PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 4]

DeathLess
18-06-2010, 14:30
s4 WoW tebrik konusudur.

arcmrt21
18-06-2010, 14:31
tebrik etmiyorum:D

dkm
18-06-2010, 14:31
s4 WoW tebrik konusudur.

Tebrikler :)

bitlisli ditlis :)

Fenerli_18
18-06-2010, 14:32
tebrik ederim kuranı.

===OnBaŞı4===
18-06-2010, 14:32
Veda yazsını pek beceremem.

Ama tebrik yazısını gayet iyi yazabiliyorum
Tüm S4'e Gönül verip,saatlerini harcayanlara teşekkürler olsun :D
bunu da yazamadım :DF

catsanddogs
18-06-2010, 14:33
wowu kuran vatan birliklerini canı gözülden kutluyorum serverın son günleri üzücü ve sıkıcı geçti olsun

hak eden kazandı

suAlsiz
18-06-2010, 14:33
Hakeden VATAN kazandı :):)

arcmrt21
18-06-2010, 14:34
wowu kuran vatan birliklerini canı gözülden kutluyorum serverın son günleri üzücü ve sıkıcı geçti olsun

hak eden kazandı

birlik olarak dediğin dogru ama herkes bilsede vatan oldugunu herkesin içinde bir ukte kaldı bence...

suAlsiz
18-06-2010, 14:35
birlik olarak dediğin dogru ama herkes bilsede vatan oldugunu herkesin içinde bir ukte kaldı bence...

Olsun bizim gönlümüz ferah biz o kadar emek harcadık ve sonunda bizden biri kurdu ...

c.kasap
18-06-2010, 14:36
Tebrikler..:)

arcmrt21
18-06-2010, 14:36
Olsun bizim gönlümüz ferah biz o kadar emek harcadık ve sonunda bizden biri kurdu ...

kurmasına kurdu da sizden birileri rekorlar çıkartıp birliğin ismini şanlandıracakken şanlandıramadı desem?

yani burada wow sahibi ve onun arkadaşları tek sevindi gibime geliyor bir de serverin erken bittiğine sevenenler var tabi geri kalan herkes oyle bekliyor...

timurus
18-06-2010, 14:37
tebrik ederim horhor. ve ekibini. s4 ü de noktalamış olduk :)

birisi
18-06-2010, 14:38
sizden biri olsaydı son anda VATAN yazdırmamaya gayret etmezdi.kendinizi kandırmayın

buda benim rekorum:=)
Hesabınıza reklam yoluyla şimdiye kadar 440 altın ödendi.

===OnBaŞı4===
18-06-2010, 14:41
Herkese benden Plus :D
Güle güle kullanın :D

okiki
18-06-2010, 14:41
sizden biri olsaydı son anda VATAN yazdırmamaya gayret etmezdi.kendinizi kandırmayın

seninkide rekormu :)

Oyuna davet ettiğiniz oyuncu 2. köyünü kurduktan sonra hesabınıza 20 altın yatırılacaktır.
Hesabınıza reklam yoluyla şimdiye kadar 700 altın ödendi.

DeathLess
18-06-2010, 14:43
Haftasonu tatilim olmasına rağmen bana iş veren müdürümü buradan şiddetle kınıyorum :)

işlerimi bitireyim hele, 3-5 birşey ben de karalarım :)

Ombudsman
18-06-2010, 14:50
yenisi ne zaman açılır 1 ayı bulur heralde dimi

byaktif
18-06-2010, 14:55
WoW u kuran benim nazarımda _hunter_ ı ercan abiyi tebrik ederim.

He birde elde ordusu kalan arkadaşları.Kullanmadan serverın bitmesi hoş olmamıştır herhalde.:)

Not:Bana kimse yok ayrılık çıkarıyorsun falan yazmasın.Evet şahsi düşüncem bu ve de ğişmeyecek ve bunu her zaman söyledim söylerimde.İsteyen istediğini düşünsün.

Ercan abi 1 numarasın :D

arcmrt21
18-06-2010, 14:56
herkese neden saçların beyazlamış arkadaş şarkısını armagan ediyorum....

Birde gulsen den off off şarkısı da iyi gidiyor hani:D

Ombudsman
18-06-2010, 14:57
ben şu orduları ellerinde patlayıp kullanmayan arkadaşların bunları paylaşmasını bekliyorum hala ayrıca onlarıda tebrik etmek lazım orduları alıp evlerine götürmeye niyetlendikleri için :P

anakha
18-06-2010, 14:58
seninkide rekormu :)

Oyuna davet ettiğiniz oyuncu 2. köyünü kurduktan sonra hesabınıza 20 altın yatırılacaktır.
Hesabınıza reklam yoluyla şimdiye kadar 700 altın ödendi.

Hesabınıza reklam yoluyla şimdiye kadar 740 altın ödendi.

arcmrt21
18-06-2010, 15:02
ben şu orduları ellerinde patlayıp kullanmayan arkadaşların bunları paylaşmasını bekliyorum hala ayrıca onlarıda tebrik etmek lazım orduları alıp evlerine götürmeye niyetlendikleri için :P

reklamdan zeval gelmezmiş... Yaf dile kolay 135k emperyan valla yaf... 55k cesaris beslemesi bir dert basaması 2 buyuk dert bunun elde kalması paha biçilemez:p

http://img441.imageshack.us/img441/7843/rekor11.png

Ombudsman
18-06-2010, 15:03
ben senın yerınde olsam bu resimi çerçeveletip duvara asarım :D:D:D

arcmrt21
18-06-2010, 15:08
ben senın yerınde olsam bu resimi çerçeveletip duvara asarım :D

benim değil hakan abinin de valla yazık oldu;) benim ki özel olarak çervelettirilip travian rekorlar kitabında yer alıyor tılsımsız serverde travian rekoru daha da benimdir:D

dur onu ekliyeyim reklamım bol olsun:D

http://travian-reports.net/tr/img/51150c17ce7.png

_GLOAT_
18-06-2010, 15:22

+1 dostum çok güzel yazmışsın son bir aydır bende hep foruma yazdım :) çıkarın orduları s4'ün şanına şan katın dedim o yüzden aşşağıdaki eleştirim sanada gelecek ;)

Server başından beri orduyu bas serverda varmısın yokmusun kimsin nesin bilinmeden (güyya ordusunu saklıyacak ya akıllım) oynamaya devam et sonra server bitsin sen bu orduları gel burada göster hiç biri en ufak bir tebriği bile haketmiyor bence dediğin gibi alsınlar başka servere götürsünler olmuyorsa imza toplasınlar admine yazsınlar bu ordularımızı başka yerde kullanmaya izin verin diye yazsınlar :D

Benim gibi ordusunu basıp rakibin surlarını gömen s4 deki bütün büyük ordu sahiplerini can-ı gönülden tebrik ederim ordu basıp köyünde bekletenlerde nasıl bir ruh halindeler merak ediyorum
Kimsede bana strateji gereği sakladık demesin beni güldürmesin kendi birlik wowunuza saklamışsınız bazı orduları herhalinizden belli

Diğerleride yok hedef bulamadık vs vs gibi saçmalamış eğer hedef yoksa gider dodo_bjk' ye çakardınız ordunuzu arkadaşım bizde sizi tebrik ederdik. Ellerinde orduları patlayan arkadaşlar hadi geçmiş olsun hepinize emeklerinizin karşılığını süper aldınız puhahah harbi komedisiniz :D

Bu yazdıklarımdan sadece Polen arkadaşımın rekor ordusunu ayırıyorum o ordunun çıkmama sebebi tamamen DARK stratejisidir. (xvx açılma olasılığı ve horhorun indirilme olasılığı karşısında istemediğimiz bölgenin wow kurmasından dolayı saklanmıştır)

Ayrıca dün yazdığım fake mesajda baya işe yaramış (dark birlikleri yönetim kararıdır başlıklı yazım ) demek daha önce yazsaydım neler olacakmış yazı fake olabilir ama tamamen heyecan ve gerilim katmak içindir kimse yanlış anlamasın.

WW tebriğimi, kimin hakettiğini ve özel yorumlarımı daha sonra yazacağım. Haftasonu Fotomaç almayı unutmayınız :D

byaktif
18-06-2010, 15:24
Ahmet abi msn ne gelme sakın :)

Gelirsen de hemen çevrimdışı ol sana 2 çift lafım olacak :D

not:Unutuuğum birşey var arkadaşlar bu log tutan abilerime sonsuz teşekkür ederim.Bana ileride lazım olacak :):)

The End
18-06-2010, 15:25
reklamdan zeval gelmezmiş... Yaf dile kolay 135k emperyan valla yaf... 55k cesaris beslemesi bir dert basaması 2 buyuk dert bunun elde kalması paha biçilemez:p

http://img441.imageshack.us/img441/7843/rekor11.png
Turşusunu kurarsınız artık.Ne diyeyim size yaa.İşin en kolay kısmı kalmış geriye sadece saldıracaktınız.Bu kadar da olmaz ki:mad:

suAlsiz
18-06-2010, 15:26
kurmasına kurdu da sizden birileri rekorlar çıkartıp birliğin ismini şanlandıracakken şanlandıramadı desem?

yani burada wow sahibi ve onun arkadaşları tek sevindi gibime geliyor bir de serverin erken bittiğine sevenenler var tabi geri kalan herkes oyle bekliyor...

Rekor orduları var gördüm hepsini tebrik ediyorum ama rakip kalmadıki hepsi sıfırlandı kime saldıracaksın .
Ben VATAN ın herşeye rahmen wow u kurmasına seviniyorum .Süpriz isim kazandı onuda Tebrik ederim...
[нєя şєу ναтαη ι¢ιη]

kavaf

suAlsiz
18-06-2010, 15:27

O rekoru beraber paylaşıyoruz :)

okiki
18-06-2010, 15:30
+1 dostum çok güzel yazmışsın son bir aydır bende hep foruma yazdım :) çıkarın orduları s4'ün şanına şan katın dedim o yüzden aşşağıdaki eleştirim sanada gelecek ;)

Server başından beri orduyu bas serverda varmısın yokmusun kimsin nesin bilinmeden (güyya ordusunu saklıyacak ya akıllım) oynamaya devam et sonra server bitsin sen bu orduları gel burada göster hiç biri en ufak bir tebriği bile haketmiyor bence dediğin gibi alsınlar başka servere götürsünler olmuyorsa imza toplasınlar admine yazsınlar bu ordularımızı başka yerde kullanmaya izin verin diye yazsınlar :D

Benim gibi ordusunu basıp rakibin surlarını gömen s4 deki bütün büyük ordu sahiplerini can-ı gönülden tebrik ederim ordu basıp köyünde bekletenlerde nasıl bir ruh halindeler merak ediyorum
Kimsede bana strateji gereği sakladık demesin beni güldürmesin kendi birlik wowunuza saklamışsınız bazı orduları herhalinizden belli

Diğerleride yok hedef bulamadık vs vs gibi saçmalamış eğer hedef yoksa gider dodo_bjk' ye çakardınız ordunuzu arkadaşım bizde sizi tebrik ederdik. Ellerinde orduları patlayan arkadaşlar hadi geçmiş olsun hepinize emeklerinizin karşılığını süper aldınız puhahah harbi komedisiniz :D

Bu yazdıklarımdan sadece Polen arkadaşımın rekor ordusunu ayırıyorum o ordunun çıkmama sebebi tamamen DARK stratejisidir. (xvx açılma olasılığı ve horhorun indirilme olasılığı karşısında istemediğimiz bölgenin wow kurmasından dolayı saklanmıştır)

Ayrıca dün yazdığım fake mesajda baya işe yaramış (dark birlikleri yönetim kararıdır başlıklı yazım ) demek daha önce yazsaydım neler olacakmış yazı fake olabilir ama tamamen heyecan ve gerilim katmak içindir kimse yanlış anlamasın.

WW tebriğimi, kimin hakettiğini ve özel yorumlarımı daha sonra yazacağım. Haftasonu Fotomaç almayı unutmayınız :D

evet bende bastım ve elimde kaldı hiçte üzgün değilim. napayım saldıracak adam gibi bi rakip bulamadım tam saldıracağımız wowu direk diğer arkadaşlar indirdi. horhor. profilinde şifreyi paylaşmış bende girdim baktım wowa seninde mesajlaşmaların vardı orada rakip wowa hadi kaç saat kaldı bitir artık şu wowu diye yalvaran bir rakipe gerçekten yollanacak ordu değilmiş benimkisi

arcmrt21
18-06-2010, 15:31

Bence gloat yanlış dusunuyorsun... Tabi düşünce tarzıdır ama wowa hazırlanmak savaşmaktan zordur... Ayrıca her an tetikte beklemek için saldırmıyorlar yoksa saldırır giderler... Bir gun guzel bir deneme yap bakalım goreyim halini:p

Valla saldırıyordu funthemental ama 1 saat arayla bitti 1 saat bir fark olsa dodobjk yoktu:D:D reislenme ihtimali bile vardı yani...

ayrıca söylemiştim orada manalı olarak fake yazı yazdıgını ama kimse tınlamamıştı:p

Gerçekten o yazın taktirlik bir yazı...

_GLOAT_
18-06-2010, 15:48
evet bende bastım ve elimde kaldı hiçte üzgün değilim. napayım saldıracak adam gibi bi rakip bulamadım tam saldıracağımız wowu direk diğer arkadaşlar indirdi. horhor. profilinde şifreyi paylaşmış bende girdim baktım wowa seninde mesajlaşmaların vardı orada rakip wowa hadi kaç saat kaldı bitir artık şu wowu diye yalvaran bir rakipe gerçekten yollanacak ordu değilmiş benimkisi

senden güzel turşucu olur başkada birşey olmaz boş boş konuşma

mesajlarım doğrudur problem nedir ? ben kuramıyorsam karşımda 2 bölge varsa bana ters gelmeyen sürtüşme yaşamadığım oyuncunun kurmasını isterim burası seni ilgilendirirmi turşucu ? ilgilendirmez seviye 99 oluncada mesaj attım durum nedir diye baktım saldırılarda yok tebrik ettim kurmasına sevindiğimi söyledim burda senin dedoducu kokonalar gibi konuşmanı gerektiren bir durum varmı ? yok dimi turşucu

senin gibi karakteri zayıf birisinden böyle bir ordu çıkması evet şaşırtıcı ama karkerist özelliğinden dolayı bu orduyu saklamanda sana yakışacak bir durum tabi turşucu arkadaşım

benle konuşurken bana burda cevap yazarken önce nefes alacaksın beynine oksijen gidecek öyle yazacaksın yoksa bana gelipte ordu basmışsın ama senin orduna burda bir kişi bile doğru düzgün tebrik etmedi biz rakibimizle savaşırken onlar bize biz onlara ordularımızı yapıştırırken çok keyifli anlar yaşadık forumda sen bunları ne anlarsın turşucu ? ordu basmak iş değil asıl işi o orduyu en keyifli anda kullanabilmek bak benim profilde 2 rapor görürsün bu serverla ilgili sen benim aldığım keyifin onda birini bile alamadan turşularınla gidiyorsun

hedef yoktu demişsin....gelseydin dodo bjk ye ? ordaki defi söylerim sana zaten hertürlü çakılırdın kıyamadınmı da yoksa turşuculuğun mu tuttu da giremedin

yazdıklarını ölç tart bana öyle yaz

ederin kadar cevap alırsın

mert

haakangle
18-06-2010, 15:48
Tebrikler arkadaşlar. Bu arada sayısız VATAN birliklerinden doğru dürüst ordu görememiz enterasan oldu.

Nostrum
18-06-2010, 15:49
Nihilum adıyla dark ailesine teşekkür ediyorum. İyi niyetli çalışmaları oldu güzel bir kaç dostluk edildim ancak şu bir gerçek ki organize konusunda başarılı değillerdi. Bireysel yetenek olarak da sayıları 3 5 kişiyi geçmeyen oyuncuları öne çıkabildi. gloat, kaan, atlmdmt vb...
Hepsine selam ediyorum. Özellikle gloat çok çalıştı.

Vatan birliklerine de tebrikler. Serverı güçlü olan kazandı diyebiliriz. emin78 (iso) nun olduğu birlik zaten kaybetmez. catsandogs'a da tebrikler. ama çok içten bir tebrik değil bu. sonucta kck lar değil vatan kazandı:P

Tekrardan vatan birliği hakettiği galibiyeti aldılar. Kendinlerini s13 e de bekleriz :)
Unutma iso güçlü olan haklı olandır. Orantısız güç :d

_GLOAT_
18-06-2010, 15:49
Rekor orduları var gördüm hepsini tebrik ediyorum ama rakip kalmadıki hepsi sıfırlandı kime saldıracaksın .
Ben VATAN ın herşeye rahmen wow u kurmasına seviniyorum .Süpriz isim kazandı onuda Tebrik ederim...
[нєя şєу ναтαη ι¢ιη]

kavaf

ne sıfırlandı arkadşım ? bilemden konuşma burda dodo bjk orda seviye nerrdeyse 90 varsa rekor ordularınızı hedef var ordaydı hala boş boş konuşuyorsunuz

sucukluyumurta
18-06-2010, 15:54
forumda hazımsızlık görüyorum beyler.limonlu soda iyi gelir :D :D.

netsnjfan olarak kuran ekibi tebrik ederim.her birlikte arkadaşım dostlarım var ama VATAN birlikleri kurmayı haketti.

tebrikler.

catsanddogs
18-06-2010, 15:56
Tebrikler arkadaşlar. Bu arada sayısız VATAN birliklerinden doğru dürüst ordu görememiz enterasan oldu.

ya hala sayısız diyorsunuz

siz 2 bölgesiniz bir 2 bölgeyiz wow köylerinzden belli cıkan ordular hala niye mızmızlanılıyor anlamıyorum

nostrum teşekkürler

s13 acılırsa gelicez ama s3 açıldı dahada acılmaz bu s13 :D

saldırırım
18-06-2010, 15:59
14 ncü WOW köyü olarak bende kendimi tebrik ediyorum.. WOW köyü defansı kadar savunma puanım var :D

catsanddogs
18-06-2010, 16:07
14 ncü WOW köyü olarak bende kendimi tebrik ediyorum.. WOW köyü defansı kadar savunma puanım var :D

sen ayrı bir tebrigi hak ediyorsun :)

okiki
18-06-2010, 16:07
senden güzel turşucu olur başkada birşey olmaz boş boş konuşma

mesajlarım doğrudur problem nedir ? ben kuramıyorsam karşımda 2 bölge varsa bana ters gelmeyen sürtüşme yaşamadığım oyuncunun kurmasını isterim burası seni ilgilendirirmi turşucu ? ilgilendirmez seviye 99 oluncada mesaj attım durum nedir diye baktım saldırılarda yok tebrik ettim kurmasına sevindiğimi söyledim burda senin dedoducu kokonalar gibi konuşmanı gerektiren bir durum varmı ? yok dimi turşucu

senin gibi karakteri zayıf birisinden böyle bir ordu çıkması evet şaşırtıcı ama karkerist özelliğinden dolayı bu orduyu saklamanda sana yakışacak bir durum tabi turşucu arkadaşım

benle konuşurken bana burda cevap yazarken önce nefes alacaksın beynine oksijen gidecek öyle yazacaksın yoksa bana gelipte ordu basmışsın ama senin orduna burda bir kişi bile doğru düzgün tebrik etmedi biz rakibimizle savaşırken onlar bize biz onlara ordularımızı yapıştırırken çok keyifli anlar yaşadık forumda sen bunları ne anlarsın turşucu ? ordu basmak iş değil asıl işi o orduyu en keyifli anda kullanabilmek bak benim profilde 2 rapor görürsün bu serverla ilgili sen benim aldığım keyifin onda birini bile alamadan turşularınla gidiyorsun

hedef yoktu demişsin....gelseydin dodo bjk ye ? ordaki defi söylerim sana zaten hertürlü çakılırdın kıyamadınmı da yoksa turşuculuğun mu tuttu da giremedin

yazdıklarını ölç tart bana öyle yaz

ederin kadar cevap alırsın

mert

sen kimsin bu forumun ağasımısın?
benim orda demek istediğim rakibimiz o kadar zayıfmışki forumda atıp tutmalardan sonra kendi başarısızlıklarını güya istedikleri bir wowu kurdurtarak BAŞARI olarak saymaları...

benim nasıl bir karekterim olduğunu git oyundaki herkese sor sana söylesinler eğer bir kişi senin düşündüğün gibi düşünüyorsa ben herkesten özür dileyip daha girmeyeceğim buraya.. bu yazınla eminim herkes görmüştür karekteri kimin zayıf olduğunu.

bende biliyorum saldırıya çıkmamış ordunun ordu olmadığını ..

diğer başlıktada yazmıştım wowu kuran bir vatan oyuncusu ve benim bölgemde bende bunun bir parçasıyım. evet Wowu biz kurdukkk vatan olarak

birileride hala yok vatan sayıca kalabalıkmış arkadaşım ben komşumu yıkmamışsam yağmalamamışsam destek olmuşsam, sen komşularını yıkmışsın entrikalarla silmişsin sonra vatan kalabalık

Teknik
18-06-2010, 16:08
Tebrikler.

Ama vatanlı bir oyuncu. hornor. bana küfür içerikli msj atmıştır.

Kazandıkları halde neden küfürlü msj atar bir insan anlamış deilim.

saygılar

Rakı
18-06-2010, 16:15
vatanlara müstahak galibiyetlerini tebrik ve tekerrür ederim.

island
18-06-2010, 16:17
TEBRİK
""Saat 15:14 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, HACI ÖDETİR Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici horhor., birliği deadbost, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu. """

Evet arkadaşlar yukarıdaki destan mesajından da görüldüğü gibi server sona erdi.....

Öncelikle wow kurmayı başaran
"Horhor ve birliği deadbost "ekibini akıllı stratejileri ve şartlar ne olursa olsun ipi göğüsleme becerileri nedeniyle TEBRİK ediyoruz....

Yaklaşık 4 aydan fazla serverin en çetin kapışmasını yaşattıkları ve bizi daha fazla uykusuz bıraktıkları için değerli rakibimiz VATAN birliklerini ve yönetimini kutluyoruz.

Yarı yolda dahil olup bizi yarıyolda bırakmayan ve server sonuna kadar her türlü uyumu sergileyen ÇOK DEĞERLİ PARTNERİMİZ SİYAH BİRLİĞİNİ VE TANIMAKTAN ONUR DUYDUĞUMUZ YÖNETİCİLERİNE (kendilerini bilmektedirlerhttp://s4.travian.com.tr/img/x.gif ) BÜYÜK BÜYÜK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

VE SERVERİN DİĞER OYUNCULARI, SİZLERDE GECENİZİ GÜNDÜZÜNÜZE KATTINIZ ,SİZLERDE ÇOK ÇABA SERFETTİNİZ EMİNİZ,SİZLERE VE TÜM BİRLİKLERE.......;

[ÐARK] EKİBİ OLARAK UMARIZ SEVİYEDE VE KEYİF VERMEDE KUSUR ETMEDİK,,ETTİK İSE AFFOLA....
TÜM SERVER4 OYUNCULARINA GEÇMİŞ OLSUN DİYORUZhttp://s4.travian.com.tr/img/x.gif))

NOT:[ÐARK] AİLESİNE ÖZEL OLARAK TEŞKKÜRLERİMİZ AYRI PENCEREDE ELBET OLACAKTIR.......

SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA......

DARK BİRLİKLERİ ADINA

island

catsanddogs
18-06-2010, 16:19
Tebrikler.

Ama vatanlı bir oyuncu. hornor. bana küfür içerikli msj atmıştır.

Kazandıkları halde neden küfürlü msj atar bir insan anlamış deilim.

saygılar

şifresini paylaşmış profilden

banada geldi bi 30 40 dene :D

ne cok sevenim varmış arkadaş

Kripto53
18-06-2010, 16:19
:) Aman amann hanimişte WOW'ımız :P

Horhor başta olmak üzere VATAN adına WOW lara bakan tüm arkadaşlar tebrik ederim. Atıştık tartıştık bazen kırdık bazen kırıldık ama iş bitti. Geride sadece (WOW kuranlar için) yüzde bir tebessüm. Tüm travian oyuncuları içinde kazandığı 3-5 dostluk kaldı.

Bu arada Hakanagle bir sözüm olacak :) peşinizden 3-5 kişi gelir demiştin ya, istersen bir server seç birlik adınıda sen koy. Bakalım kaç kişi getiricem :)

Hakkınızı helal edin dostlar, başka serverlarda görüşmek üzere... Ama dikkat edin aynı tarafta olalım.

Son sözüm Nihilium :) (yavuzum, başkanım) Abi biraz orantısız güç kullandık kusura bakma :) s13 geliyoruz :P

KiLLeRMaN
18-06-2010, 16:39
ortalıkda brütüs lük hikayeleride dolaşsada..en fazla mh şikayetleri olan server olsada forumdaki modların en fazla oynadıgı server olsada ...
bu nyüzden en fazla tarafğirliğin oldugu server olsadaöle veyea böle kurana tebrikler

sen25pakorkmaz00
18-06-2010, 16:42
ya o kadar 55 000 cesarisi kim besler ya :))

ɐup so ʍɥɐʇ
18-06-2010, 16:45
horhor. WW destekte ufak çaplı 3-4 ordu var çok güldüm ya :) geri çekmeye bile tenezzül etmemişler

_GLOAT_
18-06-2010, 16:47
sen kimsin bu forumun ağasımısın?
benim orda demek istediğim rakibimiz o kadar zayıfmışki forumda atıp tutmalardan sonra kendi başarısızlıklarını güya istedikleri bir wowu kurdurtarak BAŞARI olarak saymaları...

benim nasıl bir karekterim olduğunu git oyundaki herkese sor sana söylesinler eğer bir kişi senin düşündüğün gibi düşünüyorsa ben herkesten özür dileyip daha girmeyeceğim buraya.. bu yazınla eminim herkes görmüştür karekteri kimin zayıf olduğunu.

bende biliyorum saldırıya çıkmamış ordunun ordu olmadığını ..

diğer başlıktada yazmıştım wowu kuran bir vatan oyuncusu ve benim bölgemde bende bunun bir parçasıyım. evet Wowu biz kurdukkk vatan olarak

birileride hala yok vatan sayıca kalabalıkmış arkadaşım ben komşumu yıkmamışsam yağmalamamışsam destek olmuşsam, sen komşularını yıkmışsın entrikalarla silmişsin sonra vatan kalabalık

Ağasıda değilim paşasıda değilim öyle bir amacım da olmadı ama ben genel eleştiri yazıp seni zikretmemişken gelipte beni aşşağılarmış gibi konuşman karşısında sadece seviyene indim bunada o kadar öfekelenme....

Sana kim başarı veya rakibin wow kurmasından kendimize pay çıkardığımızı söyledi ? serverda olan bitenden haberin yok DARK kime ordularını gödnermiş kime göndermiş niye göndermiş piyangodan mı çıkmış bilmessin etmessin sonra gelip burda DARK kendini başarılı sayıyor falan diye birde çamur atıyorsun hadi arkadaşım git sen kurduğun WW u kutla horhorun profilind yazanalşr zaten yeter artar biz horhoru destkelemedik sadece serverın uzamamasını sağladık hasmet35 wowumuz yıkılınca zaten bizim WOW hedefimiz kalmamıştı bizde dedik ozaman bizim seçtiğimiz ww köy sahibi kursun dedik öylede oldu..

komşumu yıkmamışsam entikalarla sildimemişsem vs vs gibi bişeyler diyorsun sen ++ dasın +- deki adam senin komşunmu oluyor ? gel benide kolla benledemi komşu olacaksn ? ben - - deyim sorun olurmu :D

byaktif
18-06-2010, 16:50
Ağasıda değilim paşasıda değilim öyle bir amacım da olmadı ama ben genel eleştiri yazıp seni zikretmemişken gelipte beni aşşağılarmış gibi konuşman karşısında sadece seviyene indim bunada o kadar öfekelenme....

Sana kim başarı veya rakibin wow kurmasından kendimize pay çıkardığımızı söyledi ? serverda olan bitenden haberin yok DARK kime ordularını gödnermiş kime göndermiş niye göndermiş piyangodan mı çıkmış bilmessin etmessin sonra gelip burda DARK kendini başarılı sayıyor falan diye birde çamur atıyorsun hadi arkadaşım git sen kurduğun WW u kutla horhorun profilind yazanalşr zaten yeter artar biz horhoru destkelemedik sadece serverın uzamamasını sağladık hasmet35 wowumuz yıkılınca zaten bizim WOW hedefimiz kalmamıştı bizde dedik ozaman bizim seçtiğimiz ww köy sahibi kursun dedik öylede oldu..

komşumu yıkmamışsam entikalarla sildimemişsem vs vs gibi bişeyler diyorsun sen ++ dasın +- deki adam senin komşunmu oluyor ? gel benide kolla benledemi komşu olacaksn ? ben - - deyim sorun olurmu :D

Mertim anlatmak istediği sanırım ''bizde dedik o zaman bizim seçtiğimiz ww köy sahibi kursun dedik öylede oldu'' cümlesi

ben öyle algılandım.Ve bu cümlende kendinize az da olsa en azından bunu yaptık gibi pay çıkarıyorsunuz anlamı çıkıyor :)

brezee
18-06-2010, 17:05
Hesabınıza reklam yoluyla şimdiye kadar 740 altın ödendi.

hocam naptın sen yaaaa :D

okiki
18-06-2010, 17:06

öncelikle bu son yazım daha yazmayacağım yoksa bu böyle sürer gider.
yenen ekip her zaman yenileni kızdırır tavla bile oynasan bu böyledir.
önce benim yazdığımı bidaha oku sonra senin turşuculu yazını bidaha tarafsız olarak oku bakalım hangisi daha aşağılayıcı bir yazı.
bi gerçek varsa bu ortağım fatihle beraber bizim ilk serverimiz olmasına rağmen güzel işer başardığımıza inanıyorum :Pp
ilk serverimiz de strateji hatası yapıp askerimiz elimizde kalmış olabilir tecrübesizlikten. 2ci server olurmu olmaz heralde bu kadar politika entrika bir oyun için fazla .

tekrar wow kuran VATAN birliğini tebrik ederim

Kalp kırdıysak affola

brezee
18-06-2010, 17:22
bi vatan lı olarak o orduların elde kalmasındansa wow u kaybetmeyi tercih ederdim...cunku elde kalan ordu ole 2-3 tane ordu değil...10larca devasa ordudan bahsediliyoo...kucuk orduları saymıyom bile...

elimde 5k toytat ın şimseği ve 10k casus um kaldı :D inanın o askere bile ne kadar uzuluyom...

mehmet hocam bi lafımda sana...bi daha beni dinle emi :) dediğimde yola cıkarmıs olsaydın elinde
kalmazdı o ordu :D

ama bu saatten sonra yapcak bişi yok artık...TEBRİKLER VATAN...

arcmrt21
18-06-2010, 18:04
ben dun gloat yazı yazdıgında ne kadar feyktir desemde horhordan bir seviye düşseydi eğer bence hunter wow dışında diğer tum wowlar şu an sıfırdı:) çunku herkes biryere dalıyordu hunter dışında:D

_GLOAT_
18-06-2010, 18:07
ben dun gloat yazı yazdıgında ne kadar feyktir desemde horhordan bir seviye düşseydi eğer bence hunter wow dışında diğer tum wowlar şu an sıfırdı:) çunku herkes biryere dalıyordu hunter dışında:D

evet o yazı fake idi ve dediğin gibi o olay olsaydı _hunter_ kuracaktı :) ama demekki gönüllerin şampiyonuymuş ercanım bak ne yazmışlar ;

elbette Dünya Harikası’ nı kuran _hunter_ korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Code_Master
18-06-2010, 18:32
_hunter_ ercan ve bizler elimizden geleni yaptik yeri geldi gunlerce uykusuz kaldik burda kimin hakkiydi diildi demek bence doru diyil doru olan kurani tebrik etmektir kurmak bize diyil baska bi arkadasa nasipmis tebrik ediyorum

cermenbaşı
18-06-2010, 18:35
S4 WOW u kuran deadbost birliğini canı gönülden kutlarım.

Dostlara selam olsun.

DeathLess
18-06-2010, 18:37
Valla kimi tebrik edeceğimi şaşırdım :)

s4 istatistik görünümü oyunun bitmesine saatler kala değişti. Ben bile bu kadarını beklemiyordum açıkçası.

Tebrikten önce eleştiri yapmayı daha uygun gördüm...

Bütün ekipler oyunu kazanmak için emekler harcadı, zamanlarını harcadı, hatta ödünler bile verildi. Yeri geldi işimizle, eşimizle, arkadaşlarımızla vakit geçirmemiz (ben dahil) gerekirken bizler burada mücadele ettik.

Ama asıl nokta şudur ki kimimiz oyun hırsına birtakım değerlerden vazgeçti. Kazanırken kaybetti, kaybedenler bir kez daha kaybetti.

Bunun yanında kaybederken kazananlar da oldu elbet. En basitinden uzun zamandır rakip olduğum ekiple beraber oynamanın zevkini yaşayarak oyunculuğumu bitirdim. (Ama kandırılabilitem yüksektir) :)

Şimdi sıra özeleştiri yapalım. Kendimizi, ekibimizi eleştirelim.

Yaptıklarımız sonucunda elde ettiklerimiz bizi tatmin etti mi?

Artılarımızı ve eksilerimizi, forumlara yansımayan yazılarımızı, olaylarımızı terazide tartalım ve hangi tarafın ağır bastığına bakalım...

Sonuç?

Kaybettik mi? Kazandık mı? Hep birlikte karar verelim.

Peki hiç mi tebriği hak eden yok?
O kadar çok kişi var ki isimlerini saysam mutlaka birilerini yazmayı unutacağım. O yüzden şöyle diyeyim...

Ellerindeki terazilerinde artılarının daha fazla olduğu ve gerçek anlamda kazanan herkese / her birliğe ayrı ayrı tebrikler. Umarım bir kez daha (rakip ve/veya aynı ekipte) oynarız.

Son sözüm Darkblue'ye;

s4'te oynama gibi bir düşüncem yokken başımın etini yiye yiye beni pes ettirdikten sonra oyuna başlattığın, ilk başladığım hesabımı silmeme rağmen yine de peşimi bırakmayıp en sonunda Sançar'ımın (Eldritch) hesabını bana kakalattığın, her pes edişimde beni gaza getirdiğin ve sayamadığım birçok desteğin için sana 10x tebrikler :) (Diğer dostlarım küsmesinler bana lütfen)

Saygılar, sevgiler

Eldritch - DeathLess

Ayrıca bütün gün beni alıkoyup bu yazımın gecikmesine sebep olan müdürüme de kocaman kocaman saygılar sunuyorum :) Nasılsa burayı bilmiyor :p

haakangle
18-06-2010, 18:37
ya hala sayısız diyorsunuz

siz 2 bölgesiniz bir 2 bölgeyiz wow köylerinzden belli cıkan ordular hala niye mızmızlanılıyor anlamıyorum

nostrum teşekkürler

s13 acılırsa gelicez ama s3 açıldı dahada acılmaz bu s13 :D
Kusura bakma ben wow'u vatan kurdu sanmıştım ama
deadbost

diye bi birlik kurmuş wow'u.

Sayı saymayı bilmiyorsun galiba birlikler sıralamasına bi bak kaç vatan birliği var. Abaküs lazımsa söyle:)

Dostluk böyle bişey işte wow'u görene kadar dostluk. Forumda bizde yıllarca beraber olacaz diye yazan saf arkadaşlara kapak olmuştur sanırım. Çil yavrusu gibi dağılmışsınız.:D:D puahahhhahhh

haakangle
18-06-2010, 18:43
:) Aman amann hanimişte WOW'ımız :P

Horhor başta olmak üzere VATAN adına WOW lara bakan tüm arkadaşlar tebrik ederim. Atıştık tartıştık bazen kırdık bazen kırıldık ama iş bitti. Geride sadece (WOW kuranlar için) yüzde bir tebessüm. Tüm travian oyuncuları içinde kazandığı 3-5 dostluk kaldı.

Bu arada Hakanagle bir sözüm olacak :) peşinizden 3-5 kişi gelir demiştin ya, istersen bir server seç birlik adınıda sen koy. Bakalım kaç kişi getiricem :)

Hakkınızı helal edin dostlar, başka serverlarda görüşmek üzere... Ama dikkat edin aynı tarafta olalım.

Son sözüm Nihilium :) (yavuzum, başkanım) Abi biraz orantısız güç kullandık kusura bakma :) s13 geliyoruz :P
İyide arkadaşım şu anda bile dağılmış durumdasınız. Oynarsanız ne mutlu size. Ben travian mail listeme bi mail atarsam sanırım server'ın kapasitesini aşarız:D Bu oyunu biz yazdık

mobidic
18-06-2010, 18:58
İyide arkadaşım şu anda bile dağılmış durumdasınız. Oynarsanız ne mutlu size. Ben travian mail listeme bi mail atarsam sanırım server'ın kapasitesini aşarız:D Bu oyunu biz yazdık

siz yazdınız biz oynattık sizi :D

catsanddogs
18-06-2010, 18:58
deadbost

Sayı saymayı bilmiyorsun galiba birlikler sıralamasına bi bak kaç vatan birliği var. Abaküs lazımsa söyle:)

Dostluk böyle bişey işte wow'u görene kadar dostluk. Forumda bizde yıllarca beraber olacaz diye yazan saf arkadaşlara kapak olmuştur sanırım. Çil yavrusu gibi dağılmışsınız.:D:D puahahhhahhh

canım wowu deadboys birligi kurmadı vatan birligi kurdu başkanına jest yapmak için öyle bir girişimde bulundu

anlıyorum kaybettiniz bunun bir acısı var sizde ama üzülmeyin başka bahara

CEASARIS
18-06-2010, 19:17
wowu kuran arkadasa tbrkler..

byaktif
18-06-2010, 19:25
siz yazdınız biz oynattık sizi :D

+1 güzel yorum

byaktif
18-06-2010, 19:26

Oyun mu yazdın :):)

Güldürme bilader siz kim oyun yazmak kim :D
Ama normal böyle yorumlar güzel bir mağlubiyet yaşadınız önce bir sindir:)

byaktif
18-06-2010, 20:04
Arkadaşlar kalan orduları foruma eklemeyi düşünoyurm bana yardım edebilecek biri var mı

erkn_1907@windowslive.com

yardım edebilecek olanlar yazarlarsa sevinierim

===OnBaŞı4===
18-06-2010, 20:07
Arkadaşlar kalan orduları foruma eklemeyi düşünoyurm bana yardım edebilecek biri var mı

erkn_1907@windowslive.com

yardım edebilecek olanlar yazarlarsa sevinierim
kalan orduların büyüklüğü önemli mi ? :D

byaktif
18-06-2010, 20:09
kalan orduların büyüklüğü önemli mi ? :D

Basan arkadaşlarım en azından bunu hakediyorlar

Kripto53
18-06-2010, 20:35

hahah helalin var :)

lall
18-06-2010, 21:30
Bırlıklerımızı , Bırlıklerımız Icın Carpısanları Wow Kuran Arkadasımızı Kısaca Vatan a Gonul Veren Herkezı Canı GOnulden Tebrık Ederım.

Dark Bırlıklerını. Sıyah Bırlıklerı ve Gazı Bırlıklerını Ayrıca Servera Renk Kattıkları Icın Ayrıca Tebrık Ederım.

Bence ve TUm Vatan Bırlıgındekı Arkadaslarımın Wow Surecı Cıktıgından Berı Bu Sonun Kacınılmaz Oldugunun Farkındaydı Fakat Uzatmak Dark Sıyah ve Gazı Bırlıklerının Elındeydı Ve Durum O Kı Onlarda Istedıklerını Aldılar Soledıklerı GIbı Wow U GUneydoguya Kurdurtmadılar Fakat Sonuc Vatan Oldugu Icın Bızım Icın Sorun Yoktur:)

Horhor Arkadasımızı ve Tum Bakıcılarını Tekrardan Tebrık Ederım

Herkez Saglıcakla Kalsın :)=

Majestic Colt
18-06-2010, 22:15
Bu oyunu biz yazdık

Şimdi de VATAN'a gelen tebrikleri OKU o zaman usta.

Neyse ne demişler biz 3 kişiyiz birbirimizi biliriz. Oyundu oynadık bitti. Sıra geldi tebriklere.

WOW kuran VATANWW ailesine ve destekleri sağlayan VATAN ailesine,

Servera renk katan DARK ailesine,

Saldırganlık puanı ile herşeyi ifade eden SİYAH ailesine tebrikler.

ARAT-ELDAR ailesi ki onlar kendilerini bilir, iyiydik teokaa :)

Son olarak oyun bitince ortaya çıkan ve foruma saçma sapan yorum yazanlara, bu SANAL bir oyun, bunu gerçek SANMAYIN.

GLOAT seninle yazışmak bir keyifti eline sağlık.

_hunter_: Usta dedik bağrımıza bastık, gene olsun gene basalım :P

Kripto53: Yeni bir servera adam lazım olursa Büyük Başkan'ı yalnız bırakmayız :)

_GLOAT_
18-06-2010, 22:43
Selam arkadaşlar işten çıktım evimdeyim artık güzel bir genel tebrik mesajı yazabilirim. İçimden geldiği gibi şahsım adına yazacağım tutmayın beni :)

Bir DARK'lı olarak

Bütün VATAN birliklerini tebrik ederim. Aralarında anlaşabildiğimiz veya anlaşamadığımız oyuncular vardır ama bu olaylar birlikleri ilgilendirmez o yüzden VATAN birliklerini tebrik etmek bence herkesin burda boynunun borcudur. Son gelişmeler de üzücü olaylar olsada bunlar tebrikleri engellemez emeklerinize uykusuz gecelerinize sağlık helal olsun diyorum.

Bunun dışında;

Gazi; Yola beraber çıktığımız sonradan yollarımızı ayırsakta kalbimizden ayıramadığımız bu güzel oluşum bence serverın en renkli birliği olarak hafızalarda kalacaktır. Alayına isyan inadına GAZİ !!! :D

Siyah; Çok değerli bir oluşum olan bu birlik ile VATAN'birliğine karşı serverın son 2-3 ayında birleştik ve sanki uzun yıllar berabermişiz gibi oynadık hiçte sorun yaşamadık onlarda bence bu serverın gerçekten lokomotifiydi server açıldı savaştılar server kapandı savaştılar köylerinde kırmızı ışıklar hiç eksik olmadı tebrikler SİYAH

DARK; Oyundan hiç kopmadan bıkmadan usanmadan yılmadan çalıştık çalıştık çalıştık sonunda bir birlik kuracak o biz olamadık ama olsun server bittiğinde damgamızı vurduk öyle gidiyoruz ve servere gerçekten renk kattığımızı düşünüyorum bunun dışında hem saldırıda hem savunmada birinciliği kaptımadığımız gibi en başarılı oyuncuyu da bünyemizden çıkararak DARK'ın adını hep hatırlayacaksınız
FEAR Of The DARK !!

Neyse gün VATAN birliklerinin günüdür, gün tebrik günüdür bu başarıda bazı kilit isimlerde yok değil onlarıda buraya yazmak gerekir diye düşünüyorum bir tebrikte benden onlara gelsin;

ABULUT: Ahmet çok zor bir işi başardın kolay değil 2 bölge birleşsin ve sorun çıkmadan WOW u kurun bunlar her yiğidin harcı değil bilirim büyük oyuncuların nazını kaprisini helal olsun iyi başardın sen gerçek anlamda bir GENEL BAŞKAN oldun tebrikler. Tabi en az senin kadar faydası dokunan kripto dostum ve diğer yöneticilerede tebrikler

_hunter_ Ercan bilmeyen yoktur ama bence serverın duayenlerinden birisidir. Kendisi geçen sene biten s6 da wow köyüne bakmış ve wowu kurmuştur sonra gelip burda wow köyünü almış ve bence kurmuş kadar başarılı olmuştur onun cermen çitinde eriyen büyük ordular sayesinde bugün VATAN wow kurmuştur bencede gönüllerin şampiyonudur. tebrik ederim

DKM; Böyle adamlar her birliğe lazım kardeşim :) Eyup o nasıl bir ordudur kes kes bitmiyor göm göm bitmiyor senin desteğinle servereda rakiplerinin korkulu rüyası olmanla birliğin çok kısa sürede büyük mesafe aldı tebrikler sanada balyoz !

Saldırırm; Bu arkadaşımızda serverın bence VATAN kanadında çok büyük faydaları olan ve renkli bir oyuncudur onun inatçılığı pes etmeyişi ile ve güzel orduları ile VATAN çok büyük işler yapmıştır birde şu server 1. hırsı olmasa :) kusura bakmayın Murat ve Mert vermem demiştim 1.'lik Darkblue'nın olacak demiştim :) ama sizede tebrikler bence çok başarılıydınız herkese salçaaaaa !!

VATAN1: Tanımayanlar için söyliyeyim bu birlik büyük ELDAR birliğinin çok sağlam oyuncularının burda toplanmış halidir hepsi çok değerli ve kaliteli arkadaşlardır saygı ve seviyey bir saniye kaybetmeyerek bence serverın sevgilisi olmuş bir birliktir server birinciliğinden dolayı onlarada tebrikler.

Biliyorum ki daha bir çok isimsiz kahraman var bazılarınızı tanıyorum bazılarınızı tanımıyorum ama hepinize tebrikler.

Majestic Colt Mezarkabul terror by_aktif lal (slam_dunk) vs vs vs ismini hatırlamadıklarım dahil hepinize tebrikler

_GLOAT_ (Mert)

Not: Hesap ortağım değerli kardeşim Orkan'ın tebrik mesajı kendisi tarfından ayrı yazılacaktır

Goktughan
18-06-2010, 23:01
bi Ankara Bi istanbul yaptık wowu da dikmiş bizimkiler :D tebrikler Vatan Tebrikler Dark Siyah...Başka Server da Görüşmek üzere :)

SEMPATİKKATİL
18-06-2010, 23:43
öncelikle iyi geceler

iyisiyle kötüsüyle,acısıyla tatlısıyla bir serverı daha bitirdik bu zaman zarfında aramızdan ayrılan ebediyete göç eden dostlarımızın ruhları şad mekanları cennet olsun bizler VATAN®17 birliği olarak kalp kırmadık kırılmadık oyundan önce dostluk dedik ve inanıyorumki birbiriden değerli dostlar kazandık bütün vatan birliklerinde emeği geçen en ufak hesabından en büyük hesabına sahip oyuncularına selamlar olsun. Ayrıca dark ve siyah birliklerininde değerli oyuncularını servera kattıkları heyecan ve renkten dolayı kutlarım, başka bir serverda buluşmak üzere tüm s4'e esenlikler dilerim....

rylai
19-06-2010, 00:07
wow kuran VATAN ekibini kutlarım. özellikle Ahmet kardeşim seni canı gönülden kutlarım. sizinle bu oyunu oynamak çok keyifliydi. hesabı çok önceden sildiğim için bu coşkuya beraber katılamadım. nasip değilmiş. kendinize iyi bakın. sağlıcakla kalın.

(Gen soru: Nocturnal ın oyundaki ismi neydi ya? öğrenebilen var mı?)

:D :D

S4 Faresi
19-06-2010, 00:08
Bende Bir Siyah oyuncusu olarak Şahsi fikirlerimi yazıyorum:)

Öncelikle Vatan'lı arkdaslarında dediği gibi haketiller kazandılar tebrikler canı gönülde..

Dark; Siyah ailesinden sonra Mert Abi'yi tanıdıktan sonra cok sevdiğim ve gerçekten oyunun hakkını veren birliklerin basında geliyordu.

Gazi; bu serverda adını duydugum ama 50 kişi ilke verdikleri mücadele taktire şayan'dı

Ve Tabiki SİYAH :) 3.senemi geçirdğim birliğim ile sonuna kadar gurur duyuyorum az kişi olmamıza rağmen server'ın saldıırda hakkını veren birliklerin en basında geldik Ziya Abi Maestro baba Ve tabiki Kanka'm Teknik psikopat ile birlikte oynamanın zevkine vardım:) Tebrikler bize:p

Vatan; Ahmet Abi'nin önderliğinde çeşitli birliklerden bir birlik kurup hiç sorun olmadan bu wow' kuran Vatan birliğine bu dayanısma ve oyun bilgisinden dolayı Ahmet Başkan ve birliğine sonsuz tebrikler..

Herkese Real Hayatta basarılar diliyorum.. Hoşçakalın..

_gloat_ mert abi seneye DArk hangi serverda:p

landlord
19-06-2010, 01:07
Herkese selamlar güzel bir serverin daha sonuna geldik...

Öncelikle tebriklerimiz wow "u kuran horhor ve birligi deadbost"a

S4 nufus 1.cisi Darkblue ve saldiri 1.cisi hare yede tebriklerimizi sunuyoruz...(dark-siyah)

Dip not:serverda vatan isminin hicbir yerde gecmeyip wow "u vatan kurdu ayri bir komedi:D

güzel server oldu herkese bol sans....

_GLOAT_
19-06-2010, 03:25
Bende Bir Siyah oyuncusu olarak Şahsi fikirlerimi yazıyorum:)

Öncelikle Vatan'lı arkdaslarında dediği gibi haketiller kazandılar tebrikler canı gönülde..

Dark; Siyah ailesinden sonra Mert Abi'yi tanıdıktan sonra cok sevdiğim ve gerçekten oyunun hakkını veren birliklerin basında geliyordu.

Gazi; bu serverda adını duydugum ama 50 kişi ilke verdikleri mücadele taktire şayan'dı

Ve Tabiki SİYAH :) 3.senemi geçirdğim birliğim ile sonuna kadar gurur duyuyorum az kişi olmamıza rağmen server'ın saldıırda hakkını veren birliklerin en basında geldik Ziya Abi Maestro baba Ve tabiki Kanka'm Teknik psikopat ile birlikte oynamanın zevkine vardım:) Tebrikler bize:p

Vatan; Ahmet Abi'nin önderliğinde çeşitli birliklerden bir birlik kurup hiç sorun olmadan bu wow' kuran Vatan birliğine bu dayanısma ve oyun bilgisinden dolayı Ahmet Başkan ve birliğine sonsuz tebrikler..

Herkese Real Hayatta basarılar diliyorum.. Hoşçakalın..

_gloat_ mert abi seneye DArk hangi serverda:p

selam kardeşim, övgülerin için teşekkürler DARK yine evinde olacak yani burda - - 'de... peki SİYAH nerde ? :) olur

Nocturnal
19-06-2010, 07:51
Kimisi saldırganlık birinciliğinde çok iddialıydı. Gördük
Kimisi de nüfus birincisi olmak için en tepedekini yıkalım diyordu. Zar zor 3. sırada bitirdi
oyunun bitmesine az bir zaman kala da WoW birlik isimleri değişti, birbirine saldırı yollandı...

Sezona büyük iddialarla başlayıp ta sezon sonunda şampiyonlar ligine gitme avuntusuyla övünen fenerbahçe gibisiniz valla.

Gördük büyüklüğü :)

Büyük ordular dendi durdu. E artık pikniğe gidersiniz o ordularla...

+ + Deliler'den mi oluşuyordu? Yanlış hatırlamıyorsam öyle idi.
Heh işte onlara tebrikler.

(Gen soru: Nocturnal ın oyundaki ismi neydi ya? öğrenebilen var mı?)

:D :D

Büyüklerine danışıp bilgi al. Eksik bilgiler yüzünden Tereddütte kalırsan gel yanıma. Eksik bilgilerini ben tamamlarım...

saldırırım
19-06-2010, 07:57
Kimiside WOW kurma hayali ile server a başlar ( DARK-SİYAH gibi) server sonunda da WOW kuranı alkışlar yada çamur atar senin gibi yenilgiyi hazmetmek kazananı tebrik etmek büyüklüktür.. değil mi? s8 de WOW kuramadınız s4 te WOW kuramadınız.. Bir iddiam var Fenerbahçe ne zaman Türkiye kupasını alır DARK o zaman WOW kurar..

TEREDDÜT EDİPTE ACABA DEME!!!

KAPILAR ARDINA KADAR AÇIKTIR

TATLI UYKUNUZDA SAKIN DÜŞÜNME!

ELBET BİR GÜN WOW U KURARSINIZ :D

arcmrt21
19-06-2010, 08:18
Kimiside WOW kurma hayali ile server a başlar ( DARK-SİYAH gibi) server sonunda da WOW kuranı alkışlar yada çamur atar senin gibi yenilgiyi hazmetmek kazananı tebrik etmek büyüklüktür.. değil mi? s8 de WOW kuramadınız s4 te WOW kuramadınız.. Bir iddiam var Fenerbahçe ne zaman Türkiye kupasını alır DARK o zaman WOW kurar..

hoca olaya fenerbahçeyi niye katıyonuz Allah için? Alamadık alamadık yani ne olacak? lutfen takımları karıştıracaksak ayrıca konuşalım burada... :)

ebu yusuf
19-06-2010, 08:31
Wow u kuran horhor. arkadaşımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ederim...

Ombudsman
19-06-2010, 08:42

bak buna bende katılıyorum her ne kadar Dark lar deneyimli azimli oyunculardan oluşmuş olsada s8 de 2 sezon s4te de bu sene WoW konusunda başarısız oldular ama renk kattılar mı diye düşünürsek kesinlikle yeni s4 te tekrar vatan oluşumu olur mu ? tutar mı ? bilmem ama Darkta s4te olur siyahta s4 te olur ona eminim azim istikrari istikrarda başarıyı getirir oyun bu yenmekte var yenilmekte önemli olan keyfini çıkartıp adilce oynayabilmekte :)

_GLOAT_
19-06-2010, 09:08
bak buna bende katılıyorum her ne kadar Dark lar deneyimli azimli oyunculardan oluşmuş olsada s8 de 2 sezon s4te de bu sene WoW konusunda başarısız oldular ama renk kattılar mı diye düşünürsek kesinlikle yeni s4 te tekrar vatan oluşumu olur mu ? tutar mı ? bilmem ama Darkta s4te olur siyahta s4 te olur ona eminim azim istikrari istikrarda başarıyı getirir oyun bu yenmekte var yenilmekte önemli olan keyfini çıkartıp adilce oynayabilmekte :)

Tebrik ederim arkadaşım alçakgönüllü yorumun için senin gibi böyle tarzı olan oyuncular rakip olunca başarısını tebrik etmek dahada anlamlı oluyor...

cglrdnz
19-06-2010, 09:16
Vatan birliklerini gösterdikleri başarılarından dolayı tebrik ederim.

Vatan oyuncularının bu şekilde birbirlerine girmelerine söylenen sözlere küfürlere bir anlam veremiyorum. Sonuç itibari ile son saatlerde değişen isimlere rağmen bu wowu vatan birliği kurmuştur.

Çok sevdiğim dostlarım ile 13 ay boyuca birlikte mücadele ettik. Çok güçlü birliklerin olduğu -/+ bölgesinde savaşarak bu güçlü birlikleri haritadan sildik. Bizler bu savaşlarda çok yara aldık şuanki sayımızın 2-3 katı kadar oyuncumuzu kaybettik. Ancak hiçbir zaman pes etmedik 3 natar köyünü alma başarısını gösterdik.

Sonuç olarak cglrdnz wow köyünü seviye 80 e kadar getirmeyi, 2milyona yakın savunmayı toplamayı başardık. Bu başarı SiYAH®™ (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=6281) birliğinin başarısıdır.

2 aylık wow sürecinde,

Çok büyük emeği geçen başkanımız emmi (http://s4.travian.com.tr/spieler.php?uid=5748)ye
Geceleri uyumadan wow köyünün başında nöbet tutan bisanthe (http://s4.travian.com.tr/spieler.php?uid=12456)ye
Zor zamanlarda hep yanımızda olan bizim gizli kahramanımız tek.vuruş (http://s4.travian.com.tr/spieler.php?uid=3692)a
Wow köyü için büyük fedakarlıklar gösteren MLOPNR (http://s4.travian.com.tr/spieler.php?uid=9039) ye
13 ay boyunca savaşarak benim ustalığımı yapan aborijin (http://s4.travian.com.tr/spieler.php?uid=6298)e

ve ismini yazamadığım bizler ile 13 ay birlikte mücadele eden, bizi seven tüm dostlarımıza herşey
için çok teşekkür ederim.

Ayrıca belirtmek isterim ki gerçekleşen dark siyah birleşmesinin geç kalınmış bir birleşme olduğunu
ama yinede dark siyah ayrımı yapmadan cglrdnz wow köyüne destek veren, destek vermek için
mücadele eden darklı dostlarımıza canı gönülden teşekkürlerimi bir borç biliyorum.

Herkeze hayatta başarılar dilerim.

cglrdnz köyünün kurucusu Çağlar Deniz

Ombudsman
19-06-2010, 09:18
Tebrik ederim arkadaşım alçakgönüllü yorumun için senin gibi böyle tarzı olan oyuncular rakip olunca başarısını tebrik etmek dahada anlamlı oluyor...

benim s8de 3uncu sezonum SoN olarak o yuzden Darkları tanıyorum birebir dialogum olmasa bile oyun tarzlarını ogrenebıldım sayılır s4te de bazı oyuncular ile haşır neşir olmuştuk birlik olayları vasıtasıyla pm olarak anlatmıstım sana ondan böle dedım ama server bıtınce de senle tanıstık kısmet bu guneymiş :)

Ombudsman
19-06-2010, 09:38
Vatan birliklerini gösterdikleri başarılarından dolayı tebrik ederim.

Vatan oyuncularının bu şekilde birbirlerine girmelerine söylenen sözlere küfürlere bir anlam veremiyorum. Sonuç itibari ile son saatlerde değişen isimlere rağmen bu wowu vatan birliği kurmuştur.

Çok sevdiğim dostlarım ile 13 ay boyuca birlikte mücadele ettik. Çok güçlü birliklerin olduğu -/+ bölgesinde savaşarak bu güçlü birlikleri haritadan sildik. Bizler bu savaşlarda çok yara aldık şuanki sayımızın 2-3 katı kadar oyuncumuzu kaybettik. Ancak hiçbir zaman pes etmedik 3 natar köyünü alma başarısını gösterdik.

Sonuç olarak cglrdnz wow köyünü seviye 80 e kadar getirmeyi, 2milyona yakın savunmayı toplamayı başardık. Bu başarı SiYAH®™ (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=6281) birliğinin başarısıdır.

2 aylık wow sürecinde,

Çok büyük emeği geçen başkanımız emmi (http://s4.travian.com.tr/spieler.php?uid=5748)ye
Geceleri uyumadan wow köyünün başında nöbet tutan bisanthe (http://s4.travian.com.tr/spieler.php?uid=12456)ye
Zor zamanlarda hep yanımızda olan bizim gizli kahramanımız tek.vuruş (http://s4.travian.com.tr/spieler.php?uid=3692)a
Wow köyü için büyük fedakarlıklar gösteren MLOPNR (http://s4.travian.com.tr/spieler.php?uid=9039) ye
13 ay boyunca savaşarak benim ustalığımı yapan aborijin (http://s4.travian.com.tr/spieler.php?uid=6298)e

ve ismini yazamadığım bizler ile 13 ay birlikte mücadele eden, bizi seven tüm dostlarımıza herşey
için çok teşekkür ederim.

Ayrıca belirtmek isterim ki gerçekleşen dark siyah birleşmesinin geç kalınmış bir birleşme olduğunu
ama yinede dark siyah ayrımı yapmadan cglrdnz wow köyüne destek veren, destek vermek için
mücadele eden darklı dostlarımıza canı gönülden teşekkürlerimi bir borç biliyorum.

Herkeze hayatta başarılar dilerim.

cglrdnz köyünün kurucusu Çağlar Deniz

bazı yanlış bilgileri düzeltmek lazım çoğu rakibiniz gerek size gerek adminlere tepki göstermek için toplu hesap sildiler güçlenmenizdeki buyuk faktörlerden birisi bu geri kalanlarıda ya sizinle savaştı yada bazılarıda aranıza sıgındı mesela yukarıda verdigin 5 isimden 3ü gibi :) gerçekler detaylarda saklıdır

buda benim editlemem olsun :)

dkm
19-06-2010, 10:27
Selam arkadaşlar işten çıktım evimdeyim artık güzel bir genel tebrik mesajı yazabilirim. İçimden geldiği gibi şahsım adına yazacağım tutmayın beni

Bir DARK'lı olarak

Bütün VATAN birliklerini tebrik ederim. Aralarında anlaşabildiğimiz veya anlaşamadığımız oyuncular vardır ama bu olaylar birlikleri ilgilendirmez o yüzden VATAN birliklerini tebrik etmek bence herkesin burda boynunun borcudur. Son gelişmeler de üzücü olaylar olsada bunlar tebrikleri engellemez emeklerinize uykusuz gecelerinize sağlık helal olsun diyorum.

Bunun dışında;

Gazi; Yola beraber çıktığımız sonradan yollarımızı ayırsakta kalbimizden ayıramadığımız bu güzel oluşum bence serverın en renkli birliği olarak hafızalarda kalacaktır. Alayına isyan inadına GAZİ !!!

Siyah; Çok değerli bir oluşum olan bu birlik ile VATAN'birliğine karşı serverın son 2-3 ayında birleştik ve sanki uzun yıllar berabermişiz gibi oynadık hiçte sorun yaşamadık onlarda bence bu serverın gerçekten lokomotifiydi server açıldı savaştılar server kapandı savaştılar köylerinde kırmızı ışıklar hiç eksik olmadı tebrikler SİYAH

DARK; Oyundan hiç kopmadan bıkmadan usanmadan yılmadan çalıştık çalıştık çalıştık sonunda bir birlik kuracak o biz olamadık ama olsun server bittiğinde damgamızı vurduk öyle gidiyoruz ve servere gerçekten renk kattığımızı düşünüyorum bunun dışında hem saldırıda hem savunmada birinciliği kaptımadığımız gibi en başarılı oyuncuyu da bünyemizden çıkararak DARK'ın adını hep hatırlayacaksınız
FEAR Of The DARK !!

Neyse gün VATAN birliklerinin günüdür, gün tebrik günüdür bu başarıda bazı kilit isimlerde yok değil onlarıda buraya yazmak gerekir diye düşünüyorum bir tebrikte benden onlara gelsin;

ABULUT: Ahmet çok zor bir işi başardın kolay değil 2 bölge birleşsin ve sorun çıkmadan WOW u kurun bunlar her yiğidin harcı değil bilirim büyük oyuncuların nazını kaprisini helal olsun iyi başardın sen gerçek anlamda bir GENEL BAŞKAN oldun tebrikler. Tabi en az senin kadar faydası dokunan kripto dostum ve diğer yöneticilerede tebrikler

_hunter_ Ercan bilmeyen yoktur ama bence serverın duayenlerinden birisidir. Kendisi geçen sene biten s6 da wow köyüne bakmış ve wowu kurmuştur sonra gelip burda wow köyünü almış ve bence kurmuş kadar başarılı olmuştur onun cermen çitinde eriyen büyük ordular sayesinde bugün VATAN wow kurmuştur bencede gönüllerin şampiyonudur. tebrik ederim

DKM; Böyle adamlar her birliğe lazım kardeşim :) Eyup o nasıl bir ordudur kes kes bitmiyor göm göm bitmiyor senin desteğinle servereda rakiplerinin korkulu rüyası olmanla birliğin çok kısa sürede büyük mesafe aldı tebrikler sanada balyoz !

Saldırırm; Bu arkadaşımızda serverın bence VATAN kanadında çok büyük faydaları olan ve renkli bir oyuncudur onun inatçılığı pes etmeyişi ile ve güzel orduları ile VATAN çok büyük işler yapmıştır birde şu server 1. hırsı olmasa :) kusura bakmayın Murat ve Mert vermem demiştim 1.'lik Darkblue'nın olacak demiştim :) ama sizede tebrikler bence çok başarılıydınız herkese salçaaaaa !!

VATAN1: Tanımayanlar için söyliyeyim bu birlik büyük ELDAR birliğinin çok sağlam oyuncularının burda toplanmış halidir hepsi çok değerli ve kaliteli arkadaşlardır saygı ve seviyey bir saniye kaybetmeyerek bence serverın sevgilisi olmuş bir birliktir server birinciliğinden dolayı onlarada tebrikler.

Biliyorum ki daha bir çok isimsiz kahraman var bazılarınızı tanıyorum bazılarınızı tanımıyorum ama hepinize tebrikler.

Majestic Colt Mezarkabul terror by_aktif lal (slam_dunk) vs vs vs ismini hatırlamadıklarım dahil hepinize tebrikler

_GLOAT_ (Mert)

Not: Hesap ortağım değerli kardeşim Orkan'ın tebrik mesajı kendisi tarfından ayrı yazılacaktır

Öncelikle güzel mesaj için tşk ler.... :)

Her ne kadar hatalarım olduysada vatan için en çok emek verenlerden oldum 3 saldırı köyü olan belkide tek hesap DKM

Eğer ilerde travian oynayacaksam sende beraber oynamak isteyeceğim kişilerden birisi olacaksın :)) Bize rakip dayanmaz :)))

Çok tşk ler düzeyli efendi ve gerçek bir darklıya yakışır yaklaşımların ve yazıların için.

Balyoz

dkm
19-06-2010, 10:29
deadbost

Sana demedimmi güneşin altında durma....

başına güneş geçince enteresan şeyler yazıyorsun :)))

toronto
19-06-2010, 11:07
Bir seneden fazla s4 e emek veren tüm arkadaşları tebrik ederim. siyah ve Dark birliklerinede oyuna renk kattıkları için teşekkür ederim.
VATAN5 TORONTO

cglrdnz
19-06-2010, 11:17
bazı yanlış bilgileri düzeltmek lazım çoğu rakibiniz gerek size gerek adminlere tepki göstermek için toplu hesap sildiler güçlenmenizdeki buyuk faktörlerden birisi bu geri kalanlarıda ya sizinle savaştı yada bazılarıda aranıza sıgındı mesela yukarıda verdigin 5 isimden 3ü gibi :) gerçekler detaylarda saklıdır

buda benim editlemem olsun :)

buda benim editlemem olsun

:) güldürdünüz beni siz bu yorumları nasıl yaptınız 1 sene boyunca bizimle mücadele mi ettiniz? Yoksa 2 gündür burada yazılanlardan okuduğunuz kadar ile mi yorum yaptınız.

Hiç sevmediğim şey yalan yanlış bilmeden söylenen sözler.

-/+ da Siyah birliğinin mücadele ettiği 2 güçlü birlik vardı Sancak birlikleri ve Rh birlikleri

İki birlikte son derece kaliteli son derece tecrübeli oyunculardan oluşuyordu. Rh birliklerini çok tanımam isimlerini duydum ve bu sene mücadele ettiğim sürede ne kadar kaliteli oyuncularının var olduğunu açık net bir şekilde gördüm. Ancak Sancakları çok iyi tanırım. S6 da eğer aralarında anlaşmazlık yaşamasalardı Arat değil Sancak wow kuracaktı. Zamanla Sancak ve Rh eridi gitti sonucunda Kan birlikleri olarak birleştiler ve son umut olarak yola çıktılar. Ama onlarda -/+ nın toprağında yok olup gittiler.

Eeee ne oldu şimdi bu arkadaşlara bize ve admine tepki gösterdiler de mi hesap sildi oldu :D

Nokta birlikleri vardı bilirmisin onları. Topluca hesap silip giden onlardı. Biz senenin başından beri aynı kemik kadro mücadele ettik. Eğer onlarda bizimle devam etselerdi işte o zaman işimiz çok daha kolay olurdu. -/+ da oluşan güç ile s4 de wowu yine Siyah birliği kurardı. Bizden hesap silen arkadaşların hepsi yıkıldıkları için sildiler hesaplarını. Bize sığınanlarda zaten yıkılmış bitmiş haldeydiler onlarda zamanla hesaplarını sildiler gittiler.

Ayrıca yukarıdaki isimleri eleştirmen için onları tanıman gerekiyor. Kimdir neyin nesidir inmidir cinmidir nereden biliyorsun? Böyle boş konuşmalar ile insanları karalamak çok kolay. Forumda bir şey yazmayıda senin gibi kendini bilmezlerin yaptığı yorumlar yüzünden hiç sevmiyorum. Bu son yazım. Yazdıklarımda sana yeter ve artar.

Ombudsman
19-06-2010, 11:48
:) güldürdünüz beni siz bu yorumları nasıl yaptınız 1 sene boyunca bizimle mücadele mi ettiniz? Yoksa 2 gündür burada yazılanlardan okuduğunuz kadar ile mi yorum yaptınız.

Hiç sevmediğim şey yalan yanlış bilmeden söylenen sözler.

-/+ da Siyah birliğinin mücadele ettiği 2 güçlü birlik vardı Sancak birlikleri ve Rh birlikleri

İki birlikte son derece kaliteli son derece tecrübeli oyunculardan oluşuyordu. Rh birliklerini çok tanımam isimlerini duydum ve bu sene mücadele ettiğim sürede ne kadar kaliteli oyuncularının var olduğunu açık net bir şekilde gördüm. Ancak Sancakları çok iyi tanırım. S6 da eğer aralarında anlaşmazlık yaşamasalardı Arat değil Sancak wow kuracaktı. Zamanla Sancak ve Rh eridi gitti sonucunda Kan birlikleri olarak birleştiler ve son umut olarak yola çıktılar. Ama onlarda -/+ nın toprağında yok olup gittiler.

Eeee ne oldu şimdi bu arkadaşlara bize ve admine tepki gösterdiler de mi hesap sildi oldu :D

Nokta birlikleri vardı bilirmisin onları. Topluca hesap silip giden onlardı. Biz senenin başından beri aynı kemik kadro mücadele ettik. Eğer onlarda bizimle devam etselerdi işte o zaman işimiz çok daha kolay olurdu. -/+ da oluşan güç ile s4 de wowu yine Siyah birliği kurardı. Bizden hesap silen arkadaşların hepsi yıkıldıkları için sildiler hesaplarını. Bize sığınanlarda zaten yıkılmış bitmiş haldeydiler onlarda zamanla hesaplarını sildiler gittiler.

Ayrıca yukarıdaki isimleri eleştirmen için onları tanıman gerekiyor. Kimdir neyin nesidir inmidir cinmidir nereden biliyorsun? Böyle boş konuşmalar ile insanları karalamak çok kolay. Forumda bir şey yazmayıda senin gibi kendini bilmezlerin yaptığı yorumlar yüzünden hiç sevmiyorum. Bu son yazım. Yazdıklarımda sana yeter ve artar.

ben T.S.K Birliğinden mekansız10 sözünü ettiğin Rh ları tanır mıyım dıye sorarsan evet tanırım S5 ten tanırım s4 te de birlikte oynadık iblisler şehri olgu ibrahim_ spartakus ammo v.s. v.s.
sözünü ettiğin noktaları tanırım suan onlarla s10 da birlikte oynuyoruz s4ten oraya geçtik
tsk dan silinen bir merkezin bir raporunu bulup buraya yapıstırırsan susar ozur dılerım haklısınız derım ama bu tarz agresif yazısmaları bı kenara bırak ıstersen detaylara pek girmeyelim daha saglıklı olur
burası tebrik bölümü tartısma alanı deil yukarıdaki editlemeyi neden yaptıgımda belli o yuzden uzatmayalım daha ıyı warsa soylemek ıstedıgın bişey özel mesaj atman yeterli
eğer detaylı bilgi almak ıstıyosan tsk sıyah sawası dıye bı konu war orada uzun bı acıklamam war sewgılı sınan hocanızın yazdıgı yazıya cewap olarak orayıda okuyabılırsın

cglrdnz
19-06-2010, 14:02
ben T.S.K Birliğinden mekansız10 sözünü ettiğin Rh ları tanır mıyım dıye sorarsan evet tanırım S5 ten tanırım s4 te de birlikte oynadık iblisler şehri olgu ibrahim_ spartakus ammo v.s. v.s.
sözünü ettiğin noktaları tanırım suan onlarla s10 da birlikte oynuyoruz s4ten oraya geçtik
tsk dan silinen bir merkezin bir raporunu bulup buraya yapıstırırsan susar ozur dılerım haklısınız derım ama bu tarz agresif yazısmaları bı kenara bırak ıstersen detaylara pek girmeyelim daha saglıklı olur
burası tebrik bölümü tartısma alanı deil yukarıdaki editlemeyi neden yaptıgımda belli o yuzden uzatmayalım daha ıyı warsa soylemek ıstedıgın bişey özel mesaj atman yeterli
eğer detaylı bilgi almak ıstıyosan tsk sıyah sawası dıye bı konu war orada uzun bı acıklamam war sewgılı sınan hocanızın yazdıgı yazıya cewap olarak orayıda okuyabılırsın

Harbiden kıt kafalısın al sana aylar sonra senin köyünün bak dikkatini çekerim senin köyünün mekansız10 köyünün yıkılışının raporlarını veriyorum. Bu sana iyi bir kapak olur. Beni çileden çıkartma daha fazla. Sinanhocadan alıntı yapıp yazdığın yazıyıda okudum. Saçma sapan hikaye anlatmışsın. Şimdi eğer delikanlıysan çıkarsın özür dilersin. Bu raporlarında sana ait olduğunu senin merkezini bir siyah oyuncusunun yıktığını söyler buradan toz olur gidersin.

http://travian-reports.net/tr/report/144259121af asker kesim
http://travian-reports.net/tr/report/144260ccef8 mancı
http://travian-reports.net/tr/report/14426397c81 mancı
http://travian-reports.net/tr/report/14426614d8a mancı
http://travian-reports.net/tr/report/144268d8b77 mancı

Ombudsman
19-06-2010, 14:12
Harbiden kıt kafalısın al sana aylar sonra senin köyünün bak dikkatini çekerim senin köyünün mekansız10 köyünün yıkılışının raporlarını veriyorum. Bu sana iyi bir kapak olur. Beni çileden çıkartma daha fazla. Sinanhocadan alıntı yapıp yazdığın yazıyıda okudum. Saçma sapan hikaye anlatmışsın. Şimdi eğer delikanlıysan çıkarsın özür dilersin. Bu raporlarında sana ait olduğunu senin merkezini bir siyah oyuncusunun yıktığını söyler buradan toz olur gidersin.

http://travian-reports.net/tr/report/144259121af asker kesim
http://travian-reports.net/tr/report/144260ccef8 mancı
http://travian-reports.net/tr/report/14426397c81 mancı
http://travian-reports.net/tr/report/14426614d8a mancı
http://travian-reports.net/tr/report/144268d8b77 mancı

yok senin gibilere laf anlatılmaz anlaşııldı ayrıca bana kalkıpta böle düzmece raporlar sunma bide koy yerlebir edilmiş gibi gorunuo süpersiniz siz ya :) özür dilencek birileri warsa oda burada senın gibi gereksiz bırısıyle polemıge gırıp forum konusunun dısına cıkmıs oldugum ıcındır bı oncekı mesajdada dedıgım gıbı tartısma yerı burası deıl cok tartısmak ıstersen ozelden dewam ederız ama gercek bılgılerle gel tırıvırı yapmadan lutfen :)

cermenbaşı
19-06-2010, 15:12
Bir seneden fazla s4 e emek veren tüm arkadaşları tebrik ederim. siyah ve Dark birliklerinede oyuna renk kattıkları için teşekkür ederim.
VATAN5 TORONTO

seninle az zaman geçirdik ama eğlenceli idi. sanada teşekkürlr dostum

McKnight
19-06-2010, 15:34
Serverı ara ara girdiğim hesaplarla ve forum vasıtasıyla elimden geldiğince takip ettim. Aylar öncesinden belli olan bu zafer dolayısıyla başta KUZEYDOĞU olmak üzere VATAN birliklerini tebrik ederim.

Direnci kuvvetli SİYAH birliklerini, kitlelere hitap eden DARK birliklerini ve duruşunu koruyan GAZİ birliğini de tebrik eder, herkese geçmiş olsun dileklerimi iletirim.

Favorim olan xwx (http://s4.travian.com.tr/karte.php?d=332097&c=15) wow
Gönlümün yanında olduğu amerikalı (http://s4.travian.com.tr/karte.php?d=85375&c=f2) wow
Başarısını taçlandıran horhor. (http://s4.travian.com.tr/spieler.php?uid=18239) wow

tek tek ayrı tebriği hakediyor, iyi iş çıkardınız.

sednatelli
-HAKAN-

rylai
19-06-2010, 18:28
Kimisi saldırganlık birinciliğinde çok iddialıydı. Gördük
Kimisi de nüfus birincisi olmak için en tepedekini yıkalım diyordu. Zar zor 3. sırada bitirdi
oyunun bitmesine az bir zaman kala da WoW birlik isimleri değişti, birbirine saldırı yollandı...

Sezona büyük iddialarla başlayıp ta sezon sonunda şampiyonlar ligine gitme avuntusuyla övünen fenerbahçe gibisiniz valla.

Gördük büyüklüğü :)

Büyük ordular dendi durdu. E artık pikniğe gidersiniz o ordularla...

+ + Deliler'den mi oluşuyordu? Yanlış hatırlamıyorsam öyle idi.
Heh işte onlara tebrikler.

Büyüklerine danışıp bilgi al. Eksik bilgiler yüzünden Tereddütte kalırsan gel yanıma. Eksik bilgilerini ben tamamlarım...

BÜYÜKLÜK, EKSİKLİK, TEREDDÜT!!! senin vakan kritik seviyeyi aşmış. tedavi için artık geç. ama server a iyi yönünden bakarsan daha iyi olur. oyun bitti mesela. kendini sahillere, denize vur. kafanı dağıt. AT ŞU EZİK PSİKOLOJİSİNİ ÜZERİNDEN. :)

kava
19-06-2010, 18:36
hayırlı olsun bitirmişsiniz sonunda s4 ü.. wow kuranları tebrik ederim öncelikle... ben s4 teki o eski dark fırtına çekişmesi sonrasında demiştim.. bu serverde dark kesinlikle hiç bir başarı sağlayamaz diye.. öyle de oldu.. ummarım bazıları ders çıkarmışlardır ))

cglrdnz
19-06-2010, 18:38
yok senin gibilere laf anlatılmaz anlaşııldı ayrıca bana kalkıpta böle düzmece raporlar sunma bide koy yerlebir edilmiş gibi gorunuo süpersiniz siz ya :) özür dilencek birileri warsa oda burada senın gibi gereksiz bırısıyle polemıge gırıp forum konusunun dısına cıkmıs oldugum ıcındır bı oncekı mesajdada dedıgım gıbı tartısma yerı burası deıl cok tartısmak ıstersen ozelden dewam ederız ama gercek bılgılerle gel tırıvırı yapmadan lutfen :)

senin gibi bi gerzek ile uğraştığım için kendime acıdım. İyiki yıkmışız seni. s4 de fosil olmaktan başka bir işe yaramayan yaratıklardanmışsın.

sen delikanlı olsan raporların gerçek olduğunu söyler özür diler kuyruğunu kıstırır giderdin.

raporlar aborijinde arşivde saklı.

sinanhocana sor bu raporlar gerçekmi diye girsin aborijinden baksın.

yaşın kaç aklın nerede bilmiyorum ama ortalık karıştırmaktan başka bir işe yaramıyorsun. Seni silmişiz zamanında saati tarihi bile belli hala daha ne işin var burada. Senin gibi fosiller anca oradan oraya zıplayıp ortalıkta dolaşır sallamasyon yorumlar yapar. hadi yandan yandan s10 a yürü. Burada laf üreteceğine 2 asker dah bas orada. Orada da silmesinler seni. Buda inan sana son mesajım adam olana bu kadar mesaj çokk.

Sinanhoca
19-06-2010, 20:39
forumları sürekli takip ederim. ancak çok gerekmedikçe ya da benim veya Siyah ın adı zikredilmedikçe pek karışmam.
öncelikle şunu söylemeliyim ki Vatan birliğinin wow kurmasını tebrik etmek için oluşturulan bir bölümde Siyah ı, beyaz ı ya da başka bir konuyu tartışmak yersizdir.
kuzeybatı bölgesinde çok ciddi ve çok uzun süreli bir sawaş yaşanmış birçok birlik ortadan kalkmıştır. elbette Siyah tan da birçok kayıp söz konusudur. bunun da sonuçlarını wow sürecinde gördük. inşallah bir sonraki s4 te yeniden bu yarışın içinde olacağız.
birçok serwer gördük. bazen kazandık bazense kaybettik. kazandığımız da edebimizle tebrikleri kabul ettik. kaybettiğimizde ise tebrik etmesini bildik. bugünde aynı tawrımız sürmektedir.
tüm Siyah ailesi adına son s4 ün şampiyonu Vatan birliklerini tebrik ederim. hepinize iyi forumlar...

Abulut
19-06-2010, 21:37
Öncelikle burda bulunan bütün kardeslerime hakkimda konusan, tebrik eden duygularini düsüncelerini bildiren bütün arkadaslara teşekkurlerimi sunarim,

İyi kötü aci tatlı dolu bir server in daha hep beraber sonuna geldik bu sürecte hepimizin hatalari eksiklikleri teleffuz hatalari muhakak olmuştur bugune kadar kırdıgım,özür dileyemedgim arkadaslarim varsa hepsinden bu tebrik topiği aracılıgıyla özür dilemek isterim.

DARKSYH, Birliklerine server a kattıklari renk,heyecan ve atraksiyondan dolayi teşekkur ederim, S4 de Bize rakip olmaya çalıstıklari icinde sükranlarimi bildirmek isterim çok iyi işler yaptılar büyük emekler harcadılar ve emeklere ragmen 1 kisi kazanacakti oda DARKSYH olmadi ama güzel dostluklar arkadaslıklarla kazananlarin arasina giren çok kişi oldugunu burdan açık yüreklilikle söyleyebilirim,

DARK birliğinde Öncelikle oyundaki duruşuyla taktir ettigim ters köyü sakinlarine emre ve sertaç a gösterdikleri özveri sevgi ve saygı dolu vizyonlarindan dolayi kucak dolusu teşekkurler,

Gloat_ = Az çok forumda kapıssakta özelde herzaman abi kardes gibiydik sizleri tanidigima gerçekten çok memnun oldum mstfa ve sizinle komşu olmakta ayrıyetten onur verici idi benim icin :)))

Dıtlıs :) Forumda beni anlamayan tek kisi olsanda seninle kritik yapmak, laflamak, tartısmak, tartısamamak hepsi forum icinde eğlenceli ve güzeldi bana eşlik ettigin icin teşekkur ederim sana,

Island, Ayhan abicigim seninlede tanısmak güzeldi,güzel bir rakebetti güzel strateijler güzel organizelerdi hepsi icin seni VATAN adina tebrik ederim elinize yüreginize saglık,

Dark,

Birlik sıralamasindaki 2.liğiniz ah pantero teklifi görmedin : ), defansif teki liderliğiniz, saldırganlıktaki liderliğiniz için İstatistiki açıdan tebrik ederim, her ne kadar mert ahmet bak gördünmü biz birinci olduk bunlarda desede benim karsi istatistiklerim olsada hevesini kursaginda birakmayacağim :))) tebrik ederim...

Fear Of The ÐARK !!!

Gazi Birliği,

Yenidoğan, has4özpacel; Gökhan ve tekin abiciğim serverda Bütün rakipler bir yana siz bir yana, bugune kadar gösterdiginiz özverili davranıslariniz dostlugunuz sohpetleriniz abiliginiz birlikçe bana karşı sergilediginiz kardesliğiniz hersey için teşekkur ederim, wow yolunda renkli eğlenceli birliklerin başındaydiniz olmadi ama unutulmadiniz ve sözümü unutmadim :) birlikte bir wow kuracagiz söz veriyorum : ))))

Alayina isyan inadina GAZİ : )

Siyah Birliği,

Meastrobaba, Murat abicigim, oyun başından beri gerek oyundan gerekse msnden telden kurdugun sohbet olusturdugun arkadaşlıklar icin de sana teşekkur ederim;) güzel oyundu, Bundan sonra GECELER KADAR SİYAHIZ : )

GENEL olarakta VATAN ve WOW, Dananında kuyrugunun koptugu nokta =)

Bugune kadar birçok wow kuran birlikte yönetim görevi yaptım, görev yapmadigim birliklerdede wowdan şaştıgımız hiç olmadi bu server kadar,

son gün yaşanan olaylar çoğu arkadasimin zihnini bulandırmış çogu firsattçininda laf ebezanlıgına ekmek kapısı olmuş ama kimse heveslenmesin,

öncelikle wow hakkinda ki ŞAHSİ ahmet olarak düsüncelerimi paylasmak istiyorum,
server adina kurulan wow dan VATAN oyuncusu olarak daha genel olursam s4 oyuncusu olarak hiç zevk almadim, umdugum wow dönemini yaşayamadim, DARK VATAN savaşında daha çok heyecan duydugumu, daha çok zevk aldigimizi ve herkezin daha mutlu oldugunu burdan gönül rahatlıgıyla söyleyebilirim, rakibimizde savaş döneminde çıkan ordulardan sonra wow döneminde _hunter_ haricindeki kimseye çıkmayan ordular yüzünden çoğu arkadasimiz zevk alamadi ve beklenen wow döneminide yaşanmadi.

Gönül isterdiki Son gün de birliğimin başında tam görev yapabileyim ve bütün arkadaslarimin emeklerini koruyabileyim, sağlık sorunlarım yüzünden son 1-2 hafta günde 3 saat online süresi ile bu kadar başarabildim, horhor. A destek veren VATAN çatısı altındaki bütün arkadaslarim emeklerinin mimarisine kavusmuş bulunmakta, fakat VATAN olarak wow kurdugumuzu düsünmüyorum, sevinemiyorum, ÇÜNKÜ bizim amacımız seviyeyi 100 yapıp ertesi gün hehehehe wow kurduk demek değildi, wow kurmanin gerekleri olan herseyi tek tek yerine getirmekti elbette sonunda seviye 100 basmak istiyorduk ama önce Bütün birliklerimizin emeklerine karsılık gelecek heyecani, mutlulugu, zevki oyuncularimiza yasatmak seviye 100 yapmaktan daha önemli idi benim icin ve birliğimin çatısı altindaki oyuncularım için bu anlamda BAŞARAMADİM, Bugun bakıyoruz seviye 100 oldu eee noldu 3 5 tebrikmiydi 11 ayin uykusuz gecelerinin bedeli _? Bana göre değildi bu son olaylar isterdimki bütün ordularimizi kullanalim bütün arkadaslarim oyun budur, s4 2.kez deseydiki VATAN haketten neler yaptı J dedirtmeliydik,

Bizim türk insanlari Hep Avrupa standartlarinda eleştirilirler ne kadar da dogru yaparlar ,

Tv de izlersiniz her zaman Bir bölgede gıda yardimi olur, bütün halk oraya toplanir bir süre sirayla gittikten sonra sırayi 1 2 kisi bozar ve arkasindan engame yasanır ve Türk insanimin dogasi çıkar, elleri 10 larca posetle dolu olmasina ragmen bir fazlasini kapabilmek icin cocuklari, kadinlari arkadaslarini kücügünü büyügünü ezmeye baslar, sorsan evine 10 poset götürmüs ama yinede 1 poset alsam kar diye bakar diğer insanlari açlıgını, emeklerini, kaçta gelmiş beklemis düsünmez, Bizim wow dönemide böyle oldu, Her ne kadar 7 kez wow kuran bir HACİ abimiz kurmuş olsada arkasindan gelen yine kendi arkadasi olsada 1 tane wow 100 seviye icin 80 90 kisinin emegini heba etti, deniliyorki kendi birliklerimizden saldırı alınıyordu bu kadar mi açız wow görmeye bu kadarmi susadık arkadaslarimizin emeklerini heba etmeye, VATAN wow kurdu ama Ben üzüldüm ilk defa wow kurdugum icin üzüldüm, bu server bukadar basit bukadar kolay bitmemliydi. Yukarıda açıkladigim gibi oyunun amacı önce zevk ve verilen emeklerin karsılıgı olan duyguların temini olmalıydı L

VATAN ın WOW larina destek veren tüüüüüüüm oyuncularına server a kattiklari mükemmel, değişilmez, eşi benzeri bulunmaz emeklerinden dolayi Tüm VATAN adi altindaki oyuncularimi gözlerinden, büyüklerimi ellerinden öpüyorum sizin oldugunuz yerde hiçbir yönetimin hiçbir birliğin sırtı yere gelmez,

_hunter_ = Ercanim senin kadar mükemmel bir insanin kisiliğin bana kattigi değerler çoktur sana sonsuz sükranlarimi dostlugun icin benim icin yaptıgın organizlerin ve yönetimimizin bukadar başarılı olmasinin hatta VATAN in bukadar başarılı olmasindaki tek GERÇEGİN senin oldugunu belirtmek isterim her başkanın yaninda olmasını isteyecegi nadir kisilerdensin iyiki varsin kardeşim

Emin78 = emin abim ismailim birliğimizin görmüs geçirmis en büyük üstadlarindan iki kisi sizlerin emeklerini nasıl öderiz bilmiyorum VATAN sizinle var oldu,

Code_master (ELDAR) = furkanım, bayramım kupakızı ali abim Ayhan abim sizlerin emeklerinin hakkini nasil ödeyecegimi hiç bilmiyorum iyiki varsiniz iyiki tanımışım sizleri, ordularimiz elimizdede kalsa sizler kisiliginizle benim ynaimda olmanizla VATAN için 1 numarasiniz TE OKAAA :))

&diablo& anılım ve deniz sizleri tanimakta güzeldi benim icin 2 iyi dost ve arkadastiniz sizleri tanidigima çok menun oldum üzücü olaylar yaşasanizda serverda varlıgınızı fazlasiyla hissettirdiginiz için sizlere minnetarim.

Alphaville,sadık71,Varol,inegazi, xwx,terror,mezarkabul,DKM, kısacası VATAN®05-04-03 birliklerine VATAN a kattiklari değerler icin sonsuz teşekkurlerimi sunarim iyiki varsınız hakan Serkan Ahmet Emrah sizlerin emeklerini hiçbir zaman unutamam her oluşumun içinde bulunmasi gereken nadir birliklerdensiniz hepinizi tek tek gözlerinden öpüyorum.

Ve wowun mimari kuzeydoğu bölgesi sizlere bana sagladiginiz güven ve VATAN çatisi altinda yaptıgınız sayısız organizasyonlar icin hepinize tek tek minnetarim sizlerle VAR oldu bu VATAN oluşumu sizlerle sona geldi oyun sonuna kadar gösterdiginiz özveriden dolayi teşekkur ederim,

Ars66, bennadas, Amerikalı Posoflu, wasili, unforgiven, funthemental, hepinize teşekkurlerimi borç bilyorum,

Deadbost birliğini :))) kurduklari wow icinde tebrik ediyorum VATAN olarak kabul etmekse VATAN çatışı altında kurulan wow da sarfedilen emekler icin tek tek hepinizi tebrik ederim.

Foruma son girişimdir ara sira nadir ugramaya çalısacagim, yeni bir server a start vermek icin çalısmalara başladik katılmak isteyenler abulut hesabima, veya msn adresimle benmle iletişime geçebilirler,

Ve isimlerini sayamadigim diğer VATAN çatisi altinda bulunan bütün birliklerimize kardeslerime ağabeylerime hepsine sonsuz teşekkurlerimi sunuyorum, Hak ettiniz kazandiniz Daha iyilerine layıktınız elimizden gelen buydu bütün üyelerimiz hakkini helal etsin saygılarimla

WOW kuran HACİ ÖDETİR Horhor. Hesabini tebrik ederim,
Ve horhor. U destekleyen VATAN©04 birliğini tebrik ederim.
Ve emekleriyle Direk veya Dolaylı yoldan fayda saglayan tüm VATAN oyuncularini tebrik ederim.

S4 fatihi horhor.
S4 VATAN in olmuştur.

Saygı sevgi ve hürmetlerimle Sağlıcakla kalın Başka bir server başka bir birlik ve dostluklarla karsılasmak dileklerimle,

VATAN Birlikleri Genel Başkanı…
AHMET…

Kripto53
19-06-2010, 21:40
Eğer s13 geç açılırsa s13 te oynamayı planlıyorum. Burda GLOAT'a çağrım var. Kazanmak seninde hakkın, gel seni s13'e alayım :P

WOW tebrik konusuna her zaman tebrik eden taraf olmana gönlüm razı olmaz :P

Noctur, koca server bitti hala değişemedin. Oyun bitti artık, artık eleştireceğine tebrik etmeyi dene. Yok etmeyeceksende bişey yazma. Gerçi sen yine "şey, hay, kıl, tüy" diyeceksin ama olsun ben şansımı deniyorum "BELKİ DEĞİŞİRSİN" ...

Kripto53
19-06-2010, 21:44
Ahmet yazını alıntı yapacaktım ama çok uzun olduğu için etmedim. Se ettim say ..

+1

Code_Master
19-06-2010, 21:51
genel baskanimiz dokturmus gene :))) +1

arcmrt21
19-06-2010, 21:57
Gönül isterdiki Son gün de birliğimin başında tam görev yapabileyim ve bütün arkadaslarimin emeklerini koruyabileyim, sağlık sorunlarım yüzünden son 1-2 hafta günde 3 saat online süresi ile bu kadar başarabildim, horhor. A destek veren VATAN çatısı altındaki bütün arkadaslarim emeklerinin mimarisine kavusmuş bulunmakta, fakat VATAN olarak wow kurdugumuzu düsünmüyorum, sevinemiyorum, ÇÜNKÜ bizim amacımız seviyeyi 100 yapıp ertesi gün hehehehe wow kurduk demek değildi, wow kurmanin gerekleri olan herseyi tek tek yerine getirmekti elbette sonunda seviye 100 basmak istiyorduk ama önce Bütün birliklerimizin emeklerine karsılık gelecek heyecani, mutlulugu, zevki oyuncularimiza yasatmak seviye 100 yapmaktan daha önemli idi benim icin ve birliğimin çatısı altindaki oyuncularım için bu anlamda BAŞARAMADİM, Bugun bakıyoruz seviye 100 oldu eee noldu 3 5 tebrikmiydi 11 ayin uykusuz gecelerinin bedeli _? Bana göre değildi bu son olaylar isterdimki bütün ordularimizi kullanalim bütün arkadaslarim oyun budur, s4 2.kez deseydiki VATAN haketten neler yaptı J dedirtmeliydik,

AHMET…

Güzel yorumun için tebrik ederken şu alıntıladıgım kısım gerçekten guzel olmus... Aynısını da s12 de str olarak başımıza geldiğinden dolayı duygunu anlayabiliyorum. Oranın da wow tebrik bolumunu gordugunde anlayacaksın:D Hayatında başarılar...

dkm
19-06-2010, 22:16
Kısaca

abulut mesaj +10
Lal melih veya slumdunk +10
Noctural -Salakça bir yazı

saldırırım
19-06-2010, 22:16
Öncelikle burda bulunan bütün kardeslerime hakkimda konusan, tebrik eden duygularini düsüncelerini bildiren bütün arkadaslara teşekkurlerimi sunarim,

İyi kötü aci tatlı dolu bir server in daha hep beraber sonuna geldik bu sürecte hepimizin hatalari eksiklikleri teleffuz hatalari muhakak olmuştur bugune kadar kırdıgım,özür dileyemedgim arkadaslarim varsa hepsinden bu tebrik topiği aracılıgıyla özür dilemek isterim.

DARKSYH, Birliklerine server a kattıklari renk,heyecan ve atraksiyondan dolayi teşekkur ederim, S4 de Bize rakip olmaya çalıstıklari icinde sükranlarimi bildirmek isterim çok iyi işler yaptılar büyük emekler harcadılar ve emeklere ragmen 1 kisi kazanacakti oda DARKSYH olmadi ama güzel dostluklar arkadaslıklarla kazananlarin arasina giren çok kişi oldugunu burdan açık yüreklilikle söyleyebilirim,

DARK birliğinde Öncelikle oyundaki duruşuyla taktir ettigim ters köyü sakinlarine emre ve sertaç a gösterdikleri özveri sevgi ve saygı dolu vizyonlarindan dolayi kucak dolusu teşekkurler,

Gloat_ = Az çok forumda kapıssakta özelde herzaman abi kardes gibiydik sizleri tanidigima gerçekten çok memnun oldum mstfa ve sizinle komşu olmakta ayrıyetten onur verici idi benim icin :)))

Dıtlıs :) Forumda beni anlamayan tek kisi olsanda seninle kritik yapmak, laflamak, tartısmak, tartısamamak hepsi forum icinde eğlenceli ve güzeldi bana eşlik ettigin icin teşekkur ederim sana,

Island, Ayhan abicigim seninlede tanısmak güzeldi,güzel bir rakebetti güzel strateijler güzel organizelerdi hepsi icin seni VATAN adina tebrik ederim elinize yüreginize saglık,

Dark,

Birlik sıralamasindaki 2.liğiniz ah pantero teklifi görmedin : ), defansif teki liderliğiniz, saldırganlıktaki liderliğiniz için İstatistiki açıdan tebrik ederim, her ne kadar mert ahmet bak gördünmü biz birinci olduk bunlarda desede benim karsi istatistiklerim olsada hevesini kursaginda birakmayacağim :))) tebrik ederim...

Fear Of The ÐARK !!!

Gazi Birliği,

Yenidoğan, has4özpacel; Gökhan ve tekin abiciğim serverda Bütün rakipler bir yana siz bir yana, bugune kadar gösterdiginiz özverili davranıslariniz dostlugunuz sohpetleriniz abiliginiz birlikçe bana karşı sergilediginiz kardesliğiniz hersey için teşekkur ederim, wow yolunda renkli eğlenceli birliklerin başındaydiniz olmadi ama unutulmadiniz ve sözümü unutmadim :) birlikte bir wow kuracagiz söz veriyorum : ))))

Alayina isyan inadina GAZİ : )

Siyah Birliği,

Meastrobaba, Murat abicigim, oyun başından beri gerek oyundan gerekse msnden telden kurdugun sohbet olusturdugun arkadaşlıklar icin de sana teşekkur ederim;) güzel oyundu, Bundan sonra GECELER KADAR SİYAHIZ : )

GENEL olarakta VATAN ve WOW, Dananında kuyrugunun koptugu nokta =)

Bugune kadar birçok wow kuran birlikte yönetim görevi yaptım, görev yapmadigim birliklerdede wowdan şaştıgımız hiç olmadi bu server kadar,

son gün yaşanan olaylar çoğu arkadasimin zihnini bulandırmış çogu firsattçininda laf ebezanlıgına ekmek kapısı olmuş ama kimse heveslenmesin,

öncelikle wow hakkinda ki ŞAHSİ ahmet olarak düsüncelerimi paylasmak istiyorum,
server adina kurulan wow dan VATAN oyuncusu olarak daha genel olursam s4 oyuncusu olarak hiç zevk almadim, umdugum wow dönemini yaşayamadim, DARK VATAN savaşında daha çok heyecan duydugumu, daha çok zevk aldigimizi ve herkezin daha mutlu oldugunu burdan gönül rahatlıgıyla söyleyebilirim, rakibimizde savaş döneminde çıkan ordulardan sonra wow döneminde _hunter_ haricindeki kimseye çıkmayan ordular yüzünden çoğu arkadasimiz zevk alamadi ve beklenen wow döneminide yaşanmadi.

Bizim türk insanlari Hep Avrupa standartlarinda eleştirilirler ne kadar da dogru yaparlar ,

Tv de izlersiniz her zaman Bir bölgede gıda yardimi olur, bütün halk oraya toplanir bir süre sirayla gittikten sonra sırayi 1 2 kisi bozar ve arkasindan engame yasanır ve Türk insanimin dogasi çıkar, elleri 10 larca posetle dolu olmasina ragmen bir fazlasini kapabilmek icin cocuklari, kadinlari arkadaslarini kücügünü büyügünü ezmeye baslar, sorsan evine 10 poset götürmüs ama yinede 1 poset alsam kar diye bakar diğer insanlari açlıgını, emeklerini, kaçta gelmiş beklemis düsünmez, Bizim wow dönemide böyle oldu, Her ne kadar 7 kez wow kuran bir HACİ abimiz kurmuş olsada arkasindan gelen yine kendi arkadasi olsada 1 tane wow 100 seviye icin 80 90 kisinin emegini heba etti, deniliyorki kendi birliklerimizden saldırı alınıyordu bu kadar mi açız wow görmeye bu kadarmi susadık arkadaslarimizin emeklerini heba etmeye, VATAN wow kurdu ama Ben üzüldüm ilk defa wow kurdugum icin üzüldüm, bu server bukadar basit bukadar kolay bitmemliydi. Yukarıda açıkladigim gibi oyunun amacı önce zevk ve verilen emeklerin karsılıgı olan duyguların temini olmalıydı L

VATAN ın WOW larina destek veren tüüüüüüüm oyuncularına server a kattiklari mükemmel, değişilmez, eşi benzeri bulunmaz emeklerinden dolayi Tüm VATAN adi altindaki oyuncularimi gözlerinden, büyüklerimi ellerinden öpüyorum sizin oldugunuz yerde hiçbir yönetimin hiçbir birliğin sırtı yere gelmez,

_hunter_ = Ercanim senin kadar mükemmel bir insanin kisiliğin bana kattigi değerler çoktur sana sonsuz sükranlarimi dostlugun icin benim icin yaptıgın organizlerin ve yönetimimizin bukadar başarılı olmasinin hatta VATAN in bukadar başarılı olmasindaki tek GERÇEGİN senin oldugunu belirtmek isterim her başkanın yaninda olmasını isteyecegi nadir kisilerdensin iyiki varsin kardeşim

Emin78 = emin abim ismailim birliğimizin görmüs geçirmis en büyük üstadlarindan iki kisi sizlerin emeklerini nasıl öderiz bilmiyorum VATAN sizinle var oldu,

Code_master (ELDAR) = furkanım, bayramım kupakızı ali abim Ayhan abim sizlerin emeklerinin hakkini nasil ödeyecegimi hiç bilmiyorum iyiki varsiniz iyiki tanımışım sizleri, ordularimiz elimizdede kalsa sizler kisiliginizle benim ynaimda olmanizla VATAN için 1 numarasiniz TE OKAAA :))

&diablo& anılım ve deniz sizleri tanimakta güzeldi benim icin 2 iyi dost ve arkadastiniz sizleri tanidigima çok menun oldum üzücü olaylar yaşasanizda serverda varlıgınızı fazlasiyla hissettirdiginiz için sizlere minnetarim.

Alphaville,sadık71,Varol,inegazi, xwx,terror,mezarkabul,DKM, kısacası VATAN®05-04-03 birliklerine VATAN a kattiklari değerler icin sonsuz teşekkurlerimi sunarim iyiki varsınız hakan Serkan Ahmet Emrah sizlerin emeklerini hiçbir zaman unutamam her oluşumun içinde bulunmasi gereken nadir birliklerdensiniz hepinizi tek tek gözlerinden öpüyorum.

Ve wowun mimari kuzeydoğu bölgesi sizlere bana sagladiginiz güven ve VATAN çatisi altinda yaptıgınız sayısız organizasyonlar icin hepinize tek tek minnetarim sizlerle VAR oldu bu VATAN oluşumu sizlerle sona geldi oyun sonuna kadar gösterdiginiz özveriden dolayi teşekkur ederim,

Ars66, bennadas, Amerikalı Posoflu, wasili, unforgiven, funthemental, hepinize teşekkurlerimi borç bilyorum,

Deadbost birliğini )) kurduklari wow icinde tebrik ediyorum VATAN olarak kabul etmekse VATAN çatışı altında kurulan wow da sarfedilen emekler icin tek tek hepinizi tebrik ederim.

Foruma son girişimdir ara sira nadir ugramaya çalısacagim, yeni bir server a start vermek icin çalısmalara başladik katılmak isteyenler abulut hesabima, veya msn adresimle benmle iletişime geçebilirler,

Ve isimlerini sayamadigim diğer VATAN çatisi altinda bulunan bütün birliklerimize kardeslerime ağabeylerime hepsine sonsuz teşekkurlerimi sunuyorum, Hak ettiniz kazandiniz Daha iyilerine layıktınız elimizden gelen buydu bütün üyelerimiz hakkini helal etsin saygılarimla

WOW kuran HACİ ÖDETİR Horhor. Hesabini tebrik ederim,
Ve horhor. U destekleyen VATAN©04 birliğini tebrik ederim.
Ve emekleriyle Direk veya Dolaylı yoldan fayda saglayan tüm VATAN oyuncularini tebrik ederim.

S4 fatihi horhor.
S4 VATAN in olmuştur.

Saygı sevgi ve hürmetlerimle Sağlıcakla kalın Başka bir server başka bir birlik ve dostluklarla karsılasmak dileklerimle,

AHMET…

teşekkür ederiz ahmet bizde seni seviyoruz :D

arcmrt21
19-06-2010, 22:17
Kısaca

abulut mesaj +10

aksam aksam sen beni guldurdun Allahta seni guldursun omru hayatın boyunca...:D:D

YUCİN
19-06-2010, 22:18
tebrikler.

saldırırım
19-06-2010, 22:30
Arkadaşlar yarın server 4 te kültür puanım doluyor reislencek köy var mı :D DARK lıda olabilir :D farketmez

_GLOAT_
19-06-2010, 23:44
Ahmet'in yazısı çok güzel ama bir o kadarda etkileyici tebikler

_GLOAT_
19-06-2010, 23:45
Eğer s13 geç açılırsa s13 te oynamayı planlıyorum. Burda GLOAT'a çağrım var. Kazanmak seninde hakkın, gel seni s13'e alayım :P

WOW tebrik konusuna her zaman tebrik eden taraf olmana gönlüm razı olmaz :D

teklifin gurur verici ama beni kandırmaya çalışıyorsun dimi :D s13 ve üstü serverlar açılmayacak :( travian oyuncularının son zamanlardaki azlığından dolayı serverlar çok boş ve kalan serverlarda toplanmaları sağlanacak bunun dışında ekstra doluluk oranı olmaya başladığında başta s13 ve üzeri serverlar açılacak başkan

_GLOAT_
19-06-2010, 23:52
Arkadaşlar yarın server 4 te kültür puanım doluyor reislencek köy var mı :D DARK lıda olabilir :D farketmez

slm ben aradığınız kriterlere uyuyorum hemde bu köyüm tamda reislerinizin ağzına layık buyrun inceleyin bana hak vereceksin :p

25-Tanrı Misafiri ;) (98|-135)

Yalnız gelişmesi lazım, ABULUT saolsun hammadde atıyor :D

özgür1907
20-06-2010, 00:25
foruma genelde girmiyorum
ama tebrik mesajlarımıda yazmak istedim.
Ahmet kardeşim ne düşündüysem onu yazmış eline diline sağlık... bana sadece kısaca ifade etmek kalmış...
vatan birliklerinin organizasyonunu sağlamada gösterdiği emek enerji sadece saygı göstermeyi gerektiriyor
ilk defa bir wow ordusu bastım o da elimde kaldı..
oyunda birlikte emek harcadığım tüm arkadaşlara teşekkürler
dark ve siyah birlğinde bulunan özellikle forumda takip ettiğim gloat şahsında iyi ve seviyeli birtartışma kültürü oluşturma çabası gösterdiği için teşekkürler

horhor ve deadbost-bünyamin i tebrik ediyorum
hunter xwx zaloğlu gerçek aksiyonları heyecanları yaşattıkları için servere damga vurdular
adını yazamadığım tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.

funthemental-hakan

_GLOAT_
20-06-2010, 01:11
dark ve siyah birlğinde bulunan özellikle forumda takip ettiğim gloat şahsında iyi ve seviyeli birtartışma kültürü oluşturma çabası gösterdiği için teşekkürler
funthemental-hakan

Teşekkürler Hakan, bende bu güzel ordu için seni tebrik ederim ve hatta bu ordu rakibim tarafından bile basılsada gerçekten kaliteli bir s4'de kaliteli oyuncularla oynadığımı bilmek gerçekten güzel bir duygu

saldırırım
20-06-2010, 10:20
slm ben aradığınız kriterlere uyuyorum hemde bu köyüm tamda reislerinizin ağzına layık buyrun inceleyin bana hak vereceksin :p

25-Tanrı Misafiri ;) (98|-135)

Yalnız gelişmesi lazım, ABULUT saolsun hammadde atıyor :D
Farketmez Ahmet madde gönderecekse hemen reislerim :D

deneyseti
20-06-2010, 19:53
Ahmed'im s3 beklerim GD genel başkanlığı sana devrediyorum :D

arcmrt21
21-06-2010, 01:27
şu elde kalan orduların bir fotosunu koyaydız yaf ne guzel olardı valla:D bir de video yapaydız Ahmet nkfree de iken de wow videonuzu yapamamıştınız whiteleon da iste o guzel bir tane yapar:))

Abulut
21-06-2010, 08:32
şu elde kalan orduların bir fotosunu koyaydız yaf ne guzel olardı valla:D bir de video yapaydız Ahmet nkfree de iken de wow videonuzu yapamamıştınız whiteleon da iste o guzel bir tane yapar:))
Yok wow video su yapmıştık NKFree de iken güzel olmuştu izlememişsin :), murat abiden video istedim mi o dolduruyor savas filmi karakterleriyle videoyu :)) ama güzel oluyor orası ayrı tabiki, burasi istedigim gibi bitmedi video yu haketmiyor :)

arcmrt21
21-06-2010, 13:21
Yok wow video su yapmıştık NKFree de iken güzel olmuştu izlememişsin :), murat abiden video istedim mi o dolduruyor savas filmi karakterleriyle videoyu :)) ama güzel oluyor orası ayrı tabiki, burasi istedigim gibi bitmedi video yu haketmiyor :)

yaf nkfree nnki 3 tane ayrı video var bir wowun kuruluşu yani halazula ya da mithrandir in wowunu çekmişsiniz yarım saat boyunca... o vardı ama o da oyun havası koymuşsunuz heyecan olmamış:) Murat abi güzel yapıyor heyecan katıyor... Nerde o ilk s12 yaf psikolojik videolarla doluydu... Ata demireri taklit edeni mi söylersin Bülent ersoyu taklit edeni mi söylersin vs. vs.:))2. sinde biraz nkfree leri dağıttık; Yörük(Ömer) lü kadro dayanamadı bize.:)

Ama şoyle guzel bir videoyu hakediyordu server... Güzeldi yani wowun son 2 gunune kadar o zamandan sonra bozdu...

Abulut
21-06-2010, 14:00
yaf nkfree nnki 3 tane ayrı video var bir wowun kuruluşu yani halazula ya da mithrandir in wowunu çekmişsiniz yarım saat boyunca... o vardı ama o da oyun havası koymuşsunuz heyecan olmamış Murat abi güzel yapıyor heyecan katıyor... Nerde o ilk s12 yaf psikolojik videolarla doluydu... Ata demireri taklit edeni mi söylersin Bülent ersoyu taklit edeni mi söylersin vs. vs.:))2. sinde biraz nkfree leri dağıttık; Yörük(Ömer) lü kadro dayanamadı bize.:)

Ama şoyle guzel bir videoyu hakediyordu server... Güzeldi yani wowun son 2 gunune kadar o zamandan sonra bozdu...

Doğru diyorsun özellikle elimizde kalan ordulari resimletsem 10 dk boyunca ordu resimleri geçer sanırım :))

NKFree ASIL üyelerinden olusan TAM kadro str zamanindaki s12 de mevcut değildi doğal olarakta sonuç belliydi :) s12 3 sezondur takip ederim aksıyon, heyecan, yalan dolan gırla, ve cadı kazanı tabir ettigimiz bir server karısık ortalık sevenler icin birebir:)))

Whitelion murat abi nin videolarina diyecek yok zaten ortami ve müziklerini mükemmel ayarlıyor sonuç bir insan psikolojisinden anlayan yönetici için sunum en vazgecilmez öge olsa gerek :)

arcmrt21
21-06-2010, 15:21
Doğru diyorsun özellikle elimizde kalan ordulari resimletsem 10 dk boyunca ordu resimleri geçer sanırım :))

işte o kadar uzun şarkı var mı onu bilmiyorum...

NKFree ASIL üyelerinden olusan TAM kadro str zamanindaki s12 de mevcut değildi doğal olarakta sonuç belliydi :) s12 3 sezondur takip ederim aksıyon, heyecan, yalan dolan gırla, ve cadı kazanı tabir ettigimiz bir server karısık ortalık sevenler icin birebir:)))

Dediğin gibi asıl kadro nkfree yani güneydogunun yoktu aslında yoksa +/+ halazula ve ekibiydi başka da yoktu... Heyecanlıydı benim açımdan s12 güzel de bir serverdir yani... Heyecan yalan dolan girla diyon dogru diyon aslında hepsi vardı ama heyecanı guzeldi.) bir server de beraber oynayalım.rakibin olacam ama:D

Whitelion murat abi nin videolarina diyecek yok zaten ortami ve müziklerini mükemmel ayarlıyor sonuç bir insan psikolojisinden anlayan yönetici için sunum en vazgecilmez öge olsa gerek :)

Zaten Murat abi bu işi yapabilen nadir kişilerindendir videoyu bir indiremde anıların canlansın. Murat abinin saygısı gerçekten çoktu kaybettiğinde de hani hakkını verdi tebriği de güzeldi...

http://www.viddler.com/explore/nanomad/videos/3/

Edit: Ayrıca ilk s12 ye damga vuranların çoğu gelmiş yine s12 ye... Teksaslı hariç... Girip bakıyorsundur ama neyse...

DeathLess
21-06-2010, 15:33

Var var.
bulmasını bildikten sonra 15-20 dakikalık, hatta 30 dakikalık parçalar bile var.

Bir kolay yöntem daha mevcut. Ritmleri uygun 2 parça uygun bir geçiş noktası bulunarak birleştirilir. Nero 7 ve üstü versiyonlarda bile çok rahat yapılıyor. Bunun gibi alternatif çok :)

arcmrt21
21-06-2010, 16:00
Var var.
bulmasını bildikten sonra 15-20 dakikalık, hatta 30 dakikalık parçalar bile var.

Bir kolay yöntem daha mevcut. Ritmleri uygun 2 parça uygun bir geçiş noktası bulunarak birleştirilir. Nero 7 ve üstü versiyonlarda bile çok rahat yapılıyor. Bunun gibi alternatif çok :)

yaf ditlis maksat olayı abartmak olsun benimki latife olsun diye dedim:)) yoksa parçadan çok ne var:))) Neroya da gerek yok illa bilgisayarın içinden ses kaydedicisinden de guzelce yapabiliyon:) Güzelde oluyor hani...

Ditlis eskiden de tum cezaları sen bana verdin bir yerden bana sinirlendin mi hiç:) :p

DeathLess
21-06-2010, 16:10
yaf ditlis maksat olayı abartmak olsun benimki latife olsun diye dedim:)) yoksa parçadan çok ne var:))) Neroya da gerek yok illa bilgisayarın içinden ses kaydedicisinden de guzelce yapabiliyon:) Güzelde oluyor hani...

Ditlis eskiden de tum cezaları sen bana verdin bir yerden bana sinirlendin mi hiç:) :p

Ona bakılırsa videolar movie maker ile de yapılabilirken millet niye Proshow Gold, Camtasia Studio arıyor.
Kalite meselesi :)

Abulut
21-06-2010, 17:13

Dediğin gibi asıl kadro nkfree yani güneydogunun yoktu aslında yoksa +/+ halazula ve ekibiydi başka da yoktu... Heyecanlıydı benim açımdan s12 güzel de bir serverdir yani... Heyecan yalan dolan girla diyon dogru diyon aslında hepsi vardı ama heyecanı guzeldi.) bir server de beraber oynayalım.rakibin olacam ama:D

Zaten Murat abi bu işi yapabilen nadir kişilerindendir videoyu bir indiremde anıların canlansın. Murat abinin saygısı gerçekten çoktu kaybettiğinde de hani hakkını verdi tebriği de güzeldi...

http://www.viddler.com/explore/nanomad/videos/3/

Edit: Ayrıca ilk s12 ye damga vuranların çoğu gelmiş yine s12 ye... Teksaslı hariç... Girip bakıyorsundur ama neyse...

o zamanin en önemli noktası ,
Berkut o zamanın süper birliklerinden di Şuanki Vatan kadar güclü oldugunu rahatlıkla söyleyebilirim, ordaki en büyük Kazanma sevincini Berkut gibi güclü bir rakibin ve başka hiç bir server da yaşamadigim çekişmenin ve sonucunda bu yarışı kazanmanin verdigi haz di :) NKFree olmak o yüzden teleffuzu bile haz veriyor ve s12 de hala koftiden de olsa NKFree ismi unutulmuyor :)

murat abiden bi video dersi almak lazim :) kesip biçmekle olmuyor o bu işe birde ruh ekliyor :)

ODİN07
21-06-2010, 17:51
Herkese selamlar güzel bir serverin daha sonuna geldik...

Öncelikle tebriklerimiz wow "u kuran horhor ve birligi deadbost"a

S4 nufus 1.cisi Darkblue ve saldiri 1.cisi hare yede tebriklerimizi sunuyoruz...(dark-siyah)

Dip not:serverda vatan isminin hicbir yerde gecmeyip wow "u vatan kurdu ayri bir komedi:D

güzel server oldu herkese bol sans....
ya sen harbiden degişiksin
kendınle barısık olmanı cok sevdim senin
ama artık seni dikkate almıyorlar.yazdıkların ilgi cekmiyor.onu belirteyimde yine ortalıgı karıstırmak için cabala dıyecektım
sanırım dedimde :D
kolay gelsin aga

ODİN07
21-06-2010, 17:53
yaf nkfree nnki 3 tane ayrı video var bir wowun kuruluşu yani halazula ya da mithrandir in wowunu çekmişsiniz yarım saat boyunca... o vardı ama o da oyun havası koymuşsunuz heyecan olmamış:) Murat abi güzel yapıyor heyecan katıyor... Nerde o ilk s12 yaf psikolojik videolarla doluydu... Ata demireri taklit edeni mi söylersin Bülent ersoyu taklit edeni mi söylersin vs. vs.:))2. sinde biraz nkfree leri dağıttık; Yörük(Ömer) lü kadro dayanamadı bize.:)

o video işlerını s8 serdarın var
SON ailesınde ona sorun darkları yendıgımızde hazırladıgı süper vide lınkını versın

delpi_1087
21-06-2010, 18:59
VATAN®01 Adına;

Öncelikle DARK ve SİYAH birliklerini bizleri sadece rakip olarak görüp oyunun sadece savaştan vs. ibaret olmadığını S4 de oyunun güzel yanları oldugunu gösterdikleri ve oyuna güzellikler kattıkları için teşekkür ve tebrik ederiz.

Kısaca;
Sizin gibi rakiplerle oynamak güzeldi (bu herseyden önemliydi bizim için) te okka:)

Gloat bizim için her zaman sarfettigin sözler onur verici gerçekten bizim için, bizde sizler için aynısı düşünmekteyiz unutmayın.

Yorucu ve zor bir iş olan wowu kuran horhor ve ekibini tebrik ediyoruz. Wow yolunda geceli gündüzlü mücadele veren bütün wow sahiplerini ve birliklerini de tebrik ederiz.

Ve VATAN Birliklerimiz;

Vatan ismini bugünlere taşıyan ABULUT Emin78 ve ekibine ne kadar çok tebrik etsek azdır. Sizlerin olduğu yerde oynamak bizim için büyük bir zevk.Her daim yanınızda olacağımızı gönül rahatlığıyla ifade edebiliriz. Bu büyüyü bozamazlar okkaa:)

ELDAR ismini taşımamdaki en büyük payı olan kankim code_master ve mükemmel dostum hunter sizleri görme şansım olmasada şuana kadar, bana kattıklarınız paha biçilmez.Eğer bir yol varsa ve sonu belli değilse bile sizinle her zaman giderim.

Serverin son gününde yaşananlar bizleri son derece üzse de kişisel şahsi yorum bildiklerimi vs. söylemeden bu konuda ABULUT Genel Başkanımızın dedikleri bizim için son kelimesine kadar geçerlidir.

Dürüst,adil,emeğin yanında olan,temiz server için elinden geleni yapan herkese teşekkür eder, bu yolda ilerleyenleri her zaman takdir edeceğimizi edileceklerini söylerek tüm s4e hayırlısı ve geçmiş olsun.

Bizden yana hatamız olduysa affola.
Saygı ve Sevgilerimizle,
delpi_1087 (Bayram)
VATAN®01 (http://s4.travian.com.tr/nachrichten.php?newdid=182493)

The End
21-06-2010, 19:04
o video işlerını s8 serdarın var
SON ailesınde ona sorun darkları yendıgımızde hazırladıgı süper vide lınkını versın
s8 videolarını franko hazırlamadı mı yav:DBen mi yanlış hatırlıyorum yoksa:confused:

lall
21-06-2010, 19:30
Kısaca

abulut mesaj +10

Valla pek bısı yazmadım sadece tebrık msj ı atmıstım onun ıcın herhalde bu yazı saol abı :)

her ne kadar bazı arkadaslar ıcın yaptıkların kabul gormesede kesınlıkle bana gore s4 un saldırı kralı sensın hare son dk cakallık yapmıs ama olsun yapcak bısı yok benım gozumde bırıncı sensın ve ınanıyorum kı cogu kısı ıcınde aynı :) sımdılık baska server dusunmuyorum ama sen ve tanıdıgım cogu arkadasmla tekrar aynı catı altında oynamak bana gurur verıcektır .

Kripto53
21-06-2010, 19:30

Topla NKFree'ni bakayım :) Hatta yanına 1 ekip daha alabilirsin.

Bakalım bize rakip olabilecek misin :P

arcmrt21
22-06-2010, 01:53
o zamanin en önemli noktası ,
Berkut o zamanın süper birliklerinden di Şuanki Vatan kadar güclü oldugunu rahatlıkla söyleyebilirim, ordaki en büyük Kazanma sevincini Berkut gibi güclü bir rakibin ve başka hiç bir server da yaşamadigim çekişmenin ve sonucunda bu yarışı kazanmanin verdigi haz di. NKFree olmak o yüzden teleffuzu bile haz veriyor ve s12 de hala koftiden de olsa NKFree ismi unutulmuyor :)

murat abiden bi video dersi almak lazim :) kesip biçmekle olmuyor o bu işe birde ruh ekliyor :)

O videonun sonunda da gorunen orduların hepsi gerçekten vardı yani o zamanki ordular şimdili rekorlardan bile yüksek. İşte en buyuk hatayı astürk e yıktırtmak istemesiyle oldu... Geçti guzeldi yani ve heyecanlıydı gerçekten server olarak... Hani şu zamanda yapılacak işler değildi o zaman yapılanlar ilklerin serveri olmuştu o doneme uyarlarsak radyo mu dersin siteler mi dersin.... Düşün ki serverin sonuna kadar yazdığı allylerin kayıtlarını tutmuş. Ayrıca buradaki vatan kadar güçlü değildi abi sadece içinizde ordularını kullanmamış tek birlikti... Her neyse nkfree tebrik yeri gibi oldu yeniden vatan birliklerine ve sana tebrikler... Buyuk bir serverde birlikte bir başkanın yoruculuğu çok buyuktur... Tekrar tekrar tebrikler diyeyim ben s1 de biraz yağma yapayım:)

Ona bakılırsa videolar movie maker ile de yapılabilirken millet niye Proshow Gold, Camtasia Studio arıyor.
Kalite meselesi :)

Ditlis bana ufaktan ve çaktırmadan kalitesiz diyon ha... Oyle olsun s1 forumunda gorusuruz orası da benim çöplüğüm olacak... 100 m yakınından geçme:p

dkm
22-06-2010, 07:56
Valla pek bısı yazmadım sadece tebrık msj ı atmıstım onun ıcın herhalde bu yazı saol abı :)

her ne kadar bazı arkadaslar ıcın yaptıkların kabul gormesede kesınlıkle bana gore s4 un saldırı kralı sensın hare son dk cakallık yapmıs ama olsun yapcak bısı yok benım gozumde bırıncı sensın ve ınanıyorum kı cogu kısı ıcınde aynı :) sımdılık baska server dusunmuyorum ama sen ve tanıdıgım cogu arkadasmla tekrar aynı catı altında oynamak bana gurur verıcektır .

Pek yazmadığın için beğendim yazını :))))

Hare olayına gülüyorum salla gitsin :) Bende seninle oynamak isterim :) ama bu ara herhalde işe başladın pek nette görünmüyorsun ? askerlik mevzusu ne oldu ?

lall
22-06-2010, 12:42
Pek yazmadığın için beğendim yazını :))))

Hare olayına gülüyorum salla gitsin :) Bende seninle oynamak isterim :) ama bu ara herhalde işe başladın pek nette görünmüyorsun ? askerlik mevzusu ne oldu ?

yaew ne dıyım 10 gun bıraktım ortalık karısmıs tebrık ettım cekıldım kenara :)

askerlık mevzunu hıc sorma valla sımdıye kadar ben ıstedım onlar erteleyıp durdu sımdı onlar ıstesede gıtmıycem heheheh :)

dkm
22-06-2010, 14:50
yaew ne dıyım 10 gun bıraktım ortalık karısmıs tebrık ettım cekıldım kenara :)

askerlık mevzunu hıc sorma valla sımdıye kadar ben ıstedım onlar erteleyıp durdu sımdı onlar ıstesede gıtmıycem heheheh :)

Desene reel de seni korumak bana düşecek :))) olurda inzibatlara filan yakalanırsan sakın beni arama :)))

_GLOAT_
22-06-2010, 16:10
Selam.. konuyla alakasız :)

- Milliyetçi duygularım pek yerimde

- Yunanı traviandan denize dökerim ben

- Ah ah şöyle bir yunan serverı başlasada ortam olsada orda Türkler toplanıp oynasak diyen

-70 80 kişi Yunan serverını fethetmeye gelmiş gibi bir yerde toplanmak isterdim

diyorsan;

istekliler bana mesaj atsın dün başlayan grx (yunan speed) serverında 50-60 türk hesap açtık ve kurdukları birlik 1. sırada... daha bugün 2. gün isteyen arkadaşa hesabımı veriyorum VATANA millete duyurulur :D ben oynamıyacaktım sadece motivasyon amaçlı açtım orda heyecan yaşamak isteyen mesaj atabilir bana (bu arada hesaptaki köy ismini BIR-TURK şehir isminide ISTANBUL yapacak kadar cesur bir hesap açtım :D :)

Yok ben tek başlıyacam diyenlerde hesap açabilirler server daha dün açıldı... ama çok keyifli adamların serverını resmen bastık :D şaşırdı adamlar

lall
22-06-2010, 21:32
Desene reel de seni korumak bana düşecek :))) olurda inzibatlara filan yakalanırsan sakın beni arama :)))

Nıe Korumıycan mı Kardesını ayıp ayıp :)

dkm
23-06-2010, 11:23
Selam.. konuyla alakasız :)

- Milliyetçi duygularım pek yerimde

- Yunanı traviandan denize dökerim ben

- Ah ah şöyle bir yunan serverı başlasada ortam olsada orda Türkler toplanıp oynasak diyen

-70 80 kişi Yunan serverını fethetmeye gelmiş gibi bir yerde toplanmak isterdim

diyorsan;

istekliler bana mesaj atsın dün başlayan grx (yunan speed) serverında 50-60 türk hesap açtık ve kurdukları birlik 1. sırada... daha bugün 2. gün isteyen arkadaşa hesabımı veriyorum VATANA millete duyurulur ben oynamıyacaktım sadece motivasyon amaçlı açtım orda heyecan yaşamak isteyen mesaj atabilir bana (bu arada hesaptaki köy ismini BIR-TURK şehir isminide ISTANBUL yapacak kadar cesur bir hesap açtım

Yok ben tek başlıyacam diyenlerde hesap açabilirler server daha dün açıldı... ama çok keyifli adamların serverını resmen bastık :D şaşırdı adamlar

Selam Gençlik :)

Alıntı ile alakası yok ama kısa bir bilgi olsun :)

DKM yeni server 4 + - de olacak :) dosta düşmana duyurulur :)

Sevgiler

Eyub

lall
23-06-2010, 13:28

Alıntı ile alakası yok ama kısa bir bilgi olsun :)

DKM yeni server 4 + - de olacak :) dosta düşmana duyurulur :)

Sevgiler

Eyub

hadı ya bende senı yunan speed e cagırıcaktım gercı sen yaslı adamsın hızlı oyun sana gelmez :)

dkm
23-06-2010, 14:56
hadı ya bende senı yunan speed e cagırıcaktım gercı sen yaslı adamsın hızlı oyun sana gelmez :)

Ayıp ettin kardeşim :) hızıma yetişene helal olsun :)

Yaw insan senede 3-5 sefer gittiği ülkeye sevdiği insanlara karşı travian oynarmı ?
Yunan tarafında olurum ben :))))

lall
23-06-2010, 15:15

Yaw insan senede 3-5 sefer gittiği ülkeye sevdiği insanlara karşı travian oynarmı ?

tamam sen yunan tarafında ol bende turk kapısırız :)

_GLOAT_
23-06-2010, 16:24
tamam sen yunan tarafında ol bende turk kapısırız :)

:D kih kih kih :D

melih balyoza söle yalnız sonra yanlış taraftayken traviandan denize dökmeyelim :D

:D kih kih kih :D

_GLOAT_
23-06-2010, 16:26

iyide eyub.... köyümün ismi İSTANBUL hesap adı BİR-TURK yağma köyü oldum çıktım :p

lall
23-06-2010, 18:09
:D kih kih kih : D

melih balyoza söle yalnız sonra yanlış taraftayken traviandan denize dökmeyelim : D

:D kih kih kih

valla tarafını ıyı secmelı yoksa sonu fena :) o deıl sankı tr serrverı gıbı yarısından cogu turk buranın ya :D

gulucuklerını yedım lımıtı doldurmussun :D

_GLOAT_
23-06-2010, 19:33
valla tarafını ıyı secmelı yoksa sonu fena :) o deıl sankı tr serrverı gıbı yarısından cogu turk buranın ya :D

gulucuklerını yedım lımıtı doldurmussun :D

aynen yağma yapamıyorum ben 7x7 de :D

ye ye zaten fazla gülmüşüm ;D

dkm
24-06-2010, 08:38
yaw durun 3-5 saat ortalığı boş buldunuz denize döktünüz :)))

Yeni server 4 te görüşürüz umarım :) Gloat dostumuzuda aramızda görmek isteriz :) zaten wow değil show yapacaz bu sefer :)

_GLOAT_
24-06-2010, 10:23

Yeni server 4 te görüşürüz umarım :) Gloat dostumuzuda aramızda görmek isteriz :) zaten wow değil show yapacaz bu sefer :)

burda olucaz eğer aksilik çıkmassa dostlarla oynamak herzaman keyif verir :)

lall
24-06-2010, 18:55

abı bu serverda baska bısı mı yaptık burdada show yaptık :)

BeyazKarizma
24-06-2010, 23:17
Her ne kadar forumda konu dışına çıkılmışsa da WOW kuran birlikleri tebrik ederim. Kuran kişi değil birlikleri tebrik etmek gerekir.

Ayrıca son anda değişen isim konusunda da gerekçeli bir açıklama vardır umarım.

dkm
25-06-2010, 07:54
Her ne kadar forumda konu dışına çıkılmışsa da WOW kuran birlikleri tebrik ederim. Kuran kişi değil birlikleri tebrik etmek gerekir.

Ayrıca son anda değişen isim konusunda da gerekçeli bir açıklama vardır umarım.

Tebrik için tşk ler :)

Açıklama konusunda benimde bir bilgim yok. yapılmadı zannedersem.

Bu saatten sonrada şöyle veya böyle ne farkederki zaten ?

dkm
25-06-2010, 07:55
abı bu serverda baska bısı mı yaptık burdada show yaptık :)

Haklısın kardeşim :) Bazı birlikler ve bazı oyuncular o dediğini yaptılar :)

r3is4242
25-06-2010, 14:23
Bırlıklerımızı , Bırlıklerımız Icın Carpısanları Wow Kuran Arkadasımızı Kısaca Vatan a Gonul Veren Herkezı Canı GOnulden Tebrık Ederım.

Dark Bırlıklerını. Sıyah Bırlıklerı ve Gazı Bırlıklerını Ayrıca Servera Renk Kattıkları Icın Ayrıca Tebrık Ederım.

Bence ve TUm Vatan Bırlıgındekı Arkadaslarımın Wow Surecı Cıktıgından Berı Bu Sonun Kacınılmaz Oldugunun Farkındaydı Fakat Uzatmak Dark Sıyah ve Gazı Bırlıklerının Elındeydı Ve Durum O Kı Onlarda Istedıklerını Aldılar Soledıklerı GIbı Wow U GUneydoguya Kurdurtmadılar Fakat Sonuc Vatan Oldugu Icın Bızım Icın Sorun Yoktur:)

Horhor Arkadasımızı ve Tum Bakıcılarını Tekrardan Tebrık Ederım

Herkez Saglıcakla Kalsın :)=

vay kardeşim usdatların usdadı nasılsın s15 şin manyagı dıcem kızma organızatorumuzdun

Kara Battal Han
25-06-2010, 14:44
bi vatan lı olarak o orduların elde kalmasındansa wow u kaybetmeyi tercih ederdim...cunku elde kalan ordu ole 2-3 tane ordu değil...10larca devasa ordudan bahsediliyoo...kucuk orduları saymıyom bile...

elimde 5k toytat ın şimseği ve 10k casus um kaldı :D inanın o askere bile ne kadar uzuluyom...

mehmet hocam bi lafımda sana...bi daha beni dinle emi :) dediğimde yola cıkarmıs olsaydın elinde
kalmazdı o ordu :D

ama bu saatten sonra yapcak bişi yok artık...TEBRİKLER VATAN...

Oyunun sonunda Wow'un kurulacağı garanti iken,rakip wow'ları reislemeye çalışılması lazımdı-

Wow orduları wow'u sıfırlayacak düzeydeydi orta seviye ordularlada defans kesilir,rakip birçok wow'u bırakıp içindeki defansı azaltmışken ordular değerlendirilmiş olurdu,13 wow'la oyun bitirilirdi, yapılmayacak iş değildi bence:rolleyes:

Bu arada tebrikler Vatan:DHerkes güzel iş çıkardı...

S4 Faresi
26-06-2010, 09:48

Alıntı ile alakası yok ama kısa bir bilgi olsun

DKM yeni server 4 + - de olacak
dosta düşmana duyurulur

Sevgiler

Eyub

Alıntı ile alakası vardır.:)

Çağdaş yani ben:) 3.senede Siyah forması altında herzamanki gibi -+da olucak:) Sadece düşmanlara duyrulur dostlar zaten biliyor:D kapısalım eyüp abi:p

dkm
26-06-2010, 14:01
Alıntı ile alakası vardır.:)

Çağdaş yani ben 3.senede Siyah forması altında herzamanki gibi -+da olucak:) Sadece düşmanlara duyrulur dostlar zaten biliyor kapısalım eyüp abi:p

Selam

server 4 te olacam ama kişi olarak veya şahsi olarak kimse ile kapışmaya hevesim yok

ama oyun gereği savaş filan olursa en önde giden ben olurum :) benim oyuncu adım DKM olacak gene :) olurda bana gelirsen ziyareti iade yaparım :)

Bence siyah-dark-vatan ayırım yapmaksızı S4 ekibi olarak bir bölgede olalım. muhabet ilerlesin ve zevk daha fazla olsun....

The End
26-06-2010, 16:12
Bence siyah-dark-vatan ayırım yapmaksızı S4 ekibi olarak bir bölgede olalım. muhabet ilerlesin ve zevk daha fazla olsun....
Süper olur aslında:)
Tarafları buna ikna etmek zor olur ama..Ama olursa da mükemmeler bir server olur:D

S4 Faresi
26-06-2010, 17:44
Süper olur aslında:)
Tarafları buna ikna etmek zor olur ama..Ama olursa da mükemmeler bir server olur:D
,

Dostum bizimkilerde bir isim takıntısı var:) Siyah ismi dısında oynayamıyoruz:D

dkm
26-06-2010, 17:51
,

Kolayı var arkadaslar... Ortak birlik olur adida ( kara topraklar )

The End
26-06-2010, 17:52
,

İsimler aynı olur ama aralarında birleşme olur:)3 birlikde aynı bölgede olur:)

S4 Faresi
26-06-2010, 18:00
Kolayı var arkadaslar... Ortak birlik olur adida ( kara topraklar )

ben her türlü okey'im eyüp abi:) siz baskanlar konusun anlasın işte:d

The End
26-06-2010, 22:38
ben her türlü okey'im eyüp abi:) siz baskanlar konusun anlasın işte:d
Evet isimler kolay iş..Önemli olan başkanların anlaşması:)

St.CnR
27-06-2010, 16:54
merhaba vatan birlikleri nerede kurulucak yeni serverda ??
Bide Siyah Birlikleri
Bir de Dark Birlikleri

Bilen biri açıkalrsa 3ünü de çok memnunn olucam ben gçenki server4de oynamadım ama şimdi oynamak istiyorum ve hangi birlik hngi bölgede bilen biri açıklama yparsa çk ii olur tşkkürler ..

Code_Master
27-06-2010, 19:03
dark -- siyah -+ vatan birliklerinin bi kismida +- de benim bildim kadariyla

kurtaran
27-06-2010, 20:46
hehehe siz bunlara ordumu diyorsunuz bizim başkan serverın en büyük 4. ordusu seçildi ama 99da yollandı wow ondan önce bitti:D

The End
29-06-2010, 00:26
Kimse kalmamış burada:(Herkes tatilde mi yaw:mad:
Eskiden böylemiydi buralar:D

dkm
29-06-2010, 07:57

tık tık tık iyi günler :)

tuncay
30-06-2010, 13:34
Ogünden bugüne hala NKFree konuşuluyorsa zaten o server ve NKFree birliğinin ne kadar büyük bir iş başardığı ortaya çıkıyor

O videonun sonunda da gorunen orduların hepsi gerçekten vardı yani o zamanki ordular şimdili rekorlardan bile yüksek. İşte en buyuk hatayı astürk e yıktırtmak istemesiyle oldu... Geçti guzeldi yani ve heyecanlıydı gerçekten server olarak... Hani şu zamanda yapılacak işler değildi o zaman yapılanlar ilklerin serveri olmuştu o doneme uyarlarsak radyo mu dersin siteler mi dersin.... Düşün ki serverin sonuna kadar yazdığı allylerin kayıtlarını tutmuş. Ayrıca buradaki vatan kadar güçlü değildi abi sadece içinizde ordularını kullanmamış tek birlikti... Her neyse nkfree tebrik yeri gibi oldu yeniden vatan birliklerine ve sana tebrikler... Buyuk bir serverde birlikte bir başkanın yoruculuğu çok buyuktur... Tekrar tekrar tebrikler diyeyim ben s1 de biraz yağma yapayım:)

Ditlis bana ufaktan ve çaktırmadan kalitesiz diyon ha... Oyle olsun s1 forumunda gorusuruz orası da benim çöplüğüm olacak... 100 m yakınından geçme:p

catsanddogs
30-06-2010, 20:25
ben ve dostlarım gene ++ da yapılanıcaz ve ismimizi vatan olarak devam ettiricez

++ oyunun en cok savasılan bölgesi yeni gelen birliklerin nerede ise hepsi bu bölgeye geliyor

server basında görüldügü gibi

gazamız gazanız mubarek olsun.

The End
30-06-2010, 20:57
ben ve dostlarım gene ++ da yapılanıcaz ve ismimizi vatan olarak devam ettiricez

++ oyunun en cok savasılan bölgesi yeni gelen birliklerin nerede ise hepsi bu bölgeye geliyor

Desene yeni serverın da en karışık bölgesi ++ olacak..

_GLOAT_
01-07-2010, 09:34

Haydi ABBAS vakit tamam, akşam diyordun işte oldu akşam :cool:

Cahit Sıtkı Tarancı...

spartacus_
02-07-2010, 01:54
Öncelikle vatanı tebrik ederim sonrasında elbette siyahlara verdiğim sözleri yerine getirmenin keyfiyle oyunu bırakıyorum kanımca siyahlar vatanlar darklar yine olucak ama spartacus artık yok elveda ben yokken wow kurarlarsa ki kurarlar bu sefer dişli geçer şimdi millet der 1 kişi bir birliği nasıl engeller gidin siyahlara sorun darklarla birleştiler birleşmesine ama saldırılarımı çıktı beklettikleri orduları patlattım şu wowu kuran adamın slayerboxerle konusmaları var alani şekilde slayer baktı kuramıyorlar neymiş vatandakı adam saygılıymış sorun bakalım ordularımı kaldı :)yeni serverda ve real hayatta başarılar umarım benden birşeyler öğrenmişlerdir birdaha oynarsam bu oyunu ekibimle oynarım o zaman değil siyahlar bir server az gelir bana ve ekibime:D
biz Rh doğduk bu oyuna başladık ilk günü bile bilirim o rh'a girmek için ugraştıgımı başladıgım anı yıllar geçti özlücem travianı ama rh olarak gidiyorum çünkü rh oyuncuları gerçekten ruh hastası oluyor:D
dinmeyen öfke dinmeyen şiddet bunu koca bir birliğe gösterdim sayısız merkezi sıfırladım sayısız yan köy aldım birde öyle acemiler ki reisi tüketmek yerine adama geri al diyorsun köyu koşa koşa alıyor amma acemiler yahu:D
bu hataları yapmayın sizden 30 saat uzak olan adamın canını yakmayın owu unutursunuz eger s4e spartacus diye kayıt olan olursa yada keşler köyü diye anlayınki çakma köydür:D
ben bu oyunu ortağım canım dostum aliyle beraber bırakıyorum artık ara şart tükenmeden sizlerinden bırakması temennisi ile herkeze elveda:D

_GLOAT_
02-07-2010, 10:54
Öncelikle vatanı tebrik ederim sonrasında elbette siyahlara verdiğim sözleri yerine getirmenin keyfiyle oyunu bırakıyorum kanımca siyahlar vatanlar darklar yine olucak ama spartacus artık yok elveda ben yokken wow kurarlarsa ki kurarlar bu sefer dişli geçer şimdi millet der 1 kişi bir birliği nasıl engeller gidin siyahlara sorun darklarla birleştiler birleşmesine ama saldırılarımı çıktı beklettikleri orduları patlattım şu wowu kuran adamın slayerboxerle konusmaları var alani şekilde slayer baktı kuramıyorlar neymiş vatandakı adam saygılıymış sorun bakalım ordularımı kaldı :)yeni serverda ve real hayatta başarılar umarım benden birşeyler öğrenmişlerdir birdaha oynarsam bu oyunu ekibimle oynarım o zaman değil siyahlar bir server az gelir bana ve ekibime
biz Rh doğduk bu oyuna başladık ilk günü bile bilirim o rh'a girmek için ugraştıgımı başladıgım anı yıllar geçti özlücem travianı ama rh olarak gidiyorum çünkü rh oyuncuları gerçekten ruh hastası oluyor:D
dinmeyen öfke dinmeyen şiddet bunu koca bir birliğe gösterdim sayısız merkezi sıfırladım sayısız yan köy aldım birde öyle acemiler ki reisi tüketmek yerine adama geri al diyorsun köyu koşa koşa alıyor amma acemiler yahu
bu hataları yapmayın sizden 30 saat uzak olan adamın canını yakmayın owu unutursunuz eger s4e spartacus diye kayıt olan olursa yada keşler köyü diye anlayınki çakma köydür:D
ben bu oyunu ortağım canım dostum aliyle beraber bırakıyorum artık ara şart tükenmeden sizlerinden bırakması temennisi ile herkeze elveda:D

nediyo bu ya :D

rh ne ?

git başka yere topic aç tebrik edeceksen et... tebriğin yoksa alamdağın hırsına yenik düşme konuşuyorsunda seni şu s4 de kim hatırlar veya hatırlayacak ismini andığın birlikler başarılı olsada olmasada s4 de herzaman hatırlanacaklar

rh midir mh midir nedir öyle bir birlik var ise yolla gelsinler ama +rh/A olsun malum çok kan akıyor serverda :D

St.CnR
02-07-2010, 13:14
ya ne zman açılcak bu server yeniden kç gün oldu ya ???

ɐup so ʍɥɐʇ
02-07-2010, 15:10
Öncelikle vatanı tebrik ederim sonrasında elbette siyahlara verdiğim sözleri yerine getirmenin keyfiyle oyunu bırakıyorum kanımca siyahlar vatanlar darklar yine olucak ama spartacus artık yok elveda ben yokken wow kurarlarsa ki kurarlar bu sefer dişli geçer şimdi millet der 1 kişi bir birliği nasıl engeller gidin siyahlara sorun darklarla birleştiler birleşmesine ama saldırılarımı çıktı beklettikleri orduları patlattım şu wowu kuran adamın slayerboxerle konusmaları var alani şekilde slayer baktı kuramıyorlar neymiş vatandakı adam saygılıymış sorun bakalım ordularımı kaldı :)yeni serverda ve real hayatta başarılar umarım benden birşeyler öğrenmişlerdir birdaha oynarsam bu oyunu ekibimle oynarım o zaman değil siyahlar bir server az gelir bana ve ekibime:D
dinmeyen öfke dinmeyen şiddet bunu koca bir birliğe gösterdim sayısız merkezi sıfırladım sayısız yan köy aldım birde öyle acemiler ki reisi tüketmek yerine adama geri al diyorsun köyu koşa koşa alıyor amma acemiler yahu:D
ben bu oyunu ortağım canım dostum aliyle beraber bırakıyorum artık ara şart tükenmeden sizlerinden bırakması temennisi ile herkeze elveda

+ _thunder_ ile birlikte hep hatırlanacaksınız ;)

dkm
02-07-2010, 15:40

rh ne ?

git başka yere topic aç tebrik edeceksen et... tebriğin yoksa alamdağın hırsına yenik düşme konuşuyorsunda seni şu s4 de kim hatırlar veya hatırlayacak ismini andığın birlikler başarılı olsada olmasada s4 de herzaman hatırlanacaklar

rh midir mh midir nedir öyle bir birlik var ise yolla gelsinler ama +rh/A olsun malum çok kan akıyor serverda :D

HELAL gloat..:)

banada dengesiz tutarsız ve anlamsız bir mesaj geldi :)))))))

_GLOAT_
02-07-2010, 15:58

şampiyon, sen bunlara balyozu göstermedin mi ? :D

Tebrikler VATAN tekrar ;)

dkm
02-07-2010, 20:19
şampiyon, sen bunlara balyozu göstermedin mi ? :D

Tebrikler VATAN tekrar ;)

siyahlı dostlar benden uzak idi :)))

atomic_atmospher
03-07-2010, 00:33
siyahlı dostlar benden uzak idi :)))

hızır idi yunus idi ..

hızır idi yunus idi ..

hızır idi yunus idi ..

:D:D

dkm
03-07-2010, 08:49
hızır idi yunus idi ..

hızır idi yunus idi ..

hızır idi yunus idi ..

:D:D

Hızırli yunis li bir filim hatırlıyorum... ama içeriği ve verdiği messajı hatırlayamadım...:)

yoksa balyoz siyahlara GELEMEDİMİ demek istiyorsun ?

atomic_atmospher
03-07-2010, 12:45
balyoz kim, vuruş gücü kaç :p

'' idi '' sözcüğü o filmi çağrıştırdı ,bende yazdım :) gelemedi demişsin de gelememen için benim siyah olmam lazım ama değilim ,gidemedi desen daha doğru olucakmış :D

önümüzdeki server, artık 2,3 kere siyahlara gidersin, gitmezsen darılırm ...: )

arcmrt21
03-07-2010, 14:06
Ogünden bugüne hala NKFree konuşuluyorsa zaten o server ve NKFree birliğinin ne kadar büyük bir iş başardığı ortaya çıkıyor

tabiki... Tuncay sen yakarım koyundeydin dimi? 2. s12 de...

Code_Master
03-07-2010, 18:48

sevindirici bi haber :) gene omuz omuza oynariz insallah

dkm
03-07-2010, 22:43
balyoz kim, vuruş gücü kaç :p

'' idi '' sözcüğü o filmi çağrıştırdı ,bende yazdım :) gelemedi demişsin de gelememen için benim siyah olmam lazım ama değilim ,gidemedi desen daha doğru olucakmış :D

önümüzdeki server, artık 2,3 kere siyahlara gidersin, gitmezsen darılırm ...: )

dkm olarak adım saklı oynayacam...

saldırırım durumuna düşmek isteimiyorum :)

atomic_atmospher
03-07-2010, 22:59
dkm olarak adım saklı oynayacam...

saldırırım durumuna düşmek isteimiyorum :)

bu isim saklı olayını sevmiyorum açıkçası, gönül isterdi ki DKM göğsünü gere gere nickiyle oynasın

bu nickle saklama olayı, maça 1 - 0 geride başlamak gibi bir handikap benim gözümde

yeni servera başlıyacak olan herkese başarılar..:)

landlord
04-07-2010, 00:13
Yeni server"a baslicak olan herkese simdiden basarilar.

Eski server birlik yöneticilerinden bir acıklama alsaydık yeni serverda bölgelerinde baslicaklarmı diye o ayri bir güzel olurdu:D

YUCİN
04-07-2010, 00:18
Benide birliğinize alırmısınız:)

dkm
04-07-2010, 12:24
bu isim saklı olayını sevmiyorum açıkçası, gönül isterdi ki DKM göğsünü gere gere nickiyle oynasın

bu nickle saklama olayı, maça 1 - 0 geride başlamak gibi bir handikap benim gözümde

yeni servera başlıyacak olan herkese başarılar..:)

Desene paladin ve mızrağa abanacaz:)))

Travinda dkm dısında asla oynamam:) dkm yi marka yapacam:)

ejder1.2
04-07-2010, 18:40
konuyla biraz alakasiz ama s4 serveri tekrar ne zmn acilacak bilgisi olan var mi yada Türk serverlarindan yakinda acilacak olan var mi?

landlord
05-07-2010, 00:36
Bi yöneticiden aldıgımzı bilgiye göre normal bir server 40-45 gün sonra acılıyo 20.günü oldu heralde serverin biteli.Kaldi 20 gün civarı sanırsam...

dkm
05-07-2010, 09:19
Bi yöneticiden aldıgımzı bilgiye göre normal bir server 40-45 gün sonra acılıyo 20.günü oldu heralde serverin biteli.Kaldi 20 gün civarı sanırsam...

Toprak ağası ne haber ya ? :)

yeni s4 te varmısın ? ( olacakmısın ) ?

dkm
05-07-2010, 11:01
Arkadaşlar,

Kaç kişi okur veya kaç kişinin hoşuna gider bilmiyorum ama.

+ - de olacak bizler ekip olarak isimlerimizi

bir alet ismi ile renklendirelim...

kazma, kürek,balyoz,matkap,çivi,satır,hilti, falan filan :))))

düşmama saldırınca desiler EYVAH gene "çivi" geliyor veya testere filan her ne ise :)

landlord
05-07-2010, 11:53
Toprak ağası ne haber ya ? :)

yeni s4 te varmısın ? ( olacakmısın ) ?

İyidir Eyüp abi saolasın.Kanbersiz dügünmü olr teklifleri degerlendirdim fakat su sıra tatildeyim 1 ay kadar sonra acılırsa s4 yine oynarız...

Dip not:Yenilen pehlivan gürese doymaz:D

Arkadaşlar,

Kaç kişi okur veya kaç kişinin hoşuna gider bilmiyorum ama.

+ - de olacak bizler ekip olarak isimlerimizi

bir alet ismi ile renklendirelim...

kazma, kürek,balyoz,matkap,çivi,satır,hilti, falan filan :))))

düşmama saldırınca desiler EYVAH gene "çivi" geliyor veya testere filan her ne ise :)

Elek olr mu?:D

dkm
05-07-2010, 12:01
İyidir Eyüp abi saolasın.Kanbersiz dügünmü olr teklifleri degerlendirdim fakat su sıra tatildeyim 1 ay kadar sonra acılırsa s4 yine oynarız...

Dip not:Yenilen pehlivan gürese doymaz:D

Elek olr mu?:D

elekte olur tırmıkta olur :))))

sen yenildiğini kabullenmişmi oluyorsun şimdi ? :)

bende tatildeyim ancak açılır s4 3-4 haftaya :)

landlord
05-07-2010, 12:04
elekte olur tırmıkta olur

sen yenildiğini kabullenmişmi oluyorsun şimdi ? :)

bende tatildeyim ancak açılır s4 3-4 haftaya :)

Wow"u her ne kadar Vatan birligi kuramasada hala hangi birlik kurdu ismini hatırlamıyorum:D.Gönlümden gecen kuramadı.Sonuc:Ewet yenildik:D

Darisi önümüzdeki server"a bende arkadaslarım gibi wow kurmak istiyorum artık:D

Elek iyidir:D

3 hafta civarıdır heralde...

_GLOAT_
05-07-2010, 13:31
Wow"u her ne kadar Vatan birligi kuramasada hala hangi birlik kurdu ismini hatırlamıyorum:D.Gönlümden gecen kuramadı.Sonuc:Ewet yenildik

Darisi önümüzdeki server"a bende arkadaslarım gibi wow kurmak istiyorum artık:D

Elek iyidir:D

kerpeten kaan ;) elek ne alaka ? olmamış

balyoz eyup ;)

bende balta olayım :D

mert

lall
06-07-2010, 01:35
s4 WoW tebrik konusudur.

Yav konularla alakalı deıl de sımdı dıkkatımı cektı valla dıtlıs ın actıgı dıger serverlardakı wow tebrık konularına bakıordum da burda sadece wow tebrık konusudur yazmıs :)

bır dıger ornekde s15 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=20963)

dkm
06-07-2010, 10:40
Yav konularla alakalı deıl de sımdı dıkkatımı cektı valla dıtlıs ın actıgı dıger serverlardakı wow tebrık konularına bakıordum da burda sadece wow tebrık konusudur yazmıs :)

bır dıger ornekde s15 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=20963)

Ditlis kazanmamızı hazmedemedi :))) normaldir :)

lall
06-07-2010, 12:40
Ditlis kazanmamızı hazmedemedi :))) normaldir :)
banada ole gelıo abı :)

OeLanD
08-07-2010, 00:02
arkadaşlar 4 sene önce liseye başladığımda oyunda tek server varken (s1) başlamıştım oyuna wow u kuran birliktik sonra 4 yıl bıraktım ve şimdi lise bitti tekrar başlıycam. s4 de başlamayı düşünüyorum. kuzey batıda olucam :D eğer şimdiden birlik oluşumları varsa aynı bölgede olmak için katılabilirim??

aslis
08-07-2010, 19:00
Wow"u her ne kadar Vatan birligi kuramasada hala hangi birlik kurdu ismini hatırlamıyorum:D.Gönlümden gecen kuramadı.Sonuc:Ewet yenildik

Darisi önümüzdeki server"a bende arkadaslarım gibi wow kurmak istiyorum artık

Elek iyidir

offf ne server geçti:D...Kaan hala bitiremedi :) Kaan wow u kuran birlikten önce seni tebrik ediyorum azmine hayranım:) haa bide Mert ve Orkan'ın duruşu ve sabrı sizi gönülden tebrik ediorum ...Wow u kuran birliğide kutlarım işte arada;)
yeni serverda ortak arıyorsanız adres belli;)

_GLOAT_
08-07-2010, 21:14
offf ne server geçti:D...Kaan hala bitiremedi :) Kaan wow u kuran birlikten önce seni tebrik ediyorum azmine hayranım:) haa bide Mert ve Orkan'ın duruşu ve sabrı sizi gönülden tebrik ediorum ...Wow u kuran birliğide kutlarım işte arada;)

Aslı.. teşekkürler bişeyler yapmaya çalıştık, kum tanesi kadar yol aldıysak ne mutlu bize :)

Mert-Orkan

landlord
09-07-2010, 00:21
offf ne server geçti:D...Kaan hala bitiremedi Kaan wow u kuran birlikten önce seni tebrik ediyorum azmine hayranım haa bide Mert ve Orkan'ın duruşu ve sabrı sizi gönülden tebrik ediorum ...Wow u kuran birliğide kutlarım işte arada

Alkıslarlayasiyorum Türkiye:D tesekkürler:P

Teessüf ederim bitirdim hattta wow"u kuran deadbost birliginide kutladım.Tekrardan kutluyorum:D

yancılıgı bırak asli :D s13 acilmicak s4 e bekliyoruz:D...

silici
10-07-2010, 15:41
arkadaşlar wowu kuran arkadaşı tebrik ederim bizde s5 de kurmaya çalışıyoruz inşallah kurarız ...

Wowu kuran arkadaşın şifresi varmı bi bakalım

karantina
11-07-2010, 11:51
arkadaşlar wowu kuran arkadaşı tebrik ederim bizde s5 de kurmaya çalışıyoruz inşallah kurarız ...

Wowu kuran arkadaşın şifresi varmı bi bakalım

abi yakaladım kopya çekecen demii :D:D:D:D:D

cermens
11-07-2010, 13:25
yeni server da multihunter aynı kişi yada kişilermi olacak acaba yoksa degisir mi, sahsen ben memnundum aynı kalmasını isterim :P

S4 Faresi
11-07-2010, 17:37
arkadaşlar 4 sene önce liseye başladığımda oyunda tek server varken (s1) başlamıştım oyuna wow u kuran birliktik sonra 4 yıl bıraktım ve şimdi lise bitti tekrar başlıycam. s4 de başlamayı düşünüyorum. kuzey batıda olucam :D eğer şimdiden birlik oluşumları varsa aynı bölgede olmak için katılabilirim??

Siyah Birliklerinde olabilirsin dostum kuzeybatıda baska birlik olmaz:)

lall
12-07-2010, 14:28
beyler bırakın s4 u avrupa turnuvası elemelerı baslıyor 2 gun sonra kayıtlar baslıyor ve eleme serverı 6 7 ay kadar surucek bu serverda roma cermen ve galya ırklar sıralamasında ılk 1000 e gıren oyuncular nısan 2011 de acılıcak avrupa turnuvasına katılmaya hak kazanıcaklar detaylı bılgı icin tıklayın (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=660364#post660364) :)

dkm
15-07-2010, 21:50
beyler bırakın s4 u avrupa turnuvası elemelerı baslıyor 2 gun sonra kayıtlar baslıyor ve eleme serverı 6 7 ay kadar surucek bu serverda roma cermen ve galya ırklar sıralamasında ılk 1000 e gıren oyuncular nısan 2011 de acılıcak avrupa turnuvasına katılmaya hak kazanıcaklar detaylı bılgı icin tıklayın (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=660364#post660364) :)

Selam arkadaşlar

kaç kişi okur bilmem ama lall arkadaşımın bahsettiği yerde olacam bilgi vereyim dedim..

sevgiler

Eyub

Sadık71
21-07-2010, 11:59
Selam arkadaşlar

kaç kişi okur bilmem ama lall arkadaşımın bahsettiği yerde olacam bilgi vereyim dedim..

sevgiler

Eyub

Avrupa Turnuvasında Herkese Başarılar Dilerim.

Artık Travianda Defterini Kapattım oynayan bütün arkadaşlara Başarılar Dilerim.

spartacus_
27-07-2010, 00:23

rh ne ?

öncelıkle vatanda darkta benı ıyı tanır siyahları tek kalemde bitiren biziz vatandakı ve darktakı dostlarımada teşekkurler bitti gitti emin ol tüm siyahlar ve vatanlar beni hatırlar darktanda atılım ve island ve kybe canlarım benim neyse bitti gitti oyunu çok takıp etymediğin belli:D

comm4nder
27-07-2010, 10:14
spatracus arkadasıma gönülden katılıyorum o ve onun gibi kişiler siyahı bitirmeseydi vatan bu kadar kolay wow mu kurabilirdi...dark ve sıyahın en ıyı tanıdıgı elemanlardan biri spartacustur...defans sıralamasına bakılmıs olsaydı wow köylerı harıc en cok asker kesen köyün spartacus oldugu görünürdü...hatta 3-4 tane wow köyunden bile fazla asker kesmiştir...bu su demek oluyor spartacus hiç kesmediyse tek basına 25 sıyah ordusu kestı...darktan ne kadar var bilmiyorum yanı toplamda 30-35 ordu belkıde daha fazlası spartacustan cıkamadı s4 te boyle bir hesap daha var mı? bu kadar orduya ragmen merkezıyle köylerıyle ayaktaydı...
bence burada kutlanması gereken vatan birlikleri değil rh birliklerinden vatana katılıp -+ bölgesinde siyahı bitiren 10 bilemedin 20 oyuncudur...
wow köylerı cıktıgında sov yapan vaan bırlıklerı tılsım yarısında sınıfta kaldıgında sıyahın tılsımları calıp vatana gonderenlerde bu elemanlardı...3tılsımınız eksıktı hepsını rh bırlıklerının gizli kahramanları vatan için siyahtan aldı...
gloat arkadasım senın yaptıgın gıbı 3-5 kişi bulup wow saldırısı organıze etmeyı 1yıllık oyuncu bıle yapabılır...
s4 -+ bölgesınde da oynandı diger bölgeler yan gelip yattı(son zaman cıkan dark-vatan savası hariç) ılk etapı kaybeden rh oyun sonunda bagırta bagırta siyaha haddını bıldırdı...
bazı uyanıklarda (gloat gib) sanıyorki bu işi vatan yaptı :D

comm4nder

atomic_atmospher
28-07-2010, 20:04
ne zaman açılacak şu nalet s4 yav :D

avrupa şampiyonası yüzünden uzattılar ama biraz fazla oldu sanki :)

landlord
28-07-2010, 20:15
ne zaman açılacak şu nalet s4 yav :D

avrupa şampiyonası yüzünden uzattılar ama biraz fazla oldu sanki :)

Yuh yaw:mad: daha egitimini tamamlamadın ki cekirgem ne bu acele :D bekle acılır yıkılıcaksın,güzel günler görücegiz günesli günler:D

atomic_atmospher
29-07-2010, 11:32
Yuh yaw:mad: daha egitimini tamamlamadın ki cekirgem ne bu acele :D bekle acılır yıkılıcaksın,güzel günler görücegiz günesli günler:D

yav ne eğitimi ,sen ve eğitim vermek zuhahahaha,

s1 de süre verdik şu zamanda görüşelim dedik, sonra bi baktık

'' aaa !! üstat lanlord iddiayı unutmuş; hesabı güya birine vermiş, oda hesabı satmış :D ''

yeni burak77 benim :D onu nasıl yıkamadıysan, her seferinde nasıl yüzüne şamarı yediysen , bu seferde öyle olacak eğer yıkma mıkma işlerine giriceksen beni

uyarmadı deme ,,)

spartacus_
29-07-2010, 14:11
spatracus arkadasıma gönülden katılıyorum o ve onun gibi kişiler siyahı bitirmeseydi vatan bu kadar kolay wow mu kurabilirdi...dark ve sıyahın en ıyı tanıdıgı elemanlardan biri spartacustur...defans sıralamasına bakılmıs olsaydı wow köylerı harıc en cok asker kesen köyün spartacus oldugu görünürdü...hatta 3-4 tane wow köyunden bile fazla asker kesmiştir...bu su demek oluyor spartacus hiç kesmediyse tek basına 25 sıyah ordusu kestı...darktan ne kadar var bilmiyorum yanı toplamda 30-35 ordu belkıde daha fazlası spartacustan cıkamadı s4 te boyle bir hesap daha var mı? bu kadar orduya ragmen merkezıyle köylerıyle ayaktaydı...
bence burada kutlanması gereken vatan birlikleri değil rh birliklerinden vatana katılıp -+ bölgesinde siyahı bitiren 10 bilemedin 20 oyuncudur...
wow köylerı cıktıgında sov yapan vaan bırlıklerı tılsım yarısında sınıfta kaldıgında sıyahın tılsımları calıp vatana gonderenlerde bu elemanlardı...3tılsımınız eksıktı hepsını rh bırlıklerının gizli kahramanları vatan için siyahtan aldı...
gloat arkadasım senın yaptıgın gıbı 3-5 kişi bulup wow saldırısı organıze etmeyı 1yıllık oyuncu bıle yapabılır...
s4 -+ bölgesınde da oynandı diger bölgeler yan gelip yattı(son zaman cıkan dark-vatan savası hariç) ılk etapı kaybeden rh oyun sonunda bagırta bagırta siyaha haddını bıldırdı...
bazı uyanıklarda (gloat gib) sanıyorki bu işi vatan yaptı :D

comm4nder

kanka yanlışın var düzelteyim hemen merkezimi 3.kez tüm siyahlar geldiğinde ibrahimin yüzünden sıfırlattım işte oyunu o zaman kaybbeyttiler siyahlar sildikleri merkezden sonra böbürlenip bakmadılar dahi ahkam kestiler durmadan sildik ettik diye silinen merkezi aynı günde yeniden kurup tüm vahaları alıp iç dizaynı öyle halledip 1,5 ay içinde 70k balta 25k toytonla çıktım karşılarına amaç silinmek değil sildikleri merkezden adamları silmek sonra ilk çıkışımda tekniğin 40saatlik yan köy ordusunu reisledim hiç düşünmediler bu adam oyunu biliyormu bilmiyormu kim der 1,5 ay öncesinde sildikleri köyden o asker ve 3 reis çıkar diye :Dduyduk _thunder_'e demiş çok yaşadı silelim aynı günde aldık aşağıya sonra çok böbürlenen maestro casus tılsımıyla köyün nufusunu 20ye indirdim öyle kurguladımki düşünsene casus tılsımı ile bakıyorsun 2dk içinde fake gibi ayrı ayrı hesaplardan manço koç baı sadece lejyoner sonra araya atlılar filan göçtü gitti bana yakın olan 3-4 kişiyi o esnada pert ettim ayrıca şunu söylemek lazım sizler olmasaydınız ben hiçbirşey beceremezdim özellikle koray ah kardeşim ne kanallar açtı siyah içinden bana en güzelini o yaptı siyah merkez birliğinde girmediğim adam kalmadı şimdi bu serverda yokum oynasınlar ilerde duyarsam çok böbürleniyorlar diye kadroyla geliriz özellikle ayrı bölgeye ki aynı bölge olursa hemen oyun silerler o zaman anlarlar nasıl oynanıcağını ama maestroyu taktir etmem lazım adamın bir sözü çok hoşuma gitti delikanlıymış aynen şunu demişti senin gibi 50kişi demiyorum 25 kişi olsa s4 de hiçbir birlik duramaz bende tabi şaşırdım 25 kişiye gerek yok harbi 10 kişi olsa yeter arkamda duran hubele tan sen koray ve ali özellikle bu oyunu genele bakarsan kestiğim tüm askerler benim kendi deflarımdı benim için def oynayan çocuklardı herneyse geçti bitti verdik derslerini gerçi ordu elimizde patladı kesemedi hiçbiri ona yanarım ali en son bari wowa gideytim keseyim dedi onada süre yetmedi şansızlık işte umarım herşey bundan sonra sizlerin gönlünüzce olur bıraktım diyorumda ben başıma geliceği biliyorum cihan askerden gelicek karaali bir süre sonra hadi abi dicek bizim ali deli olup arıcak barış rh başkanı yeni yere gidince arar herkez toplamaya çalışıcak da bu sefer uzunca bir süre yokum biraz millet zevk alsın burdakiler buşa kesmesin wowu kurdurtan biziz ben şu s4deki wowu kuran çocugun slayerle konuşmalarını bile biliyorum slayer en son baktı kuramıyoruz sen kur dıye telkınlerde bulundu hatta cık bıze katıl dedıde cıkamadı cocuk tırsarak bıldıgım halde sıkıldıgım ıcın kursun dedım ses etmedım cunku benım derdım wow degıldı söz verdık ahmete kurun dedık vatan altında kurulsunda dedım gerısı onemlı degıl nitekimde öyle oldu hepinizin emeğine koluna sağlık bu oyunumuz yaklaşık yüzlerce kişinin 1,5 yıllık emeğini nasıl yok ettiğimizin göstergesidir derler ya etikezi biz -/+ bizden sorulur yıksakmı kursakmı bilmiyoruz ben ne dedim etiketseniz markanızı ben kurucam diye umarım anlamışlardır:Diddalı sözlere gerek yoktu bu oyunu ilk açıldıgından beri oynarım spedde academiyi kurduk s5de rh yönettik s6da sancak yönettik s2de yönettiğim acımasız birliği unuttum:D neyse çok yönettik hiç yönetilmedik biz oyuna yön verenler olarak yine yön verdik bıraktık artık eylensin millet herkeze kuvak dolusu sevgilerle
kerem.

landlord
29-07-2010, 14:44
yav ne eğitimi ,sen ve eğitim vermek zuhahahaha,

s1 de süre verdik şu zamanda görüşelim dedik, sonra bi baktık

'' aaa !! üstat lanlord iddiayı unutmuş; hesabı güya birine vermiş, oda hesabı satmış
''

yeni burak77 benim :D onu nasıl yıkamadıysan, her seferinde nasıl yüzüne şamarı yediysen , bu seferde öyle olacak eğer yıkma mıkma işlerine giriceksen beni

uyarmadı deme ,,)

:) yaw cekirgem ben sana bisey ögretemedim ya ona yanarım.Hani hesabını bilmesem tamam dicemde s1 s1 diyosun yine zavallıydı hesap degisen bisey yok.1-5 senedir cevremde oyun oynamaya calisiyosun hicmi bisey kapmadın:D

not:hesap kapatırken nufus -asker v.s arkadası katlar durumdaydıkta unutmus garibim:.Hani meyvayı soymasam icinden ne cıkıcak bilemem soydumda: asker kısmında bittim bide...

dip not:s4 te icinde kalan bazı ezüqler:D s1 "de gizli hesaplarla oynamaya calistilar.(sende biliyosun) tatildir v.s ben hesabı arkadasıma verdimde kalanını bilemicem.Aldıklarım bellidir.Alıcaklarımda garantisidir:D...

Yeni acılıcak s4 e baslama fırsatı bulursak düzgün rakiplerle oynama dilegiyle...
not:sen baslama daha ögrenicegin cok sey var.uyarmadı deme sonra:eek:

atomic_atmospher
29-07-2010, 19:26
sen adama bildiğini de şaşırtırsın be hacı :)

neler yazmışsın yine , yok hesabı bırakırken seni katlamıştım vs vs.. ağızdan çıkan tarihe itibar etmediysen benim suçum mu ,gittin mi gittin hesap satıldı mı satıldı ;) sen ağzından çıkana, uymayı adet edinmediysen ben ne edeyim, nerelere gideyim, kafamı nerelere burayim ..

ben senin çevrende niye oynamaya çalışayim zuhahaha komik insan ahahaha , allah ım sen nelere kadirsin :D

neyse sen daha fazla yükselmeden keselim muhabbeti , yoksa uzaya kadar çıkıcaksın..

landlord
30-07-2010, 00:21
sen adama bildiğini de şaşırtırsın be hacı

neler yazmışsın yine , yok hesabı bırakırken seni katlamıştım vs vs.. ağızdan çıkan tarihe itibar etmediysen benim suçum mu ,gittin mi gittin hesap satıldı mı satıldı ;) sen ağzından çıkana, uymayı adet edinmediysen ben ne edeyim, nerelere gideyim, kafamı nerelere burayim ..

ben senin çevrende niye oynamaya çalışayim zuhahaha komik insan ahahaha , allah ım sen nelere kadirsin

neyse sen daha fazla yükselmeden keselim muhabbeti , yoksa uzaya kadar çıkıcaksın..

Murat ben sana okumayı ögretiyim bırak sen travianı:D

Ben diyorum ankara sen diyosun Kapkara:D

1)s1 de gizli hesapta oynamaya calıstıLAR.Sana mı actın dedim.bknz:FEARSUZ

2)Yaw sana rakip demeye dilim varmiyo ne yapiyim:D.Bazen insan kücük oldugunu görücek kadar büyük olmalıdır muratım

Ok fazla uzatmıyorum:rolleyes:

cermenbaşı
30-07-2010, 20:33
Murat ben sana okumayı ögretiyim bırak sen travianı:D

Ben diyorum ankara sen diyosun Kapkara:D

1)s1 de gizli hesapta oynamaya calıstıLAR.Sana mı actın dedim.bknz:FEARSUZ

2)Yaw sana rakip demeye dilim varmiyo ne yapiyim:D.Bazen insan kücük oldugunu görücek kadar büyük olmalıdır muratım

Ok fazla uzatmıyorum:rolleyes:

yaw siz hala buradamısınız:)))))))))))

landlord
31-07-2010, 13:36
yaw siz hala buradamısınız:)))))))))))

Bİz burdayızda bana karsı mahcupsun degil mi:D

Redkit
02-08-2010, 19:13
vatan birlikleri kurmuş sanırım. Tebrikler hak etmişlerdi ..

SEMPATİKKATİL
02-08-2010, 23:00
sercan bu s4 ne zaman başlıyacak sıkıldık valla beklemekten :) Ahmet başkanda bu msj ı okursa bi açıklama yapsa bu serverda varmıyız yokmuyuz ? forumu takip ediyorum bu konuda hiç açıklama yapılmıyo :(

hunter
03-08-2010, 20:30
sercan bu s4 ne zaman başlıyacak sıkıldık valla beklemekten :) Ahmet başkanda bu msj ı okursa bi açıklama yapsa bu serverda varmıyız yokmuyuz ? forumu takip ediyorum bu konuda hiç açıklama yapılmıyo :(

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba arkadaşlar :) Ahmet yok ama ben onun yerine bilgi amaçlı yazayım s4 de VATAN birlikleri olarak güneydoğu bölgesinde zaten güçlü olan kadromuzun üzerine takviyeler yaparak başlayacağız.s4 ün geç açılış sebebi tahminimce açılan turnuva serverinden kaynaklanıyor kısa bir süre sonra açılacağını tahmin ediyoruz en yakın zamanda görüşmek dileği ile kendinize iyi bakın...

landlord
06-08-2010, 14:19
Bu kıs cok sıcak gecicek gibi:rolleyes:

spartacus_
06-08-2010, 21:29

ya arada oyun bitti bakıyorumda sen kimsin s4de oynadınmı o komedi saldırganlık sırasına ve savunma sırasına baktınmı hiç wow köylerinden sonra savunmada olan benim kafada bu oyunu nerenizle takip ettiniz gidin siyahlara sorun vatanda abuluta sorun kybe ye sorun islanda sorun spartacus kim ne yaptı s4de diye acemice konuşmayın ben s4de vatan wowu kurdu ise sebebi benim tereciye tere satmayın ya harbi işte darkların oyunu bu yüzden kaybetmesi alani ortada koca birlikler var ama oyunu takip eden yok:)

landlord
06-08-2010, 22:21
ya arada oyun bitti bakıyorumda sen kimsin s4de oynadınmı o komedi saldırganlık sırasına ve savunma sırasına baktınmı hiç wow köylerinden sonra savunmada olan benim kafada bu oyunu nerenizle takip ettiniz gidin siyahlara sorun vatanda abuluta sorun kybe ye sorun islanda sorun spartacus kim ne yaptı s4de diye acemice konuşmayın ben s4de vatan wowu kurdu ise sebebi benim tereciye tere satmayın ya harbi işte darkların oyunu bu yüzden kaybetmesi alani ortada koca birlikler var ama oyunu takip eden yok:)

Yazık la:D Adamda ezüqlük psikolojisi var kıvranıyo:D hare"den sonra yazısına alıntı yaptıgın kisi oyun saldiri 2.cisi.Sorması ayıp sen nerenle takip edersin oyunu?

Yas kac? ars"ı gecersen söz bir dahaki yazına alıntı yapar cevap veririm:D

sen kimsin diye sorarsan bırak island"ı abulut"u yoldan adam cevir travian oynayan bile anlatır:eek::rolleyes:

rylai
15-08-2010, 23:23
Yazık la:D Adamda ezüqlük psikolojisi var kıvranıyo:D hare"den sonra yazısına alıntı yaptıgın kisi oyun saldiri 2.cisi.Sorması ayıp sen nerenle takip edersin oyunu?

Yas kac? ars"ı gecersen söz bir dahaki yazına alıntı yapar cevap veririm:D

sen kimsin diye sorarsan bırak island"ı abulut"u yoldan adam cevir travian oynayan bile anlatır:eek::rolleyes:

ahahaha :D alemsin kaan

_GLOAT_
16-08-2010, 01:29

seni bana sorsunlar ben anlatırım... sen o yaptığın başardığım dediğin işlerin hiç birini yapamazdın darktan vatana geçtiğinde de kybenin hatırı vardı tılsımına fake atarken bile kybe ile mesaj yollattın saldırı almamak için sen darktan ayrılacaksın hadi buna bişey demem ama birde vatana geçiceksin ve ben buna sessiz kalıcam ? yok böyle bir şey vatanda kalıpta söylediğin işleri yaptıysan bunda en büyük pay darkın seni serverdan silmemesidir benim sana saldırı çıkarmam\çıkartmamadır.
Darka laf atma önce teşekkür et biz yine bu serverda olacaz sen gidersin DARK SİYAH VATAN kalır çamur atarsın biz onuda temizleriz.

PS: S4 AÇILSIN !!!

Ombudsman
17-08-2010, 03:58
PS : Lütfen s4 açılsın biran önce sabırsızlanıyorum bende en keyıf aldıgım server :D:D:D:D

kerem sende oyunu bıraktın söz düellosına mı basladın ahahahah
jubileni yaptın sen sus daha konusma artık :D

CENTER
18-08-2010, 03:42
Hele Bir Açılsada , Güzel Bir Oyun Oynasak , Genel Başkan olucak Ahmet nerLerde s3 Formuna yazar buraya yazmaz :)

_GLOAT_
18-08-2010, 09:31
Bizimkiler 2x e kaptırdılar kendilerini :) bakalım umarım DARK s4 de olur, olmasada ben s4 de olucam fanlarıma duyurulur :D

_GLOAT_

CENTER
18-08-2010, 15:36
x2 Geçici S4 Kalıcı olur İnş DARK VE VATAN Birliklerinin Yuvası oldu server 4 Bağzı serverlere bakıyorumda , hakaret küfür öle şavas yapıyorlar s4 de ne güzel savastık umarım tekrar eskı s4 gıbı oynarız İslan ile abulutsuz oynanmaz server 4 :)

_GLOAT_
19-08-2010, 17:11
x2 Geçici S4 Kalıcı olur İnş DARK VE VATAN Birliklerinin Yuvası oldu server 4 Bağzı serverlere bakıyorumda , hakaret küfür öle şavas yapıyorlar s4 de ne güzel savastık umarım tekrar eskı s4 gıbı oynarız İslan ile abulutsuz oynanmaz server 4 :)

ZORBA da gelebilirmiş ozaman kalite dahada artar :) DARK VATAN SİYAH ZORBA 4 bölge mahşerin 4 atlısı tey tey tey :D

CENTER
19-08-2010, 20:20
ZORBA da gelebilirmiş ozaman kalite dahada artar :) DARK VATAN SİYAH ZORBA 4 bölge mahşerin 4 atlısı tey tey tey :D

GelsinLer GelmesinLer Diyen Yokki :) DARK VATAN YETERLİ İDİ Sadece -- -+ +- ++ :)