PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaos 300 ler savaşı

vatan sever
24-02-2010, 10:51
Bu 300 lerden köy reielemk güzel iş 3 köylerini aldım ama hala tık yok bunlarda hala feykk feykk gene feykkk.
Zamanında bunlardan birisi kasırga ile savaş başladıgında biz savaşa girmeyiz ama isterseniz destek atarız gibi korkaçca ifadeler kullandılar hemen sattılar kaos birliklerini ama şimdi kendi birligindeki adamı sattılar onuda ortada bıraktılar :)
Deliler birlikleri kadar olamadılar onları buradan tebrik ediyorum kendileri her fırsatda kasırgayı desteklediler kasırga için şavaşa girdiler ama korkaçca gidipde onla bunla ateş kes yapmadılar benim gördügümde 300 ler birliginde 4 yada 5 farkı birlikle ateşkes yappılmıştı maden onla bunla barış yapacaksınız gidin çiftlik işleri ile ilgili bir sürü oyun var onlardan oynayın yada git pazarcılıkla ilgili oyun oyna orada hiç olmazsa meyve sepze satarsın arkadan adam satmazsın.

kuzenler
24-02-2010, 10:56
Serverin sonu gelmiş hala köymü reisliyorsun :)

vatan sever
24-02-2010, 11:09
Reisliyecegim tabi bunların ne oldugunu görün sizde her zaman bunlardan köy reislemek kolay.DAHA HEMEN BİTMEZ SERVER BİRAZ YIKILAN OLUR DELETE'NİN ASKERLERİ GÖZÜKMÜŞ NE KADAR OLDUGUNU BİLİYORLAR

kuzenler
24-02-2010, 12:19
Kolay gelsin dostum :)