PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bindeli - kasırga

fatoş_06
21-11-2009, 12:44
yeni birleşim tüm s18 oyun dünyasına hayırlı uğurlu olsun :D

Tekeskiya
21-11-2009, 12:54
hayırlı olsun..

J3aJ2anseI
21-11-2009, 13:14
Kim karşı koyabilir bu güce :cool:

berkan şeker
21-11-2009, 13:26
Birleşme mi:confused:
Çok zorlayacak bu bizi:(

kuzenler
21-11-2009, 13:49
çok akıllıca..kutlarım iki birliğide ..

açıkcası woow sürecinde bu birliktelik bozulmazsa eksi artının işi zor gibi..

muratyss
21-11-2009, 15:00
Hayırlı olsun

marx-man07
21-11-2009, 15:15
kasırga kurucularından olarak bu birleşimin cok faydalı olacagını düşünüyorum...temiz bir oyun olması dileğiyle:)

tevazu
21-11-2009, 22:23
hayırlı olsun diyelim

gogora
21-11-2009, 23:10
oyunun başından beri karşılıklı dostluk içinde olduğumuz birlikle işi resmiyete döktük sadece tüm s18 e hayırlı olması dileğiyle bundan sonra kasırga bindeli,bindeli kasırga dır.

asz1
22-11-2009, 01:25
hayırlı olsun arkadaslar her ıkı tarafada...

aslında bu bırlesım cok once olucaktıda:))
neyse gerısı bende kalsınn:))

cervantes
22-11-2009, 05:01
Bu birleşim gerçekten çok iyi oldu...ÇIRASI YANACAK BAZI BİRLİKLERİN...tutuşmuşlardır bile :)

Heminet
22-11-2009, 05:43
zamanlaması harıka oldu bence tebrıkler :)

SaLLa
22-11-2009, 18:39
Bende bu birleşmenin her iki oluşumada hayırlı olmasını temenni ederim eminim bu birleşim serverdaki bir çok dengeyi değiştirecektir

RuYa
22-11-2009, 18:56
Merhabalar, bu birleşimin hayırlı olacağına inandığımız için birleşme yapılmıştır. Bindeli de zaten bir çok arkadaşı tanıyoruz seviyoruz onlar da bizi biliyor ve iki tarafında üzerine ne düşüyorsa yapacağına kuşkumuz yok. Hepimize başarılar diliyorum....
Dostluk kazansın !

fatoş_06
22-11-2009, 23:07
bu durum tüm favori birlikleri baya zorluycak :rolleyes:

asz1
23-11-2009, 02:01
bu durum tüm favori birlikleri baya zorluycak :rolleyes:
hemde nasıl zorlucakk fatoşş:))

Asilgüç
23-11-2009, 04:02
Birleşme her iki birliğede hayırlı olsun umarım server sonuna kadar bir arıza olmaz,kriz olmaz kasırga ve bindeli birlikleri olarak sonuna kadar beraberlik içersinde başarılara ulaşırız..

çılgın çocuk
23-11-2009, 12:59
[ı]hayırlı uğurlu olsun[/ı]

&salih&
24-11-2009, 14:24
Bu birleşim gerçekten çok iyi oldu...ÇIRASI YANACAK BAZI BİRLİKLERİN...tutuşmuşlardır bile :)

bencede haklısın çok akılcı ve yerinde bir birleşme olmuş bence bu birleşim bu server de bir çok dengeyi alt üst edecek gibi geliyor ;) özellikle son zamanlarda ciddi yaralar almış ve şu süreçte asker basmaya başlayan 300 birlikleri bu işten çok zarar görür gibime geliyor. ne diyelim yağmaları bol yıkımları feci olsun :D

TEBRİKLER DOSTLARIM UMARIM WOW U SİZ KURARSINIZ...

exutive
25-11-2009, 15:56
Benim essas merak ettiğim bu tür iddalı birliklerin wow süreinde birleşmesinin ardında daima birilerinin birilerini kullanma amacı güdülür.. Mesela yenemedikleri yada gözünün kesmediği bir birlikle savaşmak için sırtlar büyük güçlü bir birliğe yaslanır artık savaş bittikten sonra genelliklede bu iki birlikten biri birini satar.. Bu düşünce bu birleşen birlikler için değil tabiki sadece genel olarak wow dneminde kurulan birleşmelerden bahsediyor vede sadece kendi düşüncemi paylaşıyorum.. Umarım bu iki büyük birliğin birleşme süreçleri böyle olumsuzluklarla karşılaşmayacaktır.. Ben zaten büyük ihtimalle serveri sonuna kadar oynamayacağım ama gerçekten kim ne derse desin traviandaki en renkli en neşeli en eğlenceli serverlardan biri bu serverdir... Artık aktif olarak oynayamazsam dahi mutlaka forumdan serveri sonuna kadar takip edeceğim:D Şimdiden kılıcınız keskin yağmanız bol olsun, iyi eğlenceler arkadaşlar...

freeboy
25-11-2009, 20:19
bence bu birleşmenin yararlı olup olmadığını kasırga&kaos savaşında göreceğiz kim kime destek verecek yanında olacak!!
eğer buradan kasırga bindeli iyi bir işbirliği ile çıkarsa doğru yapılmış demektir
ayrıca kasırga ve bindeli oyuncuları birbirlerini oyunda ziyaret etmiş ve uzun zamandan beri bir ilişki içindedirler diye biliyorum :cool:

-constantine-
27-11-2009, 00:54
bence bu birleşmenin yararlı olup olmadığını kasırga&kaos savaşında göreceğiz kim kime destek verecek yanında olacak!!
eğer buradan kasırga bindeli iyi bir işbirliği ile çıkarsa doğru yapılmış demektir
ayrıca kasırga ve bindeli oyuncuları birbirlerini oyunda ziyaret etmiş ve uzun zamandan beri bir ilişki içindedirler diye biliyorum :cool:

Nerden duydugunu bılmıyorum ama dogru duymussun dostum:)

ütopik adlı oyuncuyla besıktastakı bulusmamızda 1mars 2 duz oldum:)
Salla yanı sertıf baskanlada kahvaltı yaptık:)
Bunlar oyunun guzel yanları ıste.

asz1
28-11-2009, 16:09

ütopik adlı oyuncuyla besıktastakı bulusmamızda 1mars 2 duz oldum
Salla yanı sertıf baskanlada kahvaltı yaptık
b

uh ulen bılal tavlada da yenıldın mı:))

bılal tavla 5 te bıtmez mı yaws??1 mars 2 duz 4 yapar:))oyun yarıda mı kaldı yoksa:))

bıde 1 ters 2 duz denır:))

en guzelı 2 ters 1 duzdur=5 yapar

-constantine-
29-11-2009, 14:49
b

uh ulen bılal tavlada da yenıldın mı:))

bılal tavla 5 te bıtmez mı yaws??1 mars 2 duz 4 yapar:))oyun yarıda mı kaldı yoksa:))

bıde 1 ters 2 duz denır:))

en guzelı 2 ters 1 duzdur=5 yapar

la dayanamadım hemen 5 olmadan aldım koltugumun altına:)

gogora
29-11-2009, 18:02
valla giresun uzak öyle olmasa bende gelirdim :))

-constantine-
29-11-2009, 20:01
valla giresun uzak öyle olmasa bende gelirdim :))

yok ustad:)

Bırde sana yenılmeyı hazmedemem bogazdan atlarım:)

Ama işspora gelırse hepınızle basket macı yapmaya hazırım

zectos
02-12-2009, 00:09
Selam arkadaşlar, birleşmeye en çok sevinen ben oldum sanırım :dd
hani birlik isimlerine böyle kıl kaparsın ya nedense kasırgaya hiç kıllanmadım :dd demek ki bir hayrı varmış :ddd
özveri ve güven içinde server sonuna kadar birlikteyiz.

tea
02-12-2009, 01:52
hayırlı ugurlu olsun bakalım bu birleşme ne kadar surucek..

aKmet
04-12-2009, 15:33
huehuehueuhehue

ya bişi diyim mi iyi oldu ama bunu yapana kadar bir tarafım çıktı. :D

bir vize patladı.

bu arada ben ÜTOPİK

(topik diyen olursa alnını karışlarım haberiniz ossun :D)

bu birleşmenin mimarlarından catastrop ve ÜTOPİK i kutlarım :D

exutive
05-12-2009, 14:45
Birleşme hayırlı olsun tabiki ama benim anlayamadığım burda sen kendinimi kutluyorsun:D İyi o zaman bende seni kutlim:D

TuVaReQ
05-12-2009, 21:04
Benim essas merak ettiğim bu tür iddalı birliklerin wow süreinde birleşmesinin ardında daima birilerinin birilerini kullanma amacı güdülür.. Mesela yenemedikleri yada gözünün kesmediği bir birlikle savaşmak için sırtlar büyük güçlü bir birliğe yaslanır artık savaş bittikten sonra genelliklede bu iki birlikten biri birini satar.. Bu düşünce bu birleşen birlikler için değil tabiki sadece genel olarak wow dneminde kurulan birleşmelerden bahsediyor vede sadece kendi düşüncemi paylaşıyorum.. Umarım bu iki büyük birliğin birleşme süreçleri böyle olumsuzluklarla karşılaşmayacaktır.. Ben zaten büyük ihtimalle serveri sonuna kadar oynamayacağım ama gerçekten kim ne derse desin traviandaki en renkli en neşeli en eğlenceli serverlardan biri bu serverdir... Artık aktif olarak oynayamazsam dahi mutlaka forumdan serveri sonuna kadar takip edeceğim:D Şimdiden kılıcınız keskin yağmanız bol olsun, iyi eğlenceler arkadaşlar...

bu iki birlik zamanın behlinde aynı çatı altında idiler ama zamanla ++ da bizim bişeleri değiştirmemiz gerekiyordu fkızıl birliğindeki bazı kişileri elemek için ayrı birlik kurduk fakat sts den de memnun olmayıp bu oyunu mertçe oynayan arkadaşlarla yeni birliğimiz güçlendi.. isim değişti ama şuanki kasırgalarla irtibatımız hiç kopmadı..sağolsun ü-topik ahmet :) ve sertif arkadaşlığı oyun dışına da çıkardılar..velhasıl kelam diğer birlikler kendi wow larına saldırır ama bu iki birlik kopmaz:D.tabi bilal gibi tavlada tokatlanan birlik yöneticileri cayarsa ayrı:D:D

bugunleri göremedim göremedim de ona yanarım:Dne diyelim hayırlı olsun

-constantine-
05-12-2009, 21:29
bu iki birlik zamanın behlinde aynı çatı altında idiler ama zamanla ++ da bizim bişeleri değiştirmemiz gerekiyordu fkızıl birliğindeki bazı kişileri elemek için ayrı birlik kurduk fakat sts den de memnun olmayıp bu oyunu mertçe oynayan arkadaşlarla yeni birliğimiz güçlendi.. isim değişti ama şuanki kasırgalarla irtibatımız hiç kopmadı..sağolsun ü-topik ahmet :) ve sertif arkadaşlığı oyun dışına da çıkardılar..velhasıl kelam diğer birlikler kendi wow larına saldırır ama bu iki birlik kopmaz:D.tabi bilal gibi tavlada tokatlanan birlik yöneticileri cayarsa ayrı:D:D

Benım adınmmı gectı ne yaw:)

Ya kenan abı bak sımdı olay sızın bıldıgınız gıbı gelısmedı..Ben bu ahmetı tam yenıyordum basladı aglamaya.

Söleböle anlattı durdu bısıler dert yandı bısılerdedı oyaladı benı sonra bı baktım koltgumun altına tavla kaktırıyor

Yanı anlıyacagın dırdırlanıdı agladı sonrada benım dıkkatım dagılınca zar mı tuttu fazladan mı oynadı hıc anlıyamadım

Bu arada hesabıma bı ortak arıyorum bu delıler senı sarmamıs sanırım.Benımle oynamak ıstersen bı mesajın yeter bılıyorsun

TuVaReQ
06-12-2009, 00:33
ahmete dikkat et kardeş bak adı üstünde ü-topik.:D herşey beklenir ondan:D:D ilyasın ( sevtay) hesaba bakıyorum arada. ama temsilci filan da olur dersen birara temsilcileri senin için boşaltabiliriz de nasıl dersen..

-constantine-
06-12-2009, 01:10
ahmete dikkat et kardeş bak adı üstünde ü-topik.:D herşey beklenir ondan:D:D ilyasın ( sevtay) hesaba bakıyorum arada. ama temsilci filan da olur dersen birara temsilcileri senin için boşaltabiliriz de nasıl dersen..

benım hesaba gel sevtaya tem verırız:)olmazmı:D

TuVaReQ
06-12-2009, 12:38
benım hesaba gel sevtaya tem verırız:)olmazmı:D

aslında bu delilerin kahrı hiç çekilmiyor..bugun sana rapor yolladım sevtay dan iyi kötü askeri var onları da biryerde kestireyim senin hesaba geçerim olmaz mı:D:D

gogora
06-12-2009, 21:53
valla sözüm vardı tuvareq merkeze gelemedim ama sen nereye ben oraya :))

gatto nero
06-12-2009, 22:13

ulan bilo yaktın bizi hahaha
ben ahmet ten alacagım rövanşı kimsenin şüphesi olmasın, öyle kolayından övünmek yok :)

TuVaReQ
07-12-2009, 00:22
ulan bilo yaktın bizi hahaha
ben ahmet ten alacagım rövanşı kimsenin şüphesi olmasın, öyle kolayından övünmek yok :)

bilo yu ahmet in karşısına çıkarmakla hata etmişsiniz..son söylentilere göre bilal tavlayı parmaklarınla sayarak oynuyormuş.ve hatta onu da yanlış sayıyormuş:)

2 düz bi mars gibi:D

-constantine-
07-12-2009, 10:11
bilo yu ahmet in karşısına çıkarmakla hata etmişsiniz..son söylentilere göre bilal tavlayı parmaklarınla sayarak oynuyormuş.ve hatta onu da yanlış sayıyormuş:)

2 düz bi mars gibi:D

Yeter be !!

Üstume cok gelıyorsunuz aglarırm sımdı bakın..

Bu arada kenan abı ne bu bole ıyıce forum adamı olmusun:)

ayrıca hadı sevtayın askerlerını cak gel:)senınle servera damgamızı vurarım.

-constantine-
07-12-2009, 10:13
Hatta hatta gogora da gelsın :)

sayın gogora sende hesabını sıl askerlerı cakıp sen kenan abı ben nescafe 3ü1 arada olalım:)

neDErsın.

gogora
07-12-2009, 11:48
zaten server boyunca 3 kere ordu çaktım bi kere daha çakarım nolcak :)

TuVaReQ
07-12-2009, 12:17
Yeter be !!

Üstume cok gelıyorsunuz aglarırm sımdı bakın..

Bu arada kenan abı ne bu bole ıyıce forum adamı olmusun:)

ayrıca hadı sevtayın askerlerını cak gel:)senınle servera damgamızı vurarım.

ah be bilal napalım emekliliğin tadını çıkarıyorum napayım.o kahve senin bu forum benim geziyorum..ama en güzel yerlerini kaçırdık gibi, biliyorsun ben malulen emekli oldum:) devam etme şansım olsaydı bir iki "kelle" alırdım da oyun nasıl oynanır biraz öğrenirdi..içip içip sağa sola tosluyor sonra küfrediyormuş:) onu bu dertten kurtaracak ordu var onun ilacı bende dersen hemen gelirim:):)

premium
13-12-2009, 01:39

ütopik adlı oyuncuyla besıktastakı bulusmamızda 1mars 2 duz oldum:)
Salla yanı sertıf baskanlada kahvaltı yaptık:)
ulem bilo sen bu topiğemi yenildin yav. sor bakem ona kaç defa çarpmışım onu. hemde farklı günlerde. o zamandan beri karşıma çıkabiliyormu bi sor bakalım :D:D:D

SaLLa
13-12-2009, 03:26
ulem bilo sen bu topiğemi yenildin yav. sor bakem ona kaç defa çarpmışım onu. hemde farklı günlerde. o zamandan beri karşıma çıkabiliyormu bi sor bakalım :D:D:D

Bilalin öcünü bugün topikten aldım 2 mars 1 ters :D ama ağladı hep yok zar tutmuşum yok ışık az mış falanda filan işte :D

RuYa
13-12-2009, 03:48
Bilalin öcünü bugün topikten aldım 2 mars 1 ters :D ama ağladı hep yok zar tutmuşum yok ışık az mış falanda filan işte :D
Allah iyiliğinizi versin sizin emi :)

-constantine-
13-12-2009, 14:55
Allah iyiliğinizi versin sizin emi :)

Dun gecekı bulusmamızda sertıf usta topık ahmetten ıntıkamımı 1 duz 2 mars ılealmıs ahmetı aglıya aglıya evıne gondermıs bulunmaktayız..
Butun serverın bılgısıne.

RuYa
13-12-2009, 15:44
Dun gecekı bulusmamızda sertıf usta topık ahmetten ıntıkamımı 1 duz 2 mars ılealmıs ahmetı aglıya aglıya evıne gondermıs bulunmaktayız..
Butun serverın bılgısıne.
Selpak Mendil verdin umarım :)

SaLLa
13-12-2009, 17:25
Selpak Mendil verdin umarım :)

ona değil mendil su bile yok sadece koltuğunun altına tavlayı verdik :D

premium
14-12-2009, 12:10
ona değil mendil su bile yok sadece koltuğunun altına tavlayı verdik :d
yav asıl üzüldüğüm konu bide bişi biliyormuş gibi bana kayıt açtırttı sitede beğemiyor hangi sitede oynasa sonucun değişmiyeceğini göremiyor anlaşılan:):d
sertif sen ahmete boya tabancası alıver baride onunla biraz savaş oyunu oynasın tavla bilmez video yapmayı beceremez. Asker basamaz bari onunla idare etsin :d:d:d

SaLLa
14-12-2009, 15:38
yav asıl üzüldüğüm konu bide bişi biliyormuş gibi bana kayıt açtırttı sitede beğemiyor hangi sitede oynasa sonucun değişmiyeceğini göremiyor anlaşılan:):d
sertif sen ahmete boya tabancası alıver baride onunla biraz savaş oyunu oynasın tavla bilmez video yapmayı beceremez. Asker basamaz bari onunla idare etsin :d:d:d

söz alacam ona bir tane su tabancası oynasın bebe onunla akşama kadar :D kafayı yemiş zaten ona kalsa tüm servera savaş açacak belki su tabancası durdurur onu :)

premium
15-12-2009, 23:13
söz alacam ona bir tane su tabancası oynasın bebe onunla akşama kadar :D kafayı yemiş zaten ona kalsa tüm servera savaş açacak belki su tabancası durdurur onu :)
işin asıl sakat tarafı devrim yaptım sertifide savdım başımdan bana kaldı tüm birlik diyor bu aralar. bence bi haftalık bi yerlere gönder sen onu. yoksa bırak wowu natarları bile görmiyecek:D

SaLLa
16-12-2009, 13:42
işin asıl sakat tarafı devrim yaptım sertifide savdım başımdan bana kaldı tüm birlik diyor bu aralar. bence bi haftalık bi yerlere gönder sen onu. yoksa bırak wowu natarları bile görmiyecek:D

abi ben geri döneceğim bindeli'ye şuanda orası 60 kişilik haliyle ahmeti şutlayıp kendime yer açacağım merak etme sen :D bir tane birlik kuracağız ismi DeLiToPik olacak onuda orada tek başına tutacam sabahtan akşama kadar ally atsın dursun :D

DeathLess
28-12-2009, 11:49
Forum genelindeki yazılarınızın forum hususlarına uygun olup olmadığına dikkat etmeniz forum hesaplarınızın sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Edebinizle yazın lütfen...

DeathLess
28-12-2009, 14:54
Konu altındaki son uyarımdır.
Forum yazılarınızda saygılı olmak zorundasınız.

Kurallara uygun olmadığını düşündüğünüz yazıları da forum yöneticilerine özel mesaj ile bildiriniz. Gerekli inceleme yapılır.