PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 5]

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

barafranca
30-06-2010, 12:09
http://travian-reports.net/tr/img/15360784189.png
WoW İnşa Planı (http://s5.travian.com.tr/build.php?id=34&s=3&show=95)

Diyorum Çakayım Artık şu yan köy Ordusu'nu Ama izin vermiyosunuz :D Savunan arkadaşıda Tebrik etmeden önce Bir soru sormak İstiyorum. Madem hazine yıkıktı neden KaçırMadın Planı :D

Asi'Den Nefes'e Hediye.. BiLaL SEnin için kankaaa :D

yaw hepsi benim ekip özel yetiştirilmis sınır birlikleri butay bidahaki sefere seni sınıra koycam:D

Tayyip işi bilio:d

Cılgın Kors
30-06-2010, 12:13
http://travian-reports.net/tr/img/15360784189.png
WoW İnşa Planı (http://s5.travian.com.tr/build.php?id=34&s=3&show=95)

Diyorum Çakayım Artık şu yan köy Ordusu'nu Ama izin vermiyosunuz :D Savunan arkadaşıda Tebrik etmeden önce Bir soru sormak İstiyorum. Madem hazine yıkıktı neden KaçırMadın Planı :D

Asi'Den Nefes'e Hediye.. BiLaL SEnin için kankaaa :D

Tebrik ederim Butay emeğine sağlık.

manyakk
30-06-2010, 12:25
yaw hepsi benim ekip özel yetiştirilmis sınır birlikleri butay bidahaki sefere seni sınıra koycam:D

Tayyip işi bilio:d

Bize mesefe sorun değiL servar6'dan GeLir Gene yaparım yapıcağımı :D :D

Tebrik ederim Butay emeğine sağlık.

Beni SizLer yarattınız, SizLer olmasanız ben bir hiçim :D Asasdad eyw. Abi.

Tebrikler Kardeşim bnm.

Murat Abi, Senin tebrik mesajını almak ayrı bi GüzeLLik vaar oL :)

barafranca
30-06-2010, 12:28

ahahah poposu kalktı bunun dikkat et indirmesinler lem:d

karantina
30-06-2010, 12:36

Butay seni esefle kınıyoruz :D:D

manyakk
30-06-2010, 12:45
ahahah poposu kalktı bunun dikkat et indirmesinler lem:d

Butay seni esefle kınıyoruz :D:D

Ne Kıskanç adamLarsınız yaw :D Alın plan sızın olsun istemiyom artık :D

karantina
30-06-2010, 12:49
Ne Kıskanç adamLarsınız yaw :D Alın plan sızın olsun istemiyom artık :D

ulan bide bana derler ortalıgı karıştırıyon diye hem benim üstüme kalıyo olaylar karıştıranlar bunlar dalıyonuz oraya buraya bizim üstümüze kalıyor :D

manyakk
30-06-2010, 12:52
ulan bide bana derler ortalıgı karıştırıyon diye hem benim üstüme kalıyo olaylar karıştıranlar bunlar dalıyonuz oraya buraya bizim üstümüze kalıyor :D

DerDi oLan GeLsin konuşsun aBi, Adımız Belli Şanımız BeLLi.. Çok konuşmasın Millet işine baksın.. Madem Çok iyi oyuncular Bi Planı kaçıramıyoLar Bide Dert mı yanıyolar sana..

Tırcı-Murat
30-06-2010, 12:56

Sev Var ol kardeşim benim.

ottoman 14
30-06-2010, 13:28
baba büyüksün.planı ne yapacan yaw.turşusuda iyi olmuyormuş(anlayan anladı).:D başka tılsım bulamadın mı;)

karantina
30-06-2010, 13:58
DerDi oLan GeLsin konuşsun aBi, Adımız Belli Şanımız BeLLi.. Çok konuşmasın Millet işine baksın.. Madem Çok iyi oyuncular Bi Planı kaçıramıyoLar Bide Dert mı yanıyolar sana..

Mesele dert yanma meselesi veya başka bişey degil butay anlaatım olayı burda da yazamam da ama neden böle dedigimi biliyorsun

Cılgın Kors
30-06-2010, 14:22
Arkadaşlar aşağıda ismi ve koordinatı verilen wow köyüne en az 2000 savunma askeri ve 50 bin tahıl yollayan ve raporunu gönderen herkese wow köyünü ziyaret etme ve dünya harikasını görmeleri için şifre verilecektir.Dost ve arkadaşlara duyurulur

W♥W wowtime (185|116)
Halk: Cermenler
Birlik: WW TİME
Sahibi: _GHoST_
Nüfus: 824

GELİN CANLAR BİR OLALIM EL BİRLİĞİ İLE GOST 'UN WOW UNU KURALIM

Thespis Wow köyüne atılan bir mesajdır atanı göstermiyorum burda ama bu nasıl bir mesajdır yahu ? :)

karantina
30-06-2010, 14:26
Arkadaşlar aşağıda ismi ve koordinatı verilen wow köyüne en az 2000 savunma askeri ve 50 bin tahıl yollayan ve raporunu gönderen herkese wow köyünü ziyaret etme ve dünya harikasını görmeleri için şifre verilecektir.Dost ve arkadaşlara duyurulur

W♥W wowtime (185|116)

Thespis Wow köyüne atılan bir mesajdır atanı göstermiyorum burda ama bu nasıl bir mesajdır yahu ? :)

:D muratım rahat ol sen şimdi birinciler ya ondan öyle az gaz almış pozu var tabi o köyü saglam tutmaları için bizim gitmemiz lazım belli bi seviyeye kadar dokunulmayacak sen at def tahıl köye bak ben saldırcagım zaman çekersin :D:D

sicilyalı
30-06-2010, 14:37

W♥W wowtime (185|116)

bütün wow köylerine atılıyor sanırım bu mesaj :D

Cılgın Kors
30-06-2010, 14:45
bütün wow köylerine atılıyor sanırım bu mesaj :D

Paşa bende kampanya başlatıyorum bu köye Saldırı askerini gömene 250 Altın alıcam :)

Cılgın Kors
30-06-2010, 14:45
:D muratım rahat ol sen şimdi birinciler ya ondan öyle az gaz almış pozu var tabi o köyü saglam tutmaları için bizim gitmemiz lazım belli bi seviyeye kadar dokunulmayacak sen at def tahıl köye bak ben saldırcagım zaman çekersin :D:D

Mancoları atsam olurmu diye sorucam dur :D

Tırcı-Murat
30-06-2010, 14:47
Mancoları atsam olurmu diye sorucam dur :D
Bende de var biraz manço bende atayım sen sorda adaş.

sicilyalı
30-06-2010, 15:11
Paşa bende kampanya başlatıyorum bu köye Saldırı askerini gömene 250 Altın alıcam :)

kısmet :) bizim wow a gelmeyene benden 600 altın :D

Cılgın Kors
30-06-2010, 15:18
Bende de var biraz manço bende atayım sen sorda adaş.

Tamam soruyorum adaş şimdi :) dönerim ben sana

barafranca
30-06-2010, 15:36
Bende saldırı askeri yok defans var onları gömsem bana alırmısınız altın..her köyümden 5k def atarım:d

Cılgın Kors
30-06-2010, 15:45
Bende saldırı askeri yok defans var onları gömsem bana alırmısınız altın..her köyümden 5k def atarım:d

Ozaman onlara destek at sen Kanka wow köyü görürsün Kampanyadan yararlanırsın, cahil herif :D

manyakk
30-06-2010, 15:51

La 180 K deff yapar bana Yolla Plan almaya GeLiyolar :D

Cılgın Kors
30-06-2010, 15:52
La 180 K deff yapar bana Yolla Plan almaya GeLiyolar :D

Butay kaç saat var :) 15 paladinim vardı saldırı cıktım yanlıslıkla defansı boşalt kesilmesin :)

manyakk
30-06-2010, 15:54
Butay kaç saat var :) 15 paladinim vardı saldırı cıktım yanlıslıkla defansı boşalt kesilmesin :)

oLur 300 K Defi Senin için boşaltamam kusura kalma :D

Cılgın Kors
30-06-2010, 16:10
oLur 300 K Defi Senin için boşaltamam kusura kalma :D

Ozaman bi 300k daha çek ben geliyorum :) O paladinleri ben 7 aydır öldürtmedim uğurumdu korusunlar diye salcaktım sana :(

metın 32
30-06-2010, 19:12

W♥W wowtime (185|116)

tamam ozaman bakamadıgın 10k cesarıs var sana yoluyayım barı

000000
30-06-2010, 19:22
Oyunu bırakmasam barafranca,karantina ve asi_baba'nın 1 yan köyünü yıkıcaktım:D:D bütün köylere aynı dk da fake atıp sadece 1 ini zevk için yıkıcaktım:D:D

karantina
30-06-2010, 19:48
Oyunu bırakmasam barafranca,karantina ve asi_baba'nın 1 yan köyünü yıkıcaktım:D:D bütün köylere aynı dk da fake atıp sadece 1 ini zevk için yıkıcaktım:D:D

sen kıyamaz sın bana :D yalan söleme şmdi ben olmasam form da naparsın sen

000000
30-06-2010, 21:33
Evet sen olmasan foruma yazmam s3 forumunu karıştıralım mı?:D:D

karantina
30-06-2010, 23:59

puhahahaha oraya erken la daha şimdiden sarmasın millet bize ama ileride tabi karıştırırız :D

barafranca
01-07-2010, 04:41
tamam ozaman bakamadıgın 10k cesarıs var sana yoluyayım barı

hea la bana da attı sahın die bi capulsuz:d aklı sıra bişey gecioda hade neyse ..

barafranca
01-07-2010, 04:43

olm sen neden varsın yaa alalal garip peygamber carpsın senin gibisini hec görmedim la belliki bizi sewmion ama sempati duymaya başladım sana:D kac yaşındasın bakıyım sen:P

Tırcı-Murat
01-07-2010, 07:20
Hızlı asker yetiştirme tılsımı geri alınmıştır.(16.05.10) tarihinde kaptırılan tılsım.

http://travian-reports.net/tr/img/154406d49f2.png

manyakk
01-07-2010, 08:00
Hızlı asker yetiştirme tılsımı geri alınmıştır.(16.05.10) tarihinde kaptırılan tılsım.

http://travian-reports.net/tr/img/154406d49f2.png

Süpersin abi. Ama Çok durdurmuşsun onlarda :/

Tırcı-Murat
01-07-2010, 08:57
Süpersin abi. Ama Çok durdurmuşsun onlarda :/
Uzun zamandır yoktum butay naparsın 2.5 ay gibi bir süre :)

Cılgın Kors
01-07-2010, 10:04
Uzun zamandır yoktum butay naparsın 2.5 ay gibi bir süre :)

Adaş emeğine sağlık tebrik ederim... Bu arada aramıza tekrar hoşgeldin, Buda hoşbulduk hediyesiydi sanırım :)

manyakk
01-07-2010, 10:22
Adaş emeğine sağlık tebrik ederim... Bu arada aramıza tekrar hoşgeldin, Buda hoşbulduk hediyesiydi sanırım :)

Aman 2 Kilo kuru pasta Bi Cola alma, Öle Kuru kuru hoşgeldin de :D 2 haftaya İzmire GeLiyom ona Göre :D

Tırcı-Murat
01-07-2010, 10:26
Hoşbulduk adaş hoşbulduk :) izmire geliyimde rakı balık yapalım :D

Cılgın Kors
01-07-2010, 11:09
Aman 2 Kilo kuru pasta Bi Cola alma, Öle Kuru kuru hoşgeldin de :D 2 haftaya İzmire GeLiyom ona Göre :D

Sen gel ben sana guru pastada alırım yaş pastada :)

Cılgın Kors
01-07-2010, 11:09
Hoşbulduk adaş hoşbulduk :) izmire geliyimde rakı balık yapalım :D

Nezaman geliyosun bak bu ara boşum evde boş hadi yine iyisin :D

ottoman 14
01-07-2010, 15:28
yaw geyik sayfası yaptınız burayı:D
gidip köylere bakın olmadı benim köye bakın birazda:D
benim köyde gece birşeyler dönüyor ben anlamadım:)

000000
02-07-2010, 08:06
Burda travian yöneticilerine sesleniyorum:

Madem imzam hatalı uyarın 1 hafta görmüyo musunuz? Demek ki 1 hafta yatttınız bu sebeple admine de sesleniyorum:
Yöneticilreini işlerini aksattıkları için maaşlarından kesinti yap ay sonunu getiremesinler:D
Bide beni birisi şikayet ettiyse onu barafranca'ya havale ediyorum o napıcağını bilir:D:D

Dipnot: İmzama yazdıgına bakn siler insan bari natocu bu

manyakk
02-07-2010, 08:12
Burda travian yöneticilerine sesleniyorum:

Madem imzam hatalı uyarın 1 hafta görmüyo musunuz? Demek ki 1 hafta yatttınız bu sebeple admine de sesleniyorum:
Yöneticilreini işlerini aksattıkları için maaşlarından kesinti yap ay sonunu getiremesinler:D
Bide beni birisi şikayet ettiyse onu barafranca'ya havale ediyorum o napıcağını bilir:D:D

Dipnot: İmzama yazdıgına bakn siler insan bari natocu bu

Şu forumda Kaçtane Yönetici vaar kaçtane üye, İnsaf et adamLara, her dakika seni izleyecekLeri gibi bişey mi vaar, Zaten her dakika seni izleseler, forumdan atılırdın. Susda haline şükret.

000000
02-07-2010, 08:21
Şu forumda Kaçtane Yönetici vaar kaçtane üye, İnsaf et adamLara, her dakika seni izleyecekLeri gibi bişey mi vaar, Zaten her dakika seni izleseler, forumdan atılırdın. Susda haline şükret.

İzliyolar tabii beni yüzlerce özel mesaj alıyorum her gün karşılık bulamayınca böyle yapıyolar:D

Bundan sonra mesajlarında emir kipi olanları şikayet et butonundan şikayet edicem çalışsınlar biraz:D

Hem niye bu kadar ciddiye aldın dediklerimi onu anlamadm:eek:

manyakk
02-07-2010, 10:17
Loading in kaptırdıkları plan yerine plan calma cabası. Saldıran arkadaşı tebrik ederiz

http://travian-reports.net/tr/img/155473ac57d.png

gEnKi
02-07-2010, 10:42
Wow seviye raporunu koyacak kimse yok mu bi türlü göremiyoruz wow seviyelerini

Ozdo
02-07-2010, 10:54
http://img638.imageshack.us/img638/4399/wwseviyeler.jpg (http://img638.imageshack.us/i/wwseviyeler.jpg/)

Buyrun Seviyeler...

karantina
02-07-2010, 11:04
İzliyolar tabii beni yüzlerce özel mesaj alıyorum her gün karşılık bulamayınca böyle yapıyolar:D

Bundan sonra mesajlarında emir kipi olanları şikayet et butonundan şikayet edicem çalışsınlar biraz:D

Hem niye bu kadar ciddiye aldın dediklerimi onu anlamadm:eek:

evet bastır kanka senleyim ben çarşı kankamı banlayanlara karşı :D:D

butay sen de kankamın üstüne gitme len

000000
02-07-2010, 11:42
evet bastır kanka senleyim ben çarşı kankamı banlayanlara karşı :D

butay sen de kankamın üstüne gitme len

Hahhaa:D:D barafranca'ya havale ettim banlayanı o napıcağını bilir :D

Şimdi admin'e yazcam o bana kıl az çekmedi cefamı:Ddwarfsix mi neydi unuttum adını oda benim takip.ilerimden izliyosan selamlarımı iletirim :D

karantina
02-07-2010, 11:43
Hahhaa:D:D barafranca'ya havale ettim banlayanı o napıcağını bilir :D

Şimdi admin'e yazcam o bana kıl az çekmedi cefamı:Ddwarfsix mi neydi unuttum adını oda benim takip.ilerimden izliyosan selamlarımı iletirim :D

kesin izliyodur sen takip edilmeyecek adammısın :D

000000
02-07-2010, 11:45
kesin izliyodur sen takip edilmeyecek adammısın :D

Bu imzada yasak mı acaba citroeni kaldırdım bakıyım sorıyım eğer ben banlanırsam 2 günden fazla giremezsem polise haber verin:D:D

manyakk
02-07-2010, 12:48
Bu imzada yasak mı acaba citroeni kaldırdım bakıyım sorıyım eğer ben banlanırsam 2 günden fazla giremezsem polise haber verin:D:D

yasak :D :D

000000
02-07-2010, 13:03
yasak :D :D

Bu forum siyasi parti tutuyo buryaa kadar girmiş ampul:D:D

Thomas Edison'a yazıklar olsun!!:D:D

Tırcı-Murat
02-07-2010, 13:49
Loading in kaptırdıkları plan yerine plan calma cabası. Saldıran arkadaşı tebrik ederiz

http://travian-reports.net/tr/img/155473ac57d.png
iki tarafıda tebrk ederim

manyakk
02-07-2010, 15:13
Bu forum siyasi parti tutuyo buryaa kadar girmiş ampul:D:D

Thomas Edison'a yazıklar olsun!!:D:D

Bizzat ben sildirdim profilindeki yazıyı... :D

000000
02-07-2010, 15:42
Bizzat ben sildirdim profilindeki yazıyı... :D

Ben Dedim şikayet edeni barafranca'ya havale ediyorum:D Ben de zmanında az etmemiştim sizi ödeşmiş olduk:D:D

Hem şikayet etmene gerek yok beni sürekli izliyo o pas vermedim diye sinirlendi ondan:D Frikik atıcam direk

_Grkn_
02-07-2010, 15:50
iki tarafıda tebrk ederim

Deflerin görünen şeklini iyiki koymamışsın. saldıran eleman görse kalpten giderdi :D:D:D
Yeşilkent5

cankomisin
02-07-2010, 18:48
Saldıran zaten görmüştür dikkat ettiysen raporda hiç bir askerin geri dönmedi diye bir haber yok :D

000000
02-07-2010, 20:51
Belis'i ben inidiricektim nasip olmadı :P

Düşünsenize 40 küsür yan köy nasıl yağmalanır çok manyak hammde çıkar yağmada rekkor kırarsın o derece =)

arcmrt21
03-07-2010, 11:50
s.a. herkese yeniden projeyi teslim ettim sonunda:))

yaf 3 5 kişi dışında kimse yazmıyor... Bu serverde zevksiz geçecek gibi...

000000
03-07-2010, 11:52

Aleyküm selam

Ne projesi merak ettim:P:P Evet zevksiz geçicek wowtime oyunu bıraktı savaşı iptal etmeseler nefes puff olmştu bide barafranca sayesinde ayaktalar:D:D

arcmrt21
03-07-2010, 14:44
Aleyküm selam

Ne projesi merak ettim

poliklinik ve hastane projesi...

wowtime oyunu bıraktı savaşı iptal etmeseler nefes puff olmştu

o belli olmazdı... Birisi yıkar diğeri yıkılır bir süre sonra o yıkar o yıkılırdı... İki birliktede o cevher vardı...

bide barafranca sayesinde ayaktalar:D:D

gerçekten bu işle ilgilenebilen vaktini fazlaca ayırabilen iyi bir oyuncudur...

Dip Not: Tamam hani konuş ama burası wow gidişatı biraz bırakta başkaları konuşsun ondan sonra sana diyim biraz analiz yapsınlar... espri ve öfke her zaman olacaktır ama herşeyin dozunda tamam mı 0000 :)

000000
03-07-2010, 15:06
Burası benim üstüme :Druhsatı karantina'Da tasdikleyen barafranca mührü basanda asi_baba:D

jasse
03-07-2010, 18:12

slm
dostum s1 de endiku musun ???

000000
04-07-2010, 10:26
Bafranca karantina sizleri ellerinden öpüyorum savaş çıkarmışsınız kalbim szinle bi isteğiniz varsa yapıyım hahaha:D

star1905
04-07-2010, 15:27
hehehe nefesler yine savaş başlatmış yaw bu savaş ilanı geri alma fln hiç bitmiyo :D

TIRCI
04-07-2010, 19:18
Tüm Nefes birlikleri kardeştir.Hatta şuan da savaştığımız --Nefes birliği de kardeş birliğimizdir.Ama unutulmaması gereken bir nokta var ki; --NeFeS™ (http://s5.travian.com.tr/allianz.php?aid=73) ile N€F€S (http://s5.travian.com.tr/allianz.php?aid=3602) birlikleri aynı birliktir.Yani biz server başından beri hep aynı birliğiz.Ve zamanında birbirimizle savaşmak da dahil, birçok diyetler ödeyerek bu birlikteliği sağladık.Orada kar yağsa biz burada üşüyoruz derler ya işte öyle bir durum.Onlara yapılan her hata, bize yapılmış,bize yapılan her hata da onlara yapılmıştır.

Diğer arkadaşların birlikten,N€F€S (http://s5.travian.com.tr/allianz.php?aid=3602) teki bir arkadaşımıza mütemadiyyen devam etmekte olan saldırılarını uyarmamıza rağmen kesemediler.Ve bizden ayrılarak onlara sığınan bazı hesapların bize taciz saldırılarını ya da fake atmalarını önleyemediler.Bir takım tem aldıkları hesaplarla saldırı atanların kim olduklarını belirtmemize rağmen önlem almadılar,yaptırım uygulamadılar.Yani kısacası oyun içi terör diyebileceğimiz eylemlere ev sahipliği yaptılar.Biz birleşmeden çıktık,arada ferdi saldırılar başgösterdi ve onlar da savaş açtılar.İnşallah hayırlısı olur.Ve ben tek kurşunla iki kardeşin vurulduğunun altını çiziyorum.Bu savaş ta bitecek.Biz istediğimizi alacağız,onlar da bir takım şeyler yapacak.Ama neticede gereksiz işler yaptıkları için,yıpranan Nefes birlikleri olacak

Selamlar,
Mehmet

000000
04-07-2010, 19:25
Karantina barafranca nerdeyse kayarak yener:D:D --Nefes'i silin gitsin madem artisleniyolar boyunun ölçüsünü alsınlar go n€f€s Gooo:D

star1905
04-07-2010, 21:02
Tüm Nefes birlikleri kardeştir.Hatta şuan da savaştığımız --Nefes birliği de kardeş birliğimizdir.Ama unutulmaması gereken bir nokta var ki; --NeFeS™ (http://s5.travian.com.tr/allianz.php?aid=73) ile N€F€S (http://s5.travian.com.tr/allianz.php?aid=3602) birlikleri aynı birliktir.Yani biz server başından beri hep aynı birliğiz.Ve zamanında birbirimizle savaşmak da dahil, birçok diyetler ödeyerek bu birlikteliği sağladık.Orada kar yağsa biz burada üşüyoruz derler ya işte öyle bir durum.Onlara yapılan her hata, bize yapılmış,bize yapılan her hata da onlara yapılmıştır.

Diğer arkadaşların birlikten,N€F€S (http://s5.travian.com.tr/allianz.php?aid=3602) teki bir arkadaşımıza mütemadiyyen devam etmekte olan saldırılarını uyarmamıza rağmen kesemediler.Ve bizden ayrılarak onlara sığınan bazı hesapların bize taciz saldırılarını ya da fake atmalarını önleyemediler.Bir takım tem aldıkları hesaplarla saldırı atanların kim olduklarını belirtmemize rağmen önlem almadılar,yaptırım uygulamadılar.Yani kısacası oyun içi terör diyebileceğimiz eylemlere ev sahipliği yaptılar.Biz birleşmeden çıktık,arada ferdi saldırılar başgösterdi ve onlar da savaş açtılar.İnşallah hayırlısı olur.Ve ben tek kurşunla iki kardeşin vurulduğunun altını çiziyorum.Bu savaş ta bitecek.Biz istediğimizi alacağız,onlar da bir takım şeyler yapacak.Ama neticede gereksiz işler yaptıkları için,yıpranan Nefes birlikleri olacak

Selamlar,
Mehmet

bu savaşlarda bizim işimize geliyo :)
nefes kendi kendini yıkıyor

-Berkay-
04-07-2010, 22:12
Merak etme daha sizin wow ciuvvvv olcak ;)

Tırcı-Murat
04-07-2010, 23:11
doğrudiyorsun ama sizin wow u uçurcak kadar askerimiz var çok şükür hele bi 98 yapında :)

manyakk
04-07-2010, 23:36
doğrudiyorsun ama sizin wow u uçurcak kadar askerimiz var çok şükür hele bi 98 yapında :)
99. :) :)

Ozdo
05-07-2010, 00:22
99. :) :)

Fazla uzatılmadan yıkılmalı bence ghost wow...85ten sonra yıkmak gereçekten zor olaşıyor...Eğer elinizde yıkıcak ordu varsa bence yıkmanın tam zamanı 80 natarı arkasına sokulabilir.

arcmrt21
05-07-2010, 00:30
slm
dostum s1 de endiku musun ???

evet 3 ortağız orada:)) onlardan biride benim... de niye ne oldu? bir sorun varsa soyleyin...

sicilyalı
05-07-2010, 02:23
http://travian-reports.net/tr/report/158619c6175

bir gece yarısı harekatı olmuş ;)alınan tılsım wow inşaa planıdır saldıran ve savunan arkadaşlara tebrikler :)

jasse
05-07-2010, 03:44
evet 3 ortağız orada:)) onlardan biride benim... de niye ne oldu? bir sorun varsa soyleyin...

hehe azıcık sağ tarafa bakarsan beni göreceksin :D
daphne ben
yani komşuyuz o yüzzden sordum :D

jasse
05-07-2010, 03:45

bir gece yarısı harekatı olmuş ;)alınan tılsım wow inşaa planıdır saldıran ve savunan arkadaşlara tebrikler :)

ulen hemende foruma koymuş raporu
geç birliğe bak neler neler yapacağımı biliyon :D

sicilyalı
05-07-2010, 03:55
ulen hemende foruma koymuş raporu
geç birliğe bak neler neler yapacağımı biliyon :D

geldik ula tamam :D bilirim sen beni seviiiisin yoksa sevmiiiiyimisin :S

manyakk
05-07-2010, 08:31

uLaa ben Alıcaktım onu, Neden bu kadar aceLe ediyonuz :D

Tırcı-Murat
05-07-2010, 09:03

:) tebrikler.

Ozdo
05-07-2010, 10:12

'Şerefsizim benim aklıma gelmişti :D' Vizontelenin ünlü lafını burada paylaşmak istedim..daha dün gece yusa abimle bunu konuştuk nazor abimiz bize süprizi patlattı :D

tebrik ederim..

manyakk
05-07-2010, 10:47
'Şerefsizim benim aklıma gelmişti :D' Vizontelenin ünlü lafını burada paylaşmak istedim..daha dün gece yusa abimle bunu konuştuk nazor abimiz bize süprizi patlattı :D

tebrik ederim..

Bende FaKeLeyip duruyodum aLıcaktımm.. Servara 1 Hafta içinde 2 Plan çalan adam olarak geçicektim :( oldu mu bu şimdi hemen geri veer ben alayım :D

star1905
05-07-2010, 11:34
tabi vardır o kadar oyuncudan çıkar ama merkezimize çok sayıda çaktık sizi daha sonra saldırı askerlerinizi kestik ordu köylerinizi reisledik geçen savaşı hatırlatırım :))
biz güzel şavaşıyoz yaww sayılar eşit olsa kim bilir daha neler olur :)))

ottoman 14
05-07-2010, 11:48
tabi vardır o kadar oyuncudan çıkar ama merkezimize çok sayıda çaktık sizi daha sonra saldırı askerlerinizi kestik ordu köylerinizi reisledik geçen savaşı hatırlatırım :))
yaw gene çıkardılar sayı meselesini.zamanında 50 birlik bile dediler bize:D onlarda 3 birliktiler:D
.biz fazlayız sizde bizim kadar savaşmadınız.bizim bölgede savaşsız dönem hatırlamıyorum.savaşlar bitince sıkılıp birbirimizle savaşıyoruz.çok savaşçı bu nefeste yaw:D

EŞREFPAŞALI
05-07-2010, 13:02
yaw gene çıkardılar sayı meselesini.zamanında 50 birlik bile dediler bize:D onlarda 3 birliktiler:D
.biz fazlayız sizde bizim kadar savaşmadınız.bizim bölgede savaşsız dönem hatırlamıyorum.savaşlar bitince sıkılıp birbirimizle savaşıyoruz.çok savaşçı bu nefeste yaw:D

okadar kişisiniz savaşsanız nolur ya. ilk 20 de 14 birliğiniz var. 10 u savaşsa yine 4 tanesinden asker basımı yapılır. biz bütün wowtime olarak savaştık..

ottoman 14
05-07-2010, 13:33
okadar kişisiniz savaşsanız nolur ya. ilk 20 de 14 birliğiniz var. 10 u savaşsa yine 4 tanesinden asker basımı yapılır. biz bütün wowtime olarak savaştık..

neyse bu konular daha önce çok konuşuldu ortak bir noktaya varıldığını hiç görmedim konuşmaya gerek yok:D cevap yazarsam siz olmasanız bile başka birileri polemiğe dönüştürebilir.o yüzden herkeze başarılar diliyorum:)

manyakk
05-07-2010, 13:36

3 merkeze Girdiniz 2 asker köyü reislediniz, bütün wowTime mi savaştı.. ALLah Allah, Başarırızlığı böyle mi Örtmeye çalışıyosun. savaşsanız nolur değil olay, zaten birlikte belli başlı kişilerdir rekor ordu basar, onlarda her ay savaştı, elbet var bizdede ordusunu saklayan, Ama iş öle dediğin kadar kolay değil.

ottoman 14
05-07-2010, 13:43
3 merkeze Girdiniz 2 asker köyü reislediniz, bütün wowTime mi savaştı.. ALLah Allah, Başarırızlığı böyle mi Örtmeye çalışıyosun. savaşsanız nolur değil olay, zaten birlikte belli başlı kişilerdir rekor ordu basar, onlarda her ay savaştı, elbet var bizdede ordusunu saklayan, Ama iş öle dediğin kadar kolay değil.
baba seni polemikçiden saymıyoz artık.sen konuşabilirsin:D

000000
05-07-2010, 13:58
Server bitti daha yazmayın bence İStanbull'da bıraktı bir şey çıkmaz artık hereks s3e gelsin karantina da orda:DD: 48 saat falan bana ama savaş ilan edicem:p

ottoman 14
05-07-2010, 14:10
Server bitti daha yazmayın bence İStanbull'da bıraktı bir şey çıkmaz artık hereks s3e gelsin karantina da orda:DD: 48 saat falan bana ama savaş ilan edicem:p
hani nerde gitmiş duruyor.gitse bile raconunu keser,artisliğini yapar,en az 2 tane wow yıkar:p(yapar valla hiç acımaz:))öyle gider.

yazdıklarımda kesinlikle art niyet yoktur.şahsen tanışmasamda iyi bir birlik yöneticisi kendisini çok severim.fake atmışlığım bile yoktur:)

bu arada 000000 kurarsın turnuva yrini 12 saate düşer o sen merak etme:D

000000
05-07-2010, 14:21
Ruhu Gitti yani:D

Yıkıcam onu zaten fena sinirlendim uzağa gitmiş kaçmış resmen:D

Ozdo
05-07-2010, 14:33

Yazınız kısmen doğru, evet gayet güzel işler yaptınız..Savaş kabiliyeti olarak bizden iyisiniz her yerde söylüyorum bunu ancak bu oyunu kazanmaya size bence yetmeyecek..Bizim birliklerimiz size göre hantal kalıyor ki bu oyuncu sayısını çokluğu ve iletişimi sağlayan organların başka işlerle uğraşıp kendi asıl işlerine odaklanamamasından kaynaklanıyor bence...

Ancak şu var sizin attığını yumruklar bizi nakavlt edecek güçte değil..Bizim attığımız küçük yumruklar dahi sizi çok zor durumda bırakacağı aşikardır.Ki bunu da yaptık şuan çok iyi durumda olduğunuz söylenemez.Word analyser,olsun 15 gün köyüne girmediğini gösteren sitere baktıgımda durumunuzun bundan daha iyi olacağını düşünmüyorum..sadece dünün raporunu sizinle paylaşayım..
Ana birliğinizde 12 kişi 2.büyük birliğinizde 13 kişi dün 1 nufus dahi arttırmamış ve bu arkadaşların bir çoğu savaş zamanı bizzat operasyonunu yaptığımız kişiler yani ordusu yok merkezi dağılmış mutemelen oyundan kopmuş ;birine multi vermiş hesabı o wow'a tahıl atıyor veya gri...

Özetle bu demek oluyorki bu kişiler wow'a 1 tahıl atmadı..ha diyeceksin temsilcileri girmiş atmıştır vs vs...ortalama değerler konuşuyorum.detayları tabiki bilemem ama eski tecrübeler pek yanılmaz.

Nufus arttıran arkadaşların çoğunun ordusu olduğunu düşünüyorum ki onlarda wow'a tahıl atmadı..Şuan elde ettiğiniz savunma toplamıda 4 milyon civarı bununda üzerine çıkamayacaksınız bu şekide giderseniz..Tabiki daha doğru stratejiler uygulayarak wow'u kazanabilirsiniz kazanırsanızda tebriğimizi ederiz.

( sizi kurtaran turkolojideki 1/2 tılsımı değerini bilin )

Büyük olma işine gelelim.Herkes büyük olmayı bir iş sanıyor..Bence büyük ve kalabalık olmak kötü bir durum..
örnekleride mevcut:
eski serwer 8lerden birinde: Dark birlikleri örneği.
eski serwer 15lerden birinde :Son birlikleri örneği.
yine eski serwer10 da: C&R birlikleri nufus ve birlik sayısı olarak rakiplerine göre güçlü başlayıp sonunu getirememişleridir..tabiki bu birlikleri kötülemek değil amacım sadece örnek vermektir...

Yani büyük olsaydınız bence bir halt yiyemezdiniz.Bu kadar açık ve net konuşuyorum.Eğer ki bu kadar oyuncu yoğunlugu ile tek bölgede olma şansımız olsa zaten hiç sansınız olmaz..Ancak bu şekilde oynayarak serwera heyecan gelmesi bence daha hoş bir durum.

arcmrt21
05-07-2010, 17:16
örnekleride mevcut:
yine eski serwer10 da: C&R birlikleri nufus ve birlik sayısı olarak rakiplerine göre güçlü başlayıp sonunu getirememişleridir..

s12 dn son birliğini de içine koy:) tek bolgeye karşı 3 bolge ve -/- olarak sürekli savaştık

Ozdo
05-07-2010, 21:14
s12 dn son birliğini de içine koy:) tek bolgeye karşı 3 bolge ve -/- olarak sürekli savaştık

Doğrudur abi örnekleri arttırmak mümkün.yani kalabalık olmak iş değil.kenetlenmek birlik olmak mümkün bunun içinde birleştirici etkenlerin güçlü olması lazım..kukla olmamak gerek.Bunları ne kadar başarıyoruz tartışılır..

c.kasap
05-07-2010, 22:27
Arkadaşlar ben çok beğendim.s5ten İstanbul hesabındaki Volkan ile ilgili bir röportaj da var.

Link aşağıda herkes bakabilir.

Travian Mecmuası (Sayı:1) (http://issuu.com/Gibbon/docs/travianmecmuasibir?mode=embed&layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Flight%2Fl ayout.xml&showFlipBtn=true)

manyakk
05-07-2010, 22:49
Arkadaşlar ben çok beğendim.s5ten İstanbul hesabındaki Volkan ile ilgili bir röportaj da var.

Link aşağıda herkes bakabilir.

Travian Mecmuası (Sayı:1) (http://issuu.com/Gibbon/docs/travianmecmuasibir?mode=embed&layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Flight%2Fl ayout.xml&showFlipBtn=true)

poLitikaçılar gibi Konuşmuş :D geçiştirmiş sankı soruları :P baba Biraz oyunun içeriğinden falan bahseder insan :D Wow'da ne yapmayı planlıyosunuz kimlerde ordu vaar :D

Gibb10
05-07-2010, 23:05
poLitikaçılar gibi Konuşmuş :D geçiştirmiş sankı soruları :P baba Biraz oyunun içeriğinden falan bahseder insan :D Wow'da ne yapmayı planlıyosunuz kimlerde ordu vaar :D

Oldu liste halinde mesaj atsa size daha iyi :) Okuyacağınızı tahmin etmiştir doğal olarak :)

manyakk
05-07-2010, 23:20
Oldu liste halinde mesaj atsa size daha iyi :) Okuyacağınızı tahmin etmiştir doğal olarak :)

Gibbon senin sorularında sıradan olmuş, Travian oynuyan her oyuncunun verebileceği sorular :) azcık ters köşeye yatıracaktın :) ahh ben olsam, :P

Şakabi yana bizim başkanlarımızıda Görmek istiyoruz :P Biraz FazLa ama olsunn sıra sıra alın hepsini :)

Gibb10
05-07-2010, 23:32
Gibbon senin sorularında sıradan olmuş, Travian oynuyan her oyuncunun verebileceği sorular :) azcık ters köşeye yatıracaktın :) ahh ben olsam, :P

Şakabi yana bizim başkanlarımızıda Görmek istiyoruz :P Biraz FazLa ama olsunn sıra sıra alın hepsini :)

Her serverdan önde gelen oyuncuları alıcaz :) Tekrar s5'e dönmeyi planlıyorum siz serveri uzatın gerisi kolay :)

manyakk
05-07-2010, 23:41
Her serverdan önde gelen oyuncuları alıcaz :) Tekrar s5'e dönmeyi planlıyorum siz serveri uzatın gerisi kolay :)

oooo Bizim servar uzun, Seen Butun servarlardan topla 2 3 Kişi :D

karantina
06-07-2010, 00:24
oooo Bizim servar uzun, Seen Butun servarlardan topla 2 3 Kişi :D

biri server uzatmak mı dedi :D:D

EŞREFPAŞALI
06-07-2010, 00:29
Yazınız kısmen doğru, evet gayet güzel işler yaptınız..Savaş kabiliyeti olarak bizden iyisiniz her yerde söylüyorum bunu ancak bu oyunu kazanmaya size bence yetmeyecek..Bizim birliklerimiz size göre hantal kalıyor ki bu oyuncu sayısını çokluğu ve iletişimi sağlayan organların başka işlerle uğraşıp kendi asıl işlerine odaklanamamasından kaynaklanıyor bence...

Ancak şu var sizin attığını yumruklar bizi nakavlt edecek güçte değil..Bizim attığımız küçük yumruklar dahi sizi çok zor durumda bırakacağı aşikardır.Ki bunu da yaptık şuan çok iyi durumda olduğunuz söylenemez.Word analyser,olsun 15 gün köyüne girmediğini gösteren sitere baktıgımda durumunuzun bundan daha iyi olacağını düşünmüyorum..sadece dünün raporunu sizinle paylaşayım..
Ana birliğinizde 12 kişi 2.büyük birliğinizde 13 kişi dün 1 nufus dahi arttırmamış ve bu arkadaşların bir çoğu savaş zamanı bizzat operasyonunu yaptığımız kişiler yani ordusu yok merkezi dağılmış mutemelen oyundan kopmuş ;birine multi vermiş hesabı o wow'a tahıl atıyor veya gri...

Özetle bu demek oluyorki bu kişiler wow'a 1 tahıl atmadı..ha diyeceksin temsilcileri girmiş atmıştır vs vs...ortalama değerler konuşuyorum.detayları tabiki bilemem ama eski tecrübeler pek yanılmaz.

Nufus arttıran arkadaşların çoğunun ordusu olduğunu düşünüyorum ki onlarda wow'a tahıl atmadı..Şuan elde ettiğiniz savunma toplamıda 4 milyon civarı bununda üzerine çıkamayacaksınız bu şekide giderseniz..Tabiki daha doğru stratejiler uygulayarak wow'u kazanabilirsiniz kazanırsanızda tebriğimizi ederiz.

Büyük olma işine gelelim.Herkes büyük olmayı bir iş sanıyor..Bence büyük ve kalabalık olmak kötü bir durum..
örnekleride mevcut:
yine eski serwer10 da: C&R birlikleri nufus ve birlik sayısı olarak rakiplerine göre güçlü başlayıp sonunu getirememişleridir..tabiki bu birlikleri kötülemek değil amacım sadece örnek vermektir...

Yani büyük olsaydınız bence bir halt yiyemezdiniz.Bu kadar açık ve net konuşuyorum.Eğer ki bu kadar oyuncu yoğunlugu ile tek bölgede olma şansımız olsa zaten hiç sansınız olmaz..Ancak bu şekilde oynayarak serwera heyecan gelmesi bence daha hoş bir durum.

iyi di. tebrikler.

arcmrt21
06-07-2010, 07:47
Doğrudur abi örnekleri arttırmak mümkün.yani kalabalık olmak iş değil.kenetlenmek birlik olmak mümkün bunun içinde birleştirici etkenlerin güçlü olması lazım..kukla olmamak gerek.Bunları ne kadar başarıyoruz tartışılır..

yaf aslında wowtime da kazanabilirdi ama hani gerçekten normalden fazla çalışma yok... Sizin youncularda yeni oldugundan dolayı çoğu hırslılar:) yani nefes gerçekten burada işi goturecek gibime geldi... Wowtime lıların yerinde olsam iz bırakacak tek hamleli işler yapardım ve oyunu bitirirdim kendi açımdan... çunku zevkini alacaksın bu oyunda yenersen yenersin zaten yenemezsende o zevk yeter sana... Butun ordularını tek bir organizasyonla kullandıklarını dusunsene :D ne zevk olur bea:))

Berkan
06-07-2010, 08:03
WoW Seviyesi 83

ottoman 14
06-07-2010, 08:35
valla öyle sanıyorum ki bütün wow lar ard arda yıkılacak.bizde wow dönemine yeniden başlamış gibi olacağız:D

legati
06-07-2010, 09:17
zamazingo da wowtime katılmış.50. seviyeyi geçmesi için başka şansı yoktu zaten.

Ozdo
06-07-2010, 09:19
yaf aslında wowtime da kazanabilirdi ama hani gerçekten normalden fazla çalışma yok... Sizin youncularda yeni oldugundan dolayı çoğu hırslılar:) yani nefes gerçekten burada işi goturecek gibime geldi... Wowtime lıların yerinde olsam iz bırakacak tek hamleli işler yapardım ve oyunu bitirirdim kendi açımdan... çunku zevkini alacaksın bu oyunda yenersen yenersin zaten yenemezsende o zevk yeter sana... Butun ordularını tek bir organizasyonla kullandıklarını dusunsene :D ne zevk olur bea:))

Bence şansları var zamanzingo'nun ww time'a geçmesi ordu ww time birliklerinin wow yolunda ortak hareket etme kararı aldıklarının bir göstergesi gibi oluyor..buda şartları eşitleler gibi zaten ordu ile ww time birliklerinin birbirinin wowlarnı vuramayacağını en başında beri tahmin ediyorduk..zamazingonun ww time birliğe geçmesi ile bir nevi resmilik kazandıda diyebiliriz.

Diğer mesajda da dediğm gibi nefesler kendi içinde savaş verdiler ve veriyorlar ki bunun suçluları bugun kenara çekildiler ses dahi edemiyorlar..savaş btince artık gene çıkarlar meydana..neyin ne olacağı bence hiç belli olmaz.herkes güzelce oynasın kafa göz yarmadan bitrelim şu serwerı..:D

Dip:ww time birlikleri foruma uzun süredirde doğru dürüstyamıyo bile bence bu fırtına öncesi bir sessizlik..

000000
06-07-2010, 09:33
Diğer mesajda da dediğm gibi nefesler kendi içinde savaş verdiler ve veriyorlar ki bunun suçluları bugun kenara çekildiler ses dahi edemiyorlar..savaş btince artık gene çıkarlar meydana..

..

Karantina barafranca bu serverın fenomenleri:D:D Barafranca kayıp gelcekmiş ondan bekliyomuş:D:D karantina da zaten oyunu James Bond filmlerine çevirdi:D:D

manyakk
06-07-2010, 09:48
zamazingo da wowtime katılmış.50. seviyeyi geçmesi için başka şansı yoktu zaten.

işte bence bu tam bir viyasko, :/ Wow'un yıkılırsa bize GeL olur mu Bizde Plan çook.

legati
06-07-2010, 09:52
işte bence bu tam bir viyasko, :/ Wow'un yıkılırsa bize GeL olur mu Bizde Plan çook.
artık wowtime nefes savaşı olacak gibi.diğer wow köyüleri devam etmek istiyorlarsa ya wowtime geçecek yada bize gelecekler.başka yolu yok.çünkü tılsım çalmak hiç kolay olmaz bu saatten sonra.

Ozdo
06-07-2010, 10:06
Karantina barafranca bu serverın fenomenleri:D:D Barafranca kayıp gelcekmiş ondan bekliyomuş:D:D karantina da zaten oyunu James Bond filmlerine çevirdi:D:D

sen kendini kasma kardeşim lafım onlara değil,laf gideceği yeri bilir..

000000
06-07-2010, 10:16

Ne kasıcam kendimi derdi beni mi aldı ben 2 sini favori olarak gördüğüm için yazdım kalbim onlarla:D Bide asi_babayla:D

arcmrt21
06-07-2010, 10:16

:) anlayan anlar yani:)))

star1905
06-07-2010, 10:34
lopus_karan (http://s5.travian.com.tr/spieler.php?uid=11693)
bence buda bizim birliklere katılmalı nefeslerle çekişme olması için ;)

star1905
06-07-2010, 10:41

örnekleride mevcut:

ben daha önce s11de oynadım orda son birliklerindeydim ve kazandık orda son-allstar birlikleri vardı bizim s5den tek farkı son birliklerinde tecürbeli çok adam vardı sanki herkes anlaşmışta orda olmuş gibi...
burda ise tek farkı wowtıme birliklerinde tecürbeli oyuncu çok nefes birliklerinde ise sayılarına oranla az tecürbeli oyuncu var..
burda ne olacağı belli olmaz wow zamanı birçok oyuncu oyunu bırakmışcasına oynar sadece sadlrıı köyleri tahıl sorunundan dolayı hergün düzenli şekilde girer ayarlar savunma köyleri ise günde yarım saat girip tahılları wowa taşır destek istenen yerede destek yani wow zamanı nufus artıyor eksiliyor olayı olmz ..!

Ozdo
06-07-2010, 11:22
ben daha önce s11de oynadım orda son birliklerindeydim ve kazandık orda son-allstar birlikleri vardı bizim s5den tek farkı son birliklerinde tecürbeli çok adam vardı sanki herkes anlaşmışta orda olmuş gibi...
burda ise tek farkı wowtıme birliklerinde tecürbeli oyuncu çok nefes birliklerinde ise sayılarına oranla az tecürbeli oyuncu var..
burda ne olacağı belli olmaz wow zamanı birçok oyuncu oyunu bırakmışcasına oynar sadece sadlrıı köyleri tahıl sorunundan dolayı hergün düzenli şekilde girer ayarlar savunma köyleri ise günde yarım saat girip tahılları wowa taşır destek istenen yerede destek yani wow zamanı nufus artıyor eksiliyor olayı olmz ..!

dedikleriniz doğru tabiki kuşkum yok.
ancak yan köyünü en ufak köyünüde 1 nufus arttırmaz mı insan ?veya bazı yardımcı siteler yalan söylüyor o zaman yağma bulma siteleri var.1 gün 3 gün 5 gün 1 hafta köye girmeyen veya inaktif oyuncuların listesini çıkaran siteler var ben bunlara dayanarak konuşuyorum..siteler yalancı ise yapacağımız fazla bişey yok.siz haklısınızdır demek.

star1905
06-07-2010, 12:27
dedikleriniz doğru tabiki kuşkum yok.
ancak yan köyünü en ufak köyünüde 1 nufus arttırmaz mı insan ?veya bazı yardımcı siteler yalan söylüyor o zaman yağma bulma siteleri var.1 gün 3 gün 5 gün 1 hafta köye girmeyen veya inaktif oyuncuların listesini çıkaran siteler var ben bunlara dayanarak konuşuyorum..siteler yalancı ise yapacağımız fazla bişey yok.siz haklısınızdır demek.
site fln bilmiyorum ama doğrudur bizim birlikte şuanda kırmızı gri yakanlar var 3-4 kişi bunlara uyarımı yaptım birlikten atılcanız diye artık böyle olck 13 köyüm var ama 22 köylük kp var artık onlardaki köyü ben alcm üretime koycm artk hayırlısı böyle sanırım daha iyi olck

Balt
06-07-2010, 13:20
O kadar nefes'in içinde _GHoST_ aldı başını gidiyor takdir etmek lazım . Belis 13.ydü nerdeyse hiç durmadan seviye 66'ya geldi ve 3. oldu oda ayrı bi başarı önümüzdeki günler heyecan git gide artıcak bakalım neler olacak wow yolundaki bütün birliklere başarılar :)

gyeltekin
06-07-2010, 20:05
uzun zamandır forumdan uzağım ama hala aynı konular, tartışmalar :)

en azından bu konu göreceli kavramların olduğu bir yer değil
burda az kayıp çok kayıp söz konusu değil,100 olan bitirir bu kadar basit

ha kim bitirir kim başaracak orasını göreceğiz ancak şunları söylemeliyim;

sonuç her ne olursa olsun bence wowtime birlikleri girdiği her savaştan galip çıkmıştır(bu göreceli ve bu benim fikrim!)

bir wowtime oyuncusuna 200 hesaptan destek giderken nefes oyuncusuna 500 hesaptan destek gidip,bir nefes oyuncusuna 20 hesaptan saldırı gelirken wowtime oyuncusuna 50 hesaptan saldırı gelip bu günlere gelindiyse wowtime ciddi anlamda s5 te başarılı olmuştur...

ve şunu özellikle eklemeliyim!wowtime istediği nefes oyuncusunun köyüne girip çıkmıştır!arkasında köye dair sadece ??? işaretini bırakarak!istediği tılsımı almıştır...
peki ya nefesler?hiç dokunamadıkları hesaplar,dokunupta sadece mezarlıkları yaptıkları hesaplar...
konu dağılmasın örnek nefes hesaplarını ve örnek wowtime hesaplarını herkes biliyor sanırım...(bilmeyen örnek için ö.m. atsın)

sebebi yada sebepleri tartışılır,tecrube,bilgi,aktivite,organize vs..vs..

ancak şuda bir gerçektir wow zamanı çok ta işe yaramayan şeyler bunlar.nefes birliklerinin sayısal üstünlüğünün en çok işe yarayacağı dönemdeyiz.

wowuna çok madde çok asker giren kazanır!bu kadar basit.

kaldı ki bu seviyeye kadar gelmiş bir wowtime wow u var,ve kesilen 2.5m asker war o köyde,yanlış değilsem sadece 1 kez seviye alındı bu wowdan.

ancak arkadaşlar şu ana kadarki wow süreci sadece çiftçilikten ibarettir.şunu çok iyi biliyoruz ki nefes birliklerinin henüz köylerine çekmedikleri çok ciddi saldırı güçleri var,bunun tam terside geçerli...

yeni yeni göreceğiz gerçek saldırıları,seviyeler inecek,yeniden basılacak ve s5 i
en az seviye kaybını en çabuk telafi eden wow oyuncusu ve birliği kazanacak...

ama yenilemek zorunda hissediyorum ;bu tamamen kişisel fikrim,isterse kimse katılmasın,bu mesajı yazana kadar ki tüm gördüklerim,benim gözümde s5 galibini wowtime yapıyor,s5 sonu ne olursa olsun...
ki zaten eğer serverı wowtime resetlerse,sanırım travian geçmişindeki en önemli başarılardan biri olur!

star1905
06-07-2010, 20:21
uzun zamandır forumdan uzağım ama hala aynı konular, tartışmalar :)

en azından bu konu göreceli kavramların olduğu bir yer değil
burda az kayıp çok kayıp söz konusu değil,100 olan bitirir bu kadar basit

ha kim bitirir kim başaracak orasını göreceğiz ancak şunları söylemeliyim;

sonuç her ne olursa olsun bence wowtime birlikleri girdiği her savaştan galip çıkmıştır(bu göreceli ve bu benim fikrim!)

bir wowtime oyuncusuna 200 hesaptan destek giderken nefes oyuncusuna 500 hesaptan destek gidip,bir nefes oyuncusuna 20 hesaptan saldırı gelirken wowtime oyuncusuna 50 hesaptan saldırı gelip bu günlere gelindiyse wowtime ciddi anlamda s5 te başarılı olmuştur...

ve şunu özellikle eklemeliyim!wowtime istediği nefes oyuncusunun köyüne girip çıkmıştır!arkasında köye dair sadece ??? işaretini bırakarak!istediği tılsımı almıştır...
peki ya nefesler?hiç dokunamadıkları hesaplar,dokunupta sadece mezarlıkları yaptıkları hesaplar...
konu dağılmasın örnek nefes hesaplarını ve örnek wowtime hesaplarını herkes biliyor sanırım...(bilmeyen örnek için ö.m. atsın)

sebebi yada sebepleri tartışılır,tecrube,bilgi,aktivite,organize vs..vs..

ancak şuda bir gerçektir wow zamanı çok ta işe yaramayan şeyler bunlar.nefes birliklerinin sayısal üstünlüğünün en çok işe yarayacağı dönemdeyiz.

wowuna çok madde çok asker giren kazanır!bu kadar basit.

kaldı ki bu seviyeye kadar gelmiş bir wowtime wow u var,ve kesilen 2.5m asker war o köyde,yanlış değilsem sadece 1 kez seviye alındı bu wowdan.

ancak arkadaşlar şu ana kadarki wow süreci sadece çiftçilikten ibarettir.şunu çok iyi biliyoruz ki nefes birliklerinin henüz köylerine çekmedikleri çok ciddi saldırı güçleri var,bunun tam terside geçerli...

yeni yeni göreceğiz gerçek saldırıları,seviyeler inecek,yeniden basılacak ve s5 i
en az seviye kaybını en çabuk telafi eden wow oyuncusu ve birliği kazanacak...

ama yenilemek zorunda hissediyorum ;bu tamamen kişisel fikrim,isterse kimse katılmasın,bu mesajı yazana kadar ki tüm gördüklerim,benim gözümde s5 galibini wowtime yapıyor,s5 sonu ne olursa olsun...
ki zaten eğer serverı wowtime resetlerse,sanırım travian geçmişindeki en önemli başarılardan biri olur!

ellerine sağlık yaw serverin özeti çıkmış benimde demek istediğim bu zaten :D
wowtıme başarılı iyi organize olan birlik girilmedik köy kalmadı bu çok doğru oyun birincisi belisin asker köyü reislendi merkez köyü yıkıldı vs..
ama sanırım her serverde olduğu gibi çiftçilikte nefeslerin başarılı olacağına inanıyorum :(
30kuzu istemem 10 kurt yeter hesabı (bu sözü tam hatırlamıyorum ama demek istediğim anlaşılmıştır umarım)
saygılarımla...!

star1905
06-07-2010, 20:21
http://travian-reports.net/tr/report/160175dfe74
saldıran ve savunan arkadaşı tebrik ederim ..!
yoruma açık

000000
06-07-2010, 20:38
Gyeltekin Hoş geldin hocam oyunu bıraktın sandı hayranların hepsi bana yazdı nerde diye menajerin yok mu insan haber bırakır:D:D

Ozdo
06-07-2010, 20:42
http://travian-reports.net/tr/report/160175dfe74
saldıran ve savunan arkadaşı tebrik ederim ..!
yoruma açık

İki orduda eş değerde ikiside bitmiş 1000 koç başı olsa tam katliam olacakmış.koç koyulmadıgı için ava giderken avlanmış bence :)
tebrikler iki tarafada.

TIRCI
06-07-2010, 20:53
Gyeltekin arkadaşıma,kısa ve öz cevap vereceğim ; eğer ki Metin ve Cem başkanlar ateşkes konusunu diğer başkanlara da danışsalardı, ya da en azından, ateşkes yapmamış olsalardı,çok net söylüyorum ki,wowtimenin hesaplarının çoğunu eritmişken ve kündeye getirmişken,tuş etmemiz işten bile değildi.Şuan onlar da oyunu özel nedenleri ile bırakmış olacaklardı.

Dip: polemik yapmayalım :), bu da benim kendi fikrim

star1905
06-07-2010, 21:03
Gyeltekin arkadaşıma,kısa ve öz cevap vereceğim ; eğer ki Metin ve Cem başkanlar ateşkes konusunu diğer başkanlara da danışsalardı, ya da en azından, ateşkes yapmamış olsalardı,çok net söylüyorum ki,wowtimenin hesaplarının çoğunu eritmişken ve kündeye getirmişken,tuş etmemiz işten bile değildi.Şuan onlar da oyunu özel nedenleri ile bırakmış olacaklardı.

Dip: polemik yapmayalım :), bu da benim kendi fikrim
polemik yaratmıyalım diyosunuz yanlış fikirlere sahipsiniz baktım cvp vermeden olmz :D
ben buraya geldiğimdiğime tılsım zamnıydı bilmiyorum daha öncesinde neler oldu ama wowtıme birleşmeler olmadan önce kendi arasında savaşmış ondan çıkmış işte tılsım zamanı tılsım bitti nefes-ordu savaşı başladı o zaman biraz rahatladık daha sonra wowtıme nefes savaşı o savaşı hatırlamıyom ama bana başrışız bi şekilde köyüme girdiler tarlalar yerine saray tahıl ambarı fln yıktılar ;)
neyse çok uzatmıyım bu kadar zaman geçti bu kadar savaş verdik hiçbir zamanda yıkılmadık
bence şuandada resmi olarak birliklerin diplomasisinde belirtilmesede savaş var bizlere günde en az bir tane savunma talebi geliyor..!
yani savaş şuandada devam ediyor diyebiliriz wowtıme büyük birliktir bunu unutmıyalım ve inş bu kadar başırının üzerine wowuda biz kurarız

gyeltekin
06-07-2010, 21:14

Dip: polemik yapmayalım , bu da benim kendi fikrim

Aslında haklisin,savaş 2gun sürdü,tam siz saldiracakkende savaş bitti:))
sanırım savaş 2hafta gibi sürdü,soruyorum size nerdeydiniz?:)
yoksa sizin koordinat 900 900 falan mı?:)
kaldiki neler yapacaktiniz merak ediyorum cidden;merkezime gelen isimleri hatırlarsın sanırım yapabildiğiniz tek seyde 320k asker çakip sadece suru 20 den 19 a indirebilmek oldu rapor bile alamadınız:)

ve lütfen hayali ihracatların üzerine kimseye bı sıfat falan yükleme!
Yok dinazorlar yasasa ben onları doverdim yok onlarda bunu derdi falan:)
geldin yıkamadın silemedin bari deme silsem hesap silip özel hayat derdiniz falan!bisey yaparsam sebebi seni ilgilendiriyorsa sebebini açıklarım!hesap silip özel hayatım dersem öyledir.hesap silip Kaşımın keyfi istedi dersem ondandir!senden yada kimden cekinicem;sonucu olarakta yalan konuşacağım?

gyeltekin
06-07-2010, 21:24
Gyeltekin Hoş geldin hocam oyunu bıraktın sandı hayranların hepsi bana yazdı nerde diye menajerin yok mu insan haber bırakır:D:D

Menajerim nefesler bile Travian oynuyor o zaman bende oynarım deyip gorevini bıraktı:))belki koyüm çok olmaz ama zaten koyün çok olmasının bı anlamı olsa nefesler bişeyler yapardı falan filan diyordu en son: )))
(nefesli arkadaslarım kızmasın,espiri sadece kizarlarsa hemen özür diler silerim yorumumu)

ghost
06-07-2010, 21:24
Raporları koyuyorum koyuyorum hala ropar diyorsunuz illa ghostumu yıkalım serverden sogusun herkez. durun bi az heyecen olsun ..adam hırslı oyununu oynasın yaw ..
selam dostum barafranca
düşünce tarzını sevdim evet ghost kalsın heyecan soğumasın:))))
biraz arşivleri dolaşayım dediydim gözüme çarptı selamlar
eğer rapor isteyen varsa köye mesaj atar bende raporları veririm
benim dünya harikası sadece natar saldırısı almıyor birçok ordu kestim ama sadece 2 kişi seviye alabildi onlarıda isteyene veririm sorun değil

manyakk
06-07-2010, 21:37
Laaaa Durun Asi_baba iş başında ;

http://travian-reports.net/tr/img/160233b97ae.png

Şu Mübarek yan köy ordum Bitmek Bilmedi :) Alınan Tılsım ben gibi Çılgın bişeydir, Bunu nefese armağan etmiyom kendim kullanacam, Barafancaya hiç armağan etmiyon poposu kalktı diyo :D

Gyeltekin ne güzel yoktun, GeLdin kırmızı kırmızı yazılarını okuyacam diye gözüm Çıktı, Siyah renk kullanır mısın LÜTFEN..

Len Ghost, Sen ne yalancı bi adamsın, Bi rapor istedim o kadar Çirkeflik yaptın vermedin rapor, Bide vericem mi Diyon :D

bu arada savunan arkadaşı tebrüüük ederim..

saygı ve sevgiLerimLe Asi_baba'dan Butay :)

sonmohikan
06-07-2010, 21:41
[sıze=3]menajerim nefesler bile travian oynuyor o zaman bende oynarım deyip gorevini bıraktı:))belki koyüm çok olmaz ama zaten koyün çok olmasının bı anlamı olsa nefesler bişeyler yapardı falan filan diyordu en son: ))) [/sıze]
[sıze=3](nefesli arkadaslarım kızmasın,espiri sadece kizarlarsa hemen özür diler silerim yorumumu[/sıze])

1974 te hollanda- 1986 da kamerun- 2002 de türkiye - senegal - 2010 da gana bunlar dünya kupasında hep güzel oynadılar arkadaşlar elbette sonuçta alkışı hakedeceksiniz bundan kesinlikle şüpheniz olmasın ama tarih herzaman galipleri yazar bunu unutmamak gerek.... Ak tolgalı beylerbeyi haykırdı orta sıralar boş lütfen ilerleyelim arkadaşlar....

seni seviyoruz sayın ahmedineca dostum...

saygılarımla....

ghost
06-07-2010, 22:00
Len Ghost, Sen ne yalancı bi adamsın, Bi rapor istedim o kadar Çirkeflik yaptın vermedin rapor, Bide vericem mi Diyon :D

butay sana verdim ama sen yalan söylüyorsun sanırım
sana istersen gönderilen mesajlardan bunu ıspatlarım
lütfen yazarken karşındakinide düşün ve sana rapor verdiysem bu sana değer vermemizdendir
çocuklaşma ve düzgün şeyler yaz sana rapor vermek zorunda olmadığım gibi yalancı tabiride yakışmamış öyle değilmi dostum
şimdi ben buraya senin wow köyüme tahıl yolladığını ve hemen hemen tüm pazarcılarının bana çalışığını yazıp yayınlasam seni müşkül duruma düşürmüş olacağım için kimseye söylemiyorum beni konuşturma birliğinde kimseye destek atmadığın ve defansım yok dediğin halde benim köye gelen destek raporunuda burda yayınlasam ayıp etmiş olurum onuda kimseye söylemiyorsam kıymetimi bil lütfen

manyakk
06-07-2010, 22:04

butay sana verdim ama sen yalan söylüyorsun sanırım
sana istersen gönderilen mesajlardan bunu ıspatlarım
lütfen yazarken karşındakinide düşün ve sana rapor verdiysem bu sana değer vermemizdendir
çocuklaşma ve düzgün şeyler yaz sana rapor vermek zorunda olmadığım gibi yalancı tabiride yakışmamış öyle değilmi dostum
şimdi ben buraya senin wow köyüme tahıl yolladığını ve hemen hemen tüm pazarcılarının bana çalışığını yazıp yayınlasam seni müşkül duruma düşürmüş olacağım için kimseye söylemiyorum beni konuşturma birliğinde kimseye destek atmadığın ve defansım yok dediğin halde benim köye gelen destek raporunuda burda yayınlasam ayıp etmiş olurum onuda kimseye söylemiyorsam kıymetimi bil lütfen

yasin yemin ederim Susturuldum :D Sana 30 Milyon Tahılla 100K deff'in lafını yapıcak adam mıyım ben :)

gyeltekin
06-07-2010, 22:15
Gyeltekin ne güzel yoktun, GeLdin kırmızı kırmızı yazılarını okuyacam diye gözüm Çıktı, Siyah renk kullanır mısın LÜTFEN..

tüh senin rahatsız olacağını bilsem ara vermezdim bu kadar...
içindeki okuma aşkına hayran kaldım inan,ama üzgünüm kırmızı yazmaya devam edeceğim,ister sen göz sağlığın için okuma benim yazılarımı istersende adminlere ilet belki kırmızı rengi kaldırırlar.

seni seviyoruz sayın ahmedineca dostum...

saygılarımla....

bende sizi seviyorum Metin Abi,saygılar benden :)

star1905
06-07-2010, 22:16

en iyisi ctrl+a yap mavi beyaz oku ;)

gyeltekin
06-07-2010, 22:30
en iyisi ctrl+a yap mavi beyaz oku ;)
süpersin :)))
ctlr+w de olabilir,ondada renk seçeneklerini sunuyor vBulletin scripti...

manyakk
06-07-2010, 22:46
süpersin :)))
ctlr+w de olabilir,ondada renk seçeneklerini sunuyor vBulletin scripti...

Komik nejat :) Git Sen köyünün ismine Küfür yaz , Prfiiline kufurler yaz :D

gyeltekin
06-07-2010, 23:10
Komik nejat :) Git Sen köyünün ismine Küfür yaz , Prfiiline kufurler yaz :D
bak bak imzama bak ne yazıyo :)

manyakk
06-07-2010, 23:19
bak bak imzama bak ne yazıyo :)

Tamam işte heyecanLa bekLiyoruz, :) bakalım böle bi Karakterden daha neler Çıkıcak, Tabi sonra sen ben yazmadım Temsilcim yazdı dersin.. Tabi haklısın önüne gelen temsilcin olunca :)

-Berkay-
06-07-2010, 23:21
beyler ghosta dalacak yokmu ?ya bune böyle

star1905
06-07-2010, 23:23
dalan çok sonuç yok...! :))

gyeltekin
06-07-2010, 23:28
henüz hibir wow ordunuzu çıkarmadınız :)
panik yapma :)

karantina
07-07-2010, 00:02

çok acelecisin dur daha kaç defa yıkılr :D acele yok acele yok hele bi iyice emekler verilsin şu formda yazan star lı bir arkadaş varya sırf onun için bekliyoz az eglensin diye :D

karantina
07-07-2010, 00:03
henüz hibir wow ordunuzu çıkarmadınız :)
panik yapma :)

sen de kaybılup durma sensiz tadı çıkmıyor :D

gyeltekin
07-07-2010, 00:16
sen de kaybılup durma sensiz tadı çıkmıyor :D
eyw,buralardayım bakalım :)
artık oyunda fazla yapacak bişey yok,forumda takılalım bari;)
saygılar...

karantina
07-07-2010, 00:55
saygılar...

aynen zaten bidaha oynarsam sade form için onıcam :D

H.A.M
07-07-2010, 00:56
saygılar...

günhan abii :) foruma donus yapmısın hayırlı ossun :p

ama Bence hiç Keyfi kalmamıs formun :D.. Gel abi facebook ta okey atalım biz yaww :)

Anıll

sicilyalı
07-07-2010, 01:30
Menajerim nefesler bile Travian oynuyor o zaman bende oynarım deyip gorevini bıraktı:))belki koyüm çok olmaz ama zaten koyün çok olmasının bı anlamı olsa nefesler bişeyler yapardı falan filan diyordu en son: )))
(nefesli arkadaslarım kızmasın,espiri sadece kizarlarsa hemen özür diler silerim yorumumu)

çok kızdım çoooook :D

gyeltekin
07-07-2010, 02:22
çok kızdım çoooook :D
ya öyle deme bazı arkadaşlar rüzgardan nem kapıyor o uüzden yazdım :)

sicilyalı
07-07-2010, 04:57
ya öyle deme bazı arkadaşlar rüzgardan nem kapıyor o uüzden yazdım :)

:) oyun oynuyoruz altı üstü

000000
07-07-2010, 07:23
Gyeltekin gitme hereks dönmenden mutlu oldu karantina,asi_baba barafranca(o şu an mutluluktan yazamıyo) :D:D

Bence _ghost_U vrmyın bakalım 2. 3. kim olucak :D

_Grkn_
07-07-2010, 08:07
http://img571.imageshack.us/img571/5179/deux.jpg

Evet son taptığım taze kesimler foruma koyimde bugün yazışacak konu çıksın :)

000000
07-07-2010, 08:26
Offf o kadr manco koçbaşı yazık olmuş 2.pleyn vakası

Jelanie
07-07-2010, 08:35
Gunaydın s5 ahalisi :D

_Grkn_
07-07-2010, 09:14
Offf o kadr manco koçbaşı yazık olmuş 2.pleyn vakası

Wallaha 15 gündür gözetlioz :D sonunda kesebildik :)

star1905
07-07-2010, 09:27
çok acelecisin dur daha kaç defa yıkılr :D acele yok acele yok hele bi iyice emekler verilsin şu formda yazan star lı bir arkadaş varya sırf onun için bekliyoz az eglensin diye :D

eğleniyom eğleniyom hatta bir rapor daha var elimde bu daha çok eğlenceli sabah sabah gördüm sevindim

http://travian-reports.net/tr/report/1605600473e,160561ca6e0,160562b25c4,16056463e21,16 0565206f7,1605676e4c5,1605685800f,160569c1640,1605 70762a8

saldıran savunan arkadaşı tebrik ederim yaw savunan kişi benim birliğimde server başından beri adama dalıyolar ama bir kere bile yıkıldığını görmedim ne ordular çakıldı o köye

H.A.M
07-07-2010, 09:37
Gunaydın s5 ahalisi :D

günaydın ablaların ablasıı :)

000000
07-07-2010, 09:53
Wallaha 15 gündür gözetlioz :D sonunda kesebildik :)

Gözetlediğinizi görmedi mi? O kadar emeğe yazık değil mi kesiyosn?:D:D

-Berkay-
07-07-2010, 10:35
Beyler s5 ömrümü yedi ya :o:o:o

TIRCI
07-07-2010, 11:41
Fena yakalamış.Hani derler ya tek ayak üstünde yakalandım, aynen o olmuş.Tebrikler

TIRCI
07-07-2010, 11:44
polemik yaratmıyalım diyosunuz yanlış fikirlere sahipsiniz baktım cvp vermeden olmz :D
ben buraya geldiğimdiğime tılsım zamnıydı bilmiyorum daha öncesinde neler oldu ama wowtıme birleşmeler olmadan önce kendi arasında savaşmış ondan çıkmış işte tılsım zamanı tılsım bitti nefes-ordu savaşı başladı o zaman biraz rahatladık daha sonra wowtıme nefes savaşı o savaşı hatırlamıyom ama bana başrışız bi şekilde köyüme girdiler tarlalar yerine saray tahıl ambarı fln yıktılar ;)
neyse çok uzatmıyım bu kadar zaman geçti bu kadar savaş verdik hiçbir zamanda yıkılmadık
bence şuandada resmi olarak birliklerin diplomasisinde belirtilmesede savaş var bizlere günde en az bir tane savunma talebi geliyor..!
yani savaş şuandada devam ediyor diyebiliriz wowtıme büyük birliktir bunu unutmıyalım ve inş bu kadar başırının üzerine wowuda biz kurarız

Wowtime büyük bir birliktir,katılıyorum.

TIRCI
07-07-2010, 11:45
Aslında haklisin,savaş 2gun sürdü,tam siz saldiracakkende savaş bitti:))
sanırım savaş 2hafta gibi sürdü,soruyorum size nerdeydiniz?:)
yoksa sizin koordinat 900 900 falan mı?:)
kaldiki neler yapacaktiniz merak ediyorum cidden;merkezime gelen isimleri hatırlarsın sanırım yapabildiğiniz tek seyde 320k asker çakip sadece suru 20 den 19 a indirebilmek oldu rapor bile alamadınız:)

ve lütfen hayali ihracatların üzerine kimseye bı sıfat falan yükleme!
Yok dinazorlar yasasa ben onları doverdim yok onlarda bunu derdi falan:)
geldin yıkamadın silemedin bari deme silsem hesap silip özel hayat derdiniz falan!bisey yaparsam sebebi seni ilgilendiriyorsa sebebini açıklarım!hesap silip özel hayatım dersem öyledir.hesap silip Kaşımın keyfi istedi dersem ondandir!senden yada kimden cekinicem;sonucu olarakta yalan konuşacağım?

Dedim ya,polemik olsun diye yazmadım.Herkesin kendi fikridir.
Saygılar,sevgiler

_Grkn_
07-07-2010, 12:26
Fena yakalamış.Hani derler ya tek ayak üstünde yakalandım, aynen o olmuş.Tebrikler

Baya bir uğraştım diyebiliriz yaklaşık 15 gündür adamı takip ediyordum :)

_Grkn_
07-07-2010, 12:27
Gözetlediğinizi görmedi mi? O kadar emeğe yazık değil mi kesiyosn?:D:D

Walla casus yoktu wahasında :D sonradan anlamışlar heralde çekmişler casus ama ne yapalım iş işten geçti :D

cucu75
07-07-2010, 13:11

gürkan, bu ne dostum ayıp değil mi yav, vahada sıkıştırmak askerleri :)
eline sağlık iyi kesim, DEU arkadaşımız da server sonu yaklaştığı için rehavet kaplamış olabilir, ona da geçmiş olsun

mallyill
07-07-2010, 14:01
slm millet.bakıyorum wow halen kurulup bitmemiş.hadi bir an önce şunu kim kuracaksa kursun da bitsin bu iş.bak ağustos geliyor tatil yapacak millet.mübarek ramazan da yaklaşıyor.şimdi askerler oruç oruç saldırı savunma da yapamaz.elbirlik bir köyü tüm server olarak destekleyelim de bitsin bu işkence.

zaza-xerib
07-07-2010, 15:32
server bitti bitityor ama hiç "bnbn" yan köy meselesi kadar zevkli bi dönem yoktu...

ya ne oldu o adama yan köyleri duruyor mu yoksa ..._?

bu arada wow köylerine saldıran yok mu hiç rapor bırakan yok..çok sessiz bir server..

000000
07-07-2010, 15:35
server bitti bitityor ama hiç "bnbn" yan köy meselesi kadar zevkli bi dönem yoktu...

ya ne oldu o adama yan köyleri duruyor mu yoksa ..._?

bu arada wow köylerine saldıran yok mu hiç rapor bırakan yok..çok sessiz bir server..

Duruyo yan köyleri karantina'dan rica ettim kesmiş:D:D (gerçi bir şeyi kalmamıştı köyün:D)

star1905
07-07-2010, 18:03
Duruyo yan köyleri karantina'dan rica ettim kesmiş:D:D (gerçi bir şeyi kalmamıştı köyün:D)

sen oyunda hangi isimdesin yaw merak ettim :D

_Grkn_
07-07-2010, 18:10
gürkan, bu ne dostum ayıp değil mi yav, vahada sıkıştırmak askerleri :)
eline sağlık iyi kesim, DEU arkadaşımız da server sonu yaklaştığı için rehavet kaplamış olabilir, ona da geçmiş olsun

sen de kimsin :D

000000
07-07-2010, 18:14
sen oyunda hangi isimdesin yaw merak ettim :D

Barafranca hesabının ortağıyım :D bide karantina nerdeyse ordayım karntina şu an nerdesin?:D

cucu75
07-07-2010, 18:22
sen de kimsin :D

oyundan F.CK yaz mesaj at oradan cevap vereyim istersen :cool::cool:

star1905
07-07-2010, 19:36
Barafranca hesabının ortağıyım :D bide karantina nerdeyse ordayım karntina şu an nerdesin?:D
yaw karantina diye arattım ama bulamadım doğru yazdığına eminsin deme :D
karantina diye birini hatırlıyom bana musallat olmuştu sanırım :)

000000
07-07-2010, 19:46
yaw karantina diye arattım ama bulamadım doğru yazdığına eminsin deme :D
karantina diye birini hatırlıyom bana musallat olmuştu sanırım :)

Forumda karntina oyunda girdiği hesapları ben de bulamıyorum her yerde serveerda:D eski sahibinin sesi

star1905
07-07-2010, 19:54
Forumda karntina oyunda girdiği hesapları ben de bulamıyorum her yerde serveerda:D eski sahibinin sesi
sahibinin sesi tanıdık sanırım bende eski s11den eğer eskideki buraksa iyi :D

000000
07-07-2010, 20:04
Yok adı Kadir.Yav hani şu yan köylere daldıran kişi:D(Böyle tanıyo herkes genelde:D)
Ama sahibinin sesini bıraktı barafranca'ya geçti onu bıraktı ezeli'ye geçti onu bıraktı nereye geçti bilmiyorum hergün bir yerde inanmazsın s3te benim birliğe kadar girdi:D

star1905
07-07-2010, 20:20
Yok adı Kadir.Yav hani şu yan köylere daldıran kişi:D(Böyle tanıyo herkes genelde:D)
Ama sahibinin sesini bıraktı barafranca'ya geçti onu bıraktı ezeli'ye geçti onu bıraktı nereye geçti bilmiyorum hergün bir yerde inanmazsın s3te benim birliğe kadar girdi:D
maşallah :D

Ozdo
07-07-2010, 20:20

Tebrik ederim..Çok güzel ve başarılı saldırı..

Dip not: Tarlaları inmediği için sen orayı boş bırakma kesin birine otopark olur.onuda kesersin :D

_Grkn_
08-07-2010, 13:20
oyundan F.CK yaz mesaj at oradan cevap vereyim istersen :cool::cool:

OO kusura bakma forumda ki adını yeni örendim:) güzel kesim değilmi :D

_Grkn_
08-07-2010, 13:21
Tebrik ederim..Çok güzel ve başarılı saldırı..

Dip not: Tarlaları inmediği için sen orayı boş bırakma kesin birine otopark olur.onuda kesersin :D

Çaktırma :D

_Grkn_
08-07-2010, 13:24
sahibinin sesi tanıdık sanırım bende eski s11den eğer eskideki buraksa iyi :D

eski s11 den kasıt platinum - son olan s11 mi :D

star1905
08-07-2010, 16:20
eski s11 den kasıt platinum - son olan s11 mi :D
pek plantiumlar oynıyamadı yaw :D
allstar-son çekişmesi oldu :)

arcmrt21
08-07-2010, 17:14

SON-SON la çekişmiş olmasın sakın... Ben de orada tomartıcı ile birlikte oynadım ama karşıda rakip yoktu gibi:))

EŞREFPAŞALI
08-07-2010, 17:26

hocam çok doğru çok süper yazmışsın. bunu nefesli oyuncuların hepsi biliyor zaten (:

cucu75
08-07-2010, 18:27
SON-SON la çekişmiş olmasın sakın... Ben de orada tomartıcı ile birlikte oynadım ama karşıda rakip yoktu gibi:))

eski s11de bukalemun birlik çoktu yav (hele +/+da), sabah bakıyorsun birlik adı DOST, öğlende yemek için çıkıyorsun oyundan bir geliyorsun 57. ALAY olmuş, allah allah diyorsun yemeği fazlamı kaçırdım acaba, mesai bitiyor eve geliyorsun, oyunu açıp bakınca o ne len yine birlik adı değişmiş başka bişey olmuş :D

allahtan herkesi tanıyordukta milleti kaybetmiyorduk, muhabbet devam ediyordu, yoksa bitmezdi o server :cool:

star1905
08-07-2010, 19:59
rakip mi yoktu :)
bizim birliğimiz çok bölündü kendi içinde 1 birlik ve 1 wow ayrıldı gittik onları yıktık :)
sonra 2 birlik birden ayrıldı onlarla savaştık wow yıkamadık :D
yoksa bizdede iyi oyuncular vardı :)

star1905
08-07-2010, 21:09
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. _GHoST_ *-* WoW Time *-* WW TİME 88

bu arada şaka maka ghost 88 olmuş hadi hayırlısın ..:)

mallyill
09-07-2010, 00:10
önüme gelene mesaj çekiyorum 1.olan wow köyü desteklensin diye.el insaf millet; dışarıda deniz ,ormanda yaylada piknik varken
bitsin artık bu serverrrrrrrrr.
2-3 ay ara verip kafa dinlenem yaaa

_Grkn_
09-07-2010, 09:17

walla sizin hafızalar baya zayıfmış :) ben 4 operasyonda 60 merkez yıktırdım 2 adam çakıldı sadece son A adamlara bi operasyon yapıyoduk herkez kendi derdine düşüyordu :D

Ayrıca Ben manonfiree oradaki son u merkezine en çok gömen oyuncu :)))

_Grkn_
09-07-2010, 09:19
http://img696.imageshack.us/img696/4428/crykaos.jpg

Sanırım geçen deu ya yaptımın öcünü almak için yapılmış bu saldırı :D

bende baya büyük bişe gelicek sanıyodum garibim top10 a bile giremedi :D bilseydim az defans çekerdim :D

Berkan
09-07-2010, 17:34
Seviye en fazla 88 _Ghost_ yaptı

2. Su 80

star1905
09-07-2010, 21:50
walla sizin hafızalar baya zayıfmış :) ben 4 operasyonda 60 merkez yıktırdım 2 adam çakıldı sadece son A adamlara bi operasyon yapıyoduk herkez kendi derdine düşüyordu :D

Ayrıca Ben manonfiree oradaki son u merkezine en çok gömen oyuncu :)))
plantium en baştan oyuncularını küstürdü oyuna plantiumdan sanırım hiçbir wow yıkımı gelmedi diye hatırlıyorum ama allstar öyle değildi tekrar hatırlatıyorum orda ben yaklaşık 1-1.5 ay geç başladım ve ilk serverimdi hiç bişey bilmiyordum wow zamanı bile ordum yoktu ve 5 köylüydm :)
hatırladığım kadarıyla başka birliklere geçtiğimde allstarq birliğinden 6 kişinin merkezi allstar lı oyunculardan yıkıldı o kadar saldırı askeri gitti ayrıca diğer birlikleri hatırlamıyorum ve fevziçakmak başkanın wowunuda yine bir allstarlı çalmıştı ve 30 kişilik birlikte onu destekliyordu yani bizim açımızdan çok kötü bir serverdi sizin hafızada bence sorun var :)
inanmıyosan s5de haylen oynuyan arkadaşlara sor :)

_Grkn_
09-07-2010, 23:59
plantium en baştan oyuncularını küstürdü oyuna plantiumdan sanırım hiçbir wow yıkımı gelmedi diye hatırlıyorum ama allstar öyle değildi tekrar hatırlatıyorum orda ben yaklaşık 1-1.5 ay geç başladım ve ilk serverimdi hiç bişey bilmiyordum wow zamanı bile ordum yoktu ve 5 köylüydm :)
hatırladığım kadarıyla başka birliklere geçtiğimde allstarq birliğinden 6 kişinin merkezi allstar lı oyunculardan yıkıldı o kadar saldırı askeri gitti ayrıca diğer birlikleri hatırlamıyorum ve fevziçakmak başkanın wowunuda yine bir allstarlı çalmıştı ve 30 kişilik birlikte onu destekliyordu yani bizim açımızdan çok kötü bir serverdi sizin hafızada bence sorun var :)
inanmıyosan s5de haylen oynuyan arkadaşlara sor :)

Yanlız bilmediğin birşey var allstarıda platinum yönetiyordu diyebilirim. hatta bir ara operasyon hazırlamak için allstara galicektim ama sonradan yattı:). genel başkanınız aron40 hesabı platinuma bıraktı ve temsilcisi bendim :)

gyeltekin
10-07-2010, 07:14
Yanlız bilmediğin birşey var allstarıda platinum yönetiyordu diyebilirim. hatta bir ara operasyon hazırlamak için allstara galicektim ama sonradan yattı. genel başkanınız aron40 hesabı platinuma bıraktı ve temsilcisi bendim
yalnız herkes şait yok diye bol keseden atmasın :) hem allstarda hem platinumda birinde başkanlık diğerinde birlikler arası denetmenlik yapan iki hesabım vardı :)

allstar platin arası hep iyi oldu hep stratejik ortaklık vardı,bu ortaklıkta baş rol oynayanlardan biriydim,ancak kimse kimseyi yönetmiyordu.
iki birlikteki sorunda zaten yöneticilerin çok başarısız oluşuydu(belki oyun anlamında çok iyilerdir ama,gerek strateji,gerek birlik yönetimi konusunda çok zayıflardı)!aradan helal olsun sonlara iki büyük birlik allstar ve platinum ortaklığını geride bırakıp serverı resetledi.

strateji ve yönetim açısından çok kötü bi serverdı.sanırım buna kimse karşı çıkmaz...

neyse konumuz s11 değil :)
konumuz s5 te ki sarışın kızlar :D yani wowlar :)

gyeltekin
10-07-2010, 07:18
bu arada dışarıdan takip eden arkadaş vardır,oyunu bırakanlar vardır,s5 güncel wow seviyelerimiz :) bakalım wowlar ne zaman inmeye başlayacak :)

http://img6.imageshack.us/img6/1038/adszug.jpg

_Grkn_
10-07-2010, 16:29
yalnız herkes şait yok diye bol keseden atmasın :) hem allstarda hem platinumda birinde başkanlık diğerinde birlikler arası denetmenlik yapan iki hesabım vardı :)

allstar platin arası hep iyi oldu hep stratejik ortaklık vardı,bu ortaklıkta baş rol oynayanlardan biriydim,ancak kimse kimseyi yönetmiyordu.
iki birlikteki sorunda zaten yöneticilerin çok başarısız oluşuydu(belki oyun anlamında çok iyilerdir ama,gerek strateji,gerek birlik yönetimi konusunda çok zayıflardı)!aradan helal olsun sonlara iki büyük birlik allstar ve platinum ortaklığını geride bırakıp serverı resetledi.

strateji ve yönetim açısından çok kötü bi serverdı.sanırım buna kimse karşı çıkmaz...

neyse konumuz s11 değil :)
konumuz s5 te ki sarışın kızlar :D yani wowlar :)

ben platinumda adam olduğunu yeni duyuyordum. ama platinmum bence biraz daha baskındı yahu allstara. ama olsun yinede arada
galatasaray = Platinum
beşiktaş = allstar
Fenerbahçe = son

şeklinde bir ilişki vardı ama hiç te tam bir birleşme olmadı :)

gyeltekin
10-07-2010, 18:23
ben platinumda adam olduğunu yeni duyuyordum. ama platinmum bence biraz daha baskındı yahu allstara. ama olsun yinede arada
galatasaray = Platinum
beşiktaş = allstar
Fenerbahçe = son

wowu fener kursun gerisine karışmam ben :D

000000
10-07-2010, 18:28
Burda Fener iyi mi oluyo yani son mu en güçlüsü ULtravesti ve sekiztaşı kınıyorm!! :D:D Mesajımı şikayet eden olursa Allah şimdiden ne biliyosa öyle yapsın:D

gyeltekin
10-07-2010, 19:39
Burda Fener iyi mi oluyo yani son mu en güçlüsü ULtravesti ve sekiztaşı kınıyorm!! :D:D Mesajımı şikayet eden olursa Allah şimdiden ne biliyosa öyle yapsın:D
son resetledi s11 i
senide ben şikayet edicem şimdi bu mesajı onaylamak için enter a bastıktan sonra :D

cucu75
10-07-2010, 20:08
galatasaray = Platinum
beşiktaş = allstar
Fenerbahçe = son

fanatik fenerli olsam da, Fenerbahçe = SON birlikleri yakıştırmasını sevmedim gürkan :cool:

şakayla karışıkta olsa SON üyesi olmak istemezdim açıkçası (umarım eski s11 SON birlikleri üyesi dostlarım alınmaz bu yazdığım şeyden sonra):confused:

000000
10-07-2010, 20:22
son resetledi s11 i
senide ben şikayet edicem şimdi bu mesajı onaylamak için enter a bastıktan sonra :D

ADmin beni takip ediyo zaten bana özel gif çıkarcakmış Onursal üye diye:D

Cılgın Kors
10-07-2010, 20:58
Belkide gördüğüm en durgun wow gidişatı sayfası ghost her hafta okadar asker kesiyor ama bir rapor yok burada... Sayın wowtime forum sözcülerinden rica ediyorum şurayı biraz renklendirin...

Marjinal
10-07-2010, 21:28
hadi beyler çıkarında soteden şu muazzam ordularınızı görelim artık. seviyeler 90 lara dayanmış faliyet yok yahu s5 de. organize olamıyonuzmu yoksa saldırılar için. bu ne yav wow saldırı raporu olmayan forum mu olur. :(

_Grkn_
10-07-2010, 21:33
fanatik fenerli olsam da, Fenerbahçe = SON birlikleri yakıştırmasını sevmedim gürkan :cool:

şakayla karışıkta olsa SON üyesi olmak istemezdim açıkçası (umarım eski s11 SON birlikleri üyesi dostlarım alınmaz bu yazdığım şeyden sonra):confused:

katılıyorum son da olmak istemezdim diye düşünüyorum :) son birliklerinde pek deneyimli oyuncu yoktu diye düşünüyorum platinumda aşırı derece de vardı yanlız bir bir hesap sildiler... Ki sondaki arkadaşlarımızda biliyor saldırganda ilk 20 de olucaklardan en az 10 tanesi silmiştir diyebilirim.

arcmrt21
10-07-2010, 23:03
Bende şoyle diyeyim o serverde uzun sure oynamasamda SON birlikleri yonetiminden gerek kotanjant olsun gerek tomartıcı olsun sohbetim vardı ve tomartıcı ile birlikte de oynamışlığım çoktur...

O serverde SON birlikleri zaten kadrolu olarak geldiğinden dolayı herşeyleri hazırdı yani sadece son merkez birliği bile servere karşı oynabilecek düzeydeydi... Allstar ve platinium dan hangisi guçluydu derseniz platinium da acayip ordular vardı ama işte vuramadılar allstarplatinium ikilisinin yoneticileri ve SON birliklerinin düzeni sayesinde o server kazanıldı... Hatta bayagı bir ordu elde patlamıştı o zamana oranla kotanjantın rekor ordusuda fakat sonra s12 de hepsini ağlatacak rekor çıkardık:D

Herneyse s5 e donersem wow gidişatı olarak yeter da rapor koyun biraz... Çekişme yok bu serverde... Zaten yunus abiyi oyundan bıktırdınız oyunun zevki kalmadı...

Selametle kalın...

karantina
10-07-2010, 23:31
son resetledi s11 i

hop hop benim kankamı şikayet etmeyin yakarım :D:D

karantina
10-07-2010, 23:32
hadi beyler çıkarında soteden şu muazzam ordularınızı görelim artık. seviyeler 90 lara dayanmış faliyet yok yahu s5 de. organize olamıyonuzmu yoksa saldırılar için. bu ne yav wow saldırı raporu olmayan forum mu olur. :(

kimsede ordu kalmamış :D:D

_Cerrah_
10-07-2010, 23:46
sevgili wow kurucuları :) lütfen rapor paylaşın forumda yav, biraz renklensin ortalık..fazla sessizsiniz :)

000000
11-07-2010, 10:37
hop hop benim kankamı şikayet etmeyin yakarım :D:D

Şikayet etmez ya şaka yapıyo insan hayranını şikayet eder mi hiç:D

TIRCI
11-07-2010, 11:10
Fırtına öncesi sessizlik diyelim...

karantina
11-07-2010, 11:20
Fırtına öncesi sessizlik diyelim...

bu saatten sonra fırtına çıkacagını sanmıyorum en fazla ufak bir bahar esintisi çıkar kanımca :D:D

tomartıcı
11-07-2010, 12:01
katılıyorum son da olmak istemezdim diye düşünüyorum :) son birliklerinde pek deneyimli oyuncu yoktu diye düşünüyorum platinumda aşırı derece de vardı yanlız bir bir hesap sildiler... Ki sondaki arkadaşlarımızda biliyor saldırganda ilk 20 de olucaklardan en az 10 tanesi silmiştir diyebilirim.

normalde bişey yazmayı düşünmüyordum ama bunun üzerine yazayım. gürkan cım elimizde 40 adet 50k yaya 20k üstü atlısı olan ve min 5k mancınık bulunan ordu kaldı. biz orda oynarken herşeyi hesaplayarak oynadık savaş o serverda hiç durmadı sürekli son vs birileri şeklinde devam etti. dayday la başladı. 57. alayla devam etti. ardından platınumdanda gecip allstar a ulaştı wowdan öncede. savaşlardada sürekli olarak taktiksel msjlarımızla bile bircok adam caktık. ayrıca birde allstar ın yaşadıgı olaylar varki adamlara ne kadar anlatsamda anlamadılar. allstar ı asla yıkmak istemedim. cünkü wow ordularımızı cakacak yerler olsun bizimkileride yıkan olsun diye. ama gördüğüm şu ki platınum bizden aldıgı erken yıkım sebebi ile oyunu bırakanlar sebebi ile geri kaldı. allstar ise oyunu ilk defa oynayan başkanları sebebi ile. aron40 korsikalı için konuşuyorum. yanlış anlaşılma olmasın. korsikalının beni delirtmesi sebebi ile allstar a yazık oldu. orda ne yapsalarda allstar da platınum da kazanamazdı. biz wow 70 80 arası basarken şenay benim merkezi yıkma peşindeydi. sizin peşinden gittiğiniz adamların bir kısmı hayatlarında başarı görmemiş kişilerdi hırsları ile oynadılar.

s11 i benim birliğim kazandı ama zevk aldığımı söyleyemem wow zamanı için. cünkü rakip saldırı atmayı bile bilmiyordu. attıkları wow saldırıları tek tek gelip 5 10 seviye alma şeklinde idi. dedikleride biz tek atar cok yıkarız:D bizde toplu gidip köyden rapor alırız. bişeyi yaparken saglam yapmak lazım. o serverdaki arka planda dönen işlerle ilgili konuşulsa bir daha travian oynanmayabilir:D

_TEKSAS_
11-07-2010, 12:07
gelıyorlarrrr:)

_Grkn_
11-07-2010, 14:26
normalde bişey yazmayı düşünmüyordum ama bunun üzerine yazayım. gürkan cım elimizde 40 adet 50k yaya 20k üstü atlısı olan ve min 5k mancınık bulunan ordu kaldı. biz orda oynarken herşeyi hesaplayarak oynadık savaş o serverda hiç durmadı sürekli son vs birileri şeklinde devam etti. dayday la başladı. 57. alayla devam etti. ardından platınumdanda gecip allstar a ulaştı wowdan öncede. savaşlardada sürekli olarak taktiksel msjlarımızla bile bircok adam caktık. ayrıca birde allstar ın yaşadıgı olaylar varki adamlara ne kadar anlatsamda anlamadılar. allstar ı asla yıkmak istemedim. cünkü wow ordularımızı cakacak yerler olsun bizimkileride yıkan olsun diye. ama gördüğüm şu ki platınum bizden aldıgı erken yıkım sebebi ile oyunu bırakanlar sebebi ile geri kaldı. allstar ise oyunu ilk defa oynayan başkanları sebebi ile. aron40 korsikalı için konuşuyorum. yanlış anlaşılma olmasın. korsikalının beni delirtmesi sebebi ile allstar a yazık oldu. orda ne yapsalarda allstar da platınum da kazanamazdı. biz wow 70 80 arası basarken şenay benim merkezi yıkma peşindeydi. sizin peşinden gittiğiniz adamların bir kısmı hayatlarında başarı görmemiş kişilerdi hırsları ile oynadılar.

s11 i benim birliğim kazandı ama zevk aldığımı söyleyemem wow zamanı için. cünkü rakip saldırı atmayı bile bilmiyordu. attıkları wow saldırıları tek tek gelip 5 10 seviye alma şeklinde idi. dedikleride biz tek atar cok yıkarız:D bizde toplu gidip köyden rapor alırız. bişeyi yaparken saglam yapmak lazım. o serverdaki arka planda dönen işlerle ilgili konuşulsa bir daha travian oynanmayabilir:D

ASlında ben wow dönemi hakkında pek yorum yapamıyorum çünki wow dönemi bırakmak zorunda kaldım :) bundan istifade serverin sonundada olsa 5 orduyla merkezi sıfırlamışlar:D Ayrıca dediğim gibi platinumun önemli isimleri oyunu bırakınca wow saldırıalrını organize edicek adam çıkmamıştır dediğie katılyorum :)

Jelanie
11-07-2010, 14:39
merak edilen raporlar ne kadar rapor denirse :D

http://travian-reports.net/tr/img/16449526869.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/16449767b24.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164498f7d26.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/1644991de17.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/16450293dd2.png

Jelanie
11-07-2010, 14:39
devam
---
http://travian-reports.net/tr/img/16450306f8b.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/1645047c1a6.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164505fb7e9.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164506f5bc2.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/1645071b0dd.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/1645082000b.png
---

Jelanie
11-07-2010, 14:40
http://travian-reports.net/tr/img/16450912184.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164511208b2.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/16451201fe5.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164513f4bc6.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164514ed3c6.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164515a0b8b.png

Jelanie
11-07-2010, 14:42
---
http://travian-reports.net/tr/img/164516dede9.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164517c09cb.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164519034c8.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/16452055d1a.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164521945ac.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/16452220675.png

Jelanie
11-07-2010, 14:42
---
http://travian-reports.net/tr/img/164523324a8.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/16452438f73.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/1645256bdc3.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/1645270d14b.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/1645296eecf.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164530729cc.png
---

Jelanie
11-07-2010, 14:45
http://travian-reports.net/tr/img/164531588e3.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/16453524306.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164539bbbd1.png
---
http://travian-reports.net/tr/img/164541c0fc2.png

natarları aradan cıkarmaya calıstık ama arada kactıysa bilemem. son 1 haftaya ilişkin raporlar arada muhakkak gozden kacan mevcuttur lakin kayda deger saldırılar olsaydı kacmazdı diye tahmin ediyorum..

iyi oyunlar iyi forumlar

000000
11-07-2010, 14:46
BUrdan bi itirafta bulunayım o 30 mancolarla 300 askerlerle dalan karantina:D:D acı ama gerçek:D:D

TIRCI
11-07-2010, 16:00
Saldırıların hemen hemen hepsi,askerinden kurtulmak için atılan saldırılara benziyor.İyi gidiyorsunuz bu arada

Jelanie
11-07-2010, 16:08
Saldırıların hemen hemen hepsi,askerinden kurtulmak için atılan saldırılara benziyor.İyi gidiyorsunuz bu arada

evet mehmet bey bu sebeble bugune kadar bu raporlar konmamıstı zaten. kayde deger rapor aralarında pek yok. hatta cogu icerde ne kadar defans var bunu gormek adına yapılan yagma saldırıları :D
------------
genelde nefes.c birliginden gelen saldırılar var. nefes.c elindeki fazla askeri cıkarıyor. sanırım belis baskanımın wowunu desteklemekte kolaylık saglamak amaclı :D gayet te mantıklı.

sizlerden de rapor bekleriz diyicem ama bu tarz raporları sahsım adına gormesemde olur :D

ayrıca _ghost_ arkadasımızın merkez ve diger yan koylerine olan saldırı raporlarını koymadık. isteyen varsa saldıran arkadaslar koysun
-------------
birde merak ediyorum. acemi bir oyuncu olarak kişisel merakım.
hani wowdan rapor alıyorlarya işte o raporları alınca ne oluyorr :D aa cok defans varmıs gitmeyelim mi yada aa def birikmiş gidelim mi :D dusuncesi dogar. muhakkak bizimkilerde yapıyordur da. niçin bunu yapıyorsunuz demiyorum kesinlikle

manyakk
11-07-2010, 16:49
hani wowdan rapor alıyorlarya işte o raporları alınca ne oluyorr :D aa cok defans varmıs gitmeyelim mi yada aa def birikmiş gidelim mi :D dusuncesi dogar. muhakkak bizimkilerde yapıyordur da. niçin bunu yapıyorsunuz demiyorum kesinlikle

Türk İnsanı Bilinmeyen, gizemini koruyan herşeyi merak eder. ASKER SAYISI Başkada bi halta yaramaz :D zaten OrtaLama ne kadar deff toplanıyo az çook tahmin edebiliyoruz :)

tekirdağlı
11-07-2010, 16:58
Türk İnsanı Bilinmeyen, gizemini koruyan herşeyi merak eder. Başkada bi halta yaramaz :D zaten OrtaLama ne kadar deff toplanıyo az çook tahmin edebiliyoruz :)

Arkadaşım, Türk insanı başkada bi halta yaramaz, cümlesini eklerken daha dikkatli ol, eger şaka yaptıysan, şunu bilmelisin ki bu konular çok hassaaiyet içerir.

iyi forumlar.

manyakk
11-07-2010, 17:05
Arkadaşım, Türk insanı başkada bi halta yaramaz, cümlesini eklerken daha dikkatli ol, eger şaka yaptıysan, şunu bilmelisin ki bu konular çok hassaaiyet içerir.

iyi forumlar.

Dostum başka bi halta yaramayan Wow Savunmasının Görünmesi ;)

c.kasap
11-07-2010, 17:39
Travian Avrupa Turnuvası 2011 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=660364#post660364)

Gibb10
11-07-2010, 18:05
Travian Avrupa Turnuvası 2011 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=660364#post660364)

Buradan bu konu ile alakalı Ali abiye, Volkan'a, Dilek'e, Erhan Abi, Yasin Abi'ye ve NEFES'in yönetimindende belis'e sonmohikan'a kısacası alayınıza sesleniyorum. Konuşun aranızda ekip olarak girelim şu turnuva'ya. :)

Jelanie
11-07-2010, 18:26
Buradan bu konu ile alakalı Ali abiye, Volkan'a, Dilek'e, Erhan Abi, Yasin Abi'ye ve NEFES'in yönetimindende belis'e sonmohikan'a kısacası alayınıza sesleniyorum. Konuşun aranızda ekip olarak girelim şu turnuva'ya. :)

töbe töbee :o

ban yedirtcen bana durduk yere. dıt dıt zaten dikisliyodur uzak dur benden :D

star1905
11-07-2010, 19:02
Yanlız bilmediğin birşey var allstarıda platinum yönetiyordu diyebilirim. hatta bir ara operasyon hazırlamak için allstara galicektim ama sonradan yattı:). genel başkanınız aron40 hesabı platinuma bıraktı ve temsilcisi bendim :)
aynı serverden bahsediyoz sanıyodum :D
bizim genel başkanımız mahir ağa ydı biz hatırlamıyoz sizin bir tane wow köyünüz vardı onunla idare ediyodunuz bizde 3 tane ayrıca sizin başkanlarınız baştan oyundan soğudu istediğin kişiye sorabilirsin
yani plantiumda bişey yoktu allstar kendi içinde savaştı ben siz kötüsünüz demiyorum güzel oyuncular var ama bırakmış gibi takılıyodu anladın :)

star1905
11-07-2010, 19:04
galatasaray = Platinum
beşiktaş = allstar
Fenerbahçe = son

dostum gerçekten hafızan çok zayıf :)
yaw biz birleşmedik mi wowlar birleşti sonra son birlikleride profiline 'İSTERSENİZ BAŞKA SERVERİN WOWLARIYLA BİRLEŞİN' diye bişey yapmışlardı hatırla yaw plantium baskın deildi

cucu75
11-07-2010, 19:32
yaw biz birleşmedik mi wowlar birleşti sonra son birlikleride profiline 'İSTERSENİZ BAŞKA SERVERİN WOWLARIYLA BİRLEŞİN' diye bişey yapmışlardı hatırla yaw plantium baskın deildi

s11 geyiğine devam edeceksek eğer tüm birliklerin ve yönetimlerin kirli çamaşırlarını ortaya dökebilirim dostum bu konu ile ilgili özelden de yazışabiliriz, ne alaka dersen eğer s11'i saldırı puanında ilk 40'ta bitiren, profilinde yanlış hatırlamıyorsam 22 madalya (kurdele demiyorum dikkat et lütfen) olan, ne SON, ne ALLSTAR, ne de sevgili dostum Gürkan'ın yönetiminde olan PLATİNUM birliği üyesiydim İsimSİZ birliği yönetim kadrosunda bitirdim s11'i (bu arada tomartıcı'da gelmiş foruma muhabbeti özlemişim kandisi ile):)

bu arada jelanie, bu raporları paylaşma allah aşkına _ghost_un savunmada kestiği kellelerin değeri düşüyor gitgide

star1905
11-07-2010, 19:38
s11 geyiğine devam edeceksek eğer tüm birliklerin ve yönetimlerin kirli çamaşırlarını ortaya dökebilirim dostum bu konu ile ilgili özelden de yazışabiliriz, ne alaka dersen eğer s11'i saldırı puanında ilk 40'ta bitiren, profilinde yanlış hatırlamıyorsam 22 madalya (kurdele demiyorum dikkat et lütfen) olan, ne SON, ne ALLSTAR, ne de sevgili dostum Gürkan'ın yönetiminde olan PLATİNUM birliği üyesiydim İsimSİZ birliği yönetim kadrosunda bitirdim s11'i (bu arada tomartıcı'da gelmiş foruma muhabbeti özlemişim kandisi ile):)

bu arada jelanie, bu raporları paylaşma allah aşkına _ghost_un savunmada kestiği kellelerin değeri düşüyor gitgide
dostum isimsiz vs. vs. bu gibi birlikler bişey değil sonradan birliklerine ihanet eden veya birlikleri tarafından ihanete uğruyan(çok az ) birliklerdir..
saldırganlıkta dersen ztn tüm usta oyuncular son birlikerindeydi saldırganlıkta torex 1. oldu ve son birliği üyesidir kendisi ...!
lütfn atıp tutmadan geyik yapalım :)

star1905
11-07-2010, 19:42
evet mehmet bey bu sebeble bugune kadar bu raporlar konmamıstı zaten. kayde deger rapor aralarında pek yok. hatta cogu icerde ne kadar defans var bunu gormek adına yapılan yagma saldırıları
------------
genelde nefes.c birliginden gelen saldırılar var. nefes.c elindeki fazla askeri cıkarıyor. sanırım belis baskanımın wowunu desteklemekte kolaylık saglamak amaclı :D gayet te mantıklı.

sizlerden de rapor bekleriz diyicem ama bu tarz raporları sahsım adına gormesemde olur :D

ayrıca _ghost_ arkadasımızın merkez ve diger yan koylerine olan saldırı raporlarını koymadık. isteyen varsa saldıran arkadaslar koysun
-------------
nefes.c birliği üyeleri yaklaşık 400k askeri bizim birlikte kestiler raporlar kaldıysa koyarım onlarıda :)
ya hadi bide yıksalar içim yanmıcak bakıyorum 30k sadece emperjan yollamış bunlardanda kurtulmak için değildir heralde :D
ve wowlar çıkmadan öncede aynısı oldu sağolsun dostlarım hepsine cvp verdi ve nefes.c birliğinin yaklaşık 400k savunma-saldırı askeri 4-4-4-6 köylüde çakılmıştır giriş yapılmamıştır ..!
bence bu birlikteki herkes acemi
saygılarımla
GECECİ

000000
11-07-2010, 19:50
S11 i yasaklıyorum bu servera:D s11 yazanı şikayet edicem banlatıcam (barafranca bilir ona sorun söyler:D:D)

Hadi tartşalım ama tam kadro olsun lütfen forum:D

Su wowunu hikmet baba 2 seviye indirdi galiba karantina rapor koyar msın?:D:D

cucu75
11-07-2010, 19:53
dostum isimsiz vs. vs. bu gibi birlikler bişey değil sonradan birliklerine ihanet eden veya birlikleri tarafından ihanete uğruyan(çok az ) birliklerdir..
saldırganlıkta dersen ztn tüm usta oyuncular son birlikerindeydi saldırganlıkta torex 1. oldu ve son birliği üyesidir kendisi ...!
lütfn atıp tutmadan geyik yapalım :)

atıp tutma derken üstüme alınmıyorum şuan, veya lafı bana söylemediğini farzediyorum, torex yan köylerinden tokmak basıp benim vahamda az kesmedi onları dersem sana, ne yorum yapacaksın, veya s11'de wow kuran akıllı ol'un wow köyünde sadece benim 45k mızrak ve 30k paladinim vardı dersem ne diyeceksin....

bu tarz muhabbetler çok uzar o yüzden yazdım birazda s11 geçmişte kaldı diye, s5te buradayız, sonuna kadar beraberiz, derdim oyundan maksimum keyfi almak, birbirimize saldırırken doğduğumuz mahalle veya köylere dalmıyoruz, gürkan ile muhabbetim s11den beri devam ediyor, oyunda onun köy adlarına bak arada f.ck köyünü göreceksin, benim köylerimde de manonfiree adını göreceksin, ozdo'nun köylerinden birisinin isim babası benim, hatta köy adlarımızda aynı....

tek şeye bakarım, hayata uyarlarsan da aynı konuma gelir zaten, server biter (işten ayrılırsın, taşınırsın vb.) ama o kişilerle daha sonra tekrar karşılaştığında aynı şevkle aynı zevkle muhabbet edebilirsin...

sözün özü atıp tutan senin gözünde bensem eğer eyv. kabulüm, ama yorum yaparken karşıdakinin neler bildiği veya yaptığıda önemli olsun gözünüzde, yeri gelmişken çok fazla yazmam foruma bilen biliyor zaten, her ne kadar henüz tek kelime muhabbetimiz olmasa da TIRCI (kusura bakma adını bilemiyorum) tek kelime ile hem oyunun hem forumun hakkını veren tek insan gözümde...

iyi forumlar

cucu75
11-07-2010, 19:53
S11 i yasaklıyorum bu servera:D s11 yazanı şikayet edicem banlatıcam (barafranca bilir ona sorun söyler:D:D)

direk bekliyorum banlanmayı hocam :)

000000
11-07-2010, 19:58
direk bekliyorum banlanmayı hocam :)

Şaka yaptım ya eğleniyorum bi barafrnca'yı banlattım burdan:D:D oda kayarım dedi diye dayanamadım:D ama bende banlandım ödeşmiştik:D çok oldu yani.P

star1905
11-07-2010, 20:07
atıp tutma derken üstüme alınmıyorum şuan, veya lafı bana söylemediğini farzediyorum, torex yan köylerinden tokmak basıp benim vahamda az kesmedi onları dersem sana, ne yorum yapacaksın, veya s11'de wow kuran akıllı ol'un wow köyünde sadece benim 45k mızrak ve 30k paladinim vardı dersem ne diyeceksin....

bu tarz muhabbetler çok uzar o yüzden yazdım birazda s11 geçmişte kaldı diye, s5te buradayız, sonuna kadar beraberiz, derdim oyundan maksimum keyfi almak, birbirimize saldırırken doğduğumuz mahalle veya köylere dalmıyoruz, gürkan ile muhabbetim s11den beri devam ediyor, oyunda onun köy adlarına bak arada f.ck köyünü göreceksin, benim köylerimde de manonfiree adını göreceksin, ozdo'nun köylerinden birisinin isim babası benim, hatta köy adlarımızda aynı....

tek şeye bakarım, hayata uyarlarsan da aynı konuma gelir zaten, server biter (işten ayrılırsın, taşınırsın vb.) ama o kişilerle daha sonra tekrar karşılaştığında aynı şevkle aynı zevkle muhabbet edebilirsin...

sözün özü atıp tutan senin gözünde bensem eğer eyv. kabulüm, ama yorum yaparken karşıdakinin neler bildiği veya yaptığıda önemli olsun gözünüzde, yeri gelmişken çok fazla yazmam foruma bilen biliyor zaten, her ne kadar henüz tek kelime muhabbetimiz olmasa da TIRCI (kusura bakma adını bilemiyorum) tek kelime ile hem oyunun hem forumun hakkını veren tek insan gözümde...

iyi forumlar
evt uzar ama torex elinde sonunda öyle veya böyle saldırıda birinci oldu sende bassaydın sende olsaydın adam 1 yılını vermiş senin gibi oyuncuların içinden birinci gelmiş en azından başarısına biraz saygı duyalım..!
ben s11e geç başladım ilk oynadığım yer s11di orda birçok şey öğrendim..
ama emin olabilirisin orda çok şeyi takip ediyordum senin 45k mızrak 30k pladin olması bişeyi değiştirmez benimde 10k ya yakın pre. vardı ki sen orda benden çok güçlüydün..
yani yorum tarzınız çok değişik geliyosunuz isimsiz birliği en iyisi diyosunuz sonra geliyonuz torex benim vahalardan birinci oldu diyosunuz sonrada onları ben destekledim diyosunuz vs vs tmm bizim tartışmayı kapatalım sen haklısın torexi sen 1. yaptın wowun savunmasının çoğunluğunu sen yaptın en iyi birlik isimsizdi..! başka s11le sormak istiyen varsa cevaplıyabilirim

mackhinist
11-07-2010, 20:11
kankaaa bırak ya ugraşma adamlarla...

cucu75
11-07-2010, 20:12
evt uzar ama torex elinde sonunda öyle veya böyle saldırıda birinci oldu sende bassaydın sende olsaydın adam 1 yılını vermiş senin gibi oyuncuların içinden birinci gelmiş en azından başarısına biraz saygı duyalım..!
ben s11e geç başladım ilk oynadığım yer s11di orda birçok şey öğrendim..
ama emin olabilirisin orda çok şeyi takip ediyordum senin 45k mızrak 30k pladin olması bişeyi değiştirmez benimde 10k ya yakın pre. vardı ki sen orda benden çok güçlüydün..
yani yorum tarzınız çok değişik geliyosunuz isimsiz birliği en iyisi diyosunuz sonra geliyonuz torex benim vahalardan birinci oldu diyosunuz sonrada onları ben destekledim diyosunuz vs vs tmm bizim tartışmayı kapatalım sen haklısın torexi sen 1. yaptın wowun savunmasının çoğunluğunu sen yaptın en iyi birlik isimsizdi..! başka s11le sormak istiyen varsa cevaplıyabilirim

hocam muhabbeti ters yönlere çekiyorsun, burada İsimSİZ muhabbetini yapma sebebim adı geçen 3 birliğe de mensup olmadığımı belirtmek içindi tek bir mesajımda en iyi bizdik dediğimi veya birlik üyelerimden birisinin iddia ettiğini görmedim, torex'e server bitiminde kendi deyimi ile tek tebrik mesajını da atan benim, akıllı ol'un wow köyüne detek attığımı söyleme sebebim de çok farklı galiba frekanslar tutmuyor sizinle...

yazdığım mesajları LÜTFEN tekrar okuyunuz !!!

Marjinal
11-07-2010, 20:25
yav bırakın şurada wow dışı muhabbet yapmayın arkadaşlar. forumda başka bölümler mi yok bu muhabbet için. su nun wowu 2 seviye vermiş varmı rapor koyunda görelim yahu.

hikmetbaba23
11-07-2010, 21:22

Su wowunu hikmet baba 2 seviye indirdi galiba karantina rapor koyar msın?:D:D
2 deyil 3 sevye indirdim http://travian-reports.net/tr/report/1648343ab8d

star1905
11-07-2010, 21:27
2 deyil 3 sevye indirdim
hani rapor hani rapor :D

hikmetbaba23
11-07-2010, 21:31
hani rapor hani rapor :D
biraz merak olsun

mallyill
11-07-2010, 21:31
bu biryerden geldi---2 değil 3 seviye almış diyo.:eek:

000000
11-07-2010, 21:40
3 dicektim dedim 81 olabilir editledim ilk 3 dedim yani

Arkadan kimse niye dalmamış yazk o kadar çit hasar görmüş yani. Organize 0 :P

mallyill
11-07-2010, 21:54
hakikaten tek saldırı büyük hata olmuş.yinede 3 seviye için saldırana
da savunana da tebrikler.

_Grkn_
11-07-2010, 22:01

iyi forumlar.

Yazıları nerenle okudun desem ayıp kaçarmı :D

hem baba ya laf yok onun bi aşkısı var yıkar walla hepinizi :)

_Grkn_
11-07-2010, 22:03

ben tam oyunu bıraktığım sırada oldu o olanlar hafızama laf yok :D

_Grkn_
11-07-2010, 22:04
2 deyil 3 sevye indirdim http://travian-reports.net/tr/report/1648343ab8d

şu raporları resim olarak koysak bilmiyorsanız öretelim:)