PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STRÄT£jÏ

orhanlı
18-03-2010, 01:01
STRÄT£jÏ birlikleri bu hafta bölge temizliğine başlıyor :) sakının strateji gelior :D:D

HEKTORMAN
18-03-2010, 01:06
STRÄT£jÏ birlikleri bu hafta bölge temizliğine başlıyor :) sakının strateji gelior :D:D
vallahamı uuuvvvv cok ürkütücü:cool:

deli-x
18-03-2010, 09:52

Biz kolları sıvayınca seninde canın savaş çekti de mi ? :D

ozkan34
18-03-2010, 11:25
:D:pgelseniz ne yazar :p:D

adl
18-03-2010, 11:34
çok korktum nereye kaçayım :eek::D

ümitbaba
18-03-2010, 11:37
bir tane vaha var onun arkasına kaçalım hayvanlar korur bizi hadi

R3İS
18-03-2010, 14:25
STRÄT£jÏ birlikleri bu hafta bölge temizliğine başlıyor :) sakının strateji gelior

Helal valla herkesi korkuttunuz :D:D

vallahamı uuuvvvv cok ürkütücü:cool:

çok korktum nereye kaçayım :eek::D

bir tane vaha var onun arkasına kaçalım hayvanlar korur bizi hadi

Multiplayer
18-03-2010, 17:47

Walla artık başlarsanız iyi olacak yoksa en basidinden BKB birligini sizleri ufak ufak bölgeden temizlemeye başlayacak ama simdilik sizleri kaile bile almıyorlar sanslısınız :D

akyuzsezgin
21-03-2010, 03:18
hah freewind :) strateji mezarlıgı oldu :)

akyuzsezgin
21-03-2010, 03:26
bide çok stratejik geliolar 1 saat arayla :D :D :D

orhanlı
21-03-2010, 23:48
çok konuşmayın 300 birlik üyeleri :) he can yakmamı istiyorsanız hiç biryerde kestirmediğim askerlerle başlayalım mesela karadonaya saldırmam her serverde yıkınca kaçıyor bu sefer kaçmaması için saldırmıyacam akyüzsezgin dikkat et kendine temizlik yaparken tuz ruhu kullanırım BKB demiş bi arkadaşda biz temizlenmeyi severiz eger temizleye bilen varsa !! laf değil icraat beklerim ben başlayınca yüzünüz kızarmasın sonra !!:)

orhanlı
21-03-2010, 23:49
Biz kolları sıvayınca seninde canın savaş çekti de mi ? :D

deli-x arkadaşlar yabancılar galiba ama onlarda yawas yawas tanırlar diye söylüyorum :)

deli-x
22-03-2010, 09:32
deli-x arkadaşlar yabancılar galiba ama onlarda yawas yawas tanırlar diye söylüyorum :)

Sakin, yavaş... Ürkütmeyin birbirinizi sonra çok sıkıntı oluyor. Oyunun zevki kalmıyor, bak kuzeydoğu güllük gülistanlık :) Yağmalayacak adam bulamıyoruz, harita yemyeşil :)

Multiplayer
22-03-2010, 11:09
Orhanlı sana sadece gülüyorum valla. Bu zamana kadar yaptıklarınızın hepside ortada profilinizdeki madalyalarıda görüyoruz eee daha neyin lafını etmeye bakıyorsunuz asıl icraat yapanlar konuşmayanlar belli değil mi? Ayıp ayıp utanmadan birde kalkmış sanki bişe biliyormuşcasına afra tafra yapıyorsunuz. Yapıyor olsanız zaten böyle bir başlık acma ihtiyacı duymazdınız size düşen nedir başarılı olanları tebrik etmek bunuda yapamıyorsanız susmak sadece susmaktır başarı.

İyi oyunlar

orhanlı
22-03-2010, 23:41
Orhanlı sana sadece gülüyorum valla. Bu zamana kadar yaptıklarınızın hepside ortada profilinizdeki madalyalarıda görüyoruz eee daha neyin lafını etmeye bakıyorsunuz asıl icraat yapanlar konuşmayanlar belli değil mi? Ayıp ayıp utanmadan birde kalkmış sanki bişe biliyormuşcasına afra tafra yapıyorsunuz. Yapıyor olsanız zaten böyle bir başlık acma ihtiyacı duymazdınız size düşen nedir başarılı olanları tebrik etmek bunuda yapamıyorsanız susmak sadece susmaktır başarı.

İyi oyunlar

seni kaile almıyorum ama baglanmayayım ozaman forumada girmezsin birdaha sen takıl kafana göre :) forum ebeliğine gerek yok !!

Multiplayer
23-03-2010, 13:40
Bereket kaile almıyorsun beni :) Ha birde yav 2 kelime yazıyorsun altı üstü düzgün bir cümle kursana herkes senin kadar zeki değil ki noktasız, vürgülsüz eksik kelimeleri anlasın.

orhanlı
23-03-2010, 17:13
Bereket kaile almıyorsun beni :) Ha birde yav 2 kelime yazıyorsun altı üstü düzgün bir cümle kursana herkes senin kadar zeki değil ki noktasız, vürgülsüz eksik kelimeleri anlasın.

yanı senin zeki olmadıgını düşünmedimdi biradakine düzgün olur

orhanlı
23-03-2010, 17:14
yanı senin zeki olmadıgını düşünmedimdi biradakine düzgün olur

bak yukarıdada hata var artık hatasız yazayım sanada fıransız kalma

kafka
24-03-2010, 01:36
bak yukarıdada hata var artık hatasız yazayım sanada fıransız kalma

yuru bee orhan kim tutar stratejiyi yakinda bende geliyorum su 300 lerin hesabini sorarim :))) isimde bile meymenet yok bu ne oryantalist sevdadir :P en kisa surede anti-300 birligini kurup bu birligi s10 dan silecem :))

orhanlı
24-03-2010, 10:55
yuru bee orhan kim tutar stratejiyi yakinda bende geliyorum su 300 lerin hesabini sorarim :))) isimde bile meymenet yok bu ne oryantist sevdadir :P en kisa surede anti-300 birligini kurup bu birligi s10 dan silecem :))

işde benım kankam :) sen hesap silip gittin acayip uyuz oldum sana söleyeyım :) ama nese dost dosttur :)

Quarionn
24-03-2010, 10:56
işde benım kankam :) sen hesap silip gittin acayip uyuz oldum sana söleyeyım :) ama nese dost dosttur :)

Baktımda Savaşlarda Başlamş :D Cok ERken orhan kardesim Savaşlar

Royal Flush
24-03-2010, 11:00
Savaşlar erken başlamış hakkaten demekki server bereketli geçecek yada önceki serverden hesaplaşmalar diyebilirmiyiz acaba:))herkese başarılar

Quarionn
24-03-2010, 11:03
Savaşlar erken başlamış hakkaten demekki server bereketli geçecek yada önceki serverden hesaplaşmalar diyebilirmiyiz acaba:))herkese başarılar

Bence Erken (: Dedigin Gibi 3 serverdir burdayım samet abe ben s10 :D Kimin ne oldugunu biliyom kimin kimlede savaşacagını şimdiden cözüyom )

deli-x
24-03-2010, 11:10
Bence Erken (: Dedigin Gibi 3 serverdir burdayım samet abe ben s10 :D Kimin ne oldugunu biliyom kimin kimlede savaşacagını şimdiden cözüyom )

Bence geç bile kaldılar, strateji bir an önce bölgesine sahip çıkmazsa ileride sıkıntı yaşayacak gibi geliyor bana

Multiplayer
24-03-2010, 13:51
İyi olanın kazanması dileği ile... Editttt

By_Dark
25-03-2010, 08:14
yav ne stratejisi millet koptu gidiyor. Hani nerde kimi temizlediniz bi ropor koyunda gülelim:)))

orhanlı
28-03-2010, 12:35
yav ne stratejisi millet koptu gidiyor. Hani nerde kimi temizlediniz bi ropor koyunda gülelim:)))
hayda top 10

bak savumada saldırıda neler oluyor ama dostlarımız dedi saldırmayın tamam yeterdir bizde saldırmadık savaşı kesdık yalanmı ?

orhanlı
15-04-2010, 00:52
bizden başka forumu takip eden yok anlaşılan :)

denemebe
15-04-2010, 15:06
bizden başka forumu takip eden yok anlaşılan :)

Var var arada bakıoz Orhanım:)

Erken diyenlerde sanırım asker basıyor fwarla savaşmak için yoksa kuşlar yalançımı olmuş:D

orhanlı
23-04-2010, 12:43
Var var arada bakıoz Orhanım:)

Erken diyenlerde sanırım asker basıyor fwarla savaşmak için yoksa kuşlar yalançımı olmuş:D
pek düşünmüyorum öyle:)

deli-x
23-04-2010, 14:55
pek düşünmüyorum öyle:)

Tanımıyorlar bu serverı. Savaşmak için asker basılacağını zannediyorlar. Bilmiyorlar ki bu server savaşa her zaman hazır.

orhanlı
23-04-2010, 20:30
Tanımıyorlar bu serverı. Savaşmak için asker basılacağını zannediyorlar. Bilmiyorlar ki bu server savaşa her zaman hazır.
aynen öle :)