PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Speed 3x]

Sayfa : 1 [2]

SKaNDaL
20-04-2010, 23:46
:D:D zagoorun profiline bakın la adama mesaj attım düzelt düzelt diye tık yok heralde şifresini alanlardan biri yaptı
yeni speed ne zaman başlayacak bilen varmı?

Lonewolf
21-04-2010, 09:38
Alt tarafi oyun tebrikler =) Ordu yorumlarına gelınce arkadaslar bız bu tarz fantastık hareketleri hep yapıtıgımız ıcın fazla koymadi bigun daha iyisini yapar karsınıza sunariz ;)
Emeğinize sağlık,artık rekor kırma beklentilerini daha üst seviyelere taşıdınız.

Lonewolf
21-04-2010, 10:07
Bi sn bi sn bu konuya parnak basarım ben arkadaş.
Adana kebabının lezzeti gayet açık ortadadır bunu serdar ve serdar gibilerle bağdaştırmaya gerek yok sanırım.
İstihram filan ederim çakabey editleyiniz mesajınızı yoksa sizi mali şubeye vermek zorunda kalacağım

Öhö Öhö

dip uyarı: burda birileri konuşmuş son mon demiş daha kutuplardaki buzlar erimeden penguenlerin gidecekleri yer yok
8.speed de ne olacagı belli

Sende listesesin bamyagillerin en uzunu !

o kadar :p
Adanalı kardeşim,beygirden Adana kebap yapmıyorlar,başka illere gönderiyorlar kesilen beygirleri :D:D
Kış speedine de daha çok var,köprünün altından çok su akar bence...

asfren
21-04-2010, 10:08
Alt tarafi oyun tebrikler =) Ordu yorumlarına gelınce arkadaslar bız bu tarz fantastık hareketleri hep yapıtıgımız ıcın fazla koymadi bigun daha iyisini yapar karsınıza sunariz ;)

art_of_the_ war ekibinin o güzel ordusunu yerine ulaştıramadıksada yeni serverar için güzel bir başlangıç yaptıgımız kanaatindeyim artık bu orduyu gecen birilieri olursa yenisi için bizim ekip her daim hazır;) değilmi burak?:cool:

ha bu arada yuakrda aklınca latife yapan arkadaşlarına takılan mvp nickli arkadaş bence hoş olmamış o mesajın ne kadar dostlarında olsa o insanların cektiklerini yakından yaşıyan biri olarak o sözlerini hiç hoş karşılamadım kardeş bence editle...:mad:

sevgi ve saygı ile...

m3L!s*
21-04-2010, 10:13
Tebrik ederim arkadaşım..Başarılarının devamını dilerim..

Lonewolf
21-04-2010, 10:38
Hahahah bayılıyorum size ben yaa :D

Bu arada ateti mateti derken harcamışssınız beni yazıklar olsun :D
Serdarcım,Bilal abin mesleği gereği yorumda bulundu.Sen başlattın ama,imzana koyduğun link kopardı :D:D

fraat
21-04-2010, 12:18
Burak ilk balta rekorundan sonra logon "dem akar travian bakar" olmustu simdi ne olacakti bunu bir satasma olarak alma gercekten merak ettim yaraticilikta sinir tanimiyorsun ramak kalmisti rekor gerci ordu gorevini yapmasada buyuk ihtimal rapor oldugu icin sendedirr.. yeni logoyu merak ediyoruz ;)

N E d
21-04-2010, 13:13
Burak ilk balta rekorundan sonra logon "dem akar travian bakar" olmustu simdi ne olacakti bunu bir satasma olarak alma gercekten merak ettim yaraticilikta sinir tanimiyorsun ramak kalmisti rekor gerci ordu gorevini yapmasada buyuk ihtimal rapor oldugu icin sendedirr.. yeni logoyu merak ediyoruz ;)

DEM biz oldugumuz sürece herdaim akar merak etme ...

fraat
21-04-2010, 13:27

bekledigim yaratici cevap degildi neysee devam edin bakalim akmaya...

kaptan45
21-04-2010, 13:38

Bu ordunun hedefe ulaşmamış olması çok yazık olmuş.
Bir yere daldığında yapacağı kesimi düşünmek bile istemiyorum :eek:

3'e bölüp yollasaydı 3 tane wow sıfırlanırdı.

Tebrikler arkadaşım

0xi
21-04-2010, 13:50
3'e bölüp yollasaydı 3 tane wow sıfırlanırdı.

o kadarda değil :D

raid
21-04-2010, 13:55
Biraz uzun olursa kusura bakmayın , çekin fareyi insin aşağı yazı..

Önceliklerim birliğimdir , dolayısıyla öncelikle -1M , TAARRUZ , -2M (adı sonradan RESİDENT oldu) ve -3M birliklerine konu ne olursa olsun bizi yanlız bırakmadıkları için , her konuda sorgusuz sualsiz yanımızda oldukları için ve kararlarımızı dinleyerek saygı duyarak sorgulamadan kabul ettikleri için sonsuz minnetlerimi sunarım..

-1M birliği yada ilk adıyla +18 (mh saolsun ismimizi editlemiştir) -/+ bölgesine savaşmak için gelmiş ve bu savaştan galip ayrılarak amacına ulaşmış bir birliktir..
Ww kurmak veya vurmak hesap açarken zerre kadar aklımızdan geçmiyordu..Savaştan biraz erken galip çıkınca kışlalar boş durmasın zihniyetiyle ve her an her şeye karşı hazırlıklı olmak mantığı ile asker basımına devam etmiş ve Ww vuracak ordulara sahip olduk..Tamamen oyuna başlarken hedefimiz dışında olan ordu sayılarına ulaştık..
Bu konuda birliğimin her bir oyuncusunu ayrı ayrı tebrik ederim.

Forumda yayınladığımız raporlarla Trx oyuncularının aklında bir yer edinebildiysek ne mutlu bizlere..

Birliğimdeki her bir oyuncuyu aslında daha da önemli bir konuda tebrik etmem ve onlara teşekkürlerimi sunmam lazım; Benim gibi bir başkanı bilmem kaç ay boyunca sabırla çekmek cidden herkesin harcı değildir:)

-1M ailesine ve bize güvenen herkese ayrıca bir özür borçluyum o da yanlış bir hesap yapıp bazı orduları hedefine ulaştıramamdır..Hakkınızı helal edin..

Bizi en ufak konuda bile kırmayan , gücü yettikçe yanımızda olan F*WAR birliği ve başkanları SARAYÖZÜ-SERVERAĞA ; başınızı ağrıttık kusura bakmayın..

Şu oyunda tanıdığım yalansız, dolansız bir insan olan RA birliği başkanı UNEVEN , tanıştığıma çok memnun oldum..

Servera renk katan ve güzel ordularla adından daha da söz ettirecek olan GİYOTİN birliği ve başkanı Jamais Vu ;
ne kadar haytlamarınıza huytlamalarınıza sinir olsam da.. başarılarınızın devamını dilerim..sizlerle oynamak zevkti..

KONSEY birlikleri başkanı Fatih-Emrah-Ramazan Alican ve Ww bakıcıları Adem..Aynı bölgede sizlere verdiğim sözü tutmaya çalıştım , umarım başarılı olmuşumdur..

Uykusuz gecelerde sabahlara kadar muhabbet edip kafalarını kemirdiğim Asdfgh kavunu (hala Scarface posterimi göndermedin) ve Dilek , benden kaçamazsınız..

Kahrımı çeken Sıla ve Mehmet..herşey için çok teşekkür ederim, mahçupum sizlere karşı..

Ve CAKABEY :) Bitanesin..

Unutmadan vakti zamanında HOFT birliği adıyla alt birliğimizi kuran Fikret Reis..1 sonraki server eminim bizi unutturacak işler yapacaksın :)

Ww a bakan , tahıl atan , destek raporlarını silmekten gına gelen herkesi tebrik ederim..

Tarlacı, güzel bir başlangıç yapmadık sizlerle fakat ne olursa olsun siz kazandınız..Tebrik etmekten başka birşey düşmez bizlere..

Benden bu kadar arkadaşlar.

1.speedde _TTJ_ ile başlayan
2. ve 3. speedde yine _TTJ_ ile devam eden
5.speedde HÖYT birliği ile eğlencenin sınırlarını zorlayan travian macerama
-1M birliğinde nokta koydum..

Tanıdıklarıma , tanımadıklarıma hayatlarında başarılar..
Kırdıklarımız , üzdüklerimiz, sürç-ü lisan ettiklerimiz..Affola..

Herşey gönlünüzce olsun..

Jhin
Ahmet..

kırıldım ama burada ben yokum:)
bu oyunu bana öğreten höyt birliğindeki abilerime teşekkür ederim(Ahmet oyun öğretti diye geçiniyordum 1 server komsu köy olunca baktım ki oyundan fazla anlamıyormuş, yöneticilik ise bana kalırsa gerçekten çok iyi=birliğindeki hiç bir oyuncu için taviz vermiyor bu tarafsız açıdan baktığımda çok çok iyi)

Ahmet gerçekten sözüne güvenilir ve çok tanınan birisin(bunu arada senin hesabına bakarken inan bir kez daha anladım!!!!).

ama bu server 1m birliğini övenlere sadece sunu söylüyorum bence bu server sıradan bir birliktik, her ne kadar ben oyunu yarıda bırakmak zorunda kalsamda, sizle içli dıslı olamasamda vs. Ama sunu da unutmamak gerekir,sıradan bir birlik derken diğer birliklerle kıyas yapmaya kalkarsam kendi açımdan gene 1 adım öndesiniz::rolleyes: demek istediğim mesaj bir yerlere ulaşmıştır.

1m birliğindeki arkadaşarım abilerim,ablalarım gerçekten bazı ordular elde kalsada cok cok iyi ordular basmıssınız bir kez daha sizlerle gurur duyuyorum. Bunun yanında düzgün bir birlikle, düzgün insanlarla tanısmamıza vesile olan herkese tesekkürler(Taarruz birliğinde tanıdıgım tanımadıgım herkese selam.)

buradan erkan abiye sesleniyorum(sana demedim mi 100 seviye iptal ette millet ordu görsün elde ordular patlamasın diye:p, ama dinleyen kim)= kısla birliğinde çok tanıdıgım yok, ama piskopat birliği oyun tarzı olarak mı tam bilemiyorum tanıdıklarım(doktora,adnan abiye,dilek ablaya selam) olması dolayısla mı bilemiyorum her zaman sempatik gelmiştir bana.

neyse konu wow tebriği ama benim yazdıklarım konuyla pek alakası yok gibi.Herkesin emeğine sağlık.........

saygılarımla cihan

AVCI
21-04-2010, 14:46
Tebrikler...:)

neco1
21-04-2010, 15:09
burada öncelıkle şunu belırtmek ısterım bu wow bu bırlıgın degıl kışla ve pısıkopatlarındır ama bu oyunu yönetenlerden bunun hesabınıda sormamızlazım oyun bıterken bunu yapamaları gerekırdı arkadaşdedık olsun dedık ama kaypaklık yapdılar yazıklar olsun derım demekı bunun bır oyun oldugunu hala anlamayan kışılervar bukışıler de kesınlıkle kışılıksızdırler

kışla camiasına yapılan yanlışı aslave asla unumıyacaz neco1
necati

neco1
21-04-2010, 15:16
bu oyunda kendılerını adam sanan yaratıklar bu oyunu oyun olmakdan çırtıp adeta bır pısikolajı bozma makınası halıne getırıyorlar ve hala butur mahluklar kendılerını adam yerıne koyup ınsanların karşısına çıka bılıyorsa ben daha dıyecek bırşey bulamıyorum

artvinli
21-04-2010, 15:26

Hocam şimdiye kadar soran oldu mu bilmiyorum görmediğim için sormak istiyorum. Bu ordunun hedefi neresiydi de oyun bitince elde kaldı?

Dip: İçimden bir his wonder'in 99 olması bekleniyordu diyor :p

HAYYYTTTTT
21-04-2010, 15:44

Ne olcak; Travian Akar DEM bön bön bakar.:)Herkes bilir Savaşlardan korkup kaçarsan, rekor uğruna herkese aman dersen,al işte Allahın sopası.olca budur.

Emeğin gerçekten güzel,6-7 ay gece gündüz yağma yap,asker bas:D o askeri korumak için milyon def koy.aaa tarlacı oyunu bitirmiş:p

Ama asker basmak oyunculuk kalitesi deildir, aç boş yağma köyleri herkes asker basıp boş köyleri yağmalayabilir.

Yapamam diyen var mı?:D

fkostem
21-04-2010, 16:03
Ne olcak; Travian Akar DEM bön bön bakar.:)Herkes bilir Savaşlardan korkup kaçarsan, rekor uğruna herkese aman dersen,al işte Allahın sopası.olca budur.

Emeğin gerçekten güzel,6-7 ay gece gündüz yağma yap,asker bas:D o askeri korumak için milyon def koy.aaa tarlacı oyunu bitirmiş:p

Ama asker basmak oyunculuk kalitesi deildir, aç boş yağma köyleri herkes asker basıp boş köyleri yağmalayabilir.

bnce sen de yaparsın şampiyon.:)

art_of_the_army
21-04-2010, 16:36
bnce sen de yaparsın şampiyon.:)

Yapar abisi yapar bunlar herbirşeyi yapar,ama ancak lafta yaparlar böyle :)

Ne olcak; Travian Akar DEM bön bön bakar.Herkes bilir Savaşlardan korkup kaçarsan, rekor uğruna herkese aman dersen,al işte Allahın sopası.olca budur.

Emeğin gerçekten güzel,6-7 ay gece gündüz yağma yap,asker bas o askeri korumak için milyon def koy.aaa tarlacı oyunu bitirmiş

Rekor uğruna herkese aman aman mı demişiz :D Bölge belliydi , gelseydinde görseydin . Gelen 4-5 kişide tek parti saldirida 1.2milyon asker bıraktı. Kuyrğunun başına sor kaç kere bizim wowa mı saldıracaksınız diye msnden yazmış :) He bu arada bazılarını çok iyi biliyoruz ki ,art of un saldırı askerini çıkmasını saga sola sora sora ordularını çıktılar . Onlar kendilerini bilirler :)
Kimin kuçu kuçususun ?

Bu arada gecikmiş bir tebriğimiz var .
Tarlacı ve birlesmelerini tebrik ederiz.
Gonlünüzce olsun.

RoBBeR
21-04-2010, 16:40
WoW u kuran tarlacı ve birliğini tebrik ediyorum.

Lazokrat
21-04-2010, 17:16
Öncelikle Tarlacı arkadasımız ve ekibini tebrik ederim ve bir soru sormak istiyorum ne zaman yeni 3x serveri baslar?

madalyacı
21-04-2010, 17:46
zagoor un profilinin her saat girip yeniden edepsizce kirleten arkadaşlara sadece şunu diyoruz bu hale gelmiş türk gençliğini kınıyoruz biz bu olamayız. böle bir gençlik olmamalıyız bi oyunda bile buakadar pis olmamalıyız yazık olur sizlerinde örnek olcağınız gelecek gençliklere

cemetery
21-04-2010, 17:49
zagoor un profilinin her saat girip yeniden edepsizce kirleten arkadaşlara sadece şunu diyoruz bu hale gelmiş türk gençliğini kınıyoruz biz bu olamayız. böle bir gençlik olmamalıyız bi oyunda bile buakadar pis olmamalıyız yazık olur sizlerinde örnek olcağınız gelecek gençliklere

Şifreyi değiştirin hocam bence şifre paylaşımı bi çok soruna yol açıyor

eDü
21-04-2010, 19:12
herkesi canı gönülden birkez daha tebrik ederim arkadaşlar...

en kötüsüde bu olsa gerek şimdi herşey anlamsız geliyor forumda yazmayı özleyecem :( ally atmayı asker basmayı :( offf bitmeseydi keşke :d:d

speed
21-04-2010, 19:55

en kötüsüde bu olsa gerek şimdi herşey anlamsız geliyor forumda yazmayı özleyecem :( ally atmayı asker basmayı :( offf bitmeseydi keşke :d:d

sen ıste olum yenisini açarız 15 gun sonra haha

kasaplar
21-04-2010, 19:56

çok duygusal bi yorum olmuş :D

kasaplar
21-04-2010, 20:03
tarlacı ve destekçilerini tebrik eder..Diger wow sahibi arkadaşlarında göstermiş oldukları mücadeleden dolayı tebrik ediyorum..

eDü
21-04-2010, 20:17
46lıklar bir gönül birliğidir el ele verip sinerji yaratıp köyünüzü göözümüzden çıkartacağımız ışınla yok ede biliriz elle elem :d

46lıklar bir halk oluşumudur belediyemizin yeni bir hizmetidir halk pisküvi halk ekmek halk süt halk margarinden sonra en büyük hizmeti halkın birliği

46lıklar bir sevdadır kiminin hiç olmayan kız arkadaşına olan özlemidir kiminin anaya babaya sılaya olan özlemidir 46lıklar

46lıklar bir yarım elma gönül alma olayıdır 40 yılda bir görülür 40 yılda neyapsan silemezsin kolay gelmediği gibi kolayda gitmez 46lıklar

46lıklar maraşlıların birliği değildir ama maraşıda sevenlerin birliğidir
46lıklar

46lıklar 45lik magnumdan sonra gelir ama ondan daha etkilidir

46lıklar bir casusla bir feykle tahrik ola bilecek kadar duygusal yapıya sahip insanlardan oluşmakdadır

46LIKLAR
TO BE CONTİNUED..... :cool:

Denizeus
21-04-2010, 20:22
yok ya yeniden Başlasında Yağmayı Özledim :cool:

HAYYYTTTTT
21-04-2010, 20:36
ben yapamam biri banada öğretsin nasıl yapılıyosa bizde basalım:confused: 3-4 kere şikayet ettim multiye utanmadan bana ceza verdi:) gözümüzün önünde bir çok hesaptan haksız yağmalar yapıldı dahada rekor ordu felan filan 2milyon balta bassan ne 1milyon toyton bassan ne ;)ayrıca yağmaya o kadarda uğraşılmadı ustam tek köye toplanıyor tüm hamlar sonra oradan yağmalanıyor bence pazarcıları kullanırken baya zorlanmışlardır:)

Doğru o taraftan bakmadım,bende yapamam açıkcası.en azından patlatmak için yapmam:Dneyse yağmalar birikmiştir,bidakine devam eder artık rekora:D

N E d
21-04-2010, 21:08
Hocam şimdiye kadar soran oldu mu bilmiyorum görmediğim için sormak istiyorum. Bu ordunun hedefi neresiydi de oyun bitince elde kaldı?

Dip: İçimden bir his wonder'in 99 olması bekleniyordu diyor :p
Tarlaci ya gidiyordu son 2 saat kala ww 100 lendi =)

N E d
21-04-2010, 21:13
Doğru o taraftan bakmadım,bende yapamam açıkcası.en azından patlatmak için yapmam:Dneyse yağmalar birikmiştir,bidakine devam eder artık rekora:D

Bu foruma nezaman geldi neguzel ılk 1 ay bekletıyolrdı 3x bolumune yazmak ıcın bu sekılde fake dolmus ortalık ıpını koparan gelıyo laf atıyor.
Sana soranmı oldu yaparım yapmam dıyosun lalee .

isox
21-04-2010, 21:27
ßaşta tarlacı olmak üzere bütün WoW köy sahiplerini tebrik ediyorum

baycep
21-04-2010, 21:41
Tarlaci ya gidiyordu son 2 saat kala ww 100 lendi =)
tebrik ederim çoook büyük emek ellerine sağlık kısmet değilmiş maalesef :( tek başına nerdeyse sıfırlardı o wowu..

conqueror
21-04-2010, 22:00
tebrik ederim çoook büyük emek ellerine sağlık kısmet değilmiş maalesef :( tek başına nerdeyse sıfırlardı o wowu..
ne sıfırlamasından bahsediyorsunuz :confused::confused:

Ersin Asker
21-04-2010, 22:09
ortada bir başarı varsa çamur atmak yerine tebrik etmek gerekir gerçekten güzel ordu basılmış ben 600000 k balta bekliyordum ama beklentimin üstünde çıktı o orduyu basıp besleyen emeği geçen herkesi tebrik ederim

bir söz vardır kedi erişemediği çiğere pis dermiş

conqueror
21-04-2010, 22:11
editttttttttttttttt

Ersin Asker
21-04-2010, 22:14
arapçada mağlesef nah demekmiş o ordu tarlacıya 99da gitse nah sıfırlardı
benim yorumuma alıntı yapmışsında alakayı çözemedim ben sıfırlardı sıfırlamazdı diye birşey yazmadım

11_10_kala
21-04-2010, 22:16
tşk ederim zeki.. 2 planı aşdık ama bi plan sizin hakkınızdı bunu unutma. Plan işe yaradığı için mutluyum tebrikler tarlacı.. Tebrikler kışla birliği..

ya bu işler böyledir

birde serverde wow kurmaya kalkan zagor denen bir adi insan var annesini ufak yaşta kaybetmiş babasıda olmadıgı için önün
e gelen herkese baba diyor

zagor pardon seni birine benzettim babam çook gezermiş
anladın sen onu karaktersiz kadın o mesajları server biitncemi yazmaya yüregin yetti adi şrfsiz
oyunu adam gibi oyna

conqueror
21-04-2010, 22:21

bir söz vardır kedi erişemediği çiğere pis dermiş

bağlantıyı burdan kurdum yanlış anlayıverdiysem özür editlerik sorun deil

conqueror
21-04-2010, 22:23
@11_10_kala (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=6264) o mesajları şifreyi bilenlerden birileri yazmış zagoorun kendisinin yazdığını sanmıyorum

11_10_kala
21-04-2010, 22:25
@11_10_kala (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=6264) o mesajları şifreyi bilenlerden birileri yazmış zagoorun kendisinin yazdığını sanmıyorum
ya öyle olur o işler adamın neler yazdıgını okusan bir adam köyde o kadar saat naıl kalır ve haka bir özür mesajı yok nednese

vuras
21-04-2010, 22:34
ya öyle olur o işler adamın neler yazdıgını okusan bir adam köyde o kadar saat naıl kalır ve haka bir özür mesajı yok nednese
profilde yazılmış illa buraya taşıman mı lazımdı be adam zagoor un ne kadar efendi dürüst bi adam oldugunu bılen herkes bılır onun yapmayacagını yada müsade etmeyecegını şerefsizi teki yapmış işte

SHERRİF
21-04-2010, 23:54
ya bu işler böyledir

birde serverde wow kurmaya kalkan zagor denen bir adi insan var annesini ufak yaşta kaybetmiş babasıda olmadıgı için önün

anladın sen onu karaktersiz kadın o mesajları server biitncemi yazmaya yüregin yetti adi şrfsiz
oyunu adam gibi oyna
kardeşim orda duracaksın bir kere Zagoor WOW köyüne sürekli bakanlardan biride bendim
biz hergün profili düzeltmekten bıktık
şifre verildi adam gibi bakılsın diye
Zagoor(adem) kadar dürüst insan az rastlanır bu serverde
biz WOW köyüne bakarken o kadar küfür geldiki
şimdi buraya kopyalasam
olmaz ceza alırız mod lar banlarlar hemen bizi ağıza alınmayacak küfürler edildi
kendini bilmez birkaç ş..siz adam şifre ile girip köy isimlerini değiştiriyor küfürler ediyorlar
sağa sola
bilginize:cool:

lazçavuş
22-04-2010, 00:14
[ı]hiçbir wow bakıcısı bu tür küfürleri edecek kişiler değildir

wowlara giripte ağza alınmayacak lafları yazanları kınıyoruz

[/ı]

Aliko
22-04-2010, 00:18
[ı]hiçbir wow bakıcısı bu tür küfürleri edecek kişiler değildir

wowlara giripte ağza alınmayacak lafları yazanları kınıyoruz

[/ı]

Kesinlikle. Ama neden şifre verilir anlamam daha önce köy görmemişler mi haa wowu veya savunmayı mı merak ediyorlar koyun resmini foruma profilede linkini olur biter. bu sadece zagor için değil herkes için geçerli. İnsanlıktan çıkmışlar köylere girenler özgüvenlerini yitirmiş acizler.

conqueror
22-04-2010, 00:27
zagoorun köy isimleri değiştirildiğinde bugün bende bakıyodum hesabına töbeeee töbeee

harbiden ayıp etmiş ama onları yazan

lazçavuş
22-04-2010, 00:31
kesinlikle. Ama neden şifre verilir anlamam daha önce köy görmemişler mi haa wowu veya savunmayı mı merak ediyorlar koyun resmini foruma profilede linkini olur biter. Bu sadece zagor için değil herkes için geçerli. Insanlıktan çıkmışlar köylere girenler özgüvenlerini yitirmiş acizler.

tarlacı wow olarak şifre verme yanlısı değildi arkadaşlar ama yinede verenler olmuş sonuç ortada 2010 olan birlik bir anda hun oluverdi sonrasındada köy isimleri neler oldu neler
dediğin gibi dostum şifre vermemek lazım

corsann
22-04-2010, 01:27
tarlacı wow olarak şifre verme yanlısı değildi arkadaşlar ama yinede verenler olmuş sonuç ortada 2010 olan birlik bir anda hun oluverdi sonrasındada köy isimleri neler oldu neler
dediğin gibi dostum şifre vermemek lazım

basit bi yolu var da nedense kmse yapmıyor.. temsilcilik verdiğiniz bi köyün şifresni verin millete temsilci olarak girsinler.. böylece profil ve köy isimlerine dokunamaz kmse

baycep
22-04-2010, 06:58
tarlacıdaki şuanki defansta koçbaşı olmadan enaz 40 seviye alır o ordu 15 milyon defansı olan yeri ise sıfırlar saldırı gücünü hesaplamaya kalksanız travian bile şaşırır o orduya :)

Manchester Uni.
22-04-2010, 08:28
tarlacıdaki şuanki defansta koçbaşı olmadan enaz 40 seviye alır o ordu 15 milyon defansı olan yeri ise sıfırlar saldırı gücünü hesaplamaya kalksanız travian bile şaşırır o orduya :)

geçen speed deki baycep senmisin :D yanılmıyorsam senle yagmada iyi kapışıyoduk :p:p

armegedon
22-04-2010, 10:21
art_of_the_ war ekibinin o güzel ordusunu yerine ulaştıramadıksada yeni serverar için güzel bir başlangıç yaptıgımız kanaatindeyim artık bu orduyu gecen birilieri olursa yenisi için bizim ekip her daim hazır;) değilmi burak?:cool:

ha bu arada yuakrda aklınca latife yapan arkadaşlarına takılan mvp nickli arkadaş bence hoş olmamış o mesajın ne kadar dostlarında olsa o insanların cektiklerini yakından yaşıyan biri olarak o sözlerini hiç hoş karşılamadım kardeş bence editle...:mad:

sevgi ve saygı ile...

ben orda editlencek bişi bulamadım...senin şahsi fikrin hoş olmadığı,benim için hoş olduğu...
iyi forum gezinmeler.

DupDupDup
22-04-2010, 10:31
Rekor uğruna herkese aman aman mı demişiz :D Bölge belliydi , gelseydinde görseydin . Gelen 4-5 kişide tek parti saldirida 1.2milyon asker bıraktı. Kuyrğunun başına sor kaç kere bizim wowa mı saldıracaksınız diye msnden yazmış :) He bu arada bazılarını çok iyi biliyoruz ki ,art of un saldırı askerini çıkmasını saga sola sora sora ordularını çıktılar . Onlar kendilerini bilirler :)
Kimin kuçu kuçususun ?

Bu arada gecikmiş bir tebriğimiz var .
Tarlacı ve birlesmelerini tebrik ederiz.
Gonlünüzce olsun.

Bu serverda hedefinizi gerçekleştirdiniz tebrik ederiz.

Takdir medeni bir duygudur fakat sindirim rahasızlığı olanlarda farklı şekillerde tezahür edebiliyor.

exvirus
22-04-2010, 10:34
İngiltere tarihinin en kanlı ve dramatik zamanlarından biri kral VIII. Henry zamanıdır... Veba, katliam, savaşlar, uzak diyarlarda sömürgelere gidenler, orada kaybedilenler ve buna benzer sebeplerle ülkenin nüfusu neredeyse yarı yarıya düşmüş, Kral ülkesinin geleceğinden ciddi bir biçimde endişelenmeye başlamıştır. Ama yaptırdığı araştırmalar sonucunda ülke hapishanelerinde çok sayıda serseri, hırsız katil vs. ve çok sayıda f*hişe olduğunu tespit etmiş ve nüfus artışını sağlayabilmek amacıyla kral kontrolünde hapishanelerde çiftleşmeler organize etmiştir. Dünyaya getirilen çocukları da İngiliz Kraliyeti,yetiştirme ve topluma katma işini üstlenmiştir. Bu nüfus arttırma işlemine "Fornication Under Control of the King" yani "Kral kontrolünde zina" denmiş ve FUCK olarak kısaltılmıştır. Bu FUCK işlemleriyle İngiltere nüfusu 10 yıl içerisinde ikiye katlanmıştır. "FUCK" kelimesi de ingilizceye buradan girmiştir. Bu olayın tarih kitaplarıyla sabiti doğrudur. Buradan çoğunluğun anladığı da. İngiliz halkının yarısı o... çocuğudur

Oops..!
22-04-2010, 11:57
Tarlacı ve ekibini tekrar tebrik ederim.

Faruk,Burak ve ekibi boşverin ağa siz bu atışmaları. Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş. Siz hedefinizze ulaştınız. Tebrikler...

Biliyoruzki o orduyu beklemenizin nedeni birlik ve birleşimlerinin ihtiycaı olduğu anda çıkartılmasıdır. Elde patladı diyen patladı desin o sadece onlar için patlamıştır sizler için değil. çünkü sizin için ordu kurmak mühim değil siz bunu hep yapıyosunuz.İnanıyoruz ki herzamanda yapacaksınız...

İyi muhabbetler
Emre

Influenza
22-04-2010, 12:06

Yaya Gücü : 46439090
Beygir Gücü : 40900200
Toplam Güç : 87339290

Orduyu basanların elline sağlık birde wowa ulaşsa çok süper olurdu.

enesss
22-04-2010, 13:11
Şifreyi bilen varsa ö.m atabilirmi ?

Ulaşbaba
22-04-2010, 13:41
Başta tarlacı olmak üzere tüm wow ekiplerini tebrik ederim
bizlere ilk server haricindeki son dönemlerde eşine rastlanmayan bu kadar uzuuun bir server yaşattıkları içün :)

lazçavuş
22-04-2010, 13:45
basit bi yolu var da nedense kmse yapmıyor.. temsilcilik verdiğiniz bi köyün şifresni verin millete temsilci olarak girsinler.. böylece profil ve köy isimlerine dokunamaz kmse

bizde aynen onu yaptık ama biraz geç oldu

sirnitro
22-04-2010, 14:37
Biraz geç oldu ama kusura bakmayın.
Uzaktan takip ettiğim foruma wow'u kurduğumuzda girip 1-2 teşekkür ve tebrik iletmek gerek diye düşündüm.

ahmet, hakan ve seyhun ağabeylerime ayrıca tebriklerimi iletiyorum ve çok güzel bir dostluğu yaşadığımız birliğim PSKMRJNL'i can-ı gönülden kutluyorum ve hepsine teşekkür ediyorum, kendilerinden öğrendiğim çok şey oldu. Kusurlarımız oldu ise eğer affola.

Birliğimdeki ve birleşmelerimizdeki değerli ağabeylerime ve kardeşlerime, ilk oyunumda bana PSİKOPAT adıyla wow kurma keyfi yaşattıkları için sonsuz teşekkürler.

Tabii ki diğer wow bakıcısı arkadaşları da çabalarından ötürü kutluyorum. Herkese teşekkürler acısı ve tatlısıyla uzun ama güzel bir oyundu.
Saygılar...

St.CnR
22-04-2010, 14:40
Wow'u kuran kurarken yardım eden herkese tbrikler..

ipek
22-04-2010, 18:00
ya bu işler böyledir

oyunu adam gibi oyna

merhaba arkadaşım. böyle bir olaya maruz kaldığın için. siz ve sizin gibi daha bir çok kişiden sizin nezdinizde özür diliyorum. oyun bittiği zaman büyük bir hata yaptım. şifremi verdim. kim olduğunu bilmediğim biri hesaba girip böyle terbiyesizlik yaptı. tekrar tekrar bu mesajlara maruz kalan değerli arkadaşlarımdan özür diliyorum.

Zagoor (Adem İPEK)
ademipek55@hotmail.com

Cermenyus
22-04-2010, 18:50
Tebrikler......

oktay133
23-04-2010, 00:15
arkadaşlar tarlacının şifresi nerde yazıyo??

fusion
23-04-2010, 00:50
Bir server daha bitti,ama çok konuşulacak bir server dı.Hem süresi hem de sürprizleriyle,TILSIM lar sağolsun nerdeyse bir yıl sürecekti oyun,diğer klasik serverlardaki gibi.Artık speed demelimiyiz bilemiyorum.Tarlacı ve bakıcılarını tebrik ederim,sabrı ayırdığı zaman için de WONDER Olcay ve ekibini yürekten kutluyorum.Bu çabaya göre sonuç sürpriz değil,tüm e&d ,s&b ve özellikle 40haramilere bu heyecanı sonuna kadar yaşattıkları için sonsuz teşekkürler.Bundan sonraki oyun ve reel hayatınızda başarılar.

Cetvelsiz
23-04-2010, 10:52
Buda bizden olsun..

http://img227.imageshack.us/img227/1606/wowo.png (http://img227.imageshack.us/i/wowo.png/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Jhin nezaketen özür dilemiş ordusu elinde patlayanlardan. Buna gerek yok.

O birlik içindeki hesaplar, şahıslara ait değil, birliğe aittir. Aynı şekilde ordularda buna dahildir. Ordular elde patlayabilir, köyler sıfırlanır, hesap silimleri olabilir... Burda önemli olan en küçük hesaptan en büyüğüne kadar başkan (Jhin)'in söylediklerini harfiyen yerine getirmektir. Ki zaten bu birlik böyle gelmiş böyle gider.. Her zaman doğru hamleler yapacak değil ya :D arada nazar boncuğu olsun..

Ahmetsiz travian oynanmaz:) Hepimiz Jhiniz..

Ulan askerde bile çarşıya çıksamda köye bi göz atsam diye düşünüyorum:eek:

Saw dan Cetvelsiz...

11_10_kala
23-04-2010, 12:57
kardeşim orda duracaksın bir kere Zagoor WOW köyüne sürekli bakanlardan biride bendim
biz hergün profili düzeltmekten bıktık
şifre verildi adam gibi bakılsın diye
Zagoor(adem) kadar dürüst insan az rastlanır bu serverde
biz WOW köyüne bakarken o kadar küfür geldiki
şimdi buraya kopyalasam
olmaz ceza alırız mod lar banlarlar hemen bizi ağıza alınmayacak küfürler edildi
kendini bilmez birkaç ş..siz adam şifre ile girip köy isimlerini değiştiriyor küfürler ediyorlar
sağa sola
bilginize:cool:
ya kardeşim bu adam 4 saat köyün içind ekalıyor ve mesaj atıyor nednen şifreyi degiştirmediniz illa burayamı yazınca olacak bu işler

11_10_kala
23-04-2010, 13:05
Burda bir yanlışlık var gibi :D:D
hemde çok raporu oynamış

art_of_the_army
23-04-2010, 13:16

Ordu tarlaci wowa ulasmış olsa idi sıfırlıyordu o wowu tek giriste :) Yanlız bizim saldırımızdan önce 50k kocbaşı ordusunda unutmamak gerekirdi .

Bu serverda hedefinizi gerçekleştirdiniz tebrik ederiz.

Takdir medeni bir duygudur fakat sindirim rahasızlığı olanlarda farklı şekillerde tezahür edebiliyor.

Biz bunlara takmıyoruz,bu kadar konuşulduğuna göre rekora onay gelmiş demektir zaten :) Varsın gerisini rekoru kıracak olanlar düşünsün ..

Tarlacı ve ekibini tekrar tebrik ederim.

Faruk,Burak ve ekibi boşverin ağa siz bu atışmaları. Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş. Siz hedefinizze ulaştınız. Tebrikler...

Biliyoruzki o orduyu beklemenizin nedeni birlik ve birleşimlerinin ihtiycaı olduğu anda çıkartılmasıdır. Elde patladı diyen patladı desin o sadece onlar için patlamıştır sizler için değil. çünkü sizin için ordu kurmak mühim değil siz bunu hep yapıyosunuz.İnanıyoruz ki herzamanda yapacaksınız...

İyi muhabbetler
Emre

Emrecim size karşı biraz mahçubuz, sebebini biliyorsunuz. Bizim ordudan çok sizin hem nufus hem roma rekoru çıkarmanız daha büyük başarıdır .Kış sezonunda ortakları ikna edebilirsek ki , birisini dünya evine sokacağız inşallah yazın ,buralarda oluruz .Sizide bekliyoruz, haberlesiriz zaten .
Kendinize iyi bakın.

Yaya Gücü : 46439090
Beygir Gücü : 40900200
Toplam Güç : 87339290

Orduyu basanların elline sağlık birde wowa ulaşsa çok süper olurdu.

Yukarıdada yazdım , wowa ulaşmış olsaydı sıfırlanıyordu wow zaten. Bu server başımızdan oyun içinde bela eksik olmadı . Yetişmemesindeki sebep aslında anlık bir karar sonucu kahramanı 6 saatlik bir tılsıma atmamızdı ,fakat kararımızı değiştirdigimizde kahramanı çekemedik . bu hata bize 12 saat kaybettirdi(kahramanı bekledik ) ve tarlacıya yetişemedik .Neyse olan oldu yapacak birsey yok . Bazıları buralarda bastığımız orduya çamur atmaya çalışırken tr dışındaki forumlarda çoktan rekor ordu konşulmaya başlandı . Burdakilerin dediği pek umrumuzda değil açıkcası :)

Ayrıca 4-5 senelik dostlarımız Jhin ve Sarayözü ne katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür ederiz. Az çekmediler bizi .Haklarını helal etsin sayamadığımız birçok dostumuz.

Not: (Rekoru biraz geliştirmeye çalışırsanız iyi olur , kışın iddaamız olsun buralarda olursak :) )

Sağlıcakla kalın ,kış sezonuna görüşmek üzere

CAKABEY
23-04-2010, 15:04
Buda bizden olsun..

http://img227.imageshack.us/img227/1606/wowo.png (http://img227.imageshack.us/i/wowo.png/)

O birlik içindeki hesaplar, şahıslara ait değil, birliğe aittir. Aynı şekilde ordularda buna dahildir. Ordular elde patlayabilir, köyler sıfırlanır, hesap silimleri olabilir... Burda önemli olan en küçük hesaptan en büyüğüne kadar başkan (Jhin)'in söylediklerini harfiyen yerine getirmektir. Ki zaten bu birlik böyle gelmiş böyle gider.. Her zaman doğru hamleler yapacak değil ya :D arada nazar boncuğu olsun..

Saw dan Cetvelsiz...

Cetvelsizsin ama dosdoğru yazmışsın :)

Bundan sonrası için biline ki;
İlk konu; wow yarışında olan birlikler (wowda olmayıp, sadece yıkım zevki tatmak isteyenler hariç) elde kalma pahasına, her zaman yedekte ordu bırakmalılardır.
Düşünsenşize wowu 100 yaptım deyip orduları harcarsa ve son anda yarışta geriye düşerse, bir daha avantaj elde etmesi imkansız olur.

İkinci konu; wow vurmanın önemi, bence ustalar tarafından da hafife alınıyor.
-her wowa mevcut orduların giriş süresi,
-ordunun asker köyüne toplanma süresi,
-her wow için çıkış alarm seviyesi,
zamanında hesaplanmalı, başkan ve saldırı komutanının elinde olmalı.
Günün her saatinde alarm durumu gerçekleşirse ki gerçekleşir, yedek saldırı komutanı tespit edilmeli ki saldırıyı çıkabilsin. "bir sinemaya gittik olana bak, istiklalde gezmeye çıktık ordular patladı" olmasın.
-diplomasi ve istihbarat kusursuz yürümeli, giden gelen ordular çok iyi takip edilmeli.

Üçüncü konu; kurallarca yasak fakat tüm saldırıları tek bir kişi çıkmalı. hesap sahibi orduyu hazırlayıp saldırı saati gelirken hesabı terk edecek saldırı çıkınca tüm iş onun omzuna binecek. buradan kazanç; hedefe doğru ve saniyelik atış sağlamak, hatalı çıkışları önlemek olmalı.

saygıyla

@fusion ; tebriğe bile düğün bittikten sonra geldin. Ne olacak senin bu halin :D

yorgun_lider
23-04-2010, 15:10
oh be sonunda bitti speed herkezi tebrik ederim yeni speed de şimdiden başarılar dilerim :D bekleyin yorgun_lider55 yeniden doğacak..

TRaWiaN
23-04-2010, 15:59
Tebrıkler Arkadaslar

Holy
23-04-2010, 16:01
Buda bizden olsun..

Saw dan Cetvelsiz...

Buda Concrete'den olsun

http://img535.imageshack.us/img535/7517/yenibitelemresmi2x.png (http://img535.imageshack.us/i/yenibitelemresmi2x.png/)

http://img697.imageshack.us/img697/6250/yenibitelemresmi2rh.png (http://img697.imageshack.us/i/yenibitelemresmi2rh.png/)

buda elımızde kalan kucuk ordular

Ahmet kardesım ozur dılemene hıc gerek yoktu aslında bızım ıcın onemlı olan bırlıkte bır arada oynamak ordular 2. planda

Bırıcık abım Zakmaz'a da emeklerınden dolayı tesekkurlerımı sunarım . Benım gıbı bırıyle ortak oldugu ıcın

SHERRİF
23-04-2010, 19:31
ya kardeşim bu adam 4 saat köyün içind ekalıyor ve mesaj atıyor nednen şifreyi degiştirmediniz illa burayamı yazınca olacak bu işler
ha demeyle şifre değişmiyor oyun kilitli işlem yapmak istersen bile
d.harikasını gösteriyor istersen dene kardeşim kendi köyünün şifresini değiştir bakalım değiştirebiliyormusun
lütfen terbiyesizin teki mesaj atmış olmayacak işleri yapmış o.....siz kişi
değiştirilebilse keşke:(

cemetery
23-04-2010, 20:09
d.harikasını gösteriyor istersen dene kardeşim kendi köyünün şifresini değiştir bakalım değiştirebiliyormusun

şifreyi bir kez yanlış girin hesaba ve altta çıkan yeni şifre iste linkinden yeni şifre talebi yapın ve hesabın bağlı olduğu email adresine gelen linke tıklayarak şifrenizin değişlik talebini onaylayın.. Bu şekilde şifreniz travian tarafından belirlenen bir şifre olmuş ve değişmiş olur .Bu sayede kimse hesaba giremeyecek ve küfür edemeyecektir.

xeki
23-04-2010, 22:09
şifreyi birisi yollaybilir mi rica etsem ö.m olarak.

asfren
24-04-2010, 08:45
Buda bizden olsun..

O birlik içindeki hesaplar, şahıslara ait değil, birliğe aittir. Aynı şekilde ordularda buna dahildir. Ordular elde patlayabilir, köyler sıfırlanır, hesap silimleri olabilir... Burda önemli olan en küçük hesaptan en büyüğüne kadar başkan (Jhin)'in söylediklerini harfiyen yerine getirmektir. Ki zaten bu birlik böyle gelmiş böyle gider.. Her zaman doğru hamleler yapacak değil ya arada nazar boncuğu olsun..

Ahmetsiz travian oynanmaz Hepimiz Jhiniz..

Saw dan Cetvelsiz...

Buda Concrete'den olsun

http://img535.imageshack.us/img535/7517/yenibitelemresmi2x.png (http://img535.imageshack.us/i/yenibitelemresmi2x.png/)

http://img697.imageshack.us/img697/6250/yenibitelemresmi2rh.png (http://img697.imageshack.us/i/yenibitelemresmi2rh.png/)

buda elımızde kalan kucuk ordular

Ahmet kardesım ozur dılemene hıc gerek yoktu aslında bızım ıcın onemlı olan bırlıkte bır arada oynamak ordular 2. planda

Bırıcık abım Zakmaz'a da emeklerınden dolayı tesekkurlerımı sunarım . Benım gıbı bırıyle ortak oldugu ıcın

lem delüler bir kezde ordular elinizde patlasın milletin kafasında patlayınca ne oluyor anlayın:P

cetvelsiz ekimde seni cetvellendirecem ben merak etmee kendime özel ekip kuruyorum yaklaşık 6 hesaplık özel birime özel insanlar ve özel görevli hesaplar yakısır demi;) o orduda emegi olan hesap arkadaşların ömer gumandan ve bekirede kucak dolusu sevgiler...

Concretem iki gözüm o kadar beygirine baktım arada bir yine girip bakıyorum ne kadar güzellermiş diye:d bu sefer olmadı gelecek sefere unutmayın hepimiz JHINiz...

PatLıcaN
24-04-2010, 08:46
WW u 100 yapan ekibi kutlarım. Şüphesiz, diğer WW sahipleri de en az onun kadar emek sarfetmişlerdir. Onların da emeklerine sağlık. Güzel bir WW dönemi olmuş sanırsam.

Saygılar.

arshavin
24-04-2010, 09:01
şifreyi yollıyabilcek olan varmı ? :S

Archiless
24-04-2010, 23:09
Bir server daha bitti,ama çok konuşulacak bir server dı.Hem süresi hem de sürprizleriyle,TILSIM lar sağolsun nerdeyse bir yıl sürecekti oyun,diğer klasik serverlardaki gibi.Artık speed demelimiyiz bilemiyorum.Tarlacı ve bakıcılarını tebrik ederim,sabrı ayırdığı zaman için de WONDER Olcay ve ekibini yürekten kutluyorum.Bu çabaya göre sonuç sürpriz değil,tüm e&d ,s&b ve özellikle 40haramilere bu heyecanı sonuna kadar yaşattıkları için sonsuz teşekkürler.Bundan sonraki oyun ve reel hayatınızda başarılar.

Ahmetim , 40Haramiler adına ben de sana teşekkür ederim...İrtibatı koparmayalım yazın Haramiler 39 olacaklar ama kışa ben olacam biraz kafa dinleyelim rüyama giriyor artık:):)

jolly joker
25-04-2010, 00:04
usta biz sana teşekkür ederiz S&B_V olarak geçmişte bize yaşattığın mutluluklardan dolayı :D sizinle oynamak çok güzeldi bu server birlikte olmasakta :(

baycep
25-04-2010, 17:44

köyün şifresi değişebilir eğer msn adresi varsa köye girip şifreyi unuttum derseniz msn adresine yeni şifresi gelir bilginize, temsilcide aynısını yaparsa oda değişmiş olur :)

Q_oksijen
25-04-2010, 19:18
ahmet abı 40Haramiler olarak bizde sana tşkr ederiz, umarım yaz speedınde oynarsın ;)

Ahmetim , 40Haramiler adına ben de sana teşekkür ederim...İrtibatı koparmayalım yazın Haramiler 39 olacaklar ama kışa ben olacam biraz kafa dinleyelim rüyama giriyor artık:):)
hakan abı sana gelınce ''39Haramiler'' çok kafıyesız oldu bence sende gelde 40 yapalım şunu düz hesap:)zaten sen yoksan bırlık fln kurmayız habeırn olsun sen ne zaman gelirsın o zaman kurarız 40Haramılerı:rolleyes:(meto)

qErEq Yoq
26-04-2010, 20:54
3Kardeşrekten Süvari'ye Armağan :D

http://travian-reports.net/tr/report/62260721daf

Problemli
27-04-2010, 00:47
tebrikler arkadaşlar :)

bualp34
27-04-2010, 13:53
Sonuç olarak bir oyun daha geride kaldı.
**Ben alpsan aşağıda isimleri yazılı olan birlik dostlarıma çok teşekkür ederim emekleri için sizlere övgümüz az bile.
**2.BÖLGE REİSİ newsbox
BAŞKAN VEKİLİ kishaya
BŞK. YARDIMCISI kızılkaranfil
CANKURTARAN ncroy
GENELKURMAY sanmam
KURUCU-BAŞKAN ecrin_karayel
MÜFETTİŞ-ÜYE ALIM burhan_35
STRATEJİ UZMANI emperyalist
WOW KOMİSYON ÜYES yorgun45
Tarlacı arkadaşımız ve ercan_karayel kardeşime vermiş oldukları emeklerden dolayı ayriyeten çok teşekkür ederim.
**Bu saatten sonra yazılanlar değil yapılanlara bakılmalı sonuç ne yazmış ise ona bakılmalı eğer bu konudan memnun olmayanlar var ise yeni açılacak olan yerde yapmaya çalışsınlar.
**Bizler her zaman işin hakkını vererek oynadık her birlik WOW köylerini korumak için ellinden geleni yaptıklarından hiç kimsenin şüphesi olmasın emek demek saygı demektir.
**Herbirlik WOW için çaba harcadı ama bize nasipmiş kıskananlar çatlasın yeni yerde görüşmek üzere .

11_10_kala
28-04-2010, 00:18
merhaba arkadaşım. böyle bir olaya maruz kaldığın için. siz ve sizin gibi daha bir çok kişiden sizin nezdinizde özür diliyorum. oyun bittiği zaman büyük bir hata yaptım. şifremi verdim. kim olduğunu bilmediğim biri hesaba girip böyle terbiyesizlik yaptı. tekrar tekrar bu mesajlara maruz kalan değerli arkadaşlarımdan özür diliyorum.

Zagoor (Adem İPEK)
ademipek55@hotmail.com

ama bak ark senn olmadıgına inanmaya başladım ben piyanonun köye bakıyordum ve server bitince küfürlü mesajlar arka arkaya gelmeye başladı profildende mesaj yollamaya kalkınc abizd esonuçta insanız belli bir yere kadar dayana biliyoruz o yazan hangi karaktersizse onu kınıyorum seviyeisz insanı

nakata
29-04-2010, 07:41
Geçen spedde yer alan tüm WW bakıcılarını kutlarım. -1M birliğimdeki ve TAARRRUZ birlikliğindeki arkadaşlarımı ve dostlarımızı tebrik ve teşekkür ederim.
önümüzdeki spedde yokum herkeze başarılar dilerim.

rap_star
30-04-2010, 10:09
sa arkadaslar ılk oncelıkle wow kurmaya calısan arkadasları tebrık ederım tarlacı buna dahıl degıldır nedenı ıse cıkılmıs bır yolda doneklık edılmesıdır sonra cıkıp laf ebelıgı yapmayı bılırler ancakı yerı geldı bende zamanımı oldurdum o tarlacı denen sahısla muhattab bıle olmadan bır ıse nasıl basladınsa oyle devam et tarlacının veya herhangı bırı hıc artık kımse yaptıgı dunyaya erkek gelıp kadın olarak yasamaktan farkı yoktur dıger arkadaslara tekrardan emklerıne saglık dıyorum