PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 15]

DeathLess
01-04-2010, 04:08
s15 WoW tebrik konusudur.

Başta WoW kuran kadro olmak üzere bütün oyuncularımıza tebrikler.

TravianTR Forum Yönetimi...

C.More
01-04-2010, 04:08
Öncelikle Rakip arkadaslarimiza göstermis olduklari rekabetten,
oyun icerisinde yasattiklari zevkten ve yapmis olduklari tebriklerden dolayi Tesekkür ederim...

Oyun icerisinde okadar cok tesekkür edecek arkadasim oldu ki saya saya bitiremeycem,
bu nedenle isim vermeyecegim... Biz bir ekip oldugumuz icin ekip olarak tebrik edecegim..

Basta
theaspirin_ ve ekibine,
kücükadam ve ekibine,
bahtistan ve ekibine,
fbstasarim ve ekibine,
Fullman ve ekibine,
Saray ve ekibine,
Molzen ve ekibine,
X_kaos ve ekibine,
cengizhan ve ekibine,
Murat Arslan ve ekibine,

Tüm Son birliklerine TESEKKÜR EDEREK, REST adi altinda toplanan,
HANCER, HÜNKAR, NIRVANA, VATAN ve TR Birliklerini göstermis olduklari basaridan,
istikrardan ve özellikle saygi ve sevgiden dolayi Tebrik Ederim.

Isim olarak yazmayacagimi belirttim ama bu basarida
en büyük pay sahibi birkac isim paylasmak istiyorum..

Saray baskanimin varligi yetiyordu minik ordusu
her zaman rakip arkadaslarimi tedirgin eden ordu oldugunu düsünüyorum...

theaspirin_ ( Aykut ) o olmazsa olmazlardan biri o ve ekibi istedigimiz sekilde
yolladi ordulari ve herzaman basarili saldirilar yaptilar.

Bahtistan Hüseyin abi hic cekinmeden bu wow u ben yikacam diyerek
her zaman cesaretini ön planda tuttu onun gösterdigi bu cesareti herkes göstermez..

Molzen ve ekibi özellikle Corsan gibi bir oyuncunun ordusunu koruya bilmek büyük bir basari..

Manifes, Laedri ve Meres :) Yanlis duymadiniz, bu ücü oyunun kaderini
degistiren hamleler yaparak bize bu günleri yasattilar Cem abimi, Davut abimi ve Ortagim Alphann a tesekkür ediyorum...
Teutara oyunu bitirecekken planini aldilar, Cirrus gibi bir oyuncunun asker köyünü reisleyerek belki de oyunun kaderini belirlediler 3x hiz tilsimini alarak daha fazla kayip vermemizi engellediler...

Son olarak Efeköy ( Ercan abim ) tek basina bir birlik ister inanin ister inanmayin :)

Aklimda cok isim var gercekten kusura bakmayin gönül ister ki herkesi yazayim ama kitap yazilir herkesi yazarsam..

Tekrar hepinizi kutluyor, hayatta basarilar diliyorum...

Kimimiz birakacak, kimimiz devam edecek bu serverda belki beceremedik ama yeni serverda kardesce oynamak dilegiyle...

Iyi geceler diliyorum

arslanbey
01-04-2010, 04:15
[sıze=3]c.more harun kardesıme katılıyorum
gece gunduz msnde beraberdık oyunu oynamadık adeta yasadık cogu arkadasımla :))
tebrıkler tesekkurler yetmez
bu mutlulugu yasadık en nıhayetınde
s15 ı asla unutmuycam

[/sıze]

meres
01-04-2010, 04:33
oyun icerisinde yasattiklari zevkten ve yapmis olduklari tebriklerden dolayi Tesekkür ederim...

Oyun icerisinde okadar cok tesekkür edecek arkadasim oldu ki saya saya bitiremeycem,
bu nedenle isim vermeyecegim... Biz bir ekip oldugumuz icin ekip olarak tebrik edecegim..

Basta
theaspirin_ ve ekibine,
kücükadam ve ekibine,
bahtistan ve ekibine,
fbstasarim ve ekibine,
Fullman ve ekibine,
Saray ve ekibine,
Molzen ve ekibine,
X_kaos ve ekibine,
cengizhan ve ekibine,
Murat Arslan ve ekibine,

HANCER, HÜNKAR, NIRVANA, VATAN ve TR Birliklerini göstermis olduklari basaridan,

her zaman cesaretini ön planda tuttu onun gösterdigi bu cesareti herkes göstermez..

Molzen ve ekibi özellikle Corsan gibi bir oyuncunun ordusunu koruya bilmek büyük bir basari..

degistiren hamleler yaparak bize bu günleri yasattilar Cem abimi, Davut abimi ve Ortagim Alphann a tesekkür ediyorum...
Teutara oyunu bitirecekken planini aldilar, Cirrus gibi bir oyuncunun asker köyünü reisleyerek belki de oyunun kaderini belirlediler 3x hiz tilsimini alarak daha fazla kayip vermemizi engellediler...

Son olarak Efeköy ( Ercan abim ) tek basina bir birlik ister inanin ister inanmayin :)

Aklimda cok isim var gercekten kusura bakmayin gönül ister ki herkesi yazayim ama kitap yazilir herkesi yazarsam..

Kimimiz birakacak, kimimiz devam edecek bu serverda belki beceremedik ama yeni serverda kardesce oynamak dilegiyle...

Iyi geceler diliyorum

bence oyunun sonunu gören herkes tebriği hakediyor ..sabır azim gerçekten tebrikler..emeği geçenlerin eline emeğine ve yüreğine sağlık ,bazen oyun olduğunu unuttuk belki ama insanız özür dilemekte affetmekte büyüklüktür....sağlıcakla kalın

milat
01-04-2010, 06:24
genco orhanın hatırasına en azından 3.lüğü elde ederek görevimi yaptığıma inanıyor wow kuran arkadaşları tebrik ediyorum umarım herşey gönlünüzce olur

milat
01-04-2010, 06:34
sportmen gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden VaHaP26 ve genco ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

1.sportmen (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=7601) S0N® (http://s15.travian.com.tr/allianz.php?aid=10526)50902482.VaHaP26 (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=3302) T.S.K (http://s15.travian.com.tr/allianz.php?aid=10790)50271493.genco (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=21626) BİTMEDİİ (http://s15.travian.com.tr/allianz.php?aid=11091)47028454.çöl agası (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=98) REST WW (http://s15.travian.com.tr/allianz.php?aid=11287)45650475.leon1 (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=34141) HANÇER™ (http://s15.travian.com.tr/allianz.php?aid=1431)40480436.hepdedix (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=37923) SoN.©™ (http://s15.travian.com.tr/allianz.php?aid=2302)38798427.smk (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=873) S0N® (http://s15.travian.com.tr/allianz.php?aid=10526)37784408.X_treme (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=17711) REST_X (http://s15.travian.com.tr/allianz.php?aid=1376)37724389.Libertia (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=43007) HANÇER™ (http://s15.travian.com.tr/allianz.php?aid=1431)375123910.erkenek şahini (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=2022) SoN™ (http://s15.travian.com.tr/allianz.php?aid=2518)3748640
genco ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...en azından bunu yapabildim birlik arkadaşlarım sayesinde hepsine teşekkür ederim abi seni dereceye sokacağız diyerek fedakarane savaş verdiler

aznapert
01-04-2010, 07:43
Şükür bitti... Rest birlikleri kesinlikle sonuna kadar hakettiniz . yaptığınız herhangi bir wow saldırısında bile işi ne kadar ciddiye aldığınız belli oluyordu.

çok istediniz hakettiniz ve kazandınız. fullman a ayrıca tebrikler bazıları 1 kez sıfırlandığında oyunu bırakırken o yanılmıyorsam 2 kez sıfırlandı ama inadına devam etti. tebrik ediyorum...

NOT : Aylar önce hünkardaki bazı arkadaşlara yaptığım saldırılarda bu arkadaşların tutumları beni çok şaşırtmıştı gerçekten o zamandan belli oluyordu içinizde birlik ve beraberlik

yoJouS
01-04-2010, 07:48
Bu hepimizin başarısıdır.başta başkanlarım olmak üzere tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum.son u da kutlamak lazım.biraz daha uzadı ama sonunda bitti.bu oyunun sonu bizim için mutlu SON,rakip için mutsuz bir SON oldu.Tebrikler... :)

fullman
01-04-2010, 08:32
Gecesine gündüzüne katan, duruşlarından kesinlikle taviz vermeyen ve dünya harikasını kurmak için çalışan en küçük hesabından en büyük hesabına kadar herkesi tek tek tebrik ediyorum.

Hünkar ailesi adına molzen başkanı, c.more başkanı, the asprin başkanı, saray başkanı, x_threme başkanı, fb, tasarımı, tada ve unuttuğum bütün başkanları ve ekiplerini tebrik ediyorum.

ancak gizli kahraman olan efeköy canım kardeşim ercan'ı ve bugünlere gelmemiz için elinden gelen gigoroman ibrahim kardeşimi ayrıca tebrik ediyorum.

fullman-adnan

BudA
01-04-2010, 08:32
Tabiki öncelikli tebriği hakeden her zaman oyunu kazanan taraf olur yani REST birlikleri.Ama asıl tebriği oyunu güzel bir şekilde oynamamızı sağlayan Rakiplerimiz SON birliklerine ayrıca teşekkür ederim, her ne kadar olumsuzluklar olsada saygımızı yitirmeden ali cengiz oyunları dönmesine rağmen bu oyununda sonu görüldü.Teşekkürler SON.

REST oluşumuna yani HÜNKAR-HANÇER-NİRVANA-TR birliklerine herkese ayrıca teşekkürler.
Çöl Ağası ve ekibine bu güzel başarıyı REST birliklerine getirdikleri için teşekkürler.

MyToLogY
01-04-2010, 09:01
Öncelikle wow kuran ekibe tebriklerimi daha sonra bu mücadelenin oyun olduğunu unutmadan çaba sarfeden herkese taktirlerimi sunarım. Bu oyunda fazla kişilerle muhabbetim olmadı ama sürekli oyunu ve forumu takip ettim. Gördüm ki birbirine bağlanan kenetlenen birlik başarılı oluyor. Sonuç olarak s15'ten zevk aldım herkese tekrardan teşekkür ediyorum...

fullman
01-04-2010, 09:11
bence oyunun sonunu gören herkes tebriği hakediyor ..sabır azim gerçekten tebrikler..emeği geçenlerin eline emeğine ve yüreğine sağlık ,bazen oyun olduğunu unuttuk belki ama insanız özür dilemekte affetmekte büyüklüktür....sağlıcakla kalın
Diğer sayfa kapandığı için yazamadım.
Sizleri her zaman kahve içmeye beklerim, Keskin matador(Murat) yerimi biliyor.
Ellerinize ve emeğinize sağlık.

SANAR
01-04-2010, 09:12
bizlerden desteklerini esirgemeyen sancak birliklerine çok teşekkürler bu wow hunkar, sancak, hancer ve rest birliklerinindir
emeği gecen yardımlarını esirgemeyen bütün arkadaşlara tekrar teşekkürler

aLphan
01-04-2010, 09:21
Tam Saka gibiydi yaw ( : 1 Nisanda biTTi : )

şekerçi
01-04-2010, 09:33
degerli arkadaşlarım bu server nisan bir şakası gibi bitti:)) oyunu bırakmayan cölagası ve ekibini kutlarım.. genelde bu server cokda zevk vermedi kanaatindeyim..cok fazla arkadaşım olmamasına ragmen güzel dostluklar gördüm degerli dostlar kazandım..bu serverde emegi gecen tüm arkadaşlara tşk. ederim...

albatros61
01-04-2010, 09:34
[QUOTE=fullman;432297]Gecesine gündüzüne katan, duruşlarından kesinlikle taviz vermeyen ve dünya harikasını kurmak için çalışan en küçük hesabından en büyük hesabına kadar herkesi tek tek tebrik ediyorum.

Hünkar ailesi adına molzen başkanı, c.more başkanı, the asprin başkanı, saray başkanı, x_threme başkanı, fb, tasarımı, tada ve unuttuğum bütün başkanları ve ekiplerini tebrik ediyorum.

15 Aylık süren uzun maraton sonucunda, REST Birlikleri olarak WOW u kurmayı kesinlikle hakkettik. Bu benim için ilk ve son WOW zaferi oldu. En başta WOW u bize armağan eden Çöl Ağasını canı gönülden tbr ederim. Bizimde bu wowda bir nebze katkımız olduğundan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz.
SON Birliklerine de gösterdikleri mücadeleden dolayı tbr ediyorum. Bütün s15 oyuncularına bundan sonraki hayatlarında mutluluklar ve başarılar dilerim.

Sevgi ve Saygılarımla,

albatros61 ( HÜNKAR2 )

albatros61
01-04-2010, 09:39
Bu arada 1 nisan benim dogum günüm. Wowun bugün kurulması bizim için güzel bir tesadüf oldu. :)

Son olarak burada tanımış olduğum değerli dostlarımı da tbr ediyorum. Özellikle FULLMAN ( Adnan abi ) , C.More (Harun), SARAY Başkan, kırk1 ( Mustafa), kumanağa (hemşerim) ve dahideli (abim ) ve sayamadığım daha bir çok dosta selam olsun...

BudA
01-04-2010, 09:43
Bu arada 1 nisan benim dogum günüm. Wowun bugün kurulması bizim için güzel bir tesadüf oldu. :)

Son olarak burada tanımış olduğum değerli dostlarımı da tbr ediyorum. Özellikle FULLMAN ( Adnan abi ) , C.More (Harun), SARAY Başkan, kırk1 ( Mustafa), kumanağa (hemşerim) ve dahideli (abim ) ve sayamadığım daha bir çok dosta selam olsun...

Doğum günün kutlu olsun , güzel bir tesadüf :) nice mutlu , sağlıklı ve huzurlu yıllara.

yakaza
01-04-2010, 09:50
tüm rest birliklerini kutlar bu vesile ile tüm s15 oyuncularınıda tebrik ederim ilk defa bir server ı küfür yemeden bitirdigim için

Saygılar Sevgiler

erdall_444

albatros61
01-04-2010, 09:52
Doğum günün kutlu olsun , güzel bir tesadüf :) nice mutlu , sağlıklı ve huzurlu yıllara.

Güzel temennilerin için tşk ederim değerli birlik arkadaşım. Bundan sonraki hayatınızda başarılar dilerim. Sağlıcakla kalın.

fullman
01-04-2010, 09:55

Doğum gününü kutlar, Önündeki yılların huzurlu, mutlu ve gönlüne göre geçmesini dilerim.

Fullman-Adnan

Ozdo
01-04-2010, 10:01
Wow kuran rest birliklerini tebrik ederim gerçekten güzel iş çıkardılar...

Son birliklerini ve Epope,geometri,Nuknuk,nururllah abiyi :) ayrıca tebrik ederim...

albatros61
01-04-2010, 10:06
Doğum gününü kutlar, Önündeki yılların huzurlu, mutlu ve gönlüne göre geçmesini dilerim.

Fullman-Adnan

Güzel temennilerin için çok tşk ederim Adnan abi. Bütün güzelliklerin seni bulması dileğiye...

efeköy
01-04-2010, 10:13
"ancak gizli kahraman olan efeköy canım kardeşim ercan'ı ve bugünlere gelmemiz için elinden gelen gigoroman ibrahim kardeşimi ayrıca tebrik ediyorum."

"Son olarak Efeköy ( Ercan abim ) tek basina bir birlik ister inanin ister inanmayin "

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Herkese selamlar,

bu oyunu 2 yıldır oynarım eski s15 ve şimdiki biten s15 , her zaman elimden gelenin en iyisini yaptığıma inanıyorum, beni tanıyan, inanan arkadaşların hepsine teşekkürü bir borç bilirim, acısıyla tatlısıyla bir server daha bitti, bu oyunu daha da oynamayacağım için sizlere açıklama yapmaya çalışacağım, oyunun tek kazanımı olarak yeni tanıştığımız dostlar ve kurulan arkadaşlıklar olduğuna inanıyorum, zira, bu oyuna para vererek altın alıp ve 1 yılı aşkın bir sürede, gecesini gündüzüne katan, uykusuz kalan boş yere sinir stres yaşamanın hiç gereği yoktur, mh lar tarafından boşa kilitlenen köyler, + köye verdiği cezalar dan, oyuna para verip binlerce altın alıp, hiç bir hak talep edemeyen arkadaşlarım oldu, bundan dolayı, bende (M-A) multi admin olmaya karar verdim, nemi bu, multi köy kralı demek,

efeköy, denizyıldızı, dursunköy, ersinli, simokin, eceköy, kalakay, müfreze-34, invader, ayhancan, stigmata, spiegel, ptlcnygrt2, x_merlin, kardemir, secretum, laedri, selcukk86, storm688, abdullah_cagan, KnOcK_OuT, ve ismi aklıma gelmeyen ve gelipte yazmadığım sizlerinde tanıdığı dostlarımın köyleri, daha onlarca köy e şifreleri ile hakim olmak, takriben (90-100 köy) tek elden yaptığım yüzlerce saldırı, ve indirdiğimiz yüzlerce merkezde emeğim mevcuttur, bu 6-7 aydır böyledir, bu da demek oluyorki multihunterlar görevini iyi yapamayan, hatta bazıları oyundan anlamayan insanlardan oluşuyor,

siz arkadaşlara tavsiyem, oyun için kimseyi kırmaya, dalevera çevirmeye değmezdi, ama ortam buna çok müsait olduğu için kim neyi yapabiliyorsa yapmış, travian ı yapan alman şahsiyetlerin cepleri doluyor, olan bizlerin parasına zamanına ve verdiği emeğe oluyor, hakkınız ve hakkımız gasp ediliyor, söylemek istediğim bu kadar.

şimdi uykusuz günlerimin ve siz dostlarımın, emeklerimizin mukafatı olarak wow da emeği geçen en küçükten en büyük abilerime kadar herkese tebrik ederim...

:D :D :D :D :D

multiadmin / Oyun Profesörü

efeköy / Ercan REST WOW

BudA
01-04-2010, 10:25
bundan dolayı, bende (M-A) multi admin olmaya karar verdim, nemi bu, multi köy kralı demek,

:D :D :D :D

efeköy / Ercan REST WOW

Ercan abi senden sonra ben varımdır bende de 35 civarı köy vardı :D:D

gigoroman
01-04-2010, 10:49
Önecelikle emeği geçen herkezi canı gönülden tebrik ederim...

Unutmamalı ki travian 4 aylık wow döneminden oluşmuyor 28.01.2009 tarihinde başlayan serverimiz yaklaşık 14 ay sürmüştür ilk günden bu güne kadar nice oyuncular nice birlikler geldi geçti bu uğurda sayısız savaşlar gerçekleştirildi gelinen bu sonda gösteriyorki biz gerçekden sağlam temeller atmışız her ne kadar içimizden çürüklerde çıksa sağlam oluşumlar gerçekleştirmisiz büyük emek sarf ettiğim bu serverde son iki ayı dolu dolu yaşayamak beni üzsede sonuç olarak varılan nokta tesillimdir.

Bu server benim için unutulmayacak bir serverdir burda kazandığım dostlarım benim için wow dan daha önemlidir sizleri unutmayacağım...

fullman = adnan abi sen bir numarasın seni tanınak benim için bir onurdur.

efeköy ( denizyıldızı ) = Vazgeçilmezsin ( akşam chip gönderemedim kusura bakma arada kaynadı face ye geçince mesaj at hemen atayım :) )

c.more = ibrahim adaşım askere gidene kadar yaptıkların olmasa bu durumları görmemiz imkansızdır seni unutmak mümkün değil / harun sen zaten başkasın duruşun oyun zekan ve bizler için yaptıkların unutulmaz her ne kadar sen beni hatrılamazsanda benim için unutulmazsın.

molzen = celal abi benden öncede vardır benden sonrada varsın aranıza katılmamı sağlayarak bana bu güzel ortamı yaşamamı sağladığın için sana ayrıca teşekkür ederim bu serverde kazandığım değerlerden birisin.

theaspirin = yaptıklarını yapmak yetenek ister server boyunca çok badireler atlatın hepsininde üstünden geldin ki bunu ancak büyük bir oyuncu başarır çizdiğin hedefe ulaşmak için yaptıkların taktira şayandır senin tanımakda bir şerefdi

saray, fbtasarım, leon01, shanchez, keskin matador, erdeniz köksal, karaca1868, x_kaos ve ismini yazamadıkların iyiki vardınız herzaman hatırlanacaksınız salıcakla kalın...

Bana ulaşmak isten herdaim ulaşabilir msn değişmez hep aynıdır gigoroman@hotmail.com eğer bir serverde gigoroman yada eshi isimli oyuncu görür seniz çakma değilse bilinki benimdir

fullman
01-04-2010, 10:55

Unutmamalı ki travian 4 aylık wow döneminden oluşmuyor 28.01.2009 tarihinde başlayan serverimiz yaklaşık 14 ay sürmüştür ilk günden bu güne kadar nice oyuncular nice birlikler geldi geçti bu uğurda sayısız savaşlar gerçekleştirildi gelinen bu sonda gösteriyorki biz gerçekden sağlam temeller atmışız her ne kadar içimizden çürüklerde çıksa sağlam oluşumlar gerçekleştirmisiz büyük emek sarf ettiğim bu serverde son iki ayı dolu dolu yaşayamak beni üzsede sonuç olarak varılan nokta tesillimdir.

Bu server benim için unutulmayacak bir serverdir burda kazandığım dostlarım benim için wow dan daha önemlidir sizleri unutmayacağım...

efeköy ( denizyıldızı ) = Vazgeçilmezsin ( akşam chip gönderemedim kusura bakma arada kaynadı face ye geçince mesaj at hemen atayım :) )

c.more = ibrahim adaşım askere gidene kadar yaptıkların olmasa bu durumları görmemiz imkansızdır seni unutmak mümkün değil / harun sen zaten başkasın duruşun oyun zekan ve bizler için yaptıkların unutulmaz her ne kadar sen beni hatrılamazsanda benim için unutulmazsın.

molzen = celal abi benden öncede vardır benden sonrada varsın aranıza katılmamı sağlayarak bana bu güzel ortamı yaşamamı sağladığın için sana ayrıca teşekkür ederim bu serverde kazandığım değerlerden birisin.

theaspirin = yaptıklarını yapmak yetenek ister server boyunca çok badireler atlatın hepsininde üstünden geldin ki bunu ancak büyük bir oyuncu başarır çizdiğin hedefe ulaşmak için yaptıkların taktira şayandır senin tanımakda bir şerefdi

saray, fbtasarım, leon01, shanchez, keskin matador, erdeniz köksal, karaca1868, x_kaos ve ismini yazamadıkların iyiki vardınız herzaman hatırlanacaksınız salıcakla kalın...

Bana ulaşmak isten herdaim ulaşabilir msn değişmez hep aynıdır gigoroman@hotmail.com eğer bir serverde gigoroman yada eshi isimli oyuncu görür seniz çakma değilse bilinki benimdir

Benim için yazdıkların için teşekkür ederim. Her zaman burdayım biliyorsun

gigoroman
01-04-2010, 11:10
Benim için yazdıkların için teşekkür ederim. Her zaman burdayım biliyorsun

biliyorum abi server bitti iş bitti yok fırsatım oldukça ziyaretine geleceğim.

vipers
01-04-2010, 11:37
Tüm REST birliklerindeki arkadaşları tebrik ederim, fazla söze gerek yok oyunda iyi olan kazandı, hemde ezici üstünlükle, özellikle WOW dönemi inanılmaz organizeydiniz.

Aykut gelemedim kusura bakma :) Santos sanada server başından beri kırgınım EPOPE de 6k (O zaman süper rakamdı) cesarisimi kestin :)

saray
01-04-2010, 11:40

Basta
theaspirin_ ve ekibine,
kücükadam ve ekibine,
bahtistan ve ekibine,
fbstasarim ve ekibine,
Fullman ve ekibine,
Saray ve ekibine,
Molzen ve ekibine,
X_kaos ve ekibine,
cengizhan ve ekibine,
Murat Arslan ve ekibine,

Iyi geceler diliyorum

Tesekkürler. Harun Hersey icin

Bende
Harun alphann musty nurgul cebel meyvebükü leon01 fullman theaspirin_ Sanar ,Hunkar2, Hünkar tm aklıma gelmeyen tüm hünkarlı rest li dostlarıma tesekkür ediyorum.
harun ve alphann istediğiniz oldu sonlara wow kurdurmamaktı amacınız onu başardınız.
harun istese kendi wow u kurabilirdi ama bencil bir kisi deigil =)

Ayrıca cirrus'un ordu köyünü reisleyek oyunun yönünü deistiren manifes ve laedri(alphann) arkadasımıza tesekkür ederim tekrar görüsmek dilegiyle

Saray / Ahmet..

alimania
01-04-2010, 11:49
KESİN REST OLURRRRRR

REST AİLESİNİ TEBRİK EDERİM.
DİĞER BİRLİKLERİDE AYRICA EMEKLERİNDEN DOLAYI KUTLARIM.
GÜZEL BİR SERVER OLDU BENCE. GÜZEL DOSTLUKLAR YAŞANDI

alimania - CİNAYETTİN ABİ.
RESTTM

arbades
01-04-2010, 11:50
TeBRiKLeR:p

Teuma
01-04-2010, 12:18
Son Olur:p
Tebrikler Tüm REST(HÜNKAR) ailesine..Gercekten sadece Wow Kurmakla Degil strateji olarakda gördüğüm kadarı ile cok iyi bir oyun cıkardılar..SON ailesinede ayrıca tebrikler cok iyi ordular gördük saldırılarında özellikle Epope benim gördüğüm harika ordulardandı..
Herkese Gecmiş olsun dileklerimle...
TEUMA- Musti

BageR_21
01-04-2010, 12:28
tebrikler........

erdeniz köksal
01-04-2010, 12:40
"Son olarak Efeköy ( Ercan abim ) tek basina bir birlik ister inanin ister inanmayin "

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Herkese selamlar,

bu oyunu 2 yıldır oynarım eski s15 ve şimdiki biten s15 , her zaman elimden gelenin en iyisini yaptığıma inanıyorum, beni tanıyan, inanan arkadaşların hepsine teşekkürü bir borç bilirim, acısıyla tatlısıyla bir server daha bitti, bu oyunu daha da oynamayacağım için sizlere açıklama yapmaya çalışacağım, oyunun tek kazanımı olarak yeni tanıştığımız dostlar ve kurulan arkadaşlıklar olduğuna inanıyorum, zira, bu oyuna para vererek altın alıp ve 1 yılı aşkın bir sürede, gecesini gündüzüne katan, uykusuz kalan boş yere sinir stres yaşamanın hiç gereği yoktur, mh lar tarafından boşa kilitlenen köyler, + köye verdiği cezalar dan, oyuna para verip binlerce altın alıp, hiç bir hak talep edemeyen arkadaşlarım oldu, bundan dolayı, bende (M-A) multi admin olmaya karar verdim, nemi bu, multi köy kralı demek,

efeköy, denizyıldızı, dursunköy, ersinli, simokin, eceköy, kalakay, müfreze-34, invader, ayhancan, stigmata, spiegel, ptlcnygrt2, x_merlin, kardemir, secretum, laedri, selcukk86, storm688, abdullah_cagan, KnOcK_OuT, ve ismi aklıma gelmeyen ve gelipte yazmadığım sizlerinde tanıdığı dostlarımın köyleri, daha onlarca köy e şifreleri ile hakim olmak, takriben (90-100 köy) tek elden yaptığım yüzlerce saldırı, ve indirdiğimiz yüzlerce merkezde emeğim mevcuttur, bu 6-7 aydır böyledir, bu da demek oluyorki multihunterlar görevini iyi yapamayan, hatta bazıları oyundan anlamayan insanlardan oluşuyor,

siz arkadaşlara tavsiyem, oyun için kimseyi kırmaya, dalevera çevirmeye değmezdi, ama ortam buna çok müsait olduğu için kim neyi yapabiliyorsa yapmış, travian ı yapan alman şahsiyetlerin cepleri doluyor, olan bizlerin parasına zamanına ve verdiği emeğe oluyor, hakkınız ve hakkımız gasp ediliyor, söylemek istediğim bu kadar.

şimdi uykusuz günlerimin ve siz dostlarımın, emeklerimizin mukafatı olarak wow da emeği geçen en küçükten en büyük abilerime kadar herkese tebrik ederim...

:D :D :D

efeköy / Ercan REST WOW

sırrımızı açığa verme be rest ekibi :)
yani tek efeköy pardon deniz yıldızı pardon fullman pardon ooooo hangisini sayacagım :D

erdeniz köksal
01-04-2010, 12:42

eywallah dostum beni bir sen unutmamışsın :):D:P

erdeniz köksal
01-04-2010, 12:45
Gecesine gündüzüne katan, duruşlarından kesinlikle taviz vermeyen ve dünya harikasını kurmak için çalışan en küçük hesabından en büyük hesabına kadar herkesi tek tek tebrik ediyorum.

ancak gizli kahraman olan efeköy canım kardeşim ercan'ı ve bugünlere gelmemiz için elinden gelen gigoroman ibrahim kardeşimi ayrıca tebrik ediyorum.

fullman-adnan

adnan abi bütün bir selver senin sayende bize bu kadar güzel, ahlaklı, seviyeli ve de en önemlisi cesur geldi. bu yüzden her zaman sana karşı olan sonsuz saygımı bir kez daha dile getirmek isterim. ellerinize bileğinize ve yüreğinize saglık. allaha emanet olun.

TRUVA07
01-04-2010, 12:46
Rakiplerimiz olan tüm REST-HÜNKAR-SANCAK-HANÇER birliklerine tebrikler.

Bizimle birlikte son ana kadar savaşan, emek harcayan tüm SON üyelerine de teşekkürler.

14 ay boyunca bu servera katlanıp emek harcayan irili ufaklı tüm hesapların emeklerine sağlık.

Cirrus/Sinan

BASAYEV
01-04-2010, 12:50
Oyunu hunkar birlikleri nin özellikle gigoroman ın son birliklerine karsı yaptığı muthiş yıkımlar esnasında bırakmak zorunda kalmıstım .

Server in yarısı olmasına rağmen hunkar birliklerinde ki birlik beraberlik ve özellikle ayırım yapmak istemem ama molzen c.more fulman ve gigoroman başkanların stratejik msn toplantılarından nacizane bende katılmıştım muthis hesaplamalarından ta o zamanlar anlamıştım mutlu sona ulaşacaklarını,

isterdim ki sonuna kadar sizlerle birlikte olup bu mutluluğu bende paylaşa bilseydim

aranızda olamasam bile bu gün bu başlığı okumaktan son derece mutluyum
hepinizin emeğine sağlık...

Xtevfiktepex

mert-scorpi32
01-04-2010, 12:51
tebrikler :)

meres
01-04-2010, 12:56
Diğer sayfa kapandığı için yazamadım.
Sizleri her zaman kahve içmeye beklerim, Keskin matador(Murat) yerimi biliyor.
Ellerinize ve emeğinize sağlık.
tanışmayı isterim size yakınım ,inş.ilk fırsatta mrb demek için rahatsız ederim.....

arslanbey
01-04-2010, 13:03
wow u kurduk sonunda OHHH BEEEE..... :)))
tam 14 ay 4 gun sonra gece gunduz uğraştık basında olamadıgımız zamanlarda arkadaslardan telefonla bılgı aldık
tatıilde bıle aklımızdaydı oyun ben sözlendıgım günde fırsat buldum oyuna baktım hatun allahtan anlayıslı en cok o sevınecek wowu kurmamıza OYUNUN BITMESINE :)))
katkılarından dolayı tum bızı destekleyen
BIRLIKLERE BU SON SERVERIMDA
REKOR ROMA ORDUSU BASMAM DA YARDIM EDEN ASKERLERIME BAKAN BIRLIK ARKADASLARIMA
SONSUZ TESEKKURLER
ISIM YAZMIYORUM UNUTTUKLARIM OLABILIR O YUZDEN
HERKESE BUNDAN SONRAKİ YASAMINDA BASARILAR MUTLULUKLAR DILERIM

http://travian-reports.net/tr/img/35955d24f83.png (http://travian-reports.net/tr/report/35955d24f83)

Corsan-Mehmet ARSLAN

fullman
01-04-2010, 13:09
adnan abi bütün bir selver senin sayende bize bu kadar güzel, ahlaklı, seviyeli ve de en önemlisi cesur geldi. bu yüzden her zaman sana karşı olan sonsuz saygımı bir kez daha dile getirmek isterim. ellerinize bileğinize ve yüreğinize saglık. allaha emanet olun.
Bizler (yani yöneticiler) birliklerimizde olan arkadaşlarımızın ahlaklı ve seviyeli olması sayesinde bir şeyleri başarabilme mutluğuna eriştik. Sizler olmasa idiniz zaten bizler bir hiçtik.

Teşekkürler

sarıkanarya23
01-04-2010, 13:12

Basta
theaspirin_ ve ekibine,
kücükadam ve ekibine,
bahtistan ve ekibine,
fbstasarim ve ekibine,
Fullman ve ekibine,
Saray ve ekibine,
Molzen ve ekibine,
X_kaos ve ekibine,
cengizhan ve ekibine,
Murat Arslan ve ekibine,

Iyi geceler diliyorum

Eğer birgün traviana(eski sevgilime)geri dönersem sizlerle oynamak isterim

(-ki artık dönmem gibi) (:

prof. olmalı oynayacağın kişiler.Kazanmak için değil ne yaptığını bilmek

için(umarım anlamışsınızdır :))

Tüm HÜNKAR'ları tebrik ederim...

saygılarımla...

sarı-kanarya23 (Muhammed)

fullman
01-04-2010, 13:19
Oyunu hunkar birlikleri nin özellikle gigoroman ın son birliklerine karsı yaptığı muthiş yıkımlar esnasında bırakmak zorunda kalmıstım .

Server in yarısı olmasına rağmen hunkar birliklerinde ki birlik beraberlik ve özellikle ayırım yapmak istemem ama molzen c.more fulman ve gigoroman başkanların stratejik msn toplantılarından nacizane bende katılmıştım muthis hesaplamalarından ta o zamanlar anlamıştım mutlu sona ulaşacaklarını,

isterdim ki sonuna kadar sizlerle birlikte olup bu mutluluğu bende paylaşa bilseydim

aranızda olamasam bile bu gün bu başlığı okumaktan son derece mutluyum
hepinizin emeğine sağlık...

Xtevfiktepex
Sen her zaman bizimle birlikte idin.

cakirim
01-04-2010, 13:23
SON OLURRRR :)))

Bu lafı en çok söyleyenlerden biri olarak, son saldırı raporlarına yetişemediğim için öncelikle burdan saldırıları tebrik ederim.

yaklaşık 1 aydır SON ailesiyle birlikte olmasam da SON üyelerini tebrik ederim.

Tebriğin asıl büyüğünü hakeden tüm REST birlikleri (desem yeterli sanırım) ni takdir ve tebrik ederim. Oyunu iyi oynadınız ve hakettiniz. Oyuna devam ederseniz başarılı oluşumlarınızın devamını dilerim.
Sizlere tekrar rakip olmak isterdim ama malesef ben de oyunu bırakanlardanım. Serverdan daha genç olan 10 aylık oğluma sözlerim var, doya doya onunla zaman geçiricem.

Ayrıca, SON daki ve REST lerdeki bazı arkadaşların girdiği polemiklerin, REST lerin başarısına gölge düşürmesine üzüldüğümü ve kınadığımı da eklemek isterim. Başta da Bayzalim olmak üzere.

Son olarak, bugün doğum günü olan albatros61 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=13024) arkaşımıza nice yıllar dilerim.

Herkese hayatta huzur ve başarılar

Kalın sağlıcakla...

irfan

keboy1907
01-04-2010, 13:25
çölağası ve ekibine tbrkler.;)

KANUNSUZ ASK
01-04-2010, 13:27
Herşey gönlünüzce olsun..

###KANUNSUZ AŞK###

mfk3221
01-04-2010, 13:30
Burda sızınle olmak bırlıkte bırseylerı basarmak güzeldi molzen, arslanbey,hera,sanar,çöl agası ve yesildere sızlerı tanımak guzeldı guzel ınsanlar daım dostlarım :) ayrıca wow kurulmasına 2 saat kala merkezımı yıkan matema senıde tebrık ederım ılk 7 sutunu tutamadık ama son 7 şutun elımde kaldı:d hoscakalın allaha emanet olun hayatta basarılar dılerım...

c-a-m-o-k-a
01-04-2010, 13:54
Tüm hançer-rest- hünkar- sancak ailelerini tebrik ediyorum... Oyunu sonuna kadar hakkettiniz. Epope gözün aydın muradına erdin sende.... Herkes sağlıcakla kalsın.... :)

MİTRA
01-04-2010, 14:01
SON üyesi olarak.. REST adı altında toplanan bütün birlikleri gösterdikleri başarılarından dolayı kutlarım...

NükNük
01-04-2010, 15:10
Hakedilmiş zaferlerinin tadını çıkaran tüm rakiplerimizi yürekten tebrik ediyorum. Şapka çıkarılacak bir başarıya imza attınız.
Emeklerinize sağlık...

Ayrıca her birlikte oyunun hakkını vermek için uykusuz kalan, zamanını ve parasını harcayarak oyunun keyfini sürmeyi hakeden tüm arkadaşlarımı kutluyorum.

En önemli amacım kimseyi kırmadan, üzmeden bu serveri bitirmek oldu.
Umarım bunu başarabilmişimdir.
Farketmeden sürç-ü lisan ettimse affola...

Sevgilerimle,
Nüket

milat
01-04-2010, 15:45
BÜTÜN TRAVİAN DOSTLARIMA
BİZİM BİRLİĞİN ADINI BİTMEDİİ KOYMUŞTUK VE OYUN BİTTİ DOSTLAR AMA ÇOK ÜZÜCÜ BİR MESAJ ATMIŞ BANA ÇÖL AĞASI HÜNKAR TR VE RESTTEN çOK SAMİMİ DOSTLARIM OLDU VE ÇÖL AĞASINA HER ZAMAN TAKDİRLERİMİ YAZDIM AMA NE İLGİNÇTİR BİLMEM BUGÜN BANA BİR MESAJ GELDİ VE ÇOK ŞAŞIRDIM LÜTFEN OKUYUN AMA UTANIYORUMDA BU MESAJI SİZLERLE PAYLAŞIRKEN BUNU O KÖYDEN YANİ ÇÖL AĞASINDAN KİM ATTI BİLMEM AMA BANA GÖRE HİÇ YAKIŞMADI SİZLERİ BU OLAYI KINAMAYA DAVET EDİYORUM MESAJ ŞÖYLE
DAHA NE BİTMEDİ LAN G.TCÜK
TEKRAR SİZDEN ÖZÜR DİLERİM DOSTLAR LİNKİ BENDEDİR DİLEYEN BAKADABİLİR HERKESE BOL ŞANSLAR
http://s15.travian.com.tr/nachrichten.php?id=17585352

fullman
01-04-2010, 15:47
BÜTÜN TRAVİAN DOSTLARIMA
BİZİM BİRLİĞİN ADINI BİTMEDİİ KOYMUŞTUK VE OYUN BİTTİ DOSTLAR AMA ÇOK ÜZÜCÜ BİR MESAJ ATMIŞ BANA ÇÖL AĞASI HÜNKAR TR VE RESTTEN ÖOK SAMİMİ DOSTLARIM OLDU VE ÇÖL AĞASINA HER ZAMAN TAKDİRLERİMİ YAZDIM AMA NE İLGİNÇTİR BİLMEM BUGÜN BANA BİR MESAJ GELDİ VE ÇOK ŞAŞIRDIM LÜTFEN OKUYUN AMA UTANIYORUMDA BU MESAJI SİZLERLE PAYLAŞIRKEN BUNU O KÖYDEN YANİ ÇÖL AĞASINDAN KİM ATTI BİLMEM AMA BANA GÖRE HİÇ YAKIŞMADI SİZLERİ BU OLAYI KINAMAYA DAVET EDİYORUM MESAJ ŞÖYLE
TEKRAR SİZDEN ÖZÜR DİLERİM DOSTLAR LİNKİ BENDEDİR DİLEYEYN BAKADABİLİR HERKESE BOL ŞANSLAR
Canını sıkma, o mesajın çeken adına ben özür diliyorum. Bazen böyle şeyler oluyor.

Fullman-Adnan

milat
01-04-2010, 15:51
Canını sıkma, o mesajın çeken adına ben özür diliyorum. Bazen böyle şeyler oluyor.

Fullman-Adnan
hiç yakişmadı çöl ağasına

milat kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=432705#post432705)
BÜTÜN TRAVİAN DOSTLARIMA
BİZİM BİRLİĞİN ADINI BİTMEDİİ KOYMUŞTUK VE OYUN BİTTİ DOSTLAR AMA ÇOK ÜZÜCÜ BİR MESAJ ATMIŞ BANA ÇÖL AĞASI HÜNKAR TR VE RESTTEN çOK SAMİMİ DOSTLARIM OLDU VE ÇÖL AĞASINA HER ZAMAN TAKDİRLERİMİ YAZDIM AMA NE İLGİNÇTİR BİLMEM BUGÜN BANA BİR MESAJ GELDİ VE ÇOK ŞAŞIRDIM LÜTFEN OKUYUN AMA UTANIYORUMDA BU MESAJI SİZLERLE PAYLAŞIRKEN BUNU O KÖYDEN YANİ ÇÖL AĞASINDAN KİM ATTI BİLMEM AMA BANA GÖRE HİÇ YAKIŞMADI SİZLERİ BU OLAYI KINAMAYA DAVET EDİYORUM MESAJ ŞÖYLE
TEKRAR SİZDEN ÖZÜR DİLERİM DOSTLAR LİNKİ BENDEDİR DİLEYEN BAKADABİLİR HERKESE BOL ŞANSLAR
http://s15.travian.com.tr/nachrichten.php?id=17585352 (http://s15.travian.com.tr/nachrichten.php?id=17585352)

vipers
01-04-2010, 15:58
BÜTÜN TRAVİAN DOSTLARIMA

Canını sıkma şifreler dağıtıldıysa arada çıkar böyle dengesizler hesap sahibinin yapacağını sanmıyorum..

Royal Flush
01-04-2010, 16:00
"ancak gizli kahraman olan efeköy canım kardeşim ercan'ı ve bugünlere gelmemiz için elinden gelen gigoroman ibrahim kardeşimi ayrıca tebrik ediyorum."

Herkese selamlar,

:D :D :D :D :D

efeköy / Ercan REST WOW

Bunuda marifet sayarak anlatıyorsun multi köyle oynamak marifetmiş gibi evine götür o köyleri girersin daha

milat
01-04-2010, 16:04

Fullman-Adnan

Canını sıkma şifreler dağıtıldıysa arada çıkar böyle dengesizler hesap sahibinin yapacağını sanmıyorum..

doğrudur zaten aklı başında kardeşlerin bunu yapacağını sanmıyorum oraya giren birisidir zannederim yazıklar olsun

C.More
01-04-2010, 16:10
doğrudur zaten aklı başında kardeşlerin bunu yapacağını sanmıyorum oraya giren birisidir zannederim yazıklar olsun

Ayni yazilar benim hesabimdan da yollandigi icin FULLMAN hesabina giris sifresini degistirdim..

Cöl agasi nin yerine olsam yine ayni seyi yapardim ve sifreyi degistirirdim...

milat
01-04-2010, 16:13
Ayni yazilar benim hesabimdan da yollandigi icin FULLMAN hesabina giris sifresini degistirdim..

Cöl agasi nin yerine olsam yine ayni seyi yapardim ve sifreyi degistirirdim...
sizlerin yapmayacağını biliyorum saolun

Leon1
01-04-2010, 16:30

SEVGİLİ DOSTUM O SENİN GÜZEL DÜŞÜNCEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ÖNCELERİ FIRTINA GİBİ ESTİN VE RAKİPLERE ZOR ANLAR YAŞATTIN SONRA KÜSÜP BİR SÜRE KÖŞENE ÇEKİLİNCE SANA SİTEM ETMİŞTİN AMA BAŞTAKİ O OYUNUNLA BİLE SALDIRIDA VE BİR ÇOK KONUDA ÇOĞUMUZDAN ÜSTE YER ALDIN BU DA SENİN NE KADAR PROFESYONEL BİR OYUNCU OLDUĞUNU GÖSTERİYOR
İLK SERVERIMDA TEK KÖYLE ÇOK EMEK VE ZAMAN HARCAYARAK OYUNU 5. SIRADA BİTİRDİM VE BİRLİĞİME FAYDALI OLDUĞUMA İNANIYORUM KENDİ BİRLİĞİM VE RAKİP BİRLİKLERDEN KİMSEYİ KIRMAMAYA ÇALIŞTIM BU DA BENİM BAŞARIM
ÇOK GÜZEL DOSTLUKLAR EDİNDİM. BEN DE EMEĞİ ÇOK OLAN ARKADAŞ VE KARDEŞLERİMİN İSİMLERİNİ AYRICA BELİRTMEYE GEREK YOK ONLAR ZATEN KENDİLERİNİ BİLİYORLAR :rolleyes:
ARTIK ŞİMDİ DİNLENME ZAMANI :) HEPİNİZİ SEVGİ VE SAYGIYLA SELAMLIYORUM. UMARIM BİR YERLERDE YİNE YOLLARIMIZ KESİŞİR.

cnbc-e
01-04-2010, 16:36
Oyunun sonuna kadar kalan herkese tebrikler.tr tarihinin oyun sonunda en az hesap kalan severlerinden biri oldu uzunda oldu.Ben sadece asker beslyen bir hesaba bakan ve çöl ağasına savunma yollayan biri olarak oyunun sonunda kazanan tarafta olmaktan gerçekten çok sevindim.
Emek büyük ve bu emeği geçen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Son birliklerinide tebrik etmek lazım ben bir ara işi bitirdiler dedimsede oyun işte bize döndü...
2 s15 dede kazanan birlikte olmak benim için daha değişik bir esprisi oldu:D

SANAR
01-04-2010, 16:40

milat kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=432705#post432705)
BÜTÜN TRAVİAN DOSTLARIMA
http://s15.travian.com.tr/nachrichten.php?id=17585352 (http://s15.travian.com.tr/nachrichten.php?id=17585352)
özür dileiz ş,ifreler dağıtıldı ve profile bunla ilgili yazı kondu mesajı çeken hesab sahibi değildir kesinlikle

Leon1
01-04-2010, 16:52

milat kullanıcısından alıntı [ımg]http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif[/ımg] (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=432705#post432705)
[ı]bütün travian dostlarıma [/ı]
[ı]bizim birliğin adını bitmedii koymuştuk ve oyun bitti dostlar ama çok üzücü bir mesaj atmış bana çöl ağası hünkar tr ve restten çok samimi dostlarım oldu ve çöl ağasına her zaman takdirlerimi yazdım ama ne ilginçtir bilmem bugün bana bir mesaj geldi ve çok şaşırdım lütfen okuyun ama utanıyorumda bu mesajı sizlerle paylaşırken bunu o köyden yani çöl ağasından kim attı bilmem ama bana göre hiç yakışmadı sizleri bu olayı kınamaya davet ediyorum mesaj şöyle[/ı]
[ı]daha ne bitmedi lan g.tcük [/ı]
[ı]tekrar sizden özür dilerim dostlar linki bendedir dileyen bakadabilir herkese bol şanslar[/ı]
[ı]http://s15.travian.com.tr/nachrichten.php?id=17585352 (http://s15.travian.com.tr/nachrichten.php?id=17585352)[/ı]

sevgili dostum baktım inanamadım utandım insanlığımdan insan böyle lafları bırak oyundaki rakibine düşmanına edemez böyle bir insanın oyunda olduğuna dahi inanmak mümkün değil senden başkasına da küfürlü mesajlar atılmış lütfen dikkate almayın ben hiç ilgim olmadığı halde böyle birşeye muhatap olduğunuz için şahsın adına sizlerden özür dilerim. Bu oyunda yıkılmayı yenilmeyi kabul edemeyecek hazmedemeyecek adam zaten hiç oynamasın.
Profilimize de baştan beri yazdım küfüre ve saygısızlığa hayır!!!

efeköy
01-04-2010, 17:12
Bunuda marifet sayarak anlatıyorsun multi köyle oynamak marifetmiş gibi evine götür o köyleri girersin daha

eh sen o kısıma takılmışsın, köylerin işi bittiği için eve götürmeye gerek yok, hem eve götürecek olsam köyleri niye götürüyem, hatun götürürüm eve...:D:D:D

efeköy (denizyıldızı) / multiadmin

molzen
01-04-2010, 17:13
Dostlar....

Herkes wow köyünü görsün diye oyun bitiminde şifre dağıtılmıştır.

Bu nedenle giren kişiler hakaret ve küfür içeren mesajlar yazmakta sağa sola.

Oyun bittiğinden şifre iptal edilemiyor.

Anlayışınıza sığınıyoruz.

çöl ağası ndan yapılan bu alçak hareketler kesinlikle hesap sahibi ve dostlarına ait değildir.

Royal Flush
01-04-2010, 17:40
Son birliklerinden biri olarak çölağasının hesabına girip sağa sola küfür içerikli mesajlar yazan küçük beyinli klavye erkeklerini hiddet ve şiddetle kınıyorum.Yazıklar olsun sizlere eğer bu kişiler s15 te oynamış kişiler ise yarası vardır.Güreş minderde oynanır hakem nazarında oynanır rakipler haklı olarak kazandı ve tbrk etmek düşer tbrk edemiyorsanda çekip gidersin.

ottoman_61
01-04-2010, 17:51
wow da emeği geçen herkeze tebrıkler yenı s15 de bi aksilik olmazsa tekrar oynuyacagım bu server heralde bı benı yaslandırmamısdır ve yormamısdır cunku serverın en gencı benım :D yaş 17 daha :D

ottoman_61
01-04-2010, 17:53
bu arada soylıyım server 15 de bulunan ottoman_61 adlı koy benım koyum değildir.

SANTOS
01-04-2010, 18:01
çöl agası
Konusuz

bugün
15:03:57

BANA DALIYODUN KALTAK NOLDU :d
S... BOYLE JULL

bunudamı acaba başkası yazdı?

molzen
01-04-2010, 18:04
çöl agası
konusuz

bugün

bana dalıyodun kaltak noldu :d
s... Boyle jull

evet santos.
Gece sana ben yaptığının utanç verici olduğunu belirten mesaj attım sadece.okumuşsundur.

Ama bu mesaj bize ait değildir.

ottoman_61
01-04-2010, 18:05
Evet şimdi gerçek ottoman_61 konuşuyor :):) REST VE SON birkliklerin hepsini kutluyorum.
Benim ilk serverımdı vede son serverım. İlk serverım olmasına rağmen wowa kadar kaldığım için ve birliğimizin wowu kurması beni çok mutlu etti. Belki küçük bir ihtimal yine aynı isimle karşılaşabilirsiniz. ALLAHA EMANET OLUN . Sağlıcakla kalın.

BudA
01-04-2010, 18:05
çöl agası
Konusuz

bugün

BANA DALIYODUN KALTAK NOLDU :d
S... BOYLE JULL

Hocam ben şifreyle bakmak için köye girdim inan küfürler havada uçuşuyordu.
Her oyun sonunda hep böyle karaktersiz kişiler çıkıp wow kuran hesaptan bu şekilde küfürler yağdırıyor insanlara.
Mustafa abi bu şekilde mesajlar yollamaz tanıyanlar biliyor.Şu anda şifre kaç kişiye gittiğini tahmin bile edemiyorum..

karapürçek
01-04-2010, 18:06
Ewwela çöl agası ve ekibini tebrik ederim..
Bilinmeli ki tüm REST birliklerinin ortak başarısıdır bu.. Ve REST birlikleri istediği için bu wow kurulmuştur. Elimizde hala ordu vardı. Eğer birazcık SON(bencil) olsaydık murat aslan'ın wowuna yapılan çöl agasına da yapılırdı.. REST bir ailedir bilinci öyle yer etti ki bu wow kurulurken bizler de heyecanlandık ve sevindik. Hepsinden önce bize yakışanı yaptık ve SON olmadık. Konuyla ilgili SON bi fıkra:

Günahkar adamın biri ölmüş ve cehenneme gitmiş.. Hayatta yaptığı bir iyilik sebebiyle cezasını çekeceği yere kendi karar vermesine izin verilmiş. Zebaninin biri adama cehennemdeki kuyuları gezdirmiş. Adam şöyle bir bakmış, bütün kuyuların başında bir zebani var, kuyudan yardımlaşarak zar zor yukarı çıkan günahkarları tekrar kuyuya itiyor.. Bir kuyu gözüne ilişmiş başında kimse yok. Sormuş;
-Neden bu kuyuda bekleyen zebani yok ?
Zebani;
-O kuyu SON'lara ait. Onlar zaten yukarı çıkanı paçasından aşağı çekiyolar..

meres
01-04-2010, 18:09
ben tebriklerde manifesi unutmuşum afedersin dostum:))) her ne kadar geometrinin merkezi reislemeye de çalışsak süper işler çıkardık sayende ...:))))) harun ve sen şahitsin durumu gayet iyi biliyorsun hayatında başarı mutluluk daim olsun...

SANTOS
01-04-2010, 18:19
[QUOTE=molzen;433019]evet santos.
Gece sana ben yaptığının utanç verici olduğunu belirten mesaj attım sadece.okumuşsundur.

evet okudum acaba nesi utanç vericiymiş onu analamdım siz değilmiydiniz hünkarlardana yrılıpta tek baışınıza wowa giden şimdi herkes hünkar olmuş rest olmuş şurasi bi gerçekkki hiç istemezdim sizin birliğininizin wowu kurmasını. şuda bir gerçekki bir hesap daha bulaydım zor kurardınız o wowu alacaktım o planınızı . niye bu akdar kin gititğimide merak ediyorsan sölim onuda. bi libertaya söz geçiripte çaldığı basit bi tılsımı geri verdirtemeyip altında ezildiniz siz unutanmadınız merkezime saldırıları atarken sesinizi etmediniz şimdi utanç vericilikten bahsediyorsun

sarıkanarya23
01-04-2010, 18:37
[QUOTE=molzen;433019]evet santos.

evet okudum acaba nesi utanç vericiymiş onu analamdım siz değilmiydiniz hünkarlardana yrılıpta tek baışınıza wowa giden şimdi herkes hünkar olmuş rest olmuş şurasi bi gerçekkki hiç istemezdim sizin birliğininizin wowu kurmasını. şuda bir gerçekki bir hesap daha bulaydım zor kurardınız o wowu alacaktım o planınızı . niye bu akdar kin gititğimide merak ediyorsan sölim onuda. bi libertaya söz geçiripte çaldığı basit bi tılsımı geri verdirtemeyip altında ezildiniz siz unutanmadınız merkezime saldırıları atarken sesinizi etmediniz şimdi utanç vericilikten bahsediyorsun

SANTOS bu konuda haklı (:

libertia yapmıştır belki :confused:

silahşör
01-04-2010, 18:50
Acısıyla tatlısıyla bu oyunda burada bitti şimdi burada küfürleri falan yazmaya gerek yok...Eski defterleri karıştırmak yada açmak bu serveri bir sene daha uzatır....
Bütün son ve hünkar birliklerini kutluyorum...
Tabi schadenfreude yide ayrıca kutlamak istiyorum
Yalnız şu dikkatimi çekti bazı isimler çok öne çekiliyor ama bu yanlış neden çünkü bir çok fedakar insan köyde askerleri besledi savunma attı,yeri geldi kaç aylık askerlerini gömdü bunlarıda göze alırlarsa çok sevinirim...
Ha beyin takımı hep önemlidir ama unutmuyalım ve bu burada ortaya çıkmıştır.
TARİHİ KÜÇÜK İNSANLAR YAZAR BÜYÜK İNSANLAR İMZALAR burada olduğu gibi
Herkesi tebrik eder
Kendi adıma traviansız bir hayat dilerim
Allah'a emanet olun Saygılar sevgiler.......

milat
01-04-2010, 18:51
sevgili dostum baktım inanamadım utandım insanlığımdan insan böyle lafları bırak oyundaki rakibine düşmanına edemez böyle bir insanın oyunda olduğuna dahi inanmak mümkün değil senden başkasına da küfürlü mesajlar atılmış lütfen dikkate almayın ben hiç ilgim olmadığı halde böyle birşeye muhatap olduğunuz için şahsın adına sizlerden özür dilerim. Bu oyunda yıkılmayı yenilmeyi kabul edemeyecek hazmedemeyecek adam zaten hiç oynamasın.
Profilimize de baştan beri yazdım küfüre ve saygısızlığa hayır!!!

sizlerin bu ifadelerinden sonra oda utanmıştır eminim sizin bu tavrınız bir daha galip gelmekteki haklılığınızı ortaya koyuyor sağlıcakla kalın

C.More
01-04-2010, 19:00
Dostlar....

Herkes wow köyünü görsün diye oyun bitiminde şifre dağıtılmıştır.

Bu nedenle giren kişiler hakaret ve küfür içeren mesajlar yazmakta sağa sola.

Oyun bittiğinden şifre iptal edilemiyor.

Anlayışınıza sığınıyoruz.

çöl ağası ndan yapılan bu alçak hareketler kesinlikle hesap sahibi ve dostlarına ait değildir.

Sifre degistiriliyor abi Msn den ulasirsan degistiririz ;)

meres
01-04-2010, 19:01
ben tebriklerde manifesi unutmuşum afedersin dostum: )) her ne kadar geometrinin merkezi reislemeye de çalışsak süper işler çıkardık sayende ...: )))) harun ve sen şahitsin durumu gayet iyi biliyorsun hayatında başarı mutluluk daim olsun...

Eyvallah Emmi..
Ama geometri merkez değildi S0nlu başka bi arkadaşin(cihangirpaşa) merkeziydi ama gittiğimiz iyi oldu 3x hız tılsımını aldık geldik sen+ben+Harun:D...
Alphan la cırrus yan koy orduyu reisledik ondan evveli..
En son icraatım teutara wowdan 97. seviyede inşa planını çaldım:)Ben bu servera s1denn konuk oldum 1 ayda yapmaya çaliştıklarım bunlar..Katkım olduysa ne mutlu bana:)..Bu arada Harununda hamuru s1dir organizatorluk ruhunda var:)
Hesapta asker yapan manifes arkadaşinda emeğine sağlık:)..
Gerçekten WoWdan siper yıkmaktan daha buyuk işler yaptı:).
Tebrik ederim Hunkardaki Arkadaşları..

Manifes
S1 Chilekesh

molzen
01-04-2010, 19:21
[sıze=4]hünkar ailesi iş bölümü[/sıze]
[sıze=4][/sıze]
[sıze=4]rest : Yaktı ,yıktı,indirdi[/sıze]
[sıze=4]hünkar : çaktı,biçti,göğüsledi[/sıze]
[sıze=4]sancak : Savundu[/sıze]
[sıze=4]hançer : Dayanıştı-vazgeçmedi[/sıze]
[sıze=4][/sıze]
[sıze=4]hünkar ailesi wowa uzandı[/sıze]

çöl agası
01-04-2010, 19:25
çöl agası
konusuz

bugün

bana dalıyodun kaltak noldu :d
s... Boyle jull

slm dostum mustafa ben şahsına ve benim köyümden hakaret mesajı alan tüm oyun arkadaşlarıma lütfen ciddiye almayın ben kimseye bırakın küfürü kızgın mesaj dahi atmadım geceyi hastanede geçi,rdim sabah 07:30 dan itibaren köyüme hiç girmedim benim adıma yazılanlardan utanç duydum bilgin olsun

C.More
01-04-2010, 19:33
Eyvallah Emmi..
Ama geometri merkez değildi S0nlu başka bi arkadaşin(cihangirpaşa) merkeziydi ama gittiğimiz iyi oldu 3x hız tılsımını aldık geldik sen+ben+Harun...
Alphan la cırrus yan koy orduyu reisledik ondan evveli..
En son icraatım teutara wowdan 97. seviyede inşa planını çaldımBen bu servera s1denn konuk oldum 1 ayda yapmaya çaliştıklarım bunlar..Katkım olduysa ne mutlu bana..Bu arada Harununda hamuru s1dir organizatorluk ruhunda var
Hesapta asker yapan manifes arkadaşinda emeğine sağlık:)..
Gerçekten WoWdan siper yıkmaktan daha buyuk işler yaptı:).
Tebrik ederim Hunkardaki Arkadaşları..

Manifes
S1 Chilekesh

Eyw. abi :) Kirmadin bizi geldin, yardimci oldun yaptiklarinin haddi hesabi yok..

Cihangirpasa nin yan köyünü reislemek yerine Merkezi reislemeye gitmek daha isabetli olmus :D

Yan köyde askeri yokmus zaten :)

Organize konusuna gelince onu herkes yapar biraz matematik, biraz oyun bilgisi yetiyor asil önemli olan o organizeye uymak bunu basariyla saglayan kisiler birligimizdeki üyelerdir ben degil :))

mfk3221
01-04-2010, 19:57
BIR SERVERIN SONUNA DAHA GELDIK, HAYATIMIZIN BIRGUN SON BULACAGI GIBI BU SERVERDE NE YAPTIYSA BASARILI VEYA BASARISIZ HAYATIMIZDADA NE YAPTIK VE YASADIK ISE OTEKI DUNYADA ONUNLA MÜKAFATLANDIRILACAGIZ O YUZDEN DIYORUMKI BU DÜNYADA BU SERVER GIBI GECICI VE FANI NE EKERSEK NE YAPARSAK VE NASIL YASARSAK ONU ALARAK GIDECEGIZ BIRAZ FARKLI BIR KONU OLDU BELKI AMA UYARMAK ISTEDIM SADECE BIR KARDESINIZ OLARAK HEPINIZI CANI GONULDEN TEBRIK EDIYORUM BUNDAN SONRAKI HAYATINIZDADA BASARILI VE DURUST BIR INSAN OLARAK YASAMANIZI TEMENNI EDIYORUM ESEN KALIN ALLAH a EMANET OLUN.......:rolleyes:

captain007
01-04-2010, 20:28
o kadar blöf yaptım sırf rakiplerimiz oyundan soğumasın oyun da herkesin bir umudu kalsın die ama maalesef kaybettik:) mustafa abimi canı gönülden tebrik ederim servera kırılıp ordularını çıkarmıyan arkadaşları da anlayışla karşılıyorumm:) daha geniş bütün herşeyiyle açıklama yapacam ama evde deilim k.bakmayın yarın güzel geniş ve bütün gerçeklerle açıklamalarımı görebilirsiniz..

cevahir
01-04-2010, 20:34
[sıze=4]hünkar ailesi iş bölümü[/sıze]
[sıze=4][/sıze]
[sıze=4]rest : Yaktı ,yıktı,indirdi[/sıze]
[sıze=4]hünkar : çaktı,biçti,göğüsledi[/sıze]
[sıze=4]sancak : Savundu[/sıze]
[sıze=4]hançer : Dayanıştı-vazgeçmedi[/sıze]
[sıze=4][/sıze]
[sıze=4]hünkar ailesi wowa uzandı[/sıze]

bizim gibi acemilere değer verip formülünde yer verdiniz. bugün bende sayenizde wowun çöl agasında kurulmasının haklıgururunu yaşıyorum. celal abi dedim. ben ve birliğimin hepsi amatör hepsi acemi biz -/+ bölgesinde sonların ortasında kaldık, bize hepsi reislenecek köy diyorlar dedim. bizi hünkar birleşmelerine aldın ve o günden sonra sizlerin talimatları ile oyunun parçası olduk. hepinize çok teşekkürler. ilk oynadığım serverde kazanan tarafta olmamızı sağladınız.

milat
01-04-2010, 21:00
slm dostum mustafa ben şahsına ve benim köyümden hakaret mesajı alan tüm oyun arkadaşlarıma lütfen ciddiye almayın ben kimseye bırakın küfürü kızgın mesaj dahi atmadım geceyi hastanede geçi,rdim sabah 07:30 dan itibaren köyüme hiç girmedim benim adıma yazılanlardan utanç duydum bilgin olsun

teşekkürler bu mesajlar için yazan kimse senin adına hata getiren kimse utansın

levye?
01-04-2010, 22:22
wow kuran çöl agası'nı vede tüm rest üyelerini kutlarım bir son üyesi olarak sonuna kadar hak ettiginizi düşünüyorum ayrıca epope ve ekibini canı gönülden kutlarım serverin en kral hareketını yaptılar bence.

çöl agası
01-04-2010, 23:19
Dostlar s15 mensupları degerli oyun arkadaşlarım

az önce hesabıma girdim utandım rahatsız oldum hesaba temsilci şifresi ile bakılıyor temsilci arkadaşa ulaşamadık temsilciliğini iptal edemiyoruz

Hesabımdan bir takım kendini bilmez seviyesiz insanlar küfürler ediyor ve bu beni gerçekten çok yaraladı çok üzüldüm birtakım hareketlerin olacagını tahmin ediyordum ama bu kadar adileşeceklerini bende düşünemedim

Bu yazılanların kesinlikle şahsım ve birliğimle uzaktan yakından alakası yok
adam kalkmış bana tebrik mesajı atıyor anında küfür mesajı olarak geri dönüyor bunlar insan olamaz bunlar insan sa ben kendi insanlıgımdan utandım tüm s15 oyuncularından özür dilerim bana iyi dileklerinde bulunan arkadaşalrımın hepsine canı gönülden destekleri için tşk ederim

Royal Flush
01-04-2010, 23:24
ağa tbrkler elinize yüreğinize sağlık doğan abiyle ayaklarımızı uzattık duzdolamı içerisine kola içiyoruz doğan abi beyaz içek dedi ama yok dedim :))))

çöl agası
01-04-2010, 23:38
ağa tbrkler elinize yüreğinize sağlık doğan abiyle ayaklarımızı uzattık duzdolamı içerisine kola içiyoruz doğan abi beyaz içek dedi ama yok dedim :))))
slm söyle kendisine verdiğim bir sözüm vardı tutamadım geceyi hastanede geçirdim wow banada nasip olmadı izleyemedim mutlaka arkamdan düşünmüştür ben o kişilikte biri değilim tşk ler dostum

tekrar tekrar yazıyorum benim hesabıma mesaj atmayın kendini bilmez aciz insanlar küfürler ediyor o konu içinde ayrıca özür dilerim

çöl agası
01-04-2010, 23:43
Dostlar s15 mensupları degerli oyun arkadaşlarım

az önce hesabıma girdim utandım rahatsız oldum hesaba temsilci şifresi ile bakılıyor temsilci arkadaşa ulaşamadık temsilciliğini iptal edemiyoruz

Hesabımdan bir takım kendini bilmez seviyesiz insanlar küfürler ediyor ve bu beni gerçekten çok yaraladı çok üzüldüm birtakım hareketlerin olacagını tahmin ediyordum ama bu kadar adileşeceklerini bende düşünemedim

Bu yazılanların kesinlikle şahsım ve birliğimle uzaktan yakından alakası yok
adam kalkmış bana tebrik mesajı atıyor anında küfür mesajı olarak geri dönüyor bunlar insan olamaz bunlar insan sa ben kendi insanlıgımdan utandım tüm s15 oyuncularından özür dilerim bana iyi dileklerinde bulunan arkadaşalrımın hepsine canı gönülden destekleri için tşk ederim

Royal Flush
01-04-2010, 23:44
slm söyle kendisine verdiğim bir sözüm vardı tutamadım geceyi hastanede geçirdim wow banada nasip olmadı izleyemedim mutlaka arkamdan düşünmüştür ben o kişilikte biri değilim tşk ler dostum

tekrar tekrar yazıyorum benim hesabıma mesaj atmayın kendini bilmez aciz insanlar küfürler ediyor o konu içinde ayrıca özür dilerim

a.s geçmiş olsun inşallah kötü bir durum yoktur.Burası olması yada olmaması önemli değil allah dert vermesin.

vipers
01-04-2010, 23:46
Ewwela çöl agası ve ekibini tebrik ederim..
Bilinmeli ki tüm REST birliklerinin ortak başarısıdır bu.. Ve REST birlikleri istediği için bu wow kurulmuştur. Elimizde hala ordu vardı. Eğer birazcık SON(bencil) olsaydık murat aslan'ın wowuna yapılan çöl agasına da yapılırdı.. REST bir ailedir bilinci öyle yer etti ki bu wow kurulurken bizler de heyecanlandık ve sevindik. Hepsinden önce bize yakışanı yaptık ve SON olmadık. Konuyla ilgili SON bi fıkra:

Günahkar adamın biri ölmüş ve cehenneme gitmiş.. Hayatta yaptığı bir iyilik sebebiyle cezasını çekeceği yere kendi karar vermesine izin verilmiş. Zebaninin biri adama cehennemdeki kuyuları gezdirmiş. Adam şöyle bir bakmış, bütün kuyuların başında bir zebani var, kuyudan yardımlaşarak zar zor yukarı çıkan günahkarları tekrar kuyuya itiyor.. Bir kuyu gözüne ilişmiş başında kimse yok. Sormuş;
-Neden bu kuyuda bekleyen zebani yok ?
Zebani;
-O kuyu SON'lara ait. Onlar zaten yukarı çıkanı paçasından aşağı çekiyolar..

Arkadaşım biz onurumuz için yaşarız, sen bencillik diyebilirsin ama bizce onurlu bi davranıştı Murat Aslan Wow una saldırı, sen böyle birşeye cesaret edebilir miydin , yoksa ne olursa olsun kazanalım mı derdin? Kaybetsekte onurumuzla kaybettik. Biz rest, hünkar , hançer, sancak vs. vs. olmadık sonuna kadar SON olduk.
Hakkınızla kazandığınız wow u SON ları bencillikle suçlayarak lekeleme, başarını kutla çamur atma..

Royal Flush
02-04-2010, 00:50
yakup msn ye gelsene

aznapert
02-04-2010, 02:02
bu oyunun bizden alıp götürdüklerini görmezden gelmeyelim. en basitinden ahir hayatta zamanın büyük kısmını nereye harcadın denildiğinde traviana demek bize birşey kazandırmayacaktır. kendi adıma oyundan zevk aldığım dönemler olsada bu 15 aylık zaman hayatımdan çok şey alıp götürdü ve bakıyorumda birkaç arkadaş dışında bir kazancım olmadı tamamen kayıp bir zaman ne yazıkki

yakup34
02-04-2010, 02:24
yakup msn ye gelsene

geldım:)
sen nerdesın

Royal Flush
02-04-2010, 02:36
geldım:)
sen nerdesın

ben woowmen yakuba demiştim dostum:))) kusura bakma yanlış oldu sanırım

erenimo
02-04-2010, 11:57
hünkar birliklerinde cok sevdiğimiz dostlarımız vardı..
hepsini kutluyoruz..

wow kuran birlikleri canı gönulden tebrik ediyoruz..

kumanaga
02-04-2010, 12:16
o kadar blöf yaptım sırf rakiplerimiz oyundan soğumasın oyun da herkesin bir umudu kalsın die ama maalesef kaybettik:) mustafa abimi canı gönülden tebrik ederim servera kırılıp ordularını çıkarmıyan arkadaşları da anlayışla karşılıyorumm:) daha geniş bütün herşeyiyle açıklama yapacam ama evde deilim k.bakmayın yarın güzel geniş ve bütün gerçeklerle açıklamalarımı görebilirsiniz..

hayati en çok sana kıl oldum şu oyunda ne oldu lak lak ediydun yüzlerce sayfalık forumda...
Şimdi tebrik ne diyordun biz rüyamızda bile göremezdik ama Son gülen oluruz demiştim...
Ve öylede oldu...
KAmil seni...

arbades
02-04-2010, 14:31
hayati en çok sana kıl oldum şu oyunda ne oldu lak lak ediydun yüzlerce sayfalık forumda...
Şimdi tebrik ne diyordun biz rüyamızda bile göremezdik ama Son gülen oluruz demiştim...
Ve öylede oldu...
KAmil seni...

Ama kamil ismi güzel uymuş yiğide:D:D

PvP
02-04-2010, 14:50
tebrikler bu wow döneminde sonuna kadar yılmayıp uğraş veren herkese

elde kalan orduları göstermek wow dönemlerinde adet oldu:D

gene alalım sigortaları:D

karapürçek
02-04-2010, 14:58
Arkadaşım biz onurumuz için yaşarız, sen bencillik diyebilirsin ama bizce onurlu bi davranıştı Murat Aslan Wow una saldırı, sen böyle birşeye cesaret edebilir miydin , yoksa ne olursa olsun kazanalım mı derdin? Kaybetsekte onurumuzla kaybettik. Biz rest, hünkar , hançer, sancak vs. vs. olmadık sonuna kadar SON olduk.
Hakkınızla kazandığınız wow u SON ları bencillikle suçlayarak lekeleme, başarını kutla çamur atma..

Sana göre cesaret bana göre bencillik. Wowu kuran birliğe bakarsan adı REST WW dir. Gerisi alt kimlik :) hançer, hünkar.. ona karışmayız..

BudA
02-04-2010, 15:27
tebrikler bu wow döneminde sonuna kadar yılmayıp uğraş veren herkese

elde kalan orduları göstermek wow dönemlerinde adet oldu:D

gene alalım sigortaları:D

Yakında ekleriz :)
Merakla beklenen SARAY Başkanın ordusunu herkes görecek :)

vipers
02-04-2010, 15:41
Sana göre cesaret bana göre bencillik. Wowu kuran birliğe bakarsan adı REST WW dir. Gerisi alt kimlik :) hançer, hünkar.. ona karışmayız..

Ona da saygım sonsuz bi lafım yok ama Murat Aslan olayını hala kavrayamayanlar var, neyse konuyu açmayalım tekrar. Kim kurarsa kursun SON olsun mantığımız olmadı olmazda, SON da olmasın ama adam gibi adam kursun, anlayana tabi...

captain007
02-04-2010, 16:11
Ve öylede oldu...
KAmil seni...

seni zamanında yıktım die kuyruk acısı mı var;) kıl olabilirsin ben de en çok asprne kıl oldum:P sevdiklerim arasında besni çöl agası asprin gibi isimleri sayabilirim:)

captain007
02-04-2010, 16:12
Yakında ekleriz :)
Merakla beklenen SARAY Başkanın ordusunu herkes görecek :)

tahminimce kışlalar dolu server kapanana kadar her gün artan bir asker olup travian tarihinde geçilemiyecek bir rekora gideceksiniz:)

karapürçek
02-04-2010, 16:21
Ona da saygım sonsuz bi lafım yok ama Murat Aslan olayını hala kavrayamayanlar var, neyse konuyu açmayalım tekrar. Kim kurarsa kursun SON olsun mantığımız olmadı olmazda, SON da olmasın ama adam gibi adam kursun, anlayana tabi...

Biri adam değilse baştan kesersin son dakka değil.. Benim açımdan RESTten kimin kurduğu bi sorun teşkil etmedi. Çünkü hepsine güvendim. Ha biz kursaydık kaymaklısı olurdu o ayrı.

xyx
02-04-2010, 16:32
ılk kadro ve saunki kadro ortada SOn yani eski giyotinnın neden kayıp ettigi belkı bu kadrounun bozulması. mesajın kayıt edildigi tarihe dikkat.:D

xxx
giyotin tm

27.08.09
17:26:40

uA Gecekondu 19661 24
2. murat arslan 18872 20
3. hayati_sar 18658 23
4. sametas 17881 23
5. alanyalı 15220 23
6. yorgunadam 14985 19
7. haser7 14943 20
8. Alesta 14871 20
9. hsavas 13478 19
10. erkenek şahini 13030 17
11. Lies 12723 19
12. berfo27 12082 16
13. Legand 11602 15
14. captain007 11514 15
15. busida 11494 14
16. gogopeto 11349 15
17. caterpillar 11125 17
18. sisa61 11074 19
19. sentez 10839 15
20. Hikocan 10520 16
21. IM back 10322 16
22. suskun köy 10317 15
23. kim bunlar 9858 13
24. HELL MİLİTARY 9670 13
25. market 9657 14
26. ozgun 8970 14
27. Ayşe Aydın 8830 12
28. blueakrep 8675 13
29. hakan bayraktar 8574 15
30. pirireis- 8080 13
31. ornament00 8066 13
32. Nero Claudius 7871 11
33. maravuzlu 7770 12
34. Sund 7701 13
35. cisse88 7664 11
36. taykar 7661 12
37. ADVOKAT 7461 12
38. dukan 7316 12
39. general61 7256 12
40. my_immortal 7169 12
41. kartal34 6585 10
42. Alarik 6579 12
43. hes02 6387 12
44. suluovalı 6264 11
45. isimsiz1997 6011 11
46. kftt 5681 10
47. oflu 5671 11
48. sav 5547 9
49. frawun 5343 9
50. Carter 4455 8
51. coco 3366 8

agbi
02-04-2010, 16:42
Arkadaslar
s gercek kı bu serverda rest lerın ısteyıp de yıkamayacagı wow yoktu
onun ıcın boscerın rest hunkar hancer bırlestı o bu su
wow rest wow
bıttıııııııııı
oyunda bıttııııııı
yenısıne bakarız ınsallah

BudA
02-04-2010, 17:24
tahminimce kışlalar dolu server kapanana kadar her gün artan bir asker olup travian tarihinde geçilemiyecek bir rekora gideceksiniz:)

İnşallah :D

vipers
02-04-2010, 17:29
Biri adam değilse baştan kesersin son dakka değil.. Benim açımdan RESTten kimin kurduğu bi sorun teşkil etmedi. Çünkü hepsine güvendim. Ha biz kursaydık kaymaklısı olurdu o ayrı.

Sanalda adam mı değil mi baştan pek belli olmuyor müneccim değiliz sonuçta, ama son dk ka olsa wow pahasınada olsa kendimizden ödün vermeyiz merak etme, hele ki bir oyun için asla...

galyalı genç
02-04-2010, 17:33
Arkadaşlar hâla neyin kavgasını yapıyorsunuz uzatmayın uzatacak bişide kalmadı zaten wow kuruldu bütün s15 üyelerini tebrik ediyorum...

Bi dahaki s15 bu kadar zevkli geçmez :D

buda pek zevk vermedi ama unutulmayacak 3gün vardır :)

karapürçek
02-04-2010, 18:17
Sanalda adam mı değil mi baştan pek belli olmuyor müneccim değiliz sonuçta, ama son dk ka olsa wow pahasınada olsa kendimizden ödün vermeyiz merak etme, hele ki bir oyun için asla...
İyi yönetici gerekirse müneccim de olur.. İşine geliyorsa tabi.. Benim de birliğime her türlü adam girdi çıktı ama adam değilse barınamadı.

sarıkanarya23
02-04-2010, 18:55
İyi yönetici gerekirse müneccim de olur.. İşine geliyorsa tabi.. Benim de birliğime her türlü adam girdi çıktı ama adam değilse barınamadı.

tmm usta sen number one ok. :rolleyes:

oyun bitmiş hala konuşuyorsunuz saçmalamayın da hayata dönmeye çalışın ;)

vipers
02-04-2010, 23:41

Murat Aslan bizim birlikte değildi zaten, işime gelir tabi müneccim olmak, öyle demekle oluyorsa ne ala. Bu lafa kendin inanıyorsan başka lafa gerek yok zaten..

vipers
02-04-2010, 23:44

Dostum hala takmış Murat Aslana, Murat Aslan ı yıktık diye bencilmişiz.. Ordaki asaleti anlayamıyorlar ya ona yanıyorum ne olursa olsun wow bizim olsunculardan değiliz, adam gibi oynar adam gibi kaybederiz yeterki asaletimizi kaybetmeyelim...

karapürçek
03-04-2010, 10:20

3. kişi konumundasın konuşmanın akışını bilmiyosun bu bir..
Number one olduğumuzu ispatladım zaten koç :D bu iki..

karapürçek
03-04-2010, 10:23
Murat Aslan bizim birlikte değildi zaten, işime gelir tabi müneccim olmak, öyle demekle oluyorsa ne ala. Bu lafa kendin inanıyorsan başka lafa gerek yok zaten..

Budaki macazı anlamaktan bile uzaksın diyorum..

aLphan
03-04-2010, 10:47
Sonn oLurrrr diyen arkadaslar nerde acabaa :)) ???

BudA
03-04-2010, 12:23

Hay gözünü sevem bende bunu diyecektim :)))
Arkadaşlar yalan oldu kayboldular bi anda :D

SANAR
03-04-2010, 13:51
Sonn oLurrrr diyen arkadaslar nerde acabaa :)) ???son oldular zaten :)

captain007
03-04-2010, 13:59

SoN olurrr...(:

cakirim
03-04-2010, 14:02

Hay gözünü sevem bende bunu diyecektim :)))
Arkadaşlar yalan oldu kayboldular bi anda :D

Siz mesajları okumuyosunuz herhalde. son olurrr diyenlerin daha nasıl tebrik etmesi gerekiyor sizi. madalya törenimi yapalım.

o zaman gerçekten gidelim de kendi kendinize kutlayın, nasıl istiyosanız. ya da mesajları adam gibi okuyun bence.

BudA
03-04-2010, 14:43
Siz mesajları okumuyosunuz herhalde. son olurrr diyenlerin daha nasıl tebrik etmesi gerekiyor sizi. madalya törenimi yapalım.

o zaman gerçekten gidelim de kendi kendinize kutlayın, nasıl istiyosanız. ya da mesajları adam gibi okuyun bence.

Sen mesajları adam gibi oku , ok.
Kimin ne yazdığını görüyoruz , niye bu kadar alıngansın :D:D Son olurr diyen arkadaşların çoğu ortalıkta gözükmüyo lafımız onlara bizim.

vipers
03-04-2010, 15:17
Sen mesajları adam gibi oku , ok.
Kimin ne yazdığını görüyoruz , niye bu kadar alıngansın :D:D Son olurr diyen arkadaşların çoğu ortalıkta gözükmüyo lafımız onlara bizim.

Biz son olur dedik ama sizin ne dediğinizde belli değil, hünkar. hançer,vatan,sancak,rest hatta son wow bile transfer ediyordunuz illa bu konuları mı açalım ? Murat aslan rest olsaydı sevinecek miydiniz, şimdiki gibi ? Sizin için farketmez tabi...

BudA
03-04-2010, 15:35
Biz son olur dedik ama sizin ne dediğinizde belli değil, hünkar. hançer,vatan,sancak,rest hatta son wow bile transfer ediyordunuz illa bu konuları mı açalım ? Murat aslan rest olsaydı sevinecek miydiniz, şimdiki gibi ? Sizin için farketmez tabi...

güldürme allah aşkına :D:D:D SON'lar kaç birlikten toplandı onu söyle bakam :D
Biz inkar etmiyoru kimliğimizi Hançer-Nirvana-Hünkar-Vatan = REST , gereken kapağıda yaptık zaten uzatmaya gerek yok...

Haa bu arada Murat Arslan olayı çok koymuş size her yerde konusunu açıyosunuz :D

UsLanMaZ
03-04-2010, 16:42
wow şifresini verecek olan varmı?
oradaki defansı merak ettim:d

TheAspirin_
03-04-2010, 16:45
Biz..
Başladık..İnandık..Yola başladıklarımız..Yolda karşilaştıklarımız..

Bize inanlar..Bizlerin inandıkları..Amacımız..

Burdan Tek Tek yazmaya çalışsam..Yazamam bitirermem..Yüzlerce arkadaşız..Biz buyuk Bi aileyiz..

Satır Başi olarak geçecek olursa..

Oncelıkler..Başından Sonuna Yanımda olan..Sevgili Birliğim.. Heroes..:) Ve bırlıkte Başladığımız..Besni ve Ekibi...Hiç Ayrılmadık ...

Yörükoğlu ve ekibi..

X_tream ve Ekibi..Sonsuz teşekkurler..

Cenghizhan ve Ekibi..

Efekoy..Başlı basına bı bırlık..

Saray..Ve ekibi.

Molzen ve ekibi..

Kucukadam(multim) ve ekibi..

Hepınıze mınettarım.. Cok Tşkkurler..

Ve

Vatan Ailesi sizleri Hiç unutmuyacağim.. Bahtistan ve Cetesi:) buyuk oyuncu Tada.. Tekrar oynarsam..Sizsiz Asla..

Harun'um Sen olmasan olmazdı bee..Bu puzzledekı en onemlı Parçalardan bırıydın Herzaman..

Efe'm...Beni pişman etmedın ...Yerın herzaman Farklı bende..

Biz Voltranı oluşturmuştuk..oLması gereken oldu belkıde..Kazanmak ıcın Başlamıştık..Kazandık..

.

Herkezdekı yerım nasılsa bendekı yerınızde oyle..

Sevgılı Rakıplerımızden..Epope..geometri..Nuknuk..Cırrus.. RealMadrid..EnginBey..Sizler gıbı Bi rakıple oynadıgım ıcın mutluyum..

Soyleye bılecek okadar cok şeyım varkı okadar cok ısım varkı..Tek tek Yazsam belkı kaza ile bırını unuturum kalp kırgınlıgı olur..Bunun ıcın korkarak yazıyorum...

Sürcu lisans ettıysek Affola..

Kımseye kırgınlıgım yok..Umarım Sizinde Bana yoktur..

Herşey Gönlünüzce olsun..

eLveda..S15..

Saygılarımla..

Aykut..(theaspirin_)

C.More
03-04-2010, 16:46
Her ihtimale karsi elimizde tuttugumuz ordularimizdan birkaci...

Öncelikle fedakarlik göstererek oyunun bitmesini, ordularinin elde kalmasini göze alarak risk alip ordularini yollamayan arkadaslarimizi can-i gönülden tebrik eder onlara tesekkürlerimi iletiyorum..

Her biri birbirinden güzel ordular neden yollamadiniz bunlari diyeceklere simdiden cevabimi vereyim..

Biz bir takimdik ve takim olarak hareket etmeye calistik, bu nedenle bu ordulari yollamak oldukca riskli bir olaydi biz bunlari yolladiktan sonra WOW köylerimiz yikilsaydi oyunu kaybederdik diye düsünüyorum..

Ama yanilmisiz gercekten bekledigimiz miktarda ordu göremedik karsimizda bu nedenle oyun daha fazla uzamadan bitti :)

Tekrar ekip olarak tüm organisazyonlara katilan, katilmak isteyipte katilamayanlara da tekrar tesekkür ederim..

Savunma yollamak ta bir organizasyon bu nedenle savunma yollayan arkadaslarimiz darilmasinlar ;)

Oscar arkadasimizin ordusu...

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/3/3117.jpg

Daisy_ arkadasimizin ordusu...
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/3/3123.jpg

Saray arkadasimizin ordusu...

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/3/3128.jpg

ada_06 arkadasimizin ordusu...

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/3/3136.jpg

MİTRA
03-04-2010, 16:53
Satrançın asaleti tavlayı yener mi?

C.More
03-04-2010, 16:57
Biz..

Soyleye bılecek okadar cok şeyım varkı okadar cok ısım varkı..Tek tek Yazsam belkı kaza ile bırını unuturum kalp kırgınlıgı olur..Bunun ıcın korkarak yazıyorum...

eLveda..S15..

Saygılarımla..

Aykut..(theaspirin_)

Güzel yazmissin ellerine saglik ben de seni yürekten tebrik ederim... Beraber basladik Heroes ile kismet Rest olarak bitirmektmis :D

TheAspirin_
03-04-2010, 16:57

Yendi Bile :p

C.More
03-04-2010, 17:01

Ters yazmissin sanirim cünkü SATRANC oyunu tavlaya göre daha cok kafa yorucu ve stratejik bir oyun..

sermat61
03-04-2010, 17:10
iyi oLan Kazandı... REST Birlikleri tebrikler

vipers
03-04-2010, 18:42
güldürme allah aşkına :D:D:D SON'lar kaç birlikten toplandı onu söyle bakam :D
Biz inkar etmiyoru kimliğimizi Hançer-Nirvana-Hünkar-Vatan = REST , gereken kapağıda yaptık zaten uzatmaya gerek yok...

Haa bu arada Murat Arslan olayı çok koymuş size her yerde konusunu açıyosunuz :D
Ona kim koymuş ? Derdi kimi germiş belli. Konuyu açanda sizsiniz hatırlatayım...

NükNük
03-04-2010, 22:38
Biz..

Burdan Tek Tek yazmaya çalışsam..Yazamam bitirermem..Yüzlerce arkadaşız..Biz buyuk Bi aileyiz..

Herkezdekı yerım nasılsa bendekı yerınızde oyle..

Sevgılı Rakıplerımızden..Epope..geometri..Nuknuk..Cırrus.. RealMadrid..EnginBey..Sizler gıbı Bi rakıple oynadıgım ıcın mutluyum..

eLveda..S15..

Saygılarımla..

Aykut..(theaspirin_)

Bendeki yerin hep çok özel kalacak Aykut'um,
Sen oyun bitince benden gidenlerden olmayacaksın;)
Adımı yazmayı unutsaydın da öyle olacaktı biliyorsun:)
Yürek dolusu sevgiler ablandan sana...

elaqözlü
05-04-2010, 18:49
Iyi bi oyun oldu. Wow'u hak edenler kazandı.. Tbrkler :):):)

aznapert
05-04-2010, 23:18
hayata dönün :))

BudA
05-04-2010, 23:36
hayata dönün :))

Dönmeye çalışıyoruz üstad az kaldı şimdilik forumu takip ediyoruz onuda bıraktık mı tamamdır :D

TheAspirin_
05-04-2010, 23:51
Dönmeye çalışıyoruz üstad az kaldı şimdilik forumu takip ediyoruz onuda bıraktık mı tamamdır :D

:(:(:(

Böle olacagını bileydım Çöl ağasınıda yıkardım :p

cnbc-e
05-04-2010, 23:57
Her ihtimale karsi elimizde tuttugumuz ordularimizdan birkaci...

Oscar arkadasimizin ordusu...

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/3/3117.jpg

Daisy_ arkadasimizin ordusu...
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/3/3123.jpg

Saray arkadasimizin ordusu...

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/3/3128.jpg

ada_06 arkadasimizin ordusu...

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/3/3136.jpg

Asprin in ordusuna gerçekten yazık olmuş:SBüyük emek var bunda bir yere çakılsa çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum.Benim beslediğim orduda ne yazık ki burada daisy oda askeri çakamadı süper ordu olmuştu aslında.Kısmet değilmiş sağlık olsun

tüm server oyuncularına hayatta başarılar bizim ekibe dah çoğu olsun olmaz mı?:D

TheAspirin_
06-04-2010, 01:26
Asprin in ordusuna gerçekten yazık olmuş:SBüyük emek var bunda bir yere çakılsa çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum.Benim beslediğim orduda ne yazık ki burada daisy oda askeri çakamadı süper ordu olmuştu aslında.Kısmet değilmiş sağlık olsun

tüm server oyuncularına hayatta başarılar bizim ekibe dah çoğu olsun olmaz mı?:D

Ordu bana Ait Değil ordu Ada_06 ait bı ordudur.. çakmak problem değildi can sımıdımızdı ..Elde kalmasını goze almıştık her ıhtımale karsı saklamak zorundaydık..

:)

Royal Flush
06-04-2010, 18:35
Bırakın bu ayakları artık oyun bitti gitti olmayan orduyu bize varmış gibi lansettirmeyin hepsi kpy aspirinde ordu olmadığını ben iyi biliyorm çünkühttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gifSıçanlı birde köy göstermiştiniz oyun sonunda bizde yedik o numarayı hemi başka yerlerden kopy yap yap koy güzel fikir

TheAspirin_
06-04-2010, 18:39
Bırakın bu ayakları artık oyun bitti gitti olmayan orduyu bize varmış gibi lansettirmeyin hepsi kpy aspirinde ordu olmadığını ben iyi biliyorm çünkühttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gifSıçanlı birde köy göstermiştiniz oyun sonunda bizde yedik o numarayı hemi başka yerlerden kopy yap yap koy güzel fikir

Ha ha ha :D az daha gucumuzun karşısında durabılseydınız gorurdunuz varmı yok :)

Royal Flush
06-04-2010, 19:33
Ha ha ha :D az daha gucumuzun karşısında durabılseydınız gorurdunuz varmı yok :)
ver oyun şifresini sonra ben burdan senden özür dileyecem varsa yoksada sen dilermisin

TheAspirin_
06-04-2010, 20:01
ver oyun şifresini sonra ben burdan senden özür dileyecem varsa yoksada sen dilermisin

Dilerım..NEyıne ıddaya gırıyoruz..

Bul msn adresımı gel msne..

sfenk
06-04-2010, 20:49
ordular gercek değil diyen arkadaşım köye baktıktan sora buraya yorum yazmanı zevkle beklıyorum:D

BudA
06-04-2010, 21:38
ordular gercek değil diyen arkadaşım köye baktıktan sora buraya yorum yazmanı zevkle beklıyorum:D

Sence yazarmı :D:D:D

sfenk
06-04-2010, 21:48
dur bi düşüneyim :D
yok uğramaz bence buralara:D

Royal Flush
06-04-2010, 21:53
arkadaşlar msn mi bul felan tırt işler atar woowmen hesabına şifreyi bende girerim bakarım köye sonra yazarım buraya yemeyin bizi salak değiliz http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gif

sfenk
06-04-2010, 21:59
arkadaşlar msn mi bul felan tırt işler atar woowmen hesabına şifreyi bende girerim bakarım köye sonra yazarım buraya yemeyin bizi salak değiliz http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon13.gif
şifreyı almıs olman lazım o gusel yorumlarını beklıoruz :D

BudA
06-04-2010, 22:00

Yolladım şifreyi , istersen sende resmini çekip ekle :):):)

sfenk
06-04-2010, 22:02
gelmez o:D

BudA
06-04-2010, 22:05
gelmez o:D

Bencede :D

TheAspirin_
06-04-2010, 22:47
Bencede :D

KaL GeLdi arkadaşa:D utancak bişi yok yaw..Sizde ıyıydınız Ama bız Sizden Daha ıyıydık..Tabelada bunu gosterıyo..:cool:

sfenk
06-04-2010, 23:02
aykut abi biz neden hep daha ıyı oluoz
Bu işi bilioz galiba:D
Arkadaşım insanlara yalancı demeden önce bi düşün olur mu bu da sana ders olmuştur umarım :D:D

Royal Flush
06-04-2010, 23:33
eşte siz burda bile gerçekçi değilsiniz woowmen hasabına hiçbirşekilde msj gelmedi atamadınız çünkü:))))

TheAspirin_
06-04-2010, 23:38
eşte siz burda bile gerçekçi değilsiniz woowmen hasabına hiçbirşekilde msj gelmedi atamadınız çünkü:))))

ö.m Kutuna bak :) buda sana yeter..

sfenk
06-04-2010, 23:40
bu kadr konustunda orduyu gorunce ıns kacmadan suraya yorum yaparsın

BudA
06-04-2010, 23:42

Bugün
http://forum.travian.com.tr/images/travian/statusicon/pm_old.gif 06-04-10 S15
21:57 Royal Flush

Bu şifreyi sana özel mesaj olarak yolladığımın kanıtıdır.

AdA_06
06-04-2010, 23:50
selamlar öncelikle,
şuana kadar bu forumda hiçbişekilde bi münakaşaya falan girmedim. girmeyide düşünmüyorum..
sadece şuan hakkımda bazı arkadaşlarca söylenen sözlere karşılık vermek için yazmak istedim.
elimde kalan orduyu sergileme gibi bi niyetim olmadı hiç.. oyun bitti ben buna gerek bile duymadım..
bazı arkadaşlarım saolsun bunu burda paylaşmak istemişler.
başta sevgili theaspirin, sevgili besni ve tüm rest birliğimin emeğiyle çıkarılmış şahsıma ait gibi görünsede bi REST ordusu olup hakkında ''yalandır, koppydir, düzmecedir'' gibi terimleri söyleyen şahısları kınıyorum sadece...
bizler yaptığımız icraatlarla çok şeyi ıspatladığımıız düşünüyorum.. eğer devam edebilseydik dahada biçok şeyi ıspatlardık bunun herkes çpk açık farkında zaten... herhangibir şekilde yalana başvuracak acizlikte insanlar diiliz...

BudA
06-04-2010, 23:52
selamlar öncelikle,
şuana kadar bu forumda hiçbişekilde bi münakaşaya falan girmedim. girmeyide düşünmüyorum..
sadece şuan hakkımda bazı arkadaşlarca söylenen sözlere karşılık vermek için yazmak istedim.
elimde kalan orduyu sergileme gibi bi niyetim olmadı hiç.. oyun bitti ben buna gerek bile duymadım..
başta sevgili theaspirin, sevgili besni ve tüm rest birliğimin emeğiyle çıkarılmış şahsıma ait gibi görünsede bi REST ordusu olup hakkında ''yalandır, koppydir, düzmecedir'' gibi terimleri söyleyen şahısları kınıyorum sadece...
bizler yaptığımız icraatlarla çok şeyi ıspatladığımıız düşünüyorum.. eğer devam edebilseydik dahada biçok şeyi ıspatlardık bunun herkes çpk açık farkında zaten... herhangibir şekilde yalana başvuracak acizlikte insanlar diiliz...

AdA'm boşwer biz sadece gülüp geçiyoruz bu şekilde çamur atanlara :D:D

TheAspirin_
06-04-2010, 23:53
selamlar öncelikle,

Ben Burda Cok guzel bı lınk buldum :D

http://www.yuruk.com.tr/images/katresim/celtenkap.jpg

sfenk
06-04-2010, 23:55

abi büyük deil mi o:D
ada ablacım gecmıs olsun :D anladın sen benı:D:D

karapürçek
07-04-2010, 00:30
14 aydır saf gibi şu ekrana bakıyoruz hepimiz. Şimdi bazı arkadaşların aklına "hayata dönmek" geldi nedense bi türlü anlayamadım. Sıkışınca oluyo böle şeyler tabi. Bi de yaw böyle ordu yok, böyle köy yok, böyle server yok gibi anlamsız çırpınışlar çok komik oluyo.. lütfen yapmayalım.
:D

sfenk
07-04-2010, 00:45
zaten her server sonunda böle hayata donelım dıoruz ama sonra anlıoruz kı hayatta bı yere kadar calısanlar okuyanlar ıcın monoton ve sıkıcı diyoruz.sora travıana gerı donuyoruz:D

C.More
07-04-2010, 02:14

:)) Sana sadece gülüyorum cöl agasini yiksaydiniz size o ordulari da gösterecektik..
Sican olan köyü de göstermeyecem kendi kendini ye burada :))

aznapert
07-04-2010, 07:57
14 aydır saf gibi şu ekrana bakıyoruz hepimiz. Şimdi bazı arkadaşların aklına "hayata dönmek" geldi nedense bi türlü anlayamadım. Sıkışınca oluyo böle şeyler tabi. Bi de yaw böyle ordu yok, böyle köy yok, böyle server yok gibi anlamsız çırpınışlar çok komik oluyo.. lütfen yapmayalım.
:D

" hayata dönmek " lafını ben söylemiştim ama sanırım biraz yanlış anladın kardeş. son birliklerindeki herkes bu wowu sizin hakederek kurduğunuzu düşünüyor ki kesinlikle öyle. bencede ezici bir farkla kazandınız.

Sözdeki amacım 15 ay boyunca hiçbir işimiz yok gibi boşu boşuna bu ekranın karşısında vakit öldürmemiz ( sanki hayatın amacını bulmuş wowu kurunca dünyayı kurtaracakmış gibi hissetmişz ) bu oyunda çok fazla zaman geçirdiğim için biliyorum ailece gezmeye gitmemiz gerekir gidersem askerler ölür :) sabah kalkar kalkmaz bütün saldırıları yaparım ( ilk aklıma bu gelirdi ) yağma yapmayı severizya saatlerce dururuz köyünn karşısında..

1 yıl böyle geçti ve ben artık gerçekten dünyaya döndüm :) daha iyisi yok

turansevim
07-04-2010, 08:38
Elifimin teknesine yazık olmuş =)

bir dost =)

tebrikler s15

karapürçek
07-04-2010, 09:40
" hayata dönmek " lafını ben söylemiştim ama sanırım biraz yanlış anladın kardeş. son birliklerindeki herkes bu wowu sizin hakederek kurduğunuzu düşünüyor ki kesinlikle öyle. bencede ezici bir farkla kazandınız.

Sözdeki amacım 15 ay boyunca hiçbir işimiz yok gibi boşu boşuna bu ekranın karşısında vakit öldürmemiz ( sanki hayatın amacını bulmuş wowu kurunca dünyayı kurtaracakmış gibi hissetmişz ) bu oyunda çok fazla zaman geçirdiğim için biliyorum ailece gezmeye gitmemiz gerekir gidersem askerler ölür :) sabah kalkar kalkmaz bütün saldırıları yaparım ( ilk aklıma bu gelirdi ) yağma yapmayı severizya saatlerce dururuz köyünn karşısında..

1 yıl böyle geçti ve ben artık gerçekten dünyaya döndüm :) daha iyisi yok

Senin için söylemedim sadece. Ne zaman şuraya bişey yazsam hemen "hayata dönün" ile başlayan bi reply gelio :) Madem sen hayata döndün forumu nie takip ediyosun die sormazlar mı adama arkadaş :rolleyes:

aLphan
07-04-2010, 12:01
Senin için söylemedim sadece. Ne zaman şuraya bişey yazsam hemen "hayata dönün" ile başlayan bi reply gelio :) Madem sen hayata döndün forumu nie takip ediyosun die sormazlar mı adama arkadaş :rolleyes:

Forumda Bir Hayattır üstad :)

aznapert
07-04-2010, 16:16

anladım biraz agresifiz galiba :) sana farkı anlatayım umarım anlarsın : evet hayata döndüm Allaha şükür bir dahada hiçbirzaman oynamayacağımda kesinlikle..

foruma bakmak oyunu oynamak değildir foruma bakarak vakit kaybetmiyorum yada yapmam gereken bir işi ertelemiyorum yada bütün gün işteyken acaba forumda ne oluyor dye düşünmüyorum yada yarın forumda şunları yapacam diye düşünmüyorum... kısaca özet : forum benim hayatımı hiçbir şekilde etkilemiyor hayata döndüm yani merak etme. umarım anlamışsındır anlatmak istediğimi çünkü bu kadr anlatabiliyorum.

TheAspirin_
07-04-2010, 17:04
anladım biraz agresifiz galiba :) sana farkı anlatayım umarım anlarsın : evet hayata döndüm Allaha şükür bir dahada hiçbirzaman oynamayacağımda kesinlikle..

foruma bakmak oyunu oynamak değildir foruma bakarak vakit kaybetmiyorum yada yapmam gereken bir işi ertelemiyorum yada bütün gün işteyken acaba forumda ne oluyor dye düşünmüyorum yada yarın forumda şunları yapacam diye düşünmüyorum... kısaca özet : forum benim hayatımı hiçbir şekilde etkilemiyor hayata döndüm yani merak etme. umarım anlamışsındır anlatmak istediğimi çünkü bu kadr anlatabiliyorum.

Bide Royal Flush bize dönse :D

karapürçek
07-04-2010, 17:52

Yani böyle anladın mı, anlamadın mı falan gibi iğnelemelere gerek yok. İkincisi kendinle çelişiyorsun şuanda, forumdaki yazılara hayata dönün diye çıkış yapan sensin be aga ben değil.. aslında benim hiç umrumda da değil kim dönmüş kim kalmış :)

karapürçek
07-04-2010, 17:57
Bide Royal Flush bize dönse :D

Kendisi adanın hesaptan çıkamadı hala.. hayata dön royalflush :D:D:D

Royal Flush
07-04-2010, 18:01
bak aykut burda gerçekçi değilsiniz verdiğiniz şifre yanlış girmiyor hesaba siz başkasıyla eğlenin ha olurmu yinede ben olmayan orduyu görmediğim halde özür dileyeyim olurmuhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifBu arada ben başkası demedim geçmiş yazımı okuyun ben aspirinde ordu yok dedim

sfenk
07-04-2010, 18:02
o şimdi nası kıvırsam diye düşünüodur:D
millete salladı salladı sımdı gelmez buralara bı daha yüzü yok :D

Royal Flush
07-04-2010, 18:04
Kendisi adanın hesaptan çıkamadı hala.. hayata dön royalflush :D:D:D

siz buyrun döndüm hayata pardon:)))foruma

sfenk
07-04-2010, 18:06
bak aykut burda gerçekçi değilsiniz verdiğiniz şifre yanlış girmiyor hesaba siz başkasıyla eğlenin ha olurmu yinede ben olmayan orduyu görmediğim halde özür dileyeyim olurmuhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifBu arada ben başkası demedim geçmiş yazımı okuyun ben aspirinde ordu yok dedim
eminim yanlıştır şifre:)

BudA
07-04-2010, 18:16

Çamur at izi kalsın ..
Copy yap koy demişsin , önce adam olsan orduyu gördüğünü söylerdin.
Sana verdiğim şifre AdA_06 köyünün kendi şifresi değil temsilcilik şifresi ve temsilcilikte iptal edilemez server kapandığı için.
Bizi bilenler biliyor Captain007 Faruk kardeşim beni tanıyorsun orduyu gördün mü görmedin mi ??

BudA
07-04-2010, 18:19

Aspirin'de ordu yok demişsin orası doğru , AdA_06 hesabında olan orduyu copy yap koy demişsin.Bak yazdığın mesajı yukarıda cevapladım.

karapürçek
07-04-2010, 18:33

İşte beklenen kıvrak hareket :D

cnbc-e
07-04-2010, 18:36

Aynen bende uyuz oluyorum bu olaya milet oyunu sevmez oyuna harcanana zamanın boş olduğunu söyler dışarıda süper bir hayat olduğundan bahseder.Sonrada oyunun forumunda günün değişik saatlernde yazar:D
Ben zaten dışarıda bir hayat olduğunun farkında olduğumu biliyorum bunu yazanların bunun sadece bu oyun sayesinde bunun farkına vardıkları için böyle yazdıklarını düşünüyorum

o ordu gerçek hatta oradaki ordulardan birisinin 40k sını ben besledim:D

sfenk
07-04-2010, 19:10
İşte beklenen kıvrak hareket :D
çok güzel hareketler bunlar:D izlemesi çok güzel oluyor :) acaba başka ne uydurcak sabırsızlıkla bekliyorum:)

aznapert
07-04-2010, 19:13
Yani böyle anladın mı, anlamadın mı falan gibi iğnelemelere gerek yok. İkincisi kendinle çelişiyorsun şuanda, forumdaki yazılara hayata dönün diye çıkış yapan sensin be aga ben değil.. aslında benim hiç umrumda da değil kim dönmüş kim kalmış :)

:):) iğneleme yapmak istemem be kardeş ama anlamıyonki.. neyse sen oyununa dön bende hayatıma döneyim :D:D:D

sfenk
07-04-2010, 19:15
:):) iğneleme yapmak istemem be kardeş ama anlamıyonki.. neyse sen oyununa dön bende hayatıma döneyim :D:D:D
sende sabahtan beri burdasın bi dönemedin hayatına:D

Royal Flush
07-04-2010, 19:26
önce siz teneke çalmayı bırakın ve adam olun benim sizle muhattablığım yok size yazmadım sizi tanımıyorum etmiyorum ben aykuta dedim ordu yok aspirinde diye adadan banane kardeşim siz ya malsınız yada malsınız ben aspirini diyorum sizden banane ya allah allah yazdıklarınıza dikkat edin diyorum.Ben burda aykuta yazdım keşke yazmasaydım çünkü sizin gibi yazmayı bilmeyenler anca böyle terbiyesizleşirler pes diyorum

sfenk
07-04-2010, 19:30
önce siz teneke çalmayı bırakın ve adam olun benim sizle muhattablığım yok size yazmadım sizi tanımıyorum etmiyorum ben aykuta dedim ordu yok aspirinde diye adadan banane kardeşim siz ya malsınız yada malsınız ben aspirini diyorum sizden banane ya allah allah yazdıklarınıza dikkat edin diyorum.Ben burda aykuta yazdım keşke yazmasaydım çünkü sizin gibi yazmayı bilmeyenler anca böyle terbiyesizleşirler pes diyorum
burası forum herkesın söz hakkı vardır aykuta sorcaksan özelden yazıcaksın adam olucaksın sözünün arkasında olcaksın kıvırmıcaksın.

BudA
07-04-2010, 19:33

Bak hocam önce düzgün konuşmayı öğren , yazdığın mesajı iyi oku ! copy yap koy - bunu sen dedin-.
Burada kim sana terbiyesizce birşey söylemiş mesajı göster yazdıklarımızı dikkatli oku ADAM OL lafının arkasında DUR.

sfenk
07-04-2010, 19:41
kardeşim siz ya malsınız yada malsınız

sizin gibi yazmayı bilmeyenler anca böyle terbiyesizleşirler pes diyorum

mal diyen sen terbiyesiz olan biz oda güzel :D

cevahir
07-04-2010, 20:15
aslında bence ordulardanda önemlisi c.more un sıçanlı köyü. wow görmüş bir sıçan. muazzam bişey :eek:

TheAspirin_
07-04-2010, 21:04
Varan 1

Varan 2

Verdığım cevap..

Ordu bana Ait Değil ordu Ada_06 ait bı ordudur.. çakmak problem değildi can sımıdımızdı ..Elde kalmasını goze almıştık her ıhtımale karsı saklamak zorundaydık..

Bak yazmişim ordu bana AİT DEĞİL

Varan 3

Varan 4

Senın kendı kendıne Başlattıgın Kampanya..

Biz burdayız .. Ya sen nerdesin...
Ben bende ordu var dedımmı ? Demedım...

Boş Boş konuş :)

Buda Varan 5

Royal Flush
07-04-2010, 22:14
Varan 1

Varan 2

Verdığım cevap..

Bak yazmişim ordu bana AİT DEĞİL

Varan 3

Varan 4

Senın kendı kendıne Başlattıgın Kampanya..

Biz burdayız .. Ya sen nerdesin...
Ben bende ordu var dedımmı ? Demedım...

Boş Boş konuş :)

Buda Varan 5

kendine kapak yap onu sen lazım olur örtersin üzerine:)))

TheAspirin_
07-04-2010, 22:25
kendine kapak yap onu sen lazım olur örtersin üzerine:)))

Ne oldu ZORUNA mı GiTTiiiiii ??? Söz Ağızdan Bi kere cıkar ;) Öyle Yazmak değil Sadece ;) Dahada Muhattap olmaya gerek yok senle Utanmıosan yapcak Bişi yok...

Ağzınla sırtını kaşımaya Çalıştın yardım ettık biz kaşıdır..Yetmedimi Hala Laf gevelıyosun..

BudA
07-04-2010, 22:44
Ne oldu ZORUNA mı GiTTiiiiii ??? Söz Ağızdan Bi kere cıkar ;) Öyle Yazmak değil Sadece ;) Dahada Muhattap olmaya gerek yok senle Utanmıosan yapcak Bişi yok...

Ağzınla sırtını kaşımaya Çalıştın yardım ettık biz kaşıdır..Yetmedimi Hala Laf gevelıyosun..

Kapak küçük gelmiş anlaşılan bi tane kazan kapağı lazım buna :cool::cool::cool:

BobSwagger
07-04-2010, 23:10
wow videosu yokmudur arkadaşlar ?

BudA
07-04-2010, 23:11
wow videosu yokmudur arkadaşlar ?

Çöl Ağası ve ekibinden bekliyorduk video'yu ama hala yayınlamadılar , belki biz yaparız.

captain007
08-04-2010, 13:14
Çamur at izi kalsın ..
Copy yap koy demişsin , önce adam olsan orduyu gördüğünü söylerdin.
Sana verdiğim şifre AdA_06 köyünün kendi şifresi değil temsilcilik şifresi ve temsilcilikte iptal edilemez server kapandığı için.
Bizi bilenler biliyor Captain007 Faruk kardeşim beni tanıyorsun orduyu gördün mü görmedin mi ??

orduyu kendi gözlerimle gördümk:)) hemde orjinal şifreyle :) tebrik etmek lazım güzel orduy basmışlar:)

PvP
08-04-2010, 15:25
biri saldırı sıralamasını koyabilirmi buraya.

molzen
08-04-2010, 16:13
biri saldırı sıralamasını koyabilirmi buraya.

Saldırıda en iyiler http://s15.travian.com.tr/img/x.gif (http://s15.travian.com.tr/statistiken.php?id=7)http://s15.travian.com.tr/img/x.gif (http://s15.travian.com.tr/statistiken.php?id=32)http://s15.travian.com.tr/img/x.gif (http://s15.travian.com.tr/statistiken.php?id=1)
Oyuncular
NüfusKöylerPuanlar
1.Natarlar (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=204259) 844116777215
2.hsavas (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=18690) 2489531951820
3.Epope (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=20385) 3323442687951
4.IM back (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=10490) 1917524683883
5.hayati_sar (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=14110) 2637532665466
6.theaspirin_ (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=42664) 3048640619327
7.erdall_444 (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=6342) 2303032619244
8.aft (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=33545) 1997527572734
9.vipers (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=15848) 2142527560128
10.suluovalı (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=94599) 1283519551302
11.gigoroman (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=4682) 1303820537378
12.Libertia (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=43007) 3751239512647
13.murat62 (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=16185) 1900325489733
14.Corsan (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=459) 3232236474907
15.bahtistan (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=25685) 2208231464315
16.uA Gecekondu (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=48333) 2598139457745
17.melku (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=36075) 2103227453258
18.artema222 (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=28003) 1440720449722
19.woowmen (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=41151) 2040028447869
20.sade_gazoz (http://s15.travian.com.tr/spieler.php?uid=22410) 1446324433235

molzen
08-04-2010, 16:14
Çöl Ağası ve ekibinden bekliyorduk video'yu ama hala yayınlamadılar , belki biz yaparız.

s15 HÜNKAR AİLESİ ZAFER VİDEOSU AYRINTILI ŞEKİLDE HAZIRLANMAKTADIR.
CUMARTESİ LİNKİ YAYINLANACAKTIR.

meres
08-04-2010, 16:19
http://img1.loadtr.com/k-554261-saldirici.jpg (http://www.loadtr.com/554261-saldirici.htm)

karapürçek
08-04-2010, 18:54

Sanırım burda anlamayan 1 kişi var oda sensin. Oyun bitti zaten hala oyuna dönmekten bahsediyon :)

aznapert
08-04-2010, 19:43
Sanırım burda anlamayan 1 kişi var oda sensin. Oyun bitti zaten hala oyuna dönmekten bahsediyon :)
gerçekten çok zorlanıyorsun.. oyuna dönmek sadece s15 e dönmek demek değil.. bir sürü s varya onu demek istedim + hayata dönün lafına neden bukadar bozuldun çok ilginç ;););)

agbi
08-04-2010, 21:00
s15 HÜNKAR AİLESİ ZAFER VİDEOSU AYRINTILI ŞEKİLDE HAZIRLANMAKTADIR.
CUMARTESİ LİNKİ YAYINLANACAKTIR.

mım sırf hunkar vıdeosu ee guzel

bızlerde bır rest wow vıdeosu hazırlayalım barı

karapürçek
09-04-2010, 02:14
gerçekten çok zorlanıyorsun.. oyuna dönmek sadece s15 e dönmek demek değil.. bir sürü s varya onu demek istedim + hayata dönün lafına neden bukadar bozuldun çok ilginç ;););)

Ya boşver sen aynı frekansta değilsin benle, 4. boyuttan çıkamadın. Bak ben oyun demiyorum arkadaş şu forumda millet bişeler yazıo karışmayın diyorum ya nie kendine ulvi anlamlar yüklemeye çalışıyosun. Yazdığın forum s15 in forumu oyun bitti değerlendirmesini yapıoruz. Hala bana oyun diyosun :cool:

aznapert
09-04-2010, 09:04
Ya boşver sen aynı frekansta değilsin benle, 4. boyuttan çıkamadın. Bak ben oyun demiyorum arkadaş şu forumda millet bişeler yazıo karışmayın diyorum ya nie kendine ulvi anlamlar yüklemeye çalışıyosun. Yazdığın forum s15 in forumu oyun bitti değerlendirmesini yapıoruz. Hala bana oyun diyosun :cool:
yahu arkadaş gerçekten çok uzattık. Tek amacım vardı o da bu oyunla boşu boşuna kimsenin vakit geçirmesini istememem neden bana ulvi anlamlar katmaya çalışıyorsun anlamak zor gerçekten. Belki 1 kişide olsa oyundan vazgeçebilir diye. Normalde kimsenin ne yaptığına ne yapmak istediğine karışmam ama buoyunda bir insanın 1 yılını boşu boşuna kaybetmesi içime sinmediğ için yazmaya karar verdim.

Sen ve senin gibi birçok kişinin bana kızdığını biliyorum. ama oyunun bana kaybettirdiklerini düşündükçede iyiki yazdıom diyorum.

TheAspirin_
09-04-2010, 12:35
Bırakalım bunuda Royal Flush'ı Gören Varmı bı ara Densizlik yapıyodu öle millete hakaret etmek değil madem Biz söz verdi..Tutsun demi :):cool:

karapürçek
09-04-2010, 13:12
yahu arkadaş gerçekten çok uzattık. Tek amacım vardı o da bu oyunla boşu boşuna kimsenin vakit geçirmesini istememem neden bana ulvi anlamlar katmaya çalışıyorsun anlamak zor gerçekten. Belki 1 kişide olsa oyundan vazgeçebilir diye. Normalde kimsenin ne yaptığına ne yapmak istediğine karışmam ama buoyunda bir insanın 1 yılını boşu boşuna kaybetmesi içime sinmediğ için yazmaya karar verdim.

Sen ve senin gibi birçok kişinin bana kızdığını biliyorum. ama oyunun bana kaybettirdiklerini düşündükçede iyiki yazdıom diyorum.

Ya tmm hepimiz teşekkürü borç biliyoruz sana.. Programın adı Aznapertle huzura doğru..

aznapert
09-04-2010, 18:27
Ya tmm hepimiz teşekkürü borç biliyoruz sana.. Programın adı Aznapertle huzura doğru..

pes :):):)

sfenk
10-04-2010, 12:12
İkiniz galıba iddaya girdiniz forumda hangımız daha cok saçmalıcak diye:D

FreshFasulye
10-04-2010, 13:09
Ediiittt..... Hahahahahahahaha :D

Royal Flush
10-04-2010, 15:17
neyse ne desek anlamıyorsun sen lafı başka anlıyor sonrada kişilere hakaret ediyorsunuz bir iki ikişide var onlarla birlikte tabiki

TheAspirin_
10-04-2010, 15:55
neyse ne desek anlamıyorsun sen lafı başka anlıyor sonrada kişilere hakaret ediyorsunuz bir iki ikişide var onlarla birlikte tabiki

Hee En anlayışsız Topluluk biziz Zaten hakret edende biziz.. Aşada gordugun gibi.. Az delikanlı ol bee... Konuştukça batıyosun..

sfenk
10-04-2010, 18:47
ya sen hala burdamısın:D
arkadaş bi insan bu kadr yüzsüz olur mu ya:D
sen önce bi herkesten özür dile sora gel konuş.

Royal Flush
10-04-2010, 20:56
ya sen hala burdamısın:D
arkadaş bi insan bu kadr yüzsüz olur mu ya:D
sen önce bi herkesten özür dile sora gel konuş.

Benim özür dilememe gerek yok yine diyorum yine diyorum ben sadece aspirine ait olan asker için söyledim orda.Önce kendi hakaretleriniz var ona bakın sonra benim yazdıklarımı kontrol edin.

Royal Flush
10-04-2010, 20:57
Hee En anlayışsız Topluluk biziz Zaten hakret edende biziz.. Aşada gordugun gibi.. Az delikanlı ol bee... Konuştukça batıyosun..

önce kim etmiş iyi bakın iyi analiz edin nerde kim kimler yazmış ben nezaman yazmışım

BobSwagger
11-04-2010, 21:53
arkadaşlar wow videosu yokmu wow videosu ?

GeneraLis
13-04-2010, 20:10
Tebrikler...

alperen k.
17-04-2010, 14:54
Arkadaşlar S15 ne zaman açılcak yaw?

BudA
17-04-2010, 19:34

s15'ten önce biten serverlar ve açılmayan serverlar var.
Daha çok var yani ;);)

berdan43
17-04-2010, 22:16

Oyuncu sayısında büyük düşüş nedeniyle tr serverlerde sadece 5 veya 6 server dünyası açık kalması düşünülüyor imiş !!!

sarıkanarya23
26-04-2010, 17:36
napıyonuz la bakim (:

Devam edenler var mı hala s15'e :p

TheAspirin_
09-06-2010, 14:00
This fire is out of control
I’m going to burn this city
And I burn,
:) :) :O

makaay
10-06-2010, 08:32
Eski s15 CESA wow kurmustu ama suanlık s15 1 aya açılır diye tahmin ediyorum

TheAspirin_
18-06-2010, 00:17
Eski s15 CESA wow kurmustu ama suanlık s15 1 aya açılır diye tahmin ediyorum

1 hafta 10 gune acılcak

sarıkanarya23
20-06-2010, 08:19
SElamlar eski s15'in değerli oyuncuları nasılsınız oyunu bıraktım çok şükür ama okul tatil oldu bi sorayım dedim sizleri.
Herkese sevgi ve saygılarımı sunarım herkese derken sadece eski s15 teki herkese :D

efes26
10-07-2010, 12:50
yokmu s 15 in açılma tarihi daha

SuPPErGirL
12-07-2010, 12:47
Gerçekten ya artık server 13-14-18 iri açılsın yaa

dissusion290
04-08-2010, 09:42
zhang179 (http://zhang179.edublogs.org/)metriment_1946 (http://metriment_1946.insanejournal.com)jtrf4bla (http://jtrf4bla.insanejournal.com/)usmxt0 (http://www.freeblognetwork.com/usmxt0/)l7ubhgp (http://l7ubhgp.insanejournal.com/)