PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu Burakk

mustafa29
24-04-2010, 11:21
TiqTaq:İlk soru benden olsun.
Adın:
Soyadın:
Medeni halin:
Kilo:
Din:
+Forumdaki sevdiğin arkadaşların kimler?

-Adım Burak, Soyadım Kartaş. Bekarım 75-80 kg. Müslümanım. Ndall, Speliar, Memat, Meddah, Remondee ve bir çok isim

Musty27:Nasılsınız İyimisiniz..??? xD

-İyiyim siz?(:

clakson:Diyalog yazarken en çok kimden ve nereden fikir ediniyorsunuz?

-Arkadaşlarımdan sadece konusunu alırım. "Bi' diyalog konusu bulsanıza" gibi şeyler. Diyalogları düşünerek ve günlük hayatta yaşanmış olayları bazen biraz abartarak bazen de içine türlü türlü espriler koyarak anlatıyorum

Aşil:En sonunda haftanın konuğu olmayı başardın =) Mutlu musun, başın göğe erdi mi? :P

-EvetXD

Deathless:Burakk dialog malzemesi lazım mı?:P

-E tabi gerekiyor haliyle xD

Altay:İnönü Stadı'na hiç gittin mi ?
Eğer gittiysen, ilk gittiğin maçın skoru neydi ?

-5-6 yıl önce gitmiştim galiba yanılmıyorsam ilk olarak.
-Beşiktaş 4 - Yimpaş Yozgatspor 2

Seroo:Travianın gerçek olduğunu düşünsek..
Hangi ırkın hangı askeri olmak isterdin

-Romalılardan Caesaris ya da Emperyan(:

NdaLL:yaşı da söyleseydin bari
bu asabilik nerden geliyor (:

-Yok be oğlum ne asabilik 27 Temmuz 1994 doğumluyum. Neredeyse 16

Night_Hunter:Burak diyalog'dan anladığına göre "Stand up" sektörünü takip ediyorsundur.

Sence Beyaz mı daha iyi, Okan Bayülgen mi,?

Cem Yılmaz'ın tahtına oturmak gibi bir amacın oldu mu?

Birde Şahan Gökbakar'ı sever misin ?

He birde Romayı çok seviyorsun ya bende Cermenleri çok severim yeni bir serverda Roma açmayı düşünüyorum yeni zevkler tatmalı dimi Msn'e gelsene taktik danışıcam sana

-Ediyorum ve ilerde "Stand Up" gösterileri yapmaya düşünüyorum. Okan Bayülgen biraz daha "gecelerin adamı" gibi, biraz daha orjinal duruyor. Bana göre Okan Bayülgen daha iyi.

-Cem Yılmaz üzerindeyken oturmam o tahta xD

-Şahan Gökbakar'ı Recep İvedik filminden beri sevmemeye başladım.

-Yarın sınavlarım var. Kusura bakma. Msn olmaz xD

NdaLL:Kopya hazırlarken çekemeyecegim korkusuna kapılıyor musun ? (hayır )

web cam de kopya hazırlarken görüntülenirken neler hissettin, kimiz biz de görüntülenecegin aklına geldi mi ? ve o sınavda kopya cekebildin mi

-Tabii kapılıyor insan öyle düşüncelere xD Bir şey hissetmedim, güldüm sadece fotoğrafları gülünce xD Sınavda yakalanmaya ramak kalmıştı xD Hoca elini çantamın iç cebine attı fakat silgi ters dönünce farkedemedi garibim xD

rchrdskjmr:İkiz olduğumuz gerçeğini foruma ne zaman açıklayacaksın :P

Diyelim ki heyecanla sonuçlanmasını beklediğin birşey lehinde sonuçlandı (travianda büyük bir orduyu kesmek olabilir vs. vs. .p), o sevinçle ne yaparsın ? Yani yaptığın özel bir hareket var mıdır? Zıplamak olsun, masaya vurmak olsun, bağırmak olsun, fln ?

-Oyunda yaptığım en büyük çılgınlık ordunun tekini kesince oyunlarımdan birini, oyunu çok çok isteyen arkadaşıma vermek oldu Sonra geri aldım

Ahkam:İmzan da forumdan bir süre olsa da uzaklaşacağın yazıyor acaba bir veda diyaloğu yapmayı düşünüyor musun Burak?

-Ya 1 aylık bir süreç ama tam da bu süreçte haftanın konuğu olduk(: Sınav trafiğini atlatayım geri geleceğim zaten.

Ahkam:Konumunda ki iddialı sözleri kime sarfediyorsun peki Burak?

-Ehehe, kendime sarfediyorum Yazar olduktan sonra esprili bir şekilde profilde bunu süslemek istedim

Ahkam:İnsanın kendini eleştirmesi hoş bir şeyde sen biraz abartmışsın gibi geldi bana. Hep merak etmişimdir öğrendim rahatladım. =)

-Bunu sormak için bu konuyu mu bekledin

GÜLÜMSEYİN:Bir kişiyle anlaşamadığın bir konu olduğunda hep ters tepki mi gösterirsin?
Geçmişte güzel şeyler (?) yaşadığın arkadaşlarınla çok çabuk arkadaşlığını bitirir misin?

Kararlarından zaman zaman döner misin yoksa dediğim dedik misindir?

Bir arkadaşında olmasını istediğin özellikler nelerdir?

-Anlaşamadığım konularda değil, sarfetmemesi sözleri sarfeden birine ters tepki gösteririm, arkadaşlığımı çabuk bitirip bitirmemem yaşadığımız duruma bağlı bir şey. Kararlarımdan dönerim zira bazen yaptığım şeylerden çok pişman olurum. Karşımdakinin suçluluk durumuna göredir tabiiki bu.

-Arkadaşımda aradığım tek özelliğin; onun, beni olduğum gibi kabul etmesidir.

Pragmaduane:Bana kızgın mısın?
Küs müsün?
Sinir oluyor musun?
Beni cıvık ve laubali mi buluyorsun?
Ayrıca yarışmadan hiç +rep almadım, bunu nasıl açıklayabilirsin (galiba bir tek gökkuşağı verdiydi)
Bunları sormam bile accık cinslik oluyor ama olsun
Ayrıca şuana kadar en çok ilgi gören diyalog konun hangisi?

-Bi rep daha verdirtirim^^ İnan şu sorulardan sonra seni cıvık buluyorum. XD (Güldüğüme bakma:P)

Fatboy:Tr12'deki hesap ne alemde?

-Sildim hesabı okuldan dolayı.

NdaLL:Bana en son ne zaman bi tanesin dedin ? ahahah

-S12 de köyle kısa bir süre ilgilendiğinde dedim

mustafa29
24-04-2010, 11:22
Hacker:Vodafon reklamlarını seviyonuz mu?

Bazı reklamlarını severim. Şafak Sezer'in diğer bölümlerde oynayan oyuncuların taklidini yaptığı reklamlar çok hoş.

NdaLL:SOAD' ın çok sevdiğiniz şarkısı ?

Chop Suey, Suggestions, A.D.D, Needles, Why.

ArapŞükrü:hayatınızdaki en büyük hatanız nedir ?

8. sınıfta derslerime çalışmamam. Hala başımı duvarlara vururum.

ArapŞükrü:ölümden korkarmısın ?

Evet korkarım. Şu genç vücudumun ileride yaşlanıp herhangi bir şekilde acı çekerek
öleceğini bilmek korkutur insanı

fserdar:diolaglarınızı ve yazılarını beğeniyorum

daha önce şiir yazmayı denedinizmi

sizi en çok üzen durum nedir

sizce gerçekler acımıdur tatlumıdır

bi arkadaşınıza yaptığınız birşeyden sonra pişman olduğunuz anılarınız varmı

çok mu soru sordum?

(:

Şiiri 5. sınıftayken sevdiğim kız Dilara adına yazmıştım. 10 sayfalık, o zamanlar adını bilmediğim, akrostişlerden oluşan 10 sayfalık farklı sayıda şiirler. Kız defteri çöpe atınca tabii bendeki şiir yazma isteği kalktı

Beni en çok üzen durum 8. sınıfta SBS'den baya düşük not almam ve 4-5 yıl önce köpeğimin ölmesi.
Onun adına bile şiir yazmıştım saçma bir şekilde Son soruna gelince; Evet oldu ama inan şuan hatırlamıyorum. Tek hatırladığım şey yaptığım bir şeyden pişman olduğum.

fserdar:şiirlerinide görelim ya 10sayfamı:eek:

okumaya üşenmiştir boşver(:

neden çoğu zaman forumd yaşınızı küçük gösterirsiniz?

diolaglarla yazar olan tek şair olmak nasıl bi duygu

üyelerden farklı bir renk olmak nasıl bi duygu

şiir anlayışınızı görmek isterz yazmayı düşünürmüsünüz?

1) Küçük göstermemiz tamamiyle şaka amaçlı
2) Çok güzel bir duygu. İndeksler bölümünde herkes şiir için hikaye için indeks açmışken siz diyaloglar adına bir indeks açıyorsunuz ve ben de herkes içinde farklı olmayı isteyen biriyimdir. Sanal alemde de böyle oldu(:
3) Duyguda değişiklik yok. Rengim mor da olsa, turuncu da olsa diyalog yazan yine benim.
4) Yok, yazmam şiir.

Pıspır:Balta girmemiş bi ormana düşsen yanına alacağın 3 şey ?

Her şeyi alabilecek kadar büyük bir sepet. Kimliğim, Cep telefonum, internet. Ahaha

fserdar:öncelikle üretim mi asker mi

romaya acemi ırkı diyenlere sende kızıyormusun?

konuşkan bir yapınmı vardır içine kapanıkmısındır

Asker. Roma ırkı acemi diyenlere kızmıyorum. Herkesin stratejisi farklıdır.
Konuşkan bir yapım var.

Pıspır:Yahu bide üşendim bakmaya bana burdaki olayı anlatırmısın

Niye durmuş sana soru soruyor herkes.Kısa bi özet geçer misin? Haftanın soru sorulanı gibi şeylerdemi var artık

İstifa mektubunu masama istiyorum

La'Dose:Ailenin Kaçıncı Çocuğusun ?

2 kardeşiz. Büyük olan benim.

Qquzhan:İmzanı ne zaman uygulayacaksın

Bu konu biter bitmez.

Qquzhan:İnşallah Notların her ne kadar kötü olmasada düzeltip geri gelmen dileğiyle

Matematikle Geometri'yi düzeltip gelicem

Gözyaşı:Dünkü rezillik hakkında ne düşünüyorsun ?

Biz, 8. sınıfa gidenlere tavsiyelerin neler ?

Yazar olunca heyecanlandın mı ?

Sbsye 2 yıl girdin, 2 senede aldığın notları söyler misin?

Dünkü rezalet hakkında düşündüklerimi yazarsam banı alırım^^

Kardeşlerim, bırakın interneti, sevgili peşinde koşmayı bırakın^^ Yok nisan gelince çalışırım, mayıs gelsin çalışırım dinlemez. O Matematikte üçgenleri geçtiğinde anlamazsan geri dönüşü çok zor. En kolay ders Sosyal, bunu unutmayın. Sadece yorum soruları var... Kafanızı kitap başından kaldırmayın demiyorum. Günde 1-2 saat tekrar yeter. Bilimum dershane hocalarının klişelerinden söylüyorum sizlere.

Yazar olunca az çok heyecanlandım çünkü "Diğerleri" bölümü sadece benim gelişime özel açılmıştı. Bunun sevinci ve heyecanı vardı.

7. sınıf; 405

8. sınıf; 355.

Junky:Sbsde harbiden dağılmışsın.Travian oynuyor musun?

Aktif olarak hayır. Nadiren baktığım 1-2 hesap var. 1-2 şey geliştirip çıkıyorum.

themask:Burak senin nerdeyse bebekliğini bilirim , yazarlığa kadar bu ve bundan önceki forumdaki hayatınıda ilk denemelerini bile .....
Kendini çok geliştirdin nerden nereye geldin....

Şimdi canım kardeşim A ttipi sorularıma geçiyorum.

1)Burak nerden nereye geldi?

2)Neden yazıyorsun seven var sevmeyen var niye kendini yazmak zorunda hissediyorsun.

3)Yazar olmasaydın Pilot olacakdım demişmiydin...?

Burak, hiç bir şey bilmeyen acemi üyenin tekiyken şimdi yazar oldu abi... Hatta zamanında üye adaylığından üyeliğe çıkmam tam 5-6 ayımı almıştı.

Kendim istediğim için yazıyorum abi. Zorla bir şey yapmam asla.

Dememiştim

mustafa29
24-04-2010, 11:22
Halil İbrahim:Burak müsadenle buraya bazı şeyler karalamıştım sonra vaz geçtim belki ilerde sorarım benim şu an sormak istediğim soru değişti

Bir zamanlar açılan her isyan konusunda adın geçiyordu,bu sende kırıklık,öfke,yada buna benzer duygular hissettirdimi?Haksızlığa uğradığını derdini anlatamadığını,yanlış tanınıp,hakkında yanlış kanılar oluştuğunu düşündüğünde, hissettiğinde kendinle baş başa kaldığında muasebe yaptığın oldumu?

Bir diğer sorum bu konuyla ilgili arkadaşlarının haksız olduğunu anlasanda korumaya çalışırmısın? sonraki tepki ne olur?

-Aaaah ah, hiç sorma abi. Kırıklık öfke vs... olmuyordu çoğu şeyleri gülerek izliyordum. Öyle bir konumda kalmadığım için muasebe (?) yapmadım

-Diğer soruna gelince; korurum ama işim bittikten sonra onu ben azarlarım

NdaLL:Neden burak ?

neden kerem mustafa mehmet hüseyin değil

-Onun nedenini annemlere sor oğlum

mustafa29:Toplumumuzda kötü alışkanlıklar diye belirtilen şeylerden sende de var mı?

-Asla(: Tek kötü alışkanlığım iddaa

Fatboy:Neden Burakk?

Burak, BuraK, BuRaK değil de Burakk?

-zamanında vardı Burak diye biri. Ben de Burakk diye aldım. Ayrıca yeni açılan forumda da, eski kimliğimi kaybetmemek adına Burakk diye açtım

Seanboswell:Travian Forum'u 1,2 yıl önce bir ara bırakmıştın.Eski Avatarın Sarı arabalı bişeydi .Niye bırakmıştın.

-Muhtemelen yine dersler yüzündendir. Sarı arabalı dediğin şey Simpson avatarımdır(:

themask:Ömer , sertaç koray en güzel isim sence hangisi...?

Vereceğin cevap gelecegini etkileyecek ona göre siyasi olmasın cevabın.

Avaratında alopacinomu züpermenmi,baltalı zagorumu kürsüden seslenen abd senato üyesinimi tercih ederdin...?

23 nisanda kaydırakdanmı kayacaksın mutlu olmak için.

-Ömer daha iyi duruyor

-Züperman olsun

-Kaydıraktan kayıp, kürsüde şiir okuyacağım

Fatboy:Eski forumda bir konun vardı, dünya harikası seviyesi yükseldikçe bilgisayarın önündeki çekirdek kabukları çoğalıyordu. O resimler hâlâ duruyor mu sende?

-Duruyor evet, ayrıca forumda yeniden açmıştım(:

-Tık. (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=4812)

Solaris93:Bana karşı bir Kıl kapma durumun varmı ?

-Normalde bu tür sorulara cevap vermem ama vermem gerekiyorsa söyliyim, herhangi yaşadığım tartışmada kin tutmam

All Starz:Oyyy sen ne ara haftanın konuğu oldun len ?

b) Bizde eksik, sende fazla olan şey/şeyler nedir ?.

c) Eli avuca sığarmısın ?. Gerçi webcam görünce her şey anlaşılıyor..

d) 1 ay yokum diyon nereye, gidip ne yapıcan 1 ayda
?

e) O en çok sevdiğin üyelerin arasında olmadığım için sana ayrı bir dargınlığım var bunu bil..

a) 3 hafta önce oldum ama kül bulutları filan derken kısmet bugüne açtılar.

b) Espri kabiliyeti : p

c) Sığmam. XXL

d) İş bakıyorum. Ekmek parası.

e? "Ve bir çok kişi" gibisinden bir şey demiştim ama sen kendini o "bir çok kişi"nin içinde görmüyorsan...

Hayki:Konuk olmak nasil bir duygu ?

Okeyde bize yenilmek nasil bir duygu ?

Öhmm..

-İyi bir duygu.

-Okey konusundan önce ben sana bir soru yöneltmek istiyorum. Soruya soruyla karşılık vermek gibisinden bir şey;

-Senin o okey masasında başkalarına bizim ağzımızdan konuşman nasıl bir duyguydu?

Yucin:Sayın hörmetli yazarım:P Postuma başlamadan evvel selam eder gözlerinden öperim. Muradına erdin hayırlı uğurlu olsun:P

Aha soru: Benim konumu ne yazaman okuyacan yahu : (

-Sağol abla
-Elbet bir gün okuruz

Yucin:Sayın yazarım daktilo kullanmayı biliyormusunuz

-Bilmiyorum. Klavyeyi biliyorum ama

Aşil:Bütün iyi terminatörlerin daha önceden Skynet tarafından yaratılmış ama ardından Jonh Conner tarafından tekrar programlanmış kötü terminatörler olduğunu varsayarsak neden yapay bir bilgisayar zekasına sahip olan Skynet 17 yaşında, minyon tipli, ateşli bir katil robot yapmakla uğraşsın? :P

-İzafiyet teorisini çözdüğüm gün bunu da cevaplarım

Chocolatte:Oy sonunda haftanın konuğu olabilmişsin canım, tebrikler : D

Neyse, o kadar oy attım bari bi kaç da soru sorayım dimi

-Niye artık fotoğraflarında 'pembe duvar&klima' arka fonu olmuyo?
-MSN'de bana "bitanecik ablamsın, tek ablamsın" derken burda başkalarına da abla diyerek beni bi nevi aldatmış olmak, masum ve saf duygularımla oynamak, beni kandırmak sende hiç vicdan azabı yaratmıyo mu? : (

Cevap istiyorum bunlara Özellikle de ikinciye

1) O fon eskidi ablam

2) Ablam ve abla kavramları farklı şeylerdir

Aşil:İnsanlar, sıcak havada üç beş günlük bir leş nasıl kokar, sorusuna sence ne derler? :P

-6 günlük olmadan kokmazlar

NdaLL:Chop suey mi chop cücü mü ?

-:PChop Suey

Burakk
24-04-2010, 13:46
Konuşmamı yapmadan kitledin Mustiiiiiiiii:p

Röpörtaj gerçekten güzeldi:p Herkese teşekkürler. Şimdi gerçek anlamda 1 ay yokum(: Dediğim gibi çok nadiren giricem foruma. 5-10 günde bir mesela...

Beni özleyin lütfen:p

All Starz
24-04-2010, 13:47
Yaşasın hep bu günü bekliyordum.

kübray29
24-04-2010, 13:50
Son bir soru benden

Gideceğin netlik kazanınca konundaki hayran kitlen arttı ne düşünüyorsun ? sevilmiyorsun galiba :P

ArapŞükrü
24-04-2010, 13:51
neden hep burakk neden biz olmuyoruz acaba ayıptır sorması topilmi var burada

Burakk
24-04-2010, 18:51
Son bir soru benden

Gideceğin netlik kazanınca konundaki hayran kitlen arttı ne düşünüyorsun ? sevilmiyorsun galiba :P

Sevilip sevilmemek önemli değil:D Benim hafta içinden itibaren burada olmayacağımı bilsinler yeter:cool:

neden hep burakk neden biz olmuyoruz acaba ayıptır sorması topilmi var burada

http://images.gittigidiyor.com/1812/KIZ-KACIRAN-KIZ-KOVALAYAN-100-ADET-KALITELI-URUN__18120569_0.jpg

Cık. Kız kaçıran.