PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 6]

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

SaLLa_
14-08-2010, 13:04
ikincisinde de asa birlikleri kurdu:D yani ek siyah değil:):) Ama ilk s3 te siyahlar wowu kurdu ordaki siyahlar s2 de kurtları kurmustu vs. vs. yani...

s3 ü bilmem ancak benim oynadığım dönemde ve bir öncekinde siyah wow kurmuştu diye hatırlıyorum ama çokta emin değilim bunuda belirteyim emin olduğum tek şey benim bulunduğum dönemden öncede siyah wow kurmuştu dediğin gibi s3 ten kurup gelmiş olabilirlerde fakat o wow kurdukları s4 ile yönetimi oyunu bıraktı. Oynadığım dönemde V.İ.p diye birşey kalmamıştı 15.20 kişi kalmışlardı :)

anka, noname, tsk, red army, v.i.p. ve siyah aklımda kalan birlikler bunlar o dönemden

cnbc-e
14-08-2010, 13:12
bunun konusu açılmıştı daha önce forumda ve yazılmıştı bende o zaman söyledim

tr serverlerinin en kafa birlikleri

ilk ilk s1 de olan birlklerdi AN-AS larda orada oynayanlar var ve bizim birlitkekilerde var...
BENCE...
1-BTB----
2-METAL
3-ADA(bizim birlik)

Wow biz kurduk..

TEXASSS
14-08-2010, 13:19
bence tartışmayın ben tek başıma birlik kursam en iyisi bizim birlik olur hahaha :D

SaLLa_
14-08-2010, 13:24
bence tartışmayın ben tek başıma birlik kursam en iyisi bizim birlik olur hahaha :D

o da doğru bak maşallah tek başına birlik oldun çıktın s6 da :D

-lplplplp-
14-08-2010, 13:33
s3 ü bilmem ancak benim oynadığım dönemde ve bir öncekinde siyah wow kurmuştu diye hatırlıyorum ama çokta emin değilim bunuda belirteyim emin olduğum tek şey benim bulunduğum dönemden öncede siyah wow kurmuştu dediğin gibi s3 ten kurup gelmiş olabilirlerde fakat o wow kurdukları s4 ile yönetimi oyunu bıraktı. Oynadığım dönemde V.İ.p diye birşey kalmamıştı 15.20 kişi kalmışlardı :)

anka, noname, tsk, red army, v.i.p. ve siyah aklımda kalan birlikler bunlar o dönemden
Evet o dönem bende vardım server1. si ufukmetropol olmuştu bende ANKA birlikleri yönetiminde ARGE hesabındaydım çok güzel bir server olmuştu

algx
14-08-2010, 13:33
wow dan son durum alabilir miyiz ?

seviyelere görelim:)

oo_my_god
14-08-2010, 13:39
http://img839.imageshack.us/img839/5193/asdvb.jpg (http://img839.imageshack.us/i/asdvb.jpg/)

TEXASSS
14-08-2010, 15:02
o da doğru bak maşallah tek başına birlik oldun çıktın s6 da :D

bende ondan diyorum birlik tartışması yapmanın anlamı yok en iyi benim birliğim :D

TeyTey
14-08-2010, 15:07
ZORBA ya bak maşallah :)

TEXASSS
14-08-2010, 15:09
ZORBA ya bak maşallah :)

aman nazardan korunsun :D

ama yakındır yine yıkarlar beni :D

SaLLa_
14-08-2010, 15:23
Evet o dönem bende vardım server1. si ufukmetropol olmuştu bende ANKA birlikleri yönetiminde ARGE hesabındaydım çok güzel bir server olmuştu

Evet Ufukmetropol Tsk birliğindeydi sanırım :) bende o gün bugündür oynadığım hiç bir serverden bir tat alamadım bitmiş vaziyette artık travian bunun nedenleride ortada ama dile getirmeyede artık gerek yok diye düşünüyorum

SaLLa_
14-08-2010, 15:23
bende ondan diyorum birlik tartışması yapmanın anlamı yok en iyi benim birliğim :D

yeni serverde sana karşı güç olarak bir birlik kuracağım :)

TEXASSS
14-08-2010, 15:30
yeni serverde sana karşı güç olarak bir birlik kuracağım :)

60 kişilik kurarsan denk oluruz :D:D ayrıca o ufukmetropol zamanı strateji birliğiydik biz büyük ihtimal sende ordan olabilirsin onlar siyah oldulardı galiba o stratejininde bel kemiklerindendik biz :D

SaLLa_
14-08-2010, 15:53
60 kişilik kurarsan denk oluruz :D:D ayrıca o ufukmetropol zamanı strateji birliğiydik biz büyük ihtimal sende ordan olabilirsin onlar siyah oldulardı galiba o stratejininde bel kemiklerindendik biz :D

yok TSk birliğindeydi ufukmetropol ama ilk zamanlarını bilmiyorum :)

desmond*
14-08-2010, 16:05
tebrik ederim
rakip olsanız da ben birlik yönetiminden habersiz saldırı yapanları desteklemiom. nitekim öncü ve artçı bir ekiple girseniz dah abaşarılı olurdunuz ama yine de 3 seviye almışsınızi, tebrikler:)

sedat abi büyük geçmiş olsun
türbe gibi adamsın, niyeti bozan sana dalıyo:d

sagolun fakat sıkıldık artık,bizim wow da kütleyince bırakalım dedik,saldırıyı aynı anda sokmamızın sebebi de bu sıkıntıydı zaten ;) birliktekiler iyi niyetli fakat biz hamle yapmadan 2 gun bekledik,ses cıkmayınca da yolladık askeri emekli olduk:)

-lplplplp-
14-08-2010, 16:13
yok TSk birliğindeydi ufukmetropol ama ilk zamanlarını bilmiyorum :)
evet tsk da idi sanırsam bide ateş birligi vardı tam hatırlamıyorum 2 veya 3 sene önceydi ufukmetropol server ortalarında yıkılmıştı sonra yine birinci oldu siyah birligi kuruldu sonradan ateşle savaşmışlardı galiba tam hatırlamıyorum ama

arcmrt21
14-08-2010, 16:44
olayı şoyle ozetliyim o server de siyahlar 25 30 kişilik viple server boyunca savaştı tabi wow donemine girince baktılar olacagı yok anka ve ateşle birleşip asa birliğini kurdular ayrıca TSK ve NOname de birlik olarak vardı noname de ordulr çoktu TSK ise bayadır savaşmış viplerleberaber kendileri kurdugu altyapısı az bir birlikti yani noname de ise hiç def yoktu sıfırdı yani noname birliği wowu 99 da vuracakken başka bir wowu bir ordu işaretlemişti herkes üstteki wow yıkılacagını beklerken başka wow inmişti o şekil server bitmişti ve o sırada siyahlar biz kurduk wowu dediler sebebi de kendilerinin wowcusu 100 lemişti o durum yuzunden de anka ve ateş birliği ters düştüler siyahlara... ben bu kadarını anlatayım fazla bilen varsa soylesin.... Bence bu s4 hikayesi bozdu gökalp sen s12 yi anlat seni sildiğim yerden sonrasını ben anlatırım canım:D

wildax
14-08-2010, 16:56
sakın ol adamım bıraz relax
cok gergınsın sanırım
bızımkısı geyık muhabbetı olabılır ama snınkısı daha fena yerelre gıtmıs..bazı seyelr zoruna gıdıyo olabılır
yazacak bısey bulamıyorsan rapor koy
yok koyacak raporda bulamıyorsan bızım raporlara bak
cok sıkılmadan yenılerını eklıyoruz zaten

dostum benim lafım bu foruma yazan herkese kimseye karşıda gocuntum yok rahat ol ama wow adı altında açılan bir forumda 5 server görmüş biri olarak hiçbir zaman bu şekilde birbirine hakaret edilen ama kesinlikle amacı doğrultusunda kullanılmayan bir forum daha görmedim burda lafım mod lara işlerini yapsınlar burası geyik formu değil wow saldırı forumu sen kaçtane rapor gördün bu 80 sayfada bir say bakalım gerisi hakaret ve geyik muhabbeti...

mod kardeş işini yap geyik muhabbeti yapma...

-Sevgili Fenevbahçeliler, Bursa için iftar vakti denildiğinde lütfen orucunuzu açmayın

LeqoLas
15-08-2010, 03:14
valla oyun basında ACADEMY vardı SHADOWS vardı. CAHRA vardı.. HUN vardı HEPSİKACIK vardı.. bunlar tr de butun serverlarda oynamıs birlikler. hepsı bizimle savasmaya kalkıstı. s6 bize onerılmıstı dişinize göre rakip bulursunuz diye ama su an sadece SON var. donem donem sırayla donem donem hepsıyle birden savastık. ve hala 2 yıldır namağlup bir birliğiz. bu kadar savas beklemıyorduk planladıgmız gibi gitse cok kaliteli ordularla karsılasacaktınız fakat eldekilerle idare edeceksiniz artık..

not: mütevazılık da ukalalık kadar aptallıktır... lutfen kınamayın ne isek o yuz.

Dostum Bu dönemde Academy yoktu bide Academy kadrosuyla s6 da dewam etseydi siz edemezdiniz..he gecen dönemki s6 da emin ol hiçbir yerde bulamayacaqın kadar heyecan vardı Kel Başkan dayanamadı Kalp Krizinden gitti başka kişilerin Kalp krizi geçirmemesi için bu dönem yoktuk:)

slipdon
15-08-2010, 03:15
dostum benim lafım bu foruma yazan herkese kimseye karşıda gocuntum yok rahat ol ama wow adı altında açılan bir forumda 5 server görmüş biri olarak hiçbir zaman bu şekilde birbirine hakaret edilen ama kesinlikle amacı doğrultusunda kullanılmayan bir forum daha görmedim burda lafım mod lara işlerini yapsınlar burası geyik formu değil wow saldırı forumu sen kaçtane rapor gördün bu 80 sayfada bir say bakalım gerisi hakaret ve geyik muhabbeti...

-Sevgili Fenevbahçeliler, Bursa için iftar vakti denildiğinde lütfen orucunuzu açmayın

http://i36.tinypic.com/2dran10.gif

slipdon
15-08-2010, 03:35
şimdi burda deniz hanım yok da papaz mapaz ne şekilsiniz lann siz hahaha:D

neler oluyo burda yav millet başka serverlardan başka birliklerin reklamını yapmaya geliyo.en iyisi ZORBA reyizzzzzzzz ötesi yok

SaLLa_
15-08-2010, 11:45

sen kendinde geyik yapıyorsun şuanda bu forumda bununda farkında mısın çok bilmiş arkadaşım? Bu forumla ilgili bir şikayetin varsa burayı yazılarınla işgal edeceğine modlara msj yazabilirsin yada mız mız forumu var git orada mızmızlan :) bu nedir böyle ya forumun amacı zaten kişilerin konuşmasıdır elbette hakaret edilmemesi gerekir ama sen burada buraya yazan herkesedir lafım diyerek ikide bir yazılar yazarsan öncelikle kendin komik duruma düşmüş olursun çünkü kendinde yazıyorsun aynı foruma, git can sıkıntını başka yerde gider dakikada bir rapor bekleme saldırı olduğu zaman zaten raporlar paylaşılıyor

TEXASSS
15-08-2010, 11:57
sen kendinde geyik yapıyorsun şuanda bu forumda bununda farkında mısın çok bilmiş arkadaşım? Bu forumla ilgili bir şikayetin varsa burayı yazılarınla işgal edeceğine modlara msj yazabilirsin yada mız mız forumu var git orada mızmızlan :) bu nedir böyle ya forumun amacı zaten kişilerin konuşmasıdır elbette hakaret edilmemesi gerekir ama sen burada buraya yazan herkesedir lafım diyerek ikide bir yazılar yazarsan öncelikle kendin komik duruma düşmüş olursun çünkü kendinde yazıyorsun aynı foruma, git can sıkıntını başka yerde gider dakikada bir rapor bekleme saldırı olduğu zaman zaten raporlar paylaşılıyor

görende messi sancak :D dimi :D

SwordOfGod
15-08-2010, 12:12
pavel wowunu 0 layan raporları görelim :(...

SaLLa_
15-08-2010, 12:19
görende messi sancak :D dimi :D

ben sandım bile :)

bu arada arkadaş pavel wowunu sıfırlayan raporu görelim deyince farkettim sahiden sıfır olmuş rapor var mı rapor :)

üSTaD.
15-08-2010, 12:44
Mrb arkadaşlar

pavel rapor merak edelere

http://travian-reports.net/tr/report/19791700ef0,1979232faad

erenimo
15-08-2010, 12:44
yaw biri bana bunun saka oldugunu soylesin cahra birligi kurulmus 'cahra geldik cahra gidicez yazmislar' profillerine hic gulesim yoktu. ilahi cahra :D herlade 3 gun snrada 2 tane adam cikip academy kurar academi de yikilmamis olur :D
pavel raporlarini da saldiriyi yapanlar koysun artik onlarin hakki hakettiler bunu..

SaLLa_
15-08-2010, 13:34
Mrb arkadaşlar

pavel rapor merak edelere

http://travian-reports.net/tr/report/19791700ef0,1979232faad

ben bu raporlardan birşey anlamadım sadece bu 2 ordu mu girdi o wowa? Ve askerler geri dönüyor gözüküyor

LeqoLas
15-08-2010, 14:15
yaw biri bana bunun saka oldugunu soylesin cahra birligi kurulmus 'cahra geldik cahra gidicez yazmislar' profillerine hic gulesim yoktu. ilahi cahra :D herlade 3 gun snrada 2 tane adam cikip academy kurar academi de yikilmamis olur :D
pavel raporlarini da saldiriyi yapanlar koysun artik onlarin hakki hakettiler bunu..

Dostum baq yukarda da yazdım Academy birliği bu dönem yoktu 2 3 eski oyncmuz açmış olabilir ama Academy ailesi yoktu bu dönemki s6 da eski dönemden kımse yoktu senin gibi gençlerin önünü açtık ama geri dönüp baktığımda keşke senin gibilere yol açmayaydık baq atıp tutuyon büyüklerinin yaptığı iiliği görmemezikten geliyon..neyse hadi hayırlı WOW lar.

oo_my_god
15-08-2010, 14:39
Dostum baq yukarda da yazdım Academy birliği bu dönem yoktu 2 3 eski oyncmuz açmış olabilir ama Academy ailesi yoktu bu dönemki s6 da eski dönemden kımse yoktu senin gibi gençlerin önünü açtık ama geri dönüp baktığımda keşke senin gibilere yol açmayaydık baq atıp tutuyon büyüklerinin yaptığı iiliği görmemezikten geliyon..neyse hadi hayırlı WOW lar.
sen kimsin ki zorbaya yol acıyosun?

ygzcn
15-08-2010, 14:50

buda yeni türedi :) her bilgisayarı olan kendini oyuncu sanıyor. ayrıca 'baq' diye bir kelime yok dilimizde bak var benim bildiğim ;)

TEXASSS
15-08-2010, 15:15
oooo ağzı olan konuşuyor ya tamam görende messi sanıcak dedikte sen geldin direk yok artık lebron james dedirtiyon bana academy ci :D

erenimo
15-08-2010, 15:24

off off off sende bu serverin basindaki birlik yonetiminin agzini gordum. su an hicbiri yok. bizi hic tanimadiginda belli.. neyse bi kac gun takip et forumu gorursun..

bu arada profilde gazli gazli ACAdEMY SHAdOWS yaziyordu. gayette akademi gibiydi.herkes oo akademi burda ayagi yapiyordu. serverda da 1.siradaydilar tek kotu yanlari biraz sanssiz olmalariydi. ne yazik ki ZORBA ile ayni bolgedeydiler.. iyiki onumuzu actiniz akademi iyiki varsiniz.

wildax
15-08-2010, 15:34

isim sabit salla dur başka bir dalga yok

URBAN LEGEND
15-08-2010, 16:42
ben bu raporlardan birşey anlamadım sadece bu 2 ordu mu girdi o wowa? Ve askerler geri dönüyor gözüküyor

Sadece iki ordu yeterli dostum daha ne olacakki askerleri heba etmiyoruz daha çok işimiz var.....

TEXASSS
15-08-2010, 16:49
Sadece iki ordu yeterli dostum daha ne olacakki askerleri heba etmiyoruz daha çok işimiz var.....

hahahaha tabi az olan bişeyi heba etmemek gerek :D

wildax
15-08-2010, 16:58
yine_ben in wow da sıfırlanmış yazııııkkk:(
sıra kimde acaba :))

al işte geyik budur :)

SaLLa_
15-08-2010, 17:07
isim sabit salla dur başka bir dalga yok

ne oldu canım benim zoruna mı gitti komikliklerini dile getirmem hade başka kapıya işim olmas senin gibi mızmız bebe gibi ağlayan çoluk çocukla :D

SaLLa_
15-08-2010, 17:09

Öyle çok ciddi askeriniz olmadığı bir gerçek bunu zaten sizlerde biliyorsunuz, fakat bu saldırıda bir ilginçlik olmuş normal bir rapor değil o 2 rapor, aklıma şifre çalınmasına kadar kötü kötü bir sürü şey geliyo :)

leyla
15-08-2010, 17:11

Biz kendimiz aşarız önmüzdeki engelleri arkadaş siz sağdan devam edin 200 mt sonra sağ tarafta çıkışı görcen
daha da gelmeyin
anlamadıysan senin gibi şekilli yazamıcam
hiç sevmiyorum böyle türkçeyi ingilizce ağzıyla yazanlara da ayrıca kılım
onur not al bu isimleri bir ara yıkalım uyuz oldum baq diye yazıolar ya ergenmisiniz amerikalımısınız apaçimisiniz

inadına zorba
alayına üstad.

SaLLa_
15-08-2010, 17:19
Biz kendimiz aşarız önmüzdeki engelleri arkadaş siz sağdan devam edin 200 mt sonra sağ tarafta çıkışı görcen
daha da gelmeyin
anlamadıysan senin gibi şekilli yazamıcam
hiç sevmiyorum böyle türkçeyi ingilizce ağzıyla yazanlara da ayrıca kılım
onur not al bu isimleri bir ara yıkalım uyuz oldum baq diye yazıolar ya ergenmisiniz amerikalımısınız apaçimisiniz

inadına zorba
alayına üstad.

hehe ben bile tırstım valla senden :D

üSTaD.
15-08-2010, 17:31
olmuyan defansı kesip sıfırladılar dostum tuhaflık ondan geliyo
herkes biliyodu pavel wow gırgırına
gırgır wow yıkarak eğleniyolar

Öyle çok ciddi askeriniz olmadığı bir gerçek bunu zaten sizlerde biliyorsunuz, fakat bu saldırıda bir ilginçlik olmuş normal bir rapor değil o 2 rapor, aklıma şifre çalınmasına kadar kötü kötü bir sürü şey geliyo :)

Kral Cizici
15-08-2010, 17:38

Demekki sende var sifre calma olaylariki aklina ilk o gelmis.
Insanin fikri neyse zikride o olurmus hesabi .

Ne kadar SaLLarsan sala son damla düser dona :D

Sen SaLLamaya devam et bizde icrata devam edelim !!! :D

cnbc-e
15-08-2010, 18:01

Ne yani adamlar bir saldırı yaptılar sonunda onuda beğenmedik mi?
Olsun enazından bir wow a asker yollamayı cesaret ettiler.Bu arada ne sevinmiştirler ama wow 0 layınca:D

URBAN LEGEND
15-08-2010, 18:03

Arkadaşa çok güzel bir açıklama yapmışssınız teşekkür ederim yoksa şifre çalmak falan bir sürü şey aklına gelmiş oyunun sonunda bir sürü senaryolar yazarsınız artık niye böyle oldu nasıl oldu vs..... Bizde gırgır olsun diye iki ordu gönderdik hepsi bu eğleniyoruz işte ne var bunda yazmıyorsunuz dediniz ahanda yazıyoruz şenlik olsun biraz dimi....

URBAN LEGEND
15-08-2010, 18:05
hahahaha tabi az olan bişeyi heba etmemek gerek :D

aynen öyle askerimiz az ne yapalım!

Hem israf iyi bir şey değilki sakla samanı gelir zamanı diye boşuna dememişler....

URBAN LEGEND
15-08-2010, 18:36
Ne yani adamlar bir saldırı yaptılar sonunda onuda beğenmedik mi?
Olsun enazından bir wow a asker yollamayı cesaret ettiler.Bu arada ne sevinmiştirler ama wow 0 layınca:D

Evet ya akşam parti yapmayı düşünüyoruz arkadaşlarla çok sevindik de...

Zorba birliklerine wowu kurma garantisimi verildi travian ekibi tarafından anlamıyorum bu yazıların kaynağı nedir hiç kimseyi birşey yerine koymuyorsunuz bu kadar aşırı güven olması normal değil doğrusu wowu kurun bizde sizi tebrik edelim helal diyelim ama sonuç kesinleşmeden havaya girmekte çölün ortasında paçayı sıvamaya benziyor bekleyin bakalım belki yağmur yağarda ırmak oluşur sizde paçayı sıvamışken karşıya geçersiniz.....

slipdon
15-08-2010, 18:51
allaaaaaaaahhhh şenlenmiş iyice buralar ya gençlerrr aklınızdan neler geçiyo acaba wow yıktık gidelim de havamızı atalm diye mi geldiniz..kendi kendimize yıkıp kendi kendimize yazıyoduk ne zamandır..

bu arada tabi ki saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim

oo_my_god
15-08-2010, 18:56
hangi saldıran hangi savunan? :D

ya simdi sonlardan 2-3 kisi yazmaya baslamısta acaba bunları kura cekipmi yolladılar buraya. adamın yorumlara bak. wow garantisimi verildi size? sen bunu anlayamayacak kadar cahilmisin birader? söyle bi bak server a ne oluyo ne bitiyo diye...

çaşıt
15-08-2010, 19:04
ben bu işe bi türlü akıl erdiremiyorum
gidilen wow sıfırlanıyor

ama bazı teorilerim var
1-mimar tılsımları bizim cami duvarı mimarlarının sınıf arkadaşı olabilir
bu nedenle üflesen yıkılacak wow inşa ediyorlar :D
2-wow inşa planlarınıda bizim cami duvarı ekibinin sınıfı hazırlamış sallasan yerlebir oluyor :p
3-askerler sıcaklardan bunalıp havuza gidince bu saldırılar oluyor :)
4-eski ramazanları özleyen ZORBA ve SON yöneticileri bize gölge oyunu seyrettirip ramazanımızı eğlenceli geçirmemizi sağlıyor :D
5-ZORBA da ve SON da asker masker kalmamış giden boş dönmüyor :p

TEXASSS
15-08-2010, 19:45
ben bu işe bi türlü akıl erdiremiyorum
gidilen wow sıfırlanıyor

ama bazı teorilerim var
1-mimar tılsımları bizim cami duvarı mimarlarının sınıf arkadaşı olabilir
bu nedenle üflesen yıkılacak wow inşa ediyorlar :D
2-wow inşa planlarınıda bizim cami duvarı ekibinin sınıfı hazırlamış sallasan yerlebir oluyor :p
3-askerler sıcaklardan bunalıp havuza gidince bu saldırılar oluyor :)
4-eski ramazanları özleyen ZORBA ve SON yöneticileri bize gölge oyunu seyrettirip ramazanımızı eğlenceli geçirmemizi sağlıyor :D
5-ZORBA da ve SON da asker masker kalmamış giden boş dönmüyor :p

ula gerisini anlarımda bize niye laf ediyon 3 4 kere yıkıldık yine seviye 76 yız demek ki en iyi temeli biz atmışız bak diğer yıkılanlar toparlıyamıyo :D

LeqoLas
15-08-2010, 20:17
Normalde sizle ağız dalaşına girmezdim gerçekten yani hani takmam sizi ama siz hadsizlik apıp oraya yok bilmem academy i vardı bilmem ney diye yazdınız bende dedim ki arqadaş yanlışsın academy yoktu olsaydı konuşamazdın sığınaqların içine gömülürdün o kadar basit..bide leyla hanfendi haddini bili qonuş bilmem neymiş şekili yazı yazıyomuşz biz yazımızıda şekilli yazarız şekli bozuk olanlarıda düzeltiriz..hadi ii oyunlar..
Dipnot:benım bilgisayarda 'k' harfi bozuq basmıo o yuzden bazen 'q' yu kulanıyom..hem başka türlüde ana dilim olmadıqı için alışamadım..kalkıp size medeniyetide mi ben öqretym??yazmıyosam yazmıom sana ne kımsın kı sen de hayde şimdi daqılın...

wildax
15-08-2010, 20:38
ne oldu canım benim zoruna mı gitti komikliklerini dile getirmem hade başka kapıya işim olmas senin gibi mızmız bebe gibi ağlayan çoluk çocukla :D

Başladı çirkefliğe canım benim hadi sen git yat uyu birazdan küfürde etmeye başlarsın sen her zaman yaptığınız gibi.....:)

asre
15-08-2010, 21:19
Normalde sizle ağız dalaşına girmezdim gerçekten yani hani takmam sizi ama siz hadsizlik apıp oraya yok bilmem academy i vardı bilmem ney diye yazdınız bende dedim ki arqadaş yanlışsın academy yoktu olsaydı konuşamazdın sığınaqların içine gömülürdün o kadar basit..bide leyla hanfendi haddini bili qonuş bilmem neymiş şekili yazı yazıyomuşz biz yazımızıda şekilli yazarız şekli bozuk olanlarıda düzeltiriz..hadi ii oyunlar..
Dipnot:benım bilgisayarda 'k' harfi bozuq basmıo o yuzden bazen 'q' yu kulanıyom..hem başka türlüde ana dilim olmadıqı için alışamadım..kalkıp size medeniyetide mi ben öqretym??yazmıyosam yazmıom sana ne kımsın kı sen de hayde şimdi daqılın...

bu sıcak havalarda seni allah gönderdi bize ;)

erenimo
15-08-2010, 21:43
bu sıcak havalarda seni allah gönderdi bize ;)

:D:D:D puahahahhaha

çaşıt
15-08-2010, 22:32
ula gerisini anlarımda bize niye laf ediyon 3 4 kere yıkıldık yine seviye 76 yız demek ki en iyi temeli biz atmışız bak diğer yıkılanlar toparlıyamıyo :D

kararımı verdim wow kuracağım
bir seviye düşürsünler sarayburnundan denize atlayacağım :p

leyla
15-08-2010, 22:54

Hayır öyle demedin. Önünüzü biz açtık falan dedin. Sen resmen bizim başarılarımızı sanki eften püften şeylermiş gibi yansıttın.
Bizim başarılarımızı aşağı görmek yerine, kendiniz birşey yapsaydınız.
En iyisi biziz.
Antipatik olabiliriz, itici olabiliriz, sevmiyor olabilirsiniz.
Academy de gelse, başkası da gelse bizler için farketmiyor. Sen gibi konuşanları da çok gördük biz bu forumda. Şuanda hepsi başka serverlarda.

leyla
15-08-2010, 22:56
hehe ben bile tırstım valla senden :D

baktım başka türlü susmıcan sen gibi deli deli davranmaya karar verdim
zevkliymiş la böle delirmek:D

SaLLa_
15-08-2010, 23:23
Demekki sende var sifre calma olaylariki aklina ilk o gelmis.
Insanin fikri neyse zikride o olurmus hesabi .

Ne kadar SaLLarsan sala son damla düser dona :D

Sen SaLLamaya devam et bizde icrata devam edelim !!! :D

senin kim olduğunu biliyorum zavallının tekisin ve s6 dan da değilsin sen anca boş boş konuşursun ne oldu senin s18 deki orduların hani göremedik 6 ay kayboldun piyasadan şimdi mi düştün ortalığa

ygzcn
15-08-2010, 23:24

hakkaten yazına dağıldım :D

balkanlardan gelen serin hava dalgası gibisin.. :)

SaLLa_
15-08-2010, 23:30
Arkadaşa çok güzel bir açıklama yapmışssınız teşekkür ederim yoksa şifre çalmak falan bir sürü şey aklına gelmiş oyunun sonunda bir sürü senaryolar yazarsınız artık niye böyle oldu nasıl oldu vs..... Bizde gırgır olsun diye iki ordu gönderdik hepsi bu eğleniyoruz işte ne var bunda yazmıyorsunuz dediniz ahanda yazıyoruz şenlik olsun biraz dimi....

Boş boş konuşma o raporu gören herkes şaşırır 87 seviye olmuş bir wowdan bahsediyoruz feyk wowuda olsa veya tabir edildiği gibi gırgırına yükseltilmiş bir wow olsada o seviyeye gelmiş bir wowu o kadar az savunma ile natar saldırısı dahi yıkar (tabiki natar saldırısının ne olduğunu biliyor musun orasıda bir muammadır ) ayrıca hiç birşey bilmiyorsan o wowun 1. sıradaki wow köyü olduğunu hatırlatmak isterim bir çok bilinçsiz oyuncu 1. sırada diye bastıkları savunmaları psikolojik olarak o wow köyüne yollar onlar bile yinede oradaki wowu koruyabilecek kadar bir savunma temin ederdi. Bu durumdan iki şey çıkardı ya şifre çalınmış olup savunmalar geri yollanmış olurdu yada wow köyünün sahibi destekleri geri yollamış olabilirdi ben şifre çalındı diye net bir ifade de bulunmadım sadece acaba şifremi çalındı aklıma kötü kötü şeyler geliyor dedim o an için aklımdan geçen birşeyi dile getirdim... Oyunun sonuna gelince o son zaten gelmiş ne ayaksınız belli değil wow köyleriniz seviye dahi basmaya korkuyor daha hangi son kalmış ki?

SaLLa_
15-08-2010, 23:33
Başladı çirkefliğe canım benim hadi sen git yat uyu birazdan küfürde etmeye başlarsın sen her zaman yaptığınız gibi.....:)

ne oldu gözüm insanların burada muhabbet etmesine laf ediyordun maşallah birden bire dilin pabuç gibi uzayıverdi hoşuna gitti sanırım geyik :)

Kral Cizici
15-08-2010, 23:58
senin kim olduğunu biliyorum zavallının tekisin ve s6 dan da değilsin sen anca boş boş konuşursun ne oldu senin s18 deki orduların hani göremedik 6 ay kayboldun piyasadan şimdi mi düştün ortalığa

Kimin zavalli oldugu belli oluyor!!!
Sen beni birine benzettin sanirim isim benzerligi ama ben s6 da oynuyorum s18 de hic oynamadim.
Kendini akilli sanan sazanlardansin ama adindan da belli SaLLa ma oldugun o yüzdenden´de adin gibi gene SaLLa missin.
Sen SaLLa maya devam et biz yikmaya. :D
Yazdigiklarimada´da alinma nasilsa sizin deyiminizle kendi kendimize onuyormusuz ya alinmanada gerek yok :D
Sizler coktandir psikolojik savas yapiyordunuz ama bizde Pskolijik savas daha yeni basliyor!!!!

Fazla SaLLa ma Torbayi düsürsün!!!

çaşıt
16-08-2010, 00:05
Sen beni birine benzettin sanirim isim benzerligi ama ben s6 da oynuyorum s18 de hic oynamadim.
Kendini akilli sanan sazanlardansin ama adindan da belli SaLLa ma oldugun o yüzdenden´de adin gibi gene SaLLa missin.
Yazdigiklarimada´da alinma nasilsa sizin deyiminizle kendi kendimize onuyormusuz ya alinmanada gerek yok :D
Sizler coktandir psikolojik savas yapiyordunuz ama bizde Pskolijik savas daha yeni basliyor!!!!

gülsem mi ağlasam mı
hakkaten uzaydan mı geldin
sevimli yaratık :D
psikolojik savaş daha yeni başlıyor ha :p

ulaş
16-08-2010, 00:09

hala ZORBA 'nın karşısında ekip mi var.hps1ayarsızlar noldu?hunlar noldu?
son durumu görme şansımız varmıdır eski bir s6 lı ve ZORBA severi olarak?
saygılarımla

Kral Cizici
16-08-2010, 00:11
gülsem mi ağlasam mı
hakkaten uzaydan mı geldin
sevimli yaratık :D
psikolojik savaş daha yeni başlıyor ha :p

Soyunu sormamistim ama ben sormadan yazmissin bizde ögrenmis olduk.:D

Bu oyunu zamani ve sabiri olan kazanir saga sola hakaret edenler degil ama bu sizin karakteriniz olmus´sa ne yapsin doktor amcan sanada bir emzik yazsinda onunla oyna dur.
Emzik yetmez diyorsan biberon yazdiririz sorun degil. :D

çaşıt
16-08-2010, 00:20

Bu oyunu zamani ve sabiri olan kazanir saga sola hakaret edenler degil ama bu sizin karakteriniz olmus´sa ne yapsin doktor amcan sanada bir emzik yazsinda onunla oyna dur.

siz daha yeni mi öğrendiniz :D
neyse
sen yazdır bakalım bi şeyler kime lazım olursa kullanır :p

LeqoLas
16-08-2010, 00:21
hakkaten yazına dağıldım :D

balkanlardan gelen serin hava dalgası gibisin.. :)

Dikkat et ucrmyum seni:))

çaşıt
16-08-2010, 00:22
hala ZORBA 'nın karşısında ekip mi var.hps1ayarsızlar noldu?hunlar noldu?
son durumu görme şansımız varmıdır eski bir s6 lı ve ZORBA severi olarak?
saygılarımla

hepsi SON oldu
bu vatandaşta sondan sonuncu :rolleyes:

cnbc-e
16-08-2010, 00:24

Yok ben bin pişman oldum SON lardan birileride gelsin yazsın dediğime.arkadaşlar yorum yapalım hakaret etmeyelim.Bizim yaptıklarımızı beğenmemekte bir nevi hakaret oluyor server ortada yaptıklarımız ortada kimse bunlar hakkında aşağı yukarı konuşmamalı bence.

Evet ya akşam parti yapmayı düşünüyoruz arkadaşlarla çok sevindik de...

Zorba birliklerine wowu kurma garantisimi verildi travian ekibi tarafından anlamıyorum bu yazıların kaynağı nedir hiç kimseyi birşey yerine koymuyorsunuz bu kadar aşırı güven olması normal değil doğrusu wowu kurun bizde sizi tebrik edelim helal diyelim ama sonuç kesinleşmeden havaya girmekte çölün ortasında paçayı sıvamaya benziyor bekleyin bakalım belki yağmur yağarda ırmak oluşur sizde paçayı sıvamışken karşıya geçersiniz.....

Aşırı güven v.s değil biz oyunumuzu oynuyoruz sizde öyle yapın bakalım oyunun sonunda kim ne yapmış.Bu sıcakta paçaları sıvamayacağızda ne zaman sıbayacağız?

Leyla nında dediği gibi kise bizi sevsin diye oynamıyoruz bu oyunu BİZ kendimize yeteriz birbirimizi yeterince seviyoruz...

Bize birazda düşman lazım DOST ların kıymetini bilelim(düşman sözüne takılmayın)

erenimo
16-08-2010, 01:06
sssstt sakin torba falan gordum isime yapilan hakaret en buyuk saygisizliktir.prensip olarak bize yapilmadikca baskasina yapmayiz. ama ally mesajlarinizda da bu var..lutfen yapmayin. bu son uyarim yoksa siz zararli cikarsiniz.. degerli uc harfliler uyeleri..

URBAN LEGEND
16-08-2010, 01:25
Boş boş konuşma o raporu gören herkes şaşırır 87 seviye olmuş bir wowdan bahsediyoruz feyk wowuda olsa veya tabir edildiği gibi gırgırına yükseltilmiş bir wow olsada o seviyeye gelmiş bir wowu o kadar az savunma ile natar saldırısı dahi yıkar (tabiki natar saldırısının ne olduğunu biliyor musun orasıda bir muammadır ) ayrıca hiç birşey bilmiyorsan o wowun 1. sıradaki wow köyü olduğunu hatırlatmak isterim bir çok bilinçsiz oyuncu 1. sırada diye bastıkları savunmaları psikolojik olarak o wow köyüne yollar onlar bile yinede oradaki wowu koruyabilecek kadar bir savunma temin ederdi. Bu durumdan iki şey çıkardı ya şifre çalınmış olup savunmalar geri yollanmış olurdu yada wow köyünün sahibi destekleri geri yollamış olabilirdi ben şifre çalındı diye net bir ifade de bulunmadım sadece acaba şifremi çalındı aklıma kötü kötü şeyler geliyor dedim o an için aklımdan geçen birşeyi dile getirdim... Oyunun sonuna gelince o son zaten gelmiş ne ayaksınız belli değil wow köyleriniz seviye dahi basmaya korkuyor daha hangi son kalmış ki?

Orada savunma olmadığını bilmemem beni şaşırttı doğrusu demekki zorba birlikleri içinde bir bütünlük yok bunuda öğrenmiş olduk sizin boş konuşmalarınız sayesinde ben bir açılım yaptım içi boş siz buyurun doldurun=)))

Ben hiçkimseye cahillik ve boş konuşmak gibi ithamlarda bulunmadım ama arkadaşlar nedense bu ifadeleri kullanma ihtiyacı hissettiler saygı duyarım...

Ayrıca önceki savaşlar ile şu anki wow sürecini birbirine karıştıran arkadaşlar var sanırım oyunu iyi okuyan ve okuyamayan tabiki olacaktır bunuda anlamak gerekir.Bana cahil ve boş konuşan diyen o iki arkadaşa kendimi burada anlatacak değilim travianı öğrenmeye çalışıyorum işte kendimce!

Eğer buraya yazmamız sizleri geriyor rahatsız ediyorsa muhabbetin sonu hakaret içeren farklı boyutlara gidecekse bizde yazmayalım ama yazdığım zaman (kendi adıma söylüyorum bunu) mantıklı karşılık çok az oluyor.Bir gerçek varki kurulmamış bir wow var ortada daha önce dediğim gibi buyurun kurun bizde tebrik edelim.

Korkudan dolayı seviye basmadığımızı yazmış bir arkadaşımız ilk defa böyle bir ifade görüyorum travianda çok ilginç korkudan seviye basamamak=))))

URBAN LEGEND
16-08-2010, 01:45
Yok ben bin pişman oldum SON lardan birileride gelsin yazsın dediğime.arkadaşlar yorum yapalım hakaret etmeyelim.Bizim yaptıklarımızı beğenmemekte bir nevi hakaret oluyor server ortada yaptıklarımız ortada kimse bunlar hakkında aşağı yukarı konuşmamalı bence.

Aşırı güven v.s değil biz oyunumuzu oynuyoruz sizde öyle yapın bakalım oyunun sonunda kim ne yapmış.Bu sıcakta paçaları sıvamayacağızda ne zaman sıbayacağız?

Leyla nında dediği gibi kise bizi sevsin diye oynamıyoruz bu oyunu BİZ kendimize yeteriz birbirimizi yeterince seviyoruz...

Bize birazda düşman lazım DOST ların kıymetini bilelim(düşman sözüne takılmayın)

Tabiki bir rakip olması oyunu daha zevkli hale getirir buna bende katılıyorum.Rakibine saygı duyan ve başarılı bir ekip herkezin takdirini alacaktır.Bazen bu yarış içerisinde rakibe laf kondurmalarda olur ama bunları kişisel hakaret aşağılama şeklinde değil oyun içinde eğlenceli bir şekilde yapmak en güzeli değilmidir? Sanırım foruma renk geldi.....

SaLLa_
16-08-2010, 02:22
Orada savunma olmadığını bilmemem beni şaşırttı doğrusu demekki zorba birlikleri içinde bir bütünlük yok bunuda öğrenmiş olduk sizin boş konuşmalarınız sayesinde ben bir açılım yaptım içi boş siz buyurun doldurun=)))

Ben hiçkimseye cahillik ve boş konuşmak gibi ithamlarda bulunmadım ama arkadaşlar nedense bu ifadeleri kullanma ihtiyacı hissettiler saygı duyarım...

Aslında sadece bu 2 paragrafın bile ne derece boş konuştuğunun ispatı önce ilk paragrafta boş konuştuğumuzdan bahsediyorsun 2. paragrafta ben hiç kimseye boş konuşmak gibi ithamlarda bulunmadım diyorsun bu çelişki bile cevap verilmeye değer birisi olmadığını gösteriyor o yüzden muhattap almak istemiyorum seni malum boş beleş kişilerle öldürecek zamanım yok hem burada çene çalacağına git wowcularını gazla her biri bir diğerini bekliyor ki önden gidilen yıkılsın istiyor bir ömer asafınız var o da günde 1 seviye ya basıyor ya basmıyor bu tablo çok net bir şekilde korkunun göstergesidir her ne kadar kabullenmesende :)

URBAN LEGEND
16-08-2010, 02:25
hangi saldıran hangi savunan? :D

ya simdi sonlardan 2-3 kisi yazmaya baslamısta acaba bunları kura cekipmi yolladılar buraya. adamın yorumlara bak. wow garantisimi verildi size? sen bunu anlayamayacak kadar cahilmisin birader? söyle bi bak server a ne oluyo ne bitiyo diye...

Şöyle bir servere bakıyorum ama daha wow kurulmamış ama kesin gözüyle bakan bir birlik var kendince cahilliğimi bağışlayın lütfen şimdiden hayırlı olsunmu diyelim yada bizde size hammadde atalım hemen kurun bunumu istiyorsunuz anlamadıkki yazsak olmuyor yazmasak olmuyor yıksak gırgır wow oluyor pavel acaba zorba üyesi değilmiydi ya bizmi yanlış görüyoruz anlatın bizede bizde bilelim serverda neler oluyor biz göremiyoruzda.....

URBAN LEGEND
16-08-2010, 02:47
Aslında sadece bu 2 paragrafın bile ne derece boş konuştuğunun ispatı önce ilk paragrafta boş konuştuğumuzdan bahsediyorsun 2. paragrafta ben hiç kimseye boş konuşmak gibi ithamlarda bulunmadım diyorsun bu çelişki bile cevap verilmeye değer birisi olmadığını gösteriyor o yüzden muhattap almak istemiyorum seni malum boş beleş kişilerle öldürecek zamanım yok hem burada çene çalacağına git wowcularını gazla her biri bir diğerini bekliyor ki önden gidilen yıkılsın istiyor bir ömer asafınız var o da günde 1 seviye ya basıyor ya basmıyor bu tablo çok net bir şekilde korkunun göstergesidir her ne kadar kabullenmesende :)

Evet hiçkimseye böyle bir ithamda bulunmadım sana cevaben bunu yazdım boş boş konuşma demişssin bende sana dedim eski yazılarıma bakarsan böyle bir ifade göremezssin bak yine beleş kişi diye bana hitab ediyorsun konuyu farklı boyutlara taşıma derdindesin sanırım böyle kendini ifade edebiliyorsun sana bol şans daha sana cevap yazmam benim vaktim daha değerli iyi oyunlar...

erenimo
16-08-2010, 04:18
sanirimdepolar tam degil bi depo bir seviye falan tiklaniyor yikilan wowlarla alay edilmesine alisigiz. s15 de de yikilan nsturko ve shark wow umuzla zafer cigliklari atilmisti.. her ne sekilde olursa olsun mucadele suruyor.. evet kendimizce avantajli pozisyondayiz kalanini zaman gosterir..

oo_my_god
16-08-2010, 06:28
ulan sen kimsin asıl? kravata bak ya...

oo_my_god
16-08-2010, 06:35
Şöyle bir servere bakıyorum ama daha wow kurulmamış ama kesin gözüyle bakan bir birlik var kendince cahilliğimi bağışlayın lütfen şimdiden hayırlı olsunmu diyelim yada bizde size hammadde atalım hemen kurun bunumu istiyorsunuz anlamadıkki yazsak olmuyor yazmasak olmuyor yıksak gırgır wow oluyor pavel acaba zorba üyesi değilmiydi ya bizmi yanlış görüyoruz anlatın bizede bizde bilelim serverda neler oluyor biz göremiyoruzda.....
ya ben kıyamam size walla. üzülüyorum son daki oyunculara. sizin yönetim sizi ne diye kandırıp tutuyo acaba bu serverda onuda cok merak ediyorum

KASIRGA
16-08-2010, 07:27
sssstt sakin torba falan gordum isime yapilan hakaret en buyuk saygisizliktir.prensip olarak bize yapilmadikca baskasina yapmayiz. ama ally mesajlarinizda da bu var..lutfen yapmayin. bu son uyarim yoksa siz zararli cikarsiniz.. degerli uc harfliler uyeleri..
Sizlerin birliğimiz içinde ajanınız olduğunu biliyorum o nedenle takılıyorum.:) Bu tür şeyleri duymak istemiyorsanız ajanınızı birliğimizden çıkarın kardeşim bizde TORBA felan demeyelim.:)

Ayrıca birlik içine ajan sokmak ally mesajlarını izlemek zaten iyice kalitesizleşen s6 serverda bizleri dahada bunaltmaktadır.Lütfen oyun etiği içinde birbirimize saygılı bir şekilde kalan 10 günü tamamlayalım.Ayrıca en büyük SAYGISIZLIK birliklerin içine ajan sokup oyuna hile karıştırmak ve buradan strateji üretip hele bide karşı tarafla dalga geçip birlik toplantımıza kadar girmektir.Tüm saygıdeğer ZORBA yönetiminden rica ediyorum AJANINIZI birliğimden ADAM gibi çekin.Temiz hilesiz bir şekilde s6 yı bitirelim.Yani sızlanmadan yok saygısızlık felan gibi mesajlarla toplumu kandırmadan ÖNCE yapmanız gerekeni yapın.

SON OLARAK:

KARDEŞLİK BAKİ REKABET SONSUZ OLSUN HİLESİZ BİR SERVER DA OYNAYALIM..

wildax
16-08-2010, 08:02
yok yok bu elemanlar anladı wowların yıkılacağını salla yıp duruyorlar.
hani bir şarkı vardı salla salla salla salla:))

günün şarkısı:)

ygzcn
16-08-2010, 08:17
Dikkat et ucrmyum seni:))

uçur bizi legolas oleyy :D

erenimo
16-08-2010, 09:35
Sizlerin birliğimiz içinde ajanınız olduğunu biliyorum o nedenle takılıyorum.:) Bu tür şeyleri duymak istemiyorsanız ajanınızı birliğimizden çıkarın kardeşim bizde TORBA felan demeyelim.:)

Ayrıca birlik içine ajan sokmak ally mesajlarını izlemek zaten iyice kalitesizleşen s6 serverda bizleri dahada bunaltmaktadır.Lütfen oyun etiği içinde birbirimize saygılı bir şekilde kalan 10 günü tamamlayalım.Ayrıca en büyük SAYGISIZLIK birliklerin içine ajan sokup oyuna hile karıştırmak ve buradan strateji üretip hele bide karşı tarafla dalga geçip birlik toplantımıza kadar girmektir.Tüm saygıdeğer ZORBA yönetiminden rica ediyorum AJANINIZI birliğimden ADAM gibi çekin.Temiz hilesiz bir şekilde s6 yı bitirelim.Yani sızlanmadan yok saygısızlık felan gibi mesajlarla toplumu kandırmadan ÖNCE yapmanız gerekeni yapın.

SON OLARAK:

KARDEŞLİK BAKİ REKABET SONSUZ OLSUN HİLESİZ BİR SERVER DA OYNAYALIM..
iyide boyle bir sacmalik var mi. bizimde her birligimizde casus var. hun savasinda benim gectigim her ally mesaj sinir bozmak icin bana yollaniyordu ben bi kere cikip dedim mi cekin casusunuzu diye. ne yazik ki bu sizin sorununuz. her birlikte var.. vallhi guldurdun beni bir de ultimatom vermis cekin casusunuzu diye 'emredersiniz pasam'.. zaten size gore bizhep hile hurda ile kazaniyoruz. yoksa harcadigimiz zaman bastigimiz asker hikaye... dagilin hadi sacmaliklarla ugrasicak vaktim yok.. ya terbiyeni takinip duzgun hitap edersin ya da ayni karsiligi bulursun isminizle ilgili..

KASIRGA
16-08-2010, 09:56
iyide boyle bir sacmalik var mi. bizimde her birligimizde casus var. hun savasinda benim gectigim her ally mesaj sinir bozmak icin bana yollaniyordu ben bi kere cikip dedim mi cekin casusunuzu diye. ne yazik ki bu sizin sorununuz. her birlikte var.. vallhi guldurdun beni bir de ultimatom vermis cekin casusunuzu diye 'emredersiniz pasam'.. zaten size gore bizhep hile hurda ile kazaniyoruz. yoksa harcadigimiz zaman bastigimiz asker hikaye... dagilin hadi sacmaliklarla ugrasicak vaktim yok.. ya terbiyeni takinip duzgun hitap edersin ya da ayni karsiligi bulursun isminizle ilgili..
Ben hiçbir birliğe bugüne kadar casus sokmadım.Travian da beni en çok yıkan şey CASUS veya AJAN kavramıdır.Oyunda yapılabilecek en büyük hile budur.O dediklerin ancak senin tasvirin olabilir.Yani beni bağlamaz.Ben sizlere etik ten bahsediyorum sen ne yapıyorsun birliklere ajan sokmanın çok doğal olduğundan bahsediyorsun :) ODA GÜZELDİ..İş terbiye kavramına gelince taki birlik toplantımıza teşrif eden AnyOneStopMe ve ÜSTAD kardeşlerime yaptıklarının terbiyesizlik olduğunu bizzat yüzlerine söyledim.Bu manada tekrar düşünmeni objektif olmanı rica eder sözlerinin terbiye ile ilgili kısmını aynen iade ederim.

leyla
16-08-2010, 10:00
ulan sen kimsin asıl? kravata bak ya...

asabiyet yapma onur
git paladin ve mızraklarınla oyna :D

leyla
16-08-2010, 10:06

Delidir, dengesizdir, saçma sapan inatları vardır. Herkeste olan ufak tefek arızalıkları vardır (hatta daha fazladır ortalamaya göre) ama asla zavallı değildir..
AO savaşında bile sırf ekibini satmamak için zorbaya geçmemiştir.
Böyle bi oyuncuya da zavallı derken , az düşünmek gerek bence.
Öte yandan oyun bilgisi de ortada., ki ben öğrettim orası da ayrı mevzu:D

inadına zorba
alayına erenköy ruh ve sinir hastalıkları 2A koğuşu üyesi sertif

üSTaD.
16-08-2010, 10:24
bak seni ogünde uyardım

Tanımadın samimi olmadığın kişilere hele bana sakın kardeşim diye hitap etme

bi derdin var ise cihanla görüş bana bulaşma senin toplantını basan ben değilim beni cihan davet etti geldim
rahatsız olduğun bi konu var ise cihan orda ğit derdini ona anlat onla görüş
tamammı kardeşimmmm.

Ben hiçbir birliğe bugüne kadar casus sokmadım.Travian da beni en çok yıkan şey CASUS veya AJAN kavramıdır.Oyunda yapılabilecek en büyük hile budur.O dediklerin ancak senin tasvirin olabilir.Yani beni bağlamaz.Ben sizlere etik ten bahsediyorum sen ne yapıyorsun birliklere ajan sokmanın çok doğal olduğundan bahsediyorsun :) ODA GÜZELDİ..İş terbiye kavramına gelince taki birlik toplantımıza teşrif eden AnyOneStopMe ve ÜSTAD kardeşlerime yaptıklarının terbiyesizlik olduğunu bizzat yüzlerine söyledim.Bu manada tekrar düşünmeni objektif olmanı rica eder sözlerinin terbiye ile ilgili kısmını aynen iade ederim.

TEXASSS
16-08-2010, 10:45
oooooo yine yeşillendi fındık dalları

biri pavel i yıktım diye dalga geçiyor önce ona yazayım yaw bu ceza_27 ne olcak bi kere girdim tüm savunması pert bi daha girdim yine pert hani bu arkadaşlar adil ya :D biz ayrım yapıyormuşuz eee bu ceza_27 de neden def yok :D mükemmel adaletleri

ayrıca can üç harflileri tuttum bak :D:D

URBAN LEGEND
16-08-2010, 11:02
oooooo yine yeşillendi fındık dalları

biri pavel i yıktım diye dalga geçiyor önce ona yazayım yaw bu ceza_27 ne olcak bi kere girdim tüm savunması pert bi daha girdim yine pert hani bu arkadaşlar adil ya :D biz ayrım yapıyormuşuz eee bu ceza_27 de neden def yok :D mükemmel adaletleri

ayrıca can üç harflileri tuttum bak :D:D

Siz yıktınız bizde tebrik ettik ama biz yıkınca gırgır wow oldu asıl wowunuz hangisi sizin öğrenebilirmiyiz acaba ???Seviye 87 olan birinci sıraya gittik bu aşamada bir plan strateji içerisinde olamazssınız en üst seviyede o vardı çünkü ve sürekli seviye artıyordu nerden bilelim gırıgır wow olduğunu bizim için önemli olan seviyesiydi....

KASIRGA
16-08-2010, 11:12
bak seni ogünde uyardım

Tanımadın samimi olmadığın kişilere hele bana sakın kardeşim diye hitap etme

bi derdin var ise cihanla görüş bana bulaşma senin toplantını basan ben değilim beni cihan davet etti geldim
rahatsız olduğun bi konu var ise cihan orda ğit derdini ona anlat onla görüş
tamammı kardeşimmmm.

AnyOneStopMe ve ÜSTAD kardeşlerime DERKEN burada kardeşlik insani bir değer olup toplantıda dediğim ve senin az önce yazdığın tamammı kardeşimmmm şeklindeki hitabınla uzaktan yakından alakası yoktur.Önce bunu anlayıp ondan sonra daha seviyeli yaz ltf.

URBAN LEGEND
16-08-2010, 11:15
ya ben kıyamam size walla. üzülüyorum son daki oyunculara. sizin yönetim sizi ne diye kandırıp tutuyo acaba bu serverda onuda cok merak ediyorum

Bizi kandıranlar şimdi burada değiller gitti onlar... kimsenin yönlendirmesinede ihtiyacımız yok kendi ekibimiz adına söylüyorum isteğimiz zaman gideriz aslında şahsen ben bir an önce wow kurulsun ve artık bu server benim için bitsin istiyorum ama kuramıyorsunuzki kardeşim kurunda bende diğer servera ağırlık vereyim ama sonuna kadarda mücadeleye devam karakter meselesi bu bir askerde kalsa mücadeleye devam bilmem anlatabiliyormuyum köyüm yıkıldı askerim kesildi diye gidecek değiliz herşeyimiz biter ama plan ve stratejimiz devam eder

TEXASSS
16-08-2010, 11:20
Siz yıktınız bizde tebrik ettik ama biz yıkınca gırgır wow oldu asıl wowunuz hangisi sizin öğrenebilirmiyiz acaba ???Seviye 87 olan birinci sıraya gittik bu aşamada bir plan strateji içerisinde olamazssınız en üst seviyede o vardı çünkü ve sürekli seviye artıyordu nerden bilelim gırıgır wow olduğunu bizim için önemli olan seviyesiydi....

profilde kocaman yazıyordu görmüyon galiba :D gırgır wow diye he yıktınız helal olsun ama orayı yıktık diye çok övünmeyin canım biz tüm wowlarınızı yıktık bu kadar böbürlenmedik :D

asre
16-08-2010, 11:26
Bugün dahada sıcak LeqoLas nerdesinnnnnn?

AnyOneStopMe
16-08-2010, 11:36

Ayrıca önceki savaşlar ile şu anki wow sürecini birbirine karıştıran arkadaşlar var sanırım oyunu iyi okuyan ve okuyamayan tabiki olacaktır bunuda anlamak gerekir.Bana cahil ve boş konuşan diyen o iki arkadaşa kendimi burada anlatacak değilim travianı öğrenmeye çalışıyorum işte kendimce!

Eğer buraya yazmamız sizleri geriyor rahatsız ediyorsa muhabbetin sonu hakaret içeren farklı boyutlara gidecekse bizde yazmayalım ama yazdığım zaman (kendi adıma söylüyorum bunu) mantıklı karşılık çok az oluyor.Bir gerçek varki kurulmamış bir wow var ortada daha önce dediğim gibi buyurun kurun bizde tebrik edelim.

Korkudan dolayı seviye basmadığımızı yazmış bir arkadaşımız ilk defa böyle bir ifade görüyorum travianda çok ilginç korkudan seviye basamamak=))))

Merhaba form uzun zamandir buralara gelemiordum şimdi sizlere bir kaç aciklama yapacağim tabi esrarengiz oldugum için kendi baskanlarim dahi ne yaptiklarimi bilmezama sonradan iletirim ve taktir ederler beni Pavel SON birliklerine aylarca haftalarca inşa palni almak için dil doktu ve kimse onu takmadi o arada bende carsı ile ugrasirken aniden tilsimini caldim sırf gıcıklık olsun diye pavel verdim verirkende biliyordum bana hainlik edeceklerini satacak olacaklarini cunku burda her şey menfat adamlar sürekli telefonla aradilar yavlardilar bende dayanamadim verdim ve mantikan söyle dusundum şimdi sonlar da atlaar ve ordu buharlaştirrim dedim ve pavel sana wow insa plani verdim destek kesinlikle olmuyacaktir dedim ben destegi nereye vereceğimi iyi biliyordum o yüzden kendi defleri ile 87 kadar cıktılar onde gittikleri için umutlandilarda bizden destek istediler ama asla vrmedim vermiyecektimde cunku anlaşmam öyle biliyordum beni satacaklarini ve saatılarda beni anliyacain urban logon kardeişm işin asli buu def atan yoktu ona bos bir köydu onu herkes yıkadi maksat sizlewrden bir kaç ordu kestirmekti .
Sen onu bunu bosverde Senin tarlalarin sekillendimi eskisi gibi 17 18 19 lara geldimi bir daha ziyaret edeyim seni ne dersin kardeş...
buda sabah sabah size raporum arkadaşıma tşkederim
http://travian-reports.net/tr/report/19858608d13
Arkadaş profile yazmıs su uyur mıhtar uyumaz biz ne mıhtarlar ne efsaneler susturduk uyuttuk glüm

oo_my_god
16-08-2010, 11:39
Bizi kandıranlar şimdi burada değiller gitti onlar... kimsenin yönlendirmesinede ihtiyacımız yok kendi ekibimiz adına söylüyorum isteğimiz zaman gideriz aslında şahsen ben bir an önce wow kurulsun ve artık bu server benim için bitsin istiyorum ama kuramıyorsunuzki kardeşim kurunda bende diğer servera ağırlık vereyim ama sonuna kadarda mücadeleye devam karakter meselesi bu bir askerde kalsa mücadeleye devam bilmem anlatabiliyormuyum köyüm yıkıldı askerim kesildi diye gidecek değiliz herşeyimiz biter ama plan ve stratejimiz devam eder
kesin ya.. hiç şüphem yok bu konuda :D

çaşıt
16-08-2010, 11:56
Merhaba form uzun zamandir buralara gelemiordum şimdi sizlere bir kaç aciklama yapacağim tabi esrarengiz oldugum için kendi baskanlarim dahi ne yaptiklarimi bilmezama sonradan iletirim ve taktir ederler beni Pavel SON birliklerine aylarca haftalarca inşa palni almak için dil doktu ve kimse onu takmadi o arada bende carsı ile ugrasirken aniden tilsimini caldim sırf gıcıklık olsun diye pavel verdim verirkende biliyordum bana hainlik edeceklerini satacak olacaklarini cunku burda her şey menfat adamlar sürekli telefonla aradilar yavlardilar bende dayanamadim verdim ve mantikan söyle dusundum şimdi sonlar da atlaar ve ordu buharlaştirrim dedim ve pavel sana wow insa plani verdim destek kesinlikle olmuyacaktir dedim ben destegi nereye vereceğimi iyi biliyordum o yüzden kendi defleri ile 87 kadar cıktılar onde gittikleri için umutlandilarda bizden destek istediler ama asla vrmedim vermiyecektimde cunku anlaşmam öyle biliyordum beni satacaklarini ve saatılarda beni anliyacain urban logon kardeişm işin asli buu def atan yoktu ona bos bir köydu onu herkes yıkadi maksat sizlewrden bir kaç ordu kestirmekti .
Sen onu bunu bosverde Senin tarlalarin sekillendimi eskisi gibi 17 18 19 lara geldimi bir daha ziyaret edeyim seni ne dersin kardeş...
Arkadaş profile yazmıs su uyur mıhtar uyumaz biz ne mıhtarlar ne efsaneler susturduk uyuttuk glüm

hehehe bende birliğe baraşı madalyası nerden geliyor diye merak ediyordum :)

TEXASSS
16-08-2010, 12:13
http://img230.imageshack.us/img230/8527/ibretlik2.jpg (http://img230.imageshack.us/i/ibretlik2.jpg/)

delihaşim nerdeeeeeeeeeee :D

URBAN LEGEND
16-08-2010, 12:26

OOOO ben seni unutmuştum hatırlattığın iyi oldu güzel saldırı çıkartmıştın o zaman iyide zarar verdin bana doğrusu asker sayısı ve seviye olarak ama oyun bu olacak bunlar istediğin zaman ziyaret edebilirsin ne demek belkide ben gelirim bu sefer sana iftara eğer kabul edersen=))

TEXASSS
16-08-2010, 12:38
http://travian-reports.net/tr/report/19861966346,198620ad09d

yok artık lebron james :D

çaşıt
16-08-2010, 13:03
arkadaş sizede iki laf etmeye gelmiyor
hemen adamların sonunu getiriyorsunuz

ikide bir forumda yazın diye tahrik etmeyin zavallıları :D

üSTaD.
16-08-2010, 13:35
Mrb arkadaşlar

Üç harlilerden üstad. yan köy operasyonları neticesinde güzel raporlar elde etmeye başladık

İyii seyirler

varan1

http://travian-reports.net/tr/report/1986279413c,1986292ffe5
boranuğurlu ekibine itafen

varan2

http://travian-reports.net/tr/report/198631dd2eb,1986324f5c9
ordusu yolda idi ondan göremedik
erenimo ya itafen

varan3

http://travian-reports.net/tr/report/1986337cbdd,19863404c52
vurucu61 re itafen

varan4

leyla ya itafen

varan5

http://travian-reports.net/tr/report/198648fecd5,19864999196
anyonesyopme ye itafen

varan6

http://travian-reports.net/tr/report/1986520c071

kastamonululara itafen

varan7
http://travian-reports.net/tr/report/19872192d21

çiçi han güvene itafen

Bizde sadece sohbet muhabbet yok
raporda çok

Bİzi izlemeye devam edin

oo_my_god
16-08-2010, 13:43
abi yapma etme :D

TEXASSS
16-08-2010, 13:47
ya abi vallahi ayıp ediyorsunuz bak adamlar foruma yazmaya bile korkucaklar sonra :D

oo_my_god
16-08-2010, 13:54
ya abi vallahi ayıp ediyorsunuz bak adamlar foruma yazmaya bile korkucaklar sonra :D
:D imzanda güzelmiş :D

TEXASSS
16-08-2010, 13:58
:D imzanda güzelmiş :D
hahaha kalite :D

erenimo
16-08-2010, 13:59

ben bir yonetıcı olarak bir kere bile cıkıp casusdan sıkayet etmedım. cunku utanırım. o casusu bırlıge alanda benım kurdugum yonetıme ait biridir. o nedenle casusun özru olmaz. casus varsa sen suclusun.

1- travianda hilenin tanımı bellidir. casus yada ajan hile olarak gecmez. yuksek erdemlerın travıan kurallarında yok. gören varsa soylesın yada forum yetkılılerı lutfen kasırganın erdemlerı el kitabını yayınlayın..

2-toplu gorusmende tanımadıgın ınsanlar varsa bu da senın sucun gelıpde burada sucunu bastırma.. kım bılır kımlere adres verdınde ekleyıp gırmısler..

3-kımsenın hesabını calmadık , kımsenın sıfresın kırmadık. varsa bılen kanıtlasın atıp tutmasın cunku bız kımseyı karalamadık. ıftırayı bırakın

4-ahlak beksıcı,erdem polısı degiliz. germeyın adamı. oyun oynamaya geldık. hak arasaydım mahkemeye giderdım.

su foruma allh askına bakın savas baslıklarına bakın.. oyunbasından berı yayınlanan 100rapordan 95 ı zorbanın.. tılsımların yuzde 80 i zorbanın.. saldırgan bırlkler lıstesınde ilk 4 bırlık zorba 30mılyon asker kesmıs. 4 haftadır saldırgan oyuncular lıstesınde zorba ılk 10 da 9 oyuncuyla yer alıyor.. wowlarınızın yarısı sıfır 4 u sevıye basmıs ılk 3 wow zorba..

hangi hile hangi hurdayla boyle ezici bir tablo olusur??? hadi sucunu bırlıgınde ally gecerek bastır..

not:ısım konusunda ısme olan yuksek saygımızıdan sozumden donuyorum.. son uyarım bu uyarım.. yoksa tum yaratıcı zorba uyelerını buraya cagırıp adınızı son koydugunuza pişman olana kadar yenı seyler turetmelerını ısteyecegım..

biliyorsunuzu zevkle yaparım..

üSTaD.
16-08-2010, 14:06
Ben bişey yapmadım

kendileri kaşındı wow döneminde üstad. a
bulaşırsan
haddini aşarsan
haddinden fazlasını görürsün

abi yapma etme :D

oo_my_god
16-08-2010, 14:07
ben bir yonetıcı olarak bir kere bile cıkıp casusdan sıkayet etmedım. cunku utanırım. o casusu bırlıge alanda benım kurdugum yonetıme ait biridir. o nedenle casusun özru olmaz. casus varsa sen suclusun.

1- travianda hilenin tanımı bellidir. casus yada ajan hile olarak gecmez. yuksek erdemlerın travıan kurallarında yok. gören varsa soylesın yada forum yetkılılerı lutfen kasırganın erdemlerı el kitabını yayınlayın..

2-toplu gorusmende tanımadıgın ınsanlar varsa bu da senın sucun gelıpde burada sucunu bastırma.. kım bılır kımlere adres verdınde ekleyıp gırmısler..

3-kımsenın hesabını calmadık , kımsenın sıfresın kırmadık. varsa bılen kanıtlasın atıp tutmasın cunku bız kımseyı karalamadık. ıftırayı bırakın

4-ahlak beksıcı,erdem polısı degiliz. germeyın adamı. oyun oynamaya geldık. hak arasaydım mahkemeye giderdım.

su foruma allh askına bakın savas baslıklarına bakın.. oyunbasından berı yayınlanan 100rapordan 95 ı zorbanın.. tılsımların yuzde 80 i zorbanın.. saldırgan bırlkler lıstesınde ilk 4 bırlık zorba 30mılyon asker kesmıs. 4 haftadır saldırgan oyuncular lıstesınde zorba ılk 10 da 9 oyuncuyla yer alıyor.. wowlarınızın yarısı sıfır 4 u sevıye basmıs ılk 3 wow zorba..

hangi hile hangi hurdayla boyle ezici bir tablo olusur??? hadi sucunu bırlıgınde ally gecerek bastır..

not:ısım konusunda ısme olan yuksek saygımızıdan sozumden donuyorum.. son uyarım bu uyarım.. yoksa tum yaratıcı zorba uyelerını buraya cagırıp adınızı son koydugunuza pişman olana kadar yenı seyler turetmelerını ısteyecegım..

wallahamı :D:D:D heyecanla bekliyorum :D

KASIRGA
16-08-2010, 14:45

Ben birlik msn adresimizi sadece birlikte ally mesajı olarak ileti yaptım.Ne demek kimlere verdin belli değil.Ayrıca konuya son noktayı şöyle koyuyorum birliğim içinde yaptığım görüşmeler ve bilgilendirmelerde istediğim lugatı kullanırım senin sabahtan beridir ima edipte söyleyemediğin o kelimeyi GÖKALP wow una PLAKA yapmıştı unutmayın.:rolleyes: İçişlerimiz bizi ilgilendirir karışmayın ltf.Madem izliyosunuz casus ta hile değil olsun izleyin baride ses çıkarmayın daha fazlada uzamasın bu konu.Zorba birliklerinin kalitesi konusunda ise inan hiç bir şüphem yok.Ama bunu sende biliyorsun 1 elin parmağını geçmeyecek kadarsınız geri kalan stadyum önünde köfte ekmek satıyor.Ama yinede uslubun konusunda teşekkür etmeyide ihmal etmiyeyim.Hadi size wow yolunda başarılar..

TEXASSS
16-08-2010, 14:51
Ben birlik msn adresimizi sadece birlikte ally mesajı olarak ileti yaptım.Ne demek kimlere verdin belli değil.Ayrıca konuya son noktayı şöyle koyuyorum birliğim içinde yaptığım görüşmeler ve bilgilendirmelerde istediğim lugatı kullanırım senin sabahtan beridir ima edipte söyleyemediğin o kelimeyi GÖKALP wow una PLAKA yapmıştı unutmayın.:rolleyes: İçişlerimiz bizi ilgilendirir karışmayın ltf.Madem izliyosunuz casus ta hile değil olsun izleyin baride ses çıkarmayın daha fazlada uzamasın bu konu.Zorba birliklerinin kalitesi konusunda ise inan hiç bir şüphem yok.Ama bunu sende biliyorsun 1 elin parmağını geçmeyecek kadarsınız geri kalan stadyum önünde köfte ekmek satıyor.Ama yinede uslubun konusunda teşekkür etmeyide ihmal etmiyeyim.Hadi size wow yolunda başarılar..

vallahi o da bırakın benim farkım olsun :D

çaşıt
16-08-2010, 15:39
Zorba birliklerinin kalitesi konusunda ise inan hiç bir şüphem yok.Ama bunu sende biliyorsun 1 elin parmağını geçmeyecek kadarsınız geri kalan stadyum önünde köfte ekmek satıyor.Ama yinede uslubun konusunda teşekkür etmeyide ihmal etmiyeyim.Hadi size wow yolunda başarılar..

hay ömrüne bereket
bende neciyim diye merak ediyordum :D

erenimo
16-08-2010, 15:51

valla gayet forumda sizin kullandiginiz ithamin kullanildigini gordum. tekrar gorursem yapacaklarimi soyledim.

en sonyapacagimiz sey bir birligin adini rencide edici sekilde kullanmaktir. siz bu adi1 ayda koymus olablrsiniz ama biz kendi adimizi iki yilda bu hale getirdik. oyun ici ve ya forum farketmez. tepkim degismeyecektir.

ayrica cok kalabiligiz.. ekibin yarisi s15 den.. en azindan s6ya yetecek kadar
kalabiligiz..

bir insan kendine salak derse oz elestiri baskasina salak derse hakaret olur..

Çi Çi Han
16-08-2010, 15:58
Mrb arkadaşlar

Üç harlilerden üstad. yan köy operasyonları neticesinde güzel raporlar elde etmeye başladık

İyii seyirler

varan1

varan2

erenimo ya itafen

varan3

vurucu61 re itafen

varan4

leyla ya itafen

varan5

anyonesyopme ye itafen

varan6

kastamonululara itafen

raporda çok

Bİzi izlemeye devam edin

:)) Abi bunu koymayı unutmuşsun,

Buda Üstad.'a itafen :)

Ben Sadece HUN-TÜRK'üm...

TEXASSS
16-08-2010, 16:07

ahahahaha buda güzel güven :D

üSTaD.
16-08-2010, 16:16
evvallah güven
pardon unuttum sizin saldırınızı:)
tşk ederim.
düzenledim ekledim

haythuyt
16-08-2010, 16:32

+1 bendensın

Çi Çi Han
16-08-2010, 16:33
evvallah güven
pardon unuttum sizin saldırınızı:)
tşk ederim.
düzenledim ekledim

Eyvallah abim :)

SaLLa_
16-08-2010, 17:08

297 mancınığa wow köyünde büyük hammadde deposu yıktırıp sonra çaktırdım geleni diye o raporla övünüp, böbürlenen birisinden yukarıdaki gibi ilginç ifadeler görmek çokta şaşırtıcı birşey olmasa gerek :)

KASIRGA
16-08-2010, 17:18
297 mancınığa wow köyünde büyük hammadde deposu yıktırıp sonra çaktırdım geleni diye o raporla övünüp, böbürlenen birisinden yukarıdaki gibi ilginç ifadeler görmek çokta şaşırtıcı birşey olmasa gerek :)

Ben öyle birşey demedim.Çarpıtmayın ltf.Dedimki wow yolunda yıkılmakta o wow u kurmakta bir onurdur.Birlik forumunda saklı gir bak.Yanlız o saldırı çıkış için hazırlık yapmadığım içerideki yapıları bitirmeye çalıştığım bir döneme denk geldi.Bak yine yıkıldım ama aynı şeyi söyleyebilirmisin.:)

THE-END
16-08-2010, 17:43
Mrb arkadaşlar

İyii seyirler

varan1

varan2

erenimo ya itafen

varan3

vurucu61 re itafen

varan4

leyla ya itafen

varan5

anyonesyopme ye itafen

varan6

kastamonululara itafen

varan7

çiçi han güvene itafen

raporda çok

Bİzi izlemeye devam edin

Hala bi ordu 5-6 merkeze girip kayıpsız cıkabiliyomu burda helal olsun valla Son birliklerine guzel savunmuslar :)))) Gercek SON birliklerini Görmek isteyen s8 e gelsin pls :D Zorbayada tebrikler yine ahıra girer gibi girmişler :D

SaLLa_
16-08-2010, 17:44
Ben öyle birşey demedim.Çarpıtmayın ltf.Dedimki wow yolunda yıkılmakta o wow u kurmakta bir onurdur.Birlik forumunda saklı gir bak.Yanlız o saldırı çıkış için hazırlık yapmadığım içerideki yapıları bitirmeye çalıştığım bir döneme denk geldi.Bak yine yıkıldım ama aynı şeyi söyleyebilirmisin.:)

wow birliği profiline ben koydum o raporu haklısın :)

THE-END
16-08-2010, 17:48
hahaha konuştu :D

Dostum senin işin gucun yokmu yaf ne zaman baksam foruma sen varsın farklı forumlardada geziniyosun benim gibi gencsin sanırım duramıyon yerinde :D

Bu arada bazen ukalasın solemeden gecemicem :)

LeqoLas
16-08-2010, 17:54
uçur bizi legolas oleyy :D

bak sonra pişman olmayasın:D

üSTaD.
16-08-2010, 17:59
tşk ederiz
eğer son ismini siz daha iyi taşıyosanız arkadaşlarla görüşün isim değiştirsinler

Hala bi ordu 5-6 merkeze girip kayıpsız cıkabiliyomu burda helal olsun valla Son birliklerine guzel savunmuslar :)))) Gercek SON birliklerini Görmek isteyen s8 e gelsin pls :D Zorbayada tebrikler yine ahıra girer gibi girmişler :D

oo_my_god
16-08-2010, 18:42
karektersiz lavuk:)
günün şarkısı salla_ salla_:))
kıyamam ben sana =)

üSTaD.
16-08-2010, 19:14
Mrb arkadaşlar

yan köyde güzel bi rapor geçti elimize

http://travian-reports.net/tr/report/198842427ea,198843fcafe,198844670a0,198845e16fd,19 884612982,1988474dac3,198848fbc6d,198849f9348

desteklerini esirgemeyen leylaya itaf ediyorum
bu başarıyı.

Dipnot: arkadaşımız eş zamanlı 4 köyümüze aynı sayıda saldırı çıkarmıştı

haythuyt
16-08-2010, 20:08
Mrb arkadaşlar

http://travian-reports.net/tr/report/198842427ea,198843fcafe,198844670a0,198845e16fd,19 884612982,1988474dac3,198848fbc6d,198849f9348

bu başarıyı.

bazı kısıler zorbada olmasa naparmısım dıyorum
bknz:üstad.+testere.+medusa+acıskule

üSTaD.
16-08-2010, 20:26
Kendi adıma tşk ederim
Bende ZORBA ile oynamaktan son derece keyifli ve mutluyum.

leyla
16-08-2010, 20:29
Mrb arkadaşlar

bu başarıyı.

tşk ederim arkadaşım bu güzel ithaf için:D sonlar için pek mutlu son olmamış :D

haythuyt
16-08-2010, 20:48

askım :) mutlu son nasıl kı

çaşıt
16-08-2010, 21:05

ya ZORBA olmasaydı biz napardık
yaşamımın en keyifli 1 yılı geçti sizinle
ben hepinize teşekkür ediyorum Hayati :)

SEDAT_16
16-08-2010, 21:35
nerde bu rakiplerimiz yaw sesiz çoğunluk :D

üSTaD.
16-08-2010, 21:35
Güzel hayaller kurarak gelmişti
eş zamanlı saldırılar atmıştı
Demişti kesin yıkcam
Nerden bilsinki hangi köyüne ğittiğimi
Ama son'unu düşünen kahraman olamaz felsefesiyle
Oda s6 ya son noktasını koydu
Hüsran bi sonla

cnbc-e
16-08-2010, 23:29

Bir konuda çok yanılıyorsun birelin parmakları derken bu kırkayak gibi bir el mi aoluyor?Sadece benim ekip s15 den gelen 8 kişiden oluşuyor bizim raporları bir ayrıyetten video yapacağız inşallah...

Arada bir kaç alıntı daha yapacaktım ama pc dondu onlar gitti tekrar bakamayacağım:D
üstad. yine yapmışsın yapacağını bakalım onlarda böyle rapor koyabilecekler mi?

üSTaD.
16-08-2010, 23:37
Tşk ederim dostum saolasın
yandaki savunmamız geçseydi veya olmasaydı bir tane düzğün raporları olmuş olcaktı
geri kalan bütün raporları tavuk gibi yan köyleri didiklemek oldu

Karşılığında alınan ordulara yazık ne gerek vardı böle bi strateji izlediler anlamadım
bu saaten sonra nufusun bi anlamı yok ki ki yıkılanları yapmak çok kolay

ama ordular asla geri gelmiycek

eminim zamanında bunalım-tr nin yaptığı ve sonrasında bize sölemeselerde çok pişman oldukları b işe kalkıştılar.

Bizden bi ordu ğitmişti ki ben natar hesabıyım orduyla hiç işim olmazdı
Karşılığında 50 den fazla çahra oldusu almıştık.

o ordularada çok yazık olmuştu
hatırlıyanlar bilir.

Bir konuda çok yanılıyorsun birelin parmakları derken bu kırkayak gibi bir el mi aoluyor?Sadece benim ekip s15 den gelen 8 kişiden oluşuyor bizim raporları bir ayrıyetten video yapacağız inşallah...

Arada bir kaç alıntı daha yapacaktım ama pc dondu onlar gitti tekrar bakamayacağım:D
üstad. yine yapmışsın yapacağını bakalım onlarda böyle rapor koyabilecekler mi?

mesbi
16-08-2010, 23:37
Mrb arkadaşlar

İyii seyirler

varan1

varan2

erenimo ya itafen

varan3

vurucu61 re itafen

varan4

leyla ya itafen

varan5

anyonesyopme ye itafen

varan6

kastamonululara itafen

varan7

çiçi han güvene itafen

raporda çok

Bİzi izlemeye devam edin

Başkan benden de bi rapor var :D küserim bak :D
http://travian-reports.net/tr/report/1984628ff39,1984632d40b

İnadına Zorba
Alayına AnyOneStopMe

s6-hylinos

KASIRGA
17-08-2010, 00:28
başkan benden de bi rapor var :d küserim bak :d
http://travian-reports.net/tr/report/1984628ff39,1984632d40b

inadına zorba
alayına anyonestopme

s6-hylinos

valla yazmıycam artık.ayıp insanların emeklerini silip bunu başarı gösteren bir zorba ile karşı karşıyayım.kendinize gelin zannedersem bu mesajları yazanlar dediğim köfteciler tek kelimeyle kınıyorum.biz burda bu tür basit raporları yayınlamıyoruz halbuki yüzlercesi var..

üSTaD.
17-08-2010, 07:37
Bu nası bi laftır yaaw

ordulu merkez tahrip etmek ne zamandan beri insanların emekleri çalmak oldu
Cidden saçmaladın şimdi
sen geldin ordularınla yanlara bizde geldik ordmuzla ordulu merkezlerine sen bi depo pazar yıktın
biz ise 1000 nufuslu en azı 30+10 luk ordulu merkezlerini yok ettik
sen hiç düşünmedin mi ZORBA gelir merkezlerimi ordulu hesaplarını yok eder diye
bunalım-tr den hiç ders almadın mı
Hani zorba rapor koymuyo desen evvallah
Herşeyimiz açık yıktığımızı yok ettiğimzi anında koyuyoruz
sende eğer bi merkez yok ettiysen gel koy tebrik edelim
Ama bana gelipde yan köy raporu koyma cümle allem knar seni
Bir hesaba 100 hesapdan fazla kişi ile geldiniz
Bu aklı birisinden aldıysan git ona de biz ne halt ettik ha yok sen ürettiysen
haddini aştıysan haddinden fazlasını görceksin
eminimki ordulu hesap sahipleri sana çok kızgın ve kırgındır
o kadar insanın emeklerini üstad. yan köy için kullanıp bi işe yaramadan heba ettin

valla yazmıycam artık.ayıp insanların emeklerini silip bunu başarı gösteren bir zorba ile karşı karşıyayım.kendinize gelin zannedersem bu mesajları yazanlar dediğim köfteciler tek kelimeyle kınıyorum.biz burda bu tür basit raporları yayınlamıyoruz halbuki yüzlercesi var..

şimşek
17-08-2010, 09:47
Daha önceki s15 tede zorba üyesi olduğum ve gurur duyduğum birliğim için yapılan eleştirilere bakıyorumda ne kadar amaçsız ve gereksiz. Biz zorba olarak 2 serverdede şov yapmayı seven bir birlik olarak tanındık. Savaşmaktan korkmayan ve hesabındaki son askerine kadar birlik emrine sunan bir birlik olduk. Yöneticilerimiz ve bazı üst düzey oyuncularımız gerçekten oyunu iyi bilen insanlar. Bikemediğin bileği öpeceksin, yıkılıncada tebrik edeceksin. Bunu yaparsan oyundan zevk alırsın yoksa lafla peynir gemisi yürümüyor. Burada bizlerin yüzlerce raporları yayımlanıyor karşı birlikte tek rapor yok buda kimin üstün olduğunu gösteriyor kanımca.
Son söz zorbayız uleyn :)

üSTaD.
17-08-2010, 10:36
Tşkler yerinde sölenen güzel bi açıklamaydı bu.

Daha önceki s15 tede zorba üyesi olduğum ve gurur duyduğum birliğim için yapılan eleştirilere bakıyorumda ne kadar amaçsız ve gereksiz. Biz zorba olarak 2 serverdede şov yapmayı seven bir birlik olarak tanındık. Savaşmaktan korkmayan ve hesabındaki son askerine kadar birlik emrine sunan bir birlik olduk. Yöneticilerimiz ve bazı üst düzey oyuncularımız gerçekten oyunu iyi bilen insanlar. Bikemediğin bileği öpeceksin, yıkılıncada tebrik edeceksin. Bunu yaparsan oyundan zevk alırsın yoksa lafla peynir gemisi yürümüyor. Burada bizlerin yüzlerce raporları yayımlanıyor karşı birlikte tek rapor yok buda kimin üstün olduğunu gösteriyor kanımca.
Son söz zorbayız uleyn :)

üSTaD.
17-08-2010, 10:55
Mrb Arkadaşlar

varan8
http://travian-reports.net/tr/report/19936251b59,199363132fb
30+10 luk ordusu vardı arkadaşın
bununda sonu hüsranla bitti.

Bu raporu KASIRGAYA itaf ediyorum

Bize böyle güzel bi rapor serisi izlettiği için tşk ederiz.

Bizi izlemeye devam edin

cnbc-e
17-08-2010, 11:20
Mrb Arkadaşlar

varan8

Bizi izlemeye devam edin

Medusada işin vıcığını çıkardı valla bu kadar merkez yıkılır mı?Özendim nazarım değmez inşallah 41 kere maşallah diyeyim bariii
Saldıran ve savunamayan arkadaşlara tebrikler:D

inadına inadına
17-08-2010, 11:36
Zorbayı zorba yapan ''erenimo''dur bunu herkes böyle bilsin..

çaşıt
17-08-2010, 11:53
Zorbayı zorba yapan ''erenimo''dur bunu herkes böyle bilsin..

nede olsa oligarşik onarşi
monark Erenimo
oligarklar vodka,vurucu61,üstad,any one stop me,boranuğurlu,yine ben

teba köfteci açışkule

zurnanın son deliği inadına minadına :D

üSTaD.
17-08-2010, 11:58
Tüm ekmek köfte çek :p
cin biberli olsun

nede olsa oligarşik onarşi
monark Erenimo
oligarklar vodka,vurucu61,üstad,any one stop me,boranuğurlu,yine ben

teba köfteci açışkule

zurnanın son deliği inadına minadına :D

NUSRET BABA
17-08-2010, 12:00
Mrb Arkadaşlar

varan8

Bizi izlemeye devam edin

Selam Üstad,
medusayı tebrik ederim öncelikle ne kadar silme raporu gördüysem ona ait :)

ancak bişi sormak istiyorum bu s6 da araya girmek siye bir hitap yokmu :)

cnbc-e
17-08-2010, 12:08
Selam Üstad,

Olmaz olur mu!!!
Hatta arkadaşlar normal savunma hiç yapmazlar sadece araya girerler aslında..
Burada medusa nın kerameti işin içine giriyor.Dedim bende nazarımız değmezse iyidir...

NUSRET BABA
17-08-2010, 12:16
Olmaz olur mu!!!
Hatta arkadaşlar normal savunma hiç yapmazlar sadece araya girerler aslında..
Burada medusa nın kerameti işin içine giriyor.Dedim bende nazarımız değmezse iyidir...

o zaman sanırım silinen merkezler önemsenmiypor hocam desene :)

cnbc-e
17-08-2010, 12:24
o zaman sanırım silinen merkezler önemsenmiypor hocam desene :)

Bak bu konuda benimde çok kafam karışık.2-3 gün önce bir köy reisledik köyde 10tane tahıl ambarı var(tılsımların hepsi zorbada olduğundan b.ambar yok:D)pazara saatte 100k dan fazla tahıl akışı var.Hızlı asker basma Tılsımıda almış hesap oyuncudanda diğer arkadaşlardan da hiç ses çıkmadı.Acaba askeri başka yerdemi kullandılarda bizim haberimiz olmadı

üSTaD.
17-08-2010, 12:52
Tşk ederiz

Var tabikide saldıraz zorba ise giremessin araya :)

Selam Üstad,

NUSRET BABA
17-08-2010, 13:02
Tşk ederiz

Var tabikide saldıraz zorba ise giremessin araya :)

o zaman bi an önce 100 yapın :))
zevk almıyosunuzdur böyle oyundan kesin

erenimo
17-08-2010, 13:14
asagıda bugun omer asaf wow una gerceklestırdıgımız saldırılar var.. koydebuyuk sıgınak tılsımı oldugunu bılerek gittik.. bir kac hedef bos vurulacaktı. gozunu kırpmadan saldırıya katılan degerlı oyuncularımızı canı gonulden kutluyoruz.

hakkımızda ileri geri konusanlar.. umarım bir kez daha düşünür.. zorbayla oynuyorsanız ımkansız yoktur.. 600k mızraklı 250k paladın lı wow koyunuzde bir anda savunma kalmayablr..

asagıda rakıbımızın en guclu wow koyunun hali var..

01mustafa
http://www.travian-reports.net/tr/report/199394d996a

vurucu61
http://travian-reports.net/tr/report/199396caf4f

yeni baştan(burada bir rekor var..)
http://travian-reports.net/tr/report/1994023e784

poseidon
http://travian-reports.net/tr/report/1994077d115

airwolf
http://www.travian-reports.net/tr/report/199412ba564

gizem&buse
http://www.travian-reports.net/tr/report/199418a3e7d

sercan yıldız
http://travian-reports.net/tr/report/1994149c518

msth
http://travian-reports.net/tr/report/199410da473

leyla
http://travian-reports.net/tr/report/19941174e4e

alpr
http://www.travian-reports.net/tr/report/199432c1dc2

çaşıt
17-08-2010, 13:23
asagıda bugun omer asaf wow una gerceklestırdıgımız saldırılar var.. koydebuyuk sıgınak tılsımı oldugunu bılerek gittik.. bir kac hedef bos vurulacaktı. gozunu kırpmadan saldırıya katılan degerlı oyuncularımızı canı gonulden kutluyoruz.

hakkımızda ileri geri konusanlar.. umarım bir kez daha düşünür.. zorbayla oynuyorsanız ımkansız yoktur.. 600k mızraklı 250k paladın lı wow koyunuzde bir anda savunma kalmayablr..

01mustafa

vurucu61

poseidon

airwolf

gizem&buse

sercan yıldız

msth

leyla

alpr

tebrikler ZORBA

bu katliama göz yuman travian yetkililerini ve çiftçilik yapıyorum diye bizi kandıran leylayı kınıyorum :p

kurufasülyepilav
17-08-2010, 13:47
ORANTISIZ GÜÇ KULLANILMIŞ. SAYILMAZZZZZZZ

Tebrikler arkadaşlar, inanılmaz bir operasyon.:p

01mustafa

vurucu61

poseidon

airwolf

gizem&buse

sercan yıldız

msth

leyla

alpr

asre
17-08-2010, 13:53
tebrikler saldıran arkadaşlara ve savunanlara

üSTaD.
17-08-2010, 13:54
Arkadaş boş konuşmuyoruz
Raporlarla konuşuyoruz
Ve tebrik bekliyoruz Rakipden

01mustafa

vurucu61

poseidon

airwolf

gizem&buse

sercan yıldız

msth

leyla

alpr

asre
17-08-2010, 14:03
250000 tokmak ne diyelim , saygımız vardır :)

BALYOZ
17-08-2010, 14:12
Arkadaş boş konuşmuyoruz
Raporlarla konuşuyoruz
Ve tebrik bekliyoruz Rakipden

tebrikler zorba.güzel raporlar,özellikle yeni baştan:)

cnbc-e
17-08-2010, 14:14
250000 tokmak ne diyelim , saygımız vardır :)

Tüm eğemeği geçen arkadaşlara tebrikler...
Yine savunma alışılmışın altında kaldı anlaşılan....buda tr serverlerinde tek sferde en büyük kesim mi acaba?Normal serverlerde en büyük yaya 222k idi onu kesin kırdıda tek seferde en büyük kesim oldumu acaba?
1. Yeni Baştan (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=22072)

476720

asre
17-08-2010, 14:21
Yenibaştan beni yanına çırak alırmı acaba :)

-lplplplp-
17-08-2010, 14:28
Yine savunma alışılmışın altında kaldı anlaşılan....buda tr serverlerinde tek sferde en büyük kesim mi acaba?Normal serverlerde en büyük yaya 222k idi onu kesin kırdıda tek seferde en büyük kesim oldumu acaba?

476720
Evet normal serverde en büyük kesim olmuş en büyük kesim 390k idi bu yeni rekor...Özellikle yeni baştanın merkezi yıkılmıştı bizle olan savaşınızda böylesine bir orduyu çıkarmasına çok şaşırdım leyla da öyle 2 defa merkezi yıkıldı ve 3-4 kere 30k ya 10k üstü ordular çakmasına ragmen böyle ordu çıkardı ne diyeyimki yigidi öldür hakkını yeme tebrik ediyorum...

TogiRS
17-08-2010, 14:39
[sıze=3] asagıda bugun omer asaf wow una gerceklestırdıgımız saldırılar var.. Koydebuyuk sıgınak tılsımı oldugunu bılerek gittik.. Bir kac hedef bos vurulacaktı. Gozunu kırpmadan saldırıya katılan degerlı oyuncularımızı canı gonulden kutluyoruz.

Hakkımızda ileri geri konusanlar.. Umarım bir kez daha düşünür.. Zorbayla oynuyorsanız ımkansız yoktur.. 600k mızraklı 250k paladın lı wow koyunuzde bir anda savunma kalmayablr..

Asagıda rakıbımızın en guclu wow koyunun hali var..

01mustafa

vurucu61

poseidon

airwolf

gizem&buse

sercan yıldız

msth

leyla

alpr

[/sıze]

emek veren bunca zaman uğraşan didinen herkese tebriklerimi şahsım adına sunarım. Saygılarımla. Muhammed

muhcu
17-08-2010, 14:45
Analar neler doğuruyor, onların doğurdukları ne ordular basıyor breh anasını.....

Herkezi tebrik ederim ve bu dev ordu raporlarının devamını dilerim.

gdogukan
17-08-2010, 14:51
Bide son lara sor onu sen dostum :))))))))

01mustafa

vurucu61

poseidon

airwolf

gizem&buse

sercan yıldız

msth

leyla

alpr

Emeği geçen bütün arkadaşları tebrik ederim böyle bi ordu bekliyodum ama süprizlerin devamının geleceğini düşünüyorum:)coştur bizi can:D

SEDAT_16
17-08-2010, 14:58
Tüm dostlarımı canı gonulden tebrık ederım zorbanın gücünü bır kez daha ortaya koydular merkezlerı sıfırlanan dostlarımızın cıkardıgı asker sayıları hayret ettırecek sonları :d ne dıyoruz inadına zorba :d showlar daha devam edecek

TEXASSS
17-08-2010, 15:01
zorbada ordu kalmadı dediler şimdi hiç kalmamıştır :D:D

bakın yine çıkıcak hatta daha iyileri bile çıkabilir uslu durursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz :D

Çi Çi Han
17-08-2010, 15:10
S.A;

Gerçekden Güzel saldırılar.. Emeği geçen Herkes'e Saygı ve Sevgilen,

:) Ordumu; Yeni Baştan'ın Merkeze çakmamın nedeni Saldırıda 1.likde iddası olan biriydi.. Fırsat varken Onu Oyundan geri bırakmak istedim, Benim amacımda Saldırıda 1.lik idi Nasip olmadı:) Ama Maşallah abim toplamış köyü Üstünede Rekor ordu,

Tebrikederim...

TEXASSS
17-08-2010, 15:12
S.A;

Gerçekden Güzel saldırılar.. Emeği geçen Herkes'e Saygı ve Sevgilen,

:) Ordumu; Yeni Baştan'ın Merkeze çakmamın nedeni Saldırıda 1.likde iddası olan biriydi.. Fırsat varken Onu Oyundan geri bırakmak istedim, Benim amacımda Saldırıda 1.lik idi Nasip olmadı:) Ama Maşallah abim toplamış köyü Üstünede Rekor ordu,

Tebrikederim...

hahaha saldırı 1. liğimi kardeşim yanlış kişiye gitmişin o zaman haha :D

Çi Çi Han
17-08-2010, 15:14

:) Dur ozaman şuan s6'da olan köyündeki Orduyu kaçayım :)) hahahaha pardon :D hatta 2 diyeyim..

mesbi
17-08-2010, 15:15

01mustafa

vurucu61

poseidon

airwolf

gizem&buse

sercan yıldız

msth

leyla

alpr

Başkan.. olmadı şimdi. alıştıra alıştıra yazsaydın.. ağır olmadı mı biraz..

bütün saldıranları tebrik ederim...
ama...... YeniBaştan o askerleri odun la mı besliyordun :D

inadına Zorba..
Alayına erenimo

s6-hylinos

cnbc-e
17-08-2010, 15:21

Sen bu saatten sonra kimseye vermezsin 1. liği gerçi bellide olmaz bir ordu daha çıkarsa seni sıkıntıya sokabilir:D
Bu arada bence o ordu daha fazla kesim yapabilirdi...
Bu arada poseidon arkadaşımızın mükemmel balta ordusunuda unutmamak lazım

ben onu ayrıyetten tebrik etmek istiyorum...

-lplplplp-
17-08-2010, 15:31
Gökalp ben güven yeni baştana gitti adam rekor bastı hava atıyor rekor basana gittim diye ulen bende sana geldim sende bas bari havamız olsun asıl rekorcunun 6 tarlasını biz yıktık diye :D

erenimo
17-08-2010, 15:31
Sen bu saatten sonra kimseye vermezsin 1. liği gerçi bellide olmaz bir ordu daha çıkarsa seni sıkıntıya sokabilir:D
Bu arada bence o ordu daha fazla kesim yapabilirdi...
Bu arada poseidon arkadaşımızın mükemmel balta ordusunuda unutmamak lazım

ben onu ayrıyetten tebrik etmek istiyorum...

kesinlikle poseidon neredeyse yeni bastan kadar kesti. hatta sirada biraz sapma oldu eger olmasa rahat onun kadar kesecekti..:D

Çi Çi Han
17-08-2010, 15:39
Gökalp ben güven yeni baştana gitti adam rekor bastı hava atıyor rekor basana gittim diye ulen bende sana geldim sende bas bari havamız olsun asıl rekorcunun 6 tarlasını biz yıktık diye :D

Yok daha neler :)

cnbc-e
17-08-2010, 15:46
kesinlikle poseidon neredeyse yeni bastan kadar kesti. hatta sirada biraz sapma oldu eger olmasa rahat onun kadar kesecekti..:D

Bir arkadaş soruyor galya rekoru kırsam bana kızarmılar diye:D
Balta rekoruna yaklaştı gerçi tılsımlı rekoru bilmiyorum

alayına yeni baştan
kralına poseidon

üSTaD.
17-08-2010, 16:05
Tebriklerini bizimle paylaşan
Herkese tşk ederiz.

gdogukan
17-08-2010, 16:13
Bir arkadaş soruyor galya rekoru kırsam bana kızarmılar diye:D
Balta rekoruna yaklaştı gerçi tılsımlı rekoru bilmiyorum

alayına yeni baştan
kralına poseidon

Genelde çıkan ordular hep cermen roma cermene istinaden çok daha az ama galya hiç hatırlamıyorum:D
tabi daha önce biri sağlam galya ordusu çıkarmışsa benimde gözümden kaçmışsa özür diliyorum:)

cnbc-e
17-08-2010, 16:30
Genelde çıkan ordular hep cermen roma cermene istinaden çok daha az ama galya hiç hatırlamıyorum:D
tabi daha önce biri sağlam galya ordusu çıkarmışsa benimde gözümden kaçmışsa özür diliyorum:)

Yok daha kaçmadı gözünden çıkınca kaçmasın diyorum ben:D
Evet nedense kimse galya ordusu kasmıyor neden acaba?aslında tam ikisinin arası işe yarar askerleri var
Ben aklıma gelkdikçe tebrik etmek istiyorum...

Savunan özellikle saldıran arkadaşları tebrik ediyorum...

inadına inadına
17-08-2010, 16:42
Inadına zorba.

Yeni Baştan
17-08-2010, 17:05
Tüm tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim.Evet s6 için, belkide normal server için rekor bir ordu ancak, bunu tek başımıza deil.Yönetici arkaşlarımızın sayesinde başardık.Aslında hedefimiz bu gördüğünüz ordunun daha da üstündeydi.Biz 275 65 gibi düşünmüştük ama bazı nedenlerden dolayı erken cıkmak zorunda kaldık.Ve asker kesimine gelince bizde biraz hayal kırıklığı oldu.Çünkü hesablarımıza göre en az 600k kesmemiz gerekiyordu.Sanırım savunma tahmin ettiğimizden fazla çıktı :) Yapacak bir şey yok nihayetinde sanırım 476k da rekor bir kesim :)

Bu arada böyle bir ordunun Videosu olması gerektiğini düşündüm.Bizim için hem bir anı hemde emeklerimizin karşılığı olarak mütevazi bir mutluluk :)

İzlemek isteyenler için;

http://www.youtube.com/watch?v=KX5_Xk_f5eE

Alternatif video:

http://www.izlesene.com/video/oyun-s6-zorba-yeni-bastan-494k/2481905

Yeni baştan(Kenan)

slipdon
17-08-2010, 17:25

476720

reyizzzz yeni baştan ın rekor pek sağlam durmuyo sanki çok acayip duyumlar alıyorum ;)

TEXASSS
17-08-2010, 17:28

haha kardeşim biz beceeriksiziz yaw ordu basamıyoruz :D:D

cnbc-e
17-08-2010, 17:31
reyizzzz yeni baştan ın rekor pek sağlam durmuyo sanki çok acayip duyumlar alıyorum ;)

Yok ben şimdi pişman oldum tokmak basmak süper işmiş biz baltalarla uğraşıp durduk hep...
Bide bir pişmanlık daha var galya olacaktım süper kılıçlı çıkarırdım ben bu serverda şimdi çok geç kaldık

TEXASSS
17-08-2010, 17:39
vallahi bende bu saldırıları kaçırmadım gittim kahramanı ömer asaf wow a attım hahahahaha az buçuk seviyede atladı hani ama öldüüüüüüüüüüüüü :D

şimşek
17-08-2010, 17:56
Bizleri tebrik eden herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Zorbada ordu bitmez bizi izlemeye devam edin.

TEXASSS
17-08-2010, 18:08
Bizleri tebrik eden herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Zorbada ordu bitmez bizi izlemeye devam edin.

daha ben 1 ordu daha çıkarıcam 1 dk ya :D

URBAN LEGEND
17-08-2010, 18:18
Emeği geçen tüm ZORBA üyeleri ve yönetimini kutlarım....Kaliteli,tecrübeli,bağımlı ve sabırlı kişilerin bir araya gelmesi ve sonuç bu...TEBRİKLER ZORBA......

cnbc-e
17-08-2010, 18:51
vallahi bende bu saldırıları kaçırmadım gittim kahramanı ömer asaf wow a attım hahahahaha az buçuk seviyede atladı hani ama öldüüüüüüüüüüüüü :D

Bende deneyecektim yetişmedi:Dakılane bir yöntem olmuş...Senin hero kaç oldu?

-constantine-
17-08-2010, 19:43
Ben daha büyük hisseediyorum sankı kenan usta:)

Emınımkı daha buyugu var:P:P

Yeni Baştan
17-08-2010, 20:00
Ben daha büyük hisseediyorum sankı kenan usta:)

Emınımkı daha buyugu var:P:P

Bundan daha büyüğü tabiki çıkacaktır :) Biz bunu tahmin ettık daha fazla yapalım dedik ama wow gidişatı pek iç acıcı deildi elimizde kalmasından korktuk :) Hedefimiz 275 65k idi ve bunu yapabilecek kapasitede vardı sadece 10 gün daha lazımdı bize :)

üSTaD.
17-08-2010, 20:05
Cidden attın mı harbiden ölmüş kahramanın
seni yüksek zorba mahkemesine havale ediyorum
Cezanı orası vercek
Kaç seviye aldın bari .

üSTaD.
17-08-2010, 20:10
İşte bu
Tşk ederiz sayın rakip
Bizde tbk ederiz güzel savunma idi.

Emeği geçen tüm ZORBA üyeleri ve yönetimini kutlarım....Kaliteli,tecrübeli,bağımlı ve sabırlı kişilerin bir araya gelmesi ve sonuç bu...TEBRİKLER ZORBA......

-constantine-
17-08-2010, 20:12
Benim merak ettıgım Pavel wowuna ne oldu?Pavel wowu ZORBAWOW degılmıydı?Neden sımdı Atam Çahra yazıyor??:)

Bide PAVELİ indirenler kim merak ediyorum.

cnbc-e
17-08-2010, 20:50
Analar neler doğuruyor, onların doğurdukları ne ordular basıyor breh anasını.....

Herkezi tebrik ederim ve bu dev ordu raporlarının devamını dilerim.

Zamanında benbir adam tanımıştım ordusu bitmeyen hemde romalı yanlış hatırlamıyorsam 750k asker keserek 1. olmuştu bak şimdi 2 katıyla ilk 3 yapamıyorsun:D
Bende anlamadım bizde ordu bastık diyoruz bizimki orducuk oluyor bunların yanında:D

TEXASSS
17-08-2010, 21:10
Cidden attın mı harbiden ölmüş kahramanın
seni yüksek zorba mahkemesine havale ediyorum
Cezanı orası vercek
Kaç seviye aldın bari .

hahaha vallahi abi attım o kadar saldırı gidiyor az bana etkisi olsun dedim :D

muhcu
17-08-2010, 21:17
Zamanında benbir adam tanımıştım ordusu bitmeyen hemde romalı yanlış hatırlamıyorsam 750k asker keserek 1. olmuştu bak şimdi 2 katıyla ilk 3 yapamıyorsun:D
Bende anlamadım bizde ordu bastık diyoruz bizimki orducuk oluyor bunların yanında:D

Sorma o adam şimdi şaşkınlıkla izliyor çıkan saldırıları :D, bizim devrimiz çokdan kapanmış hocam, ama son bir gösteri daha yaparız dimi ortak :D

TEXASSS
17-08-2010, 21:27
Sorma o adam şimdi şaşkınlıkla izliyor çıkan saldırıları :D, bizim devrimiz çokdan kapanmış hocam, ama son bir gösteri daha yaparız dimi ortak :D

ben sana dediydim ama üstadım dimi o saldırı 1.liğini alıcam yerleşicem oraya kral benim diye sende bana o zaman kadar en saldırgan zorba hala benim demiştin :D artık tahttan inme vakti :D

Mavi Karga
17-08-2010, 21:53
http://travian-reports.net/tr/report/199660f970a,1996612b97a,199662d43af,1996630c904,19 9664201f6,1996654ed3f

çaşıt
17-08-2010, 22:00
Tüm tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim.Evet s6 için, belkide normal server için rekor bir ordu ancak, bunu tek başımıza deil.Yönetici arkaşlarımızın sayesinde başardık.Aslında hedefimiz bu gördüğünüz ordunun daha da üstündeydi.Biz 275 65 gibi düşünmüştük ama bazı nedenlerden dolayı erken cıkmak zorunda kaldık.Ve asker kesimine gelince bizde biraz hayal kırıklığı oldu.Çünkü hesablarımıza göre en az 600k kesmemiz gerekiyordu.Sanırım savunma tahmin ettiğimizden fazla çıktı :) Yapacak bir şey yok nihayetinde sanırım 476k da rekor bir kesim :)

Bu arada böyle bir ordunun Videosu olması gerektiğini düşündüm.Bizim için hem bir anı hemde emeklerimizin karşılığı olarak mütevazi bir mutluluk :)

İzlemek isteyenler için;

http://www.youtube.com/watch?v=KX5_Xk_f5eE

Alternatif video:

http://www.izlesene.com/video/oyun-s6-zorba-yeni-bastan-494k/2481905

Yeni baştan(Kenan)

emeklerine sağlık videoda harika olmuş

tekrar TEBRİKLER

çaşıt
17-08-2010, 22:06

şimdi anlaşıldı ömer asaf wow neden sıfırlandı

Cami duvarı tılsımı bulaşmış :D

slipdon
17-08-2010, 22:18
şimdi anlaşıldı ömer asaf wow neden sıfırlandı

Cami duvarı tılsımı bulaşmış :D

hahahahaha kahramanla virüsü yolladık :D:D

URBAN LEGEND
17-08-2010, 22:56
İşte bu
Tşk ederiz sayın rakip
Bizde tbk kederiz güzel savunma idi.

Rica ederim diğer serverlerde wow sürecinde ve sonunda insanların birbirlerine hakaret ettiği çok üzücü yazılar gördüm ama burada böyle bir durum şu ana kadar olmadı bu çok sevindirici ZORBA birliklerinin bu yönü şu ana kadar olan başarıya daha bir anlam katıyor anlamlı kaliteli mesajlar yazan bir başkan ve sizler itiraf edeyim aranızda olmak isterdim ama bu server bana biraz daha tecrübe kattı sizlere teşekkür ederim.....

üSTaD.
17-08-2010, 23:14
Ben merkez kordinatta bulunan bir hesabım
Her bölge bana uyardı
Ben zorbayı s6 da sonradan tanıdım
Kendi adıma en doğru oluşumu seçmişim
darısı başına diyim o zaman.
allah sanada zorba ile bu oynu oynamayı kısmet etsin :)
Cidden çok keyifli

Rica ederim diğer serverlerde wow sürecinde ve sonunda insanların birbirlerine hakaret ettiği çok üzücü yazılar gördüm ama burada böyle bir durum şu ana kadar olmadı bu çok sevindirici ZORBA birliklerinin bu yönü şu ana kadar olan başarıya daha bir anlam katıyor anlamlı kaliteli mesajlar yazan bir başkan ve sizler itiraf edeyim aranızda olmak isterdim ama bu server bana biraz daha tecrübe kattı sizlere teşekkür ederim.....

cnbc-e
18-08-2010, 00:25
Her bölge bana uyardı
Cidden çok keyifli

Bizde seninle oynmaktan çok memnunuz ÜSTAD. ım...
bu arada ZORBA olarak son serverimiz gibi bişey ne yazık ki onun için ZORBA ile oynamak biraz sıkıntı olabilir...

ben sana dediydim ama üstadım dimi o saldırı 1.liğini alıcam yerleşicem oraya kral benim diye sende bana o zaman kadar en saldırgan zorba hala benim demiştin :D artık tahttan inme vakti :D

Bakma sen biz bu servere ısınamadık oyunun çok dışında kaldık bölge olarak bide tılsım oyunu çok değiştirdi.Hiç tılsım olmasa ben yine MUHCU nun ilk 3 yapacağına inanırım...

THE-END
18-08-2010, 00:35

01mustafa

vurucu61

poseidon

airwolf

gizem&buse

sercan yıldız

msth

leyla

alpr

Bu Guzel Saldırılardan ötürü Tüm Zorba ailesini tebrik ederim gercekten bu serveren hakkını verdiniz ömer asaf Wowunu savunan tüm son ailesinide tebrik ederim onlarda ellerinden geleni yapmıslar

THE - END / MİKO / SPİV / KUCUKAGA
s8 - s5 - s17 - s13

arcmrt21
18-08-2010, 00:59
saldıran ve savunanları tebrik ederim buradan... Gökalp ayrıca msnden devam ederiz burada seni kucuk düşürmek istemiyorum:p

TEXASSS
18-08-2010, 02:00
saldıran ve savunanları tebrik ederim buradan... Gökalp ayrıca msnden devam ederiz burada seni kucuk düşürmek istemiyorum:p

vallahi fark etmez rapor meydanda herşey açık deliller konuşuyor :D

muhcu
18-08-2010, 03:27

Valla helal olsun, süper iş çıkardın sen kardeş, ben oyuna geç başladım falan diyordum ama zamanında başlasamda bukadar yapamazdım sanırım :D, artık en saldırgan ZORBA sensin tebrikler, tacı saygıyla sana teslim etmekden mutluluk duyacağım :D

KASIRGA
18-08-2010, 07:38
Her bölge bana uyardı
Cidden çok keyifli

Musti (URBAN LEGEND) adamlar hakitaten harika sen şimdi askerini çakıp hesap siliyosun ya e bana da bişeyler demek düşer..Şimdi konu gereği aramızdan İTLER türemiştir.Zamanında yapılan savaş sonrasında aramızdaki BAŞKAN niteliğinde bazı insan müsvetteleri ZORBA ile tılsımlar konusunda anlaştılar yine DEVAM ki bu BAŞKAN müsvetteleri NE YAZIKKİ hala ARAMIZDA VE YİNE DEVAM Kİ forumda YAPTIKLARI SALDIRILARI YAZACAK KADAR AŞAĞILIKTIRLAR.Bizimle devam eden bazı BAŞKAN müsvetteleride bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşüncesiyle o tılsımı alan GEREKSİZ köylere asker büyütmeleri için izin verdiler.TEK DERTLERİ VARDI VE TEK AMAÇLARI BU WOW U ömerasaf KURACAKTI.Şimdi HERKESTEN ÖZÜR DİLEYEREKTEN TÜM HUN VE ÇAHRA VE HPSKÇK AİLESİ ADINA TEKRAR DİYORUM.BİZDEN BİR BOK OLMAZ.Haklısın mustafa kardeşim.SİL TABİ HESABINI BİZ KARDEŞ OLAMADIYSAK EĞER BİR KONUDA TAKILDIYSAK SİL.

kaansoylu67
18-08-2010, 09:21
Keşke dünya harikası tamamlanmasaydı tamamlanmasa suan 2x de 60 nüfus olan ve 600 nüfuslu adam bana saldırmazdı 2x de yardım eden olursa bana msj atsın :S:(

AnyOneStopMe
18-08-2010, 10:22
Selam Üstad,

500 feyk arasina nasil girsinler:)

AnyOneStopMe
18-08-2010, 10:27
Ya bu form o kadar giriyorum ÜStad ve Boranugurlu var baska kimse yazmıyormu buraya
- - wow operasyonu yapacağiz ama hiç ordumuz yok + + ust düzey yoneticilerimizden 5 10 ordu istiyorum :D.D:d.
Rekor ordu öyle benim deme abi senin askerleri ben kleptomania baktim belki rekor ordu benden cıkarrr

Bu arada Tüm zorba ailesini tebrik ederim

Sertif ve Özgeyi ayrıca tebrik ederim benden gizli ordu basmıslar

TEXASSS
18-08-2010, 11:01
Ya bu form o kadar giriyorum ÜStad ve Boranugurlu var baska kimse yazmıyormu buraya
- - wow operasyonu yapacağiz ama hiç ordumuz yok + + ust düzey yoneticilerimizden 5 10 ordu istiyorum :D.D:d.
Rekor ordu öyle benim deme abi senin askerleri ben kleptomania baktim belki rekor ordu benden cıkarrr

Bu arada Tüm zorba ailesini tebrik ederim

Sertif ve Özgeyi ayrıca tebrik ederim benden gizli ordu basmıslar

cihan senda foruma yaz yaw o zaman benle sedat abi olmasan buranın tadımı olur :D

muhcu
18-08-2010, 11:19
Bakma sen biz bu servere ısınamadık oyunun çok dışında kaldık bölge olarak bide tılsım oyunu çok değiştirdi.Hiç tılsım olmasa ben yine MUHCU nun ilk 3 yapacağına inanırım...

Birdaha oynarmıyız bilmem ama bu oyunda güzeldi ve zevkliydi, fakat dediğin doğru merkezin dışında olmak hakaten oyunu zevkinide düşürüyor, saldırı yapmak için 35-40 saat yol gitmek sonra ordunun dönmesini beklemek :( birdaha oynarsam merkezde oynıyacağım :D

TEXASSS
18-08-2010, 12:06
tamam artık arkadaşlar hepiniz yoruldunuz bitiriyorum artık wow u :D

çaşıt
18-08-2010, 12:12
tamam artık arkadaşlar hepiniz yoruldunuz bitiriyorum artık wow u :d

[sıze=3]oleyyyyyyyyyyyyyyy[/sıze]

TEXASSS
18-08-2010, 12:15
[sıze=3]oleyyyyyyyyyyyyyyy[/sıze]

sakin sakin yanlış anons :D

çaşıt
18-08-2010, 12:34
sakin sakin yanlış anons :D

tünelden çıkmış fenerliye döndüm ;)

EFE46
18-08-2010, 12:34
Tüm arkadaşlarımı Tüm ZORBAyı tebrik ediyorum bu sene istediğim performansı hiç gösteremedim sanırım yaşlanıyorum artık bir daha oynayacak olursanız bu yaşlı amcanızıda çağırın bu sefer size sadece savunma basıcam gerisi için epey yaşlandık artık heyecan kalbe zarar

TEXASSS
18-08-2010, 12:43
Tüm arkadaşlarımı Tüm ZORBAyı tebrik ediyorum bu sene istediğim performansı hiç gösteremedim sanırım yaşlanıyorum artık bir daha oynayacak olursanız bu yaşlı amcanızıda çağırın bu sefer size sadece savunma basıcam gerisi için epey yaşlandık artık heyecan kalbe zarar

her zorba üyesi daha 18 lik çıtırdır ateşli sinirli sempatik :D biz malesef en iyisiydik

ama şu var bir daha oynarsam bu oyunu zorba ya karşı oynucam yoksa tat alamıyorum :D

çaşıt
18-08-2010, 12:44

beraber ZORBA T kurarız
tekaütler birliği :D

asre
18-08-2010, 13:08
iyi fikir :)

Kral Cizici
18-08-2010, 16:54
Musti (URBAN LEGEND) adamlar hakitaten harika sen şimdi askerini çakıp hesap siliyosun ya e bana da bişeyler demek düşer..Şimdi konu gereği aramızdan İTLER türemiştir.Zamanında yapılan savaş sonrasında aramızdaki BAŞKAN niteliğinde bazı insan müsvetteleri ZORBA ile tılsımlar konusunda anlaştılar yine DEVAM ki bu BAŞKAN müsvetteleri NE YAZIKKİ hala ARAMIZDA VE YİNE DEVAM Kİ forumda YAPTIKLARI SALDIRILARI YAZACAK KADAR AŞAĞILIKTIRLAR.Bizimle devam eden bazı BAŞKAN müsvetteleride bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşüncesiyle o tılsımı alan GEREKSİZ köylere asker büyütmeleri için izin verdiler.TEK DERTLERİ VARDI VE TEK AMAÇLARI BU WOW U ömerasaf KURACAKTI.Şimdi HERKESTEN ÖZÜR DİLEYEREKTEN TÜM HUN VE ÇAHRA VE HPSKÇK AİLESİ ADINA TEKRAR DİYORUM.BİZDEN BİR BOK OLMAZ.Haklısın mustafa kardeşim.SİL TABİ HESABINI BİZ KARDEŞ OLAMADIYSAK EĞER BİR KONUDA TAKILDIYSAK SİL.

Gercekleri dile getirmissin ellerine saglik kardesim.
Bende bir kac kelam yazayim yoksa kabiz olmak üzereyim !!!

Kendi adima tüm ZORBA birliklerini tebrik ederim onlara karsi oynamak en azindan kendi adima cok zevkliydi bu zevk icin kendilerine tesekkürü bir borc bilirim.
ZORBA birliklerinin en büyük avantaji baslarinda LIDER dedikleri kisiye ve YÖNETIMINE istinasiz güvenmeleri ve verilen emirleri aynen uygulamalari sonucunda s6 yi hakederek kazanacaklarinin delilidir.
Ne yazikki bizim LIDER diye bildiklerimiz köfte hor ciktilar; birde utanmadan bize, düsmanimiz ciddiye alincak rakip degiller WOW u bizden baskasi kuramaz diye yazdiklari ve beyin yikamaya calistiklarini unutup ayni safta yer almalarinin karsiliginin cevabini kendi KAREKTER lerine birakiyorum.

Tebrikler ZORBA AILESI!!!

Saygilarimla

üSTaD.
18-08-2010, 18:57
Dostum sana sadece şunu diyebilirim
Birliğinizdeki casusun
bana karşı yapmış olğudunuz operasyona karşılık aldığınız cevapta hiç bir katkısı yoktur
Ben benim yan köylere karşılık sen ve çarşı yanlar alındı
100 den fazla size bağlı oyuncuların yan köylere gelerek kendilerini deşifre etmesi neticesinde
ordulu merkezleri tek tek alınmıştır.
Yani size karşı ani vermiş olduğumuz karşı saldırı cevabında casusun bir etkiisi yok olamazda
casus bu oyunun bi parçasıdır
ally mesajdan başka ne yapabilir
Cihan sadece sohbet muhabbet olsun diye ally den gördüğü grup msn ye geldi sohbet etti hepsi bu.

üSTaD.
18-08-2010, 18:59
Heç eskiden gelir yazardın iyice saldın sende

cihan senda foruma yaz yaw o zaman benle sedat abi olmasan buranın tadımı olur :D

AnyOneStopMe
18-08-2010, 19:02
Heç eskiden gelir yazardın iyice saldın sende

Kasırgaya ellemeyin kankam artik benimm onla bir köy accaz :) baska servara

medusa01
18-08-2010, 19:35
selam arkadaşlar

SEDAT_16
18-08-2010, 19:38
:D tam kankanı bulmussun cihan :D

çaşıt
18-08-2010, 19:51
selam arkadaşlar

a.s medusa

yaf hiç yorulmadın mı o kadar merkezi sıfırlarken :D

üSTaD.
18-08-2010, 20:01
Ne ara kanki oldunuz cihan çok hızlısın valla.
birde costantine pavel neden zorbadan ayrıldı diyor
ona açıklama yaparmısın

Kasırgaya ellemeyin kankam artik benimm onla bir köy accaz :) baska servara

çaşıt
18-08-2010, 20:04
ZORBA birliklerinin en büyük avantaji baslarinda LIDER dedikleri kisiye ve YÖNETIMINE istinasiz güvenmeleri ve verilen emirleri aynen uygulamalari sonucunda s6 yi hakederek kazanacaklarinin delilidir.

güveniriz ve daha önemlisi onları ve tüm birlik arkadaşlarımızı çok severiz.

elbette wow kurulup ZAFER ilan edildiğinde şimdi yazamayacağımız birçok hikaemiz var.

şu kadarını söylemek isterim. ben bu oyunu geçen ramazanda ZORBA mensubu bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım. yani acemiyim anlayacağın.Geçen her gün LİDER lerimizi daha çok sevdim.

sadece HUN savaşıyla başlayan süreçten bir örnek vermek istiyorum
savaşın en çetin günlerinde burnumun dibindeki VODKA ve VURUCU61 in merkez ve yanköylerinin saldırılarda yıkılmasına deli olurdum.
çünkü bendeki sağlam defansları hep benden çok uzak savaşçı üye arkadaşlarımıza göndermemi isterdi VODKA
ERENİMODA kendi merkezi saldırı altındayken başka arkadaşımıza gönderdi defansını
şimdi bide sizin eski başkanlarınızın o dönemde yaptıklarını düşün
bütün defansı kendilerinde topladıklarını
elbette ölçülmezler bile
şimdi neden bütün zorba yönetimin sözünden çıkmaz anlamışsındır sanırım
Biz Yönetimi ve tüm ZORBA ailesini çok seviyoruz

üSTaD.
18-08-2010, 20:05
Formda son günlerde en çok konuşulan isim istek üzerine aramıza katılmıştır.
Dostum süper gidiyosun
tabripten zaman bulduğun vakitlerde seni bekliyoruz forma

selam arkadaşlar

SULH
18-08-2010, 20:10
Gerçekleri tarih yazar..tarihi üstad. Yazar:)kaşınanı kaşımasınıda bilir..abi sen number one olmayı hakediyorsun..nedense kükreyenler merkezleri inince lütfen saldırma diyo.. ..üstad. Ekibi yan köylerle uğraşmaz direk merkez hedef alır ve ense köküne osmanlıyı çeki verir..sonra şamarı yiyen çok şükür kafa koptu ama yanlar duruyo diye şükür namazı kılar:D

TEXASSS
18-08-2010, 21:09
yaw benim wow u yine yıkmaya geliyorlar yeter yaw yeterrrrrrrrrrrr :D:D

-constantine-
18-08-2010, 21:38

Evet arkadaslar ben pavelin durumunu ve sııfırlanıs raporlarını merak edıyorum açıkcası.

çaşıt
18-08-2010, 21:42

hemen kahramanı yolluyorum biraz seviye alsın :p

TEXASSS
18-08-2010, 22:04

yolla yolla :D

dooodlez
18-08-2010, 22:48
beyler son durumu alabilrmiyiz ?

KASIRGA
18-08-2010, 23:00

pavel in RAPORLARINI SONRA VERİCEM DE BİRLİĞİMDEKİ CASUS A SOR ELİNDE MESAJ VARDIR..oke..

üSTaD.
18-08-2010, 23:12
Merhaba arkadaşlar
GEne iki tane taze raporumuz var sizlerle paylaşmak istedim

varan 9 manolya
http://travian-reports.net/tr/report/200126a35a1
http://travian-reports.net/tr/report/2001407ee64
40+20+4 ordu vardı burda.

buda arkadaşın duygu ve düşünceleri
http://img831.imageshack.us/f/13023584.png/

varan 10 medusa
http://travian-reports.net/tr/report/199932bfe53,19993565648

Bizi izlemeye devam edin.

URBAN LEGEND
19-08-2010, 00:33

Kardeşim şuna ben eminimki biz kendi birliğimiz olarak çok güzel bir birliktelik oluşturduk.O dönemleri hatırlıyorsun değerli abimiz NATO vardı (bu arada onuda özledim) kendisi bunları o zaman görmüştü ve bir karar verdi gitti üzüldük ama doğruyu yaptığını şimdi daha iyi anlıyorum.Girilen savaşlarda merkez yönetimin kararlarını uyguladık adeta onları savunduk benim ally mesajlarım senin mesajların birliğe hatırlıyorsun değilmi kimleri koruduk( o dönemde ben bazı şeyleri aslında birazcık görebiliyordum ama birliğe bağımlılık daha ağır bastı ve adeta belirli kişilere çalıştık durduk ) şimdi adam gelmiş beni senmi destekledin diye yazıyor buraya kısacası hatalı bir yönetim sonucu bugünlere gelindi keşke o zaman kendi yolumuzu çizsseydik diyorum ama o günlerdede oyuna ilgi gösteremedim köyüm yıkıldı(yıktığına sevinen arkadaş bilmiyorki merkeze destek uğruna köyü gözden çıkardığımı bencil olamadım neyapalım) bazı kişilerin birlik üzerindeki etkisi hiç yok uğruna kesilen askerlerimiz(o savaşa girdiğimize çok pişmanım o savaş yüzünden kaç kişi bize sırtını çevirdi bize adeta yalvardı başka bölgeden bir birlik bize destek olun diye ama adamlara cevap bile vermedim niye yönetim öyle istedi diye... yönetim!!!!!!!!! hakkını helal et azer kardeşim doğru söylüyormuşssun. ) daha birçok sebep nedeniyle güçlü konumdan güçsüz konuma geldik burda suçlu bir kişi değil ama burada bu oyuna zaman harcıyorsak emek veriyorsak ve birileride eğer bu emeği heba ediyorsa çok yazık.....

Wow konusuna gelince o konuda ben söyleyeceğimi söyledim bize destek verin dedim eğer vermezsseniz bizde size vermeyiz çekip gideriz dedim ve sözümü tutuyorum.Sen ben kavgası yapmanın hiç gereği yok ben inatcı biriyim sonuna kadar giderim ama artık hevesim isteğim kırıldı bunun nedeni rakip değil kendi içimizdeki bencillik birileri bu adamda kim sürekli bişeyler yazıyor buraya diyebilir öyle düşünenlerede boşverin gitsin diyelim o senin başkan dediğin kişiler bir birliğin forumunu bile yönetemezler herşey asker basmak değil birliği yönetmek farklı birşeydir bence kendini üzme biz elimizden geleni yaptık üstümüze düşeni yaptık sizler daha fazlasını yaptınız benimde sana hakkım sonuna kadar helaldır benden bu kadar farklı bir serverda sadece zevk için sessizce devam edicem.......

turansevim
19-08-2010, 01:08

medusa geliyor desem :P

ama yok buyuklerimizi gecmek bize yakismaz :)

üSTaD.
19-08-2010, 07:30
günaydın arkadaşlar

size taze bi rapor daha

medusa
varan11

http://travian-reports.net/tr/report/20081920727,2008206c26d

cnbc-e
19-08-2010, 09:10
günaydın arkadaşlar

size taze bi rapor daha

medusa
varan11

Medusa sen bizim herşeyimizsin...
Travian rekorlar kitabında senin için özel bir yer açmamız lazım..

leyla
19-08-2010, 09:23
günaydın arkadaşlar

size taze bi rapor daha

medusa
varan11

Nazar değmesin
tebrikler medusa

inadına mnsr
alayına sedat 16

çaşıt
19-08-2010, 09:42
günaydın arkadaşlar

size taze bi rapor daha

medusa
varan11

SON larda MEDUSA SENDROMU başlamıştır :)

üSTaD.
19-08-2010, 10:44
Neden ki medusa ne yaptı onlara :)

leyla
19-08-2010, 10:45

Bence üstad. dha kabus çnkü yanlarına gelen adamlara bile blok def yapıyo, ayrıca aralara girio, o da yetmezmiş gibi isimlerini not edip üstlerine ordu salıo :D

cnbc-e
19-08-2010, 10:48
Bence üstad. dha kabus çnkü yanlarına gelen adamlara bile blok def yapıyo, ayrıca aralara girio, o da yetmezmiş gibi isimlerini not edip üstlerine ordu salıo :D

Evet sana katılıyorum.SON lar (kaçık,hun,v.s)oyun içinde çok hata yaptılar.Kesinlikle yaptıkları en büyük hata bu oldu ÜSTAD. a saldırı yaptıkları zamanı geri almak ne kadar isterler acaba?

üSTaD.
19-08-2010, 10:50
tşk ederim leyla

Zarara razısı ile girene merhamet edilmez
Etmiyorumda zaten