PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çabuk köy alma taktiği yardım

airwolf
06-11-2009, 16:08
Arkadaşlar biri bana nasıl çabuk köy alınır yada kurulur anlatabilir mi? şimdiden teşekkürler

lugesya
06-11-2009, 16:11
Arkadaşlar biri bana nasıl çabuk köy alınır yada kurulur anlatabilir mi? şimdiden teşekkürler

gerekli koşullar tamamladığında 3 göçmen çıkarıp saldırı aarsan alırsın köyü :cool:

66yerkoy66
Saldırı almıyorsan üretimleri 700 yapıp kolayca 2. köyü kısa zamanda acabilirsin.

cesurların
çabuk köy alıp ne yapıcaksın birinci köyünü gelişitir sonra
köşkü 10/20 sarayı 10/15/20 de 3 göçmen basıp kurusun veya akedemiyi 20 yap araştır köy reisle

bahadır
06-11-2009, 16:12
cabuk koy almak önemlı degıl merkez koyun uretımını fulle 2. koy kendınden gelır sana zaten alırsın 2. koyu yardımlarla ama bakabılecek duzeyde degılsen hem sen gelısemen hemde 2. koyun gelısemez yanı merkez koyun uretımını fulle

airwolf
06-11-2009, 16:14
Yeni açılan serverda diyorum örneğin adam speed serverde 2 . Köyü hemen yapmış .daha server açılalı 10 -15 gün olmuştur ama adam hemen köy kurmuş nasıl yapıyor kısa sürede ? Onu merak ediyorum

cesurların
06-11-2009, 16:16
Yeni açılan serverda diyorum örneğin adam speed serverde 2 . Köyü hemen yapmış .daha server açılalı 10 -15 gün olmuştur ama adam hemen köy kurmuş nasıl yapıyor kısa sürede ? Onu merak ediyorum
bol asker:) bol yağma plus üretimler için altın kullanmış.. hem üretim hemde köşk/saray basmış dır;)

bahadır
06-11-2009, 16:17
sureklı onlınedır ve yamalıyarak yada yardımlarla cermense speed de cermenler cabuk gelısırler

UsLanMaZ
06-11-2009, 16:18

dostum orası speed acılalı daha 1 hafta olmadı orada 4 gündede koy kurarsın iyi yağma yapman lazım ve belediye kurup 2 festival düzenledinmi tamam zaten 2.köyiçin 2000 kp istiyo

airwolf
06-11-2009, 16:18
Anladım teşekkür ederim hepinize

haylaz53
06-11-2009, 17:45
3 göçmen basman lazım

SeCReT
07-11-2009, 12:29
Oyuna kayıt olduğun gibi görevleri yap ardından asker bas.Online süreni çoğalt full yağma yap gelenlerlen asker bas.Bi yandan akademi falanda kur geliştir ahır kur.Ardından paladin etkinleştir.Paladin sana ilaç gibi gelir.Palalarla yağma yap saldırı alınca maddeleri ve askerleri kaçır sürekli uyağma yap askerlerin çoğalırsa zaten yağmanda çoğalır yağman çoğalırsa basacağın askerde çoğalır.Böyle gittikçe çok daha fazla yağma yaparsın yağmadan gelenlerlen çabuk bi şekilde 2. köyü kurabilirsin.Tabi kp'ninde dolması lazım.Onun içinde yağmadan gelenlerlen merkez binasını 10 yaparsın belediye kurar festival yaparsın 2 gün sana yeter herhalde.

2. Bir şekilde ise.

Ticaret hayatına atılırsın.Sürekli üretim geliştirirsin.Sığınak kurup maddelerini saklarsın hamdmde depsu ve tahıl ambarını çok geliştirirsin.Elindeki fazlalıklarla az olanları takas edersin np yaparsın.Üretimleri çoğaltırsın.Zaten üretimlerin bi 500 oldumu çabucak merkez binası 10 yaparsın belediye kurar festival yaparsın köşkü geliştirip çabucak köy alabilirsin.

GriNDeR
07-11-2009, 17:30
Oyuna kayıt olduğun gibi görevleri yap ardından asker bas.Online süreni çoğalt full yağma yap gelenlerlen asker bas.Bi yandan akademi falanda kur geliştir ahır kur.Ardından paladin etkinleştir.Paladin sana ilaç gibi gelir.Palalarla yağma yap saldırı alınca maddeleri ve askerleri kaçır sürekli uyağma yap askerlerin çoğalırsa zaten yağmanda çoğalır yağman çoğalırsa basacağın askerde çoğalır.Böyle gittikçe çok daha fazla yağma yaparsın yağmadan gelenlerlen çabuk bi şekilde 2. köyü kurabilirsin.Tabi kp'ninde dolması lazım.Onun içinde yağmadan gelenlerlen merkez binasını 10 yaparsın belediye kurar festival yaparsın 2 gün sana yeter herhalde.

2. Bir şekilde ise.

Ticaret hayatına atılırsın.Sürekli üretim geliştirirsin.Sığınak kurup maddelerini saklarsın hamdmde depsu ve tahıl ambarını çok geliştirirsin.Elindeki fazlalıklarla az olanları takas edersin np yaparsın.Üretimleri çoğaltırsın.Zaten üretimlerin bi 500 oldumu çabucak merkez binası 10 yaparsın belediye kurar festival yaparsın köşkü geliştirip çabucak köy alabilirsin.

500 Olana kadar normal serverde 2 köy daha alırsın o zamana kadar. :P

Satriykon
07-11-2009, 17:34
7/24 online olucaksın yagmayı aksatmıycaksın kısladan asker basmayı durdurmuycaksın altın alıp npc yapıcaksın anca böyle 2 gune koyu kurarsın

Şakaron
07-11-2009, 17:36
tek taktik vardır;

24 Saat Onlinelık
Ortaklar
Tecrübe.

h_J
07-11-2009, 17:39

ilk önce köyün biraz gelişmeli =) tahminimce acemi gibi bişeysin :p

neyse ilk önce diyeyim 200 nüfüstan önce almak için uğraşmak gereksiz. bol bol asker bas nüfusun 2-3 katı ciwarında sonraa =) hammadde üretimin iyi olmalı yağmadan iyi ham getirmelisin. köşkle daha kolay yayılırsın köşkü 10 yapıp kültür puanını da tamamladın mı kurarsın =)

tabii 3 göçmende şart xD