PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 6]

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

üSTaD.
19-08-2010, 10:52
Dostum sanada tşk ederim çok saolun :)

Evet sana katılıyorum.SON lar (kaçık,hun,v.s)oyun içinde çok hata yaptılar.Kesinlikle yaptıkları en büyük hata bu oldu ÜSTAD. a saldırı yaptıkları zamanı geri almak ne kadar isterler acaba?

leyla
19-08-2010, 11:05
Evet sana katılıyorum.SON lar (kaçık,hun,v.s)oyun içinde çok hata yaptılar.Kesinlikle yaptıkları en büyük hata bu oldu ÜSTAD. a saldırı yaptıkları zamanı geri almak ne kadar isterler acaba?

Yani bence oyunu okuyabilmek çok önemli
sedat abi yanköylerde ordu avlamaktan keyif duyan bir oyuncu tipi.
üşenmeden aralara girio
günde 20 saat online bir hesaba daha başka türlü saldırı yapılmalı bence ama şimdi taktik vercek değilim:D
bide benim en acıdığım şey, 30a 10luk orduların yanköylerde harcanması. o ordularla wowa önden asker kesmek amaçlı dalınsa sanki daha iyi sonuç alınırdı. en az 50k def keserlerdi.
en az 10 tane 30a 10luk ordu saydım ben
çok kıskanıyorum natarcıların yeşil madalyalarını:D

cnbc-e
19-08-2010, 11:17
üşenmeden aralara girio
günde 20 saat online bir hesaba daha başka türlü saldırı yapılmalı bence ama şimdi taktik vercek değilim:D
bide benim en acıdığım şey, 30a 10luk orduların yanköylerde harcanması. o ordularla wowa önden asker kesmek amaçlı dalınsa sanki daha iyi sonuç alınırdı. en az 50k def keserlerdi.

Bende çok kıskanıyorum bendede yok onlardan ama almayayım zaten bu saatten sonra çok zor olur...
Bu arada bu arkadaşlar wow a zaten çok büyük saldırı çıkarmıyorlar tam işlerine yarayacak ordulardı bende çok üzülüyorum bu ordulara..

üSTaD.
19-08-2010, 11:56
Bu başarılarımda en az ben kadar hesaba katkısı olan
sulh enginide unutmadım
üstad. hesabında çok emeği var
yıkılanları anıda geri dikebilen yan köyün tahıl üretimini eksiye düşse bile aynı gün geri artıya çıkarabilen
mitiş bir mütaittir kendisi:)
onada tşk ederim.

üşenmeden aralara girio

cnbc-e
19-08-2010, 12:39
sulh enginide unutmadım
yıkılanları anıda geri dikebilen yan köyün tahıl üretimini eksiye düşse bile aynı gün geri artıya çıkarabilen
onada tşk ederim.

Bizede böyle bir ortak lazım demek:DBizim merkez indi bidaha toparlayamadık ole kaldı:DBu server bizm ekip hesaplara iyi bakamadı..

medusa01
19-08-2010, 13:34
a.s medusa

yaf hiç yorulmadın mı o kadar merkezi sıfırlarken :D

valla baya yoruluyorum ama acayip zevk almaya başladım oyundan bildiğin gibi değil :D:D:D

medusa01
19-08-2010, 13:36
Formda son günlerde en çok konuşulan isim istek üzerine aramıza katılmıştır.
Dostum süper gidiyosun
tabripten zaman bulduğun vakitlerde seni bekliyoruz forma

elimden geldiğince üstad.hem çalış hem milletin o kadar emek verip bir hal ettiği merkezleri tahrip et hem de buraya yorum yaz.baya zorlanacam.ama elimden geleni yaparım.:D:D:D

medusa01
19-08-2010, 13:37
Medusa sen bizim herşeyimizsin...
Travian rekorlar kitabında senin için özel bir yer açmamız lazım..

teşekkürler dostum teveccühünüz :)

medusa01
19-08-2010, 13:38
Nazar değmesin
tebrikler medusa

inadına mnsr
alayına sedat 16

sen de sağol leyla.teşekkür ederim

medusa01
19-08-2010, 13:42
bu arada merkez köyüme atabilen atabildiği kadar tahıl atsın.hem ordu hem de defansları beslemek hiç kolay olmuyor.yardımlarınızla daha çok rapor göreceksiniz:D:D:D

cnbc-e
19-08-2010, 15:38
bu arada merkez köyüme atabilen atabildiği kadar tahıl atsın.hem ordu hem de defansları beslemek hiç kolay olmuyor.yardımlarınızla daha çok rapor göreceksiniz:D:D:D

Forumda ally attık nerdeyse :D:
Atarız atmazmıyız raporların devamı için iyi olur

AnyOneStopMe
19-08-2010, 18:01
sulh enginide unutmadım
onada tşk ederim.

Vay Üçkağitcilar yanlarim yıkılıyor diye agla agla geceleri paso telefonla ara yıkıyorlar dayı ne edelim de bir hal care bul de sonrada gel formlarda havani bassss
İşten cıktım buralar sana kaldi unutma he taktik strateji benimdir Üstad Yoktur Cİhan vardir ne diyom size ben ??? Benle rakebet girmee Maf ederim wow unu yıkarim ve yan köylerini 1 günde 0 ederim aralara bile giremen sonra s2 den s6 gittigin gibi burdanda x2 yollarim
bu oyunda ne kadar cok emek verdim ise dostlarima henuz hiç birinden bir randuman alamadim emek karsılıgı alamadim işal üstad sendende alamazsam görürsün x2 neler oluyorrr
Engin tşkler ovgulerr ohhhh mutait engin hea orda adam bi tşk dayısına cokmu goruyorrr
biliyom ben sana ne edeceğimi hele wow az daha netlessin - - ordularini nasi saliyom

üSTaD.
19-08-2010, 18:49
Ben senle bir elmanın iki yarısıyız
Bizi kimse ayıramaz bu oyunda çok kişiye iyilik ettin nerdeyse hepsinden karşılık istediğini alamadın
Ama ben farklıyım diğerlerine benzemem
Sana sadece haber vermem yeterli üstad. hesabına bu var bu yapılıyor demen kafidir
rakibe karşılık saniyesinde verilmiştir.
Verilmeyede devam edecektir
Herkese her fırsatta söledik dile getirdik cihan ve üstad.la uraşmayın bulaşmayın diye
biz senle s2de yıkıldık dosk olduk ne s6 ne 2x nede başka bi serverda daha bizi yıkamazlar .
eğer oyundan keyif almak istiyorsanız bize bulaşmayın keyfinize bakın dahada bişey demiyorum.

biraz sonra varanlarımızla sohbetimize devam etcez:)

Vay Üçkağitcilar yanlarim yıkılıyor diye agla agla geceleri paso telefonla ara yıkıyorlar dayı ne edelim de bir hal care bul de sonrada gel formlarda havani bassss
İşten cıktım buralar sana kaldi unutma he taktik strateji benimdir Üstad Yoktur Cİhan vardir ne diyom size ben ??? Benle rakebet girmee Maf ederim wow unu yıkarim ve yan köylerini 1 günde 0 ederim aralara bile giremen sonra s2 den s6 gittigin gibi burdanda x2 yollarim
bu oyunda ne kadar cok emek verdim ise dostlarima henuz hiç birinden bir randuman alamadim emek karsılıgı alamadim işal üstad sendende alamazsam görürsün x2 neler oluyorrr
Engin tşkler ovgulerr ohhhh mutait engin hea orda adam bi tşk dayısına cokmu goruyorrr
biliyom ben sana ne edeceğimi hele wow az daha netlessin - - ordularini nasi saliyom

cnbc-e
19-08-2010, 19:35
Ben senle bir elmanın iki yarısıyız
Bizi kimse ayıramaz bu oyunda çok kişiye iyilik ettin nerdeyse hepsinden karşılık istediğini alamadın
Ama ben farklıyım diğerlerine benzemem
Sana sadece haber vermem yeterli üstad. hesabına bu var bu yapılıyor demen kafidir
rakibe karşılık saniyesinde verilmiştir.
Verilmeyede devam edecektir
Herkese her fırsatta söledik dile getirdik cihan ve üstad.la uraşmayın bulaşmayın diye
biz senle s2de yıkıldık dosk olduk ne s6 ne 2x nede başka bi serverda daha bizi yıkamazlar .
eğer oyundan keyif almak istiyorsanız bize bulaşmayın keyfinize bakın dahada bişey demiyorum.

biraz sonra varanlarımızla sohbetimize devam etcez:)

ALLAH saadetinizi bozmasın:D
Bencede bu ikiliyi bir ara gören rakip taraftaysa profilden hesap deyip silerse daha az acı çeker:D
Varanları sabırsızlıkla bekleyceğiz

üSTaD.
19-08-2010, 19:47
Mrb arkadaşlar

raporumuz geldi

varan12
valentino
http://travian-reports.net/tr/report/20145529af8,201456a7554

wow yolundayken tabrip edildi
koçbaşıcı idi.

tebrikler valentino

cnbc-e
19-08-2010, 21:43
Mrb arkadaşlar

raporumuz geldi

varan12
valentino

koçbaşıcı idi.

tebrikler valentino

Bu köy imhaları çok güzel oluyor yanlız benim bu konuda çok merak ettiğim bazı şeyler var..
Mesela siz burada bu kadar ordu olduğunu yan köylere geldiğinden biliyorsunuz.Bence oyunda şçyle bişeyde olması lazım köy reislendiğinde o köyde olan askeri görebilmemiz lazım sonra asker puff olabilir.Bizim ekipten bir reisleme oldu ama köyde ne kadar asker olduğunu öğrenemedik ne yazık ki

Kral Cizici
19-08-2010, 21:49
Mrb arkadaşlar

raporumuz geldi

varan12
valentino

koçbaşıcı idi.

tebrikler valentino

MURAT Kardesimi Bende tebrik ederim arkadasimiz cok iyi saldiri cikarmisti.
Hangi araya asker sokacagimi sasirti ve köyü sildi gitti, :D

Saygilar

üSTaD.
19-08-2010, 21:51
Köyün eski sahibi sölemedi mi rakamları
eğer sölemediyse gökalpe diyelim o bi şekilde öğreniyo
nası öğreniyo bilmiyorum ama öğreniyo işte banada koçbaşıcı sağlam ordu olduğuu gökalp söledi :)

Bu köy imhaları çok güzel oluyor yanlız benim bu konuda çok merak ettiğim bazı şeyler var..
Mesela siz burada bu kadar ordu olduğunu yan köylere geldiğinden biliyorsunuz.Bence oyunda şçyle bişeyde olması lazım köy reislendiğinde o köyde olan askeri görebilmemiz lazım sonra asker puff olabilir.Bizim ekipten bir reisleme oldu ama köyde ne kadar asker olduğunu öğrenemedik ne yazık ki

NUSRET BABA
19-08-2010, 21:54
MURAT Kardesimi Bende tebrik ederim arkadasimiz cok iyi saldiri cikarmisti.
Hangi araya asker sokacagimi sasirti ve köyü sildi gitti, :D

Saygilar

evt saldırı cok iyiydi ancak iyi bir oyuncu her araya asker sokar :))
biraz ugrastırır ama yapılır

Kral Cizici
19-08-2010, 22:03
evt saldırı cok iyiydi ancak iyi bir oyuncu her araya asker sokar :))
biraz ugrastırır ama yapılır

Bende oyuncu olmadigimi kabul ettim ve arkadasimizi tebrik ettim usta,
Sen saniye araliklarla gelen 420 saldirinin arasina asker sok ve yikilma ben bu oyunu birakacagim.
Zaten birakdirdi arkadasimiz :D:D:D

Birazda yazarken göbekten atmadan yazalim´da biraz mantikli olsun.

NUSRET BABA
19-08-2010, 22:07
Bende oyuncu olmadigimi kabul ettim ve arkadasimizi tebrik ettim usta,
Sen saniye araliklarla gelen 420 saldirinin arasina asker sok ve yikilma ben bu oyunu birakacagim.
Zaten birakdirdi arkadasimiz :D:D:D

Birazda yazarken göbekten atmadan yazalim´da biraz mantikli olsun.

usta bişey demiyorum ancak o arkadaşın saldırılarının gercek oldugunu bilmiyormuydun,
yada ne bilim serveri biraz takip edersen wow döneminde kimin ordusunun yolda oldugunu kimin olmadıgını anlarsın sanırım :) tabi wowcu arkadaşlarla sürekli irtibattaysan genelde onlar bilirler

ama eger diyosanki 420 saldırı vardı o zaman o arkadaşın sana oyunu bıraktırması sacma degilmi
bir sürü kişi sladırmış ne yapabilridinki :)

AnyOneStopMe
19-08-2010, 22:14
Mrb arkadaşlar

raporumuz geldi

varan12
valentino

koçbaşıcı idi.

tebrikler valentino

M.H.K.F de ordu bitmez :) daha yeni yeni ordularimizi cıkartiyoruz şimdiki Strateji ilk20 en büyük köyler sadece zorba olana kadar ykım edeceğizz... Daha sonra ilk 20 saldiri yıkım edeceğiz daha sonra ise kahraman ilk20 yıkım edeceğiz savunma istediginiz gibi olabilir :)

Nasilmi Yapacağiz bizi izlemeyi kacirmayin.

Alayina Sulh
İnadina Vurucu61

Kral Cizici
19-08-2010, 22:18
usta bişey demiyorum ancak o arkadaşın saldırılarının gercek oldugunu bilmiyormuydun,
yada ne bilim serveri biraz takip edersen wow döneminde kimin ordusunun yolda oldugunu kimin olmadıgını anlarsın sanırım :) tabi wowcu arkadaşlarla sürekli irtibattaysan genelde onlar bilirler

ama eger diyosanki 420 saldırı vardı o zaman o arkadaşın sana oyunu bıraktırması sacma degilmi
bir sürü kişi sladırmış ne yapabilridinki :)

En azindan usta birine yikildim ya buda bir sanstir; acemiye yikilsaydim kabiz olurdum.:D

Ustam elimde olan defans buydu.

Zaten elimde calma carpma :D bu kadar defansla hangi saldirinin arasina girecektim???
Kisaca WOW a saldiran köyü koruyamadik deyip olayi özetleyelim.:D

Saygilarimla

üSTaD.
19-08-2010, 22:32
Saldırma şeklimizi tebrik ettiğiniz için tşk ederiz
cidden 400 500 saldırı geliyo tek kişiden tahribe geldiği belli aşikar
gerçeği bulmak yakalamak çok zor sayısal loto tutturmak gibi bişey bence :D
haksızmıyım.

En azindan usta birine yikildim ya buda bir sanstir; acemiye yikilsaydim kabiz olurdum.:D

Ustam elimde olan defans buydu.

Zaten elimde calma carpma :D bu kadar defansla hangi saldirinin arasina girecektim???
Kisaca WOW a saldiran köyü koruyamadik deyip olayi özetleyelim.:D

Saygilarimla

üSTaD.
19-08-2010, 22:36
Namı değer manyak7452!!!
geri geldi haberiniz ola
s2 de beni yıkan bu nick ti
bu serverda ne dediyse yaptı bunuda yapar
cidden manyak her halinden belli adam yapacağı stretejibi bile gizlemeden açıkca beyan ediyor.

M.H.K.F de ordu bitmez :) daha yeni yeni ordularimizi cıkartiyoruz şimdiki Strateji ilk20 en büyük köyler sadece zorba olana kadar ykım edeceğizz... Daha sonra ilk 20 saldiri yıkım edeceğiz daha sonra ise kahraman ilk20 yıkım edeceğiz savunma istediginiz gibi olabilir :)

Alayina Sulh
İnadina Vurucu61

Kral Cizici
19-08-2010, 22:49
Saldırma şeklimizi tebrik ettiğiniz için tşk ederiz
cidden 400 500 saldırı geliyo tek kişiden tahribe geldiği belli aşikar
gerçeği bulmak yakalamak çok zor sayısal loto tutturmak gibi bişey bence :D
haksızmıyım.

Olayi kisaca özetlemissin Ustad Kardes eline saglik.
Sanirim artik Arif olan anlar. :D

Saygilar

çaşıt
19-08-2010, 23:36

Alayina Sulh
İnadina Vurucu61

DELİBAŞ a dokunmayın cihan :D

arkadaşın aylardır ilk 5 e girmek için ne gayretler gösterdiğini yakınen takip ettim
yazık olmasın

valentino
19-08-2010, 23:40
selam dostlar.tebrikler için herkeze tşk ederim.bunuda eklemek istiyorum ekip olmadan travian olmaz.birleşmeler dahil birliğimdeki herkeze tşk ederim.ayrıca çok sevdiğim ustam beh_eks behçet abime bakamadığım zaman köyüme baktığı için tşk etmek isterim.
şunuda eklemek isterim dostlar travianda yıkılamıcak köy yoktur bununda ustalıkla yada acemilikle alakası yok bence.ekip olmadan oynanmayan bir oyun bu.köyünü sildiğimiz dostumuzuda tebrik ederim.yeterince güzel saldırı ordusu varmış.onu koruyamayan birlik dostları utansın derim ben.
sanada tebrikler dostum

Kral Cizici
20-08-2010, 00:01
selam dostlar.tebrikler için herkeze tşk ederim.bunuda eklemek istiyorum ekip olmadan travian olmaz.birleşmeler dahil birliğimdeki herkeze tşk ederim.ayrıca çok sevdiğim ustam beh_eks behçet abime bakamadığım zaman köyüme baktığı için tşk etmek isterim.
şunuda eklemek isterim dostlar travianda yıkılamıcak köy yoktur bununda ustalıkla yada acemilikle alakası yok bence.ekip olmadan oynanmayan bir oyun bu.köyünü sildiğimiz dostumuzuda tebrik ederim.yeterince güzel saldırı ordusu varmış.onu koruyamayan birlik dostları utansın derim ben.
sanada tebrikler dostum

Sagol Murat Kardes
Sen beni oyunun hakkini vererek yiktin o yüzden sana camur atmak yada camura yatmak (def yoktu gibi) bana yakismaz.
Elimden gelen o kadardi nede olsa daha acemiilik var . :D
Ama 420 saldirinin icinde hangisi dolu onu bilen olurmuydu onu merak ediyorum???
Cünki en SON birlik yazinla olayi kisaca özetlemissin.
En azindan 18 saat adrenalin dolu saatler yasattigi icin Murat kardesime tekrar tesekkür ediyorum... :D

Saygilarimla

valentino
20-08-2010, 00:08
abi casus tılsımı olan anlar gerisini bende anlamam :) bende seni tebrik ederim hikmet abi.en azından bu oyunu kaliteli insanlarla oynamak güzel.saygılar

mesbi
20-08-2010, 01:19
DELİBAŞ a dokunmayın cihan :D

arkadaşın aylardır ilk 5 e girmek için ne gayretler gösterdiğini yakınen takip ettim
yazık olmasın

he valla DELİBAŞ a dokunmayın... benim ve AZZAP ın reelden arkadaşı o.. :D
onu biz yıkacaz :D hahahaha

inadına ZORBA
Alayına Valentino

truyoı
20-08-2010, 02:04
abi casus tılsımı olan anlar gerisini bende anlamam :) bende seni tebrik ederim hikmet abi.en azından bu oyunu kaliteli insanlarla oynamak güzel.saygılar
Casus tılsımı olanlara da özel yöntemler var :) Tılsımın çalışma mekanizmasına göre gelen asker miktarı görülmediği için her dalgaya her tür saldırı askerinden koyarsın ;)

Zorba her daim modda...

wildax
20-08-2010, 04:29
Kafaya çıkardık bakalım orduyu hayırlısı

medusa01
20-08-2010, 07:53
varan kaç oldu hatırlamıyorum ama arkadaşlar,size güzel bir rapor daha.

http://travian-reports.net/tr/report/2018346337e,201835068e0

bu arada merkeze tahıl atmayı unutmuyorsunuz dimi :D:D:D:D

çaşıt
20-08-2010, 08:57
he valla DELİBAŞ a dokunmayın... benim ve AZZAP ın reelden arkadaşı o.. :D
onu biz yıkacaz :D hahahaha

inadına ZORBA
Alayına Valentino

çarpılırsınız wala, nazar boncuğu olarak kalsın DELİBAŞ :)

çaşıt
20-08-2010, 08:58

ellerine sağlık ;)

cnbc-e
20-08-2010, 09:39

Anlaşılan sen yıkmaktan sıkılmadın bizde tebrik etmekten sıkılmadık.Tebrikler ve devamını bekliyoruz..
Bu arada biz aslanlar gbi saldırı raporlarımızı yayınlıyouz boranuğurludan seviye alınmış hiç ses yok burada...

pharmacist36
20-08-2010, 12:10

Ellerine sağlık
Ya bu boranoğlu wowu yine yıkıyorlar :D
Biraz sağlam yapsana kardeşim.
Bu kaçıncı yıkılış .

serdarsm
20-08-2010, 12:38
Boranugurlu wow una gelen saldırılar ;

http://travian-reports.net/tr/report/2020150debc,2020169b036,20201847aab,202019e6c22,20 202173a2f,20202278f61,202023225ff,2020245fb67,2020 2563971,202026c86c1

http://travian-reports.net/tr/report/2021036266a

Saldıranı ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum.

Varg
20-08-2010, 12:49
edit rapor verilmiş

çaşıt
20-08-2010, 13:01
neden romalı bir wow yok şaşırıyorum
bu kadar zayıf saldırılarda tek seviye alamıyacaklardı sanırım

SON birliklerinden hala koçbaşı çıkmaması şaşırtıcı

yinede saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum
emeklerinize sağlık

Varg
20-08-2010, 13:06

SON birliklerinden hala koçbaşı çıkmaması şaşırtıcı

emeklerinize sağlık

haklısın koçbaşımız yok en çok koçbaşı basanlardan biriyim 1800 civari bu sayı bile çok kötü olmasına rağmen,bizimkiler neden koçbaşı basmamış anlamadım.

çaşıt
20-08-2010, 13:13
haklısın koçbaşımız yok en çok koçbaşı basanlardan biriyim 1800 civari bu sayı bile çok kötü olmasına rağmen,bizimkiler neden koçbaşı basmamış anlamadım.

daha güçlü saldırılarda kullanılmak üzere sakladıklarını düşünmek istiyorum :confused:

sizde saldırıya katıldınız sanırım
tebriklerimle beraber gıptada ediyorum,bayram önü sıkıntıdan kurtuldunuz :D

TEXASSS
20-08-2010, 13:14

koçbaşıcının birisi yolda gitti zaten ayrıca bu sefer kolay yıkılmıcağımızı gösterdik umarım çürük wow sanıyorlardı ama bu kadar az def olmasına rağmen yinede öyle ahım şahım yıkamadılar bu sefer iyi wow kurmuşum kimse laf etmesin :D:D

Varg
20-08-2010, 13:15
daha güçlü saldırılarda kullanılmak üzere sakladıklarını düşünmek istiyorum :confused:

sizde saldırıya katıldınız sanırım
tebriklerimle beraber gıptada ediyorum,bayram önü sıkıntıdan kurtuldunuz :D

Artık özgürüm sajhfahg darısı başınıza

Varg
20-08-2010, 13:17
koçbaşıcının birisi yolda gitti zaten ayrıca bu sefer kolay yıkılmıcağımızı gösterdik umarım çürük wow sanıyorlardı ama bu kadar az def olmasına rağmen yinede öyle ahım şahım yıkamadılar bu sefer iyi wow kurmuşum kimse laf etmesin :D:D

sabıkalı'da vardı onun askerler yoldayken yıkıldı zaten,tebrikler ayaktasın 45 olsanda :D ben seviye alamam sanıyodum ama aldım:D

TEXASSS
20-08-2010, 13:21
sabıkalı'da vardı onun askerler yoldayken yıkıldı zaten,tebrikler ayaktasın 45 olsanda :D ben seviye alamam sanıyodum ama aldım:D

koççu olarak onu gördük ondan onu yıktırdık eskisi gibi kolay değil dedim ben ama :D

çaşıt

şaşırmadım desem yalan olur :p

çaşıt
Artık özgürüm sajhfahg darısı başınıza

aminnnnnnnn :D

cnbc-e
20-08-2010, 13:33
herkes sana Veli Göçer muamelesi yapıyordu sonunda bundan kurtuldun:D
Japonlar gibisin mübarek ne kadar yıkılsanda,Binayı tekrar yapıyorsun. Sonunda 8.8 şiddetindeki saldırılara dayanacak kadar güçlü yapacaksın bu WoW u inşallah..
E insanın mesleği inşaat mühendisliği olunca böyle oluyor demek:D

TEXASSS
20-08-2010, 13:47
herkes sana Veli Göçer muamelesi yapıyordu sonunda bundan kurtuldun:D
Japonlar gibisin mübarek ne kadar yıkılsanda,Binayı tekrar yapıyorsun. Sonunda 8.8 şiddetindeki saldırılara dayanacak kadar güçlü yapacaksın bu WoW u inşallah..
E insanın mesleği inşaat mühendisliği olunca böyle oluyor demek:D

mühendislik vasfına daha ulaşamadık henüz tekniker aşamasındayız :D

cnbc-e
20-08-2010, 13:54
mühendislik vasfına daha ulaşamadık henüz tekniker aşamasındayız :D

Bu aşamadan sonra ben seni mühendis ilan ettim:DBak benim hero sana yetişmedi kaç lwl atlardı acaba?
Bu arada hem savunmada hem saldırıda kestiğin asker sayısına bakınca insanın ii ürperiyor...
Şu sıralar bir polisiye okuyorum PSİKOPAT Tami hoag onu anımsattın bana:D

wildax
20-08-2010, 14:45

son birliklerinden hala koçbaşı çıkmaması şaşırtıcı

emeklerinize sağlık

en çok koçbaşı ve manco bende ama hesabım kilitli:(

haythuyt
20-08-2010, 14:49

ahaahah gulerken sandalyeden dusuyodum:)))

alayına leyla
ınadına anyonestopme

ayrıca öle bırı varkı suprız bır ısım acıklıyorum foruma bı kac kere yazmıs
ınadına ınadına kullanıcı adıyla sız farketmedınız
benden duymus olmayın ama suprızlerın en buyugudur kendısı
ayrıca zorba bırlıgınde de cok özel bı yer vardır..hatta neyse dahasını yakalarsak anlattıralım ona

wildax
20-08-2010, 15:15
Bir şey sorabilirmiyim saldırıyı çıktıktan 2 saat sonra hesabım kilitlendi ve şu anda yola devam ediyor. Saldırı gerçekleşirmi?

haythuyt
20-08-2010, 15:31
Bir şey sorabilirmiyim saldırıyı çıktıktan 2 saat sonra hesabım kilitlendi ve şu anda yola devam ediyor. Saldırı gerçekleşirmi?
gerceklersır
hatta yolda tahıl ayarlamak zorunda da kalmazsın
bence cok sanslısın..

gdogukan
20-08-2010, 15:36
ahaahah gulerken sandalyeden dusuyodum:)))

alayına leyla
ınadına anyonestopme

ayrıca öle bırı varkı suprız bır ısım acıklıyorum foruma bı kac kere yazmıs
ınadına ınadına kullanıcı adıyla sız farketmedınız
benden duymus olmayın ama suprızlerın en buyugudur kendısı
ayrıca zorba bırlıgınde de cok özel bı yer vardır..hatta neyse dahasını yakalarsak anlattıralım ona

valla benim merakla beklediğim rapor s15de ordusunu kullanamamış birinden:)

medusa01
20-08-2010, 15:45
Anlaşılan sen yıkmaktan sıkılmadın bizde tebrik etmekten sıkılmadık.Tebrikler ve devamını bekliyoruz..
Bu arada biz aslanlar gbi saldırı raporlarımızı yayınlıyouz boranuğurludan seviye alınmış hiç ses yok burada...

daha yeni online olabildim.vallaha ben evet sıkılmıyorum bu yıkımlardan ama bugün biraz geç bakabildim ve nerdeyse askerlerim tahılsızlıktan ölmeye başlayacaktı.artık merkez köyüme değil Darbeli Matkap köyüme tahıl istiyorum.lütfen arkadaşlar!!!
Yıkımların devamı gelecek hiç merak etmeyin

wildax
20-08-2010, 15:53
gerceklersır
hatta yolda tahıl ayarlamak zorunda da kalmazsın
bence cok sanslısın..

:) yine_ben şanslı değil o zaman :)

pharmacist36
20-08-2010, 16:01
:) yine_ben şanslı değil o zaman :)
Evet şanslı değil üstelik köyünüz tahripde olmayacak :)
tabi bu arada yolda size gelen saldırı varmı varsa da o sizi tahrip edecektir. inşallah vardır:D

wildax
20-08-2010, 16:04
evet şanslı değil üstelik köyünüz tahripde olmayacak :)
tabi bu arada yolda size gelen saldırı varmı varsa da o sizi tahrip edecektir. Inşallah vardır:d

:) saldırı yok :)
verdiğin bilgiler için çok teşekkürler ben rahat rahat gezeyim o zaman :)

cnbc-e
20-08-2010, 18:07
valla benim merakla beklediğim rapor s15de ordusunu kullanamamış birinden:)

Ben ordumu kullandım o zaman benden beklenmiyor:D
bu arada symbolllerden biri 0 olmuş ben uyurken 2 saat uyumaya gelmyor

üSTaD.
20-08-2010, 18:50
Merhaba arkadaşlar kaldığımız yerden devam ediyoruz

medusa
varan13

manolya
varan14

http://travian-reports.net/tr/report/20209215a0c
http://travian-reports.net/tr/report/2020952e945

oceanist
varan15

http://travian-reports.net/tr/report/202441c4299,202442658bc

şu ana kadar izlemiş olduğunuz bütün raporlarda
en azı 30+10+3 ordusu olan merkez köylerdi

ayrıca manolya (meral)
oceanist(ece) ye

bizlere izletmiş oldukları bu güzel rapor keyiflerinden dolayıda tşk ederim.
Bide bu kızlarda 2X TILSIM olduğunu düşünmek bile kabus olurdu.

dipnot: leylayada o kadar dedim bırak şu natarı gel merkezlere eskiden yaptığın gibi girip çıkalım dedim
sırf ömer asaf leylaya feyk attı fiye gitti natarı yıktı :D

bizi izlemeye devam edin size yeni süprizlemiz olcak
formda kalın heycanı kaçırmayın

cnbc-e
20-08-2010, 19:51
Merhaba arkadaşlar kaldığımız yerden devam ediyoruz

medusa
varan13

manolya
varan14

http://travian-reports.net/tr/report/20209215a0c
http://travian-reports.net/tr/report/2020952e945

oceanist
varan15

http://travian-reports.net/tr/report/202441c4299,202442658bc

şu ana kadar izlemiş olduğunuz bütün raporlarda
en azı 30+10+3 ordusu olan merkez köylerdi

ayrıca manolya (meral)
oceanist(ece) ye

bizlere izletmiş oldukları bu güzel rapor keyiflerinden dolayıda tşk ederim.
Bide bu kızlarda 2X TILSIM olduğunu düşünmek bile kabus olurdu.

dipnot: leylayada o kadar dedim bırak şu natarı gel merkezlere eskiden yaptığın gibi girip çıkalım dedim
sırf ömer asaf leylaya feyk attı fiye gitti natarı yıktı :D

bizi izlemeye devam edin size yeni süprizlemiz olcak

Abi biryere gidebildiğimiz yok ki zaten heyecan ve zevkle bekliyoruz...
Saldıran savunan ve özellikle organize eden arkadaşları tebrik ederiz...

valentino
20-08-2010, 21:34
evet ya gerçekten organizasyon yapan arkadaşlar harika.hepsini tebrik ediyorum.

şimşek
20-08-2010, 23:07
Tebrikler arkadaşlar özellikle medusaya+ manolya yıkıp geçiyorlar maşallah :)

latino
21-08-2010, 01:15
selam gökalp basarılar sana da yakısmadı senın baktıgın wow da daha fazla def olmalıydı:D

hacı:deniz

medusa01
21-08-2010, 08:44
arkadaşlar tahılllllllllllllllllllllll
Darbeli Matkap köyüme.

çaşıt
21-08-2010, 09:07
Darbeli Matkap köyüme.

hemen geliyor komutan

medusa01
21-08-2010, 09:13
hemen geliyor komutan

vay allah razı olsun hacım ya.rezil olacam yoksa sizler de olmasanız

çaşıt
21-08-2010, 09:14
vay allah razı olsun hacım ya.rezil olacam yoksa sizler de olmasanız

çok uzaksın bana
keşke yakın olsaydın başka desteğe ihtiyacın kalmazdı :(

wildax
21-08-2010, 10:13
darbeli matkap köyüme.

dostum sık dişini 50 saat sonra tahıl ihtiyacın kalmıyacak :)

medusa01
21-08-2010, 10:19
dostum sık dişini 50 saat sonra tahıl ihtiyacın kalmıyacak :)

hayırdır o niye ki :confused::confused::confused::confused::confused:

medusa01
21-08-2010, 10:20
çok uzaksın bana
keşke yakın olsaydın başka desteğe ihtiyacın kalmazdı :(

sen devamlı yollarsan aralara girmiş olursun.ben başka da ayarlıyorum zaten

aman boşluk bırakma hacım.gelen pazarcıyı boş bırakma,yolla

wildax
21-08-2010, 10:30
hayırdır o niye ki :confused::confused::confused::confused::confused:

bilmem tahmin et bakalım:d

medusa01
21-08-2010, 12:42

bana gelen 97+135 saldırıdan mı bahsediyorsun. :D:D:D
bu ne ki :confused::confused::confused:

medusa01
21-08-2010, 12:48

bakıyorum da 117+148 e çıkardınız.hepsi bumu ???

wildax
21-08-2010, 13:07
bakıyorum da 117+148 e çıkardınız.hepsi bumu ???

son durum ne?:D

medusa01
21-08-2010, 13:10
son durum ne?:D

takipteyim merak etme :D:D:D

wildax
21-08-2010, 13:16
takipteyim merak etme :D:D:D

merak ettim dostum ben herbirine 1000 tane istemiştim:D

wildax
21-08-2010, 13:24
merkeze acil tahıl yollayın arkadaşlar durum vahim:D

-370000

cnbc-e
21-08-2010, 13:50

-370000

Fena değil depo tılsımı olmadan kurulmuş bir köyse işin zor.Geçenlerde bir reisledik adam depo tılsımı olmadığı için çok uğraşmış belli ama ordusu yola çıkamadı raporu yakında koyacağız...

gdogukan
21-08-2010, 16:23
Ben ordumu kullandım o zaman benden beklenmiyor:D
bu arada symbolllerden biri 0 olmuş ben uyurken 2 saat uyumaya gelmyor

siz gökselle fazllasıyla kullandınız abi o askerleri:D

oo_my_god
21-08-2010, 17:05

-370000
oha -370k sadece saldırımı? defansta varmı köyde

cnbc-e
21-08-2010, 17:07

Bu kadar büyük ordu defans olmadan yola çıkarılmaz mı?

oo_my_god
21-08-2010, 17:09
Bu kadar büyük ordu defans olmadan yola çıkarılmaz mı?
abi walla s15 te biri yola cıkmadan kaybetmişti rekor askerini :D

gdogukan
21-08-2010, 17:23
abi walla s15 te biri yola cıkmadan kaybetmişti rekor askerini :D

hatırladım bak biri güneydide diğeride kendini biliyo nasılsa:D

oo_my_god
21-08-2010, 17:26
ahahhahhaha

Rec
21-08-2010, 18:14

:D güneyin askerlerini besledim besledim noldu gitti merkezi patlattı :D 2 gün sonra ben - tahıldan kurtulmak için orduyu ona yolladım. ne oldum değil ne olacağım demeliymiş güneey efendi. forumu okuyorsan ses et. gerçi sen bulaşmıyosundur bu işlere artık okul bitmediğinden rededilmiş bir ailenin oğlunu oynuyorsundur :)bu arada benimde okul bitmedi ama annem babam vefalı çıktı

wildax
21-08-2010, 18:24

def var ama saldırı yok hala gittiğim adamda belli:D

gdogukan
21-08-2010, 18:32
:D güneyin askerlerini besledim besledim noldu gitti merkezi patlattı :D 2 gün sonra ben - tahıldan kurtulmak için orduyu ona yolladım. ne oldum değil ne olacağım demeliymiş güneey efendi. forumu okuyorsan ses et. gerçi sen bulaşmıyosundur bu işlere artık okul bitmediğinden rededilmiş bir ailenin oğlunu oynuyorsundur :)bu arada benimde okul bitmedi ama annem babam vefalı çıktı

ara sıra girip bakıyo oyuna hala bitirememişsiniz dio bide:D

slipdon
21-08-2010, 18:38
beyler bayanlarrr yeni köy açıyorum isimlerine talip olanların mesajlarını "yıldırım" konu başlığıyla oyunda bekliyorum:D

ygzcn
21-08-2010, 18:57
def var ama saldırı yok hala gittiğim adamda belli:D

kendinlemi çelişiyorsun banamı öyle geliyor. 2 gün önce saldırıyı çıkardım hesabım kitlendi dedin kaldıki 55 saat sonra varacm demissin daha bugün nereden geliyorsun s12 yada s10 fln mı :) eğer gerçekse ordun neden t. yeri yapmadın ;)

wildax
21-08-2010, 20:23
kendinlemi çelişiyorsun banamı öyle geliyor. 2 gün önce saldırıyı çıkardım hesabım kitlendi dedin kaldıki 55 saat sonra varacm demissin daha bugün nereden geliyorsun s12 yada s10 fln mı :) eğer gerçekse ordun neden t. yeri yapmadın ;)

hesap açıldı multi bişey bulamadığı için ve dolayısıyla tahıl sıkıntım had safada:D

ygzcn
21-08-2010, 22:23
hesap açıldı multi bişey bulamadığı için ve dolayısıyla tahıl sıkıntım had safada:D

elbet 1-2 güne görülür herşey. ;) ama hala -360k ordunun olupta t. yeri yapmamış olman düşündürücü neyse kolay gelsin sana :)

oo_my_god
21-08-2010, 23:07
elbet 1-2 güne görülür herşey. ;) ama hala -360k ordunun olupta t. yeri yapmamış olman düşündürücü neyse kolay gelsin sana :)
herkes feyk çi :D

wildax
21-08-2010, 23:32
herkes feyk çi :D

feyk feyk:D

beyler tahıl akışı azaldı hadi gayret az kaldı

medusa01
21-08-2010, 23:41
feyk feyk

beyler tahıl akışı azaldı hadi gayret az kaldı

sabırsızlıkla bekliyorum.ama senin sonunu da iyi görmüyorum.:D:D:D
rüyalarında matkap görmeye başlarsan hiç şaşırmam:D:D:D

wildax
21-08-2010, 23:45
sabırsızlıkla bekliyorum.ama senin sonunu da iyi görmüyorum.:D:D:D
rüyalarında matkap görmeye başlarsan hiç şaşırmam

bende olay bitti hocam sorun yok buyur gel karşılama yapmayı daha çok severim savunmaya bakarsan durumu görürsün ha bende wow köyüde yok o savunmada:D

hem daha senden sonra wow yıkıcam ben işim çok anlıycan:D

çaşıt
22-08-2010, 00:09
bende olay bitti hocam sorun yok buyur gel karşılama yapmayı daha çok severim savunmaya bakarsan durumu görürsün ha bende wow köyüde yok o savunmada:D

yalandan kim ölmüş :p

medusa01
22-08-2010, 00:11

sen şimdiye kadar nereyi yıkmışsın ki wow yıkacan

Kral Cizici
22-08-2010, 00:19

Oyundan (SABIKALI) ya hesabini yaz sana tahil yollasin kardes:D

saygilar

wildax
22-08-2010, 00:20
yalandan kim ölmüş :p

aynaya bakıyordun galiba yazıyı yazarken çeşit kardeşim:D

wildax
22-08-2010, 00:22
Oyundan (SABIKALI) ya hesabini yaz sana tahil yollasin kardes:D

saygilar

hallettim kardeşim tahıl işini saol ucu ucuna yetiyor şu anda :D hem ondan yardım isteyeceğime hesabımı kapatırım daha ii:d

medusa01
22-08-2010, 00:30
hallettim kardeşim tahıl işini saol ucu ucuna yetiyor şu anda :D hem ondan yardım isteyeceğime hesabımı kapatırım daha ii:d

iyi o zaman sabıkalının merkezinin yıkılması seni hiç etkilemez anladığım kadarıyla.

wildax
22-08-2010, 00:31
iyi o zaman sabıkalının merkezinin yıkılması seni hiç etkilemez anladığım kadarıyla.

istediğin yeri yıkabilirsin bana gelmek yemiyor galiba:D

medusa01
22-08-2010, 00:32
sen şimdiye kadar nereyi yıkmışsın ki wow yıkacan

bu yazıya cevabını görremedim ya hadi hayırlısı :D:D:D:D:D:D

medusa01
22-08-2010, 00:32
istediğin yeri yıkabilirsin bana gelmek yemiyor galiba:D

sabıkalının merkezini benim yıkacağımı da nerden çıkardın ki.ben öyle birşey demedim sana

wildax
22-08-2010, 00:36
sabıkalının merkezini benim yıkacağımı da nerden çıkardın ki.ben öyle birşey demedim sana

senin için ben yıkayım istersen

medusa01
22-08-2010, 00:44
senin için ben yıkayım istersen

harbi yık da bari beni veya başka birimizi oraya kadar yorma yav:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Kral Cizici
22-08-2010, 00:47
harbi yık da bari beni veya başka birimizi oraya kadar yorma yav:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

SABIKALI yi zaten Murat yikti daha yikilacak ne varsa buyurun gidin ama eliniz bos dönerse kizmayin derim :D

wildax
22-08-2010, 01:12
bu yazıya cevabını görremedim ya hadi hayırlısı :D:D:D

16. ayaz_tepe (http://s6.travian.com.tr/spieler.php?uid=63023) 8336
14 389895

şimdiye kadar yıkım yoktu sadece kesim:D dediğim gibi savunma yapmayı daha çok seviyorum nedense:D

wildax
22-08-2010, 01:23
[QUOTE=Kral Cizici;771906]SABIKALI yi zaten Murat yikti daha yikilacak ne varsa buyurun gidin ama eliniz bos dönerse kizmayin derim :D

boş boş konuşuyor işte adamlar çok yıkım yapınca nereyi yıktılar nereyi yıkmadılar karıştırıyorlar artık:D

ygzcn
22-08-2010, 01:37
boş boş konuşuyor işte adamlar çok yıkım yapınca nereyi yıktılar nereyi yıkmadılar karıştırıyorlar artık:D

aslında o muhabbette espri varda anlayana :) neyse sana hayali ordunla başarılar böyle girip bizi eğlendiriyorsunuz ona seviniyorum yoksa çok sıkıcı olacaktı bu wow :)

wildax
22-08-2010, 01:44
aslında o muhabbette espri varda anlayana :) neyse sana hayali ordunla başarılar böyle girip bizi eğlendiriyorsunuz ona seviniyorum yoksa çok sıkıcı olacaktı bu wow :)

abicim anladığım kadarıyla sen espiriden iyi anlıyon sanada yapmışlar bir kaç espiri ee ozaman eğlenmeye devam:D

çaşıt
22-08-2010, 06:58
senin merkezde inmiş görünüyor :D

cnbc-e
22-08-2010, 09:13
senin merkezde inmiş görünüyor :D

Ben olaya fransız kaldım bu arkadaş oyundaki kim oluyor?

oo_my_god
22-08-2010, 09:22
bende cok merak ediyorum :D

çaşıt
22-08-2010, 09:34

ayaz_tepe olduğunu söylüyor ;)

cnbc-e
22-08-2010, 09:40
ayaz_tepe olduğunu söylüyor ;)

Acaba bilerek merkezi yıkık birisinin ismini veriyor olmasın :D

oo_my_god
22-08-2010, 09:42
Acaba bilerek merkezi yıkık birisinin ismini veriyor olmasın :D
cok enteresan işler dönüyo bu serverda :D

wildax
22-08-2010, 10:35
cok enteresan işler dönüyo bu serverda :d

güldürdünüz beni allahta sizi güldürsün:d

wildax
22-08-2010, 10:39
[QUOTE=çaşıt;772087]senin merkezde inmiş görünüyor :D[/QUOTE

indirmede üstünüze tanımam çeşit kardeşim:D

oo_my_god
22-08-2010, 11:35
güldürdünüz beni allahta sizi güldürsün:d
sen ne ayaksın birader? 1 tane kravat gitti yerine senmi geldin?

çaşıt
22-08-2010, 11:51

kaç bi tane :D

oo_my_god
22-08-2010, 11:53
kaç bi tane :D
skandal abi bu adamlar :D

wildax
22-08-2010, 12:16
skandal abi bu adamlar :D

çok televole izlemişin sen belli:D

TEXASSS
22-08-2010, 12:58
iyi ki 2 gün yazmadık ortalık karışmış mübarek :D:D

cnbc-e
22-08-2010, 16:00
iyi ki 2 gün yazmadık ortalık karışmış mübarek :D:D

evet hemen giriyoruz birbirimize neden rahat rahat konuşamıyoruz burada...Oyunun kalsa kalsa ne kadar zamanı kaldı ki?Sonra arasakta bulamayız birbirimizi...

desprate
23-08-2010, 00:09

Bunlar bu mevsimde ender görünen bir çeşit MANTAR gibiler:D

pek dikkate almamak lazım olmayan ordularıyla mutlu oluyorlar yardımcı olalım!!

cnbc-e
23-08-2010, 00:48
Epeydir rapor yok benim elime 2 rapor ulaştı onları koymak istedim
http://travian-reports.net/tr/report/204627049e7,20462889434
burada 100k ordu olduğu sanılıyor

http://travian-reports.net/tr/report/204634ab458
http://travian-reports.net/tr/report/204641207b4

heptam isabet olacak değil ya burada yanlışköy reislenmiş olabilir diye düşünülüyormuş....

Emeği gecen tuta(mehmet)arkadaşımıza tebrikler ve teşekkürler

wildax
23-08-2010, 01:08
Bunlar bu mevsimde ender görünen bir çeşit MANTAR gibiler:D

pek dikkate almamak lazım olmayan ordularıyla mutlu oluyorlar yardımcı olalım!!

ohoooo komiklerin hepsi burda ne çeşitsiniz siz bakimm:D

çaşıt
23-08-2010, 07:12
senin saldırı raporu nerde kaldı :D

wildax
23-08-2010, 08:43
senin saldırı raporu nerde kaldı :D

as kaldı merak etme yine_ben wow raporları geliyor:D

çaşıt
23-08-2010, 08:59

sende kaç ordu varmış öyle,hani medusaya gidiyordun :p

muhcu
23-08-2010, 09:22

Kafelerde mizik makinaları olur bilirsin, biri gelir jetonu atar ve sen onun istediği şarkıyı istesende istemesende dinlemek zorunda kalırsın

İşde bu forumda s6 nın müzik makinası, jetonuda rapordur, ZORBA nın jetonu çok sürekli atıyoruz makinaya jetonları ve bizim istediğimiz şarkılar çalıyor, birde sana bakıyorum sürekli yazı yazmışsın, polemik yapmışsın ama hiç jeton atmamışsın, şimdi sana tavsiyem cebine orduyu koy, git jeton al, sonra makinaya atda senin istediğin şarkı çalsın, heee bunu yapamıyorsan makinanın başında dikilipde meşkul etme çünkü arkanda cebi jetonla dolu ZORBA üyeleri var :D tabi birkısmıda kasaya gidiyor jeton almak için :D

çaşıt
23-08-2010, 09:33
Kafelerde mizik makinaları olur bilirsin, biri gelir jetonu atar ve sen onun istediği şarkıyı istesende istemesende dinlemek zorunda kalırsın

İşde bu forumda s6 nın müzik makinası, jetonuda rapordur, ZORBA nın jetonu çok sürekli atıyoruz makinaya jetonları ve bizim istediğimiz şarkılar çalıyor, birde sana bakıyorum sürekli yazı yazmışsın, polemik yapmışsın ama hiç jeton atmamışsın, şimdi sana tavsiyem cebine orduyu koy, git jeton al, sonra makinaya atda senin istediğin şarkı çalsın, heee bunu yapamıyorsan makinanın başında dikilipde meşkul etme çünkü arkanda cebi jetonla dolu ZORBA üyeleri var :D tabi birkısmıda kasaya gidiyor jeton almak için :D

juke box'ta inleyen nağmeler ruhumu sardı plağı var mı ?

muhcu
23-08-2010, 09:38
juke box'ta inleyen nağmeler ruhumu sardı plağı var mı ?

:D olmazmı kardeşim, ben jeton atıp çalarım senin için :D

üSTaD.
23-08-2010, 11:02
Gene sahibine sordunuz sölemedi mi rakamları ?
eski sahibi

Epeydir rapor yok benim elime 2 rapor ulaştı onları koymak istedim
http://travian-reports.net/tr/report/204627049e7,20462889434
burada 100k ordu olduğu sanılıyor

http://travian-reports.net/tr/report/204634ab458
http://travian-reports.net/tr/report/204641207b4

heptam isabet olacak değil ya burada yanlışköy reislenmiş olabilir diye düşünülüyormuş....

Emeği gecen tuta(mehmet)arkadaşımıza tebrikler ve teşekkürler

wildax
23-08-2010, 12:56
sende kaç ordu varmış öyle,hani medusaya gidiyordun :p

medusaya 2k asker yeter nasılsa:D

ygzcn
23-08-2010, 13:27

sıkıcın biliyorsundur bunu dostum :)

wildax
23-08-2010, 13:36
sıkıcın biliyorsundur bunu dostum :)

sen daha ii bilirsin hergün veren sensin:D 35dk snr yine_ben o olacak medusa hesabındakii bizde yalan yok hem medusaya hem yineebene saldırıyorum dedimmi saldırırım zeki olsaydınız biraz:D

oo_my_god
23-08-2010, 13:43
sen daha ii bilirsin hergün veren sensin:D 35dk snr yine_ben o olacak medusa hesabındakii bizde yalan yok hem medusaya hem yineebene saldırıyorum dedimmi saldırırım zeki olsaydınız biraz:D
sen ne anlatıyosun kendi kendine allah askına ya? numunemisin birader?

Çhatlaqqral
23-08-2010, 13:53
eee nasıl gidioy wow:D

üSTaD.
23-08-2010, 14:57
Güzel gidiyor

Az önce bi organize saldırı geldi

iyi seyirler

http://travian-reports.net/tr/report/205123fc59f,205124cd137,205126045d5,2051295ea05,20 5130c2e51,205132f2715

cnbc-e
23-08-2010, 14:58
la şerefsiz uşağı wow uma PANDİK:) şeklinde saldırı atmanı unutmadım.La ADİ İNSAN yazma bu foruma ...

<<Bu nasıl yorum şaka olması gerek.Şaka olsa bile ben hem anlamdım hemde kabul edemem...

<<başkan biz mesaj attık ama ses çıkmadı ne yazık ki...

Gene sahibine sordunuz sölemedi mi rakamları ?
eski sahibi

arcmrt21
23-08-2010, 15:17
Güzel gidiyor

Az önce bi organize saldırı geldi

iyi seyirler

http://travian-reports.net/tr/report/205123fc59f,205124cd137,205126045d5,2051295ea05,20 5130c2e51,205132f2715

şu organizeyi yapan kişi resmen oyuncuların hakkını yemiş ve saldırıyı yapan kişilere de çift atışı anlatmamış gibi... Tum ordular boşuna gelmiş herhangi bir merkez koy yıkmak gibi düşünüp gelmişler sanki... Koçbaşı vs. yok çok boş bir rakip gorundugu kadar...

Ayrıca cnbc-e bence sen alıntılama ki o laf uzak yerlee kadar gitmesin... Çabuk editle insan godugunde utanıyor o yazdıgında utanmıyorsa boşver...

ygzcn
23-08-2010, 15:25

seni ilaç firmaları numune diye dağıtıyor sanırm :) sende yalan olurmu hiç 35 dk geçti sanırım ama senin gibi zeki biri onuda hesaplamıştır bir cinlik vardır sanırım :)

üSTaD.
23-08-2010, 15:34
Akşama gene bi organizemiz var
essiz tılsıma bakalım orda neler yapabilcez
hep beraber izliycez

şu organizeyi yapan kişi resmen oyuncuların hakkını yemiş ve saldırıyı yapan kişilere de çift atışı anlatmamış gibi... Tum ordular boşuna gelmiş herhangi bir merkez koy yıkmak gibi düşünüp gelmişler sanki... Koçbaşı vs. yok çok boş bir rakip gorundugu kadar...

Ayrıca cnbc-e bence sen alıntılama ki o laf uzak yerlee kadar gitmesin... Çabuk editle insan godugunde utanıyor o yazdıgında utanmıyorsa boşver...

turansevim
23-08-2010, 16:10

sen nasil bir ironisin arkadas omrumu yedin :)

üSTaD.
23-08-2010, 16:12
turan bu kadar konuştu gerçek saldırısı çıktımı bari

sen nasil bir ironisin arkadas omrumu yedin :)

wildax
23-08-2010, 17:14
turan bu kadar konuştu gerçek saldırısı çıktımı bari

çıktı ama çakıldık üstad napalım:))

wowunuz hayırlı olsun:D

çaşıt
23-08-2010, 17:19

hadi bakalım sende azat oldun,darası başımıza :)

wildax
23-08-2010, 17:21
hadi bakalım sende azat oldun,darası başımıza :)

aha çeşit kardeşim burdaymış bir kucak savunma var dalsanızda acık adam kessek:D

üSTaD.
23-08-2010, 17:27
Hani kime çakıldın yine_ben hala sıfırlanmamış

çaşıt
23-08-2010, 17:29
aha çeşit kardeşim burdaymış bir kucak savunma var dalsanızda acık adam kessek:D

wala ben çiftçiyim asker masker yok :p

wildax
23-08-2010, 17:30
Hani kime çakıldın yine_ben hala sıfırlanmamış

sıfırlansa zaten çakılmış olmazdık üstad:D

wildax
23-08-2010, 17:31
wala ben çiftçiyim asker masker yok :p

ben medusayı bekliyorum özellikle:D

çaşıt
23-08-2010, 17:35
ben medusayı bekliyorum özellikle:D

kahramanı tek göndereyim mi biraz seviye yapsın :D

wildax
23-08-2010, 17:41
kahramanı tek göndereyim mi biraz seviye yapsın :D

gönder gönder:D

TEXASSS
23-08-2010, 19:07
gönder gönder:D

medusayı bekliyormuş lan o kadar konuştun böyle kaldırcam böyle koyucam böyle edicem tırt çıktın hala geziyon mu buralarda :D

desprate
23-08-2010, 19:40
medusayı bekliyormuş lan o kadar konuştun böyle kaldırcam böyle koyucam böyle edicem tırt çıktın hala geziyon mu buralarda :D

Sorma tam MANTAR çıktı:D Biz cevap verdikçede büyüyor bunu bilerek saldılar üstümüze :D

Maniac
23-08-2010, 19:42

Haklısın, Cidden cok garip ordular cıktı ?, anlamadım arkası var galiba ki bu kadar comertler

Kral Cizici
23-08-2010, 19:42
Sorma tam MANTAR çıktı:D Biz cevap verdikçede büyüyor bunu bilerek saldılar üstümüze :D

hahahahahaha

Kral Cizici
23-08-2010, 19:43
Haklısın, Cidden cok garip ordular cıktı ?, anlamadım arkası var galiba ki bu kadar comertler

Daha ucu ucu kardes :D

medusa01
23-08-2010, 19:55

hani nerde 2k yetermiş
:D:D:D

cnbc-e
23-08-2010, 20:37

Evet haklısın böyleleride var işte aynı oksijeni kullanıyoruz bunlarla ne yazık ki:S

desprate
23-08-2010, 20:42
Hüseyin avni aker'den gol haberimi var kaç kaç:D

cnbc-e
23-08-2010, 20:48

2-2 olmadığı haberi aldık sadece..:D

üSTaD.
23-08-2010, 20:57
Merhaba arkadaşlar

şaka değil gerçek

Birazdan izliyeceğiniz raporlar üstad. ın ikinci wow köyüm olan

essiz mimarın bulunduğu merkez köyüme aittir.

Essiz mimara essiz bir savunma yaptım

çok keyif alcağınızdan eminim

http://travian-reports.net/tr/report/205416b6f48,205417cee42,20541892c4f,205419f4982,20 5421ae3cf,205427d957f,20542809f2f,205429f80fc,2054 30d3e36,2054313c615,2054346db70,205435880e5,205437 8df9b,2054385dc0f,205439cc0d2,205441101d0,2054427f 6c9,2054439b985,2054455df04,205447cc3c4,205448ba53 4,20544919b0e,205450814cf,2054521e3b2,20545355a16, 20545464d60,205455a71bb

Ayrıca medusa ve valentinoya tşkler

yolda iken iki büyük orduyu yok ettiler
medusa
http://travian-reports.net/tr/report/2053012a464,2053039cb41

valentino
http://travian-reports.net/tr/report/20529868dd8,205299cf00e

HANDİNİ AŞANLAR HADDİNDEN FAZLASINI GÖRDÜ

BEN DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

ygzcn
23-08-2010, 21:01
ne oldu saldırılar bitene kadar tırttın ama durmadan msj attın gerçek saldırı hangisinde diye burda delikanlılık yap bakalım ses yok sana havan kaçmasın bari artis:D

git işine yeter be milletin kafasını şişirdin ama bizde hata belki sen ve senin gibi oyun zevkimizi kaçırmaya çalışan kravatlara cvp vermesek böyle olmaz.
pardon dediğim gibi konuş sen ya numune ilacım bnm ;)

wildax
23-08-2010, 21:03
git işine yeter be milletin kafasını şişirdin ama bizde hata belki sen ve senin gibi oyun zevkimizi kaçırmaya çalışan kravatlara cvp vermesek böyle olmaz.
pardon dediğim gibi konuş sen ya numune ilacım bnm ;)

aha bir artis daha:D

üSTaD.
23-08-2010, 21:04
Saat 21,13 surarında geldi gol haberi ;)

wildax
23-08-2010, 21:11
[sıze=3]saat 21,13 surarında geldi gol haberi ;)[/sıze]

:d:d:d:d:d

çaşıt
23-08-2010, 21:31
Merhaba arkadaşlar

şaka değil gerçek

http://travian-reports.net/tr/report/205416b6f48,205417cee42,20541892c4f,205419f4982,20 5421ae3cf,205427d957f,20542809f2f,205429f80fc,2054 30d3e36,2054313c615,2054346db70,205435880e5,205437 8df9b,2054385dc0f,205439cc0d2,205441101d0,2054427f 6c9,2054439b985,2054455df04,205447cc3c4,205448ba53 4,20544919b0e,205450814cf,2054521e3b2,20545355a16, 20545464d60,205455a71bb

medusa

valentino

tebrikler üstad
geldiklerine geleceklerine pişman olmuşlar :D

şimşek
23-08-2010, 21:33
Merhaba arkadaşlar

şaka değil gerçek

medusa

valentino

Üstat kardeşim çok güzel savunma raporu tebrik ederim. Saldıran arkadaşlarada geçmiş olsun diyorum

THE-END
23-08-2010, 22:04
[sıze=3]güzel gidiyor

az önce bi organize saldırı geldi

iyi seyirler

[/sıze]

ya son yönetimi bu askerleri ne die buralarda heba edersiniz gidin bi asker köyü sıfırlayın bari işe yarasın :)

desprate
23-08-2010, 22:05
Emeğinize sağlık tebrik ederim...

bu arkadaşlar tam MANTAR :D

Merhaba arkadaşlar

şaka değil gerçek

medusa

valentino

üSTaD.
23-08-2010, 22:49
Tebrik eden arkadaşlara tşk ederim
Essiz mimara yakışan bi savunma yaptık
organizeyi yapan rakip komutandada tebriği hakketiğimi düşünüyorum
ama hala edilmedi.

serdarsm
23-08-2010, 22:56
..........

medusa01
23-08-2010, 23:04
ne oldu saldırılar bitene kadar tırttın ama durmadan msj attın gerçek saldırı hangisinde diye burda delikanlılık yap bakalım ses yok sana havan kaçmasın bari artis:D

seni muhattap bile almıyorum artık ben.seni yalanlarınla ve hayallerinle baş başa bırakıyorum:confused::confused::confused:

medusa01
23-08-2010, 23:24
medusaya 2k asker yeter nasılsa

evet evet gördük 2k askerin sonunu

http://travian-reports.net/tr/report/2055140b4af,20551598f37,205516aeb69

:D:D:D:D:D:D

cnbc-e
24-08-2010, 00:19
Tebrik eden arkadaşlara tşk ederim
Essiz mimara yakışan bi savunma yaptık
organizeyi yapan rakip komutandada tebriği hakketiğimi düşünüyorum
ama hala edilmedi.

Ben onun yerine bir tebrik ve teşekkür edeyim o zaman:D
Eşsiz mimara ne gerek var ZORBA ve ÜSTAD. olduktan sonra...

haythuyt
24-08-2010, 03:11
hoppp yıne_ben wow köyuen geldı organıze bıseyelr :) raporları son bırlıklerı paylasır sanırım
olmadı ben paylasırım zaten ögne kadr

tebrık ederız saldıran SoN bırlıkerlını
tebrk ederız savuna ZORBA bırlıklerını
sanırım bekledıklerı kadar bı yıkım yapamadılar

wildax
24-08-2010, 08:53
seni muhattap bile almıyorum artık ben.seni yalanlarınla ve hayallerinle baş başa bırakıyorum:confused::confused::confused:

tamam hadi senin istediğin olsun yayınlamayayım attığın msj ları burdan fiyakan bozulmasın aRTİS:D

wildax
24-08-2010, 08:55
evet evet gördük 2k askerin sonunu

http://travian-reports.net/tr/report/2055140b4af,20551598f37,205516aeb69

:d:d:d:d:d:d

yanlış rapor bunlar benimkileri bul
o kadar saldırının arasında zorlanıyorsun anlaşılan:d

çaşıt
24-08-2010, 09:49
sen hala burdamısın :)

medusa01
24-08-2010, 10:00
yanlış rapor bunlar benimkileri bul
o kadar saldırının arasında zorlanıyorsun anlaşılan:d

seninkiler paso fake ti be neyini bulmakta zorlanacam.

oo_my_god
24-08-2010, 11:12
raporları bekliyoruz :D

wildax
24-08-2010, 11:43
seninkiler paso fake ti be neyini bulmakta zorlanacam.

yine_ben e bak orda bulursun aRTİS:D

medusa01
24-08-2010, 11:52
yine_ben e bak orda bulursun artis:d

ya senini bir dediğin bir dediğini tutmuyor.bir bana gelen saldırıları sorduğumu söylüyorsun,bir 2k medusaya yeter diyorsun.raporu gösteriyorum,benimkileri bulmakta zorlanıyor musun felan diyorsun.ne tutumsuz tırt bir adammışsın beeeeeeeee

haythuyt
24-08-2010, 14:00
sanırım raporları koymaycaklar
ben paylasıyım madem

saldırı yapanları tebrık ederız
ustelık son bırlıkelrı benı cok sasırttılar kocbası ordusu ıle gelmısler bu kez(3422)..+bunun ıcın bı tebrıgı daha borc bılırım..onlar adınada rekor kocbası :)zorba bırlıklerı bu kocbası sayısını merkez yıkarken basıyor orası ayrı tabı
bız gelıp ıcerde defans bırakmıyoruz (ömer asafta bıle cok az kalmıstı defans)
ustelık arsız gıbı reıs bıle denıyoruz (genc+gırısımcıyız)
sız gelıp 8 sevıye alıp gıdıyorsunuz (3 orduyla hemde)
oluyormu !!! bız naptık sıze
bızı cıddıye alan rakıp ıstıyorum
notcuk: levıc ıcın ayrıca tebrık ederım
sanırım 3 kere merkezıne gırdık ama bı turlu tahrıp edemedık..hep aralara gırmıstı..
bende artık hak ettı gelsın vursun wow köyune demıstım savas sırasındayken..:)
gece ucan pıras: senı gözetlemıstık planım vardı senın ıcın olmadı az daha vakıt lazımdı ereken davrandın
&cornel& :senınde merkeze testere. gırmıstı yarım kalmıstı tekrar denedıgımızde olmadı
sonuc:wow dan sevıye alan 3 kısı göz göre göre hemde

http://travian-reports.net/tr/report/20575044c9a

http://travian-reports.net/tr/report/205751fcaba

http://travian-reports.net/tr/report/2057531c0f2

http://travian-reports.net/tr/report/205754fd62c

http://travian-reports.net/tr/report/205755121ac

http://travian-reports.net/tr/report/20575679b0e

http://travian-reports.net/tr/report/205757559e8

çaşıt
24-08-2010, 14:27
ben paylasıyım madem

ustelık son bırlıkelrı benı cok sasırttılar kocbası ordusu ıle gelmısler bu kez(3422)..+bunun ıcın bı tebrıgı daha borc bılırım..onlar adınada rekor kocbası :)zorba bırlıklerı bu kocbası sayısını merkez yıkarken basıyor orası ayrı tabı
sanırım 3 kere merkezıne gırdık ama bı turlu tahrıp edemedık..hep aralara gırmıstı..
gece ucan pıras: senı gözetlemıstık planım vardı senın ıcın olmadı az daha vakıt lazımdı ereken davrandın
&cornel& :senınde merkeze testere. gırmıstı yarım kalmıstı tekrar denedıgımızde olmadı

sanki bayram tatiline çıkmak istiyorlarmış gibi bir saldırı olmuş :D
SON lardan hala ciddi bir saldırı çıkmaması ve koçbaşı olmaması garip

tebrikler ZORBA

cnbc-e
24-08-2010, 14:28
ben paylasıyım madem

Başkan süper eleştiri yapmışsın gerçektenten öyle olmuş leviç te mancınık kaybedenlerden biride bendim:D
Gerçekten bende tebrik ediyorum SON birliklerinin şimdiye kadar çıkardığı eniyi orduyu çıkardı..
Bizim savunmamızda hiç fena değildi.Daha iyisini yapacağız inşallah

üSTaD.
24-08-2010, 15:00
Güzel feyk operasyonu yapmışlardı
Medusa bizi yoldayken gelip tahrip etmesin diye
Daha ciddi saldırı bekliyodum açıkcası

Genede tebrik ederim arkadaşları

ben paylasıyım madem

asre
24-08-2010, 20:58
artık forumuda gelmeyeceğiz durum onu gösteriyor.:(

cnbc-e
24-08-2010, 22:24
artık forumuda gelmeyeceğiz durum onu gösteriyor.:(

Aynen bende artık yazmayacağım:S

whocares
24-08-2010, 22:43
Travian hoş vakit geçirmek için oynanması gereken bir oyundur.

Lütfen kullandığımız kelimelere dikkat edelim.Sevgi,saygı sınırlarını aşan mesajlara izin verilmez.
Bu tip mesajlar silinir ve mesaj sahipleri forumdan uzaklaştırılır.

iyi forumlar...

üSTaD.
24-08-2010, 23:44
Arkadaşlar formun tadını bundan sonra kimse kaçırmasın

Sadece raporlar üzerinde konuşup sohbet edelim...

alexis
25-08-2010, 00:21
Nedir burdaki wow ların son durumu birisi paylaşabilir mi ?

mesbi
25-08-2010, 04:14
Nedir burdaki wow ların son durumu birisi paylaşabilir mi ?

Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. Yine_Ben theZORBA ZORBAWOW 89 -
2. üSTaD. theZORBA ZORBAWOW 73 -
3. DERYAAA D€NİZ & K€L€B€K [SON] 60
4. boranuğurlu theZORBA ZORBAWOW 49 -
5. Symbol2004 SON [SON] 44 -
6. pavel ATAM&MAVİ&ÇHRA 0 35
7. Symbol2004 SON [SON] 6 -
8. KASIRGA KASIRGA_HYPO_ULHAN SONÇAHRA 5 -
9. ömer asaf S*o*N [SON] 2 -
10. ceza_57 Hun-Türk [SON] 2 -
11. zuzu_izmir_35 [SON] 0 -
12. çarşııııı __£ST£RGON__ SONÇAHRA 0 -
13. mnsr ZORBAWOW 0 -

cnbc-e
25-08-2010, 13:05
1419

ben resim olarak koymaya çalıştım

tam istediğim gibi olmadı neden böyle küçük kaldı?

desprate
25-08-2010, 18:24
ya senini bir dediğin bir dediğini tutmuyor.bir bana gelen saldırıları sorduğumu söylüyorsun,bir 2k medusaya yeter diyorsun.raporu gösteriyorum,benimkileri bulmakta zorlanıyor musun felan diyorsun.ne tutumsuz tırt bir adammışsın beeeeeeeee

şuna cevap verme artık bırak kendi kendine eğlensin çocuk eğlendirmiyoruz burda salla gitsin...

desprate
25-08-2010, 18:31
http://img441.imageshack.us/img441/2756/s6wow.png

son durum bu şekilde...

cnbc-e
25-08-2010, 22:31
http://img441.imageshack.us/img441/2756/s6wow.png

son durum bu şekilde...

Yeni saldırılar var seviye kaybettik anlaşılan:S Gerçi böyle devam edersek 3 ileri 2 geri sonunu getirriz

cnbc-e
25-08-2010, 22:53
................

truyoı
25-08-2010, 23:37
http://img831.imageshack.us/img831/1286/wwwwwwwwwwwwwwwwwww.png

son1seruvenci
26-08-2010, 00:42
Savunan hesap sahibi ve birlik arkadaşlarını tebrik ederim...
Saygılar...

http://travian-reports.net/tr/report/20737524f5e

alexis
26-08-2010, 00:45
zorba ekibine şimdiden tebrikler. forumdan da anlaşıldığı gibi gayet güzel keyifli bol raporlu daleveresiz bi server geçirmişler.... her server'ın böyle seviyeli geçirilmesi dileğiyle.. genelde server bu durumdayken forum sayfaları çok kirli olur... bu konu başlığında bunu göremiyorum bunun için ayrıca tebrikler.. medusa da sanırım merkez indirme rekorunu kıracak artık rekor kaç bilmem ama:) s12 den sevgilerle size....

medusa01
26-08-2010, 01:17
zorba ekibine şimdiden tebrikler. forumdan da anlaşıldığı gibi gayet güzel keyifli bol raporlu daleveresiz bi server geçirmişler.... her server'ın böyle seviyeli geçirilmesi dileğiyle.. genelde server bu durumdayken forum sayfaları çok kirli olur... bu konu başlığında bunu göremiyorum bunun için ayrıca tebrikler.. medusa da sanırım merkez indirme rekorunu kıracak artık rekor kaç bilmem ama s12 den sevgilerle size....

teşekkürler dostum 1 tanesi wow köyü olmakla birlikte toplam 11 merkez ve saldırı köyü tahrip ettim.nazar değmesin maşallah deyin.:D:D:D
daha da devam ediyorum.izlemeye devam et istersen.:D:D:D

haythuyt
26-08-2010, 02:42
bızde 3 sevıye alırsnız
buna karsılık sızden: sevıye+depolar(tahıl depoları dahıl)+merkezbınası+ SUR ( sızın hıc yapamadıgınız)
yanı sızın herseyınızı alırız:)))

give them nothıng take them everything...

alexis
26-08-2010, 02:51
teşekkürler dostum 1 tanesi wow köyü olmakla birlikte toplam 11 merkez ve saldırı köyü tahrip ettim.nazar değmesin maşallah deyin.:D:D:D
daha da devam ediyorum.izlemeye devam et istersen.:D

çok pis nazarıma geldin yanlız çakılırsan şaşma:)

medusa01
26-08-2010, 02:58
çok pis nazarıma geldin yanlız çakılırsan şaşma:)

sağlık olsun çakılırsam da.en azından bayağı köy tahrip etmiş oldum ve tahıl sıkıntrısından da kurtulmuş olurum

leyla
26-08-2010, 10:28
Savunan hesap sahibi ve birlik arkadaşlarını tebrik ederim...
Saygılar...

http://travian-reports.net/tr/report/20737524f5e

Tebrik ederim çok başarılı ve güzel ordular çıkarılıyor ama neden hepsi bağımsız saldırıo anlamadım.
topluca saldırılsa daha başarılı oluncak sanki
sanki oyundan sıkılan yine_ben wowa saldırıo gibi bir görüntü şekillendi kafamda.
20 30 seviye alsanız da oyun keyiflense keşke
2-3 tane bildiğimiz ordu var, onları ne zaman salacaksınız çok merak ediyorum
alayına zorba
inadına oo_my_god

cnbc-e
26-08-2010, 10:55
Tebrik ederim çok başarılı ve güzel ordular çıkarılıyor ama neden hepsi bağımsız saldırıo anlamadım.
sanki oyundan sıkılan yine_ben wowa saldırıo gibi bir görüntü şekillendi kafamda.
alayına zorba
inadına oo_my_god

Evet bu görüntü bana ışığa uçan kelebekleri anımsattı...
Son lu arkadaşlar nedense ekip olarak sadece 1saldırı çıkardılar ondada yanlış seçim yaptılar Mimar operasyonu...

üSTaD.
26-08-2010, 11:41
Mrb arkadaşlar

form eski güzelliğine döndü
Bizde renklendirmeye devam edelim

SEri katil medusa iş başında

nedusa
varan16
http://travian-reports.net/tr/report/206939777a9,2069406de7a
60+35+5 ordu olduğu sanılıyordu

artık bu orduda aramızdan ayrıldı.

yeni süprizlerle sizlerle olmaya devam edicez

üSTaD.
26-08-2010, 11:44
Aynen leyla doğru sölüyosun
banada canı sıkılan geliyo
tek başına yokmu bunların başında bi komutan diyesim geliyo

alayına zorba
inadına oo_my_god

üSTaD.
26-08-2010, 11:51
Mrb dostum
Aynen çok haklısın
sonlu arkadaşlar hür bağımsız hepsi bir birey
keşke zorbada bu kadar özğür olabilseydi

dipnot:zamanında üstad. bunalım-tr den başlar en az 20 tane çahra ordusunu tek başına alırdı.

Ama hep zorbanın zorbalıkla yönettiği yönetim yüzünden izin alamadım ve kendi ordumla bunlara giremedim

ama neyseki zorba birey değil bir bütün
sonrasında nemi oldu biliyosonuz çahrada tek ordu kalmadı:)
nata bile alamadan ğittiler

Bakma sen sonlu arkadaşların essiz tılsıma toplu geldiğine
komutanları titi gs
bana inat yapmıştı benden alcam tılsımı sende geri alcam diye
bende dedim buyur gel al kapımız herkese açık
oda geldi birliğinde ne var ne yok ordu ile
bi özge gamze kaldı ona da avans verdik gelsin onuda savunma ile keselim baktık gelmedi
bizde biz bari gelelim dedik ;)

Evet bu görüntü bana ışığa uçan kelebekleri anımsattı...
Son lu arkadaşlar nedense ekip olarak sadece 1saldırı çıkardılar ondada yanlış seçim yaptılar Mimar operasyonu...

üSTaD.
26-08-2010, 11:56
Yani bu nedemek şimdi :)

bızde 3 sevıye alırsnız
buna karsılık sızden: sevıye+depolar(tahıl depoları dahıl)+merkezbınası+ SUR ( sızın hıc yapamadıgınız)
yanı sızın herseyınızı alırız:)))

give them nothıng take them everything...

Tr-
26-08-2010, 12:24
rapor yokmu rapor ??

leyla
26-08-2010, 12:45
Aynen leyla doğru sölüyosun
banada canı sıkılan geliyo
tek başına yokmu bunların başında bi komutan diyesim geliyo

hayati olsa da ingilizce bir yorum yapsa şu konuda:D

cnbc-e
26-08-2010, 15:19
hayati olsa da ingilizce bir yorum yapsa şu konuda:D

hakketten ne karizma olmuş o yorum orada:D
sende az değilsin adamların dikkatini oraya çekiyırsun hesap silmesinler diye nede olsa hayati başkan demiş karşılık verilecek diye onların yerinde olmak istemezdim...

üSTaD.
26-08-2010, 16:45
Arkadaşlar bi hür general daha:)

http://travian-reports.net/tr/report/208300f33a9

SEDAT_16
26-08-2010, 18:17
baya ii askerle saldırmış :D

SwordOfGod
26-08-2010, 21:37
Bir köyün yerlebir edilişi :D:D:D

http://travian-reports.net/tr/report/208303b3b10 (http://travian-reports.net/tr/report/208303b3b10)

theZORBA

mesbi
26-08-2010, 23:50

http://travian-reports.net/tr/report/208303b3b10 (http://travian-reports.net/tr/report/208303b3b10)

theZORBA

bu ne yaaa. tam katliam olmuş.. kimmiş bu babayiiitt.. maşallah maşallah... hah şimdi gördüm . :D
kim olacak medusa 200k kesmiş .. maşallah maşallah.. 41 kere..

inadına zorba
alayına üstad

s6-hylinos

medusa01
27-08-2010, 00:08
bu ne yaaa. tam katliam olmuş.. kimmiş bu babayiiitt.. maşallah maşallah... hah şimdi gördüm . :D
kim olacak medusa 200k kesmiş .. maşallah maşallah.. 41 kere..

inadına zorba
alayına üstad

s6-hylinos

aman hocam harbiden nazar değmesin daha işim çok benim.ahdım var bir hesabı komple haritadan silecem.tek bir köyü değil

cnbc-e
27-08-2010, 00:25

theZORBA

Artık tebrik etmeyeceğim.Baktımda son yazdığım yorumlarda hep tebrik etmişim etmiyorum sizi arkadşlar orantısız güç kullanımını kınıyorum artık yeter!!!

haythuyt
27-08-2010, 00:57

theZORBA

:eek:senın raporlara +18 koymak lazım:eek:
ögrendınız mı e merkezde ne varmıs

medusa01
27-08-2010, 01:03
[sıze=3]artık tebrik etmeyeceğim.baktımda son yazdığım yorumlarda hep tebrik etmişim etmiyorum sizi arkadşlar orantısız güç kullanımını kınıyorum artık yeter!!![/sıze]

:d:d:d:d:d:d

medusa01
27-08-2010, 01:04
:eek:senın raporlara +18 koymak lazım:eek:
ögrendınız mı e merkezde ne varmıs

yok bilmiyoruz ordusunun ne kadar olduğunu

mesbi
27-08-2010, 01:22
Artık tebrik etmeyeceğim.Baktımda son yazdığım yorumlarda hep tebrik etmişim etmiyorum sizi arkadşlar orantısız güç kullanımını kınıyorum artık yeter!!!

valla bende kınıyorum... ne istediniz o reislerden onlara çok üzüldüm :D
reis kesmeye son... olmaz böyle.. hemen o reisleri geri gönderin..

inadına ZORBA
alayına MEDUSA.

s6-hylinos

haythuyt
27-08-2010, 02:15
http://travian-reports.net/tr/report/2087562f9c5
http://travian-reports.net/tr/report/2087575060b

son bırlıklerınde gıse rekorları kıran yalnız kowboy fılmının devamı:) cok tuttu sanırım

üstad. ıthafen..

THE-END
27-08-2010, 02:31

son bırlıklerınde gıse rekorları kıran yalnız kowboy fılmının devamı:) cok tuttu sanırım

üstad. ıthafen..

Off off ne zaman ögrencekler bunlar saldırı yapmayı az bucuk ordun var ne diye cift atıs yaparsın anlamıs degilim bundan 3-4 ay once s6 daydım hesab sildim bugun baska bi hesabta yine s6 dayım degisen hic bise yok aynı tas aynı hamam bazıları bazı arkadaslara laf atmıs neden sildiniz gittiniz diye ee guzel kardeslerim sen adam gibi savasmadınki savunma atmadınki elini tasın altına koymadınki birlik olamadınki konusuyorsun ne bekliyodun senin keyfinimi beklicek bos bos emek mi vericekti hesab silenler önce cuvaldızı kendine batır sonra konus al goruyoruz sizin Son halinizi burdasında degisen ne var neyse fazla uzatmaya gerek yok Zorba ailesini tekrar tebrik ediyorum s6 daki misyonlarını başarı ile tamamlamıslardır Son birliklerinde gercekten emek veren oyunu oyun gibi oynayan kardeslerimide tebrik ederim Her iki birliğede Wow yolunda basarılar..

canerc59 s6

-constantine-
27-08-2010, 06:15
Off off ne zaman ögrencekler bunlar saldırı yapmayı az bucuk ordun var ne diye cift atıs yaparsın anlamıs degilim bundan 3-4 ay once s6 daydım hesab sildim bugun baska bi hesabta yine s6 dayım degisen hic bise yok aynı tas aynı hamam bazıları bazı arkadaslara laf atmıs neden sildiniz gittiniz diye ee guzel kardeslerim sen adam gibi savasmadınki savunma atmadınki elini tasın altına koymadınki birlik olamadınki konusuyorsun ne bekliyodun senin keyfinimi beklicek bos bos emek mi vericekti hesab silenler önce cuvaldızı kendine batır sonra konus al goruyoruz sizin Son halinizi burdasında degisen ne var neyse fazla uzatmaya gerek yok Zorba ailesini tekrar tebrik ediyorum s6 daki misyonlarını başarı ile tamamlamıslardır Son birliklerinde gercekten emek veren oyunu oyun gibi oynayan kardeslerimide tebrik ederim Her iki birliğede Wow yolunda basarılar..

canerc59 s6

Seni bi yerden hatırladım sankım:)

Reburn:)

üSTaD.
27-08-2010, 10:59
tŞKLER HAYATİ

yine_beni pavelmi sanmışlar bu muhteşem iklli:)

üstad. ıthafen..

leyla
27-08-2010, 12:00
tŞKLER HAYATİ

yine_beni pavelmi sanmışlar bu muhteşem iklli:)

sedat abi müjdemi isterim
av sezonunu açtım
yine_ben yanlarda mancınık avlıom :D
üstad junior diyin bana
hayatinin de anlaması için ingilizce yazıom:
hunter leyla is back :D

üSTaD.
27-08-2010, 12:18
Tebrik ederim leyla süpersin
bana artık sıralı gelmiyolar hehe;)

tek tük kaldı onlarlada artık özel ilğilenmeye başladım
yalvarcaklar ama törelans bitti işlerim vardı onlarıda halelttim
sıra mermamet etmemeye geldi

ben boş konuşmuyorum bu böyle bilisin.

sedat abi müjdemi isterim
av sezonunu açtım
yine_ben yanlarda mancınık avlıom :D
üstad junior diyin bana
hayatinin de anlaması için ingilizce yazıom:
hunter leyla is back :D

leyla
27-08-2010, 12:20
Tebrik ederim leyla süpersin
bana artık sıralı gelmiyolar hehe;)

tek tük kaldı onlarlada artık özel ilğilenmeye başladım
yalvarcaklar ama törelans bitti işlerim vardı onlarıda halelttim
sıra mermamet etmemeye geldi

ben boş konuşmuyorum bu böyle bilisin.

ürkütme beni sedat abi böle asabi asabi konuşuon relax sedat abi relaxxxx

inadına zorba
alayına sniper61

conconlu
27-08-2010, 12:45
ürkütme beni sedat abi böle asabi asabi konuşuon relax sedat abi relaxxxx

inadına zorba
alayına sniper61

aksam 11 de dönüyorum foruma :D

K r i p to
27-08-2010, 12:52

theZORBA

Selamlar..... saldiran arkadaşi (medusa) tebrik ederim iyi kesim yapmiş,biraz olsun durdurabilmişler sonunda medusayı :)) asker köyümüydü acaba merak ettim bende ... ve nekadar askeri vardı acaba:)) iyi oyunlar...

Kripto (turgay)

THE-END
27-08-2010, 13:51
Seni bi yerden hatırladım sankım:)

Reburn:)

:) Bende seni Dostum :)

leyla
27-08-2010, 14:16
aksam 11 de dönüyorum foruma :D

gelmeeee demek istiorum şaban misali :D

medusa01
27-08-2010, 14:51
Selamlar..... saldiran arkadaşi (medusa) tebrik ederim iyi kesim yapmiş,biraz olsun durdurabilmişler sonunda medusayı :)) asker köyümüydü acaba merak ettim bende ... ve nekadar askeri vardı acaba:)) iyi oyunlar...

Kripto (turgay)

asker olduğu kesin zaten daha öncesinde bir casus raporundan bu belli ama ne kadar askeri vardı bilmiyorum henüz

K r i p to
27-08-2010, 15:16
asker olduğu kesin zaten daha öncesinde bir casus raporundan bu belli ama ne kadar askeri vardı bilmiyorum henüz

hımm anladım dostum... tekrar tebrikler... iyi oyunlar..

kripto(turgay)

conconlu
27-08-2010, 15:25
gelmeeee demek istiorum şaban misali :D

bekle az kaldı

medusa01
27-08-2010, 16:17
hımm anladım dostum... tekrar tebrikler... iyi oyunlar..

kripto(turgay)

teşekkür ederim.

leyla
27-08-2010, 16:32
bekle az kaldı

özgün ve arıza mesajlarını özledik oo my dingil

inadına oo my dingil
alayına sniper61

cnbc-e
27-08-2010, 17:22
özgün ve arıza mesajlarını özledik oo my dingil

inadına oo my dingil
alayına sniper61

Bu akşam bir hareketlenmeler olacak gibi gözüküyor.Merak ve heyecanla bekliyoruz...

conconlu
27-08-2010, 17:40
Bu akşam bir hareketlenmeler olacak gibi gözüküyor.Merak ve heyecanla bekliyoruz...
4 saat 20 dk kaldı :D