PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 300&kaos birlikleri tanıtım ve kaynaşma platformu

kuzenler
11-11-2009, 10:48
birliğimiz eksi artı bölgesinde iki lider birliğin birleşmesinden mürekkeb bir birliktir..oyunun başlarında bölgede olanların ve oyunu takip eden eski oyuncuların da bildiği gibi amansız savaşlar içine giren o zamanlar bbd ve 300 ler aralarında sürdürdükleri bu güç mücadelesini bırakıp 300kaos olarak ortak bir anayasa etrafında birleşmişler ve hala kimsenin tahmin etmediği bu hamur tutmaz dedikleri birleşme bu aşamalara gelmiştir..

300kaos birleşmeleri kendi bölgelerinde ve başka bölgelerde olmak üzere birbirinden başarılı organizsyonlara imza atmıştır.hala bölgesinde rakipsiz olan birleşme woow yolundaki en önemli birliklerden biridir..

fatoş_06
11-11-2009, 11:17
eee başarılar o zaman :rolleyes:

&salih&
11-11-2009, 12:22
birliğimiz eksi artı bölgesinde iki lider birliğin birleşmesinden mürekkeb bir birliktir..oyunun başlarında bölgede olanların ve oyunu takip eden eski oyuncuların da bildiği gibi amansız savaşlar içine giren o zamanlar bbd ve 300 ler aralarında sürdürdükleri bu güç mücadelesini bırakıp 300kaos olarak ortak bir anayasa etrafında birleşmişler ve hala kimsenin tahmin etmediği bu hamur tutmaz dedikleri birleşme bu aşamalara gelmiştir..

300kaos birleşmeleri kendi bölgelerinde ve başka bölgelerde olmak üzere birbirinden başarılı organizsyonlara imza atmıştır.hala bölgesinde rakipsiz olan birleşme woow yolundaki en önemli birliklerden biridir..

Balık baştan kokar çölaslanı olduğu sürece 300 birlikleri oyuncuları hiç birşey yapamayacaktır. çünkü adam insanların yüzüne gülüp arkadalarından oyun oynayıp kullanmayı çok iyi beceriyor buda bi erdem olsa gerek ama server in gözde birliklerinden 300 oyuncuların emeklerine yazık bizi kullandıkları gibi şimdide diğerlerini kullanıyor bu adam buna fırsat verilmemeli...

jilet
11-11-2009, 12:40
3yıldır oyun oynuyorum boyle serfsz bı ınsan gormedım ben BU COL ASLANI DEDNIZ ADAM IYI GOZUKUP ANIBUSKUVIVNIN SIFRESINI ALIYOR AYNI BIRLIKTEN ADAMA SALDIRI CIKARTIYOR TEMSILCISI OLAN &SALIH& THE_PASAYA BUTUN ASKERLERINI YOLLUYOR VE SAVUNMA ASKERLERINIDE KENDINE YOLLUYO DIYOKI BANA SALDIRILAR SENIN BEN KALIBININ AMK OLUM SENI VARYA ORAYA GOMUCEM SEN OKADAR DIYORUM SEN BENIM KIM OLDMUBILMIYOSUN AMA SENI ACI ACI BAĞRITICAM

KENDI KENDINE MSJ YAZMIS KIRPMIS ESITLEMIS SNIYPER38 ADAMDA MSJLAR VAR O ATSIN DELIKNALI GÖR NE DEMIS SALIH

ANA BIRLIKTEKILERE SESLENIYORUM YA BU ADAMI ATIN GITSIN YADA SIZ S18 DE REZIL LERI OYNAMAYA DEVAM EDICEKSINIZ REZIL EDICEZ SIZI

BI GUN ASLANLA ESSEYIN CANI DUDUSMEKISTEMIS ASLAN DEMIS ILKONCE BEN YAPIYIM ESSEK DEMIS BEN YAPIIMKI SEN YOLRULMA DAHA IYI OLUR ASLANDA KABUL ETMIS ESSEK BI GECIRMIS ESSEK DEMIS NASIL IYIMI ASLAN DEMIS BI KIBIRDARSAM :))) SANADA OYLE YAPICAZ ASLAN

haduuu
15-11-2009, 20:01
Şaibeli bir serverde oyun oynamak istemiyorum.

asz
19-11-2009, 02:05
basarılar arkadaslar hepınıze..

berkan şeker
22-11-2009, 19:28
Düzenleme:

Bir daha şaka yapanın...

kuzenler
22-11-2009, 19:38
300 kaoslardan ağır darbe yediler..bunu yapmaya mecburdular.şimdi şöyle düşünmek gerekirsek bu oyunda her üst düzey birlik woow kuracak..deliler de woow kuracak haliyle.tabiki deepler de ..şimdi bindeliler şöyle bir tercih yapacaklar.ya kendi woowlarını bitirecekler yada kendi woowlarından vazgeçip kasırga woowuna yardım edecekler..ben 2. ihtimali düşüneceklerini zannetmiyorum..birinci seçenek içinse baya zorlanacaklarını düşünüyorum..dolayısıyla bu birleşme delilerden çok kasırgalara yarar ..meseleye o taraftan bakmak lazım bence..

SaLLa
22-11-2009, 19:40
BiNDeLi baktı tek başına birşey yapamıyor, hemen DEEP ve kaSIRGA birlikleriyle birleşti:D:D:D

Saçmalamasan sevinirim. Bu birleşme herhangi bir korkudan yapılmamıştır biz adam gibi adamız fırsatçılık yapıp onun bunun ardına saklanıp iş yapmayız ağzımı açarsam yerin dibine girersiniz alayınız, mademki o kadar cesaretlisiniz 300 _ Kaos birleşimi nedendir???

hLL92
22-11-2009, 20:13
BiNDeLi baktı tek başına birşey yapamıyor, hemen DEEP ve kaSIRGA birlikleriyle birleşti:D:D:D

İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır :D

kuzenler
22-11-2009, 20:28
Saçmalamasan sevinirim. Bu birleşme herhangi bir korkudan yapılmamıştır biz adam gibi adamız fırsatçılık yapıp onun bunun ardına saklanıp iş yapmayız ağzımı açarsam yerin dibine girersiniz alayınız, mademki o kadar cesaretlisiniz 300 _ Kaos birleşimi nedendir???

özür dileyerek araya girme mecburiyeti hissettim ..300 kaos birleşmesi bu serverin en mantıklı birleşmesidir.6 aya yakın belkide aşkın bir zamandır başarıyla sürdürülegelmiş bir birleşmedir..bu birleşme neticesindedirki gerek 300ler gerekse kaoslar çok sağlam bir şekilde gelişimini sürdürmüşler ve serverin en ciddi bölgelerarası operasyonundan başarıyla çıkmışlardır..woow çetrefilli bir süreçtir..bu birleşme woow sürecinde de devam ettirilebilirse hala en favori birliktir benim nazarımda..bununla beraber deliler ve kasırgalar birleşmesine saygı duyuyorum..

temiz bir woow süreci olması dileğiyle..

berkan şeker
22-11-2009, 20:34

İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır :D

Ben onu şakasına söylemiştim zaten:)

Ayrıca Bu (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=3801) konuda ki 4.mesaja bakarsanız iki güçlü birliğin birleşmesi bizi zorlayacak demiştim...
BiNDeLi gerçekten güçlü bir birlik ama birkaç savaştan biraz yara ile çıktığını düşünüyorum...

SaLLa
23-11-2009, 00:58
özür dileyerek araya girme mecburiyeti hissettim ..300 kaos birleşmesi bu serverin en mantıklı birleşmesidir.6 aya yakın belkide aşkın bir zamandır başarıyla sürdürülegelmiş bir birleşmedir..bu birleşme neticesindedirki gerek 300ler gerekse kaoslar çok sağlam bir şekilde gelişimini sürdürmüşler ve serverin en ciddi bölgelerarası operasyonundan başarıyla çıkmışlardır..woow çetrefilli bir süreçtir..bu birleşme woow sürecinde de devam ettirilebilirse hala en favori birliktir benim nazarımda..bununla beraber deliler ve kasırgalar birleşmesine saygı duyuyorum..

temiz bir woow süreci olması dileğiyle..

ben birleşiminizede birliklerinizin gücüne saygı duyuyorum zaten umarım devamda ettirirsiniz birleşiminizi herşeyin en zor olanı güzel olur tabikide serverda güçlü rakiplerin olması bizler içinde güzel bir olay buna sözüm yok olamazda ama lütfen kimsede bizi birleşimlerimizden dolayı karalamasın şakada olsa hoş değil...
Tüm 300&Kaos birliklerinede başarılar dilerim...

asz1
23-11-2009, 01:50

kaosla nıye bırlestınız ozman sız dostum?ve kaosla sız aynı bolgedesınız?

-/- de kasırgadan baska bırlık varmı?
+/+ da bındelıden baska bırlık varmı?

her ıkısıde kendı bolgelerıne hakım bırlıkler ve bolge dısı bırlesım oldu...

300 ve kaos aynı bolgedeler ve savasmaktann kacındıkları ıcın boyle bırlesıme gııtıler...

daha fazla konusturma ıstersen benı ve bundan sonra sozlerıne dıkkat et forumlarda berkanseker!!!

s18 de koyunun ısmı nedır senın?

çılgın çocuk
23-11-2009, 11:36
zühtü neyapcan lan yıkımamı alcaz :)

berkan şeker
23-11-2009, 19:04
kaosla nıye bırlestınız ozman sız dostum?ve kaosla sız aynı bolgedesınız?

-/- de kasırgadan baska bırlık varmı?
+/+ da bındelıden baska bırlık varmı?

her ıkısıde kendı bolgelerıne hakım bırlıkler ve bolge dısı bırlesım oldu...

300 ve kaos aynı bolgedeler ve savasmaktann kacındıkları ıcın boyle bırlesıme gııtıler...

daha fazla konusturma ıstersen benı ve bundan sonra sozlerıne dıkkat et forumlarda berkanseker!!!

s18 de koyunun ısmı nedır senın?

Kendi mesajının iki üstünde ki mesaja bak!!!

fatoş_06
23-11-2009, 20:39
zühtü çekerim kulaklarını :rolleyes:

asz1
23-11-2009, 22:55
Kendi mesajının iki üstünde ki mesaja bak!!!

ben yazarken sende yazmısın...hemen hemen aynı dakıkalar ıcınde olmus...onun ıcın gorememısım buyuk ıhtımalle...bı baska ıhtımalde kafam ıyı deıldı heralde...

ve hala koyunun ısmını soylemedın...soylesende herkes bılse...
kımsın nesın necısın?belkıde s18 de koyun yok?veya koyunu yıktık soylemıyosunn?

asz1
23-11-2009, 22:55
zühtü neyapcan lan yıkımamı alcaz :)

yıkıma gıtsekk savunmada yapamazlar gercıde:))

asz1
23-11-2009, 22:56
zühtü çekerim kulaklarını :rolleyes:

fatoş kurtlar vadısıne yenı bı eleman katıldı:))kulagını cekıyo mılletın durmadan:)
sen o adamın yıgenı falan deılsın demıı:))

kuzenler
24-11-2009, 06:56

sizin bölgenizde olan bir köyümüze savunma yaptığımızda saldıran köyünüzün 4 reisini kesmiştik..üstelik kaale bile almadığınız bir alt birliğimizin savunmasıyla..

çılgın çocuk
24-11-2009, 10:05

aynen öle;)

çılgın çocuk
24-11-2009, 10:08
fatoş kurtlar vadısıne yenı bı eleman katıldı:))kulagını cekıyo mılletın durmadan:)
sen o adamın yıgenı falan deılsın demıı:))

puhahahahhahaha :D:D zaza fatoş :)

fatoş_06
24-11-2009, 11:45
burda klavye delikanlısı olmanın bi anlamı yok :D

çılgın çocuk
24-11-2009, 18:42

YÜRÜ BE FATOŞ HEHEHHEHE:d:d :)

berkan şeker
26-11-2009, 13:16
ben yazarken sende yazmısın...hemen hemen aynı dakıkalar ıcınde olmus...onun ıcın gorememısım buyuk ıhtımalle...bı baska ıhtımalde kafam ıyı deıldı heralde...

ve hala koyunun ısmını soylemedın...soylesende herkes bılse...
kımsın nesın necısın?belkıde s18 de koyun yok?veya koyunu yıktık soylemıyosunn?

Aynı dakika mı:confused:
Aynı gün bile değil:D:D

Düzenleme: Esengülüm 'e bekleriz...

asz1
28-11-2009, 15:03
Aynı dakika mı:confused:
Aynı gün bile değil:D:D

Düzenleme: Esengülüm 'e bekleriz...

ozaman yazdıgını gormemısım bırader...halla hallaa...ya bıde su forumda yazan arkadaslar koy ısımlerınızle kayıt olsaydınız daha ıyı olmazmıydı??sızı de gorurduk s18 de nerdesınız nerelerdesınız ne ıs yaparsınız nerelere saklanırsınız?:)

bızım herseyımız ortada bızden herkes oyundakı ısmıyle kayıt olmus bu nedemek kımseden ne korkumuz var nede cekındıgımız:))
bıraz sızde bunun oyun oldugunu kavrayıp cesaretlı olsanız:))

asz1
28-11-2009, 15:04

heytt ulen:))fatoş var burda:))cekılın yoldann:))

SaLLa
28-11-2009, 21:44
zühtü yine yıkıyorsun ortalığı yürü be kim tutar seni :D

&salih&
28-11-2009, 22:02
ozaman yazdıgını gormemısım bırader...halla hallaa...ya bıde su forumda yazan arkadaslar koy ısımlerınızle kayıt olsaydınız daha ıyı olmazmıydı??sızı de gorurduk s18 de nerdesınız nerelerdesınız ne ıs yaparsınız nerelere saklanırsınız?:)

bızım herseyımız ortada bızden herkes oyundakı ısmıyle kayıt olmus bu nedemek kımseden ne korkumuz var nede cekındıgımız:))

bencede dostum böyleleri sahte karakterlerin arkasından atıp tutarlar çölaslanı nın yalakaları gibi kimbilir belkide berkan şeker çölaslanı dır :confused::D

berkan şeker
28-11-2009, 22:23

Ben yaklaşık 1 yıldır buradayım. Foruma Index atılmadan önce benim forumdaki kullanıcı adım buydu ve beni tanıyan böyle tanırdı. Ayrıca sadece S18'de oynamıyordum ve farklı isimlerle başka sunucularda da oynuyordum. Yani birinde ki ismi seçseydim diğerine uymayacakdı.

asz1
28-11-2009, 22:58
Ben yaklaşık 1 yıldır buradayım. Foruma Index atılmadan önce benim forumdaki kullanıcı adım buydu ve beni tanıyan böyle tanırdı. Ayrıca sadece S18'de oynamıyordum ve farklı isimlerle başka sunucularda da oynuyordum. Yani birinde ki ismi seçseydim diğerine uymayacakdı.

tamam kabul dedıklerıne s18 dekı koy ısmını soyle bana ozaman...

berkan şeker
29-11-2009, 22:31
tamam kabul dedıklerıne s18 dekı koy ısmını soyle bana ozaman...

Esengülüm

Zaten söylemiştim ya...
Sen mesajları da mı okumuyorsun:)
''Esengülüm'e bekleriz'' demiştim ya:p

asz1
30-11-2009, 01:10
Esengülüm

Zaten söylemiştim ya...
Sen mesajları da mı okumuyorsun:)
''Esengülüm'e bekleriz'' demiştim ya:p

sımdılık ugrasmıyorum forumla...

fuzuli24
18-12-2009, 17:08
[sıze=5]bencede dostum böyleleri sahte karakterlerin arkasından atıp tutarlar çölaslanı nın yalakaları gibi kimbilir belkide berkan şeker çölaslanı dır :confused::d[/sıze]
[sıze=5]belkide burada yoktur başkan...[/sıze]

fuzuli24
28-12-2009, 13:00
3yıldır oyun oynuyorum boyle serfsz bı ınsan gormedım ben bu col aslanı dednız adam ıyı gozukup anıbuskuvıvnın sıfresını alıyor aynı bırlıkten adama saldırı cıkartıyor temsılcısı olan &salıh& the_pasaya butun askerlerını yolluyor ve savunma askerlerınıde kendıne yolluyo dıyokı bana saldırılar senın ben kalıbının amk olum senı varya oraya gomucem sen okadar dıyorum sen benım kım oldmubılmıyosun ama senı acı acı bağrıtıcam

kendı kendıne msj yazmıs kırpmıs esıtlemıs snıyper38 adamda msjlar var o atsın delıknalı gör ne demıs salıh

ana bırlıktekılere seslenıyorum ya bu adamı atın gıtsın yada sız s18 de rezıl lerı oynamaya devam edıceksınız rezıl edıcez sızı

bı gun aslanla esseyın canı dudusmekıstemıs aslan demıs ılkonce ben yapıyım essek demıs ben yapıımkı sen yolrulma daha ıyı olur aslanda kabul etmıs essek bı gecırmıs essek demıs nasıl ıyımı aslan demıs bı kıbırdarsam :))) sanada oyle yapıcaz aslan
burada sözü geçen sniperin mesajlaşmasının aslı varmı elinde olan

makaay
13-06-2010, 13:49
juicy terry sportswear brand is started by juicy couture tracksuit (http://www.juicycouture2u.com/), so towel material is essential, this juicy couture outlet (http://www.juicycouture2u.com/) also came to a beachwear version of juicy couture bags (http://www.juicycouture2u.com/) towel series, such as the style may gowns hooded beach skirts and juicy couture shoes (http://www.juicycouture2u.com/) drawstring shorts, granted, there are beach necessary towel cloth juicy couture watch (http://www.juicycouture2u.com/) and sun caps.
ingilizlere yer yok (yaslılara yer yok)

TRaWiaN
02-07-2010, 02:46
o col aslani denen adam s13 de haritamdaydi ben oyle bi yaratik gormedim

insan degil bence ...
yapamayacagi sey yoktur ...
yalvarmak baslica ozelligidir

TRaWiaN
02-07-2010, 02:50
Gidip Ordan Burdan Galya Hesap acar kendine savunma atar ...
onuda kesersen eger sana yalvarir:))
haaa
unutmadan birde sag kolu atalante vardir
o bunun kadar ustun uzelliklere sahip olmasada bayaa bayaa yakindir...

oyunu yaptigi hileler yuzunden nerdeyse 10 haftasini ban yiyerek geciren biri :D

tranusta
10-08-2010, 14:08
burada sözü geçen sniperin mesajlaşmasının aslı varmı elinde olan
sözü geçene gerek yok ustalar çöl aslanı denen karakter ile aynı serverde bile oynanmaz adam gördüğüm en büyük satıcı buralara arada bi geliyorum sakın iyidir diyeni görmiyeyim beni az çok eskiler tanır .

HaSo
07-10-2010, 22:52
http://img835.imageshack.us/img835/7057/yyyv.jpg