilecek elimde ordu var iken saldırmadım çünkü birleşmemizde olan bir birlikte bize yakışmazdı... Şu ana kadar oynadığım oyunlarda ne kimseye küfür ettim, nede bir tanesi hariç (bir defasında kendi birliğime çektiğim ally ile VİP'lerden bir kaçı için çapulcu demiştim, onlardanda bundan dolayı özür dilerim); birliğimden de kimseye ettirmedim ama bu serverda tanık olduğum bazı yazılarla hayretler içine düşüyorum... Bir birlik başkanının küfür etmesini hiç anlayamam...

İlk serverdan beri beraber bu oyunu oynadığım episod (hakan dostum ve abim), benim her zaman için örnek aldığım bir kişilik olmuştur... Yani episod yalnızca oyunculuğu ile değil adamlığı ile de bu wowu hak etmiştir... İnanın onu bir rakip olarak görmeyin, onunla bir şekilde sohbet edin bana hak vereceksiniz (son dönemde bana yanlış yaptı ama onunda canı saolsun:))... Keşke forumda ceryan eden ve küfürleşmelere felan müdehale edebilseydi diyorum... Sonuçta bir oyun ve bu kadar iddalaşmaya hiç gerek yoktu...

S7 de manışar hesapıyla başlamıştım ama bazı üzücü olaylar neticisinde s7 den ve ANKA dan ayrılmak zorunda kaldım... orada kaldığım süre içinde hem gerçek eski dostlar(episod, nightmare, kerrigan, puma61, some1, manastır, terakki, fatality, agarta, vatansever, toyton, pa?a) hemde s7 de yeni tanıştığım (karambol, nusret baba, mathe, sagnakaf, lüleburgaz_39, teytey yeter, minsreals, zühre ve çalkışla) tüm dostlarımla güzel vakitler geçirdim, bahtiyarım... ANKA içinde belkide birçok oyuncu beni kötü adam olarak biliyor, birliği bölmeye çalıştığıma inanıyor ama yukarıda allah varya o herşeyi biliyor gerisinide ona havale ediyorum... Ben yaşananları çoktan unuttun ve şimdi yalnızca o insanlara karşı acıma duygusu içindeyim....

Son 2 aydır sagnakaf hesabına ahmet ile birlikte baktık ve bu server için orta düzey denebilecek bir ordu hazırladık... ANKA birliğinde olmasakta amacımız WOW seviyesi 97 olduğunda ANKA haricindeki en tepedeki wowa yollamaktı... Buradaki ANKA ya saldırmama düşüncemiz, her ne olursa olsun kim ne ....... yaparsa yapsın orada bir sürü dostumuz vardı ve ANKA ile bir geçmişimiz vardı, bu yüzden bize yakışmayanı yapmadık... Yani isterse insan hırsının kurbanı olmaz, yeterki özünde doğru olsun... Şayet HERAHERA ya yaptığımız saldırı ile seviyesini 99'dan 97 düşürdük... http://travian-reports.net/tr/report/21829254642 bu saldırı gerçek dostlarımıza olsun....

Evet bırakıyorum demiştim ama bırakamamışım, ne varki başladığım bir işi yarım bırakamıyorum buda benim huyum... Ama bu son dostlar bundan sonra herhangi bir serverda olmayacağım, eğer benim nikimi görürseniz o ben değilimdir:D

Halil başkan sağolun varolun;) sagnakaf selamımı iletmiştir umarım
fatality

strong
06-09-2010, 21:57
anlasılan anka da sana koymuş biz boş konuşmuyoruz birazdan görürsün

çok ayıp ağzınız bir bayan ağzı gibi değil. erkeklerin ağzıyla konuşmayınız lütfen yakışıksız kalıyor.. benim ankayla sorunum olmadı olsaydı bir iki kafa hesabınızı indirir öyle giderdim benim derdim reali haksızca eleştirmeniz. hiç birşey bildiğiniz gibi değil. malesef anlayamayacaksınızda msjıma karşılık verme..

_DreAm_

sugarbaba
06-09-2010, 22:00
çok ayıp ağzınız bir bayan ağzı gibi değil. erkeklerin ağzıyla konuşmayınız lütfen yakışıksız kalıyor.. benim ankayla sorunum olmadı olsaydı bir iki kafa hesabınızı indirir öyle giderdim benim derdim reali haksızca eleştirmeniz. hiç birşey bildiğiniz gibi değil. malesef anlayamayacaksınızda msjıma karşılık verme..

_DreAm_
AN-KA lı arkadaslarımı tebrik ederim.

pirtaki
06-09-2010, 22:04
Tüm istatistikler wowun kimin hakkı olduğunu açıkça gösteriyor.

En yakın rakibine 2 misli fark atmış bir episod toplam wow saldırılarının %50 sinden fazlasını almış ve yıkılmamış bir episod.

Yok hainlikmiş.. yok onun hakkıymış yok bunun hakkıymış .. hikaye bunlar ...

Bu oyun matematik oyunudur doğru oynayan ve stratejisini doğru kurgulayan, birliğini doğru yöneten kazanır.

Bütün alkışlar ANKA 'ya......

ADA
06-09-2010, 22:05

_DreAm_

Lütfen izlemede kalın devamı var belgelerin .........

ANKA
06-09-2010, 22:06
Herkese merhabalar;

başkanım bende sizi tanıdıgıma cok memnun oldum reel hayatınızda basarılar dilerim sizde hakkınızı helal edin:)

dooodlez
06-09-2010, 22:18
ankaya hain diyenler wow gidişatı saydasına gidip son 5 6 sayfaya baksın ;)

ADA
06-09-2010, 22:18
Kemal nerdesin kardeşim ? nerdesiniz AN lı dostlarımız bugün bizim günümüz tebrik eden dostlarımız arkadaşlarımız var ve siz yoksunuz burada hadi birazda siz tebrikleri kabul edin:)

cnbc-e
06-09-2010, 22:21
Tebrikler arkadaşlar ne çabuk aceleniz neydi?Biz daha sona yaklaşamadık siz oyunu bitirdiniz.
s6 da seviyler 90 lara dayandıysada ne yazık ki hala oyun sonu uzak gibi duruyor...

WoW larda son durumu bir koyarsanız ne alemde olduğuna bir bakarız

agarta
06-09-2010, 22:27
AN-KA lı arkadaslarımı tebrik ederim.

sugar bizde seni kaliteli rakipliğinden dolayı tebrik ederiz

agarta
06-09-2010, 22:29
Tüm istatistikler wowun kimin hakkı olduğunu açıkça gösteriyor.

En yakın rakibine 2 misli fark atmış bir episod toplam wow saldırılarının %50 sinden fazlasını almış ve yıkılmamış bir episod.

Yok hainlikmiş.. yok onun hakkıymış yok bunun hakkıymış .. hikaye bunlar ...

Bu oyun matematik oyunudur doğru oynayan ve stratejisini doğru kurgulayan, birliğini doğru yöneten kazanır.

Bütün alkışlar ANKA 'ya......

CENK SEN BU SEVERDA ANKA nın GEÇ TANIŞMAKTAN ÜZÜNTÜ DUYDUĞU TEK DELİKANLISIN:) YETMEDİ BENİM ÖLÇEĞİMDE BU OYUNU İYİ BİLEN EN GEÇ DELİKANLISINDA:)

agarta
06-09-2010, 22:30
herkese merhabalar;

öncelikle tüm anka'lı üyelere göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederim... Onlar övgülerin çok daha fazlasını hakediyor; yalnızca wow kurmak değil server başından beri her bir üyenin göstermiş oldukları performans, tüm istatistiklerle birliklerini zirveye taşımıştır... Eski bir anka lı manışar olarak; beni gerçek yüzümle tanıyan tüm arkadaşlarımla bu başarılarından dolayı gurur duyuyorum...

üzüldüğüm bişey varki uzun zamandır forumda herkesin dilinde dolaşan ve birbirlerini satmakla, ihanet etmekle ve hainlikle suçlayan insanlar buna halen devam ediyorlar... Keşkede anka wowu kurarken bu polemikle olmamış olsaydı... Keşke tüm rakiplerde anka yı başarısından dolayı tebrik etmiş olsaydı da, elde edilmiş başarıya gölge düşmemiş olsaydı... şu ana kadar iki kez anka başkanlığı yaptım (ilkinde ismimiz farklı idi) her ikisindede ikinci bitirmiş olmamıza rağmen wowu kuran birlikleri gönülden tebrik ettim... Yalansa yalan desinler ilkinde ghibli (jugger), ikincisinde siyah wow ismini hatırlamıyorum... Ikincisinde siyah wowu kurarken onların wowu yıkabilecek elimde ordu var iken saldırmadım çünkü birleşmemizde olan bir birlikte bize yakışmazdı... şu ana kadar oynadığım oyunlarda ne kimseye küfür ettim, nede bir tanesi hariç (bir defasında kendi birliğime çektiğim ally ile vip'lerden bir kaçı için çapulcu demiştim, onlardanda bundan dolayı özür dilerim); birliğimden de kimseye ettirmedim ama bu serverda tanık olduğum bazı yazılarla hayretler içine düşüyorum... Bir birlik başkanının küfür etmesini hiç anlayamam...

Ilk serverdan beri beraber bu oyunu oynadığım episod (hakan dostum ve abim), benim her zaman için örnek aldığım bir kişilik olmuştur... Yani episod yalnızca oyunculuğu ile değil adamlığı ile de bu wowu hak etmiştir... Inanın onu bir rakip olarak görmeyin, onunla bir şekilde sohbet edin bana hak vereceksiniz (son dönemde bana yanlış yaptı ama onunda canı saolsun:))... Keşke forumda ceryan eden ve küfürleşmelere felan müdehale edebilseydi diyorum... Sonuçta bir oyun ve bu kadar iddalaşmaya hiç gerek yoktu...

S7 de manışar hesapıyla başlamıştım ama bazı üzücü olaylar neticisinde s7 den ve anka dan ayrılmak zorunda kaldım... Orada kaldığım süre içinde hem gerçek eski dostlar(episod, nightmare, kerrigan, puma61, some1, manastır, terakki, fatality, agarta, vatansever, toyton, pa?a) hemde s7 de yeni tanıştığım (karambol, nusret baba, mathe, sagnakaf, lüleburgaz_39, teytey yeter, minsreals, zühre ve çalkışla) tüm dostlarımla güzel vakitler geçirdim, bahtiyarım... Anka içinde belkide birçok oyuncu beni kötü adam olarak biliyor, birliği bölmeye çalıştığıma inanıyor ama yukarıda allah varya o herşeyi biliyor gerisinide ona havale ediyorum... Ben yaşananları çoktan unuttun ve şimdi yalnızca o insanlara karşı acıma duygusu içindeyim....

Son 2 aydır sagnakaf hesabına ahmet ile birlikte baktık ve bu server için orta düzey denebilecek bir ordu hazırladık... Anka birliğinde olmasakta amacımız wow seviyesi 97 olduğunda anka haricindeki en tepedeki wowa yollamaktı... Buradaki anka ya saldırmama düşüncemiz, her ne olursa olsun kim ne ....... Yaparsa yapsın orada bir sürü dostumuz vardı ve anka ile bir geçmişimiz vardı, bu yüzden bize yakışmayanı yapmadık... Yani isterse insan hırsının kurbanı olmaz, yeterki özünde doğru olsun... şayet herahera ya yaptığımız saldırı ile seviyesini 99'dan 97 düşürdük... http://travian-reports.net/tr/report/21829254642 bu saldırı gerçek dostlarımıza olsun....

Evet bırakıyorum demiştim ama bırakamamışım, ne varki başladığım bir işi yarım bırakamıyorum buda benim huyum... Ama bu son dostlar bundan sonra herhangi bir serverda olmayacağım, eğer benim nikimi görürseniz o ben değilimdir:d

hakkınızı helal edin... Allah yolunuzu açık etsin...

halil sen de haklarını helal et dostum

pirtaki
06-09-2010, 22:35
CENK SEN BU SEVERDA ANKA nın GEÇ TANIŞMAKTAN ÜZÜNTÜ DUYDUĞU TEK DELİKANLISIN:) YETMEDİ BENİM ÖLÇEĞİMDE BU OYUNU İYİ BİLEN EN GEÇ DELİKANLISINDA:)
Sevgili ağabeyciğim senin bu sözlerin bana onur verdi.. teşekkür ederim.

Oynadığım tüm oyunlarda organizasyon,taktik ve teknik açısından en nitelikli ordu komutanı ile tanışmaktan ve beraber oynamaktan gurur duydum.

Hepinize teşekkür ederim...

Emrah Aksoy
06-09-2010, 22:55

_DreAm_

AN-KA birliğini başarısından dolayı tebrik ederim

sinanyk4

Mr.Roboto
06-09-2010, 23:13
Kemal nerdesin kardeşim ? nerdesiniz AN lı dostlarımız bugün bizim günümüz tebrik eden dostlarımız arkadaşlarımız var ve siz yoksunuz burada hadi birazda siz tebrikleri kabul edin:)

selam ve saygılar arkadaşlar...

uzun ve zorlu bir mücadelenin ardından, nihayet bu wow dönemi de neticelendi... elbetteki herkes kendi açısından bir yorum yapacaktır... ben de aynı öyle yapıcam ve bu wowu gerçekten hakeden tek birlik olan ANKA yı canı gönülden kutlayacam... neden hakeden tek birlik derseniz de, bir zahmet birlik istatistiklerine bakarsınız... neredeyse bütün wow köyleri kadar askeri tek başına savunmada kesen; rakip wow ları, bazıları birden fazla olacak şekilde, seviye alan ya da sıfırlayan; rakip kamikazelere ve planlara organize ve başarıyla neticelen saldırlar düzenleyen bir birlik, tartışmasız wowu da en fazla hakeden birliktir...

en azından bazı BÜYÜK BAŞKAN!!! lar gibi, rüyalara dalıp da, bütün wow stratejisi "siz 95e kadar getirin sonra da bize verin" olan, ve bunu derken de ne organize bir rakip wow saldırısı düzenlemeyen, ne de rakip kamikaze ya da planlara bir fake bile atmayan, sonra da wow köyüne topladığı 1-1,5 milyon savunmayla wow kurma hayallerine dalan bir birlik olmadığınız için şüphesiz wowu da en çok hakeden birlik oldunuz...

bu işin özü; sağlam bir wow stratejisi, bu stratejiyi uygulatabilecek dirayetli bir yönetim ve bu hedef etrafında toplanabilecek özverili birlik oyuncularına sahip olmakmış... ve bunu en iyi hayata geçirebilen ANKA birliği, wowu da en nihayetinde kurmuş oldu...

oynadığım son serverda, hakeden birliğin wowu kurması beni ayrıca memnun etti... tekrar tebrik ederim dostlarım...

pekaziz
06-09-2010, 23:26

sibelcim bir tebrik telefonu açtım hakkaten öldük öldük dirildik ama hakkettik çok kötü bir server da olsa rakipsiz bir ortamda olsa hakkettik. Ne zafer ne T_T nede hera kimse çomak sokamadı sokamaz da :) burdayım durda :)

episod
06-09-2010, 23:28
selam ve saygılar arkadaşlar...

uzun ve zorlu bir mücadelenin ardından, nihayet bu wow dönemi de neticelendi... Elbetteki herkes kendi açısından bir yorum yapacaktır... Ben de aynı öyle yapıcam ve bu wowu gerçekten hakeden tek birlik olan anka yı canı gönülden kutlayacam... Neden hakeden tek birlik derseniz de, bir zahmet birlik istatistiklerine bakarsınız... Neredeyse bütün wow köyleri kadar askeri tek başına savunmada kesen; rakip wow ları, bazıları birden fazla olacak şekilde, seviye alan ya da sıfırlayan; rakip kamikazelere ve planlara organize ve başarıyla neticelen saldırlar düzenleyen bir birlik, tartışmasız wowu da en fazla hakeden birliktir...

en azından bazı büyük başkan!!! Lar gibi, rüyalara dalıp da, bütün wow stratejisi "siz 95e kadar getirin sonra da bize verin" olan, ve bunu derken de ne organize bir rakip wow saldırısı düzenlemeyen, ne de rakip kamikaze ya da planlara bir fake bile atmayan, sonra da wow köyüne topladığı 1-1,5 milyon savunmayla wow kurma hayallerine dalan bir birlik olmadığınız için şüphesiz wowu da en çok hakeden birlik oldunuz...

bu işin özü; sağlam bir wow stratejisi, bu stratejiyi uygulatabilecek dirayetli bir yönetim ve bu hedef etrafında toplanabilecek özverili birlik oyuncularına sahip olmakmış... Ve bunu en iyi hayata geçirebilen anka birliği, wowu da en nihayetinde kurmuş oldu...

oynadığım son serverda, hakeden birliğin wowu kurması beni ayrıca memnun etti... tekrar tebrik ederim dostlarım...

büyük ailemizin verdiği emeklerin ve elde başarının en güzel ödülü oyun bilgisi tecrübesi ve karakterli duruşuyla örnek oyuncuların takdir ve beğenisini kazanmaktır. Mr.roboto bu serverda iz bırakan güzide oyunculardandır çok teşekkürler dostum...

episod
06-09-2010, 23:31
BÜYÜK AN-[KA] AİLESİNİN SEVGİLİ ÜYELERİ 1 YILLIK YOĞUN BİR MARATONUN SONUNDA BİLGİMİZLE, TECRÜBEMİZLE, SABRIMIZLA, VEFAMIZLA VE KADİM DOSTLUĞUMUZLA SERVERIN SONUNU GETİRDİK VE BU GÜZEL DEĞERLERİ WOW U KURARAK HEM TAÇLANDIRDIK HEMDE BÜYÜK AİLEMİZE ÇOK GÜZEL BİR BAYRAM HEDİYESİ VERDİK...

BU YOLA ANKA AİLESİ OLARAK BAŞLADIK S4 TEN GELDİK YOLUMUZUN UZUN VE ÇETİN OLDUĞUNU BU SERVERDA ÇOK TECRÜBELİ VE BÜYÜK BİRLİKLER OLDUĞUNU BİLEREK GELDİK BÖLGEMİZDE HAKİMİYETİ ÇOK ÇABUK SAĞLADIK AMA S4 TEN ALIŞIK OLDUĞUMUZ İHANETLER ÇOK KISA SÜREDE BURADADA BİZLERİ BULDU YILMADIK HEPSİNİ TEKER TEKER AŞTIK DENGELER ŞEKİLENMEYE SERVER 4 KUTUPLU OLMA YOLUNA GİRMEYE BAŞLAMIŞKEN ORADA TÜM SERVER IN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK CAN KARDEŞİMİZ PEKAZİZ KEMALLE TANIŞTIK GÖNÜLLER FİKİRLER ÖRTÜŞTÜ AİLEMİZ BÜYÜDÜ DOSTLUĞUMUZA TECRÜBEMİZE VEFAMIZA İNANDILAR GÜVENDİLER BİZDE ONLARIN KAPLPLERİNİ VE DÜŞÜNCELERİ ÇOK SEVDİK BİR OLDUK... KADİM DOĞU, MORSON, KUMARBAZ, PİRLO GÖKO VE DİĞER KARDEŞLERİMİZLE ÇOK YAKIN İÇTEN VE SAMİMİ BİR KARDEŞLİK KURDUK BU BİRLİKTELİK HEPİNİZİNDE BİLDİĞİ GİBİ SERVERA DAMGASINI VURDU GEREK SAVUNMADA GEREK SALDIRIDA GEREKSE DE WOW SÜRECİNDE ENLERİ GERÇEKLEŞTİREREK OYUN BİLGİSİ TECRÜBESİ VE ORGANİZASYON BECERİSİNİ EN İYİ ŞEKİLDE GÖSTEREREK RAKİPLERİNİNDE OYUNCU OLARAK GELİŞİMİNE http://s7.travian.com.tr/img/x.gif ÇOK CİDDİ KATKILAR SAĞLADIK.
OYUNUN SONLARINDA YİNE GÖNÜL VERDİĞİMİZ İKİ BİRLİKTEN HİÇ BEKLEMEDİĞİMİZ SALDIRILAR ALARAK YİNE KALBİMİZDEN VURULDUK ANCAK ASLA YIKILMADIK YILMADIK SABRIMIZDAN BİRBİRİMİZE OLAN İNANCIMIZDAN EN KÜÇÜK ŞÜPHEYE DÜŞMEDİK VE NİHAYETİNDE HAKETTİĞİMİZ SÜRECE ULAŞTIK...

BU SONUCU BİZE YAŞATAN BAŞKA ANKA VE ANADOLU BİRLİKLERİNİN SİZ SEVGİLİ ÜYELERİNE, BAŞKANIMIZ MİCKEY MOUSE MURAT'A VE BİRLİĞİN JOKERİ VE SERVER IN ABLASI KARAMBOL SEMİHA'YA KOMUNATIMIZ SAVAŞÇI AGARTA YA KESKİN KILIÇ SERVER IN GERÇEK BELALISI SOME1 CAN KARDEŞİM CAN'A :) http://s7.travian.com.tr/img/x.gif ÖZ ANADOLU BİRLİKLERİNİN TEMEL TAŞLARINDAN VE SERVER IN KİLİT İSİMLERİMDEN ALDIĞI ÖNGÖRÜSÜZ VE SIĞ YOĞUN TEPKİLERE RAĞMEN DOSTLUĞUMUZA BECERİMİZE ORGANİZASYONUMUZA SAMİMİYETLE İNANARAK BİZLERE GÜVENEN VE SERVER IN KADERİNDE ETKİLİ OLAN TILSIMI BİZLERLE PAYLAŞAN MİMARZADE PEKAZİZ KEMAL http://s7.travian.com.tr/img/x.gif KARDEŞİME KADİM DOĞU TUNCAY, MORSON MALİ PİRLO GÖKO GÖKALP KUMARBAZ ADNAN KARDEŞLERİME VE ONLARIN ŞAHSINDA TÜM KADİM ÖZ ANADOLU BİRLİKLERİNE BİLHASSA TEŞEKKÜR EDİYORUM...

VEEEEEE WOW VE OYUN SÜRECİNDE DESTEĞİNİ HİÇ BİR ZAMAN EKSİK ETMEYEN ONLARSIZ BU SÜRECİ GÖTÜREMEYECEĞİM BAĞLILIKLARINI İNANÇLARINI SEVGİLERİNİ HİÇ BİR ZAMAN EKSİK ETMEYEN OFF BİLE DEDİRTMEDEN YANIMDA OLAN FATALİTY SİBEL ,TEDUA MEHMET, BEYNİMİN YARISI EKKAB MURAT&MEHMET KARDEŞLER http://s7.travian.com.tr/img/x.gif TAHIL AKIŞININ MATEMATİK DEHASI GECELERİN YARGICI NUSRET BABA ÖMER http://s7.travian.com.tr/img/x.gif) KARDEŞLERİME AYRI AYRI TEŞEKKÜRLERİMİ VE ŞÜKRANLARIMI SUNMAYI BİR BORÇ BİLİYORUM

VE DERİN ANKA ANKANIN VURUCU GÜCÜ UÇBEYLERİMİZ ÖZ KARDEŞİM İTTİHAD VE CAN KARDEŞLERİM TERAKKİ VE MANASTIR RİCALARIMIZI KIRMAYARAK BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADILAR VE SERVERIN KADERİNDE ETKİLİ OLDULAR...

VE BURDAN İSMİNİ SAYAMADIĞIM TÜM KARDEŞLERİME TEŞEKKÜRLERİMİ VE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM....
BİLGİMİZİ TECRÜBEMİZİ DOSTLUĞUMUZU BAĞLILIĞIMIZI ORTAYA KOYDUK HAKKIMIZA SONUNA KADAR SAHİP ÇIKTIK VE HAKKETTİĞİMİZ SONA "BİR OLARAK" ULAŞTIK...

ŞİMDİ GERÇEK HAYATA DÖNMEK İHMAL ETTİKLERİMİZİN GÖNLÜNÜ ALMAK ZAMANIDIR HERKESE SAĞLIKLI MUTLU BİR ÖMÜR KUTLU MUTLU NİCE BAYRAMLAR DİLİYORUM ...

EPİSOD - HAKAN

An-ka kardeşliğinin bu son durağında herkese gerçek hayatında başarılar travian yaşamı benim için burada noktalanmış olup tüm dostlarımın yolu açık ve aydın olsun...

pirlo
06-09-2010, 23:32
Tebrik ediyorum anka ve an bırlıklerınden bazılarını:))

pirlo_göko an-kale

ahmet
06-09-2010, 23:33
Tebrikler ANKA ve AN birlikleri.
Bu benim ilk oyunumdu kendimi şanslı görüyorumki bu oyunu ANKA ile ve karambol başkanım gibi değerli biriyle oynamışım.
Ayrıca ANKA® (http://s7.travian.com.tr/allianz.php?aid=7003) Dostlar takımı ndaki arkadaşlarıma her türlü destek ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun.
Saygılarımla.

çalkışla

pekaziz
06-09-2010, 23:35
Bu serverda kavgayla başlayan dostluğumuz kumarbaz ADNAN arkadaşıma sonsuz sevgiler. Bana video yaptı ama kendisi 10 numaradır video yapışı ise çok kötü :) insanları hayvan veya orklara benzetir :) ahahaha. Mr. Roboto, ahmetfeyzi bu adamlar oyunu bilen ender abilerimdir. Her zaman desteğini eksik etmeyen Kadim Doğu tuncay abi ve morson07 mali kardeşim gerçek dostlardır. Hele ki futbolcu arkadaşım pirlo_göko eğriyi doğruyu tartabilen yapısıyla takdire şaayandır. Pirlo seni çok seviyorum. Ayrıca berat darkpesimist adam gibi adamdır. Onunla belediyede bi tiyatro oyununa gitmiştik hala gözlerimin önünde Berat her zaman burada ağırlayacağım bir dostumdur. Ardından AN-WAR için elinden geleni yapan sinirli dostlarım çağdaş ve ulaş ve de çok iyi savaşçı gökhan, talatmustafa, mustafa karaca ufaklığımız, delikanlımız, ukalamız, ali, saldırgan kral kozmaça ATA, AN-AS ta ben yöneticilikten çıktıktan sonra iyi çalışan bertan, edony,zekkery ve savunma padişahım yavuzdoğan a ANKA dan tanıştığım herkese sabahlara kadar muhabbet ettiğimiz şeyh, muti, sibel, semiha abla, tedua memo 5lisine ve ANKA da yöneticilik yapmış herkese. Öz ANADOLU da yöneticilik yapmış herkese ve daha nice ismi şu an aklıma gelmeyen arkadaşlarım sizere çok teşekkür ederim.

Hakeden kazanmıştır. Bunda katkımız ANKAlı arkadaşların dediği gibi büyüktür. Tabi ÖZ ANADOLU ailesini kastediyorum.

Herahera gibi msjlarla kanıtlanmış bir pisliğe bulaşmışlığımız yoktur bizde söz bir kere verilir. Mickey Mouse ve ANKA ailesi öz ANADOLU ailesini iyi tanır ve beraberce sonunda tam planladığımız gibi bir zafere ulaştık. Zafer demişken hahahahaha fırıldağa gerek yok aslanım adam gibi oynadık kazandık :) kazanan birlik [AN]-KA dır.

Bir kez olsun sözümüzden dönmedik. Ewt oyun bilgimizi küçümsediler önceden gördük mimar nedir bilmeyenler casus tılsımlarıyla donattılar köylerini. İşi bilmek lazım. Düşmanla iş birliği yapmamak lazım bu lafım HERA ya :) ya herra ya merra :)

Söyliyeceklerim bunlar herkes hakkını helal etsin. Wowu besleyen 3-5 kişi var onların uykusuzluğuna değdi. 6 milyon savunmayı geçen 5x mimarlı bir wowumuz oldu. wowun 0lanması için geçenlerde bi hesap yaptık 340k küsür balta 150k küsür toyton 40k koçbaşı ve 43k mancınık gelmesi lazımdı. Seviye bile alamayacağını biliyorduk hesabımız kitabımıza uydu. Herkesi saygıyla selamlıyorum.

[AN]LAYAN [KA]ZANDI. . .

dooodlez
06-09-2010, 23:47
tüm ANKA ve ANADOLU ailesine tebrik ediyorum.
ayrıca birlik arkadaşlarımıda tebrık ediyorum tebrikler: A_ANKA™1 (http://s7.travian.com.tr/allianz.php?aid=2060)

ANKA
07-09-2010, 00:05
Tebrikler ANKA ve AN birlikleri.
Bu benim ilk oyunumdu kendimi şanslı görüyorumki bu oyunu ANKA ile ve karambol başkanım gibi değerli biriyle oynamışım.
Ayrıca ANKA® (http://s7.travian.com.tr/allianz.php?aid=7003) Dostlar takımı ndaki arkadaşlarıma her türlü destek ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun.
Saygılarımla.

çalkışla
eger yardımcı olabildiysem destek olabildiysem ne mutlu bana buradan ANKA® (http://s7.travian.com.tr/allianz.php?aid=7003) dostlar takımına slm olsun başkanım sizi iyiki tanıdım benim için cok değerli bir dostsunuz bu güzel msj içinde çok tşk ederim sizlerde beni utandırmadınız.herşey için tşk ederim.saygılar...

ANKA
07-09-2010, 00:09
Bu serverda kavgayla başlayan dostluğumuz kumarbaz ADNAN arkadaşıma sonsuz sevgiler. Bana video yaptı ama kendisi 10 numaradır video yapışı ise çok kötü :) insanları hayvan veya orklara benzetir :) ahahaha. Mr. Roboto, ahmetfeyzi bu adamlar oyunu bilen ender abilerimdir. Her zaman desteğini eksik etmeyen Kadim Doğu tuncay abi ve morson07 mali kardeşim gerçek dostlardır. Hele ki futbolcu arkadaşım pirlo_göko eğriyi doğruyu tartabilen yapısıyla takdire şaayandır. Pirlo seni çok seviyorum. Ayrıca berat darkpesimist adam gibi adamdır. Onunla belediyede bi tiyatro oyununa gitmiştik hala gözlerimin önünde Berat her zaman burada ağırlayacağım bir dostumdur. Ardından AN-WAR için elinden geleni yapan sinirli dostlarım çağdaş ve ulaş ve de çok iyi savaşçı gökhan, talatmustafa, mustafa karaca ufaklığımız, delikanlımız, ukalamız, ali, saldırgan kral kozmaça ATA, AN-AS ta ben yöneticilikten çıktıktan sonra iyi çalışan bertan, edony,zekkery ve savunma padişahım yavuzdoğan a ANKA dan tanıştığım herkese sabahlara kadar muhabbet ettiğimiz şeyh, muti, sibel, semiha abla, tedua memo 5lisine ve ANKA da yöneticilik yapmış herkese. Öz ANADOLU da yöneticilik yapmış herkese ve daha nice ismi şu an aklıma gelmeyen arkadaşlarım sizere çok teşekkür ederim.

Hakeden kazanmıştır. Bunda katkımız ANKAlı arkadaşların dediği gibi büyüktür. Tabi ÖZ ANADOLU ailesini kastediyorum.

Herahera gibi msjlarla kanıtlanmış bir pisliğe bulaşmışlığımız yoktur bizde söz bir kere verilir. Mickey Mouse ve ANKA ailesi öz ANADOLU ailesini iyi tanır ve beraberce sonunda tam planladığımız gibi bir zafere ulaştık. Zafer demişken hahahahaha fırıldağa gerek yok aslanım adam gibi oynadık kazandık :) kazanan birlik [AN]-KA dır.

Bir kez olsun sözümüzden dönmedik. Ewt oyun bilgimizi küçümsediler önceden gördük mimar nedir bilmeyenler casus tılsımlarıyla donattılar köylerini. İşi bilmek lazım. Düşmanla iş birliği yapmamak lazım bu lafım HERA ya :) ya herra ya merra :)

Söyliyeceklerim bunlar herkes hakkını helal etsin. Wowu besleyen 3-5 kişi var onların uykusuzluğuna değdi. 6 milyon savunmayı geçen 5x mimarlı bir wowumuz oldu. wowun 0lanması için geçenlerde bi hesap yaptık 340k küsür balta 150k küsür toyton 40k koçbaşı ve 43k mancınık gelmesi lazımdı. Seviye bile alamayacağını biliyorduk hesabımız kitabımıza uydu. Herkesi saygıyla selamlıyorum.

[AN]LAYAN [KA]ZANDI. . .

canım tşkler sizleride tanımak büyük mutluluk

pirtaki
07-09-2010, 00:14
Bakın enteresan bir istatistiğe dikkat çekmek istiyorum;

ANKA birliği saldırıda ; savunmada ; ve toplam büyüklükte server birincisi iken kişisel nufus birinciliğinde ilk 10 da tek bir ANKA lı var oda 10.

Sizlere ne ifade ediyor bilemem ama bana bu oyunun kişisel tatmin ile kazanılamadığını , toplu dayanışma ve birlik ruhu ile beraberce yükselerek kazanıldığını gösteriyor.

Bunu her alanda yapabilirsek, yalnız travianda değil genelleştirerek, bir ülkenin bile başarısının kişisel birinciliklerle ve zenginliklerle değil, toplumsal dayanışma ve birlik ile kazanılabileceğinin bir kanıtı...

Herkese sevgilerimle,

NUSRET BABA
07-09-2010, 00:21
An-[Ka] Noluyor böyle :)

episod
07-09-2010, 00:22
bakın enteresan bir istatistiğe dikkat çekmek istiyorum;

anka birliği saldırıda ; savunmada ; ve toplam büyüklükte server birincisi iken kişisel nufus birinciliğinde ilk 10 da tek bir anka lı var oda 10.

Sizlere ne ifade ediyor bilemem ama bana bu oyunun kişisel tatmin ile kazanılamadığını , toplu dayanışma ve birlik ruhu ile beraberce yükselerek kazanıldığını gösteriyor.

Bunu her alanda yapabilirsek, yalnız travianda değil genelleştirerek, bir ülkenin bile başarısının kişisel birinciliklerle ve zenginliklerle değil, toplumsal dayanışma ve birlik ile kazanılabileceğinin bir kanıtı...

Herkese sevgilerimle,

:)) harikasın cenk buda çıkarılabilecek en büyük sonuç ve değerlendirmedir...

NUSRET BABA
07-09-2010, 00:22

[AN]LAYAN [KA]ZANDI. . .

heyt bee abicim senin sayende benim depolar hala sağlam duruyo :)

Kenny
07-09-2010, 00:24
WOW hatırası...

http://img835.imageshack.us/img835/8233/wowx.png (http://img835.imageshack.us/i/wowx.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Tebrikler...

pekaziz
07-09-2010, 00:34
heyt bee abicim senin sayende benim depolar hala sağlam duruyo :)

PAŞAM O BU DEĞİLDE NEDEN BİR RAKİP TEBRİK ETMİYO BUNLAR GURUR MESELESİ YAPMIŞLAR ALSINLAR S7 ONLARIN OLSUN VAR MISIN DEDİLER BİZ YOKUZZZ DEDİK :) MEYDAN T_T ve arkadaşlarına kaldı. Bir sonraki server Cahargamu ile T_T aynı birlikte olsunlar Hera zaten yanlarına gelir. T_T profiline yazar RAKİPSİZ ORTAM VAR DİYE :)) SIKILIYORUZ YAZAR. CAHARGAMU hazırlık yapar tuğla fırını, oduncu, pazar yeri, askeri üst vurmak için. Hera da msj atar düşmanla yazışır el altından iş çevirmeye çalışır. SİZİN olsun server alın :).

ADA
07-09-2010, 00:36
Biz bu askerleri nasıl hiç öldürmeden besledik hala inanamıyorum :) Bizi her zaman destekleyen başkanımıza,birlik arkadaşlarıma ve AN lı doslarımıza sonsuz teşekkürler.Özellikle 24 saat online olan episod wow köyümüz temsilcilerimiz NUSRET BABA ÖMER ,EKKAB MEHMET&MURAT ve ŞEYHİMİZ DEĞERLİ İNSAN HAKAN a herşey için teşekkür ederim.Sizlerle mücadele etmek ,oynamak harikaydı.

Tekrar tekrar herkeze çok teşekkür ederim arkadaşlar....

ANKA
07-09-2010, 00:41
Biz bu askerleri nasıl hiç öldürmeden besledik hala inanamıyorum :) tekrar tekrar herkeze çok teşekkür ederim arkadaşlar....
bir cok arkadasımızın destegi ile aynı şeyi tekrar tekrar yazarsan şimdi derler multi hesaplarınızda diye :) askerleri beslemede yardımcı olan arkadaşlara gercekten tşkler

NUSRET BABA
07-09-2010, 00:48
PAŞAM O BU DEĞİLDE NEDEN BİR RAKİP TEBRİK ETMİYO BUNLAR GURUR MESELESİ YAPMIŞLAR ALSINLAR S7 ONLARIN OLSUN VAR MISIN DEDİLER BİZ YOKUZZZ DEDİK :) MEYDAN T_T ve arkadaşlarına kaldı. Bir sonraki server Cahargamu ile T_T aynı birlikte olsunlar Hera zaten yanlarına gelir. T_T profiline yazar RAKİPSİZ ORTAM VAR DİYE :)) SIKILIYORUZ YAZAR. CAHARGAMU hazırlık yapar tuğla fırını, oduncu, pazar yeri, askeri üst vurmak için. Hera da msj atar düşmanla yazışır el altından iş çevirmeye çalışır. SİZİN olsun server alın :).

:)

merak ettigim birşey daha T_T başka bir serverdamı oynuyor,,
sanırım o serverda askeri cok olsun diye askerlerini oraya transfer etmiş ben wowda göremedimde hiç :)

daha bi kac kisi daha arda öncelik T_T nindi :)

NUSRET BABA
07-09-2010, 00:54
Biz bu askerleri nasıl hiç öldürmeden besledik hala inanamıyorum :) Bizi her zaman destekleyen başkanımıza,birlik arkadaşlarıma ve AN lı doslarımıza sonsuz teşekkürler.Özellikle 24 saat online olan episod wow köyümüz temsilcilerimiz NUSRET BABA ÖMER ,EKKAB MEHMET&MURAT ve ŞEYHİMİZ DEĞERLİ İNSAN HAKAN a herşey için teşekkür ederim.Sizlerle mücadele etmek ,oynamak harikaydı.

Tekrar tekrar herkeze çok teşekkür ederim arkadaşlar....

ne demek ablacım ANKA ya feda olsun :)) sizlerle oynamak o uzun gecelerde eglenceli sohbetler etmek süperdi, sonunuda süper getirdik daha ne olsun :)

ANKA
07-09-2010, 00:58
:)

merak ettigim birşey daha T_T başka bir serverdamı oynuyor,,
sanırım o serverda askeri cok olsun diye askerlerini oraya transfer etmiş ben wowda göremedimde hiç :)

daha bi kac kisi daha arda öncelik T_T nindi :)
x2de oynuyor :) gidelim bir gece ziyarete

abbas020
07-09-2010, 01:01
Herkese merhabalar;

ben de diyorum beni destekleyen kim :) attığın askerler için teşekkür ederim sana.
mesajda tebrik ettiğin birlik başkanının isminin olmamasını unutkanlığa bağlayamadım.

NUSRET BABA
07-09-2010, 01:03
x2de oynuyor :) gidelim bir gece ziyarete

seve seve :)
biraz zamanı var beklemedeyim

agarta
07-09-2010, 01:07
Bakın enteresan bir istatistiğe dikkat çekmek istiyorum;

ANKA birliği saldırıda ; savunmada ; ve toplam büyüklükte server birincisi iken kişisel nufus birinciliğinde ilk 10 da tek bir ANKA lı var oda 10.

Herkese sevgilerimle,

Cenk çok önemli ve oyun açısından çok öğretici bir tespit yapmışsın tebrikler kardeşim. (Ula sen hakikatten 16 yaşındasın değil mi :))

truvalı 1
07-09-2010, 01:19
evet hak yerini buldu hak eden kzandı bütün dostlara teşekkürler

ANKA ANKA ANKA

RECEP 61

pirtaki
07-09-2010, 01:20
"Cenk çok önemli ve oyun açısından çok öğretici bir tespit yapmışsın tebrikler kardeşim. (Ula sen hakikatten 16 yaşındasın değil mi :)"

çaktırma abi...:) ben aslında şili ordusundan emekli generalim.. pinochet ile başıma dert açtılar bende bir süredir travianda saklanıyorum..:)

truvalı 1
07-09-2010, 01:22
[sıze=5]anka burayaaaa an-ka burayaaaa:)[/sıze]

ankaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ANKA
07-09-2010, 01:27
[sıze=5]ankaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/sıze]
ben buradayım

truvalı 1
07-09-2010, 01:30
[ı]an-[ka] noluyor böyle :)[/ı]

şenlik var ömer :)))

recep 61

truvalı 1
07-09-2010, 01:33
[sıze=3]ben buradayım[/sıze]

bende :) ne ses getirmişiz be

recep 61

truvalı 1
07-09-2010, 01:36
tebrikler anka..tek kelimeylen server başından bari mükemmeldiniz :)
o zaman
[sıze=6]kıskananlar çatlasın !!! [/sıze]

çatlasıııııınnn :)

ANKA
07-09-2010, 01:42
bende :) ne ses getirmişiz be

recep 61
evet gümbür gümbür:)

NUSRET BABA
07-09-2010, 02:52
http://i36.tinypic.com/2me3lzr.jpg
http://i35.tinypic.com/2d6jdjk.jpg
http://i33.tinypic.com/28unwvn.jpg

NUSRET BABA
07-09-2010, 02:53
http://i56.tinypic.com/156341x.jpg

NUSRET BABA
07-09-2010, 02:54
http://i52.tinypic.com/34insx3.jpg

NUSRET BABA
07-09-2010, 02:54
http://i51.tinypic.com/vdkfte.jpg

NUSRET BABA
07-09-2010, 02:55
http://i53.tinypic.com/5d9bw7.jpg

Birde dostlar hatırlamak isteyenlere

Herahera nın yazışmaları birde başkanımızın cahargamu ile yaptıgı konuşmaları merak edenlere linkler,

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=28620&page=271 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=28620&page=271)

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=28620&page=272 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=28620&page=272)

evet dostlar herşey önünüzde yorum sizin,,,

balthazar
07-09-2010, 03:17
maaşallah mesajlara bak.

ANKA
07-09-2010, 03:21
maaşallah mesajlara bak.
nesi var canım msjların sadece msj cok dürsütler ya ANKA wow kuramaz ya ANKA HERZAMAN DÜRÜST OYNADI VE KAZANDI AN-KA WOW KURULDU GERCEK ANADOLU KARDEŞLERİMİZ BİZİMLE BİRLİKTEYDİ

ZaRBo
07-09-2010, 03:23
maaşallah mesajlara bak.

Pekaziz hain kozmaça hain :D.Biz ayakta uyuyomuşuz demek ki :D:

Redkit
07-09-2010, 03:26
tebrikler ANKA ve ANADOLULAR.Bu serverin gerçek galibi olmayı fazla fazla hakkettiniz :)

korna
casuslukta çığır atlamışsınız,
mesajları görünce kimseye temsilcilik vermeyesim geldi:p

agarta
DERİN ANKA SAĞLAM ÇALIŞMIŞ:) adamlık şeref vs gibi kavramlar bu serverda gereğinden fazla ucuzlamıştı. Sanıım serverda bu mesajlardan sonra taşlar yerine oturmuştur.

ANKA
07-09-2010, 03:32
DERİN ANKA SAĞLAM ÇALIŞMIŞ:) adamlık şeref vs gibi kavramlar bu serverda gereğinden fazla ucuzlamıştı. Sanıım serverda bu mesajlardan sonra taşlar yerine oturmuştur.
hiç sanmam sabah ve yarın kalkıp yazarlarsada hiç şaşırmam ve ilk söliycekleri söz BİZ ADAMA GİBİ OYNADIK gördük adamlık bu şekilde oluyorsa bu oyun böyle oynanıyorsa lanet olsun İYİKİ ANKA OLMUŞUM İYİKİ ANKA YI TANIMIŞIM

academi68
07-09-2010, 03:42

Dostum dur daha asıl bomba gelecek realin dmx i comshuya yıktırmak için attığı mesaj koyulacak ve o mesajın yanında realin zamanında profiline yazdığı yazı koyulacak, dmx i yıktırmak için adam gönderen ş... diye yazıyordu, arkadaşlar birde o mesajlaşmayı okusun daha, ömer hazırlıyor koyacak foruma...

Biz bu zamana kadar boşa susmadık ve boşa konuşmadık dostum hiç ve herzaman derim bizi bilmesi gerekenler biliyor bilmeyenlerde nasılsa öğrenir diye :)

Benim bildiğim bu oyun askerle oynanırdı bir zamanlar ama şimdi sadece entrika ve çeneyle oynanıyor :)

Teselli
07-09-2010, 03:50
Bu servera wow açılmadan az bir süre önce traviandan bıkmış Sercan arkadaşımın hesabı devretmesiyle girdim. Ondan devraldığım cüce isimli hesabı wow sonuna kadar devâm ettiren ben idim.

Önceki savaşlardan-birleşmelerden, veyâhut sonraki anlaşmalardan-anlaşmazlıklardan hiç haberim yok.

Kendimi an-war birliğinin içinde buldum ve operasyonlarda artçı olarak ufak vazîfeler icrâ ettim. Wow köyünü desteklediğimiz pekaziz arkadaşımızın wow köyü etrâfına 4 destek köyü kurdum. En son beşinciyi de kurdum ama geliştirmek nasîb olmadı. Hem wow köylerimden hem öncekilerden pekaziz arkadaşımıza tahıl ağırlıklı mal aktardım.

Pekaziz arkadaşımızın wowu cahargamu, puffin ve tarfatarları tarafından yıkılınca biz de an-war birliği olarak onların birliğine dâhil olan ve wowda episoddan az önde giden heraherayı indirme kararı aldık. Ben de heraheraya ordu çakanlar arasındayım ve seviyesini 60'tan 59'a indirdim (ne büyük iş :P).

Şimdi nusbet babanın yayınladığı belgelere bakınca anlıyorum ki Herahera ve ekibi ikili oynamışlar.

İki yüzlülüğün İslâm dînindeki adı münâfıklıktır. Bir oyun için bile olsa söz verilirse ahde vefâ edilir. Peygamberimizin "Harb hîledir" Hadîs-i şerîfi harpte yalan söylemeyi mübah kılıyorsa da bu anlaşma yapılana kadardır. Anlaşma harbin ve hîlenin bitişi demektir. Bu durumda oyun içinde de olsa entrika çevirenlerin kendi wow köylerini ankalardan ayrı tutanlar olduğu anlaşılıyor. Onların sözlerine ve propagandalarına kanan an-kurt birliğinin bazı oyuncuları da belki bazıları bilmeden belki bâzıları da bilinçli olarak ayrılıkçı tarafa destek vermiş oldular.

Her ne olursa olsun oyunda yapılanların günâhı olmaz, oyunda yapılan hîle-haksızlık ve sözden dönmelerden ötürü kimseye "dönek, münâfık, ikiyüzlü" gibi aşağılayıcı yaftalar yapıştırılmaz, oyun için kimseye küfür edilmez. Ama bu oyunu haddinden fazla önemseyenler belki karakterlerindeki zaafın da tesiriyle kötü sözler konuşabilmişler; önceden beri dost olan bâzı arkadaşlar arasında oyun yüzünden dargınlıklar, kırgınlıklar meydana gelmiştir.

İnanın bir oyun için ağız bozmaya da kalp kırmaya da değmez. Oyun heyecanıyla söylenmeyecek lâflar edenler bu sözü sarfettikleri kardeşlerinden özür dilesin, oyun sebebiyle arası bozulan arkadaşlar "Oyun için değmez" deyip barışsınlar diyorum.

Şu mubârek Ramazan ayının son günlerinde Allah oyun içi-oyun dışı tüm hatâ ve kusurlarımızı affetsin, bizi günahlarımızdan arınmış olarak bayrama kavuştursun.

Wow kuran Episod'u ve destek veren tüm arkadaşlarını tebrîk ediyor; onlara da, oyun gereği rakip olduğumuz diğer tüm kardeşlerimize de hayırlı ve uzun, sağlık-sıhhat-âfiyet dolu bereketli ömürler diliyorum. Rabbim cümlemizi kendine hayırlı kul, habîbi Muhammed sallâllâhü aleyhi ve sellem efendimize hayırlı birer ümmet eylesin.

Yaşı 34 olmuş, günâhı-kusuru dağları aşmış bir kardeşiniz...

NUSRET BABA
07-09-2010, 03:55
Dostum dur daha asıl bomba gelecek realin dmx i comshuya yıktırmak için attığı mesaj koyulacak ve o mesajın yanında realin zamanında profiline yazdığı yazı koyulacak, dmx i yıktırmak için adam gönderen ş... diye yazıyordu, arkadaşlar birde o mesajlaşmayı okusun daha, ömer hazırlıyor koyacak foruma...

Biz bu zamana kadar boşa susmadık ve boşa konuşmadık dostum hiç ve herzaman derim bizi bilmesi gerekenler biliyor bilmeyenlerde nasılsa öğrenir diye :)

Benim bildiğim bu oyun askerle oynanırdı bir zamanlar ama şimdi sadece entrika ve çeneyle oynanıyor :)

http://i52.tinypic.com/34insx3.jpg

ADA
07-09-2010, 04:00

Derin ANKA değil komutanım rakiplerimizin güvenilir dostları sayesinde olan olmuş.

Çıkartılması gereken dersler var , en önemlisi 4 ders bence
1-Bir olmak - birlik olmak ,beraberlik , dostluk lazım bu oyun için ......
2-Fazla hırs adamı mahveder ve yanındakileride yakar.....
3-Sadece kendi adına ve kendin gibi bildiklerinin için konuş ve koru....
4-Temsilcine bile güvenme ......

Herkeze hayatta başarılar....

YaKışıKLı
07-09-2010, 04:03
Bu OYUNda yapmıcam şey yoktur ;) episod tebrikler istediğini aldın dostum.. eline bişey geçmiştir umarım.

Bazı değerli dostlarım için profilde yer verdim.hesap ismi comshu

diğer serverlarda gşrmek üzere inş (: eğlenceye devam.:cool:

academi68
07-09-2010, 04:14
Bu OYUNda yapmıcam şey yoktur ;) episod tebrikler istediğini aldın dostum.. eline bişey geçmiştir umarım.

Bazı değerli dostlarım için profilde yer verdim.hesap ismi comshu

diğer serverlarda gşrmek üzere inş (: eğlenceye devam.:cool:

Evet haklısın; sen ve senin gibiler oyun için ş.... bile satar ve sattınızda!...
Senin eline ne geçti ş... satarak?

YaKışıKLı
07-09-2010, 04:19
Evet haklısın; sen ve senin gibiler oyun için ş.... bile satar ve sattınızda!...
Senin eline ne geçti ş... satarak?

sen insanları satın alarak ne geçti eline ? ne kaldı elinde bi düşün.bnm abimlerim dostlarım kaldı.kafam kıyak pc basında oyun oynadığım zevk aldığım kaldı o bana yeter;) şereften bahsetmek için şeref olması lazım.

ben bu oyunda şerefsizsem sen gerçek hayatta önde gideni geride durmayanısın !

HeaVeN
07-09-2010, 04:26
Evet geldik bi serverin sonuna daha,

Bu serverde bitti bizim için sanırım bir daha oynayamam bu oyunu ancak demek istedigim yada isteyecegim bazı şeyler var.

Öncelikle bizden 3-5 askerini,azda olsa tahılını,dürüstlügünü,arkadaşlıgını ve en önemlisi dostlugunu ve sadakatini esirgemeyen Bazı ANADOLU'lu arkadaşları canı gönülden tebrik ederim hepinize çok çok teşekkür ederiz bizi satmadıgınız için bizi yarı yolda bırakmadıgınız için yola çıktıklarınızı yolda bulduklarınızla degiştirmediginiz için çok teşekkür ederim...

Episod'u tebrik ederim hakan abim çok çok hak ediyordu bu serverde wowu gerçekten hak eden savunmasıyla ve organizesiyle hak eden köy episod'dur buda bir gerçektir...

Oyunda çılgın komutanımız agarta(mehmet abi) Uçbeylerimiz ittihad terraki MANASTIR üçlüsünü süper başkanımız murat abiyi birligimizin ATEŞ'i SoMe1'i kuralları bozan birligin en küçük ama askeri açıdan rakipleri geride bırakan YEKU kural abiyi hesap ortagım ve büyügüm hasan abiyi birlikteki kankam NUSRET BABA'yı wow tahılcılarımız EKKAB VE MEHMET'i Birligimizdeki ablalarımızı ve diger arkadaşlarımızı tebrik ederim...

Şunu belirtmek isterim arkadaşlar kiminle oyun oynadıgınızı bilmiyorsunuz biz ANKA'yız bakın boşuna HERAHERA yıkılmadı yazışmalar ve oyunlar ortada herkez yazıyordu ANKA sattı diye ama yazışmalar ortaya çıkınca herkez bizi anlamıştır umarım biz kimseyi satmayız herkez kendini satar ama bizde cezayı keseriz bu wowu gerçekten hak ederek kazandık ANADOLU&ANKA kardeşligi gerçekten hak etti bu wowu ve başardıkta...

Ve son olarak REAL_MİSTRAL beni tanır s4'den en son kartal26 ile oynamıştım oradaki rakibimizdir kendisi oradada TSK olarak oynamıştır REAL_MİSTRAL oradada hazin bi son ile kaybetmişlerdir wowu biz insanın ruhu duymadan köyüne gireriz yazışmalarını takip ederiz ANKA istihbarat ekibi çok saglamdır kimse inanmak istemeyebilir ama bir anda içinize gireriz geçen s4'dede TSK birligi yani real'in başkanlık ettigi yöneticilik ettigi birlikte benim kendi baktıgım bi casusum vardı ally bile attık orada inanmadılar ama biz attık allyleri birliklerindeki asker köylerini patlattık hiç anlamadılar anlayamazlar çünkü onlar dalgasına bakarken biz oyunu karış karış geziyorduk biz lafla degil icraatle kazanıyorduk daha wow içindeyken tüm TSK'nın asker köylerini asker sayısıyla birlikte forumda wow köşesinde açıklamıştım forumdan kaldırmışlardı en son TSK'nın 90k baltalı 30k toyton 10k mancınıklık bi ordusunu yine BÜYÜK KOMUTAN AGARTA(oradaki ismi selanik ) püfff etmişti onlar uyurken :)

Hakan abimi ve ANADOLU&ANKA kardeşligini tebrik ederim...

academi68
07-09-2010, 04:48
sen insanları satın alarak ne geçti eline ? ne kaldı elinde bi düşün.bnm abimlerim dostlarım kaldı.kafam kıyak pc basında oyun oynadığım zevk aldığım kaldı o bana yeter;) şereften bahsetmek için şeref olması lazım.

ben bu oyunda şerefsizsem sen gerçek hayatta önde gideni geride durmayanısın !

''hayat bir satranç oyunu gibidir ve bu oyunda şah yada piyon olmak insanın kendi elindedir, dostları için mücadele verenler kaybetseler bile herzaman şah'tır, kendisi için mücadele verenler kazansa bile sadece bir piyon, birde öyle insan müsvetteleri vardırki; gerçek hayatta piyon bile olamayacağı gibi sokakta sahibini arayan itten farkı yoktur.''

YaKışıKLı
07-09-2010, 04:55
''hayat bir satranç oyunu gibidir ve bu oyunda şah yada piyon olmak insanın kendi elindedir, dostları için mücadele verenler kaybetseler bile herzaman şah'tır, kendisi için mücadele verenler kazansa bile sadece bir piyon, birde öyle insan müsvetteleri vardırki; gerçek hayatta piyon bile olamayacağı gibi sokakta sahibini arayan itten farkı yoktur.''

yaa geç bu ayakları murat kafam ztn iyi kaale bile almıorum bunları :D bana edebiyat yapma.itliğide mertliğide senden öğrenmedik biz.namertliği öğrettin saol.aramızda sorun varsa gel samsuna çoruma konusalım ben bu kadarda delikanlıyım ? varmı oyun haricinde bişey.onu söle bana.kes kopyala yapıştır yapma:cool:

NUSRET BABA
07-09-2010, 04:56
Arkadaşlar Hakkınızı Helal Edin,
bilmeyerek istemeyek kalbini kırdığım olmustur belki
inşallah olmamıstırda olurya insanlık halidir :)

Benden yana varsa herkese helal olsun, bayram gelmeden kurtulduk bu illetten
Allah a emanetsiniz, herkese şimdiden iyi bayramlar

ADA
07-09-2010, 04:57
Arkadaşlar bazı kendini bilmez kişiler Episod wow köyünden küfürler etmektedir ,o mesajlara maruz kalanlardan özür dilerim her nekadar bizim mesajlarımız olmasada.Yazıktır günahtır yaaa. O mesajları alan arkadaşlar lütfen dikkate almayın , ayrıca bazı arkadaşlardan köylerinin şifresi istenmektedir lütfen kimse episod wow köyünden gelen mesajları cevaplamasın ve bilgi paylaşımında bulunması

Bu kadar terbiyesizleşmeye bu kadar ufalmaya gerek yok.

T_T
07-09-2010, 08:15
http://i56.tinypic.com/156341x.jpg

tebrikler anka öncelikle bunu söyleyeyim
bunu yayınlamakla forum kurallarını ihlal ettiğini biliyorsundur özel bir konuşmadır ve konu senle ilgili değildir
ayrıca konuşmanın nesi garibine gitti de yayınladın onuda anlamış değilim
aylardır foruma yazmıyorum gereksiz insanlar oldugu için arkadaş bir iddada bulundu bende varsa böyle birşey suçtur dedim kimseyide suçlamış değiliz herşey ortada zaten

kendi adıma birşeyler eklemek istiyorum(tamamen kişiseldir)
hakkımda hep atıp tutuldu sebebi belkide benim asi kişiliğimdendir ama büyük çoğunluğu çekilemememdendir
serverin en saldırgan romalısı olarak bitirdim rakibim yok demiştim
bana denildiki bencil oynadın hep defansı kendine cektin savaş sırasında 70k def vardı 60kprot 10k lej yani savunma benim savunmam eğer hep ben diye oynasaydım tılsımı kendi köyümde tutar travian mancınık rekorunu kırabilirdim bunun yerine başta alpefe olmak üzere birlik arkadaşlarıma verdim tılsımı ve merkezimde asker besledim o an bu uygun görüldü
istesem wow u da kendime alabilirdim ama bir cermenin alması daha uygun oldugu için traviandaki en yakın dostuma almasını rica ettim

oyunda unutmayacağım dostlarım var yaz yaz bitmez ama rakiplerimiz hakkında konuşayım

bu güne kadar yıkmak isteyip yıkamadığım tek oyuncu saik teprik ederim belki benim kadar online olabilsen tılsımı çalabilirdin:)
some1 bana en cok kırmızı yakan kişidir yinede hep saygılı kişiliği olmuştur bunun için teşekkürler
mickey seni hiç tanımadım muhabbetim olmadı ama msn de benim hakkımda yazdıklarını biliyorum kendinden utan ankayı temsil ediyorsun kendine yakıştırıyorsan bunları sorun yok
şimdilik bu kadar herkese reel hayatta başarılar
T_T nam7 başkanı...

ANKA
07-09-2010, 08:59
yaa geç bu ayakları murat kafam ztn iyi kaale bile almıorum bunları :D bana edebiyat yapma.itliğide mertliğide senden öğrenmedik biz.namertliği öğrettin saol.aramızda sorun varsa gel samsuna çoruma konusalım ben bu kadarda delikanlıyım ? varmı oyun haricinde bişey.onu söle bana.kes kopyala yapıştır yapma:cool:
sen daha halaa konuşuyormusun sedat bar dahada küçülme yazık sana seni bu şekilde tanımamıştım sus daha yazma hatta hiç girme

ZaRBo
07-09-2010, 09:06
bunu yayınlamakla forum kurallarını ihlal ettiğini biliyorsundur özel bir konuşmadır ve konu senle ilgili değildir
aylardır foruma yazmıyorum gereksiz insanlar oldugu için arkadaş bir iddada bulundu bende varsa böyle birşey suçtur dedim kimseyide suçlamış değiliz herşey ortada zaten

hakkımda hep atıp tutuldu sebebi belkide benim asi kişiliğimdendir ama büyük çoğunluğu çekilemememdendir
bana denildiki bencil oynadın hep defansı kendine cektin savaş sırasında 70k def vardı 60kprot 10k lej yani savunma benim savunmam eğer hep ben diye oynasaydım tılsımı kendi köyümde tutar travian mancınık rekorunu kırabilirdim bunun yerine başta alpefe olmak üzere birlik arkadaşlarıma verdim tılsımı ve merkezimde asker besledim o an bu uygun görüldü
istesem wow u da kendime alabilirdim ama bir cermenin alması daha uygun oldugu için traviandaki en yakın dostuma almasını rica ettim

oyunda unutmayacağım dostlarım var yaz yaz bitmez ama rakiplerimiz hakkında konuşayım

bu güne kadar yıkmak isteyip yıkamadığım tek oyuncu saik teprik ederim belki benim kadar online olabilsen tılsımı çalabilirdin:)
some1 bana en cok kırmızı yakan kişidir yinede hep saygılı kişiliği olmuştur bunun için teşekkürler
mickey seni hiç tanımadım muhabbetim olmadı ama msn de benim hakkımda yazdıklarını biliyorum kendinden utan ankayı temsil ediyorsun kendine yakıştırıyorsan bunları sorun yok
T_T nam7 başkanı...

yavuz hırsız ev sahibini bastırır derler :D

sherif
07-09-2010, 09:14
Arkadaşlar. Artık oyun bitti.
herşey orda kaldı. Artık gereksiz tartışmalar yaşanmasın.

Tebrikler episod / [AN-KA]

Herkese hayırlı bayramlar.

Dalca
07-09-2010, 09:40

T_T nam7 başkanı...

Öncelikle bireysel olarak yaklaşık 10 gün önce Hakan kardeşimi tebrik etmiş olsamda burada
Anka birliklerini başarılarından dolayı ayrıca tebrik etmek isterim.

Sanırım verilen emeklerin karşılığını almış olmak çok güzel bir duygudur.
Benim için bu serverda wow kurmaktan çok daha önemli hale gelmiş olan bir amacı yerine getirmemde destek oplan Hakan kardeşime ayrıca tşk ediyorum.

Can kardeşim dediğim Erkan,a tşk ederim dediği gibi bir romalı olarak ve birliğimizde başarılı oyuncular arasında ilk sırada yer almasına rağmen oyun kuralları gereği wow köyünü benim almamı istemiştir.

Tekrar Tebrikler
ANKA.

Saygılarla.

Akdenizli_09

Aysun

academi68
07-09-2010, 10:13

T_T nam7 başkanı...

Ezbere konuşmayacaksın varsa ispatın bizim gibi yayınlayacaksın t_t, ben kimsenin arkasından konuşmadım konuşmamda küfürde edeceksem yüzüne ederim sen kimsinde ben senin hakkında msn de konusacağım, senin gibi gereksiz insanlar hakkında konuşmam ayrıca bana yakışanıda yakışmayanıda ben bilirim koçum o beni ilgilendirir...

s7 de edepli olamadın hiçbirzaman ve herzaman küçüldün dahada küçülmeden bırak artık istersen buraları be t_t, sen kendine rakipsiz ortam ara burası sana ağır geldi kaldıramadın :)

penner07
07-09-2010, 11:02
Kadim düşman VIP'den S7 fatihi ANKA'ya kucak dolusu sevgi ve saygı :D
Tebrikler ANKA..
Bir laf vardır ya hani;
Hamdım,piştim,yandım..
Yanmışsınız siz..

eskiden hatırladığım kadarı ile ittihada,manastıra,selaniğe,akademi68e,pumaya,manı şara,paşa,kuzey,crom ile yapımda ve yönetimde emeği geçen herkese tebrikler helal olsun...
-----------------------
eski bir vıp başkanı olarak şunu da yazmadan geçemicem:
sizlerden sonra olayı aştığımızı düşünüp uluslarası serverda wow kurduk (hakikaten aşmışız olayı :P)
keşke bunu düşünmeyip s7 ye gelseymişiz..
----------------------
penner07-mehmet ;)
BİZİM OLDUĞUMUZ YERDE OLAN HERŞEY BİZİM YÜZÜMÜZDEN OLMUŞTUR........

tedua
07-09-2010, 11:02
Ezbere konuşmayacaksın varsa ispatın bizim gibi yayınlayacaksın t_t, ben kimsenin arkasından konuşmadım konuşmamda küfürde edeceksem yüzüne ederim sen kimsinde ben senin hakkında msn de konusacağım, senin gibi gereksiz insanlar hakkında konuşmam ayrıca bana yakışanıda yakışmayanıda ben bilirim koçum o beni ilgilendirir...

s7 de edepli olamadın hiçbirzaman ve herzaman küçüldün dahada küçülmeden bırak artık istersen buraları be t_t, sen kendine rakipsiz ortam ara burası sana ağır geldi kaldıramadın :)

Başkanım boşver...s4 teki rakibin %10 u etmediler etseler ne derlerdi forumda orda burda tartışılır :D:D ANKA var sadece gerisi yalan...Hem oyun tecrübesi hem karakter...Neyseki bir daha böyle bir birlik görmiycekler şanslılar :D

agarta
07-09-2010, 11:12
Tebrikler ANKA..
Bir laf vardır ya hani;
Hamdım,piştim,yandım..
Yanmışsınız siz..

eskiden hatırladığım kadarı ile ittihada,manastıra,selaniğe,akademi68e,pumaya,manı şara,paşa,kuzey,crom ile yapımda ve yönetimde emeği geçen herkese tebrikler helal olsun...
-----------------------
sizlerden sonra olayı aştığımızı düşünüp uluslarası serverda wow kurduk (hakikaten aşmışız olayı :P)
----------------------
penner07-mehmet ;)

Penner özledik sizi kadim düşman:) agarta(selanik)

agarta
07-09-2010, 11:18

BAK ÖRNEK ALIN NAM VE SHOW'LU ARKADAŞLAR :) ANKA İLE KAPIŞTIKTAN SONRA KADİM DÜŞMANIMIZ VE BU OYUNDA HATIRIMIZDA KALAN EN İYİ OYUNCULAR OLAN VİPLERE MEMLEKET DAR GELMİŞ YEDİ DÜVELE KAFA TUTUP DİZE GETİRMİŞLER.

FORUMDA ÖYLE İNCEDEN ATIP TUTUYORSUNUZ AMA EMİN OLUN ÖZLERSİNİZ BU ANKAYI SİZ.
BOŞUNA YAZMIYOR BİZİMKİLER "BİZ SİZİN VARMAK İSTEDİĞİNİZ YOLUN SONUYUZ" DİYE

agarta
07-09-2010, 11:22
Bir son hatırlatma daha yapayım. Birgün karşınıza bu vipler ekip olarak çıkarsa ya oyunla bağınızı hemen kesin ya da hayatla bağınızı kesin. yemek yiyeceğim tuvalete gideceğim:) hafta sonu maça bayılırım gibi insani zaaflarınız varsa bırakın oyunu kardeşim:)

ulaş
07-09-2010, 11:24
T_T ve algx gelsin bakalım nolmuş ne bitmiş bide onların ağzından duyalım..
en saldırgan romalı:D
çaylak seni:)

ANKA
07-09-2010, 11:36
[QUOTE=YaKışıKLı;835022]sen insanları satın alarak ne geçti eline ? ne kaldı elinde bi düşün.bnm abimlerim dostlarım kaldı.kafam kıyak pc basında oyun oynadığım zevk aldığım kaldı o bana yeter;) şereften bahsetmek için şeref olması lazım.

Karambol : semiha ablam.ahh abla ahhh.oyun dışı olsakta keşke görüşebilseydik senle 4 yıldır oynuoruz hala tanımamışsın.kızının köyünü yıkarak tanısmıstm biliosn söz vermiştim ama yıkmıştm :D abla bu içimden gelio bilerek yaptığm bişey değil.oyunla gerçek hayattaki beni kıyaslama yeter.sen bana ister küs ister darıl yinede ablamsın.banane hıhh
seni cok iyi tanıyorum sedat ve oyunda inan sana güvenmedim episod murat can bunlarada söyledim zaten
Archangel_ (http://forum.travian.com.tr/?newdid=245123)
tılsım verseydik sen yine tılsımı alıp ANKA yı satıcaktın ama burada birşey unuttun seni tanıyan ben vardım :)sırf sen ANKA yı satma diye ben
Archangel_ (http://forum.travian.com.tr/?newdid=245123)
ben satın aldım buda ANKA nın sana verdiği büyük üzüntüdür.benimde ANKA ya olan tek destegimdir.
Archangel_ (http://forum.travian.com.tr/?newdid=245123)gaddar :)BEKİR kardeşimin elinde daha iyi işler basarmıştır.
ANKA ya olan kinin sırf bu yüzden bunuda cok iyi biliyorum diyorsunki gerçek hayatla karıştırma sen bukadar dolaplar cevirirken sana gercekte kim inanır yada güvenir..ve azcık bana saygı duyuyorsan daha burada tek kelime konuşmassın ..burada NAM demiyorum cünki aysun hariç kimse ie sohbetim olmadı showtime lethe kadabra bana herzaman saygı çerçersevinde konuştular.ANKA buradaki arkadaşlar ile bu dönem tanıştım hepsi cok saygılı oyunu bile yaşını başını almış arkadaşlar beni aralarına aldılar güvendiler ve sonuna kadar da desteklediler hepsine cok tşk ederim hepinizden allah razı olsun iyiki tanımışım sizi benim için ANKA olmak büyük bir onurdu bu bir oyundu iyi olan kazandı gercek yasam ile karıştırmayın.eger kırdıgım kişiler varsa hepsinden özür dilerim hakkınızı helal edin herkese reelde önce saglık mutluluk ve basarılar dilerim iyi bayramlar dilerim..

-=======-._¨ληκλ¨_.-=======-
'-=====•:•:\¨¨__¨¨/:•:•=====-'
'-====•:•:\(¨¨)/:•:•====-'
'-==•:•':\/:'•:•==-'
'-==:•:••:•:==-'
'-=`::::´=-'
//_ _\\
vV___Vv
▓▓▓█▒░♠ ANKA ♠░▒█▓▓▓
☾✫
...FOREVER ANKA...

penner07
07-09-2010, 11:48
malesef bizin insanımız öğrenemedi bükemediği bileği öpmeyi..
hani sözüm ona gururlu onurlu ya..(genel olarak herkesden bahsediorum..benden,senden,ondan)
çocuksundur yere düşersin dizin acır,kanar öpünce geçiverir hemen..
alışmışız biz bu şekilde büyümeye..
kabullenmioruz acı çektiğimizi illaki öpmesini beklioruz birilerinin..
istioruz ki acının geçmesi için bahanemiz olsun..
bu tür atışmalar hep yaşanır server sonunda..
ben akımdır sen kara..
aslında hayatın aynısını yaşıoruz..
referandumda evet dersen hizipçisin hayır dersen statükocu..ikisinide demezsen etnik kökenin tartışılır(aslında iyi bişi ama tartışmak her zaman değil..)
bırakın sen düştün ben öptüm geçti olayını..
oyun bitmiş iyisi ile kötüsü ile wow kurulmuş..
kuranı tebrik edin(en azından verdiği emekten ötürü)
bahane bulmayın acıların geçmesi için..zaten geçen geçmiş yada geçecek bi şekilde..
olan oldu artık önünüze bakın..
bilmem kaç tane server var orada kurun wowunuzu..
emin olun bir hafta yada bilemedin 15 gün sonra ne bir ankalı nede diğer birliklerden bir şahıs foruma dönüp tebrik msjı yada sağolun yazmayacak..
unutulacak herşey yeniden başlayacak server..
hep söyledim yine söylüorum..(heleki ANKAlıların düşmanı olarak yazdıklarıma da bakılırsa)
OYUN OYUNDA;DOSTLUKLAR İSE BAKİ KALSIN HER DAİM...
-----------------------------------------

Selanik(mehmet abi idi yanlış hatırlamıosam) senin isminin geçtiğini görmedim hiç..
o yüzden seni unutmuşum kusura bakma..
ne zevkli günlerdi onlar..
bi ahh çekiorum yeminle..
her zaman saldırı her zaman savunma..
geceleri uykusuz kalmak..
bi gecede 600k asker kesmek..merkezin sıfırlanması akabinde ulan serverda sorun var sanırım tarla seviyeleri gözükmüo deyip oyunu kapatıp tekrar tekrar açmak..yok ya sorun düzelmicek deyip uyumak sabah uyanıp tekrar açmak sorun devam edio demek...2 gün sonra olayın anlaşılması lan benim merkez yıkılmış ya denilmesi :)
oyunda rakip değilde şayet dost olsaydık çok daha farklı olurdu..
ama o zamanda sıkıcı olurdu..
rakip kalmazdı çünkü :D

Archangel_
07-09-2010, 11:59
malesef bizin insanımız öğrenemedi bükemediği bileği öpmeyi..
hani sözüm ona gururlu onurlu ya..(genel olarak herkesden bahsediorum..benden,senden,ondan)
çocuksundur yere düşersin dizin acır,kanar öpünce geçiverir hemen..
alışmışız biz bu şekilde büyümeye..
kabullenmioruz acı çektiğimizi illaki öpmesini beklioruz birilerinin..
istioruz ki acının geçmesi için bahanemiz olsun..
bu tür atışmalar hep yaşanır server sonunda..
ben akımdır sen kara..
aslında hayatın aynısını yaşıoruz..
referandumda evet dersen hizipçisin hayır dersen statükocu..ikisinide demezsen etnik kökenin tartışılır(aslında iyi bişi ama tartışmak her zaman değil..)
bırakın sen düştün ben öptüm geçti olayını..
oyun bitmiş iyisi ile kötüsü ile wow kurulmuş..
kuranı tebrik edin(en azından verdiği emekten ötürü)
bahane bulmayın acıların geçmesi için..zaten geçen geçmiş yada geçecek bi şekilde..
olan oldu artık önünüze bakın..
bilmem kaç tane server var orada kurun wowunuzu..
emin olun bir hafta yada bilemedin 15 gün sonra ne bir ankalı nede diğer birliklerden bir şahıs foruma dönüp tebrik msjı yada sağolun yazmayacak..
unutulacak herşey yeniden başlayacak server..
hep söyledim yine söylüorum..(heleki ANKAlıların düşmanı olarak yazdıklarıma da bakılırsa)
OYUN OYUNDA;DOSTLUKLAR İSE BAKİ KALSIN HER DAİM...
-----------------------------------------

Selanik(mehmet abi idi yanlış hatırlamıosam) senin isminin geçtiğini görmedim hiç..
o yüzden seni unutmuşum kusura bakma..
ne zevkli günlerdi onlar..
bi ahh çekiorum yeminle..
her zaman saldırı her zaman savunma..
geceleri uykusuz kalmak..
bi gecede 600k asker kesmek..merkezin sıfırlanması akabinde ulan serverda sorun var sanırım tarla seviyeleri gözükmüo deyip oyunu kapatıp tekrar tekrar açmak..yok ya sorun düzelmicek deyip uyumak sabah uyanıp tekrar açmak sorun devam edio demek...2 gün sonra olayın anlaşılması lan benim merkez yıkılmış ya denilmesi :)
oyunda rakip değilde şayet dost olsaydık çok daha farklı olurdu..
ama o zamanda sıkıcı olurdu..
rakip kalmazdı çünkü :D
Vay vay vay kimler gelmiş, kadim düşman VIP:) ilk s4 de çaylaktım gecemiz gündümüz yoktu sayenizde! 10 ay bir fiil savaşılırmı ulen bir birlikle??? Hemde aynı bölgede olan iki birlik olarak, 10-11 saatlik mesafelerde! Vay beee, keşke burda siz olsaydınızda tekrardan profesyonel oyuncularla savaşma fırsatı bulsaydık:rolleyes:

Gaddaroğulları...

Archangel_
07-09-2010, 12:05
Comshu, T-T ve Real... Daha ne yüzle geliyosunuz? lütfen buralara gelipte şu sayfayıda kirletmeyin, daha eylül ayındayız gidin sahillere kumdan wowlar dikin, hayalet ordular çıkarın! ANKA ismi zihninize kazındı, geçte olsa kimle dans ettiğinizin farkına vardınız:cool:
" Biz adamı boş konuşmaya mahkum ederiz!"

EKKAB
07-09-2010, 12:21
Öncelikle bireysel olarak yaklaşık 10 gün önce Hakan kardeşimi tebrik etmiş olsamda burada
Anka birliklerini başarılarından dolayı ayrıca tebrik etmek isterim.

Sanırım verilen emeklerin karşılığını almış olmak çok güzel bir duygudur.
Benim için bu serverda wow kurmaktan çok daha önemli hale gelmiş olan bir amacı yerine getirmemde destek oplan Hakan kardeşime ayrıca tşk ediyorum.

Can kardeşim dediğim Erkan,a tşk ederim dediği gibi bir romalı olarak ve birliğimizde başarılı oyuncular arasında ilk sırada yer almasına rağmen oyun kuralları gereği wow köyünü benim almamı istemiştir.

Tekrar Tebrikler
ANKA.

Saygılarla.

Akdenizli_09

Aysun

GEREKLİ NEDENLERDEN DOLAYI WOWUN SON GÜNÜ OYUNDA OLAMADIM AMA SİZ AYSUN HANIM HİÇ KONUŞMAYIN YALANCININ ÖNDE GİDENİSİNİZ EPİSOD HESABININ TEMSİLCİSİ OLDUĞUMU HERKES BİLİYOR SİZ DEĞİLMİSİNİZ BÜTÜN ORDULARI KUZEYLİERİ ÇIKARTMALARINI SÖYLEDİM BİRLİĞE SİZLERİ TEBRİK EDERİM ARTIK SİZ KAZANDINIZ DİYE O ORDULAR BAĞDATTANMI ÇIKTI YOLA 1 HAFTA ÖNCE DEDİNİZ SERVERA RESET ÇEKTİK HALEN KUZEYE ORDULAR TEŞRİF ETMEDİLER
YALANCININ MUMU RESET ATANA KADAR YANARMI DİYELİM ARTIK :rolleyes:

EKKAB
07-09-2010, 12:28
WOWU KURMAMIZDA EMEĞİ GEÇEN TÜM DOSTLARIMIZA SAYGILARIMIZI SUNARIZ.

MURAT & MEHMET TUĞRA (KARDEŞLER TAKIMI)

CHOMSU HESABINA GİRDİK KUSURA KALMAYASIN ŞİFREYİ PEK ORTALIK YERDE DOLAŞTIRMAYACAKSIN SAYENDE MAKSİMİLYAN VE REALEDE GİRDİK YAZIŞMALARI ALDIK :rolleyes:

MAKSİMİLYAN EPİSOD HESABININ İLK YAN KÖYLERİNİ YIKAN OYUNCUNUN BİRİSİDİR MERKEZİNİ SIFIRLAMAYA GİDECEKTİM AMA BAKTIM COMSHU'DAN GİRDİK ELEMANDA ASKER BİLE YOK O YÜZDEN BIRAKTIM DEĞMEZ DEDİM SIFIRLAMAYA :cool:

WOW DEVAM ETSE ELİMİZDE HALEN ORDUSU BULUNAN ARKADAŞLARIMIZ VARDI SAKIN DEVAM ETSEYDİ BİZ KAZANIRDIK DİYE DÜŞÜNMEYİN O AÇIDAN
ORDUYU AKDENİZE PARDON WOWUNA ÇAKTIKTAN SONRA ASKER TILSIMINI BOŞUNA ALMADIK YANİ 150K TAHILLIK ORTA BOYLU BİR ORDUMUZ VARDI EPİSOD MERKEZDE DEFANS NİYETİNE KULLANDIK AMA HALEN 100K'LIK KALMIŞ :D SALDIRI ASKERLERİNİ BİLE GEÇEMEYEN DOSTLARI TEBRİK EDİYORUM.
TAVŞAN HESABINDADA ORTA BOYLU BİR ORDU VARDI NE OLUR NE OLMAZ DİYE BEKLETTİK YOKSA ÇAKMASINI BİLİYORDUK ORDU ELİMİZDE PATLAMADI EN NİHAYETİN EPİSOD TEMSİLCİSİ OLDUĞUMUZ İÇİN NE ZAMAN BİTECEĞİNİ WOWUN BİLİYORDUK ÇÜNKÜ

SAYGILARIMLA...

HeaVeN
07-09-2010, 12:49
Tebrikler ANKA..
Bir laf vardır ya hani;
Hamdım,piştim,yandım..
Yanmışsınız siz..

-----------------------
----------------------
penner07-mehmet ;)

Vayyy efendim kimler burdaymış :D

Bakın s7li rakiplerimiz görün rakip diye ben V.İ.P'lilere derim hayatınızda görebileceginiz en saglam rakiptir bu oyuncular şuanda s7de olsalarda forumda laf degil oyunda icraat yaparlardı üstelik bizans oyunuda yapmazlardı savaş yaparlardı ben çok iyi biliyorum kaç kez bu adamlarla savaştık 10 ay falan sürmüştü s4de wow bitmesine yakın bile savaşıyorduk :D

Burda NAM&Showtime savaşı 1 ay bile sürmedi nerdeyse biz Showtime'yi ayaklar altına aldık başkanları isyan bile etti tüm yöneticiler(sinanyk hariç ) hepsi yıkıldı asker köyleri silindi oda yetmedi Showtime yöneticileri yagma edildi biz bunları s4'de V.İ.P'ye yapmamıştık bak onların degerini şimdi anladık o adamlar yıkılınca forumda zırlamıyorlardı en azından oyununu oynuyorlardı :D

Şimdi V.İ.P'in degerini daha iyi anladık :)

Mevlüt

HeaVeN
07-09-2010, 12:59

T_T nam7 başkanı...
Dostum forumda ihlal falan önemli degil herkez azına geleni yazıyor hain diyor kimisi milleti kullanıyorsunuz diyor kimisi adam degilsiniz diyor ANKA için forumda bunlarda yasaktır biliyorsun geyik yasaktır kişisel yazıda yasaktır bunları bizamanlar sende yapıyordun şimdi ne olduda forumun kurallarını hatırladın bi anda :D

Bazılarının kirli çamaşırları ahanda forumda sergileniyor herkez görsün kim adam kim madam herkez bilsin kim hain kim sadık bu yazılar foruma kimin adam kimin madam oldugunu göstermek için konuldu ;)

Üstelik forumda gereksiz insanlar var demissin bu gereksiz tartışmaları sizin arkadaşlarınız çıkardı bi kaç ay önce sen yapıyordun bu gereksiz tartışmaları üstelik hayalet ordularınız! vardı sizin ne olduda wowun bitmesini soluk gözlerle izlediniz ?

Üstelik mancınık rekoru kırardım demişsin elini tutanmı vardı rekor kırıldıda ne oldu bizden ancak 10 seviye alabildi o koca orduyla : )

Diyorsunki beni çekemiyorlar asiyim falan diye sen asi degilsin dostum sen istedigin kadar asi ol oyunda ettigin laflar kadar icraat yapamıyorsan sürekli elin diline düşersin ;)nedeni konustugunu yapmaman ve başarısızlıgındır...

ulaş
07-09-2010, 13:08
GEREKLİ NEDENLERDEN DOLAYI WOWUN SON GÜNÜ OYUNDA OLAMADIM AMA SİZ AYSUN HANIM HİÇ KONUŞMAYIN YALANCININ ÖNDE GİDENİSİNİZ EPİSOD HESABININ TEMSİLCİSİ OLDUĞUMU HERKES BİLİYOR SİZ DEĞİLMİSİNİZ BÜTÜN ORDULARI KUZEYLİERİ ÇIKARTMALARINI SÖYLEDİM BİRLİĞE SİZLERİ TEBRİK EDERİM ARTIK SİZ KAZANDINIZ DİYE O ORDULAR BAĞDATTANMI ÇIKTI YOLA 1 HAFTA ÖNCE DEDİNİZ SERVERA RESET ÇEKTİK HALEN KUZEYE ORDULAR TEŞRİF ETMEDİLER

T_T nin ordusunu merak ettim ben.hadi bi fotoshop yap ta koy bakalım hayalet ordularını:)

MARCO
07-09-2010, 13:10
Anka birliğini servera karşı kazandığı ezici üstünlükten dolayı kutlarım wowu sizden başka kimsenin kurmasını beklemek hayalcilik olurdu zaten

academi68
07-09-2010, 13:13
Tebrikler ANKA..
Bir laf vardır ya hani;
Hamdım,piştim,yandım..
Yanmışsınız siz..

-----------------------
----------------------
penner07-mehmet ;)

Merhaba mehmet, sizlerle oynamayı gerçekten özledim kendi şahsım adıma ve herzamanda söylerim bu travianda rakip olarak tek birlik tanırım oda V.İ.P diye herşey bir tarafa en azından yalan dolanla yada çeneyle değil sadece askerlerle savaşıyorduk ve geçerli 2 unsur vardı stratejini iyi belirleyecek ve çok online olacaksın yada yıkılacaksın:)

Eğer bu oyundan gereçekten zevk almak istiyorsan ya ANKA da yada V.İ.P. te olacaksın ve bu iki birliği savaştıracaksın:)

Dostum tekrar sizlerle aynı serverda rakip olarak oynamayı çok isterdim ama biz artık s7 ile traviana veda ediyoruz ANKA olarak çünkü rakipsiz bir ortamdan sıkıldık artık :) ve başka serverlarda ANKA ismini görürseniz bilinki o biz değiliz..

Kadim düşmanımız tüm V.İ.P li dostlara selam olsun!...

MARCO
07-09-2010, 13:19
[ımg]http://i52.tinypic.com/34insx3.jpg[/ımg][ımg]http://i33.tinypic.com/28unwvn.jpg[/ımg]
bir öncekı msjdakı profıl arkadasın tum şeref haysıyetını sanırım ortaya koymaya yeterlı oluyor

Dalca
07-09-2010, 13:29

T_T nam7 başkanı...

Ben söylediğim sözün arkasındayım zaten birliklerime kuzeyli wowuna çıkmalarını söyledim ,
elimizde zaten 3 tane ordu vardı sağlam wow ordusu fakat ekip arkadaşlarım bunu onaylamadıkları için saldırı yapılmadı ben bu yüzden son 1 hafta köyümü bıraktım ve oyun a hiç girmedim ki bunu sizden bilmesi gereken arkadaşlarda biliyor.
Ayrıca KUZEYLİ birliğine karşı olan tavrımı herkes bilir dün geceye kadar kuzeyli başkanı hüseyin ile konuşmuyorduk bile benim ona karşı yaptığım hareketleri bilen biliyor zaten
keşke köydeki mesajları sizler gibi arşivleyip buraya atabilseydim
yada team speak adlı programda kuzeyli başkanı ile tartışmalarımızı koyabilseydim ama dediğim gibi bilen biliyor zaten.

Ama sonuçta bi oyun oynadık ve ben dostlarım istediği için kuzeyli başkanı ile görüştüm ki bunu kendiside yazabilir isterse dostlarım için yapamıycağım yoktur ve onların söznün üstüne söz söylemem onlar istediğği için dün gece hüseyine dostlarım dediyse başımın üzerinde yerin var dedim
fakat s7 de değil.

HeaVeN
07-09-2010, 13:35
Anka birliğini servera karşı kazandığı ezici üstünlükten dolayı kutlarım wowu sizden başka kimsenin kurmasını beklemek hayalcilik olurdu zaten
Eyw dostum keşke sizde olsaydınızda burada hep birlikte izleseydik wowun kurulmasını...

agarta
07-09-2010, 13:43
anka birliğini servera karşı kazandığı ezici üstünlükten dolayı kutlarım wowu sizden başka kimsenin kurmasını beklemek hayalcilik olurdu zaten

ömer nerelerdesin be kardeşim bi ben kayıp bi sen kayıp:)

EKKAB
07-09-2010, 13:46
T_T nin ordusunu merak ettim ben.hadi bi fotoshop yap ta koy bakalım hayalet ordularını:)

hayalet ordusumu THE LORD OF THE RİNGS bir an bu şahane film aklıma geldi t_t den ben öyle birşey beklemem açıkcası olsa olsa sözlerin ordusu olur forumda sözlerinden başka bir ordu göremedim çünkü :D

EKKAB
07-09-2010, 13:48
EKKAB'tan MURAT olarak bende birşeyler yazayım :)

Öncelikle episod wow'u destekleyen tüm ANKA&ANADOLU oyuncu ve yöneticilerine başarılarından dolayı tebrikler, bayramdan önce bitirin dedik son 4-5 gününde MURAT olarak destek veremesekte bizi kırmadan bitirmesini bildi canım ŞEYH'imiz :D

1 yılı aşkın süredir o yada bu şekilde kalbini kırdığımız her kim varsa kusura bakmasın, malum savaşta herşey mübahtır (Rakiplerimiz bize bunu öğretti)

Anka'nın en kılıbık neferi hiç şüphesizki bendim, aşk'ım büyük dağlar kadar misali aynı bu aşk ve sevgiyle ANKA'mıza ve şehy'imize sarıldık küçücükte olsa bir katkı vermiş isek ne mutlu bize, verdik tabii yaa :)

Wow yolunda özellikle tahıl olayları yüzünden, zaman zaman kalbini kırdığım hiddetlendiğim kızıp bağırdığım arkadaşlarım oldu hepsinden özür diliyorum. Murat başkanım gün oldu tahılsızlık dibe vurdu ve sanada yüklendiğim anlar oldu hakkını helal et abicim. Sibel ablacım, gün oldu sinir sistemimizin bozukluğuyla sanada çok yüklendik ama ne büyük ve ne anlayışlı bir yüreğin varmışki 1 gün olsun alınganlık göstermedin. Allah senden razı olsun kendini insan gibi insan olarak yetiştirebilmek hele de bu zamanda çok zor, broooo ablacım Ve matematik dahimiz, canımız kardeşimiz Ömer'imiz. Bu arada tam hatırlamıyorum ama server'ı kilitli olarak üst sıralarda bitirmişsin ömer'im birde kilitli olmasan Şeyh'imiz reset meset atamazdı herhalde :D Ömerim bıkmadan usanmadan tüm yüklenmeme karşın saygını sevgini yitirmedin bir an bile olsa ve farkında olmadan kırdı isem mazur gör kardeşim. Ömerim zamanlar abicim tazeleyelim :D
Ve tabiiki
wow=apışarası kokusu
tezimin savunucularından biricik abimiz, şeyh'imiz, üstadımız, fikir babamız ve herşeyden önce gerçek bir dost. Oyuniçi ve oyundışı müdehalelerinle bir insanlık örneğisin. Hani hindistan'da olsak buda yerine senin heykeline sarılır insanlık, gerçi buda heykellerinde philips yazıyor ama sen HÂKAN olan hakan'sın. Hiçbir zaman offf pufff duymadım ağzından en zor en yorgun anlarımızda bile. Düşmana dahi saygılı olmayı taş atana aba altından sopa göstermeyi :D sayende öğrendim. Bu benim ciddi ciddi ilk server'ımdı ve son server'ım olacak. Yaşanabilecek ne varsa yaşadık ve yaşattık. Ve herşeyden önemlisi gerçek hayatta çok iyi bir abi bulduk, bunun için bile bir sandalyenin tepesinde saatlerce oturmaya değerdi.

Sadece wow dönemini ele aldığım için; can (kuzey) kardeşim, tedua'm, murat (tavşan) kardeşim ve alperen1, ssbal44, ölümlü, hsnkr, son-osmanlı, ömeray, baston, çılgınız 35 görünmeyen büyük kahramanlarım ve ismini unuttuğum diğer dostlar hepinize çok teşekkürler.

SERVER'ın en aşık kılıbığından herkese hayatında başarılar

MARCO
07-09-2010, 13:50
ömer nerelerdesin be kardeşim bi ben kayıp bi sen kayıp:)

slmlar abi oyunu bıraktım internetide elımden geldığınce kullanmamaya çalısıyorum wowu kurdunuzu gorunce bır kaç yazı yazıyım dedım bu oyunda gördüğüm en komple bırlıksınız wowu sonuna kadar hakettınız tekrardan tebrık ederım

MARCO
07-09-2010, 13:51
Eyw dostum keşke sizde olsaydınızda burada hep birlikte izleseydik wowun kurulmasını...

mevlut kardesım slmlar senınlede konusmayalı uzun zaman oldu :)

desparado
07-09-2010, 13:54

++++++++++++++

Tebrikler An-ka...

TeyTey
07-09-2010, 13:59
Herkese merhabalar;

Teşekkürler Halil Paşa :D Benim s7 deki ilk rakibim sen olsanda ... :P

bm2007
07-09-2010, 14:08
Tebrikler.

HeaVeN
07-09-2010, 14:13
mevlut kardesım slmlar senınlede konusmayalı uzun zaman oldu :)
Aynen benim evdeki pcde msn bozuk ve son 2 aydır giremiyorum sınavlardan dolayı bundan sonra bol bol vaktim olur msnden olmasada forumdan yazışırız insallah bu arada sanada teşekkür ederiz seninde bize çok iyiliklerin oldu senle sohbet etmekte bizim için bi şerefti en azından sen digerleri gibi degilsin sözünden asla dönmessin...

Keşke sende ilk başta ANKA olarak oynasaydın senin gibi oyuncular nadir bulunur bu oyunda...

NUSRET BABA
07-09-2010, 14:42
EKKAB'tan MURAT olarak bende birşeyler yazayım :)

Öncelikle episod wow'u destekleyen tüm ANKA&ANADOLU oyuncu ve yöneticilerine başarılarından dolayı tebrikler, bayramdan önce bitirin dedik son 4-5 gününde MURAT olarak destek veremesekte bizi kırmadan bitirmesini bildi canım ŞEYH'imiz

1 yılı aşkın süredir o yada bu şekilde kalbini kırdığımız her kim varsa kusura bakmasın, malum savaşta herşey mübahtır (Rakiplerimiz bize bunu öğretti)

Anka'nın en kılıbık neferi hiç şüphesizki bendim, aşk'ım büyük dağlar kadar misali aynı bu aşk ve sevgiyle ANKA'mıza ve şehy'imize sarıldık küçücükte olsa bir katkı vermiş isek ne mutlu bize, verdik tabii yaa :)

Wow yolunda özellikle tahıl olayları yüzünden, zaman zaman kalbini kırdığım hiddetlendiğim kızıp bağırdığım arkadaşlarım oldu hepsinden özür diliyorum. Murat başkanım gün oldu tahılsızlık dibe vurdu ve sanada yüklendiğim anlar oldu hakkını helal et abicim. Sibel ablacım, gün oldu sinir sistemimizin bozukluğuyla sanada çok yüklendik ama ne büyük ve ne anlayışlı bir yüreğin varmışki 1 gün olsun alınganlık göstermedin. Allah senden razı olsun kendini insan gibi insan olarak yetiştirebilmek hele de bu zamanda çok zor, broooo ablacım Ve matematik dahimiz, canımız kardeşimiz Ömer'imiz. Bu arada tam hatırlamıyorum ama server'ı kilitli olarak üst sıralarda bitirmişsin ömer'im birde kilitli olmasan Şeyh'imiz reset meset atamazdı herhalde :D Ömerim bıkmadan usanmadan tüm yüklenmeme karşın saygını sevgini yitirmedin bir an bile olsa ve farkında olmadan kırdı isem mazur gör kardeşim. Ömerim zamanlar abicim tazeleyelim
Ve tabiiki
wow=apışarası kokusu
tezimin savunucularından biricik abimiz, şeyh'imiz, üstadımız, fikir babamız ve herşeyden önce gerçek bir dost. Oyuniçi ve oyundışı müdehalelerinle bir insanlık örneğisin. Hani hindistan'da olsak buda yerine senin heykeline sarılır insanlık, gerçi buda heykellerinde philips yazıyor ama sen HÂKAN olan hakan'sın. Hiçbir zaman offf pufff duymadım ağzından en zor en yorgun anlarımızda bile. Düşmana dahi saygılı olmayı taş atana aba altından sopa göstermeyi :Dsayende öğrendim. Bu benim ciddi ciddi ilk server'ımdı ve son server'ım olacak. Yaşanabilecek ne varsa yaşadık ve yaşattık. Ve herşeyden önemlisi gerçek hayatta çok iyi bir abi bulduk, bunun için bile bir sandalyenin tepesinde saatlerce oturmaya değerdi.

Sadece wow dönemini ele aldığım için; can (kuzey) kardeşim, tedua'm, murat (tavşan) kardeşim ve alperen1, ssbal44, ölümlü, hsnkr, son-osmanlı, ömeray, baston, çılgınız 35 görünmeyen büyük kahramanlarım ve ismini unuttuğum diğer dostlar hepinize çok teşekkürler.

SERVER'ın en aşık kılıbığından herkese hayatında başarılar

oooo murat abim gelmiş (: abi özlettin kendini ama güzel bir sürpriz yaptık dimi sana
gerçi bu sürprizin yapılcagı kacınılmazdı her nelerle mücadele etsekte :)

ne kısması abi esas sen hakkını helal et saatlerce pc basında harab oldun,aramızdaki saygı sevgi olmasa zaten ne işimiz vardıki buralarda (: her insanın harcı degildir sabahlara kadar durmak biraz uyumak sonra devam etmek (:

zamanları akşam sibel ablaya verdim, heryer tamam olmuş artık :)

balthazar
07-09-2010, 14:55
bir öncekı msjdakı profıl arkadasın tum şeref haysıyetını sanırım ortaya koymaya yeterlı oluyor

ortak forumda olduğun belli oluyor:) nerelerdesin koptuk:)

karabey
07-09-2010, 15:01
Merhaba...

ANKA birliğinin bu wowu kurmayı hakettiğini ve kuracağını tahmin ediyorduk.. ANADOLU birlikleriyle güzel bir birleşme yapmışlardı.. Ve sonuctada Hak ettikleri Wowu kazandılar.. Tebrik ederiz.. Sizin kadar olmasada bizi de mutlu ettiniz..

N A M birlikleri mükemmel bir organizasyon beceriksizliğiyle wow sürecinde hayal kırıklığı yarattı.. Bir daha server7 ye gelecek yüzleri kalmamıştır.. Bu başarısız olmalarında Biz turkuaz ekibi olarak bir payımız olmuşsa ne mutlu bize.. Gelecek server7 de görüşmek üzere.. Biz herzaman oldugu gibi gene +/+ bölgesinde ve Turkuaz olarak servera başlıycağız..

Tüm server7 sakinlerine geçmiş olsun.. ANKA ve ANADOLU birliklerini tebrik ederiz.. Episod ve Mr.robotoyuda tebrik ederiz..

Turkuaz Birliği BAŞKANI... KARABEY(Lord Xar)

MARCO
07-09-2010, 15:07
ortak forumda olduğun belli oluyor:) nerelerdesin koptuk:)

:) oo eyvallah ortak slm nasılsın ınternete gırmıyorum fazla daha bulasmamak ıcın bu oyuna daha evdekı netı bıle kapattım

MARCO
07-09-2010, 15:08
Aynen benim evdeki pcde msn bozuk ve son 2 aydır giremiyorum sınavlardan dolayı bundan sonra bol bol vaktim olur msnden olmasada forumdan yazışırız insallah bu arada sanada teşekkür ederiz seninde bize çok iyiliklerin oldu senle sohbet etmekte bizim için bi şerefti en azından sen digerleri gibi degilsin sözünden asla dönmessin...

Keşke sende ilk başta ANKA olarak oynasaydın senin gibi oyuncular nadir bulunur bu oyunda...

eyvallah kardeşim saolasın :)

T_T
07-09-2010, 15:22
ben kimseye vaadde bulunmadım
şunu yıkarım wow sıfırlarım demedim yani sizi ilgilendiren bir durum yok dediğimi yaptım serverin en saldırgan romalısıyım varsa aksini idda eden çıksın karşıma
sizin bazı şerefsiz arkadaşlarınız dediki T_T ve E_E nin merkezleri silinmezse şerefsizim dedi
merkezler duruyor yerinde o şerefsiz arkadaşınıza söyleyin gelsin söylediği sözleri açıklasın
NOT:bu hakaret değil yine hatırlatıyorum kendisi söyledi silmezsem şerefsizim diye silemedi şerefsizdir...

mesajlaşmaya gelince ben orda kimseyi karalamadım varsa öyle birşey nasıl kanıtlayacağız dedim
birazcık at gözlükllerinizi atıp okuyun mesajlaşmayı

NUSRET BABA
07-09-2010, 15:37
şunu yıkarım wow sıfırlarım demedim yani sizi ilgilendiren bir durum yok dediğimi yaptım serverin en saldırgan romalısıyım varsa aksini idda eden çıksın karşıma
sizin bazı şerefsiz arkadaşlarınız dediki T_T ve E_E nin merkezleri silinmezse şerefsizim dedi
merkezler duruyor yerinde o şerefsiz arkadaşınıza söyleyin gelsin söylediği sözleri açıklasın
NOT:bu hakaret değil yine hatırlatıyorum kendisi söyledi silmezsem şerefsizim diye silemedi şerefsizdir...

mesajlaşmaya gelince ben orda kimseyi karalamadım varsa öyle birşey nasıl kanıtlayacağız dedim

erkan orda sana dedigimiz birşey yok, sedat ın yaptıgından dolayı koyduk,
sadece yazışma senle geçmiş

EKKAB
07-09-2010, 15:45
oooo murat abim gelmiş (: abi özlettin kendini ama güzel bir sürpriz yaptık dimi sana
gerçi bu sürprizin yapılcagı kacınılmazdı her nelerle mücadele etsekte :)

ne kısması abi esas sen hakkını helal et saatlerce pc basında harab oldun,aramızdaki saygı sevgi olmasa zaten ne işimiz vardıki buralarda (: her insanın harcı degildir sabahlara kadar durmak biraz uyumak sonra devam etmek (:

zamanları akşam sibel ablaya verdim, heryer tamam olmuş artık :)

ÖMER BEN MEHMET S3'ÜN HALİ NE OLMUŞ ÖYLE SARI YAKMIŞSINIZ ABİCİM İLK GÜNDEN YA :p BOŞLAMAYA GELMİYOR ANLAŞILAN SİZİ İLLA ELMİ ATAYIM HESABA

penner07
07-09-2010, 17:15
ya bu real dediğiniz adam ilk s4 deki ZIPZIP mı?
daldan dala zıpzıp :D
oysa zaten ANKA haketmiş yaw..

EKKAB
07-09-2010, 17:37

HANGİ REAL BİLEMEM AMA BİZE BİRŞEY HAK ETTİREMEDİ ZATEN ARKADAŞ HAVA YAPIP GELDİ HAVASI ALIP YOLLAYAMADIK ÇAKTIK RESMEN :rolleyes:

AMA S9DA BİR ZIPZIPMIDIR NEDİR VARMIŞ ORDAN PİYASAYA ÇIKMIŞ BAŞKAN OLARAK GERÇİ ARKADAŞLARIN SÖYLEMESİNE GÖRE ORDADA HAVASINI ALIYORMUŞ SÜREKLİ BİR DAHA OYNAYACAĞINI SANMIYORUM BU KADAR LAF SÖYLEYİP KANITLARINIDA ORTAYA KOYDUKTAN SONRA MALUM OYUN BİLGİSİDE ÇOK İYİ ARKADAŞIN :confused:

academi68
07-09-2010, 17:37

Evet mehmet ta kendisi buradada zıpzıptılar ama sonra badboyz ile birleşip şhowtime oldular hatta bu real sanırım bi önceki s4 tede vardı :) anlayacağın anca zıplayıp duruyor işte sonrada tepesinin üstüne çakılıp kalıyor :)

Güya arkadaş burada 1. bitirecekti oyunu son 10 gün kala merkezini sıfırlayıp yan köylerini yıktırdığım için biraz kızıyor bana :) ama ben söylemiştim ona burada seni 1. bitirtmem diye...

abbas020
07-09-2010, 17:55
anka nın paylaştığı şeyleri inceledim ve bir kısmına şaşırdım.şaşırdığım kısımları anka içinde olmasına rağmen saygıyı hakeden (ve bunu kendilerinede söylediğim) kişiler bilirler.normal şartlarda bunlara üzülürdüm ama üzülmüyorum hiç, " demekki bu server böyleymiş" diyorum çünkü.
arkadan iş çevirme konusunda ders verebilecek meziyette (!) olan bazı kişi /liksiz ler de burda konuşuyor ya ben ona yanıyorum.acaba bizde mi konuşsak bazı (!) şeyleri yayınlayarak...

hurraaaa
07-09-2010, 18:01
anka nın paylaştığı şeyleri inceledim ve bir kısmına şaşırdım.şaşırdığım kısımları anka içinde olmasına rağmen saygıyı hakeden (ve bunu kendilerinede söylediğim) kişiler bilirler.normal şartlarda bunlara üzülürdüm ama üzülmüyorum hiç, " demekki bu server böyleymiş" diyorum çünkü.
arkadan iş çevirme konusunda ders verebilecek meziyette (!) olan bazı kişi /liksiz ler de burda konuşuyor ya ben ona yanıyorum.acaba bizde mi konuşsak bazı (!) şeyleri yayınlayarak...

KİME NE DİYORSAN ADAM GİBİ KONUŞ İSİM VER SENİNDE BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ ALALIM İSTERSEN ORTAYA LAF ATIPTA KAÇMA ARKADAŞLARA YÜKLENDİĞİNİZ ZAMAN SİZLERDE DAHİL GÜZELDİ ŞİMDİ ONLARDA KANITLARI BELGELERLE SUNUYOR BİRDE HALEN KARAKTERDEN BAHSEDİYORSUN YAPTIKLARINA GÖZMÜ YUMSALARDI NE YANİ APTAL APTAL KONUŞMA BENCE OYUN BİTMİŞ YAPILAN YANLIŞLAR GÜNYÜZÜNE VURULMUŞ BAKARSIN BİRİLERİ SENİNDE MESAJLARINI BULMUŞTUR O YÜZDEN DİKKAT ET KENDİNE BU SAYFADA YORUM YAPMA BENCE :eek:

Archangel_
07-09-2010, 18:58

Ne olmuş yani? Tılsımı olan tek romalı sendin o yüzden de asker bastın kestin. Eeeee büyük oyuncumu oldun:cool: Hadi yavrum başka serverlara, burda ibiğin kesildi;)

oo_my_god
07-09-2010, 19:24
s7 den cıkan en büyük ordunun raporunu rica edebilirmiyim acaba?

ulaş
07-09-2010, 19:24

len aciz herif forumda 15 sayfa yazdın wow kurulunca görüşürüz diye, profilde bi ton asker yazdın nerde bunlar kolpa herif:D
senin en saldırgan romalı(avunduğun şeye bak) olman ben hesap silince oldu.sen ve multilerin silemedi beni biliyorsun maga açılsın diye sildim onlarca asker varken yani geçiceksin o en saldırgan romalı benim demeyi.
şimdi ona buna saldırcağına 1 sene boyunca yapamadığın şeyi yap hadi...
BİZİ TEBRİK ET, AZ BİRAZ DA TECRÜBE ET...
2x tede yakandayım biliyorsun saldırgan cermen seni :p:p

academi68
07-09-2010, 19:34
Adresim gel göster aq kim neymiş.Bahçeli evler mah. bahar 2.sokak 36/3 çorum-Cumhruriyet mah. 64.sokak yolkent apt. b blok atakum/samsun.

Murat eğer erkeksen gelirsin yok değilim diosan sen ver ben gelcem aq.gelmeyenin üstünden bütün millet geçsin ! yeter artık milletin oyun yüzünden yeter ya dalgana bak yada o çeneni kapa sağa sola daha yazı yazıon.bok yemede wowun keyfini sür bari salak.anka wowu almış daha neyi konusuo.derdin baskaysa halledelim ben hertürlü varım. ;(

Küstahlaşma lan bebe haddini aşıp benim ağzımı bozdurma adi ş.. herif daha 1 hafta öncesine kadar burada asıp kesiyordunuz gerçekler zorunamı gitti, senin üstünden zaten herkes geçmiş hem adresini heryerde verme öyle senin yerine başkasını ziyaret ederler sonra dikkat et!...

d4rkangel
07-09-2010, 19:40
Anka VE Anadolu birliklerini içtenlikle tebrik ediyorum :)

ykozok
07-09-2010, 20:29
forumla ilgili pek alakam yoktu ancak bu aralar takip edebildim. Benim söyleyeceklerim kısa ve öz olacak... Bugüne kadar temiz olduğu iddaa edilen bir server görmedim.. bu oyunda biraz daha geride ve yönetimden uzak olmak istedim. Anka birliğini taktir etmemek mümkün değil, çünkü gerçekten çok iyi organize oldular , en azından wow dönemini öyle geçirdiler. tek serzenişim pekazize olacak, belki farkında değil ama ben ve bir kaç arkadaşımı tılsımlar yüzünden gereksiz yere kırdı. belki o bölünmeleri yaşatmasaydı herşey çok daha kolay ve çabuk gerçekleşebilirdi. Hatırlamıyorsa hatırlatayım. tılsımlar çıktığında anadolu birlikleri olarak isimlerimizi yazdırdık.. eşe dosta hatta diğer birlik üyeleride dahil olmak üzere dağıtmaktan , ha şimdi sana geliyor ha yarın geliyor diye kendine göre cinlik yaptı. Ve bizlerin kopmasına sebep oldu.. Umrundada olmayabilir ama yinede bilinsin istedim.. anka birliğini tekrar tebrik eder başarılar dilerim.. koj (ankurt)

pirtaki
07-09-2010, 22:13
Sevgili arkadaşlar ; ağabeylerim ablalarım;

benim adım Cenk büyük ihtimal ile yaşça %90 ınızdan küçüğüm ancak kusura bakmaz iseniz çoğunuza teesüf ediyorum...

Burada hep beraber 1 yıl boyunca bir eğlenceli oyun oynadık başarılı oduk yendik.. başarısız olduk yenildik köylerimiz yıkıldı...:) ama zaten başlarken bu oyunun tüm bu parçalarının bir eğlence olduğunu bilerek başladık .. Bu oyunun tüm ana fikrinin bir savaş olduğunu savaşın kurallarının yalnızca karşıdaki rakibinizi yenmek olduğunu bilerek oynadık.

Ve sonunda oyunu bir birlik kazandı inanın yapılan her şey herkes tarafından eşit olarak yapılmıştır. her birlikte her grupta ne kadar entrika varsa diğerindede o kadar olacaktır. Çünkü bu oyunun anafikri odur. Bu oyunu program olarak yazanlar insan psikolojisini çok iyi inceleyerek oyunda insanların birbirleri ile ilişki kurabilmesini sağlamışlar. Bu da olayın sonunda her zaman entrika, düzen, aldatmaca ve yalan dolan olmasını sağlamış.. bu oyunda programı yazanların para kazanma yöntemleri bu karşılaşmaları insanların birbirleri ile konuşarak hırslanmalarını ve gurur larını kurtarmak için para harcamalarını sağlamak olmuş.

Şimdi bunları hepimiz biliyoruz. ve sonunda evimize götüremeyeceğimiz askerlerimizi ve köyümüzü kaybettiğimiz için birbirimize küfürler ediyoruz.. hakaretler ediyoruz ve hatta adresler vererek tehdit ler ediyoruz.. Bir bakın kendinize bu kadar basit bir oyun için bu sizlere yakışıyormu..??

Haydi artık.. oyun bitti.. hepimiz eğlendik.. keyif aldık..:)

Şimdi tek işimiz kaldı..... birbirimizi tebrik ederek kardeşçe ayrılmak...:)

sevgi ile kalın.. Bayramınız kutlu olsun... Nice mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum hepinize...

EKKAB
08-09-2010, 00:35
Birkez daha hatırlatayım arkadaşlar hesabın şifresini değil temsilci şifresini verdik ve bazı hesaba giren dengesiz insanlar gelen mesajlara ters şekilde cevaplar veriyor veya saygısızca küfürler yağdırıp duruyor hesaba girenler lütfen kusura bakmayın o mesajları yazanlar ne episod (hakan abimiz) nede temsilcilerimizdir...

NUSRET BABA
08-09-2010, 01:49
Arkadaşlar !

Özellikle episod hesabından küfredenler, adam olun biraz
Kimsiniz nesiniz bilmiyorum ama belliki Anka dan nasibinizi almışsınız
zorunuza cok gitmiş, o kadar rakip oyuncusundan bile tebrik aldı o hesap güzel mesajlarla, sizin derdiniz ne,, ama suc bizde sizin gibi insnalara şifre verdik (onlar kendilerini biliyor)

pekaziz
08-09-2010, 01:56
forumla ilgili pek alakam yoktu ancak bu aralar takip edebildim. Benim söyleyeceklerim kısa ve öz olacak... Bugüne kadar temiz olduğu iddaa edilen bir server görmedim.. bu oyunda biraz daha geride ve yönetimden uzak olmak istedim. Anka birliğini taktir etmemek mümkün değil, çünkü gerçekten çok iyi organize oldular , en azından wow dönemini öyle geçirdiler. tek serzenişim pekazize olacak, belki farkında değil ama ben ve bir kaç arkadaşımı tılsımlar yüzünden gereksiz yere kırdı. belki o bölünmeleri yaşatmasaydı herşey çok daha kolay ve çabuk gerçekleşebilirdi. Hatırlamıyorsa hatırlatayım. tılsımlar çıktığında anadolu birlikleri olarak isimlerimizi yazdırdık.. eşe dosta hatta diğer birlik üyeleride dahil olmak üzere dağıtmaktan , ha şimdi sana geliyor ha yarın geliyor diye kendine göre cinlik yaptı. Ve bizlerin kopmasına sebep oldu.. Umrundada olmayabilir ama yinede bilinsin istedim.. anka birliğini tekrar tebrik eder başarılar dilerim.. koj (ankurt)

tılsım istemek kolay bişey alması zor biliyosun herkes bunun için çaba gösterdi tılsımlar zaman zaman el değiştirdi tek elimde olsaydı istediğin tılsımı verirdim. Ama alınma kahramanı yan köye atmak için ne yapmalıyız ben kahramanı öldürüp yan köyden tekrar aktif ediyorum demiştin bana. Ben de sana izahını etmiştim oyunu yeni öğrenmeye başladığın için sen tılsım alamadın sonrasında sürekli tılsım istemeyeceksin. Cesaret edip rakipten alacaksın var mıydı öyle bi planın bana adres ver bi organize yap dedin mi sonra an-kurt a geçtin bu bi satıcılık değildir an-kurt ta bizdendi zaten.

saygılarımla

blackmen
08-09-2010, 02:20

Tabi tabi bizde yedik, en azından bana demiştin be algx denen o emir erinle beraber yok tıkarız falan diye, eeeeeeee tabi yenilmek zor şey, sizin gibilerin ise bunu hazmetmesi daha zor, hani savaş zamanları dır dır dır otup duruyordunuz, yoksa erkeklik bittimi, ordun duruyormu hala onu merak ettim be yav, yoksa koyde hala wowa saldırmak için bekliyormu, aaaaaaaaaa sunu diyeyim ama sen bu oyunda bir numarasın, yanlız oyun bilginle degil, sadece dilinle hahahahahahahahahahaha

T_T
08-09-2010, 02:50
Tabi tabi bizde yedik, en azından bana demiştin be algx denen o emir erinle beraber yok tıkarız falan diye, eeeeeeee tabi yenilmek zor şey, sizin gibilerin ise bunu hazmetmesi daha zor, hani savaş zamanları dır dır dır otup duruyordunuz, yoksa erkeklik bittimi, ordun duruyormu hala onu merak ettim be yav, yoksa koyde hala wowa saldırmak için bekliyormu, aaaaaaaaaa sunu diyeyim ama sen bu oyunda bir numarasın, yanlız oyun bilginle degil, sadece dilinle hahahahahahahahahahaha
teşekkürler biliyoruım 1 numara oldugumu
yeni yetmesin galiba hoşgeldin

tris_ka
08-09-2010, 02:55
Tebrikler [AN] KA

CEYHANLI

HeaVeN
08-09-2010, 03:11
Oraki TSK'nın en büyük alt birliginin başkanıydı ama bi süre TSK içindede görev yaptı çok iyi biliyorum kendisini en son bizim ayhan64 hesabının asker köyünü silmişlerdi bu adamda saldırmıştı o zamanlar çaylaktı az bi askeri vardı :)

Ama atın intikamı acı olur bizde acı bi intikam almıştık 90k baltalı 30k toyton 10k mancınık olan bi elemanlarını silmiştik asker köyünü ;)

O zamanlar o asker rekor sayılırdı neredeyse :D

ibo45
08-09-2010, 03:12
ANKA yı tebrik ediyorum.

hsnkr

HeaVeN
08-09-2010, 03:48
Herkz biliyor saten 1 numara oldugunu ama hangi manada onu çözemedi millet :)

Göster şu hayalet orduyuda bizi yerlere göm bak kaç ay önce havalanıyordun şu kadar askerim var hatta resmini bile çektirmiştin o zamanlar ismimi sormuştun şimdi söyleyeyim wow bitti blackmen'de benim hesap ortagımdır ismim galileo hiç bir zaman nufusa oynamadım wow bitti halen bi wow ordusu var elimde bana dersen ne icraat yaptın ANKA Showtime savaşında kaç merkez sildigimi sor ANKA'lılar anlatsın en sonda sizin torquay isimli elemanı yıktım oda diyordu beni serverde 2 kişi yıktı işteo 2 kişiden biri bizdik o konuda rahat olasın blackmen yeni yetme degil eski kurtlardan geçen s4dede bizim ATEŞ birligindendi kendisi degerli bir abimiz oyunu senden daha iyi bildigi kesindir o konuda rahat ol senden daha çok merkez yıktı ve sildi bu oyunda ;)

Umarım bizden alacagın çok tecrübe vardır...

Birde bugüne kadar neden ismini açıklamadın dersen hesabın gerçek sahibi blackmen'dir onun hesabına benim yüzümden zarar gelmesini hiçbir zaman istemedim s4de beni bilen biliyordu köy ismimide bilen biliyordu oradada sivri dilliydim ama orada rahat rahat açıklıyordum ismimi çünkü oradaki hesap benimdi yıkılırsam ben yıkılırdım bu hesap benim olmadıgı için hesap ismimi açıklamadım hiçbir yerde saten dostlarım biliyordu ;)

SChiZO
08-09-2010, 04:12
Kimse nefesini boşuna tüketmesi! ANKA birliği wow u almak için s7 ye başladı ve istediğini aldı

Tebrikler dostlarım

ANKA
08-09-2010, 08:32
Arkadaşlar !

Özellikle episod hesabından küfredenler, adam olun biraz
Kimsiniz nesiniz bilmiyorum ama belliki Anka dan nasibinizi almışsınız
zorunuza cok gitmiş, o kadar rakip oyuncusundan bile tebrik aldı o hesap güzel mesajlarla, sizin derdiniz ne,, ama suc bizde sizin gibi insnalara şifre verdik (onlar kendilerini biliyor)
ederler kardeşim o yüzden gören gördü wowu cekin resimlerini koyun forma iptal edin temsilciliğinide şifresi ile kalsın yazık hakan başkanımın emeginin üzerinden bu tür davranışlar..

balthazar
08-09-2010, 10:18

sana oyun oynamayı öğretti bu server... başka serverlarda 1 numara olman temennisiyle... :)

ykozok
08-09-2010, 11:39
sevgili dostum tılsımı direk ben alayım derdinde değildim. bunu magapaşa biliyor , program yapıldığında her ne görev verildiyse uyguladım. benim derdim hatırlıyorsan tılsımı sırayla birlik üyeleri arasında kullandıralım dendiğinde, foruma girip adımı yazdırdım. sıra üç kere bana geldiğinde sordum , bi arkadaşa söz verdik vs dediniz. üçüncüden sonra yine başkasına geçince bu sefer magapaşa ben karışmıyorum pekaziz ilgileniyor dedi. sana sorduğumdada , sıkıldım ben bu işten kendiniz halledin dedin. tılsım sahibiyle görüştüğümdede , başka birine vereceğim dedi.. Benim kahramanla ilgili bi sıkıntım yoktu. ve programa dahil edilseydim. büyük bir ihtimallede direk tılsımı alabilecek bir gücüm vardı o zaman. belki önemsiz görünüyor olabilir ama o dönemde oyunu bırakmayı bile düşündüm.. ve birlikteki bir çok arkadaşımada siz devam edin benim kırgınlığım bireyseldir dedim.

blackmen
08-09-2010, 11:40

Bak sen bile sadece dilinle bir numara oldugunu kabul ediyorsun, olsun zamanla oyunu ve elindeki saldırı askerini nasıl koordine edip saldırtacagını ögrenirsin, biz yeni yetmeler boyle wow kurarız siz kaşarlarda oyle konusur, hani bir laf vardır bebekken eline , gençken beline yaşlılıgındada diline vurur, sen işte bu en son katagoride gibisin, sadece dır dır dır dır konuşuyon icraat sıfır, saten yapamazsın cunku bilmiyorsun nasıl yapılır,,,,

mustafakaraca
08-09-2010, 11:52
s7 den cıkan en büyük ordunun raporunu rica edebilirmiyim acaba?
valla en büyük ordu rekoru T_T arkadaşta(!) kendileri hala askerlerini saymakla meşgul olduğu için buraya yazamıyor:)

tedua
08-09-2010, 12:11
boşverin t_t yi en kötü saldırı organizasyonu ondan geldi her zaman...Ancak yan köyü yıkın herkez tüm savunmasını bana göndersin diye ally atar.Herkeze diğer serverlarda başarılar...

Mehmet

blackmen
08-09-2010, 12:41
valla en büyük ordu rekoru T_T arkadaşta(!) kendileri hala askerlerini saymakla meşgul olduğu için buraya yazamıyor:)

:) bir rivayete gore obur wowa kadar yazar diye umuluyormuş :) :D:D:D

blackmen
08-09-2010, 12:44
boşverin t_t yi en kötü saldırı organizasyonu ondan geldi her zaman...Ancak yan köyü yıkın herkez tüm savunmasını bana göndersin diye ally atar.Herkeze diğer serverlarda başarılar...

Mehmet

Bende neden Hep ben bir numarayım deyip duruyor diyorum, adam demekki yukardaki konu hakkında bir numaraymış, :) yav t_t_ senin şu maraban olan algx nerde acaba

desparado
08-09-2010, 13:12
:) oo eyvallah ortak slm nasılsın ınternete gırmıyorum fazla daha bulasmamak ıcın bu oyuna daha evdekı netı bıle kapattım

Bari forumda görüşelim ortak

Samet...

VurunKroyaxD
08-09-2010, 13:13
An-ka birLiğine tebrikLer ...
Zoru başardıkLarı icin ..:)

VEDAT06
08-09-2010, 14:41
Bu adrese başkan adına 100000 balta, 100000 toyton, 100000 manco gonderdim, evi bosaltın cabuk 24 saate ordalar tum mahalleyi yıkacaklarmış, sefere cıkmadan epeyde alkol aldılar, baltacılara senin adını verdim eger bulurlarsa seni kızıldereli gibi kafaderini yuzeveklermiş haberin olsun, bu msj da sırf sana bişey olmasın diye yazdım kac kurtul dostum,

Öncelikle wowu kuran dost birlik AN-KA'yı tebrik ederim. Hakettikleri bir wowdu ve kurdular Hepsini tebrik ediyorum.

Harbi ya Agx midir nedir birde torquay ikide aynı kişide iki kullanıcıda girmiyor acaba neden biriniz korkuttunuzmu ne yaptınız bu çocuğu.. Yoksa wowun kurulduğunu görünce demekki bu iş büyüklere göre deyip facebook'ta farmville oynamayamı gitti :)

NUSRET BABA
08-09-2010, 14:53
Hesabımı hackladığını düşünen bir arkadaş var kendileri buralardamı acaba :)
ANKA ismini hazmedemiyomuş, köyün isimlerini değiştirmiş madalyalardaki ANKA isimlerini silmiş :) helal olsun sana kardeş hesap hacklamaktan iyi anlıyorsun verilen şifreyle ;)

MARCO
08-09-2010, 15:56
Bari forumda görüşelim ortak

Samet...

slmlar samet nasılsın :)

pekaziz
08-09-2010, 16:24
sevgili dostum tılsımı direk ben alayım derdinde değildim. bunu magapaşa biliyor , program yapıldığında her ne görev verildiyse uyguladım. benim derdim hatırlıyorsan tılsımı sırayla birlik üyeleri arasında kullandıralım dendiğinde, foruma girip adımı yazdırdım. sıra üç kere bana geldiğinde sordum , bi arkadaşa söz verdik vs dediniz. üçüncüden sonra yine başkasına geçince bu sefer magapaşa ben karışmıyorum pekaziz ilgileniyor dedi. sana sorduğumdada , sıkıldım ben bu işten kendiniz halledin dedin. tılsım sahibiyle görüştüğümdede , başka birine vereceğim dedi.. Benim kahramanla ilgili bi sıkıntım yoktu. ve programa dahil edilseydim. büyük bir ihtimallede direk tılsımı alabilecek bir gücüm vardı o zaman. belki önemsiz görünüyor olabilir ama o dönemde oyunu bırakmayı bile düşündüm.. ve birlikteki bir çok arkadaşımada siz devam edin benim kırgınlığım bireyseldir dedim.

ya bi tılsım için 100lerce msj alıyodum tılsımla ilgilenmeyi bırakmıştım çoktan depo tılsımı ile ilgilenmeyi ama magapasa da kemal ilgileniyo demiştir o da sıkıntıya düşmüştü. yani depo tılsımsız oynayan bi çok aslanlar oldu sen bi depo tılsımı için mırın kırın ediyosun depo tılsımı alamadığın için mi bana saldırı çıktın :))

bak kumarbaza depo tılsımı yok adam çatır çatır oynadı aynı şekilde 100lerce arkadaşımız var. keşke sen alsaymışsın natardan da böyle tılsımın lafını etmeseymişsin semra55 bile aldı tılsımı kapris yapmadan üşenmeden her gün 1 kez msj attı ve aldı verdik tılsımı. sen küsüyosun travianda. :)

hayırlısı olsun zafer abinin rezil olduğu bir serverda an-kurt ta bitirdin oyunu umarım gurur duymuşsundur.

bak zafer rezil oldu. herahera rezil oldu bel atı çalıştıkları için, T_T yalan yanlış konuştuğu için rezil oldu, algx rezil oldu episodtaki savunmanın hepsini geçeriz istesek vs. gibi zıvaladığı için ama biz hala burdayız paşam alnızımın akıyla hemde

jacobb
08-09-2010, 17:52
Büyük sabır ve mücadele gerektiren bu zorlu süreçte emeklerinin karşılığını alan Anka Yöneticilerini ve onun değerli birlikdaşlarını tebrik ederim.

S7 Raiden
S16 Jacob

EKKAB
08-09-2010, 18:58
[ı]oyun bildikleri yokki zorları anka mız :)[/ı]

senin şifreyi nerden bulmuşlar hangi çakal düşünmüş ya zaten bunlara şifre vermeyede gelmiyor resmini çekeceksin wowun koyacaksın foruma tamamdır önüne gelene küfürler yazıp duruyor salaklar

swsw
08-09-2010, 21:57
ben
ANKA® (http://s7.travian.com.tr/nachrichten.php?newdid=248414&id=13468649) birliğinde oynadım öncelikle ANKA YI TEBRİK EDİYORUM biz bunu hakketmiştik ayrıca bu küfürlere değinmek istiyorum KARAMBOL semiha abla bende 40 yasında olmama ragmen semiha abla diyorum cok saygı değer azimli güçlü oyunu bilen ve birliğindekiler için herşeyi yapan bir başkandır ANKA devam birlikleri karambol başkanımızın üzerine var olmuştur bizimle sık sık konup hatır soran iyi niyetli bir bayandır bu yazıları ona yazdıran sahısları şiddetle kınıyorum ANKA da ve davam birliklerinde okadar emeği olan ablamız bu küfürleri hakketmememiştir herkes terbiyesini takınsın o KANSER HASTASI burada sadece bizler ile vakit geçirerek faydalı olduguna inanan hastalıgını burada unutan heran ölümü bekleyen ama hayat mücadelesi veren bir ablamızdır ben kendisini reeldede tanıdım kızlarınıda tanıdım keşke hepimiz onun kadar mücadeleci azimli ve güçlü olabilseydik o buradaki bir cok oyuncudan daha delikanlı bir ablamızdır sizlerden ricam lütfen onu bu tür sözler ile kırmayın inciltmeyin herkese iyi bayramlar dilerim...

ooVoo
08-09-2010, 21:59
bu ne yav küfürler geziyor konuda

Yasmin
08-09-2010, 22:24
Merhaba,

Wow tebriklerini bu başlık altında yapabilirsiniz.

Travian Ekibi adına wow kuran birliği ve tüm s7 oyuncularını tebrik ederiz.

Lütfen Wow köyü şifresi paylaşmayın.

Başlık bu amaç için açılmış.

Bir bayan olarak, bir insan olarak son yazılanları ve birbirinize olan hitaplarınızı ve küfürlerinizi okuyunca utandım. Bir oyun için şu yazılan küfürlere, şu hakaretlere bakınız. Üstelik te bitmiş bir oyun için. Bunları yazarken hiç mi utanmadınız, hiç mi yüzünüz kızarmadı? Silmek için okurken ben çok utandım. Bunların hiçbiri insani değil!

Küfürlü, ahlaksızca yazılmış, o seviyesiz, iğrenç mesajlar silinmiştir. Sadece tebrik ediniz, sadece tebrik, istiyorsanız tabii. İstemiyorsanız bir şey yazmayınız. Sizlerin seviyesizliğinizi görmek, şahit olmak zorunda değiliz(m)..

truvalı 1
08-09-2010, 23:50
Kimse nefesini boşuna tüketmesi! ANKA birliği wow u almak için s7 ye başladı ve istediğini aldı

Tebrikler dostlarım

efsane başkan nerelerdesin sen yav :) gözlerimiz seni aradı hep

recep 61

blackmen
09-09-2010, 00:18
Öncelikle wowu kuran dost birlik AN-KA'yı tebrik ederim. Hakettikleri bir wowdu ve kurdular Hepsini tebrik ediyorum.

Harbi ya Agx midir nedir birde torquay ikide aynı kişide iki kullanıcıda girmiyor acaba neden biriniz korkuttunuzmu ne yaptınız bu çocuğu.. Yoksa wowun kurulduğunu görünce demekki bu iş büyüklere göre deyip facebook'ta farmville oynamayamı gitti :)

Evet algx'i ben korkuttum, adam yıkılacam korkusu ile 4 gun uyumamış, şimdi o uykusuz gecen gunlerinin yerine uyuyormuş, en son merkez koyu nufusunu 15 duşurmuştum, yıkılmıyayım diye zor bela 21 yapmıştı, saten forumada giremez multi onu oyunu bilmediğinden ve gereksiz oldugundan banlamış :)

balthazar
09-09-2010, 00:49
klavye delikanlıları bunlar tatlı tatlı atışmak nedir bilmezler:) yüzüne 1/100 ünü söyleyemeyeceği şeyleri klavyeden sallarlar. server bitti ANKA kazandı ama s7 wow gidişatı ve tebriği yerin dibine battı. neresinden bakarsanız bakın böyle enteresan insanların toplandığı server fazla göremezsiniz.

lafım ortayadır. ve eminimki üstüne alan çok olur:)

kuzey®
09-09-2010, 01:15
Evet algx'i ben korkuttum, adam yıkılacam korkusu ile 4 gun uyumamış, şimdi o uykusuz gecen gunlerinin yerine uyuyormuş, en son merkez koyu nufusunu 15 duşurmuştum, yıkılmıyayım diye zor bela 21 yapmıştı, saten forumada giremez multi onu oyunu bilmediğinden ve gereksiz oldugundan banlamış :)

bu nam lar senden çektiği kadar kimseden çekmedi abi galiba :D

ANKA®
09-09-2010, 01:31
Forumda multi hesap açmak yasaktır.

Diana...

ZaRBo
09-09-2010, 03:39
klavye delikanlıları bunlar tatlı tatlı atışmak nedir bilmezler:) yüzüne 1/100 ünü söyleyemeyeceği şeyleri klavyeden sallarlar. Server bitti anka kazandı ama s7 wow gidişatı ve tebriği yerin dibine battı. Neresinden bakarsanız bakın böyle enteresan insanların toplandığı server fazla göremezsiniz.

Lafım ortayadır. Ve eminimki üstüne alan çok olur:)

herseyden once herkese iyi geceler.anka birliğine kurdukları ww ıcın tesekkuru borc bılırım.bizleri bi nevi madara olmakdan kurtardılar.
Son gunlerde kozmaça ata olarak ismim cok gecti forumda,bunlara bi cevap hakkımın dogdugunu gerekli gordum.
Birincisi zafer abinin herkese anka yı anadolu ww sı olan puffın ve herahera ya saldırısını benım kıskırtmalarımla oldugunu belırtmıs.bunu eshefle kınarım.ben kımseyı kımseye karsı kıskırtmadım.ben sadece savastım.oyun basladı ve degerlı rakıplerımız nam lara karsı ezelı bı savasa gırdık.bu sebeple olsa gerekorganize olabılmek ıcın ordusu olan arkadasla ırtıbat kurmak ıcın cok bırlık degıstırdım.yetkısı olan bırısı degıl sadece arkadaslarımı korumak zorunda olan bı asker gıbı davrandım.bu sebeplede bu bırlıklerde tanıdıgım berat pekazız roboto ve adnan gıbı adını saymaya yetmeyecek bı cok degerlı arkadasımla bulundum ne olursa olsun ıyı bı server gecırdım ve fınısh cızgısını bız gectık.burda savastıgımız bır cok arkadasımızla su anda speed 2 x deyız.ordada kendılerıne basarılar.

Zafer abı benım kendısı ıle konustugum bı msn yazısını bır cok anadolulu arkadasa gostermıs ve anka cıgırtkanlıgı yaptıgımı belırtmıs.konusmamızın sonunda ben bole davranırsak ww hayal olur dıkemessınız dedım ve cıktım.dogrudur.bunun sebebı sudur.eger sız organıze olmaz ve savunmacı ve ham yollıcak arkadasları belırleyemessenız.savunması 1-1.5 m olan savunmalarla cebellesırsınız ww koylerınde.
Ben zafer abıye rıca ettım 2 ww belırleyelım ve bunları destekleyelım dıye siz evet dıyım bven tuncay abıle ıle konusurum dedım.tek sartları pekazız ı ıstememelerı ıdı.bunu o an tuncay abıye soledıgımde bız kemal e nasıl bole bı sey derız demektı.o an kendımden utandım ve sart yerıne gelmıyecegı ıcın zafer abı ıle konusmaya devam etmeden msn den ayrıldım.o ıse bunu benı anka cıgırtkanlıgı yaptıgımı ıddaa ettı.kendısıne kızgın degılım.ner cermen e neden puffın gıbı arkadaslarımızada ole.
Ama ww yı kurmak hakkını kendılerınde gormelerıne sasırdım.cunku kendı arkadaslarının merkezlerı yıkılırken nam la savasmamaları buyuk ayıptı ve tum bu yatmalara ragmen ww nın kendı hakkı olduguna ınanmak ayrı bı dengezız dusunce ornegıdır.savasın sonu geldıgınde bız secım yaptık ve ben anka yı destekleme secenegını kabul ettım.bu benım ve sızlerın en dogal hakkıdır.ama kımsenın benı bunun ıcın yargılamaya hakkıda yoktur.hele hele kendı arkadaslarının merkezlerı yıkılırken seyredenlerın hıc degıl

tum servera saygılar kozmaça ata

blackmen
09-09-2010, 15:16
bu nam lar senden çektiği kadar kimseden çekmedi abi galiba :D

NAM kim ya, oyle bir birlikmi vardı, haaa sen su işi gucu olmayan, gun boyu evde kocalarını bekleyen, beklerkende cak cak cak konusan ev hanımları gibi, server boyunca cak cak cak forumda konuşan atıp tutan, saldırıp yıktıgımızda araya birilerini sokup ne olur saldırmayın diyen, biraz biti kanlandımı artislik yapan bir birlik vardı, ondanmı bahsediyorsun yokca can kardeşim, eger onlardan bahsediyorsan aglama duvarında hala aglıyorlarmış, ve son duydugum kadarı ile ANKA'nın oldugu serverde oynamamaya birlik olarak tövbe etmişler,

abbas020
09-09-2010, 18:53
Forumda multi hesap açmak yasaktır.

Diana...

bi ara yazmıştım. "forumda da mı multi ? yok artık !!!" diye. şu mesajı görünce çok güldüm :)
acaba diyorum multi sadece forumda mı yasaktı :)

Puma61
09-09-2010, 19:09
..... Elveda s7

kacak
10-09-2010, 01:50
Nam birliklerinden bu kadar kötü bi wow süreci beklemiyordum..
Anka tek kelimeyle muhteşem işler başardılar canlı gönülden tebrik ederim yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin..
Anadolu birlikleri yapmaması gerekenleri yaptı wow sözünden bahsediyorlar ama kardeş birliğinde seviye 95 te iken yıkmak yakışmadı..anka da etkiye tepki yaptı :)
showtime bırlıklerı hakettiği yerde :) bu arada realin tüm kirli çamaşırları çıkmış ortaya biz zamanında bunlar böyle derken millet bize düşman olmuştu :) görün işte inandığınız adamı sizin başkanınız böyle bi adam :)

buradan tüm osmanlı birliği oyuncularına saygılarımı sunarım :)

kacak
10-09-2010, 02:14
klavye delikanlıları bunlar tatlı tatlı atışmak nedir bilmezler:) yüzüne 1/100 ünü söyleyemeyeceği şeyleri klavyeden sallarlar. Server bitti anka kazandı ama s7 wow gidişatı ve tebriği yerin dibine battı. Neresinden bakarsanız bakın böyle enteresan insanların toplandığı server fazla göremezsiniz.

Lafım ortayadır. Ve eminimki üstüne alan çok olur:)

bu arada eski dost balthazar seni buralarda görüyoruz artık :)

VEDAT06
10-09-2010, 04:44
Arkadaşlar şurada bir yanlışlık var bakın ben ANADOLU birliğindeyim. Puffin wowunu yıkanlarden biriyim. Bizim puffin wowu yıkmamızın başlıca sebebi zafer abi dediğimiz ve bugüne kadarda öyle bildiğimiz ibr insanın bize hakaret etme sebebidir. Mr.Robotonun ezikleri tayfası gibi kelimeler kullanmasıdır. Kaldıki 95 seviyeye gelmiş bir wowu ne ANKA ANADOLU'ya hediye ederdi ne de ANADOLU buna inanmak saçmalıktır. Anlaşmanın yapıldığı zamanlar bende AN-KURT birliğindeydim madem öyle o zaman neden bu konudan bize bahsedilmedi. Ayrıca HERAHERA wowunun yıkılma sebebinide ANKA birliği çok güzel bir şekilde açıklamıştır. ANADOLU wow diye kendini adlandıran bu wow da sadece 3 ANADOLU birliği birleşimi bulunmuş ve diğerleri hiç sayılmıştır. O yüzdende yıkılmasınada wowu kuramamasınada hiç ama hiç üzülmedim. Ayrıca ANKA birliği bu wowu sonuna hatta köküne kadar haketmiştir. NAM ve SHOWTIME birliğinin başarısız olmasının başlıca sebepleride bir tane organize saldırıyı yapamamaları ve iki orduyu bir araya getirememeleridir. Ordularını boş wowlarda harcamış zaten çok az olan ordusunu bitirmiştir. Oysa biz onların her wowunu en az iki sefer sıfırlamış ayrıca puffin wowu sıfırlamış birde üstüne herahera'dan seviye alınmıştır. Halende elimizde ordu var ve patlamış vaziyettedir. Bu oyunu bilinçsizce ve hırçın bir şekilde saldıran değil organize - akıllı ve sakin kafa ile oyanayanlar kazanmaktadır. Bu yüzden Helal olsun ANKA'lara. Kendilerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Vedat

ANADOLU

Teselli
10-09-2010, 10:21
Bu arada an-war birliğine wowun şifresiyle ilgili bir mesaj hâlen ulaşmadı ve bu sebeple wowa bakamıyoruz hâlen.
(Ben cüce hesâbının sâhibi olan arkadaşınızım)

servetjr
11-09-2010, 04:05
arkadaşlar şurada bir yanlışlık var bakın ben anadolu birliğindeyim. Puffin wowunu yıkanlarden biriyim. Bizim puffin wowu yıkmamızın başlıca sebebi zafer abi dediğimiz ve bugüne kadarda öyle bildiğimiz ibr insanın bize hakaret etme sebebidir. Mr.robotonun ezikleri tayfası gibi kelimeler kullanmasıdır. Kaldıki 95 seviyeye gelmiş bir wowu ne anka anadolu'ya hediye ederdi ne de anadolu buna inanmak saçmalıktır. Anlaşmanın yapıldığı zamanlar bende an-kurt birliğindeydim madem öyle o zaman neden bu konudan bize bahsedilmedi. Ayrıca herahera wowunun yıkılma sebebinide anka birliği çok güzel bir şekilde açıklamıştır. Anadolu wow diye kendini adlandıran bu wow da sadece 3 anadolu birliği birleşimi bulunmuş ve diğerleri hiç sayılmıştır. O yüzdende yıkılmasınada wowu kuramamasınada hiç ama hiç üzülmedim. Ayrıca anka birliği bu wowu sonuna hatta köküne kadar haketmiştir. Nam ve showtıme birliğinin başarısız olmasının başlıca sebepleride bir tane organize saldırıyı yapamamaları ve iki orduyu bir araya getirememeleridir. Ordularını boş wowlarda harcamış zaten çok az olan ordusunu bitirmiştir. Oysa biz onların her wowunu en az iki sefer sıfırlamış ayrıca puffin wowu sıfırlamış birde üstüne herahera'dan seviye alınmıştır. Halende elimizde ordu var ve patlamış vaziyettedir. Bu oyunu bilinçsizce ve hırçın bir şekilde saldıran değil organize - akıllı ve sakin kafa ile oyanayanlar kazanmaktadır. Bu yüzden helal olsun anka'lara. Kendilerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

[sıze=4]vedat[/sıze]

[sıze=4]anadolu[/sıze]

arkadaş bazı konularda haklı. Bende anadolu bırlıgındeydım. Bu serverda wowu ankanın kurmuş olmasının en başlıca sebebı anka yönetiminin oyun stratejisini en iyi şekilde kullanmasıydı. öncelıkle bu bir oyundu ve oyunun içinde oyunlar oynanmalıydı bu oyunlarada stratejı dıyoruz. Bırçok serverda uygulanır.

bu önce başka sağlam birlıklerle dost olup asıl rakip birliklerin askerlerını ve köylerını bu birleştigin birliklere yıktırıp kestırırsın böylece ortada rakip kalmaz. Dost hesaplardakı saldırı askerlerınıde azaltmış olursun.

daha sonra dost olup birleştiğin birliklerin içine bazı nifaklar sokarak içerden bölersin hatta bazıları gizliden kendı wowlarına degılde senın wowuna destek ve hammadde atarlar böylece daha çok savunması ve hammaddesı bol wowa sahıp olursun.

artık iş son dakıka gollerıne gelIR. Oyun suresınce sadece askersız köylere dalıpta bol asker basan bırkaç hesaplaRLA DAHA ÖNCE DOST DEDIGIMIZ BIRLIKLERIN WOWUNA SALDIRDIRSIN. BUNU YAPARKENDE SENIN WOWUNUNDA POTADA OLMASI GEREKIR. BÖYLELIKLE RAKIPSIZ BIR ORTAMDA HIC ASKERIN KESILMEDEN WOWUNU KURARSIN.

BUNUN ADI ADAM KULLANMAK, ŞEREFSIZLIK VEYA UYANIKLIK DEGILDIR. STRATEJIDIR BENCE YAPABILENE HELAL OLSUN DERIM. OYUNU DA HAKKETMIŞTIR. NETICEDE OYUNDUR. VE İŞ YÖNETİMDE BİTER

kuzey®
11-09-2010, 11:26
arkadaş bazı konularda haklı. Bende anadolu bırlıgındeydım. Bu serverda wowu ankanın kurmuş olmasının en başlıca sebebı anka yönetiminin oyun stratejisini en iyi şekilde kullanmasıydı. öncelıkle bu bir oyundu ve oyunun içinde oyunlar oynanmalıydı bu oyunlarada stratejı dıyoruz. Bırçok serverda uygulanır.

bu önce başka sağlam birlıklerle dost olup asıl rakip birliklerin askerlerını ve köylerını bu birleştigin birliklere yıktırıp kestırırsın böylece ortada rakip kalmaz. Dost hesaplardakı saldırı askerlerınıde azaltmış olursun.

daha sonra dost olup birleştiğin birliklerin içine bazı nifaklar sokarak içerden bölersin hatta bazıları gizliden kendı wowlarına degılde senın wowuna destek ve hammadde atarlar böylece daha çok savunması ve hammaddesı bol wowa sahıp olursun.

artık iş son dakıka gollerıne gelIR. Oyun suresınce sadece askersız köylere dalıpta bol asker basan bırkaç hesaplaRLA DAHA ÖNCE DOST DEDIGIMIZ BIRLIKLERIN WOWUNA SALDIRDIRSIN. BUNU YAPARKENDE SENIN WOWUNUNDA POTADA OLMASI GEREKIR. BÖYLELIKLE RAKIPSIZ BIR ORTAMDA HIC ASKERIN KESILMEDEN WOWUNU KURARSIN.

BUNUN ADI ADAM KULLANMAK, ŞEREFSIZLIK VEYA UYANIKLIK DEGILDIR. STRATEJIDIR BENCE YAPABILENE HELAL OLSUN DERIM. OYUNU DA HAKKETMIŞTIR. NETICEDE OYUNDUR. VE İŞ YÖNETİMDE BİTER

hocam bu yazıyı kötü niyetle yazmadığın belli inanıyorumda sana ama ANKA bunların dışındadır ..

öncelikle şunu belirtmek isterim ki savaş stratejisi konusunda ANKA dan başkasını tanımam.. 1 server savaştık bizden nufus ve asker bakımından üstün birlik ve oyuncularla..

sadece istatistikler zaten ANKA nın bu serverda en çok savaşan saldıran savunan birlik olduğunun kanıtı:)

wow sürecinde de nusret baba yani ikinci wowumuza rakip oyuncuları saldırttık ve askerlerini kestik, kalanlarıda asıl wowumuz episodda çaktık.. episod wowa gelen saldırılar diğer wowlara gelenlerin toplamından fazladır buda ortada:)

episoddaki savunmayıda herkes gördü zaten, kendi ww lerindekini savunma dememişlerdir onu gördükten sonra..

eğer stratejiden bahsediyorsak ANKA nın stratejileri ortada..

biz hep diyoruz, bu server bize bişey katmadı ama ALLAH var çok eğlendik:)

_kuzey

BEKİR
11-09-2010, 14:08
arkadaşlar, harcadığı emeklerin karşılığı olarak oyunu güzel bir zamanda bitiren birlik ve oyuncularını NAM4 birliği ve NAM birlikleri adına tebrik ederim. tüm oyuncuların ve alem-i İslamın ramazan bayramını kutlarım.

NAM4 başkanı
crista galli

balthazar
11-09-2010, 17:50
bu arada eski dost balthazar seni buralarda görüyoruz artık :)

selam ortak özel mesaj attım:)

NUSRET BABA
11-09-2010, 18:24
Yahu ben şu Miralay ı merak ediyorum, ayıp yahu insan bi tebrik eder dimi :)
ben beklemiyorum böyle bişiy ama belki hatalarını anlamıştır diyorum artık,

sen bu forumda konusupta oyunda fos çıkan kacıncı kişisin acaba...

ulaş
11-09-2010, 19:11

+++++++++
ömerim çok kişinin sesi kısıldı.algx,tt,miralay,abbas20 vs.vs.
özellikle miralay ve tt fena oldu:)
boşverin gençler bayramın tadını çıkarın travian bizlere emanet aklınız kalmasın.
saygılar...

NUSRET BABA
11-09-2010, 20:31
+++++++++
ömerim çok kişinin sesi kısıldı.algx,tt,miralay,abbas20 vs.vs.
özellikle miralay ve tt fena oldu:)
boşverin gençler bayramın tadını çıkarın travian bizlere emanet aklınız kalmasın.
saygılar...

he vallaha ai sorma ya hayalet ordularla yıkılcagımızı düşündüler, e bu ordu hayaletse zaten içimizden gecer ne etkisi olurki, askerler öüc gördük diye wowu terketmezlerya :)))

gençler size bi tavsiye insan içine karışın biraz böyle olmaz sonra hayalet felan diyorsunuz bak olmuyor :) hayaletlerin wow yıkcagını savunuyorsunuz bunlar yanlış düşünceler :)

HeaVeN
11-09-2010, 22:51

Sevgili dostum foruma özel yazışmaları koyduk farkındamısın bilmiyorum eger degilsen okumanı tavsiye ederiz birileri ANADOLU ismi altında resmen Showtime-NAM maşalıgı yapıyormuş onları okursan seviniriz...

Biz kimseyi kullanmadık olaya şu açıdan bakmalısın bence ANADOLU'nun rakibi sadece NAM degil aynı zamanda Showtime'de rakibidir ve ANADOLU wowlarınada saldırıları vardır o zaman şuu açıdan bakarsan ANADOLU - NAM ile savaşırken biz yani ANKA'da Showtime ile savaşıyorduk eeeee peki bu savaşta ANKA ezildimi ?

Hayır zarar gördük ama Showtime'yi perişan ettik başkanlarını yagmaladık asker köylerini sildik yıkılmadık oyuncu bırakmadık tozu dumana kattık kat kat fazla zarar verdik bunu diger savaş raporlarında görebilirsin...

Bende sana şunu sormak isterim o zaman ANADOLU - NAM ile savaşırken ANKA'nın eli armutmu topluyordu ?

Bizde Showtime isimli birligi dagıtıyorduk o zaman bizde Showtimeyi dagıtırken ANADOLU birliginin wowda yoluna rahat ilerlemesi için hiçmi hamle yapmadık sence ?

Biz asla diyemeyiz ANKA'yı ANADOLU kullandı ama birileri gelip ANKA ANADOLU'yu kullandı diyor sen bence diger bölümlerdeki yazışmaları oku ondan sonra gel birileri birilerini kullandı de tamammı ?

Çünkü konuşmalarda herşey ortada....

Saglıcakla kal herkeze iyi bayramlar....

NUSRET BABA
11-09-2010, 23:03
ömer sen beni biliyorsun :p orijinal hesap ban yedi sebepsiz yere msnden anlatırım durumu yalnız o kişilerden bazıları kendini göstermeye çalışıyorlar başka serverlarda bana :D

hadiii ciddimisin :)))
yahu bu forumdada ne kadar gereksiz ban yediriyolar millete,
hani kuralları bilesek neyse :eek:

show_c2
11-09-2010, 23:23
hadiii ciddimisin :)))
yahu bu forumdada ne kadar gereksiz ban yediriyolar millete,
hani kuralları bilesek neyse :eek:

saçmasapan birşey yüzünden bende dianaya sert çıktım uyarıyı verince zoruna gitmiş sanırım 5 gün verdi :p oyundan bak sen kimin yazdığını anlarsın

diana yapma böyle bak 3ü gitti 2si kaldı aç şu hesabımı artık sıkıldım bundan :rolleyes:

NUSRET BABA
11-09-2010, 23:39
saçmasapan birşey yüzünden bende dianaya sert çıktım uyarıyı verince zoruna gitmiş sanırım 5 gün verdi :p oyundan bak sen kimin yazdığını anlarsın

diana yapma böyle bak 3ü gitti 2si kaldı aç şu hesabımı artık sıkıldım bundan :rolleyes:

valla anlamadım biri hesabıma giriyo herşeyi değişiyor bende ona güzel iltifatlar ediyorum haha :)

sen kimi diyon msn den yaz ileti olarak :D

Diana
12-09-2010, 01:42

Banlı iken multi hesap açınca aldığınız banın ne anlamı kalıyor. Banlı iken multi hesap açmaktan asıl hesabınızın ban süresi uzatılmıştır.

NoT: Bu mesaj bilgi içeriği taşımaktadır, herkes için geçerlidir.

Diana...

NUSRET BABA
12-09-2010, 02:29
Banlı iken multi hesap açınca aldığınız banın ne anlamı kalıyor. Banlı iken multi hesap açmaktan asıl hesabınızın ban süresi uzatılmıştır.

NoT: Bu mesaj bilgi içeriği taşımaktadır, herkes için geçerlidir.

Diana...

Hocam ukalalık yapmış gibi olmayayım ama şu mesajlarınızın altına bence isminizi yazmayın,
yakışmıyor hiç sizi sert gösteriyor :)

forum yetkilileri güleryüzlü olmalı :)

MiRaLaY
12-09-2010, 14:08

Len Tüysüz Olum Bırak Yakamı :D Ben Ne Dedim Sana ve Senin Gibilere Ben Birdaha Forumda Bu Bölüme Girmem. Neyinizi Tebrik Edicem Kendi Kendinizi Tebrik Edin.

NUSRET BABA
12-09-2010, 14:53
Len Tüysüz Olum Bırak Yakamı :D Ben Ne Dedim Sana ve Senin Gibilere Ben Birdaha Forumda Bu Bölüme Girmem. Neyinizi Tebrik Edicem Kendi Kendinizi Tebrik Edin.

wooowww kuzuu geldinmi sennnn,,
sen suna deseneki yüzüm yok gelemiyorum
hahaha bari uydurma ben olsam hiç gelmezdim ;)

balthazar
12-09-2010, 19:53
tebriğini eden etmiş diğerlerininde kafası kumda... artık hakaret, küfür v.s. görmeyelim kitleyin konuyu olsun bitsin.

RedMaxima
13-09-2010, 01:40
Wow Köyüne baktımda bi arkadaşlar güzel savunma yığmışlar. Ayrıca adam wow'u kurmus üstüne gitmiş rakibinin wow'unu yıkmıs güzel ordularda gördüm bi kaç tane saldırıda emeği geçen herkesi tebrik ederim speed'i aratmıyacak seviyede bi oyun oynamışlar

pekaziz
13-09-2010, 02:20
yine on parmağında on kara sağa sola sürüyorsun adam sana tılsım olayını anlatıyor adam gibi cevap vereceğin yerde hakaret edip artislik yapıyorsun şu serverdem anladığım analar senin gibi birini 100 yılda anca düşürür pes doğrusu rezil olmak için zafer abinin ismini ağzına alma akadan anca kahpeler konuşur adam sana güvendi telefonu var ara konuş sıkıyorsa kulağına gitmesin biliyorsun başına gelecekleri sonra insan ol rezil olmak için ankanın kuçağına oturmadı an-kurtta kimse ama sen bunu ekibinle yaptın utanmadanda şereften hasiyetten bahsediyorsun dedim ya senin gibileri analar 100 yılda bir sıçar

arkadan konuşmak mı foruma yazmak gel önümden konuşayım sana zafer abinde adresim var öğren gel önüme öyle konuşayım senle güktürk :)))
terbiyesiz insanın tekisin :) sana çok gülüyorum yaveri gibisin zaferin telefonu var kulağına da gitsin kötü birşey yazmadım zafer abinden çok korkuyorum sen korur musun beni :) heyt be sen ne adammışsın güktürk :)))) hahaha msjım da gayet açık ve güzeldi senin gibiler [AN]-LAYAMAZ.

küfür sahibinindir güktürk analara uzanan dilin kopsunnn terbiyesizlik edepsizlik ediyosun mizahla küfürü karıştırıyorsun

ne o ezildiniz hemde kıvıra kıvıra fırıldaklar çevire çevire rezil ola ola :) hala yazı yaz sen güktürkkkkkkkkkkkkkkkkk gük gük gük türk :)

HeaVeN
13-09-2010, 03:38
yine on parmağında on kara sağa sola sürüyorsun adam sana tılsım olayını anlatıyor adam gibi cevap vereceğin yerde hakaret edip artislik yapıyorsun şu serverdem anladığım analar senin gibi birini 100 yılda anca düşürür pes doğrusu rezil olmak için zafer abinin ismini ağzına alma akadan anca kahpeler konuşur adam sana güvendi telefonu var ara konuş sıkıyorsa kulağına gitmesin biliyorsun başına gelecekleri sonra insan ol rezil olmak için ankanın kuçağına oturmadı an-kurtta kimse ama sen bunu ekibinle yaptın utanmadanda şereften hasiyetten bahsediyorsun dedim ya senin gibileri analar 100 yılda bir sıçar

Aslanım sen halen neyi zırvalıyorsun anlamış degiliz bak foruma yazışmalarıda koyduk çizişmeleride kim kimin kucagına oturmuş git gör HERAHERA'nın ve digerlerininde yazışmaları var gir oku kim kimin kucagına oturmuş kiminle aşne fişne yapıyormuş gör öyle konuş...

Tüm forum pisliginizi gördü size demiştik herkez oyun sonunda [AN]-layacak diye ama siz AN'LADINI sonunda AN'ladıgınızla kaldınız buda bizim farkımız olsun gir bak wow köyüne -3m tahıl tüketen (6m savunmaya denk gelir wow köyü yarım tüketir tahılı ) asker nasıl yıgılır wowa görün sonra gelin bizle laf yarışına girin öyle boş bişeyi başarmadık biz dolu dolu bitirdik serveri kardeşlik nedir gösterdik kalleşlik edenede dersini verdik [AN]-layan [AN]-ladı [AN]-lamayanada [AN]-lattık ;)

Umarım başka serverde başarırısınız wow kurmayı ama bu serverdeki gibi yaparsanız asla wow kuramassınız...