PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : koruma süresi hatası

call of death
21-04-2010, 10:27
arkadaşlar bildiğiniz gibi yeni hesap açınca "önemli bilgiler" adı altında bir mesaj gelir

nisan 14'te hesabımı açtım, 8 gün koruma süreniz var diye mesaj geldi görevleri yapmadığımdan profile kuş koyup onla da bakamadım ve 8 gün boyunca herkesi yağmaladığımdan herkes bana düşman bu yüzden bir sürü hesap yaptım ayın 19'unda paladin çıkardım (daha erken çıkarabilirdim ama 22'sinde biteceği için fazla yüklenmedim) neyse zaten 3 gün var diyip tokmak basmaya devam ettim ama baktımki bu sabah (21 nisan) korumam bitmiş ve insanlar saldırıyorlar sadece 25 paladinim var eğer yarın bitseydi 50 civarı paladinim olurdu az bi fark gibi görünebilir ama arada büyük fark var gelen saldırıları tutamayacağım bu yaptıkları saçma mesaj hatası yüzünden kaç gün geriliycem kim bilir

mesajın benzerini multihunter'a yazdım daha okumadı

kalmera
21-04-2010, 11:18
doğru 1 gün daha koruman olması lazım :)

call of death
21-04-2010, 17:05
son bir gün parça parça bölünmüş yağma yapan tüm askerlerimi toplayıp gece bana mesaj atan düşmanlarıma saldıracaktım fakat aslında son gün dünmüş artık defans mefans kalmadı :mad:

TheShip
21-04-2010, 19:40
Görevler yapılsada yapılmasada profıle [#0] yasınca güvercin çıkar ;)

call of death
21-04-2010, 22:24
Görevler yapılsada yapılmasada profıle [#0] yasınca güvercin çıkar ;)
evet çıktı sağ ol bunu bilmiyordum

Seroo
22-04-2010, 01:51
arkadaşlar bildiğiniz gibi yeni hesap açınca "önemli bilgiler" adı altında bir mesaj gelir

nisan 14'te hesabımı açtım, 8 gün koruma süreniz var diye mesaj geldi görevleri yapmadığımdan profile kuş koyup onla da bakamadım ve 8 gün boyunca herkesi yağmaladığımdan herkes bana düşman bu yüzden bir sürü hesap yaptım ayın 19'unda paladin çıkardım (daha erken çıkarabilirdim ama 22'sinde biteceği için fazla yüklenmedim) neyse zaten 3 gün var diyip tokmak basmaya devam ettim ama baktımki bu sabah (21 nisan) korumam bitmiş ve insanlar saldırıyorlar sadece 25 paladinim var eğer yarın bitseydi 50 civarı paladinim olurdu az bi fark gibi görünebilir ama arada büyük fark var gelen saldırıları tutamayacağım bu yaptıkları saçma mesaj hatası yüzünden kaç gün geriliycem kim bilir

mesajın benzerini multihunter'a yazdım daha okumadı

Profilinize [#0] simgelerini kopyalayınız ve yapıştırınız..
Nisan 14'te hesabı açmamış olabilirsiniz..
Hesap açılış tarihi Nisan 13 olabilir..
Bu konuda kuşunuza danışın,ön yargılı davranmayın derim..
Aksi taktirde Multihunter'a mesaj atıp,oyunun gerekli mertebelerine bunu bildirirseniz..
Travian ekibi üzerinde çalışıp sorunu bulacaktır..

İyi Forumlar Dilerim..