PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 6]

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

leyla
27-08-2010, 17:47
Bu akşam bir hareketlenmeler olacak gibi gözüküyor.Merak ve heyecanla bekliyoruz...

sayın ozan halim olup olabilecek en büyük aksiyon oo my god'un forum hesabının açılması

-constantine-
27-08-2010, 17:59
sayın ozan halim olup olabilecek en büyük aksiyon oo my god'un forum hesabının açılması

Onur hesabın acılırsa bızede oo my god demek düşer:D

leyla
27-08-2010, 18:25
Onur hesabın acılırsa bızede oo my god demek düşer:D

rakip ekipler bence onurun askersiz dandik hesabını değil de forumdaki hesabını hedef almalılar
adam yıkıcı darbeleri burdan yapıo travian hesabından da saçma sapan şeyler basıp çıkıo:D

üSTaD.
27-08-2010, 18:26
Senle aynı fikirdeyim leyla

Geldiğii bak gör anında belli edecek
peşindende birileri bak gör gene mantar gibi türeyecek :)

conconlu
27-08-2010, 18:30
Senle aynı fikirdeyim leyla

Geldiğii bak gör anında belli edecek
peşindende birileri bak gör gene mantar gibi türeyecek :)

SON 3.5 SAAT :d

conconlu
27-08-2010, 18:32
Sonları wow yıkıyorrrr... Amaneyyyyyyyyyyyyyy

üSTaD.
27-08-2010, 19:06
Hayatiden konuyu anlatan ve raporları gösteren
ingilizce yorumlu mesajı bekliyoruz.
rapor youmlarınıda alalım lütfen

Sonları wow yıkıyorrrr... Amaneyyyyyyyyyyyyyy

leyla
27-08-2010, 21:55
Hayatiden konuyu anlatan ve raporları gösteren
ingilizce yorumlu mesajı bekliyoruz.
rapor youmlarınıda alalım lütfen

koptum sedat abi :D

hayatinin ne dediği gayet net anlaşılıo bence onura çözüm bulmak gerek
hatta tercüman bulalım bazen hiç anlamıom ben onun ne dediğini
6 dk sonra forum hesabı açılıo
concon onur is back kill them allllll :D

eruseru
27-08-2010, 22:09
wow da son durum nedir arkadaşlar?

çaşıt
27-08-2010, 22:36
demekki hepimizi aynı anda banlamışlar :D

truyoı
27-08-2010, 22:51
http://i38.tinypic.com/290ty11.jpg

wildax
27-08-2010, 22:56
demekki hepimizi aynı anda banlamışlar :D

neden acaba:D

üSTaD.
27-08-2010, 22:58
Kitlenen ekip gelmeiş cümbür cemaat
bi kaç gündür iyi kafa dinlemiştik bakalım bu kez neler yapacaklar.

wildax
27-08-2010, 23:00
Kitlenen ekip gelmeiş cümbür cemaat
bi kaç gündür iyi kafa dinlemiştik bakalım bu kez neler yapacaklar.

ben konuşmayacağım artık laf atılamdıktan sonra:D

üstad rica etsem şu raporları bi görsek

üSTaD.
27-08-2010, 23:01
rtweryhwerthujwrthwrethrwthwrthrt

üSTaD.
27-08-2010, 23:04
hangi raporları ?

ben konuşmayacağım artık laf atılamdıktan sonra:D

üstad rica etsem şu raporları bi görsek

wildax
27-08-2010, 23:06
hangi raporları ?

yine_ben e gelen saldırılar seviye almışlar

çaşıt
27-08-2010, 23:12
neden acaba:D

bida fıkra anlatma :D

wildax
27-08-2010, 23:15
bida fıkra anlatma :D

dur bi var bir tane daha
:D

çaşıt
27-08-2010, 23:22
dur bi var bir tane daha
:D

aman ha
bu modlar espriden anlamıyor :D

haythuyt
27-08-2010, 23:46
http://travian-reports.net/tr/report/209759cf8bb,2097601b420,2097612bbfc,209762b2b45,20 9763dd0f6,2097647bd52,209995f4dbb

raporlarla geldım..
öncelıkle tebrık ederız..
wow dan 7 kısı gelıp toplamda 12 sevıye almayı basardıkları ıcın
bı tebrık de wow köyune saldırıyoruz orda gorusrz dıyp saldırı cıkarttıkları ıcın:) genelde saatlerı pek tutmuyo aralarında 2-3 hatta 5 saatlık fark oluyodu..bukez bıraz daha ayarlamıslar
ama no panıcleme bıraz gecıkmıs panık atak sanırım:D
bı tebrık gene kocbası ordusu olmadıgı ıcın!!! sanırım kocbası ordusuna trıp atıyolar:eek:

wildax
27-08-2010, 23:51
http://travian-reports.net/tr/report/209759cf8bb,2097601b420,2097612bbfc,209762b2b45,20 9763dd0f6,2097647bd52,209995f4dbb

raporlarla geldım..
bı tebrık de wow köyune saldırıyoruz orda gorusrz dıyp saldırı cıkarttıkları ıcın:) genelde saatlerı pek tutmuyo aralarında 2-3 hatta 5 saatlık fark oluyodu..bukez bıraz daha ayarlamıslar
bı tebrık gene kocbası ordusu olmadıgı ıcın!!! sanırım kocbası ordusuna trıp atıyolar:eek:

saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyoruz ve gereksiz yorum yapmıyoruz (mod kızıyor):D

NOT:Koçbaşı olayına gelince birlik olarak içimizden bir çok arkadaş tarafından boynuzlandığımız için boynuzlu şeylere alerjimiz var.. :)

üSTaD.
27-08-2010, 23:59
hayati ingilizce yorumların çok karizma oluyomuş
alabilirmiyiz lütfen

raporlarla geldım..

çaşıt
28-08-2010, 00:02

raporlarla geldım..

napolyon misali sonunda öğrenecekler mi bakalım wow yıkmayı ;)

THE-END
28-08-2010, 00:06
saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyoruz ve gereksiz yorum yapmıyoruz (mod kızıyor):D

NOT:Koçbaşı olayına gelince birlik olarak içimizden bir çok arkadaş tarafından boynuzlandığımız için boynuzlu şeylere alerjimiz var.. :)

Ya bu nick Rahmetli Gökhan abimizin vır vır konusuyon sen bi sus :) neyi oluyosun sen Rahmetli guzel insanın ?

wildax
28-08-2010, 00:07
Ya bu nick Rahmetli Gökhan abimizin vır vır konusuyon sen bi sus :) neyi oluyosun sen Rahmetli guzel insanın ?

kayın biladeriyim adım mehmet

THE-END
28-08-2010, 00:10
kayın biladeriyim adım mehmet

Hım Gokhan abimle bu oyun dunyasında tanıstık msn de olsun oyundan olsun cok sey paylastık hep yuzu gulerdi iyi insandı Allah mekanını Cennet eylesin Cok ani oldu vefatı uzdu bizi :((((

wildax
28-08-2010, 00:19
Hım Gokhan abimle bu oyun dunyasında tanıstık msn de olsun oyundan olsun cok sey paylastık hep yuzu gulerdi iyi insandı Allah mekanını Cennet eylesin Cok ani oldu vefatı uzdu bizi :((((
abi mümkünse açmayalım bu konuyu büyük oğluda giriyor arada foruma ve oyuna

NUSRET BABA
28-08-2010, 00:43

raporlarla geldım..

birisi şu arkadaşlara çift atış yapmamaları gerektiğini öğretebilirmi :eek:
o kadar asker basmış romalı arkadaş ama yazık etmiş o askere

THE-END
28-08-2010, 00:49
abi mümkünse açmayalım bu konuyu büyük oğluda giriyor arada foruma ve oyuna

Peki mehmet sende biraz kendine ceki duzen ver lutfen saygı, sevgi , kardeslik nadir insanların sahip oldugu duygulardır bunları bi oyun icin kaybetmeyelim mümkünse ..

Herkese iyi Forumlar.

THE-END
28-08-2010, 00:51
birisi şu arkadaşlara çift atış yapmamaları gerektiğini öğretebilirmi :eek:
o kadar asker basmış romalı arkadaş ama yazık etmiş o askere

evt bencede birileri bunlara ordularına göre nasıl atıs yapılacagını ögretsin Son larda kayde deger cok az ordu var bunları iyi degerlendirmek lazım

haythuyt
28-08-2010, 02:10
汉语 / 漢語中文, 國文, 华文, 华语

anlamı: bırakın cıft atıs yapslar bırakın kocbasısız saldırsınlar

p.s: for leyla+üstad.

oo_my_god
28-08-2010, 02:14
汉语 / 漢語中文, 國文, 华文, 华语

anlamı: bırakın cıft atıs yapslar bırakın kocbasısız saldırsınlar

p.s: for leyla+üstad.
geri geldim :D yrn baslıyorum :D

-constantine-
28-08-2010, 04:23
Gelmez olaydın:eek::eek::rolleyes:

erenimo
28-08-2010, 06:28
al işte bir ağlama duvarı daha.. nasılda uzun ve dikkatle yazılmış bir an ben bile gercek olduğuna inanıcaktım..:) daha 2 gun once o profılde serverın ne zaman bıtecegıne ben karar veririm yazıyordu.. en cok da onlar 4-5 orduyla gidip wow yıkıp tahrıp ederken biz 8-9 orduyla bunu yapamıyoruz demesine güldüm..
bunu hayati cevaplar..

gercekten trajikomik..

http://s6.travian.com.tr/spieler.php?uid=53135

http://s6.travian.com.tr/allianz.php?aid=9646

hayati ve ersin aynı asker ussu acıp da işi gucu bırakıp konferans konusmalar yaptıgımız gunlerı hatırladım.

not: insanlar yapamadıkları şeyleri imkansızlıkla suçlar.. yapanı gördükleri zaman da hileyle.. halbuki tek sorununuz kafanızdaki imkansızlıklar...

çaşıt
28-08-2010, 09:15
Benimde merk ettiğim bazı şeyler var ?

Can KPSS den kaç puan aldı ?

Boranuğurlu yıkılmayan wow yapmayı nasıl başardı ?

bu kadar vakti ve parası çok oyuncu nasıl ZORBA da bir araya geldi ?

leyla askerim yok deyip deyip nasıl wow yıkıyor :D

medusa 80-40 orduyla saldırıya çıkıyorda,aynı zamanda merkezini ve köyünü nasıl savunuyor,bu kadar tahıl TMO da bile yoktur sanırım :D

vodka kaç ton fındık(pardon fıstık) topladı ?

Hayati hem saldırıları organizze edip hem nasıl okulu bitirebiliyor(ÖSYM başkanıyla yakınlığı nedir) ?

Aliihsan ın iddaa tahminleri ne zaman tutacak ?

referandumda hayır mı evet mi ?

arife benimle barışacak mı ?

mansur nerede ?

bu ekonomik krizde Fatih nasıl evleniyor ?

büyük lokma yut büyük laf etme demişler, bu forumda ZORBA ya sahte kabadayılık eden herkesin sonu belliyken E-MERKEZ neden ders almamış ?

oo_my_god
28-08-2010, 09:57
al işte bir ağlama duvarı daha.. nasılda uzun ve dikkatle yazılmış bir an ben bile gercek olduğuna inanıcaktım..:) daha 2 gun once o profılde serverın ne zaman bıtecegıne ben karar veririm yazıyordu.. en cok da onlar 4-5 orduyla gidip wow yıkıp tahrıp ederken biz 8-9 orduyla bunu yapamıyoruz demesine güldüm..
bunu hayati cevaplar..

gercekten trajikomik..

hayati ve ersin aynı asker ussu acıp da işi gucu bırakıp konferans konusmalar yaptıgımız gunlerı hatırladım.

not: insanlar yapamadıkları şeyleri imkansızlıkla suçlar.. yapanı gördükleri zaman da hileyle.. halbuki tek sorununuz kafanızdaki imkansızlıklar...
kıyamam ben bunlara ya :D walla cok üzülüyorum böyle tepkiler görünce :D

üSTaD.
28-08-2010, 10:16
Ben e-merkezin bu hale gelmeden önce yazdım
eğerki bana samimi ciddiye alan bi dönüş yapsa idi
bu hale gelmiycekti
buna emin olabilirsiniz

Ama o beni ezik gördü hiç tınmadı bile tenezül edip cevap bile vermedi

Serverin bitme tarihini belirliyen genel başkanım

Acaba bazen diyorum ben dıştan çok ezik mi gönürüyorum:confused:

Ama sorasını herkez biliyo bana bulaşıpta oyunda keyif alanı görmedim

Eğer var ise bir adım öne çıksın

Ben dostuma sevgi rakibime ızdırap olurum

bunu hayati cevaplar..

gercekten trajikomik..

oo_my_god
28-08-2010, 10:22
Ben e-merkezin bu hale gelmeden önce yazdım
eğerki bana samimi ciddiye alan bi dönüş yapsa idi
bu hale gelmiycekti
buna emin olabilirsiniz

Ama o beni ezik gördü hiç tınmadı bile tenezül edip cevap bile vermedi

Serverin bitme tarihini belirliyen genel başkanım

Acaba bazen diyorum ben dıştan çok ezik mi gönürüyorum:confused:

Ama sorasını herkez biliyo bana bulaşıpta oyunda keyif alanı görmedim

Eğer var ise bir adım öne çıksın

Ben dostuma sevgi rakibime ızdırap olurum

abi ızdırabım ol :D belki karsılıklı zevk alırız :p

SON lardan da bir cacık olmaz gibi. Ben bu kadar kötü oyuncuyu bir arada görmedim. İns bişiler ögrenmişlerdir izleyerek

SULH
28-08-2010, 10:23
E-MERKEZ EFENDİ HALİNE ÇOK ÜZÜLÜYORUM DÜN SANA ÜZÜLDÜM UYUYAMADIM.YAZIKTIR KARDEŞİM YAPMAYIN MÜBAREK GÜNDE BU EZİYETİ ADAMLARA SONRA BUNLARI YAZIYO ÜSTAD. HAKKINDA:D:D:D

5.ŞİMDİ DE SİZDEN ÜSDAT. İSİMLİ OYUNCUNUN NATAR KÖYÜNÜ ORTALAMANIZI RİCA EDİYORUM BİR SAĞINA SOLUNA BAKIN NATAR KÖYÜN NASIL OLURDA BİR OYUNCUNUN 7/7 SİNE DÜŞEBİLİR İNANIN HAYRET EDİYORUM ADAMIN NATAR KÖYÜNE YAĞMA ATTIK GÖRÜLEN SAVUNMA ASKERİNİ 3 ORDU İLE KESEBİLME GÜCÜMÜZ OLDUĞU HALDE BİZ 8-9 SAĞLAM ORDU GÖNDERİYORUZ AMA HER NE HİKMETSE RAPOR BİLE ALAMIYORUZ ADAMLAR AYNI ORDU İLE BİZİM NATARIMIZA GELDİ SEVİYE ALDI GİTTİLER AYNI GECE MERKEZİNE GİTTİK BÜTÜN ORDULAR ÇAKILDI HİÇKİMSE BU KADAR UZUN SÜRE MERKEZİNDE SAVUNMA ASKERİ BESLEYEMEZ NATAR KÖYÜNE DESTEK ATTIK 200 MIZRAK BİR SONRAKİ GÜN 80 TANE KALDI YANİ BUNU BAŞARAN BİRLİK OYUNCULARI DEĞİL SERVER ADMİNİ OLDUĞU AŞİKAR BU OYUNCU TAM SINIRDA OLDUĞU İÇİN BEN YAN KÖYLERİNİ YIKTIRMA KARARI ALDIM YIKIMA GİDEN OYUNCU BANA YAZIYO DİYOKİ BAŞKANIM ADAMIN 5-6 KÖYÜNE FAKE ATIYORUM HANGİ KÖYÜNE GİTTİĞİMİİ BİLİYO VE ARAYA ASKER ALIYO DİYO ÜSDAT. 17. SIRAYA DÜŞÜRDÜK VE HALA GÜNDE 100LERCE MANCILIKLI SALDIRI ALDIĞI HALDE ADAM NUFUS KAYBETMİYO NUFUS KAZANIYO BUNA NE DİYİCEKSİNİZ...YAKLAŞIK 15 GÜNDÜR ADAM YIKILIYO VE 16. SIRADA AYNI NUFUSLU DURUYO

NAZ ETME NE OLUR İSTE SENİNDE ENGİN GİBİ KANKAN OLUR:DBU BENİM ESERİM SANA MI YIKTIRACAM.BENİM KÖYÜMÜ YIKACAK ADAMIN ALNINI KARIŞLARIM:DSANA BU PARÇAYI HEDİYE EDİYORUM :D

http://www.youtube.com/watch?v=tjXO-klcBn0

qelle qesen
28-08-2010, 10:32
Bir köyün yerlebir edilişi :D:D:D

http://travian-reports.net/tr/report/208303b3b10 (http://travian-reports.net/tr/report/208303b3b10)

theZORBA

ortak koyma böyle şeyler :D

2 hafta yoktum nasıl büyülttün bu orduyu :P
adminlemi yattın yoksa:D:D

leyla
28-08-2010, 16:31
Benimde merk ettiğim bazı şeyler var ?

Can KPSS den kaç puan aldı ?

Boranuğurlu yıkılmayan wow yapmayı nasıl başardı ?

bu kadar vakti ve parası çok oyuncu nasıl ZORBA da bir araya geldi ?

leyla askerim yok deyip deyip nasıl wow yıkıyor :D

medusa 80-40 orduyla saldırıya çıkıyorda,aynı zamanda merkezini ve köyünü nasıl savunuyor,bu kadar tahıl TMO da bile yoktur sanırım :D

vodka kaç ton fındık(pardon fıstık) topladı ?

Hayati hem saldırıları organizze edip hem nasıl okulu bitirebiliyor(ÖSYM başkanıyla yakınlığı nedir) ?

Aliihsan ın iddaa tahminleri ne zaman tutacak ?

referandumda hayır mı evet mi ?

arife benimle barışacak mı ?

mansur nerede ?

bu ekonomik krizde Fatih nasıl evleniyor ?

büyük lokma yut büyük laf etme demişler, bu forumda ZORBA ya sahte kabadayılık eden herkesin sonu belliyken E-MERKEZ neden ders almamış ?

alper tunga öldü mü ıssız acun kaldı mı D
mnsr ile karar verdik, o benim askerimi hep besledi. ben de npc ile hızlı asker tılsımı sayesinde asker bastım zira nurbeme'de öncü girip çakılmıştım.
ayrıca zorba ortalamasına göre benim askerim yok denck kadar azdı.
mansur kendini staj dünyasına kaptırdı, hesapları değişelim, askerli hesaba sen geç ben mnsr olurum dedim ama sanırım o leyla olmak istemedi:D:D
bide üstad sedat abi her yanköyüne inatla blok def yapacakmı?

hayati hergün böle yaratıcı ingilizce sloganlar bulacakmı?

oo my god tahıllları taşan yanköylerinden natara hiç tahıl atacakmı?forumda makul, mantıklı ve anlaşılır bir cümle kuracakmı?

inadına zorba
alayına minik kartal yine_ben

leyla
28-08-2010, 16:37
E-MERKEZ EFENDİ HALİNE ÇOK ÜZÜLÜYORUM DÜN SANA ÜZÜLDÜM UYUYAMADIM.YAZIKTIR KARDEŞİM YAPMAYIN MÜBAREK GÜNDE BU EZİYETİ ADAMLARA SONRA BUNLARI YAZIYO ÜSTAD. HAKKINDA:D:D:D

5.ŞİMDİ DE SİZDEN ÜSDAT. İSİMLİ OYUNCUNUN NATAR KÖYÜNÜ ORTALAMANIZI RİCA EDİYORUM BİR SAĞINA SOLUNA BAKIN NATAR KÖYÜN NASIL OLURDA BİR OYUNCUNUN 7/7 SİNE DÜŞEBİLİR İNANIN HAYRET EDİYORUM ADAMIN NATAR KÖYÜNE YAĞMA ATTIK GÖRÜLEN SAVUNMA ASKERİNİ 3 ORDU İLE KESEBİLME GÜCÜMÜZ OLDUĞU HALDE BİZ 8-9 SAĞLAM ORDU GÖNDERİYORUZ AMA HER NE HİKMETSE RAPOR BİLE ALAMIYORUZ ADAMLAR AYNI ORDU İLE BİZİM NATARIMIZA GELDİ SEVİYE ALDI GİTTİLER AYNI GECE MERKEZİNE GİTTİK BÜTÜN ORDULAR ÇAKILDI HİÇKİMSE BU KADAR UZUN SÜRE MERKEZİNDE SAVUNMA ASKERİ BESLEYEMEZ NATAR KÖYÜNE DESTEK ATTIK 200 MIZRAK BİR SONRAKİ GÜN 80 TANE KALDI YANİ BUNU BAŞARAN BİRLİK OYUNCULARI DEĞİL SERVER ADMİNİ OLDUĞU AŞİKAR BU OYUNCU TAM SINIRDA OLDUĞU İÇİN BEN YAN KÖYLERİNİ YIKTIRMA KARARI ALDIM YIKIMA GİDEN OYUNCU BANA YAZIYO DİYOKİ BAŞKANIM ADAMIN 5-6 KÖYÜNE FAKE ATIYORUM HANGİ KÖYÜNE GİTTİĞİMİİ BİLİYO VE ARAYA ASKER ALIYO DİYO ÜSDAT. 17. SIRAYA DÜŞÜRDÜK VE HALA GÜNDE 100LERCE MANCILIKLI SALDIRI ALDIĞI HALDE ADAM NUFUS KAYBETMİYO NUFUS KAZANIYO BUNA NE DİYİCEKSİNİZ...YAKLAŞIK 15 GÜNDÜR ADAM YIKILIYO VE 16. SIRADA AYNI NUFUSLU DURUYO

NAZ ETME NE OLUR İSTE SENİNDE ENGİN GİBİ KANKAN OLUR:DBU BENİM ESERİM SANA MI YIKTIRACAM.BENİM KÖYÜMÜ YIKACAK ADAMIN ALNINI KARIŞLARIM:DSANA BU PARÇAYI HEDİYE EDİYORUM :D

sedat abi birazcık fazla efor sarf edio
interneti günde 20 saat açık olduğu için tahılını defansını çok güzel ayarlıo ve içerde tuttuğu blok def herhangi bir merkez defansının en az 5 katı
admin kayırması gibi bişi söz konusu olamaz ama benim de dikkatimi çekti bazı raporlarda genel olarak tutarsızlık var ama mesela biz de ömer asaf wowuna daldığımızda hayati ile hesap yapmıştık ve reisleyeceğimizi düşünmüştük hem de 50şer k fazladan hesaplamıştık askeri üssü ama rapor bile alamadı reislerimiz.
2 taraf açısından da bu gibi hesap hataları olabilio. admin ya da mh'lerin bu gibi müdahele yapmalarının imkanı olabileceğini sanmıyorum
açıkcası en yetkili kişinin bile oyun gidişatına müdahele edebilmesine sistemin izin vereceğini sanmıyorum ama tabiki de hesap açılıp/kapanmalarında, ceza oranlarında mh'lerin takdir hakkı vardır.

TEXASSS
28-08-2010, 16:47
ahamda geldim ne var ne yok millet :D

üSTaD.
28-08-2010, 17:16
Sen nerelerdeydin senidemi bamladılar

ahamda geldim ne var ne yok millet :D

üSTaD.
28-08-2010, 17:20
Leyla adamlar haklı böle bi merkez köy savunması hiç bir yerde olmadı
boşuna demedk biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu diye

e tabi 15 ordu ile gelip çakılınnca insanın aklına geliyo üstad.a admin defmi veriyo diye

admininde işi gücü yok üstad. def versin

admin duysa e-merkezin böle dediğini ciden ceza verir kendisine yapılan hakaretten bakarsın hesap siler sonra derler üstad. sildi hesabı:)

sedat abi birazcık fazla efor sarf edio
interneti günde 20 saat açık olduğu için tahılını defansını çok güzel ayarlıo ve içerde tuttuğu blok def herhangi bir merkez defansının en az 5 katı
admin kayırması gibi bişi söz konusu olamaz ama benim de dikkatimi çekti bazı raporlarda genel olarak tutarsızlık var ama mesela biz de ömer asaf wowuna daldığımızda hayati ile hesap yapmıştık ve reisleyeceğimizi düşünmüştük hem de 50şer k fazladan hesaplamıştık askeri üssü ama rapor bile alamadı reislerimiz.
2 taraf açısından da bu gibi hesap hataları olabilio. admin ya da mh'lerin bu gibi müdahele yapmalarının imkanı olabileceğini sanmıyorum
açıkcası en yetkili kişinin bile oyun gidişatına müdahele edebilmesine sistemin izin vereceğini sanmıyorum ama tabiki de hesap açılıp/kapanmalarında, ceza oranlarında mh'lerin takdir hakkı vardır.

TEXASSS
28-08-2010, 17:44
Sen nerelerdeydin senidemi bamladılar

he abi benide götürdüler ama neden anlamadım fıkra yüzünden galiba :D

SwordOfGod
28-08-2010, 18:41
ortak koyma böyle şeyler :D

2 hafta yoktum nasıl büyülttün bu orduyu :P
adminlemi yattın yoksa:D:D

peh peh peh :P

whocares
29-08-2010, 00:18

NAZ ETME NE OLUR İSTE SENİNDE ENGİN GİBİ KANKAN OLUR:DBU BENİM ESERİM SANA MI YIKTIRACAM.BENİM KÖYÜMÜ YIKACAK ADAMIN ALNINI KARIŞLARIM:DSANA BU PARÇAYI HEDİYE EDİYORUM

Bu mesajı hatıra olarak saklamak lazım.

Admin o oyuncunun amcasının alışveriş ettiği bakkalın teyzeoğluyla sınıf arkadaşı.Ona torpil yapmayacakta kime yapacak .... Basıyor MH köyünden defansı yolluyor,ne var ki bunda :D

-constantine-
29-08-2010, 05:49

Admin o oyuncunun amcasının alışveriş ettiği bakkalın teyzeoğluyla sınıf arkadaşı.Ona torpil yapmayacakta kime yapacak .... Basıyor MH köyünden defansı yolluyor,ne var ki bunda :D

Bak süeper moderatörü bile güldürdün kendine allahta seni güldürsün.

çaşıt
29-08-2010, 08:12

hele diğer yazdıklarını görsen tam komedi :D

erenimo
29-08-2010, 13:16
benı savunması tamamen kesıldıgı halde banlayan moderator yıne ısını yapsanda adaletın tecellı bulsa..

cnbc-e
29-08-2010, 17:27
Belki kötü niyetli değilsin ama şu raporda asıl saldıran kişinin görünmesi lazımdı. Adam zaten çakılmış, hala nesini ? yapıosun ki? Askerle, strateji ile oynayın birazcık da hep böle itici hareketler yaptınız yaptınız haliniz ortada.
lütfen biraz beynimizi ve sağ duyumuzu kullanalım şu foruma yazarken
bence tüm hesaplarımızın şifresini, yine_ben üstad ve boranuğrlunun temsilciliğini de versek sizin için oyunun akıbeti değişmez.

Sana katılmamak elde değil.SON lar son zamanlarda saldırı yapmaya başladılar ne olursa olsun bence saldırı yapmaya başlamaları büyük gelişme:D
yine_ben 2 ileri 1 geri devam ediyor hadi gayret neden olmasın?
Not:sen saldırılarda 2geri 1 ileri oldu:D

üSTaD.
29-08-2010, 19:58
Sayın moderatörüm
Arkadaş 15 gündr kafayı kırdı
merakla nufusn düşmesini bekliyo ama düşmüyo
yıkılan bina anında geri yapılıyo
ki ben tekrar nufusu kasmayı gerek görmüyorum yoksa eskisinden fazlasınıda yapabiliriz
Kesinlikle bu mesajı saklamak lazım okudukça moralim yerine geliyor gerçekten hoşama gidiyor hesabım hakkında böle düşünmesi :)

DeathLess
29-08-2010, 21:06
benı savunması tamamen kesıldıgı halde banlayan moderator yıne ısını yapsanda adaletın tecellı bulsa..

Kurallara uygun olmadığını düşündüğünüz mesajlar hakkında şikayetinizi iletip bekleyebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz halde her ne kadar ceza almanıza sebebiyet veren olayın farklı olduğunu lanse etmeye çalışsanız da özünde aynı olan bir konuda o oyuncuya yaptırıp uygulanmazsa forum adminlerine yazarak adaletimizi sorgulayabilirsiniz.

Modlar hakkında sorunlarınızı şikayetlerinizi özel mesaj sistemiyle gerekli yerlere iletebilirsiniz.

üSTaD.
29-08-2010, 22:54
Merhaba arkadaşlar

buğün sonuçlanan bi yan köy operasyonumuz vardı
ama raporlar çok fazla hiç uğraşmak istemedim alttaki resim herşeyi ifade ediyor

Arkadaşımıza mesaj atmışrım gene ön yargılı davranmayarak
dedimki bi halt ettiniz üstad. yanlara operasyon yaptınız bedelinide daha ağır bi şekilde ödediniz

Şuan sadece senin birliğinden gelen var tek tük birliğine ally geç daha gelen olmasın dedim.
Tabi bu arkadaşda beni ezik gördü herne hikmetse

Ben ne dernirse onu yaparım genel başkanım saldırın diyo dedi
peki dedim senlede onlada ben ilğilenirim dedim
vede ilğilendim:D

arkadaşın yıkılmadan önceki nufusu 17957 idi.

leyla
29-08-2010, 23:54
Kurallara uygun olmadığını düşündüğünüz mesajlar hakkında şikayetinizi iletip bekleyebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz halde her ne kadar ceza almanıza sebebiyet veren olayın farklı olduğunu lanse etmeye çalışsanız da özünde aynı olan bir konuda o oyuncuya yaptırıp uygulanmazsa forum adminlerine yazarak adaletimizi sorgulayabilirsiniz.

Modlar hakkında sorunlarınızı şikayetlerinizi özel mesaj sistemiyle gerekli yerlere iletebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda re'sen harekete geçip gerekli cezayı vermeniz gerek.
Hayır yani o kadar karışık bir cümle kurmuşsunuz ki aslında çok basit bir işlem uygulanacak ama ben cümlenizi başından sonuna okuyana kadar 100 kişi gördü zaten raporu.

Görseler de birşey olacağından değil en fazlası 278 koçbaşılı bir öncü girer vs vs, sadece kural kural diye haykıran bir sistemde hadi uygulayın kuralı diyesim geldi, şu durumu biz yapmış olsak 10 üyenin forum üyeliği ceza alır, bir ton da laf işitirdik :)

Bu konuda yetkili kişi misiniz bilmiyorum sadece size denk gelince yazayım dedim.

DeathLess
30-08-2010, 00:13
Bu gibi durumlarda re'sen harekete geçip gerekli cezayı vermeniz gerek.
Hayır yani o kadar karışık bir cümle kurmuşsunuz ki aslında çok basit bir işlem uygulanacak ama ben cümlenizi başından sonuna okuyana kadar 100 kişi gördü zaten raporu.

Görseler de birşey olacağından değil en fazlası 278 koçbaşılı bir öncü girer vs vs, sadece kural kural diye haykıran bir sistemde hadi uygulayın kuralı diyesim geldi, şu durumu biz yapmış olsak 10 üyenin forum üyeliği ceza alır, bir ton da laf işitirdik :)

Bu konuda yetkili kişi misiniz bilmiyorum sadece size denk gelince yazayım dedim.

Hiçkimse kendini eleştirmez bu konularda.

kural ihlali yazıyı kaç kişinin alıntılayıp altına ''bu tip rapor paylaşımı kurallara aykırıdır'' yazdığını kimse bilmez.

Böyle alıntıları niye yaparlar anlam veremiyorum. Bazen buna benzer raporların kurallara uymadığını bilmeden ekliyor kullanıcılar (bu durum ceza almasını engellemez) sonradan fark edip yazısını silmek istiyor ama bir bakıyor ki 10 kişi birden alıntılayıp ''yassah hemşerim'' tarzı bir yazıyor ve sonradan forumdan offline oluyor. Raporu ilk ekleyn kişinin silmesine engel oluyorlar bu yüzden.

kaç kere söylediğimi ben bile unuttum böyle alıntıları yapmamaya gayret edin diye.

işin ilginci ise kural ihlali olduğunu konu altında belirten çok ama bunu forumdaki herhangi bir yetkiliye ileten hiç yok. Çoğu şeyi biz kendimiz konulara girip tek tek inceleyerek buluyoruz.

Cümlemi anlayamamanız gayet doğal. Zira forumun tamamı kullanıcıların gördüğünden ibaret değil. Madalyonun öteki yüzü de mevcuttur...

oo_my_god
30-08-2010, 01:09
Hiçkimse kendini eleştirmez bu konularda.

kural ihlali yazıyı kaç kişinin alıntılayıp altına ''bu tip rapor paylaşımı kurallara aykırıdır'' yazdığını kimse bilmez.

Böyle alıntıları niye yaparlar anlam veremiyorum. Bazen buna benzer raporların kurallara uymadığını bilmeden ekliyor kullanıcılar (bu durum ceza almasını engellemez) sonradan fark edip yazısını silmek istiyor ama bir bakıyor ki 10 kişi birden alıntılayıp ''yassah hemşerim'' tarzı bir yazıyor ve sonradan forumdan offline oluyor. Raporu ilk ekleyn kişinin silmesine engel oluyorlar bu yüzden.

kaç kere söylediğimi ben bile unuttum böyle alıntıları yapmamaya gayret edin diye.

işin ilginci ise kural ihlali olduğunu konu altında belirten çok ama bunu forumdaki herhangi bir yetkiliye ileten hiç yok. Çoğu şeyi biz kendimiz konulara girip tek tek inceleyerek buluyoruz.

Cümlemi anlayamamanız gayet doğal. Zira forumun tamamı kullanıcıların gördüğünden ibaret değil. Madalyonun öteki yüzü de mevcuttur...
size katılıyorum :D
ve aramızdaki ilişkiyi ban seviyesinden daha ileri tasımak istiyorum :D mesela direk silme filan olabilir :D
aspığhasrğghaursgasrg

leyla
30-08-2010, 08:14
size katılıyorum :D
ve aramızdaki ilişkiyi ban seviyesinden daha ileri tasımak istiyorum :D mesela direk silme filan olabilir :D
aspığhasrğghaursgasrg

bu sene senin senen olacak onur
tüm travian ve forum yöneticileri seni sevecek sahiplencek sana çektiktirdiklerini telafi edecekler:D

TEXASSS
30-08-2010, 12:18
bu sene senin senen olacak onur
tüm travian ve forum yöneticileri seni sevecek sahiplencek sana çektiktirdiklerini telafi edecekler:D

bende sana katılıyorum leyla bu sene onurun senesi :D

cnbc-e
30-08-2010, 12:37

E hadi bende katılayım size bencede onun senesi olacak...
Bu arada savunman gözükmüş ne yapacaksın şmdi?
Yine_ben düzenli olarak saldırı alıyor maşallah 80 den aşağı inmiyor...Böylede debam eder gibi geliyor bana

oo_my_god
30-08-2010, 15:29
Hep beraber basarıcaz bunu :D

leyla
30-08-2010, 22:15

bence değeri yeterince anlaşılmıo onurun
3 kelimelik anlamsız cümlelerindeki derinlikleri göremioz
onur seni hak etmioz ayrılmak istioruz :D

leyla
30-08-2010, 22:19
Yine_ben düzenli olarak saldırı alıyor maşallah 80 den aşağı inmiyor...Böylede debam eder gibi geliyor bana

bence ally geçilmiş:
varış saatine göre değil de saldırı çıkış saatine göre herkes şu saatte çıksın denmiş çnkü bi saldırı gelio arkasından 7 saat sonra başka saldırı gelio
hayati acilen ses ver mümkünse ingilizce olsun yoksa hayatından şüphe duycaz :D

leyla
30-08-2010, 22:24

ozan halim abi depoları duruo ersinin
biraz da kendisi hesap başında dursa hafta sonuna diker wowu ama lig başldı başlayalı kayıplara karıştı yine mink kartal
ben dünya harikasından başka bişiy yıkmam zihniyetiyle gelio herkes
halbuki depo yıkmak da çok önemli çnkü dha uzun sürüyo depoların inşaası

arcmrt21
30-08-2010, 22:43
biraz da kendisi hesap başında dursa hafta sonuna diker wowu ama lig başldı başlayalı kayıplara karıştı yine mink kartal

eskiden oyleydide şimdi aynı görüşü paylaşmıyorum şahsen eskiden mimar tılımı denilen bir şey yoktu ama artık o oldugundan dolayı 3 yerine 1 iniyor ve ne diyorlar tılımla ilgili sadece dünya harikasında işe yaramıyor diyor... Yani artık wowlar 90 lı seviyelere gelecek ve suru indirip sıfıra çekmek en avantajlısı... İstersen hesap et... Tabi mimar tılsımlılar için bunu diyorum...

Ama göründüğü üzere şuda var gidip bir ordu suru yıksın bir taneside seviyeye dalsın 10 20 seviye alınsın bırakılsın olursa çok büyük zarar doguyor her seferinde koçordusuna iş düşmek zorunda kalıyor... Ona da karşıyım yani bir tane saglam koçordusunun yanına güzel mancınıklı orduları yerleştrip wowa gondermek en avantajlısı oyle 150k lık yayalı ordularada gerek yok 50k ile 70k olsun mançosu 7 8k olsun yeter... tabi bunların hepsini savunmaların -2 milyon oldugu cermen için düşünüyorum savunması daha az olanlarda başka stratejide izlenebilir genelde normali bu:)))

whocares
30-08-2010, 23:04

eskiden oyleydide şimdi aynı görüşü paylaşmıyorum şahsen eskiden mimar tılımı denilen bir şey yoktu ama artık o oldugundan dolayı 3 yerine 1 iniyor ve ne diyorlar tılımla ilgili sadece dünya harikasında işe yaramıyor diyor... Yani artık wowlar 90 lı seviyelere gelecek ve suru indirip sıfıra çekmek en avantajlısı... İstersen hesap et... Tabi mimar tılsımlılar için bunu diyorum...

Ama göründüğü üzere şuda var gidip bir ordu suru yıksın bir taneside seviyeye dalsın 10 20 seviye alınsın bırakılsın olursa çok büyük zarar doguyor her seferinde koçordusuna iş düşmek zorunda kalıyor... Ona da karşıyım yani bir tane saglam koçordusunun yanına güzel mancınıklı orduları yerleştrip wowa gondermek en avantajlısı oyle 150k lık yayalı ordularada gerek yok 50k ile 70k olsun mançosu 7 8k olsun yeter... tabi bunların hepsini savunmaların -2 milyon oldugu cermen için düşünüyorum savunması daha az olanlarda başka stratejide izlenebilir genelde normali bu:)))

Depo yıkmakta avantajlı ancak öncelikle saldırdığınız ordunun wowdan mı yoksa depolardan mı seviye alabileceğini kestirmelisiniz.Bu biraz tecrübeyle birazda server ın genel durumunu takip edip,rakip wowdaki defansı tahmin edebilmekle ilgilidir.

Koçbaşı ve mancınık malesef oyuncular tarafından hep yanlış anlaşılıyor.Çok koçbaşı sur yıkar veya çok mancınıkla wowdan seviye alırım demek hatadır.
Koçbaşı ve mancınığı tamirhane devamlı çalışarak orantılı bir şekilde çıkarırsanız (1/5-1/6 benim için doğru oranlardır) yanında yollayacağınız büyük bir orduyla hem sur yıkıp hemde wowdan seviye alabilirsiniz.

Koçbaşı ve mancınıklar ancak yanında yeterli saldırı askeri varsa hasar verirler.
Yani 10000 balta 3000 toyton ve 500 mancınıklı orduyla aynı saldırı askeri ve 2000 mancınıklı ordunun wow saldırısında (mancınıkların saldırı gücünü hesaba katmadan) wowa vereceği hasar aynıdır diyebiliriz.
Koçbaşıda böyledir.Doğru bir oranla basılmış saldırı ordusunun önünden koçbaşı ordusuyla saldırmak yada birsürü koçbaşı basıp mancınık yapmamak tamamen gereksizdir.

cnbc-e
30-08-2010, 23:50
Depo yıkmakta avantajlı ancak öncelikle saldırdığınız ordunun wowdan mı yoksa depolardan mı seviye alabileceğini kestirmelisiniz.Bu biraz tecrübeyle birazda server ın genel durumunu takip edip,rakip wowdaki defansı tahmin edebilmekle ilgilidir.

Koçbaşı ve mancınık malesef oyuncular tarafından hep yanlış anlaşılıyor.Çok koçbaşı sur yıkar veya çok mancınıkla wowdan seviye alırım demek hatadır.
Koçbaşı ve mancınığı tamirhane devamlı çalışarak orantılı bir şekilde çıkarırsanız (1/5-1/6 benim için doğru oranlardır) yanında yollayacağınız büyük bir orduyla hem sur yıkıp hemde wowdan seviye alabilirsiniz.

Koçbaşı ve mancınıklar ancak yanında yeterli saldırı askeri varsa hasar verirler.
Yani 10000 balta 3000 toyton ve 500 mancınıklı orduyla aynı saldırı askeri ve 2000 mancınıklı ordunun wow saldırısında (mancınıkların saldırı gücünü hesaba katmadan) wowa vereceği hasar aynıdır diyebiliriz.
Koçbaşıda böyledir.Doğru bir oranla basılmış saldırı ordusunun önünden koçbaşı ordusuyla saldırmak yada birsürü koçbaşı basıp mancınık yapmamak tamamen gereksizdir.

Kesinlikle ordu olmadan ne koç nede mancınık işe yarar.Peki iyi bir ordunun yanında fazladan koçbaşı olması suru siperi indirmekte daha avantajlı olmuyor mu?Böylece daha kolay yıkım olmuyor mu?Buna benzer bir rapor s13 de alınmıştı 15k koç suru yıkamamıştı çünkü yanında asker çokazdı...
Son olarak wow dan seviye alabilmek için asker ne kadar çok olursa olsun mancınık sayısınında önemli olduğunu biliyordum bu yanlış mı?

çaşıt
31-08-2010, 00:12
Kesinlikle ordu olmadan ne koç nede mancınık işe yarar.Peki iyi bir ordunun yanında fazladan koçbaşı olması suru siperi indirmekte daha avantajlı olmuyor mu?Böylece daha kolay yıkım olmuyor mu?Buna benzer bir rapor s13 de alınmıştı 15k koç suru yıkamamıştı çünkü yanında asker çokazdı...
Son olarak wow dan seviye alabilmek için asker ne kadar çok olursa olsun mancınık sayısınında önemli olduğunu biliyordum bu yanlış mı?

olayı pratikte anlamak için benim saldırımı bekleyeceksiniz :p

cnbc-e
31-08-2010, 01:07
olayı pratikte anlamak için benim saldırımı bekleyeceksiniz :p

Bekleyel,m bakalım beklemekten başka bişey yaptığımızda yok zaten..

oo_my_god
31-08-2010, 01:13
saldırı askerinin kestigi defans yüzdesine göre kocbası ve mancınık etki eder.

leyla
31-08-2010, 09:31
Bekleyel,m bakalım beklemekten başka bişey yaptığımızda yok zaten..

Benim merkezime bile girerken 3k koçbaşı kullanan zihniyetler, wowa nasıl 1500 koçbaşı ile girio anlamıorum:)
bide hesabım kapanmış ama açtırmak için hiçbişi yapmıcam çnkü şifreli giriş yaptım ve de serverin son zamanlarında herkesin şifreli giriş yaptığına eminim çnkü herkes şifresini bırakıp tatile gidio.
şurada 1 hafta süre kalmış hala hesabı neden kapıolar anlamıyorum ki ilk defa hesabım kapandı
adamlar bana programla saldıracak, şifre ile on hesaptan saldırı, fake atacak ben de şifre ile girip defans çekmicem
travianı travian yapan mhler değil biz oyuncularız, bunu idrak etmeleri gerek artık:)
biz olmazsak ne bu kurum ne de mhler olmaz.
bazı şeylere göz yummaları gerek ya da vazifelerini düzgün şekilde ifa edip tüm kural ihlallelerini kapatacaklardı.
neyse ki ordumu wowa çakmıştım da gram üzülmedim hatta artık sabahın köründe kalkıp tahılı ayarlamam gerekmicek:D

inadına zorba
alayına oo my dingil

oo_my_god
31-08-2010, 09:42
benim merkezime bile girerken 3k koçbaşı kullanan zihniyetler, wowa nasıl 1500 koçbaşı ile girio anlamıorum:)
bide hesabım kapanmış ama açtırmak için hiçbişi yapmıcam çnkü şifreli giriş yaptım ve de serverin son zamanlarında herkesin şifreli giriş yaptığına eminim çnkü herkes şifresini bırakıp tatile gidio.
şurada 1 hafta süre kalmış hala hesabı neden kapıolar anlamıyorum ki ilk defa hesabım kapandı
adamlar bana programla saldıracak, şifre ile on hesaptan saldırı, fake atacak ben de şifre ile girip defans çekmicem
travianı travian yapan mhler değil biz oyuncularız, bunu idrak etmeleri gerek artık:)
Bazı şeylere göz yummaları gerek ya da vazifelerini düzgün şekilde ifa edip tüm kural ihlallelerini kapatacaklardı.
Neyse ki ordumu wowa çakmıştım da gram üzülmedim hatta artık sabahın köründe kalkıp tahılı ayarlamam gerekmicek:d
(l)(k)

inadına zorba
alayına oo my dingil

(l)(k)
:p :d

leyla
31-08-2010, 09:46
(l)(k)
:p :d

işte yine harika anlamlar yüklü bir cümle:D

truyoı
31-08-2010, 09:57
http://img96.imageshack.us/img96/1903/capturemgm.png

oo_my_god
31-08-2010, 10:31
aklını alırım leyla

TEXASSS
31-08-2010, 10:47

leyla o cümleleri çözmen için çok uğraşman gerek bunu bildiğin halde sanki çözmek için uğraşıyorsun gibi geliyor :D

çaşıt
31-08-2010, 10:59
geçmiş olsun leyla :)

oyunun bitmesine 1 hafta kaldığına emin misin ?

bana sura üflenince bitecek gibi geliyor :D

TEXASSS
31-08-2010, 13:26

bu işin hemen bitmesi lazım artık ya

leyla
31-08-2010, 13:57
aklını alırım leyla

take my brain onur :D

leyla
31-08-2010, 14:01

ya bilemedim inanki ama sanki oyun çok sıktı herkesi
1 sene boyunca ekranımda aynı görüntüyü görmekten sıkıldım
zorla bakıodum hesaba açıkcası 1 haftaya bitmesini umuyorum

inadına oo my god
alayına göksu

oo_my_god
31-08-2010, 14:13
ya bilemedim inanki ama sanki oyun çok sıktı herkesi
1 sene boyunca ekranımda aynı görüntüyü görmekten sıkıldım
zorla bakıodum hesaba açıkcası 1 haftaya bitmesini umuyorum

inadına oo my god
alayına göksu

bitis tarihini ben koyarım :D

TEXASSS
31-08-2010, 14:17

sen mi ulan bu oyunu benden başkası bitiremez :D

çaşıt
31-08-2010, 14:36
E-MERKEZ de öyle diyordu
sonu hüsran oldu :D

oo_my_god
31-08-2010, 15:01
atarlıyım :D

leyla
31-08-2010, 15:36

sen önce okulunu bitir :D

oo_my_god
31-08-2010, 15:55
sen önce okulunu bitir :D
.............

KASIRGA
31-08-2010, 20:33
Ellerine sağlık
Ya bu boranoğlu wowu yine yıkıyorlar :D
Biraz sağlam yapsana kardeşim.
Bu kaçıncı yıkılış .

SEN ŞİMDİ ÜSTAD ın DEYİŞİYLE BAMLANDIRDIN HEMİ:D.Ben diyorumki BAMYALANDIRDIN:)

DAHA YAKLAŞTI HEDEFE BAMYALANDIRMAK.

SALDIRIRKEN ADAM DEĞİLDİN OKE Mİ.İSİMLE KÜFÜR ETTİN VE ENAYİLİK YAPIP ZATEN TARAFINIZDA OLAN MULTI YE ŞİKAYET ETMEDİK SENİ.

HALA BU SERVERDA YAZIYORSUN UTANMADAN.

REPORTSLAR ELİMDE..

BİZ YIKILDIYSAK ADAM GİBİ YIKILDIK..

ADAM GİBİ YIKMAYANLAR UTANSIN.

NE O PANDİK FELAN ANLAMINI BU FORUMDA Bİ ANLATIRMISIN ACABA TABİ YİYORSA.

AYIP TEK KELİMEYLE AYIP..

çaşıt
31-08-2010, 21:34
SEN ŞİMDİ ÜSTAD ın DEYİŞİYLE BAMLANDIRDIN HEMİ:D.Ben diyorumki BAMYALANDIRDIN:)

DAHA YAKLAŞTI HEDEFE BAMYALANDIRMAK.

SALDIRIRKEN ADAM DEĞİLDİN OKE Mİ.İSİMLE KÜFÜR ETTİN VE ENAYİLİK YAPIP ZATEN TARAFINIZDA OLAN MULTI YE ŞİKAYET ETMEDİK SENİ.

HALA BU SERVERDA YAZIYORSUN UTANMADAN.

REPORTSLAR ELİMDE..

BİZ YIKILDIYSAK ADAM GİBİ YIKILDIK..

ADAM GİBİ YIKMAYANLAR UTANSIN.

NE O PANDİK FELAN ANLAMINI BU FORUMDA Bİ ANLATIRMISIN ACABA TABİ YİYORSA.

AYIP TEK KELİMEYLE AYIP..

sen hala ordamısın :confused:

KASIRGA
31-08-2010, 22:24
sen hala ordamısın :confused:

bamyalandık :d

whocares
31-08-2010, 22:50

Mutlaka mancınık sayısıda önemli ama esas olan yanında asker olmazsa mancınık ve koçbaşının pek etkili olmadığı.
2. olarakta büyük orduların sadece koçbaşı yada sadece mancınık basılarak harcanmaması gerektiğidir.
Kısacası ahırları/kışlaları/tamirhaneyi boş bırakmayın gerisi kolay :p

Benim merkezime bile girerken 3k koçbaşı kullanan zihniyetler, wowa nasıl 1500 koçbaşı ile girio anlamıorum:)
bazı şeylere göz yummaları gerek ya da vazifelerini düzgün şekilde ifa edip tüm kural ihlallelerini kapatacaklardı.
neyse ki ordumu wowa çakmıştım da gram üzülmedim hatta artık sabahın köründe kalkıp tahılı ayarlamam gerekmicek:D

inadına zorba
alayına oo my dingil
travianı travian yapan oyunculardır, haklısınız.Ama kurallar sizin için esnetilmez.Hem şifreli giriş yapıp hemde hesabım kitlendi,ya zaten 1 hafta kalmış v.s. bahane midir?
Ayrıca şüphelendiğiniz,şifreli giriş olduğunu düşündüğünüz hesabı mh a şikayet edersiniz,hesap incelenir,gereken yapılır ve size bir yanıt verilir.

cnbc-e
31-08-2010, 22:59
Mutlaka mancınık sayısıda önemli ama esas olan yanında asker olmazsa mancınık ve koçbaşının pek etkili olmadığı.
2. olarakta büyük orduların sadece koçbaşı yada sadece mancınık basılarak harcanmaması gerektiğidir.

Söylemesi kolay basalımda nereye nasıl yollayalım bu askeri npc npc nereye kadar altın dayanmıyor senin dediğin gibi büyük ordu yapacağım dersen:D
Bir konuda sana katılıyorum bencede mutalaka büyük koç ordularının yanında mancınık olması lazım enazından depo alması ganatidir....

en güzel WOW yıkım ordusu:D 100k+ yaya 30k+ atlı 10k koçbaşı 5k mancınık 200k tahıl vs yapıyor bundan fazlası zarar:D

çaşıt
31-08-2010, 23:49
Söylemesi kolay basalımda nereye nasıl yollayalım bu askeri npc npc nereye kadar altın dayanmıyor senin dediğin gibi büyük ordu yapacağım dersen:D
Bir konuda sana katılıyorum bencede mutalaka büyük koç ordularının yanında mancınık olması lazım enazından depo alması ganatidir....

en güzel WOW yıkım ordusu:D 100k+ yaya 30k+ atlı 10k koçbaşı 5k mancınık 200k tahıl vs yapıyor bundan fazlası zarar:D

o kadarcık ordu boranuğurlu wowu bile yıkamaz yaw :p

turansevim
01-09-2010, 07:17
medusayla gurur duyuyorum :)
zorba ile olmaktan gurur duyuyorum :)

arcmrt21
01-09-2010, 08:08
.

şimdi size ne alakası var diyecem kızacaksınız ama şoyle diyim bir birlik eğer gerçekten birlikse koçbaşı basanı farklıdır manço basanı faklıdır savaşta yer almışları bile bellidir... Siz burada buyuk ordu felan demişsiniz de burada lafı anlattıgınız dongu arasında acemi goremedim:) yani ordu helbet basılacak dogru orantılı olması en avantajlısı ama şoyle diyeyim kışla da tamirhane de ahır da hiç durmaz ama savaşlarda bazen ordunu yitirebilirsin ne oldu yani sizin deyiminizle fazlalık mançoları orduyla yollamayalım mı:D

Dediğim gibi ordu ya suru yıkacaktır o işlev için hazırlanacaktır ya da wowdan seviye alma amaçlı hazırlanacaktır bunları yapacaklarda birliktir... Sen şunu basacaksın diyecektir ya da basarsan iyi olur diyecektir... Belli süreden sonra basılmaya başlanırsa boyle bir ordu orantılı olmaz birliğin orduları orantılı olur ki bu daha avantajlı.... İnşAllah ne anlatmaya çalıştıgımı anlamışsınızdır... Yoksa bu boyle uzayıp gidecek...

Ayrıca hala diyorum ki mimar tılsımı olan yerde depolara girmek artık (-1.000.000 milyondan az savunma hariç) bitti... Çünkü 3 yerine 1 yıkıyorsun

cnbc-e
01-09-2010, 09:12
şimdi size ne alakası var diyecem kızacaksınız ama şoyle diyim bir birlik eğer gerçekten birlikse koçbaşı basanı farklıdır manço basanı faklıdır savaşta yer almışları bile bellidir... Siz burada buyuk ordu felan demişsiniz de burada lafı anlattıgınız dongu arasında acemi goremedim:) yani ordu helbet basılacak dogru orantılı olması en avantajlısı ama şoyle diyeyim kışla da tamirhane de ahır da hiç durmaz ama savaşlarda bazen ordunu yitirebilirsin ne oldu yani sizin deyiminizle fazlalık mançoları orduyla yollamayalım mı:D

Dediğim gibi ordu ya suru yıkacaktır o işlev için hazırlanacaktır ya da wowdan seviye alma amaçlı hazırlanacaktır bunları yapacaklarda birliktir... Sen şunu basacaksın diyecektir ya da basarsan iyi olur diyecektir... Belli süreden sonra basılmaya başlanırsa boyle bir ordu orantılı olmaz birliğin orduları orantılı olur ki bu daha avantajlı.... İnşAllah ne anlatmaya çalıştıgımı anlamışsınızdır... Yoksa bu boyle uzayıp gidecek...

Ayrıca hala diyorum ki mimar tılsımı olan yerde depolara girmek artık (-1.000.000 milyondan az savunma hariç) bitti... Çünkü 3 yerine 1 yıkıyorsun

Bizde aşağı yukarı aynı şeylerden bahsettik sadece biz biraz daha sinekten yağ çıkaralım diyoruz.Medem bastık büyük ordu neden sadece koçbaşı olsun yanında mancınıkta olsun birde depo alsın diyoruz.Tabiki bunu kimin basacağına birlik karar vermeli yoksa bir bakarsın herkes koçbaşı basmış elinde mancınık yok:
Evet söylediğine katılıyorum artık depolara gitmenin fazla bir anlamı kalmamış gibi duruyor...
Başka yöntemler denenmeye başlanabilir artık wow için...

leyla
01-09-2010, 10:54

travianı travian yapan oyunculardır, haklısınız.Ama kurallar sizin için esnetilmez.Hem şifreli giriş yapıp hemde hesabım kitlendi,ya zaten 1 hafta kalmış v.s. bahane midir?
Ayrıca şüphelendiğiniz,şifreli giriş olduğunu düşündüğünüz hesabı mh a şikayet edersiniz,hesap incelenir,gereken yapılır ve size bir yanıt verilir.

Sayın süper moderatörüm beni yanlış anladınız.
Benim hesabımın kapatılması işime geldi hatta tam olarak istediğim buydu.
Evet çok şikayet ettiğim hesap oldu. saniyeye 9 saldırı sokan hesabı şikayet ettim; doğrudur kapandı ama adam benim merkezime 9 tane saldırıyı aynı saniye soktuktan ve 18 hedef yıktıktan sonra ne anlamı varki? Mühim olan mh'nin o 9 saldırının 3ünü iptal etmesidir. hileli oynayan benim merkezimi yıktıktan sonra ceza alıp almaması umrumda değil zaten ceza almasa ben gider sıfırlarım ki yaptım ya yani.
Hesabım açılmasın diye mhye mesaj bile atmıyorum:D
Şunu ayırt etmek gerek: salt şifreli giriş yapmak ile şifre ile girip kendi hesabına maden vs atmak arasında fark var.
ben salt şifreli giriş yaptım. zaten ceza yemeyi göze almış olmasam bunu yapmam:)

TEXASSS
01-09-2010, 12:39
Sayın süper moderatörüm beni yanlış anladınız.
Benim hesabımın kapatılması işime geldi hatta tam olarak istediğim buydu.
Evet çok şikayet ettiğim hesap oldu. saniyeye 9 saldırı sokan hesabı şikayet ettim; doğrudur kapandı ama adam benim merkezime 9 tane saldırıyı aynı saniye soktuktan ve 18 hedef yıktıktan sonra ne anlamı varki? Mühim olan mh'nin o 9 saldırının 3ünü iptal etmesidir. hileli oynayan benim merkezimi yıktıktan sonra ceza alıp almaması umrumda değil zaten ceza almasa ben gider sıfırlarım ki yaptım ya yani.
Hesabım açılmasın diye mhye mesaj bile atmıyorum:D
Şunu ayırt etmek gerek: salt şifreli giriş yapmak ile şifre ile girip kendi hesabına maden vs atmak arasında fark var.
ben salt şifreli giriş yaptım. zaten ceza yemeyi göze almış olmasam bunu yapmam:)

leyla vallahi sana 9 saldırı geldiğinde ancak benim kadar yetenekli olman lazım zararsız hallet :D

cnbc-e
01-09-2010, 15:08
leyla vallahi sana 9 saldırı geldiğinde ancak benim kadar yetenekli olman lazım zararsız hallet :D

Son zamanlarda yıkılmıyorsun gözüme çarpmadı değil böyle devam edersen sende wow10 da ilk 3 de bitireceksin oyunu:D

TEXASSS
01-09-2010, 16:45
Son zamanlarda yıkılmıyorsun gözüme çarpmadı değil böyle devam edersen sende wow10 da ilk 3 de bitireceksin oyunu:D

vallahi bir daha yıkılırsak zaten en fazla seviye basma rekorunu kırarız gibi :D

cnbc-e
01-09-2010, 17:02
bak ben bunu hiç düşünmemiştim.Toplamda kaç seviye bastın acaba:? hesaplayabilirmisin raporlar varsa elinde oradan anlayabiliriz.....

vallahi bir daha yıkılırsak zaten en fazla seviye basma rekorunu kırarız gibi :D

TEXASSS
01-09-2010, 19:04
bak ben bunu hiç düşünmemiştim.Toplamda kaç seviye bastın acaba:? hesaplayabilirmisin raporlar varsa elinde oradan anlayabiliriz.....

tahrip olduğu için direk raporlardan bulamayız ama 46 lardayken 197 hesapladıydık şuan 60 basıyoruz 211 bastık diye hatırlıyorum :D

leyla
01-09-2010, 19:17

sen benim idolümsün göks :D

ya 1-2 erkek hariç, açıkcası erkek oyuncular aralara girmeye çok üşenio. kimse bu konuda bişi diemez yani çoğunuzun hesabında aralara girme işini ben yapmadımmı nankörlük yapmayın :D

cnbc-e
01-09-2010, 20:30
tahrip olduğu için direk raporlardan bulamayız ama 46 lardayken 197 hesapladıydık şuan 60 basıyoruz 211 bastık diye hatırlıyorum :D

Başlı başına bir iş yapmışsın sen brader...
Oyunun sonunda da ben senin 90 larda olacağını düşünüyorum:D

arcmrt21
01-09-2010, 21:12

Yıktıklarını da hesapladın mı?

sen benim idolümsün göks :D

ya 1-2 erkek hariç, açıkcası erkek oyuncular aralara girmeye çok üşenio. kimse bu konuda bişi diemez yani çoğunuzun hesabında aralara girme işini ben yapmadımmı nankörlük yapmayın :D

cinsiyet ayrımı he mi:)

TEXASSS
01-09-2010, 22:13
Yıktıklarını da hesapladın mı?

he sayıyorum tabi ben seni yıkınca sen nufusunu sayıyodun ya :D

ygzcn
01-09-2010, 22:53

hahaha

oldumu şimdi bu :D

arcmrt21
01-09-2010, 23:16

ulan once kaçmayacaksın sonra konuşacaksın seni kendi serverinde pis etmiyeyim diyorum anlamıyorsun...

Ulen s1 de hesap açtın beni görünce silmedin mi?
Ulen s12 de 12 nufusluk koyumu sildin arkasından hesabını silip kaçmadın mı? hadi yok de hesaplarımı silmedim de... Soruma cevap ver sen yani:))) işte burada bulmuşsun keklikleri yok boyle yaptım yok şoyle yaptım vs. tırıvırı hikayye uydurma Allah için... Adamlar daha wowa saldırı çıkaramıyorlar gelmişsin bu serverdeki goruntuyle bana kafa tutuyon:) s1 e gelecektin aha orada ben boyleyim diyecektin:) İstersen gel yani...

oo_my_god
01-09-2010, 23:19
ulan once kaçmayacaksın sonra konuşacaksın seni kendi serverinde pis etmiyeyim diyorum anlamıyorsun...

Ulen s12 de 12 nufusluk koyumu sildin arkasından hesabını silip kaçmadın mı? hadi yok de hesaplarımı silmedim de... Soruma cevap ver sen yani:))) işte burada bulmuşsun keklikleri yok boyle yaptım yok şoyle yaptım vs. tırıvırı hikayye uydurma Allah için... Adamlar daha wowa saldırı çıkaramıyorlar gelmişsin bu serverdeki goruntuyle bana kafa tutuyon:) s1 e gelecektin aha orada ben boyleyim diyecektin:) İstersen gel yani...
ister s1 ister s1000 farketmez dostum. zorba ekip olarak giderse her serverı sallar...

cnbc-e
01-09-2010, 23:27
ister s1 ister s1000 farketmez dostum. zorba ekip olarak giderse her serverı sallar...

Dahada komiği var s1 de çakma ZORBA birliği kurulmuş bizimle ekibimizle alakası yok ben aşağı yular tüm server forumlarını taradım bizden başka ZORBA ismiyle oynayan yok.Bunlar kurmuşlar birliği çakma olmasına rağmen serverin başında ismin verdiği gazla olsa gerek birlik savaşına vs girişmişler hemde servere ekip olarak gelen bir birlikle birliğin ismini hatırlayamadım bakamayacağımda:D
Var gerisini sen anla çakmamız bunu yapabiliyorsa orjinalimiz neler yapar....

oo_my_god
02-09-2010, 00:02
Dahada komiği var s1 de çakma ZORBA birliği kurulmuş bizimle ekibimizle alakası yok ben aşağı yular tüm server forumlarını taradım bizden başka ZORBA ismiyle oynayan yok.Bunlar kurmuşlar birliği çakma olmasına rağmen serverin başında ismin verdiği gazla olsa gerek birlik savaşına vs girişmişler hemde servere ekip olarak gelen bir birlikle birliğin ismini hatırlayamadım bakamayacağımda:D
Var gerisini sen anla çakmamız bunu yapabiliyorsa orjinalimiz neler yapar....

her zaman dedigimiz gibi. türkiye zorbayı kesmiyo...

haythuyt
02-09-2010, 00:46

olmadı sımdı hıtap olmamıs suraya gel buraya gel hıc olmamıs..bıreysel kımse bu oyunda basarılı olmaz zaten..
neyse herkez ısıne bakıyo zaten bızde ısımıze bakalım ıyı bıldıgımız seyı yapmaya devam edelım..
neyı yapmak ıcın geldıysek bu servere onu yapmaya devam edelım..

follow the zorba

erenimo
02-09-2010, 01:12

zorba sadece 2 serverda vardi. s15 ve s6. burayida bize ovmuslerdi, soyle birlikler var boyle birlikler var diye. ama su an anladim ki hangi servera gidersek gidelim zayif osasuna ataklari gibi olucak rakiplerimiz. bunu saglayan biziz,eger senin serverinda agir saldirilar aldiysaniz bu tamamiyle senin beceriksizligin. suna eminim burada rakibim olsaydn su an ki rakiplerimin yarisi kadar ordu yollayamazdin..

borana gelince.. 2 yildir zorba da yonetim olarak soyluyorum.. tanidigim en iyi 5 oyuncudan biri.. hem bireysel hem birlik acisindan.. baska bir yerde karsilasirsam bireysel oynuyorsam onun birligine gecerim.. yok zorbayi kurduysak yine onu cagiririm.. yikmanin ne kadar aptalca bir cozum oldugunu anlaycak kadar yetkin bir yoneticiyim...

girayhan
02-09-2010, 01:45
S6 bitmedimi daha valla zorba yavas ..wow ne seviyede bakmadım ama.. Zorba kurar.. Ben yavuz bu serdar ıda zorba yaptınız ya helal olsun size.. Tanıdık tanımadık herkese slm.. Iyi oyunlar

Zagn
02-09-2010, 05:55
S6 bitmedimi daha valla zorba yavas ..wow ne seviyede bakmadım ama.. Zorba kurar.. Ben yavuz bu serdar ıda zorba yaptınız ya helal olsun size.. Tanıdık tanımadık herkese slm.. Iyi oyunlar

serdar zorba oldu yaaa kınık_08 bile olurr hahaaaa bhrs sevmez kınığı ama :)

cnbc-e
02-09-2010, 07:47

Vay kimleri görüyorum sen travian alemine veda ettin biliyordum.Evet bende ilk gördüğümde şaka sandım, gerçek olduğunu öğrendiğimde şaka olduğunu düşünmeye devam ettim:DBir gün herkes ZORBA olacak.....yada siz hala ZORBALAŞTIRAMADIKLARIMIZDANMISINIZ?

serdar zorba oldu yaaa kınık_08 bile olurr hahaaaa bhrs sevmez kınığı ama :)

BBRS demek istemiş olmayasın o kestiğin tokmakların sahibi o olması lazım:D

ben hala nasıl olduda o askeri o vahada yakaladın anlamadım biliyordun herhalde o hesapta asker beslendiğini..

aslında sizlerde burada olacaktınızda travian rekorlara doyacaktı

girayhan
02-09-2010, 08:05
Yahu serdar olur... Zorba adamın içinde iyilik vardı biz zaten gattar adamlarız ozan bilmiyormuydun..ben hiç bi zaman oyunu bırakmam ozan sen dahala yavuz tanımadın..her server da ben varım.. Biliyon hastalık var bende..he kınık_08 metin devam ediyo oyuna askerligi bitti geldi..2000 toyton 100000 tokmak yadi demeyin kimseye gülerler..:dhadi size kolay gele

leyla
02-09-2010, 08:56
olmadı sımdı hıtap olmamıs suraya gel buraya gel hıc olmamıs..bıreysel kımse bu oyunda basarılı olmaz zaten..
neyse herkez ısıne bakıyo zaten bızde ısımıze bakalım ıyı bıldıgımız seyı yapmaya devam edelım..

follow the zorba

s6 hem oyun hem de lisan anlamında kesmio bizi
ekip olarak uluslararası olduğumuzun göstergesidir başkanımızın ingilizce sloganları

follow you sniper61

inadına zorba
alayına sedat 16

Zagn
02-09-2010, 11:24
Vay kimleri görüyorum sen travian alemine veda ettin biliyordum.Evet bende ilk gördüğümde şaka sandım, gerçek olduğunu öğrendiğimde şaka olduğunu düşünmeye devam ettim:DBir gün herkes ZORBA olacak.....yada siz hala ZORBALAŞTIRAMADIKLARIMIZDANMISINIZ?

ben hala nasıl olduda o askeri o vahada yakaladın anlamadım biliyordun herhalde o hesapta asker beslendiğini..

vayy cnbc-e nasılsın beee:) cidden o s15 in zevki tadı hiç biryerde yok bilenlerle oynamak ayrı bir zevkti :) şimdi çocuk avutuyoz işte napalım ::):)

üSTaD.
02-09-2010, 11:43
Slm arkadaşlar

Seri katil medusa ve katil arkadaşları gene 10. yakın merkez yok etti

eğerki istek olurda rapor görmek isterseniz formda yayılarım
artık raporları istek olursa yayınlıycam.

TEXASSS
02-09-2010, 12:14

abi bak görüyon mu bi laf ettin bana neler oldu :D ben seni yıktıktan 1 hafta sonrada silmedim köyü neden dersen sen 2. köyü benim yanıma kurdun o zaman daha yeni başlardaydık hesap sildim ama seni yıktıktan 1 hafta sonra değil ayrıca twice ta şahidim bulunduğun birliği duman ettim yanımda olmana rağmen tek bi saldırı atabildin mi yok niye atamadın yusffffffffffffffff :D

medusa01
02-09-2010, 12:20
Slm arkadaşlar

arkadaşlar merkez yıka yıka bir hal oldum.ama tahıl da baya kötü hani.anladınız siz onu.
Adres Darbeli Matkap köyüm

leyla
02-09-2010, 12:44
Slm arkadaşlar

istek şarkı da isteyebiliozmu sedat abi

ben merak ediyorum, raporları düzenli olarak yayınlarsanız sevinrim sedat abi

Zagn
02-09-2010, 12:56

bizde zorbalaşırsak rakipsiz saracakmı size bu oyun :):)

oo_my_god
02-09-2010, 13:26

bize bi şarkı söylesene :D

oo_my_god
02-09-2010, 13:41
Slm arkadaşlar

abi ne demişler :D yemek buldun ye. rapor buldun yayınla :D hahahahhaa

turansevim
02-09-2010, 13:53

ben de merak ediyorum :) ben de sürekli yayınlanmasını istiyorum :)

haythuyt
02-09-2010, 14:32
MEDUSA TEK BASINA son NUNUZU GETIRIYORMU YOKSA DEDIRTEN RAPORLARI HERKEZ GÖRSUN ABI..YAYINLA AMA +18 IBARESI KOYMAYI UNUTMA

medusa rekorlar kıtabına gırer nasılmı?
1 kısı max. kac merkez tahrıp edebılırkı? sanırım kendısıde cevap veremeyecek bu soruya.
medusanın raporları yayınlasanız emınım bır cok kısı yarısında sıkılır bakmayı bırakır hep aynı cunku TAHRIP:) bılmem suakdr asker bılmem sukadr atlı bılmem sukadr mancnık..sonuc hep aynı TAHRIP:)
kımse tahrık olmuyo ama bu nasıl son bırlıgı ıse..

arcmrt21
02-09-2010, 15:35

follow the zorba

Birader gökalpe yazılmış birşey araya girmeyelim lütfen...

zorba ...

Birader gökalpe yazılmış birşey araya girmeyelim lütfen...

İkinize de şunu açıklayayım rakibiniz gerçekten çok güçsüz orada haksız değilim ayrıca orada size laf atmadım gökalp e laf attım. Ha çok mu merak ediyorsunuz özelden sorun söyler nedenini... Yoksa gökalp benim kardeşim sayılır şu tırıvırı oyunda ama yeterki latife yapmayı bilsin insan... O zaman yapılır şaka ki bu birbirimize laf atma aynı laf duellosunu nerden baksanız 4 5 aydır sıfırdan sıfırdan başlayıp yapıyoruz...

arcmrt21
02-09-2010, 15:37
abi bak görüyon mu bi laf ettin bana neler oldu :D ben seni yıktıktan 1 hafta sonrada silmedim köyü neden dersen sen 2. köyü benim yanıma kurdun o zaman daha yeni başlardaydık hesap sildim ama seni yıktıktan 1 hafta sonra değil ayrıca twice ta şahidim bulunduğun birliği duman ettim yanımda olmana rağmen tek bi saldırı atabildin mi yok niye atamadın yusffffffffffffffff :D

bırak bu işleri len insan bir yalan atar ma bu kadar atar yani... Yaf sen bana soyle hele sildin mi silmedin mi? Sen bunu cevapla olum sen var mıydın ki konuşacaksın... İlk başta silmeyeceksin oyununu o zaman buyuk oyuncu olursun. Sabırdır bu çekirgem:) İlk kural:D

üSTaD.
02-09-2010, 15:42
Tabiki benim orti engin şarkı kısmıyla ilğileniyor formda
sen iste o hemen sana link ayarlar:)

SULH
02-09-2010, 15:51
Tabiki benim orti engin şarkı kısmıyla ilğileniyor formda
sen iste o hemen sana link ayarlar:)

leyla istek parçanı yollayım hemen nasıl bi tarzda istersin:D

cnbc-e
02-09-2010, 16:09
İkinize de şunu açıklayayım rakibiniz gerçekten çok güçsüz orada haksız değilim ayrıca orada size laf atmadım gökalp e laf attım. Ha çok mu merak ediyorsunuz özelden sorun söyler nedenini... Yoksa gökalp benim kardeşim sayılır şu tırıvırı oyunda ama yeterki latife yapmayı bilsin insan... O zaman yapılır şaka ki bu birbirimize laf atma aynı laf duellosunu nerden baksanız 4 5 aydır sıfırdan sıfırdan başlayıp yapıyoruz...

Bende aynen bunu yaptım mesaj attım özelden.Bende baştan beri bu muhabbeti izliyordum hiçte karışmak içimden gelmedi ta ki son mesaja kadar orada biraz ZORBA nın orantısız gücüne benzeyen bişey vardı:D
Yinede aranızda olduğundan yazmadım ZORBA işin içinde değildi olsa iş değişirdi...

leyla
02-09-2010, 16:33
leyla istek parçanı yollayım hemen nasıl bi tarzda istersin:D

engin mümkünse sevdiğime bir şarkı göndermek istiyorum::

i love you i love you do you love me yes i do isimli şarkı çnkü kendisinin ingilzicesi türkçesinden iyidir:D

SULH
02-09-2010, 16:52

i love you i love you do you love me yes i do isimli şarkı çnkü kendisinin ingilzicesi türkçesinden iyidir:D

al bakalım sana i love you i love you do you love me yes i do adlı parça:D

http://www.youtube.com/watch?v=Xyf1Uw7l5-U&p=3D6C184276833F8D&playnext=1&index=14

bu parçada benden sana bakalım beğenecekmisin??:)

http://www.youtube.com/watch?v=FeMKM-eQPB4

haythuyt
02-09-2010, 20:12

askım hanı medyadan uzak göz önunde olmayan bı ılskı yasayacaktık..
sımdı senın bu sarkı olayına karslık benımde gıdıp bı merkez falan tahrıp etmem gerkıyo yada bı wow sıfırlayım en azından

SULH
02-09-2010, 20:31
sımdı senın bu sarkı olayına karslık benımde gıdıp bı merkez falan tahrıp etmem gerkıyo yada bı wow sıfırlayım en azından

hayati boşver kafaya takma eğlence daha yeni başlıyo eğlenmene bak:Dbu da sana gelsin kop kop kop:)

http://www.youtube.com/watch?v=D3PHUz6Xw5c

çaşıt
02-09-2010, 21:06
bende bir istekte bulunayım

aman bire deryalar var mı :D

leyla
02-09-2010, 21:47

aşkım sıfırlıcaksan oo my god merkez sıfırla ya da 2 wow ayrıyaten 1 3x isterim :D bmw değil savunma tılsımı olan 3x:D
just do it:D

leyla
02-09-2010, 21:57
al bakalım sana i love you i love you do you love me yes i do adlı parça:D

http://www.youtube.com/watch?v=Xyf1Uw7l5-U&p=3D6C184276833F8D&playnext=1&index=14

bu parçada benden sana bakalım beğenecekmisin??:)

http://www.youtube.com/watch?v=FeMKM-eQPB4

http://fizy.com/#s/18owa4

bu da benden sana engin:)

sonların sesi çıkmıo belki şarkı türküden konuşursak sesleri çıkar:D
onlara da yalından sonsuz ol'u hediye ediom dj engin sen halledersin:D

messismet
02-09-2010, 22:10
Slm arkadaşlar

sedat abi sen hala raporları yayınlamadın :D

oo_my_god
03-09-2010, 04:01
aşkım sıfırlıcaksan oo my god merkez sıfırla ya da 2 wow ayrıyaten 1 3x isterim :D bmw değil savunma tılsımı olan 3x:D
just do it:D
akıllı olun.

turansevim
03-09-2010, 10:15
hani yeni hedef arkadaslar yaw =)

medusa01
03-09-2010, 10:17
hani yeni hedef arkadaslar yaw =)

hedef biter mi canım ciğerim.elimde şu an 2 tane hedef var zaten.ama akşamı bekliyorum
biraz yağma yapayım :D:D:D

turansevim
03-09-2010, 10:19
hedef biter mi canım ciğerim.elimde şu an 2 tane hedef var zaten.ama akşamı bekliyorum
biraz yağma yapayım :D:D:D

abı caktırma bende de 2 tane hedef var :)

ordumuzun % 60 ı bana lazım ona göre :)

medusa01
03-09-2010, 10:21
abı caktırma bende de 2 tane hedef var :)

ordumuzun % 60 ı bana lazım ona göre :)

tamam canım zaten benim hedefler koftiden azıcık ordu yeter.
gerisini de sen kullanırsın.
zaten SON larda def mi kaldı ki.
bu hafta saldırıda madalya alamayacaz bu gidişle.karşımıza def çıkmıyor ki madalya sınırına girebilelim.
:D:D:D:D

turansevim
03-09-2010, 10:23
tamam canım zaten benim hedefler koftiden azıcık ordu yeter.
gerisini de sen kullanırsın.
zaten SON larda def mi kaldı ki.
bu hafta saldırıda madalya alamayacaz bu gidişle.karşımıza def çıkmıyor ki madalya sınırına girebilelim.
:D:D:D:D

valla sen madalya alıcam dıye e merkez de harcamasaydın ordunu, sana da guzel hedefler verırlerdı :)
hakkını kaybettın :P

medusa01
03-09-2010, 10:24
valla sen madalya alıcam dıye e merkez de harcamasaydın ordunu, sana da guzel hedefler verırlerdı :)
hakkını kaybettın :P

orduyu harcadığımı kim söyledi sana ki?
daha ben ne köyler tahrip edecem,sen takip etmeye devam et

turansevim
03-09-2010, 10:26
orduyu harcadığımı kim söyledi sana ki?
daha ben ne köyler tahrip edecem,sen takip etmeye devam et

ısler sıkısıyor abı :D

ben ordunun sana ayrılan kısmınden bahsedıyorum:)

sen de goruyorsun durumları koy yıkma rekoru degıl de altın harcama rekoru kırıcaz bu gıdısle :)

gunde 4 npc den haftada 30 a vurur npc altın alma sırası da sende :D

fena gırecek fatura sana bu hafta :P

medusa01
03-09-2010, 10:29
ısler sıkısıyor abı :D

ben ordunun sana ayrılan kısmınden bahsedıyorum:)

sen de goruyorsun durumları koy yıkma rekoru degıl de altın harcama rekoru kırıcaz bu gıdısle :)

gunde 4 npc den haftada 30 a vurur npc altın alma sırası da sende :D

fena gırecek fatura sana bu hafta :P

zevkin böylesine bütün altınlar feda olsun,
o kadar köy tahrip etmenin verdiği zevk altınla ölçülür mü sence.:D:D

turansevim
03-09-2010, 10:32
zevkin böylesine bütün altınlar feda olsun,
o kadar köy tahrip etmenin verdiği zevk altınla ölçülür mü sence.:D:D

muhendısler duygusal olmaz abı, malesef artık muhendıs olmus bı ortagın var :D

ıstersen ben senın ıcın hesaplayayım o zevkın ne kadara maloldugunu :D:D:D

medusa01
03-09-2010, 10:36
muhendısler duygusal olmaz abı, malesef artık muhendıs olmus bı ortagın var :D

ıstersen ben senın ıcın hesaplayayım o zevkın ne kadara maloldugunu :D:D:D

aman ne hesaplayacan mühendis ciğerimm benim.
zevk zevktir işte,
neyse benim çıkmam lazım.görüşürüz sonra,

turansevim
03-09-2010, 10:37
aman ne hesaplayacan mühendis ciğerimm benim.
zevk zevktir işte,
neyse benim çıkmam lazım.görüşürüz sonra,

pehh bee msn ettık burayı :D kımse konusmuyor canım sıkılıyor :D

pekı gorusuruz abı :)

oo_my_god
03-09-2010, 17:16
sessizlik var

messismet
03-09-2010, 19:17
sessizlik var

bizi raporsuz bıraktınız . olacağı buydu :D

EVEREST
03-09-2010, 22:10
Arkadaşlar tahminen ne zaman son bulur oyun?Natarların gelmesi,W.o.W falan.

oo_my_god
03-09-2010, 22:22
Arkadaşlar tahminen ne zaman son bulur oyun?Natarların gelmesi,W.o.W falan.
benım tahminim 2 aya anca biter. salıdan sonra cuma gelceklermiş aldıgımız duyumlara göre.

EVEREST
03-09-2010, 22:33
Peki serverde 1.sıradaki oyuncunun puanı ve köy sayısı nedir bilginiz var mı?

oo_my_god
03-09-2010, 22:34
60.000 e 55

cnbc-e
03-09-2010, 23:43

neden sordun böyle bir rekor daha mı var?onuda kırabiliriz gerekirse:D

turansevim
04-09-2010, 03:45
medusa bi yer daha goturdu deesem =)

messismet
04-09-2010, 07:11
medusa bi yer daha goturdu deesem =)

de abi de artık alıştık :D

arcmrt21
04-09-2010, 10:38
neden sordun böyle bir rekor daha mı var?onuda kırabiliriz gerekirse:D

onu zaten twice s12 de yine kendisine ait o rekor:) en son nufusu 72000 kusurdu yanlışıö yoksa:D

ygzcn
04-09-2010, 11:28
onu zaten twice s12 de yine kendisine ait o rekor:) en son nufusu 72000 kusurdu yanlışıö yoksa:D

şuanda 60000 civarı nüfus twice hesabında 72000 lik rekor kırılamaz kolay kolay baya bir uzamıştı o server bide ben son 1 ay hafta el atmıştım o hesaba mehmet abiye yardım amaçlı :D

turansevim
04-09-2010, 14:35
de abi de artık alıştık :D

banal oldu artık dımı :)

cnbc-e
04-09-2010, 15:33

Bu defa çok savaş oldu nufusta o kadar kasamadım mehmet abi ve ekibi...yinede 1.olmaları çok uzak değil

messismet
04-09-2010, 15:54
banal oldu artık dımı :)

hemde epey sıradan :D

medusa01
04-09-2010, 18:48
hemde epey sıradan :D

evet epey sıradan oluyor haklısın.ama bu sefer hem yıkıyorum :

http://travian-reports.net/tr/report/218098da82f,2180991d27b

hem de çakıyorum :

http://travian-reports.net/tr/report/21809632f03

:D:D:D

oo_my_god
04-09-2010, 21:43
sessizlik var yine:eek:

arcmrt21
04-09-2010, 22:06
şuanda 60000 civarı nüfus twice hesabında 72000 lik rekor kırılamaz kolay kolay baya bir uzamıştı o server bide ben son 1 ay hafta el atmıştım o hesaba mehmet abiye yardım amaçlı :D

ola bana mı anlatıyon hangi hesaba girdiğini:) gören de ben girmedim sanacak koyune... Ama işin içinde biraz şatafatlık vardı mesajlarında hatırlarsın sanırım....

evet epey sıradan oluyor haklısın.ama bu sefer hem yıkıyorum :

http://travian-reports.net/tr/report/218098da82f,2180991d27b

hem de çakıyorum :

http://travian-reports.net/tr/report/21809632f03

:D:D:D

bu işte bir terslik var:)

Bu defa çok savaş oldu nufusta o kadar kasamadım mehmet abi ve ekibi...yinede 1.olmaları çok uzak değil

bu konuda çok haksızsın çok savaş oldu diyonda s12 de o twice ın başına gelmeyen kalmamıştı sırf mh in onu kitlediği gun sayısı 1 ayı bulur yani... Bazı sebeplerden oturu şifresini kaptırmıştı ve nufusu bayagı gerilemiştti.. Yani oradaki server 6 ay wow donemi surmustu tek o etken var...

leyla
04-09-2010, 22:38
sessizlik var yine:eek:

torbalar susmayın!

cnbc-e
04-09-2010, 23:19
güzel saldırılar oldu bende raporlar var ancak saldırıyı yapan arkadaşların koyması daha yakışık olacaktır...

savunan ve saldırı yapan arkadaşları tebrik ederiz...

muhcu
04-09-2010, 23:39
güzel saldırılar oldu bende raporlar var ancak saldırıyı yapan arkadaşların koyması daha yakışık olacaktır...

savunan ve saldırı yapan arkadaşları tebrik ederiz...

Koyalım kardeş sen yeterki site, tahminimden daha kötü bir saldırı oldu, ben daha iyi olacağını ummuşdum
http://travian-reports.net/tr/report/21831036630

TEXASSS
04-09-2010, 23:44
Koyalım kardeş sen yeterki site, tahminimden daha kötü bir saldırı oldu, ben daha iyi olacağını ummuşdum

rapor cermen rapor u karışıklık olmasın millet demesin sonra neden lejyoner basılmış diye :D

muhcu
04-09-2010, 23:56
rapor cermen rapor u karışıklık olmasın millet demesin sonra neden lejyoner basılmış diye :D

bir karışıklık olmuşdu ama düzelttim :D

oo_my_god
05-09-2010, 02:27

tebrikler :D

TheAspirin_
05-09-2010, 03:21

Mımar tılsımımı vardı ?

Tbrık ederım..Guzel Saldırı..

messismet
05-09-2010, 04:49

tebrikler güzel saldırı :)

cnbc-e
05-09-2010, 08:24

Tebrikler kanka:D
Tılsım olması sizi biraz yavaşlatmış ama olsun yinede yeterli yıkım yapmışsınız...

gdogukan
05-09-2010, 10:19

tebrikler abi sağlam ordu çıkarmışın yine:D

TEXASSS
05-09-2010, 11:52
kimse yazmaz olmuş buralara hayırdır :D

gdogukan
05-09-2010, 12:01
kimse yazmaz olmuş buralara hayırdır :D

yine bi sessizlik var:confused:

turansevim
05-09-2010, 12:07
Tebrikler saldırılar için ama yıkım raporunu da bı görsek çok iyi olacak paylasabilieseniz şe inirim

cnbc-e
05-09-2010, 12:07
yine bi sessizlik var:confused:

hep böyle oldu son zamanlarda sadece tek görüş yazılınca bu kadar yazı çıkıyor.Bu arada sevgili fenerliler aldığınız kupa arada sırada düzenlenen bir kupadır UEFA veya ŞAMPİYONLAR LİGİ ile karıştırmayın..

TEXASSS
05-09-2010, 12:45
hep böyle oldu son zamanlarda sadece tek görüş yazılınca bu kadar yazı çıkıyor...

vallahi yorulduk ama reizzz inan şahsen ben bittim :(

cnbc-e
05-09-2010, 13:22
vallahi yorulduk ama reizzz inan şahsen ben bittim :(

Aslında bir aralar çok yorucu oldu server ama sonrasında durağanlaştı en güzel zaman hunlarla olan savaşımızdı bana sorarsan.Onlarda biraz omurgalı durabilseydiler oyun şimdi daha zevkli olabilirdi belkide şimdiye biterdi biz yada başkası bayramdan önce bitmez dimi?

oo_my_god
05-09-2010, 13:25
Aslında bir aralar çok yorucu oldu server ama sonrasında durağanlaştı en güzel zaman hunlarla olan savaşımızdı bana sorarsan.Onlarda biraz omurgalı durabilseydiler oyun şimdi daha zevkli olabilirdi belkide şimdiye biterdi biz yada başkası bayramdan önce bitmez dimi?
aynen abi katılıyorum. ama gercekten cok kalitesiz bir server oldu

-constantine-
05-09-2010, 14:23
Onurrrrrrrr.

Beni sev:D

alexis
05-09-2010, 16:04

bu mu tek saldırı. peşine giren mancınıklı başka ordu yok mu ? eğer yoksa yazık etmişsiniz bence orduya.

ygzcn
05-09-2010, 16:37
bu mu tek saldırı. peşine giren mancınıklı başka ordu yok mu ? eğer yoksa yazık etmişsiniz bence orduya.

tek saldırı değil arkadaş sadece kendi raporunu paylaşmış

oo_my_god
05-09-2010, 16:39
Onurrrrrrrr.

Beni sev:D
agpıajhsrgphasphgıasrgpırasg :D

cnbc-e
05-09-2010, 18:17

Saldırı yapan arkadaşımızın koymasını istediğimizden koymadık.Mancınık saldırısı onun peşinden giriyor ve 20 seviye alıyor.Mimar tılsımının bu kadar işe yaradığı başka bir saldırı daha görmedim

turansevim
05-09-2010, 19:52
Saldırı yapan arkadaşımızın koymasını istediğimizden koymadık.Mancınık saldırısı onun peşinden giriyor ve 20 seviye alıyor.Mimar tılsımının bu kadar işe yaradığı başka bir saldırı daha görmedim

S14 te oynarken ormust ben 15k koç biz surdan 1 seviye almıştı ee tabi bizim wowda da yaklaşık 30 k koç vardı ;)

cnbc-e
05-09-2010, 21:04
S14 te oynarken ormust ben 15k koç biz surdan 1 seviye almıştı ee tabi bizim wowda da yaklaşık 30 k koç vardı ;)

Var olmaz olur mu?Bende başka bir serverde görmüştüm deli savunma vardı ve 5x mimar saldırı girmeden hemen önce aktif oldu ne ordular gitti orada:D
Bizim server oyuncu sayısı olarakta çok geride kaldı şuanda enazoyuncu olan wow dönemi yaşanıyor bunun neticeside savunma az olacak diye düşünüyordum.Beklediğimden iyi savunma çıktı...

-constantine-
05-09-2010, 21:48

Hoşunamı gitti şeker çocuk:)

leyla
05-09-2010, 22:38

hop noluo akıllı olun torbasporlar

üSTaD.
05-09-2010, 23:44
eVET SON BİRLİKLERİ YÖNETİMİNDEKİ

arkadaşlar

deryaaa wow operasyonu raporları görebilirmiyiz.

yıkarkende keserkende bu iş bizemi zimmettli

bi zahmet reportlayında paylaşın

bu kadarmı soğudunuz oyundan.

desprate
06-09-2010, 00:14
tahminimden daha kötü bir saldırı oldu, ben daha iyi olacağını ummuşdum

Saldırılar için tebrik ederim ama dediğin gibi tahminden daha kötü bir saldırı oldu sanırım ançak amaça ulaşılmıştır 20 seviye alınmış daha ne olsun:D

haythuyt
06-09-2010, 01:19
öncelıkle operasyona katılanları ZORBA bırlıgındekı arkadslarımı tebrık ederız
SON bırlıkelrınden (eskı kacık bırlıkelrı) +- bölgesındekı wow savunması ıcın tebrık ederız

forumu dısardan takıp edenler ıcın kısa bı acıklama yapayım
su an s6 serverınde kayıtlı olan oyuncu sayısı 1700 cıvarı
zorba bırlıklerındekı oyuncu sayısı toplam = 423 wow sahıpleırı dahıl

son bırlıklerı ıcın kalan sayı =1277
son bırlıklerı ( -+ bölgesınınn hakım bırlıgı hun bırlıklerı) + (+- bölgesının hakım bırlıgı kacıklar ) + (--bölgesındekı cahra bırlıklerı ) toplamıdır
yanı zorba harıcındekı butun bırlıkler son bırlıgıdır..
zorba daha önce -+ bölgesı ve +- bölgesı ıle aynı anda savasmıs ve 2 bölge ıle savas sonucunda basarıyla ayrılmıstır savas sonlarına dogru hatta - - bölgesınede saldırı yapılmıstır yanı 3 bölgeyle savasılmıstır.. zorbadan tahrıp olan merkez sayısı bır elın parmaklarının sayısını gecmezken rakıp bırlıklerden tahrıp edılen merkez sayısı su an abartmıyorum ama en az 300 cıvarıdır..
kı su an hala medusanın merkez tahrıp ettıgını dusunursek medusa zaten tek basına 30 tane falan tahrıp etmıstır onuda eklemeyı unutmayın..:)

gelelım 158/-158 koordınatındakı wow köyu ıcın operasyona
su ana kadr bırcok operasyon yaptık ılk defa bukadar akslıkler ust uste geldı..

öncelıkle saldırı saatını uykulu sekılde yanlıs anlayan erdıhan kararlastırdıgımız operasyon saatınden tam 24 saat erken gırdı (93k savunma kestı operasyons saatnde gırse en az 2katı keserdı)
erdıhan
http://travian-reports.net/tr/report/21735079b0a

24 saat sonra operasyon basladı
dieforyou
http://travian-reports.net/tr/report/21836440ea0

ender16

ferigim
http://travian-reports.net/tr/report/2182331a5e2

okubra
http://travian-reports.net/tr/report/2183315d7ca

sedat_16
http://travian-reports.net/tr/report/2183622e9c5

metinıst
http://travian-reports.net/tr/report/2182518d20b

olması gereken saaten 24 saat sora ulasan 2 saldırımız daha oldu
dedım ya ılk defa böyle bı aksaklık oluyor 2 kısı gec kaldı ve onlarda soradan gırdıler
hgzmçs
http://travian-reports.net/tr/report/2193907ea1f

propolus
http://travian-reports.net/tr/report/21951413c3e

sonuc ıtıbarı ıle her gelmelerınde en fazla 12 sevıye alabılen (7 ordu ıle bunu yapabıldıler) son bırlıklerınden 3x mımarlı wow köylerınden bızde bu skılde bı yıkım yaptık

savunma ıcın tekrar tebrık ederız
saldıran arkadslarımı ayrıca tebrık ederım..butun aksaklıklara ragmen:)
not:ılk defa sur yıkamadık:)
notcuk: ılk defa böyle cakıldık:)
dıpnotcuk:ZORBALIK YAPMAYA DEVAM EDECEZ..

erenimo
06-09-2010, 01:21
buradan yan koy yıkarak wow kıracagına ınanan zıhnıyete seslenıyorum... wow sızce bu kadar ucuz mu??
ınsanlara ally gecıp hadı arkadaslar bunu yan koyunu yıkıyoruz bolun askerınızı gıdın demek yonetıcılık mı??

sımdı cıkıp dıyeceksınız kı noldu neden agladın rahatsız mı oldun??

hayır sadece guluyorum ve hosuma gıdıyor?? bu sızın caresızlıgınız bızım de basarımız!! adeta tek yapabıldıgımız bu dıye bagırıyorsunuz... bıde oyuncularınıza bu sızın planınızmıs gıbı sunuyorsunuz :):)
bu tercıh ya da stratejı degıl ınsanları yanıltmayın bunun adı CARESIZLIK... ahahha

ne yazık kı hala ender gelısen osasuna atakları gıbısınız :)

cnbc-e
06-09-2010, 01:26

öncelıkle saldırı saatını uykulu sekılde yanlıs anlayan erdıhan kararlastırdıgımız operasyon saatınden tam 24 saat erken gırdı (93k savunma kestı operasyons saatnde gırse en az 2katı keserdı)
erdıhan

dieforyou

ender16

ferigim

okubra

sedat_16

metinıst

dedım ya ılk defa böyle bı aksaklık oluyor 2 kısı gec kaldı ve onlarda soradan gırdıler
hgzmçs

propolus

sonuc ıtıbarı ıle her gelmelerınde en fazla 12 sevıye alabılen (7 ordu ıle bunu yapabıldıler) son bırlıklerınden 3x mımarlı wow köylerınden bızde bu skılde bı yıkım yaptık

saldıran arkadslarımı ayrıca tebrık ederım..butun aksaklıklara ragmen:)
not:ılk defa sur yıkamadık:)
notcuk: ılk defa böyle cakıldık:)

Biz tek rakibimiz kendimiz derken ne kadar haklı olduğumuzu bir kez daha ispatlıyorsun başka:D kendi kendimizi eleştiriyoruz ve ders alıyoruz:D
Bakalım biz hata yaparken bunu yapıyorsak hata yapmayınca ne olacak çok merak ediyorum...

çaşıt
06-09-2010, 02:06
saldırıya katılan ZORBA ları tebrik ediyorum

oo_my_god
06-09-2010, 02:53
buradan yan koy yıkarak wow kıracagına ınanan zıhnıyete seslenıyorum... wow sızce bu kadar ucuz mu??
ınsanlara ally gecıp hadı arkadaslar bunu yan koyunu yıkıyoruz bolun askerınızı gıdın demek yonetıcılık mı??

hayır sadece guluyorum ve hosuma gıdıyor?? bu sızın caresızlıgınız bızım de basarımız!! adeta tek yapabıldıgımız bu dıye bagırıyorsunuz... bıde oyuncularınıza bu sızın planınızmıs gıbı sunuyorsunuz :):)
bu tercıh ya da stratejı degıl ınsanları yanıltmayın bunun adı CARESIZLIK... ahahha

kardesim her zaman dedigimiz gibi. türkiyede bizi kesmedi. sanssızlık x2 serverı gec acıldı. yoksa akıllara zarar bir avrupa turnesi yapıcaktık

üSTaD.
06-09-2010, 03:44
Yıkabilirlerse tabi her köyde geleni çaıkıyorum
profilde de belirttim artık zevk için hem yıkcam hem kescem

raporları sizle yarin paylaşcam sanki her yan köyüm bi merkezz olmuş:p
eee adminle mh def yollayınca öle oluyomuş

son yöneticiler öle diyor :D

turansevim
06-09-2010, 05:25
Yıkabilirlerse tabi her köyde geleni çaıkıyorum
profilde de belirttim artık zevk için hem yıkcam hem kescem

raporları sizle yarin paylaşcam sanki her yan köyüm bi merkezz olmuş:p
eee adminle mh def yollayınca öle oluyomuş

son yöneticiler öle diyor :D

Başarısız olan her birey gibi sana yakinanlar da yakinirken alttan çamur atiyorlar :) sanırım katlanmak zorundayız her zamanki gibi

medusa01
06-09-2010, 12:19
öncelıkle operasyona katılanları ZORBA bırlıgındekı arkadslarımı tebrık ederız
SON bırlıkelrınden (eskı kacık bırlıkelrı) +- bölgesındekı wow savunması ıcın tebrık ederız

forumu dısardan takıp edenler ıcın kısa bı acıklama yapayım
su an s6 serverınde kayıtlı olan oyuncu sayısı 1700 cıvarı
zorba bırlıklerındekı oyuncu sayısı toplam = 423 wow sahıpleırı dahıl

son bırlıklerı ıcın kalan sayı =1277
son bırlıklerı ( -+ bölgesınınn hakım bırlıgı hun bırlıklerı) + (+- bölgesının hakım bırlıgı kacıklar ) + (--bölgesındekı cahra bırlıklerı ) toplamıdır
yanı zorba harıcındekı butun bırlıkler son bırlıgıdır..
zorba daha önce -+ bölgesı ve +- bölgesı ıle aynı anda savasmıs ve 2 bölge ıle savas sonucunda basarıyla ayrılmıstır savas sonlarına dogru hatta - - bölgesınede saldırı yapılmıstır yanı 3 bölgeyle savasılmıstır.. zorbadan tahrıp olan merkez sayısı bır elın parmaklarının sayısını gecmezken rakıp bırlıklerden tahrıp edılen merkez sayısı su an abartmıyorum ama en az 300 cıvarıdır..
kı su an hala medusanın merkez tahrıp ettıgını dusunursek medusa zaten tek basına 30 tane falan tahrıp etmıstır onuda eklemeyı unutmayın..:)

erdıhan

dieforyou

ender16

ferigim

okubra

sedat_16

metinıst

hgzmçs

propolus

saldıran arkadslarımı ayrıca tebrık ederım..butun aksaklıklara ragmen
not:ılk defa sur yıkamadık
notcuk: ılk defa böyle cakıldık

gerçekten saldırıya katılan arkadaşları tebrik ediyorum.en azından artık tahıl sorunları kalmamıştır diye onların adına seviniyorum.
bu arada bana yaptığın tebrikler için de ayrıca teşekkür ediyorum.daha devam ediyorum.merak etmeyin arkadaşlar:D:D:D

turansevim
06-09-2010, 13:07
gerçekten saldırıya katılan arkadaşları tebrik ediyorum.en azından artık tahıl sorunları kalmamıştır diye onların adına seviniyorum.
bu arada bana yaptığın tebrikler için de ayrıca teşekkür ediyorum.daha devam ediyorum.merak etmeyin arkadaşlar:D:D:D

Nereye kadar devam edeceksin abi :)

Sakal
06-09-2010, 17:01
Zorba birliğini s15'ten tanırım ecel birliğine karşı birlikte savaşmıştık ve saldırı konusunda rakipsizlerdi.. Şimdi de güzel bir operasyon yapmışlar. S6'da oynamayan biri olarak soruyorum 4.5mlik eski rekorunuzu kırar mısınız bu sefer:D

medusa01
06-09-2010, 18:13
Nereye kadar devam edeceksin abi :)

gittiği yere kadar ciğerim.en sonunda da wowa çakacam orduyu o olacak işte...:D:D:D

desprate
06-09-2010, 19:23
Saldırıda emeği geçen herkezi tebrik ederim....

survivor81
06-09-2010, 20:14
arkadaşlar s7 de wow kuruldu oyun sona erdi,elimde 14 altın kaldı fazla değil biliyorum ama boşuna gitmesini istemedim , ilk isteyen kişiye nickininde yazarsa yollamak istiyorum

leyla
06-09-2010, 20:32
Zorba birliğini s15'ten tanırım ecel birliğine karşı birlikte savaşmıştık ve saldırı konusunda rakipsizlerdi.. Şimdi de güzel bir operasyon yapmışlar. S6'da oynamayan biri olarak soruyorum 4.5mlik eski rekorunuzu kırar mısınız bu sefer:D

burada maalesef o sayıyı yakalayamadık
ama tüm servera karşı tek ekip olarak tüm server savaştık ki , bence bu daha büyük bi rekor

bizden gayrı 3 bölgede zorba olmayan herkesi yıktık defansımız pek kalmadı gaba:D
bide bizden başka kimsede tılsım bırakmadık

inadına zorba
alayına torba kızlar kulübü

survivor81
06-09-2010, 20:37
s6 leyla nickli arkadas 14 altını senin hesaba gönderdim haberin olsun..umarım s6 da da bu nicki kullanıyorsundur çünkü bu nicke yolladım...

Altın transferi

Hesabınızda bulunan 14 altın s6.travian.com.tr'te bulunan leyla isimli hesaba transfer edilmiştir.

Travian'da hepinize iyi eğlenceler diliyoruz.!

cnbc-e
06-09-2010, 21:17
s6 leyla nickli arkadas 14 altını senin hesaba gönderdim haberin olsun..umarım s6 da da bu nicki kullanıyorsundur çünkü bu nicke yolladım...

Altın transferi

Hesabınızda bulunan 14 altın s6.travian.com.tr'te bulunan leyla isimli hesaba transfer edilmiştir.

Tam hesabına yollamışsın layıkıyla kullanırda hesabı kilitli olmasa:S
Arkadaşlar görüyormusunuz s7 bitti s5 zaten bitmişti bizim server hala bitemedi:D
Neden acaba?

teiseba
06-09-2010, 22:19
Tam hesabına yollamışsın layıkıyla kullanırda hesabı kilitli olmasa:S
Arkadaşlar görüyormusunuz s7 bitti s5 zaten bitmişti bizim server hala bitemedi:D
Neden acaba?

bekle s8 de bitecek :p

siz oynarsınız daha :D

ben s8den SON birliklerindenim =)

cnbc-e
06-09-2010, 22:33
bekle s8 de bitecek :p

siz oynarsınız daha :D

ben s8den SON birliklerindenim =)

Evet orayada baktım onlarda oyunun sonuna yaklaşmışlar ama son durumu koymadılar sen koysana oraya son durumu bakalım ne kadar var bitmesine
Arkadaşlar bilen var mı bilmem ama ilk ilk s2 böyle olmuştu çok uzun sürmüştü öyleki ondan sonra başlayan 5 server bitmişti o hala bitmemişti:D

üSTaD.
06-09-2010, 23:25
Biz başarısız olduğumuz içinmi wowu zamanında bitiremedik ?

mesbi
07-09-2010, 00:49

üstadım siz habire saldırı madalyası alacaz diye kışlayı çalıştırıyorsunuz galiba :D wow da seviye filan gitmiyor.. ben anlamadım ki bizden fazla saldırı madalyası var sizde. :D bu adminler size arada madalya da veriyor galiba beleşten :D
kınıyorum sizi :D kuracaksanız kurun wowu..

inadına ZORBA
alayına ÜSTAD

s6-hylinos

Zagn
07-09-2010, 08:58
Evet orayada baktım onlarda oyunun sonuna yaklaşmışlar ama son durumu koymadılar sen koysana oraya son durumu bakalım ne kadar var bitmesine
Arkadaşlar bilen var mı bilmem ama ilk ilk s2 böyle olmuştu çok uzun sürmüştü öyleki ondan sonra başlayan 5 server bitmişti o hala bitmemişti:D

zorbalara slm olsun :)

cnbc-e
07-09-2010, 10:09

Yok üstadım(tam yerine geldi:D)Başarısızlık değil oyun tarzıyla alakası var.Biz çok savaş yaptık saldırganlarımızın kestiği asker sayısına bakınca bunu daha iyi anlarsın.Bide bu kadar kutuplaşmanın olduğu bir server daha yoktur tamam birlikler birleşir de böyle hepsi1biz tek olmaz:D gerçi bundan şikayetçi değiliz

BobSwagger
07-09-2010, 10:15
Böyle kutuplaşmalara birçok serverda raslıyorum. En güzel örneği biten s12.

ygzcn
07-09-2010, 10:43
Böyle kutuplaşmalara birçok serverda raslıyorum. En güzel örneği biten s12.

aynen öyle :D

ama hep birleşen taraf kaybediyor çünkü sağlam temeller üstüne yapmıyorlar birleşimlerini ;)

TEXASSS
07-09-2010, 11:34
benim kaderim bu nereye el atsam server uzuyo :S

teiseba
07-09-2010, 12:26

koyuyorum hemen =)

üSTaD.
07-09-2010, 13:31
Wow kurcağına inanan oluşum aile zaten birleşmez.

Birleşmek acizlekten ibaret olup çaresizliğin gerçek bir göstergesidir.

s6 da iki oluşum vardır birleşmeyen ve ailesine verdiği ismi değiştirmiyen
Biri M.H.K.F. idi zaten hedefleri belli idi
wow yapmıycaz show yapcaz wow kurcakalr bize danışacaklar diyorlardı .ve aynende öle yaptılar .
Diğeri ise ZORBA ailesi idi en baştan beri hep wow kurcaz ilkesiyle yürüdü

ve öle olcak gibi gidişatta.

cnbc-e
07-09-2010, 13:44
Wow kurcağına inanan oluşum aile zaten birleşmez.

Birleşmek acizlekten ibaret olup çaresizliğin gerçek bir göstergesidir.

s6 da iki oluşum vardır birleşmeyen ve ailesine verdiği ismi değiştirmiyen
Biri M.H.K.F. idi zaten hedefleri belli idi
wow yapmıycaz show yapcaz wow kurcakalr bize danışacaklar diyorlardı .ve aynende öle yaptılar .
Diğeri ise ZORBA ailesi idi en baştan beri hep wow kurcaz ilkesiyle yürüdü
ve öle olcak gibi gidişatta.

Resim değişmiş,arkadaki manzara neresi?
İnşallah dediğin gibi olurda son serverimizde wow kurarak bitiririz...
Ben bu konuda biraz şanslıyım her oynadığım serverde benim olduğum birlik oyunu kazandı benim faydam olmasada doğru yerlerde olmayı hep bildim:D

leyla
07-09-2010, 14:45

Altın transferi

çok tşk ederim :D
seni zorba birliği adına kutsuyorum:D

cnbc-e
07-09-2010, 15:13

Burada bile torpilllisin gerçi hesap hala kilitli dimi?

üSTaD.
07-09-2010, 15:43
Orası bodrum dostum

Bende önceki serverlarımda hep yanlış yerde bulunmuşum sonu hep hüsran oldu
o tercübelerime dayanarak s6da yanlış yerde bulunma hatasını yapmadım.

Resim değişmiş,arkadaki manzara neresi?
İnşallah dediğin gibi olurda son serverimizde wow kurarak bitiririz...
Ben bu konuda biraz şanslıyım her oynadığım serverde benim olduğum birlik oyunu kazandı benim faydam olmasada doğru yerlerde olmayı hep bildim:D

SULH
07-09-2010, 16:48

leyla avukatlığı bırakıp rahibe olmayamı karar verdin:pbenide kutsasana nasıl bişey çok merak ediyorum faydası var mı?:Darasıra tansiyonum yükseliyo buna iyi gelir mi dersin:D

leyla
07-09-2010, 16:55
Burada bile torpilllisin gerçi hesap hala kilitli dimi?

eet ozan ağa kitli hala hesap maalesf diemicem çnkü feci işime gelio kitli olması:)

leyla
07-09-2010, 16:57
leyla avukatlığı bırakıp rahibe olmayamı karar verdin:pbenide kutsasana nasıl bişey çok merak ediyorum faydası var mı?:Darasıra tansiyonum yükseliyo buna iyi gelir mi dersin:D

benim kudretim yetmez hayatinin üflemesi lazım seni engin:D

SULH
07-09-2010, 18:59
benim kudretim yetmez hayatinin üflemesi lazım seni engin:D

hayatide papaz mı yoksa:Doda milleti kutsuyomu?:Dvatikan duymasın sonra papa 2 Lui çöker tepenize sahte kilise elemanları sizi:D:D

EFE46
07-09-2010, 20:37
arkadaşlar bayram tatili yapacakmı travian??? sıkıntıya girmeyelim sonra pat diye açıklama yaparlar...

üSTaD.
07-09-2010, 20:42
aktif wow sürecinde olan serverlarda bayram tatili geçen sene olmadı ama ana sayfadan daha erken bildirilmişti bayram açıklması
yarin açıklama yapılır diye bekliyoruz.

çaşıt
07-09-2010, 22:17
bize hergün bayram :D

EFE46
08-09-2010, 03:54
bize hergün bayram :D

şüphem yoktu zaten ama onaylamanız da ayrı bi güzellik :D

cnbc-e
08-09-2010, 08:33
En azından bayramın 1. günü tatil yapsınlarda birgün tahılla uğraşmadan rahat edelim.

qelle qesen
08-09-2010, 11:15
En azından bayramın 1. günü tatil yapsınlarda birgün tahılla uğraşmadan rahat edelim.

ya bitirsek mi bu server artık ?
yeter bu kadar eğlence 2-3 yıl sonra gelir bi server daha alırız nolcak ki

Twice-ygzcn (TUNCAY)

üSTaD.
08-09-2010, 16:12
Hala bayram tatili ile ilğli açıklama yapılmadı .

bu şartlarda bize tatil yok kimse sulanmasın askerine sahip çıksın

desprate
08-09-2010, 21:21
ya bitirsek mi bu server artık ?
yeter bu kadar eğlence 2-3 yıl sonra gelir bi server daha alırız nolcak ki

Twice-ygzcn (TUNCAY)

Aynen sana katılıyorum artık bitsin bu server 2 yıl ara veririz hayati can arar derki başlıyoruz o zaman tekrar başlarız gerçi onlarında okulu bitiyor yanılmıyorsam,okul bitince bu işlerle uğraşırlarmı bilemem ama eğer onlar olmaz sa kendi adıma ben bu oyunu bir daha oynamam heralde. Ben onlarla s15 de başladım onlarla bitiririm. Ne vefa'lıymışım:D

desprate
08-09-2010, 21:23
herkeze hayırlı bayramlar

erenimo
08-09-2010, 22:24
Aynen sana katılıyorum artık bitsin bu server 2 yıl ara veririz hayati can arar derki başlıyoruz o zaman tekrar başlarız gerçi onlarında okulu bitiyor yanılmıyorsam,okul bitince bu işlerle uğraşırlarmı bilemem ama eğer onlar olmaz sa kendi adıma ben bu oyunu bir daha oynamam heralde. Ben onlarla s15 de başladım onlarla bitiririm. Ne vefa'lıymışım:D

serverın sonları gelırken daha bı hıslı oluyor ınsan. abi aglatma bizi :)

haythuyt
08-09-2010, 23:05

eyvallah abı:) valla benmde tuglerım dıkan dıken oldu:)
bu arada okul bıttı sayılır. ıs bulursk ozaman uzun bı aradan sora belkı oynarız(ıs aradıgımı belırteyım ıs verın bana:D)..oyuna baslarsakta zaten telden ve msn den ıllakı haber verırız abı..ama önce dedıgım gıbı uzun bı tatıl..hatta
zorba tatılde dıye hep bırlıkte cıkalım tatıle bolca travıan konusuruz :)

wildax
09-09-2010, 00:27
valantino arkadaşıma oyunun sonunda yaşattığı adrenalin için çok teşekkürler:)

http://travian-reports.net/tr/report/222633be07a

whocares
09-09-2010, 00:40
Selamlar,

Ramazan bayramı sebebiyle barış süreci zaten s6 da uygulanmazdı.Wow devam eden ve barış süreci içerisinde oyunun tamamlanma ihtimali olan server larda eskiden beri barış süreci uygulanmamıştır.

keyifli forumlar

ardesen_1907
09-09-2010, 01:37
benim kaderim bu nereye el atsam server uzuyo :S

Gökalp bir duyum aldım ne kadar dogru ne kadar yanlış bılmıyorum ZORBA birliklerı olarak yenı acılacak olan S4 baslıyomussunuz bun ne kadar dogru acaba:)

ardesen_1907
09-09-2010, 01:47
serverın sonları gelırken daha bı hıslı oluyor ınsan. abi aglatma bizi :)

Hüzününüzü paylaşıyorum :D

_GLOAT_
09-09-2010, 01:58
Gökalp bir duyum aldım ne kadar dogru ne kadar yanlış bılmıyorum ZORBA birliklerı olarak yenı acılacak olan S4 baslıyomussunuz bun ne kadar dogru acaba:)

valla bana sözü var uygarım... bekliyor olucaz :)