PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Speed 3x]

Sayfa : [1] 2

DeathLess
19-04-2010, 20:11
Tebrik konusudur.

Şifre paylaşımına kesinlikle müsade edilmemektedir...

DupDupDup
19-04-2010, 20:13
Tarlacı başta olmak üzere emeği geçen tüm oyuncuları tebrik ederiz.

NdaLL
19-04-2010, 20:13
İşte bunu bekliyorduk :cool: Tüm ww sahiplerini tebrik eder, serverda yapımda ve yıkımda emeği geçen tüm oyunculara teşekkür ederim :P

jolly joker
19-04-2010, 20:16
tarlacı arkadaşımızı ve ekibini canı gönülden tebrik ederim.gerek efendilikleriyle gerek disiplinleriyle server a örnek olmuşlardır. tüm wow bakıcılarınında gözü aydın diyiyorum buradan :D

bu arada kişisel olarak ta S&B ailesi olarak wonder ustamıza ve ekibine bize bu onurlu mücadeleyi yaşattığı koskocaman tebrik ediyorum, herzaman seviyeli dürüst ve polemiksizdiniz ustalarım hepinizi tebrik ediyorum

-özgür-
Yok mu şifre mifre ö.m atın.

vuras
vallahi tebrık ederım tarlacı ve ekıbını açıkçası favori gösterilmedikleri server de iyi sağlam mücadele ve inançları ile birinci olarak tamam ladılar şunu bir defa daha anlamış olduk wow kurmak için kalabalık olmak değil yaptığın işe inanmak gerekiyor inanan kazanıyor

speed
19-04-2010, 20:17
Tekrar tüm wow bakıcılarına tebrikler buda benim elimde patladı:))))

http://travian-reports.net/tr/report/711433a0e50

HeduaN
19-04-2010, 20:18
WoW kuran Tarlacı (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=22469) yı birliğini kutlarım :)

All Starz
19-04-2010, 20:19
İlk kez bu kadar dostluk içinde, kardeşlik içinde geçen bir server görüyorum.

Wowu kuran arkadaşı ve arkadaşlarını tebrik eder, başarılarının devamını dilerim..:)

2.bölük
19-04-2010, 20:19
Ben de kutlarım :)

NdaLL
19-04-2010, 20:22

74 sevdası nereden gelir :P:cool:

pink
19-04-2010, 20:22
emeği geçenlere teşekür ederiz.

artvinli
19-04-2010, 20:24
Haftalardır süren WOW yarışını önde tamamlayan Tarlacı ve ekibine, tüm destekleyenleri tebrik ediyorum.

Bir tebrikte haftalardır bizleride yanlız bırakmayıp elinden geleni yapan tüm wonder bakıcıları ve destekleyen tüm birliklere sonsuz teşekkürler. Herkese geçmiş olsun :D

wonder//Olcay

speed
19-04-2010, 20:25
74 sevdası nereden gelir :P:cool:

haha öyle denk geldi kısmet işte:D

BROTHER
19-04-2010, 20:26
haha öyle denk geldi kısmet işte:D
yav serkan bi de basılanları koysan 2 ordu olur :D:D

ESPERJENZA
19-04-2010, 20:27
http://travian-reports.net/tr/report/71119ef3652

bu da benden olsun

vuras
tebrık ten başka birde elde patlayan rekor ordular bölümü açsanız güzel olurdu aslında

jolly joker

ustaa naptın ya wowa atsan sıfırlardın :D:D

sempatura
19-04-2010, 20:28

Serkan gercekmı laa bu ordu :))

RUHUM
KOMUTANIMIZ (BattleSTAR) ERKAN 2-3-4 VE 5 NCİ SIRADAKİ WOWLARA 3 ER ORDU ÇIKARDI.. ORDULARIMIZ YOLDAYDI... YIKILMA İHTİMALİMİZE KARŞI DA 14 ORDUMUZ DA BEKLEMEDEYDİ....
WW YOLUNDA EMEK VEREN TÜM BİRLİKLER BENCE BU YARIŞI KAZANMIŞTIR.. HEPSİNİ TEBRİK EDERİZ...

DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN TÜM PSİKOPAT BİRLİKLERİNE VE PLAN I BİZİMLE PAYLAŞAN TAHIL VE SAVUNMA YOLLAYAN KIŞLA BİRLİKLERİNE TEŞEKKÜRLER

KENDİ ADIMA, ASİ KIZ-XXATMACAXX-LAHMACUN-ARSLAN-BattleSTAR-TARLACI-BATOOO-KIZILKARANFİL- (NOVALGIN)CorAspirin-MODADİJİTAL, CRASHDAY-usual suspect -VERİLEN EMEKLERİNİN KARŞILIĞNI ALDINIZ,TEBRİK EDERİM.

GERÇEK DOSTLAR

ASİ KIZ-XXATMACAXX- BattleSTAR-LAHMACUN-AHMETS-ARSLAN

Hardzonx3
[sıze=5]bu ww ne zaman sıfırlancak biraz hızlı sıfırlansın[/sıze]

jolly joker
19-04-2010, 20:29
Haftalardır süren WOW yarışını önde tamamlayan Tarlacı ve ekibine, tüm destekleyenleri tebrik ediyorum.

Bir tebrikte haftalardır bizleride yanlız bırakmayıp elinden geleni yapan tüm wonder bakıcıları ve destekleyen tüm birliklere sonsuz teşekkürler. Herkese geçmiş olsun :D

wonder//Olcay
ustam sen gönlümüzün birincisissin sen ve ekibin.duruşunuz seviyeniz polemiklere girmeyişiniz efendiliğiniz her şeyinizle gönlümüzün birincisisiniz. size ufakta olsa katkım olduysa ne mutlu bana
S&B_V AVATAR

speed
19-04-2010, 20:30
Serkan gercekmı laa bu ordu :))

valla ömerim wowa vurmadım ısteyen ınansın ıstemeyen gargara yapsın dıger konan resımler ne kadar ınandırıcı olcaksa buda o kadar gercek kardeşim;)

cemetery
19-04-2010, 20:31

Bunu resim olarak koyarsan daha iyi olcak :)

Tarlacı ekibini tebrik ederim diğer wow sahibi arkadaşlarıda aynı şekilde herkes haketmiştir bu server wowu tebrikler hepsine

sempatura
19-04-2010, 20:34
valla ömerim wowa vurmadım ısteyen ınansın ıstemeyen gargara yapsın dıger konan resımler ne kadar ınandırıcı olcaksa buda o kadar gercek kardeşim;)

yaw nıye ınanmıyım helal olsun dıyek o zaman yawss :))

atlıoğlu
19-04-2010, 20:34
Tarlacı ve destekçilerini tebrik ederim doğum günü olanların doğum gününü kutlar nice mutlu seneler dilerim benle birlikte tüm beşiktaşlılara geçmiş olsun diler fenerbahçeye başarılar dilerim burnu kırılan enerji bakanımıza da geçmiş olsun dileklerimi sunarım.sevgili deatlese sabırlı bir tebrik süreci dilerim elinde ordusu patlayanlara geçmiş olsun dileklerimi sunarım ....

Bögü Alp
19-04-2010, 20:35
KOMUTANIMIZ ERKAN 2-3-4 VE 5 NCİ SIRADAKİ WOWLARA 3 ER ORDU ÇIKARDI.. ORDULARIMIZ YOLDAYDI... YIKILMA İHTİMALİMİZE KARŞI DA 14 ORDUMUZ DA BEKLEMEDEYDİ....
WW YOLUNDA EMEK VEREN TÜM BİRLİKLER BENCE BU YARIŞI KAZANMIŞTIR.. HEPSİNİ TEBRİK EDERİZ...

DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN TÜM PSİKOPAT BİRLİKLERİNE VE PLAN I BİZİMLE PAYLAŞAN TAHIL VE SAVUNMA YOLLAYAN KIŞLA BİRLİKLERİNE TEŞEKKÜRLER

KENDİ ADIMA, ASİ KIZ-XXATMACAXX-LAHMACUN-ARSLAN-BattleSTAR-TARLACI-BATOOO-KIZILKARANFİL- CorAspirin (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=43844)-MODADİJİTAL, CRASHDAY-usual suspect -VERİLEN EMEKLERİNİN KARŞILIĞNI ALDINIZ,TEBRİK EDERİM.

GERÇEK DOSTLAR

ASİ KIZ-XXATMACAXX- BattleSTAR-LAHMACUN-AHMETS-ARSLAN

senin erkan komutanın dediğin şu ağzını her yere bozan ağzı bozuk küfürbaz değil mi, o wow köyü alınırken kimlerin eteğinin altına saklandı, giyotinden kaçaçacığım derken, hangi planı alıp verdi tarlacı ya !!! ne emeği oldu da şimdi senin ağzı bozuk erkanının

ama bilinsin k i!!!! bu server bi wow gördü ama, tarihi boyunca unutamayacağı bi i....neyi de gördü !!

speed
19-04-2010, 20:36
yaw nıye ınanmıyım helal olsun dıyek o zaman yawss :))

ömerim özelden yazdım

HAKİMBEY
19-04-2010, 20:36
tarlacı ve ekibini kutlarım helal olsun...bu arada wonder ıda tebrik ederim son ana kadar wow u bırakmadılar :)

FoReWeR
19-04-2010, 20:37
tarlacıyı ve ekiplerini her nekadar ordu elimde patlasada tüm wow oyuncularını emekleri ve uykusuz gecelerini saygıyla anıyor canı gönülden tebrik ediyorum

manwe

la serkan çık dedik çıkmadın güzelim orduyu elinde patlattın...::))

wow kuran arkadaşlara tebrikler.. aslında tüm wow için uğraşan herkese tebrikler.. alışa gelmişin dısında bir server oldu bu sefer. ve de wow cular gerçekden perişan oldular yorgunlukdan.

anduril
kazanan ekibe tebrikler, değerli zamanlarını bu oyunda harcayan hesabımıza bakan ilk speed F*Team ekibinden hayvan.adam(ben),sonimparator(taylan ), thom yorke (zafer) daha sonra aramıza katılan sokrates(anıl)'a sonsuz teşekkürler. -1m'de olmamın yegane sebebi jhin (ahmet)'e de teşekkür ederim beni ekibe aldığından dolayı. -1m ekibinde yer alan tüm oyuncu arkadaşlarımıda teşekkür ederim server başından beri Ae' ile olan mücadelede duruşunu asla bozmayan gerçekten bir birlik olduğunu bir kez daha kanıtlayan TAARRUZ birliğinede eklemeden geçemiyeceğim. planlarına geldiğimi bilmelerine rağmen tek bir saldırı çıkartmayan 40haramiler birliğinede teşekkürler (aynı zaman yetişseydi aşağıdaki ordu rakamı wowlarını vuracaktı gene hiçbir şekilde müdahele edilmedi)

oyuna başlarken amacımız hesap ortakları olarak basabildiğimiz kadar pop basıp diğer yandan savaşmaktı asla bir wow ordusu kurma amacı gütmedik.oyun süresinde harcadığımız ordu sayısı -1m'deki çoğu arkadaş gibi üçten fazladır kendimizce çok üst düzey olmasada son tangomuzu iyi yaptık. hatırlanacağı gibi bir plan saldırımız oldu wow zamanı sonrasında ise yetişmeyen ama oldukça iyi bir ordu basmayı başardık.

250k tokmak 59k toyton 20k mancınık (yaklaşık 30 günlük sürede basılmıştır mancınığın bir kısmı hariç)

uzatmadan, tekrar tekrar yineleyerek sadece rakamların değiştiği başka hiçbirşeyin olmadığın oyunda hertürlü hile - hurda , dalavere, brezilya dizilerinden fırlayan pembe dizi oyunlarına başvuran arkadaşlara diyecek birşeyimiz yok elbette.

anduril ve ekibi
oyunu "oyun" olduğunun farkında olarak oynayan herkese sonsuz teşekkürler.

ben ve arkadaşlarım sahneyi kapatır herkese sağlıklı güzel bir yaşam dileklerimle.
ekip adına Adem (hayvan.adam)

zırdeliler
19-04-2010, 20:38

haklsın serkanım herkes sölüyor şu rekorum var bu rekorum var şunda şu rekor ordu var bunda bu var ee sende olmazmı:) kimde varsa var patlattılar:) sende iyi patlattın ha:)

Hurin
19-04-2010, 20:39

Serkan abi nasıl bastın bu orduyu :eek::D

http://i39.tinypic.com/65pxyp.png

Buda benim patlayan :)))) sahte değildir. İlk orduyu çaktığımız gün basımına başlanmıştır

19.03.10
19.04.10

Tam 1 ayda basmışız 2 raporuda imzamda görebilirsiniz....

speed
19-04-2010, 20:41
tarlacıyı ve ekiplerini her nekadar ordu elimde patlasada tüm wow oyuncularını emekleri ve uykusuz gecelerini saygıyla anıyor canı gönülden tebrik ediyorum

ah be abı bana söz verdıgın yere gıtsen ne super olcaktı şimdi.. Emegıne saglık tekrardan..

speed
19-04-2010, 20:42
la serkan çık dedik çıkmadın güzelim orduyu elinde patlattın...::))

wow kuran arkadaşlara tebrikler.. aslında tüm wow için uğraşan herkese tebrikler.. alışa gelmişin dısında bir server oldu bu sefer. ve de wow cular gerçekden perişan oldular yorgunlukdan.

tahıl cok eksıydı ambar koymayıda unutmuşum o yuzden resım yapıyım dedım.. şimdi moda resim nede olsa:D

speed
19-04-2010, 20:44
haklsın serkanım herkes sölüyor şu rekorum var bu rekorum var şunda şu rekor ordu var bunda bu var ee sende olmazmı:) kimde varsa var patlattılar:) sende iyi patlattın ha:)

valla erayım diğer resimlere inanlar bunada inansın keyifleri bilir buda benim ordum :D

zırdeliler
19-04-2010, 20:44
valla erayım diğer resimlere inanlar bunada inansın keyifleri bilir buda benim ordum :D
o zman benim 2.orduyu sölemeye gerek yok:)

HAYYYTTTTT
19-04-2010, 20:45
Zaferi göğüsleyen tarlacı ve piskopat ekibine; tebrikler.
diğer wowcuara da geçmiş olsun.

tabiatinde, ordusu patlayanlara,one minute:D 700 k balta-250 toyton-40-45 mancoyu çıkaramamak nsıl bi duygu merak ediyorum:d 2 ye böl 2 wowa çak:D

Circassian
19-04-2010, 20:46
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:
WOW aşamasında tarlacının kullandığı planların gerçek sahiplerinden biri olan TIRT ve HIRT birliklerine, plan koruma aşamasında psikopatlarla savaş halinde olmalarına ragmen verdikleri savunma destekleri için NEFES birliğine ve yöneticilerine teşekkür ederim. Bilindiği üzere tarlacı wowu 99 seviyeyi 2010 birliği ismiyle basmış ve son 5 dk içinde HUN birliği adıyla 100. seviyeyi tamamlamıştır. Son 5 dakika içinde yapılan bu değişikliği KIŞLA birlikleri olarak içimize sindiremiyoruz, emek veren o kadar insanın emegine saygısızlık yapılmıştır. KIŞLA birlikleri olarak kurulan wowda adımız geçtiği için ve emek hırsızlarına bu eylemlerinde yardımcı olma gafletinde bulunduğumuz için tüm serverden özür diliyoruz. Bizim gözümüzde samimiyet ve iyi niyetle mücadele eden diğer tüm wowlar birinci bitirmiştir bu oynu. WOW kurmak yerine sağlam-samimi-dürüst ARKADAŞLIKLAR kurmayı başarabilen tüm birlikleri tebrik ediyorum.
Circassian/ KIŞLA BİRLİKLERİ ADINA

RUHUM
19-04-2010, 20:47
2 nci speedden beri savaşır... çok can yakmıştır... evet küfür eder ama hakk edene eder.. Bu serverde savaşmıştır.. yıkmıştır yıkılmıştır... asker köyleri yıkmıştır reislemiştir..
wow alırken de kimse ile pazarlığı olmamıştır plan içinde kimse ile pazarlığı olmamıştır...
bunu savaştığı insanlarda kabul eder...
sen oyuncu ismini yazarsan ki yazamazsın.. senin bu server savaştığımız Giyotinle de bir alakan olmadığı besbelli birşey.. o yüzden sıkıntın varsa özel mesaj atarsın..

connor
19-04-2010, 20:48
wow u kuran ekibe,kurma yolunda ilerleyen herkese tebrikler.oyun ortaklarıma çok teşekkür ediyorum.-1m de olmayı ayrıcalık olarak görüyorum.biraz mola artık.

speed
19-04-2010, 20:50
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:
WOW aşamasında tarlacının kullandığı planların gerçek sahiplerinden biri olan TIRT ve HIRT birliklerine, plan koruma aşamasında psikopatlarla savaş halinde olmalarına ragmen verdikleri savunma destekleri için NEFES birliğine ve yöneticilerine teşekkür ederim. Bilindiği üzere tarlacı wowu 99 seviyeyi 2010 birliği ismiyle basmış ve son 5 dk içinde HUN birliği adıyla 100. seviyeyi tamamlamıştır. Son 5 dakika içinde yapılan bu değişikliği KIŞLA birlikleri olarak içimize sindiremiyoruz, emek veren o kadar insanın emegine saygısızlık yapılmıştır. KIŞLA birlikleri olarak kurulan wowda adımız geçtiği için ve emek hırsızlarına bu eylemlerinde yardımcı olma gafletinde bulunduğumuz için tüm serverden özür diliyoruz. Bizim gözümüzde samimiyet ve iyi niyetle mücadele eden diğer tüm wowlar birinci bitirmiştir bu oynu. WOW kurmak yerine sağlam-samimi-dürüst ARKADAŞLIKLAR kurmayı başarabilen tüm birlikleri tebrik ediyorum.

çok ayıp yapılanlar.... tebriğimi geri aldım

BARUT BEY
bir sppedin daha sonuna geldik.......... Bir aksiliği belirtmek istiyorum.zafere ulaşan wow bir hun falan wowu değildir.temsilcilerden bitanesinin yapmış olduğu dengesizliktir.psikopat ve kışla ile gece gündüz emeklerle yükseltilmiş bir wowdur.

kimbilir kaç gece uykusuzluğun sonunda zafere ulaşsakta aslında tüm wow sahipleri bizim önümüzde lider bitirmiştir.
giyotin den hüseyin ve ibrahimin organizasyonları,ttj ahmetin oyuna renk katması, f war önderin başarılı stratejisi daha adını bilmediğim bir çok birlik sorumlu arkadaşlarımı da en içten şekilde kutluyorum...

psikopat ve kışla nın ortak malı olan wowu kurmakta korumakta üzerine düşen görevleri yapan başta kışla başkanı ve sorumluları zeki,oğuz ve neco arkadaşıma
özellikle kışlawow başkanı lazçavuşa, efemarmara murata,ve adını bilmediğim diğer kışla birliklerine....yine emeklerini esirgemeyen türkiyem ve sevgi birliği başkanlarına... Psikopat tan erenin kontrolünde verilen emeklerde takdire şayandır.ahmetin ve bülentin ayrıca hakanın ve paşanın kontrolündeki diğer psiko2010 ve psikomarjinal profosyonel çalışmanın görüntüsünü çizmiştir.emperyalist ve ecrin karayel içinde aynı duyguları paylaşmaktayım.

son olarak tüm arkadaşları kutlarım.özellikle beni tutumları ile cezbeden kışla birliklerine sonsuz teşekkür ederim.eminimki onlar olmasaydı bu wowun yükselmesi mümkün olmazdı...
teşekkürler kışla teşekkürler zeki/oğuz teşekkürler laz çavuş...........

Tuzla
sonunda bitti :)
herkesin emeğine sağlık..
piyano yüzümü kara çıkardın favorim sendin ama yinede helal olsun diyorum tebrikler..

wow kuran bi birlikte değildim belki ama kazandığım arkadaşlar wowda 100. seviyeyi basmaktan daha büyük onur oldu benim için..

bi sonraki serverda görüşmek üzere...

Tuzla / Özgür

FoReWeR
ah be abı bana söz verdıgın yere gıtsen ne super olcaktı şimdi.. Emegıne saglık tekrardan..

olmadı be serkan anlatırım sonra

Kartal#
19-04-2010, 20:51
Emeği geçen herkese tebrikler

fkostem
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

bn de bunu kastetmiştim işte. yapılan tamamen emek hırsızlığı adilik olmuş.

sempatura
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

Teşekurler arkadasım ben dile getirecektim ama sen getirdin.. Sadece kendi emekleriymiş gibi göstermeleri cok ayip o yüzden tebrikte etmedin zaten

Hurin
19-04-2010, 20:52
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

Bu gerçekten çok büyük edepsizlik yapılanlardan dolayı Tarlacı ve ekibini kınıyor ve bende tebriğimi geri alıyorum.

MaRaZ
19-04-2010, 20:52
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

kesinlikle doğru bu döneklik hiç hoş durmadı olmadı yakışmadı

awe
19-04-2010, 20:53
Merhaba arkadaşlar wow döneminde oyun içinde olamama rağmen fırsat buldukca gelişmeleri takip edip dostlarımız ve rakiplerimizin durumlarını yakından görme fırsatım oldu...
Sonuç itibariyle wow u kuran tarlacı ve arkadaşlarını emeklerini taçlandırdıkları için kutlarım..
Ayrıca diğer wow mücadelesi veren tüm birlik ve wow bakıcılarını ve...piyano-piyano serkan kardeşimizi 46lıklar ve dost birlikleri ile bensiz verdikleri mücadeleden dolayı ayrıyeten kutlarım...100.seviye nin tamamlanmasıyla beraber oyun içindeki kırgınlaıklarında son bulduğunu ümit ederek,önümüzdeki serverlerde yine 46lıklar olarak atak ve hucum oyunumuzu bol gollerle süslemek dileğiyle tüm ekibimi ve kader dostlarımı ekran başına bekliyorum :))

awe..hakan

lem önder o ordu elindemi çaktı senin..ben bişi anlamadımda :))

SUSPİRİA
Tarlacı ve ekibini tebrik ederim.

speed
olmadı be serkan anlatırım sonra

tmm abi senın canın saolsun 3 saatle gıttı saglık olsun

errol
19-04-2010, 20:54
herkese selamlar...bütün wow ekiplerini tebrik eder ve tarlacıyınında hakkını tarlacıya vermeliyiz...wow ekibi diplomasi olarak çok iyi ilerlediler ve dünya harikasını aradan sıyrılarak kurdular canı gönülden tebrik ediyorum...yalnız şuda var ki tarlacı wow da az da olsa tırt birliginede ufakta olsa bi teşekkür yazısı beklerdik wow köyümüzü sillerken tılsımıda silebilirdik ama öyle bi şey düşünmedik biriz diye ama hiç bir mesajda tırt birlikleri geçmemiş...neyse çok ta önemli degil ama beklerdik....tekrardan tarlacı ve ekibini tebrik ediyorum....

RUHUM
19-04-2010, 20:55
bir sppedin daha sonuna geldik.......... Bir aksiliği belirtmek istiyorum.zafere ulaşan wow bir hun falan wowu değildir.temsilcilerden bitanesinin yapmış olduğu dengesizliktir.psikopat ve kışla ile gece gündüz emeklerle yükseltilmiş bir wowdur.

kimbilir kaç gece uykusuzluğun sonunda zafere ulaşsakta aslında tüm wow sahipleri bizim önümüzde lider bitirmiştir.
giyotin den hüseyin ve ibrahimin organizasyonları,ttj ahmetin oyuna renk katması, f war önderin başarılı stratejisi daha adını bilmediğim bir çok birlik sorumlu arkadaşlarımı da en içten şekilde kutluyorum...

psikopat ve kışla nın ortak malı olan wowu kurmakta korumakta üzerine düşen görevleri yapan başta kışla başkanı ve sorumluları zeki,oğuz ve neco arkadaşıma
özellikle kışlawow başkanı lazçavuşa, efemarmara murata,ve adını bilmediğim diğer kışla birliklerine....yine emeklerini esirgemeyen türkiyem ve sevgi birliği başkanlarına... Psikopat tan erenin kontrolünde verilen emeklerde takdire şayandır.ahmetin ve bülentin ayrıca hakanın ve paşanın kontrolündeki diğer psiko2010 ve psikomarjinal profosyonel çalışmanın görüntüsünü çizmiştir.emperyalist ve ecrin karayel içinde aynı duyguları paylaşmaktayım.

son olarak tüm arkadaşları kutlarım.özellikle beni tutumları ile cezbeden kışla birliklerine sonsuz teşekkür ederim.eminimki onlar olmasaydı bu wowun yükselmesi mümkün olmazdı...

senin için daha önceden bu oyun son değilmiydi ?

MaRaZ
19-04-2010, 20:57
rekora gidicez derken yıkılmamıza sebep olan multici yağma 2. cisi arkdaşımzın ve bundan faydalanıp ikimizide yıkan bu server başarı elde edemememizin sebebi ua haser in wow ordusunu merak ediyoruz paylaşan olucakmı ? nasıl bi ordkuki bu 4 aydır basılıyor ve seviye alamadı

FoReWeR
19-04-2010, 20:59
tmm abi senın canın saolsun 3 saatle gıttı saglık olsun

evet sağlık olsun ayrıca.......

psikopat&kışla birliklerinin emeklerini zamanlarını hatta paralarını altınlarını çalan emek hırsızlarını şiddetle knıyorum yazık

2KaredeşRe
19-04-2010, 21:01
Tarlacı ve ekıbını tbrk ederiz Guzel vur Savunma ve Stratejı yonettıler az saldırı gelsede onları savusturmasını bılder ve arkalarını saglama alıp savunma konusunda son vurusu yaptılar tbrk ederım

JoK3R
19-04-2010, 21:02

Wow u kuran arkadaşı tebrik ederim.

Hun birliğine geçme olayı kışla birliğine haksızlık olmuş. Ayrıca temsilci yaptı diyorsunuz ama temsilcinin birlikten çıkma yetkisi yoktur. Çıkarken sizin şifrenizin yazılması gerekir.

desperado
19-04-2010, 21:04

Hun birliğine geçme olayı kışla birliğine haksızlık olmuş. Ayrıca temsilci yaptı diyorsunuz ama temsilcinin birlikten çıkma yetkisi yoktur. Çıkarken sizin şifrenizin yazılması gerekir.

aynen temsilci birlikten çıkamaz :)

şifreyle girip tüm yetkiye sahip olan biri bu ve çok büyük ayıp yapılan

tebrik etmiyorum Tarlacıyı haksız bi zafer

Tuzla
19-04-2010, 21:05
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

Duruşumuzdan bişey kaybetmemenin verdiği zevk ve onur ile bir serverı daha bitirmenin gururu içindeyiz. Verilen ufak tefek destekler dostların gözünde dağ olmuş ki bu bizi daha çok onure etti.
Yapılan haksızlık içinde üzgün olduğumuzu belirtmek isterim.. Verilen emeklerin hiçe sayılması çok yanlış ve tasvip edilemeyecek bir davranış.. Server kimin ne yaptığını biliyor isim o sayfada yazmasa dahi gerçekler ve verilen emekler ortada.

Tekrar tebrik ederim..

Saygılar..

NEFES birlikleri adına...

TUZLA...

errol
19-04-2010, 21:06

aynı birlikte yetkisi olan bir kişi birlikten atar şifre istemesine gerek kalmaz ve temsilcide yei birlige girebilir

RUHUM
19-04-2010, 21:07
şimdi bilerek mi yqzıyorsunuz bilmeyerek mi..... Hun birliği psikopat birliğinin temelidir... Bunu eski oyuncular iyi bilir.... Ki hun birlik oyuncularına bakarsan hangi birlikte olmuşlar görebilirsin.. Kışla birliğine ne haksızlık yapılmış.... Bitime 10 dakika kala wow birliğe alınmış 2 dakka kal kal geç diğer birliklere denmiş...

2010 diye bir birlikti... Demişiz ki geç kışla da da kal psikopatta da da kal... Tahıldır şudur budur uğraşılmış olay gecikmiştir.. şimdi burada kim neyin hesabını görüyor... 2010 adlı birlik kışla birliği mi??

Wow adında yazıyor psikopat-kışla diye..
*bunu bu kadar uzatacak ne var??

BARUT BEY
19-04-2010, 21:07
herkese selamlar...bütün wow ekiplerini tebrik eder ve tarlacıyınında hakkını tarlacıya vermeliyiz...wow ekibi diplomasi olarak çok iyi ilerlediler ve dünya harikasını aradan sıyrılarak kurdular canı gönülden tebrik ediyorum...yalnız şuda var ki tarlacı wow da az da olsa tırt birliginede ufakta olsa bi teşekkür yazısı beklerdik wow köyümüzü sillerken tılsımıda silebilirdik ama öyle bi şey düşünmedik biriz diye ama hiç bir mesajda tırt birlikleri geçmemiş...neyse çok ta önemli degil ama beklerdik....tekrardan tarlacı ve ekibini tebrik ediyorum....

[sıze=3]çok haklısın senin önünde tüm tırt birliğinden özürdiliyorum.wowun temel taşlarından bir tanesini siz koydunuz. Her ne kadar unuttuk isede bunu olayın yoğunluğuna ve uykusuzluğa vermeni istiyorum. Her ne kadar kışla ve psikopatsa bir o kadar tırt'ında katkısı vardır..[/sıze]

eemre1903
19-04-2010, 21:09
1164 0 261963 0 0 93599 3565 20630 1 0 1 birilerini kollayıp emeğimizi hiçe sayanların eseridir yazıkkk

jolly joker
19-04-2010, 21:10
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:
bu yapılan gerçekten emeğe saygısızlıltır.tebriklerimi diğer wowculara iletiyorum .tarlacı sanda hiç yakıştıramadım

Bögü Alp
19-04-2010, 21:12
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

Ortak ,az yazmışsın.. bu oyunun tek kazanamayanı, bu wowu kurduğunu zanneden , savaş korkağı, ağzından idrarını yapan, erkan denen , foseptik çukuru ve ekibidir...

kesinlikle ama kesinlikle KIŞLA birlikleri , ismi gecmesine rağmen bu kurulduğunu zannettikleri o haramzade dünya harikasını sahiplenmemektedir..

Listenin en altında bulunan sıfır seviye de ki Serverağa wowu bile , şu haramzade wowdan daha onurlu ve şereflidir !!

KIŞLA BİRLİKLERİ ADINA

OĞUZHAN...

BARUT BEY
19-04-2010, 21:12

[sıze=3]arkadaşlar bu wow konusu uzamasın artık. Başarıya gölge düşmesin yukarıda anlattım.çanak tutmayalım lütfen[/sıze]

patriyot
19-04-2010, 21:17
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

Son dakika kahpeliği servere kara leke olarak geçmiştir. Para ve emek hırsızları desdek olan tüm birlikleri hiçe sayarak birlik degiştirerek makaleye hiç adı sanı olmayan birlirliğin adını yazdırmakla büyük bir şerefsizlik etmişlerdir. Yazıklar olsun.

desperado
19-04-2010, 21:20
Barut bey sen istediğin kadar açıklama yap bence hiç inandırıcı değilsin şuan :)

Tarlacı profili herşeyi anlatıyo gidip okumanı tvsiye ederim ;)

KIZILEKİM
19-04-2010, 21:21
Ortak ,az yazmışsın.. bu oyunun tek kazanamayanı, bu wowu kurduğunu zanneden , savaş korkağı, ağzından idrarını yapan, erkan denen , foseptik çukuru ve ekibidir...

kesinlikle ama kesinlikle KIŞLA birlikleri , ismi gecmesine rağmen bu kurulduğunu zannettikleri o haramzade dünya harikasını sahiplenmemektedir..

Listenin en altında bulunan sıfır seviye de ki Serverağa wowu bile , şu haramzade wowdan daha onurlu ve şereflidir !!

KIŞLA BİRLİKLERİ ADINA

OĞUZHAN...

baya agır bi itham herkese allah kolaylık versin

maria
19-04-2010, 21:30
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

en çok ta saflığımıza kızıyorum; o kadar çalış çabala uykusuz kal , karşılığında wowa 5 dakika kala satışa gel, elde kalan sadece kurulan dostluklar, bu da bize yeter be KIŞLALILAR; hepinize teşekkürler çok güzel günler yaşattınız bana MUTLU KALIN :)) yeni serverlarda görüşmek üzere

kaptan45
19-04-2010, 21:31
Ben elde patlayan orduları anlayamıyorum. Hele rekor orduları hiç anlayamıyorum

Kusura bakmayın bu strateji filan değildir bana göre. o kadar emek ver. asker bas. 5-6 ayını bu işe ayır.
sonra da hiçbir işe yaramasın.
Adamın seviye basacağı belliydi.

Bu serverde tarlacı, piyano piyana ve zagoor bana göre ençok çabayı harcayan wow sahipleriydi. hepsini kutluyorum. Tarlacıyı da tebrik ediyorum. Emeğinin karşılığıdır.

Ersin Asker
19-04-2010, 21:35
:)) yahu ne kadar gereksiz tartışma yapıyorsunuz oyun bitti forumda savaş devam ediyor

1. Tarlacı (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=466600&c=00) ~ PSİKOPAT ~ KIŞLA ~ HUN (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14068) 100
burda psikopat kışla yazıyor sonunda hun yazsa ne olur yazmasa ne olur ki hun da psikopat birliğinden kişiler başka birliklerden gelip o birliği kurmamışlar nihayetinde psikopat ve kışla birliği erkana küfür edenleri uyarayım fazla ileri gitmeyin terbiyenizi takının vallaha foruma girerse alayınızı kalaylar neyse iyi geceler

yakuza
19-04-2010, 21:41
böyle tartısmalı wow tebirği gormemiştim enteresan dogrusu . wow kuran kuramayan oyunu sonuna kadar bırakmayan herkesi tebrik ediyorum .

Circassian
19-04-2010, 21:41
Birileri Uludağda kayakta, ölüdenizde plajlarda, reinalarda barlarda keyif çatarken bu ülke için GAZİ ünvanını almış birine yapılan bu hakareti lanetliyorum. Entrikalarınıza GAZİmizi ve bu mertebeyi karıştırmayın.

Circassian
19-04-2010, 21:43
beraberdik demi kendimi vururken sende vur nasıl vuruluyorsa görelim..

Birileri Uludağda kayakta, ölüdenizde plajlarda, reinalarda barlarda keyif çatarken bu ülke için GAZİ ünvanını almış birine yapılan bu hakareti lanetliyorum. Entrikalarınıza GAZİmizi ve bu mertebeyi karıştırmayın

VforV
19-04-2010, 21:44

hemen çıkarsa yetkisi oluyor temsilcinin birlik değiştirmek için

r 0 0 t
19-04-2010, 21:45
Birileri Uludağda kayakta, ölüdenizde plajlarda, reinalarda barlarda keyif çatarken bu ülke için GAZİ ünvanını almış birine yapılan bu hakareti lanetliyorum. Entrikalarınıza GAZİmizi ve bu mertebeyi karıştırmayın

Merak etme sen üstadım, biz bu ülkenin gerçek vatanperverlerini iyi biliriz, değerleri bizde denizlerin köpükleri kadardır. Allah hepsinden razı olsun.

the_face
19-04-2010, 21:45
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:
tarlacı wow una bakanbiri olarak gönderdiğiniz destekler ve gece gündüz demeden tahıl larınıesirgemeyen arkadaşlara burdan teşekür etmek isterim

RUHUM
19-04-2010, 21:47
:)) yahu ne kadar gereksiz tartışma yapıyorsunuz oyun bitti forumda savaş devam ediyor

1. tarlacı (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=466600&c=00) ~ psikopat ~ kışla ~ hun (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14068) 100
burda psikopat kışla yazıyor sonunda hun yazsa ne olur yazmasa ne olur ki hun da psikopat birliğinden kişiler başka birliklerden gelip o birliği kurmamışlar nihayetinde psikopat ve kışla birliği erkana küfür edenleri uyarayım fazla ileri gitmeyin terbiyenizi takının vallaha foruma girerse alayınızı kalaylar neyse iyi geceler

doğru dedin haa ersin :d

MaRaZ
19-04-2010, 21:52
osman abim sakin ol bü tür adiler herzaman vardır bunları kafaya takmaya değmez ...

TURKOGLU
19-04-2010, 21:54
Wow bitti milllet :D

Yazılan cızılen hiç bir seyi degiştirmeyecek ,

Hakem son dudugu caldı :D

SaTa
19-04-2010, 21:56
BUNE KARDEŞİM TARLACI NIN KÖY İSİMLERİNE BAKTINIZ MI (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=22469)

AYRICA HAYIRLI OLSUN DİYE MSJ ATTIM BİR SÜRÜ KÜFÜR SAYDIRDI..YEMİŞİM WOW UNU..

ßir_oL
19-04-2010, 21:59
server bitti kavga bitmedi. sanki wow tebrik yeri değil kavga yeri :D

DeathLess
19-04-2010, 22:12
Seviyeyi düşürmeyin.
Ve birbirinize karşı saygılı olun lütfen.

Burada yazdığınız argo kelimeler, hakaretler hiçbirşeyi geri getirmeyecektir.
Kendinizi küçük düşürmekten de başka bir işe yaramayacaktır.

Önemli uyarı:
Kesinlikle şifre paylaşımı yapılmayacaktır burada.
Bu uyarımı dikkate alın lütfen...

RUHUM
19-04-2010, 22:13
adminleri mh leri göreve bekliyoruz
wow hesabına girin mesaj yazmayı kapatın profille oynamayı kapatın lütfen...

tarlacı hesabının şifresi forumda yazılmıştır.. fakat nedendir ki hesaba girenler sağa sola küfür etmektedirler... tebrik edene de... gıcıkları olan oyunculara da..

DeathLess
19-04-2010, 22:24
adminleri mh leri göreve bekliyoruz
wow hesabına girin mesaj yazmayı kapatın profille oynamayı kapatın lütfen...

tarlacı hesabının şifresi forumda yazılmıştır.. fakat nedendir ki hesaba girenler sağa sola küfür etmektedirler... tebrik edene de... gıcıkları olan oyunculara da..

kusura bakmayın ama konunun ilk mesajında şifre paylaşılmaması uyarısında bulunduğum halde 3x oyuncuları burada inadına şifre paylaşırsa bunu niye adminler, mh'ler çekiyor?
Kaldı ki bahsettiğiniz şey kışladan asker basmak gibi kolay birşey değil. Hatta şu anda mümkün değil...

Birşey biliyoruz ki bu uyarıyı yapıyoruz. Ama dinleyen kim?
Dinleyenin kim olduğu bilinmez ama dinlemeyin 3x'te oynayanlar olduğu belli...

Bundan sonra şifre paylaşan forumdan uzaklaştırılacaktır.

VforV
19-04-2010, 22:26
tekrardan acıldı ama değişen birşey olmucak wow köyündeki küfürleride gördük:S:S

uNeVeN
19-04-2010, 22:31
Öncelikle WW u kuran Tarlacı ve EKİBİNİ tebrik ediyorum(içlerindeki bir karaktersiz hariç "E---N" )..

O Hak etti , Bu hak etmedi olayının konuşulmayacağı bir server ı bitirdik sonunda..Herkesin hakettiği ama Stratejisi iyi olan kazandığı bir server oldu.. (Birlik değiştirme konusu beni ilgilendirmez ama bence de yakışmadı bu alınan birinciliğe.)

Neyse gelelim diğer teşekkürlere

Bu güne kadar kahrımı çeken , bir dediğimi iki etmeyen,beni hiç kırmayan RA AİLEMDEKİ bütün abilerime ablalarıma dostlarıma teşekkür ediyorum.. Her kararımda yanımda oldunuz ,umarım bende sizi kıracak yanlış birşey yapmamışımdır..

NO MERCY , ALEYZA , GANGSTER ve ŞAFAK isimli oyuncularımızda kusura bakmasın ordularının ellerinde patlamasının tek sebebi benim.Hakkınızı helal edin.

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/19/5254.jpg (http://urlal.com/)

Yukardaki resmin oluşmasında emeği geçen başta MELON ve ekibi olmak üzere
bütün RA Ailesini tebrik ederim.

Diğer ww sahipleri ve birlikleri ;

Sizleri de tebrik ederim Bu yarışta güzel bir heyecanı bizlere yaşattığınız için..Belki hiçbirmiz birinci olamadık ama -aynı fikirdeyizdir sanırım- güzel bir ww dönemi geçirdik..

Ve son olarak tek üzüldüğüm nokta ;
Rahmetli BÜYÜK BAŞKAN MAHONY ye adadığımız ww u iyi bir yerde bitirememektir.
AMa inanıyorum ki kurduğu birliği en iyi şekilde temsil ettik bu serverda da..

Mekanın cennet olsun Büyük Başkanım , dualarımız her daim seninledir..

Reel Hayatta Herkese Başarılar Dilerim

uNeVeN // Serkan
RA BİRLİĞİ

kral_arthur
19-04-2010, 22:32
Arkadaslar ben cogu arkadasımızın tanıdıgı üzere efemarmara hesabı ortaklarından MURAT...
evet wowda son anda bir döneklik olmustr o sekilde veya bu sekilde bunun hiçbir özrü yoktur. erkan hasan mehmet artık kimse değiştiren bu o kişinin ayıbıdr. ama bir gercek var ki ortada bir emek var bu emeğin altında basta fırat ve ahmet(samimiyetlerine kendim adına ianandıgım kişilerdr) abi olmak üzere bircok kısla psikopat ve TIRT birlikleri var... wow işi ortak bir calısma ürünüdür. ben KISLA birlikleri üyelerine verdikleri her türlü desteklerden dolayı, TIRT birliklerine plan konusunda gösterdikleri hassasiyetten dolayı, PSİKOPAT birlikleri üyelerine bazı kişiler hariç wowda gösterdikleri emeklerinden dolayı ve en önemlisi gecesine gündüzüne katıp wowa bakan basta fırat ve ahmet abi olmak üzere ismini bilmediğim bircok arkdasıma tesekkür ediyorum...

Oyun sonunda bu dalavereyi ceviren arkadası da esefle kınıyorum altı üstü bir oyun gerek var mıydı birlik arkdaslarının emeklerine gölge düşürmeye bunuda kendisine soruyorum gelecek speedde oynayacak olan tüm arkdaslara oyunda ve normal hayatlarında basarılar...

EFEMARMARA(MURAT)

cüneyt
19-04-2010, 22:35
wow köyüne bi bakalım dedim ama öyle şeyler gördümki küfür eden insanlıktan nasibini almamış gerçek hayatta karşısındakine yan gözle bile bakamayan ezik lerin yaptığını görünce insanlık namına utandım Allah sizi ıslah etsin ne diyim

ZAZA
19-04-2010, 22:41
Evet dostlar eğlendik coştuk coşturduk ve yine servera damgamızı vurduk her zaman ki gibi..

Tarlacı ve ekibini kutluyorum, ayrıca yine wow bakıcılarından en sevdiğim isim piyanoya sesleniyorum burdan seni sevmeyen ölsün :) Zagor sende az değilsin hani :)

Savaştığımız, dostuk kurduğumuz herkese selam söylüyorum burdan sizlerle oynamak güzeldi bu oyuna renk kattınız hepiniz...

Biz bundan sonraki server son kez oynamayı planlıyoruz ve büyük bir jübile yapacağız Allahın izniyle, yakacağız yıkacağız tek tek isimlerimizi kazıyıp öyle terk edeceğiz bu travianı; Oynamayı planlayan bütün dostlarımızı bekliyoruz yanımıza, Güneydoğuya ...

Kimler mi var : Jamais vu, qx. venom, GİM, ZAZA.... yani hepimiz burdayız ve bütün dostlarımızı yanıma bekliyoruz oyun oynamaya değil hea yanlış anlamayın sakın İsim yazmaya geliyoruz, servera kafa atmaya geliyoruz :)

Bana ulaşmak isteyenler ekleyebilirler

msn:

Editlenmiştir...

facebok: :)

Serhat KÜÇÜKTORUN

HEPİNİZİ SEVİYORUM, HEPİNİZİ TEK TEK ÖPÜYORUM, SİZİNLE OLMAK GÜZELDİ...

Saygılarımla

ZAZA...

manwe
19-04-2010, 22:43
wow un sonuna kadar bı bırlıkde durupda son anda birlik değiştirmek hoş olmamış tabii. wow dakılerde şu yaptı bu yaptı diye kıvırmasın bence wow da 100 basmişinz sadece o anda birinizmi vardı, kesinlikle hayır hepiniz varmişsinizdir kesın..

ama lakin gelgelim her ne yapılmışsa yapılsın şifre veridklerinden dolayı o koyde agza alınmayacak adeta insanlık çıkmış mahlukatlar gibi önübne gelen küfür eden kalıp da insan ama gerçekde ne oldukları belirsiz bu kişileride şiddetle kınıyorum.. ayıp ya ayıp.. yaşınız kaç olursa olsun bunları yazarken çızerken hiç insanlıgınızdan utanmadınız mı...

styx
19-04-2010, 22:53
tüm speed oyuncularının kazası mubarek olsun gozunuz aydın arkadaslar... elde ordu kalanlar var mı :)))

tedecin
19-04-2010, 22:54
Adanamızda biz onlara kısaca mezhebi geniş diyoruz:D

Bizim Sakaryadada başka bir adı var... :D

SaTa
19-04-2010, 22:54
tüm speed oyuncularının kazası mubarek olsun gozunuz aydın arkadaslar... elde ordu kalanlar var mı :)))

EED var nolmuş..

VEOSSA
19-04-2010, 22:56
Tebrik edeerim kuranı :) kurmayanları da tebrik ederim tabi canım xD

speed
19-04-2010, 22:57

olm onların orduları patlamışş senin köyün varmı :))))

fkostem
19-04-2010, 22:57
edittttttttttt

styx
19-04-2010, 22:58
EED var nolmuş..

bişi olmadı cnm merakımdan sordum...
bır daha wow a asker kasmaz artık onlar... akıllanmıstır... bnm gıbı sureklı savasmayı tercıh etsınler emın olun ınsan daha buyuk haz alıyor... :))

fkostem
19-04-2010, 22:59
edittttttttttt?

VforV
19-04-2010, 23:00
bn kimseye küfür fln etmedim. ayrıca bişe aramadım ki blayım sen ne diye laf atıosun ki bna şimdi?
sen atmadın wow köyünde karşılaştık kufurle sende konuyu değiştiriyorsun madem öyle git yeni bir yerde konu ac buraya karıştırma

styx
19-04-2010, 23:01
olm onların orduları patlamışş senin köyün varmı :))))

serkan koyumuz yok ama tum speed ın koyune gırebılırız ıstesek kralı hesap verır bana :D sen rahat ol :) ıstemıyoruz oynamak :O bız zevkımızı f war ve 46 lıklarla savasarak aldık... netıcede yıkıldık ama bız sonucunun boyl olacagını bılıorduk zaten :))

speed
19-04-2010, 23:02
serkan koyumuz yok ama tum speed ın koyune gırebılırız ıstesek kralı hesap verır bana :D sen rahat ol :) ıstemıyoruz oynamak :O bız zevkımızı f war ve 46 lıklarla savasarak aldık... netıcede yıkıldık ama bız sonucunun boyl olacagını bılıorduk zaten :))

he tabii messide fenere gelcekti zaten:)))

SaTa
19-04-2010, 23:03
he tabii messide fenere gelcekti zaten:)))

+1 ahaha :D

manwe
19-04-2010, 23:05
yok hayır o bna ülkücü deyip güya kurtulacaktı amacım o suçlamayı bertaraf etmekti
ülkücülük veya aşırı solculuk kötüdür diye bişe demek istemedim. bnm için her düşünce saygı duyulmaya değerdir ve herkesin illaki doğruları vardır. o konuda bni yanlış anladıysanız özür dilerim.

bertaraf edecem derken bitaraf olmuşsunuz sanırım...

uNeVeN
19-04-2010, 23:06
Valla Dayamadım Yazıcam :D

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=331031&postcount=37

Talip hoca (ATLIOĞLU) şu dediğini gerçekleştirelim mi..

Gerçi editlemişsin mesajı , yüzüme vursun yerine yüzüme tükürsün yazıyordu...:eek:

Yani ne demişler

Büyük Lokma Ye ama Büyük Söz Konuşma !! ;)

VforV
19-04-2010, 23:13
Arkadasım duydum söylediler çart ettiler curt ettiler ... Her ne ise ... Burası travian oyun forumu burda travian konusulur travian hakkında şakalasılır .

Burda siyasi örgüt cart curt gibi olaylar ima edilerek kişiler veya kurumlar suclanamaz veya tartısılamaz...

Manyaklasmayın hayata dönün ve oyununuzu oynayın .... Adamında asabını bozmayın ve silin o yazılarınızı.

aynen katılıyorum

lazçavuş
19-04-2010, 23:13
[ı]emeği geçen tüm psikopat birliklerine ve kışla birliklerine sonsuz teşekkürler [/ı]
[ı]emelime ulaştım wow kurduk artık traviana veda zamanı [/ı]
[ı]tüm wow bakıcılarını ve destek yollayanları ayriyeten güzel ordularını bizimle paylaşanları tebrik ederim[/ı]

fkostem
19-04-2010, 23:19
değil TGB istersen KGB kurucusu ol burası yeri değil...
ne istiyosun anlamadım ki herkez zaza'ya hakaret mi etsin burda.. sürekli aynı konuları açıyosunuz.. TGB kurucusuyum diyosun ama nerde ne konuşulacağını bilmiyosunuz bumudur yani...

ya arkadaşlar bni üzen bir olaydı paylaştım. tmm ya kim ne yapıyorsa yapsın. siliyorum msjlarımı.

motorcu
19-04-2010, 23:19
önemli açıklama:
Wow aşamasında tarlacının kullandığı planların gerçek sahiplerinden biri olan tırt ve hırt birliklerine, plan koruma aşamasında psikopatlarla savaş halinde olmalarına ragmen verdikleri savunma destekleri için nefes birliğine ve yöneticilerine teşekkür ederim. Bilindiği üzere tarlacı wowu 99 seviyeyi 2010 birliği ismiyle basmış ve son 5 dk içinde hun birliği adıyla 100. Seviyeyi tamamlamıştır. Son 5 dakika içinde yapılan bu değişikliği kışla birlikleri olarak içimize sindiremiyoruz, emek veren o kadar insanın emegine saygısızlık yapılmıştır. Kışla birlikleri olarak kurulan wowda adımız geçtiği için ve emek hırsızlarına bu eylemlerinde yardımcı olma gafletinde bulunduğumuz için tüm serverden özür diliyoruz. Bizim gözümüzde samimiyet ve iyi niyetle mücadele eden diğer tüm wowlar birinci bitirmiştir bu oynu. Wow kurmak yerine sağlam-samimi-dürüst arkadaşlıklar kurmayı başarabilen tüm birlikleri tebrik ediyorum.
Circassian/ kışla birlikleri adına

tşk ederim zeki.. 2 planı aşdık ama bi plan sizin hakkınızdı bunu unutma. Plan işe yaradığı için mutluyum tebrikler tarlacı.. Tebrikler kışla birliği..

My Only Sunshine
19-04-2010, 23:21
Öncelikle tarlacı ve ekibine tebrikler. Gerçekten çok güzel bir defans toplamışlar sanırım rekoruda ellerine geçirdiler. Güzel hamle yaptılar birçok orduda elde kaldı.

Oyuna başlarken başkan jhin çağırmıştı wow'a ordu yok savaşcaz diye heveslendik gittik. Malesef bölgenin hakim birliği çok erken çözüldü bizde ne yapcaz derken wow'a orduları bastık. Eminiz başkanımız bazı orduların elde kalmasından dolayı üzgündür. O yüzden bizde ekstradan üzülmüyoruz:)

Elimizden geldiğince kendi hesabımız dışında birliğede yardım etmeye çalıştık ( Sıla'nın sayesinde biraz pay düştü bizede:)). Umarım bize güvenip davet edenleri pişman etmemişizdir.

Buda elimizde kalan ordular. Mancıyı serverda normal bir ordu oldugu için çekmedik. Ama koç rekor kırmış olabilir. O yüzden yan köyde olsa raporumuzu aldık.

Dediğimiz gibi bazı oyuncular gibi bencilliğinden dolayı birlikten çıkıp, arkasından bu adamı almakla hata ettim dedirtmemişizdir umarım.! Böyle oyuncular forumda malesef mevcut lütfen eziklikleriyle muhattab etmesinler bizi.

http://i41.tinypic.com/jpaid2.jpg

Lann...

fkostem
19-04-2010, 23:22
ne istiyosun anlamadım ki herkez zaza'ya hakaret mi etsin burda.. sürekli aynı konuları açıyosunuz.. TGB kurucusuyum diyosun ama nerde ne konuşulacağını bilmiyosunuz bumudur yani...

tmm arkadaşlar sizden ricam editleyin msjlarınızı siz de ki bnm yazımlarım da silinsin. Ben sadce oyun bile olsa bu olaya üzülmüştüm. Başka bir amacım da yoktu.

fraat
19-04-2010, 23:27
Wow donemi sonunda TARLACI ekibindende birileri konussun birsey yazsin istedim...

Öncelikle bu wowun alinmasindan gelismesinden kurulmasindan herseyinde emegi gecen tum psikopat birlikleri sonrasinda plani vererek destekleyen bununlada yetinmeyip asker ve tahilinida eksik etmeyen kisla birliklerini tebrik ederim... Bu arada birligin isminin hun olmasi sifre olayindan ve bir yanlisliktan kaynaklanmistir ama hic bir onemi yoktur heryerde hep soyledik bu wow psikopat ve kisla birliklerinindir...bunun uzerine baskada bir laf yoktur...sifre maile alindi ve kimseyle paylasim olmayak temsilciliklerinde hepsi iptal edildi tem sifresi ile giris yapip propaganda kufurler havada ucusmasin diye bunun icin kimse mesaj atip boyle taleplerde bulunmasinlar...

Wow kurulamasinda en cok pay sahibi olan asparagas ve TARLACI her iki hesabida beraber oynadigim ahmete.... Gecesini gunuduzunu bizimle geciren batooo (hakan a) tahilimiz her bittiginde yetisen destek olan kizilkaranfil ( pasa ) herzaman lazim oldugunda toplantidada olsa kankam barutbey (ismail)
her sikistigimizda yardimlarini esirgemeyen mahser ( suleyman) son zamanlarinda destek olan lazcavus ve tum psikopat kisla birliklerine ayrica adini unuttugum herkese tesekkurlerimi sunuyorum bu keyfi yasattiklari icin...

savunma puanina oynayan zagoruu

aramizda o kadar savas ciktigi halde sizin wowunuza tek saldiri cikarmiycam diyip sozunde duran giyotin birlikleri baskani jamais vu (ibrahim)

bence bu server en saldirgan uyesiki raporlarla sabittir hepsi ya natarlari kesmistir ya ordulari kesmistir yada baskan merkezleri sifirlamistir ussual_suspect team uyleri (eren dilek)

her ne kadar ettigim bir lafa cok bozulduklari duydugumki bu lafi sadece o ana kadarki yaptiklari saldirilar icin yazmistim sonradan gercekten unutulmayacak rekor ordular ve saldirilar cikardilar jhin (ahmet) ve -1m birligini

desteklerini yardimlarini dusunculerini hep paslasan mehmet ve silayi

ayrica ismini unuttugum herkeze tesekkkur ederim bu server bitmistir...

iyi forumlar....

Death Note
19-04-2010, 23:27
Öncelikle tarlacı ve ekibine tebrikler. Gerçekten çok güzel bir defans toplamışlar sanırım rekoruda ellerine geçirdiler. Güzel hamle yaptılar birçok orduda elde kaldı.

Oyuna başlarken başkan jhin çağırmıştı wow'a ordu yok savaşcaz diye heveslendik gittik. Malesef bölgenin hakim birliği çok erken çözüldü bizde ne yapcaz derken wow'a orduları bastık. Eminiz başkanımız bazı orduların elde kalmasından dolayı üzgündür. O yüzden bizde ekstradan üzülmüyoruz:)

Elimizden geldiğince kendi hesabımız dışında birliğede yardım etmeye çalıştık ( Sıla'nın sayesinde biraz pay düştü bizede:)). Umarım bize güvenip davet edenleri pişman etmemişizdir.

Buda elimizde kalan ordular. Mancıyı serverda normal bir ordu oldugu için çekmedik. Ama koç rekor kırmış olabilir. O yüzden yan köyde olsa raporumuzu aldık.

Dediğimiz gibi bazı oyuncular gibi bencilliğinden dolayı birlikten çıkıp, arkasından bu adamı almakla hata ettim dedirtmemişizdir umarım.! Böyle oyuncular forumda malesef mevcut lütfen eziklikleriyle muhattab etmesinler bizi.

http://i41.tinypic.com/jpaid2.jpg

Lann...

01 köyündeki askerlerde rekor değilmiydi hocam

conqueror
19-04-2010, 23:28
serbest olsa gıy gıyy ama değil işte o zazayı burdan şiddetle kınıyorum

Jhin
19-04-2010, 23:29
Biraz uzun olursa kusura bakmayın , çekin fareyi insin aşağı yazı..

Önceliklerim birliğimdir , dolayısıyla öncelikle -1M , TAARRUZ , -2M (adı sonradan RESİDENT oldu) ve -3M birliklerine konu ne olursa olsun bizi yanlız bırakmadıkları için , her konuda sorgusuz sualsiz yanımızda oldukları için ve kararlarımızı dinleyerek saygı duyarak sorgulamadan kabul ettikleri için sonsuz minnetlerimi sunarım..

-1M birliği yada ilk adıyla +18 (mh saolsun ismimizi editlemiştir) -/+ bölgesine savaşmak için gelmiş ve bu savaştan galip ayrılarak amacına ulaşmış bir birliktir..
Ww kurmak veya vurmak hesap açarken zerre kadar aklımızdan geçmiyordu..Savaştan biraz erken galip çıkınca kışlalar boş durmasın zihniyetiyle ve her an her şeye karşı hazırlıklı olmak mantığı ile asker basımına devam etmiş ve Ww vuracak ordulara sahip olduk..Tamamen oyuna başlarken hedefimiz dışında olan ordu sayılarına ulaştık..
Bu konuda birliğimin her bir oyuncusunu ayrı ayrı tebrik ederim.

Forumda yayınladığımız raporlarla Trx oyuncularının aklında bir yer edinebildiysek ne mutlu bizlere..

Birliğimdeki her bir oyuncuyu aslında daha da önemli bir konuda tebrik etmem ve onlara teşekkürlerimi sunmam lazım; Benim gibi bir başkanı bilmem kaç ay boyunca sabırla çekmek cidden herkesin harcı değildir:)

-1M ailesine ve bize güvenen herkese ayrıca bir özür borçluyum o da yanlış bir hesap yapıp bazı orduları hedefine ulaştıramamdır..Hakkınızı helal edin..

Bizi en ufak konuda bile kırmayan , gücü yettikçe yanımızda olan F*WAR birliği ve başkanları SARAYÖZÜ-SERVERAĞA ; başınızı ağrıttık kusura bakmayın..

Şu oyunda tanıdığım yalansız, dolansız bir insan olan RA birliği başkanı UNEVEN , tanıştığıma çok memnun oldum..

Servera renk katan ve güzel ordularla adından daha da söz ettirecek olan GİYOTİN birliği ve başkanı Jamais Vu ;
ne kadar haytlamarınıza huytlamalarınıza sinir olsam da.. başarılarınızın devamını dilerim..sizlerle oynamak zevkti..

KONSEY birlikleri başkanı Fatih-Emrah-Ramazan Alican ve Ww bakıcıları Adem..Aynı bölgede sizlere verdiğim sözü tutmaya çalıştım , umarım başarılı olmuşumdur..

Uykusuz gecelerde sabahlara kadar muhabbet edip kafalarını kemirdiğim Asdfgh kavunu (hala Scarface posterimi göndermedin) ve Dilek , benden kaçamazsınız..

Kahrımı çeken Sıla ve Mehmet..herşey için çok teşekkür ederim, mahçupum sizlere karşı..

Ve CAKABEY :) Bitanesin..

Unutmadan vakti zamanında HOFT birliği adıyla alt birliğimizi kuran Fikret Reis..1 sonraki server eminim bizi unutturacak işler yapacaksın :)

Ww a bakan , tahıl atan , destek raporlarını silmekten gına gelen herkesi tebrik ederim..

Tarlacı, güzel bir başlangıç yapmadık sizlerle fakat ne olursa olsun siz kazandınız..Tebrik etmekten başka birşey düşmez bizlere..

Benden bu kadar arkadaşlar.

1.speedde _TTJ_ ile başlayan
2. ve 3. speedde yine _TTJ_ ile devam eden
5.speedde HÖYT birliği ile eğlencenin sınırlarını zorlayan travian macerama
-1M birliğinde nokta koydum..

Tanıdıklarıma , tanımadıklarıma hayatlarında başarılar..
Kırdıklarımız , üzdüklerimiz, sürç-ü lisan ettiklerimiz..Affola..

Herşey gönlünüzce olsun..

Jhin
Ahmet..

My Only Sunshine
19-04-2010, 23:30
01 köyündeki askerlerde rekor değilmiydi hocam

yok hocam onun neredeyse 2 katı asker var yakında düşer raporu :)

ccmens
19-04-2010, 23:32
Emeği geçen herkezi tebrik ediyorum.

Death Note
19-04-2010, 23:34
yok hocam onun neredeyse 2 katı asker var yakında düşer raporu :)
2 katı askeri duyunca hala raporu soruyorum umarım yakında görürüz :D

lazçavuş
19-04-2010, 23:36
Wow donemi sonunda TARLACI ekibindende birileri konussun birsey yazsin istedim...

Öncelikle bu wowun alinmasindan gelismesinden kurulmasindan herseyinde emegi gecen tum psikopat birlikleri sonrasinda plani vererek destekleyen bununlada yetinmeyip asker ve tahilinida eksik etmeyen kisla birliklerini tebrik ederim... Bu arada birligin isminin hun olmasi sifre olayindan ve bir yanlisliktan kaynaklanmistir ama hic bir onemi yoktur heryerde hep soyledik bu wow psikopat ve kisla birliklerinindir...bunun uzerine baskada bir laf yoktur...sifre maile alindi ve kimseyle paylasim olmayak temsilciliklerinde hepsi iptal edildi tem sifresi ile giris yapip propaganda kufurler havada ucusmasin diye bunun icin kimse mesaj atip boyle taleplerde bulunmasinlar...

Wow kurulamasinda en cok pay sahibi olan asparagas ve TARLACI her iki hesabida beraber oynadigim ahmete.... Gecesini gunuduzunu bizimle geciren batooo (hakan a) tahilimiz her bittiginde yetisen destek olan kizilkaranfil ( pasa ) herzaman lazim oldugunda toplantidada olsa kankam barutbey (ismail)
her sikistigimizda yardimlarini esirgemeyen mahser ( suleyman) son zamanlarinda destek olan lazcavus ve tum psikopat kisla birliklerine ayrica adini unuttugum herkese tesekkurlerimi sunuyorum bu keyfi yasattiklari icin...

aramizda o kadar savas ciktigi halde sizin wowunuza tek saldiri cikarmiycam diyip sozunde duran giyotin birlikleri baskani jamais vu (ibrahim)

bence bu server en saldirgan uyesiki raporlarla sabittir hepsi ya natarlari kesmistir ya ordulari kesmistir yada baskan merkezleri sifirlamistir ussual_suspect team uyleri (eren dilek)

her ne kadar ettigim bir lafa cok bozulduklari duydugumki bu lafi sadece o ana kadarki yaptiklari saldirilar icin yazmistim sonradan gercekten unutulmayacak rekor ordular ve saldirilar cikardilar jhin (ahmet) ve -1m birligini

iyi forumlar....
sizinle olmak güzeldi emeğinize sağlık

cemetery
19-04-2010, 23:45
serhatcım paşam editle mesajını canım seni ben biliyom yetmez mi ula :)

orea.
19-04-2010, 23:46
Tarlacı wow ve ekibini tebrik ediyorum..Herkese geçmiş olsun artık dinlenme zamanı:)

OdRySaİ22
19-04-2010, 23:46
arkadaşlar tarlacı def fotosunu koymuştu unuttum kaç savunma vardı orda

gxl
19-04-2010, 23:47
Aylardır emek veren herkezın emegıne saglık..
kısla ve psikopat bırlıgını kutlarız

conqueror
19-04-2010, 23:49
12 küsür M

klas1973
19-04-2010, 23:50
Sonunda bitmez denilen 7 nci speed dönemi sona erdi:))Şahsım ve E&D birlikleri adına wowu kuran tarlacı wow ekibini ve onu destekleyen tüm birlik arkadaşlarını tbrk ederim...Bunun yanısıra tüm wow dönemi boyunca 7/24 hiç dur durak bilmeden çok büyük özveri göstererek mücadele veren bütün wow ekiplerinede göstermiş oldukları insanüstü çabadan ve emekten dolayı tbr ederim...

Sonuç olarak bi şekilde travian speed3x trx inde bir dönem daha bitti...Bu dönemde yaşanan tüm olumsuzlukların,sıkıntıların ve savaşların bunun akabinde oluşan öfkelerin ve gerginliklerin server ın resetlenmesi ile beraber silinip gitmesi ve bu dönem yeni oluşan dostlukların,dahada olgunlaşan birlikteliklerin ve tüm güzelliklerin baki ve daimi olması dileklerimle...

Yeni,heyecanlı ve keyifli adrenalin dolu dönemlerde buluşmak üzere arkadaşlar...

OdRySaİ22
19-04-2010, 23:51
12 küsür M
ustam o fotoda kaç asker vardı hatırlıyormusun

cemetery
19-04-2010, 23:51
Sonunda bitmez denilen 7 nci speed dönemi sona erdi:))Şahsım ve E&D birlikleri adına wowu kuran tarlacı wow ekibini ve onu destekleyen tüm birlik arkadaşlarını tbrk ederim...Bunun yanısıra tüm wow dönemi boyunca 7/24 hiç dur durak bilmeden çok büyük özveri göstererek mücadele veren bütün wow ekiplerinede göstermiş oldukları insanüstü çabadan ve emekten dolayı tbr ederim...

Sonuç olarak bi şekilde travian speed3x trx inde bir dönem daha bitti...Bu dönemde yaşanan tüm olumsuzlukların,sıkıntıların ve savaşların bunun akabinde oluşan öfkelerin ve gerginliklerin server ın resetlenmesi ile beraber silinip gitmesi ve bu dönem yeni oluşan dostlukların,dahada olgunlaşan birlikteliklerin ve tüm güzelliklerin baki ve daimi olması dileklerimle...

Yeni,heyecanlı ve keyifli adrenalin dolu dönemlerde buluşmak üzere arkadaşlar...

Serdar abi devam mı abi hani jubile yapıyodun :)

conqueror
19-04-2010, 23:52
Ben -12 milyon küsür bi tahıl tüketimim görmüştüm

OdRySaİ22
19-04-2010, 23:53
pardon 12küsür milyon asker demişsin herhalde ben bi an -12küsür milyon görünce tahıl zannettim. 25milyon asker var diye düşündüm

OdRySaİ22
19-04-2010, 23:53
Ben -12 milyon küsür bi tahıl tüketimim görmüştüm
tamam doğru anlamışım bende öyle gördüm. 25milyondan fazla asker vardı herhalde

OdRySaİ22
19-04-2010, 23:55
tarlacı veya ekibinden başka biri burdaysa tekrar o fotoyu paylaşsalar?

klas1973
19-04-2010, 23:59
Serdar abi devam mı abi hani jubile yapıyodun :)

Jübile demedim ibrahimim:))E&D birliği olarak büyük bir bölüm ekip yaz tatiline çıkıyoruz:))Yeni dönemde oyunda yer alacak bazı arkadaşlarımız sergenin yapılanmasını yapacaı başka bi birlik ismi ile yer alacaklar yine serverda:))Bi aksilik olmazsa kış adenk gelen dönemde kurulacak birlik...kendime pek güvenemediğim içn bi daha yokum diyemiyorum:)))Ama kesin olan 8 nci dönemde yokum antalyada yaşayıp millet denize giderken pc başında köy beklemek çok zor oluyo valla..

cemetery
20-04-2010, 00:01
Jübile demedim ibrahimim:))E&D birliği olarak büyük bir bölüm ekip yaz tatiline çıkıyoruz:))Yeni dönemde oyunda yer alacak bazı arkadaşlarımız sergenin yapılanmasını yapacaı başka bi birlik ismi ile yer alacaklar yine serverda)Bi aksilik olmazsa kış adenk gelen dönemde kurulacak birlik...kendime pek güvenemediğim içn bi daha yokum diyemiyorum:)))Ama kesin olan 8 nci dönemde yokum antalyada yaşayıp millet denize giderken pc başında köy beklemek çok zor oluyo valla..

Aynen abi doğru diyorsun bu oyun için bidaha oynamayacağım demek çok zor :) ne kadar da oynamayacaz desekte mutlaka başlıyoruz yine :) boşver abi yapma zaten jubile daha lazımsın sen bu servere :)

aspa
20-04-2010, 00:05

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/20/373.jpg

axl
20-04-2010, 00:09

iyi forumlar....

fırat ilk paragrafta yazdıklarınla pek çok şeye açıklık getirdiğin için çok teşekkür ederim. wowa emeği geçen tüm birliklerin wow a gece gündüz tahıl def atan 2 köyü dahi olsa elinden geleni ardına koymayan oyuncuları hatırlaman sana yakışan bir harekettir. biliyorsun askerlerimizin tamamını kaybetmeyi sıfırlanmayı göze alarak o 2 köyü olan arkadaşlar için savaştık uzun süre. şu açıklamandan sonra seninle omuz omuz savaştığım için bir kat daha gururlandım. her şey gönlünce olsun.

OdRySaİ22
20-04-2010, 00:09
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/20/373.jpg
saolasın üstat toplam kaç asker vardı hatırlıyormusun. bizim ordunun üstüne bi bardak su içittin :) 49k koçbaşı ile geliyoduk bigüzel patladık :) rekor ordunun önünden geliyorduk kısmet değilmiş tekrar tebrikler

SATHAN
20-04-2010, 00:10
Her ne kadar oyunun son anında acil işim çıktığından bulunamamış olsam da eminim büyük bir kutlama yaşamışsınızdır.ben yine de wow u kurmada emeği geçen tüm yetkili arkadaşlara ve başından beri seviyesini en üst seviyede korumuş olan bu birliğin üyelerine sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım...geçmiş dönemde birlikte oynamaktan keyif aldığım psikopat ve hun birliğindeki arkadaşlarımı da gözlerinden öperim.tüm arkadaşlara tekrar sevgi ve saygılarımı sunuyorum...

Damıen

klas1973
20-04-2010, 00:11
Aynen abi doğru diyorsun bu oyun için bidaha oynamayacağım demek çok zor :) ne kadar da oynamayacaz desekte mutlaka başlıyoruz yine :) boşver abi yapma zaten jubile daha lazımsın sen bu servere :)

hehheheh:))Aynen ben 2 sefer niyetlendim ama olmadı kayıtlar başladımı sen ne kadar kendini tutarsan tut biri bi şekilde ikna ediyo o hesabı almaya:))Ben sağlam bi tatili hakkettim ama...7 dönemdir hiç boşluk vermedim 1 nci dönem DEM efsanesi ile başladığım oyuna kalan 6 dönemde E&D ve E&D nin temelini oluşturan diğer kurduğumuz birliklerle devam ettim...Szi napıyonuz devammı 8 nci dönemdede BİTMEK BİLMEYEN GİYOTİN ordularını hazırlamaya:))

fraat
20-04-2010, 00:13
fırat ilk paragrafta yazdıklarınla pek çok şeye açıklık getirdiğin için çok teşekkür ederim. wowa emeği geçen tüm birliklerin wow a gece gündüz tahıl def atan 2 köyü dahi olsa elinden geleni ardına koymayan oyuncuları hatırlaman sana yakışan bir harekettir. biliyorsun askerlerimizin tamamını kaybetmeyi sıfırlanmayı göze alarak o 2 köyü olan arkadaşlar için savaştık uzun süre. şu açıklamandan sonra seninle omuz omuz savaştığım için bir kat daha gururlandım. her şey gönlünce olsun.

Ben asil tsk ederim eren sizinle oynamakda bizler icin buyuk sevinc kaynagidir iyiki vardiniz tum psikopat ailesi....

uNeVeN
20-04-2010, 00:15
Şu oyunda tanıdığım yalansız, dolansız bir insan olan RA birliği başkanı UNEVEN , tanıştığıma çok memnun oldum..

Eğer ki beni bu şekilde tanıdıysan ne mutlu bana , Ayrıca sanırım bu bana söylediklerinin aynısını bir de aynanın karşısına geçip, karşında gördüğün kişiye de söylemen gerekiyor.. Bende o kişiyi böyle tanıdım çünkü :)

Bende çok memnun oldum senle tanıştığıma 3 Sarı Atlısı Olan Başkanım :D
Bu muhabbetin geçtiği akşamı ve şu kavunu okey de yendiğimiz akşamları hiç unutmıcam :D:D

cemetery
20-04-2010, 00:16
hehheheh:))Aynen ben 2 sefer niyetlendim ama olmadı kayıtlar başladımı sen ne kadar kendini tutarsan tut biri bi şekilde ikna ediyo o hesabı almaya:))Ben sağlam bi tatili hakkettim ama...7 dönemdir hiç boşluk vermedim 1 nci dönem DEM efsanesi ile başladığım oyuna kalan 6 dönemde E&D ve E&D nin temelini oluşturan diğer kurduğumuz birliklerle devam ettim...Szi napıyonuz devammı 8 nci dönemdede BİTMEK BİLMEYEN GİYOTİN ordularını hazırlamaya:))

Yok abi artık bitiyo :) Güneydoğu GİYOTİN den kurtuluyor :)

aspa
20-04-2010, 00:21
Istemesekde dibimizde cikan natar köyü varken almamak olmaz diyip girdigimiz wow dönemi sonunda 100. seviyeyi basmak güzel ancak bu server hic yasanmamis birsey yasandi ve wow süreci 3.6 versiyonunun azizliginden dolayi baya uzadi, wow bakicilari wow a tahil asker tedarik eden birlik üyeleri baskanlar yani hemen herkes artik bikti bunaldi, gereginden cok daha fazla emek harcadi yani bu server oyunu aslinda herkes kazandi, tüm wow bakicilari bizim kadar hatta bizden cok daha fazla eziyet cektiler (tahil tilsimi rahatlatti bizi) hepsi aslinda haketti wow u. Kimi zaman kirdik kimi zaman kirildik üzdük üzüldük güldük eglendik sinirlendik herseyiyle server i bitirdik sükür. Bize yardimi dokunan gerek askeriyle gerek tahiliyla gerekse bizimle beraber sabahlara kadar tahil aramalariyla her dakika köylerlr ilgilenen arkadaslarimiza cok tesekkür ediyoruz. En az bizim kadar emek asker tahil veren KISLA birliklerinede özellikle tebrik etmeyi borc biliyorum, biz plan alamamisken umutsuzluga düsmüsken iki planlarinida bizimle paylastilar zor günümüzde yanimizda oldular, haklarini nasil öderiz bilemiyorum.
Ayrica güneydoguda wow kurulsun diyerek bize saldirmayacaklarini deklere edip sözünde duran ve tek asker dahi cikarilmasina müsaade etmeyen giyotin birlikleri baskani jamais vu ekibine tesekkür ediyoruz.
Bize saldiran seviye alan askerimizi kesen tüm arkadaslara birliklerede oyuna renk kattiklari icin tesekkür ediyorum,

Hepiniz kalin saglicakla
asparagas ahmet...

lucifer.
20-04-2010, 00:36
arkadaşlar bu bir oyun fazla kaptırmışınız kendinizi
burada kışla birliklerinden özür dilenmiş teşekkür edilmiş dahada gazı vermeyin.
Diğer bir konu adam profiline ta oyun başından beri bir satırlık yazı yazmış oyun bitmiş ... atıyosunuz.
Siz başka tarafa çekmeye çalışmaktan başka birşey yapmıyorsunuz tartışacağınız konu bura değildir
rahatsız oluyorsanız öncelikle kişiyle irtibata geçin buraya yazarak ne elde ettiniz karşınızdakini kazanmaktan çok insanı yıprattınız.
ki kimler neler yazmış profillerde ...
Bizimde başımıza binbir türlü olay geldi sırf bu yüzden tr de oynamadım
gene kardeşim oynuyor diye bakayım dedim valla korkuttunuz bundan sonra da yabancı serverler daha mantıklı.
Gerçekten bu oyunda zevkle takip ettiğim
GİYOTİN
PSİKOPAT
PskMrjNL
-1 M
F* WAR
RA
.
.
.
birliklerini gönülden tebrik ederim.
ve birlik başkanlarına Allahtan sabır diliyorum evde ailelerinizle bile bu kadar ilgilendiğimizi sanmıyorum çünkü birlik başkanlığı öyle kolay değildir.
Asparagas - Tarlacı - fraat ve ekibine tebrikler . Ve tüm wowculara hepiniz süperdiniz ve muhteşem sabırlıydınız.
Orduları ellerinde kalanlar bundan sonra 95 oldumu 3 wowcu birden bilinki alarm çalıyor :)
pek yorum yapan biri değilimdir kusuruma bakmayın toplu olmuş oldu tebrikler.
Geçmiş olsun.

corsann
20-04-2010, 00:40
Eğer ki beni bu şekilde tanıdıysan ne mutlu bana , Ayrıca sanırım bu bana söylediklerinin aynısını bir de aynanın karşısına geçip, karşında gördüğün kişiye de söylemen gerekiyor.. Bende o kişiyi böyle tanıdım çünkü

Bende çok memnun oldum senle tanıştığıma 3 Sarı Atlısı Olan Başkanım :D
Bu muhabbetin geçtiği akşamı ve şu kavunu okey de yendiğimiz akşamları hiç unutmıcam :D:D

hahahah:D sizin ikinizi yendiğim okeyi unutcak mısın:d hani -1di en son skorunuz. okeyleri yemiştinz kafanıza kafanıza :D bu arada sizleri tanımam bu speeddeki en büyük kazançlarımdan biri saygılar:D

Diana
20-04-2010, 01:05
Hazır WoW bitti benden kurtuldunuz diye düşünürken şimdi bakıyorumda Oyunu bırakıp Siyaset'e başlamışız. Böyle bir ortamda hiç birbirinize yakıştırıyor musunuz?

Her kim hangi Irk, Din, Dil, Renk, Cemiyet, Cemaat, Bölük veya bir başka farklılığa sahip olursa olsun Burada herkes bir ve eşittir. Burada Siyaset vb Konuşmalar Kesinlikle ama Kesinlikle yasaktır.

Tekrarında Hesabınıza bir daha giremeyebilirsiniz.

Başlık birazdan açılacaktır.

Diana...

klas1973
20-04-2010, 01:36
Yok abi artık bitiyo :) Güneydoğu GİYOTİN den kurtuluyor :)

:))Yok be ibrahimim ne kurtulması aksine...Bizlerin bu dönem +- bölgesinde oyunun başlangıç aşamasından en son anına kadar her zaman açık ve net olan tavrı ile bi kısım birlikler gibi asla gizli kapaklı işlere girmeyerek oyuna devan eden GİYOTİN birlikleri en çok takdir ettiği birliktir...Verilen sözlere güvenimiz<in azaldığı bi ortamda sizler her söylediğinizin arkasında durdunuz bu konuda bir kez daha tşk ederim sizlere...BUnların haricinde bizlere yani +- wow köylerine saldırı çıkmadığınız gibi üstüne diğer bölgedeki wow lara yıkımlı saldırı çıkarak +- wow larına destekde bulundunuz...Yaptığınız mükemmel saldırı organizasyonları ile oyuna renk kattınız...

escort37
20-04-2010, 02:02
valla helal olsun sonunda wow kurulduu :)))

k1ng.
20-04-2010, 02:03
:))Yok be ibrahimim ne kurtulması aksine...Bizlerin bu dönem +- bölgesinde oyunun başlangıç aşamasından en son anına kadar her zaman açık ve net olan tavrı ile bi kısım birlikler gibi asla gizli kapaklı işlere girmeyerek oyuna devan eden GİYOTİN birlikleri en çok takdir ettiği birliktir...Verilen sözlere güvenimiz<in azaldığı bi ortamda sizler her söylediğinizin arkasında durdunuz bu konuda bir kez daha tşk ederim sizlere...BUnların haricinde bizlere yani +- wow köylerine saldırı çıkmadığınız gibi üstüne diğer bölgedeki wow lara yıkımlı saldırı çıkarak +- wow larına destekde bulundunuz...Yaptığınız mükemmel saldırı organizasyonları ile oyuna renk kattınız...

O ibrahim gitti hocam bu ibrahimden verelim:)

Bilirsiniz bizde ibrahim çok..

Hepimizin sözü birdir:)

Ben şahsım adına konuşmak yerine genel konuşayım. Duruşumuz tavırlarımız ve verdiğimiz her sözü yerine getirmemiz ile umarım sağlam karekter örneği verdik. Bu da bizde laf ağzından birkere çıkar yada bizde söz senettir gibi sözlerin içimizde yer etmesi kendimize yakıştırmamızdandır..

Her nekadar bu bir oyun olsada görüyoruz pek çok konu ( oyun dışı ) ortaya çıkıyor.. Yani travian basit bir oyun değil bunu daha iyi öğrenmiş olduk karekter çatışmalarının bol ve kareketeri zayıf olan insanların hemen seçilebileceği bir arena burası!

Bu oyunu 5 yıl gibi uzun bir süredir oynarım ilk s1 den beri hemen hemen her serverde bulundum !! Ama speed serveri içinde en çok zevk aldığım 7. yani bu speed server oldu.. Gerek organizeler gerek ordular bulunduğumuz birliğin ismine yakışır derecedeydi ve en güzel tarafıda daha hala bitmek bilmeyecek sayıda elimizde kalan ordumuz var.. Elimizde kalan ordular için üzüldük tabi ama biz üzerimize düşeni yaptık gerekli yerlerde gerekli zamanlarda ve zamanlama olarak çok doğru zamanlarda ordularımızı kaldırıp vurduk!

Tarlacı wowunun vurulmayacağı adaş jamais vu tarafından söylenmişti ztn biz sözümüze sadık kaldık ve bunun dışında hareket etmedik elimizde ordu kalacağını bilmemize ramen! Ama sanırım biz en doğru zamanda hedefimizdeki wowları indirirken aynı hassasiyeti diğer, psikopat ve kışla harici olan ve tarlacı wow hakkında ağzından saldırı atmıyacağız lafı çıkmayan arkadaşlar gösteremediler!! (kimse üzerine alınmasın:))

Ben şahsım tüm birlik arkadaşlarım adına tarlacı ve ekibini kutlar tebrik ederim.. + - de okadar savaşıp bukadar defans edinebilen tarlacı wow takımına ve okadar savaşın üzerine bitmek bilmeyen GİYOTİN ordularını çıkartan oyuncu arkadaşlarıma kardeşlerime ayrı bir tebriği borç bilirim..

Ayrıca bu serverde gerek karşı safta gerek aynı safta yer aldığımız 1. sinden sonuncusuna kim varsa alayına:) başarılar diler sağlıklı mutlu bir yaşantı dilerim.. Bugüne kadar tartıştığımız üzdüğümüz arkadaşlara da kusrumuza bakmamalarını rica eder aflarına sığındığımızı belirtirim..

Şahsım adına üzerinde hakkımız olan her kardeşime hakkımı sonuna kadar helal ederim sizde hakkınızı helal edin..

Sonsuz sevgi ve saygılarımla..

ibrahim (hadi)
GİYOTİN...

lucifer.
20-04-2010, 02:19
O ibrahim gitti hocam bu ibrahimden verelim:)

Bilirsiniz bizde ibrahim çok..

Hepimizin sözü birdir:)

Ben şahsım adına konuşmak yerine genel konuşayım. Duruşumuz tavırlarımız ve verdiğimiz her sözü yerine getirmemiz ile umarım sağlam karekter örneği verdik. Bu da bizde laf ağzından birkere çıkar yada bizde söz senettir gibi sözlerin içimizde yer etmesi kendimize yakıştırmamızdandır..

Her nekadar bu bir oyun olsada görüyoruz pek çok konu ( oyun dışı ) ortaya çıkıyor.. Yani travian basit bir oyun değil bunu daha iyi öğrenmiş olduk karekter çatışmalarının bol ve kareketeri zayıf olan insanların hemen seçilebileceği bir arena burası!

Bu oyunu 5 yıl gibi uzun bir süredir oynarım ilk s1 den beri hemen hemen her serverde bulundum !! Ama speed serveri içinde en çok zevk aldığım 7. yani bu speed server oldu.. Gerek organizeler gerek ordular bulunduğumuz birliğin ismine yakışır derecedeydi ve en güzel tarafıda daha hala bitmek bilmeyecek sayıda elimizde kalan ordumuz var.. Elimizde kalan ordular için üzüldük tabi ama biz üzerimize düşeni yaptık gerekli yerlerde gerekli zamanlarda ve zamanlama olarak çok doğru zamanlarda ordularımızı kaldırıp vurduk!

Tarlacı wowunun vurulmayacağı adaş jamais vu tarafından söylenmişti ztn biz sözümüze sadık kaldık ve bunun dışında hareket etmedik elimizde ordu kalacağını bilmemize ramen! Ama sanırım biz en doğru zamanda hedefimizdeki wowları indirirken aynı hassasiyeti diğer, psikopat ve kışla harici olan ve tarlacı wow hakkında ağzından saldırı atmıyacağız lafı çıkmayan arkadaşlar gösteremediler!! (kimse üzerine alınmasın:))

Ben şahsım tüm birlik arkadaşlarım adına tarlacı ve ekibini kutlar tebrik ederim.. + - de okadar savaşıp bukadar defans edinebilen tarlacı wow takımına ve okadar savaşın üzerine bitmek bilmeyen GİYOTİN ordularını çıkartan oyuncu arkadaşlarıma kardeşlerime ayrı bir tebriği borç bilirim..

Ayrıca bu serverde gerek karşı safta gerek aynı safta yer aldığımız 1. sinden sonuncusuna kim varsa alayına:) başarılar diler sağlıklı mutlu bir yaşantı dilerim.. Bugüne kadar tartıştığımız üzdüğümüz arkadaşlara da kusrumuza bakmamalarını rica eder aflarına sığındığımızı belirtirim..

Şahsım adına üzerinde hakkımız olan her kardeşime hakkımı sonuna kadar helal ederim sizde hakkınızı helal edin..

Sonsuz sevgi ve saygılarımla..

ibrahim (hadi)
GİYOTİN...

--------------

Başka söze ne hacet ;)

GLADİOTORS
20-04-2010, 02:56
maalesefki erkan denilen herkezin nasıl bir adam oldugunu cok iyi bildigi bir adamın oyunuan gelmiş bılunuyosunuz.Bunu üzülerek izledim.ve onun peşinden bu oyuna alet olan isimleride gğrünce şaşardım once tabi.ama bu oyunda herseylerını veren insanalrı daha evvelde gordugumden şaşkınlıgım cabuk gecti..bu insanalr tabiki normal hayatlarındada muhakkak böyledir...iyiki sanaldan tanıyoruz diyede bazen sukredıyorum..
sevgili kıslalı dostlar basta zeki neco ve gazi olöak uzere hepınızı adamlıgınızdan dolayı kutluyorum.zaten sizler herzaman boyleydınız tabiki ama bugun bunalrın yanında dahada adamlıgınız ortaya cıktı...
Bizim gonlumuzde wowu kuran sizlersınız.sizleri birligim adına tebrik edıyorum...
insallah bundan sonrası ıcınde dostlarınızı ve dusmanlarınızı daha ıyı bılecegınızı umuyorum..
Yaşamda insan tabiki hergun bir ders alıyor.buda bunalrdan biri olsun..

kadirce
NEFES BİRLİKLERİ ADINA

Syhtan_07
20-04-2010, 06:08

çok güzel bir saldırı keşke kahraman da olsaydı

davidoff
20-04-2010, 06:15
çok güzel bir saldırı keşke kahraman da olsaydı

ordu elimde kaldı diyor

SHERRİF
20-04-2010, 06:58
selam arkadaşlar öncelikle bütün KONSEY ailesine teşekkür ederim destekleri ve arkadaşlıkları için
11. haftada toplama dedikleri birlik rekorları alt üst etti
bakın Zagoor köyüne WOW kuran köyden daha fazla defansı var
planda
1.200.000 destek askeri
mimar tılsımında
600k ya yakın asker vardı
Zagoor(adem) kardeşime sonsuz teşekkür ederim bana katlandığı için WOW köyünü bana açtığı için günleri karıştırır oldum WOW köyüne baktığım sürede Zagoor WOW köyümüze o kadar küfürlü mesaj geldiki ama ademim
o mesajlara tek bir kelime kötü bir yazı dahi yazmadı ve YARENLER(tevfik) vede KALPSİZ&BURAK.s(MİNGİLE000 süleyman abim)
ali+musti kardeşlerim kadar sevdiğim insanlar(alp_2005)
15 günlük tatilini gececi olarak WOW köyünde harcayan kardeşim en çok senin emeğin geçti WOW köyüne herkesin harcı değil gece WOW köyüne bakmak planı çaldırmamızda kimsenin bilmediği olaylar gerçekleşti
gbatı adlı şahsiyeti kınıyorum buradan birşeyi bilip bilmeden konuşuyor
yok 100. seviyeyi basmamışız
yok söz vermişiz 100. seviyeyi basmayacakmışız yok KONSEY lere ihanet etmeye hakkımız yokmuş
bir olayı bilmeden konuşmayacaksın kardeşim
G.e.Ç adlı arkadaş tılsımlı ordum var demişsin mesajında
Zagoor WOW köyünden 1 seviye alabildin oda surun 19. seviyede olduğundandır yoksa oyun çoktan resetlenmişti
senin saldırına
3 saat varken bazı arkadaşlara ulaşamadık
senin dibinde 25 köylü BLEK denen bir KONSEYtm arkadaşımız vardı
3 sat ben o arkadaşa ulaşmaya çalıştım
askerini yolda eritmesinide bilirdim ben saldırıya 45 dkika kala bana dönüldü
bilmiyorum bu bilerek yapılmış olabilir çünkü
3 saat öncesinden msn açık cevap alamıyorum ne hikmetse saldırıya 45 dakika kala bana buyur deniliyor
G.e.Ç adlı oyuncunun bizim WOW köyümüze kaç askerle geldiğini söylyenler 2 dakika sonra ortadan kayboluyor
ve 2 saat 15 dakika sonra ortya çıkıyor anladınmı gbatı ne demek istediğimi
650k askerimiz planda iken RA birlikleri planı çaldılar
tebrik ediyorum 3 seçenek vardı önümüzde
ya suru 20 yapacaktık 19 idi
ya 100. seviyeyi basacaktık
yada planı taşıyacaktık
ben bizat baktım saldırılara G.e.Ç adlı arkadaş
haricinde hiçbir saldırı yetişmiyorduahmet(jhin) den özür diliyorum tek yalanım 100. seviyeyi basmadık dedim 3 seçenekten 100. seviyeyi basmayı uygun gördüm eğer sur 20 olsaydı
o bir seviye alınmayacaktı
eğer planı taşısaydık RA planı çalamayacaktı
ama bu seferde
slayer06 nın saldırısı yetişecekti
herkes oyunu bildiğini idda ediyor ben ilk speedden beri oyundayım neler gördüm neler plan satanmı dersiniz şifre ile başkasının askerlerini altınlarını harcayanmı desiniz
gbatı sanırım alamadığın cevabı almışsındır
umarım jhin(ahmet kardeşim bana kızmamışsındır
sana tek yalanım 100. seviyeyi basmadık dediğimdir
bununla ilgili açıklama yapıldı kimleri 100. seviyeyi basmadık dedi kimileri 100. seviyeyi bastık dedi
aslında 47 dakika kala 1 seviye alınmasa oyun çoktan bitmişti bilhassa ben dedim forumda kimseye söylemeyin diye
100. seviyenin basıldığını diye burda ne fatih(madalyacı) nede diğerleri suçlu değildir tek suçlu benimdir onlara o kadar çamur atıldı
100. seviyeyi bastığımızd RA lar plana geliyordu
10 dakikamız vardı ya 100. seviyeyi basacaktık yada planı taşıyacaktık 10 dakikada 650k askeri gerimi yollayabilirdik hazineyi bir yandan yıkacaksın nasıl yapacaksın
ağzı olan konuştu sürekli umarım
gbatı denen şahsiyet özür diler şimdi
ben sadece jhin(ahmet) senden özür diliyorum 100. seviye basılmadı dedirttim
umarım bu cevaplarım bazılarını aydınlatır
saygılarımla
SHERRİF(EMRAH)

bursaspor
20-04-2010, 07:04
tebriklerde özelden bana şifre atarmısınız merak ettim savunmayı

yaşlıkurt
20-04-2010, 07:31
wow hayırlıolsun arkadaşlar elinize salık

Melony
20-04-2010, 08:00
Burdan almanyadaki amcama
avusturyadaki teyzeme
cabonyadaki halama selam eder ellerinden öperim

cemetery
20-04-2010, 08:06
avusturyadaki teyzeme

ritimsiz melony senin kenyada ikizin yokmuydu la ona niye selam yollamıyon:p

Melony
20-04-2010, 08:09
ritimsiz melony senin kenyada ikizin yokmuydu la ona niye selam yollamıyon:p

Az önce cepten konuştuk ödemeli attım aradı kereta selama gerek yok o yüzden
cehennem gibi yanıyormuş kenya yine tam senlik cimitiriy :P
adananında farkı yok allama ne la bu sıcak

neo
20-04-2010, 08:11

burdan bak arkadaşım

http://www.travian-reports.net/tr/report/6524926767d

cemetery
20-04-2010, 08:12
Az önce cepten konuştuk ödemeli attım aradı kereta selama gerek yok o yüzden
cehennem gibi yanıyormuş kenya yine tam senlik cimitiriy :P
adananında farkı yok allama ne la bu sıcak

Yanıyo olum yanıyo antep de aynı lan yanıyor :D

Melony
20-04-2010, 08:22
Yanıyo olum yanıyo antep de aynı lan yanıyor :D

Ben bide 5 kiloluk kabanımla gelmiştim evde klima çalışıyor şuan ahahaha

neyse şak şuka yapmiyimde millet teşekkürünü etsin kavgasını etsin :P

cemetery
20-04-2010, 08:28

Valla serdar abi olayın aslı şu aslında anlaşmada olduğumuz halde saldırı yapan yıkmaya çalışan bir birliğe wow kurdurmuş olduk biz güneydoğu ile uğraşmazken wow döneminde zararı güneydoğudan gördük. Ben birlik işlerinden elimi ayağımı çektim ben uğraşsaydım güneydoğuda saldırı yapacağım tek wow olurdu tarlacı wowu ama saldırı yapılmayacağını söyleyen arkadaşım neye göre verdi bu sözü bilmiyorum sonuçta kendi arkadaşlarımızın emeğine yazık hem saldırı yediği sözünde durmayan bir birliğe rakiplerine wow kurdurmuş oldu ve o kurulan wowunda erkan gibi(Batlestar) birisine mal edilmesi organizasyonu yapan arkadaşa kapak gibi bişi olsun o kadar küfür ben yiyipde böyle bir söz vermezdim zira geçen server bizim wow kurmamamız için servere birbirine katan bir adama wow kurdurmuş olduk. Yazacak çok şey var aslında ama herşey bitti sonuçta herkes ettiği ile kaldı. Birlikte tarlacının wow kurmasını isteyen tek bir üyemiz bulunmamakda idi sadece bir kişi haricinde oda organizasyonu yapan arkadaş söyleyecek söz kalmadı zaten

the_face
20-04-2010, 08:35
Valla serdar abi olayın aslı şu aslında anlaşmada olduğumuz halde saldırı yapan yıkmaya çalışan bir birliğe wow kurdurmuş olduk biz güneydoğu ile uğraşmazken wow döneminde zararı güneydoğudan gördük. Ben birlik işlerinden elimi ayağımı çektim ben uğraşsaydım güneydoğuda saldırı yapacağım tek wow olurdu tarlacı wowu ama saldırı yapılmayacağını söyleyen arkadaşım neye göre verdi bu sözü bilmiyorum sonuçta kendi arkadaşlarımızın emeğine yazık hem saldırı yediği sözünde durmayan bir birliğe rakiplerine wow kurdurmuş oldu ve o kurulan wowunda erkan gibi(Batlestar) birisine mal edilmesi organizasyonu yapan arkadaşa kapak gibi bişi olsun o kadar küfür ben yiyipde böyle bir söz vermezdim zira geçen server bizim wow kurmamamız için servere birbirine katan bir adama wow kurdurmuş olduk. Yazacak çok şey var aslında ama herşey bitti sonuçta herkes ettiği ile kaldı. Birlikte tarlacının wow kurmasını isteyen tek bir üyemiz bulunmamakda idi sadece bir kişi haricinde oda organizasyonu yapan arkadaş söyleyecek söz kalmadı zaten
bu wow hiç bir zaman batlestar amal edilmedi ve edilmiyecekte..saldırı yapardım demişsin zaten sen saldırını yapmıştın tarlacı wow una:cool:

cemetery
20-04-2010, 08:42
bu wow hiç bir zaman batlestar amal edilmedi ve edilmiyecekte..saldırı yapardım demişsin zaten sen saldırını yapmıştın tarlacı wow una:cool:

evet yaptım çünkü anlaşmada olduğu halde gece organize yapan merkezimi yıkan sözünde durmayan bir birliğe saldırmama gibi bir lüksüm olmaz heralde ben birlik olaylarıyla uğraşmayı bıraktım yoksa en az 20 ordu giderdi tarlacı wowuna buna emin ol

the_face
20-04-2010, 08:52
evet yaptım çünkü anlaşmada olduğu halde gece organize yapan merkezimi yıkan sözünde durmayan bir birliğe saldırmama gibi bir lüksüm olmaz heralde ben birlik olaylarıyla uğraşmayı bıraktım yoksa en az 20 ordu giderdi tarlacı wowuna buna emin ol
anlaşma oldugu halde sana saldırı çıkanların şahsiyetsizlliği sana ne amaçla ve niçin saldırı çıktı o an blimiyorum ama tarlacı wow unun batlestara mal edilme gibi bir durumu asla olamaz

fraat
20-04-2010, 09:04
Arkadaslar wow yok ona mal edildi yok buna mal edildi kim kime mal etmis wowu wow aslanlar gibi duruyor karsisinda psikopat kisla yaziyor profilinde psikopat kisla birliklerinindir deniyor her zamanki gibi cehennem tellallari cikip bir kac satir yaziyor yok nasil olmus karismis nasil olmus boyle olmus diyor arkadasim olmus bir yanlislik sifreyi aldik degistik bundan sonra degisirse herhangi birsekilde profil yada koy isimleri o zaman gel beni bull daha yazilacaklari yazdik bu ne erkana nede herhangi birine mal edilmistir.. bu wow koyu bir daha soyluyorum ve kocaman yaziyorum psikopat ve kisla birliklerinindirr baskada kimsenin olmadi..

cok sevdigim zeki kardesim esip gurlemissin bunu sonradan okudum ve cok uzuldum bizi taniyorsun az cok boyle birsey yapmayacagimizi bilirsinki koy isimlerimizde bile sizden cok kisinin isimlerini verdik profile yazdik ufacik bir yanlisligi buralara tasiyip bence milletin agzina sakiz yapip psikopat ve kislaya ait wowu bence buralarda konusmaya degmez birakin millet istedigini desin wowun karsisinda kocaman yaziyor psikopat kisla diye bizim durusumuz budur ilk gunde sana soz veren bendim simdide ayni seyi diyorum sifre maile alindi ve ahmet ve benden baska bile olmayacak eger tek kisi profili degisirse o zaman bana gelirsiniz biz dimdik dedigimiz yerdeyiz isteyen istedigi laf der bundan sonra...

iyi forumlar...

r 0 0 t
20-04-2010, 09:21
Sherrif ; biz 100 ün basıldığını biliyorduk zaten, senden bunu açıklamanı ısrarla istedik ama açıklamadın canın sağolsun.. Biraz geç olmuş ama sonunda söylemişsin yalan konuştuğunu.. geç de olsa bunu açıklamak bir erdemdir. Tebrik ederim seni..

SHERRİF
20-04-2010, 09:27
Sherrif ; biz 100 ün basıldığını biliyorduk zaten, senden bunu açıklamanı ısrarla istedik ama açıklamadın canın sağolsun.. Biraz geç olmuş ama sonunda söylemişsin yalan konuştuğunu.. geç de olsa bunu açıklamak bir erdemdir. Tebrik ederim seni..

dostum herşeyin bir zamanı vardı yalan konuşmayı sevmem konuşanıda sevmem o zaman yazsaydım bunları daha çok yalan konuşmak zorunda kalacaktım onun için oyunun sonuna sakladım:)
bütün server den özür diliyorum
saygılar
SHERRİF(EMRAH)

kont
20-04-2010, 09:43
kışla birliklerin emeklerine yazık oldu hala daha savunma yapıyonuz ayıp onları kullandık sadece desene.şimdi ismini değiştirsen nolur.ayrıca eminimki sıktığın şifre masallarına kimse inanmıyor neden hala yazıyosun.bas git kurdunuz wow u.demekki sende yanlış yaptığınız farkındasınki durmadan açıklama yapıyon

Lonewolf
20-04-2010, 09:45

Burda bir yanlışlık var gibi :D:D

Ballıbalık
20-04-2010, 09:45
Hastamı olacam ne hemşo ben üşüyom montlayım şimdi işyerinde:D Herkes yanıyor diyor beni görünce delleniyorlar dayak yemeden gidersem bugun eve başka birşey istemem:D

asfren
20-04-2010, 09:47
tüm speed oyuncuları ve forum takipcileri merhabalar...

öncelikle bir oyun sürecinin daha sonuna geldik içinde hile yalan dolan olan seviyelerin düştügü karakterlerin oynandıgı bir oyun daha bitti herkez muradına erdi:D

burada lafı fazla uzatmıyacagım herşeyden önce bize sonuna kadar güvenip elinde ordularının kalması pahasına itiat eden tüm birlikdaşlarıma cok ama cok teşekkür ederken elinde orduları kalan arkadaşlarımızın haklarını helal etmelerini rica ediyorum kusurumuza bakmayın insanız hatalar yapabiliyoruz bu sürecte tüm kusur ahmetimin degildir hepiniz bunu böyle bilin yönetim olarak bizlerde o orduların yerine ulaşamaasından dolayı sucluyuz tekrardan haklarınızı helal edin derken aşagıda yazacagım hikaye size bu serverin genel gidişatı ve yapılan diplomasilerde nasıl bir yol izlendigini acıklar kanaatindeyim:D

wowu kuran tarlacı ekibinide canı gönülden kutluyorum...

gelelim hikayeye yegenlerrr...:)

dönem Fatih Sultan Mehmet Han dönemidir.
Anadolunun ücra bir köyünde 7 erkek evladı olan Mehmet Aga yaşamaktadır. bir gün köye tellallar gelir ve başlarlar bagırmaya "Padişahım sefere Padişahım sefere her evden bir erkek evladı orduya " der vatansever mehmet aga verir en büyük oglunu ve gidiş o gidiş evlat gelmez geri aylar yıllar gecer tellal yine gelir mehmet aga sıradakinide yollar akibet yine aynı bu olay tam yedi sefer tekerrür eder. son tekrarda tella yine gelir yine ister Mehmet aga çaresiz son evladınıda askerlere teslim ederken kumandana döner ve derki

" Söyle o Fatihe bir daha benim si..me güvenip sefere cıkmasın!! "

işte dostlar bu server böyle gecti millet birbirine güvendi nasılsa birileri birilerine gider dendi yani birileri birilerinin bir şeylerine hep güvendi.
şimdi bende bin küsür sayfa wow gidişatı topiginde 20 sayfa teşekkür topiginde birilerine güvenip bir şeyler yapmayan insanlara bir şey demek istiyorum

" Bir daha -1M in birşeylerine güvenmeyin kendi işinizi kendiniz yapın"

unutmadan söyleyim önderim iki gözüm ahmet senin tokmakların yanına bizim rekor ordularıda takmış sana göndermiş haberin olsun:D

cakabeyim iki gözüm su vereydik iyiydi degilmi??:)

DİP SU: Eylemlerimiz belki kış serverine....

zaza-xerib
20-04-2010, 09:59
tarlacı ve ekibini kutlarım...piskobat ve kışla birliklerini de..

aspargas ve ekibi oyun başlarından multi tarfından katledilmeseydi çok daha rahat kurarlardı onlara ama onun ekibinde ki bir çok iyi oyuncu multi kurbanı oldu..gibi

benide kitlemişti...

aynı saniyeyey 6 saldır serbest diyor ben 17 saldırı aldım aynı saniyeye hala duruyor linkleri bende şikayet ettim adamlar giyotinci diye anormal birşey yok dedi bana...

wow kurulmasında gerek wow'u kuran gerek ona destek çıkan herkesi kutlarım...

fraat
20-04-2010, 10:08
arkadaslar sizinle bir kac rapor paylasacaktik ama koyu bir sekilde gasp etmisler uzatacak birsey yok son 2 seviye icinde 2 tane buyuk ordu girdi birinde 17k mancinik digerinde 16500 mancinik.. birinci saldiri surdan 1 seviye alabildi ikincisi zarar vermedi bu saldirilardan birisi bir seviye alsa wow epey hasar gorurdu raporu ekleyemedigim icin ozur dilerim ama koyu sabote etmisler.. son giren arkadas zipkin adli uyedir rapor onda buyuk ihtimal mevcuttur eger uygun gorurse buradan paylasabilir saygilar...

Lonewolf
20-04-2010, 10:23
Serdarcım,fbı gibi bilmediğin şey yok bakıyorum,senin rapor var mı?

Lonewolf
20-04-2010, 10:24
arkadaslar sizinle bir kac rapor paylasacaktik ama koyu bir sekilde gasp etmisler uzatacak birsey yok son 2 seviye icinde 2 tane buyuk ordu girdi birinde 17k mancinik digerinde 16500 mancinik.. birinci saldiri surdan 1 seviye alabildi ikincisi zarar vermedi bu saldirilardan birisi bir seviye alsa wow epey hasar gorurdu raporu ekleyemedigim icin ozur dilerim ama koyu sabote etmisler.. son giren arkadas zipkin adli uyedir rapor onda buyuk ihtimal mevcuttur eger uygun gorurse buradan paylasabilir saygilar...
Oyunu 1.bitirdiğiniz için tebrik ederim.

fraat
20-04-2010, 10:26
Oyunu 1.bitirdiğiniz için tebrik ederim.

tsk ederim ttum tarlaci ekibi adina..

the_face
20-04-2010, 10:34
tsk ederim ttum tarlaci ekibi adina..
fraat tebrikler dostum... bitirmissin oyunu ben çetin... bu arada..

r 0 0 t
20-04-2010, 10:35
Serdarcım,fbı gibi bilmediğin şey yok bakıyorum,senin rapor var mı?

Abi devlet hastanesinden aldığım deli raporu var ama paylaşmak istemiyorum uehhe :D

fraat
20-04-2010, 10:41
fraat tebrikler dostum... bitirmissin oyunu ben çetin... bu arada..

sagol cetin senin emeklerinde cok degerliydi sende tarlaci ailesinin bir ferdisinin...

Ballıbalık
20-04-2010, 10:44
Abi devlet hastanesinden aldığım deli raporu var ama paylaşmak istemiyorum uehhe :D

Deli derecen nedir lan! Zır delimi yoksa başka birşey mi:p

Lonewolf
20-04-2010, 10:45
Bilal abin duymasın,sonra mezbahaya yollar seni :D:D:D

GRLLA
20-04-2010, 10:54
Psikopat ve Kışla Birliklerini Kutlarım ve Emeği geçen herkese

neo
20-04-2010, 11:05
Bir haftanın yorgunluğundan sonra baba Pazar sabahı kalkmış eline gazetesini almış ve akşama kadar oturup dinlenecek olmanın keyfini çıkartmaya başlamış.
Ama baba bunları düşünürken oğlu yanına gelerek kendisini parka götürmek için geçen hafta söz verdiğini hatırlatmış.Canı hiç dışarıya çıkmak istemediği için bir bahane bulup evde oturayım , dinleneyim diye düşünmüş .
Birden gazetenin promosyon olarak verdiği dünya haritası gözüne ilişmiş . Bu haritayı hemen parçalara ayırmış ve oğluna uzatmış ;" bu haritayı birleştirebilirsen hemen gidelim parka " demiş .
Ardından da içinden derin bir oh çekmiş ; "dünyanın coğrafya profesörlerinden birini getirsen yine de toplayamaz bunu iyi akıl ettim " diyerek sevinmiş . Aradan 10 dakika geçmeden çocuk koşarak babasının yanına gelmiş. Baba haritayi düzelttim parka gidebiliriz demiş .
Adam önce inanmamış ve görmek istemiş. Görünce de şaşırarak nasıl yaptığını sormuş . Çocuk demiş ki; bana verdiğin haritanın arkasında insan resmi vardı........
“İNSANI DÜZELTİNCE, DÜNYA KENDİLİĞİNDEN DÜZELDİ !...”

aspa
20-04-2010, 11:10
Ww a gölge düsürmeye calisan birsürü adam gördüm ne kadar hazimsiz olduklarini görmemek icin kör olmak gerek, erkan denen zevatla ww un kesinlikle alakasi yoktur hic olmamistir, ne yaptigimizi ne planladigimizi, oyun stratejimizi, neler düsündügümüzü kesinlikle hicbirzaman bilmemistir, ki zaten biz ww u aldigimizda hicbir alakamiz yoktu, sonrada olmamistir, adi psikopat oldugu icin erkan isimli sahisa mal edilmesinin ne kadar büyük bir saygisizlik oldugunu anlatmaya gerek oldugunu sanmiyorum, o köye en uzun süre bakan adam olarak üzüldüm bu duruma, o sahis köyümüzü 1 defa dahi görmemistir, sunu söyle yapacaksiniz dememistir ki desede biz kendi dogrularimizdan sasmazdik. Belki biyerlerde reklamini yapmaya calismis olabilir bilemiyorum ama kim ne yaparsa yapsin o wow u bekleyen isimler bellidir, asparagas ekibinden asparagas ve fraat, batooo barut bey ve kizilkaranfil dir. son dönemlerde lazcavus arkadasimizin verdigi emekleride inkar etmek riyakarlik olur, diger yandada ikinci planin sahibi circassian arkadasimizda oyunun diger tarafinda kendindeki plani korumus büyük saldirilar almis ama plani kaptirmamistir, Bunlari koca bi server bilirken erkan ismini ortaya atmak wow a gölge düsürme cabasidir. Bu kendi adima son yazimdir. tebrik bölümünde ne siyaset kaldi yapilmadik ne ic kavgalar ne iftiralar, yazik yahu halinize, bitti iste oyun, 3 gün sonra yenisi acilacak ne bu hazimsizliginiz...

marbella
20-04-2010, 11:16

öncelikle bir oyun sürecinin daha sonuna geldik içinde hile yalan dolan olan seviyelerin düştügü karakterlerin oynandıgı bir oyun daha bitti herkez muradına erdi:D

burada lafı fazla uzatmıyacagım herşeyden önce bize sonuna kadar güvenip elinde ordularının kalması pahasına itiat eden tüm birlikdaşlarıma cok ama cok teşekkür ederken elinde orduları kalan arkadaşlarımızın haklarını helal etmelerini rica ediyorum kusurumuza bakmayın insanız hatalar yapabiliyoruz bu sürecte tüm kusur ahmetimin degildir hepiniz bunu böyle bilin yönetim olarak bizlerde o orduların yerine ulaşamaasından dolayı sucluyuz tekrardan haklarınızı helal edin derken aşagıda yazacagım hikaye size bu serverin genel gidişatı ve yapılan diplomasilerde nasıl bir yol izlendigini acıklar kanaatindeyim:D

Anadolunun ücra bir köyünde 7 erkek evladı olan Mehmet Aga yaşamaktadır. bir gün köye tellallar gelir ve başlarlar bagırmaya "Padişahım sefere Padişahım sefere her evden bir erkek evladı orduya " der vatansever mehmet aga verir en büyük oglunu ve gidiş o gidiş evlat gelmez geri aylar yıllar gecer tellal yine gelir mehmet aga sıradakinide yollar akibet yine aynı bu olay tam yedi sefer tekerrür eder. son tekrarda tella yine gelir yine ister Mehmet aga çaresiz son evladınıda askerlere teslim ederken kumandana döner ve derki

işte dostlar bu server böyle gecti millet birbirine güvendi nasılsa birileri birilerine gider dendi yani birileri birilerinin bir şeylerine hep güvendi.
şimdi bende bin küsür sayfa wow gidişatı topiginde 20 sayfa teşekkür topiginde birilerine güvenip bir şeyler yapmayan insanlara bir şey demek istiyorum

unutmadan söyleyim önderim iki gözüm ahmet senin tokmakların yanına bizim rekor ordularıda takmış sana göndermiş haberin olsun:D

İdolümsün asfren:D

bidaha defans yollarsam 2 ossun ahahaha

silo
20-04-2010, 11:18
Tebrikler...Ne zaman acılacak yeni server lütfen bi cevap verin kac gün beklenir

reistr53
20-04-2010, 11:33
tebrikler güzel bir server oldu :)) RA nın kazanamadığına üzülmedim :):):)

CAKABEY
20-04-2010, 11:38
Merhaba travian ustaları,
wow yarışını birinci olarak bitiren Tarlacı ve kendisine wow alınışından korunmasına; plan alınışından, paylaşımına; askerlerin bakımında zerre emeği geçen herkesi kutlarım. son ana kadar wow köyüne ismimi verip beni onurlandırdıkları için de ayrıca teşekkür ederim.

wow yarışına renk katan diğer wowları ve emeği geçen tüm oyuncuları birinci olmuşçasına tebrik ederim. çok zor ve zahmetli bir süreçti, emeklerinize sağlık.

Elde kalan ordular için söyleyecek birşey yok, onların elde kalması gerekiyordu kimse üzülmesin. sonuçta bu orduların sahipleri wow kurmayı amaçlıyordu ve kendileri kursa bile yedekte ordu bırakmaları gerekiyordu.
yolda kalan ordulara da diyecek birşey yok. önden giren ordu, güçlü defansa takılınca diğerleri yetişemedi. rakip wowlar açısından aman aman bir hata yok, sadece bıkkınıktan hesap hatası yapıldı sanırım.

ordularını elde kalma pahasına, başkanlarının sözünden çıkmayan büyük oyuncuları da tebrik ederim. yollamamak, yollamaktan daha zordur. hepinize selam olsun.

köylerine adımı vererek, profilinde ismimi yazarak beni onore eden (hepinizi biliyorum) tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. iyi ki varsınız. oynamasam bile sizi bırakıp gidemiyorum.

servere başlarken yanımda olan, benimle birlikte oynamak için HoLy WaR çatısı altına gelen ve ben olduğum müddetçe yanımdan ayrılmayan birbirinden değerli oyunculara sonsuz teşekkür ederim

veee

Merak etme sen üstadım, biz bu ülkenin gerçek vatanperverlerini iyi biliriz, değerleri bizde denizlerin köpükleri kadardır. Allah hepsinden razı olsun.
http://video.milliyet.com.tr/Magdur-atin-sahibi-kopardi_1_37590.htm
senin imzanı yesinler, vezir-i azam harem-i muazzam hazretleri (http://forum.travian.com.tr/group.php?groupid=458)

sağol Ahmet'cim teveccüh etmişsin.bu kabarık omuzlarla kapılardan geçemem artık. senin olmadığın bir serverin de, ne kadar tadı olur bilemiyorum. oyunu geçtim de okulun bitiyor. yanıma gelemeyeceksin ona üzülüyorum.

avusturyadaki teyzeme
beni yazmamışsın aşkolsun. editleyip "pattayadaki cakabey'e de selam eder" bir de el sallarsan affedebilirim.

Mevlüt'cüm iyi ki su vermediniz de, bitti çok şükür. bir yerden sonra artık sıkıyor. dahiliyede su zehirlenmesi diye patoloji vardır, aynen o olmuştu :D
-ezberleri bozmak için, yapılmamışı yapmak için geri dönüşünüzü bekleyeceğim-

oyunu oyun olarak görüp oynayan, duruşundan adamlığından zerre taviz vermeyen herkese selam olsun. sağlıcakla kalın.

asfren
20-04-2010, 11:52
Mevlüt'cüm iyi ki su vermediniz de, bitti çok şükür. bir yerden sonra artık sıkıyor. dahiliyede su zehirlenmesi diye patoloji vardır, aynen o olmuştu :D

oyunu oyun olarak görüp oynayan, duruşundan adamlığından zerre taviz vermeyen herkese selam olsun. sağlıcakla kalın.

sevgili bilalim su verebilseydik biliyorsunki en az 1.5 milyon kesim yapabilecek seviye 99 dan sıfırlayabilecek dünya rekoru bir ordumuz hazırda bekliyordu raporu arkadaşlar koyarlarmı bilmiyorum ama kısmet degilmiş vuslat kışa inşaallah yapılmayanı yapmak için gelicez hep birlikte olucaz;)

HopeUgur
20-04-2010, 11:58
tebrikler...

silo
20-04-2010, 11:58
yeni server ne zaman acılacakkkk

desperado
20-04-2010, 12:06

biz nerden bilelim :D

r 0 0 t
20-04-2010, 12:08

15 Haziran

speed
20-04-2010, 12:08

15 gün içinde açılır sanırım..

zırdeliler
20-04-2010, 12:37
15 gün içinde açılır sanırım..
15 gün sonra taşı rekor ordunu serkanım orda işe yarayabilir :))ben olsam o orduyu basan bir daha oynamam bu oyunu :))

usta rest
20-04-2010, 13:02

Anlaşılan yine tatil moduna geçti birlik... Neyse bir dahaki servera inşallah...

wow u kuran arkadaşı ve birliğini tebrik ederim...

dt_orhanbey
20-04-2010, 13:07

Önceliklerim birliğimdir , dolayısıyla öncelikle -1M , TAARRUZ , -2M (adı sonradan RESİDENT oldu) ve -3M birliklerine konu ne olursa olsun bizi yanlız bırakmadıkları için , her konuda sorgusuz sualsiz yanımızda oldukları için ve kararlarımızı dinleyerek saygı duyarak sorgulamadan kabul ettikleri için sonsuz minnetlerimi sunarım..

-1M birliği yada ilk adıyla +18 (mh saolsun ismimizi editlemiştir) -/+ bölgesine savaşmak için gelmiş ve bu savaştan galip ayrılarak amacına ulaşmış bir birliktir..
Ww kurmak veya vurmak hesap açarken zerre kadar aklımızdan geçmiyordu..Savaştan biraz erken galip çıkınca kışlalar boş durmasın zihniyetiyle ve her an her şeye karşı hazırlıklı olmak mantığı ile asker basımına devam etmiş ve Ww vuracak ordulara sahip olduk..Tamamen oyuna başlarken hedefimiz dışında olan ordu sayılarına ulaştık..

Forumda yayınladığımız raporlarla Trx oyuncularının aklında bir yer edinebildiysek ne mutlu bizlere..

Birliğimdeki her bir oyuncuyu aslında daha da önemli bir konuda tebrik etmem ve onlara teşekkürlerimi sunmam lazım; Benim gibi bir başkanı bilmem kaç ay boyunca sabırla çekmek cidden herkesin harcı değildir:)

-1M ailesine ve bize güvenen herkese ayrıca bir özür borçluyum o da yanlış bir hesap yapıp bazı orduları hedefine ulaştıramamdır..Hakkınızı helal edin..

Bizi en ufak konuda bile kırmayan , gücü yettikçe yanımızda olan F*WAR birliği ve başkanları SARAYÖZÜ-SERVERAĞA ; başınızı ağrıttık kusura bakmayın..

Servera renk katan ve güzel ordularla adından daha da söz ettirecek olan GİYOTİN birliği ve başkanı Jamais Vu ;
ne kadar haytlamarınıza huytlamalarınıza sinir olsam da.. başarılarınızın devamını dilerim..sizlerle oynamak zevkti..

KONSEY birlikleri başkanı Fatih-Emrah-Ramazan Alican ve Ww bakıcıları Adem..Aynı bölgede sizlere verdiğim sözü tutmaya çalıştım , umarım başarılı olmuşumdur..

Uykusuz gecelerde sabahlara kadar muhabbet edip kafalarını kemirdiğim Asdfgh kavunu (hala Scarface posterimi göndermedin) ve Dilek , benden kaçamazsınız..

Kahrımı çeken Sıla ve Mehmet..herşey için çok teşekkür ederim, mahçupum sizlere karşı..

Unutmadan vakti zamanında HOFT birliği adıyla alt birliğimizi kuran Fikret Reis..1 sonraki server eminim bizi unutturacak işler yapacaksın :)

Ww a bakan , tahıl atan , destek raporlarını silmekten gına gelen herkesi tebrik ederim..

Tarlacı, güzel bir başlangıç yapmadık sizlerle fakat ne olursa olsun siz kazandınız..Tebrik etmekten başka birşey düşmez bizlere..

Jhin
Ahmet..

seninde herşey gönlünce olsun yakışıklı kardeşim senin gibi bir dost kazandıgım için aslında traviana teşekkür etmem lazım
yüregine emeğine sağlık

orhanbey

adnan

Jhin
20-04-2010, 13:10
seninde herşey gönlünce olsun yakışıklı kardeşim senin gibi bir dost kazandıgım için aslında traviana teşekkür etmem lazım
yüregine emeğine sağlık

orhanbey

adnan

Çok teşekkür ederim abicim..Doktorum dişçim benim :)
Bırakmam yakanı , dişim ağrısa tependeyim kaçamazsın benden :)

speed
20-04-2010, 13:16
15 gün sonra taşı rekor ordunu serkanım orda işe yarayabilir :))ben olsam o orduyu basan bir daha oynamam bu oyunu :))

:) bundan 10 tane yapmak yasakmiş :)

r 0 0 t
20-04-2010, 13:18
Çok teşekkür ederim abicim..Doktorum dişçim benim :)
Bırakmam yakanı , dişim ağrısa tependeyim kaçamazsın benden :)

Olm ne bu duygusal mesajlar yakışıyo mu sana hiç ahahah :D Oldu olacak ağlayalım şurda bi de.. Ednaaan çocuğu ne hale koydun yahuu :D

Tweety
20-04-2010, 13:20

Jhin
Ahmet..

Anladığım kadarıyla jübile mi yaptın Ahmet kardeş? Sevenlerin gitmene izin vermez ama :((

usta rest
20-04-2010, 13:22

Jhin
Ahmet..

Sen bıraksan da _TTJ_ seni bırakmaz... Geri dönersin sen... :)

Herşey gönlünce olsun kuzen... Kendine iyi davran...

CAKABEY
20-04-2010, 13:39

Jhin
Ahmet..

Bu bir veda mı len? biz bir yere gitmiyoruz ki sen gidebilesin.
koskoca jhin, gittim deyince gidebilecek mi sanıyorsun? işte strateji hatası bu, yanlış hesaplama...
hepimiz jhiniz
vede böyle bir vedayı kabul etmiyoruz...

Lonewolf
20-04-2010, 13:41
Merhaba travian ustaları,
wow yarışını birinci olarak bitiren Tarlacı ve kendisine wow alınışından korunmasına; plan alınışından, paylaşımına; askerlerin bakımında zerre emeği geçen herkesi kutlarım. son ana kadar wow köyüne ismimi verip beni onurlandırdıkları için de ayrıca teşekkür ederim.

wow yarışına renk katan diğer wowları ve emeği geçen tüm oyuncuları birinci olmuşçasına tebrik ederim. çok zor ve zahmetli bir süreçti, emeklerinize sağlık.

Elde kalan ordular için söyleyecek birşey yok, onların elde kalması gerekiyordu kimse üzülmesin. sonuçta bu orduların sahipleri wow kurmayı amaçlıyordu ve kendileri kursa bile yedekte ordu bırakmaları gerekiyordu.
yolda kalan ordulara da diyecek birşey yok. önden giren ordu, güçlü defansa takılınca diğerleri yetişemedi. rakip wowlar açısından aman aman bir hata yok, sadece bıkkınıktan hesap hatası yapıldı sanırım.

ordularını elde kalma pahasına, başkanlarının sözünden çıkmayan büyük oyuncuları da tebrik ederim. yollamamak, yollamaktan daha zordur. hepinize selam olsun.

köylerine adımı vererek, profilinde ismimi yazarak beni onore eden (hepinizi biliyorum) tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. iyi ki varsınız. oynamasam bile sizi bırakıp gidemiyorum.

servere başlarken yanımda olan, benimle birlikte oynamak için HoLy WaR çatısı altına gelen ve ben olduğum müddetçe yanımdan ayrılmayan birbirinden değerli oyunculara sonsuz teşekkür ederim

veee

senin imzanı yesinler, vezir-i azam harem-i muazzam hazretleri (http://forum.travian.com.tr/group.php?groupid=458)

sağol Ahmet'cim teveccüh etmişsin.bu kabarık omuzlarla kapılardan geçemem artık. senin olmadığın bir serverin de, ne kadar tadı olur bilemiyorum. oyunu geçtim de okulun bitiyor. yanıma gelemeyeceksin ona üzülüyorum.

beni yazmamışsın aşkolsun. editleyip "pattayadaki cakabey'e de selam eder" bir de el sallarsan affedebilirim.

Bilal Bey yine sıralamış incilerini :D:D Herkes bu oyuna bu şekilde bakabilseydi zaten,sorun kalmazdı bence...

Lonewolf
20-04-2010, 13:44

Jhin
Ahmet..

Bence bu gemi terkedilemez,hele kaptanlar asla :D

CAKABEY
20-04-2010, 13:52
Bilal Bey yine sıralamış incilerini :D:D Herkes bu oyuna bu şekilde bakabilseydi zaten,sorun kalmazdı bence...

Eksik olmayın Halis Bey, teveccüh buyurmuşsunuz.
bu arada r 0 0 t ile ilgili uyarınızı dikkate aldım. ilk incelemenin ardından doğrudan mezbahaya, oradan da melon'un memleketi Adana'ya... adana kebabın esas lezzet kaynağı olmaya...

çilekk
20-04-2010, 13:59
koskoca jhin, gittim deyince gidebilecek mi sanıyorsun? işte strateji hatası bu, yanlış hesaplama...
hepimiz jhiniz

katılmamakk imkansızz we're jhin at jhin o'clock... :)

çilekk
20-04-2010, 14:04

iyi forumlar....

fırat açıklık getirmen çok iyi olmuş.seni ve ekibini kutlarımm çileniz bitti sonunda.

Lonewolf
20-04-2010, 14:08
bu arada r 0 0 t ile ilgili uyarınızı dikkate aldım. ilk incelemenin ardından doğrudan mezbahaya, oradan da melon'un memleketi Adana'ya... adana kebabın esas lezzet kaynağı olmaya...
Bu bizim komşular kendi bindikleri dalı kesiyorlar.Ama kendileri yemiyor sanırsam at etini,başka yerlere yolluyorlar.
Size bir uzman olarak sormak lazım;at eti yemek sağlıklı mıdır? Artıları eksileri nelerdir? :rolleyes:

Ballıbalık
20-04-2010, 14:11
At eti yenir yenirde gözetmen kontrolünde koşullara uygun olarak kesilerek:D Burda konu ne şartlarda kesildiği belli olmayan hasta mı neresinde hastalığı belli olmayan, eşek mi at mı kedimi köpek mi bilmediğimiz hayvanların kesilmesi katledilmesidir:(

Ersin Asker
20-04-2010, 14:12
bütün büyük birliklere birbirinden uzak olan bölge farklılıkları olan kendini kral ilan eden ben imparatorum diyen hesabım bitmedi diyen kılıcına kalkanına güvenen bütün birlikleri anlaşmalı olarak aynı bölgeye toplanarak travian trx speed tarihinin göreceği en büyük dünya savaşına davet ediyorum bütün birliklerin aynı bölgede olduğu bir savaş isteyen saflarını belirlesin ama eşit bir savaş olsun traviandaki savaş hayalim budur varsın o dönem wow uda natarlar kursun bu serverin böyle bir savaşa ihtiyacı var :)) travian dünya savaşı çıksın ordular elde patlamasın istiyoruz :) benimkisi düşünce eyleme dönüştürülebilinirse bence trx speed tarihinin en güzel serveri olur tabi birazda cesaret meselesi

Ballıbalık
20-04-2010, 14:19
bütün büyük birliklere birbirinden uzak olan bölge farklılıkları olan kendini kral ilan eden ben imparatorum diyen hesabım bitmedi diyen kılıcına kalkanına güvenen bütün birlikleri anlaşmalı olarak aynı bölgeye toplanarak travian trx speed tarihinin göreceği en büyük dünya savaşına davet ediyorum bütün birliklerin aynı bölgede olduğu bir savaş isteyen saflarını belirlesin ama eşit bir savaş olsun traviandaki savaş hayalim budur varsın o dönem wow uda natarlar kursun bu serverin böyle bir savaşa ihtiyacı var :)) travian dünya savaşı çıksın ordular elde patlamasın istiyoruz :) benimkisi düşünce eyleme dönüştürülebilinirse bence trx speed tarihinin en güzel serveri olur tabi birazda cesaret meselesi

Bazı birliklerin direk diplomasiye geçeceğini düşünüyorum savaşmak yerine:D

Ersin Asker
20-04-2010, 14:24
bu savaş anlaşmalı yapılırsa 2 saftan oluşan örneğin 6 birlik 3 e 3 :) veya 3 birleşmem vardır ama raconsa racon dalarım 4 birliğe diyen ki olacaktır böyle bir oluşumda diplomasiyle herkes birleşmeler yapacaktır ama sanmamki 5 6 birlik birleşip 1 tane birliğe savaş açsın sonuçta iki tarafta dengeli birleşmeler yapacaktır birinde bir birlik fazla veya eksik olabilir ama böyle bir duruma böyök birlik başkanları önayak olup organize yaparsa olmayacak birşey değil

arshavin
20-04-2010, 14:44
keşke hakkınızla alsaydınız :)
böyle 3 kagıt yaparak kazanmak kimseye fayda saglamaz
sizinde wowu kurmadıgınız gerçeğini değiştirmez
gelecek serverda daha kaliteli insanlarla görüsmek üzere :)

si&ma
20-04-2010, 14:56
son dönemlerin bana göre en zorlu wow dönemini başarıyla bitiren tarlacı ve ekibini tebrik ederim

yakınlarında çıkan natar köyünü alarak büyük bi sorumluluk altına girip bunu en ii şekilde yapmaya çalışan ahmet ve bülent arkadaşalrımı canı gönülden kutlarım

birliğim olan-1M içinde bikaç satır bişeyler yazamadan geçemiycem

bu kadar sakin,stresiz oyun oynamamıştım bu oyunu layıkıyla oynuyan hepsi birbirinden özel ve değerli oyuncularla birarada oynamak çok keyifliydi başta başkanımız JHİN (ahmet) olmak üzere hepinize çok tşkür ederim birlik olmanın ne olduğunu az kişiylede istenince neler başarılabileceğini gösterdiğiniz için -1M AİLESİ sizlerle bu oyunu oynamak çok güzeldi

edoras
20-04-2010, 14:58
herkezegeçmiş olsun wow kuran kurmasında yardımcı olan emeği geçen herkezi tebrik ediyorum bol askerli rekor ordulu bir server ı daha geride bıraktık yeni server da yeniden bu oyuna gönül verenler ile buluşmak üzere....

benim en fazla merak ettiğim se -1M rekor ordusunu hazırlayan art_of_army son durumu ne oldu diğer forumda kaçırdım sanırım -1M başkanı Ahmet hocam bu konuda bizi aydınlatırsa sevinirim saygılar

Tüm C@N dostlara Selamlar

asfren
20-04-2010, 15:31
hepimiz jhiniz

sevgili bilal emmi lafım sana anlayacak olan jhin

benim başımın tatlı belası gönlümün delisi birligimiz diregi ben senin mesajını okudum anladım icimden bir şeyler cız etti ama cevap verecek gücü kendimde bulamamıştım çünkü böyle bir şeye izin verme ihtimalim ona dayanacak gücüm yoktu bilal emmim bir iki ucunu kanatınca acılam dedim lafıda fazla gevelemiyecegim bundan bir iki hafta önce o kadar sıkıntı içerisinde bastıgımız wow ordusunu önüne bir koçbaşı koyamadan gönderipte ( burası önder içindi :)) sura cakılan askerlere yas tuttugumuzda bir kelam etmiştin yıllardır kahrımı ceken abime teşekkür diye hatırlamışsındır umarım hatırlamadıysan o lafın bende degeri büyüktür ben senin kahrını dostlugundan muhabbetinden cekiyorum ve sende bu muhabbeti dostlugu öyle kolay kolay silemeyeceğin için sana burdan kısaca biz oynarken yada oynamayı isterken senin veda gibi bir şansın olmayacagını hatırlatırım canımın içi hadi sen şimdi finallerini bitir diplomanı al yaz tatilinde kafanı topla ekimde yine direksiyonun başında olacaksın

dip not: bu aleme su verecek kimseyi bırakamayız:D
hepimiz jhiniz

son dönemlerin bana göre en zorlu wow dönemini başarıyla bitiren tarlacı ve ekibini tebrik ederim

yakınlarında çıkan natar köyünü alarak büyük bi sorumluluk altına girip bunu en ii şekilde yapmaya çalışan ahmet ve bülent arkadaşalrımı canı gönülden kutlarım

birliğim olan-1M içinde bikaç satır bişeyler yazamadan geçemiycem

bu kadar sakin,stresiz oyun oynamamıştım bu oyunu layıkıyla oynuyan hepsi birbirinden özel ve değerli oyuncularla birarada oynamak çok keyifliydi başta başkanımız JHİN (ahmet) olmak üzere hepinize çok tşkür ederim birlik olmanın ne olduğunu az kişiylede istenince neler başarılabileceğini gösterdiğiniz için -1M AİLESİ sizlerle bu oyunu oynamak çok güzeldi

bilmukabele sılacıgım herdaim bekleriz sizin gibi karakteri saglam seviyeli dostları ayrıca vallahi biz birşey yapmadık biz sadece kendimiz gibi düzgün insanları secebilme kabileyetini gösterdik o kadar.

aspa
20-04-2010, 15:34
Son olarak köyümüzdeki defans durumunu koyup noktayi koyuyuroz, rekor defans olma ihtimali var, 30 milyonun üzerinde savunma puaniyla 23.450.000 civarindada askerle tamamamladik. daha fazla defansi olan arkadasimiz varsa oda defans durumunu eklerse seviniriz..
Tekrar görüsmek dilegiyle...

asparagas

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/20/2990.jpg

Illyria
20-04-2010, 15:40
biraz uzun olursa kusura bakmayın , çekin fareyi insin aşağı yazı..

önceliklerim birliğimdir , dolayısıyla öncelikle -1m , taarruz , -2m (adı sonradan resident oldu) ve -3m birliklerine konu ne olursa olsun bizi yanlız bırakmadıkları için , her konuda sorgusuz sualsiz yanımızda oldukları için ve kararlarımızı dinleyerek saygı duyarak sorgulamadan kabul ettikleri için sonsuz minnetlerimi sunarım..

-1m birliği yada ilk adıyla +18 (mh saolsun ismimizi editlemiştir) -/+ bölgesine savaşmak için gelmiş ve bu savaştan galip ayrılarak amacına ulaşmış bir birliktir..
ww kurmak veya vurmak hesap açarken zerre kadar aklımızdan geçmiyordu..savaştan biraz erken galip çıkınca kışlalar boş durmasın zihniyetiyle ve her an her şeye karşı hazırlıklı olmak mantığı ile asker basımına devam etmiş ve ww vuracak ordulara sahip olduk..tamamen oyuna başlarken hedefimiz dışında olan ordu sayılarına ulaştık..
bu konuda birliğimin her bir oyuncusunu ayrı ayrı tebrik ederim.

forumda yayınladığımız raporlarla trx oyuncularının aklında bir yer edinebildiysek ne mutlu bizlere..

birliğimdeki her bir oyuncuyu aslında daha da önemli bir konuda tebrik etmem ve onlara teşekkürlerimi sunmam lazım; benim gibi bir başkanı bilmem kaç ay boyunca sabırla çekmek cidden herkesin harcı değildir:)

-1m ailesine ve bize güvenen herkese ayrıca bir özür borçluyum o da yanlış bir hesap yapıp bazı orduları hedefine ulaştıramamdır..hakkınızı helal edin..

bizi en ufak konuda bile kırmayan , gücü yettikçe yanımızda olan f*war birliği ve başkanları sarayözü-serverağa ; başınızı ağrıttık kusura bakmayın..

şu oyunda tanıdığım yalansız, dolansız bir insan olan ra birliği başkanı uneven , tanıştığıma çok memnun oldum..

servera renk katan ve güzel ordularla adından daha da söz ettirecek olan giyotin birliği ve başkanı jamais vu ;
ne kadar haytlamarınıza huytlamalarınıza sinir olsam da.. Başarılarınızın devamını dilerim..sizlerle oynamak zevkti..

konsey birlikleri başkanı fatih-emrah-ramazan alican ve ww bakıcıları adem..aynı bölgede sizlere verdiğim sözü tutmaya çalıştım , umarım başarılı olmuşumdur..

uykusuz gecelerde sabahlara kadar muhabbet edip kafalarını kemirdiğim asdfgh kavunu (hala scarface posterimi göndermedin) ve dilek , benden kaçamazsınız..

kahrımı çeken sıla ve mehmet..herşey için çok teşekkür ederim, mahçupum sizlere karşı..

ve cakabey :) bitanesin..

unutmadan vakti zamanında hoft birliği adıyla alt birliğimizi kuran fikret reis..1 sonraki server eminim bizi unutturacak işler yapacaksın :)

ww a bakan , tahıl atan , destek raporlarını silmekten gına gelen herkesi tebrik ederim..

tarlacı, güzel bir başlangıç yapmadık sizlerle fakat ne olursa olsun siz kazandınız..tebrik etmekten başka birşey düşmez bizlere..

benden bu kadar arkadaşlar.

1.speedde _ttj_ ile başlayan
2. Ve 3. Speedde yine _ttj_ ile devam eden
5.speedde höyt birliği ile eğlencenin sınırlarını zorlayan travian macerama
-1m birliğinde nokta koydum..

tanıdıklarıma , tanımadıklarıma hayatlarında başarılar..
kırdıklarımız , üzdüklerimiz, sürç-ü lisan ettiklerimiz..affola..

herşey gönlünüzce olsun..

jhin
ahmet..

ustat noldu ya yenı yenı senden bıseyler ogrenmeye basladık sen gıdıyorum dıyorsun dur daha kendımı gelıstırıp senın bırlıgıne gırıcem ( alırsan tabıı )

forumda yazdıklarına bakınca senı kendını begenmıs bırı olarak goruyordum ama sana msj yazınca gordumkı oyle degılmıssın yardım etmeyı seven bırı cıktın ve hemen cvp verıyordun oyle 1 2 gun sonra falan sallama ıle degıl hatta bazı oyuncuları bıle sordum onları bıle anlattın sen oyunda kal foruma gır ordu cıkar kımse orduları elınde kaldıgı ıcın uzulmez guvendıklerı dost dedıklerı baskanım dedıklerı bırının gıtmesıne uzulur sen burda kal olmadı sana kızıl bıle buluruz :)

SHERRİF
20-04-2010, 15:43
Son olarak köyümüzdeki defans durumunu koyup noktayi koyuyuroz, rekor defans olma ihtimali var, 30 milyonun üzerinde savunma puaniyla 23.450.000 civarindada askerle tamamamladik. daha fazla defansi olan arkadasimiz varsa oda defans durumunu eklerse seviniriz..

asparagas

Zagoor defansı sizden 1 milyon daha fazla birde geri çekilen askerleri hesaplarsak
yaklaşık 5 milyon asker çekildi defanstan sırf -1M ile anlaşma yapıldı diye:D

CAKABEY
20-04-2010, 15:50
sevgili bilal emmi lafım sana anlayacak olan jhin

benim başımın tatlı belası gönlümün delisi birligimiz diregi ben senin mesajını okudum anladım icimden bir şeyler cız etti ama cevap verecek gücü kendimde bulamamıştım çünkü böyle bir şeye izin verme ihtimalim ona dayanacak gücüm yoktu bilal emmim bir iki ucunu kanatınca acılam dedim lafıda fazla gevelemiyecegim bundan bir iki hafta önce o kadar sıkıntı içerisinde bastıgımız wow ordusunu önüne bir koçbaşı koyamadan gönderipte ( burası önder içindi :)) sura cakılan askerlere yas tuttugumuzda bir kelam etmiştin yıllardır kahrımı ceken abime teşekkür diye hatırlamışsındır umarım hatırlamadıysan o lafın bende degeri büyüktür ben senin kahrını dostlugundan muhabbetinden cekiyorum ve sende bu muhabbeti dostlugu öyle kolay kolay silemeyeceğin için sana burdan kısaca biz oynarken yada oynamayı isterken senin veda gibi bir şansın olmayacagını hatırlatırım canımın içi hadi sen şimdi finallerini bitir diplomanı al yaz tatilinde kafanı topla ekimde yine direksiyonun başında olacaksın

dip not: bu aleme su verecek kimseyi bırakamayız:D
hepimiz jhiniz

bilmukabele sılacıgım herdaim bekleriz sizin gibi karakteri saglam seviyeli dostları ayrıca vallahi biz birşey yapmadık biz sadece kendimiz gibi düzgün insanları secebilme kabileyetini gösterdik o kadar.

çok güzel söylemişsin Mevlüt'cüm,
mesajını okurken önce içim buruldu sonra gidemezsin kısmını okudum ve içim rahatladı.
Alemin sucusuna da bu yakışır :D

asparagas

hieyt beee
wow köyünün isminin güzelliğine bakar mısınız :D
defans da şahaneymiş

death.blow
20-04-2010, 15:59
2 gün girmedim wowu kurmuşlar ya:D

SHERRİF
20-04-2010, 15:59
Zagoor defansı sizden 1 milyon daha fazla birde geri çekilen askerleri hesaplarsak
yaklaşık 5 milyon asker çekildi defanstan sırf -1M ile anlaşma yapıldı diye:D

http://www.hizliupload.com/viewer.php?id=168761adsiz.JPGhttp://www.hizliupload.com/onizleme/168761adsiz.JPG (http://www.hizliupload.com/img/168761adsiz.JPG)

işte zagoor WOW defansı arkadaşlar

http://www.hizliupload.com/viewer.php?id=168761adsiz.JPG

dr.ugly
20-04-2010, 16:26
Bu cılelı yolda bıkmadan usanmadan - tahılla ugrasan uykusuz geceler gecıren ww bakıcılarını kutluyorum bu oyunu hepımız kazandık....
Ayrıca guzel bır stratejı ıle 100. sevıyeyı basma basarısı gosteren tarlacı ekıbınıde kutlarım...
Eglence ve aksıyon dolu bır kıs speedenı daha bıtırmıs bulunmakdayız herkesı tebrık ederım...
Bır daha boyle uzun bır server yasanmaması dılegı ıle herkese gelecek seruvenlerınde basarılar...

dr.ugly(mustafa)

armegedon
20-04-2010, 16:44
art_of_the_army ım nedimim:D
şu rekooorrr mu rekoorrr ordunu yaz lo suraya:d mıllet de görsün
ahahahahhaha:D yazık oldu lem:D

NOT:AZ DAHA GÖNDERMESENİZ ORDUYU -2 MILYON TAHIL YIYECEKTI LA:d
AHAHAHAHAHAH

dıger tılsımla basılmıs YOLDA, DARDA, BARDA, WOWDA kalan orduları da paylaşırsa arkadaşlar çok sevündürük oluruk.
NOT2:TILSIMLA TOKMAK BASAN REKOR ORDU OLDU MU,MERAK EDIYORUM AÇIKCASI.

MVP_PEACE

RiTiMSiZ MeLoDi
20-04-2010, 16:51
Bu cılelı yolda bıkmadan usanmadan - tahılla ugrasan uykusuz geceler gecıren ww bakıcılarını kutluyorum bu oyunu hepımız kazandık....
Ayrıca guzel bır stratejı ıle 100. sevıyeyı basma basarısı gosteren tarlacı ekıbınıde kutlarım...
Eglence ve aksıyon dolu bır kıs speedenı daha bıtırmıs bulunmakdayız herkesı tebrık ederım...
Bır daha boyle uzun bır server yasanmaması dılegı ıle herkese gelecek seruvenlerınde basarılar...

dr.ugly(mustafa)

İmzami Atmaktan Çekinmiyorum... :)

GoLLuM
20-04-2010, 16:52
yeni speed ne zaman başlar bilgisi olan birisi söyleyebilir mi ?

BudA
20-04-2010, 17:02
yeni speed ne zaman başlar bilgisi olan birisi söyleyebilir mi ?

Admin haricinde kimsenin bilgisi olmadığı için söylemez ;)

TEorisyEN
20-04-2010, 17:21

Jhin
Ahmet..

ahmet;
sevgılı jhın ım nereye senle beraber olsakta olmasakta seni her zaman travıan dunyasında gormek ısterız sensız travıan cok sıkıcı olur...
hadı yaz arası verdın ama mevlut abının dedığı gıbı ekım ayında senı tekrar gormek ısterız..

uNeVeN
20-04-2010, 17:27
WW Döneminin ortalarında kaybettiğimiz 2 seviyenin raporunu sorup duruyordu herkes..
Yıkan kişi koymadı bari ben koyayım :D

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/20/3713.jpg (http://urlal.com/)

Kafaya çıkmamak için bu şekilde taktik uygulamıştık ama yemedi :D:D

Melony
20-04-2010, 18:09

Bi sn bi sn bu konuya parnak basarım ben arkadaş.
Adana kebabının lezzeti gayet açık ortadadır bunu serdar ve serdar gibilerle bağdaştırmaya gerek yok sanırım.
İstihram filan ederim çakabey editleyiniz mesajınızı yoksa sizi mali şubeye vermek zorunda kalacağım

Öhö Öhö

dip uyarı: burda birileri konuşmuş son mon demiş daha kutuplardaki buzlar erimeden penguenlerin gidecekleri yer yok
8.speed de ne olacagı belli

Sende listesesin bamyagillerin en uzunu !

o kadar :p

dr.ugly
20-04-2010, 18:21
İmzami Atmaktan Çekinmiyorum... :)

ımza atıcaksın aga:)ımza atmazsan olmaz hepımızın emegıne saglık guzel server oldu ama haa

gondorian
20-04-2010, 18:38
kötü oldu bu wowları kaldırın lütfen ve tarlacıyı tebrik ediyom ve üye sınırı servere koymayın bütün serverlere isteyen kayıt olabilsin oyun bitmesi kötü oluyo lütfen kaldırın wowları:mad:

r 0 0 t
20-04-2010, 18:39
kötü oldu bu wowları kaldırın lütfen ve tarlacıyı tebrik ediyom ve üye sınırı servere koymayın bütün serverlere isteyen kayıt olabilsin oyun bitmesi kötü oluyo lütfen kaldırın wowları:mad:

Hahahah bayılıyorum size ben yaa :D

Bu arada ateti mateti derken harcamışssınız beni yazıklar olsun :D

Ballıbalık
20-04-2010, 18:43
Hahahah bayılıyorum size ben yaa :D

Bu arada ateti mateti derken harcamışssınız beni yazıklar olsun :D

Seni harcayıp napalım lan.Boğazına durursun olum sen milletin etin metin yenmez senin:p

Circassian
20-04-2010, 18:46
Arkadaslar wow yok ona mal edildi yok buna mal edildi kim kime mal etmis wowu wow aslanlar gibi duruyor karsisinda psikopat kisla yaziyor profilinde psikopat kisla birliklerinindir deniyor her zamanki gibi cehennem tellallari cikip bir kac satir yaziyor yok nasil olmus karismis nasil olmus boyle olmus diyor arkadasim olmus bir yanlislik sifreyi aldik degistik bundan sonra degisirse herhangi birsekilde profil yada koy isimleri o zaman gel beni bull daha yazilacaklari yazdik bu ne erkana nede herhangi birine mal edilmistir.. bu wow koyu bir daha soyluyorum ve kocaman yaziyorum psikopat ve kisla birliklerinindirr baskada kimsenin olmadi..

cok sevdigim zeki kardesim esip gurlemissin bunu sonradan okudum ve cok uzuldum bizi taniyorsun az cok boyle birsey yapmayacagimizi bilirsinki koy isimlerimizde bile sizden cok kisinin isimlerini verdik profile yazdik ufacik bir yanlisligi buralara tasiyip bence milletin agzina sakiz yapip psikopat ve kislaya ait wowu bence buralarda konusmaya degmez birakin millet istedigini desin wowun karsisinda kocaman yaziyor psikopat kisla diye bizim durusumuz budur ilk gunde sana soz veren bendim simdide ayni seyi diyorum sifre maile alindi ve ahmet ve benden baska bile olmayacak eger tek kisi profili degisirse o zaman bana gelirsiniz biz dimdik dedigimiz yerdeyiz isteyen istedigi laf der bundan sonra...

iyi forumlar...

Benim sana ahmete ve ismail abiye bir lafım yok dostum, zaten sizleri muhattab alarak bu ortaklığa girdik. Verdiğiniz emeğede saygı duyuyorum. Ama nihayetinde bir oldu bittiye getirildi olay ve bu wowa yarardan cok zarar veren birinin egosu tatmin edildi. Üstün gayretlerinizle kurulan bir wowa gölge düşürmek değil amacım, tek sıkıntım bir kişi mutlu olacak diye yüzlerce insanın kalbi kırıldı. Sonuçta güneydoğu wowunu kurdu, hayırlı olsun ne diyelim..

RiTiMSiZ MeLoDi
20-04-2010, 18:52
ımza atıcaksın aga:)ımza atmazsan olmaz hepımızın emegıne saglık guzel server oldu ama haa

Harbi güzel server oldu mustafa dostum :):) elbetteki herkesın emegıne saygı.. Tarlacıyı bırdaha tebrık etmek lazım..

N E d
20-04-2010, 19:12
Alt tarafi oyun tebrikler =) Ordu yorumlarına gelınce arkadaslar bız bu tarz fantastık hareketleri hep yapıtıgımız ıcın fazla koymadi bigun daha iyisini yapar karsınıza sunariz ;)

Denizeus
20-04-2010, 19:21
Alt tarafi oyun tebrikler =) Ordu yorumlarına gelınce arkadaslar bız bu tarz fantastık hareketleri hep yapıtıgımız ıcın fazla koymadi bigun daha iyisini yapar karsınıza sunariz ;)
İngiliz Forumuna falan koyakdu şu resimi dünya rekorunu görsünler :D

showtime
20-04-2010, 19:49
Öncelikli Olarak Kendi Birliğim Olan NEFES Birliğine Başda Kadir ve Emirhan Abilerim Olmak Üzere Bütün Birlik Arkadaşlarıma Teşekkür Eder Gerçek Hayatlarında Başarılar Dilerim..Tarlacı ve Ekibini En İçten Dileklerimle Kutlar Başarılarının Devamını Dilerim..

NEFES >> nuwanda

no mercy
20-04-2010, 20:10
WW Döneminin ortalarında kaybettiğimiz 2 seviyenin raporunu sorup duruyordu herkes..
Yıkan kişi koymadı bari ben koyayım :D

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/20/3713.jpg (http://urlal.com/)

Kafaya çıkmamak için bu şekilde taktik uygulamıştık ama yemedi :D:D

Yıkarım wowunuzu:cool:

fkostem
20-04-2010, 20:17
Arkadaşlar Cemetery adlı arkadaşla ve Zaza adlı arkadaşla yaptığım konuşma sonucu dün üzüntümden yaptığım gereksiz çıkış ve mesajlar için Zaza'dan ve Jamais Vu'dan özür dilerim. Yanılmışım yargılarken. Daha doğrusu yargısız infaz yapmışım. Tekrardan üzgünüm arkadaşlar.

Tarlacı ve ekibinden de tebrik sayfasına polemik soktuğum için özür dilerim.

İyi tatiller bütün Traviancılara.

uNeVeN
20-04-2010, 21:07
Yıkarım wowunuzu:cool:

1 seviye senden 1 seviye benden knk :D
Yıkarız ulenn böle ww unuzu RA , akıllı olun :D:D

no mercy
20-04-2010, 21:19
1 seviye senden 1 seviye benden knk :D
Yıkarız ulenn böle ww unuzu RA , akıllı olun :D:D

:):) Hemde tek asker kestırmeden yıkarız buda bızım furkana kapak olsun ordum elımde kaldı dıye dalga gecıodu bak hıc asker kestırmeden wowdan 2 sevıye aldık :)

conqueror
20-04-2010, 21:26
:D:D zagoorun profiline bakın la adama mesaj attım düzelt düzelt diye tık yok heralde şifresini alanlardan biri yaptı