PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 6]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

qelle qesen
19-09-2010, 07:13
1. twice (http://s6.travian.com.tr/spieler.php?uid=36669) 104694033 (yüzdört milyon altıyüz altmış dokuz bin otuz üç) :D:D

Biz geliyoz yağmaya s16 ya dostum :D

cnbc-e
19-09-2010, 09:04
1. twice (http://s6.travian.com.tr/spieler.php?uid=36669) 104694033 (yüzdört milyon altıyüz altmış dokuz bin otuz üç) :D:D

Aga sen ne yaptın?top10dakiler kadar yağma yapmışsın tek başına bu kadarıda fazla değil mi?
Kara_çocuk sen bizim herşeyimizsin:D

Canerous
19-09-2010, 09:17
Helal olsun kara_çocuk :) Yıkımlarının devamını beklerim ;) Bu arada twice kardeşim, sana "çüşş" demekistiyorum.Politikamız; durmak yok, yola devam (rekor bizimdir, bizim olacak) :D

kara_cocuk
19-09-2010, 09:40

tebrikler dostum Zorbalar her alanda rekor kiriyor :D
Bende yeni uyandım Symbolun wow köyüne yağma gönderdim iki adet 33 emperyanla bir tanesi koçbaşılı belli aralıklarla yağmalasınlar dedim boş bırakmayalım hammadde taşmasın :D

kara_cocuk
19-09-2010, 09:42
Aga sen ne yaptın?top10dakiler kadar yağma yapmışsın tek başına bu kadarıda fazla değil mi?

eyvallah dostum herşey sizlerin sayesinde gece gülmekten uyuyamadım :D
Travian hayatında bu kadar aaz askerle dünya harikası yıktırıp hala iddialı olan Sonlu kardeşlerimize teşekkür ediyorum :D

qelle qesen
19-09-2010, 09:46

Normal server dünya rekorunu kırdık şuan itibariyle 106m ile :D:D

Twice rekorlara alışık en fazla köy sayısı ile :D
ama bu daha ii bi rekor dimi :D

bakalım 1 rekor daha gelecek mi ?

3 ü 1 yerde :D

cnbc-e
19-09-2010, 10:01
Normal server dünya rekorunu kırdık şuan itibariyle 106m ile :D:D

Twice rekorlara alışık en fazla köy sayısı ile :D
ama bu daha ii bi rekor dimi :D

bakalım 1 rekor daha gelecek mi ?

3 ü 1 yerde :D

Bende bir rekor kırmak isterdim aslında kırılırdıda nedense geç kaldık hesaplayamadık.Şimdide geç kaldık artık.Galyalıda kılıçlı rekorunu hemde heudan rekorunu kırabilirdik....
Bizim wow culara rica edelim seviye basmasınlar tılsımı alıp 1 ay daha devam edersek herhalde yetişir...

qelle qesen
19-09-2010, 10:03
Bende bir rekor kırmak isterdim aslında kırılırdıda nedense geç kaldık hesaplayamadık.Şimdide geç kaldık artık.Galyalıda kılıçlı rekorunu hemde heudan rekorunu kırabilirdik....
Bizim wow culara rica edelim seviye basmasınlar tılsımı alıp 1 ay daha devam edersek herhalde yetişir...

:D
olmaz sen kazana düştün :D

kara_cocuk
19-09-2010, 10:10

oooo ben bu bir ayda kışladan çıkan askerlerle bütün son wowlarını yıkarım :D 1 ay zaman verin haha :D

qelle qesen
19-09-2010, 10:13
oooo ben bu bir ayda kışladan çıkan askerlerle bütün son wowlarını yıkarım :D 1 ay zaman verin haha :D

sil hesabını git olum
yıktın 2 wow neyine yetmiyo :D

cnbc-e
19-09-2010, 10:48
olmaz sen kazana düştün :D

Haklısın :D

bende çok zaman istemişim kara_çocuk hiç aklıma gelmedi ben o kadar askeri bassam ne olacak o tüm wowları yıakr zaman o zamana

kara_cocuk
19-09-2010, 10:52
Haklısın :D

bende çok zaman istemişim kara_çocuk hiç aklıma gelmedi ben o kadar askeri bassam ne olacak o tüm wowları yıkar zaman o zaman

valla yıkarsın dostum adamların savunacak askeri yok ki denemekte fayda var :D

gdogukan
19-09-2010, 11:03
valla yıkarsın dostum adamların savunacak askeri yok ki denemekte fayda var :D

haha yok ozan ne zaman gitse savunma çıkıyo karşısına bahtsız bedevi gibi:D

alexis
19-09-2010, 11:16
daha mı bitmedi burası:) son durum nedir?

kara_cocuk
19-09-2010, 11:18
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. Yine_Ben theZORBA ZORBAWOW 89 -
2. üSTaD. theZORBA ZORBAWOW 88 -
3. boranuğurlu theZORBA ZORBAWOW 84 -

4. KASIRGA ÇAHRA [SON] 69 -
5. ömer asaf S*o*N [SON] 54 -
6. pavel ATAM&MAVİ&ÇHRA - 49 -
7. Symbol2004 SON [SON] 22
8. ceza_57 Hun-Türk [SON] 19 -
9. DERYAAA D€NİZ & K€L€B€K K€L€B€K 1 -
10. Symbol2004 SON [SON] 1 -
11. zuzu_izmir_35 [SON] 0 -
12. çarşııııı __£ST£RGON__ ÇAHRA 0 -
13. mnsr ZORBAWOW 0 -

son durum bu dostum :D ..bu arada symbol gene seviye basmış dur gene saldırayım :D

qelle qesen
19-09-2010, 11:19
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. Yine_Ben theZORBA ZORBAWOW 89 -
2. üSTaD. theZORBA ZORBAWOW 88 -
3. boranuğurlu theZORBA ZORBAWOW 84 -

4. KASIRGA ÇAHRA [SON] 69 -
5. ömer asaf S*o*N [SON] 54 -
6. pavel ATAM&MAVİ&ÇHRA - 49 -
7. Symbol2004 SON [SON] 22
8. ceza_57 Hun-Türk [SON] 19 -
9. DERYAAA D€NİZ & K€L€B€K K€L€B€K 1 -
10. Symbol2004 SON [SON] 1 -
11. zuzu_izmir_35 [SON] 0 -
12. çarşııııı __£ST£RGON__ ÇAHRA 0 -
13. mnsr ZORBAWOW 0 -

son durum bu dostum :D ..bu arada symbol gene seviye basmış dur gene saldırayım :D

defans var mı ki :D
foruma da gelemiyo artık adamlar :D

alexis
19-09-2010, 12:38
[QUOTE=qelle qesen;879493]:D
foruma da gelemiyo artık adamlar :D[/QUOT

twice hesabı ortaklarından mısın sen :) sağlam bi romalı rekoru kırarsınız artık. bi ay daha devam eder burası. merakla bekliyorum:)

occ
19-09-2010, 12:57
http://img64.imageshack.us/img64/2135/sonndurum.png

vay be ne zman biter bu server :D

cnbc-e
19-09-2010, 13:52
vay be ne zman biter bu server :D

Bitmezzz..
Yada ZORBA ne zaman isterse o zaman biter...

qelle qesen
19-09-2010, 13:53
[QUOTE=qelle qesen;879493]:D
foruma da gelemiyo artık adamlar :D[/QUOT

twice hesabı ortaklarından mısın sen :) sağlam bi romalı rekoru kırarsınız artık. bi ay daha devam eder burası. merakla bekliyorum:)

Kırar mıyız ? .

mallık yapmazsak kırarız

Ben geçen gün kendi köyümüze saldırarak 1500 askeri kestirdim
bunun gibi bissürü hatalarımız olmasa şimdiye kırardık roma rekorunu

cnbc-e
19-09-2010, 14:10
[QUOTE=alexis;879677]

Kırar mıyız ? .

mallık yapmazsak kırarız

Ben geçen gün kendi köyümüze saldırarak 1500 askeri kestirdim
bunun gibi bissürü hatalarımız olmasa şimdiye kırardık roma rekorunu

rekor kıracağım dersen hep terslikler oluyor.Büyük ordu rekoru için hem çok büyük sabır hemde biraz kısmet lazım akeri yolladığın yerde hiç kayıp olmaması lazım e buda elinde değil elbet oluyor ne yazık k...

qelle qesen
19-09-2010, 14:22
[QUOTE=qelle qesen;879860]

rekor kıracağım dersen hep terslikler oluyor.Büyük ordu rekoru için hem çok büyük sabır hemde biraz kısmet lazım akeri yolladığın yerde hiç kayıp olmaması lazım e buda elinde değil elbet oluyor ne yazık k...

ewt zor ama imkansız değil :D

asre
19-09-2010, 15:47
ne yaptın üstad bir ay devam etmesin , yeter yahu:))))))

cnbc-e
19-09-2010, 15:56
yok bende istemem 1 ay daha devam etmesini şakadan takıldım:D
Yeter artık s8 bile bitmek üzere buranın tadi kaçmdan bitirelim inşallah

Canerous
19-09-2010, 17:37
Bir ay daha mı :D Abiler yeter artık :D Tamam, rekor kırıcaz dedik ama bir sınırda duralım, son server diyoruz ama bitirmiyoruz :D

kara_cocuk
19-09-2010, 18:11
isteyen symbolun wow köyüne yağmaya gidebilir demin ordan geldim :D köyde bırak savunma askerleri köylüler bile yok kaçmışlar :D

http://img255.imageshack.us/img255/108/adszdddcrop.png

cnbc-e
19-09-2010, 18:18
Bir ay daha mı :D Abiler yeter artık :D Tamam, rekor kırıcaz dedik ama bir sınırda duralım, son server diyoruz ama bitirmiyoruz :D
ne 1 aymış :D
Bir ay daha sürse rekorlar kırılır dedim nasıl panik olduk...Ben tekrar söylüyorum bırakın bir ay daha devam etmesi bence bir sonraki pazar kutlama yapmak için toplanmamız lazım..

üSTaD.
19-09-2010, 18:34
Çok mu istiyosunuz bitmesini

Ne güzel eğleniyoduk hem zorba oyunu uzatıyor hemde sıkıldık diyor

Sonlu arkadaşlardan hiç artık bitsin s6 talebi gelmedi acaba onlar ne düşünüyor ? onlarda istiyomudur bitmesini artık?

Canerous
19-09-2010, 18:44

Sonlu arkadaşlardan hiç artık bitsin s6 talebi gelmedi acaba onlar ne düşünüyor ? onlarda istiyomudur bitmesini artık?

Ya yok tabii ki zevkle oynuyorum ama bi yere kadar, ben de öğrenciyim.Yarın malum okullar açılıyor, daha fazla uzasın istemiyorum :D Ama tabii ki işi "üstad"lar bilir bir şey diyemem :D

Sawash
19-09-2010, 18:45
Benim her girdiğimde mi kural dışı rapor yayınlanıyor, yoksa her gun mu yayınlıyorsunuz?
Kural kuraldır beyler ; )

isteyen symbolun wow köyüne yağmaya gidebilir demin ordan geldim :D köyde bırak savunma askerleri köylüler bile yok kaçmışlar :D

qelle qesen
19-09-2010, 19:58
Beyler Normal server Yağma rekoru Şuanda Resmen kırıldı hayırlı olsun...

Twice-Tuncay

üSTaD.
19-09-2010, 20:26
Tebrikler twıce ekibi

Twice-Tuncay

SULH
19-09-2010, 20:27

Twice-Tuncay

twice ekibini tebrikederim.hayırlısıyla wowda kurduk mu işlem tamam:D

SULH
19-09-2010, 20:29
isteyen symbolun wow köyüne yağmaya gidebilir demin ordan geldim :D köyde bırak savunma askerleri köylüler bile yok kaçmışlar

köylüler yayık ayranı içmeye yörükçadırına gitmişlerdir orayada baktın mı:D:D

üSTaD.
19-09-2010, 20:31
Peki arkadaşlar size bi soru

10 kere savunmada ilk 3 girebilen kaç oyuncu olmuştur travian dünyasında ?

Bilen varmı ?

Bu madalyayı almak kolay mı zor mu imkansızmı?

SULH
19-09-2010, 20:36

Bilen varmı ?

yağmada madalya almak kolay,saldırıda almak zor,savunmada almak ise imkansızdır:)sen imkansızların adamısın sedat abi:D

arcmrt21
19-09-2010, 22:19
yağmada madalya almak kolay,saldırıda almak zor,savunmada almak ise imkansızdır:)sen imkansızların adamısın sedat abi:D

valla sağlam hesapsan dilinde durmuyorsa savunmada madalyaların kralını alırsın 10 15 defa felan bile halt etmiş olur:) Bir de wow almayı bahsetmiyoruz dimi...

Saldırıda almak 10 defa oyunun başlarında biraz vahacılıga kaçar ama sonradan 4 5 kere alabilirsin saldırı madalyasını yani o ortalama birşey

Ama yagma madalyası gerçekten zor aga emek istiyor resmen hepsini aldım bir şu yagmayı alamadım:D

cnbc-e
19-09-2010, 22:24
valla sağlam hesapsan dilinde durmuyorsa savunmada madalyaların kralını alırsın 10 15 defa felan bile halt etmiş olur:) Bir de wow almayı bahsetmiyoruz dimi...

Saldırıda almak 10 defa oyunun başlarında biraz vahacılıga kaçar ama sonradan 4 5 kere alabilirsin saldırı madalyasını yani o ortalama birşey

Ama yagma madalyası gerçekten zor aga emek istiyor resmen hepsini aldım bir şu yagmayı alamadım:D

Vay be demek biz sağlam iş yapıyormuşuz:D
Ben savunmada madalya alamadım diğerleri var sıkıntı değil saldırıda bu hafta alacaktık ama düştük biraz aşağışalara yinede top10 yaptık.

Canerous
19-09-2010, 22:41
Vay be demek biz sağlam iş yapıyormuşuz:D
Ben savunmada madalya alamadım diğerleri var sıkıntı değil saldırıda bu hafta alacaktık ama düştük biraz aşağışalara yinede top10 yaptık.

Ben de ilk kez yağma için kastım :D Sonucunda 10.luk gözüküyor ama alın teri sonuçta, insanın yüzünde bir tebessüm oluşturmuyor değil. Bu serverdaki ilk madalyam oluyor :eek:

üSTaD.
19-09-2010, 22:44
Madalyalar konusunda kendi fikrimi söyleyim.

1. Saldırı madalyasında 10 kere ilk 3 yapabilmek için 5, den sonra kendi vahanda tokmak kesmek zorundasın!

2. Yağmada 10 kere ilk 3 alaBilmek server başlarında ve ortalara doğru ise evet çok emek lazım!

3. Savunmada 10 kere ilk 3 alabilmek için NoRmal wow dönemleri natar köyü sahibi olabilsen bile zor çünkü hafta yetmiyor.
Bana gelince saolsun rakip arkadaşalr beni çok sever hep ziyaretime gelir.Ona ragmen genede wowCu olmama rağmen hafta nolmalde gene yetmiyordu.
Saolsun ZORBA AİLESİ wow dönemini kasti uzaktı ordularımız kalMAsın hepsi değerlensin diye tabi bu sayade de bize de

10 kere ilk 3 savunma altın madalyası kısmet olcak.

Teşekkürler ZORBA!!!

kara_cocuk
19-09-2010, 23:00
bende saldırıda ilk kez birinci oldum :D alayım hemen madalyamı haha :D symbol sağolsun :)

Haftanın saldırıda en iyileri

No.OyuncularPuan1. kara_cocuk (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=1973) 306901

turansevim
19-09-2010, 23:23
bende saldırıda ilk kez birinci oldum :D alayım hemen madalyamı haha :D symbol sağolsun :)

Haftanın saldırıda en iyileri

No.OyuncularPuan1. kara_cocuk (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=1973) 306901

Ooo biz senin için saldırılarımızı durduralım sen bize bı teşekkür bile etme :)

wildax
20-09-2010, 00:04
[sıze=3]wowu torbalar değil zorbalar kurcak!!!

S6 da torba diye bi birlik ismi yok...

[/sıze]

benim klavyede z bozuk:D

whocares
20-09-2010, 00:20

Twice-Tuncay

Madalyalar konusunda kendi fikrimi söyleyim.

1. Saldırı madalyasında 10 kere ilk 3 yapabilmek için 5, den sonra kendi vahanda tokmak kesmek zorundasın!

2. Yağmada 10 kere ilk 3 alaBilmek server başlarında ve ortalara doğru ise evet çok emek lazım!

3. Savunmada 10 kere ilk 3 alabilmek için NoRmal wow dönemleri natar köyü sahibi olabilsen bile zor çünkü hafta yetmiyor.
Bana gelince saolsun rakip arkadaşalr beni çok sever hep ziyaretime gelir.Ona ragmen genede wowCu olmama rağmen hafta nolmalde gene yetmiyordu.
Saolsun ZORBA AİLESİ wow dönemini kasti uzaktı ordularımız kalMAsın hepsi değerlensin diye tabi bu sayade de bize de

10 kere ilk 3 savunma altın madalyası kısmet olcak.

Teşekkürler ZORBA!!!

Selamlar,

Rekor,yağma,defans..v.s.madalyalar hakkında fikrim:

Yeni pushing kontrol sistemi ile birlikte gelen oyun kuralları değişiklikleri malesef oyuncuların kendi askerlerini öldürerek saldırganlık sıralaması yapmasına,oyunu terk etmiş alt birlik oyuncularını yağmalayarak yağma madalyası almasına/rekor kırmasına :p...v.s. imkan tanımaktadır.

Kurallar dahilindeki bu rekorları tebrik eder,şahsım adına hiçbirşey ifade etmediğini belirtmek isterim....

iyi forumlar.

muhcu
20-09-2010, 00:25
ZORBA AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Pazar saat 19:00 -23:00 arasında zorba ailesi üyesi KelleJii (http://s6.travian.com.tr/nachrichten.php?t=1#) arkadaşımızı kaybettik, istanbul güngörende moda düğün salonunda geçirdiği şiddetli düğün merasimiyle dünya evine girerek aramızdan ayrılmışdır, bu acı haberi tüm zorba ailesine duyurarak KelleJii (http://s6.travian.com.tr/nachrichten.php?t=1#) arkadaşımız için hepinizin dualarını bekliyorum :D

Hepimizin eninde sonunda başına gelecek olan ( bekarlar için) kaçınılmaz gerçek bu, doğarız, büyürüz ve evleniriz RUHUNA FATİHA :D

turansevim
20-09-2010, 01:17
benim klavyede z bozuk:D

Belli ki alıntı yapmayı da bilmiyorsun :)

kara_cocuk
20-09-2010, 10:10
Belli ki alıntı yapmayı da bilmiyorsun :)

hahaha :D bu arada teşekkür ederim medusa :D

çaşıt
20-09-2010, 11:16
ZORBA AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Pazar saat 19:00 -23:00 arasında zorba ailesi üyesi KelleJii (http://s6.travian.com.tr/nachrichten.php?t=1#)arkadaşımızı kaybettik, istanbul güngörende moda düğün salonunda geçirdiği şiddetli düğün merasimiyle dünya evine girerek aramızdan ayrılmışdır, bu acı haberi tüm zorba ailesine duyurarak KelleJii (http://s6.travian.com.tr/nachrichten.php?t=1#)arkadaşımız için hepinizin dualarını bekliyorum :D

Hepimizin eninde sonunda başına gelecek olan ( bekarlar için) kaçınılmaz gerçek bu, doğarız, büyürüz ve evleniriz RUHUNA FATİHA :D

ah ah iyi arkadaştı yazık olmuş :D

çaşıt
20-09-2010, 11:22

Twice-Tuncay

tebrik mebrik etmem kardeşim
resmen admin ve mh ların yardımıyla kırmışsınız rekoru :p

medusa01
20-09-2010, 12:07

Twice-Tuncay

madalyayı profiline koymamışsın ama.onun hemen köy da görelim bari:D:D

asre
20-09-2010, 13:18

reisleyelim yaw :))))

asre
20-09-2010, 13:20
askerler savaşmaktan değil , yollarda gidip gelmekten helal oldular :))))

qelle qesen
20-09-2010, 13:22
tebrik mebrik etmem kardeşim
resmen admin ve mh ların yardımıyla kırmışsınız rekoru :p

Hee admin yardım etti itiraf ediyorum...
acı ama gerçek

Admin ortak ve yağma yaptı süper yapıyo...
askerleri attığıan rapor geliyo hep full madde geliyo
o yüzden 5-10m yerine bu kadar yağma yaptık:D:D

Git işine yaa :P

cnbc-e
20-09-2010, 16:29
ZORBA AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Pazar saat 19:00 -23:00 arasında zorba ailesi üyesi KelleJii (http://s6.travian.com.tr/nachrichten.php?t=1#)arkadaşımızı kaybettik, istanbul güngörende moda düğün salonunda geçirdiği şiddetli düğün merasimiyle dünya evine girerek aramızdan ayrılmışdır, bu acı haberi tüm zorba ailesine duyurarak KelleJii (http://s6.travian.com.tr/nachrichten.php?t=1#)arkadaşımız için hepinizin dualarını bekliyorum :D

Ben bir sarsıntı hissettim demek buymuş.Ben katılamadım çok istedim ancak işim vardı.Sen öyle san nedense bekarken öyle geliyor insana evlenince değişiyor.Helede çocuk olunca çok daha fazla değişiyor insanın fikri...
Ata demirer stand-up ları için söylüyor ya İYİKİ YAPMIŞIM!! Evlilik eğer mutluysan aynen böyle bence:D
Dualarımız kellejii için....

haythuyt
20-09-2010, 18:12
zorbanın bekarları olarak bı bekarlıga veda partısı yapılmıssa neden bız davetlı degıldık
yok yapılmamıssa o evlılık mesru degıldır:)
zorba baskanı olarka ben o evlılıgı tanımıyorum
ceyız olarak ne bı toprak ne bı baska bısey gorduk :D

çaşıt
20-09-2010, 19:16
hayati çaktırma, başlık isterlerse yandık :D

Canerous
20-09-2010, 21:43
hayati çaktırma, başlık isterlerse yandık :D

Evet beyler, herkes 10k tahıl yollasın :D

cnbc-e
20-09-2010, 21:47
Evet beyler, herkes 10k tahıl yollasın :D

Bana yollayın bendüğüne gidemeyen sağdıcım:D

Canerous
20-09-2010, 22:00
Bana yollayın bendüğüne gidemeyen sağdıcım:D

Ayıp ayıp :P Bak o tahılları zarflara koyup çocuklara dağıtacaz, en başta da ben olacağım :D

cannazar
20-09-2010, 22:33
merhaba arkadaşlar,

oyunda da aynı isimle (cannazar) hesap sahibiyim. çoğunuz beni tanımazsınız. oyundaki hesabım dandik sayılabilecek bir hesap olduğu gibi bu foruma da birkaç defa yazdım. öyle önemli bir oyuncu değilim anlayacağınız. ancak bugün başıma enteresan bir olay geldi. şifre hırsızlığına maruz kaldım. üstelik bunu yapan kişi üşenmemiş bir de oozy hesabıyla yazışmaya girişmiş. yok işte zorbalar öyle hile yapmış, böyle dalavere çevirmiş vs...

bu naneyi yiyip beni zor durumda bırakan elemana bir çift lafım var (sövmeyecem muhterem mod. panik yok :D):

ya arkadaş, hesabım harbiden dandik bir hesaptı. üstelik asıl fonksiyonu da geyik muhabbeti çevirmekten ibaretti (hoş bir kaç aydır onu da yapamıyoruz ya). hani bula bula beni mi buldun diyecem de yok neyse boşver canım benim :D

yalnız bir konuda seni uyarayım. senin bana ve bütün zorbalara isnad ettiğin fiiller (görece gerçekliği bir tarafa) en fazla travian oyun kurallarının ihlalidir. hiçbiri de suç değildir. ancak sen benim şifremi çalarak doğrudan bir suç işledin. inşallah farkındasındır ve bir daha yapmazsın. genç yaşında sabıkalı olmamak lazım değil mi canım kardeşim?

not: bu alanın bu mesaj için uygun olmadığının farkındayım. ama genelin ve yapanın burayı takip ettiğini tahmin ediyorum. bir çeşit kamuoyuna duyuru olarak kabul edin lütfen. ayrıca yazım hatalarını da bilerek yaptım (fazla yaşlı muamelesi görmeyelim :D)

NUSRET BABA
21-09-2010, 03:14

Bilen varmı ?

kitlenmesem başarıcaktımda
hayin multi altın yüzünden kilit attı :)))

cnbc-e
21-09-2010, 10:38
kitlenmesem başarıcaktımda
hayin multi altın yüzünden kilit attı :)))

Hesap ismin neydi?ZORBA da değildin herhalde ki buda bunu yapmanda sana yardımcı olacaktır...

cnbc-e
21-09-2010, 11:00
wow durumunda bir değişim var top10 da bir yüklsemede var.Bizim üstada saldırı var bellide diğer saldırılar nereye rapor alabilirmiyiz?

NUSRET BABA
21-09-2010, 11:55
Hesap ismin neydi?ZORBA da değildin herhalde ki buda bunu yapmanda sana yardımcı olacaktır...

yok hocam ya s7 demeyi unutmusum :))
zaten üstad ında dedigi gibi natar yoksa cok zor birşey
hatta haftada yetmiyor genelde ve öncedende bi kac kez ilk 3 e girmek gerekir :)

occ
21-09-2010, 12:28
bu s6 ne zman bitecek :D

cnbc-e
21-09-2010, 14:41
yok hocam ya s7 demeyi unutmusum :))
zaten üstad ında dedigi gibi natar yoksa cok zor birşey
hatta haftada yetmiyor genelde ve öncedende bi kac kez ilk 3 e girmek gerekir :)

Anladım sizinde ne aceleniz vardı hemen bitirdiniz serveri şimdi bizi beklersiniz işte:D.Zor tabi bence savunmada sürekli top10 yapmak o kadar zor değil önemli olan iyi saldırı almak saldırı alınca girersin:D

bu s6 ne zman bitecek :D

bitmeyecek biz çok eski zamanlarda s2 de olanı yapacağız en uzun server rekorunuda kıracağız burada

böylede bir rekor var nasıl olsa:D

kara_cocuk
21-09-2010, 15:11
wow durumunda bir değişim var top10 da bir yüklsemede var.Bizim üstada saldırı var bellide diğer saldırılar nereye rapor alabilirmiyiz?

bende aynı şeyi diyecektim ya top10da saldırıda bizden olanlar bile var bu wow köyümüze saldıranlar kimler mrk ediyorum :D

valla aslında üstad dostumuza kızıyorum ben kahraman seviye atlasın diye wow köyüne gönderdim bir adım öne gitmemiş ya vahalara saldırarak daha cok seviye atlatırdım bu sondaki arkadaşlar nasıl saldırıyor kahraman hic seviye atlamıyor 300 emperyanlamı saldırıyorlar acaba.. rica ediyorum ellerinde askerleri kaldı ise :D bütün askerleri ile bir anda saldırsınlar wow köyümüzü yıkabileceklerine ihtimal vermiyorum zaten ama belki seviye atlar kahramanım :D

http://img255.imageshack.us/img255/6884/sscrop.jpg

cnbc-e
21-09-2010, 15:41
bende aynı şeyi diyecektim ya top10da saldırıda bizden olanlar bile var bu wow köyümüze saldıranlar kimler mrk ediyorum :D

valla aslında üstad dostumuza kızıyorum ben kahraman seviye atlasın diye wow köyüne gönderdim bir adım öne gitmemiş ya vahalara saldırarak daha cok seviye atlatırdım bu sondaki arkadaşlar nasıl saldırıyor kahraman hic seviye atlamıyor 300 emperyanlamı saldırıyorlar acaba.. rica ediyorum ellerinde askerleri kaldı ise :D bütün askerleri ile bir anda saldırsınlar wow köyümüzü yıkabileceklerine ihtimal vermiyorum zaten ama belki seviye atlar kahramanım :D

Yanında ne kadar savunma askeri koydun?WoW dada olsa yanında savunma askeri olması lazım biliyorsunudur başkalarıda öğrensin diye yazdım:D
Rapor olayı bizim tekelimizde kaldı onlar koymuyorlar gerçi onlar buraya yazmıyorlarda demek oluyor bizim koymamız lazım.Gerekli yere mesaj iletilmiştir herhalde:D

kara_cocuk
21-09-2010, 15:52
Yanında ne kadar savunma askeri koydun?WoW dada olsa yanında savunma askeri olması lazım biliyorsunudur başkalarıda öğrensin diye yazdım:D
Rapor olayı bizim tekelimizde kaldı onlar koymuyorlar gerçi onlar buraya yazmıyorlarda demek oluyor bizim koymamız lazım.Gerekli yere mesaj iletilmiştir herhalde:D

valla wow köyünde olan savunma askerlerim var birde şuan yolda olan toplam 27 destek var wow köyüne gidiyor yan köylerden devamlı basıyorum zaten çıkanı oraya gönderiom senin gibi 50k savunmam yoktur ama :D merkezden çıkan askerlerle bir daha yıkarım diyorum son wowlarını belki :D

turansevim
21-09-2010, 17:09

Wowda 100 k savunman olsun o zaman gor sen artısı :)

cnbc-e
21-09-2010, 22:17
Wowda 100 k savunman olsun o zaman gor sen artısı :)

Evet benim tavan yaptı mesela:DBiraz daha savunmam var yollamıyorum 95 den sonra yollayacağım o zaman daha sağlam saldırılar gelir oyun sonunda 100 olur benim eşşek...

turansevim
22-09-2010, 00:25
Evet benim tavan yaptı mesela:DBiraz daha savunmam var yollamıyorum 95 den sonra yollayacağım o zaman daha sağlam saldırılar gelir oyun sonunda 100 olur benim eşşek...

15 k mancinik aticaz biz de wowa
Destek :)
Yıkacak wow yok :p

Canerous
22-09-2010, 15:56
Arkadaşlar, size bir sorum olacak.Siz çok asker basıyorsunuz o yüzden en çok siz bilirsiniz dedim. :D Mnsr arkadaşımızın profilinde bi resim var.Hani şu 3800 saat süren mancınık basımı.Orada tek seferde 250 mancınık basılmış.Tabi bunu kasti olarak mı yaptı yoksa en fazla mı 250 oluyor bilmiyorum.Soruya gelecek olursak, tek seferde kışladan asker çıkartırken o parantez içindeki sayının sınırı var mıdır?Yani depoları fulleyelim diyelim, sonra 5000-6000 asker aynı anda basma şansımız var mı?Yoksa sınır nedir?

cnbc-e
22-09-2010, 16:41
Arkadaşlar, size bir sorum olacak.Siz çok asker basıyorsunuz o yüzden en çok siz bilirsiniz dedim. :D Mnsr arkadaşımızın profilinde bi resim var.Hani şu 3800 saat süren mancınık basımı.Orada tek seferde 250 mancınık basılmış.Tabi bunu kasti olarak mı yaptı yoksa en fazla mı 250 oluyor bilmiyorum.Soruya gelecek olursak, tek seferde kışladan asker çıkartırken o parantez içindeki sayının sınırı var mıdır?Yani depoları fulleyelim diyelim, sonra 5000-6000 asker aynı anda basma şansımız var mı?Yoksa sınır nedir?

Evet şekil olsun diye yapmış yoksa ben 500 de bastığımı hatırlıyorum:D
Asker basma konusunda tokmak 5000den fazla basmış olmam lazım depo tam dolu olduğunda ne kadar basılıyorsa o kadar bastım işte:D

turansevim
22-09-2010, 17:48

Tek sınır hammadde depon :) zira 4500 balta verdim fırına ben :)

çaşıt
22-09-2010, 19:33
MEDUSA KOMUTANA HEDİYEMDİR

büyük hisseden bir arkadaş bana,medusaya,üstada,erenimoya,twice a seri saldırı çıkarmıştı.

merkez nufusu 125 oldu :)

http://travian-reports.net/tr/report/233688944a1

iki yan köyüde pert :)

http://travian-reports.net/tr/report/233665ad077,2336667940c

buda koçbaşı saldırısı, şaka değil gerçek :D

http://travian-reports.net/tr/report/2336670cde0

mesbi
22-09-2010, 19:37

büyük hisseden bir arkadaş bana,medusaya,üstada,erenimoya,twice a seri saldırı çıkarmıştı.

Ayıptır yahu , şiddetle kınıyorum sizi. :D

ZORBA yine katliam yapmış.... tebrikler ..........

s6-hylinos

occ
22-09-2010, 19:45
Anladım sizinde ne aceleniz vardı hemen bitirdiniz serveri şimdi bizi beklersiniz işte:D.Zor tabi bence savunmada sürekli top10 yapmak o kadar zor değil önemli olan iyi saldırı almak saldırı alınca girersin:D

bitmeyecek biz çok eski zamanlarda s2 de olanı yapacağız en uzun server rekorunuda kıracağız burada

böylede bir rekor var nasıl olsa:D

valla biz gecen trxde wow kurdurmadık diye multi bize yazı yazdı yeter bırakında server bitsin diye şimdi de biz wow kurma kararı aldık ve böyle devam edersek wowu kuruyor seviye 96 :D

çaşıt
22-09-2010, 19:47
Ayıptır yahu , şiddetle kınıyorum sizi. :D

ZORBA yine katliam yapmış.... tebrikler ..........

s6-hylinos

köşemizde sessiz sedasız oturup askerleri wowa çakmayı beklerken
büyük hissediyorum köy ismiyle saldırana anca bu yapılır :D

turansevim
22-09-2010, 20:03

Katliam olmuş tesekkeler aciskule :) tesekkurler zorba

çaşıt
22-09-2010, 20:16
Katliam olmuş tesekkeler aciskule :) tesekkurler zorba

valla komutan sizin elinize su dökemeyiz :D

cnbc-e
22-09-2010, 20:51

Tebrikler ne diyelim süper iş çıkarmışsın....

wow'a yapılacak saldırıdan daha çok savunma çıkmış karşına:D

çaşıt
22-09-2010, 21:18

wowa hala 150k asker var :)

üSTaD.
22-09-2010, 21:38
Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle açışkuleyi tebrik ediyorum...

Arkadaşlar bu sabah ZORBA harika bi olaya daha imzasını attı

Rakibizmide bulunan en büyük WOW ORDUSU!!!

zavazingo saldırı köyü amacına ulaşamadan haritadan silinmiştir!!!

Net rakamı bilmiyoruz ama söylentilere göre hatırı sayılır wow ordusu olduğu biliniyordu .

http://travian-reports.net/tr/report/2337433b7c9,233744167b2,233745e93be,233746990fc,23 37475ba3a,23374888fcd,233749e1c48,23375096722,2337 51110ea,2337527e7c5,2337540ef73,2337569d260,233759 586ed,23376239e53,2337649d196,23376699832

Başta oceanist (ece) olmak üzere bu köyü bulmak için büyük çaba harcayan değerli ZORBA YÖNETİCİLERİNİ zorba ailesi adına tebrik ediyorum.

Rakibimiz saldırını köyünü çok güzel saklamaya çalıştı ama zorba gene bir adım önde idi ve wow ordusu tespit edildi.

Rakip arkadaşımız gece biz hedefe varana kadar merkez köyünden bile vazgeçti .büyük kışla ve büyük ahırı yıkıp yerine elçilik ve saray kurdu.Saldırı köyünü başkent yaptı ama buda köyün haritadan silinmesine yetmedi...

http://img203.imageshack.us/img203/5521/7ekranalnts.png

Canerous
22-09-2010, 21:56
Merhaba arkadaşlar;

Net rakamı bilmiyoruz ama söylentilere göre hatırı sayılır wow ordusu olduğu biliniyordu .

http://travian-reports.net/tr/report/2337433b7c9,233744167b2,233745e93be,233746990fc,23 37475ba3a,23374888fcd,233749e1c48,23375096722,2337 51110ea,2337527e7c5,2337540ef73,2337569d260,233759 586ed,23376239e53,2337649d196,23376699832

Başta oceanist (ece) olmak üzere bu köyü bulmak için büyük çaba harcayan değerli ZORBA YÖNETİCİLERİNİ zorba ailesi adına tebrik ediyorum.

Rakibimiz saldırını köyünü çok güzel saklamaya çalıştı ama zorba gene bir adım önde idi ve wow ordusu tespit edildi.

Rakip arkadaşımız gece biz hedefe varana kadar merkez köyünden bile vazgeçti .büyük kışla ve büyük ahırı yıkıp yerine elçilik ve saray kurdu.Saldırı köyünü başkent yaptı ama buda köyün haritadan silinmesine yetmedi...

Helal olsun :D

medusa01
22-09-2010, 22:39
Daha yeni foruma geldim bu gece ama bakıyorum da yokluğumu aratmayanlar var.
hem açişkuleye hem ece (ocenist) e tebrikler.emeğinize,ellerinize sağlık

çaşıt
22-09-2010, 22:47
Merhaba arkadaşlar;

teşekkür ederim üstad

tebrikler ECE ye ve ZORBA ya
müthiş operasyon olmuş

çaşıt
22-09-2010, 22:48
Daha yeni foruma geldim bu gece ama bakıyorum da yokluğumu aratmayanlar var.
hem açişkuleye hem ece (ocenist) e tebrikler.emeğinize,ellerinize sağlık

tşk ederim Komutan :)

ottomans2
22-09-2010, 22:51
Merhaba arkadaşlar;

Bunları yapana kadar araya asker sokaydı bari :D tebrik ediyorum güzel yıkım

turansevim
22-09-2010, 23:40
valla komutan sizin elinize su dökemeyiz :D

Suna bı açıklık getireyim medusa hesabindaki sahesr faaliyetleri yapan medusa01(Selçuk abi)'dir.
Ben sadece arada girerim bakarım o kadar. Ben sadece ihtiyac duyulduğunda gece uyumayanim o kadar :)
Öpüyorum ellerinden Selçuk abi :)

mesbi
22-09-2010, 23:42
Bunları yapana kadar araya asker sokaydı bari :D tebrik ediyorum güzel yıkım

Hahahaha.... ara derken.... hangi araya girecek.... saldırı alana bir sor bakalım kaç saldırı gelmiş aynı dakika içine... eğer 250 - 500 saldırı alırsanız sıralı siz hangi araya girerdiniz. :D

siz ZORBA yı tanımamışsınız anlaşılan :p

İnadına ZORBA
Alayına ÜSTAD

sy-hylinos

medusa01
22-09-2010, 23:48
Suna bı açıklık getireyim medusa hesabindaki sahesr faaliyetleri yapan medusa01(Selçuk abi)'dir.
Ben sadece arada girerim bakarım o kadar. Ben sadece ihtiyac duyulduğunda gece uyumayanim o kadar :)
Öpüyorum ellerinden Selçuk abi :)

sağolasın canım ciğerim turanım benim.ne zaman dönüyorsun yav sen.sesini özledim valla :D

oo_my_god
22-09-2010, 23:55
Hahahaha.... ara derken.... hangi araya girecek.... saldırı alana bir sor bakalım kaç saldırı gelmiş aynı dakika içine... eğer 250 - 500 saldırı alırsanız sıralı siz hangi araya girerdiniz. :D

siz ZORBA yı tanımamışsınız anlaşılan :p

İnadına ZORBA
Alayına ÜSTAD

sy-hylinos
ya her türlü araya girersin ;) ama oduncu deil oyuncu olman lazım onun için =) burda sitemim zavazingoya. 80 mızragı 1k 1k 80 tane araya sokarsın. 20k paladinide aynı sekilde 500 500 40 tane araya sokarsın. bunu yapmayarak bizi ordusundan mahrum bıraktı. attıgımız msj larıda okumuyor. kendisi gelip ordu miktarını söylerse veya ss koyarsa mutlu olucaz.

mesbi
23-09-2010, 00:10
ya her türlü araya girersin ;) ama oduncu deil oyuncu olman lazım onun için =) burda sitemim zavazingoya. 80 mızragı 1k 1k 80 tane araya sokarsın. 20k paladinide aynı sekilde 500 500 40 tane araya sokarsın. bunu yapmayarak bizi ordusundan mahrum bıraktı. attıgımız msj larıda okumuyor. kendisi gelip ordu miktarını söylerse veya ss koyarsa mutlu olucaz.

ya üstadım iyi demişsin de... 80+40 ara eder 120 .... ben diyorum en az 300-400 saldırı gelmiştir.. valla anca ZORBA olsaydı bir şekilde araya girerdi belki. ama teslim bayrağı çekip, pc yi kapatıp , saati beklemek daha kolay :D

diğer serverleri bilmem ama ZORBA saldırıları çok güzel.. bu saldırıya geleni çakmak için hakikaten üstad olmak gerekir. ve ordu çakan varsa bence tebriği hakeder :D

s6-hylinos

K r i p to
23-09-2010, 00:34
Merhaba arkadaşlar;

Hatırı sayılır .... s6 rekor ordu.....

kara_cocuk
23-09-2010, 00:53

bende tebrik ediyorum ellerinize sağlık beyler :D cnbc-e haklı wowdan cok savunma cıkmış haha :D

erenimo
23-09-2010, 02:13
Hatırı sayılır .... s6 rekor ordu.....
hiç sanmıyorum rekoru size bırakmayacağımızı bilmeniz lazımdı. rakamı bilmıyorum ama ordusunu caksaydı bile bizde daha büyüğü vardı.. bundan emin olabilirsiniz. zaten bi kaç güne olucaksınız.

K r i p to
23-09-2010, 03:12
hiç sanmıyorum rekoru size bırakmayacağımızı bilmeniz lazımdı. rakamı bilmıyorum ama ordusunu caksaydı bile bizde daha büyüğü vardı.. bundan emin olabilirsiniz. zaten bi kaç güne olucaksınız.

Sizde emin olabilirisiniz ,,, sizin rekor dediğiniz ordu sayısınıın 2katı kadar orduydu yalan sölemiyorum ister inanın ister inanmayın.. zaten çok nadir yazarım foruma önemli bi konu olmadıkça .. Takip edenler bilir...ama sizin de dediğiniz gibi belkide sizde daha büyük ordu vardır onu gördükten sonra anlıcağiz..

İyi oyunlarr (Turgay)

Yeni Baştan
23-09-2010, 03:42
Sizde emin olabilirisiniz ,,, sizin rekor dediğiniz ordu sayısınıın 2katı kadar orduydu yalan sölemiyorum ister inanın ister inanmayın.. zaten çok nadir yazarım foruma önemli bi konu olmadıkça .. Takip edenler bilir...ama sizin de dediğiniz gibi belkide sizde daha büyük ordu vardır onu gördükten sonra anlıcağiz..

İyi oyunlarr (Turgay)

Arkadaşım nasıl olsa ordu puff oldu.Bundan sonra Atış serbest olduğu için sallamak kolay.Ama sen bayaa bir destekli atmıssın.S6 'da çıkan rekor ordu bize ait.tam 500k saldırı askeri Sen diyorsun ki İki katı Yani 1.000.000 k ordu yaptınız öyle mi? Hadi Oradan derler adama...

K r i p to
23-09-2010, 03:50
Arkadaşım nasıl olsa ordu puff oldu.Bundan sonra Atış serbest olduğu için sallamak kolay.Ama sen bayaa bir destekli atmıssın.S6 'da çıkan rekor ordu bize ait.tam 500k saldırı askeri Sen diyorsun ki İki katı Yani 1.000.000 k ordu yaptınız öyle mi? Hadi Oradan derler adama...

İnanman için seni zorlamıyorum arkadaşim balta ordusuydu o seninki tokmak ......özelikle senin asker sayını bildiğim için söyledim onu ben......

K r i p to
23-09-2010, 03:59

1milyon değil tabiki..... balta ile tokmaği karşilaştiridm ben ....bilgilerine...

oo_my_god
23-09-2010, 08:05
1milyon değil tabiki..... balta ile tokmaği karşilaştiridm ben ....bilgilerine...
ortam boş ya herkes sıkıyo :D

çaşıt
23-09-2010, 08:15

geçmiş olsun arkadaş

K r i p to
23-09-2010, 08:36
ortam boş ya herkes sıkıyo :D

birader ismin herneyse boş konnuşma .....Varsa bi durum adam gibi yazarsın...Yoksa Okuyup geçersin.... Sana laf anlatıcak değilim.......

üSTaD.
23-09-2010, 08:49
Slm arkadaşlar ;

Dün köy tahrip olduktan sonra bizim cihan ile telden görüştüm
Cihan ve zavazingo mesut arkadaşımzın serverın başından gelen güzel bi abi kardeş ikişkisi vardı.

Cihan bölgesel savaşlar sırasında birliği ile birlkte bi kaç kez zavazingonun saldırı köyünü yıkmaya çalıştı ama başaramadı çünkü çok güzel blok defans ile koruyordu.sonra mhkf artık ona gitmeme kadarı aldı giden çakılıyodu.

Rakip arkadaşımızın hiç tılsım almadığını göz önünde bulundurursak cidden rekor ordu sayılır.Ama artık rekorları tılsımlar belirliyo!

toplam rakama bakıldığında zorbadaki balta rekorunu bende geçebilceğini sanmıyorum.

Ama samimi bi şekilde rakam bizlerle paylaşılırsa en azından kendi adıma çok sevinirim.

ardesen_1907
23-09-2010, 11:52

Hocam okadar yazın ordu hakkında birşyeleri görmüşsündür biliyosundur hesap sahıbı yazmayı dusunmuyo herhalde... Bahri sen yaz da o övdüğün ordunun büyüklüğünü görelim.. BiZde aaaaa gerceçktn budur diyelım yada pehhh okadar abartıgnız ordu bumudur dıyelım yanii...

NOT:S6 İLE ŞUANDA ALAKAM YOKTUR SADECE REKOR ORDULARIN GELECEGINI BILDIGİM ICIN TAKİP EDİYORUM ...

TEXASSS
23-09-2010, 12:03
Hocam okadar yazın ordu hakkında birşyeleri görmüşsündür biliyosundur hesap sahıbı yazmayı dusunmuyo herhalde... Bahri sen yaz da o övdüğün ordunun büyüklüğünü görelim.. BiZde aaaaa gerceçktn budur diyelım yada pehhh okadar abartıgnız ordu bumudur dıyelım yanii...

NOT:S6 İLE ŞUANDA ALAKAM YOKTUR SADECE REKOR ORDULARIN GELECEGINI BILDIGİM ICIN TAKİP EDİYORUM ...

uygar aynen katılıyorum sana rekor ordu diyorlar ama ne olduğunu yazın balta tokmak ilişkisinide ben size daha iyi açıklarım :D

TEXASSS
23-09-2010, 12:04
ayrıca max basabilceği tahminen 170k baltadır 170k balta içinde 9 ayı aşkın asker basması gerekir

TheAspirin_
23-09-2010, 12:36
teşekkür ederim üstad

tebrikler ECE ye ve ZORBA ya
müthiş operasyon olmuş

Sadece Bu Ordu Gırıp Sıfırladıysa Zavazıngo Oyunu Bırakmıştır :( Ama bundan Aylar oncesınde Bılıyordum Kı Cok Guzel Ordu vardı Hatta buyuk Asker tılsımı alıp Asker koyunu Bellı etmeme Düşüncesı Vardı Mesut Abının Yıne Nasıp olmadı ona Wow Ordusunu Gondermek...

s11 dede Bı Wow Ordusu Yıne Sıfırlanmıştı :o

üSTaD.
23-09-2010, 15:22
Evet sadece bu ordu ğitti tahrip etti
3x tılsımı aldık oceanist arkadaşımıza yani zavazingoya sadece 8 saat 30 dk mesafe düştü bu süre içerisinde de köyünü korumaya vakti olmadı . zavazingo şuan oyunu bıraktı köy silindiğinden beri oyuna ğirmiyor.

evet büyük ordusu olduğunu bende biliyodum oda sabırla bekledi bende sabırla bekledim.Yine ben wowuna çakmış olsaydı tahrip olmama şansı vardı ama amacı daha büyük ordu göstermekti riske ğirdi ve sonu hüsranla bitti.

Her zaman sölüyorum bu iş sakat iş büyük ordu basmak bu oyunda alınabilcek en büyük risklerden birisi tam 9 10 ay asker basıyosun ve 5 saniye içinde yok oluyo ben kendi adıma bu riske ğirmem o orduyuda basmam basar çakar eğlenceme keyfime bakarım...

Sadece Bu Ordu Gırıp Sıfırladıysa Zavazıngo Oyunu Bırakmıştır :( Ama bundan Aylar oncesınde Bılıyordum Kı Cok Guzel Ordu vardı Hatta buyuk Asker tılsımı alıp Asker koyunu Bellı etmeme Düşüncesı Vardı Mesut Abının Yıne Nasıp olmadı ona Wow Ordusunu Gondermek...

ardesen_1907
23-09-2010, 15:36
uygar aynen katılıyorum sana rekor ordu diyorlar ama ne olduğunu yazın balta tokmak ilişkisinide ben size daha iyi açıklarım :D

Bu ilşki travian zamanından beri tartışılıyo hala daha bunu anlamadan karsılaştırma yapıyorlar neıse merakla beklıyorum patlayan ordyu :D

Evet sadece bu ordu ğitti tahrip etti
3x tılsımı aldık oceanist arkadaşımıza yani zavazingoya sadece 8 saat 30 dk mesafe düştü bu süre içerisinde de köyünü korumaya vakti olmadı . zavazingo şuan oyunu bıraktı köy silindiğinden beri oyuna ğirmiyor.

evet büyük ordusu olduğunu bende biliyodum oda sabırla bekledi bende sabırla bekledim.Yine ben wowuna çakmış olsaydı tahrip olmama şansı vardı ama amacı daha büyük ordu göstermekti riske ğirdi ve sonu hüsranla bitti.

Her zaman sölüyorum bu iş sakat iş büyük ordu basmak bu oyunda alınabilcek en büyük risklerden birisi tam 9 10 ay asker basıyosun ve 5 saniye içinde yok oluyo ben kendi adıma bu riske ğirmem o orduyuda basmam basar çakar eğlenceme keyfime bakarım...

Aslında basarsın emeğin boşa gıtmemesi içinde senın gibi 30 40 tane ordusu olan köy olması lazımdır onların arasında seçım yapmak zorunda kalmaları lazım koskoca serverda ve koskaca ana bırlık ve devam bırlıklerınde bu ortalama 5 10 geçmiyosa o köylerın hepsının yıkılması veya reislenmesi an meselesidr şans degil...

-constantine-
23-09-2010, 16:42
3x speed serverda bile rekor ordunun 510k balta 180k toyton 37k manco oldugunu düşünürsek..(tr'de)

Burda en fazla ne kadar asker basabilirsin ki??

cnbc-e
23-09-2010, 17:07

Üstad açıklamış neden savunma yapamadığını ancak bende şunu merak ettim ellerinde olmayan tılsımla nasıl asker basacaktı?
tüm asker basma tılsımları bizdeydi geçen ay bir tane küçük tılsımı vermiştik almayada çalışmadık ancak istersek alırız gerek olmadığını düşündük...

tılsımsız basabileceği ordu belli poseidondan az fazla ordu çıkar işte daha fazlası olmaz....

üSTaD.
23-09-2010, 17:39
ARkadaşlar bu bu raporun olduğu serverda yani ik serverımdı oynadım o zamnlar tılsım yoktu makina oyun başından beri wow için ordu bastı iyi biliyorum.

tılsımsız rekor ordular üç aşşa beş yukarı bu rakamlarda geziyor.

http://img269.imageshack.us/img269/3755/makinawow.jpg

zavazingonunda orduyu buna çok yakın bi rakamdır diye tahmin ediyorum.

oo_my_god
23-09-2010, 17:50
birader ismin herneyse boş konnuşma .....Varsa bi durum adam gibi yazarsın...Yoksa Okuyup geçersin.... Sana laf anlatıcak değilim.......
iq eksigin var galiba senın. ortaya gelip abuk sabuk rüzgar yapma burda. herkes neyin ne oldugunu biliyor. bu süre icinde tılsımsız ne kadar asker basılacagınıda biliyoruz. senin ögrendigini ben unuttum merak etme. zavanın saldırı köyünü söyleyende benim. yıkmayın diyen de benim (orduyu görelim diye).

senin gibi bilgi yoksunu insanlar suraya gelip bnm yazılarıma yorum yazmasın. yazıcaksan da dogruları yaz ki ben senle kafa bulmim. anladınmı cahillik abidesi?

1 milyona yakın asker basmışmışşşş..... lol derim gecerim bide üstüne rofl yazarım alayınıza giderim..

http://travian-reports.net/tr/report/187546ee17b
kripto
Sansına oyunun bozuk oldugu döneme (sıralı saldırı atarken aralarda şifre istiyordu) denk geldi ve saldırılarım yarısı gitmedi..

su raporun tarihine ve orduya bakın. leylada vardı bu kadar ordu yanlıs hatırlamıyosam. su raporun üstüne tebrik bile edemedin. onuda gectim msj larıma bile cevap veremedin. simdi senın bitarafını kim kaldırdıysa onlara bu raporu ver...

eylül35
23-09-2010, 18:18
zavazingo Mesut arkadaşımızın rahatsızlıgı nedenı ıle 1.5 gün oyuna gıremedıgı ıcın gelen saldırılar geç farkedılmıstır. zavazıngo hesabı ıcın basılan defanslar dahı kullanılamamıstır. saldıran arkadasları tebrık edıyoruz..mesut dostumuzuda emegınden dolayı tebrık ederım.sonuç bızım ıcın kötü bıtsede bu bır oyun netıcede, hayat devam edıyor..saglık olsun..

oo_my_god
23-09-2010, 18:22
zavazingo Mesut arkadaşımızın rahatsızlıgı nedenı ıle 1.5 gün oyuna gıremedıgı ıcın gelen saldırılar geç farkedılmıstır. zavazıngo hesabı ıcın basılan defanslar dahı kullanılamamıstır. saldıran arkadasları tebrık edıyoruz..mesut dostumuzuda emegınden dolayı tebrık ederım.sonuç bızım ıcın kötü bıtsede bu bır oyun netıcede, hayat devam edıyor..saglık olsun..
hala ordu miktarı açıklanmadı. yetersiz bir rakammı diye soru işaretleri geziyor ortada

-constantine-
23-09-2010, 18:23
iq eksigin var galiba senın. ortaya gelip abuk sabuk rüzgar yapma burda. herkes neyin ne oldugunu biliyor. bu süre icinde tılsımsız ne kadar asker basılacagınıda biliyoruz. senin ögrendigini ben unuttum merak etme. zavanın saldırı köyünü söyleyende benim. yıkmayın diyen de benim (orduyu görelim diye).

senin gibi bilgi yoksunu insanlar suraya gelip bnm yazılarıma yorum yazmasın. yazıcaksan da dogruları yaz ki ben senle kafa bulmim. anladınmı cahillik abidesi?

1 milyona yakın asker basmışmışşşş..... lol derim gecerim bide üstüne rofl yazarım alayınıza giderim..

kripto
Sansına oyunun bozuk oldugu döneme (sıralı saldırı atarken aralarda şifre istiyordu) denk geldi ve saldırılarım yarısı gitmedi..

su raporun tarihine ve orduya bakın. leylada vardı bu kadar ordu yanlıs hatırlamıyosam. su raporun üstüne tebrik bile edemedin. onuda gectim msj larıma bile cevap veremedin. simdi senın bitarafını kim kaldırdıysa onlara bu raporu ver...

Onur sev beni:)

oo_my_god
23-09-2010, 18:30
Onur sev beni:)
sevicem :D 4 say :D

Yeni Baştan
23-09-2010, 19:08

250k tokmak 167k balta yapar demekki bu rakamdan daha büyük bir ordu bastınız.Ancak biraz daha fazla olsun sona saklayalım mantığı pek işe yaramamış.Hedefler büyük olabilir ancak birazda temkinli ve Oyun gidişatına göre hedef şeçmek gerekir.Eğer biz erken çıkmayıp şu zamanda Wow'a saldırı yapsaydık. 350k tokmak 85k toyton ve yaklasık 15k da mancınık olacaktı.Bu orduya bakacak yerimiz de vardı.Sadece sabırla asker basacaktık.Ama Yönetimdeki arkadaşlarımız saolsun tecrübelerini konuşturdular ve böyle bir ordunun saldırıya ulaşamadan yok olmasını istemeyiz.Bu nedenle zamanlı çıkmanı öneriyoruz dediler.Ve çıktım.Pişmanmıyım, deilim.Çünkü Önemli olan bu orduyu basmaktan ziyade, zamanında(Oyun gidişhattı) hedefine ulaştırmaktır.

Birde şu var;Madem Arkadaşın rekor bir ordu yaptı.Bence bunun Daha önceden resimli kaydını almalıydı.İnanın Her bir haftada bir ordu'nun resmini çekiyordum :) Malum biri gelir Yok eder diye :)

leyla
23-09-2010, 21:48

kripto

onur, evlat olsan sevilmezsin:) kavga çıkarmak istersem ilk arayacağım adamsın ve de bir ömür banlenmeye mahkumsun :)

ikinci olarak üstad.'ı kınıorum çnkü zavazingo ordusunun sıfırlanması hoşuma gitmedi şimdi o orduyu asla göremicez ve her zaman 'en iyi balta ordusu bizdeydi' ve de yok hastaydı yok neti bozuktu kesin casusunuz var gibi saçma laflar duyacaz. eminim bakma imkanı olsa en güzel defansı yapardı ama maalesef bu oyun böyle. 2 saniyelik bir hatayı bile kabul etmiyor.
keşke zavazingo bizim natara gelebilseydi 2 günde telafi ederdik nasıl olsa koçbaşısız gelirdi çnkü ilk savaş zamanı merkezlerimize 5k koçbaşı sokan zihniyet nedense wowlara maksimum 2300 koçbaşı sokuo.

inadına zorba
alayına edepsiz&askersiz oo my god

cnbc-e
23-09-2010, 22:01

Hala bir rakam yazılmadığına göre bence buna yakın bir ordu değil ben söylediğimin arkasındayım bence poseidon kadar bir ordu ancak vardı.

kripto

Onur kızmazsan açıklıyorum bunun suçlusu benim elimde kalan son orduyu bu arkadaşın merkezdeki tılsıma gittim hesap kapalıydı öncesinde savunma çekemez dedim ama çekti orada 400k savunma çekmiş ki wow larda bu kadar yok.

ben vurdum abdurrahman çavuş u ben vurdum!!!

üSTaD.
23-09-2010, 22:10
Büyük geçmiş olsun diletlerimiz iletin kendisine allah şifasını versin.Tabiki oyun neticede önce sağlık.

K r i p to
23-09-2010, 22:17

kripto

Ne konşuyorsun ya sen kendi kendine boş konuşmalar hava cıva... kendine iyi oyuncumu diyorsun sen bu yazdıklarınla..ilkokul çocugu gibi konuşuyorsun afra tafra yapiyorsun..Konuşmalarına dikakt et yakiştiramadım zorba yönetimine gerçekten.....Senin hayatın oyun olmuş ...Cahillik abidesi miş...Bu kadar kişilksiz karaktersiz insanları konuşturuyorsunuz burada...Beni bilen bilir tanıyan tanır...İlk defa bu oyunu oynamıyorum ben...Seni birşeye inandırmak zorunda değilim... O rapora gelince çok şanslısın aslında çakılmadın sen diyorsunya aksilikler oyunun bozuk oldugu döneme denk geldi felan....Boş konşmaya gerek yok .........iq eksikliği sende oldugu kesin oyun senin beynine işlemiş bu yönden başka birşey düşünemiyorsun Mantıksız konşuyorsun...!!!!!

AnyOneStopMe
23-09-2010, 22:20
Merhaba Gençler Görüşmüyeli Baya oldu geri döndüm sahalara bu arada en kısa zamanda balta rekor ordumu bir yerlere salmak istiyorum tabi bunada multi haber ederse söz verdi acacak hesabimi artik Gercek balta rekoru göreceksiniz.

Gelmiyeli baya değişmiş servar gecen bir abim aradi benden bir rıcada bulundu zavazingo mesut abi nin saldiri köyünü taprip ettik vs dediler bende bu gün baktimki köyü halen duruyor yanlış kordinatimi tahrip etti bu üstad sedat kafasina göre atmiş 1 köy ortaliğada maskara yapmıs saldiri köyü rekor baLta diye valla ayip piyasayi benbilirim.
Şimdi saldiri köyünü söylememeye 1 sart koydum
ÜStad wow köyünü benim Acik olan kleptomania hesabima tasırsanız sölerim.

Alayina Oceanist
İnadina Vodka

AnyOneStopMe
23-09-2010, 22:24
Hala bir rakam yazılmadığına göre bence buna yakın bir ordu değil ben söylediğimin arkasındayım bence poseidon kadar bir ordu ancak vardı.

Onur kızmazsan açıklıyorum bunun suçlusu benim elimde kalan son orduyu bu arkadaşın merkezdeki tılsıma gittim hesap kapalıydı öncesinde savunma çekemez dedim ama çekti orada 400k savunma çekmiş ki wow larda bu kadar yok.

ben vurdum abdurrahman çavuş u ben vurdum!!!
Sıkma canını kanka istersen sana bir hızlı basma verim benide gec böyle neden tkiliyon anlamiyom sıkma canını oksa patlicani:)

oo_my_god
23-09-2010, 22:33
Ne konşuyorsun ya sen kendi kendine boş konuşmalar hava cıva... kendine iyi oyuncumu diyorsun sen bu yazdıklarınla..ilkokul çocugu gibi konuşuyorsun afra tafra yapiyorsun..Konuşmalarına dikakt et yakiştiramadım zorba yönetimine gerçekten.....Senin hayatın oyun olmuş ...Cahillik abidesi miş...Bu kadar kişilksiz karaktersiz insanları konuşturuyorsunuz burada...Beni bilen bilir tanıyan tanır...İlk defa bu oyunu oynamıyorum ben...Seni birşeye inandırmak zorunda değilim... O rapora gelince çok şanslısın aslında çakılmadın sen diyorsunya aksilikler oyunun bozuk oldugu döneme denk geldi felan....Boş konşmaya gerek yok .........iq eksikliği sende oldugu kesin oyun senin beynine işlemiş bu yönden başka birşey düşünemiyorsun Mantıksız konşuyorsun...!!!!!

cevap verememek bu olsa gerek..
ilkolul cocuklarını ezemezsin cünkü cogu senden daha mantıklı!!!

İlk defa oynamıyorsun son defada oynamıcaksın. ben 2. kez oynuyorum ve bunları yapıyorum. bu son serverımdı bnm icin gayet güzel gecti. yine kazandık deişen bişi olmadı.

Seni bilen bilsin umurumda olmaz. sadece ne kadar gereksiz biri oldugunu burda vurgulamak istedim.dikkat ediyorumda cogu kişi bana katılıyo ama bunu acık acık deilde igneleyerek söyluyolar ve sen bunu anlamıyosun. buda senın ne kadar düşük bi iq ya sahip oldugunun kanıtıdır.

senin merkezine dümdüz girdim cıktım. YİNE SÖYLUYORUM BU OYUNDA RAKİP TANIMAM. 2 SERVER DIR KAFA ADAMLARIN MERKEZİNE GİRİP GİRİP CIKIYORUM. ispatım zorba oyuncularıdır sorabilirsin.

birşey yapıyosam en iyisini yaparım ama senın gibi geriler bunu farklı algılar. şu oyuna senden az zaman ayırdıgımı iddaa ediyorum burda (temsilcimde yok) ve senden kat kat iyisini yapıyorum. bunun adı pratik zekadır ama sende oldugunu hiç sanmıyorum.

şimdi alın 8 tane wowunuzu oynayın onlarla.

TESEKKURLER ZORBA. GÜZEL BİR SENE GECİRDİK BERABER. BİR SONRAKİ MAİL E KADAR GÖRÜŞMEMEK ÜZERE =)=)=)

cnbc-e
23-09-2010, 22:34
Sıkma canını kanka istersen sana bir hızlı basma verim benide gec böyle neden tkiliyon anlamiyom sıkma canını oksa patlicani:)

Yaw ne sıkıcam canımı :D:D

Sor bakalım arkadaşlara büyük kışla büyük ahırdan wow a savunma yollayan biri varmı onlarda?Süper oldu ben bidaha oynasam sadece savunma kasarım bas yolla canıma minnet kahramanda wow da beleşten seviye atlasın:D

K r i p to
23-09-2010, 22:48
cevap verememek bu olsa gerek..
ilkolul cocuklarını ezemezsin cünkü cogu senden daha mantıklı!!!

İlk defa oynamıyorsun son defada oynamıcaksın. ben 2. kez oynuyorum ve bunları yapıyorum. bu son serverımdı bnm icin gayet güzel gecti. yine kazandık deişen bişi olmadı.

Seni bilen bilsin umurumda olmaz. sadece ne kadar gereksiz biri oldugunu burda vurgulamak istedim.dikkat ediyorumda cogu kişi bana katılıyo ama bunu acık acık deilde igneleyerek söyluyolar ve sen bunu anlamıyosun. buda senın ne kadar düşük bi iq ya sahip oldugunun kanıtıdır.

senin merkezine dümdüz girdim cıktım. YİNE SÖYLUYORUM BU OYUNDA RAKİP TANIMAM. 2 SERVER DIR KAFA ADAMLARIN MERKEZİNE GİRİP GİRİP CIKIYORUM. ispatım zorba oyuncularıdır sorabilirsin.

birşey yapıyosam en iyisini yaparım ama senın gibi geriler bunu farklı algılar. şu oyuna senden az zaman ayırdıgımı iddaa ediyorum burda (temsilcimde yok) ve senden kat kat iyisini yapıyorum. bunun adı pratik zekadır ama sende oldugunu hiç sanmıyorum.

şimdi alın 8 tane wowunuzu oynayın onlarla.

TESEKKURLER ZORBA. GÜZEL BİR SENE GECİRDİK BERABER. BİR SONRAKİ MAİL E KADAR GÖRÜŞMEMEK ÜZERE =)=)=)

Ne kadar çok kendini övüyorsun ya:))))) kimle muhatap olduguma gülüyorum sadece.. seni anlayabiliyorum...Kendimi bir an 10yaşindaki çocukla muhabet eder gibi hissetitm şu yazdiğin cümlelerle ...Herneyse anlıyorum seni ama :)))))))))))))))))))))))Ben hiç bi merkeze girmedim sanki :))bide link yolluyor...Bi ara hatırlatta arşivde güsel linkler yollayım sana ...Takıl sen....Daha fazla yazmak istemiyorum...:))))):))))))

oo_my_god
23-09-2010, 22:52
Ne kadar çok kendini övüyorsun ya:))))) kimle muhatap olduguma gülüyorum sadece.. seni anlayabiliyorum...Kendimi bir an 10yaşindaki çocukla muhabet eder gibi hissetitm şu yazdiğin cümlelerle ...Herneyse anlıyorum seni ama :)))))))))))))))))))))))Ben hiç bi merkeze girmedim sanki :))bide link yolluyor...Bi ara hatırlatta arşivde güsel linkler yollayım sana ...Takıl sen....Daha fazla yazmak istemiyorum...:))))):))))))
yazamazsın zaten =) kapasiten yetmez.

link var o var bu var demiceksin. koyucaksın buraya. bnm linklerim profilimde. istersen sırada koyayım buraya ;)

oozy
23-09-2010, 22:53

İyi oyunlarr (Turgay)

Ben sana inanıyorum dostum eminim sizde daha çok balta ordusu vardır.Ama ne yazık rapor olmayınca bi geçerliliği olmicak.

Zorba'nın farkı bir kez daha anlaşılmıştır.Biz rekor ordu köyünü,oyun çerçevesinde "0" larız,siz ise emek çalarsınız.

Zaman,emek ve para harcıyarak basılan askerleri haince bi çırpıda silersiniz.Ve utanmadan bana çalınan hesaptan "BEN SONLARIN EN ÜSTÜYÜM" diye msj atarsınız.

s6 bitiminde belki bu msjlaşmayı yayınlar,belki hain plan olmasa hayal gücünüzü zorlicak asker sayısını açıklarım.İnanıp inanmamak senin dediğin gibi,sana kalmış...

K r i p to
23-09-2010, 22:55
yazamazsın zaten =) kapasiten yetmez.

link var o var bu var demiceksin. koyucaksın buraya. bnm linklerim profilimde. istersen sırada koyayım buraya ;)

Saol ya iş stresinde güldürdün beni :)))) bak hala devam ediyor::)))))))Bu yazdıklarını okur okur gülerim artık .......:)

oo_my_god
23-09-2010, 22:56
Ben sana inanıyorum dostum eminim sizde daha çok balta ordusu vardır.Ama ne yazık rapor olmayınca bi geçerliliği olmicak.

Zorba'nın farkı bir kez daha anlaşılmıştır.Biz rekor ordu köyünü,oyun çerçevesinde "0" larız,siz ise emek çalarsınız.

Zaman,emek ve para harcıyarak basılan askerleri haince bi çırpıda silersiniz.Ve utanmadan bana çalınan hesaptan "BEN SONLARIN EN ÜSTÜYÜM" diye msj atarsınız.

s6 bitiminde belki bu msjlaşmayı yayınlar,belki hain plan olmasa hayal gücünüzü zorlicak asker sayısını açıklarım.İnanıp inanmamak senin dediğin gibi,sana kalmış...

bunlar laf anlamaz kardeşim =) aylardır anlatmaya calısıyorum. bir taneside cıkıp haaa haklısınız demedi ;)

oo_my_god
23-09-2010, 22:57
Saol ya iş stresinde güldürdün beni :)))) bak hala devam ediyor::)))))))Bu yazdıklarını okur okur gülerim artık .......:)
noldu gülüm benim =) hani raporların nerde?

KOYSANA BURAYA. ORTAYA CIKIP RÜZGAR YAPMA. BİZ ADAM GİBİ RAPOR KOYUP ONUN ÜSTÜNE KONUSUYORUZ BURDA. SURDA 100 SAYFADA YAZIŞSAK ÜSTE CIKAMASSIN.

EGER ADAMSAN KOYARSIN 2 RAPOR BAKARIZ. YOKSA BOS BOS KONUSMA BURDA. CEKİL İNİNE TAKIL ORDA.

ZavaZingo
23-09-2010, 22:57
Arkadaşlar herkezin sıfırlanan asker köyümdeki rakamı merak eder olarak gördüm..Aslında şu an burda olup bunları yazmam bile bana gereksiz gibi gözüküyor sebebi ise forumda arkadaslarımızın yazdıgı gibi 1,5 gundur rahatsız olupta oyuna bakamamam değil...Yaklasık 10 gündür ailevi problemler yasıyorum ve eşimden ayrıyım su an 10 gündür oyuna neredeyse hiç bakmadım :( saolsun temsılcı arkadaslarım bu işi ayarlıyorlardı..Sayılara gecmeden önce sunu söylemek istiyorum servera gelirken basıma bu tur olayların gelecegını bıldıgım ıcın savunmacı arkadaslarımla beraber geldım...sadece tek bir hesapta 350k mızrak benım koyum ıcın hazır beklıyordu..Fakat benım oyunun basında olamamam ve temsilci arkadaslarımında o anda hazır olmamaları tabiki saldırıyı gerceklestiren arkadasında cok yakın süreden gelmesi bu olayları geliştirdi...Sağlık olsun huzurdan önemli değil bunlar sonucda oyun oynuyoruz ve ben oyun oynadıgımın farkındayım...Size köydeki asker sayısı hakkında bilgi vereyim...köyde 175k baltalı 60 k toyton 5k koc bası (önume koc bası ordusu alıp oyle hareket edıcektım) ve 12k manco vardı...Şunuda bilginize sunmak isterim yaklasık 15 gün önce 21k baltalım destek olarak gonderdıgım bir hesapta aclıktan telef olmuslardı yoksa orduyu sız 200k olarak dusunun...Bu ordunun resmini hıc cekemedık cunku hep askerler ayrı ayrı yerlerdeydı yanı bu rakamları belgeliyecek bir durumum yok ama birlik arkadaslarım yada diğer birliklerden beni tanıyan kişiler bu ordunun varlıgınıda biliyorlar...Ben zaten son serverım olan bu serverı nihayetını goremeden ayrılıyorum aranızdan egerki ailevi sorunlarım olmasaydı sonunu kadar devam ederdım emin olun..Ama benim için artık bitti..Kalan tüm oyuncu arkadaslarıma basarılar dilerim..Hakikaten Hak eden kazansın..Hepinize bol şanslar..ZavaZingo-MesuT

oo_my_god
23-09-2010, 23:01
Arkadaşlar herkezin sıfırlanan asker köyümdeki rakamı merak eder olarak gördüm..Aslında şu an burda olup bunları yazmam bile bana gereksiz gibi gözüküyor sebebi ise forumda arkadaslarımızın yazdıgı gibi 1,5 gundur rahatsız olupta oyuna bakamamam değil...Yaklasık 10 gündür ailevi problemler yasıyorum ve eşimden ayrıyım su an 10 gündür oyuna neredeyse hiç bakmadım :( saolsun temsılcı arkadaslarım bu işi ayarlıyorlardı..Sayılara gecmeden önce sunu söylemek istiyorum servera gelirken basıma bu tur olayların gelecegını bıldıgım ıcın savunmacı arkadaslarımla beraber geldım...sadece tek bir hesapta 350k mızrak benım koyum ıcın hazır beklıyordu..Fakat benım oyunun basında olamamam ve temsilci arkadaslarımında o anda hazır olmamaları tabiki saldırıyı gerceklestiren arkadasında cok yakın süreden gelmesi bu olayları geliştirdi...Sağlık olsun huzurdan önemli değil bunlar sonucda oyun oynuyoruz ve ben oyun oynadıgımın farkındayım...Size köydeki asker sayısı hakkında bilgi vereyim...köyde 175k baltalı 60 k toyton 5k koc bası (önume koc bası ordusu alıp oyle hareket edıcektım) ve 12k manco vardı...Şunuda bilginize sunmak isterim yaklasık 15 gün önce 21k baltalım destek olarak gonderdıgım bir hesapta aclıktan telef olmuslardı yoksa orduyu sız 200k olarak dusunun...Bu ordunun resmini hıc cekemedık cunku hep askerler ayrı ayrı yerlerdeydı yanı bu rakamları belgeliyecek bir durumum yok ama birlik arkadaslarım yada diğer birliklerden beni tanıyan kişiler bu ordunun varlıgınıda biliyorlar...Ben zaten son serverım olan bu serverı nihayetını goremeden ayrılıyorum aranızdan egerki ailevi sorunlarım olmasaydı sonunu kadar devam ederdım emin olun..Ama benim için artık bitti..Kalan tüm oyuncu arkadaslarıma basarılar dilerim..Hakikaten Hak eden kazansın..Hepinize bol şanslar..ZavaZingo-MesuT
beni kırmayıp buraya yazdıgın icin cok tesekkur ederim.

EVET KRİPTO DENEN ZEKA YOKSUNU. HANİ NERDE 1MİLYONLUK ORDU? HANİ NERDE REKOR ORDU.
BİRDE KONUSUYOSUN BOS BOS. HADİ GEL SİMDİDE BUNA YORUM YAZ. O ZMN CEVABINI DAHA FARKLI VERİCEM EMİN OLABİLİRSİN.

SENİN Bİ TARAFINI KİM KALDIRDIYSA ONUDA CAGIR BURAYADA ONA BİR İKİ ÇİFT LAF EDELİM.

üSTaD.
23-09-2010, 23:21
Öncelikle size huzur ve mutluluk diliyorum işallah en kısa sürese aile hayatınız yoluna girer.

Evet hepimiz çok merak ediyorduk resim olmasa ben samimiyetinize güveniyorum

Server başından dan beri asker bastığını biliyordum ordunuz hiç çakılmadıda yıılmadıdda .tılsımsız bu rakamlara baştan beri asker asılırsa ulaşmak mümkün

Kendi adıma mutluyum ordu yaşıyor olsaydı benim misafirim olcaktı:)

ama kısmet olmadı

tebrikler gelmişle beraber ordunuz kabulumdür . çok emek harcanmış.

çaşıt
23-09-2010, 23:34

dostum umarım sorunların bir an önce çözülür
oyuna verdiğin emekten dolayı kutluyorum
neticede hepimiz zaman harcadık
öyle veya böyle sona yaklaştık
açıklama için ayrıca teşekkür ederim

cnbc-e
24-09-2010, 00:07

En kısa zamanda tüm sıkıntılarından kurtulmanı dilerim.İnşallah ailevi sorunların en çabuğundan biter ve mutlu olursun...
Oyunun bu yanını hiç unutmamak lazım karşımızdaki insan sanal bir alemde kanlı canlı insalarla oynuyoruz...

TEXASSS
24-09-2010, 00:08

üstadım ben boranugurlu sohbetimiz oldu zamanındada ordunuz olmasa ben zaten saldırı çıkartmazdım size bunu farkında olduğum için bi ara tarhip e geldim ama yanlış köyü seçtik :D

ayrıca en kısa zamanda problemlerinizi çözmeniz dileğiyle

SwordOfGod
24-09-2010, 09:04
Twice...!!! =)

Yücel...

üSTaD.
24-09-2010, 09:31
MErhaba arkadaşlar;

Bu sabah üstad. plan köyüne yapılan operasyondan görüntüler izliyceksiniz!

Plan tılsımını alcağını düşünen wow yıkmak yerine plan tılsımı alarak oyunun bitmeyeceğini kazanacaklarını sanan rakiplerden görüntüler.

öncen koçbaşı ordusu geldi
http://travian-reports.net/tr/report/235051e918b

Hemen ardından defansı temizliycek olan büyük orduları
http://travian-reports.net/tr/report/2350619705d

onun ardına yedek ordu ve hazineci geldi
http://travian-reports.net/tr/report/235062c055e
(üstad. hiç seviye 10da hazine yaparmı)

şimdi ilk kahramancımız geldi tılsımı alırım diye
http://travian-reports.net/tr/report/23506393953

Onun peşine yedek kahramancımız geldi
http://travian-reports.net/tr/report/2350646059a

Rakibimiz adına yakışır SON'U hüsranla biten bi operasyona daha imzasını attı.

Aynı şekilde bizde adımıza yakışır ZORBALIKLA plan tılsımını vermedik.

siz bu görüntüleri izlerken bende seviyemi basıyım tılsım bende hala nede olsa;)

Bizi izlediğiniz için tekekkür ederiz...

serdarsm
24-09-2010, 09:57
Ordu köyü silinen SON birliğinden arkadaşlarımızın nedense hep orduları rekor oluyor. Daha bugüne kadar kaç k ordu cıkartınız ki rekor ordu olsun. En son yanlıs hatırlamıyosam 69k piyade li bi ordunuzu gördüm. Bunu da en fazla gecseniz 100k piyade 35k atlı olarak gelir sizden. ZORBA da olsa bu köy derim doğrudur. Fakat SON larda böle şeyler çıkınca nitekim düşündürüyor insanı. O kadar büyük 175k falan demissiniz. Bu orduyu hangi köylerde beslediniz merak ettim doğrusu. Wow zamanı çok merkezleriniz gitti hic mi bu ordunun beslediği yerler bulunamadı. Bi de SON birliklerinin coğunu izlemisken. Sonuc itibari ile bu bir oyun yalana da gerek olmadığını düşünüyorum. En büyük Ordu rekoru tüm serverler icinde ZORBA kırmıstır, belki rakiplerimizden Deryaa da hatırı sayılır ordu vardır. Nitekimde s3 deki wow a caktığı orduyu gördük.

çaşıt
24-09-2010, 10:10
MErhaba arkadaşlar;

Bu sabah üstad. plan köyüne yapılan operasyondan görüntüler izliyceksiniz!

Plan tılsımını alcağını düşünen wow yıkmak yerine plan tılsımı alarak oyunun bitmeyeceğini kazanacaklarını sanan rakiplerden görüntüler.

öncen koçbaşı ordusu geldi
http://travian-reports.net/tr/report/235051e918b

Hemen ardından defansı temizliycek olan büyük orduları
http://travian-reports.net/tr/report/2350619705d

onun ardına yedek ordu ve hazineci geldi
http://travian-reports.net/tr/report/235062c055e
(üstad. hiç seviye 10da hazine yaparmı)

şimdi ilk kahramancımız geldi tılsımı alırım diye
http://travian-reports.net/tr/report/23506393953

Onun peşine yedek kahramancımız geldi
http://travian-reports.net/tr/report/2350646059a

Rakibimiz adına yakışır SON'U hüsranla biten bi operasyona daha imzasını attı.

Aynı şekilde bizde adımıza yakışır ZORBALIKLA plan tılsımını vermedik.

siz bu görüntüleri izlerken bende seviyemi basıyım tılsım bende hala nede olsa;)

Bizi izlediğiniz için tekekkür ederiz...

tebrikler üstad
gerçi senin için rutin iş :D

leyla
24-09-2010, 11:58
Merhaba Gençler Görüşmüyeli Baya oldu geri döndüm sahalara bu arada en kısa zamanda balta rekor ordumu bir yerlere salmak istiyorum tabi bunada multi haber ederse söz verdi acacak hesabimi artik Gercek balta rekoru göreceksiniz.

Gelmiyeli baya değişmiş servar gecen bir abim aradi benden bir rıcada bulundu zavazingo mesut abi nin saldiri köyünü taprip ettik vs dediler bende bu gün baktimki köyü halen duruyor yanlış kordinatimi tahrip etti bu üstad sedat kafasina göre atmiş 1 köy ortaliğada maskara yapmıs saldiri köyü rekor baLta diye valla ayip piyasayi benbilirim.
Şimdi saldiri köyünü söylememeye 1 sart koydum
ÜStad wow köyünü benim Acik olan kleptomania hesabima tasırsanız sölerim.

Alayina Oceanist
İnadina Vodka

ahaha cihan üstadın uyuduğu saat diliminde ki bu 15 dklık bir zaman dilimi, reislerini sok natara ben senin destekçinim
natara senin ismin yakışır :)

leyla
24-09-2010, 12:11

ozan heryerde seni arıorum ama elimle koymuş gibi forumda buldum:)

ben de zavazingonun verdiği asker sayısının doğruluğuna inanıyorum. çok güzel bir askr basmış emeğine ellerine sağlık, aile sorunlarını da halletmesini umuyorum hayırlısı olsun.

çalınan hesaplarla ilgili de ozan sana katılmıyorum sonuçta son e kibine mal edemeyiz bunu.
nasıl ki bizde ufak ve ergen arkadaşlar var; son ekibinde de böle ufaklıklar var, çalmış olabilirler ama bu tüm son ekibini suçlamak için yeterli sebep değil.

her ne kadar onur reelden görüşüp çok da sevdiğim bir kardeşim ise de, kriptoya karşı yazdığı bu yazıları hiç beğenmedim
bu tür uslüp ve aşağılamalara gerek yok
buradaki herkes keyif almak ve kafasını dağıtmak için bu oyunu oynuyor ve kimsenin kimseyi bu şekilde rencide etme hakkı yok
en has zorbalardan olsam bile, onurun en kısa sürede forumdan banlenmesini umuyorum:)

inadına zorba
alayına inatla her köyüne defans çeken üstad.

üSTaD.
24-09-2010, 12:22
Çok şükür bamlandı :)

Bir hafta rahatız sonra neler olur bilemem...

turansevim
24-09-2010, 13:06
bıtıyor mu bu hafta wow haber edın de koydekı raporları felan arşıvleyelım

fotolar çekelım koylerımızle ılgılı :)

TEXASSS
24-09-2010, 13:16
bıtıyor mu bu hafta wow haber edın de koydekı raporları felan arşıvleyelım

fotolar çekelım koylerımızle ılgılı :)

biter kardeşim artık biter gibi :D

Canerous
24-09-2010, 14:55
biter kardeşim artık biter gibi :D

Bitmesin, 99 yapalım sonra serverda kalan bütün köylere saldıralım :D Bırakın eğlenelim ya

turansevim
24-09-2010, 15:07
Bitmesin, 99 yapalım sonra serverda kalan bütün köylere saldıralım :D Bırakın eğlenelim ya

ya zaten ortak saldırı cıkartmak gerek 100. sevıye bıtmesıne 1 saat kala butun wowları sıfırlayıp aradakı farkı 100 etmek gerek bu sekılde cıktık yola zorba bılır ısını :)

üSTaD.
24-09-2010, 15:28
Evet arkadaşlar Bu iş Buraya kadar !!!

AKTAŞ İNŞAAT GURURLA SUNAR...

http://img830.imageshack.us/img830/3259/9ekranalnts.png

BATAN GEMİNİN MALLARI BUNLAR YETİŞEN YIKIYOOOOORRRRRR!!!

BİZDE HERŞEY AÇIK VE NET

Herkes süreye bakabilir

Ben as üsü inceleyebildiğim kadar incelerim baya zor yaklaşık 2000 destek arasından 304 adet saldırı var ama ben yetişen sağlam ordu göremedim tabi her zaman olduğu gibi süprizlere açığım.

Dipnot: süre ile ilğili sormak istediğiniz bişey olursa
üstad. ve vurucu61 hesabına mesaj atabilirsiniz.

no panic no heycan herşey kontrolümüz altınta;)

leyla
24-09-2010, 15:32
Evet arkadaşlar Bu iş Buraya kadar !!!

AKTAŞ İNŞAAT GURURLA SUNAR...

http://img830.imageshack.us/img830/3259/9ekranalnts.png

BATAN GEMİNİN MALLARI BUNLAR YETİŞEN YIKIYOOOOORRRRRR!!!

BİZDE HERŞEY AÇIK VE NET

Herkes süreye bakabilir

Ben as üsü inceleyebildiğim kadar incelerim baya zor yaklaşık 2000 destek arasından 304 adet saldırı var ama ben yetişen sağlam ordu göremedim tabi her zaman olduğu gibi süprizlere açığım.

Dipnot: süre ile ilğili sormak istediğiniz bişey olursa
üstad. ve vurucu61 hesabına mesaj atabilirsiniz.

no panic no heycan herşey kontrolümüz altınta;)

vatana millete hayırlı olsun seviye 99u bizzat ellerimle bastım

en uzun server buydu heralde

inadına zorba
alayına leyla
forza üstad

SULH
24-09-2010, 15:37
[sıze=3]evet arkadaşlar bu iş buraya kadar !!!

Aktaş inşaat gururla sunar...

[ımg]http://img830.imageshack.us/img830/3259/9ekranalnts.png[/ımg]

batan geminin malları bunlar yetişen yıkıyooooorrrrrr!!!

Bizde herşey açık ve net

herkes süreye bakabilir

ben as üsü inceleyebildiğim kadar incelerim baya zor yaklaşık 2000 destek arasından 304 adet saldırı var ama ben yetişen sağlam ordu göremedim tabi her zaman olduğu gibi süprizlere açığım.

Dipnot: Süre ile ilğili sormak istediğiniz bişey olursa
üstad. Ve vurucu61 hesabına mesaj atabilirsiniz.

No panic no heycan herşey kontrolümüz altınta;)
[/sıze]

aktaş inşaat olarak bu servera damgayı vurmanın heyecanı içerisindeyim:Dköy sahibi sedat abi olmak üzere yaya ve atlı arkadaşlarada yapmış oldukları özverili çalışmalarından dolayı tşk:Dsona geldiğimiz şuandan itibaren beklemedeyiz herşeyin hayırlısı bakalım.zorba birliğinin büyüklüğünü anlatmaya gerek yok zaten herşey görüldüğü gibi harika.diğer birlik arkadaşlarımada yaşamlarında başarılar dilerim.aman diyim yaşamınızdada zorbalara uymayın:D

pharmacist_
24-09-2010, 15:38
Umarım Biraz seviye alırlar da kimsenin elinde ordusu kalmaz :D ama bu mümkün değil gibi :D

çaşıt
24-09-2010, 16:18
hayırlı uğurlu olsun :)

wildax
24-09-2010, 16:33
Zorba wow falan kuuraaaamaaaazzzzz..:)

çaşıt
24-09-2010, 16:37

nazar etme nolur
çalış seninde olur :p

TEXASSS
24-09-2010, 16:44

demiyim demiyim diyom ama illa benide yoldan çıkartıcan

Canerous
24-09-2010, 16:46

Kim kuracak onu söyle de daha başlamadan köyünü silelim ;)

cannazar
24-09-2010, 17:08
ozan heryerde seni arıorum ama elimle koymuş gibi forumda buldum:)

ben de zavazingonun verdiği asker sayısının doğruluğuna inanıyorum. çok güzel bir askr basmış emeğine ellerine sağlık, aile sorunlarını da halletmesini umuyorum hayırlısı olsun.

çalınan hesaplarla ilgili de ozan sana katılmıyorum sonuçta son e kibine mal edemeyiz bunu.
nasıl ki bizde ufak ve ergen arkadaşlar var; son ekibinde de böle ufaklıklar var, çalmış olabilirler ama bu tüm son ekibini suçlamak için yeterli sebep değil.

her ne kadar onur reelden görüşüp çok da sevdiğim bir kardeşim ise de, kriptoya karşı yazdığı bu yazıları hiç beğenmedim
bu tür uslüp ve aşağılamalara gerek yok
buradaki herkes keyif almak ve kafasını dağıtmak için bu oyunu oynuyor ve kimsenin kimseyi bu şekilde rencide etme hakkı yok
en has zorbalardan olsam bile, onurun en kısa sürede forumdan banlenmesini umuyorum:)

inadına zorba
alayına inatla her köyüne defans çeken üstad.

"çalmış olabilirler" değil, adam resmen çaldı. kişilik bölünmesi yaşamıyorsam (ki son aylarda zihnen gayet sağlıklıyım :D) kendi kendime böyle bir herzeyi yeme ihtimalim yok. hızını alamamış bir de ozana laf yetiştirmiş. ha bu arada hiç de öyle çocuk olduğunu zannetmiyorum. utanmadan yaptığının meşru bir iş olduğunu, zorbaların da buna müstehak olduğunu gevelemiş durmuş. aynı nakarattan hüzzama devam yani :D
kendim için üzüldüysem adam değilim. ama şok oldum. mahremiyete saldırı bu. üstelik yaptığıyla da övünüyor. sonun üst düzeyiymiş. kurduğu cümleler de bi enteresan. kendini sıfatla tanımlıyor. ne demek üst düzeyim?

ozanım çok üzgünüm. leyla hakkı seni de esefle kınıyorum :D

alayına zorba mıydı :D

qelle qesen
24-09-2010, 17:33
bu nasıl iş ya
rekor ordu basıyo millet saldıracak wow yok

Rakipsiz server...:D:D

alexis
24-09-2010, 20:23
bu nasıl iş ya

elinizde patlıycak gibi duruyo o ordu:) girin bi wow a da görelim artık bakalım tahmin ettim sayıya ulaşmış mı:)

arcmrt21
24-09-2010, 20:30
ARkadaşlar bu bu raporun olduğu serverda yani ik serverımdı oynadım o zamnlar tılsım yoktu makina oyun başından beri wow için ordu bastı iyi biliyorum.

tılsımsız rekor ordular üç aşşa beş yukarı bu rakamlarda geziyor.

Öncelikle bu asker sayısı geçmiş s12 de kırıldı:) baltalı ordusu s12 de nihtowl tarafından 167k baltalı 60k toytonlu bir orduydu gerek geçmiş s12 wow gidişatında 400 sayfa civarlarında gerekse rekorlar kitabında 30. sayfa civarlarında olması lazım... Toyton rekorunu ise s1 de fatu sim kırmıştı yanılmıyorsam o da s1 wow gidişatından son 50 sayfada yer alıyordur bence...

vatana millete hayırlı olsun seviye 99u bizzat ellerimle bastım

en uzun server buydu heralde

inadına zorba
alayına leyla
forza üstad

en uzun server 7 aylık wow donemiyle s10 olurken biz onları 2 hafta ile kaçırdık s12 de:) aslında hala elimizde sayısız ordu vardı...

Hatta wow tebrik bolumune s12 den bakarsanız o kadar uzun sürdü ki Dünya harikası koyunden aşağıdaki ordu çıktı...

http://img407.imageshack.us/img407/3203/juniorw.jpg

arcmrt21
24-09-2010, 20:35
elinizde patlıycak gibi duruyo o ordu:) girin bi wow a da görelim artık bakalım tahmin ettim sayıya ulaşmış mı:)

ayrıca emre benim tahmin ettiğim kadarı ile basılmışsa 220k baltalı felan olabilir diye düşünüyorum o da en fazla tabi fazlasını ççıkarırsa ayrıca tebrik ederim çünkü onca zaman o askeri basacak ve kimsenin gozunden kaçmayacak oyle mi:) valla ben serverde boyle rakibim olsun gider ne gucum varsa silerim:)

arcmrt21
24-09-2010, 20:37
bu nasıl iş ya

flood olacak ama inşAllah mod goz yumar:)

Twice ordusunu kullan dı mı kullanmamışsa ondan da bir rekor bekliyorum şahsen ben:)

s4 te s1 den ortagım ve s12 den birliktaşımın rekoru buydu yetişmesine 1 saat kala server bitmişti:)

http://img441.imageshack.us/img441/7843/rekor11.png

Çi Çi Han
24-09-2010, 20:55

Abim canı gönülden Tebrik ederim seni, İnşalla Ailevi sorunlarınıda Halledersin,
Ben s11'de Mesut abimin böyle bir ordusunu gene gördüm oda 167k Balta vardı, o köyde reislendi sanırım, Kullanmak Nasip olmadı... Burda zaten böyle bir ordu bekliyordum gene abimden Yaptıda, gene kısmet olmadı, ama olsun... BÜYÜKSÜN Mesut abim,
Herkes'i Tebrik ederim.. s6'da ki yaptıkları büyük mücadeleden dolayı...

alexis
24-09-2010, 21:09
ayrıca emre benim tahmin ettiğim kadarı ile basılmışsa 220k baltalı felan olabilir diye düşünüyorum o da en fazla tabi fazlasını ççıkarırsa ayrıca tebrik ederim çünkü onca zaman o askeri basacak ve kimsenin gozunden kaçmayacak oyle mi:) valla ben serverde boyle rakibim olsun gider ne gucum varsa silerim:)

yok murat balta rekorundan bahsetmiyorum:) rekor olmasada sağlam bi roma ordusu çıkacak. tahminim. 120k emperyan, 60 k imperatoris 4k koç, 8 k manco. -+10 k oynar ama tahminim bu orduyuda görücez:)

Canerous
25-09-2010, 00:19
Hadi arkadaşlar biraz hareket ya, şurada az bir süremiz kaldı zaten.Biraz konuşalım, rapor görelim be :D "Sallama ordular, yok wowu zorba kuramicak" laflarını bırakın da harbi konuşun biraz :D

cnbc-e
25-09-2010, 01:51
Evet bugun bakamadık oyunada forumada neler olmuş neler:D
Benim yolladığım savunmalar iyi iş yapacak herhalde üstadım ee kolay değil 20 köyden aslanlar gibi mızrak yollamak:D

ultrAslan
25-09-2010, 05:25
ww ne durumda be ağalar bi koysanız son durumu :D

üSTaD.
25-09-2010, 07:42
Günaydın arkadaşlar 99 bitti hala gelen giden yok

Ben bu şekilde bu oyunun bitmesine razı gelemem

Eğer rakipde ordu var ise zamanı durdurcam bi kıyak daha yapayım
diyorum...

evet ne diyosunuz arkadaşlar bitiriyim mi uzatıyım mı ?

http://img716.imageshack.us/img716/795/10ekranalnts.png

SULH
25-09-2010, 08:40
[sıze=3]günaydın arkadaşlar 99 bitti hala gelen giden yok

ben bu şekilde bu oyunun bitmesine razı gelemem

eğer rakipde ordu var ise zamanı durdurcam bi kıyak daha yapayım
diyorum...

Evet ne diyosunuz arkadaşlar bitiriyim mi uzatıyım mı ?

[ımg]http://img716.imageshack.us/img716/795/10ekranalnts.png[/ımg]

[/sıze]

bitirme-bitirme acı yetimlere:D

çaşıt
25-09-2010, 09:17

diyorum...

belki hala uyuyorlardır üstad
bi şans da ver :D

turansevim
25-09-2010, 09:18
o degıl bizim elde mancınıklar patlıcak rekor mancınık :P

wildax
25-09-2010, 09:38
[sıze=3]günaydın arkadaşlar 99 bitti hala gelen giden yok [/sıze]

[sıze=3]ben bu şekilde bu oyunun bitmesine razı gelemem [/sıze]

[sıze=3]eğer rakipde ordu var ise zamanı durdurcam bi kıyak daha yapayım [/sıze]
[sıze=3]diyorum...[/sıze]

[sıze=3]evet ne diyosunuz arkadaşlar bitiriyim mi uzatıyım mı ?[/sıze]

[sıze=3][ımg]http://img716.imageshack.us/img716/795/10ekranalnts.png[/ımg][/sıze]

hani aradaki fark 100 olacaktı :) korktunuz galiba anlaşılan:)

turansevim
25-09-2010, 09:42
hani aradaki fark 100 olacaktı :) korktunuz galiba anlaşılan:)

numune ötesi :D

wildax
25-09-2010, 09:55

diyorum...

numune ötesi :D

:D:Dşaka bir yana son zamanlarda yaşadığım en zevksiz server oldu ve büyük ihtimallede bundan sonraki tüm serverler bu şekilde olacak gibime geliyor.yanii son server ZORBA BİRLİKLERİNİ TEBRİK EDERİM ÇOK MÜKEMMEL ORGANİZE OLUYORLAR HAK ETTİLER .

qelle qesen
25-09-2010, 10:00
ya bitirme bizim ordu elde kalcak bu gidişle :D:D

üSTaD.
25-09-2010, 10:26
Evet son 6 saate girdik

http://img213.imageshack.us/img213/214/11ekranalnts.png

samimi bi şekilde söleyin ordumuz kaldı diyin durdruruyum

yoksa zorba ordularınıda son ordularını harcarım!!!!

zuzu_izmir_35
25-09-2010, 10:29
Evet son 6 saate girdik

daha yenı baslamıstık :)

turansevim
25-09-2010, 10:33
Evet son 6 saate girdik

daha ne kadar samımı olsunlar abi :P

bitirceksen bitir artık :)

TEXASSS
25-09-2010, 10:49
benim devrim yine başladı bu sefer birlik profilinde esicem :D

NUSRET BABA
25-09-2010, 14:40
Evet son 6 saate girdik

pazartesiye ayarla hocam en azından bi madalya daha alırsın savunmada :)) suanda kesin 1. sindir zaten 10 kez üst üste olur :)

Canerous
25-09-2010, 15:11
Bitirmeyelim, hem pazartesiyi bekleyelim.Belki ötede beride bir ordu kalmıştır, pek sanmıyorum ama :)

THE-END
25-09-2010, 16:06
Son 10 Dk mı şimdi :D hele şükür biticek

alexis
25-09-2010, 16:15
evet sonucu bekliyoruz?

ottomans2
25-09-2010, 16:17
bitmedi iptal etmişler

THE-END
25-09-2010, 16:18
bitmedi iptal etmişler

hadi ya bitseydi iyiydi :d

Canerous
25-09-2010, 16:30
Heyyy :D Bitmedi ki, bitmedi ki :D Az daha bekleyin gençler :D

üSTaD.
25-09-2010, 16:39
Selam arkadaşlar büyük bi heycanla beklediniz biliyorum..

Hem bizim ordularımız hem rakibin orduları yolda idi

Bu yüzden verilen emeklere kıyamadım kendim kurmuş kadar huzurlu ve mutluyum son dk kadar süreyi iptal etmedim...

Hadi bakalım herkes hedefine ulaşsın

Geri saym yeniden başladı

http://img828.imageshack.us/img828/4530/12ekranalnts.png

Canerous
25-09-2010, 16:40
Selam arkadaşlar büyük bi heycanla beklediniz biliyorum..

Hem bizim ordularımız hem rakibin orduları yolda idi

Bu yüzden verilen emeklere kıyamadım kendim kurmuş kadar huzurlu ve mutluyum son dk kadar süreyi iptal etmedim...

Hadi bakalım herkes hedefine ulaşsın

Geri saym yeniden başladı

http://img828.imageshack.us/img828/4530/12ekranalnts.png

Güzel, ama bana bu da yetmez :P Ulan yok mu yürekli bir SON'cu!!! Bakın bu son şanlar :D

cnbc-e
25-09-2010, 16:49
pazartesiye ayarla hocam en azından bi madalya daha alırsın savunmada :)) suanda kesin 1. sindir zaten 10 kez üst üste olur :)

Bencede bu çok mantık ben hadi neysede rekorlara acırım:D

Bakalım arkadaşlarda wow savunmalarını biraz arttırır bu arada

slipdon
25-09-2010, 18:49
2-2 mi 2-2 mi sayın seyircilerr gol haberi mi var

Canerous
25-09-2010, 19:01
2-2 mi 2-2 mi sayın seyircilerr gol haberi mi var

Yine mi ya :D Bi gol olsun, sonra başlasak?

Canerous
25-09-2010, 19:20

Ahan da gol :D Fabian ernst ;)

turansevim
25-09-2010, 19:34
Ahan da gol :D Fabian ernst ;)

yok arkadas ordu mordu yok son larda :)

bari zorbalar kullansın rekor orduları da bitir sedat abi :)

Canerous
25-09-2010, 19:54
yok arkadas ordu mordu yok son larda :)

bari zorbalar kullansın rekor orduları da bitir sedat abi :)

Kullanalım da nereye yollayalım, başka serverlara yollayalım. Bu arada 90+1, beşiktaşımızın gollüüü :D:D

slipdon
25-09-2010, 19:55

yok yok yanlış anonsmuş sorry:D

Canerous
25-09-2010, 19:57
yok yok yanlış anonsmuş sorry:D

Kein problem :D

Fecredal
26-09-2010, 00:18
:D Selam Gençler Server Bitiyo Ben yeni Geliyorum Form'a iimi :)

Canerous
26-09-2010, 00:20
:D Selam Gençler Server Bitiyo Ben yeni Geliyorum Form'a iimi :)

Hoşgeldin, ben de foruma yeni geldim sayılır. Tanıt istersen kendini, biz de yeni arkadaşımızla tanışmış oluruz.

Fecredal
26-09-2010, 00:22
Hoşgeldin, ben de foruma yeni geldim sayılır. Tanıt istersen kendini, biz de yeni arkadaşımızla tanışmış oluruz.

Bu gece Serverde Yeryerini Oynatıcak Tek isim :)

Canerous
26-09-2010, 00:25
Bu gece Serverde Yeryerini Oynatıcak Tek isim :) Fazla merak iyi değildir.. :))) sabah Kalk Bak ne Olmuş serverde

Woooow arkadaş baya iddalı :) Merak!!?? Bizim merak etmemiz gereken bir şey yok artık.Merak edilecek tek şey, "Bu server ne zaman bitecek" :D

erenimo
26-09-2010, 00:26
valla artık yer yerınden oynasa ne olur oynamasa ne olur.. bu kadar silik bi rakip gormedım... tam iki kere 100 tıkladıgımız halde iptal ettik. sizin oyuncularınızı bile beklıyoruz.. megerse bir avuc cocukla güreşmişiz.

Fecredal
26-09-2010, 00:30
valla artık yer yerınden oynasa ne olur oynamasa ne olur.. bu kadar silik bi rakip gormedım... tam iki kere 100 tıkladıgımız halde iptal ettik. sizin oyuncularınızı bile beklıyoruz.. megerse bir avuc cocukla güreşmişiz.

Dilin Kemiği Yok... İptal etmende senin Hatan bakalım o iptal size Kaç haftaya mal olucak :) Bekle Bekleyebilirsen :) Konuş konuşabilirsen :)

Canerous
26-09-2010, 00:33
Dilin Kemiği Yok... İptal etmende senin Hatan bakalım o iptal size Kaç haftaya mal olucak :) Bekle Bekleyebilirsen :) Konuş konuşabilirsen :)

Hahaha :D Gece gece hiç güleceğim yoktu, aslında neşeli bir insanımdır ama :P Neyse, biz zaten rekor kırmak için burdayız, o yüzden ne kadar uzun sürerse o kadar iyi bizim için. Siz bizi bırakın da, kendi wowunuzu geliştirin. Biz de birkaç rekor kıralım :D

erenimo
26-09-2010, 00:38
gecikse ne olur yaa.. sonucu degiştirmeyecegi için istedgn kadr geciktrin. daha erken yapmanız gerekırdı.. hani tum server ordu kasıp bi gecede orduyu gomerken buraya atladıysan hadi kaybol ufaklık derim sadece. sadece saman alevisin.

ayrıca zaten 2 haftadır biz geciktiriyoruz. wow u sıfırdan 100 yapmak 22 gun alıyor. kac hafta geciktiricen bizi. 8-10 mu.

Canerous
26-09-2010, 00:46
gecikse ne olur yaa.. sonucu degiştirmeyecegi için istedgn kadr geciktrin. daha erken yapmanız gerekırdı.. hani tum server ordu kasıp bi gecede orduyu gomerken buraya atladıysan hadi kaybol ufaklık derim sadece. sadece saman alevisin.

ayrıca zaten 2 haftadır biz geciktiriyoruz. wow u sıfırdan 100 yapmak 22 gun alıyor. kac hafta geciktiricen bizi. 8-10 mu.

Fantazi yapalım mı :D İlk 3'teki zorba wowlarının hepsini 99 yapalım.Sonra sizin wowları reisleyelim.Onları da 99 yapalım ve bu server hiç bitmesin :D :D

cnbc-e
26-09-2010, 00:49
Fantazi yapalım mı :D İlk 3'teki zorba wowlarının hepsini 99 yapalım.Sonra sizin wowları reisleyelim.Onları da 99 yapalım ve bu server hiç bitmesin :D :D

Bitsede gitsek diyenlerdenim ama bunu yapalım derseniz ben varım:D

Canerous
26-09-2010, 00:51
Bitsede gitsek diyenlerdenim ama bunu yapalım derseniz ben varım:D

Yeni bir rekor, hatta bir kaç rekor olur. Mesela; bütün wowları alan birlik, bütün wowları 99 yapan birlik :D Bunu yapsa yapsa ancak Zorba yapar

haythuyt
26-09-2010, 00:53
http://travian-reports.net/tr/report/2369457fb32

bazen keske dıyorum bırcok sey ıcın ama cok gec..

bıde zorba benı affet..gerkırse halka acık bı sekılde yargılayın benı..

Canerous
26-09-2010, 00:55

ben de kim durduk yerde wowun seviyesi 3 aşağı çekti diyorum :D Acaba seviye basılınca yıkılacaklarını bildikleri için direk merkezden yıkıyorlar mı dedim :D Ama arkadaşımızın yaptığının plan dahilinde olduğunu sanmıyorum. Yoksa?

Fecredal
26-09-2010, 00:56

Sanada Oyun tarzınada yönetim anlayışınada Hayranım ama senin konuşma tarzına gelince.. Şimdi Öyle Bir söz etki ne fakibini küçümse nede kendini yücelt Yakışmıyo ne sana nede senin gibilere gerçekten çirkin bir davranış istersen DÜNYA HARİKASINI 22 günde bitir bu bana ne kazandırı yada sana ne kaybettir onun cevabını verde ona göre konuş Ayıp yaa cidden ayıp koca koca insanlar şu form bölümünde mesajlarınız ile ne kadar küçümsediğinizi bilmiyorsunuz Galiba

ottomans2
26-09-2010, 01:09
ordu elimizde patladı sanırım :(((((

Canerous
26-09-2010, 01:12
ordu elimizde patladı sanırım :(((((

"Kimsin sen? Kimsin?"Gora klieşeleri... Şaka şaka, ama kimsin kimdensin :D Ordu kimin, neden elinde patladı???

haythuyt
26-09-2010, 01:15
"Kimsin sen? Kimsin?"Gora klieşeleri... Şaka şaka, ama kimsin kimdensin :D Ordu kimin, neden elinde patladı???

sana katılıyorum
yazıyolarda kımsın kımlerdensın bı belırtın dımı :)

THE-END
26-09-2010, 01:18

saygısızlık yapma haddini bil !!! Burda senin buyuklerin abilerin ablaların var bazı seyleri birbirine karıstırma işiniz gucunuz hakaret ezik rakip söle rakip böle rakip demekten baska bise bildiginiz yok takdir ettik tebrik ettik Zorba nın s6 daki misyonunu en guzel sekilde tamamladıgını soledik ama ne yazıkki sizin su dilinizin uzunluğunu cozemedik madem sıkıldın bunaldın rakibini begenmiyosun bitirin kardesim size durun diyenmi oldu sizi görende Dunyanın hakimi sanacak yazık ya herkes biliyoki siz oyunu kendi ordularınız icin bitirmediniz bitirinde susun..

ottomans2
26-09-2010, 01:20

sana katılıyorum
yazıyolarda kımsın kımlerdensın bı belırtın dımı :)
zorbadayımda son wowlara cok uzagım o yüzden elimde patladı zaten

Canerous
26-09-2010, 01:21
zorbadayımda son wowlara cok uzagım o yüzden elimde patladı zaten

Nolcak ya, sana patlatacak şöyle en ateşlisinden bir merkez verelim.Gir onu parçala :D

ottomans2
26-09-2010, 01:24
Nolcak ya, sana patlatacak şöyle en ateşlisinden bir merkez verelim.Gir onu parçala :D
tmm patlatılacak söyle + + ya yakın en en en... merkezi söyleyin

Canerous
26-09-2010, 01:27

Ben karışmam, üstad erenimo. Adamımız bu, onlar sana en ateşli yeri bulurlar merak etme ;)

wildax
26-09-2010, 01:35
ERENİMO KARDEŞ..
Tamam tebrik ederiz gerçekten çok iyi organize oluyorsunuz ve oyunu hakederek kazandınız tüm zorba birliklerini tebrik ederim..
Fakat bu kadar seviyesiz ve kendini bilmeyen arkadaşlar bu kazanılan oyuna leke sürüyorlar.rakibini kızdırmak istiyorsan bunu adam gibi yap aşşağılayıcı sözler söyleyerek değil ha tabi kafan basmıyorsa ona söyleyecek lafım yok sen o zaman AZİZ NESİNİN %60 LIK KESİMİNDE KALIYORSUN.. Sen bundan böyle form a yazacağın zaman başındaki çobanlara yazdıklarınıkontrol ettir ve öyle yayınla..

ÜSTAD KARDEŞ BİTİR ŞU OYUNUDA BİZDE KAFAMIZI DİNLEYELİM VE TEBRİK EDERİM gerçekten mükemmel arkadaşlar var içinizde çok uyumlu bir birliksiniz ama dediğim gibi bazı arkadaşlar seviyeyi düşürmese daha ii olacak zevki kalmadı bu işin tekrar tebrikler

erenimo
26-09-2010, 01:39
Sanada Oyun tarzınada yönetim anlayışınada Hayranım ama senin konuşma tarzına gelince.. Şimdi Öyle Bir söz etki ne fakibini küçümse nede kendini yücelt Yakışmıyo ne sana nede senin gibilere gerçekten çirkin bir davranış istersen DÜNYA HARİKASINI 22 günde bitir bu bana ne kazandırı yada sana ne kaybettir onun cevabını verde ona göre konuş Ayıp yaa cidden ayıp koca koca insanlar şu form bölümünde mesajlarınız ile ne kadar küçümsediğinizi bilmiyorsunuz Galiba

valla 4 gundur yogun bi tempoda calstıgım için orduları bir diger yonetici arkadasım organıze etmek zorunda kaldı ve ne kadar kalabalık bir ekibi yonlendirdigini ben biliyorum. ve bu iş ona yıkıldı. normal şartlar altında bir kac seviye daha almanız lazımdı. biliyoruz gelecek olan ordulardan bir kacını. ama daha bitiş zamanını bile tahmin edememişsiniz. bundan dolayı bir kat daha sinirlendim. server boyunca mangalda kul bırakmayan yonetıcılerınız nerde. buradan bize her turlu iftirayı atan. emek vermek harici her turlu hilebazlıkla one gectigimizi idda eden yonetıcılerınız nerde. hani siz izin vermeden kuramazdık??

benım tepkım sana degıl bos konusanlara. artık da bi onemı yok benım için. benimde sorumlulugumda olan bir olayın arkadasıma yıkılmasından dolayı kızgınım sadece.. su işe bak seviye alsnlar diye bile biz bekliyoruz. emin ol yerımde olsan daha fazlasını solersın..

ayrıca bu kadar ordunun elimizde kalması da bizim sucumuz.. neden bu kadar ciddiye almısız ki sizi?? bu mu sucumuz yani... bize iftira atasanız diyemi uzattık serverı bu kadar.. sen eleştirileri git yonetimine yap cunku biz bile sizi daha fazla ciddiye almısız. almasak bu kadar adama ordu bastırtmazdık.

çaşıt
26-09-2010, 01:55
ERENİMO KARDEŞ..
Tamam tebrik ederiz gerçekten çok iyi organize oluyorsunuz ve oyunu hakederek kazandınız tüm zorba birliklerini tebrik ederim..
Fakat bu kadar seviyesiz ve kendini bilmeyen arkadaşlar bu kazanılan oyuna leke sürüyorlar.rakibini kızdırmak istiyorsan bunu adam gibi yap aşşağılayıcı sözler söyleyerek değil ha tabi kafan basmıyorsa ona söyleyecek lafım yok sen o zaman AZİZ NESİNİN %60 LIK KESİMİNDE KALIYORSUN.. Sen bundan böyle form a yazacağın zaman başındaki çobanlara yazdıklarınıkontrol ettir ve öyle yayınla..

ÜSTAD KARDEŞ BİTİR ŞU OYUNUDA BİZDE KAFAMIZI DİNLEYELİM VE TEBRİK EDERİM gerçekten mükemmel arkadaşlar var içinizde çok uyumlu bir birliksiniz ama dediğim gibi bazı arkadaşlar seviyeyi düşürmese daha ii olacak zevki kalmadı bu işin tekrar tebrikler

tebrikler sonunda anlamışsın
bu oyun ZORBA isteyince biter :D

wildax
26-09-2010, 02:00
tebrikler sonunda anlamışsın
bu oyun ZORBA isteyince biter :D

sorun sizden bazı arkadaşların anlamamasıyla ilgili hala %60 tasınız:D

ottomans2
26-09-2010, 02:05
kimseden cevap gelmedi zaten bu saaten sonra da merkez patlatmanın lüzumu yok ben 5.5k mancınıgı wow için basmıstım ama yollayamıycaz anlasıldı burda insiyatif alıyorum ve mancınıksız orduyu suan cıkartıyorum artık ne kadar keserlerse kısmet

çaşıt
26-09-2010, 02:42
kimseden cevap gelmedi zaten bu saaten sonra da merkez patlatmanın lüzumu yok ben 5.5k mancınıgı wow için basmıstım ama yollayamıycaz anlasıldı burda insiyatif alıyorum ve mancınıksız orduyu suan cıkartıyorum artık ne kadar keserlerse kısmet

kolay gelsin
keserler vede dönerler :D

mesbi
26-09-2010, 03:08

keşke mançolarıda gönderseydin. :D wow 94 e indi :D

s6-hylinos.

haythuyt
26-09-2010, 03:47
http://travian-reports.net/tr/report/237012ec053

http://travian-reports.net/tr/report/2370134f798

http://travian-reports.net/tr/report/2370148242e

http://travian-reports.net/tr/report/2370153a2a4

http://travian-reports.net/tr/report/2370168ab03

http://travian-reports.net/tr/report/23701798456

yukardakıler üstad. wow köyune gelen saldırlarıdır..
saldıırı yapanalrı tebrık ederız..

AMA:

yukarda bıyerde yer yerınden oynayacak dıyen vatandas pek bı sarsıntı hıssetmedık
haa buna yer yerınden oynadı dıyosan yarın gel burda yayınlayacagım raporları gör ondan sora onlara ne dıceksın merak edıyorum..
yukardakı saldırları ben cmrtsı gunu normal bıtısten önce beklıyodum..butun planımı ona göre yaptım ama sız malesef bız ıptaal etmesek yetısemezdınız ve bu ordualrınız elınızde patlardı
dua edınkı sızın bu UFAK+NACIZANE ordularınızdan cok cok kıymetlı ordualrımız var onalr saldırıyapmadan bıtıremezdık bu oyunu
benım hesabımdan bıraz daha ılerıye attınız oyunu ama bundan sora napacaksınız onu merak edıyorum..caresız gözlerle ızlersınız artık
ama gene dua edınkı karsınızda zorba var sıze ızleyecek seyır zevkıne degecek bı SON hazırladık..

conconlu
26-09-2010, 04:34

AMA:

yukarda bıyerde yer yerınden oynayacak dıyen vatandas pek bı sarsıntı hıssetmedık
haa buna yer yerınden oynadı dıyosan yarın gel burda yayınlayacagım raporları gör ondan sora onlara ne dıceksın merak edıyorum..
yukardakı saldırları ben cmrtsı gunu normal bıtısten önce beklıyodum..butun planımı ona göre yaptım ama sız malesef bız ıptaal etmesek yetısemezdınız ve bu ordualrınız elınızde patlardı
dua edınkı sızın bu UFAK+NACIZANE ordularınızdan cok cok kıymetlı ordualrımız var onalr saldırıyapmadan bıtıremezdık bu oyunu
benım hesabımdan bıraz daha ılerıye attınız oyunu ama bundan sora napacaksınız onu merak edıyorum..caresız gözlerle ızlersınız artık
ama gene dua edınkı karsınızda zorba var sıze ızleyecek seyır zevkıne degecek bı SON hazırladık..
ordumu? ne ordusu? ordu ne arar la zorbada :D:D

cnbc-e
26-09-2010, 07:49

bitti ordular artık oyunda bitmez zorbanın ordusu kalmadı aradaki farkı 100 yapamayacağız demek oluyor daha beklemek lazım

beni bekleyim tılsım alacağım 2aya hazırlarım sağlam bir ordu:D

üSTaD.
26-09-2010, 08:32
Mrb arkadaşlar

Ben üzerime düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirdim.hem kendi arkadaşlarımın hemde rakip arkadaşlarımızın emeklerini çalmadım!!!

Bundan dolayı hem kendi arkadaşlarımdan hemde özellikle rakip arkadaşlardan özel tşk bekliyorum.

Artık kanaatimce yıkım olayları muhtemelen buğün son bulur.
Ve oyunun gerçek geri sayımı başladı şimdiden herkese hayırlısı olmasi dileğiyle.

Ayrıca AKTAŞ İNŞAATI kınıyorum son seviyelerden malzeme çalmış bundan dolayı 7 seviye kaybım oldu.

İşallah bu kez malzemeden çalmadan devam ederde seviyelerele

PERŞEMBE 15,00 SULARINDA BU İŞ BİTER!!!

SULH
26-09-2010, 08:41
Mrb arkadaşlar

Ben üzerime düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirdim.hem kendi arkadaşlarımın hemde rakip arkadaşlarımızın emeklerini çalmadım!!!

Bundan dolayı hem kendi arkadaşlarımdan hemde özellikle rakip arkadaşlardan özel tşk bekliyorum.

Ve oyunun gerçek geri sayımı başladı şimdiden herkese hayırlısı olmasi dileğiyle.

Ayrıca AKTAŞ İNŞAATI kınıyorum son seviyelerden malzeme çalmış bundan dolayı 7 seviye kaybım oldu.

AKTAŞ inşaat temeli sağlam attı ama tepelerde biraz harcı az kullanmışız:Dbu şirketimize ait değil tamamiyle köyde çalışan işçilerin uyuşukluğundan kaynaklanmaktadır.olaya bundan sonra kendim müdahele ediyorum ve perşembe bu işi bitiriyoruz yıkmak isteyen arkadaşlara duyurulur.:D

turansevim
26-09-2010, 09:28

bu ne yaaa :S arkadas bu wowu reisleyelim o zaman ya

turansevim
26-09-2010, 09:30
bitti ordular artık oyunda bitmez zorbanın ordusu kalmadı aradaki farkı 100 yapamayacağız demek oluyor daha beklemek lazım

beni bekleyim tılsım alacağım 2aya hazırlarım sağlam bir ordu:D

ordular bitti mi :D zorbadan bahsediyoruz arkadaslarım abilerim ablalarım :)
Zorba diyoruz ya :) ayık olun ;)

turansevim
26-09-2010, 09:34

AMA:

wowumuzda olan mancınık ve kocbası defans sayısı yeterınce az gorunuyor

Allah sizi inandırsın ben bu orduyla 99 daki bi wowdan 5 seviye alamam ben buna ordu diyemem kendi şahsıma, rakipten kimseyi eleştirmiyorum yanlış anlaşılma olmasın, eleştirim elimizdeki wow köyüne,

elde kalan bütün mancınıkları kocları herkes atsa bırak 5 seviyeyi belki 1 seviye ancak alırdı rakip orduları.

Canerous
26-09-2010, 10:20
wowumuzda olan mancınık ve kocbası defans sayısı yeterınce az gorunuyor

Allah sizi inandırsın ben bu orduyla 99 daki bi wowdan 5 seviye alamam ben buna ordu diyemem kendi şahsıma, rakipten kimseyi eleştirmiyorum yanlış anlaşılma olmasın, eleştirim elimizdeki wow köyüne,

elde kalan bütün mancınıkları kocları herkes atsa bırak 5 seviyeyi belki 1 seviye ancak alırdı rakip orduları.

Aynen katılıyorum, bu kadar az ordu ve yine de 5 seviye!!? Biraz saçma ve karışık olmuş, bu arada Üstad.'a teşekkürü borç bilirim.Bizim için oyun zamanını 4-5 gün daha uzattığı için.

kara_cocuk
26-09-2010, 10:30
ya kahramanım kaç gündür üstadın wowunda ancak iki seviye atladı :D ben kahramanımı sonların wowa gönderiyorum :D seviye atlar belki orda malum rekor orduların saldırısı başladı :D
Son birliklerinin bizim wow dan 7 seviye almaları bile mucize bence :)

Canerous
26-09-2010, 10:38
ya kahramanım kaç gündür üstadın wowunda ancak iki seviye atladı :D ben kahramanımı sonların wowa gönderiyorum :D seviye atlar belki orda malum rekor orduların saldırısı başladı :D

Haklısın, benimki de 2 seviye atladı. Nereye yolluyorsun bana da söyle, ben de oraya yollayayım :)

turansevim
26-09-2010, 10:46

ölür kahramanın aman atma :)

turansevim
26-09-2010, 10:47
Üstad Sedat abiyi tebrik ederim bu arada unuttum kusuruma bakmayın,

bi ihtimal daha var o da artık S6 daki köy sayılarının azlıgıdır.

o kadar az hesap kaldı ki wowlardaki defanslar da o derece azaldı diyebiliriz,

o kadar az hesap kalmasına ragmen o wowa tahıl yetiştirebilmek zor iş, tebrikler Sedat abi :)

oozy
26-09-2010, 10:49
Mrb arkadaşlar

Teşekkürü borç bilirim :D

Ayrıca SON'lu rakipleriminde emeğine sağlık,ellerinden geleni yapmışlar.

Bende rahat bi nefes aldım sayelerinde,onun için ayrı teşekkür ederim rakiplerime. ;) (üstaD. herkes için zorlu bi geceydi,anladın sen onu... :D )

Fecredal
26-09-2010, 11:09
saygısızlık yapma haddini bil !!! Burda senin buyuklerin abilerin ablaların var bazı seyleri birbirine karıstırma işiniz gucunuz hakaret ezik rakip söle rakip böle rakip demekten baska bise bildiginiz yok takdir ettik tebrik ettik Zorba nın s6 daki misyonunu en guzel sekilde tamamladıgını soledik ama ne yazıkki sizin su dilinizin uzunluğunu cozemedik madem sıkıldın bunaldın rakibini begenmiyosun bitirin kardesim size durun diyenmi oldu sizi görende Dunyanın hakimi sanacak yazık ya herkes biliyoki siz oyunu kendi ordularınız icin bitirmediniz bitirinde susun..

Abicim Bu ve bunun gibiler kendilerinin Küçük dağları yarattıklarını düşünüyorlar karşısındaki insanın ne düşündüğü neler bildiğini v.s ama bilmiyorlarki resil rüsva olduklarını

Fecredal
26-09-2010, 11:12

Fantazi Kurbanı olursun Yawaşş

Canerous
26-09-2010, 11:12
Fantazi Kurbanı olursun Yawaşş

Fantazi "kralı" oluruz ;)

Fecredal
26-09-2010, 11:14

Bunlar sadece sizi denemek amaçlı ordulardı :) BAZAR Güzelleri :) Bi gözlüğünüz eksik olanı biteni görmek için onuda tavsiye ederim alın bi bardak altı gözlükta olanı biteni görün

Canerous
26-09-2010, 11:15
Bunlar sadece sizi denemek amaçlı ordulardı :) BAZAR Güzelleri :) Bi gözlüğünüz eksik olanı biteni görmek için onuda tavsiye ederim alın bi bardak altı gözlükta olanı biteni görün

Biz o gözlükleri kiraladık ancak gelmediler, nedense son'un hileliklerine takılmışlar ;)

Fecredal
26-09-2010, 11:15
Mrb arkadaşlar

İnşallah :)

Canerous
26-09-2010, 11:16
İnşallah :)

Heyyy 2000. mesaj :D :D