PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 5]

DeathLess
06-08-2010, 14:42
Başta WoW'u kuran ekip olmak üzere bütün oyuncularımıza tebrikler.

TravianTR forum yönetimi adına
DeathLess

Sugar23
06-08-2010, 14:43
eeeeeee.......

yuki37
06-08-2010, 14:43
kuran birlği tebrik ediyorum :) ....

ökkeşsavcı
06-08-2010, 14:45
tamamda kim kurdu?

Gibb10
Tebrik...

Edit: Merak eden diğer server oyuncuları için NEFES ekibinden z_j isimli arkadaşın WoW köyü ilk 100'ü gören köy oldu. Ama oyunu hakkıyla WoWTime oynadı :P Bi çamur atmadan olmaz adettendir.:P

000000
Deathless kurdu :D:D oyunda yıkıyoruz diye burda bizi banlıyodu hatta acıdık kurdurduk

ottoman 14
06-08-2010, 14:46
başta z_j ve birlik yöneticilerimiz olmak üzere bütün nefes birliklerini tebrik ediyorum.umarım başka serverlerde tekrar görüşürüz.belki yeniden s5 te.

rüzgarlı tepe
06-08-2010, 14:46
tebrikler her kim kurudysa :D

ökkeşsavcı
06-08-2010, 14:48
Nefes birliğinde olduğum için gurur duyarım.demek s5tede kurmuşlar

c.kasap
06-08-2010, 14:50
Başta z_j ve ekibi olmak üzere tüm Nefes Birliklerine tebrikler

Başka bir serverde tekrar karşılaşmak dileğiyle

İyi oyunlar
:)

arcmrt21
06-08-2010, 15:13
tum nefes uyelerine tebrikler...

Errorcompat
06-08-2010, 15:17
Tebrikler kim kurduysa

Balt
06-08-2010, 15:45
Bence burda z_j'nin başarısından çok nefes birliğinin başarısı ön planda ama z_j'nin yaptığı başarıda çok büyük . z_j ve tüm nefes birliklerini tebrik ediyorum kısmet olursa yeni s5'te görüşmek üzere ...

redlife
06-08-2010, 15:50
Z_J (hülya) ve Tüm Nefes birliklerini başarısından ötürü tebrik ederim. Aylarca uykusuz kalan wow koyü sahiplerinede ders olur artık :D birdaha wow koyune bakmazlar:D Herpinize çok teşekkür ederim Sağlıcakla kalın
The By Redlife

eylül35
06-08-2010, 15:55
http://img10.imageshack.us/img10/9264/eyll35izzetwow.jpg (http://img10.imageshack.us/i/eyll35izzetwow.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

ASKERLİK bitti en sonunda ,teskeremizi aldık evlerimize dönerken tüm NEFES ailesini ,wow kuran z_j arkadaşımızı ve savunan lopus_karan wowunu tebrık edıyorum..ordu elimizde patlıyacak dıye korkarken son anda yetiştik:)
sonmohıkan Metin abimiz başta olmak üzere herkese teşekkür ederim..

ortagım İZZET (busovaça) sayesınde bu mutluluğu yaşadım..teşekkür ederim Dostum..

not: foruma ılk defa yazıyorum fazla yer işgal ettiysem af ola:) daha önce hiç bu kadar askerim olmamıstı cerçevelettirmek hakkım sanırım:P

-Berkay-
06-08-2010, 16:00
üniversite sınavı sebebiyle ilk göz ağrım s5 e veda ediyorum:(
z_j yi ve nefes ekibini tebrik ederim.(oneblood)

Berkan
06-08-2010, 16:01
evgili Travian Oyuncuları;

http://img.travian.org/temp/ww100.gif Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 10:26 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, * ŞaKŞaK ASKERDE :) Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici z_j, birliği N€F€S, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Belis gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden barafranca ve DARK Wave ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

Tartışmasız en büyük kahraman bermuda elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran _GHoST_ korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Travian Ekibi olarak, büyük sona kadar bizimle birlikte olan bütün oyuncularımıza çok teşekkür ediyor, her zaman olmasa da genelde tüm oyuncularımızın eğlenmesine katkıda bulunabildiğimizi umuyoruz.

Yine ümit ediyoruz ki uykusuz kalınan geceler ve içinden çıkılmaz hammadde hesaplarıyla geçen tüm bu zaman, bizlerde olduğu gibi, sizlerin belleklerinde de unutulmaz birer anı olarak kalabilmiştir.

Sonsuz Saygılarımızla...

Travian Ekibiniz

Z_J
06-08-2010, 16:03
Bu zamana kadar hepimiz bir çok savaşlar gördük, yeri geldi yıkılan hesaplarımız oldu, yeri geldi biz yıktık.

Bu anlamda da hepimiz el elele vererek birliklerimizle bir yola baş koyduk ve bu yolda ilerledik.

Biz şanslıydık büyük bir aileye sahip olduk. Her ailede olacağı gibi NEFES Ailesi içindede yaşanan sorunlar olsada aile olmasını bildik ve dağılmadık.

Hepinize şahsım adıma ve asker yolunda olan kardeşim Şakir adına tebrikleriniz için teşekkür ederiz.

Özellikle Ercan67 (TAYFUN) wow köyümüzde bizden daha çok emeğin olduğu için tüm NEFES Ailesi olarak ve şahsım olarak binlerce teşekkürler. Ve bu tebriklerde payı olan arkadaşımım dostum Tayfuna bende herkes adına tebrik etmek istiyorum.

Burada özellikle server başından beri benimle birlikte olan ve her daim yanımdan ayrılmayan sevgili dostlarım, kardeşlerim önünüzde saygı ile eğiliyor binlerce teşekkür ediyorum. İyiki sizleri tanıdım, iyi ki varsınız.Hakkımız helal olsun.

Travian Oyun Dünyası adı üstünde. Buranın bir oyun olduğunu unutmadan, kimseyi kırmadan eğlenerek oynamayı unutmayalım arkadaşlar.

Sevgiyle Kalın,Hoşçakalın
z_j/ hülya&şakir

karantina
06-08-2010, 16:11
Bu zamana kadar hepimiz bir çok savaşlar gördük, yeri geldi yıkılan hesaplarımız oldu, yeri geldi biz yıktık.

Bu anlamda da hepimiz el elele vererek birliklerimizle bir yola baş koyduk ve bu yolda ilerledik.

Biz şanslıydık büyük bir aileye sahip olduk. Her ailede olacağı gibi NEFES Ailesi içindede yaşanan sorunlar olsada aile olmasını bildik ve dağılmadık.

Hepinize şahsım adıma ve asker yolunda olan kardeşim Şakir adına tebrikleriniz için teşekkür ederiz.

Burada özellikle server başından beri benimle birlikte olan ve her daim yanımdan ayrılmayan sevgili dostlarım, kardeşlerim önünüzde saygı ile eğiliyor binlerce teşekkür ediyorum. İyiki sizleri tanıdım, iyi ki varsınız.Hakkımız helal olsun.

Travian Oyun Dünyası adı üstünde. Buranın bir oyun olduğunu unutmadan, kimseyi kırmadan eğlenerek oynamayı unutmayalım arkadaşlar.

z_j/ hülya&şakir

apla valla çok pis duygulandım :D dur x2 de birinin yan köyünü yıkem de kendime gelem :D

silici
06-08-2010, 16:16

z_j/ hülya&şakir

Hülya hanım ve şakir bey sizlerin ellerine ve yüreyine sağlık bir nefes hesabının wow inşaasını tamamlaması beni ve tüm nefes birliklerini onure etmiştir. Sizlere burdan teşekkür ederim...

Gökmen

000000
06-08-2010, 16:26
apla valla çok pis duygulandım :D dur x2 de birinin yan köyünü yıkem de kendime gelem :D

Muahahha:D:D İstek kabull ediyo msun?

000000
06-08-2010, 16:27
Hülya hanım ve şakir bey sizlerin ellerine ve yüreyine sağlık bir nefes hesabının wow inşaasını tamamlaması beni ve tüm nefes birliklerini onure etmiştir. Sizlere burdan teşekkür ederim...

Gökmen

Sana o kadar tahıl attım ya keşke sen kursaydın :)

karantina
06-08-2010, 16:31
Muahahha:D:D İstek kabull ediyo msun?

he ediyom söle :D:D

silici
06-08-2010, 16:42
Sana o kadar tahıl attım ya keşke sen kursaydın :)

Kardeş emeyinizin ne kadar büyük olduğunu anlatmakla bitmez ama sizler için wowdaki en fazla defin bende olduğunu göstermek açısından sizlere bir kaç resim sunuyorum umarım beyenirsiniz...

1-http://m.yollayap.com/b83/99141851.jpg (http://m.yollayap.com/b83/99141851.jpg) 95 Natar saldırı

2-http://3gp.ag/b83/27624828.jpg (http://3gp.ag/b83/27624828.jpg) Wow Time Briliğin yapmış olduğu Saldırı sayısı ve destekler

3- http://3gp.ag/b83/18258853.jpg (http://3gp.ag/b83/18258853.jpg) Wowa yapılan organize saldırılardan sonraki son durum

İyi seyirler arkadaşlar ......:)

TEXASSS
06-08-2010, 16:55
s5 te wow kuran arkadaşları tebrik ediyorum s6 dada umarım biz kurarız sizde bizi tebrik edersiniz :D

Busovaça
06-08-2010, 16:57
wow'u kuran Z_J ve ekibi başta olmak üzere tüm NEFES ailesini tebrik ederim..
wow süreci biraz kısa sürdü sanki..
beklendiği kadar yıkımlar yaşanmadı..
ama ordusu yolda olan köylerin wow'a ulaşmadan imha edilmesi bunda belirleyici oldu sanırım..

Z_J
06-08-2010, 17:40

Özellikle Ercan67 (TAYFUN) wow köyümüzde bizden daha çok emeğin olduğu için tüm NEFES Ailesi olarak ve şahsım olarak binlerce teşekkürler. Ve bu tebriklerde payı olan arkadaşımım dostum Tayfuna bende herkes adına tebrik etmek istiyorum.

z_j/ hülya&şakir

imza
06-08-2010, 18:00
WoW kuran arkadaşımı ve tüm NEFES birliklerini tebrik ederim. Üstün gayretlerinden dolayıda Tüm WoWTime birliklerine ve diğer tüm birliklere sevgi ve saygılarımı sunarım. Herkese hayırlı olsun.
Şimdi oyun bittiğine göre şöyle bir dışarı bakın. Dışarda hayat var. :)

barafranca
06-08-2010, 19:17
TÜM NEFES AİLESİNİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM .. BU ZAMANA KADAR ANCA BERABER KANCA BERABER GELDİK BU BAŞARI HEPİMİZE YAZ HEDİYESİ OLSUN..

HAYDİ DENİZE GİDELİM cup cup yapalım yetr yorulduk:D

Küçük Rakı
06-08-2010, 19:47
benimki gibi kaç ordu patladı acba?
http://img42.imageshack.us/img42/9094/132123.jpg

Gibb10
06-08-2010, 19:54
benimki gibi kaç ordu patladı acba?

Şu ana kadar foruma yansıyan patlamış orduların en iyileri Roma'da barafranca, Cermen'de pişşt, yokmu Galyan gibi bi delikanlı :)

bulentgunes006
06-08-2010, 20:20
http://img345.yukle.tc/images/4058adsiz.PNG (http://www.yukle.tc)

sicilyalı
06-08-2010, 20:28
emeği geçen bütün nefes ailesini ve z_j ' yi tebrik ederim bir nefesli olarak jasse james in hesabına yardımcı oluyorduk gönlümüz ondan yanaydı sabahları ettik gecelerce o yüzden buruk bi sevinç var içimizde ama nefes ailesi olarak oyunu bitirdiğimiz için gayet memnunuz :) elimizde patlayan ordu içinde bakmamıza yardımcı olan canlar haklarını helal etsinler oyun moyun hikaye asıl olan kazanılan arkadaşlıklar o bana yeter :)

benim içinde travian bitmiştir emekli olmanın zamanı geldi çünkü :) bütün arkadaşlara saygılarımı sunuyorum eğer istemeden veya farkında olmadan birilerinin kalbini kırdıysam lütfen kusuruma bakmasın ve hakkını helal etsin

sağlıcakla eyüphan :)

bulentgunes006
06-08-2010, 20:33
Güzel bir Server geçirdik. İnsan her server bitiminde liseden mezun oluyormuş gibi hissediyor. bugünde ben ve ortağım o mezuniyet yıllarına dönmüşüzdür :D Arkadaşlık süperdi..

Thespis için çok çalıştık ama ne farkederki kuran yine takımımız. Bu iş uzun uzun uğraşların sonucudur..

Helal olsun NEFES

Achilles
06-08-2010, 20:44
Şu ana kadar foruma yansıyan patlamış orduların en iyileri Roma'da barafranca, Cermen'de pişşt, yokmu Galyan gibi bi delikanlı :)

http://img826.imageshack.us/img826/7931/rekor.png

tek hesaptan 2 wow ordusu verelim ama cermen;)

KéMâL - L&G

mersin33
06-08-2010, 20:56
http://img10.imageshack.us/img10/9264/eyll35izzetwow.jpg (http://img10.imageshack.us/i/eyll35izzetwow.jpg/)

ASKERLİK bitti en sonunda ,teskeremizi aldık evlerimize dönerken tüm NEFES ailesini ,wow kuran z_j arkadaşımızı ve savunan lopus_karan wowunu tebrık edıyorum..ordu elimizde patlıyacak dıye korkarken son anda yetiştik:)

ortagım İZZET (busovaça) sayesınde bu mutluluğu yaşadım..teşekkür ederim Dostum..

not: foruma ılk defa yazıyorum fazla yer işgal ettiysem af ola:) daha önce hiç bu kadar askerim olmamıstı cerçevelettirmek hakkım sanırım:P

selam tebrikler eylül izzet 3 ay 20 günde basılan çok süper bi ordu rekor denilebilcek bi ordu bastınız teprikler vovkuran z_j teprikler

manyakk
06-08-2010, 21:22
Bu kadar hüzün bir sonla biticeğini düşünmemiştim, Askerlerimiz Elimizde patladı, aylarca askere baak daha sonra hiç bişey yapmadan Gitsin :)

Hülya ablamı tebrik ederim.

Bu güne kadar diyorlardı nefes Çok kalabalık diye gerckten çook kalabalık :) keşke bu kadar kalabalık olmasaydı da herkez ordusunu çaksaydı,

herşeye rağmen, herkeze rağmen Tebrikler,

Bir Hikayenin daha sonu :)

Cılgın Kors
06-08-2010, 22:20
Z_j Hülya Ablayı ve tüm nefes ailesini bu başarıdan dolayı tebrik ederim...

Server 5 te tanıştığım tüm dostlarıma yaşattıkları zevkli server için teşekkür ederim kendim ve birliğim adına...

ÇILGIN KORS

KİMİNE GÖRE HAİN KİMİNE GÖRE BİR DOST :)

000000
06-08-2010, 22:22
Manyakk en iyisini sen yaptın basp basıp daldın böyle elnde patlıcağına oyunun tadını çıkardın ellerinde patlayanlara geçmiş olsun bi hatıra olarak kalır artık:D

arcmrt21
06-08-2010, 22:32

bilalden hesabı demek sen aldın he:)) dikkat et o hesapta emeğim çoktur:D

manyakk
06-08-2010, 22:35
Manyakk en iyisini sen yaptın basp basıp daldın böyle elnde patlıcağına oyunun tadını çıkardın ellerinde patlayanlara geçmiş olsun bi hatıra olarak kalır artık:D

uLeen benim ordumda elımde patladı ki :D merkezimde sakladığım 3 5 asKer :D

arcmrt21
06-08-2010, 22:49
uLeen benim ordumda elımde patladı ki :D merkezimde sakladığım 3 5 asKer :D

s1 e gel bana def bas:D bir koyden

manyakk
06-08-2010, 22:56
s1 e gel bana def bas:D bir koyden

üzgünüm yardımcı olmak isterdim, Ama Hiç deff basmadım hep sadırı askeri basan hesapları yönettım :D Orada nasıL bi taktik izliyecem bilmiyorum :)

REALSHOW
06-08-2010, 23:05
server de emeği geçen herkesi tebrik eder geçmiş olsun dileklerimi sunarım. wow da oynayan bütün oyuncuları ayrıca tebrik ediyorum temsille bakan ve yardımcı olanlarıda...
oyunu resetleyen nefes ailesini ve z_j nick li oyuncuyuda başarılarından dolayı tebrik ederim....

atarax2000
06-08-2010, 23:12
.....................

........................

z_j/ hülya&şakir

Ne demek efendim sizler ile oynamak... heyecanlanmak büyük keyif idi.... Bu şansı elde ettiğim için kendimi şanslı sayıyorum....
iyi ki varsınız... hepte olun :)

tayfun (ercan67)

manyakk
06-08-2010, 23:23
Ne demek efendim sizler ile oynamak... heyecanlanmak büyük keyif idi.... Bu şansı elde ettiğim için kendimi şanslı sayıyorum....
iyi ki varsınız... hepte olun :)

tayfun (ercan67)

umarım Bidaha böle boşlayan bi rakibim olmaz abi, Birde diyor ki herkezin askerleri elinde patladı, yazık oldu, bızım ordularımızada yazık ettıler, WowTime beni çook şaşırttı.. :(

atarax2000
06-08-2010, 23:26
umarım Bidaha böle boşlayan bi rakibim olmaz abi, Birde diyor ki herkezin askerleri elinde patladı, yazık oldu, bızım ordularımızada yazık ettıler, WowTime beni çook şaşırttı.. :(

Dostum bir daha ki sefere yine sırt sırta veririz.. :)
ben askerim elimde kalmasın diye zj (hulyaya) belis (ceme) çok şarladım...

ghost a şükürler olsun ki gönderdim askerleri bu çingenelik karşısında...

başarılı da olduk :))

star1905
07-08-2010, 00:19
nefsleri ve birlik arkadaşlarımı tebrik ederim kaliteli bir server oldu

bnbn
07-08-2010, 01:15
İyisiyle kötüsüyle bir s5 daha geride kaldı..

S5 le başladım ve s5 varken bende hep vardım ama nedense hiç wow zaferini yaşayamadım:(
Bunun en büyük sebebi Hülya.....................:mad:Bu 2. wow zaferi..Yahu bırakta birazda başkaları tadsın bu keyfi:D

Bi sonraki s5 te ya taraf olalım yada hesap açma:D

Wowu kuran tüm nefes ailesini,,

Birbirine hep destek olmayı bilen wowtime ekibimizi

İçimizde olupta gönlü nefeste olan arkadaşlarıda:)

Ayrıca eylül35 arkadaşımıda birden çok hesapta bastığı ordulardan ötürü tebrik ederim...Çerçeve hoş olmuş..

belis
07-08-2010, 01:44
Sevgili NEFES ailesi

Burası sözlerin bittiği yer…
Bu nokta ZAFER noktası…
Güzelliği , heyecanı , hüznü ve coşkuyu dolu dolu yaşayarak geçen uzun ayların sonucunda wow süreci bitti. Emek verdik, çalıştık , inandık ve sonunda ipi göğüsleyen taraf biz olduk.
Z_J WoW köyümüzde Dünya Harikası ihtişamla yükseldi ve son taş yerine yerleşti.
Bayrağımızı göndere büyük bir keyifle çekiyoruz...

Sizlerle bugüne kadar upuzun bir yolu birlikte yürüdük,
Bazı arkadaşlarımızla , ilk adımlarla başlayan bir dostluğu bölüştük, bazılarınızla yollarımız daha geç kesişti.
Ama şarkıdaki gibi “yolu sevgiden geçen herkesle” mutlaka bir şekilde yanyana geldik.

Uykusuz gecelerimizde etrafımıza göz gezdirince , gördüğümüz mavi ışıklar içimizi ısıttı, yalnızlığımızı unutturdu.
Bir çoğunuzla msn sohbetlerinde sabahın ilk ışıklarını karşıladık.
Başarılarda birlikte sevindik, kayıplarımız için beraber üzüldük
Bazen sendelesekte her adımda, her hamlede birbirimize tutunduk.
Acıyı , tatlıyı, paylaştık,
Coşkumuzu , hüznümüzü birlikte yaşadık.
Zaman zaman seslerimiz yükseldi ama hiç birimiz kötü niyetli değildik, didişmelerimiz hep zafere giden yolda en iyiyi en doğruyu bulmak içindi..
Ve kol kırıldı yen içinde kaldı , tüm sorunları aile içinde sevgimize tutunarak hallettik…

Bilmenizi istediğimiz tek şey var,
Bu yolu sizlerle yürüdüğümüz için çok mutluyuz.
Bu serverda yeniden başlama ve yeniden seçme hakkımız olsaydı yine sizlerle bir arada olmayı secerdik.
Hiç kimseye helal edilmemiş hakkımız yok, umarız sizlerde bize haklarınızı helal edersiniz…

Her kararda yanımızda olduğunuz için, saygınız , sevginiz ve her türlü desteğiniz için, her birinize tek tek teşekkür ederiz.
Anılarınızda güzel bir yere sahip olabilirsek ne mutlu bize….

Ayrıca servere emek veren tüm birlikleri ve rekabetimizi keyif haline dönüştüren WoWTime ekibini kutluyoruz. Emeklerinize sağlık.

Sizleri seviyoruz.

Hoşçakalın

Nüket & Cem

karalord
07-08-2010, 03:29
hülya apla canı gönülden kutlarım seni :)

bütün s5 ailesinide ayrıca verdikleri bütün emeklerden dolayı kutluyorum.. her nekadar elimde asker patlasada benim askerden çok 2 reisime üzüldüm (: onlarla ww dalmak vardıya nasip değilmiş napalım (:

ayriyeten de tüm nefes ailemin her bir bireyini ayrı ayrı kutluyorum.. herkes bir harikaydı.. tebrikler dostlarım tebikler arkadaşlarım..

murat2648
07-08-2010, 10:59
http://img175.imageshack.us/img175/2359/20614972.png

1 saatle elimde kaldı :D ve serverin en iyi mancınık basan coastal adlı oyuncununda elinde kaldı ibo 16k mancınığı nie bosuna bastın :D

aksi
07-08-2010, 12:19
hülya arkadaşım tebrik ederim wow başarınızdan dolayı ayrıca tüm nefes oyuncularına ve wowtime ailesine bu güzel serverden dolayı teşekkür ederim tüm arkadaşlara reel hayatta başarılar dilerim yeni bir serverde görüşmek dileğiyle

Marjinal
07-08-2010, 12:33
1 saatle elimde kaldı :D ve serverin en iyi mancınık basan coastal adlı oyuncununda elinde kaldı ibo 16k mancınığı nie bosuna bastın :D

ibo hesabın kontrolünü bana bıraksaydı şimdiye bir wow sıfırlamıştım zaten :) O wowa girme kankam. Şu wowa girme realden arkadaşım diye diye başımı ağrıttı valla :D

Marjinal
07-08-2010, 12:36
http://i237.photobucket.com/albums/ff211/albaygokhan/ordu.png

İbo ya demiştim sen bir wowa dalamıyacan bu askerinde anca resmini çeker foruma atarsın diye. Hakikaten öyle oldu :D İbo bak kullanamadığın askerlerin :)

barafranca
07-08-2010, 13:48
http://img404.imageshack.us/img404/2374/fffffffw.jpg

Küfür etmeden köyüme bakmak isteyenlere..
barafranca
şifre:bok

Redkit
07-08-2010, 14:52
Wow kuran ekibi tebrik ederim

arcmrt21
07-08-2010, 14:55
üzgünüm yardımcı olmak isterdim, Ama Hiç deff basmadım hep sadırı askeri basan hesapları yönettım Orada nasıL bi taktik izliyecem bilmiyorum

öğretiriz yaf:) bak koye gireceksin once uretimi arttıracan sonra da kışlaya savunma askeri atacan; bende istediğimde yollayacan bu kadar... Fazla ugraşmaya değmez...:)

İyisiyle kötüsüyle bir s5 daha geride kaldı..

S5 le başladım ve s5 varken bende hep vardım ama nedense hiç wow zaferini yaşayamadım
Bunun en büyük sebebi Hülya.....................Bu 2. wow zaferi..Yahu bırakta birazda başkaları tadsın bu keyfi

Bi sonraki s5 te ya taraf olalım yada hesap açma

Wowu kuran tüm nefes ailesini,,

Birbirine hep destek olmayı bilen wowtime ekibimizi

İçimizde olupta gönlü nefeste olan arkadaşlarıda

Ayrıca eylül35 arkadaşımıda birden çok hesapta bastığı ordulardan ötürü tebrik ederim...Çerçeve hoş olmuş..

Sen gelecek s te de olursuna artık:)) s1 de saldırı rekortmeni olabilirim... Abi gel sen savunma bas:)

Abi orduyu elde patlatmaktansa zevk almak daha guzel:) Wow kurmak sadece bir goruntu. bunu birilerine laf atmak için soylemiyorum hayatta da bazen kaybedersin ya da kazanırsın ama emeğinin karşılıgını alacaksın savunacaksın her zaman emeğinin karşılıgını...

000000
07-08-2010, 15:22
http://img404.imageshack.us/img404/2374/fffffffw.jpg

Küfür etmeden köyüme bakmak isteyenlere..
barafranca
şifre:bok

İnsan şifresine güzel bir şey yazar :D Madem kullanmıcan niye basyosun o kadar asker amacın ney ? :D

TEXASSS
07-08-2010, 18:16
250k tokmak 58k toyton 15500 de mancınık benim elimde patladı :D:D:D:D

barafranca
07-08-2010, 18:38
İnsan şifresine güzel bir şey yazar :D Madem kullanmıcan niye basyosun o kadar asker amacın ney ? :D

dost kazanmak yaşıyacagım alacagım zevkleri cok tan aldım ego tatmin etmem ben öyle zevkine takılırım .. ama cakacak zaman da olmadı acıkcası cok hızlı gelişti herşey

kajukujukoju
07-08-2010, 18:52

hesabın adı ne usta?

Busovaça
07-08-2010, 19:03
dost kazanmak yaşıyacagım alacagım zevkleri cok tan aldım ego tatmin etmem ben öyle zevkine takılırım .. ama cakacak zaman da olmadı acıkcası cok hızlı gelişti herşey

düzenlediğin operasyonlar kendi ordunun da elde patlamasına neden oldu Bilal:)

rakipten o kadar orduyu wow'a ulaşmadan uçuracak organizeyi yapmasaydın oyun uzayacak, buraya konulan ve konulmayan daha nice ordu kullanılmış olacaktı:)

şaka bir tarafa, sonuçta sen ve ekibin bencillik yapmadan oyunun bitiş süresini belirlemiş oldunuz..

çok iyi birlik oyuncuları olduğunuzu bir kez daha göstermiş oldunuz..

ayrıca server'ın en iyi ordularından biride wow'u kuran z-J hesabındaydı..

hepinizi tebrik ederim..

cucu75
07-08-2010, 20:12
ilk iki s5 kalitesinde olmayan ama son dönemlerinde serverda kalan sağlam oyuncular sayesinde keyif veren, benim açımdan son server olan (eş problemi:)) s5'i resetleme başarısını gösteren NEFES oluşumunu, başkanı olduğum WoW TİME birliği, 3 server'dır bir arada olan İsimSİZ ailesi adına tebrik ederim...

Ps : Ozdo özelden msn yollada, irtibat kopmasın..

altınordu
07-08-2010, 21:00
Bir altın ordu oyuncusu olarak z_j wowu tebrik ederim nefes ailesini kutlarım

iz bırakanlar ve başarılılar....

öcü
kurmay
şişmanbalina
kelsaksağan
bloomxanoon
zamazingo
lopus_karan

başarılı oyuncular

istanbull
belis
gyeltekin
aninamiacs
nihat keten
-ghost-
gaddar
riddicktwo
barafranca
sahibinin sesi
hayatisar
uagecekondu

şeref kürsüsü

sonlahmacun (büyükbaşkan , büyük komutan)
sonmohikan (sabri başkanında söylediği gibi Nefesleri birleştirip ayakta tutan adam, ön plana çıkmadı ama diplomasi şampiyonu)

murat2648
08-08-2010, 00:29

hehe o benim unv den arkadasım nerdeyse 2 3 gune görüşüoz o z_j ye benim yuzume bende onun baktığı team were girmedim ondan demiştir :D sonra bilali falan tanıyınca tamamen z_j y girmeme taraftarı oldu ama aramızda kesinlikle casusluk gibi bişi olmadı :D

murat2648
08-08-2010, 00:35
ibo hesabın kontrolünü bana bıraksaydı şimdiye bir wow sıfırlamıştım zaten :) O wowa girme kankam. Şu wowa girme realden arkadaşım diye diye başımı ağrıttı valla :D

ibonun askerleride koysana

kokel
08-08-2010, 00:49
kimseyi tebrik etmiyorum anlayan anladı hele z_j kazandı ise hiç etmem bende nefes oyuncusuyum:)

karantina
08-08-2010, 01:48

öcü
kurmay
şişmanbalina
kelsaksağan
bloomxanoon
zamazingo
lopus_karan

başarılı oyuncular

istanbull
belis
gyeltekin
aninamiacs
nihat keten
-ghost-
gaddar
riddicktwo
barafranca
sahibinin sesi
hayatisar
uagecekondu

şeref kürsüsü

sonmohikan (sabri başkanında söylediği gibi Nefesleri birleştirip ayakta tutan adam, ön plana çıkmadı ama diplomasi şampiyonu)

mükemmel tespit tebrik ederim

karantina
08-08-2010, 02:00
kimseyi tebrik etmiyorum anlayan anladı hele z_j kazandı ise hiç etmem bende nefes oyuncusuyum:)

oyuncusuydum de bari :D

Jelanie
08-08-2010, 02:13

öcü
kurmay
şişmanbalina
kelsaksağan
bloomxanoon
zamazingo
lopus_karan

başarılı oyuncular

istanbull
belis
gyeltekin
aninamiacs
nihat keten
-ghost-
gaddar
riddicktwo
barafranca
sahibinin sesi
hayatisar
uagecekondu

şeref kürsüsü

hehehehehe cok guldum yaa gece gece cok guzel yaazmıssınız nickimi :D ayrıca tespitiniz icinde tesekkurler

animaniacs

manyakk
08-08-2010, 11:12
hehehehehe cok guldum yaa gece gece cok guzel yaazmıssınız nickimi :D ayrıca tespitiniz icinde tesekkurler

animaniacs

aninamiacs :D Kuşkusuz ki Bilal daha güzeL yazıyo, :)

manyakk
08-08-2010, 11:14
oyuncusuydum de bari :D

Senin bursa ne oldu öle daa :D şeytan çarpmışa döndü daa uşağumm :D

zaza-xerib
08-08-2010, 15:56
az ama çok emek verdim bu asker için :))

zaza-xerib
08-08-2010, 16:08
http://s5.travian.com.tr/build.php?newdid=158435&gid=16&id=39

Tırcı-Murat
08-08-2010, 17:23
Herkezi tebrik ederim işlerim ve bazı sorunlardan dolayı bir süre uzak kaldım serverdan.Hesapta olsaydım inan adımızdan çok söz ettirecektim ama nasip değilmiş :) önümüze bakıcaz artık.

mysterious
09-08-2010, 00:07
wow u kuran nefes birliği tebrik ediyorum

elimizde patlayan bi başka ordu yetişmeden yolda eridi .....

kod 53
.8]parpali Bu oyuncuya saldırı: WoW Saraçoğlu

Askerler 0 0 91769 58 0 48971 7528 0 0 0 1
Ulaşım . 13:25:08 .saati 11:27:46 Saat

Marjinal
09-08-2010, 01:26

sen kimsin yahu :)

5one12
09-08-2010, 02:26
bu naıl bir link adamım içtinmi normal halinmi

karantina
09-08-2010, 14:06
Herkezi tebrik ederim işlerim ve bazı sorunlardan dolayı bir süre uzak kaldım serverdan.Hesapta olsaydım inan adımızdan çok söz ettirecektim ama nasip değilmiş :) önümüze bakıcaz artık.

kimseyi tebrik falan etmiyorum çok saçma ve basit bir wow dönemi oldu hiç egleceli geçmedi herkesi protesto ediyor ve kınıyorum :D:D

000000
09-08-2010, 14:16
kimseyi tebrik falan etmiyorum çok saçma ve basit bir wow dönemi oldu hiç egleceli geçmedi herkesi protesto ediyor ve kınıyorum :D:D

Evet ordular içlerinde patladı pardon ellerinde

hikmetbaba23
09-08-2010, 16:21
Sevgili NEFES ailesi

Burası sözlerin bittiği yer…
Bu nokta ZAFER noktası…
Güzelliği , heyecanı , hüznü ve coşkuyu dolu dolu yaşayarak geçen uzun ayların sonucunda wow süreci bitti. Emek verdik, çalıştık , inandık ve sonunda ipi göğüsleyen taraf biz olduk.
Z_J WoW köyümüzde Dünya Harikası ihtişamla yükseldi ve son taş yerine yerleşti.
Bayrağımızı göndere büyük bir keyifle çekiyoruz...

Sizlerle bugüne kadar upuzun bir yolu birlikte yürüdük,
Bazı arkadaşlarımızla , ilk adımlarla başlayan bir dostluğu bölüştük, bazılarınızla yollarımız daha geç kesişti.
Ama şarkıdaki gibi “yolu sevgiden geçen herkesle” mutlaka bir şekilde yanyana geldik.

Uykusuz gecelerimizde etrafımıza göz gezdirince , gördüğümüz mavi ışıklar içimizi ısıttı, yalnızlığımızı unutturdu.
Bir çoğunuzla msn sohbetlerinde sabahın ilk ışıklarını karşıladık.
Başarılarda birlikte sevindik, kayıplarımız için beraber üzüldük
Bazen sendelesekte her adımda, her hamlede birbirimize tutunduk.
Acıyı , tatlıyı, paylaştık,
Coşkumuzu , hüznümüzü birlikte yaşadık.
Zaman zaman seslerimiz yükseldi ama hiç birimiz kötü niyetli değildik, didişmelerimiz hep zafere giden yolda en iyiyi en doğruyu bulmak içindi..
Ve kol kırıldı yen içinde kaldı , tüm sorunları aile içinde sevgimize tutunarak hallettik…

Bilmenizi istediğimiz tek şey var,
Bu yolu sizlerle yürüdüğümüz için çok mutluyuz.
Bu serverda yeniden başlama ve yeniden seçme hakkımız olsaydı yine sizlerle bir arada olmayı secerdik.
Hiç kimseye helal edilmemiş hakkımız yok, umarız sizlerde bize haklarınızı helal edersiniz…

Her kararda yanımızda olduğunuz için, saygınız , sevginiz ve her türlü desteğiniz için, her birinize tek tek teşekkür ederiz.
Anılarınızda güzel bir yere sahip olabilirsek ne mutlu bize….

Ayrıca servere emek veren tüm birlikleri ve rekabetimizi keyif haline dönüştüren WoWTime ekibini kutluyoruz. Emeklerinize sağlık.

Sizleri seviyoruz.

Hoşçakalın

Nüket & Cem

sizi ve tüm nefes birliyini canı gönülden kutluyorum keyifli bir oyun oldu hoşça kalın

THE-END
10-08-2010, 14:11
Wow Gören Sıcan :)

file:///C:/Users/compaq/Pictures/xxx.bmp

demm
10-08-2010, 16:03
MANİSA ALAŞEHİR ULASTIRMA KOMUTANLIGI KISA DONEM ER SAKİR BAZ

ÖNCELİKLE HERKEZİ TEBİRK EDERİM ASKERE GİTMEDEN KISA BİKAC SEYDE HATIRA NAMINA BEN YAZAYIM DEDİMKİ BU BENIM ARTIK SON TRAVİAN OYUNUMDU HULYA ABLADA BENDE BU OYUNDAN EMEKLİ ETTİK KENDIMIZI SANIRIM 4-5 AY ONCE ETTİKDE BASIMIZA Bİ WOWU BELA EDEN BİLAL KADİR KEMAL ÜCLÜSÜ YÜZÜNDEN ARADA MESGUL OLUYORDUK:p

KISA BİR WOW DONEMİ OLDU ÜZGÜNÜM AMA ASKERE GİTMEM GEREKİYODU :p

ÖNCELİKLE ASKERI ELINDE PATLAYAN (YANLIŞ ANLASILMASIN BIZIMDE PATLADI:) ARKDASLAR ADINA ÜZÜLDÜM CÜNKÜ Bİ,ZİMDE PATLADIGI İCİN ONLARI ANLAYABİLİYORUM:) 120K BALTA 50K TOYTON 6900 KOC BASI 13900 MANCINIGI SON BİR HAMLEYLE WOW YIKMAYA YETISEN TEK ORDU OLAN GUMUSDAMLAYA CAKMAYI TERCİH ETTİK AMA MALESEF GERİ GELDİ:D

SON SÖZUM BİLAL BARAFRANCAYA YAWFRUCUM BEN SANA DEMEDIMMI O ASKERİ ELİNDE PATLATIRIM BEN NEZMAN DINLEMESEN PİSMAN OLDUN GENE OLUCAN DIYE HEHE WOW BİTİNCE İLK AKLIMA SEN GELDIN AMA TELİN YOKDU ARAYAMADIM:D

NEYSE UZUN LAFIN KISASI WOWDA EMEGİ GECEN PEK COK ARKDASIMIZ OLDU ÖZELLİKLE İCLERİNDE ERCAN67 BARAFRANCA BİLO ALAD KADİR KEMAL SAFAK30 YAKUPLEVENT VE DAHA SUAN ASKERLİK HEYECANI İLE ADI AKLIMA GELMEYEN PEK COK ARKDASIM VAR OLUN SAGOLUN ALLAHA EMANET OLUN GÖRUSURZ HOSCAKALIN

barafranca
10-08-2010, 16:33

ÖNCELİKLE HERKEZİ TEBİRK EDERİM ASKERE GİTMEDEN KISA BİKAC SEYDE HATIRA NAMINA BEN YAZAYIM DEDİMKİ BU BENIM ARTIK SON TRAVİAN OYUNUMDU HULYA ABLADA BENDE BU OYUNDAN EMEKLİ ETTİK KENDIMIZI SANIRIM 4-5 AY ONCE ETTİKDE BASIMIZA Bİ WOWU BELA EDEN BİLAL KADİR KEMAL ÜCLÜSÜ YÜZÜNDEN ARADA MESGUL OLUYORDUK:p

KISA BİR WOW DONEMİ OLDU ÜZGÜNÜM AMA ASKERE GİTMEM GEREKİYODU :p

ÖNCELİKLE ASKERI ELINDE PATLAYAN (YANLIŞ ANLASILMASIN BIZIMDE PATLADI:) ARKDASLAR ADINA ÜZÜLDÜM CÜNKÜ Bİ,ZİMDE PATLADIGI İCİN ONLARI ANLAYABİLİYORUM:) 120K BALTA 50K TOYTON 6900 KOC BASI 13900 MANCINIGI SON BİR HAMLEYLE WOW YIKMAYA YETISEN TEK ORDU OLAN GUMUSDAMLAYA CAKMAYI TERCİH ETTİK AMA MALESEF GERİ GELDİ:D

SON SÖZUM BİLAL BARAFRANCAYA YAWFRUCUM BEN SANA DEMEDIMMI O ASKERİ ELİNDE PATLATIRIM BEN NEZMAN DINLEMESEN PİSMAN OLDUN GENE OLUCAN DIYE HEHE WOW BİTİNCE İLK AKLIMA SEN GELDIN AMA TELİN YOKDU ARAYAMADIM:D

NEYSE UZUN LAFIN KISASI WOWDA EMEGİ GECEN PEK COK ARKDASIMIZ OLDU ÖZELLİKLE İCLERİNDE ERCAN67 BARAFRANCA BİLO ALAD KADİR KEMAL SAFAK30 YAKUPLEVENT VE DAHA SUAN ASKERLİK HEYECANI İLE ADI AKLIMA GELMEYEN PEK COK ARKDASIM VAR OLUN SAGOLUN ALLAHA EMANET OLUN GÖRUSURZ HOSCAKALIN

lem şakşak manisayamı cıktın len kopacam bende bi ara izmire işim var ordan gecerken ugrarım yanına tel ver bana bi ara msn ye girersen.şakşak askerde olm bu oyunun kralı biziz biliosun

düşman garip cıktı dayanamadı olur böle şeyler dostluk bakii dir.. bu arada ordu elimde kalmadı cakacagım iyi bi oyuncu yoktu .. şöyle düşün sende yagma köyümdün izin verdim wow kurdun:P

öle heryere cakmam ben cakılacak yerler vardır...

mucuk kanka güzel git güzel gel ... vatan senle grur duyuyor

karantina
10-08-2010, 19:39

ÖNCELİKLE HERKEZİ TEBİRK EDERİM ASKERE GİTMEDEN KISA BİKAC SEYDE HATIRA NAMINA BEN YAZAYIM DEDİMKİ BU BENIM ARTIK SON TRAVİAN OYUNUMDU HULYA ABLADA BENDE BU OYUNDAN EMEKLİ ETTİK KENDIMIZI SANIRIM 4-5 AY ONCE ETTİKDE BASIMIZA Bİ WOWU BELA EDEN BİLAL KADİR KEMAL ÜCLÜSÜ YÜZÜNDEN ARADA MESGUL OLUYORDUK

KISA BİR WOW DONEMİ OLDU ÜZGÜNÜM AMA ASKERE GİTMEM GEREKİYODU

ÖNCELİKLE ASKERI ELINDE PATLAYAN (YANLIŞ ANLASILMASIN BIZIMDE PATLADI ARKDASLAR ADINA ÜZÜLDÜM CÜNKÜ Bİ,ZİMDE PATLADIGI İCİN ONLARI ANLAYABİLİYORUM:)120K BALTA 50K TOYTON 6900 KOC BASI 13900 MANCINIGI SON BİR HAMLEYLE WOW YIKMAYA YETISEN TEK ORDU OLAN GUMUSDAMLAYA CAKMAYI TERCİH ETTİK AMA MALESEF GERİ GELDİ

SON SÖZUM BİLAL BARAFRANCAYA YAWFRUCUM BEN SANA DEMEDIMMI O ASKERİ ELİNDE PATLATIRIM BEN NEZMAN DINLEMESEN PİSMAN OLDUN GENE OLUCAN DIYE HEHE WOW BİTİNCE İLK AKLIMA SEN GELDIN AMA TELİN YOKDU ARAYAMADIM

en büyük esker bizim esker :D:D:D:D hele kurtulduk bundan :D

Jelanie
10-08-2010, 22:53
lem şakşak manisayamı cıktın len kopacam bende bi ara izmire işim var ordan gecerken ugrarım yanına tel ver bana bi ara msn ye girersen.şakşak askerde olm bu oyunun kralı biziz biliosun

düşman garip cıktı dayanamadı olur böle şeyler dostluk bakii dir.. bu arada ordu elimde kalmadı cakacagım iyi bi oyuncu yoktu .. şöyle düşün sende yagma köyümdün izin verdim wow kurdun:P

öle heryere cakmam ben cakılacak yerler vardır...

mucuk kanka güzel git güzel gel ... vatan senle grur duyuyor

abooo krala bak :D genc osman misali tahta mı cıktın senn :p haberim olmamıs yaa :(
nazar degmesin masallah diyiverin forum ahalisi :D:D
tü tü tü tü

barafranca
10-08-2010, 23:40
abooo krala bak :D genc osman misali tahta mı cıktın senn :p haberim olmamıs yaa
tü tü tü tü

teşekkürler jelatinim benim..senden bunları duymak demek galiba serverin sonu gercekten gelmiş ..
bu server sayesinde cok dostum oldu allah razı olsun bu oyundan sen biliosun yanlızların adamıyım ben :D

ama belli de olmaz belki yanlız da kalmam dimi jelatincik

manyakk
10-08-2010, 23:40
abooo krala bak :D genc osman misali tahta mı cıktın senn :p haberim olmamıs yaa :(
tü tü tü tü

tom ve jeryy ye bak sen :D

Ozdo
10-08-2010, 23:42
Daha iyi Tebrik sayfası bekliyorduk gördük ki 3-5 kişi tebrik etmiş.Gördüğümüz en kötü tebrik sayfası oldu..Biz de asılıda herkes için uzun uzun tebrik mesajı yazacaktık hatta ilk wow kurulduğu gün ww gidişatınada yazmadık.
1 cümle ile toparlıyalım bari,

Öncelikle birliğimiz Doruk.B ( Nefes.B )' yi saldırı (10 wow ordusu elde patlamış hali ile) ve savunma dereceleri ile s5 in en sağlam birliği olduklarını her türlü gösterdikleri için onları tebrik ederiz..(Hepiniz için yorumumuz olacaktı ancak bu sayfaya yakışmayacağını düşünüyoruz.) (Bir daha böyle 60 kişi gelmez.)

2.Olarak Tüm wow sahibi arkaşdaşları ve temsilcilerini tebrik ederiz...Güzel işler yaptınız.Z-j ve temsilcilerine ayrıca tebrik sonuçta wow kurma başarısı gösterdiler..Biz uyurken kısa süren wow dönemi olsada orada olduğunuzu biliyoruz...( Mert hariç o uyumaz :D )

Son olarak Tüm WW'lara tahıl destek atan tüm Nefesli,Ww time'lı arkadaşlarımızı tebrik etmek gerek
Wow Kurucularının başarısı onları destekleyenlerin başarısıdır bu sebeple hepsini tebrik ederiz..sizler defans tahıl atmasanız wow diye bişey olmazdı zaten...

Umarım Herkes Keyif Almıştır.
Kendi adımıza gırgırlar ile dolu bir serwer olması münasabeti ile ve Doruk.B Birliğinde yönetici olmamız da ayrıca bize çok keyif verdi..
s5 için son yazımız herhalde bu foruma bir daha s5'te oynamayı düşünmüyoruz :)

Tüm s5 ailesinin ve Müslüman Aleminin Ramazan Ayını Tebrik ederiz bu vesile ile.
Herkese keyif dolu günler..

Oğuz-Mert
ozdo.

frad
11-08-2010, 13:43
[QUOTE=Ozdo;737874]Daha iyi Tebrik sayfası bekliyorduk gördük ki 3-5 kişi tebrik etmiş.Gördüğümüz en kötü tebrik sayfası oldu..Biz de asılıda herkes için uzun uzun tebrik mesajı yazacaktık hatta ilk wow kurulduğu gün ww gidişatınada yazmadık.
1 cümle ile toparlıyalım bari,

ARKADAŞIM HALEN YORUM YAPIOSUN VE TEBRİK İSTİOSUN BU OYUNU BU KADAR ÇİRKİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE AKLIN NERDEYDİ DİE SORMAZLARMI.....ALTI ÜSTÜ BİR OYUNDA SERVER HAKİMİYETİ İÇİN 40 BİRLİK KURMADAN ÖNCE AKLINA NERDEYDİ DİE SORMAZLARMI:)

Öncelikle birliğimiz Doruk.B ( Nefes.B )' yi saldırı (10 wow ordusu elde patlamış hali ile) ve savunma dereceleri ile s5 in en sağlam birliği olduklarını her türlü gösterdikleri için onları tebrik ederiz..(Hepiniz için yorumumuz olacaktı ancak bu sayfaya yakışmayacağını düşünüyoruz.) (Bir daha böyle 60 kişi gelmez.)

BU KADAR İYİ BİRLİGİN VARDA NEDEN WOWTİME GİBİ TEK BAŞINA AYAKDA DURAMADI İLLAKİ SIGINAK ARADI VE SIGINDI.ELİNİZDE PATLAYAN ORDULAR BİRER EMEKTİR BU EMEGİ VEREN KİŞİLER BU SERVERIN BÖLE BİTECEGİNİ TAHMİN EDEMEDİİMİ HELEKİ USTA YORUMCU SEN ....BUNUN BÖLE BİTECEGİNİ EN BAŞINDAN BERİ YAZANLAR BU OYUN OYNAYANLAR VE OYNAMAK İSTEYENLERDİR.BU SEBEBDEN BU KADAR TEBRİK BİLE ÇOK.

2.Olarak Tüm wow sahibi arkaşdaşları ve temsilcilerini tebrik ederiz...Güzel işler yaptınız.Z-j ve temsilcilerine ayrıca tebrik sonuçta wow kurma başarısı gösterdiler..Biz uyurken kısa süren wow dönemi olsada orada olduğunuzu biliyoruz...( Mert hariç o uyumaz :D )

WOW KURANI TEBRİK EDERM.:)

Umarım Herkes Keyif Almıştır.
Kendi adımıza gırgırlar ile dolu bir serwer olması münasabeti ile ve Doruk.B Birliğinde yönetici olmamız da ayrıca bize çok keyif verdi..
s5 için son yazımız herhalde bu foruma bir daha s5'te oynamayı düşünmüyoruz :)

İŞALLAH BU SÖZÜNÜ TUTARSIN BİR DAHA S5 DE OYUN OYNAMAZSIN OYNAMAZSINIZ.BU KADAR İGRENÇ HALE GETİRDİGİNİZ BU OYUNDAN SADECE KENDİNİZ DEGİL TÜM NEFES AİLESİ ZEVK ALAMADI.BENDE BİR NEFESLİ OLARAK MALESEF BU YAZIYI YAZMA MECBURİYETİ HİSSETİM.UMARIM NEDEN BU WOWUN TEBRİK MESAJI OLARAK KIT OLDUGUNU ÇÖZMÜŞSÜNDÜR.HERKESE HAYATINDA BOL ŞANS.YAZDIKLARIM KENDİ FİKRİMDİR 1 SENE BOŞ GEÇEN ZAMAN İÇİN AZ BİLE YAZDIM.....

Ozdo
11-08-2010, 15:11
ARKADAŞIM HALEN YORUM YAPIOSUN VE TEBRİK İSTİOSUN BU OYUNU BU KADAR ÇİRKİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE AKLIN NERDEYDİ DİE SORMAZLARMI.....ALTI ÜSTÜ BİR OYUNDA SERVER HAKİMİYETİ İÇİN 40 BİRLİK KURMADAN ÖNCE AKLINA NERDEYDİ DİE SORMAZLARMI:)
Tebirk istediğim falan yok...Sadece gördüğüm en az mesaj olan tebirk sayfası oldu dedim...
Nefes birlikleri olarak hiç bir zaman serwerı çirkinleştirmedik.Hatta birleşme yapmadan aramızda birbirmize girdik...Birleşimi yaptıktan sonra gittik ordular ile savaşa girdik..Ordu savaşı bitti.Hemen 1.WowTime savaşı başladı..Akabinde 20 günlük sürmeyen bir aradan sonra 2.WowTime savaşı başladı.Hiç durmadık yani anlayacağın..Sadece oyunu yeterince iyi uyguladık...Rakiplerimizde daha stratejik davranıp en başta Ordular Sonlahmacun döneminde WowTime birleşip bizimle kafa kafaya mücadele edebilirlerdi...Serwer bitti 40 birlik muhabbeti hala bıkmadınız bu muhabbeten..Ancak herkesin diplomasi ve bağ kurma becerisi Nefes genel başkanları kadar iyi değişmiş demekki son dakikalarda birleşme yoluna gidildi..Tabiki rakip birlik genel başkanımızın hastalıgıda bu konuda etkili oldu bence oyun açısında şanssız bir döneme rast geldi ve serwer uzamadan bitti..

BU KADAR İYİ BİRLİGİN VARDA NEDEN WOWTİME GİBİ TEK BAŞINA AYAKDA DURAMADI İLLAKİ SIGINAK ARADI VE SIGINDI.ELİNİZDE PATLAYAN ORDULAR BİRER EMEKTİR BU EMEGİ VEREN KİŞİLER BU SERVERIN BÖLE BİTECEGİNİ TAHMİN EDEMEDİİMİ HELEKİ USTA YORUMCU SEN ....BUNUN BÖLE BİTECEGİNİ EN BAŞINDAN BERİ YAZANLAR BU OYUN OYNAYANLAR VE OYNAMAK İSTEYENLERDİR.BU SEBEBDEN BU KADAR TEBRİK BİLE ÇOK.

Serwer bitti sizin gibi cesaretsiz sünepe adamlardan kurtulamıyoruz...Nefes üyesimissin bir madem çok yürekli adamdın madem heyecan istiyordun şu mesajı oyun devam ederken yazzaydın acaba kim alabilrdi seni elimizden...

Şimdi bu soruyu yazarak oyun bilgin ne denli kötü olduğunuda açıklamış oldun...Ww Time birliği tek başına ayakta durmadı ki..Bölgeleri icabı bizim rakibimiz oldular...Senin dediğin şu yemek yediğin tasa niye türkürmüyorsun...İlk olarak birliğimiz Zorba olarak kuruldu..Giyotin İle +- mücadele etti...
Güzel başarılar ve hasarlar aldı.Ardından bölgesel bir savaşın kimseye içeride yarar getiremeyeceği karar alındı ve Doruk birlikleri kuruldu..
Ardından Doruk birliklerinin +- de bir parçası olduk ve o süreden sonra son olaylara kadar +- genel başkanı Belis ile yolumuza devam ettik...
Evet birliğim bu serwerdaki en sağlam birliklerden biridir ve bence en sağlam birliğidir...Nefes oluşumu olana kadar zaten ben s10da wow mücadesi veriyordum...Aralık 2009'da buraya geçiş yaptım...Caferoğulları başkan ile s10dan tanışıklıgımız oldugu için,yönetimde olmam gerektiğini söyledi,bende birliğin yönetimden etkin rol almaya başladım...En az oyuncu kaybının en az hesap silme olayının yaşnadıgı birlik olduk çünkü hepimiz biliyorduk ki biz Temel direklerden biri idik.Yani sen diyorsun ya Madem çok güçlü idin Neden tek durmadın sığındın..Biz kimseye sığınmadık.Bilhakis bizimle hareket etmek isteyen o kadar çok birlik oldu ki...Biz zaten temel birliklerden biri idik ve asla yemek yediğimiz tasa tükürmedik..

Dikkat etti isen isimimiz son dönemlerde nefes olmadı.Bunuda açıklıyımda öğren bakalım kim sıgıntı imiş..Belis ( Cem Abi ) Başkan ile Tılsım konusunda husumete düştük..ki iddiamızda da her zaman haklı idik.. (+-) Genel başkan ile çelişmeye düştük..Birlik içinde toplandık oylama yaptık..Aynen Belis başkanada dedik bundan sonra sizi tanımıyoruz diye ve kendisinin son tebrik ally mesajı dışında hiç bir ally mesajı Doruk.B 'de yayınlanmamıştır.Bizim bir oyuncumuz birlikte atılması için üstten rica geldi biz bunları dinlemedik atabilen varsa atsın dedik.( Ama haklı olduğumuzu onlarda biliyordu)

Şimdi bu deyişlerime nefesli abilerim ablalarım kızmasın...Benim ne kadar nefese bağlı olduğumuda herkes bilir...ki aramızda zaten bir savaş çıkmayacağını herkes biliyordu.Ancak kimseye sıgıntıda olmadık.

Serwer bitişine bakacak olursak...Şimdi güzel kardeşim,serwer normal nedenlerden dolayı yani wow time ekibindeki orduların azlığından bitmedi...Gördüğün gibi wow time da da 16 17k lık Mancınık orduları kaldı...Biz stratejimizi ortaya koyarken bu ordularında bizi yıkacağı hesabı üzerinden hesap yapıyorduk...eğer öyle yapmasak zaten ya Allah orduları harcamamız gerek bu kadarda saçma bir strateji olamaz..

Şuan z_j nin wow kurmasının tek nedeni akıllı davranıp gelen orduları kendi ordusu ile havada uçurmasıdır..Gerçekten taktir edilecek az nardir karşılaşılan bir başarı ile wow kurdu.Hakan41'ide unutmamak gerek..Yoksa z-J wow - 1milyon tahıl bile değil...16-17k lık mancınık ordularından 1 tanesi vursa z_J şuan 0 seviye idi...Hatta ve hatta belis wow ve thespis wow dahi şuan 0 seviyelere düşmüş olacaktı.Hepsine temsilcik ile girip baktım gelen ordular görülebiliyordu...Bu sebeple bir tarafınızdan Hikaye uydurmayın...
Yani elimizde ordu olmasa Ww time serwer elini kolunu sallaya sallaya kazanabilirdi.Amacımız orduları harcama değildi ordu harcayan serwerı kazanmış sayılmaz...Nitekim z_j wowda bunu başardı bir kez daha kendisini tebrik ederiz.Son operasyonlarını özellikle...

Şunuda ilave edeyim...Benim hiçbir arkadaşım birliğimdeki bana sitem etmedi ulan oğuz senin yüzünden ordularımız patladı diye..Çünkü hepsinin zevk aldığını düşünüyorum..Biz yeterince her konuda zaten aktif olduk :) bu sebeple bizim patlayan ordularımız seni germesin..Dikkat edersen saldırganlıkta 1.birliğiz.yeterince saldırdık :) yani..Buna ragmen 10 tane ortalama 50k 20k 8k lık ordularımız kaldı...

WOW KURANI TEBRİK EDERM.:)

Bir kez daha z_j ve Temsilcilerini tebrik ederim bende..son operasyonlarını ayakta alkışlıyoruz.

İŞALLAH BU SÖZÜNÜ TUTARSIN BİR DAHA S5 DE OYUN OYNAMAZSIN OYNAMAZSINIZ.BU KADAR İGRENÇ HALE GETİRDİGİNİZ BU OYUNDAN SADECE KENDİNİZ DEGİL TÜM NEFES AİLESİ ZEVK ALAMADI.BENDE BİR NEFESLİ OLARAK MALESEF BU YAZIYI YAZMA MECBURİYETİ HİSSETİM.UMARIM NEDEN BU WOWUN TEBRİK MESAJI OLARAK KIT OLDUGUNU ÇÖZMÜŞSÜNDÜR.HERKESE HAYATINDA BOL ŞANS.YAZDIKLARIM KENDİ FİKRİMDİR 1 SENE BOŞ GEÇEN ZAMAN İÇİN AZ BİLE YAZDIM.....

Bence sen nefesli değilsin Sende muhtemel bir Ordulu havası var.Çünkü en az zevki onlar aldı..İlk savaşta başları hesap silince önüne genelden bir hasar aldılar ve wow ordusu basmaya bile zamanı olmadı...olanlarıda yeşilkent biçti sağolsun :D

Veya serwer başından beri katıldıgımız hiçbir savaşa katılmayıp bir hesapta sünepelenmiş şuan oldugu gibi gerçek nikini yazacak cesareti olmayan wow ordusu basıp..zevk alamamış bir vatandaşssın...1 sene senin için boş geçmiştir...Birliğimde 30 tane çok iyi arkadaş edindim ve bunların 2 tanesi ile de realden görüşme şansım oldu ve birçoğunun adresini telefonunu aldım..Yolumuz düşerse uğramak için..Hatta ve hatta ww time birlik başkanların birisi ile de samimi oldugumuzu söyleyebilirim...Ümit ederim bir gün buluşup çilingir sofrası yaparız :)

Umarım yazdıklarım sana yeterlidir.Üşenmeden her konu hakkında sana tüm detayları verebilirim...Merak ediyorsan özelden yaz..Her konuda bilgi verilir.
Birdaha oynarsan serwerdan nasıl zevk alınır bunu açıklayabilirim sana...

Hoşçakalın..
Oğuz.

arcmrt21
12-08-2010, 00:02
Pardon 'ozdomates' olduğumu nereden biliyorsun...bu lakabımı söyleyen bizim üstadımızdır efendim..önünüzde saygı ve sevgi ile eğiliyoruz.

bak açıklama getireyim..bende kim oldugunu bilmiyorum ama 'ozdomates''i bildiğine göre senin rüyanda görüp inanamayacağın birisi olduğu kesin bu kadar diyim...buraya kadar gelmiş mesaj yazmış tşkler.

oğuz şimdi ben de ozdomates desem ne olacak:D:D artık saygılı ol:) ozdomates diyoruz şurada:p

Ozdo
12-08-2010, 00:23
oğuz şimdi ben de ozdomates desem ne olacak:D:D artık saygılı ol:) ozdomates diyoruz şurada:p

yok her diyen olmaz işte :) onu demek için üstad olmak lazım oyunla alakası yok dediğimin 00000 herşeyi oyunla bozmuş ondan , anladın sen onu :) diyende boşuna dememiştir.eminim..neyse artık s10 forumunda görüşürüz.Gelirsen daha ısınamadık ama bakalım orada neler olacak henüz serwerı çözmeye çalışıyorum sende bilgi varsa özelden yollasana bana

arcmrt21
12-08-2010, 09:21
yok her diyen olmaz işte :) onu demek için üstad olmak lazım oyunla alakası yok dediğimin 00000 herşeyi oyunla bozmuş ondan , anladın sen onu :) diyende boşuna dememiştir.eminim..neyse artık s10 forumunda görüşürüz.Gelirsen daha ısınamadık ama bakalım orada neler olacak henüz serwerı çözmeye çalışıyorum sende bilgi varsa özelden yollasana bana

yok yaf s1 dışında s5, s4 ve s2 ye bakıyordum onlarda bitti:( ama c ve r ittifakı gibi birşeyler gormustum bir aralar:) sonsavaşçı oynuyorsa pisliğine wow kurdurtmama oynu oynayın yine:D

Ozdo
12-08-2010, 09:33
yok yaf s1 dışında s5, s4 ve s2 ye bakıyordum onlarda bitti:( ama c ve r ittifakı gibi birşeyler gormustum bir aralar:) sonsavaşçı oynuyorsa pisliğine wow kurdurtmama oynu oynayın yine:D

Serwer öyle kısatılmaz böyle kısatılır dedi 8 ay sürdü :D wow dönemi :D bilmiyorum oynuyor mu oynamıyor mu..evet c&r gene var bu sefer işler karışmış...R birlikleri +- de ortauya çıkmışlar sanırım çakma r bunlar..bildiğim r -+ da olurdu benim..sen gel orayada bi el at s1 s10 yaparsın artık :D

arcmrt21
12-08-2010, 09:35
Serwer öyle kısatılmaz böyle kısatılır dedi 8 ay sürdü :D wow dönemi bilmiyorum oynuyor mu oynamıyor mu..evet c&r gene var bu sefer işler karışmış...R birlikleri +- de ortauya çıkmışlar sanırım çakma r bunlar..bildiğim r -+ da olurdu benim..sen gel orayada bi el at s1 s10 yaparsın artık :D

yaf valla projeden ugraşamıyorum ki abimle bakkal gibi proje tutuyoruz bir de ihale mevzuatları değişmiş eski tarihli ilanlı ne ihale varsa giriyoruz aksam sabah hesap kitap yapıyoz :( Biraz köye gireyim diyince de yürü git len kafanı neyle bozmuşsun manyak mısın hakaretleri işitiyom ama s1 için direniyom:D s10 a direnebilir miyim bilmiyorum:)

Edit: Ayrıca eski serverinden bir çok kişi de orada gordugum kadarı ile:) Eğer wowda bir sizin taraftan bir de c ve r lerden birileri yarışacak olursa eskilerin çoğpunu forumda yine görürüz...

H.A.M
12-08-2010, 23:16
z_j Ve Ekibi Nefes Birliklerini Kutlarım.. Her şeye Rağmen Güzel bir serverdı.. Bir sürü Ordunun Elde Patlayısı Üzücü bir Olay Ama Erken Bitmesinede sevinmedim Değil..

Herkese Keyifli forumlar..

TEXASSS
16-08-2010, 13:19
http://img230.imageshack.us/img230/8527/ibretlik2.jpg (http://img230.imageshack.us/i/ibretlik2.jpg/)

delihaşim nerdeeeeeeeeeee :D

bana laga luga yapıyordu nerdesin lannnnnnnnnnnnn he artist yok seni yıkıcaktım kaçtın falan nerdesin he :D

masal
16-08-2010, 15:00
zamanında hesabımı silmekle ne kadar iyi bir iş yapmış olduğum, bu sayfa ile kesinleşmiş oldu.

eğer devam etmiş olsaydım şimdiye kadar oynamış olacağım en kötü server olacaktı, neyse ki 33k kılıçlı 13k heduan 3k mancınığım varken hesabımı sildim, tutupta wow ordusu basıpta koca orduyu elde patlatmaktan iyidir.

savaş oyunu bu, yok yan köye saldırılmaz etik değil, yok şöyle yok böyle diye diye (göründüğü üzere) bir sürü insanın ordularını ellerinde patlattınız.

mümkünse bu serverda yönetici olan arkadaşlar tekrar yöneticilik yapmasınlar.

ayrıca bir dahaki server için müthiş bir fikrim var, bütün kurulan birlikleri birleştirelim ve wowu herkes kazanmış olsun böylelikle herkes mutlu olmuş olur :) nasıl fikir ama :rolleyes:

karantina
16-08-2010, 18:55
zamanında hesabımı silmekle ne kadar iyi bir iş yapmış olduğum, bu sayfa ile kesinleşmiş oldu.

eğer devam etmiş olsaydım şimdiye kadar oynamış olacağım en kötü server olacaktı, neyse ki 33k kılıçlı 13k heduan 3k mancınığım varken hesabımı sildim, tutupta wow ordusu basıpta koca orduyu elde patlatmaktan iyidir.

savaş oyunu bu, yok yan köye saldırılmaz etik değil, yok şöyle yok böyle diye diye (göründüğü üzere) bir sürü insanın ordularını ellerinde patlattınız.

mümkünse bu serverda yönetici olan arkadaşlar tekrar yöneticilik yapmasınlar.

ayrıca bir dahaki server için müthiş bir fikrim var, bütün kurulan birlikleri birleştirelim ve wowu herkes kazanmış olsun böylelikle herkes mutlu olmuş olur :) nasıl fikir ama :rolleyes:

espiri yapmışsınız sanırım elde ordu patlatanlar tamamen acemiliklerine geldi bizde patlamadı ordu falan bide rakip artık son zaman iyice bıraktı yani rakibin zayıflıgından dşiyebiliriz

c.kasap
20-08-2010, 18:16
2xte kimler var ?

Kenny
20-08-2010, 19:06
Ben esas eylül35 i tebrik ederim Wowtime lara kurdurmadı :)

sonlahmacun
01-09-2010, 11:29
uzun zaman olmuştu foruma girmeyeli.
wow'u kuran arkadaşı ve birliğini tebrik ediyorum.

loading
01-09-2010, 12:17
wow başarınız tartışılmaz
wowu kuran ve onlara destek olan tüm birlikleri tebrik ederim

öcü / bülent

BURAK45
07-09-2010, 10:51
Wow u kuran birlik ve arkadaşı tebrik ederim.

manyakk
21-09-2010, 23:29

wow başarınız tartışılmaz
wowu kuran ve onlara destek olan tüm birlikleri tebrik ederim

öcü / bülent

Wow u kuran birlik ve arkadaşı tebrik ederim.

Bi Gittiniz Bidaha Gelmediniz, işleriniz hala yoğun sanırım :) Bidahaki 5'e Gelecek misiniz ?

LUCIUS VORENUS
23-09-2010, 07:41

Başkanım, yüreğim :):).

osmanlıx
14-10-2010, 19:19
Yeni S5 Ne zaman Başlıyo