PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BiNDeLi + DEEP = BiNDEEP

berkan şeker
18-11-2009, 22:48
BiNDeLi ve DEEP birlikleri sanırım bir birleşme içindeler. Birleşme hakkında hiçbir bilgim yok sadece isimlerin BiNDEEP olduğunu ve birbirleriyle anlaşma yaptıklarını gördüm. Eğer bilgisi olan varsa paylaşabilir ya da bu birleşmenin sonuçlarını tartışabiliriz.

sagokoliq
18-11-2009, 22:52
evet birleştik. allah uzun ömürler versin, ayrılmayalım diyorum :)

~Sh*o_o*ter.!
18-11-2009, 23:04
evet birleştik. allah uzun ömürler versin, ayrılmayalım diyorum :)

Allah bi yastıkta kocatsın inşallah :D:D

asz
18-11-2009, 23:11
hayırlı olsun arkadaslar hepınıze...

sagokoliq
18-11-2009, 23:12
Allah bi yastıkta kocatsın inşallah :D:D
inşallah bi wowla bitirecez oyunu :p:p

asz
18-11-2009, 23:20
inşallah bi wowla bitirecez oyunu :p:p

tabı oyun ıcınde oyun olmazssaa:))

herkese basarılar arkadaslar wow yolunda..
onemlı olan serverı kardesce ve dostlukla bıtırmek...

~Sh*o_o*ter.!
18-11-2009, 23:34
tabı oyun ıcınde oyun olmazssaa:))

herkese basarılar arkadaslar wow yolunda..
onemlı olan serverı kardesce ve dostlukla bıtırmek...

Bakın simdi size fena klasik bi lafla başarılar diliycem :D Yağmanız bol, kılıcınız keskin olsun.. Başarılar :):):)

kuzenler
19-11-2009, 06:43
akıllıca bir birleşme olmuş..hayırlı olsun arkadaşlar..

SaLLa
20-11-2009, 11:44
Evet arkadaşlar Deep birlikleri ile bir birleşime gittik ve server sonuna kadarda bu birleşim süre gelecek ki mademki konusu açılmış buradan belirtelim wow süreci yaklaşıyor olsa bile Deep birliklerine açılacak herhangi bir savaşta tüm Bindeli birlikleri taraf olacaktır bu zamana kadar wow kurmak hep 2. planımızda kaldı öncelikle oyunun hakkını vermekten yana tavır takındık ve oyundan zevk almaya çalıştık bundan sonrada bu şekilde devam edeceğiz biz önce dostlarımız yada dost bellediğimiz kişileri düşünürüz sonra oyunun amaçlarını... Wow kuracağız diye kimseyi yanlız bırakmadık bu saatten sonrada bırakmıyacağız zaten birliğimiz ilk kurulurkende kendi aramızda kurucu arkadaşlarla şunu söyledik 1 sene boyunca çiftçilik yapıp wow kuracağımıza oyunun hakkını verip wow yıkarız dedik yıkacağızda serverda hangi seviyede ve hangi savunmada olursa olsun yıkamıyacağımız wow yok bu böyle biline, belki biraz iddialı olacak ama buradan ilan etmekte bir sakınca duymuyorum biz istemezsek serverda hiç bir birlik wow falan kuramaz.
BİNDELİ....

kuzenler
20-11-2009, 12:10
deepler de 300 kaosların desteklediği bir birlikti..ama bu yeni durumda ne olur bilemiyorum.bence herkes herkesin woowunu yıkabilir..çünki bence başlarda olması gereken savaşlar server sonlarında yoğun olarak yaşandı ve millette savunma namına birşey kalmadı gibi..woowa kadar ne kadar toparlanma olur, olurmu bilmiyorum.ama 300 kaoslar olarak kendimizi savunmak durumunda pek kalmadığımız için eksi artıdaki savunmanın iyi olacağını düşünüyorum.ama bunlar dediğim gibi sadece düşünceden ibaret.woow süreci gelip herkesin eteğindekiler döktüğünde daha iyi göreceğiz..

birleşme için tekrar hayırlı olsun diyorum.temiz bir woow süreci geçer umarım..

exutive
20-11-2009, 16:59
Birileri izin versin yada vermesin bu serverda o yada bu şekilde mutlaka wow kurulacağı muhakkaktırki yoksa server kapanmaz.. Bende aynen katılıyorum wowu kuracak birlik bilinki benim izin verdiğim birliktir:D Lütfen yorum yazarken yorumların kısır döngü içine girmemesine dikkat edelim.. Elbette tüm birlikler iddalıdır iddalı olmayan birliğin bu oyunu oynamasına zaten gerek yok ve tabi normal olarak her iddalı birlik wowu kuracak diye birşeyde yok Herkes elinden geleni yapacak ve sonucunu zaman gösterecektir...

kuzenler
20-11-2009, 17:12
Dediğine katılıyorum herkes bir şekilde woowu kurmak için veya woowu bitirtmemek için elinden geleni yapacaktır..bence tartışmaların biz yıkarız biz kurarız biz bitirtmeyiz şeklinde geçmesi anlamsız.zaten woow kurması muhtemel birlikler bellidir.bütün birliklerin woow köyü kurması diye bir olay yoktur ..zira kurulacak woow köyü bellidir :)) diğer kalan birlikler ki zaten çoğu yan birlikler..kendi destekledikleri birliklerin bu süreci götürmesi için çabalayacaklardır..ben diyorumki yan birlikleriyle iyi iletişim kurabilen savunmasını sağlam tutan birlik bu işi götürür..

Saygılar :))

kırıkkanatlar
20-11-2009, 18:37
... belki biraz iddialı olacak ama buradan ilan etmekte bir sakınca duymuyorum biz istemezsek serverda hiç bir birlik wow falan kuramaz.
BİNDELİ....

SaLLa dostum, amma sallamışsın ha. İstemeseymiş hiçbir birlik WOW kuramazmış.
Tamam, delisiniz orasını anladık ama cahil de değilsiniz ki.

hLL92
20-11-2009, 19:41
Wow kurmak isteyen birliklere ben izin verdim,siz kime izin verirsiniz artık orasını bilemem :D;)

SaLLa
20-11-2009, 20:57

Ben çıkıpta adam gibi söylüyeceğimi söyledim öyle gizli saklı işimiz yok, herkes burada sözümün arkasındayım... Ama sende yukarıdaki biraz ağır kaçmış olan msjın için o gün geldiği zaman umarım özür dilersin yapamazsak ben özür dilerim sözüm olsun!!!

asz1
22-11-2009, 00:29
Evet arkadaşlar Deep birlikleri ile bir birleşime gittik ve server sonuna kadarda bu birleşim süre gelecek ki mademki konusu açılmış buradan belirtelim wow süreci yaklaşıyor olsa bile Deep birliklerine açılacak herhangi bir savaşta tüm Bindeli birlikleri taraf olacaktır bu zamana kadar wow kurmak hep 2. planımızda kaldı öncelikle oyunun hakkını vermekten yana tavır takındık ve oyundan zevk almaya çalıştık bundan sonrada bu şekilde devam edeceğiz biz önce dostlarımız yada dost bellediğimiz kişileri düşünürüz sonra oyunun amaçlarını... Wow kuracağız diye kimseyi yanlız bırakmadık bu saatten sonrada bırakmıyacağız zaten birliğimiz ilk kurulurkende kendi aramızda kurucu arkadaşlarla şunu söyledik 1 sene boyunca çiftçilik yapıp wow kuracağımıza oyunun hakkını verip wow yıkarız dedik yıkacağızda serverda hangi seviyede ve hangi savunmada olursa olsun yıkamıyacağımız wow yok bu böyle biline, belki biraz iddialı olacak ama buradan ilan etmekte bir sakınca duymuyorum biz istemezsek serverda hiç bir birlik wow falan kuramaz.
BİNDELİ....

tskler sertıf acıklaman ıcın...bu bırlesımler ıcınde wow donemı gelınce bı oyun olmaz ısallah....

msnede goremıyorum senı...bı ara gırdıgınde msj at bana sertıf..

asz1
22-11-2009, 00:32

dostum burda agır konusmusun senn?hemde baya bı...
bıze bılın bılıyor...
bız bıraz oyun olsun ıstıyoruz...anladın umarım...

SaLLa
22-11-2009, 17:33
dostum burda agır konusmusun senn?hemde baya bı...
bıze bılın bılıyor...
bız bıraz oyun olsun ıstıyoruz...anladın umarım...

slmlar Zühtü, SaLLa gitsin korkunun ecele faydası yok o yüzden bu msjı yazmıştır arkadaş :)
birde msni sürekli değiştiriyorum o yüzden görüşemiyoruz seninle oyundan yazacağım şimdi sana msn adresimi

kırıkkanatlar
24-11-2009, 08:18
Yok ağır konuşmuşum, yok şunu yapmşım.
Ağır ise o yönde açıklama yapmayın.
İddialı açıklama yaparsanız iddialı cevap alırsınız.
Bu bir oyun, burada amaç bir tartışmaya girmek değil.
Herkese iyi oyunlar dilerim ve bu tartışmanın sürmemesini
temenni ederim.

SaLLa
24-11-2009, 09:35
Yok ağır konuşmuşum, yok şunu yapmşım.
Ağır ise o yönde açıklama yapmayın.
İddialı açıklama yaparsanız iddialı cevap alırsınız.
Bu bir oyun, burada amaç bir tartışmaya girmek değil.
Herkese iyi oyunlar dilerim ve bu tartışmanın sürmemesini
temenni ederim.

bunun bir oyun olduğunun farkında olman ne güzel ancak mademki oyun olduğunun farkındasın o halde hakaret nedendir? Sen bir oyunda arkadaşına demez misin seni yenerim yada futbol maçı oynarken iddialaşmaz mısınız bizim takım sizin takımı yener diye benimkiside bu tür iddiaydı yinelerimde bunda birşey yok ancak senin hitap tarzın hiçte hoş değildi

sagokoliq
25-11-2009, 14:01
Bizim hiç wow hayalimiz olmadıki :) bizim amacımız wow yıkmaktı... kasırga ve kaos savaşa girmiş hadi hayırlısı... kaos savunmasını kasırgaya kestirmesinde :)...

bu serverde wowu zero kurmasında gerisini salla kim kurarsa onun adına sevinirim :D ama zero kuramaz kurmamalı :)

kırıkkanatlar
25-11-2009, 23:47
bunun bir oyun olduğunun farkında olman ne güzel ancak mademki oyun olduğunun farkındasın o halde hakaret nedendir? Sen bir oyunda arkadaşına demez misin seni yenerim yada futbol maçı oynarken iddialaşmaz mısınız bizim takım sizin takımı yener diye benimkiside bu tür iddiaydı yinelerimde bunda birşey yok ancak senin hitap tarzın hiçte hoş değildi

Ne hakareti? Önce mesajları oku, sonra otur bir düşün. İşi futbol maçına bağlaman hoş fakat aynı zamanda yanlış. Benim takım yener demiyorsun ki. Konuyu farklı boyutlara taşıma.
Sen diyorsun ki, benim takım istemezse kimse şampiyon olamaz.
Nerde var böyle bir lig?

Edit: Noktalama işareti.

kuzenler
25-11-2009, 23:54
Ne hakareti? Önce mesajları oku, sonra otur bir düşün. İşi futbol maçına bağlaman hoş fakat aynı zamanda yanlış. Benim takım yener demiyorsun ki. Konuyu farklı boyutlara taşıma.
Sen diyorsun ki, benim takım istemezse kimse şampiyon olamaz?
Nerde var böyle bir lig?

haklısın..daha woow süreci gelmeden bazıları bitirmeyi düşünüyo..bilmiyorlarki woow süreci ince bir sürec..daha dereden ne sular geçer.suyu geçene kadar su kimleri nasıl şekillendirir.amatörce yorumlar bunlar..

doludizgin
26-11-2009, 02:45
Sertif ( salla ) ne diyorsa o arkadaşlar deliler olarak tabiki iddalıyız bu s18 de wow'u deliler kurar başkası kuramaz...

ahanda buraya yazıyorum bu konuyu kitlemezse admin veya mod arkadaşlar tekrardan bu mesajımı alıntı yapıp eklerim sonuna :o:cool:

kuzenler
26-11-2009, 07:18
Sertif ( salla ) ne diyorsa o arkadaşlar deliler olarak tabiki iddalıyız bu s18 de wow'u deliler kurar başkası kuramaz...

ahanda buraya yazıyorum bu konuyu kitlemezse admin veya mod arkadaşlar tekrardan bu mesajımı alıntı yapıp eklerim sonuna :o:cool:

bende idda ediyorum türkler bitirir :)))

SaLLa
26-11-2009, 11:54
Sen diyorsun ki, benim takım istemezse kimse şampiyon olamaz.
Nerde var böyle bir lig?

Edit: Noktalama işareti.

Sen yazdığın ilk msjı normal bir msj olarak buluyorsan fazla sözüm olamaz bence tekrardan oku yazdığın ilk msjı alıntı yaparak yinelememe gerek yok yazdığın msjı kendin bul ve oku.
Şu futbol örneğine gelince Aziz Yıldırım geçtiğimiz günlerde ne dedi 3 sene boyunca Fenerbahçeden başka kimse şampiyon olamaz dedi :)
benimde bir iddiam var bu senin neden zorun gidiyor anlamıyorum ben demiyorum ki bizden başka kimse wow kuramaz diye benim söylediğim söz gayet net bir biçimde ortada bizim istemediğimiz hiç bir birlik wow kuramaz diyorum sözümünde ardındayım halen... Varsa seninde bir iddian buyur dile getir engelliyen mi var gücün varsa planların varsa düşündüğün birşeyler varsa yarına dair iddialı sözler sarfedebilirsin :)

SaLLa
26-11-2009, 11:55
haklısın..daha woow süreci gelmeden bazıları bitirmeyi düşünüyo..bilmiyorlarki woow süreci ince bir sürec..daha dereden ne sular geçer.suyu geçene kadar su kimleri nasıl şekillendirir.amatörce yorumlar bunlar..

öğretsene abi ilk kez oynuyorumda bu oyunu bilmiyorum wow sürecinin ne derece ince olduğunu :D

gatto nero
26-11-2009, 12:07
Sertif boşversene :) Herkes kimin nolduğunu görür elbet, boşa polemik herkesi yorar. Tadını kaçırmamak lazım ki netice de oyundur. iddia elbet olur, umarız ki akıllı davranan kazansın.

catastrophe

SaLLa
26-11-2009, 12:20
Sertif boşversene :) Herkes kimin nolduğunu görür elbet, boşa polemik herkesi yorar. Tadını kaçırmamak lazım ki netice de oyundur. iddia elbet olur, umarız ki akıllı davranan kazansın.

catastrophe

Salladım gitti zaten amaçları belli 2 kişi her forumda ortalığı karıştırmak için laf yapıyorlar icratıda görecekler ahanda buraya yazıyorum :D

kırıkkanatlar
26-11-2009, 14:27
Salladım gitti zaten amaçları belli 2 kişi her forumda ortalığı karıştırmak için laf yapıyorlar icratıda görecekler ahanda buraya yazıyorum :D
Salla tabii, önce iddialı laflar ediyorsun sonra cevabını alınca cevap vermekte zorlanıyorsun.
Zorlandıkça da agresifleşiyorsun. Agresifleşince de talihsiz açıklamalar yapmaya devam ediyorsun.
Her forumda ortalığı karıştırıyormuşum. Hangi forummuş bunlar?
Ne demişler, "büyük lokma ye ama büyük laf etme.
Benimle ilgili bir sorunun varsa, özelden yaz, alırsın MSN adresimi, orada güzel güzel sohbet ederiz.

SaLLa
26-11-2009, 14:51
Salla tabii, önce iddialı laflar ediyorsun sonra cevabını alınca cevap vermekte zorlanıyorsun.
Zorlandıkça da agresifleşiyorsun. Agresifleşince de talihsiz açıklamalar yapmaya devam ediyorsun.
Her forumda ortalığı karıştırıyormuşum. Hangi forummuş bunlar?
Ne demişler, "büyük lokma ye ama büyük laf etme.
Benimle ilgili bir sorunun varsa, özelden yaz, alırsın MSN adresimi, orada güzel güzel sohbet ederiz.

terbiyesizlik yapma sen kimsin ki seninle özelden konuşayım!!! Msjlarımda cevabınıda ağzının payınıda verdim şimdi yol al daha fazla canımı sıkma boş boş muhabbetlerle işim yok gözüm

kırıkkanatlar
26-11-2009, 15:15
terbiyesizlik yapma sen kimsin ki seninle özelden konuşayım!!! Msjlarımda cevabınıda ağzının payınıda verdim şimdi yol al daha fazla canımı sıkma boş boş muhabbetlerle işim yok gözüm

Acizliğin son noktayı koymuş. Sadece bir zavallısın sen, acıyorum sana. Canın sıkılırsa eminim dövmeye falan da kalkarsın sen. Ne kadar çaresiz biri olduğunu ve ne konuşmasını ne de yazışmasını bilen biri olduğunu tüm forum gördü. Haydi, uğurlar ola...

sadoo
26-11-2009, 17:11
evet wowu kim kuracak veya biz istemessek kimse kuramaz felan bos verin bu serverde wow u kuracak iki bilemedin 3 birlik var bunlarin basinda 300 birlikleri zerotol ler ve kasirga birlikleri var ama bence 300 birliklerindeki dayanisma hic birinde yok sanirim onlar kuracak

gogora
26-11-2009, 18:18
evet wowu kim kuracak veya biz istemessek kimse kuramaz felan bos verin bu serverde wow u kuracak iki bilemedin 3 birlik var bunlarin basinda 300 birlikleri zerotol ler ve kasirga birlikleri var ama bence 300 birliklerindeki dayanisma hic birinde yok sanirim onlar kuracak

yanlış yere yazmışsın dostum. bunu yazacağın yer bindeli ya da bindeep sayfası değil wow u kim kurar başlığıdır. Dikkat edin biraz yaptığınız kışkırtmadan başka bişey değildir.

GoLiaTH
26-11-2009, 18:19
Birleşme hayırlı olsun...

SaLLa
26-11-2009, 18:59
kırıkkanatlar isimli şahıs. Anladığım kadarıyla benimle bir derdi olan yarası olan birisin söylediğin gibi herkes herşeyi görmüş durumda ben seni tanımıyorum bile tanımadığım birisinede agresiflik yapmam saçma olur heleki döverim asarım keserim gibi bir şey düşünmemse saçmalıktan ibaret olur kaldıki beni msne çağıran kişide sendin ne yapacaktın msnde küfürler mi savuracaktın senin tavırların bir yaran olduğunu net bir biçimde ortaya koyuyor burada ki kullanıcı adım ile oyundaki kullanıcı adım aynıdır sende belirt kim olduğunu ki bu sataşmalarının sebebi ortaya çıksın mesajınıda bilinçli olarak alıntı yapmadım çünkü gerçektende çizmeyi aştın ya yaşın küçük ne dediğini bilmiyorsun yada dediğim gibi benden yana oyun içerisinde bir yaran var... Buda sana dair son msjımdır kesinlikle bundan sonra muhattabım değilsin!!!

kırıkkanatlar
28-11-2009, 14:10
Salla Efendi, seninle ilgili ne bir derdim var ne de bir yaram var, öyle olsa senin gibi yazardm.
Yazacağım her şeyi yazdım. Neyin ne olduğu yukarıdan aşağı kadar okundu mu belli oluyor.

SaLLa
28-11-2009, 14:38
allah bilir s18 de yoksundur bile kim bilir belkide badboyzdan birisin o yüzden kışkırtmalarınla muhattap olmuyacağım :)

zectos
01-12-2009, 03:00
allah bilir s18 de yoksundur bile kim bilir belkide badboyzdan birisin o yüzden kışkırtmalarınla muhattap olmuyacağım :)

Kesinlikle katılıyorum böyle bir oyuncu yok s18 de. :rolleyes:

burunililer
01-12-2009, 20:10
badboyz kim ya bilen varmı :))) heee bunlar sertifi kızdırmışlardı biara sonra delilerin organizesine geldiler :o

zectos
01-12-2009, 23:11
Hakkaten yaf bizim mustok çok yara aldı onlardan ama iyi temizlik yaptık. Artık mustok hangi server da hesap açsa hemen pılıyı pırtıyı toplayıp uzarlar. :D

SaLLa
02-12-2009, 01:32
badboyz kim ya bilen varmı :))) heee bunlar sertifi kızdırmışlardı biara sonra delilerin organizesine geldiler :o

s6 ya paket olmuşlardı ama orada da tutunamamışlar :D

TuVaReQ
05-12-2009, 23:55
birara görmüştüm onları ama s7 idi yanlışım yoksa..baya cırmalıyorlardı:D