PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Flood ve Sakıncaları

what
15-11-2009, 13:03
Nedir Bu Flood?
Flood, bir konuya yazılan bir mesajdan sonra daha kimse yazmadan bir daha, bir daha mesaj yazmaktır.
Flood İyi Bir Şey Midir? Yaparsam Ödül Mü Veriyorlar?
Flood yaparsanız alacağınız tek ödül, forumdan banlanmaktır. İlk önce uyarılırsınız, -rep alırsınız, en sonunda da banlanırsınız.
Oyunla İlgisiz Yerlerde De Flood Yasak Mı?
Aynı mesajı yazmamak şartıyla orada iki ya da üç mesaj üst üste yazabilirsiniz ama mesajlarınız mutlaka farklı olmalıdır. Yani aynı mesaja birinde sağol birinde teşekkürler yazamazsınız.

kullanıcı
15-11-2009, 13:05
kendine sööyle :)

~Sh*o_o*ter.!
15-11-2009, 13:06
Nedir Bu Flood?
Flood, bir konuya yazılan bir mesajdan sonra daha kimse yazmadan bir daha, bir daha mesaj yazmaktır.
Flood İyi Bir Şey Midir? Yaparsam Ödül Mü Veriyorlar?
Flood yaparsanız alacağınız tek ödül, forumdan banlanmaktır. İlk önce uyarılırsınız, -rep alırsınız, en sonunda da banlanırsınız.
Oyunla İlgisiz Yerlerde De Flood Yasak Mı?
Aynı mesajı yazmamak şartıyla orada iki ya da üç mesaj üst üste yazabilirsiniz ama mesajlarınız mutlaka farklı olmalıdır. Yani aynı mesaja birinde sağol birinde teşekkürler yazamazsınız.

Bu konuyu açman için ilham olduğumu düşünüyorum:cool:
Şaka bi yana floodun ne olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler.

what
kendine sööyle :)Flood yaptığım bir mesaj bul bakalım. Bilmeden konuşanlara sinir oluyorum.

kullanıcı
mesela şimdi kavga öm veya prfilden

FuRkaNn^^
15-11-2009, 13:10
Tamam bunları biliodum peki dostlar flood neden bu kadar yasakki sonu banlanmaya kadar enden gidiyo sölermisiniz?
teşekkürler...

Tekeskiya
15-11-2009, 13:12
Tamam bunları biliodum peki dostlar flood neden bu kadar yasakki sonu banlanmaya kadar enden gidiyo sölermisiniz?
teşekkürler...

mesaj kasmak için boş boş mesaj göndermek yasak..

kullanıcı
15-11-2009, 13:16
forum kasılıo ve daha zor çalışıo ve de aradığını bulamıon