PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 5]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

karantina
17-07-2010, 21:51
keşke okusanda burada zırvalamasan :) ne güzel olurdu

okuncak gibi yazmıyonuz ki hayat hikayesi mübarek

TogiRS
17-07-2010, 21:59
Ya dağlar_delisinin yani hayrettinin ghost la eski hesapları vardı bildiğim kadarı ile çok normal bir saldırı olarak karşılıyorum ayrıca nefesin saldırılarıda pek normal yıkılcaktı o wow yıkıldı ama haşmetli_davut-meleki ve bir kaç ezik var gizli gizli asker basıp etliye sütlüye karışmadan gelip wow yıkıp kendini bir şey sanan asalak sürüsü kendizi oyuncumu sanıyorsunuz merak ediyorum... Bizim hatamız nefes birliği her yoldan geçeni nefes yaptı (bir gün herkes fenerbahçeli olcak hesabı :) ama biz herkesi wowtime yapmadık adam olanlar wowtime oldu bizim bölgede asıl sorunda bu oldu işte :9

terbiyeni takın. yeni yetme. arkasından konuştuğun insanların tırnağındaki pislik olamassın. boş boş konuşma. adam gibi oynunu oyna milletin arkasından laf etme.
:mad:

manyakk
17-07-2010, 22:11
NeFes'ler 20 Birlik. Wow döneminde Dağılacaklar.
Onlar Wow Dönemimde BirbirLerine GirerLer,
Wow'u Wowtime kuracak,
Ghostun wow'u kesinlikle yıkılmaz, Gördüğüm en iyi Wow...

yaa yaa :D :D

kRTL
17-07-2010, 22:13
terbiyeni takın. yeni yetme. arkasından konuştuğun insanların tırnağındaki pislik olamassın. boş boş konuşma. adam gibi oynunu oyna milletin arkasından laf etme.

sen de mi geldın,okeye dörtlü arıyordum gerek kalmadı be dostum:)

redlife
17-07-2010, 22:14
ıyı hesaplar oyunu bıraktı malesef derken yenıden sızlerı aramızda görmekten mutluyum dostum.
teşekkür ederim o sizin kendi iyiliginiz

bulentgunes006
18-07-2010, 00:44
Allah muhabbetinizi arttırsın her wow yıkımında bu kadar konuşursak bu topic, forum rekoru kırar :D

bkz: vardıya birde :)

nihatketen
18-07-2010, 00:44
haşmetli_davut abinizden sessizlik talep ediyorum adım bile sizi bu kadar ürküttü demek size ordumu hatta ordularımı daha sonra yollıcam bir anda ne oldunu anlamadan butun kafa oyuncular 0 olcak depremler sizde dahilsiniz sizler bizi değil kendinizi sattınız adınızı dahi değiştirdiniz wowtime oldunuz biz olmadık direndik hatta admız kalsın şanımız sürsün dedik aynen ölede oldu belki şuanda eski köylerimizde tat yok hatta bitiğiz ama sizler uyanık vatandaş olduunuz kadar bizde öleyiz yeri ve zamanı geldiği zaman

SADECE VE SADECE İZLE___GÖÖRR...:)

benim oyuncularıma benim kardeşlerime laf söz etme hakkınız yok. Biz beş para etmez insanlar için kardeş olmadık biz yürekten kardeş olduk .

HADDİNİZİ BİLİN...

bu haşmetli davut nickiyle yazan kişi gercekten iki s5 tir ismini duydugum kişimidir? ben aklı başında dedigini yazdıgını bilen yaşlıca birisi sanıyodum 2 senedir. görüyorumki bu yazıları yazanın yaşı 18 i geçmez. en çokta ''ordularımı kafa adamlara yollicam herkes sıfırlanacak'' sözüne bittim :)

bnbn
18-07-2010, 01:03
:D kanka jelatin yan köy vurdurmayalım sonra küfür de eder bu sonra bende dayanam olmaz etik deil:D

biz mevlana okuyarak yetiştik gel ne olursan ol yine gel söylemleri ile büyüdük hadi git sen sarayında oyna yoldan geçenler ile sizin ihanet ederek dışladıklarınız bizden olsunlar bizde sevgiye yer çok..

Sevgili metin bey,dediğin zatı biraz okumuş olsaydın şu yukardaki şahısıda eleştirmesini bilirdin..Sen bunu ikinci defa yapıyorsun..Kors olayını anımsatırım sana..Yazacam dedin yazmadın..

Ayrıca bizim kimseyi dışladığımız yok hiçbir zaman olmadı..Nefeste war olan oyuncularına karşı ilgi ve sevgi emin ol bizdede mevcut...Sürekli bu yönde yorumlar yaparak wowtime ın oyuncularını önemsemediği imajını veriyorsun,farketmiyoruz sanma..

tahribat değilde taarruz olduğunu sende biliyorsun düzeltebilirdin yunusum

Ben senin hatalarını düzeltmekten bıktım..

Yangının daha fazla alev almaması için bildiğimiz son mohikana yakışır yorumlarla sahne alırsan eminim daha iyi olacaktır..

THE-END
18-07-2010, 01:05
kapak olacak bir cevap olmuş bence saygı duymak gerek, bununla beraberde insanlar önce kendi davranışlarını dünü ve bu günü ile sorgulamalı sonrada sonrada hay allah bu sopa nereden geldi dememeli...

Dostum bi yonden haklısın herkes ektigini bicer ama wowlar sadece 1 kişi ye ait degil herkesin bi emegi var o wowlarda kişisel husumeti olan gider husumeti oldugu ile halleder ona zarar verir ondan hırsını alır aynı sey sizin icinde gecerli empati yapın bence daglar delisinin yaptıgını etik bulmak abes bişey nedense bu oyunda hersey mubah mantıgı var ben altın alacam zamanımı buraya harcıcam emek verecem birileri kendi hırsı için bu kadar kişinin emegine saygısızlık edecek leke surecek kusura bakma bunada aferim diyemem hak var nizam var tabi bilene yaptıgınız saldırılar gercekten guzel ve akıllıca tekrar tebrik ederiz ama daglar delisinin yaptıgı seyin altında kaldı bu basarınız ne dersen de

cankomisin
18-07-2010, 01:07
bu haşmetli davut nickiyle yazan kişi gercekten iki s5 tir ismini duydugum kişimidir? ben aklı başında dedigini yazdıgını bilen yaşlıca birisi sanıyodum 2 senedir. görüyorumki bu yazıları yazanın yaşı 18 i geçmez. en çokta ''ordularımı kafa adamlara yollicam herkes sıfırlanacak'' sözüne bittim :)

Akıl yaşta değil başdadır :D

kokel
18-07-2010, 01:28
illaki zarar gördü bu inkar edilemez ama bu şekilde karalama olması da hiç hoşuma gitmedi biz hesap sildik dogrudur ama silme sebebimiz yıkılmak degil 10 kişininde şahit oldugu gibi mh tarafından köyümüze müdahalelerdi savas zamanı merkez koyumuze EROR ismi verilmesi defans ve pazarcılarımızın 50 saaten uzak mesafeye atılması ve bunların gözumuzun onunde olmasıydı bunu resimledik videoladık ama travian yetkilileri tarafından böyle birşey olamaz yanıtı geldi.
s5 wow dönemine girdi herkez üzerine düşeni yapmalı oyunun en zevkli zamanlarında gereksiz polemik yapılmamalı iyi oyunlar

hehe ben hep dedim depremde sawashanda taaruzda birlik değildi:)biz geçen server 4 birlik bunlar 60 civarı birlikken dalga geçtik bu adamlarla taaruz en az zararı aldı çünkü en uzak bölge onlarındı yılmaz abi diyorsun:)ben wow saldırısında tek tebrik ettiğim adam oydu oyuncuydu çünkü n&n değildi wowa ordu biriktirdi ki yılmaz abi benim wowumu yıktıu yanlış anlama ama depremede yanlış yaptınız geçen server ki şunuda çok iyi biliyorum ve söylüyorum sizin koronuzunda hep çatlak sesler geldi gelmese idi şuan belki geçen s5te siz kurmuştunuz wowu gelelim bu servaree 4 birlikle baş edemeyn 60 birliğin yöneticileri şuan 60 birlikle hiçç başedemezler ben tarafsız bakıyorum şuan oynamıyorum ama gördüğüm gyltekin yazmış ya yıkarız nefesin sıfırlarız tüm wowlarını diye ufak atsın civcivler yesin ozdonun dediği gibi daha size gelicek çok ordu var wowtime çünkü dürüst değildiniz en azından nefse size dürüst geldi bukadar birliğiz dedi siz olmayan oluşumlara destek olup olmayan ooluşumlardan destek aldınız(not:ben oynamıyorum şuanda.)hatırlatma redifle şuan lafım sana değil wowtime a:D

sonmohikan
18-07-2010, 01:50
Sevgili metin bey,dediğin zatı biraz okumuş olsaydın şu yukardaki şahısıda eleştirmesini bilirdin..Sen bunu ikinci defa yapıyorsun..Kors olayını anımsatırım sana..Yazacam dedin yazmadın..

Ayrıca bizim kimseyi dışladığımız yok hiçbir zaman olmadı..Nefeste war olan oyuncularına karşı ilgi ve sevgi emin ol bizdede mevcut...Sürekli bu yönde yorumlar yaparak wowtime ın oyuncularını önemsemediği imajını veriyorsun,farketmiyoruz sanma..

Yangının daha fazla alev almaması için bildiğimiz son mohikana yakışır yorumlarla sahne alırsan eminim daha iyi olacaktır..

benim zekamla oynuyorsun yunus insanlar arada hatalı isim yazabilir sen kimsin ki benim hatalarımı düzeltebilesin o kadar baliğmisin, ayrıca benim cevap verdiğim kişi aleni olarak NEFES birlikleri yoldan geçeni alıyor diyerek hakaret ettiği için cevap veridim sen saygıdan bahsediyorsun sen saygılısın diye saygısız arakdaşlarınıza gözmü yumalım, bana neyin yakışıp yakışmadığına da sen karar veremezsin, önce kendine yakışana bak ben yorumlarımı bana yakışsın yada sen yakıştırasın diye yazmıyorum, sadece yazılana göre karşılığını veriyorum anladın sanırım, çılgın kros meselesine gelince kendisi bizim değerli bir oyuncu arkadaşımızdır ve kimseye haksılzık yaptığını görmedik sen istedin diye bir kişiyi infaz edeceğimi sana kim söyledi....

sonmohikan
18-07-2010, 01:54
Dostum bi yonden haklısın herkes ektigini bicer ama wowlar sadece 1 kişi ye ait degil herkesin bi emegi var o wowlarda kişisel husumeti olan gider husumeti oldugu ile halleder ona zarar verir ondan hırsını alır aynı sey sizin icinde gecerli empati yapın bence daglar delisinin yaptıgını etik bulmak abes bişey nedense bu oyunda hersey mubah mantıgı var ben altın alacam zamanımı buraya harcıcam emek verecem birileri kendi hırsı için bu kadar kişinin emegine saygısızlık edecek leke surecek kusura bakma bunada aferim diyemem hak var nizam var tabi bilene yaptıgınız saldırılar gercekten guzel ve akıllıca tekrar tebrik ederiz ama daglar delisinin yaptıgı seyin altında kaldı bu basarınız ne dersen de

dağlar delisini biz zaten takdir ediyoruz saldırısından dolayı sebebi bizi ilgilendirmiyor asla ortada bir haksızlık varmı bize göre yok

kokel
18-07-2010, 02:04

yunus sıcak bira içiyorum yav yanımda doplapta yok koyayım hehe ben insomnia eski nemesis yav köyünü yıkamamışlar gittim geldim saldırı bile çıkmışın helal olsun sana diyicem ama organize eksikliği ve wowtimeın ordu görmediği için içgüdüsel seni koruma tikine bapğlıyorum yav tek ordu için okadar defans okadar tahıl heba edilirmi aldığın seviye senin ordunu korumak için heba edilen tahıla değmedi bile bu oyun matematik oyunu yunus:)(not etmeden geçemicem keşke nefesten kimse yunusa saldırmasaydıda orudusunu boşa gömseydi tek avantajı kestiği savunmadaki askerler::))

bnbn
18-07-2010, 02:08
benim zekamla oynuyorsun yunus insanlar arada hatalı isim yazabilir sen kimsin ki benim hatalarımı düzeltebilesin o kadar baliğmisin, ayrıca benim cevap verdiğim kişi aleni olarak NEFES birlikleri yoldan geçeni alıyor diyerek hakaret ettiği için cevap veridim sen saygıdan bahsediyorsun sen saygılısın diye saygısız arakdaşlarınıza gözmü yumalım, bana neyin yakışıp yakışmadığına da sen karar veremezsin, önce kendine yakışana bak ben yorumlarımı bana yakışsın yada sen yakıştırasın diye yazmıyorum, sadece yazılana göre karşılığını veriyorum anladın sanırım, çılgın kros meselesine gelince kendisi bizim değerli bir oyuncu arkadaşımızdır ve kimseye haksılzık yaptığını görmedik sen istedin diye bir kişiyi infaz edeceğimi sana kim söyledi....

Bu aralar sanırım sinirlerin çok bozulmuş..Zekana bişi dediğim yok haddim de değil söylediğin gibi ama hafızan ya gerçekten kötü yada kötü...

Korsun infazıyla ilgili bişi söylemedim..İnan o oyuncunun ne yaptığı yada yapacağı umrumda bile değil..Farkettiysen bir defa cevap yazmıştım ve bana hakaret etmesine rağmen yine cevap yazmamıştım..

O konuştuklarımızıda hatırlatma gereği duymuyorum ve senin yaptığın gibi msn kayıtlarınıda güya kendimce koz olarak kullanmayacam..
Sadece bravo diyorum....

THE-END
18-07-2010, 02:12
dağlar delisini biz zaten takdir ediyoruz saldırısından dolayı sebebi bizi ilgilendirmiyor asla ortada bir haksızlık varmı bize göre yok

Nedim ki insallah gercek hayattada olaylara böle bakmassın örnek verilcek cok sey var ama bosa zaman harcamıyayım senle boşver sen baka dur At gozluklerinle pembe Dünyana..

İMZASIZ ADAM THE-END

bnbn
18-07-2010, 02:15
yunus sıcak bira içiyorum yav yanımda doplapta yok koyayım hehe ben insomnia eski nemesis yav köyünü yıkamamışlar gittim geldim saldırı bile çıkmışın helal olsun sana diyicem ama organize eksikliği ve wowtimeın ordu görmediği için içgüdüsel seni koruma tikine bapğlıyorum yav tek ordu için okadar defans okadar tahıl heba edilirmi aldığın seviye senin ordunu korumak için heba edilen tahıla değmedi bile bu oyun matematik oyunu yunus:)(not etmeden geçemicem keşke nefesten kimse yunusa saldırmasaydıda orudusunu boşa gömseydi tek avantajı kestiği savunmadaki askerler::))

Biliyorum nemesis yahu,eski dost her defasında kendini tanıtmana gerek yok..Hafızam iyi sayılır bazılarına nazaran:)

walla bnbn hesabına sıkıysa 1 gün temsilcilik yapsaydın..2 ay boyunca -150k ile idare etmeye çalıştık bazen -190k yı bulduğuda olmuştu,tahıl tılsımı ve tarlalar seviye 20 olmasına rağmen..Saldırı çıkmadan önce bnbn merkezine yıkım olacağını duyduk ve bir an önce orduyu çıkarmanın en iyi fikir olduğuna karar verdik...Çünkü wow zamanı bireysel davranıp defans istemek inan artık yüz kızartıcı olmaya başlamıştı..

NOT un içinde şunu diyim,eğer nefes beni rahatsız etmeseydi büyük ihtimal cermen rekoru bende olurdu..

kokel
18-07-2010, 02:21
Biliyorum nemesis yahu,eski dost her defasında kendini tanıtmana gerek yok..Hafızam iyi sayılır bazılarına nazaran:)

walla bnbn hesabına sıkıysa 1 gün temsilcilik yapsaydın..2 ay boyunca -150k ile idare etmeye çalıştık bazen -190k yı bulduğuda olmuştu,tahıl tılsımı ve tarlalar seviye 20 olmasına rağmen..Saldırı çıkmadan önce bnbn merkezine yıkım olacağını duyduk ve bir an önce orduyu çıkarmanın en iyi fikir olduğuna karar verdik...Çünkü wow zamanı bireysel davranıp defans istemek inan artık yüz kızartıcı olmaya başlamıştı..

NOT un içinde şunu diyim,eğer nefes beni rahatsız etmeseydi büyük ihtimal cermen rekoru bende olurdu..
hehe eminim ben oynasaydım bende olurdu ben çok ara vermek zorunda kaldım:D bakamıyordum işlerim rast gitmedi işte ne diyeyim kaç askerim açlıktan öldü sayısını bilmiyorum senin çıkardığın ordu bende 5 ay önce vardı:Do değilde sende iyi oyuncusun ama hesaplamanız çok yanlıştı bence belki benden iyisin hatta benden iyisin ben sıkılırım bana üst üste saldırı geldimi bende saldırırdım sen sabırlısın:)ama işte şuan sana hep nefes feyk atsa idi hiç saldırmasa idi çakılı defansın kalsa idi ve bu saldırıyı çıksa idin emin ol nefes karlıydı gene bence nefes karlı ama dahada karlı olabilirdi

bnbn
18-07-2010, 02:23
hehe eminim ben oynasaydım bende olurdu ben çok ara vermek zorunda kaldım:D bakamıyordum işlerim rast gitmedi işte ne diyeyim kaç askerim açlıktan öldü sayısını bilmiyorum senin çıkardığın ordu bende 5 ay önce vardı:Do değilde sende iyi oyuncusun ama hesaplamanız çok yanlıştı bence belki benden iyisin hatta benden iyisin ben sıkılırım bana üst üste saldırı geldimi bende saldırırdım sen sabırlısın:)ama işte şuan sana hep nefes feyk atsa idi hiç saldırmasa idi çakılı defansın kalsa idi ve bu saldırıyı çıksa idin emin ol nefes karlıydı gene bence nefes karlı ama dahada karlı olabilirdi

senin yanında neden dolap yok,sıcak biramı içilir:D

kokel
18-07-2010, 02:25
senin yanında neden dolap yok,sıcak biramı içilir:D
yav açtım sızmışım kalktım şimdi soğumasınımı bekliycem yoksa bakkala gidicem c hiçbiri elime geleni içicem:D

bulentgunes006
18-07-2010, 02:38
Kimileride derki bize EFES aldıran değil, NEFES aldıran sevgili lazım. :D

Not: Üstte okumuş olduğunuz bu yazının birlik isimleriyle hiçbir ilgisi yoktur. Tamamen hayal ürünüdür.

kokel
18-07-2010, 02:39
Kimileride derki bize EFES aldıran değil, NEFES aldıran sevgili lazım. :D

Not: Üstte okumuş olduğunuz bu yazının birlik isimleriyle hiçbir ilgisi yoktur. Tamamen hayal ürünüdür.
he ya haklısın ne güzel demişin haha

redlife
18-07-2010, 09:55
hehe ben hep dedim depremde sawashanda taaruzda birlik değildi:)biz geçen server 4 birlik bunlar 60 civarı birlikken dalga geçtik bu adamlarla taaruz en az zararı aldı çünkü en uzak bölge onlarındı yılmaz abi diyorsun:)ben wow saldırısında tek tebrik ettiğim adam oydu oyuncuydu çünkü n&n değildi wowa ordu biriktirdi ki yılmaz abi benim wowumu yıktıu yanlış anlama ama depremede yanlış yaptınız geçen server ki şunuda çok iyi biliyorum ve söylüyorum sizin koronuzunda hep çatlak sesler geldi gelmese idi şuan belki geçen s5te siz kurmuştunuz wowu gelelim bu servaree 4 birlikle baş edemeyn 60 birliğin yöneticileri şuan 60 birlikle hiçç başedemezler ben tarafsız bakıyorum şuan oynamıyorum ama gördüğüm gyltekin yazmış ya yıkarız nefesin sıfırlarız tüm wowlarını diye ufak atsın civcivler yesin ozdonun dediği gibi daha size gelicek çok ordu var wowtime çünkü dürüst değildiniz en azından nefse size dürüst geldi bukadar birliğiz dedi siz olmayan oluşumlara destek olup olmayan ooluşumlardan destek aldınız(not:ben oynamıyorum şuanda.)hatırlatma redifle şuan lafım sana değil wowtime a:D
geçen servera nereden girdin sen ama madem girdin taarruz deprem ve savashan aynı bolgede birliklerdi ama sizden fazla degilllerdi siz rh birlikleri kaç birlikten oluşmuştunuz ve gizli kaç müttefiginiz vardı bugun bana çıkıp siz bizden fazlaydınız deme siz rh olarak tek isimdiniz biz ise 3 isim taarruz birligine gelince biz size uzak degildik am aksine ben sizin dibinizdeydim oradaki isminde BJK03 du tam sizin sınırdaydım ama hiçbir rh linin bana geldigini görmedim bunu uzakta kalmak degilde bulaşmamak deseydin daha iyi olurdu. ben kendi görüşüm olarak söylüyorum bir önceki s5 te taarruz birligi çok kaliteli idi istedigi anda istedigi yeri yıkıyor istedigi anda saglam defans toplaya biliyordu neyse uzatmayalım eski s5 özledim düşmanida adam gibiydi dostuda

gEnKi
18-07-2010, 10:06
arkadaslar ghost un wowuna giden saldırı organizasyonunu buraya koyabilir misniz wow seviye 1e düşmüş

sonmohikan
18-07-2010, 10:47
Bu aralar sanırım sinirlerin çok bozulmuş..Zekana bişi dediğim yok haddim de değil söylediğin gibi ama hafızan ya gerçekten kötü yada kötü...

Korsun infazıyla ilgili bişi söylemedim..İnan o oyuncunun ne yaptığı yada yapacağı umrumda bile değil..Farkettiysen bir defa cevap yazmıştım ve bana hakaret etmesine rağmen yine cevap yazmamıştım..

O konuştuklarımızıda hatırlatma gereği duymuyorum ve senin yaptığın gibi msn kayıtlarınıda güya kendimce koz olarak kullanmayacam..
Sadece bravo diyorum....

ben neden bahsediyorum sen neden bahsediyorsun konuları başka taraflara götürerek ne amaçladığını biliyorum insanlara şirin görünmek adına illa benim eleştirilerime ne turkoloji nede seninle alakası olmadığı halde ortaya atlamanızın sizce taşıdığı anlam beni bağlamaz beni eleştirmeye çalıştığın konuya gelince bak açık konuşayım BİZ NEFESLER BİR AİLEYİZ, AİLEMİZDEN BİR KİŞİNİN YAPMIŞ OLDUĞU DAVRANIŞ YANLIŞ BİLE OLSA BUNU AİLE İÇERİSİNDE HALLEDERİZ BURADA HERKESİN İÇERİSİNDE AİLEMİZİN BİR FERDİNİ SEN YADA BİR BAŞKASI İSTEDİ DİYE ELEŞTİRMEYİZ HATALARIMIZI KENDİ İÇİMİZDE TARTIŞIR, KENDİ İÇİMİZDE ÖZELEŞTİRİMİZİ YAPARIZ BİZE AHLAK DERSİ VERMENİZ İÇİN YÜKSEK ERDEM SAHİBİ OLUN Kİ ŞAPKA ÇIKARALIM İKİDE BİR NEFESLER KALABALIK, YOK İÇİMİZDEN VURULDUK GİBİ SÖYLEMLERLE BAŞARILARA GÖLGE DÜŞÜRMEK BUNUN YANISIRA BİR ARKEDAŞINIZIN YAPMIŞ OLDUĞU HAKARETİ BİZE SİZİNDE BİR TARİHTE FİLAN ARKADAŞINIZ DA BÖYLE YAPMIŞTI DİYEREK SAVUNMAYA GEÇMENİZ SONUCUN SİZİN AÇINIZDAN SADECE AVUNTUDAN İBARETTİR, ŞUNU DA İLAVE EDEYİM Kİ BİZİMDE İÇİMİZDE ZAMAN ZAMAN TERS DÜŞTÜĞÜMÜZ VE BİZLERE SALDIRI YAPAN ARKADAŞLARIMIZ OLDU AMA BİZ BURALARA KADAR TAŞIYARAK BAHANE YARATMADIK....

kokel
18-07-2010, 12:13
geçen servera nereden girdin sen ama madem girdin taarruz deprem ve savashan aynı bolgede birliklerdi ama sizden fazla degilllerdi siz rh birlikleri kaç birlikten oluşmuştunuz ve gizli kaç müttefiginiz vardı bugun bana çıkıp siz bizden fazlaydınız deme siz rh olarak tek isimdiniz biz ise 3 isim taarruz birligine gelince biz size uzak degildik am aksine ben sizin dibinizdeydim oradaki isminde BJK03 du tam sizin sınırdaydım ama hiçbir rh linin bana geldigini görmedim bunu uzakta kalmak degilde bulaşmamak deseydin daha iyi olurdu. ben kendi görüşüm olarak söylüyorum bir önceki s5 te taarruz birligi çok kaliteli idi istedigi anda istedigi yeri yıkıyor istedigi anda saglam defans toplaya biliyordu neyse uzatmayalım eski s5 özledim düşmanida adam gibiydi dostuda
he valla bende özledim:))ama biz 4 birliktik toplam siz 60 birliktiniz inkar etme hehe neyse valla eski s5te farklıydı ya okadar zevkliydiki kayıtlı oyuncu sayısından belli idi şuanki s5te kayıtlı oyuncu sayısı bile çok az belli zaten . ve bu serverda wowu kim kurarsa kursun kaliteli oyuncular zaten mevcurttu birde ayak oyunları olmasa idi herkez zevk alabilseydi oyunundan daha birhoş olurdu.

kRTL
18-07-2010, 12:27
he valla bende özledim:))ama biz 4 birliktik toplam siz 60 birliktiniz inkar etme hehe neyse valla eski s5te farklıydı ya okadar zevkliydiki kayıtlı oyuncu sayısından belli idi şuanki s5te kayıtlı oyuncu sayısı bile çok az belli zaten . ve bu serverda wowu kim kurarsa kursun kaliteli oyuncular zaten mevcurttu birde ayak oyunları olmasa idi herkez zevk alabilseydi oyunundan daha birhoş olurdu.

geçen s5de bırbırlerının kuyusunu kazan olsada bu kadar bellı etmıyormuştur:) burda kimin eli kimin cebınde belli degıl.herkes daglar delisini eleştiriyor,neden önce çuvaldızı kendılerıne batırmıyorlar.bu serverda ılk baslarda bende vardım.eror bırlıgınden arızaya gectım.yönetım zayıftı ama çok sıcak ortam vardı.tutkunluklarını bugun bıle görebılıyoruz. onlardan çok güzel ordular cıkacagının duyumlarını aldım merakla beklıyorum. size bır sır vereyım mı:) wowtıme wowu yıne kendı içinde yıkılacakmış:) bence boşa kürek sallamayın altınlarınıza yazıktır:)

bnbn
18-07-2010, 12:31
ben neden bahsediyorum sen neden bahsediyorsun konuları başka taraflara götürerek ne amaçladığını biliyorum insanlara şirin görünmek adına illa benim eleştirilerime ne turkoloji nede seninle alakası olmadığı halde ortaya atlamanızın sizce taşıdığı anlam beni bağlamaz beni eleştirmeye çalıştığın konuya gelince bak açık konuşayım BİZ NEFESLER BİR AİLEYİZ, AİLEMİZDEN BİR KİŞİNİN YAPMIŞ OLDUĞU DAVRANIŞ YANLIŞ BİLE OLSA BUNU AİLE İÇERİSİNDE HALLEDERİZ BURADA HERKESİN İÇERİSİNDE AİLEMİZİN BİR FERDİNİ SEN YADA BİR BAŞKASI İSTEDİ DİYE ELEŞTİRMEYİZ HATALARIMIZI KENDİ İÇİMİZDE TARTIŞIR, KENDİ İÇİMİZDE ÖZELEŞTİRİMİZİ YAPARIZ BİZE AHLAK DERSİ VERMENİZ İÇİN YÜKSEK ERDEM SAHİBİ OLUN Kİ ŞAPKA ÇIKARALIM İKİDE BİR NEFESLER KALABALIK, YOK İÇİMİZDEN VURULDUK GİBİ SÖYLEMLERLE BAŞARILARA GÖLGE DÜŞÜRMEK BUNUN YANISIRA BİR ARKEDAŞINIZIN YAPMIŞ OLDUĞU HAKARETİ BİZE SİZİNDE BİR TARİHTE FİLAN ARKADAŞINIZ DA BÖYLE YAPMIŞTI DİYEREK SAVUNMAYA GEÇMENİZ SONUCUN SİZİN AÇINIZDAN SADECE AVUNTUDAN İBARETTİR, ŞUNU DA İLAVE EDEYİM Kİ BİZİMDE İÇİMİZDE ZAMAN ZAMAN TERS DÜŞTÜĞÜMÜZ VE BİZLERE SALDIRI YAPAN ARKADAŞLARIMIZ OLDU AMA BİZ BURALARA KADAR TAŞIYARAK BAHANE YARATMADIK....

İnsanlara şirin gözükmekmi:)

Her defasında bunu yapan emin ol sensin..Hatta kendini bu forumun iyilik meleği olarak vede mevlanadan esindiğini söyleyen yine sensin..

Benimse çizgim hep belliydi..Hiçbir zaman senin gibi yapmacık davranarak şirin gözükmedim..Yeri geldi seviyesizlerle seviyemi bile düşürdüm..Ama hep gerçekçi olduğumu düşünüyorum..Seninle olan muhabbetimden dolayı hiçbir zaman söylediğin şeylerin yalan olduğunu dile getirmedim,çünk yakıştırmadım kendime..Her defasında yalanlarını hafızanın zayıf olmasına bağladım kendi içimde..Şimdide yalan konuştuğunu söylemeyecem..Yine hafızana bağlıyorum..

Wowtime a gelince,

Sana kalırsa,wowtime oyuncunun askerine ve nüfusuna göre muamele yapıp sürekli birilerine ihanet eden birilerini dışlayan basit bir oluşum. wowtime olamadan oyunu terkeden bizim bölgedeki oyuncuların etkisinde kalmışlığına bağlıyorum bu düşüncelerini..

sonmohikan
18-07-2010, 12:39
insanlara şirin gözükmekmi:)

her defasında bunu yapan emin ol sensin..hatta kendini bu forumun iyilik meleği olarak vede mevlanadan esindiğini söyleyen yine sensin..

Benimse çizgim hep belliydi..hiçbir zaman senin gibi yapmacık davranarak şirin gözükmedim..yeri geldi seviyesizlerle seviyemi bile düşürdüm..ama hep gerçekçi olduğumu düşünüyorum..seninle olan muhabbetimden dolayı hiçbir zaman söylediğin şeylerin yalan olduğunu dile getirmedim,çünk yakıştırmadım kendime..her defasında yalanlarını hafızanın zayıf olmasına bağladım kendi içimde..şimdide yalan konuştuğunu söylemeyecem..yine hafızana bağlıyorum..

Wowtime a gelince,

sana kalırsa,wowtime oyuncunun askerine ve nüfusuna göre muamele yapıp sürekli birilerine ihanet eden birilerini dışlayan basit bir oluşum. Wowtime olamadan oyunu terkeden bizim bölgedeki oyuncuların etkisinde kalmışlığına bağlıyorum bu düşüncelerini..

[sıze=3]haddini bil yunus ...[/sıze]

manyakk
18-07-2010, 12:42

DeğiLse BildireLim..

imza
18-07-2010, 14:37
Değerli arkadaşlar. Şu ana kadar foruma hiç yazmadım. Fazlada iyi takip ettiğim söylenemez. serverin sonunun yaklaştıgı şu günlerde foruma girmemin tek nedeni wow köyümüze yapılan saldırı hakkında kişisel fikrimi söylemektir.
öncelikle nefes birliklerinin yaptıgı organize saldırı oldukça başarılıydı depoların büyük kısmını yıkmayı başarmışlardı. saldırı bununla bitse şu an burdan nefes birliklerini sanırım tebrik ediyor olurduk .
Fakat sonrasında bir wowtime mensubunun nefes birliğinin saldırısıyla organize bir şekilde wow köyümüzü sıfırladıgını üzülerek gördüm. saldıran arkadaşın (her ne kadar inanmasamda) güya ghost ile sorunları olmuş . bundan dolayı wow köyüne saldırmış. hani derler ya; bahanesi kabahatinden büyük. buda öyle birşey işte.
arkadaşı açıkcası tanımam. şu ana kadar hiç konuşmadık bildiğim kadarıyla. fakat sormak istiyorum.
madem ghost ile sorunların vardı neden ghost un merkezine değilde wow köyüne saldırıdın?
gerçek hayatta ülkemiz savaşta olsa ve sende
başbakanla sorunlu olsan merak ediyorum ne yaparsın?
aslında ben cevabı biliyorum çünkü travian bir ayna gibidir. insan oynarken kişiliklerini yansıtır.
ve hiç kimse bir başkasının kişiliğini değiştiremez.

vaktinizi aldım . özür diliyorum. iyi forumlar.

_Grkn_
18-07-2010, 16:19

Bu nicki hatırlıyorum TogiRs s11 den :D artiz senmisin :D:D

Gibb10
18-07-2010, 16:34
http://travian-reports.net/tr/report/170421683e4

Biri bu arkadaşa oyun öğretsin. 1 seviye WoW'a bu orduyla Battal Gazi gibi girdi yav :)

c.kasap
18-07-2010, 16:37

Biri bu arkadaşa oyun öğretsin. 1 seviye WoW'a bu orduyla Battal Gazi gibi girdi yav :)

Ben wow a kadir inanır gibi bakıyorum ondandır o:)

kutup
18-07-2010, 16:43
öncelikle yeni hesap açıp yazmak zorunda kaldığım için herkezden özür dilerim.ama hem forum şifremi unuttum.hemde başka polemeklere mahal vermek istemedim.
bende şu foruma geleyim artık dedim.biraz ortalığı karıştırayım dedim.(yeterince karışık değil beğenmedim.:D)

beni oyundan aramayın bulamazsınız.hesabımı uzun süre önce sildim.orada burada hesaplara bakıyorum:) hemen her birlikten hesaba bakmışlığım var.

söylemek istediğim şey şu.sevgili gültekin kardeşim.1 hafta önceki mesajlarında dahi aynı şeyi ima ediyorsun.nefesli yöneticilerde anlamıştır artık.yeterince tecrübeli yöneticileri var:)

wowtimenin başına gelen nefesinde başına gelecek.nefes birliğinden size ulaşanları.yada sizin bazı oyuncularınızın kışkırtmasına gelenleri biliyorum.(kimlerin yaptığını bilmiyorum:()yada bazı oyuncuların hatır koyup koyup kendi wowlarına saldırmaları isteniyor.

nefes birliği bu oyuncuları kendi içinde belirledimi bilmiyorum.belki benim bildiklerimden çok daha fazlası vardır.

ben sadece uyarıda bulunmak istedim.nefes birliği kalabalık ve bunun dez avantajı kendi oyuncularının tamamına sahip çıkamamaları.(ki bence yapabileceklerinin en iyisini yapıyorlar).

gültekin senin de bu işlerde parmağın var gibi geliyor ama neyse:Dben nefesli yöneticilere isimleri tek tek verirdim senin işinede çomak sokardım da.sen şimdi derin planlar yapmışsındır.onca emeğin boşa gider.(beni bulmaya çalışma gültekin ben aslında yoğum yoğum:D)

Ozdo
18-07-2010, 17:05

olsun suru indirmiş.organizeden haberi olmayan bir arkadaş sanırım yazık olmuş ancak kestiği askere ver siperi tahribe bakarsak ghostun yıkılmaz savunması geri çekildi.Muhatemelen turkoloji şuan dolduruluyor :) kasmaya gerek yok oda iner :D

000000
18-07-2010, 17:31

Muahaha:D La ne çok ordu var nefeste bu kadar bilmiyodum Valla :p

Bence o kutup nickli arkadaş ua_gecekondu =)) (salladım)

Cılgın Kors
18-07-2010, 17:34
olsun suru indirmiş.organizeden haberi olmayan bir arkadaş sanırım yazık olmuş ancak kestiği askere ver siperi tahribe bakarsak ghostun yıkılmaz savunması geri çekildi.Muhatemelen turkoloji şuan dolduruluyor :) kasmaya gerek yok oda iner :D

Arkadaş bukadar kolay yıkılacağını düşünmemiştir Ghost wowunun evet keşke depo işaretleseymiş ama bu seferde o mancınıklara yazık olurdu...

http://travian-reports.net/tr/img/16929980263.png (http://travian-reports.net/tr/report/16929980263)

Bakarsak bu saldırıda 4 te bir askerle çok daha önemli şey yapılmış ama bazen şansa bakıyor bazı şeyler.

Bu vesile ile öncelikle Ghost arkadaşımızı 94. seviyeye kadar gelip servera yaşattığı heyecan ve emekleri için kutlarım sonrada o wowu başarılı bulduğum organize ile yıkan arkadaşlarımı kutlarım.

MATADOR
18-07-2010, 18:51
Bir arkadaş en son wow sıralamasını koyarsa foruma memnun olurum. şimdiden teşekkürler...

Cılgın Kors
18-07-2010, 18:59
Bir arkadaş en son wow sıralamasını koyarsa foruma memnun olurum. şimdiden teşekkürler...

http://www.ressim.net/e/thumb/thumb_1867f7bd.jpg (http://www.ressim.net/show.php/1631743_adsiz.bmp.html)

sonmohikan
18-07-2010, 23:15
öncelikle yeni hesap açıp yazmak zorunda kaldığım için herkezden özür dilerim.ama hem forum şifremi unuttum.hemde başka polemeklere mahal vermek istemedim.
bende şu foruma geleyim artık dedim.biraz ortalığı karıştırayım dedim.(yeterince karışık değil beğenmedim.:D)

beni oyundan aramayın bulamazsınız.hesabımı uzun süre önce sildim.orada burada hesaplara bakıyorum:) hemen her birlikten hesaba bakmışlığım var.

söylemek istediğim şey şu.sevgili gültekin kardeşim.1 hafta önceki mesajlarında dahi aynı şeyi ima ediyorsun.nefesli yöneticilerde anlamıştır artık.yeterince tecrübeli yöneticileri var:)

wowtimenin başına gelen nefesinde başına gelecek.nefes birliğinden size ulaşanları.yada sizin bazı oyuncularınızın kışkırtmasına gelenleri biliyorum.(kimlerin yaptığını bilmiyorum:()yada bazı oyuncuların hatır koyup koyup kendi wowlarına saldırmaları isteniyor.

nefes birliği bu oyuncuları kendi içinde belirledimi bilmiyorum.belki benim bildiklerimden çok daha fazlası vardır.

ben sadece uyarıda bulunmak istedim.nefes birliği kalabalık ve bunun dez avantajı kendi oyuncularının tamamına sahip çıkamamaları.(ki bence yapabileceklerinin en iyisini yapıyorlar).

gültekin senin de bu işlerde parmağın var gibi geliyor ama neyse:Dben nefesli yöneticilere isimleri tek tek verirdim senin işinede çomak sokardım da.sen şimdi derin planlar yapmışsındır.onca emeğin boşa gider.(beni bulmaya çalışma gültekin ben aslında yoğum yoğum:D)

sevgili kardeşim kimsin bilemiyorum ama öncelikle NEFES ailesi içerisinde kendi wowuna gelecek kimse yok var olanda kovuldu zaten şu an aklı sıra dengeleri değiştirecek ama sadece yaptığı iş server başından bu yana dedikodu üretmek ve sadece benden nefret etmek bunun dışında hatır için saldırda bulunacak kimsenin olacağına zaten inanmam yapacak olan varsa asla kimseyi kınamam bu oyuna insanlar keyif almak için emek veriyorlar ve bu emeklerini de nasıl kulanacaklarının tasarrufu kendilerine aittir, oyun başından bu yana arkadaşlarımıza eşit şartlarda davranmaya çalıştık bunu da ne kadar başardık bu arkadaşlarımızın takdiridir, rakiplerimize de yeterince adil davrandık ama adil olmayan davranışlar karşısında da gerekeni fazlası ile yaptık, kurallar dahilinde olan herşeye eyvallah dedik başarıları kutladık, kuralsız oynayanlarada en büyük kuralsızlığıda yapmak bizim savunma hakkımızdır son olarak eğer hakkını veremediğimiz olmuşsa hakkını aramakta serbesttir...

herkese saygılar sunarım...

TheMythjohN
18-07-2010, 23:22
Evet öncelikle TAARRUZLU abilerimi'ablalarımı selmlıyorum.

Bakıyorumda burada birçok kim oldugu belirsiz,konuşmalarına bakaraktan " kapıma bile bekçi yapmayacagım " insanlar görüyorum. Uzun süre TAARRUZ birliginde oynamış biri olarak arkamızdan bukadar laf söylemenizi hazmedemiyorum. Herkezin bir dayanma sınırı vardır ve ben buraya yazıyor isem bu pekte iyi değil! Birincisi animaniacs ! Dilek hnm. diyor herkez saygıdan bayan oldugunuz için! Beni kim oldugunuz yada nasıl bir oyuncu oldugunuz ilgilendirmiyor buna emin olun. Sizin içinezden biri olarak bakıyorumda o 56. sırayı kaç birlige yalakalık yaparak geldınız? Sizin kadar " dönek " biri görmedım. Birbirlerine düşman olan birlikler içerisinde bile gezdiniz hani diyorsunuz ya yaş sınırıınız belli Redlife arkadaşıma! Senin yaş kaç? Hadi sizi geçtim sizden bi b*k olmaz zaten. Anca sıralama kasarsınız. Saldırıcak yüreği göremiyorum! haşmetli_davut abime laf eden MAHLUK... Senın etin ne budun ne be salak ? Oyundan nekadar anlıyorsun? Hadi hala s5 te oynuyorsun neden oynamayan insanlara bok atıyorsun? Derdin ne? Gelelim daplar delisi_ nin yaptıgı saldırıya. Hani TAARRUZ'um TEK BİLEK seyretmedınız sanırım? Bizde satmak yoktur! Eski bir TAARRUZLU WOWTİME içinde ise WOWTİME ların WOW una saldırıyorsa bu DEPREM in bile isminden vazgeçip ERROR ile birleşip WOWTİME ismi altında devam etmesi gibi birşey:S. Bu şu hesap oluyor: Siz diyebilirsinizki dağlar delisine aramızdan büyüdün asker bastın saldırdın bu adiliktir! Ee DEPREM'de Koskoca birliği sattı ERROR oldu aynı hesap degilmi?Birde biz hesaplarımızı bu serverdan MH nın bize yaptığı " ŞEREFSİZLİĞE " dayanamıyarak sildik.Kimse kaçtı diye bilmesin! Oyundur saldırı yapılır yıkılmak gayet normal. Ama MH ADAM olucak! Birde DEPREM arkasından entrikalar çewirmişiz sözleri tamamiyle söyleyen kişilerin karakterini ortaya koyuyor! Dahaada yazacagım çok şey var buna herkez emin olsun..
Şunuda unutmayın bana saygısız vs. gibi şeylerde söylemenız emin olun umrumda değil. Sizlerden görduklerımle yola cıktım yazıyorum ;)

D.N: Redlife ( K.bakma abi yazmak zorunda hissettim. Beni tanırsın YAKINDAN :) )

TheMythjohN
18-07-2010, 23:26
Birde eklemek istedim.Şuan s5 te halen bir köyüm olsa idi. 30 a yakın arkadaşımı görmüştüm bir ara hala sizin içinizde oynuyor. Siz bırakın WOW bitirmeyi 40 ı geçemezsiniz. Bunada emin olun! + AdaM olun.

sonmohikan
18-07-2010, 23:31
evet öncelikle taarruzlu abilerimi'ablalarımı selmlıyorum.

bakıyorumda burada birçok kim oldugu belirsiz,konuşmalarına bakaraktan " kapıma bile bekçi yapmayacagım " insanlar görüyorum. Uzun süre taarruz birliginde oynamış biri olarak arkamızdan bukadar laf söylemenizi hazmedemiyorum. Herkezin bir dayanma sınırı vardır ve ben buraya yazıyor isem bu pekte iyi değil! Birincisi animaniacs ! Dilek hnm. Diyor herkez saygıdan bayan oldugunuz için! Beni kim oldugunuz yada nasıl bir oyuncu oldugunuz ilgilendirmiyor buna emin olun. Sizin içinezden biri olarak bakıyorumda o 56. Sırayı kaç birlige yalakalık yaparak geldınız? Sizin kadar " dönek " biri görmedım. Birbirlerine düşman olan birlikler içerisinde bile gezdiniz hani diyorsunuz ya yaş sınırıınız belli redlife arkadaşıma! Senin yaş kaç? Hadi sizi geçtim sizden bi b*k olmaz zaten. Anca sıralama kasarsınız. Saldırıcak yüreği göremiyorum! Haşmetli_davut abime laf eden mahluk... Senın etin ne budun ne be salak ? Oyundan nekadar anlıyorsun? Hadi hala s5 te oynuyorsun neden oynamayan insanlara bok atıyorsun? Derdin ne? Gelelim daplar delisi_ nin yaptıgı saldırıya. Hani taarruz'um tek bilek seyretmedınız sanırım? Bizde satmak yoktur! Eski bir taarruzlu wowtime içinde ise wowtime ların wow una saldırıyorsa bu deprem in bile isminden vazgeçip error ile birleşip wowtime ismi altında devam etmesi gibi birşey:s. Bu şu hesap oluyor: Siz diyebilirsinizki dağlar delisine aramızdan büyüdün asker bastın saldırdın bu adiliktir! Ee deprem'de koskoca birliği sattı error oldu aynı hesap degilmi?birde biz hesaplarımızı bu serverdan mh nın bize yaptığı " şerefsizliğe " dayanamıyarak sildik.kimse kaçtı diye bilmesin! Oyundur saldırı yapılır yıkılmak gayet normal. Ama mh adam olucak! Birde deprem arkasından entrikalar çewirmişiz sözleri tamamiyle söyleyen kişilerin karakterini ortaya koyuyor! Dahaada yazacagım çok şey var buna herkez emin olsun..
şunuda unutmayın bana saygısız vs. Gibi şeylerde söylemenız emin olun umrumda değil. Sizlerden görduklerımle yola cıktım yazıyorum ;)

d.n: Redlife ( k.bakma abi yazmak zorunda hissettim. Beni tanırsın yakından :) )

arkadaşım bir nefes üyesi olarak bu tür yazışmanın hoş olmadığını belirtmek isterim geçmişte her ne olmuş ise bilemem ama özelliklede reel isim vererek insanların kişiliklerini karalamayınız her ne olursa olsun bu bir oyundur ve kişi isimleri vererek eleştiri yapmak doğru değildir bu konuda sağduyulu olmanızı eica ediyorum, rakiplerimiz gerçek kişilik olarak değerlidir... özellikle bayan oyuncuları eleştirilen daha dikkatli olmanızı öneririm unutmayın ki onlar bizlerden daha hassastırlar...

not: bu eleştirim sizin mesajınız alıntısı ile olmuş ise de herkes için geçerlidir...

TogiRS
19-07-2010, 00:38
Bu nicki hatırlıyorum TogiRs s11 den :D artiz senmisin :D:D
sanırım :) eski s5tede şahmaran. nber grkn. senin s5te ne işin var

bnbn
19-07-2010, 03:03
Haddimi aştığımı hiç düşünmüyorum,neden sinirleniyorsunki

DeğiLse BildireLim..
Ne zamandan beri krallar konuşurken ekürileri söz sahibi oluyormuş..kraldan daha çok kralcı geçinen tipleri çok gördük..Özelden yaz banada haddimi bildir bakalım nasıl bildirecen..3lw sana yakışanın en güzelini yazmış zaten..Şu forumda adam yerine koymadığım 2 insandan biri oldun hep..

Evet öncelikle TAARRUZLU abilerimi'ablalarımı selmlıyorum.

Hadi sizi geçtim sizden bi b*k olmaz zaten. Anca sıralama kasarsınız. Saldırıcak yüreği göremiyorum! Birde DEPREM arkasından entrikalar çewirmişiz sözleri tamamiyle söyleyen kişilerin karakterini ortaya koyuyor! Dahaada yazacagım çok şey var buna herkez emin olsun..
Şunuda unutmayın bana saygısız vs. gibi şeylerde söylemenız emin olun umrumda değil. Sizlerden görduklerımle yola cıktım yazıyorum ;)

D.N: Redlife ( K.bakma abi yazmak zorunda hissettim. Beni tanırsın YAKINDAN :) )

Taarruzlu abilerini kurduğun ikinci cümle ilemi selamlıyorsun:)depremin arkasından çevrilen entrikalarla ilgili kısım beni ilgilendirdiği için sadece burayı alıyorum..Senin abilerin depremin kendilerine kayıtsız kalmasından dolayı sinir yapıp entrikalar çevirdi..Bunu kendim başkasından duyarak yazmadım bizzat sevdiğin abilerinden biriyle bunu yaşadım..Daha öncede belirttim,kimse masum değil bu konuda..
Son cümlende redlife kusura bakma demişsin ama eminim kusuruna bakıyordur bu yazdıklarından sonra..Bence hiç kimse senin bu yaptığın kadar taarruza zarar veremedi;)Bir iyilik yap bu şekilde taarruzu savunmaki insanlar taarruzu daha kötü anımsamasın..

arkadaşım bir nefes üyesi olarak bu tür yazışmanın hoş olmadığını belirtmek isterim geçmişte her ne olmuş ise bilemem ama özelliklede reel isim vererek insanların kişiliklerini karalamayınız her ne olursa olsun bu bir oyundur ve kişi isimleri vererek eleştiri yapmak doğru değildir bu konuda sağduyulu olmanızı eica ediyorum, rakiplerimiz gerçek kişilik olarak değerlidir... özellikle bayan oyuncuları eleştirilen daha dikkatli olmanızı öneririm unutmayın ki onlar bizlerden daha hassastırlar...

not: bu eleştirim sizin mesajınız alıntısı ile olmuş ise de herkes için geçerlidir...

Mevlana zatımız yine döktürmüş

sonmohikan
19-07-2010, 03:13
haddimi aştığımı hiç düşünmüyorum,neden sinirleniyorsunki

ne zamandan beri krallar konuşurken ekürileri söz sahibi oluyormuş..kraldan daha çok kralcı geçinen tipleri çok gördük..özelden yaz banada haddimi bildir bakalım nasıl bildirecen..3lw sana yakışanın en güzelini yazmış zaten..şu forumda adam yerine koymadığım 2 insandan biri oldun hep..

Taarruzlu abilerini kurduğun ikinci cümle ilemi selamlıyorsun:)depremin arkasından çevrilen entrikalarla ilgili kısım beni ilgilendirdiği için sadece burayı alıyorum..senin abilerin depremin kendilerine kayıtsız kalmasından dolayı sinir yapıp entrikalar çevirdi..bunu kendim başkasından duyarak yazmadım bizzat sevdiğin abilerinden biriyle bunu yaşadım..daha öncede belirttim,kimse masum değil bu konuda..
Son cümlende redlife kusura bakma demişsin ama eminim kusuruna bakıyordur bu yazdıklarından sonra..bence hiç kimse senin bu yaptığın kadar taarruza zarar veremedi;)bir iyilik yap bu şekilde taarruzu savunmaki insanlar taarruzu daha kötü anımsamasın..

[sıze=3]yunus derdin ne açıkça söylede bilelim, benim yazdıklarım sana neden sıkıntı yaratıyor kardeşş, sinirlenme konusuna gelince sinirlenmem ben o kadar kolay ama sen aranıyorsun...[/sıze]

Gibb10
19-07-2010, 03:15
Haddimi aştığımı hiç düşünmüyorum,neden sinirleniyorsunki

[sıze=3]yunus derdin ne açıkça söylede bilelim, benim yazdıklarım sana neden sıkıntı yaratıyor kardeşş, sinirlenme konusuna gelince sinirlenmem ben o kadar kolay ama sen aranıyorsun...[/sıze]

Gece gece birbirinizi rüyanızdamı gördünüz yav :D Biraz uyuyun sabah devam ediverin yazık size :D

bnbn
19-07-2010, 03:21

Sinirlenmekmi,emin ol şu an senden daha rahatım ve keyfimde gayet iyi..Zaman zaman sinirlendiğim zamanlar oluyor tabi ama alt tarafı bir oyun için bunlara gerek olmadığının bilincindeyim..

Aranmak kaşınmak gibi kelimeler bir zata yakışmıyor,
Sen bana hakaret et karşılığını alıncada aranmak oluyor ohh ne alaaa

Gece gece birbirinizi rüyanızdamı gördünüz yav :D Biraz uyuyun sabah devam ediverin yazık size :D

Yeni uyandım dostum:)

Gibb10
19-07-2010, 03:24
Yeni uyandım dostum:)

Az evvel fırına gittim 2 simit almaya fırıncı bile uyuyordu dükkanda :D Neyse ben yatayım sana iyi geceler :D Mohikan sana da iyi geceler :)

sonmohikan
19-07-2010, 04:07
sinirlenmekmi,emin ol şu an senden daha rahatım ve keyfimde gayet iyi..zaman zaman sinirlendiğim zamanlar oluyor tabi ama alt tarafı bir oyun için bunlara gerek olmadığının bilincindeyim..

sen bana hakaret et karşılığını alıncada aranmak oluyor ohh ne alaaa

yeni uyandım dostum:)

ben sana hakaret etmedim sana hitap ta etmedim özellikle benim yazdıklarıma kışkırtıcı cevaplar yazmaya çalışarak ne amaçlıyorsun bunu soruyorum, aranmak kelimesine gelince gerçektende aranıyorsun, kaşıma işi benim tarzım değil....

Mevlana benzetmesi ile beni aşağılamaya çalışıyorsun, tahrik ediyorsunda seni çok ama çok aşarım o yüzden sen gel benim yazdıklarıma cevap verme yunus efendi...

bnbn
19-07-2010, 04:19
ben sana hakaret etmedim sana hitap ta etmedim özellikle benim yazdıklarıma kışkırtıcı cevaplar yazmaya çalışarak ne amaçlıyorsun bunu soruyorum, aranmak kelimesine gelince gerçektende aranıyorsun, kaşıma işi benim tarzım değil....

Mevlana benzetmesi ile beni aşağılamaya çalışıyorsun, tahrik ediyorsunda seni çok ama çok aşarım o yüzden sen gel benim yazdıklarıma cevap verme yunus efendi...

İlk defa msn imde online olan biriyle forumda yazışmak zorunda kalıyom...Neden acaba?
Acaba bunun sebebi trübüne oynamak olabilirmi;)

Şimdiye kadar hep alttan alan ben oldum..O kadar çok hakaret etmene rağmen...Hatta hakaret etmen yetmedi başkalarıyla seninle uzaktan yakından alakası olmayan yorumlarımda bile hep araya girerek laf atmaya devam ettin..İn kar edersen hemen şimdi mesaj numaralarını gösterebilirim..Gerçi senin hafızan çok zayıf çoktan unutmuşsun bile,unuttuğun içinde inkar edeceksindir:)

İkimiz arasındaki en büyük fark ne biliyormusun,

ben gayet doğalım...................

Ha birde hafızam daha güçlü;)

sonmohikan
19-07-2010, 04:29
ilk defa msn imde online olan biriyle forumda yazışmak zorunda kalıyom...neden acaba?
Acaba bunun sebebi trübüne oynamak olabilirmi;)

şimdiye kadar hep alttan alan ben oldum..o kadar çok hakaret etmene rağmen...hatta hakaret etmen yetmedi başkalarıyla seninle uzaktan yakından alakası olmayan yorumlarımda bile hep araya girerek laf atmaya devam ettin..in kar edersen hemen şimdi mesaj numaralarını gösterebilirim..gerçi senin hafızan çok zayıf çoktan unutmuşsun bile,unuttuğun içinde inkar edeceksindir:)

ikimiz arasındaki en büyük fark ne biliyormusun,

ben gayet doğalım...................

Ha birde hafızam daha güçlü;)

neden msn de olan biri ile forumda yazışıyorsun o zaman yunus, türbine oynamak mı hangi trübin yunus buraya hayran toplamaya gelmedim seni bilmem ama zaten buraya yazmasan seni kimsede tanımaz inan bana, ben neden yazıyoruma gelince sadece keyif almak için sana birşey yazmış isem yapmış olduğun sahtekarlıktan dolayıdır, doğal olan benim herzaman abi dediğim bir kişiyi yanıltıp sonrasında şaka yaptım bu bir oyun demem ama sen abi dediğin bir insana hala hakaret ediyorsun ayrıca küçük büyük kimseye lakap ta takmam senin doğallığın bu ise doğal olmaya devam et hayatta başarılar sana bu son cevabım....

bnbn
19-07-2010, 04:39
neden msn de olan biri ile forumda yazışıyorsun o zaman yunus, türbine oynamak mı hangi trübin yunus buraya hayran toplamaya gelmedim seni bilmem ama zaten buraya yazmasan seni kimsede tanımaz inan bana, ben neden yazıyoruma gelince sadece keyif almak için sana birşey yazmış isem yapmış olduğun sahtekarlıktan dolayıdır, doğal olan benim herzaman abi dediğim bir kişiyi yanıltıp sonrasında şaka yaptım bu bir oyun demem ama sen abi dediğin bir insana hala hakaret ediyorsun ayrıca küçük büyük kimseye lakap ta takmam senin doğallığın bu ise doğal olmaya devam et hayatta başarılar sana bu son cevabım....

Ben daha önce denedim msn den yazışmayı,hatta büyüğüm olarak olayların buraya taşınmaması için senin adım atman gerekiyordu ama onuda ben yaptım..

Tanınma olayına gelince,emin ol benim tanınmak gibi bir derdim yok..Heleki travianda tanışıp dostluk kurmak vede reelde görüşmek gibi bir derdim hiç yok olmadı..Şu wow bitince iyisiyle kötüsüyle herşey geride kalacak ve yine görüşmeye devam edeceğim max insan sayısı 2 yada 3 olacaktır..

Bu son cevabım dediğin için sana cevap hakkı verecek yorumlarda bulunmayacağım..

Bahtın açık olsun..

redlife
19-07-2010, 07:27
TheMythjohN arkadaşım kim oldugunu cıkartamadım ama egerki bizden biri isen o yazdığın yazıyı hemen silmeni rica ediyorum ben haklı oldugumuzu herzaman savundum ve savunmaktanda vaz geçmem ama bize çıkıpta burada polemik yaratıp kendini bilmezlere meydan açmak yakışmaz.
ayrıca yunus her defasında TAARRUZ un depreme entrika yaptıgını söylüyorsun ya yazdıklarımı hiç okumadın yada işine gelmiyor ama şuda ola bilir herzaman yaptıgınız gibi buradaki kelimleride çevirip deprem oyuncularını ayaklandırabilirsiniz hani bunlar böyle diyor bakın gelin şöyle yapalım lütfen bizi kendi amaçlarınıza alet etme bu çirkin politilayı bitir yakışmıyor sana okadar formu takip ettim ve sen ne zaman forma dahil olsan peşpeşe msj yazmaya başlasan mutlaka altından bir entrika cıkıyor yine neyin peşindesin ve metin abiye rica ediyorum bırak abi kimseyle forumda tartışmanın anlamı yok oyunumuza devam edelim nede olsa yunusun saklayacak birseyi kalmadı saldırısını cıktı kendine meşgale arıyor.
ve daha önce msn adresimi verdim deprem ve Taarruz hakkında dediklerimi inkar edecek kimse yokmu?

TheMythjohN
19-07-2010, 08:13
Edittt...... Sustum :)

sonmohikan
19-07-2010, 08:43
Bu yazdıgımı okumadınız sanırım? Redllife ve sonmohikan. Karşımızda konuşan kişiler uslüblarını bozmasa eğer bende böyle yazmam. Yazımıda silmeyeceğim. TAARRUZ'uda tanıyan tanır fazla bıdı bıdı ya gerek yok. Redlife bnbn ınde senı eklemesıne gerek yok çünkü yaptıklarına karşılık ekliyecek yüzü varmı bilmiyorum:S

Redlife: Nargileye bekliyorum =)

Biz üzüm değiliz sen de bize baka baka kararma !!! Doğru olanları örnek al bizim herzaman yazdıklarımız doğru olmayabilir....

bnbn
19-07-2010, 08:58
.
ve daha önce msn adresimi verdim deprem ve Taarruz hakkında dediklerimi inkar edecek kimse yokmu?

daha öncede ben kendi düşüncemi belirttim mehmet,en büyük suç sende..Hata hepimizde var,önemli olan kabullenmek..Seninle bu konuları defalarca konuştuk ve benim düşüncemin hep bu yönde olduğunu biliyorsun..

Ayrıca bu yazacağım cevap hem seni hemde aşşağdaki mahlukatı ilgilendiriyor..
Seni msn imden silmemin sebebi,seni ve eylül35 i yıktıktan sonra bir anda laçkalaşarak mh nin arkadaşı olduğumu söylemendir..Köyüm boş olmasına rağmen geldiniz tüm mançolarınızı merkezimde bıraktınız,ben geldim en fazla 1 parti mançom kesilebildi..Nihata daldınız yine ordada aynı şekilde mançolarınızı bıraktınız.Sonuç olarak başarımıza çamur attınız..

Dediğim gibi,en büyük hata sende..

Bu yazdıgımı okumadınız sanırım? Redllife ve sonmohikan. Karşımızda konuşan kişiler uslüblarını bozmasa eğer bende böyle yazmam. Yazımıda silmeyeceğim. TAARRUZ'uda tanıyan tanır fazla bıdı bıdı ya gerek yok. Redlife bnbn ınde senı eklemesıne gerek yok çünkü yaptıklarına karşılık ekliyecek yüzü varmı bilmiyorum:S

Redlife: Nargileye bekliyorum =)

Cevabını aldıysan bidaha boşboğazlık etme

TheMythjohN
19-07-2010, 09:20
Haala daha konuşuyormusun sen ?

Mesajlar: 174 Bak arkadaş 100 msj'ın buraya atılmış neredeyse yada daha fazlası genelınden fazlası millete sataşmak bulaşmak :S Buraya gelipte durduk yere tartışanların bence yaş problemleri var yada geçim dertleri:S Tartışmaya yönelık olan egolarınızı başka yerlerde tatmin edin :S Yoksa dahada ağır konuşacagım. bnbn az laf,çok iş.

_BlooDLess_
19-07-2010, 10:04
DeğiLse BildireLim..

öncelikle merhaba beyler uzun bi cezadan sonra tekrar manyak yüzünden foruma dönme ihtiyacı hissettim..

ahanda forumda artiz var :) nedir bu metin abiye olan bağımlılık anlamadım gitti altınlarınızı o mu alıyo yahu yoksa onun hesaplarından birindemi oynuyorsun dostum :)

sonmohikan
19-07-2010, 10:06
öncelikle merhaba beyler uzun bi cezadan sonra tekrar manyak yüzünden foruma dönme ihtiyacı hissettim..

Ahanda forumda artiz var :) nedir bu metin abiye olan bağımlılık anlamadım gitti altınlarınızı o mu alıyo yahu yoksa onun hesaplarından birindemi oynuyorsun dostum :)

öyle bir bağımlılık yok herşey karşılıklı

_BlooDLess_
19-07-2010, 10:14
öyle bir bağımlılık yok herşey karşılıklı

vardır vardır yalan söyledin demiyorum abi eksik söylüyo olabilirsin:) herşey karşılıklı diyosun işte alış - veriş şeklinde tanımlayabiliriz bunu :)

Dip NOT:: Buraya haklı olanı savunup sonuna kadar polemik çıkartmaya geldim :)

arcmrt21
19-07-2010, 10:42
Çok heyecanlanmış buralar:) Allah dilinize beyninize kuvvet versin ayrıca biraz nefes aralıgınızı fazla tutun beyine fazla gelen oksijen iyi geliyormuş:) yaylaya çıkmanızı tavsiye ederim buz gibi siğaranın tadı bile anlaşılıyor:))

Tum birliklere başarılar... Allah yardımcınız olsun...

Ayrıca bir not dusecem bnbn yani yunus abim saldırıyı çıkarmışsın tebr,k eder,m saldırın için bir tek onu gorme fırsatım oldu... Emeğine sağlık...

redlife
19-07-2010, 11:12
daha öncede ben kendi düşüncemi belirttim mehmet,en büyük suç sende..Hata hepimizde var,önemli olan kabullenmek..Seninle bu konuları defalarca konuştuk ve benim düşüncemin hep bu yönde olduğunu biliyorsun..

Ayrıca bu yazacağım cevap hem seni hemde aşşağdaki mahlukatı ilgilendiriyor..
Seni msn imden silmemin sebebi,seni ve eylül35 i yıktıktan sonra bir anda laçkalaşarak mh nin arkadaşı olduğumu söylemendir..Köyüm boş olmasına rağmen geldiniz tüm mançolarınızı merkezimde bıraktınız,ben geldim en fazla 1 parti mançom kesilebildi..Nihata daldınız yine ordada aynı şekilde mançolarınızı bıraktınız.Sonuç olarak başarımıza çamur attınız..

Dediğim gibi,en büyük hata sende..

kendini aklama yolunda ilerliyorsun ama uğraşma bence aradan fazla geçmedi kendin söyledin şuç hepimizde benim haksız olduğum tek birk konuvar oda tek başıma birlik yönetemeyeceğimdi bunuda asla inkar etmem ama yaptıklarıma baktığımda ben doğru olanı yaptım yıkıldım hesap sildim ve benimle birçok arkadaşımda yıkıldı hesap sildi ama adımızı ve yönümüzü değiştirmedik en azından yolumuz belliydi.
evet ben senin yüzüne karşı mh ile bir bağın var dedim bunu şu andada söylüyorum yunus neden bu mh lar siz bize saldırana kadar yoklardı ortalıklarla ne hikmetse sizin saldırılarınızda çıktılar ortaya köy isimleri değiştir erorlara hammadde ve defansımız gönderildi. Şimdi sen çıkıp bunuda sen ayarlamıssındır dersin onuda beklerim :)
benim koyum boştu bir tek savunma yoktu bunu sende inkar edemezsin defans toplamak isteseydim senin eylüle saldırından sonra bana gelecegini zaten biliyordum ve yüzünede söyledim defansımı ceker bir askerinide oradan sağ çıkartmazdım. sana saldırı olayına gelincede hesaplarımızı silmeye almışız elimdeki askeri ne yapmamı bekliyordun giderken bende sana saldırdım ki köyünde defasnların oldugunu bile bile gönderdim.
sen burada hep diyorsunya yok önceki sahibi böyle dedi yok ondan yıktım yok bundan yıktım bence oda hikayeydi herkez seni oyunu bilen aklı selim biri olarak biliyor madem sana köy bırakıldı önce olayı tam ögrenmen sonrada ona göre davranış sergilemen gerekmezmiydiki eger tarruzla aynı birlikte oynamak isteseydin.
yunus günah keçisi arama boşuna ortada bir sorun var bu belli ama sorun asla tek taraflı degildir ikinçi bir tarafta vardır ve mutlaka yapılanlardan sorun çıkmıştır.
Ben yaptığım hatayı kabul ediyorum aynı şekilde seninde burada çıkıp hatanı kabul etmeni bekliyorum
Ayrıca benım dostumdan bana alıntı yaparak cvp verdi demişsin benim dostum bana ne derse desin ben onun ne demek istedigini bilirim lafın nereye gideceginide rahat ol sen gerekirse yanına gider ı msj sildiririmde.

TheMythjohN
19-07-2010, 11:17
Redlife yazmamamı söylüyor =) Ozaman büyük sözü dinleyelım biraz.

TogiRS
19-07-2010, 11:19

ahanda forumda artiz var :) nedir bu metin abiye olan bağımlılık anlamadım gitti altınlarınızı o mu alıyo yahu yoksa onun hesaplarından birindemi oynuyorsun dostum :)
Artiz Ne arar la forumda :Pp

karantina
19-07-2010, 12:05
Artiz Ne arar la forumda :Pp

bu forma dadanan yeni yetmeler kim la

_Grkn_
19-07-2010, 12:24
sanırım :) eski s5tede şahmaran. nber grkn. senin s5te ne işin var

burayada bir el atayım dedim:) sen nerde oynuyorsun şimcik :)

manyakk
19-07-2010, 12:27
Sinirlenmekmi,emin ol şu an senden daha rahatım ve keyfimde gayet iyi..Zaman zaman sinirlendiğim zamanlar oluyor tabi ama alt tarafı bir oyun için bunlara gerek olmadığının bilincindeyim..

Sen bana hakaret et karşılığını alıncada aranmak oluyor ohh ne alaaa

Yeni uyandım dostum

Çook Rahat ama sinirden ne yapacağını bilemiyo, Dandikden bir saldırı ile askerleri çaktı, çook çook büyük olmayan ordular ile wow'ları sıfırlandı, adam sinirli olmazda ne olur :)
sinirden patlayacan şimdi :)

Evet, metin abim sağ olsun bana Bir X5'aLdı, o kadar gönLü boL ki, bunun karşılığında sadece wow'uma Tahıl at dedi Bidahakı servar sende metin abinin yanında ol, Bırak tahılı ayaklarına eğilirsin ;) sizdeki karakteri buna layık görüyorum, Metin abiye bakın adam gibi adam görün ;)

silici
19-07-2010, 13:56
vardır vardır yalan söyledin demiyorum abi eksik söylüyo olabilirsin:) herşey karşılıklı diyosun işte alış - veriş şeklinde tanımlayabiliriz bunu :)

Merhaba kardeş seni ben tanımıyorum. Ama metin abiyi bu yazıyı yazmamı gerektirecek kadar tanıyorum.

Metin abi bu oyunda benim tanıdığım en iyi insanlardan biridir. Bu zamana kadar bana vermiş olduğu desteklerden dolayı burdan kendisine tekrar teşekkür ederim.

Ayrıca metin abi vermiş olduğu desteklerden dolayı benden şahsımdan tek bir karşılık olarak istek de ve ricada bulunmamamıştır. Bu cevap sizlere yeterli olurmu bilemem....

sonmohikan
19-07-2010, 14:30

sevgi ve saygının karşılığı ne ise o

_BlooDLess_
19-07-2010, 14:30
Merhaba kardeş seni ben tanımıyorum. Ama metin abiyi bu yazıyı yazmamı gerektirecek kadar tanıyorum.

Metin abi bu oyunda benim tanıdığım en iyi insanlardan biridir. Bu zamana kadar bana vermiş olduğu desteklerden dolayı burdan kendisine tekrar teşekkür ederim.

Ayrıca metin abi vermiş olduğu desteklerden dolayı benden şahsımdan tek bir karşılık olarak istek de ve ricada bulunmamamıştır. Bu cevap sizlere yeterli olurmu bilemem....

usta ben sizi az biraz tanıyorum:) merak etmeyin metin abiyle bi sohbet edeyim diye öyle bi yazı yazdım üstelik laf metin ebi ye ve sizlere değildi . metin abiyi bu serverin en başından beri çok çok iyi tanıyorum oda beni çok ama çok iyi tanıyor cevabınız için teşekkür ederim . son derece nazik ve hoş bir yazıydı.

sevgi ve saygının karşılığı ne ise o

yok yok daha öte bağlar olmalı sevgi ve saygı ile oyunun kurucusunu çağıramazlar senin için :)

tanırsın aslanım biraz olsun insanlık öğrenseydin benimle tanışma fırsatı yakalardın .

_BlooDLess_
19-07-2010, 14:35
Çook Rahat ama sinirden ne yapacağını bilemiyo, Dandikden bir saldırı ile askerleri çaktı, çook çook büyük olmayan ordular ile wow'ları sıfırlandı, adam sinirli olmazda ne olur :)

Evet, metin abim sağ olsun bana Bir X5'aLdı, o kadar gönLü boL ki, bunun karşılığında sadece wow'uma Tahıl at dedi Bidahakı servar sende metin abinin yanında ol, Bırak tahılı ayaklarına eğilirsin ;) sizdeki karakteri buna layık görüyorum, Metin abiye bakın adam gibi adam görün ;)

ah yalaka seni ahh :D bi x5 e neler yapmazsınki sen

sonmohikan
19-07-2010, 14:49
ah yalaka seni ahh :D bi x5 e neler yapmazsınki sen

furkan ne zaman büyüyeceksin sen

_BlooDLess_
19-07-2010, 14:53
furkan ne zaman büyüyeceksin sen

adamına göre muamele benimkisi abi gereken kişiye çok büyüğüm gerekene ise çok küçüğüm:)

_Grkn_
19-07-2010, 16:57
mteks ' e öpücükler 1. sezon finali izlemeden geçmeyelim :)

http://www.izlesene.com/video/oyun-300-meteks/2376887

Arkadaşlar mutlaka izleyelim ibretlik bi video :D:D Orhan babayı tebrik ediyoruz mükkemmel olmuş :)

Gülme krizine girdirdin bizi :)

kajukujukoju
19-07-2010, 18:11
http://travian-reports.net/tr/report/171417e3f13

forumda göremedim ben de saldıranın profilinden raporu kaydettim profiline kopyalamış eğer varsa kusura bakmasın ama raporları koyunda görelim

cankomisin
19-07-2010, 20:36

Arkadaşlar mutlaka izleyelim ibretlik bi video :D:D Orhan babayı tebrik ediyoruz mükkemmel olmuş :)

Adam ordusunu çakmış..Serverdaki misyonunu tamamlamış,sen onun merkezini yıksan ne olur yıkmasan ne olur,asıl siz video yaparak güldürdünüz beni,sanki kalan zamanda bir daha ordu basıp yıkım yapacak :D

kısmetsiz
19-07-2010, 21:17
Yaptıgım bi organizenin bazı raporlarını gönderiyorum. saldırı cıkan ve yardım eden tüm arkadaşlarıma teşekkürler. Raporların devamı gelicek :D

grofaz

http://travian-reports.net/tr/report/17158763b5b,171588a3271,171589dc673,171590a2929,17 15915d8d6

ferhattan

http://travian-reports.net/tr/report/1693591393b,1693628b910,169364aa889,1693668a555,16 93677182d,169368b5448

dır

http://travian-reports.net/tr/report/1713886166e,171389eb3fa,171390e8d02,1713911b30b,17 1392a35ff,171394b984a,1713954fa54,171397676f8

tanay

http://travian-reports.net/tr/report/171398df10d,1713999b54f,17140005b86,171401b3d7f,17 14028e7e5

deestina

http://travian-reports.net/tr/report/17140414b47,1714058aee2,1714064b3dc,1714076d177,17 14086ebd0,171409bcd83

mpnr

http://travian-reports.net/tr/report/171412899af,17141322773,171414dde15,171415e3266,17 1416d2975,1714186d309,171419f711f,1714755e403

rizelim

http://travian-reports.net/tr/report/1714701bb04,171471ca6a7,171472aa1db,171473d2526

Francois

http://travian-reports.net/tr/report/1714746a5e6ü (http://travian-reports.net/tr/report/1714746a5e6%C3%BC)

zongoçlar

http://travian-reports.net/tr/report/17148290199,1714834f5b8,17148494fad,17148545f06,17 148603617,17148769426

dilek37

http://travian-reports.net/tr/report/171665dd1dc

obelce

http://travian-reports.net/tr/report/1716295783e,171645f977a,1716482b6ca,1716496e3d1

BUMBLEBEE

http://travian-reports.net/tr/report/171659bfaa6

arkadan gelen mancolar kesilmiştir

karalord
19-07-2010, 22:01
Yaptıgım bi organizenin bazı raporlarını gönderiyorum. saldırı cıkan ve yardım eden tüm arkadaşlarıma teşekkürler. Raporların devamı gelicek :D

grofaz

http://travian-reports.net/tr/report/17158763b5b,171588a3271,171589dc673,171590a2929,17 15915d8d6

ferhattan

http://travian-reports.net/tr/report/1693591393b,1693628b910,169364aa889,1693668a555,16 93677182d,169368b5448

dır

http://travian-reports.net/tr/report/1713886166e,171389eb3fa,171390e8d02,1713911b30b,17 1392a35ff,171394b984a,1713954fa54,171397676f8

tanay

http://travian-reports.net/tr/report/171398df10d,1713999b54f,17140005b86,171401b3d7f,17 14028e7e5

deestina

http://travian-reports.net/tr/report/17140414b47,1714058aee2,1714064b3dc,1714076d177,17 14086ebd0,171409bcd83

mpnr

http://travian-reports.net/tr/report/171412899af,17141322773,171414dde15,171415e3266,17 1416d2975,1714186d309,171419f711f,1714755e403

rizelim

http://travian-reports.net/tr/report/1714701bb04,171471ca6a7,171472aa1db,171473d2526

Francois

http://travian-reports.net/tr/report/1714746a5e6ü (http://travian-reports.net/tr/report/1714746a5e6%C3%BC)

zongoçlar

http://travian-reports.net/tr/report/17148290199,1714834f5b8,17148494fad,17148545f06,17 148603617,17148769426

dilek37

obelce

http://travian-reports.net/tr/report/1716295783e,171645f977a,1716482b6ca,1716496e3d1

BUMBLEBEE

tebrikler....

_BlooDLess_
19-07-2010, 22:05

grofaz

ferhattan

dır

tanay

deestina

mpnr

rizelim

Francois

zongoçlar

dilek37

obelce

BUMBLEBEE

bu kadar küçük ordularla bile inen tarlalar gayet abşarılı bir operasyon yapıldığını gösteriyor.

saldıran arkadaşları ve her nedense savunma yapmayan arkadaşları tebrik ederim .

Küçük Rakı
19-07-2010, 22:15
[/QUOTE]walla saldırı yaptığıma pişman ettiler beni,ne kadar büyük beklentiler içerisine girmiş millet,bununla ilgili ilk mesaj değil bu..Sanırım benim askerlerimin tahıl yediğini düşünmüyorlar:)[/QUOTE]

[SIZE="3"] mazur görün biraz geç yazılmış bi cevap ama ancak oyuna bakabildim Lakin size katılmıyorum bütün orduyu kendinizin besledğinize inanmıyorum hatta 1 tek saldırı askeri beslediğinize bile inanmıyorum çıktıkça desteğe atmışsınızdır benim sizden büyük ordu beklememin tek sebebi ordunu gösterdiğin zaman asker sayının iyi olmasıdır.....LAkin ordunuz destekte ve merkezinize saldırı yokken merkez köyün tahıl üretimi ile bile güsel asker kasılabilirdi o yüzden şaşırıdım...[SIZE]

Küçük Rakı
19-07-2010, 22:17
hem yan köyleri yıkıyolar hem de daha büyük ordu bekliyolar dimi yunus :D:D:D

falla ben yan köye saldırmayın diye birlğe mesaj geçmiş adamım yıkanlarla beni karıştırmayın Lütfen

Küçük Rakı
19-07-2010, 22:18
serhat sendenki ne kadar :)=)))))))))))

beni tanıyamamışsın ben çiftçiyim bende asker ne gezer :))

karalord
19-07-2010, 22:21
falla ben yan köye saldırmayın diye birlğe mesaj geçmiş adamım yıkanlarla beni karıştırmayın Lütfen
dostum sen o sahtekara bakma (: kanganın sahtekarını ben ilk kez onda gördüm :D valla büyük ordular da malum kişilerden çıkar ve çıkıyorda yoksa malum ben ve benim gibi 5-6 defa orduyu çakmış kişilerden anca nüfus çıkar (:

kokel
19-07-2010, 22:43

yav aklınız nerede idi o ordu o wowu vurana dek ok kabul ediyorum bir insan bir birlik çatısı altından gelişip sonrada kalleşlik yaptıysa onun sıfatı zaten kalleştir gizlenip veya başka köyle saldırdı ise bence tabi belkide kendine göre haklıdır ama bu videoda bile kadir adamın .. keser filan bu ne yav ayıp yav oyun oynuyoruz kendinizi bukadar kaptırmayınki reel hayatta bu hareketlerle sizi kimse adam yerine koymaz yav bu nedir nasıl bir densiz videodur.ben kimseyi savunmuyorum bende nefes oyuncusu insomnia yım ama yapılan terbiyesizlik ötekide yazmış profiline yalaka falan diye o mteks dediğiniz şahış oda ayrı bir terbiyesizlik yeter ama oyun oynuyoruz .

_Grkn_
19-07-2010, 23:08
Adam ordusunu çakmış..Serverdaki misyonunu tamamlamış,sen onun merkezini yıksan ne olur yıkmasan ne olur,asıl siz video yaparak güldürdünüz beni,sanki kalan zamanda bir daha ordu basıp yıkım yapacak :D

aynı eleman gerçek hesabında zaten etkisiz hala getirilmişti. sonradan hesap alıp nefeslerde gizlenmiş. arada böyle karektersizler çıkıyor. onu destekleyenler yıkınca adam yapacanı yapmış diyenler utansın....

_Grkn_
19-07-2010, 23:12
yav aklınız nerede idi o ordu o wowu vurana dek ok kabul ediyorum bir insan bir birlik çatısı altından gelişip sonrada kalleşlik yaptıysa onun sıfatı zaten kalleştir gizlenip veya başka köyle saldırdı ise bence tabi belkide kendine göre haklıdır ama bu videoda bile kadir adamın .. keser filan bu ne yav ayıp yav oyun oynuyoruz kendinizi bukadar kaptırmayınki reel hayatta bu hareketlerle sizi kimse adam yerine koymaz yav bu nedir nasıl bir densiz videodur.ben kimseyi savunmuyorum bende nefes oyuncusu insomnia yım ama yapılan terbiyesizlik ötekide yazmış profiline yalaka falan diye o mteks dediğiniz şahış oda ayrı bir terbiyesizlik yeter ama oyun oynuyoruz .

Bencede tam tersi burda eğlenenler eğleniyor gelip onlara siz geerçek hayatta bir işe yaramıyorsunuz diyenler bi işe kesinlikle yaramıyor. Kendinizde olanı başkasına atarak bu işe yaramıyormuyum hislerini dindirmeye çalışıyorsanız boş çabalar genele açık ve eğlenmek amaçlı açılan forumda ahkam kesecekseniz giripte buranın kalitesini düşürmeyiniz.

bnbn
20-07-2010, 02:55
Ayrıca bir not dusecem bnbn yani yunus abim saldırıyı çıkarmışsın tebr,k eder,m saldırın için bir tek onu gorme fırsatım oldu... Emeğine sağlık...
tşk ederim bıremın..

kendini aklama yolunda ilerliyorsun ama uğraşma bence aradan fazla geçmedi kendin söyledin şuç hepimizde benim haksız olduğum tek birk konuvar oda tek başıma birlik yönetemeyeceğimdi bunuda asla inkar etmem ama yaptıklarıma baktığımda ben doğru olanı yaptım yıkıldım hesap sildim ve benimle birçok arkadaşımda yıkıldı hesap sildi ama adımızı ve yönümüzü değiştirmedik en azından yolumuz belliydi.
evet ben senin yüzüne karşı mh ile bir bağın var dedim bunu şu andada söylüyorum yunus neden bu mh lar siz bize saldırana kadar yoklardı ortalıklarla ne hikmetse sizin saldırılarınızda çıktılar ortaya köy isimleri değiştir erorlara hammadde ve defansımız gönderildi. Şimdi sen çıkıp bunuda sen ayarlamıssındır dersin onuda beklerim :)
benim koyum boştu bir tek savunma yoktu bunu sende inkar edemezsin defans toplamak isteseydim senin eylüle saldırından sonra bana gelecegini zaten biliyordum ve yüzünede söyledim defansımı ceker bir askerinide oradan sağ çıkartmazdım. sana saldırı olayına gelincede hesaplarımızı silmeye almışız elimdeki askeri ne yapmamı bekliyordun giderken bende sana saldırdım ki köyünde defasnların oldugunu bile bile gönderdim.
sen burada hep diyorsunya yok önceki sahibi böyle dedi yok ondan yıktım yok bundan yıktım bence oda hikayeydi herkez seni oyunu bilen aklı selim biri olarak biliyor madem sana köy bırakıldı önce olayı tam ögrenmen sonrada ona göre davranış sergilemen gerekmezmiydiki eger tarruzla aynı birlikte oynamak isteseydin.
yunus günah keçisi arama boşuna ortada bir sorun var bu belli ama sorun asla tek taraflı degildir ikinçi bir tarafta vardır ve mutlaka yapılanlardan sorun çıkmıştır.
Ben yaptığım hatayı kabul ediyorum aynı şekilde seninde burada çıkıp hatanı kabul etmeni bekliyorum
Ayrıca benım dostumdan bana alıntı yaparak cvp verdi demişsin benim dostum bana ne derse desin ben onun ne demek istedigini bilirim lafın nereye gideceginide rahat ol sen gerekirse yanına gider ı msj sildiririmde.
Peki Mehmet,herşeyi geçtim..
Kendinize kalleşlik yapıldı,arkanızdan işler çevrildi..Tüm bunlardan sonra sence taarruzun hesap silip gitmesimi yoksa hesap sildikten sonra gizli gizli ordular kasıp wowa saldırıp intikam alması vede bugün bile forumda kimliği gizlenmiş birer kişiler olarak akıllarda kalmasımı daha iyi?

Birliğini sırtlayamadığın gibi anlaşma yolunada gidemedin bizlerle..Çünkü biraz dikbaşlılık dediğim dedik davrandın ve hem kendini hemde ekibini uçuruma sürdün..

Mh ile hala işbirlikçilik yaptığımı ileri sürüyorsun..Köylerinizin isimlerinin değişmesinede inanmıyordum taki eylül35 köyünün sahibi bizzat bunu bana söyleyene kadar..İşin içinde kirli işler olacağını bilseydim hiç yeltenmezdim bile sizlere saldırmaya..Zayıf rakip bana zevk vermez...

Sana bir konuda hak veriyorum,köyü aldığımda olay nedir neyin nesidir bilmeden düşünmeden yaptığım saldırılardır..Bunu kendimede yakıştıramadım..

Artık olan oldu,sizde oyunun ve de yapacağınız wow yıkımlarının tadını çıkarın..

En azından wow yıkacak bir ordum vardı;)

Busovaça
20-07-2010, 04:18
Köylerinizin isimlerinin değişmesinede inanmıyordum taki eylül35 köyünün sahibi bizzat bunu bana söyleyene kadar..

Sana bir konuda hak veriyorum,köyü aldığımda olay nedir neyin nesidir bilmeden düşünmeden yaptığım saldırılardır..Bunu kendimede yakıştıramadım..

Artık olan oldu,sizde oyunun ve de yapacağınız wow yıkımlarının tadını çıkarın..
................................

Evet, olanlar olmuş, üzerinden de uzun bir zaman geçmiş..
Alıntıladığım "akl-ı selim" yaklaşım artık bu tartışmayı bitirmeli..
Konunun foruma giren birçok kişiyi pek ilgilendirdiğini sanmıyorum..
Bir yerden sonra kimin haklı, kimin haksız olduğunun da pek bir önemi kalmıyor..

bnbn
20-07-2010, 04:30
Evet, olanlar olmuş, üzerinden de uzun bir zaman geçmiş..
Alıntıladığım "akl-ı selim" yaklaşım artık bu tartışmayı bitirmeli..
Konunun foruma giren birçok kişiyi pek ilgilendirdiğini sanmıyorum..
Bir yerden sonra kimin haklı, kimin haksız olduğunun da pek bir önemi kalmıyor..

Bencede konunun kapanması en mantıklı olanıdır ama her defasında ismi cismi belirsiz kişilerin hakarete varan cevapları sonrasında insan kendisine söz hakkı düştüğünü düşünür..

Busovaça
20-07-2010, 04:49
[/QUOTE]

Bencede konunun kapanması en mantıklı olanıdır ama her defasında ismi cismi belirsiz kişilerin hakarete varan cevapları sonrasında insan kendisine söz hakkı düştüğünü düşünür..

Ona birşey dediğim yok.. İnce esprilerle takılmak varken hakaretamiz ifadeler kullanmak, bunu yapan kişiyi küçültür..
Konunun diğer muhatabı "öz eleştiri" istemiş.. Benim düşüncem , kendi açınızdan bunu yeterince yaptınız.. Bir önceki mesajımda alıntıladığım ifadeleriniz bu minvalde olan cümlelerdi..

Aslında tartışmanın uzamaması için sözüm diğer muhataba idi :)

TheMythjohN
20-07-2010, 08:11
Ona birşey dediğim yok.. İnce esprilerle takılmak varken hakaretamiz ifadeler kullanmak, bunu yapan kişiyi küçültür..
Konunun diğer muhatabı "öz eleştiri" istemiş.. Benim düşüncem , kendi açınızdan bunu yeterince yaptınız.. Bir önceki mesajımda alıntıladığım ifadeleriniz bu minvalde olan cümlelerdi..

Aslında tartışmanın uzamaması için sözüm diğer muhataba idi :)

Sana katılıyorum abla. Tartışmanın uzamasına aslında gerek yok ama herkez haddini bilerek konuşsun yeterli. Yoksa forum falan umrumda değil kimseyle sidik yarıştıramam :) . Bu arada able ben senı msnde görmuyorum uzun süredir ben mert :/ nerelerdesin özlettin...

redlife
20-07-2010, 08:44
Peki Mehmet,herşeyi geçtim..
Kendinize kalleşlik yapıldı,arkanızdan işler çevrildi..Tüm bunlardan sonra sence taarruzun hesap silip gitmesimi yoksa hesap sildikten sonra gizli gizli ordular kasıp wowa saldırıp intikam alması vede bugün bile forumda kimliği gizlenmiş birer kişiler olarak akıllarda kalmasımı daha iyi?

Birliğini sırtlayamadığın gibi anlaşma yolunada gidemedin bizlerle..Çünkü biraz dikbaşlılık dediğim dedik davrandın ve hem kendini hemde ekibini uçuruma sürdün..

Mh ile hala işbirlikçilik yaptığımı ileri sürüyorsun..Köylerinizin isimlerinin değişmesinede inanmıyordum taki eylül35 köyünün sahibi bizzat bunu bana söyleyene kadar..İşin içinde kirli işler olacağını bilseydim hiç yeltenmezdim bile sizlere saldırmaya..Zayıf rakip bana zevk vermez...

En azından wow yıkacak bir ordum vardı;)
senin anlamadığın nokta zaten bu yunus ben birlik başkanlığı yapamadım doğru ama birleşme konusunda ise ben başarısız degildim volkanla görüş sw basında ben onunla aynı bölgede 3 birligiz gelin tek bilek olalım demişmiyim dememişmiyim her konuşmamızda volkan buna sıcak bakmadı hep farklı konular gözetti biz erorlarla uzun süre çatıştık az bir zaman değil bu zaman zarfında birleşme konusu çok gündeme geldi ama çekilen taraf hep sizinkiler oldu onu birak bir ateşkese bile en fazla 24 saat uyabildiler sence burada birlşeme yapamayan kimdi.
ve yine senin anlayamadığın nokta biz yıkıldığımız için hesap silmedik belki ben silerdim gitmek istedigimden ötürü çünki çok yorgun ve çok yogun iş temposunda çalışıyordum oyunda üstüne eklenince ailemi komple boşlamış oldum dedigim gibi ben silerdim ama diger arkadaşlarım mutlak devam ederdi yogunlugum bittiginde bende bir arkadaşımın koyunde evam ederdim. ama mh nın işin içine girmesi oyunda tatmı bıraktı düşün senin köyüne bu şekli birşey olsaydı ne yapardın almışlar koyunu kafalarına göre takılıyorlar o koye emekmi verilir sence?
daha önced söyledim ama okumamışsın sanırım biz s5 e wow yıkmaya intikam almaya degil dagılan arkadaş grubumuzu toplamaya geldik ordularımız varmı var inkar etmiyoruz yeri geldiginde saldırımızıda cıkacagız ama bu gayet doğal birşey egerki senin yaptıgın gibi kin güder olsaydık inan senin koyunu çoktan yerle bir etmiş o ordunu gönderemeden koyunu tarih etmiştik defansın çoktu ama onu 2 hatta 3 defa yıkacak ordumuzda vardı defalarca arkadaşlar bunu dile getirdi ama açıkcası ben yanaşmadım egerki yapmıs olsaydım senin yaptıgından hiç bir farkı olmayacaktı ben tam aksine senden çıkacak orduyu merak ettim bir rekor bekliyordum oyunu zevkli kılanda budur wow dönemi gelipte asker koylerının reislenmesi veyahut merkezlerin sıfırlanması benım oyun anlayışıma ters geliyor wow kuracaksanız defansınızla boy gösterin eski s12de NKFREE lerin yaptıgı gibi saldıracaksanızda en büyük ordunuzla boy gösterin ucuz numaralarla asker koyu resilemek yada merkez yıkmak marifet degil tam tersi kendi birligine güvensizliktir.

AVŞAR
20-07-2010, 09:14
beni tanıyamamışsın ben çiftçiyim bende asker ne gezer :))

de get ben seni çoookkk ii tanırım serhatım:))

önemli olan askerin sayısı değil yüreğinin büyüklüğüdür. canım kardeşim benim:)

ibrahim_efe

DeLi_BaLtA
20-07-2010, 09:18
http://travian-reports.net/tr/img/1720052f5a1.png (http://travian-reports.net/tr/report/1720052f5a1)

arcmrt21
20-07-2010, 09:21
.........

Bence yunus ve mehmet abi bırakın tartışmayı geçen server bile bu kadar tartışmadınız:)) Olan olmuş yanlışıyla ya da doğrusuyla...

Ayrıca ihtiyarr yaf ne demek ordunun reislenmesi ya da yıkılmasına karşıyım? Bu oyunun en guzel yanı o rakibi moralmen çokertiyorsun resmen... Bence wowda defans yapmaktan kat ve kat daha etkilidir bu işler... İhtiyarr daha da ayağın çukurda:)))

Yasmin
20-07-2010, 09:27
Merhabalar,

Burası bir oyun forumudur. Oynadığınız ise bir oyundur. Sadece bir oyun. Kişilik, karakter yarıştıracağınız, kişiliğe ve kişiye hakaret edeceğiniz bir platform değildir.

Unutmayınız sadece bir oyundur.

Yazılanlar, çizilenler hoş değil. Oyunu geçtim insani ölçülerde yazıp, birbirinize hitaplarınızda buna özen gösteriniz. Hiçbir şey insandan, insan onurundan, kişiliğinden, varlığından daha değerli değildir.

Nahoş mesajlar silinmiş, sahiplerine gerekli uyarı yapılmıştır. Tekrarı halinde cezai işlem daha ağır olacaktır. O yüzden hakaret yarıştırmak yerine oyun stratejilerinizi, raporlarınızı, tecrübelerinizi vs. yarıştırınız.

Hepinize iyi oyunlar,

redlife
20-07-2010, 10:23
Bence yunus ve mehmet abi bırakın tartışmayı geçen server bile bu kadar tartışmadınız:)) Olan olmuş yanlışıyla ya da doğrusuyla...

Ayrıca ihtiyarr yaf ne demek ordunun reislenmesi ya da yıkılmasına karşıyım? Bu oyunun en guzel yanı o rakibi moralmen çokertiyorsun resmen... Bence wowda defans yapmaktan kat ve kat daha etkilidir bu işler... İhtiyarr daha da ayağın çukurda:)))

bende formda yazmak istemiyorum artık yunusa msn adresimi yolladım inş oda yollar form kurtulur bizden.
Evet ben ordu koylerının reislenmesine karsıyım ama bu durum wow donemı için gecerli wow çıktıktan sonra reisleme yada saldırı cıkılmadan koy yıkımı bence yanlış bu kişisel görüşüm en basiti bugun yunusun saldırısı cıkmamış ve yan köyde olsaydı yunus o koyu nasıl koruyacaktı adamda bir tane yan koy bırakmadılar çıkan orduyu görmekten mahrum kalacaktık bu bir oyun ama oyununda bir adaleti bir tadı olmalı herşey mübah diyip geçmeyin bence
unutmadan kim len ihtiyar okadar yaşlandıkmı biz:)

arcmrt21
20-07-2010, 10:50
bende formda yazmak istemiyorum artık yunusa msn adresimi yolladım inş oda yollar form kurtulur bizden.
Evet ben ordu koylerının reislenmesine karsıyım ama bu durum wow donemı için gecerli wow çıktıktan sonra reisleme yada saldırı cıkılmadan koy yıkımı bence yanlış bu kişisel görüşüm en basiti bugun yunusun saldırısı cıkmamış ve yan köyde olsaydı yunus o koyu nasıl koruyacaktı adamda bir tane yan koy bırakmadılar çıkan orduyu görmekten mahrum kalacaktık bu bir oyun ama oyununda bir adaleti bir tadı olmalı herşey mübah diyip geçmeyin bence
unutmadan kim len ihtiyar okadar yaşlandıkmı biz:)

sizin eski ihtiyarr vardı ya:)) ona atıfta bulunuyom:)) emin ol yunus abi ile de konuşunca çözülmeyecek bir şey olmaz.. Bizim burada iki kırgına halk tava yapar ve o tavada buluşturup barıştırırlar bende size tava yapayım:):) melankoliğide alırız araya ver Allah ım ver:)

TheMythjohN
20-07-2010, 10:58
Ben orta yolu bullayım:D Redlife ve ben eğer bnbn ist te ise onu yemeğe çağıralım sonrada bi nargile tüttürürüz:D sonra kaynaşırız:D redlife ve bnbn knka olur:D bende ancak kardeşi olurum onların (A) :D hauhauah

Metropolis
20-07-2010, 11:54
senin anlamadığın nokta zaten bu yunus ben birlik başkanlığı yapamadım doğru ama birleşme konusunda ise ben başarısız degildim volkanla görüş sw basında ben onunla aynı bölgede 3 birligiz gelin tek bilek olalım demişmiyim dememişmiyim her konuşmamızda volkan buna sıcak bakmadı hep farklı konular gözetti biz erorlarla uzun süre çatıştık az bir zaman değil bu zaman zarfında birleşme konusu çok gündeme geldi ama çekilen taraf hep sizinkiler oldu onu birak bir ateşkese bile en fazla 24 saat uyabildiler sence burada birlşeme yapamayan kimdi.
ve yine senin anlayamadığın nokta biz yıkıldığımız için hesap silmedik belki ben silerdim gitmek istedigimden ötürü çünki çok yorgun ve çok yogun iş temposunda çalışıyordum oyunda üstüne eklenince ailemi komple boşlamış oldum dedigim gibi ben silerdim ama diger arkadaşlarım mutlak devam ederdi yogunlugum bittiginde bende bir arkadaşımın koyunde evam ederdim. ama mh nın işin içine girmesi oyunda tatmı bıraktı düşün senin köyüne bu şekli birşey olsaydı ne yapardın almışlar koyunu kafalarına göre takılıyorlar o koye emekmi verilir sence?
daha önced söyledim ama okumamışsın sanırım biz s5 e wow yıkmaya intikam almaya degil dagılan arkadaş grubumuzu toplamaya geldik ordularımız varmı var inkar etmiyoruz yeri geldiginde saldırımızıda cıkacagız ama bu gayet doğal birşey egerki senin yaptıgın gibi kin güder olsaydık inan senin koyunu çoktan yerle bir etmiş o ordunu gönderemeden koyunu tarih etmiştik defansın çoktu ama onu 2 hatta 3 defa yıkacak ordumuzda vardı defalarca arkadaşlar bunu dile getirdi ama açıkcası ben yanaşmadım egerki yapmıs olsaydım senin yaptıgından hiç bir farkı olmayacaktı ben tam aksine senden çıkacak orduyu merak ettim bir rekor bekliyordum oyunu zevkli kılanda budur wow dönemi gelipte asker koylerının reislenmesi veyahut merkezlerin sıfırlanması benım oyun anlayışıma ters geliyor wow kuracaksanız defansınızla boy gösterin eski s12de NKFREE lerin yaptıgı gibi saldıracaksanızda en büyük ordunuzla boy gösterin ucuz numaralarla asker koyu resilemek yada merkez yıkmak marifet degil tam tersi kendi birligine güvensizliktir.

Merhaba mehmet nasılsın Ben FREEDOM birleşme konusunda size hep volkan soğuk durmuş o izin vermemiş gibi konuşmuşsun hatırlarsan benim kurduğum birlikle volkanın kurduğu birlik 1 kere birleşip ayrıldı daha sonra bizden 5-6 kişi taaruza geçip bana saldırmıştı oyun nickleri tam aklımda değil ancak bu oyuncular yüzünden error olan kimse sizle birleşmek istemedi birliğin genel msninde konuşul yani her şeyin suçunu istanbulun üstüne atma senin yanlış birlik yönetiminden kaynaklandı herşey ben ares33 le o kadar kapıştım ama birleşme olduktan sonra bana o kadar desteği olduki anlatamam ama bizden size geçen o 5-6 kişi gizli gizli planlar yapmış bizi bitirme planı yapan adamların olduğu bir birlikle birleşme olamazdı heralde... aslında burda taaruzluk bir olay görmedim ben bir tek haşmetli_davutun bana çektiği abuk subuk ordum var msjları :D Hayrettin dağlar_delisinin saldırısını taaruz olarak saymıyorum karakterini bildiğim biri ve çok değerli biri bana göre ghost la eski bir hesabı var demekki saldırdı diyorum en azından 2 de bir sizle görüşceğiz die msj çekmemiş çakmış ordusunu gitmiş şu foruma bile yazmaması size bişey ifade ediyordur umarım.....

redlife
20-07-2010, 13:23
Merhaba mehmet nasılsın Ben FREEDOM birleşme konusunda size hep volkan soğuk durmuş o izin vermemiş gibi konuşmuşsun hatırlarsan benim kurduğum birlikle volkanın kurduğu birlik 1 kere birleşip ayrıldı daha sonra bizden 5-6 kişi taaruza geçip bana saldırmıştı oyun nickleri tam aklımda değil ancak bu oyuncular yüzünden error olan kimse sizle birleşmek istemedi birliğin genel msninde konuşul yani her şeyin suçunu istanbulun üstüne atma senin yanlış birlik yönetiminden kaynaklandı herşey ben ares33 le o kadar kapıştım ama birleşme olduktan sonra bana o kadar desteği olduki anlatamam ama bizden size geçen o 5-6 kişi gizli gizli planlar yapmış bizi bitirme planı yapan adamların olduğu bir birlikle birleşme olamazdı heralde... aslında burda taaruzluk bir olay görmedim ben bir tek haşmetli_davutun bana çektiği abuk subuk ordum var msjları :D Hayrettin dağlar_delisinin saldırısını taaruz olarak saymıyorum karakterini bildiğim biri ve çok değerli biri bana göre ghost la eski bir hesabı var demekki saldırdı diyorum en azından 2 de bir sizle görüşceğiz die msj çekmemiş çakmış ordusunu gitmiş şu foruma bile yazmaması size bişey ifade ediyordur umarım.....

sagol eray sen nasılsın ben dağlar delisinin saldırısını biz yaptık veyahut biz yaptırdık demedim bu konuya hiç girmedim bile.
sizden bize gecen adamlar senin zamanında sizde birlik başkanı olan adamlardı kendi aranızda çatıştınız adamların bize geçti ve sizinle savaştı ama bu olay bu birleşme süreclerinden sonra olan bir durun bu adamlar sizde birlik başkanı iken dahi ben volkanla görüşmüş hatta ön hazırlık için ateşkes yapalım demiştim bu 24 saat bile sürmeyen ateşkes eray.
ayrıca sen davutun yanında devamlı diyalogta olan birydin davutun huyunuda suyunuda çok iyi biliyorsun deli dolu biridir bu onun kişiligi içindeki fesatlı yada aşağılama duygusu kesinlikle değil bu konuda seninle konusmuştuk diye hatırlıyorum biz davutu böyle kabul ettik bu şekilde dostumuzdur kendisini biliyoruz diye neyse saglık olsunartık forumdan yazmak istemiyorum msn adresim redlife1905@hotmail.com ekler ve bana özelden msn adresini yollarsan oradan konusalım her nekadar karşı saflarda olsakta bir dostlugumuz söz konusu oyun harici hem seninle görüşemedikte yakın olmnamıza ragmen :D peşin söliyim görüşürsekte saldırmak yok :D

Busovaça
20-07-2010, 15:04
Sana katılıyorum abla. Tartışmanın uzamasına aslında gerek yok ama herkez haddini bilerek konuşsun yeterli. Yoksa forum falan umrumda değil kimseyle sidik yarıştıramam :) . Bu arada able ben senı msnde görmuyorum uzun süredir ben mert :/ nerelerdesin özlettin...

sen beni karıştırdın..
ille bir hitap şekli gerekiyorsa abla diye değilde abi diye hitabetmen gerekiyordu :)
ama sende haklısın, çünkü sizin ekipten beni pek tanıyan çıkmaz..
tartışmaların bitmesi ablanında isteği.. oyunun son demleri gelmiş artık.. herkes haklı olsun, olsun bitsin:)

karantina
20-07-2010, 15:12

gökalp adamın özelden ettigi küfürleri koymayem buraya bu adam 50 küsür yaşında fazlasını haketti bi arkadaş yazmış yıkarda alıntı yapıp muhatap olmıcam

adam misyonunu tamamlamış bilmem ne yazmış

adam olan adam 3 kere merkez köyü 0 landıktan sonra sagda solda saklanıp hala ben agayım ben paşayım diye çıkarsa alacagı tepki budur istedigi yerden çıksın gene yıksın biz mteks in suratına :D tekmeyi basmaya bıktık o saklı gizli iş yapmaya bıkmadı çocuk işte :D madem yıkacan çık aslan gibi ben mteksim kardeşim de daha fazlasını yazacam da ceza veriyo agalar sende msn var yaz ben sana neler yazdıgını yazem

TheMythjohN
20-07-2010, 16:02
sen beni karıştırdın..
ille bir hitap şekli gerekiyorsa abla diye değilde abi diye hitabetmen gerekiyordu :)
ama sende haklısın, çünkü sizin ekipten beni pek tanıyan çıkmaz..
tartışmaların bitmesi ablanında isteği.. oyunun son demleri gelmiş artık.. herkes haklı olsun, olsun bitsin:)

Pardon ozaman (: eylül35 in köylerınde bu isim yazıyordu 1 de bir serverda ismi dire buydu:D k.bakma gerçekten :D

sicilyalı
20-07-2010, 20:47
aykut abi yi ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum
http://travian-reports.net/tr/report/1724025c4d0 alınan tılsım inşaa planıdır aykut abi müthişsin ;) bu 2 oldu

buda maalesef bizim verdiğimiz mimar tılsımı kahramanımız ölmüştü ve fakedir diye umursamamıştık maalesef yinede mazaret değil tebrik ederim :)

http://travian-reports.net/tr/report/172750140ef

polemiksiz ve dostane oyunu oyun olduğunu unutmadan ve kalp kırmadan oynamak temennisiyle :) herkeze kolay gelsin

bnbn
20-07-2010, 20:48
Arkadaşlar,

İyisiyle kötüsüyle bir serveri geride bırakacağız..Server başladığından bu yana çok şiddetli tartışmalar ve kalp kırmalar hakaretler vede hoş olmayan bir çok davranışlarımız oldu..

Özellikle wow sürecinde bunlar fazlasıyla devam etti..Herkez bu oyunu resetlemek için emek harcıyor,maddiyatı geçtim..Bu yüzden ister istemez dargınlıklar,kırgınlıklar oldu..

Tüm bunlara rağmen oyundan keyif almadım diyen yoktur sanırım varsada çoktan hesabını silmiştir..Belki eski s5 kadar zevk almadım ama yinede hem yoruldum hemde keyif aldım..Beni yoran geren vede eğlendiren yinede hep rakibim oldu..Her ne kadar burda atışsak kalbimizi kırsakta yinede rakip olmadan bu oyunun asla tadı çıkmayacaktı..

Kısacası şimdiye kadar istemedende olsa kırgınlıklar için herkezden özür dilerim..

Bir sonraki s5 te güneydoğu bölgesinde(+,-)hesap açacağım..Nickim Porthos olacak..Tüm dost ve rakiplerimi bekliyorum..

Wow yolunda tüm oluşumlara başarılar dilerim..Hakeden kazansın..

arcmrt21
20-07-2010, 20:54
Bir sonraki s5 te güneydoğu bölgesinde(+,-)hesap açacağım..Nickim Porthos olacak..Tüm dost ve rakiplerimi bekliyorum..
..

en büyük rakibin nihat abi sonra da benim:) tabi oynarsam:)) s1 de emin adımlarla ilerleyince:))

sonmohikan
20-07-2010, 20:54
arkadaşlar,

iyisiyle kötüsüyle bir serveri geride bırakacağız..server başladığından bu yana çok şiddetli tartışmalar ve kalp kırmalar hakaretler vede hoş olmayan bir çok davranışlarımız oldu..

özellikle wow sürecinde bunlar fazlasıyla devam etti..herkez bu oyunu resetlemek için emek harcıyor,maddiyatı geçtim..bu yüzden ister istemez dargınlıklar,kırgınlıklar oldu..

Tüm bunlara rağmen oyundan keyif almadım diyen yoktur sanırım varsada çoktan hesabını silmiştir..belki eski s5 kadar zevk almadım ama yinede hem yoruldum hemde keyif aldım..beni yoran geren vede eğlendiren yinede hep rakibim oldu..her ne kadar burda atışsak kalbimizi kırsakta yinede rakip olmadan bu oyunun asla tadı çıkmayacaktı..

Kısacası şimdiye kadar istemedende olsa kırgınlıklar için herkezden özür dilerim..

Bir sonraki s5 te güneydoğu bölgesinde(+,-)hesap açacağım..nickim porthos olacak..tüm dost ve rakiplerimi bekliyorum..

Wow yolunda tüm oluşumlara başarılar dilerim..hakeden kazansın..

bu mesajına ilk cevap veren ben olmalıyım diye düşünüyorum yunus, her ne olursa olursa olsun senin şahsına asla kızgınlığım ve kırgınlığım olmamıştır, gerek oyunda ve gereksede forumlarda zaman zaman hareketli anlar olmasa oyununda zevki olmazdı sanırım önemli olan kalpler kırılmasın ve kişiliklere hakaretler yapılmasın, her şeyde olduğu gibi oyunlarında mutlaka yorgunlukları var, kaldıki gecesiyle gündüzü ile bu oyunun insanı haddinden fazla yorduğu bir gerçektir, seni kişi olarak sevdiğimi ifade ederek sana karşı oyun ve forum anlamıda da hatalı davranışlarda bulunmuş isem bende özür dilerim...

sağlıcakla....

metin

arcmrt21
20-07-2010, 20:57
size/size bu mesajına ilk cevap veren ben olmalıyım diye düşünüyorum yunus, her ne olursa olursa olsun senin şahsına asla kızgınlığım ve kırgınlığım olmamıştır, gerek oyunda ve gereksede forumlarda zaman zaman hareketli anlar olmasa oyununda zevki olmazdı sanırım önemli olan kalpler kırılmasın ve kişiliklere hakaretler yapılmasın, her şeyde olduğu gibi oyunlarında mutlaka yorgunlukları var, kaldıki gecesiyle gündüzü ile bu oyunun insanı haddinden fazla yorduğu bir gerçektir, seni kişi olarak sevdiğimi ifade ederek sana karşı oyun ve forum anlamıda da hatalı davranışlarda bulunmuş isem bende özür dilerim...size/size

sağlıcakla....

metin

bir de şu maviyi işaretleyecem diye 10 kere tıklamasan size ları okumasak süper olacak abi:) sizeleri okuya okuya bitmiyor:p

redlife
20-07-2010, 21:17
Arkadaşlar,

İyisiyle kötüsüyle bir serveri geride bırakacağız..Server başladığından bu yana çok şiddetli tartışmalar ve kalp kırmalar hakaretler vede hoş olmayan bir çok davranışlarımız oldu..

Özellikle wow sürecinde bunlar fazlasıyla devam etti..Herkez bu oyunu resetlemek için emek harcıyor,maddiyatı geçtim..Bu yüzden ister istemez dargınlıklar,kırgınlıklar oldu..

Tüm bunlara rağmen oyundan keyif almadım diyen yoktur sanırım varsada çoktan hesabını silmiştir..Belki eski s5 kadar zevk almadım ama yinede hem yoruldum hemde keyif aldım..Beni yoran geren vede eğlendiren yinede hep rakibim oldu..Her ne kadar burda atışsak kalbimizi kırsakta yinede rakip olmadan bu oyunun asla tadı çıkmayacaktı..

işte örnek bir yazı her ne olursa olsun bu bir oyun tartişmada olacak atışmada yerigelecek seviçlerde olacak ama neticede bu bir oyun son geldıgınde hiç bir zaman oyuncular kazanmaz:D kazanan hep oyun sahipleriolacak :) yunus arkadaşıma bu yazısından ötürü tebriklerimi iletiyorum keşke oyuna yeniden başlayacak ve hesaba bakabilecek vaktim olsaydı mutlaka rakibin olurdum :) Ama olurda sonradan dahil olursam mutlaka haber verecegim sana

sonmohikan
20-07-2010, 21:28
bir de şu maviyi işaretleyecem diye 10 kere tıklamasan size ları okumasak süper olacak abi:) sizeleri okuya okuya bitmiyor:p

çok fazla forum kültürüm yok

karantina
20-07-2010, 21:37
Arkadaşlar,

sırf yan köylerini yıkmak için gelecegim :D

karalord
20-07-2010, 21:48
la sana hiçbişey demiyom ben kanga.. anladın sen :P

karantina
20-07-2010, 22:16
la sana hiçbişey demiyom ben kanga.. anladın sen :P

noldu gangaaa hayırdır :D:D

karalord
20-07-2010, 22:33
noldu gangaaa hayırdır :D:D
sen nerdesin kanga şimdi_? ula harbi yok senin gibi bi sahtekar kangam la :D:D

karantina
20-07-2010, 23:26
sen nerdesin kanga şimdi_? ula harbi yok senin gibi bi sahtekar kangam la :D:D

kanka şehir dışındayım iş için geldim :D kanka sahtegarlık senden bulaştı la :D

karalord
20-07-2010, 23:30
kanka şehir dışındayım iş için geldim :D kanka sahtegarlık senden bulaştı la :D
ula halen yalan söylüyo varmı böyle bişey :D:D kanga benden bulaşacak olsa böyle sahtekar olamazdın sen :D ama helal olsun valla diyecek laf bulamıyom sana :D

_Grkn_
21-07-2010, 09:36
http://img27.imageshack.us/img27/3710/92424266.jpg

Merkezime gelen 5 sıralı saldırı daha ulaşamadan saldıran elemanın merkezi sıfırlanmıştır :)

haşmetli_davut
21-07-2010, 10:33
Arkadaşlar bana ne dediyseniz hepsi doğrudur dicem içeme atıcam evlenmedim sadece nişanlandım allah nasip ederse ekim 3 veya 10 düğünüm var herkezi davet ederim içten yüreklerimle bnbn sen beni tanırsın herkez sana düşmanlık yaparken ben sana güvendim seni kazanmak için kaybetmek istemedim haksızmıyım değilim kimse senle aramızda geçenleri bilmez bilemez güzel bir 3lü olurdu haklısınız lafım yok ama ben erorla konuştum zaman ben sadece şunları söledim geçen sene deprem bizi sırtımızdan vurdu vurmasına rahmen yine dostlumuz sürdü eror bana saldırırmısın dediği zaman depremlere sadece şunu söledim eğer bana deprem bir daha yanlış yaparsa saldırı yaparım yoksa yapmam dedim eror bunu kendisi evirip çevirdi kendi saflarına çekti sizi şimdi mutlu bir hayat mutlu bir s5 sürün beni çekiştirmeyi bırakın ben ağa değilim paşada değilim ben sade ve normal hayat süren 28 yaşında genç bir delikanlıyım beni çok yıkmak isteyen varsa s10 beni bulabilirsiniz dalda_bat köyümün adı herzaman beklerim hepinizi

bnbn
21-07-2010, 10:46
tek hesaptanmi yikacan;)

bu arada sende avatarini tutturamadin gitti.istersen sana kendi avatarimi verim,gayet sade:)

Arkadaşlar bana ne dediyseniz hepsi doğrudur dicem içeme atıcam evlenmedim sadece nişanlandım allah nasip ederse ekim 3 veya 10 düğünüm var herkezi davet ederim içten yüreklerimle bnbn sen beni tanırsın herkez sana düşmanlık yaparken ben sana güvendim seni kazanmak için kaybetmek istemedim haksızmıyım değilim kimse senle aramızda geçenleri bilmez bilemez güzel bir 3lü olurdu haklısınız lafım yok ama ben erorla konuştum zaman ben sadece şunları söledim geçen sene deprem bizi sırtımızdan vurdu vurmasına rahmen yine dostlumuz sürdü eror bana saldırırmısın dediği zaman depremlere sadece şunu söledim eğer bana deprem bir daha yanlış yaparsa saldırı yaparım yoksa yapmam dedim eror bunu kendisi evirip çevirdi kendi saflarına çekti sizi şimdi mutlu bir hayat mutlu bir s5 sürün beni çekiştirmeyi bırakın ben ağa değilim paşada değilim ben sade ve normal hayat süren 28 yaşında genç bir delikanlıyım beni çok yıkmak isteyen varsa s10 beni bulabilirsiniz dalda_bat köyümün adı herzaman beklerim hepinizi
olan olmus dostum,

sen dugun hazirliklarina basla anca yetisir:Ddugun hediyesi olarak bi ceyreklik atamayacagimiza gore olurda denk gelirsek 100k tahil benden:D

bu arada allah mesud etsin...hersey gonlunuzce olsun

karantina
21-07-2010, 11:07
tek hesaptanmi yikacan;)

bu arada sende avatarini tutturamadin gitti.istersen sana kendi avatarimi verim,gayet sade:)

olan olmus dostum,

sen dugun hazirliklarina basla anca yetisir:Ddugun hediyesi olarak bi ceyreklik atamayacagimiza gore olurda denk gelirsek 100k tahil benden:D

bu arada allah mesud etsin...hersey gonlunuzce olsun

hesabı saolsun bi ara modlarla beraber kullandık :D bi süreligine öle oldu tek hesaptan yıkmam açarım 15/20 multi hesap basar basar dalarım

sixzero
21-07-2010, 11:10
:D:D:D Açar Valla bulamazsınız:D Ben de en az 4 tane açıcam ayarlıcam iyice her birliğe giricem:DBeni de bulamıcanız:P

AVŞAR
21-07-2010, 12:32
silici seviye 89 olmuş hayırlı olsun
bakalım wowtime ekibi ghost un intikamını wow seviye kaç olunca alacaklar yoksa 94 ü mü bekliyorlar??:))

ibrahim_efe:confused:

karantina
21-07-2010, 12:36
Açar Valla bulamazsınız:D Ben de en az 4 tane açıcam ayarlıcam iyice her birliğe giricem:DBeni de bulamıcanız:P

özendin mi len :D:D

sixzero
21-07-2010, 12:45
özendin mi len :D:D

Ne münasebet yaptğım şey zaten:D:D 4 hesap 2 temden bakma tamam =) Team wiwerla arkadaşn pcye gir yap çok mu zor:D

karantina
21-07-2010, 13:32
Ne münasebet yaptğım şey zaten:D:D 4 hesap 2 temden bakma tamam =) Team wiwerla arkadaşn pcye gir yap çok mu zor:D

millete ip ucu verme len :D sana bana bide şişmanbalinama kalsın bu özellik :D:D

sixzero
21-07-2010, 13:54
millete ip ucu verme len :D sana bana bide şişmanbalinama kalsın bu özellik :D:D

Devlet sırrını açığa mı vurdum yani:D

Dipnot: Bişey sorcam kapalı alanda sigara içince ceza veriliyo mu?:D Birilerini içerken gördümde:D

manyakk
21-07-2010, 17:18
:D:D:D Açar Valla bulamazsınız:D Ben de en az 4 tane açıcam ayarlıcam iyice her birliğe giricem:DBeni de bulamıcanız:P

Biz bir hesaba bakamazken nasıL Beceriyosunuz bunu ? Bi tanesinden yağma atıcam dıye ellerime kranp Giriyo. :D

sixzero
21-07-2010, 18:11
Biz bir hesaba bakamazken nasıL Beceriyosunuz bunu ? Bi tanesinden yağma atıcam dıye ellerime kranp Giriyo. :D

:D Nüfus kasıyrm asker 0 oluyo:P

karantina
21-07-2010, 18:20
Devlet sırrını açığa mı vurdum yani:D

Dipnot: Bişey sorcam kapalı alanda sigara içince ceza veriliyo mu?:D Birilerini içerken gördümde:D

hahahahahahaha şikayet ediş şekline baglı :D:D

sixzero
21-07-2010, 18:22
hahahahahahaha şikayet ediş şekline baglı :D:D

Ederim bir şekilde fena ceza yer di mi? Edelim bence hala banlı nickim:D

TogiRS
22-07-2010, 02:07

sen vitamindin ben bu forumdayken :D

karantina
22-07-2010, 09:03
sen vitamindin ben bu forumdayken :D

ah canımmmm neden zoruna gittiki

TogiRS
22-07-2010, 12:15
ah canımmmm neden zoruna gittiki

benim msjımı alıntı olarak yazdığın icin bu yanıtı almış olmayasın:D
polemiğe gerek yok. bu bir oyun forumu. bırakalım didişmeyi verin coşkuyu eğlenin yahu. hayat oyundan ibaret değil. oyun bir eğlence aracıdır. ilerisine götürmeyin Arkadaşlar. hayatınıza extra eğlence katıyorsa oynayın katmıyorsa zaten sıkıntılı olan hayatımıza extra sıkıntı katmasına izin vermeyin!

karantina
22-07-2010, 13:07
benim msjımı alıntı olarak yazdığın icin bu yanıtı almış olmayasın:D
polemiğe gerek yok. bu bir oyun forumu. bırakalım didişmeyi verin coşkuyu eğlenin yahu. hayat oyundan ibaret değil. oyun bir eğlence aracıdır. ilerisine götürmeyin Arkadaşlar. hayatınıza extra eğlence katıyorsa oynayın katmıyorsa zaten sıkıntılı olan hayatımıza extra sıkıntı katmasına izin vermeyin!

tamam ögretmenin dedigini yaparız

sixzero
22-07-2010, 15:06
tamam ögretmenin dedigini yaparız

Öğretmenin dediğini yap yaptğını yapma o imamdı ama olsun aynı şey artık:D

karantina
22-07-2010, 15:09
Öğretmenin dediğini yap yaptğını yapma o imamdı ama olsun aynı şey artık:D

bilmem mi liseyi 5 yılda bitirdim ::d

_Grkn_
22-07-2010, 15:26
http://img69.imageshack.us/img69/7610/smyrna.jpg

Arkadaşlar 6 gündür kesim yapmıyordum özlediğinizi düşünerek hayranlarım için :D

Yeşilkent5

NUSRET BABA
22-07-2010, 15:31

Arkadaşlar 6 gündür kesim yapmıyordum özlediğinizi düşünerek hayranlarım için :D

Yeşilkent5

hocam sizde tılsımmı var :)
bu kadar kesim yaptınız helalin var valla, takip ediyorum genelde burayı hep snein kesimi görüyorum, online olmuyor arkadaşlar yada sende 3x var :)

ayrıca kahramanın levelide merak ediyorum :)

sixzero
22-07-2010, 15:33
bilmem mi liseyi 5 yılda bitirdim ::d

2 defa kalınca atmıyolar mıydı:D:D bitirememiş olman gerekiyo:D

Yeşilkent seni helal olsun:D:D sana özel madalya vermeleri gerekiyo :D

maviadana
22-07-2010, 16:30

Yeşilkent5
belkide arkadaş o birlikte temsilcis olduğu hesap vardır. yeşil yakmayanlara dalıyordur. bu kadar tesadüf çok fazla gibi

_Grkn_
22-07-2010, 17:05
bu kadar kesim yaptınız helalin var valla, takip ediyorum genelde burayı hep snein kesimi görüyorum, online olmuyor arkadaşlar yada sende 3x var :)

Skunk Fu! Seviye 105 :) resim oalrak koyardım ama evde değilim :) yarına koyarım inşallaha :)

_Grkn_
22-07-2010, 17:07
belkide arkadaş o birlikte temsilcis olduğu hesap vardır. yeşil yakmayanlara dalıyordur. bu kadar tesadüf çok fazla gibi

ilk defe sabah saatlerinde saldırı çıktım. her seferinde gecenin 2-3 ünde çıkıp saba 6-7 arası giriyordum ve osaate kimse on olmaz. Ayrıca hızlı asker tılsımı var şans diyip geçmeyiniz tecrübe....

EŞREFPAŞALI
22-07-2010, 18:00

Yeşilkent5

abi köyüne yeşilkent ten saldırı geliyorsa saldırı askerin varsa lütfen biyerlere dal köyde olmasın ya bune :D

_BlooDLess_
22-07-2010, 18:09

Yeşilkent5

valla helal olsun diyecek bişey yok A.ORDU diyemeyiz o birliğinin ismine gerçekten. o birlikte casusunuz olduğunu biliyorum ve şiddetle arkanızdayım:) bi ara nefesleri aynı şekilde keserken arkamdan atıp tutmadıkları kalmamıştı ama şu an ben tebrik ederim dostum kesim ne şekilde olursa olsun kesimdir.;)

manyakk
22-07-2010, 18:14

Yeşilkent5

Laan Tamam Bırak saLdırıyı kahramanı at wow'a :D yeter bu kadar. Azda WowTime Gitsene orası uzak demi :D

Buda Bir Strateji değiL midir ?

_Grkn_
22-07-2010, 19:28
abi köyüne yeşilkent ten saldırı geliyorsa saldırı askerin varsa lütfen biyerlere dal köyde olmasın ya bune :D

duur la akıl verme sonraki kurbanlarıma :D

_Grkn_
22-07-2010, 19:29
valla helal olsun diyecek bişey yok A.ORDU diyemeyiz o birliğinin ismine gerçekten. o birlikte casusunuz olduğunu biliyorum ve şiddetle arkanızdayım:) bi ara nefesleri aynı şekilde keserken arkamdan atıp tutmadıkları kalmamıştı ama şu an ben tebrik ederim dostum kesim ne şekilde olursa olsun kesimdir.;)

Kendileri defini görüoz die alay ederken komik ben yapınca seviyesizlik olucak hali yokya :)

_Grkn_
22-07-2010, 19:31
Laan Tamam Bırak saLdırıyı kahramanı at wow'a :D yeter bu kadar. Azda WowTime Gitsene orası uzak demi :D

Ya yiter ya yiterr ya içinde ne büyük bir kıskanma ve imrenme fırtınası koptunu biliyorum :D

[/QUOTE]Buda Bir Strateji değiL midir ?[/QUOTE]

SAna tebrik kodum beni savundun içün :D

karantina
22-07-2010, 20:57
[/SIZE][/FONT]

Ya yiter ya yiterr ya içinde ne büyük bir kıskanma ve imrenme fırtınası koptunu biliyorum :D

Buda Bir Strateji değiL midir ?[/QUOTE]

SAna tebrik kodum beni savundun içün :D[/QUOTE]

SEN DUA ET GHOST WOW YIKILDI YOKSA kESTGİN ORDULAR İÇİN BİZZAT BEN YIKACAKTIM SENİ

Ozdo
22-07-2010, 22:06

Al sana hesap silme nedeni..

manyakk
22-07-2010, 22:50
SEN DUA ET GHOST WOW YIKILDI YOKSA kESTGİN ORDULAR İÇİN BİZZAT BEN YIKACAKTIM SENİ

oktay Çook gözünü boyamış senin özüne Dön !!!!

_BlooDLess_
22-07-2010, 22:58
oktay Çook gözünü boyamış senin özüne Dön !!!!

Oktay ın adını burda ağzına alamazsın haddini bil oktay cebinden senin gibi 10 kişi çıkartır hadsiz...

kuzey bey
22-07-2010, 22:59
Silici ne alaka birader konu ile :D

ben caferle bombacının adamıyım dıyorsun
Silici kimin adamıydı onu bi sor cevaplasın forumda ?

Nickimi iyi bilir o ...

Ozdo
22-07-2010, 23:04
hadsiz...

Kusura bakma sadece bu lafına bi yorum yapayım :D hadsizzz, deyince ilk aklıma gelen haddelenmemiş malzemeler geldi... valla koptum , Allah iyiliğini versin gece gece koptum :D

manyakk (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=6857) sen gel bizim oraya seni bi haddeliyecem :) hadli olursun umarım :D bizim merdaneler sağlamdır kolundan bi tutsun geri tarafını sokmaya gerek koy direk hadlerim ben seni..

ben caferle bombacının adamıyım dıyorsun
Silici kimin adamıydı onu bi sor cevaplasın forumda ?

Nickimi iyi bilir o ...

Tamamda silici ne alaka :D beni ne ilgilendirir silicinin kimin adamı olduğu..git siliceye sor.benim iletimle ne alaka.. konuyu anlamadım...yani benle alakası ney :D

manyakk
22-07-2010, 23:06
Oktay ın adını burda ağzına alamazsın haddini bil oktay cebinden senin gibi 10 kişi çıkartır hadsiz...

Ne oLdu bir kaç gün önce bana Metin yalakası diyordun, Şimdi bana oktayı mı savunuyosun ?
Seviyesiz mesajlarına cevap vermicem, Git başkası ile uğraş. hadLi ;)

_BlooDLess_
22-07-2010, 23:13
Ne oLdu bir kaç gün önce bana Metin yalakası diyordun, Şimdi bana oktayı mı savunuyosun ?
Seviyesiz mesajlarına cevap vermicem, Git başkası ile uğraş. hadLi ;)

Yok ben takıldım sana illa senlen uğraşacam sen hem yalakalık yap hem iftira at hem çamur at sonra karşı çıkanlara cevap vermicem de .. senin yorumlarını okuyorum sürekli düşünüyorum düşünüyorum diyorumki bu çocuğun IQ su bizim mahallede taytla çamurlu teneke peşinde koşturan çocuklardan farklı değil..

TIRCI
22-07-2010, 23:34
Arkadaşlar,seviyeli yorum yapalım.Seviyenizi koruyamıyorsanız birbirinizle msn den ne konuşursanız konuşun.Burası Çınaraltı kahvehanesi değil !..Kişisel tartışamalarla burayı meşgul etmeyin !

karantina
22-07-2010, 23:40
[sıze=3]oktay çook gözünü boyamış senin özüne dön !!!![/sıze]

[sıze=4]butayım bn özümdeyim benim gözümü kimsede boyıyamaz bana kimse kazıkta atamaz olay göz boyama meselesi degil başka mesele [/sıze]
[sıze=4][/sıze]
[sıze=4]bide benle öüzne dön diye sayılı insan konuşur [/sıze]
[sıze=4][/sıze]
[sıze=4][/sıze]

oo_my_god
23-07-2010, 02:04
Merhaba arkadaslar..

WOW ların son durumu hakkında bilgi verirmisiniz? resim olursa cok daha güzel olur

s6-oo_my_god

ZORBA

Busovaça
23-07-2010, 02:54
...........

_Grkn_
23-07-2010, 06:45
SEN DUA ET GHOST WOW YIKILDI YOKSA kESTGİN ORDULAR İÇİN BİZZAT BEN YIKACAKTIM SENİ[/QUOTE]

hangimizi:D

_Grkn_
23-07-2010, 06:48
http://img9.imageshack.us/img9/6823/mesl.jpg

Mançolar ewdeydi ama ordunun bi bölümünü kaçırdım ne yazıkki :D neyse mançosus wow dan seviye felan alamaz zaten :D

zxcv
23-07-2010, 08:21
Alıntı:
_Grkn_ kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=686141#post686141)

Yeşilkent5

biraz uzun olacak ama sonuna kadar okuyun anlayın
KESİMLERİN NASIL YAPILDIĞINI
ottoman empiresokuyun ne pislikler öğreneceksinizbugün20:13:41amr yazdı:

babapınarım
birliktekilerle paylaşırmısın.
bugün
09:51:06
bu mesaj s9 dan geldi bana
ben tahmin ediyordumda neyse sanırım doğru..

bir arkadaştan geldi
22:50:50
mezopotamyalıNOGAY HAKKINDA04.07.1021:01:36BU YAZIYI TAMAMEN OKUYUN DA GERÇEKLERİ ÖĞRENİN

HERKESE SLM ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BÜTÜN BİRLİĞE EMEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

http://travian-reports.net/tr/report/1580577d0bf

GÖNDERDİĞİNİZ DESTEKLER ÇOK İŞİMİZİ GÖRDÜ BEN YIKILDIM KENDİMİ FEDA ETTİM AMA ZATEN SİLECEKTİM KÖYÜMÜ OYUNDA ÇOK BÜYÜK ŞAİBELER DÖNÜYOR ÇOK BÜYÜK HİLELER VAR BEYAZKARİZMA ADLI OYUNCU BİLİR ŞAİBELERİ YADA ZEYDANLI ADLI OYUNCU BİLİR BENİM NEDEN YIKILDIĞIMI BEN VE NOGAYDAN 2 KİŞİ OYUNA FESAT KARIŞTIRARAK YÖN VERİYORDUK ARKAMIZDA BU OYUNUN ADMİNİ VE AYNI ZAMANDA HACKER OLAN BİR DOSTUMUZ VAR İSTEDİĞİMİZ HER ŞEYİ YAPTIRIYORDUK ZEYDANLI ADLI OYUNCU 25000 BALTA SALLAYAN I BİR KÖYE SAKLAMIŞ BİZDE BUNU ÖĞRENDİK BU HACKER DOSTUMUZ DA HERKES UYURKEN OYUNUN VERİ TABANINDAN HESAPLARA GİREREK YAKIN KÖYDEN SALDIRI ÇIKARTIP 25K BALTACIYI KESTİ AYNI OLAYI BEYAZ KARİZMAYA DA YAPTIK FARUK VE FIRAT KARDEŞLERİMİN HESABINA GİREREK KENDİ HESAPLARIMIZA KÜFÜR MESAJLARI YOLLADIK VE MULTİYE YOLLAYARAK BEYAZ KARİZMANIN CEZA ALMASINI SAĞLANDI VE ASKERLERİNİ DOST KÖYLERDEN SALDIRI ÇIKARTARAK KESTİRİLDİ BEN BU ŞAİBELERİ YÖNETEN AMA EMİR ALAN BİRİYİM BEN 2005 TEN BERİ OYNARIM BU OYUNU BİNLERCE DOSTUM VARDIR KENDİ BİRLİĞİMDE VE RAKİP BİRLİKLERDE TEK LAFIMLA KÖYLERE SAVUNMA ATTIRIRIM TEK LAFIMLA DİPLOMASİ KURAR SAVAŞ BAŞLATIRIM HEPSİ PLANLI YAPILAN AYAK OYUNLARIDIR SADECE SİZDEN SAVUNMA GELMEDİ NOGAYDAN BİLE SAVUNMA GELDİ BUNU BENİM KÖYE GİREN HACKER GÖRÜP ADAMI NOGAYDAN ÇIKARTTIRDI ( OYUNCU ADI WEST) BEN ELİMDEKİ ASKERLERİ NOGAY A ÇAKIP 30K ASKERLERİNİ KESTİM BELKİ YIKAMADIM ADAMI AMA AMACIM ASKER KESMEK Tİ VE SADECE SALLAMAKLA YETİNDİK BU KORKU ONLARA 6 AY YETER )BEN ARTIK BU OYUNU OYNAMAK İSTEMİYORUM VİCDANEN RAHAT DEĞİLİM SEBEBİNİ DAHA ÖNCE BEYAZKARİZMA YA AÇIKLADIM ARAMIZDA BU OYUNU OYNAYAN 9 YAŞINDA ÇOCUKLA DA TANIŞTIM 52 YAŞINDA TORUN SAHİBİ BİR HANIMLA DA TANIŞTIM ARAMIZDA İŞ SAHİBİ OLMAYAN ÖĞRENCİLER DE VAR HERKES GÜCÜNÜN YETTİĞİ KADAR ALTIN ALIYOR AMA BU OYUNU KAZANAN VE KAYBEDEN BELLİ HESAPLARA GİRİLİR KİMDE ASKER VARSA NOT EDİLİR GECE UYURKEN ADAMA YAKIN YERDEN SALDIRI ÇIKARTILIR VE ASKERLER KESİLİR KÖYDEKİ TAHIL ÜRETİMİ ASKER KESİLDİĞİ İÇİN ARTAR VE DEPO TAŞAR ALTIN KULLANARAK NPC YAPILIR SÜREKLİ VE ALTIN DAYANMAZ BİTER YENİSİ ALINIR ASKERLER DE BU ARADA ORDU HALİNE GELMİŞTİR ARTIK SALDIRIYA HAZIRDIR VE GİTTİĞİNİZ YERDE SİZİ SÜPRİZ BEKLER ÇÜNKÜ HACKER HESABINIZA GİRER KAÇ ASKER YOLLADIĞININIZI GÖRÜR VE ONA GÖRE SAVUNMA KOYAR O KÖYE SİZ GİDER ÇAKILIRSINIZ VE BİR DAHA ALTIN ALIRSINIZ SÜREKLİ DEVAM EDER BUŞEKİLDE KİM KAZANIR BİLİYORMUSUNUZ ??WOW U KURAN HACKER IN BİRLİĞİ ??? HERKES BU ŞEKİLDE SANIR HALBUKİ ALMAN YAHUDİSİ ALTIN SATARAK ZENGİN OLUR TÜRK HACKER WOW KURAR SANKİ BİR BOK OLMUŞ GİBİ HAVA ATAR DÜRZÜ VE UNUTMA ARKADAŞIM SEN HER ZAMAN KAYBEDERSİN HEM ALTIN HEMDE WOW U KAYBEDERSİN SATILMIŞSIN DIR ÇÜNKİ ŞİMDİ BU BİRLİKTE BİLE CASUS KÖYÜ VARDIR HACKERIN AMA ONA İHTİYACI YOKTUR YİNE BİR GÜN BEN BEYZKARİZMA(FARUK) A POSTA KOYUYORUM DİYORUM Kİ FARUK BÜTÜN BİRLEŞMELERİNLE BERABER NOGAY ADINI ALACAKSIN DİYORUM REST ÇEKİYORUM YOKSA SENİ YIKARIM AMA YANIMA GELİRSEN WOW U SANA KURDURCAM DİYORUM FARUK İNANMIYOR BENİM YAPABİLECEKLERİMİ VE DİYORKİ BAŞKA BİRLİKTEN KENDİ KÖYÜME SALDIRI ÇIKARTTIM SALDIRIDA KAÇ ASKER VAR HANGİ KÖYDEN HANGİ KÖYE GİTTİĞİNİ HER ŞEYİ SÖYLÜYORUM ??? FARUK DAYANAMIYOR GİDİP YATIYOR ONUN YERİNE ORTAIĞI FIRAT DEVRALIYOR GÖREVİ VE FIRAT MORT OLUYOR BİLGİLERİ VERİNCE AMA VERDİKLERİ SÖZÜ ÇİĞNİYOR FARUK VE DİYORKİ BANA HAKAN KARDEŞ BİZİ YIK AMA BİZ ANADOLU OLARAK YIKILMAYA RAZIYIZ O DAKKA TABİ BENİM GÖZLER YAŞARMIYOR DAHA DA DELLENİYORUM FIRAT İLE MSNDE NOGAY YÖNETİMİ İLE 4-5 ARKADAŞ KAVGA EDERKEN FIRAT LA KÜFÜRLEŞİYORUZ ATIYORUM TOPLANTIDAN VE ASKERLERİNİ ÇAKMAK İÇİN GÜN SAYARKEN VİCDANEN HUZURSUZ OLDUĞUM GÜNLER BAŞLIYOR ARTIK KİMSENİN EMEĞİNE KARIŞMAMAK İÇİN SİLECEM DİYORUM AMA 30K ASKER VAR MİLLETE YAPTIĞIMIZ ZAMAN NE YAPIYORLARDIR DİYİP GÜLERKEN ASKERLERİ NOGAY A ÇAKIYORUM ONLARI DA AYNI DURUMA DÜŞÜYORLAR SİZDEN SAVUNMA İSTEDİM KÖYÜMÜ SİLECEİM HALDE AMA EN BAŞTA DA SÖYLEDİM SİZE SİLECEĞİMİ SİZDEN VE KARAYEL BİRLİKLERİNDEN GELENLER İLE 52 000 ASKER DA KESİP HARBİ BÜYÜK ZARAR VERDİM ÇOK PİS CANLARI YANDI KÖYDEKİ ASKERLER BİTENE KADAR DİRENİP ASKERLERİ KESİCEM SONRA DA SİLİCEM KÖYÜ BİRDE BİR OLAY DAHA VAR NERMİN İZMİRLİ YE HİTABEN
NERMİN HANIM HANİ BANA TEMSİLCİSİ OLDUĞUNUZ KÖY SALDIRI ALIYORKEN YARDIM İSTEDİNİZ TEK LAF İLE SALDIRILARINIZI DURDURMUŞTUM SİZİ HİÇ TANIMADAN İŞTE O KÖYDEN BANA HAMMADDE GELMİŞTİ SİZDE ONA GÜVENİP YARDIM İSTEDİNİZ SİZ HAKLIYDINIZ ASLINDA NAKLİYE YAPMAMIŞTIK....
KISACA
HER HESABA GİREBİLİR SİZ GECE YATARKEN HAMMADDELERİNİZİ İSTEDİĞİMİZ KÖYE ATAR ASKERLERİNİZİ BİR GECEDE KESEBİLİR HESABINIZA GİRİP KENDİ HESAPLARIMIZA KÜFÜRLER EDİP SONRADA MULTİYE ŞİKAYET EDİP CEZA ALMANIZI SAĞLAYABİLİRİZ
YADA BİZİM HER DEDİĞİMİZİ YAPARSANIZ SİZE YAĞMA KÖYLERİ AYARLAR İSTEDİĞİNİZ KADAR HAMMADDE YARDIMI YAPARIZ SİZLERE ELİMİZDEKİ GÜÇLERLE KÖYLER REİSLETEBİLİRİZ BİZ KİMMİYİZ BİZ NOGAY EKİBİYİZ
İŞTE BU KADAR PİSLİĞE BULAŞTIM ARTIK YETER DİYORUM BU BİRLİĞE ZARARIM OLMAMIŞTIR AMA ANADOLUYA VE KARAYEL BİRLİĞİNE DARBE ATTIK HERKES ELİNDEKİ ORDUYU NOGAY A ÇAKMAZSA ELİNDE SONUNDA BİRLİĞİNDEN BİRİNDEN GECE SALDIRI ALIP KESİLECEKTİR BU ARADA SAKIN BU BİRLİKTE WOW KURARIM DEMESİN BEYAZKARİZMA DAHİL NOGAYIN ARKASINDAKİ HACKER VARKEN ANADOLU WOW U 90 YAPAMAZ BEYAZ KARİZMA MSN İM VAR TELİM DE AÇIK OYUN SONUNU BANA BİLDİR
İŞTE BEN BU KADAR BİLGİYİ BİLDİĞİM İÇİN VE NOGAYDAN AYRILDIĞIM İÇİN YIKILMAM GEREKİYORDU
NE GÜZEL YIKTILAR HAYRET VALLA BU MESAJI DİĞER BİRLİKLERDEKİ DOSTLARINIZLA PAYLAŞINIZ KİMSE HIRSLANIP ALTIN ALMASIN YURDUM İNSANIN PARASI CEBİNDE KALSIN
BU ANLATTIKLARIMI İNKAR EDECEKLER BU DÖNEN DOLAPLARI ASLA KABUL ETMİYECEKLER AMA BENİM YALAN SÖYLEDİĞİMİ SÖYLEYENLER BU YAZDIKLARIMI SİNAN HOCA-BEYAZKARİZMA-TEHDİT-EFSANE23-ZEYDANLI-ONUR_ÖZGE ADLI OYUNCULARA SORSUNLAR BUNLAR BENDEN DARBE YİYENLER VE GERÇEKLERİ BİLEN OYUNCULAR
DAHA FAZLA AYRINTI BİLGİ ALMAK İSTEYEN OLURSA son_hyatt@hotmail.com ekleyin her türlü yardıma ve istihbarata yardımcı olayım
YANİ KISACA ANLIYACAĞINIZ ALTIN ALMAYIN PARANIZA YAZIK
GEÇENLERDE TRAVİAN YÖNETİCİLERİ ARASINDA GEÇEN KONUŞMADAN BİR KELİME : S9 TÜRKİYEDE ALTIN SATIŞI BÜTÜN SERVERLARI KATLADI??? DİYE BİR KONUŞMA GEÇTİ HESABINI SİZ YAPIN HERKESE İYİ OYUNLAR

MEZOPOTAMYALI =HAKAN

_Grkn_
23-07-2010, 10:07
http://img203.imageshack.us/img203/3227/adszshl.jpg

Buyrun kahraman :) ve ayrıca ewet 2x tılsımı var + sınırdayım :)

Balt
23-07-2010, 10:34
Yeşilkent5 yeter yaw mahfettin bizim birliği :)

asi_baba
23-07-2010, 10:46
zxcv (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=23192)

HER HESABA GİREBİLİR SİZ GECE YATARKEN HAMMADDELERİNİZİ İSTEDİĞİMİZ KÖYE ATAR ASKERLERİNİZİ BİR GECEDE KESEBİLİR HESABINIZA GİRİP KENDİ HESAPLARIMIZA KÜFÜRLER EDİP SONRADA MULTİYE ŞİKAYET EDİP CEZA ALMANIZI SAĞLAYABİLİRİZ=*

bu dedıklerını s9 da oynamadan arkadaşlardan gelmişti.inanmamıştım o kadar da olmaz dedim.efsane23 s4 noname den tanırım mukemmel bır oyuncudur.eger onu indirebıldıysenız bu işte vardı bı sahtekarlık.desene artık travianın de b... u çıktı.

H.A.M
23-07-2010, 11:50

O Degil Casuslar Mahfetti onur :)

sixzero
23-07-2010, 13:17
Kimse kalmamış forumda bu ney polemik yok tartşma yok sıkıldım:D Aksiyon yaratalım yoksa gelmem :P

karantina
23-07-2010, 14:27
Kimse kalmamış forumda bu ney polemik yok tartşma yok sıkıldım:D Aksiyon yaratalım yoksa gelmem :P

36 saat sonra polemik çıkacak :D

_Grkn_
23-07-2010, 17:11

ne hattimize biz sadace 1-2 kesim yaptık :)

_Grkn_
23-07-2010, 17:16

Evet casus olduğu doğrudur ama siz 1 er casus yollayıp defini görüyoz gidince geliriz diye alay ederken oyunun cilcesi diyordu birlik arkadaşalrınız biz yaptık kötü mü olduk ?

Ayrıca
1. olarak daha 1 kere ne sarı yakana ne kırmızı yakana daldım.
2. oalrak On saatlerine bakıo diyorsanız boş mesaj yollayıp on olup olmadını anlayabilirdim
3. oalrakta 3000 casus bastıpta vaha gözetlemey yerine 1 casusla kurtuluyorum.

tek yararı bu da 3. sü oda hamadde ve tahılda yani bunları yapmak istedikten sonra casussuzda çok raht yapabilirdik..

ama siz eğer bana geceleri saldırı için uykusuz kalıosun. sınırdasın hem avantaj hem dez avantaj. 2x tılsımın var bunalr sayesinde derseniz evet aynen öyle çok yerinde bi yorum derim....

manyakk
23-07-2010, 18:03

1 HaftaLık aldığı ceza yetmedi, Gene GeLdi forumu karıştırmaya.

DeLi_BaLtA
23-07-2010, 21:16
http://travian-reports.net/tr/img/17605544418.png (http://travian-reports.net/tr/report/17605544418)

bir rapor koyayımda s5 wow formu olduğu anlaşılsın :) wow köyümüze gelen bir saldırı saldıran arkadaşı tebrik ederim.

3Lw
24-07-2010, 00:15

sende sütten çıkmış ak kaşıksın ya..

kokel
24-07-2010, 00:54
evet nefesli arkadaşlarım benim en büyük nüfuslu köyümü hemen yıkın özelden yazıcam ama kimse yok:) hemen yıkın o köyü işlevsiz hale gelsin zaten askerlerimin anası ağladı bnbn in en az 2 katı asker basıcakken asker kalmadı eski s5ten bi arkadaşa güvendik birine köy bıraktık adam nefesi vurucak onuda anladım az çok demeyin benim köyün en büyük nüfuslu köyünü indirin alamıyorum bu köy tuğbaya aitti oda beyin timörü nedeni ile vefaat etti geride alamıyorum ama arkadaşlarıma gene yanlış yapmam maili bizde olmasadsa o laf söyletmediğiniz oktayın marifeti birine güvendik taşın altından o çıktı insanlar yalana okadar alışmışki.bana şerefsizlik anlatmayın diye boşuna demiyorum zoruna giden özelden yazsın had bildiricem bu kez reelden....

kokel
24-07-2010, 01:10
kimse yok derken bir işimiz çıktı köye bakamadık herkez bizi msnden silmiş belli hehe yav oda önemli değil ben selam verdiğim insana hata yapmam beni dinleyin işte...

meloturca
24-07-2010, 02:16
http://travianreports.com/07/w5jDMR.png (http://travianreports.com/tr)

http://travianreports.com/07/VSKG1A8.png (http://travianreports.com/tr)

Saldıran arkadaşlara tebrikler
herkese iyi sabahlar:)

Ozdo
24-07-2010, 06:54
http://img3.imageshack.us/img3/7735/yucelk.jpg (http://img3.imageshack.us/i/yucelk.jpg/)

Silici Wow'a gelen bir saldırı;

FATİH CANSIZ,TUĞBARS VE YUCEL_K ekibinin yürekten kutlarım..2.s10'da beraber olduğum abilerime selamlar :)

Ancak bölemi wow yıkıyoduk biz .) hepnize tebrikler dostlarım.

Balt
24-07-2010, 09:40

Haklısın :)

H.A.M
24-07-2010, 10:06

Ceza ? ben?

Uçmussun sen moruk

H.A.M
24-07-2010, 10:09
Evet casus olduğu doğrudur ama siz 1 er casus yollayıp defini görüyoz gidince geliriz diye alay ederken oyunun cilcesi diyordu birlik arkadaşalrınız biz yaptık kötü mü olduk ?

Ayrıca
2. oalrak On saatlerine bakıo diyorsanız boş mesaj yollayıp on olup olmadını anlayabilirdim

tek yararı bu da 3. sü oda hamadde ve tahılda yani bunları yapmak istedikten sonra casussuzda çok raht yapabilirdik..

ama siz eğer bana geceleri saldırı için uykusuz kalıosun. sınırdasın hem avantaj hem dez avantaj. 2x tılsımın var bunalr sayesinde derseniz evet aynen öyle çok yerinde bi yorum derim....

İyi Düşün Bakalım :)

Mes Sarı - Smyrna 2 gündür Girmiyomus hesaba.. - Cry sarı

Bunları görmedin mi :)

Bak Sunu bil Server basından beri Yan Gelip Yatcan sonra bulcan bi tane casus Dagılmıs olan bi birlikte 50 k askerini kesecen bakın ben iş yaptım böyle degil bee bu oyun :)

mallyill
24-07-2010, 10:19

Ayrıca

Hayatın yalan.dürüst olmayı dene ,yaşam kaliten artar.;)

tm35gztp
24-07-2010, 11:04

Ayrıca

dostum naber:) forum a ara sıra bakıomda cekemeyenler var galiba ama sen aldırış etme bence. hatırlarmısın zamanında benden istemiştin hızlı asker tılsımını terslik olmuştu verememiştim. demek o zaman vermiş olsaydım bu kesimlerin 2 katı kadar daha keserdin:D :D tekrardan tebrikler. devamını beklioruz:)

H.A.M
24-07-2010, 11:32
dostum naber:) forum a ara sıra bakıomda cekemeyenler var galiba ama sen aldırış etme bence. hatırlarmısın zamanında benden istemiştin hızlı asker tılsımını terslik olmuştu verememiştim. demek o zaman vermiş olsaydım bu kesimlerin 2 katı kadar daha keserdin:D tekrardan tebrikler. devamını beklioruz:)

Çekememe Gibi Bir Durum yok :)

Benim Üstümde durdugum Nokta Şudur.. arkadasa Diyorum ki casusun var birlikte e birlikte dagılmıs bakıyorsun kim sarı yakmıssa vahasına casus veya normal asker atıp görüyorsun askerini ve gidip kesiyorsun arkdasta diyorki ztn tek casusla gözükmüyor mu bu asker :) tamam da senin casusun olmasa sen nerden bilecen kim sarı kim kırmızı yamıs onada cevabı şu ; msj atıyorum .. Ve Diyorki gittiklerimin hiç biri ışık Yakmamıs durumda :) İlginç Demek Bn Sarıyla Maviyi Karıstırıyorum

mallyill
24-07-2010, 13:14
Çekememe Gibi Bir Durum yok :)

Benim Üstümde durdugum Nokta Şudur.. arkadasa Diyorum ki casusun var birlikte e birlikte dagılmıs bakıyorsun kim sarı yakmıssa vahasına casus veya normal asker atıp görüyorsun askerini ve gidip kesiyorsun arkdasta diyorki ztn tek casusla gözükmüyor mu bu asker :) tamam da senin casusun olmasa sen nerden bilecen kim sarı kim kırmızı yamıs onada cevabı şu ; msj atıyorum .. Ve Diyorki gittiklerimin hiç biri ışık Yakmamıs durumda :) İlginç Demek Bn Sarıyla Maviyi Karıstırıyorum

yok dostum ;senin görmende veya renkleri ayırt etmende bir sorun yok.o saldıran vatandaş renk körü galiba,inek gibi herşeyi yemyeşil görüyor yada saniyor.ne tek casusu , sadece 300 e yakın casusu var.yalancının önde gidenidir kendileri.bir rapor geçse elime ispatlarım da.

3Lw
24-07-2010, 16:18
ne yazsak siliyorlar yaw =))

düşünce özgürlüğü istiyoruz sayın yetkililer =D

Gibb10
24-07-2010, 16:22
ne yazsak siliyorlar yaw =))

düşünce özgürlüğü istiyoruz sayın yetkililer =D

Sadece küfürlü-hakaret içeren mesajlar silinmiş :) Alıntı yapanlarda arada kaynamış dün bayağı karışıktı ama bugün çiçek gibi olmuş maşallah :) Silenin ellerine sağlık :)

mallyill
24-07-2010, 17:00
işte ispat:

sixzero
24-07-2010, 17:08
işte ispat:

O da yıkılcak zaten:D:D kaldı 223 casusu:D:D

mallyill
24-07-2010, 17:18
eskiden yalancının mumu yatsıya kadar yanardı.şimdiki çin malı ışıldaklar o kadar da dayanmiyor. :D :D

_BlooDLess_
24-07-2010, 18:25
Seviyesiz vatandaşların seviyesine inince yemeyip moderatörlere tüm yorumları sildiriyolar.. Ne yapalım sağlık olsun ortalık hep böyle olsunda

mallyill
24-07-2010, 18:37
Seviyesiz vatandaşların seviyesine inince yemeyip moderatörlere tüm yorumları sildiriyolar.. Ne yapalım sağlık olsun ortalık hep böyle olsunda

o seviyeye inmedik,sadece aynı dilden hitap ettik dostum ;).
ancak böyle devam edilecek olursa , bizde gerekeni yaparız değil mi dostum.
bizde laf da icraat da çok.

_BlooDLess_
24-07-2010, 18:42

aynen öyle üstad :) eğriye eğri doğruya doğru. bu vakte kadar ses etmedik susup izledik ,cevap vermeye başlayınca yeni yetmeler olduk.onların dilinden konuştuk lavuk olduk,lan olduk. artık ektiklerini biçme vakitleri geldi.

sixzero
24-07-2010, 18:48
Yönetime el koymş bulnmaktayım rahat olun:D:D Darbe yaptım resmen he bunu da referandma sunalm Hayır diyin ama:D

Karantina'ya saygılar:D:D

_Grkn_
24-07-2010, 19:47
dostum naber:) forum a ara sıra bakıomda cekemeyenler var galiba ama sen aldırış etme bence. hatırlarmısın zamanında benden istemiştin hızlı asker tılsımını terslik olmuştu verememiştim. demek o zaman vermiş olsaydım bu kesimlerin 2 katı kadar daha keserdin:D :D tekrardan tebrikler. devamını beklioruz:)

evet boşwerelim biz parmağı olan yazıyor :D

_Grkn_
24-07-2010, 19:53
yok dostum ;senin görmende veya renkleri ayırt etmende bir sorun yok.o saldıran vatandaş renk körü galiba,inek gibi herşeyi yemyeşil görüyor yada saniyor.ne tek casusu , sadece 300 e yakın casusu var.yalancının önde gidenidir kendileri.bir rapor geçse elime ispatlarım da.

Sizin gibi seviyesiz + karekttersiz+beyin... birine bile saygıyı elden bırakmayarak yazıyorum. Saldırı yaptığım oyunculara tektek sorabilirsiniz hangisine sarı + kırmızı yakarken dalıpta kesmisşim.

2. olarakta irdak a mesak yaz yeşilkent5 in merkezi 1300 casusla gözetleyebildinmi diye? o sana cevabını verir tüm casusları sağa sola yollayıp merkezi boş bırakıcak değilim yoksa millette beni gözetler. tabi sizler gibi kalitesiz ve bunun farkına varamayacak oyuncuları bilgilendirmek bizim görevimiz.

_Grkn_
24-07-2010, 19:55

Boş boş konuşma adam ol insanlığın artar....

_Grkn_
24-07-2010, 19:57
O da yıkılcak zaten:D:D kaldı 223 casusu:D:D

-Time For Arfica(-157|-9)
Halk:Romalılar
Birlik:--NeFeS™ (http://s5.travian.com.tr/allianz.php?aid=73)
Sahibi:yeşilkent5 (http://s5.travian.com.tr/spieler.php?uid=24758)
Nüfus:1069

işte merkez. gücün yetiyosa gel yık. ,

2. olarakta bana acil hesap nick iniz gerek korkmayıp verirseniz sevinirim.

Gibb10
24-07-2010, 19:58

Boş boş konuşma adam ol insanlığın artar....

Sakin olun illa ki bişey artar. :D

_Grkn_
24-07-2010, 20:00

Ben bilirim sizin icraatlarınızı

1- tılsım çaldım
2- 2 merkez yıktım 1 tane sıfırladım
3- 5 ordu duman ettim.

hala icraat edicez diyorsunuz. onun yerine biz sana saldırmaya korkuyoz askerlerimiz ölmesin wow iyice yaklaşınca çakılalım de.

Kim yalancı belli oluyor ben icraat yapmadan konuşmam.

yanlız forum boş teneke çok ses çıkarıra döndü. Oyunda bi iş yapamayanların forumda kendini bişey sanma yeri gibi biyer oldu.

kajukujukoju
24-07-2010, 20:42
wow seviyelerini bir resim halinde koyarmısınız?

sixzero
24-07-2010, 20:43

Noluyo bu ne sinir ya :D hesabm barafranca buyur gel:D
Not:Senden önce ben gelicem:P

karantina
24-07-2010, 20:45

hehe gürkan ben onu 6 aydır bulamadım :D kankam o benim bulaşmann sakın

sixzero
24-07-2010, 20:46

Buldun bence:D:D Barafanca hesabndayım gücü olan gelsin yıksın:D:D

_Grkn_
24-07-2010, 20:53
Noluyo bu ne sinir ya :D hesabm barafranca buyur gel:D
Not:Senden önce ben gelicem:P

bilal abi şu mailly denen bi mahlukat var :D ona çok sinirlendim arada sen oldunuda bilmeyince onlardan sandım kusura bakma :D

bak çok gel deme gelirim ha :P

_Grkn_
24-07-2010, 20:54

aman yiter ya sende kimi yıksam kessem karışıon :D senin yüzünden greve gidicem kadir abinin HESAPLARI mesaj yazmaya kapatılsın die :D

sixzero
24-07-2010, 20:57
bilal abi şu mailly denen bi mahlukat var :D ona çok sinirlendim arada sen oldunuda bilmeyince onlardan sandım kusura bakma :D

:P ADım Bilal değil ya:D AÇık hedef verdim sana sadece karantina'nın hesaplarına giriyrm barafranca'ya dalabilirsiniz ama:D

karantina
24-07-2010, 20:58
aman yiter ya sende kimi yıksam kessem karışıon :D senin yüzünden greve gidicem kadir abinin HESAPLARI mesaj yazmaya kapatılsın die :D

olm mhler benim hesapları aramaya kalksalar server biter yeni başlıcakta yarı olur :D

_Grkn_
24-07-2010, 20:59
:P ADım Bilal değil ya:D AÇık hedef verdim sana sadece karantina'nın hesaplarına giriyrm barafranca'ya dalabilirsiniz ama:D

seni Kadir abiye havale ediyorum :D

_Grkn_
24-07-2010, 20:59
olm mhler benim hesapları aramaya kalksalar server biter yeni başlıcakta yarı olur :D

bende onun için sana havale ettim :D okadar hesapla yıkarsın elbet birinden şunu :D

sixzero
24-07-2010, 21:01
seni Kadir abiye havale ediyorum :D

Hesapları bende el koydum hackledim hesaplarnı muahaha:D:D özelden yazıyo ama vermem:P:P

He ayrıca 000000 hesabm yarın açılıyo ordan devam edicem:D

H.A.M
24-07-2010, 21:23
Sizin gibi seviyesiz + karekttersiz+beyin... birine bile saygıyı elden bırakmayarak yazıyorum. Saldırı yaptığım oyunculara tektek sorabilirsiniz hangisine sarı + kırmızı yakarken dalıpta kesmisşim.

2. olarakta irdak a mesak yaz yeşilkent5 in merkezi 1300 casusla gözetleyebildinmi diye? o sana cevabını verir tüm casusları sağa sola yollayıp merkezi boş bırakıcak değilim yoksa millette beni gözetler. tabi sizler gibi kalitesiz ve bunun farkına varamayacak oyuncuları bilgilendirmek bizim görevimiz.

Emin Misin :) Smyrna ' ya Casus Attın mı?
Cry & Mes Sarı Yakmamıs mıydıı ;)

_Grkn_
24-07-2010, 21:51
Emin Misin :) Smyrna ' ya Casus Attın mı?
Cry & Mes Sarı Yakmamıs mıydıı ;)

1. olarak buyrun symrna ya atılan casus.
http://img186.imageshack.us/img186/5524/casus.jpg

2. olarak cry kaos a saldırmadım bana geldi çakıldı ? buyrun 2 kanıt :)
http://img696.imageshack.us/img696/4428/crykaos.jpg

3. olarakta mes e saldırdığım ışık felan yakmamıştı. Ama daha önceden 1 kere saldırdımda yakmış emin olun bende sonradan öğrendim. Ama askerini kestimde yakmamıştı. umarım artık bilip bilmeden konuşmaya son verirsiniz :)

H.A.M
24-07-2010, 21:53
1. olarak buyrun symrna ya atılan casus.
http://img186.imageshack.us/img186/5524/casus.jpg

2. olarak cry kaos a saldırmadım bana geldi çakıldı ? buyrun 2 kanıt :)
http://img696.imageshack.us/img696/4428/crykaos.jpg

3. olarakta mes e saldırdığım ışık felan yakmamıştı. Ama daha önceden 1 kere saldırdımda yakmış emin olun bende sonradan öğrendim. Ama askerini kestimde yakmamıştı. umarım artık bilip bilmeden konuşmaya son verirsiniz :)

Smyrna konusunda Yanlısım orda kabul kendisine sordum casus gelmedi dedi meger vahada casus yokmus :)

Cry caos ilede diger oyuncuyu karıstırıyorm birinin mancolarını kesmiştin onu kasttm.. mes'in ışık Yaktıgını bizzat kendim gördüm dediginiz gibi demek askerini kestiginizde degilmiş.

_Grkn_
24-07-2010, 21:54
Hesapları bende el koydum hackledim hesaplarnı muahaha:D:D özelden yazıyo ama vermem:P:P

He ayrıca 000000 hesabm yarın açılıyo ordan devam edicem:D

ya keşke ara verseydin açılana kadar :D

_Grkn_
24-07-2010, 21:55
Smyrna konusunda Yanlısım orda kabul kendisine sordum casus gelmedi dedi meger vahada casus yokmus :)

Cry caos ilede diger oyuncuyu karıstırıyorm birinin mancolarını kesmiştin onu kasttm.. mes'in ışık Yaktıgını bizzat kendim gördüm dediginiz gibi demek askerini kestiginizde degilmiş.

evet yanlız sadece mes ti başka kimseye kesinlikle %100 ışık yakmışken saldırım olmadı.

mallyill
24-07-2010, 21:57

zerzevat ağzını topla haddini bil.biz sana yalan söylüyorsun dedik ve de ispatladık.yalancılığını yüzüne vurunca kudurmuşlar gibi sağa sola saldırıyorsun.adam ol adam.
bu arada biz afyonluyuz.
afyonun kaymağı meşhurdur.
sana kaymak borcum olsun da barışalım..:D :D :D

_Grkn_
24-07-2010, 22:07
zerzevat ağzını topla haddini bil.biz sana yalan söylüyorsun dedik ve de ispatladık.yalancılığını yüzüne vurunca kudurmuşlar gibi sağa sola saldırıyorsun.adam ol adam.
bu arada biz afyonluyuz.
afyonun kaymağı meşhurdur.
sana kaymak borcum olsun da barışalım..:D :D :D

siz insan gibi söyleseydiniz öyle cevap alırdınız onun için benim nasıl yazdığıma karışamazsınız. diğer bir madde kanıtladığın felan yok üstteki raporlarda syrmnra ya 1 casus yolladım diye 1 casussum olacak halii yok merkezimi de başkalarının casuslaması riski yüzünden merkezde tutuyorum casusslarımı

http://img199.imageshack.us/img199/6571/casskw.jpg

Casus bastığım köy belli olmasın ne olur ne olmaz ismi silmek zorunda kaldım. artık boş boş konuşmayı bırakırsın sanırım?

000000
25-07-2010, 11:31
Geldim yetiştim tamamdır.:D Banlayan kimse nickini bile yazamamş benden günah gtti bundan sonra kapalı alanda sigra içenleri şikayet edicem.

aksi
25-07-2010, 11:47
Geldim yetiştim tamamdır.:D Banlayan kimse nickini bile yazamamş benden günah gtti bundan sonra kapalı alanda sigra içenleri şikayet edicem.

banlayan nickini bile yazmamışmı :D
sende şikayet bundan sonra olsun bitsin boş ver :)

karantina
25-07-2010, 13:42

hehehehe tehdit et kanka :D

000000
25-07-2010, 13:49
banlayan nickini bile yazmamışmı :D
sende şikayet bundan sonra olsun bitsin boş ver :)

Yav şu sebeple banlandınız yazmıyo banlayan saklanmış:D ama onu bulazam :D

000000
25-07-2010, 13:50
hehehehe tehdit et kanka :D

Edicem resimleri var sigra içmenin cezası 262 tl bide hapis var hapis yerinede para verirse bin TL olur o görücek:D

Balt
25-07-2010, 13:57
http://travian-reports.net/tr/report/178318350af

ardından gelen 19 tane sıralı mancınık saldırısından sonra merkezin nüfusu 331 olmuştur .

köyümüz yıkılmadan bizde birilerini yıkalım dedik :D

_BlooDLess_
25-07-2010, 15:51
Ben bilirim sizin icraatlarınızı

1- tılsım çaldım
2- 2 merkez yıktım 1 tane sıfırladım
3- 5 ordu duman ettim.

hala icraat edicez diyorsunuz. onun yerine biz sana saldırmaya korkuyoz askerlerimiz ölmesin wow iyice yaklaşınca çakılalım de.

Kim yalancı belli oluyor ben icraat yapmadan konuşmam.

yanlız forum boş teneke çok ses çıkarıra döndü. Oyunda bi iş yapamayanların forumda kendini bişey sanma yeri gibi biyer oldu.

usta siz derken beni kasteddiğini düşünmüyorum yaptığın tüm saldırılarda ve kesimlerinde tebrik ettim. ama mailly nin yandaşıyım burda :) bu arada icraat edicez demedim. saldırmayada korkmuyorum,çünkü bilirsinki herşeyin yeri ve zamanı vardır.oyunda ne işler yaptığımı kim olduğumu tanıyan herkez biliyor . oyuncu ismimi yazmayacağım . sildiğim iki hesabımda sıfırladığım 3 merkez. senin gibi savunmada yakalayıp kestiğim 2 saldırı ordusu.merkezimde surlara gömdüğüm 7 kişinin saldırı ordusu ve binlerce mancınık. üstelik kimsenin giremediği bermuda ve asi_baba isimli arkadaşların yıktığım tarlaları ve arkadaşın birisinden çaldığım(bilerek hesap ismi vermiyorum) tılsım yanında çaldığın tılsımında yıktığın hesaplarında çok bişey ifade etmediğini düşünüyorum. sözlerime sinirlenip yanlış yazma . bu icraatları yaptığımdan burda konuşabiliyorum. bir NEFES oyuncusu değilim. yazdığım yorumu inş. yanlış anlamazsın iyi oyunlar.

_BlooDLess_
25-07-2010, 16:05
http://travian-reports.net/tr/report/178318350af

ardından gelen 19 tane sıralı mancınık saldırısından sonra merkezin nüfusu 331 olmuştur .

köyümüz yıkılmadan bizde birilerini yıkalım dedik :D

Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim güzel rapor.

000000
25-07-2010, 16:13
Asi_Babayı itmişler ceza almş :D

_BlooDLess_
25-07-2010, 16:16

yaa malesef. yağmalıyoduk madde alıyoduk ne güzel :)

_Grkn_
25-07-2010, 16:28
usta siz derken beni kasteddiğini düşünmüyorum yaptığın tüm saldırılarda ve kesimlerinde tebrik ettim. ama mailly nin yandaşıyım burda :) bu arada icraat edicez demedim. saldırmayada korkmuyorum,çünkü bilirsinki herşeyin yeri ve zamanı vardır.oyunda ne işler yaptığımı kim olduğumu tanıyan herkez biliyor . oyuncu ismimi yazmayacağım . sildiğim iki hesabımda sıfırladığım 3 merkez. senin gibi savunmada yakalayıp kestiğim 2 saldırı ordusu.merkezimde surlara gömdüğüm 7 kişinin saldırı ordusu ve binlerce mancınık. üstelik kimsenin giremediği bermuda ve asi_baba isimli arkadaşların yıktığım tarlaları ve arkadaşın birisinden çaldığım(bilerek hesap ismi vermiyorum) tılsım yanında çaldığın tılsımında yıktığın hesaplarında çok bişey ifade etmediğini düşünüyorum. sözlerime sinirlenip yanlış yazma . bu icraatları yaptığımdan burda konuşabiliyorum. bir NEFES oyuncusu değilim. yazdığım yorumu inş. yanlış anlamazsın iyi oyunlar.

Bunda yanlış anlayacak birşey yok yapmışsınız övünmek hakkınız:) bende tebrik ederim. yorumlarda karşımdaki kişi seviyesini korudukça emin olun bende aynı şekilde devam ederim. Ayrıca yazdının icraatları araştırarak 1 saate bulunur oyun nick iniz yahu :D

mallyill
25-07-2010, 16:41
Tatildeyim.rahatsız etmeyin.....:cool:

000000
25-07-2010, 16:47
yaa malesef. yağmalıyoduk madde alıyoduk ne güzel :)

:eek::eek::eek::eek::eek:

000000
25-07-2010, 16:48
Tatildeyim.rahatsız etmeyin.....:cool:

Olur Reyis etmeyiz:D

ihbb53
25-07-2010, 18:00
Öncelikle belirteyim saldırı çıktığında ben yoktum.. Mersinde tatildeydim.. Ama öğrendiğime göre birlikden çıkartıp saldırı çıkartıldıktan sonra ordu gönderilmiş.. Rakip saldırısından önce bizim ordu ulaştığı için hiç bir savunma yapmadık.. çünki amaç wowdan seviye almaktı onada ulaştık..
Bu raporda kendisini sabah akşam öven, aynaya bakıp ne büyük adammışım diyene kapak olsun... Bu hesap misyonunu tamamlamıştır... Herkese "biri hariç" wow yolunda başarılar

Ozdo
25-07-2010, 19:32
Öncelikle belirteyim saldırı çıktığında ben yoktum.. Mersinde tatildeydim.. Ama öğrendiğime göre birlikden çıkartıp saldırı çıkartıldıktan sonra ordu gönderilmiş.. Rakip saldırısından önce bizim ordu ulaştığı için hiç bir savunma yapmadık.. çünki amaç wowdan seviye almaktı onada ulaştık..
Bu raporda kendisini sabah akşam öven, aynaya bakıp ne büyük adammışım diyene kapak olsun... Bu hesap misyonunu tamamlamıştır... Herkese "biri hariç" wow yolunda başarılar

Merhaba;
Öncelikle raporunuz çok güzel tebrik ederim güzel bir ordu, savunmasız wow'a tek başına girmesine rağmen seviye almış.

Bu ordu her wow'da bu serwerda seviye alır bunu bi belirteyim...Sadece sonmohikan wow'una girdim yıktım havaları yapmayın lütfen..

2.bir konu olarak oyun oynuyoruz...Yıkarsın yıkılırsın sevgi saygı çerçevesinde tebrik edersin,tebrik edilirsin...Olay bundan ibarettir.Kapak olsun falan da ne demek..Artisliğe gerek yok..Eğer yıkım askeri güçle olacak iş ise sizi Nefes Ailesi olarak bir kapak ederiz oturacağınız yeri bulamazsınız.Ki 1 saat sonra da merkeziniz buhar edilmiştir yeterince kapaklamıssınız sanırım, Kuyruk acınız o kadar fazla ki ne diyeceğiniz bilmiyorsunuz...Hiç bi şekilde sonmohikana ve Nefes Ailesine bu itemde konuşmazsınız...Sonmohikan nerede kendisini övmüş bilip bilmeden de yorum yapmayın...Metin başkan özellikle söyler burası benim ilk serwerın bana yardımcı olun diye.
Yaptığınız iş bize kapak olacak bir işte değildir..Bakın 42'e düşen wow bir kaç günde daha güçlü olarak 64 seviyeye gelmiş bile,78'e gelmesi normal şartlarda 4 gün.Bu mudur sizin Nefes Ailesine yapabileceğiniz kapak..
Ama ben sizin merkezini göremiyorum..aaa üstüne 1 köyde reislenmiş...11 ay Nefes Adı ile ordu basıp sonra orduyu gömünce burada kapak ettim onarlı demek oyunu bilmediğinizin başka göstergesidir..

Aynısını WW Time'da yönetcilere kızmış bir arkadaşta ghost wow'u 0'dı Ancak sizin gibi burada gelip onları kapak ettim gibi ithamlarda bulunmadı...

Tekrardan Tebrik ederiz..( Seçtiğiniz cümleri özenle buraya koyunuz )

Amaç polemik çıkartmak ise alasını yaparız buda biline.

ihbb53
25-07-2010, 19:43
Merhaba;
Öncelikle raporunuz çok güzel tebrik ederim güzel bir ordu, savunmasız wow'a tek başına girmesine rağmen seviye almış.

Bu ordu her wow'da bu serwerda seviye alır bunu bi belirteyim...Sadece sonmohikan wow'una girdim yıktım havaları yapmayın lütfen..

2.bir konu olarak oyun oynuyoruz...Yıkarsın yıkılırsın sevgi saygı çerçevesinde tebrik edersin,tebrik edilirsin...Olay bundan ibarettir.Kapak olsun falan da ne demek..Artisliğe gerek yok..Eğer yıkım askeri güçle olacak iş ise sizi Nefes Ailesi olarak bir kapak ederiz oturacağınız yeri bulamazsınız.Ki 1 saat sonra da merkeziniz buhar edilmiştir yeterince kapaklamıssınız sanırım, Kuyruk acınız o kadar fazla ki ne diyeceğiniz bilmiyorsunuz...Hiç bi şekilde sonmohikana ve Nefes Ailesine bu itemde konuşmazsınız...Sonmohikan nerede kendisini övmüş bilip bilmeden de yorum yapmayın...Metin başkan özellikle söyler burası benim ilk serwerın bana yardımcı olun diye.
Yaptığınız iş bize kapak olacak bir işte değildir..Bakın 42'e düşen wow bir kaç günde daha güçlü olarak 64 seviyeye gelmiş bile,78'e gelmesi normal şartlarda 4 gün.Bu mudur sizin Nefes Ailesine yapabileceğiniz kapak..
Ama ben sizin merkezini göremiyorum..aaa üstüne 1 köyde reislenmiş...11 ay Nefes Adı ile ordu basıp sonra orduyu gömünce burada kapak ettim onarlı demek oyunu bilmediğinizin başka göstergesidir..

Aynısını WW Time'da yönetcilere kızmış bir arkadaşta ghost wow'u 0'dı Ancak sizin gibi burada gelip onları kapak ettim gibi ithamlarda bulunmadı...

Tekrardan Tebrik ederiz..( Seçtiğiniz cümleri özenle buraya koyunuz )

Amaç polemik çıkartmak ise alasını yaparız buda biline.

Kimse bana Metini anlatmasın.. Ben bu oyunu sadece oyun için oynadım.. N e multi hesabım oldu nede multihunter dostum.. Metinin tüm multi hesaplarını bilmekle beraber multihunterlerle ne tür ilişkiler içerisinde olduğunuda biliyorum.. Bunları defalarca msn de görüştüm.. Ayrıca bende NEFES birlikleri içerisindeydim.. Üstelik bir çoğuda beni iyice bilir. Ne tür katkılarımın olduğunuda bilirler. HEsabı birlikten atıp saldırı çıkatanda MEtin.. Bu durumda Bizde gereken cevabı verdik..

Unutmayalım bu bir oyun..

Ozdo
25-07-2010, 19:56
Kimse bana Metini anlatmasın.. Ben bu oyunu sadece oyun için oynadım.. N e multi hesabım oldu nede multihunter dostum.. Metinin tüm multi hesaplarını bilmekle beraber multihunterlerle ne tür ilişkiler içerisinde olduğunuda biliyorum.. Bunları defalarca msn de görüştüm.. Ayrıca bende NEFES birlikleri içerisindeydim.. Üstelik bir çoğuda beni iyice bilir. Ne tür katkılarımın olduğunuda bilirler. HEsabı birlikten atıp saldırı çıkatanda MEtin.. Bu durumda Bizde gereken cevabı verdik..

Unutmayalım bu bir oyun..

Aranızdaki özel ilişki , senin multi hesabının olup olmaması veya iddia ettiğin varsaydığın multihunter ile olan ilişki beni alakadar etmez git suradana söyle Sonmohikan başkanın bunların eğer kanıtların varsa admine yaz üst yöneticilerin mail adresleri var onlara ispatla konuyu herkes gereken ceza ve yaptırımları alır... Kısaca söylediklerin bu platform için boş laflar nelerini gördük böyle çığıranları...

Gelip burada ortak herkese açık bir platformda hiç bir şekilde Nefes Birlikleri Genel Başkanını ve Nefes Ailesini sizi kapak ettim gibi ithamlarda bulunamazsın..Buranın amacı birbirlerinizi suçlamak değil rapor paylaşıp tebrik etmektir...Dediğim gibi birine bişey ispat edeceksen bu platformda bizlere hakaret ederek birşeyleri ispatlama yolu olmamalıdır.Adabında usturubunda cümleler ile raporlarınızı paylaşınız..

Dip:

Daha fazlada sizinle uğraşıp cevap vermeyeceğim iki mesaj atacağınız tüm cevaplara verilecek en iyi cevaptır

_Cerrah_
25-07-2010, 20:00
Bir raporda biz koyalım yav :)

6-7 dakika içine 33 sıralı saldırı çıkaran, 3 ordu oyuncusunun askerleri merkezimden çıkamadılar :)

saldıran arkadaşlarımı tebrik ederim.

burada bende ne kadar anlamsızda olsa turnuva yerini 20 yapma takıntısı var. ne hikmetse her yapışımdan sonra tek seviye düşen şey turnuva yeri oluyor. başka bişey işaretleyin yav :)

turnasuyu
http://travian-reports.net/tr/report/177065406b6,177068bc9d4,17707322d59,1770766c9e2,17 70786aa66,177080bf64f,177082a8772,177085116b3

lampart5
http://travian-reports.net/tr/report/178573183e8,1785748e220,1785750f90f,178576b6a0e,17 85777140b

gtaş43
http://travian-reports.net/tr/report/177098b27d2,17709922acf

manyakk
25-07-2010, 20:55

Pardon ama sen Gibi Küfür edip hakaret edip senin seviyene mi inicem? tabiki yöneticilere Bildirecem, Sağ oLsun Arkadaşlarımda kırmıyolar Gerekeni yapıyorlar.

Evet 3 hafta oLdu haberin yook mu :) Sen servarDa bir Sürü Kişiye hesap Sildirdin, yeter Artık dediler ve KitLediLer :D

_Grkn_
25-07-2010, 21:27
Bir raporda biz koyalım yav :)

6-7 dakika içine 33 sıralı saldırı çıkaran, 3 ordu oyuncusunun askerleri merkezimden çıkamadılar :)

saldıran arkadaşlarımı tebrik ederim.

burada bende ne kadar anlamsızda olsa turnuva yerini 20 yapma takıntısı var. ne hikmetse her yapışımdan sonra tek seviye düşen şey turnuva yeri oluyor. başka bişey işaretleyin yav :)

turnasuyu
http://travian-reports.net/tr/report/177065406b6,177068bc9d4,17707322d59,1770766c9e2,17 70786aa66,177080bf64f,177082a8772,177085116b3

lampart5
http://travian-reports.net/tr/report/178573183e8,1785748e220,1785750f90f,178576b6a0e,17 85777140b

gtaş43
http://travian-reports.net/tr/report/177098b27d2,17709922acf

çok güzel defans _Cerrah_ I tebrik ediyorum. Ayrıca turnasuyunuda tebrik etmek istiyorum ama ondan daha başarılı bir saldırı bekliyordum hayal kırıklına urattı beni :).

_BlooDLess_
25-07-2010, 21:35
[QUOTE=manyakk;693050]

Pardon ama sen Gibi Küfür edip hakaret edip senin seviyene mi inicem? tabiki yöneticilere Bildirecem, Sağ oLsun Arkadaşlarımda kırmıyolar Gerekeni yapıyorlar.

pardon da senin ne olduğunu bu forum gayet iyi biliyor benimde adamına göre adam olduğumu biliyolar dostum ;)

_BlooDLess_
25-07-2010, 21:39
Bunda yanlış anlayacak birşey yok yapmışsınız övünmek hakkınız:) bende tebrik ederim. yorumlarda karşımdaki kişi seviyesini korudukça emin olun bende aynı şekilde devam ederim. Ayrıca yazdının icraatları araştırarak 1 saate bulunur oyun nick iniz yahu :D

usta dur sildiğim 2 hesabımı yazayım.
dikkat edin hesaplar multi değildi kesinlikle hiçbir zaman mh den de ceza almadılar üstelik kesim zamanlarımda sıkça şikayet edilmeme rağmen :) bi arkadaşım ile farklı bilgisayarlardan yönetiyoduk. birimiz çiftçilik işlerine diğerimiz ordu işleri bakıyorduk hepsi bu..

1) dephron
2) mülayim44

o söylediklerimin hepsi bu 2 hesap ile yapılmıştır. abarttığımı düşünen varsa gelin birebir sohbet edelim hepsini açıklayım:)

TIRCI
25-07-2010, 21:39
[QUOTE=ihbb53;692748]Öncelikle belirteyim saldırı çıktığında ben yoktum.. Mersinde tatildeydim.. Ama öğrendiğime göre birlikden çıkartıp saldırı çıkartıldıktan sonra ordu gönderilmiş.. Rakip saldırısından önce bizim ordu ulaştığı için hiç bir savunma yapmadık.. çünki amaç wowdan seviye almaktı onada ulaştık..

http://travian-reports.net/tr/report/171417e3f13[/QUOTE

Kapak _?.Sen birliğinde hergün size taktığımız kapakları bir say bakalım, kaç kapak oldu.?. Unutmadan, o kapakları biriktirin, 2 kapak getirene sürpriz hediyemiz var.

Nefeslerin gölgesinde bastığın ordun wowdan 3-5 seviye aldı diye baya bir sevinmişsin.Halbuki merkezin puff olmuş,yanların da etipuf.Yağma köyü olarak,Senin hesabının misyonunu tamamlamıştır.

_BlooDLess_
25-07-2010, 22:17
:eek::eek::eek::eek:

valla tamamen kendi isteği ile:) ihtiyacınız varsa alın diyodu bize bizde nazik bi şekilde askerlerimizi onun köylerine yönlendiriyorduk :)

manyakk
25-07-2010, 22:20
pardon da senin ne olduğunu bu forum gayet iyi biliyor benimde adamına göre adam olduğumu biliyolar dostum ;)

O yüzden mi MesajLarın Siliniyor ?

usta dur sildiğim 2 hesabımı yazayım.
dikkat edin hesaplar multi değildi kesinlikle hiçbir zaman mh den de ceza almadılar üstelik kesim zamanlarımda sıkça şikayet edilmeme rağmen :) bi arkadaşım ile farklı bilgisayarlardan yönetiyoduk. birimiz çiftçilik işlerine diğerimiz ordu işleri bakıyorduk hepsi bu..

1) dephron
2) mülayim44

o söylediklerimin hepsi bu 2 hesap ile yapılmıştır. abarttığımı düşünen varsa gelin birebir sohbet edelim hepsini açıklayım:)

Mülayim44 hesabı nasıL ceza aLmaz, hafızanı yookLa bakaLım, Mülayim44 hesabı multıhunter tarafından ceza aLdı,

Bütün oyuncular diğer oyunculara saygılı olmak zorunda olup, yazışmalarda nezaket kuralları çerçevesinde yazışmak zorundadırlar. Küfür, hakaret, ırkçılık, cinsellik içeren mesajların gönderilmesi; siyasi,dini veya yasadışı örgütlerin propagandasının yapılması yasaktır..

Bu madde sana neden ceza Aldığını hatırLatır.

karantina
25-07-2010, 22:23

şimdi bu yazıyı yazan irfan abimi yoksa mteks mehmet abimi bilmem ama şöle bi durum var irfan abi hesabını bırakıp mtekse vermişti ben de kendisin 1/1 abi mteks sonmohikana saldırcak hesabını geri al yoksa yıkacaz dedim oda altın aldı adam hesaba dur parasını geri vereyim alayım dedi

sanırım almamış ve kandırmış !!
ama bana ozaman aldım dedi aradan bi süre gecince yine yıkımı gündeme gelmiş ve yine ben msn de kendisiyle konuşup mteksin ora olup olmadıgını sordum irfan abi yine hayır kesinlikle yok dedi

sanırım yine kandırmış !! ama yine sözüne inanarak yıkmadık

bir süre sonra emin olunca çıkartıp sormadan yıktık şimdi çıkmışlar ortaya nefes attı yıktı misyon dan kapaktan falan bahsediyolar :D
mteks : kaç kere yıktık bıkmadın kapak bu degildir de nedir daha kaç kere rezil olacaksın :D
irfan abi : fen ögretmenisin ÖGRETMENLER ilk önce kendileri yalan söylememeli ki VATANA hayırlı ögrenci yetiştirsinler bu saaten sonra yetiştirecegin ögrenciler anca mteks gibi travian da hesaplarda saklanan varlıklardan başka bişeye yaramazlar

bence traviana adam yetiştirmekten başka ögretmenlik yapma

ha buda ize kapak olsun :D

_BlackDemonS_
25-07-2010, 22:29
biri son durumu koyabilirmi acaba

_BlooDLess_
25-07-2010, 22:30
O yüzden mi MesajLarın Siliniyor ?

Mülayim44 hesabı nasıL ceza aLmaz, hafızanı yookLa bakaLım, Mülayim44 hesabı multıhunter tarafından ceza aLdı,

Bütün oyuncular diğer oyunculara saygılı olmak zorunda olup, yazışmalarda nezaket kuralları çerçevesinde yazışmak zorundadırlar. Küfür, hakaret, ırkçılık, cinsellik içeren mesajların gönderilmesi; siyasi,dini veya yasadışı örgütlerin propagandasının yapılması yasaktır..

Bu madde sana neden ceza Aldığını hatırLatır.

basbaya almadı işte bi ara kilitlendi doğru ama ceza almadan açıldı.bunun sebebide verdiğimiz bilgilerin eksik oluşu sonradan düzelttik bunları. bu arada oyuncu nickini unuttum senin kimdin acaba.Birde oyun ve forum kuralları öğretmeye kalkma az öncede söyledim ben adamına göre adamım.