PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu Diana

mustafa29
12-04-2010, 07:48
GÖKKUŞAĞI:Merhaba Ayberk,

İlk soru benden gelsin, bize kendini tanıtırmısın?

Kaç yaşındasın?
Boy?
Kilo?
Nerelisin?
Mesleğin?
Medeni halin?

Merhabalar;

-24 yaşındayım, 1.80 civarlarındayım, 65kiloyum. Konya Doğumluyum. Şuan bir yerde çalışmıyorum ama meslek alanım biraz garip ve geniş =) Tabii ki bekârım =)

Diana...

Kİllerman:benim en çok merak ettiğim modların oyun dünyasındaki nickleri ve serverleri?
senin ki nelerdir?

-MoD'ların oyun dünyasındaki isimlerini buradan açıklayamam, bir çoğu kendini gizli tutmak istemektedir fakat ben oynadığım her serverda Diana ismini kullanırım, şuan sadece S2'de bir arkadaşın hesabına ortak olarak oynamaktayım.

Diana...

Pragmaduane:Sabırlı mısın? Sorular ona göre gelecek, yeter artık diyip beni foruma gömmeni istemem tabiki

-Evet sabırlıyımdır =)

Diana...

Hanuka:Öncelikle merhaba Ayber abi
Neden her mesajın altına Diana yazıyorsun?
Aile geleneği mi?
Sağolasın

-Merhaba Hanuka;
-Her mesajın altına imza niteliği taşıdığı için "Diana..." yazıyorum. Evet Aile Geleneği =) Babamda Zamanında Admin diye atarmış =))

Diana...

kübray29:Sizi tanımayanlar kız olarak biliyordular bundan hiç rahatsız oldunuz mu ? Yeterrrr ben erkeğim diye bağırasınız geldi mi ? :P

-Hayır böyle bir rahatsızlığım hiç olmadı, tanıştığım kişilere kendimi bayan olarak tanıtmadığım için böyle bir kaygı taşımıyorum =)

Diana...

Night_Hunter:Hangi spor dalı ile ilgilisiniz?
En son izlediğiniz film?
Hangi müzik tarzını dinlersiniz?
Aşk için ağladığınız oldu mu ?

-Uzak Doğu Dövüş Sanatları ile ilgiliyim.
-En son "The Book Of Eli" filmini izledim.
-Kulağa hoş gelen tüm müzik tarzlarını dinlerim ama favorim Heavy METAL'dir.
-Aşk için ağlamadım, O benim için ağlasın =P

Diana...

Memat:Selamlar Ayberk Abi;

Direkt olarak klasik sorularıma geçmek istiyorum.
Yalan söylemenin sence uygun olduğu durumlar nelerdir? Beyaz yalan söyler misin, ne söylersin?
Herhangi bir kişinin en favori insanı mısın? Neden?
Seni en çok ne kızdırıyor? Bu kızgınlıkla baş edebiliyor musun? Edemiyorsan, neden?
Hobilerin, fobilerin var mı? Neler ile ilgilenmekten hoşlanırsın?
Hangi markalara tutkunsun?

Şimdi tek soru tek cevap kısmına geldik. Aşağıdaki kelimelerin sizde uyandırdıklarını birer kelime ile alayım. :dejavu:

Bursa, aşk, Memat, tavla, iskender, büyük, Phoenix, water, çağrı, karga, zar.

Teşekkürler.

Memat...

-Selam Barış;

-Benim bakış açıma göre: bir insanı mutlu etmek için yalan söylenebilir fakat bu yalanların ufak ve fazla önem taşımaması gerekir. Kısacası beyaz yalan diyoruz bunlara ve söylediğim oluyor.

-Duruma göre söylediğim beyaz yalanlar değişiyor.

-Herhangi birinin favorisi miyim bu konuda bir bilgim yok ama olduğunu düşündüğüm kişiler olmuştur.

-Beni en çok yalanlar ve haksız suçlamalarkızdırır. Bu durumla arada bir karşılaştığım için baş edebiliyorum.

-Film izlemeyi, satranç oynamayı arkadaşlarla eğlenip muhabbet etmeyi, tiyatro oyunlarını oynamayı severim. Kısacsı beni ve başkalarını mutlu edecek her türlü aktivite ile ilgilenmekten hoşnut olurum.

-Marka tutkunluğum yok ama beni rahat ettiren eşyaların kaliteli olmasına dikkat ederim. Tabii bunu sağlayan beli başlı markalarda tercihim olur.

-Bursa = Uludağ
-Aşk = Huzur
-Memat = Mematî
-Tavla = Koltuk altı
-İskender = 1 Porsiyon +20 TL
-Büyük = Daha fazlası
-Phoenix = İskender = 1 Porsiyon +20 TL (Ismarla artık şu iskenderi Erhan =) )
-Water = Yağmur
-Çağrı = The Call
-Karga = En zeki kuş türü
-Zar = Dü şeş

Diana...

Solaris93:Şiirlerimi hiç okudunuz mu. ?
Okuduysanız nasıllar ?
Basktbol denince aklınıza gelen ilk 3 şey ?
Sizce Forum iyiye gidiyor mu ?

-Kısıtlı bir zamanım olduğundan çok fazla Yazın Düşün bölümüne bakamıyorum. Genelde mesaj atılan paylaşımları okuyorum, mesaj atmışssanız sizinkisinide okumuşumdur ama şuan bir yorum yapamam =)

-İyi demek yeterlidir ama her zaman daha iyisini yapmak gerekir =)

Diana...

kankalar1115:Traviandaki kullanıcı adınız neydi?
Travianda hangi ırkı tercih ediyorsunuz

-Travianda kullanıcı adım Diana'dır. Cermeni tercih ederim.

Diana...

Phoenix:Ayberk Abi selamlar öncelikle kolay gelsin zorlu bir hafta seni bekliyor XD

Sorulara geçiyorum...geçtim :P

-Tavla oynamayı ne zaman ve kimden öğrendin ?
-Küçük bir çocuğa tavlada bilerek yenilmeyi niye öğrenmedin ?
-Tavla maçımızın rövanşını yapalımmı ?
-İskender borcunu ne zaman ödüyceksin ?
-Bursa'ya geldiğimizde görüşürmüyüz ? (Gelmeden tel.i şarja tak abi XD)
-İş başvurularında cv'nin altına Diana.. yazdığın oldu mu =D
-Koray Abi ile tanıştığında ne hissettin :P

1.bölüm sona ermiştir kolay gelsin XD

-Selam Erhan;

-Travian'ı e-mail ile gelen bir mesajtan gördüm ve kayıt oldum. 2006 yıllarında ilk Com speed serverında hesap açarak öğrenmeye çalıştım, sonrasında İlk TR S1 ve İlk SE S1 serverlarında deneyim kazandım. En güzel oyun zamanım İlk S2'de olmuştur. Öğrenmemde yardımcı olan bir kaç arkadaşım vardı ama en büyük yardımı Oyun Yönergesi ve Travian Forum sağladı.

-Küçük çocuklar ile tavla değil dama oynarım Erhan =)

-Bursaya geldiğinde yaparız tabii ki =)

-İskender borcum yok ama olanları iyi hatırlıyorum =))

-Şuan Bursa'dayım Erhan telefonda da şarj var =)

-İlk kez Travian'da Moderatör başvurularında yazmıştım ama kabul edilmeyince CV'lere yazmayı bıraktım =)

-Koray Abi'yi görmeden önce kafamda belli bir yapısı ve kişiliği oturmuş haldeydi. Kendisini görünce böyle bir yapı ancak böyle bir boyda saklıdır diye düşündüm =)))

Diana...

mustafa29
12-04-2010, 07:50
Fatboy:Merhaba,
Yoldan geçen yaşlılara yardım ettiğiniz hiç oldu mu? ^^
Otobüs ile uzun yola giderken yanındaki amca size elma uzatsa alır mısınız? :P
GÖKKUŞAĞI'na neden 'Tabii ki bekârım' gibi net bir cevap verdiniz? =))

-Evet yoldan geçen yaşlıların sapa sağlim geçmesinde yardımım olmuştu bunun dışında bir çok yerde yardım etmeyide severim.

-Tabii ki nezaketen alır ve teşekkür ederek yerim =) Ah nerde o eski amcalar...

-Aslında o cevabı Gökkuşağı'na vermedim. O bu soruları genel olarak forum adına sormak zorunda olduğundan tm foruma cevap vermiş bulundum. Tabii ki diyerek özellikle belirtme sebebim ise daha genç olduğumu düşündüğümden dolayıdır.

Diana...

Bluestar:Phoenix sizin gözünüzde çömez mi çömezse neden?
Ben mi Berkan mı?
Soru sormak mı cevaplamak mı?
Admin olmak mı s.Moderatör olmak mı?
Sorularım bu kadar ayberk abi

-Phoenix gözümde eski ve deneyimli bir MoD, Takılan çömez lakabı genç olmasından gelir =)

-Sen ve Berkan.

-Cevaplamak.

-Neyi hakediyorsak o olur diyelim =)

Diana...

Phoenix:Aşık mısın abi
Tavlayı ne zaman nasıl öğrendin sorusuna travian ile tanışma hikayeni yazmışsın

-Yorgunluktandır Erhan =) Tavlayıda Mona Rosa'yı yenerek öğrendik =P

Diana...

D3rsim:İsminizin anlamınada kimin koyduğu ve tarihini anlatmışsın
Bende de hata payı var galiba, bu arada soruyu yanlış sormuşum Nickinizin anlamı olcaktı o

-Nick'imin Diana olma sebebi sevdiğim bir bayana ait olmasından ötürüdür.

Diana..

HAFATÜ:En genç süper moderatör olmak nasıl bir duygu ? =)

-En Genç S.Moderatör olmak benim için ayrıcalık ayrıca En Genci olduğum gibi En eski S.Moderatörüm.

Diana...

Dominic-T:Merhaba,
İlk S2 de oynadığınız üzere bir sorum olcaktı;
O dönemdeki oyunculardan İmparatorEren ve Aytekin7575 i tanıyor musunuz?
Cevabınız evet ise o dönemdeki diplomatik ilişkileriniz nasıldı?
Son olarak Mod olmak ile Spr.Mod olmak arasında ki fark sizce nedir?

-Teşekkürler...
-Bahsettiğiniz iki oyuncuyuda anımsayamıyorum ama eminim bağlı olduğu birlikler ile diplomatik ilişkilerimiz olmuştur.

Diana...

Aşil:Eğer bir sanatçı olsaydınız, eserlerinizde neyi anlatmak isterdiniz? =)

-Toplumsal sorunları.

Diana...

Krisko:Nihayet 4 haftadır beklenen kişi Konuk Olmuş...Sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız =)

1. Hayattan beklentileriniz nelerdir?
2. En büyük hayaliniz nedir?
3. İstediğiniz meslek nedir?
4. En sevdiğiniz yazı tipi nedir?

Bende sizi bayan sanıyordum =)

1. Hayattan beklentimizden çok ne kadar çaba sarf ettiğimiz önemli. Bir yerlere eş dost arkadaş sayesinde gelebiliriz ama kalıcılığı sağlamak için yine çaba sarf etmek gerekir.

2. En büyük hayalim dünyayı dolaşmak.

3. Size istediğimi değilde eskiden hayalim olan mesleği söyleyeyim. Hep mimar olmak ve büyük bir Gökdelen inşa etmek istemiştim.

4. Soruyu biraz daha açarsanız sevinirim.

Diana...

YUCİN:Merhabalar.
Öncelikle keyifli bir röpörtaj geçmesini dilerim. Allah kolaylıklar nasip etsin^^
Sayın Diana;
Nick neden Diana?
Arkaşlarınız arasında ( forum&oyunda) herhangi bir lakabınız varmı : D
Bu röpörtajda şu ana kadar hiç beyaz yalana başvurdunuzmu.:P

Teşekkürler Yucin;

-Nick'in Diana olma sebebi önceden de söylediğim gibi sevdiğim bir bayana ait olmasıdır. Ayrıca Yaş ortalaması biraz düşük olan sanal ortamlarda bayan nickini kullanmayı tercih ederim. Hem yardımcınız çok olur hemde bir takım kötü içerikli mesajlardan kendinizi arındırabilirsiniz.

-Forumda ve oyunda arkadaşlarım Diana derler bunun dışında bir lakabım yok =)

-Bu röportajda hiç yalana başvurmadım öyle bir durum olacağınıda pek sanmıyorum =))

Diana...

KızıLeLma:Üniversite mezunumusunuz? Hangi üniversite ve bölüm?
Bu sene süper lig şampiyonu kim olur?
Hiç otobüste yer vermemek için ölü taklidi yaptığınız oldu mu?

-İstanbul Üniversitesi Savunma ve Güvenlik Bölümünden Mezunum.

-İyi olan kupayı alır diyorum =)

-Daha okadar da ölmedik =)

Diana...

Halil İbrahim:Öncelikle milattan önceki forumda o alıştığımız avatarınızdan dolayı bende sizi bayan sandığımı ve küfür,hakaret yada yasak içerikli konuları şikayet etmek için en son baş vurduğum ama en hızlı cevap aldığım bir yetkili olduğunuz için teşekkür eder ve ayrıca özür dilerim bu sanımdan dolayı tabi sonradan bayan olmadığınızı anladığımda hemde sanırım benim gibi aynı kanıya varan bir arkadaşın profilinizdeki bir konuşmasında oldukçada şaşırmıştım

üye adayı ve yeni üye olduğum dönemlerde imzanızdaki açıklamalar ve linkler oyunu ve forumu anlamama oldukça yararlı olduğunuda itiraf ediyim,o dönemlerde gece yarılarını hayli geçmiş saatlerde bile forumda gözükürdünüz,şimdi fazla foruma girmesem bile sizi sanki daha az foruma takıldığınızı farkediyorum,forum harici,oyun oynuyorsanız,onunda harici Sayın Süper Modumuz ne yapar nelerden hoşlanır boş vakitlerini nasıl değerlendirir,tv ile arası nasıldır yoksa internettemi çoğu zamanını geçirir,bir çok buluşmada sizi görüyoruz gezmekten,dolaşmaktan hoşanırmı sosyal birimidir ?
Şimdilik bu kadar

-Teşekkürler İbrahim;

-Şu sıralar Eğitim ve hazırlamaya çalıştığımız bir tiyatro oyunu için pek vakit bulamıyorum. Günlük olarak bu işlerin dışında akşam saatlerini arkadaşlarla eğlenerek (dinlenerek) geçiriyorum. Ancak geceleri vakit buldukça forumda olabiliyorum. Evdeki vaktimin büyük bir bölümü bilgisayarla geçiyor, TV pek izlemiyorum. Sadece ana haber bültenlerini yada bi kaç yabancı dizi denk gelirse onları izliyorum.

-Gezmek dolaşmak her ne kadar yorucuda olsa yine de seviyorum. Bazen bu gezip tozma işi kendi arkadaş çevremin arasında oluyor bazende Travian buluşmaları sayesinde oluyor. Yeni yeni insanlar, yeni travian hikayeleri, bunlara değiyor =))

Diana...

mustafa29
12-04-2010, 07:51
themask:Ayberk 1-2 soruda ben sormak istiyorum müsadenle..;
1)Kayserili oldugun söyleniyor ne diyorsun,değilsen nerelisin.
2)Üyelikden başlayarak s.modluga geçiş hikayenden bagsedermisin?
1) Bu söylenti nasıl çıktı merak ediyorum ama Konya doğumlu olduğumu belirttim.
2) Güzel ve bir o kadarda yorucu bir soru =)

-Online bir oyuna başladığımda baktığım ilk yer forumları olmuştur. Travian'a ilk başladıktan bir süre sonra 2006 yılında foruma kayıt oldum. Forumda oldukça güzel, kısa ve öz bilgiler yer almaktaydı. Forum kirliliği hemen hemen yok gibiydi. Tabii o sıralar ben sürekli arama motoru ile haşır neşir içinde sorularımın yanıtlarını arıyorum bulamadığım zaman ise başlık açarak cevabını bekliyordum. Gel zaman git zaman bir gün forumda birisi ile tartışmaya girdik. Daha sonra özel mesajdan hakaretler falan filan derken olay ne kadar olup bitsede yavaş yavaş forumdan uzak kalmaya başladım. Bir kaç ay girmedim dersem yalan olmaz. Tabii bu sıra Forum yenilenmiş bir çok değişiklik gelmiş, avatarlar küçülmüş filan. Bir gün Msn'de iken birisi ekledi ve Travian Forum hakkında konuşmaya başladık. Ekleyen Nisa idi. Belki bir çoğunuz tanımıyor ama forumun en neşeli ve sorunlu üyelerden birisiydi. Forumla ilgili bir konuda yardıma ihtiyacı varmış. Tabii yardımımızı ettik ama daha sonra hergün kendimi ufak ufak foruma bakar buldum. Bide forum yenilenmeden önce hesabımız Offline'a düştüğündne dolayı Avatarlarımız eski boyutta kalınca gelde girme =)) Bir süre sonra aaaa'nın aracılığı ile Moderatörlük teklifi geldi. Sonrasını bliyorsunuz zaten =))

Diana...

Tet:Müziği sever misiniz ?

-Evet Müziği severim, her türden dinlerim.

Diana...

Luca:Sıra Ayberk'te demek XD

Önce bir özel soru ,

- Dwarfish hakkında yorum yapmışsın, benim hakkındaki yorumunu alabilir miyim?

Şimdi de ortaya karışık ,

- Olmazsa olmaz dediğin şeyler nelerdir?

- Geçmişe dönsen forumda yine bu konumda olmak ister miydin?

- Kendinde en sevmediğin huyun nedir?

- Varoluş sebebinin en belirgin özelliği sence nedir?

- Hayatında alacağın kararları değiştirme imkanın olsaydı şuan arzu ettiğin yerde olur muydun? Alacağın kararlar nedir? Arzu ettiğin yer neresidir?

- Davranışlarının yönünü mantığa mı duyguya mı dayandırırsın?

- Hangi buluşun sahibi olmak isterdin? Veya yaratıcılığına güvenerek bir buluş ortaya koyabilir misin? Niçin bu buluş?

Sanırım bu kadar yeter. Azıcık uzun oldu ama bir s.mod olarak daha fazla soru sorma hakkına sahip olduğumu düşündüm XD

Kolay gelsin Dayana :P

-Emrah önce bir şey sorayım. Bu soruları hangi bayan dergisinden aldın? Bayan dergisi çok okurmusun? Favorin hangisidir? Bu tür dergilerde genelde Aşk hayatınız ile ilgili şıklara ve puanlamaya dayalı sorular bulunur bunları hiç çözdün mü? çözdüysen nasıl bir sonuç elde ettin? Ehehehehe =P

- Emrah resimlerden de gördüğüm gibi yakışıklı, boylu poslu fakat biraz zayıf gördüm seni =)

- İnternet ve kitap olmasza bir yere kadar olmazımdır =)

- Tabii ki isterdim burada ki konumumda oldukça güzel insanlar ile karşılaştım ve bunun içinde çok mutluyum =)

- Kendimde en sevmediğim huy diye bir şey diyemem fakat merak ettiğim bir konuya biraz fazla takar ve sonucunu bulana kadar çabalarım =)

- Tabii ki Hür irademizin olması. Forever FreeDoM =)))

- Hımm güzel soru kısaca geçmişe dönmüş olsam ve hata yaptığım yerlerde doğru adımı atmak isterdim ama bu doğru adımların hiç bir zaman sonu güzel biteceğini bilemeyiz =))

- Duygu ve mantığı dengeledikten sonra en uygun davranışta bulunabildiğimizi düşünüyorum.

- Hangi buluş dediğine göre geçmişte Hezarfen Ahmet Çelebi gibi uçabilecek (havada süzülebilecek) bir buluşun sahibi olmak ve Ümit Burnun'daki (Cape Town) bulutların çarşaf gibi örttüğü tepeden şehrin üzerine doğru süzülmek isterdim.

-Bütün eziyetlerin için teşekkürler Emrah =))

Diana...

Uniq:Merhaba Hür adam

Uniq nedir ne değildir

Tokmak sallayanmı yoksa baltamı ya da benim gibi asker dediğin odundan değilde demirden olur ! sözlerine katılırmısınız.

En büyük tutkunuz.

Şu dünyaya bir daha gelsem şu ...... hayalimin peşinden koşardım diyebileceğiniz bir şey varmı ?

Sevgiler, saygılar kiss you

Selam Utku Umut Ufuk Ulaş =)

Oyunun ortasındayosak tabii ki balta sallayan basarım fakat son zamanları ise tokmak sallayandan vaz geçmem. Asker dediğin köyde boş durmaz derim ben Ufuk =)

- Üç kanat ile uçmak.

- Evet Uzak Doğuda kendimi Doğaya bırakıp keşiş olmak isterdim =)

Diana...

krisko:En sevdiğiniz yazı tipi?

-Comic Sans'ı severim msn ve alt yazılarda da bunu kullanırım.

Diana...

mustafa29
12-04-2010, 07:51
kübray29:Forum üyeleriyle aranızda gecen komik ya da ilginc diyebilecegin diyaloglar var mı ?

Takıntılarınız var mı varsa neler ?

Kin tutar mısınız yoksa kolay affedici misiniz ?

içinde ufte olarak kalan ve keşke dediğiniz şeyler nelerdir ?

Sizi anlatan şarkı hangisi ?

Konuk olan yöneticilerin başından geçen bisiklet mecarası var sizinde var mı ?

En büyük hayaliniz ve gerçekleştirmek istediğiniz projeleriniz nelerdir?

-Evet bu tür komik vede ilginç dialoglarım çok oldu ama bunları burada değil buluşmalarda anlatıyorum =)

-Hımm takıntım yok desem yeridir ama birisi yanımdayken boğazından garip sesler çıkarırsa rahatsız olurum =)

-Bir Forum yöneticisi olarak Asla kin tutmam ama yapılan hatalarıda göz önümde bulundurup kişiyi incelerim ve affetmeye yönelik hareket etmeye gayret ederiz. Bana gelince karşımdaki kişi çok büyük bir yanlış yapmadıysa yine kin tutmam.

-Hayatımda yaşadığım, başından geçmiş bütün kötü olayları tecrübe edinirim. Bu yüzden keşke demem.

-Hımm işin garip bir yanı bu zamana kadar hiç "bu şarkı beni anlatıyor" diyemedim ama beni duygulandıran bir çok şarkı var.

-MetallicA - Nothing Else Matter'ı çok beğenirim.

-Çocukluğumun en güzel zamanları bisikletle geçti desem yalan olmaz. Bir gün arkadaşlarla toplanıp Bisikletle Yıldırımdan Soğanlı parkına gittik. 2 yada 3 saat pedal çevirdik gidebilmek için. Yarım saate içeriyi dolaşıp gezimizi bitirmek istedik ama Yarım saatlik keyif için 2-3 saat yol gelmek biraz komik olduğundan içeride 2-3 saat daha gezindik. Sonra eve dönüşümüz tam bir ölüm olmuştu =))

-Şuan hayatımda çok ileriye yönelik hayal kuramıyorum çünki bunun gerçek olması peri masalının gerçekleşmesi gibi. Genelde 1-2 adım ileriye bakarak plan kurmaya gayret ediyorum.

Diana...

bluestar:Moderatör Teklifi aldığınızda çocuklar gibi şen oldunuz mu?Ayberk abi

-Ehehe Oldukça sevinmiştim diyebilirim =)

Diana...

mustafa29:Merhaba Ayberk abi
Senin motoGPli fotolarını gördüm.
Hız tutkunuz var mı?
Moto GP'nin hayatınızdaki yeri nedir?
Bir de 100.000.000Tlniz olsaaydı ne yapardnız nasıl değerlendirirdiniz.?

-GŞA (Güvenli Şartlar Altında) bütün extreme aktivitelerini yapmaya bayılırım. Hız tutkusuda bundan biridir ama asla otobana çıkıpta böyle bir şey yapmam. Moto GP benim için sadece bir aktivite.

-Eğer 100.000.000 TL'nin sahibi olsaydım 1.000.000 TL sini sana verir 99.000.000. TL sini ise diğer yatırımlara ayırırdım =)

Diana...

themask:Noktalı yerleri doldururmusunuz

Özel Güvenlik ve Koruma Programı’nda da öğrencilerin her yarıyıl sonunda .............iş günü uygulamalı egitim yapmakdadır.

2495 sayılı kanun .............. kapsamında bir çok güvenlik şirketleri kurulmuşdur.

5188 yasaya göre özell güvenlik .... maddesine göre özel güvenlik silahla görev yapabilir.
Özel Güvenlik ve Koruma Programı’nda da öğrencilerin her yıl sonunda 40 iş günü, mezuniyet öncesi toplamda 80 iş günü uygulamalı egitim yapmalıdır.

2495 sayılı kanun .............. kapsamında bir çok güvenlik şirketleri kurulmuşdur.

Bu konuda bir çok değişiklik var son hali ne oldu takip edemedim =)

5188 yasaya göre özel güvenlik personeli 8. maddesine göre özel güvenlik silahla görev yapabilir.

Diana...

Gibbon:SMod, Mod ve Sorumluların yetki alanı olarak ne farkı var?
Siz niçin SMod'sunuz?
s2'den başka serverda oynadınız mı?
Sizi foruma en çok bağlayan etken nedir?

Yetkiler hakkında (http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=170040&postcount=2)

-Beni bu mevikiye uygun gördükler için S.MoD'um.

-S2'den başka S1, SE S1 ve benzeri bir çok serverda daha oynamışlığım var.

-Beni foruma en çok bağlayan etkisi; beni oldukça eğlendirebilmesidir.

Diana...

immortal:Merhabalar
Imperion hesabınızı bıraktınız mı

-Evet Imperion hesabıma uzun zamandır girmiyorum.

Diana...

mustafa29:Tekrardan merhaba Ayberk abi.

Tuttuğunuz takım var mı?-Fanatik misiniz?-
Küçükken unutamadığınız bir anınız var mı?- Varsa ne?-
Küçükken yaramaz mıydınız?-Anneniz,babanız çocukluğunuzu nasıl tanımlıyor-?
Hiç ağaçtan düştünüz mü?-Düştüyseniz nasıl?-
Çocukken aşık oldunuz mu?-Kaç yaşında aşık oldunuz-
Mevsimlerden en çok hangisini seversiniz?

Sevdiğiniz iki insan var ve öyle bir duruma geldiniz ki birini seçmek durumundasınız eyleminiz nasıl olurdu?-Sevgiliniz mi aileniz mi?-

-FenerBahçe'liyim. Holiganlık yapacak kadar fanatik değiliz =)

-Küçükken sahip olduğum son muhabbet kuşumun yavru tüysüz halini unutamıyorum. 12 yıl boyunca kardeşim gibi bana arkadaşlık etmişti =))

-Evet küçükken yaramaz birisiydim evden kaçma planları yapardım. Ne bahaneler uydururdum sırf evden çıkabilmek için. En sonunda izin vermezlerse Balkondan aşağıya doğru T şeklindeki çamaşır askılıklarına basarak inerdim. Sonrada kapımın önüne gelir ayakkabımı alır bahçeye atardım kendimi XD

-Benim küçüklüğüm Bilecik'te geçti. Şehrin biraz dışında doğayla iç içe bir yerde büyüdüm. Sürekli siteden arkadaşlar ile ağaçlara dalardık (Bu terimi uzun zamandır kullanmıyordum ve özlemişim de =) ), Haliyle düştüğümüzde oldu. En kötüsü ceviz ağacıydı. Dalları çok kaygan bir ağaç kimseye çıkmasını önermem =)

-Çocukken aşık olmak takıntı yapmak gibi bir şey ama bende olmuştum =) ilk okul 3'te olmuştu.

-Mevsimlerden en çok baharı severim.

-Açıkcası hiç bilemiyorum Mustafa, "Ailem ile aramı açacak bir sevgiliyi nerden bulmuşum" diye kendime sorar hayıflanırdım heralde =)))

Diana...

Admistraktör:Kayıt olduğunuz sözlük var mı ?

-Sözlük sitelerini pek takip etmem.

Diana...

mustafa29
12-04-2010, 07:52
NdaLL:Süper moderatörlük rengini değiştirebilme yetkiniz olsaydı hangi renk yapardınız ? Neden ?

bkz. siyah

Yüzme biliyor musunuz ?
Kaç yaşında öğrendiniz ?
Deniz mi havuz mu ?
Mangal yapmaya gittiniz, mangal için tercihiniz ne olur ? (köfte, balık, tavuk, et vb. : D)
Hangi parfümü kullanıyorsunuz ?
'How I Met Your Mother' dizisini izliyor musunuz ?

dip: konuyu pek okuma fırsatım olmadı, umarım sorulan soruları sormamışımdır

-Eğer rengimi değiştirebilseydim Forumun arka planını siyah yapar kendimide beyaz yapardım =)))

-Yüzme biliyorum, 12 yaşımda öğrendim; her ne kadar geçte olsa =) Denizleri daha çok severim, havuz bana biraz itici geliyor özellikle de halka açık havuzlar.

-Mangala gidince genelde tavuk kanat yapmayı severim. Tadını hiç bir şeye değişemem =))

-Uzun zamandır Rochas kullanıyorum.

-HIMYM'yi severek izliyorum ilk sezondan beri takip ediyorum fakat son bi kaç aydır yeni bölümlerini takip edemedim, artık internetten izliyeceğiz =)

Saderken:İyi akşamlar sayın S.mod
Daha önce herhangi bi sitede mod'luk yaptınız mı ?
istanbulda hiç bulundunuzmu?
uzun metinli soruları cevaplarken üşenmedinizmi?
yerinizi alabilecek biri olduğunu düşünüyormusunuz?
yada ''yetişecek hangi çocuk yerimi alır''mı dediniz içinizden?
bunları okurken az da olsa gülüp,toplumsal sorunları unuttunuzmu yoksa ?
herhangi bi derneğe,vakıfa üyemisiniz?

-İyi akşamlar saderken;

-Daha önce İsveç S1 serverında oynarken kendimize ait forumumuzda yöneticilik yaptım. Onun dışında hiç olmadı.

-3 yıl eğitim sebebiyle İstanbulda kaldım.

-Soruların uzun olması, cevabıda uzun yapacak anlamına gelmez =)

-Tahtta mı oturuyoruz ki yerimizi devredelim =) Ehehehe. Şaka bir yana yerime kim geçer diye değildi yeni bir yönetici olsa bana en benzer şekilde kim olur diye düşündüğüm oldu. Bir kaç üye gördüm ama şuanki halleri bile tahminimden uzak.

-Ehehe evet forumlarıda sevmem,n en güzel yanı bu zaten. Bazen saldırı saatini bile kaçırtabiliyor insana =)

-Sadece Greenpeace'e internet üzerinden üyesi ve de destekçisiyim.

Diana...

Aşil:Batıl inançlarınız var mı?

-Hayır batıl inançlara inanmıyorum.

Diana...

Bulaşıkçı:En sevdiğiniz çiçek nedir efendim?
Edit büdüt: Bakın sayın dayan uyarıyorum burada çok pis ima var

-Papatya'yı severim. Ne tür pis bir ima olucak burada Bulaşıkçı =))

Diana...

Phoenix:Para biriktir abi gelince bana bi mangal yakıver

2.bölüme geçeyim ben ;

Askere gitmeyi düşünüyorm musun :P
Düğününe beni çağırıcakmısın =D
Yazın geniş kapsamlı bir Bursa buluşmasına var mısın yok musun =D
Ben niye saçmalıyorum

*Abi yav seninle o kadar çok konuştukki röportajın bana hiç zevkli gelmiyor çoğu bildiğim şeyler

-Erhan sen varsın ya, paçandan veririm ateşi mangalda olursun kömürde =)

-Askere gitmeyi şuan düşünmüyorum.

-Düğün yapmayı sevmem Nikah'a da belki =P

-Varım ama yokum.

-Alıştık biz sana Erhan =))

Diana...

YUCİN:Oyundayken de mesajlaşma sırasında her seferinde imzanınızı kullandığınızı düşünerek;İmzanızı unuttuğunuz bir mesajdan sonra, temsilcimdi demişliğiniz olmuşmudur =)

-Böyle bir şey hiç olmadı. Ayrıca ben temsilci genelde kullanmam =)

Diana...

Principal:Foruma kaydolurken birisinin Diana nickini aldığını görseniz, hangi nicki alırdınız?

Bir çok farklı nick'im var kullandığım. Diana ise sadece Travian'a özel olanı.

Diana...

ChuCky:Merhabalarr Ayberk abijim..

Ben, Erhan, Kıvanç önderliğinde yapılan forumun ilk röportaj sistemi mi? yoksa şimdi ki sistem mi daha hoşuna gidiyor? Güzelse neden güzel, değilse neden değil?

Bir kız yüzünden hiç ağlamışlığın oldu mu?

Futbol oynamakla aran nasıldır? Hangi mevki'de oynarsın, tekniğin nasıldır? Bir halı saha maçı düzenlesende oynasak fena olmaz diyorum hani?

En sevdiğin alhollü içecek hangisidir? Bu çok sevdiğin içeceği, başkalarınada önerdiğin ve onları bu içkiye bağımlı yaptığın oldu mu diye, saçma bir soru soruyorummm, cevaplamasan bile canın sağolsun..

En şatafatlı sorumu soruyorum...

Benden adam olur mu ?

Merhaba Hakan,

-İki sistemde oldukça farklı ve farklı tadları vardı. İkisinde de güzel tadlarda sorular geliyor. Röportajcıların sorduğu sorularda üyelerin merak ettiği tüm sorulara değinilmediği oluyordu, şimdiki sistemde ise basit sorular karşımıza çıkabiliyor.

-Üzüldüğüm oldu, numara yaptığım oldu, ama içtenlikle hiç olmadı =)

-Futbolla aram yeterince iyi. Küçükken Okul kaleciliği yaptığım olmuştu. Şimdiki takım arkadaşlarımın bir kaçı Türkiye Ümit Milli kadrosuna çağrıldı ama benim öyle bir şansım olmadı. Maçlarda pozisyonum genelde maçın gidişâtına göre değişiyor. Genelde Defans oynamayı seçerim fakat yeri geldiğinde bir orta saha bir forvet oynadığımda oluyor.

-Alkole girmiyeceğim. Böyle kötü alışkanlıkları hiç bir zaman önermem yada tavsiye etmem. Tam aksine kendimden küçük birisi karşımda bu kötü maddeleri kullanınca sinirlenirim. Hatta "yaşın kaç başın kaç" şeklinde sitemlerimde olmuştur.

-Ehehe Hakan "Senden adam olur mu?" sorusu zamanında herkese sorulmuştur ve bu birazda bize ve bakış açımıza bağlı bir şey. Belki yüksek bir yere gelemeyebiliriz ama insanlığımızı, saygı ve sevgimizi kaybetmediğimiz sürece adam oluruz =)

Röportaj için beni seçen herkese teşekkür ediyorum =) İleriki zamanlarda tekrar görüşmek üzere Sigara ve Alkolden uzak durmanız dileğiyle hoşçakalın =)

Diana...