PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 11]

DeathLess
16-11-2009, 13:10
s11 oyun dünyamızda WoW dönemi bitmiştir.

Başta kazanan oyuncu ve birlik olmak üzere emek veren herkese tebrikler / teşekkürler.

TravianTR Forum Yönetimi

caydibi
16-11-2009, 13:12
tam msj yazıcagız kapatıyorsunuzz.. zaten tebriklerimizi ediyorduk böyle bir yer acmaya gerek yoktu :)

DeathLess
16-11-2009, 13:13
tam msj yazıcagız kapatıyorsunuzz.. zaten tebriklerimizi ediyorduk böyle bir yer acmaya gerek yoktu :)

Onlarca kişi emek vermiş.
Temiz bir tebrik konusunu hak ettikleri inancı içindeyiz :)

trabzon
16-11-2009, 13:13
hepimize hayırlı olsun :))))

ceylanım
16-11-2009, 13:15
su an AKILLI OL hesap siliyor hesap silinince oyun devam edermi

caydibi
16-11-2009, 13:16
müco kac server oynadın kac server da bu kadar üstündün. hangi serverda rakibin bile artık bitirin gidelim dedi. yani anlıyacan müco mazeret degil. bak 18 ordunun tamamını yola cıkartmak için msj atıyordum herkese 3 kişi kafeine cıkarıyordu ordusunu. orayı reisleyeceklerdi. ama yolda kalmış oldular. ondan dolayı siteminde haklı bircok kişi. yas tutacak bişeyi yok ama kişilerin durumunu anlamak lazım.

elimizde sadece suanda askerini cakamamış olanların orduları olsa başka olmasa idi. sence bizden birisi bitirebilirmiydi? o kişiler her zaman sigorta olarak beklediler haklarının üstüne yatmış gibi olduk. hepsinden özür dilerim.

Abi ben onlar bişiy demiyorum tamam bencede bitmemesi gerekirdii benımde içim buruk ama bu bukadar sorun edilmemeli tamam biz kazandık rekoru cıkaramadık ne yapalım?? mehmet abi hırsına kapıldı belliki bitirdi.. ama gene bişiy diyemiyorum beddua edmiyorum

ben oyunun bitip bitmemesindede degilim bir arkadaşımız yazmıs ya violence 2.5 hafta önce tüm ordular cıkcak öyle bitecek wow diye he benım sözüm ona akif abinin sorumlulugunda degildi ordular artıkk

caydibi
16-11-2009, 13:17
Onlarca kişi emek vermiş.
Temiz bir tebrik konusunu hak ettikleri inancı içindeyiz :)

peki hocam :)

umutmousa
16-11-2009, 13:19
Diyecek hiçbişey bulamıyorum arkadaşlar.
Bu forumda SON birliği içerisinden tebrik olmaz ben size söyleyim.
Çok ayıp oldu çoook.

Ne kırdığım rekor umrumda ne de kazandığımız wow.
Güzellikle bitebilirdi bu server.
Şimdi mutlu mu acaba herkes?
160K baltalı cermen rekoru elimizde patladı
Ordusunu beklettiğimiz adamların orduları ellerinde patladı
Galya mancınık rekoru patladı

Bu mudur yani...

Hadi bee

caydibi
16-11-2009, 13:21
Aynen umut abi

Çoookk ayıpp olduuu:( bitmemesi gerekirdi

arcmrt21
16-11-2009, 13:23
yeni birisinin hesabına baktım 7350 ateş mancınıgı elinde patlamış yazı yaf:) valla helal olsun:D

Sakal
16-11-2009, 13:24
160k mı? Çook yazık olmuş orduya..

Sky
16-11-2009, 13:25
Bu serverde unutamadığım Emrhoztrk Vodka Hannibal45 hesapları ve adını hatırlayamadığım benimle birlikte hesap silen s*o*n+8 birliğinin oyuncularına ve s*o*n ailesine gönülden teşekkürler.

cinekol

caydibi
16-11-2009, 13:26
yeni birisinin hesabına baktım 7350 ateş mancınıgı elinde patlamış yazı yaf:) valla helal olsun:D
Abi öyle cokkk ordu varr sayısı belirsizz:D
Ama bilinen wow a gire bilicek net 18 ordu oldugunu biliyorum bunların içinde rekor ordu var +50 +60k üzeri ordular var:) off offf seak ı kafein i de reislicektik ne güzel :D:D

ceylanım
16-11-2009, 13:28
bencede bitirmeselerdi wow yıkamazdım ama bende taş-tugla yıkardım :)

Carpe Diem
16-11-2009, 13:29
Aynen umut abi

Çoookk ayıpp olduuu:( bitmemesi gerekirdi
Mücahit bu ne iş ? okuldan geliyorum bakıyorum oyun bitmiş. Ayıp edildi desem yerınde olurmu acaba kac aydır emek vrdıgımız orduyu cıkaramadım ?

alex
16-11-2009, 13:32
160k mı? Çook yazık olmuş orduya..
2 adet 160k balta(gerçi bir tanesi 158k daydı ve onun 160'ı geçmesini bekliyorduk) kaldı.
şahsen bende 68k balta, 29k toyton, 2k koç, 8600 manço kaldı. sağlık olsun... bir daha oynamamak için artık kuvvetli bir gerekçem var:-)))
NOT:bu arada hesapta kalan 160 altını hibe edecem:-). isteyenler şahsen başvuru yapabilir.

arcmrt21
16-11-2009, 13:33
Abi öyle cokkk ordu varr sayısı belirsizz:D
Ama bilinen wow a gire bilicek net 18 ordu oldugunu biliyorum bunların içinde rekor ordu var +50 +60k üzeri ordular var:) off offf seak ı kafein i de reislicektik ne güzel :D:D

Valla show yaptırabilirdiniz mesela tum mancoları bir wowa destek atıp 160k lıya kestirseydiniz manyak birdurum ortaya çıkardı travian tarihinde gorulmemiş kadar:D

Carpe Diem
16-11-2009, 13:33
Çok ayıp oldu çoook.

Bu mudur yani...

Hadi bee
10k mancınık bende kaldı, yaya ve atlıyı katmıyorum içine artk.

arcmrt21
16-11-2009, 13:35
dikkatinizi çekmişse bir tek kişi wowun içinde ne kadar savunma var nasıl bi fotografını çekin koyun demiyor... İşte hüsranın göstergesi:D

ceylanım
16-11-2009, 13:38
varmı rekor ordunun fotosu raporu atın görelim 160k diye atıp tutuyosunuz ama ortada delil yok gösterin bakalım

alonso
16-11-2009, 13:39
ordu elde patlar herkes üzülür kazandığına demekki artık kimse wow kazanmayı umursamıyor zaten umursanacak bişey değil wow ı kimin kurduğu bi seneye unutulur ama rekor bi ordu dilden dile forumdan foruma dünyayı dolaşır.

tr de s11 i kim kazanmış bana ne der elin ybancısı ama 160-170k yaya lı bi rapor oralara gitse onlar bile helal der...

tabi kırıan rekorlar yakın zamanda yine kırılacaktı ama elde kalması üzücü umurım kimsenin başına gelmez böle şeyler bi daha..

yünede wow ı kuran son ailesine tebrikler....

caydibi
16-11-2009, 13:41
Mücahit bu ne iş ? okuldan geliyorum bakıyorum oyun bitmiş. Ayıp edildi desem yerınde olurmu acaba kac aydır emek vrdıgımız orduyu cıkaramadım ?
KAnka biliyorum bende cok dertliyim ama bişiy diyemiyorumm sövsen sövülmez kızsan kızılmaz ne yapabilirimkii
bende beklemiyordumm

kac aylık emegimiz gittii....

arcmrt21
16-11-2009, 13:42
ordu elde patlar herkes üzülür kazandığına demekki artık kimse wow kazanmayı umursamıyor zaten umursanacak bişey değil wow ı kimin kurduğu bi seneye unutulur ama rekor bi ordu dilden dile forumdan foruma dünyayı dolaşır.

tr de s11 i kim kazanmış bana ne der elin ybancısı ama 160-170k yaya lı bi rapor oralara gitse onlar bile helal der...

tabi kırıan rekorlar yakın zamanda yine kırılacaktı ama elde kalması üzücü umurım kimsenin başına gelmez böle şeyler bi daha..

yünede wow ı kuran son ailesine tebrikler....

Sonuna kadar katılıyorum... Ancak boyle anlatılabilirdi... Senin o imzandaki ordu da normal sezonda kıralamayacak gibi...

caydibi
16-11-2009, 13:45
varmı rekor ordunun fotosu raporu atın görelim 160k diye atıp tutuyosunuz ama ortada delil yok gösterin bakalım

atıp tutmak degil oyunu yakından takip eden kişiler olarak biliyoruzz:D

Carpe Diem
16-11-2009, 13:46
Bak birader şimdi. Derdimi yazcak başka yer yok, ister kızsın büyüklerim ister darılsın umrumda degil şuan. Ben yaklasık 1 senedir bu 172-192 koordinatına emek veriyorum. Kendi çapımızda asker bastık çaydibi'nin yardımıyla. Askeride sölüyorum. 80k balta 30k toyton 10k mancınık. ki öss'ye hazırlanırken arkadaslarımı abilerimi yalnız bırakmıyım diye devam ettim. Bu kadar asker oldu ki rekor askerlerı yazdılar buraya da onlarınkida ayrı bı mevzu, ben bu askeri geçen sefer wow 95+ iken çekip saldırı cıkartabilirdim. Yapmadım. Niye? Bana Akif abim dur dedi. Tamam dedım garantisinide vermişti güveniyorum zaten bu konuyla ilgli bi sucu olmadıgınıda biliyorum. Ben bu askerı kafama göre yollamazken Son teşkilatının gidişatını düşünüp, bu wow'u 99da iptal etmeyen ya da iptal edilmesini engelleyen şahıs, [ şahıs diyorum dicek bişi bulamıyorum ] hangi amaçla bunu yapıyor? İlk önce kendi hakkımı savunuyorum dogal olarak, sonrada diger orduların sahiplerinin haklarını. Ben SON'un wowu kazanmasından suan mutlu degilim. Ne gibi mutlu degilim, bu isyanlara sebep olan adamla aynı birligin içindeymişim, aynı amaç içn bi sene boyunca ugrasmısım, sonrada gelip benim hakkımı gasp etmiş.. Yazık diyorum sadece. Wowu bizim kurcagımız bariz belliydi zaten. Sevindigim şey cok iyi bi arkadas bide abi edindim bu oyundan. Çaydibi we Violence :) bunun içn mutluyum. Bunu yazmama sebep olan adam umarım foruma gelip mantıklı bi açıklama yapar ne kadar mantıklı olcak ise artık..

alex
16-11-2009, 13:46
atıp tutmak degil oyunu yakından takip eden kişiler olarak biliyoruzz:D
bekleyin azıcık mete kardeşim gelince koyar herhal...

caydibi
16-11-2009, 13:50
bekleyin azıcık mete kardeşim gelince koyar herhal...
elde kalan tüm ordular gelir heralde burayaa:)

Apo abi haydii s10 u wurmaya gidiyoruzz

Adminlerdenn özel izin alak :)

ceylanım
16-11-2009, 13:51
çaydibi varmı foton madem yakından takip ediyon foto-raporunda vardr degilmi:confused:

rashid
16-11-2009, 13:52
dostum s9da kralkanoya aktarırmısın hesap kralkano

caydibi
16-11-2009, 13:55
Bak birader şimdi. Derdimi yazcak başka yer yok, ister kızsın büyüklerim ister darılsın umrumda degil şuan. Ben yaklasık 1 senedir bu 172-192 koordinatına emek veriyorum. Kendi çapımızda asker bastık çaydibi'nin yardımıyla. Askeride sölüyorum. 80k balta 30k toyton 10k mancınık. ki öss'ye hazırlanırken arkadaslarımı abilerimi yalnız bırakmıyım diye devam ettim. Bu kadar asker oldu ki rekor askerlerı yazdılar buraya da onlarınkida ayrı bı mevzu, ben bu askeri geçen sefer wow 95+ iken çekip saldırı cıkartabilirdim. Yapmadım. Niye? Bana Akif abim dur dedi. Tamam dedım garantisinide vermişti güveniyorum zaten bu konuyla ilgli bi sucu olmadıgınıda biliyorum. Ben bu askerı kafama göre yollamazken Son teşkilatının gidişatını düşünüp, bu wow'u 99da iptal etmeyen ya da iptal edilmesini engelleyen şahıs, [ şahıs diyorum dicek bişi bulamıyorum ] hangi amaçla bunu yapıyor? İlk önce kendi hakkımı savunuyorum dogal olarak, sonrada diger orduların sahiplerinin haklarını. Ben SON'un wowu kazanmasından suan mutlu degilim. Ne gibi mutlu degilim, bu isyanlara sebep olan adamla aynı birligin içindeymişim, aynı amaç içn bi sene boyunca ugrasmısım, sonrada gelip benim hakkımı gasp etmiş.. Yazık diyorum sadece. Wowu bizim kurcagımız bariz belliydi zaten. Sevindigim şey cok iyi bi arkadas bide abi edindim bu oyundan. Çaydibi we Violence :) bunun içn mutluyum. Bunu yazmama sebep olan adam umarım foruma gelip mantıklı bi açıklama yapar ne kadar mantıklı olcak ise artık..

Kardeşim benım saol bende cok iyi bir kankaa kazandım

birde suna acıklık getirelim emre bahsetti ben öss ye hazırlanıyordum bu sene gene hazırlanıyorum ben o sıkısıklık içinde o orduyu bastım bastırdım emek verdim ve o 80k orduyu merkezden basma durumunda kaldık yandan basmıs olsaydık rekor ordu yapıyorduk bizde ve bu ordu en düşünülmesi en zayıf olan köylerin birinden cıkıyordu:D

Bende durumu ögrendim ne olup bittiginii o wow u iptal etmiyen abime soruyorum

sen bu kadar emek verdin mi bu oyuna?? veya ne hakla onlarca adamın emegini gasp ediyorsun? sonuçta olup bitmiş birşey ama hiç mi düşünmedin bu emegi sırtına nasıl bir sorumluluk aldıgını?

caydibi
16-11-2009, 13:56
çaydibi varmı foton madem yakından takip ediyon foto-raporunda vardr degilmi:confused:
Arkadaşım ben öyle haa deyince sana resim cıkaramam ortayaa !! köyün sahibi gelir kor gider ben ordunun varlıgını biliyorum

sende sabret cıkacaktır ortayaa acelen ne ?

eersin
wowu kuran bırlık uyeleri
ne tebrıkler.

w.jungle
Çok ayıp oldu çoook.

Bu mudur yani...

Hadi bee
bende tarla seviye19 ve 3 tam tahıl vaha var saatte 112500 tahıl basan merkezim var -95k dayım npc yapıyorum ve sigorta olarak orduyu bekletiyorum her şey belli olunca kafeine yola çıkıyorum ve server bitiyor ve wow sevincimiz kursağımızda kaldı galyalı kardeşime sevgiler mancınıklar önemli değil feda olsun ama aniden bitmesi iyi olmadı bende akıllı olu bu konuda kınıyorum

independent
16-11-2009, 13:57
AKILLI OL

Hep okurum mesajları pek yazma tenezzülünde bulunmam fakat şuanda AKILLI OL`un yaptıgı bu bencillik karşısında kendimi tutamayacagım.

Sorarım ona acaba wow koyundeki tüm defansları kendisi mi bastı? Wow koyundeki tum tahılları kendi koyleri mi uretti? Senin sadece ismin war ama herşeyi sen yapmıosun we sana asker we tahıl atan bütün S*o*N Birliklerine karşı borçlu durumda oldugunu sen bilmiyormusun?Bizim icin sen Kangaro weya başka bi S*o*N un Wow kurması onemli degil idi ama goruorum ki senin icin cok onemliymiş isim yapmak ki 100. sewieyi bastın.

E şimdi noldu? 10 kişiden seni 1 kişi tbk ediyorsa 9 kişi de sana küfür ediyor. Madem bakamıcaksın teutonic lord gibi silseydin paşa paşa oyunu bıraksaydın.Sen nasıl ödeyeceksin şuanda bu kadar elde kalan ordunun vebalini? Çık da bi yorum yap artık biz de ogrenelim düşüncelerini.

caydibi
16-11-2009, 13:59
http://www.izlesene.com/video/oyun-s11-son-birlikleri/1206131

http://www.izlesene.com/video.php?/oyun-son/1274375

platin ve allstar savaşlarını videosu

arcmrt21
16-11-2009, 14:00
AKILLI OL

Hep okurum mesajları pek yazma tenezzülünde bulunmam fakat şuanda AKILLI OL`un yaptıgı bu bencillik karşısında kendimi tutamayacagım.

Sorarım ona acaba wow koyundeki tüm defansları kendisi mi bastı? Wow koyundeki tum tahılları kendi koyleri mi uretti? Senin sadece ismin war ama herşeyi sen yapmıosun we sana asker we tahıl atan bütün S*o*N Birliklerine karşı borçlu durumda oldugunu sen bilmiyormusun?Bizim icin sen Kangaro weya başka bi S*o*N un Wow kurması onemli degil idi ama goruorum ki senin icin cok onemliymiş isim yapmak ki 100. sewieyi bastın.

E şimdi noldu? 10 kişiden seni 1 kişi tbk ediyorsa 9 kişi de sana küfür ediyor. Madem bakamıcaksın teutonic lord gibi silseydin paşa paşa oyunu bıraksaydın.Sen nasıl ödeyeceksin şuanda bu kadar elde kalan ordunun vebalini? Çık da bi yorum yap artık biz de ogrenelim düşüncelerini.

Öyle bir şey için önce yüz olması gerektiğini unutuyon... Yani hata yapılır ama boylesi? Belki savunma rekorunu kırabilecekti o şansını kaybetti:D

Carpe Diem
16-11-2009, 14:02
Kardeşim benım saol bende cok iyi bir kankaa kazandım

birde suna acıklık getirelim emre bahsetti ben öss ye hazırlanıyordum bu sene gene hazırlanıyorum ben o sıkısıklık içinde o orduyu bastım bastırdım emek verdim ve o 80k orduyu merkezden basma durumunda kaldık yandan basmıs olsaydık rekor ordu yapıyorduk bizde ve bu ordu en düşünülmesi en zayıf olan köylerin birinden cıkıyordu:D

Bende durumu ögrendim ne olup bittiginii o wow u iptal etmiyen abime soruyorum

sen bu kadar emek verdin mi bu oyuna?? veya ne hakla onlarca adamın emegini gasp ediyorsun? sonuçta olup bitmiş birşey ama hiç mi düşünmedin bu emegi sırtına nasıl bir sorumluluk aldıgını?

Evet en iyi sen biliyosun benım durumlarıda, dedigin gibi yandan bassak suan rekor ordu bendeydi s11de büyük ihtimal. ve sölesin bana akif abi ve senden baska kımın haberı olurdu bu ordudan ? 15tarlalıyı geliştirmeye baslayalı bana 2 tane saldırı geldı 2 sıde fake idi . kimse tahmin etmiyodu cünkü. iyiki rekor ordu falan yoktu ozman olayın boyutu farklı olurdu saygısızlık yapardım heralde.

İstanBuLL
16-11-2009, 14:03
tebrık ederim

Carpe Diem
16-11-2009, 14:08
http://img20.imageshack.us/img20/4748/asdwz.th.jpg (http://img20.imageshack.us/i/asdwz.jpg/)

Elde patlayan ordu resmını koyım barı yapcak bısı yok :)
Ertanemre1 .

candy
16-11-2009, 14:10
öncelikle son ailesi olarak sevinelimmi üzülelimmi şaşırdım kaldım. bir arkadaşımızda altından bahsetmiş . elinde ordusu patlayan arkadaşlarımız altın kullanmadımı? o askerleri basmak beslemek hiç kolay değil. S*O*N ailesi çatısı altında wow köyünü besledi korudu o zaman S*O*N ailesine saygılı olup beklemeliydi diye düşünmekteyim. bizde 1 gün önce askerleri kullandık demek yönetimdende gelen bilgiye göre 3 kişi aynı anda 100 basacaktı buna istinaden bekletseydik bizimde elimizde patlayacaktı. gerçekten esefle kınıyorum. yazık oldu.

Tüm S*O*N ailesine benden defans askeri hammedde ve tahıl gözetmediler hepsine teşekkür ederim. askerime bakan köylere özellikle 1 senedir köyümün hamallığını yapan bobo abi 'Deniz'e gerçekten teşekkür ederim.

Esmeraldayı rekorundan dolayı tebrik ederim. Bende cermen rekoru kırabilirdim gerçekten tembellik yaptım :)

candy-_-

Motörhead
16-11-2009, 14:11
http://img20.imageshack.us/img20/4748/asdwz.th.jpg (http://img20.imageshack.us/i/asdwz.jpg/)

rekor ordu basanlar ekran görüntüsünü kaybetmesin önemli olan rapor değil görüntü basılan askerdir.

çünkü eski versiyon rekorlar kitabında en fazla tahıl tüketen ordu kısmında rapor değil askeri üs resimi vardı demekki rapor şart değil görüntü yetiyor rekor için

arcmrt21
16-11-2009, 14:11
bence kalan orduları 10k 20k diye ayırt etmeden yan tarafta biryerde yayınlayın ya da direk burada yayınlasın yetkili birisi... 10k 20k yı basan da hizmet etmiştir... Mesela 8k emperyanlı ama 7300 ateş mancınıklı ordu da 1 ay beklese bile super bir iş yapardı:D

tomartıcı
16-11-2009, 14:16
belit şifresi 232850

oyuna oyun başında kayıt olupta sıcanı wow gören adam:D hala ölmemiş:D

caydibi
16-11-2009, 14:17

Ertanemre1 .

la reesim mesim koyma kırarım kafanı :P

arcmrt21
16-11-2009, 14:20
belit şifresi 232850

oyuna oyun başında kayıt olupta sıcanı wow gören adam:D hala ölmemiş:D

yaf hiç sorma biraz once girdim hesabında 7300 ateş mancınıklı arkadaş bu sıçan hala hayatta:) onu korumak için çok mucadele vermiş... Bu da ayrı bir rekor olsa gerek:D

ceylanım
16-11-2009, 14:28
abdullah abi senin hesabı merak ediyorum tem werirmisin :)

arcmrt21
16-11-2009, 14:35
abdullah abi senin hesabı merak ediyorum tem werirmisin :)

sen iste
onun yerine ben veririm hesap ismi yolla:D

ceylanım
16-11-2009, 14:37
Takatuka :)

arcmrt21
16-11-2009, 14:38

yaf temsilcilik verilmiyo bu saatten sonra:) apoya soyle şifresini versin:D tem. ben verirdim ama:D şifre bana düşmez:D

tomartıcı
16-11-2009, 14:39

şifremi verdim şifremle girebilirsin ama herkese verme sonra küfür edip duruyor saga sola millet

arcmrt21
16-11-2009, 14:41
şifremi verdim şifremle girebilirsin ama herkese verme sonra küfür edip duruyor saga sola millet

apo zaten bakıyorum ismi bozuk gorsem edecem...:D:D

RZR
16-11-2009, 15:08
Yazdığım yazıdan etkilenenler ya da rahatsız olanlar olmuş... Hepsine de diyorum ki; bir kişi çıksın bu arkadaş son birliklerine haber getirdi casusluk yaptı. Son birliği yöneticileri özelikle sizler söyleyin. Hebele hubele hesabından haber geldimi yada benim varlığımdan haberdarmıydınız sizler için mi çalıştım...Allstar birlikleri sizlere casusluk mu yaptım...Bu ithamları KANITLAYAMANLAR ADİDİR... Kendi yenilgilerinize başka bahaneler üretmektesiniz...:mad:

tomartıcı
16-11-2009, 15:10
Yazdığım yazıdan etkilenenler ya da rahatsız olanlar olmuş... Hepsine de diyorum ki; bir kişi çıksın bu arkadaş son birliklerine haber getirdi casusluk yaptı. Son birliği yöneticileri özelikle sizler söyleyin. Hebele hubele hesabından haber geldimi yada benim varlığımdan haberdarmıydınız sizler için mi çalıştım...Allstar birlikleri sizlere casusluk mu yaptım...Bu ithamları kanıtlayamanlar adidir... Kendi yenilgilerinize başka bahaneler üretmektesiniz...:mad:

hebele hübele hesabının vural ın kuzeni oldugunu daha yeni ögrendim casuslukla itham ediyorsanız gülüyorum sadece:D ama en manyak olay msn de oturup şenay la son u yıkma planı yapmaktı:D hatta bizimkilerede dedim adamlara nasıl saldırı yapmaları gerektigini söyledim demiştim. ama tahmin ettigim şeyler oluyor hep. dışardan söyleyen adamı pek sallamazlar adam bizim büyük orduları cakmamızı istiyor diyorlar. mesela schrembri2 nin askerini cigdem81 e son anda yetiştirmek yerine güzel bir organize ile o askere 300k defans kestirilebilirdi. tabi bu benim düşüncem.

caydibi
16-11-2009, 15:15
hebele hübele hesabının vural ın kuzeni oldugunu daha yeni ögrendim:D casuslukla itham ediyorsanız gülüyorum sadece:D ama en manyak olay msn de oturup şenay la son u yıkma planı yapmaktı:D hatta bizimkilerede dedim adamlara nasıl saldırı yapmaları gerektigini söyledim demiştim. ama tahmin ettigim şeyler oluyor hep. dışardan söyleyen adamı pek sallamazlar adam bizim büyük orduları cakmamızı istiyor diyorlar. mesela schrembri2 nin askerini cigdem81 e son anda yetiştirmek yerine güzel bir organize ile o askere 300k defans kestirilebilirdi. tabi bu benim düşüncem.
heheee:D biri platin baskanı digeri son baskanlarından biri öyle oluyor demii :D apo abii senın verdigin taktikler tutmamıs bes bellii dogrudüzgün saldırı alamadıydıkk :D

tomartıcı
16-11-2009, 15:18
heheee:D biri platin baskanı digeri son baskanlarından biri öyle oluyor demii :D apo abii senın verdigin taktikler tutmamıs bes bellii dogrudüzgün saldırı alamadıydıkk :D

yav orda son başkanı olarak degil sıradan bir serverda oynayan birisi olarak konuşuyorduk. ben tomartıcı desem dinlerlerdi:D

s-o-n
16-11-2009, 15:18
Yazdığım yazıdan etkilenenler ya da rahatsız olanlar olmuş... Hepsine de diyorum ki; bir kişi çıksın bu arkadaş son birliklerine haber getirdi casusluk yaptı. Son birliği yöneticileri özelikle sizler söyleyin. Hebele hubele hesabından haber geldimi yada benim varlığımdan haberdarmıydınız sizler için mi çalıştım...Allstar birlikleri sizlere casusluk mu yaptım...Bu ithamları KANITLAYAMANLAR ADİDİR... Kendi yenilgilerinize başka bahaneler üretmektesiniz...:mad:

bu sözleri söyleyen ya da benzer düşünce içerisinde olanlar sadece kişilik sorunu yaşayanlardır..bir seneyi aşkın bir süredir bu serverde ikimiz de varız ama bir günden bir güne ne benden o tarafa bir haber gitti ne o taraftan bana bir haber geldi.Çünkü bizler oyunu oyun gibi oynuyorduk.Reelden kuzenimdir hebele hubele ama gelin görünki günlük yaşantımızda birliklerimizin adını bile anmayız.o kendi birliğine karşı sorumluydu ben ise kendi birliğime karşı.eğer ki bilgi alma durumum olmuş olsaydı benim merkezim 2 kere yıkılmaz 6 tane yan köyüm sıfırlanmazdı..Ortaya bir laf atarken dayandırdığınız temelin sağlam olması gerekir aksi taktirde her türlü ortamda o lafı yedirirler adama!!

tomartıcı
16-11-2009, 15:20
bu sözleri söyleyen ya da benzer düşünce içerisinde olanlar sadece kişilik sorunu yaşayanlardır..bir seneyi aşkın bir süredir bu serverde ikimiz de varız ama bir günden bir güne ne benden o tarafa bir haber gitti ne o taraftan bana bir haber geldi.Çünkü bizler oyunu oyun gibi oynuyorduk.Reelden kuzenimdir hebele hubele ama gelin görünki günlük yaşantımızda birliklerimizin adını bile anmayız.o kendi birliğine karşı sorumluydu ben ise kendi birliğime karşı.eğer ki bilgi alma durumum olmuş olsaydı benim merkezim 2 kere yıkılmaz 6 tane yan köyüm sıfırlanmazdı..Ortaya bir laf atarken dayandırdığınız temelin sağlam olması gerekir aksi taktirde her türlü ortamda o lafı yedirirler adama!!

vural bari önce deseydin yav bak ozaman daha farklı olurdu bu kadar az zayiatla kurtulmazlardı:D hebele bir tem verse ucururdum ben onları:D

caydibi
16-11-2009, 15:20
yav orda son başkanı olarak degil sıradan bir serverda oynayan birisi olarak konuşuyorduk. ben tomartıcı desem dinlerlerdi:D
ehuwwww:D

kesin dinlerlerdi senın taktiklerin işe yarayıp yaramadıgınıda senın minik wow unda denerlerdi kesin tomartıcı wow kurcak die:D

caydibi
16-11-2009, 15:22
vural bari önce deseydin yav bak ozaman daha farklı olurdu bu kadar az zayiatla kurtulmazlardı:D hebele bir tem verse ucururdum ben onları:D
hahaayyy :D

haber gelmiş olsaydı yıgardık def i tek askeriniz bile geri dönmezdi :D

tomartıcı
16-11-2009, 15:22
ehuwwww:D

kesin dinlerlerdi senın taktiklerin işe yarayıp yaramadıgınıda senın minik wow unda denerlerdi kesin tomartıcı wow kurcak die:D

yav zaten ben dedim reisleyin adamda fazla savunmada yokmuş bak ne güzel diye ama dinlemediler. seviye 1 e tıkladıgım anda 7 tane ordu hemen cıkacaktı:D hatta bana asker cakacaklardan biriside hebele hubele idi.

s-o-n
16-11-2009, 15:24
apo işte sorun da burda :D adamlar anlamak istemiyo casuslukla suçluyo :D akıl mantık sahibi bi insan durur bi düşünür böyle laf etmeden önce..casusum olmuş olsaydı o hesap benim platinum birliğinden bir tane merkez bırakmazdım ki :D ama işte adamlarda nato kafa nato mermer...

caydibi
16-11-2009, 15:24
yav zaten ben dedim reisleyin adamda fazla savunmada yokmuş bak ne güzel diye ama dinlemediler. seviye 1 e tıkladıgım anda 7 tane ordu hemen cıkacaktı:D hatta bana asker cakacaklardan biriside hebele hubele idi.
:D:D Çıkardı vallaa belli olmaz onların işi :D

Carpe Diem
16-11-2009, 15:26
Önümüzdeki c.tesi saldırı varmıymış ? :)

tomartıcı
16-11-2009, 15:27
apo işte sorun da burda :D adamlar anlamak istemiyo casuslukla suçluyo :D akıl mantık sahibi bi insan durur bi düşünür böyle laf etmeden önce..casusum olmuş olsaydı o hesap benim platinum birliğinden bir tane merkez bırakmazdım ki :D ama işte adamlarda nato kafa nato mermer...

yav ben casusları seviyom:D casus varsa demekki rakibe gercek dışı bilgide aktarabilirim. onun için casuslar güzeldir. ama sanırsam yasin emir celiktepeli ikilsine laf atamıyorlar. yasin emir senay ın 1 numaralı adamlarından oldugu için. ondan işte sagda solda buldukları adamlara laf atıyorlar.

caydibi
16-11-2009, 15:28
yav benım merak ettigimm akıllıya acaba saldırı geliyormuydu ? (:

sewiye 99 u görünce bişiy yapmadılarmı cok merak ediyorum :D

Apo abi sen bilirsin cıkartmıslarmıydı saldırı :D

Carpe Diem
16-11-2009, 15:30

Keske ben saldırsaydım ya seviye düşürürdüm kendime olan inancımla :) diger adamların ordularıda bu sekıl heba olmazdı.

tomartıcı
16-11-2009, 15:32

şenay yine birligin ipini cektigi için saldırı atacak adamlar saldırı cıkarmadılar yolda olanlar vardı ama seviye alabilecek büyüklükte ordu yoktu bildiklerimde. tabi belkide varmıştır. allstar la platine sormamız lazım

caydibi
16-11-2009, 15:37
şenay yine birligin ipini cektigi için saldırı atacak adamlar saldırı cıkarmadılar yolda olanlar vardı ama seviye alabilecek büyüklükte ordu yoktu bildiklerimde. tabi belkide varmıştır. allstar la platine sormamız lazım
Abi ögrenırsın sen :D

yavv cuKK die oturdu içimee emegimiz gittii

neyse o önemli degilde Show yapma imkanıda giti :D

caydibi
16-11-2009, 15:38
Keske ben saldırsaydım ya seviye düşürürdüm kendime olan inancımla :) diger adamların ordularıda bu sekıl heba olmazdı.
emremm biz o orduyla alırdık gene sewiyee önümüzde koç olsun olmasınn :D

belkide alamzdık :D 3.4m def vardı :D

mathman
16-11-2009, 15:42
:D:D:D:D:D

Önümüzdeki hangi cumartesi ? Cumartesiler bitmez .....

caydibi
16-11-2009, 15:46
:D:D:D:D:D

Önümüzdeki hangi cumartesi ? Cumartesiler bitmez .....
s10 da cumartesi saldırı var emre onu diyo :D

davidss
16-11-2009, 16:00
ne bekliyodum forum a bakınca ne buldum cermen rekorunu görecektik daha yazıklar olsun:mad:

west
16-11-2009, 16:04
tüm s11 oyuncularını tebrik ederim cok güzel bir oyun oldu wow u vizelerden önce görmek ayrı bir mutluluk benim için

s11 zizu

davidss
16-11-2009, 16:06
benimde vizelerim var ama bize bitmeyecek dendi bu yapılan oldumu

west
16-11-2009, 16:08
benimde vizelerim var ama bize bitmeyecek dendi bu yapılan oldumu

:D olsun sağlık olsunnnn

_JackaL_
16-11-2009, 16:13
cermen rekorunun sahıbı kım

tomartıcı
16-11-2009, 16:32

kendisi acıklayacak sanırsam ondan bize düşmez onca zaman basan o idi

caydibi
16-11-2009, 16:34
profiline yazmıs :D aksam tem sifremi vercem die bakarsınızz:D

_JackaL_
16-11-2009, 16:38
profiline yazmıs :D aksam tem sifremi vercem die bakarsınızz:D
tmm arıcam.:D

kizil
16-11-2009, 16:43
wow sürecinizin bittigini ögrendim tüm s11 camiası için hayırlı olsun darısı bizim başımıza diyecegim ama çok zor sanırım yeni bir s11 daha wow görür biz bitiremeden ))) tekrar geçmiş olsun tbrler doruk birlikleri adına 01kizil

pragmaduane
16-11-2009, 17:22
wow sürecinizin bittigini ögrendim tüm s11 camiası için hayırlı olsun darısı bizim başımıza diyecegim ama çok zor sanırım yeni bir s11 daha wow görür biz bitiremeden ))) tekrar geçmiş olsun tbrler doruk birlikleri adına 01kizil

+1 Darısı başınıza :D

krep
16-11-2009, 17:43
umut sonuna kadar katılıyorum kimseyi kırmadan bişeyler olsun bitsin dedik burda büyük isimlerden söz ettik ama dün gece fikir birliğine varılan oylama ile karar verilen ne idi ve ne oldu son dakikalarda bile yüksek bir telefon trafiği oldu ama yinede nafile. burda bir çok kişi diyecekki hırs yapmakta neyin nei. burda br yılın emeği var 18 tane büyük mancınık ordusu bunlardan biri rekor cermen ordusu diğeri rekor galya mancınık tı ve nice 60k üzeri yaay 30k üzeri süvari ve 6k üzeri mançolu ordu bunların yanında 3 tanede koç orudsu en küçüğünde 8k koç var toplam 21 ordu ne oldu? bu arkadaşlar wowa tahıl denildiğnde kendisi -100klarda oynarken npc yapıpta tahıl attılar burda bu arkdaşlar ve benide kimse hırs yapmasın demesin asıl hırs okdar emek verildiği halde son anda ayak oyunları yapmaya kalkanlardır burda hırsı biz değil ayak oyunları yapanlar ortay koymuştur. burda bir çoğumuz son server dedik ve bizim içimizi burdan buruk ayıranlar sağ olsun.

galya
01 qraliceni... 0 50525 257 690 0 13063 8672 1080 0 0 1

roma
Long Dong Si... 125 0 60715 70 0 24095 5010 8644 0 0 1

maxi4
16-11-2009, 17:48
Tebrik ederim son birliklerini ve daha öncede yazdığım gibi yöneticilerini. Gerçekten çok iyi bir iş başardıkları için..

caydibi
16-11-2009, 17:52
Abi boş verelim artık yaa geldi geçtii içimiz buruk böyle bitmemliydi benım ve bircok arkadasın fikri budur eminim
ama olan oldu degiştiremeyiz artıkk

diyecekte bişiy yok
sadece tebrik etmek lazım.. nasıl tebrik onuda bilemem :D

bobo abi
16-11-2009, 17:54
umut sonuna kadar katılıyorum kimseyi kırmadan bişeyler olsun bitsin dedik burda büyük isimlerden söz ettik ama dün gece fikir birliğine varılan oylama ile karar verilen ne idi ve ne oldu son dakikalarda bile yüksek bir telefon trafiği oldu ama yinede nafile. burda bir çok kişi diyecekki hırs yapmakta neyin nei. burda br yılın emeği var 18 tane büyük mancınık ordusu bunlardan biri rekor cermen ordusu diğeri rekor galya mancınık tı ve nice 60k üzeri yaay 30k üzeri süvari ve 6k üzeri mançolu ordu bunların yanında 3 tanede koç orudsu en küçüğünde 8k koç var toplam 21 ordu ne oldu? bu arkadaşlar wowa tahıl denildiğnde kendisi -100klarda oynarken npc yapıpta tahıl attılar burda bu arkdaşlar ve benide kimse hırs yapmasın demesin asıl hırs okdar emek verildiği halde son anda ayak oyunları yapmaya kalkanlardır burda hırsı biz değil ayak oyunları yapanlar ortay koymuştur. burda bir çoğumuz son server dedik ve bizim içimizi burdan buruk ayıranlar sağ olsun.

galya
01 qraliceni... 0 50525 257 690 0 13063 8672 1080 0 0 1

roma
Long Dong Si... 125 0 60715 70 0 24095 5010 8644 0 0 1

Gökhan hocam kabahat sende.. Rakibe daha az saldırı organizesi yapacaktın, daha az merkez ve asker köyü silecektin ki Akıllı Ol dan seviye alabileceklerdi..

Ya da 2 3 tane rakipten multi hesap bulup direk kendin halledecektin olayı..

Arka planda iş çevirmeden, birlik oyuncusu gibi hareket etmek senin neyine..

Son serverın olmuş, elinden gelenin en iyisini yapmaya kalkmışsın.. kendi ismini öne çıkartmak için çaba harcamamışsın.. çok ayıp şeyler bunlar (!)

melikşah
16-11-2009, 18:02
son birliklerini canı gönülden tebrik ediyorum...
oyunun başından itibaren gerek dostluk ve gerekse güzel organize olmalarıyla bütün rakiplerini geride bıraktılar...

yörükoğlu
16-11-2009, 18:03
Gökhan hocam kabahat sende.. Rakibe daha az saldırı organizesi yapacaktın, daha az merkez ve asker köyü silecektin ki Akıllı Ol dan seviye alabileceklerdi..

Son serverın olmuş, elinden gelenin en iyisini yapmaya kalkmışsın.. kendi ismini öne çıkartmak için çaba harcamamışsın.. çok ayıp şeyler bunlar (!)

s11 de bitmiş. bu tomartıcı benim tanıdıgım cocukmu? şu s5 tede oynamıştı bir ara. burda başkan olmuş. apo senden başkan olurmu? gittiğin hangi serverda adam gibi bişey yaptın.

bu arada bitirenide tebrik edemeyecem. bu kadar herşey elinizde iken o 100 ü basıp ne gecti eline bilader bak rekor kıracakmışsınız. 10 gün daha beklesende ölmezdin.

yinede tebrikler... apo ilk defa bişey yapmış gibisin:D

caydibi
16-11-2009, 18:04
son birliklerini canı gönülden tebrik ediyorum...
oyunun başından itibaren gerek dostluk ve gerekse güzel organize olmalarıyla bütün rakiplerini geride bıraktılar...
okan abi senden bunu duyduguma inanamıyorum :D:D

umutmousa
16-11-2009, 18:09
Ordusu elinde kalanlar

Hawal: 160K balta ile cermen rekoru
Welcome to jungle: Galya mancınık rekoru

Ve diğer büyük ordular

emokachi
ertanemre
krep
trajan
onb kaos

Keşke oyunun başında patlatsaydınız ordularınızı siz de.
Ama siz ne yaptınız? Beklediniz.
Niçin beklediniz?
Çünkü oyun stratejisi gereği beklemeniz istendi benden veya başka bir yöneticiden.
Yapılan tek bencillik belki hawalın rekoru kırması için ek süre istememizdi.
Çok bişey mi istedik?
maksimum 4-5 gün daha istedik.
Hatta dedik ki oyunun galibi her halukarda akıllı ol'dur. +- den tahıl aktaracaz, defans aktaracaz seviyeyi bekletirse dedik. Diğer wow'lara seviye bastırmaycaz dedik.

Matem havasında wow kutluyoruz şimdi.....

tomartıcı
16-11-2009, 18:14
s11 de bitmiş. bu tomartıcı benim tanıdıgım cocukmu? şu s5 tede oynamıştı bir ara. burda başkan olmuş. apo senden başkan olurmu? gittiğin hangi serverda adam gibi bişey yaptın.

bu arada bitirenide tebrik edemeyecem. bu kadar herşey elinizde iken o 100 ü basıp ne gecti eline bilader bak rekor kıracakmışsınız. 10 gün daha beklesende ölmezdin.

yinede tebrikler... apo ilk defa bişey yapmış gibisin:D

paraylamı veriyorlar sizi sıraylamı sen kimsin şimdi. gelmiş konuşuyorsun burda

melikşah
16-11-2009, 18:15
okan abi senden bunu duyduguma inanamıyorum :D:D
neden inanamıyorsun ki ne demişler bükemediğin bileği öpeceksin:D
oyun zamanı tabiki kendi birliğimi savundum ve sizi kötüledim kendi oyuncularımıza moral vermek ve rakip oyuncuların moralini bozmak için fakat artık oyun bitti tebrik etmesinide biliriz...
harbiden güzel oyun çıkardınız oyun başından beri savaşta olmanıza rağmen bu kadar güzel orduların çıkması ve hala rekor denecek derecede orduların elinizde kalması büyük bir başarıdır...

melikşah
16-11-2009, 18:18
paraylamı veriyorlar sizi sıraylamı sen kimsin şimdi. gelmiş konuşuyorsun burda
apo ne kızıyorsun adama o kadar çok serverde oynamışsın ki herkez tanıyor seni sanırım dosttan çok düşman edinmişsin adamlar gelip buluyorlar seni:D
bu arada video çok güzel olmuş eline sağlık daha çok gençmişsin seni biraz daha büyük sanıyordum fakat yakışıklısın o ayrı:D

krep
16-11-2009, 18:18
Çok ayıp oldu çoook.

Bu mudur yani...

Hadi bee

sağolasın hocam hadi ben kndimden geçtim ilk defa basmıyorum asker ilk defa ordu görmüyorum. adam bana telefon açıyor abi durun dediniz ne oldu bitmiş bizi niye kandırdın diyorlar.Bana "YALANCI" diyorlar ne için dün gece konuştuk oyladık oy birliği ile iptal kararı aldık dediğim için. sonrada hakkımızı helal etmiyoruz diyorlar. gelde kalk bunun altından. işte sorun burda. soruyorum burda herkes burda.Yakın taih herkes onlinedı sorumluluktu konuşuyor. yakın tarih herkes biliyor . kim ne kdar onlindı. ?? millet bayram yaparken bişz klavye üzerinde uyuya kalacak kadar onlinedık. artık android gibi yaşıyorduk. çiğdem planı kaptırdı bayramda aha metenin yüzü burda çiğdem şifreyi değiştirmemiş olsaydı bayramda planı kurtarıyordum planı kaçıracaktım. sorun meteye. akife (violence) sorun kim nekdar emek verdi neler yaptı. herkes ailemle vakit geçiricem arkadaşım var bayram dı tatildi derken kaç kişi debelendi. ayakta duracak halin yok diye birbirimizi kovuyorduk git yat diye. altın denildii.altın bittide alınmadımı?? ben ayda 600 altı saece kendim kullanırken başkalarına binlerce altın yüklüğyorduk isimlerini telaffuz etmeyeceğim bu ardaşlarımın her iki tarafıda mağdur etmemk için. sizilerin verdikleriniz emektide bizim ne idi sorarım? evet arkdaşlarıma bir noktada katılıyorum. MERTce ortaya çıkıpta gerçeği söylyebilecekmi acaba bu ayak oyununu yapan kişi. söylemeyecekmi?

arkdaşlarıma katılıyorum eğer onlarınki emekse haksa bizimkie emek ve haktır bu ağardır belki ama bende diğer arkdaşlarımla birlikte arkamızdan oyun oynayana hakkımı helal etmiyorum sabahtan beri küfür yiyorum bıktım.......

caydibi
16-11-2009, 18:19
neden inanamıyorsun ki ne demişler bükemediğin bileği öpeceksin:D
oyun zamanı tabiki kendi birliğimi savundum ve sizi kötüledim kendi oyuncularımıza moral vermek ve rakip oyuncuların moralini bozmak için fakat artık oyun bitti tebrik etmesinide biliriz...
harbiden güzel oyun çıkardınız oyun başından beri savaşta olmanıza rağmen bu kadar güzel orduların çıkması ve hala rekor denecek derecede orduların elinizde kalması büyük bir başarıdır...
teşekür ederiz abii ...

daha 18 ordu varr bildigim kadrı ile:D

krep
16-11-2009, 18:26
Ordusu elinde kalanlar

Ve diğer büyük ordular

emokachi
ertanemre
krep
trajan
onb kaos

Niçin beklediniz?
Çünkü oyun stratejisi gereği beklemeniz istendi benden veya başka bir yöneticiden.
Çok bişey mi istedik?
Hatta dedik ki oyunun galibi her halukarda akıllı ol'dur. +- den tahıl aktaracaz, defans aktaracaz seviyeyi bekletirse dedik. Diğer wow'lara seviye bastırmaycaz dedik.

umudum ordu değil derdim dostlarıma yalancı çıktım. arkdaşlarım bana bizi kandırdın diyor sana güvendik diyor. sabahtan beri küfredenlerin haddi hesabı yok. ben buna üzülüyorum. ben yine beklerdim yakardım ordu sorunmu. ama söz verdiğim kişiler?? bekleyin dedim güvendiler bana. yeni asldırı organizesinide ayarlamıştık salı günü yola çıkacaktı en geç çarşambaya ve cuma yada cumartesi en geç rekor orduda girmiş olacaktı. 5 gün uzatacaktık oyunu. ama işte olan ortada. bakıyorum hangi birlk üyem görsem sevinmiyor. sevinen kişi belli işte!!!

seashell
16-11-2009, 18:37
Iyisiyle kotuyse bir server in sonuna geldik. Tartistigimiz konu ise ne guzel erken bitirdin gec bitirdin :))) Acaba baska serverlarda bu olay warmidir ya merak ediyorum..

S11 de emegi gecen herkesi tbrk ederim. Basari kisisel degildir kesinlikle tek basina kimse basari kazanamaz

bu arada elimin altinda 2.5 ordu patladi benimde

1.cisi turko666 ;

İzmir (http://s11.travian.com.tr/dorf1.php?newdid=132950)0 0 64537 22 0 29415 750 6822 0 0 0

2. cisi rise-up ;

01 220 0 49867 0 0 15929 14 5114 0 0 1

2.5 olanda benim merkez gene basiyordum ordu ne gusel :))))

00 S*o*N (http://s11.travian.com.tr/dorf1.php?newdid=122034) 6672 0 6965 0 0 4400 0 1847 1 0 0 (her ne kadar gecen gun akif forumda belirtmis olsada cok buyuk degil belki ama biz bu ordu ilede wow sifirlardik demi akifim :)))

bu askerleri ellerinde patliyan arkadaslar icinde gercekten uzuntumu dile getirmemek elde degil. Onlar kendilerini gerek rekor kirmak gereksede sigorta anlaminda bu zman a kadar bekletmislerdi ama server tahmin etmedigimiz bir sekilde bitti.

Herkese hayirli olsun...

Carpe Diem
16-11-2009, 18:51
Ordusu elinde kalanlar

Ve diğer büyük ordular

emokachi
ertanemre
krep
trajan
onb kaos

Niçin beklediniz?
Çok bişey mi istedik?

Diyecek birşey yok işte herşey acık ortada. Sadece kendim olsam bu kadar üzülmem heralde benım yanımda kac adam var ordusu giden.. Cok yazık oldu çok.
Ertanemre1 .

alivırro
16-11-2009, 19:27
hebele hübele hesabının vural ın kuzeni oldugunu daha yeni ögrendim casuslukla itham ediyorsanız gülüyorum sadece ama en manyak olay msn de oturup şenay la son u yıkma planı yapmaktı hatta bizimkilerede dedim adamlara nasıl saldırı yapmaları gerektigini söyledim demiştim. ama tahmin ettigim şeyler oluyor hep. dışardan söyleyen adamı pek sallamazlar adam bizim büyük orduları cakmamızı istiyor diyorlar. mesela schrembri2 nin askerini cigdem81 e son anda yetiştirmek yerine güzel bir organize ile o askere 300k defans kestirilebilirdi. tabi bu benim düşüncem.

abdullah kısa ve özz şenay bu oyunu kaybetmeye her zaman mahkummmmmmmmm dünya onun etrafında dönüyo sanıyoo ama yanılıyoo krallar tahtını çok sever dikkat etsınler ama anladın sen onu:) ama icrat yaparsa çok rahat olurr amaaa kii indirmekte bı okadar kolay yükseltmek kadar

hee dıyosunuz erdem casus yaw casus olsaa daeladeustan msj laşırmıyyım akıl var hee pardon senay söz konusu onu unuttum:D akıl dedım yaa:) ondan açıklama yaapayım dedım neyse

şu bı gercek platıum daeladeus u destekledı kıskandınız adalar 36 saatte 1m def yıgdılar bunu platıum yaptı mı hayırr he yaptı haklarını yemıyom ama olay su bırlık yok beraberlık yok alt bırlıklere önem yok sonra dıyolar erdem sende ordu varmıydı bu kadar salak soru mu olur kusura bakmayın ama

eyer alt bırlıklere ıstenılen destek verılse ıdı he verılmedı neyse yaw arkadaş sen başkansın ( benım için sözde başkan) benım başkanım ERDEM HEBELE HUBELE DIR.

kardeş organısazyon yap sen nasıl bı başkansın demek kolay bunu platıuma kabullendırmek kolay ama bunu rakıplere kabul ettıreceksınızzzz

benım bu yazım Platıuma değil ben Platıumu gene sevıyom hepsıne saygım var ama şenay kaybedeceksın her zamankı gibi

bana dıyeceksınz sen şenayın adamı ıdın ne oldunda böle öfkelendın

herkes kıskandı bızı erdem ıle allstara yakınlaşmamızı

ve ALLSTAR BENIM dıger bırlıgım ;

AYBARS2(KAAN) KARDEŞ BLACK_84 VE LEJYONER44(MUSTAFA ABİ) TIKSINTI(GÜROL ABİ) KAFEIN(ŞELÇUK ABİ)

bu yukardakılere özel tsk edıyorum benı hep destekledıler 1 dedıgımı 2 yapmadılar sizleri abı kardeşlerim özel sevıyoorummm ...

ve ERDEM kardeşim S-O-N benım ıcın demıs bende senın için dıyımm senı çekemeyecn anten taksın:)

bu oyunda ERDEM BENIM BASIMIN Tacı ıdı murat abı ıle ama ben murat abıde suç bulmuyomm yanımda ERDEM VAR KARDEŞİMM YERIN AYRI BENIM İÇİN kardeşim..

bana dıyecegınız soru olabılır neden HEBELE HUBELE Platıumwwow a saldırdı tek onu attım nedenı ıse ERDEM ın köyunu kendı köyum gibi gördüğüm için sadece onu attım olayı Platıum_1 e sevdıgım kardeşlerıme anlattım onlarda gelecektı ben dedım bu benım davam sız karısmayın ondan HEBELE HUBELE Platıum wwow una gırdı Şenayın baktıgı köye gırdı o köyle bunu yappmak istemezdıkk ama benı buna zorladılar

ve en son

kendı bırlıgım Platıum_1 abılerım ablalarım kardeşim hepinizi sevıyorum saygılarla çok iyinizzz ben sızde gördüm destegı bırlık oluşu eyw kardeşlerım ....

SAYGILARLA...

VE

S*O*N birliklerini tebrik edıyorum WONDER dönemınde servere renk kattıları ıcın başarılar arkadaşlar umarım reel hayattada başarılı olursunuzzz aynı böle.

arcmrt21
16-11-2009, 19:44
apo ne kızıyorsun adama o kadar çok serverde oynamışsın ki herkez tanıyor seni sanırım dosttan çok düşman edinmişsin adamlar gelip buluyorlar seni:D
bu arada video çok güzel olmuş eline sağlık daha çok gençmişsin seni biraz daha büyük sanıyordum fakat yakışıklısın o ayrı:D

Yaf bende s5 te aponun rakibiydim hatta demediğim laf kalmamıştı birliğine ama hoş çocuktur:) şu ana kadar tek yanlışını gormedim Allah için...

Sesini hele bir duysan:):)

tomartıcı
16-11-2009, 19:58

yav abi adam gelmiş nerden geldi ise konuşuyor. yav oyun içinde cık karşıma sahada konuş burda herkes konuşur ama herkes yine benden az konuşur.

abi allah ın verdigi bizim ekstra bir katkımız yok.

tomartıcı
16-11-2009, 20:06
Iyisiyle kotuyse bir server in sonuna geldik. Tartistigimiz konu ise ne guzel erken bitirdin gec bitirdin :))) Acaba baska serverlarda bu olay warmidir ya merak ediyorum..

S11 de emegi gecen herkesi tbrk ederim. Basari kisisel degildir kesinlikle tek basina kimse basari kazanamaz

1.cisi turko666 ;

İzmir (http://s11.travian.com.tr/dorf1.php?newdid=132950)0 0 64537 22 0 29415 750 6822 0 0 0

2. cisi rise-up ;

00 S*o*N (http://s11.travian.com.tr/dorf1.php?newdid=122034) 6672 0 6965 0 0 4400 0 1847 1 0 0 (her ne kadar gecen gun akif forumda belirtmis olsada cok buyuk degil belki ama biz bu ordu ilede wow sifirlardik demi akifim :)))

bu askerleri ellerinde patliyan arkadaslar icinde gercekten uzuntumu dile getirmemek elde degil. Onlar kendilerini gerek rekor kirmak gereksede sigorta anlaminda bu zman a kadar bekletmislerdi ama server tahmin etmedigimiz bir sekilde bitti.

Herkese hayirli olsun...

burda elinde ordusu kalan rise-up tugrul bana ne zaman saldırı cıkaracaksınız dedi bende meluşun wowunu reisletecektim nede olsa o wow köyü tugrul un yan köyü sayılır. böyle şeyleri sevmiyorum insanlar bu oyunda wow u 100 e basmak bişey sanıyorlar. bak ben bırakın kendi birliğimde olanları platınum da ali (deladeus) a dün gece telefonda dedim ordularınız elinizde kalmasın. sizde cakın dedim hatta seviyeye atmayın gidin depo vurun tugla ocagı vurun dedim.

ilk defa 100 basalırken bu kadar üzüldüm. s4 te kendi askerim elimde kalmıştı. ondan dolayı şuanda askerini cakamayan arkadaşlarımın durumunu cok iyi anlıyorum. buda şu demek oluyorki askerini cak cekgit serverdan fazla kasmaya gerek yok. sonra s10 gibi oynasın dursun wonder sahipleri wow kursunlar kurabiliyorlarsa.

zapata
16-11-2009, 20:27
merhaba arkadaslar arada ikili diyaloglar olsada bunun aslinda wow kutlama sayfasi olmasi gerekiyordu sanirim. Ancak gordugum cokta sevinemedigimiz yonunde. Oysaki ben askerimi gereksiz bir sekilde (deniz ile umut a yaw niye gaza getirdinizki diyordum icimden iyiki de getirmisler :)) hatta bana kisan arkadaslarda vardi sirf hava olsun diye erkenden askerimi cakmis olmama ki bende hak veriyorum ama inansinlarki hava icin degildi o an oyle gerekmisti. Sansima dek gelmis demek ki hissetmisim boyle bir sey olacagini degilse dusunsenize elimde 90k balta', 40k toyton 10k mancinikla wow a giremeden surekli npc ya da etraftaki arkadaslara surekli askerlerime bakarmisiniz diye ricalarda bulunarak bugune geldigimi ve askeride cakamadan bitirdigimi.

Empati!!!! onemli bir yaklasimdir. seviyeyi iptal etmeyerek oyunu bitiren ki ( kendisini kutlamistim tekrara gerek yok) kendisini bu arkadaslarin yerine koysun. Sonra tum kutlamayi bireysel ya da birlik olarak degerlendiririz. Rakip arkadaslar kusura bakmasinlar ama bu kadar baskin bir serverda aramizda cop secerdik en kotu......

Berberi - idris

umutmousa
16-11-2009, 20:34
:mad:

Hiçbir zaman affetmeyeceğim bu yapılan hareketi.

Dün gece ne kadar mutluyduk. Muhteşem bir organizasyonla yasin emir wow'unu ele geçirmiştik. Ben de rekor ordumu çakmıştım.

Yasin emir'den özür diliyorum.
Ordumu yanlış yere çakmışım, organizeyi yanlış wow'a yapmışım meğer.

Böyle bişeyden şüphelensem 8 orduyla yasin emiri vurmak yerine, elde kalan ordularla beraber 26 orduyla Akıllı ol wow'una yapardım organizasyonu.

Aklıma şu geliyor....
Demekki önceki seviye 99 da vurulmasaydınız gene bitirecektiniz oyunu.
(vurulmasaydınız diyorum dikkat ederseniz, eskiden vurulmasaydık derdim)

yazık çok yazık...

tomartıcı
16-11-2009, 20:46
nerdesiniz wow u 100 basanlar sesiniz solugunuz cıkmıyor. noldu beklediginiz gibi tebrik gelmedimi. sanırsam burdaki msjlardan anlayacagınızı anlamışsınızdır.

umutmousa
16-11-2009, 20:47
merhaba arkadaslar arada ikili diyaloglar olsada bunun aslinda wow kutlama sayfasi olmasi gerekiyordu sanirim. Ancak gordugum cokta sevinemedigimiz yonunde. Oysaki ben askerimi gereksiz bir sekilde (deniz ile umut a yaw niye gaza getirdinizki diyordum icimden iyiki de getirmisler :)) hatta bana kisan arkadaslarda vardi sirf hava olsun diye erkenden askerimi cakmis olmama ki bende hak veriyorum ama inansinlarki hava icin degildi o an oyle gerekmisti. Sansima dek gelmis demek ki hissetmisim boyle bir sey olacagini degilse dusunsenize elimde 90k balta', 40k toyton 10k mancinikla wow a giremeden surekli npc ya da etraftaki arkadaslara surekli askerlerime bakarmisiniz diye ricalarda bulunarak bugune geldigimi ve askeride cakamadan bitirdigimi.

Empati!!!! onemli bir yaklasimdir. seviyeyi iptal etmeyerek oyunu bitiren ki ( kendisini kutlamistim tekrara gerek yok) kendisini bu arkadaslarin yerine koysun. Sonra tum kutlamayi bireysel ya da birlik olarak degerlendiririz. Rakip arkadaslar kusura bakmasinlar ama bu kadar baskin bir serverda aramizda cop secerdik en kotu......

Berberi - idris

çok da sevinmemek mi???
İdris Hocam millet ateş püskürüyor
psikopata bağlamış durumdayız

asep34
16-11-2009, 20:54
arkadaşlar
son birlikler inde o kadar ordu var ki
mona lisanın eski genel mesajları aklıma geliyor
allstar merkez yönetimi
SON ların asker leri bitti
hadin gari saldırın yazıyordu

yahu allstar lar
siz nerde oynadınzı bu oyunu anlamadık
biz son lar
karadenizde lazlarla
lasvegasta kızlarla
s11 de de bilimum allstar- platin kazları ile oynadık haha

benim bile ordum köyde kaldı
mancınıklar yalan oldu
rekor ordular var
evet bende de rekor olmasa bile
3 depo indirecek merkez ve yan köy ordusu bastım sessizce
tomar - apo
sen söyle
reva mı bu bize
askerler saldrıda ölmeden köyde yalan oldular
akıllı ol milletin aklını alacaktık

server lar ötesi rekorlar harikası olacak tı server
baksana ilk 3 SON wow

bizide unutmayın :) s1071n

rekor ordular bir de üstüne...

peki bir şey soracağım
bu allstar lar nasıl hazırlandı bu wow a hehe

--- alper ayran getir --- allstar - G

zapata
16-11-2009, 20:55
farkindayim umut hocam biraaz yumusatmak istedim degilse cok farkindayim.....

d4rkangel
16-11-2009, 20:56

1.cisi turko666 ;

2. cisi rise-up ;

Herkese hayirli olsun...
Abi ben demedim mi cekin orduyu diye:D
saglık olsun napalım:)

w.jungle
16-11-2009, 20:59
nerdesiniz wow u 100 basanlar sesiniz solugunuz cıkmıyor. noldu beklediginiz gibi tebrik gelmedimi. sanırsam burdaki msjlardan anlayacagınızı anlamışsınızdır.

evet dün akşam çok sevindik ama yanlış yere gidilmiş sevinen göremedim bende sevinemedim enayi gibi npc yap asker besle yazık bize hakkımızı yediler wow sahibi kendimi savundu wowunu tahılını kendimi attı altınları bize omu aldı çıksın ortaya açıklasın durumu

mAcArTy
16-11-2009, 21:02
yazık ya inanamıyorum... şaka maka ama şimdi okuldan geldim ve tablo bu... askerlerimin elimde patlamasına mı yanayım yoksa WoW'un kurulmasına mı sevineyim anlayabilmiş değilim...:mad:

yazık yazık hemde çok...

işin ilginç yanı kuzeydoğu'dan biri (o şerefsiz) kuracak diye seviniyordum...nolacak lan bir kaç gün daha bekleseydin...:mad:

neyse ALLAH'ıma şükürler olsun ki ilk ve son server'ım ...
bir daha oynamayacağım...

yazık ya 160K bata ordusu gitmiş sanırım ve sanırım galya ordusu var içinde

yazıklar olsun sizlere :mad:

asep34
16-11-2009, 21:05
evet maalesef galya mancınık ordusu da vardı
rekor üstüne rekor lar kırılacaktı bu server da

;SON birlikleri olarak
hoş zaten diğerleri alacağını aldı
bizimle dans edilmez anladılar da
biz tum travian alemine SON ların nasıl oyunu olduklarını
bu ekibin nasıl hazırlandıklarını gösterdik ve
göstereceklerimiz de vardı

Evet wow yapıldı
server bitti
biz sevinemedik
elimizde patlayan rekor ordular yüzünden
diğerlerinde hiçbir şey olmadığı belli idi

az daha beklemek lazımdı

mAcArTy
16-11-2009, 21:41
benim anlamadığım şey WoW'u kuran şahsiyet niye hiç bir mesaja

cevap vermiyor ayrıca niye foruma gelmiyor onu hiç çözemedim:mad:

sonuçta gerile gerile ben WoW kurdum siz hiç bir şey yapmadınız bu

sadece benim başarım demesi gerekiyor...

keserim_ha
16-11-2009, 21:49
biraz önce armegedon55 in hesabına baktım akıllı ol bir sürü küfür etmiş ayıp wow kurmuş olabilirsin bizim sayemizde kurdun millete küfür etmek de nesi ya:mad::mad:

mAcArTy
16-11-2009, 21:59
biraz önce armegedon55 in hesabına baktım akıllı ol bir sürü küfür etmiş ayıp wow kurmuş olabilirsin bizim sayemizde kurdun millete küfür etmek de nesi ya:mad::mad:

abi hala anlamadınız mı ya adam ŞEREFSİZİN önde gideni...

utanmadan bide arme'ye küfür ediyorsa bizi yönetenlerin iyice bi düşünmesi gerekmektedir... !!!

yazık...

seashell
16-11-2009, 22:01

Arkadaslar akilli ol un sifresi asagi yukari butun serverla paylasilmis durumda.. Bu kufurleri hesap sahibi yapmaz kesinlikle hesabi giren sahsiyetsizlerin isidir bu. Bence bu mesajlara kulak asmayin...

umutmousa
16-11-2009, 22:03
Arkadaslar akilli ol un sifresi asagi yukari butun serverla paylasilmis durumda.. Bu kufurleri hesap sahibi yapmaz kesinlikle hesabi giren sahsiyetsizlerin isidir bu. Bence bu mesajlara kulak asmayin...

Evet o kadar da değildir bence de.

bobo abi
16-11-2009, 22:03
tamam wow u tamamlamasını tasvip etmedik de.. o kadar da değildir.. şifre ile kim bilir kim giriyor..

maxi4
16-11-2009, 22:07
Gerçekten wow kuran hesaptaki insan neden başka insanlara küfür etsin ki :S
Genellikle wow 100leyen hesap paylaşılıyor ve herkese küfür etmeye çalışan "ufak beyinli" insanlar oluyor bir şekilde..Gerçi burda paylaşıldığını görmedim hesabın ama bir şekilde ondan ona geçmiştir :) ( verme sırrını dostuna dostunun dostu vardır o da söyler dostuna :P )
Bir de insanların ŞEREF ve HAYSİYETlerini yargılamak bize düşmez diye düşünüyorum ben, lütfen yazılarınızda biraz daha özenli olun.

umutmousa
16-11-2009, 22:12
Yapılacak olan neydi biliyormusunuz?
Sırayla geriye kalan wow'lar da reislenecekti.
Tüm wow'lar s*o*n-ww olarak resim çektirecektik.
Ve böyle bir durumda akıllı ol tebriklerin hasını alacaktı. Bu sayfa'ya neler yazılacaktı neler.....

Aaaaaaah aaaaah

İçine edildi herşeyin
S11 de ne oldu diye soru sorsanız 3 yıl sonra
aklınıza bu olay gelir, başka bişey gelmez.

zapata
16-11-2009, 22:27
Yaw arkadaşlar akıllı ol limon sıkmış olasda - benimkine değil başkaları ile konuşsun- biz bu server ı ezeeze kazandık sanırım. Bu kadar baskın başka server var mı? Ben acemiyim benden iyi bilenler mutlaka vardır

caydibi
16-11-2009, 22:28
Akıllı ol (mehmet abi) ye mal etmeyn o küfürlerii ..

şifreyi alıp küfür edecek 3-5 tane serefsiz kesinlikle cıkacaktır..
o yüzden kimse üstüne alınmasın

zapata
16-11-2009, 22:32
Cay dibi çay dibi isen olöduğun gibi kal hepimiz biliyoruz mehmet in bu kadar olmadığını. Biz erken bitirmesinin nedenini arıyoruz

tomartıcı
16-11-2009, 22:33
şenay ın tek amacı 100 basıp beni rezil etmekti. ama ben onları daha beter rezil edecektim ve server bitince tebriklerin degeri bir ayrı olacaktı.

sabah başladım msj attım ilk welcomeye dedim abi - -de senin natar eski mekanı geri alma zamanı geldi onlarda askerlerini cekmeye başladılar ögleyin 1 de cıkacaktı ilk ordu akşamada welcome cıkacaktı. bugün akşam yoldaki saldırımız başarıcakmı başaramayacakmı diye tartışıyor olacaktık. tüm wowları alıp öyle bitirmek var birde böyle s16 da kaybedenler ordularını cakamadan server bitti cünkü başkanları yanlış hesap etmişti. burda benim sucum sadece güvenmek oldu. böyle olacagını bilsem. bu kadar insanın ordusu elinde patlayacagına ben bizzat elimle yıkardım. kendime ait gecende merkezim yıkılırken kesilenlerden hariç 90k üstünde mızragım var. wow un biticegi zamana göre hepsini akıllı ol a toplayacagımızı rekor kıracagımızı sanıyordum. hatta kangaro nun natarından 3k mancınıkla seviye aldılar. dedim savunmalar oraya kayıyor ama gördümki wow bitti. burda tebrik alacagınıza sadece böyle bişeyler alırsınız aslında burda insanlar kendilerini tam ifade edemiyor. farklı cümleler cıkacak ama şimdi bişey demiyorlar. merak etmeyin tek tarafı dinlemem herkese sordum ama dediginiz gibi olmadıgını gördüm.

buda asker sayım
Toplam 10 92190 4768 9541 5384 1129 192 181 9 0 1

caydibi
16-11-2009, 22:38
Cay dibi çay dibi isen olöduğun gibi kal hepimiz biliyoruz mehmet in bu kadar olmadığını. Biz erken bitirmesinin nedenini arıyoruz

bu nasıl bi konusma tarzı ?? ben caydibiyim siz kimsiniz<?

Ayrıca bende o sorunun cevabını aarıyorum

zapata
16-11-2009, 23:07
mücahit aşırıya kaçmış olduysam da kusuruma bakma özellikle yapılan bir tırmandırmadır. kimse kimseyi savunmak ya da kollamak durumunda değil zira oyun bitti. kırduysam özür dilerim ama hala mehmet ten yanıt bekliyoruz

caydibi
16-11-2009, 23:10
mücahit aşırıya kaçmış olduysam da kusuruma bakma özellikle yapılan bir tırmandırmadır. kimse kimseyi savunmak ya da kollamak durumunda değil zira oyun bitti. kırduysam özür dilerim ama hala mehmet ten yanıt bekliyoruz
Abi Kİm oldugunu bilmiyordum kusura bakmaa..

mehmet abi msn de.. bende ordan alıcagım cevapları aldım gibii..

Ama şunuda aklımızdan cıkarmıyalımm

Serwer artık bitti ne kadar haykırsakta kızsakta dönüşü yok..
he dersenizde tebrigi hak ediyormu
bence hak ediyor biraz burukta olsa tebrikler mehmet abi tebrikler son ailesi her ne kadar böyle bitmemesi gerektiysede...

Carpe Diem
16-11-2009, 23:14

bence hak ediyor biraz burukta olsa tebrikler mehmet abi tebrikler son ailesi her ne kadar böyle bitmemesi gerektiysede...
Cumartesi'ye kadar bekleseydi bari saldırı gelirdi ya ! :) sinirden gülüyorum hala .

C*E*M
16-11-2009, 23:16
9k mancınık yolda eridi :(( wow nasılsa sizindi geç bassaydınız keşke biraz daha boşa gitti :(

caydibi
16-11-2009, 23:16
Cumartesi'ye kadar bekleseydi bari saldırı gelirdi ya ! :) sinirden gülüyorum hala .
Emre bende kızgınım amma velakin yapıLcak bişiy yok kankı yav:D

bekleselerdi max 4-5 gün beklenecektii ha yıkılsa bile gene arkadan gelen arme olmadı murat abi kuracaktıı
bu acele sebepsizdii

canları ssaolsun !

umutmousa
16-11-2009, 23:20
Beklese gene akıllı ol kuracaktı.
Vurulsa bile akıllı ol kuracaktı. Bunun sözünü vermiştik.

caydibi
16-11-2009, 23:22
Beklese gene akıllı ol kuracaktı.
Vurulsa bile akıllı ol kuracaktı. Bunun sözünü vermiştik.
umut abii söz verilmişti orasını bilmiyorum ama sonucta Son ailesi kuracaktı ve şimdi burdada kimsenın içinde bir kıvılcım , burukluk kalmıcaktıı..

elden bişiy gelmiyor.. Orduları cakamadık elimizde patladıı ee saglık olsunn ewe götürürzz artık :D

ALLSTARG
16-11-2009, 23:22
Alperle yüzyüze gel gak guk edersin ama arkadan sallayıp durursun. ancak egolarını yüzyüze gelemediğin insanlara klavye delikanlılığı yaparsın.oyun bitti ama ben senin hangi birlikten olduğunu bile bilmiyorum demekki sorun alperde değil sendeymiş.dostluğun ne olduğunu öğrenemediysen sana klavyenle mutluluklar dilerim.

ALLSTARG YÖNETİMİ

Mesajı isteyen istediği gibi anlar.........

caydibi
16-11-2009, 23:25
kimin msj ı o (: kaçak oyynamayın arkadaşlar:D

alex
16-11-2009, 23:26
herhalde bir tek bizimle paylaşılmadı...

tomartıcı
16-11-2009, 23:28
Alperle yüzyüze gel gak guk edersin ama arkadan sallayıp durursun. ancak egolarını yüzyüze gelemediğin insanlara klavye delikanlılığı yaparsın.oyun bitti ama ben senin hangi birlikten olduğunu bile bilmiyorum demekki sorun alperde değil sendeymiş.dostluğun ne olduğunu öğrenemediysen sana klavyenle mutluluklar dilerim.

ALLSTARG YÖNETİMİ

Mesajı isteyen istediği gibi anlar.........

evet bir zamanlar birisi vardı. oturmuştuk beraber cig köfte yemiştik. hatta orda birisi dediki -2m savunma yıgarım natara hemde tek birlikle yapacaktı. bende sen yıg sana savunma attırmayanın demiştim.. ama işte insanlarda ben sevdası başladımı finish e varamadan ayakları kayıyor. böyle bişey bu işler. alper direk yazsana ben karun um diye:D hem artık türkg degilmisiniz allstarg mi kaldı:D

alex
16-11-2009, 23:32

her ne söylerse söylesin. bunun için geçerli bir sebep sayılamaz bence...

ALLSTARG
16-11-2009, 23:40
evet bir zamanlar birisi vardı. oturmuştuk beraber cig köfte yemiştik. hatta orda birisi dediki -2m savunma yıgarım natara hemde tek birlikle yapacaktı. bende sen yıg sana savunma attırmayanın demiştim.. ama işte insanlarda ben sevdası başladımı finish e varamadan ayakları kayıyor. böyle bişey bu işler. alper direk yazsana ben karun um diye:D hem artık türkg degilmisiniz allstarg mi kaldı:D

Alper buralara yazmaz dostum bak üstüne alanlardan biride sen oldun ama yalnış adres...
Neyse dediğimiz gibi Cellat yıkılmadı :) yıkamaynlar utansın hadi gidin biraz daha yazın forumlara
:D

caydibi
16-11-2009, 23:40
Abi arkadaşın kimligini neden belirtiyorsun karun diyee:D belliki tanınmak istemiyorr:D

hem arkadaşın meselesine karışma terçih meslesi :D:D onun içinde hala bir AllstarLık var belki aaa:D

torino1989
16-11-2009, 23:45
yazık ya inanamıyorum... şaka maka ama şimdi okuldan geldim ve tablo bu... askerlerimin elimde patlamasına mı yanayım yoksa WoW'un kurulmasına mı sevineyim anlayabilmiş değilim...:mad:

yazık yazık hemde çok...

işin ilginç yanı kuzeydoğu'dan biri (o şerefsiz) kuracak diye seviniyordum...nolacak lan bir kaç gün daha bekleseydin...:mad:

pstt bak cocuk bak algılamada zorluk çeken insan. kullandığın kelimlere dikkat karsında sınıf arkadasin yok!! ne demek "Şerefsiz" ??? warya su oyunu böyle patavatsız,cahil insanlara almasalar keske. öss tarzında bir sınaw olsa .. adam wow kurmus adama şerefsiz diyor. bir oyun için insanlara hakeret edecek kadar münasebetsiz isen yukarıda yazdıklarım bile sana fazla ama neyse artık...

AKILLI OL'u tekrar tebrik ederim.

SELİM
16-11-2009, 23:49
bu kadar uğraşılmış,tebrik etmek gerk bence.wow kuruldu diye bu ne curcuna yahu !

Majestic Colt
16-11-2009, 23:52
arkadaşlar
son birlikler inde o kadar ordu var ki
mona lisanın eski genel mesajları aklıma geliyor
allstar merkez yönetimi
SON ların asker leri bitti
hadin gari saldırın yazıyordu

yahu allstar lar
siz nerde oynadınzı bu oyunu anlamadık
biz son lar
karadenizde lazlarla
lasvegasta kızlarla
s11 de de bilimum allstar- platin kazları ile oynadık haha

benim bile ordum köyde kaldı
mancınıklar yalan oldu
rekor ordular var
evet bende de rekor olmasa bile
3 depo indirecek merkez ve yan köy ordusu bastım sessizce
tomar - apo
sen söyle
reva mı bu bize
askerler saldrıda ölmeden köyde yalan oldular
akıllı ol milletin aklını alacaktık

server lar ötesi rekorlar harikası olacak tı server
baksana ilk 3 SON wow

bizide unutmayın :) s1071n

rekor ordular bir de üstüne...

peki bir şey soracağım
bu allstar lar nasıl hazırlandı bu wow a hehe

--- alper ayran getir --- allstar - G

Apo bu arkadaşı sana havale ediyorum, kendi kazlığıyla bir şeyler yazmış, sen kendisine zaman bulabilirsen anlatırsın.

Ben bir kişiye bir söz verdim dedim ki "Platin ile ALLSTAR birleşirse ben bu işe girmem, elimi ayağımı çekerim"

Ben sözümü tuttum, duruşumu korudum. Bir çok ALLSTAR üyesi de benim gibi yaptı. Benim birliğimin yöneticileri ben ve Al Sancak bu birleşme dolayısı ile serveri bıraktık. Şimdi bilip bilmeden konuşan SAZ üstadı arkadaş benim adımı daha dikkatle anarsa sevinirim. 2500 mancınık 1000 koçbaşım hala daha merkezimde beklemektedir. Ve son 2,5 aydır asker basılmamaktadır.

Değerli S*O*N üyeleri, boşverin çakamadığınız ordulara, tatsız bir serverdi, tüm servera karşı ayakta durup, WOW'unuzu kurdunuz. s11 benim kişisel kanaatimce S*O*N ismini zaten unutmayacak, sizi birlik yapan rekor ordularınız değil oyun ruhunuzdu, bu oyunu bilen herkes WOW'u sadece 1 kişinin kurmadığını arkasında yüzlerce kişin emeği olduğunu adı gibi biliyor. Oyundu oynandı, bitti; birbirinizi oyun için kırmayın.

Apo mesajımda belirttiğim gibi senin nezdinde tüm SON üyelerini WOW başarılarından dolayı kutlarım. Güzel rakiptiniz, savaş oyunu oynadık, ayak oyununa dönünce bıraktık. Yıkanlara da savunanlara da kuranlara da tebrikler.

Mona Lisa

angels_
17-11-2009, 00:05

yazık yazık hemde çok...

ne konuştuğunu bilmiyorsun. burada şerefsiz derken kendi şerefsizliğini yansıtmışsın.

caydibi
17-11-2009, 00:15
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :mad:
kardeşim benim bu kadar sert cıkma hiç degilse burda o denli laflar sarf etme hoş degill.. daha dikkatlii..

ne olursa olsun wow u kurdu...

bobo abi
17-11-2009, 00:25
dostum bir de ne konuştuğunu bilenlere cevap verseniz de aydınlatsanız bizi..

TogiRS
17-11-2009, 00:35
şenay ın tek amacı 100 basıp beni rezil etmekti. ama ben onları daha beter rezil edecektim ve server bitince tebriklerin degeri bir ayrı olacaktı.

tomartıcı. ben şahmaran s5 ve artizzmaus s11.
hala değişmediğini görüyorum. şenay şenay diye tutturmuşsunuz bi iki kişi daha var senin gibi. bırakın bu işleride efendileşmeye başlayın artık. foruma su yazılarınız yüzünden tekrar üye oldum. seviyenizi koruyun. cocukluktan cıkın büyüyün artık. oyunu başka şeylere ceviriyorsunuz ayıp yaşınıza yakışmıo hicbirinizin. bizim arkadaşada şunu söylemek isterim. dua edin ben şenayın kararlarına sen bilirsin dedim yoksa o işler sanada kalmazdı. sevildiğini bil saygısızlık edip arkasından kuyu kazma. seni iyi biri bilirdim cok üzdün beni.
s11 benim 6 senelik güzel eğlence hayatımdaki en rezil server oldu malesef. bütün karaktersizlik ve terbiyesizliklerle gecen 1 sene oldu. en baştan bu serverde olsaydim yani s5 bitene kadar bekleyip gelmek yerine en baştan bu servere odaklansaydim bunlarında hicbirinn yaşanmasına müsade etmezdim ama yapacak bişe yok. kötü olan insanların hayatlarındaki karaktersizlik hareketlerini oyunada taşımaları oldu. halbuki ben hep birbirimize saygı sevgi cercevesinde bu oyunu sürdürelim istedim. her serverimde her kurduğum birlikte her savaştığım birlikle bunları yaşamak istedim ama s11de bunu yaşayamadım. allahtan bi kac sağlam efendi insan tanıdımda bunada şükür diyorum.

sozümün özü. Lütfen Kişiliklerinizle değil saygi ve sevgi cercevesinde düşüncelerinizi aktarın ve insanlar hakkında ileri geri konuşmayın. Türk Olduğumuzu ve bu yaşanan seviyesizliklerin bizlere yakışmadığı kanaatindeyim.
Saygılar.
Artizzmaus (Muhammed):(

angels_
17-11-2009, 00:37
dostum bir de ne konuştuğunu bilenlere cevap verseniz de aydınlatsanız bizi..

Bu konuda gerekli bilgiyi verecek olan kişi sadece Mete' dir. Bende Mete' nin bilgi vermesini bekliyorum.

bobo abi
17-11-2009, 00:40
mete birlik arasındaki bu fikir ayrılığının foruma yansımasından rahatsız..

savunduğu görüşe ve oyun felsefesine aykırı bir durum söz konusudur.. bizim de derdimiz o..

bu durumda açıklama yapması gereken mete olmuyor..

SELİM
17-11-2009, 01:02
hep yorum yapmakla olmaz bu konuşmalar.iddiada bulunmak gerekir,idiianızı söyleyin arkadaşlar.ne istediğinizi söyleyin ?

kotanjant
17-11-2009, 01:26
Öncelikle hepinize dostlarıma, dosttan daha ötesi canlarıma selam ve saygılarımı sunmak istiyorum birçoğunuz gururluydunuz onurluydunuz beni hiç utandırmadınız sizlere sayfalar dolusu methiye yazsam az kalır. Oyun hazırlığı 2008 yılı nisan ayında başladı. Hazırlığı tek başıma yürüttüm ve yeni açılacak s11 için 10. aya hazırlık yapmaya başladım. Birçok serverdeki dostlarımı topladım buraya hepsi wonder galibi saldırgan ve nufus şampiyonlarıydı ve oyun tecrübesi muazzam olan karakter olarak çok sağlam kişilerdi sağolsunlar beni hiç kırmadılar. Tamam metecim başlıyoruz dediler bir çoğu eski serverdeki hesaplarını buraya odaklanmak adına sildiler. Ve sonuna kadar seninleyiz diyebilmek için bizimle aynı yola baş koydular. Ve sonrasında 10. ay geldi oyuna başlayacak herkesin İD’lerini aldım yeni 150 mail adresi aldık. Ve aktiveyi iki gün sonra yaptık. Bu oyun S*o*N’du ve birlik imside öyle olacakdı.
Herkes başladı ilk savaş tetiklemeleri oldu o arada bütün birlik üyelerimize merkez köylerini tektek bütün serveri analiz ederek en uygun koordinata göçürdüm vaha olarak hepsi mükemmeldir bakabilirsiniz. 75 vaha altı yok. Sonrası ilk elçilik 20yi basdık. Savaşlara başladık serveri tarumar edecekdik ama ilk bu işe bölgemizden başlamalıydık. Bölgemiz temizlendi ardına +/+’yı himayemize aldık ve ardına dış bölgeleri vurduk HEPSİ BAŞARILIYDI HİÇ YENİLMEDİK… SAVAŞLARI TEKTEK ANLATMAYACAĞIM.
S*o*N Olarak wonder dönemi natar alımları plan çalımları ve hatasız, mükemmel yıkımlar…

VE ELİMDE KALAN TRAVİAN REKORUM

http://img36.imageshack.us/img36/9889/kastral.jpg

http://img193.imageshack.us/img193/294/travanrekorua.jpg (http://img193.imageshack.us/i/travanrekorua.jpg/)

Gökan abi krep 60k emperyanı açlıkdan öldürmeseydi bütün travian rekorları bizde kalacakdı ama sadece galyaya çakılmak nasip oldu.

Orduyu kendi hesabımdan neden basmadım diyenlere cevap şudur; Ben aptal değilim biliyordum butun koylerim defalarca hasar görecek ve zaten 4 mh cezası 5 postada yıkım yedim butun yan köylerime…

Ve sayısız ordu millet 18 biliyor 18 felan deil arşivimde kayıtlı tam 35 ordu var bu hafta(maximum Cuma günü) 30tanesı butun natarları reısleyecekti…

Dostalara;

Organizelerde beni hiç yalnız bırakmadınız dostlarım sizle geçen bütün gecelerim uykusuz sabahlar mükemmeldi.

Ya isimleri yazmaya kalktım VALLAHi çok uzun dolduramayacağım.

Ve 06,10,2008 itibariyle başlayan efsane Benim adıma tr-11’DE S*o*N buldu Artık oynamayacağım oyunu 5 yılımı noktalıyorum burada…

TAVSİYE;

Oyun TR serverlerinde iki yerde oynanır S1,S11 İkisinde de alnımın akıyla çıktım şükür oynayacaklar gitsin şu ikisinden birinde oynasın.

BİR DAHA OYNARSAM; BU SEFER DÜNYANIN EN İYİ KARMASINI KURUP 2 YIL SONRA COMX’de başlayacağım.

VE VEDA;

Herkes Hakkını helal etsin bana. Bitti gitti daha fazla yazacak cümlem yok .
WONDER HAKKINDA BİR YORUMUM OLMAYACAK.

SELAM VE SAYGI İLE

kotanjant

arcmrt21
17-11-2009, 02:11
Öncelikle hepinize dostlarıma, dosttan daha ötesi canlarıma selam ve saygılarımı sunmak istiyorum birçoğunuz gururluydunuz onurluydunuz beni hiç utandırmadınız sizlere sayfalar dolusu methiye yazsam az kalır. Oyun hazırlığı 2008 yılı nisan ayında başladı. Hazırlığı tek başıma yürüttüm ve yeni açılacak s11 için 10. aya hazırlık yapmaya başladım. Birçok serverdeki dostlarımı topladım buraya hepsi wonder galibi saldırgan ve nufus şampiyonlarıydı ve oyun tecrübesi muazzam olan karakter olarak çok sağlam kişilerdi sağolsunlar beni hiç kırmadılar. Tamam metecim başlıyoruz dediler bir çoğu eski serverdeki hesaplarını buraya odaklanmak adına sildiler. Ve sonuna kadar seninleyiz diyebilmek için bizimle aynı yola baş koydular. Ve sonrasında 10. ay geldi oyuna başlayacak herkesin İD’lerini aldım yeni 150 mail adresi aldık. Ve aktiveyi iki gün sonra yaptık. Bu oyun S*o*N’du ve birlik imside öyle olacakdı.
Herkes başladı ilk savaş tetiklemeleri oldu o arada bütün birlik üyelerimize merkez köylerini tektek bütün serveri analiz ederek en uygun koordinata göçürdüm vaha olarak hepsi mükemmeldir bakabilirsiniz. 75 vaha altı yok. Sonrası ilk elçilik 20yi basdık. Savaşlara başladık serveri tarumar edecekdik ama ilk bu işe bölgemizden başlamalıydık. Bölgemiz temizlendi ardına +/+’yı himayemize aldık ve ardına dış bölgeleri vurduk HEPSİ BAŞARILIYDI HİÇ YENİLMEDİK… SAVAŞLARI TEKTEK ANLATMAYACAĞIM.
S*o*N Olarak wonder dönemi natar alımları plan çalımları ve hatasız, mükemmel yıkımlar…

VE ELİMDE KALAN TRAVİAN REKORUM

http://img36.imageshack.us/img36/9889/kastral.jpg

http://img193.imageshack.us/img193/294/travanrekorua.jpg (http://img193.imageshack.us/i/travanrekorua.jpg/)

Gökan abi krep 60k emperyanı açlıkdan öldürmeseydi bütün travian rekorları bizde kalacakdı ama sadece galyaya çakılmak nasip oldu.

Orduyu kendi hesabımdan neden basmadım diyenlere cevap şudur; Ben aptal değilim biliyordum butun koylerim defalarca hasar görecek ve zaten 4 mh cezası 5 postada yıkım yedim butun yan köylerime…

Ve sayısız ordu millet 18 biliyor 18 felan deil arşivimde kayıtlı tam 35 ordu var bu hafta(maximum Cuma günü) 30tanesı butun natarları reısleyecekti…

Dostalara;

Organizelerde beni hiç yalnız bırakmadınız dostlarım sizle geçen bütün gecelerim uykusuz sabahlar mükemmeldi.

Ya isimleri yazmaya kalktım VALLAHi çok uzun dolduramayacağım.

Ve 06,10,2008 itibariyle başlayan efsane Benim adıma tr-11’DE S*o*N buldu Artık oynamayacağım oyunu 5 yılımı noktalıyorum burada…

TAVSİYE;

Oyun TR serverlerinde iki yerde oynanır S1,S11 İkisinde de alnımın akıyla çıktım şükür oynayacaklar gitsin şu ikisinden birinde oynasın.

BİR DAHA OYNARSAM; BU SEFER DÜNYANIN EN İYİ KARMASINI KURUP 2 YIL SONRA COMX’de başlayacağım.

VE VEDA;

Herkes Hakkını helal etsin bana. Bitti gitti daha fazla yazacak cümlem yok .
WONDER HAKKINDA BİR YORUMUM OLMAYACAK.

SELAM VE SAYGI İLE

kotanjant

SON söz söylendi artık... Güzel bir açıklamaydı... Ayrıca ordun için ayrıca tebrik ederim...

kırtavşanı
17-11-2009, 03:10
uykusuz gecelere,türev-integral hesabı ile geçen hammaddesiz günlere değdi.wow kuruldu,emeği geçen özellikle yönetimdeki arkadaşlara teşşekkürler,çok zevkli ve eğlenceli bir server dı,allah a emanet...

BORAN YILDIRIM
17-11-2009, 05:02
MEMET ABIYi (AKKILLI OL) CANI GØNULDEN TEBRIK EDIYORUM...Simdi fantazi olsun diye server uzatilmaz,,Farzadelimki dun memet abi seviyeyi iptal etti sonuc ne olurdu kisaca kendi fikirlerimi beyan edeyim..nerden baksaniz en az 1 hafta uzayacakti server,3 wowda seviye basmayip ordularin cakilmalarini bekleyecekti...iyide kardesim bu wow køyleri benzinle gazla yurumuyor..bu køylere tahil atmassan dakkada kac asker telef oluyor..birliklerin hali ortada rengarenk olmus sari kirmizi yakan adamin haddi hesabi yok...simdi bide seviye basilmayan wowlara tahil attirmak o basli basina bi bela...bide su var memet abinin yikilmama gibi bi garantisi yoktu,olasi bi yikimda en az 1 hafta daha uzardi ne olurdu server 2 hafta uzamis olurdu,,,iyide kardesim serverde sadece ordusu elinde kalmis adamlar oynamiyor 2 bølgede nerden baksaniz 2000 uyenin emegi var,fantazi yapacaz ismimiizi saga sola yazdiracaz diye bu kadar adami bekletmeye kimsenin hakki yok..bu benim kendi sahsi fikrim bilen biliyor zaten...EMEGI GECEN HERKESI TEKRARDAN TEBRIK EDIYORUM....

tomartıcı
17-11-2009, 07:20
MEMET ABIYi (AKKILLI OL) CANI GØNULDEN TEBRIK EDIYORUM...Simdi fantazi olsun diye server uzatilmaz,,Farzadelimki dun memet abi seviyeyi iptal etti sonuc ne olurdu kisaca kendi fikirlerimi beyan edeyim..nerden baksaniz en az 1 hafta uzayacakti server,3 wowda seviye basmayip ordularin cakilmalarini bekleyecekti...iyide kardesim bu wow køyleri benzinle gazla yurumuyor..bu køylere tahil atmassan dakkada kac asker telef oluyor..birliklerin hali ortada rengarenk olmus sari kirmizi yakan adamin haddi hesabi yok...simdi bide seviye basilmayan wowlara tahil attirmak o basli basina bi bela...bide su var memet abinin yikilmama gibi bi garantisi yoktu,olasi bi yikimda en az 1 hafta daha uzardi ne olurdu server 2 hafta uzamis olurdu,,,iyide kardesim serverde sadece ordusu elinde kalmis adamlar oynamiyor 2 bølgede nerden baksaniz 2000 uyenin emegi var,fantazi yapacaz ismimiizi saga sola yazdiracaz diye bu kadar adami bekletmeye kimsenin hakki yok..bu benim kendi sahsi fikrim bilen biliyor zaten...EMEGI GECEN HERKESI TEKRARDAN TEBRIK EDIYORUM....

sadece 99 da beklemeyeceklerini bilmem yeterdi. 3 wowuda dümdüz edebilirdim. bana göre 100 ün hiöbir zxaman anlamı olmadı. bana göre önemli olan bitince herkesin mutlu mesut ayrılmasıdır. 6 ay savaştım hiçbişeyi sallamadım. düşünmem kaybetmeyi beni yıkıyorsa bende yıkarım savunmaya calışmam. sonra akıllı ol dan öyle ahım sahım seviye alabilecek memini yola cıktı ise maksimum 7 8 seviye alacak tek ordu o idi. onun haricinde akıllı ol u düzlemeye gelecek olan kişiler zaten protesto etti. 3 ay uyumadıgım yerde 10 gün daha bekler herkesi burdan mutlu mesut yollardım.

benim için travian bitti. sadece 1 2 arkadaş var onlara boş zamanlarda 1 2 serverda yardımcı olacam onlarda sanırsam 1 2 ay a biter 1 2 yıl sonra görüşürüz

BORAN YILDIRIM
17-11-2009, 08:06
sadece 99 da beklemeyeceklerini bilmem yeterdi. 3 wowuda dümdüz edebilirdim. bana göre 100 ün hiöbir zxaman anlamı olmadı. bana göre önemli olan bitince herkesin mutlu mesut ayrılmasıdır. 6 ay savaştım hiçbişeyi sallamadım. düşünmem kaybetmeyi beni yıkıyorsa bende yıkarım savunmaya calışmam. sonra akıllı ol dan öyle ahım sahım seviye alabilecek memini yola cıktı ise maksimum 7 8 seviye alacak tek ordu o idi. onun haricinde akıllı ol u düzlemeye gelecek olan kişiler zaten protesto etti. 3 ay uyumadıgım yerde 10 gün daha bekler herkesi burdan mutlu mesut yollardım.

benim için travian bitti. sadece 1 2 arkadaş var onlara boş zamanlarda 1 2 serverda yardımcı olacam onlarda sanırsam 1 2 ay a biter 1 2 yıl sonra görüşürüz

:)sen beklerdin bende beklerdim peki bu wowlari destekleyen adamlar beklermiydi orasi tartisilir,,..

melikşah
17-11-2009, 09:32
tamam tabi ki sizde haklısınız fakat bizde siz seviyeyi iptal edeceksiniz diye saldırıları ertelemiştik çok büyük ordular elimizde kaldı hem kendinize hem bize kötülük yaptınız sizin üç wowuda sıfırlayamasakta en azından 50. seviyenin altına düşürecek ordular vardı elimizde maalesef bu kötü oldu.güvenimizi sarstınız:D

melikşah
17-11-2009, 09:34
:)sen beklerdin bende beklerdim peki bu wowlari destekleyen adamlar beklermiydi orasi tartisilir,,..
14 ay bekleyen adamlar sanırım on gün daha beklerdi...
en azından önceden haber etseydinizde ordu basanlar son dakilerde platindekilerde ordularını çaksalardı bir yerlere...

melikşah
17-11-2009, 09:38
bence son birlikleri gerçekten çok güzel oyun çıkardılar...
platin birlikleride wow kuramasada çok iyi mücadele ettiler...
bu serverde maalesef allstar birlikleri hayal kırıklığı oldu dışarıdan çok güçlü ve organize görünen birlikler savaş zamanı pek etkili olamayıp dağıldılar...
allstar içlerindeki sonuna kadar mücadele edip savaşan arkadaşilarımıda tebrik ediyorum...

melikşah
17-11-2009, 09:47
ayrıca wowu kuran bölge aklıma bazı şüpheleride getiriyor sonuçta son birliklerinin merkezi +/- bölgesidir fakat wow +/+ bölgesinde kurulmuştur belkide kuran arkadaşlar son birliğinden değildi sadece kendilerini son birliği olarak tanıttılar...
belki bir müddet sonra asıl birliklerini açıklayacaklar mesela 57. alay olabilir...
komplo teorisi üretelim birazda:D

w.jungle
17-11-2009, 09:53
allstarg
sizin birlik sadece immy yi bile yıkamadı ve sizi istediğimiz an yıkardık hala yazacak yüzü olsa alper yazar unutmayın bu serverdaki en etkisiz birliklerden bir tanesi sizdiniz her yere sıçrsdınız allstar oldunuz platin oldunuz yetmedi başka isimlere kondunuz hiç bir zaman biz buyuz diyerek kalamadınız hep kim güçlü gördünüz o tarafa kaydınız gerçek yüzsüzler birliğisiniz

trabzon
17-11-2009, 10:01
ferat9 un elinde kalan asker sayısıda

Toplam 13227*2732*30753*226*1945*3874*399*2231*0*0*1

ALLSTARG
17-11-2009, 10:26
allstarg
sizin birlik sadece immy yi bile yıkamadı ve sizi istediğimiz an yıkardık hala yazacak yüzü olsa alper yazar unutmayın bu serverdaki en etkisiz birliklerden bir tanesi sizdiniz her yere sıçrsdınız allstar oldunuz platin oldunuz yetmedi başka isimlere kondunuz hiç bir zaman biz buyuz diyerek kalamadınız hep kim güçlü gördünüz o tarafa kaydınız gerçek yüzsüzler birliğisiniz

İmmy neden hesap sildi biliyomusun bari bizden kimse hesap silmedi güzel kardeşim ha bu arada yükarıdada belirttim gibi buralara ben sadece bazı kişilere bi şeyler ima etmek için üye oldum ben bu oyunu oynarken insan tanıdım dost tanıdım unutmaki bu bir oyun yenmek var yenilmek var ama insanların arkasından çamur atıp yok buraya yazın yok şöyle olsun bunlar boş işler klavye delikanlılığı yapmayın yüzsüz dediğinde sen ve senin gibi düşünenler çünkü herşeyiniz oyunda bi yerlere gelmek olmuş onun için yüzsüzler ordunu kurup bir daha s11 oynamaya devam et

torino1989
17-11-2009, 11:16
oyunun kader anı neydi biliyormusunz? ALLSTAR'ın fırtına gibi estiği bir dönem wardı. KORSikalı,aron,piskoronin felan. O ara + + Bölgesinde ALLSTAR oluşumu wardı. eğer + + ALLSTAR olsaydı oyunun sonu cok daha farklı olurdu.

kutlukmete
17-11-2009, 11:28
tbrkler
yusi_26

degerli
17-11-2009, 11:35
oyunun kader anı neydi biliyormusunz? ALLSTAR'ın fırtına gibi estiği bir dönem wardı. KORSikalı,aron,piskoronin felan. O ara + + Bölgesinde ALLSTAR oluşumu wardı. eğer + + ALLSTAR olsaydı oyunun sonu cok daha farklı olurdu.

Acaba neden bu fırtına gibi esen birlik başarılı olamadı?

seashell
17-11-2009, 11:36

Cok tskler bizi bu konuda aydinlattigin icin :))) Keske sende o donemde bu bildiklerini abilerine anlatsaydin biraz daha zevkli gecerdi wow donemi :))

torino1989
17-11-2009, 11:43
Cok tskler bizi bu konuda aydinlattigin icin :))) Keske sende o donemde bu bildiklerini abilerine anlatsaydin biraz daha zevkli gecerdi wow donemi :))

bende son birliğindeyim. ayrıca karsında kapıcı bebesi yok öyle makara geçermiş gibi konusmazsan benle sewinirim.

seashell
17-11-2009, 11:48

bende son birliğindeyim. ayrıca karsında kapıcı bebesi yok öyle makara geçermiş gibi konusmazsan benle sewinirim.

Sen eger halamin biyigi olsaydi gibi bir aciklama yaparsan bende burada makara gecerim ki buda en dogal hakkim ;)

torino1989
17-11-2009, 11:58
Sen eger halamin biyigi olsaydi gibi bir aciklama yaparsan bende burada makara gecerim ki buda en dogal hakkim ;)

halamin biyigi degilde , senin birazcık daha kafan çalışsaydı bnm mesajımı baz alıp kinaye(her ne kadar yapamasanda) yapmaya çalışmazdın.ben sana olanı söylüyorum sen daha geyik modunda geziyorsun.

bobo abi
17-11-2009, 12:08

oyunun o kader anında gidip korsikalıyı da sen indirdin değil mi? arkasından psikoroninde çakılan da sensindir kesin..

seashell
17-11-2009, 12:13
halamin biyigi degilde , senin birazcık daha kafan çalışsaydı bnm mesajımı baz alıp kinaye(her ne kadar yapamasanda) yapmaya çalışmazdın.ben sana olanı söylüyorum sen daha geyik modunda geziyorsun.

Herhalde geyik yapacam super zekali. Eger ki sende ki bu cevher i kesfetseydik emin ol SON birliklerinin basina gecirirdim seni yonetirdin komple baksana olup bitenleri onceden biliyorsun ne de olsa ;) Allah tan Allstar seni kesfedememis yoksa harbiden server in dengesi degisirdi :)

torino1989
17-11-2009, 12:13
oyunun o kader anında gidip korsikalıyı da sen indirdin değil mi? arkasından psikoroninde çakılan da sensindir kesin..

aa yancısıda geldi hemen :) doğru travian s-11 hakkında niye konusuyoruz ki ? alakası yok sonuçta oyunla dimi? Lazio-Palermo macini konusmamiz lazim Amauri'nin gollerini, Atesli Lazio taraftarını ve pizza kulesinden bashetmemiz lazım. Allah akıl fikir wersin size. daha baska söze hacet yok.

degerli
17-11-2009, 12:27
aa yancısıda geldi hemen :) doğru travian s-11 hakkında niye konusuyoruz ki ? alakası yok sonuçta oyunla dimi? Lazio-Palermo macini konusmamiz lazim Amauri'nin gollerini, Atesli Lazio taraftarını ve pizza kulesinden bashetmemiz lazım. Allah akıl fikir wersin size. daha baska söze hacet yok.

Gerçekleri yazmak zorunamı gitti? O fırtına gibi esen birlik neden başarılı olamadı onu bi yazsana?

asep34
17-11-2009, 14:09
İmmy neden hesap sildi biliyomusun bari bizden kimse hesap silmedi güzel kardeşim ha bu arada yükarıdada belirttim gibi buralara ben sadece bazı kişilere bi şeyler ima etmek için üye oldum ben bu oyunu oynarken insan tanıdım dost tanıdım unutmaki bu bir oyun yenmek var yenilmek var ama insanların arkasından çamur atıp yok buraya yazın yok şöyle olsun bunlar boş işler klavye delikanlılığı yapmayın yüzsüz dediğinde sen ve senin gibi düşünenler çünkü herşeyiniz oyunda bi yerlere gelmek olmuş onun için yüzsüzler ordunu kurup bir daha s11 oynamaya devam et

evet senin gibi klavbye ustalığı yapmayalım
siz klavyenizle oynayın
biz server da savaşımızı oynayalım
siz gidin ona buna yamanın isim değiştirin
BİZ BİRLİK İSİMLERİMİZİ BİR KEZ VERELİM VE DEĞİŞMEYELİM

SON-1071 BAŞLADIK
SON-1071 BİTİRDİK
SON bilriklerinin dayanışması vardı
ama sizin neyiniz vardı
son allstar savaşında bile kendinizi kurtarmak için
s1071G yaptınız
neden
bunu hi,ç araştırdın mı
düşündünmü
evet wow u SON lar kurdu

sağolasunlar bizim de s1071n wow umuz oldu
2 kere wow reisledik
1,5milyondan fazla allstar kestik
siz ne yaptınız?
oyun adına başarı ne yaptınız
haa derseniz ki biz kendi zevkimizi aldık
o zaman bu şahsi zevler oyunu değil
takım birlik oyunu
o zaman siz gidin klavyelerinizle oynayın :)

biz hala dostlarımızla ve sözünü tuıtan dostlarımızla oynarız

TEBRİKLER SON AİLESİ
WOW SON BİRLİKLERİ TARAFINDAN
diğer birlikler ezilerek buyuk ara farkla bitirildi

şu an bitmesin belkide iyi oldu
daha fazla rezil olmanızın önüne geçildi

her wow unu reislenecekti
her merkezinizn silinecekti
server lar tarihindeki tum ırkların ordu rekoları kırılacaktı

MONALİSA sana da bir çift lafım var
... gibi allstar oldunuz !!!
kendi birliğinde olsaydın
eğer doğruları biliyorsan o zaman allstarlıktan çıkacaktın
olma durman gereken yerde olacaktın
şimdi allstar arkadasınsan da konuşma

ya olduğun gibi görün
yada göründüğün gibi ol

tomar a farklı allstar a farklı konuşma

ALLSTARG
17-11-2009, 14:24
evet senin gibi klavbye ustalığı yapmayalım
siz klavyenizle oynayın
biz server da savaşımızı oynayalım
siz gidin ona buna yamanın isim değiştirin
BİZ BİRLİK İSİMLERİMİZİ BİR KEZ VERELİM VE DEĞİŞMEYELİM

SON-1071 BAŞLADIK
SON-1071 BİTİRDİK
SON bilriklerinin dayanışması vardı
ama sizin neyiniz vardı
son allstar savaşında bile kendinizi kurtarmak için
s1071G yaptınız
neden
bunu hi,ç araştırdın mı
düşündünmü
evet wow u SON lar kurdu

sağolasunlar bizim de s1071n wow umuz oldu
2 kere wow reisledik
1,5milyondan fazla allstar kestik
siz ne yaptınız?
oyun adına başarı ne yaptınız
haa derseniz ki biz kendi zevkimizi aldık
o zaman bu şahsi zevler oyunu değil
takım birlik oyunu
o zaman siz gidin klavyelerinizle oynayın :)

biz hala dostlarımızla ve sözünü tuıtan dostlarımızla oynarız

TEBRİKLER SON AİLESİ
WOW SON BİRLİKLERİ TARAFINDAN
diğer birlikler ezilerek buyuk ara farkla bitirildi

şu an bitmesin belkide iyi oldu
daha fazla rezil olmanızın önüne geçildi

her wow unu reislenecekti
her merkezinizn silinecekti
server lar tarihindeki tum ırkların ordu rekoları kırılacaktı

MONALİSA sana da bir çift lafım var
... gibi allstar oldunuz !!!
kendi birliğinde olsaydın
eğer doğruları biliyorsan o zaman allstarlıktan çıkacaktın
olma durman gereken yerde olacaktın
şimdi allstar arkadasınsan da konuşma

ya olduğun gibi görün
yada göründüğün gibi ol

tomar a farklı allstar a farklı konuşma

Bir kere öncelikle sen kaç hesapla oynadığını tüm aleme açıkla ondan sonrada fazla konuşma derim....Asep34 kimin leonidas kimin sarapalii kimin karun kimin açmışında açmışın nasıl insanları tehtit etmişin onlarıda bir anlatıver bu arada Allstarların içinde iken millette peşkeş çeken sen değilmiydin aklınca bu oyunu oynadığını zannediyorsun bide utanmadan başkalarına verdiğin köylerin adlarını kullanıp burada artistlik yapıyosun...Ben sana sadece şunu söyleyebilirim bu bir oyun ey insan bir oyunnnnn bu oyunu biz zevk için oynadık senin gibi bi şeyleri ispat etmek iiçin oynamadık.Yaşlar 40ın üstünde adam olan zaten bazı şeyleri anlar ben dostluk buldum dostluk senin gibi dostlarımı bir oyun için satmadım.Aynı HORDE ler gibi insanları arkadan vurmanında bir anlamı yok kardeşim onun için seni klavyen ile gene başbaşa bırakıyorum sen yazmaya millette seni okumaya devam etsin ama okuyan arkadaşlar bide asep34 (şu anda buradan yazdığı için) nerde oynamış hangi birlikteymiş onu kontrol etsin....

asep34
17-11-2009, 15:08
Bir kere öncelikle sen kaç hesapla oynadığını tüm aleme açıkla ondan sonrada fazla konuşma derim....Asep34 kimin leonidas kimin sarapalii kimin karun kimin açmışında açmışın nasıl insanları tehtit etmişin onlarıda bir anlatıver bu arada Allstarların içinde iken millette peşkeş çeken sen değilmiydin aklınca bu oyunu oynadığını zannediyorsun bide utanmadan başkalarına verdiğin köylerin adlarını kullanıp burada artistlik yapıyosun...Ben sana sadece şunu söyleyebilirim bu bir oyun ey insan bir oyunnnnn bu oyunu biz zevk için oynadık senin gibi bi şeyleri ispat etmek iiçin oynamadık.Yaşlar 40ın üstünde adam olan zaten bazı şeyleri anlar ben dostluk buldum dostluk senin gibi dostlarımı bir oyun için satmadım.Aynı HORDE ler gibi insanları arkadan vurmanında bir anlamı yok kardeşim onun için seni klavyen ile gene başbaşa bırakıyorum sen yazmaya millette seni okumaya devam etsin ama okuyan arkadaşlar bide asep34 (şu anda buradan yazdığı için) nerde oynamış hangi birlikteymiş onu kontrol etsin....

ayran var mı ?

sen bunun ne olduğunu biliyorsan konuş ve yaz

ayrancı satıcı dır !!!

w.jungle
17-11-2009, 15:24

şimdi bu arkadaşımızı suçlama bazı konuları bilmeden konuşuyorsun bunu senin cahilliğine veriyorum

1-asept34 şarapalii karun leonidas hesapları 1071 ler oyuna girilsin diye açılmış ve devredilmiştir
ama bundan pişman olunmuş çünkü bu hesaplara bakanlar dönek çıkmıştır bu hesapları geliştirip devreden arkadaşımız şimdi kızık60 da oynamaktadır asept rumuzu ile yazması seni şaşıtmasın geçen s11 köy adıydı

2-şarapaliide oynayan bülent karunda oynayan alper leonidasta oynayan mahmut değilmi ? şarapalii ile son wouna saldırdığınızda hesap gerimi alındı yokda vurdunuzmu ?karun S1017N alt birliklerine saldırmadımı ? tabi bizde onu kestik ...

3-karun sizin başkanlık köyünüz değilmi ?orada oynayan alper değilmi ? gelipte tomar kızık ve welcome ile çiğköfte yiyen sonlardan destek alıpta allstarlara karşı duracağını söyleyen birlik ismini S1071N e uyarlayan ve birleşim yapan alper değilmi? sonlardan feyk dahi almayan siz değilmisiniz ?wow alacam 1071 yazacam 2m savunma koyacam diyen alper değilmi? wow alınca 1071 yazmayan allstar yazan döneklik yapan sizin birlik değilmi ?buna rağman S1071N den destek isteyen siz değilmisiniz?

4-verilen sözler tutulmayınca o wowu alan S1071N oldu o zaman neden u dönüşü yaptınız hani 1071 wowuna destek olacaktınız ne aldığınızda 1071 yazdınız nede sizden alınıpta 1071 yazıldığında destek oldunuz

5-alt birliğinize welcometojungle saldırdığında destekmi oldunuz ?başkanları kızıpta köy silmedimi ?welcome alt birliğinizi temizlediğinde neredeydiniz ?

6-welcometojungle lejyoner44 e saldırıya geçtiğinde server bitti bunu neden yazmadın lejyonerin 3 köyüde reislenecekti aynı anda kafeinde reislenecekti welcometojungle hesabında bu olaylara yetecek ordu fazlasıyla vardı

kendi içinizde hesaplaşın ama size yardım edenlere çamur atmayın
-------------------------------------------------------
ÇAKALDAN KRAL OLMAZ

tomartıcı
17-11-2009, 15:39

bak yavrum beni cıldırtmayın. istesem platin le allstar ı savaştırırdım. ama ozaman bana ne derlerdi biliyormusun suanda 100. seviye basılınca düşünebiliyormusun? ama ben bunu yapmadım bana yakışmaz. ayrıca kendi arkadaşlarımı eğlenceden mahrum bırakmakta olmaz. savaşları yapmasak sizce bu kadar rahat olabilecekmiydik wow zamanı? bu kadar kesin konuşabilecekmiydiniz. s16 daki gibi herkes arkamızdan bilmem ne bilmem ne diyecekti. ben bu oyunun hep savaşını sevdim organize hazırlamasını merkez patlatmasını sevdim wowunu sevemedim bir türlü. ama senin gibi yancı bile olamayan kişiler konuşunca üzülüyorum işte. -s- degerli vs onlara yancı demişsinde onların yancı oldugu yerde sen ayrancı olursun.

tomartıcı
17-11-2009, 15:46

senin bekledigin yerde hepsi bekler boran abi merak etme. senin dur dedigin yerde git diyen olmaz.

tomartıcı
17-11-2009, 16:05
tamam tabi ki sizde haklısınız fakat bizde siz seviyeyi iptal edeceksiniz diye saldırıları ertelemiştik çok büyük ordular elimizde kaldı hem kendinize hem bize kötülük yaptınız sizin üç wowuda sıfırlayamasakta en azından 50. seviyenin altına düşürecek ordular vardı elimizde maalesef bu kötü oldu.güvenimizi sarstınız:D

her serverda böyle cok akıllılar görmekten bıktım aslında. s5 tede aynısı oldu. bugüne kadar oynadıgım serverların yarısında bunu gördüm. yıkacaksan adamı 95 te yıkacaksın 95 sonrası yıkım cok zordur. 20 seviye alacak ordular 10 seviye alır 95 sonrası. 95 sonrası yapının dayanıklılıgı ekstra artıyor.harikayı genelde natarların kesecegi 100 200k def için bekliyorlar:D ama bence yanlış iş önce sen yık natarlar daha az savunmaya girsin daha cok kessin.

tomartıcı
17-11-2009, 16:17

hadi 300 hesapla oynuyor diyelim. son birliginin yarısında asep34 oynuyor olsa ne olacak. mh sizde oldukca temsilci olmak bile zor. oyun başından beri temsilcisi oldugum hesap sahibi 1 ay tatile cıktıgı için geri actıramadıgım hesap var. bence insanların arasındaki diyologları bilmiyorsan konuşma. tek tarafı dinleyerek karar verirsen olmaz. her ikisinide dinlemen lazım. ikisinide dinldiysen tam ortadan kesmen lazım. ben alper le asep arasında gecen muhabbetleri biliyorum zaten bende orda idim.

asep34
17-11-2009, 16:24
herşey kötü yönetimkden kaynaklanıyor
insanın iyi olması kendine

ama birliği için bir şeyler yapması lazım
geçen s11 deki hatalar yapılmasın diye uğraştım
ama yine aynı hataları yaptılar
son1071 başladık
son1701 bitirdik
yaptığımız başarılar ortada

siz birbirinizi suçlayın :)

ALLSTARG
17-11-2009, 16:24
şimdi bu arkadaşımızı suçlama bazı konuları bilmeden konuşuyorsun bunu senin cahilliğine veriyorum

1-asept34 şarapalii karun leonidas hesapları 1071 ler oyuna girilsin diye açılmış ve devredilmiştir
ama bundan pişman olunmuş çünkü bu hesaplara bakanlar dönek çıkmıştır bu hesapları geliştirip devreden arkadaşımız şimdi kızık60 da oynamaktadır asept rumuzu ile yazması seni şaşıtmasın geçen s11 köy adıydı

2-şarapaliide oynayan bülent karunda oynayan alper leonidasta oynayan mahmut değilmi ? şarapalii ile son wouna saldırdığınızda hesap gerimi alındı yokda vurdunuzmu ?karun S1017N alt birliklerine saldırmadımı ? tabi bizde onu kestik ...

3-karun sizin başkanlık köyünüz değilmi ?orada oynayan alper değilmi ? gelipte tomar kızık ve welcome ile çiğköfte yiyen sonlardan destek alıpta allstarlara karşı duracağını söyleyen birlik ismini S1071N e uyarlayan ve birleşim yapan alper değilmi? sonlardan feyk dahi almayan siz değilmisiniz ?wow alacam 1071 yazacam 2m savunma koyacam diyen alper değilmi? wow alınca 1071 yazmayan allstar yazan döneklik yapan sizin birlik değilmi ?buna rağman S1071N den destek isteyen siz değilmisiniz?

4-verilen sözler tutulmayınca o wowu alan S1071N oldu o zaman neden u dönüşü yaptınız hani 1071 wowuna destek olacaktınız ne aldığınızda 1071 yazdınız nede sizden alınıpta 1071 yazıldığında destek oldunuz

5-alt birliğinize welcometojungle saldırdığında destekmi oldunuz ?başkanları kızıpta köy silmedimi ?welcome alt birliğinizi temizlediğinde neredeydiniz ?

6-welcometojungle lejyoner44 e saldırıya geçtiğinde server bitti bunu neden yazmadın lejyonerin 3 köyüde reislenecekti aynı anda kafeinde reislenecekti welcometojungle hesabında bu olaylara yetecek ordu fazlasıyla vardı

kendi içinizde hesaplaşın ama size yardım edenlere çamur atmayın
-------------------------------------------------------
ÇAKALDAN KRAL OLMAZ

Buraya atacağım son mesaj bu istediğiniz şekilde cevap verebilirsiniz ve düşünebilirsiniz.Verilmiş hesapların kullanıcıları kadar kaliteli seviyeli kişileri bir arada ben bu serverda gördüm sarapalii nin hesabı elbette elinden alındı ve vurduğu zamanı birde siz kontrol edin Alperin eski dostları olduğunu söyleyen kişilerin bir anda kendisini nasıl sattığını da söyleyen kişiler sizler değilmisiniz elinizde telefonu yokmu var açıp bir kere bile konuşma cesareti gösterebildinizmi hayır....Bir oyun için bu kadar takılmaya gerek varmı bunu düşünseniz yeter bence.sanki ev yıkıyosunuz hayret bi şey ya bu kadar olmayın arkadaşlar dostluklar benim için herşeyden daha önemlidir ben bunu yaşayarak öğrendim sizlerede nasip eder inşallah bir zaman klavyenizle köylerinizle başbaşa bırakıyorum sizi siz saldırmaya köy yıkmaya devamedin çünkü hayatta yapabileceğiniz tek bu kalmış çünkü....
Hadi kalın sağlıcakla herkese iyi oyunlar

asep34
17-11-2009, 16:39
Buraya atacağım son mesaj bu istediğiniz şekilde cevap verebilirsiniz ve düşünebilirsiniz.Verilmiş hesapların kullanıcıları kadar kaliteli seviyeli kişileri bir arada ben bu serverda gördüm sarapalii nin hesabı elbette elinden alındı ve vurduğu zamanı birde siz kontrol edin Alperin eski dostları olduğunu söyleyen kişilerin bir anda kendisini nasıl sattığını da söyleyen kişiler sizler değilmisiniz elinizde telefonu yokmu var açıp bir kere bile konuşma cesareti gösterebildinizmi hayır....Bir oyun için bu kadar takılmaya gerek varmı bunu düşünseniz yeter bence.sanki ev yıkıyosunuz hayret bi şey ya bu kadar olmayın arkadaşlar dostluklar benim için herşeyden daha önemlidir ben bunu yaşayarak öğrendim sizlerede nasip eder inşallah bir zaman klavyenizle köylerinizle başbaşa bırakıyorum sizi siz saldırmaya köy yıkmaya devamedin çünkü hayatta yapabileceğiniz tek bu kalmış çünkü....

kendisi telefon la görüştüğü
dansöz dediği kişilerle beraber olmayı seçti
buna ne diyeceksin

...sam
...tant

tomartıcı
17-11-2009, 17:07

laf attıgın adamlar bana göre gayet saglam ama senin savundugun adamın banada sözleri vardı sonuc ortada korsikalının ona ünlü bir sözü var wow u welcome kaptırınca sen böylemi koruyorsun die:D

asep34
17-11-2009, 17:17
abim yahu bana laf atacaklarına oyun nasıl oynanır öğrensinler
beni konuşturmasınlar
merekzde ne yıkılır ne yıkılmaz
hangi köyden yan ordu basılsır basılmaz
nasıl asker kaçırılır kaçırılır

planları ben yaptım
uygulayacaklardı
ama eski fikirlerine kapıldılar
ben dediler
kendi başlarına iş yapmak istediler
yapamadılar
ellerine yuzlerine bulaştırdılar

retro
17-11-2009, 17:22
offf herkes birbirine laf solar olmus wow bitti tbr edin sadece bide sunu diem o kadar asker basmakla ugrasagınıza 30k balta oldugunda toplu saldırılara katılsaydınız bir kac merkez daha fazla alsak daha iyi olurdu ben oyun basından beri tek köyden 250k basmısımdır bekletseydim 250k olacaktı elimde ama ne anlamı var yıktım yıkıldım oyunun amacı bu zaten oyun bitti kurtulduk buna sevindim cünkü her gecen gün dahada seviyesizleşiyordu herkese tşk edr. s11 de olmaktanda gurur duydum

caydibi
17-11-2009, 17:45

cok geride kalmıs sayfa ma bir kaç sey söylemek istiyorum..

Allstar ın fırtına gibi estigi dönemler diyorsunya arkadaşş öyle bir dönem ben görmedimm

he dogrudur aron40 pisikoronın korsi bunlar gercekten eiyi oynadılar ama neleri iyiydii nufusta tamam ordularını cıkardılar bastılar filan ama organızeye giremediler bir türlü ... yani diyecegim şu ki bu oyunda nufusla iş yürümüyor.. bak o dedigin adamlardan kaçı burda? 3 ünü topladıgında bir tomartıcı bir violence bir mete ediyor mu ?

HAyır..

birde şöyle bir şey var..

++ bölgesinde allstar olusumu yapılmaya calısıldıı bu imkansız bir oluşumduu.. Çünkü ++ nın kaderini belirleyen isimler belli idii buna kesinlikle izin verilmedi verilemezdi...

Hala bazıları anlamakta güçlük cekiyor sanırımm...

++ bölgesine ben caydibi olark sairinelide(violence) olarak belirli bir kitle ile dostlarımızla geldik yani iskelet bir yapı her zman mevcuttu... bir kaç çatlat çıktımı ? çıktı aradan ma önemsenmeyen şeylerdi bunlar.. ve sonunda ++ da bir çok dostluk kuruldu bugunlere gelindii + - ile zaten taa en basından anlasmalı gelindi denile bilir...
mete abininde dedigi gibi son verdi bu ve isim son olacaktıı..

+- ismini acıkca SoN yaptı bizlerde ilk birligimizi kurarken The End ismi ile basladıkk... daha sonra ++ da cogunlugu saglamak için bir cok birleşmeye girdik ama gene hiç iskelet yaPImız biribirinden kopmadı ha biz 57. alay olduk bilmem ne oldu ya bunların hepsi + + nın bütünlügünü saglıya bilmek için yapılmıs ufak tefek birleşmelerdi :)

'' çok uzun yazdıım sanırım.. konu bu degil ama söyleme geregi duydum ''

maxi4
17-11-2009, 18:04
Benim şu serverda anlayamadığım tek dönem platin-son savaşları devam ederken ki platinden baya merkez gitmişti, o rakama göre çok çok daha az son merkezi gitmişti (gerçi cephe de büyüktü +/+ ve +/- ye karşı -/+ idi olay) (hoş o zamanda büyük platin ordularını göremedim wow döneminde de)... İşte o dönemde karakule miydi platin başkanı ve diğer kişiler (şu tomartıcının profilindeki konuşmalar) son vs allstar savaşı başlamışken(başlamak üzereyken) neden platin vs son savaşını durdurdu bunu bir türlü anlayamıyorum(o zamanda anlamamıştım).. Sonlar +/+ ve +/- deki oluşumlarını tamamladıktan sonra (yani wow öncesi durumlar diyim) iki cepheye karşı bir cephe oldu savaşlar ve bu onların yararına oldu çoğunlukla.. Nese bunlar eskide kaldı ama mantıklı bir insan(birlik başkanı(platinum)) o zaman barışa yanaşmamalıydı ki bence bu bile bizim (yani platinum) nasıl yönetildiğinin bir göstergesi oldu bana...
Bir de yine tomartıcının profilinde yazan platinum gerçekten kaliteli oyunculardan oluşmuştu sanırım, ancak yine bildiğim kadarı ile s4(siyah birliği), s4 bitmeden buraya çok fazla zaman ayıramadılar.. Bir de o kaliteli oyuncuların çoğu hesap silip gitti( sanırım çok azı başka accountlarla devam etti.)Ve bence yine bu da sonuç olarak, wow dönemindeki rekabeti azalttı.
Bir şey daha ekliyeyim; platinum son saldırıları yapmadı çünkü koçbaşı ordusu yoktu ve bu tür bir saldırının sadece serverı 3-5 gün uzatacağını (max) biliyodu ki zaten çoğunluk artık ümidi keşmişti.. Sadece sizin seviyeyi iptal edebilceğiniz düşünülüyordu.
Not:Son olarak da bize ally geçilmesi için msj atan ve mücadele için tebrik eden son birliklerinin başkanı kotanjanta ben de burada teşekkür ederim ve tekrar tebrik ederim.

umutmousa
17-11-2009, 18:06
Allstar ve platin birliklerine: Çok zayıftınız ve yenildiniz. Bu kadar basit.

Ben konuyu devamlı elde çakılan ordulara getireceğim. Bunu hiçbir kuvvet engelleyemez.
3 yıldır insanları sakinleştirmek ve arabuluculuk yapmakta üstüme yoktu bu oyunda.

Şu anda ama herkes benim duygularımı dinleyecek..

Küfür edilmesine karşıyım. Forumlarda kötü kelime kullanılmasın.

Amaaaa
Seviye 100'ü basanlar'ın sağlam bir küfürü hakettikleri de bir gerçek.
Bence aldığınız hakaretlerin üzerine bir bardak su için, iyi gelir.
Biz de oyunun bittiğini görünce su içtik, iyi geldi.

mAcArTy
17-11-2009, 18:13
Allstar ve platin birliklerine: Çok zayıftınız ve yenildiniz. Bu kadar basit.

Ben konuyu devamlı elde çakılan ordulara getireceğim. Bunu hiçbir kuvvet engelleyemez.
3 yıldır insanları sakinleştirmek ve arabuluculuk yapmakta üstüme yoktu bu oyunda.

Şu anda ama herkes benim duygularımı dinleyecek..

Küfür edilmesine karşıyım. Forumlarda kötü kelime kullanılmasın.

Amaaaa
Seviye 100'ü basanlar'ın sağlam bir küfürü hakettikleri de bir gerçek.
Bence aldığınız hakaretlerin üzerine bir bardak su için, iyi gelir.
Biz de oyunun bittiğini görünce su içtik, iyi geldi.

fazla uzatmadan kısa özet işte...

bu olay burda bitmiştirr...

tomartıcı
17-11-2009, 18:21
Benim şu serverda anlayamadığım tek dönem platin-son savaşları devam ederken ki platinden baya merkez gitmişti, o rakama göre çok çok daha az son merkezi gitmişti (gerçi cephe de büyüktü +/+ ve +/- ye karşı -/+ idi olay) (hoş o zamanda büyük platin ordularını göremedim wow döneminde de)... İşte o dönemde karakule miydi platin başkanı ve diğer kişiler (şu tomartıcının profilindeki konuşmalar) son vs allstar savaşı başlamışken(başlamak üzereyken) neden platin vs son savaşını durdurdu bunu bir türlü anlayamıyorum(o zamanda anlamamıştım).. Sonlar +/+ ve +/- deki oluşumlarını tamamladıktan sonra (yani wow öncesi durumlar diyim) iki cepheye karşı bir cephe oldu savaşlar ve bu onların yararına oldu çoğunlukla.. Nese bunlar eskide kaldı ama mantıklı bir insan(birlik başkanı(platinum)) o zaman barışa yanaşmamalıydı ki bence bu bile bizim (yani platinum) nasıl yönetildiğinin bir göstergesi oldu bana...
Bir de yine tomartıcının profilinde yazan platinum gerçekten kaliteli oyunculardan oluşmuştu sanırım, ancak yine bildiğim kadarı ile s4(siyah birliği), s4 bitmeden buraya çok fazla zaman ayıramadılar.. Bir de o kaliteli oyuncuların çoğu hesap silip gitti( sanırım çok azı başka accountlarla devam etti.)Ve bence yine bu da sonuç olarak, wow dönemindeki rekabeti azalttı.
Bir şey daha ekliyeyim; platinum son saldırıları yapmadı çünkü koçbaşı ordusu yoktu ve bu tür bir saldırının sadece serverı 3-5 gün uzatacağını (max) biliyodu ki zaten çoğunluk artık ümidi keşmişti.. Sadece sizin seviyeyi iptal edebilceğiniz düşünülüyordu.
Not:Son olarak da bize ally geçilmesi için msj atan ve mücadele için tebrik eden son birliklerinin başkanı kotanjanta ben de burada teşekkür ederim ve tekrar tebrik ederim.

bir defa platin le anlaşalım dediysem adiyim. orda bile savaşa aynen devam edecektim ama ozaman boran abinin tecrübesizligine geldik diyeyim degilse orda bitirecek degildim. zaten 1 haftayada platin dagılırdı. ama boran abide gerekcelerini acıkladı sonra düşündük felan boran abi boş gec tüm herkes girelim allstar a diyince bıraktık ateşkes madem olsun dedik. ama orda platin savaşı bitirmese komple biterdi. belki sana göre bitmezdi ama bence biterdi cünkü artık cözülmeler başlamıştı millet birbirinden korkuyordu. sadece 5 10 kişinin daha merkezini götürmemiz birligi bölerdi.

ama ozaman bırakalım dediler oke dedik. allstar a saldırırken sayet platin karışmamış wow a hazırlanmış olsaydı böyle olmazdı. daha farklı bir wow gidişatı olurdu. ama gerci ozamanda allstar olmazdı cünkü allstar a karşı tam tekmil 2 tur saldırı atabildik. sayet platin tekrar gelmese 2 tur daha allstar a girmiş olsak allstarh benzeri manzaralar oluşurdu. tüm allstar birliklerinde. ozaman allstarh saldırı birligi dediler tüm merkezleri alaşagı edildi o sebebten. mona lisa yanlış anlama sakın ha.

melikşah
17-11-2009, 18:48
ben şahsım adına konuşayım.bizim başkan ehteyarrr o zamanlar allstarla birleşmişti birlikten ilk çıkanlardan birisiyim arkadaşlarımı bırakıp platin oldum sırf birlik ve beraberliğimiz bozulmasın diye ve platin_1 birliğinden eski birlik arkadaşlarım ayrılıp delikan birliğini kurdukları içinde onlarla bizzat savaşanda benim sırf birlik ve beraberliğimiz bozulmasın diye.platin_1 de yöneticiyken son birliğinden bir yöneticiyle toplu msn görüşmesi olmuştu ve bize platinumun bir çok merkezinin yıkıldığını bir çoklarının hesabını sildiğini 3-5 kişide ordu kaldığını ve platinumun dağılacağını söyledi platinler platinumdan ayrılacak fakat hepside birbirinden korkuyor demişti ben hemen şiddetle karşı çıktım bizi dşarıdan savaşla yıkamadılar içerden bölerek yıkmak istiyorlar dedim ve platinuma bağlı kaldım sırf bölününp dağılmayalım birlik ve beraberlik içinde oyunu oynayalım diye biliyordumki bölünmemizin son birliklerine çok büyük avantaj olacağını oyunun ilk başladığımdaki birlik arkadaşlarımla dahi tereddüt etmeden savaştım bana göre platinden ayrılmak platine ihanet etmek demekti bana tılsım al dediler aldım tılsımı serkef21 e ver dediler verdim platinum birliğine geç dediler geçtim ben birliğime ve birliğimdeki dost ve kardeşlerime en güzel şekilde hizmet ettiğime inanıyorum ilk serverim ve bu serverde wow kuramasakta ben yüzümün akıyla bu serveri bitirdiğime inanıyorum....
yeri geldi bizde yönetime kızdık belki allstar birliğiyle birleşmeyi bizde tasvip etmedik ama ne olursa olsun birlik ve beraberliğimizi bozmadık ve biliyordukki dağılmamız son birliğinin işine gelirdi ve son birliği düşmanımın düşmanı dostumdur mantığıyla bu oyunu oynadı profa destek oldu orada bir çok ordu kaybettik çeliktepeliye destek oldu orada bir çok ordu kaybettik fakat ne olursa olsun dağılmadık ve birliğimize ihanet etmedik...
allstar birliği sepep ne olursa olsun siz birlik ve beraberliğinizi bozdunuz birliğinize ihanet ettiniz ve son birliklerine hizmet ettiniz acaba hala vicdanen rahatmısınız?

torino1989
17-11-2009, 20:25
bak yavrum beni cıldırtmayın. istesem platin le allstar ı savaştırırdım. ama ozaman bana ne derlerdi biliyormusun suanda 100. seviye basılınca düşünebiliyormusun? ama ben bunu yapmadım bana yakışmaz. ayrıca kendi arkadaşlarımı eğlenceden mahrum bırakmakta olmaz. savaşları yapmasak sizce bu kadar rahat olabilecekmiydik wow zamanı? bu kadar kesin konuşabilecekmiydiniz. s16 daki gibi herkes arkamızdan bilmem ne bilmem ne diyecekti. ben bu oyunun hep savaşını sevdim organize hazırlamasını merkez patlatmasını sevdim wowunu sevemedim bir türlü. ama senin gibi yancı bile olamayan kişiler konuşunca üzülüyorum işte. -s- degerli vs onlara yancı demişsinde onların yancı oldugu yerde sen ayrancı olursun.

yok yok tartışmayacağım seninle :) yoksa şimdi yazıcam buraya manas destanı misali. sen error moduna gireceksin, gözünden aşağıya mavi 1 ekran inecek,boşu boşuna beynini sulandırmayayım .. haklısınız siz tamam, ben sayıklıyorum öyle kendime :) .. 8-9 ay son birliğinde oynadım. dönüyorum bakıyorum şimdi arkama keşke oynamasaydım diyorum. bnm sırt sırta oynadığım adamların bir çoğu patavatsız olması gercekten üzücü .. bırakın, kendi kendinze değer biçmeyi, o değeri size diğerleri versin .. wow kuran adama şerefsizs diye giydiren,rakip oyuncuları sürekli aşağılayan,ergenlik çağındaki liseli çocuklar gibi dawranan bir birlğin içindeymişim malesef... siz atlayacaksınız şimdi zenci gören çinli misali. ee sen kimsinde ne yaptın birlik için ws..ws.. diye . tartışmaya lüzum yok. emin olduğum tek bir şey war oda yeni s-11 de SON birliği olursa bnm o birliğin içinde olmayacağımdır..

tomartıcı
17-11-2009, 20:57
yok yok tartışmayacağım seninle :) yoksa şimdi yazıcam buraya manas destanı misali. sen error moduna gireceksin, gözünden aşağıya mavi 1 ekran inecek,boşu boşuna beynini sulandırmayayım .. haklısınız siz tamam, ben sayıklıyorum öyle kendime :) .. 8-9 ay son birliğinde oynadım. dönüyorum bakıyorum şimdi arkama keşke oynamasaydım diyorum. bnm sırt sırta oynadığım adamların bir çoğu patavatsız olması gercekten üzücü .. bırakın, kendi kendinze değer biçmeyi, o değeri size diğerleri versin .. wow kuran adama şerefsizs diye giydiren,rakip oyuncuları sürekli aşağılayan,ergenlik çağındaki liseli çocuklar gibi dawranan bir birlğin içindeymişim malesef... siz atlayacaksınız şimdi zenci gören çinli misali. ee sen kimsinde ne yaptın birlik için ws..ws.. diye . tartışmaya lüzum yok. emin olduğum tek bir şey war oda yeni s-11 de SON birliği olursa bnm o birliğin içinde olmayacağımdır..

elinde askerin kalırsa böyle bir serverda sende aynı tepkileri verirsin. neymişte altınmış server uzayacakmış. bana maval okumayın o adamlar bir nevi sigorta görevi yapıyorlardı orda keyfine beklemiyorlardı. 1 gün olsun 1 adamı digerinden farklı görmedim. kimler için neler yaptıgımı kimse bilmez. burda konuşuyosunda oyundaki nickini koy ortaya öyle konuş herkes yaptıgın yoruma ona göre cevap versin. ben burda bize güvenen adamların duygularını ifade ettim. başkada bişeyi yok. 13 tane görmüştüm 14. cüyüde görmüş oldum.

arwen
17-11-2009, 21:04
herkesin bir derdi var durur içerisinde hesabı olsun arkadaşlar.

haklısınız benimde elimde ordu kalsa bende çok kızardım hatta kalmasın diye metenin başının etini yedim :))

ama en nihayetinde hepimiz arkadaşız ağır sözlere gerek yok.

hepinizi tebrik ederim dostlar. bu ekiple oynadığım için gurur duyuyorum.

:)

gaga
17-11-2009, 21:28
yok elimde ordu kalmışda, şuymuş buymuş töbe töbe ya

milletin kızdığına bak:D
son birliğinde ki yönetimi tebrik etmek gerek gerçekten
o ordular hala varki elde patlamış
ya olmasaydı yönetime dümdüz gidecektiniz o zaman yani
lafın kısası
balık baştan kokarmış

demekki kokmamış, kokutmuşlar.

darsinki
17-11-2009, 21:31
S11 de wow kuran emeği gecen herkezi tebrik ediyorum

tomartıcı
17-11-2009, 21:40

lafın kısası
balık baştan kokarmış

yönetimde olanda benim:D herşey benden yana iken ne diye tüm arkadaşlarıma askerini caktırmayayımki. böyle 1 2 tane kendince isim yaptıgını sanan cıkıyor işte. rakipten 1 2 arkadaş burda msj yazmıştır gerisi bizim sitem msjlarıdır. orduyu bastıranda biziz caktıracak olanda wow u kurduranda bu adamlar oraya savunma gökten gelmedi tahılda yerden bitmedi.

umutmousa
17-11-2009, 21:47
Arkadaşlar olay basit bir elde ordu kaldı olayı değildir

Biz bu oyunu stratejik oyadık. Ordularımızı idareli kullandık. Neden?
Çünkü bir ihtimal platin ve allstar birliklerinin elinde ordu olduğuna inanıyorduk.
Ve iyi bir organizasyonu her an yapabilecek kapasitede olduklarını düşünüyorduk.

Oyunu bitirelim mi bitirmeyelim mi birçok kez gündeme geldi. Hatta ordusu olanlara şakalar yapıldı.
Oyunu bitirecez ordu elinizde kalacak ha ha ha , gibi şakalar.
En azından şaka olduğunu düşünüyorduk.

Seviye 99'un olduğu gün S*o*N birliklerinin yönetiminde olan kişilerden oluşan 9 kişilik bir ekiple toplantı yaptık. Ve olayı oylamaya sunduk.
6-3 : Seviye 100'ün iptal kararı çıktı.

Ben ve mete akıllı ol'un temsilcisine söz verdik. Dedik ki 2 yeni temsilci atayacağız.
+- nin bütün tahılını ve defansını akıllı ol'a aktaracaz.
armegeddon ve kangaroya seviye bastırmaycaz.
Bu dediklerim oy çoğunluğuyla kabul edildi.
Ha full yönetim kadrosu muyduk?
Hayır değildik. Ama ++ da olup toplantıda olan 2 kişiden biri devam biri iptal lehine oy kullanmıştı.

Sabah mete (kotanjant) akıllı ol'un şifresiyle giriş yapmaya çalıştı. Ama şifre değiştirilmişti.
Yoğun telefon trafiği gerçekleşti. Yok o değiştirdi ben bilmiyorum, yok bu değiştirdi ben de bilmiyorum. vs vs vs

Derkeeen server bitti....

:):)

Tebrik edelim tabii.
Bravoooo helal olsun hepinize

caydibi
17-11-2009, 21:55

lafın kısası
balık baştan kokarmış

Arkadasım elinde hanı 3-5 ordu kalsa tamam laf etmicez de
bak anlamıyorsun elimizde rekor ordu var...

+60+70k üzeri ordular var.. 10k üzeri bircok ordu var bu basit bişiy degil emekk var.. !!.

gaga
17-11-2009, 22:40
gözün körmüydü yaaaa töbe töbe

adam 99 u basmış işte daha ne bekletiyon ki askeri
sanki rakip mi vardı
hiç mi aklın yoktu

kendi köyüne çakaydın bari de rapor alıp hava atardın:D

ama o orduyu basarken seni kim korudu ve niye bastın işin sırrrı burda saklı

o orduyu kulllanmana gerek kalmadı ama sana rapor alma da diyen yok yani:D

retro
17-11-2009, 22:47

sanki rakip mi vardı
hiç mi aklın yoktu

kendi köyüne çakaydın bari de rapor alıp hava atardın:d

o orduyu kulllanmana gerek kalmadı ama sana rapor alma da diyen yok yani:d

mantıklıca madem o kadar rapor meraklısı var

bobo abi
17-11-2009, 22:49

sanki rakip mi vardı
hiç mi aklın yoktu

ordusu elde kalan arkadaşlardan biri gelen saldırıya destek olarak daha 10 gün önce 50 k defansı çıkarıp yolladı..

şimdi senin aklın saldırı basan adam hem defans hem savunmayı nasıl basıyor alır mı almaz mı bilmem ancak biz burda çelik çomak oynamadık..

kimin kimi nasıl koruduğunu ne mantıkla oynandığını, o orduların elde bekletilmesi için ne gibi strateji yürütüldüğünü bilip bilmeden hariçten gazel okuma..

caydibi
17-11-2009, 22:52

sanki rakip mi vardı
hiç mi aklın yoktu

Arkadaşım senın aklın bu kadar calısıyorr.. sınırları zorlama istersenn

hiç bir şeyi bilip bilmeden konusma..

o ordular nedne bekledi neden bekletildi hiç düşünmüyorsun basmıyor kafan!! ne gibi önemleri vardıı!!

ne güçlüklerle basıldı!! bu asker basan köyler woww larada destek verdi gerekirse defan basıp ihtiyacc olan yerlere gönderdii bilmedigin konuda yorum yapmaa!!

Azıcık bilgi edin neden beklemısiz bu kadar nedene çakamamşız ordularıı. '

gaga
17-11-2009, 22:53
o zaman elde kaldı diye de bızıramayın
o yönetim olmadan bakalım hangi serverde böyle elinizde wow sonunda ne kalacak, bunu da unutmayın

ya ne şanslısınız ki elinizde patlamış:D

tomartıcı
17-11-2009, 22:55

sanki rakip mi vardı
hiç mi aklın yoktu

sana göre atıp tutmak kolay ama daha reisleyecegimiz 4 5 tane wow köyü vardı. yani şuanda bitirenler sadece bitirdi tebrik yerine başka bişeyler duyuyorlar. burdaki insanlar bu oyunu hiç normal oynamadılar. sen 6 ay hiç durmadan savaştınmı? merkez köyünün tarlaları 17 den 0 lanıp sonra tekrar tarla bastınmı hiç. burdaki bu adamlar bu oyunda durmadan savaştılar burdaki wow bir nevi formaliteden ibaret olmuştu rakibin enson attıgı saldırılardan sonra. artık tüm wowlarını delip gecme zamanı idi sıradan başlamıştıkki içimizde irlandalı varmış saglık olsun demek zorunda kaldık.

caydibi
17-11-2009, 22:56
o yönetim olmadan bakalım hangi serverde böyle elinizde wow sonunda ne kalacak, bunu da unutmayın

sayıylamı veriyorlar senii (:

ne dedigini bilmeden konusuyorsun

Abiler saat kaç yahuu
bu cocuk kendinden geçmiş belli :D

İlaç vaktimi geldi ne ?

tomartıcı
17-11-2009, 22:57

bu adamları 6 ay savaştıran benim sen ne konuşuyorsun. hangi yönetimden bahsediyorsun yönetende biziz. burdakiler yönetiyordu yine başkası degil burda bitirenlere sitem edenler yönetiyordu. yan serverdan gelip siz yönetmediniz sanırsam. varsa öyle bir yeteneginiz bilemem. demekki ben hiç saldırı planı yapmamışım. boran la sabahlayanda ben degilmişim.

retro
17-11-2009, 23:13
Hade bakalım oyun bitti herkes yataga artık uykusuz geceler sona erdi olan oldu biten bitti artık yazışmayın hemde ona buna son birliğini savunmanın anlamı yok hersey ortada serverda her alanda son 1.liği var ne övünmenin nede yirinmenin anlamı yok herkes elinden geleni yaptı

retro
17-11-2009, 23:14
http://img269.imageshack.us/i/makinawow.jpg/

S16DAN BİR RAPOR

Carpe Diem
17-11-2009, 23:53
adam gibi konuş ağzını yırtarım senin köpekleşme

İlk önce sen şurada mantıklı bi yorum yap sonra millete adam gibi konuş de. Benimde ordum elimde kaldı üstelik ilk serverımdı 80k 30k 10kmancnk gibi bi ordu bu, ilk oyunum içinde bu güzel bi başarı. Ama elimde patladı, bu süreye kadar elimde tutmamın sebebı tabiiki SON içindi. Gelip dışardan yorum yapması kolay, üstelik saçma sapan coluk cocugun yapıcagı yorumlar. Hadi yatagına .

gaga
18-11-2009, 00:13
mantıksız yorum yaparım ama kimseye hakaret etmem
düşüncelerim beni bağlar
karşımdakine her zaman saygı duyarım

degerli
18-11-2009, 00:28

sanki rakip mi vardı
hiç mi aklın yoktu

madem karşındakine saygın var ve saygı bekliyosun.... "gözün körmüydü" "hiç aklın yokmuydu" vs vs yukarda yazdıklarını yazmaya hakkın yok. sen kişilerin yapmış olduğu işe, vermiş olduğu emeğe "gözün körmüydü" diyerek saygı göstermezsen ,kişilerde senin görüşlerine saygı göstermez.

umutmousa
18-11-2009, 00:31
Sevgili Gaga,
bak canım kardeşim burada bir sürü canı yanmış ve kendini aldatılmış hissetmiş adam var.
Onlara aklınız nerdeydi vs vs gibi tahrik edici konuşmalar yaparsan onlar da canlarının yanmış olmanın etkisiyle herşeyi söyler.
Bence olayı çok uzatma. Yapılan olayın hata olduğunu sen de kabul et. Olsun bitsin çünkü savunulur hiçbir tarafı yok.

simyon
18-11-2009, 02:04
çok eğlenceli bi serverdi ayrıca son birliği olarak wow kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz her ne kadar sitem olsada o arkadaşlarda kendince haklıdırlar saygı duyarım başka serverlerde görüşmek dileğiyle

nabukednezar
18-11-2009, 04:49
geçen s9 dada 1000atlı birliği wow'u kurduğunda elinde rekor ordular kalmıştı... ordada birlik arkadaşları sitem etmiş hatta kendini tutamayıp hakaret etmişlerdi..

benim anlamadığım onca süre aynı birlikte bulunmuş, savaşmış, arkadaş edinmiş, bir wow bakıcısı eze eze wowu bitirme varken tüm arkadaşlarını hayal kırıklığına uğratmak beddualarını almak ister.....

belki wow u bitirmenin şerefine içmiştir kafası hoş olmuştur:) unutmuştur iptale basmayı yada iptal etmeye 4-10 dakka kala lavaboya gitmiştir(ihtiyaç molası)...çok uzun kaldığı için iptal etmeye yetişmemiştir..bunlar olasılıklar daha bisürü olasılık var hepsini saymıyım şimdi...:):)

wowu kuran son birliğini tebrik ederim.....

DeathLess
18-11-2009, 07:35
Bu mudur sizin tebrik anlayışınız?
Hepinize saygılı olmayı tavsiye ediyorum.

Yok ben saygısızım diyen varsa bunu bana özelden belirtebilir.
Gereken işlemi seve seve yaparım