PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 9]

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7

kackar
22-10-2010, 16:46
Bizde asker varmı yokmu bilemezsin ama Sizde defans kalmadıgnı ben biliyorum :)

defan işi kolay her koy 100 asker bassa toplanır gene :)

Shimshek
22-10-2010, 17:07
Jumper ı kısa zaman önce kaybettiği ordusu olmasına rağmen böyle bi ordu basıp gelmiş ve kesmiş. Kendisi klasını gayet iyi şekilde belli etmiştir. Kendisinin usta bi oyuncu olduğunu ve benim gönlümce ne olursa olsun saldırganlık birinciliğini hakkettiğini düşünüyorum. Tebrik ederim.

Daha sonra gelecek olursak forumdaki ukalaca tavırlarla kendi hesabı banlandıktan sonra başka hesaptan zırvalamaya devam arkadaşımız. Anladı ki darklarda casus gösterecek adam kalmadı. Burdan ukalaca yorumlar yazmaya kaldığı yerden devam ediyor. Ona yakışanda budur şahsen hiç şaşırmadım.

-Onlarda def yok
-Tüm darklar defi kbahceciye attı
-Diğer wowlar boştur kesin.

Gibi asılsızca iddaa yapan(lar);

kbahceciye gel tekrar dostum. bakalım var mı yok mu def.
Tüm darklar kbahceciye def atmadı. zaten wowda iyi def vardı. ve sadece 2 birlik (Darkc2 ve Dark&T.H.) birliklerinin ekstra katkılarıyla toplandı.
Diğer wowların boş olduğunu düşünüyorsanız. Oralarada saldırın. Bizde görelim boş mu değilmi.

Son olarak KARAYEL oluşumunda tek saygı duydugum SİYAH birliklerini canı gönülden tebrik ederim. Kendilerinin her elemanları oyunun hakkını vermiştir. Sizlere karşı rakip olmak güzeldir benim için.

Burda neden darklar yorum yapmıyor gibi bi laf diyen arkadaşımızda var. Ki nedense bunların hepsi tek kişi :)

Senin olduğun yerde nedense hep alavere dalavere eksik olmuyor. Ukalaca yorum yapmak ayrı. yaptıklarınla sevinmek ayrı.
Herşeye rağmen rakibe saygı duyan tüm dost ve rakiplerime teşekkürlerimi sunarım...

Korsan.x
22-10-2010, 17:12
Yaparız Abi . Ama şimdi senin ordu kbahceciden geri dönerse harbiden gelip bana çakacaksın ya onun videosunu kim yapacak :D

Öncelikle tebrik etmek isterdim.Ama bu kadar egonuzun üstünde yazılar yazdığpınızdan vede rakibinize karşı olan ukalalıktan dolayı etmiyeceğim.

Baktımki önceden daha ılımlı olan kişiler dahi wowları yıkınca bir havalara bürünmüş karşındaki insanları yerden yere nasıl vururum.Nasıl egomu herkese gösteririm.Biz en iyisiyizi uluyuz yüceyiz tekiz gibi vesare.Sizlerle muhattap olunmadıki bizde lafta söleyen olmadı kiminle siz atışmaktasınız?
Kendiniz yazıp kendi kendinizi övüyorsunuz.Bizler tebrik etmesinide biliriz sizin gibi EGOMUZ Yüksekte değildir.
Ama tebrik etmek için önce seviye gerek biraz.

http://travian-reports.net/tr/report/258258be83a

http://travian-reports.net/tr/report/258319a1b28,25832284055,2583239554b,25832787a5f,25 8328070ec

Öncelikle burda okadar kişi yazmışki saldırı askerleri geri dönerse felan hani döndüdümü?

Köyleri resileyeceğiz artık söle böle yapıp karşısındakini ukalaca ezmeye kalkışanlar resiledinizmi?

Raporu yarım koyan kişi o kadar eminki kendinden reisleyeceğiz diye şimmdiden reklam yapmış.
.Ama üzgünüm hayalin suya düştü ara bulursun belki.

Az evelki linkt hata olduğundan yeniden düzenledim.

etki
22-10-2010, 17:34
vural abiyi ve savunanları tebrik ederim :)

NUSRET BABA
22-10-2010, 17:53
Öncelikle tebrik etmek isterdim.Ama bu kadar egonuzun üstünde yazılar yazdığpınızdan vede rakibinize karşı olan ukalalıktan dolayı etmiyeceğim.

Baktımki önceden daha ılımlı olan kişiler dahi wowları yıkınca bir havalara bürünmüş karşındaki insanları yerden yere nasıl vururum.Nasıl egomu herkese gösteririm.Biz en iyisiyizi uluyuz yüceyiz tekiz gibi vesare.Sizlerle muhattap olunmadıki bizde lafta söleyen olmadı kiminle siz atışmaktasınız?
Kendiniz yazıp kendi kendinizi övüyorsunuz.Bizler tebrik etmesinide biliriz sizin gibi EGOMUZ Yüksekte değildir.
Ama tebrik etmek için önce seviye gerek biraz.

http://travian-reports.net/tr/report/258258be83a

http://travian-reports.net/tr/report/258319a1b28,25832284055,2583239554b,25832787a5f,25 8328070ec

Öncelikle burda okadar kişi yazmışki saldırı askerleri geri dönerse felan hani döndüdümü?

Köyleri resileyeceğiz artık söle böle yapıp karşısındakini ukalaca ezmeye kalkışanlar resiledinizmi?

Raporu yarım koyan kişi o kadar eminki kendinden reisleyeceğiz diye şimmdiden reklam yapmış.
.Ama üzgünüm hayalin suya düştü ara bulursun belki.

Az evelki linkt hata olduğundan yeniden düzenledim.

boşver abi ya ağzı olan konuşuyor, herşeyi oyuncak sanıyorlar bazı kişiler,
tebrik edilmesi gerekilenler zaten ediliyor güzel oynadıkları için

cihanburhan
22-10-2010, 18:37
Geri dönmedi malesef yanıldınız.
ya sen hani bizim merkezini sıfırladığımız 3x hızlı asker tılsımını elinden aldığımız kişi değilmisin hala neyin peşindesin onu anlamadım:)

bu arada ben hayatta kimseye ukalalık yapmam sadece burda zevk yapalım dedik oyun olduğunu biliyoruz sonuçta bu ortamın

AliDilek
22-10-2010, 18:43
http://img256.imageshack.us/img256/2074/155bs.jpg (http://img256.imageshack.us/i/155bs.jpg/)BAŞKA SÖZE GEREK VARMI

AliDilek
22-10-2010, 18:46
jumpera gercekten helal olsun.
Amacı gorevi belli bir ordu.

Darkların diger wowlarında destekler duruyor.
Kbahceciye destek atan kişiler yine aynı kişiler.

Birlik olmak nedir malesef "kanıksanamamıştır" ++ bölgesinde.

O yüzden size dönüyorum tekrar. Birlik olabildiginiz icin sizi kutluyorum. Kutluyoruz.:))) zaten mecbur herkes.

Simdi hala ben aliyi sevmiyom. Ben veliyi sevmiyom diyordur darktaki yönetici arkadaslar.

Showu izleyin ozman.:)))))))

birlik olma duygusu olan kişileri ayrı tutuyoruz tabi ki.

Hayta.

tespitlerin ne kadar dogru oldugunu kanıtlıyor ++ bölgesi .. Alayı birbirini satıyor sonra birden bire sütten çıkmış ak kaşık oluyorlar ..... Başka söze gerek yok

AliDilek
22-10-2010, 18:48
ya sen hani bizim merkezini sıfırladığımız 3x hızlı asker tılsımını elinden aldığımız kişi değilmisin hala neyin peşindesin onu anlamadım:)

bu arada ben hayatta kimseye ukalalık yapmam sadece burda zevk yapalım dedik oyun olduğunu biliyoruz sonuçta bu ortamın

sen demiştinde inanmamıştım. Adamlar wow u reisletmedik diye seviniyorlar resmen :) vay be demekki harbiden durum içler acısı :)))))) bir dahakine reislerim merak etme

Korsan.x
22-10-2010, 18:50

Sende multiden ceza alan proğramla oynayan kişi değilmisin.

Ben foruma nadir yazan biriyim.Bir kaç kez belki 1 sene içinde ama bugünkü bu denli milleti aşşalamanıza karşı yazdım.Yoksa sizin gibi forum meraklısı değilimdir.Egom yoktur böle milllete karşı kendimi yüceltmek gibi .Siz kendinizi yüceltin sorun değil sizin sorunuz bu.

Ama karşı taraf forumda size karşı harhangi bir kötüz söz vesare kullanmadığı halde küçümsemeye laf sokmaya yerli yersiz yalan dolu şeler sölemeyin.
Burda herkes emek sarfediyor bir tek siZ değil.
Ukalaca yazılara gerek yok koyulur foruma bizde tebriğimizi ederiz..

AliDilek
22-10-2010, 18:54

Ben foruma nadir yazan biriyim.Bir kaç kez belki 1 sene içinde ama bugünkü bu denli milleti aşşalamanıza karşı yazdım.Yoksa sizin gibi forum meraklısı değilimdir.Egom yoktur böle milllete karşı kendimi yüceltmek gibi .Siz kendinizi yüceltin sorun değil sizin sorunuz bu.

Ama karşı taraf forumda size karşı harhangi bir kötüz söz vesare kullanmadığı halde küçümsemeye laf sokmaya yerli yersiz yalan dolu şeler sölemeyin.

Dostum burada kimse kimseyi aşagılamıyor. 1 senedir bir dünya emek verdik ve onun karşılıgını alıyoruz. Burada yapılan sadece eglence ve kişisel sataşmada yok bunu bu kadar ciddiye almak zaten inanılmaz felaket bir durum . Burada oyun oynuyoruz ve eglenmek için oynuyoruz. Alınganlık yapmanı gerektirecek bir durum yok biz emek verdik ve şimdi de o emegin eglencesini almamızı kimse engelleyemez

cihanburhan
22-10-2010, 19:00

şimdi bumu ukalalık ben dedim ki reisletmedikleri için sevinecekler ki öyle bir durum söz konusu süslü dediki bizim supradyn e saldırıdığımız ordu wow ordusu değildi benim ordum çok mu büyük orduydu biz vuralın köyünü sıfırlatmadık hemde hangi wow a girse sıfırlıyacak ordulara karşı ve bunu yaparken vural sadece okan a kardeşim ben tatildeyim sen hallet dediği için gece sabahladık sıfır savunmayla köyü kurtardık vural ın aylarca verdiği emeği heba ettirmemek için yani biz siyah anadolu karayel biriz birbirimizi satmayız kimseyede ukalalık yapmıyoruz ama gerçekleri de açıklamak hakkımız sayılır burda kimseye ukalalık yapma ezme gibi durumumuz yok türk birliklerinden kişilere sorun cevablasınlar size istediğimiz sadece eğlenmekti ama siz gocundunuz niyeyse

Korsan.x
22-10-2010, 19:02
sen demiştinde inanmamıştım. Adamlar wow u reisletmedik diye seviniyorlar resmen :) vay be demekki harbiden durum içler acısı :)))))) bir dahakine reislerim merak etme

Ciddi bir konuda bile hemen reklam yaptınya 3 x si alan merkeimizi yıkan hee.Her şeyde yüceltme peşindesin kendini.
Ben sana söledimmi peki sizin 10a yakın merkeinizini yıktığımı zaydanlıya yollayara kalan askeri onun köyünü yıktıpımı.Bunların reklamını yaptımmı bunlarıda söle
Ama ben çocuk gibi senin 3 x sini aldım sen ne uyaptın ben bunu yaptım gibi diyaloğlara girmek istmeiyorum.

cihanburhan
22-10-2010, 19:08
Ciddi bir konuda bile hemen reklam yaptınya 3 x si alan merkeimizi yıkan hee.Her şeyde yüceltme peşindesin kendini.
Ben sana söledimmi peki sizin 10a yakın merkeinizini yıktığımı zaydanlıya yollayara kalan askeri onun köyünü yıktıpımı.Bunların reklamını yaptımmı bunlarıda söle
Ama ben çocuk gibi senin 3 x sini aldım sen ne uyaptın ben bunu yaptım gibi diyaloğlara girmek istmeiyorum.
allah tan reklam yapmadın senin kaç merkez yıktığının raporları o kadar forumda durdu biz sana ukalalık mı yapıyosunuz dedik yıkarsın tebrik ederiz ama bu kadar uzun zaman dan sonra senin burda konuşman acayipime gitti o kadar

Korsan.x
22-10-2010, 19:10
şimdi bumu ukalalık ben dedim ki reisletmedikleri için sevinecekler ki öyle bir durum söz konusu süslü dediki bizim supradyn e saldırıdığımız ordu wow ordusu değildi benim ordum çok mu büyük orduydu biz vuralın köyünü sıfırlatmadık hemde hangi wow a girse sıfırlıyacak ordulara karşı ve bunu yaparken vural sadece okan a kardeşim ben tatildeyim sen hallet dediği için gece sabahladık sıfır savunmayla köyü kurtardık vural ın aylarca verdiği emeği heba ettirmemek için yani biz siyah anadolu karayel biriz birbirimizi satmayız kimseyede ukalalık yapmıyoruz ama gerçekleri de açıklamak hakkımız sayılır burda kimseye ukalalık yapma ezme gibi durumumuz yok türk birliklerinden kişilere sorun cevablasınlar size istediğimiz sadece eğlenmekti ama siz gocundunuz niyeyse

Biz bir şey dmeiyoruz ama sizler senaryo yazıyorusnuz sürekli.Kendiniz sölüyor kendiniz gülüyorsunuz.Biz kimseya laf atmadık.Bizim zaten böle milleti küçümseyen konuşmalar olduğu aktirde forum merakımız yok.Biz oyunumuza baakıyoruz iyi veya kötü

bUNU SEN DEMEDİNmi

iddaya girerim darkların hiç bir wowunda asker yoktur varlarını yoklarını kbahçeci ye atmışlar ama adamlar da haklı okan köylerini reisleteceklerdi şimdi reisletmedikleri için sevinç naraları atacaklar esasında herkes tek mancınıklı feykler atsın darklara tek mancınık bile gidip yer yıkar

Savunma yok dedin ama yanlıştı bu.
DARKlar varlarını yoklarını kbahçeciye atmışlar dedin.bİZDE ZATEN SAVUNMA vardı ve tüm darklar atmadı bunu böle birşeyde yok.

Tek mancınık atsa bile yer yıkar diyorsun buda yanlış dene bakalım.

Az evvelde ben sıkıntıyı anlattım direde sölediğin
Sen 3x tılsımını aldığımız merkezini sıfırlanan kişi dğeilmisin.Hemen direk zihniyette ukalalık oluşuyor.Yaptısanız tebrik edilmiştir.

Tebrik etmeisnide biliriz biz.Ama yalan yanlış olmayan şeyler hakkında yorum yazıp ego uğruna yapılmaz böle şeyler

Korsan.x
22-10-2010, 19:11
allah tan reklam yapmadın senin kaç merkez yıktığının raporları o kadar forumda durdu biz sana ukalalık mı yapıyosunuz dedik yıkarsın tebrik ederiz ama bu kadar uzun zaman dan sonra senin burda konuşman acayipime gitti o kadar

Foruma ben koymadım.Vede foruma koyulur herkes koyar.Ama karşındkaini aşşağılarak değil sizin yaptığınız bu kendinizi yüceltmek uğruna herkesi ezmeye çalışıyorsunuz.

Korsan.x
22-10-2010, 19:14
Neyse boş diyaloğlara girmek istemiyorum.Tartışmaya dönüşecek ve sen söle ben böle diyerek üstünlük yarışına girecek.

Tebrik edilen kişiler edildi zaten.
bİR DAHa söleyim foruma rapor koymak gayet doğal ve olması gereken.Ama olaylar farklı.
Neyse kapayalım.
Oyun neticede

cihanburhan
22-10-2010, 19:15
Biz bir şey dmeiyoruz ama sizler senaryo yazıyorusnuz sürekli.Kendiniz sölüyor kendiniz gülüyorsunuz.Biz kimseya laf atmadık.Bizim zaten böle milleti küçümseyen konuşmalar olduğu aktirde forum merakımız yok.Biz oyunumuza baakıyoruz iyi veya kötü

bUNU SEN DEMEDİNmi

iddaya girerim darkların hiç bir wowunda asker yoktur varlarını yoklarını kbahçeci ye atmışlar ama adamlar da haklı okan köylerini reisleteceklerdi şimdi reisletmedikleri için sevinç naraları atacaklar esasında herkes tek mancınıklı feykler atsın darklara tek mancınık bile gidip yer yıkar

DARKlar varlarını yoklarını kbahçeciye atmışlar dedin.bİZDE ZATEN SAVUNMA vardı ve tüm darklar atmadı bunu böle birşeyde yok.

Sen 3x tılsımını aldığımız merkezini sıfırlanan kişi dğeilmisin.Hemen direk zihniyette ukalalık oluşuyor.Yaptısanız tebrik edilmiştir.

Tebrik etmeisnide biliriz biz.Ama yalan yanlış olmayan şeyler hakkında yorum yazıp ego uğruna yapılmaz böle şeyler
ya ne egosu be kardeşim makara yapıyoruz makara biraz rahat olun yuvanızı yıkmadık oyunda bi wow köyünüzü yıktık biz zaten bunu hep yapıyoruz hatta size on kere dedik profu sıfırladınız raporları koyunda konuşalım diye ama onuda yapmadınız daha ne yapalım:d

AliDilek
22-10-2010, 19:15

bUNU SEN DEMEDİNmi

Dostum sen niye bu kadar ciddiye aldın çözemedim dogrusu . Burada sizi aşagılayan küçümseyen veya kişiliginizle ilgili dalga geçen yok . Sen niye bu kadar üstüne alındın ki . Şahsi mesele değil sonuçta bu değilmi ama herkes verdigi emeginin karşılıgını alıyor . Veya stratejisinin ne deniyorsa bence sen bunu hayat felsefesi olarak algılıyorsan benden sana tavsiye UZAK DUR ! ! !

zapata
22-10-2010, 19:16
Aman bre ağalar oyun sonuna geldik sakin birbirimizi üzmeyelim. Sonuçta kazanan (henüz sonuçlanmadı gerçi, doğmamış çocuğa don biçilmezmiş ama) taraf biraz işin makara kukarasını yapıyor, haliyle direnebilen tek ekipte buna karşı duruyor. Saygı duymak gerektiğini düşünüyorum. İğnelemelerimiz sataşmalarımızı biraz daha ince yapar isek sanırım onlarında saygısını tam olarak kazanırız diye düşünüyorum. Tek ricam kendi birliğimdeki arkadaşlardan maç sonlarındaki gibi nasıl geçirdiğe diğer taraftanda vay... lar nasıl yaptılara çevirmeyelim işi. Görünen oyunda olan bizler bir eliti oluşturuyoruz iyi kötü cümle kurmasını bilen birbirine medeni cümlelerle hafif sataşmalar yapabilecek durumdayız. Ben tün s9 daki birlik ve oyuncuları oyuna katkılarından dolayı kutluyorum. Ve sıra benim sizlere sataşmama geliyor :) süslü arkadaşım orduyu çaktığıma üzülmedim demişsin amma ben üzüldüm. Senin yüzünden kahramansız girdim wowa :D

Orduyu çaktıktan sonra merkezimde depo yıkan arkadaşlara gazeteden kesilme madalya armağan etmek istiyorum :D süper organize saldırılardı :D kutlarım.

supradyn

cihanburhan
22-10-2010, 19:21
Aman bre ağalar oyun sonuna geldik sakin birbirimizi üzmeyelim. Sonuçta kazanan (henüz sonuçlanmadı gerçi, doğmamış çocuğa don biçilmezmiş ama) taraf biraz işin makara kukarasını yapıyor, haliyle direnebilen tek ekipte buna karşı duruyor. Saygı duymak gerektiğini düşünüyorum. İğnelemelerimiz sataşmalarımızı biraz daha ince yapar isek sanırım onlarında saygısını tam olarak kazanırız diye düşünüyorum. Tek ricam kendi birliğimdeki arkadaşlardan maç sonlarındaki gibi nasıl geçirdiğe diğer taraftanda vay... lar nasıl yaptılara çevirmeyelim işi. Görünen oyunda olan bizler bir eliti oluşturuyoruz iyi kötü cümle kurmasını bilen birbirine medeni cümlelerle hafif sataşmalar yapabilecek durumdayız. Ben tün s9 daki birlik ve oyuncuları oyuna katkılarından dolayı kutluyorum. Ve sıra benim sizlere sataşmama geliyor :) süslü arkadaşım orduyu çaktığıma üzülmedim demişsin amma ben üzüldüm. Senin yüzünden kahramansız girdim wowa :D

Orduyu çaktıktan sonra merkezimde depo yıkan arkadaşlara gazeteden kesilme madalya armağan etmek istiyorum :D süper organize saldırılardı :D kutlarım.

supradyn
idrisim sana o savunmayı 15 saatte hazırladık 25 saatimiz olsaydı rapor alınamazdı:)

asi_baba
22-10-2010, 19:22
jumper 2 ay kadar önce askerini çaktığında herkes elindeki tek ordunun o ordu olduğunu zannetmişti. ama görüldüğü gibi o askeri çakmadan bu ordunun yapımına başlandı. kendisi bu serwerda saldırganlık birinciliğini gerçekten hakketmiş durumda.

ancak son 1 ayda olanlar artık terbiye sınırlarını zorlamaya başladı. burada YIKICI34 ün yaptığı sahtekarlıktan bahsetmek istiyorum. son 1 ayda 800k asker kesti. veriler ortada ama raporlar yok. şampiyonluk yarışında tokmak kesmek, casus kesmek belirli bir noktaya kadar mazur görülebilir. bir adam 40-50k tokmak ya da casus kesebilir. hadi bilemediniz 100k. yıllardır bu oyunu oynarım, 800k tokmak keserek saldırganlık birincisi olmaya çalışanı ilk defa gördüm.
bu gerçekten tek kelime ile "AYIP".
ne olacak bu şekilde saldırganlık birincisi olsa. hepimiz safız ya farketmeyeceğiz değil mi?

buradan YIKICI34 e sesleniyorum. hem jumper in emeğini çalmaya kalkıyorsun, hem de hepimizi aptal yerine koymaya çalışarak terbiye sınırlarını zorluyorsun.

bu şekilde oynayan adamları gördükçe oyundan nefret etmeye başladım...

hocam sizi tanımasamda duyduklarımdan dolayı içten bir sevğim var.fakat bu söyledikleriniz bence haksızlık.yıkıcı34 de.traviande saldırıda veya yağmada birinci olanlar sizce ğercek emek vererek mi oluyorlar.jumper arkadaşımız o kadar orduyu garaj köyleri(veya destek atarlar birilerine sonra o hesabı kılıtletırler.askerler tahılda olmasa olmezler) olmadan nasıl kurabilir?.yada bunların doğuşunu anlatayımda tam olsun.ilk hafta 3 arkadaş tek hesapta deli ğibi yağma yaparlar.sonra travianda içten yüklemeli pro alırlar malum kişilerden server sonuna kadar olandan.bu pro diğerleri ğibi değil mh ler yakalayamıyorlar.sonra yağmayla emek veren diğer arkadaşların emeklerini hiç ederler.jumper dedıklerımden dğil ise 1.lık hakkı dedıklerımı üstüne alınmasın. haklı değilse yıkıcı34 de haklı.
saygılar.

AliDilek
idrisim sana o savunmayı 15 saatte hazırladık 25 saatimiz olsaydı rapor alınamazdı:)

Ahahahahahahahehhaehaehea :D,,,,

Korsan.x
Dostum sen niye bu kadar ciddiye aldın çözemedim dogrusu . Burada sizi aşagılayan küçümseyen veya kişiliginizle ilgili dalga geçen yok . Sen niye bu kadar üstüne alındın ki . Şahsi mesele değil sonuçta bu değilmi ama herkes verdigi emeginin karşılıgını alıyor . Veya stratejisinin ne deniyorsa bence sen bunu hayat felsefesi olarak algılıyorsan benden sana tavsiye UZAK DUR ! ! !
Asılsız iddalar mı strateji ?
Neyse dediğin gibi olsun zapata (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=467) nın dediği gibi kimsekimseyi üzmesin kapattalım.

AliDilek
22-10-2010, 19:23
Asılsız iddalar mı strateji ?
Neyse dediğin gibi olsun zapata (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=467) nın dediği gibi kimsekimseyi üzmesin kapattalım.

Asılsız iddaa söylermisn bir tane bana ?

Bizim burda yaptıgımız sadece varsayım dostum . O varsayımlarda eglence amaçlı sizlere takılma amaçlı cümleler sen yıksan gelsen köyü silsen ne olur oturup aglayacakmıyız hepimiz oyun oynayıp zevk almak için emek harcamıyormuyuz. Burda ego tatmini değil sadece takılma var sizlere bunu ayırt edemiyor msuunuz ?

zapata
22-10-2010, 19:24
valla doğru dersin :) sizlerin hakkı o konuda ödenmez. O nedenle ne kadar böbürlenseniz hakkınızdır diyorum.

Ömer,i de ayrıca selamlarım herşeye karşın nezaketini koruyarak kutladığı için. Tam anlamı ile beraber oynamak umarım bir gün olur. s11 sayılmaz orada pek yoktum :)

Korsan.x
22-10-2010, 19:25
Asılsız iddaa söylermisn bir tane bana ?

Bizim burda yaptıgımız sadece varsayım dostum . O varsayımlarda eglence amaçlı sizlere takılma amaçlı cümleler sen yıksan gelsen köyü silsen ne olur oturup aglayacakmıyız hepimiz oyun oynayıp zevk almak için emek harcamıyormuyuz. Burda ego tatmini değil sadece takılma var sizlere bunu ayırt edemiyor msuunuz ?

Göksel gerkeli yazıyı yazmış foruma ordan bakarsın.

AliDilek
22-10-2010, 19:29

Orada bir tane asılsız idda yok isteyen herkese her şey kanıtlanır ...

Birbirinizin arkasından iş çeviren sizin adamlarınız ...

Wow köyündeki defansları kopyalan sizin adamlarınız ...

Yetinmeyip WOW köyünün şifresini rakibe veren yine sizin adamınız ...

SOnra aynı birlikte başka bir WOW köyünden temsil alıp rakibe o şifreyide veren sizin adamınız

Peki şifreyi alan rakip o WOW köyünü kilitletemezmiydi.

NEDEN bunu yapmadı SİZCE ?

cihanburhan
22-10-2010, 19:30
okan şu videoyo hazırlada artık herşey bitsin herkes savunmada ne yaptığımızı sıfır savunmayla neler yaptığımızı hele saldırılarda neler yaptığımızı görsünler:d

cihanburhan
22-10-2010, 19:31
ya sen o zaman bilip bilmeden ne gelip konuşuyosun saldırı yapanlar savunma yapanlar gelsin bize karşı konuşsun ordun kalmadı diline vurdu galiba:d

AliDilek
22-10-2010, 19:32
okan şu videoyo hazırlada artık herşey bitsin herkes savunmada ne yaptığımızı sıfır savunmayla neler yaptığımızı hele saldırılarda neler yaptığımızı görsünler:d

Dur ya kızdım vallahi bunlar biz konuşmadıkça haksızız sustukça kendi yaptıkları ayıpları dogru kabul ediyoralr

VuRaL
22-10-2010, 19:34
arkadaşlar yeni fırsatım oldu. forumu yeni takip edebildim.. Arkadaşlarımızın güzel yorumları için teşekkür ederim..

Bu orduda bana yardım eden başta Sinan Hoca Cash Astoria Lnc Windtalker virtualll hancock asus tehtit dakota lion king cerc mr.cali ath haron ve alibaba arkadaşlarıma ve ismini saymadığım dostlarıma teşekkür ederim..

Ordumun yerinde kalmasını sağlayan başta okan olmak üzere alidilek yavuzselim mustafaonur cihanburhan ve ismini sayamadığım dostlarımada teşekkür ederim

Mareşale saldırı askerimi çakmadan önce bu ordunun alt yapısını ayarlamış tılsımla çift kışla bazende çift ahırla bu hale getirdim...

Oyunun başından sonuna kadar her zaman aktif olarak oyunun içinde yer aldım. 30 dan fazla merkeze girdim...

amaç sadece saldırganlık birinciliği olsaydı emin olun o wowa girmez çok daha farklı yol izlerdim. Oyuncular ya sadece merkezlere girer wowa ordu hazırlamazlar veya sadece bir sene boyunca wow için ordu basarlar. ben bugüne kadr bunun en iyisini yapmaya çalıştım....

Bu güne kadar hiç bir zaman birisine birşeyleri kanıtlamak isim ve reklam peşinde asla olmadım...Yalnız son 1 aydır bir sahtekar diyecem oyunda sadece amacının saldırganlık birincisi olup servera reset attırırken isminin yer alması için hertürlü düzenbazlığı hileyi yaptı...

insan uzana bildiğini çalar. 1milyon tlye uzananda hırsızdır. 5 tlye uzananda hırsızdır.... Buda emek hırsızlığından başka birşey değildir. Terbiyesizlik sınırınıda aşmıştır...

Bu yaptığım son saldırıda bu sahtekara kapak olsun....

http://travian-reports.net/tr/report/258461ee734

AliDilek
22-10-2010, 19:34
Al sana kanıtı cihanburhan bugün rapor alamadı değilmi sizde...

Ama ben köyde 126063 paladin oldugunu biliyorum cihanburhan girdiginde

Korsan.x
22-10-2010, 19:35
Orada bir tane asılsız idda yok isteyen herkese her şey kanıtlanır ...

Birbirinizin arkasından iş çeviren sizin adamlarınız ...

Wow köyündeki defansları kopyalan sizin adamlarınız ...

Yetinmeyip WOW köyünün şifresini rakibe veren yine sizin adamınız ...

SOnra aynı birlikte başka bir WOW köyünden temsil alıp rakibe o şifreyide veren sizin adamınız

Peki şifreyi alan rakip o WOW köyünü kilitletemezmiydi.

NEDEN bunu yapmadı SİZCE ?

İSpatsız artık kimseye güvenmem.Herkes bir şe diyor.Ben kendi birliğimin yönetimindeyim ve hepsine güvenim sonsuzdur.
Ama allah şaidimdir ki bizde yapardık.wOW Köyünü kitletirdik.Bu konuda çok smaimiyim ama yapmadık ona bakarsan.
Bilgi istersen kimdi nasıl neden bu konuda açıklama yapmam.Sadece lafının üstüne yazdım.İnandırmakta zorunda değilim öenmli değil

AliDilek
22-10-2010, 19:38
İSpatsız artık kimseye güvenmem.Herkes bir şe diyor.Ben kendi birliğimin yönetimindeyim ve hepsine güvenim sonsuzdur.
Ama allah şaidimdir ki bizde yapardık.wOW Köyünü kitletirdik.Bu konuda çok smaimiyim ama yapmadık ona bakarsan.
Bilgi istersen kimdi nasıl neden bu konuda açıklama yapmam.Sadece lafının üstüne yazdım.İnandırmakta zorunda değilim öenmli değil

ispatını kuzeye ve siyu ya yaptım sana da yaparım ali sorun değil kim isterse onada yaparım

cihanburhan
22-10-2010, 19:40
bu arkadaş bizden değil yazdıklarını oku bak dark yönetimi neymiş :)

jumpera gercekten helal olsun.
amacı gorevi belli bir ordu.

darkların diger wowlarında destekler duruyor.
kbahceciye destek atan kişiler yine aynı kişiler.

birlik olmak nedir malesef "kanıksanamamıştır" ++ bölgesinde.

o yüzden size dönüyorum tekrar. birlik olabildiginiz icin sizi kutluyorum. kutluyoruz.:))) zaten mecbur herkes.

simdi hala ben aliyi sevmiyom. ben veliyi sevmiyom diyordur darktaki yönetici arkadaslar.

showu izleyin ozman.:)))))))

birlik olma duygusu olan kişileri ayrı tutuyoruz tabi ki.

hayta.

AliDilek
22-10-2010, 19:42
Ben sana msnden kanıtını yaptım şimdi senden burada bir özür yazısı bekliyorum ...

Kim isterse ona her türlü kanıt yapılır

cihanburhan
22-10-2010, 19:45
ispatını kuzeye ve siyu ya yaptım sana da yaparım ali sorun değil kim isterse onada yaparım
bu da ikinci mesaj

sadece gülüyorum birlik diyenlere:))

walla sizin ordular güzel becerikli adam çok:)

ama benim kızdığım hala kaprisini egosunu atmayan

dark yöneticileridir.

bu kadar egolu adam bir araya nasıl oldu da geldi anlamadım. :))

hayta

egosu kaprisi kimin olduğunu arkadaş açıklamış

zapata
22-10-2010, 19:47
arkadaşlar bu kadehi sağlığınıza kaldırıyorum. Sevgiler :D

Rakı güzel şey bunu bilir bunu söylerim. Ha birde cihan burhan ilede yazıştık alkol tüm kötülüklerin anası ise içe içe bitirelim kalmasınlar :D (ona böyle yazmadım ama genele açık edepli olmak lazım )

AliDilek
22-10-2010, 19:58

Rakı güzel şey bunu bilir bunu söylerim. Ha birde cihan burhan ilede yazıştık alkol tüm kötülüklerin anası ise içe içe bitirelim kalmasınlar :D (ona böyle yazmadım ama genele açık edepli olmak lazım )

Vur kadehi ustam bu gecede sarhoşuz ...

NUSRET BABA
22-10-2010, 20:03

supradyn

yaw diyomya sana caktımda üzülmedim, cihan kardeşime gitseydimde cakılsaydım üzülürdüm (: ha sunuda dedim 30 saate gidilmez ama görev verildiyse gerisi boştur (:

yahu suda varki ben wowa sladırıp 7k mancoyla wowda yıkardım diger arkadaşımla ama elime bişi gecmiycektiki, yani herşey ortada bi wow yıkmak bisey kazandırmıycaktı bana

ayrıca dostum o arkadaşın saldırıda kahraman yollayamadık yani hata oldu ve iptal edemedik saldırıyı farkındaysan mancolarda ordudan önce girdi, normalde onun bendne önce girmesi gerekiyordu
ha yine cakılcaktı o ama ben temizlicektim en azındna büyük depolarını alıcamtım aşagı (:

şimdide sıral ısaldırı yüzünden kitlendim nasıl oldu anlamadım senmi şikayet ettin :D
yanişuda varki program kullanmıyorum hesabı araştırmadan multi direk kitledi :)

ultrAslan
22-10-2010, 20:06

ahahah 2 ay kıtlı bıraktı mhciimiz:)) multimiydik diiildik hadi multi olalım diye şifreyle girdik çıktık bu sefer hani multi değildiniz bu oyun hesapları nerden cıktı diye bir cümleyle karşılaştık
mesajlarımıza 15 gun sonra cevap aldık
yeter :)

Al sana kanıtı cihanburhan bugün rapor alamadı değilmi sizde...

Ama ben köyde 126063 paladin oldugunu biliyorum cihanburhan girdiginde
nasıl ? : D

Götürrrrrrrrrrrrrrrrrr yarasınn :)))))))))))) özelden yazıver hele abi su mesjaın acık halını :D

zapata
22-10-2010, 20:08
yok ben şikayet etmedim :) s11 de başıma geldi. 5 sıralı saldırıdan ceza aldım script kullanmaktan, nasıl bir salaksam 8 10 tane atmayıp 5 atıyorsam script kullanıp :D sonra insanları hilekar olmadığıma ikna etmeye çalıştım. Ama genele bakıp inanmadılar :) o da ayrı bir durum. Bugüne kadar temiz hesaplarla oynadım ve niyetim böyle devam etmek.

o nedenle bunları şikayet etmiyorum.

NUSRET BABA
22-10-2010, 20:12
yok ben şikayet etmedim :) s11 de başıma geldi. 5 sıralı saldırıdan ceza aldım script kullanmaktan, nasıl bir salaksam 8 10 tane atmayıp 5 atıyorsam script kullanıp :D sonra insanları hilekar olmadığıma ikna etmeye çalıştım. Ama genele bakıp inanmadılar :) o da ayrı bir durum. Bugüne kadar temiz hesaplarla oynadım ve niyetim böyle devam etmek.

o nedenle bunları şikayet etmiyorum.

bende etmediğinden emindim aslında ama noldu anlamadım (:
hatta bana yazan multi biraz türkçeyide bilmiyor gibi harfleri yutuyor direp supporta yazmamı söyledi hatta :D sanki multiye sladırcakmışım gibi :D

neyse bu gece eğleniyoruz s11 de takiptesindir zate :)

zapata
22-10-2010, 20:16
ha girdi ha girecek askerler amma bizim genç 400 lük depo ile çıkarmış saldırıyı bir miktar zaiyat var yolda :) yinede her yol roma :D

NUSRET BABA
22-10-2010, 20:18
ha girdi ha girecek askerler amma bizim genç 400 lük depo ile çıkarmış saldırıyı bir miktar zaiyat var yolda :) yinede her yol roma :D

hadi yahu siz depo kurmadıydınızmı :)) bide böyle durumlrda merkezde biraz asker durusn ölürse onlar ölsün hehe :)

Sinanhoca
22-10-2010, 20:18
hocam sizi tanımasamda duyduklarımdan dolayı içten bir sevğim var.fakat bu söyledikleriniz bence haksızlık.yıkıcı34 de.traviande saldırıda veya yağmada birinci olanlar sizce ğercek emek vererek mi oluyorlar.jumper arkadaşımız o kadar orduyu garaj köyleri(veya destek atarlar birilerine sonra o hesabı kılıtletırler.askerler tahılda olmasa olmezler) olmadan nasıl kurabilir?.yada bunların doğuşunu anlatayımda tam olsun.ilk hafta 3 arkadaş tek hesapta deli ğibi yağma yaparlar.sonra travianda içten yüklemeli pro alırlar malum kişilerden server sonuna kadar olandan.bu pro diğerleri ğibi değil mh ler yakalayamıyorlar.sonra yağmayla emek veren diğer arkadaşların emeklerini hiç ederler.jumper dedıklerımden dğil ise 1.lık hakkı dedıklerımı üstüne alınmasın. haklı değilse yıkıcı34 de haklı.
saygılar.

jumper i serwerin başında duyan warmıydı?? kaç yağma madalyası aldı bugüne kadar? galiba biraz bilmeden konuşuyoruz.
o sayıdaki askerin 1 hesapta beslenemeyeceği aşikar. yakllaşık 10 kadar arkadaşın emeği de war burada. herkes 10 ar 20 şer besledi o askeri.
ortada resmen yapılan bir sahtekarlık warken bu tip konuşmalarla bu sahtekarlığı yapanı haklı göstermeye çalışmak nasıl br vicdanın eseridir merak ediyorum...

zapata
22-10-2010, 20:21
valla bu s11 benim en kötü olduğum server oldu. ilk serverım olan geçen s11 de bile daha fazla asker çıkarmıştım. Nedenleri konusunda bazı düşüncelerim var ama bende kalsın. 150 vahalı yerde o asker küfür gibi :D neyse deşme yaramı :)) biz özelden yazışırız seninle

NUSRET BABA
22-10-2010, 20:23
valla bu s11 benim en kötü olduğum server oldu. ilk serverım olan geçen s11 de bile daha fazla asker çıkarmıştım. Nedenleri konusunda bazı düşüncelerim var ama bende kalsın. 150 vahalı yerde o asker küfür gibi :D neyse deşme yaramı :)) biz özelden yazışırız seninle

:) benimde başıma geldi o 150 vaha vardı s7 de 50k btla bile basamadım :D
yerin dibine girdim ama wow yüzünden hep oldu sucu ona buluyorum :D
wow bakmak bişi sanıyodum aldık illet miş ya resmen illet :)

ama tabi seninkisi farklı bi durum (:

asi_baba
22-10-2010, 20:35
jumper i serwerin başında duyan warmıydı?? kaç yağma madalyası aldı bugüne kadar? galiba biraz bilmeden konuşuyoruz.
o sayıdaki askerin 1 hesapta beslenemeyeceği aşikar. yakllaşık 10 kadar arkadaşın emeği de war burada. herkes 10 ar 20 şer besledi o askeri.
ortada resmen yapılan bir sahtekarlık warken bu tip konuşmalarla bu sahtekarlığı yapanı haklı göstermeye çalışmak nasıl br vicdanın eseridir merak ediyorum...

hocam sorduk sadece en son dediğim ğibi eğer dedıklerım ğibi değilse hakkıdır diye de belirttim.kimseyide haklı çıkarmaya çalışmıyorum.saedce tarafsız bir bakış açısıyla.yorum yazdım o kadar.

Sinanhoca
22-10-2010, 20:55
hocam sorduk sadece en son dediğim ğibi eğer dedıklerım ğibi değilse hakkıdır diye de belirttim.kimseyide haklı çıkarmaya çalışmıyorum.saedce tarafsız bir bakış açısıyla.yorum yazdım o kadar.

en azından dikkatini çekmiş cewap wermişsin:) diğerleri onu da yapmadı:D

cihanburhan
22-10-2010, 22:38
yaw diyomya sana caktımda üzülmedim, cihan kardeşime gitseydimde cakılsaydım üzülürdüm (: ha sunuda dedim 30 saate gidilmez ama görev verildiyse gerisi boştur (:

yahu suda varki ben wowa sladırıp 7k mancoyla wowda yıkardım diger arkadaşımla ama elime bişi gecmiycektiki, yani herşey ortada bi wow yıkmak bisey kazandırmıycaktı bana

ayrıca dostum o arkadaşın saldırıda kahraman yollayamadık yani hata oldu ve iptal edemedik saldırıyı farkındaysan mancolarda ordudan önce girdi, normalde onun bendne önce girmesi gerekiyordu
ha yine cakılcaktı o ama ben temizlicektim en azındna büyük depolarını alıcamtım aşagı (:

şimdide sıral ısaldırı yüzünden kitlendim nasıl oldu anlamadım senmi şikayet ettin :D
yanişuda varki program kullanmıyorum hesabı araştırmadan multi direk kitledi :)
bana gelipte geri dönen olmadı daha:)) ama bu saatten sonra herkes gelebilir ama iddaya girerseniz wow köyü kadar savunma yığarım köye hemde 20 saatte :)))

NUSRET BABA
22-10-2010, 23:09
bana gelipte geri dönen olmadı daha:)) ama bu saatten sonra herkes gelebilir ama iddaya girerseniz wow köyü kadar savunma yığarım köye hemde 20 saatte :)))

tamam 20 saatte 1 milyon asker görmek istiyorum merkezinde :)

eray
22-10-2010, 23:13

Türk birliklerinden hiçbir hesaptan casus veya tokmak vs bilerek kasıtlı olarak herhangi bir kişiye herhangi bir puan için asker gönderilmemiştir-gönderilmemektedir.Böyle bir uygulama var ise kişisel imkanları doğrultusunda olabileceğini Tüm birliklerimiz adına beyan ederim.

HOLDEM

Nozzle
22-10-2010, 23:38

doğru söylüyor daha cihanburhan hesabına girip geri dönen olmadı.

mareşal...

mysterious
23-10-2010, 00:22
taze rapor:)

http://travian-reports.net/tr/report/258305a3df0

ayıp sana ayıp sadece bumu yaw bu asker ilemi wow köyü reisliyeceksin sende ne derler yaa
başkasının ........ ile gerdeğe girmek oluyorr

buda sana kapak olsun yakında kim olduğumu göreceksin kardeş........

bu arada jumper i canı gönülden tebrik ediyorum emeğine sağlık.......

ultrAslan
23-10-2010, 02:07
Türk birliklerinden hiçbir hesaptan casus veya tokmak vs bilerek kasıtlı olarak herhangi bir kişiye herhangi bir puan için asker gönderilmemiştir-gönderilmemektedir.Böyle bir uygulama var ise kişisel imkanları doğrultusunda olabileceğini Tüm birliklerimiz adına beyan ederim.

HOLDEM
Eray paşa,

http://img19.imageshack.us/img19/2713/adszqkj.jpg

98672+69628+157665+223098+215574 =764 637

sen bize 500k asker kesilmiş
http://s9.travian.com.tr/berichte.php?id=xxxxxxxx|yyyyyyyy

Raporunu göster
buradaki yıkıcı34 ü tüm suçlayan kişiler birebirden de buradanda özür dilesin.. Gösteremem diyosan cevap yok

cihanburhan
23-10-2010, 03:41
doğru söylüyor daha cihanburhan hesabına girip geri dönen olmadı.

mareşal...
raporları istersen ortaya koyarız senden önce girenler senin mancınıkların o zaman cevab verememiştin unutma:))

cihanburhan
23-10-2010, 03:43
tamam 20 saatte 1 milyon asker görmek istiyorum merkezinde :)
sende bir milyonu kesebilecek ordu varmı ki o kadar savunma toplıyayım ne kadar ekmek o kadar köfte:d

he bide biz savunma olmadan da köy sildirmiyoruz yıkıcı 34 e sorabilirsin

cihanburhan
23-10-2010, 03:44
ayıp sana ayıp sadece bumu yaw bu asker ilemi wow köyü reisliyeceksin sende ne derler yaa
başkasının ........ ile gerdeğe girmek oluyorr

buda sana kapak olsun yakında kim olduğumu göreceksin kardeş........

bu arada jumper i canı gönülden tebrik ediyorum emeğine sağlık.......

senin birliğindeki adamlar bundan daha fazla ordular için wow ordusu değil demişlerdi ben o orduyla sıralı attım artık sen düşün

Machbeth
23-10-2010, 06:51
merakla izliyorum serefsizlerin wow seruvenini anlayan anlamistir

Sinanhoca
23-10-2010, 06:58

HOLDEM

walla adamın nasıl bir imkanı warsa artık:) kendi başına 800k tokmağı kesti:) aman bu ihale de bize kalmasın. karayel we müttefikleri o tokmakları göndermiştir demeyin de:)

Sinanhoca
23-10-2010, 07:00
Eray paşa,

http://img19.imageshack.us/img19/2713/adszqkj.jpg

98672+69628+157665+223098+215574 =764 637

sen bize 500k asker kesilmiş
http://s9.travian.com.tr/berichte.php?id=xxxxxxxx|yyyyyyyy (http://s9.travian.com.tr/berichte.php?id=xxxxxxxx%7Cyyyyyyyy)

Raporunu göster
buradaki yıkıcı34 ü tüm suçlayan kişiler birebirden de buradanda özür dilesin.. Gösteremem diyosan cevap yok

yaw ne raporunu gösterecek. tokmak-casus raporumu:) olan bitenin ne olduğu aşikar. ayıptır ayıp...

Machbeth
23-10-2010, 07:06
Milleti adam gibi oyununu oynadigi icin lekelemeyin ole ben ciftcilik yapim multi hesaplara arkadaslarima ordu besletim hic savasa girmim aman wow yikim diye oynamaktansa adam gibi savasip eglenip ordumu kullanip oyuncu yikarim . Bu serverdaki WoW ordularinida gorduk malasef gormez olaydim. Vahada kesilen askerlerinizi cover etmek icin tokmak kesti diyede insanlarin adini lekelemeyin cok ayip bunlari gectim 1senedir bole 10 20 kisi ayni zeka seviyesinde nasil egleniyorsunuz cok hayret ediyorum. Hepiniz korsunuz gozu acilaninda hali belli zaten :D

Sinanhoca
23-10-2010, 07:22
sizin lugatınızda 800k tokmak keserek saldırganlık birincisi olmaya çalışmak adam gibi oyun oynamak oluyor. bu kadar düşmüş sewiyeniz. hala gelip ahkam kesmeye çalışıyorsunuz.
birileri sana ne yaptıysa artık, nasıl içine oturmuşsa, nasıl gözünü köreltmişse, nasıl seni izan sınırları dışına çıkarmışsa, ortaya çıkan garabet her seferinde saçmalayıp duruyor. işin kötü yanı biz de bu saçmalıkları buradan paylaşmak zorunda kalıyoruz.
adam gibi oyun oynamazsınız. bütün işiniz alavere dalavere. sonra adam gibi oyun oynayanları da sahtekar ilan edersiniz.
eskiden travianı oynayan güzide insanlar wardı. bu garip hareket ve hakaretlerinizle hepsini kaçırdınız. şurada adam gibi oyununu oynayan 3-5 oyuncu kaldık. bizi de kaçırın da kendi pisliğinizde boğulun.
tebrik et, takdir et, bunları yapamıyorsan da terk et...

triska
23-10-2010, 09:02
Jumper ı yapmış olduğu saldırıdan dolayı tebrik ederim.. Gercekten güzel bir emek ortaya konulmuş..

Emek sahibi varken başkalrının üstüne vazife almasını yanlış buluyorum...

Birilerinin oturup bunu düşünmesini tavsiye ediyorum.. Boş yere hır gür çıkarmanın server seviyesini aşağıya çekmenin manası yok! En güzel açıklamayı zapata yapmış zaten eğleniyoruz eğlenmek için gecemizi gündüzümüzü birbirine katıyoruz. Üste çıkanın eğlenmeye hakkı var. Altta kalanın ise bu durumu mazur görüp yine altta kaldıgıyla eglenmeye hakkı var.

Kimse kimsenin hakkına girmesin.

Bence vural gelsin otursun forumun baş köşesine tebrikleri kabul etsin; bu oyunun hakkını veren herkesin ortaya koymus oldugu emegin hakkını vereceğine eminim....

Tekrardan vural arkadaşı tebrik ediyorum... Yeni gelini dolandırdı yine ortalıkta :=)=)

VuRaL
23-10-2010, 12:49
Sahtekarlığın nesini anlatayım. adamda hiç yüz edep adap yokki..

VuRaL
23-10-2010, 12:51
Milleti adam gibi oyununu oynadigi icin lekelemeyin ole ben ciftcilik yapim multi hesaplara arkadaslarima ordu besletim hic savasa girmim aman wow yikim diye oynamaktansa adam gibi savasip eglenip ordumu kullanip oyuncu yikarim . Bu serverdaki WoW ordularinida gorduk malasef gormez olaydim. Vahada kesilen askerlerinizi cover etmek icin tokmak kesti diyede insanlarin adini lekelemeyin cok ayip bunlari gectim 1senedir bole 10 20 kisi ayni zeka seviyesinde nasil egleniyorsunuz cok hayret ediyorum. Hepiniz korsunuz gozu acilaninda hali belli zaten :D

adam gibimi :) burda ben kadar merkeze giren bir oyuncu daha varsa bu hesabımı silerim... tüm raporlarım arşivli.

oturduğun yerden sahtekarlığı savunuyorsunuz...

Oneil
23-10-2010, 13:20
adam gibimi :) burda ben kadar merkeze giren bir oyuncu daha varsa bu hesabımı silerim... tüm raporlarım arşivli.

Şampiyon olsan ne olur olmasan ne olur hak yiyerek başkasının emeğini hiç ederek birinci olsan ne olur yazdıklarım sana değil herkese genele yazıyorum kimsede üstüne alınıp polemiğe girmesin bazı arkadaşlar yaptıkları halde kuralına uygun oynamadıkları halde ben uygun oynuyorum diye diye kendilerini inandırmışlar her türlü dolabın döndüğü bu serverda sen yada başkası wow kurmuş saldırganlık birincisi olmuş bir şey ifade etmez oyuncuları küstürüp serverdan yolladınız koca serverda 100 kişi kalmış sonrada yok birinci oldum deyip ortalıkta çaka atıyorsunuz herkesin eşit şartlarda oynadığı bir oyun asla olmayacağı için bir çok kişi bırakmakta oyunu sebebide sizlersiniz tabi çoğunuz ne demek istediğimi bile anlayamayacak hatta üstüne birde zeytinyağı gibi üste çıkacaksınız ama sadece kendinizi kandırmış olacaksınız herkes dürüsttü de yok şifre çalmalar vahada asker kesmeler wow köylerinin şifreleri bu söylemler neden var

isauyar
23-10-2010, 14:48
Ne olcak işte artis saldırıda 1. olucakmış felan filan.Bir ara diyordu kesin benim diye yıkıcı34 geçsinde görsün.
Hem burda sorun ne isteyen vahada asker keser isteyen saldırıda herkes özgürdür strateji oyunu bu zorunuzamı gidiyor.
David villanın hesabını çaldınız siz karayel o zaman ama görmediniz kendinizi.Görende sütten çıkmışlar sanar.Sen hile ile asker besle sonra şuçlu ara

isauyar
23-10-2010, 14:52

Sen büyüksün abi zaten teksin alemde travian alemi senden sorulur.Sen zaten tek başına oynadın bu oyunu herkesi yıktın.Şahsın pirimsin.
Sen olmasan travian biterdi yalanmı.
En büyüm jumper başka büyük yok.O bir aslan o bir travianın kurucusu ondan başka oyun bilen yok.
Ondan başka alemde adam yok.Yürü beee koçum.
1500 tane merkez yıkan jumper.Seni gördükmü titriyor herkes sen bir tanesin.

Server 9 a bakınız 1900 kişi toplam:)Önceden 10000000000000000 kişiydi.Jumper hepsinin merkezini yıkarak 1900 kişi yaptı serveri
Elini öpeyim abi dur..
Muckkkkkkkkkkkkkkkkkkkksssssssssssssss

Sinanhoca
23-10-2010, 15:01
Ne olcak işte artis saldırıda 1. olucakmış felan filan.Bir ara diyordu kesin benim diye yıkıcı34 geçsinde görsün.
Hem burda sorun ne isteyen vahada asker keser isteyen saldırıda herkes özgürdür strateji oyunu bu zorunuzamı gidiyor.
David villanın hesabını çaldınız siz karayel o zaman ama görmediniz kendinizi.Görende sütten çıkmışlar sanar.Sen hile ile asker besle sonra şuçlu ara

işte senin oyun anlayışın bu! snein bu laflarından sonra söyleyecek birşey kalmıyor ki. gerçi her seferinde aynı şekilde konuşuyorsun. konuşmandan ne olduğun anlaşılıyor. artık bir hesabın yok. olsaydı eğer forumda konuşan ben değilim yazardın profiline. değilmi:D:D:D

eray
23-10-2010, 15:18
walla adamın nasıl bir imkanı warsa artık:) kendi başına 800k tokmağı kesti:) aman bu ihale de bize kalmasın. karayel we müttefikleri o tokmakları göndermiştir demeyin de:)

Ben bir açıklama yaptım.İnanıp inanmamak serbesttir.Birlik adına böyle bir organizasyonun içinde olmadığımızı beyan ediyorum.38 yasına gelmiş bir adamın sözüne inanmıyorsan da senin bileceğin iş...Gerçi sana göre bizler hep sahtekarız ,adamlıktan nasibini almamış birileriyiz..Tüm gayrimeşru işler bizde ,hile hurda herseyi yaparız biz değilmi..

ultrAslan
23-10-2010, 15:59
Tüm gayrimeşru işler bizde ,hile hurda herseyi yaparız biz değilmi..

heeeeeee :D

asi_baba
23-10-2010, 17:36

hocam şimdi.yıkıcının nasıl bir imkanı varda 800k tokmak kesti.
hocam jumperın nasıl bir imkanı varda( o askerleri hiç merkezinde tutmadan yagmalamaya gerek kalmıyor.) o kadar asker basabıldı.
ben bunlar arasında bir fark ğöremiyorum aslında ikiside arkadaşlarının sayesınde.tek başlarına yapamazlar.
o yuzden yıkıcıya sahtekar dersek olmaz.şahsi yorumum.

VuRaL
23-10-2010, 18:17
1 milyon tokmak kesmek için büyük ordulara ihtiyacınız yoktur. 5k toytonu basarsın oturduğun yerden kesersin....

isauyar
23-10-2010, 18:27
hocam şimdi.yıkıcının nasıl bir imkanı varda 800k tokmak kesti.
hocam jumperın nasıl bir imkanı varda( o askerleri hiç merkezinde tutmadan yagmalamaya gerek kalmıyor.) o kadar asker basabıldı.
ben bunlar arasında bir fark ğöremiyorum aslında ikiside arkadaşlarının sayesınde.tek başlarına yapamazlar.
o yuzden yıkıcıya sahtekar dersek olmaz.şahsi yorumum.

Haklısın dostum bakma sen karayele çamur at izi kalsın diyorlar.İşleri güçleri yalan.

Yıkıcı34 tek başına biri tek oynuyor.800K TOKMak bulacakta kesecekte imkanımı var böle bir şeye koca bir yalan kıskanıyorlar.
Hem kesse bile bu yasak mı değil.Zorunuzamı gidiyor:)İsterse 100000000000lk keser herkes istediği gibi oynar.Sizin gibi proğram kullanmıyor en azından karayeller:)

jUMper o kadar askeri nasıl besledi buda ayrı konu hile varmı hile.Proğramcılar sizi:)

triska
23-10-2010, 18:52
1 milyon tokmak kesmek için büyük ordulara ihtiyacınız yoktur. 5k toytonu basarsın oturduğun yerden kesersin....

Ya siz neyin peşindesiniz? yeterince kesemedinde yıkıcı ordusunu cakınca seni gececek diye mi eteklerin tutusuyor!!! insan gibi size dedik yıkıcı su veya bu sekilde kesti o askerleri belki o rakamsal olarak saldırı sampiyonu olacak sen gönüllerin birincisisin dedik, dediler, dicekler!! sen halen neyin pesindesin???

Sende o kadar askeri bir baskasının hesabında yada kendi multilerinde beslemedin mi? Sende neticede travian kuralları içerisinde bulunmayan birsey yapmadın mı? yaptın? neyin derdindesin? Adam kesti orda kesti burda kesti seni niye ırgalıyor? birde üstüne utanmadan saygınlıgını hic yitirmemiş kişilere saygısızlık ediyorsunuz?

Ben bir açıklama yaptım.İnanıp inanmamak serbesttir.Birlik adına böyle bir organizasyonun içinde olmadığımızı beyan ediyorum.38 yasına gelmiş bir adamın sözüne inanmıyorsan da senin bileceğin iş...Gerçi sana göre bizler hep sahtekarız ,adamlıktan nasibini almamış birileriyiz..Tüm gayrimeşru işler bizde ,hile hurda herseyi yaparız biz değilmi..

Eray abi cevap verme kimseye yarası olan gocunur salıver gitsin....

Nozzle
23-10-2010, 19:13
aynen triskaya katılıyorum . tamam tüm server kabul etti 1. sensin. tamam mıdır? zaten tebrik ettik daha ne yapıcaz?

konuyu desmeyin artık :)

VuRaL
23-10-2010, 19:19
seni niye bu kadar ırgalıyor ben onu anlamadım :) Alayınız mesaj atıyordu oyundan bize saldırmayın diye :))

VuRaL
23-10-2010, 19:23
aynen triskaya katılıyorum . tamam tüm server kabul etti 1. sensin. tamam mıdır? zaten tebrik ettik daha ne yapıcaz?

Birinciliği bana sizmi bağışlıyorsunuz :)

isauyar
23-10-2010, 20:06
seni niye bu kadar ırgalıyor ben onu anlamadım :) Alayınız mesaj atıyordu oyundan bize saldırmayın diye :))

Abi sen bakma onlara sen bir teksin alemde.Sen büyüksün herkes sana mesaj atıyordu evet korkudan.Hatta karayelin genel başkanı bile atıyordu başkan bile tanımıyordun o kadar büyüksün.

Huzurunda eğiliyoruz abi eğilin len jumper abinizin karşısında o biizim pirimiz şahımızı sultanımız.Bu serverde 2000 merkezi yıktı ve server 9 u bitiren adam.
O bir serverin babası alayınız mesal atıyordunuz.Bir ara 5000 kişi ye yakın saymıştım mesaj atan.
Jumper abi nolur saldırma demeyen kaldımı hee

Kendi birliğin bile önünde diz çöküyor abi o kadar büyüksün sen olmasan travian olmazdı.Sayende travian var sayende bir kaç şey öğrendik.
Sensiz travian düşünelemez.Siz karayelsiniz siz pirsiniz:))

Sizler ne büyüksünüzki dağları taşları yerinden sallayan Jumper aşireti.

isauyar
23-10-2010, 20:09
Birinciliği bana sizmi bağışlıyorsunuz :)

YIKIcı 34 ü tebrik ederim.Gerçekten güzel iş çıkarmış emeğine sağlık.1.cilik sana yakışır.Efendi adama yakışır abicim

isauyar
23-10-2010, 20:38

Sen nasıl böle konuşabilirsin.Karayel padişahı 1.jumper padişahı ile terbiyesiz adam.1.JUMPER padişahın elini hemen öp ve özürdile.Hemen diz çÖk çökmüyorsun demek
Asın bu asiyi hemen.

1.JUMPER padişahı karayel dünyasının eşi bulunmaz hint kumaşları ile süslü elbisesi ile şölene hazır ediliyordu.
Ve o büyük şölende kendisinin huzurnda yerlere yatıp ona bir nevi tapılmasını istiyordu.İtiraz edenlerin kellelerini kesmeye başlamıştı.
Ve diktatör bir rejim ile bu kabul ettirmişti.Her yere topraktan heykellerini yaptırmaktaydı.

2. BÖLÜM 1. BÖÜMDEN SONRA....

AliDilek
23-10-2010, 21:06
arkadaşlar yeni fırsatım oldu. Forumu yeni takip edebildim.. Arkadaşlarımızın güzel yorumları için teşekkür ederim..

Bu orduda bana yardım eden başta sinan hoca cash astoria lnc windtalker virtualll hancock asus tehtit dakota lion king cerc mr.cali ath haron ve alibaba arkadaşlarıma ve ismini saymadığım dostlarıma teşekkür ederim..

Ordumun yerinde kalmasını sağlayan başta okan olmak üzere alidilek yavuzselim mustafaonur cihanburhan ve ismini sayamadığım dostlarımada teşekkür ederim

mareşale saldırı askerimi çakmadan önce bu ordunun alt yapısını ayarlamış tılsımla çift kışla bazende çift ahırla bu hale getirdim...

Oyunun başından sonuna kadar her zaman aktif olarak oyunun içinde yer aldım. 30 dan fazla merkeze girdim...

Amaç sadece saldırganlık birinciliği olsaydı emin olun o wowa girmez çok daha farklı yol izlerdim. Oyuncular ya sadece merkezlere girer wowa ordu hazırlamazlar veya sadece bir sene boyunca wow için ordu basarlar. Ben bugüne kadr bunun en iyisini yapmaya çalıştım....

Bu güne kadar hiç bir zaman birisine birşeyleri kanıtlamak isim ve reklam peşinde asla olmadım...yalnız son 1 aydır bir sahtekar diyecem oyunda sadece amacının saldırganlık birincisi olup servera reset attırırken isminin yer alması için hertürlü düzenbazlığı hileyi yaptı...

Insan uzana bildiğini çalar. 1milyon tlye uzananda hırsızdır. 5 tlye uzananda hırsızdır.... Buda emek hırsızlığından başka birşey değildir. Terbiyesizlik sınırınıda aşmıştır...

Bu yaptığım son saldırıda bu sahtekara kapak olsun....

http://travian-reports.net/tr/report/258461ee734

teşekkürler

Sinanhoca
23-10-2010, 21:20
ewet tabi ki tokmak keserek saldırganlık birincisi olmak ile arkadaşlarından yardım alarak askerini beslemek aynı şey zaten. yaw şu yazdıklarınızı foruma koymadan önce bir okuyun.
yıkıcı34 ün yaptıkları ile birliğimizin bir ilişkisi yoktur diyorsunuz ama maşallah hepiniz onu sawunmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. jumperin bu askerleri nerede we nasıl kestiği ortada. yıkıcı34 nerede kesti acaba bu kadar askeri. bilen duyan war mı?

isauyar
24-10-2010, 00:00
ewet tabi ki tokmak keserek saldırganlık birincisi olmak ile arkadaşlarından yardım alarak askerini beslemek aynı şey zaten. yaw şu yazdıklarınızı foruma koymadan önce bir okuyun.
yıkıcı34 ün yaptıkları ile birliğimizin bir ilişkisi yoktur diyorsunuz ama maşallah hepiniz onu sawunmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. jumperin bu askerleri nerede we nasıl kestiği ortada. yıkıcı34 nerede kesti acaba bu kadar askeri. bilen duyan war mı?

Nasıl keserse keser yasak varmı yok.Neden adamın nasıl kestiği sizi ilgilendiriyorki ben bunu anlamadım.Helal olsun adam akıllıymış 800k asker kestiyse tebrik etmek gerek.

Proğram kullanın siz multi köylerde asker besleyin sonra millelet uğraşıN.Sizin yaptığını yasak onunki gayet normal yasak değil kimseyi ilgilendirmez.Millete kulp takıcağınıza kendi kulplarını temzileyin::)

Machbeth
24-10-2010, 05:13
sizin lugatınızda 800k tokmak keserek saldırganlık birincisi olmaya çalışmak adam gibi oyun oynamak oluyor. bu kadar düşmüş sewiyeniz. hala gelip ahkam kesmeye çalışıyorsunuz.
birileri sana ne yaptıysa artık, nasıl içine oturmuşsa, nasıl gözünü köreltmişse, nasıl seni izan sınırları dışına çıkarmışsa, ortaya çıkan garabet her seferinde saçmalayıp duruyor. işin kötü yanı biz de bu saçmalıkları buradan paylaşmak zorunda kalıyoruz.
adam gibi oyun oynamazsınız. bütün işiniz alavere dalavere. sonra adam gibi oyun oynayanları da sahtekar ilan edersiniz.
eskiden travianı oynayan güzide insanlar wardı. bu garip hareket ve hakaretlerinizle hepsini kaçırdınız. şurada adam gibi oyununu oynayan 3-5 oyuncu kaldık. bizi de kaçırın da kendi pisliğinizde boğulun.
tebrik et, takdir et, bunları yapamıyorsan da terk et...

Traviani bana ogretmeye kalkma ilk s1den beri oynadigimi kisiligimi nasil bir insan oldugumu bilen biliyor. Ben o kadar iki yuzlu insan tanidim karayel birliklerinden daha cok iki yuzlu ve insanlari kullanan gozlerini boyayan bir birlik gormedim. Benim kisiligim aksine, mehmet soyle yanlis yapti boyle hatalidir diyebilicek herangi bir seyi olan ciksin soylesin. En guzelide masum ayagina yatmak dimi mantikli yazilar yazarak yok izan sinirlari falan diye konusarak insanlari kandirmak cok kolay ama kendinizi asla kandiramazsiniz nasil oynadiginizi insanlara bir kismi istemeden olsa yaptiginiz yanlislari cok iyi biliyorsunuz peki bunlari yapma nedeniniz ne? Tamamen kendi egolarinizi tatmin edip gercek hayattaki basarisiz hayatlarini ortbas etmek. Burda bu yazimi okuyan ve gercekten "duzgun akilli" insanlar benim ne anlatmak istedigimi cok iyi anladi siz merak etmeyin. Eglenmenize devam edin sizi bir yere getirmicek.

VuRaL
24-10-2010, 06:00
bazı insanlar vardır oyunu bilmezler bunu saygıyla karşılarız bazı insanlar ise hem oyunu bilmezler hemde oyunu bilmediğini bilmezler. asıl acınacak durum budur :))
ne zamandan beri oynadığın önemli değildir.. insan öğrenemeyince öğrenemez işte :))

Sivil hayatı hiç karıştırma bence bir insan başarılı ise hep başarılıdır :))

Machbeth
24-10-2010, 06:36
bazı insanlar vardır oyunu bilmezler bunu saygıyla karşılarız bazı insanlar ise hem oyunu bilmezler hemde oyunu bilmediğini bilmezler. asıl acınacak durum budur :))
ne zamandan beri oynadığın önemli değildir.. insan öğrenemeyince öğrenemez işte :))

Sivil hayatı hiç karıştırma bence bir insan başarılı ise hep başarılıdır :))

Vural simdi gece gece guldurdun beni ya :D ya bu yazdiklarinla benim yazdiklarimin ne alakasi var. Hayir birde ben sana karsi bir laf soylemedim konusmanin basindan beri neden ustune aliniyorsun... Tobe Tobe ya :D

VuRaL
24-10-2010, 07:00
Vural simdi gece gece guldurdun beni ya :D ya bu yazdiklarinla benim yazdiklarimin ne alakasi var. Hayir birde ben sana karsi bir laf soylemedim konusmanin basindan beri neden ustune aliniyorsun... Tobe Tobe ya :D

Ben sana bana söyledin demedimki :) ben sadece gerçeklerden bahsettim sen baya bi gocunmuşsun :))

Machbeth
24-10-2010, 07:06
Yok canim ben halimden cok memnunum:) ben yoluma devam ediyorum siz beni merak etmeyin ama kendinizle ilgili endiselenirseniz iyi yaparsin :)

VuRaL
24-10-2010, 07:09
hala açıklama gereği hissediyorsun :) birde sen bu oyunu bukadar daha oyna yine üstüne koyamazsın :))

Machbeth
24-10-2010, 07:29
Yok benim bi aciklama geregim yok ama senin sacma dusuncelerine nedense dikkate alip cevap verme luksunu gosterdigim icin bence kendini sansli say.bizim burda tartistigimiz konu insalik sayin Vuralin tartismaya calistigi oyunculuk. Bide 10satir yazi yazdim adam ilk s1de beri oynuyorum yazdigi bolume takilmis, benim oyunculugumu bilen biliyor kendimi baskalari gibi kanitlamaya ihtiyacim yok saldirganlik birincisi olucam diye kimselere aglamiyorum :) tokmaklari senin vahaya atimde kes biraz mutlu olursun belki ama benim merak ettigim soru su saldirganlik birincisi olunca eline ne geciyo bana bi anlatirmisin

ultrAslan
24-10-2010, 12:05
relakss relakksss

isauyar
24-10-2010, 12:34
Abi sen bakma onlara sen bir teksin alemde.Sen büyüksün herkes sana mesaj atıyordu evet korkudan.Hatta karayelin genel başkanı bile atıyordu başkan bile tanımıyordun o kadar büyüksün.

Huzurunda eğiliyoruz abi eğilin len jumper abinizin karşısında o biizim pirimiz şahımızı sultanımız.Bu serverde 2000 merkezi yıktı ve server 9 u bitiren adam.
O bir serverin babası alayınız mesal atıyordunuz.Bir ara 5000 kişi ye yakın saymıştım mesaj atan.
Jumper abi nolur saldırma demeyen kaldımı hee

Kendi birliğin bile önünde diz çöküyor abi o kadar büyüksün sen olmasan travian olmazdı.Sayende travian var sayende bir kaç şey öğrendik.
Sensiz travian düşünelemez.Siz karayelsiniz siz pirsiniz:))

Sizler ne büyüksünüzki dağları taşları yerinden sallayan Jumper aşireti.

isauyar
24-10-2010, 12:35

Sen nasıl böle konuşabilirsin.Karayel padişahı 1.jumper padişahı ile terbiyesiz adam.1.JUMPER padişahın elini hemen öp ve özürdile.Hemen diz çÖk çökmüyorsun demek
Asın bu asiyi hemen.

1.JUMPER padişahı karayel dünyasının eşi bulunmaz hint kumaşları ile süslü elbisesi ile şölene hazır ediliyordu.
Ve o büyük şölende kendisinin huzurnda yerlere yatıp ona bir nevi tapılmasını istiyordu.İtiraz edenlerin kellelerini kesmeye başlamıştı.
Ve diktatör bir rejim ile bu kabul ettirmişti.Her yere topraktan heykellerini yaptırmaktaydı.

2. BÖLÜM 1. BÖÜMDEN SONRA....

isauyar
24-10-2010, 12:38
hala açıklama gereği hissediyorsun :) birde sen bu oyunu bukadar daha oyna yine üstüne koyamazsın :))

ŞİŞŞT kim açıklama gereği yapıyor pirimiziz sultanımız hangi terbiyesiz.Sen bu oyunu bu kadar daha oyna 1.jumper paşa gibi gene olamazsın.

O bir 1.jumper padişahı karayel dünyasının padişahı herkes onu gördüğünde titrer.Ya tapıcaksın yada asılacaksın asi seni.

isauyar
24-10-2010, 12:44
Karayel ne kadar havalısınız siz öle.Korna gibisiniz maşallah..Havalı korna:)

Karayelin özelliği

bok sürdürtmez bünyeye
ne farklı bir bakış açısı, ne farklı bir fikir tattırır
içinde büyür artar çığ gibi
ne keyif verir bana, ne hayattan zevk aldırır
sıkışır benliğinde, üstüne gelene saldırır
ne demiş zamanında saramago
bütün bunların sorumlusu kıçım kadar ego

ultrAslan
24-10-2010, 12:51
döverim lan seni :D eglence olsun diye:D

Nozzle
24-10-2010, 14:52
:)))))))))))))))))))))))))))))
isa uyar amma laf war senden ole:)

isauyar
24-10-2010, 16:44
Karayelin özellikleri 2. bölüm

Dinlemeyi sevmeyip hep anlatan insandır o.
Başı sıkıştığında arayıp medet uman ama başı sıkışana -bugün çok doluyum yarın bakalım diyendir o.

Seni merak etmeyendir o, nasılsın demeyen, karşısındaki kimdir diye sorgulamayan direk olarak 1.jumper saltanatını dayatan dikta rejimdir.

Dinleyeni dost bilen ama yorulanı hoşgörmeyip silendir o.David villa ve nicesini silmedimi.

Kendini başkasının yerine koymayı ve onun vizöründen bakmayı bilmeyendir.Hep bana hep ben diyen onlar değilmi?

Egoist oldugunu kabul etmeyen, buna da bir çıkarcı amaç yükleyendir.

Fayda gören, yararlanan ve kullanan ve asla kullanılmayandır.David villanın tılsımınuı çalmadılarmı.Kullanıp atmadılar mı

Kendi gibi olmayanıda en çok üzendir.Karayelin has adamı olmak isterseniz 1.jumper padilahı gibi olmalısınız elinizi öptürmelisiniz:)

Aralarında karayel olmayanlarda var.Farkedilirseniz yandınız silerler:)

eray
24-10-2010, 17:08
Birlik bile kurmuşsunuz hırsız diye hayırlı uğurlu olsun..Çok merak ediyorum.Jumper merkez ordusunu çaktıktan sonra ve yan köyünden ordusunu çıkarmamışken saldırı listesinde 150 k asker kestiği görünüyordu bir önceki hafta olsa gerek....Bu 150 k orduyu nerde kesmişti burdan açıklar ise seviniriz...

isauyar
24-10-2010, 19:33
Birlik bile kurmuşsunuz hırsız diye hayırlı uğurlu olsun..Çok merak ediyorum.Jumper merkez ordusunu çaktıktan sonra ve yan köyünden ordusunu çıkarmamışken saldırı listesinde 150 k asker kestiği görünüyordu bir önceki hafta olsa gerek....Bu 150 k orduyu nerde kesmişti burdan açıklar ise seviniriz...

1.JUMPER paşamı aramızda kalsın kendinin yediği bokun haddi hesabı yok.Aman duymasın asar beni.
Zoruna gidiyor onun çamur atıcakya

isauyar
24-10-2010, 19:45
Birlik kurmuşlar ahahaha.
Öncelikle bir kişisin yıkıcı 34 nasıl 800 k destek alıp kestin yalana bak:)
Birde 800k asker kesitğini nereden biliyorlar.:)
Ben hiç yıkıcı34 ü 800k asker olarak top10 da görmedim :)
Hem keser sizene yasakmı değil.Zorunuzamı gidiyor:)

Helal olsun yıkıcı34 e tutuşturdu jumperi 1.cilik gidecek diye.Yıkıcı34 1. ciliğe adam yakışır senin gibi destekliyoruz..

Jumperide yasak olmayan şeyler için karşı tarafı kötülemesini kınıyoruz.Kendileri multi köy ile oynuyor.Proğram ile oynuyor kendi pisliklerini görmüyorlar..

ultrAslan
24-10-2010, 21:44
hepımız ısa uyarız

Shimshek
25-10-2010, 09:24
hepımız ısa uyarız

:D:D:D:D:D
onca ciddi yorumdan, karalamadan, hakaretten, iddaa dan sonra şu mesajı görünce harbi sinirimi stresimi aldın hocam ya. Baya güldüm. saolasın :D

BeyazKarizma
25-10-2010, 12:54
döverim lan seni :D eglence olsun diye:D

karate mi, judo mu, aikido mu yoksa osmanlı tokadı ile mi :))))

göktürküm
25-10-2010, 17:33
kanca wowun haline bakarmısınız içim acıdı:)

http://s9.travian.com.tr/berichte.php?id=50092907|25e1c17d

ultrAslan
25-10-2010, 22:06
::Donca ciddi yorumdan, karalamadan, hakaretten, iddaa dan sonra şu mesajı görünce harbi sinirimi stresimi aldın hocam ya. Baya güldüm. saolasın :D

hahahah olacak dostum yav her zaman kargasaya luzum yok

karate mi, judo mu, aikido mu yoksa osmanlı tokadı ile mi :))))

ne bıleyım cıksında karsıma :DD bakarız icabına :D

ultrAslan
25-10-2010, 22:15
kanca wowun haline bakarmısınız içim acıdı:)

http://s9.travian.com.tr/berichte.php?id=50092907|25e1c17d

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=911434&postcount=278

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=911457&postcount=280

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=911471&postcount=281

Çok fazlada yazmayalım bunlar yeter:D

göktürküm
25-10-2010, 22:37
rofe en azından bir orduyu gömdü :) ama kanca ya ölesine cnm sıkıldı hadi dedim şu askerleride gönderyimde artık uğraşmayayım bir baktım wowu almış aşağı kırıldım gülmekten :) nesilden nesile aktarılır bu olay :) kancanın torunları bile utanır bu olaydan :)

kralkano
26-10-2010, 09:35
Heyt ben geldim :) Yaw ne defansmış be 5 gün forumdan salladı bizi :)

Bizim gördügümüzü s9 dan esirgemeyelim dedik . Bazı arkadaşların zoruna gitti galiba neyse kaldıgımız yerden yıkımlara devam :))))))))))

Az önce aldıgım habere göre WOW köyüne saldırıya çıkan Merciful adlı oyuncunun köyü talan edilmiş :) yazıkkk

ultrAslan
26-10-2010, 13:29
Bişeler yapsak mıki yav sıkıldım böle asker bastırmaktan :D

ultrAslan
26-10-2010, 14:25
http://travian-reports.net/tr/img/2613332d0b1.png

kralkano
26-10-2010, 18:44
Wow a saldırı alıyoruz bakalım şenlenecek yine ortam :)

BobSwagger
26-10-2010, 18:48
Wow a saldırı alıyoruz bakalım şenlenecek yine ortam :)

bizde alıyoruz tesadüfe bak :D

kralkano
26-10-2010, 19:25
bizde alıyoruz tesadüfe bak :D

eee kardeş demek ki biri ayagını sürümüş :)

ultrAslan
26-10-2010, 20:07
http://travian-reports.net/tr/report/2615320ab5e,261533babf5,261536d8be1,26153785187,26 1540fbdd1,2615419734a,26154399f38,2615441fa2c,2615 45d3e85,261546d5879,26154852a46
Deniz ablama güzel oyunu için teşekkür ederim 3xde arkasındayım :)))
Saldırı yapan Abimede teşekkür ederim..

eray
27-10-2010, 08:24
rofe en azından bir orduyu gömdü :) ama kanca ya ölesine cnm sıkıldı hadi dedim şu askerleride gönderyimde artık uğraşmayayım bir baktım wowu almış aşağı kırıldım gülmekten :) nesilden nesile aktarılır bu olay :) kancanın torunları bile utanır bu olaydan :)

Yok sen ölme yinede

eray
27-10-2010, 09:08
http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=911434&postcount=278

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=911457&postcount=280

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=911471&postcount=281

Çok fazlada yazmayalım bunlar yeter:D

Senin bu oyun anlayışın hakket çok ilginç !!Rofe ile kıyasladığın seye bak birisi ilk defa saldırı almış tek saldırıda 2 bin küsür ile sıfırlanmış wow birisi 1 milyon savunması geçilerek yıkılmış hammade depoları tahrip edilmiş bir wow Aksakal ıon ordusu ile rofe gelen ordu bir miydi !!...Oturup çalışmışsın birde yazıları bulmuşsun ...:)

kralkano
27-10-2010, 09:15
Sessiz ve sakin wow una yapılan saldırıdır ....

Saldıran ve savunan arkadaşımı tebrik ediyorum ....

SÜPRİZLERİMİZ yeniden başlayacak bizi izleyin :)

http://travian-reports.net/tr/report/2618435b1ff

ultrAslan
27-10-2010, 10:25
ehehe kanka wow pert :D

http://travian-reports.net/tr/report/261868125e4,261869db3cf,26187087ada,26187110cb3,26 1872c96d4,2618738f8be,261875c2c62,2618767c11b,2618 77d2984,261878f496b,261879231ff,26188192014,261882 c3120,2618837b9e6,26188495035,261886ec9d3,261887ab cb5

arayaasker koyup 6 yada 7 saldırı sevıye alamamıstır yuklemedım :)

kralkano
27-10-2010, 11:03

http://travian-reports.net/tr/report/261868125e4,261869db3cf,26187087ada,26187110cb3,26 1872c96d4,2618738f8be,261875c2c62,2618767c11b,2618 77d2984,261878f496b,261879231ff,26188192014,261882 c3120,2618837b9e6,26188495035,261886ec9d3,261887ab cb5

zaeuhahehuaehuaeuhaehhueauhea manyak wow a sıralımı attın :D :D

eray
27-10-2010, 11:43

Kanka wow pert diye yazınca şimdi millet bişi anlıyacak....İçerde savunma olmadığını herkes biliyordu..Hammadde depolarının hemen hemen hepsi yıkıldığı belli idi...Ondan sonra kanka wow pert diye zafer naralarımı atıyorsun..Yazıksana hakket..

ultrAslan
27-10-2010, 13:04
zaeuhahehuaehuaeuhaehhueauhea manyak wow a sıralımı attın :D :D

ahahah askerler habire ölüyodu tahılsızlıktan böylelikle işe yaradı :D

Kanka wow pert diye yazınca şimdi millet bişi anlıyacak....İçerde savunma olmadığını herkes biliyordu..Hammadde depolarının hemen hemen hepsi yıkıldığı belli idi...Ondan sonra kanka wow pert diye zafer naralarımı atıyorsun..Yazıksana hakket..

:((((((( 1. biz 2. biz 3. biz 4. biz 5. biz olunca kime dalcaz =D=D=D
aheuaheuaehuaheuaheuahuah :D

şuanda ilgilendiğin özelbir wow fılan varsa söyle gidelm hemen =DD???
söyle bi tane wow şimdi oraya sıralı saldırı atıyım :DDDDD

eray
27-10-2010, 13:29
ahahah askerler habire ölüyodu tahılsızlıktan böylelikle işe yaradı :D

:((((((( 1. biz 2. biz 3. biz 4. biz 5. biz olunca kime dalcaz =D=D=D
aheuaheuaehuaheuaheuahuah :D

şuanda ilgilendiğin özelbir wow fılan varsa söyle gidelm hemen =DD???
söyle bi tane wow şimdi oraya sıralı saldırı atıyım :DDDDD

Çok iyisiniz ,süpersiniz hakket..

ultrAslan
27-10-2010, 17:12
Yok ver buraya gelin diye oraya gidelim bu kadar açığım işte:D
sende böyle açık ol ne deyim daha

eray
27-10-2010, 20:22
Yok ver buraya gelin diye oraya gidelim bu kadar açığım işte:D
sende böyle açık ol ne deyim daha

o zaman acık oluyorum madem öyle....şu aklınılırım fena durmuyor ..ona gidin :D

kralkano
27-10-2010, 21:02
o zaman acık oluyorum madem öyle....şu aklınılırım fena durmuyor ..ona gidin :D

ahaehaeheahaeheaae :)

Yaw şu darklar aklını alırım a saldırıyor prof.. saldırıyor ama niye rapor koymuyorlar çok merak ediyorum illa yıkınca mı rapor koyacaklar :)))))))))))))))

odduncu
27-10-2010, 23:21
yaw ben bıktım bu turklerin köylerini yıkmaktan .. :D:D:D onlar bıkmadı köy yıktırmaktan . ben diyeyim 60 oldu siz deyin daha fazla . zaten artık saymayıda bıraktım .
en çok hoşuma gidende raporda
bu köy yerlebir edildi
yazısını görmek .
yarınmı ? 4 köy daha yerlebir.
horozmu dedi ? kim dedi ? yok ben demedim .
ben sadece işimi yapıyorum hehe.
hadi bakalım bakın bakalım .
bu arada arkadaşlar açık etmeyinde yıkılmayalım şakayla karışık.
wow sahibi tüm oyunculara kolay gelsin diyorum.

Adanus
28-10-2010, 06:38
bahse girerim wow köyünde bu kadar savunma yoktur....

94560 asker kesildi...

http://travian-reports.net/tr/report/2624802ebf2

barbars
28-10-2010, 10:37
komedi yaaa...

eray
28-10-2010, 13:13

94560 asker kesildi...

Çakıldın yani !!Konuyu başka yere çekme ...

Adanus
28-10-2010, 15:20
Çakıldın yani !!Konuyu başka yere çekme ...

konuyu başka yere çekmeye çalıştıgım yok çakılacagımızı zaten biliyorduk adam her hafta top 1o aşagıya düşmüyor bir düzen tutturmuş gidiyor casus kesmekten başka birşey yok....

ama bu savunma wowda olsaydı belki okadar hasar almayacaktı wow....

her neyse herkes zaten biliyor kimin nasıl oyun oynadıgını.... fazla söze gerek yok.... casus asker kesmekle bir yere varılmaz.....

bana rapor göstersin adam gibi bende hesabı SİLER giderim.....

Nozzle
28-10-2010, 15:22
Biz bir tane gösterelim her seyi de siz yapmayın demi.

http://travian-reports.net/tr/report/262773cc1ae

hayta

eray
28-10-2010, 15:40
konuyu başka yere çekmeye çalıştıgım yok çakılacagımızı zaten biliyorduk adam her hafta top 1o aşagıya düşmüyor bir düzen tutturmuş gidiyor casus kesmekten başka birşey yok....

ama bu savunma wowda olsaydı belki okadar hasar almayacaktı wow....

her neyse herkes zaten biliyor kimin nasıl oyun oynadıgını.... fazla söze gerek yok.... casus asker kesmekle bir yere varılmaz.....

bana rapor göstersin adam gibi bende hesabı SİLER giderim.....

Güzel söylemişsin de şu andaki ve bundan 2 haftaki top10 da jumper in saldırı puanı yine 100 bin üstü idi..Ona da kızalım o zaman hakkaniyet ve etik ten bahsedersek ..

kralkano
28-10-2010, 16:03
http://travian-reports.net/tr/report/2627799d746
http://travian-reports.net/tr/report/26278035377
http://travian-reports.net/tr/report/262781f1400
http://travian-reports.net/tr/report/2627833f146
http://travian-reports.net/tr/report/2627888194b
http://travian-reports.net/tr/report/2627901f341

Taepodong u bu savunmasından ötürü tebrik ediyorum . Tek başına savunma hattı kurmuştur ...

Ayrıca saldıran arkadaşlarıda tebrik ederim güzel bir organizeydi...

Nozzle
28-10-2010, 16:37
evet taepodongu tebrik etmeyi unuttum
tek basına savundugu belli
wow donemi olacak bole seyler.

hayta.

generalL
28-10-2010, 18:05
wow da son durum nedir

etki
28-10-2010, 18:16
evet taepodongu tebrik etmeyi unuttum
tek basına savundugu belli
wow donemi olacak bole seyler.

hayta.

Evet kardeşim pretoryanlar kendisine ait okan o hesaptan def basıyordu sıfırlandığına göre söylemek sorun yaratmaz

kackar
28-10-2010, 18:31
nerden bulmus hesabı

Nozzle
28-10-2010, 18:56
zaten defans köyü oldugunu biliyorduk.

büyük asker basma tılsımı da galiba wow donemi prelere hız kazandırmak icin alındı.:)

mysterious
28-10-2010, 20:30

94560 asker kesildi...

zorunamı gitti çaklınca demek bu adamlar işi biliyolar savunmada top ondalar saldırda top ondalar yağmada da top ondalar başka söze gerek yok alacağini aldın sanırım ............................

mysterious
28-10-2010, 20:31
[quote=adanus;

her neyse herkes zaten biliyor kimin nasıl oyun oynadıgını.... Fazla söze gerek yok.... Casus asker kesmekle bir yere varılmaz.....

Bana rapor göstersin adam gibi bende hesabı siler giderim.....[/quote]

galiba hesap silme zamanı yaklaştı çok zoruna gidiyorsa sende casus kes sende tokmak kes sana kim derki neden kesiyorsun.........

Tutrdunuz rapor die yaw elbet zamanı gelince kesinlikle rapor göreceksiniz...................

Adanus
29-10-2010, 09:24
zorunamı gitti çaklınca demek bu adamlar işi biliyolar savunmada top ondalar saldırda top ondalar yağmada da top ondalar başka söze gerek yok alacağini aldın sanırım

............................

ya kardeşim önce sen konuşmasını ögren ondan sonra bana ne diyeceksen dee ....
yıkıcı34 ü biz top 10 da savunmaya soktuk .... baktı omadı hemen holdemden casus tılsımı aldı umarım işine yarar...

:)

Adanus
29-10-2010, 09:25
galiba hesap silme zamanı yaklaştı çok zoruna gidiyorsa sende casus kes sende tokmak kes sana kim derki neden kesiyorsun.........

Tutrdunuz rapor die yaw elbet zamanı gelince kesinlikle rapor göreceksiniz...................

dikkat et zaman wow bitmeden göster raporları bana sadece şu almış oldugu madalyın raporlarını göstersin ordusu kalırsa.....

BobSwagger
30-10-2010, 12:35
niye sessiz burası :D

ultrAslan
30-10-2010, 13:48
Naber abiler :)
Bayramımız kutluolsun

isauyar
30-10-2010, 14:32
yıkıcı34 show yapmaya devam etmekte snaırım

http://s9.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın savunmada en iyileriNo.OyuncularPuan1. akLını aLırıM (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=5167) 8296612. yıkıcı34 (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=10306) 5699863. sessizvesakin (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=49471) 5215754. mustafaonur (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=17989) 4121505. leone (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=17016) 3317366. rofe (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=42915) 3189467. İzolebant (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=1237) 3171448. zenci (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=4425) 2862629. deniz cetinkaya (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=9318) 15136310. siyu5103 (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=16907) 149870
Karayelin kaç ordusunu tek başına kesmiş öle asıl tebrik edilcek oyuncu burda tebrikler...Karayelin zoruna gitmişti yıkcı34 ün 1 saldırılarda 1. ciliğe geleceği.
Şimdi ne diyeceksiniz nasıl karayalyacaksınız.
Karayel şu yalana sığınır.Askerler köyde esir düştü ölmedi onlar kalbimizde:P
Karayel egonu bastıra bastıra gebericeniz:)

isauyar
30-10-2010, 14:34

Bizim gördügümüzü s9 dan esirgemeyelim dedik . Bazı arkadaşların zoruna gitti galiba neyse kaldıgımız yerden yıkımlara devam :))))))))))

Az önce aldıgım habere göre WOW köyüne saldırıya çıkan Merciful adlı oyuncunun köyü talan edilmiş :) yazıkkk

Kına yak okan bu habere:)Yazık derken pis pis gülüyorsun.Seni artis sen büyüksün ver elini öpeyim sultanım.Sen yüce bir varlıksın insan değilsin sanki uzaylımısın nesin:)

Kendini yücelten yüce ruh saygıyla eğiliyorum.Eğilin len okan sultanınızın karşısında

isauyar
30-10-2010, 16:36

http://s9.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın savunmada en iyileriNo.OyuncularPuan1. akLını aLırıM (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=5167) 8296612. yıkıcı34 (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=10306) 5699863. sessizvesakin (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=49471) 5215754. mustafaonur (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=17989) 4121505. leone (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=17016) 3317366. rofe (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=42915) 3189467. İzolebant (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=1237) 3171448. zenci (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=4425) 2862629. deniz cetinkaya (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=9318) 15136310. siyu5103 (http://s9.travian.com.tr/spieler.php?uid=16907) 149870
Karayelin kaç ordusunu tek başına kesmiş öle asıl tebrik edilcek oyuncu burda tebrikler...Karayelin zoruna gitmişti yıkcı34 ün 1 saldırılarda 1. ciliğe geleceği.
Karayel rahatlayın biraz egonuz yüzünden yataklara düşüp gebereceğiniz bak sölemedi demeyin.
Sizler tamam insan değilsiniz anladık.Sizler insan üssü varlıklarsınız tamam forum meraklısı kıvırcıklar:)

isauyar
30-10-2010, 16:44

Heyt kabadayı okan geldi eğilin huzurunda.

Okanın gördüğünü server 9 dan esirgemediğin için sana minnetarız.Sen teksin alemde ne büyüksün öle esirgemedin.Kudretli okan sen neymişin öle
Zorumuza gitti okan hadi zorumuzu şimdi geri al:)
Okan yazık demi ona ahahahah nasıl yıktın okan aferim evladım sana pamuk şeker alıcam.
Süper yıktın sen en büyüksün hem esirgemiyorsunda bak yakında günahlarınızı bağışlarım demede

generalL
30-10-2010, 16:45
wow da son durum nedirrr?????????

BobSwagger
30-10-2010, 16:52
http://i1010.hizliresim.com/2010/10/30/3504.jpg (http://urlal.com/dqqf)

son durum :D

NUSRET BABA
30-10-2010, 21:42
su yıkıcıya gömülenlerin raporlarını bekliyoruz artık :))

ultrAslan
31-10-2010, 00:07
we are coming:D:D

BeyazKarizma
31-10-2010, 18:00
we are coming:D:D

Yeahhh :)) Ay lav yuuuu :)))

BeyazKarizma
31-10-2010, 18:04

Karayel rahatlayın biraz egonuz yüzünden yataklara düşüp gebereceğiniz bak sölemedi demeyin.
Sizler tamam insan değilsiniz anladık.Sizler insan üssü varlıklarsınız tamam forum meraklısı kıvırcıklar:)

ya ne kadar çok boş konuşan çoluk çocuk var burada :)))

BeyazKarizma
31-10-2010, 18:13
Yıkıcı34 merkez tarafımızdan pert edilmiştir.

http://travian-reports.net/tr/report/265214da6cd,265215670a9,265216a2fe1,26522271dae,26 52245cdb8,2652258005b,265229250a2,2652311820a

Multi hesabımız yok derler ama utanmasa serverin yarısıyla oynayacak nerdeyse... Hep söyledik taa önceden olması gereken bir durumdu ama şimdi eğlencesine sıfırladık... Şimdi merkezini de, saldırı birinciliği için kestiği tokmak-casusları da ............ anlayan anlar....

Katılan ve askerini esirgemeyen tüm DOSTLARIMIZA, askerimiz feda olsun diyen BİRLİKDAŞLARIMIZA sonsuz sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Tılsımıda ele geçirilmiştir.

oltasız
31-10-2010, 18:28
Sen çok komiksin aga ya.. Açık açık söylesene eğlencesine kestik diyeceğine, ulan sonunda bee sonunda adamın merkezini sıfırladık ama duman etti bizi, oyun başından beri canımızı cıkarttı, geç kaldık ama şükürler olsunki durdurabildik diye yazman lazımdı.. burda tebrik edilmesi gerek ten kişi yıkıcı34'tür.. öyle yada böyle hiç kimseden yardım almadan alayınıza kafa tuttu.. Helal olsun mehmet.. taa başından beri yapılması lazımmış:D:D millet destekleri wowa sallayınca eğlence damarlarınız kabarmış sizin:D komikler topluluğu sizi:D

ultrAslan
31-10-2010, 18:32
Hadi çıkın savunanı tebrik ediyorum deyin len ??
savunanı yaptıgı savunmadan dolayı tebrik ediyorum deyin ???

elinde 10 tane romalı 10 tane cermen 5 tane galya hesabı bulunduran ve yeri gelip tokmak casus basıp saldırı puanı alan, yeri gelip savunma basıp merkezini koruyan bu ahlakdışı oyuncumuzu pert etmekten duydugum mutlulugu sizinle paylaşayım dedim..
hadi şimdi şakşakçılarını topla gel iftira atıyorsunuz de...

ultrAslan
31-10-2010, 18:34
Sen çok komiksin aga ya.. Açık açık söylesene eğlencesine kestik diyeceğine, ulan sonunda bee sonunda adamın merkezini sıfırladık ama duman etti bizi, oyun başından beri canımızı cıkarttı, geç kaldık ama şükürler olsunki durdurabildik diye yazman lazımdı.. burda tebrik edilmesi gerek ten kişi yıkıcı34'tür.. öyle yada böyle hiç kimseden yardım almadan alayınıza kafa tuttu.. Helal olsun mehmet.. taa başından beri yapılması lazımmış:D:D millet destekleri wowa sallayınca eğlence damarlarınız kabarmış sizin:D komikler topluluğu sizi:D

Yıkıcı34 diye bahsettiğin ahlakdışı şey hangi merkeze girdi len hadi göster 3-5 rapor.... 1bucuk mılyon asker kesmiş göstersene yiyorsa ...

seni gidi seniii.... baska hesaplarda aç ordan da kendini yücelt :D

BeyazKarizma
31-10-2010, 18:39

ahahahah işte gerçek komedi :)))) bu eski NO_GAY cıların hepsi harbiden şakşakçı. gerçekten uzak kişiler. açıklama yapmaya bile gerek yok. siz baytara sorun bakalım ne diyecek... ama gerçekleri cidden duymak isteyen varsa forumda değil msn me, telefonuma gelsinler tek tek anlatayım hepsini :))))

BeyazKarizma
31-10-2010, 18:39

elinde 10 tane romalı 10 tane cermen 5 tane galya hesabı bulunduran ve yeri gelip tokmak casus basıp saldırı puanı alan, yeri gelip savunma basıp merkezini koruyan bu ahlakdışı oyuncumuzu pert etmekten duydugum mutlulugu sizinle paylaşayım dedim..

Fıratım canım kardeşim :))) tebrikler benden sana fil hortumuyla :))) sana bedavası bol telefon hattı alacam :D

abdulrazem
31-10-2010, 19:03
fırat 6 ileri misin be mubarek :D

ultrAslan
31-10-2010, 19:06

way kanka sendemi foruma düştün la:DDD
nabayım kanka :D tahıl tılsımı lazımdı biliyon durumları:D gittik aldık :D
sevenimiz yokki isteyince vermiyolar:D

ultrAslan
31-10-2010, 19:19
MH de doğru yolu bulmuş la herhalde :D

Seçenekler:
» Haritayı ortala
» Asker gönder (Kilitlendi)
» Satıcı gönder (Kilitlendi)

işimize yaramadı ama tılsımı alacaktık :/

BeyazKarizma
31-10-2010, 19:34

Coupe de gelmiş foruma :D

isauyar
31-10-2010, 21:17
yIKIcı34 1 milyon asker kesmiş yeni bir rekor kırıldı.Tebrikler gerçekten tek başına karayele kafa tuttu.300 kişiye karlı tek kişi adil değil ama yıkıcı 34 tabuları yıktı.
Tebrik ediyorum kendisini saldırı yapsa o kadar orduyu kesemezdi.1MİLYOn ne demek yaaa

Birde iftira atmaya devam ediyor karayel multiciymiş.Yıkıcı34 türk birliğindendir.Birliği destekledi iftira atmadan önce düşünün. Roma savunması ona aitti öle savunma kimde var:)
Egonuzu patlattı galiba :)

Zırt pırt forumda havanızı atacağınıza 1milyon kaç ordu eder bunu hesaplayın.Zararınızı hesaplayın bence.Büyük kayıp verdiniz ahahahah

isauyar
31-10-2010, 21:22

25 Tane hesap mı bulunduruyor yani.Bölede yalan olmazki kardeşim atında biraz destekli atınız.Bunu sizler yapıyorsunuz.Sizin başkanınızdaki hesaplar ne iş tepernong mu ne savunma bastığı hesabı mesela?
Bu destekleri türkler attı hangi insan 25 hesapla uğraşır vede 1 sene boyunca multiden ceza almaz.Ne kadar seviyorsunuz iftira atmayı.
Proğram kullandığı için kaç köyünüz kitlendi sizin onları söleyin önce
David villanın hesabının üstüne yattınız bunları söleyin.
Türk birliğinin sizler elini öpün.Sizler gibi forum meraklısı değiller.Kendiniz yazıp kendiniz cevaplıyorsunuz.Bu kadar aciz olmayın:)

ultrAslan
31-10-2010, 21:32
25 Tane hesap mı bulunduruyor yani.Bölede yalan olmazki kardeşim atında biraz destekli atınız.Bunu sizler yapıyorsunuz.Sizin başkanınızdaki hesaplar ne iş tepernong mu ne savunma bastığı hesabı mesela?
Bu destekleri türkler attı hangi insan 25 hesapla uğraşır vede 1 sene boyunca multiden ceza almaz.Ne kadar seviyorsunuz iftira atmayı.
Proğram kullandığı için kaç köyünüz kitlendi sizin onları söleyin önce
David villanın hesabının üstüne yattınız bunları söleyin.
Türk birliğinin sizler elini öpün.Sizler gibi forum meraklısı değiller.Kendiniz yazıp kendiniz cevaplıyorsunuz.Bu kadar aciz olmayın:)

Tamam abi :))

BobSwagger
31-10-2010, 23:12

şimdi sana çok ilginç bir soru sorucam.

25 ADET HESABI OLAN Bİ OYUNCU NİÇİN MULTİHUNTER TARAFINDAN KİTLENMEZ? :D

Yoksa multihunter, adminler bizim kankamızmı :D

yıkıcı34 casus kesiyosa tokmak kesiyosa BU SENİ NİYE BU KADAR GERİYOR? yıkıcı34 kesiyoda Jumper kesmiyomu?

saldıran ve savunan tarafı tebrik ederim. o kada orduyu çakarken eğlenmişinizdir umarım :Ddd

abdulrazem
31-10-2010, 23:18
yIKIcı34 1 milyon asker kesmiş yeni bir rekor kırıldı.Tebrikler gerçekten tek başına karayele kafa tuttu.300 kişiye karlı tek kişi adil değil ama yıkıcı 34 tabuları yıktı.
Tebrik ediyorum kendisini saldırı yapsa o kadar orduyu kesemezdi.1MİLYOn ne demek yaaa

Birde iftira atmaya devam ediyor karayel multiciymiş.Yıkıcı34 türk birliğindendir.Birliği destekledi iftira atmadan önce düşünün. Roma savunması ona aitti öle savunma kimde var:)
Egonuzu patlattı galiba :)

Zırt pırt forumda havanızı atacağınıza 1milyon kaç ordu eder bunu hesaplayın.Zararınızı hesaplayın bence.Büyük kayıp verdiniz ahahahah

napalım gulelım mı kardesım sana ?
yoksa koskoca karayele kafa tuttu dıye aglıyalımmı ?
ayrıca artık yıkıcı kardesımız ordu felan kesecek durumda deıl 2 ay oncesınde de mermı kardesımız 1 mılyon asker kesmıstı hatırlatırım :D
durmak yok yola devam :D

abdulrazem
31-10-2010, 23:20
Coupe de gelmiş foruma :D

anadolu anadolu cok yasa :P

ultrAslan
31-10-2010, 23:45
şimdi sana çok ilginç bir soru sorucam.

25 ADET HESABI OLAN Bİ OYUNCU NİÇİN MULTİHUNTER TARAFINDAN KİTLENMEZ?

Yoksa multihunter, adminler bizim kankamızmı

yıkıcı34 casus kesiyosa tokmak kesiyosa BU SENİ NİYE BU KADAR GERİYOR? yıkıcı34 kesiyoda Jumper kesmiyomu?

saldıran ve savunan tarafı tebrik ederim. o kada orduyu çakarken eğlenmişinizdir umarım dd

ulen çıksın birisi yıkıcının savunmasını ben attım desin =DD
2- yıkıcının hesabı kıtlendı sanırım fark edemedın gülüm?
3- benı germez kım ne yapmıs ne yapmamıs biz sucsuz yere 2 ay eşsiz asker basma tılsımıile kilitli kalırken sayın adminlerimiz 15 gun mesajımıza cevap vermiyorlardı biz buna kafayı takıyoruz...

4- Ben bu çaktığım ordular içinde sadece Obi-Wan'da ordu var diye biliyordum çakılan orduların tamamı nı bu hafta içerisinde öğrendim :DDD
buda anlaşılır bişeydir sanırsam :))
yıkıcıkeserse jumperde keser :d banane jumprden ya:D

sana buradan bazı seyleri açık açık anlatırdım ama bazı yerlere sözüm var :) dansetmıyoruz biz otur klavyenden yaz yazabildiğini biz bildiğimizle kendı aramızda eglenıyoruz:DD
server sonunda özelmesaj ıle hatırlat bıldıklerımı senınle de paylaşıyım gerekirse yanına gelip telefonla arayıp dınleteyım 3-4 kişiden=).

1 milyon değil elimizde daha nice 1 milyon asker var :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

BobSwagger
01-11-2010, 00:41
ulen çıksın birisi yıkıcının savunmasını ben attım desin =DD
2- yıkıcının hesabı kıtlendı sanırım fark edemedın gülüm?
3- benı germez kım ne yapmıs ne yapmamıs biz sucsuz yere 2 ay eşsiz asker basma tılsımıile kilitli kalırken sayın adminlerimiz 15 gun mesajımıza cevap vermiyorlardı biz buna kafayı takıyoruz...

4- Ben bu çaktığım ordular içinde sadece Obi-Wan'da ordu var diye biliyordum çakılan orduların tamamı nı bu hafta içerisinde öğrendim DD
buda anlaşılır bişeydir sanırsam :))
yıkıcıkeserse jumperde keser :d banane jumprden ya:D

sana buradan bazı seyleri açık açık anlatırdım ama bazı yerlere sözüm var :) dansetmıyoruz biz otur klavyenden yaz yazabildiğini biz bildiğimizle kendı aramızda eglenıyoruz:DD
server sonunda özelmesaj ıle hatırlat bıldıklerımı senınle de paylaşıyım gerekirse yanına gelip telefonla arayıp dınleteyım 3-4 kişiden=).

1 milyon değil elimizde daha nice 1 milyon asker var DDDDDDDDDDDDDDDD

orda gördüğün defans türk birliklerine ait. roma ırkının defansının çok büyük kısmı yıkıcı34 ün kendisine aittir. belkide hepsi..
10a yakın hesabımız toplu halde kilit yemeseydi oraya dahada defans giderdi.

yıkıcı34 hesabı saldırı gelmeden kısa süre önce kilit yedi. saldırılar bittiği gibi o hesap açıldı. 25 tane multisi olduğu için yarım saat kitli kalmadı o hesap

yani boş keseden sallamayı bırakmalısın

cihanburhan
01-11-2010, 02:17
isauyar bu mesajım sana

sen sadece şunu hatırla oyunun daha en başlarıydı dikkatini çekerim oyunun başı o zamanlar tüm nogay EFSANE23 e saldırıya gelmişti daha oyunun başında bu kadar asker kesilmişti orda ufak bi hatırlatma sadece benimki sana:) he bide şuna üzül sen herkes bi yerlere ordusunu çakabiliyor ama sen ordunu mundar ettirdin hani okana laf söylüyosunya onunla birlikte senin merkezini silmiştik hala gelmiş burda utanmadan konuşabiliyorsun:)

son olarak ta şunu belirteyim buna ben okan birebir şahit olduk yıkıcı34 kimdir bilmiyorum ama kendisi gerçekten iyi bir oyuncu jumper a olan saldırı zamanında bunu ispat etti kendisi hani senin beğenmediğin okan varya eğer o olmasaydı zaten jumper yoktu sonuç itibariyle jumper ve yıkıcı34 saldırganlık birinciliği için mucadele eden oyuncular ama şunun da hakkını vermek lazım jumper yani vural bu birinciği anasının ak sütü gibi helal etmiştir bu yok tokmak keserek casus keserek değil o kadar merkeze girip çıkmasıyla merkez ordusu varken yan köyden oyundaki şuana kadar görülmüş en büyük orduyu çıkarmasıyla bunu ispat etmiş en az yıkıcı34 kadar iyi bir oyuncudur.

bence artık bu konu kapansın ve wow konusunda yoğunlaşsın forum ahalisi

ultrAslan
01-11-2010, 02:36
orda gördüğün defans türk birliklerine ait. roma ırkının defansının çok büyük kısmı yıkıcı34 ün kendisine aittir. belkide hepsi..
10a yakın hesabımız toplu halde kilit yemeseydi oraya dahada defans giderdi.

yıkıcı34 hesabı saldırı gelmeden kısa süre önce kilit yedi. saldırılar bittiği gibi o hesap açıldı. 25 tane multisi olduğu için yarım saat kitli kalmadı o hesap

yani boş keseden sallamayı bırakmalısın

demekkı 10 tane hesabınız multiymiş gibi basıt bi hesap cıkıyorkı bırdaha agzımdan yıkıcı konusu cıkmaz meraklanmayasın :DD
sizelaf anlatılmaz. hadiişin rastgele

isauyar
01-11-2010, 07:01
Hala ne diyonuz yıkıcı34 e destek herkes gönderdi.Hemen multi köyü dediniz.Hemen iftira atıyorsunuz her zaman yaptığınız gibi.

Tokmak keser veya kesmez bu kimseyi ilgilendirmez.Böle bir yasak yok sizene sizi geren ne egpnuzun artisliğinizin söneceği içinmi havanız?
Kim atttı çıksın diyorsunuz ister ben attım der ister atmadım bunlardan sizene be.Hem burda foruma yazan sadece sizssizini kendiniz yazıp kendiniz gülüyorsunuz
Böle diyorusnuz durun taklidinizi yapayım.

Heyyyt ben geldim.Bakın size şunu bahsediyorum esirgemyiorum sizden.Ben en iyi oyuncu ben padişahım.Arkasından şakşakşılarda helal abi diye şakşaklıyor:)

Bırakın kendi kendinize kurgu yazmaya yalan üretmeyide oyuna bakın biraz.Yıkıcı34 te 1 milyon askeriniz kesildi hala başarılısınız gibi havadasınız.Madalyonun tek yüzüne bakıyorsunuz sürekli.
1milyon asker ne demek bir kişide yıkıcı34 ün bu başarılı olduğunu gösterir.Saldırı yapsa bunca orduyu bitiremez:)
Unutmadan proğram kullanıp ceza alan cihanburhan kendin emeklere saygın varmı?.Önce kendinize bakın bakın proğramla iş bitiriyorsunuz sonra burda caka satıyonuz.

kralkano
01-11-2010, 12:30
Leone wow unun 2. defa sıfırlanışı

http://travian-reports.net/tr/report/265661c1c14

BobSwagger
01-11-2010, 15:50
sayın deathless konuyu niye tamamen silmiyosunuz :D

BeyazKarizma
01-11-2010, 15:51
Leone wow unun 2. defa sıfırlanışı

http://travian-reports.net/tr/report/265661c1c14

tebrik ederim canı gönülden :)

kralkano
01-11-2010, 16:03
tebrik ederim canı gönülden :)

Canı sıkılıyor bizim adamların kafalarına göre saldırı atmaya başladılar :)

BeyazKarizma
01-11-2010, 16:17
Benden pes ağalar bu kadarına cevap veremem ben gücüm yetmez :) size kolay gelsin :D

ayrıca çağırır sinan hocayı yazsın buraya :) itiraf ediyorum sakarya meydanında dolaşırken söyledi "yıkıcı tokmak-casus keserek saldırı birinciliğine oturmaya çalışıyor, hak bizimken neden kaptıralım madem öyle bizde keseriz dedi ve ufak ufak geçen gün başladılar sanırım :D hadi yalan desin :)

BeyazKarizma
01-11-2010, 16:19
Canı sıkılıyor bizim adamların kafalarına göre saldırı atmaya başladılar :)

Ne güzel ne güzel :) Bana da hala mesaj geliyor hiç ummadığımız kişilerden "başkanım iyi kötü askerim var nereye gidelim" diye :)

isauyar
01-11-2010, 16:35
Benden pes ağalar bu kadarına cevap veremem ben gücüm yetmez :) size kolay gelsin :D

ayrıca çağırır sinan hocayı yazsın buraya :) itiraf ediyorum sakarya meydanında dolaşırken söyledi "yıkıcı tokmak-casus keserek saldırı birinciliğine oturmaya çalışıyor, hak bizimken neden kaptıralım madem öyle bizde keseriz dedi ve ufak ufak geçen gün başladılar sanırım :D hadi yalan desin :)

Tamamda bu seni neden geriyor.Zorunamı gitti.Bu yasakdeğilki ister tokmak keser ister seni keser seni geren ne.
Kimse kemik atmadıki hem kimse demediki yıkıcı 34 tokmak kesiyor veya kesmiyor diye.Kendi kendize gelin kaynana oldunuz.

Yalan dolan yaptınız gene sizin işiniz bu zaten.25 Tane multi hesabı varmış yıkcı34 ün bak hele yoka 1500:)
Saysını nerden biliyorsunuz hem bunuda merak ettim.Destekli sallayın biraz.
1 milyon askeriniz savunma öldü egonuz yüzünden hala nelerden bahsediyorsunuz.
Burda yıkıcı34 size yazdımı hayır siz kendi kendinize neden senaryo üretiyorsunuz.
Genel başkanınzımı yazmanızı söledi yoksa omu size emir verdi

isauyar
01-11-2010, 16:37
1MİLYON kaç ordu yapar:)Birde patlayan egonuz var.

ultrAslan
01-11-2010, 19:05
ordu cakan arkadaslarımdan sadece obi-wan ın koçbaşı ordusu benım tarafımdan bastırılmıştır dier cakılan 3 ordu da son 3 gün içinde ogrendiğim ordulardır :)))
bilmem anlatabildimmi :)))
350k lık asker çakıp 450k ya yakın askerkesmişizdir.. büyük başarıdır. Kolay gele :D

HEPİMİZ İSAUYARIZ...

İSAUYARLARA YÜKLENMEYİN.. ONLARINDA HAKKI VAR...

1 İSAUYAR GİDER 1000 İSAUYAR GELİR...

TRAVİAN SUSAR İSAUYAR

HAVADA YAĞMUR VARMIŞ İSAUYARMIŞ.

Oneil
01-11-2010, 19:27
Ya amma taktınız arkadaşa oda düşüncelerini belirtiyor sevsekte sevmesekte saygı duymak lazım tamam abartıyor biraz ama haksızda değil bazı konularda aslında çok abartmasa derdini anlatacakta :)

isauyar
01-11-2010, 19:33
[QUOTE=ultrAslan;945964]ordu cakan arkadaslarımdan sadece obi-wan ın koçbaşı ordusu benım tarafımdan bastırılmıştır dier cakılan 3 ordu da son 3 gün içinde ogrendiğim ordulardır :)))
350k lık asker çakıp 450k ya yakın askerkesmişizdir.. büyük başarıdır. Kolay gele :D

Çok komiksin sen senin adın ne evladım.
Öncelikle 350 k asker çaktın 450 k kestin he.Mantığına bak sen yenimisin buralarda:)
Orda kaç kişinin savunması var.bÖLDÜĞÜNde adam başına 3 k düşer misal.3k yı 1 günde basar.Ama senin çaktığın ordu aylarca basılmaz.
Haklı çıkmak için binbir dereden su getirceğinize öpün türk birliğinin elini

Egozu patlattılar:)

isauyar
01-11-2010, 19:34
1 milyon asker çakıldı bu arada sayıyı iyi bak.
1 MİLyon asker kaç ordu eder:)))

isauyar
01-11-2010, 19:35
Ya amma taktınız arkadaşa oda düşüncelerini belirtiyor sevsekte sevmesekte saygı duymak lazım tamam abartıyor biraz ama haksızda değil bazı konularda aslında çok abartmasa derdini anlatacakta :)

Öncelikle teşekkürler..Ama bunu hakediyor bunlar bu kişiler abartıyor hergün kendi kednilerine cevap verip.Başka oyunculara iftira atıyorlar.
Vede onlar sölemiş gibi cevap yazıyor bu egosu patlamış patlaklar:)

Jacob
01-11-2010, 20:58
1 milyon asker çakıldı bu arada sayıyı iyi bak.
1 MİLyon asker kaç ordu eder:)))

O 1 milyon asker değil:) 1 milyon tahıllık asker:D:D

Senin İçin Yanan Her Meşale Benim Gençliğim Güneşidir... GÖZTEPE

VuRaL
01-11-2010, 21:39
365 günün sonunda sadece yıkıcı34 dün merkezini yıkarak büyük bir başarıya imza atan anadolu birliğini tebrikler :)

ultrAslan
01-11-2010, 21:45
Çok komiksin sen senin adın ne evladım.
Öncelikle 350 k asker çaktın 450 k kestin he.Mantığına bak sen yenimisin buralarda:)
Orda kaç kişinin savunması var.bÖLDÜĞÜNde adam başına 3 k düşer misal.3k yı 1 günde basar.Ama senin çaktığın ordu aylarca basılmaz.
Haklı çıkmak için binbir dereden su getirceğinize öpün türk birliğinin elini

Egozu patlattılar:)

obi-wan
akıncı60
gripin37

ve yarısı giden jumanj ...

topla bakalım zeki arkadasım :)
diğerleri beni bağlamaz :)

ultrAslan
01-11-2010, 21:46
O 1 milyon asker değil:) 1 milyon tahıllık asker:D:D

Hayır 1 milyon asker işte hııhh ...

BeyazKarizma
01-11-2010, 22:02
su uyur isauyarmış :D

ya şu server bitsin beni çaldırsın ben arayacam fırat ile sabaha kadar anlatacam anlarsa :))))))

Sinanhoca
01-11-2010, 22:04
anadolu birliğini tebrik ederim. şimdi deniliyor ki 1milyon asker çaktılar. yaw adamlarda asker war da çakıyorlar. olmayanlar düşünsün:)
farukcum her zaman söylediğim şey şu, sen de bilirsin. eğer oyunlarını efendice oynayacaklarsa bizden efendi adam bulamazlar. yok eğer işi çakallığa dökeceklerse bizden ala çakal olmaz.
kısasa, kısas...
tekrar tebrikler...

BeyazKarizma
01-11-2010, 22:04
ordu cakan arkadaslarımdan sadece obi-wan ın koçbaşı ordusu benım tarafımdan bastırılmıştır dier cakılan 3 ordu da son 3 gün içinde ogrendiğim ordulardır :)))

HEPİMİZ İSAUYARIZ...

TRAVİAN SUSAR İSAUYAR

işte buna bayıldım :))))))))))))))

BeyazKarizma
01-11-2010, 22:08
anadolu birliğini tebrik ederim. şimdi deniliyor ki 1milyon asker çaktılar. yaw adamlarda asker war da çakıyorlar. olmayanlar düşünsün:)
farukcum her zaman söylediğim şey şu, sen de bilirsin. eğer oyunlarını efendice oynayacaklarsa bizden efendi adam bulamazlar. yok eğer işi çakallığa dökeceklerse bizden ala çakal olmaz.
kısasa, kısas...
tekrar tebrikler...

eyw. hocam... çakarızda çaktırırızda sorun değil ekşın olsun yeter...

ayrıca biz hep efendi olduk ama çakallar anlayamadı :)

kralkano
02-11-2010, 09:02
Bu mevzu niye uzuyor ki . 1 milyon tahıllık değil 10 milyon tahıllık asker çakılsa ne olacak ..

Adamların askeri var çakıyor sonucundada serverin güzide bir ordusunu sıfırlıyor . Daha niye agzınızı burnunuzu eğiyorsunuz ...

Anadolu daki bütün kardeşlerimi canı gönülden kutluyorum...

Askerlerine emeklerine sağlık . ..

ASkeri olmayanlar düşünsün NOKTA

BeyazKarizma
02-11-2010, 09:11
Küfür edince küfür etti diyorlar. Zorlayınca oluveriyor işte kendini bilmezler, ekmek yediği tekneye işeyenler ve kendini bir ... zannedenler...

lafım rakip birliklere değil...

BeyazKarizma
02-11-2010, 09:13
Bu mevzu niye uzuyor ki . 1 milyon tahıllık değil 10 milyon tahıllık asker çakılsa ne olacak ..

Adamların askeri var çakıyor sonucundada serverin güzide bir ordusunu sıfırlıyor . Daha niye agzınızı burnunuzu eğiyorsunuz ...

ANADOLU-KARAYEL diye bir ayrımımız asla olmadı Okanım. Ben bu birlikler içinde bir tanesini tanımam o kadar. Gerisi tümden kardeşimiz arkadaşımız canımızdır.

isauyar
02-11-2010, 09:45
365 günün sonunda sadece yıkıcı34 dün merkezini yıkarak büyük bir başarıya imza atan anadolu birliğini tebrikler :)

Vural doğru söledin bak bu sefer 1 sene boyunca yattılar.Anadolu sizin sırtınızdan geçindi:)
1 sene sonunda nihayet birini yıktılar.Ordada dünya ordu çaktılar.Egoları patladı.
Şimdi ise mazeret arıyorlar sizin artis karayel ile arayıştalar.

Millete ne desekte 1 milyonu kapasak biz paşayız yüceyiz millete öle bir şey demeliyimki ört bas etmeliyim.Zaten sürekli yaptığınız bu forumda boş boş konuşmak.
Kendi kendinize cevap yazıyorusnuz:)Kimse sizi tiye bile almıyor:)

isauyar
02-11-2010, 09:48

Sizin gibi millet hesapları çalarak oynamıyor.Tabiki üzülmezsiniz gidene snaırım o çakılan askerler çalıntı hesaptı bu kadar rahatlık varsa.
Açığa çıktı olaylar:)Bizler emek veriyoruz türk birliği olarak.

Sizler gibi proğramla vede hesapları çalarak oynamadık.Örnek david villa kendi adamınızdan çaldınız:)

isauyar
02-11-2010, 09:52

Serverin en güzel ordusumu vardı onda.Haklı çıkmak için nasıl sallıyonuz:)
Öle olduğunu varsayalım o ordu için kaç ordu gitti 1 milyon tahıl yiyen ordu :)
Hem diyorsunki sizene çakar çakar evet haklısın.Peki sizeneydi yıkıcı34 ün tokmak kestiği vesare sizi neden gerdi.İftiralar çok tabi.
Şimdi neden kendinize gelince hemen sizene çakar çakar diyorsun.Yıkıcı 34 de asker keser kesmez sanane

Hırsız dediniz söle dediniz kendinize bakmadan ayıp bee
Gidin aynaya bakın öle gelin.Proğramcılar

isauyar
02-11-2010, 10:04
1 milyon bence asıl rekor bu server 9 da yaşandımı ?
1 milyon savunmada asker kesen yıkcı34 ü tekrar tebrik ediyorum.Bu rekorundan dolayı bu rekoru ona veren karayel ve anadoluyuda tebrik ederim...

abdulrazem
02-11-2010, 13:15

HEPİMİZ İSAUYARIZ...

TRAVİAN SUSAR İSAUYAR

ısayı kım uyarmıs peki ? :D:Danadolu gelıyor !!!bırılerı ısa ı uyarsın

BeyazKarizma
02-11-2010, 13:25
ısayı kım uyarmıs peki ? :D:Danadolu gelıyor !!!bırılerı ısa ı uyarsın

Travian üçbeş altına tutmuştur bunu forumda geyik eksik olmasın diye. :))))

cihanburhan
02-11-2010, 14:23
1 milyon bence asıl rekor bu server 9 da yaşandımı ?
1 milyon savunmada asker kesen yıkcı34 ü tekrar tebrik ediyorum.Bu rekorundan dolayı bu rekoru ona veren karayel ve anadoluyuda tebrik ederim...
ya be aklı havada arkadaşım o bir milyon asker değil bir milyon tahıllık asker algılayamıyormusun

cihanburhan
02-11-2010, 14:26
arkadaşlar sizce bu mundar isauyar kaç yaşındadır:)

ultrAslan
02-11-2010, 14:41
ya be aklı havada arkadaşım o bir milyon asker değil bir milyon tahıllık asker algılayamıyormusun

hayır abi o 1 milyon asker işte hııh:o

BeyazKarizma
02-11-2010, 15:32
arkadaşlar sizce bu mundar isauyar kaç yaşındadır:)

1 milyon yaşındadır :) çok biliyor çünkü :D üstad o üstad saygıda kusur etmeyin medyum keto gibi yamulursunuz valla :D

isauyar
02-11-2010, 17:01
1milyon asker değildi o bir milyon tahıl yiyende savunmada 1 milyon olarak top 10 da gözüktüğüne bakmayın.
Bumu mazeretiniz bu sefer:) Tahıl yiyen veya yemeyen neticede kaç ordu eder:)1milyon top 10 da gözüktü buda büyük başarı.

Wowdaki top 10 cuları dahi geçti.Egonuz patyladı Hala yeni mazeretler türetip kendimizi nasıl etiket etsekmi diyorsunuz
Tamam siz etiketsiniz birşey demedik.Siz büyüksünüz öpün abileirnizin elini:)
1JUMPER paşa ve dikta ordusu:)

cihanburhan
02-11-2010, 17:14
1milyon asker değildi o bir milyon tahıl yiyende savunmada 1 milyon olarak top 10 da gözüktüğüne bakmayın.
Bumu mazeretiniz bu sefer:) Tahıl yiyen veya yemeyen neticede kaç ordu eder:)1milyon top 10 da gözüktü buda büyük başarı.

Wowdaki top 10 cuları dahi geçti.Egonuz patyladı Hala yeni mazeretler türetip kendimizi nasıl etiket etsekmi diyorsunuz
Tamam siz etiketsiniz birşey demedik.Siz büyüksünüz öpün abileirnizin elini:)
1JUMPER paşa ve dikta ordusu:)
sen git onu yıkıcıya sor kimin ki başarı jumper a 5 kişi girdi merkezini silemedi ama yıkıcının merkezi uçtu şimdi sen düşün bakalım kim başarılı mundar bey:)

VuRaL
02-11-2010, 17:34
sen git onu yıkıcıya sor kimin ki başarı jumper a 5 kişi girdi merkezini silemedi ama yıkıcının merkezi uçtu şimdi sen düşün bakalım kim başarılı mundar bey:)

Merkez değil yan köyümü yıkamadılar alınıyorum bak :)

BeyazKarizma
03-11-2010, 08:59

Fıratım ilgilen :))

ultrAslan
03-11-2010, 10:22
başkanlıgı verelim yeter :DD

etki
03-11-2010, 11:40
Konu açılalı 3 ay olmuş bitiremedinizmi halen :)

odduncu
03-11-2010, 18:55
wowlara yapılan saldırıların raporları kimsede yok galiba . yada kimsenin koymaya niyetimi yok .
arkadaşlar raporları koyun raporları.

ultrAslan
06-11-2010, 02:59
Ben Fırat Serintürk, burası travian server9, burda 100 köylük yeni bir yaşam merkezi kuruyoruz, %87si tarla olacak, içinde dünya harikası bile olacak. Hep hayal ederdim merkez köyde çift kışla,ahır olur mu? yaptım, olacak! çünkü bu serverda herkes tarlalı güzel pluslı bi köyde oynamayı hakediyor burada 15lik tarla köyleri olacak hepsi tam 3 %50 tahıl vahası görecek, burda meydan var hazine var herşey var. Burda bi yaşam var, burası tahılını kendi üretecek askerler %20 daha az ucuz olacak, bu yeni projemizde 600 altın veren herkes köy sahibi olacak, inşaata başladık bilee!!

triska
06-11-2010, 04:39
Ben Fırat Serintürk, burası travian server9, burda 100 köylük yeni bir yaşam merkezi kuruyoruz, %87si tarla olacak, içinde dünya harikası bile olacak. Hep hayal ederdim merkez köyde çift kışla,ahır olur mu? yaptım, olacak! çünkü bu serverda herkes tarlalı güzel pluslı bi köyde oynamayı hakediyor burada 15lik tarla köyleri olacak hepsi tam 3 %50 tahıl vahası görecek, burda meydan var hazine var herşey var. Burda bi yaşam var, burası tahılını kendi üretecek askerler %20 daha az ucuz olacak, bu yeni projemizde 600 altın veren herkes köy sahibi olacak, inşaata başladık bilee!!

Bu adamda hayal gücü var :=)

Mert_07
06-11-2010, 12:10
Arkadaşım ben s9'Da oynuyorum ama WOW raporları elime geçmez benim birlik WOW kuramadı...:(

triska
06-11-2010, 13:25
Arkadaşım ben s9'Da oynuyorum ama WOW raporları elime geçmez benim birlik WOW kuramadı...:(

yol yakınken dön kardeşim=) surada 10 15 günün var =)

etki
07-11-2010, 13:22
gece 3 de ordular giriyomuş sanırım merakla bekliyoruz :)

keboy1907
07-11-2010, 15:25
wowlaa saldırı yapılmıyor heralde kimse rapor koymuyor yada wow kimse kurmak istemiyor:confused:

Chronic_Tired
07-11-2010, 15:27
wowlara yapılan saldırıların raporları kimsede yok galiba . yada kimsenin koymaya niyetimi yok .
arkadaşlar raporları koyun raporları.

Valla Ya Rapor Koysun Millet Boş Boş Konuşmasınlar =) Wow Durumunu Konuşalım Burda Kim Nerde Nereye Çakmış Kimin Merkezi Silinmiş Kim Casus/Tokmak Kesmiş Gidin Geyik Forumunda Konuşun =)

Dün Mustafaonur a Küççük Çaplı Çerez Ordularla Bi Operasyon Sonucu Depoları ve Wow u Hasar Görmüştür. Son Duyumlarım Öyle :D

ultrAslan
07-11-2010, 17:34
Valla Ya Rapor Koysun Millet Boş Boş Konuşmasınlar =) Wow Durumunu Konuşalım Burda Kim Nerde Nereye Çakmış Kimin Merkezi Silinmiş Kim Casus/Tokmak Kesmiş Gidin Geyik Forumunda Konuşun =)

Dün Mustafaonur a Küççük Çaplı Çerez Ordularla Bi Operasyon Sonucu Depoları ve Wow u Hasar Görmüştür. Son Duyumlarım Öyle :D

evet :)

triska
07-11-2010, 18:59
Baş kukuletacı yine sahnede... Güzel hazırlanmış bir saldırının ortasına ettiler.. Yine kansızlık yine adilik yine şerefsizlik kokuyor ortalık... bu serverla ilgili bütün güzel temennilerimi geri alıyorum. Bu server kadar lanet bir server daha yoktur travian serverlarında...

S10-KANKALAR
07-11-2010, 19:29
gel gel s10da ortam daa şen :)

BobSwagger
07-11-2010, 19:41
Bu server kadar lanet bir server daha yoktur travian serverlarında...

yenimi anladın :D

BeyazKarizma
07-11-2010, 23:02
:))) vallahi doğru diyorlar çok lanet ve adilik kokan bir server :)

en temiz benim, mücah_it'e küfür etmemden başka kimseye bişey yapmadım, ses etmedim, karışmadım hala ezik olanlar benim arkadamdan konuşuyorlarmış :))) yazık yaw koca koca adamlar :)

assolistler en son çıkar. :))

demedi deme fıratım buna bile bir şey uydururlar :D

BeyazKarizma
07-11-2010, 23:58
gel gel s10da ortam daa şen :)

aman aman s10 farkı yok buradan :) s10 da çoğu satıcı :))) en güzelini orhan yaptı, benim kardeşim ve öğrencimdir :) az daha sakin olsaydı güneybatıyı duman ederdi :) bana bir hesap verdi bak diye, kaos tan bir multi hesabın köyünü reisledim adamlar bişey yaptık sanıyorlar 1 haftadır uğraşıyorlar zavallı kaoslar :)))

ultrAslan
08-11-2010, 00:27
şiii bura s10 değil gidin bunları s10 da konuşun :DDDDDDDDD diyecek birisi :DDDDDDDD

oyun bitiyorr oyun bitiyorr :D son 26 saat mi yoksa:DDD

ultrAslan
08-11-2010, 01:22
buldummm buldum isauyarı buldum :DDDDD

@002_select10_ (290|-47)
Halk: Galyalılar
Birlik: _DRKLAZ_
Sahibi: sılva
Nüfus: 991

adamım benım yaa yazmıyor özlüyoruz adamıı :D

triska
08-11-2010, 02:29
Birazdan Okuyacağınız Bir Rezaletin Hikayesidir. Dilim döndükçe telaffuz edip kimin ne olduğunuz sizlere göstermeye çalışacağım...

Hikayenin baş karakterleri XMAX ve LAROXYL oyuncularıdır...

Kendileri 11 aydır Türk® birliğinde yer almaktadırlar. Bu birlikte zor zamanlarını geçirmişler; savunma gerekmiş bu birlikten savunma istemişler; ham gerekmiş tahıl gerekmiş bu birlik oyuncularından destek görmüşlerdir. Gel zaman git zaman Server sonları yaklaşmış ayların verdiği zahmetleri artık mükafatlandırma birliğini onurlandırma zamanı gelmiştir. Konuşulup anlaşılmış planlar yapılmış ordular yola çıkmaya hazır hale getirilmiştir. Hersey saat gibi işlenecek 6 tane asil ordu wow yollarına düşecektir...

Ama gel görki bu iki kahraman onca emeğe onca yapılana rağmen. Hatta ve hatta köylerine Türk® bu birliğin oyuncuları tarafından hammaddeler gönderiliip wow için hazırlıgı sağlanmaktayken pazarcılar yollardayken bu iki kafadar biz nasıl bir rezalet yapabiliriz bunun planını yapmışlar.. Nitekim hesap yapılmış arkadan vurmaya karar verilmiştir. Durum bu kadar basittir.

XMAX svend hesabının asker köyünü sıfırlayacaktır nitekim başarır ve sıfırlarda.

http://www.travian-reports.net/tr/report/27214546091
http://www.travian-reports.net/tr/report/2721466a1e0

46k emp 12k cesar 5.4k mancınık ordusu adice tarih olur.

LAROXYL -nisa- hesabının asker köyünü sıfırlayacaktır.

İşte bu noktada Türk® birliği oyuncuları yapılanı farkeder... haince yapılan plan tabiri caizse alınır adamın bir tarafına sokulur...

laroxyl bir güzel çakılır...

http://www.travian-reports.net/tr/report/27210043288,272101ec3a1,27210385bda,27210616333,27 210968480,272110dc49c,27211102f87,2721121cb78,2721 13e2ef9,272115b156e,2721189081e,2721217f92c,272124 a1c99,27212503086,27212662cea,272127ecb6a,272128d7 210,2721291cf1b,272130400a4,272131fa5d4,272132d959 b,27213323093,272134799a3,272135f08a6,2721362882e, 272137dc9fa

Xmax ın merkezi bir güzel elden geçirilir amaç sıfırlamak olsada kıl payı buna ulaşılamaz.

Roket- Xmax

http://www.travian-reports.net/tr/report/272147162f1,272148d79af,2721495f036,272151e563a,27 21527ca69

Temeli hainlikle kurulan plan işlemeye devam etmektedir triska nın asker köyü sıfırlanmak istenmektedir.. Saldırıdan saatler önce hainler artık tahıla ihtiyacın kalmayacak naraları atmaktadır.

Burada da Türk birlikleri devreye girer. Gelenler Geldikleri Gibi Gidemezler ( GGGG )

http://travian-reports.net/tr/report/27212211203
http://travian-reports.net/tr/report/272120e3c02
http://travian-reports.net/tr/report/272117c0019 ( Cinayet içeriklidir +13 yaş sınırı içerir )
http://travian-reports.net/tr/report/2721166c657

Herseyin sonunda şöyle bir geri dönüp bakıyoruz hainlikle plan yapanların elde ettikleri 46k emp 12k ces 5.6k mancınık barındıran asil bir ordu.

Asaletini kaybetmeyenlerin elde ettikleri nedir?

85k 28k ; 60k 20k ; 60k 20k çakılan diger küçük ordular mancınıklar vs. vs. vs. midir??

Hayır Elde Ettiğimiz KİMİN NE OLDUĞUNU travian oyuncularına göstermektir.

Travian oyuncularına nasihatimiz olsun.. Ne yaparsan yap adam gibi yap...

Saygılarımla

Muhammed Ali AKARSU

triska

triska
08-11-2010, 04:14
Triska , -Nisa- Vs Aklını Alırım Wow

http://www.travian-reports.net/tr/report/27220780632,272208883f5

SAygılarımızla emeği geçen herkese teşekkürler...

mysterious
08-11-2010, 06:28

emeğinize sağlık güzel saldırı çıkmış x5 tılsımın faydasından dolayı fazla seviye düşmemiştir ...

etki
08-11-2010, 07:23
tebrik ederim muhammet yan köyde o kadar defns barındırıp o wow ordusunu yola çıkartmak her babayiğidin harcı değildir.

ve güzel oldularıda çakmışsın özellikle 85 k baltacının oldugu orduyu kesmek ww a yaptıgın saldırıdan daha değerli diye düşünüyorum.

xmax ve laroxy malesef benim oyunda oldugum dönemden belli KARAYEL birliğine çalışmaktaydı ikiside okanın dolduruşuna gelen hesaplar.

svend içinde üzüldüm iyi bir iş başarabilirdi roma ordusu sağlam oluyor.

BeyazKarizma
08-11-2010, 09:24

Bu güzel saldırılar için emeği geçen herkese teşekkürler bizden de...

kackar
08-11-2010, 09:55
Turk brliğini içerden feth etmişler desenize.

kralkano
08-11-2010, 10:31

Emege saglık güzel ordular

Saldıran ve savunanı tebrik ederim ...

yarbay452
08-11-2010, 10:57
[ı][sıze=2][/sıze][/ı]
[ı][sıze=2]tebrıkler ordular ıcın -nisa- nın ordusu tebrık edılmeye degerdı...[/sıze][/ı]

Oneil
08-11-2010, 11:18
Baş kukuletacı yine sahnede... Güzel hazırlanmış bir saldırının ortasına ettiler.. Yine kansızlık yine adilik yine şerefsizlik kokuyor ortalık... bu serverla ilgili bütün güzel temennilerimi geri alıyorum. Bu server kadar lanet bir server daha yoktur travian serverlarında...

Burdaki kadro olduğu gibi s4 dede devam ediyor artık s4 tende umudu kestim burayı bırakıp giderken bu tür olayların yaşanmayacağını düşündüğüm s4 te başlamaya karar vermiştim ama aynı kadro s4 de de var insallah orda bu tür şeyler tekrarlanmaz

cihanburhan
08-11-2010, 11:20

öncelikle saldıran türk birliklerini tebrik ederim o kadar dağılmış olmalarına rağmen 3 5 ordu çıkarabildiler tabi bunda son anda gelen ateşkesin de etkisi var yoksa o ordularda uçardı ama benim merak ettiğim muhammet dün gece sormayı unuttum sonuç itibariyle oyunun amacı wow kurmak şimdi siz nisa ve seni korumak için wowdan savunmaları çektiniz ve wowu nerdeyse sıfırlatmayı gözel aldınız işte bunun sebebini sormayı unuttum sana çünkü sana gelen saldırılar mancınıklı saldırılar sizin aklını alırıma varmanızdan 4 saat önce oldu mancınıkların arasına savunma soksaydınız da köyleri sildirmezdiniz tabi bu benim görüşüm

etki
08-11-2010, 11:26
niye yanlış bi tercih olsunki sonuşta 2 türlüde ww köyüne gelebilecek orduları kesmiş olacaktı bence gayet başarılı.

türkatmaca
08-11-2010, 11:28

Emeği geçenlere teşekkür ederim güzel ordu. Ayrıca diğer mesajında söylediklerine katılıyorum. Bu bir oyun arenasıda olsa insanın karakterini yansıtır.

cihanburhan
08-11-2010, 11:36
Burdaki kadro olduğu gibi s4 dede devam ediyor artık s4 tende umudu kestim burayı bırakıp giderken bu tür olayların yaşanmayacağını düşündüğüm s4 te başlamaya karar vermiştim ama aynı kadro s4 de de var insallah orda bu tür şeyler tekrarlanmaz
ya arkadaşlar unuttunuz galiba bu bir strateji oyunu normal hayatta belki bilirsiniz casus diye bir kavram vardır ülkeler savunmalarını sadece kendi ordularıyla değil düşmanlarının içine sızarakta kendi savunmalarını kurarlar burda karayel gidip triskanın nisanın svendin şifrelerini kırıp ordularını telef etmemiştir türklerin içine hesaplarını yerleştirip kendi savunması için gerekli tedbirini almıştır dün gece ben bunu muhammede yani triskaya da anlattım ya hiç düşünmedinmi girmediğimiz merkezin kalmadı en ufak merkezinize bile girdik crazybilly-david villa ikilisi cihanburhan-lnc ikilisi paşabey-dilenci zeydanlı-aklını alırım jumper b16 ve sayamadığım o kadar kişi girip girip çıktı hiç düşünmedinmi o hesablara niye girmediler diye karayel güzel bir strateji belirlemiştir ve kendi hesablarını rakibin içinde oyunun sonuna kadar tutmuştur bunda bence ayıp filan yok inan muhammet batumon66 ın bile şifresi elimizdeyken istesek onun ve teminin ordusunu heba ederdik ama işte o zaman dediklerinde haklı olurdun ama şuan bence bu olaylardan bi ders çıkarman lazım ben bu oyunu biraktım ama gelecekte senin için bi tecrübe olacak iyi oyuncusun bu serverdaki tecrübelerinle daha da iyi olacaksın bence

cihanburhan
08-11-2010, 11:46
ayrıca triskaya giren orduların içinde sadece babakefal mancınıklı orduydu gerisinde bişey yoktu ama babakefalin mancınıklarını da elbet kullanacak yer olacaktır eğer bundan sonra babakefal bi yere saldırıyorsa bilinki o köy uçacaktır:)