PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu Phoenix

mustafa29
07-03-2010, 14:21
Öncelkle herkese günaydın (:

mustafa29:Adınız,soyadınız,yaşınız medeni durumunuz,nerelisiniz ?Öğrenebilir miyiz?
Asıl sorum;
Neden phoenix?Phoenix ateşli kuş acaba ateşliden mi geliyor?XD

-Adım Erhan , soyadımı söylemiyeyim sonra facebook!tan ekleme talepleri artıyor =D
-Yaşım 19 , 2 ay sonra 20 olucam inşallah
-Bu yaşta doğal olarak bekarım =)
-Bursalıyım , gururluyum =)

-Eski nickim Bursaspor_16 forum kuralları gereği yasak olan futbolla alakalı olduğundan yeni nick arayışım vardı the call'ın önerisi üzerine düşündüm taşındım Phx'e karar verdim

kübray29:Neden yetkilerinizi kötüye kullanıp kızlar grubuna girip olay çıkarıyorsunuz öğrebilir miyiz ?

-Maksat grubun olmayan popülaritesi artsın ve forum kazansın , yoksa yetkileri kötüye kullanma flan yok ortada

Anutep:Hmm.hakkım varsa sorayım Bir ara eski forumdayken böyle küçük yeşil bi+repiniz avrdı onu neden koydunuz?Öğrenebilirmiyim?

-Bizim rep puanlarımız sabitti o sıralar ve tek yeşil kutucuğa eşit geliyordu,böyle koyu mavi renksiz bi kutucuk yerine yeşil kutucuğu tercih ettim o sıralar,ama daha sonra rep sıralamsında 7. , 8. sayfada olmamdan dolayı bazı saçma sorular gelince itibarımı kapattım

Echelond:Miriba Finiks.
Bana ne zaman rep vericen?
Yunik'e elektrikli sandalye almışsın.Doğru mu?
Hayatın vaz geçilmezi nedir?
Aşkı anlat bize
Travian sana göre nedir?
Travian'ın püf noktası nedir?

-Üye adaylığı olmadığı için rep puanının öneml olduğunu düşünmüyorum,gözüme çarpan mesajın olursa herkes gibi sanada rep veririm =)
-Yunik'e dikenli tel aldım boğazına sarıyo geceleri =D
-Hayatın vazgeçilmezleri imzamda gizli =)
-Aşk anlatılmaz yaşanır :P
-Travian = eğlence,kurduğum dostluklar kazandığım kardeşler/abiler
-Travian'ın püf noktasını söyleyecek kadar prof oyuncu olduğumu düşünmüyorum

pragmaduane:Erhan Abi Süper Ligde Bursadan böyle bir başarı beklermiydin? Bursanın bu kadar istikrarlı olmasının sebebi ne ?
Not: Futbol yasak olsa bile sana sorulacak en güzel sorunun bu olduğunu düşünüyorum
Soruyu cevaplamasanda olur...
Ayrıca sizin için bazı moderatörlerin ''Bu çömez yakında bizi koltuğumuzdan eder'' dediği doğru mu?
Yaşından dolayı mı yoksa yeni mod olduğun için mi sana çömez diyorlardı?
En karizma mod olduğun doğru mu?
Konuşmayı en çok sevdiğin konu ne?
Phoenix yerine finiks denmesine kızıyor musun?
Saçmaladığımı düşünüyor musun?
En sevdiğin 3 şey ve en sevmediğin 3 şey neler?
Moderatör olmasan nasıl bir üye olurdun?
En güçlü bulduğun yönün? (dürüstlük olabilir, çekicilik olabilir vs.vs.)
Müzik hayatının neresinde?
Kişiliğini 3 kelime ile açıklayabilir misin?
Bunalttıysam üzgünüm Cevap vermemekte özgürsün

-Ertuğrul Sağlam ile hiçbir başarı süpriz değil =)
-Hukeyrs dedenin benden çekindiği doğru =D
-Çömez diyenlere sormak lazım onu =)
-Tabiki en karizmayım :cool Bknz : Kimiz Biz =)
-Eğlence konularına bayılırım,sanal ortamda (istisnai durumlar hariç) ciddi meseleler konuşulması bana ciddi gelmiyor =)
-Hayır kızmıyorum.Phoenix,Finiks,ateşli karga,phx,çömez vs her türlü ad kabulumdur =)
-Hayır saçmalamıyorsun =)
-En sevdiğim sevmediğim 3 şey sormuşsun ama hangi kategoride sevdiğim/sevmediğim =)
-Mod olmadan katiptim yine koyu yeşil takılırdım heralde=)
-En güçlü yönüm espri kabiliyetim :P
-Müzik hayatın olmazsa olmazlarından =)
-Kişiliğimi benim değilde burada beni az çok tanıyan abilerim kardeşlerim tanımlaması daha doğru olur =)

Genç Aşık:Bursaspor'un iç/dış maçlarına gidiyor musun ? Gidiyorsan ne sıklıkla gidiyorsun ? Batalla kaç yaşında ?
İyi Günler.

-Tribün kültürüm sağlamdır.6 yaşımda gitmiştim ilk maçıma.Şimdilerde okul nedeniyle içsaha maçlarından çok deplasmanlara gidebiliyorum..maddi imkanlar el verdikçe gidiyorum =)
-Batalla 84 doğumlu 25-26 yaşında

Anutep:ha dur Erhan abi şunu da sorayım Travian(oynuyosan)'dan başka oyun oynuyormusun?

-Travian'dan başka bir oyun oynamıyourm online olarak ama arkadaşlarımla PS3 oynamak en büyük hobimdir =)

Gözyaşı:Arkadaşlık isteğimi neden kabul etmedin?

-Bilmem.Özel bi nedeni yok o an kafama nasıl eserse =)

jojosu:travianda üst düzey olarak bulunmak istermisin
hangi serverlerda hesabın(ismini söylemek sana kalmış)
travianı hayatında bir sıraya koysan kaçıncı sırada olur acaba

-Moderatörlük kafi (:
-Server 2-Tsubasa
-Travian'ı değil ama burada kazandığım dostlukları hayatımda en ön sıralardan birine koyarım =)

clakson:Hala çömez misin?
Süper egoların ne zaman olacak?

-Hala çömezim ve hiçbir zaman egom olmuycak =)

mustafa29:Eski nickinizin o olduğunu ben de biliyorum üyeliğini hatta Mail Adresi Henüz Onaylanmamış (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=14801) olduğu zamanı bile bilirim
Ama ben bunu sormadım the CaLL abi neden bu nicki uygun gördü onu diyorumAteşli kuş

-Bilmem Çağrı'ya sormak lazım o an boşluktaydım çağrı finiks olsun dedi kulağıma hoş geldi olsun dedim =)

immortal:Whocares gerçekten dedeniz mi :?
Bir de öğrenim durumunuz, boy, kilo ve ayakkabı numaranızı alayım .

-Manevi dedem =)
-Universite öğrencisiyim,183 cm uzunluğunda 58 kg agırlıgında bir gencim =) ayakkabıı numaram
-42 sanırım

kankalar1115:hangi ırkı daha çok seviyorsun

-İlk ırkım Romaydı ama daha sonra hep cermendim

Solaris93:Her konuğa sorduüum clasic sorularla başlayalım...
Basketbolu 3 kelime ile tanımlarsanız o 3 kelime ne olur ?
Şiirlerim hakkındaki düşünceleriniz ?
Kim öle dese orada ölürsünüz ?
Yaşamınız boyunca sadece 1 insan görebileceksiniz deseler hayatınızın geri kalanında o kişi kim olurdu ?

-Iverson,Mehmet Okur,TOFAŞ =)
-Şiirlerini daha önce okumadım bir yorum yapamıyorum.
-Kimse bana öl demez :P
-Kız arkadaşımı seçerdim heralde =)

Bulaşıkçı:Size ateşli denmesinden rahatsız olmuyor musunuz, ateşli kuşta ne olaki, ne ayıp ne ayıp.

-Yoo.Takılmıyorum bu tip yakıştırmalara =)

baran_k:Sayın Phoenix,
Travian Forum Yetkilileri gurubunun sol üst kısmında "Group Maintained by Phoenix" yazması nasıl bir duygu?

-Güzel bir duygu =)

mustafa29
07-03-2010, 14:22
cimbomagd:Merhaba Anka Abi.
Sorum: Bulaşıkçı (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=173)'nın imzasına katılıyor musunuz?Soru Maintained by PireDoğrayan.
2. Sorum: Evde kuş besliyor musunuz? (Örn: Anka),
Bkz. : D

-Evde kuş beslemiyorum.Arkadaşlarla kendimizi zor besliyoruz zaten =)

rchrdskjmr:Syn. Pheonizz
En gıcık olduğunuz şeyin geyik muhabbetine tag eklemek olduğu söyleniyor, doğru mu?
Değilse, forumda en gıcık olduğunuz şey nedir?
Gıcık olsun ama -rep verilcek kadar olmasın yani onu da bi düşünün bakalım.
Ne soruyum bilemedim

-Kuralları çiğneyenleri sevmem geyiğe yasak olduğu halde tag ekleyenleride doğal olarka sevmem =)

Rose'n BlooD:Len Finikz.
Bak güzel bi soru soracam sana şimdi.
Yeşilden başka giydiğin bi renk var mı? Varsa nelerdir?
Bide timsahtan dolayı sürekli yeşil Lacoste tshirtler aldığın ve paranı bitirdiğin söylentisi var. Ne diyosun Erhan?

-Yeşil her zaman favorim onun harici mavi veya koyu tonlar giyerim =)
-Lacoste giymeidm hiç hayatımda lüks kaçıyo :P

Ways:Erhan abi ne zaman Bursa maçına götürcen beni

Biletini kap gel ben mi götüreyim illa ki =)

Hayki:Bursaspor sampiyon olmasina inaniyormusun ? veya istiyormusun yoksa sampiyonlar ligine gitseniz yetermi senin icin ?

İnanmak başarmanın yarısıdır =) Takımımızın oyunu zaten bizi mest ediyor yolun sonu avrupa olmasada canları sağolsun ama yinede 1.likte gözümüz =))

Altay:Bursaspor mu, Sevgili mi ?
Bursaspor kombine kartınız var mı ?
Hiç gittiğiniz maçta kavgaya karışıp, insan dövdünüz mü; veya dayak yediniz mi ?
Teksas grubunda mısınız yoksa, maçlara tek başınıza mı gidiyorsunuz ?

İkisini ayırmam. =)
Kombinem yok.Zaten yılın 8-9 ayı okul nedeniyle şehir dışındayım
Tribüne girip kavgaya bulaşmayan insan azdır =) Dayak yemedim ama hiç
Teksas'tayım tabikide sesim kısılmadan eve dönmeyi takıma ihanet sayarım =)

Pragmaduane:Abi 4 sayfa soru birikecek sen gelene kadar, soruları ilk gördüğünde gözün korktu mu?

Zaman bol,derslerim yoğun geceleri cevaplarım merak etme =)

Harry Kewell:Neden Bursaspor?

Aşk nedensiz sevmektir

Ahbum:Bu kadar röportaj sonrasında hala gizli birşeyin kaldı mı

Bilmiyorum Ahbunum bakıcaz gizli kapaklı bişey kalmış mı

Night_Hunter:Ben bile 14 yaşımda 64 kilo ayakkabı numaram 44 boyum 1.73 sizce ben mi gelısmısım yoksa sızmı az yemıssiniz ? Iverson dediniz bır basketcı olarak benım de favorim odur. Nba takip ediyorsunuz galıba ?

Ben standartların altındayım kilo olarak benle kıyaslama kendini =)
İverson tarz adam nba'i yüzeysel olarak takip ederim fanatiği değilim

Echelond:En basit soru benden
Abi nasılsın?

Tükkanın önünü kapama bugün okulu astım iyiyim

Auntep:Cevap yazmışın(Özür diliyorumBir soru daha O profil resmindeki kim?

-Yeğenimdi.

the CaLL:İşte bir haftadır beklediğim hatta şu foruma kaydolduğumdan beri beklediğim hatta ve hatta cennete tercih edebileceğim başlık.

Ehem, ehem.
1. Adın, soyadın, kilon, yaşın (modroomda cevap vermiştin, sözümü tutup sorayım dedim)
2. En sevidiğin mod hangisi? (ben cevabı biliyorum sağol kardeşim şimdiden: cool
3. En sevmediğin mod hangisi? (ben cevabı biliyorum öldürürüm seni finiks: mad
4. En çok kıskandığın mod hangisi? (bütün forum biliyor da neyse: cool
5. Bursaspor dışında tuttuğun takım hangisi? Gerçek bir takım olarak yani: D Ahaha
6. Yukarıdaki soruyu inkar edeceğinden, Bursa olmasaydı hangi takımı tutardın?
7. Yine yukarıdaki soruyu geçiştireceğinden, içten içe sempatin olan takım hangisi?
8. Bir yukarıdaki soruyu yuvarlayacağından, Bursa kentinin hiç takımı olmasaydı tuttuğun takım hangisi olurdu?
9. Bursa diye bir şehir olmasaydı (yani Bursa'nın olduğu yer şuan büyük bir göl olsaydı) nereli olmak isterdin?
10. Yukarıdaki tüm soruların gerçek cevaplarını yazarmısın?: D

Dipnot: Benim de yetkilerim var silinen mesajları geri getirebiliyorum aklında olsun eheheh. Ayrıca sorulara cevap vermezsen zan altında kalırsın: D

Benim 10 parçadan oluşan sorularımın ilk kısmını geçmiş bulunmaktayız.

1-Erhan,58,19 =)
2-Phoenix
3-tHe Call
4-Phoenix
5-Bunun cevabını msn den vericem :nihaha:
6-Bursaspor olmasaydı futbol denen bu spora bu kadar ilgi duymazdım
7-İstanbul Bşb'ye sempatim var
8-Bilmem :P
9-Avrupa'da yaşamak isterdim :H
10-Yazdım

Sıradaki gelsin :H

Berkan:niYE hiç kimseye rep vermiyosunuz?

-Sana denk gelmemiştir Berkan =)

ChuCky:Beni nasıl bilirsin?

-Ehh işte adam olma yolunda ilerliyosun

Berkan:Niye mod oldunuz* beni nasıl bilirsiniz

-Bilmem admine sormak laızm beni niye mod yaptı senin tarzını farklı buluyorum Berkan

GÖKKUŞAĞI:Merhaba sayın phoenix,
Bir temsilciden bekledikleriniz nelerdir

-Merhaba Sayın Gökkuşağı

-Bir temsilciden bekledikleirmin hepsi sizde mevcut aynaya bakmanız yeterli olucaktır

-Saygılar

Berkan:NASIL BİR TARZ beni seviyon mu seviyosan katıl (http://forum.travian.com.tr/group.php?groupid=440)

-Sağol Berkan bu mesafe iyi

Sidikli Naciye:ne tür müzikler dinlersin? : D

-Rap ilk sıradadır.Sagopa Kolera favorim tabiki.Onun haricinde pop,rock,slow çoğu müzik türünü dinlerim arabesk'e hayır =)

mustafa29
07-03-2010, 14:22
cimbomagd:Moderatör olmasaydınız; Tasarımcı mı, Kâtip mi yoksa Yazar mı olmak isterdiniz? (Lütfen 3'ünden birini seçin.: ))
2. En çok kendinizle gurur duyduğunuz, kendinize hayran kaldığınız an neydi?
3. İlk mesajınızı hangi bölüme yazmıştınız?
4. İlk repinizi kimden almıştınız, niçin almıştınız ve +'mıydı -'miydi?
5. Travian'la nasıl tanıştınız?
6. Forum'la nasıl tanıştınız?

1-Katip tabikide. =)
2-Evde bulunan kavanozlarının sıkışmış/sert kapaklarını açtığım her an kendimle gurur duyuyorum
3-Üye adayları için'dir muhtemelen ama tam hatırlamıyorum
4- artıydı ve Huji'den almıştım sanırım
5-Arkadaş tavsiyesi , ref link değil anasyafa linki ile dave tedildim =D
6-Birliğimde geçilen allylerde forum linkleri veriliyordu sonra üye oldum bağlandım kaldım =)

Echelond:Daha önce hiç -rep aldınız mı?
[M.S forumda rep paneliniz açıkken veya mod olmadan önce]

-Mod olana kadar hiç eksi almadım , Mod olduktan sonra geçen forumda Kıvanç'tan ilk eksimi almıştım

KızıLeLma:Hangi üniversite, hangi bölümde okuyorsunuz?
üç büyükler ve kendi ilinizinkiler hariç beğendiğiniz taraftar grubu var mı?
Size göre en güzel ilk 3 sinema filmi hangisi?
Şili'deki 8,8 büyüklüğündeki deprem, maya takviminin kıyamet yılı olan 2012 için bir göz kırpma, belirti olarak görüyorlar. Buna inanıyormusunuz?
Hiç bir bakkala bozuk para yerine sakız verdiniz mi?
Red Bull mu pekmez mi?

-Adnan Menderes Uni - Maliye Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim
-Üç büyükler kavramına katılmıyorum.Her taraftar grubu kendine göre iyidir tabiki herkes gibi bende kendi üstümüze bi grup görmüyorum
-Recep İvedik 2 , Kutsal Damacana , Pardon en iyi 3 sinema filmidir bana göre
-Allah bilir , kehanetlere inanmam
-Hayır vermedim
-Pekmez =)

mustafa29:Hayattaki amacınız ne efenim?

-Önce okulu sonra askerliği bitirip yuva kurmak istiyom mustafa

Hayki:En sevdiginiz futbolcu ?

(Bursaspor'dan degilse forumu birakcam )

-Raul Gonzales.

-Ayrıca genel dipnot : Şu futbol muhabbetini bi daha açmasak diyorum ?

All Starz:Profil resiminizdeki kişinin siz olduğunuzu söylüyorlar doğrumu ?

-Yalan.

Aşil:Neden tek yumurta ikizlerinin parmak izleri birbirini tutmuyor? :P

-Bilmem.Bence çok arka sokaklar izliyosun

gece:Ankara Ticaret Odası Başkanlığını yapan Sinan Aygün' ün "Cari açığın büyüklüğü
bir devletin ekonomisinin büyüklüğünü gösterir" tezine katılıyormusunuz?

-Bu soruya uzman görüşü edasıyla cevap verecek bilgi birikiminin olduğunu henüz düşünmüyorum.

whocares:Merhaba Sayın Moderatörüm,

Direk sorulara geçiyorum :zuhahaha:

the Call isimli moderatörümüzle aranız nasıl?
Diana ya ne zaman iskender ısmarlıyacaksınız?
Çömez olmak duygusunu bizlere birkaç kelimeyle anlatabilir misiniz?
not:sanmayınki bitti,bunlar ısınma sorularıdır...

-Merhaba Sayın Süper Moderatörüm

-the call ? tanımıyorum kendisini o beni tanıdığını söylüyorsa kesin yalan söylüyordur
-Param olunca ):
-Anlatılmaz yaşanır dede,sen ilk mod olduğunda yaşını ufak sanıp sevinmiştim sonra Kıvanç esas yaşının 57 (mod olduğun zamanki yaşın) söyleyince sandalyeden düşüp bayılmışım pc başında

Bobswagger:TC Kimik NO nuda alabilirmiyiz ??

şaka bir yana, Bizlere İlk bannladığın kişiyi söylemeni istiyorum. birde Forumda Gülmekten yerlere yattığın bir anını anlatmanı.

-İlk banladığım kişiyi hatırlamıyorum üstünden çok zaman geçti :S
-Acemilik hatıram çoktur forumda ama tabiki sizin göremiyceğiniz yerlerde yazıp paylaşıyoruz =D
-Eski forumda Saygın (yosinori) ile yaptığım görsel savaşı unutamam sağolsun uyarladığı karikatürlerle çok güldürmüştü beni,ee tabi bende paintte bi kaç cılız kontra yapmıştım gecenin sonunda Yosinori'nin rütbesi Tasarım Bölümü Sorumlusu'ndan Emekli'ye dönmüştü

Burakk:Roma Irkı hakkında ne düşünüyorsun? Hiç İnönü'ye Brs-Bjk maçına gittin mi?

-Roma ırkını unuttum Burak'ım ama güzel ırk az roma savunması kesmedim
-İnönü yasaklı deplasman olduğu için gitmedim,bjk'lilerin arasındada bize küfür edilirken rahat durup seyredemiceğim için bulşaşmadım hiç =)

Uniq:Şimdi soruyorum sana fenüks sen neden ben üye iken attığım ömlere cevap vermiyordun ? Neden mod olunca cevap verir oldun he neden fenüks neden ama

-Sen kimsin arkadaşım tanımıyorum , Mustafacım bu arkadaşı dışarı alabilirmiyiz XD

the_Jolly_Joker:en büyük sırrın ne desem fazlamı kaçmış olurum

-Benim çoğu şeyim sırdır yani pek kimseyle yaşadıklarımı paylaşmam ama en büyük sırrım ne bilmiyorum :P

Ways:Bursasporda en sevdiğiniz futbolcu Krita hariç

-Ozan İpek.

mustafa29
07-03-2010, 14:23
Sidikli Naciye:benim hakkımda ne düşünüyorsun?

-Avatarlarına bayılıyorum,nickinde çok hoş (!)

Speliar:Kıvanç abi gelince wow'a oynayacak mısınız sayın mödüm ? .p

-Server 2 sonrası jübile yapmayı planlıyorum Egecim =)

Uniq:Hayhahaha muhahhaha sen oyunmu oynuyorsun lan hesabını bize baktırıyorsun hep kendin baktıgın yok

-Ece abla dese gam yemicem be Ufuk =)

Crossfire:Eski isminiz yanlış hatırlamıyorsam Bursasporlu_16 idi neden değiştirmiştiniz ?(Eski forumda )
-
BuRSaSPoR_16'ydı futbol içerdiği için değiştirdik xD

Pragmaduane:Burdan size sövdüren Beşiktaşlı taraftarlara söylemek istediğiniz birşey var mı?
Bjk-Bursa maçından sonra msn'e yazdığın kişiseli nasıl açıklayabilirsin
(ö.m'den cevaplayabilirsin)

-Yoo birşey söylemeye gerek yok ne kadar tasvip edilmesede tribünün doğasında küfür var.
-Açıklama yapmak zorunde değilim kendi msn'im kendi duygularım gücenicek birşey yok =)
-Hayatımın en keyifli gecelerinden biriydi ayrıca

*-İkinci yarı başladı gelince devam

Toranaga:burada bu kadar yetkili ve bilgi arkadaş varken sorayım kaç gündür soruma cevap arıyorum.
dünya harikasına yapılan mancınık saldırısı niçin tek atış yapıloyor?
çift atış işaretlenirse ne olur?
bu iki atış arasında ne gibi etki vardır?
bunula ilgili bir travian kuralı varmıdır yoksa oyuncuların çıkardığı bir varsayımmıdır?
lütfen bu konuda bilgi veririseniz sevinirim.
saygılarımla...

-Mancınıkların gücünü bölmemek adına yapılıyor sanıırm :P Bu konuda en tecrübelimiz Uniq arkadaşımız kendisi wow'a çift hedef dalan ender prof oyunculardandır

-Buyrun Ufuk bey mikrofon sizde

mustafa29:En sevdiğiniz bayan ismi nedir acaba?: D

-M???? : D

Memat:Selamlar dear bro moderatörüm.
Direkt olaraktan sorularıma geçmek istiyorum.
Herhangi bir kişinin en favori insanı mısın? Neden?
Yalan söylemenin sence uygun olduğu durumlar nelerdir? Beyaz yalan söyler misin, ne söylersin?
Ulaşamadığın biri ile tanışıp sohbet etme olanağın olsaydı bu benim haricimde kim olurdu? Ondan neler öğrenmek isterdin?
Seni en çok ne kızdırıyor? Bu kızgınlıkla baş edebiliyor musun? Edemiyorsan, neden?
Hangi markalara tutkunsun?
Aşk herşeyi affeder mi sizce?
Memat herşeyi affeder mi sizce?
Şimdi tek soru tek cevap kısmına geldik. Aşağıdaki kelimelerin sizde uyandırdıklarını birer kelime ile alayım. :dejavu:
Futbol, aşk, Memat, tavla, iskender, büyük, takım, water blood, çağrı, telefon, jedi : D, Ha ayberk abi diyince aklıma geldi; |\/|
Dipnot: İlk bölümdeki soruların çoğu bana ait değildir : D

1-Çoğu kişinin favorisiyim şimdi herkesi tek tek sayıp 10,000 karakter sınırını zorlamak istemiyorum
2-Durumu idare etmek için bazen yalana başvurulabilir ama ben hiç yalan söylemem :P
3-Valla öncelikle gelmiş geçmiş tüm Travian Forum yöneticileri ile tanışmak isterdim ayrım yok =) Onlarında benim gibi çömzelik hikayelerini merak ederdim =D
4-Kolay sinirlenmem =) Rahata tak hafızzzzzz (Bucky style :P )
5-Marka takıntımda pek yoktur aslında çoğunlukla Bursastore'dn giyindiğim için
6-Aşk herşeyi affetmez =)
7-Memat'ta affetmez :S Memat = Aşk mı yoksa =D =D =D

-Futbol-yasak :P
-Aşk-M....
-Memat-Karşılıklı kötü esprilerimiz =D
-Tavla-Diana
-İskender-Kumar borcu haha =D
-Büyük-whocares
-Takım-Bursaspor
-water blood - hayatımın en güzel ingilizce esprisi =D
-Çağrı-Baş belası
-Telefon-Konturum bitti =(
-jedi- rezil olduğum an ,ödevim =D =D =D
-|\/| - Herşey =)

Diana:Sayın Phoenix |\/| ile yakın zamanlarda İzmir'e gelmeyi düşünüyor musunuz?

Diana...

-Sayın Diana
-DeathLess'in profiline gerekli notu bıraktım,hepinizi Nazilli'ye bekliyorum

-Saygılar Phoenix..

mustafa29
07-03-2010, 14:24
Pragmaduane:Bu röportajda soruları ile en çok sizi zora düşüren kişi kim?

-Ben röportaja alışığım bu kaçıncı oldu bilmiyorum , dolayısıyla soruların çoğu daha önce cevapladığım şeyler,herşey yolunda =)

Bucky:Erhan'cığım sana bir sorum var;
Neden üniversite sınavında Aydın'ı tercih ettin? Yani bu yaptığın cesaret isteyen bi' tercih. Daha yakınlarda olabilirdin?
Ve 2. sorum; Neden ders çalışıpta 2.00 ortalamanın üstüne çıkmaya kasmıyorsun? Nerene güveniyorsunda Üniversitene asılmıyorsun?

-Kuşadası dedik,Ege sıcağı dedik,Yunan Adaları dedik yazdık geldik XD (şaka) =))

-Beni kendinle karıştırdın galiba

Bewandert:evet bursalı delikanlı gelelim sorulara : )
1. bursalı olmak nasıl bi duygu.
2.editt..?? =)
3.neden herkesin dilinde bursayla ilgili dedikodular var.. : D
bunları cevaplarsanız çok sevinirim : D ; )
By Gökhan . BeWaNDerT* : D

1-Bursalı olmak tarif edilemez bir duygu,ben bu kentte doğup büyüdüğüm için kendimi çok şanslı hissediyorum (Herkes için kendi memleketi en güzeldir tabiki =)) her imkanım mevcut deniz kıyısı bir kentiz,Türkiye'nin en büyük 4. iliyiz,Uludağ'ımız var ,her köşesinde Osmanlı'dan kalan tarihi eserler camiler,hanlar,hamamlar,surlar vs herşeyiyle 4/4 lük şehir ve ben bu şehre aşığım =))
2-edit
3-Herkesin dilindeki dedikodular beni bağlamıyor şahsen..Bursa'yı gelip görmeyen insancıkların sarfettiği cümleler hiç umrumda değil =) Dünyaya bin kerede gelsem hep bu kentte büyümek isterdim

the CaLL: Bisiklete binmeyi kaç yaşında öğrendin?
2. Favori bisikletin hangisiydi? (Bisan, bianchi,bmx vb...)
3. Bizim için sarı dermisin?
4. Bizim için lacivert dermisin?
5. Yukarıdaki iki soruya "demem" diyeceğinden o soruları tekrar ediyorum.
6. Sorulan sorularda illaki the CaLL'a ithafen kelimelere yer veriyorsunuz. Kıskanıyormusunuz yoksa?
7. Siz kimden sonra mod olmuştunuz? Yani bir üstünüz/ustanız kimdi?
8. Bir daha söyle.
9. Bir daha söyle.
10. Ben de.

1-Bisiklete ilk kez 7 yaşımda bndim
2-İlk bisikletimin markası Royal'di
3-Sarı
4-Lacivert
5-MosMor
6-Kıskancım ama en son kıskancağım kişi sensin müdür =D
7-tHe caLL - Kral çömez diyede tanınıyor tanır mısınız
8-,9-,10- ) sen sen sen

Black3535:Sevgilinizden ( 19 yaşında bi gençsiniz kesinlikle olmuştur bu zmna kdr sevgiliniz xD ) hiç tokat yedinizmi xD ?

-Tabiki yemedim =)

YUCİN:Bisiklet ile ilgili en meşhur anınızı bizimle paylaşabilirmisiniz

-İlk bisiklete bindiğimde düşmüştüm =D Abim bana kullanmasını öğretiyordu yaşım o zaman daha 7 =D neyse üç beş pedal attık abim bıraktı gidersin artık dedi =D ben tabi çok geçmeden kontrolü kaybettim gidonu deli gibi sağa sola kırmaya başladım =D sonra ufukta hikayenin talihsiz karakteri sokağımızda oturan bi teyze gözüktü elinde poşetlerle evine geliyodu =D Beni gördü kaçmaya çalıştı ama aksilik bu ya o ne tarafa kaçarsa ben o tarafa kırdım direksiyonu kararsız kaldık ikimizde =D en sonunda ben kadına bi çarptım kadın elde poşetlerle duvara yapıştı =D sonra özür dileyip olay yerinden yaya olarka kaçtım

Toranaga:aydın'ı tercih eden arkadaş aydında okumayı düşünüyorsa benimle irtibata geçerse elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım ben aydın'lıyım
ama hala soruma cevap alamadım

-Aydın-Nazilli'de okuyorum zaten ben bu ikinci senem Sorunuzun cevabı şu mancınıkla çift hedef seçildiği takdirde mancınıkların 2/3'ü ilk hedefe , 1/3'ü ikinci hedefe ateş eder yani tahrip güçlerini bölmüş olursunuz.O Yüzden tek hedef seçilmesi makbuldur

rchrdskjmr:Hep şifreli konuşuyosunuz Çoğu şeyi anlamadım , çatladım dersem yeridir

Jedi ne , |V| ne ? : o
Bişeydende kusur kal richard

-Jedi'yi bilmiyorsan Star Wars izlemeni tavsiye ederim =D
-M'de yengenin baş harfi amma saf çıktın yahu

YUCİN:hahahahaha iyiyimiş keşke daha önce sorsaydım : ) süsleri hakettin; ) ama bisikletin varmı ki şimdi? : )

-Yok abla =((

Genç Aşık:Eurovision şarkımızı nasıl buldunuz ?
En son izlediğiniz film ?
En beğendiniz film ?
Son okuduğunuz kitap ?

-Beğenmedim parçayı.
-En son Kutsal Damacana-2 yi izledm
-Pardon en beğendigim filmdir =)
-Kitap okuma alışkanlığım pke yok hatırlamıyorum

rchrdskjmr:Jedi anısını istiyorum, star wars felan uğraştırmayın beni
Ha Ben onu , neyse .. Pot kırmayım
şahsıma söylemiş hoşlanmadığım kelimeler listesi:
1.monoton
2.çenesi düşük
3.sazan
4.saf (new)

-Daha neler duyucam ben ya ?
-Birgün Koray Abi (dwarfish) msn iletisine jedi yazmıştı bende s2'de oynuyorum ve jedi diye bir oyuncu var bir an aklımda bi şimşek çaktı dedim Koray Abi ile aynı serverda oynuyorum galiba hemen yazdım Koray Abi'ye ardından geçen diyaloglar bu şekilde

є я н α η !...: jedi derken abi ? s2 deki jedi sen misin : D

dwarfish:
erhan maçlardan fırsat bulduğunda star wars izle

' є я н α η !...:
cahilliğime ver abi kusura bakma : D

dwarfish:
tamam
serinin 6 sını seyretmeden çıkma karşıma
' є я н α η !...:
peki : D

Bluestar:Finikss sevion mu beni?: p

-Herkesi seviyorum =)

Hayki:Günde kac litre su iciyorsunuz ?

-3-4 lt arası =)

mustafa29
07-03-2010, 14:25
Hayki:Okul asmayi seviyormusunuz ?

-Dersine göre değişiyor.Ama 4.haftadan sonra okulu asmayı sevmem ,devamsızlıktan ders tekrarı kötü bi duygu

the CaLL:Ben işime yarayan kısımları aldım. Gerisini de daha sonra konuşacağım

-Peki boss

YUCİN:Bende işime yarayan kısımları değiştireyim bari : p
Nasıl modum güzel durmuşmu : p

-Herkes nasıl mutluysa öyle değiştirsin ablacım

Speliar:İrhean abi dersler nasıl ? Ama açık ol .D biz bizeyiz

-Kötü. ^^

Toranaga:peki sorumla ilgili travian tarafından yayımlanmış bir kural varmıdır yoksa bunlar varsayımmıdır tek çift atış mevzusu

-Travianın bununla ilgili bir kuralı yok.

Aslis:sevgili oğluşum
beni özledin mi?
özel sorudan sonra ...
7. seviyedeki tamirhanede ne kadar mancınık yetiştirmeyi düşünüorsun
oyun sorusunu da geçtikten sonra iq testlerine katıldınız mı hiç?
doğruluğuna inanıyor musunuz?
yarın sizi kimin uyandırmasını isterdiniz?

-Kahkahanı özledim abla Ama tel su aldı batarya kafayı yedi şarj çok az gidiyo muhtemelen kahkahanın sonunu duyamadan tel.im kapanır
-7.seviyede tamirhanem yokki :P
-katılmadım,doğruluğu hakkında yorum yok =D
-Uyanmamak istiyorum ya

(¯Ayşe¯):banlanmam hakkında ne düşünüyorsun?

-Nickin değişseede sana karşı olan duygularım değişmedi.Hala ilginç buluyorum seni hatta sağlık problemlerin hakkında ciddi kuşkularım var.

Rose'n BlooD:Erhan kanalizasyon filmini izledin mi? İzlediysen sen olsan hangi yarışmaya katılırdın?

-Hacı filmi izlemedim ama facebook'a düşen görüntüsünde sirkannnnnnnnnnn kısmı güzeldi

Echelond:EcHeLoND hakkında ne düşünüyorsun Erhan abi?
İyi mi bilirsin kötü mü? ^^

-Herkes iyi,herkes =)
-gece gece sevgi dağıtayım sağa sola xD

new üye:Erhan abi sevgi yerine +rep dağıtsana
ne dersin? : D

-Yok böyle iyi..sevgi kalıcı , +rep geçicidir =)

Memat:Tantuniyi sever misiniz? Severseniz nasıl seversiniz?

-Kalaf tati'yi tercih ederim

(¯Ayşe¯):sağlık problemleri derken??? : rolleyes:

-Altınızı ıslatmakta bir sağlık problemidir , Sidikli Naciye hanımefendi

rihtisempra:Nedir bu Mematla olan sorununuz? : D

-Benim bir sorunum yok kendisiyle aksine kardeşim gibidir

pragmaduane:Erhan Abi ayın konuğu olmak istermisin, yeni konukla uğraşmayalım

-Yok teşekkür ederim.

Bir röportajın daha sonuna geldik,herkese teşekkürler..

cimbomagd
07-03-2010, 14:34
Bir Moderatörün daha biyografisini elde ettik.:)

Hayal_
07-03-2010, 14:39
Hayvan sever misiniz ?

Beğendiğiniz bir koku veya çiçek varmı ?

Yorgun Demokrat
07-03-2010, 14:53
Soruldumu bilmiyorum ama sorulmadıysa ben sorayım Teksas-Çarşı kavgasını nasıl buluyorun

ANIL__FB
07-03-2010, 16:24
En sevdiğiniz film hangisi ??