PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 5]

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

000000
11-06-2010, 16:06
http://my-home.co.il/
http://isra-pet.com/
http://www.turk-h.org/defacement/view/372061/t-i-m.co.il

Ayyıldız Tim'e üye msin:D

Not: Bir bayana karşı nasıl konuşucağını bilmeyen cinsdaşlrımı kınıyorum amazon ormanlarından çıktığınızı belli etmeyin:D:D

nihatketen
11-06-2010, 16:12
şaka yapmış sana neden alınıyorsun ??????????

yazımı birkez daha oku.. alınmadım ..güldüm :)

karantina
11-06-2010, 16:17
Ayyıldız Tim'e üye msin:D

Not: Bir bayana karşı nasıl konuşucağını bilmeyen cinsdaşlrımı kınıyorum amazon ormanlarından çıktığınızı belli etmeyin:D:D

oyun dan yaz anlatayım :D:D

000000
11-06-2010, 16:20
oyun dan yaz anlatayım :D:D

Neyi anlatıyosun anlatıcak bir şey yok ki:D Ayyildiz'in forumunda var msın varsan ordan yazıyım ama yasaklamışlardı yazamam :)))

Walther
11-06-2010, 16:25
bu durumda samimiyetinizin olmadıgı bir adamın lafına bakıp defans topladıgınızında farkındasınız degil mi metin bey?

Hanımefendi çok boş konuşuyorsun Yunusa haksızlık etmişim, ortalığı bulandıran sensin her seferinde :D:D yaparak yumuşatır gösterip milleti kışkışlıyorsun. Demekki bu olayı sende bılıyordun !
Biz Metın beye şaka yaptık dıyor birisi sen kalkıp güvenmeseydın dıyorsun, insanlık öldumu ? grurunu insan yere serermı oyun ıcın ? Metın abinın elındekı konusmaları buraya bızzat dökmesını beklıyorum aslında ozaman ne dıceksınız dıye...
Burada sadece MEtın abıyle Bnbn tartıssa bısey yazmıcaktımda sen hoppiri hoppiri Yok riddickı tebrık ederız yok ınanmasaydın deyıp deyıp duruyorsun sonra şapkanızı önunuze alın dıyorsun.
Bence şapkanı cıkar bıdahada takma sen hep bak, bakta bızde senın forumdakı bos dırdırlarından kurtulalım be :)

Yani resmen şurda bırı bana satassında zaman gecsın ıstıyorsun he ! ne alaka 6 7 kısıyı savunmadınızda bılmem kımı savundunuz vs, senın delıkanlıgına, sözune guvendıgın,rakıpte olsa ve ıs sektörunden tanıdıgın bırısı sana gelıp( bak şaka samımıyetı yokken) sana saldırıyoruz dese sen bırlıgınden degıl olcagını bılsen, utanmasan dıger serverlerdende savunma ıstersın multıye falan yazarsın, azcık kendı hesabını dusun öyle konuş. Hayretler olsun !

000000
11-06-2010, 16:27
Üstteki dün bana bir şeyler yazmışsın editlemisşin sen de az deliknalı ol kızlarla tartışcağına.

Walther
11-06-2010, 16:29
Üstteki dün bana bir şeyler yazmışsın editlemisşin sen de az deliknalı ol kızlarla tartışcağına.

Sana yazmadım Kadire yazdım senden alıntı yapmışım yanlışlıkla editledim ! sen kimsin, daha kimliğini açıklayacak kadar delikanlı degılken bana sorguya çıkıyorsun, boş boş konuşma git işine ! Sen sanırım kızlarla hıc konuşmuyorsun cesaretin yoktur senın sanalda bıle kendını acıklamadıgına göre. Hadin sen git oyuncaklarınla oyna yaşın tutmaz benle muhattab olmaya .

karantina
11-06-2010, 16:30
Neyi anlatıyosun anlatıcak bir şey yok ki:D Ayyildiz'in forumunda var msın varsan ordan yazıyım ama yasaklamışlardı yazamam :)))

zaten br yerden ban yemesen şaşarım :D

000000
11-06-2010, 16:31
Sana yazmadım Kadire yazdım senden alıntı yapmışım yanlışlıkla editledim ! sen kimsin, daha kimliğini açıklayacak kadar delikanlı degılken bana sorguya çıkıyorsun, boş boş konuşma git işine ! Sen sanırım kızlarla hıc konuşmuyorsun cesaretin yoktur senın sanalda bıle kendını acıklamadıgına göre. Hadin sen git oyuncaklarınla oyna yaşın tutmaz benle muhattab olmaya .

O kadar ayarsızsın yani kime yazıcağını bilmicek kadar :)) Oo sen büyüksün tabii ne haddimize sen kimsin ki sana hesap vericem bilen biliyo senin bilmene gerek yok haddini bil yeter =))

000000
11-06-2010, 16:32
zaten br yerden ban yemesen şaşarım :D

Ban yemedim özel mesajlaşma yasak orda :D Orda yazarken 10 defa düşünüp yazıyorum:D:D Adamlara manyak saygı duyuyorum destek için kolye alıcam yüzük pahalı kaçtı:D:D

manyakk
11-06-2010, 16:32

Kız'Larınız Biraz sakin olsun ortamı germesin Bizde Kız'larınızla değilde sizLe konuşarak delikanlı olalım olur mu ?

karantina
11-06-2010, 16:33
O kadar ayarsızsın yani kime yazıcağını bilmicek kadar :)) Oo sen büyüksün tabii ne haddimize sen kimsin ki sana hesap vericem bilen biliyo senin bilmene gerek yok haddini bil yeter =))

şiişşşttt kızdırman benim kankamı :D burda form da bi kankalık bagı kurduk negüzel atışmadan takılıyozzz :D kızdırmayın sakın

Cılgın Kors
11-06-2010, 16:34
Yine karışmış ortalık :))

Kadir tebrik ederim Hacklemeye devam israil hainlerini.

Jelanie ye karışmayın hepınız toplanıp biz bayana nasıl böyle yüklenirsiniz :mad:

Sonmohikana yapılanları kendi şahsım adına doğru bulmuyorum, Nihatım sana birisi yaptıysa o onun terbıyesızlıgı bunun aynısını rakıbe yapmayı gerektirmez paşam. Orda yanlışın var ki sana hıc muhalefet olmam bilirsin, birazda karşı tarafta düşünün kendinizi... Sen gülmüşsün ama burda Metın abıye tanıdıgı bırı yapmıs olayı. Neyse oda geçer unutulur. Kalp kırmaya gerek yok

sonmohikan
11-06-2010, 16:35
bu durumda samimiyetinizin olmadıgı bir adamın lafına bakıp defans topladıgınızında farkındasınız degil mi metin bey?

Bana ne kadar safsınız deseniz anlarım sizi ve hakta vererim serzenişim sadece insanları bu şekilde aptal yerine koyanlara, ben ne size ne wowtimedeki değerli rakiplerime karşı değilim heleki bu oyundaki rekabetten de keyif alıyorum beni anlamanız gereken tek şey şudur butür yaklaşımlar tamemen yanlıştır bu yazdıklarımı da başka yerlere çekmeye gerek yok, aklınızda birşey kalmasın başarılarınızı takdirle karşılar vede saygı duyarım sizi takip ediyorum her ne kadar sizden gıcık aldığımı düşünsenizde ben samimiyetle belirteyim beğemdiğim oyunculardansınız gıcık almak değilde dikkate alıyorum diyelim neticede ismini bile bilmediğimiz birçok oyuncu arkadaşımız var bunu küçümseme anlamında söylemiyorum onlarda zamanı geldiğinde ön plana çıkacaklardır, son olarak belli seviyedeki oyuncuların butür yaklaşımlarla yanıltılmaya çalışılmaması inanın bir şahsiyeti yanlış bir söylemle mağlup etmeye kalktığım zaman hesabımı silip giderim daha iyi çünki bu bana keyif vermez.... Başarılarınızn devamını dilerim küçük hanım....

Walther
11-06-2010, 16:39
Kız'Larınız Biraz sakin olsun ortamı germesin Bizde Kız'larınızla değilde sizLe konuşarak delikanlı olalım olur mu ?

Aman diyim Butay Jelanie ile konuş varsın laf etsin takma sen onu en azından karşındakının ne oldugunu bılıyorsun , biz bayanın şahsına laf etmedik sadece tartışıyoruz benim zoruma giden burda gelip 10 kişinin bir kişiye sırf haklıyız demek ıcın yuklenıyor olması.Yuklenirkende hep aynı seylerı ısıtıp servıs etmelerı,alakasız ve aynı. Metın abi haklıdır burda savunması bıle zaman kaybıda ıste anlama yeteneklerı az bazılarının........ (Wowtime saygı duydugum bırlıktır asla onlara topluca bır atıf yoktur ! )
Riddicki tebrık ederım Riddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederımRiddicki tebrık ederım :D inanmasaydın.inanmasaydın.inanmasaydın.inanmasaydı n.inanmasaydın.inanmasaydın.:)

sonmohikan
11-06-2010, 16:49
aman diyim butay jelanie ile konuş varsın laf etsin takma sen onu en azından karşındakının ne oldugunu bılıyorsun , biz bayanın şahsına laf etmedik sadece tartışıyoruz benim zoruma giden burda gelip 10 kişinin bir kişiye sırf haklıyız demek ıcın yuklenıyor olması.yuklenirkende hep aynı seylerı ısıtıp servıs etmelerı,alakasız ve aynı. Metın abi haklıdır burda savunması bıle zaman kaybıda ıste anlama yeteneklerı az bazılarının........ (wowtime saygı duydugum bırlıktır asla onlara topluca bır atıf yoktur ! )
riddicki tebrık ederım riddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederımriddicki tebrık ederım :d inanmasaydın.inanmasaydın.inanmasaydın.inanmasaydı n.inanmasaydın.inanmasaydın.:)

[ı][sıze=4]değerli kardeşlerim olumlu olumsuz yorumlarınıza teşekkür ederim ancak bu konunun sonunu da getirelim amacım buradan kimseyi suçlamak yada üstünlük sağlamak değildir, sadece butür polemiklere mahal verecek diyalogların her iki taraf içinde olmamsı gerektiğinin altını çizmektir bilal kardeşimin de dediği gibi iş cambazlığa kalırsa heleki benden daha cambazına ip vermem....[/sıze][/ı]

Walther
11-06-2010, 16:53
[ı][sıze=4]değerli kardeşlerim olumlu olumsuz yorumlarınıza teşekkür ederim ancak bu konunun sonunu da getirelim amacım buradan kimseyi suçlamak yada üstünlük sağlamak değildir, sadece butür polemiklere mahal verecek diyalogların her iki taraf içinde olmamsı gerektiğinin altını çizmektir bilal kardeşimin de dediği gibi iş cambazlığa kalırsa heleki benden daha cambazına ip vermem....[/sıze][/ı]

Tamam Metın abi kendi adıma kapatıyorum konuyu.Senin sözün bize yeter !

karantina
11-06-2010, 17:02
Tamam Metın abi kendi adıma kapatıyorum konuyu.Senin sözün bize yeter !

konu ile ilgili
1
2
3 tıp :D

Jelanie
11-06-2010, 17:05
Bana ne kadar safsınız deseniz anlarım sizi ve hakta vererim serzenişim sadece insanları bu şekilde aptal yerine koyanlara, ben ne size ne wowtimedeki değerli rakiplerime karşı değilim heleki bu oyundaki rekabetten de keyif alıyorum beni anlamanız gereken tek şey şudur butür yaklaşımlar tamemen yanlıştır bu yazdıklarımı da başka yerlere çekmeye gerek yok, aklınızda birşey kalmasın başarılarınızı takdirle karşılar vede saygı duyarım sizi takip ediyorum her ne kadar sizden gıcık aldığımı düşünsenizde ben samimiyetle belirteyim beğemdiğim oyunculardansınız gıcık almak değilde dikkate alıyorum diyelim neticede ismini bile bilmediğimiz birçok oyuncu arkadaşımız var bunu küçümseme anlamında söylemiyorum onlarda zamanı geldiğinde ön plana çıkacaklardır, son olarak belli seviyedeki oyuncuların butür yaklaşımlarla yanıltılmaya çalışılmaması inanın bir şahsiyeti yanlış bir söylemle mağlup etmeye kalktığım zaman hesabımı silip giderim daha iyi çünki bu bana keyif vermez.... Başarılarınızn devamını dilerim küçük hanım....

kusura bakmayın metin bey
(yasca buyugumsunuz bay diyorum abi diyip samimiyetimiz varmıs gibi algılansın istemiyorum cunki)

lakin benim anlamadıgım yada kendi penceremde baktıgımda gordugum siziz soylediklerinizle hiç alakası yok... gecmiş sohbetleri acıklamaya gerek yok lakin siz daha iyi bilirsiniz yunus ile ne konustugunuzu daha muhabbet dun oglen patladıgında yunus hemen beni aradı bizzat

kurdugu cumle şudur '' dilek ben mi cok safım yoksa harbi aptalmıyım son mohikanla aramızda gecen konusmada hee sana geliyoruz dedim sonucta rakibiz diye simdi bana eger riddick e gidiyorsanız hesabı silicem diyor adamı hesabından mı edicez''

yuhalayarak cevap verdim ''adamı tanımam ama senin lafına bakarak hareket ediyorsa bıraksın gitsin beklemesin sonucu simdi gitsin'' affınıza sıgınarak evet size saf ta dedim ama hakaret olarak algılanmasın...

eger bu bir oyun ise... ve bu oyun strateji üzerine kurulu ise... ve zamanla rakip ve birlik içinden bir cok arkadas ediniyorsak... cok normal goruyorum ben bu sohbeti. sizin acıklamanızı ben su sekil algılıyorum ve bircok kişide... sanki özellikle yapılmıs ama özellikle yapılan hiç bir seyde yok eger msnleriniz biribirinizde olmasa ve birbirinizle saldırılar hakkında konusmasanız kimsenin özellikle boyle bir saldırıda hedef sasırtmak icin birbirine kuracagı cumle olmayacak....

kimse kimseye ozellikle birşey yapmamasına ragmen siz samimiyetinizin olmadıgı birinin lafına bakıp defans cekmişsiniz.. takdir sizin..

ama sunuda sormadan edemeyecegim es zamanlı kac kişiye cıktık kacını incelediniz? inceleme geregi duysaydınız boyle mi olurdu? bu nasıl bir strateji ben anlamıyorum.. temiz kalplilikle yunusumun lafına itimat etmişsiniz bu sizin insanlıgınızı gosterir.. bende insanlara guvenmekten yanayım o sebeble keskeler olmasa ama KESKE yunusumun kurdugu cumleler tamamen art niyet veya hedef sasırtma dusuncesiyle olsaydı da su yazılanları okurken yuzumuz kızarsaydı..

herhalde bu da son mesajımken benim icin yazdıklarınız icinde tesekkur ederim. gıcık alabilirsiniz ne ilk ne son nede tek olucaksınız gıcık alan.. ama en cok gıcık alan olamayacaksınız eminim (:

son cumlem bi atasozu olsun istedim ve dırdırımı bitiriyorum..

herkeslere iyi forumlar iyi oyunlar herkeslere basarılar..

MARİFET İLFİTAFA TABİDİR, MÜSTERİSİZ META ZAYİDİR.

000000
11-06-2010, 17:09
konu ile ilgili
1
2
3 tıp :D

Bence olaya sen el at kimse tınlamıyo baksana:D:D Saygı sevgi istiyorum:D benim üslubumu görüyorsunuz di mi? ne kadar kibar ve düzgün sizden de bu hassasiyeti bekliyorum:D:D

karantina
11-06-2010, 17:28
Bence olaya sen el at kimse tınlamıyo baksanaSaygı sevgi istiyorum:D benim üslubumu görüyorsunuz di mi? ne kadar kibar ve düzgün sizden de bu hassasiyeti bekliyorum

ben anlamam köyden daha yeni geldim başkanım konuşuyo şimdi baga düşmez hem ben olaya karışırsam hepten çurba olur :D zaten kime yazsak bi avukat apla var o cevaplıyo :D:D

sonmohikan
11-06-2010, 17:31
kusura bakmayın metin bey
(yasca buyugumsunuz bay diyorum abi diyip samimiyetimiz varmıs gibi algılansın istemiyorum cunki)

lakin benim anlamadıgım yada kendi penceremde baktıgımda gordugum siziz soylediklerinizle hiç alakası yok... Gecmiş sohbetleri acıklamaya gerek yok lakin siz daha iyi bilirsiniz yunus ile ne konustugunuzu daha muhabbet dun oglen patladıgında yunus hemen beni aradı bizzat

kurdugu cumle şudur '' dilek ben mi cok safım yoksa harbi aptalmıyım son mohikanla aramızda gecen konusmada hee sana geliyoruz dedim sonucta rakibiz diye simdi bana eger riddick e gidiyorsanız hesabı silicem diyor adamı hesabından mı edicez''

yuhalayarak cevap verdim ''adamı tanımam ama senin lafına bakarak hareket ediyorsa bıraksın gitsin beklemesin sonucu simdi gitsin'' affınıza sıgınarak evet size saf ta dedim ama hakaret olarak algılanmasın...

Eger bu bir oyun ise... Ve bu oyun strateji üzerine kurulu ise... Ve zamanla rakip ve birlik içinden bir cok arkadas ediniyorsak... Cok normal goruyorum ben bu sohbeti. Sizin acıklamanızı ben su sekil algılıyorum ve bircok kişide... Sanki özellikle yapılmıs ama özellikle yapılan hiç bir seyde yok eger msnleriniz biribirinizde olmasa ve birbirinizle saldırılar hakkında konusmasanız kimsenin özellikle boyle bir saldırıda hedef sasırtmak icin birbirine kuracagı cumle olmayacak....

Kimse kimseye ozellikle birşey yapmamasına ragmen siz samimiyetinizin olmadıgı birinin lafına bakıp defans cekmişsiniz.. Takdir sizin..

Ama sunuda sormadan edemeyecegim es zamanlı kac kişiye cıktık kacını incelediniz? Inceleme geregi duysaydınız boyle mi olurdu? Bu nasıl bir strateji ben anlamıyorum.. Temiz kalplilikle yunusumun lafına itimat etmişsiniz bu sizin insanlıgınızı gosterir.. Bende insanlara guvenmekten yanayım o sebeble keskeler olmasa ama keske yunusumun kurdugu cumleler tamamen art niyet veya hedef sasırtma dusuncesiyle olsaydı da su yazılanları okurken yuzumuz kızarsaydı..

Herhalde bu da son mesajımken benim icin yazdıklarınız icinde tesekkur ederim. Gıcık alabilirsiniz ne ilk ne son nede tek olucaksınız gıcık alan.. Ama en cok gıcık alan olamayacaksınız eminim (:

Son cumlem bi atasozu olsun istedim ve dırdırımı bitiriyorum..

Herkeslere iyi forumlar iyi oyunlar herkeslere basarılar..

[ı]marifet ilfitafa tabidir, müsterisiz meta zayidir.[/ı]

[ı][sıze=5]bakınız samimiyetten kastım yunus ile msn de belki 10-12 gündür yazışıyoruz neden yazışıyoruz buna gerek yok ben yunusla pyun adına ilk defa bu saldırı konusunda konuştuk ben bazı insanların sözlerine[/sıze][/ı]
[ı][sıze=5]itibar ederim bana bu oyunda her yüz oyuncudan 95 oyuncu bunu dese şaka yaptığını anlarım ancak bazı insanlar vardır mesela cem size bu şekilde konuşsa inanırsınız değilmi ben de yunusla aramızdaki diyalog penceresinden bakar ve itimat ederim bana saygı duyduğuna inanırım şimdi bende fake atayım tanıdıklarıma tek tekte sana geliyorum diyeyim ya destek çek yada seviye 20 deki hazineni kaçır bu nasıl bir şaka olur sizce buşekilde şaka olurmu? Iszden gıcık almıyorum dedim anlamadınız o sadece sizin önsezileriniz olabilir...[/sıze][/ı]

000000
11-06-2010, 18:58
ben anlamam köyden daha yeni geldim başkanım konuşuyo şimdi baga düşmez hem ben olaya karışırsam hepten çurba olur :D zaten kime yazsak bi avukat apla var o cevaplıyo :D:D

Sen olmasan nefes bi hiç:D:D Koordine eden sensin içerde adamları olan sensin her hesapta parmağı olan sensin (Multi sensin dicem asker köyün reislendi sen değilsin) Bence darbe yap başa geç seni destekliyorum:D

karantina
11-06-2010, 19:01
Sen olmasan nefes bi hiç:D:D Koordine eden sensin içerde adamları olan sensin her hesapta parmağı olan sensin (Multi sensin dicem asker köyün reislendi sen değilsin) Bence darbe yap başa geç seni destekliyorum:D

ula baştan söleseydin beni destekledigini yapardım darbe :D ama darbeye gerek yok başkanlar sagolsun teklif ettiler ama onlar varken bana düşmez hem zor iş :D

000000
11-06-2010, 19:11
ula baştan söleseydin beni destekledigini yapardım darbe :D ama darbeye gerek yok başkanlar sagolsun teklif ettiler ama onlar varken bana düşmez hem zor iş :D

Cidden zor ben parayla yaparım anca işim gücüm yok 100 lerce kişiyle uğraşçam pehh:D:D para verseler düşnürüm:D:D

EŞREFPAŞALI
11-06-2010, 20:14
Cidden zor ben parayla yaparım anca işim gücüm yok 100 lerce kişiyle uğraşçam pehh:D:D para verseler düşnürüm:D:D

abi siz karantinayla fena kafasınız ha :D sizin için giriyorum foruma.içim sıkıldı şu muhabbetlerden.

c.kasap
11-06-2010, 22:49
2 gün girmedim noldu burda oku oku bitmez bu:)

superlative
11-06-2010, 23:51
2 gün girmedim noldu burda oku oku bitmez bu:)

:)) onu bunu bilmemde Rddck Two iyi iş çıkarıyo s1 de tebrik ederim :)) s5 kadrosunun birazı oradalar :)

karantina
12-06-2010, 00:30
abi siz karantinayla fena kafasınız ha :D sizin için giriyorum foruma.içim sıkıldı şu muhabbetlerden.

biz kankamla öleyizdir :D demi ule kanka :D:D

barafranca
12-06-2010, 07:12
------------------------------------------ men edildim daha yazmam

sonmohikan
12-06-2010, 07:18
bu jelatin denilen bayanın allah kocasına sabır versin.. neslihan olmasın bu hemi kanka:D

gevezeliği bırakın işinize bakın, nefes ailesinden rakiplerimize bu tür yakıştırmaları men ediyorum herkese....

barafranca
12-06-2010, 07:58
gevezeliği bırakın işinize bakın, nefes ailesinden rakiplerimize bu tür yakıştırmaları men ediyorum herkese....

dahada yazmam forma bişe..men edildik:mad:

Walther
12-06-2010, 10:25

:) Koyu bilal kızma hemen

manyakk
12-06-2010, 10:46
:) Koyu bilal kızma hemen

asassad :D :D Koyu BiLaL İşinee baak senn :D Şükufe Elden Gidiiyoo sen ForumLarda takıLıyon :D

TIRCI
12-06-2010, 11:07
Bial biraz ileri gitmiş olabilir ve hatalıdır, kendisi adına özür dilemek de bizlere de düşer bir yerde, ve de kendisinden özür dileriz.Lakin burada yazan hanımefendi de biraz da bu konunun buralara gelmesine çanak tutarcasına yorumlar yapıyor.Evet yorum yapmak hepimizin hakkı ama, Erman hocanın dediği gibi de inceden inceden doğruyor resmen.O yüzden herkes yazılarını yazarken, karşısında en az kendisi kadar zeki insanlar da olabileceğini, ve leb demeden leblebiden mamül tüm kuruyemişin hemen anlaşılabileceğini düşünsün de yazsın.
Mehmet

Walther
12-06-2010, 12:10
Bial biraz ileri gitmiş olabilir ve hatalıdır, kendisi adına özür dilemek de bizlere de düşer bir yerde, ve de kendisinden özür dileriz.Lakin burada yazan hanımefendi de biraz da bu konunun buralara gelmesine çanak tutarcasına yorumlar yapıyor.Evet yorum yapmak hepimizin hakkı ama, Erman hocanın dediği gibi de inceden inceden doğruyor resmen.O yüzden herkes yazılarını yazarken, karşısında en az kendisi kadar zeki insanlar da olabileceğini, ve leb demeden leblebiden mamül tüm kuruyemişin hemen anlaşılabileceğini düşünsün de yazsın.
Mehmet

+++++++++ Eline sağlık Mehmet abi.

000000
12-06-2010, 15:07

Bencede yazma çok küfrediyosun senin yüzünden benim de terbiyem bozuldu:D

İddia ediyorum barafranca foruma yazmasın kimse tek bir argo kelime yazmaz.(Nokta):D

karantina
12-06-2010, 16:02
Bencede yazma çok küfrediyosun senin yüzünden benim de terbiyem bozuldu:D

İddia ediyorum barafranca foruma yazmasın kimse tek bir argo kelime yazmaz.(Nokta):D

yok la barafranca sen ben forma yazmaz sak form tadı kalmaz :D:D

000000
12-06-2010, 16:19
yok la barafranca sen ben forma yazmaz sak form tadı kalmaz :D:D

:D:D Adam habire k.... diyo:D:D 10 kez şikayet ettim anca banlandı Almanya adminine bile yazdım :P:P

karantina
12-06-2010, 16:26
:D:D Adam habire k.... diyo:D:D 10 kez şikayet ettim anca banlandı Almanya adminine bile yazdım :P:P

det onla birlikte ben de banlandım benide mi sen şikayet ettin :D

000000
12-06-2010, 16:34
det onla birlikte ben de banlandım benide mi sen şikayet ettin :D

Yok seni etmedim onu ettim sadece niye ettim ben banlandm o banlanmadı diye:D eşitlikten yanayım deathlees'e 20 mesaj çektim deli oldu resmen:D e mail yağmuruna ttum düşün:D
Barafranca hesabı 5 sn liğine silmeye almş galiba:D:D

c.kasap
12-06-2010, 16:54
Oyunda birine mesaj attıktan sonra F5 e basılı tutunca ne oluyo bilionuz mu:D

bnbn
12-06-2010, 16:56
Mehmet

Mehmet hocam,yapılan eleştirilerin biraz dayanağının olması gerekirki karşıdaki şahıs kişinin yorumunu ciddiye alsın..Dilek arkadaşım eleştirilerini hep bu yönde yaptı,asla kimsenin cinsiyetine karşı bir saygısızlık etmedi..İnceden inceye doğruyor dediğiniz olaya tamamen katılıyorum,en azından riddickin kendisini(altını çizerek)tebrik etmesinin sebebini maalesef sizin dışınızda kimse anlamadı..Anlamadıkları için kimseye gerizekalı muameleside yapılmadı,aksine anlamayan şahıslar bu durumla dalga geçip arkadaşımızı incitti..

Forumdaki ilk ve son atışmalar değil bunlar..
Şimdiki dostlarımızla geçen seneki atışmalarımız sayesinde burda birlikteyiz..Birbirimizin yüzüne bakabiliyoruz..Önemli olan kalp kırmamak..

İyi oyunlar..

karantina
12-06-2010, 17:16
Yok seni etmedim onu ettim sadece niye ettim ben banlandm o banlanmadı diye:D eşitlikten yanayım deathlees'e 20 mesaj çektim deli oldu resmen:D e mail yağmuruna ttum düşün:D
Barafranca hesabı 5 sn liğine silmeye almş galiba

bilal ben den habersiz silmez :D silersek beraber sileriz gerçi ben de silmeye hesapta yok yav :D

000000
12-06-2010, 17:25
bilal ben den habersiz silmez :D silersek beraber sileriz gerçi ben de silmeye hesapta yok yav :D

İşte 5 snliğine almş silmeye:D:D fazla dayanamamış dmek sahibinin sesi hesabını geri al e mail sendeyse çal hesabı:D

000000
12-06-2010, 17:25
Oyunda birine mesaj attıktan sonra F5 e basılı tutunca ne oluyo bilionuz mu:D

Karantina'ya mesaj yazıcam oyundan sonra basılı tutucam ama ilk önce hangi hesapta onu bulmak gerek:D

c.kasap
12-06-2010, 17:35
Karantina'ya mesaj yazıcam oyundan sonra basılı tutucam ama ilk önce hangi hesapta onu bulmak gerek:D

Valla c.kasapta değil yemin edrim bende değil bana yapmaa nolurrr ne dersen yaparım:):D:D:D

000000
12-06-2010, 17:37
Valla c.kasapta değil yemin edrim bende değil bana yapmaa nolurrr ne dersen yaparım:):D:D:D

:D:D Kendide karıştırıyodur bence nerde olduğunu.AJan gibi MAŞŞALLAH

c.kasap
12-06-2010, 17:43
:D:D Kendide karıştırıyodur bence nerde olduğunu.AJan gibi MAŞŞALLAH

Tamam sen bulursan banada söle o zaman..20-30 msjda ben yollarım:)

000000
12-06-2010, 17:48
Tamam sen bulursan banada söle o zaman..20-30 msjda ben yollarım:)

Ben ona oyundan mesaj yazamam :D

karantina
12-06-2010, 19:50
Ben ona oyundan mesaj yazamam :D

neye la at bi boş msj ::D da nereye atacan dimi bi yerde sabit kalırsam :D:D

000000
12-06-2010, 19:53
............

000000
12-06-2010, 19:59

Napcan beni ya :confused: kimse bilmiyo zaten benle beraber 2 kişi biliyo
Hem 2 kişinin bildiği sır değil di mi? ee sır değilim yani:D:D

c.kasap
12-06-2010, 20:46

Boş mesajın ardından f5 e basılı tutmasınıda istermisin:)

karantina
12-06-2010, 22:49
Boş mesajın ardından f5 e basılı tutmasınıda istermisin:)

atsın bi mesaj da f5 de basılı tursun

TIRCI
13-06-2010, 09:55
Mehmet hocam,yapılan eleştirilerin biraz dayanağının olması gerekirki karşıdaki şahıs kişinin yorumunu ciddiye alsın..Dilek arkadaşım eleştirilerini hep bu yönde yaptı,asla kimsenin cinsiyetine karşı bir saygısızlık etmedi..İnceden inceye doğruyor dediğiniz olaya tamamen katılıyorum,en azından riddickin kendisini(altını çizerek)tebrik etmesinin sebebini maalesef sizin dışınızda kimse anlamadı..Anlamadıkları için kimseye gerizekalı muameleside yapılmadı,aksine anlamayan şahıslar bu durumla dalga geçip arkadaşımızı incitti..

Forumdaki ilk ve son atışmalar değil bunlar..
Şimdiki dostlarımızla geçen seneki atışmalarımız sayesinde burda birlikteyiz..Birbirimizin yüzüne bakabiliyoruz..Önemli olan kalp kırmamak..

İyi oyunlar..

Teşekkür ediyorum.İnsanları cinsi,rengi,dini,dili ile eleştirmek hiçbir kalıba sığmaz ve yakışık almaz zaten.Ben eminim ki Bilal kardeşim de bu konuda ,sonradan üzülmüştür.Ama tekrar ediyorum,Dilek Hanımın'da biraz daha dikkat etmesi gerekir.Burada atışmak çok güzel ve belki de bir çok dostluklar da bu forumlarda başlıyor.Çoğu zaman da insanlar, kendi birlik arkadaşlarından bile daha samimi arkadaşlar ediniyor.Ama bunun çerçevesi şu sizin yukarıda model oluşturacak yazınızdaki olduğu gibi olmalıdır.

İyi pazarlar,selamlar.

TIRCI
13-06-2010, 10:01
Şu f5 hikayesi ne .denemeye korkuyorum...:)

c.kasap
13-06-2010, 11:39
Şu f5 hikayesi ne .denemeye korkuyorum...:)

Yapayım istermisin sana..:)Birine msj attıktan sonra f5 basılı tutunca aynı msjı tekrar tekrar gönderiyo ne kadar basarsan..:)gerisini sen düşün:)

şimdi yapayım istermisin:)

manyakk
13-06-2010, 11:46
Yapayım istermisin sana..:)Birine msj attıktan sonra f5 basılı tutunca aynı msjı tekrar tekrar gönderiyo ne kadar basarsan..:)gerisini sen düşün:)

şimdi yapayım istermisin:)

Tekrar Gönderilsin mi diyee sorar Ki, sen gönder demeden göndermez :D

c.kasap
13-06-2010, 12:08
Tekrar Gönderilsin mi diyee sorar Ki, sen gönder demeden göndermez :D

Sıralı saldırı çıkar gibi yaparsan güzel oluyo:)

manyakk
13-06-2010, 12:28
Sıralı saldırı çıkar gibi yaparsan güzel oluyo:)

aynı sanıyeye 10 mesaj sokmaa ceza alırsın :D :DAsasdasdda

c.kasap
13-06-2010, 14:58
aynı sanıyeye 10 mesaj sokmaa ceza alırsın :D :DAsasdasdda

merak etme 2 saniyeye dağıtırım msjları inşşalah araya giremez:)
yan köyede mesaj atsam mı:)

Jelanie
13-06-2010, 15:13
:D Yorumsuz...

.saati 10:42:53 Saat

.saati 10:42:55 Saat

.saati 10:42:56 Saat

.saati 10:42:57 Saat

.saati 10:42:58 Saat

.saati 10:42:59 Saat

.saati 10:43:00 Saat

.saati 10:43:01 Saat

.saati 10:43:02 Saat

.saati 10:43:03 Saat

.saati 10:43:04 Saat

.saati 10:43:05 Saat

.saati 10:43:06 Saat

.saati 10:43:07 Saat

.saati 10:43:08 Saat

.saati 10:43:09 Saat

.saati 10:43:10 Saat

.saati 10:43:11 Saat

.saati 10:43:17 Saat

c.kasap
13-06-2010, 15:14

Ne saati bu:eek:

bnbn
13-06-2010, 15:56
Ne saati bu:eek:

Mesaj yerine ulaştı dostum:)

Belli ki bazıları çareyi hile hırdavatta buluyor..Merak ediyorum bu saldırılarından sonra yüzü kızarıpta hesap siler gidermi...

Bir defada düzgün oynayın şu oyunu..Her kim olursa olsun,kendi birlik arkadaşım dahil eğer bu şekilde oyun oynayacaksa ben ona emek hırsızı derim..

Aynı sanyede bu kadar saldırı çıkarmak marifetmi yada çokmu zor..!Eğer biraz ahlaksızca davransaydık 2 gün önce riddickin ordu köyü zaten sıfırlanmıştı..

Başarıya giden yol olarak bu yöntem benimseniyorsa,diyecek bişi yok..
Herkez kendine yakışanı yapar...

karantina
13-06-2010, 17:46

pro ile güzel saldırı olmuş kesin ceza alacak kimse :D

manyakk
13-06-2010, 17:54

aynı saniyeye 8den fazla Saldırı sokulabilir. buna denilecek bişey yook yasak ama genede yapılıyor. Fakat bu saldırıyı atanda Cidden abartmış :D Yada Eli Cidden Çook muazzam :D

c.kasap
13-06-2010, 18:11
aynı saniyeye 8den fazla Saldırı sokulabilir. buna denilecek bişey yook yasak ama genede yapılıyor. Fakat bu saldırıyı atanda Cidden abartmış :D Yada Eli Cidden Çook muazzam :D

Sayamadım 100 tane varmı..:)

manyakk
13-06-2010, 18:20

ne 100 tane vaar mı ?

c.kasap
13-06-2010, 18:52
ne 100 tane vaar mı ?

107 tane saydım yanlış saymadıysam..:eek:

000000
13-06-2010, 21:48
Karantina pleyn'in wowunu indirebilir miyim? 3k manco yeter mi ne dersin aldı başını gidio baksana belis şöyle demiş olabilri mi ki; sen git biz arkadan gelcek wowtimeda ordularını çıkarsın sonra biz onların merkezlerini indirelim gibi bir şey olabilir mi:D

karantina
13-06-2010, 21:52
Karantina pleyn'in wowunu indirebilir miyim? 3k manco yeter mi ne dersin aldı başını gidio baksana belis şöyle demiş olabilri mi ki; sen git biz arkadan gelcek wowtimeda ordularını çıkarsın sonra biz onların merkezlerini indirelim gibi bir şey olabilir mi:D

olabilir ama beraber gidelim sen tek gitme yaz bana hesaptan saati ver :D:D

gEnKi
13-06-2010, 23:50
ee wow seviyelerini koyacak kimse yok mu

Ozdo
13-06-2010, 23:56
http://img163.imageshack.us/img163/9070/seviyeler.jpg (http://img163.imageshack.us/i/seviyeler.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Buyrun son seviye Tablosu.

Jelanie
14-06-2010, 01:32

107
burda olamayanlar da var toplamda yaklasık 270 :D

diger arkadaslarımınkileride eklersek yaklaşık 800 :D

arcmrt21
14-06-2010, 02:16

Buyrun son seviye Tablosu.

sende olmasan kim gosterecek seviyeleri:) teşekkurler:)

107
burda olamayanlar da var toplamda yaklasık 270 :D

diger arkadaslarımınkileride eklersek yaklaşık 800 :D

acaba feyklerin hepsi mancınık mı yazık etmiş:)

000000
14-06-2010, 08:45
Off nolmuş be öyle riddick bnbn'ye dalmış 322 k riddick kesmiş ama merkez ayakta rapro yok mu?
Karantina sen de vardır koysana bi zahmet:D

Ozdo
14-06-2010, 09:51
%99.9 çakıldı bence...şimdiden bnbn ve ekibini kutlarız.İyi savunma yapmışlar.

Walther
14-06-2010, 10:14
%99.9 çakıldı bence...şimdiden bnbn ve ekibini kutlarız.İyi savunma yapmışlar.

Fazla üzülmedim. Nefes bunu haketti. wowtime zamanında zayıflatma durumu varken savaştan zararlı çıktılar,onlar vurdu nefes vurmadı doğru düzgün, kontrolsüz güç güç değildir lafı çok güzel ortaya çıktı.Onca güzel oyuncuya yazık oldu, Riddick için üzüldüm ama genel anlamda şaşırmadım,çok oyuncu gitti bu şekilde yazık...
KADİR HAKLIYMIŞSIN !!!! *
Bu arada top10 bakılırsa Asi_baba da Tataraliyi dövmüş anlaşılan :)

karantina
14-06-2010, 10:28
Fazla üzülmedim. Nefes bunu haketti. wowtime zamanında zayıflatma durumu varken savaştan zararlı çıktılar,onlar vurdu nefes vurmadı doğru düzgün, kontrolsüz güç güç değildir lafı çok güzel ortaya çıktı.Onca güzel oyuncuya yazık oldu, Riddick için üzüldüm ama genel anlamda şaşırmadım,çok oyuncu gitti bu şekilde yazık...

ridic yıkmak için gitmedi askeri çakmak için gitti içerdeki defi casusladık rapor aldık gittik yıkmak için gidilseydi arkasına girerdik sadece ridicle gitmezdik ki yanları talan olmuş durum da

Ozdo
14-06-2010, 10:30
ridic yıkmak için gitmedi askeri çakmak için gitti içerdeki defi casusladık rapor aldık gittik yıkmak için gidilseydi arkasına girerdik sadece ridicle gitmezdik ki yanları talan olmuş durum da

Kadir abi rapor var mı acaba ? serwerın en büyük saldırısını herkes görmek istiyor..

3Lw
14-06-2010, 10:42
editleyelim bakalım.
(http://travian-reports.net/tr/report/137950fcc7b)

manyakk
14-06-2010, 10:45

BirazCık öyLee oLdu.. Arkadaşla rapor koyma konusunda titiz davranıyo vee izin vermiyo Kurallar dahilinde Rapor paylaşmak ıstıyrum.. Biraz BekLetecem bunun için :)

manyakk
14-06-2010, 11:38
http://travian-reports.net/tr/img/13816181c20.png

Savunanın İsmi Akbaba avcısı değiLdir Lakabı akbaba avcisıdır.. oyuncu Kendi deyimiyle 'GıcıkLık oLsun diye'' izin verilmediğinden, Oyun kuralları gereği ile isim saklanmıştır..

SaLdırıma Gelince; Devamında 19 sıraLı saLdırım bulunamtadır. Sadece yukarıda görülen MancınıkLar KesiLmiş devamında Hiç Bir mancınık kesilmemiştir. hemen Hemen 1K olan merkez köy 200 nufusa Kadar Düşmüştür..

savunan arkadaşı tebrık ederimm

asi_baba Namı-değer butay ;)

karantina
14-06-2010, 11:40
http://travian-reports.net/tr/img/13816181c20.png

Savunanın İsmi Akbaba avcısı değiLdir Lakabı akbaba avcisıdır.. oyuncu Kendi deyimiyle 'GıcıkLık oLsun diye'' izin verilmediğinden, Oyun kuralları gereği ile isim saklanmıştır..

SaLdırıma Gelince; Devamında 19 sıraLı saLdırım bulunamtadır. Sadece yukarıda görülen MancınıkLar KesiLmiş devamında Hiç Bir mancınık kesilmemiştir. hemen Hemen 1K olan merkez köy 200 nufusa Kadar Düşmüştür..

lan olm 2 dakak bi yere saldırmadan dur yav :D

Walther
14-06-2010, 12:26

Ellerine sağlık güzel bir saldırı olmuş, baktımda baya bir uzaktan gitmişsin arkadaşla sıkıntın vardı galiba :)

000000
14-06-2010, 12:39
lan olm 2 dakak bi yere saldırmadan dur yav :D

Riddick'in raporları nerde:D:D
İçerden mi casuslattın bnbn'yi =))

c.kasap
14-06-2010, 12:41
Riddick'in raporları nerde:D:D
İçerden mi casuslattın bnbn'yi =))

editleyelim bakalım.
(http://travian-reports.net/tr/report/137950fcc7b)

İşte burda:):)

000000
14-06-2010, 12:43
İşte burda:):)

Bi editlemeyin sanki ne var artiz kokan hareketler:D

c.kasap
14-06-2010, 12:46
Bi editlemeyin sanki ne var artiz kokan hareketler:D

ARtiz mi.! NE artizi!Artiz ne arar la forumda! biz buraya rapor bakmaya gelioz..ben 3 yıldır oynuyorum artiz felan görmedim...:)

bnbn
14-06-2010, 12:47
Tüm saldırılar bitince raporları verecez arkadaşlar..

000000
14-06-2010, 12:48
Tüm saldırılar bitince raporları verecez arkadaşlar..

http://travian-reports.net/tr/report/137950fcc7b (http://travian-reports.net/tr/report/137950fcc7b)

paint
14-06-2010, 13:01
Mesaj yerine ulaştı dostum:)

Belli ki bazıları çareyi hile hırdavatta buluyor..Merak ediyorum bu saldırılarından sonra yüzü kızarıpta hesap siler gidermi...

Bir defada düzgün oynayın şu oyunu..Her kim olursa olsun,kendi birlik arkadaşım dahil eğer bu şekilde oyun oynayacaksa ben ona emek hırsızı derim..

Aynı sanyede bu kadar saldırı çıkarmak marifetmi yada çokmu zor..!Eğer biraz ahlaksızca davransaydık 2 gün önce riddickin ordu köyü zaten sıfırlanmıştı..

Başarıya giden yol olarak bu yöntem benimseniyorsa,diyecek bişi yok..
Herkez kendine yakışanı yapar...

sözlerime tebrik ederek başlıyım gayet güzel def kurmuşsunuz.. benim istediğim gibi..

bu arkadaş şuan riddick two hesabına attığı feykleri cevaplasın önce.. ayrıca ortalıkta dönen şufuk senin multindir söylentisini de açıklasın.. ki gelirken onu da yanına almışın.. korkma bende şikayet etmicem :)

umarım saldırın gerçektir. köyde tek defim yok meraklanma.. silersinizde bir önce ki ahlaksızca ve BAŞARISIZ olmayan saldırnızın güzel sonuçlandırırsınız.

feykleri programla attığım doğrudur.. ama saldırıyı elle attım mozzilladan emek hırsızlığıda yapmadım :) incelerse gelen saldırlar hep 10 10 olarak gitti o araki feyklerle.. :) sn farkı mevcuttur.

ve ahlaksızca değilde oyunun hakkını vererek köyümü silmediğinizden de biraz defansınızı aldım o kadar. saldırı başarız oldu sizin açınızdan. benim açımdansa gayet başarılı defi aldım askerim çakıldı. artık gönül rahatlığıyla serverdan ayrılabilirm..

artı oynadığım en iğrenç server yakıştırması da yapayım :) kendi adıma..

bu yazılanlar kendi adımadır. hüseyin i bağlamaz..

riddick two
ahmet

her hangi bir polimiğe girilmemesi açısından bundan sonrakilere cevap verilmeyecektir.

wow yolunda iki birliğe de başarılar..
umarım zamazingo wowu kurar :D

bnbn
14-06-2010, 13:53
sözlerime tebrik ederek başlıyım gayet güzel def kurmuşsunuz.. benim istediğim gibi..

bu arkadaş şuan riddick two hesabına attığı feykleri cevaplasın önce.. ayrıca ortalıkta dönen şufuk senin multindir söylentisini de açıklasın.. ki gelirken onu da yanına almışın.. korkma bende şikayet etmicem

umarım saldırın gerçektir. köyde tek defim yok meraklanma.. silersinizde bir önce ki ahlaksızca ve BAŞARISIZ olmayan saldırnızın güzel sonuçlandırırsınız.

feykleri programla attığım doğrudur.. ama saldırıyı elle attım mozzilladan emek hırsızlığıda yapmadım :) incelerse gelen saldırlar hep 10 10 olarak gitti o araki feyklerle.. :) sn farkı mevcuttur.

ve ahlaksızca değilde oyunun hakkını vererek köyümü silmediğinizden de biraz defansınızı aldım o kadar. saldırı başarız oldu sizin açınızdan. benim açımdansa gayet başarılı defi aldım askerim çakıldı. artık gönül rahatlığıyla serverdan ayrılabilirm..

artı oynadığım en iğrenç server yakıştırması da yapayım :) kendi adıma..

bu yazılanlar kendi adımadır. hüseyin i bağlamaz..

riddick two
ahmet

her hangi bir polimiğe girilmemesi açısından bundan sonrakilere cevap verilmeyecektir.

wow yolunda iki birliğe de başarılar..
umarım zamazingo wowu kurar :D

Bende sizi tebrik ederim sağlam ordu bastığınız için..lafı uzatmaya gerek yok..Geçen serverde oynadıysanız şufuk(aldebaran) benim olmazsa olmaz ortaklarımdan biridir..

En berbat s5 sanırım bu oldu,2 sebebi war..Gruplaşma yok,sadece 2 birlik var vede bu süreç yaz sezonuna denk geldi..

Program kullandığınızı söylemedim,ellede bu saldırılar zaten yapılır ama bu kadar ordu basan bir arkadaş bu saldırıların bir limitinin olduğunu biliyordur..Siz bildiğiniz halde çıktınız,sanırım olay bu:)

Ayrıca ordusunu kaybedince ayrılan ilk ve son kişi siz olmayacaksınız..Nasıl olsa alıştık bu durumlara:)

Size s5 ten ayrılırken diyecek tek sözüm,''güle güle'' arkadaşım...

manyakk
14-06-2010, 14:06
Bende sizi tebrik ederim sağlam ordu bastığınız için..lafı uzatmaya gerek yok..Geçen serverde oynadıysanız şufuk(aldebaran) benim olmazsa olmaz ortaklarımdan biridir..

En berbat s5 sanırım bu oldu,2 sebebi war..Gruplaşma yok,sadece 2 birlik var vede bu süreç yaz sezonuna denk geldi..

Program kullandığınızı söylemedim,ellede bu saldırılar zaten yapılır ama bu kadar ordu basan bir arkadaş bu saldırıların bir limitinin olduğunu biliyordur..Siz bildiğiniz halde çıktınız,sanırım olay bu:)

Ayrıca ordusunu kaybedince ayrılan ilk ve son kişi siz olmayacaksınız..Nasıl olsa alıştık bu durumlara:)

ArKasından Suu dök Bide :D

asi_baba butay..

Jelanie
14-06-2010, 14:13

asi_baba butay..

arkadan su dokmek tez git tez gel manasını tasır acıkcası boyle bir rakibin arkasından da kimsenin boyle birşey yapacagını sanmam..

suyu nefes birlikleri dokmesin :(

ama aynı tarafta olucaksak sorun olmaz tabi ben dokerim :D

neysee keske boyle bir son olamasaydı saglıcakla riddick baska zaman insallah aynı tarafta...

Rddck Two
14-06-2010, 14:25

Size s5 ten ayrılırken diyecek tek sözüm,''güle güle'' arkadaşım...[/QUOTE]

EDİTTTT.......

Rddck two,
Hüseyin...

Sadece saygıyı hak edenlere, Saygılarımla....

TIRCI
14-06-2010, 14:27
arkadan su dokmek tez git tez gel manasını tasır acıkcası boyle bir rakibin arkasından da kimsenin boyle birşey yapacagını sanmam..

suyu nefes birlikleri dokmesin :(

ama aynı tarafta olucaksak sorun olmaz tabi ben dokerim :D

neysee keske boyle bir son olamasaydı saglıcakla riddick baska zaman insallah aynı tarafta...

Neden olmasın...Gelecek server de siz de Nefes olursanız tabii ki olabilir :)

Rddck Two
14-06-2010, 14:31

asi_baba butay..

Abisi çocuk iste naaparsın he dök dök sen git kuma orda dök ..

Jelanie
14-06-2010, 14:48
Neden olmasın...Gelecek server de siz de Nefes olursanız tabii ki olabilir :)

mehmet baskanım onemli olan isim degil bence ...
adam gibi oyuncu olmak (kimseye adam degilsin demek istemiyorum kinaye aramayalım lutfen...)
ekip olabilmek kenetlenebilmek...

000000
14-06-2010, 15:06
Riddick'i de kaybetti nefes bence en iyi oyuncusuydu.
Riddick wowtime'da olsa daha iyi olurdu=)

Ozdo
14-06-2010, 15:13
Riddick'i de kaybetti nefes bence en iyi oyuncusuydu.

Öyle bir mesaj atmıssın ki duygulanmamak elde değil...Riddik gerçekte ölmüş gibi gibi bi hava var forumda bende herkesin azğı tatlasın istedim...Riddikin helvası :D Buyrun ..soğumadan alın bari...

http://img64.imageshack.us/img64/3384/helvacopy.jpg (http://img64.imageshack.us/i/helvacopy.jpg/)

Riddik'e Rahmet Nefes Ailesine başsağlı dileriz...Bu mesaja bu anca bu cevap gider :D

bnbn
14-06-2010, 15:15

Sadece saygıyı hak edenlere, Saygılarımla....

[/QUOTE]

Ordunu çaktın diye ne ben nede birlik arkadaşlarımdan hiç kimse rencide edici bir söylemde bulunmadık..

Ama sanırım abin o üzüntüyle ne yazacağını şaşırdı ve saçma sapan bahanelerde bulundu..Yok şufuk multi köyümmüş,yok bende birden fazla saldırı çıkarmışım 1 sanyede diye..bana 1 sanyede 3 ten fazla saldırımı göster..

Herhangi bir maruzatınız varsa buyrun Multihunter Köyü
(0|0)
Halk: Romalılar
Birlik:
Sahibi: Multihunter
Nüfus: 7

Ama asla çamur atmayın...

Benim bir büyüğümün bir sözü vardır..Bahane ....öt gibidir herkeste mevcut...

Saldırdın çakıldın tebrik et ve çek git ki saygı gösterelim..

manyakk
14-06-2010, 15:16
Öyle bir mesaj atmıssın ki duygulanmamak elde değil...Riddik gerçekte ölmüş gibi gibi bi hava var forumda bende herkesin azğı tatlasın istedim...Riddikin helvası :D Buyrun

http://img64.imageshack.us/img64/3384/helvacopy.jpg (http://img64.imageshack.us/i/helvacopy.jpg/)

Riddik'e Rahmet Nefes Ailesine başsağlı dileriz...Bu mesaja bu anca bu cevap gider :D

hahahahahh yaaa bu Millet ne cahaL :D defaLarca diyorum gene Diyecemm nefeste ordunusu feda edecek çook adam ve çook ordu vaar 1 Gitti 199 kaLdı :D DErt mi :D

Jelanie
14-06-2010, 15:19
Öyle bir mesaj atmıssın ki duygulanmamak elde değil...Riddik gerçekte ölmüş gibi gibi bi hava var forumda bende herkesin azğı tatlasın istedim...Riddikin helvası :D Buyrun ..soğumadan alın bari...

cok fenasın :D:D ayıp

000000
14-06-2010, 15:19
hahahahahh yaaa bu Millet ne cahaL :D defaLarca diyorum gene Diyecemm nefeste ordunusu feda edecek çook adam ve çook ordu vaar 1 Gitti 199 kaLdı :D DErt mi :D

Senin elinde ordu kaldı mı ki :)) Ayrıca 200 lük adamlardan değil o aranızda en iyi laıyığıyla oynayan 10 kişiden biridir.Kendini onla kıyaslama bence ;)

Ozdo
14-06-2010, 15:21

Abi adam yazmış riddiki kaybettik acımız büyük gibilerimdem diye bende helvaları getirdim..biraz daha söylem olursa...göz yaşları için mendil...güneş gözlüğü. bi imam falan getirecem foruma :D

000000
14-06-2010, 15:24
Abi adam yazmış riddiki kaybettik acımız büyük gibilerimdem diye bende helvaları getirdim..biraz daha söylem olursa...göz yaşları için mendil...güneş gözlüğü. bi imam falan getirecem foruma :D

:D Valla adam ordusunu oraya çaktı diye üzlmüştür bu yorumları önceden görse sizde dlardı eminim:D

manyakk
14-06-2010, 15:26
Senin elinde ordu kaldı mı ki :)) Ayrıca 200 lük adamlardan değil o aranızda en iyi laıyığıyla oynayan 10 kişiden biridir.Kendini onla kıyaslama bence ;)
İmanın, Paranın, Travianda askerin Kimde olduğu Bilinmezmiş.. Asi_baba hesabının saLdırganLıkta sıraLamasına baak.. Riddick için demiyorum ama SErvar başından beri ordu bas bas Bir kez Saldır. benım oyun anlayışım bu değil dostumm.. Kaç merkez İndirmişim kaç asker kesmişim vaar mı haberimn ? sen gibiLer Forumda yazar durur. Hani nerede içraat ? seninde SaLdırı sıralamanı görelım ?
9. asi_baba (http://s5.travian.com.tr/spieler.php?uid=12381) 15918 23 355218

Rayban Sponsorluğunda Birde Tören Yaparız Riddick için değer :D ADamın hakkı ver servar hakkını :D

Ozdo
14-06-2010, 15:29
Rayban Sponsorluğunda Birde Tören Yaparız Riddick için değer :D ADamın hakkı ver servar hakkını :D

Darısı bnbn ile istanbulun başına :D ( bak nasıl polemik başlıyor izle )

bnbn
14-06-2010, 15:33
Darısı bnbn ile istanbulun başına :D ( bak nasıl polemik başlıyor izle )

Walla dostum köyümün yeri belli,yan köylerime gelen ontane adamdan sadece 1 i riddikten sonra merkezime gelseymiş bugün benimde helvamı yerdiniz:DKimse yıkılmaz değil vede daha hesabı kurtardığımızıda söyleyemem,gelen saldırılara bakacaz artık:)

manyakk
14-06-2010, 15:40
Walla dostum köyümün yeri belli,yan köylerime gelen ontane adamdan sadece 1 i riddikten sonra merkezime gelseymiş bugün benimde helvamı yerdiniz:DKimse yıkılmaz değil vede daha hesabı kurtardığımızıda söyleyemem,gelen saldırılara bakacaz artık:)

senLe tanışamadık arkadaşım :) yakındır buluşmamız.. Çok misafir perver Diye Duydum :)

meloturca
14-06-2010, 15:41

çok feda edilecek ordunuz vardıdamı takmadınız adamın peşine bir ordu daha ki okadar askerin kesildiğine değsin o giden 1 sizden değilmiş heralde öle anlaşılıyor:)

Rddck Two
14-06-2010, 15:48
çok feda edilecek ordunuz vardıdamı takmadınız adamın peşine bir ordu daha ki okadar askerin kesildiğine değsin o giden 1 sizden değilmiş heralde öle anlaşılıyor:)

kankoo kalan sağlar bizimdir herhalde felsefe bu :)

000000
14-06-2010, 15:51
İmanın, Paranın, Travianda askerin Kimde olduğu Bilinmezmiş.. Asi_baba hesabının saLdırganLıkta sıraLamasına baak.. Riddick için demiyorum ama SErvar başından beri ordu bas bas Bir kez Saldır. benım oyun anlayışım bu değil dostumm.. Kaç merkez İndirmişim kaç asker kesmişim vaar mı haberimn ? sen gibiLer Forumda yazar durur. Hani nerede içraat ? seninde SaLdırı sıralamanı görelım ?
9. asi_baba (http://s5.travian.com.tr/spieler.php?uid=12381) 15918 23 355218

Karantina İyi bak sen de gör çok merak ediyodun:D:D

4.Natarlar (http://s5.travian.com.tr/spieler.php?uid=200207) 11676456444

Daha çok fırın ekmek yemen lazım :D:

Riddick merkezde ordun kaldıysa ALlah Rızası için asi_baba'ya dal gerçi tarlalarını biri
10k askerle indirmişti:D

meloturca
14-06-2010, 15:53
kankoo kalan sağlar bizimdir herhalde felsefe bu :)
kanka valla heralde öle, yoruma açık bir durum:) koskoca orduyu sen feda ettin ama senin peşine gelecek 4 te 1 in kadar bir ordu daha çıkmamış 199 ordudan..
yunus abinin dediği gibi helvasını yemeğe yan köylerne gelen adamlar bile yeterdi:)
tabi arkadan gelen saldırıların gerçek olup olmaması bu dediklerimi bana yedirebilir orasıda ayrı :):)

bnbn
14-06-2010, 15:54
senLe tanışamadık arkadaşım :) yakındır buluşmamız.. Çok misafir perver Diye Duydum :)

Duydukların doğru arkadaşım..Ama elini çabuk tut yoksa yerim kalmayacak:)

manyakk
14-06-2010, 16:02
Duydukların doğru arkadaşım..Ama elini çabuk tut yoksa yerim kalmayacak:)

hehe Daha servar uzun yaa. 1 Nufun kaLana Kadar kapın Açıktır. Bilirim seni ÖyLe centinmensin.. :)

bu arada Şu 0000 mı ne Git Kum'a ;) GeLmiş bana Natarın saLdırganLığını Gösteriyo yahuu şaka Gibi. :)

meloturca (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2849) : Ne zamandan Beri BiriLeri Bizim KararLarımıza Karışıyo ? ne zamandan Beri bizLere akıl vericek konuma Gelmişsiniz ? Biz Bilemıyomuyuz yani, Bnbn'e 2 ufak orduyollayıp yıkmayı.. Senden Mi öğrenecez bunu.. Komik olmayın Bizim zevkimiz Bu. Saldırıyı beğendiysen tebrik et.Beğenmediysen Sus.. Yorumunu yaap ama akıL verme..

senden Fikir aLıcak kadar Düşmedık bu oyuda..

000000
14-06-2010, 16:11
bu arada Şu 0000 mı ne Git Kum'a GeLmiş bana Natarın saLdırganLığını Gösteriyo yahuu şaka Gibi. :)

..

Yahu başkasından yediğin lafları gelip bana söyleme onu sana söyledi rdiick 1 sayfa önce ama seni oraya da almazlar:D:D
Şu Foruma +11 koysunlar +8 ede razzıyım:D ailesi evde bakamıyo buraya yolluyo kreş sanki burası:D

Rddck Two
14-06-2010, 16:14
[sıze=2]hehe daha servar uzun yaa. 1 nufun kalana kadar kapın açıktır. Bilirim seni öyle centinmensin.. :)[/sıze]

[sıze=2]bu arada şu 0000 mı ne git kum'a ;) gelmiş bana natarın saldırganlığını gösteriyo yahuu şaka gibi. :)[/sıze]

[sıze=2]meloturca (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2849) : Ne zamandan beri birileri bizim kararlarımıza karışıyo ? Ne zamandan beri bizlere akıl vericek konuma gelmişsiniz ? Biz bilemıyomuyuz yani, bnbn'e 2 ufak orduyollayıp yıkmayı.. Senden mi öğrenecez bunu.. Komik olmayın bizim zevkimiz bu. Saldırıyı beğendiysen tebrik et.beğenmediysen sus.. Yorumunu yaap ama akıl verme.. [/sıze]

[sıze=2]senden fikir alıcak kadar düşmedık bu oyuda..[/sıze]

kimse kimseye artık bu tarz da herhangi bir yorum yapmasın lütfen ..

Tarafımdan herhangi bir oyuncuya sürçü lisan etti isek affola..

Rddck two,
hüseyin..

meloturca
14-06-2010, 16:17
hehe Daha servar uzun yaa. 1 Nufun kaLana Kadar kapın Açıktır. Bilirim seni ÖyLe centinmensin.. :)

bu arada Şu 0000 mı ne Git Kum'a ;) GeLmiş bana Natarın saLdırganLığını Gösteriyo yahuu şaka Gibi. :)

meloturca (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2849) : Ne zamandan Beri BiriLeri Bizim KararLarımıza Karışıyo ? ne zamandan Beri bizLere akıl vericek konuma Gelmişsiniz ? Biz Bilemıyomuyuz yani, Bnbn'e 2 ufak orduyollayıp yıkmayı.. Senden Mi öğrenecez bunu.. Komik olmayın Bizim zevkimiz Bu. Saldırıyı beğendiysen tebrik et.Beğenmediysen Sus.. Yorumunu yaap ama akıL verme..

senden Fikir aLıcak kadar Düşmedık bu oyuda..
senin bu oyun çerçevesindeki konumun beni ilgilendirmez ne kadar aşağıda olsanda ne kadar yukarıda olsanda umrumda değil..sizin zevkleriniz oyun anlayışınız zaten ortada..hüseyini ben senin gibi dün tanımadım 4 senedir tanıyorum o yüzden onun saldırısı ile ilgili yorumumda seni ilgilendirmez ederim etmem belki bu yapılanlar ile ilgili onunla senden çk konuşmuşumdur bunuda sen bilemezsin dimi..öle gövde göstersi yapar gibi feda edicek ordu çk dersen duyacağın şeyde bunlardan farklı olmaz bu sana akıl olarak söylenen birşey değil..bir kişinin bu orduyu feda etmesi karşsında birliğinin takındığı tavırın ortaya çıkardığı izlenimdir

manyakk
14-06-2010, 16:23
senin bu oyun çerçevesindeki konumun beni ilgilendirmez ne kadar aşağıda olsanda ne kadar yukarıda olsanda umrumda değil..sizin zevkleriniz oyun anlayışınız zaten ortada..hüseyini ben senin gibi dün tanımadım 4 senedir tanıyorum o yüzden onun saldırısı ile ilgili yorumumda seni ilgilendirmez ederim etmem belki bu yapılanlar ile ilgili onunla senden çk konuşmuşumdur bunuda sen bilemezsin dimi..öle gövde göstersi yapar gibi feda edicek ordu çk dersen duyacağın şeyde bunlardan farklı olmaz bu sana akıl olarak söylenen birşey değil..bir kişinin bu orduyu feda etmesi karşsında birliğinin takındığı tavırın ortaya çıkardığı izlenimdir

saLdırısı ile ilgili yorumun beni ilgilendirmezde neden benim yazıma Altın yapıyosun ? benım yorumumda senı ilgilendirmez.. ;) SeLametLee..

meloturca
14-06-2010, 16:30
saLdırısı ile ilgili yorumun beni ilgilendirmezde neden benim yazıma Altın yapıyosun ? benım yorumumda senı ilgilendirmez.. ;) SeLametLee..

sen kişiye özel yorum yaparsan o kişiyle ilgili yaptığın yorum elbetteki ilgilendirmez kimseyi ama genele açık milleti baz alarak yorum yaparsan herkese alıntı yapma ve cevap verme durumu ortaya çıkar..sende kal selametle ;)

manyakk
14-06-2010, 16:36
sen kişiye özel yorum yaparsan o kişiyle ilgili yaptığın yorum elbetteki ilgilendirmez kimseyi ama genele açık milleti baz alarak yorum yaparsan herkese alıntı yapma ve cevap verme durumu ortaya çıkar..sende kal selametle ;)

NeFes'in 200 ordusu oLduğu senin neden İlgilendirir ? yani neyi anlamadın yada ne zoruna Gitti mesaj yazma gereği duydun ?

meloturca
14-06-2010, 16:50
NeFes'in 200 ordusu oLduğu senin neden İlgilendirir ? yani neyi anlamadın yada ne zoruna Gitti mesaj yazma gereği duydun ?

ben anlamadığım birşeyi senden açıklamanı istemedim anladığımı yazdım zaten oraya senin tabirinle benim zoruma gitse ben böle milletle makara yaparken birden asabiyete takmazdım yani belli oluyor neyin kimin neresine gittiği...

manyakk
14-06-2010, 16:56

ben anlamadığım birşeyi senden açıklamanı istemedim anladığımı yazdım zaten oraya senin tabirinle benim zoruma gitse ben böle milletle makara yaparken birden asabiyete takmazdım yani belli oluyor neyin kimin neresine gittiği...

Dostum İnan Polemik falan yapmaya Çalışmıyorum ama yaa sen GıcıkLık olsun diye yapıyosun yada 10 Dk önce yazdıkLarını unutuyosun :)

Yukarıda bana Bi Gönderme yapmışsın. Sonra Diyorsun Ki Riddckın Saldırınının yorumunu yapmama sen karışamassın. Bana Orada Soru soruyosun Şimdide benLemuhattab olma Diyosun nedir ?

nese hadi FazLa uzatmaya Gerek yook.. İyi oyunLaar sana..

asi_baba

meloturca
14-06-2010, 17:06
Dostum İnan Polemik falan yapmaya Çalışmıyorum ama yaa sen GıcıkLık olsun diye yapıyosun yada 10 Dk önce yazdıkLarını unutuyosun :)

Yukarıda bana Bi Gönderme yapmışsın. Sonra Diyorsun Ki Riddckın Saldırınının yorumunu yapmama sen karışamassın. Bana Orada Soru soruyosun Şimdide benLemuhattab olma Diyosun nedir ?

asi_baba

( sizden değilmiş heralde öle anlaşılıyor) dedim.. burda anladğımı anlaşlıyor şeklinde ifade ettim ben yani herhangi bir soru ile sizin mesajınıza alıntı yapma çabası içerisine girmedim..ben senin kişiliğine bakarak yada kimin yazdğına bakarak alıntı yapmadım yazının içeriğini dikkate alarak yorumu yaptım soru soracak olsam birebir muhabbet için insanların kullandığı genel bir ortamı kullanmaz özel olarak size sorardım..

hüso s1 benide alın la sıkıldım bende burdan wowuda verem başkasna geleyim yanıza:)

karantina
14-06-2010, 17:07

asi_baba

ridic two nun bnbn ye yaptıgı saldırı hakkın da bir açıklama yapacagım isteyen kale alsın istemeyen almasın

hüseyin bazı sebeplerden dolayı (malum sebep) askeri çakmak istemiş ve konu bana kadar gelmiştir msn toplantı da 2/3 isim çıkmıştır bizde madem asker çakacaksın yarayacak bir yere çak diye bnbn ye yolladık evet arkasına taksaydık birilerini bnbn tarih olmuştu ama belki bu zevki bizzat tatmak isteyen vardır diye :d şaka biyana mesafeler tutmaıştır ve hüseyin arkadaşımız fazla beklemek istememiştir ve dogru yerde çakmıştır ha çakılmıştır ama saldırı amacı zaten çakılırken def kesmek ve verebildigi kadar hasar vermek ti burdan kendisini tebrik ediyorum yolu herzaman açık olsun :D zaten s1 de kavurmaya başlamış ortalıgı

lütfen saldırı hakkında başarılı başarısız diye yorum yapılmasın içerigi budur

iyi oyunlar dilerim

kadir

000000
14-06-2010, 17:18
ridic two nun bnbn ye yaptıgı saldırı hakkın da bir açıklama yapacagım isteyen kale alsın istemeyen almasın

hüseyin bazı sebeplerden dolayı (malum sebep) askeri çakmak istemiş ve konu bana kadar gelmiştir msn toplantı da 2/3 isim çıkmıştır bizde madem asker çakacaksın yarayacak bir yere çak diye bnbn ye yolladık evet arkasına taksaydık birilerini bnbn tarih olmuştu ama belki bu zevki bizzat tatmak isteyen vardır diye :d şaka biyana mesafeler tutmaıştır ve hüseyin arkadaşımız fazla beklemek istememiştir ve dogru yerde çakmıştır ha çakılmıştır ama saldırı amacı zaten çakılırken def kesmek ve verebildigi kadar hasar vermek ti burdan kendisini tebrik ediyorum yolu herzaman açık olsun :D zaten s1 de kavurmaya başlamış ortalıgı

lütfen saldırı hakkında başarılı başarısız diye yorum yapılmasın içerigi budur

iyi oyunlar dilerim

kadir

Açıklamalarını kaale alıyorum :D ama Bnbn savunmaktan bıktı siz dalmaktan bıkmadınız.

Son olarak hangi hesaptasın ona göre hereks planını ayarlasın.
Bence sahibinin_sesi hesabnda paso asker basıyo merekezden

c.kasap
14-06-2010, 17:26
2-3 saat girmedim noldu yine burda..

karantina
14-06-2010, 18:00
Açıklamalarını kaale alıyorum :D ama Bnbn savunmaktan bıktı siz dalmaktan bıkmadınız.

Son olarak hangi hesaptasın ona göre hereks planını ayarlasın.
Bence sahibinin_sesi hesabnda paso asker basıyo merekezden

yav heryerde söleme bütün herkesi üstüme çekecen gene zaten millet sevgisin den bayııyo bana :D:d

H.A.M
14-06-2010, 18:11
yine Polemik yine polemik bi kerede güzel güzel konusulsun surda yaw.. Bakın Soyle bi Dolasın Forumları en Fazla Kargasa olan en fazla milletn birbine Laf soylediği Forum s5 Forumu Sırf Bu Yüzden Artık Bayıyor su s5 in Lanetli Forumu .. Ha Tamam tabiki tartısma olacak ama her saldırıda bi polemik bi laf dalası bu kadrı gercekten cok can sıkıcı..(kendi Görüşümdür Kimse Ustune Alınmasın Lafım Ortada)

Kalın saglıcakla

000000
14-06-2010, 18:12
yav heryerde söleme bütün herkesi üstüme çekecen gene zaten millet sevgisin den bayııyo bana :D:d

Birisi vardı sildi gitti daii diye o 1 sen 2 onu yardımcın yapsan daha etkili olurdu o da senin gibiydi dalmadğı yan köy kalmadı:D

000000
14-06-2010, 18:14
yine Polemik yine polemik bi kerede güzel güzel konusulsun surda yaw.. Bakın Soyle bi Dolasın Forumları en Fazla Kargasa olan en fazla milletn birbine Laf soylediği Forum s5 Forumu Sırf Bu Yüzden Artık Bayıyor su s5 in Lanetli Forumu .. Ha Tamam tabiki tartısma olacak ama her saldırıda bi polemik bi laf dalası bu kadrı gercekten cok can sıkıcı..(kendi Görüşümdür Kimse Ustune Alınmasın Lafım Ortada)

Kalın saglıcakla

Ben En çok burdan zevk alıyorum skılırsm gelmem zaten çok eğlenceli öyle deme baksana hereks birbirine giriyo ne güzel kavhalar oluyo başka yerde bulunmaz.D:D Ben üstüme alındım beğendim yapıştırdım:P

Ozdo
14-06-2010, 18:18
Ben En çok burdan zevk alıyorum skılırsm gelmem zaten çok eğlenceli öyle deme baksana hereks birbirine giriyo ne güzel kavhalar oluyo başka yerde bulunmaz.D:D Ben üstüme alındım beğendim yapıştırdım:P

yaw kardeş çok konuşuyorsunda sen kimsin yahu...konuş konuş gizli gizli nereye kadar valla düzgünde yazıyon arada cevap verecem ama ortada kimse yok ruhi gibi adamsın.

H.A.M
14-06-2010, 18:29

Devam Et O zaman
Harbi Yaw senin Oyuncu Nickin Nedir

karantina
14-06-2010, 18:36
yaw kardeş çok konuşuyorsunda sen kimsin yahu...konuş konuş gizli gizli nereye kadar valla düzgünde yazıyon arada cevap verecem ama ortada kimse yok ruhi gibi adamsın.

bulaşmayın benim kankama :D

Ozdo
14-06-2010, 18:39
bulaşmayın benim kankama :D

ruhi diyecem bundan sonra kendisine...bide habamam sınıfında başına bi laf daha getirip söylüyorlar...

b.b. ruhi :D eheuehuehu ruhi olmasın :D

000000
14-06-2010, 18:41
Rahat bırakın beni bunalıma girdim resmen :D
Ne güzel konuşuyoruz hemen sen kimsin yazmıcam daha :P 2 hafta sonraki psikolojime bağlı olarak yazıcam buraya hiç gelemyedebilrim:D

TIRCI
14-06-2010, 18:52
mehmet baskanım onemli olan isim degil bence ...
adam gibi oyuncu olmak (kimseye adam degilsin demek istemiyorum kinaye aramayalım lutfen...)
ekip olabilmek kenetlenebilmek...

+++1
Size katılıyorum.Önemli olan, önce kişilik olarak, sonra da oyunculuk olarak olgunlaşmış olmak.

karantina
14-06-2010, 19:06
Rahat bırakın beni bunalıma girdim resmen :D
Ne güzel konuşuyoruz hemen sen kimsin yazmıcam daha :P 2 hafta sonraki psikolojime bağlı olarak yazıcam buraya hiç gelemyedebilrim:D

det len sen gel ben sensiz olamam alıştım okadar sana :D

000000
14-06-2010, 19:09
det len sen gel ben sensiz olamam alıştım okadar sana :D

:D:D Burda Hayat meselesi var ama eğer olumlu geçerse durumlar yazın boğarım burayı ben sonuçta burda kafa dağıtlıyo dışarısı bambaşka:D Küçük Emrah'a döndüm yeter tamam:D

Walther
14-06-2010, 19:35
:D:D Burda Hayat meselesi var ama eğer olumlu geçerse durumlar yazın boğarım burayı ben sonuçta burda kafa dağıtlıyo dışarısı bambaşka:D Küçük Emrah'a döndüm yeter tamam:D

Bana bak Gara boncuk, hergün birinin tarafına geçiyorsun ortalık karıştırmakta üstüne yok,ne bu hal bi ona bi buna bulaşıyorsun, bidaha asi_babaya bulaşma seni hayvan toplaycıları derneğine ihbar ederim bak,forumdada admine yazarım içeri tanımlanamayan bir canlı girmiş insanları rahatsız ediyor,özelliklede erkeklere tacizde bulunuyor derim :eek: Bi git işine la,bi sus la az dışarı çık ben neyım dıye sor geç aynanın karşısına :D

karantina
14-06-2010, 19:49
Bana bak Gara boncuk, hergün birinin tarafına geçiyorsun ortalık karıştırmakta üstüne yok,ne bu hal bi ona bi buna bulaşıyorsun, bidaha asi_babaya bulaşma seni hayvan toplaycıları derneğine ihbar ederim bak,forumdada admine yazarım içeri tanımlanamayan bir canlı girmiş insanları rahatsız ediyor,özelliklede erkeklere tacizde bulunuyor derim :eek: Bi git işine la,bi sus la az dışarı çık ben neyım dıye sor geç aynanın karşısına :D

tmm arkadaşlar takılmayın bunlara söylemek istemiyor uzatacak bişey yok gerekçesini bana söyledi mantıklı geldi uzatmayalım seviyeyi koruyalım

kadir

arcmrt21
14-06-2010, 19:57
+++1
Size katılıyorum.Önemli olan, önce kişilik olarak, sonra da oyunculuk olarak olgunlaşmış olmak.

birisi bana mı seslendi:p :p

Walther
14-06-2010, 20:22
tmm arkadaşlar takılmayın bunlara söylemek istemiyor uzatacak bişey yok gerekçesini bana söyledi mantıklı geldi uzatmayalım seviyeyi koruyalım

kadir

:D Kadir koruyon artık bakıyorumda kankanı :) neyse hatrın için susuyorum ama oda karışmasın benim sevdiğim arkadaşlarıma,çok meraklı değilim onun yazılarını okumaya.

manyakk
14-06-2010, 20:29
birisi bana mı seslendi:p :p
Bende Kendi üzerime alınmıştım ama :D

c.kasap
14-06-2010, 20:45
Konuyu Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
bugün burası baya kalabalık..:)

karantina
14-06-2010, 20:46
:D Kadir koruyon artık bakıyorumda kankanı :) neyse hatrın için susuyorum ama oda karışmasın benim sevdiğim arkadaşlarıma,çok meraklı değilim onun yazılarını okumaya.

evet özün de iyi biri :D bi tanusan sen de seversin :D

c.kasap
14-06-2010, 20:47
evet özün de iyi biri :D bi tanusan sen de seversin :D

Evet iyi biri s10 dan başkanın biri imzamdaki rapor hakkında sahte demiş saolsun arkadaş savunuvermiş beni:)

Ozdo
14-06-2010, 20:56
Evet iyi biri s10 dan başkanın biri imzamdaki rapor hakkında sahte demiş saolsun arkadaş savunuvermiş beni:)

ben gördüm bu raporun gerçeğini tamamen doğru rapor :D

arcmrt21
14-06-2010, 21:00
Bende Kendi üzerime alınmıştım ama :D

önce ben gordum aldım kaptırmam kimseye:D

c.kasap
14-06-2010, 21:04
ben gördüm bu raporun gerçeğini tamamen doğru rapor

başka bi yerdede mi gördün?

Galya koçbaşısı son anda kaçmış:)
hala onu arıyorum:)

önce ben gordum aldım kaptırmam kimseye:D

:):):)

karantina
14-06-2010, 21:42
başka bi yerdede mi gördün?

Galya koçbaşısı son anda kaçmış:)
hala onu arıyorum:)

:):):)

kesin korkup kaçmıştır :D

c.kasap
14-06-2010, 21:45
kesin korkup kaçmıştır :D

evet öle oldu galiba:)sen gördün mü orlarda var mı.:):)
Bi bulursam planksla kescem onu:)

000000
14-06-2010, 22:13

Bana bak hiyerarşi yönetimde ezilmiş zavallı kişicik şu an çok acilen girdim ve acilen çıkıyorum sana sonra uzun uzun bir şeyler öğretirim tabii bu sana da bağlı ne kadar alıcağına =)

Karantina sana da teşekkür ederim:Aslında özmüzde iyi çocuklarız küçük yaşta avellerle uğraşınca böyle olduk:D:D

000000
14-06-2010, 22:20
Vazgeçtim o mahlukata yazmaktan ama şu kafama takıldı tacizde bulunuyo demiş ssana ne tür bi saldırıda bulundum merak ettim:D:D Çabuk doktora git erken yaşta baba olmak istemem:eek:

Bu senle ilgili son yazım ne yazarsan yaz tınlamıcam Citroen:D

Walther
14-06-2010, 22:25
Vazgeçtim o mahlukata yazmaktan ama şu kafama takıldı tacizde bulunuyo demiş ssana ne tür bi saldırıda bulundum merak ettim:D:D Çabuk doktora git erken yaşta baba olmak istemem:eek:

Bu senle ilgili son yazım ne yazarsan yaz tınlamıcam Citroen:D

Bana bak erkek müsfettesi, yada erkek kılıklı mahlukat bu yazıyı yazan parmakların varya onları alır senin o beynini kendi elinle koparttırırım,

Kadir sakın bidaha bu ahmağı bana savunma yazdıklarına bak hele senin erkekliğin varmıda baba olucan terbiyesiz soytarı ! Asıl ben senı takmıyorum senı kımsenın takmadıgı gıbı bu saatten sonra Dostlarıma karışma aklını alır bıtarafına koyarım öyle gezersin. çöp tenekesi kafalı. Klavyeni al koynuna sen onla çocuk yap :D Bu saatten sonra bu forumda bol sıfırlı elamanın yazıdkları tarafımdan okunmayacaktır, bebemiz yaşında adamları kaile almak bizim hatamız aslında.

iyi forumlar

000000
14-06-2010, 22:29
:)))) Çok mu zoruna gitti çocukça laflar yazma bana.Eğer o dediklerini cidden yapabiliceğine inanıyosan şu an sana özelden ikamet yerini attım.Gel elimi kopar artiz :D

Jelanie
15-06-2010, 00:24
öhöö öhöööö :mad::mad::mad:

000000
15-06-2010, 08:20
Yine kaynamış top 10 dark wawe turcalojide çakıldı galiba bnbn'ye hala dalıyolar karantina bnbn'nin yan köy dalımları mı o ?:D:D

karantina
15-06-2010, 10:48
Yine kaynamış top 10 dark wawe turcalojide çakıldı galiba bnbn'ye hala dalıyolar karantina bnbn'nin yan köy dalımları mı o ?:D:D

yok be merkezine girildi ridic oraya saldırdı ama yanlar da devam ediyor

000000
15-06-2010, 11:55
yok be merkezine girildi ridic oraya saldırdı ama yanlar da devam ediyor

Adamı bi rahat bırakın beddua etse ömrü boyunca tutar sana söylyim:D
Dark wawe raporu yok mu?
Dua edin bnbn bana çok uzak yoksa def atıcaktım:P

karantina
15-06-2010, 12:28
Adamı bi rahat bırakın beddua etse ömrü boyunca tutar sana söylyim:D
Dark wawe raporu yok mu?
Dua edin bnbn bana çok uzak yoksa def atıcaktım:P

zaten sen def atama diye mesafen uzak diye ona sardık böle :D

000000
15-06-2010, 12:49
zaten sen def atama diye mesafen uzak diye ona sardık böle :D

Hadi ya :Dsen de bana 20 ksür saatsin adamın tarları mı indi lg nin ? Muhahah onu da batırdın bi sağlam barafranca kaldı:D:D Bari onu rhaat bırakta adam kafa dinlesin:D

zaza-xerib
15-06-2010, 12:49
hele şükür bu kadar yan köy muhabbetinden haftalar sonra yeni yeni netice alınmaya başlanıyor iyi oldu...!!!...

bu arada saldır yapanlar ve savunnan lar neden rapor konulmuyor acaba bi sakıncamı bulunuyor...

askeri çakan çakmış savunan kesmiştir ama burda forumdan serverın durumu ögrenmek isteyenler için birilerine zahmet olmazsa bir iki rapor bırakında bizde bakalım bi....

000000
15-06-2010, 12:53
hele şükür bu kadar yan köy muhabbetinden haftalar sonra yeni yeni netice alınmaya başlanıyor iyi oldu...!!!...

bu arada saldır yapanlar ve savunnan lar neden rapor konulmuyor acaba bi sakıncamı bulunuyor...

askeri çakan çakmış savunan kesmiştir ama burda forumdan serverın durumu ögrenmek isteyenler için birilerine zahmet olmazsa bir iki rapor bırakında bizde bakalım bi....

Çok asisin sen:D Rapor köpeğin olsun:D:D
Elimde bi bu var =))

daha fazlasını istiyosan karantina'ya yaz her türlü rapor hesap temsilcilik onda mevcut:D:D

Rapor düzenlendi..

Raporlar hakkında genel kurallarımız:

- Sahte rapor koymak yasaktır.

- Raporlarda izin alınmadan oyuncu/köy isminin yayınlanması yasaktır.İsimlerde Birlik isimleri yayınlanabilir (Birlik isimleri ile alay edici yada hakaret içerikli takma isimler koyulamaz). Raporu koyan kişi kendi isteği doğrultusunda sedece kendi ismini yayınlayabilir.

-Aktif WoW defansı yayınlanamaz. Sadece defansı tamamen yok edilen wow'un raporu koyulabilir.

GÖKKUŞAĞI

zaza-xerib
15-06-2010, 13:03
tşk ler...rapor için maşallah tebrik ederim kendi şahsımca..süper ordu yapmış...

4-4-4-6 merkez köy olupta bu kadar ordu basa bilen nadir insan var dır hatta ben ilkez denk geliyorum...

hele bir de normal server da çok zor emegi geçen herkesi tebrik ediyorum baya güzel bir ordu

000000
15-06-2010, 13:12
tşk ler...rapor için maşallah tebrik ederim kendi şahsımca..süper ordu yapmış...

4-4-4-6 merkez köy olupta bu kadar ordu basa bilen nadir insan var dır hatta ben ilkez denk geliyorum...

hele bir de normal server da çok zor emegi geçen herkesi tebrik ediyorum baya güzel bir ordu

Merkezi 15lidi asker köyüydü 6 tarlalı, asker köyünü reislemeye gelince mrekez yaptı reisletmedi.

karantina
15-06-2010, 13:32
Hadi ya :Dsen de bana 20 ksür saatsin adamın tarları mı indi lg nin ? Muhahah onu da batırdın bi sağlam barafranca kaldı:D:D Bari onu rhaat bırakta adam kafa dinlesin:D

ben burdayken kimseye rahat yok :D

000000
15-06-2010, 13:39
ben burdayken kimseye rahat yok :D

Barafrana'ya geç bence merekzi sapa sağlam biraz orda takıl l&gyle uğraşma harbiden nasıl her yerde elin olabiliyo nasıl bir caziben çekicliğin varda her yere girebiliyosun:D:D

Barafranca bu ne :D Bu kadar orduyla hocana dal bence( dal ama Kayma) :D:D

yeni travian rekoru:

Toplam 1665 252011 ---- 110 3250 2000 3272 780 14 0 1

barafranca
15-06-2010, 15:58
Barafrana'ya geç bence merekzi sapa sağlam biraz orda takıl l&gyle uğraşma harbiden nasıl her yerde elin olabiliyo nasıl bir caziben çekicliğin varda her yere girebiliyosun:D:D

Barafranca bu ne :D Bu kadar orduyla hocana dal bence( dal ama Kayma) :D:D

yeni travian rekoru:

Toplam 1665 252011 ---- 110 3250 2000 3272 780 14 0 1

ahahah defans la o:D görmüomusunheheh allahım yaa acemisinde hea

Ozdo
15-06-2010, 16:00

Hiç gülesim yoktu bu sıcakta karmına ağrılar girdi puhahahaha :D :D :D

barafranca
15-06-2010, 16:01

ben kadir hangi kadir deli kadir uleyn:D

kadirin dostluguna barafranca feda olsun..

barafranca
15-06-2010, 16:02
Hiç gülesim yoktu bu sıcakta karmına ağrılar girdi puhahahaha :D :D :D

ne yapam ozdo herkez saldırı rekoru kırıo bende defans rekoru kırdım:D nasılım:)

c.kasap
15-06-2010, 16:04
Ozdo sana rekor kalmadı :):)

000000
15-06-2010, 16:11

Bunu nasıl çevirebilrim diye dşündüm 5 snde aklıma şu geldi " Seni galyalı sandım" :D:D
Ben de seni wow vurur diye bekliyodum pehh:D:D

Ozdo
15-06-2010, 16:14
ne yapam ozdo herkez saldırı rekoru kırıo bende defans rekoru kırdım:D nasılım:)

Yakışır :) abime...Wow'u kazandıracak olan savunmadır bence.senin gibi 20 adamın olsun cermen-roma wow savunması tamam..

Ozdo sana rekor kalmadı :):)

Biz rekorları kırdık zaten ama bizide geçmişlerdi..s12 ekibi.ama eski serwer olarak sanırım 3 rekor bizim eski arkadaşlarda...

Önemli olan rekor değil orduların çokluğudur...1 rekor ordusu için en az 4 hesap besici yapılacak...eskiden bende öyle düşünüyordumda şimdi o 4 hesaptan 40k balta 15k toyton 3k manco bastırır.2 depo alır gelirim..

ki bu sewerda oynamadığımız için uğraşmadık oda ayrı bi konu...

bide son bişi rekorlar hakkında.

ŞişMaN KaDıN ÇıKMaN OpErA BiTmEz. :D

c.kasap
15-06-2010, 16:20

Çok güzelmiş:D

karantina
15-06-2010, 16:33
ben kadir hangi kadir deli kadir uleyn:D

kadirin dostluguna barafranca feda olsun..

eyvallah kanka

arcmrt21
15-06-2010, 16:50
Biz rekorları kırdık zaten ama bizide geçmişlerdi..s12 ekibi.ama eski serwer olarak sanırım 3 rekor bizim eski arkadaşlarda...

Önemli olan rekor değil orduların çokluğudur...1 rekor ordusu için en az 4 hesap besici yapılacak...eskiden bende öyle düşünüyordumda şimdi o 4 hesaptan 40k balta 15k toyton 3k manco bastırır.2 depo alır gelirim..

ki bu sewerda oynamadığımız için uğraşmadık oda ayrı bi konu...

bide son bişi rekorlar hakkında.

ayrıca ozdo sen biliyon ki rekor basmak için ordu oluşturmak başkadır normal basıpta rekora yaklaştıgını gorup rekora donmen başkadır. Biz s12 de butun birlik olarak ordu bastık tahılsızlıktan dolayı gittik çaktık:) vs. ama iyi bilesinki o orduların hiç birini rekor için başta basmadık wowdan seviye için bastık ama server uzadı bizde de sizinki gibi:) rekor oldu...

Ha şimdi dersen 40k ile gidip depo alırım artık o zor be ozdo:) tılsım çıktı mertlik bozuldu... Artık 70k dan aşağısı iş gormuyor gibi oldu:) bir de 8k manco:) onuda gidip depoya vurmak mantıksızca geliyor. tabi yine de 40k larında iş goreceği yer olacaktır ama onemli olan 99 dan aşşağı hızlı çekebilmektir...

Şişman kadınla severi uzattınız daha da şişman kadındasın ola... Guzel birisini çıkartalım operaya artık...

Ozdo
15-06-2010, 17:32
ayrıca ozdo sen biliyon ki rekor basmak için ordu oluşturmak başkadır normal basıpta rekora yaklaştıgını gorup rekora donmen başkadır. Biz s12 de butun birlik olarak ordu bastık tahılsızlıktan dolayı gittik çaktık:) vs. ama iyi bilesinki o orduların hiç birini rekor için başta basmadık wowdan seviye için bastık ama server uzadı bizde de sizinki gibi:) rekor oldu...

Ha şimdi dersen 40k ile gidip depo alırım artık o zor be ozdo:) tılsım çıktı mertlik bozuldu... Artık 70k dan aşağısı iş gormuyor gibi oldu:) bir de 8k manco:) onuda gidip depoya vurmak mantıksızca geliyor. tabi yine de 40k larında iş goreceği yer olacaktır ama onemli olan 99 dan aşşağı hızlı çekebilmektir...

Şişman kadınla severi uzattınız daha da şişman kadındasın ola... Guzel birisini çıkartalım operaya artık...

Dur özelden açıklıyım...rakip taktik kapmasın :D

000000
16-06-2010, 17:59
Niye kimsecikler rapor koymuyo:S
Karantina hayrına koyar msın sen de doludur:D

star1905
16-06-2010, 18:19
alın size rapor : D
http://travian-reports.net/tr/report/14000625e25
burda başkanımız güzel bir saldırı yapmış
buda başkanımızın seviye verdiği rapor ..:(
http://travian-reports.net/tr/report/139553f0292
alın işte buda beklenen rapor sanırım foruma koyan olmadı
http://travian-reports.net/tr/report/137950fcc7b

hepside bu haftanın

000000
16-06-2010, 18:39
En Alttaki vardı üstekiler için sağol:)
Karantina'da dark wawe tuurcaloji'yi koyarsa iyi olur:P

bnbn
16-06-2010, 18:45
alın size rapor : D
http://travian-reports.net/tr/report/14000625e25
burda başkanımız güzel bir saldırı yapmış
buda başkanımızın seviye verdiği rapor ..:(
http://travian-reports.net/tr/report/139553f0292
alın işte buda beklenen rapor sanırım foruma koyan olmadı
http://travian-reports.net/tr/report/137950fcc7b

hepside bu haftanın

Bu ordularla vede mançoyla eğer wow köyleri hasar alıyorsa bu server bitmez gibi:)

sonmohikan
16-06-2010, 18:55
Bu ordularla vede mançoyla eğer wow köyleri hasar alıyorsa bu server bitmez gibi:)

biter biter bu arada geçenki riddicktwo saldırısı ile ilgili açıklama yapmam grekecek şimdi herkes diyorya peşine gidilseydi şu olacaktı bu olaacaktı aslında bnbn kendisi bilmeliki server sonuna kadar yıkılmayacak, hesap silmemesi için elden gelen yapılacak, nedenine gelince şu aşamada yıkım izni yok.....

arcmrt21
16-06-2010, 19:03

abi bu daha sizin savunmanız gordugum kadarı ile bir de rakibinizde tılsımlar var:)) yani anlıyacagın onlarda fazla savunma ve bir de bu tılsımla işiniz biraz daha zorlaşıyor:))

Ayrıca abi senin merkez ismi yine mi komet:) Değişik...

biter biter bu arada geçenki riddicktwo saldırısı ile ilgili açıklama yapmam grekecek şimdi herkes diyorya peşine gidilseydi şu olacaktı bu olaacaktı aslında bnbn kendisi bilmeliki server sonuna kadar yıkılmayacak, hesap silmemesi için elden gelen yapılacak, nedenine gelince şu aşamada yıkım izni yok.....

Şimdik yanlış anlayacaksın metin ama yani sizden birisi ani bir saldırı yapsa ve yıkılsa bnbn hesabı ne olacak adamınızı yıkacak mısınız? Bu yorumu feyk yorum gibi gordum ama neyse:p ortalıgı karıştıran ben olmuyayım...

Ayrıca saldırısından oturu nefes birliği tebrik ederim savunma beklediğim kadar olmasada tum wowtime lıları tebrik ederim...

sonmohikan
16-06-2010, 19:06
abi bu daha sizin savunmanız gordugum kadarı ile bir de rakibinizde tılsımlar var:)) yani anlıyacagın onlarda fazla savunma ve bir de bu tılsımla işiniz biraz daha zorlaşıyor:))

Şimdik yanlış anlayacaksın metin ama yani sizden birisi ani bir saldırı yapsa ve yıkılsa bnbn hesabı ne olacak adamınızı yıkacak mısınız? Bu yorumu feyk yorum gibi gordum ama neyse:p ortalıgı karıştıran ben olmuyayım...

Ayrıca saldırısından oturu nefes birliği tebrik ederim savunma beklediğim kadar olmasada tum wowtime lıları tebrik ederim...

valla saldrımayın diye emir veren yok ama sadece server sonunu görmei için gayretimiz olacak hepsi o kadar....

bnbn
16-06-2010, 19:36

Sevgili Metin Bey,
Ben artık seni inan hiç anlayamıyorum..Riddick merkezime geldi çıkamadı.Tebrik eden sadece ozdo oldu..Diğer arkadaşlar ise ya yarım ağızla tebrik etti yada yok şu oldu bu olduda ondan yıkmadık..

Bnbn hesabını sanki isteseniz çok rahat yıkarsınız da yıkmak istemiyorsunuz gibi bir izlenim veriyorsunuz..Oysa demeniz gereken şu olmalıydı,biz bnbn nin 6 yan köyünü 50k ordu ile yıktık ama merkeze giremedik..

Yazık,o yan köylerime gelen 50 k ordulara yazık..Sadece merkezim bile yerinde kalsa bana kafi,boşuna yan köylerimle uğraşarak zaman kaybetmeyin heleki yan köylerimi talan ettiniz diye burda sevinerek kendinizi daha küçük düşürüyorsunuz..

bnbn hesabının server sonuna kadar kalıp kalmaması sadece wowtime oluşumuna bağlıdır..

Hem başarısız oluyorsunuz hemde burda ahkam kesiyorsunuz..
Ben size şunu söylüyim,oyun oynamasını bilmiyorsunuz....

Uzun lafın kısası,bnbn ordu köyü bellidir..Yıkabilecek varsa gelsin yıksın,yıkılırsakta tebrik etmesinide biliriz..

Ozdo
16-06-2010, 19:43
saati 07:49:05 Saat
saati 07:49:06 Saat

bunun bir benzerini Jelanie (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=11162) ablamız yapmıştı..Bende özendim yaptım :) Mesaj gitmiştir umarım gereken yere.

sonmohikan
16-06-2010, 19:45
Sevgili Metin Bey,
Ben artık seni inan hiç anlayamıyorum..Riddick merkezime geldi çıkamadı.Tebrik eden sadece ozdo oldu..Diğer arkadaşlar ise ya yarım ağızla tebrik etti yada yok şu oldu bu olduda ondan yıkmadık..

Bnbn hesabını sanki isteseniz çok rahat yıkarsınız da yıkmak istemiyorsunuz gibi bir izlenim veriyorsunuz..Oysa demeniz gereken şu olmalıydı,biz bnbn nin 6 yan köyünü 50k ordu ile yıktık ama merkeze giremedik..

Yazık,o yan köylerime gelen 50 k ordulara yazık..Sadece merkezim bile yerinde kalsa bana kafi,boşuna yan köylerimle uğraşarak zaman kaybetmeyin heleki yan köylerimi talan ettiniz diye burda sevinerek kendinizi daha küçük düşürüyorsunuz..

bnbn hesabının server sonuna kadar kalıp kalmaması sadece wowtime oluşumuna bağlıdır..

Hem başarısız oluyorsunuz hemde burda ahkam kesiyorsunuz..
Ben size şunu söylüyim,oyun oynamasını bilmiyorsunuz....

Uzun lafın kısası,bnbn ordu köyü bellidir..Yıkabilecek varsa gelsin yıksın,yıkılırsakta tebrik etmesinide biliriz..

burada sevindiğimizi ben hatırlamıyorum ama sen de biliyorsunki herkes birgün yaptıklarının bedelini mutlaka öder sen daha restorandasın garson hesabını getirmemiş ondan olabilirmi, yan köy konusunu ben polemik yapmıyorum artık bile seninle şaka asla yapmıyorum sen herkese geçenki konuda sadece şaka yaptığını söylediğin halde benden özür dahi dilemedin oyuncunun en büyüğü sadece arakdan vurmayı biliyorsun bu sözüm sadece sana başkalarıo alınmasın....Sadece hesabını silme olurmu bay büyük....

bnbn
16-06-2010, 19:56
burada sevindiğimizi ben hatırlamıyorum ama sen de biliyorsunki herkes birgün yaptıklarının bedelini mutlaka öder sen daha restorandasın garson hesabını getirmemiş ondan olabilirmi, yan köy konusunu ben polemik yapmıyorum artık bile seninle şaka asla yapmıyorum sen herkese geçenki konuda sadece şaka yaptığını söylediğin halde benden özür dahi dilemedin oyuncunun en büyüğü sadece arakdan vurmayı biliyorsun bu sözüm sadece sana başkalarıo alınmasın....Sadece hesabını silme olurmu bay büyük....

Defalarca aynı şeyleri konuşmak istemiyorum..Beni yanlış anladığın için hakkımda kötü yazdın..Bu yüzden senin bana özür borcun var..Ama o borcu ödemenide beklemiyorum..Şu an bambaşka bir alemdesin.

Üstüne basarak söylüyorum,yıkılmaz değilim,yıkılırsamda tebrik ederim..Burda atıp tutacağınıza gelin yıkın sonra konuşun..Forum bir yere kaçmıyor..

sonmohikan
16-06-2010, 20:06
Defalarca aynı şeyleri konuşmak istemiyorum..Beni yanlış anladığın için hakkımda kötü yazdın..Bu yüzden senin bana özür borcun var..Ama o borcu ödemenide beklemiyorum..Şu an bambaşka bir alemdesin.

Üstüne basarak söylüyorum,yıkılmaz değilim,yıkılırsamda tebrik ederim..Burda atıp tutacağınıza gelin yıkın sonra konuşun..Forum bir yere kaçmıyor..

seni yanlış anlamammı neden sağladığını açıklaman yeterli, ne gerek vardıki ben senin beni yanlış anlayacağın hiçbir davranışta bulunmadım sadece samimiyetine inanmak dışında !!!!!!!!!!!!!!!! daha gençsin kimseye yanlış anlaşılabilecek davranışlarda bulunma bird özür dilememi bekliyorsun buna da sadece pişkinlik denir, allah gençliğine bağışlasın....

Jelanie
16-06-2010, 20:27
saati 07:49:05 Saat

bunun bir benzerini Jelanie (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=11162) ablamız yapmıştı..Bende özendim yaptım :) Mesaj gitmiştir umarım gereken yere.

ayıp ola ayıpp ablaymıss
yasından basından utan amca kılıklı ak sakallı dede :p

birde sey kıskanma beni lutfen :( nazara inanıyom..
taklaya gelirsem senden bilirim :cool:
---------------
oyle saldırı atanlara ben bişiy demiyom yorumsuz onlar ozdocum gerek yok.. ama beni gecemezsin :D
toplamda 300 civarıydı :))

Ozdo
16-06-2010, 20:34
ayıp ola ayıpp ablaymıss
yasından basından utan amca kılıklı ak sakallı dede :p

birde sey kıskanma beni lutfen :( nazara inanıyom..
taklaya gelirsem senden bilirim :cool:
---------------
oyle saldırı atanlara ben bişiy demiyom yorumsuz onlar ozdocum gerek yok.. ama beni gecemezsin :D
toplamda 300 civarıydı :))

Bişey olmaz kıskanç diilim ; bişey olursada kadermiş deriz .... helva yapmayı alıştık nede olsa ( Allah Korusun ) bence profile bunu yapıştır Kamyoncular gibi :D

bnbn
16-06-2010, 20:37
seni yanlış anlamammı neden sağladığını açıklaman yeterli, ne gerek vardıki ben senin beni yanlış anlayacağın hiçbir davranışta bulunmadım sadece samimiyetine inanmak dışında !!!!!!!!!!!!!!!! daha gençsin kimseye yanlış anlaşılabilecek davranışlarda bulunma bird özür dilememi bekliyorsun buna da sadece pişkinlik denir, allah gençliğine bağışlasın....

Birbirimizle anlaşamayacaz ve bu atışmaların sonuda gelmeyecek..Bana karşı çok çok ağır suçlamalarda bulundun ve hala bulunmaya devam ediyorsun..Sana görede ben sana büyük kazık attım..
Ben yanlış yaptığımı düşünmüyorum ve inan sonuna kadarda vicdanen rahatım..Sana cevap bile vermezdim inan..Ama belliki çok üzülmüşsün ve her defasında bunu dile getiriyorsun..Ben senden özür diliyorum ama yaptıklarımın yanlış olduğunu düşündüğümden değil,olayı yanlış anlayarak çok üzüldüğün için..Kalbinin kırıldığını gerçekten hissettiğim için..Unutmaki kalp sadece kişinin kendisinde yok,herkeste mevcut..

Ayrıca yaşımın küçük olduğunu dile getirerek beni ezmeye çalışıyorsun..Bu yaptığın bence çok ayıp..Senin kadar büyük olmadığımı biliyorum ama senin gibi düşünmeyen her birey(genç çocuk çoluk her neyse)yanlış düşünüp hata yapıyor anlamına gelmez..Kırk yılın başında karşıma senin gibi havadan nem kapan biri çıkacak diye kendi hal ve hareketlerimi değiştiremem..Bana söyleyeceğine biraz kendin üzerinde düşünürsen belki daha doğru olur..
Daha öncede açıklama yapmıştım,benim bunlar dışında söyleyebilecek sözüm yok..Lütfen konuyu uzatıp daha fazla tahrik etme beni..
Sana bol şans diliyorum..

bnbn
16-06-2010, 20:58

Bu yorumu feyk yorum gibi gordum ama neyse:p ortalıgı karıştıran ben olmuyayım

Ne o Murat komet'i beğenmedinmi:)bana hep şans getirir bu isim..

Fake dediğin yorumun farkındayım Murat..Ben hiç bir zaman rakibin ağzına bakarak iş yapmam..Ayrıca yan köylerimi yıkan rakip yıkmayacaz derse ne beklersin:)

000000
16-06-2010, 20:59
Burdan Karantinaya Sesleniyorum hem de altını çizerek:D:D Bnbn'ye olan saldırıları durdur bu bir emirdir:D Aksini söyleyene kadar saldırıları kesin:P

Not: Sadece Rica ettim =)

arcmrt21
16-06-2010, 22:03
Ne o Murat komet'i beğenmedinmi:)bana hep şans getirir bu isim..

Fake dediğin yorumun farkındayım Murat..Ben hiç bir zaman rakibin ağzına bakarak iş yapmam..Ayrıca yan köylerimi yıkan rakip yıkmayacaz derse ne beklersin:)

o 1. komet 2. komet beni bitirdi zaten:D anlamını ve niye kullandıgını da bilsem tam olacak ama:) yaf geçen server ne guzeldi be abim... Ne kadar o zaman kızsam da şimdiki turcaloji yani melankolik size tılsımı vermişti hem de bizi yıkmanıza ragmen....

Ama hala kr&mrt birliğine karşı ofkem var... 99. seviyeden indirmeseler kurmustuk buyuk ihtimalle sawashan olarak... Daha da geçen serverin acısı içimde ukte olarak kaldı inan bana... Rüçhan abiler felan burada toplansalar ne guzel olacak valla ben yine oynarım onlar gelirse buraya... Gerekirse Ali Duran da gelsin bu sefer merkezini ben yıkacam...:p Hey gidi s5...

karantina
16-06-2010, 22:28
Burdan Karantinaya Sesleniyorum hem de altını çizerek:D:D Bnbn'ye olan saldırıları durdur bu bir emirdir:D Aksini söyleyene kadar saldırıları kesin:P

Not: Sadece Rica ettim =)

ulan cidi ciddi yaz durdurmaz sam adam degilim :D

escort37
17-06-2010, 00:13
raporları paylaşşsak arkadaşlar

Jelanie
17-06-2010, 01:07
raporları paylaşşsak arkadaşlar

yan koy raporu mu :D

karantina
17-06-2010, 01:52
yan koy raporu mu :D

yan köy raporu isteyen varsa özelden bana yazsın ben de hepsi

Ozdo
17-06-2010, 02:02
yan köy raporu isteyen varsa özelden bana yazsın ben de hepsi

sendemi yan köycü oldun abi ah ah nerden nereye :D :D :D :D ( sendemi bürütüs ) :D

karantina
17-06-2010, 02:34
sendemi yan köycü oldun abi ah ah nerden nereye :D :D :D :D ( sendemi bürütüs ) :D

evet ben de yan köycü oldum :D kim yanla ilgili ne istiyosa ben de hepsi

Ozdo
17-06-2010, 02:40
evet ben de yan köycü oldum :D kim yanla ilgili ne istiyosa ben de hepsi

aman boşwer kim nereyi yıkarsa yıksın biraz daha demlenip yatalım biz :D

karantina
17-06-2010, 02:42
aman boşwer kim nereyi yıkarsa yıksın biraz daha demlenip yatalım biz :D

çok demlenme len :D bizde bitti :D:D

000000
17-06-2010, 08:23
ulan cidi ciddi yaz durdurmaz sam adam degilim :D

Tamamdır

Sevgili Karantina; rica etsem bnbn'ye olan saldırıları durdurur msun biliyorum ki isteyerek yapmıyosun ama durdurursan ok sevinirim.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

manyakk
17-06-2010, 09:19
Tamamdır

Sevgili Karantina; rica etsem bnbn'ye olan saldırıları durdurur msun biliyorum ki isteyerek yapmıyosun ama durdurursan ok sevinirim.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Bnbn'e yakışmıyacak hareketi yapıyosun oyuncu İstemiyo bunu sanane ahbap.. ben Sana Kum'a Demedim Mi ? Ne işin vaar burada ? Kazma Kürek Takımın Yooksa söz ben yollucam..

000000
17-06-2010, 09:24
Bnbn'e yakışmıyacak hareketi yapıyosun oyuncu İstemiyo bunu sanane ahbap.. ben Sana Kum'a Demedim Mi ? Ne işin vaar burada ? Kazma Kürek Takımın Yooksa söz ben yollucam..

Kardeşşşşş Sana yazmıyorum bırak peşimi:D senin başın bağlı yazmam sana :D

Karantina'dan başkasına yazmam bu açık ve net:D

Hem bnbn'den sanane kendisinin oyununu takdir ediyorum ve sağlam wow vurmasnı bekliyorum seni ilgilendirmez kendine iyi bak )))

manyakk
17-06-2010, 09:51
Kardeşşşşş Sana yazmıyorum bırak peşimi:D senin başın bağlı yazmam sana :D

Karantina'dan başkasına yazmam bu açık ve net:D

Hem bnbn'den sanane kendisinin oyununu takdir ediyorum ve sağlam wow vurmasnı bekliyorum seni ilgilendirmez kendine iyi bak )))

Kadir Usta SusTur o zaman Şunu :D

karantina
17-06-2010, 09:53
Kadir Usta SusTur o zaman Şunu :D

tmmm bnbn nin merkzine saldırlar durmuştur :D

000000
17-06-2010, 09:55
tmmm bnbn nin merkzine saldırlar durmuştur :D

Yan köylere devam diyosun yani:D:D Hani yan köy raporlarını koysana

karantina
17-06-2010, 10:28
Yan köylere devam diyosun yani:D:D Hani yan köy raporlarını koysana hem şimdi koyarım avukat abla başlar koca nefes birigi yanlara bilmem ne ugr
aşamam :D
hangi birini koyayım bi dünya var

000000
17-06-2010, 10:41
hem şimdi koyarım avukat abla başlar koca nefes birigi yanlara bilmem ne ugr
aşamam :D
hangi birini koyayım bi dünya var

Senin çırak oyunu bırakmasa iyi olurdu daii :D:D Ben olsam belis'e dalarım 43 tane yan köy süper bir şey dal dal btmez:D

Ozdo
17-06-2010, 10:55
Senin çırak oyunu bırakmasa iyi olurdu daii :D:D Ben olsam belis'e dalarım 43 tane yan köy süper bir şey dal dal btmez:D

İlk kez mantıklı bişi dedi ruhi :D seni böyle bilmezdim :p

Tekeskiya
17-06-2010, 11:00
Arkadaşlar raporlarımızı gösterelim geyik yapmayalım..

000000
17-06-2010, 11:10
İlk kez mantıklı bişi dedi ruhi :D seni böyle bilmezdim :p

Sağol senin takdirini aldığım için mutlu oldum teşekkürlerrrr:D:D

000000
17-06-2010, 11:11
Arkadaşlar raporlarımızı gösterelim geyik yapmayalım..

Bu adama inat kimse rapor koymasın geyik yapmaymış sanne git işine çabuk oyundaki nickini söyle yıkıcaz seni çabuk nickini söyle

karantina kim bu öğrende yıkıver bi zahmet:D:D

manyakk
17-06-2010, 12:21
Bu adama inat kimse rapor koymasın geyik yapmaymış sanne git işine çabuk oyundaki nickini söyle yıkıcaz seni çabuk nickini söyle

hahahha :D Yıkıcaz evet Söle Heemeen :D

bnbn
17-06-2010, 12:33
o 1. komet 2. komet beni bitirdi zaten:D anlamını ve niye kullandıgını da bilsem tam olacak ama:) yaf geçen server ne guzeldi be abim... Ne kadar o zaman kızsam da şimdiki turcaloji yani melankolik size tılsımı vermişti hem de bizi yıkmanıza ragmen....

KOMET çok sevdiğim bir arkadaşımın nick'idi ilk s5 te..Onun anlamı kendisinin çalıştığı büyük bir''freight forwarder''ın adıdır..Diğer anlamıda var ve onu biliyor olman lazım nede olsa sende benim gibi amed'lisin:)

meloların oluşumu en çok sevdiğim oluşumdu,onların yaptığını biz yapmazdık..Çünkü oyunu kazanma hırsımız vardı..

arcmrt21
17-06-2010, 13:13
KOMET çok sevdiğim bir arkadaşımın nick'idi ilk s5 te..Onun anlamı kendisinin çalıştığı büyük bir''freight forwarder''ın adıdır..Diğer anlamıda var ve onu biliyor olman lazım nede olsa sende benim gibi amed'lisin:)

Abi daha da şans getirmesi dileğiyle....

meloların oluşumu en çok sevdiğim oluşumdu,onların yaptığını biz yapmazdık..Çünkü oyunu kazanma hırsımız vardı..

Bizde de vardı be abi o kazanma hırsı:) zaten butun tartışmalar burdan çıkmıyor mu... Ama belli şeyleri aşınca insanın zoruna gitmiyor bu oyunda merkezinin yıkılması vs. bende burdan o oyuncularla dolu bir travian olması dileğiyle diyorum...

Not: Ayrıca kadir arayı koyulaştırmışsınız:)

karantina
17-06-2010, 13:25

bizden la o :D hem bizim birlşk merak ediyor seni sadece

karantina
17-06-2010, 13:27
Not: Ayrıca kadir arayı koyulaştırmışsınız:)[/QUOTE]

derken :S

000000
17-06-2010, 13:50
bizden la o :D hem bizim birlşk merak ediyor seni sadece

Nicki ney? Asi_Baba ykıcakmş öyle dedi:D:D

Koyulaşmışsın derken denize girmişsin ya yanmşsın onu diyo :D:D

karantina
17-06-2010, 16:27
Nicki ney? Asi_Baba ykıcakmş öyle dedi:D:D

Koyulaşmışsın derken denize girmişsin ya yanmşsın onu diyo :D:D

niki ıd ile aynı :D:D

000000
17-06-2010, 16:42
niki ıd ile aynı :D:D

Onu ben yıkıcam sinirlendim :mad: yine bana saldırıyo bu wowtimelar ne istiyolar anlamıyorum yan köylere dalıylar senin yüzünden karantina dalıyo sonra bana geliyo bunlarda.

karantina
17-06-2010, 17:23
Onu ben yıkıcam sinirlendim :mad: yine bana saldırıyo bu wowtimelar ne istiyolar anlamıyorum yan köylere dalıylar senin yüzünden karantina dalıyo sonra bana geliyo bunlarda.

hehehe vay yancı wotimeciler vay demek sade biz dalmıyomuşuk bak :D

000000
17-06-2010, 17:53
hehehe vay yancı wotimeciler vay demek sade biz dalmıyomuşuk bak :D

Senden sonra oldu ama ne zmanki sen daldın adamlar haklı olarak dalmaya başladı tamamda diyene de dalmıyolar hangi hesaptasın söyle ona göre dalsınlar yoksa barafrancada msın pardon barafranca kızıyo senin yüzünden bana patlıyo:D:D

Jelanie
17-06-2010, 18:28
http://travianreports.com/06/7m0Vbwg.png (http://travianreports.com/tr)

az evvel cıktı karsıma cok komikmiş :D:D:D
vakit bulamamıs hehehehe

not: isimler ozellikle gizlenmiştir kişilerle dalga gecmek degildir amac sadece uyarı komik o kadar...

000000
17-06-2010, 18:48

az evvel cıktı karsıma cok komikmiş
vakit bulamamıs hehehehe

not: isimler ozellikle gizlenmiştir kişilerle dalga gecmek degildir amac sadece uyarı komik o kadar...

------------------------------

AVŞAR
17-06-2010, 18:48

az evvel cıktı karsıma cok komikmiş :D:D:D
vakit bulamamıs hehehehe

saldırı modunda değil yağmalama modun da yollanmış ordu onun için:))

ibrahim_efe

000000
17-06-2010, 18:53
saldırı modunda değil yağmalama modun da yollanmış ordu onun için:))

ibrahim_efe

Hea :))) Tamam o zman mesajı editliyim fazla rezil olmıyım:D

000000
17-06-2010, 21:29
Çok Sıkıcı oldu burası raporda yok en iyisi kavga çıksın düşmanlarımı braya bekliyorum:D:D
Kibar oldum olalı kavga çıkmıyo :D

Jelanie
18-06-2010, 08:33
günaydın.. :D:D:D:D

Forumda yazı boyutu max 3 tür..
GÖKKUŞAĞI

barafranca
18-06-2010, 09:31
günaydın..

GÖKKUŞAĞI

zaza-xerib
18-06-2010, 09:34
wow son durum "RaPoR-MaPoR" yok..;)

manyakk
18-06-2010, 10:27
günaydın.. :D:D:D:D

Naber.. ??

GÖKKUŞAĞI

Jelanie
18-06-2010, 11:01
Naber.. ??

GÖKKUŞAĞI

iyi cok sukur sizden?

1 kelimecikti ama hem nicin 7 var ki neyse kızdırmayalım kucuk kucuk yazalım..
jelanie :p

000000
18-06-2010, 12:37
Niye kimse rapor koymuyo :S:S
Rapor yoksa ben de yokum daha da gelmem:D
Ozdo bana da ordan bir helva:D

zaza-xerib
18-06-2010, 12:59

YA SANKİ ÇOK SALDIRAN VARDA RAPOR OLSUN FEYKLERDEN BAŞAK BİRŞEY YOK ŞUAN HEPSİ TAHIL BİÇİYOR MALUM HASAT ZAMANI

BİR HAFTA SONRA RAPOR KONUR...ASKERLERİN TAHIL İHİTYACI KARŞILANSIN SONRA SEFERE ÇIKACAKLAR İLLKEİ OLUR SEN ARA SIRA GEL BAK..:rolleyes:

Ozdo
18-06-2010, 14:05

Yok sana helva belediye yapsın senin helvanı :D

YA SANKİ ÇOK SALDIRAN VARDA RAPOR OLSUN FEYKLERDEN BAŞAK BİRŞEY YOK ŞUAN HEPSİ TAHIL BİÇİYOR MALUM HASAT ZAMANI

BİR HAFTA SONRA RAPOR KONUR...ASKERLERİN TAHIL İHİTYACI KARŞILANSIN SONRA SEFERE ÇIKACAKLAR İLLKEİ OLUR SEN ARA SIRA GEL BAK..:rolleyes:

En geç yarına birileri çakılır :D

000000
18-06-2010, 14:51
Belediyede kaydım yok orada bile tanınmıyorum düşün:D:D

Ozdo
18-06-2010, 15:04
Belediyede kaydım yok orada bile tanınmıyorum düşün:D:D
Jelanie (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=11162) ablana söyle o kıyamaz sana yapar helvanı :D

arcmrt21
18-06-2010, 15:23
http://img441.imageshack.us/img441/7843/rekor11.png

s4 te elde kalan bir ordu... Egerki çok oluşum oluyorsa serverde boyle ordular elde patlamaya devam edecektir ve kime eglenemecektire çok buyuk bir ornek... s4 wow gidişatı bunu gosterdi...

okiki
18-06-2010, 15:39
bi tanede benden s4te elde kalan ordulardan bu arada köylerden birinde adı olan yeniceri_fayx inde büyük emeği vardır bu askerlerde s5te oynuyor oda:)

http://img517.imageshack.us/img517/7302/15600412.jpg (http://img517.imageshack.us/i/15600412.jpg/)

000000
18-06-2010, 15:41
Resmen enayilik git kendi wowunu vur yazık değil mi o kadar emeğe.
Karantina bunlar sendekilerin yanında çerez:P
Dip not:REkor ordu barafrancadadır:D

c.kasap
18-06-2010, 16:33
Neler oldu yine burda:)

Yeniceri_FAYX
18-06-2010, 17:16
bi tanede benden s4te elde kalan ordulardan bu arada köylerden birinde adı olan yeniceri_fayx inde büyük emeği vardır bu askerlerde s5te oynuyor oda:)

http://img517.imageshack.us/img517/7302/15600412.jpg (http://img517.imageshack.us/i/15600412.jpg/)
eyv dayı:) hakkımı yemediğin için tşk ederim:)