PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 9]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

yarbay452
12-12-2010, 17:06
Karayel yönetimi seni mi seçip gönderdi foruma gerçek hayatta laf cambazı falan mısın yada iyi bir avukat falan:)

isauyarı cagırın gelsin bunun dilinden o anlar:)

gerçekler acıdır ;) buraya yazdıklarımdan yönetimin haberi yok merak etme haberi olsa zaten kızardı bize :eek:

Not: mavi yazılan yazılar colonel
normal yazılan yazılar Roden e aittir. her hangi bir konu kayması olmasın =)

oltasız
12-12-2010, 17:07
Sen hangi köyün delisisin:)

tam anlayamadım kimden izin alacam:)
s9 da oyundaki hesabına bak anlarsın!

triska
12-12-2010, 17:09
s9 da oyundaki hesabına bak anlarsın!

Sen bir bak hesabına simdi bakem:)

Nozzle
12-12-2010, 17:10
colonel

yoneticilerine anlat durumu

savasmasaydınız / birleşmeseydiniz / güzel bir politkanız olsaydı. bunları daha once kendi icinizde tartıscaktınız !

burda boleyken bole oldu demenin manası yok.

aksam 9 diolar . 9dan sonra hic birseyin onemi kalmayacak . wowu kuran birlikten bahsedilecek.

ultrAslan
12-12-2010, 17:15
hocam burda söylenenler adresine tam gidiyor merak etme sen.. Sen gereksiz üstüne alıyorsun:)

Senin yıkıcı34 dediğin kişi kan kusturdu size adam daha ne yapsın bea:D

yıkıcı34 ün bi numarası yok la :S..

bize gelen tek yıkım saldırısı izolebant merkeze idi zamanın en büyük ordusu oradaydı ama sıfırlayamadı, ondan gayri saldırısı çıkmadı. Şahsen beni uğraştırmadı habire diyolardı bazıları girelim girelim diye ama sustu hepsi. bi ara ne olduysa gaza geldim Mancınıksız olan wow süresince işe yaramayacak orduları toparlayıp 5 ordu ile sıfırladım
sanıyorum ki 70k emper 40 k imparatores 6k mancosu vardı o sıra ama kullanamadan savunmada telef oldu askerleri,
Anadolu adına bize pek zarar vermedi
sadece yaptığı emek hırsızlığı idi.
Her iddasına da varım minumum 20 tane Multi hesabı var idi.
Ne bileyim böyle işte:D kısacası yıkıcı34 ün tek numarası 20 hesabı kontrol ederken MH'ye yakalanmaması idi diyebiliriz :) ama kan kusturdu lafı çok ağır olur kanka pekde kusturamadı. Bastığı askerler ona saldırı /savunma puanı getirmekten baskaişe yaramadı kullandımı savunmaları evet, saldırıları hayır.

ki zamanında diyordu hesabımı satıyorum 150bin pretoryan 50 bin mızrak 30 bin palanxım var diye :DDD bunuda söylemiş olduk :)

triska
12-12-2010, 17:17
yıkıcı34 ün bi numarası yok la :S..

bize gelen tek yıkım saldırısı izolebant merkeze idi zamanın en büyük ordusu oradaydı ama sıfırlayamadı, ondan gayri saldırısı çıkmadı. Şahsen beni uğraştırmadı habire diyolardı bazıları girelim girelim diye ama sustu hepsi. bi ara ne olduysa gaza geldim Mancınıksız olan wow süresince işe yaramayacak orduları toparlayıp 5 ordu ile sıfırladım
sanıyorum ki 70k emper 40 k imparatores 6k mancosu vardı o sıra ama kullanamadan savunmada telef oldu askerleri,
Anadolu adına bize pek zarar vermedi
sadece yaptığı emek hırsızlığı idi.
Her iddasına da varım minumum 20 tane Multi hesabı var idi.
Ne bileyim böyle işte:D kısacası yıkıcı34 ün tek numarası 20 hesabı kontrol ederken MH'ye yakalanmaması idi diyebiliriz :)

kanka bırak bunları:) adamın orada sırf elinde hızlı asker tılsımıyla varlığı bile bize yetiyordu çok samimiyim:)

Shimshek
12-12-2010, 17:18
bırakın arkadaş onu bunu
bizler anadoluyla birleşmede iken türklerle savaşıyorduk darklar pustu
darklarla savaştayken türklerle birleştik ( seve seve birleştiniz :D ) türkler sustu
Biz hiç kimseyle birleşme yapmadık arkadaş. siz gezdindiz orda burda birleşelim diye. Sadece dark birlikleri olarak harici türk birlikleriyle birleşme yaptık o da wowlarımız seviye 80 lerdeyken.

ha şunu söyleyim birleşmeden kasıt bize bi yararı yok anca kendinize asker bastınız wow ordusu kurdunuz. boşuna nameler atmayın sağa sola. biz ise hep savaştık hem wow ordusu kurduk
çokda güzel oldu walla
Demekki ordu basmanın yanında mantıkta gerekmiş. Kazanmasını bilen oynarmış bu oyunu.

sever boyunca karayel savaştı onun için saldırı sıralamasına bakarım
server boyunca korkarak savaşıldı o zaman wowa bakarım ;)

:) ben senin bu söylediğine gülerim. Herkes pencereden gördüğü manzarayı aynı yorumlamazmış. Benim gözümde de wow demek birlik demek. 4 tane koca wowu dikmişsek ilk dörde birlik olmayı kim becermiş sen ona bak. Ben eğlenirken birliğim eğlenmiyorsa yemişim ben o orduyu. Siz hep bana hep bana idiniz galiba.

Sen şimdi git yöneticilerine sor bakayım ++ da dark oluşumu olana kadar ne savaşlar olmuş. He senle tribe girecek değilim laf dalaşına girecek değilim. biz şöyleydik biz böyleydik diye.
wowlar acıldığında ++ daki karayel arkadaşlarınız tanır bizi nasıl savaştığımızı onlara sor. ben anlatamam sana.

wowmu?
o birleşmeyi bizde yaptık eğer dewam etseydik walla kurardık ya :D
Not: sakın bana yönetim şunu yaptı tok bunu yaptı diye uzun uzun yazılar yazmayın biz modla okumuyoz o yazıları ;)

Siz kendi aranızdaki birleşmeyi devam ettiremediniz. Başkalarıyla nasıl devam ettirecektiniz ki :D
bu arada yok şunu yaptık bunu yaptık diye karıncalı sesler cıkarmıyorum. Böyle bir ses cıkıyorsa sanki senin ordan geliyor gibi.

ultrAslan
12-12-2010, 17:20
La inan ugrasmadım biliyoun ugrasınca neler cıkıyo bu ellerden :)
Neyse sağlık olsun, BeyazKarizma faruk abi ile sürekli konuşuruz bazı konular hakkında yıkıcı konusunu konuştugumuz dakıka sayısı 5 tir..
:D

Lann bizim sizin içinizde büyüttüğümüz Ordular bizi tatmin etti sen diyonki adamda asker basma tılsımı vardı :DDd
zamanında elinde yarı yarıya tahıl tılsımı bulunan sentinel i hatırla cogu oyuncunuz(yonetımı kastedıyom) onun karayelli oldugunu bılıyorduda sesini cıkartmıyordu :D actırma ağzımı simdi :)

ultrAslan
12-12-2010, 17:22
Biz hiç kimseyle birleşme yapmadık arkadaş. siz gezdindiz orda burda birleşelim diye. Sadece dark birlikleri olarak harici türk birlikleriyle birleşme yaptık o da wowlarımız seviye 80 lerdeyken.

Zamanında Darklarla nogaylar birleşmişti kısa bi süreliğine :o
4 5 ay önce belki zamanı unuttum yanlız.

triska
12-12-2010, 17:36
La inan ugrasmadım biliyoun ugrasınca neler cıkıyo bu ellerden :)
Neyse sağlık olsun, BeyazKarizma faruk abi ile sürekli konuşuruz bazı konular hakkında yıkıcı konusunu konuştugumuz dakıka sayısı 5 tir..

Lann bizim sizin içinizde büyüttüğümüz Ordular bizi tatmin etti sen diyonki adamda asker basma tılsımı vardı Dd
zamanında elinde yarı yarıya tahıl tılsımı bulunan sentinel i hatırla cogu oyuncunuz(yonetımı kastedıyom) onun karayelli oldugunu bılıyorduda sesini cıkartmıyordu :D actırma ağzımı simdi :)

La ona bakarsan xmax karayel hesabıydı:) wow yolunda haince vurdu bizi.. Öyle içerde köstebeklikten bahsetmiyorum ben...

yıkıcı34 anlı şanlı kıpkırmızı duruyordu orada:) mermi-yıkıcı bu ikili güzel işler yaptı orada sağolsunlar.

triska
12-12-2010, 17:37

he 24 saat dayanamadı o birleşme:) o dönemki yöneticimiz çok başarılı idi 24 saatte halleti işi:)

ultrAslan
12-12-2010, 17:45
La ona bakarsan xmax karayel hesabıydı: ) wow yolunda haince vurdu bizi.. Öyle içerde köstebeklikten bahsetmiyorum ben...

yıkıcı34 anlı şanlı kıpkırmızı duruyordu orada: ) mermi-yıkıcı bu ikili güzel işler yaptı orada sağolsunlar.

onu bende bılmıyordum ama dediğimi anlamıyosun sen :)
Oradaki yöneticileriniz karayelli oldugunu bile bile o oyuncuyla oynuyorlardı sen bilmiyorsan demekki sen yonetici değilsin :D
mermi yıkıcı ikiilsi evet sadece ordular orada çakıldı ama orada çaktığımız ordularla kestiğimiz asker sayısı 1 wowunuzu koruyacak kadar sağlamdı :)))

he 24 saat dayanamadı o birleşme:) o dönemki yöneticimiz çok başarılı idi 24 saatte halleti işi:)

tek kişiye atma len suçu :D
Fatmagülün suçu ne ?

Shimshek
12-12-2010, 17:55

O zaman biz dark bünyesinde değildik. ve şahsen TEK&HUN birlikleri olarak nefret ediyordum nogaylardan. Ayrıca benim bildiğim sen yanlış hatırlıyorsun. o zamnlar darkların karayel ve zydanlı ile hatırları ve birleşmeleri vardı. Hatta ben darklarla savaş ederken karayelden adamlar falan dalıo abi diyordum.

Nogaylar ++ da sadece eski adı Dehşet sonraki adı İNTİKAM olan bir birlikle birleşmişlerdi. sonradan da adlarını nogay yapmışlardı. O oluşumda tarafımdan yıkılmıştı.

Benim bildiğim budur.

Düzeltiyorum. evet nogayC nogayR olarak daha selam verilmeden birleşme teklifi atılmıştı :D
Jeton köşeli şimdi düştü. :D
Zaten o birleşme uzun sürmedi. 20 saat falan :D Bende o birleşmeyi tekhun olrak kabul etmemiştim. Selam vermeden birleşmemi atılır daa :D insan bi selam verir. selam alır. kız alır kız verir :D

Şaka bi yana DARK birlikleri olarak yinede ne karayel ile ne de nogaylarla ne de ++ haricinde bir birleşmemiz olmamıştır ele avuca sığacak şekilde. Türk birlikleri hariç.

triska
12-12-2010, 17:56
onu bende bılmıyordum ama dediğimi anlamıyosun sen
Oradaki yöneticileriniz karayelli oldugunu bile bile o oyuncuyla oynuyorlardı sen bilmiyorsan demekki sen yonetici değilsin :D
mermi yıkıcı ikiilsi evet sadece ordular orada çakıldı ama orada çaktığımız ordularla kestiğimiz asker sayısı 1 wowunuzu koruyacak kadar sağlamdı ))

tek kişiye atma len suçu :D
Fatmagülün suçu ne ?

Ya arkadaşım onun karayelli oldugunu bilipte oynadık gibi birsey yok. öğrendik yıkma planını yaptık o sekilde müdahale ettik:) sonrada hesap kitlendi.. Ne kadar öncesine gidiyorsun o kadarını the chronicles of beyazkarizma bilir:)

- Napayımla sataşmadan edemiyorum :):)

ultrAslan
12-12-2010, 18:11
cironoles ne la:D

triska
12-12-2010, 18:11
Samiyen saat kaç:D

triska
12-12-2010, 18:12
cironoles ne la:D

:) kanka copy paste de mi yapamıyon:) ben öyle mi yazdım oraya:)

Aç bir ingilizce sözlük hayrına bak öğren:)

Shimshek
12-12-2010, 18:16
samiyen saat kaç:d

bekle yaw dur aga.

yarbay452
12-12-2010, 18:18

Demekki ordu basmanın yanında mantıkta gerekmiş. Kazanmasını bilen oynarmış bu oyunu.

:) ben senin bu söylediğine gülerim. Herkes pencereden gördüğü manzarayı aynı yorumlamazmış. Benim gözümde de wow demek birlik demek. 4 tane koca wowu dikmişsek ilk dörde birlik olmayı kim becermiş sen ona bak. Ben eğlenirken birliğim eğlenmiyorsa yemişim ben o orduyu. Siz hep bana hep bana idiniz galiba.

Sen şimdi git yöneticilerine sor bakayım ++ da dark oluşumu olana kadar ne savaşlar olmuş. He senle tribe girecek değilim laf dalaşına girecek değilim. biz şöyleydik biz böyleydik diye.
wowlar acıldığında ++ daki karayel arkadaşlarınız tanır bizi nasıl savaştığımızı onlara sor. ben anlatamam sana.

Siz kendi aranızdaki birleşmeyi devam ettiremediniz. Başkalarıyla nasıl devam ettirecektiniz ki :D
bu arada yok şunu yaptık bunu yaptık diye karıncalı sesler cıkarmıyorum. Böyle bir ses cıkıyorsa sanki senin ordan geliyor gibi.

sakin ol şampiyon :D
sen ilk önce ne yazdığımı anla öyle gel
darklarla birleşmede demiyorum savaştayken diyorum.
yazmışsında yazmışsın..
sana şunları belirteyim
dark - türk savaşı oldumu (zihinde kalan bişey olmadı)
ama
karayel - türk savaşı oldu
dark - karayel savaşı oldu
bazı küçük birliklerden ve isim değişikliklerinden bahsetmiyecem bile ;)

triska
12-12-2010, 18:18

bekle yaw dur aga.

Beklemem mi:)

triska
12-12-2010, 18:22
sakin ol şampiyon :D
sen ilk önce ne yazdığımı anla öyle gel
darklarla birleşmede demiyorum savaştayken diyorum.
yazmışsında yazmışsın..
sana şunları belirteyim
dark - türk savaşı oldumu (zihinde kalan bişey olmadı)
ama
karayel - türk savaşı oldu
dark - karayel savaşı oldu
bazı küçük birliklerden ve isim değişikliklerinden bahsetmiyecem bile ;)

Ya tamam hacı siz kralsınız siz büyüksünüz ağasınız paşasınız:) en saldırgan sizsiniz wowlarımızı reislediniz köylerimizi yıktınız bizde tüm server boyu yan gelip yattık ama ne yaparsın bizde saksı varmış tüm server eğlenmedik tam server sonunda geldik wow kuruyoruz..:D

triska
12-12-2010, 18:23
O değilde kimler geldi kimler geçti:)

Şu forumda kimlerle atıştık kızdık güldük eğlendik...

Sahi o atıştıklarımız nerdeler:) ben onları özledim:(

etki
12-12-2010, 18:25
belli mı olur celık comak oynarken kaybetmıssındır umarım sızlerden.. bana oyun bılırım ustadım ayaklarınıda gecın hepınızı takıp ettık oyun suresince herkesın hatası olur malum hatasız ınsan olmaz ama bazı karakterinden odun vermıs insanlar genelleme konusuyorlar yok karayel sole yok bole hedef belirt ole konusmanı yap benı ne kadardır tanıyorsunuz.. ayrıca sızın oyun anlayısınızıda gorduk tabı bu lafım tam karaktersiz olan yıkıcı 34e normal hayatında belkı ıyıdır ama oyun icinde karakteri dusuk basit biri... ben wowa girdimde o kadar asker kestim sen o kadar casusu o kadar tokmagı nereden buldun be adam :D bellı mı olur cıkmıstır biryerden :D

dostum sen ilk madalyanı aldığın zaman yan köyüne roma casusu tokmak desteği istiyordun keseyimde listeden düşmeyeyim diye çok iyi hatırlıyoum.

triska
12-12-2010, 18:27
dostum sen ilk madalyanı aldığın zaman yan köyüne roma casusu tokmak desteği istiyordun keseyimde listeden düşmeyeyim diye çok iyi hatırlıyoum.

yarıldım :D:D:D:D:D:D

veliünlü
12-12-2010, 18:30
VeliÜnlü (TÜRKLER) birliği adına Veda konuşması
--------------

Arkadaşlar kimimiz 1 yılı geçkin süredir, kimimiz daha kısa zamandır aramızda. Lakin sonuç olarak şu ana kadar bizimle birlikte olup da oyunun sonuna kadar emeğini aynı amaç için harcayan oyuncularımızın hiçbirinin diğerinden farkı yok gözümde.

Chaos06’nın Nogay çatısı altında herkesi kullanması, yaptığı türlü dalavereler, şifre çalmaları, düşmanla anlaşıp sevmediği oyuncuları yıktırması, multihunter’e yalakalanıp ordularımızı bilerek çaktırması ve bak ne kadar çok altın harcatıyorum diye böbürlenmesi vs. yaşadığımız kötü olaylardan sadece birkaçı.

Bildiğiniz üzere hesabımın asıl sahibi ALPER, tam da bu hengamelerin ortasında beni hesap ortağı yapmıştı ve 3 günden sonra gördüğüm türlü bu dalavereden sonra NOGAY ve chaos06’yı serverdan temizlemek için elimden geleni yaptım ve bunu el birliği ile başardık hem biz, hem yoldaşlarımız hem de rakip oyuncularla elele.

Lakin bu arada neredeyse herkesin merkezi yıkılmıştı. Birçok oyuncumuzun ordusu açlıktan ölüyordu. Kalanı da zaten ordusunu chaos06’nın küfürleştiği adamlara çaktırılmıştı. Kişisel saçmalıkları yüzünden hepimizi kullanmıştı.

KAOS’tan gelenler de keza Pascalll’ın Anadolu birliği ile savaş halindeydi. Çoğu yıkılmış ve gücü tükenmişti. Mantar bir gün mesaj atmıştı bana. Yardım istedi. Defans atmanın gereksiz olduğunu söyledim. Yetişemeyeceği için. Onca saldırı arasında sadece bir saniye seçtim ve bu saniyeye defans sokun mancınık falan bırakmazsınız dedim. Defansınızı dağıtın lazım olur dedim. Defansı dağıtın dememe rağmen dağıtmayarak hata yaptıklarını saldırı bitince anladılar. Ama dediğim saniyeye defans sokup güzel kesim yapmışlar. Bu sayede güvendiler bize. Ben de dürüstlüklerine ve birbirlerini bırakmamalarına saygı duyduğum bu oyuncuları ezdirmek istemedim. Bizzat araya girip tüm gücümüzle savunacebileceğimiz uyarısında bulunarak ve araya başkalarını da sokarak zor bir anlaşmaya imza atmıştık.

İşte TÜRK birliklerinde görülen bu dayanışmayı kendi KAOS birliklerinde gösteren kaliteli insanları aramıza katmak, yaptığımız önemli işlerden biriydi. Hiçbirine de zarar getirmedik.

Biliyorsunuz ki uzunca süre merkezim -100 -150k ile birçoğunuzun ordularını besledi merkezlerinizi toparlayana kadar. 3 ayın sonunda bu sayı ancak -70k’ya düşebilmişti. Hepimiz çok meşakatli yollardan geçtik. Birbirimiz için emek verdik. 0’dan basmaya başlayanlarımız da oldu. Mükemmel wow orduları da kurduk, serverin en iyi defansına da sahip olduk.

Daha en başta benim düşüncem, asıl saldırı oyuncularını holdem’in birliğine yollamak, oyunu daha az bilen veya daha hırpalanmış oyuncularla serverin en iyi defansını kurabilecek bir organizasyon yaratmak… Nitekim neredeyse her oyuncunun her köyünde 15-16-17-18 seviyede turnuva olması, zırhları genelde 20 defansa sahip olunması, savunma anlamında sadece bizi değil, tüm türk birliklerini rahatlattı. Nitekim çok önemli kırılma noktalarını bu savunma ile geçtik. Gerek wow’da, gerek trişka savunmasında, gerek diğer kurduğumuz savunmalarda.

Bizler 30k’lık ordularla 17-18 seviye alabilirken wow’dan, rakip oyuncuları 80-90’klık yayalarla, 11k mancınıklarla sadece 6 seviye alabildi. Bu kolay rastlanacak bir şey değildir arkadaşlar. Oyunu iyi bilen herkes bunun şapka çıkarılacak bir iş olduğunu bilir.

Sayıca, altın kullanımınca, wow çıktığı zaman ordu sayısı ve gücü olarak bizden her konuda üstün rakiplerimizi EZE EZE yendik. Dalga geçerek oynarlarken, o wow yıkabilecek ordularını gah merkez köylerde çaktık, gah merkezlerini yıktık, gah plan çaldık, gah tılsım çaldık… oyunda oyun adına ne varsa az güç kullanarak stratejik zekamız sayesinde çok iş başardık.

Nitekim rakibin ordularını bitirdik ve biz onlardan kat be kat azken, şu an belki 2 tur daha wow’larını yıkacak ordu gücümüzle ordularımız elimizde patlayarak serveri bitiriyoruz. Aslında bu açıdan hem buruğum hem de sevinçli.

Nereden nereye geldik. Bu açıdan göz yaşartıcı bir başarı. Ama onca emek veren arkadaşların elinde ordu kalması ve bunları kullanamaması da üzücü. Ama ordularınızı yayınlayacağım forumlarda. Çoğunuz forumu takip etmiyor. Ama bizimle dalga geçen o adamlar, ordumuz şöyle böyle diyip, wow’larınızı reisleyeceğiz deyip ahkam kesenler ve 99 olmamıza rağmen gönderecek ordu bulamayanlar, ordularımızı görüp de oyun nasıl oynanırmış görsünler.

Sanmayın ki sadece bizim ordularımız patladı elimizde. Türk birliklerinin genelinde durum bu. Bu aslında ne kadar başarılı olduğumuzu gösteriyor. Orduların hepsini yayınlayacağım ve 1-2 ay evvel dalga geçe geçe oynayan rakiplerin yüzüne vuracağım… Bir konuda da özür dilemem gerek sanırım. Son güne kadar öylesine bir motivasyonla oynadık ki gerek ben, gerek sessizvesakin, gerek holdem, gerek zehirli… Stratejimizi çizerken hep en kötüyü düşündük. Her duruma karşı bir planımız vardı. Amaçlarını sessizvesakin wow’unu kurdurtmamak olarak küçülten koskoca rakip KARAYEL’in ne yapıp ne edip bizi zorlayacağını düşünerek hareket ettik. Ama hem gelen güçlü orduları güçlü savunmamız karşısında komik derecede az hasar vererek çakıldı hem de planlarımız çok başarılı idi ve biz güç kaybetmedik ve ordular elimizde kaldı.

Hepiniz hakkınızı helal edin. Bu oyuna hesap ortağı olarak geldiğim günden itibaren gece gündüz demeden hem stratejik hem de hesap bakımı olarak hepinizin hesabına emek vermişliğim vardır. Bunca şeyi kazanmak için, hepinize wow zaferi yaşatmak için yaptık. Sonuca ulaşsak da rakibin, yani koskoca KARAYEL’in bu kadar komik derecede ezilmesini hem büyük başarı adlediyor hem de burukluk olarak kabul ediyorum. Zira keşke daha zeki olabilseler ve daha da zorlayabilselerdi bizi.

Server sonu gelmiş ve VELİÜNLÜ birliği adeta hiç savaş görmemiş gibi 10 numara savunma, 10 numara saldırı gücüyle dimdik ayakta. Bu stratejik başarı ve gece gündüz emek vermemizle açıklanamaz sadece. Sizler bize güvendiniz. Her dediğimizi yaptınız. Bu sayede de kazandık. Dediğim gibi orduları elinde patlayan sadece biz değiliz. 13 000 mancınığı olan ordular bile elde patladı. Diğer türk birliklerinde de durum bu. Üst yönetim olarak gülelim mi ağlayalım mı onun şaşkınlığındayız 1 gündür. Çok garip bir durum. Travian, rakiplerin böyle ezildiği bir server görmedi emin olun. Bu sizin sayenizde oldu. Hepiniz hakkınızı helal edin.
Hakkım varsa hepinize helal olsun.

Yerin 7 Kat 6
Uğur
(birliğimde geçtiğim genel mesaj, veda konuşması)
-------------------------

Ayrıca onurlu duruşları ve birleşmelerine sadakatlerinden dolayı Dark-Tek-Hun birliklerini tebrik ederim.
İnanılmaz bir birliktelikti sergilediğimiz. beraber kazandığımız bu başarı tüm türk birlikleri ve dark, tek, hun birlikleri oyuncularına armağan olsun.

emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık.

yarbay452
12-12-2010, 18:48
Ya tamam hacı siz kralsınız siz büyüksünüz ağasınız paşasınız:) en saldırgan sizsiniz wowlarımızı reislediniz köylerimizi yıktınız bizde tüm server boyu yan gelip yattık ama ne yaparsın bizde saksı varmış tüm server eğlenmedik tam server sonunda geldik wow kuruyoruz..:D

ha şöle ol canımı ye :)
ama tek yanlışın server boyunca yan gelip yatmanız. server boyunca uyutmadık tüm serveri ;)
wow kurmanızada sözüm yok. sözüm karayele laf atmalarınız. wowu 100 yaparken bile hala kabullenemediz bazı gerçekleri ;)

Nozzle
12-12-2010, 18:50
bu mesajda

"memleketin bütün tersanelerine girilmiş"
"millet fakru zaruret içinde harap ve bitap düşmüş"

ifadeleri de olsaymış tam olurmuş... (yerin7kat altına)

:)))))

hayta.

veliünlü
12-12-2010, 19:01
bu mesajda

"memleketin bütün tersanelerine girilmiş"
"millet fakru zaruret içinde harap ve bitap düşmüş"

ifadeleri de olsaymış tam olurmuş... (yerin7kat altına)

:)))))

hayta.

kardeşim şimdi elde kalan orduları hazırlıyorum açıklayacam bugün yarın.
o zaman ağızları uçuklasın bakalım:D

siz de elde kalanları yazın.

sadece 500-600k belki daha fazla defans var bizim birlikte en az, kullanıma hazır ve wow'a yollamadığımız.
ordular ise daha fazla fazladır belki:D

hazırlyıyorum:D

eray
12-12-2010, 19:02
ha şöle ol canımı ye :)
ama tek yanlışın server boyunca yan gelip yatmanız. server boyunca uyutmadık tüm serveri ;)
wow kurmanızada sözüm yok. sözüm karayele laf atmalarınız. wowu 100 yaparken bile hala kabullenemediz bazı gerçekleri ;)

En asıl gerçek 1,5 saat sonra....koca ordu ile 6 seviye aldın.kabul edemedin hala.20 seviye alırım diye bile iddiaya girdin..Bazı şeyler yıkmak-saldırmak- vs vs şeylerle olmuyor maalesef....

ultrAslan
12-12-2010, 19:10
Sevgili yerin7kat6 alper/ugur abiler yaslarınızı bilmiyorum,
bazı noktaları es geçiyorsun
Bana göre wow kurmak çok büyük bir başarı amma velakin oyun sonunda 2 ay sonra 5 gün sonra kimse darklar oyunu kazandı demiyecekler yaşadım gördüm biliyorum.. sizlerde biliyorsunuz.
herkes karayelin nasıl savaştığını merkeze cakılmalarını merkeze girip cıkmalarını diyecekler.. bu kadar büyütülecek bir konu değil yazdıkların
Hepiniz değilde bircogunuz ağlıyordunuz buna ben şahitim beyazkarizma farukbaşkan şahit.diğer anadolu yoneticileri sahit.

ikinci mesele senin o beğenmediğin chos06 var ya o olmasaydı şuanda birçocugunuz hesaplarını silmişti ve birlik adınızın karayeldi şaşma bir kere. sizin beğenmediğiniz chaos06 mucahıt abi sizin yaptıklarınızın tamamını tek seferde yapabilecek kapasitede birisidir. ha mucahit abiyi seviyor muyum hayır bunu triskada cok iyi biliyor ama çoğu noktayı es geçiyorsun.. Lütfen biraz daha dikkat et bu konuya.

beğenmediğin chaos06 olmasa idi nogaylar yeni adları türk olmuycaktı bunu anlamanız lazım yazmıyoruz yazmıyouz ama oynu kazandınız diye baya havalara girmişsiniz.
Anadolu ekibi olarak en büyük kayıbı Mücahit abinin yüzünden verdik o kayıpların hiçbirisi verilmeyecekti o olmasa ve stratejik olarak aynı anda karayelle size geliyorduk sizler bunu bilmeden yazıyorsunuz.

Eğlendim ben hep eğlendim herkes biliyor hala eğleniyorum tebrik etmesinide teşekkür etmesinide bilioruz. Fazla uzatmaycağım yazımı .
Tekrardan yazı yazarken bundan sonra biraz daha özen göstermeni rica ediyorum EZE EZE almadınız oyunu barrz olarak yönetici diye geçinen bazı oyuncuların hataları yüzünden aldınız .
meseleleri aslı aslına biliyor/bilmiyor olabilirsin ama mücahit olmasa idi eger şuandaki konumunuzu tahmin edemiyorsun( serverın sonlarında geldiğin için)
Suçlama yaparak mesaj atma lütfen çünkü alıntılamayacağım.

ultrAslan
12-12-2010, 19:12
Altınla filan basılmıyor mu bu ya hadi basta gidek artık :D

yarbay452
12-12-2010, 19:13
En asıl gerçek 1,5 saat sonra....koca ordu ile 6 seviye aldın.kabul edemedin hala.20 seviye alırım diye bile iddiaya girdin..Bazı şeyler yıkmak-saldırmak- vs vs şeylerle olmuyor maalesef....

sen o orduya saygı duymuyon bari 5 milyon savunmaya karşı düşürdüğüm o 6 seviyeye salgı duy
rahat ol kbahçeciye ben girseydim rahat 20 seviyeyi alırdım ;)

Korsan.x
12-12-2010, 19:13
Okan düşünüyordur şuan bir hikaye.
Bakalım ne hikaye ile geliceK karşımıza.Okanda yeni bir yalan dolu entrika bekliyoruz.
Hikaye kitabının ismini tavsiyem. Okanın şuçu ne yapsın çok tutar kitabı:)

triska
12-12-2010, 19:14

Eray abi saat kaç:)

Korsan.x
12-12-2010, 19:15
sen o orduya saygı duymuyon bari 5 milyon savunmaya karşı düşürdüğüm o 6 seviyeye salgı duy
Alırsın tabi hep alıyorsunuz zaten.Sizler bu yüzden kaybettiniz zaten kendinizi hint kumaşı sanmanızdan:)

ultrAslan
12-12-2010, 19:16
Korsan.x ten tılsımı çaldık iyi güzel zamanı geldi lazım oldu istedik vermediler siz kimsiniz dediler ya:D ona hala gülüyorum:DDDDD

yarbay452
12-12-2010, 19:20

ahaaa villa konusuyor hatırlarsan o fıkırde senden cıkmıstı ne cabuk unuttun :D hatta bana destekte atmıstın sen yaw:D o zaman kesılen asker 5k sımdı kesılen asker 200k kusur cıkar o gozundekı at gozlugunu gercekcı olmayı dene belkı ciddiye alınırsın :)))

yarbay452
12-12-2010, 19:23
Bana göre wow kurmak çok büyük bir başarı amma velakin oyun sonunda 2 ay sonra 5 gün sonra kimse darklar oyunu kazandı demiyecekler yaşadım gördüm biliyorum.. sizlerde biliyorsunuz.
herkes karayelin nasıl savaştığını merkeze cakılmalarını merkeze girip cıkmalarını diyecekler.. bu kadar büyütülecek bir konu değil yazdıkların
Hepiniz değilde bircogunuz ağlıyordunuz buna ben şahitim beyazkarizma farukbaşkan şahit.diğer anadolu yoneticileri sahit.

ikinci mesele senin o beğenmediğin chos06 var ya o olmasaydı şuanda birçocugunuz hesaplarını silmişti ve birlik adınızın karayeldi şaşma bir kere. sizin beğenmediğiniz chaos06 mucahıt abi sizin yaptıklarınızın tamamını tek seferde yapabilecek kapasitede birisidir. ha mucahit abiyi seviyor muyum hayır bunu triskada cok iyi biliyor ama çoğu noktayı es geçiyorsun.. Lütfen biraz daha dikkat et bu konuya.

beğenmediğin chaos06 olmasa idi nogaylar yeni adları türk olmuycaktı bunu anlamanız lazım yazmıyoruz yazmıyouz ama oynu kazandınız diye baya havalara girmişsiniz.
Anadolu ekibi olarak en büyük kayıbı Mücahit abinin yüzünden verdik o kayıpların hiçbirisi verilmeyecekti o olmasa ve stratejik olarak aynı anda karayelle size geliyorduk sizler bunu bilmeden yazıyorsunuz.

Eğlendim ben hep eğlendim herkes biliyor hala eğleniyorum tebrik etmesinide teşekkür etmesinide bilioruz. Fazla uzatmaycağım yazımı .
Tekrardan yazı yazarken bundan sonra biraz daha özen göstermeni rica ediyorum EZE EZE almadınız oyunu barrz olarak yönetici diye geçinen bazı oyuncuların hataları yüzünden aldınız .
meseleleri aslı aslına biliyor/bilmiyor olabilirsin ama mücahit olmasa idi eger şuandaki konumunuzu tahmin edemiyorsun( serverın sonlarında geldiğin için)

agzina saglık wallaha ama kıme anlatacagızkı biz bunu daha dogrusu kım kabullenecek HOSAF hesapı:D

eray
12-12-2010, 19:23

Saygı duymamak yok ,Keslikle hayırr.Gönülden tebrik tekrar.....Saygu duymaya gelindiğinde o savunmada kutlanmalı ve en azından hak etti denilebilir..Ben bunu söylüyorum..Orduların gücü değil önemli olan nasıl-ne şekilde ve nasıl yönetildiğidir.Burda en çok ordu yollanan wow dan bahsediyoruz ve bunu destekleyen tüm s9 oyuncularını..Ortada bir başarı varsa bu artık kabullenilmelidir.Sizler kazanmadı ise bunların yöneticilerinizle tartışılması lazım.Bir yerde yanlış yaptınız ve kaybettiniz..Kazanan mutlaka sevinecektir,bunda garip olan veya altında bişey aramak -şundan oldu bundan oldu..yattınız -kalktınız şu saat itibari ile önemli olmuyor.Tecrübe oldu bu hatalar demek lazım ve bir daha yapmamak lazım..Değilmi...

triska
12-12-2010, 19:24

Zamanın birinde hocanın biri vardı acımadıki acımadıki yazıp duruyordu benim yazılarımın altına:) bana onu hatırlattı bu senin yazdıkların:D

Korsan.x
12-12-2010, 19:25
Son dakika haberi

Okanın köyü kitlenmiş durumda.Köye kilit vurup eşasını toplalayıp kaçmış:))))

eray
12-12-2010, 19:25
Eray abi saat kaç:)

21:35 muhammed :D

ultrAslan
12-12-2010, 19:26
Saygı duymamak yok ,Keslikle hayırr.Gönülden tebrik tekrar.....Saygu duymaya gelindiğinde o savunmada kutlanmalı ve en azından hak etti denilebilir..Ben bunu söylüyorum..Orduların gücü değil önemli olan nasıl-ne şekilde ve nasıl yönetildiğidir.Burda en çok ordu yollanan wow dan bahsediyoruz ve bunu destekleyen tüm s9 oyuncularını..Ortada bir başarı varsa bu artık kabullenilmelidir.Sizler kazanmadı ise bunların yöneticilerinizle tartışılması lazım.Bir yerde yanlış yaptınız ve kaybettiniz..Kazanan mutlaka sevinecektir,bunda garip olan veya altında bişey aramak -şundan oldu bundan oldu..yattınız -kalktınız şu saat itibari ile önemli olmuyor.Tecrübe oldu bu hatalar demek lazım ve bir daha yapmamak lazım..Değilmi...

Herzaman diyorum başımızda bir büyük olsun diye :)
Ne güzel konuşuyor işte eray abim:)

Nozzle
12-12-2010, 19:28
agzina saglık wallaha ama kıme anlatacagızkı biz bunu daha dogrusu kım kabullenecek HOSAF hesapı:D

ya birader daha once de dedik

karayelde cok iyi oyuncular var.

yalnız iyi oyuncu olmak ile her sey bitmiyor ki .

devamlılık lazım.

Korsan.x
12-12-2010, 19:28

Eziyet etmeyin kendini bulunmayan hint kumaşı sanan kişilere çatlayacaklar:)
Wow kurulduğunda cenaze masraflarınız benden hadi iyisiniz gene karayel.

etki
12-12-2010, 19:32
ahaaa villa konusuyor hatırlarsan o fıkırde senden cıkmıstı ne cabuk unuttun :D hatta bana destekte atmıstın sen yaw:D o zaman kesılen asker 5k sımdı kesılen asker 200k kusur cıkar o gozundekı at gozlugunu gercekcı olmayı dene belkı ciddiye alınırsın :)))

benmi öyle fikir sundum :) ozaman neden büyük başkanın ally geçti ben geçmedim :D olayı üstüme yıkmak için güzel bi bahane tebrik ederim :D

200 tane veya 200 k sonucta aynı hareketi sen yapmışmısın yapmamışmısın onu söyle bıdı bıdı yapma

burda ciddiye alınmayacak birisi varsa onunda kim oldugunu bütün forum ahalisi biliyor merak etme.

triska
12-12-2010, 19:34

Çok haklısın kanka eze eze kazanmadık seninde dediğin gibi s9 wow birlikleri strateji ile kazandı wow çabasını..

Ama mücahit abin kısmı küllin yalan... Sakın ola sağda solda bunu deme bi tarafları kalkacak mücahit abinin indirene kadar göbeğim çatlicak sonra:D Mücahit abin var olmuş olsaydı şayet bugün türk birlikleri gibi strateji uygulayabilen bir birlik olmayacaktı; s9 wow birlikleri gibi bir kardeşlik olmayacaktı bundan emin olabilirsin...

triska
12-12-2010, 19:37

Abi bir daha bakıver şu saate saat kaç:D:D:D

Shimshek
12-12-2010, 19:54

hahahahaha

puhahahahahaha

ne güldüm beee :) Fazla konuşma bence aga. Bak sizden herkes susmuş sen niye bu avukatlık derdine girdin ?

Kapalıııı saat kaaaçç ?

Duymadııııımm ?

Nozzle
12-12-2010, 19:58
Konuyu Toplam 10 Kullanıcı okuyor. (10 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir) Nozzle (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1596), holders (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=28734), suzii (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=55), börçü (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2468), Shimshek (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1922), eray (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=4367), BOTTOM (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=32972), BABASCARFACE (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=16067), etki (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=487), cihanburhan (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=5562)

hayırdır neler oluyor burada biri çabuk söylesin bana.

mareşal...

eray
12-12-2010, 20:01
Herzaman diyorum başımızda bir büyük olsun diye :)
Ne güzel konuşuyor işte eray abim:)

Yine söylüyorum ki Eger tüm savunmayı izolebant a kaydırlaım demiş ve bu kabul görmemiş ve bundan sonra ayrılık olmussa burda bir yöneticilik hatası vardır..Haklı olduğunuzu düşünüyorum ben bu konuda...Kanca wowu na seviye vermiş olsak belkide böyle durumda olmazdık...

veliünlü
12-12-2010, 20:14
nasıl bir hazımsızlık nasıl bir hazımsızlık:D

hala mücahit diyor karayelciler:D
daha düne kadar küfrediyorlardı ana avrat. tabi eze eze yenilmenin verdiği hırsla, sinirle şimdi sizleri asla yenemeyecek olan mücahit'i savunmanız normal:D

herkesin karakteri kendine:)

hayta ve ekibini ayrıca kutlarım.

arkadaş ben sizin gibi müttefik görmedim travian geçmişimde. sizin gibi eğilip bükülmeyen travian müttefiklerim hiç olmadı.

çok iyi birlikdaşlarım oldu ama hep aynı birliktendik. ilk defa dark, tek hun gibi onurlu müttefikler görüyorum.

hepinize helal olsun.

şu oyunda hiç tatmadığım bir hazzı yaşattınız

eray
12-12-2010, 20:23
Müjdeler olsun Tüm oyunculara; Bu server de iyisi ve kötüsü ile bitti artık...Dileğim böyle bir serverin bir daha yaşanmaması...
sessizvesakin-sadık....Zehirli-uğur ...Derindevlet-Tarık..Lejyoner-fatih..Trişka-Muhammed..Yerin 7 kat 6 -Uğur ve holdem -Eray -Roket-Yıkıcı34 ve ismini sayamadığım Tüm arkadaslarım müjdeler olsun hepimize...

Müjdeler olsun Tüm s9 birliği oyuncularına ...Günlerce uykusuz ve sıkıntılı günler zaferle sonuçlandı..Hepinize bu zafer helal olsun...
Tebrikler bu arkadaslara,hepsi birer kahraman gözümüzde...Bir alttaki üstteki wow a gelen saldırıya üzüldüğü için..Destek mesajlarını hiç eksik etmediği için...
siyu5103 ..Hiçbir zaman ben demediğin biz dediğin için..
kbahceci...Belki en buyuk şansızlığa ragmen halen biz kazanıyoruz ya gerisi boş dediğin için
Leone.....O kadar saldırıya ragmen tüm gücünle uğrastığın için..hala en üstlerde olmayı başarabildiğin için..
leven85 ve developer ...O kadar kısıtlı imkanlara ragmen yüksek seviyelerde oyunu bitirdiğiniz , en azından dostluk mesajlarını her an sürdüğünüz için...
drk&onur
DARK*C*
DRKLAZ ™
ÐARK C*
ÐRK[C*]2
DARK&T.H
ÐARK&T.H
SuSLaN
_DRKLAZ_
DARKKÇK
WOWTürk
TÜRK +-
300™
Türk©
Türk®
VeliÜnlü
Müjdeler olsun bu Birliklere ve oyuncularına ...Dostluğu -Birlikteliği hiçbirzaman bırakmadıkları için...Bir yanda dağılım bir yanda birlik olmayı gösterdikleri için müjdeler olsun hepsine...
Müjdeler olsun MAREŞAL (RÜŞTÜ) Ye HAYTA (HALİS ) ya..Bizlere sıcak bir dostluk kazandırdıkları için..deepdark-komplex-mehmetler-Lütfi21-Dr.roland-vurgungönlüm korsanx daha ismini saymadığım tüm dark ve tek-hun oyuncuları hepinize müjdeler olsun bu zafer....Bizler Hepimiz Dark Hepimiz Tek-HUN uz ..Aslında hepimiz s9 değilmiyiz.
Ellerinde ordu kalan 20 ye yakın ordu sahipleri sizlerden şahsım adına özür diliyorum..Bir tur daha dönmesini düşünmemiz lazımdı..Hakınızı helal ediniz.
Tüm rakip wow sahipleri özellikle izolebat (Faruk-Fırat)-aklınıaırım (Tamer) ve eski s4 den arkadasım prof sizlerede müjdeler olsun sıkıntılı bir server bitmiş oldu..Haklarınızı helal ediniz bizlere...Savaşmak sizlerle güzel elbette....Zeydanlı Okan ,olmadı uğrastın emek sarfettin..Gerçek hayatta basarılar dilerim Sanada...Cihanburhan ve diğer Karayel yöneticileri (KRYL-GLD Hariç ) Hepinize tesekkür ederiz hatamız,kusurumuz ve üzdüğümüz olmuş ise şimdiden özür dileriz..Hakkınızı helal ediniz.
Mucahit ;Herseye ragmen sanada müjdeler olsun.Az yada çok bir emeğin vardır bu zaferde... Oyundaki tarzının gerçek hayatta olmaması dileğimle...
Müjdeler olsun Casus hesap yapanlar-Programsız saldırı atmayanlar -Küfür edenler-Her türlü etik olmayan davranışı yapanlar -Dost görünüp arkadan vuranlar Artık bu ortamı elinizden alıyoruz...

Bir video da biz hazırlamıştık ama yayınlamama kararı aldık..En azından serverin bitişi kırıcı ve baskasının üzüntüsünden beslenmemiş olsun istedik....

MÜJDELER OLSUN TÜM S9 wow BİRLİKLERİ.....

cihanburhan
12-12-2010, 20:27
eski nogay yeni türk birliklerini ve neznelerinde s9 wow cularını tebrik ederim iyisiyle kötüsüyle server bitmiştir eğer birilerinin kalbini kırdıysam kusura bakmayın hepiniz allah a emanet olun

whocares
12-12-2010, 20:39
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=51558

wow tebrikleri başlığı açılmıştır.