PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cermen Kralının Kızı Ve Phalanx Devamı...

BaBaYoRGun
24-02-2010, 14:38
Kız Phalanxa sarılır kral balta sallayana emrini verir baltasını sallar ve phalanx yaralanarak dizlerinin üstüne çöker kralın kızı nolur ölme diyerek feryat eder...Kral kızını phalanxtan çekmeye çalışır ancak kız bi türlü sewdiğini bırakmaz..phalanx son nefesini vermek üzereyken kıza seni seviyorum der ve son nefesini verir...kız oracıkta bayılır kral kızını ordan alır ve odasına hapsettirir...günler geçer aylar geçer ama kız biricik aşkı phalanxını unutamaz yaşadıkları her an gözünün önüne gelir onsuz yaşayamacagını anlar ve kendini öldürmeye karar verir...babasına iyileştigini söyler ormana gidip biraz hava almak ister babası izin verir kız odasından çıkar köyün ortasından geçerken silah dökümhanesine bakar kimsenin olup olmadıgını kontrol eder çalışanlar öğlen yemeğinde oldugu için dökümhane boştur ve kız içeri girer eline bir mızrak alır ve phalanxın öldürüldüğü noktaya gider orda mızrağı kalbine saplar ve ölür...

Devamı Gelicek =)

Ways
24-02-2010, 14:40
Abicim yazacaksan adam gibi hepsini yaz devamı gelecek devamı gelecek yazıp durma.

+Rep için bu tür konuları açıyorsan bu şekilde + rep alamazsın .

alaskka_74
24-02-2010, 14:40
gelsin:) gelsin keyifli oluyo okumASI

BaBaYoRGun
24-02-2010, 14:45
Abicim yazacaksan adam gibi hepsini yaz devamı gelecek devamı gelecek yazıp durma.

+Rep için bu tür konuları açıyorsan bu şekilde + rep alamazsın .

+rep için değil heyecan olsun diye böyle yapıyorum

OrAk_ÇeKiÇ1907
24-02-2010, 14:49
+rep için değil heyecan olsun diye böyle yapıyorum
güzel olmuş ama gerçekten kız ve phalanx öldüyse devamı nasıl geleçek:confused::confused::confused:

BaBaYoRGun
24-02-2010, 14:51
güzel olmuş ama gerçekten kız ve phalanx öldüyse devamı nasıl geleçek:confused::confused::confused:

süpriz ;) mesela babası kızının intihar haberini duyar ve balta sallayanla arasında bişeyler olur ;)

kafkas kartalı
24-02-2010, 17:07
kardeş daha iyi olabilir

baran_k
24-02-2010, 17:49
Kusura bakma ama pek beğenmedim.

Yine de emeğe saygı

EcHeLoND
25-02-2010, 18:51
Her bölüm için konu açmayınız.
Renksiz
Kısa