PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi Birlikler Tılsımları Daha Çok Toplar

Royal Flush
26-06-2010, 12:41
Hangi Birlikler Tılsımları Daha Çok Toplar

LaZkOpaT61
26-06-2010, 12:43
Daha fazla askeri olan daha iyi stratejısı olan ;)

werty43
26-06-2010, 12:46
F*WAR birliği toplar..

NdaLL
26-06-2010, 12:46
6 tane alınmış sanırım. 3'ü bizim birlikte :)

zpoker
26-06-2010, 12:48
F*WAR birliği toplar..

hehe sen 1 ay geridesin arkadasım f war mı kaldı taze yıktık

Glady00
26-06-2010, 12:48
iyi Olan Alır Bence. Hayırlısı Kimse O Alsın...

Glady00
26-06-2010, 12:50
F*WAR birliği toplar..

f*war birligi yokki toplasın:D

werty43
26-06-2010, 12:51
hehe sen 1 ay geridesin arkadasım f war mı kaldı taze yıktık
Ben oynarken en iyisidiydi F*WAR..Bırakalı 2 ay oldu demek eser kalmadı:D gadirli noldu

Quarionn
26-06-2010, 12:52
Ben oynarken en iyisidiydi F*WAR..Bırakalı 2 ay oldu demek eser kalmadı:D gadirli noldu

Gadirli ® Birliginde. Kendisi oda Alcak Tılsım Tecrübeliyede Bu Yakısır Zaten :)

werty43
26-06-2010, 12:53
Royal Flush un da bi birliği vardı o noldu?

Quarionn
26-06-2010, 12:56

soru makinemisimisin abe ya:D

oda R Birliklerinde:d

werty43
26-06-2010, 12:59
Eski düşmanlar bi yerde toplanmış o zaman :D

Royal Flush
26-06-2010, 13:00

Benim Birliğim var evet ama Şahi idim ben yine Şahiyim yani :p:p

Quarionn
26-06-2010, 13:06
Eski düşmanlar bi yerde toplanmış o zaman :D

Düşman Dedigin Kim?

Hepsi Can Ciger kardes Bilmeden Konusuyorsunuz Yaf

werty43
26-06-2010, 13:09
Düşman Dedigin Kim?

Hepsi Can Ciger kardes Bilmeden Konusuyorsunuz Yaf
Asıl bilmeyen sensin galiba:D

Şahi ve F*WAR birliği savaştaydı ben oynarken

Quarionn
26-06-2010, 13:14
Asıl bilmeyen sensin galiba:D

Şahi ve F*WAR birliği savaştaydı ben oynarken

Dogal'dır Kardesim Her Server'dada Savaş Olur * Şahi Birligi o Savaştan Galip Cıktı. *f*war Dagıldı..

Sen oynarken bilmem artık :)

werty43
26-06-2010, 13:16
Dogal'dır Kardesim Her Server'dada Savaş Olur * Şahi Birligi o Savaştan Galip Cıktı. *f*war Dagıldı..

Sen oynarken bilmem artık :)
Tamam ben de onu diyorum..

Eski düşmanlar bi yerde toplanmış dedim..

Quarionn
26-06-2010, 13:18
Tamam ben de onu diyorum..

Eski düşmanlar bi yerde toplanmış dedim..

Düşman kelimesi Yanlıs kelime Kardesim....

Ona Göre Kelimelerini Düzgün Kulanın Bu Oyunu Sonucta rakip Vardir düşman yoktur

werty43
26-06-2010, 13:19
Düşman kelimesi Yanlıs kelime Kardesim....

Ona Göre Kelimelerini Düzgün Kulanın Bu Oyunu Sonucta rakip Vardir düşman yoktur
Geç bu ayakları dostum..Savaşırken rakibinden kötüsü yok savaş bitince can ciğer kardeşsin var mı böle bişey hadi yürüüüüüüü

Quarionn
26-06-2010, 13:29
Geç bu ayakları dostum..Savaşırken rakibinden kötüsü yok savaş bitince can ciğer kardeşsin var mı böle bişey hadi yürüüüüüüü

Hey Allahım Ne İnsanlar Var:D

Royal Flush
26-06-2010, 13:30

üstadım laf kalabalığı yapma oynamıyorsan bence bu oyunun stratejisi bjyle öğren gel yada şuan tılsım zamanı biraz yoğunum sana ders vereyim bu konuda olurmu tılsımlar geçsin sonrahttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon10.gif

werty43
26-06-2010, 13:33
Muhahahhahah:))

royal flush un gadirli hakkında gadirlinin de royal flush hakkında dediklerini burada kopyala yapştır yapmak isterdim ama oyunu bıraktım..

Birbiriniz hakkında neler dediğinizi bütün server biliyor:D

Royal Flush
26-06-2010, 13:36

royal flush un gadirli hakkında gadirlinin de royal flush hakkında dediklerini burada kopyala yapştır yapmak isterdim ama oyunu bıraktım..

gadirli hakkında kötü düşünen şefrefsizdir kötü yazanda.Eğer buraya koymassan sen şerefsizsin o yazıyı

werty43
26-06-2010, 13:38
Oyunu bıraktım dostum yoksa neler koyacaktım neler!!

Quarionn
26-06-2010, 13:43

Defol Gid kardesim;)

werty43
26-06-2010, 13:44
Quarrion sen gadirli misin?

Tmam kızma ne dediğini sölemicem;)

Üye Adayı
26-06-2010, 13:55
Sadece isme bakarak C Birlikleri diyorum.Bu işte bir C...... lik olabilir. :D

Quarionn
26-06-2010, 13:56
ewt gadirliyim

kuruca
26-06-2010, 13:57
R birliklei 3 tane aldı 1 tanede büyük tılsım

Glady00
26-06-2010, 14:22

Gadirliyi Bizden Dahami iyi bilecen gelio kötülemeye calısıyosun şerefsiz

Defol Böyle karektersiz insanlar Anca İnsanların Arkasında Konuşursunuz Gidin oyun oynayın dedikodu yapmayın..

yilancik89
26-06-2010, 15:24
gökmen samet volkan hocam nerdeyse ora alır yaw :) volkan hocam depo fln alır garanti :D

MAHSER
26-06-2010, 16:15
tabi ki SAHI birlikleri toplar kim sandiniz siz zpoker ben berkan:D:D:D

Glady00
26-06-2010, 16:28
Herşeyden Önce Dip Not Bazı Kimselere Agır gele Bilir Bu laflarım

R Ve C Diye Birşey Yoktur Biz İki Birligimizin Toplam Kac Tılsım Aldıgına Bakarız

Son Nokta:)

gadirli
26-06-2010, 17:11
Oyunu bıraktım dostum yoksa neler koyacaktım neler!!

arkadaşlar sağolsun gerekli cevabı vermiş bi açıklamada ben yapayım bre densiz royal flush ile ben geçen serverda beraber 7-8 ay savaştım aynı safta... benim server başında gladyo ile sorunum oldu atışmalarım oldu oda o hesaptaki yusuf ile yoksa hesaptaki volkan ile yine konuşuyordum biz oyun gereği dost veya rakibiz sizin gibi rakipliği düşmanlığa çekmeyiz.. benim kim olduğumu royal flush hesabı ile nasıl muhabbetim olduğunu bilirmisin sen ki konuşursun royal flush erdi kardeşim gibidir ortağı samet abi ilede burda tanıştım erdi sayesinde ve gladyo yüzü burda hakkında konuştum ha ben gladyonun arkasına konuşmaıdm onları yüzüne de söyledim. ama sen royal flush hakkında demişin eğer ispat edemezsen adam değilsin.. ispat harici cevap yazma işimiz gücümüz var ite kopuğa laf yetiştirecek kadar boş değiliz.. bu lafa belki alınırsın bi adama iftira atıyorsan ispatlayacaksın ispatla sözümü geri alırım.. saygılarımla gadirli(ömer)

Glady00
26-06-2010, 17:23
arkadaşlar sağolsun gerekli cevabı vermiş bi açıklamada ben yapayım bre densiz royal flush ile ben geçen serverda beraber 7-8 ay savaştım aynı safta... benim server başında gladyo ile sorunum oldu atışmalarım oldu oda o hesaptaki yusuf ile yoksa hesaptaki volkan ile yine konuşuyordum biz oyun gereği dost veya rakibiz sizin gibi rakipliği düşmanlığa çekmeyiz.. benim kim olduğumu royal flush hesabı ile nasıl muhabbetim olduğunu bilirmisin sen ki konuşursun royal flush erdi kardeşim gibidir ortağı samet abi ilede burda tanıştım erdi sayesinde ve gladyo yüzü burda hakkında konuştum ha ben gladyonun arkasına konuşmaıdm onları yüzüne de söyledim. ama sen royal flush hakkında demişin eğer ispat edemezsen adam değilsin.. ispat harici cevap yazma işimiz gücümüz var ite kopuğa laf yetiştirecek kadar boş değiliz.. bu lafa belki alınırsın bi adama iftira atıyorsan ispatlayacaksın ispatla sözümü geri alırım.. saygılarımla gadirli(ömer)

Ömer Kardesim susmak Erdemliktir Adam Olan'lara Cevap Verilir Olmuyan'lara verilmez Biz kendimizi Biliyoruz oyunu Hala Düşman Olarak Gören insanlar'dırlar işte. düşman diye bir kavram olmadıgını daha ögrenmemiş Şizofrenli bir beyin arkadasımız :D yane ne kadarda anlatsan Bostur :)

Saygılarımla/YuSuF

Ombudsman
26-06-2010, 17:54
konu nereden nerelere sapmış maşşallah :) şuan merd ve r ler önde gorunuyo ama gonlum 60 lardan yana nede olsa orada oynuyorum :)

mustykaplan
26-06-2010, 18:52
ya arkdaslar savas olacak kı zevk olsun yok sole yok bole yok ole bole muhabbet nerden nereye geldı...bız bolgede herseyı gozlemlıyoruz.. gadırlı ıle gecen sene ye s10 oynadım bılırım az bucuk belkı hatırlmaz ama s10da mırtıp ısmıyle oynamıstım...

gadırlı o zmanlar bırlık baskanıydı elbette kı bırlıgını oyuncularını gazlamak ıcın yakacam yıkacam demıs olabılr.ama onlar kendı aralarında problemlerı ole yada bole cozmus.. aynı catı altında oynuyor...bu kımseyı ılgılendırmez savaslar dıploması ıle cozulur yada kası tarafta dusman tamamen bıtene kadar surer!!!

adamın bırı sallama konuyor sonra gerı cekılıyor mıllette bunun tantanasını dınlıyor!!! cok ıyı bolgeyı takıp edıyordun da kardes neden sıldın hesabı!!!! nese konumuza gerı donelım as bırlıklerı yazmıslar teskkur ederız ama bız sız alın bız calalım dusuncesındeyız:))nese alacak arkdaslara basarılar dılerız....

not: hesap bır aydır elıme gectı daha once burada bazı sebeblerden dolayı degıldım ama ekıbım..4 senedrı beraber oynarız...

as bırlıkler baskanı
zerdusht

pharmaton
26-06-2010, 18:55
biz hala tılsım alamadık yaw:)))

60 birliklerine yakışmadı:)

Royal Flush
26-06-2010, 19:10
ya arkdaslar savas olacak kı zevk olsun yok sole yok bole yok ole bole muhabbet nerden nereye geldı...bız bolgede herseyı gozlemlıyoruz.. gadırlı ıle gecen sene ye s10 oynadım bılırım az bucuk belkı hatırlmaz ama s10da mırtıp ısmıyle oynamıstım...

gadırlı o zmanlar bırlık baskanıydı elbette kı bırlıgını oyuncularını gazlamak ıcın yakacam yıkacam demıs olabılr.ama onlar kendı aralarında problemlerı ole yada bole cozmus.. aynı catı altında oynuyor...bu kımseyı ılgılendırmez savaslar dıploması ıle cozulur yada kası tarafta dusman tamamen bıtene kadar surer!!!

adamın bırı sallama konuyor sonra gerı cekılıyor mıllette bunun tantanasını dınlıyor!!! cok ıyı bolgeyı takıp edıyordun da kardes neden sıldın hesabı!!!! nese konumuza gerı donelım as bırlıklerı yazmıslar teskkur ederız ama bız sız alın bız calalım dusuncesındeyız:))nese alacak arkdaslara basarılar dılerız....

not: hesap bır aydır elıme gectı daha once burada bazı sebeblerden dolayı degıldım ama ekıbım..4 senedrı beraber oynarız...

as bırlıkler baskanı
zerdusht

Başkan zerdusht savaşsak birliğiniz daha kötü şeyler yazacak profillerinden.Unutmayınız ki gerçek anlamda sizinle savaşmadık bile ama sizin yöneticilerinizinde içinde bulunduğu bir çok üyeniz bizim saldırılarımızı çekemedi ve profillerinden karalama saçma sapan şeyler yazdılar ŞahiR birlikleri hakkında önce siz oyuncularınıza bunun bir oyun olduğunu ve kabullenmeyi bilmeleri gerektiğini öğretmelisin.http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

deli-x
26-06-2010, 21:20
Yaw bırakın werty43 isimli kişiyi. Adam daha düşman kavramında, ortalığı karıştırmaya çalışıyor belli işte. gadirli ile royal flush arasında ki konuşmaları kopyala yapıştır yapacakmış. Sen o hesapları rüyanda mı gördün, düşlerinden mi kopyala yapıştır yapacaksın. Bırakın cvp vermeyin bu kişiye muhattap alındığını düşündükçe coşuyor.

Ombudsman
26-06-2010, 22:32
biz hala tılsım alamadık yaw:)))

60 birliklerine yakışmadı:)

acelen ne :D

sagopa281
27-06-2010, 00:11
sahi tabiki..

mustykaplan
27-06-2010, 01:53
Başkan zerdusht savaşsak birliğiniz daha kötü şeyler yazacak profillerinden.Unutmayınız ki gerçek anlamda sizinle savaşmadık bile ama sizin yöneticilerinizinde içinde bulunduğu bir çok üyeniz bizim saldırılarımızı çekemedi ve profillerinden karalama saçma sapan şeyler yazdılar ŞahiR birlikleri hakkında önce siz oyuncularınıza bunun bir oyun olduğunu ve kabullenmeyi bilmeleri gerektiğini öğretmelisin.http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

sayın baskan bu konuda kı hassasıyetımı bılıyorsunuz ve baskanlıgı aldıgımdan berı herhangı bır bırlık hakkında profılde yazı yazılmasını yada sozlu olarak yazısma olmasını ıstemedım ve gereklı uyarıları yaptım ama gorduk kı bana dedıgınız gıbı sızında oyuncularınız aynı durumda sahı baskanı ally mesajını sıze yolladım burada acıklamaya gerk yok.. sonucta o da sahı bırlıklerınde bır yonetıcı ve hakkımda yazdıgı yazıyı bılıyorz...bılıyorum kı sız gereken uyarıyı yapmıssınızdır.. ben dırek muhataap almadım sızınle bu konusmayı yaptım... ben duzgun bır server zevklı bır server olması ıcın ve karsıdakı her oyuncunun daha ılımlı ve sevecen olunması taraftarıyım elbette yıkacaz yıkılacaz bolege ıcı ve bolge dısı anlasmalar yapacaz ama hersey saygı cercevesınde olmasını ıstedım ve as bırlıklerınde bunu oturtmaya basladık...herhangı bır bırlık hakkında yazı goruldugunde bana bıldırın dedım.. buradan dıyorum hangı bırlık olursa olsun alehınde profılınde bır bırlıge hakaret varsa gelsın solesın ben gerekenı yapacagım... ama sız de basknalarınızı ve yonetıcılerını bıraz daha aklı selım oyunculardan olsuturun...bır ally gosterın kı her hangı bır bırlık baskanı hakkında cakal vs konusmalarda bulunmusum...savasalım yıkın yıkalım ama tatlı muhabbetler olsun zewvk alalım...stratejı gelıstırelım.. savasmadık demıssınız belkı dogru ama ben zaten bırlgımde sıgınmacı adam ıstemem saldrıyla bırlıgımden cıkacaksa gercekten savaasşar cıktıgında ben bu adamlara nasl guveneyım.. gıden gıder kalanla benım ısım... gecmıste 40 kısı ıle saray basan kursattı baskan hatırlatrım...belkı hepsı öldü.. ama cesaretlerı yeter...

saygılarımla..
zerdusht
onur

Glady00
27-06-2010, 02:27
sayın baskan bu konuda kı hassasıyetımı bılıyorsunuz ve baskanlıgı aldıgımdan berı herhangı bır bırlık hakkında profılde yazı yazılmasını yada sozlu olarak yazısma olmasını ıstemedım ve gereklı uyarıları yaptım ama gorduk kı bana dedıgınız gıbı sızında oyuncularınız aynı durumda sahı baskanı ally mesajını sıze yolladım burada acıklamaya gerk yok.. sonucta o da sahı bırlıklerınde bır yonetıcı ve hakkımda yazdıgı yazıyı bılıyorz...bılıyorum kı sız gereken uyarıyı yapmıssınızdır.. ben dırek muhataap almadım sızınle bu konusmayı yaptım... ben duzgun bır server zevklı bır server olması ıcın ve karsıdakı her oyuncunun daha ılımlı ve sevecen olunması taraftarıyım elbette yıkacaz yıkılacaz bolege ıcı ve bolge dısı anlasmalar yapacaz ama hersey saygı cercevesınde olmasını ıstedım ve as bırlıklerınde bunu oturtmaya basladık...herhangı bır bırlık hakkında yazı goruldugunde bana bıldırın dedım.. buradan dıyorum hangı bırlık olursa olsun alehınde profılınde bır bırlıge hakaret varsa gelsın solesın ben gerekenı yapacagım... ama sız de basknalarınızı ve yonetıcılerını bıraz daha aklı selım oyunculardan olsuturun...bır ally gosterın kı her hangı bır bırlık baskanı hakkında cakal vs konusmalarda bulunmusum...savasalım yıkın yıkalım ama tatlı muhabbetler olsun zewvk alalım...stratejı gelıstırelım.. savasmadık demıssınız belkı dogru ama ben zaten bırlgımde sıgınmacı adam ıstemem saldrıyla bırlıgımden cıkacaksa gercekten savaasşar cıktıgında ben bu adamlara nasl guveneyım.. gıden gıder kalanla benım ısım... gecmıste 40 kısı ıle saray basan kursattı baskan hatırlatrım...belkı hepsı öldü.. ama cesaretlerı yeter...

saygılarımla..
zerdusht
onur

ilk Önce Selam onur

Bir Yazınız Gecmiş Dip ,not Cekeyim Chalak Lafını Kulanan Yönetici Digildir İlk öncelikle Bi oyuncudur Ve Gerekli uyarıyı Bizzat şahsım Vermiştir Bu oyuncuya Yönelik Bu Konuya özelikle Altını Cizmek İstiyoıruz Bizlere Danıstıgınız Zaman Bizler Her Zaman Gerekeni Yapmaktan kacınmadık

Esenle Kalamnız Dilegiyle.

Saygılarımla/YuSuF

mustykaplan
27-06-2010, 03:00
ilk Önce Selam onur

Bir Yazınız Gecmiş Dip ,not Cekeyim Chalak Lafını Kulanan Yönetici Digildir İlk öncelikle Bi oyuncudur Ve Gerekli uyarıyı Bizzat şahsım Vermiştir Bu oyuncuya Yönelik Bu Konuya özelikle Altını Cizmek İstiyoıruz Bizlere Danıstıgınız Zaman Bizler Her Zaman Gerekeni Yapmaktan kacınmadık

Esenle Kalamnız Dilegiyle.

Saygılarımla/YuSuF

as selam kardesım

yusuf kardesım suraya acıklık getıreyım o zman o lafı soyleyen oyuncu sahı 4 baskanı ve daha sonrada lımandere adlı oyuncu aynı lafları tekrarlamıstır...
nese sorun degıl dedıgım gıbı doger arkasla da senınlede arada yazıyoruz konusoruz... pazartesınden ıtıbaren profılde temızlık var kampanyası baslatarak butun as bırlıklerınde ortak bır yazı yayınlayacagız...

bazı oyuncuların bole densız ve sevıyesız hareket etmelerını engellemeye calısıyrz... bununla sızde bızde dıger bırlıklerde karsılacaktır..bunu en aza ındırgemek bırlık yonetımlerının aslı gorevlerı arasındadır dıye dusunuyorm...

ben bırlık baskanı oldugum muddetce buna onem verecegımı soyledım...
bır oyuncumuzun yaptıgı bazı yanlıslardan dolayı da uyardım. dınlemekte ısrar edınce de as bırlıklerı ıle ılıskısını kestım...
dedıgım gıbı temız server ıcın profılde temızlık var....

saygılarımla...

Glady00
27-06-2010, 03:04
as selam kardesım

yusuf kardesım suraya acıklık getıreyım o zman o lafı soyleyen oyuncu sahı 4 baskanı ve daha sonrada lımandere adlı oyuncu aynı lafları tekrarlamıstır...
nese sorun degıl dedıgım gıbı doger arkasla da senınlede arada yazıyoruz konusoruz... pazartesınden ıtıbaren profılde temızlık var kampanyası baslatarak butun as bırlıklerınde ortak bır yazı yayınlayacagız...

bazı oyuncuların bole densız ve sevıyesız hareket etmelerını engellemeye calısıyrz... bununla sızde bızde dıger bırlıklerde karsılacaktır..bunu en aza ındırgemek bırlık yonetımlerının aslı gorevlerı arasındadır dıye dusunuyorm...

ben bırlık baskanı oldugum muddetce buna onem verecegımı soyledım...
bır oyuncumuzun yaptıgı bazı yanlıslardan dolayı da uyardım. dınlemekte ısrar edınce de as bırlıklerı ıle ılıskısını kestım...
dedıgım gıbı temız server ıcın profılde temızlık var....

saygılarımla...

Hocam Tekrar Geri Dönüş Yapsaydınız AynısınıTekrarladı Deseydiniz Atardım...

şimdi Hocam Bizlere Hakeret Cok Edildi Hatta Yöneticileriniz Tarafından Global Citiy Adınıda Vermek istiyom siz mh Cisiniz Profilinde işte aciz vb. tür kelimeler kullanmıştı hem c hem r adına bişieyler yapmıştı ben bildim bileli global city adlı oyuncunuz gereçtkende profiliyle oyun oynamaya calısıyor hiç bir zaman görmedim böyle saldırdı yıktı gidiyor yakın köy yıkıyor bize inat profiline işte sıfırladım raporunuda atıyor sanki cok iyi birşey yapmış 100 nufusu yıkmış filan:) Yane Böyle oyuncular Profiliyle oynadıgına kaanet getirdi. Üstadim inş sizler Bu oyuncuları temizlledik uyadık dediniz inş böyle şeyler olmuyacaktır birdaha

kendinize iyi bakınız görüşürüz sonra.