PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nasıl bug bu

Seto Kaiba
18-05-2010, 20:28
Arkadaşlar 3 yıllık oyuncuyum ilk kez bugla karşılaşıyorum oyun başlarında göçmen bastm 2 tane birisine destek attım şindi yok o kişide saldırı almadı nerde bu göçmen

sfenk
18-05-2010, 20:30
bug oldugunu sanmıyorum tahılsızlıktan falan ölmustur o koyde

desert101
18-05-2010, 21:19
Bencede Bug Degildir Birşeyler Olmuştur :S

HANUKA
18-05-2010, 21:25
Arkadaşlar 3 yıllık oyuncuyum ilk kez bugla karşılaşıyorum oyun başlarında göçmen bastm 2 tane birisine destek attım şindi yok o kişide saldırı almadı nerde bu göçmen
Bug değildir. O köyde tahılsızlıktan ölmüşler olabilir. Veya destek attığınız köye saldırı sonucu göçmenleriniz orada ölmüş olabilir. En son seçenek ise, destek atılan köy askerleri size geri yollamıştır, sizde ya açlıktan yada saldırı sonucu ölmüş olabilirler.

uxmxuxt
18-05-2010, 22:27

o kişinin saldırı almadığını nerden biliyorsun.

ben eskiden 2 köyüm varken kahramanı kendime ait olan köye kendi askerlerimi kesmek için gönderirdim

akahoshi
18-05-2010, 22:38
o kişinin saldırı almadığını nerden biliyorsun.

ben eskiden 2 köyüm varken kahramanı kendime ait olan köye kendi askerlerimi kesmek için gönderirdim

Eğer bir köye destek atmışsan Destek atılan köy saldırı aldığında sana rapor gelir sadece sizin askerlerinizin ölüp ölmediği haberi saldıran asker sayısı hakkında bi bilgi gelmez.

Bknz. Bu köydeki Destek olanlara saldırı: xxxxxx (köy adı)

algx
19-05-2010, 17:46
yolladıgın köyde tahılsızlıktan askerlerin ölmüştür bug değildir kesin cevap budur ..

tahılsızlıktan öldüyse sana rapor gelmez ..