PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hammadde karsılıgında asker destegi

teksas
08-11-2009, 20:43
evet arkadaşlar yeni fikirlerimle yeniden ben

köyde bir askeriye binası olsun ve bu askeri binasında asker satın alalım nasılmı .asker satmak isteyenler hammadde karsılıgında pazara koyarmış gibi koysun istedigi kadar hammadde teklif edebilir tabiki.diyelimki siz saldırı seviyorsunuz savunmayla fazla işiniz olmaz ama bir gün güçlü saldırı alacaksınız ama savunmacı yok saldırıyı seven kişi köyde asker bırakmaz sadece yagma yıkım ve saldırı atar.hemen askeriye girer kendine göre bir teklif bulursa kabul eder ve askerler gelir hammadde gider.başka bir örnek söylersem 3 saat sonra saldırı alacaksınız açtıgınızda gördünüz .bütün savunmacıları attınız.ama fazla zarar görmemek için daha savunmacı istiyorsunuz askeriyeden uyarsa teklifi kabul et

askeri binası seviye yükseldikce asker çekme kapatisesi artar mesala

1 seviyede 1000 tane ham geliyorsa 2.seviyeden 2000 ilerde 20.seviyeye geldiginde içinde tiçari merkez gibi yükseltilsin.

askeriye

1000 mızrakçı:100000 odun 100000tugla 100000demir 10000tahıl teklifi kabul et

gibi anlaşmalar ben biraz fazla yazdım ama olsun

manisali
08-11-2009, 20:44
dengeleri bozar bence

tristeza
08-11-2009, 20:46
evet arkadaşlar yeni fikirlerimle yeniden ben

köyde bir askeriye binası olsun ve bu askeri binasında asker satın alalım nasılmı .asker satmak isteyenler hammadde karsılıgında pazara koyarmış gibi koysun istedigi kadar hammadde teklif edebilir tabiki.diyelimki siz saldırı seviyorsunuz savunmayla fazla işiniz olmaz ama bir gün güçlü saldırı alacaksınız ama savunmacı yok saldırıyı seven kişi köyde asker bırakmaz sadece yagma yıkım ve saldırı atar.hemen askeriye girer kendine göre bir teklif bulursa kabul eder ve askerler gelir hammadde gider.başka bir örnek söylersem 3 saat sonra saldırı alacaksınız açtıgınızda gördünüz .bütün savunmacıları attınız.ama fazla zarar görmemek için daha savunmacı istiyorsunuz askeriyeden uyarsa teklifi kabul et

askeri binası seviye yükseldikce asker çekme kapatisesi artar mesala

1 seviyede 1000 tane ham geliyorsa 2.seviyeden 2000 ilerde 20.seviyeye geldiginde içinde tiçari merkez gibi yükseltilsin.

askeriye

1000 mızrakçı:100000 odun 100000tugla 100000demir 10000tahıl teklifi kabul et

gibi anlaşmalar ben biraz fazla yazdım ama olsun
İyi fikir ama dengeleri ve stratejileri tamamen bozar.

what
08-11-2009, 20:47
Güzel olmaz çok.

GoD MoNaRcH
08-11-2009, 20:50
Olmadı şimdi bu :D

cellat
08-11-2009, 20:55
dengeleri bozar