PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kahraman puanları

Lomikadze
01-03-2010, 20:18
Benm sorunum biraz farklı 2 senedr oyunu oynuyorm 3 arkadaşm 4 er senedr oynuyorlar ve bana yardm edemediler acaba bilgisi olan varsa yardm edebilir mi sorunum şu ;

kahramanım seviye 1 de ve %12 tecrübeye sahip kahraman puanlarımı ilk dağttm şeklde kaldı bidha dağıtamıorm çnkü aşağıda çıkan puanları yeniden dağıt seçeneği artık çıkmıor yardmlarınızı bekliyorm.

Ways
01-03-2010, 20:20
Çünki kahramının artık seviye 0 değil artık seviye 1 :D

İlla değiştircem diyorsan öldür kahramanın

akifcan
01-03-2010, 20:21
Benm sorunum biraz farklı 2 senedr oyunu oynuyorm 3 arkadaşm 4 er senedr oynuyorlar ve bana yardm edemediler acaba bilgisi olan varsa yardm edebilir mi sorunum şu ;

kahramanım seviye 1 de ve %12 tecrübeye sahip kahraman puanlarımı ilk dağttm şeklde kaldı bidha dağıtamıorm çnkü aşağıda çıkan puanları yeniden dağıt seçeneği artık çıkmıor yardmlarınızı bekliyorm.
Kahramanının seviye 1 den sonra puan dağıtamazsın ;)
Ayrıca konu yeri buglar ve hatalar olmaması lazım.Çünkü bu bug veya hata değil.

Lomikadze
01-03-2010, 20:23
ama arkdşlarmn seviye 2 de ve hala değiştirebiliorlar öldürüp yeniden üretirsem gelecek mi puanları yeniden dağt die bi seçenk..

arkan
01-03-2010, 20:24

bende sana sorayım bi soru 2 senede hiç kahraman yapmadın mı acaba .4 er sene oynayan arkadaşların da mı yapmamış acaba hiç kahraman merak ettim açıkcası

Lomikadze
01-03-2010, 20:26
bende sana sorayım bi soru 2 senede hiç kahraman yapmadın mı acaba .4 er sene oynayan arkadaşların da mı yapmamış acaba hiç kahraman merak ettim açıkcası

vlahi hele birisi 50 bin askerle oynuyor ve hiç böle bişey görmedğni söledi ben sürkli dağıtabliyrm diyor ve arkadşm var aynı serverdayz seviye 1 de onun kahramanıda ve istedği gbi değiştirebilior

sorn benm kahramnm da

akifcan
01-03-2010, 20:29
vlahi hele birisi 50 bin askerle oynuyor ve hiç böle bişey görmedğni söledi ben sürkli dağıtabliyrm diyor ve arkadşm var aynı serverdayz seviye 1 de onun kahramanıda ve istedği gbi değiştirebilior

sorn benm kahramnm da
Uydurmuşlar.Benimde 1 lwl kahramanım var.Bende dağıtamıyorum.;)

arkan
01-03-2010, 20:31
onlar kandırmışlar seni inanma sen anca seviye 0 da dağıtılır puan ve oyunu oynayan kişi genelde puanların dağıtıldığı bilir .en azından kişinin dikkatini çeker ve basar o kısma ve puanların kaybolduğunu görür sonra değişik varyasyonlar yaparak oynar durur o puanlarla .sonra seviye 1 olduğunda o puanlar ile önceden olduğu gibi oynayamadığını fark eder ve arkadaşlarına sorar bu neden böyle die.benim bildiğim anlatığım olaylar çoğu oyuncunun başına gelmiş yaşamış olduğu olaydır.nasıl olurda insan 4 sene oynayıpda buna şahit olamaz anlamadığım o sadece

Ways
01-03-2010, 20:32

sorn benm kahramnm da

Yo millet kekliyor seni ;)

sagopakajmer
01-03-2010, 20:36

sorn benm kahramnm da

Osur osur ipe diz :p

akifcan
01-03-2010, 20:48
Biraz sakin :D:p

berk882
01-03-2010, 21:07

:> :> xD xD xD

Lomikadze
01-03-2010, 21:29

vay be adam 4 sene oynadı ama bana dağıtabildiğini idda ediyr. bn sanmıorm ki bni kandırsn çnkü ii arkadşz sanrm oda bilmior öle dedi okadr

pki bi arkdş şey yazmş yukarda ölnce yeniden dağıtablrsn die var mı böle bişey.

Moratio
01-03-2010, 21:44
Yeni kahraman çıkarmanız lazım. Aynı kahramanı öldürür yeniden canlandırırsanız bir şey değişmez.

O 4 sene oynuyorum diyen arkadaşın güzel keklemiş seni sevgilerimi iletiyorum ona. :)

mfs1297
02-03-2010, 05:59
kahraman seviye 1 oldumu puanlar dağıtıllmaz