PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni sürümle ortaya çıkan avantajlar dezavantajlar

Navigators
09-11-2009, 22:43
Cermenler

Cermen ırkı için büyük bir dezavantaj doğmakta bu yeni gelen sürümle beraber.Farkedeceğiz bunu yavaş yavaş ama cermen ırkının avantajlarını Travian yönetimi azaltıyor.Hep galya romamı çekecek der gibi:)).
Askeri üs meselesine gelmek istiyorum.Gerçekten o 20 saat uyumadan oyun başında kalan psikopat cermen oyuncularına ''gidin yatın be kardeşim'2 der gibi..:))
Askeri üs seviye 1 de iken 5 saldırı yapılıyor.Bunun galya ve roma için sevindirici bir olay olduğunu hepimiz biliyoruz.
Zaten bu yalak olayından sonra eski roma oyuncuları yeniden romaya döndüler.
Buda oyuna daha bi kapışma ve süreklilik getiriyor.
Çünkü roma oyuncuları kolay kolay hesaplarını bırakmazlar.Ve aynı zamanda iyi bir romalı wow a hem saldırı askeri basar,hem savunma basar..

Galyalılar garibim yine aynılar.Sadece kılıçlı vs çıktığında bazı askerlerin kitleme süreleri aynı olmuyor.Kaçırma özelliği işlerine yarıyacak.(Romalılarda aynı şekilde)

saygılarımla

Navigators

Provakatör
09-11-2009, 22:50
Sen Raaaat Ol.. Bunu tüm serverlere uygulayamazlar..s9 da ve com10 da kalır öylece..

Navigators
09-11-2009, 23:00
Sen Raaaat Ol.. Bunu tüm serverlere uygulayamazlar..s9 da ve com10 da kalır öylece..

Ha ben raaaaaaaaaaaaatım=)

Revolver
09-11-2009, 23:07
Galyalılar garibim yine aynılar.
:D:DÇok haklısın herkes Galyalıları eziyor.

sagokoliq
09-11-2009, 23:13
cermenmiş eziliyormuş ta peh peh peh cermen ezilse nolur ben daha kılıçlıyı çıkarana kadar adam yağmayla paladin basmış bana paladinle 3x ten 1 saat uzaklıktan saldırıyor... ama beklesin toytat geldi o tokmakçıları çerez gibi yiyecem hepsine kilit atıcam...

tokmak sallayan oyundan kaldırılmadığı sürece cermen ezilmez... ayırca gidin uyuyun 20 saat online olmaya ne gerek var? allah bilir bot kullanıyorsunuzdur...