PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 6]

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

çaşıt
31-07-2010, 21:22
iki gün internetten uzaktım
saldırıya katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum

EFE46
01-08-2010, 00:55
bu wow sürecinde rakiplerden kimsenin sesi çıkmıyor halbuki sayıca üstünlükleride var ama hadi hayırlısı...

turansevim
01-08-2010, 03:49
aynen ya amerikadan bağlanıyorum belki bi faaliyet görebilmek için hiç bişey yok =)

cnbc-e
01-08-2010, 09:44
aynen ya amerikadan bağlanıyorum belki bi faaliyet görebilmek için hiç bişey yok =)

Ne yazık ki oyun anlamındada bişeyler paylaşamıyoruz ne yazık ki.Halbuki her serverde rakiplerden yanımıza 3-5 oyuncuyu alırdık bizim ekibe dahil ederdik ancak bunlardan olmyaacak anlaşılan nedense hiç haberleşemiyoruzne forumda ne msnde (en azından ben öyleyim)

olmaz kardeşim bu server a damga vurmadan gitmem :D

Daha ne kadar damga vuracaksın onu bir anlatırsan bizde ona göre oynasak cami duvarını bilmeyen var mı?

alla alla gençler bakın söylediğimin en altına dikkat edin yaw CAMİ DUVARI show devam edicek dedim ben :D

ooo 300k kesip bitecek ordumu bendeki ayıp ettiniz şimdi :(

Beklemiyorda değiliz bunca yaptığından sonra servere damga vurmadan gitmem dediğine göre sende daha işler var...
Bu arada sen yapamazsan saldırı köylerimizi CAMİ DUVARI yaparız olur biter...

TEXASSS
01-08-2010, 12:33
ahahahaha bak o uygun üstadım :D

URBAN LEGEND
01-08-2010, 13:17
Herkeze selam arkadaşlar...

Sesimizin çıkmadığını düşünmüyorum çoğu arkadaşımızın hesabını silip gitmesi! bile bizleri hedefimizden saptırmadı ulaşırız yada ulaşmayız önemli olan kaçmadan kararlılıkla hedefe kilitlenmektir sonucu ne olursa olsun biz yola devam dedik ve devam ediyoruz.Hesap silip gidenler gibi sonradan ahkam kesmiyoruz önemli olan dürüstlük saygı sevgi ve başarıya olan inanç ben buna inanıyorum... zorba birliklerindeki siz değerli rakiplerimizle bu seviyeyi düşürmeden bu serveri noktalamak bizlere yakışır......

TEXASSS
01-08-2010, 13:56

Sesimizin çıkmadığını düşünmüyorum çoğu arkadaşımızın hesabını silip gitmesi! bile bizleri hedefimizden saptırmadı ulaşırız yada ulaşmayız önemli olan kaçmadan kararlılıkla hedefe kilitlenmektir sonucu ne olursa olsun biz yola devam dedik ve devam ediyoruz.Hesap silip gidenler gibi sonradan ahkam kesmiyoruz önemli olan dürüstlük saygı sevgi ve başarıya olan inanç ben buna inanıyorum... zorba birliklerindeki siz değerli rakiplerimizle bu seviyeyi düşürmeden bu serveri noktalamak bizlere yakışır......

çok doğru diyorsunuz biz sürekli buraya girip yazılar yazıyoruz amaç eğlence aramak sohbet etmek hep kendi aramızda olunca rakip arkadaşları görmeyince bizde sıkılıyoruz ama sizi buraya yazarken görmek güzel oldu açıkçası wow yolunda başarılar dilerim hak eden kazanır emin olun

cnbc-e
01-08-2010, 14:51

Aynı temennilerle bende sana katılıyorum.Ben isterim ki senden başkalarıda buraya yazsın birlikleri(son)adına burada polemiğe girmeden oyun hakkında yazılar yazsınlar.
Mesela wow lara yapılan saldırı raporlarını koysunlar...
Saldırganlıkta iyi giden 3-4 kişi var onlarda düşüncelerini yazsınlar...
Böylece daha eğlenceli bir wow yaşarız sadece oyun değil bu sonuçta karşımızda insan var bunu bilerek oynuyoruz...

slipdon
01-08-2010, 17:07
evet beyler ben boranuğurlu sorularınızı alayım:)

dip:gökalp gibi çakma boranuğurlulara inanmayın maşallah forumun yarısını kendi yazmış

cnbc-e
01-08-2010, 17:57
evet beyler ben boranuğurlu sorularınızı alayım:)

dip:gökalp gibi çakma boranuğurlulara inanmayın maşallah forumun yarısını kendi yazmış

Yapılan savunma ve saldırı raporlarını neden foruma koymuyor kimse ???

Cami Duvarı ekibine laf yok:D

slipdon
01-08-2010, 21:02
Yapılan savunma ve saldırı raporlarını neden foruma koymuyor kimse ???

Cami Duvarı ekibine laf yok:D

hadi bu seferlikk benden olsun raporlar asker bitmeden rapor yok denmiş ama:))

http://travian-reports.net/tr/report/18549171aa3

http://travian-reports.net/tr/report/1854948347a

cnbc-e
01-08-2010, 21:44
hadi bu seferlikk benden olsun raporlar asker bitmeden rapor yok denmiş ama:))

http://travian-reports.net/tr/report/18549171aa3

http://travian-reports.net/tr/report/1854948347a

Artık raporu koyana teşekkür edeceğim saldırı yapanlar rapor koymuyor savunma yapanlarda hiç ses çıkmıyor zaten...
Ellerine sağlık iyi iş çıkarmışsın....

DERYAAA
01-08-2010, 22:50
forum forum dedin cnbc-e ahanda geldim bende ne var şimdi burda:rolleyes: ben utangaç bi kısım burası çok kalabalık sıkılırım:D uyku saatimde gelmiş sütümü içip uyuyayım zaten depresyondayım 85 e ayak bastım bugün offffffff offfffff:D:D

herkese iyi oyunlar yayında ve yapımda emeği geçenlere teşşekürler
behlül kaçar:p:p

cnbc-e
02-08-2010, 00:15
forum forum dedin cnbc-e ahanda geldim bende ne var şimdi burda:rolleyes: ben utangaç bi kısım burası çok kalabalık sıkılırım:D uyku saatimde gelmiş sütümü içip uyuyayım zaten depresyondayım 85 e ayak bastım bugün offffffff offfffff:D:D

herkese iyi oyunlar yayında ve yapımda emeği geçenlere teşşekürler
behlül kaçar:p:p

tebrikler öncelikle iyi savunma yapmışsın.Raporları paylaşmıyorsun hiç merak ediyoruz ....

sizede iyi oyunlar...

DERYAAA
02-08-2010, 08:11
teşekürler her wow köyünde olan savunma hattta iyi bile değildi. rapor meselesine gelince yanılıyorsun şimdi inceledim zaten erenimo paylaşmış raporları burdaki forumda sanırım takip edemedin...ben birliğime ve isteyen kişilere raporları yolladım yani anlayacağın gizlimiz saklımız yok;)

SaLLa_
02-08-2010, 09:44
teşekürler her wow köyünde olan savunma hattta iyi bile değildi. rapor meselesine gelince yanılıyorsun şimdi inceledim zaten erenimo paylaşmış raporları burdaki forumda sanırım takip edemedin...ben birliğime ve isteyen kişilere raporları yolladım yani anlayacağın gizlimiz saklımız yok;)

kıs seni yıktıkları için kızdım askerlerimi teker teker vahada öldürdüm, seni ben yıkacaktım o yüzden şiddetle kınadım zorba yönetimini hayinlik yaptılar bana :D

Poseidon :P

DERYAAA
02-08-2010, 10:36
kıs seni yıktıkları için kızdım askerlerimi teker teker vahada öldürdüm, seni ben yıkacaktım o yüzden şiddetle kınadım zorba yönetimini hayinlik yaptılar bana :D

Poseidon :P

seni mi kırcam sırf senin için bak bugün 3.seviyeyi bascam sen zaten onu anca yıkarsın :D:D:D yok yok kıyamam sana seni zorlamayayım 2.de kalsın bi güsel yık free free:D

TEXASSS
02-08-2010, 11:45
nihayet kalabalıklaşıyor burasıda :D

SaLLa_
02-08-2010, 11:50
seni mi kırcam sırf senin için bak bugün 3.seviyeyi bascam sen zaten onu anca yıkarsın :D:D:D yok yok kıyamam sana seni zorlamayayım 2.de kalsın bi güsel yık free free:D

geçti o iş ben askerlerimi vahalardaki hayvanlara hediye ettim hem senin suçun yok tüm suç zorba yönetiminde neyse başka bir serverde yıkarım artık seni :D

DERYAAA
02-08-2010, 12:08
geçti o iş ben askerlerimi vahalardaki hayvanlara hediye ettim hem senin suçun yok tüm suç zorba yönetiminde neyse başka bir serverde yıkarım artık seni :D

:D o iş zor biraz başka server mı !!!! poseıdon(şeytan) görsün başka server yüzünü:D

hem ayrıca üsülme be poseıdon rüyalarda buuluşuruz orda don kişot gibi yıkarsın değirmenlerle savaşırsın artıkk :D

desprate
02-08-2010, 12:10
isteğe göre seviye basılıyormu?:D

SaLLa_
02-08-2010, 12:10
:D o iş zor biraz başka server mı !!!! poseıdon(şeytan) görsün başka server yüzünü:D

hem ayrıca üsülme be poseıdon rüyalarda buuluşuruz orda don kişot gibi yıkarsın değirmenlerle savaşırsın artıkk :D

dur olmazsa ben biraz asker basayım reis falan çıkarayım alayım köyünü elinden :D zaten bu server 6 ay daha sürer bu gidişle :)

DERYAAA
02-08-2010, 12:13
dur olmazsa ben biraz asker basayım reis falan çıkarayım alayım köyünü elinden :D zaten bu server 6 ay daha sürer bu gidişle :)

Orda STOP et :D araya asker sokmam meşhurdur ona göre:D:D ramazana temiz bi sayfa açmak istiyorum şom ağsını açma da bitsin:D

SaLLa_
02-08-2010, 12:54
Orda STOP et :D araya asker sokmam meşhurdur ona göre:D:D ramazana temiz bi sayfa açmak istiyorum şom ağsını açma da bitsin:D

no stop :) aynı saniyeye saldırı çıkarmakta benim işimdir :)

DERYAAA
02-08-2010, 15:23
no stop :) aynı saniyeye saldırı çıkarmakta benim işimdir :)

:rolleyes::rolleyes:hııııııı zatennn ben çoktan yeminlinin de yeminlisi mali müşavirliğe sende don kişotluktan süpermenliğe terfi ettin:)

cnbc-e
02-08-2010, 15:28
Büyük çabalarla davet ettik şenlenmeye başladı forum diğer arkadaşlarda arada katılsalar çok daha güzel olacak...

Bu arada seviyeler durdu:DFırtına öncesi sessizlik gibi bir durum var...
nihayet kalabalıklaşıyor burasıda :D

SaLLa_
02-08-2010, 16:57
:rolleyes::rolleyes:hııııııı zatennn ben çoktan yeminlinin de yeminlisi mali müşavirliğe sende don kişotluktan süpermenliğe terfi ettin:)

inadına devam beee senin gibi yıkacak çok kişi var daha :)

s6 Poseidon

s12 SaLLa

x2 Poseidon

SaLLa_
02-08-2010, 16:58
Büyük çabalarla davet ettik şenlenmeye başladı forum diğer arkadaşlarda arada katılsalar çok daha güzel olacak...

Bu arada seviyeler durdu:DFırtına öncesi sessizlik gibi bir durum var...

bu server bitmez abi bekleme hiç :D

çaşıt
02-08-2010, 21:43
bu server bitmez abi bekleme hiç :D

kurbana kadar süre var daha
olmadı koçları pazarda satarız :D

SaLLa_
02-08-2010, 21:48
kurbana kadar süre var daha
olmadı koçları pazarda satarız :D

valla kimi satıyorsan sat ama birisini gazla tez eldende bitirsin artık bu serveri sıkıldım be :D hiç tat yok çünkü ortada bir rekabet yok atı alan Üsküdarı geçmiş geçmesinede sonunu getirmiyo :)

pharmacist_
03-08-2010, 13:31
Bende burdayımmmm :P :D

haythuyt
03-08-2010, 13:45
http://travian-reports.net/tr/report/18772597717

sanırım su ana kadr alına en pahalı wow raporu:)) arkadsım buakdar mancnık gonderecegıne sölesen bız sölerdık sana

dıpnot: wow yıkım ekıbınızde bıle bu mancnık yoktu rapor almak ıcın böle bı asker gonderdıgınıze göre..............(noktalı kısmı sız doldurun artık)

haythuyt
03-08-2010, 13:46
Bende burdayımmmm :P :D

askerı ust yıkım ekıbı gelmıs:)

messismet
03-08-2010, 13:49

sanırım su ana kadr alına en pahalı wow raporu:)) arkadsım buakdar mancnık gonderecegıne sölesen bız sölerdık sana

dıpnot: Wow yıkım ekıbınızde bıle bu mancnık yoktu rapor almak ıcın böle bı asker gonderdıgınıze göre..............(noktalı kısmı sız doldurun artık)

köyün sahibi burda yoktur! Temsilci ihanet ederek aklına gelen herkese sövmüş ve mancoları size atmıştır . Bilmeden konuşmaya gerek yok. Bu oyun böyle ADİLERLE dolu işte

pharmacist_
03-08-2010, 13:56
:D:D bu server da sığınak vurcam çiko:D

SaLLa_
03-08-2010, 14:28

dıpnot: wow yıkım ekıbınızde bıle bu mancnık yoktu rapor almak ıcın böle bı asker gonderdıgınıze göre..............(noktalı kısmı sız doldurun artık)

şaka dime bu rapor :)

üSTaD.
03-08-2010, 16:31
şimdi atmış mı atmışmıdır ?

bende hesap sahibine yazdım hesapta kim var diye
böle olmasını bende istemezdim o hesapda ordu olduğunu biliyoduk

güzel bi tahrip edecektik kısmet olmadı :(

köyün sahibi burda yoktur! Temsilci ihanet ederek aklına gelen herkese sövmüş ve mancoları size atmıştır . Bilmeden konuşmaya gerek yok. Bu oyun böyle ADİLERLE dolu işte

messismet
03-08-2010, 16:38
şimdi atmış mı atmışmıdır ?

bende hesap sahibine yazdım hesapta kim var diye
böle olmasını bende istemezdim o hesapda ordu olduğunu biliyoduk

güzel bi tahrip edecektik kısmet olmadı :(

hesaptaki mesajı az önce ben cevapladım

napalım artık bi dahaki servere :)

üSTaD.
03-08-2010, 16:42
ARkadaşlar bloodparty hesabının üstad. wowuna yapmış olduğu saldırı
Bir ihanetten ibaret olup bilinçli yapılan bir saldırıdır. güvendikleri bir kişi bu saldırı atandır.
Diğer hesap sahiplerinin bir suçu yoktur.

Konunun alay konusu olmamasını rica ediyorum.

messismet
03-08-2010, 16:48
ARkadaşlar bloodparty hesabının üstad. wowuna yapmış olduğu saldırı
Bir ihanetten ibaret olup bilinçli yapılan bir saldırıdır. güvendikleri bir kişi bu saldırı atandır.
Diğer hesap sahiplerinin bir suçu yoktur.

Konunun alay konusu olmamasını rica ediyorum.

saol üstad;)

TuVaReQ
03-08-2010, 19:50
wow saldırı raporları yok mu?

cnbc-e
03-08-2010, 20:24

Bende hep soluyorum ama kimse dinlemiyor nedense bu wow oyuncuları raporları bizlerle paylaşmakta çok cimriler:D

Bu hafta olacak olan saldırıları koyalar inşaallah...

üSTaD.
03-08-2010, 20:46
yaw zaten bir bana birde ersine geldiler ikisinide koymadık mı

eğer gene gelirlerse gene hemen koycaz hiç endişe etmeyin :)

Bende hep soluyorum ama kimse dinlemiyor nedense bu wow oyuncuları raporları bizlerle paylaşmakta çok cimriler:D

Bu hafta olacak olan saldırıları koyalar inşaallah...

SaLLa_
03-08-2010, 21:10

sanane la wow saldırı raporlarından işine bak sen :D

turansevim
04-08-2010, 04:42
hadi kasirga wowu da indirin raporlari da paylasin bekliyoruuuzzz =))

cnbc-e
04-08-2010, 11:18
hadi kasirga wowu da indirin raporlari da paylasin bekliyoruuuzzz =))

Evet aynende öyle beklemekteyiz.Daha ses seda yok ben artık 2x de kasmaya başlıyorum böyle giderse bizim serverin fazla zamanı kalmadı demek oluyor.30seviye kadar bişey kaldı oda 10 güne tamam olur herhalde:D

haythuyt
04-08-2010, 15:25

sen cıkıp acıklama yapmadan bız nerden bılelım
bılmedne konusmaya gerek yok cumlesı bıraz abartı olmus
muneccım degılım kı
böle bı saldırı görunce "kesın bırı hesabını calmıstır dıger oyuncuara kufretmıstı" dıye dusunmek benım ısım degıl
acıklamak sızın ısınız
gecmıs olsun..

üSTaD.
04-08-2010, 16:17
yANİ Hiç YıKılmaDan mı 100 yapCaz :D

Evet aynende öyle beklemekteyiz.Daha ses seda yok ben artık 2x de kasmaya başlıyorum böyle giderse bizim serverin fazla zamanı kalmadı demek oluyor.30seviye kadar bişey kaldı oda 10 güne tamam olur herhalde:D

slipdon
04-08-2010, 18:32
üstad az soluklan bizi de bekleee :D

üSTaD.
04-08-2010, 21:03
Herkes bitsin artık diyor s6 tatile ğitçekmiş herkes ;)

üstad az soluklan bizi de bekleee :D

slipdon
04-08-2010, 21:22
Herkes bitsin artık diyor s6 tatile ğitçekmiş herkes ;)

yok abi ya daha yaz okulu var 4 hafta sonra bitirelim bari bizim tatile denk gelsin :D

BobSwagger
04-08-2010, 21:36
son durumu paylaşabilirmisiniz ?

oo_my_god
04-08-2010, 22:43
yoksa admin birilerine yardımmı ediyor.. yada biz yanlıs duyduk (gördük)

desprate
05-08-2010, 08:51
oh my god SANSASYON :D

(Sansasyon, bir olay hakkında bir kişinin olayı şaşırtıcı, ilgi uyandurucu, ilginç, heyecan verici unsurlar katarak insanlara lanse etmesine sansasyon adı verilmektedir:)

yoksa admin birilerine yardımmı ediyor.. yada biz yanlıs duyduk (gördük)

pharmacist_
05-08-2010, 15:06
zorbada asker kalmamış duyduğuma göre doğru mu :(

TEXASSS
05-08-2010, 17:32
zorbada asker kalmamış duyduğuma göre doğru mu :(

hahaha kimden duyduğuna göre değişir o :D

haythuyt
05-08-2010, 17:59
ben den duydu sanırım..opsss hıc sır saklayamıyorum

TEXASSS
05-08-2010, 18:37

yaw oğlum çaktırma ya allah allah 2 dk durun adamlar saldırcak yoksa :D

cnbc-e
05-08-2010, 19:08

Ben sana dedim 2 kişinin bilidği sır değildir.Olsun bakarsın onlardan kimse bunları okumaz:DNede olsa kimse yazmıyor.Bir ara yoğun istek üzerine yazdılarsada yine uzak kaldılar...

TEXASSS
05-08-2010, 19:32
bu sözler üzerine oyunu bırakıyorum madem zorbada asker yok benim de işim yok hesabımı silmeye alıyorum hepinize güle güle

cnbc-e
05-08-2010, 19:35
bu sözler üzerine oyunu bırakıyorum madem zorbada asker yok benim de işim yok hesabımı silmeye alıyorum hepinize güle güle

Bencede öyle yapmak lazım ZORBA'da asker kalmadığı zaman travian tr serverlerinde oyunamanın bir anlamı kalmaz...

TEXASSS
05-08-2010, 19:53
Bencede öyle yapmak lazım ZORBA'da asker kalmadığı zaman travian tr serverlerinde oyunamanın bir anlamı kalmaz...

bende bundan dolayı siliyorum hesabımı ne yapayım bi anlamı kalmadı bitti server :D

çaşıt
05-08-2010, 20:53
yaf durun bende hala 3-5 asker var :p

kafsinkaf
05-08-2010, 20:55
S6 ya yabancıyım sırf s12 den tanıdıklarım için bi bakıyım dedim ++ da tek natar oldunu gördüm yanlış görmediysem bu zorbaya yapılmış bir haksızlık değilmi ++ nın tamamını hakimken ++ dan tek natar çıkması?

çaşıt
05-08-2010, 21:11
S6 ya yabancıyım sırf s12 den tanıdıklarım için bi bakıyım dedim ++ da tek natar oldunu gördüm yanlış görmediysem bu zorbaya yapılmış bir haksızlık değilmi ++ nın tamamını hakimken ++ dan tek natar çıkması?

++ da asker olmadığı için öyle olmuş :p

oo_my_god
05-08-2010, 22:39
yakında cok ses getirici acıklamalarda bulunucam. önümüzdeki 24 saat forumu takip edin sok olucaksınız...

cnbc-e
05-08-2010, 22:52
yakında cok ses getirici acıklamalarda bulunucam. önümüzdeki 24 saat forumu takip edin sok olucaksınız...

Çok uzun bir zaman dilimi bu haksızlık değil mi yaz işte şimdi buradayken okuyalım:D

TEXASSS
06-08-2010, 00:24

lan senin buluncağın açıklamadan ne olcak :D

pharmacist_
06-08-2010, 09:35
bende siliyorum yazıklar olsun.Özellikle bi mesajım var hayati kumandana.o kadar 150 tane mancınık bastım bi göndermedi beni bi yere ya yazıklar olsuuuun

oo_my_god
06-08-2010, 10:27
gökalp acıklıyorum :D SON bir wow kurucakmıs. birileri.

ahahhahahhahahha

qelle qesen
06-08-2010, 10:48

onlar anca kapıdan bi bakıp çıkarlar:D:D

Tuncay...

qelle qesen
06-08-2010, 10:50

asker yokmus ++ da :P :D:D
O savaşlar varya 300 spartalı gibi kazandık
rekorumuz 1500 asker :(

gökalp e güvendik tek başına 2-3 wow getirir ++ ya dedik

o da çiftçi çıktı napalım

biz eşitledik ama durumu .:D

cnbc-e
06-08-2010, 11:21

ahahhahahhahahha

Sabaha kadar bekledik bunun içinmiydi?
Olmadı bende bir wow kuracağım artık sıkıldım bitsin artık

TEXASSS
06-08-2010, 11:25

ahahhahahhahahha

kardeşim son bir wow kuruyo zorba bir wow kuruyo ben 3 wow kuruyorum bu ne ya ben siliyorum köyü :D

oo_my_god
06-08-2010, 12:00
her an her sey olabilir :D

kusbeyinsiz
06-08-2010, 19:19
arkadaşlar artık wow saldırı koysanız ii olur. kasırga wowdan 25 seviye gitmiş. raporları merak ediyoruz.

oo_my_god
06-08-2010, 19:26
arkadaşlar artık wow saldırı koysanız ii olur. kasırga wowdan 25 seviye gitmiş. raporları merak ediyoruz.
fazla heyecan cildi bozar :D

kusbeyinsiz
06-08-2010, 19:31
kalp krizi geçiriyoruz. cildi kurtlar yicek yakında:)

cnbc-e
06-08-2010, 19:41
kalp krizi geçiriyoruz. cildi kurtlar yicek yakında:)

Raporlar işleniyor herhalde ben 3-4 tanesini gördüm yine orantısız güç kullanımı var.İnsan hakları mahkemesine başvuru yapacağım..
Yeter artık bu kadar olmaz!!!!
Tüm travian severlerden imza alacağım bu SONunuz olacak....

kusbeyinsiz
06-08-2010, 19:46
bu kadar da olmaz. kasırga wow'da benim desteklerim vardı. gelen raporlara baktığımda şunu anlıyorum. saldıranlar her kimse son bikaç saldırıdan raporla ayrılmışlar. afedersiniz ama hiç bu kadarını bekliyordum. geçmiş olsun bizim wowa.

leyla
06-08-2010, 19:47
ve mutlu son
ama bizim için mutlu son
sonlar içinmutsuz bir son
:D

cnbc-e
06-08-2010, 20:07
bu kadar da olmaz. kasırga wow'da benim desteklerim vardı. gelen raporlara baktığımda şunu anlıyorum. saldıranlar her kimse son bikaç saldırıdan raporla ayrılmışlar. afedersiniz ama hiç bu kadarını bekliyordum. geçmiş olsun bizim wowa.

rapoarla ayrılmak ne demek ben sanki reisleme girişimi sezdim arada savunma kalmış herhalde :D
Bir ordu daha sokulsa ne olurdu bilmiyorum:D

cnbc-e
06-08-2010, 20:09
ve mutlu son
ama bizim için mutlu son
sonlar içinmutsuz bir son

Hımmm
Olabilirde köyü neredeyse reisleyecek biri var onun için o kadar mutlu SON olmadı herhalde:D

slipdon
06-08-2010, 20:14
raporları alalım reyizzzzz kim neler yapmış bize de gösterin :)

cnbc-e
06-08-2010, 20:17
raporları alalım reyizzzzz kim neler yapmış bize de gösterin :)

Ben koymayayım saldırı yapanlar yada organize edenler koysun ben kendi birliğimden yapılan 2 saldırı ve temsilden gördüğüm 2 saldırı var tamamını BÜYÜK BAŞKAN koyar herhalde....

kusbeyinsiz
06-08-2010, 20:18
walla benim 7-8 k atlı desteğim vardı. geriye 500 falan kalmış heralde:) şu raporları alsak da biz de mutlu olsak biraz artık.

haythuyt
06-08-2010, 20:39
raporalrı gelıyo yolda 2 kısıye ulasamadım onlarda versınler yayınlayacam
ama sukaradını söleyım
benım acımdan nufusu 16 kalmıs olsa bıle basarısız bı operasyon oldu..cunku o wow köyunu askıma hedıye edecektım:(( tektas alamıyoruz ögrencıyız napalım bızde böle romantık oluyoz:D:D:

emegı gecen herkeze teskkurler savunan ve saldırı yapanlara

son bırlıklerı acısından son derece mutlu bı son oldu bence:)

pekı mutlu sondan sora ne olacak?????

oo_my_god
06-08-2010, 21:03
raporalrı gelıyo yolda 2 kısıye ulasamadım onlarda versınler yayınlayacam
ama sukaradını söleyım
benım acımdan nufusu 16 kalmıs olsa bıle basarısız bı operasyon oldu..cunku o wow köyunu askıma hedıye edecektım:(( tektas alamıyoruz ögrencıyız napalım bızde böle romantık oluyoz:d:d:

Emegı gecen herkeze teskkurler savunan ve saldırı yapanlara

son bırlıklerı acısından son derece mutlu bı son oldu bence:)

pekı mutlu sondan sora ne olacak?????
hayati bizi disko ya götürrrrrrrr

leyla
06-08-2010, 21:18
hayati bizi disko ya götürrrrrrrr

seri saldırı değil ki bu araya girion
aşkımızın arasına bir daha girme yoksa senin de sonun olur

leyla
06-08-2010, 21:20
Hımmm
Olabilirde köyü neredeyse reisleyecek biri var onun için o kadar mutlu SON olmadı herhalde:D

yaw moral bozuk zaten
elimizdeki üç beş askeri de natara bağladık
onu da beceremedik
bir sonraki servera artık :)

erenimo
06-08-2010, 21:20
kasırga wow una yaptıgımız saldırılar

arkadaslar kasrıga wow koyune saldırılar gerceklesmıstır.
wowu 60 sevıyeden tahrıp edılıp koy 16 nufusa dusurulmustur..
saldıran tum arkadasları gonulden kutluyoruz.
guzel show du arkadaslar.. ellerinize emeklerinize saglık..

tuta
http://travian-reports.net/tr/report/190950a8574

pharmacist36
http://travian-reports.net/tr/report/19095317d0a

harunkan
http://travian-reports.net/tr/report/190954bb00d

berayy
http://travian-reports.net/tr/report/190983e5175

cıngıls
http://travian-reports.net/tr/report/1911232923c

jeriko
http://travian-reports.net/tr/report/190987d9e2d

doğaner
http://travian-reports.net/tr/report/191125f42c6

rruzgar
http://travian-reports.net/tr/report/19099994455

abstract
http://travian-reports.net/tr/report/1911295bc38

gencila
http://travian-reports.net/tr/report/1910131ad7c

leyla
http://travian-reports.net/tr/report/191101918f5

ay hak
(raporu gelınce yayınlanacak)

zorba gururla sunar.....

(not: yok denecek kadar az savunma kaldı)

oo_my_god
06-08-2010, 21:25
kasırga wow una yaptıgımız saldırılar

arkadaslar kasrıga wow koyune saldırılar gerceklesmıstır.
wowu 60 sevıyeden tahrıp edılıp koy 16 nufusa dusurulmustur..
saldıran tum arkadasları gonulden kutluyoruz.
guzel show du arkadaslar.. ellerinize emeklerinize saglık..

tuta
http://travian-reports.net/tr/report/190950a8574

pharmacist36
http://travian-reports.net/tr/report/19095317d0a

harunkan
http://travian-reports.net/tr/report/190954bb00d

berayy
http://travian-reports.net/tr/report/190983e5175

cıngıls
http://travian-reports.net/tr/report/1911232923c

jeriko
http://travian-reports.net/tr/report/190987d9e2d

doğaner
http://travian-reports.net/tr/report/191125f42c6

rruzgar
http://travian-reports.net/tr/report/19099994455

abstract
http://travian-reports.net/tr/report/1911295bc38

gencila
http://travian-reports.net/tr/report/1910131ad7c

leyla
http://travian-reports.net/tr/report/191101918f5

ay hak
(raporu gelınce yayınlanacak)

zorba gururla sunar.....

(not: yok denecek kadar az savunma kaldı)

perfect... bi ordu daha olsaydı...

mesbi
06-08-2010, 21:30
bi sessizlik vardı :D yine katliam yapılmış.. ayıptır valla.. bir iki seviye bıraksaydınız :D

tebrikler......

İnadına Zorba.!
Alayına Erenimo !

üSTaD.
06-08-2010, 21:37
tEBRİKLER zORBA

harika bi organizasyon olmuş .

çaşıt
06-08-2010, 22:02
SON askerlerinizide çakmışsınız bakalım artık napacaksınız :D

tebrikler ZORBA

TEXASSS
06-08-2010, 22:14
aha şimdi ordu kalmadı bizde :D

muhcu
06-08-2010, 22:29
aha şimdi ordu kalmadı bizde :D

Demeyin yav, hakaten ordumuz kalmadımı :( netcez şimdi, yıkılmamak lazım o vakit :D

haythuyt
06-08-2010, 23:04
http://travian-reports.net/tr/report/19116833598

ay hak raporu da geldı

pharmacist_
06-08-2010, 23:26
İşte aramızdaki fark ;)

http://img189.imageshack.us/img189/7292/top10vs.png

cnbc-e
06-08-2010, 23:32
İşte aramızdaki fark ;)

http://img189.imageshack.us/img189/7292/top10vs.png

Tebrikler dostum çok güzel saldırılar çıkarmışsınız....
Darısı tüm ZORBAların başına

pharmacist_
06-08-2010, 23:34
Teşekkürler dostumda bu gidişle her ZORBA göremicek.napsak kendimizi mi yıksak :)

gdogukan
06-08-2010, 23:42
kesinlikle s15 daha keyifliydi ecellerde iyiydi orda en azından iyi ordular çıkıyodu

pharmacist_
07-08-2010, 00:13
Bide son lara sor onu sen dostum :))))))))

gdogukan
07-08-2010, 00:21
Bide son lara sor onu sen dostum :))))))))

bu arada tebrik etmeyi unuttum saldırılar çok başarıları emeği geçen herkezi tebrik ederim
dostum en azından orda server ortasından galibi açıklayabilecek kadar cüretkar değildik:)

mesbi
07-08-2010, 00:26
ŞOK! ŞOK! ŞOK! aldığım duyumlara göre S6 da yeni kurallar gelmiş :D
1- SON Wow köylerine aynı günde tek saldırı yapılabilecek.
2- Koçbaşı Yasak !
3- depo - ambar yıkmak yasak.
4- saldırıya en fazla 5k asker gönderilecek.. mançolar 200 adedi geçemeyecek.
5- saldırı yapılan wow köyüne tahıl yardımı yapılacak..

diğer maddeleri de yarın yazarız artık :D

S6-hylinos

cnbc-e
07-08-2010, 00:45
ŞOK! ŞOK! ŞOK! aldığım duyumlara göre S6 da yeni kurallar gelmiş :D
1- SON Wow köylerine aynı günde tek saldırı yapılabilecek.
2- Koçbaşı Yasak !
3- depo - ambar yıkmak yasak.
4- saldırıya en fazla 5k asker gönderilecek.. mançolar 200 adedi geçemeyecek.
5- saldırı yapılan wow köyüne tahıl yardımı yapılacak..

diğer maddeleri de yarın yazarız artık :D

S6-hylinos

Bana uyar ama arkadaşlar buna rağmen bizim rüzgara dayanamayan wowlar gibi yıkılırsa ne olacak?

mesbi
07-08-2010, 01:07
Bana uyar ama arkadaşlar buna rağmen bizim rüzgara dayanamayan wowlar gibi yıkılırsa ne olacak?

yarına kadar bekleyin.. :D mühendislerimiz çalışıyor.. bu wowları nasıl ayakta tutarız diye :D
ona göre yeni kurallar konulacak :D

İnadına Zorba
Alayına cnbc-e

s6-hylinos

TEXASSS
07-08-2010, 01:21
bi arkadaş top10 u koymuş orda farkındaysanız her hafta olduğu gibi wow birliğimizde saldırıda top10 dadır ona göre aramızda ki fark asıl bu :D:D:D

oo_my_god
07-08-2010, 01:24
bi arkadaş top10 u koymuş orda farkındaysanız her hafta olduğu gibi wow birliğimizde saldırıda top10 dadır ona göre aramızda ki fark asıl bu :D:D:D
gökalp alkolluyum :D top 10 alkol listesi istiyorum :D

TEXASSS
07-08-2010, 01:27
gökalp alkolluyum :D top 10 alkol listesi istiyorum :D

hahaha kardeşim o zaman seni geçen olmaz gibi :D

oo_my_god
07-08-2010, 01:28
hahaha kardeşim o zaman seni geçen olmaz gibi :D
ama en güzeli alkollu iken npc yapmak :D:D:D:D

mesbi
07-08-2010, 01:36
ama en güzeli alkollu iken npc yapmak :D:D:D:D

nasıl yani.. npc ile rakı ile şarabı mı değişiyorsunuz :D hahahahaha

TogiRS
07-08-2010, 06:18
ORGANİZASYONU YAPAN KATILAN DESTEKLEYENLERİ TEBRİK EDERİM.
TogiREİS

turansevim
07-08-2010, 08:05
wow köyünden rapor alabilmek =))

tebrikler Zorba'm

cnbc-e
07-08-2010, 08:52
wow köyünden rapor alabilmek =))

tebrikler Zorba'm

Yine zorba yine orantısız güç kullanımı:D
Gerçi bizim üstad wow akşam daha fazlaydı gibi geliyor bana yoksa sabah mahmurluğumu..

turansevim
07-08-2010, 09:05
Gerçi bizim üstad wow akşam daha fazlaydı gibi geliyor bana yoksa sabah mahmurluğumu..

cok iyi takip edemiyorum ben =)

cıkar kokusu 1-2 saate varsa bişeyler =)

SaLLa_
07-08-2010, 10:23

sanırım gece 74 seviyedeydi üstad wowu saldırı almış yani rüyada değilsin :)

pharmacist36
07-08-2010, 13:29
Teşekkürler dostumda bu gidişle her ZORBA göremicek.napsak kendimizi mi yıksak :)
ulan 1 hafta avrupaya gittim ortalığı dağıtmışsın :D
saldıran arkadaşları tebrik ediyorumm.

pharmacist_
07-08-2010, 14:04
ulan 1 hafta avrupaya gittim ortalığı dağıtmışsın :D
saldıran arkadaşları tebrik ediyorumm.

hehehehe :)

üSTaD.
07-08-2010, 22:36
merak ettiğiniz gece saldırıları aarkadaşlar umarım beğenirsiniz

elde olan bu

http://travian-reports.net/tr/report/19201266ba6,19201314465,192015d700a

TEXASSS
07-08-2010, 22:38
Merak ettiğiiz gece saldırıları

umarım beğenirsiniz

her 2 tarafıda tebrik ederiz :D

cnbc-e
08-08-2010, 10:15
her 2 tarafıda tebrik ederiz :D

Bence öncelikle natarları tebrik etmek lazım.Natarlar saha çok askerle saldırmışlar...

TEXASSS
08-08-2010, 13:42
Bence öncelikle natarları tebrik etmek lazım.Natarlar saha çok askerle saldırmışlar...

hahahaha bak o konuda çok haklısın :D

muhcu
08-08-2010, 15:25
merak ettiğiniz gece saldırıları aarkadaşlar umarım beğenirsiniz

elde olan bu

Şimdi benim için bazı arkadaşlarım komplo teoricisi, yemeyip içmeyip bunlarımı düşündün gibi yakıştırmalar yapıyorlar ama olsun ben genede yazacağım :D

Benim kafama takılan şu; zorbanın wow larına yapılan saldırılarda hepinizin gördüğü gibi koçbaşı yok sadece mançoyla gelmişler ve çok güzel orduları harcamışlar, şimdi bu arkadaşların koçbaşı kullanmamalarının nedenlerini düşündüm işin içinden çıkamadım

1-) SON birliklerinin tüm oyuncuları traviana bu server de başlamış olmalılar'ki koçbaşının işlevini kavrayamamışlar

2-) Oyun yönergesini hiçbiri ama hiçbiri okuma zahmetinde bulunmamış ve orda koçbaşı hakkinda yazanları kaale almamış yada anlamamış

3-) Bu serverin başından beri bizimle savaştıklarını düşünürsek ve bizim saldırı raporlarımızı gördüklerinide düşünürsek ki bu kesin :D hiçbiri ama hiçbiri < aaa raporda mancınığın yanında birşey daha var hemde 9.000 tane göndermişler, durbakiyim ismi koçbaşı buneki ? > dememiş yada diyeni hiçbiri dinlememiş

4-) Yada (bunun olmasını istemem ama) daha öncede yazdığım gibi, bu arkadaşların elinde asker,koçbaşı ve manço sayısı bakımından öyle muazzam ve çok ordu varki, bu gönderilenleri diğerlerine yer açılsın mantığıyla gözleri görmüyor önemsemiyorlar

Şimdi ZORBA ailesinin sayın mensupları sizlerin fikirlerini merak ediyorum siz nedersiniz ?????? :D

TEXASSS
08-08-2010, 16:23
Şimdi benim için bazı arkadaşlarım komplo teoricisi, yemeyip içmeyip bunlarımı düşündün gibi yakıştırmalar yapıyorlar ama olsun ben genede yazacağım

Benim kafama takılan şu; zorbanın wow larına yapılan saldırılarda hepinizin gördüğü gibi koçbaşı yok sadece mançoyla gelmişler ve çok güzel orduları harcamışlar, şimdi bu arkadaşların koçbaşı kullanmamalarının nedenlerini düşündüm işin içinden çıkamadım

1-) SON birliklerinin tüm oyuncuları traviana bu server de başlamış olmalılar'ki koçbaşının işlevini kavrayamamışlar

2-) Oyun yönergesini hiçbiri ama hiçbiri okuma zahmetinde bulunmamış ve orda koçbaşı hakkinda yazanları kaale almamış yada anlamamış

3-) Bu serverin başından beri bizimle savaştıklarını düşünürsek ve bizim saldırı raporlarımızı gördüklerinide düşünürsek ki bu kesin hiçbiri ama hiçbiri < aaa raporda mancınığın yanında birşey daha var hemde 9.000 tane göndermişler, durbakiyim ismi koçbaşı buneki ? > dememiş yada diyeni hiçbiri dinlememiş

4-) Yada (bunun olmasını istemem ama) daha öncede yazdığım gibi, bu arkadaşların elinde asker,koçbaşı ve manço sayısı bakımından öyle muazzam ve çok ordu varki, bu gönderilenleri diğerlerine yer açılsın mantığıyla gözleri görmüyor önemsemiyorlar

Şimdi ZORBA ailesinin sayın mensupları sizlerin fikirlerini merak ediyorum siz nedersiniz ??????

yemeyip içmeyim bunları mı düşündün :D:D:D:D:D:D

muhcu
08-08-2010, 17:04
yemeyip içmeyim bunları mı düşündün :D:D:D:D:D

Yok aslında bugün öğle yemeği yerken aklıma geldi :D

TEXASSS
08-08-2010, 17:36
Yok aslında bugün öğle yemeği yerken aklıma geldi :D

yiyip içip bunu mu düşündün :D:D:D

cnbc-e
08-08-2010, 18:02
yiyip içip bunu mu düşündün :D:D:D

Bunun kafası güzel ben kaç dere söyledim ne kullanıyorsun?Bizede söyle bizde arada kullanalım dedim dinletemedim...
İşin şakası bir tarafa bende büyük ordular bekliyorum arkadaşlardan artık yoksa ben biliyorum kaç kişi ordusunu bizim wow lara çakacak sonra yine oyun uzayacak...

muhcu
08-08-2010, 18:58
Bunun kafası güzel ben kaç dere söyledim ne kullanıyorsun?Bizede söyle bizde arada kullanalım dedim dinletemedim...
İşin şakası bir tarafa bende büyük ordular bekliyorum arkadaşlardan artık yoksa ben biliyorum kaç kişi ordusunu bizim wow lara çakacak sonra yine oyun uzayacak...

Benden 1 tane bile dünyamıza fazla, söylesem sende bengibi olursun sonra naparın :D:D

sağlam bir giriş yapacaklar gibi geliyor banada :(

URBAN LEGEND
08-08-2010, 19:45
Şimdi benim için bazı arkadaşlarım komplo teoricisi, yemeyip içmeyip bunlarımı düşündün gibi yakıştırmalar yapıyorlar ama olsun ben genede yazacağım :D

3-) Bu serverin başından beri bizimle savaştıklarını düşünürsek ve bizim saldırı raporlarımızı gördüklerinide düşünürsek ki bu kesin :D hiçbiri ama hiçbiri < aaa raporda mancınığın yanında birşey daha var hemde 9.000 tane göndermişler, durbakiyim ismi koçbaşı buneki ? > dememiş yada diyeni hiçbiri dinlememiş

Şimdi ZORBA ailesinin sayın mensupları sizlerin fikirlerini merak ediyorum siz nedersiniz ?????? :D

=))) Koçbaşı olması bu ordulara yakışırdı doğrusu

desprate
08-08-2010, 20:05
Benden 1 tane bile dünyamıza fazla, söylesem sende bengibi olursun sonra naparın :D:D

sağlam bir giriş yapacaklar gibi geliyor banada :(

SON ları gelmiş bu arkadaşların yollayabileçekleri en iyi orduları yolluyolar oyunu kendi adlarına uzatmaya çalışıyorlar bunun dışında bir adım ne ileri ne geri giderler :D hınnn hınnn hınnn

cnbc-e
08-08-2010, 20:20
SON ları gelmiş bu arkadaşların yollayabileçekleri en iyi orduları yolluyolar oyunu kendi adlarına uzatmaya çalışıyorlar bunun dışında bir adım ne ileri ne geri giderler :D hınnn hınnn hınnn

O zaman yandın brader ben senin köyü yıkmaya geliyorum benim merkez inince benimle dalga geçiyordunuz ya bende sizin merkezleri indireceğim.

Muhcu senide unuttum sanma ulem ne adamsın 3 server bitirdin bir defa bile merkezin yıkılması(yıkılmadı deyince iyi savundu sanmayın saldırı almadı adam)

muhcu
08-08-2010, 20:35
O zaman yandın brader ben senin köyü yıkmaya geliyorum benim merkez inince benimle dalga geçiyordunuz ya bende sizin merkezleri indireceğim.

Muhcu senide unuttum sanma ulem ne adamsın 3 server bitirdin bir defa bile merkezin yıkılması(yıkılmadı deyince iyi savundu sanmayın saldırı almadı adam)

Siz istediğiniz tılsımları kullanın, ister hızlı asker ister mimar ... benim tılsımım çok özel SALDIRI ALMAMA tılsımı :D ama bu tılsım sadece bana özel :D

cnbc-e
08-08-2010, 21:51
Siz istediğiniz tılsımları kullanın, ister hızlı asker ister mimar ... benim tılsımım çok özel SALDIRI ALMAMA tılsımı :D ama bu tılsım sadece bana özel :D

Alacaksın sonunda saldırıyıda bakalım ne zaman alacaksın?
Bu arada ömer asaf seviye basmaya başlamış ne dersin?Ne kadar gider?
Ben diyorum 70 görmez....

muhcu
08-08-2010, 22:05
Alacaksın sonunda saldırıyıda bakalım ne zaman alacaksın?
Bu arada ömer asaf seviye basmaya başlamış ne dersin?Ne kadar gider?
Ben diyorum 70 görmez....

Bakalım o 70 görmezde, bakalım biz kaçda yıkılcaz ?

TEXASSS
08-08-2010, 23:35
muhcu bana rakip olmadığın belli oluyor ha saldırı almamışın :D

muhcu
09-08-2010, 01:08
muhcu bana rakip olmadığın belli oluyor ha saldırı almamışın :D

Cesaret edemiyorlar, sonra başlarına alacakları belayı düşünüyorlar, yani ölümüne korkuyorlar:D bu durumda sanırım sen bana rakip olamıyorsun :D:D anca böyle bir korku salarsan bana rakip olabilirsin :D:D

çaşıt
09-08-2010, 01:55
herhalde en çok saldırı alan benim :D

1357.açişkule (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=24940)

muhcu
09-08-2010, 08:13
herhalde en çok saldırı alan benim :D

1357.açişkule (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=24940)

Maşallah rekora imza atmışsın :D

TEXASSS
09-08-2010, 09:39
ceza_27 wow da gitmiş bulunuyor :D

üSTaD.
09-08-2010, 17:56
cİDDEN ÜŞENMEDEN DÜŞÜNMÜŞ VE YAZMIŞSIN HELAL SANA

BEN Bİ FİKİR YÜRÜTEMİYORUM
KENDİLERİİNDEN BİRİ GELİPDE AÇIKLAMA YAPARSA HEPİMİZ ÖĞRENMİŞ OLCAZ.

üSTaD.
09-08-2010, 18:00
Tebrikler böranuğurlu ekibi bi wow daha sıfır nufusla azimle yoluna devam etmekte sonlarda;)

slipdon
09-08-2010, 18:17
2-2 mi 2-2 mi

çaşıt
09-08-2010, 18:53
arkadaş korkulur bu hattrick wow cudan
asker bitti deyip deyip
milletin wowlarını sıfırlıyor
iyiki boranuğurlu wowlara saldırmış zamanında adamlar
bırak yakasını sonların arkadaş :D

muhcu
09-08-2010, 19:48

ahahaha elinize askerinize sağlık süpersiniz çünkü ZORBASINIZ :D

muhcu
09-08-2010, 19:55
cİDDEN ÜŞENMEDEN DÜŞÜNMÜŞ VE YAZMIŞSIN HELAL SANA

BEN Bİ FİKİR YÜRÜTEMİYORUM
KENDİLERİİNDEN BİRİ GELİPDE AÇIKLAMA YAPARSA HEPİMİZ ÖĞRENMİŞ OLCAZ.

Valla cnbc-e ve desprate iyibilir ben uzun süre önce onlara bunu evde muhabbet ederken söylediğimde bana manyakmısın len sen dediler :D ama gelen saldırılarda hala koçbaşı yok ve bu beni cidden endişelendirmeye başladı

Bu SON birlikleri ya bu oyunda gördüğüm enbüyük şakayı yapıyorlar yada büyük bir süprizle hepimizin ekran karşısında boğazımız düğümlenicek ve yutkunmakda zorlanacağız:D, inşallah büyük bir şakadırlarda oyun sonunda bolcana gülüp onları iyi birer şakacı olarak anarız :D

cnbc-e
09-08-2010, 20:28
Valla cnbc-e ve desprate iyibilir ben uzun süre önce onlara bunu evde muhabbet ederken söylediğimde bana manyakmısın len sen dediler :D ama gelen saldırılarda hala koçbaşı yok ve bu beni cidden endişelendirmeye başladı

Bu SON birlikleri ya bu oyunda gördüğüm enbüyük şakayı yapıyorlar yada büyük bir süprizle hepimizin ekran karşısında boğazımız düğümlenicek ve yutkunmakda zorlanacağız:D, inşallah büyük bir şakadırlarda oyun sonunda bolcana gülüp onları iyi birer şakacı olarak anarız :D

Ben sana dedim o kadar fazla kullanma diye (bana kullandığı maddeyi söyledide)sonunun böyle olacağı belliydi..
Bu arada cami duvarı ekibine bir rekorlar kitabı sayfası daha açmak lazım herhalde...
WoW saldırı raporlarını yayınlamayacaklar mı?

TEXASSS
09-08-2010, 20:29
tebrikler için teşekkürler ama medusa da buna katkıda bulundu tabi onunda büyük rolü var bizde ordu bitmez yeni ordularla yine gösteriye devam edicez :D

cnbc-e
09-08-2010, 21:00
tebrikler için teşekkürler ama medusa da buna katkıda bulundu tabi onunda büyük rolü var bizde ordu bitmez yeni ordularla yine gösteriye devam edicez :D

Merakla bekliyoruz diyeceğim demiyorum o kadar merak etmiyorum sadece zaman sayıyoruz..
Neyse bu saldırıda saldırgan 1. liği içinde çok anlamlı oldu herhalde..

TEXASSS
09-08-2010, 21:10
Merakla bekliyoruz diyeceğim demiyorum o kadar merak etmiyorum sadece zaman sayıyoruz..
Neyse bu saldırıda saldırgan 1. liği içinde çok anlamlı oldu herhalde..

aynen biraz anlam kattı tabi vallahi son darbemizide yapıp çekilicez kenara bizden bu kadar artık bizden insanız dimi elimizden ancak bu kadar ezik işler geldi görevimizi yaptık :D

pharmacist_
09-08-2010, 21:15
aynen biraz anlam kattı tabi vallahi son darbemizide yapıp çekilicez kenara bizden bu kadar artık bizden insanız dimi elimizden ancak bu kadar ezik işler geldi görevimizi yaptık :D

Reyizzz süpersinn :D asker bitmiyo bu hesapta :D

desprate
09-08-2010, 21:16

Bence bu SON lar için bu kadar düşünmene gerek yok hatta hiç düşünmene gerek yok süpriz falan bekleme bundan fazlası yok SON 'u gelsi bu oyunun:D

üSTaD.
09-08-2010, 22:15
Bende natarları geçmişim savunmada
Profile bi baktım türbeye dönmüş yeşiller içinde :D
destursuz gelmeyin çarpılırsınız valla:eek::eek::eek:

çaşıt
09-08-2010, 22:29

ezik işler ha :D

çaşıt
09-08-2010, 22:32
Bende natarları geçmişim savunmada
Profile bi baktım türbeye dönmüş yeşiller içinde :D
destursuz gelmeyin çarpılırsınız valla:eek::eek::eek:

üstadım ne desek bu başarıyını övemeyiz
candan tebrikler

oo_my_god
09-08-2010, 23:03
neler oluyor bize

üSTaD.
09-08-2010, 23:23
Canı gönülden tşkler.

üstadım ne desek bu başarıyını övemeyiz
candan tebrikler

üSTaD.
09-08-2010, 23:24
noluyomuş
geliyon ortaya laf atıp kaçıyon öle

neler oluyor bize

SEDAT_16
09-08-2010, 23:40
bayrama bıtsede rahat bayram yapsak :D

oo_my_god
10-08-2010, 04:24
abi ramazan öncesi son kapanışı yaptık o yuzden kaçtım :D bir ay antiTEKEL ciyiz :D

SwordOfGod
10-08-2010, 08:46
Wowda ZORBA ya Başarılar...

ygzcn..YÜCEL...

killTHEdemOCrACy

cnbc-e
10-08-2010, 10:27
Onlar koymuyorlar anlaşıldı biz koyalım.Hem saldırı hem savunma raporlarımızı koyalım ne yapalım...

TEXASSS
10-08-2010, 14:03
artık bitsin bu server yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

K r i p to
10-08-2010, 15:55
Bence de bitsin artık bu server :))) öncelikle zorba birliğini tebrik ederim güsel saldirilar gerçekleştirdiler...Tabiki önemli olan dünya harikasını seviye 100 yapıp kazanmak ama bundanda önemlisi burda hepimizin amacı daha doğrusu benim amacım saygı çerçevsinde yensekte yenilsekte yıkılsakta eğlenebilmek güsel vakit geçirebilmektir...Bana da şuan bu güsel zorba saldiriların karşisinda tebrik etmek düşer .. ama daha vaktimizin oldugunu düşünüyorum umarım arkadaşlar bunun planlarını yapiyorlardır.. tebrikler zorba ekibi.... sizin bitireceğiniz yok sanırım serveri:)) biz tatile çıktık bile:))

Kripto

TEXASSS
10-08-2010, 16:58
Bence de bitsin artık bu server :))) öncelikle zorba birliğini tebrik ederim güsel saldirilar gerçekleştirdiler...Tabiki önemli olan dünya harikasını seviye 100 yapıp kazanmak ama bundanda önemlisi burda hepimizin amacı daha doğrusu benim amacım saygı çerçevsinde yensekte yenilsekte yıkılsakta eğlenebilmek güsel vakit geçirebilmektir...Bana da şuan bu güsel zorba saldiriların karşisinda tebrik etmek düşer .. ama daha vaktimizin oldugunu düşünüyorum umarım arkadaşlar bunun planlarını yapiyorlardır.. tebrikler zorba ekibi.... sizin bitireceğiniz yok sanırım serveri:)) biz tatile çıktık bile:))

Kripto

hahahaha vallahi üstadım dayanamıyorum bende tatile gidiyorum :D

cnbc-e
10-08-2010, 19:05

Kripto

Ben mi böyle anladım yoksa gerçekten kinayeli bir yorum mu olmuş?Bence daha oyun bitmedi muhcu arkadaşımızın dediği gibi daha adamlar deli orduları var onları yollayacaklar onları bekliyoruz....
WoW seviyesi 100 olmadan ben oyun bitti demeyenlerdenim.Herşeye rağmen tebrik edilmekte güzel olsa gerek:D

-lplplplp-
10-08-2010, 20:15
beyler alalh hepinizden razı olsun yaşar1 s.1 de tan-hu adlı yaşar abiden iftira yemiş bulunoyurm güya ben varken bu serverde size para karşılıgı nere saldırdıgımı ve kimin nere sladırıdıgın söylemişim allah yukarıda şahittir sizlere laf söyledigim için o kadar pişmanımki asıl laf söylenecek kişi belliymiş doktirin ibo sizlere sormuş ibo satmışmı diye sizde yok cevabı vermişsiniz yani dogru şeyi yapmışsınız size o kadar küfür hakaret ettim beni zor durumda bırakmak için evette diyebilirdiniz ama allah korkusu olmayan insanların iftirasına maruz kaldım tekrar diyorum alalh sizden razı olsun polemik yaratmak için deil bu yazı s.6 da bi köyüm olmadıgı içni size ulaşamadıgım için burdan yazdım hepiniz sagolun varolun

erenimo
10-08-2010, 21:39

Kripto

ben orduları gormeden inanmam.. s15 de de aynısı oldu yok o var bu var su var dediler yıkılmayı beklerken biz bile şaşırdık..

bizi sorarsanız s15 deki gibi cok sayıda dudak ucuklatan ordular beklemeyin.. fakat sizden bi kaç kişiden muhakkak bekliyoruz. zira siz sırayla bizimle biz ise dönem dönem hepinizle savastık. merkezi yıkılan toparlayamayan askeri yetstremeyen mancıgı kesılen derken tatmin edici sayılara ulasamadık. elimizdeki mütevazı ordularla elimizden geleni yapmaya calısacağız.

URBAN LEGEND
11-08-2010, 00:05
beyler alalh hepinizden razı olsun yaşar1 s.1 de tan-hu adlı yaşar abiden iftira yemiş bulunoyurm güya ben varken bu serverde size para karşılıgı nere saldırdıgımı ve kimin nere sladırıdıgın söylemişim allah yukarıda şahittir sizlere laf söyledigim için o kadar pişmanımki asıl laf söylenecek kişi belliymiş doktirin ibo sizlere sormuş ibo satmışmı diye sizde yok cevabı vermişsiniz yani dogru şeyi yapmışsınız size o kadar küfür hakaret ettim beni zor durumda bırakmak için evette diyebilirdiniz ama allah korkusu olmayan insanların iftirasına maruz kaldım tekrar diyorum alalh sizden razı olsun polemik yaratmak için deil bu yazı s.6 da bi köyüm olmadıgı içni size ulaşamadıgım için burdan yazdım hepiniz sagolun varolun

Marifet çok sayıda asker basıp saldırıp saldırı alırkende bir sürü hesaptan destek alıp yıkılmamak ve sonra bu server bitti artık wow kurulmaz deyip destek aldığınız insanları bırakıp gitmekmidir?Kimden Allah razı olacak sana destek veren huntürk birliği üyelerindenmi yoksa rakiptenmi?İnsanları bu kadar aptal yerine koymayın hiçbir hesap tek başına bu oyunda birşey ifade etmez travian birlik oyunudur birlik yönetimi birliğini bırakıp gitmez ne olursa olsun gitmez...Gitmekle en büyük iyiliği rakip arkadaşlara yaptınız o konuda birbirinize minnettar olabilirsiniz buna kimsenin lafı olamaz tabiki... biz yinede wow için sonuna kadar buradayız...

desmond*
11-08-2010, 00:14
http://travian-reports.net/tr/report-img/1945044f87d

buda benden olsun ufak mufak elimizden bu geldi :)

-lplplplp-
11-08-2010, 01:39
Marifet çok sayıda asker basıp saldırıp saldırı alırkende bir sürü hesaptan destek alıp yıkılmamak ve sonra bu server bitti artık wow kurulmaz deyip destek aldığınız insanları bırakıp gitmekmidir?Kimden Allah razı olacak sana destek veren huntürk birliği üyelerindenmi yoksa rakiptenmi?İnsanları bu kadar aptal yerine koymayın hiçbir hesap tek başına bu oyunda birşey ifade etmez travian birlik oyunudur birlik yönetimi birliğini bırakıp gitmez ne olursa olsun gitmez...Gitmekle en büyük iyiliği rakip arkadaşlara yaptınız o konuda birbirinize minnettar olabilirsiniz buna kimsenin lafı olamaz tabiki... biz yinede wow için sonuna kadar buradayız...
dedigim gibi polemige girmeyecem kardeşim dediklerine gelirsek zaten 10 gün daha oynasaydı ne yan köy ne merkez kalıcaktı neyine daha fazla emek ve altın harcıyorumki gelelim desteklere kara diş cobretti ve kendim defler bu 3 hesaba aitti gelen diger deflerde 3-5 sayılı arkadaştan geldi köyümü kurtarmıış gibi konuşma yeri geldi balta sallayanlarla köyümü savundum geleni çaktım 5 iniz daha bu savaşa benim kadar emek verseydiniz emin ol yönetim kadrosu silmezdi peki sende diyosun yönetim kadrosu bıraktı gitti keyiflerindenmi bıraktılar niye bıraktılar madem yönetim kadrosu idi yıktırmayacaktınız lütfen rica ediyorum s.1 de keyifli bi oyun oynuyorum beni polemige koymayın haklı deilsiniz haklı çıkarmaya çalışmayın endinizi bişi yapmayıp savaşlarda saklanıp wowa kadar gelmişsiniz savaşanlara yıkılanlara saygınız olucagınıza bas bas söyleniyosunuz sizemi tşk edeyim

cnbc-e
11-08-2010, 10:02

Saldıran ve savunana tebrikler diyorduk dimi böyle raporları görünce
Sonunda biri rapor koydu çok sevindim...

SaLLa_
11-08-2010, 16:06

Tebrik ederim emeklerine sağlık...

üSTaD.
11-08-2010, 16:48
Mrb arkadaşlar

organize saldırı aldım önden giren koçbaşıcı

http://travian-reports.net/tr/report/19498838e83,194990e40b5

URBAN LEGEND
11-08-2010, 18:32
dedigim gibi polemige girmeyecem kardeşim dediklerine gelirsek zaten 10 gün daha oynasaydı ne yan köy ne merkez kalıcaktı neyine daha fazla emek ve altın harcıyorumki gelelim desteklere kara diş cobretti ve kendim defler bu 3 hesaba aitti gelen diger deflerde 3-5 sayılı arkadaştan geldi köyümü kurtarmıış gibi konuşma yeri geldi balta sallayanlarla köyümü savundum geleni çaktım 5 iniz daha bu savaşa benim kadar emek verseydiniz emin ol yönetim kadrosu silmezdi peki sende diyosun yönetim kadrosu bıraktı gitti keyiflerindenmi bıraktılar niye bıraktılar madem yönetim kadrosu idi yıktırmayacaktınız lütfen rica ediyorum s.1 de keyifli bi oyun oynuyorum beni polemige koymayın haklı deilsiniz haklı çıkarmaya çalışmayın endinizi bişi yapmayıp savaşlarda saklanıp wowa kadar gelmişsiniz savaşanlara yıkılanlara saygınız olucagınıza bas bas söyleniyosunuz sizemi tşk edeyim

Hadi ya 3-5 sayılı arkadaştan destek aldın öylemi yazıklar olsun senin gibi düşünen yöneticilere mesajlar duruyor herkezin hesabında duruyordur destek mesajları hadi arkadaşlar durmayın arkadaşlar destek arkadaşlar vs.... yazık çok yazık silip gittin madem gittiğin yerde işine bak o zaman buraya bulaşmana gerek yok eğer bu yazıyı yazacağını bilseydim sana destek göndermek yerine senin merkezini ilk önce ben indirirdim buna gücümde yeterdi asıl ben kendime kızıyorum şimdi benle polemiğe girme bu konuda işine bak....

TEXASSS
11-08-2010, 19:00
Mrb arkadaşlar

hahahahahahaha oda güzel abi :D

çaşıt
11-08-2010, 19:18
bu iş kara mizaha dönüştü

bitirinde gidelim artık

asker masker yok bu sonlarda

üSTaD.
11-08-2010, 20:56
Şaka yapmıyorum cidden öle geldiler saniyelere dikkat etsene :rolleyes:

hahahahahahaha oda güzel abi :D

cnbc-e
11-08-2010, 22:57
Şaka yapmıyorum cidden öle geldiler saniyelere dikkat etsene :rolleyes:

Evet araya asker sokma diye saniye saniye giriş yapmışlar..

_GLOAT_
12-08-2010, 14:49

Kripto

Kanka nasılsın :) valla aşşağıdaki ww saldırı raporunu görünce serverın iyice keyifsiz olduğu bariz ortada o ne ya 5 k manco ile seviye alamıyoduk biz sizin wowdan :) bencede tatile çıkman iyi olmuş

cnbc-e
12-08-2010, 15:28
Kanka nasılsın :) valla aşşağıdaki ww saldırı raporunu görünce serverın iyice keyifsiz olduğu bariz ortada o ne ya 5 k manco ile seviye alamıyoduk biz sizin wowdan :) bencede tatile çıkman iyi olmuş

Siz hangi wow dan 5k manco ile seviye alamıyorsunuz?Ben merak ettim.....
Bu arada pavel baya saldırı almış ancak seviye vermemiş gibi duruyor yada ben anlamadım.Raporları görme imkanımız var mı?

arcmrt21
12-08-2010, 15:54
Bu arada pavel baya saldırı almış ancak seviye vermemiş gibi duruyor yada ben anlamadım.Raporları görme imkanımız var mı?

s4 tte hunter wow ve xwx wowdan seviye alınamıyordu7k manço ile bile cesa wowdada oyleydi ama:D

_GLOAT_
12-08-2010, 16:39

Ben 10 k manco ile ancak 3 seviye aldım... kripto hatırlar o geceyi ne ordular gömdük o gece VATAN ww köyüne forum baya heyecanlıydı o gece (s4)

http://www.travian-reports.net/tr/report/1272697d5de

cnbc-e
12-08-2010, 16:54
s4 tte hunter wow ve xwx wowdan seviye alınamıyordu7k manço ile bile cesa wowdada oyleydi ama:D

Yaw ben zaten bunu bu server için yazdım yoksa bende biliyorum 5k mancınıkla seviye alınmayan wow lar.Bizim s15 de cesa da 88k yaya 40k atlı 10k ya yakın asker sadece 1 seviye alabildi onuda biliyorum.keza 2. s1 de s13de ne askerler çakıldı kaldı wow savunmalarında bu askerlerle orada bırak wow dan seviye almayı depo yıkamazdın...
Onlar geçmiş artık buraya bakmak lazım...
Malum oyunda bazı değişiklikler var oyuncu sayısı artık çok azalıyor mesela....

SaLLa_
12-08-2010, 16:59
Gördüğüm en dandik wow dönemi s6 da yaşanıyor. Bu SON Birlikleri ne ayak çözemedim halen seviye dahi basmıyorlar bu korkunun nedeni nedir onuda anlamak mümkün değil.

_GLOAT_
12-08-2010, 17:03
Yaw ben zaten bunu bu server için yazdım yoksa bende biliyorum 5k mancınıkla seviye alınmayan wow lar.Bizim s15 de cesa da 88k yaya 40k atlı 10k ya yakın asker sadece 1 seviye alabildi onuda biliyorum.keza 2. s1 de s13de ne askerler çakıldı kaldı wow savunmalarında bu askerlerle orada bırak wow dan seviye almayı depo yıkamazdın...
Onlar geçmiş artık buraya bakmak lazım...
Malum oyunda bazı değişiklikler var oyuncu sayısı artık çok azalıyor mesela....

Arkadaşım biz sana oyunu bilip bilmediğini söylemedik oynadığınız serverla bizlerin yeni bitirdiği serverı kıyasladığımızda bize kalitesiz geldi onuda kibarca yazdık hatta sana yazmadım kriptoya yazdım espiri olarak bence biran önce dikin wowu s6 topraklarının nadasa bırakılması şart olmuş

cnbc-e
12-08-2010, 17:03
Gördüğüm en dandik wow dönemi s6 da yaşanıyor. Bu SON Birlikleri ne ayak çözemedim halen seviye dahi basmıyorlar bu korkunun nedeni nedir onuda anlamak mümkün değil.

Bu konuda sana katılıyorum.En kısa wow forum ana başlığıda bu olacak herhalde.Nedense ne raporlar koyuluyor nede yorum yapılıyor.Biz sadece onların Wow ları yıkmak istemiyoruz insana karşı oynanan bir oyunda iletişim olmadan olmuyor...

cnbc-e
12-08-2010, 17:06
Arkadaşım biz sana oyunu bilip bilmediğini söylemedik oynadığınız serverla bizlerin yeni bitirdiği serverı kıyasladığımızda bize kalitesiz geldi onuda kibarca yazdık hatta sana yazmadım kriptoya yazdım espiri olarak bence biran önce dikin wowu s6 topraklarının nadasa bırakılması şart olmuş

Yok ben alınmadım zaten aslında muhabbet olsun diye yazdım kimse bişey yazmıyor siz yazmışsınız.eleştiriden alınmayız inşallah.....
Evet şuana kadar sizin yazdıklarınıza sonuna kadar katıldığımıda söylmem lazım...

TEXASSS
12-08-2010, 17:48
hehe bi arkadaşımız kıyas yapmış s6 ile başka yeri vallahi s6 ile başka yeri kıyaslamak olmaz çünkü s6 da zorba var malesef :D aslında kalite çok yüksek sadece diğer birlikleri yıkarak kaliteyi bizim saldırılarımız düşürdü desek daha iyi :D

üSTaD.
12-08-2010, 18:03
Slm bende bennadas wowona bakıyordum s4 de

hunteri kaç birliğin kaç oyuncu sayısını destekledğinide biliyorum
artı bu koyduğun rapor wow döneminin son günleri idi
erpiri adı altında bizim wowu küçümsemissin ama s6 da daha iyisi var ise sölesinler bende bileyim göreyim
s6 da s4 göre yarı yarıya oyuncu sayısı az bunu göz çnünde bulundur tatil dönemi herkes kopmuş oyundan s6 nın bi takım dez avantajları var

üSTaD.
12-08-2010, 18:06
Pavel gırgır wow adı altında işi götürüyor
son birlikleri pavele wow daha saldırı yapmadı ondan yıkılmadı kestiği askerler natar askerleri

üSTaD.
12-08-2010, 18:12
olan raporu hemen yayınlıyoruz
gizli bi rapor yok
biz ise saldrıcak bi wow arıyoruz bulursak saldırcaz:)
biliyosun hayati çok acımasız sadece dünya harikasını yıkmıyor köyüde sıfırlıyor buda haliyle zaman alıyor natar köyleri aldıkları gönden bile daha geriye gidiyor

Bu konuda sana katılıyorum.En kısa wow forum ana başlığıda bu olacak herhalde.Nedense ne raporlar koyuluyor nede yorum yapılıyor.Biz sadece onların Wow ları yıkmak istemiyoruz insana karşı oynanan bir oyunda iletişim olmadan olmuyor...

cnbc-e
12-08-2010, 18:18
olan raporu hemen yayınlıyoruz
gizli bi rapor yok
biz ise saldrıcak bi wow arıyoruz bulursak saldırcaz:)
biliyosun hayati çok acımasız sadece dünya harikasını yıkmıyor köyüde sıfırlıyor buda haliyle zaman alıyor natar köyleri aldıkları gönden bile daha geriye gidiyor

Üstad seni bilmem mi?Benim lafım aslında sana değil diğer wow savunan arkadaşlaraydı.Bizim wow ları bir şekilde görebiliyoruz olmadı sana özelden mesaj atıyorum buluyorum raporu...
Asıl sorun daha öncede yazdığım gibi insana karşı oynanan bu oyunda kimseyle konuşamamak..
not:Bu kadar çapırdım SON ları buraya gelince direk bana sallayacaklar herhalde:D

TEXASSS
12-08-2010, 19:44
Üstad seni bilmem mi?Benim lafım aslında sana değil diğer wow savunan arkadaşlaraydı.Bizim wow ları bir şekilde görebiliyoruz olmadı sana özelden mesaj atıyorum buluyorum raporu...
Asıl sorun daha öncede yazdığım gibi insana karşı oynanan bu oyunda kimseyle konuşamamak..
not:Bu kadar çapırdım SON ları buraya gelince direk bana sallayacaklar herhalde:D

yok ozan senden önce ben varım onlar en çok bana sıkar :D

cnbc-e
12-08-2010, 20:24
yok ozan senden önce ben varım onlar en çok bana sıkar :D

Seni unutmuşum senden sonra diyeyim o zaman.Sizde biraz vites büyütün bakalım ne kadar daha beklemeyle geçecek bu server...

K r i p to
12-08-2010, 20:39
evet knka buranın hiç keyfi yok desek yeridir:)) ama tatile çıktık işte :)) wowu takip ediyorum okadar bide forumda sessiz kalsamda linkleri takip ediyorum birşey yazmasamda:)) linki koymuşun 10k lık mançoyu :) bu arada saol iyim çok şükür sen nasılsın ??

K r i p to
12-08-2010, 20:45
Ben 10 k manco ile ancak 3 seviye aldım... kripto hatırlar o geceyi ne ordular gömdük o gece VATAN ww köyüne forum baya heyecanlıydı o gece (s4)

http://www.travian-reports.net/tr/report/1272697d5de
evet knka buranın hiç keyfi yok desek yeridir) ama tatile çıktık işte ) wowu takip ediyorum okadar bide forumda sessiz kalsamda linkleri takip ediyorum birşey yazmasamda) linki koymuşun 10k lık mançoyu bu arada saol iyim çok şükür sen nasılsın ??

desprate
12-08-2010, 21:30

Bu SON lar piskolojik savaş yürütüyor saldırı yapmayarak forumda kimseyle muhattap olmayarak bizi oyundan soğutup WOW kurmayı planlıyorlar bunlardan korkulur ben bu kadar iyi OYUNCULAR görmedim muhahaha:D:D

cnbc-e
12-08-2010, 21:58
Bu SON lar piskolojik savaş yürütüyor saldırı yapmayarak forumda kimseyle muhattap olmayarak bizi oyundan soğutup WOW kurmayı planlıyorlar bunlardan korkulur ben bu kadar iyi OYUNCULAR görmedim muhahaha:D:D

Bi sen bide muhcu eğer SON lar sizin onlara yüklediğiniz oyun zekasını onlar kendilerinde bulsaydılar bizim WoW ların işi zordu onlarında bu WoW u yapacakları kesindi.
Zorla değil ya adamlar bizi muhattap almıyorlar:D

metın 32
12-08-2010, 23:09
sızlere cevap yazmaya bıle gerek yok sız kendı aranızda geyık muhabettınden baska bırsey yapmadıgınız ıcın yazılacak bırsey goremıyoruz

leyla
13-08-2010, 00:04

dengesiz, çılgın, deli, akıl hastası bir başkanları olsa ne kadar başarılı olurlardı halbuki:D sen tanıonmu öle birini, ben tanıom ama zorba birliklerinde, hatta yağma yapan zorba birliğine geçmiş:D

tebrik ederim
rakip olsanız da ben birlik yönetiminden habersiz saldırı yapanları desteklemiom. nitekim öncü ve artçı bir ekiple girseniz dah abaşarılı olurdunuz ama yine de 3 seviye almışsınızi, tebrikler:)

Mrb arkadaşlar

sedat abi büyük geçmiş olsun
türbe gibi adamsın, niyeti bozan sana dalıyo:d

cnbc-e
13-08-2010, 00:54
sızlere cevap yazmaya bıle gerek yok sız kendı aranızda geyık muhabettınden baska bırsey yapmadıgınız ıcın yazılacak bırsey goremıyoruz

Çok teşekkürler sonunda sesimi duyan birisi çıktı.Muhabbetimizin ölçüsünü geyikler üzerinden yapmanızı tasvip etmedim.Neticede online bir oyunun forum sayfası burası öyle yada böyle 1 senden fazla zamanımız geçiyor bu oyunda bırakta bu kadar yorum yapalım hatta sizlerde yapın...

TEXASSS
13-08-2010, 00:58
Çok teşekkürler sonunda sesimi duyan birisi çıktı.Muhabbetimizin ölçüsünü geyikler üzerinden yapmanızı tasvip etmedim.Neticede online bir oyunun forum sayfası burası öyle yada böyle 1 senden fazla zamanımız geçiyor bu oyunda bırakta bu kadar yorum yapalım hatta sizlerde yapın...

kardeşim bırak yapmasınlar yorum yaw nerde dengesiz var sonlarda anlamıyorum ki seçilmişler sanki istisnalar var tabi ki ama alayı dengesiz ya cidden kime msj atsak ters yazıyorlar tabi bi burukluk var tabi mh ye yazıyorum adamlar hakaret ediyor yok orda hakaret diyor o zaman diyorum ki burdan pala kaşar sen bi beyin özürlü şirin yaratıksın :D

çaşıt
13-08-2010, 01:04
dengesiz, çılgın, deli, akıl hastası bir başkanları olsa ne kadar başarılı olurlardı halbuki:D sen tanıonmu öle birini, ben tanıom ama zorba birliklerinde, hatta yağma yapan zorba birliğine geçmiş:D

tam yerine gelmiş demekki :D

wildax
13-08-2010, 01:15
Kafayı yemek üzereyim temsilci nasıl olurda direk saldırı çıkarır anlamıyorum hemde askeri ikiye bölmüş ben daha bekleyecektim şöle bi seviye 95 lere gelseydi keşke gitti 21 k manco.......

_GLOAT_
13-08-2010, 01:17
hehe bi arkadaşımız kıyas yapmış s6 ile başka yeri vallahi s6 ile başka yeri kıyaslamak olmaz çünkü s6 da zorba var malesef :D aslında kalite çok yüksek sadece diğer birlikleri yıkarak kaliteyi bizim saldırılarımız düşürdü desek daha iyi :D

Yok ben 2 seneki s6 oyuncusu olarak burayı hep takip ederim (ACADEMY ARAT ÇAHRA ELDAR SANCAK) böyle birliklerle s6 çok zevkliydi keşke sizde ozamana denk gelseydiniz Çahralı olarak s6 dan çok zevk aldım ozamanlar ve ilk göz ağrımdır.... birliğnizin kalitesi zaten ortada ama sen benim yazdıklarımı polemik konusu yapmışsın :) olmamış diyoruz... başarılar

_GLOAT_
13-08-2010, 01:25
Slm bende bennadas wowona bakıyordum s4 de

hunteri kaç birliğin kaç oyuncu sayısını destekledğinide biliyorum
artı bu koyduğun rapor wow döneminin son günleri idi
erpiri adı altında bizim wowu küçümsemissin ama s6 da daha iyisi var ise sölesinler bende bileyim göreyim
s6 da s4 göre yarı yarıya oyuncu sayısı az bunu göz çnünde bulundur tatil dönemi herkes kopmuş oyundan s6 nın bi takım dez avantajları var

selamlar biliyorum bir ara bannedasa baktığını yıkacağım wow asıl orasıydı.... hunter yakın arkadaşım olmasına rağmen birlik çıkarları için orduyu oraya çaktık normalde senin baktığın wowu yıkacaktım... senin wowunu küçümsemedim senin wow köyündeki savunmayı ve sana saldıran arkadaşın wow saldırısını yetersiz gördüm koyduğum raporun ww döneminin son günleri olmasıyla ne alakası var ? seviye 50 iken ww saldırısı yapacak adam değiliz seviye 90 larda çıktım saldırımı ama ordaki defansın nekadar olduğunu sende tahmin edebilirsin hemen hemen 10*13 milyon arası def vardı hunter wowda travian rekoru sayılabilir o gece benim raporumdaki gibi 5 büyük ordu çıktı ama yıkamadık ancak salladık

TEXASSS
13-08-2010, 01:27
Yok ben 2 seneki s6 oyuncusu olarak burayı hep takip ederim (ARAT ÇAHRA ELDAR SANCAK) böyle birliklerle s6 çok zevkliydi keşke sizde ozamana denk gelseydiniz Çahralı olarak s6 dan çok zevk aldım ozamanlar ve ilk göz ağrımdır.... birliğnizin kalitesi zaten ortada ama sen benim yazdıklarımı polemik konusu yapmışsın :) olmamış diyoruz... başarılar

yok yok üstadım sen üzerine alınma aman çahra lı arkadaşlarda vardı burda onlarda gittiler :D ama hala sohbetim devam eder olanlarla burda yazdıklarım sana değildi yanlış anlama ama oyundan kime yazsam artist cvp veriyorlar bi yerleri kalkıyor nedense daha 2 gün önce alayının merkezini yıkarken kedi gibilerdi şimdi saldırmıyoruz diye adam sanıyorlarya kendilerini ona deli oluyorum acaip kafam bozuk bu son birliklerine bi cacıkta bildikleri yok tamamı klavyeci anasını satayım bu sonlara karşı rakip görüldüğümüz için kendimde utanıyorum ister wow u kuralım ister kurmuyalım ama birdaha bu son mon zort zurt görürsem orda oynamam alayı acemi oyundan anlamaya beyin özürlü şirin yaratıklar :D ( mod abi mh bunu hakaret olarak görmüyo sende görmezsin diye yazıyorum hakaret dersen silerim :D )

wildax
13-08-2010, 01:33
yok yok üstadım sen üzerine alınma aman çahra lı arkadaşlarda vardı burda onlarda gittiler :d ama hala sohbetim devam eder olanlarla burda yazdıklarım sana değildi yanlış anlama ama oyundan kime yazsam artist cvp veriyorlar bi yerleri kalkıyor nedense daha 2 gün önce alayının merkezini yıkarken kedi gibilerdi şimdi saldırmıyoruz diye adam sanıyorlarya kendilerini ona deli oluyorum acaip kafam bozuk bu son birliklerine bi cacıkta bildikleri yok tamamı klavyeci anasını satayım bu sonlara karşı rakip görüldüğümüz için kendimde utanıyorum ister wow u kuralım ister kurmuyalım ama birdaha bu son mon zort zurt görürsem orda oynamam alayı acemi oyundan anlamaya beyin özürlü şirin yaratıklar :d ( mod abi mh bunu hakaret olarak görmüyo sende görmezsin diye yazıyorum hakaret dersen silerim :d )

ne kadar seviyesiz bir konuşma tarzı bu böyle kişiliksiz karekter yoksunu insanlarsınız anlamıyorum ben normal yaşantısında bir nane olamayan insanlar burada kendilerini senin gibi adam sanıyor işte.....

_GLOAT_
13-08-2010, 01:36
yok yok üstadım sen üzerine alınma aman çahra lı arkadaşlarda vardı burda onlarda gittiler :D ama hala sohbetim devam eder olanlarla burda yazdıklarım sana değildi yanlış anlama ama oyundan kime yazsam artist cvp veriyorlar bi yerleri kalkıyor nedense daha 2 gün önce alayının merkezini yıkarken kedi gibilerdi şimdi saldırmıyoruz diye adam sanıyorlarya kendilerini ona deli oluyorum acaip kafam bozuk bu son birliklerine bi cacıkta bildikleri yok tamamı klavyeci anasını satayım bu sonlara karşı rakip görüldüğümüz için kendimde utanıyorum ister wow u kuralım ister kurmuyalım ama birdaha bu son mon zort zurt görürsem orda oynamam alayı acemi oyundan anlamaya beyin özürlü şirin yaratıklar :D ( mod abi mh bunu hakaret olarak görmüyo sende görmezsin diye yazıyorum hakaret dersen silerim :D )

usta... sero umarım buralarda değildir :D aramızda kalsın 2 sene öncede çahrayı yakmıştı şimdide aynısı olmuş galiba dediğim gibi bir an önce kurun wowuda millet tatilini yapsın kafalar resetlensin malum travian kışın zevkli oluyor.... ben DARK lıyım s4 de biz kuramadık ama oyundan zevk aldık ordularımızı bastık wow kuran rakimizden tebriğimizi aldık yani wowu kuramıyacağımız kesinleştiğinde bile bırakmadık oyunu maksat server zevkli bitsin diye böyle olmalı zaten umarım bir gün bir yerde sizlere rakip oluruz ;)

haythuyt
13-08-2010, 01:52
ne kadar seviyesiz bir konuşma tarzı bu böyle kişiliksiz karekter yoksunu insanlarsınız anlamıyorum ben normal yaşantısında bir nane olamayan insanlar burada kendilerini senin gibi adam sanıyor işte.....

sakın ol adamım bıraz relax
cok gergınsın sanırım
bızımkısı geyık muhabbetı olabılır ama snınkısı daha fena yerelre gıtmıs..bazı seyelr zoruna gıdıyo olabılır
yazacak bısey bulamıyorsan rapor koy
yok koyacak raporda bulamıyorsan bızım raporlara bak
cok sıkılmadan yenılerını eklıyoruz zaten

TEXASSS
13-08-2010, 01:57
usta... sero umarım buralarda değildir :D aramızda kalsın 2 sene öncede çahrayı yakmıştı şimdide aynısı olmuş galiba dediğim gibi bir an önce kurun wowuda millet tatilini yapsın kafalar resetlensin malum travian kışın zevkli oluyor.... ben DARK lıyım s4 de biz kuramadık ama oyundan zevk aldık ordularımızı bastık wow kuran rakimizden tebriğimizi aldık yani wowu kuramıyacağımız kesinleştiğinde bile bırakmadık oyunu maksat server zevkli bitsin diye böyle olmalı zaten umarım bir gün bir yerde sizlere rakip oluruz ;)

seroo da burdaydı ya :D vallahi bizim burası son artık s6 bitince bizim travianda bitmiş olcak ben ilk yada 2. s4 te oynadıydım İSTIKLAL VİP STS 4men SİYAH KURT zamanında o kadar eğlenceli server görmedim açıkçası 2 3 yıl sonra belki yine oynarsam son jubile mi s4 te yapma planım var açıkçası :D

TEXASSS
13-08-2010, 01:58

vala başar ın profile bak sonra gel yaz buraya pardon vala başar mı yazdım pala kaşar olcak o :D

seviyeyi sizden mi öğrenicem ben beyin yoksunu nede olsa hakaret olarak geçmiyormuş ya beyin özürlüsü demek serbest anlaşılan :D

!!Hodrimeydan!!
13-08-2010, 02:25
vala başar ın profile bak sonra gel yaz buraya pardon vala başar mı yazdım pala kaşar olcak o :D

seviyeyi sizden mi öğrenicem ben beyin yoksunu nede olsa hakaret olarak geçmiyormuş ya beyin özürlüsü demek serbest anlaşılan :D

boşver hacı sen onu.pek güvenilir biri gibi gelmedi bana baksana adam isminden önce bile yemin ediyo:D

erenimo
13-08-2010, 02:26
Yok ben 2 seneki s6 oyuncusu olarak burayı hep takip ederim (ACADEMY ARAT ÇAHRA ELDAR SANCAK) böyle birliklerle s6 çok zevkliydi keşke sizde ozamana denk gelseydiniz Çahralı olarak s6 dan çok zevk aldım ozamanlar ve ilk göz ağrımdır.... birliğnizin kalitesi zaten ortada ama sen benim yazdıklarımı polemik konusu yapmışsın :) olmamış diyoruz... başarılar

valla oyun basında ACADEMY vardı SHADOWS vardı. CAHRA vardı.. HUN vardı HEPSİKACIK vardı.. bunlar tr de butun serverlarda oynamıs birlikler. hepsı bizimle savasmaya kalkıstı. s6 bize onerılmıstı dişinize göre rakip bulursunuz diye ama su an sadece SON var. donem donem sırayla donem donem hepsıyle birden savastık. ve hala 2 yıldır namağlup bir birliğiz. bu kadar savas beklemıyorduk planladıgmız gibi gitse cok kaliteli ordularla karsılasacaktınız fakat eldekilerle idare edeceksiniz artık..

not: mütevazılık da ukalalık kadar aptallıktır... lutfen kınamayın ne isek o yuz.

TEXASSS
13-08-2010, 02:38
valla oyun basında ACADEMY vardı SHADOWS vardı. CAHRA vardı.. HUN vardı HEPSİKACIK vardı.. bunlar tr de butun serverlarda oynamıs birlikler. hepsı bizimle savasmaya kalkıstı. s6 bize onerılmıstı dişinize göre rakip bulursunuz diye ama su an sadece SON var. donem donem sırayla donem donem hepsıyle birden savastık. ve hala 2 yıldır namağlup bir birliğiz. bu kadar savas beklemıyorduk planladıgmız gibi gitse cok kaliteli ordularla karsılasacaktınız fakat eldekilerle idare edeceksiniz artık..

not: mütevazılık da ukalalık kadar aptallıktır... lutfen kınamayın ne isek o yuz.

sen bana aptalmı diyon lannn :D:D

o zaman kusura bakmayın arkadaşlar bu travianda en iyi biziz yaw alla alla :D ne yapalım mütevazı takılmıyak bari hani demiyeyim diyorum ama ben daha bizden iyisini görmedim heheehehe

cnbc-e
13-08-2010, 03:49
sen bana aptalmı diyon lannn :D:D

o zaman kusura bakmayın arkadaşlar bu travianda en iyi biziz yaw alla alla :D ne yapalım mütevazı takılmıyak bari hani demiyeyim diyorum ama ben daha bizden iyisini görmedim heheehehe

Hangisiydi tam hatırlayamadım audi yada vw olması lazım biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu....
Bizim durumumuzda bu olacak anlaşılan....

Büyük başkan bizi tatile götür(mesaj yerine ulaşmıştır)

DeadMachine
13-08-2010, 04:11

EEE size kim dedi server basından beri savasın dıye :) Burdan SON birliklerine seslenıyorum bunlarda bu arkadasın dedıgı gibi saglam wow yıkıacak ordular yok ama sayısı fazla olabılır.Bu da size Tüyo OLSUN :D

oo_my_god
13-08-2010, 06:59
ya sonlara verilebilecek tek tüyo sudur..
fazla heyecan cildi bozar.. aman diimmm

ygzcn
13-08-2010, 08:07

ne diosn arkadaşım kendi birlik başkanın profilinden alıntı yapmış texass. asıl oyuna bakarak kişilk yorumlaması yapacaksan git son wow birliğinin başkanının profiline bak. bilip bilmeden konuşupta gereksiz tartışma çıkartma şurada. ;)

TEXASSS
13-08-2010, 11:16
ne diosn arkadaşım kendi birlik başkanın profilinden alıntı yapmış texass. asıl oyuna bakarak kişilk yorumlaması yapacaksan git son wow birliğinin başkanının profiline bak. bilip bilmeden konuşupta gereksiz tartışma çıkartma şurada. ;)

bırak konuşsunlar yağız ne anlar bunlar yaw :D

_GLOAT_
13-08-2010, 13:39
seroo da burdaydı ya :D vallahi bizim burası son artık s6 bitince bizim travianda bitmiş olcak ben ilk yada 2. s4 te oynadıydım İSTIKLAL VİP STS 4men SİYAH KURT zamanında o kadar eğlenceli server görmedim açıkçası 2 3 yıl sonra belki yine oynarsam son jubile mi s4 te yapma planım var açıkçası :D

sende s4 ün en güzel zamanında oynamışsın tebrik ederim :) banada anlatıyorlar o dönemi geçen s4 de dark idim bende bakalım bu travian çok illet bir oyun yazın oıynamıyacaz diyoruz ama kara kış gelipte evlere tıkanınca kahveni alıp sigarayı yakınca azcık ucundan da olsa oynuyosun bu oyunu :p

_GLOAT_
13-08-2010, 13:49

o saydığın birlikler de nam yapmış birliklerdir... ozaman beden sana bir tavsiye sana rakip yoksa bizde bir tabir vardır bazı serverların tapusu bazı birliklerdedir onlara karşı oynayacaksın emin ol zevk alma garantisi veririm yok zevk almadım diyorsan server başından beri aldığın altınların %25 iade garantisi veririm sana arkadaşım bir kaç örnek vereyim eğer bir ara oynarsanız bu buralarda oynayın

s3; tapusu KÇ birliğindedir (++)

s4 tapusu DARK birliğindedir (--) wow kuramasakta mabedimizdir.

Biz biten s4 den toplandık ve s3 teki KÇ nin rakibi olduk tapusunu almak istiyoruz oranın ve zevk almaya devam ediyoruz

not: mütevazilik hala bizim oralarda ''erdem'' olarak geçer ama lüzumsuz mütevazilik gereksizliktir.

SaLLa_
13-08-2010, 14:29
o saydığın birlikler de nam yapmış birliklerdir... ozaman beden sana bir tavsiye sana rakip yoksa bizde bir tabir vardır bazı serverların tapusu bazı birliklerdedir onlara karşı oynayacaksın emin ol zevk alma garantisi veririm yok zevk almadım diyorsan server başından beri aldığın altınların %25 iade garantisi veririm sana arkadaşım bir kaç örnek vereyim eğer bir ara oynarsanız bu buralarda oynayın

Biz biten s4 den toplandık ve s3 teki KÇ nin rakibi olduk tapusunu almak istiyoruz oranın ve zevk almaya devam ediyoruz

not: mütevazilik hala bizim oralarda ''erdem'' olarak geçer ama lüzumsuz mütevazilik gereksizliktir.

çok saçma bir ifade olmuş seninkisi, hiç bir serverin tapusu hiç bir birlikte değildir çünkü bir server bittikten sonra bir birliğin oyuncuları oyuna topluca devam edecek olsalarda bunu yeni bir servere başlayarak yaparlar kimse biten serverin başlamasını aylarca beklemez.

s4 'e gelince Texasss 'ın bahsini yaptığı dönemde bende vardım o serverde ama artık o tür serverlerin olması imkansız görünüyor ve mademki s4 'ün tapusu DaRK ta bizim oynadığımız dönemde Dark neredeydi? Öylesine zor bir serverde wow kurabilen Siyah birlikleri benim oynadığım travian serverlerinde gördüğüm en iyi birliktir. Bunuda sadece wow kurdukları için söylemiyorum, çünkü gerçektende üst düzey bir yönetim kadrosu vardı Siyahların.
Dark falan hikaye birliktir, Dark birliklerinin herhangi bir serverde hiç bir başarısı olmamıştır aksine benim bildiğim s17 ve s4 te hüsrana uğramış bir oluşumdur.

_GLOAT_
13-08-2010, 16:02
çok saçma bir ifade olmuş seninkisi, hiç bir serverin tapusu hiç bir birlikte değildir çünkü bir server bittikten sonra bir birliğin oyuncuları oyuna topluca devam edecek olsalarda bunu yeni bir servere başlayarak yaparlar kimse biten serverin başlamasını aylarca beklemez.

s4 'e gelince Texasss 'ın bahsini yaptığı dönemde bende vardım o serverde ama artık o tür serverlerin olması imkansız görünüyor ve mademki s4 'ün tapusu DaRK ta bizim oynadığımız dönemde Dark neredeydi? Öylesine zor bir serverde wow kurabilen Siyah birlikleri benim oynadığım travian serverlerinde gördüğüm en iyi birliktir. Bunuda sadece wow kurdukları için söylemiyorum, çünkü gerçektende üst düzey bir yönetim kadrosu vardı Siyahların.
Dark falan hikaye birliktir, Dark birliklerinin herhangi bir serverde hiç bir başarısı olmamıştır aksine benim bildiğim s17 ve s4 te hüsrana uğramış bir oluşumdur.

Benim yazımda polemik yaratacak birşey yok ama sen tartışma konusu haline getimişsin....

Hüsran kelimesi biraz ağır olmuş wow kurulmasada dark hala yerinde duruyor şu anda 2x de oynuyorsan zaten görürsün (siyah yönetimide orda dark birliğindedir) s4 açılınca zaten kendi yerini tekrar alacaktır benim demek istediğim biz arkadaşlık dostluk için oynarız wow 2. plandadır kuramadığımızda rakibimizi tebrik eder eğlencemize devam ederiz bu anlayış içinde dark yoluna devam eder. o yazıdaki kasıt eğer zorba tekrar travian oynayacaksa açılacak olan s4 e gelsin garanti veriyorum burdan daha iyi rakiplerle karşı karşıya gelirsiniz daha zevk alırsınız

orada DARK SİYAH VATAN birlikleri bölgelerinde olacaktır geçen seneki gibi kısaca okeye 4. aranıyor ;)

Bu yazımı polemik olarak alma savunmayada geçme zorbaya başarılar haklı bir wow sonucu alıyorsunuz

SaLLa_
13-08-2010, 16:40
Benim yazımda polemik yaratacak birşey yok ama sen tartışma konusu haline getimişsin....

Hüsran kelimesi biraz ağır olmuş wow kurulmasada dark hala yerinde duruyor şu anda 2x de oynuyorsan zaten görürsün (siyah yönetimide orda dark birliğindedir) s4 açılınca zaten kendi yerini tekrar alacaktır benim demek istediğim biz arkadaşlık dostluk için oynarız wow 2. plandadır kuramadığımızda rakibimizi tebrik eder eğlencemize devam ederiz bu anlayış içinde dark yoluna devam eder. o yazıdaki kasıt eğer zorba tekrar travian oynayacaksa açılacak olan s4 e gelsin garanti veriyorum burdan daha iyi rakiplerle karşı karşıya gelirsiniz daha zevk alırsınız

orada DARK SİYAH VATAN birlikleri bölgelerinde olacaktır geçen seneki gibi kısaca okeye 4. aranıyor ;)

Bu yazımı polemik olarak alma savunmayada geçme zorbaya başarılar haklı bir wow sonucu alıyorsunuz

ben polemik peşinde değilim ancak ikinci sınıf bir birliği bu derece övmene sadece gülüyorum. Dark birliklerinin bu güne kadar oynadıkları serverlerde bir başarısı olmamıştır bu tabikide sizler için birer hüsrandır ayrıca genel başkanınız birlikleri idare edebilme konusunda fazlasıyla yetersiz...

Siyaha gelince Siyahın genel yönetim kadrosu oyunu bırakalı yıllar oldu belkide onlar oyunu bıraktıklarında sen travianın ismini bile bilmiyordun kimbilir :)

_GLOAT_
13-08-2010, 17:09
ben polemik peşinde değilim ancak ikinci sınıf bir birliği bu derece övmene sadece gülüyorum. Dark birliklerinin bu güne kadar oynadıkları serverlerde bir başarısı olmamıştır bu tabikide sizler için birer hüsrandır ayrıca genel başkanınız birlikleri idare edebilme konusunda fazlasıyla yetersiz...

Siyaha gelince Siyahın genel yönetim kadrosu oyunu bırakalı yıllar oldu belkide onlar oyunu bıraktıklarında sen travianın ismini bile bilmiyordun kimbilir :)

şimdi anlaşıldı sıcakta çabuk saldın kendini dark seni fena üzmüş :D

bu tarz oyuncular birliklerini antipatik yaparlar

sana düzgün cevap yazmaya çalıştım ama travianda benim bir kuralım var herkes ederi kadar

neyse salladım seni gittin

Karanlıkta fazla korkutmuş seni dark

Fear Of The DARK :)

arcmrt21
13-08-2010, 18:17

sana düzgün cevap yazmaya çalıştım ama travianda benim bir kuralım var herkes ederi kadar

bak bu senin yaptıgın hiç olmamış aslında kim varsa orada:) çünkü herhangi bir yorumda canını yakmışız gibi bir yorum hiç yakışmıyor buyukluge... O kadar kişi yıktım bunun canını yaktım demedim şahsen mutevazi ol burada çunku gerçek sonucun yok:) VATAN birlikleri orada eze eze aldı hatta tonlarca ordu elde patladı:)

TEXASSS
13-08-2010, 18:41
burda araya ben gireyim isterseniz gloat arkadaşımız gayet güzel şekilde yazılar yazıyordu salla üstadımızda polimik oluşmuş vallahi ben gloat öncelikle misafirimizdir ona göre davranalım arkadaşımıza tartışma ortamı oluşturmuyalım kendisi ile gayet efendi bi arkadaş benziyor kendisi

sonra gelelim 2. duruma bu kısımdada polimiğe girmek istiyen benimle girsin 1.si darklar iyi birliktir ama ahım şahım işleri yoktur 2. si siyah a iyi birlik bile diyemem çünkü hiç bişeyleri yoktur benim dönemimde siyahlar önce dark sonra 4men çatısınıda gelişip sonra onları ekerek baş kaldırmaya çalıştı başkaldırmaya çalışan bi birlik iyi bi birlik olamaz onu da söyliyeyim ama darklarda ahım şahım olduğu söylenemez ama hep oynamak istediğim birliklerden biriydi ta ki ZORBA yı görene kadar :D

çaşıt
13-08-2010, 19:59
burda araya ben gireyim isterseniz gloat arkadaşımız gayet güzel şekilde yazılar yazıyordu salla üstadımızda polimik oluşmuş vallahi ben gloat öncelikle misafirimizdir ona göre davranalım arkadaşımıza tartışma ortamı oluşturmuyalım kendisi ile gayet efendi bi arkadaş benziyor kendisi

aynı düşüncedeyim
tabi bahse konu serverları ve birlikleri tanımadığım için diğer kısmı es geçiyorum
kargadan başka kuş
fenerbahçeden başka takım
Zorbadan başka birlik
Erenimodan başka başkan
vurucu61 den büyük komutan
Vodka dan başka lider
boranuğurludan başka hattrick wow cu
üstaddan başka ÜSTAD
kendimden başka yağmacı tanımam :p

_GLOAT_
13-08-2010, 22:56
bak bu senin yaptıgın hiç olmamış aslında kim varsa orada:) çünkü herhangi bir yorumda canını yakmışız gibi bir yorum hiç yakışmıyor buyukluge... O kadar kişi yıktım bunun canını yaktım demedim şahsen mutevazi ol burada çunku gerçek sonucun yok:) VATAN birlikleri orada eze eze aldı hatta tonlarca ordu elde patladı:)

VATAN birliklerini tekrar can-ı gönülden kutlarım dediğin gibi eze eze kurdular 2 bölge birleştiler vs gibi polemik bize yakışmaz vatan kurdumu kurdu okadar tekrar tebrikler... yalnız sen beni iyi tanırsın vatan birliklerinde en çok sevilen darklı benim desem herhalde itiraz etmessin o yüzden mütevaziliğimi zaten satırlarımda bulursun

s3 de hesabım var vatanlı arkadaşlar davet etti orda KÇ hegomanyası varmış bizede heyecan olur dediler davetlerini kırmadım vatan2 birliğinde ''Nothing2Lose'' hesabının sahibiyim sanırım anlamışsındır demek istediklerimi....;)

_GLOAT_
13-08-2010, 23:01

sonra gelelim 2. duruma bu kısımdada polimiğe girmek istiyen benimle girsin 1.si darklar iyi birliktir ama ahım şahım işleri yoktur 2. si siyah a iyi birlik bile diyemem çünkü hiç bişeyleri yoktur benim dönemimde siyahlar önce dark sonra 4men çatısınıda gelişip sonra onları ekerek baş kaldırmaya çalıştı başkaldırmaya çalışan bi birlik iyi bi birlik olamaz onu da söyliyeyim ama darklarda ahım şahım olduğu söylenemez ama hep oynamak istediğim birliklerden biriydi ta ki ZORBA yı görene kadar :D

üstad saolasın ilgi ve alakan için zorba takip ettiğim bir birliktir birlik beraberlik üst düzey olunca başarı kendiliğinden geliyor... dark için dediklerinde haklısın bizde birlik beraberlik ve arkadaşlık çok üst düzeyde ama son anlar yaklaşırken bir yerde bir hata yapıyoruz kuramıyoruz wowu :) olsan sağlık olsun tebrik eden taraf oluyoruz son zamanlarda.... tekrardan sana ve birliğine başarılar dilerim kolay gelsin

not: kimseyi kırdım veya yanlış anlaşıldıysamda kusura bakmasın kimse

arcmrt21
13-08-2010, 23:03
VATAN birliklerini tekrar can-ı gönülden kutlarım dediğin gibi eze eze kurdular 2 bölge birleştiler vs gibi polemik bize yakışmaz vatan kurdumu kurdu okadar tekrar tebrikler... yalnız sen beni iyi tanırsın vatan birliklerinde en çok sevilen darklı benim desem herhalde itiraz etmessin o yüzden mütevaziliğimi zaten satırlarımda bulursun

s3 de hesabım var vatanlı arkadaşlar davet etti orda KÇ hegomanyası varmış bizede heyecan olur dediler davetlerini kırmadım vatan2 birliğinde ''Nothing2Lose'' hesabının sahibiyim sanırım anlamışsındır demek istediklerimi....;)

dedim ya sana orada mütevaziliğini sen gosteremedin yoksa seni biliyoruz değişmişsin diyecektim herneyse KÇ savaşında başarılar diliyeyim:) daha da bizim funthemental yani hakan abilere anlatamamıştım ya sizin ordu çıkmadıgınızı inanmamışlardı:) o oyunu iyi yedirdin yoksa bir gunde en fazla asker olen server olabilirdi orası... 134k emperyan elde patlattın:) sana guvenmişlerdi yıkacaksınız diye...:)

Her neyse inşAllah hayırlısı olur s3 te ki s3 e ilgim fazla yoktur...

Bir konuşmanda da geçmişti ya her serverin bir sabit birliği vardır diye s1 AN lar s2 COF lar dışında gerisi boş diyeyim de:D

desprate
13-08-2010, 23:06

Misafir dedik alttan alalım dedik ama amaçın nedir anlıyamadık?
Tutdurmuşsun bir dark dark diye kimse de bir başarısını bilmez etmez!!
Biz ne diyoruz burda
ZORBA diyoruz
killTHEdemOCrACy diyoruz
Orantısız güç diyoruz
bu yeterli diilmi bırak şimdi dark ları hee nedersin mütavazılık bıla bılaa bılaa İLLEDE ZORBA....

_GLOAT_
13-08-2010, 23:30
dedim ya sana orada mütevaziliğini sen gosteremedin yoksa seni biliyoruz değişmişsin diyecektim herneyse KÇ savaşında başarılar diliyeyim:) daha da bizim funthemental yani hakan abilere anlatamamıştım ya sizin ordu çıkmadıgınızı inanmamışlardı:) o oyunu iyi yedirdin yoksa bir gunde en fazla asker olen server olabilirdi orası... 134k emperyan elde patlattın:) sana guvenmişlerdi yıkacaksınız diye...:)

Her neyse inşAllah hayırlısı olur s3 te ki s3 e ilgim fazla yoktur...

Bir konuşmanda da geçmişti ya her serverin bir sabit birliği vardır diye s1 AN lar s2 COF lar dışında gerisi boş diyeyim de:D

vatanın ++ bölgesi ile sorunumuz yoktu vatan kuracaksa bari dedik bizim istemediğimiz bölge kurmasın dedik orduları huntere gömdük xvx kitlenince ++ bölgesi kurmuş oldu gerçi bunlar boş laf sonuçta vatan birliği kurdu ama son anda vatan wow köyünün isim değişmesi başta abulut olmak üzere vatanlıları baya üzülmüştü.... inan bizimde elimizde hala ordular kaldı xvx açılır diye hazırda bekletiyorduk

134 k emperyanı görünce inan bende üzüldüm keşke daha önce çıksalardı

cnbc-e
13-08-2010, 23:30

bölge olarak nereyi bize veriyorsunuz onu öğrenebilirmiyiz.Bakarsın bizim alt ekibi yollarız onlar illede oynayacağız diyorlar.Ben +/+ da olmak isterim onları bilmem yer o kadar önemli değil.Artık oyunu bilmeyen fazla insan olmuyor herkes oyunu biliyor ve eskisi kadar çok oyuncu kayıt olmuyor oyuna ondan yer o kadar önemli olmasa gerek...

_GLOAT_
13-08-2010, 23:36
bölge olarak nereyi bize veriyorsunuz onu öğrenebilirmiyiz.Bakarsın bizim alt ekibi yollarız onlar illede oynayacağız diyorlar.Ben +/+ da olmak isterim onları bilmem yer o kadar önemli değil.Artık oyunu bilmeyen fazla insan olmuyor herkes oyunu biliyor ve eskisi kadar çok oyuncu kayıt olmuyor oyuna ondan yer o kadar önemli olmasa gerek...

selam,

DARK (- -)

SİYAH (+-)

VATAN (-+)

İstediğiniz gibi + + da bilindik kimse yok geçen sene bir kaç birlik açmıştı sonra -+ daki vatan ile birleştiler yani dediğin gibi ++ boş duruyor o bölgede tabikide sizin gibi kaliteli bir birlik servere kalite katar umarım yan birliğiniz gelir

URBAN LEGEND
13-08-2010, 23:56
Arkadaşlar ne güzel seviyeli bir şekilde yazılar yazılıyordu birden hakaret içeren cümleler neden yazılıyorki (beyinsiz,özürlü vs) bu ifadeleri genelleme yaparak yazmak dahada seviyesiz bir kişilik ifadesi olsa gerek.Son birlikleri foruma yazmamakla gayet haklılar

cnbc-e
14-08-2010, 00:38
Arkadaşlar ne güzel seviyeli bir şekilde yazılar yazılıyordu birden hakaret içeren cümleler neden yazılıyorki (beyinsiz,özürlü vs) bu ifadeleri genelleme yaparak yazmak dahada seviyesiz bir kişilik ifadesi olsa gerek.Son birlikleri foruma yazmamakla gayet haklılar bu son yazımdır herkeze başarılar başka bir serverde görüşmek dileğiyle.......

Elbette bu yapılanı onaylamıyoruz.Bazen nedense hiç beklenmedik kişilerde yapabiliyor bu gibi hatalar bence yapılmamalı.Sizinle alakası olmayan bir olaydan bahsediyoruz ve sen bunu örnek göstererek yazmayacağız diyorsun aman yazmayın madem ben çok istedim sizlerinde fikirlerinizi burada yansıtmanızı.Demek olmayacak.

selam,

DARK (- -)

SİYAH (+-)

VATAN (-+)

İstediğiniz gibi + + da bilindik kimse yok geçen sene bir kaç birlik açmıştı sonra -+ daki vatan ile birleştiler yani dediğin gibi ++ boş duruyor o bölgede tabikide sizin gibi kaliteli bir birlik servere kalite katar umarım yan birliğiniz gelir

S1 de bizimle alakası bile olmayan bir ZORBA birliği var adamlar ismimizin etkisiyle olsa gerek hiç bir arada oynamamış olsalarda bizden kimsede olmasada içlerinde oradaki köklü bir birliğe karşı iyi şler çıkarmışlar sen anla artık bizim yan birlik oraya gelirse ne olur:D

arcmrt21
14-08-2010, 01:30
S1 de bizimle alakası bile olmayan bir ZORBA birliği var adamlar ismimizin etkisiyle olsa gerek hiç bir arada oynamamış olsalarda bizden kimsede olmasada içlerinde oradaki köklü bir birliğe karşı iyi şler çıkarmışlar sen anla artık bizim yan birlik oraya gelirse ne olur:D

yok yaf hiçbirşey yapamadılar inan:) savunma bile yaptıklarını gormedim... Sen sadece forumdan goruyon yoksa içerden bakınca hiçbirşey yok:D ZORBA yok aslında...

_GLOAT_
14-08-2010, 01:40
Elbette bu yapılanı onaylamıyoruz.Bazen nedense hiç beklenmedik kişilerde yapabiliyor bu gibi hatalar bence yapılmamalı.Sizinle alakası olmayan bir olaydan bahsediyoruz ve sen bunu örnek göstererek yazmayacağız diyorsun aman yazmayın madem ben çok istedim sizlerinde fikirlerinizi burada yansıtmanızı.Demek olmayacak.

wowu kurarsınız bizde kaliteli bir ekiple oynamanın zevkine varırız ;)

cnbc-e
14-08-2010, 04:33
wowu kurarsınız bizde kaliteli bir ekiple oynamanın zevkine varırız ;)

Ben yokum benden bu kadar şimdi sadece wow a tahıl ve savunma atıyorum kurarsakta kurmazsakta bu son inşallah..

yok yaf hiçbirşey yapamadılar inan:) savunma bile yaptıklarını gormedim... Sen sadece forumdan goruyon yoksa içerden bakınca hiçbirşey yok:D ZORBA yok aslında...

Aynen dediğin gibi oyunda yokum inşallahta olmam:D.forumda sanki bişeyler yapmışlar gibi duruyordu:D

SaLLa_
14-08-2010, 11:13

Darklarla hiç bir serverde oynamadığıma emin olabilirsin ama çeşitli bilgilere sahibim darklar hakkında ve bu bilgiler bile benim, darkların 2. sınıf birlik olduğunu görmeme yetiyor.

Texasss = Siyahların asıl kurucu yönetim kadorsu oyunu bırakalı çok uzun yıllar oldu sizin şuanda gördüğünüz siyahların gerçek siyah birlikleri ile uzaktan yakından alakası yok zaten...

SaLLa_
14-08-2010, 11:17
Ektir... Bahsini yaptığım siyah birlikleri ilk 2 s4 te wow kurup oyunu bırakmıştır.

leyla
14-08-2010, 11:50
EEE size kim dedi server basından beri savasın dıye :) Burdan SON birliklerine seslenıyorum bunlarda bu arkadasın dedıgı gibi saglam wow yıkıacak ordular yok ama sayısı fazla olabılır.Bu da size Tüyo OLSUN :D

evet bence de arkadaşım haklısın yani biz ekip olarak hata ettik ve şuanda bunun cezasını çekioz..
eminimki sonların elinde en az 20ye 5lik 10 ordu vardır ve yanlarındaki 2k mancınık da çabası.. önüne de 1-3k lık koçbaşı ordusu koyarlar ki bu benim en korktuğum şey yani keşke biz de kenarda ordu tutmayı akıl etseydik.
elimizde ordu kalmamış olablir ama ben tüm server boyunca feciii keyif aldım, şimdi de natara defans basıp gönderiyorum ama gel gör ki muazzam ordular o natarı yıkcak ve defansım da ölcek ama sağlık olsun.
yine de
inadına zorba
alayına oo_my_dingil

leyla
14-08-2010, 11:52

Bence KÇ ekibi ile birleşin çnkü zeka düzeyi ve oyuna bakış açısı anlamında sanki seneler evvel ormanda kaybolmuş ikiz kardeşiniz kadar yakınlar size.

TEXASSS
14-08-2010, 12:05
Arkadaşlar ne güzel seviyeli bir şekilde yazılar yazılıyordu birden hakaret içeren cümleler neden yazılıyorki (beyinsiz,özürlü vs) bu ifadeleri genelleme yaparak yazmak dahada seviyesiz bir kişilik ifadesi olsa gerek.Son birlikleri foruma yazmamakla gayet haklılar bu son yazımdır herkeze başarılar başka bir serverde görüşmek dileğiyle.......

wow başkanının profilne bak sonra gel tekrar yaz buraya :D

TEXASSS
14-08-2010, 12:07
Ektir... Bahsini yaptığım siyah birlikleri ilk 2 s4 te wow kurup oyunu bırakmıştır.

ilk 2 server wow mu kurmuş üstadım sen nerdesin yaw :D ilk 2 den birinde wow u V.İ.P kurdu :D

arcmrt21
14-08-2010, 12:24
ilk 2 server wow mu kurmuş üstadım sen nerdesin yaw :D ilk 2 den birinde wow u V.İ.P kurdu :D

ikincisinde de asa birlikleri kurdu:D yani ek siyah değil:):) Ama ilk s3 te siyahlar wowu kurdu ordaki siyahlar s2 de kurtları kurmustu vs. vs. yani...

TEXASSS
14-08-2010, 12:25
ikincisinde de asa birlikleri kurdu:D yani ek siyah değil:):) Ama ilk s3 te siyahlar wowu kurdu ordaki siyahlar s2 de kurtları kurmustu vs. vs. yani...

s3 te kurduklarını biliyorum 1 kere ama s4 te ben siyah hatırlamıyorum ve hani gerçekten kimseyi kırmak istemem ama siyahlar oyunu pek bilmezler