PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 Tokmak Sallayan

hopstop
20-07-2010, 10:45
Selam oyunda 21. görevde çeviri hatası var. Resimde gördüğünüz gibi 2 Tokmak Sallayan kur diyo. Tokmak Sallayan nasıl kurulur? Bina mı bu?:D Mesala orgeneral dese: 1000 tane özel asker kuracağız doğru olur mu :D Bu ve bunun gibi yanlışlıklar düzeltilsin

http://img828.imageshack.us/img828/9620/adszbv.png

düzeltildi...

Enes GENÇ
20-07-2010, 10:48
evet bende katılıyorum:):):)

Taner
20-07-2010, 10:49
Doğrudur çeviri hatası var bencede.
Ama senin mesajında da şöyle küçük bir hata var böyle birşey başbakan demez zaten ;) :)

rüzgarlı tepe
20-07-2010, 10:50
dogru soyledin

مجنون تركيا الخو
20-07-2010, 10:50
Selam oyunda 21. görevde çeviri hatası var. Resimde gördüğünüz gibi 2 Tokmak Sallayan kur diyo. Tokmak Sallayan nasıl kurulur? Bina mı bu?:D Mesala başbakan dese: 1000 tane özel asker kurcaz doğru olur mu :D Bu ve bunun gibi yanlışlıklar düzeltilsin

Bu kadar duyarli olmana sevindim. Ama basbakan Asla 1000 tane asker ( KURCAZ) Demez... Kurcaz kelimesi yanlis yazimdir.... Baska yerde hata ararken ilk once kendi hatalarini bulmalisin...
Bu soyle bir seydir.
Sigara iciyorsun ama karsindakine sigara icme diyorsun....
ayni ona benzer...

Ha simdi diyeceksin abi sende yanlis konusuyorsun.
Ben klavyemden dolayi bu sekil yazmak zorundayim. İmla hatasi olabilir bende ama kullanim hatasi yok ...
Dikkat ... :)
Saygilarimla kardes...

hopstop
20-07-2010, 10:55
Bu kadar duyarli olmana sevindim. Ama basbakan Asla 1000 tane asker ( KURCAZ) Demez... Kurcaz kelimesi yanlis yazimdir.... Baska yerde hata ararken ilk once kendi hatalarini bulmalisin...
Bu soyle bir seydir.
Sigara iciyorsun ama karsindakine sigara icme diyorsun....
ayni ona benzer...

Ha simdi diyeceksin abi sende yanlis konusuyorsun.
Ben klavyemden dolayi bu sekil yazmak zorundayim. İmla hatasi olabilir bende ama kullanim hatasi yok ...
Saygilarimla kardes...

doğru yazımını ben de biliyorum ama kısa olsun diye öyle yazdım.

مجنون تركيا الخو
20-07-2010, 10:59
doğru yazımını ben de biliyorum ama kısa olsun diye öyle yazdım.
Öyle Ama emin ol ki senden kucuk kardeslerde bu konulari okuyorlar Onlara ornek olmak istemezmisin...

hadiseneebe
20-07-2010, 11:35
Kardeşim ne olsun 2 tokmak sallayan BAS mı olsun:)

aylordu
20-07-2010, 11:47
2 asker yetiştir olabilir,askerler bir yapı olmadığı gibi kurulmasıda imkansızdır..

LegenDooM
20-07-2010, 11:59
Bu kadar duyarli olmana sevindim. Ama başbakan asla 1000 tane asker ( KURCAZ) demez... Kurcaz kelimesi yanlış yazımdır.... Baska yerde hata ararken ilk once kendi hatalarını bulmalısın...
Bu şöyle bir şeydir.
Sigara içiyorsun ama; karşındakine sigara içme diyorsun.... ( 3 nokta olacak )
aynı ona benzer...

Ha simdi diyeceksin abi sende yanlış konuşuyorsun.
Ben klavyemden dolayı bu sekilde yazmak zorundayım. İmla hatası olabilir bende ama ;kullanım hatası yok ...
Saygilarimla kardeş...

Öyle ama emin ol ki senden küçük kardeşler de bu konuları okuyorlar. Onlara örnek olmak istemez misin ?

Aynı şeyi sende yapıyorsun... Bak kırmızıyla belirttim. Ayrıca imzanda bile hata var :P

Dip. Belki bende :D

H.A.M
20-07-2010, 14:34
Selam oyunda 21. görevde çeviri hatası var. Resimde gördüğünüz gibi 2 Tokmak Sallayan kur diyo. Tokmak Sallayan nasıl kurulur? Bina mı bu?:D Mesala orgeneral dese: 1000 tane özel asker kuracağız doğru olur mu :D Bu ve bunun gibi yanlışlıklar düzeltilsin

düzeltildi...

Bu Oyunda Böyle Kuracaksın Uçarı Kaçarı yok .. haa! ben Kurarmam Diyorsan Hesap silcen :D:D:D

oda Yeni bişey Heralde Ts Kur

t๏קคlร๏lยςคภ
20-07-2010, 15:23
Tokmak sallayanlar Syborg'dur yani yarı makine yarı insandır. Siz hiç bir insanda odun gördünüz mü ?
Yarı makine yarı insan oldukları için kurulabilir.

AylakPatron
20-07-2010, 18:15
Tokmak sallayanlar Syborg'dur yani yarı makine yarı insandır. Siz hiç bir insanda odun gördünüz mü ?
Yarı makine yarı insan oldukları için kurulabilir.

evet cunku makina oldugu icin diyor

Ocean13
20-07-2010, 18:18
Bu Oyunda Böyle Kuracaksın Uçarı Kaçarı yok .. haa! ben Kurarmam Diyorsan Hesap silcen :D:D:D

oda Yeni bişey Heralde Ts Kur

Ts diye bi program var.Haberleşme programı Ts kur diyince o programı kur gibi anlaşılıyor.:D

Turk_Gucu
20-07-2010, 19:00
[sıze=2]Doğru diyosun o benimde dikkatimi çekti.,[/sıze]

Görmekte zorluk çekmiyoruz Allaha şükür, daha küçük yazalım lütfen (Dominic-T)