PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : - / - bölgesinin lokomotifi:ZıRDeLi Birlikleri:

RonicaN
30-08-2010, 14:15
- / - Bölgesinde ZıRDeLi Birlikleri olarak biraz geçte olsa güçlü ve sağlam temellerde bir birlikteliği başardık..

Bütün s10 camiasına hayırlı olsun diyoruz.

TheWarLord
30-08-2010, 14:44
Hayırlı Olsun...!

lellilelli
30-08-2010, 15:25
yenı bı olusum mu yıne ahmet abı :) superrrr

Glady00
30-08-2010, 15:37
- / - Bölgesinde ZıRDeLi Birlikleri olarak biraz geçte olsa güçlü ve sağlam temellerde bir birlikteliği başardık..

Hayırlı Ugurlu Olsun Ahmet Kardesim..!

messimania
31-08-2010, 14:40
bu birlik çakma 60MeRD™ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=33) birliği diyorum. çünkü yarısı bu birlikten....

VeGaToR
31-08-2010, 14:54
Hayırlı olsun ronicanım. Samatha

Ozdo
31-08-2010, 19:01
Hayırlı olsun Ahmed abi müsait bir zamanda ( Ekim Başı ) birliği teftişe geliyorum ona göre :D

tılsım32
31-08-2010, 20:55
Hayırlı olsun Ahmed abi müsait bir zamanda ( Ekim Başı ) birliği teftişe geliyorum ona göre :D hayırlı olsun ahmet abi faruk abi aynı zamanda :D

S10-KANKALAR
31-08-2010, 22:40
Hayırlı olsun deli lazımmı :)

milky
01-09-2010, 05:38
-/- de merd olmayan birlikmi wardı :D yenı kayıt olanlardan kurulacaksa bilmem :)

RonicaN
01-09-2010, 08:51
bu birlik çakma 60MeRD™ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=33) birliği diyorum. çünkü yarısı bu birlikten....

Her Lafa veriLecek cevabım var ama iLk önce bakarım Laf mı diye , Sonra SöyLeyene bakarım Adammı diye :)

RonicaN
01-09-2010, 08:59
lellilelli, Glady00, TheWarLord, VeGaToR, Ozdo, tılsım32 tşkler..

bloved32
03-09-2010, 19:02
Bende tüm dostlarıma bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ederimm.

Royal Flush
03-09-2010, 19:19
Bende tüm dostlarıma bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ederimm.

Faruk dostum hayırlı olsun lakin bizimle sorunlu olanlarıda birliğinize alarak hem sizleri hem bizleri karşı karşıya getirecek hareketlerden lütfen sakının.Çünkü bu bizim hakkımız savaşta olduğumuz ve bizimle promlemleri olan kişileri boş bırakmayacağız bu kişiler nerde olursa olsun fark etmez bizim için önce konuşursak sonra problem çıkmaz

RonicaN
03-09-2010, 20:03
Faruk dostum hayırlı olsun lakin bizimle sorunlu olanlarıda birliğinize alarak hem sizleri hem bizleri karşı karşıya getirecek hareketlerden lütfen sakının.Çünkü bu bizim hakkımız savaşta olduğumuz ve bizimle promlemleri olan kişileri boş bırakmayacağız bu kişiler nerde olursa olsun fark etmez bizim için önce konuşursak sonra problem çıkmaz

ZiRDeLi Birliklerine - / - bölgesindeki bütün oyuncular katılabilirler.

Bizler yönetim olarak oyuna emek veren ve birliğimize gelmek isteyen hiçbir - / - bölgesi oyuncusuna kapımızı kapatamayız. Bunu yaparsak zaten - / - bölgesinin lokomotifi olma yolundaki iddiamız yalan olacaktır.

Bizim birliğe geçiş yapan oyuncularda bizim yönetimin aldığı kararlara saygı göstermek zorundadır.

Royal Flush
03-09-2010, 20:15
ZiRDeLi Birliklerine - / - bölgesindeki bütün oyuncular katılabilirler.

Bizler yönetim olarak oyuna emek veren ve birliğimize gelmek isteyen hiçbir - / - bölgesi oyuncusuna kapımızı kapatamayız. Bunu yaparsak zaten - / - bölgesinin lokomotifi olma yolundaki iddiamız yalan olacaktır.

Bizim birliğe geçiş yapan oyuncularda bizim yönetimin aldığı kararlara saygı göstermek zorundadır.

İnsan hemen ne oldum dememeli ne olacağım demeli dostum o zaman bizde gereğini yaparız sende desteklersin onları arkadaşlarını yarı yoldada satan senide satar ve dostlarınızla aranızında açılmasına böylece vesile olur.İyi oyuncu olsa arkadaşlarını zor günde bırakıp kaçmaz Ronincan dostum

RonicaN
03-09-2010, 20:48
İnsan hemen ne oldum dememeli ne olacağım demeli dostum o zaman bizde gereğini yaparız sende desteklersin onları arkadaşlarını yarı yoldada satan senide satar ve dostlarınızla aranızında açılmasına böylece vesile olur.İyi oyuncu olsa arkadaşlarını zor günde bırakıp kaçmaz Ronincan dostum

seni anlıyorum dostum...sorun yaşanmaması için ve eğer varsada sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsin.

bloved32
04-09-2010, 09:47
Samet abi teşekkür ederim umarım -- nin kaybolan huzuru tekrardan gelir şu an iyi yolda olduğumuzu biliyorum.. Mutlakaki ufak tefek sıkıntılar illaki olacaktır. Ama bu sıkıntılar mutlakaki konuşarak aşılacakdır yanımıyorsam..

yaffrustopme
06-09-2010, 01:03
yanlış bi zamanda ortaya çıkmış bi lokomotif gibi geldi bana. malum savaşın ortasında kendini korumaya almak için kaçanlar var. biraz daha bekleseydiniz keşke. umarım sıkıntı çıkmaz

illietus
06-09-2010, 17:27
doğru zaman , huzurlu anlara hasret kaldık be hocam.. beklersek travian dükkanı kapayacak ((:

yaffrustopme
07-09-2010, 00:30
doğru zaman , huzurlu anlara hasret kaldık be hocam.. beklersek travian dükkanı kapayacak ((:

hehehe :D doğru diyosun doğru zaman bulmak zor bu konuda haklısın

beylerhan
07-09-2010, 02:50
oluşumun başarılı olmasını temenni ediyorum, server genelinde bir sukunet havası hakim olmaya yüz tuttu, planlara kadar böyle devam eder mi bilemiyorum, ama herkesin toparlanmaya ihtiyacının olduğu bir sürece girdik, hayırlısı bakalım...

RonicaN
08-09-2010, 15:53
Dostluğu, sevgiyi ve Birlikte güçlü olmayı hedeflediğimiz
bu birlik çatısı altındaki bütün dostlarımızın ve serverde ilerleyen dönemlerde savaşacağımız veya birleşeceğimiz bütün oyuncu kardeşlerimizin:

Mübarek Ramazan Bayramını tebrik eder,

Bir ömür boyu mutluluk, şans, başarı ve sağlıklı bir hayat dileriz.

ZıRDeLi Birlikleri Yönetimi

Qu GeCeKoNdU
01-10-2010, 02:09
-/- bölgesinde sağlam birlik mi ha ha ha BKB den sonra dikiş tutmadı tutmazda orda r ve c kolpaları olduğu sürece sağlam birlk olmaz bölgesel savaşlarda napacaksınız şahi ile c ye saldırmadan nası wow kuracaksınız çocuk yok milletin karşısında wow u bu sene ne c ne r kuracak demedi demeyin :D

Glady00
01-10-2010, 04:09
-/- bölgesinde sağlam birlik mi ha ha ha BKB den sonra dikiş tutmadı tutmazda orda r ve c kolpaları olduğu sürece sağlam birlk olmaz bölgesel savaşlarda napacaksınız şahi ile c ye saldırmadan nası wow kuracaksınız çocuk yok milletin karşısında wow u bu sene ne c ne r kuracak demedi demeyin :D

Ya asz Karektersizi Hep Kendini Belli Etiriyorsun Konusmalarından Ne kadar hesap ismini degişitirirsen Degiştir ne mal oldugun ortaya apacık ortaya cıkıyor

kaypak herif. bos bos konusma ne mal oldugunu biliyoruz zaten utanmadan hala yazıyorsun terbiyesiz

orhanlı
01-10-2010, 11:52
Ya asz Karektersizi Hep Kendini Belli Etiriyorsun Konusmalarından Ne kadar hesap ismini degişitirirsen Degiştir ne mal oldugun ortaya apacık ortaya cıkıyor

kaypak herif. bos bos konusma ne mal oldugunu biliyoruz zaten utanmadan hala yazıyorsun terbiyesiz
yusuf cevap ver len mutlu oluyor bu karaktersiz hemen cevap vermişsin :D

bu arad server10 süprizim var size asz için :D

Qu GeCeKoNdU
01-10-2010, 15:45

asz nin de aq seninde ikiniz bokladınız zaten yusuf form a ilk defa katılıyom daha çözmek için bu nick i yazdım rasgele orhanlı daha ne süpriz peşindesin aq yıkıla yıkıla bi hoş oldun adam olamadın puhahaha

illietus
01-10-2010, 21:23
asz nin de aq seninde ikiniz bokladınız zaten yusuf form a ilk defa katılıyom daha çözmek için bu nick i yazdım rasgele orhanlı daha ne süpriz peşindesin aq yıkıla yıkıla bi hoş oldun adam olamadın puhahaha

arkadaşlar en ufak küfürü dahi şikayet etmeye davet ediyorum sizi.. burada her yaştan insan var artık biraz olsun seviyemizi düzeltelim..

conq112
11-02-2011, 18:04

kendini adm sanıyor hep başkasına çamur senin ne olduğunuda çözdük bakıyomda artık sesin çıkmıyor sütümü döktün

Glady00
11-02-2011, 18:14
kendini adm sanıyor hep başkasına çamur senin ne olduğunuda çözdük bakıyomda artık sesin çıkmıyor sütümü döktün

Murat Senden Adamlığı Öğrenecek Değilim...

Oynuna Bak Sen.. Kesik(Murat) Senmisin değilmisin Bilemiyom..

Helldeville Çevirdiğin Dümenleri Bilmiyor Değilim...

conq112
11-02-2011, 18:18

AHMET hoca biz daha yeni başlamadıkmı ? neyse bilen biliyo ha bu arada ben murat kesik yani :cool:

Yalı1925
28-04-2011, 10:18
bulamadım ben o birliği ya