PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 2]

Sayfa : [1] 2 3 4 5

DeathLess
18-04-2010, 14:49
Selamlar,

Server 2 Oyun dünyamızda WoW dönemi başlamıştır. Bu süreçte de belirlenmiş olan hususlara göstereceğiniz hassasiyet sonucu konu içeriğinin daha iyi olacağı kanısındayız.

-Öncelikle forum kurallarımız tamamiyle geçerlidir.

-WoW konusu sohbet yeri değildir. Bu sebepten dolayı gereksiz / saçma yazılar forum yöneticileri tarafından silinebilir, gerek görülürse kullanıcı süreli ve/veya süresiz uzaklaştırılabilir.

-Raporlarınız ekran görüntüsü veya link şeklinde olsun ki konuyu takip eden diğer kullanıcılarımız da rahat bir şekilde görüntüleyebilsin.

-Aktif WoW süreci bitmeden defansın tamamı geçilmediği taktirde rakip wow köylerinin defansını belirten raporlar paylaşmayınız. (WoW sahibi bile olsanız paylaşmayınız) Bu tip paylaşım yapan kullanıcılarımız süreli ve/veya süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

-WoW köylerine yapılan saldırılarda oyuncu isimlerinin kapatılması mecburi değildir.

-Konu WoW dönemi boyunca açık ve tek başlık olarak devam edecektir. Ayrı bir başlık açmayınız.

-Oyun yöneticilerinin uygulamalarının forum genelinde tartışılmasına müsaade edilmediği gibi bu konuda da izin verilmemektedir. Yöneticiler ile ilgili sorunlarınızı ilgili iletişim adreslerini kullanarak iletmeniz rica olunur.

-Bu hususlar yaşanılan gelişmelere göre forum yönetimi tarafından güncellenebilir, ve güncellendiği andan itibaren de geçerlilik kazanır.

Konu hakkında paylaşım yapmak isteyen kullanıcılarımız bu hususları kabul etmiş sayılacaktır.

TravianTR yönetimi adına herkese başarılar.

ümitbaba
18-04-2010, 14:58
wow kaçtan gidiyo

ego<
18-04-2010, 15:05
http://www.abload.de/img/wow1j6lq.png

Alımlar başladı.. :p
Bakalım hangi birlikleri göreceğiz..

köylünün
18-04-2010, 15:16
wow kaçtan gidiyo

kaçtan derken fiyatını sorar gibisin :)

gel abi gel abi 1 wow alana 1 wow bedava :)

rafetbatu
18-04-2010, 15:25
1453 birliği bu wow bitircek göürsünüz ya da cof

GÖKKUŞAĞI
18-04-2010, 15:25
Metalwow a sadece hanım eli değecek, bayanlar kuruyor bu wowu ;)
Elimden gelen yardımla yanındayım sis ;)

Herkese başarılar dilerim, umarım keyifli geçer...

Neco
18-04-2010, 15:30
kim kurmaya kalkarsa ben yıkacam onu :)şaka bir yana herkese başarılar kimse birbirini kırmadan bir wow dönemi diliyorum

DeathLess
18-04-2010, 15:45

Dırdırınızla rakip WoW'ları yıkarsınız siz :D
Allah bütün s2 oyuncularına bol sabır versin :D

malone
18-04-2010, 15:51

Amin

herkese başarılar artık sona geldik kurtuluyorum bu oyundan admin ler bi kıyak yapsada yarın tılsımlar çıksın bide bir anda 100 yapan tılsım koysunlar bir anda bitsin server kurtulalım:D

GÖKKUŞAĞI
18-04-2010, 15:53
Boşuna mı geçtik wow un başına ;)

sis
dilbirin
sentius
arwen1
Ben :p

4 üde bayan :)

malone
18-04-2010, 15:55
Boşuna mı geçtik wow un başına ;)

sis
dilbirin
sentius
arwen1
Ben :p

4 üde bayan :)

aboww yalnız arwen1 bende ben aldım onu:D vermem kimseye

acimadiki
18-04-2010, 16:31
WoW koyu alan birliklere basarılar diliyorum.Zevkli bir serüven izlemek dileğimle.

GÖKKUŞAĞI
18-04-2010, 16:33
aboww yalnız arwen1 bende ben aldım onu:D vermem kimseye
Ben Burcu' yu bi göreyim ;)

Yapamaz bunu bize:p

Gonzalez
18-04-2010, 16:40
Basarilar dilerim.
COF mu kurar METAL mi :)

maliyeci1985
18-04-2010, 17:56
TURBODAN köy verildi wow da onlara çalışıcam ordu bulursam planda yaparım :) wowda teknik danışman olarakt s2 ye başladım yeniden

Cesaret
18-04-2010, 19:03
WOW Döneminde butun birliklere başarilar.Hakeden kursun dileklerimle...

İyiler Mutlaka Kazanir.

COF
Cesaret

ARTistanbul
18-04-2010, 19:09
bayan oldugunuz için tum erkekler size saldırır diye düşünüyorum dkkatli oLun:D

cihat47
18-04-2010, 20:07
Basarilar dilerim.
COF mu kurar METAL mi :)

Sanki sadece ikisinden biri kurar gibi yazıyon :p:p BOZOK Kursun

bravian
18-04-2010, 20:15
Hepimize başarılar :)
Tabii özellikle bizlere :):):)

akeb
18-04-2010, 22:16
Wow açıldı herkese hayırlı olsun inşallah centilmence biter. Bu server çabuk biteceğe benziyor savunmayı iyi organize eden kazanır tabi saldırı askeri tahmin ettiğim gibi varsa; (KOTANJANT360)

köylünün
18-04-2010, 23:44
Wow açıldı herkese hayırlı olsun inşallah centilmence biter. Bu server çabuk biteceğe benziyor savunmayı iyi organize eden kazanır tabi saldırı askeri tahmin ettiğim gibi varsa; (KOTANJANT360)

s2'nin özüne aykırı erken bitmesi :)
3 ayı geçer gibi geliyor bana..
gerçi tılsımlar çıktı mertlik bozuldu :)

pekcan
19-04-2010, 02:11
wow köyünün kitlendiği ilk S2 serverı olarak tarihe geçecektir bu server.
en şanslı yerleşimi olan ve kurulması en rahat olan wow kitlenmiştir sebep ise sebep kolay uydur bişi yaz ne olacak multi de normalden fazla madde nakliyesi de uydur uydur yaz travian yünetimimne iyi altın satışları ne diyeyim

Cesaret
19-04-2010, 07:10
WOW koyunu reisleyen hesabımız kapatilmiş....hadi butun COF hesap silelim :D ne mantık ama :cool:

İyiler Mutlaka Kazanir.

COF
Cesaret

vellet
19-04-2010, 08:26

way hocam sne burdamsın yaw nıkın ne

zengin
19-04-2010, 11:41
wow köyünün kitlendiği ilk S2 serverı olarak tarihe geçecektir bu server.
en şanslı yerleşimi olan ve kurulması en rahat olan wow kitlenmiştir sebep ise sebep kolay uydur bişi yaz ne olacak multi de normalden fazla madde nakliyesi de uydur uydur yaz travian yünetimimne iyi altın satışları ne diyeyim

Wow köylerinin kitlendigi cok oldu bu ilk server degil sizin anlayacaginiz.

Ayrica normalden fazla madde nakliyesinden kimse ceza almiyor:))) uzun süredir!

lucifer.
19-04-2010, 12:36

HeduaN
19-04-2010, 14:46
WoW döneminde kapışacak tum birliklere başarılar diliyorum. Umarım METAL kazanacak :)

YaNlıŞqASoSYaL
20-04-2010, 18:15
METAL
COF
DERİNTR
Birliklerini 3 büyüklere benzetiyorum ama bu sene birde Anadolu takımı kazansın istiyorum BOZOK kazansın isterim

herkeze başarılar

Black Eagle
20-04-2010, 18:34
''.Geçen Senenin WOW'cusu BOZOK'a , Değerli Oyuncularına ve Tüm s2 Ahalisine bu zahmetli yolda Gönülden BAŞARILAR...''

VAROL ''BOZOK''...

Genç Temuçin
20-04-2010, 18:43
Eski Bir !KURT™ Oyuncusu Olarak.

Birliğim Saydığım DerinTR'nin Kazanmasını İstiyorum.

Diğer Birliklere ve Emek veren Herkese Başarılar.

s2'ye Yakışır Bir WoW Olur İnşallah.

maliyeci1985
20-04-2010, 19:30
gerçekten anadolu takımı gibiyiz bu sene bu serverde ama cofun birlik tanımında bişeye kafam takıldı ilk s2 hakında yazdıkları yazı ile ilgili 40 büyük ordu 450k saldırı askeri kesildi yazılmış ordular ya büyük diğilmş yada 40 adet diğilmiş gibime geliyor ortalama 11k lık ordular oluyor biz wowda ali ersinin merkezine gelen 6 7 kurt ordusunda o rakama yakın bi savunma raporu koymuştuk yanılıyorsam kurt oyuncularıda düzeltebilir

COF Kemal Başer
20-04-2010, 22:47
gerçekten anadolu takımı gibiyiz bu sene bu serverde ama cofun birlik tanımında bişeye kafam takıldı ilk s2 hakında yazdıkları yazı ile ilgili 40 büyük ordu 450k saldırı askeri kesildi yazılmış ordular ya büyük diğilmş yada 40 adet diğilmiş gibime geliyor ortalama 11k lık ordular oluyor biz wowda ali ersinin merkezine gelen 6 7 kurt ordusunda o rakama yakın bi savunma raporu koymuştuk yanılıyorsam kurt oyuncularıda düzeltebilir

kafanın takıldığını sorabilirsin;

bahsedilen tarih oyunun 5. veya 6. ayında gerçekleşti. ilk s2 15 aydan fazla sürmüştü.

o zamanlar cok büyük ordular olmazdı zaten.wow döneminde de cok cok büyük ordular cıkmadı birkaç hesap haricinde.15 k yaya 5k atlısı olan serverde zaten el üstündeydi :)

cok fazla asker bulmak da zordu hem saldırı hem savunma anlamında. ama oyunda lider birlik haftalarca sakince ordu basıyor ve sürekli savaşan bir avuç oyuncuya saldırıyor.

o sıralar neredeyse tüm merkezlerimiz inmişti, MH tarafından kapatılmış ceza yemiş onlarca hesabımız vardı.

ama biz pes etmedik. devam ettik!

iyi oyunlar.

maliyeci1985
21-04-2010, 00:15
kafanın takıldığını sorabilirsin;

bahsedilen tarih oyunun 5. veya 6. ayında gerçekleşti. ilk s2 15 aydan fazla sürmüştü.

o zamanlar cok büyük ordular olmazdı zaten.wow döneminde de cok cok büyük ordular cıkmadı birkaç hesap haricinde.15 k yaya 5k atlısı olan serverde zaten el üstündeydi :)

cok fazla asker bulmak da zordu hem saldırı hem savunma anlamında. ama oyunda lider birlik haftalarca sakince ordu basıyor ve sürekli savaşan bir avuç oyuncuya saldırıyor.

o sıralar neredeyse tüm merkezlerimiz inmişti, MH tarafından kapatılmış ceza yemiş onlarca hesabımız vardı.

ama biz pes etmedik. devam ettik!

iyi oyunlar.

açıkalama için sağol oyunun başlarında olması öenmli ama bence burda çok güçlü birliğe karşı bu savunmanın yapılması dahaa önemli olduğunu düşünüyorum

COF Kemal Başer
21-04-2010, 03:10
açıkalama için sağol oyunun başlarında olması öenmli ama bence burda çok güçlü birliğe karşı bu savunmanın yapılması dahaa önemli olduğunu düşünüyorum

A.TR s2 de kurulmuş en büyük oluşumdu. yönetim hatası ve oyun hakkında yeterli bilgi olmayışı o zamanlarda birliği bitirdi.

Geçen Yıl Kurt'lar çok büyük oluşumdu.

Bu sene COF lar. birlikler de insanlar gibidir; doğarlar büyürler, gelişirler ve ölürler.

COF da bu yıl bitiyor.

Adanus
21-04-2010, 08:00

OOOO sen yardım edersen metal wow bitirir bizde arkamıza baka baka giderizz torpil büyük ::)

Cesaret
21-04-2010, 09:39
OOOO sen yardım edersen metal wow bitirir bizde arkamıza baka baka giderizz torpil büyük ::)

Ankarada dayım var :) bu sene kimsenin torpili sökmez...

İyiler Mutlaka Kazanir.

Cof
Cesaret

Maniac
21-04-2010, 20:57

Abim hayrola bende Eski bir bozoklu olarak BOZOK kazansın diyorum :D

Abi s2,s17 ve en son s6 da oynadık senle ve neye kısmet s6 da tanıştık :D

Adanus
23-04-2010, 07:40
Ankarada dayım var :) bu sene kimsenin torpili sökmez...

İyiler Mutlaka Kazanir.

Cof
Cesaret
valla ustam ankara deil nerde dayın olursa olsun travianda dayın varsa torpil sende .....
yoksa dayın wowu kurma hayal sana...

bakalım geçen sene oldugu gibi bizi kim kim arkadan vuracak merakla bekliyorum ÖZELLİKLE Ben ::)

berdan43
23-04-2010, 12:03
Travian yönetimini dikkatine ;

Kayıtlı oyucu sayısı 600.000 lerden 100.000 lere kadar azalmıştır

Hala alınmayan wow köyleri

ve alınıpta kendileri tarafından yıkılan Wow köyleri mevcut..

Serverde oyuncu sayısının azalması

server sonuna gücünü kanıtlamış 2-3 birlik kalması bunun sonucunda da

eldeki orduları en verimli nasıl kullanırım düşüncesi ile haraket edilmesiyle

Travian keyif ve çekişmesi azalmış bir oyun haline gelmiştir.

Lütfen Çuvaldızı başkalarına batırmadan evvel İğneyi kendinize batırın.

akeb
24-04-2010, 00:18
vellet dostum akeb nikiyle oynuyorum son noktayı koyuyorum yani hikayeden oyun baydı artık eski tadı tuzu kalmadı kişisel meselelere döndü nerde eski oyunlar

AYŞECİK77
27-04-2010, 08:09
A.TR s2 de kurulmuş en büyük oluşumdu. yönetim hatası ve oyun hakkında yeterli bilgi olmayışı o zamanlarda birliği bitirdi.

Geçen Yıl Kurt'lar çok büyük oluşumdu.

Bu sene COF lar. birlikler de insanlar gibidir; doğarlar büyürler, gelişirler ve ölürler.

COF da bu yıl bitiyor.

acaba bu söylediğinde bu yıl yaptığınız yanlış icraatların rolumü var kendi oyuncularınıza hesap sildirmeleriniz etkili oldu herhalde bu görüşünde

COF Kemal Başer
27-04-2010, 11:37
acaba bu söylediğinde bu yıl yaptığınız yanlış icraatların rolumü var kendi oyuncularınıza hesap sildirmeleriniz etkili oldu herhalde bu görüşünde

hiç aklıma bile gelmiyorlar ki payı olsun. ben çizgiyi benimle geçenleri hatırlarım. silinenleri değil. adı üstünde "silindiler"

iyi oyunlar.

angelus
28-04-2010, 21:33
Kemal beyin son sözü sanırım bu oyunun kökünü anlatıyor.
guzel cevapdı kutlarım

berdan43
30-04-2010, 19:28
Hadi kolay gelsin bakalım.

Kahramanı saldırıda göndermeyi unutmayın.

Geçenlerde biri unutmuştu da :)

OffLee
02-05-2010, 13:00
ilk seviye karaca başkan tarafından basılmıştır,hayırlı ugurlu olsun

x-ray
02-05-2010, 20:14
İstatistikler

Oyuncular (http://s2.travian.com.tr/statistiken.php) | Birlikler (http://s2.travian.com.tr/statistiken.php?id=4) | Köyler (http://s2.travian.com.tr/statistiken.php?id=2) | Kahraman (http://s2.travian.com.tr/statistiken.php?id=8) | Genel (http://s2.travian.com.tr/statistiken.php?id=0) | WW(Dünya Harikası) (http://s2.travian.com.tr/statistiken.php?id=6)
En başarılı oyuncular http://s2.travian.com.tr/img/x.gif (http://s2.travian.com.tr/statistiken.php?id=7)http://s2.travian.com.tr/img/x.gif (http://s2.travian.com.tr/statistiken.php?id=32)http://s2.travian.com.tr/img/x.gif (http://s2.travian.com.tr/statistiken.php?id=31)

karaca 6 diğerleri 0 veya İsim

seviyler böyle kardeşler

Profesyonel
03-05-2010, 13:15
Daha en az 60 gün burdayız Tahminim Temmuz başı hasbel kader biri kurabilir. Temmuz sonu iyi strateji yapan kurabilir, Ağustos: Temmuz sonundaki duruma göre belli olur.

Cebren ve hile ile zaptedildik yanlış FATİH tarafından fethedildik

T_T
03-05-2010, 15:54
en son madalya alan arkadaşın birisi yazabilir mi kaçıncı haftadasınız?

AnyOneStopMe
04-05-2010, 20:38

Eski Birliğim COF ZORBA birliğinden sonra en gözde hayran olduğum birliktir...
wow yolunda ben eski birliğime basarilar dilerim...

Alayina KUTSAL ESSEK
İnadina KLeptomania

kokel
04-05-2010, 22:21
en son madalya alan arkadaşın birisi yazabilir mi kaçıncı haftadasınız?
47. hafta.

COF Kemal Başer
05-05-2010, 01:10
ortalama 45 günü var oyunun...

Kürşat
05-05-2010, 22:02
arkadaşlar seviye alan kişinin sardırı raporunu görebilirmiyiz tabi savunma gözükmeyecek şekilde

rapor yönünden çok kısır geçti sene

Profesyonel
05-05-2010, 23:28
Saldıran arkadaşları tebrik ederim ancak gereksiz olduğu kanaatindeyim savunan taraf için amacına ulaşılan strateji fake WOW olduğunu düşünüyorum

berdan43
06-05-2010, 00:18
Saldıran arkadaşları tebrik ederim ancak gereksiz olduğu kanaatindeyim savunan taraf için amacına ulaşılan strateji fake WOW olduğunu düşünüyorum

Katılıyorum bende aynı fikirdeym

esas wow zaharya -turksamet ikilisi

ikiside başa güreşecek zaman içinde hangisi 100 . seviyeye daha yakın ise ona tüm destekler kaydırılacak.
Karaca.s ise sürekli seviye basarak paratöner olarak yıldırımları üzerine çekerek süper ikilinin daha az hasar almasını sağlayacak.

fakat sonuçta bu server COF ların 100 basmasıyla sonuçlanacak

( Bunun tek istisnası var !! geçen server Nurettin in yaptığı gibi Coftaki yetkililerden biri tüm serveri üzerine çekerse sürpriz birileri 100 basabilir .Bunun olma ihtimali ise %3 den fazla değildir.)

Profesyonel
06-05-2010, 00:45
Katılıyorum bende aynı fikirdeym

esas wow zaharya -turksamet ikilisi

ikiside başa güreşecek zaman içinde hangisi 100 . seviyeye daha yakın ise ona tüm destekler kaydırılacak.
Karaca.s ise sürekli seviye basarak paratöner olarak yıldırımları üzerine çekerek süper ikilinin daha az hasar almasını sağlayacak.

fakat sonuçta bu server COF ların 100 basmasıyla sonuçlanacak

( Bunun tek istisnası var !! geçen server Nurettin in yaptığı gibi Coftaki yetkililerden biri tüm serveri üzerine çekerse sürpriz birileri 100 basabilir .Bunun olma ihtimali ise %3 den fazla değildir.)

Her ikisine Yetecek METAL ordusu Hazırlarız

tmrcan887
06-05-2010, 05:54
wow u kim kurar belli oyunu oynamaya bile gerek yok wowdan sevi yealınırmı o bile mechul bu yıl wowu düşürecekordular kimsede yok coff hariç servere bakıyorum hadi diyelim metallerde var ordu tılsımlar hep coflarda asker tılsımları coflarda hala bi dünya ordu var bu yıl geçen seneki gibi olamaz olmaz

alınan tılsımlar herşeyi açıklıyor gerek saldırganlık gerek wow katılımcılarının azlıgı gerek savunmada ki sıralama heyecan olcagını düşünmüyorum en kötü metal zorlar bilmiyorm yanılırmıım ama zanetmem..

fake dediginiz wowa gelince bu işler hiç belli olmuyor geçen yıl kurtlar dan nurettin de fake ile gitti ama biz nanomedi asıl sanıyoduk ilerleyen zamanlar nurettinin farkı acmasından sonra degişti nurettin son 1saat kala düşürüldü aslında tekrar cıkabilirdi cunku 10seviye kaybetti ama fake wow oldugu için depolara önem verilmemesi saldırıda deponun zarar görmesi nanomed in wowunun 30 seviye kaybetmesi kurtların wow alamayacagını göstermişti ama ilerdekilerin sevinemeyecegi belliydi kurtlardada mütiş ordular vardı hatta bunun cogunu hb ye gersini coflara ayırdılar vs..

geçen sene açıkcası süperdi wow kurmak isteyen neredeyse 7 8 birlik vrdı bu sene nerede :)

3 metal almış başını 4 cof yalandan bozokwow planları yok e d ler bozoklara kıllık son planı aldı derinler wow yoluna girmediler yani direk 2 birlik cekişecek bu yıl o yüzden favorim coff.

COF Kemal Başer
06-05-2010, 21:55
metal birlikleri bazı oyuncularını susturamazsa WOW erken finale girer. Yine göze batan metal hesapları ve wow olduğu bilinen merkezler yan köyler ucurulur. sonra o birileri başka serverde hazırladığı orduları bize yollamaya çalışır...

demek istediğimi anlamıştır dost'larım!...

mesajlara cevaben;

tek wow sahibi birlikler her zaman daha şanslıdır, veya ne kadar az wow o kadar yüksek başarı oranı...korunması ve beslenmesi en kolaydır.

Karaca.s in wow una bugün;

6 bin 800 emperyan 8 bin 600 sezar 600 küsür koç ve 700 küsür manco girdi ve depo yıktı çit yıktı...

bu rakamları tekrardan gözden geçirin ve aşağıdaki savunmayı dikkate alın;

450 k dan fazla savunma!

geçen yıl hemen hemen aynı savunmaya ne ordular mancınıklar girip çakıldı ama böyle basit bir ordu yıkım yaptı!

matematik mi yanılıyor yoksa yeni sistem de wow yıkmak daha mı kolay?

elbette kayırma yapılıyor demek istemiyorum, ama bir tuhaflık olduğu kesin!

bu şartlar altında kimsenin oyunda favori olacağını sanmıyorum. zira bu ordu yıkım yapıyorsa ve bu güçte bir orduyu hazırlamak sadece 1 ay alır.

maliyeci1985
06-05-2010, 22:13
wow saldırılarının raporları yayımlansa iyi olucak saldıran yada savunanlar tarfından savaş raporu görmedik ama bari wow raporları görelim

Profesyonel
06-05-2010, 23:47
METAL birliklerinin bazı Oyuncuları istediğini söylemekte serbesttir. Buna hiçbir METAL oyuncusu engel olamaz Her hangi bir S2 oyuncusunun da bazı METAL oyuncularına akıl verecek akıla sahip değildir.

Bazı METAL Oyuncuları her hangi bir S2 birliğinin yönetimine oyuncularına Dışardaki ermeni içerdeki kahpe bizans yanımdaki Rus yorumu yapmıyorsa yorum yapılacak değerde görülmediğindendir. oyunumuzu oynuyor ve sadece bitmesini bekliyoruz.

ZAHARYA
07-05-2010, 00:17
Yine bazıları saçmalamaya başlamış...

Adam kendi birliğinin değil sanki travianın CEO su. Abdurrahman çelebi sanıyor kendisini.

Gonzalez
07-05-2010, 00:34
metal birlikleri bazı oyuncularını susturamazsa WOW erken finale girer. Yine göze batan metal hesapları ve wow olduğu bilinen merkezler yan köyler ucurulur. sonra o birileri başka serverde hazırladığı orduları bize yollamaya çalışır...

demek istediğimi anlamıştır dost'larım!...

mesajlara cevaben;

tek wow sahibi birlikler her zaman daha şanslıdır, veya ne kadar az wow o kadar yüksek başarı oranı...korunması ve beslenmesi en kolaydır.

Karaca.s in wow una bugün;

6 bin 800 emperyan 8 bin 600 sezar 600 küsür koç ve 700 küsür manco girdi ve depo yıktı çit yıktı...

bu rakamları tekrardan gözden geçirin ve aşağıdaki savunmayı dikkate alın;

450 k dan fazla savunma!

geçen yıl hemen hemen aynı savunmaya ne ordular mancınıklar girip çakıldı ama böyle basit bir ordu yıkım yaptı!

matematik mi yanılıyor yoksa yeni sistem de wow yıkmak daha mı kolay?

elbette kayırma yapılıyor demek istemiyorum, ama bir tuhaflık olduğu kesin!

bu şartlar altında kimsenin oyunda favori olacağını sanmıyorum. zira bu ordu yıkım yapıyorsa ve bu güçte bir orduyu hazırlamak sadece 1 ay alır.

1.5 haftada basilir yan köyden böyle bi ordu..

Profesyonel
07-05-2010, 00:50
Zübükler yine yazmaya başladı. Tren muamelesi görmekten de bıktım susuyorum siz atıp tutun :)

COF Kemal Başer
07-05-2010, 01:34
Yine bazıları saçmalamaya başlamış...

Adam kendi birliğinin değil sanki travianın CEO su. Abdurrahman çelebi sanıyor kendisini.

geçen yıl nuri'yi susturamadılar. uyardık. farkına oyun bitince vardılar.

bu sene huri'yi susturamıyorlar. uyarıyoruz!

sevgili metal birliği oyuncuları; başınıza ne geldiyse bu oyuuncudan geldi, gelmeye de devam edecektir.

iyi oyunlar.

Paragon
07-05-2010, 01:34
Kemal bey ,
Seneye s2'de görecekmiyiz sizi ?

s2/NightScraw

COF Kemal Başer
07-05-2010, 01:38
Kemal bey ,
Seneye s2'de görecekmiyiz sizi ?

s2/NightScraw

hayır. son sezonumuz demiyorum ama gelecek serverde yokuz. yabancı server olma ihtimali var.

Profesyonel
07-05-2010, 07:50

sevgili metal birliği oyuncuları; başınıza ne geldiyse bu oyuuncudan geldi, gelmeye de devam edecektir.

iyi oyunlar.

Bende seni uyarıcam Telefonun açık olsun ve aç

bravian
08-05-2010, 09:33
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1.Karaca.s (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=371999&c=ca) COF RENOVATIO.! COF ™ (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=134) 21-
2.EMIR-RAHMAN (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=290952&c=7d)BreatH_oF_The_KURT KURTWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7416) 7-
3.ayzek (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=375328&c=58) .─═╬BOZOKWOW╬═─. BOZOKWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7373) 6-
4.sis (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=280025&c=7f) METAL WOW METALWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371) 5-
5.jedi (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=152033&c=e2) METAL WOW METALWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371) 4-
6.turksamet (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=319208&c=9f) The COF İRLANDA (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7401) 1-
7.xero (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=134737&c=c2) ●SouL_oF_tHe_KURT● KURTWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7416) 1-
8.çakırkeyf53 (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=345852&c=ea) E.D.WOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7388) 0-
9.karbeyaz_ölüm (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=488158&c=73) COF (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=162) 0-
10.H.Y.11 (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=512470&c=32) 1453 (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7423) 0-
11.zaharya (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=482344&c=dc) COF ™ (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=134) 0-
12.yuhya (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=257475&c=55) DerinWoW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7432) 0-
13.pehlivantaşi (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=146999&c=c7) METALWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371) 0-

Neco
09-05-2010, 08:50
seviyeler değişmiş gene :)

ZAHARYA
09-05-2010, 16:36

iyi oyunlar.

Nuri yine bişeyler yapıyordu kemal konuşacak bişeyi de oluyordu birliğinin zübüğüydü en azından.

Huri ise klavye zübüğü olmuş..

Herkes zübüktür ama neyin zübüğü olduğunuz önemlidir....

Profesyonel
09-05-2010, 23:55
bence fazla uzadı. buna bir son vermek lazım. kim kendine neyi yakıştırıyorsun midesi ne kadarını alıyorsa devam edebilir. ileride utanacağınız, kendinize yakışmayacak şeyleri şimdiden yapma devam etmeyin.

ümit abi;

"zübük , mal.." gibi senden çıkan ve devam eden hakaretlerine artık son ver. ben buyum böyle devam ederim diyorsan da seni görmezden gelelim

Kemal;

sen hele beni bi ara yarım kalan konuşmayı tamamlayalım...

Multiplayer
15-05-2010, 14:50
Ne kadar sıkıcı bir server değil mi? Wow zamını bile hareket yok. Bereket bunu oyunun başında farkettim ve hesabı sildigim gibi kaçtım :)

Bu arada maliyeci bozokta bozok diyordun server başında yok biz haremiz bozoklarla söyle anlaşırız wowu böyle kurarız gibisinden konuşmaların yüzünden saglam bir oluşumu bozduk haa önemli değil iyiki o zamanlar bu tavrı almıssın yoksa inan simdi oynadığım icin cok pisman olurdum.

Wow yolunda herkese başarılar dilerim.

maliyeci1985
15-05-2010, 19:34
evet ben oyunu kazanmaya arkadaş kaybetmeye tercih etmem gerekirse verdiğm sözler uğrıuna sağlam bi birliği bozarım o birliği bozmasaydık bende oyunun başında devam edebilirdim seninde haklılık payların yok diğil sağlamdık ama takım olamıcaktık siz bozokla prblem yaşamasaydanız server eğlenceli olabilirdi ama olmadı cof u tebrik ederiz çok hırs yapmışlardı amaçlarına büyük ihtimal ulaşacaklardır

OffLee
16-05-2010, 07:02
evet ben oyunu kazanmaya arkadaş kaybetmeye tercih etmem gerekirse verdiğm sözler uğrıuna sağlam bi birliği bozarım o birliği bozmasaydık bende oyunun başında devam edebilirdim seninde haklılık payların yok diğil sağlamdık ama takım olamıcaktık siz bozokla prblem yaşamasaydanız server eğlenceli olabilirdi ama olmadı cof u tebrik ederiz çok hırs yapmışlardı amaçlarına büyük ihtimal ulaşacaklardır

gecen seneki görüntü maalesf oyun kazanmak için arkadş kaybetmeye meyilli oldugunuz yönündeydi.herne ise.
bizi yaptıgımız hırs da wow kurmak adına degil,kurdurmamak adına idi

YaSKoO
16-05-2010, 11:26
http://travian-reports.net/tr/report/10384233e19

Şowwwwww yaptık ve serwerı kapattık :)

maliyeci1985
17-05-2010, 07:14
gecen seneki görüntü maalesf oyun kazanmak için arkadş kaybetmeye meyilli oldugunuz yönündeydi.herne ise.
bizi yaptıgımız hırs da wow kurmak adına degil,kurdurmamak adına idi

geçen sene sizle rakipdik saldırmıcaz diye bi söz verilmediğini tamer bikere daha söledi bana geçen sene kazanmak için gerekeni yaptık saldırı olmucak diye ben sadece göktürk imp konuştum saldırıda olmadı size böle verilmiş bir söz yoktu kurt wowunu yıkımında sadece bu konu hakkında görüşülmüştür başka bi görüşme olmamıştır tamer ve aliersin kaynaklı

reykart
26-05-2010, 01:41
Server 2 ne kadar hareketsiz...3-5 rapor koyun yahu...
Yaşasın BOZOK'lar....

KaRaNLIK__
26-05-2010, 20:44
Herkes pusuda bekliyor....topu kökü 1900 kişi kalmış oyunda onlarında artık kaçı 10line oluyor bilinmez...(adam gibi hesabını bakıyor)...

FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....

BU WOW HAZİRAN SONU BELKİDE AGUSTOSUN İLK HAFTASI BİTER...

agbi
26-05-2010, 20:49
1.5 haftada basilir yan köyden böyle bi ordu..
:)sur olmıyan yere sınek gırse yıkılır

_TEKSAS_
27-05-2010, 17:47
Selam arkadaşlar sızden bır rıcam olucak hp nin düzenlediği graffiti yarısmasında su an 2.durumdayım yarısma bu gece 12de biticek bırıncı ile aramda 500 oy fark var sizden ricam birliklerinize ally geçseniz arkadaşların oylarına ihtiyacım var son gün ödülü kaptırmak istemem link aşagıda BUĞRA BİLGEN

ŞİMDİDEN COK TESEKKURLER...

Forumda Travian dışı link paylaşımı veya dolaylı olarak reklam yapmak yasaktır.

oylama 2dakikanızı almaz lütfen bu kadar süre beraberliğimiz için bir oy veriniz su gariban ögrenciyi sevindiriniz...

Diana...

KaRaNLIK__
02-06-2010, 22:21
yok baba bu seneki wow bek zevksiz...kimseden ses soluk cıkmıyor...

Neco
06-06-2010, 14:46
bence biraz daha sabredin seviyeler biraz daha yukselsin o zaman gene konuşalım :)))

sinorkil
06-06-2010, 21:48
forumdan anlaşılan s2 de çok kötü bi server gidişatı var. Rapor yok, sohbet muhabbet desen oda yok siz ne yaparsınız orda:D

d06ank66
07-06-2010, 15:45
forumdan anlaşılan s2 de çok kötü bi server gidişatı var. Rapor yok, sohbet muhabbet desen oda yok siz ne yaparsınız orda:D

sadece bekleyin diyorum
sessiz oyun ama öle haziran sonunda bitecek bir wow yok bu serverda.
s2 oyuncusu olarak ben bunu bilir bunu söylerim:)

Neco
07-06-2010, 18:29
belkide ilk S2 rekoruda kırılır oda çok uzun sürmüştü

d06ank66
07-06-2010, 23:35
ne kadar uzun sürer bilmiyorum ama wow ecik zor kurulur:)
hatta oyuncu kalmazsa wow kurulmadan server resetlenebilir de:):)

winchester
08-06-2010, 01:19
wow ordusu çok sanırsam ondan önce bi savaş gerek bu servera :p

COF Kemal Başer
08-06-2010, 06:26
yok baba bu seneki wow bek zevksiz...kimseden ses soluk cıkmıyor...

wow gayet zevkli...%90 iki kutup arasında geçtiğinde ekvatora yakın oyuncular pek tat alamıyordur :)

Metal birlikleri oyunun başından beridir sürdürdüğü strateji hatalarını her gün daha da kötüye götürerek bozuyor. Ben iyi bir hamle beklerken ne diplomasi de ne de savaşta adına , geçmişine yakışanı yapamıyor.

Aslında bu oyunda en büyük hata, elde edilen askeri gücün her şeyi yapabileceğine inanmaktır.

Metal wow zamanından beridir ne kadar ordu kaybetti?kaç gereksiz ordu(bana göre) veya o ordular o şekilde kullanılmamalıydı...

Metal eğer savaşa girmemiş olsaydı oyunda %50 den fazla wow dikme şansını elde tutardı. ama şuan bana göre BOZOK daha şanslı Metal den wow dikme açısından :)

1 haftada 10 dan fazla Metal hesabı kapandı...bu daha başlangıç, çünkü henüz 1. dalga saldırılarımız bile bşlamadı..bunlar başladığında daha da sıkışmış bir Metal olack, illa ki farklı hesaplara girişler artacak! 2. dalga saldırısı şu zamana kadar girdiğimiz savaşlarda savaşın süresini belirleyen olay olmuştur. 1. dalga saldırılarını başlatmayı ben henüz gerekli görmüyorum, Metal'in şuan bize gelmekte olan saldırılarının savunmada gösterileceği başarı bunu belirleyecek.

iyi oyunlar

KaRaNLIK__
08-06-2010, 22:07
wow gayet zevkli...%90 iki kutup arasında geçtiğinde ekvatora yakın oyuncular pek tat alamıyordur :)

Metal birlikleri oyunun başından beridir sürdürdüğü strateji hatalarını her gün daha da kötüye götürerek bozuyor. Ben iyi bir hamle beklerken ne diplomasi de ne de savaşta adına , geçmişine yakışanı yapamıyor.

Aslında bu oyunda en büyük hata, elde edilen askeri gücün her şeyi yapabileceğine inanmaktır.

Metal wow zamanından beridir ne kadar ordu kaybetti?kaç gereksiz ordu(bana göre) veya o ordular o şekilde kullanılmamalıydı...

Metal eğer savaşa girmemiş olsaydı oyunda %50 den fazla wow dikme şansını elde tutardı. ama şuan bana göre BOZOK daha şanslı Metal den wow dikme açısından :)

1 haftada 10 dan fazla Metal hesabı kapandı...bu daha başlangıç, çünkü henüz 1. dalga saldırılarımız bile bşlamadı..bunlar başladığında daha da sıkışmış bir Metal olack, illa ki farklı hesaplara girişler artacak! 2. dalga saldırısı şu zamana kadar girdiğimiz savaşlarda savaşın süresini belirleyen olay olmuştur. 1. dalga saldırılarını başlatmayı ben henüz gerekli görmüyorum, Metal'in şuan bize gelmekte olan saldırılarının savunmada gösterileceği başarı bunu belirleyecek.

iyi oyunlar

Baba naptın yawww ben bile bir COF-DEF li olarak birinci dalga saldırısı, ikinci dalga saldırısı.....

tırstım haaaaa.....

Allah düşmanımın başına versin....senin gibi birini...(tabiki travianda...:) )

Sadece İzleyin....

iyi oyunlar....

bravian
09-06-2010, 14:03

iyi oyunlar

:D kolay gelsin sanada iyi oyunlar

winchester
09-06-2010, 22:35
1. Geo 12070759 2. pashacan 9202285 puanlık savunma kesimleri vardı geçen s1de bunların yanına yaklaşabilecekler mi acaba

barafranca
10-06-2010, 06:25
Nuri yine bişeyler yapıyordu kemal konuşacak bişeyi de oluyordu birliğinin zübüğüydü en azından.

Huri ise klavye zübüğü olmuş..

Herkes zübüktür ama neyin zübüğü olduğunuz önemlidir....

SERVERİN BİTMESİNİ BEKLİYORUM ZAHARYA VE KEMAL BAŞER İKİLİSİ S2 Yİ SİZE MEZAR YAPACAM..

XİR
ESMERİM
BELKİ HATIRLARSINIZ.. OYUNU KURTLAR SİZLE BİRLEŞTİ BURAKTIM BİDAHAKİ SEFERE KURT BİRLİGİNİ BEN KURUYORUM BAKALIM NE YAPICAKSINIZ CANLARIM:d

Onuncu
10-06-2010, 06:50
SERVERİN BİTMESİNİ BEKLİYORUM ZAHARYA VE KEMAL BAŞER İKİLİSİ S2 Yİ SİZE MEZAR YAPACAM..

XİR
ESMERİM
BELKİ HATIRLARSINIZ.. OYUNU KURTLAR SİZLE BİRLEŞTİ BURAKTIM BİDAHAKİ SEFERE KURT BİRLİGİNİ BEN KURUYORUM BAKALIM NE YAPICAKSINIZ CANLARIM:d

Güzel kardeşim bu işler bol işkembeden atmayla olmuyor...Birliği kurarsın ondan sonra icraatlarını gösterirsin... 'Lafla peynir gemisi yürümez...' 'Ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz...'

Kartal
10-06-2010, 17:27
Daha en az 60 gün burdayız Tahminim Temmuz başı hasbel kader biri kurabilir. Temmuz sonu iyi strateji yapan kurabilir, Ağustos: Temmuz sonundaki duruma göre belli olur.

Cebren ve hile ile zaptedildik yanlış FATİH tarafından fethedildik

Bingo... Tahminin gerçek olacak gibi görünüyor
Zaharya Yıkılmadan Finiş Derse 16 Gün kaldı Temmuz Ortası Biter mi acaba son tahminini güncellermisin :)

FIRAT KAPLAN
10-06-2010, 18:28
S 2 DE R.H fırtınası http://travian-reports.net/tr/report/133114fc1e4
http://travian-reports.net/tr/report/1333035ca9e
http://travian-reports.net/tr/report/13338419ff3
http://travian-reports.net/tr/report/1336113e38c

EVET ARAKADAŞLAR GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ S2 HARAKET VE HEYECAN GELDİ RH RUH HASTALARI BİRLİĞİNDEN 4 HESAP COF LARIN SEVİYESİ 54 OLAN İKİ WONDERİN DEN BİRNİ SIFIRLADI VE HATTA ÖTEYE BİLE GEÇTİ COF LAR BU DURUMA NE DİYECEK BAKALIM

Neco
10-06-2010, 19:13
valla bu kadarcık mancınık seviye düşürdüyse o dünya harikasını acaba şöyle bunun iki katı ne yapar acaba :)

Profesyonel
10-06-2010, 19:13
S 2 DE R.H fırtınası http://travian-reports.net/tr/report/133114fc1e4
http://travian-reports.net/tr/report/1333035ca9e
http://travian-reports.net/tr/report/13338419ff3
http://travian-reports.net/tr/report/1336113e38c

EVET ARAKADAŞLAR GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ S2 HARAKET VE HEYECAN GELDİ RH RUH HASTALARI BİRLİĞİNDEN 4 HESAP COF LARIN SEVİYESİ 54 OLAN İKİ WONDERİN DEN BİRNİ SIFIRLADI VE HATTA ÖTEYE BİLE GEÇTİ COF LAR BU DURUMA NE DİYECEK BAKALIM

Kemal'in Söyleyeceği Mutlaka birşeyler Vardır Hatta Ona göre METAL yine yanlış yapmıştır. R.H Kim Bunlar ???? daha kimler Çıkacak acaba eğer ki böyle bir kaç birlik daha çıkarsa COF un WOW şansı DerinTR den (Yuhya WOW ) bile daha az olabilir

Büyük Sözü dinle: Küçük konulara tepki verirseniz Altından büyük Sorunlar Çıkabilir METAL olarak Çok hata yaptık ancak bu hatalar diplomasi veya Stratejimizle uzaktan yakından alakalı olmamıştır hatalarımız METAL oluşumu sıkı tutmadığımız içindir. COF birliklerinin hatası METAL birliklerini karşısına alarak yapmıştır detaylarda kafa yormamak gerek Bugün COF un rakibi olarak en büyük ordular yine bizdedir küçük etkilere tepki verilmeseydi bugün o büyük ordular Tepkiye endirek etki olmayacaktı kim bilir COF un içindede büyük ordular kendilerini hedef alabilir :) 9,5 numara Büyüteç gözlüğü takan arkadaşlarımıza selam olsun Anten takıyorsan alıntı yapmayacaksın :)

METAL olarak WOW kurma şansımızın az olduğunu biliyoruz öyle kuramıyacaksam kurdurmam politikasıda yapmıyoruz şansımız var ise %1 de olsa Denemeye değer :) %1 şansı Olan MÜFREZE birliğide kurmuştu Seviye basabiliyorsan şansın mutlaka vardır ama az ama çok

Tüm S2 ye Saygılarımla

arcmrt21
10-06-2010, 19:32
1. Geo 12070759 2. pashacan 9202285 puanlık savunma kesimleri vardı geçen s1de bunların yanına yaklaşabilecekler mi acaba

2. s12 de 15 milyon savunma puanı vardı ona bakarsan:)

Profesyonel
10-06-2010, 19:51
Bingo... Tahminin gerçek olacak gibi görünüyor
Zaharya Yıkılmadan Finiş Derse 16 Gün kaldı Temmuz Ortası Biter mi acaba son tahminini güncellermisin :)

Tarih verirken Hesaplamaları yaparak verdim

Şöyleki:

Büyük depo Seviye 20 3,5 gün sürüyor minimum hesaplama ile 5 depo kurulsa 17gün sadece Büyük Hammadde kurmak için geçecek

Büyük Tahıl Ambarı Kurmak Seviye 20 için 2 gün 20 saatte ihtiyaç var 5 tanede bundar kurulsa 14 günde bu yapar

Sadece Depoları tamamlamak 31 gün sürüyor ve bu zamanlar Merkez bina seviyesi 20 iken Başlarken 10 olduğunu unutmamak gerek sur seviye zamanınıda eklemek gerek

Bu süreler aralıksız hiç boşluk vermeden yapılacak zamanlardır.

Gelelim Dünya Harikasına Yine hiç aralıksız 25 gün 10 saat de bitirebiliyorsunuz

Toplamı aralıksız ve hammadde yardımı sıkıntısı çekmeden ( yıkımlar hariç ) 56 günde biten bir oyunun Ne zaman biteceğini tahmin etmek Çok zor olmasa gerek

Tahminlerin aynen geçerlidir. Temmuz ortasını atlamışım izleyip göreceğiz

FIRAT KAPLAN
10-06-2010, 20:35
enteresan bi birlik bu rh ler şimdilik sadece 4 tanesi oratya çıkmış bakalım diğerleri ne zaman çıkacak ancak bu raporlardan şunu anlıyoruzki cof lar kof muş :D

OffLee
10-06-2010, 20:40
OffLee adına;

bugun daha önce yaşamadığımız bir şey yaşamış değiliz.bir daha oynayalım bir daha olur bunlar.meyve veren ağaç defaatle taşlanacaktır.ölçüp tarttık mı bu oyunculara yaptıklarımızi:evet. Pişman mıyız: asla. Ne nane olduklarını zaten profillerinden anlayabiLirsiniz.rh diye bi birlik yoktur,musaademiz olmadan olamaz da.cof askeriyle,cof emeğiyle,gizlene saklana oynayan bir avuç aciz.karşımızda duramayacaklarını,nitekim duramadıklarını biliyorlar.

geleyim kına merasimi yapan bir gruba.devamı gelecek tadındaki beyanların sebebi ileri görüş falan değil,malumattır :) ama komşuya gulenin basına gelecekler de bir tebessümle izlenecek :)
x gibi mide bulandırıcı bir birliği karşımıza almayı hata gören,bundan pişmanlık duyan varsa,buyursun terk etsin.çoğunluktalarsa ben terk edeyim.
Vel hasıl-ı kelam; ya! lan neyse,ben bir şey demiyorum.

FIRAT KAPLAN
10-06-2010, 20:49
OffLee adına;

bugun daha önce yaşamadığımız bir şey yaşamış değiliz.bir daha oynayalım bir daha olur bunlar.meyve veren ağaç defaatle taşlanacaktır.ölçüp tarttık mı bu oyunculara yaptıklarımızi:evet. Pişman mıyız: asla. Ne nane olduklarını zaten profillerinden anlayabiLirsiniz.rh diye bi birlik yoktur,musaademiz olmadan olamaz da.cof askeriyle,cof emeğiyle,gizlene saklana oynayan bir avuç aciz.karşımızda duramayacaklarını,nitekim duramadıklarını biliyorlar.

geleyim kına merasimi yapan bir gruba.devamı gelecek tadındaki beyanların sebebi ileri görüş falan değil,malumattır :) ama komşuya gulenin basına gelecekler de bir tebessümle izlenecek :)
x gibi mide bulandırıcı bir birliği karşımıza almayı hata gören,bundan pişmanlık duyan varsa,buyursun terk etsin.çoğunluktalarsa ben terk edeyim.

raporlar ne kadar aciz olduklarının en güzel göstergesi asıl aciz olan kim acaba unutmayın burada söz konusu olan sizin tabirirnizle kocaman kof a karşı yapılmış bir saldırıdır unutmayınki buda bir stratejidir,,,,

barafranca
10-06-2010, 21:13
Güzel kardeşim bu işler bol işkembeden atmayla olmuyor...Birliği kurarsın ondan sonra icraatlarını gösterirsin... 'Lafla peynir gemisi yürümez...' 'Ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz...'

sen ne girion la işkembe lafa adamı dellendirme.. sanane

winchester
10-06-2010, 21:33
kaçtane COF oyuncusu var serverda hiç görmüosunuz sanırsam daha ne ordular çıkacak ortaya ana birlik sapasağlam her oyuncu wow sıfırlıcak seviyede ;) s1deki ANADOLU birlikleriyle kıyaslıyorum şuan sadece COF'u ondada ANADOLU önde kanımca

YUCİN
10-06-2010, 21:34
çok sıkıcı :)

GÖKKUŞAĞI
10-06-2010, 21:52
çok sıkıcı :)
"Gel sen ne çektiğimi birde bana sor" diye bir şarkı var bilirmisin? :)

FIRAT KAPLAN
10-06-2010, 22:19
kaçtane COF oyuncusu var serverda hiç görmüosunuz sanırsam daha ne ordular çıkacak ortaya ana birlik sapasağlam her oyuncu wow sıfırlıcak seviyede ;) s1deki ANADOLU birlikleriyle kıyaslıyorum şuan sadece COF'u ondada ANADOLU önde kanımca

haklısın çok var ama hepsi boş diğerleride armut toplamıyordur heralde daha neler çıkacak bakıp görücez adamlar rh nin dört üyesinden anca birine saldırı yapabildiler diğerleri armut topluyodu sanırsam

winchester
10-06-2010, 23:06
haklısın çok var ama hepsi boş diğerleride armut toplamıyordur heralde daha neler çıkacak bakıp görücez adamlar rh nin dört üyesinden anca birine saldırı yapabildiler diğerleri armut topluyodu sanırsam

boşu doluyu senin bilecek durumun yok 250k savunma bulunan wowu sıfırladık diye sevinin siz :p

FIRAT KAPLAN
10-06-2010, 23:45
boşu doluyu senin bilecek durumun yok 250k savunma bulunan wowu sıfırladık diye sevinin siz :p

sen sayı saymasını bilmiyosun anlaşılan raporu bi incelede ne kadar savunma varmış hesapla yap hem savunma azlığı sizin eksikliğiniz becerinde savunun kardeşşş

winchester
11-06-2010, 01:11
sen sayı saymasını bilmiyosun anlaşılan raporu bi incelede ne kadar savunma varmış hesapla yap hem savunma azlığı sizin eksikliğiniz becerinde savunun kardeşşş

zamanı gelince savunmada yapılır saldırıda rahat ol kardeş demedi deme :p s1 ve s2 dışında server tanımam

Kürşat
11-06-2010, 02:27
zamanı gelince savunmada yapılır saldırıda rahat ol kardeş demedi deme :p s1 ve s2 dışında server tanımam

Fake wow du ama erken gitti sanırsam

FIRAT KAPLAN
11-06-2010, 08:42
Fake wow du ama erken gitti sanırsam

Yıkılınca fake oldu :)

Profesyonel
11-06-2010, 11:37
OffLee adına;

Sizde Armutlar Böyle Olduğu sürece Taşlayanda çok olur dibine düşmeden Hamuduyla götürende :)

ama sizler yinede Bizi taşlamayın Çünki;

Çıkma incir Ağacına toplama hamını yoksa düşersin görürsün ..... ......

Midesi bulanan Predictor kullansın Belki ilk defa Pozitif birşeyler çıkar sizden

Vel hasıl-ı kelam; Ne söylesen ya! lan bir şey dememen isabet olur döngel kârhanesi oyun tarzınız ne komşumuzsunuz ne dostumuz bırak gülmeyi yüzünüze tükürecek durumda bile değilsiniz.

FIRAT KAPLAN
11-06-2010, 12:14
Sizde Armutlar Böyle Olduğu sürece Taşlayanda çok olur dibine düşmeden Hamuduyla götürende :)

ama sizler yinede Bizi taşlamayın Çünki;

Midesi bulanan Predictor kullansın Belki ilk defa Pozitif birşeyler çıkar sizden

Vel hasıl-ı kelam; Ne söylesen ya! lan bir şey dememen isabet olur döngel kârhanesi oyun tarzınız ne komşumuzsunuz ne dostumuz bırak gülmeyi yüzünüze tükürecek durumda bile değilsiniz.

Bu yoruma katılamamak mümkün değil göründüğü gibi bazı arkadaşlar gerçek hayattaki acizliklerini oyunda agresif davranarak kapatmaya çalışyorlar dolayısı ile bu doğal sonuçlarla karşılaşıyorlar sonrada ahkam kesiyorlar yahu anlamadığım şey şu neden bu kadar hazımsızlık
öpeceksin kardeşim bükemediğin bileği
o kadar o yana bu yana kıvırtmak olmaz

vulture
11-06-2010, 12:51
Bu yoruma katılamamak mümkün değil göründüğü gibi bazı arkadaşlar gerçek hayattaki acizliklerini oyunda agresif davranarak kapatmaya çalışyorlar dolayısı ile bu doğal sonuçlarla karşılaşıyorlar sonrada ahkam kesiyorlar yahu anlamadığım şey şu neden bu kadar hazımsızlık
öpeceksin kardeşim bükemediğin bileği
o kadar o yana bu yana kıvırtmak olmaz

Her yıkım yapanın elini bileğini mi öpücez bu nasıl bir mantık. Hala COF WOW'u liderdir. Sene sonu eğer biz bu Dünya Harikasını kuramazsak o zaman ben kuranın bileğini öperim. Günlük zaferini uzun uzun anlatarak hazımsızlık yaşayanın kim olduğunu belli ediyorsun zaten.

Sizleri Cof'dan uzaklaştırdığımız için hiç pişman değiliz. Cof ailesinin kurallarına uymadınız üstünü üstük söylenmeyecek sözlerde ve saygısızlıklarda bulunduğunuz. Bire bir son msn görüşmenin tanığı olarak söylüyorum. RH profillindeki yazılarınızla da zaten terbiyesizliğinizi tekrar ortaya serdiniz.

Size sadece üzülüyoruz Ruh Hastaları. Allah şifa verir inşallah.

FIRAT KAPLAN
11-06-2010, 15:06
Her yıkım yapanın elini bileğini mi öpücez bu nasıl bir mantık. Hala COF WOW'u liderdir. Sene sonu eğer biz bu Dünya Harikasını kuramazsak o zaman ben kuranın bileğini öperim. Günlük zaferini uzun uzun anlatarak hazımsızlık yaşayanın kim olduğunu belli ediyorsun zaten.

Sizleri Cof'dan uzaklaştırdığımız için hiç pişman değiliz. Cof ailesinin kurallarına uymadınız üstünü üstük söylenmeyecek sözlerde ve saygısızlıklarda bulunduğunuz. Bire bir son msn görüşmenin tanığı olarak söylüyorum. RH profillindeki yazılarınızla da zaten terbiyesizliğinizi tekrar ortaya serdiniz.

Size sadece üzülüyoruz Ruh Hastaları. Allah şifa verir inşallah.

Sizin kuralınızı yerim ben kendinizi dev aynasında görüyorsunuz hala kof olduğunuzu herkes görecek merak etmeyin önce siz haddinizi bilip karşınızdaki insana saygılı davranın sonra karşılık bekleyin ne ekerseniz onu biçersiniz halada burdan konuşuyorsunuz yıkıldınız kardeşim diğeride yıkılacak hiç oyana bu yana kıvırtmayın

vulture
11-06-2010, 15:18
Sizin kuralınızı yerim ben kendinizi dev aynasında görüyorsunuz hala kof olduğunuzu herkes görecek merak etmeyin önce siz haddinizi bilip karşınızdaki insana saygılı davranın sonra karşılık bekleyin ne ekerseniz onu biçersiniz halada burdan konuşuyorsunuz yıkıldınız kardeşim diğeride yıkılacak hiç oyana bu yana kıvırtmayın

Ben bu RH birliğini iki S2'dir gözlemliyorum. Hep sığıntı ve korkak bir savaş tarzı. Geçen S2 sonlarında da Elitte birliğinin içinden yine 3-5 RH türemiş yine kısa sürede ezilmiş ve yine bir yerlerde sığınmışlardır. Seneye inşallah baştan sona dimdik ayakta duran adını hiç değiştirmeyen bir RH birliği görürüz.

vulture hesabı 2006 s7'de, geçen s2 ve bu s2'de hep ismini korumuştur ve hep oyunu başladığı arkadaşlarıyla bitirmiştir. Asla başka hesapların arkasında saklanmamıştır. Ayrıca vulture hesabından 4 sene boyunca bir tane bile saygısız bir laf ya da davranışa maruz kaldım diyen olursa bir daha da bu oyunu oynamam.

Umarım sizde futursuzca insanlara yönelttiğiniz hakaretlerin yanlış olduğunu bir gün anlarsınız.

OffLee
11-06-2010, 20:43
[SIZE=2]

görenler görmeyenlere anlatsın.

COF Kemal Başer
12-06-2010, 04:15

XİR
ESMERİM

Kurt'u Kurt yapan bütün elementler COF da canım :) sen kurt oyuncusu değilsin ki Kurt kurasın. senin kuracağın ancak gurt birliği olur.

COF Kemal Başer
12-06-2010, 04:28

hem koskoca KOF a karşı yıkım yaptık diyorsun, hem de "kof" sunuz diyorsun.

bir karar verer bence, kof muyuz yoksa koskoca mıyız? :)

yıktığınız wow sahipleri ve oyuncuları beni suçladılar , benden şüphelendiler. WOW u benim yıktırdığımı düşünmüşler. Gülmemek elde değil.

Sizler Bana karşı birşey yaparken bile , benim stratejime hizmet ediyorsunuz. Bilmem farkında mısınız?

3 tane wow fazlalıktı, ama orda birşeyler kesilmeliydi. nitekim kesildi :)

yıktığınız wow için teşekkürler.

30 kişiden aşağısı birlik değildir. 4-5 multi hesapla birlik olunmaz.Ben s2 de RH dye bir birlik göremiyorum. İrlandalılar Katagorisine alınıp , tarihin tozlu sayfalarında silinip gitmiş basit oyuncular görüyorum.

İyi oyunlar s2 halkı.

COF Kemal Başer
12-06-2010, 04:38
http://img824.imageshack.us/img824/772/85704976.jpg (http://img824.imageshack.us/i/85704976.jpg/)

çakma ve 2. giren bir ordudur bu. Biz sadece basit 2 ordu ile wow temizleyip yıkım yaptık. Çıkıp konuştuk mu?Çünkü bzı şeyleri konuşmanın zamanı vardır.

metal birliğinin zayıfladığını "bir oyuncunun" ordusunu piyasaya çıkarmasını bekleyerek anlayacaktım. Nitekim çıkarttı.

1. dalga saldırıları başlamıştır.

GÖKKUŞAĞI
13-06-2010, 13:24
Raporsuz bir wow gidişatı yaşanıyor, rapor bekliyoruz arkadaşlar paylaşın..

Küçük bir raporda ben paylaşayım, asker kesmekte pek keyifli, özellikle saldırı askeri:) Ardından giren mancınıkları paylaşmadım ;)

http://i1006.hizliresim.com/2010/6/13/2297.jpg (http://urlal.com/dqqf)

iskenderunlu
13-06-2010, 14:04
Saldırı askerleri gitmiş :)
Güzel bir rapor...2 Taraftan birisi soğuk su içer diğeri sıcak su :p

makaay
13-06-2010, 14:48
Katılıyorum güzel rapor

arcmrt21
13-06-2010, 17:01
Raporsuz bir wow gidişatı yaşanıyor, rapor bekliyoruz arkadaşlar paylaşın..

Küçük bir raporda ben paylaşayım, asker kesmekte pek keyifli, özellikle saldırı askeri:) Ardından giren mancınıkları paylaşmadım ;)

çiftalan ismi bana birşeyler hatırlattı atıl kurt muydu neydi:))) tebrikler saldırıları yapan kişiliğe:))) ;) hadi s2 kolay gelsin size:)

GÖKKUŞAĞI
13-06-2010, 17:55
çiftalan ismi bana birşeyler hatırlattı atıl kurt muydu neydi:))) tebrikler saldırıları yapan kişiliğe:))) ;) hadi s2 kolay gelsin size:)
Doğru hatırlatmış, geçen s2 sezonunun son dönemlerinde köyüne verdiği atıl kurt ismiyle tanınmıştı..

DeathLess
13-06-2010, 18:15
Çiftalan
Çift kesim
:D

arcmrt21
13-06-2010, 20:51
Çiftalan
Çift kesim
:D

ditlis sen niye s2 de oynamıyon genelde mod. ların en ugrak yeridir:))

vellet
13-06-2010, 21:32
tırısyorlar hahaha :)

whocares
13-06-2010, 21:36

dıtlısı bilmemde ben geleyim yenisi açılınca,

pek anlamam oyundan ama, yardımcı olursunuz demi :)

Diana
14-06-2010, 00:26

Vellet'e gitmede kime gidersen git. Onunla oynayıpta hiç yıkım almadan sağlam çıkan bir ben varım XD

Diana...

arcmrt21
14-06-2010, 00:48

sözümü çaldın ama neyse;)

abi koray la beraber yine gelin:) ama bu sefer koylere savunma bulun hepsi yıkılmasın....

Vellet'e gitmede kime gidersen git. Onunla oynayıpta hiç yıkım almadan sağlam çıkan bir ben varım XD

Diana...

git git sorun olmaz... Kemal Başer in şerri olmasında:)))

vellet
14-06-2010, 20:56

Diana...

sen hıc kınuşma olum s2 basıdn hesap acıpda 2 tokmak la saldır aldın dıye hesabı sıldın gıtıtın tırsak aygerg yıkılsan kalacan sonunkadar olum ayrıca oyun un adı savaş oyunu yavrum got kumadna kale yap yıkılmak ıstemyorsan :)

COF Kemal Başer
14-06-2010, 22:52
sadece 2 ordu.

http://img820.imageshack.us/img820/3591/62555109.jpg
http://img820.imageshack.us/img820/3063/10851310.jpg

yeur
15-06-2010, 11:04
Şuanki Wow seviyelerini kopyalarmısınız

DeathLess
15-06-2010, 11:06

Zaten onlar uğruyorlar diye ben uğramıyorum :D
Yokluğumu aratmazlar

Shaolin
15-06-2010, 11:38
Dünya harikası
1. zaharya (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=482344&c=dc) NAZDROVİA COF!!! COFWOW! (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7470) 74 -
2. pehlivantaşi (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=146999&c=c7) METAL-53 METALWOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371) 52
3. EMIR-RAHMAN (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=290952&c=7d) BreatH_oF_The_KURT KURTWOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7416) 49 -
4. ayzek (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=375328&c=58) .─═╬BOZOKWOW╬═─. bozokwow (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7373) 46 -
5. Karaca.s (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=371999&c=ca) COF RENOVATIO.! COFWOW! (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7470) 39 -
6. karbeyaz_ölüm (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=488158&c=73) FOREVER COF COFWOW! (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7470) 20 -
7. jedi (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=152033&c=e2) METAL METALWOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371) 17 -
8. turksamet (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=319208&c=9f) by bay olsun COFWOW! (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7470) 0 -
9. sis (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=280025&c=7f) METAL METALWOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371) 0 -
10. çakırkeyf53 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=345852&c=ea) Eski Dostlar E.D.WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7388) 0 -
11. yuhya (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=257475&c=55) DerinWoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7432) 0 -
12. napoli (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=195024&c=3d).JANKEEE (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=801) 0 -
13. Natarlar (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=524314&c=e0) - 0

arcmrt21
15-06-2010, 16:01
Zaten onlar uğruyorlar diye ben uğramıyorum :D
Yokluğumu aratmazlar

hadi hadi:) Senin bir anın var bence:D

Ayrıca Kemal abi tebrikler rapor için az ve öz saldırı kanunu ortaya çıkarmışın yine:)) bakalım COF bu sene kurabalicek mi?

ZAHARYA
15-06-2010, 17:47
sadece 2 ordu.

Başkanım tebrikler

Güzel iş çıkardık ama ilk girişi sen yapmasan zor olurdu.

1 ay içinde 2 wow a ciddi zarar verdin, bakalım 3.sü nezaman

3.yü de beraber yaparız inşallah :)

winchester
15-06-2010, 23:16
sadece 2 ordu.

tebrikler. bana fazla mancınık girmiş gibime geldi yarısı girse onun ne kadar götürürdü acaba

COF Kemal Başer
15-06-2010, 23:19
tebrikler. bana fazla mancınık girmiş gibime geldi yarısı girse onun ne kadar götürürdü acaba
ordu azdı, giren mancınık yerinde...temiz olması, eksik olmasından iyidir.

murat tebriğin için teşekkürler.

zaharya komutan, başarı senindir :)

COF Kemal Başer
16-06-2010, 00:29
http://img404.imageshack.us/img404/7994/abone.jpg

arcmrt21
16-06-2010, 00:53
abi bu suru yıkamamış bence gereksiz saldırı olmus saldıran hesap orduyu beslemekten sıkılmış gibi:) ayrıca 2 wowda da sanki savunmalar az gibi yanlışım olmasın ama:))

ZAHARYA
16-06-2010, 01:08
abi bu suru yıkamamış bence gereksiz saldırı olmus saldıran hesap orduyu beslemekten sıkılmış gibi:) ayrıca 2 wowda da sanki savunmalar az gibi yanlışım olmasın ama:))

Merhaba

Raporları iyi incelerseniz savunma farkı ve etkisini görürsünüz.

bir yerde 65k tokmak 20k toytonun kestiği 160K tahıllık asker

diğer tarafta 70k başta 28k toytonun kestiği 100k

benim ordum 37k balta 18k toyton du ben bile bu ordudan 30k fazla kesmişim.
..

arcmrt21
16-06-2010, 02:06
Merhaba

Raporları iyi incelerseniz savunma farkı ve etkisini görürsünüz.

bir yerde 65k tokmak 20k toytonun kestiği 160K tahıllık asker

diğer tarafta 70k başta 28k toytonun kestiği 100k

benim ordum 37k balta 18k toyton du ben bile bu ordudan 30k fazla kesmişim.
..

oyunda yokum zaharya:) sadece gordugumu soyledim ne kadar kesildiğini bilmiyorum yani:) sadece gordugum uzere; Cof yapılan saldırıda biri suru sıfırlamış ve arkasından giren ordu senin ordun yani wowu sıfırlamış 65 seviyeden; diğeri ise tek başına gelmiş ve suru yıkamadan da 13 seviye düşürmüş. İki wow arasında belirli bir savunma fazlalığı yok gibi duruyor anlıyacagın. Ayrıca siz suru yıktınız diye fazla kesmişsiniz bu arkadaşta suru yıksa oda en az 10k daha keserdi bence:)

Ayrıca senin mancoda iyi oldugundan dolayı fazla seviye dusurmus ;) yani iki wow arasında 150k en fazla savunma farkı vardır diye düşünüyorum:)

Sana da wow yolunda başarılar... Allah kolaylık versin...

yeniden saldıran savunanı tebrik edeyim... Emeklerinize saglık iki tarafında...

_ŞİMŞEK_
16-06-2010, 10:15

OyuncularKayıtlı oyuncu:1759Aktif oyuncu:1582Online oyuncu:144

bu sayıya göre çok bile savunma:D

_ŞİMŞEK_
16-06-2010, 10:20
http://img404.imageshack.us/img404/7994/abone.jpg
yolda olan bi saldırı daha vardı bu saldırının 3 sn arkasına giren 30 dk kala kayboldu saldırı,neden acaba:D

winchester
16-06-2010, 12:01
benim bildiğim mimar tılsımı olmayan ve siperi aşan her saldırı seviye götürür. s1de 250 300klık saldırı orduları en fazla 4 5 seviye alıodu mimar tılsımı + 3M lik savunma ile

arcmrt21
16-06-2010, 17:58
yolda olan bi saldırı daha vardı bu saldırının 3 sn arkasına giren 30 dk kala kayboldu saldırı,neden acaba:D

yani azmış demekki dimi:)) dediğim gibi serverde oynamıorum sadece gordugumu soyledim:)

Kemal abi bu senin arkadaşlar ne istiyor benden?:)

benim bildiğim mimar tılsımı olmayan ve siperi aşan her saldırı seviye götürür. s1de 250 300klık saldırı orduları en fazla 4 5 seviye alıodu mimar tılsımı + 3M lik savunma ile

mimar tılsımı wowdan seviye alırken etki etmiyor... Sadece dünya harikasında etmiyor ama gri kalan sur da felan etki ettiğinden dolayı her zaman yıkımlar zorlaşıyor:))

winchester
16-06-2010, 18:20
mimar tılsımı wowdan seviye alırken etki etmiyor... Sadece dünya harikasında etmiyor ama gri kalan sur da felan etki ettiğinden dolayı her zaman yıkımlar zorlaşıyor:))

haklısın yani söylemek istediğim mimar tılsımı olsa zaharya wowda siperi 13e düşüremezdi o ordu ve 13 seviyeyi bırak 3 seviye zor alırdı acemide olsam bunu görmek zor değil gibime gelio düşündüğüm yanlışda olabilir oda bnm acemiliğim. saygılar

OffLee
16-06-2010, 18:57
haklısın yani söylemek istediğim mimar tılsımı olsa zaharya wowda siperi 13e düşüremezdi o ordu ve 13 seviyeyi bırak 3 seviye zor alırdı acemide olsam bunu görmek zor değil gibime gelio düşündüğüm yanlışda olabilir oda bnm acemiliğim. saygılar

dostum yazdıgın yazılar,yaklaşımların %45 dogru,gayet mantıklısın.

not: %50 COF bonustur,herkes çözemez,anlayamaz.
COF lu olmadıgına göre 50 üzerinden 45 gayet iyi :)

winchester
16-06-2010, 19:21
COF lu olmadıgına göre
:p gördüğümü söylüorum sadece. 5 seviye daha gitti yokyere ama taktiğinizi her oyuncuya sölicek halinizde yok haklısın. uzasada bildiğim tek bişe var oda wow COF un

styx
16-06-2010, 21:00
bana kalırsa wow u cof bitiremiyecek kendi içinde halen düşmanları var oyunun kaderiyle çok oynadılar kendi içinde ki ii hesap sahiplerini yıkmakla ...
ve çok dikkat çekti asla güven kazanamadılar bana göre ....

ZAHARYA
16-06-2010, 22:51
bana kalırsa wow u cof bitiremiyecek kendi içinde halen düşmanları var oyunun kaderiyle çok oynadılar kendi içinde ki ii hesap sahiplerini yıkmakla ...
ve çok dikkat çekti asla güven kazanamadılar bana göre ....

Sana kalmayacağı kesin...

Birilerinin COF a güvenip güvenmemesi önemsizdir. Önemli olan COF un onlara güvenip güvenmediğidir.

COF ailesi herkesi kabullenemeyebilir. Kralcılar, kendini beğenmişler, birşeylerin yapılmasının kendilerinden istenmesini benimseyemeyenler ve kendileri bir şey yapamayanlar bizden değildir.

COF Kemal Başer
16-06-2010, 23:57
parmakla sayalım, kaç tane daha ordu zaharya yı yıkabilir?

içimizden kaç tane daha irlandalı çıkar?

peki biz ne kadar yıkarız?

bizim COF isminde olmayan onlarca ordumuz yok mu sanki?

Bu Melek gibi kurulmuş birliklerin düşmanları, kendi içlerinde onları yıkacak oyuncuları yok mu sanki?

vardır bir bildiğimiz...

Not: Metal in wow ordusu olan 2 köyü buharlaştırılmıştır. bir çok merkezi yıkılmıştır. 1. dalga saldırılarımız devam edecektir.

s2 ye sağlam savunma ve saldırı raporu sunacağız kısa zaman sonra! Metal in en sağlam merkezine ineceğiz. inceldiği yerden kopsun diyoruz :D

_ŞİMŞEK_
17-06-2010, 01:00
parmakla sayalım, kaç tane daha ordu zaharya yı yıkabilir?

içimizden kaç tane daha irlandalı çıkar?

peki biz ne kadar yıkarız?

bizim COF isminde olmayan onlarca ordumuz yok mu sanki?

Bu Melek gibi kurulmuş birliklerin düşmanları, kendi içlerinde onları yıkacak oyuncuları yok mu sanki?

vardır bir bildiğimiz...

Not: Metal in wow ordusu olan 2 köyü buharlaştırılmıştır. bir çok merkezi yıkılmıştır. 1. dalga saldırılarımız devam edecektir.

s2 ye sağlam savunma ve saldırı raporu sunacağız kısa zaman sonra! Metal in en sağlam merkezine ineceğiz. inceldiği yerden kopsun diyoruz :D

geç bile kaldık Kemal yaşadıkları hata zaten o hesapların;

daha kahraman seviyesi atlatacağız bol bol 200. seviye olmadan bırakmak yok:D,her merkeze ineriz sıkıntı yok;)

acimadiki
17-06-2010, 09:51
cof metal nereye kadar seviye basabileceksiniz merak ediyorum bizim wowumuz derinden geliyor herkese "yuhya" dedirtecek bir gunde wow mu kurulumur diye : ))

kansız
17-06-2010, 13:09
wow unuz nerden gelir bilmem ama,wowunuzu COF derine gömerse hiç şaşmayın.klavye oyunu oynamak kolay,önemli olan klavyede oynadıklarını server a yansıtmaktır.(:yaz bunu güzel bir laf:):D

OffLee
17-06-2010, 13:26
:p gördüğümü söylüorum sadece. 5 seviye daha gitti yokyere ama taktiğinizi her oyuncuya sölicek halinizde yok haklısın. uzasada bildiğim tek bişe var oda wow COF un

o 5 seviyenin yok yere olduğunu nereden çıkardın onu anlamadım :) o ordu yola çıkmadan ônce 20,30 belki 50 seviye alacak haldeydi :)

sAna puanımı 40a çektim :)

OffLee
17-06-2010, 13:30
cof metal nereye kadar seviye basabileceksiniz merak ediyorum bizim wowumuz derinden geliyor herkese "yuhya" dedirtecek bir gunde wow mu kurulumur diye : ))

yuhyaa dedirtir gibi yapıp napoliİ dedirtmesin o yasin abı :))

Shaolin
17-06-2010, 13:58

Birliğe alıp sana kurdurtucaz wow u cemil ;)

OffLee
17-06-2010, 15:34
Birliğe alıp sana kurdurtucaz wow u cemil ;)

bonservisim elimde abi :)

acimadiki
17-06-2010, 19:38
wow unuz nerden gelir bilmem ama,wowunuzu COF derine gömerse hiç şaşmayın.klavye oyunu oynamak kolay,önemli olan klavyede oynadıklarını server a yansıtmaktır.(:yaz bunu güzel bir laf:):D

Öğretmenliğe soyunmusun ama kısa süreli jetlag a girmişin anlamamışsın ne dediğimi sen anlamadığınla kal problem değil.

Şimdi gel gelelim senin klavye oyunundan ne anladığına hadi buyur yuhya'ı derine gom bakalım becerebilcekmisin.Daha da açıklayayım yuhya "0" seviyesindedir tane tane anlatıyorum ki anla.1 milyon mancınıgın olsa ondan alabileceğin seviye "0" dir istersen sıfır kavramınıda açıklayayım...

Laf dokundurmak için yazdıklarının sonuna gülücük ibaresi koymaktansa latife denilen dizilerin sonuna koyulan gülücükleri anlamaya çalış bak ozaman nirvanaya bi kaç adım kalır. Nirvana kimdir yoksa yazan kişi bana küfür mü etti hede höde yerine açıyoruz bir web sayfası yazıyoruz www.google.com öğreniyoruz sevgili özlü söz sahibi arkadaşım...

acimadiki
17-06-2010, 19:40

Cemilim biliyosun ben kurma taraftarı değilim yıkma taraftarıyım napoli bile 97 seviyesini gecerse yollarım ordularımı ha yıkar ha yıkmaz orasını bilmem :cool:

Kürşat
17-06-2010, 23:33
Cemilim biliyosun ben kurma taraftarı değilim yıkma taraftarıyım napoli bile 97 seviyesini gecerse yollarım ordularımı ha yıkar ha yıkmaz orasını bilmem :cool:

kuzenim 14 15 yaşlarındayken collin mcrae rally oynardı ama yarışmazdı arabayla dağlara tırmanmaya çalışırdı bizde yarışı bitirir onun bitirmesini beklerdik tabi sinir olup kovardım odadan. inşallah seneye oyunu amacında oynayacak bir birlik oluşturursunuz yoksa tatı tuzu kalmayacak bu oyunun

arcmrt21
17-06-2010, 23:35
kuzenim 14 15 yaşlarındayken collin mcrae rally oynardı ama yarışmazdı arabayla dağlara tırmanmaya çalışırdı bizde yarışı bitirir onun bitirmesini beklerdik tabi sinir olup kovardım odadan. inşallah seneye oyunu amacında oynayacak bir birlik oluşturursunuz yoksa tatı tuzu kalmayacak bu oyunun

gordugum en guzel yorumlardan birisi... Diline saglık diyimde ben...

acimadiki
18-06-2010, 09:09

Verdiğin örnek biraz karışık olmuş oyunun bilmemeye dem vurduysan ilk s2 den beri varım dost dusman bir cok oyuncu tanır beni.Oyunun mantığı wow kurmak oyunu bitirmek erkenden eve gitmek diyorsan ozaman ne diye bunca savaş bunca strateji bunca birleşke var oturur herkes wow cıkana kadar savaşmaz kimse birbirini yıkmaz natarları alırlar sonra herkes istediğine yollar ordularını.

Bu oyunun amacı herkese gore değişir "bence" wow kurmak değil birlik olabilmektir.Geçmişe bir bak şimdiye kadar hangi favori birlik kazanmıştır bu oyunu....

cof birlikleri şimdiye kadar wow kuramamıştır ama yaptıkları ile övünür bir çok yerde haklı bazılarında haksız orası tartışılır ama yaptıkları ile hatırlanır.

Metal birlikleri bir donemin mitralyozu keza onlarda aynı şekilde.

Müfreze ve Bozok iddiaları olan ama şans verilmeyen birlikler kısıtlı imkanları ile kurmuşlardır peki bitti diye kim memnun olmuştur bu sonuclardan sadece birlik üyeleri diğerleri hep siz sole yaptınız siz boyle yaptınız.

Devamlı oynamaları isimlerini kalıcı hale getirmiştir yoksa R.S.D - GD - Agressive- Shadows - Anadolu gibi birçok birlik burada yer almış wow a oynamış ama basaramamıştır.

Sonuç siz wow a oynayın ben ve bildiğim hesaplarım yıkmaya. Ayrım yok kendi birliğime bile yollayacağım.

megetaş
18-06-2010, 11:26
ben onu bunu bilmem oyun ne zaman isterse bitsin ama ben eğlenceme bakacağım :)

zaharya bu oyunu benim yüzümden bırakır en sonunda

http://travian-reports.net/tr/report/142888d9819

trockyalee
18-06-2010, 12:53

Tebrikler arkadasım...
zaharya gitti gider artık :)
WOW yolunda METAL birliklerine basarılar.

Tebrikler arkadasım...

OffLee
18-06-2010, 13:12
Tebrikler arkadasım...

zaharya bitti evet,silip gidiyoruz :))))

zaharya yüzünden oyunu bırakan yüzlercesini gördüm de,zaharyaya oyun bıraktıracak bir profesyonel göremedim :)

trockyalee
18-06-2010, 13:29
zaharya bitti evet,silip gidiyoruz :))))

zaharya yüzünden oyunu bırakan yüzlercesini gördüm de,zaharyaya oyun bıraktıracak bir profesyonel göremedim :)

Hesap siler mi yazıyor orada sence ?
WOW durur.. seviye basamaz...
gider - kalır orası onun bilecegi iş..
ok ?

ZAHARYA
18-06-2010, 14:21
Hesap siler mi yazıyor orada sence ?
WOW durur.. seviye basamaz...
gider - kalır orası onun bilecegi iş..
ok ?

Bu foruma yazdıklarının ertesi günü tükürdüğünü yalattığımız çok oyuncu oldu. En babalarına bile!

Başka da yorum yok!

ZAHARYA
18-06-2010, 14:23

Evet bırakıyorum silmeye aldım şimdi zaten :)

haydar1
18-06-2010, 15:15
Bu foruma yazdıklarının ertesi günü tükürdüğünü yalattığımız çok oyuncu oldu. En babalarına bile!

Başka da yorum yok!

bu forumu çok dikkatli bir şekilde takip ediyorum... oyuncu adını söyle falan da demeyin... bu s2 de oynuyorum.... belkide senin birliğindeyim.
bu forumda böyle yazılanlara falan söylediklerini yalttığınız oldu bunuda biliyorum

ama size karşı konulan bu son raporlar size birşey yalatmış olmuyormu....

OffLee
18-06-2010, 15:58
yahu benzeri olmayan bir şeyi alırsın adamın elinden

bkz: baco
bkz: katilkomando

ondan sonra konuşursun.
ama sen gel zaten fazla bulunan bir şeyi al,sonra orgazmlardan orgazm beğen.tamam acizsiniz,bu kadar çaktırmayın.

haydar1
18-06-2010, 17:57

Başka da yorum yok!

yahu benzeri olmayan bir şeyi alırsın adamın elinden

bkz: baco
bkz: katilkomando

ondan sonra konuşursun.
ama sen gel zaten fazla bulunan bir şeyi al,sonra orgazmlardan orgazm beğen.tamam acizsiniz,bu kadar çaktırmayın.
haaa kusura bakma kardeş o inşa planını siz süz olsun diye köyde tutuyordunuz. ama olsun sizin inşa planının olduğu köy yerle bir olmadı inşa planının püskülleri kalmıştır sende onunla orgazm olursun artık idare et.. elinizdeki benzerleri bakalım ne kadar koruyabiliceniz onuda merak ediyorum...

Xenco
18-06-2010, 18:10
Wowların son durumu nedir?Biri resim koyabilir mi acaba?

OffLee
18-06-2010, 18:12
haaa kusura bakma kardeş o inşa planını siz süz olsun diye köyde tutuyordunuz. ama olsun sizin inşa planının olduğu köy yerle bir olmadı inşa planının püskülleri kalmıştır sende onunla orgazm olursun artık idare et.. elinizdeki benzerleri bakalım ne kadar koruyabiliceniz onuda merak ediyorum...

yahu ya serverı takip et de konuş insanlar faydalansınlar,ya da cahilligini bil sus,bi meret sansınlar.
elinden geleni yap,kendi raporunu koy.biz de tebrik edelim.ama sığlaşmayın.

tılsım alınamayacak bir şey mi,başkası alabiliyorsa,lüzumu oldugunda biz de alabiliriz, çok basit bir denklem degil mi ? agır mı geldi ?

megetaş
18-06-2010, 19:11
arkadaş bu kadarmı zorunuza gitti anlamıyorumki biliyorumki zaharyanın tılsımları süs diye duruyor orada olmasa ikisini birden alamazdım değilmi neyse siz bulursunuz biryerlerden tılsımı nede olsa sizden almak kolay ordular çok olabilir ama onlarda gün gelir biter ozaman tılsımsız seviyeyi nerenizle basacaksınız :D kusura bakma senin seviyende yorum yazdım yoksa maksat eğlenmek

bknz: s4 :)

megetaş
18-06-2010, 19:12
bu arada silme lafını muhabbet olsun diye yazdım kim silmiş merkezi uçtu diye tılsımı gidince silsin :) ama onu bile anlamıyorsanız ben ne diyeyim blimiyorumki :D

zaharya lafım sana değil dostum sen tabiki gereken cvbı vermişsin

kimin için yazdığımı arkadaş anlamıştır :D:D:P

Shaolin
18-06-2010, 19:21
Yorumlarda Üslup ve terbiye dozunu aşmadan yapmanız rica olunur.

Bu tip atışmalarınızı özelden yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Küçük yaşta olan oyuncular var , bayanlar var.

EDEP YAHU !!!

dalakli
18-06-2010, 19:25
OffLee kardeş

tılsımı kaptırınca yok o merkezi sıfırladık yok bu merkezi sıfırladık diye laf ortaya atıyorsun
neden konuyu hemen saptırıyorsun adam rapor koymuş bak onun üzerine şu merkeze bakın yok bu merkeze bakın. biz oralara çok baktık....
arasırada siz giden tılsımlarınıza sıfırlanan wow unuza bakın
sizin bu tür şeyler çoook zorunuza gidiyor kendinizi dev aynasında görüyorsunuz

o sıfırladığınız merkezide nasıl sıfırladığınızı biliyorum program kullanmadan yapın işinizide görelim....

megetaş
18-06-2010, 19:40
yahu bilseydim bu kadar polimik olacağını raporuda koymazdım yada yazısını yazmazdım

bakın edep sınırlarını zorladık yok yere

yazdığım kaba tabirler için herkezden özür dilerim biz oyunumuza bakalım....

bu arada karacanın tılsımını gören varmı ben göremiyorumda :D

ZAHARYA
18-06-2010, 20:38
OffLee kardeş

tılsımı kaptırınca yok o merkezi sıfırladık yok bu merkezi sıfırladık diye laf ortaya atıyorsun
neden konuyu hemen saptırıyorsun adam rapor koymuş bak onun üzerine şu merkeze bakın yok bu merkeze bakın. biz oralara çok baktık....

o sıfırladığınız merkezide nasıl sıfırladığınızı biliyorum program kullanmadan yapın işinizide görelim....

Ya işte sizin yaptığınız en büyük yanlış bu, tılsım almak başarı mı şuanda buna yorum yapılabilir mi?

Tabiki hayır

Sildiğimiz merkezler geri gelecek mi? kesinlikle hayır

Şimdi ikisini birbiriyle kıyaslamayalım bence

Biz zamanı gelince sizin bu raporunuzu kıyaslayacak raporlar koyarız ozaman konuşuruz

Tılsımı alan arkadaşı tebrik ederim.

ZAHARYA
18-06-2010, 20:41
OffLee kardeş

Tamam şimdi çamur atmaya da dönderdiniz işi bravo size

Organizeleri bizzat ben yaptım. Saldırıları da oyunda seviyesine dahi ulaşamayacağınız oyuncularımız çıkardı.

İstediğimiz ve herzaman yaptığımız şeyler size anormal gelebilir. Ben wowum dan seviye alanalrı bile mesaj atıp tebrik ediyorum. Siz burada mikserlik yapmayın.

Çamuru bırakın...

COF Kemal Başer
18-06-2010, 21:10
ben böyle yorumlar bekliyorum işte :) farklılık güzellik ve mizahı "derin" olmalı :)

Geçen İstanbul'daydım. Buluşmada seviye 99 dan yıkılmış bir Kemal Başer vardı :)

vatandaşın birisinden birgün destek istedim. Hoş bunu bazen yaparım; kimden ne gelcek görmek isterim. Yoksa zaten benim sahip olduğum savunma her oyun başından sonuna kadar beni yeterince koruyacak kadardır.

bu vatandaş bana destek olmaktan söz ediyor. "derin" den bir oyuncu zat-ı muhterem. Ama gidiyor Metal'den bir başka hesaba da diyor ki " bana fake atın da saldırı var diye Kemal Başer e destek atmayayım" diyor.

travian bir oyundur, herkes kişiliğini oynar!

İyi oyunlar.

Not: bunu neden bu mesajın altında mı yazdım. Vardır bir alakası mutlaka...

dalakli
18-06-2010, 21:13
Tamam şimdi çamur atmaya da dönderdiniz işi bravo size

Organizeleri bizzat ben yaptım. Saldırıları da oyunda seviyesine dahi ulaşamayacağınız oyuncularımız çıkardı.

İstediğimiz ve herzaman yaptığımız şeyler size anormal gelebilir. Ben wowum dan seviye alanalrı bile mesaj atıp tebrik ediyorum. Siz burada mikserlik yapmayın.

Çamuru bırakın...

çamur falan değil sen 00:00:01 de 4 saldırı çıkacaksın ilki askerli 00:00:02 de 4 saldırı çıkacaksın ilki askerli 00:00:03 de 4 saldrı çıacaksın ilki askerli 00:00:04 de 4 saldrı çıkacaksın ilki askerli

bunu yapanla aynı seviyeye çıkmam için program kullanmam lazım başka türlü imkanı yok kusura bakmayın.....
aynı seviyede olmayalım bunu savunanla zaten ben istemem kalsın sizin seviyeniz belli....
bizde adam gibi saldırıp yıkıma gelen arkadaşları başarılı olursalar tebrik emme inceliğinde bulunuyoruz sen merak etme...

COF Kemal Başer
18-06-2010, 21:24
zaharya saldırılarında program kullanmaz. bazen sadece susup izliyoruz saldırılarını. Katilkomando merkezde akıl dolu saldırılar vardı.

adam bir yere giderken kılı kırk yarıyor.

ayrıca sahsen isimli oyuncu aldığı bu 2. tılsımla tebriği haketmiştir. işin enteresan tarafı zaharya da eşsiz sığınak tılsımı var, hedeflediğiniz yerleri vuramıyorsunuz.ya wow yıkıyorsunuz ya da rastele atış yapıyorsunuz.

bu oyuncu gelip ilk saldırıda hazineyi yıkmış ve tılsımı almıştır. cidden şans :)

megetaş
18-06-2010, 21:58
zaharya saldırılarında program kullanmaz. bazen sadece susup izliyoruz saldırılarını. Katilkomando merkezde akıl dolu saldırılar vardı.

ayrıca sahsen isimli oyuncu aldığı bu 2. tılsımla tebriği haketmiştir. işin enteresan tarafı zaharya da eşsiz sığınak tılsımı var, hedeflediğiniz yerleri vuramıyorsunuz.ya wow yıkıyorsunuz ya da rastele atış yapıyorsunuz.

bu oyuncu gelip ilk saldırıda hazineyi yıkmış ve tılsımı almıştır. cidden şans :)
tebriğin için teşekkürler ama o alınan tılsım şans değil bilgi ve beceriden geçiyor bir kaç gün önce yanlışlıkla başka bi köyüne saldırı attım hedeflerin tutmadığını anlayınca ona göre bi strateji ile saldırdım belki işin içinde şans vardır ama ben bunu şansdan çok derse iyi çalışmak diyorum :)

winchester
18-06-2010, 22:01
şuan için tılsımla ilgili bir sorun yok 3 wowu var COF un 3de planı. Metalin 6 planı 3 wowu var ne yapacaksınız fazladan 3 planı :p program kullanımı yasak o bahsettiğin saldırı 00.01de giren ne bilmiorum ama bacoyada katilede giren saldırılar taktik işi. program diosan zaten şikayetini yap cevabını alırsın çamur at izi kalsın yemez

megetaş
18-06-2010, 22:56
şuan için tılsımla ilgili bir sorun yok 3 wowu var COF un 3de planı. Metalin 6 planı 3 wowu var ne yapacaksınız fazladan 3 planı :p program kullanımı yasak o bahsettiğin saldırı 00.01de giren ne bilmiorum ama bacoyada katilede giren saldırılar taktik işi. program diosan zaten şikayetini yap cevabını alırsın çamur at izi kalsın yemez
hani yanlışlıkla birini çaldırırsak diye fazladan alıyoruz :D

acimadiki
18-06-2010, 23:14
Herkes kişiliğini oynar güzel bir laf... savunma geldi mi , atılan mesajlara cevap geldi mi, yıkılacaksınız denildi mi, sıkıntıdayım tahıl savunma lazım denildi mi, abi atılan mesajlar çok ağırıma gitti denildi mi, farzı misal bizim işimiz malum bir birlikle yeni bir oluşum olsa denildi mi bilmem belki denmiştir.

Kaf dağı fazla uzaklarda değil düzelteyim yazını savunmayı sen istemedin ben gonderdim hatıratlarında yanlış yer almasın.Nasıl Kurt oluşumu birden ortaya çıkmışsa aniden metal birliği ile savasmayalım seviye bilmem kaca kadar bekleyelim denmişse ısmarlama yıkımlar yapılmıssa yapanda bir yaptıranda birdir vallahi yazdıgın doğru herkes kişiliğini oynar.

Ben yapınca strateji başkası yapınca tu kaka oluyorsa anlam katmaya çalışılan sözler pek bi yavan kalır.

Forum sayfaları arasında dolaşmak lazım kimler ne yazmış kimler ne cevaplar vermiş burada yazılanlar sütten cıkma ak kaşık başarı varken iyi başarısızlık hissedilirken kotu olmayalım.

sarii
18-06-2010, 23:33

ben 3 sezondur s.2 oynuyorum böyle bi oyuncu yok zaharya tek bence ....adam katilkomando saldırı cıkıcam önden ben giricem adam 2 kere telefon ile aradı beni... bu kadar güzel organize yapan oyuncu yok zaharya ile oyun oynamak bi baska bence her oyuncu bu arkadas ile beraber oyun oynasın travian tadını cıkarsın saol zaharya

_ŞİMŞEK_
19-06-2010, 00:21
çamur falan değil sen 00:00:01 de 4 saldırı çıkacaksın ilki askerli 00:00:02 de 4 saldırı çıkacaksın ilki askerli 00:00:03 de 4 saldrı çıacaksın ilki askerli 00:00:04 de 4 saldrı çıkacaksın ilki askerli

bunu yapanla aynı seviyeye çıkmam için program kullanmam lazım başka türlü imkanı yok kusura bakmayın.....
aynı seviyede olmayalım bunu savunanla zaten ben istemem kalsın sizin seviyeniz belli....
bizde adam gibi saldırıp yıkıma gelen arkadaşları başarılı olursalar tebrik emme inceliğinde bulunuyoruz sen merak etme...

sen kusura bakma ama bahsettiğin saldırıların hepsini ben çıktım,20 tane saldırı çıktım tek başıma bazısı askerli bazısı tek mancınık ve hepsi 5 sn yede oldu:)

nasılmı oldu peki,bunu senin ve sizin gibilerin kapasitesi yetmez :Dve o operasyonda program kullanılmadı

taktik bol bizde öğrenmek isteyene D tarifesi karşılığı öğretiriz nasıl yapıldığını özel olarak:D

dalakli
19-06-2010, 00:33
sen kusura bakma ama bahsettiğin saldırıların hepsini ben çıktım,20 tane saldırı çıktım tek başıma bazısı askerli bazısı tek mancınık ve hepsi 5 sn yede oldu:)

nasılmı oldu peki,bunu senin ve sizin gibilerin kapasitesi yetmez :Dve o operasyonda program kullanılmadı

taktik bol bizde öğrenmek isteyene D tarifesi karşılığı öğretiriz nasıl yapıldığını özel olarak:D

evet bende o kapasite yok kardeş kusura falan bakmam .... aynı saniyede 7 saldırı çıksan kendim yaptım desen inarım.... ama kusura bakma senin o çıktığın saldırıyı gözümle görsemde inanmam sonuçta sizin zatettiğiniz gibi bu oyunu birtek siz oynamıyorsunuz az çok bizde biliyoruz bu oyunu ayrıca benim bahsettim senin saldırındaki TAKTİKTE proğram kullanımı değil..... (öyle bir proğram yoktur heralde ) saldırıdaki sıralamadan bahsediyorum.. yani sen kendin yaptıysan bile bu beceridir ... taktik e lafımız yok
ama proğram kullanımındada olsa güzel taktiğin var 1+3 :) güzel taktik multide birşey demiyor..

ZAHARYA
19-06-2010, 12:25
evet bende o kapasite yok kardeş kusura falan bakmam .... aynı saniyede 7 saldırı çıksan kendim yaptım desen inarım.... ama kusura bakma senin o çıktığın saldırıyı gözümle görsemde inanmam sonuçta sizin zatettiğiniz gibi bu oyunu birtek siz oynamıyorsunuz az çok bizde biliyoruz bu oyunu ayrıca benim bahsettim senin saldırındaki TAKTİKTE proğram kullanımı değil..... (öyle bir proğram yoktur heralde ) saldırıdaki sıralamadan bahsediyorum.. yani sen kendin yaptıysan bile bu beceridir ... taktik e lafımız yok
ama proğram kullanımındada olsa güzel taktiğin var 1+3 :) güzel taktik multide birşey demiyor..

Arkadaşlar bu tartışma bitsin artık.

Bu saldırıları organize eden benim. Nasıl çıkılacağını oyunculara detayıyla söyleyen benim.

Daha önce onlarca merkez sıfırladık. Sen yeni farkına varmışsın.

nasıl olduğunu sana söylememizi bekliyorsan oyun sonunu beklemek zorundasın.

Sadece emek var. Başka bişey yok ama bu emeği verenlerin de becerili olmaları gerekiyor.

Bizde hepsi var o bakımdan şanslıyız.

Herkese iyi oyunlar.

megetaş
19-06-2010, 15:45
Arkadaşlar bu tartışma bitsin artık.

Bu saldırıları organize eden benim. Nasıl çıkılacağını oyunculara detayıyla söyleyen benim.

Daha önce onlarca merkez sıfırladık. Sen yeni farkına varmışsın.

nasıl olduğunu sana söylememizi bekliyorsan oyun sonunu beklemek zorundasın.

Sadece emek var. Başka bişey yok ama bu emeği verenlerin de becerili olmaları gerekiyor.

Bizde hepsi var o bakımdan şanslıyız.

Herkese iyi oyunlar.

evet arkadaşlar boşverin yıkılan yerleri program yada değil iş beceri ve tecrübeden geçiyor. nasıl diyordu şimşek sığınak tılsımı varken o binayı nasıl yıktın oyun sonu sizlerle paylaşacağım bu konuyu oyunu bitirirken size bi faydam dokunsun

tabi isterseniz :):D

panzergücü
19-06-2010, 16:52
Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.pehlivantaşi (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=146999&c=c7)METAL-53METALWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371)64-2.ayzek (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=375328&c=58).─═╬BOZOKWOW╬═─. bozokwow (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7373)55http://s2.travian.com.tr/img/x.gif3.zaharya (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=482344&c=dc)NAZDROVİA COF!!! COFWOW! (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7470)50-4.EMIR-RAHMAN (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=290952&c=7d)BreatH_oF_The_KURTKURTWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7416)49-5.Karaca.s (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=371999&c=ca)COF RENOVATIO.!COFWOW! (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7470)42-6.karbeyaz_ölüm (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=488158&c=73)FOREVER COFCOFWOW! (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7470)32http://s2.travian.com.tr/img/x.gif7.jedi (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=152033&c=e2)METALMETALWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371)22-8.sis (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=280025&c=7f)METAL METALWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371)21http://s2.travian.com.tr/img/x.gif9.napoli (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=195024&c=3d)D€rinTRbozokwow (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7373)1-10.turksamet (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=319208&c=9f)by bay olsunCOFWOW! (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7470)0-11.yuhya (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=257475&c=55)DerinWoW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7432)0-12.Natarlar (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=524314&c=e0)-0

Son Durum

Lucky Luke
19-06-2010, 18:26
http://img227.imageshack.us/img227/5159/traviantr21276960618492.jpg

philip morris
20-06-2010, 02:40
OffLee kardeş

Kesinlikle haklısın dostum program kullanmadan olmuyor.Ben program kullanarak katıldım tüm saldırılara programın ismi : ZAHARYA'S SWORD setup linki google da yok ancak zaharyadan alabilirsin.. program kurulunca setup ıda yok ediyor :(

Birde diyelim programı kurdun eğer köylerinden birinde COF adı geçmiyorsa hata veriyor çalışmıyor :(

Yardımcı olmak isterdim ama durum bu..

Adanus
20-06-2010, 04:45
Kesinlikle haklısın dostum program kullanmadan olmuyor.Ben program kullanarak katıldım tüm saldırılara programın ismi : ZAHARYA'S SWORD setup linki google da yok ancak zaharyadan alabilirsin.. program kurulunca setup ıda yok ediyor :(

Birde diyelim programı kurdun eğer köylerinden birinde COF adı geçmiyorsa hata veriyor çalışmıyor :(

De vallah eğer doğru ise zaharya yaktım seni bana nasıl vermezsin onu ::)) muhahahaaa
bende istiyom yoksa birlikten çıkarım :)

ZAHARYA
20-06-2010, 06:02
De vallah eğer doğru ise zaharya yaktım seni bana nasıl vermezsin onu ::)) muhahahaaa
bende istiyom yoksa birlikten çıkarım :)

Abi ben sana işletim sistemi olarak önce zaharya7 kur dedim sen kur ben atarım hemen:)

haydar1
20-06-2010, 08:58

arkadaşlar ben bu forumu her zaman takip ederim. okurum ama genelde cevap yazmazdım kimseye ama inanın insan dayanamıyor bu yaptığınız ukalalıklara ÇOK KOMİKSİNİ yahu bende bu adam neden bu kadar keyifli konuşuyor diye düşünüyordum bakın bu arkadaş zaharyanınkini indiriyormuş.... yardıma gerekyok biz başkasının k(link)inle uğraşamıyoruz.....:) kendimizinkini indirtmeye gönüllü arıyoruz....
NOT: ( kendimi çok tutmaya çalıştım ama olmuyor)
öncelikle yaşı küşük olanlardan bayanlardan çok özür dilerim....sonrada bunu okuyan herkezden
ama dayanamadım kusura bakmayın

COF Kemal Başer
20-06-2010, 13:07
arkadaşlar ben bu forumu her zaman takip ederim. okurum ama genelde cevap yazmazdım kimseye ama inanın insan dayanamıyor bu yaptığınız ukalalıklara ÇOK KOMİKSİNİ yahu bende bu adam neden bu kadar keyifli konuşuyor diye düşünüyordum bakın bu arkadaş zaharyanınkini indiriyormuş.... yardıma gerekyok biz başkasının k(link)inle uğraşamıyoruz.....:) kendimizinkini indirtmeye gönüllü arıyoruz....
öncelikle yaşı küşük olanlardan bayanlardan çok özür dilerim....sonrada bunu okuyan herkezden

bence seviyesiz olan senin mesajın.

bahsi geçen oyuncunun;
"program kullanmadan, 1 yıldır yaptığı operasyonlara çamurdur."
"emek hırsızlığıdır"
"ciğere mındar demektir"
"konuşmuş olmak için konuşmaktır"
"tırnaklarının arasındaki çamuru göstermektir."
daha saymaya gerek yok.

Ve sen de çıkıp bir ucunan sündürüp ahlaksızca yazı yazıyor, sonra forumun gizemli , sessiz sakin adamı olduğunu gösteriyorsun!

"çok afedersiniz , tutamadım altıma kaçırdım" demek gibi bir şey senin yaptığın!

bir daha bu kadar biriktirme, ortalığı da kirletme!

COF Kemal Başer
20-06-2010, 13:36
http://img638.imageshack.us/img638/8493/cyhjg.jpg
http://img820.imageshack.us/img820/9784/engnr.jpg

philip morris
20-06-2010, 18:28

Senin mesajından sonra kendi yazdıklarımı tekrar okudum ama senin yazdıklarınla ilgili birşey görmedim.Abzurt argo birşeymi yazdım?Belden aşagı bir taşlamammı var?

Biz sıkıla sıkıla yada kendimizi tutarak birşey yazmıyoruz bu kadar kasılmanada gerek yok.Yazdıklarımın özeti : zaharya hiç program kullanmaz,emeğine bilgisine laf atıldı bende esprili bir cevap verdim.

Ama: terbiyesizliği, yazımda olmayan kelimeleri kullanarak belden aşagı triplerle sen yaptın.Sonrada kalkıp bayanlarda özür dilemek falan olayına girdin..

Sen nesin ben pek anlayamadım,birşeyin türevi yada dönüşümüsün ama anlayamadım.

Aslında hiç maçamda da değil ne olduğun:)

arcmrt21
20-06-2010, 19:22
http://img638.imageshack.us/img638/8493/cyhjg.jpg

Bu rapor gerçek mi? Eğer gerçese keşke wowa def olarak atsaymış bundan 15 kat daha iyi iş yaparmış. Savunana tebrikler...

Saldıranlara da emeklerinden dolayı tebrikler...

COF Kemal Başer
20-06-2010, 19:44
Bu rapor gerçek mi? Eğer gerçese keşke wowa def olarak atsaymış bundan 15 kat daha iyi iş yaparmış. Savunana tebrikler...

Saldıranlara da emeklerinden dolayı tebrikler...

ordu da kalite yok, ama kısa sürede daha az madde ile daha fazla saldırı askeri gücü mantığı ile yaılmış bir asker bence.

oyuna kattığı farklılık bence güzeldi.

arcmrt21
20-06-2010, 20:01
ordu da kalite yok, ama kısa sürede daha az madde ile daha fazla saldırı askeri gücü mantığı ile yaılmış bir asker bence.

oyuna kattığı farklılık bence güzeldi.

abi aynı surede emperyan bassa ve cesarşs bassa aynı suredeki farkı 2 katından fazla olur... Yani askeri kesim gucu 2 kat olur... <Farklılık guzelde dediğim gibi o asker sayısı savunmada bunun 10 katı daha başarılı olurdu özellikle wowda:)

Ayrıca abi 2 tane lejyoner çıkaracağına 1 tane emperyan çıkarsın hammadde olarakta avantajlı:))

ZAHARYA
20-06-2010, 20:34
abi aynı surede emperyan bassa ve cesarşs bassa aynı suredeki farkı 2 katından fazla olur... Yani askeri kesim gucu 2 kat olur... <Farklılık guzelde dediğim gibi o asker sayısı savunmada bunun 10 katı daha başarılı olurdu özellikle wowda:)

Ayrıca abi 2 tane lejyoner çıkaracağına 1 tane emperyan çıkarsın hammadde olarakta avantajlı:))

Bu şu mantıkla yapılmış

Cermenlerde zaman ve vuruş gücüne göre tokmak ve toytonda olduğu gibi, yani balta ile toyton basacağına aynı zaman diliminde tokmak ile toyton basarsan yiyeceği tahıl oalrak zarar ediyor görünse de birim zaman başına vuruş gücü tokmakda daha fazladır

Roma da da emperyan yerine lejyoner basmak bu mantıkla olsa gerek.

Hep alıştığımız şeyleri görmektense böyle renkli ve şaşırtıcı şeyleri de görmek güzel oluyor.

Ben saldırı gelirken daha büyük bir ordu ve mancınık bekliyordum hatta wow sıfırlarlar diye bekliyordum ama tabiki bu zamana kadarsavaşlar vs ancak bukadar basılmış asker.

Tabi yolda gelirken sıfırlanan veya sıfırlanacak seviyeye getirilip yolda askerlerinin çoğu ölen oyuncualr olmasa wowo seviyesi daha aşağıda olurdu o da kesin.

arcmrt21
20-06-2010, 21:49
Bu şu mantıkla yapılmış

Cermenlerde zaman ve vuruş gücüne göre tokmak ve toytonda olduğu gibi, yani balta ile toyton basacağına aynı zaman diliminde tokmak ile toyton basarsan yiyeceği tahıl oalrak zarar ediyor görünse de birim zaman başına vuruş gücü tokmakda daha fazladır

Roma da da emperyan yerine lejyoner basmak bu mantıkla olsa gerek.

Hep alıştığımız şeyleri görmektense böyle renkli ve şaşırtıcı şeyleri de görmek güzel oluyor.

Ben saldırı gelirken daha büyük bir ordu ve mancınık bekliyordum hatta wow sıfırlarlar diye bekliyordum ama tabiki bu zamana kadarsavaşlar vs ancak bukadar basılmış asker.

Tabi yolda gelirken sıfırlanan veya sıfırlanacak seviyeye getirilip yolda askerlerinin çoğu ölen oyuncualr olmasa wowo seviyesi daha aşağıda olurdu o da kesin.

Lejyener:
0:03:36 sürede üretiliyor 43904 lejyoner
saniyeye vurursak;
216*43904=9483264

çift kışla çift ahır çalışırsa 55 gune denk geliyor...

vuruş gucu 40 lejyonerin yani
40*43904= 1756000

Hammaddesi: 1. kışlada 1200 hammadde çift kışla olursa eger 3600 hammadde

3600*21952=79027200

aynı surede emperyan:

36614 emperyan yapar bu...

36614*70=2562980 vuruş gucu...

Hammadde olarak tek kışlada: 1800
çift kışla olursa 1800*3=5100

5100*36614=186731400 yapıyor...

Aynı hammadde lejyonerle olursa vuruş gucu...
79027200/5100=15495 yapıyor yani 15495 lejyoner yapıyor...

Kemal abinin dediği gibi hammaddeden feragat etmiş biraz ama
zaharya tokmak/balta oranı gibi değil:):)

Kafamı karıştırdığı için hesap etme gereği duydum. Yine de eline sağlık orduyu basanın:)

edit: artı olarak ekliyeyim aynı hammaddeyle her zaman tek kışla da emperyan basıp hammaddeye gore çift kışla bassa

18307 taneyi tek kışladan basabilir: yani 18307*1800=32952600

yani 79027200-32952600=46074600 eder

Bu geri kalan hammaddeyi de çift kışla için kullansak

46074600/3600=12798 tane

18307+12798=31105
31105*70=2177350....

Son editten sonra anladım ki lejyoner basılması hiç bir şekilde artı yanı yok:):) Kemal abi senin soyleminde yanlış yani:D

FIRAT KAPLAN
20-06-2010, 23:52
Lejyener:
0:03:36 sürede üretiliyor 43904 lejyoner
saniyeye vurursak;
216*43904=9483264

çift kışla çift ahır çalışırsa 55 gune denk geliyor...

vuruş gucu 40 lejyonerin yani
40*43904= 1756000

Hammaddesi: 1. kışlada 1200 hammadde çift kışla olursa eger 3600 hammadde

3600*21952=79027200

aynı surede emperyan:

36614 emperyan yapar bu...

36614*70=2562980 vuruş gucu...

Hammadde olarak tek kışlada: 1800
çift kışla olursa 1800*3=5100

5100*36614=186731400 yapıyor...

Aynı hammadde lejyonerle olursa vuruş gucu...
79027200/5100=15495 yapıyor yani 15495 lejyoner yapıyor...

Kemal abinin dediği gibi hammaddeden feragat etmiş biraz ama
zaharya tokmak/balta oranı gibi değil:):)

Kafamı karıştırdığı için hesap etme gereği duydum. Yine de eline sağlık orduyu basanın:)

edit: artı olarak ekliyeyim aynı hammaddeyle her zaman tek kışla da emperyan basıp hammaddeye gore çift kışla bassa

18307 taneyi tek kışladan basabilir: yani 18307*1800=32952600

yani 79027200-32952600=46074600 eder

Bu geri kalan hammaddeyi de çift kışla için kullansak

46074600/3600=12798 tane

18307+12798=31105
31105*70=2177350....

Son editten sonra anladım ki lejyoner basılması hiç bir şekilde artı yanı yok:):) Kemal abi senin soyleminde yanlış yani:D

bu oyunda uzmanlık dersleri veriyorsunuz iyi güzelde o lejyonerlerin aynı zamanda savunma askeri olduğunu hiç hesaba katmıyorsunuz anlaşılan saldıryı yapan arkadaş saldırı askerlerini başka bir yarde kaybetmiş olabilir elindeki savunmalarında aynı zamanda saldırı gücüde olan lejyonları kullanış olabilir dimi bunda bir strateji iki yönlü asker gayet mantıklı ama tabi daha büyük üstadlar var burada heralde onların dediği daha doğrudur burada asıl olan sonuçtur bence hiçte boşa gitmemiş bir saldırı

arcmrt21
21-06-2010, 00:22
bu oyunda uzmanlık dersleri veriyorsunuz iyi güzelde o lejyonerlerin aynı zamanda savunma askeri olduğunu hiç hesaba katmıyorsunuz anlaşılan saldıryı yapan arkadaş saldırı askerlerini başka bir yarde kaybetmiş olabilir elindeki savunmalarında aynı zamanda saldırı gücüde olan lejyonları kullanış olabilir dimi bunda bir strateji iki yönlü asker gayet mantıklı ama tabi daha büyük üstadlar var burada heralde onların dediği daha doğrudur burada asıl olan sonuçtur bence hiçte boşa gitmemiş bir saldırı

ben kotu saldırı demedim ki ve detayını biliyorum demedim ki sadece bu askerle saldırmak yerine wowda savunma olarak bekletse daha mantıklı olabilir dedim... bence guzelce bir oku... Sadece oradaki hesaplamayı yapmamın sebebi 1. si hammadde olarak basmadıgını ve ya zaman olarak avantajı olmadıgını emperyana oranla yazdım...

Ayrıca 2 yonlu asker basmak ne bir ya da 2 koyunden saldırı askeri basarsın diğerleri de savunma... Çift yone gerek yok yanii...

0xi
21-06-2010, 00:59
ben kotu saldırı demedim ki ve detayını biliyorum demedim ki sadece bu askerle saldırmak yerine wowda savunma olarak bekletse daha mantıklı olabilir dedim... bence guzelce bir oku... Sadece oradaki hesaplamayı yapmamın sebebi 1. si hammadde olarak basmadıgını ve ya zaman olarak avantajı olmadıgını emperyana oranla yazdım...

Ayrıca 2 yonlu asker basmak ne bir ya da 2 koyunden saldırı askeri basarsın diğerleri de savunma... Çift yone gerek yok yanii...

sen basınca wowa atarsın :cool:

arcmrt21
21-06-2010, 01:19
sen basınca wowa atarsın :cool:

boyle bir ordu basmam ki ben:D:D istersen sana gostereyim özelden istersen ordumu:D

ayrıca bu mesajlaşma burda son bulsun... Sizin dogrularınız size kendi dogrum bana ama genel bir dogru vardır bırakın onu bilen bilsin...

0xi
21-06-2010, 01:39
boyle bir ordu basmam ki ben:D:D istersen sana gostereyim özelden istersen ordumu:D

ayrıca bu mesajlaşma burda son bulsun... Sizin dogrularınız size kendi dogrum bana ama genel bir dogru vardır bırakın onu bilen bilsin...

bende doğru demedim herkezin kendi seçimi defansada atar wowada saldırır isterse proteryanlada saldırır

OffLee
21-06-2010, 10:52
yahu başkan,wow kurmayacam diye kurtlarla papaz oldun,şimdi wow kurmaya başlıyorsun :)))

DOGUCEMAL
25-06-2010, 08:10
yahu başkan,wow kurmayacam diye kurtlarla papaz oldun,şimdi wow kurmaya başlıyorsun :)))

yaw cemil ne wowu:)

napoli ve yuhya kardeşlerimiz eğleniyorlar:)

bütün servere bildirilir.

tüm metal birliklerine savaş ilan edilmiştir.

oyun bitene kadar kurtlar yağma edilecektir.

ve oyun bitene kadar metal birlikleri ile savaş devam edecektir.

herkese başarılar.

derin tr kardeşlerim,

artık bende tahıl istemeyin gideceğiniz yerleri biliyorsunuz.

hayırlı olsun.

dogucemal

winchester
25-06-2010, 12:01
zevksiz bi wow dönemi savunmalarınızı merkezde tutarsanız wow zor kurulur yıkılıp durursunuz

COF Kemal Başer
25-06-2010, 20:32
zevksiz bi wow dönemi savunmalarınızı merkezde tutarsanız wow zor kurulur yıkılıp durursunuz

bence gayet zevkli :)

oyunu erken bitirmek isteseydik speed te olurduk. bu yüzden server 2 deyiz :)

Xenco
27-06-2010, 21:49
Son wow durumu nedir efendim?

winchester
27-06-2010, 22:15
Son wow durumu nedir efendim?

metal önde 72 bozok yakın takipte 70 ama zaharya depara kalktı durdurana aşk olsun 68

enkral
28-06-2010, 21:58
metal önde 72 bozok yakın takipte 70 ama zaharya depara kalktı durdurana aşk olsun 68

Benim favorim Zaharya ve COF birliği...

bravian
30-06-2010, 14:12
Yıkmak isteyenler için zevkli olur tabii savunmalar harikalarda köylere girmek yıkmak kolay olur...
Oda bir taktik.

Yalnız burası savaş yeri değildi. WOW gidişatıydı pardon yorum için :D

Xenco
01-07-2010, 17:07
Server 2 bitmeyecek gibi gözüküyor dıştan. :)

cagdass t
02-07-2010, 19:49
1.zaharya 79
2.ayzek 77
3.pehlivantaşi 76
4.EMİR-RAHMAN 62
5.karbeyaz_ölüm 59
6.sis 58
7.karaca.s 58
8.jedi 44
9.napoli 6
10.turksamet 0
11.yuhya 0
12. natarlar

ZAHARYA SENİ SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ KİM TUTAR SENİ :) KUR SU WOWU. :)

cagdass t
02-07-2010, 20:18
Wowu bozok kuramaz cunku kuramaz ben oldugum surece kuramaz :) bi 900 k asker yollarım yıkarım :dd

cagdass t
02-07-2010, 21:39
ya biri wow koyunun fotosunu koysa olmamı :) merak ediorm. :)) zaten hicbir savas raporunu goremıoz o kadar asker yolladım bi raporu bile goremiom :)) haksızlık yhaw :}

trockyalee
03-07-2010, 16:11
Dünya harikası
1. ayzek (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=375328&c=58) .─═╬BOZOKWOW╬═─. BOZOKW0W (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7373) 79 - 2. pehlivantaşi (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=146999&c=c7) METAL-53 METALWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371) 76 - 3. EMIR-RAHMAN (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=290952&c=7d) BreatH_oF_The_KURT KURTWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7416) 64 - 4. sis (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=280025&c=7f) METAL METALWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371) 60 http://s2.travian.com.tr/img/x.gif 5. karbeyaz_ölüm (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=488158&c=73) FOREVER COF COFWOW! (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7470) 59 - 6. Karaca.s (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=371999&c=ca) COF RENOVATIO.! COFWOW! (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7470) 58 - 7. zaharya (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=482344&c=dc) NAZDROVİA COF!!! COFWOW! (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7470) 58 - 8. jedi (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=152033&c=e2) METAL METALWOW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7371) 44 - 9. napoli (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=195024&c=3d) D€rinTR BOZOKW0W (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7373) 9 - 10. turksamet (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=319208&c=9f) by bay olsun COF (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=162) 0 - 11. yuhya (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=257475&c=55)
DerinWoW (http://s2.travian.com.tr/allianz.php?aid=7432) 0 - 12. Natarlar (http://s2.travian.com.tr/karte.php?d=524314&c=e0)
- 0 -

ben buldum
03-07-2010, 16:28
bu oyunda kimin ne olacağı belli değil burda forum sayfasında asıp kesmeye benzemiyor bu işler alın size zahrayanın son hali

http://travian-reports.net/tr/report/1564651b081

şuan wowo da bozoklar önde ama daha ne olur ne biter belli değil
cof lar şimid kendi merkezlerinin derdindelerki wowu unutmuşlar olsa gerek benim anladığım bu wow çok çekişmeli geçecek zaten serverde üçbeş kişi kalmış

ZAHARYA
03-07-2010, 16:45
bu oyunda kimin ne olacağı belli değil burda forum sayfasında asıp kesmeye benzemiyor bu işler alın size zahrayanın son hali

cof lar şimid kendi merkezlerinin derdindelerki wowu unutmuşlar olsa gerek benim anladığım bu wow çok çekişmeli geçecek zaten serverde üçbeş kişi kalmış

Raporlar aynı raporlar düzeltirsen iyi olur.

Zaharya benim ve halimden çok menunum :)

3 ordu wow a geliyordu yine birisini wow a girmeden buharlaştırdık.

Harcanan ordulara bakıldığında zaman kaybı çok fazla değil

Saldıranları tebrik ediyorum.

Oyun kısa sürecek diye kimse bir iddiada bulunmadı zaten.

uzun süreceğini biliyoruz.

Merkezlere gelince, Merkez derdimiz yok genelde şu aralar merkez yıkıyoruz.

Yıkılmak herzaman bu oyunda olağandır. Yıkan olursa da eyvallah.

malone
03-07-2010, 17:11
raporumu kendim koymak isterdim ama işim olduğu için şimdi girdim ve çoktan birileri koymuş raporumu ilk olrak savunan arkadaşı ve COF ları tebrik ediyorum. saldırıdan sonra bana attığı tebrik. mesajı içinde burdan tekrar kendisine teşekkür ediyorum.

bora arkadaşımızın ordusuda ulaşmış olsaydı yıkım daha fazla ve güzel olacaktı ama COFların göstermiş olduğu başarılı saldırılar sonucunda merkezi 0landı ve saldırı ulaşmadı ama olsun ulaşanlarda bize yeter. benim tek anlamadığım bana neden saldırı gelmedi sadece plan köyüme fake geldi hala yolda olanlar var onlar fakemi geröekmi bilmiyorum köye vardıkları zaman öğrenicez.

son olarakta bu saldırı sırasında gecesini gündüzene katan sürekli suretle köye tahıl ve madde atıp npc yapan ortağım Ayşin ve temsilcilerim Umut ve Yiğit e teşşekür ederim. artık wow u bekliyecez sonuna kadar.

raporlardan bir eksikmiş onuda ekledim kendi raporumuda tekrardan ekledim. herkese iyi oyunlar hep dediğim gibi hak eden kazansın...

jedi
http://travian-reports.net/tr/report/156355e9746
elaynode
http://travian-reports.net/tr/report/15635290db4

ZAHARYA
03-07-2010, 18:44
raporumu kendim koymak isterdim ama işim olduğu için şimdi girdim ve çoktan birileri koymuş raporumu ilk olrak savunan arkadaşı ve COF ları tebrik ediyorum. saldırıdan sonra bana attığı tebrik. mesajı içinde burdan tekrar kendisine teşekkür ediyorum.

bora arkadaşımızın ordusuda ulaşmış olsaydı yıkım daha fazla ve güzel olacaktı ama COFların göstermiş olduğu başarılı saldırılar sonucunda merkezi 0landı ve saldırı ulaşmadı ama olsun ulaşanlarda bize yeter. benim tek anlamadığım bana neden saldırı gelmedi sadece plan köyüme fake geldi hala yolda olanlar var onlar fakemi geröekmi bilmiyorum köye vardıkları zaman öğrenicez.

son olarakta bu saldırı sırasında gecesini gündüzene katan sürekli suretle köye tahıl ve madde atıp npc yapan ortağım Ayşin ve temsilcilerim Umut ve Yiğit e teşşekür ederim. artık wow u bekliyecez sonuna kadar.

raporlardan bir eksikmiş onuda ekledim kendi raporumuda tekrardan ekledim. herkese iyi oyunlar hep dediğim gibi hak eden kazansın...

jedi
http://travian-reports.net/tr/report/156355e9746
elaynode
http://travian-reports.net/tr/report/15635290db4

Merhaba

Raporu koyan kimdir necidir kendi imzası da yok ve taş atarcasına konuşmuş yoksa ona cevap bile vermezdim.

Senin eklemen daha iyi olurdu tabiki.

Sana saldırı atmak sorun değil ama kesin gelen birisini bulmaya çalıştım ve sıfırladığımız arkadaşı yakaladım.

diğer gelen arkadaşta çok fazla bişey yoktu.

Biraz da oyunun keyfine varmak lazım. Herkesi yoldayken sıfırlarsak kim oyundan zevk alacak :)

Sıfırlayacağımız daha büyük ordular olacak enerjimizi onlara saklıyoruz.

Sıfırladığımız arkadaş profilinden çok ağır hakaretler yazmış kendisine de mesaj attım ama okumadı daha

Bu oyun yıkılmakta yıkmakta tabiatında var. Ben yıkıldım tebrik ettim.

Beni de gelip böyle bir organize ile sıfırlasalar anCak tebrik ederim.

Herkese saygılar.

megetaş
03-07-2010, 20:08
güzel savunma için tebrikler :)

biri beni durdursun artık o kadar forumlarda fırlıyorum biri yıksında gideyim diye üç beş orduyla harikalar yaratıyorum :)

kendini büyük görme hey dost senden büyük ALLAH var :):D

merkezin bi önemi yok önemli olan aksiyon yapıp eğlenceye bakmak

tılsımı olan coflar bekleyin bir gün sizede geleceğim

vay be ne kadar laf yerim şimdi kim bilir :p

AYŞECİK77
03-07-2010, 22:32
merhaba

raporu koyan kimdir necidir kendi imzası da yok ve taş atarcasına konuşmuş yoksa ona cevap bile vermezdim.

Sana saldırı atmak sorun değil ama kesin gelen birisini bulmaya çalıştım ve sıfırladığımız arkadaşı yakaladım.

Diğer gelen arkadaşta çok fazla bişey yoktu.

Biraz da oyunun keyfine varmak lazım. Herkesi yoldayken sıfırlarsak kim oyundan zevk alacak :)

sıfırlayacağımız daha büyük ordular olacak enerjimizi onlara saklıyoruz.

Sıfırladığımız arkadaş profilinden çok ağır hakaretler yazmış kendisine de mesaj attım ama okumadı daha

bu oyun yıkılmakta yıkmakta tabiatında var. Ben yıkıldım tebrik ettim.

Beni de gelip böyle bir organize ile sıfırlasalar ancak tebrik ederim.

Herkese saygılar.

olum indirmişler işte daha ne konuşuyon wowu kuracağınızımı sanıyon :)))

AYŞECİK77
03-07-2010, 22:36
güzel savunma için tebrikler :)

biri beni durdursun artık o kadar forumlarda fırlıyorum biri yıksında gideyim diye üç beş orduyla harikalar yaratıyorum :)

kendini büyük görme hey dost senden büyük allah var :):d

merkezin bi önemi yok önemli olan aksiyon yapıp eğlenceye bakmak

tılsımı olan coflar bekleyin bir gün sizede geleceğim

vay be ne kadar laf yerim şimdi kim bilir :p

vay be türk samet tılsım kaptırmış ben olsam bir daha bu oyunu oynamam yuh yani :)

vulture
04-07-2010, 00:24
İlk defa wow'dan seviye alınmıyor. Daha fazla seviye alacağınızı düşünüyordunuz alamadınız şimdi gündelik ufak zaferi böyle abartıyorsunuz.

Tılsıma bir şey demiyorum, Kemal Başkan o kadar savunma saklıyoruz senin için istesene :)

Biz bu wowu kurana kadar bu server bitmeyecek bunu anlayın artık :)

haydar1
04-07-2010, 00:32
Merhaba

Raporu koyan kimdir necidir kendi imzası da yok ve taş atarcasına konuşmuş yoksa ona cevap bile vermezdim.

diğer gelen arkadaşta çok fazla bişey yoktu.

Sıfırlayacağımız daha büyük ordular olacak enerjimizi onlara saklıyoruz.

Bu oyun yıkılmakta yıkmakta tabiatında var. Ben yıkıldım tebrik ettim.

Beni de gelip böyle bir organize ile sıfırlasalar anCak tebrik ederim.

Herkese saygılar.
ya o kadar ukala ukala yazıyorsunuz ki insanı tahrik etmekten başka birşey yapmıyorsunuz.
o adam sana küfür yazmış sa gerçekten çok çirkin birşey ama yazması için kimbilir ne sebep vardı sıfırlamanızdan başka.....adamı nasıl tahrik ettiniz kimbilr....
herzaman bir siz varsınız bu oyunda bu zamana kadar ayakta kalan herkez enaz sizin kadar iyi oyuncu işinize geldimi biz böyleyiz biz böyleyiz işinize geldimi bu gün kemal başerinde yazdığı gibi

hem de benim gibi birisinden. ya bu oyunda herkez senin gibi biri sen merak etme kendini ne sanıyor insanın sabrını zorluyor.... ondan sonrada genelleme yapıyor :

şunu anladım, mutlaka herkesin zayıf olduğu , sorumsuz olduğu, sallamadığı bir an olur. ben de bile olduysa herkeste olur.

ne demek ya sen kimsin ki sen kendini ne sanıyorsunuz bunu senin gibiler yapar ancak herkez yapmaz kim bu zamana kadar senin kaptırdığın kadar kolay tılsım kaptırmış o sana özgü kendin kendini kadırma bu kadar beçeriksiz oyuncu bu server da senden başka çıkmaz

ZAHARYA
04-07-2010, 01:13
ya o kadar ukala ukala yazıyorsunuz ki insanı tahrik etmekten başka birşey yapmıyorsunuz.
o adam sana küfür yazmış sa gerçekten çok çirkin birşey ama yazması için kimbilir ne sebep vardı sıfırlamanızdan başka.....adamı nasıl tahrik ettiniz kimbilr....
herzaman bir siz varsınız bu oyunda bu zamana kadar ayakta kalan herkez enaz sizin kadar iyi oyuncu işinize geldimi biz böyleyiz biz böyleyiz işinize geldimi bu gün kemal başerinde yazdığı gibi

hem de benim gibi birisinden. ya bu oyunda herkez senin gibi biri sen merak etme kendini ne sanıyor insanın sabrını zorluyor.... ondan sonrada genelleme yapıyor :

şunu anladım, mutlaka herkesin zayıf olduğu , sorumsuz olduğu, sallamadığı bir an olur. ben de bile olduysa herkeste olur.

ne demek ya sen kimsin ki sen kendini ne sanıyorsunuz bunu senin gibiler yapar ancak herkez yapmaz kim bu zamana kadar senin kaptırdığın kadar kolay tılsım kaptırmış o sana özgü kendin kendini kadırma bu kadar beçeriksiz oyuncu bu server da senden başka çıkmaz

Sen kimsin ki bilip bilmeden burada bağırıp çağırıyorsun?

Bırak yazma hoşuna gitmiyorsa girme buraya

Laf yetiştiremeyince sinirim bozuldu bu oldu şu oldu.....

Bırakın boş boş işler yapmayı, oyun oynayacaksan oyundan oyna koy buraya raporunu

bak sahsen koyuyor biz de tebrik ediyoruz

Yok maydonazsan ne alaka?

haydar1
04-07-2010, 01:23
Sen kimsin ki bilip bilmeden burada bağırıp çağırıyorsun?

Bırak yazma hoşuna gitmiyorsa girme buraya

Laf yetiştiremeyince sinirim bozuldu bu oldu şu oldu.....

Bırakın boş boş işler yapmayı, oyun oynayacaksan oyundan oyna koy buraya raporunu

bak sahsen koyuyor biz de tebrik ediyoruz

Yok maydonazsan ne alaka?
valla ben yeteri kadar laf yetiştiririm size zamanı gelince raporuda koyucam size siz kafanızı yormayı....sahsen koyuyor ama onu bile kaldıramıyorsunuz siz yok herkezin olurmuş böyle zamanları siz birinin merkezi sıfırladığınız zaman sadece size olamaz başka herkezin merkezi sıfırlanır
ama bu son olan herkeze olmaz sen merak etme yok öyleyiz yok böyleyiz siz aziz yıldır ım ın herkezi fenere düşman yaptığı gibi gerkezi COF a düşman yaptınız bu sizin en başarısız tarafınız zaten... sizin birlikten başka varmı kendi wow una saldıran sizin wow şansınız yuhya dan bile daha az. sen kafana takma zamanı geldimi raporuda koyucaz

cagdass t
04-07-2010, 02:59

bak ben şaka olsun die 900 k asker yollarım dedim.sende ciddiye alarak bana garip garip mesaj yolluon.yha senn aklın alıyomu 900 k askeri belliki ben orda espri yapıorum!!!!!!!!!!!!!!
bida bana öle cins mesajlar atmaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZAHARYA
04-07-2010, 03:02
valla ben yeteri kadar laf yetiştiririm size zamanı gelince raporuda koyucam size siz kafanızı yormayı....sahsen koyuyor ama onu bile kaldıramıyorsunuz siz yok herkezin olurmuş böyle zamanları siz birinin merkezi sıfırladığınız zaman sadece size olamaz başka herkezin merkezi sıfırlanır
ama bu son olan herkeze olmaz sen merak etme yok öyleyiz yok böyleyiz siz aziz yıldır ım ın herkezi fenere düşman yaptığı gibi gerkezi COF a düşman yaptınız bu sizin en başarısız tarafınız zaten... sizin birlikten başka varmı kendi wow una saldıran sizin wow şansınız yuhya dan bile daha az. sen kafana takma zamanı geldimi raporuda koyucaz

COF adamı böyle yapar işte, dikkatli olun derim. Örnek kalıcı etkileri....

Sanal alemde kalırsın bozuk plak gibi çalarsın ancak..

cagdass t
04-07-2010, 03:06
olum indirmişler işte daha ne konuşuyon wowu kuracağınızımı sanıyon :)))

ne kadar sana katılmak istemesemde dogru soluosun artık cok gec.ya metal ve bozokun wowunu yıkacaksın yada seyredeceksin onlar kuracak :) yapacak başka bişe yok.:(

cagdass t
04-07-2010, 03:18
ya simdi neyi tartışıyosunuzki olan olmus artık gelecege bakın.bozok wowu kuruyosada kuruyo yapacak baska bişe yok!oyundur bu birbirinizi kırmanın bi anlamı yokki.yenmekte var yenilmekte.
bi oyun için birbirinizi kırmaya deymez! herkez birbirine cevap yazıo laf uzayıp gidio

lorabid74
04-07-2010, 07:22
COF adamı böyle yapar işte, dikkatli olun derim. Örnek kalıcı etkileri....

Sanal alemde kalırsın bozuk plak gibi çalarsın ancak..

adamları kötü dağıtmışsın.akıl fukarsı yaptın adamları.yıkma şunların merkezleri emziği alınmış cocuk giib mzırdıyor.

OffLee
04-07-2010, 09:23
gençler amma konuşmuşunuz..

1.zaharya (http://s2.travian.com.tr/spieler.php?uid=10885) 178702544204002.ayzek (http://s2.travian.com.tr/spieler.php?uid=19336) 172442333097503.Karaca.s (http://s2.travian.com.tr/spieler.php?uid=4264) 235922831115364.Natarlar (http://s2.travian.com.tr/spieler.php?uid=206966) 19991528639875.sis (http://s2.travian.com.tr/spieler.php?uid=8842) 183102522616946.pehlivantaşi (http://s2.travian.com.tr/spieler.php?uid=42237) 222432517854757.karbeyaz_ölüm (http://s2.travian.com.tr/spieler.php?uid=18197) 16087231716855

bu ne demek biliyor musunuz :))
ayzek e de biz yıkıma gitmedik henüz.
bu demek ki,biz henüz saldırmamışız bu wowlara,ordularımız yerinde.anlayana sivrisinek...

megetaş
04-07-2010, 09:29
evet görüldüğü gibi her zaman bir üstünlük taslama var bu ekipte ama çok özür dileyerek yazıyorum ezik dediklerinden daha ezik olduklarının bilincinde değiller.

özellikle zaharyanın her başarısızlıkta kendine pay çıkartması TAKTİRE ŞAYAN bu özelliği hepimiz edinmeliyiz. merkezimiz sıfırlanınca 2k asker kestim savunmada bu bana yeter demeyi bilmeliz :D

tılsım kaptığımızda siz böyle hata yapmazdınız DALGINLIĞINIZA GELMİŞTİR diyerek özür dilemeliyiz.

hatta tüm hesapları silip gitmeliyiz onlara göre. benim anlamadığım tüm rakipler gidince sapanla kuşmu vuracaksınız :p
şunu unutmamalıyız s2 nin tek hakimi ve sahibi COF OLUŞUMUDUR bizler burada misafir ve cofların kuklalarıyız

kusura bakmayın sırf sabah sabah sıkmak için yazdım :eek:

winchester
04-07-2010, 09:47
içip içip buraya gelip cins cins yazılar yazma. yaptıgınız büyük bi işmiş gibi göstermeye çalışmayın 2 tılsım aldın diye kendini bişe sanma o aldığın tılsım elinizde patlar kullanacak hesabınız mı var bi söle bakim. izleyin öğrenin ve taktir edin biraz METAL-2 de sağlam merkezi olan el kaldırsın. daha biz devreye girmedik korkudan seviye basmayı durdurdunuz

OffLee
04-07-2010, 09:49
evet görüldüğü gibi her zaman bir üstünlük taslama var bu ekipte ama çok özür dileyerek yazıyorum ezik dediklerinden daha ezik olduklarının bilincinde değiller.

özellikle zaharyanın her başarısızlıkta kendine pay çıkartması TAKTİRE ŞAYAN bu özelliği hepimiz edinmeliyiz. merkezimiz sıfırlanınca 2k asker kestim savunmada bu bana yeter demeyi bilmeliz :D

tılsım kaptığımızda siz böyle hata yapmazdınız DALGINLIĞINIZA GELMİŞTİR diyerek özür dilemeliyiz.

hatta tüm hesapları silip gitmeliyiz onlara göre. benim anlamadığım tüm rakipler gidince sapanla kuşmu vuracaksınız :p
şunu unutmamalıyız s2 nin tek hakimi ve sahibi COF OLUŞUMUDUR bizler burada misafir ve cofların kuklalarıyız

kusura bakmayın sırf sabah sabah sıkmak için yazdım :eek:

yok bize kukla lazım degil,siz kendiniz olun,silmeyin.biz zaten sildiriyoruz :)
züğürt tesellisi bizde yoktur.biz oturup haybeden kesilen 2k askerin,kimin mesuliyetinde oldugunu,kimin hangi hatasında dolayı kesildigini tartışır ve bunu bir daha yapmamaya çalışırız.
ama peş peşe merkezlerimiz sıfırlanırken oturup da kestigimiz 2k askerin,serverda gırla bulunan bir tılsımı almanın artisligi içinde bulunmayız.biraz haya ederiz :) en son wowa gelen ordulardan biri 1 saat kala iptal oldu.ama siz bunu ağzınızı açıp tartışamazsınız bile :)

aradaki 7 farkı bulunuz.

megetaş
04-07-2010, 09:54
içip içip buraya gelip cins cins yazılar yazma. yaptıgınız büyük bi işmiş gibi göstermeye çalışmayın 2 tılsım aldın diye kendini bişe sanma o aldığın tılsım elinizde patlar kullanacak hesabınız mı var bi söle bakim. izleyin öğrenin ve taktir edin biraz METAL-2 de sağlam merkezi olan el kaldırsın. daha biz devreye girmedik korkudan seviye basmayı durdurdunuz
saçma sapan konuşma sağlam merkeze negerek var yarım hesap bile işinizi görürken sizi sağlam hesaplarla nasıl baş edeceksiniz :D

hem sen kim oluyorsunda benim başarıma laf söylüyorsun sen ne yapmışsın bu serverda sığınmışsın abilerinin yanına elin askeriyle ahkam kesiyorsun

yap bi aksiyon tebrik etsinler yoksa otur oturduğun yerde adam desinler

bu arada iki değil bu ücüncü tılsım dikkatini çekerim :D:D:p

o tılsımlarla şu an kurtlarda yürüyor sayemde geçen sene en büyük rakibimizdi ama bu senere emir rahmanı tanıdığıma çok memnunum keşke hepiniz onun kadar DOSTLUĞA önem verebilseydiniz. saygılı olabilseydiniz

metale laf atıp tutuyorsunuz server başından beri adamlar hergün savaşmışlar oturup oturup asker bakmışsınız wow zamanı gidip merkez yıkmışsınız NE BÜYÜK BAŞARI AMA

neyse uzatmaya gerek yok rakı şişesini bitireceğim daha sabah sabah polimik yapmayayım askerler dönsün bi tılsımı daha gideiym nasıl olsa sizde tılsım çok bende asker :p:p

winchester
04-07-2010, 09:59
saçma sapan konuşma sağlam merkeze negerek var yarım hesap bile işinizi görürken sizi sağlam hesaplarla nasıl baş edeceksiniz :D

hem sen kim oluyorsunda benim başarıma laf söylüyorsun sen ne yapmışsın bu serverda sığınmışsın abilerinin yanına elin askeriyle ahkam kesiyorsun

yap bi aksiyon tebrik etsinler yoksa otur oturduğun yerde adam desinler

bu arada iki değil bu ücüncü tılsım dikkatini çekerim

o tılsımlarla şu an kurtlarda yürüyor sayemde geçen sene en büyük rakibimizdi ama bu senere emir rahmanı tanıdığıma çok memnunum keşke hepiniz onun kadar DOSTLUĞA önem verebilseydiniz. saygılı olabilseydiniz

metale laf atıp tutuyorsunuz server başından beri adamlar hergün savaşmışlar oturup oturup asker bakmışsınız wow zamanı gidip merkez yıkmışsınız NE BÜYÜK BAŞARI AMA

neyse uzatmaya gerek yok rakı şişesini bitireceğim daha sabah sabah polimik yapmayayım askerler dönsün bi tılsımı daha gideiym nasıl olsa sizde tılsım çok bende asker :p:p

wow gidişatında çaldığı tılsım ile övünen. hazine hedef alıp çift vuruş atan adamla muhattap bile olunmaz :p sen gitte tılsımlarınla oyna