PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 6]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

TEXASSS
27-09-2010, 20:28
Tamamı ZORBA
Tamamı orjinal

hele biri varki tam orjinal hakiki paladin:eek::eek::eek:

zatan bunu yapsa yapsa üstad. yapardı:cool:

http://img442.imageshack.us/img442/2063/18ekranalnts.png

CAMİ DUVARI showwwwwwwww :D

musti
27-09-2010, 20:33
bi karar verin artık zorba mıyım son mu :p

conconlu hesabını ben banlamadım.Kardeşiniz falanda değilim, dikkat ederseniz ben siz diye hitap ediyorum...

Conconlu hesabını wow defansını yayınladı diyerek kilitlediniz ki o hesapdan hiç bi rapor yayınlanmadı.
Rise-Up küfür nedeni ile kilitlendi o hesapdan küfür edilmedi Yaptıgınız işin hakkını verdiğinize inaıyormusunuz ???
Conconlu için açıklama bekliyorum mümkünse.

whocares
27-09-2010, 20:50
Conconlu hesabını wow defansını yayınladı diyerek kilitlediniz ki o hesapdan hiç bi rapor yayınlanmadı.
Rise-Up küfür nedeni ile kilitlendi o hesapdan küfür edilmedi Yaptıgınız işin hakkını verdiğinize inaıyormusunuz ???
Conconlu için açıklama bekliyorum mümkünse.

Bunu neden algılayamıyorsunuz anlamak mümkün değil.....

adamın biri forumda küfür/hakaret ediyor,bunu herkes görüyor,belli bir süre ceza alıyor.

Ee arkadaş napıyor,yeni hesap alıp yine yazıyor.Onu banlıyoruz gidip başkasının hesabından yazıyor.

Neden banlandığı detayına değil,küfür/hakaret ettiğine bakın...
Ne yapalım, herkes istediği gibi küfür mü etsin birbirine?

Ayrıca bu tip sorularınızı özel mesajla iletin,forumun ortasında moderatörlere hesap sorar gibi bir tavır hoş olmuyor...Nihayet bizler burada herkes seviyeli bir şekilde oyunla ilgili birşeyler paylaşsın diye uğraşıyoruz.

Canerous
27-09-2010, 20:52
bi karar verin artık zorba mıyım son mu :p

conconlu hesabını ben banlamadım.Kardeşiniz falanda değilim, dikkat ederseniz ben siz diye hitap ediyorum...

Moderatör atar yaptı :D

musti
27-09-2010, 20:56

adamın biri forumda küfür/hakaret ediyor,bunu herkes görüyor,belli bir süre ceza alıyor.

Ee arkadaş napıyor,yeni hesap alıp yine yazıyor.Onu banlıyoruz gidip başkasının hesabından yazıyor.

Ayrıca bu tip sorularınızı özel mesajla iletin,forumun ortasında moderatörlere hesap sorar gibi bir tavır hoş olmuyor...Nihayet bizler burada herkes seviyeli bir şekilde oyunla ilgili birşeyler paylaşsın diye uğraşıyoruz.

hepsine tamam küfürü asla savunmam dikkat ederseniz özellikle Conconlu hesabını sordum. Ben banlamadım diyorsunuz ama sonuçda sizde burda yetkilisiniz. Size sormuycazda sebebini kime sorucaz bu hesap sorma değil bilgi edinme sonuçda bizler bu oyun için dünyanın en önemli şeyi olan ZAMAN'ımızı harcıyoruz. Sanırım bukadarcık soru sormaya hakkımız vardır.. Banlanma sebebi olarak WOW savunmasını yayınlamak diyorsunuz ama o hesapdan hiçbir rapor yayınlanmadı. Eger yayınlandıysa ispatlayın bizde SUSALIM... İyi Akşamlar...

pharmacist_
27-09-2010, 21:04
son 1 saattir kırdıgımız rekor yerine forum hesaplarının neden banlandıgını tartısıyoruz. ins en kısa zamanda hatalar düzeltilicek ve muhabbete kaldıgımız yerden devam edicez.

oo_my_god

tesekkurler yigit

-constantine-
27-09-2010, 21:07

Üstadım;

Bakın conconlu adlı forum üyesi forumda aktıf wow raporu paylastıgı ıcın banlandı diyor.Ama conconlu adlı arkadasımızın degıl kendi saldırısı dıger saldırıları paylastıgı tek bır yorum yok.Ayrıca aktıf wow denılen wow ların hepsının defansı sıfırlanmıstır.

Conconlu adlı hesap dısında banlanan hesapların hesabını sormuyoruz.Sadece conconlu adlı hesabın neden banlandıgını ögrenmek ıstıyoruz.(ortada bi sebep yokken)

Lütfen bu duruma müdahale edin sonucta arkadasımız rekor ordu cıkarmıs rekor kesım yapmıs ve durduk yere banlandıgı ıcın bunu arkadasları ıle burada sohbet ederek geyik yapamıyor.

Gerekeni yapacagınızdan eminim..

Syg.

DeathLess
27-09-2010, 21:32
Selamlar.
conconlu adlı forum hesabı bir kullanıcının aktif wow defansının yayınlanması şikayeti bildirisi sebebiyle gerekli inceleme sonucu bizzat benim tarafımdan banlanmıştır.

Birçok kullanıcının öyle olmadığını iddia ettiği mesaj ise kayıtlarda durmaktadır. Gerekirse forum admini olan dwarfish'e mesaj atıp itirazınızı yapabilirsiniz. Kurallara uygun olmadığından dolayı ben o mesajı tekrardan herkese görünürlüğünü sağlamıyorum. Forum admini uygun görürse o mesajı tekrardan bütün kullanıcıların görebileceği şekle getirebilir.

WoW köyünün reislenmesi olayına gelince de;

Buna benzer durum daha önce s5 ve yanlış hatırlamıyorsam s2 WoW başlığında da olmuştu ve yine defansın geçilmediği rapor paylaşımı sebebiyle kullanıcının foruma erişimi süreli olarak engellenmiştir.

Konunun en başındaki kurallarda da belirtildiği gibi WoW defansının tamamının geçildiği rapor haricinde (1 saniye sonra WoW köyü reislenmiş olsa bile) diğer raporların hepsinde defansın kapatılması zorunludur.

musti
27-09-2010, 21:54
ben bu işten hiç bişey anlamadım anlayan varsa banada anlatabilirmi :mad:

Canerous
27-09-2010, 22:04
ben bu işten hiç bişey anlamadım anlayan varsa banada anlatabilirmi :mad:

Ya moderatörümüz elinde mesajların kayıtlı olduğunu söylüyor. Yani şu durumda bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Fazla üstelemek istiyorsanız özel mesajları kullanmanızı öneririm :) Concon'u da en yakın zamanda aramızda görmek isteriz(hangi hesapla olursa olsun) :D

desprate
27-09-2010, 22:06
S15 de oynayanlar bilir ZORBA nın genel başkanı TATA güney idi bu server başında bizden bazı sebeplerden dolayı ayrılmıştı. Onu hiç aratmayan iki büyük başkan çıkarttı ZORBA erenimo&vurucu61 vurucu61&erenimo ikisini de aynı anda önce yazmak istedim ikisi bir elmanın yarısı gibi:D (bizim gibi cnbc-e ender16 otomasyon ) ve onların yanında bir çok iyi fedekar ZORBA yöneticisi vardı hepsine şahsım adına bir kez daha teşekkürederim ve diyer saygı değer ZORBA üyelerine teşekkürederim son ana kadar beraberiz herkezin emeğine yüreğine sağlık...

Kısmet olursa bir kez daha gene hep beraber oynamak ümidiyle..

Birde tata yada biri haber etsin son anlarda gelsin bari:D

DeathLess
27-09-2010, 22:08
Ya moderatörümüz elinde mesajların kayıtlı olduğunu söylüyor. Yani şu durumda bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Fazla üstelemek istiyorsanız özel mesajları kullanmanızı öneririm :) Concon'u da en yakın zamanda aramızda görmek isteriz(hangi hesapla olursa olsun) :D

Süreli olarak forumdan uzaklaştırılan kullanıcıların cezaları bitene kadar başka bir hesapla paylaşım yapmalarına müsade etmiyoruz.

Bunun tespitinde ceza süresi artabiliyor.

Canerous
27-09-2010, 22:14
Süreli olarak forumdan uzaklaştırılan kullanıcıların cezaları bitene kadar başka bir hesapla paylaşım yapmalarına müsade etmiyoruz.

Bunun tespitinde ceza süresi artabiliyor.

O da akıllı olup başka bilgisayardan başka bir hesap açar canım, nolcak ;)

leyla
27-09-2010, 22:18
Onurun yokluğunu hissettirmemek açısından acilen bir üyemiz arızalık bayrağını devralmalıdır
ama
şuanda farkettim ki onurun yeri doldurulamaz
o anlam yüklü cümleleri, o atar dolu çıkışlarını ve agresif tutumunu özledim.

onur come home

DeathLess
27-09-2010, 22:20
O da akıllı olup başka bilgisayardan başka bir hesap açar canım, nolcak ;)

Bugüne kadar yeterli gelmeyen bu tip yöntemlerin (PC, IP değişikliği vb) bugünden sonra da pek yeterli geleceğini de iddia etmek mantıksız.

Kaldı ki kişinin kurallara uyup uymaması da kendi tercihidir.
Bizler burada herkesi mantık sahibi ve akıllı, yazılanları anlayabilen biri olarak görüyoruz.

Bunu kabul etmeyen varsa da çıkıp yazabilir.
Bizim için herhangi bir sorun-sıkıntı teşkil etmez.

leyla
27-09-2010, 22:26
Bugüne kadar yeterli gelmeyen bu tip yöntemlerin (PC, IP değişikliği vb) bugünden sonra da pek yeterli geleceğini de iddia etmek mantıksız.

Bizler burada herkesi mantık sahibi ve akıllı, yazılanları anlayabilen biri olarak görüyoruz.

Onuru tanımadığınız çok belli :)

şaka bir yana, art niyetli davranış görmüyorum ve fakat onurun tarzını hiçbir zaman tasvip etmedim.
Kuralsa kuraldır, uymak gerekir.
Bazı eylemleri yapıyorsan, onların sonuçlarına katlanırsın ancak ve ancak kural ihlailinden ziyade onurun birazcık da kabarık sabıkadan ötürü banlendiğini düşünüyorum çnkü ilk mesajı editleyip ya da raporu kaldırıp ceza vermeyebilirdiniz ama tabiki de doğal hakknız olan takdir yetkisini kullanıp banlemeyi yeğlediniz, nolsa onur forum yöneticilerinin en sevdiği şahıs değil :)

bizler elbette arkadaşımızın hesabının açılmasını isteriz ama açıldığı zaman da arızalık yapmayacağının garantisini veremioruz, belki serverin son 2 gününde müsamaha gösterseniz daha mantıklı olcak ne de olsa biz bize zorbalar olaraktan forumda yazışıyoruz :)

Canerous
27-09-2010, 22:28

Ben böyle bir durumda olacağım ve ceza alacağım. Vallaha üzgünüm ama bu heyecanla dışarıda kalmak gerçekten zor gibi gözüküyor. Yapacağı şey bence kolay ve gayet kurallara uygun. Beşiktaş'tan internet kafeye giriyorsa bu kez Taksim'e gitsin, ordan başka bir adres alsın.Ben bu durumda kurallara aykırı bir durum görmüyorum. Her kullanıcı bir hesap sahibi olabilir ancak farklı internet adreslerinden yüzlerce hesap alınabilir. Belki konuyla alakasız olacak ya da neyse, bu kadar söz yeterli gibi gözüküyor...

cnbc-e
27-09-2010, 22:41

şaka bir yana, art niyetli davranış görmüyorum ve fakat onurun tarzını hiçbir zaman tasvip etmedim.
Bazı eylemleri yapıyorsan, onların sonuçlarına katlanırsın ancak ve ancak kural ihlailinden ziyade onurun birazcık da kabarık sabıkadan ötürü banlendiğini düşünüyorum çnkü ilk mesajı editleyip ya da raporu kaldırıp ceza vermeyebilirdiniz ama tabiki de doğal hakknız olan takdir yetkisini kullanıp banlemeyi yeğlediniz, nolsa onur forum yöneticilerinin en sevdiği şahıs değil :)

bizler elbette arkadaşımızın hesabının açılmasını isteriz ama açıldığı zaman da arızalık yapmayacağının garantisini veremioruz, belki serverin son 2 gününde müsamaha gösterseniz daha mantıklı olcak ne de olsa biz bize zorbalar olaraktan forumda yazışıyoruz :)
bencede bir istisna yapılabilir.
Onur bunu iyi değerlendirecek içine fank-shu kaçmış gibi sakin olacak bundan sonra:D

leyla
27-09-2010, 23:35
bencede bir istisna yapılabilir.
Onur bunu iyi değerlendirecek içine fank-shu kaçmış gibi sakin olacak bundan sonra:D

he ya hem asker besleme stresi de kalmadı
eczacı üyelerimiz de ilaç masraflarını karşılarsa pamuk gibi çocuk olur:D

NUSRET BABA
27-09-2010, 23:43
Buda galiba top10 rekor savunma kesimidir;)

http://img831.imageshack.us/img831/6956/13ekranalnts.png

bak bunu kıramadınız dostum :)) 5,5 milyon kestik episod hesabında :) s7

üSTaD.
27-09-2010, 23:53
Aslında kırıyorduk bazı rakip arkadaşlarım süreyi tutturamadı 00,00 dan sonra geldi.yoksa 6 milyon oluyordu .

bak bunu kıramadınız dostum :)) 5,5 milyon kestik episod hesabında :) s7

NUSRET BABA
28-09-2010, 00:20
Aslında kırıyorduk bazı rakip arkadaşlarım süreyi tutturamadı 00,00 dan sonra geldi.yoksa 6 milyon oluyordu .

süphem yok valla kırardınız gercekten ama iste tutturamayan rekor orduları olamayanlar ne yazıkki o sayıyı yükseltemediler :)

haythuyt
28-09-2010, 03:08
ordusuz bırlık baskanı olmaktan daha zoru+kötusu+acısı+katlanılmazı ne bılıyomusnuz..
REKOR ORDULARIN GERI GELMESI
sıfırlayacak merkez ve wow köyu bulamamak!!!!
ALLAH hıc bır baskana benım yasadıgım bu acıları yasatmasın:)

çaşıt
28-09-2010, 03:57
ordusuz bırlık baskanı olmaktan daha zoru+kötusu+acısı+katlanılmazı ne bılıyomusnuz..

hele askerlerini çakıp tatile çıkmak varken
o dönen ordulara tahıl yetiştirmek için hala bilgisayar başında olmak
:D :D :D

Jelanie
28-09-2010, 08:11
Selamlar.
conconlu adlı forum hesabı bir kullanıcının aktif wow defansının yayınlanması şikayeti bildirisi sebebiyle gerekli inceleme sonucu bizzat benim tarafımdan banlanmıştır.

Birçok kullanıcının öyle olmadığını iddia ettiği mesaj ise kayıtlarda durmaktadır. Gerekirse forum admini olan dwarfish'e mesaj atıp itirazınızı yapabilirsiniz. Kurallara uygun olmadığından dolayı ben o mesajı tekrardan herkese görünürlüğünü sağlamıyorum. Forum admini uygun görürse o mesajı tekrardan bütün kullanıcıların görebileceği şekle getirebilir.

WoW köyünün reislenmesi olayına gelince de;

Buna benzer durum daha önce s5 ve yanlış hatırlamıyorsam s2 WoW başlığında da olmuştu ve yine defansın geçilmediği rapor paylaşımı sebebiyle kullanıcının foruma erişimi süreli olarak engellenmiştir.

Konunun en başındaki kurallarda da belirtildiği gibi WoW defansının tamamının geçildiği rapor haricinde (1 saniye sonra WoW köyü reislenmiş olsa bile) diğer raporların hepsinde defansın kapatılması zorunludur.

su an resetlenmeyi bekleyen s5 oyuncusu olarak aynı durumu bizlerde yasadık.
wow koylerinin ilk cıktıgı zamandı ve wow koyu reislenme girişiminde bulunuldu. var olan defans 4 yada 5 saldırıda tamamiyle geçilmiş saldırıyı duzenleyen kişilerin promil sınırını asması neticesinde kosk saray hedef alınmadan resileme girişimi basarsız oldu (gecmiş zaman)
defansın tamamının gecilmesi sebebiyle ilk saldırıdan son saldırıya kadar olan tum saldırılar yayınlanması neticesinde o gune kadar sicilinde herhangi bir işlem olmayan bir uye banlandı. bizde itiraz ettik etmedik degil lakin kurallar acık ve net aktif wow defansı yayınlanamaz. bu cok klasik ve neticesi sabit olan bir durum. bu kadar buyutmenin bir manası yok.
birde mesaj editlemek sanırım bu simdiye kadar hiç yapılmadı ve yapılmazda. hem kurallar ortadayken kural ihlali gibi bir durum soz konusu ise bu bile bile lades olmak degilde nedir?

kurallar (http://forum.travian.com.tr/announcement.php?f=59)
en cok birkaç gun sonra ceza suresi biter ve geri gelir arkadasınız.

wow surecinin zrlu ve stres kat sayısı cok yuksek bir donem herkese basarılar
allah sabır versin ve sansınız bol olsun

cnbc-e
28-09-2010, 08:46
hele askerlerini çakıp tatile çıkmak varken
o dönen ordulara tahıl yetiştirmek için hala bilgisayar başında olmak
:D :D :D

sorma hiç yapmadığım şeyi yapacağım artık ne yapayım adamlara tahrik mesajı atıyorum savunma toplasınlar diye:D
Kimsede savunma yok ne yapacağız askeri bizim wow a gireceğim bak başkam:S

Oyunun başlarında çakıldığım biri vardı ona mesaj attım o zaman çok hava yapmıştı dedim sana geliyorum:DAdam gel yık dedi oyun bitti ne yapacağım en şimdi

turansevim
28-09-2010, 08:59

nihanza muhanza zuhanza :D

turansevim
28-09-2010, 09:04
http://img201.imageshack.us/img201/5421/destekmancnk.png

bizden bu kadar :)

cnbc-e
28-09-2010, 09:15
http://img201.imageshack.us/img201/5421/destekmancnk.png

bizden bu kadar :)
adamlarda bu kadar mancınık olsa oyun 1 hafta daha uzar:d sen bu mancınığı wow a yolluyorsun:D

Sonlu arkadaşlar lütfen savunma yapın perşembeden önce beni kesmeniz lazım...

leyla
28-09-2010, 09:44
Natarıma fake ve casus atanları yağmalamaya başladım. Oyunu takip edenler iyi bilir ki eksi artı bölgesini yağmalamayı çok seviyorum

http://travian-reports.net/tr/report/238719b6c60

medusa01
28-09-2010, 10:56
http://travian-reports.net/tr/report/23876407c3a,2387652e1d3,238766e622c,238767f0760,23 876898dd0

YORUMSUZ..........................................

üSTaD.
28-09-2010, 11:19
çılğın medusa

çıldırmış medusa

http://travian-reports.net/tr/report/23876407c3a,2387652e1d3,238766e622c,238767f0760,23 876898dd0

çaşıt
28-09-2010, 11:58

harikasın komutan
ama az dikkat etseydin de o reisler başka yerde işe yarardı :D

haythuyt
28-09-2010, 12:02
Natarıma fake ve casus atanları yağmalamaya başladım. Oyunu takip edenler iyi bilir ki eksi artı bölgesini yağmalamayı çok seviyorum

http://travian-reports.net/tr/report/238719b6c60

askım köyun adı ıyı olmus:)

medusa01
28-09-2010, 12:07
harikasın komutan
ama az dikkat etseydin de o reisler başka yerde işe yarardı :D

napim abi.çok pis gaza gelmişim.kendimi tutamadım :D:D:D:D:D

üSTaD.
28-09-2010, 12:07
Slm arkadaşlar Artık bu parçayı dinlemeya başlıyabiliriz.

http://www.youtube.com/watch?v=C2NU98NZF8o

WE ARE THE CHAMPİONS

turansevim
28-09-2010, 12:12
http://img191.imageshack.us/img191/4940/wowww.png

bu ne arkadas ya sormak istiyorum natar köyünden bırak natar köynü wow köyünden ordu mu cıkarmak istiyorsun ?

ben bunu anlamadım ya biz o kadar oturalım strateji yapalım wow reislemek isteyelim 90 saat bekleyelim wowun elimize gecmesi için ele gecen wowa bak

böyle wow olursa ben de saldırganlıkta birinciyim :D

buyurun arkadaslar yorumlarınızı bekliyorum :)

üSTaD.
28-09-2010, 12:22
Evet arkadaşlar liste her geçen dk güzelleşiyor.

ZORBA sayısı sürekli artmaya başladı reislerin devamını bekliyoruz.
http://img836.imageshack.us/img836/2286/19ekranalnts.png

kara_cocuk
28-09-2010, 12:34

hayırlı olsun güzel olmuş valla diğer wow larda alınsa cok güzel olacak :D

wahite
28-09-2010, 12:40
formda yazacağımı söylemiştim ilk ve sonkez yazacaım ve SON BİRLİKLERİ GENEL BAŞKANI OLARAK ÖMER ASAF HESABI / SELİM CİNİSLİ

öncelikle emeye SAYGI...

ZORBA BİRLİKLERİNİ BAŞARISINDAN ÖTRÜ TEBRİK EDERİZ..

usdad. arkadaşımızı kutlarız ayrıca seviye iptal edip herkesin emeyine saygı gösderdiği içinde kutlarım..

saldırı yapan ordu basan tüm zorba üyelerinide isim isim saymasamda tebrik ederim...

sağda solda ileri geri konuşup emekleri küçümsemek yakışmaz.. illaki beyenmediyimiz mh kararları olmadı deil. lakin bunu iftira boyutunda söylemek doğru deil.. uzatmanın emekleri küçümsemenin anlamı yok arkadaşlar. ZORBA birlikleri ekip olarak çalıştılar başardılar.. tüm zorba ailesini tebrik ederiz..

zorba birliklerinde de son birliklerinde de sağda solda işin tadını kaçırıp kişiliklere hakaret boyutuna ulaşan sen adam deilsin gibi vs.. laflar edenleri insanları aşagılayan profil ve form yazılarını, KINIYORUM VE ONLARA LANET EDİYORUM..

kimseyi kırmadım kırmamak için özen gösderdim isdemeden kırdığım kişiler olduysada özür dilerim hakkınızı helal edin..

profil kabadayılığı yapanlara son sözüm BORAN UĞURLI KARDEŞİN SÖZÜDÜR.. TARAVİAN SADECE BİR OYUN EVET ANCAK KİŞİLİKLERİ BELLİ EDEN BİR OYUNDUR...

gelelim asıl meseleye.. YANİ KENDİ İÇİMİZE
bu servere başladığım günden beri ki 5 hafdada saldırı madalyası ile başladım.. bu serverde öylesine bi köy kurdum beni burda görüp aman sakın gitme sen de ol TECRÜBENE İHTİYTACIMIZ VAR diyenler ve beni toplama bir ekipde oynamaya itenler hesap silip KAÇTILAR.. koylerını ne hıkmetse bazılarıda 10 yasında yeğenine bırakdı...
yakın konuştıklarım serverdeki emeyimi bilirler anlatmama gerek yok.. nerdeyse yanlız boğusdum herkesle.. yeri geldi hesap hesap altın yükledim yeri geldi 73 saat evet yalan deil alah biliyor 70 saati aşan uykusuzlıklar yaşadım.. uykusuzluğum ve emeklerim helaldir herkese lakin BIRAKIP KAÇANLARA LAFIM VAR DEMESEM ÇATLARIM...
BAYAN ARKADAŞLARIMIZ USLUBUMU HOŞ GÖRSÜNLER..
ŞEREF SAHİBİ OLAMAYIP sagda solda ŞEREFDEN BAHSEDENLER, insan olamayıp sagda solda İNSANLIKDAN DEM VURANLAR, kişilik zaafiyeti yaşayıp ETRAFDA KAREKDER ABİDESİ GİBİ DOLAŞANLAR, SİZ EMİN OLUNKİ GERÇEK HAYATTADA AYNISINIZ.. SİZ EMEK HIRSIZLARI: İNSANLARA VAAD EDİP ONLARLA KALMAKDAN KAÇIP BİRDE ONLARIN KARŞISINA DİKİLECEK ONLARA SALDIRCAK KADAR BASİT, KÜÇÜK, KİŞİLİKSİZ VEDE İNSANLIKDAN NASİP ALMAMIŞ ŞEREF FUKARALARI.. KONUŞMAYIN BARİ SUSUN DA İNSAN SANSINLAR SİZLERİ...
AYNAYA BAKIN,, VE İNSANIZ DİYEBİLİYORSANIZ NE MUTLU SİZE VE AİLENİZE..
ÇÜNKÜ SİZLERE BAKINCA SİZLERİ YETİŞTİREN ANA BABALARI GÖRÜYORUM..
cok şey yazarım kimselerin bilmediği.. bir gecede aleni nasıl satıldığımızı, burada masumane emek veren kişilerin emeklerini nasıl çaldığınızı ben BİLİYORUM BENİM BİLDİKLERİMİ SİZ BENDEN DE İYİ BİLİYORSUNUZ SUSTUM ANLATMIYORUM...
AMA susmam unuttuğum anlamına gelmez..UNUTMUŞDA DEİLİM......
HAKKIMM SSİZLERE de HELAL OLSUN ÇÜNKÜ BEN BU EĞİTİMİALDIM HAYATTAN... BİZ HAZMETMEYİ BİLECEK KADAR ONUR SAHİBİYİZ EN AZINDAN ŞAHSIM.. BEN BAŞARILARI HAZMETMİŞ ADAMIM.. LAKİN BAŞARIYI HAZMETMEK BAŞARISIZLIĞI HAZMETMEKDEN DAHA ZORDUR..
cokkk yıkıldım yıkdım her serverde.. asla kimseye kötü laf etmedim.. başarılarımda ne köy adımı ukalaca yazdım ne profilimde dalga geçdim.. başarıda hazmetmeyi gerektirir ben başarısızlığıda hazmedecek kadar olgunum..

DUYURULUR...

S*o*N birliklerinin tüm başarısızlığı şahsımın suçudur masumane emek veren herkes hakkını helal etsın bana.. ben serveri sonunda aldım natarı reisledim aldım doslarım ancak elimden bukadar iş geldi hakkınızı helal edin.. bilen emeyimi bilir.. çok çabaladım olmadı.. 10k askerıne kıymayanlara yalvardıım oldu, 300 paladını için bana laf edenlere özür mesajı yazdım arşivde saklı... 10k tokmaı için laf sayanlara usluplu cevap verdim mesajlarda saklı.. BİR TILSIM İÇİN ODA KENDİME DEİL AYLARCA YALVARDIM BAŞKA ARKADASLARA ALAMAK İÇİN.. 9 köyümden ayrı ordu basdım adama gülerler herkesin önünden ordu cakdım tılsım aldırdım aynı tılsımları yalvardım alamadım.. paylaşalım herkes faydalansın BİZ AİLEYİZ dedım vermediler.. bazıları içinde hesap sildi bazıları HEDİYE ETTİ GİTİ..
asker basın dedik basıyorum dıyenler ordu sayısını verdıler sok oldum.. ben natar reısledım ordu basmaya basladım kı ordum halaaa duruyor sayısı su anka kadar en ıyı son bırlıyı ordusundan kat fazla tem vereyim bakın koyde duruyor cekmeyecem saldırmayacam kımseye artık gerek yok.. natar bakdım ordu basdım.. tılsımsızz..
gelelim EMEK VEREN S*o*N AİLESİNE...

TEK TEK İSİM SAYSAM İNANIN PROFİL COK UZAR OKUMASSINIZ..

köylerimde adı olanlar zaten cok ama cok özel kişilerdir..
uzun isim lisdesivermeyeceim emek veren her kardesime, abime ablama, tesekkür ederim..
bir iki aklıma gelenş yazıcam unuttuklarım kusuruma bakmasın sakın..
bir anım.. ROYS ÖMER..
SENİN BANA VERDİĞİN DESDEYİ İNAN 30 KÖYÜ OLANLAR VERMEDİ.. bir mesaj aTDIN AĞLATDIN BENİ
( abicim ben altın yükleyerek oynayamıyorum.. sende cok masraf ettin keşke bende altın yükleyebilsemde sana daha cok desdek olsaydım.. su an benim sıstemın verdıyı 25 altınımdan 13 tanesini harcamadım acaba köyü silsem sana aktarabilirmiyim hiç deilse yükün azalır) ÖMERİM SEN YAŞIN KADAR DEİL ADIN KADAR ADAMSIN.. SENİN GİBİ BİR KAC ADAMIM DAHA OLSAYDI.. sadece natarda deil server başından berri ne isdedimse sen koştun.. pazarcını iki kere işaretleyemiyorsun diye gece döneni geri yolamak için kaçlarda kalkdın ben takip ettim.. sen bu abine NOLUR hakkını helal et..
:) SEZGİNİM :)
SANA gülümsüyorum.. natar çıkdı sana dedimki bizim işimiz deil.. ama senşn hatırını kıramadım inan seni öz kardeşim kadar seviyorumHAKKINI HELAL ET CANIM KARDEŞİM... OSMAN ABİM
SENİ GEÇ BULDUM AMA TEZ KAYBETMEM BİLESİN ... sen de hakkını helal et ve bana odruyu çek yolla deme beni affet...
ortağım RESUL sessiz sedasız dolasıon koyde canımı sıkıon :) seni unutmam sende hakkını helal et..
ayşe ve mehmet.. sizi cok ama cok seviyorum canlarım benim..
TOGİREİS VE ZAVAZİNGO MAHOAĞA ŞENER, sizlerde emeklerinizihelal edin..
the crow aydın, orkan, hüsnü amcammm canım amcam,
3 kuzenler, bahadır, gizem, aykut, alika nurbeme,
demirhan abi, adını yazamadıım cok abim ablam hakkınızı kardeşinize helal edin lütfen...
formdada yazacaım..
artık yazmanın anlamı yok kelimeler bazen yeterli olmuyor.. SAYGI VE SEVGİLERİMLE
selim CİNİSLİ

medusa01
28-09-2010, 12:40
hayırlı olsun güzel olmuş valla diğer wow larda alınsa cok güzel olacak :D

ben ne zamandır diyorum zaten.madem tüm wowları sıfırlayacaz.peşine reisleri takmak bu kadar zor değil.tüm wowları wow yaparak bir rekor kıralım diye diye dilimde tüy bitti benim.ben yaptım artık gerisi size kalmış.elimde reis var.yardımcı olunacak kimse yardımcı olabilirim

medusa01
28-09-2010, 12:53

bu ne arkadas ya sormak istiyorum natar köyünden bırak natar köynü wow köyünden ordu mu cıkarmak istiyorsun ?

ben bunu anlamadım ya biz o kadar oturalım strateji yapalım wow reislemek isteyelim 90 saat bekleyelim wowun elimize gecmesi için ele gecen wowa bak

ben diyecek birşey bulamıyorum.yeter diyorum ya yeter yaa yeter yaaaa (Erman Kuzu) :D:D

turansevim
28-09-2010, 12:54
http://img34.imageshack.us/img34/8679/kacrhammaddekacrrr.png

en kral kararlardan birini vermiş carsıııı arkadas tebrik ederim, wow reislenmeden önce hammadde kacırmak hayatta aklıma gelmezdi :)

turansevim
28-09-2010, 13:01
ben diyecek birşey bulamıyorum.yeter diyorum ya yeter yaa yeter yaaaa (Erman Kuzu) :D:D

sen de Fransa kralı ol Selcuk abi :)

çaşıt
28-09-2010, 13:12
formda yazacağımı söylemiştim ilk ve sonkez yazacaım ve SON BİRLİKLERİ GENEL BAŞKANI OLARAK ÖMER ASAF HESABI / SELİM CİNİSLİ

öncelikle emeye SAYGI...

usdad. arkadaşımızı kutlarız ayrıca seviye iptal edip herkesin emeyine saygı gösderdiği içinde kutlarım..

saldırı yapan ordu basan tüm zorba üyelerinide isim isim saymasamda tebrik ederim...

sağda solda ileri geri konuşup emekleri küçümsemek yakışmaz.. illaki beyenmediyimiz mh kararları olmadı deil. lakin bunu iftira boyutunda söylemek doğru deil.. uzatmanın emekleri küçümsemenin anlamı yok arkadaşlar. ZORBA birlikleri ekip olarak çalıştılar başardılar.. tüm zorba ailesini tebrik ederiz..

zorba birliklerinde de son birliklerinde de sağda solda işin tadını kaçırıp kişiliklere hakaret boyutuna ulaşan sen adam deilsin gibi vs.. laflar edenleri insanları aşagılayan profil ve form yazılarını, KINIYORUM VE ONLARA LANET EDİYORUM..

kimseyi kırmadım kırmamak için özen gösderdim isdemeden kırdığım kişiler olduysada özür dilerim hakkınızı helal edin..

profil kabadayılığı yapanlara son sözüm BORAN UĞURLI KARDEŞİN SÖZÜDÜR.. TARAVİAN SADECE BİR OYUN EVET ANCAK KİŞİLİKLERİ BELLİ EDEN BİR OYUNDUR...

bu servere başladığım günden beri ki 5 hafdada saldırı madalyası ile başladım.. bu serverde öylesine bi köy kurdum beni burda görüp aman sakın gitme sen de ol TECRÜBENE İHTİYTACIMIZ VAR diyenler ve beni toplama bir ekipde oynamaya itenler hesap silip KAÇTILAR.. koylerını ne hıkmetse bazılarıda 10 yasında yeğenine bırakdı...
yakın konuştıklarım serverdeki emeyimi bilirler anlatmama gerek yok.. nerdeyse yanlız boğusdum herkesle.. yeri geldi hesap hesap altın yükledim yeri geldi 73 saat evet yalan deil alah biliyor 70 saati aşan uykusuzlıklar yaşadım.. uykusuzluğum ve emeklerim helaldir herkese lakin BIRAKIP KAÇANLARA LAFIM VAR DEMESEM ÇATLARIM...
ŞEREF SAHİBİ OLAMAYIP sagda solda ŞEREFDEN BAHSEDENLER, insan olamayıp sagda solda İNSANLIKDAN DEM VURANLAR, kişilik zaafiyeti yaşayıp ETRAFDA KAREKDER ABİDESİ GİBİ DOLAŞANLAR, SİZ EMİN OLUNKİ GERÇEK HAYATTADA AYNISINIZ.. SİZ EMEK HIRSIZLARI: İNSANLARA VAAD EDİP ONLARLA KALMAKDAN KAÇIP BİRDE ONLARIN KARŞISINA DİKİLECEK ONLARA SALDIRCAK KADAR BASİT, KÜÇÜK, KİŞİLİKSİZ VEDE İNSANLIKDAN NASİP ALMAMIŞ ŞEREF FUKARALARI.. KONUŞMAYIN BARİ SUSUN DA İNSAN SANSINLAR SİZLERİ...
cok şey yazarım kimselerin bilmediği.. bir gecede aleni nasıl satıldığımızı, burada masumane emek veren kişilerin emeklerini nasıl çaldığınızı ben BİLİYORUM BENİM BİLDİKLERİMİ SİZ BENDEN DE İYİ BİLİYORSUNUZ SUSTUM ANLATMIYORUM...
HAKKIMM SSİZLERE de HELAL OLSUN ÇÜNKÜ BEN BU EĞİTİMİALDIM HAYATTAN... BİZ HAZMETMEYİ BİLECEK KADAR ONUR SAHİBİYİZ EN AZINDAN ŞAHSIM.. BEN BAŞARILARI HAZMETMİŞ ADAMIM.. LAKİN BAŞARIYI HAZMETMEK BAŞARISIZLIĞI HAZMETMEKDEN DAHA ZORDUR..
cokkk yıkıldım yıkdım her serverde.. asla kimseye kötü laf etmedim.. başarılarımda ne köy adımı ukalaca yazdım ne profilimde dalga geçdim.. başarıda hazmetmeyi gerektirir ben başarısızlığıda hazmedecek kadar olgunum..

DUYURULUR...

S*o*N birliklerinin tüm başarısızlığı şahsımın suçudur masumane emek veren herkes hakkını helal etsın bana.. ben serveri sonunda aldım natarı reisledim aldım doslarım ancak elimden bukadar iş geldi hakkınızı helal edin.. bilen emeyimi bilir.. çok çabaladım olmadı.. 10k askerıne kıymayanlara yalvardıım oldu, 300 paladını için bana laf edenlere özür mesajı yazdım arşivde saklı... 10k tokmaı için laf sayanlara usluplu cevap verdim mesajlarda saklı.. BİR TILSIM İÇİN ODA KENDİME DEİL AYLARCA YALVARDIM BAŞKA ARKADASLARA ALAMAK İÇİN.. 9 köyümden ayrı ordu basdım adama gülerler herkesin önünden ordu cakdım tılsım aldırdım aynı tılsımları yalvardım alamadım.. paylaşalım herkes faydalansın BİZ AİLEYİZ dedım vermediler.. bazıları içinde hesap sildi bazıları HEDİYE ETTİ GİTİ..
asker basın dedik basıyorum dıyenler ordu sayısını verdıler sok oldum.. ben natar reısledım ordu basmaya basladım kı ordum halaaa duruyor sayısı su anka kadar en ıyı son bırlıyı ordusundan kat fazla tem vereyim bakın koyde duruyor cekmeyecem saldırmayacam kımseye artık gerek yok.. natar bakdım ordu basdım.. tılsımsızz..

uzun isim lisdesivermeyeceim emek veren her kardesime, abime ablama, tesekkür ederim..
bir anım.. ROYS ÖMER..
SENİN BANA VERDİĞİN DESDEYİ İNAN 30 KÖYÜ OLANLAR VERMEDİ.. bir mesaj aTDIN AĞLATDIN BENİ
( abicim ben altın yükleyerek oynayamıyorum.. sende cok masraf ettin keşke bende altın yükleyebilsemde sana daha cok desdek olsaydım.. su an benim sıstemın verdıyı 25 altınımdan 13 tanesini harcamadım acaba köyü silsem sana aktarabilirmiyim hiç deilse yükün azalır) ÖMERİM SEN YAŞIN KADAR DEİL ADIN KADAR ADAMSIN.. SENİN GİBİ BİR KAC ADAMIM DAHA OLSAYDI.. sadece natarda deil server başından berri ne isdedimse sen koştun.. pazarcını iki kere işaretleyemiyorsun diye gece döneni geri yolamak için kaçlarda kalkdın ben takip ettim.. sen bu abine NOLUR hakkını helal et..
SANA gülümsüyorum.. natar çıkdı sana dedimki bizim işimiz deil.. ama senşn hatırını kıramadım inan seni öz kardeşim kadar seviyorumHAKKINI HELAL ET CANIM KARDEŞİM... OSMAN ABİM
SENİ GEÇ BULDUM AMA TEZ KAYBETMEM BİLESİN ... sen de hakkını helal et ve bana odruyu çek yolla deme beni affet...
ortağım RESUL sessiz sedasız dolasıon koyde canımı sıkıon :) seni unutmam sende hakkını helal et..
demirhan abi, adını yazamadıım cok abim ablam hakkınızı kardeşinize helal edin lütfen...
formdada yazacaım..
artık yazmanın anlamı yok kelimeler bazen yeterli olmuyor.. SAYGI VE SEVGİLERİMLE
selim CİNİSLİ

teşekkür ederiz başkan
sizinde emekleriniz için tebrik ederiz
sonuçta bir oyun bu
elbette bir kazanan ve kaybedenler olacak
yaşamda başarılar dilerim

pharmacist_
28-09-2010, 13:16
su an resetlenmeyi bekleyen s5 oyuncusu olarak aynı durumu bizlerde yasadık.
wow koylerinin ilk cıktıgı zamandı ve wow koyu reislenme girişiminde bulunuldu. var olan defans 4 yada 5 saldırıda tamamiyle geçilmiş saldırıyı duzenleyen kişilerin promil sınırını asması neticesinde kosk saray hedef alınmadan resileme girişimi basarsız oldu (gecmiş zaman)
defansın tamamının gecilmesi sebebiyle ilk saldırıdan son saldırıya kadar olan tum saldırılar yayınlanması neticesinde o gune kadar sicilinde herhangi bir işlem olmayan bir uye banlandı. bizde itiraz ettik etmedik degil lakin kurallar acık ve net aktif wow defansı yayınlanamaz. bu cok klasik ve neticesi sabit olan bir durum. bu kadar buyutmenin bir manası yok.
birde mesaj editlemek sanırım bu simdiye kadar hiç yapılmadı ve yapılmazda. hem kurallar ortadayken kural ihlali gibi bir durum soz konusu ise bu bile bile lades olmak degilde nedir?

kurallar (http://forum.travian.com.tr/announcement.php?f=59)
en cok birkaç gun sonra ceza suresi biter ve geri gelir arkadasınız.

wow surecinin zrlu ve stres kat sayısı cok yuksek bir donem herkese basarılar
allah sabır versin ve sansınız bol olsun
yayınlamadıgım bir rapor için banlandım. banlayan kisiye msj atıyorum. msj ı gösterin eyw diyelim diye. yok gösteremeyiz vs vs. 5 gün ban yedik oyun 48 saat sonra biticek.
foruma dün gece bu hesaptan yazdıgım yazıda silinmiş.... saka gibi ya...

gerkcenten cok yakında agır konusmaya ve forumun tadını kacırmaya baslıcam

pharmacist36
28-09-2010, 13:20
he ya hem asker besleme stresi de kalmadı
eczacı üyelerimiz de ilaç masraflarını karşılarsa pamuk gibi çocuk olur:D

ne demek efenim onura hemen bir prozac cap kargoluyorum:D

desprate
28-09-2010, 13:49
SON larda savunması olan varsa lütfen burdan söylesin:D

ßaSkıN
28-09-2010, 13:55

asllında tebrık etmek lazım. aranızda s12 de beraber aynı birlikde oldugum değerli abilerim kardeşlerim var zorba uyelerı arasında. bu seneryonun aynısını orada kardes bırlıgımız olan destan bırlıklerınde vardı. ve ustune ustun bır wow yıkıcak ordu vardı ıcınde. Aynı orada da bır dunya bırlık bırlesıp SON adını aldılar.
Ve aynı bu serverda da oldugu gıbı butun wowların sevıyelerını sıfırlayıp aramızda kı farkı 100 e cıkarak ordular patladı elımızde. Bunu yazmamda kı amac sudur Kı USTAD arkadasınızı KUTLUYORUM. Cunku bızım wow uyemızın yapamadıqı seyı yaptı.Sevıye ıptal ettı. ve arkadaşlarının emeklerını boşa cıkarmadı.TEBRIKLER USTAD TEBRIKLER ZORBA UYELERI!

eskı s12 Str.Nok BASKIN

çaşıt
28-09-2010, 14:52
SON larda savunması olan varsa lütfen burdan söylesin:D

yaw yeter ezmeyin bu kadar :D

üSTaD.
28-09-2010, 14:56
Adıma ve ZORBA AİLESİ hakkındaki düşüncelerini bizle paylaştığın için çok tşk ederim

Evet benzerine nadir karşılanan bir olayın altına ZORBA adına imzamı attım.

Bende zorba ile bu oyunu oynamaktan büyüz haz ve gurur duyuyorum.

TEŞEKKÜRLER ZORBA.

asllında tebrık etmek lazım. aranızda s12 de beraber aynı birlikde oldugum değerli abilerim kardeşlerim var zorba uyelerı arasında. bu seneryonun aynısını orada kardes bırlıgımız olan destan bırlıklerınde vardı. ve ustune ustun bır wow yıkıcak ordu vardı ıcınde. Aynı orada da bır dunya bırlık bırlesıp SON adını aldılar.
Ve aynı bu serverda da oldugu gıbı butun wowların sevıyelerını sıfırlayıp aramızda kı farkı 100 e cıkarak ordular patladı elımızde. Bunu yazmamda kı amac sudur Kı USTAD arkadasınızı KUTLUYORUM. Cunku bızım wow uyemızın yapamadıqı seyı yaptı.Sevıye ıptal ettı. ve arkadaşlarının emeklerını boşa cıkarmadı.TEBRIKLER USTAD TEBRIKLER ZORBA UYELERI!

eskı s12 Str.Nok BASKIN

leyla
28-09-2010, 15:03
ne demek efenim onura hemen bir prozac cap kargoluyorum:D

Allah razı olsun yalçın amca ama kesmeyebilir çnkü elimizdeki vakanın asabiyeti had safhada. leblebi niyetine cebinde prozac taşısa belkiiii az biraz durulabilir :D

inadına zorba
alayına orduları ellerinde patlayan tüm zorba üyeleri

pharmacist_
28-09-2010, 16:40
Allah razı olsun yalçın amca ama kesmeyebilir çnkü elimizdeki vakanın asabiyeti had safhada. leblebi niyetine cebinde prozac taşısa belkiiii az biraz durulabilir :D

inadına zorba
alayına orduları ellerinde patlayan tüm zorba üyeleri

tabi ya :D

pharmacist36
28-09-2010, 16:52
tabi ya :D
bu çakma pharmacistin mesajlarına aldanmayın :D
neyse Allah'tan biz ordumuzu çaktık madalyamızı aldık:D
gerçi saldırıyı çakma pharmacist çıkardı ama bizimde emeğimiz yok deel :)

haythuyt
28-09-2010, 16:55
gelelım raporlara
bazıları sanslı dogar :) ve savunma cıkar karsılarına

bu kocbası rekorudur
http://travian-reports.net/tr/report/237353eeeb6

http://travian-reports.net/tr/report/237424a15cf

http://travian-reports.net/tr/report/239035251d9

http://travian-reports.net/tr/report/237447965ca

rekor mancnık rekor ordu

http://travian-reports.net/tr/report/237782c8d04

http://travian-reports.net/tr/report/2378949b9ba

http://travian-reports.net/tr/report/237572688db

rekor cezarıs

http://www.travian-reports.net/tr/report/237563f60a9

rekor emperyan

http://travian-reports.net/tr/report/23777418889

http://travian-reports.net/tr/report/2380888cb26,2380894078e

http://www.travian-reports.net/tr/report/23818930a3a

rekor ımparatorıs(en begendıgım ordu sahsım adına)

http://travilog.org.ua/tr/3440861/ba7b5ed398d52218a657c54013f88570/2/1

http://travian-reports.net/tr/report/23815999d52

http://travian-reports.net/tr/report/23737579b1d

http://travian-reports.net/tr/report/23826174a85

http://travian-reports.net/tr/report/239038f0107

http://travian-reports.net/tr/report/237937979f7

rekor kocbasını gene bız gecerız yenı rekor:D

http://travian-reports.net/tr/report/23780961a42

http://travian-reports.net/tr/report/237814f5768

operasyonda 50 ordu ıle yola cıktık bunun 14 tanesı kocbası ordusydu..ama kocbası ordularınında yanındakı mancnık sayılarına dıkkat edın en az 5k mancnıklı hepsı:)
bu kocbası ordularından sadece 3-4 tanesı cakıldı bazı wow köylerınde de 2-3 ordu pesıne gırenler bıraz defans buldu onun harıcındekı butun ordualr yanı 40 tane ordu gerı gelıyor..

emek veren tum zorba oyuncularını nasıl tebrık edecegımı bılemıyorum
hepsıne sonsuz teskkur ederız..

not:yukardakı raporların bazılarında savunma gorunuyor ama rekor ordular bunlar bı sekılde yayınlamam lazım ve rapor sahıplerıne ulasıp duzenletemedım tekrardan..su an rakıp wow köylerının hepsı bos ve reıslemek ıcın herkez bırbırı ıle yarısıyor zaten:9 hergunde 1 tanesı reıslenıyo..umarım bu yuzden bende ban yemem..

notcuk:raporu eksık olanlar bana raporlarını verırlerse butun bırlıklere onlarıda paylasalım..özürlerımı sımdıden kabul etsın eksık olanlar

pharmacist_
28-09-2010, 17:00
gelelım raporlara

bu kocbası rekorudur

rekor mancnık rekor ordu

rekor cezarıs

rekor emperyan

operasyonda 50 ordu ıle yola cıktık bunun 14 tanesı kocbası ordusydu..ama kocbası ordularınında yanındakı mancnık sayılarına dıkkat edın en az 5k mancnıklı hepsı:)
bu kocbası ordularından sadece 3-4 tanesı cakıldı bazı wow köylerınde de 2-3 ordu pesıne gırenler bıraz defans buldu onun harıcındekı butun ordualr yanı 40 tane ordu gerı gelıyor..

not:yukardakı raporların bazılarında savunma gorunuyor ama rekor ordular bunlar bı sekılde yayınlamam lazım ve rapor sahıplerıne ulasıp duzenletemedım tekrardan..su an rakıp wow köylerının hepsı bos ve reıslemek ıcın herkez bırbırı ıle yarısıyor zaten:9 hergunde 1 tanesı reıslenıyo..umarım bu yuzden bende ban yemem..

notcuk:raporu eksık olanlar bana raporlarını verırlerse butun bırlıklere onlarıda paylasalım..özürlerımı sımdıden kabul etsın eksık olanlar
raporlar güzel :)

Sakal
28-09-2010, 18:02
Zorba ailesini tebrik ediyorum inalmaz raporlar hele 360k'lık tokmak ordusu inanılmaz gerçekten hepnizin eline sağlık.

alexis
28-09-2010, 18:07
bırak serverda oynamayı forumdan izlemesi bile keyifli bütün zorba ailesine ve rakiplerine teşekkürler.. Allah birlikteliğinizi bozmasın..

çaşıt
28-09-2010, 19:04
gelelım raporlara

bu kocbası rekorudur

rekor mancnık rekor ordu

rekor cezarıs

rekor emperyan

tebrikler ZORBA
SON lar bu kadar tırt çıkmasa bizim saldırı sıralamasında yer bulmamız mümkün değilmiş :D

TufanPasa
28-09-2010, 19:58

öncelikle emeye SAYGI...

DUYURULUR...

bir anım.. ROYS ÖMER..
formdada yazacaım..
selim CİNİSLİ

Selim,

Seni tanımam etmem. Ama delikanlı adamışsın. Arkadaşlarınla birlikte takdir edilecek bir mücadele verdiniz. Ne rekor kıranlar ne ordu basanlar, ne wow dikenler ne o meşhur forum kabadayılar, ne dalgacı mahmutlar , ne o abur cubur bilmem ne felsefesi, ne lümpenler, ne o ukalalar, ne yalanlarıyla kendini kandıranlar, ne de terkedip gidenler bu server bittikten sonra hatırda kalacaktır. S6'dan geriye kafası birazcık basanlar için en hatırda kalan senin şu yazdıkların ve mücadelenizdir. Arkadaşlarınla birlikte seni tebrik ederim.

yakaza
28-09-2010, 20:00
Allah rızası için ordumun kesecegi bir adres verin elinde ordu patlayanlar duyun sesimi

turansevim
28-09-2010, 20:16
defans olarak kullanmak istersen orduyu medusa wowa at :)

gicikx
28-09-2010, 21:57
zorba birliğini
mkhf'yi
ismini değişmeyen ATAM birliğini
Son birliğinden bazı birlik oyuncularını
göstermiş oldukları oyun ve başarıdan dolayı kutluyorum.
Tebrikler zorba. wow'u ananızın ak sütü gibi helal kazandınız.

cnbc-e
28-09-2010, 22:10
hayaticim teessüf ederim saldırı raporları içinde unuta unuta beni unutmuşsun ben sen koyacaksın diye raporu koymamıştım:S
Sana iki kere twice:D yolladım....
Ben yine koymayacağım senin koymanı bekleyeceğim:D

medusa01
28-09-2010, 22:20
Arkadaşlar,
medusa wowa da az da olsa biraz destek atalımda geri reisletmeyelim bari.dimi yaniiiiiiiiii

cnbc-e
28-09-2010, 22:26
Arkadaşlar,
medusa wowa da az da olsa biraz destek atalımda geri reisletmeyelim bari.dimi yaniiiiiiiiii
Bizden biri reislemsin???

yakaza
28-09-2010, 22:29
birtek aklıma natar geldi bakalım ne kesecek

http://travian-reports.net/tr/report/2393250332e

cnbc-e
28-09-2010, 22:37
birtek aklıma natar geldi bakalım ne kesecek

http://travian-reports.net/tr/report/2393250332e
Akıllıca abi ama orada sağlam savunma var benimde aklıma gelmedi değil biz ilk s1 de bunu yapmıştık daha doğprusu ky birliği natar merkezi 0 lamıştı ondan sonra natar merkez köylerde devasa savunma yaptılar herhalde dünyada bunu başka yapanda yoktur:D
Bu arada kılıçlı rekorunu kırmış oldun tr serverlerde kılıçlı rekoru 110k cibvarıydı onuda kırmış olduk

medusa01
28-09-2010, 23:10

yok sonlardan saldırı geliyor,

muhcu
28-09-2010, 23:37
CNBC-E birliğinde sana NURİ OLÇO demişler, şimdi zorba ailesi sana neden bu ismin verildiğini merak ediyordur

LÜTFEN KAMUOYUNU AYDINLAT :D

cnbc-e
29-09-2010, 00:04
CNBC-E birliğinde sana NURİ OLÇO demişler, şimdi zorba ailesi sana neden bu ismin verildiğini merak ediyordur

Sen ne işsin kardeşim??
zaten asabiyim bulaşma 3 saattir sonlara mesaj atıyorum tek tek gittiğim köye savuma toplasınlar diye her mesaj attoğım adam 100 savunma yollasa 100*100 yeterli savunma olurdu inanında attım.
Okudular cevapta yazdılar ancak savunma çıkmayacak dediler...

muhcu
29-09-2010, 00:08
Sen ne işsin kardeşim??
zaten asabiyim bulaşma 3 saattir sonlara mesaj atıyorum tek tek gittiğim köye savuma toplasınlar diye her mesaj attoğım adam 100 savunma yollasa 100*100 yeterli savunma olurdu inanında attım.

AZİZ YILDIRIM taktiği denir buna, konuyu çarptırma

Sana neden NURİ ALÇO diyorlar bunun cevabını ver, ZORBANIN temel taşlarından birinin neden bu ismi aldığını bilmek herkezin hakkı ÖYLE DEĞİLMİ ARKADAŞLAR

AÇIKLA! AÇIKLA! AÇIKLA! AÇIKLA!

:D

muhcu
29-09-2010, 00:16
Sen ne işsin kardeşim??

Bak senin durumuna nedenir biliyormusun

VERESİYE ÇALIŞAN BAKKAL DURUMU

Ban bak ben peşin peşin saldırımı yapdım askerimi çakdım ohhhh rahatım, sen veresiye çalışdın, habugün saldırırım hayarın saldırırım derken işde böyle rakibine saldırıya giderken onun için onun dostlarından savunma dilenirsin :D

cnbc-e
29-09-2010, 00:41
Bak senin durumuna nedenir biliyormusun

VERESİYE ÇALIŞAN BAKKAL DURUMU

Ban bak ben peşin peşin saldırımı yapdım askerimi çakdım ohhhh rahatım, sen veresiye çalışdın, habugün saldırırım hayarın saldırırım derken işde böyle rakibine saldırıya giderken onun için onun dostlarından savunma dilenirsin :D
iyide benim ne kabahatım var adamlarda hiç savunma yoksa wow köylerine bile savunma yollamıyorlarsa benim suçum ne?
Bu arada askeri çakacak yer buldum galiba:D

çaşıt
29-09-2010, 09:08
AZİZ YILDIRIM taktiği denir buna, konuyu çarptırma

Sana neden NURİ ALÇO diyorlar bunun cevabını ver, ZORBANIN temel taşlarından birinin neden bu ismi aldığını bilmek herkezin hakkı ÖYLE DEĞİLMİ ARKADAŞLAR

AÇIKLA! AÇIKLA! AÇIKLA! AÇIKLA!

:D

neden nuri alço demişler sahiden :D:D:D:D

wahite
29-09-2010, 09:46
Selim,

Seni tanımam etmem. Ama delikanlı adamışsın. Arkadaşlarınla birlikte takdir edilecek bir mücadele verdiniz. Ne rekor kıranlar ne ordu basanlar, ne wow dikenler ne o meşhur forum kabadayılar, ne dalgacı mahmutlar , ne o abur cubur bilmem ne felsefesi, ne lümpenler, ne o ukalalar, ne yalanlarıyla kendini kandıranlar, ne de terkedip gidenler bu server bittikten sonra hatırda kalacaktır. S6'dan geriye kafası birazcık basanlar için en hatırda kalan senin şu yazdıkların ve mücadelenizdir. Arkadaşlarınla birlikte seni tebrik ederim.
canım abim kim olduğunu bende bilmiyorum lakin düşüncen çin cok teşekkür ederim emeklerinize sağlık ALLAH razı olsun

ottomans2
29-09-2010, 09:57
bir rapor da benden yıkamadım ama 1021 nufüslu köy 220 lere düstü gerci oyun sonu cok da önemli değil ama benim için önemli raporda 2 saldırı göreceksiniz 2.saldırı benim köyüme yapılan saldırıydı askerler daha cok ölür diye kahramanı yollamadım ama gene ölmemişler ordu gene elimde kaldı
http://travian-reports.net/tr/report/239565034fd,239566f7ac1

kackar
29-09-2010, 09:57
Tum ZORBA ailesini tenrik ederim guzel bir organizasyon çıkardılar

leyla
29-09-2010, 10:01
yok sonlardan saldırı geliyor,

bırak reislesinler
arkalarına reis sokalım geri alırız:)

leyla
29-09-2010, 10:12
bir rapor da benden yıkamadım ama 1021 nufüslu köy 220 lere düstü gerci oyun sonu cok da önemli değil ama benim için önemli raporda 2 saldırı göreceksiniz 2.saldırı benim köyüme yapılan saldırıydı askerler daha cok ölür diye kahramanı yollamadım ama gene ölmemişler ordu gene elimde kaldı
http://travian-reports.net/tr/report/239565034fd,239566f7ac1

Sana çok tşk ederim, ellerine sağlık, zorbaları kandırabildiğini sanan bir casusa haddini vermişsin helal olsun.

2 ay önce demiştim bu ordular elimizde kalcak hayati beni hemen bir natara gönder diye.
hatta o zaman reisleyelim ömer asafı demiştim 2-3 ordu daha ver bize demiştim ama doğal olarak ya son'larda da 20 30 gizli ordu varsa diye orduları saklamayı uygun görmüştü

s15te de elimizde ordular kalmıştı ama bu defa en azından herkes ordusunu kullandı ve herkes yıkım yaptı

bir de ilk defa hem romalı hem galyalı ordularında da inanılmlaz rakamlara imza atmışız çok sevindim buna:)

AVCI
29-09-2010, 11:15
Wow da son durum nedir...:)

turansevim
29-09-2010, 11:27
Wow da son durum nedir...:)

Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. üSTaD. theZORBA ZORBAWOW 97
2. Yine_Ben theZORBA ZORBAWOW 85 -
3. boranuğurlu theZORBA ZORBAWOW 84 -
4. pavel ATAM [-ATAM+] 4 -
5. Symbol2004 SON [SON] 0 -
6. DERYAAA D€NİZ & K€L€B€K K€L€B€K 0 -
7. zuzu_izmir_35 S*O*N [SON] 0 -
8. deli_dumru SON HPS1KÇK 0 -
9. medusa __£ST£RGON__ ZORBAWOW 0 -
10. homare S*o*N ZORBAWOW 0 -
11. ceza_57 Hun-Türk [SON] 0 -
12. cıngıls ÇAHRA ZORBA 0 -
13. mnsr ZORBAWOW 0 -

muhcu
29-09-2010, 11:55
neden nuri alço demişler sahiden :D:D:D:D

Açıklamıyor işde, kaçıyor CNBC-E sana neden NURİ ALÇO diyorlar açıkla artık
Bak merak edenler giderek artıyor ama sen kaçamak dövüşüyorsun

CNBC-E = NURİ ALÇO NEDEN ???????????

TEXASSS
29-09-2010, 12:06

hahaha onu ben yazdık tüm isimleri ben yazdım herkese hakkını verdim :D

muhcu
29-09-2010, 12:14
hahaha onu ben yazdık tüm isimleri ben yazdım herkese hakkını verdim :D

Sen benim bilmediğim ne biliyorsun, tüm gerçekleri istiyorum

1- CNBC-E kolaların gazozların içine atmak için hangi ilacı kullanıyor?

2- CNBC-E nin bu iş için özel bir yeri varda orayamı götürüyor?

3- CNBC-E İlaçla faydalandığı kurbanlarını tekrar aynı yöntemle kandırmaya çalışıyormu?

4- CNBC-E nin kriterleri neler kurbanları nasıl seçiyor?

5- CNBC-E cinsiyet ayrımı gözetiyormu ?

:D:D:D:D

TEXASSS
29-09-2010, 12:15
Sen benim bilmediğim ne biliyorsun, tüm gerçekleri istiyorum

1- CNBC-E kolaların gazozların içine atmak için hangi ilacı kullanıyor?

2- CNBC-E nin bu iş için özel bir yeri varda orayamı götürüyor?

3- CNBC-E İlaçla faydalandığı kurbanlarını tekrar aynı yöntemle kandırmaya çalışıyormu?

4- CNBC-E nin kriterleri neler kurbanları nasıl seçiyor?

5- CNBC-E cinsiyet ayrımı gözetiyormu ?

:D:D:D:D

herkes hakkında çok şey biliyorum :D

cinsiyet ayrımı yok ondan kendine dikkat et bildiğim seninde gazaozuna ilaç katmış :D

muhcu
29-09-2010, 12:21
herkes hakkında çok şey biliyorum :D

cinsiyet ayrımı yok ondan kendine dikkat et bildiğim seninde gazaozuna ilaç katmış :D

Ben gazoz içmem keklemiş seni :D

ozaman hepimizin dikkat etmesi gerek NURİ ALÇO = CNBC-E ye karşı

CNBC-E birdaha bu oyunu oynarsan gerçek kimliğini gizleme ve hesap ismini NURİ ALÇO olarak aç

:D:D:D

alixhander
29-09-2010, 12:30
Sen ne işsin kardeşim??

bu kadar adi bir serveri yaratan poryaz karahana teşekkür ederim :) zorbaların kastıkları ordular ve ellerinde patlayan ordular...

ahh ah. beni dinlese idi millet ben ilk 50 seviyede hesapları sildirecek idim. tek başına zorba kalsın birbirini yaksın diye. ama dinlemediler. şimdi de rezalet bir durum...

zorbalara gelince adamlar dünya rekoru kırmak için serveri uzattılar. 1 nolu wow 99 seviyede 1 m savunmada asker keserek 8 seviye wow verir mi? bir önceki s6da 99 olan arat wowu 7m asker kesip savunmada 2-3 m daha savunması var idi ve bitirdiler. güzel taktik idi sizinkisi ama sorum şu:

kim ne kadar haz aldı? sienbisi ye sana sesleniyorum. patladı mı ordu bir tarafında...

erenimo
29-09-2010, 12:39
:):)ahahha.. biz cok eglendik.. ordular biizm elimizde degil sizin wowlarınızda patladı.. butun oyuncularımıza sonsuz tesekkur ettik. hatta bu durumunuzdan dolayı özr diledik. keske sizleri bu kadar yıkmasaydık da bu hale gelmeseydiniz..yada az oynayıp bizimde zevk almamızı saglasaydınız..

ne yazık kı hala ender gelişen osasuna atakları gibisiniz..

cnbc-e
29-09-2010, 12:43
kim ne kadar haz aldı? sienbisi ye sana sesleniyorum. patladı mı ordu bir tarafında...

söyleyeck fazla bişey yok sadece şunu patlayan makina benim kimin içinde patladığıda açık seviyene inmeyeceğim...

Ben gazoz içmem keklemiş seni :D

ozaman hepimizin dikkat etmesi gerek NURİ ALÇO = CNBC-E ye karşı

CNBC-E birdaha bu oyunu oynarsan gerçek kimliğini gizleme ve hesap ismini NURİ ALÇO olarak aç

sen bana sallayacağına önce kendi ismine bak senden ancak SON olurdu bak adam ne diyor bizim makinamız elimizde kalmış nerde patlattınız diyor?Aklını almışız herhalde .....

TEXASSS
29-09-2010, 12:52
burda aklınıza gelen bişey olursa yazın wow a yazayım arkadşalar kime hangi isim gider yazın hemen değiştireyim :D wow birliğimiz eğlenceli adil bi birliktir wow u kuranlar tarafından değil wow u destekleyenler tarafından kontrol edilir :D:D:D

cnbc-e
29-09-2010, 13:05
burda aklınıza gelen bişey olursa yazın wow a yazayım arkadşalar kime hangi isim gider yazın hemen değiştireyim :D wow birliğimiz eğlenceli adil bi birliktir wow u kuranlar tarafından değil wow u destekleyenler tarafından kontrol edilir :D:D:D
ne kadar savunman var wow da?

benden çok değilse ben senin ismi değişeceğim.Yalan yok ben beğenmedim ismimi nerden çıktı bu nuri alço?
Hanım kızdı nedendedi?
Hadi gelde açıkla neden nuri alço?

Bu arada ender16 nın isim tamyerşne oturmuş içimizdeki casus oydu zaten.Baştan beri sonların planı şu bunu yapacaklar mı acaba?askerleri tahıl için yolluyorlar ellerinde daha çok ordu var wow sayfalaırını karıştırın bakın adamın söylediği herşey çıktı:D Sonlarda onun dediği gibi deli ordular çıkmadı mı?

TEXASSS
29-09-2010, 13:09

benden çok değilse ben senin ismi değişeceğim.Yalan yok ben beğenmedim ismimi nerden çıktı bu nuri alço?
Hanım kızdı nedendedi?

Bu arada ender16 nın isim tamyerşne oturmuş içimizdeki casus oydu zaten.Baştan beri sonların planı şu bunu yapacaklar mı acaba?askerleri tahıl için yolluyorlar ellerinde daha çok ordu var wow sayfalaırını karıştırın bakın adamın söylediği herşey çıktı:D Sonlarda onun dediği gibi deli ordular çıkmadı mı?

bak demekki herşeyi doğru yazmışım NURİ BABAAAAAAAAAAAAAA :D

TEXASSS
29-09-2010, 13:10
orduları ellerinde kalan arkadaşlar birbirinizle savaşın yaw alla alla eğlenin az :D bakın araştırın kimin ordusu elinde kalmış gidin ordu köyünü 0 layın bir birinize dalın paso daha eğlence ne olabilir ki :D

ZevzeK
29-09-2010, 13:13
Akıllıca abi ama orada sağlam savunma var benimde aklıma gelmedi değil biz ilk s1 de bunu yapmıştık daha doğprusu ky birliği natar merkezi 0 lamıştı ondan sonra natar merkez köylerde devasa savunma yaptılar herhalde dünyada bunu başka yapanda yoktur:D
Bu arada kılıçlı rekorunu kırmış oldun tr serverlerde kılıçlı rekoru 110k cibvarıydı onuda kırmış olduk

abiciğim geçen S3 te ALEF namı değer Neslihan abla 154k kılıçlıyı tılsımsız gördü... buna bende gözlerimle şahit oldum... rekor kırılamadı :):) ama angell arkadaşımızı canı gönülden kutlarım çokca güzel bir ordu çıkarmış :D

çaşıt
29-09-2010, 13:26
benim ismi çaşıt yap
yağmacılığımız mı kaldı
twice yüzünden madara olduk :p

alixhander
29-09-2010, 13:40
ne kadar acı... hala konuşuyorsunuz... eee o kadar ordu bastın sonra ? lütfen savunma yapın bana.. o kadar asker şey ettim, para verdim, multi köyler bulup asker besledim ama asker kesemeden de olmaz ki bu iş.... hayatın şeyleri bunlar.

ama birlik olarak da kötü bir birliksiniz demiyorum. sadece poryazkarahan'a teşekkür edin diyorum ben. o sizi büyük yaptı. bu server için ise en büyük...

twice mehmet abi de 123m yağma yaptı ama ... boş işler bunlar. ben olsam sözünü bile etmez idim s6nın... kesinlikle bir ölçüt değil. zorbalar ego için; diğerleri de o kadar emek ettik 10 ay diyerekten devam etmekte idi... her iki taraf da zaten belli idi diye kendini tatmin etmekte.

ama ama ama, nasıl patladı ordularınız

haahahahahaah

TEXASSS
29-09-2010, 13:41
benim ismi çaşıt yap
yağmacılığımız mı kaldı
twice yüzünden madara olduk :p

zaten yağmacı yazmadım ki yağlamacı yazdım :D

pharmacist36
29-09-2010, 13:50
ne kadar acı... hala konuşuyorsunuz... eee o kadar ordu bastın sonra ? lütfen savunma yapın bana.. o kadar asker şey ettim, para verdim, multi köyler bulup asker besledim ama asker kesemeden de olmaz ki bu iş.... hayatın şeyleri bunlar.

ama birlik olarak da kötü bir birliksiniz demiyorum. sadece poryazkarahan'a teşekkür edin diyorum ben. o sizi büyük yaptı. bu server için ise en büyük...

twice mehmet abi de 123m yağma yaptı ama ... boş işler bunlar. ben olsam sözünü bile etmez idim s6nın... kesinlikle bir ölçüt değil. zorbalar ego için; diğerleri de o kadar emek ettik 10 ay diyerekten devam etmekte idi... her iki taraf da zaten belli idi diye kendini tatmin etmekte.

haahahahahaah
ne çok boş konuşuyorsun ya:D
olan olmuş biten bitmiş. onlar multi köy değil saldırısını yapıp tahıl deposu olan köyler. Askeri çakılan adam saldırı asker basmaz artık. Siz ne yaptınız fazla tahıllarınızı pazarda satışa çıkardınız:D
Bu oyun bireysel olarak hiç bir anlam ifade etmiyor siz bunu daha anlayamamışsınız bizi birlik olduğumuz için hala eleştirmeye kalkışıyorsunuz.

muhcu
29-09-2010, 14:16
bu kadar adi bir serveri yaratan poryaz karahana teşekkür ederim :) zorbaların kastıkları ordular ve ellerinde patlayan ordular...

ahh ah. beni dinlese idi millet ben ilk 50 seviyede hesapları sildirecek idim. tek başına zorba kalsın birbirini yaksın diye. ama dinlemediler. şimdi de rezalet bir durum...

zorbalara gelince adamlar dünya rekoru kırmak için serveri uzattılar. 1 nolu wow 99 seviyede 1 m savunmada asker keserek 8 seviye wow verir mi? bir önceki s6da 99 olan arat wowu 7m asker kesip savunmada 2-3 m daha savunması var idi ve bitirdiler. güzel taktik idi sizinkisi ama sorum şu:

Onlar yenildiysede gururlarıyla yenildiler, kimse burda onları aşağılamıyor, ama sen kendi ağzınla bir korkak olduğunu söylüyorsun işde, hesap silip gidiyorsun birde utanmadan onlara dedim yapsaydılar diyorsun komik :D

muhcu
29-09-2010, 14:18
cnbc-e kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=897185#post897185)
sen bana sallayacağına önce kendi ismine bak senden ancak SON olurdu bak adam ne diyor bizim makinamız elimizde kalmış nerde patlattınız diyor?Aklını almışız herhalde .....
[/QUOTE]

En azından elinde ilaçla bekleyen ağzından salyalar akan birine benzetmemişler :D

şişşşt NURİ naber len, işler nasıl buara kesatmı

muhcu
29-09-2010, 14:22

Hanım kızdı nedendedi?

2 dir hanım kızdı diyorsun NURİ, ne yani yenge kızmasa demek rahatsız olmayacaksın, demek tek derdin yengeden yana yoksa gayet iyi dimi durum :D

NURİ harbi söyle TC ÇOŞKUNUN mu saldırgan puanı yüksek seninmi :D:D:D bak okadar filim izledik ikinizde hakaten bu işde duayensiniz :D ama hanginizin saldırgan puanı yüksek açıkla bize

erenimo
29-09-2010, 14:49
ya bırak bos konusmayı. s6 yı yok saymak sizi yoksaymaktır. kendını adam yerıne koymuyorsan evet adamlarla oynamadık.. s15 de de normal server rekorlarını kırdık orda da mı poyraz karahan vardı. bunlar senin kendi cekememezligin..

poyraz kim yaa. karahan kim?? gecelerce bu birliğin basında poyrazlar karahanlar beklemedi. kime tesekkur etcegimizi sana mı soracagız. s6 nın sonu zevklı gecebilirdi ama iki kişiye cok onemli teklif yaptım zira kafaları basmadığı için kabul etmediler. bu kişiler arasnda da poyrazkarahan yoktu.

evet idda ediyorum durdurulamaz bir birliğiz. tr serverlarında da rakip gormuyoruz. s6 da dişli adamlar var diye onerdiler. doneceğimiz zaman heryere duyuracağız yine. hevesli olan gelir ve oynar yine.

turansevim
29-09-2010, 14:51

haahahahahaah

kardes ortalama düsüktü

150 tane zorba hesabında ordu cıkıyor

yıkacak wow ve rakip köy hesabı ise ortalama 400 de

elimizde kalan ordu köyü 35 tane vs yap bi hesap kitap?

amacımız da 35/150 400/400 ü indiriyor, yani bu demek oluyor ki daha fazla hesap olsa hala indiricez

ve bu da demek oluyor ki % 25 daha indirebiliriz e bu da demek oluyor ki biz % 125 basarılıyız

ee bu da demek oluyor ki Zorba % 100 rekorunu da gecmiş oluyor

şimdi sen bizim elimizde patladıgını söylediğin orduların patlamasından da zevk alıyorsun bak, yani köyünü yıksak ta yıkmasak da zevk alıyorsun

yani bu demek oluyor ki Zorba oyunda olanlara ve ya olmayanlara herkese oyunun tadını aldırıyor ve ya ızdırap çektiriyor.

biz sana bunu yaptıgımız için de mutluyuz :D

biz bu serverde herkese 0' ı göstediğimiz için mutluyuz

biz indirdiğimiz merkezlerin ardından haritaya bakıldıgında ortadaki kuyuyu görüp mutlu oluyoruz

sen ne için mutlu oldugunu bile bilmiyorsun ama biz senin neye mutlu oldugunu da biliyoruz,

yani arkadas sen şimdi konus et senin sonunun ne olacagını da biliyoruz :)

-constantine-
29-09-2010, 15:09
Bu tartısma ortasında mola vermek ıstıyenler asagıdakı lınktekı ankette -constantine- yani bana oy verebılırmı acaba?:):):):)

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=45860&page=2

syg

s6

reburn

çaşıt
29-09-2010, 15:51
zaten yağmacı yazmadım ki yağlamacı yazdım :D

ahha yeni dikkatimi çekti
yandın sen hattirick wow cu son wowunuda reislemessem ne olayım
yeterki kurban bayramına kadar oyun bitmesin :D

çaşıt
29-09-2010, 17:58
turan sevim mesajını sil lutfen
alıntı yaparak mesajın silinmesini engellemiş oluyorsun

turansevim
29-09-2010, 18:00
turan sevim mesajını sil lutfen
alıntı yaparak mesajın silinmesini engellemiş oluyorsun

siler ya moderator :)

modluk yaptım zamanında forumlarda :) ikisini de siler :)

leyla
29-09-2010, 18:25

Bunu salla ya! nedir minnoşum.d
bak beni konuşturma burada, tüm forumda alenen sana o gizli isminle hitap ederim:D

çabuk düzelt birlikteki ismimi

yönlendirmiş olmuyim ama çok istersen, ki eminim istiosundur, güzel&şirin bayan yapabilirsin:D

whocares
29-09-2010, 18:33
siler ya moderator :)

modluk yaptım zamanında forumlarda :) ikisini de siler :)

tabiki,evin hizmetçisi ya moderatörler,
silkele külleri halıya....

Canerous
29-09-2010, 18:42

Hehe :) Ev hanımı moderatör :D

çaşıt
29-09-2010, 19:06

tşk ederim hızlı işlem için :)

homare
29-09-2010, 19:22
leyla yaw o hesapta bende varım güzel& şirin bayan olursa bana uymaz daha ortak birşey bulalım :)

turansevim
29-09-2010, 19:26

ne yazık ki öyle, eğer böyle bi forumun moderatörü isen!
genel tabir budur kitlenip kalmayın benim mesajıma,
ben mecbur muyum küfür işitmeye, şahsıma hem de?

tabi ki, oynuyorsan bu oyunu, gelsin küller oyuncunun kafasına!

TEXASSS
29-09-2010, 19:26
Bunu salla ya! nedir minnoşum.d
bak beni konuşturma burada, tüm forumda alenen sana o gizli isminle hitap ederim:D

çabuk düzelt birlikteki ismimi

yönlendirmiş olmuyim ama çok istersen, ki eminim istiosundur, güzel&şirin bayan yapabilirsin:D

anam tamam :D canım benim ayıp ediyorsun herşey senin :rolleyes::rolleyes:

üSTaD.
29-09-2010, 19:36
Arkadaşlar bu taplo pahabiçilemez...
http://http://img816.imageshack.us/img816/4887/15113319.pnghttp://img816.imageshack.us/img816/4887/15113319.png

Canerous
29-09-2010, 20:24
http://http://img816.imageshack.us/img816/4887/15113319.pnghttp://img816.imageshack.us/img816/4887/15113319.png

Kalan wowları da Zorba yaparsak ben buna "Asrın Imageshackı" derim ;)

çaşıt
29-09-2010, 20:30

daha ilginci bütün sonlar aslına dönmüş :D

Canerous
29-09-2010, 20:43
Arkadaşlar benim aklıma yine bir soru takıldı. Belki çok tartışıldı ama ben yine de sormak istiyorum. Sorum sıralı saldırılarla ilgili. Ben şimdi program kullanmadan 2 saniyede 16 saldırı attım. Ki bunu da sabah 3 sıralarında uykulu halimle yaptım. Bazı arkadaşlar bunun kurallara aykırı olduğunu iddaa ediyor.Ancak ben burada kurallara aykırı bir durum göremiyorum.Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim :)

whocares
29-09-2010, 20:45
Arkadaşlar benim aklıma yine bir soru takıldı. Belki çok tartışıldı ama ben yine de sormak istiyorum. Sorum sıralı saldırılarla ilgili. Ben şimdi program kullanmadan 2 saniyede 16 saldırı attım. Ki bunu da sabah 3 sıralarında uykulu halimle yaptım. Bazı arkadaşlar bunun kurallara aykırı olduğunu iddaa ediyor.Ancak ben burada kurallara aykırı bir durum göremiyorum.Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim :)

program kullanmadın,peki nasıl yaptın,
mozilladan ç.dışı çalışla mı?

Canerous
29-09-2010, 20:47
program kullanmadın,peki nasıl yaptın,
mozilladan ç.dışı çalışla mı?

Evet, aynen öyle :) Kurallara aykırı değil sonuçta

kara_cocuk
29-09-2010, 20:48

bu arkadaşın koordinatları nedir :D sonlara yıkıma gidipde bırakın savunmayı köydeki köylüleri bile bulamayıp yıkım yaptıktan sonra geri dönen ordulardan 1k asker gönderelimde bunuda yıkalım tabi önceden yıkılmamışsa :D pek ayaktaymış gibi görmedim :D :D

Canerous
29-09-2010, 20:49
bu arkadaşın koordinatları nedir :D sonlara yıkıma gidipde bırakın savunmayı köydeki köylüleri bile bulamayıp yıkım yaptıktan sonra geri dönen ordulardan 1k asker gönderelimde bunuda yıkalım tabi önceden yıkılmamışsa :D pek ayaktaymış gibi görmedim :D :D

Sanırsam arkadaş çoktan Zorba'nın gazabına uğradı :D

whocares
29-09-2010, 20:52
Evet, aynen öyle :) Kurallara aykırı değil sonuçta

§ 3.8 Oyun içindeki hataları oyuncunun kendi çıkarı için kullanması yasaktır ve bunu yapan o-yuncular cezalandırılırlar. Oyunumuz sadece üzerinde değişiklik yapılmamış bilinen internet tarayıcıları(ie, firefox vb.) ile oynanabilir.Oyunun işleyişini etkileyen yazılımların, bina inşası, seviye yükseltme, saldırı, hammadde alanlarını tarama gibi işlemleri otomatik yapmayı sağlayan eklentilerin (Script/Bot) kullanılması yasaktır. Aynı şekilde server işleyişini etkileyen veya girişler yaparak alan taraması yapan bütün eklentiler de yasaktır. Tarayıcıların (browserlerin) ekstra özelliklerini oyun için avantaj sağlayacak şekilde kullanmakta aynı şekilde kesinlikle yasaktır. Grafik paketlerinin kullanılması yasak değildir.

şikayet olursa hesap kapanır,şimdiden söyliyeyim...

Canerous
29-09-2010, 20:55
şikayet olursa hesap kapanır,şimdiden söyliyeyim...

Bu ekstra özellik değil. İe ve Mozilla'da doğal olarak bulunan özellikler. Bunu "ekstra"olarak adalandırmak olmaz.

turansevim
29-09-2010, 21:22
Bu ekstra özellik değil. İe ve Mozilla'da doğal olarak bulunan özellikler. Bunu "ekstra"olarak adalandırmak olmaz.

ekstra olarak adlandırılıyor :)
ben cok kapandım :D

en iyisi caktırmıcan bütün downloadları iptal edicen interneti hızlandırıcan

sonra yapıcan.
he baktın saniyede 6-7 saldırı soktun, bazılarını hemen iptal et 1.5 dk içinde seni kitleyebilecek kimse tanımıyorum

saniyede 5 tane saldırı iyidir :)

turansevim
29-09-2010, 21:39
Kalan wowları da Zorba yaparsak ben buna "Asrın Imageshackı" derim ;)

paintle bile yapabilirim ben :D

desprate
30-09-2010, 06:22
ordu elimde kalmasın dedim bir WOW dan hiç kayıpsız geri döndük bir haftadan beri yollarda olan askerleri ki - 230k falandaydı hemen tekrar başka bir wowa derya ya yolladım çok şükür savunma toplamış biraz olanı kestim ama gene çakılamadım şu anda tahılsızlıktan ölüyor askerler:D gerçi akaşama oyunda bitmiş olucak umarım.
burdan bazı oyun arkadaşlarıma bu süreçte yardımcı oldukları için ve serveren en başından beri hep beraber oldukları için başta cnbc-e ender16 otomasyon suriel aybil e teşekkürederim....

buda nacizene son saldırım

http://www.travian-reports.net/tr/report/240173edcb5

üSTaD.
30-09-2010, 07:53
Günaydın arkadaşlar;

Heycen hr geçen saat artıyor...

ama tüm server gene saldırıyor!!!

GEne yıkcaklar valla wowu:eek::eek::eek:
http://img844.imageshack.us/img844/9531/50767518.png

OrduLArınız hazır beklesin gerekirse serverda kaç tane merkez kaldıysa sıradan alayına gidecez!!!!

DUYURULUR ZORBA CAMİASINA...

turansevim
30-09-2010, 07:59
Günaydın arkadaşlar;

Heycen hr geçen saat artıyor...

ama tüm server gene saldırıyor!!!

GEne yıkcaklar valla wowu:eek::eek::eek:
http://img844.imageshack.us/img844/9531/50767518.png

OrduLArınız hazır beklesin gerekirse serverda kaç tane merkez kaldıysa sıradan alayına gidecez!!!!

DUYURULUR ZORBA CAMİASINA...

hazırım ben abi :)

zuzu_izmir_35
30-09-2010, 08:37
oncelıkle kucuk bır kendımı tanıtım yapacagım dostlar..
ben izmirde ikamet eden s-6 ilk server 'i olan fatih..
bu oyuna baska bır oyundakı ekürimin altın kazanması ıcın baslamıstım fakat gun gectıkce guzel dostluklar edındıkce arkadaslarımızla olan bağlar guclendıkce devam dedık takıı bugune kadar..
suan forumda yazar cızer arkadasların hıcbırısını tanımam sadece hesabıma ortak baktıgım dostlarımı tanırım severda bırkaçtanede abım dıyecegım kardesım dıyecegım oyunun eskılerınden arkadaslarımı tanırım..
ben oyuna başladıgımda bır cok bırlıkler vardı suan adının esamesı okunmayan bır ara dost olduk sonra red/army den devam ettık daha sonra atam olduk cahraya gectık cahrada gereksız savaslar gorduk bırlık yaptıgımız ınsanların askerlerını kestık yagmaladık kesıldık yagmalandık..
bu oyunda benım gordugum bıldıgım bırlık ruhu olmadıkdan sonra bırlıkdekı en kucuk koyunu savunmadıkdan sonra basarı elde edemeyecegın..
ama bu serverda haklı bır tebrık haklı bır galıbıyet haklı bır gurur yasayan bır ekıp var onlarda zorba grubu/birliği..
ben ortalama 20 saatlerde onlıne oldum hıc bılmedıgım anlamadıgım bır oyunu ogrenemeye calıstım hala calısıyorum..
bır daha zorba ıle denk gelırmıyız bılmıyorum sımdıden tekrar tebrık edıyorum hesabım su dakıkalarda sılınmıs olucak..
benımle bırlıkde olan dostlarıma kısa bır tesekkur ılk baslarda oyunu anlamamda yardımcı olan erem abıme (suan serverda olmasada), sürekli benı gulduren her soruma cevap veren serooma, wow donemınde yanımda olan ismini bıle bılmedıgım dostlarıma, en onemlısıde her konuda destek olan 7/24 telefonlarıma cıkan sevgılı tunc abıme sonsuz tesekkurler..

buda sızlere veda raporum :) :) :D :D

http://travian-reports.net/tr/report/24020772223

tebrıkler ZORBA tebrıkler Üstad..

leyla
30-09-2010, 08:47
leyla yaw o hesapta bende varım güzel& şirin bayan olursa bana uymaz daha ortak birşey bulalım :)

ahaha onur abi yetkileri kaptım sen ne uygun görürsen onu yaz:D

asre
30-09-2010, 08:52
tahıl ihtiyacı olan varsa mesaj atsın

üSTaD.
30-09-2010, 09:07
Çok teşekkür ederiz güzel vakit geçirdik güzel ağlendik

oncelıkle kucuk bır kendımı tanıtım yapacagım dostlar..
ben izmirde ikamet eden s-6 ilk server 'i olan fatih..
bu oyuna baska bır oyundakı ekürimin altın kazanması ıcın baslamıstım fakat gun gectıkce guzel dostluklar edındıkce arkadaslarımızla olan bağlar guclendıkce devam dedık takıı bugune kadar..
suan forumda yazar cızer arkadasların hıcbırısını tanımam sadece hesabıma ortak baktıgım dostlarımı tanırım severda bırkaçtanede abım dıyecegım kardesım dıyecegım oyunun eskılerınden arkadaslarımı tanırım..
ben oyuna başladıgımda bır cok bırlıkler vardı suan adının esamesı okunmayan bır ara dost olduk sonra red/army den devam ettık daha sonra atam olduk cahraya gectık cahrada gereksız savaslar gorduk bırlık yaptıgımız ınsanların askerlerını kestık yagmaladık kesıldık yagmalandık..
bu oyunda benım gordugum bıldıgım bırlık ruhu olmadıkdan sonra bırlıkdekı en kucuk koyunu savunmadıkdan sonra basarı elde edemeyecegın..
ama bu serverda haklı bır tebrık haklı bır galıbıyet haklı bır gurur yasayan bır ekıp var onlarda zorba grubu/birliği..
ben ortalama 20 saatlerde onlıne oldum hıc bılmedıgım anlamadıgım bır oyunu ogrenemeye calıstım hala calısıyorum..
bır daha zorba ıle denk gelırmıyız bılmıyorum sımdıden tekrar tebrık edıyorum hesabım su dakıkalarda sılınmıs olucak..
benımle bırlıkde olan dostlarıma kısa bır tesekkur ılk baslarda oyunu anlamamda yardımcı olan erem abıme (suan serverda olmasada), sürekli benı gulduren her soruma cevap veren serooma, wow donemınde yanımda olan ismini bıle bılmedıgım dostlarıma, en onemlısıde her konuda destek olan 7/24 telefonlarıma cıkan sevgılı tunc abıme sonsuz tesekkurler..

buda sızlere veda raporum :) :) :D :D

http://travian-reports.net/tr/report/24020772223

tebrıkler ZORBA tebrıkler Üstad..

cnbc-e
30-09-2010, 10:16
wow tebrikleri erken başlamış bence bu kadar acele etmeyelim ben daha orduyu kullanmadım neme lazım askerler içecek fabrikasnı kurunca hedefi şaşırdıları gibi gidecekleri wow u da şaşırırlarsa oyun 1 hafta daha uzayabilir

zuzu_izmir_35
30-09-2010, 10:45
wow tebrikleri erken başlamış bence bu kadar acele etmeyelim ben daha orduyu kullanmadım neme lazım askerler içecek fabrikasnı kurunca hedefi şaşırdıları gibi gidecekleri wow u da şaşırırlarsa oyun 1 hafta daha uzayabilir

Hepımız burdayız gorecegız..

minarekentli
30-09-2010, 11:25
hepımız burdayız gorecegız..
s.a serverdaşlar:)) güzel bi oyundu zorbalar iyi iş çıkardı torba ismini ilk ben koymuştum epeyde pirim yaptı gibi birlik ismin olsun merkez köy ismi olsun güzeldi ne kadar atışssakta zevk aldığım serverlerden biri oldu herkeze tüm serverde rakip olsun kendi birliğim olsun herkeze tek tek tşk edrim eğer istemeden tartışmlarda kırdığım biri varsa özr dilrm ki olduğunu düşünüyorum wow üstad kurdu gibi komşuyduk onla :))iyi iş çıkardın ortak tbrkler güzel iş çıkardın....kaçık geldik kaçık gidiyoz hayırlısı:));)tüm zorba ekibini tebrik edrm

cnbc-e
30-09-2010, 12:30
Hepımız burdayız gorecegız..

söylediğimde gerçeklik payı olmadığını biliyorsun herhalde biz ZORBA ismini sadece iş olsun diye taşımıyoruz....

Bazı akıllılar çıkıp hala laf yetiştiriyorlar onlara cevaben:(oyundan yazanlar varda)

iyi yaptın ama savunma çıkmaz gidenlerin hepsi geri geliyor adamlarda savunma kalmadı hiç asker kalmadı ellerinde :D Eğer hala saklı bir orduları yoksa:D
evet yazık oldu bastığımız ordulara hala elimde 100k tokmak 20k toyton var onlarda keseceğim ne yapayım içim acıyor ama yapacak bişey yok adamlara yenilsek bu kadar koymazdı herhalde emeklerime acıyorum gece kalkıp npc yapmalarıma tahıl ayarlamama uykusuz kalmama
ilk defa bu oyuna değmediğini düşünmeye başladım yoksa bu oyunu severek oynamıştım çokta eğlenmiştik sadece savaşlarla değil güzel arkadaşlarımızla son serverimdi böyle olmaması lazımdı...
SON birliklerini emek hırsızlığı yaptıkları için kınıyorum:S

tahsilatçı
30-09-2010, 13:18
buda bizim rapor saldıracak yer yok :D kendi wowumuza daldık bidahaki servera zorbaya karşı olamayı düşünüyoruz yoksa asker elde patlıo resmen rezillik :D:D

http://travian-reports.net/tr/report/2402828802e

inadına ZORBA.

pharmacist36
30-09-2010, 14:12
buda bizim rapor saldıracak yer yok :D kendi wowumuza daldık bidahaki servera zorbaya karşı olamayı düşünüyoruz yoksa asker elde patlıo resmen rezillik :D:D

inadına ZORBA.
hastamısınız kardeşim:D
yinebenin wowunu kim indirdi acaba:rolleyes:

yusyus
30-09-2010, 14:13

inadına ZORBA.

o kadar da asker kastık boşu bosuna.. işin asıl rezillik kısmı boronuğurlu wow a daha fazla asker kesmek için kendi savunmalarımızı yolladık.. saldırıda 9. sırada kaldık.. sağlam defansı olon bir yer bulsak ilk 3 de olurduk.. 200k saldıırı askeri elde patladı.. yeni saldıı için askerlerde yetişmiyor:)

CHREYSLER
30-09-2010, 14:15
Arkadaşlar ortam yatıştı fırtına öncesi sessizlikmi yoksa.

TEXASSS
30-09-2010, 14:16
benim defansımı kesenin 1. sırada bırakırmıyım ulannnnnnnnnnnn :D:D:D

CHREYSLER
30-09-2010, 14:18
benim defansımı kesenin 1. sırada bırakırmıyım ulannnnnnnnnnnn :D:D:D

tebrikler ozaman

yusyus
30-09-2010, 14:19
hastamısınız kardeşim:D
yinebenin wowunu kim indirdi acaba:rolleyes:

2. saldırı köyündeki askerleri oraya yollamıştık bizden önce bşirisi indirmiş.. boran ın wow da da fazla savunma kalmamış. bizden önce biri dalmış sanki.. o kadar asker elde patladı.. yokmu üstad wow unu 1-2 seviye yıkacak kimse askerler dönsünde saldıracak bir hedefas daha bulalım .. 200k asker elde patladı rezil olduk. saldırıda 9. sırada kaldık savunma bulsak ilk 3-4 de oluruz:). birdahaki server zorba ya karşı oynamak lazım:)

çaşıt
30-09-2010, 15:38
üstad bitir şu wow yoksa sıra sana gelecek gibi
millet saldıracak yer arıyor :D:D:D

leyla
30-09-2010, 15:54
ya kusra bakmayın da tüm server her türlü hakareti her türlü aşağılamayı yazıp yazıp, tüm 3 bölge bizlere karşı birleşip, ondan sonra da yalandan kutlama yapılmasına uyuz oluyorum

he herkes böyle kötü niyetli değildir ama şu var ki eğer ki siz o natarı dikmiş olsaydınız burada bize demediğiniz hakaret kalmıcaktı.

şahsen siz kazanmış olsanız ben asla yürekten tebrik etmezdim hatta çok uyuz olurdum hele ki 3 bölge ile birleşip tek bir ekibe karşı kazanamamış olsak ben daha pc bile açmazdım sinirimden :s

zorbamıyım neyim

TEXASSS
30-09-2010, 15:56
ya kusra bakmayın da tüm server her türlü hakareti her türlü aşağılamayı yazıp yazıp, tüm 3 bölge bizlere karşı birleşip, ondan sonra da yalandan kutlama yapılmasına uyuz oluyorum

he herkes böyle kötü niyetli değildir ama şu var ki eğer ki siz o natarı dikmiş olsaydınız burada bize demediğiniz hakaret kalmıcaktı.

şahsen siz kazanmış olsanız ben asla yürekten tebrik etmezdim hatta çok uyuz olurdum hele ki 3 bölge ile birleşip tek bir ekibe karşı kazanamamış olsak ben daha pc bile açmazdım sinirimden :s

zorbamıyım neyim

leylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D bacım nederse o doğrudur :D

zuzu_izmir_35
30-09-2010, 16:02

zorbamıyım neyim

yukardakı koyu harfle yazılmıs kısmı ustume alınıyorum...

üSTaD.
30-09-2010, 16:06
Evet haklı bu lafı genele maletmiyorum ama

Oyunun bitmesine bırak günler kalmasını saatler kalmış hala
yan köylerime saldırı çıkanlar var Bunu zoruma gittiği için değil leylayı desteklemek adına söylüyorum.

Ve herzaman dedim wow döneminde ya köy operasyonalrını ben acizlik ve çaresizlik olarak görüyorum

wow yıkacak gücün olmaz yan köy operesyonuyla bişeyler yapmaya çalışırsın

Benim açımdan bu plan hiç dert olmadı her köyümü wow köyü gibi savundum tam 60 gündür tüm server geliyo hala istedikleri yıkımı yapamıyolar yapamıyacaklarda!!!

zorbamıyım neyim

leyla
30-09-2010, 16:07
yukardakı koyu harfle yazılmıs kısmı ustume alınıyorum...

Evet, alınmakta haklısın çnkü senin isminden asla ayıp bir laf, mesaj ya da hakaret duymadım:)
ama bazıları tüm server sallayıp bir anda melek kesildi
lafım onlaraydı:)

Canerous
30-09-2010, 16:11

zorbamıyım neyim

Aynen katılıyorum kardeşim. Ben böyle durumda olacam, değil travianı bilgisayarı açacak yüzüm bile olmaz. Bu arada basılarına intikam yemekleri yolladım. Belli ki canlarını yakmış, hemen yan köylere saldırı çıkarmılar. Oyun 6 saate bitiyor. Siz 14 saate asker yolluyorsunuz :D

zuzu_izmir_35
30-09-2010, 16:22
Evet, alınmakta haklısın çnkü senin isminden asla ayıp bir laf, mesaj ya da hakaret duymadım:)
ama bazıları tüm server sallayıp bir anda melek kesildi
lafım onlaraydı:)

Ben kımseyle ıkılı dıaloga gırmedım forumda gezınmeyı de pek seven bırısı değilimdir. (bknz.msj adedi) tamamen oyunu eglence olarak goren ve edındıgım dostlarımla guzel vakıt gecırmeme neden olan ön ayak olan bır eglence bıcımı olarak goruyorum hırs vs hıc yapmadım yapımdada yok ve veda & tebrık mesajımdada belırttım ben acemı caylak bır oyuncuyum ılk serverım da wow koyu bakmak nasip oldu (bırdaha asla o gorevı almayacagım uyku duzenını bozuyor ınsanın ) bundan sonra yıkıcı tım en fazla elımızde asker patlar server sonunda :)

turansevim
30-09-2010, 17:00

zorbamıyım neyim

Sonuna kadar haklisin Leyla sonuna kadar!!!

Canerous
30-09-2010, 17:32
Arkadaşlar ben de bir saldırı yaptım, sansıma ki az buçuk bir defansla karşılaştım. Tabi ben sadece 1-2 aydır saldırı politikası izliyordum. Ondan önce yoğun şekilde defansım vardı. Neyse işte raporum :)
http://travian-reports.net/tr/report/240572d42cd

TEXASSS
30-09-2010, 17:39
Sonuna kadar haklisin Leyla sonuna kadar!!!

bacımı ağzına alma :D:D

Canerous
30-09-2010, 18:38
Arkadaşlar size bu serverda başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Ben oyunun başında sadece savunma politikası kullanıyordum. Tabi ki bu son 2 aya kadar devam etti. Bunun sebebi çok sevdiğim bir kardeşim, dostum içindi. Onu gerçekten dostum olarak görüyordum, çünkü gerçekten zor anlarımızda hep birbirimize destek oluyorduk. Ancak birgün arkadaşım saldırıya çıktı ve ordusu gömüldü. Ve birlik olarak onun merkezini yıktılar. Dostum oyunu bıraktı ancak hesabı hala kullanılmakta. Dostum oyunu bırakmadan önce ona bir söz vermiştim. "Server bitmeden önce o adamın merkezini talan edeceğim" ve o sözümü yerine getirdim. Rakibimize de dostumdan selamlar ilettim. Peki o bana nasıl mı yanıt verdi? İşte kendisinin "öz" mesajı:
""sen bana gelırken ben wow kuran kamılın 2 koyunu yıkıyordum http://s6.travian.com.tr/img/x.gif hee senın koyun kalmadıgı ıcın amacsızca sag soldan sıfre dılenmıssın yada oyunu bırakanlardan yalvarıp hesap almıssın benım merkezım bırlıgım sayesınde 5 defa yenılendı emın ol sımdı sure kalsa yalvararak aldıgın bu hesabıda kapattırırdım sana oyun bıtımınde ıntıkam alınmaz yarıs devam ederken kazanmak onemlı ben gerek gorseydım gomerdım senı merkeze ama sallanmadın ustad bu sekılde oyun oynama adama gıbı kaybettın ve sılındın benım hesap hala ayakta ve wowa gırebılıyor hayatta basarılar oc aldıgını unutma
hee aklında bulunsun 5 cı serverım ve hep aynı ısımle oynarım baska serverda bulursa benı yada ayakta kalabılırsen gel koyunu yıne yıkarım basına""

Kendisine cevabımsa şöyle oldu:""Evet, sizin düşünme şekliniz bu işte. Ben xxx falan değilim. Ben onun dostuyum. Adam gibi kardeşiyim. O sana dalarken ben ona tüm samimiyetimle "KARDEŞİM" diyordum. Ki sonra oyunu bıraktı. O oyunu bırakmadan önce ben ona bir söz verdim. Dedim ki, bu oyun bitmeden o adamın merkezini şahsen pertleteceğim. O yüzden bütün anlayışı savunma olan "ben" sar955 kullanıcısı, sırf "kardeşim" için saldırı politikası uyguladım. Bu orduyu bir üstad.'ın tılsımı için kullandım, bir de senin için kullandım.

İşte aramızdaki fark bu. Siz bizlere şifre çalıcısı, yalvarıcısı diyorsunuz. Ama bilmiyorsunuz ki herkez siz değil. "HERKESİ KENDİNİZ GİBİ SANMAYIN"

sar955 (gerçek sahibi)

xxx'den selamlar""

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

çaşıt
30-09-2010, 18:46
bişey anladımsa arap olayım :D

tanıdığım tek xxx bizim yiğit
sonra pharmatics hesabını devraldı

Canerous
30-09-2010, 18:48
bişey anladımsa arap olayım :D

tanıdığım tek xxx bizim yiğit
sonra pharmatics hesabını devraldı

Oyuncunun adını vermek istemedim. Biraz çabuk yazmaya çalıştım da :D

leyla
30-09-2010, 19:40
Oyuncunun adını vermek istemedim. Biraz çabuk yazmaya çalıştım da :D

caner meraktan çatlıcam, benim hesaba yazsana o kimmiş, elbette kimseye bişi demem aramızda kalır:D

çatlıcağımı bile bile böle anonim şeyler yazmasanız keşke:D

nurbeme
30-09-2010, 20:17

zorbamıyım neyim

artık oyunun sonuna geldiğimiz için yazıyorum foruma:) . 3 bölge değil 4 bölgede de olsak oynamayı bilmiyen oyuncularla gene kaybederdik herhalde:)

zorba birliği tesadüfen oluşmuş bi birlik olamaz :) ya önceden toplanmış iyi oyunculardan oluştu (büyük çuğunluk öledir) yada oyunun başından beri oyunu bilmiyenleri de mükemmel bi şekilde eğittiniz?:)

benim için çok güzel bi serverdi . yaptığımız savaşlar sayesinde artık her konuda ustalaştım , bir dahaki oynuyacağım serverde çok farklı olacak:)

s6 da herkezin kabul etmesi gereken , açık ara farkla müthiş bi şekilde kazandınız . tebrikler:)

çaşıt
30-09-2010, 20:49
artık oyunun sonuna geldiğimiz için yazıyorum foruma:) . 3 bölge değil 4 bölgede de olsak oynamayı bilmiyen oyuncularla gene kaybederdik herhalde:)

zorba birliği tesadüfen oluşmuş bi birlik olamaz :) ya önceden toplanmış iyi oyunculardan oluştu (büyük çuğunluk öledir) yada oyunun başından beri oyunu bilmiyenleri de mükemmel bi şekilde eğittiniz?:)

benim için çok güzel bi serverdi . yaptığımız savaşlar sayesinde artık her konuda ustalaştım , bir dahaki oynuyacağım serverde çok farklı olacak:)

s6 da herkezin kabul etmesi gereken , açık ara farkla müthiş bi şekilde kazandınız . tebrikler:)
her ikiside doğru
sizide iyi mücadelenizden dolayı kutlarım
kendi adıma teşekkürler

turansevim
30-09-2010, 21:01
bacımı ağzına alma :D:D

kaşınıyorsun sen :D

musti
30-09-2010, 21:07
ordu elimde kalmasın dedim bir WOW dan hiç kayıpsız geri döndük bir haftadan beri yollarda olan askerleri ki - 230k falandaydı hemen tekrar başka bir wowa derya ya yolladım çok şükür savunma toplamış biraz olanı kestim ama gene çakılamadım şu anda tahılsızlıktan ölüyor askerler:D gerçi akaşama oyunda bitmiş olucak umarım.
burdan bazı oyun arkadaşlarıma bu süreçte yardımcı oldukları için ve serveren en başından beri hep beraber oldukları için başta cnbc-e ender16 otomasyon suriel aybil e teşekkürederim....

http://www.travian-reports.net/tr/report/240173edcb5

saldırıda defansı nie sakladınki nasılsa oyun bitiyo kilitlenmezdi sanırsam hesap :D

mnsr
30-09-2010, 21:10

Savaştığım En İyi Rakibim Diyebilirim.
HUN-TÜRK Savaşı Esnasında Yaptığın Saldırı ve Savunmalardan Müthiş Zevk Aldım.
Umarım ZORBA Olarak Aynı Serverda Oynama İmkanımız Olur.

Başarılar...

muhcu
30-09-2010, 21:10

benim için çok güzel bi serverdi . yaptığımız savaşlar sayesinde artık her konuda ustalaştım , bir dahaki oynuyacağım serverde çok farklı olacak

Bu ekibin belli bir kısmı s15 de wow u yapan ZORBA üyelerinden kuruluydu, ekibin çok yetenekli başarılı oyuncuları bulan ve kadroya kazandıran bir yönetim ekibide var ve bu ekip s6 danda yeni iyi oyuncuları aramıza kattı, s15 deki galibiyetten sonra s6 için çağrılar yapıldı ve eski ekip bir araya geldi, şimdi burdanda yeni arkadaşlarla dahada güçlü olduk, birdaha toplandığımızda vay rakiplerin haline :D

Sizleride tebrik ediyorum, başarılar diliyorum

muhcu
30-09-2010, 21:13

http://www.travian-reports.net/tr/report/240173edcb5 (http://www.travian-reports.net/tr/report/240173edcb5)

Bende sana teşekkür ederim kardeşim, inşallah tekrar oynarız tabi 1-2 sene nadasa kaldıkdan sonra :D

theZORBA
30-09-2010, 21:30
Herkeze selamlar, ne zaman bitiyor bu wow

çaşıt
30-09-2010, 21:31
Herkeze selamlar, ne zaman bitiyor bu wow

hoş geldin dostum
bir saat kaldı :D

BobSwagger
30-09-2010, 21:35
üstad wow dan seviye tırtıklanır sanırım. ama yine üstad kurar. son çırpınışlar :D

Canerous
30-09-2010, 21:36
üstad wow dan seviye tırtıklanır sanırım. ama yine üstad kurar. son çırpınışlar :D

Bu sefer değil kardeşim, bu sefer değil ;)

nurbeme
30-09-2010, 21:56
Savaştığım En İyi Rakibim Diyebilirim.
HUN-TÜRK Savaşı Esnasında Yaptığın Saldırı ve Savunmalardan Müthiş Zevk Aldım.
Umarım ZORBA Olarak Aynı Serverda Oynama İmkanımız Olur.

Başarılar...

aynı şekilde , karşılıklı düşünceler:)

sağol sanada başarılar .

cnbc-e
30-09-2010, 22:00
aynı şekilde , karşılıklı düşünceler:)

sağol sanada başarılar .

Evet Muhammed seni hatırlıyorum hem savunma hemde saldırı konusunda başarılı bir dönem geçirmiştin....

bu arada tam bitiş saatini üstad koymuştu ancak ben bulamadım silindimi o mesaj

turansevim
30-09-2010, 22:04
Evet Muhammed seni hatırlıyorum hem savunma hemde saldırı konusunda başarılı bir dönem geçirmiştin....

bu arada tam bitiş saatini üstad koymuştu ancak ben bulamadım silindimi o mesaj

23:37 bitiş saati

NUSRET BABA
30-09-2010, 22:07
23:37 bitiş saati

Tebriğimizi Edelim şimdiden :)

Tebrikler üSTaD. (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2908), Tebrikler ZORBA,,, Hakettiniz kazandınız

theZORBA
30-09-2010, 22:13
Oyunu 1 gün geciktirelim, kültür puanım dolmuş, yeni bir köy kuracağımda

Canerous
30-09-2010, 22:17

Emredersin :D

çaşıt
30-09-2010, 22:18
bitirin şu wowu
biraz daha sürerse twice saldırganlıktada beni geçecek :D

acilen bitirin
yakarım bu forumu :p

mesbi
30-09-2010, 22:19

yaa bende bir ambar basacağım. iyi olur yaa :D belki arada 10 da koçbaşı basarım :D

Canerous
30-09-2010, 22:19
Bu arada balta rekorumuz da geldi :) Rekorun yeni sahibi, (and the oscar goes to) Ozzy :)

http://travian-reports.net/tr/report/240775de76f

Tebrikler dostum :)

cnbc-e
30-09-2010, 22:23
Bu arada balta rekorumuz da geldi :) Rekorun yeni sahibi, (and the oscar goes to) Ozzy :)

bence balta rekoru yanında çok sağlam toytnda var onun için ayrıyetten tebrik ederim...

çaşıt

ozan değerli kardeşim tebrikler

theZORBA
Allahtan 3üncü oldumda hanım bana sarmadı yoksa eyvah eyvah

çaşıt
30-09-2010, 22:27
twice ben yine madara ettin
alacağın olsun
eğer bida oynarsak seni yıkmak için özel asker basacağım :D

Canerous
30-09-2010, 22:33
Arkadaşlar, bana hemen bir zorba birliğinden teklif atar mısınz? Reisleme için birlikten çıkmıştım, ama oyunu zorbada bitirmek istiyorum :)

kara_cocuk
30-09-2010, 22:33
ya üstad bitirmesin ya seviyeyi iptal etsin diyorum :D
kahramanım hala 100. seviyeye ulaşmadı nalet olsun bir türlü yetişemedim kahraman gidene kadar saldırılar gerçekleşmişti ya :D

bu da son kalan askerleri symbol wowa göndermiştim onlar bile geri dönüyor :D

http://travian-reports.net/tr/report/24081854a5a

http://img825.imageshack.us/img825/7831/sonk.jpg

turansevim
30-09-2010, 22:38
helal sana zorbam :D

Canerous
30-09-2010, 22:38
Sevgili Travian Oyuncuları;

http://img.travian.org/temp/ww100.gif Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 23:37 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, ZORBA WW Village Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici üSTaD., birliği ZORBAWOW, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

twice gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden SeRs ve CAMPAGNOLA ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

Tartışmasız en büyük kahraman boranuğurlu elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran üSTaD. korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Travian Ekibi olarak, büyük sona kadar bizimle birlikte olan bütün oyuncularımıza çok teşekkür ediyor, her zaman olmasa da genelde tüm oyuncularımızın eğlenmesine katkıda bulunabildiğimizi umuyoruz.

Yine ümit ediyoruz ki uykusuz kalınan geceler ve içinden çıkılmaz hammadde hesaplarıyla geçen tüm bu zaman, bizlerde olduğu gibi, sizlerin belleklerinde de unutulmaz birer anı olarak kalabilmiştir.

Sonsuz Saygılarımızla...

Travian Ekibiniz

Ohh yeah men :D

azzap
30-09-2010, 22:40
delibaşı daha önceki oyundan tanıyomusun

Canerous
30-09-2010, 22:41
delibaşı daha önceki oyundan tanıyomusun

kim tanıyor mu?

kara_cocuk
30-09-2010, 22:41
hadi hayırlı olsun :D Tebrikler Ey Zorba SEverler :)

bu arada seviye 80 den fazla olan diğer iki wow köyümüzü de kendimiz yıktık heyecan olsun diye :)

Çok güzeel bir tablo

http://img201.imageshack.us/img201/9947/111cvj.jpg

Canerous
30-09-2010, 22:42

Alın size en yakınımızla aramızda 100 fark olma sözü :D

ALKARA
30-09-2010, 22:43
WW sıralamasında oyunu 2. sırada tamamlayan symbol2004'ü canı gönülden tebrik ederim : )))

kara_cocuk
30-09-2010, 22:45
WW sıralamasında oyunu 2. sırada tamamlayan symbol2004'ü canı gönülden tebrik ederim : )))

haha bu da az önce symbolun köyünden :D

theZORBA
30-09-2010, 22:45
nihayet bitti, hepinize geçmiş olsun....

çaşıt
30-09-2010, 22:47

bu arada seviye 80 den fazla olan diğer iki wow köyümüzü de kendimiz yıktık heyecan olsun diye :)

Çok güzeel bir tablo

tebrikler ZORBA
var mı böyle biten bir server daha

Canerous
30-09-2010, 22:47
Herkese 13 ay aradan sonra, oyunda noldu, acaba tahılda sıkıntı oldu mu gibi hiçbir şeyi düşünmeden iyi geceler geçirmesini dilerim. Herkese geçmiş olsun, tebrikler zorba ;)

mesbi
30-09-2010, 22:48
http://img201.imageshack.us/img201/9947/111cvj.jpg[/QUOTE]

BU bir rekor mu ?

Canerous
30-09-2010, 22:49

BU bir rekor mu ?[/QUOTE]

Büyük ihtimalle :D

SwordOfGod
30-09-2010, 22:54
Açiş Kule Coşkun hocam her serverde Twice ekibi olarak peşindeyiz :)))

Twice'den Yücel...

whocares
30-09-2010, 23:10
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=46024

Wow tebrikleri başlığımız açılmıştır,lütfen konudan devam edelim.