PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S10 Da woW Kimin olur sizce ?

JOHN CENA
21-05-2010, 15:19
Sizce s10 da wowu kim kurar yada kimler:confused:

orhanlı_1
21-05-2010, 15:21
strateji kurar orhanlı-1 kurar :DDD (inş)

hakano
21-05-2010, 15:23
BKB (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=902) ler kurar

c.kasap
21-05-2010, 15:23
ŞaHi........

goktan14
21-05-2010, 15:26
Ben :Dx DxD

aZap
21-05-2010, 15:33
Wow bence yeni kurluan bir bilriğin olur en iyiler arasında

dnx
21-05-2010, 15:41
MeRD' indir wow ,)

aZap
21-05-2010, 16:03
o ne acaba 300

Ozdo
21-05-2010, 23:27
S10'da Wow falan kurulmaz... :D

NdaLL
21-05-2010, 23:43
S10'da Wow falan kurulmaz... :D
biz kurcaz :D

kartaca
22-05-2010, 00:34
-/-de bu kadar rekabet olduğu sürece wow çıkmaz anca büyük birlik savaşları çıkar. wowu kim kurar derseniz bence wow c birliklerinin, +/+da bütünlüğü sağlamışlar neredeyse...

Ozdo
22-05-2010, 14:23

siz varsanız kesin siz kurarsınız :D

aZap
22-05-2010, 14:31
bncde öyle kesin

pragmaduane
22-05-2010, 18:14
WoW mu? Wow ne arar la S10'da :)

aZap
22-05-2010, 21:31
WoW mu? Wow ne arar la S10'da :)

Artiz artık travianda artiz bey araba seviyelerindeki artışı nasıl değerlendiryorsunuz :D

TeKNoDeLi
03-06-2010, 20:02
ŞAHİ tabiki şahiden güçlü birlik mi var :D ŞAHİ'den başka dayanışmanın %100 olduğu birlik mi var :D :D

lellilelli
05-06-2010, 18:14
daha uzunca bı sure warken neden boyle komık yorumlar yapıyorsunuz:) daha bayagı sure war :) bırakın zaman gostersın^_^

lellilelli

artemis_ - yusuf

aziz_
07-09-2010, 15:01
siz derken? İ:D biz kurcaz asıl 60merdler

ADA
25-09-2010, 00:12
s10 da oynamıyorum ,birliklerin durumunuda bilemiyorum ama kimin kuracagını söyleye bilirim

1- Ana ve alt birliklerinde dayanışma ve bağlılıgın oldugu birlik
2-Saygı , sevgi ve dostlugun ve bir olmak=birlik olan , polemiklerin yaşanmadıgı birlik
3-Azimli ve ne olursa olsun direnen birlik
4-Strateji ve savaşmayı ve ileriyi görebilen arkadaşların birliği (en önemli madde bu bence) savaşcı ve askeri olan kazanır.

haddim olmayarak görüşlerimi bildirdim ama yeni wow kurulmasında emegi geçmiş biri olarak ve bunu yorgunlugu ve mutlulugunu yaşayan biri olarak düşüncelerimi ve wow gerçegini yazmak istedim.şimdiden tüm birliklere ve wow kurucusu ve ekibine başarılar dilerim Allah sabır versin :)

Solaris93
25-09-2010, 15:35
Belli mi olur belki ben kurarım :D Kahramanım coşuyor zaten :D

tılsım32
25-09-2010, 16:36
ŞAHİ tabiki şahiden güçlü birlik mi var :D ŞAHİ'den başka dayanışmanın %100 olduğu birlik mi var :D :D
kanka imzan güzelmiş ama orjinali bende takitlerimden sakının :D

Altınbasak
25-09-2010, 19:25
NATARLAR HESAP SİLİYOMuŞ Ne WoWu Bana ÖzenmişLer :D

Ozdo
25-09-2010, 19:43

Emrah bana bi dönsene... :) acil tarafından canım :D bi sofra kuralım :)

illietus
25-09-2010, 20:57

seni seniiii.. demek altınbaşak geçiyorsun bizimle hııı....:D:p

Altınbasak
25-09-2010, 22:32
anlıyorum seni kaardesım :D:Dmalumunuz foruum kuralları özelden yazalım :D:D

hisarcık43
26-09-2010, 09:34
En iyi strateji, en iyi diplomasiyi ve en önemlisi merkez birlik ve birleşmeleri ile tek yumruk olan....En mühimi altın hesabı yapmayan wow u kurar diye düşünüyorum :D

MESELE WOW KURMAK DEĞİL YEĞEN WOW a SAHİP ÇIKMAK Şakraksınşakrak dayiiiii

İyi oyunlar herkese

Ombudsman
26-09-2010, 15:51
oldum olası wow kurmaya karsiyimdir :D

deli-x
26-09-2010, 18:58
oldum olası wow kurmaya karsiyimdir :D

Benim bir hayalim var...
Natar merkezi yerle bir etmek...
Fakat tuzak sayısı adminin müdahalesi ile çok büyük rakamlara ulaşıyor, tuzakları doldurmak imkansız bir hal alıyor...
Yinede tüm server savunma askerlerini oraya gönderse sonra saldırı askerlerini gönderse acaba yıkabilir miyiz???
Sadece bir hayal :D

S10-KANKALAR
26-09-2010, 19:01
Benim bir hayalim var...
Natar merkezi yerle bir etmek...
Fakat tuzak sayısı adminin müdahalesi ile çok büyük rakamlara ulaşıyor, tuzakları doldurmak imkansız bir hal alıyor...
Yinede tüm server savunma askerlerini oraya gönderse sonra saldırı askerlerini gönderse acaba yıkabilir miyiz???
Sadece bir hayal :D

kanka nasıl bi hayal la o öyle :)

deli-x
26-09-2010, 19:14
kanka nasıl bi hayal la o öyle :)

Benden böyle bir hayal çıkıyor :D

Ombudsman
27-09-2010, 00:16
imkansız :) yaklaşık 2milyon belkide daha fazla tuzakçı var zaten :)

__ika__
04-10-2010, 17:18
merkez köyü hariç dierlerinde kaç tuzak var ? bilen varsa yazabilir mi :) ???

Ombudsman
04-10-2010, 23:14
yazdım zaten 2 mılyon garantı fazlasını bılmıyorum

cici_kom
05-10-2010, 14:14
yazdım zaten 2 mılyon garantı fazlasını bılmıyorum

benim bilgime göre 4 milyar tuzak var natarın merekzinde..

doldurmak imkansız.. Mh ardakşlara sormak lazım :D
bi natara girip baksınlar söylesinler ölmezler hya :D

Ombudsman
05-10-2010, 14:48
benim bilgime göre 4 milyar tuzak var natarın merekzinde..

doldurmak imkansız.. Mh ardakşlara sormak lazım :D
bi natara girip baksınlar söylesinler ölmezler hya :D

2 milyon tuzagi adminlerden birisi konunun birisine yazmisti orada birisi isyan ediyodu iste natarin merkezine saldriri atmis askerlerin hepsi esir alinmis ben nerden bilim o kadar tuzakci oldugunu fln diyodu ona istinaden 2milyondan fazla tuzakci olur demisti admin bi forum sayfasinda ordan kaldi aklimda benim

Bouvet
21-04-2011, 16:50
WoW bizim hiç ümitlenmeyin ;)

Çi Çi Han
22-04-2011, 12:49
WoW İçin daha çok erken değilmi :)

MYZ
22-04-2011, 12:55
Gvo Birliği kuracak alt yapısı pek fazla yok ama :D

Tolqa
06-08-2011, 07:31
arkadaşında dediği gibi 2 milyondan fazla var o yazıyı bende okumuştum kıyımda köşemde kalmış =)
bu arada wow için çok erken daha tılsımlar çıkmadı. bakalım wowa kadar kim öleee kim kala.. şuan favori gösterdiğiniz birlikten belki wowa kadar eser kalmıycak.
ha çekişme büyük savaş kmler arasında olur o belli 60 ve Ex birlikleri çekişir Şahin birliklerinin savaş konusunda pasif kalacağına olayları dışarıdan gözlemleyip ufak savaşlarda yer alacağına inanıyorum. ama wowda iddalı olucaklardır tabi akıllı olup 60 ex savaşırken asker basarlarsa ! :D

SonOsmanLi_
10-08-2011, 02:53
Siz Kimdiniz :p :cool:

SonOsmanLi_
10-08-2011, 02:54
WOW C&R birliklerin :)

FORZA NKFree
10-08-2011, 03:09
beyler nı wow kuruyorsunuz kı ya,harcadınız tum altınlar gidicek,verdınız emek gıdıcek ne gerek var wow a :) antiwowcu

CaVaLieRe
24-08-2011, 14:49
S10 da wow kurmak ha :) Lanetli server s10

hisarcık43
25-08-2011, 12:18
s10 da wow kurmak ha :) lanetli server s10

o kadarda lanetli değil yawww :d wowu kim kurar biliyormusunuz ?? Bende bilmiyorum :d ama her zamanki gibi iyi organize olan savaşmayan sevişen kanat wowu kurar yanlışmıyım :d

pharmaton
03-09-2011, 10:51
S10 da wow kurmak ha :) Lanetli server s10

laneti seviyoruz :) babacan

pharmaton
03-09-2011, 10:52
o kadarda lanetli değil yawww :d wowu kim kurar biliyormusunuz ?? Bende bilmiyorum :d ama her zamanki gibi iyi organize olan savaşmayan sevişen kanat wowu kurar yanlışmıyım :d

biz savaşmaktan ...yi unuttuk abim biz kuramayız kesin :);

Miranza
29-09-2011, 15:01
wow kurulmaya başlanmadımı hala ts 10 da

Ombudsman
30-09-2011, 05:55
başlandıda biz kurmama kararı aldık kendi aramızda serverı oyalıyoruz sadece ;)

__ErSiN__
30-09-2011, 11:07
Kim kurar bilinmez ama hak eden kazansın istiyorum.Gönlüm Wow'dan yana , eğer olmazsa da Wow'a dalış yapmayı düşünüyorum :) Beklicez ve görücez...

Xiao Minghai
:cool:

Ombudsman
30-09-2011, 16:59
benim gönlümde natarlardan yana ama hep kaybediyolar bi kerede kazandığını göreyim oyunu bırakıcam :)

türkerzo
01-10-2011, 16:07
Ahaha Wow Zamanı GeLsin HeLede Çok Sürpriz OLacak... :D

VeGaToR
09-10-2011, 12:24
wow herzamanki gibi stratejisini iyi belirleyen,cok asker basan bu askeri iyi kullananın olur.su an bilmiyorum ne oluyor ne bitiyor uzagım server 10 a.ama herzaman dediğimiz gibi hakeden emek veren kurar umarım wow u.diger server 10 da görüsmek üzere.VEGATOR(volkan)

Miranza
10-10-2011, 11:32
Wow kurulmaya başlanmadı mı ts10 da. 8 ay dolucak nerdeyse nerde kaldı bu wow

Miranza
14-10-2011, 15:15
Ne gamsız bir server arkadaş Ne saldırı ne savunma raporu var .
Wow kurulmaya başlandımı
natarlar aktif olduu hic bir bilgi yok.

ZEELAVILbuyZZ
19-10-2011, 12:55
Siparis ucuz cevrimici elavil irritable bowel, elavil uses, elavil doses, elavil for cats, neurontin and elavil, elavil pain management, elavil taper, elavil indications [url=http://elavil-buy.webs.com/] online [/ url ] dan?smak

cici_kom
21-10-2011, 10:51
Wow mow kurulmayacak.. Oyun bitti :)

Miranza
25-10-2011, 13:52
nasıl oyun bitti.

S10KANKALAR
26-10-2011, 03:36
wow çıktımı s10da?

ODİN07
26-10-2011, 19:34
şahi birlikleri genel olarak köyleri sildiler.60 lar tek basına kuracak wow u

Ombudsman
27-10-2011, 12:50
he he öledir nineminde sakalı olsa dede derdim onada çok duyduk bu lafları :)

türkerzo
29-10-2011, 11:34
Ex We Şahi ßirLikLeri TopLu OLarak Hesap SiLmiş ßuLunuyorLar... Serwerda Sadece 60 Lar KaLdı... ßirkaçta Hesap SiLmeyen Ex We Şahi... En Erken Wow KuruLan Serwer OLacak Sanırım... :)

sserkann
29-10-2011, 11:58
o kadar emek boşa gitti

Ombudsman
30-10-2011, 22:20
Birlik sıralamalarına bakıldıgında ilk 40 birlik içerisinde 20 adet 60 birliği mevcut geri kalan 19 birlikte c ve r lerden olusuyor 1 tanede ismi SON olan bir birlik mevcut

ilk 20 ye bakıldıgında da 13 adet 60 bırlıgı 6 adet c ve r bırlıgı 1 adet SON bırlıgı bulunuyor

bunları ınceledıgımızde de silmiyoruz burdayız yıkılmadık ayaktayız ınadına c ve r falan fılan ısmınde acıklamalar yapılmıs bırlıkler mevcut eh burda ınsana demezler mi

serverda nasıl sadece 60 lar kalmış ?
serverda bundan önce de hemen hemen aynı tablo warken degısen ne oldu

yukarıda sserkann yazmıs o kadar emek bosa gıttı dıye evet bencede bosa gitti silen bı kaç kişi yarı yolda kendı yol arkadasları tarafından yanlız bırakıldı ...

anestezist
31-10-2011, 02:21
ben ex ve şahi birlikleri adına burdan konuşmaya karar verdim ve bazı şeyleride artık açıklık gerektirmek gerekiyor saçma sapan oyun oynamayı dahi bilmeyen yada yaptığı konuşmanın haddi bilmeyen bir yığın mesaj okudum... artık bilen bilmeyen kalmasın bu server in yani server 10 yıllardır tek hakimi olan c ve r kardeşliği durup dururken hesap silermi haksızlığa karşı bir başkaldırıştı bu ben ex birliklerinde üst düzey yönetici idim ve onlar için hep öyle kalacağım şunuda söyleyim benim oyundaki nickimle burdaki nick farklı ... bi arkadaş bencil yöneticiler demiş + + da oyun oynamayı dahi bilmeyen adamlara oynamayı öğrettiğimizi başka serverlarda daha 3 ay olmadan yağma köyü olduklarını ne çabuk unuttular yazık diyorum... adımız sayesinde bugüne kadar yıkılmadan kalabildiler... şimdi aynı kişiler server da en kalabalık olan grup neresi ise yıkılmamak için o safa geçiyorlar yaptığımız onurlu davranışa gelince birazda iğneyi batırmak gerekiyor......hiçbir serverda daha önce olmamış olaylar zinciri bu oyunun adilliğine gölge düşürmüştür ne mi bunlar bazı oyunculara saldıran her oyuncunun hesabı kilitlenmiştir sebebsiz ... öle yada böle bir çok arkadaş hesap silmek zorunda kalmıştır bu nedenlerden dolayı ama asıl olay bu değildir bozbey isimli arkadaş (kadir) hesabının şifresi kırılmıştır yasal işlem yapılması için ise travian yönetiminden bu kişinin id ip numarası istenmiş fakat onlar vermemiştir... hesabındaki 3 tılsım tek kahramanla çalınmıştır ve 100 k def parça parça wow köylerine yollanmıştır hepsi kesilmiştir... peki bu olaylar olurken hesabın sahibi bozbey ne yapıyordu pkk ile çatışıyordu 24 şehit verdiğimiz hafta çatışmada idi bozbey oyun deil gerçek çatışma sizin bizim rahat uyumamız için görevde idi çünkü o bölgede bir subay dı kardeşim kadir bizim için hayatını ortaya koyan bir kardeşimiz için sildik hesapları şahilerdeki kardeşlerimizde aynı şekilde kemal kalkan aşur bekir ve tüm şahiler tüm exler gibi sildik hesapları gelelilm kalanlara onlar bizi satmadılar kalanlar altınla oynamayan arkadaşlardı ve kalmaları yada silmeleri travian için birşey ifade etmiyordu biz altın kullanan arkadaşlar sildik hesaplarımızı altın kullanmayıpta silen kardeşimizde çok onlara da teşşekkürler son görev olduğu için birliğin adını son yaptırdık travian bundan sonraki hayatımızda olmayacak 7 yıldır var ama artık olmayacak hemen yukardaki arkadaşa cevap veriyim silen birkaç kişi deil sanırım oyunu sadece formlardan takip ediyor 500 hesap silindi altınla oynayan ama dediğim gibi bu sadece vaktimizi geçirdiğimiz bir oyun gerçekte bu oyunda yaptıklarımızı bizim rahatımız için yapan kardeşimize sadece onun hakkı için bir başkaldırış.. 24 tane ex 12 tane şahi birliğinden 2 birlik kalmış siz buna birkaç diyorsunuz bravo doğrusu.. gelelim wow konusuna tecrübelerime dayanarak söylüyorum 60 içindede ayrım çıkacaktır onlarda kendi içlerinde savaş başlatıp başka oluşumlara girecektir çünkü usta oyuncular bu oyunu farm ville gibi oynamaktan zevk almazlar onun için wowda erken kurulmayacak kurulsada onlarda bu oyundan zevk almayacak.. 60 lar demişken bize hak verip onlar içindede hesap silen rakip arkadaşlara teşekkür ederim... server10 macerası 7. yılında tatsız olaylar multi olayları jeriko olayları ve onurluca hesap silen şahi ve ex c & r kardeşliği ile sonuçlanmıştır.............Gonyaspor

Ombudsman
31-10-2011, 22:28
yukardaki arkadaşa cevap veriyim silen birkaç kişi deil sanırım oyunu sadece formlardan takip ediyor 500 hesap silindi
nerde bu 500 oyunda bu kadar aktif oyuncu yok sen 500 kişi sildi diyosun eğer 500 kişi silmiş ise bu 8 bucuk birlik yapar bu durumda;
1- 500 altın kullanan hesap silinse yer yerinden oynar ki sarsıntı bile olmadı işte silmenize yazık oldu dememdeki sebeb buydu
2- bu yok olan 8 bucuk bırlık mevcuduna denk gelen 500 kişiye rağmen suan ayakta olan ve gorunen ilk 40 içerisinde 19 c ve r bırlıgı mevcut ise 19+8 = 27 bırlık yapar ki ben bu kadar kalabalık olduğunuzu hatırlamıorum :)

24 tane ex 12 tane şahi birliğinden 2 birlik kalmış siz buna birkaç diyorsunuz bravo doğrusu..
benim yazdığım istatistikte 2 birlik görünmüyor farkındaysan...

bize hak verip onlar içindede hesap silen rakip arkadaşlara teşekkür ederim...
ayrıca bizlerden kimler silmiş hak verip merak ettim bende yoktur demiyorum sadece varsada bilmiyorum ama onlarada yazık olmuş o halde

bu yazdıklarım kişisel fikirimdir sadece polemik yaratmak veya tartışmak için yazmıyorum sadece şunu belirtmek istiyorum bu oyunda hesap şifresinin kırılabileceğine inanmıyorum sadece dikkatsizlik sonucu şifrenin veya bilgilerin deşifre olabileceğini düşünüyorum... yine sölim silmek yerine durusunuza devam edip oynarken hakkınızı aramaya da dewam etseydınız daha saglıklı bı sonuc alabılırdınız dıye dusunuorum bunun karsılıgında da bunca haksızlıga ragmen bosa oynayıp nıe kafa patlatalım dıye dusunebılırsınız... ama sımdıde 60 aılesı olurda wow u kurarsa hakkaten oyun sonunda da bız s10 un sahıbıydık öle yaptınız böle yaptınız bız hesap sıldık meydan bos kaldı sızde wow kurdunuz dialogları baslayacak neyse dedıgım gıbı tepkinizi bana göre yanlış gösterdiniz kendınızce haklı olabılırsınız saygı duyarım ama böle gitmeniz bişeyi değiştirmeyecek malesef oda işin gerçeği

reme
01-11-2011, 07:50
Lanetli server s10,C dostlarımın hesap sılmesıne uzuldum,neyse bu sene de wowu 60 kursun,seneye asıl sahıbıne doner wow...Herkese başarılar...

ODİN07
02-11-2011, 10:12
walla bende son ailesindeyım.ama gereken direnci SON kezde olsa gösterecegiz.hesap silmeyenlerede bir teşekkür beklerdim acıkcası.o hesap silmeyenlerde sizleri kırmadı SON oldu.ama wow kurmasakta wow alamasakta ordumuz kalmasada gereken gayreti gösterecegiz.

anestezist
02-11-2011, 12:42
biz travianı bıraktık sanırım yanlış anlaşılma olmuş ne bu server ne başka server yok artık ....

wowu ne şekilde kimin kurduğu önemli deil bana birileri hak versin birileri tebrik etsin die yapmadık öle gerekti öle yaptık bu kadar uzatmaya gerek yok yıllarca hüküm sürdük ne kazandık....

şifre olayına gelince bir gün başına gelirse arkadaşım o zaman anlarsın oluyormu olmuyormu

S10KANKALAR
02-11-2011, 13:52
biz travianı bıraktık sanırım yanlış anlaşılma olmuş ne bu server ne başka server yok artık ....

wowu ne şekilde kimin kurduğu önemli deil bana birileri hak versin birileri tebrik etsin die yapmadık öle gerekti öle yaptık bu kadar uzatmaya gerek yok yıllarca hüküm sürdük ne kazandık....

şifre olayına gelince bir gün başına gelirse arkadaşım o zaman anlarsın oluyormu olmuyormu

usta geçen s10 da nickin neydi senin?

penthos
02-11-2011, 15:20
uzun zaman önce bıraktığım oyuna,tekrar s10 ile bu sene son kez başladım...
c&r birliklerinin seneler önce BBD birliklerine karşı ilk birleşmelerinde aktif rol oynamıştım,r birliklerinde yönetici olarak.
aradan geçen senelerde neler oldu bilinmez,ama bu sene yollarımız ayrı birliklerde kesişti.
oyun son güne kadar gayet zewkli we heyecanlı geçiyordu.
c&r birliklerindeki rakiplerimiz oyunun hakkını weriyor,yıkıyor,yıkılıyor,ama kişiliklerinden ödün wermiyorlardı...
60 birliklerinden bir çok kişiyi hesap sildirmek zorunda bırakmış olmaları,tartışılmaz bir gerçek...
yine de son hesap çalmalar,kilitlemeler weya mh ile ilgili söylentileri bir kenera bırakacak olursak,c&r birliklerinin hesap silme kararı almadan birkaç gün öncesinde,yaşanan sawaşta ağır hasar almış oldukları da ayrı bir gerçek...
birçok orduları sawunma yapılan köylerde buharlaşmış,birçok merkezleri de ağır hasar almışlardı...
bütün bunlar ama yine de c&r birliklerindeki üst düzey oyuncuların hesap silmeleri için yeterli sebep teşkil etmiyor.
demek ki bazı yaşanan olaylar,weya olayları yaşayan kişiler,ya haklılar yada olayı gayet güzel kılıfına uydurup,insanların aklını çelmeye başarmışlar...
oyunun bundan sonraki aşamaları gayet zewksiz we anlamsız geçecek...
60 birlikerlinin birbirine düşme ihtimali dahi,oyunun anlamsızlığını değiştiremiyecek maalesef...
sonuçta halen alınmış olan 4 wow köyünün sahipleri sadece 60 birlikleri olup,diğer birliklerin herhangi bir zamanda herhangi bir wow köyünü almaya niyetli olmadıkları belli olmuştur :(
birleşmelerin temel amacının da,birleşmelerdeki herhangi bir birliğin wow kurması ise,bu 4 wow köyü birbirine düşse dahi,ayakta kalacak olan 60 birliklerinin wow'u olacaktır sonuçta...
bunun ne kadar sewindirici olacağı ayrı bir tartışma konusu olmasının haricinde,maalesef,bu zewksiz serwerın sonucunu değiştiremiyecektir

__ErSiN__
02-11-2011, 22:24
Selamın Aleyküm,

Onlar kendilerini bilirler , 1 Ton KINA aldım hepsine tek tek postalıyorum...

s10 artık cılkından çıkmıştır , etrafa saldırmaktan başka bir amacımız da kalmamıştır.
Bu zamandan sonra sıkıcı servere devam edenlere başarılar.Bir kaç işimiz var , onlarıda hallettikten sonra bizde sileceğiz.

Ayrıca s10 da wow falan kurulmaz :)

Xiao Minghai

anestezist
03-11-2011, 22:27
gonyaspor....

anestezist
08-11-2011, 10:34
üç beş hesap silinmiş ya sadece birkaç linkle özetleyeceğim olayı anlayan anlar
http://www.gettertools.com/ts10.travian.com.tr/Alliance/535-24EHT
http://www.gettertools.com/ts10.travian.com.tr/Alliance/46-EHT-
http://www.gettertools.com/ts10.travian.com.tr/Alliance/1691-SON-

d (http://www.gettertools.com/ts10.travian.com.tr/Alliance/535-24EHT)ahası varda bu yeterli sanırım

türkerzo
10-11-2011, 09:50
Ewet SiLmişLer Ama TarihLere ßakıLırsa Eğer Taa 4. Ayda SiLenLerde ßu LİstedeLer... Ortak OLarak SiLen 25-30 Kişi War İLk Linkte... Oyüzden DiğerLerinede ßakmaya Gerek Duymadım... :)

penthos
10-11-2011, 22:43
server açıldıktan 1 ay sonra dahi silenler var listede :)
aynı mantıkla yola çıkacak olursak,60 birliklerinden de bir o kadar oyuncu çıkar,hesabını silmiş olan...
diğer taraftan,toplu olarak yola çıkıp,hesap silen 25-30 kişi dahi olsa,az bir sayı değil...
server yara almıştır,hiç bir şey eskisi gibi olmayacak,bu da ayrı bir gerçek

türkerzo
14-11-2011, 18:21
ELßette Az DeğiL Fakat Hesap SiLenLerin Çoğuda KaLanLarın Yanında Dewam EdiyorLar Oyuna... :)

ODİN07
15-11-2011, 08:19
bak bunda haklısın işte.hala yok alınan wow silin demeler yok efendım tılsımı olanlar yada alanlara silin demeler.bende son oyuncusuyum ama inanın bazen sıkılıyoruz.aklıma kemal sunal geliyor bir lafı varya ALLAHmısın be emmi :D
silenlere hak veriyoruz ama sildiysenız bırakın bizde mücadeleye devam edelim demi.

hisarcık43
08-12-2011, 12:37
[sıze=3]selamlar s10 da wowun kimin olacağı belli olmaz 60 birlikleri kurucusu olarak 3 dönemdir gönlüm hep 60 tan yana olmuştur umarım 60 lar hakettikleri şekilde başarıya ulaşiırlar

dipnot hisarcık43 hesabını oyun başında devir ettim şu an travian oynamıyorum

umarım sizlerde bırakıp sosyal hayata dönersiniz

şahi c&r ve 60 birliklerindeki dostlara selam

OYUNDAKİ SON DURUM NEDİR[/sıze]

Ombudsman
08-12-2011, 22:37
[sıze=3]selamlar s10 da wowun kimin olacağı belli olmaz 60 birlikleri kurucusu olarak 3 dönemdir gönlüm hep 60 tan yana olmuştur umarım 60 lar hakettikleri şekilde başarıya ulaşiırlar

dipnot hisarcık43 hesabını oyun başında devir ettim şu an travian oynamıyorum

umarım sizlerde bırakıp sosyal hayata dönersiniz

şahi c&r ve 60 birliklerindeki dostlara selam

OYUNDAKİ SON DURUM NEDİR[/sıze]

Dünya harikası

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
Humanity (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=311187)
HARİKASIN 60 SWAT :)
60 SWAT (http://ts10.travian.com.tr/allianz.php?aid=6391)
60
-

2.
StaRDusT (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=332801)
60 (-/-) Burası SizN
60 (-*-) (http://ts10.travian.com.tr/allianz.php?aid=6561)
41
http://ts10.travian.com.tr/img/x.gif

3.
krmtrn (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=303980)
DÜNYALAR GÜZELİ
60 SWAT™ (http://ts10.travian.com.tr/allianz.php?aid=656)
38

4.
dawil7535 (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=308771)
60SWAT™60VIPHarikası
60 VIP (http://ts10.travian.com.tr/allianz.php?aid=5798)
25

5.
varyok (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=320780)
60DOST™
60 (-*-) (http://ts10.travian.com.tr/allianz.php?aid=6561)
15

6.
olaybu (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=332831)
SON ©&® KARDEŞLİĞİ ™
SON™¹ (http://ts10.travian.com.tr/allianz.php?aid=6497)
5

7.
_TOPRAK_ (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=320822)
SON TOPRAK BEBEK
SON (http://ts10.travian.com.tr/allianz.php?aid=2090)
1
-

8.
Natarlar (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=308801)

-
0
-

9.
Natarlar (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=337622)

-
0
-

10.
xIISeKoTeIIx (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=316006)

60 SWAT1 (http://ts10.travian.com.tr/allianz.php?aid=3711)
0
-

11.
Natarlar (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=327218)

-
0
-

12.
Natarlar (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=329607)

-
0
-

13.
Natarlar (http://ts10.travian.com.tr/karte.php?d=319187)

-
0
-

1.Servet
09-12-2011, 19:24
Merhabalar Arkadaşlar;

S10'un ne kadar sıkıcı bir server olduğunu forumda kimsenin olmadığındanda anlayabilirsiniz...
Bu server wow'u kim kurar demiş arkadaşlar;
Bu gidişle bu serverda wow mow kurulamaz neden diyeceksiniz serverda savunma namına birşey yok rakip yok 60 Birliklerinin almış olduğu 6 Natar köyü varken Son birliklerinin 2 tane wow köyü var ne kadar içler acısı bir durumdur ki DAHA ALINMAYAN TAM 5 TANE WOW KÖYÜ VAR ve bu alınan wow köylerindede savunma yok denecek kadar az var aşağıda verilen hasarı belli olmayan bir kaç WOW saldırı raporu var ama hepsi tam anlamı ile iş görmüş yıkım gerçekleştirmiş saldırılardır ... Serverda wowlara gerçekleştirilen saldırıları görmek açısından aşağıda bir kaç rapor koydum...

http://travian-reports.net/tr/report/4987513f0d6
http://travian-reports.net/tr/report/4987529dc0c
http://travian-reports.net/tr/report/498753f4525
http://travian-reports.net/tr/report/49875484a33
http://travian-reports.net/tr/report/49875518f1a
http://travian-reports.net/tr/report/49875628513
http://travian-reports.net/tr/report/49875760213
http://travian-reports.net/tr/report/498758af73a
http://travian-reports.net/tr/report/498759c0d24

ODİN07
10-12-2011, 15:09
saldıranada savunanlarada tbrkler
ama 60 lar zafer kazanamazsa ayıp olur bence tüm tılsımlar onlarda :)

Glady00
02-01-2012, 11:06
S,a Değerli ARkadaşlar Kendimi Taktim Edem : ) Okanbjk533 ( YusuF ) Ben Beni Tanıyan Tanır..

C & R Birlik'leri Başkanıydım.. Ben Olsun Volkan Olsun Yane VegaTor... C & R Birlikleri Ta Kaç Sene Önceden Oluşan Bi Birliktir Lakin Bu Sene Başlıyamadık Biz Nedeni İse Vatani Görevimizi Yapmakta Olduğumuz İçin Zaman Ayıramadık Ve Oynuyamadık... Arada Bakardık Bize Anlatırlardı Şu Şu Olmuş Diye Tabi Haftanin 1 Günü Sadece Yane Demem O ki Haftada 1 Saat Nete Girme Şansımız Oluyordu : )

Ve Şunu Belirtimek İstiyorum Yorum Yazan'lar Yane Uzun uzun Yorum Yazan'lar Beni Çıok İyi Tanırlar :) Sevmezler Pek Beni ( : Gecen Server 10 'da Mh Dediler Admin'lşe İş Birliği Dediler Ne Demediler ki Ama Ne Hikmetse Bileğimizin Hakıyla s10'u Almıştık Gecen Server'da Ve Çok Hesap'ta Yıkılmış Bunuda Herkes Bilir Server 10 'da Bizler Hesap Üstünde Hesap Bırakmamıştık 60'lar İyi Bilir Bizi :) Neyse Demem O Ki Wow' Yolculugunda Başarılar Dilerim.. Şu Askerlik Bitsin
Bakarız Duruma...

VeGaToR
14-01-2012, 19:51
kardesim benim nasıl gidiyor.dediğin gibi görev biter bitmez yeniden baslıycaz.bu arada tegmen olduk:)kaldı 2 ayımız 2 ay sonra seninde gelecegine yakın yeniden baslarız yusufum.yokluğumuzda server 10 bozulmus zaten kapatan kapatanaymıs köyleri:)bizsiz server 10 olmaz 1 sene aradan sonra tekrardan birlikte devam.hadi görüsürüz kardesim...

daruga
29-05-2012, 14:14
kardesim benim nasıl gidiyor.dediğin gibi görev biter bitmez yeniden baslıycaz.bu arada tegmen olduk:)kaldı 2 ayımız 2 ay sonra seninde gelecegine yakın yeniden baslarız yusufum.yokluğumuzda server 10 bozulmus zaten kapatan kapatanaymıs köyleri:)bizsiz server 10 olmaz 1 sene aradan sonra tekrardan birlikte devam.hadi görüsürüz kardesim...
vegator 2009 s10 (bitmeyen s10 :D) da oynamıştın diye hatırlıyorum halen devam ediyor musun?Ben c birliklerinden dodurga_13 s10 koç rekortmeni. 3 yıldır oynamıyorum kurtuldum bu hastalıktan ama s10nun sahipsiz kalmadığını görmek sevindirdi beni. persephone-rosen blood-çerko-titus pullo-orhanlı-bahabab-panikatak aklımda kalanlar.Ayrıca C-R birleşmiş kim tutar artık bu birkileri.

Ozdo
30-05-2012, 14:23
vegator 2009 s10 (bitmeyen s10 :D) da oynamıştın diye hatırlıyorum halen devam ediyor musun?Ben c birliklerinden dodurga_13 s10 koç rekortmeni. 3 yıldır oynamıyorum kurtuldum bu hastalıktan ama s10nun sahipsiz kalmadığını görmek sevindirdi beni. persephone-rosen blood-çerko-titus pullo-orhanlı-bahabab-panikatak aklımda kalanlar.Ayrıca C-R birleşmiş kim tutar artık bu birkileri.

BBDORUK tutar :) şekil 1-a bitmeyen s10 :D :D tuttumu tuttu :)

saygılar.