PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KaSIRGa Birligi

korsanAVCISI
15-11-2009, 15:21
Tüm KaSIRGa birligimizin oyuncularına bu zaman kadar verdigi emeklerden dolayı KaSIRGa birlikleri yönetimi adına teşşekürlerimiz bir borç biliriz.. tüm kasırga birlikleri oyuncularının bu başlık altında sohbet ve yorumlar yapması dilegiyle.....

RüZGaRınıZ BoL,KaSIRGa nız ŞiDDeTLi,DüŞMaNınıZ MeRT oLSuN....

saygılarımla korsanAVCISI....

aKmet
15-11-2009, 15:30
ne yani ben yazamayacam mı alla alla :D

sagokoliq
15-11-2009, 15:39
zero ile savaşınızda bol yıkımlar :)...

fatoş_06
15-11-2009, 17:43
ya ustam bizim başlığımız vardı ama olsun ben ikisinede yazarım :D:D

berkan şeker
15-11-2009, 18:24
Tüm KaSIRGa birligimizin oyuncularına bu zaman kadar verdigi emeklerden dolayı KaSIRGa birlikleri yönetimi adına teşşekürlerimiz bir borç biliriz.. tüm kasırga birlikleri oyuncularının bu başlık altında sohbet ve yorumlar yapması dilegiyle.....

RüZGaRınıZ BoL,KaSIRGa nız ŞiDDeTLi,DüŞMaNınıZ MeRT oLSuN....

saygılarımla korsanAVCISI....

Bize yasak mı burada sohbet:)
300KAOS'luyuz diye bizi dışlamayın:D:D

haduuu
15-11-2009, 21:03
Hadi sizde yazın. :rolleyes:

asz
18-11-2009, 03:14
hey hey ıhtıyarda gelmıs buraya:))
olum cetın bızım zaten baslıgımız vardı ulenn:))
sen gıttın tekrar actınn bı baslık:))
ınsan bı gezınır bı bakarr foruma:))

dıger s18 sakınlerı bız kımseyle savas halınde deılız bunu bılın....

BahçeSaray
18-11-2009, 09:15
slm lar bende s18 oyuncusuydum.oynayanlar beni tanır.s 18 deki kasırga birliklerini buradan tebrik ediyorum.umarım wowu kurarsınız.

asz
19-11-2009, 00:18
slm lar bende s18 oyuncusuydum.oynayanlar beni tanır.s 18 deki kasırga birliklerini buradan tebrik ediyorum.umarım wowu kurarsınız.

efet senı tanıyorum dostum...ısmın ahmettıı demı?
baranın arkadasıydın senn?brnber'ın yanı?
f team vardı senın zamanında?

Asilgüç
19-11-2009, 20:40
zühtü s18 de tanımadığın yok kardeşim senin harbiden müthiş bir hafızan var ben bikaç kişi hariç unutuyorum kim kimdir diye:)

korsanAVCISI
19-11-2009, 23:02
hey hey ıhtıyarda gelmıs buraya:))
olum cetın bızım zaten baslıgımız vardı ulenn:))
sen gıttın tekrar actınn bı baslık:))
ınsan bı gezınır bı bakarr foruma:))

dıger s18 sakınlerı bız kımseyle savas halınde deılız bunu bılın....

Zühtü bizim ismimiz KaSIRGA K@SIRG@ DEGİL ondan burayı açtım ... senin kadar akıllı olmadıgımdan degil ismimiz düzgün yazmak adına:)))

asz
20-11-2009, 00:17
zühtü s18 de tanımadığın yok kardeşim senin harbiden müthiş bir hafızan var ben bikaç kişi hariç unutuyorum kim kimdir diye:)

esgfrullah abıı..benım basımda dert tasa yokda ondann:)ne evlıyım ne cocugum var nede allaha sukur bı sıkıntım:)

evlı olsam ınan bunlarla ugrasmam:)

asz
20-11-2009, 00:18
Zühtü bizim ismimiz KaSIRGA K@SIRG@ DEGİL ondan burayı açtım ... senin kadar akıllı olmadıgımdan degil ismimiz düzgün yazmak adına:)))

farketmez cetın ger yolparıs bızlere:))

BahçeSaray
20-11-2009, 15:24
ewet ama adım ahmet değil orhandı.baranın arkadasıydım.biraralar msn de konusmustuk.inşallah wowu kurarsınız

barbar
20-11-2009, 20:54
zühtü kardeşim önce bir evlen ondan sonra yorumlarını alalım istersen :D
şunu bilki evlilik öncesi tahminlerin bir çoğu tutmuyor, tutturamayanlardan biri olarak uyarayım :D

fatoş_06
20-11-2009, 22:03
ya bende hamitti kandıramıyom evlenmeye ne olcak :D:D

korsanAVCISI
21-11-2009, 15:50
ya bende hamitti kandıramıyom evlenmeye ne olcak :D:D

FATOM kale içten fetih edilir. sen işi bilmiyon ozaman sen hamitin ailesinin ilk önce kandır . ozaman hamit sana hayır diyemez.. ozaman hamit (tabirimi caiz görün) eşşek gibi peşinde dolanır..

cervantes
22-11-2009, 05:09
FATOM kale içten fetih edilir. sen işi bilmiyon ozaman sen hamitin ailesinin ilk önce kandır . ozaman hamit sana hayır diyemez.. ozaman hamit (tabirimi caiz görün) eşşek gibi peşinde dolanır..

aaaa oldumu çetin :( öyle sölenmez böle söylenir tabiri caizse ''kuyruk gibi peşinde koşar'' böyle daha kibar oldu dimi;)

asz1
23-11-2009, 02:57
zühtü kardeşim önce bir evlen ondan sonra yorumlarını alalım istersen :D
şunu bilki evlilik öncesi tahminlerin bir çoğu tutmuyor, tutturamayanlardan biri olarak uyarayım :D

abı valla evlılık cok sorumluluk ıstıyo harbıdenn:))18 yıllık arkadasımı evlendırdımm anladım bıraz ordann evlılıgı:))

askerde olsun,reel hayatımda olsun,okul hayatımda olsun cok kısı yonnettımm organıze ettım ama
evlılık bunların hepsınden zorr:)

çılgın çocuk
23-11-2009, 12:54
zühtü benide evlendirsene :D

GUARDIYAN
24-11-2009, 22:31
Size çok kırgınım benim birlikten çocukların köyleri reislediniz bende eski kasırgayım zühtü siz dediğinizde kaç adam atmıştım birlikten zühtü hatırlıyosan bütün server bize karşı tavır almış gün ola harman ola neler değişir bu serverda dostlar .

BobSwagger
24-11-2009, 23:47
Bende evlenmek istiyom:( Varmıdır izdivaça taLip ?? :rolleyes:

Kasırga Birliğine BaşarıLar.. =)

asz1
27-11-2009, 14:19
zühtü benide evlendirsene :D

la bosver evlılıgıı ne yapıcan..eger evlenırsende en gec 5 ay sonra cocuk yap deılse evlılık motonlasıyoo:))evlılıge hareketı getırenn evlatdır....her monotonlastıgında bı tane cocuk yapıcaksın guneyy:))yenı bı ugras oluyo:)

asz1
27-11-2009, 14:20
Size çok kırgınım benim birlikten çocukların köyleri reislediniz bende eski kasırgayım zühtü siz dediğinizde kaç adam atmıştım birlikten zühtü hatırlıyosan bütün server bize karşı tavır almış gün ola harman ola neler değişir bu serverda dostlar .

ya ertugrul burda kırılcak darılcak bısey yok....bızım saldırdıgımız elemanlar eskıden kasırga olupta bıze satan kısılerdırr...

GUARDIYAN
15-12-2009, 01:36
Ben karışmıyom kanka artık

CRAZY LORD
23-01-2010, 21:43
Kasırga birliği şu gün itibariyle wow yolunda en iyi şekilde ilerlemektedir.s18 bilsin ki zafer bizimdir.şans her zaman iyini yanındadırr...:d