PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : © & ® Ve Merd Birligi Savası Basladı

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Quarionn
03-07-2010, 21:32
Arkadaslar Hayırlı Geceler Ögrendigimiz Kadarıyla Bu Aksam Saat 9 'da ® Birlik'leri Merd Birlik'lerine Savaş ACmış Bulunmaktadir.

Bu Savaş herkese Şimdiden Hayırlı Ugurlu Olsun Herkesin Gazasi Mübarek ola

Bu Savaş Nasil Gecer Sizce ARkadaslar? Kim Daha Az Kayıbla Bitirir?® Birliklerimi Yoksa Merd Birlik'lerimi?

rajden
03-07-2010, 21:35
merdler parcalar gibi ;P

werty43
03-07-2010, 21:36
İyi olan kazansın..

© & ® birlikleri daha üstün..

Quarionn
03-07-2010, 22:04
merdler parcalar gibi ;P

Ormanda Digiliz ya :) Oyundayız:)

deli-x
03-07-2010, 22:09
merdler parcalar gibi ;P

Hadi bakalım :D

Glady00
03-07-2010, 22:15
Evet Arkadaslar Ben Bunları Söylemekten utanıyorum...

Savasın İlk Entirikaları Ve İlk Seviyesiz Hareketleri 17. Yasında bir Cocuktan geliyor

Namı Diger (asz)

Sayfa 2 De arkadaslar bakarsınız...

mustykaplan
03-07-2010, 22:45
:) Görcez Bakalım Kim Kimi parcalıyor Acaba:D

C&R birlik'lerini S10'da Oynuyan'lar İyi Bilir

Yeniler Bilmiyor Ama Onlarda Ögnrecektir..

hayırlısı olsun....

mustykaplan
03-07-2010, 22:50
valla ben ıkı bırlıge de basarılar dılıyorum:))) ne dıyeyım ama merkezlerın ucacagına ınanyorum artık hangı bırlıklerın hangı oyuncuların ucar bılemem... bu savasın cıkacagı bellıydı aslında daha once yusuf kardesıme de demıstım:))

bakalım savasta raporlarınız beklıyorm :) bu dunun bugunun planı degıl bırlıkler alttan alta hazırlanıyordu savasa zaten ama ıste c ve rler aynı ıstıkamette ılerlemelrı avantaj gıbı goruyor ama ıste bunun da bazı sıkıntıları olacagı kesın!!! bır yaramazlık olusurda savasta buyuk kayıplar verılırse belkı kemık kadrolarda bır sey olmayabılır ama sonradan gelenlerde bır kuskunluk yaratabılır...buda c ve bırlıklerının kan kaybı demektır...

bu sadece bır dusunce...

tabı ıkıncı bır durumda var merd bırlıklerıde tamamen dagılmasa bıle cok kan kaybı vererek zırve yarısından kopabılır...

kendılerını toplamak ıcın ugrasmaları gerekebılır o da rakıplerının ısıne gelecektır...

tabı bırlık yonetıcılerı bunları dusunmus ve ona gore hareket edeceklerdır..

ıkı bırlıgıde basarılar dılerım...

saygılarımla

Glady00
03-07-2010, 22:50
valla ben ıkı bırlıge de basarılar dılıyorum:))) ne dıyeyım ama merkezlerın ucacagına ınanyorum artık hangı bırlıklerın hangı oyuncuların ucar bılemem... bu savasın cıkacagı bellıydı aslında daha once yusuf kardesıme de demıstım:))

bakalım savasta raporlarınız beklıyorm :) bu dunun bugunun planı degıl bırlıkler alttan alta hazırlanıyordu savasa zaten ama ıste c ve rler aynı ıstıkamette ılerlemelrı avantaj gıbı goruyor ama ıste bunun da bazı sıkıntıları olacagı kesın!!! bır yarılık olusurda savasta buyuk kayıplar verılırse belkı kemık kadrolarda bır sey olmayabılır ama sonradan gelenlerde bır kuskunluk yaratabılır...

İlk Öncelikle Yorumunuzdan Dolayı Teşşekürler.

C Ve R Birlik'lerinden Merkezini Düşünen ARkadaslarımız Yok Cümkü savaş Dönemi kendilerini Tanırım eski serverdan arkadaslarım coguda öyle yane bir köyü yıkılacak diye asla kimseye tavır yapmazlar. Cümkü onlar oyuna digil dostluga oynuyorlar

Saygılarımla/YuSuF

Glady00
03-07-2010, 22:53
Arkadaslar Lütfen oyun Edebi Neyi Gösteriyorsa öyle onurlu bir şekilde Savas Verilsin.. Bizler Elimizden Geldikce kİmsenin Yan köyüne Gitmiyecez... üzerimize Düşen oyun edebini Yapacaz

Saygılarımla/YuSuF

mustykaplan
03-07-2010, 22:54

C Ve R Birlik'lerinden Merkezini Düşünen ARkadaslarımız Yok Cümkü savaş Dönemi kendilerini Tanırım eski serverdan arkadaslarım coguda öyle yane bir köyü yıkılacak diye asla kimseye tavır yapmazlar. Cümkü onlar oyuna digil dostluga oynuyorlar

Saygılarımla/YuSuF
ondan suphemız yok ama dedıgım gıbı neyın ne olacagı bellı olmuyor sadece bunlar bır ongoru sadece bu bırlıklerın basına gelebılecek en kotu sey...yıkılmaktan daha kotudur bence..

zerdusht

Glady00
03-07-2010, 22:55
ondan suphemız yok ama dedıgım gıbı neyın ne olacagı bellı olmuyor sadece bunlar bır ongoru sadece bu bırlıklerın basına gelebılecek en kotu sey...yıkılmaktan daha kotudur bence..

zerdusht

Yorum'larından Dolayı .teşekürler Onur kardesim.. Güzel Yerlere vurgu Yapmışsın...!

deli-x
04-07-2010, 00:13
Merkez oyuncuları değiliz zaten, herkesin Merkezi yerle bir olsa yine de ordusunu rakip köye ulaştırır. Bu birliklerde ki oyuncuların yönetime merkezden dolayı tavır alma ihtimalleri yok. Hatta merkezsiz köylerden, o kadar kısa sürede öyle büyük ordular çıkar ki şaşırır kalırsınız. En az 15 isim sayarım kuzeydoğudan, ordusunu çakacak yer arayan :D c ve r oluşumu hakkında çok fazla sır vermeyeyim ama şu kadarını söyleyeyim, daha önce ki savaşlarda ordumuz var diye koyulan raporlarda ki asker miktarlarını biz tek köyden çerez niyetine yiyorduk. O zamandan bu zamana çok şey değişti ama... dediğim gibi HADİ BAKALIM...

Glady00
04-07-2010, 01:12
Bu Arada Arkadaslar

Eskişehir: Es es Deniliyor Ya Eskişehir İlinde İnsanar

Diyarbakır: Amed ' ismide oanlamda diyarbakır ilinde o şekil yöredeki insanın kullandıgı daha dogrusu kendi aralarında amed olarak Kullanılır.

Diyarba'kır Olmadan önceki ismi Amed Googleden arastırdım Böyle Sonuc'lara Ulastım..

Saygılarımla/YuSuF

RonicaN
04-07-2010, 02:09
bu arada arkadaslar

eskişehir: Es es deniliyor ya eskişehir ilinde insanar

diyarbakır: Amed ' ismide oanlamda diyarbakır ilinde o şekil yöredeki insanın kullandıgı daha dogrusu kendi aralarında amed olarak kullanılır.

diyarba'kır olmadan önceki ismi amed googleden arastırdım böyle sonuc'lara ulastım..

saygılarımla/yusuf

batıda ahmete amed diyorlar ben bu sözcüğün senin düşündüğün anlamda değilde bir ahmete düşmanlığı var şeklinde anladım ve öyle yorumladım.

Her iki şekilde merd birliklerinde başkanlık yapmış bir oyuncunun köylerine bu tür isimler vermesini bir merd oyuncusu olarak benimsemiyorum.

Kendisinin bu konudaki yorumlarını bekliyoruz.

Glady00
04-07-2010, 02:14
batıda ahmete amed diyorlar ben bu sözcüğün senin düşündüğün anlamda değilde bir ahmete düşmanlığı var şeklinde anladım ve öyle yorumladım.

Her iki şekilde merd birliklerinde başkanlık yapmış bir oyuncunun köylerine bu tür isimler vermesini bir merd oyuncusu olarak benimsemiyorum.

Kendisinin bu konudaki yorumlarını bekliyoruz.

ben o sekilde yorumlamadım

Ahmet'le İlgili Bir mevzu Digil Bazı Kardeslerimizin şehir olan Kısmında Amed Veya profilinde Oldugu İçin Amed Demek Diyarbakır Demektir.. Yane Bir Birlik Baskanına Yakısmıyan Tavırlar Sergilemektedir asz. Seviyeside ortada zaten

Zaten amed müken ne anlamda kullanılmış sizce?

Nerde Amed Varsa Birde? ne anlamda kullanılmış bunuda acıklarmısınız dostum..

RonicaN
04-07-2010, 02:15
ben o sekilde yorumlamadım

Amed Bazı Arkadaslarımızın şehir Yerinde Oldugu İçin Asz Bunu Kullanmak İstemeye Calısmış Herşey ortada

Zaten amed müken ne anlamda kullanılmış sizce?

Nerde Amed Varsa Birde? ne anlamda kullanılmış bunuda acıklarmısınız dostum..

ben değil kendisi açıklayacaktır.

Glady00
04-07-2010, 02:19
ben değil kendisi açıklayacaktır.

http://www.incefikir.com/sor/amed+nedir

Buda

Kanıtıdır..

Amed Müken? Müken'in Ne Oldugunu Acıklamak İstemiyorum Cümkü Seviyem Elvermiyor...

kapalı_kutu
04-07-2010, 02:23
asz midir ne karın ağrısıdır BKB birliklerini bile batırdı.Şimdi sıra burda bu kişi başa bela birkere liderlik ruhu ve birlik oyuncusu ruhu bile yok.Heryerde küfürbaz bir oyuncu açıkçası.Bu kişi hem bulunduğu birliğe hem oyundaki arkadaşlarımıza zarar vereceğini düşünüyorum ve bu kişiye kimsenin güvenmemesini istiyorum.Aklı selim olmalı bir kişi ama bu kişi profiliyle oynuyor ve başkalarına iftira yazılar yazıyor.Bende MERD birliklerindenim ve öyle bir kişiye güvenen diğer oyunculara yazıklar olsun diyorum.Fake atın dediler atmıyorumda ben zamanı geldiğinde asz ye öyle bir fake atcam ki o zaman görecek fake neymiş nasılmış.

RonicaN
04-07-2010, 03:10
Fatality Birliği olarak üç dönemdir oyuna siyaseti bulaştırmamayı ve insanların politik düşüncelerini geri planda tutarak oyundan zevk almayı ön plana çıkaran bir yönetim anlayışı ile oyunumuza devam ediyoruz.

bİrliğimizde bulunan oyuncularımızdan her birinin farklı görüşleri olabilir hepsine saygıda kusur etmemek birincil görevimizdir.

merd birliğindeki yöneticilerin politik eylemler içerisinde bulunmaları ve özellikle asz nin profilinde bütün diyarbakırlalara açıkça küfür etmesi ve diğer merd yöneticilerinin buna seyirci kalması bizleri merd birliklerinden ayrılmak zorunda bırakmıştır.

bir yöneticinin küfür etmesi ayrıca bir acizliktir. bu bu tür şeylere ortak olmayacağız ve kendi bildigimiz yolda devam edeceğiz.

FaTaLiTy Birliği başkanı : RonicaN

Glady00
04-07-2010, 03:30
Fatality Birliği olarak üç dönemdir oyuna siyaseti bulaştırmamayı ve insanların politik düşünceleri geri planda tutarak oyundan zevk almayı ön plana çıkaran bir yönetim anlayışı ile oyunumuza devam ediyoruz.

burada bulunan 60 oyuncumuz her birinin farklı görüşleri olabilir hepsine saygıda kusur etmemek birincil görevimizdir.

merd birliğindeki yöneticilerin politik eylemler içerisinde bulunmaları ve özellikle asz nin profilinde bütün diyarbakırlalara açıkça küfür etmesi ve diğer merd yöneticilerinin buna seyirci kalması bizleri merd birliklerinden ayrılmak zorunda bırakmıştır.

bir yöneticinin küfür etmesi ayrıca bir acizliktir. bir bu tür şeylere ortak olmayacağız ve kendi bildigimiz yolda devam edeceğiz.

iyi oyunlar

Sizleri Can Gönülden Kutlarım.. İlk Öncelikle Aldıgınız karar'dan Dolayı Etkilendim..

Bizler Rakipte Olsak merd Birlik'leri İle Asz Bu Köy İsimlerinin O sekil Yazması ve Diyarbakır'lara Küfür Etmesini Bizlerde kesinlikle Desteklemiyoruz gün Geçtikce Tepkimiz Büyüyecektir..

Direk 60 Birlik'lerinede Burdan Sesleniyorum Eger Bu oyuna ırkcılıgın Bulasmasına İzin Vermiyorsanız

Lütfen Bu oyunculara Canak Tutmayınız

http://img341.imageshack.us/img341/930/asz.png

Saygılarımla/YuSuF

VeGaToR
04-07-2010, 10:54

Saygılarımla/YuSuF

yusuf kardesim güzel demiş.savas oyunu adı üstünde yıkılırızda yıkarızda sorun yok c ler için.herkese basarılar.volkan/samatha

kağan_61_
04-07-2010, 13:10
vay vegator naber :D hatırladınmı beni. bu miço oynuyomu hala:confused: giremiyorum server 10 a . yer yok.

RonicaN
04-07-2010, 14:52
yusuf kardesim güzel demiş.savas oyunu adı üstünde yıkılırızda yıkarızda sorun yok c ler için.herkese basarılar.volkan/samatha

benim bildiğim vagatora bişey olmaz..okur üfler püfler ama köylerini korur:)

VeGaToR
04-07-2010, 15:42
benim bildiğim vagatora bişey olmaz..okur üfler püfler ama köylerini korur:)

eheheh:))gittiği yere kdar ronicanım:)

bu arada miço burda yok kaganım sanırm.

mustykaplan
04-07-2010, 16:37
ıc anadoluda yasıyorum kıbrısta okuyrm bır surude arkdasım vardır dıyarbakırlı lakın amed olayında bugune kadar mezepotamya denılen bolgenın baskanttı olarak adlandırılır dıye bılıyordum.(sozde kurdıstan sınırı bu bolge)...onun ıcınde amed yazılmasının profılde sıyasetın baslangıcı gordugumu ve daha oncede as bırlıklerı baskanlıgı yaparken buna bnzer polomıklerı bızımde yasadıgımızı soylemekten cekınmem...lakın benım gıbı bılen ve dusunen arkdasların (merd bırlıklerın baskanılıgı yapmıs arkdası savundugumdan degıl) bole tepkıler koyması ırkcılıktan degıl mıllıyetcılıktendır...lakın amed ısmının bole anlasılması bulundugumuz cografyaların belkı bırbırınden kopuk olması yada kopuklastırılması yuzundendır...

ben ve as bırlıklerı ve bırlesımlerının asla ve asla kurt yada turk dıye ayrıma gıtmedıgını lakın pkk sempatızanı olanlara karsıda tepkı koydugumuzu bıldırmek ısterım( burada profıllerınde amed yazan arkadasları tenzı ederek konusyorum)...

ınsanlar ırklarını secemezler dogacakları cografyayı da secemezler annelerını atalarını da secemezler lakın ınsanla ıdolojılerını secerler.. secılen ıdeolojı ırkına gore secmısse bır ınsan gercekten sıyasetten anlamayan ve kuru kalabalık olusturup tetıkcı olmaktan ılerıye gıdemıycek ınsan ve yapılarıdır... sole kı ya bu ınsan baska bır ırkın ınsanı olsaydı ne olacaktı... ırkcı polıtakaları guden arkdaslara bu soruyu sorarım....
onun ıcın butun ırklar kardestır... ama mıllıyetcılık kavramı cok farklı bır kavramdır...

saygılarımla
zerdusht

Glady00
04-07-2010, 16:50
ıc anadoluda yasıyorum kıbrısta okuyrm bır surude arkdasım vardır dıyarbakırlı lakın amed olayında bugune kadar mezepotamya denılen bolgenın baskanttı olarak adlandırılır dıye bılıyordum.(sozde kurdıstan sınırı bu bolge)...onun ıcınde amed yazılmasının profılde sıyasetın baslangıcı gordugumu ve daha oncede as bırlıklerı baskanlıgı yaparken buna bnzer polomıklerı bızımde yasadıgımızı soylemekten cekınmem...lakın benım gıbı bılen ve dusunen arkdasların (merd bırlıklerın baskanılıgı yapmıs arkdası savundugumdan degıl) bole tepkıler koyması ırkcılıktan degıl mıllıyetcılıktendır...lakın amed ısmının bole anlasılması bulundugumuz cografyaların belkı bırbırınden kopuk olması yada kopuklastırılması yuzundendır...

ben ve as bırlıklerı ve bırlesımlerının asla ve asla kurt yada turk dıye ayrıma gıtmedıgını lakın pkk sempatızanı olanlara karsıda tepkı koydugumuzu bıldırmek ısterım( burada profıllerınde amed yazan arkadasları tenzı ederek konusyorum)...

ınsanlar ırklarını secemezler dogacakları cografyayı da secemezler annelerını atalarını da secemezler lakın ınsanla ıdolojılerını secerler.. secılen ıdeolojı ırkına gore secmısse bır ınsan gercekten sıyasetten anlamayan ve kuru kalabalık olusturup tetıkcı olmaktan ılerıye gıdemıycek ınsan ve yapılarıdır... sole kı ya bu ınsan baska bır ırkın ınsanı olsaydı ne olacaktı... ırkcı polıtakaları guden arkdaslara bu soruyu sorarım....
onun ıcın butun ırklar kardestır... ama mıllıyetcılık kavramı cok farklı bır kavramdır...

saygılarımla
zerdusht

onur Arkadas kendisi Dili yokmu degerli Kardesim?

Burda Acıklamaktan kacınmış kendisinin cektigi Ally Msj'ları Atmak İstemiyorum Amed Koymuş Diye kalkıp tüm Diyarbakırlara Küfür Etmesimi Milletcilik'tir? Onu Söylermisiniz

MILLIYETÇILIK : Üyesi oldugumuz ulusun varligini sürdürmesi ve ilerlemesi için diger bireylerle birlikte çalismaya ve bu çalismanin bilincini sonraki kusaklara aktarmaya denir. Esas irk degil kültürdür.

Milliyetçilik, bireylerin ait olduklari milletin varligini ve birligini sürdürmesi ve yüceltmesi için diger bireylerle ortak çalisma bilincine sahip olmasidir

Lütfen Kardesim Miliyetciligi Küfür'le Hiç Bir Bagın Olmadıgını Herkes Bilir Sizin Yorumuzunız Farklı Algılana Bilir.. Milyetci İnsan Küfür Etmez

küfür Eden 17 Yasında Bir cocuktur.. Baskada Hiç Kimse digil

Miliyetci İnsanlar Vatanını Sever Ayrım Yapmaz... Vatanı'nı Canından Cok Sever Bir Oyun İçin İnsanlari kötülemez. Ve İnsanlarin Dil Din ırk. meshebine Laf Atamaz Ve Kesinlike Küfür Etmez...

Atıgınız msj'ın Asz Tarafından Miliyetcilik'le yakından uzaktan bir alakası Yoktur

Ne olursan Ol Yeterki Kkendin Ol...

Saygılarımla/YuSuF

http://www.incefikir.com/sor/amed+nedir << Amed Kelimesinin Ne Oldugunun Kanıtı Yukarda Arkadasımıza kanıtımız'dır

deli-x
04-07-2010, 16:53
Mesajlara okuyorum fakat konular o kadar çirkin yerlere gitti ki hiç bir yorum yapmadım yapmayacam. Bir Rizeli olarak söylemek istediğim tek şey, Ahmet Davutoğlu'nun sözü "Diyarbakır bizim kalbimizdir."

mustykaplan
04-07-2010, 17:19
YAZDIGIM MESAJIN DIKKATLI OKUNMASINI ISTIYORUM....

YAZIMDA AYNEN BU GECMEKTEDIR.. SONU BOLE BITMEKTEDIR.. MILLIYETCILIK KAVRAMININ SAPTIRILDIGINDAN BASHESTTIM ASLINDA... VE DEDIM KI BU TUR AMED ILE ILGILI YARGININ OLUSMASI COGRAFYALARIMIZI (MEMLEKETIN KARIS TOPRAGI HEPIMIZINDIR) BOLMEK PARCALAK ICIN UGRASILDIGINDAN VE AYRIMLARIMIZDAN BIR HABERDAR OLDUGUNDAN BAHSETTIM...

YAZDIGIM YAZIYI SELAMETLE OKURSANIZ TEKRAR NE DMEK ISTEDIGIMI COK ACIK VE NET ANLIYCAKSINIZ...
BIR INSAN BIR BOLUCU ORGUT YANDASIYSA BUNA TEPKI KOYMAK GAYET GEREKLI OLAN BIR SEYDIR LAKIN IRKI YUZUNDEN AYIRMAK BIR INSANI TAMAMEN ONU DISLAMKTIR KI BU DA BOLUCULUKTUR...

Royal Flush
04-07-2010, 17:36
Lütfen ve lütfen oyuna dönelim bizler burada oyun oynamak zevk almak birbirinden farklı kişilerle ve farklı farklı bölgelerin insanları ile bir birliktelik dostluk ve arkadaşlık kurmak ve hoş bir anı bırakmak için burdayız.İnsanlar bıraktıkları mirasları ile anılırlar.Yani örnek olarak gelecek s10 da yada başka bir servırda olmayabilirsiniz ama şöyle bir oyuncu vardı şöyle şöyle mükemmel bir kişidi idi hala oynamasakta görüşüyoruz demek varken neden böyle olayları farklı yerlere çekiyoruz ve birbirimize gerçek düşmanmışız gibi yaklaşarak kötü anılar bırakma peşindeyiz.Lütfen oyun oynuyoruz siyaset yapmıyoruz biryerleri temsil etmiyoruz zaten benim olduğum yerde de böyle şeylere asla ve asla izin vermem.Siyaset yapacak kişiler bir yerden rant ve pay çıkarmak isteyenler burda oyunu bıraksın ve siyaset ile uğraşsın.Herkesi ve herkesimi sağduyu ve güzel bir oyun oynamaya davet ediyorum ve herkese sağlık sıhhat diliyorum ve OYUNUMUZA DÖNELİM SAVAŞTA ÇIKMIŞ GÜZEL RAPORLAR GÖRELİM DİYORUMhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

asz (Mehmet)
04-07-2010, 17:58
Direk 60 Birlik'lerinede Burdan Sesleniyorum Eger Bu oyuna ırkcılıgın Bulasmasına İzin Vermiyorsanız

Lütfen Bu oyunculara Canak Tutmayınız

Öncelikle yusuf bakıyorumda eteklerin ateşlenmeye başlamış tekrar sağlam bir yapılanma yapacağımı bildiğinden bakıyorumda 60MERD birliğindeki kardeşlerime çağrıda bulunuyorsun :) Öncelikle şu amed konusunda sana cevap bile vermiyorum yaşın 30küsür ama daha beyin 16-17. Daha sonra yaşıma 17 demişsin her zaman diyorum gel reelde görüşelim 17mi 27mi 37mi görürsün diye :) Ayrıca biz maçı sahada oynarız yusuf trübünlerde oynamayız. Bak ROYAL ne güzel demiş savaşımıza bakalım diye sende artık şu çocukluğunu bırakta oyuna dön forumlarda boşuna kendini yorma. BİZİMLE OLAN YİNE BİZİMLEDİR OLMAYANDA OYUNDA BAŞARILAR DİLERİM BU KADAR KORKAKLIKLA WOW KURACAKLAR MI ÇOK MERAK EDİYORUM (:

Haaa bende forumda senin msnden ettiğin ana avrad bacı küfürlerini yayınlayabilirdim ama senin gibi seviyesiz birini zaten tanıyan tanıyor gerek yok (: köyüme bile sürekli mesaj atıp duruyorsun kışkırtmak için ama yemezler evlad sen giderkene biz geliyorduk :D:D Şimdi sana tek sözüm olur madem ben kürtlere küfür etmişim buyur gel face'deki resimlerime bak benim bütün arkadaşlarım kürttür ve ben doğma büyüme KONYA/MUHACİR PAZARI'nda yaşıyorum yani bilenler orayı bilir. KÜRTLERİN, ÇİNGENLERİN bulunduğu bir mekandır ve kardeşim dediğim insanlar bile kürt ve çingendir. ZAVALLI YUSUF BU KADAR KORKMA LA ALT TARAFI YIKILIR GİDERSİN bi önceki s10da AĞLADIĞIN GİBİ (:

Hepinize Saygılar Arkadaşlar ŞAHİ Genel Başkanı mı Çocuk yoksa ben mi çocuğum yaptığı ile görüyorsunuz :D

Glady00
04-07-2010, 18:10
Öncelikle yusuf bakıyorumda eteklerin ateşlenmeye başlamış tekrar sağlam bir yapılanma yapacağımı bildiğinden bakıyorumda 60MERD birliğindeki kardeşlerime çağrıda bulunuyorsun :) Öncelikle şu amed konusunda sana cevap bile vermiyorum yaşın 30küsür ama daha beyin 16-17. Daha sonra yaşıma 17 demişsin her zaman diyorum gel reelde görüşelim 17mi 27mi 37mi görürsün diye :) Ayrıca biz maçı sahada oynarız yusuf trübünlerde oynamayız. Bak ROYAL ne güzel demiş savaşımıza bakalım diye sende artık şu çocukluğunu bırakta oyuna dön forumlarda boşuna kendini yorma. BİZİMLE OLAN YİNE BİZİMLEDİR OLMAYANDA OYUNDA BAŞARILAR DİLERİM BU KADAR KORKAKLIKLA WOW KURACAKLAR MI ÇOK MERAK EDİYORUM (:

Haaa bende forumda senin msnden ettiğin ana avrad bacı küfürlerini yayınlayabilirdim ama senin gibi seviyesiz birini zaten tanıyan tanıyor gerek yok (: köyüme bile sürekli mesaj atıp duruyorsun kışkırtmak için ama yemezler evlad sen giderkene biz geliyorduk :D:D Şimdi sana tek sözüm olur madem ben kürtlere küfür etmişim buyur gel face'deki resimlerime bak benim bütün arkadaşlarım kürttür ve ben doğma büyüme KONYA/MUHACİR PAZARI'nda yaşıyorum yani bilenler orayı bilir. KÜRTLERİN, ÇİNGENLERİN bulunduğu bir mekandır ve kardeşim dediğim insanlar bile kürt ve çingendir. ZAVALLI YUSUF BU KADAR KORKMA LA ALT TARAFI YIKILIR GİDERSİN bi önceki s10da AĞLADIĞIN GİBİ (:

Hepinize Saygılar Arkadaşlar ŞAHİ Genel Başkanı mı Çocuk yoksa ben mi çocuğum yaptığı ile görüyorsunuz :D

Eger eteklerimiz AteşlenSeydi. Suan Burda Hakımızı arıyor Olmazdık . Eger Eteklerimiz Yanıyor Ve Tutusuyor olsaydı Şimdi Kimin Eteklerinin Tutustugun u Anlatayım.

1.Köy İsmini Amed Mükerim
2. Köy Merkez İsmini Nerde ameed VarsA? Bunuda Dile Getirmek İstemiyorum
3. Ally Msj Cekerek Pkk Damgası Üzerimize Vuran Kim?

Bizler İspat'lıyoruz Bos Konusmuyoruz Şimdi söyle Bakam Kimin Etekleri Tutusmuş? ha İtiraz Edersen Senin Cektigin Ally Msj'ı Hemen Yayınlıyayım Bizlere Atıgın Aciz iftiralari..

mehmet ? Atıgın Ally Msj'ları Atmak İstemiyorum.. onun İçin Artık kesinlikle sizleri Takmıyorum

Bazı Kimselerin Köy İsimlerini Dile Getirdin.. O tutmadı sonra ally msj cektin okanbjk533 Pkk'lıdır pkk'yı Destliyen Aciz Laflara Sıgındın Artık ne Diyim Kimin ne Oldugu Belli Oluyor ve Kimin Telaş İçerisinde Olduguda Haliyle Belli İspatin kanıtın Varsa Bunları Yayınlamasan Namerdsin.

en Azından Senin gibbi Ally Cekmiyorum Su Bu Su Odur Diye Kanıt istiyoruz Hayde Bakalım Bizler Kanıtımızı Attık Ve ırkcı Oldugun Herkes Tarfından TEspit Edildi Küfür Baz Olan Kim? Onuda s10'daki İnsanlara Söylersin.

papazım'a Küfür Eden Sen Digilmisin? Faceboktan. Kimin Ne Oldugu Belli Fazla söze Gerek yok:

Saygılarımla/YuSuF

kapalı_kutu
04-07-2010, 18:18
asz başkanımız çekti iyi okuyun merak edenler

Merhaba MERD Ailesi;

Öncelikle yönetimdeki arkadaşlardan rica edip 1tane ally atabilir miyim dedim ve yetki istedim ally için. Arkadaşlar travianın forumunda gezen bazı birliğimize, şahsımıza ve bazı bir takım şeylere karşı hakaret derecesini aşmış yazılar bulunmaktadır. Yok biz ırkçıymışız yok bizler kürt düşmanıymışız gibi insanlara durumlar farklı bi boyutta yansıtılıyor. Ben doğma büyüme Konya/Muhacir Pazarlı'yım burayı bilen az çok ne anlama geldiğini bilir. Yani orası kürtlerin çoğunlukla yaşadığı bir yer ve benim bir çok arkadaşım hatta kardeşim diyebileceğim kişiler kürt ve ben bunlardan hiçbir zaman rahatsız olmadım. 29489 bu oyuncu ile toplu bi msnde 20996, 3142, gibi arkadaşlarında bulunduğu bir konuşmada bizler PKK'lıyız deyip daha sonrada ahmet arkadaşımıza küfür eden kişilerdir. Küfürler hala geçmişte duruyor silmedik silmeyeceğizde. Ama biz bunları sağa sola dağıtıpta etiket yapmak için uğraşmıyoruz. Analarımıza, bacılarımıza hatta millet ve vatanımıza kadar edilen bu küfürleri bizler okuduk ve şaşkınlıkla izledik. Şimdi arkadaşlar burası bi stadyum ve bizlerde sahadaki oyuncularız. Biz maçımızı sahada oynarız trübünde oynamayız. Hakkımızda söylenen her türlü şeylerin doğruluk derecesinin %0 olduğunun ve hatta bunların kanıtıyla birlikte herkese sunulacağınında garantisini veririm. Hepinize teşekkür ederim ve sizlere şunu söyleyeceğim bu serverde ŞAHİ diye birşey kalmayacak Allah'ın izniyle ve siz kardeşlerimizinde yardımlarıyla. Herkese iyi oyunlar diliyorum...

Glady00
04-07-2010, 18:21
asz başkanımız çekti iyi okuyun merak edenler

Merhaba MERD Ailesi;

Öncelikle yönetimdeki arkadaşlardan rica edip 1tane ally atabilir miyim dedim ve yetki istedim ally için. Arkadaşlar travianın forumunda gezen bazı birliğimize, şahsımıza ve bazı bir takım şeylere karşı hakaret derecesini aşmış yazılar bulunmaktadır. Yok biz ırkçıymışız yok bizler kürt düşmanıymışız gibi insanlara durumlar farklı bi boyutta yansıtılıyor. Ben doğma büyüme Konya/Muhacir Pazarlı'yım burayı bilen az çok ne anlama geldiğini bilir. Yani orası kürtlerin çoğunlukla yaşadığı bir yer ve benim bir çok arkadaşım hatta kardeşim diyebileceğim kişiler kürt ve ben bunlardan hiçbir zaman rahatsız olmadım. 29489 bu oyuncu ile toplu bi msnde 20996, 3142, gibi arkadaşlarında bulunduğu bir konuşmada bizler PKK'lıyız deyip daha sonrada ahmet arkadaşımıza küfür eden kişilerdir. Küfürler hala geçmişte duruyor silmedik silmeyeceğizde. Ama biz bunları sağa sola dağıtıpta etiket yapmak için uğraşmıyoruz. Analarımıza, bacılarımıza hatta millet ve vatanımıza kadar edilen bu küfürleri bizler okuduk ve şaşkınlıkla izledik. Şimdi arkadaşlar burası bi stadyum ve bizlerde sahadaki oyuncularız. Biz maçımızı sahada oynarız trübünde oynamayız. Hakkımızda söylenen her türlü şeylerin doğruluk derecesinin %0 olduğunun ve hatta bunların kanıtıyla birlikte herkese sunulacağınında garantisini veririm. Hepinize teşekkür ederim ve sizlere şunu söyleyeceğim bu serverde ŞAHİ diye birşey kalmayacak Allah'ın izniyle ve siz kardeşlerimizinde yardımlarıyla. Herkese iyi oyunlar diliyorum...

Bana Ve Şahsıma Pkk'lı Diyen Asz Burdan Bir Kes Daha Kınıyorum

Bana Böyle İftiralar Atan' Asz Ve Ona Destek Veren İnsanlari şiddetle Kınıyorum Allah Belanızı Versin.

1. Amed Yazılan Köy İsimlerine laf Atti Ve Bunu Millete servis Etti Vay Efenim İşte amed filan Yazmiş'lar Geri Tepdi Şimdi Günah kecisi Oldu

2. Şimdide Pkk'lı Diyor Yaf İnsan Bu Kadar ACiz karektersiz Olurmu Coluk Cock'la Ugrasıyoruz 17 Yasındaki Bir insan Fazla Böyle Polemik'lere Girmek İstemiyorum . Ama Bana Yaptıgı Böyle Çirkef Roma Entirika'larından Dolayı Kınamaktan Baska Birşey Yapamıyorum.

Allah'ından Bul Allah Belanı Versin..

Kimin Ne Oldugu Belli Kanıt 2. Kapalı Kutu Arkadasımızdan Gelmiş'tir.. Bizlerin Bu Kadar kanıtı Var asz Misin Neysen Hane nerde kanıtların? Buda 1. Kanıttı REsimdeki.

mustykaplan
04-07-2010, 18:42

savasın hangı boyutta surecegını neden cıktıgına karısmak gıbı bır derdımız yok ama konya/ muhacır pazarından bahsedılmıs... evet orayı cok ıyı tanırım cunku bende konya kucuk ıhsanıyede oturum...arkdasın dedıgı nokta o mahellede gercekten cok fazla kurtte romanda vardır... ve o kadar bırbırlerıne baglıdır kı o mahalle orada turkmus kurtmus olmz bunu bılırım ama dıger konudalarda sadece bu konunun burad kapnıp acılan savasın raporlarını yayınlanması taraftarıyım....

as bırlıklerı aılesı adına
zerdusht

deli-x
04-07-2010, 18:54
savasın hangı boyutta surecegını neden cıktıgına karısmak gıbı bır derdımız yok ama konya/ muhacır pazarından bahsedılmıs... evet orayı cok ıyı tanırım cunku bende konya kucuk ıhsanıyede oturum...arkdasın dedıgı nokta o mahellede gercekten cok fazla kurtte romanda vardır... ve o kadar bırbırlerıne baglıdır kı o mahalle orada turkmus kurtmus olmz bunu bılırım ama dıger konudalarda sadece bu konunun burad kapnıp acılan savasın raporlarını yayınlanması taraftarıyım....

as bırlıklerı aılesı adına
zerdusht

Muhacir pazarında bir adet de laz var :D

Arkadaşın dediği gibi türk, kürt, laz ve romanların beraber yaşadığı ve birbirlerini kanı pahasına koruduğu gece 12'den sonra bizim rahat rahat gezip dolaştığımız ama yabancıların giremediği güzel bir mahalledir...

Artık bu konular kapansa ne kadar güzel olur. Şahir birliği kalmayacak demiş arkadaş, bayağı büyük konuşmuş... HADİ BAKALIM

Glady00
04-07-2010, 19:01
Muhacir pazarında bir adet de laz var :D

Arkadaşın dediği gibi türk, kürt, laz ve romanların beraber yaşadığı ve birbirlerini kanı pahasına koruduğu gece 12'den sonra bizim rahat rahat gezip dolaştığımız ama yabancıların giremediği güzel bir mahalledir...

Artık bu konular kapansa ne kadar güzel olur. Şahir birliği kalmayacak demiş arkadaş, bayağı büyük konuşmuş... HADİ BAKALIM

Evt Öyle Demiş :) kendisi kalmıyacak'mış Deneyip Görcez Artık lafı Fazla Uzatmak İstemiyoruz

Asker'leriyle ARtık Oynamalarını İstiyoruz... Herkese Tekrardan Saygılarımla

Artık Asz ve Ekibinin Atacagi Hiç Bir Karsılık
Bulunmyuacaktır Herkes kendisinin Seviyesini Biliyor Ne Kadar Küfür'baz Oldugunuda.

Rapor'larımızı Paylascaz...!

akyuzsezgin
04-07-2010, 21:36
oyuncu ismim buradaki ile aynı akyuzsezgin ;
gladyo isimli arkadas gibi onun bunun hesabından oyuna devam etmedik ismimiz Merd sahsımızda Merd.Gladyo Yusuf senın ne kadar küfür ettiğini msn de gördük hiç ona buna çamur atma.Baskalarının hesabından oyuna devam edip onların bastıgı askerle kimseyede hava atma !!!!
Önemli bir konu sorununuz nedir arkadaslarınızlar yasadıgı yer kısmına : "paradise of amed " ismini vermıssınız.Amed nedir bilmeyenlere anlatayım Atatürkümüzün Diyarbakır ismini verdiği ildan baslayıp güneye kadar devam eden bölgenin adı terörizmin ilk basladıgı yer abi Habil'in kardesi Kabil'i öldürdüğü bölge!!! Bu günümzde bu bölgeye Amed ismini tekrardan veren lanet okudugmuz terör örgütüdür!!! Akerlerimizce öldürülen ŞEREFSİZLERE utanmadan Amed sorumlusu adını vermektedirler.
Sımdı soruyorum size neye güvenerek ve dayanarak sizler bu memleket ismine "paradise of amed " ismini veriyorsunuz terorist orgut sempatızanımısınız ? Travian isimli bu oyunda orgut propagandasımı yapıyorsunuz?
Ki yaptıgınız msn yazısmalarınızdan belli Asz baskanıma neler dediğinizi tahmın ediyorum banada aynı tuzagı kurmustunuz !!!
Ama MERD birlikleri sonuna kadar burada -/- de sen saldırı askerlerini hatta casuslarını gönder destege biz kesmeye yıkmaya devam edeceğiz....WoW olsun olmasın mademki propagandacısın yanıtnı alacaksın !!!!

Muhtac oldugun kudret damarlarındaki asil kanda mavcuttur.....
M.Kemal ATATÜRK

"bende ve dostlarımda bu kan var olmayan şimdiden hesabını silsin "

akyuzsezgin
04-07-2010, 21:44
Sayın Yusuf Bey size bir yanıtım daha olacak merak ediyorum yahu ne zaman kişilik sahibi bir birey olacaksınız !!!! Gece benımle msn de kavga edip tonlarca küfür saydıran siz sabaha telefonlar açıp kusura bakma arkadasım özür dilerim kalıbımıza uymayan sözler sarfettik deyip özür dileyen siz çok deil 1 gece sonrası stardust ki temsilcisi ve en yakın arkadası benım ona oyundan ve msn de saydıran sen deilmisin ??? Hayrola gece ayrı sabah ayrı kişiliğemi burunuyorsun ??? Bi müsait zamanda kişiliğini bulda ona göre konusalım senınle !!!

akyuzsezgin
04-07-2010, 21:48
Unutmadan TERÖRİST ÖRGÜT senmpatızanlıgı yapan kişiler her zaman sözlü ve askerli yanıtı biz cumhuriyetın neferlerinden alacaklardır !!!!

Glady00
04-07-2010, 22:04
Sayın Yusuf Bey size bir yanıtım daha olacak merak ediyorum yahu ne zaman kişilik sahibi bir birey olacaksınız !!!! Gece benımle msn de kavga edip tonlarca küfür saydıran siz sabaha telefonlar açıp kusura bakma arkadasım özür dilerim kalıbımıza uymayan sözler sarfettik deyip özür dileyen siz çok deil 1 gece sonrası stardust ki temsilcisi ve en yakın arkadası benım ona oyundan ve msn de saydıran sen deilmisin ??? Hayrola gece ayrı sabah ayrı kişiliğemi burunuyorsun ??? Bi müsait zamanda kişiliğini bulda ona göre konusalım senınle !!!

Vallah Dostum Seni ve Ekibini Herkes tanıyor Seni Ve asz Herkes tanır

Fazla söze Gerek Yok Ben Hiç Tartısmaya Gerek Yok ARtık raporlarınızla Artık Gelirsiniz. karekter Sizde olsaydı Yalan uyduruk Konusmazdınız ispatlardiniz.

Neyse dostum Ben'le msn nede olan 2 arkadasım daha var

kankalar
ve samatha:)

onlarda Kendileri Yorum'larını Yazmasını Bekliyorum..

Sende karekter Yok Desem Yeridir Nedeni ise?

olayın Baslamasına Vesile Olan Sensin..

Nedeni? Acıklıyım

Selam akrdesim dedim

Kimsin dedin Yusuf Dedim

Vay O Yusuf Yusuf Senmisin Diyerek Alay Ettin.. Yorucu Bir Toplantıdan Sonra Bu Yazıyı Aynen Kullandın

Tartısma cıktı

sonra Kankalar Ve Samatha Birde Bana Adresinizi Verin gelip sizi Ordan Alıcam Telefon Nonuzu Verin Tc kimlik Nonuzu Verin Vs. Tür Şeyleri Kullanıp Milleti Tahrik ettin.

Buda bir Gerçek Sen oyunu Real Aleme Yansıtmaya Calısan Kişilik Sahibi Olmuyan Bir İnsansin..

Telefon'la aradım Aradagki Kırgınlıgı Tamir Etmek Amacıyla Kimseye Dargın kalamam Ama bunu Bile dile Getirmişsin.. Pişmanim Vs Tür Birşey'de Demedim Bari Adam Ol Dürüst Konus Benim Gibi

kankalar Ve samatha Kardeslerimizde Yorum'ları Gelecektir Emin Olabilirsiniz Bu Olayda kendileride Vardi Cümkü

Saygılarımla/YuSuF

Glady00
04-07-2010, 22:12
Unutmadan TERÖRİST ÖRGÜT senmpatızanlıgı yapan kişiler her zaman sözlü ve askerli yanıtı biz cumhuriyetın neferlerinden alacaklardır !!!!

Galiba unutuyorsun?

s10.travian.com.tr Bir oyun Senin Gibi Kişiliksiz Bir İnsan Bu Yazıyı Atarak Bizleri Kınamaya CAlıstıgını Bari Adam Gibi Bi İnsan Cıkıp Dese Gine Tartışsak Üzerine?

Ama Bu kadar'da yalancı karektersiz Sırf Savaş Dönemidir Diye Bu Kara lekeyi Bizlere Yapıstırmaya Calısıyorsun Ya

Bu Neyi Gösteriyor Söylüyümmü?

ETekleriniz Tutusuyor Galiba ARtık Ne Yapacagınızı Bilemiyorsunuz...

Yazık Yazık....!

Senin bu Vatana Yaptıgın 10 Yıllık Emegi

Ben 1 Haftada Yapıyorum..

karektersiz İnsan...

Son söz Son Cvp'tır Böyle Tür Tartısmalara kendimizi Katmıyacaz Havlayan Köpek Isırmaz.

Bu Savaş Konusunu Farklı Yer'lere Ceviren İnsan'lardan Rapor'lar Bekliyoruz Artık Böyle Aciz Duruma Düşmenizi istemiyorum

Biraz Edep Kişilik Ruhu Olsa Böyle İftiralar Atarak İnsan'ları karalamya Artık Calısmaktan Bıkmadınızmı

Hane Nerde Kanıtlarınız? Bizlere kanıt Sunun Güenilir İnsan'lar Digilsiniz Bair Su Kanıtımdır diyebileceginiz Resim Cekin Atın Surya... Böyle Kuru Kuru laf'larla Edebiyat yapmaya Calısmaktan utanın.

Saygılarımla/YuSuF

pharmaton
04-07-2010, 22:22
oyunmu oynuyoruz ülkemi kurtarıyoruz siyasetmi yapıyoruz adammı korkutup mafyalıgamı özenıyoruz
nedir bu form kirligi gecen seneden zaten herkezı küstürüp burdan soguttuk bu senede farklı olmayacak

su oyunu bır oyun gıbı oynayıp adam akıllı raporları konusturamıyacakmıyız o bunu tehdıt etmıs o buna kufur etmıs o profılıne bunu yazmıs bırı sıyaset yapmıs bunları onaylıyormuyum asla 3 senedır bu oyunda aynı nıcle oynuyorum ama bır kısıyle soyle bır polımıge gırmeddım nerdeyse her bırlıgın baskanını tanırken sureklı savasırken yada ates keste bırlesmede neden acaba bendemı var anormallık

bu oyun savas oyunu formlar eglence yerı buna gore oynayalım lutfen yıkın yıkılın tbr edın rapor paylasın yorum yapın neden kavga

Quarionn
oyuncu ismim buradaki ile aynı akyuzsezgin ;
gladyo isimli arkadas gibi onun bunun hesabından oyuna devam etmedik ismimiz Merd sahsımızda Merd.Gladyo Yusuf senın ne kadar küfür ettiğini msn de gördük hiç ona buna çamur atma.Baskalarının hesabından oyuna devam edip onların bastıgı askerle kimseyede hava atma !!!!
Önemli bir konu sorununuz nedir arkadaslarınızlar yasadıgı yer kısmına : "paradise of amed " ismini vermıssınız.Amed nedir bilmeyenlere anlatayım Atatürkümüzün Diyarbakır ismini verdiği ildan baslayıp güneye kadar devam eden bölgenin adı terörizmin ilk basladıgı yer abi Habil'in kardesi Kabil'i öldürdüğü bölge!!! Bu günümzde bu bölgeye Amed ismini tekrardan veren lanet okudugmuz terör örgütüdür!!! Akerlerimizce öldürülen ŞEREFSİZLERE utanmadan Amed sorumlusu adını vermektedirler.
Sımdı soruyorum size neye güvenerek ve dayanarak sizler bu memleket ismine "paradise of amed " ismini veriyorsunuz terorist orgut sempatızanımısınız ? Travian isimli bu oyunda orgut propagandasımı yapıyorsunuz?
Ki yaptıgınız msn yazısmalarınızdan belli Asz baskanıma neler dediğinizi tahmın ediyorum banada aynı tuzagı kurmustunuz !!!
Ama MERD birlikleri sonuna kadar burada -/- de sen saldırı askerlerini hatta casuslarını gönder destege biz kesmeye yıkmaya devam edeceğiz....WoW olsun olmasın mademki propagandacısın yanıtnı alacaksın !!!!

Muhtac oldugun kudret damarlarındaki asil kanda mavcuttur.....
M.Kemal ATATÜRK

"bende ve dostlarımda bu kan var olmayan şimdiden hesabını silsin "

Bakın Bakın Diyene bakın

SENİ TANIMASAK ADAM SANIRIZ GERÇEKTENDE SENİ TANIMASAK BUNLARA İNANACAZ

O MSN NE KONUSMALARINDA BENDE VARDİM

OLAYI KISACA ANLATAYIM İLK ÖNCELİKLE BU AKYUZSEZGİN(AHMEt)

TOPLANTIDAYDIK VE TOPLANTI SERT GECİŞTİ SONRA BANA YUSUF'TAN COPY GELDİ YUSUFU Bİ YANA BIRAKTIM HZ.YUSUF İSMİNE ALAY KONUSU YAPAN KAREKTERSİZ BİR İNSANSİN SEN AKYUZSEZGİN BUDA BİR GERÇEKTİR SENİN NE MAL OLDUGUNU HERKES BİLİYOR.

SONRA MSN NEYE GEÇTİK HEPİMİZ GELDİK BİZLERDEN TEK TEK SEN O BU SU ADRES VERİN TEL NONUZU VERİN GİBİ BİZLERİ TEHDİT ETTİN BİZLERİ TAHRİK ETTİN ARADA VAY ŞEREFSİZLER VAY GAVATLAR DEDİN. ŞİMDİ KALKIP KENDİNİ GÜNAH KECİSİ OLARAK İFADE EDİYORSUN ADAM OLMAYI BECEREMEMİŞSİN AMA BURDA OYUN OYNUYORUZ SEN PKK SEMPA. MİLLETE DİYORSUN YUSUF BASKANIN BU MİLLETE VERDİGİ EMEGİ SEN ÖMRÜN BOYUNCA VEREMESİN ŞİMDİ KALKIP KENDİNİ GÜNAH GECİSİ OLARAK GÖSTERMEYİ KES ARTIK. SENİN NE MAL OLDUGUNU HERKES BİLİYOR

DİYARBAKIR İSMİNİ KARARLAMANA KİMSE İZİN VERMEZ IRKCI FAŞİST İNSANLAR BU -- OYUNDA OLDUGU SÜRECE BU OYUNDAN HERHANGİ BİR ZEVK ALAMIYACAZ..

Royal Flush

Ayıptır akyüzsezginmisin nesin akıllı ol.Adam gibi oyununu oyna fesatlık yapma.Yani yazdığına kçmla gülüyorum şuan başka bişe diyemiyorum çok yazık yazdığın ilginç ve bir okadarda düşündürücü http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gif

Quarionn
04-07-2010, 22:25
KAREKTERSİZ İNSANLARIN NASIL OLDUGU TESPİT EDİLİR DERSENİZ BAKIN BİRDE SURDA KANIT SUNMUŞ YUSUF BAKARMISINIZ RESME ASZ VE EKİBİ KÜFÜRBAZ IRKCI İNSANLAR NE BEKLENİR SİZDEN

BIRAKIN MİLLETE KENDİNİZİ GÜNAH GECİSİ OLARAK GÖSTERMEYİ KESİN ARTIK ADAM OLUN GERÇEKLERİ SÖYLEYİN BİRAZ

Glady00
04-07-2010, 22:30
oyunmu oynuyoruz ülkemi kurtarıyoruz siyasetmi yapıyoruz adammı korkutup mafyalıgamı özenıyoruz
nedir bu form kirligi gecen seneden zaten herkezı küstürüp burdan soguttuk bu senede farklı olmayacak

su oyunu bır oyun gıbı oynayıp adam akıllı raporları konusturamıyacakmıyız o bunu tehdıt etmıs o buna kufur etmıs o profılıne bunu yazmıs bırı sıyaset yapmıs bunları onaylıyormuyum asla 3 senedır bu oyunda aynı nıcle oynuyorum ama bır kısıyle soyle bır polımıge gırmeddım nerdeyse her bırlıgın baskanını tanırken sureklı savasırken yada ates keste bırlesmede neden acaba bendemı var anormallık

bu oyun savas oyunu formlar eglence yerı buna gore oynayalım lutfen yıkın yıkılın tbr edın rapor paylasın yorum yapın neden kavga

Her Ne Kadar suan farklı Birlik'lerde olsak Tarıkla gecen s10'da Oynadım ondan Önceki s10'dada oynadım..

bizler 3 serverdir bu oyundanız hiç bir kimse bu güne kadar böyle bbirşeyle beni santaj etmeye kalkmad..

ama suan görüyoruzki bu oyunu kirletmek için elinizden geleni ardınıza koymuyorsunuz asz ve akyuzsezgin için diyoruz

sizler bu serverde 3 server yoksunuz böyle olaylar hiç bir zaman yoktu sizden onceki baskanlarla savaştaydık msn nede konusup savaş kritigi yapıyorduk? şimdi kalkıp bunu tarık'ta iyi bilir. 3 serverdir öyle pis bir karalama kanpanyası yoktu taki siz gelene Kadar.

İnş Detaylı Olmuştur Artık Yazmaktan Üsendim artık sizin yalan'larınızı Bu forumda görmekten utanıyorum ben kendi adımdan ama sizler'de hala utanmacca yok haldaa iftira atmaya devam ediyorsunuz siz bu s10'da sadece kirlilik yapıyorsunuz asz ve akyuzsezgin için diyorum

Tarıka saygım sonsuz'dur gecen s10 digil onceki s10'da rakibimdi. ve 3 serverdir benim adıma tek birşey denilmeiştir herkese beni sorabilirsiniz yusuf'u herkes bilir ama siz iki uyruduk insani kim'ler biliyor sadece yalancı damgası yediniz ırkcı damgası yediniz faşist damgası yediniz

diyarbakırlara küfür etiniz damgas yediniz kanıtlar herşey ortada artık burda yazıp kendinizi fazla kücük düşürmeyiniz

Saygılarımla/yUSuF

buket mercan
04-07-2010, 22:37
arkadaşlar gördümkü anket yapabilen var fakat burada anket butonu nerede bana sayfanın linkini verebilecek olan varsa şimdiden teşekkürler.

bağlantı deyince anlamayan olabiliyor arkadaşlar link demeyelim bağlantı diyelim bilmeyenlere duyrulur Türkçesi bağlantıdır.

akyuzsezgin
04-07-2010, 23:23
höyt ne ayıbı siz yazdıklarınız düşününün saygısızlar

zanendithas89
04-07-2010, 23:41
herkes birbirine ... atıyor oyun bu arkadaşlar icraatınızı gösterin paylaşın milletin burda boş laflarla kafasını bulandırmayın :) şu yazılanları bi okuyum dedim o bunu yapmış bu onu yapmış herkesin karakteri kişiliği kendine kimseye yorum yapmak düşmez varsa sıkıntınız saldırın askerlerinizi konuşturun raporlarınıza yorum yapalm şu güzelim serveri daha çok iğrençleştirmeyelim :)

iyi oyunlar

asz (MERD)
04-07-2010, 23:56
herkes birbirine ... atıyor oyun bu arkadaşlar icraatınızı gösterin paylaşın milletin burda boş laflarla kafasını bulandırmayın :) şu yazılanları bi okuyum dedim o bunu yapmış bu onu yapmış herkesin karakteri kişiliği kendine kimseye yorum yapmak düşmez varsa sıkıntınız saldırın askerlerinizi konuşturun raporlarınıza yorum yapalm şu güzelim serveri daha çok iğrençleştirmeyelim :)

iyi oyunlar

tamamen katılıyorum dostum yıkılıyorsanda erkek gibi yıkıl :)

akyuzsezgin
05-07-2010, 00:11
Bakın Bakın Diyene bakın

TOPLANTIDAYDIK VE TOPLANTI SERT GECİŞTİ SONRA BANA YUSUF'TAN COPY GELDİ YUSUFU Bİ YANA BIRAKTIM HZ.YUSUF İSMİNE ALAY KONUSU YAPAN KAREKTERSİZ BİR İNSANSİN SEN AKYUZSEZGİN BUDA BİR GERÇEKTİR SENİN NE MAL OLDUGUNU HERKES BİLİYOR.

SONRA MSN NEYE GEÇTİK HEPİMİZ GELDİK BİZLERDEN TEK TEK SEN O BU SU ADRES VERİN TEL NONUZU VERİN GİBİ BİZLERİ TEHDİT ETTİN BİZLERİ TAHRİK ETTİN ARADA VAY ŞEREFSİZLER VAY GAVATLAR DEDİN. ŞİMDİ KALKIP KENDİNİ GÜNAH KECİSİ OLARAK İFADE EDİYORSUN ADAM OLMAYI BECEREMEMİŞSİN AMA BURDA OYUN OYNUYORUZ SEN PKK SEMPA. MİLLETE DİYORSUN YUSUF BASKANIN BU MİLLETE VERDİGİ EMEGİ SEN ÖMRÜN BOYUNCA VEREMESİN ŞİMDİ KALKIP KENDİNİ GÜNAH GECİSİ OLARAK GÖSTERMEYİ KES ARTIK. SENİN NE MAL OLDUGUNU HERKES BİLİYOR

DİYARBAKIR İSMİNİ KARARLAMANA KİMSE İZİN VERMEZ IRKCI FAŞİST İNSANLAR BU -- OYUNDA OLDUGU SÜRECE BU OYUNDAN HERHANGİ BİR ZEVK ALAMIYACAZ..

o gece arkadasına selam verdık kendısı küfürlü konustu bütün gece toplantıda ne kadar alttan aldıysak malum kişi sürekli provake ettı ki bunu iyi biliyorsunuz....Ve yine diyorum küfür edene gerekli cevacı her zaman veriririm. Vermeyen kişilerin kendi sorunudur!!!!
Bununla beraber ırkcı sozune gelince o sahıs asıl ırkcı olan kendisidir , kişisel ezikliğini bir şekilde birilerine mal etmeye çalışan surekli olarak polemik yaratan kendisidir.Adam gibi konustuk ama adam gibi yazdıklarımıza yanıt alamadık.
Yusuf ismi Hazreti Yusufda manevi bir deger kazanabilir bu böyle ise bu ismi tasıyan o sahıslarda adam olsun o isme layık hareket etsinler

akyuzsezgin
05-07-2010, 00:30
bu noktadan sonra bu foruma yazacagım tek sey yıkım ve saldırı raporlarıdır

asz (MERD)
05-07-2010, 03:18
Arkadaşlar o kadar çok sorun yapmanıza gerek yok eğer msn küfürlerini isteyen warsa oyundan msj atsın msn ekleyeyim arkadaşı sonra vereyim o arkadaşa görüntüler bu kadar basit yani.

VeGaToR
05-07-2010, 03:34
höyt ne ayıbı siz yazdıklarınız düşününün saygısızlar

bi kre lafa höyt möyt diye baslarsan akyuzum bastan kaybedersin haklı olsan bile haksız konuma düşersn.yasınızıbasınızı bilmem sizlerin ne senin ne de baskanınızn.kalkıp yusuf kardesimn dediği gibi öle bisiler koyulmussa köye ki koyulmus baskan olarak bi düşünmeniz lazım ben ne yapourm diye.Bu oyunda ayrım yapan kürdü türkü ayıran herhangi bi ırkın dşüncenin propagandasını yapan kim olursa hata etmiş olur.tarih bilir ki türk-kürt aynı topraklarda yasamıs aynı savaslarda bulnmus aynı kaptan su içmiş aynı tarihi yasamıstır.Burası herkese acık hem türk kardeslerimize hem de türk kardeslerimize.ülkede bazı sornları olması kürt vatandaslarının kötü oldugunu göstermez.3 5 kendini bilmezin yaptıgı tüm kürtlere yansıtılmaz.burası denildiği gibi siyaset yeri deildir oyun yeridir.herkes efendi gibi oynasın oynunu agzı olan deil askeri olan konussun.Ben tanıorm diye demiorm ama yusufun hem kişiliği hem karakteri gayet düzgündür okonuda kimsein lafı olmasın.savassa savasıoruz işte herkes beklesin görsün.hepsinizekolay gele.samatha/volkan

gadirli
05-07-2010, 03:46
la daha bi merkez yıkıldığını duymadım nasıl savaş bu hehe:) ordu saklayanın biride benim:)

asz (MERD)
05-07-2010, 06:22
la daha bi merkez yıkıldığını duymadım nasıl savaş bu hehe:) ordu saklayanın biride benim:)

:) senin can özü saldırılarından haberin yok galiba dost?

akyuzsezgin
05-07-2010, 08:20
Bakın Bakın Diyene bakın

iyi oyunlar

bi kre lafa höyt möyt diye baslarsan akyuzum bastan kaybedersin haklı olsan bile haksız konuma düşersn.yasınızıbasınızı bilmem sizlerin ne senin ne de baskanınızn.kalkıp yusuf kardesimn dediği gibi öle bisiler koyulmussa köye ki koyulmus baskan olarak bi düşünmeniz lazım ben ne yapourm diye.Bu oyunda ayrım yapan kürdü türkü ayıran herhangi bi ırkın dşüncenin propagandasını yapan kim olursa hata etmiş olur.tarih bilir ki türk-kürt aynı topraklarda yasamıs aynı savaslarda bulnmus aynı kaptan su içmiş aynı tarihi yasamıstır.Burası herkese acık hem türk kardeslerimize hem de türk kardeslerimize.ülkede bazı sornları olması kürt vatandaslarının kötü oldugunu göstermez.3 5 kendini bilmezin yaptıgı tüm kürtlere yansıtılmaz.burası denildiği gibi siyaset yeri deildir oyun yeridir.herkes efendi gibi oynasın oynunu agzı olan deil askeri olan konussun.Ben tanıorm diye demiorm ama yusufun hem kişiliği hem karakteri gayet düzgündür okonuda kimsein lafı olmasın.savassa savasıoruz işte herkes beklesin görsün.hepsinizekolay gele.samatha/volkan

:) senin can özü saldırılarından haberin yok galiba dost?

http://travian-reports.net/tr/report/15874880503 :)

akyuzsezgin
05-07-2010, 09:49

üstat bizde o şekilde bir insan oldugu için konustuk ama maalesef iş farklı yerlere vardı çok uzatmayada gerek yok Yusuf bey aksamları baska birisi sabahları daha baska birisi çok da kafa yormaya gerek yok bir oyun için fazlası ile polemik yaptık....Sanki memleket kurtarıoz bundan sonra raporları koyarız okuyan arkadaslar degerlendirsinler.Herekese iyi oyunlar

S10-KANKALAR
05-07-2010, 11:39
Vallah Dostum Seni ve Ekibini Herkes tanıyor Seni Ve asz Herkes tanır

Fazla söze Gerek Yok Ben Hiç Tartısmaya Gerek Yok ARtık raporlarınızla Artık Gelirsiniz. karekter Sizde olsaydı Yalan uyduruk Konusmazdınız ispatlardiniz.

Neyse dostum Ben'le msn nede olan 2 arkadasım daha var

kankalar
ve samatha:)

onlarda Kendileri Yorum'larını Yazmasını Bekliyorum..

Sende karekter Yok Desem Yeridir Nedeni ise?

olayın Baslamasına Vesile Olan Sensin..

Nedeni? Acıklıyım

Selam akrdesim dedim

Kimsin dedin Yusuf Dedim

Vay O Yusuf Yusuf Senmisin Diyerek Alay Ettin.. Yorucu Bir Toplantıdan Sonra Bu Yazıyı Aynen Kullandın

Tartısma cıktı

sonra Kankalar Ve Samatha Birde Bana Adresinizi Verin gelip sizi Ordan Alıcam Telefon Nonuzu Verin Tc kimlik Nonuzu Verin Vs. Tür Şeyleri Kullanıp Milleti Tahrik ettin.

Buda bir Gerçek Sen oyunu Real Aleme Yansıtmaya Calısan Kişilik Sahibi Olmuyan Bir İnsansin..

Telefon'la aradım Aradagki Kırgınlıgı Tamir Etmek Amacıyla Kimseye Dargın kalamam Ama bunu Bile dile Getirmişsin.. Pişmanim Vs Tür Birşey'de Demedim Bari Adam Ol Dürüst Konus Benim Gibi

kankalar Ve samatha Kardeslerimizde Yorum'ları Gelecektir Emin Olabilirsiniz Bu Olayda kendileride Vardi Cümkü

Saygılarımla/YuSuF

Bu konuşmada toplantı olduktan sonra bende vardım toplantıdan sonra akyussezgın namı değer ahmet gladyo ya (yusuf)a yusuf yusuf gibi bir mana kullandı ben gördüm sonra benı tekrar konuşmaya aldılar msn de ahmet ve yusuf ve sonradan samatha (emin) ve sonradan bende asocial man ve asz yi aldım konuşmaya asz demiş küfürler msn de kayıtlı ben ahmete küfür ettim ama neden adam bana yusufa dedi seni evinden alıcam adres ver bana da dedı bende adresi verdım ıkı hafta olucak hala ne gelen var ne giden yani sizin yaptıgınız şuan forumda yaptıgınız gibi klavye delıkanlılıgı dıyorlar sanırım ilk küfürü ahmet etmiştir msn kayıtları bende de var bende ağzıma gelenı söyledım ahmet bunu haketti çünkü..

Glady00
05-07-2010, 12:32
Bu konuşmada toplantı olduktan sonra bende vardım toplantıdan sonra akyussezgın namı değer ahmet gladyo ya (yusuf)a yusuf yusuf gibi bir mana kullandı ben gördüm sonra benı tekrar konuşmaya aldılar msn de ahmet ve yusuf ve sonradan samatha (emin) ve sonradan bende asocial man ve asz yi aldım konuşmaya asz demiş küfürler msn de kayıtlı ben ahmete küfür ettim ama neden adam bana yusufa dedi seni evinden alıcam adres ver bana da dedı bende adresi verdım ıkı hafta olucak hala ne gelen var ne giden yani sizin yaptıgınız şuan forumda yaptıgınız gibi klavye delıkanlılıgı dıyorlar sanırım ilk küfürü ahmet etmiştir msn kayıtları bende de var bende ağzıma gelenı söyledım ahmet bunu haketti çünkü..

http://vimeo.com/13083140

Linki iyi İzleyin asz Ve Ekibinin nasıl millete kendi agızlarıyla küfür hazırladıgını inceliyeceksiniz.. Mutlaka hepsini izleyin

Dip Not :Bu Video Hd Kalitesiyle Cekilmiştir.. Bu kadar Basit iki kere videonun üzerine basıp büyütebilrisiniz

SAygılarımla/YuSuF

Artık Msn Ne Plus konusmaları degiştirmeden asz (mehmet) bu videoyu izleyip sonra milleti kandırmaya calısın..

asz (MERD)
05-07-2010, 13:17

Linki iyi İzleyin asz Ve Ekibinin nasıl millete kendi agızlarıyla küfür hazırladıgını inceliyeceksiniz.. Mutlaka hepsini izleyin

Dip Not :Bu Video Hd Kalitesiyle Cekilmiştir.. Bu kadar Basit iki kere videonun üzerine basıp büyütebilrisiniz

SAygılarımla/YuSuF

Artık Msn Ne Plus konusmaları degiştirmeden asz (mehmet) bu videoyu izleyip sonra milleti kandırmaya calısın..

Bakın KANKALAR forumda ne diyor ama yusuf yine kendince yaptıkları ile nasıl yalan söylediğini birkez daha söylüyor :D Aşağıdaki linkte KANKALAR KÜFÜR ETTİK diyor ama yusuf yok biz küfür etmedik msn plus görüntüleri sahte değiştirmişler diyor :D Yazık yusuf delikanlı ol lan biraz adam ol adam. Adam değilsende gel öğreteyim sana iyice şaşkına döndün bekle sıra sanada gelecek 4000palanax 2000paladinle koru sen köyünü yeterki :) Şunu unutma sen ne yapıyorsan kendine yapıyorsun kabul et yusufff kabul et Bu server senin gerçek yüzünü gördü artık kabul et :) Daha dur göstereceğim çok şey war. O msn plus konuşmaları herkeste var bi bende değil KANKALAR, ASOSİAL MAN, AHMETSEZGİN, SEN, SAMATHA, ARTEMİS vs. ben yalancıyım ya sana göre bu adamların hepsi mi yalancı :D Kendi adamın küfürler doğru diyor sen yalan diyorsun yazık karaktersiz insan yazık :)

mustykaplan
05-07-2010, 16:23

volkan ustaya katılıyorum bu noktada oyunda sevıyeyı dusurcek kelımeler kullanır kendıınıze hakım olmazsanız saygı cercevesınde oynamazsanız haklı ıken haksız olursunuz...

savas baslamıs ve haklı haksız arama gereksınımı kalmamıstır savasın bırbırınıze ustunluk kurun...yada barısın ısınıızı bakın... ama dedıgım gıbı dakka 90 da trıbunu alevledırsen ancak tek atak hakkın kalmıstır..trıbun bu saatten sonra stadı bosaltmadan organızelerı gormek daha mantıklıdır....

saygılarımla
zerdusht(onur)

Glady00
05-07-2010, 20:41
Bakın KANKALAR forumda ne diyor ama yusuf yine kendince yaptıkları ile nasıl yalan söylediğini birkez daha söylüyor :D Aşağıdaki linkte KANKALAR KÜFÜR ETTİK diyor ama yusuf yok biz küfür etmedik msn plus görüntüleri sahte değiştirmişler diyor :D Yazık yusuf delikanlı ol lan biraz adam ol adam. Adam değilsende gel öğreteyim sana iyice şaşkına döndün bekle sıra sanada gelecek 4000palanax 2000paladinle koru sen köyünü yeterki :) Şunu unutma sen ne yapıyorsan kendine yapıyorsun kabul et yusufff kabul et Bu server senin gerçek yüzünü gördü artık kabul et :) Daha dur göstereceğim çok şey war. O msn plus konuşmaları herkeste var bi bende değil KANKALAR, ASOSİAL MAN, AHMETSEZGİN, SEN, SAMATHA, ARTEMİS vs. ben yalancıyım ya sana göre bu adamların hepsi mi yalancı Kendi adamın küfürler doğru diyor sen yalan diyorsun yazık karaktersiz insan yazık

Karektersiz insan :) Sizlerin gönderdigi resminde akyuzsezgin hiç küfür etmedigine dair copy atmiştiniz ve kankalar samatha eminn ve adıma küfür daha bir baska boyuta dönüştürmüşsünüz:) kaale almıyorum seni..

lellilelli
05-07-2010, 21:27
Hayırlı aksamlar,,

1 haftadır gıremıyorum arkadaslarımın bıldıgı uzre cocugum oldu ve kendılerıyle ugrasıyorum ^_^ darısı herkezın basına:)

1 haftadır yokum tahmın ettıgımın otesınde ve sacma sapan konulara gırılmıs durumda:S

Arkadaşlar bi insanı mezıyetınden dininden,ırkından,dılınden oturu yargılamak ve sorgulamak ne bıze yakısır nede bır baskasına,,

Amed:Kürtçe de Diyarbakır ın ısmıdır.

Ruha:Kürtçe de Şanlıurfanın ismidir.

bakın bende urfalıyım ve orda kalıyorum..Bu sıyası konuları kıcı kırık bı oyunda neden olay halıne getırıyorsunuz?

asz' ye hitaben; asil azmaz bal kokmaz;)

okanbjk1903'e hitaben : bugune kadar asz yı anlamaya calıstım sureklı,konustuk eglendık vs.. vs.. ama anlamadıgım olay bu kadar ıngılız ve amerıkalılar ın sıyah ınsanlar(zencı)'a karsı duymus oldukları antisempatizm duygularını bız kurtlere karsıda duydugunu bılmıyordum dusunmuyordum...

Bugun biri yabancı bi müzik ile arabanın sesını tam acıp caddelerı gezdıgınde herkez gulerek yada eglenerek bakarken,Biri Şıwan Perwer,Cıwan haco,Dino,Koma Vazgal,Ahmade mala musa vs.. vs.. gıbı sanatcıların sesını kaldırdıgında herkez buyuk bı kın ve nefretle bakar olmus:S hassas bı devırde yasıyoruz herkezın yaptıklarından herkez sorumludur..

Mehmet bu tıp dıyaloglara gırmeyıp profılın ve oyununu duzeltırsen sevınırım,,

Saygılar...!

artemis_ - yusuf

lellilelli

şakraksınşakrak
05-07-2010, 23:06
Lütfen ve lütfen oyuna dönelim bizler burada oyun oynamak zevk almak birbirinden farklı kişilerle ve farklı farklı bölgelerin insanları ile bir birliktelik dostluk ve arkadaşlık kurmak ve hoş bir anı bırakmak için burdayız.İnsanlar bıraktıkları mirasları ile anılırlar.Yani örnek olarak gelecek s10 da yada başka bir servırda olmayabilirsiniz ama şöyle bir oyuncu vardı şöyle şöyle mükemmel bir kişidi idi hala oynamasakta görüşüyoruz demek varken neden böyle olayları farklı yerlere çekiyoruz ve birbirimize gerçek düşmanmışız gibi yaklaşarak kötü anılar bırakma peşindeyiz.Lütfen oyun oynuyoruz siyaset yapmıyoruz biryerleri temsil etmiyoruz zaten benim olduğum yerde de böyle şeylere asla ve asla izin vermem.Siyaset yapacak kişiler bir yerden rant ve pay çıkarmak isteyenler burda oyunu bıraksın ve siyaset ile uğraşsın.Herkesi ve herkesimi sağduyu ve güzel bir oyun oynamaya davet ediyorum ve herkese sağlık sıhhat diliyorum ve OYUNUMUZA DÖNELİM SAVAŞTA ÇIKMIŞ GÜZEL RAPORLAR GÖRELİM DİYORUMhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

Royal Flush arkadaşımıza hak veriyorum....İçinde olmadığımız olaylar hakkında yorum yapmak istemiyorum....Kim haklı kim haksız burda 5-10 kişi belirleyemez...Aynı zamanda birbirinizi suçlayacağınıza oyununuza bakın derim. Askerlik yapanlar bilirler... Bir söz vardır hasret ocağında(askerlik). Tezkere alırsın gidersin arkanda iyi şeyler bırakdıysan anılarınla.....Kötü anılar bıraktıysan ananla anılırsın derler...Lütfen ANILARIMIZLA anılalım...

Bırakın bu çekişmeleri rapor koyalım :D

BURASI TRAVİAN HERKES KARAKTERİNİ OYNAR

RonicaN
05-07-2010, 23:09
hayırlı aksamlar,,

1 haftadır gıremıyorum arkadaslarımın bıldıgı uzre cocugum oldu ve kendılerıyle ugrasıyorum ^_^ darısı herkezın basına:)

artemis_ - yusuf

lellilelli

valla ben bilmiyordum..neden bilmiyorum onuda sana sorayım dedim:)

mustykaplan
06-07-2010, 00:17
Hayırlı aksamlar,,

1 haftadır yokum tahmın ettıgımın otesınde ve sacma sapan konulara gırılmıs durumda:S

Arkadaşlar bi insanı mezıyetınden dininden,ırkından,dılınden oturu yargılamak ve sorgulamak ne bıze yakısır nede bır baskasına,,

Amed:Kürtçe de Diyarbakır ın ısmıdır.

Ruha:Kürtçe de Şanlıurfanın ismidir.

bakın bende urfalıyım ve orda kalıyorum..Bu sıyası konuları kıcı kırık bı oyunda neden olay halıne getırıyorsunuz?

asz' ye hitaben; asil azmaz bal kokmaz;)

okanbjk1903'e hitaben : bugune kadar asz yı anlamaya calıstım sureklı,konustuk eglendık vs.. vs.. ama anlamadıgım olay bu kadar ıngılız ve amerıkalılar ın sıyah ınsanlar(zencı)'a karsı duymus oldukları antisempatizm duygularını bız kurtlere karsıda duydugunu bılmıyordum dusunmuyordum...

Bugun biri yabancı bi müzik ile arabanın sesını tam acıp caddelerı gezdıgınde herkez gulerek yada eglenerek bakarken,Biri Şıwan Perwer,Cıwan haco,Dino,Koma Vazgal,Ahmade mala musa vs.. vs.. gıbı sanatcıların sesını kaldırdıgında herkez buyuk bı kın ve nefretle bakar olmus:S hassas bı devırde yasıyoruz herkezın yaptıklarından herkez sorumludur..

Mehmet bu tıp dıyaloglara gırmeyıp profılın ve oyununu duzeltırsen sevınırım,,

Saygılar...!

artemis_ - yusuf

lellilelli

polemık yaratmak ıstemıyorum lakın bu safyaya gelen kurce muzıge karsı olusan bu yargı terorun hat safaya ulasmasıdır...
ınsanlar kurtce muzık dınleyenlerı pkk sempatızanı gozuyle bakmaya basladılar...
aslında o serefsız orgutun de yapmaak ıstedıgı bu ve ayrımı olusturmaktı..
ve bugun bakıyorz kı bunu tam anlamıyla basaramadıysalarda basarmalarına ramak kalmısıtr...
bugun bır sanal oyunda bıle kurtluk turkluk davaları gecıyorsa...
o en adı sefersız boluculer yapmak ıstedıklerını basarıyor demektır kı sakın ve mantıklı dusunmemızı engellemk ıcınde en adı sekılde saldırılarını devam ettırıp ınsanların saglıklı ve selamle dusunmelerını engellemktedır...
bır oyunda bıle serefsız o orgutun oyununa gelınmesı benı gercekten uzuyor!!!
kurtce muzık dınlemem. ama aynı sekılde yabancı muzıkde dınlemem..ben anladıgım dılın ana dılımın muzıgını dınlerım... bu kısısel bır gorustur..
lakın sıze yazımın sonunda ıkı sozle bıtırmek ısterım...
NE MUTLU TURKUM DIYENE!!!
TURK TITRE VE KENDINE DON!!!!
(DIPNOT:MUSTAFA KEMALIN KURDUGU BU TOPRAKLARDA KENDINI TURK OLARAK GOREN HER INSAN TURKTUR!!! TURKLUK BURADA IRK DEGIL DEVLETIN ICINDE YASAYAN INSANLARA VERILMIS GENEL ADDIR)

SAYGILARIMLA
ZERDUSHT(ONUR)

akyuzsezgin
06-07-2010, 00:51
polemık yaratmak ıstemıyorum lakın bu safyaya gelen kurce muzıge karsı olusan bu yargı terorun hat safaya ulasmasıdır...
ınsanlar kurtce muzık dınleyenlerı pkk sempatızanı gozuyle bakmaya basladılar...
ve bugun bakıyorz kı bunu tam anlamıyla basaramadıysalarda basarmalarına ramak kalmısıtr...
o en adı sefersız boluculer yapmak ıstedıklerını basarıyor demektır kı sakın ve mantıklı dusunmemızı engellemk ıcınde en adı sekılde saldırılarını devam ettırıp ınsanların saglıklı ve selamle dusunmelerını engellemktedır...
kurtce muzık dınlemem. ama aynı sekılde yabancı muzıkde dınlemem..ben anladıgım dılın ana dılımın muzıgını dınlerım... bu kısısel bır gorustur..
(DIPNOT:MUSTAFA KEMALIN KURDUGU BU TOPRAKLARDA KENDINI TURK OLARAK GOREN HER INSAN TURKTUR!!! TURKLUK BURADA IRK DEGIL DEVLETIN ICINDE YASAYAN INSANLARA VERILMIS GENEL ADDIR)

SAYGILARIMLA
ZERDUSHT(ONUR)

Arkdaslar sanal ortamda bir oyun içerisindeyiz artık bu tip polemikleri bırakalım !!! Mademki oyundayız oyunun gereği raporları koyalım derim

akyuzsezgin
06-07-2010, 00:56

SAYGILARIMLA
ZERDUSHT(ONUR)

Arkdaslar sanal ortamda bir oyun içerisindeyiz artık bu tip polemikleri bırakalım !!! Mademki oyundayız oyunun gereği raporları koyalım derim

bu benım raporum sırayla tüm raporları atıcam

[URL="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=x1wnxnmbx0.png"]http://www.resimkoy.net/images/x1wnxnmbx0.png[/URL

akyuzsezgin
06-07-2010, 01:23
http://www.resimkoy.net/images/gx1pewcgwk.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=gx1pewcgwk.png)

akyuzsezgin
06-07-2010, 01:24
http://www.resimkoy.net/images/mlmzp53vso.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=mlmzp53vso.jpg)

akyuzsezgin
06-07-2010, 01:24
http://www.resimkoy.net/images/1qrjkrxudz.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=1qrjkrxudz.jpg)

akyuzsezgin
06-07-2010, 01:27
[/URL][URL="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=x7kgs5vah6.jpg"]http://www.resimkoy.net/images/x7kgs5vah6.jpg

akyuzsezgin
06-07-2010, 01:27
http://www.resimkoy.net/images/0mqry9o5tw.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=0mqry9o5tw.jpg)

akyuzsezgin
06-07-2010, 01:28
http://www.resimkoy.net/images/5y46nh21yy.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=5y46nh21yy.jpg)

akyuzsezgin
06-07-2010, 01:29
http://www.resimkoy.net/images/wqxseug17e.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=wqxseug17e.jpg)

akyuzsezgin
06-07-2010, 01:29
http://www.resimkoy.net/images/kkk7k0bn54.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=kkk7k0bn54.png)

akyuzsezgin
06-07-2010, 01:30
http://www.resimkoy.net/images/c3awj32eci.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=c3awj32eci.png)

akyuzsezgin
06-07-2010, 01:31
yahu o kadar çokkii
yarın sabaha yenılerını atacagım :) uzun lafın kısası askerler konussun arkadaslar çeneler deil travian forumu magazin sayfasına çevirmenın manası yok

S10-KANKALAR
06-07-2010, 02:46
yahu o kadar çokkii
yarın sabaha yenılerını atacagım :) uzun lafın kısası askerler konussun arkadaslar çeneler deil travian forumu magazin sayfasına çevirmenın manası yok

hamserin tarlalar da uçmuş sanırım onlarıda atarmısın..

mustykaplan
06-07-2010, 10:10
yahu o kadar çokkii

guzel raporlar :)))

Royal Flush
06-07-2010, 10:56
http://www.resimkoy.net/images/c3awj32eci.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=c3awj32eci.png)

Saldıran ve savunanı tbrk ederim güzel raporlar.İnşallah rakipte bizi bizim gibi tebrik edermi merak ediyorum açıkçası bakacaz ve göreceğiz hep birlikte iyi oyunlarhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

Royal Flush
06-07-2010, 10:57
http://www.resimkoy.net/images/wqxseug17e.jpg (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=wqxseug17e.jpg)

Saldıranı ve savunanı tbrk ederiz burdada güzel oldu rakip açısındanhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

akyuzsezgin
06-07-2010, 10:59
evet öyle bir saldırı olmus sanırım tek sıra girmiş köye ama bu raporu atmak bana düşmez deilmi :) saldıran arkadaslar koysunlar foruma ki renk gelsin , Herkese basarılar

Royal Flush
06-07-2010, 11:27
MERD birliği başkanı stardut ile ben bizzat konuştum yalan isem sorun yan köylere saldırı olamayacaktı.Tılsımlı köyler hariç ben birliğimde bunu ally geçerek bildirdim herkese.Ama bakıyorum MERD birliği yan köylere saldırarak daha şimdiden yan çiziyor.Bakalım daha neler olcaktır acaba

Glady00
06-07-2010, 12:15
http://img696.imageshack.us/img696/5135/raporl.png

---------------------------------------------------------

http://img190.imageshack.us/img190/8821/rapor1l.png[/URL]
---------------------------------------------------------------------------------------

http://img517.imageshack.us/img517/7494/rapor3.png[URL="http://img517.imageshack.us/img517/7494/rapor3.png"] (http://img190.imageshack.us/img190/8821/rapor1l.png)
----------------------------------------------------------------------------------------- (http://img341.imageshack.us/img341/9844/rapor4.png)

http://img517.imageshack.us/img517/7494/rapor3.png

http://img341.imageshack.us/img341/9844/rapor4.png
------------------------------------------------------------------------------------------------

akyuzsezgin
06-07-2010, 12:43
Sayın baskan gerekli ally geçildi birliklerde yan köy saldırıları daha önce çıkmıs ise yapılacak bir şey yok askeri nasıl geri çekecezki ?

akyuzsezgin
06-07-2010, 12:45
Saldıran ve savunanı tebrikler oyunun tadı geldi işte :)

akyuzsezgin
06-07-2010, 13:38
Saldıran ve savunanı tbrk ederim güzel raporlar.İnşallah rakipte bizi bizim gibi tebrik edermi merak ediyorum açıkçası bakacaz ve göreceğiz hep birlikte iyi oyunlarhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

Saldıran ve savunanı tebrikler oyunun tadı geldi işte :)

http://www.resimkoy.net/images/e1r52f8sph.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=e1r52f8sph.png)

akyuzsezgin
06-07-2010, 13:39
http://www.resimkoy.net/images/2mv6sxqf7i.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=2mv6sxqf7i.png)

saldırının devamında tılsım basarı ile alınmıstır.Güzel saldırı ve savunma iki tarafıda tebrik ederim

akyuzsezgin
06-07-2010, 14:34
MERD birliği başkanı stardut ile ben bizzat konuştum yalan isem sorun yan köylere saldırı olamayacaktı.Tılsımlı köyler hariç ben birliğimde bunu ally geçerek bildirdim herkese.Ama bakıyorum MERD birliği yan köylere saldırarak daha şimdiden yan çiziyor.Bakalım daha neler olcaktır acaba

Sayın baskan alttaki raporda da sizin oyuncunuzun yan köy raporu var sanırım bazı oyuncuların bilgisi yok hala yan köylere saldırı yapılmayacagından

http://www.resimkoy.net/images/jo7p0si7po.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=jo7p0si7po.png)

S10-KANKALAR
06-07-2010, 15:25
http://img696.imageshack.us/img696/5135/raporl.png

---------------------------------------------------------

http://img190.imageshack.us/img190/8821/rapor1l.png[/URL]
---------------------------------------------------------------------------------------

http://img517.imageshack.us/img517/7494/rapor3.png[URL="http://img517.imageshack.us/img517/7494/rapor3.png"] (http://img190.imageshack.us/img190/8821/rapor1l.png)
----------------------------------------------------------------------------------------- (http://img341.imageshack.us/img341/9844/rapor4.png)

http://img517.imageshack.us/img517/7494/rapor3.png

http://img341.imageshack.us/img341/9844/rapor4.png
------------------------------------------------------------------------------------------------

güzel rapor kardeşim tebrıkler..

akyuzsezgin
06-07-2010, 16:04
http://www.resimkoy.net/images/sn7tdsccwy.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=sn7tdsccwy.png)

en tazesinden bir kesim arkası mancolu devam ediyor

akyuzsezgin
06-07-2010, 16:44
http://www.resimkoy.net/images/cvcs0xx06s.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=cvcs0xx06s.png)

bir Merd saldırısı daha iki tarafada tebrikler

akyuzsezgin
06-07-2010, 16:52
http://www.resimkoy.net/images/0e6tnjhruh.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=0e6tnjhruh.png)

hadi çıkmadan bi tane daha rapor bırakayım

akyuzsezgin
06-07-2010, 16:57
http://www.resimkoy.net/images/sy6dpvcm9c.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=sy6dpvcm9c.png)

http://www.resimkoy.net/images/zl8ceh0bqf.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=zl8ceh0bqf.png)

http://www.resimkoy.net/images/5rvowq498h.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=5rvowq498h.png)

http://www.resimkoy.net/images/31f8d54prb.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=31f8d54prb.png)

http://www.resimkoy.net/images/2rx05bqdnh.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=2rx05bqdnh.png)

http://www.resimkoy.net/images/sr9og6ekdl.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=sr9og6ekdl.png)

asz baskan & ambargo baskana teşekkürler ik tarafada basarılar diliyorum

stardust19
06-07-2010, 17:18
İki Birlik Üyelerine de Başarılar DiLerim.
Umarım Güzel RaporLar ÇıkaR

mustykaplan
06-07-2010, 18:25
İki Birlik Üyelerine de Başarılar DiLerim.
Umarım Güzel RaporLar ÇıkaR

bakıyoruz kı raporlar cok guzel ıkı tarafta savasını ıcraat kısmındalar :)))

daha hos ve guzel raporlar beklıyrz...

as bırlıklerı adına
zerdustht

NesNjfaN
06-07-2010, 19:55
seviyeli tebriklerle dolu örnek alınabilecek mertçe saldırılarla karışmış ve en önemlisi eglenceli bir savaş olması dilegiyle gerçi savaş daha baslamadı ama:)

raskol

BebeK
06-07-2010, 21:27
İki birligide başarılar diliyorum ..

Çig Köfte

BebeK
06-07-2010, 21:28
İki birlige de başarılar diliyorum .

Çig_kofte

BebeK
06-07-2010, 21:29
İki birliğe de başarılar diliyorum .

Çiğ_kofte

denemebe
06-07-2010, 22:08
2 Birliğede başarılar arkadaşlar...

MATRIX

Ulan bahri 1 tane mesaj atmayı bile beceremion 3 tane sıralamassın allah canını almasın senin:D

RonicaN
06-07-2010, 22:21
Aslında o serefsız orgutun de yapmaak ıstedıgı bu ve ayrımı olusturmaktı..
Ve bugun bakıyorz kı bunu tam anlamıyla basaramadıysalarda basarmalarına ramak kalmısıtr...
Bugun bır sanal oyunda bıle kurtluk turkluk davaları gecıyorsa...
O en adı sefersız boluculer yapmak ıstedıklerını basarıyor demektır kı sakın ve mantıklı dusunmemızı engellemk ıcınde en adı sekılde saldırılarını devam ettırıp ınsanların saglıklı ve selamle dusunmelerını engellemktedır...
Bır oyunda bıle serefsız o orgutun oyununa gelınmesı benı gercekten uzuyor!!!
Kurtce muzık dınlemem. Ama aynı sekılde yabancı muzıkde dınlemem..ben anladıgım dılın ana dılımın muzıgını dınlerım... Bu kısısel bır gorustur..
Lakın sıze yazımın sonunda ıkı sozle bıtırmek ısterım...
Ne mutlu turkum dıyene!!!
Turk tıtre ve kendıne don!!!!
(dıpnot:mustafa kemalın kurdugu bu topraklarda kendını turk olarak goren her ınsan turktur!!! Turkluk burada ırk degıl devletın ıcınde yasayan ınsanlara verılmıs genel addır)

saygılarımla
zerdusht(onur)

yazdığın yazının tamamı polemik konusu zaten..

Allah bu s10daki oyun oynamak isteyen oyunculara sabır versin.

RonicaN
06-07-2010, 22:25
Raporlr gelmeye başladı oyuna zevk geldi..saldıran ve savunan oyuncuları emeklerinden dolayı tebrik ediyorum

Royal Flush
06-07-2010, 22:45
asz ye saldırı raporlarım geliyor arkadaşlar merak edenler koyuyor arkadaşlarımız http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

tolga32
06-07-2010, 22:58
asz ye saldırı raporlarım geliyor arkadaşlar merak edenler koyuyor arkadaşlarımız http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

ab, helal olsun vall nediyim

Glady00
06-07-2010, 23:17
http://img689.imageshack.us/img689/8419/raporf.png

http://img14.imageshack.us/img14/7035/70471122.png
http://img684.imageshack.us/img684/2231/47142419.png
http://img202.imageshack.us/img202/5602/22086035.png
http://img52.imageshack.us/img52/7215/94449748.png
http://img641.imageshack.us/img641/4858/53625642.png

Glady00
06-07-2010, 23:18
devamı:Dhttp://img194.imageshack.us/img194/5368/97709614.png

S10-KANKALAR
06-07-2010, 23:20
devamı:Dhttp://img194.imageshack.us/img194/5368/97709614.png

güzel saldırı tebrık ederım samet abiyi savunan arkadaşa da tebrıkler

NesNjfaN
06-07-2010, 23:25
tebrikler arkadaşlar fake nasılsa öylemi:)

tolga32
06-07-2010, 23:31
valla bravo. ellerine sağlık. 2 gün sonra bi rapor benden yusuf koyuverirsin dimi:)

atilla362
06-07-2010, 23:36
http://img31.imageshack.us/img31/2235/saldrraporum.png

Royal Flush
06-07-2010, 23:38
http://img31.imageshack.us/img31/2235/saldrraporum.png

Gürkanım sana ayrıca tşkler eline yüreğine sağlık http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

şakraksınşakrak
06-07-2010, 23:46
http://www.resimkoy.net/images/e1r52f8sph.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=e1r52f8sph.png)

Çılgın ROMALI şakraksınşakrak :D
Maksat muhabbet olsun diye tılsımda filan gözümüz yok valla :D Ortağım bekir (unforgetable2) ya başkan askerleri kestiralim dedi :D bende hayhay dedim yoksa bu ordu ile en iyi tılsımı alabilirdik :D çılgın adamın çılgın tılsımı olur dedi aspava43 (ismail ağam)

Aynı zamanda truvalı 2 yi burdan tebrik ediyoruz çok cixxxx bir savunma örneği serverin bu aşamasında

truvalı 2 (mustafa abi) bu vesile ile tanıltık oda bizim gibi jübileye gelmiş :D

şakraksınşakrak
06-07-2010, 23:50
http://www.resimkoy.net/images/cvcs0xx06s.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=cvcs0xx06s.png)

bir Merd saldırısı daha iki tarafada tebrikler

ya kardeşim o baltalara toytonlara yazık değilmi ya

şakraksınşakrak
06-07-2010, 23:51

MATRIX

Ulan bahri 1 tane mesaj atmayı bile beceremion 3 tane sıralamassın allah canını almasın senin:D

YA REİS ADAM SIRALI ATIYOR :d

gurkan35
06-07-2010, 23:51
Gürkanım sana ayrıca tşkler eline yüreğine sağlık http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

Rica ederim abi hersey birlik arkadaslarım içindi.sizinde yüreğinize saglık abı.server birlik ve dayanışma görsün®

titrek
07-07-2010, 01:30
bu merkezi dağılan asz 17 yaşındakı kendini fatih sultan mehmet sanan oyuncu deılmı:confused:

yilancik89
07-07-2010, 02:27
saldırının gücü gercekten cok sağlammış savunan için yapıcak pek bieşy yok,başta royal olmak üzere 2nizede tebrik ederim.

denemebe
07-07-2010, 07:30
YA REİS ADAM SIRALI ATIYOR :d

Onuda beceremior reis arasında saniye kaçırmış:D:D

CaVaLieRe
07-07-2010, 08:28
Ben de diyordum ki "oyun neden bu kadar sıkıcı olmaya başladı..."

Meğer bütün oyun forumlarda oynanmaya başlamış :D

Herkese iyi oyunlar...

H.A.M
07-07-2010, 10:27
Eski Dostlara Selam Olsun Kerumaru dan :)

C&R ..

Glady00
07-07-2010, 10:29
valla bravo. ellerine sağlık. 2 gün sonra bi rapor benden yusuf koyuverirsin dimi:)

aipsin tolgam :d bekliyoruz:d

BebeK
07-07-2010, 10:43

MATRIX

Mert ben ..
Sıralı 3 msj attım aynı sn yeye ..
Araya destek sokamamı$ın :)

Onuda beceremior reis arasında saniye kaçırmış:D:D

Bazen beceremiyoz travianı.. Becerebilsek Savunmada Natarları gecerdik.. Kısmet artık ne diyeyim :)

Glady00
07-07-2010, 10:48
http://img713.imageshack.us/img713/8227/raporr.png

kapalı_kutu
07-07-2010, 11:03
Royal Flush arkadaşımıza tebrikler şuan benimde içinde bulunduğum MERD birliğinde kimsenin ağzını bıçak açmıyor herkes şokta en büyük kaleyi Royal ezdi geçti bravo diyorum ve başarılar diliyorum

kapalı_kutu
07-07-2010, 11:26
Aşağıdaki mesaja bakın birliğimiz ne kadar aciz ve ne kadar aşağılayıcı bir mesaj taktir sizlerindir:Dçatırdılar geliyor birlikten ilk darbede

arkadaşlar
gördüğümüz kadarıyla yağma peşinde olan bir sürü arkadaşımız var. sanırım bu arkadaşlar savaşta olduğumuzu unutmuşlar.feyk ve saldırılara katıldıkları pek hatta hiç görülmüyor.
askerlerini yağma için kullanacak arkadaşlar diğer birliğimizden ayrılabilirler.bu birliğin ismi MERD birliğidir.MERD olmayacak arkadaşlar ŞAHİ birliklerinin profilini okuyup topçuluk yapabilirler.
topların zaten bu birlikte yeri yok.sizlerden isteğimiz artık kendinize gelip toplu feyk ve saldırılara katılmanız ve en yakınınızdaki şahi birliği üyelerini yıkmanızdır.katılmayacak arkadaşlar için şeçeneklerimiz her zaman mevcuttur.zorla hiç kimseyi bu birlikte tutmuyoruz.isteyen gidip TOPÇU olabilir.
herkeze kolay gelsin.

Glady00
07-07-2010, 11:37
Aşağıdaki mesaja bakın birliğimiz ne kadar aciz ve ne kadar aşağılayıcı bir mesaj taktir sizlerindir:Dçatırdılar geliyor birlikten ilk darbede

arkadaşlar
gördüğümüz kadarıyla yağma peşinde olan bir sürü arkadaşımız var. sanırım bu arkadaşlar savaşta olduğumuzu unutmuşlar.feyk ve saldırılara katıldıkları pek hatta hiç görülmüyor.
askerlerini yağma için kullanacak arkadaşlar diğer birliğimizden ayrılabilirler.bu birliğin ismi MERD birliğidir.MERD olmayacak arkadaşlar ŞAHİ birliklerinin profilini okuyup topçuluk yapabilirler.
topların zaten bu birlikte yeri yok.sizlerden isteğimiz artık kendinize gelip toplu feyk ve saldırılara katılmanız ve en yakınınızdaki şahi birliği üyelerini yıkmanızdır.katılmayacak arkadaşlar için şeçeneklerimiz her zaman mevcuttur.zorla hiç kimseyi bu birlikte tutmuyoruz.isteyen gidip TOPÇU olabilir.
herkeze kolay gelsin.

Fazla Söze Gerek Yok Ne Diyim.. Valla Ben Böyle msj'lar Görmekten Sıkıldım..

skysurfer
07-07-2010, 11:41

SAygılarımla/YuSuF

Videoyu izledim ama birşey dikkatimi çekti. ***** programı kullanıyorsun. Yasak değilmi :)

Glady00
07-07-2010, 11:42
Videoyu izledim ama birşey dikkatimi çekti. ***** programı kullanıyorsun. Yasak değilmi :)

İyi dikkat Etmişsin:) Kullanmıyorum Aslınad Yeni Acılan serverde 1 gün kullanmıştım yagma listesinin düzeni için...

s10'da ne top 10 da yagmadayım nede baska birşey(: Yeni Acılan server için kullanmıştım..

Royal Flush
07-07-2010, 11:46
Tüm tbrk lerini sunan herkese tşk ediyorum neticede oyun oynuyoruz.Destek veren bizden yada rakipten oyun içi oyun dışı tüm gönül dostlarına sevgiler ve saygılar, bol güzel seyirlerhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

skysurfer
07-07-2010, 11:56
Bu bir oyun neticede. Keyif almaya bakmak lazım. Aşırı hırs ve saygısızlık hiç hoş değil (her iki taraf için de). Bu tip olaylar benim gibi dışarıdan izleyenler için bile insanı oyundan soğutuyor.. Rakibini düşman olarak değil oyun arkadaşı olarak görüp, güzel bir saldırıda rakibini tebrik etmesini de bilmek lazım. Gerçek hayatta bir baltaya sap olamamış ancak oyunda kendini hükümdar sananlar var. Üzülüyorum onlara.. Ben oyundan keyif alamadan oynayacaksam ne anlamı kalırki oyunun.. Herkes sakin olup güzelce, efendice, saygı ve edep çerçevesinde oyununa baksa iyi olur. Herkese keyifli oyunlar dilerim..

mintaxxxxx
07-07-2010, 13:16
herkese başarılar.

raporlar konuşunca oyun daha bir zevkli oldu :)

akyuzsezgin
07-07-2010, 16:13

Savas gayet güzel gidiyor saldıran ve savunanı kutlarım

deli-x
07-07-2010, 17:15

arkadaşlar
herkeze kolay gelsin.

Hala hırsın vermiş olduğu hakaret içerikli mesajlar. Yanlış hareketler bunlar. Senin yaptığında yanlış, birliğinin sırrını niye deşifre ediyorsun. Bulunduğum yerin kalitesini biliyordumda bir kez daha tastiklendi...

denemebe
07-07-2010, 19:54

Saldıranı ve savunanı tebrik ederim. Saldırana; aralarda cok saniye kaçırmıssın şanslıymıssın. Savunana; Araya destek sokmayı neden düşünememişler çok merak ettim.

akyuzsezgin
07-07-2010, 23:27
http://www.resimkoy.net/images/7205gcfikk.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=7205gcfikk.png)

akyuzsezgin
07-07-2010, 23:37
http://www.resimkoy.net/images/p0lno5mby4.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=p0lno5mby4.png)
http://www.resimkoy.net/images/l56u0l7o4r.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=l56u0l7o4r.png)
http://www.resimkoy.net/images/rn4dbrhx4f.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=9ckje
[URL="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=rn4dbrhx4f.png)
http://www.resimkoy.net/images/dfngsy9avb.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=2ok7j
[URL="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=dfngsy9avb.png)
http://www.resimkoy.net/images/qxza4j5w0n.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=qxza4j5w0n.png)
http://www.resimkoy.net/images/sqe2soou8c.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=sqe2soou8c.png)

akyuzsezgin
07-07-2010, 23:41
http://www.resimkoy.net/images/tkrg2ke0ua.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=tkrg2ke0ua.png)
http://www.resimkoy.net/images/job0qcjidv.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=job0qcjidv.png)

Saldıran ve savunanı kutlarım toplam 11 sıraydı eksik yada fazla rapor eklemıssem kusura bakmayın

akyuzsezgin
07-07-2010, 23:42
http://www.resimkoy.net/images/feiigke8b5.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=feiigke8b5.png)
http://www.resimkoy.net/images/6dnn9o8m41.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=6dnn9o8m41.png)
http://www.resimkoy.net/images/vteprdf2f7.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=vteprdf2f7.png)
http://www.resimkoy.net/images/tlyyfrdrpa.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=tlyyfrdrpa.png)

saldıranı savunanı tebrik ederim

akyuzsezgin
07-07-2010, 23:45
http://www.resimkoy.net/images/tlrjsi1bsz.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=tlrjsi1bsz.png)
http://www.resimkoy.net/images/9y647hrtia.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=9y647hrtia.png)

saldıranı ve savunanı tebrik ederim

akyuzsezgin
07-07-2010, 23:50
Royal Flush arkadaşımıza tebrikler şuan benimde içinde bulunduğum MERD birliğinde kimsenin ağzını bıçak açmıyor herkes şokta en büyük kaleyi Royal ezdi geçti bravo diyorum ve başarılar diliyorum

Benım birliğimde olmadıgın garanti madem çık merd birliklerinden yada polemik yapma boş yere forumda yer işgal etme....

şakraksınşakrak
07-07-2010, 23:59
Benım birliğimde olmadıgın garanti madem çık merd birliklerinden yada polemik yapma boş yere forumda yer işgal etme....

Yaa işte ben böyle adamlara ayar oluyorum.... MERD birliğinde şunlar oluyor MERD birliğinde bunlar oluyor.... Ya kardeşim sen resmen kendini ispat ediyorsun burda..... Sus adam sansınlar .............

akyuzsezgin hocam raporlar için teşekkürler... ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR :D

BURASI TRAVİAN HERKES ARAKTERİNİ OYNAR

akyuzsezgin
08-07-2010, 00:04
http://www.resimkoy.net/images/8cv7bbyo3n.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=8cv7bbyo3n.png)
http://www.resimkoy.net/images/yw0qg29gc1.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=yw0qg29gc1.png)
http://www.resimkoy.net/images/g9dlw7gyed.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=g9dlw7gyed.png)

Royal Flush baskanım oyuncularınız kendılerıne yakısanı yapıyorlar ally geçmiştiniz kend birliklerinizde yan köye girilmeyecekti :) bu üsttekiler merkezmi yoksa ben yanlısmı gördüm ? Bakalım daha neler göreceğiz daha bu savasta !!!

mustykaplan
08-07-2010, 00:08

arkadaşlar
herkeze kolay gelsin.

anlamadıgım kardesım sen bırlıgını burada nıye satıyrsn kı sonucta o bırlık ally gecılmıs sahı bırlıklerı ajanı degılsen ne ısın var o zaman o catıda .... bu olay gercekten cok ılgınc...

sahı bırlıgının saldırılarından dolayı tebrık ederım ılk rapor cok guzeldı...
savunan bırlıgıde basarılar dılerım...

zerdusht

akyuzsezgin
08-07-2010, 00:09

Sayın baskan alttaki raporda da sizin oyuncunuzun yan köy raporu var sanırım bazı oyuncuların bilgisi yok hala yan köylere saldırı yapılmayacagından

http://www.resimkoy.net/images/jo7p0si7po.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=jo7p0si7po.png)

Yaa işte ben böyle adamlara ayar oluyorum.... MERD birliğinde şunlar oluyor MERD birliğinde bunlar oluyor.... Ya kardeşim sen resmen kendini ispat ediyorsun burda..... Sus adam sansınlar .............

akyuzsezgin hocam raporlar için teşekkürler... ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR :D

BURASI TRAVİAN HERKES ARAKTERİNİ OYNAR

Hocam büyük ihtimallade bizim birliklerde bile deil bu kişi öyle ortalık karıstırıyor aslında dikkate bile almamak lazım bakma sinirime yenildim yanıt yazdım :)
Daha raporlarımız var onlarıda yükleyeceğim çok zaman alıyor yahu :)

mustykaplan
08-07-2010, 00:19
Hocam büyük ihtimallade bizim birliklerde bile deil bu kişi öyle ortalık karıstırıyor aslında dikkate bile almamak lazım bakma sinirime yenildim yanıt yazdım :)
Daha raporlarımız var onlarıda yükleyeceğim çok zaman alıyor yahu :)

usta sıgraya yaktım kolamı aldım raporları beklıyorm :))) tarlaya bastım askere bastım yapacak bır sey yok bakacaz raporlara vakıt oldurcez:))bır sey burada degınmek ıstıyorm savasta kural koyup merkezler denılmıs galıba lakın yaklasık 300er oyuncuya sahıpsınız bunları askerlerının kesıelcegı korkusuna kapılan ve bırlıgınıde bende savastayım ızlenımı vermek ısteyen oyuncular cıkacak bunlarda yan koy sececeklerdır... bunun onune gecebılecekmısınız merak edıyorum...

akyuzsezgin
08-07-2010, 00:29
URL="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=glymp65gyn.png"]http://www.resimkoy.net/images/glymp65gyn.png[/URL]
http://www.resimkoy.net/images/6sdubbkegj.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=6sdubbkegj.png)
http://www.resimkoy.net/images/pxr4io0zmn.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=pxr4io0zmn.png)
http://www.resimkoy.net/images/r7zndbybz1.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=r7zndbybz1.png)

Saldıran ve savunan arkadasları tebrik ederim...

mustykaplan üstadım umarım sigaranız bitmeden yetiştirmişimdir :)

Royal Flush
08-07-2010, 00:39
Şimdi öncelikle saldıran arkadaşı tbrk ederim güzel raporlar.Yan köy işine gelince başta sizin yöneticiniz zenit benim yan köyüm dahil bu saldırılardan çok önce saldırıda bulundu ki hala yolda.Kendisine söyledim dedim bak yan köy işi yoktu bana dediği oyununu oyna merkezini savun sende.Yani ne demek sen merkezini koru işte ben yan köye saldırırım.İşin garip tarafı sizden bir arkadaşla görüştüm dedi o zaten merkeze girmez yan köy yıkar.Tabiki bizim alt birlikte o arkadaş yazıp sorabilirsiniz kendisini bu konuda uyardım saldırıdan sonra zaten yinide tasnif etmiyorum benim birliğim ve birleşmemdede olsa yan köy yıkma işini iyi oyunlar

akyuzsezgin
08-07-2010, 01:05
Şimdi öncelikle saldıran arkadaşı tbrk ederim güzel raporlar.Yan köy işine gelince başta sizin yöneticiniz zenit benim yan köyüm dahil bu saldırılardan çok önce saldırıda bulundu ki hala yolda.Kendisine söyledim dedim bak yan köy işi yoktu bana dediği oyununu oyna merkezini savun sende.Yani ne demek sen merkezini koru işte ben yan köye saldırırım.İşin garip tarafı sizden bir arkadaşla görüştüm dedi o zaten merkeze girmez yan köy yıkar.Tabiki bizim alt birlikte o arkadaş yazıp sorabilirsiniz kendisini bu konuda uyardım saldırıdan sonra zaten yinide tasnif etmiyorum benim birliğim ve birleşmemdede olsa yan köy yıkma işini iyi oyunlar
üstadım zenit konusunda bilgim yoktu ama size yan köye dalar diye kim söylemişse yanlıs bir istihbarat vermıs cenkmen isimli oyuncunun direk merkezine dalarak yıkıp hesabını sildirdi

akyuzsezgin
08-07-2010, 01:07
üstadım zenit konusunda bilgim yoktu ama size yan köye dalar diye kim söylemişse yanlıs bir istihbarat vermıs cenkmen isimli oyuncunun direk merkezine dalarak yıkıp hesabını sildirdi
http://www.resimkoy.net/images/0ge1jwpswb.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=0ge1jwpswb.png)

saldıran ve savunanı kutlarım

Glady00
08-07-2010, 08:46
http://travian-reports.net/tr/report/161065c9660
http://travian-reports.net/tr/report/16128138eb9
http://travian-reports.net/tr/report/161282752c2
http://travian-reports.net/tr/report/161283593a9
http://travian-reports.net/tr/report/16128598585

orhanlı
08-07-2010, 09:41
http://img49.imageshack.us/img49/3298/index1hw3.swf

izleyin bakalım sunu ona göre oyunu başka şeylerle karıştırmayın arkadaşlar karıştırsanız bıle bu böyle bir bütünlükdür saldıran ve savunanı tebrik ederim

tüm server10 a saygılar

mustykaplan
08-07-2010, 09:59
URL="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=glymp65gyn.png"]http://www.resimkoy.net/images/glymp65gyn.png[/URL]
http://www.resimkoy.net/images/6sdubbkegj.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=6sdubbkegj.png)
http://www.resimkoy.net/images/pxr4io0zmn.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=pxr4io0zmn.png)
http://www.resimkoy.net/images/r7zndbybz1.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=r7zndbybz1.png)

Saldıran ve savunan arkadasları tebrik ederim...

mustykaplan üstadım umarım sigaranız bitmeden yetiştirmişimdir :)

olsun bır sıgara daha yakarz sorun degıl usatım savasdan guzel raporlar gelıyor hepınız askerlerıne saglık:)))

zerdusht
(musty kaplan ev arkdasmın nıckdı) sureklı onu kullanıyorum gercekte ısmımde onur...

Glady00
08-07-2010, 10:18

izleyin bakalım sunu ona göre oyunu başka şeylerle karıştırmayın arkadaşlar karıştırsanız bıle bu böyle bir bütünlükdür saldıran ve savunanı tebrik ederim

tüm server10 a saygılar

Süper orhan kardesim..

lellilelli
08-07-2010, 10:38
yazdığın yazının tamamı polemik konusu zaten..

Allah bu s10daki oyun oynamak isteyen oyunculara sabır versin.

zaten o yuzden cevap wermedım ya abıcım :)

artemis_

raskol13 baskanımın dedıgı gıbı savas daha baslamadı:) bunlar ön sevişme :)

lellilelli
08-07-2010, 10:45

arkadaşlar
herkeze kolay gelsin.

:) buda cocuktur salla dostum^_^ ınan bazzen bu oyuna neden basladım yıne dıye kendıme soruyorum bunun gıbılerı yuzunden:) gecen yılkı rakıplerım daha duzeylı ve daha ıyı oyuncular ıdı gercekten:S gun gıttıkce bu oyunda kalıtesızlesıyor ve kalıtesız ınsan/oyuncu/hesaplarda cogalıyor...

sadece guluyorum bu msj ı atmıs olan kısıye..

lellilelli-yusuf

artemis_

akyuzsezgin
08-07-2010, 10:48
http://www.resimkoy.net/images/plgohqpm43.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=plgohqpm43.png)

Birazda gülelim gergin olmaya gerek yok :)

akyuzsezgin
08-07-2010, 10:52
olsun bır sıgara daha yakarz sorun degıl usatım savasdan guzel raporlar gelıyor hepınız askerlerıne saglık:)))

zerdusht
(musty kaplan ev arkdasmın nıckdı) sureklı onu kullanıyorum gercekte ısmımde onur...

tüm server10 a saygılar

Güzelmiş Orhan kim yaptıysa yüreğine sağlık...

Glady00
08-07-2010, 13:16

artemis_

Yeni Yeni Isınıyoruz :)

akyuzsezgin
08-07-2010, 14:07
Yeni Yeni Isınıyoruz :)

http://www.resimkoy.net/images/tj3d3yuwi2.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=tj3d3yuwi2.png)

http://www.resimkoy.net/images/cq2xng8wd7.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=cq2xng8wd7.png)

http://www.resimkoy.net/images/pv3265g8vl.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=pv3265g8vl.png)

http://www.resimkoy.net/images/ujv2aho82l.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=ujv2aho82l.png)

saldıran savunanı tebrik ederim

NesNjfaN
08-07-2010, 16:52

artemis_

kanka eskiden ön sevişmeyi sevmem direk dalarım diyordun bak sende tadını aldın ön sevişmenin:) kankalarla cermenefe nerde tüm fantaziler dökülsün ortaya:)

raskol13

Glady00
08-07-2010, 17:54
http://img408.imageshack.us/img408/8141/rapor111.png

Devamı 400 Mancık:)

tolga32
08-07-2010, 18:01
bende ön sevişme istiyorum:)

Royal Flush
08-07-2010, 18:10
http://img18.imageshack.us/img18/3849/rapory.png

Başta güzel savunma için yusuf arkadaşa ve saldıran tarafa tbkler güzel rapor http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

PiscocuK
08-07-2010, 18:12

Huh ! yardır yusuf abe

tolga32
08-07-2010, 18:25
yusuf yusuf yusuf olacakmışın nerdeyse :)):):)

Glady00
08-07-2010, 18:28
yusuf yusuf yusuf olacakmışın nerdeyse :)):):)

=))

Canakale Gecilirmi Tolgam:D

tolga32
08-07-2010, 18:29
üzüldüm ben ama çok asker gitmiş:)benim savunmam varmıydı la sende:) yazık ya:D:D:D

Glady00
08-07-2010, 18:37
üzüldüm ben ama çok asker gitmiş:)benim savunmam varmıydı la sende:) yazık ya:D:D:D

Bilmem Yoktu la Sizinkiler bende ne arasın

mintaxxxxx
08-07-2010, 18:39
güzel defans :)

saldırana geçmiş olsun. savunana helal olsun.

Glady00
08-07-2010, 19:01
Tskr Kardesim.

Glady00
08-07-2010, 19:01

güzel defans :)

saldırana geçmiş olsun. savunana helal olsun.

Tskr Kardesim.

S10-KANKALAR
08-07-2010, 19:31
kanka eskiden ön sevişmeyi sevmem direk dalarım diyordun bak sende tadını aldın ön sevişmenin:) kankalarla cermenefe nerde tüm fantaziler dökülsün ortaya:)

raskol13

sevişmelere ara verdik mh kızdı valla öperim sizi dedi tırstım:)

S10-KANKALAR
08-07-2010, 19:32

süper savunma tebrıkler yusufum helal sana asz yide tebrık ederım sanırım askerleri besleyemedi tarlalar gidince..

NesNjfaN
08-07-2010, 19:39
bende ön sevişme istiyorum:)

kanka kılıbık adamsın git başımdan yaaa:)

NesNjfaN
08-07-2010, 19:40
sevişmelere ara verdik mh kızdı valla öperim sizi dedi tırstım:)

çaktımı sarelle mevzusunu:)

şakraksınşakrak
08-07-2010, 20:20
http://www.resimkoy.net/images/plgohqpm43.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=plgohqpm43.png)

Birazda gülelim gergin olmaya gerek yok :)

pkunmuş mancınık olsaydı geri dönerdi :D :D :D

Royal Flush
08-07-2010, 20:21
Herkes oyununu oynayıp raporlarını koyduğu taktirde gerek servır gerek forum sayfası hem şenleniyor hem izleyenlerimiz zevk alıyor.Her iki taraf içinde daha güzel kaliteli dostça bir oyun ve rapor görmek dileğiylehttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

S10-KANKALAR
08-07-2010, 20:33
çaktımı sarelle mevzusunu:)

adam yazdı bırakın sarelle fantazilerini oyununuzu oynayın yoksa pekmez sürerim dedi :)

pekmezi sürmeden sileyım dedim sakata gelmeyelım:D

akyuzsezgin
08-07-2010, 21:28

asz baskan ve okanbjk533 baskana tebrikler

akyuzsezgin
08-07-2010, 21:32
http://www.resimkoy.net/images/bln623h8p1.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=bln623h8p1.png)

Savas zamanı arada böyle ilginç saldırılar yapanlarda var :)

akyuzsezgin
08-07-2010, 21:40
http://www.resimkoy.net/images/s0w3r40riu.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=s0w3r40riu.png)

http://www.resimkoy.net/images/lfc7plrqdx.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=lfc7plrqdx.png)

http://www.resimkoy.net/images/d9tlbg6aan.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=d9tlbg6aan.png)

http://www.resimkoy.net/images/tw4ea6apdu.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=tw4ea6apdu.png)

http://www.resimkoy.net/images/d61eqcrn47.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=d61eqcrn47.png)

Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim...

Royal Flush
08-07-2010, 21:49
http://www.resimkoy.net/images/bln623h8p1.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=bln623h8p1.png)

unutmuştur savaş heyacanından merkez köyü yada sonradanmı merkez köy yaptı acaba:D:D:Dgüzel ama yinede renk katmış

kuruca
08-07-2010, 22:15
ERUH benim bildiğim cermendi bir yanlışlık var:D

skysurfer
08-07-2010, 22:39
Savaş başladı raporlar nihayet hem foruma hem oyuna renk kattı. Neydi o baştaki tartışmalar öyle. Güzel raporların devamını bekliyoruz. Her iki tarafa da başarılar dilerim.

mustykaplan
08-07-2010, 23:50

sahı ve bırlesımlerını bu savunmadan dolayı tebrık ederım saldırıan arkdasa da tebrıkler...

yusuf arkdasın koyunu cok guzel savunmus savunmatu toplayabıldıgıı ıcınde yusuf kardese tebrıkler....
savasın gorsellıgı cok guzel ıkıtarafta guzel raporlar verıyor :)))

saygılarımla
zerdusht

mustykaplan
08-07-2010, 23:53

bız bu saldırıyı gordugumuzde as bırlıklere olarak baya dusunduk arkdasın ne yapmaya calıstıgını ama sonunda dedık vardır bır bıldıgı:)))

dnx
09-07-2010, 00:08
bız bu saldırıyı gordugumuzde as bırlıklere olarak baya dusunduk arkdasın ne yapmaya calıstıgını ama sonunda dedık vardır bır bıldıgı:)))

hehe güzel bir yorum.vardır bir bildiği.belkide farklı olmaya calışmıştır (: merd birliği üyesi olarak inş başarılara devam ederiz.sizlerede tebrikler.daha da güzel raporları bekliyoruz.

mintaxxxxx
09-07-2010, 00:59
eruh kartalları cermen yahu bu çakması sanırım :)

mustykaplan
09-07-2010, 01:13
hehe güzel bir yorum.vardır bir bildiği.belkide farklı olmaya calışmıştır (: merd birliği üyesi olarak inş başarılara devam ederiz.sizlerede tebrikler.daha da güzel raporları bekliyoruz.

elımıze gecen bır ılgınclık daha:))

oncesınde buyuk bır ordu da gırmemıs:)))
yanı savunma temızlenmeden yapılmıs bır saldırı...
http://travian-reports.net/tr/report/1623231b6e5

bu saldırıda da arkdas koyun koskunu yıkmaya gerek duymamıs muhtemelen okuyup ufluyor reıs ıpnoztıze edıyor ondan sonra reısleme yapılıyor koskun sevıyesı mesele degıl galıba:)))
http://travian-reports.net/tr/report/162327dfc3e
not: merkez koye yapılmıs saldırıdır:)))

hazır gulelım dedıler bende eglenceye renk katıyım dedım :)))

raporların merd savası ıle ılgısı olmasada sahılerın alt bırlıklerının yaptıgı acemıce saldrılar....

sahıde bulunna cok degerlı baskanlarımızın bu konulara el atmaları ve nasıl koy reıslenecegını bırazcık oyuncularına anlatmaları gereklı bence....
hepınıze ıyı oyunlar dılerım...

not: zerdusht efsane1907 ıkılısı yayınlamıstır....

akyuzsezgin
09-07-2010, 01:44
elımıze gecen bır ılgınclık daha:))

oncesınde buyuk bır ordu da gırmemıs:)))
yanı savunma temızlenmeden yapılmıs bır saldırı...
http://travian-reports.net/tr/report/1623231b6e5

bu saldırıda da arkdas koyun koskunu yıkmaya gerek duymamıs muhtemelen okuyup ufluyor reıs ıpnoztıze edıyor ondan sonra reısleme yapılıyor koskun sevıyesı mesele degıl galıba:)))
http://travian-reports.net/tr/report/162327dfc3e
not: merkez koye yapılmıs saldırıdır:)))

hazır gulelım dedıler bende eglenceye renk katıyım dedım :)))

raporların merd savası ıle ılgısı olmasada sahılerın alt bırlıklerının yaptıgı acemıce saldrılar....

sahıde bulunna cok degerlı baskanlarımızın bu konulara el atmaları ve nasıl koy reıslenecegını bırazcık oyuncularına anlatmaları gereklı bence....
hepınıze ıyı oyunlar dılerım...

not: zerdusht efsane1907 ıkılısı yayınlamıstır....

Hehe dierlerini benden önce atmıssınız iiki bakmısım yoksa pişti olcaktık :))))

mustykaplan
09-07-2010, 02:06
Hehe dierlerini benden önce atmıssınız iiki bakmısım yoksa pişti olcaktık :))))

ısın ılgıncı ne bılıyormsunuz butun bırlıkler casusularını kendı bunyelerıne alsalar her halde sıralamalar yer degıstırecek yada casusuların hepsı organıze olup casus bırlıgı kursalar kafaya mı oynarlar bılmıyorm...bır bırlıkte dıger bırlıklerın hepsının casusuu olur mı ya her bırlıkte aynı temız benım bırlıgımde casus yok dıyen bır bırlık goremedım daha:)))
bu s10 olmaz valla:)))

Glady00
09-07-2010, 10:51
Yorumlarınızdan dolayı Teşekürler....

Glady00
09-07-2010, 11:04
http://img4.imageshack.us/img4/6993/raporn.png
http://img638.imageshack.us/img638/6931/rapor1.png
http://img694.imageshack.us/img694/4805/rapor2n.pnghttp://img132.imageshack.us/img132/7200/rapor3u.png

Glady00
09-07-2010, 11:13

Birazda gülelim gergin olmaya gerek yok

Yeni Acılan Köye Tek mancık Fakesi Gitmiş Cok Espiritüyel Bi Arkadasımızsınız:) Bizlerde Espiriyi Ve Komediyi Gülmeyi Seviyoruz

Şimdi Atacagım Raporlar Tek Fake Merkez^'e Atilmiş Raporlar Olacaktır Bizler merkeze Atarız Yan Köye Digil:DHemde Yeni Acilmiş Bir Yan Köy'e atilmiş sizinkisi. =))

http://img704.imageshack.us/img704/7448/jaco.png

http://img10.imageshack.us/img10/237/jaco1.png

http://img101.imageshack.us/img101/1773/jaco2.png

Glady00
09-07-2010, 12:36
http://img716.imageshack.us/img716/8611/demirleblebi.png

[/URL]
http://img248.imageshack.us/img248/6072/demirleblebi1.png

(http://img716.imageshack.us/img716/8611/demirleblebi.png)
http://img685.imageshack.us/img685/1710/demir2.png

http://img716.imageshack.us/img716/6604/demir3.png

(http://img685.imageshack.us/img685/1710/demir2.png)
http://img188.imageshack.us/img188/3701/demir4.png

http://img149.imageshack.us/img149/2100/demir5.png[URL="http://img149.imageshack.us/img149/2100/demir5.png"] (http://img188.imageshack.us/img188/3701/demir4.png)

S10-KANKALAR
09-07-2010, 12:46

[/URL]

http://img149.imageshack.us/img149/2100/demir5.png[URL="http://img149.imageshack.us/img149/2100/demir5.png"] (http://img188.imageshack.us/img188/3701/demir4.png)

güzel saldırılar tebrıkler..

denemebe
09-07-2010, 17:29
Güzel raporlar her 2 tarafada başarılar.

Royal Flush
09-07-2010, 17:43
Güzel Rorlar her iki tarafada başarılar.Yarına yine servırın dikkatini çekecek güzel raporlar geliyor savaşı izlemeye pardon bizi izlemeye devam edin:):)

akyuzsezgin
09-07-2010, 17:53
http://www.resimkoy.net/images/zv5b7w7cjs.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=zv5b7w7cjs.png)

http://www.resimkoy.net/images/trb2fbnhc2.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=trb2fbnhc2.png)

http://www.resimkoy.net/images/ipl9nt9dll.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=ipl9nt9dll.png)

http://www.resimkoy.net/images/2w23kpxkke.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=2w23kpxkke.png)

http://www.resimkoy.net/images/6d7gfls346.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=6d7gfls346.png)

arkası geliyor daha :)

akyuzsezgin
09-07-2010, 18:05
http://www.resimkoy.net/images/ri6rksn44p.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=5lvptij2w5.png)

akyuzsezgin
09-07-2010, 18:09
http://www.resimkoy.net/images/cccitr5mu8.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=cccitr5mu8.png)

http://www.resimkoy.net/images/d5t5c7s22h.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=d5t5c7s22h.png)

Saldıran arkadasları ve savunan kendimi tebrik ederim :) İki tarafada başarılar dilerim

Royal Flush
09-07-2010, 19:03
http://www.resimkoy.net/images/cccitr5mu8.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=cccitr5mu8.png)

http://www.resimkoy.net/images/d5t5c7s22h.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=d5t5c7s22h.png)

Saldıran arkadasları ve savunan kendimi tebrik ederim :) İki tarafada başarılar dilerim

Sen zahmet etme insan kendi kendini tbrk edermi yav biz varken:Dtbrkler güzel savunma içinhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

akyuzsezgin
09-07-2010, 19:06
:) Ne yapayım baskanım saldıran savunan diyeceğim savunan benım cümle düşüklüğü olucak birazda esprili olsun :) bu arada dier arkadslarısa saldırı ve savunmalarından dolayı tebrik ediyorum demirleblebi & ribella ve siremen & che guevera...Herkese başarılar dilerim.

dnx
09-07-2010, 19:35
güzel raporların ardı kesilmiyor.akyuzsezgin başkandan cok güzel savunma örneği gördük.tebrikler.royal başkan sizede tebrikler.

Royal Flush
09-07-2010, 19:52
Demekki s10 savaşa hasret kalmış.Savaş çıktı raporlar dökülmeye başlandı ve o oyun dışı çirkin söz ve hakaretler ortadan kalkmış oldu.Ama hala gerek bizden gerek rakipten bazı oyuncu arkadaşlar ısrarla ve uyarılara rağmen profilden bazı kişilere bişeler anlatma derdinde ve gayretindeler.Ben profil okumuyorum kimsede okumasın bence.Okuyacak var ise alsın eline bir kitap onu okusun daha iyi böylece bilgileride artmış olur.Kimsede hayallere kapılmasın ve hayallerle yaşamasın arkadaşlar gerçekler acıdır iyi yada kötü ama gerçektir nihayetinde.Oyunda asker ve strateji konuşur tabiki iyiler hep kazanır. http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

denemebe
09-07-2010, 22:04
Saldırana tebrikler. Savunana ayrıca bi TEBRİKLER demek lazım güzel savunma toplamış.:)

Dipnot: Çakılan askerlerin yarısı siperde asılı duruyor. amatörce saldırmışlar...

mustykaplan
10-07-2010, 00:03
Demekki s10 savaşa hasret kalmış.Savaş çıktı raporlar dökülmeye başlandı ve o oyun dışı çirkin söz ve hakaretler ortadan kalkmış oldu.Ama hala gerek bizden gerek rakipten bazı oyuncu arkadaşlar ısrarla ve uyarılara rağmen profilden bazı kişilere bişeler anlatma derdinde ve gayretindeler.Ben profil okumuyorum kimsede okumasın bence.Okuyacak var ise alsın eline bir kitap onu okusun daha iyi böylece bilgileride artmış olur.Kimsede hayallere kapılmasın ve hayallerle yaşamasın arkadaşlar gerçekler acıdır iyi yada kötü ama gerçektir nihayetinde.Oyunda asker ve strateji konuşur tabiki iyiler hep kazanır. http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif
baskan guzel demıs savası goruyorz ve gercekten ıkı taafından guzel savunma ve saldrılarını goruyorz oyunda ve gercekten neden s10ların tarıh yazdıgına bır daha sahıt oluyoz b guzel savas raporlarıyla herkes sadece savastan bashsedıyor bu oyunu bılmeyenler buralardan bır seyler ogrenmek ıcın bakıyor:))) ornegın ben:)))

ama ınat ettım ogrencem bu oyunu:)))

deli-x
10-07-2010, 13:00

[/URL]

İsmail abi raporları silmiş, bende üzülüyordum raporları göremedim diye, insan kendi raporlarını forumdan bulup okuyunca daha bir acaip oluyor

Shehzade
10-07-2010, 14:45
qüsel raporlar.. Ellerinize sağlık..

akyuzsezgin
10-07-2010, 15:56
KARSILIKLI SALRILAR ;
SALDIRAN VE SAVUNAN OYUNCULARI TEBRIK EDERİM...

http://www.resimkoy.net/images/yfqgs9rgh3.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=yfqgs9rgh3.png)

http://www.resimkoy.net/images/gb1eppwswn.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=gb1eppwswn.png)

http://www.resimkoy.net/images/x5t1aoxm7a.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=x5t1aoxm7a.png)

http://www.resimkoy.net/images/yd063dynti.png (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=yd063dynti.png)

Glady00
10-07-2010, 22:00

arkadaşlar
herkeze kolay gelsin.

http://img35.imageshack.us/img35/1340/raporo.png

http://img708.imageshack.us/img708/9297/rapor1e.png
http://img715.imageshack.us/img715/7766/rapor2.png
http://img821.imageshack.us/img821/7494/rapor3.png
http://img194.imageshack.us/img194/9844/rapor4.png

Yusuf'tan Selam'lar Saygılar Bizler Ally Atan Arkadası Gördünüz Ne Yazmış Hakımızda Biz Lafla Cevap Vermeyiz.... !

Askerimizle cevap Veririz..

Saygılar Tekrardan...

Royal Flush
10-07-2010, 22:13

Yusuf'tan Selam'lar Saygılar Bizler Ally Atan Arkadası Gördünüz Ne Yazmış Hakımızda Biz Lafla Cevap Vermeyiz.... !

Saygılar Tekrardan...

Güzel saldırı için tbrkler yusuf başkan savunan arkadaşı tbrk edecem ama kusura bakmasın yönetici bir arkadaş ve savunması yok ilginç yinede tbrkler sağlık olsun yola devam http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

Glady00
10-07-2010, 22:31
Raporum Özelikle Mystteryy ARkadasımıza Hediyem Olsun.. Kendisi Bu gün tarlaları yıkılmış :) 10 seviyeden 7 düşürülmüştü :) akrep17 arkadasımız tarafından....

akyuzsezgin
10-07-2010, 22:38

Saygılar Tekrardan...

Saldıran savunan arkadası tebrilkler...Polemik yaratmaya cabalamayın sayın baskan savasın basından beri bir çok merkezlerinize saldırılarımıza ve gerektiğinde 8 ordunuzu tek merkezde -0- layarak yanıt verdik yani askerimizle.Forum sayfaları raporlarla güzel böylede devam etsin saygılarımla...!

Glady00
10-07-2010, 22:40
Saldıran savunan arkadası tebrilkler...Polemik yaratmaya cabalamayın sayın baskan savasın basından beri bir çok merkezlerinize saldırılarımıza ve gerektiğinde 8 ordunuzu tek merkezde -0- layarak yanıt verdik forum rapoarlarla güzel böylede devam etsin saygılarımla...!

:) Ahmet bu güne kadar atıgın hiç bir Msj'a Cevap verdimmi? Dikkatini cektimi hiç :)

Birde Düşün Acaba neden Vermiyorum...! Lütfen ADımı Kullanmayınız Tek İstedigim Şey Odur Sizden Sadece raporlarınızı paylasınız:)

akyuzsezgin
10-07-2010, 23:02

Saygılar Tekrardan...[/QUOTE]

:) Ahmet bu güne kadar atıgın hiç bir Msj'a Cevap verdimmi? Dikkatini cektimi hiç :)

Birde Düşün Acaba neden Vermiyorum...! Lütfen ADımı Kullanmayınız Tek İstedigim Şey Odur Sizden Sadece raporlarınızı paylasınız:)

Gördüm 1-2 tane yazıma yanıt verdiniz zaten isminizle deil diplomatik olarak baskanım diye hitap ediyorum saygılarımla baskanım dikkat ederseniz rapor , tenkit ve tebriklerim dısında baska bir yorumum yoktur iyi oyunlar başarılar dilerim baskanım

S10-KANKALAR
10-07-2010, 23:33

Saygılar Tekrardan...

bizim yusuf döktürmüş yine helal kardeşim tebrıkler..

zpoker
11-07-2010, 00:32
Arkadaslar edebinizle oynayın dedikçe bazı arkadaslar iyice edepsizleşmis,15-20 gun girmedim seviyeyi iyice düşürmüş bazı arkadaşlar,Okanbjk hesabına bende bakıyorum, doğma büyüme ankaralıyım vatanı sevgisini veya bir takım dusuncelerimi bu aptal oyundaki aptal diyorum oyunu aptallaştıran bir oyunda bile her türlü çirkefliği yapanlar aptallaştırıyor paylaşmıyacak kadar o dusunceler benim için değerli . Hesaba bile iftira atıyorsunuz yaw 7 haneli şifreden olusan 2 kurusluk bir sey . ayıp ki ne ayıp bu arada samet abi iyi kesim yapmış, gürkan da kendisinden beklenen şekilde yakışanı yapmış, merdlerde yan koy dısı merkezde yıkım yapacak babayiğit bir iki arkadaş dışı yok. Ben merkez takıntısına da karsıyım oyun bu , strateji bu herkes istedigi koye hesaba dalabilir.Zaten oyle olmasa merkez dısındaki köyleri askere kapatırlardı. Nerde eski mutevazi arkadaslar 3 tane forum da rekorumuz var daha kıran olmadı o kadar asker basarken bile muhtemelen yıkabiliriz diyorduk simdi 3-5 k asker basan kendini george washington sanıyor .Lütfen mutevazi olun C lerde burada R lerde burada Sahilerde duryoz hala Oyun bu en kralı 2 sene suruyor, ha bu arada bu nicki cakma zpoker almıstı istedim verdi sağolsun :-) Herkese sevgiler

akyuzsezgin
11-07-2010, 00:49
Arkadaslar edebinizle oynayın dedikçe bazı arkadaslar iyice edepsizleşmis,15-20 gun girmedim seviyeyi iyice düşürmüş bazı arkadaşlar,Okanbjk hesabına bende bakıyorum, doğma büyüme ankaralıyım vatanı sevgisini veya bir takım dusuncelerimi bu aptal oyundaki aptal diyorum oyunu aptallaştıran bir oyunda bile her türlü çirkefliği yapanlar aptallaştırıyor paylaşmıyacak kadar o dusunceler benim için değerli . Hesaba bile iftira atıyorsunuz yaw 7 haneli şifreden olusan 2 kurusluk bir sey . ayıp ki ne ayıp bu arada samet abi iyi kesim yapmış, gürkan da kendisinden beklenen şekilde yakışanı yapmış, merdlerde yan koy dısı merkezde yıkım yapacak babayiğit bir iki arkadaş dışı yok. Ben merkez takıntısına da karsıyım oyun bu , strateji bu herkes istedigi koye hesaba dalabilir.Zaten oyle olmasa merkez dısındaki köyleri askere kapatırlardı. Nerde eski mutevazi arkadaslar 3 tane forum da rekorumuz var daha kıran olmadı o kadar asker basarken bile muhtemelen yıkabiliriz diyorduk simdi 3-5 k asker basan kendini george washington sanıyor .Lütfen mutevazi olun C lerde burada R lerde burada Sahilerde duryoz hala Oyun bu en kralı 2 sene suruyor, ha bu arada bu nicki cakma zpoker almıstı istedim verdi sağolsun :-) Herkese sevgiler

Sayın üstadım bizden yan köy yıkım raporu varsa atınız merak içerisinde yim bu konuda...saygılarımla

S10-KANKALAR
11-07-2010, 01:07
http://img227.imageshack.us/img227/9048/50414095.png (http://img227.imageshack.us/i/50414095.png/)

BAR arkadaşımız güzel yakalamış saldırı askerlerini savunan arkadaşta gerçekten güzel cesarias basmış her iki tarafada tebrikler

Royal Flush
11-07-2010, 01:14
http://img227.imageshack.us/img227/9048/50414095.png (http://img227.imageshack.us/i/50414095.png/)

BAR arkadaşımız güzel yakalamış saldırı askerlerini savunan arkadaşta gerçekten güzel cesarias basmış her iki tarafada tebrikler

Evet güzel yakalamış ve kesmiş tebrkler arkadaşa.Savunan dostum cerasislere üzüldüm kolay yetişmiyor o süvariler savunmayı korumuş ama devam basmayahttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon10.gif http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

CaVaLieRe
11-07-2010, 07:19
Yanlış görmüyorsam köyde bi tane casus yok :confused:

NesNjfaN
11-07-2010, 08:03
[ımg]http://img227.imageshack.us/img227/9048/50414095.png[/ımg] (http://img227.imageshack.us/i/50414095.png/)

[sıze=3]bar arkadaşımız güzel yakalamış saldırı askerlerini savunan arkadaşta gerçekten güzel cesarias basmış her iki tarafada tebrikler[/sıze]
tebrik ederim güzel çakılmıssın keske herkes senin gibi çakılsa:)

raskol

S10-KANKALAR
11-07-2010, 11:28
http://img571.imageshack.us/img571/7798/54290089.png (http://img571.imageshack.us/i/54290089.png/)

http://img693.imageshack.us/img693/9997/65091193.png (http://img693.imageshack.us/i/65091193.png/)

http://img594.imageshack.us/img594/3231/52085726.png (http://img594.imageshack.us/i/52085726.png/)

http://img101.imageshack.us/img101/6478/74525955.png (http://img101.imageshack.us/i/74525955.png/)

http://img444.imageshack.us/img444/9186/51944062.png (http://img444.imageshack.us/i/51944062.png/)

http://img340.imageshack.us/img340/278/16529971.png (http://img340.imageshack.us/i/16529971.png/)

Bizim sarelleciler güzel fantazi yapmışlar güzel saldırı ve yıkımlar tebrikler...

Royal Flush
11-07-2010, 11:37
http://img571.imageshack.us/img571/7798/54290089.png (http://img571.imageshack.us/i/54290089.png/)

http://img693.imageshack.us/img693/9997/65091193.png (http://img693.imageshack.us/i/65091193.png/)

http://img594.imageshack.us/img594/3231/52085726.png (http://img594.imageshack.us/i/52085726.png/)

http://img101.imageshack.us/img101/6478/74525955.png (http://img101.imageshack.us/i/74525955.png/)

http://img444.imageshack.us/img444/9186/51944062.png (http://img444.imageshack.us/i/51944062.png/)

http://img340.imageshack.us/img340/278/16529971.png (http://img340.imageshack.us/i/16529971.png/)

Bizim sarelleciler güzel fantazi yapmışlar güzel saldırı ve yıkımlar tebrikler...

Güzel saldırı için artemis ve raskol arkadaşa tbrkler.Saldırının devamına suyunuda eklemişler sanırım.Kalkancı yer gök bakır olur demişsin ama.Bakıyorum yer gök manço olmuş.Durmak yok devam kalkancı üstadım

lellilelli
11-07-2010, 12:15

Saygılar Tekrardan...

topragım adamların ustune bu kadar gıtme :) bugun kalgancıyı ındırdık yarın cok gyuzel raporlarım olcak C birlikleri olarak ;)

sabırsızlanın bıraz ^_^

lellilelli

artemis_ - yusuf

Glady00
11-07-2010, 13:03
topragım adamların ustune bu kadar gıtme :) bugun kalgancıyı ındırdık yarın cok gyuzel raporlarım olcak C birlikleri olarak ;)

sabırsızlanın bıraz ^_^

lellilelli

artemis_ - yusuf

Durmak Yok Topram...! Devam

Bu Arada İyi Tespit ETmişsiniz Orduları bu bilgi bna 1 hafta önce gelmişti :D Beklenen birşeydi. Yaptıgınızı yaptınız yane Helal Olsun....!

Güzel Organize...

Suana kadar 37 Tarla yıktım Yıkmaya Devam ETcem 100 Tarla İlk Hedefim:d

NesNjfaN
11-07-2010, 13:08
Yusufcum ben yeni baslıyorum rekoru kırmakta zorlanacaksın biraz:)

raskol13

lellilelli
11-07-2010, 14:56
Yusufcum ben yeni baslıyorum rekoru kırmakta zorlanacaksın biraz:)

raskol13

bakın ben baslarsam durduramazsınız ha :) asabımı bozmayın ^_^..

bu arada forum neden boyle sıkıcı?

S10-KANKALAR
11-07-2010, 15:02
bakın ben baslarsam durduramazsınız ha :) asabımı bozmayın ^_^..

bu arada forum neden boyle sıkıcı?

pazar bugun ondan dır:D herkes iş üstünde :D

lellilelli
11-07-2010, 15:13
hehe:)

may be

cici_kom
11-07-2010, 16:51
Ben Geldim Nassan Eysenn :D:D

yusuf agam ayaklarına saglık
serhat aga seninde direktiflerine :D (anladın oni )
Bar Bar olalı böle basit bi cesaries kesmemiştir benceee :eek: :D :D

cici_kom
"Sazım kırık ayar tutmaz
TELLERİ
Biz neyledik o güzelim
ELLERİ"

lellilelli
11-07-2010, 16:54
Ben Geldim Nassan Eysenn

yusuf agam ayaklarına saglık
serhat aga seninde direktiflerine :D (anladın oni )
Bar Bar olalı böle basit bi cesaries kesmemiştir benceee :eek: :D :D

cici_kom
"Sazım kırık ayar tutmaz
TELLERİ
Biz neyledik o güzelim
ELLERİ"

la olm geldıgını yıne rengarenk bı sekılde bellı ettın :)

mustykaplan
11-07-2010, 16:57
la olm geldıgını yıne rengarenk bı sekılde bellı ettın :)
saldıran ve savunan oyunculara tebrıkler cok guzel raporlar:)))

cici_kom
11-07-2010, 16:58
:D:D DAHA Bu ne ki.. asıl bundan sonra gör.. karman corban etcem burayıda :D:eek::eek: bakma bana öle . beni biliyorsun agabey :D

Royal Flush
11-07-2010, 17:02
Yeni raporları bizlerde bekliyoruz çalışmalar devam ediyor.Savaş ayrıcada yeni başlıyor.Merd birliği ailesinin savaşı bitirme isteğine arkadaşlarımız karşı çıksada bitirme gayreti ve çabası içerisine girdim ancak bir noktada anlaşamadık ve savaşa devam kararı alındı.Bu vesile ile artık bizlerde R ve C birlikleri olarak savaşa gereğinden fazla önem verip ağırlığımızı hissettireceğiz kanısındayım rakibe başarılar ne diyelim

lellilelli
11-07-2010, 17:05
:D:D DAHA Bu ne ki.. asıl bundan sonra gör.. karman corban etcem burayıda bakma bana öle . beni biliyorsun agabey :D

gecen yıl bırı wardı forumda ısmını unuttum ya :) ortalıgı bayagı karıstırıyordu,bı ressamcının mı yazarın mı ne ısmını kullanıyordu(nıck olarak)

ne yapsanda ona yetısemezsın ^_^ bence tabı..:D

saldıran ve savunan oyunculara tebrıkler cok guzel raporlar:)))

tşkler dostum,,

lellilelli

artemis_ - yusuf

cici_kom
11-07-2010, 17:08
Yeni raporları bizlerde bekliyoruz çalışmalar devam ediyor.Savaş ayrıcada yeni başlıyor.Merd birliği ailesinin savaşı bitirme isteğine arkadaşlarımız karşı çıksada bitirme gayreti ve çabası içerisine girdim ancak bir noktada anlaşamadık ve savaşa devam kararı alındı.Bu vesile ile artık bizlerde R ve C birlikleri olarak savaşa gereğinden fazla önem verip ağırlığımızı hissettireceğiz kanısındayım rakibe başarılar ne diyelim

Anlaşma isteyen tarafın eksigi varki istiyor.. anlaşmaya ihtiyacı varki ister.. Biz savaşa devam edelim. Kàr lı cıkacak olan belli ;):D

Sazım kırık ayar tutmaz

TELLERİ

Biz neyledik o güzelim

ELLERİ..

lellilelli
11-07-2010, 19:02
eskiden bi ditliss moderatorumuz wardı coktandır ugramıyor heralde s10 a :)

cici_kom
11-07-2010, 19:08

MODERATOR vakasından sonra :eek:(one minute) moderatörler işi bırakmış olmasın??:D

mustykaplan
11-07-2010, 19:12
adamı gecen sene kusturdunuz tabı ondan gelmıyordur:)) dumtıs dumtıs :)) kop kop kop:)))
bırde burayı karıstıran elamanın hangı bırlıkte oldgu baya merak konusuydu en son ne oldu hangıbılıkte cıktı o arkdas:)))

lellilelli
11-07-2010, 19:28
adamı gecen sene kusturdunuz tabı ondan gelmıyordur:)) dumtıs dumtıs :)) kop kop kop:)))
bırde burayı karıstıran elamanın hangı bırlıkte oldgu baya merak konusuydu en son ne oldu hangıbılıkte cıktı o arkdas:)))

bizim birlikteydi saten persephoneyı 0 ladıgımızda(rekor ordu koyunu) operasyonu ayarlarken sans eserı farkına wardım soruncada uzatmadan benım dedı saten ^_^ ole aramızda sır kaldı:) fatalıty bırlıgındeydı yanlıs hatırlamıyorsam..

cici_kom
11-07-2010, 19:31
bizim birlikteydi saten persephoneyı 0 ladıgımızda(rekor ordu koyunu) operasyonu ayarlarken sans eserı farkına wardım soruncada uzatmadan benım dedı saten ^_^ ole aramızda sır kaldı:) fatalıty bırlıgındeydı yanlıs hatırlamıyorsam..

BBD BİRLİGİ NEYDİ YAV :eek::eek:

:rolleyes::D:D

lellilelli
11-07-2010, 19:36

Biri Bizi Durdursu^:D

kımse yapamadı ama keke ^_^

mustykaplan
11-07-2010, 19:39

valla adamlar geldıler bırı bızı durdursun dedıler oyun bıttı hala durduran yok o gazla baktılar durduran yok bu senekı servera da geldıler galıa:)))

deli-x
11-07-2010, 20:29
valla adamlar geldıler bırı bızı durdursun dedıler oyun bıttı hala durduran yok o gazla baktılar durduran yok bu senekı servera da geldıler galıa:)))

Hissediyorum burda bir yerdeler :D Bir süpriz yapacaklar ama ne :D