PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 2]

Diana
28-07-2010, 11:54
S2 WoW tebrik konusudur.

Başta WoW kuran kadro olmak üzere bütün oyuncularımıza tebrikler.

TravianTR Forum Yönetimi Adına.

Diana...

megatronTR
28-07-2010, 11:59
Amanın Desenize Server 2 nin Sonu Geliyor :(

Biltzkrieg
28-07-2010, 12:00
Amanın Desenize Server 2 nin Sonu Geliyor :(

:D Server Bitti Ne sonunun Gelmesi :D

Tebrikler :)

megatronTR
28-07-2010, 12:03
O Anlamda Değil ki Benim 450 Nüfusluk Köy Gidecek :(

Böyle Olmasına Sinir Oluyorum

Bütün Emeklerin Gidiyor

Şimdi Biz Bu Hesaplara Boşuna Para Yatırıyoruz

Sonunda Hep Resetlenio

Yani Bu 12 Serverde Olsa Gider

WoW Yapan Kimse Hemen Onlara dalmamız gerek :D

The_End
28-07-2010, 12:17
wow şifresi ne?

DeathLess
28-07-2010, 12:29
wow şifresi ne?

şifre paylaşımına müsade etmiyoruz

arcmrt21
28-07-2010, 12:40
tebrikler zaharya tebrikler cof tebrikler s2 tabi en buyuk tebriğim kemal abiye:)

Kemal abi s1 e gelip savunma basacan mı bana:D

supersain
28-07-2010, 12:42

Bütün Emeklerin Gidiyor

Sonunda Hep Resetlenio

sende server ilk açıldığında başalsan böyle olmaz

Busovaça
28-07-2010, 13:01
şifre paylaşımına müsade etmiyoruz

WOw'u kuran Zaharya'yı ve ekibini tebrik ederim..

Şifre verilince zaten ortalık karışıyor.. Bize has birşey mi, bilmiyorum, ama illaki o köye girip sağa sola küfürler edenler çıkıyor.. onun yerine WOW köyünün resmi çekilip konulursa çok iyi olur.. defans miktarı ve defanstaki asker dağılımını herkes merak ediyor sanırım..

ŞeRBetCi
28-07-2010, 13:04
Hangi birlik kurdu? Ve hangi oyuncu.

06kumsaati
28-07-2010, 13:09
server 2 de sanırım en hızlı WOW bu oyunda kuruldu... hele 90 den sonrası... eski serverları hatırlayanlar bilirler ki server 7-8 wow kurar ondan sonra biz kurardık.... Sanırım burada COF 'a ciddi bir rakip olmamasınında büyük etkisi var...

tebrik ederim... Tüm COF arkadaşlarımı...

çok emek verip güzel işler çıkartılar.... WOW yıkıp tarih yazdırlar... kısaca bilmiyenlere bu oyun nasıl oynanırmış gösterdiler... :eek:

tüm WOW ekibini tebrik ediyorum...

laodikya
28-07-2010, 14:18
Hangi birlik kurdu? Ve hangi oyuncu.
cof birliği ve zaharya kurdu
:) :) :)
tebrikler :)

NumeanoR
28-07-2010, 14:46
Buyrun...

Bir Metal olarak Tebrikler Cof..!

Nick : Numeanor :D

http://img839.imageshack.us/img839/7880/74920324.png

http://img514.imageshack.us/img514/5296/adszihd.png

poYRaz
28-07-2010, 15:06
tebrikler zaharya tebrikler cof tebrikler s2 tabi en buyuk tebriğim kemal abiye:)

Kemal abi s1 e gelip savunma basacan mı bana:D

Kemal bi süre ara verecek oyuna s2 harici com serverinda oynayabilir ekiple birlikte..

Savunma konusunda da çok sağlam savunma basar :D Durduramıyor kendini Tabi sen hangi kemalden bahsediyosan orasıda karışık bebeto...Kemalmi Kemal Başermi :)

danien
28-07-2010, 15:21
evet s2 serverenın sevgılı oyuncuları.
ÖNCELİKLE COF AİLESİNİ VE BAŞTA ZAHARYAYI KUTLARIM.
bu yazdıklarımın onlarla asla alakası yoktur.söz gideceği yeri bilir .okuyan payını alır.
bu serverin başından sonuna adam gibi oynadım.hıç bir yerim oynamadı.hep doğru oldum.rakiplerimle bile yaptığım konuşmalarda dediğimin dışında bi eylem yapmadım .şaşırtmalar yapmış olabilirim ama asla kandırmadım kendimi ve kimseyi.
yani anlayacağınız kimse bana etek giy gez diyemez.ama benim etek giy gez diyeceğim cok adam var burada.onlar kendilerini iyi bilir isimlerini gerekirse yazarıımda .kimseden cekinmem.asla geri vitesimde yoktur.tek ALLAHA hesap verir boyun bükerim.ha kendisi istemesede sadece pakito ümit hesap veririm.bilgi veririm.oda cok sevgimden onun adam gibi adam olmasındandır.yok .inanın bu severde onun gibi adam yok bulamazsınız.beni cok uyardı dayım etme bu adamlara güvenme bunlar senın ayarında adamlar değil senin iyi niyetini kullanacaklar.seni üzecekle diye.ama ben yaratılanı severim yaratandan ötürü.insana güvenemeyeceksem kime güvenecem.bana reis diyen usta diyen başkan diyen abi diyenler nerede şimdi.bazıları oyunun bitiğini bile bilmiyormuş.sözüm ona tatildelermiş.sen koca bir birliğin başkanı olacan sana bu kadar değer veren seninle hareket etmek isteyen insanlar varken sen tatili tercih edecen.valla bencede sen hep tatilde ol arkadaş.beni bu oyun değil senin en son bana anlamsız bir şekilde tatildeyim demen koydu.ben aptalım ya ben salağım ya hp güvenirim ya.nasılsa yerim demi.bari yürekten abi ben cofa acıkca yardım ettim senin ve senin gibi olanları aldattım.ama ne yapayım be abi sizde cok aptalmışsınız de baride daha cok üzülmeyelim.bi arkdaşa aylarca yalvarmadığımız kaldı türlü yardımlarda bulunduk.hala askerini cıkacak .sana attığım destekler sana attığım yardımları helal etmiyorum.la pakito sen ne doğru bir adammışsın be.müneccim diyecem sana ama değil sin.sen buradakılere güvenilmeyeceğini zaten bana demiştin defaten..ha o bana abi diyen benden yardımlar destekler isteyen dost sandıklarım askerlerini şimdi buzdolabına kaldırsınlar.ama yanına olmayan adamlıklarınıda koysunlar dolaba ki kokmasın.eğer içinizde biraz delikanlılık varsa ayaklarınızdakı pantolanları cıkarın.yakışmıyor .etek daha cok yakışır.neyse fazla uzatmadan lafın kısası beni bilen bilir.yerim yurdum her zaman belli.bu yazdıklarım az bile.ama daha fazlasınada seviyem müsade etmiyor.bu oyunu bir dahaki serverde adamlarla oynamak ümidi ile .

not.bozoklu kardeşlerim verdiğiniz emeklerden ve desteklerden dolayı hakkınızı helal edin.benim yüzümden sizlerde kullanıldınız.kenan kardeşimin kıymetini bilin.bu serverde jakoba kenan forbital furkan pakito ümit ve ismini şu an sayamayacağım bir cok dostum oldu.bunlar dama gibi adamlar.emin olun.bu arada sentius banuyu yazmadan edemeyeceğim.o beğenmediğiniz banu varya hani stop düğmesi yok dediğiniz.ağzının ayarı olmaz ne gelırse soyler dediğiniz banu.emin olun hepinizden delikanlı ve erkek.cengizimi yazmaya bile gerek yok .oda insan oldugu için hep benim gibi arkadan vuruldu.selam olsun dostlara adam gibi adamlara.biz asla oyun kaybetmedik.burada dost kazandık adamlarla tanıştık.birde dansözlüğüm yeni versiyonunu görmüş olduk.
hakkeden herkese saygılarımızı sunuyorum.ALLAHA EMANET OLUN.

TheTurk
28-07-2010, 15:45
Alışılageldiği gibi, yine bir zafer daha bizimdir..

Bugün..
Server başından son dakikasına kadar sadece ve sadece COF birlikleri ile WoW savunmasını karşılamak için bu oyunun tüm atak heyecanından yoksun kalan birliktaşlarım vasıtasıyla sahip olduğum gururla elimi wow taşının altından çektiğim gündür!

Lider; Kemal Başer,
Büyük Komutan; Zaharya,
Ulu Ulak; Vulture86,
Kardeş Birlik Başkanlarım; Karaca.s, stüdyo nilya, agarthan, cayhaus, komutan BASKURT, batuben ve ayyaş
başta olmak üzere, tüm COF ailesi oyuncularına teşekkür eder, bazı asabiliklerimizi gören tüm kardeşlerimizden helallik isteriz.

COF-DEF Birliği Adına.. TheTurk

enkral
28-07-2010, 16:39
Alıntı:
enkral kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=630638#post630638)
Benim favorim Zaharya ve COF birliği...

28-06-10 tarihinde 222 nolu Mesajla doğru tahmin etmişim.

Zaharya yı ve COF birliğini kutlarım.

bravian
28-07-2010, 16:56

1. Genel başkan harika köyleri ile birlikte tatile gittimi gitmedimi. Ben genel başkanın kız arkadaşıyım istediğimi yaparım diyen banu sis wowu yıktırdımı yıktırmadımı? Yıkım daha etkili olsun diye tahıl üketimini birden 100 k azalttırmadımı? sonrada hesaplara şifreli girilip savunmalar çekildimi çekilmedimi?

Oyunu oynadım ve bitti :D Şerefimle çabaladım harikayı kuramasamda kazandığım dostlar yeter. Hepsi insan içine çıktığında alnı açık dolaşabilecek insanlar.

2. Cengizin başına su kalmadı diana Cengiz ve banunun neler yaptığını anlayan bizlere bile su yetmedi.

3. Ah ümit ah uymayacaktın onlara :p sizi hemşehrim sanmıştım. tanırmışım değilmi? Yanılmamışım :D

4. Sanmayın size kızgınım COF lar olarak iyi oynadınız. Savaşta vazgeçilmez yardımcı olan casuslarıda iyi kullandınız. Zaten casus olmadan savaş kazanmak zordur. Aslında biz hiç savaşmadık sizlerle sadece harika için çekiştik :)
Olmadı ne yapalım Oyunu bu şeilde bitirmek varmış.

Zaharya unutmadan 2 mızrakçını dün geri yollamıştım ne ara savunma attın bana anlamadım :D iki tanesi harikayı natarlara karşı iyi savunmuşlar hala yaşıyorlardı.

İyisiyle kötüsüyle bitti artık :D

Bütün oyuncuları tebrik ederim bundan sonraki oyunlarınızda da başarılar dilerim.

Profesyonel
28-07-2010, 17:24
3. Ah ümit ah uymayacaktın onlara :p sizi hemşehrim sanmıştım. tanırmışım değilmi? Yanılmamışım :D

Adı geçen kişi benmiyim anlayamadım Kusura bakma lütfen Yoğun ve hızlı günler geçiriyorum :)

arcmrt21
28-07-2010, 17:42
Kemal bi süre ara verecek oyuna s2 harici com serverinda oynayabilir ekiple birlikte..

Savunma konusunda da çok sağlam savunma basar :D Durduramıyor kendini Tabi sen hangi kemalden bahsediyosan orasıda karışık bebeto...Kemalmi Kemal Başermi :)

bu serverin en meşhur kemali kim:)) ise ona yazdım.. Saglam savunma bastıgını biliyorum ayrıca:D

bravian
28-07-2010, 17:47
Adı geçen kişi benmiyim anlayamadım Kusura bakma lütfen Yoğun ve hızlı günler geçiriyorum :)

metal birliğinden bahsettim ben :D

H@Y@L
28-07-2010, 19:08
herkes kafasına göre yorumlar yapıyor yapılan savunmayla ilgili yok şöyle etseysın yok böyle ama savunma atmak yerıne 3 tılsım köyunu korumayı tercıh ederken düşüncektı herkess
2 cısı ilk yıkımdan sonra köyden cıkmamızın nedenı işlem emrı veremedık mecbur köyden cıkış yapıldı burasıda ayrı bır soru işaretiya neyse bılıp bılmeden kımse ahkam kesmesın

omerta
28-07-2010, 19:45
herkes kafasına göre yorumlar yapıyor yapılan savunmayla ilgili yok şöyle etseysın yok böyle ama savunma atmak yerıne 3 tılsım köyunu korumayı tercıh ederken düşüncektı herkess
2 cısı ilk yıkımdan sonra köyden cıkmamızın nedenı işlem emrı veremedık mecbur köyden cıkış yapıldı burasıda ayrı bır soru işaretiya neyse bılıp bılmeden kımse ahkam kesmesın
işlem emri verilmemesi acaba nasıl bir oyun olabilir:??tüm s2 bunu iyi düşünsün dostlar:?aralara sker çekmemizin önüne böylelikle geçilmiş oldu..yinede cofları;cof ailesini tebrik ederim..cuma gününden ordular hazırlansın dediğim halde orduları bekletin diyenler utansın..yinede biz zaharya wowuna vede karaca wowuna operasyonlarımızı yaptık..s2 istatistik bilgilerinden bunu görebilirsiniz..son söz:kurda sormuşlar neden ensen kalın diye.kendi işimi kendim yaparımda ondan demiş..biz birlik olarak kendi işimizi kendimiz yapmaya çalıştık metal içinden birilerinin tüm engellemelerine entrikalarına rağmen..doğrularımızdan asla ödün vermedik,başladığımız gibi bitirdik....ne doğu dedik ne pakito..anlaya..............

sancezz
28-07-2010, 20:04
tebrikler çok sağlam bir oyun çıkardınız cof ekibi gerek savunma gerekse saldırı konusunda çok güzel bir oyun sergilediniz ve sonunda başarıya ulaştınız tekrardan tebrik ediyorum :)

omerta
28-07-2010, 20:16
dostlar zaharya wow savunması...merak edenlere..

http://travian-reports.net/tr/report/18210676806

mongollar
28-07-2010, 20:51
tüm cof oyuncularını tebrik ederim.

ZAHARYA
28-07-2010, 21:35
http://img833.imageshack.us/img833/9434/wowky.png
(http://img833.imageshack.us/i/wowky.png/)

ZAHARYA
28-07-2010, 21:37
http://img822.imageshack.us/img822/2471/zaharyawowgrnts.png
(http://img822.imageshack.us/img822/2471/zaharyawowgrnts.png)

ZAHARYA
28-07-2010, 21:38
http://img705.imageshack.us/img705/4721/zaharyawowsavunma.png

S10-KANKALAR
28-07-2010, 22:09
bütün birlikleri tebrık ederım wowu kurana ayrıca tebrikler..

s10-KANKALAR

Profesyonel
28-07-2010, 22:41
metal birliğinden bahsettim ben :D

Böyle bir zamanda METAL birliği ile alakalı Konuşmanın bir anlamı yok birileri Şuçlanacaksa Birilerinde hata aranacaksa hata tüm METAL yönetimindedir Kimse bende hata yok diyemez Bu öyle olmuş bu şöyle olmuş demek yerine 10 ay önce herkez elini taşın altına koyacaktı düşüncelerinizi görüşlerinizi fikirlerinizi o zaman paylaşılması çok daha doğru olurdu bundan da ders çıkarmak gerek

bu yazdıklarımın onlarla asla alakası yoktur.söz gideceği yeri bilir .okuyan payını alır.
bu serverin başından sonuna adam gibi oynadım.hıç bir yerim oynamadı.hep doğru oldum.rakiplerimle bile yaptığım konuşmalarda dediğimin dışında bi eylem yapmadım .şaşırtmalar yapmış olabilirim ama asla kandırmadım kendimi ve kimseyi.
yani anlayacağınız kimse bana etek giy gez diyemez.ama benim etek giy gez diyeceğim cok adam var burada.onlar kendilerini iyi bilir isimlerini gerekirse yazarıımda .kimseden cekinmem.asla geri vitesimde yoktur.tek ALLAHA hesap verir boyun bükerim.ha kendisi istemesede sadece pakito ümit hesap veririm.bilgi veririm.oda cok sevgimden onun adam gibi adam olmasındandır.yok .inanın bu severde onun gibi adam yok bulamazsınız.beni cok uyardı dayım etme bu adamlara güvenme bunlar senın ayarında adamlar değil senin iyi niyetini kullanacaklar.seni üzecekle diye.ama ben yaratılanı severim yaratandan ötürü.insana güvenemeyeceksem kime güvenecem.bana reis diyen usta diyen başkan diyen abi diyenler nerede şimdi.bazıları oyunun bitiğini bile bilmiyormuş.sözüm ona tatildelermiş.sen koca bir birliğin başkanı olacan sana bu kadar değer veren seninle hareket etmek isteyen insanlar varken sen tatili tercih edecen.valla bencede sen hep tatilde ol arkadaş.beni bu oyun değil senin en son bana anlamsız bir şekilde tatildeyim demen koydu.ben aptalım ya ben salağım ya hp güvenirim ya.nasılsa yerim demi.bari yürekten abi ben cofa acıkca yardım ettim senin ve senin gibi olanları aldattım.ama ne yapayım be abi sizde cok aptalmışsınız de baride daha cok üzülmeyelim.bi arkdaşa aylarca yalvarmadığımız kaldı türlü yardımlarda bulunduk.hala askerini cıkacak .sana attığım destekler sana attığım yardımları helal etmiyorum.la pakito sen ne doğru bir adammışsın be.müneccim diyecem sana ama değil sin.sen buradakılere güvenilmeyeceğini zaten bana demiştin defaten..ha o bana abi diyen benden yardımlar destekler isteyen dost sandıklarım askerlerini şimdi buzdolabına kaldırsınlar.ama yanına olmayan adamlıklarınıda koysunlar dolaba ki kokmasın.eğer içinizde biraz delikanlılık varsa ayaklarınızdakı pantolanları cıkarın.yakışmıyor .etek daha cok yakışır.neyse fazla uzatmadan lafın kısası beni bilen bilir.yerim yurdum her zaman belli.bu yazdıklarım az bile.ama daha fazlasınada seviyem müsade etmiyor.bu oyunu bir dahaki serverde adamlarla oynamak ümidi ile .

not.bozoklu kardeşlerim verdiğiniz emeklerden ve desteklerden dolayı hakkınızı helal edin.benim yüzümden sizlerde kullanıldınız.kenan kardeşimin kıymetini bilin.bu serverde jakoba kenan forbital furkan pakito ümit ve ismini şu an sayamayacağım bir cok dostum oldu.bunlar dama gibi adamlar.emin olun.bu arada sentius banuyu yazmadan edemeyeceğim.o beğenmediğiniz banu varya hani stop düğmesi yok dediğiniz.ağzının ayarı olmaz ne gelırse soyler dediğiniz banu.emin olun hepinizden delikanlı ve erkek.cengizimi yazmaya bile gerek yok .oda insan oldugu için hep benim gibi arkadan vuruldu.selam olsun dostlara adam gibi adamlara.biz asla oyun kaybetmedik.burada dost kazandık adamlarla tanıştık.birde dansözlüğüm yeni versiyonunu görmüş olduk.

Asıl Güzel İnsan sensiz İbrahim abi Gördüklerin Buzdağının görünen tarafı dayı Ramazan geliyo kısa zamanda bekliyoruz

danien
28-07-2010, 23:43
Böyle bir zamanda METAL birliği ile alakalı Konuşmanın bir anlamı yok birileri Şuçlanacaksa Birilerinde hata aranacaksa hata tüm METAL yönetimindedir Kimse bende hata yok diyemez Bu öyle olmuş bu şöyle olmuş demek yerine 10 ay önce herkez elini taşın altına koyacaktı düşüncelerinizi görüşlerinizi fikirlerinizi o zaman paylaşılması çok daha doğru olurdu bundan da ders çıkarmak gerek

Asıl Güzel İnsan sensiz İbrahim abi Gördüklerin Buzdağının görünen tarafı dayı Ramazan geliyo kısa zamanda bekliyoruz
ALLAHIN izniyle en yakın zamanda yanındayım.coluk couk oradayız:)

OffLee
28-07-2010, 23:44
[QUOTE=danien;700181]selamun aleykum ılk defa forumda yazı yazıyorum onun ıcın kayıt olmadım
adım kenan nıck:jakoba

wow u kurup 49 a getırdıgımızde tılsım sıkıntımız oldu hamza bızkm tılsımı aldı hzılı asker tılsımı yarıdmı ıle bende derınlerden tılsımlarını ıstedım DOGUCEMAL de napolıyı bırlıgıme godnerdı guya ıyılık yaptı aslında sedatın hesabından bızım mesajlarımızın cof lıderllerıne gıttıgını cok sonra ogrenıcektım ve tabı dogucemalın de aslında cofun wow kurmaısnı ısteyen ıkıyuzlu bır duzenbaz oldugunu

merhabalar kenan abi.aleykum selam.
ve şahsında tüm server.

yazılarınızı tamamen okudum.5dk evvel de danien ibrahim abimle bir telefon görüşmemiz oldu.
yazdıgınız konulara hakim olmam söz konusu degil.aranızdaki muhabbetleri,tabiri caizse pazarlıkları da bilecek bir pozisyonum yok.yazının sadece bir bölümünü alıntılayıp küçük bir cevap vermek istedim,cevap hakkı doğdugunu düşündügümden.

ugur abim (dogucemal) bitanedir.bana zaharya wow dışında bir yere çıkmamı söyleseydi,oturur ciddi ciddi düşünürdüm :)))

neyse.
söylemek istedigim.napoli ile hiçbir bilgi işlem transferimiz olmamıştır.dogucemal de oyun icabı her türlü düşmanlıgı sergilemiştir COF a karşı.isteyerek yahut istemeyerek,gaflet ile yahut kasıt ile,orduları yetiştirememitir.muhtevasını bilemem.ama bize alenen yahut anlaşmalı olarak tek faydası dokunmamıştır,ve zaharya yıkım alsaydı derinden 10 a yakın merkeze ertesi gece yola çıkacaktık.büyük tehdittiler çünkü.
yani dogucemal i neyle suçlarsınız bilemem,verecegi cevaplar da kendine aittir.ama COF ile dirsek teması oldugunu söylemek yanlış olur.
oyun icabı,vellet ne kadar düşman,danien ne kadar düşman,padrone ne kadar düşmansa,dogucemal hepsinin toplamı kadar düşman olmuştur COF a.
diyecegim budur :)

vesselam

chaoss
28-07-2010, 23:48
selamun aleykum ılk defa forumda yazı yazıyorum onun ıcın kayıt olmadım
adım kenan nıck:jakoba
şubatın 5 ınde yurt dısından gelıp travıan da furkanın rıcasıyla jakoba hesabını devraldım ; daılmakta olan bozok bırlıklerını elıt respct turco gıbı bırlıklerı bırleştırerek turboyu kurdum ; o sıralar da ıbrahım abı (danıen) ıle tanıştım tabı onun sayesınde fatıh(padrone ) ve cengız (vellet)
daha sonra unal ıle ırtıbata gecerek wowu kurmaısna yarıdmcı olup tahıl ve savunma sozu verek yola cıktık bu yolda bırcok kışıyle muhattab oldum
bunlardan ılkı fatıh ıdı degerlı dostum hatırlıyorsan cengızle maltepe sahılde ucumuz bırleştıgımızde bır konuşma oldu ? sordun bana bozok ne yapıcak dıye bende ılk once jedı ardından by bayın merkezıne gırecegımızı soyledım . cengız mehmet alı ıle konuşacagını onu cofa gırmeye ıkna edıcegını merkezuıne gırmem gerektıgını soyledı . kabul ettım. sende bana by bay ın deılde başka bırının merkezıne gırmemı rıca ettın hatta '' dokunmayın tombışıme '' dedın bende karşılığın da zaharyanın wowuna gırersen dedım sende kabul ettın
yaw fatıh 10 gun neden oyaladın benı ve ıbrahım abıyı yok askerı cekıyorum yok 3x tılsımı alıcam dıye gıdıp gıreydın yolda ıken merkezın patlasaydı hıc uzulmezdım ama sen saldırya cıkmadan sana coftan saldırı gelemsı senın kredını eksılttı kardeşım
ne ıstedın de yapmadım cof saldırıyor dedın 200k savunma yıgdım 48 saate casus laızm dedın 5k casus attım sadece 1 hesaptan temsılcılerın şahıt olmadı fatıh dostum olmadı
gelelım ıkıncı meseleye baktım derın dıye bı oluşum var sordum ıbrahım abıye kım bunlar dıye oda bana dost olduklarını cofa karşı olduklarını soyledı
oylekı kendılerının wow kurmıyacaklarını bozoku desteklıyeceklerını tahahut ettıklerını duyanlar var. ayrıca shaolın yanı husayın abıde gecen sene sıng yang hesabıyla oynamış eskı bır bozokluydu dahası dersenız kanser 3 coftan saldır alırken en fazl atahıl ve destegı yıne bozoklardan gormuştu
wow u kurup 49 a getırdıgımızde tılsım sıkıntımız oldu hamza bızkm tılsımı aldı hzılı asker tılsımı yarıdmı ıle bende derınlerden tılsımlarını ıstedım DOGUCEMAL de napolıyı bırlıgıme godnerdı guya ıyılık yaptı aslında sedatın hesabından bızım mesajlarımızın cof lıderllerıne gıttıgını cok sonra ogrenıcektım ve tabı dogucemalın de aslında cofun wow kurmaısnı ısteyen ıkıyuzlu bır duzenbaz oldugunu
dedıgım gıbı hıc foruma yazmadım ama arasıra okudum bazı zamanlarda burda cok ahlaksız yazılar yazıldı oylekı cof lıderı kemal baserın adı ıle dalga gecıldı hatta aldıgı curuk raporu alay malzemesı yapılarak rencıde edılmeye calışıldı
o begenmedıgınız kemalş başer varya hepjınızden butun derınlerde daha delıkanlı daha adam cıktı
wow kuruldugunda dedıkı BENDEN IZINSIZ COF BOZOKWOWA SALDIRMIYACAK gercetende oyle oldu taakı sımsek23 adlı bılınen adıyla malıyecı kemalın vahasında 762 adet mancınıgnı kesene kadar buda cofla aramızı actı ve bıze saldırdılar
yanı gecen sene sıze kazık atan haremlı bu senede bıze kazık atmış oldu
neyse dıyecegım o kı bızler orf adet gelenek bılen ınsanlarız şerefımız haysıtemız var
ben agzımla konuşurum ylekı soyledıgım laf bana gerı gelırse o lafa cevap verebılıyım dıye
sen DOGUCEMAL demedınmı zaharya 93 ıken bekleyıın dıye sen demedınmı zaharya 95 ıken bozok cıkış yapsın alıcagı sevıeyeyı alsın gerısını bana bıraksın sen deılmıydın kımseye wow kurdurmıyacam 95 olaana dalıcam 30 tane ordum var dıyen

dostum olayları ayrıntılarıyla yazmışssın iyi güzel hoşta ucunu bütün derinler derken bizede deydirmişsin. şahıslar adına konuş lütfen söz verip sözünü tutmayanlardan,arkadan kalleşçe vuranlardan konuş,herkesi uyutanlardan konuş,milletin üstünden prim yapanlardan konuş. ama dediğim gibi şahıslar adına konuş 7 birlikten oluşan içinde serverın en mert , en dürüst insanlarını barındıran bi oluşuma kimsenin haddi değil laf söylemek ŞAHISLAR HAKKINDA NE SÖYLERSEN SÖYLE......

NumeanoR
29-07-2010, 00:10
s18 de wowu kuramadık sadece tebrik ettik.Serverin yarısı birleşti s10'da Truva birliklerini açtı..Kurucu bırakınca da birlik çöktü..ve s1 dost bir birlik kurdu onları da tebrik ettik.Ama Nedense 2sinde de böyle laflar çıkmadı..
Başkalarının indirmesini beklicene ordunu bekletcene bu kadar çene yapcanıza neden engellemediniz wowun kurulmasını kimse üstüne almasın ben lafı ortaya attım keşke
korykos un yanından ayrılmasaydım..ama durmadılarki :D

Agarthan
29-07-2010, 00:12
Bir S2 dönemi daha sonlandı.COF birlikleri olarak WOW u kurduk.Öncelikle Tüm COF ailesini, birliğimi tebrik ederim,

Forumda wow un hızlı kurulması,COF ların rakipsiz kalması gibi bazı yorumlar oldu.Öncelikle bunların başlıca sebepleri:

1- COF ların hiç kimseden medet ummadan kendi işini kendi yapması.
2- Savaşlar sırasında wow ordusu basma imkanı olan ve bu nitelikteki oyuncuların merkezlerinin özellikle bahar aylarında sıfırlanması.(Sadece benim takip edebildiğim 50 den fazla önemli merkez sıfırlandı.Serverin en iyi nufus kasan oyuncusu bile ordu basma fırsatı bulamadı)
3-Koordinat avantajı olan zaharya wow a dogru çıkan orduların ya koç kısmına sahip ya da mancınık kısmına sahip köylerinin ulaşmadan indirilmesi.
4-COF birliklerinde en büyük başarılarda dahi ! Hiçbir zaman rakip birlik ve oyuncuları hakkında lakayıt aşağlayıcı bir ally mesaj çekilmemesi rakiplere her koşulda saygı duyulması.

Demek istediğim rakip arkadaşların son yazdıkları 93 - 94 seviye de çıkış yapma tartışmasınada çok gerek yok,eğer daha hızlı asker tılsımını wow a ulaşacak şekilde alsalardı o ordu da wow a ulaşamayacaktı.Tılsım zamanına baktık bu yüzden ordu çıkarmadık.

Dogru zamanda dogru stratejiler uygulayan keyifli savaşlar yaşamamızı sağlayan ve COF ailesine katılmamızda en baştaki söz sahibi olan bize güvenen kemal başer e,
Haberci sistemini en iyi şekilde uygulayan arkadaşım vulture86 ya,
Süper raporlar yaratarak bizlere güven veren ve son 2 ayda birçok operasyona birlikte katıldıgımız _ŞİMŞEK_ (http://s2.travian.com.tr/spieler.php?uid=14391) e özel teşekkür ederim.

Tüm S2 oyuncularını ve birliklerini özverilerinden dolayı tebrik ederim,

Zor şartlarda oyun oynamak zorunda kalan ve oyuncu sayıları az olan KURT birliğini, 2.sıradaki wow a sahip olarak oyunu tamamlamalarından dolayı başta komutanlarını olmak üzere ve tüm oyuncularını özel olarak kutlarım.

Ve ZAHARYA,

Arkadaşım sen yemin ederim şaka gibisin, senin yaptıklarını bence travian da yapacak adam yoktur.Hem wow a bak hem operasyon düzenle.400-500 den fazla saldırı alan askeri üsden cımbızla çeker gibi gerçek gelen adamı bul ajan yöntemi ve - tahılı üzerinden askerini hesapla:) Senin yaptıklarını en iyi bilenlerdenim ve sana saygım ve güvenim sonsuz.Senin için yazılacak çok şey var ama,
Büyük işler gibi, büyük düşüncelerin de davula ihtiyacı yoktur.Diyerek seninle ilgili kısmı kapıyorum:)

Oyun içindeki mesajlaşmalarımızdan örnekler uzun uzun hal hatır sorardık:)

agarthan yazdı: Güzel saldırı oldu tebrikler.
zaharya yazdı : X köyüne mesafen?

agarthan yazdı: Selam
zaharya yazdı : X köyünü sıfırlamamız lazım abi.Askerler ne zaman toplanır?

Ve

İnf-COF™ (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=713) gözümüzün nuru,güçlü ve gizemli birliğimiz her arkadaşım ayrı bir değer olarak kalacaktır.Sizlerle oynamak şerefdi ve çok keyifliydi.Sizlerle oyun oynamak ayrıcalıktır..

Saygılar S2

NumeanoR
29-07-2010, 00:17
1- COF ların hiç kimseden medet ummadan kendi işini kendi yapması.

bak buna katılıyorum.kimse kimse den medet ummasın kimse kimseyi beklemesin yoksa tren kalkıyor,bilet almadan...ama merak etmeyin bir tren daha var 1 bucuk sene sonra

bravian
29-07-2010, 00:20
[QUOTE=Profesyonel;701339] Böyle bir zamanda METAL birliği ile alakalı Konuşmanın bir anlamı yok birileri Şuçlanacaksa Birilerinde hata aranacaksa hata tüm METAL yönetimindedir Kimse bende hata yok diyemez Bu öyle olmuş bu şöyle olmuş demek yerine 10 ay önce herkez elini taşın altına koyacaktı düşüncelerinizi görüşlerinizi fikirlerinizi o zaman paylaşılması çok daha doğru olurdu bundan da ders çıkarmak gerek

Biz yönetimdekilerden rahatsız olduğumuz için metal-2 birliğine geçtik. Ve hiçbir zaman saldırılmayacaklar listesine girmedik. Ne kadar dürüst olduğumuzun göstergesi değilmi bu :D

agbi
29-07-2010, 01:38
herkesın emegıne saglık ama sezarın hakkı sezara ordular elde kalmıs onemı yok orduyu elde tutmıyacak taktık zeka ve zamanlama ya sahıp vedeee tek basına wow sıfırlıyacak sans ve ıstege sahıp olan arkadasımızı bır kere daha kutlarım

s2 de 1 kısı ( gerceklesen)
guzel oyun olmus

Profesyonel
29-07-2010, 08:19

Biz yönetimdekilerden rahatsız olduğumuz için metal-2 birliğine geçtik. Ve hiçbir zaman saldırılmayacaklar listesine girmedik. Ne kadar dürüst olduğumuzun göstergesi değilmi bu :D

METAL'i böldüğünüzü itiraf ediyorsun!!!, rahatsız olmasaydın sende saldırılmayacakların listesinde olabilirdin gerçekten çok dürüst birisin allah seni sahibine bağışlasın

ferguson
29-07-2010, 09:34
Arkadaşlar İlk önce Tüm Cof birliğini bir inf-cof birliği kurucusu ve Cof üyesi olarak kutluyorum. Çok fazla söze gerek yok.

Her zaman şöyle bir söz söylemek gerekir. İYİ OLAN KAZANSIN.

Öyle de oldu. zaharya kardeşimin oyun bilgisi, stratejik saldırı ve savunması, birlikler içerisindeki tüm birlik yöneticileri ile diplomasisi, Birlik yönetimi ve her oyuncuyu neredeyse şahsen tanır hale gelmesi ile sonuca varılmıştır. Bunun yanında birlikler ilk 6 ayda sakıncalı, bilinçsiz ve birliklerine faydası olmayan kişileri seçmesini iyi bilip elemesinide iyi yaptığından, tamamen güvenilir kişilerin kalması sağlanmıştır.

Bu tabiiki tamamen zaharya' nın zaferi değil, tüm Cof birliğinin zaferidir. Her cof birliğinden her kişi wow köyümüzün yıkılmaz kale taşı olmuştur. Kimse şahsi oynamamıştır.

Bu konuda Hakikatten Tüm cof birliğinin oyuncularını canı gönülden tebrik ediyorum. Başlarda bir yazı var. tatile gitti diye.

Evet tatil'e gidilir ama gecenin 3'ünde çıkıp sokaklarda internet cafeden oyuna bir bakılabilirdi. Şahsen 3 yıldır travian oynuyorum.

Sosyal hayat sıfır. Misafirliğe gidilecek önce travian saatine bakılır, Misafir gelecek önce travian saatine bakılır (ne zaman gidecekler veya nasıl fırsat yaratsamda şu pc başına geçsem diye) Yani işin kısası şu.

Fedakarlık+Disiplin+kişler ile devamlı irtibat+uykusuz ve kesintili uykular + iyi bir yönetim = WOW

Son gelen saldırılar için bile hazırlıklarımız tamamdı. Eğer sağlam saldırılar gelmeye devam etseydi bile inanın hala birliğimizde 100.000 üzerinde ordusu hazır olan ve hadi çık denilebilir diye pc başından hiç kalkamayan oyuncularımız vardı.

Daha wow köyümüze saldırı varmadan merkezi sıfırlanırdı. Buda iyi bir organizeden kaynaklanıyor.
örnek dilbirin gibi.

örnek olarak sizlere 7 köyden (aynı birlikte) 1 tanesinin askerlerini göstermek istiyorum.
Tıklayınız (http://www.sonerelektronik.com/travian/hazirasker.jpg)

Sözü çok uzattım sanırım. :))

Söylemeden edemeyeceğim. Sevgili diplomasi sonrada Birlik başkanı olarak görev yapan ve bu başarıda büyük payı olan AGARTHAN (Taylan) kardeşime özel teşekkür etmek istiyorum. Sen birliğe girmen için teklif yollanan en doğru kişiydin tüm birlik arkadaşlarım gibi . :)))

Tüm inf-Cof birliği seni çok seviyor.:)))
Hayatta başarılar.

Herkese başarılar. Umarım herşeyden önce kazanılan dostlukları hatırlarız.

Ferguson (Soner)
İnf-Cof birlik kurucusu

vulture
29-07-2010, 16:29
Her oyuncu ve her birlik Cof içinde önemli işler yaptı fakat İnf.Cof birliği bir adım öndeydi diyebilirim.

Agarthan abim öğle yemeği zamanından çalar hesabına bakar mesajlarla uğraşırdı :D

Hanedan oyuncularına sahip çıktığı için savaşma kararı alınan inferno birliği ile daha sonra birleşme kararı alınması oyunun kırılma anlarındandır bence.

Tekrar forumdanda COF ailesini kutlamak istiyorum.

Zaharya'ya zaten söz yok. Arada asabi oluyor ama :) şu hayatta artık başım sıkıştığında arayabileceğim bir abim var diyebiliyorum.

Tekrar bir araya geleceğimiz bir serveri dört gözle bekliyorum.

Bu seneki son mesajım başkanlar acil başlığı ile ally geçin:

Artık herkes dinlensin forumada girmeyin kopun travian'dan bir sezon dinlenin :)

-GLADYO-
29-07-2010, 16:56
Sevgili Travian Oyuncuları;

http://img.travian.org/temp/ww100.gif Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 02:57 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, COF VEDA Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici zaharya, birliği COF™, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

p r o f gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden BGT5 ve Strepsils ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

Tartışmasız en büyük kahraman turksamet elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran zaharya korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Travian Ekibi olarak, büyük sona kadar bizimle birlikte olan bütün oyuncularımıza çok teşekkür ediyor, her zaman olmasa da genelde tüm oyuncularımızın eğlenmesine katkıda bulunabildiğimizi umuyoruz.

Yine ümit ediyoruz ki uykusuz kalınan geceler ve içinden çıkılmaz hammadde hesaplarıyla geçen tüm bu zaman, bizlerde olduğu gibi, sizlerin belleklerinde de unutulmaz birer anı olarak kalabilmiştir.

Sonsuz Saygılarımızla...

TURKSAMET ve ZAHARYA'yı Tebrik Ediyorum...
Yönetime Bağlılıklarından dolayıda tüm cof ailesini tebrik ediyorum...

bravian
29-07-2010, 17:12
METAL'i böldüğünüzü itiraf ediyorsun!!!, rahatsız olmasaydın sende saldırılmayacakların listesinde olabilirdin gerçekten çok dürüst birisin allah seni sahibine bağışlasın

Haklısın çok dürüstüm :D o yüzden yetkiliere asker bilgisi veridiğimde saldırı aldım. Bölünecek birlikmiydi??? tılsım aldım senin neyine tılsım dediler. :D yönetim sadece bir kaç kişiyi dikkate alıp diğerlerini iterse mesajlara cevap bile dönmezse çekip gitmek bölmek olmaz...

acimadiki
29-07-2010, 17:14
Sevgili bozuklu arkadasım doguya vermişin verdirmişin sonrada tum derinlere neredeyse bi sovmediğin kalmış.

Wow kurmayacagız dedik kurmadıkta seviyelerin niye basıldıgı belli.
Cof hesaplarıyla catir catir savaştık yıktık yıkıldık tum derin birliklerinden haberim vardir neyin nasıl geliştiğini iyi bilirim coflarla herhangibir ortak operasyonumuz olmamıstır ki yuhyaya elimle verdiğim wow planını bizden coflu bir arkadas almıstır.
Saldırı olaylarına gelince herkeste wow süreleri var oturup hesap yapmanız yeterli olacaktı bunu yapmadıysanız hatayı kendinizde aramanız lazım.Elimizde ordu var mı var tum wowlara gidecek ve seviye alacak kadar 30 değil daha fazlası vardı ama her plan tutmuyor yapcak birşey yok kızgınlıkla yazmış olabilirsin amma velakin bu her kızanın istediğini soylemesi anlamına gelmiyor

Oturduk eğlendik gerisi hikaye 10 larca hesaba altın aldım nufusları 3-5k arası dert etmedim sizde etmeyin bir sonraki sezon devam edin.

ExeCutivE
29-07-2010, 18:53
herkesın emegıne saglık ama sezarın hakkı sezara ordular elde kalmıs onemı yok orduyu elde tutmıyacak taktık zeka ve zamanlama ya sahıp vedeee tek basına wow sıfırlıyacak sans ve ıstege sahıp olan arkadasımızı bır kere daha kutlarım

s2 de 1 kısı ( gerceklesen)
guzel oyun olmus
Tesekkur ediyorum, uzerime alinmiyorum o benim :)

Profesyonel
29-07-2010, 18:56
Haklısın çok dürüstüm :D o yüzden yetkiliere asker bilgisi veridiğimde saldırı aldım. Bölünecek birlikmiydi??? tılsım aldım senin neyine tılsım dediler. :D yönetim sadece bir kaç kişiyi dikkate alıp diğerlerini iterse mesajlara cevap bile dönmezse çekip gitmek bölmek olmaz...

Oyun bitince herşey biter İçinde kalmış konuları burda yazmanın bir anlamı yok bizimde yazacak bir çok konularımız var ama birşeyi değiştirmez değiştirmeyecek yazmamayı tercih ediyoruz o yüzden keyif aldıklarını hatırla almadıklarından rahatsız olduklarından ders çıkar konuyuda kapat derim

cumit
29-07-2010, 19:00
Her oyuncu ve her birlik Cof içinde önemli işler yaptı fakat İnf.Cof birliği bir adım öndeydi diyebilirim.

Agarthan abim öğle yemeği zamanından çalar hesabına bakar mesajlarla uğraşırdı :D

Hanedan oyuncularına sahip çıktığı için savaşma kararı alınan inferno birliği ile daha sonra birleşme kararı alınması oyunun kırılma anlarındandır bence.

Tekrar forumdanda COF ailesini kutlamak istiyorum.

Zaharya'ya zaten söz yok. Arada asabi oluyor ama :) şu hayatta artık başım sıkıştığında arayabileceğim bir abim var diyebiliyorum.

Tekrar bir araya geleceğimiz bir serveri dört gözle bekliyorum.

Bu seneki son mesajım başkanlar acil başlığı ile ally geçin:

Artık herkes dinlensin forumada girmeyin kopun travian'dan bir sezon dinlenin :)

krdeşim herkese hakkını vermek gerekir demi:) herkes biribirine teşekür ediyor.. coflu olarak o kdr çok kişi emek verdi o kdr çok kişiyi tebrik ediyoruzki.. ama senin hakkın kardeşim:) seninle kötü bir başlangıcımız oldu. ama iyi bitirdik krdeşim.. bende seni tebrik ediyorum krdeşim verdiğin emek ve yapmış olduğun çalışmalardan dolayı.. çok güzel bir ekiiptik.. ve sende bu ekibin içinde önemli yapı taşlarından biriydin:)

Xenco
29-07-2010, 19:17
Sonunda bitebildi,tebrikler.

StingEr
29-07-2010, 19:31
COF ları tebrik ediyorum. Çok sağlam oynadılar. Zamanında TURAN birliğinide ezip geçti. Turandaydm bende köyümü sıfırladılar ama helal. :)

bravian
29-07-2010, 19:33
Oyun bitince herşey biter İçinde kalmış konuları burda yazmanın bir anlamı yok bizimde yazacak bir çok konularımız var ama birşeyi değiştirmez değiştirmeyecek yazmamayı tercih ediyoruz o yüzden keyif aldıklarını hatırla almadıklarından rahatsız olduklarından ders çıkar konuyuda kapat derim

konu kapandı zaten... yazdığına cevap vermesem olmazdı...

OffLee
29-07-2010, 21:45
Tesekkur ediyorum, uzerime alinmiyorum o benim :)

sana ölümüne tebrikler,ama parantez açayım zaharya da sıfırlamıştır,mr.president ile birlikte :))
bir de jedi sıfırlanmıştı ymaulmuyorsam :)

omerta
29-07-2010, 21:55
Sevgili bozuklu arkadasım doguya vermişin verdirmişin sonrada tum derinlere neredeyse bi sovmediğin kalmış.

Wow kurmayacagız dedik kurmadıkta seviyelerin niye basıldıgı belli.
Cof hesaplarıyla catir catir savaştık yıktık yıkıldık tum derin birliklerinden haberim vardir neyin nasıl geliştiğini iyi bilirim coflarla herhangibir ortak operasyonumuz olmamıstır ki yuhyaya elimle verdiğim wow planını bizden coflu bir arkadas almıstır.
Saldırı olaylarına gelince herkeste wow süreleri var oturup hesap yapmanız yeterli olacaktı bunu yapmadıysanız hatayı kendinizde aramanız lazım.Elimizde ordu var mı var tum wowlara gidecek ve seviye alacak kadar 30 değil daha fazlası vardı ama her plan tutmuyor yapcak birşey yok kızgınlıkla yazmış olabilirsin amma velakin bu her kızanın istediğini soylemesi anlamına gelmiyor

Oturduk eğlendik gerisi hikaye 10 larca hesaba altın aldım nufusları 3-5k arası dert etmedim sizde etmeyin bir sonraki sezon devam edin.
kimse derin tr birliklerine çamur atmasın..biz met@l ve metal-2 birlikleri olarak kendileriyle büyük savaşlar yptık..ne onlardan kötü bir söz geldi,ne bizlerden..foreverçarşının merkezine ardilden ilk defa girilip tarlalar indirildi güzel bir şaşırtmaca yani fake süsü verilerek..kendiside tebrik etmiştir..son söylenen togy derinlerden zaharya wowa ordusu yetişiyordu fakat 100 mncınık saldırısı çıkıldı METAL birliklerinden:?togy ordusunu çekemedi bu yüzden:?soruların cevaplarını vermesi gerekenler versin..derinlere çamur atmadan önce birileri iyi düşünsün..sanal ortamda düşmanım dahi olsalar savaşsakta karalamalara asla izin vermem..hatayı önce kendilerinde arsın metal birlikleri..küstürdükleri oyuncu sayılarına baksınlar..hesap sildirttiklerine baksınlar..çok şeyler söylerdimde değmez artık..kendini bilen biliyor..

korykos:

ZAHARYA
29-07-2010, 23:13
Herkese selamlar

Uzun bir yolun sonunu da gördük nihayet

Umulmadık bir zamanda bitti oyun, bunun şoku herkesin üzerinde var ama bunu artık kabullenelim.

Heyecanımızı, rekabeti ve hırsları sadece sonraki oyuna saklayalım...

Burada artık güzel şeyler konuşulsun.

Arkadaşlar şunu unutmayın sonuçlanmış şeyler için sonradan birşey yapmassınız, önemli olan önceden bunları görmek ve önlem almaktır. Kabullenilen şeylerde sizin de payınız vardır unutmayalım...

Ben genel bir yorum yapacağım sabırla okuyacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Öncelikle COF ailesinin her üyesine buradan teşekkür etmek istiyorum.

Oyunda genel mesajda yazdım onlar herşeyin her sözün başındaki arkadaşlarım ve ne kadar onure etsem azdır hepsini.

COF olarak duruşumuz hep aynı oldu. Herkesle savaştık savaştıkça güçlendik.

Oyuncularımızla aile gibiydik ve öncelikle okadar savaş arasında içimizdeki bir sürü irlandalıyı temizledik ve önümüz açıldı...

Oyun başında ve savaşlarda aldığımız tılsımları en iyi şekilde kullandık.Hızlı asker basma tılsımları her oyuncumuzda 1-2 hafta durdu maksimum. Kimsede tılsım kaprisi olmadı izin vermedik. Amacına uygun kullandırdık.

Tılsımlar oyunun kaderini belirlemede çok etkili oldu.Hızlı asker tılsımlarını aldık ve çok ordu harcadık ama wow da çok işimize yaradı...

Elimizde akaln ordualrı ayrı bir mesajda toplu oalrak ekleyeceğim ama serverda diğer birlikelrin toplamından fazla ordu elimizde kaldı 10k ütü mancınıklı 10k üstü koçlu ordularımız daha duruyordu...

By bay gibi bir hesap sadece benim talimatımla saldırı çıkacak bir hesaptı ve kutsal eşek de çok büyük bir orduyla oyunu bitirdi. Bunlar kolay iş değil. Onlar bana neden wow kurdun iptal et ordular elimizde kalacak diyebilirdi ama işte ozaman biz kaybederdik. Demediler çünkü onalr erdemli insanlar sadece onalr değil elinde koskoca orduları olan diğer arkadaşlarım da aynı...

Onlar özel teşekkürü hakettiler...

Eğer 99 dayken yıkım alsam yolda DERİN BOZOK ve METAL in en büyük orduları vardı ve hepsi 1-2 saatle kaçırdılar. Kimse kimseye laf etmesin bana kişisel oalrak saldırmayacağını söyleyen bir arkadaşım bile askerlerini benim wow a yolladı derin oyuncusu ama önemli değil oyun bu saldırmasa üzülürdüm

Burada bizleri suçlayan eleştiren arkadaşlarım çok oldu onlara veya bizim söylediklerimize değer verecek tüm arkdaşlara tek tavsiyem. Kaybedeceğiniz zaman sadece sizin vazgeçtiğiniz zamandır. Bu nedenle size önerim her koşul ve zamanda son şansınıza kadar kullanın. En ufak detaylar bile sonucu değiştirmek için eyterlidir.

Saldırılarım konusunda ayrı bir mesaj yazacağım çünkü çok küğfür yedik ve çok eleştiri aldık nasıl aynı saniyeye oakdar saldırı sokuyorsunuz? Nasıl önce ordualr sonra askersiz mancınıklar köye giriyor da araya asekr çeksek bile engelleyemiyoruz sıfırlanmayı?

Cevaplarını ayrı bir mesajda vereceğim

Herkese selamlar sevgiler.

cumit
29-07-2010, 23:31
Herkese selamlar

Uzun bir yolun sonunu da gördük nihayet

Umulmadık bir zamanda bitti oyun, bunun şoku herkesin üzerinde var ama bunu artık kabullenelim.

Heyecanımızı, rekabeti ve hırsları sadece sonraki oyuna saklayalım...

Burada artık güzel şeyler konuşulsun.

Arkadaşlar şunu unutmayın sonuçlanmış şeyler için sonradan birşey yapmassınız, önemli olan önceden bunları görmek ve önlem almaktır. Kabullenilen şeylerde sizin de payınız vardır unutmayalım...

Ben genel bir yorum yapacağım sabırla okuyacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Öncelikle COF ailesinin her üyesine buradan teşekkür etmek istiyorum.

Oyunda genel mesajda yazdım onlar herşeyin her sözün başındaki arkadaşlarım ve ne kadar onure etsem azdır hepsini.

COF olarak duruşumuz hep aynı oldu. Herkesle savaştık savaştıkça güçlendik.

Oyuncularımızla aile gibiydik ve öncelikle okadar savaş arasında içimizdeki bir sürü irlandalıyı temizledik ve önümüz açıldı...

Oyun başında ve savaşlarda aldığımız tılsımları en iyi şekilde kullandık.Hızlı asker basma tılsımları her oyuncumuzda 1-2 hafta durdu maksimum. Kimsede tılsım kaprisi olmadı izin vermedik. Amacına uygun kullandırdık.

Tılsımlar oyunun kaderini belirlemede çok etkili oldu.Hızlı asker tılsımlarını aldık ve çok ordu harcadık ama wow da çok işimize yaradı...

Elimizde akaln ordualrı ayrı bir mesajda toplu oalrak ekleyeceğim ama serverda diğer birlikelrin toplamından fazla ordu elimizde kaldı 10k ütü mancınıklı 10k üstü koçlu ordularımız daha duruyordu...

By bay gibi bir hesap sadece benim talimatımla saldırı çıkacak bir hesaptı ve kutsal eşek de çok büyük bir orduyla oyunu bitirdi. Bunlar kolay iş değil. Onlar bana neden wow kurdun iptal et ordular elimizde kalacak diyebilirdi ama işte ozaman biz kaybederdik. Demediler çünkü onalr erdemli insanlar sadece onalr değil elinde koskoca orduları olan diğer arkadaşlarım da aynı...

Onlar özel teşekkürü hakettiler...

Eğer 99 dayken yıkım alsam yolda DERİN BOZOK ve METAL in en büyük orduları vardı ve hepsi 1-2 saatle kaçırdılar. Kimse kimseye laf etmesin bana kişisel oalrak saldırmayacağını söyleyen bir arkadaşım bile askerlerini benim wow a yolladı derin oyuncusu ama önemli değil oyun bu saldırmasa üzülürdüm

Burada bizleri suçlayan eleştiren arkadaşlarım çok oldu onlara veya bizim söylediklerimize değer verecek tüm arkdaşlara tek tavsiyem. Kaybedeceğiniz zaman sadece sizin vazgeçtiğiniz zamandır. Bu nedenle size önerim her koşul ve zamanda son şansınıza kadar kullanın. En ufak detaylar bile sonucu değiştirmek için eyterlidir.

Saldırılarım konusunda ayrı bir mesaj yazacağım çünkü çok küğfür yedik ve çok eleştiri aldık nasıl aynı saniyeye oakdar saldırı sokuyorsunuz? Nasıl önce ordualr sonra askersiz mancınıklar köye giriyor da araya asekr çeksek bile engelleyemiyoruz sıfırlanmayı?

Cevaplarını ayrı bir mesajda vereceğim

Herkese selamlar sevgiler.

abimsin benim... sana abimsin gibi kelimeler kullanan onlarca oyuncu var... taktiklerini bilen sadece birkaç oyuncu var abi.. senin operasyonlarına katılan 10-12 oyuncu... her organizene katılan oyncular... ama bırak bu taktikler sende kalsın abi.. bırak hazıra konmasınlar... söyleme taktikleri.. bırak script kullanarak çıktığımızı sansınlar:) kralsın. sırlarını verme bunlara.. bunladan dünya küfür hakaret gördük.. şimdi bunlara sırlarımızı vermiyelim

OffLee
30-07-2010, 08:44
benim de yazacak bir kaç cümlem var.uzunca sürebilir yazım.

bu oyunu hatır için,arkadaşlarımız burada oldugu için,onların sohbetinden mahrum kalmamak için oynadıgımız açık.ama arkadaşlarımızın gönlünün olması bizim gönlümüzün olmasından daima önemlidir.
sis wow a executive yerine ben de çıkabilirdim,yahut ayzek e.ama arkadaşlarımın ordusu elinde kalacagına bizim ordumuz elimizde kalmalıydı.en son hamle olarak kullanacaktık.öyle de oldu nitekim.

biraz özel bir kaç konudan bahsedecegim.
ben bugune kadar COF çatısı altında oynadım.ilk s2 nin başlarından,3.s2 nin son gününe kadar.ufak bir derintr maceram oldu,muhtelif sebeplerle bırakmak zorunda kaldım.zaten cof da henüz kurulmamıştı o zaman.

ben bir köpek sadakatine sahibim.beni herkes herşeyle suçlayabilir ama COF u kendisinden daha az sevmekle suçlayamaz :)
herkesle muhabbetim vardır.kendi birligimden yuncularlka görüşmedigim kadar,derintr oyuncularıyla metal oyuncularıyla görüştüm yüzyüze.bunları 'manevi destek' olarak yorumlayanlar oldu.
yüzü buradadır padrone söylesin,yüzü buradadır sentius-vellet-p r o f söylesin.
kuralay/kkss türker bagıra bagıra söylesin.
ben yemek masaında padronenin karşısında oturdugumda 'COF a düşmanlıgını ilan eden adam gece rahat rahat uyumasın arkadaş :) ' demişimdir defaatle.ve padroneye de benden daha fazla fake isteyen oyuncu olmamıştır.stüdyo nilya,yüzü burada :)
kimseyi COF un önüne geçirmedim.zaharya da,kemal başer de COF için yaptıklarımı çok iyi bilirler.tek mahcubiyetim bu sene sınav sonrası operasyonlara el atamamak,onun da özel ve geçerli sebepleri vardır.yine de mahcubum.
bunların sonucunda bir takım beklentilerim tabii ki olmuştur.hayatımda da bu böyledir.isterim ki,ben herkesten daha sadıksam,başkanım da beni herr ama her koşulda kollasın.kimsenin yüzünü kızartacak bir şey de yapmadıgıma göre,ne olursa olsun arkamda dursun.ama cok defa 3 günlük oyuncular yüzünden beni ezdi başkanım.ben her ortamda,her koşulda sizi kolluyorsam,siz de beni kollayacaksınız arkadaş.bırakmadım COF u,çünkü ondan daha geçerli sebeplerim vardı.kimse karısına kızıp çocugunu terketmez,teşbihte de hata olmaz :))
kırgınım,ama mutluyum.

bu konuda söyleyeceklerim bhunlar.wow ve COF ile ilgili yazımı daha sonra yazacagım.

teşekkürler.

OffLee/partical/by bay

cemil

KaBuS BaŞKaN
30-07-2010, 10:10
COF birliklerini yönetiminden en küçük oyuncusuna kadar kutlarım.

Bu oyunda insanlar istemese de karakterlerini ele verebiliyorlar.
Zamanında savaştayken ben COF oyuncularından en küçük hakaret kötü söz duymadım (kendi adıma konuşuyorum). Hatta yapılan stratejiye ters bir münferit olay yaşandığında bizzat Zaharyanın olaya el koyup, bir oyuncusunun yıktığı oyuncumun merkezini birlikçe tekrar dirilttiklerini görmek sanal da olsa delikanlılık örneğidir benim için.

Neticede oyunla her şartlar altında ilgilenmenin, genel başkanlarının kritik zamanlarda işinin başında olmasının yani varlığını hissettirmesinin mükafatını birlik olarak aldılar.

Bize gelince;

Ordularımızın koordinat olarak çok yakın olan Derindeki dostlarımızla savaşmaktan erimesine rağmen, Topu topu kalan 60 kişi ile seviye 91 basabilecek kadar gayret gösteren sonuçta oyunu 2. olarak tamamlayan tüm KURT birliği oyuncularına ayrıca sevgi ve saygılarımı yolluyorum.

Üzüntüm ise oyun oynadığımız halde olayları hayat memat meselesi, gurur meselesi yapan bazı arkadaşların kendi hırslarından oyunu gereği gibi oynamamalarıdır.
Tamamlanmak üzere olan bir wowa saldırmak varken hala ordularını wow yerine benim merkeze göndermeyi tercih eden bu arkadaşlara sadece acı acı gülüyorum. Artık nasıl bir hırs ve kin kalmışsa içlerinde anlamak mümkün değil.

Her neyse;

Daha uzun süreceğini tahmin ettiğimiz S2 14 ayda sona erdi. Kim ne derse desin bu oyunun bu şekilde bitmesine sebeplerin en büyüğünü en kritik zamanda KURT birliklerinin yaptığı hamle oluşturmuştur. Bu konuyu tartışmak artık anlamsız öyle ya da böyle, doğru veya yanlış yapılan hamlenin sonucu budur.Tek sebep bu demiyorum, demek te COF oyuncularının emeğine saygısızlık olur ama S2 gidişatının dönüm noktası KURTlar olmuştur.

COF oyuncularını tekrar tebrik ediyorum

Yeni S2 de yeniden görüşmek dileğiyle...

beril36
30-07-2010, 20:04
cok sukur son dakika hasancim sozumu dinledi ve metla2 adini kafasina gore diye degisti cunku gercekten kafasina gore oynayanlar bir araya gelmsiti birlik ruhu yoktu metal ruhu hic olmadi zora gelince bana kufur eden biel oldu demekki insanalirn kalbine gore vermis hakketmedikleri icin kaybettik bana karsi dusunuyrosaniz iki kati size verisn allah ben de sizin dediginiz gibi ihanet ettiysem allah bana 3 katini verisn bunu ayni sekilde dua edebiliyorsaniz rahat uyuyabiliyorsaniz helal olsun size ama bunu gonlunuzden soyleyemiyrosaniz zaten kalbinize gore hakkinizi alirsiniz
hepimizin kalbine gore versin
benim sanssizligim onyargili insanlarla oynamak oldu dielrim bir daha oynamazsinzi oynarsaniz burdaki gibi kafaniza gore degil de birlik olun ne olur oyunun tadini cikarin ayni birlik adi tasidignzi insanalrla didismeyin sadce dusamana odaklanin

GÖKKUŞAĞI
30-07-2010, 20:10
cok sukur son dakika hasancim sozumu dinledi ve metla2 adini kafasina gore diye degisti cunku gercekten kafasina gore oynayanlar bir araya gelmsiti birlik ruhu yoktu metal ruhu hic olmadi zora gelince bana kufur eden biel oldu demekki insanalirn kalbine gore vermis hakketmedikleri icin kaybettik bana karsi dusunuyrosaniz iki kati size verisn allah ben de sizin dediginiz gibi ihanet ettiysem allah bana 3 katini verisn bunu ayni sekilde dua edebiliyorsaniz rahat uyuyabiliyorsaniz helal olsun size ama bunu gonlunuzden soyleyemiyrosaniz zaten kalbinize gore hakkinizi alirsiniz
hepimizin kalbine gore versin
benim sanssizligim onyargili insanlarla oynamak oldu dielrim bir daha oynamazsinzi oynarsaniz burdaki gibi kafaniza gore degil de birlik olun ne olur oyunun tadini cikarin ayni birlik adi tasidignzi insanalrla didismeyin sadce dusamana odaklanin

Banu' cum bunları sen mi söylüyorsun inanamıyorum, Hasan birlik ismini; siz metal değilsiniz cof casususunuz dediğin için değişti, birlikte metal ruhu yoktu hiç olmadı demeni doğru bulmadım açıkçası, Metal-2 birliği Metal birliklerinden bağımsız hiçbir zaman oynamadı bunu rakip birlikler dahi biliyor ama server son günlerinde senin söylediğin o sözler birliğin ismini kafamıza göre birliği olarak değiştirmemize mecbur etti..

Neyse server bitti fazla sözü uzatmayayım sadece düşüncelerimi dile getirmek istedim..

Zaharya ve COF birliklerini tebrik ederim...

malone
30-07-2010, 20:16
ablalarım abilerim biliyorum içinizi döküyorsunuz ama bence artık yeter oldu bitti herkes yaptığı ile kaldı hepimizin söylemek istetiği çokşey var ama neye faydası var sadece içinizi soğutuyor okadar. yoksa serverda olan birliğimiz içinde olan biten bir çok şeyi biliyoruz ama söylesek ne fayda adminler seviyelir gerimi alıcak ordularımız gerimi vericekler hiçbiri olmuyacak.

bu olanlardan çıkartılcak dersler var ilerde oyuna devam edecekler ona göre hareket eder hepsi birer tecrübe.

ben bütün s2 oyuncularını tebrik ediiyorum bu zamana kadar göstermiş oldukları çaba için....

beril36
30-07-2010, 20:22
[QUOTE=GÖKKUŞAĞI;707231]Banu' cum bunları sen mi söylüyorsun inanamıyorum, Hasan birlik ismini; siz metal değilsiniz cof casususunuz dediğin için değişti, birlikte metal ruhu yoktu hiç olmadı demeni doğru bulmadım açıkçası, Metal-2 birliği Metal birliklerinden bağımsız hiçbir zaman oynamadı bunu rakip birlikler dahi biliyor ama server son günlerinde senin söylediğin o sözler birliğin ismini kafamıza göre birliği olarak değiştirmemize mecbur etti..

Neyse server bitti fazla sözü uzatmayayım sadece düşüncelerimi dile getirmek istedim..

Zaharya ve COF birliklerini tebrik ederim...[/QUOTE

ii de metal2 den sen kufur almadin hasan bana baska konsutu birligine gulucuk dagitti bana kufuredilmesine nednen oldu nende erkek gibi banu hakli ve ona sonuna kadar guveniyroum ve elimdeki butun savunmayi pehlivana attim ama birligine demedi de birlikten mesaj geldi diye banu senin yetkilerini aldim diyor
kusura bkma hasan cok zayif bir yinetici soyledikelri ile yaptiklari alakasiz bana atilan kufurlere bak bir isin komik yani hasanin bana dedikelrini duysalar bana degil size kufredeceklerdi bu aci ama gercek
bir de unutmaddan zaharyadan hic kotu soz duymadim diyenler zaharya bana saygisizca davrandi utanmadan turanalrdan gelenleri bize verin dedi asil diger birlikteki turanlara seslerini cikarmadilar cunku turanin baskanini onlar birlikelrine katti bu nasil adalet bu nasil anlayis dedim demedigini birakmadi madem butun turanalri yikacaksin hepsini yiksaydi ama su var yikmadikalri adamlar oyunda surekli centilmenlik idsi oynayanalrdi hep birlikelrden birlige isimden isime gecen kimseyle dikis tutturamayan turanlailar bunalra sesleri cikmadi ver coflu yapti onalri bu bile karakterlerini gosterdi karakter meselesi ben asla dusmanin catisindan cikani almam karakteri olan birliginin her zaman yaninda olur kafasina uymayan bir sey varsa siler gider yoksa hainlik olur bunun adi

ZGA
30-07-2010, 22:37
13258 0 10661 0 0 6760 2051 6425 0 0 1 saldirilarimdan dolayi ordum biraz eridi ama ne yapalim:D:D bu arada COF yonetimini ve tum oyuncularini tebrik ederim orduyu çikarip çikarmama arasinda ikilemde kaldim elimde patladi gonderseydim orduyu yinede bir şeyler yapacagini duşunuyordum ama nasip degilmiş saldirmak:D

Profesyonel
30-07-2010, 23:10
Banu' cum bunları sen mi söylüyorsun inanamıyorum, Hasan birlik ismini; siz metal değilsiniz cof casususunuz dediğin için değişti, birlikte metal ruhu yoktu hiç olmadı demeni doğru bulmadım açıkçası, Metal-2 birliği Metal birliklerinden bağımsız hiçbir zaman oynamadı bunu rakip birlikler dahi biliyor ama server son günlerinde senin söylediğin o sözler birliğin ismini kafamıza göre birliği olarak değiştirmemize mecbur etti..

Zaharya ve COF birliklerini tebrik ederim...

ii de metal2 den sen kufur almadin hasan bana baska konsutu birligine gulucuk dagitti bana kufuredilmesine nednen oldu nende erkek gibi banu hakli ve ona sonuna kadar guveniyroum ve elimdeki butun savunmayi pehlivana attim ama birligine demedi de birlikten mesaj geldi diye banu senin yetkilerini aldim diyor
kusura bkma hasan cok zayif bir yinetici soyledikelri ile yaptiklari alakasiz bana atilan kufurlere bak bir isin komik yani hasanin bana dedikelrini duysalar bana degil size kufredeceklerdi bu aci ama gercek
bir de unutmaddan zaharyadan hic kotu soz duymadim diyenler zaharya bana saygisizca davrandi utanmadan turanalrdan gelenleri bize verin dedi asil diger birlikteki turanlara seslerini cikarmadilar cunku turanin baskanini onlar birlikelrine katti bu nasil adalet bu nasil anlayis dedim demedigini birakmadi madem butun turanalri yikacaksin hepsini yiksaydi ama su var yikmadikalri adamlar oyunda surekli centilmenlik idsi oynayanalrdi hep birlikelrden birlige isimden isime gecen kimseyle dikis tutturamayan turanlailar bunalra sesleri cikmadi ver coflu yapti onalri bu bile karakterlerini gosterdi karakter meselesi ben asla dusmanin catisindan cikani almam karakteri olan birliginin her zaman yaninda olur kafasina uymayan bir sey varsa siler gider yoksa hainlik olur bunun adi

Ben yaptım Herşeyi Ben böldüm, Ben casustum, Birbirinize düşürdüm sizi Hatta ve hatta Romayıda ben yaktım :p Geçmişe Kibrit suyu

GÖKKUŞAĞI
30-07-2010, 23:15
Ben yaptım Herşeyi Ben böldüm, Ben casustum, Birbirinize düşürdüm sizi Hatta ve hatta Romayıda ben yaktım :p Geçmişe Kibrit suyu

Hehe birbirimize düşmüş gibi bir hal çıktı ortaya doğru:)

Banu ile yüzyüzede görüşeceğiz elbette, oyun bitti ama umarım dostluğumuz devam ediyordur ki ben öyle umuyorum, sonuçta bir oyun reelimizi etkilemeyecektir, sayın casus Pakito! :)

beril36
30-07-2010, 23:25

Banu ile yüzyüzede görüşeceğiz elbette, oyun bitti ama umarım dostluğumuz devam ediyordur ki ben öyle umuyorum, sonuçta bir oyun reelimizi etkilemeyecektir, sayın casus Pakito! :)
askolsun mangal yapacagiz daha :) ben sadece kufur olayini ve sisi yiktirdim iftriasini duyurmak istedim ve bu konuda arkamda oldugunuzu ama ne sis yanisn nende kebap demeden masaya yumrugunzu vurup bunalr sunlar dogru demenizi bekleidm saglik olsun :))

Profesyonel
30-07-2010, 23:47

Etkilemeyeceğini biliyorum Değerler bu kadar basit (oyun için) kaybedilmemeli Hasan yeğenime selamlarımla

askolsun mangal yapacagiz daha :) ben sadece kufur olayini ve sisi yiktirdim iftriasini duyurmak istedim ve bu konuda arkamda oldugunuzu ama ne sis yanisn nende kebap demeden masaya yumrugunzu vurup bunalr sunlar dogru demenizi bekleidm saglik olsun :))

Ben vurucam masaya yumruğu ilk mangalda, hele cengiz bi gelsin ARTVİN'den

blanchefort
31-07-2010, 10:06
COF birliklerini ve Zaharya'yı tebrik ederm.

Cesaret
31-07-2010, 17:18
s2 de değişen bir şey yok....

Wow kuruldu hayırlı uğurlu olsun hemen hemen butun yorumlarda hakedenin kurdugu yönünde kuvvetli bir fikirbirliğine varilmiş durumda.

Ben inanıyorum ki bu oyunu biz kaybetseydik de bizim açimizdan yorumlarda çok değişen bir üslup olmayacaktı!Ne şimdi ki sevincimizi ve gururumuzu abartarak yaşadık ne de o uzuntu ve kasveti birbirimize ve rakiplerimize çirkin soylemlerle saldirirarak yaşardık.
Biz şöyleyiz biz boyleyiz diyerek kendimizi yere göğe sığdıramamak için de yazmıyorum bunları inanın.

Aitlik duygusu insanda doğuştan oldugu gibi sonradan da oluşan bir duygudur.Bir düşünceyi bir duyguyu bir ideali bir nesneyi bir kişiyi ya da bir hareketi benimsemek kendini ona ait onunla özdeşleşmiş hissetmek,bizim COF hissimizin tarifini anlatabilir.
Peki bize birliği bu kadar sevdiren ne oldu?Adalet dostluk sıcak ve samimi ilişkiler özellikle yonetim ve diğer oyuncular arasında ve tabikii yonetimin kendi içinde tek sesli olması.İnsanlara verdiği güven duygusu,moral ve motivasyonun birliğe her zaman en üst düzeyde verilmesi özellikle Kemal Başer tarafından... Zaharya nın cof a uzanan eller kırılsın sözlerinin hiç olmamasi :=) Onun uzanan elleri de dilleride kırmasını bilmesi. Mesela;
Ben ne zaman zaharya ile konuşsam bana ABİ der bende ona ABİ derim aslında benden yaşca da buyuk ama Onun abi demesi çok onemli çunki o lider! O mütevazi oldukça buyudu gonullerde.Bu size farklı gelebilir buyutmeyin gozunuzde adam abi dedi size diye sizde hayranlık mı oldu demeyin şimdi...Ne demek istediğimi anlamaya çalişin.

Ben hiç katılamadım ama buluşmalar çok onemliydi.dostlugu reele taşimak ve düşüncelerini karşindaki insana gozlerinin içine bakarak anlatabilmek önemliydi...
Yarın buluşma varmiş yine gidemeyeceğiz ama sağlık olsun....
Bazılarımız butun server boyunca gözbebekleri gibi basip besledikleri orduları köylerinde yatarken oyunun bitişini izledi...
Bazılarımız asker biriktirme telaşina kapilmadan hemen her savaşta zaharya dan hedef istedi...
Bazılarımız durup dinlenmeden savunma bastı...
Herkes çalişti.
İyi yönetildik.
Ve bu gün
bu gün de değişen bir şey yok COF o bildiğiniz COF
Ne diplomaside ne savaşta ne barişta ne zaferde ne de ELVEDA SÖZLERİNİ SİRALARKEN...

İşte onu diyordum ya s2 de değişen bir şey yok COF bildiğiniz COF...

Helallikde alalım oyle gidelim.Hakkım helal olsun Oyundu bitti.Sizde helal edin ahirete dökülmesin işler...

COF
CESARET.

Çiftalan
01-08-2010, 00:14

Oh oh oh meydan boş kalmış neler olmuş neler duyuyorum
banucum evet ben bir yönetici olamadım hiçbir zaman için de yönetici meraklısı yada başkan meraklısı olmadım ben sadece bir oyuncuyum ama gerekirsede yöneticilik yaparım ki metal-2 birliğinde olan arkadaşlara saygımdan ve emeklerinin hiçe sayılmaması için verdiğim mücadeleden hepsi beni bilir bu yazıyı okuyanlarda senin içinde yorumunu yapsın benim içinde yorum yapsın
evet seninle telefonda konuştum, banu abla benimle sakın mesaj polimiğine girme ne gerekiyorsa yap dedim ve sis wowun temsilciliğini verdim, sisten etrafa yazdığın mesajlar ve sişse gelen mesajlar hala arşivde ve birlik içinde attığın sis wowu destekleyen casustur 10 tane casus bir araya gelmiş metali satıyor dedin bende senin yetkini elinden aldım, bu birlik hiçbir zaman bölünmedi ve bölünmesinede izin vermedim tüm birlik mücadele etti 15 merkez sildirdiğimiz halde ne casusluk yaptık nede bölündük hatta sırf birliğe moral olsun diye harika aldık 90 lı seviyeleri bile gördük harikada ama nedense son günlerde casus olduk zamanında desteklemediniz yıkıldı sis wow, sorun değil

bu serverda şunu anladım oyuna ve oyunculara hakettiği kadar değer vermem gerekiyormuş, bana kalktın cof casusu dedin ama coftan metal birlikleri olarak sadece metal-2 11 seviye aldı hangi hesabın olduğunu söylememe gerek yok sen iyi biliyorsun, 11 seviye harika yıkımı yapan kişi yıktığı birliğe casuslukmu yaparmış buna herkez güler ama sen eğlenmene devam et
şifrem genel başkan cengiz abide ve dayım pakito da vardı ama sen bana kalktın metali ben kurdum ismi ben verdim bu ismi sen taşıyamazsın dedin bende birlik ismini kafamıza göre diye değiştirdim olaki bi daha s2 de oynarsam senin ismini kurduğun birlikk altında veya bulunduğun birliklerde oynamam ama reelde ablamsın saygım sevgim herzaman sonsuz sana
sen sen ol birine mesaj yazarken kendi ismini kullan ki sana hürmet etsinler başkalarının simini kullanarak kimseye mesaj yazma, bana o mesajların hhepsi geldi verilen cevaplar dahil, ama hepsine ricada bulundum bu oyunda küfür bize göre ters kimse küfür etmesin dedim

ben geldim istanbuldayım kalan 1 haftalık izni burada geçircem ramazan öncesi mangalımızı yaparız:)

2x te aynı nickte devam ediyorum oyuna

cof birliklerini zaharyayı ve kemali tebrik ederim

Çi Çi Han
01-08-2010, 10:40
S.A;

COF Birliklerini ve WoW Kurucusu Arkadaşımızı Tebrik Ederim,

beril36
01-08-2010, 10:54
Oh oh oh meydan boş kalmış neler olmuş neler duyuyorum
banucum evet ben bir yönetici olamadım hiçbir zaman için de yönetici meraklısı yada başkan meraklısı olmadım ben sadece bir oyuncuyum ama gerekirsede yöneticilik yaparım ki metal-2 birliğinde olan arkadaşlara saygımdan ve emeklerinin hiçe sayılmaması için verdiğim mücadeleden hepsi beni bilir bu yazıyı okuyanlarda senin içinde yorumunu yapsın benim içinde yorum yapsın
evet seninle telefonda konuştum, banu abla benimle sakın mesaj polimiğine girme ne gerekiyorsa yap dedim ve sis wowun temsilciliğini verdim, sisten etrafa yazdığın mesajlar ve sişse gelen mesajlar hala arşivde ve birlik içinde attığın sis wowu destekleyen casustur 10 tane casus bir araya gelmiş metali satıyor dedin bende senin yetkini elinden aldım, bu birlik hiçbir zaman bölünmedi ve bölünmesinede izin vermedim tüm birlik mücadele etti 15 merkez sildirdiğimiz halde ne casusluk yaptık nede bölündük hatta sırf birliğe moral olsun diye harika aldık 90 lı seviyeleri bile gördük harikada ama nedense son günlerde casus olduk zamanında desteklemediniz yıkıldı sis wow, sorun değil

bu serverda şunu anladım oyuna ve oyunculara hakettiği kadar değer vermem gerekiyormuş, bana kalktın cof casusu dedin ama coftan metal birlikleri olarak sadece metal-2 11 seviye aldı hangi hesabın olduğunu söylememe gerek yok sen iyi biliyorsun, 11 seviye harika yıkımı yapan kişi yıktığı birliğe casuslukmu yaparmış buna herkez güler ama sen eğlenmene devam et
şifrem genel başkan cengiz abide ve dayım pakito da vardı ama sen bana kalktın metali ben kurdum ismi ben verdim bu ismi sen taşıyamazsın dedin bende birlik ismini kafamıza göre diye değiştirdim olaki bi daha s2 de oynarsam senin ismini kurduğun birlikk altında veya bulunduğun birliklerde oynamam ama reelde ablamsın saygım sevgim herzaman sonsuz sana
sen sen ol birine mesaj yazarken kendi ismini kullan ki sana hürmet etsinler başkalarının simini kullanarak kimseye mesaj yazma, bana o mesajların hhepsi geldi verilen cevaplar dahil, ama hepsine ricada bulundum bu oyunda küfür bize göre ters kimse küfür etmesin dedim

ben geldim istanbuldayım kalan 1 haftalık izni burada geçircem ramazan öncesi mangalımızı yaparız:)

2x te aynı nickte devam ediyorum oyuna

cof birliklerini zaharyayı ve kemali tebrik ederim
madem inanmiyorsun benim sana attigim mesajalri oku kufurleri oku yada sifremi vereyim al mesajalri senin birliginin ne seviyede olduugnu bir de benim attigim mesajalri yorumlarken analdim ancak cof casusu benim mesajlari kafasina gore yorumlar komik otesi bana dedinki 10 kiis senin mesajlarindan sisi yiktirmis oldugunu dusundu dedin ben de o on kisi ancak casusudur ve ortalik karistirmak icin oyle yorumlayabilri deidm istediginiz kadar wow yikin ya benclsiniz benim wowum gerisinden banane dediginizden ben bunu cikardim sis diye tutturdu senin birigin sen de bana abla benim elimdeki butun hesaplardaki ssavunmalari cektim sisden pehlivantasina attim dedim butun metal ikiler hsandan sifre siteyim bakin bakalim nerde savunmalari hasanin korkacak bri seyi yok sadece mantikli olaraqk sis bitti dedik olay bu ondan sisiden cekti millet ben kufurden sonra cektim ama hasan benden once bu kadar basit simdi ban ettigini kufurleri geri alin once sorun olay ne ona gore yargiayin evet ben verdim bu birliklerin adini metal yaptim ilk defa cengizin birligini cengiz olmaz dedi burda o ruh yoksa metal adina ayip olur dedi ben cok saf oldugudan direttim sonra diger birlikelrin adi metal oldu yani ben safligimdan birlik ruhu olabilecegine inandiigmdan koydum yaa cokii hatirliyorum cengiz birlik taniminda su mesaji yazdi hatta bu ad kalici degildir ancak metal olmasi icin olmasi gereken oyuncular gelirse kalici olacka yazdi olay bu ama kim neyi hakkettiyse onu yazdi birligine bence iii oldu kufurbaz adamlarin metal catisi altinda isi yok ve kac senedir tanidigin beni 10 kisi yuzunden kirdin sana degil ben seni etkileyen yetkilerimi almana nedne olan 10 kiisye casus dedim cunku ne mesajalrimi okumayi biliyorlar nede birligin menfaatini korumayi bunu sen de biliyrosun hsan benim kim olduugmu ve ne kadar hakli oldugufmu telefonda soyledin bi degil kac kere

Karga
03-08-2010, 00:21
tüm cof camıasına hayırlı olsun oyundan öte dostlukların ön planda oldugu bu serverda tum arkadaslara gösterdıgı sıcak kanlılık ve basarı ıcın ayrıca tesekkur ederım

co;)f baskanı batuben

karga

bravian
03-08-2010, 16:01
madem inanmiyorsun benim sana attigim mesajalri oku kufurleri oku yada sifremi vereyim al mesajalri senin birliginin ne seviyede olduugnu bir de benim attigim mesajalri yorumlarken analdim ancak cof casusu benim mesajlari kafasina gore yorumlar komik otesi bana dedinki 10 kiis senin mesajlarindan sisi yiktirmis oldugunu dusundu dedin ben de o on kisi ancak casusudur ve ortalik karistirmak icin oyle yorumlayabilri deidm istediginiz kadar wow yikin ya benclsiniz benim wowum gerisinden banane dediginizden ben bunu cikardim sis diye tutturdu senin birigin sen de bana abla benim elimdeki butun hesaplardaki ssavunmalari cektim sisden pehlivantasina attim dedim butun metal ikiler hsandan sifre siteyim bakin bakalim nerde savunmalari hasanin korkacak bri seyi yok sadece mantikli olaraqk sis bitti dedik olay bu ondan sisiden cekti millet ben kufurden sonra cektim ama hasan benden once bu kadar basit simdi ban ettigini kufurleri geri alin once sorun olay ne ona gore yargiayin evet ben verdim bu birliklerin adini metal yaptim ilk defa cengizin birligini cengiz olmaz dedi burda o ruh yoksa metal adina ayip olur dedi ben cok saf oldugudan direttim sonra diger birlikelrin adi metal oldu yani ben safligimdan birlik ruhu olabilecegine inandiigmdan koydum yaa cokii hatirliyorum cengiz birlik taniminda su mesaji yazdi hatta bu ad kalici degildir ancak metal olmasi icin olmasi gereken oyuncular gelirse kalici olacka yazdi olay bu ama kim neyi hakkettiyse onu yazdi birligine bence iii oldu kufurbaz adamlarin metal catisi altinda isi yok ve kac senedir tanidigin beni 10 kisi yuzunden kirdin sana degil ben seni etkileyen yetkilerimi almana nedne olan 10 kiisye casus dedim cunku ne mesajalrimi okumayi biliyorlar nede birligin menfaatini korumayi bunu sen de biliyrosun hsan benim kim olduugmu ve ne kadar hakli oldugufmu telefonda soyledin bi degil kac kere

Konu kapandı dedikçe mesaj yazıyorsun. Burası yetmiyor oyundan yazıyorsun.
Biz sadece METAL için birşeyler yapmaya çalıştık. Farkındamısın bilmem ama bu sadece bir oyun...

O ordular niye senin desteklediğin harikaya bir türlü gidemedi :D Hep sis hedef oldu :D :D :D Niye askerlerin çıkışını beklettin????..........

Birazcık emeğe saygın olmalıydı. Bir karar alınacaksa birlikte alınmalıydı. Tek başına karar aldın ve uyguladın.Birlikte alınan kararları engelledin.....EEEEEEEEEEEE birlik ne demekti ??? Tek bencil olan sensin.

efe onur
05-08-2010, 01:44
bilgisayarımın sık kullanılanlardan travian gözüme ilişti bi gireyim wowu kim kurmuş öğreneyimdedim. forumda arkadaşların hararetli yazılarını okudum. sanal bi oyunu hayatın bi parçası haline getirdiklerigördüm.ben bu oyunu metaltm3te oynuyordum
ikinci serverimdi. metal birliklerinin gayrı ciddi davranışları bana oyunu küstürdü
hatırı sayılır nüfusum,14 köyüm vede iyi ordum vardı. hepiniz gibi günümün büyük baölümünü oyuna vermek zorunda kalıyordum. birliğe küskünlükle hesabımı kapattım. sanra gördümki üzerimden büyük bi yük kalkmış. bi oooohhh çektim hayat varmış. o neydi ya gece yarıları hesabına gir gündüz programlarını traviana göre ayarla.
demek istediğm şu: sakın bana aklını kendine sakla , bize akıl verme demeyin. diyecek arkadaşlaın olacağını biliyorum. çıkarın bu bela oyunu hayatınızdançıkarın . enerjinizi başka iyi işlere harcayın . kurtulun bu yükten.. göreceksiniz ki harcadığınız bu boşuna emeklere üzüleceksiniz .
daha sonraki sereverlere oyuna katılmak isteyen arkadaşlar bu sözlerim.. 2 kere daha düşünsünler ..
hakkımda kötü veya iyi söz söyleyenlere şimdiden aynen iade ediyorum. saygılar..

danien
05-08-2010, 15:19
dayım nerelerdesın sen yaw.unuttun beni.illede ben mi arayacaüım seni.egenin delikanlı dayısını unutmayın ha:)

ExeCutivE
06-08-2010, 23:27
sana ölümüne tebrikler,ama parantez açayım zaharya da sıfırlamıştır,mr.president ile birlikte :))
bir de jedi sıfırlanmıştı ymaulmuyorsam :)
Çok Teşekkürler, tekrar görüşmek üzere, çok çok ama çok çok daha büyük ordularla :)

OffLee
07-08-2010, 18:38
Çok Teşekkürler, tekrar görüşmek üzere, çok çok ama çok çok daha büyük ordularla :)

2x sinyalleri veriyoruz yani :)))
bu hikaye burada bitemez zaten,noktalı bir virgül attık buluşacagımız güne kadar.

CENTER
18-08-2010, 05:09
s2 de açılıyor Hadi Hayırlısı

x3_0q4n_x3
18-08-2010, 11:32
wow kuranları,kurmaya çalışanları,kuramayanları,askerini yollayanlarını,askerini yolluyamıyanları,wowu yıkamıyanları wowu yıkanları,wow yıkmaya çalışanları,herşeyi izliyenleri,herşeyi izlerken saldırı alanları,herşeyi izliyene saldıranları,herşeyi izleyene saldırırken köyü yıkılanları
tebrik ederim:D:D:D

kaansoylu67
19-08-2010, 10:06

Bütün Emeklerin Gidiyor

Sonunda Hep Resetlenio

450 nüfus bise degil ama yinede chara emek harcamıssın benimde s6 da gitti köy :D

ZAHARYA
19-08-2010, 22:04
Selamlar

WOW kurduktansonraki son ve detaylı açıklamamda bahsetmiştim.

Açıklayacağım demiştim ama maalesef fıoruma ilgi olmadığından anlatmamın da bir anlamı yok.

Malone(jedi) nin açtığı konu kilitlenmiş ama orada benim adıma cevap verenler olmuş

Benim saldırılarımın tarzı farklıdır saldırılarımı görmeyen kolay kolay anlayamaz.

4-5 kişiye gerek yoktur

Son oeprasyonda Rekorluk ordusu olduğu söylenen Padrone merkezi sadece 2 kişi ile gidip sıfırladık. Sıfırlamadan kutulma ihtimali ön savunmada karşılayamadığı taktirde sıfırdı ve de öyle oldu.

Jedi ye isterse sonraki server açıklarım ama şuan 1 kişi merak ediyor diye açıklama yapmaya gerek duymuyorum ve malone den özür diliyorum.Kişisel oalrak bir ara açılarım isterse müsait olduğunda

İşlerimin yoğunluğundan girmiyorum girsem elimizde kalan ordualrın resimlerini ekleyecektim.

Herkese iyi oyunlar-COF suz bir senenin tadını çıakrtın bence:)

omerta
21-08-2010, 04:41
Selamlar

WOW kurduktansonraki son ve detaylı açıklamamda bahsetmiştim.

Açıklayacağım demiştim ama maalesef fıoruma ilgi olmadığından anlatmamın da bir anlamı yok.

Malone(jedi) nin açtığı konu kilitlenmiş ama orada benim adıma cevap verenler olmuş

Benim saldırılarımın tarzı farklıdır saldırılarımı görmeyen kolay kolay anlayamaz.

4-5 kişiye gerek yoktur

Son oeprasyonda Rekorluk ordusu olduğu söylenen Padrone merkezi sadece 2 kişi ile gidip sıfırladık. Sıfırlamadan kutulma ihtimali ön savunmada karşılayamadığı taktirde sıfırdı ve de öyle oldu.

Jedi ye isterse sonraki server açıklarım ama şuan 1 kişi merak ediyor diye açıklama yapmaya gerek duymuyorum ve malone den özür diliyorum.Kişisel oalrak bir ara açılarım isterse müsait olduğunda

İşlerimin yoğunluğundan girmiyorum girsem elimizde kalan ordualrın resimlerini ekleyecektim.

Herkese iyi oyunlar-COF suz bir senenin tadını çıakrtın bence:)
peki benim sorum şu:?wowa yolladığımız orduların eksi kaç k ile geldiğini nerden biliyordunuz:?köyüme mesaj attınız korykos -21k tahılla geliyorsun bedpakpala -26k tahılla geliyor dediniz..diğer sizin wowa saldırı çıkanlarında eksi kaç k ile geldiğini biliyordunuz:??bunu nasıl bilebilirsiniz:??usta oyunculardan vede siz<den cevap bekliyorum..teşekkürler...

SunShine
21-08-2010, 09:19
peki benim sorum şu:?wowa yolladığımız orduların eksi kaç k ile geldiğini nerden biliyordunuz:?köyüme mesaj attınız korykos -21k tahılla geliyorsun bedpakpala -26k tahılla geliyor dediniz..diğer sizin wowa saldırı çıkanlarında eksi kaç k ile geldiğini biliyordunuz:??bunu nasıl bilebilirsiniz:??usta oyunculardan vede siz<den cevap bekliyorum..teşekkürler...

Muhtemelen vaha/köy gözetlemelerindeki saatlik tahıl azalmasından hesaplamıştır. Aynı vaha/köyü üst üste en az 2 defa gözetlersen tahıl azalma miktarından hesaplanabilir.

ZAHARYA
21-08-2010, 13:43

Casus tılsımım var ve elimde baya da bi casus vardı

canım sıkıldıkça casuslama yapardım

wow a her çıkan oyuncunun çıktığı köye casus attım

Şüphelendiklerime şu şekilde casus atıyordum

aynı köyüne 5-10 saniye arayla 500 er casus atıyordum ve sadece hammaddeleri gözetliyordum

örnek verelim.

X köyüne casus attım 5. saniyede casuslarım girdi ve köyde 652.450 tahıl vardı diyelim (köydeki sadece tahıla bakıyorum)
X köyüne 13. saniyede de aynı sayıda casusum girdi ve rapor aldım diyelim orada da 652.200 tahıl vardı diyelim.

2 casus arasındaki tahıl farkı nedir (652.450-652.200)= -250
saniye farkı nedir 13-5=8

1 saatlik tahıl tüketimini bulacağım

-250/8sn.=-31,25 1 saniyede kaç tahıl yendiğini bulduk

1 saatte ise 3600 saniye var

(3600x-31,25) =-112.500

Bu köyün tahıl tüketimi -112.500 dür

- Eğer bu köyden bir ordu wow köyüne geliyorsa sıfırlamaya çıkılabilir

- Ama tabiki bu köyün yan köy mü merkez köy mü olduğu da önemli

1- Eğer yan köyse toplam 112.500 tahıllık askeri vardır. Wow için ciddi bir tehdit olmayacağından sıfırlamaya çıkmam muhtemelen.

2- merkez köyse 9 veya 15 tarlalı olup olmamasına göre değişir

-Eğer 15 tarlaysa ve tarlalar 19 ise ve vahası %100 ise 100k gibi bir tahıl üretimi de olacağından aslında sadece tüketilen değil üretimi de hesaba katmanız lazım.

- Eğer öyle olursa 112.500 lük tahıla yaklaşık 100.000 daha eklemelisiniz

- yani bu ordu merkez ordusuysa 215.000 e yakın tahıl tüketimlik askeri vardır

Ordu Cermen ise;

80k balta 30k toyton 7-8k manco ile geliyor diyebiliriz ve hemen sıfırlamaya çıkarız

Bu casuslama taktiğini şuana kadar travianda kullanan olduğunu görmedim. Ama bundan sonra sanırım görürüz. Tabi iyi bir casus sayınız varsa. Çünkü bence 5x casus vardı ve 10k casusum vardı bu nedenle heryerden rapor alıyordum çoğunlukla.

Umarım faydalı olmuşumdur.

Herkese iyi oyunlar.

cumit
21-08-2010, 15:47

aynı köyüne 5-10 saniye arayla 500 er casus atıyordum ve sadece hammaddeleri gözetliyordum

örnek verelim.

X köyüne casus attım 5. saniyede casuslarım girdi ve köyde 652.450 tahıl vardı diyelim (köydeki sadece tahıla bakıyorum)
X köyüne 13. saniyede de aynı sayıda casusum girdi ve rapor aldım diyelim orada da 652.200 tahıl vardı diyelim.

(3600x-31,25) =-112.500

1- Eğer yan köyse toplam 112.500 tahıllık askeri vardır. Wow için ciddi bir tehdit olmayacağından sıfırlamaya çıkmam muhtemelen.

-Eğer 15 tarlaysa ve tarlalar 19 ise ve vahası %100 ise 100k gibi bir tahıl üretimi de olacağından aslında sadece tüketilen değil üretimi de hesaba katmanız lazım.

Ordu Cermen ise;

80k balta 30k toyton 7-8k manco ile geliyor diyebiliriz ve hemen sıfırlamaya çıkarız

Bu casuslama taktiğini şuana kadar travianda kullanan olduğunu görmedim. Ama bundan sonra sanırım görürüz. Tabi iyi bir casus sayınız varsa. Çünkü bence 5x casus vardı ve 10k casusum vardı bu nedenle heryerden rapor alıyordum çoğunlukla.

Herkese iyi oyunlar.

zaten hiç kendileri böle taktikleri keşfetmesinler hep hazıra konsunlar:)

lorabid74
21-08-2010, 23:36
casus tılsımım var ve elimde baya da bi casus vardı

şüphelendiklerime şu şekilde casus atıyordum

örnek verelim.

x köyüne casus attım 5. Saniyede casuslarım girdi ve köyde 652.450 tahıl vardı diyelim (köydeki sadece tahıla bakıyorum)
x köyüne 13. Saniyede de aynı sayıda casusum girdi ve rapor aldım diyelim orada da 652.200 tahıl vardı diyelim.

(3600x-31,25) =[ı]-112.500[/ı]

bu köyün tahıl tüketimi [ı]-112.500 dür[/ı]

- eğer bu köyden bir ordu wow köyüne geliyorsa sıfırlamaya çıkılabilir

- ama tabiki bu köyün yan köy mü merkez köy mü olduğu da önemli

1- eğer yan köyse toplam 112.500 tahıllık askeri vardır. Wow için ciddi bir tehdit olmayacağından sıfırlamaya çıkmam muhtemelen.

-eğer 15 tarlaysa ve tarlalar 19 ise ve vahası %100 ise 100k gibi bir tahıl üretimi de olacağından aslında sadece tüketilen değil üretimi de hesaba katmanız lazım.

- eğer öyle olursa 112.500 lük tahıla yaklaşık 100.000 daha eklemelisiniz

ordu cermen ise;

bu casuslama taktiğini şuana kadar travianda kullanan olduğunu görmedim. Ama bundan sonra sanırım görürüz. Tabi iyi bir casus sayınız varsa. çünkü bence 5x casus vardı ve 10k casusum vardı bu nedenle heryerden rapor alıyordum çoğunlukla.

umarım faydalı olmuşumdur.

herkese iyi oyunlar.

şiir gibi.:)

omerta
22-08-2010, 05:19
zaten hiç kendileri böle taktikleri keşfetmesinler hep hazıra konsunlar:)
sadece bir soru soruldu ve cevabı alındı..teşekkürler zaharya dostum..bu arada cumit arkadaş bilgi paylaşıldıkça değer kazanır..ancak egosu olanlar;bencil insanlar bilgi paylaşmaz kendilerine saklarlar..burda keşif yapmıyoruz artı..keşif bilinmeyeni bulmaktır..amerikanın keşfi gibi..icatsa yeni bir gelişim yaratmaktır teknolojiyi kullanarak..televizyon yada telefon gibi..casus tılsımımız olmadığından bu hesaplamayı yapamazdık zaharya dostum gerekli açıklamayı yapmış;bu bilgiyi bizimle paylaşmıştır..böyleliklede kafalardaki soru işaretleride gitmiştir..büyüklük odurki kimseye dalkavukluk etmemektir:)bu sözümde anlayanadır...

omerta
22-08-2010, 05:36

örnek verelim.

(3600x-31,25) =-112.500

Ordu Cermen ise;

Herkese iyi oyunlar.
bu arada bilgi çok faydalıda sen benim vahamı casuslamadın saldırı çıktığım köyüde:)çünkü askerlerim yetişmiyordu zaten:)ama buna rağmen -21k tahılla geldiğimi nerden biliyordun:)köyüme attığın mesajda açıkça dile getirdin bunu:)dilbirin köyündende casusla birkez rapor alındı hemen uyandım ve dilbirin köyüne rapor almaman için casuslar yerleştirildi saldırı çıkacağı köye..sırf ben 9k casus yerleştirdim..birliğimizden gelen hariç..yöntem güzelde uygulamada terslik var:)

ZAHARYA
23-08-2010, 19:31
bu arada bilgi çok faydalıda sen benim vahamı casuslamadın saldırı çıktığım köyüde:)çünkü askerlerim yetişmiyordu zaten:)ama buna rağmen -21k tahılla geldiğimi nerden biliyordun:)köyüme attığın mesajda açıkça dile getirdin bunu:)dilbirin köyündende casusla birkez rapor alındı hemen uyandım ve dilbirin köyüne rapor almaman için casuslar yerleştirildi saldırı çıkacağı köye..sırf ben 9k casus yerleştirdim..birliğimizden gelen hariç..yöntem güzelde uygulamada terslik var:)

casusladım ama sen casusladığımı anlamadın çünkü casus kaybım olmadı

Bu arada birisi wow gidişatı bölümüne köylerimden birinin isminin kanser3 olduğunu yazmış

kanse3 ile msn den arkadaşız. Bana o hesabın gelmeyeceği sözünü verdi hesap sahibi fatih ama kanser 3 de wowa saldırı çıkmıştır ama 2 saatle yetişememiştir.

Oyun bu kabullenirim ama onlara kırıldım. hesap sahibi arkadaşlar telefon ettiler tatildeyiz çıkmışlar diye ama gerek yoktu çünkü ben saldırmasalar üzülürdüm

köy isimlerini sevdiğim arkadaşların isimleri olarak verdim. doğucemali de tanırım onun da ismi vardır köylerimde.

Dostluk başkadır emek başkadır.

dostluk için tanımadığım insanların emeklerine saygısızlık etmem.

beni az çok herkes tanımıştır.

saygılar sevgiler.